PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HTC Desire HD یا Apple iPhone 4

joelandos
10-05-2011, 20:59
سلام
HTC Desire HD یا Apple iPhone 4 ؟
بین این دو کدوم پیشنهاد میشه؟ گذینه ی دیگه ای پیشنهاد میدید؟

P I R A N H A
10-05-2011, 21:07
گذینه که زیاده شماخواسته هاتونونگفتید+مقدارپول

armin_punisher6
10-05-2011, 21:26
اگه بابت پول مشکل نداری آیفون بهترینه.
شک نکن.

joelandos
10-05-2011, 21:39
پولی تا یک میلیون.

با یک جستجو تو گوگل بسته های نرم افزاری و بازی برای اندروید پیدا کردم .برای ios هم اینطور زیاده؟
برنامه و بازی مهمه .
میشه یک مقدار دلیل بیارید
کلاسش هم مهمه

hoha881
10-05-2011, 21:44
به نظر من که ایفون 4 بهتر هست.
از لحاظ برنامه هم اندروید رو میزاره تو جیبش
از لحاظ صفحه نمایش دوربین پردازنده و دوام باتری و ... ایفون بهتر هست.

Scud_MD2
10-05-2011, 21:50
به نظر من حيف يك ميليون پولو بابت آيفون 4 بدي
اين همه گوشيهاي خوب دو هسته مثل Samsung Galaxy S II داره وارد ايران ميشه
يكمي وايستي قيمتش افت ميكنه
اندرويد هم كم نرم افزار رو بازي نداره

joelandos
10-05-2011, 21:54
اول یه نگاهی به اینجا بندازید منم دارم میبینم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
1- سی پی یو هر دو یک گیگاهرتزند
2- دوربین htc که 8 مگاست در مقابل 5 مگا iphone
3- صفحه نمایششونو از نزدیک دیدی؟
4- اندروید هم الان یک سیستم عامل خیلی بزرگیه که چند هزار تایی هم برنامه داره

خوب حالا چی؟

pandora tomorro
10-05-2011, 21:58
ایفون 4 ؟!! بی خیال اقا با 1 تومن میتونین گوشی خوفی بخرین و اقایی کنین! 2 هفته فقط 2 هفته صبر داشته باشین با این پول یه گلکسی 2 میتونین بخرین...

ali racer
10-05-2011, 22:08
آیفون 4 گوشی خوبیه
مشکل عمده ای هم نداره
الان بدین آشنا
32 گیگ 900 تومن از امارات میخره میاره

گالاکسی 2 هم مثل تمامی سامسونگ هاست رو کاغذ خدا و در عمل ...

hoha881
10-05-2011, 22:13
5 ایفون جز بهترین ها توی 5 مگاپیکسلی ها هست.
صفحه نمایش هم ایفون 4 به مراتب بهتر از دیزایر hd هست.میتونی راجب صفحه رتینا تحقیق کنی.
در خوب بودن اندروید شکی نیست.ولی فعلا ios توی تعداد بازی و برنامه برتر هست.و بحث هم راجب برنامه و بازی بود.
از لحاظ باتری هم ایفون با ساعت کار بیشتر بهتر هست.
در کل با قیمت 860 به نظرم ارزش خرید 16 گیگش بیشتر هست.
از لحاظ فروس دست 2 هم مطمئن باش ضررش از دیزایر hd بیشتر نیست.

joelandos
10-05-2011, 22:22
دارم مشخصات Samsung I9100 Galaxy S II میبینم. اجب خوبه.
حالا عرض کنم یکی شوق و ذوق داره یکی از اینارو بیرون دیده بخره ، اصلا فنی چیزی نمیدونه ، فردا هم میخواد؛ حالا چی؟

joelandos
10-05-2011, 23:28
ممنون. یکیشو میگیره دیگه مهم نیست.

