PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ✔ درخواست منابــع آزمونــها در مقاطــع مخـتلف

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5

farshidshd
12-02-2009, 11:15
شما رشتتون چیه؟؟؟
احتمالا شما باید اولی رو انتخاب کنین

farshidshd
12-02-2009, 11:27
جواب علمی کاربردی هم به احتمال 98% فردا 08:00 صبح روی سایته

Ehsan PCbase
12-02-2009, 12:55
رشتم ریاضیه

00990099
12-02-2009, 14:10
بله ، باید اولی رو انتخاب کنید .

panther99
12-02-2009, 14:11
آقا من اون فایل pdf ترازها رو گرفتم که متاسفانه ترازهای مترجمی زبان رو نزده !!!
من ترازهای مترجمی زبان کرج و تهران جنوب رو میخوام برای سال گذشته .
ممنون میشم اگه کسی داره بذاره .

separate
12-02-2009, 15:21
دوستان پاره وقت یادتون نره

راستی مهلت تا کیه؟

mostafaeshghi
12-02-2009, 15:24

من هم خیلی گشتم واقعا از این کاملتر و یکجا ندیدم. در ضمن چون پارسال دنبالش بودم همون موقع پیدا کردم. حالا اگر دوستان جدیدشو پیدا کردند ما را هم مستفیض کنند.

1240
12-02-2009, 17:02

راستی مهلت تا کیه؟
داره تا اخر اسفند
پاره وقت من رشتم ریاضی هتس
میتونم بزنم؟ میازرن؟ فرقش چیه؟

MaaRyaaMi
12-02-2009, 17:03

راستی مهلت تا کیه؟

پاره وقت به درد نمی خوره ! شما وقتی نتونی تمام وقتو قبول بشی پاره وقتم هیچی...

مهلتش فک می کنم تا 7 اسفند باید باشه !

MaaRyaaMi
12-02-2009, 17:10
داره تا اخر اسفند
پاره وقت من رشتم ریاضی هتس
میتونم بزنم؟ میازرن؟ فرقش چیه؟

پاره وقت یه مقدار شهریه ش بالاس تا اونجا که می دونم وگرنه فرق خاصی ندارن !

من که شرکت نمی کنم پاره وقت جز اینکه پولمو هدر بدم چیزی نداره !

00990099
12-02-2009, 17:24
آقا ، برای قبول شدن از کنکور دانشگاه آزاد(سراسری) چه شرایطی لازمه ؟

منظورم اینه که حد اقل تراز باید چقدر باشه ؟

arsniyas
12-02-2009, 17:48
سلام و خسته نباشيد

من مي خواهم سال بعد در كنكور بيوشيمي باليني شركت كنم . مي‌شه لطف كنيد و منابع اين رشته را بگوييد .

1-زبان عمومي
2-زيست شناسي
3-بيوشيمي
4-شيمي آلي و عمومي

mostafaeshghi
12-02-2009, 17:50
آقا ، برای قبول شدن از کنکور دانشگاه آزاد(سراسری) چه شرایطی لازمه ؟

منظورم اینه که حد اقل تراز باید چقدر باشه ؟

سلام

دوست عزیز بهترین جواب برای شما اینه که شنبه تشریف ببرید نزدیکترین باجه ی پستی دفترچه را بگیرید و مطالعه کنید.

در مورد میزان ترازها هم به اینن تاپیک مراجعه کرده فایل را دانلود کنید و مطالعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

00990099
12-02-2009, 17:52
سلام

دوست عزیز بهترین جواب برای شما اینه که شنبه تشریف ببرید نزدیکترین باجه ی پستی دفترچه را بگیرید و مطالعه کنید.

در مورد میزان ترازها هم به اینن تاپیک مراجعه کرده فایل را دانلود کنید و مطالعه کنید

من دفترچه رو خوندم ، ثبت نام هم کردم :31:

منظورم این بود که حد اقل تراز باید چقدر باشه !

separate
12-02-2009, 19:59
من هم پارسال همین حرف رو میزدم ولی اگه از رشته ی مورد علاقم قبول میشدم حتما میرفتم

تنها فرق پاره وقت با تمام وقت اینه که بعضی از کلاس هاش بعد از ظهر هست در ضمن ترم اول کل کلاس ها صبح هست

این رو هم نگید که به درد نمیخوره.شما 2 هزار تومن اضافه بده ثبت نام کن مطمئن باش به جز همون 2 هزار تومن هیچ ضرری نمیکنی

MaaRyaaMi
12-02-2009, 20:59
من هم پارسال همین حرف رو میزدم ولی اگه از رشته ی مورد علاقم قبول میشدم حتما میرفتم

تنها فرق پاره وقت با تمام وقت اینه که بعضی از کلاس هاش بعد از ظهر هست در ضمن ترم اول کل کلاس ها صبح هست

این رو هم نگید که به درد نمیخوره.شما 2 هزار تومن اضافه بده ثبت نام کن مطمئن باش به جز همون 2 هزار تومن هیچ ضرری نمیکنی
اگه تمام وقتو قبول بشی نیازی به پاره وقت نیس اصلا!
ببینین پاره وقت علاوه بر اینکه شهریه ش بیشتره

و تعداد رشته هاش هم کمه
ولی ترازاش فوق العاده بالاتر از رشته های تمام وقته !!
یعنی همیشه همینطور بوده...

بنابراین اینو مطمئن باشین وقتی شما نتونی انتخاب اول تمام وقتو قبول نشی (با توجه به اینکه اصلی ترین انتخاب هم هس)
هیچ کدوم از انتخابای پاره وقتو قبول نمیشی!! ... :46:
یه جایی هم شنیدم که پاره وقت هم بومی میگیرن فقط...

hermione
12-02-2009, 22:15
یه سوال دارم
من سال سوم ریاضیم . کلأ از آزمون داشنگاه آزاد بی خبرم کسی می تونه منو راهنمایی کنه که کجا باید ثبت نام کنم چه گزینه ای رو انتخاب کنم ، هزینه ثبت نام چقدره و ... ( کلأ مراحل ثبت نام و تعیین رشته و .. ) آزمونش کی برگزار میشه اگه قبول شم چی میشه رزرو میشه کرد ؟

separate
12-02-2009, 22:36

و تعداد رشته هاش هم کمه

بنابراین اینو مطمئن باشین وقتی شما نتونی انتخاب اول تمام وقتو قبول نشی (با توجه به اینکه اصلی ترین انتخاب هم هس)

نمیدونم این اطلاعات رو شما از کجا پیدا کردین؟!! ولی اصلا قبول شدن از پاره وقت و تمام وقت جداست.خب اگه قبولی تو پاره وقت نباشه پس چه کسایی الان دارن به اسم پاره وقت تحصیل میکنن؟!! من خودم چند نفر رو میشناسم که انتخاب اول قبول نشدن اما دارن پاره وقت میخونن

یه سوال دارم
من سال سوم ریاضیم . کلأ از آزمون داشنگاه آزاد بی خبرم کسی می تونه منو راهنمایی کنه که کجا باید ثبت نام کنم چه گزینه ای رو انتخاب کنم ، هزینه ثبت نام چقدره و ... ( کلأ مراحل ثبت نام و تعیین رشته و .. ) آزمونش کی برگزار میشه اگه قبول شم چی میشه رزرو میشه کرد ؟

شما اول باید از پست دفترچه ی ثبت نام رشته های غیر پزشکی یا رشته های غیر پزشکی و پاره وقت(به حسب دلخواه) تهیه کنین بعد تو سایت Azmoon.org ثبت نام کنید.آزمون هم احتمالا بین 10-20 تیر برگزار میشه اگه قبول بشی هم میتونی نری و سال بعد باز هم میتونی تو کنکور آزاد شرکت کنی

Adolf_0
12-02-2009, 22:44
سلام
حداقل تراز برای هر شهر و رشته ای متفاوت هست پس باید ببینی انتخاب هاتو کجا و چی زدی.
در ضمن زمانی که ما کنکور میدادیم چندتا روزنامه بود که آخرین ترازهای قبول شده در کنکور سال قبل رو چاپ میکرد.(اگه تبلیغ نباشه فکر کنم روزنامه پیشگامان بود)

Ship Storm
13-02-2009, 00:20
من دفترچه رو خوندم ، ثبت نام هم کردم :31:

تراز شهری مثل شهریار 6200 بوده و فکر کنم تهران جنوب 6700

Amirlike2
13-02-2009, 01:30
اما نظر من اینه حتما پاره وقت هم شرکت کنین چون میتونی تمام وقت رو یه خورده خوش بینانه بزنی
اما برای پاره وقت دیگه ریسک نکنی و رشته ای رو انتخاب کنی که می دونی احتمال قبولی تو اون رشته زیاده.
من این کارو می کنم به نظرمم میتونه موثر باشه.

gladiator.shiraz
13-02-2009, 10:04
سلام دوستان
بچه ها حدودا رشته مهندسی متالورژی ترمی چنده ؟

farshidshd
13-02-2009, 10:20
سلام دوستان
بچه ها حدودا رشته مهندسی متالورژی ترمی چنده ؟

بین 800 تا 900 که هر ترم ممکنه بالاتر بره

mostafaeshghi
13-02-2009, 16:43
تراز شهری مثل شهریار 6200 بوده و فکر کنم تهران جنوب 6700

دوست عزیز. این چه آماری بود شما دادی ؟!؟!؟

آخه تراز را که شهری نمیگند! کلا یسیستم دانشگاه ازاد معروف به رشته شهزر (یعنی و رشته و واحد مورد نظرتون) وگرنه رشته تو تهران داریم که 4000 هم میشه قبول شد.

rouhani
13-02-2009, 16:53
منم دانشگاه ازادی هستم ولی هیچ ترمی شهریم انقدر نشده:18:
معمولا 650000 تومان میشه(حدودا)

mostafaeshghi
13-02-2009, 17:39

و تعداد رشته هاش هم کمه

کاملا با تمام حرفهاتون مخالفم ! (دوست عزیز به معنای قصد جسارت برداشت نشه ....)

شهریه اش کاملا با دیگر رشته ها یکسانه و تفاوتی نداره. (در این مورد خیلی مطمئن نیستم ولی مسلما اگر تفاوتی هم باشه خیلی اندک است)

ترازهاش هم معمولا از تمام وقتش خیلی کمتره .

اتفاقا افرادی هستند که انتخاب چهارم و پنجم هم قبول نشدند ولی پاره وقت فبول شدند.

نه پاره وقت از همه جا میگیرند (مگر طبق شرایط خاصی که خود دانشگاه اون هم برای بعضی رشته هاش در نظر میگیره که فرقی بین تمام و پاره وقت نمیکنه)

حالا توضیحات من :
این توضیحات را پس از مطالعه ی کامل آئین نامه ی دانشگاه آزاد مینویسم)
اولا که کلا پاره وقت را افراد اداری و ونهایی که نمیتوانند به صورت تمام وقت درس بخوانند انتخاب میکنند.

اساسا بین این دو نوع تحصیل در دانشگاه آزاد از لحاظ تشکیل کلاس و صبح و بعداز ظهر تفاوتی نداره (البته بگم که در اکثر موارد حالا ممکنه یه دانشگاهی تداابیر خاصی بیندیشد) : مستفاد از مواد 4 و 8 نظام آموزشی پاره وقت

تفاوتهای اساسی :

در مدرک لیسانس اساسا ذکر میشه که به صورت پاره وقت بوده یا تمام وقت (که از لحاظ گزینش اداری و کاریابی هیچ تفاوتی با هم ندارند)

دانشجویان تمام وقت نمیتوانند در یک ترم کمتر از 12 واحد بردارند ولی دانشجویان پاره وقت میتوانند در حداقل اخذ 10 واحد بردارند. : مستفاد از ماده ی 5 آئین نامه ی نظام آموزشی پاره وقت

دانشجویان تمام وقت باید حداکثر در 12 ترم درسشان را تمام کنند (و اگر نشد میشه با صلاحدید گروه آموزشی شخص در سیستم پاره وقت تحصیل کنه) ولی برای دانشجویان پاره وقت این تعداد عدد 14 هست. (و در صورت داشتن کارت پایان خدمت این عدد به 16 افزایش میابد) : مستفاد از ماده ی 28 آئین نامه و ماده ی 6 آئین نامه ی نظام آموزشی پاره وقت و تبصره 1 ماده ی مذکور

امیدوارم این توضیحات مفید واقع شده باشد.

اگر سوالی بود (و البته اگر اطلاعات داشتم) در خدمتتان هستم .

gladiator.shiraz
13-02-2009, 18:25
منم دانشگاه ازادی هستم ولی هیچ ترمی شهریم انقدر نشده:18:
معمولا 650000 تومان میشه(حدودا)

شما چه رشته ای هستی ؟ شاید واحد عملی نگرفتی؟

farshidshd
13-02-2009, 18:39
شهریه بستگی به رشته هم داره
ولی بازم فکر نمیکنم انقدر کم باشه شهریه
من که تا حالا زیر 750 نشنیدم

majid.khaledi
13-02-2009, 18:47
سلام بر همه
می خواستم بدونم ازاد تو شهره دیگه هزینه اش چطور و چقدر در می اد؟
مثلا تهران؟
رشته مثل مهندسی شیمی و نفت و مکانیک...
ممنون

farshidshd
13-02-2009, 19:09
سلام بر همه
مثلا تهران؟
ممنون

شهریه ها تو همه شهرا یکسانه فقط هزینه ایاب و ذهاب و اگه بومی نباشی هزینه خونه و ...

mostafaeshghi
13-02-2009, 19:40
سلام بر همه
مثلا تهران؟
ممنون

بله همانطور که دوستمون فرمودند شهریه ها یکسان است در واحدهای مختلف سرتاسر کشور . هر ساله (در صورت تغییر) یه لیست از تعرفه ها ی واحدهای مختلف رشته های مختلف را اعلام میکنند که معمولا همزان با اعلا نتایج در روزنامه فرهیختگان چاپ میشه.

و همه ساله در حال افزایش است:41:

یعنی هر ورودی هر سالی تا آخر دوره ای که ثبت نام کرده (مثل کاردانی و کارشناسی و ...) همون مبالغ را پرداخت میکنه.

seyyedi
13-02-2009, 22:14
دوستان سلام

شهریه ها تو همه شهرا یکسانه فقط هزینه ایاب و ذهاب و اگه بومی نباشی هزینه خونه و ...
فکر میکنم این دوستمون هم همین هزینه ها رو میخواست تا مزنه دستش بیاد که توی انتخاب رشته چیکار کنه
منم همین ها رو میخوام بدونم البته برای تهران و اصفهان
منظورم همین هزینه های جدا گانه از شهریه هست
----------------------------
راستی دوستان من در مورد تراز و رتبه آزاد هیچ اطلاعی ندارم
pdf رو دانلود کردم
ولی میخوام بدونم که چطوری حساب میشن؟
بومی گزینی آزاد چطوریه؟
احتمال قبول شدن من که بوشهریم توی تهران چقدره؟
رشته های مکانیک و برق و پتروشیمی چه واحدهایی توی چه شهرهایی خوب هستن؟
قضیه انتخاب رشته ستاره دار و غیر ستاره دار چطوریه؟
هوافضا و مکانیک شهریه چقدره؟
پیشاپیش ممنون

mostafaeshghi
13-02-2009, 23:20
دوستان سلام

فکر میکنم این دوستمون هم همین هزینه ها رو میخواست تا مزنه دستش بیاد که توی انتخاب رشته چیکار کنه
pdf رو دانلود کردم
بومی گزینی آزاد چطوریه؟
پیشاپیش ممنون

والله دادن مظنه که خیلی خیلی مشکله چون به 1000 تا عامل داخلی و خارجی بستگی داره.

اینکه چطور حساب میشن که خب مسلما معادله ی خاص خودش را داره. من معادله اش هم یادمه جایی دیدم ولی الآن دیگه بعیده مکه به کار بیاد اون معادله ی قدیمی چون جدیدا 15% تأثیر از معدل کتبی نهایی سال سوم میگیره.

