PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با command prompt

ariajoker
11-05-2011, 09:41
سلام دوستان مشکلی که با cmd دارم اینه که مثلا وقتی دستور پیگ رو اجرا میکنم دستور رو انجام میده و کار تموم میشه یه دفعه از cmd میپره بیرون و پنجره بسته میشه . ویندوز رو هم عوض کردم ولی مشکل حل نشده .
ممنون میشم راهنمایی کنین .

jafarian
11-05-2011, 10:26
سلام دوستان مشکلی که با cmd دارم اینه که مثلا وقتی دستور پیگ رو اجرا میکنم دستور رو انجام میده و کار تموم میشه یه دفعه از cmd میپره بیرون و پنجره بسته میشه . ویندوز رو هم عوض کردم ولی مشکل حل نشده .
ممنون میشم راهنمایی کنین .

اول روی دکمه استارت منوکلیک کنید بعدش پوشه Accessories انتخاب کنیدبعدش روی Command Prompt کلیک راست کنیدگزینه Run as administrator انتخاب کنیدبعدش تو پنجره که باز میشه دستور ping وارد کنید مثلا :20:

ping
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ariajoker
11-05-2011, 10:49
مشکل اینه که وقتی توی run دستور پینگ رو وارد میکنم و cmd دستور رو اجرا میکنه بعد از اجرا خود به خود بسته میشه .
این راهی نداره ؟

jafarian
11-05-2011, 11:10
مشکل اینه که وقتی توی run دستور پینگ رو وارد میکنم و cmd دستور رو اجرا میکنه بعد از اجرا خود به خود بسته میشه .
این راهی نداره ؟

شماازاین روشی که من گفتم رفتین؟

ariajoker
11-05-2011, 13:00
شماازاین روشی که من گفتم رفتین؟
بله حتی اگر run as admin رو هم چک نکنم باز هم مشکلی نداره و بعد از اتمام دستور پنجره باز میمونه .
عرض کردم مشکلی که دارم اینه که وقتی در run دستور پینگ رو میزنم و بوسیله ی اون cmd باز میشه وقتی دستور کامل اجرا میشه پنجره بسته میشه . این مشکلو چطور میشه حل کرد ؟

mhf_1927
11-05-2011, 13:11
عزیز فکر کنم بدونم مشکلت چیه...

دستور پینگ رو به تنهایی اجرا میکنید ک بعد از 4خط به صورت آتو پنجره بسته میشه.

این یه چیز طبیعیه و ربطی به ویندوز شما نداره. برای رفع این مشکل باید از کامنت مربوط به اون دستور استفاده کنید. مثلا در مورد دستو پینگ روش درست اینه:

ping "Ip address/ name" -t

فرضا:

ping 4.2.2.4 -t

امیدوارم جواب درست رو دریافت کرده باشید

موفق باشی

jafarian
11-05-2011, 13:40
بله حتی اگر run as admin رو هم چک نکنم باز هم مشکلی نداره و بعد از اتمام دستور پنجره باز میمونه .
عرض کردم مشکلی که دارم اینه که وقتی در run دستور پینگ رو میزنم و بوسیله ی اون cmd باز میشه وقتی دستور کامل اجرا میشه پنجره بسته میشه . این مشکلو چطور میشه حل کرد ؟

پس ازهمین راهی که این دوستمون تو پست بالا گفتن استفاده کنید.