امار نرم افزاروشونو جستجو میکردم گفتم نظرمو بگم شاید به شما هم کمک کرد:

آمار apple store و android market :

هر کدوم بیش از 200000 برنامه و بازی تو فروشگاهشون دارن که با توجه به رشد روزانشون دلیلی بر برتری به هم ندارند

اما

حرف یک منتقد و تحلیل گر جالب بود که میگفت از لحاظ کیفیت ،در این تعداد برنامه ، فروشگاه اپل خیلی برتری داره
به عنوان مثال زنگ ها و عکس ها و برنامه های ابتدایی و ناجور زیادی که در فروشگاه اندروید وجود داره.
شرکت های معروف بازی سازی هم مثل Gameloft, Capcom Mobile, EA, Ngmoco, Pangea, Popcap تنها 16 بازی برای اندروید دادند در مقابل 309 بازی که برای ios ایفون دادند.

pandora tomorro
11-05-2011, 04:17
آیفون 4 گوشی خوبیه
مشکل عمده ای هم نداره
الان بدین آشنا
32 گیگ 900 تومن از امارات میخره میاره

گالاکسی 2 هم مثل تمامی سامسونگ هاست رو کاغذ خدا و در عمل ...

در عمل چی؟ چرا اخه حرف الکی میزنین!!!

امار نرم افزاروشونو جستجو میکردم گفتم نظرمو بگم شاید به شما هم کمک کرد:

آمار apple store و android market :

هر کدوم بیش از 200000 برنامه و بازی تو فروشگاهشون دارن که با توجه به رشد روزانشون دلیلی بر برتری به هم ندارند

اما

حرف یک منتقد و تحلیل گر جالب بود که میگفت از لحاظ کیفیت ،در این تعداد برنامه ، فروشگاه اپل خیلی برتری داره
به عنوان مثال زنگ ها و عکس ها و برنامه های ابتدایی و ناجور زیادی که در فروشگاه اندروید وجود داره.
شرکت های معروف بازی سازی هم مثل Gameloft, Capcom Mobile, EA, Ngmoco, Pangea, Popcap تنها 16 بازی برای اندروید دادند در مقابل 309 بازی که برای ios ایفون دادند. بله چون از سال 2007 اولین ایفون اومده ولی اندروید تازه پیش رفت کرده و ترکونده ! تو این زمان کم هم امارش فوق العاده بوده تو سایت های خبریم بری بیشتر کارشناس ها پیش بینی کردن به زودی اندورید مارکت جلو می افته همون طور که تعداد برنامه های فریش زیاد شده و بیشتر از ایفون هست طبق امارها....

hashemi_ali_reza
11-05-2011, 07:49
سلام دوست عزيز ؛ :20:

اگه به نسبت قيمت و امكانات حساب كنيد ، گوشي هاي اندورييدي متنوعي در بازار هستند كه به نسبت قيمتشون بسيار خوب هستند . (از جمله desire hd يا galaxy و ...)
ولي ،
گوشي هاي آيفون عليرغم قيمت بالاتر و بعضا محدوديت هايي كه دارن (البته اكثرا با جيلبريك كردن حل مي شه) هميشه مشتري هاي خاص خودشون رو دارن و به نظر شخصي من با كلاس ترين گوشي هاي بازار هستند. همين مساله هم هست كه كلاس قيمتي آيفون رو نمي شه با بقيه گوشي ها مقايسه كرد . مثلا 3gs كه به نسبت گوشي هاي ديگه يه گوشي كاملا قديمي هست در حال حاضر حدود 700-800 تومن قيمت داره ( اگه اشتباه نكرده باشم . )

من خودم چند ماه پيش همين سوال شما برام پيش اومد . مي خواستم يه گوشي اندروييدي خوب با قيمت 500-600 تومن بخرم ولي هر كاري كردم نتونستم از طراحي زيبا و البته صفحه نمايش فوق العاده آيفون 4 دل بكنم . بنابراين صبر كردم تا وضع ماليم بهتر بشه و آخر اين ماه مي رم براي خريد آيفون 4 !!!

موفق باشيد. :46:

pandora tomorro
11-05-2011, 08:00
فروشنده ها هم خوب میدونن با کیا طرف هستن که این طوری قیمت میدن! بهشون حق میدم...