ولی شما واقعا خفن به ضرایب درسها توجه ویژه ای بکنید.
من چون خودم انسانی بودم اطلاعاتم در این زمینه بیشتره. مثلا واقعا باید به عربی و ادبیات و روانشناسی (با توجه به حجم مطلب کم و داشتن ضریب حداقل 2 در کنکور) توجه زیادی بشه. هر چند نمیشه از هیچ درسی غافل شد ولی خب میشه رتبه بندی کرد.

بومی گزینی همانطور که در خود دفترچه آمده در مورد بعضی رشته ها و در مورد بعضی واحدهای خاص مدنظر است.

انتخاب رشته ی ستاره دار و غیر ستاره دار را هم اینجا کامل توضیح دادم

(سوالهایی که جواب ندادم را بلد نبودم دوستان دیگر محبت کنند اگر اطلاعات صحیح و کامل دارند ارائه کنند)

farshidshd
14-02-2009, 10:21
دوستان سلام

pdf رو دانلود کردم
بومی گزینی آزاد چطوریه؟
پیشاپیش ممنون

هزینه چی مثلا؟خونه؟ هزینه خونه تو تهران که بیداد میکنه
نمیدونم من شما هزینه چی رو میخواین؟؟
تو تهران و اصفهان اگه بومی نباشی خیلی سخته که دانشگاه آزاد درس بخونی
ترمی با احتساب شهریه حداقل باید 2 میلیون خرج کنی شاید بیشتر
بومی گزینی تو آزاد خیلی مهمه و اگه بومی نباشی رتبت باید خیلی خوب باشه تا قبول شی
اون رشته ها رو من اطلاع چندانی ندارم...
مکانیک حدودا 750 الی 800 که ترم دو و سه به یک میلیون وبالاتر میرسه
هوا فضا هم باید ترمی 1 میلیون به بالا باشه

MyEnd
14-02-2009, 10:50
باسلام
دوستان سایتی را میشناسید که سوالات کنکور آزمایشی را از سازمانهای مختلف ( مثل قلمچی ، گزینه دو ، سنجش و ...) رو سایتش برای دانلود گذاشته باشد؟
ممنوون:40:

Ship Storm
14-02-2009, 11:25
دوست عزیز. این چه آماری بود شما دادی ؟!؟!؟

آخه تراز را که شهری نمیگند! کلا یسیستم دانشگاه ازاد معروف به رشته شهزر (یعنی و رشته و واحد مورد نظرتون) وگرنه رشته تو تهران داریم که 4000 هم میشه قبول شد.

من چون از دوستانم قبول شدن بر حسب اون گفتم ترازشون این بود

farshidshd
14-02-2009, 11:38
فهرست مندرجات دفترچه راهنماي آزمون سراسري سال 1388 دانشگاه آزاد اسلامي

1240
14-02-2009, 11:58
خوب ببینید
پاره وقت احتمال قبولیش مگر بیشتر نیست؟

farshidshd
14-02-2009, 12:39
خوب ببینید
پاره وقت احتمال قبولیش مگر بیشتر نیست؟

فرقی نداره چون تعداد دانشجویان شاغل خیلی زیاده
در ضمن من خودم موقع ثبت نام تو فرم ثبت نام دیدم که خودمون هم میتونیم انتخاب کنیم تمام وقت یا پاره وقت رو
منظورم از ثبت نام ثبت نام خود دانشگاه هست و بعد از کنکور

timsar jackson
14-02-2009, 13:43
من یکی دیگه واسم دفتر چه ی آزاد گرفته
من رشتم ریاضیه و میخوام تمام وقت شرکت کنم روی این کارت اعتباری که واسم گرفته نوشته غیر پزشکی یا پزشکی یا پاره وقت
قیمتشم 10000 تومنه
اینی که گرفته درسته؟

s2010
14-02-2009, 13:48
یه نگاه به این سایت بنداز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafaeshghi
14-02-2009, 15:44
فرقی نداره چون تعداد دانشجویان شاغل خیلی زیاده
در ضمن من خودم موقع ثبت نام تو فرم ثبت نام دیدم که خودمون هم میتونیم انتخاب کنیم تمام وقت یا پاره وقت رو
منظورم از ثبت نام ثبت نام خود دانشگاه هست و بعد از کنکور

به نظر من که قبولی تو پاره وقت خیلی راحت تره. فقط کافیه کمی تحقیق کنید و میزان ترازها را به دست آورید با یه مقایسه ی ساده شما هم پی میبرید که پاره وقت واقعا راحتتره قبولیش.

بله همچنین امکانی هست ولی اینکه آیا همیشه قبول کنند ، خیر این چنین نیست. یعنی درسته شما حق انتخاب دارید ولی این انتخاب فقط منجر به تقاضای تغییر نظام آموزشی میشه که باید باهاش موافقت بشه (که اکثر مواقع موافقت میشه)

من یکی دیگه واسم دفتر چه ی آزاد گرفته
من رشتم ریاضیهو میخوام تمام وقت شرکت کنم روی این کارت اعتباری که واسم گرفته نوشته غیر پزشکی یا پزشکی یا پاره وقت
قیمتشم 10000 تومنه
اینی که گرفته درسته؟

بله درست گرفته. ولی اگر میخواهید پاره وقت هم علاوه بر تمام وقت شرکت کنید باید یه نوع کارت دیگه بگیرید که من امروز گرفتمم قیمتش بود 14930 تومان . 14تومان پوله کارت 900 پوله دفترچه ، پرسیدم 30 توممانش چیه گفت مالیات. من هم 14950 دادم دقیقا هیچی برنگردوند و این سوال بالا را هم پرسیدم فقط گفت مالیات و بقیه نداد. حالا نه بگم که 20 تومان ارزش داره ولی حداقل ارزش این را داره که به روی خودت بباری :دی

1240
14-02-2009, 15:50
بله درست گرفته. ولی اگر میخواهید پاره وقت هم علاوه بر تمام وقت شرکت کنید باید یه نوع کارت دیگه بگیرید که من امروز گرفتمم قیمتش بود 14930 تومان . 14تومان پوله کارت 900 پوله دفترچه ، پرسیدم 30 توممانش چیه گفت مالیات. من هم 14950 دادم دقیقا هیچی برنگردوند و این سوال بالا را هم پرسیدم فقط گفت مالیات و بقیه نداد. حالا نه بگم که 20 تومان ارزش داره ولی حداقل ارزش این را داره که به روی خودت بباری :دی
15 تومن فقط پاره وقته :2:

MyEnd
14-02-2009, 18:26
یه نگاه به این سایت بنداز
سلام
خیلی ممنون از شما
ولی این خریدنی بود ... متاسفانه امکان خرید برای من وجود ندارد (خارج از کشور هستم)
آیا سایتی برای دانلود سوال ها هست؟

asroma08
14-02-2009, 19:19
پاره وقت هیچ تفاوتی نسبت به تمام وقت نداره حتی مزیت هم داره .
هزینه اش با تمام وقت یکیه . حتی بیشتر کلاسهاش هم صبح برگزار میشه . در مورد ترازش هم اینکه خیلی نسبت به تمام وقت کمتره . ( حداقل 400-500 تا ) ! نظر منم اینه که انتخاب تمام وقت رو یکم خوشبینانه بزنید . اگه قبول نشدید به احتمال زیاد پاره وقت قبولید . مزیت هم که پاره وقت داره اینه که میتونی تعداد واحدها و مدت تحصیلت رو خودت کم یا زیاد کنی .

اما در مورد اونایی که دائم به دانشگاه ازاد ایراد میگیرن . این دوستان یا رشته های تاپ سراسری قبول شدن که خوب طبیعیه براشون ازاد مسخره باشه یا توانایی پرداخت هزینه ها رو ندارن . متاسفانه بین دانش اموزا این موضوع که ازاد بیخوده شایعه شده درحالیکه کاملا اشتباهه . اگه سراسری نتونستی یک رشته ی تاپ قبول بشی ازاد بهترین گزینه ی ممکنه . بعضی از رشته های ازاد توی نجف اباد یا تهران از خیلی از دانشگاههای سراسری استادهای بهتر و امکانات مدرن تر و درنتیجه مهندسین کاربلدتر به جامعه میده .
در مورد استخدام و بازار کار هم به مدرک خیلی توجه نمیشه دیگه ( البته به جز مدرک دانشگاههای سراسری معتبر ) . هرکی کار بهتر بلد باشه استخدام میشه

mostafaeshghi
15-02-2009, 00:13
15 تومن فقط پاره وقته :2:

دوست عزیز حالا خوبه من کلمه ی "هم" را از قصد بُلد کردم که دقت کنید تمام وقت و پاره وقت با هم.

برای امتحان در تمام وقت یا پاره وقت به تنهایی شما باید هزینه ی 10,000 تومان پرداخت کنید با دفترچه میشه 10هزار و نهصد تومان

نه مثل اینکه باید کامل توضیح بدم.:20:

عین متن صفحه ی 13 دفترچه امسال :

"داوطلبان میتوانند با مراجعه به یکی از دفاتر پستی محل سکونتی خود با پرداخت مبلغ 9000 ریال یک جلد دفترچه راهنمای آزمون را دریافت نمایند. همچنین هزینه ی خرید کارت اعتباری ثبت نام در آزمون سراسری نیز به شرح زیر می باشد
- برای ثبت نام در هریک از آزمون های غیر پزشکی ، پزشکی و یا نظام آموزشی پاره وقت به تنهایی 100,000 ریال.
-برای ثبت نام در آزمون غیر پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت توأماً 140,000 ریال

افرادی که مایل به شرکت در آزمونهای پزشکی ، غیر پزشکی ، و نظام آموزشی پاره وقت به صورت توأماً میباشند می بایستی با پرداخت مبلغ 240,000 ریال دو کارت اعتباری کی به مبلغ 10,000 ریال و دیگری به مبلغ 140,000 ریال برای آزمون غیر پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت تهیه نمایند."

(عینا تایپ کردم و یه نقطه ویرگول و حتی شکل کلمات عوض نشده)

امید است مفید واقع شود.

حالا نکته ی جالب اینکه من امروز بعد از خیردم پرسیدم دفترچه را مستقلا میفروشید گفت نه خیر! در صورتی که عینا داخل دفترچه توضیح داده که میشه دفترچه را هم جدا گرفت ، به این قسمت بیشتر توجه شود

داوطلبان میتوانند با مراجعه به یکی از دفاتر پستی محل سکونتی خود با پرداخت مبلغ 9000 ریال یک جلد دفترچه راهنمای آزمون را دریافت نمایند. همچنین ....

اگر فقط دفترچه خواستید و گفتند ننمیشه بهشون ارجاع بدید که به دفتره صفحه ی 13 بخش هفتم قسمت مراحل ثبت نام مراجعه نمایند (یا همون ماده ی 65 داخل دفترچه)

S@eed_messi
15-02-2009, 01:31
ای بابا تمام وقت 10 هزار تومنه....
دانشگاه ازادم که دیگه گندشو بالا اورده .. پولی میچاپنا
میخاستم عشقی شرکت کنم دیگه بیخیالیدم...

attractive_girl
15-02-2009, 10:30
من هم 14000 گرفتم هم 10000 تومانی رو.ولی فقط یک دفترچه گرفتم.چون گفتم دفترچه ها یا هم فرقی نداره.درسته؟؟یعنی اشکال نداره من فقط یه دفترچه گرفتم ؟؟یهنی دفترچه ی تمام وقت با پاره وقت فرقی نداره؟؟؟

1240
15-02-2009, 11:00
بچه ها برای شرکت در ازمون
اگر هم دفترچه پاره وقت بگیریم هم تمام وقت برای رشته ریاضی
برای ثبت نام تو سایتش باید بریم رو
ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی و پاره وقت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درست گفتم؟

البته من فقط تمام وقت میزنم چون پاره وقتش گرون هست ندارم.

farshidshd
15-02-2009, 12:25
بله درسته ....

Amirlike2
15-02-2009, 12:33
:19::19::19:بچه بیاین در مورد انتخاب رشته دانشگاه آزاد به هم کمک کنیم چون هم کاره سختیه هم مهم
حتما همه دلیلش رو میدونن.
برای انتخاب رشته چی براتون مهمه؟
هر چی میدونین بگین.
مثلا انتخاب اولو کجا انتخاب میکنین؟ در مورد اون رشته یا دانشگاه اطلاعات دارین اگه دارین بگین که دلیل یا انگیزه شما برای انتخاب اون دانشگاه و اون رشته چیه؟ در مورد اون دانشگاه مورد نظرت اگه چیزی میدونی حتما بگو. تا بقیه هم بدونن که شاید کمک بیشتری بشه و انتخاب بهتری انجام بدن.
در مورد رشته ی انتخابیت هم بگو که اگه کسی درمورد اون رشته یا گرایش ها اطلاعاتی داره نظر بده.:19::19::19::19:

Amirlike2
15-02-2009, 12:43
مثلا در حال حاضرخود من. چون هر شهری که انخاب اولت باشه تو همون شهر باید امتحان بدی.
باید تهران رو انخاب کنم اما هنوز تصمیم نگرفتم که چه رشته ای رو انتخاب کنم.
من مکانیک و صنایع و نفت رو دوست دارم اما هنوز نمی دونم که بین این رشته ها کدوم گرایشاش خوبه و بهتره.
مثلا صنایع چندتا گرایش داره که من نمیدونم کدومش بهتره و بهتر میشه پیشرفت کرد.
ولی فقط می دونم که اینارو دوست دارم.

(((((امیدوارم تاپیک مفیدی باشه)))

00990099
15-02-2009, 18:39
انتخاب اول رو من اهر زدم ، بعدشم خوی .

چون ترازشون معمولا پایینه و راحت میشه قبول شد !

rosenegarin13
15-02-2009, 18:59
نباید ریسک کنیمو رشته های تاپ بزنیم
من تهران مرکز کامپیوتر سخت یا نرم افزار شاید بزنم چون هم دوست دارم هم تراز خیلی خیلی بالایی نمیخواد

mostafaeshghi
15-02-2009, 19:55
من هم 14000 گرفتم هم 10000 تومانی رو.ولی فقط یک دفترچه گرفتم.چون گفتم دفترچه ها یا هم فرقی نداره.درسته؟؟یعنی اشکال نداره من فقط یه دفترچه گرفتم ؟؟یهنی دفترچه ی تمام وقت با پاره وقت فرقی نداره؟؟؟

نه دوست عزیز فرقی نداره شما از صفحه ی 97 به بعد میتونید رشته های پاره وقت را مشاهده کنید.

attractive_girl
15-02-2009, 20:13
من رشتم ریاضیه.میخوام هم پاره وقت شرکت کنم و هم تمام وقت غیر پزشکی...دو کارت گرفتم 1-غیر پزشکی و پاره وقت 14000 تومان و 2-غیر پزشکی یا پزشکی یا پاره وقت 1000 تومان
درسته؟آخه دوستام گفتن که اگه میخوام پاره وقا و تمام وقت تواما شرکت کنم همون 14000 تومنیه کافیه و اون 10000 تومانیه اضافیه؟چون روی 14000 تومانیه بین غیر پزشکی و پاره وقت و داره .و تو دفترچه هم نوشته:
افرادی که مایل به شرکت در آزمونهای پزشکی ، غیر پزشکی ، و نظام آموزشی پاره وقت به صورت توأماً میباشند می بایستی با پرداخت مبلغ 240,000 ریال دو کارت اعتباری یکی به مبلغ 10,000 ریال برای پزشکی و دیگری به مبلغ 140,000 ریال برای آزمون غیر پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت تهیه نمایند."
پس یعنی کارت 10000 تومانی برای من که میخوام غیر پزشکی و پاره وقت شرکت کنم اضافیه؟؟اشتباه خریدم؟؟

و تو سایت سازمان سنجش اگه با این دو تا کارت بخوام ثبت نام کنم چند تا از این موارد رو که گفته باید برم توش برای ثبت نام در غیر پزشکی و پاره وقت؟؟

1-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی

2-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های پزشکی

3-ثبت نام آزمون سراسری - نظام آموزشی پاره وقت

4-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی و پاره وقت

فقط تو رو خدا اگه حدس میزنین اشتباهی نگین اگه مطمئنید جواب بدین لطفا.ممنون

mostafaeshghi
15-02-2009, 20:39
من رشتم ریاضیه.میخوام هم پاره وقت شرکت کنم و هم تمام وقت غیر پزشکی...دو کارت گرفتم 1-غیر پزشکی و پاره وقت 14000 تومان و 2-غیر پزشکی یا پزشکی یا پاره وقت 1000 تومان
درسته؟آخه دوستام گفتن که اگه میخوام پاره وقا و تمام وقت تواما شرکت کنم همون 14000 تومنیه کافیه و اون 10000 تومانیه اضافیه؟چون روی 14000 تومانیه بین غیر پزشکی و پاره وقت و داره .و تو دفترچه هم نوشته:
افرادی که مایل به شرکت در آزمونهای پزشکی ، غیر پزشکی ، و نظام آموزشی پاره وقت به صورت توأماً میباشند می بایستی با پرداخت مبلغ 240,000 ریال دو کارت اعتباری یکی به مبلغ 10,000 ریال برای پزشکی و دیگری به مبلغ 140,000 ریال برای آزمون غیر پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت تهیه نمایند."
پس یعنی کارت 10000 تومانی برای من که میخوام غیر پزشکی و پاره وقت شرکت کنم اضافیه؟؟اشتباه خریدم؟؟

و تو سایت سازمان سنجش اگه با این دو تا کارت بخوام ثبت نام کنم چند تا از این موارد رو که گفته باید برم توش برای ثبت نام در غیر پزشکی و پاره وقت؟؟

1-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی

2-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های پزشکی

3-ثبت نام آزمون سراسری - نظام آموزشی پاره وقت

4-ثبت نام آزمون سراسری - رشته های غیر پزشکی و پاره وقت

فقط تو رو خدا اگه حدس میزنین اشتباهی نگین اگه مطمئنید جواب بدین لطفا.ممنون

بله دقیقا. شما اشتباه خرید کردید.و کارت 10 تومانیه اضافیه.