پ.ن: تازه واسه حق مسلمت باید بری گوشی رو جیلبریک کنی!! lol

P I R A N H A
11-05-2011, 08:12
درکل ایفون بهتره مزایاشودوستان گفتندولی اگه صبرکنی دوهسته ای هاواردبازاربشن خیلی بهتره

zadis
11-05-2011, 10:52
هیچی نمیشه i-phon4 بهترین بازی برنامه گرافیک تاچ دوربینش هم 5 واقعیه خوبه از لحاظ ظاهر هم خیلی عالیه.اگه اشنا پیدا کنی 750 گیرت میاد

سرتیپ
11-05-2011, 12:16
i phone 4
به گفته ی بعضی ها که به i phone 4 حسودی می کنند گوش نکن
شرکت apple همیشه یک قدم از تکنولوژی دنیا جلو تره
اول شرکت apple اومد اولین تبلت رو زد
بعد سامسونگ اومد تقلید کرد
و همه گفتن ipad اه اه پیف پیف samsung tab بهتره
بعد apple اومد apple ipad 2 زد همه رو زیر گرفت!!!
حالا برو htc بخر!!!
معلومه که iphone 4 بهتره و با کلاس تر و برنامه بیش تر داره!!!!

zadis
11-05-2011, 13:01
i phone 4
به گفته ی بعضی ها که به i phone 4 حسودی می کنند گوش نکن
شرکت apple همیشه یک قدم از تکنولوژی دنیا جلو تره
اول شرکت apple اومد اولین تبلت رو زد
بعد سامسونگ اومد تقلید کرد
و همه گفتن ipad اه اه پیف پیف samsung tab بهتره
بعد apple اومد apple ipad 2 زد همه رو زیر گرفت!!!
حالا برو htc بخر!!!
معلومه که iphone 4 بهتره و با کلاس تر و برنامه بیش تر داره!!!!

100%موافقم دوست عزیز ایول خوب اومدی

LiverBarca
11-05-2011, 13:25
به نظر من ارزش نداره ایفون 4 رو با این قیمت بخری،بهترین انتخاب بین گوشیهای گرون قیمت الان گلکسی هست...
در مورد کلاس ایفون هم اینو بگم که فکر نکنم این گوشی کلاسی داشته باشه چون الان با 50 هزار تومن میشه چینیش رو خرید که عینه اصله:13:
اگه اصلش رو هم بخری از دور اکثرآ فکر میکنن چینیه چون اصل این گوشی رو کمتر کسی میخره!!!
حالا خود دانی ولی به نظر من 450 تومن بده و یه گلکسی اس بخر و بقیه پولت رو هم بزار تو جیبت و حالشو ببر...:31::46:
(راستی اگه دوربین برات مهمه ان8 واقعآ بین دوربینها برای خودش خدایی هست،حتی بین دوربینهای دیجیتال!!!)

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

در ضمن اخه ایفون 4 چی داره که گلکسی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Scud_MD2
11-05-2011, 14:10
يك ميليون پول بي زبونو ميخواي بدي آيفون 4 رو بخري كه مشكل آنتن دهي داره
لااقل اگه ميخواي گوشي اپل بخري صبر كن آيفون 5 هم رونمايي بشه ببين اون چطوريه!

pandora tomorro
11-05-2011, 14:52
يك ميليون پول بي زبونو ميخواي بدي آيفون 4 رو بخري كه مشكل آنتن دهي داره

lol !
نه داداش خیلی هم باکلاسه فوقش میگیرنش دسته چپشون تا انتن بده...

M A M M U T
11-05-2011, 16:55
ببین دوست عزیز بزار یه مقایسه کنم////
فکر کن شما یه مقدار پول داری می خوای یه ماشین بخری////
یکی تویوتا و یکی دیگه بنزه.... امکانات و مشخصات فنی هردو در یک حد هست اما این بنزه و اون تویوتا....
-------------------------------------
کاری که شما میخوای با آیفون بکنی رو با خیلی از گوشی ها ی آندروید که در رنج 500 تا 700 تومن هستن هم میتونی انجام بدی....
لذا شما باید در این مورد توانایی مالی خودت رو هم در نظر بگیری............اگه خرید آیفون با دردسر جیلبریک (که فک نکنم خیلی هم دردسر ساز باشه) برا شما خیلی سخت نیست خب برو آیفون بخر..... اما اگه یه گوشی میخوای که مقرون به صرفه تر باشه و همون کارها رو برات انجام بده خب برو اچ تی سی یا هر گوشی دیگه که دلت میخواد بخر.....

pandora tomorro
11-05-2011, 17:51
جالب اینجاست بعضی از اون شرک هایی که نقش تویوتا رو دارن مثل سامسونگ قطعات واسه ساخت بنز (ایفون!!) میدن...

hashemi_ali_reza
11-05-2011, 18:37
هیچی نمیشه i-phon4 بهترین بازی برنامه گرافیک تاچ دوربینش هم 5 واقعیه خوبه از لحاظ ظاهر هم خیلی عالیه.اگه اشنا پیدا کنی 750 گیرت میاد

سلام ؛
از کجا می تونم 750 گیر بیارم؟؟

ravani_13
11-05-2011, 22:18
سلام به دوستان

من ۳ سال پیش ایفون 3G داشتم و الان SAMSUNG WAVE II دارم و اگه چند ماه پیش ایفون قیمت الان رو داشت درنگ نمی کردم .

ولی حرف های بعضی از دوستان واسه ی من خنده داره و از روی بی اطلاعی یا غرض ورزی هست .

به نظر من اگه کسی ایفون دستش بگیره خیلی زود میفهمه که چه تفاوت های ریز و اما مهمی با سایر برندها داره که دیگه سخته به برند دیگه ای رو بیاری .

برند های دیگه فقط سالانه عدد ها رو بالا میبرن که مهمه و بد نیست ولی توی کیفیت ساخت و طراحی حتی ضعیف تر هم ظاهر میشن ، درست بر عکسش اپل هست

اینترفیس خاص و زیبا ، طراحی و کیفیت عالی واسه من مهمتره تا اینکه پردازنده گوشیم از 1 Ghz به 1.2 Ghz افزایش پیدا بکنه

به هر حال هر کسی سلیقه و نظر خاص خودش رو داره و این قابل احترام هست

pandora tomorro
12-05-2011, 05:48
من منکر خوبی های اپل نمیشم ولی محدودیت هایی که اپل داره واقعا روی اعصابه ! وقتی گوشی ادم میخره یه حداقل انتظاراتی ازش داره که اپل نمیتونه منو ارضا کنه....

Main disadvantages

Hardware design is prone to reception issues
MicroSIM card support only
No Flash support in the web browser
No true multitasking for all applications
FaceTime video calls work only over Wi-Fi
No file transfer over Bluetooth or USB Mass Storage mode
No hardware shutter key for the camera
No FM radio
No stereo speakers
No microSD card slot
No smart dialing
Too dependent on iTunes for loading multimedia content
Poor loudspeaker performance

معایب :

• طراحی سخت افزاری آن خیلی مناسب نیست
• فقط از کارت MicroSIM پشتیبانی می کند
• مرورگر وب از Flash پشتیبانی نمی کند
• اجرای همزمان چند برنامه برای تمامی نرم افزارها وجود ندارد
• مکالمات تصویری FaceTime فقط در Wi-Fi اجرا می شود
• انتقال فایل از طریق بلوتوث یا حالت USB Mass Storage وجود ندارد
• کلید سخت افزاری دیافراگم برای دوربین وجود ندارد
• رادیو FM ندارد
• بلندگوی استریو ندارد
• محل کارت حافظه microSD ندارد
• شماره گیری هوشمند ندارد
• برای بارگذاری محتوای چند رسانه ای وابستگی بسیاری به iTunes دارد
• کارایی ضعیف بلندگو

hashemi_ali_reza
12-05-2011, 07:45
سلام دوست عزيز ؛:20:

من كاملا با حرفهاي شما موافقم و كسي هم نمي تونه محدوديت هايي رو كه براي آيفون نوشتيد رد كنه.
ولي من يه سوال از شما دارم ...
به نظر شما چرا هر گوشي جديد كه به بازار عرضه مي شه رو مي رن با آيفون مقايسه مي كنن؟؟؟ (در اكثر ريويوها اين طوريه) .
چرا اكثر شركت ها مي خوان گوشي توليد كنن كه رقيب آيفون باشه؟
چرا آيفون با تمام اين محدوديت ها ، به صورت يك نماد در بين گوشي ها در اومده ؟؟(همون طور كه آيپاد در بين پخش كننده هاي موزيك يه نماده)
چرا اپل كه سالي يه گوشي توليد مي كنه و كلا تا حالا 4 تا گوشي توليد كرده در برابر اين همه شركت بسيار معتبر كه هر ماه n تا گوشي جديد معرفي مي كنن قد علم كرده؟؟
چرا براي خريد آيفوني كه اين همه محدوديت داره ، مردم از 3 روز پيش جلو اپل استور صف مي بندن؟؟