البته خیلی غصه نخورید به یکی از دوستان نزدیکتون که اعنماد دارید بدید و پولشو بگیرید چون متاسفانه در خود دفترچه صریحا ذکر کرده که این کارتهای اعتباری پس گرفته نمیشود.

یه سوال واقعا با این همه توضیحی که من دادم چی شد شما اشتباه کردید؟! اصلا قصد جسارت و سرزنش ندارم و البته فکر میکنم شما قبل اینکه پست منو بخونید رفیتد خرید کردید! درسته !؟

dj markaz tehran
15-02-2009, 22:02
با سلام به تمام داوطلبان دانشگاه ازاد من دانشجوی دانشگاه تهران مرکز ورودی 87 هستم رشته کام سخت افزار امسال تراز نرم افزار 6000 و سخت 5800 بود و در رشته های دیگر هم افت تراز داشتیم اما از سال اینده ظرفیت بسیار کم میشود و نباید گول ترازها را برای سال اینده را خورد اما درکل دانشگاه ازاد تهران مرکز بهترین دانشگاه ازاد ایران و 15 امین دانشگاه ایران است و رشته های برق و کامپیوتر ان عالی است در مورد کامپیوتر زیاد به تراز توجه نکنید برای قبولی کام تو دولتی تو تهران رتبه زیر 2000 میخواد

00990099
16-02-2009, 11:04
دوستان عزیز ، یکی از انتخاب های من مهندسی متالوژی و مواد - واحد شاهرود هست . ( کد رشته شهر 2691 ) که ظرفیتش هم 150 نفر هست !

برای قبول شدن چه درس هایی رو باید چند درصد بزنم !؟

seyyedi
16-02-2009, 11:40
دوستان سلام

مثلا در حال حاضرخود من. چون هر شهری که انخاب اولت باشه تو همون شهر باید امتحان بدی.
میگفتن امسال که دیگه این رو برداشتن
یعنی امسال هم اینطوریه
پس ما شهر دیگه نزنیم؟

attractive_girl
16-02-2009, 12:40
بله دقیقا. شما اشتباه خرید کردید.و کارت 10 تومانیه اضافیه.

البته خیلی غصه نخورید به یکی از دوستان نزدیکتون که اعنماد دارید بدید و پولشو بگیرید چون متاسفانه در خود دفترچه صریحا ذکر کرده که این کارتهای اعتباری پس گرفته نمیشود.

یه سوال واقعا با این همه توضیحی که من دادم چی شد شما اشتباه کردید؟! اصلا قصد جسارت و سرزنش ندارم و البته فکر میکنم شما قبل اینکه پست منو بخونید رفیتد خرید کردید! درسته !؟

بله متاسفانه.قبل از پست های مفیدتون خریدم:41:

salarnight
16-02-2009, 13:18
از برو بچ کسی دانشگاه آزاد تهران مرکزی میخونه ؟
اگه میخونه رشته های فنی و مهندسیش چطوره ؟

separate
16-02-2009, 15:39
دوستان سلام

میگفتن امسال که دیگه این رو برداشتن
یعنی امسال هم اینطوریه
پس ما شهر دیگه نزنیم؟

بله امسالم همینطوره

یعنی شما میخواید به خاطر محل آزمون شهر رشته ی انتخابیتون رو عوض کنین؟!!

seyyedi
16-02-2009, 15:43
دوستان سلام

بله امسالم همینطوره

یعنی شما میخواید به خاطر محل آزمون شهر رشته ی انتخابیتون رو عوض کنین؟!!
خوب آره
آخه چیز دیگه ای هم هست
آزاد توی همین جاش خرجش زیاده چه برسه شهر دیگه تازه اونم جایی مثل تهران
خوب همون پول رو خرج میکنم میرم هند و مالزی درس میخونم
بهتر هم هست

mahdi.a81
16-02-2009, 17:55
سلام
كسي سوالات ارشد 88 رشته كامپيوتر رو داره؟
ممنون اگه قرار بدين .

Samad_GH
16-02-2009, 23:12
سلام
منابع و ضرایب ارشد هماتولوژی (تربیت مدرس و وزارت بهداشت) عوض شده؟
زیست سلولی مولکولی به هر 2 اضافه شده؟ با چه ضریبی؟
ضریب زبان چقدر کم شده؟

00990099
17-02-2009, 18:21
دوستان عزیز ، یکی از انتخاب های من مهندسی متالوژی و مواد - واحد شاهرود هست . ( کد رشته شهر 2691 ) که ظرفیتش هم 150 نفر هست !

برای قبول شدن چه درس هایی رو باید چند درصد بزنم !؟

جواب لطفا . . .

farshidshd
17-02-2009, 18:43
جواب لطفا . . .

دوست عزیز اصلا معلوم نیست که شما باید چند درصد بزنین چون همیشه سوالا در حال تغییر هست و کلی شرکت کننده با معلومات مختلف
شما باید سعی کنین بیشترین درصدها مال شما باشه

dj markaz tehran
17-02-2009, 19:17
من تهران مرکزم رشته های برق کامپیوتر مکانیکش عالیه فقط 8 9 تادانشگاه دولتی بهتر از اینجاس

Eshvin
17-02-2009, 23:20
سلام اگر مقدوره نمونه سوالات کنکور ارشد مکاترونیک رو برام بنویسید!

MORINIO
18-02-2009, 19:58
دوستان مهلت ثبت نام آزاد تا کی هست؟؟؟

1240
18-02-2009, 20:22
دوستان مهلت ثبت نام آزاد تا کی هست؟؟؟
7 اسفند:10:

1240
18-02-2009, 20:23
دوستان یکی جدول ترزا ازاد رو گذاشته بود سایت
pdf بود
از 54 که به 86 جلو می ائیم
تراز های پائین تری میخواد
یعنی چطوری حساب کرده

منظورم این هست از 54 به 57 هر سال راحت تر میشه
یا سخت تر
جریانش نمیدونم میشه توضیح بدید

mostafaeshghi
19-02-2009, 02:00
دوستان یکی جدول ترزا ازاد رو گذاشته بود سایت
pdf بود
از 54 که به 86 جلو می ائیم
تراز های پائین تری میخواد
یعنی چطوری حساب کرده

منظورم این هست از 54 به 57 هر سال راحت تر میشه
یا سخت تر
جریانش نمیدونم میشه توضیح بدید

بله من بودم گذاشتم.

54!؟ :18::18::18:
فکر میکنم منظورتون 84 باشه! :31:

مسلما راحت تر. (ولی باید توجه داشت که هنوز تو بعضی رشته ها رقابت بالاست مثل قدیم مثل حقوق تهران)

این قضیه چند تا دلیل داره که عمده ی دلیلش اینهاست:

1- افزایش ظرفیتهای دانشگاهها (منظور هم دانشگاه دولتی است و هم آزاد)

2- ترویج فرهنگ دانشگاه پیام نور و رشد افزایش دانشجویان فراگیر

3- کم شدن نسبی داوطلبان

4- کمتر شدن رقابت در پی 2 دلیل قبلی

4- ......

و این را هم باید مدنظر داشت که این یه ضعف بزرگ است (یعنی میتونست با مدیریت دقیق شدت ضعف را کم کرد) برای نظام آموزشی ، البته این دوره ی نقاهت است بعد از حذف کنکور شاهد رشد دوباره خواهیم بود (البته این بحث ملان ، وقت و مطلب زیادی را میطلبد که اینجا مجالش نیست)

separate
19-02-2009, 09:44
دوستان کسی درصدهای مربوط به قبول شدگان دانشگاه آزاد رو نداره؟؟ اگر چند مورد مثال هم بزنید کافیه مثلا برای حقوق ارومیه پارسال در صدهای کسیایی فبول شدن چند بوده؟

mostafaeshghi
19-02-2009, 11:59
دوستان کسی درصدهای مربوط به قبول شدگان دانشگاه آزاد رو نداره؟؟ اگر چند مورد مثال هم بزنید کافیه مثلا برای حقوق ارومیه پارسال در صدهای کسیایی فبول شدن چند بوده؟

من پارسال شرکت کردم و با حدود 60 تا تراز کم آوردن تهران قبول نشدم.

و امسال شرکت کردم بدون اینکه چیزی بخونم (چرا دروغ نگم صبح کنکور 2 ساعت خوندم:31:) و باز هم قبول نشدم. (من که از رو نرفتم واسه سال دیگه هم ثبت نام کردم انشاءالله ....) . امسال کارنامه را ثبت کردم و الآن عکسشو براتون گذاشتم انشاءالله مفید واقع شود

@R3Z
19-02-2009, 12:15
بچه ها من ریاضی ام نمیدونم چه رشته ای انتخاب کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا نمیدونم که مهندسی صنایع زیر شاخه هاش چه فرقی با هم دارن و ...
پارسال که سوم بودم تراز آزادم 5400 شد حالا نمیدونم چه حدودی میشم
شما پیشنهادی چیزی ندارین؟
بین مهندسی صنایع و it و نرم افزار و مکانیک...
خیلی ممنون

timsar jackson
19-02-2009, 12:42
بچه ها من ریاضی ام نمیدونم چه رشته ای انتخاب کنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون

سلیقه ایه دیگه من خودم بین رشته ایی که گفتی نرم افزارو دوس دارم.....

1240
19-02-2009, 13:00
اقا تو این pdf
تراز کیفی جریانش چیه

؟
مثلا تو سه سال تراز تو رنج 4 هزار بود و کیفیش 5 شده
جریان چیه
چه کنیم
بر چه اساس مقایسه کنیم؟

saeediust
19-02-2009, 13:16
سلام
کسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر امسال(88) رو نداره؟

SIR MAMAD
19-02-2009, 14:00
خیلی ممنون

معلوم دیگه :مکانیک

دوستان ریاضی که می خوان کنکور بدن توجه کنن که هر چی از ازاد به دست اوردین از عمومی ها و فیزیک وشیمی به دست اوردین.

چون وقت گذاشتن برای ریاضی ازاد حداکثر تا 30 در صد به شما کمک می کنه در بهترین حالت.

من با 27 در صد ریاضی سال 86 که کنکور دادم ترازم شد 7200...سال سوم با 20 در صد ریاضی ترازم شد 5800

هر کی عمومی ها وفیزیک شیمی رو ترکوند هر چی بخواد قبول می شه. شرط!!!:10:

برای ازاد انصافا ادبیات وعربی و معارفش برای کسی که باسه سراسری خودش رو اماده کرده باشه تو این درس ها اصلا هیچی نیست.

زبان ازاد هم فقط گاهی متن هاش سخت می شه چون هر دم بیله ولغات خارج از کتاب توش زیاد هست.

ریاضی فوق العاده سخت ... فیزیک وشیمی بسیار اسون.

من که طبق عادت همیشگی از فیزیک شروع می کردم تو هر ازمونی ...تو ازاد هم فیزیک وشیمیش رو راحت جواب دادم.

بعدش تو اون وقتی که اخرسرمونده بود نشستم سر ریاضی ها کلا نسبت به سال سوممم تونستم 7 درصد به ریاضی اضافه کنم ولی 5800 کجا ....7200 کجا:20:

کلا ریاضی رو غیر تک درس یعنی به شکل مخلوط با بقیه یادمه خوب امتحان نمی دادم برای همین با بقیه درس ها جبرانش می کردم. برای اینکه ریاضی رو هم خوب می زدم باید یک سال می شستم دوباره می خوندم که ارزشش رو نداشت ونتیجه لازم با بقیه درس ها به دست اومده بود.

Mr_Hamid_Media
19-02-2009, 14:03
دو تا سوال دارم: 1-منظور از معدل كتبي آخرين وضعيت تحصيلي معدل سال سومه يا پيش دانشگاهي(من فارغ التحصيلم) 2-حوزه امتحاني رو بايد شهر خودم انتخاب كنم يا شهري كه تو انتخاب اولم زدم.چون انتخاب اولم تهرانه.

mostafaeshghi
19-02-2009, 15:20
اقا تو این pdf
تراز کیفی جریانش چیه

؟
مثلا تو سه سال تراز تو رنج 4 هزار بود و کیفیش 5 شده
جریان چیه
چه کنیم
بر چه اساس مقایسه کنیم؟

تراز کیفی را بیخیال. شما باید به چند چیز که از اهمیت خیلی بالایی برخورداه توجه کنی :

1- اول تراز آخرین سال که موجود باشد

2- تعداد ظرفیتی که دانشگاه در اون رشته میگیره

3- ستاره دار است یا نه ؟!

4- رشته ی مورد نظرتان را چگونه رتبه بندی میکنید و در لیست انتخابیتون میگذارید (این یه نکته ی مکهم داره که من باور دارم بهش ولی خیلیها قبول نکردند تا اینکه تجربه ی ناکامانه بهشون ثابت کرد و اون اینکه : انتخابهایتان با بعدیش باید کم کم 1000 تا اختلاف تراز داشته باشه و این مطلق نیست کمی هم باید با ظرفیت حساب کتاب کنید.

mostafaeshghi
19-02-2009, 15:25
دو تا سوال دارم: 1-منظور از معدل كتبي آخرين وضعيت تحصيلي معدل سال سومه يا پيش دانشگاهي(من فارغ التحصيلم) 2-حوزه امتحاني رو بايد شهر خودم انتخاب كنم يا شهري كه تو انتخاب اولم زدم.چون انتخاب اولم تهرانه.

1- دقیقش میشه این: معدل کتبی به دست آمده از امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان (این در مورد رشته های نظری است درم مورد رشته های ککار دانش و فنی و حرفه ای را نمیدانم) اگر فارغ التحصیلید باید ببینید که چه سالی فارغالتحصیل شدید در نظام جدید یا قدیم . با شماره های پشت دفترچه تماس بگیرید و سوالتون را بپرسید.