و چرا و چرا و چرا ؟؟؟

zadis
12-05-2011, 08:18
به نظر من ارزش نداره ایفون 4 رو با این قیمت بخری،بهترین انتخاب بین گوشیهای گرون قیمت الان گلکسی هست...
در مورد کلاس ایفون هم اینو بگم که فکر نکنم این گوشی کلاسی داشته باشه چون الان با 50 هزار تومن میشه چینیش رو خرید که عینه اصله:13:
اگه اصلش رو هم بخری از دور اکثرآ فکر میکنن چینیه چون اصل این گوشی رو کمتر کسی میخره!!!
حالا خود دانی ولی به نظر من 450 تومن بده و یه گلکسی اس بخر و بقیه پولت رو هم بزار تو جیبت و حالشو ببر...:31::46:
(راستی اگه دوربین برات مهمه ان8 واقعآ بین دوربینها برای خودش خدایی هست،حتی بین دوربینهای دیجیتال!!!)

---------- Post added at 02:25 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

در ضمن اخه ایفون 4 چی داره که گلکسی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بهتزین برنامه بهترین بازی بهترین گرافیک بهترین تاچ اصلا 2 دنیا گوشی نیست که بخواد در سطح افون قرار بگیره باید 2 خواب دنبالش گشت:31:

---------- Post added at 09:18 AM ---------- Previous post was at 09:14 AM ----------

سلام ؛
از کجا می تونم 750 گیر بیارم؟؟

الان 750 خرید اولیه هستش شاید از بندرعباس گیرت بیاد البته اگه کسی هست اشنا

Mig33
13-05-2011, 09:31
دوره آیفون 4 تموم شده . اگه اهل آیفونی واستا برای آیفون 5 .
اگه برای سیستم عاملی که دستت میگیری احترام قائلی و میخوای به جامعه متن باز وارد بشی واستا برای Galaxy S2.
البته تو خبرا اومده که N9 نوکیا خرداد ماه ممکنه معرفی بشه با سیستم عامل می گو ... به نظر من اینم پلاتفرم قابل احترامیه و جا برای توسعه خیلی داره.....
ولی در کل برای اینکه از خریدت پشیمون نشی به روحیه خودت دقت کن و طبق اون خرید کن اگه اهل سیستم عامل بازی و توسعه اون هستی طوری که هر روز برات یه حرف جدید داشته باشه روی آندروید و می گو سرمایه گذاری کن . اگه نه برو سراغ ای فون.
نطر من :
به گوگل اعتماد کن اونجا آدمائی هستند که دارند دنیا رو جهت میدن و پروژه اندروید اونا واقعا قابل احترامه.

pandora tomorro
14-05-2011, 07:49
سلام دوست عزيز ؛:20:

من كاملا با حرفهاي شما موافقم و كسي هم نمي تونه محدوديت هايي رو كه براي آيفون نوشتيد رد كنه.
ولي من يه سوال از شما دارم ...
به نظر شما چرا هر گوشي جديد كه به بازار عرضه مي شه رو مي رن با آيفون مقايسه مي كنن؟؟؟ (در اكثر ريويوها اين طوريه) .
چرا اكثر شركت ها مي خوان گوشي توليد كنن كه رقيب آيفون باشه؟
چرا آيفون با تمام اين محدوديت ها ، به صورت يك نماد در بين گوشي ها در اومده ؟؟(همون طور كه آيپاد در بين پخش كننده هاي موزيك يه نماده)
چرا اپل كه سالي يه گوشي توليد مي كنه و كلا تا حالا 4 تا گوشي توليد كرده در برابر اين همه شركت بسيار معتبر كه هر ماه n تا گوشي جديد معرفي مي كنن قد علم كرده؟؟
چرا براي خريد آيفوني كه اين همه محدوديت داره ، مردم از 3 روز پيش جلو اپل استور صف مي بندن؟؟

و چرا و چرا و چرا ؟؟؟

سلام
دلیلش اینه که ایفون نسل اسمارت فون ها رو شروع کرده و با توجه به فن بیسی که داره همیشه تو چشمه!
اینایی که گفتم با این رقیب هایی که پیدا کرده دلیل بر بهتر بودنش نیست...
یه نمونه ی سادش: Samsung I9000 Galaxy S vs. Apple iPhone 4: Collision course ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])