2- شما صفحه ی 15 دفترچه بند 32 را مشاهده کنید کامل توضیح داده.
طبق تعریف اینجا شما باید کد شهر تهران را بنویسید

farshidshd
19-02-2009, 15:54
سلام
کسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر امسال(88) رو نداره؟

سوالات کارشناسی ارشد سال 1388 رشته کامپیوتر::::::::::::::::::::::::

کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1388 شماره 1:::::::::::::::::::::

کلید اولیه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1388 شماره 2:::::::::::::::::::::::::::

سوالات کنکور ک.ارشد مهندسی کامپیوتر سال 87:::::::::::::::::::

سوالات آزمون های کارشناسی ارشد سالهای گذشته به شکل تفکیک شده :::::::::::::

موفق باشی دوست عزیز.

1240
19-02-2009, 15:57
تراز کیفی را بیخیال. شما باید به چند چیز که از اهمیت خیلی بالایی برخورداه توجه کنی :

1- اول تراز آخرین سال که موجود باشد

2- تعداد ظرفیتی که دانشگاه در اون رشته میگیره

3- ستاره دار است یا نه ؟!

4- رشته ی مورد نظرتان را چگونه رتبه بندی میکنید و در لیست انتخابیتون میگذارید (این یه نکته ی مکهم داره که من باور دارم بهش ولی خیلیها قبول نکردند تا اینکه تجربه ی ناکامانه بهشون ثابت کرد و اون اینکه : انتخابهایتان با بعدیش باید کم کم 1000 تا اختلاف تراز داشته باشه و این مطلق نیست کمی هم باید با ظرفیت حساب کتاب کنید.
سلام
ممنون از راهنمایی که میکنی
راستش داشتم میرفتم برای انتخاب رشته

من از بالا به پائین میایم
یعنی هر جا تراز بیشتر ی داره اول میزنم همین طوری میام به تراز پائین

طریفت ها همه 50 تا زن و مرد هست
یعنی شهری نداریم که زیاد تر باشه

شیراز که دارم میزنم ستاره دار هست که انتخاب اول میزنم درسته؟
ستاره دار یعنی چه؟ باید اول بزنیم همین؟

4- رو متوجه نشدم
خوب مثلا تانتخاب اول با دوم 1000 تا اختلاف نداره
یعنی نمیشه هر چی نگاه میکنم

abbot
19-02-2009, 16:21
دوستان علامت مثلث(توی دفترچه) که جلوی درس های تهران است چیست؟

panther99
19-02-2009, 16:40

دوستان خبری نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

asroma08
19-02-2009, 18:13
کسی میدونه این سهمیه ی بسیج توی ازاد چطوریه؟ خیلی تاثیر داره؟

DAN271
19-02-2009, 20:13
سلام ،

سوالات کنکور کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و مهندسی فناوری اطلاعات (IT) سال 1388 به همراه کلید سازمان سنجش.:10:

مجموعه مهندسی کامپیوتر 1388

مجموعه مهندسی فناوری اطلاعات 1388

Password : daniel

farshidshd
19-02-2009, 20:39
ممنون بابت سوالات it :::::::::

separate
19-02-2009, 20:53
من پارسال شرکت کردم و با حدود 60 تا تراز کم آوردن تهران قبول نشدم.

و امسال شرکت کردم بدون اینکه چیزی بخونم (چرا دروغ نگم صبح کنکور 2 ساعت خوندم:31:) و باز هم قبول نشدم. (من که از رو نرفتم واسه سال دیگه هم ثبت نام کردم انشاءالله ....) . امسال کارنامه را ثبت کردم و الآن عکسشو براتون گذاشتم انشاءالله مفید واقع شود

ادبیات رو چطور درصدهاتون اینطوری بالاست؟! کتاب خاصی میخوندین؟؟ عربی چطور؟ من عربیم صفره صفره!

mostafaeshghi
19-02-2009, 21:36
دوستان علامت مثلث(توی دفترچه) که جلوی درس های تهران است چیست؟

دوست عزیز در صفحه ی 11 ماده ی 48 این مثلث را کامل توضیح داده.

منظور کلی اینه که اگر اکثریت یکی از واحدهای شهر تهران (برای مثال) انتخاب کردند و دیگر واحدها ظرفیت خالی داره بین واحدها مبادله میشوند و با تبادل دانشجو به توازن میرسند (که خب موارد نادری اینطور پیش میاد اون هم در مورد شهر تهران) حالا به هر حال متن کامل و صریحش را اشاره کردم بخوانید بد نیست.

mostafaeshghi
19-02-2009, 21:39
ادبیات رو چطور درصدهاتون اینطوری بالاست؟! کتاب خاصی میخوندین؟؟ عربی چطور؟ من عربیم صفره صفره!

این کنکور همانطور که گفتم برای بار دوم است و به نظر خودم خیلی خوب نزدم ولی ادبیات را چون علاقه داشتم و با دقت زدم بالا بود.

به طور کلی یه چیزی میگم روش تحقیق کنید حتما به نتیجه میرسید ولی روش حساب نکنید من به شما مدیون بشم ها.

ببینید اگر رشته ای که انتخاب کردید (با توجه به محل رشته) خیلی تاپ نیست و شما هم برای کنکور سراسری میخونید و تلاش میکنید برای ازاد به نظر من خوندن تستهای سالهای پیش کمک خیلی بزرگیه .

برای اینکه بیشتر توضیح بدم نمیتونم اینجا بگم (چون ممکنه دوستان تعمیم بدند و من مدیون بشم) با پیغام خصوصوی و یاهو مسنجر در خدمتم.

adorian
19-02-2009, 21:54
دوستان سلام
***میخواستم بدونم کسی ترازهای دانشگاه آزاد سال 1387 رو داره که بتونمیم انتخاب رشته کنیم؟
آخه هفتم اسفند ماه وقت ثبت نام تموم میشه. حالا میخوام بدونم کسایی که انتخاب رشته دانشگاه آزاد کردند تراز ها رو هم داشتند؟ ممنون میشم کمکم کنید.:20:

saeediust
19-02-2009, 22:29
خیلی ممنون
لطف کردی
خدا یک در دنیا صد در اخرت بهت بده فرشید جان
راستی سوالهای تخصصی رو نداری(روز دوم رو میگم)

00990099
19-02-2009, 23:56
من که انتخاب رشته کردم ، ولی نمیدونم تراز چیه :دی

mostafaeshghi
20-02-2009, 00:03
کسی میدونه این سهمیه ی بسیج توی ازاد چطوریه؟ خیلی تاثیر داره؟

شما باید از تاریخ فعال شدن کارت بسیجتون 2سال گذشته باشه.

تأثیر خفنی داره. ولی از من میشنوی الآن استفاده نکن بگذار سر فوق لیسانس استفاده کن (چون فقط در یک آزمون میشه ازش استفاده کرد)

چون این دانشگاه آزاد را با کمی تلاش میشه موفق شد توش !

mahsa_okay
20-02-2009, 00:08
سلام بچه ها به نظرتون من it تهران جنوبو بزنم ؟ با توجه به اینکه بومی تهران حساب میشم و ترازم در حال حاضر که هنوز درست حسابیم نخوندم تو سنجش 7700 میشه .خیلی شک دارم آخه ظرفیتش 50 نفره. بزنم؟

mahsa_okay
20-02-2009, 00:17
قهبل توجه کسایی که همین جوری از اسم it خوششون میاد: تو رو خدا الکی انتخابش نکنید چون ظرفیت دانشگاه فقط 50 تاس و واقعا هم کسایی باید برن که دوسش دارن مث من پس اگه علاقه ندارید نزنیـــــــــــــــــد

masoudtr
20-02-2009, 00:23
قهبل توجه کسایی که همین جوری از اسم it خوششون میاد: تو رو خدا الکی انتخابش نکنید چون ظرفیت دانشگاه فقط 50 تاس و واقعا هم کسایی باید برن که دوسش دارن مث من پس اگه علاقه ندارید نزنیـــــــــــــــــد
شما اگه دوست داری بیشتر درس بخون قبول بشی نه اینکه بخوای بقیه نرن که تو بتونی بری

mahsa_okay
20-02-2009, 00:24
من ترازای پارسالو از کجا در بیارم؟آخه این لینکی که دادید تا 86 داره! بعد این ترازا که زده توش مال آخرین نفریه که قبول شده؟

mahsa_okay
20-02-2009, 00:28
شما اگه دوست داری بیشتر درس بخون قبول بشی نه اینکه بخوای بقیه نرن که تو بتونی بری
بد برداشت نکن این حرف به خاطر بقیه بود نه خودم! چون بعد وقتی دیدن علاقه ندارن خودشون ضربه می خورن . واقعا منظورم کنار زدن بقیه نبود!

mostafaeshghi
20-02-2009, 00:57
سلام بچه ها به نظرتون من it تهران جنوبو بزنم ؟ با توجه به اینکه بومی تهران حساب میشم و ترازم در حال حاضر که هنوز درست حسابیم نخوندم تو سنجش 7700 میشه .خیلی شک دارم آخه ظرفیتش 50 نفره. بزنم؟

من ترازای پارسالو از کجا در بیارم؟آخه این لینکی که دادید تا 86 داره! بعد این ترازا که زده توش مال آخرین نفریه که قبول شده؟

این که چی بزنید اول از همه به علاقه ی تان برمیگرده بعد به تواناییتون تو اون رشته ی دانشگاهی و بعد به این که ایا اون قدر تلاش میکنید که بتونید توی اون رشته قبول بشید یا نه ؟!

سنجش را نمیدانم ولی اگر قلم چی بودید میتونستم راهنماییتون کنم.

تراز امسال (نه پارسال ، پارسال که 86 بود :دی)را که خودمم دنبالشم ولی چیزی پیدا نکردم تا الآن.

بله تراز آخرین نفر هست که قید شده یعنی حداقل باید این مقدار تراز داشته باشید ، البته الن هم قطعی نیست بگذارید یه مثالی بزنم شما حقوق تهران مرکز را ببینید همه براش تو 2-3 سال سر و دست شکوندند که توش قبول بشند بعد یهو آمار نشون داد که چه کاریه که همه مرکز بزنند و قبول نشند (البته ییهو جنوب و شمال هم زیاد شد ظرفیتش) رفتند شمال و جنوب زدند یهو سال 86 تراز شد 4هزار و خوردهای و امسال ظرفیت نسبت به پارسال 2برابر شد. من دیدم اینجوریه گفتم شاید خیلیها متوجه ی این قضیه نباشند من اومدم مرکز را زدمو البته تلاشی هم نکردم و دیدم که نه باز روال به قبل برگشت و شد 6 هزار و خورده ای. باز همون آش و همون کاسه. پس تو انتخاب رشته باید حساب و کتاب همه چیز را بکنید تا ضرر نکنید.

mostafaeshghi
20-02-2009, 01:24
سلام

4- رو متوجه نشدم

در مورد چه رشته ای میگین؟!

ظرفیت 150 تا هم داریم تو بعضی رشته ها

بله ستاره دار باید حتما اول باشه و اگر نه به طور خودکار از طرف سیستم حذف میشه.

در اینجا کامل رشته های ستااره دار را توضیح دادم . حتما بخونید به دردتون میخوره

mostafaeshghi
20-02-2009, 01:28
سلام

4- رو متوجه نشدم

در مورد چه رشته ای میگین؟!

ظرفیت 150 تا هم داریم تو بعضی رشته ها

بله ستاره دار باید حتما اول باشه و اگر نه به طور خودکار از طرف سیستم حذف میشه.

در اینجا کامل رشته های ستااره دار را توضیح دادم . حتما بخونید به دردتون میخوره

در ارتباط با مورد 4 اصلا نمیشه به شکل مطلب براتون توضیح بدم یا باید حضوری باشه که خب نمیشه :دی یا تشریف بارید یاهو که فکر کنم این گزینه ی بهتری باشه.

ولی به طور کلی وقتی گفتم 1000 تا فاصله داشته باشه نباید حتما تعمیم داد بلکه با حساب کتاب ظرفیت دو رشته ی انتخابی باید این فاصله را رعایت کرد. برای بهتر بحث نمیدون در این مورد بهتره که شما بگی چه انتخابهیی میخوای بکنی تا من بتونم کمکتون کنم.

اگر میگم 1000 تا فاصله داشته باشه برای این میگم که احتمال قبولی در انتخابهای بعدی بالاتر باشه و نه اینکه محال باشه ولی خب احتمال کمتر خیلی نمیشه بهش اطمینان کرد.

asroma08
20-02-2009, 01:58
دوستان سلام
***میخواستم بدونم کسی ترازهای دانشگاه آزاد سال 1387 رو داره که بتونمیم انتخاب رشته کنیم؟
آخه هفتم اسفند ماه وقت ثبت نام تموم میشه. حالا میخوام بدونم کسایی که انتخاب رشته دانشگاه آزاد کردند تراز ها رو هم داشتند؟ ممنون میشم کمکم کنید.:20:

کانون هر سال یه دفترچه میده که کل ترازها تو هست . حتما دوست کانونی داری . از اون بگیر

shahryar ehsaee
20-02-2009, 11:10
سلام
سوال های ای تی رو هم ندارین؟
اصلا سوال ها رو هز کدوم سایت باید گرفت؟
با تشکر

ellisa
20-02-2009, 11:45
سلام ...
این لینکا دانلود نمیشه ... مشکل داره ... خواهشا رفع کنید

ellisa
20-02-2009, 11:55
سلام سوالای تخصصی ها(نرم افزار و هوش) و زبان رو ندارین؟؟؟؟؟؟؟

saeidk
20-02-2009, 14:07
سلام به همه دوسنان.
سوالات it را ندارید؟

panther99
20-02-2009, 16:00
همچنان منتظر ترازهای مترجمی زبان کرج و تهران جنوب هستیم .

farshidshd
20-02-2009, 18:05
دوستای عزیز سلام
سوالات it چه دانشگاهی رو میخواین؟؟؟ مال کدوم کنکور؟؟؟؟؟

farshidshd
20-02-2009, 18:14
این تراز آزاد سال 85 هستش که داشتم و آپلود کردم ترازای دیگه هم گیر آوردم واستون میزارم:::::::::::::::::::::

Ship Storm
20-02-2009, 18:21
دوستان دفترچه کنکور آزاد 88 کی اومد؟

farshidshd
20-02-2009, 18:38

خیلی وقته دوست عزیز

shahryar ehsaee
20-02-2009, 18:58
دوستان عزیز دوباره سلام.
سوال های ارشد آی تی سال 88 در این وب سایت هست:
behshahriha.ir/showthread.php?t=4529
ولی مشکل اینکه سوال ها دارای فرم های مختلفی می باشند و سازمان سنجش پاسخنامه مربوط به فرم A رو روی سایت گذاشته.
راستی سازمان سنجش فقط پاسخنامه ها رو گذاشته.سوال ها رو نذاشته؟حالا از کجا یادمون بیاد که ترتیب سوال ها چی بوده؟!!!

shahryar ehsaee
20-02-2009, 19:02
دوستان عزیز دوباره سلام.
سوال های ارشد آی تی سال 88 در این وب سایت هست:
behshahriha.ir/showthread.php?t=4529
یه سوال داشتم!
سازمان سنجش فقط پاسخنامه ها رو رو سایت گذاشته.ما از کجا بدونیم ترتیب سوال ها چی بوده که حالا جوابشو نگاه کنیم؟!!

mostafaeshghi
20-02-2009, 19:34

دفترچه ی آزاد از تاریخ 24 بهمن در تمامی باجه های پست موجود بود و ثبت نام تا 7 اسفند مهلت داره که میتونید اقدام کنید

poria_mc
20-02-2009, 19:36
23 بهمن اومد!

Ship Storm
20-02-2009, 19:48
دفترچه ی آزاد از تاریخ 28 بهمن در تمامی باجه های پست موجود بود و ثبت نام تا 7 اسفند مهلت داره که میتونید اقدام کنید

23 بهمن اومد!

آقا ایول من اصلا خبر نداشتم فردا میرم یکی میگیرم حتما
خوب شد سوال کردم
ممنون از همتون
ببینم من کاردانی خوندم الآن کاردانی دارم میتونیم شکرت کنم دیگه
واحدهام رو تطبیق میزنن؟

seyyedi
20-02-2009, 20:08
دوستان سلام

خیلی ممنوندقیقا من هم همین طورم منتها من خیلی بدتر
از یه طرف آزاد برا روز مباداست
از یه طرف میخوام هوافضا بزنم اما از خرج سنگینش میترسم
از طرف دیگه که هوافضا رو ول کنم میخوام مکانیک بزنم که اونم توی یکی از شهرستان های نزدیکمون داره که آزاد شهر ما خودش چیه که اون چی بخواد باشه
از طرف دیگه بعد همه اینا موندم که عمران بزنم یا شیمی گاز یا پلیمر
عمران رو موندم که بزنم یا نه از یه طرف تا بگی عمران مهندسش پر شده از یه طرفش برادرم تازگی ارشدش رو تموم کرده و خیلی وارده
از طرف دیگه پلیمر رو دوست دارم ولی از بازار کارش بی اطلاع
شیمی گاز هم بدم نمیاد اما میدونم که بازار کار خوبی داره
-----
راستی برای اطلاع از تراز رشته درخواستیتون میتونید از این وبلاگ بخواید(زود جواب میده)

واحدهام رو تطبیق میزنن؟
من که آشنا داشتم کارشناسی امتحان داد اندازه یه سال واحدهاش رو تونست تطبیق بزنه

adorian
20-02-2009, 23:02
بچه ها من منظورم ترازهای رشته های ریاضی و فیزیک مقطع کارشناسی هستش نه کنکور کاردانی به کارشناسی.

bleu2u4u
21-02-2009, 02:42
یه چند تا سوال در مورد انتخاب رشته ای که میخوام بکنم داشتم هر کی برای هر کدومش جوابی داشت دریغ نکنه

1-تفاوت مکانیک انرژی با بقیه ی مکانیکها چیه؟

2-اینده ی شغلیش چطوره؟

3-من میخوام امسال انتخاب رشته ام (ازاد) طوری باشه که حتما یه مهندسی قبول بشم.حالا میخوام ببینم مکانیک انرژی
علوم تحقیقات تهران بهترین انتخابِ یا بهتر از اون هم رسته ای هست که من بتونم قبول بشم(تراز میانگینم توی کانون تقریبا 4900)

4-تراز میانه ی این رشته از میانگین تراز من پایینتره.حتی تراز اخرین نفر قبولی این رشته در دانشگاه ازاد هم از تراز پارسال خودم توی دانشگاه ازاد 700-800 تا پایینتره.حالا به نظر شما این یک انتخاب معقول و درسته؟
چون این رشته پارسال برای اولین بار بود که توی دفترچه اومده بود ایا امکان داره امسال تراز این رشته انقدر بالا بیاد (1000 تا)
تا من نتونم قبول بشم؟
اصلا ایا این همه پیشرفت تراز ظرف یکسال تا حالا توی یکی از رشته های دانشگاه ازاد وجود داشته؟

freesaz
21-02-2009, 11:42
سلام من برای آزمون کارشناسی ارشد در رشته مکاترونیک نمونه سئوال می خواستم. کسی میتونه راهنماییم کنه.

shahram1364
21-02-2009, 12:03
با سلام
زحمت کشیدید.اما هر کاری می کنم لینک RAPIDSHARE برای دانلود ERROR می زنه.فکر کنم باید مجددا upload کنید.ممنون می شم.

shahram1364
21-02-2009, 12:06
با سلام
زحمت کشیدید. ولی لینک rapidshare برای دانلود هرکاری میکنم error می ده . فکر کنم باید دوباره upload کنید. ممنون می شم.

Reman
21-02-2009, 14:46
یه چند تا سوال در مورد انتخاب رشته ای که میخوام بکنم داشتم هر کی برای هر کدومش جوابی داشت دریغ نکنه

1-تفاوت مکانیک انرژی با بقیه ی مکانیکها چیه؟

2-اینده ی شغلیش چطوره؟

3-من میخوام امسال انتخاب رشته ام (ازاد) طوری باشه که حتما یه مهندسی قبول بشم.حالا میخوام ببینم مکانیک انرژی
علوم تحقیقات تهران بهترین انتخابِ یا بهتر از اون هم رسته ای هست که من بتونم قبول بشم(تراز میانگینم توی کانون تقریبا 4900)

4-تراز میانه ی این رشته از میانگین تراز من پایینتره.حتی تراز اخرین نفر قبولی این رشته در دانشگاه ازاد هم از تراز پارسال خودم توی دانشگاه ازاد 700-800 تا پایینتره.حالا به نظر شما این یک انتخاب معقول و درسته؟
چون این رشته پارسال برای اولین بار بود که توی دفترچه اومده بود ایا امکان داره امسال تراز این رشته انقدر بالا بیاد (1000 تا)
تا من نتونم قبول بشم؟
اصلا ایا این همه پیشرفت تراز ظرف یکسال تا حالا توی یکی از رشته های دانشگاه ازاد وجود داشته؟
سلام دوست خوبم.
به نظر من شما رشته های ناشناس و جدید رو اینطوری انتخاب نکن. میتونی بری هون دانشگاه و از دانشجو ها و حتی مدیر گروهشون سوالاتو بپرسی.
اگر دیدی واقعا علاقه داری این رشته رو انتخاب کن. راستی خودتم می دونی نباید بلند پروازی کنی چون ترازت چندان خوب نیست.
morenomoreno
21-02-2009, 16:04
سلام این لینک دانلود با توجه به محدودیتس که داشته توی رپید شیر دیگه قابل دانلود نیست می شه خواهش کنم دوباره فایل رو بزارید یا اینکه تو یه سرور دیگه بزارید؟ ممنون می شم

morenomoreno
21-02-2009, 16:19
بازم سلام!
یه لینک پیدا کردم که سرورش نا محدوده:

پایینش برید داره سوالارو

1240
21-02-2009, 16:54
سلام دوست خوبم.
به نظر من شما رشته های ناشناس و جدید رو اینطوری انتخاب نکن. میتونی بری هون دانشگاه و از دانشجو ها و حتی مدیر گروهشون سوالاتو بپرسی.
اگر دیدی واقعا علاقه داری این رشته رو انتخاب کن. راستی خودتم می دونی نباید بلند پروازی کنی چون ترازت چندان خوب نیست.
خوب ترازش تو کانون 4900 هست تراز مکانیک انرژی هم برای تحقیقیات تهران هم کمتره با این وجود
خوب میاره 100 درصد
درست فهمیدم؟ :13:

bleu2u4u
21-02-2009, 17:15
خوب ترازش تو کانون 4900 هست تراز مکانیک انرژی هم برای تحقیقیات تهران هم کمتره با این وجود
خوب میاره 100 درصد
درست فهمیدم؟ :13:

من از این میترسم که این رشته چون پارسال سال اولش بوده و چون خیلی ها اصلا دفترچه رو نمیخونن و از روی دفترچه تراز انتخاب رشته میکنن ترازش پایین شده باشه ولی امسال بکشه بالا
چون واقعا دانشگاه علوم تحقیقات بهترین دانشگاه ازاد ایرانه
ورشته مکانیک جامدات اون دانشگاه هم بیشترین تراز رو میخواد

1240
21-02-2009, 17:24
من از این میترسم که این رشته چون پارسال سال اولش بوده و چون خیلی ها اصلا دفترچه رو نمیخونن و از روی دفترچه تراز انتخاب رشته میکنن ترازش پایین شده باشه ولی امسال بکشه بالا
راستی
یک نکته یادم امد
من خواهرم چند سال پیش کانون میرفت
ترازش تو همین 4500
4300
بود درس نمی خوند
رشته تجربی

رفته برای ازاد انتخاب رشته
مشاورش که یکی از بهترین ها بود
بهش گفت کاردانی اطراف رو همش بزن
خواهرم گوش نکرد
و همش رو مهندسی زد
اخر هم سه تا اورد
یکی تمام وقت - پاره وقت و پرستاری

یعنی قول میدم رشته بهتر و نزدیک تر هم می تونست بیاره

کانون باری اینکه هر کی ثبت نام میکنه - همشون قبول بشن تو دانشگاه 100 درصد و امارشون بره بالا
میگن به داوطلب ها رشته های کمتر رو بگید بزنن
:10:

1240
21-02-2009, 17:25
الان تحقیقیات تهران رشته ای که میگید تراز پارسالش 5900 بوده تو کانون
شما 4900 هستی؟

tene30
21-02-2009, 18:40
سلام
دوستان کسی سوالات دانشگاه آزاد مهندسی کامپیوتر نرم افزار 87 رو داره؟؟؟
ممنون میشم بذارید

بعد یه سوالم داشتم:
دانشگاه آزاد از پارسال تخصصی های نرم افزارش شده شبکه پایگاه و الگوریتم دیگه؟؟؟؟

farshidshd
21-02-2009, 19:13
نتایج دوره دوم آزمون سراسری کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی چهارم اسفند اعلام می شود.

به گزارش شبكه خبر به نقل از خبرنگار صدا و سیما، رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه برگزاری آزمون دکترای این دانشگاه در نشستی خبری افزود: هر سال دانشگاه دو بار آزمون کاردانی پیوسته برگزار می کند، که 4 اسفند اسامی برگزیدگان آزمون نیمسال دوم اعلام می شود.

عبدالله سجادی تصریح کرد: در این دوره 76 هزار نفر در 28رشته در آزمون شرکت کردند.

وی همچنین با اشاره به زمان ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی دانشگاه گفت: بــر اساس زمان بندی متقاضیان تا 7 اسفند برای ثبت نام در آزمون ورودی سال 1388 این دانشگاه فرصت دارند.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: اگر شمار تقاضاها زیاد باشد، امکان تمدید زمان ثبت نام وجود دارد.

وی افزود: مجموع شرکت کنندگان در دوره های با آزمون و بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی حدود 400 هزار نفر پیش بینی می شود که از این تعداد 10 درصـد پذیرش خواهند شد.

سجادی گفت: آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی در گروه های مختلف تیر 88 برگزار خواهد شد.

منبع::::::::

farshidshd
21-02-2009, 19:16
جاسبی خبر داد:
رشد 12 درصدی پذیرش در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد / شرایط بورسیه در دکتری دانشگاه آزاد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از رشد 12 درصد پذیرش در آزمون دکتری تخصصی سال 1388 دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله جاسبی صبح امروز در حاشیه برگزاری آزمون دکتری تخصصی سال 88 دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در این آزمون در حدود 20 هزار نفر شرکت کردند و 5 هزار نفر نیز متقاضی پذیرش در دوره دکتری بدون آزمون این دانشگاه بودند.

رشد 12 درصد پذیرش در آزمون دکتری تخصصی دانشگاه آزاد

وی با بیان اینکه از تعداد کل داوطلبان این آزمون دو سوم مرد و یک سوم زن هستند گفت: تعداد کل داوطلبان نسبت به سال گذشته 12 درصد افزایش داشته است که ظرفیت پذیرش به همین میزان افزایش خواهد یافت.

رئیس دانشگاه آزاد افزود: در مجموع 5 درصد از کل شرکت کنندگان دکتری در دانشگاه آزاد جذب می شوند.

وی درباره زمان اعلام نتیجه این آزمون به خبرنگاران گفت: از آنجا که مشخص شدن نتیجه آزمون دوره دکتری در بخش کتبی تنها 2 یا 3 ماه به طول می انجامد اما در بخش مصاحبه و آزمون شفاهی زمان بیشتری نیاز است، نتیجه دوره دکتری دانشگاه آزاد تا اوایل شهریور ماه اعلام می شود.

جاسبی اظهار داشت: تنها 25 درصد نمره آزمون دکتری تخصصی را مصاحبه تشکیل می دهد و با توجه به کنترل و نظارتی که دانشگاه در امر مصاحبه انجام می دهد امکان دخل و تصرف و دست بردن در مصاحبه و این 25 درصد وجود ندارد.

شرایط بورسیه در دکتری دانشگاه آزاد

وی با اشاره به شرایط بورسیه دکتری در دانشگاه آزاد گفت: بخش عمده ای از دانشجویان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد در کنکور امسال بورسیه می شوند اما افرادی که بتوانند رتبه های برتر را در این آزمون به خود اختصاص دهند، می توانند محل بورسیه خود را شخصا تعیین کنند.

7 اسفند آخرین مهلت ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه آزاد

رئیس دانشگاه آزاد همچنین درباره ثبت نام در کنکور سراسری دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام در این کنکور تا 7 اسفند به صورت اینترنتی ادامه دارد که در صورت نیاز تمدید می شود. ویژگی کنکور امسال نسبت به سالهای قبل در این است که داوطلبان در هنگام ثبت نام می توانند محل آزمون را شخصا انتخاب کنند.

وی از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد طی روزهای شنبه یا یکشنبه خبر داد.

جاسبی با اشاره به کنکور کارشناسی ارشد 88 دانشگاه آزاد گفت: مجموع شرکت کنندگان در دوره های با آزمون و بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در حدود 400 هزار نفر است که از این تعداد 10 درصد در دانشگاه پذیرش می شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

لینک خبر:

Ship Storm
21-02-2009, 19:17
دوستان من دفترچه گرفتم کمک کنید ببینم چکار کنم
فرم فقط غیر پزشکی
بخش 32- حوزه امتحانی
من انتخاب اولم رو میخوام بزنم باق یزد رشته مهندسی نرم افزار حالا میخوام بدونم اگه انتخاب اولم رو بزنم بافق باید برم همونجا امتحان بدم؟
اگه حوزه امتحانیم رو بزنم کرج و بعد انتخاب اولم رو بزنم بافق یزد همون کرج کارت آزمونم توزیع میشه و کرج امتحان میدم؟
اگه انتخاب اولم رو بزنم بافق و حوزه امتحانی رو هم بافق بزنم امکان قبولیش توی این شهر بیشتر میشه؟
ممنون میشم کمکم کنید

1240
21-02-2009, 19:44
دوستان من دفترچه گرفتم کمک کنید ببینم چکار کنم
فرم فقط غیر پزشکی
بخش 32- حوزه امتحانی
من انتخاب اولم رو میخوام بزنم باق یزد رشته مهندسی نرم افزار حالا میخوام بدونم اگه انتخاب اولم رو بزنم بافق باید برم همونجا امتحان بدم؟
اگه حوزه امتحانیم رو بزنم کرج و بعد انتخاب اولم رو بزنم بافق یزد همون کرج کارت آزمونم توزیع میشه و کرج امتحان میدم؟
اگه انتخاب اولم رو بزنم بافق و حوزه امتحانی رو هم بافق بزنم امکان قبولیش توی این شهر بیشتر میشه؟
ممنون میشم کمکم کنید
سلام
هر جا بزنی
اولین رو
همون جا کارت و امتحان می دهید.

Ship Storm
21-02-2009, 19:48
سلام
هر جا بزنی
اولین رو
همون جا کارت و امتحان می دهید.

مطمئنی؟؟؟ :18:
فرشید جان گفتن که هرجا که بزنی واسه حوزه امتحانی همونجا امتحان میدی که :19:

gladiator.shiraz
21-02-2009, 19:50
بچه ها رشته شیمی - گاز ترمی چنده ؟؟؟حدودا

1240
21-02-2009, 20:00
مطمئنی؟؟؟ :18:
فرشید جان گفتن که هرجا که بزنی واسه حوزه امتحانی همونجا امتحان میدی که :19:
والا ما از هر کی پرسیدیم میگه
اگر ستاره دار باشه باید اول بزنی
هر جا هم اول بزنی همون جا امتحان میدی و اینها

bleu2u4u
21-02-2009, 20:02
الان تحقیقیات تهران رشته ای که میگید تراز پارسالش 5900 بوده تو کانون
شما 4900 هستی؟

من مکانیک انرژی میخوام بزنم
پارسال تراز اخرین نفر قبولیش 4100 یا کمتر بوده(این واقعا تراز پایینیه )

bleu2u4u
21-02-2009, 20:17
این اعداد دقیقیه که توی دفترچه ی حسن چی زده

نام رشته:مکانیک - انرژی (تهران علوم تحقیقات) /
میانه تراز قبولی ها (در ازمونهای کانون) 4551 (مال من 4800 پس میانه ی ترازش از مال من پایینتره)
نمره تراز چارک پایین قبولی های کانون- 4321 (وقتی میانه اش از مال من پاینتر باشه اینم صد در صد پایینتره)
نمره ی اخرین فرد قبول در انتخاب اول-- 4382 (این هم از تراز پارسالم در ازاد کمتره یعنی اگه این رو پارسال انتخاب میکردم الان تو دانشگاه بودم)

asroma08
21-02-2009, 20:30
اگرچه ازمونهای کانون معیار برای انتخاب رشته نیست اما خوب بهترین کمک برای انتخاب رشته هست
من میانگین ترازم 5450 هست و میخوام عمران نجف اباد بزنم . اخرین نفری که پارسال گرفته 6000 خورده ای بود . منم شک دارم که بزنم یا نه . ظرفتیتش 50 هست اما پارسال بالای 200تا گرفته
یکی دوتا از دوستام با ریاضی منفی و صفر قبول شدند اما خب فیزیک و شیمی رو 70 زدند

Ship Storm
21-02-2009, 20:53

یعنی انتخاب اولم رو بزنم بافق یزد باید برم اونجا امتحان بدم :13:

seyyedi
21-02-2009, 21:17
دوستان سلام

بچه ها رشته شیمی - گاز ترمی چنده ؟؟؟حدودا
فرق میکنه تا هر ترم چقدر واحدا بتونی برداری و چی برداری
ولی تا اون جایی که من اطلاع دارم بین 650- 750 میچرخه
یه نکته: بازار کارش عسلویه تا بگی هست منتهای اولین اولویت دانشگاه ملی و بومی هست فکر کنم

nasirrayan
21-02-2009, 21:21
رشته های غیرپزشکی سال 88

رشته های پاره وقت سال 88

رشته های غیر پزشکی و پاره وقت سال 88

اطلاعات بیشتر

التماس دعا

amir_malas
21-02-2009, 21:29
آره...انتخاب اول همونجایی هست که حوزته!

Ship Storm
21-02-2009, 22:06
آره...انتخاب اول همونجایی هست که حوزته!

پس اینطوری که باید دو روز قبل بریم بافق یزد که :41:

truman
21-02-2009, 22:26
دوستان تا چه زماني براي ثبت نام اينترنتي وقت داريم ؟ دفترچه كه اومده . ثبت نامش هم شروع شده ؟ توي همون سايت سنجش ؟

MORINIO
21-02-2009, 22:31
دوستان تا چه زماني براي ثبت نام اينترنتي وقت داريم ؟ دفترچه كه اومده . ثبت نامش هم شروع شده ؟ توي همون سايت سنجش ؟

بجنب که تا چهارشنبه 7 اسفند بیش تر وقت نداره! توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باید بری واسه ثبت نام....

MORINIO
21-02-2009, 22:36

اون قسمت قرمز درست نیست . امسال میتونی حوزه امتحانی رو هر جا که بخوای بزنی ( صفحه 15 دفترچه بند 32 مربوط به آزمون غیر پزشکی و پاره وقت و بند 31 مربوط به آزمون علوم پزشکی رو بخونید)

مثلا من انتخاب اولم نجف آباده ولی حوزه امتحانی رو میزنم خمینی شهر چون نزدیکتره

noia
21-02-2009, 23:09
اون قسمت قرمز درست نیست . امسال میتونی حوزه امتحانی رو هر جا که بخوای بزنی ( صفحه 15 دفترچه بند 32 مربوط به آزمون غیر پزشکی و پاره وقت و بند 31 مربوط به آزمون علوم پزشکی رو بخونید)

کاملا درسته.
اگه قرار بود، مثل سال 87 باشه، پس واسه چی باید این بند اضافه می‌شد؟!

Ship Storm
21-02-2009, 23:53
پس خیالم راحت شد خداروشکر بابا من اولی رو میخوام بزنم بافق که امید به قبولی زیاد شه پیش دوستان و رفقای 15 سالمون بریم وقتی شنیدم اینطوریه کلی حالم گرفته شد
خوب شد پس میزنم تهران که آزمون رو اینجا بدم ولی انتخاب اول رو اونر میزنم

bleu2u4u
22-02-2009, 02:37

البته اونقدر هم نمیخواد عجله کنی مطمئن باش تا مثل همه ی سالها تا 15 تمدید میشه
حتی 1 درصد هم احتمال نداره که تمدید نکنند

elhameli
22-02-2009, 09:23
آقا ایول من اصلا خبر نداشتم فردا میرم یکی میگیرم حتما
خوب شد سوال کردم
ممنون از همتون
واحدهام رو تطبیق میزنن؟

سلام
بله تطبيق ميدن ولي در عوض به اندازه هر واحدي كه تطبيق ميخوره كلي پول مي گيرن .

Ship Storm
22-02-2009, 13:51
دوستان صفحه 35 دفترچه واحد دانشگاهی مبارکه زده که مهندسی نرم افزار کامپیوتر کد 975 جلوش ستاره زده این یعنی چی؟

Ship Storm
22-02-2009, 13:56
سلام

بههه این ها که همش مشکل پول دارن نمیدونن من اصفهانی اصیلی هستم:31:

separate
22-02-2009, 14:50
دوستان صفحه 35 دفترچه واحد دانشگاهی مبارکه زده که مهندسی نرم افزار کامپیوتر کد 975 جلوش ستاره زده این یعنی چی؟

علامت ستاره برای هر رشته یعنی که اون رشته رو فقط میتونی برای انتخاب اول برداری.انتخاب اولتم هر جا باشه حوزه ی امتحانیت هم همون شهر میشه

Ship Storm
22-02-2009, 15:00
علامت ستاره برای هر رشته یعنی که اون رشته رو فقط میتونی برای انتخاب اول برداری.انتخاب اولتم هر جا باشه حوزه ی امتحانیت هم همون شهر میشه

کاملا درسته.
اگه قرار بود، مثل سال 87 باشه، پس واسه چی باید این بند اضافه می‌شد؟!

ما نفهمیدیم بلاحره چی شد هرکی یه چی میگه که
یعنی من میخوام این شهر رو انتخاب ارخ بزنم نمیتونم؟؟؟؟:13:

gladiator.shiraz
22-02-2009, 15:07
یه سوال : درسته میگن هر کی معدل ترم قبلش بالای 17 بشه ترم بعد 50 درصد تخفیف میخوره ؟

Ship Storm
22-02-2009, 15:18
یه سوال : درسته میگن هر کی معدل ترم قبلش بالای 17 بشه ترم بعد 50 درصد تخفیف میخوره ؟

والا این رو من بعید میدونم فقط میدونم به رتبه های 1 تا 3 هر گروه یه درصدی تخفیف میدادن ولی نه دیگه انقدر

بالای 17 بشی 24 واحد بهت میدن

1240
22-02-2009, 15:20
ما که زدیم رفت
هر چی صبر میکنیم بدتر میشه و اعصابمون خراب تر

pedramch
22-02-2009, 15:58
سلام.
من امسال میخوام آزمایش بدم!
نظرتون راجع به انتخاب رشتم چیه؟
1-مکانیک در طراحی جامدات (هواز)
2-فناوری اطلاعات (ماهشهر)
3-عمران(شوشتر)
4-صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها (مسجد سلیمان)
5-معماری (آبادان)
6-فناوری اطلاعات (انگلیس)
7-نرم افزار (امارات)

Benygh
22-02-2009, 16:15
7-نرم افزار (امارات)
قضیه ی این چیه ؟!

pedramch
22-02-2009, 17:04
اینا فکر کنم مرتبط اند با دانشگاه های خودمون!

MaaRyaaMi
22-02-2009, 17:14
اینا فکر کنم مرتبط اند با دانشگاه های خودمون!

یعنی ایران تحصیل می کنی؟!
فک نکنما
...

3-عمران(شوشتر)
5-معماری (آبادان)
7-نرم افزار (امارات)
مشاورمون می گفت
باید ترازشونو نگاه کنی
اگه بهم نزدیکه باشه انتخابات میسوزه !

یعنی من میخوام این شهر رو انتخاب ارخ بزنم نمیتونم؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

والا امسال کد میخواست واسه تعیین حوزه ... پارسال اینطوری نبود
بهتره یا با خودشون تماس بگیرین ...

منم ثبت نام کردم!

MORINIO
22-02-2009, 18:30
یعنی من میخوام این شهر رو انتخاب ارخ بزنم نمیتونم؟؟؟؟

گفتم که .... رشته های ستاره دار فقط میتونه انتخاب اول باشه و نمیشه برای انتخاب های دوم به بعد رشته های ستاره دار رو انتخاب کرد ....

حوزه امتحانی رو هم هر جا که بخوای میتونی بزنی ... دوستان هم لطف کنند اطلاعات اشتباه ندن .... تا پارسال هرجا انتخاب اولت بود امتحانت هم همونجا بود ولی امسال دیگه اینطوری نیست

separate
22-02-2009, 18:31
دوستان من موقع ثبت نام وقتی که داشتم اطلاعات رو ثبت میکردم بعد اینکه دکمه ثبت رو زدم صفحه اینترنت خود به خود بسته شد(دیگه نفهمیدم ثبت شد یا نه) بعدا دوباره ثبت نام کردم بدون مشکی/// مسئله ای که پیش نمیاد؟

MORINIO
22-02-2009, 18:40
اینم انتخاب رشته های من البته فردا ثبت نام میکنم:

1-مهندسی عمران (نجف آباد)
2-مهندسی پزشکی- بیوالکتریک (خمینی شهر)
3-مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات (خمینی شهر)
4-مهندسی مکانیک در حرارت و سیالات (شهر مجلسی)
5-مهندسی متالورژی و مواد- متالورژی صنعتی (شهر مجلسی)
6- مهندسی متلورژی و مواد- سرامیک ( شهر مجلسی)

البته اون سه تا انتخاب آخر رو فقط برای اینکه خالی نباشه زدم و اگه قبول هم بشم نمیرم چون ارزشش رو نداره!

فقط یکی لطف کنه با توجه به دفترچه کانون که مال ترازهای سال گذشته هست بگه که مکانیک حرارت و سیالات نجف آباد چه ترازی میخواد ممنون میشم:40:

pedramch
22-02-2009, 19:29
یعنی ایران تحصیل می کنی؟!
فک نکنما
...

نه...
همونجا تحصیل میکنی!
ولی وابسته است به اینور:دی

مشاورمون می گفت
باید ترازشونو نگاه کنی
اگه بهم نزدیکه باشه انتخابات میسوزه !
چرا؟
ترازاشون اینجوریه(با احتساب انتخاب دوم به بعد)

1-مکانیک در طراحی جامدات (هواز) 5551
2-فناوری اطلاعات (ماهشهر) 5210
3-عمران(شوشتر) 5131
4-صنایع برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها (مسجد سلیمان) 4959
5-معماری (آبادان) 4892
6-فناوری اطلاعات (انگلیس) 4184
7-نرم افزار (امارات) 4005

Ship Storm
22-02-2009, 19:46
سلام.
من امسال میخوام آزمایش بدم!
نظرتون راجع به انتخاب رشتم چیه؟
3-عمران(شوشتر)
5-معماری (آبادان)
7-نرم افزار (امارات)

پدرام جان مگه انگلیسی فول هستی برادر ما هنوز تو گروه مبتدیان هستیم :31:
اگه اونجا بزنی درسات رو هم به زبان انگلیسی تدریس میشه

pedramch
22-02-2009, 19:49
پدرام جان مگه انگلیسی فول هستی برادر ما هنوز تو گروه مبتدیان هستیم
اگه اونجا بزنی درسات رو هم به زبان انگلیسی تدریس میشه
:دی
انگلیسیم که بد نیست بعد هم اگه قرار شد برم یاد میگیرم خوب!
الان که آزمایشیه...کی خواست بره حالا:دی
نظرت راجع به انتخاب رشته چیه؟

Ship Storm
22-02-2009, 19:50
دوستان من موقع ثبت نام وقتی که داشتم اطلاعات رو ثبت میکردم بعد اینکه دکمه ثبت رو زدم صفحه اینترنت خود به خود بسته شد(دیگه نفهمیدم ثبت شد یا نه) بعدا دوباره ثبت نام کردم بدون مشکی/// مسئله ای که پیش نمیاد؟

تا زمانی که کد پیگیری بهت نداده فکر کنم مشکلی پیش نیاد از اول ثبت نام کنی من یه یکی دوباری اینطوری شده برام ولی مشکلی نبوده از اول ثبت نام کردم

MaaRyaaMi
22-02-2009, 19:52
چرا؟
ترازاشون اینجوریه(با احتساب انتخاب دوم به بعد)

3-عمران(شوشتر) 5131
5-معماری (آبادان) 4892

نمیدونم دقیق
ولی همه میگن نباید ترازا نزدیک باشه بهم !
انتخاب اول دومت نزدیکه بهم ترازشون!

نمیدونم ...مصطفی عزیز حتما بهتر میتونه راهنمائیت کنه چون دانشجو هستن

حتما مطمئن شو بعدا ثبت نام کن که مشکلی پیش نیاد !

کدوم قسمتش ؟

من موقعی که اون صفحه آخر واسه پرینت واینا میاد رو وقتی مطمئن شدم مشکلی نیس
یادم نیس چه دکمه ای زدم : دی ولی کلا صفحه برام بسته شد

Ship Storm
22-02-2009, 19:52
:دی
انگلیسیم که بد نیست بعد هم اگه قرار شد برم یاد میگیرم خوب!
الان که آزمایشیه...کی خواست بره حالا:دی
نظرت راجع به انتخاب رشته چیه؟

من همش رو استان تهران زدم ولی انتخاب اخر رو خواستم بزنم مبارکه که میگن ستاره داره نمیتونی بزنی حالا احتمالا آخری رو بزنم سمت قزوین و ابهر و زنجان این ورا

انتخابات خوبه ولی به نظر من نرم افزار کامپیوتر برتی داره به فناوری اطلاعات من کاردانی نرم افزار دارم گروه فناوری اطلاعات هم تو دانشگاه ما بود ولی در حد هم نبودیم اصلا سطح نرم افزار خیلی بالاتر بود طوری که به اون ها اموزش میدادیم

pedramch
22-02-2009, 19:54
راستی میگم ثبت نامش چجوریه؟
من بلد نیستم...

pedramch
22-02-2009, 19:58
نمیدونم دقیق

عجب...
این جریان انتخاب دوم به بعد هم دردسریه ها...
انتخاب اول هم ستاره داره!

انتخابات خوبه ولی به نظر من نرم افزار کامپیوتر برتی داره به فناوری اطلاعات من کاردانی نرم افزار دارم گروه فناوری اطلاعات هم تو دانشگاه ما بود ولی در حد هم نبودیم اصلا سطح نرم افزار خیلی بالاتر بود طوری که به اون ها اموزش میدادیم
خیلی عجیبه!
همه جا it رو بالا تر از نرم افزار میدونن ولی نرم افزار تراز بالاتری میخواد!
مهندسای کامپیوتر الان اکثرا دارن غاز میچرونن یا تدریس میکنن ولی it تقریبا اینطور نیست.
ضمنا من خودم به it علاقه دارم:دی

Ship Storm
22-02-2009, 20:20
راستی میگم ثبت نامش چجوریه؟
من بلد نیستم...

برو تو سایت azmoon.org ثبت نام کن دیگه

عجب...
این جریان انتخاب دوم به بعد هم دردسریه ها...
انتخاب اول هم ستاره داره!

خیلی عجیبه!
همه جا it رو بالا تر از نرم افزار میدونن ولی نرم افزار تراز بالاتری میخواد!
مهندسای کامپیوتر الان اکثرا دارن غاز میچرونن یا تدریس میکنن ولی it تقریبا اینطور نیست.
ضمنا من خودم به it علاقه دارم:دی

اونها که غاز میچرونن کار بلد نیستن وگرنه رشته مادر هستش
بحث علاقه اگه باشه دیگه اون بحثش جداست

MORINIO
22-02-2009, 20:41
کانونی ها لطف کنن جواب بدن :

فقط یکی لطف کنه با توجه به دفترچه کانون که مال ترازهای سال گذشته هست بگه که مکانیک حرارت و سیالات نجف آباد چه ترازی میخواد ممنون میشم:40:

mostafaeshghi
22-02-2009, 21:15
سلام

نه دوست عزیز ! کلی پول نمیگریند. شما اگر آئین نامه را خوانده باشی در داخل آن ذکر ده که یک ، سوم نرخ هر واحد بر اساس سال ورودی دانشجو .

مثلا واحدهای نظری سال 1386 12هزارتومان محاسبه شده که برای معادل سازی میشه 4 هزار تومان.

mostafaeshghi
22-02-2009, 21:41
قضیه ی این چیه ؟!

قضیه ی اینو اگر میخواهید کامل بدونید که چکونه میشه در واحدهای خارج از کشور دانشگاه آزاد مشغول به تحصیل شد میتونید در دفترچه صفحه ی 83 دفترچه کارشناسی را بخوانید. اونجا کامل توضیح داده .

bleu2u4u
22-02-2009, 21:53
کانونی ها لطف کنن جواب بدن :

تو دفترچه فقط ساخت و تولید بود شاید رشته ی تازه باشه و امسال اومده باشه
اگر اینجور باشه اصولا اینجور رشته ها که سال اولشونه ترازشون خیلی پایینتر از اونیه که باید باشه

rosenegarin13
22-02-2009, 22:05
سلام
یکی از دوستام رفته کافی نت حوزه ی امتحانیشو به جای تهران زده آذربایجان

حالا میخواستم بدونم راه اصلاحی وجود نداره؟؟

یا باید بره آذربایجان شرقی امتحان بده؟؟؟؟

اگه جواب بدید لطف بزرگی کردید
داره از استرس میمیره

ZAX
22-02-2009, 22:23
سلام دوستان.
من شدیدا" نیاز به دفترچه انتخاب رشته ی سال 86 دانشگاه آزاد دارم. اگه ممکنه لینکی چیزی بدین ممنون میشم...
یه سوال دیگه هم داشتم راجه به مکانیک انرژی علوم تحقیقات میخواستم بدون نظر بچه ها چیه راجع به این رشته؟

ZAX
22-02-2009, 22:24
سلام دوستان.
من شدیدا" نیاز به دفترچه انتخاب رشته ی سال 86 دانشگاه آزاد دارم. اگه ممکنه لینکی چیزی بدین ممنون میشم...pdf یا هرچیزه دیگه...
خیلییییی ممنون...

pedramch
22-02-2009, 22:52
حالا بطور کلی نظرتون راجع به it چیه؟

pedramch
22-02-2009, 22:55
راستی زمان ثبت نام تا چه تاریخیه؟

bleu2u4u
22-02-2009, 22:56
بعد از تحقیقات جامعی که من کردم به این رسیدم که تراز اخرین نفر قبولی این رشته امسال از 4300 به نزدیک 6110 یا حتی بیشتر میرسه
تراز پایین پارسالش به خاطر این بوده که 1- سال اولش بوده و خیلی ها اصلا از بودنش خبر نداشتن 2 -اصولا ت.ی این رشته ها دانشگاه سال اول خیلی بیشتر از ظرفیت دانشجو میگیره(مثلا به جای 50 تا 450 تا گرفته)

rosenegarin13
22-02-2009, 22:57

7 اسفند

حالا بطور کلی نظرتون راجع به it چیه؟

من شنیدم خوب نیست ولی خودم دوست دارم

pedramch
22-02-2009, 22:59
من شنیدم خوب نیست ولی خودم دوست دارم
چرا خوب نیست؟

bleu2u4u
22-02-2009, 23:06

همونطوری که دیروز گفتم مثل هر سال تا 15 این ماه تمدید کردن

ZAX
22-02-2009, 23:07
بعد از تحقیقات جامعی که من کردم به این رسیدم که تراز اخرین نفر قبولی این رشته امسال از 4300 به نزدیک 6110 یا حتی بیشتر میرسه
تراز پایین پارسالش به خاطر این بوده که 1- سال اولش بوده و خیلی ها اصلا از بودنش خبر نداشتن 2 -اصولا ت.ی این رشته ها دانشگاه سال اول خیلی بیشتر از ظرفیت دانشجو میگیره(مثلا به جای 50 تا 450 تا گرفته)

عزیز امسال سال سومشه.
سال اول سال 86 بود که ترازشم 4100 بوده.

separate
22-02-2009, 23:24
نمیدونم دقیق

کدوم قسمتش ؟

من موقعی که اون صفحه آخر واسه پرینت واینا میاد رو وقتی مطمئن شدم مشکلی نیس
یادم نیس چه دکمه ای زدم : دی ولی کلا صفحه برام بسته شد

اگه کد رهگیری بده بعدا دوباره میشه با همون کارت و مشخصات ثبت نام کرد؟ اگه جواب مثبته اونوقت اگه 2 بار ثبت نام کنیم ممکنه ثبت نامو باطل کنن؟؟؟!

mahdi200hell
22-02-2009, 23:26
سلام دوستان
کسی می تونه تراز های کنکورامسال رو به من بده ؟؟؟؟

ZAX
22-02-2009, 23:32
سلام دوستان
کسی می تونه تراز های کنکورامسال رو به من بده ؟؟؟؟

3 تا دفترچه واسه ترازا میتونی تهیه کنی:
قلمچی.
فکور.
راه اندیشه.

ZAX
22-02-2009, 23:33
من شدیدا" نیاز به دفترچه انتخاب رشته ی سال 86 دانشگاه آزاد دارم. اگه ممکنه لینکی چیزی بدین ممنون میشم...
یه سوال دیگه هم داشتم راجه به مکانیک انرژی علوم تحقیقات یا عمران راه تهران مرکز میخواستم بدونم نظر بچه ها چیه راجع به این رشته ها؟

rosenegarin13
23-02-2009, 00:55
سلام
یکی از دوستام رفته کافی نت حوزه ی امتحانیشو به جای تهران زده آذربایجان

حالا میخواستم بدونم راه اصلاحی وجود نداره؟؟

یا باید بره آذربایجان شرقی امتحان بده؟؟؟؟

اگه جواب بدید لطف بزرگی کردید
داره از استرس میمیره

دوستم مرد!!!!!!!

pedramch
23-02-2009, 01:00
دوستم مرد!!!!!!!
:27: :27:
:دی:دی:دی
خوب چرا تماس نمیگیره با اون شماره ها که دادن؟

rosenegarin13
23-02-2009, 01:12
خودش شنیده که با کمی نامه بازی تو سازمان میشه رفع بشه ولی دقیق نمیدونه چی کار کنه

راستی آی تی رو من شنیدم باید کامپیوترت خوب باشه و اینا
انایی که گفتم از یکی که آزاد میره شنیدم

pedramch
23-02-2009, 01:20
راستی آی تی رو من شنیدم باید کامپیوترت خوب باشه و اینا
مشخصه:دی
خوب من کامپیوترم خوبه:دی
اصلا اینا بحث نیست.
مهم بازار کاره:دی

pedramch
23-02-2009, 01:21
3-عمران(شوشتر) 5131
5-معماری (آبادان) 4892

راستی من فردا میخوام ثبت نام کنم!
نظر نهایی چیه؟

Ship Storm
23-02-2009, 07:16
شهرهایی که ستاره داره رو فقط و فقط به عنوان انتخاب اول میشه زد ؟؟؟؟ یعنی نمیشه انتخاب ششم زد؟؟؟

MaaRyaaMi
23-02-2009, 07:38
اگه کد رهگیری بده بعدا دوباره میشه با همون کارت و مشخصات ثبت نام کرد؟ اگه جواب مثبته اونوقت اگه 2 بار ثبت نام کنیم ممکنه ثبت نامو باطل کنن؟؟؟!

اگه داده باشه کد و شماره پرونده که بالای صفحه درج شده
فک نکنم بشه دوباره ثبت نام کرد !!!!!!!!!!
همون اوایل ثبت نام یه چیزایی در مورد همین قضیه نوشته ...

شهرهایی که ستاره داره رو فقط و فقط به عنوان انتخاب اول میشه زد ؟؟؟؟ یعنی نمیشه انتخاب ششم زد؟؟؟

نه نمیشه فقط اول ! بابا دفترچه رو نمیخونین شما ؟!

3-عمران(شوشتر) 5131
5-معماری (آبادان) 4892

راستی من فردا میخوام ثبت نام کنم!
نظر نهایی چیه؟

انتخابای اول تا سومت ترازشون بهم نزدیکه خیلی !

شما مشاور ندارین تو اون مدرسه تون ؟!:31:

shahram1364
23-02-2009, 08:03
سلام
چی شد خبری نشد بالاخره یک لینک جدید برای سوالات IT , COMPUET , علوم کامپیوتر سال 1388 قرار نمی دهید.در مورد لینک دیگری هم که یکی از دوستان به آدرس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قرار داده صفحه باز می کنه ولی متاسفانه اصلا دانلود نمی کنه!

timsar jackson
23-02-2009, 08:14
معاون مركز آزمون دانشگاه آزاد، گفت: ثبتنام كنكور سراسري دانشگاه آزاد تا روز پنجشنبه 15 اسفند ماه تمديد شد

مهندس محمدرضا مهرادفر در گفتوگو با ايسنا، اظهار كرد: داوطلبان بايد براي ثبتنام به سايت مركز آزمون دانشگاه آزاد به نشاني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه كنند.

وي با اشاره به زمان برگزاري كنكور دانشگاه آزاد، گفت: آزمون سراسري اين دانشگاه در رشتههاي غيرپزشكي طي روزهاي 11و 12 تيرماه 88 و آزمون رشتههاي گروه علوم پزشكي 26 تير ماه برگزار ميشود.

وي افزود: داوطلبان بايد براي ثبت نام به دفاتر پستي سراسر كشور مراجعه و كارت اعتباري ثبتنام را دريافت كنند.

به گفته وي، همانند سال گذشته برخي از رشته شهرها كه داراي تعداد داوطلب قابل توجه بوده و ظرفيت آنها در انتخاب اول تكميل ميشود، به صورت ستاره دار در دفترچه راهنما درج شده است و لازم است داوطلبان اين رشته شهرها را در انتخاب اول خود انتخاب كنند.

مهراد فر در خاتمه با بيان اينكه در آزمون سراسري سال 88 هر داوطلب ميتواند در هنگام ثبتنام و بدون توجه به انتخاب رشته محلهاي خود، يكي از 209 حوزه امتحاني در آزمون غير پزشكي و 65 حوزه امتحاني در آزمون پزشكي را براي دريافت كارت و برگزاري آزمون انتخاب كند، گفت: در آزمون سراسري سال 88 دانشگاه آزاد اسلامي، سوابق تحصيلي داوطلبان در آزمون اعمال ميشود. بر اين اساس سوابق تحصيلي ديپلمههاي نظام جديد آموزش متوسط سالهاي84 تا 87 كه امتحانات آنها به صورت سراسري برگزار شده است، به ميزان 15 درصد در گزينش نهايي اعمال ميشود. بنابراين نمره كل نهايي اين دسته از داوطلبان بر اساس 85 درصد نمره آزمون و 15 درصد سوابق تحصيلي محاسبه ميشود.

pedramch
23-02-2009, 13:07
شما مشاور ندارین تو اون مدرسه تون ؟!
چرا هست!
ولی خوب امروز و دیروز تعطیل بودیم!:دیفردا تا آخر هفته هم که تعطیله:دی

Ship Storm
23-02-2009, 13:34
نه نمیشه فقط اول ! بابا دفترچه رو نمیخونین شما ؟!

بابا دفترچه نیست که 150 صفحه رمان نوشتن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کی حوصله داره بخونه من همون از اولش رفتم سراغ فرم ثبت نامش و بندهاش رو خوندم و پرش کردم فقط مونده این یه قسمت که ستاره داره

pedramch
23-02-2009, 13:49
میگم میشه یه نفر یه توضیحی راجع به ثبت نام بده؟
من بلد نیستم:دی

separate
23-02-2009, 14:28
کدوم قسمتش؟

elhameli
23-02-2009, 14:31
با سلام
مثل اينكه اين چند ساله رشته فناوري اطلاعات و كلا كامپيوتر خواهان بسياري پيدا كرده ...
از هزينه دانشگاه آزاد كه بگذريم كه اكثر دروس رو براي بالا بردن هزينه اون درس يك عنوان عملي نيز به اون درس اضافه ميكنه تا هزينه بيشتري نسبت به دروس نظري پيدا كنه ...
لطفا در هنگام انتخاب رشته فقط به بازار كار اين رشته نگاه نكنيد . اين رشته با رشته هاي ديگه خيلي متفاوت هست .
مواردي كه در هنگام انتخاب رشته بايد مدنظر داشته باشيد
1) واقعا علاقه داشته باشيد
2) توانايي هاي خودتون رو نسبت به اين رشته بسنجيد. بايد رياضي + زبان اينگليسي قوي داشته باشيد
3) عوارض جسمي و چشمي و ... اين رشته رو نيز در نظر بگيريد . (در صورت استفاده زياد و نادرست از رايانه )
4) در زمينه كامپيوتر بايد اطلاعات مناسبي داشته باشيد حداقل چندين نرم افزار آموزشي و برنامه نويسي و از سخت افزار مقداري اطلاعات داشته باشيد زيرا در دانشگاه دچار مشكل خواهيد شد

برخي از افراد فكر ميكنند كامپيوتر يعني فقط اينترنت و game در حالي كه كامپيوتر فراتراز اين حرف ها هست .
در اين رشته حداقل بايد بتونيد در اينترنت جستجو كنيد اطلاعات رو به صورت اينگليسي بگيريد و مثل يك روزنامه اينگليسي مطالعه كنيد .
در دانشگاه هاي سراسري تهران اكثر كتاب هاي تخصصي اين رشته به صورت اينگليسي هست. برخي استادان در دانشگاه شريف به صورت اينگليسي تدريس ميكنند
در دانشگاه آزاد هم در بيشتر موارد آنقدر استادان بد تدريس ميكنند كه چاره اي جز خواندن كتاب هاي اينگليسي نداريد . به دليل اينكه كتاب هاي تخصصي و حتي جزوه هاي استاد به صورت فارسي خيلي بد ترجمه شده ... و بيشتر شما رو گيج خواهد كرد در رشته كامپيوتر بيشتر موارد براي اصطلاحات كامپيوتري نميتوان لغات معادل فارسي پيدا كرد .

اگر هدف شما دوستان از قبولي در كنكور فقط گرفتن مدرك ليسانس كامپيوتر هست .
به شما دوستان توصيه شديد ميكنم از همين الان از دادن كنكور انصراف دهيد.
دانشگاه ها چه سراسري چه آزاد در رشته كامپيوتر چيزي به شما ياد نميدهند و حتي وقت شما را تلف ميكنند .
اما راه حل :
اگربه برنامه نويسي يا شبكه علاقه مند هستيد ميتوانيد با هزينه حداقل يك ترم يا 2 ترم از پول دانشگاه آزاد بهترين مدارك بين المللي كامپيوتر ( MCSE-MCSA,… CISCO,MCSD.NET)
را گرفته و كار خود را در بازار كار شروع كنيد .

Ship Storm
23-02-2009, 16:09

پدرام جان یه کارت اعتبرای برای ثبت نام بهت دادن بازش کن 3 تا رمز داره اون ها رو برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید وارد کن و بعد دقیقا همین فرما هایی که تو دفترچه میبینی اونجا هم میبینی اطلاعات رو پر کن و و بزن بره دیگه

pedramch
23-02-2009, 18:46
خوب میگید چیکار کنم؟
تورو خدا یکی بگه دیگه!
انتخابامو بزنم؟
ثبت نام کنم؟

farshidshd
23-02-2009, 18:47

پدی جون اگه خودت بلد نیستی هیچوقت اینکار رو نکن چون ممکنه اشتباه کنی
بده یه کافی نت واست انجام بدن عکس هم حتما همرات داشته باش

farshidshd
23-02-2009, 18:53
دوست عزیز چه مقطعی؟؟ واسه چه رشته ای؟

ZAX
23-02-2009, 19:08
دفترچه ی انتخاب رشته ی آزاد دیگه.
مقطع کارشناسی.
رشته ریاضی.

1240
23-02-2009, 19:55
پدی جون اگه خودت بلد نیستی هیچوقت اینکار رو نکن چون ممکنه اشتباه کنی
بده یه کافی نت واست انجام بدن عکس هم حتما همرات داشته باش
من عکس رنگی داشتم
با فتوشاپ سیاه و سفید کردم مشکلی نداشت؟:2:

pedramch
23-02-2009, 19:56
عکس هم باید بدیم؟

timsar jackson
23-02-2009, 22:10
عکس هم باید بدیم؟

آره یه عکس اسکن شده باید داشته باشی اگه عکس اسکن شده نداری حتما برو یه کافی نت عکس ببر واست

اسکن کنه خودشم واست ثبت نام کنه

فرم ثبت نام که تو دفترچه هست رو پر کن با عکس ببر واسش واست ثبت نام میکنه......

bahar_kgh
23-02-2009, 22:36
سلام من رشته تجربی هستم و می خوام تهران رو برای انتخاب اول و دوم و سوم بزنم از دوستان کسی می تونه در مورد تراز ها کمک کنه ؟ آدرس یا سایتی میشناسه ترازها رو نوشته باشه ممنون میشم

Ship Storm
23-02-2009, 22:43
این ترازهای سال قبل واسه رشته نرم افزار رو مقطع کارشناسی رو هم اگه کسی داره بزارید ممنون

ZAX
23-02-2009, 23:33
این ترازهای سال قبل واسه رشته نرم افزار رو مقطع کارشناسی رو هم اگه کسی داره بزارید ممنون

البته من منظورم خود دفترچه آزاد بود.
ترازا که همه جا ریختن! میتونی دفترچه های قلمچی یا فکور یا راه اندیشه رو تهیه کنی...

mostafaeshghi
23-02-2009, 23:34
سلام بر دوستان گرامی:40:

بالاخره تلاشها نتیجه داد و توانستم ترازها را پیدا کنم.:8:

مبتکران پی دی اف داده بود که من دانلود کردم و براتون رو گوگل آپلود کردم دانلود کنید حالشو ببرید. یه دعا هم به جون ما بکنید.:20:

مطمئن باشید که از این بهتر رو نت پیدا نمیکنید (خدایی اگر پیدا کردید ما را هم بی خبر نگذارید)

رشته ی انسانی

رشته ی ریاضی

رشته ی تجربی

.

1240
24-02-2009, 00:06
ما که زدیم رفت سه روز پیش دادا !

Ship Storm
24-02-2009, 08:22
تراز ها رو اینجا

دوست خوبمون mostafaeshghi قرار داده

art8
24-02-2009, 09:08
بچه ها من منظورم ترازهای رشته های ریاضی و فیزیک مقطع کارشناسی هستش نه کنکور کاردانی به کارشناسی.
سلام
من هم دنبالش بودم ، اینم ترازهای 86 :

نمرات تراز رشته های تمام وقت - رشته ریاضی

نمرات تراز رشته های پاره وقت -رشته ریاضی

نمرات تراز رشته های تمام وقت - رشته تجربی

نمرات تراز رشته های پاره وقت - رشته تجربی

مطمئن باش کمتر شده که بیشتر نشده

farshidshd
24-02-2009, 11:43
من عکس رنگی داشتم
با فتوشاپ سیاه و سفید کردم مشکلی نداشت؟:2:

همون رنگی مشکلی نداشت ولی حالا سیاه سفیدش کردی هم عیبی نداره

gladiator.shiraz
24-02-2009, 11:48
اقا دستت درد نکنه بابت ترازها ...ولی تراز ها واقعی هستند ..یعنی اشکال توش نیست؟

mostafaeshghi
24-02-2009, 12:02
اقا دستت درد نکنه بابت ترازها ...ولی تراز ها واقعی هستند ..یعنی اشکال توش نیست؟

خواهش میکنم !

انشاءالله که اشکالی توش نیست (چون فکر نمیکنم موسسه مبتکران از درآمدش سیر شده باشد که اطلاعات غلط بده:31:)

اگر کمی اطلاعاتتون خوب باشه دقت کنید میبینید که هیچ کدام غیر منطقی نیست.

farshidshd
24-02-2009, 12:04
دفترچه ی انتخاب رشته ی آزاد دیگه.
مقطع کارشناسی.
رشته ریاضی.

باید بگردم اگه تو نت باشه که زود پیدا میشه اگه نباشه باید بگیرم و آپلود کنم

farshidshd
24-02-2009, 12:38

دفترچه شماره ٢ (انتخاب رشته) کنکور کاردانی به کارشناسی سال ١٣٨۶

این ماله سراسریه
آزاد رو سعی میکنم آموزشش رو آپ کنم واست
بگو چی میخوای از دفترچه؟

ZAX
24-02-2009, 13:59
عزیز کاردانی به کارشناسی نمیخوام که. همین دفترچه ای که واسه 88 هم یه هفتس اومده دیگه! ولی 86 رو میخوام...
ولی ممنون که سعی کردین...

elhameli
24-02-2009, 15:26
سلام دوستان
كسي اينجا در مورد مهندسي برق مخابرات چيزي ميدونه ؟
ممنون

farshidshd
24-02-2009, 15:36
دانلود آموزش انتخاب رشته دانشگاه آزاد ...

gladiator.shiraz
24-02-2009, 16:08
دانلود آموزش انتخاب رشته دانشگاه آزاد ...

لینک مشکل داره اگه لطف کنی یه جا اپ کنی ممنونم.....

farshidshd
24-02-2009, 16:42
نه مشکلی نداره بازم تست کردم
فقط باید یه ذره صبر کنی تا بیاد

bahar_kgh
24-02-2009, 19:31
بابت ترازها ممنون
بچه ها من مامانم رفت یه دفترچه یه کارت پزشکی گرفته 10 هزارتومان
کلا چند تا کارت داریم؟ یکی برای پزشکی ، یکی برای غیرپزشکی ، یکی برای پاره وقت؟؟؟

الان من میخوام پاره وقت هم شرکت کنم یعنی باید 14 هزار تومان بدم دفترچه غیرپزشکی و پاره وقت بگیرم ؟ یا پاره وقت خودش کارت داره من گیج شدم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ehsan PCbase
24-02-2009, 20:30
سلام
اقا من چند روزه که برای ازمون سراسری کارشناسی ازاد ثبت نام کردم اما بعد از این که ثبت نامم کامل شد و کد رهگیری رو گرفتم فهمیدم که کد دانش اموزی رو اشتباه وارد کردم ... حالا دربدر دارم تلاش می کنم تا با واحد ازمون تماس بگیرم تا کد دانش اموزیم رو اصلاح کنم ... شماره های پشت دفترچه رو می گیرم اما همشون اشغالن
از طریق سایت هم که پرسیدم گفتن امکانش نیست و باید کارت اعتباری جدید تهیه کنید ... انگاه پفکه ؛ خیلی دلشون خوشه ... نفسشون از جای گرم در میاد ... چیکار کنم ؟
اشتباه وارد کردن کد دانش اموزی مشکلی بوجود میاره ؟

bahar_kgh
24-02-2009, 20:53
از کجا می شه کارنامه چند تا از کسانی که کنکور آزاد دادن رو دید برای این که تقریبا بدونم چطوری باید بزنم درس ها رو

farshidshd
25-02-2009, 15:06
بابت ترازها ممنون
کلا چند تا کارت داریم؟ یکی برای پزشکی ، یکی برای غیرپزشکی ، یکی برای پاره وقت؟؟؟

الان من میخوام پاره وقت هم شرکت کنم یعنی باید 14 هزار تومان بدم دفترچه غیرپزشکی و پاره وقت بگیرم ؟ یا پاره وقت خودش کارت داره من گیج شدم ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اطلاعات دقیقی ندارم ولی به نظر باید همین کار رو کنی از همونجایی که دفترچه میخوری باید بپرسی
تا چند سال پیش که اینجوری بود حالا هم باید باشه

سلام
اقا من چند روزه که برای ازمون سراسری کارشناسی ازاد ثبت نام کردم اما بعد از این که ثبت نامم کامل شد و کد رهگیری رو گرفتم فهمیدم که کد دانش اموزی رو اشتباه وارد کردم ... حالا دربدر دارم تلاش می کنم تا با واحد ازمون تماس بگیرم تا کد دانش اموزیم رو اصلاح کنم ... شماره های پشت دفترچه رو می گیرم اما همشون اشغالن
از طریق سایت هم که پرسیدم گفتن امکانش نیست و باید کارت اعتباری جدید تهیه کنید ... انگاه پفکه ؛ خیلی دلشون خوشه ... نفسشون از جای گرم در میاد ... چیکار کنم ؟
اشتباه وارد کردن کد دانش اموزی مشکلی بوجود میاره ؟

کد دانش آموزی چی رو مشخص میکنه؟؟
معمولا اشتباه وارد کردن معدل درد سر داره ولی کد دانش آموزی رو نشنیدم تا حالا

از کجا می شه کارنامه چند تا از کسانی که کنکور آزاد دادن رو دید برای این که تقریبا بدونم چطوری باید بزنم درس ها رو

چه رشته ای؟

Ehsan PCbase
25-02-2009, 15:13
کد دانش اموزی مهم نیست ؟!

farshidshd
25-02-2009, 15:32
کد دانش اموزی مهم نیست ؟!

]چرا مهمه ودر صورت اشتباه وارد کردن سازمان سنجش یه فرصت واسه تصحیحش میده و اونم اینه که میتونی از طریق نامه بگی که اشتباه وارد کردی
نامه رو باید به صندوق پستی سازمان سنجش بفرستی

- قابل توجه متقاضيان رفع نقص در ثبت نام ازمونهاي مختلف:
با توجه به شرايط و ضوابط تعيين شده تغيير رشته امتحاني و حوزه امتحاني و همچنين زبان ازمون از موارد مهم ثبت نام در اين ازمون تلقي مي شود لذا بايد جهت رفع نقص با سازمان سنجش اموزش کشور ضمن ارسال مشخصات کامل فردي و ازموني تصوير شناسنامه خود را به همراه امضاء و اثر انگشت خود مکاتبه فرماييد.نشاني تهران صندوق پستي 4378-15875 و جهت پيگيري نامه ارسالي خود با دبيرخانه سازمان تماس حاصل فرماييد.تلفن 3-88923950

Ship Storm
25-02-2009, 19:30
کسی میدونه حدودا چند واحد از این 72 واحدی که ما تو مقطع کاردانی علمی کاربردی نرم افزار پاس کردیم رو دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی تطبیق میزنن؟

mostafaeshghi
25-02-2009, 21:44
بابت ترازها ممنون

دوست عزیز این پست من را نخواندید اگر خوانده بودید تمام ابهامات رفع میشد :

بفرمایید اینو مطالعه کنید :

عین متن صفحه ی 13 دفترچه امسال :

"داوطلبان میتوانند با مراجعه به یکی از دفاتر پستی محل سکونتی خود با پرداخت مبلغ 9000 ریال یک جلد دفترچه راهنمای آزمون را دریافت نمایند. همچنین هزینه ی خرید کارت اعتباری ثبت نام در آزمون سراسری نیز به شرح زیر می باشد
- برای ثبت نام در هریک از آزمون های غیر پزشکی ، پزشکی و یا نظام آموزشی پاره وقت به تنهایی 100,000 ریال.
-برای ثبت نام در آزمون غیر پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت توأماً 140,000 ریال

افرادی که مایل به شرکت در آزمونهای پزشکی ، غیر پزشکی ، و نظام آموزشی پاره وقت به صورت توأماً میباشند می بایستی با پرداخت مبلغ 240,000 ریال دو کارت اعتباری کی به مبلغ 10,000 ریال و دیگری به مبلغ 140,000 ریال برای آزمون غیر پزشکی و نظام آموزشی پاره وقت تهیه نمایند."

(عینا تایپ کردم و یه نقطه ویرگول و حتی شکل کلمات عوض نشده)

امید است مفید واقع شود.

حالا نکته ی جالب اینکه من امروز بعد از خیردم پرسیدم دفترچه را مستقلا میفروشید گفت نه خیر! در صورتی که عینا داخل دفترچه توضیح داده که میشه دفترچه را هم جدا گرفت ، به این قسمت بیشتر توجه شود

داوطلبان میتوانند با مراجعه به یکی از دفاتر پستی محل سکونتی خود با پرداخت مبلغ 9000 ریال یک جلد دفترچه راهنمای آزمون را دریافت نمایند. همچنین ....

vahid_203
26-02-2009, 01:26
کسی میدونه حدودا چند واحد از این 72 واحدی که ما تو مقطع کاردانی علمی کاربردی نرم افزار پاس کردیم رو دانشگاه آزاد مقطع کارشناسی تطبیق میزنن؟

منم همين سوال رو دارم ..

من 76 واحد تو مقطع كارداني it دانشگاه علمي كاربردي خوندم ... مثل شما

بچه ها ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي تو اين زمينه داره كمك كنه ؟ آخه ميخوام دفترچه آزاد رو بگيرم و ثبت نام كنم بعد قبولي تطبيق واحد بدم

منتظر جوابم

:40:

elhameli
26-02-2009, 10:25
سلام دوستان
كسي ميدونه از مترو نظام آباد يا صادقيه تهران تا دانشگاه كرج چقدر طول ميكشه ؟
كسي تا حالا دانشگاه كرج رفته بدونه اونجا چه جوري هست ؟ سرويس داره يا نه ؟
ممنون

farshidshd
26-02-2009, 13:29
منم همين سوال رو دارم ..

من 76 واحد تو مقطع كارداني it دانشگاه علمي كاربردي خوندم ... مثل شما

بچه ها ممنون ميشم اگه كسي اطلاعي تو اين زمينه داره كمك كنه ؟ آخه ميخوام دفترچه آزاد رو بگيرم و ثبت نام كنم بعد قبولي تطبيق واحد بدم

منتظر جوابم

:40:

حدود 12 الی 20 واحد ... البته امسال که اینجوریه
من خودم 20 واحدی که کاردانی هم گذروندم دوباره باید پاس کنم

سلام دوستان
كسي ميدونه از مترو نظام آباد يا صادقيه تهران تا دانشگاه كرج چقدر طول ميكشه ؟
كسي تا حالا دانشگاه كرج رفته بدونه اونجا چه جوري هست ؟ سرويس داره يا نه ؟
ممنون

حدودا یک ساعت و ...
دانشگاهش هم عالیه
از همه نظر خوبه

elhameli
26-02-2009, 17:52
حدودا یک ساعت و ...
دانشگاهش هم عالیه
از همه نظر خوبه

از مترو كرج تا دانشگاه چطور ؟ تا اونجا چقدر راه هست ؟
ممنون

elhameli
26-02-2009, 17:58
حدودا یک ساعت و ...
دانشگاهش هم عالیه
از همه نظر خوبه

از مترو كرج تا دانشگاه چطور ؟ تا اونجا چقدر راه هست ؟
ممنون