PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ** بکاپ گیری از ویندوز7

masoud8
10-05-2011, 16:50
سلام دوستانم!

فرض کنید با یه برنامه مثل Norton Ghost از ویندوز بکاپ گرفتیم، بعدش ویندوز پرید! حالا چطور بدون محیط ویندوز، اون بکاپ رو ریستور کنیم؟

** در ضمن اگه برنامه بکاپ گیری خوب و معتبری که حجم بکاپش هم کم و فشرده باشه(مثلا 60گیگ رو بکنه 15-20گیگ) و ریستورش هم مطمئن باشه میشناسید، معرفی کنید
ممنون:11:...

worldm
10-05-2011, 21:39
شما میتونید از نرم افزار arconis backup & restore استفاده کنید که در ورژن جدیدش سازگاری بیشتری با ویندوز 7 داره
از نورتون دیگه استفاده نکن به درد نمیخوره دیگه:41:
اگه هم از بک اپ خود ویندوز یک ایمیج از درایو c بگیری که عالی میشه :20:چونکه خود ویندوز میشناسدش فقط اول نرم افزارهای مورد نیازتو نصب کن بعدشم رایت کن که نهایتش با ویندوز 2 تا دی وی دی میشه و بهترهم هست:46:

msi674
11-05-2011, 16:18
acronis true image َبه نظر من این نرم افزار فوف العادست.حتی شنیدم میشه وقتی کاملا ویندوز پرید دوباره رستورش کرد برای اطلاعات بیشتر میتونی ازین کتاب هم استفاده کنی>کلید نصب درایورها .احسان مظلومی< به اسم کتاب توجه نکن توش راجع به این نرم افزار صحبت کرده

behzad74
12-05-2011, 22:07
سلام
چطور میشه از ویندوز با Acronis بک آپ گرفت و بک آپ رو بتوان از طریق بوت ریستور کرد؟
یعنی 1 ویندوز داشته باشیم و اون یک ویندوز هم بپره حالا فقط از طریق بوت میشه ریستور کرد

Dew Drop
12-05-2011, 23:06
سلام
چطور میشه از ویندوز با Acronis بک آپ گرفت و بک آپ رو بتوان از طریق بوت ریستور کرد؟
یعنی 1 ویندوز داشته باشیم و اون یک ویندوز هم بپره حالا فقط از طریق بوت میشه ریستور کرد

سلام
این فایل PDF که آموزش Acronis true Image 10 هستش,ببینید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

esyo
13-05-2011, 07:03
من با کم این برنامه نتونستم یک ویندوزی که پاک شده روبرگردونم بگذارید به طور خلاصه ومرحله ای بگم
1)یک ویندوز7 با تمام برنامه هایی که می خواستم و درایور ها نصب کردم حدودا 20 گیگ شد درایور ویندوزم
2)به کمکAcronis دونوع بک آپ گرفتم الف)از تمام فلودرهای ویندوز ب)از کل پارتشن ویندوز
3)سی دی بوت روهم ساختم
4)ویندوز را ری استارت کردم و درایو ویندوز رو فرمت کردم.
5)سی دی بوتی که ساخته بودم را ران کردم و دفعه اوی یک ایمیج و دفعه دوم هم یک ایمیج دیگه رو ریکاوریکردم.
6)بعد از 2 ساعت (هر کدوم 2ساعت یعنی مجموعا 4 ساعت) در هر حالت طول کشید که ریکاوری شد
7)بعد از ری استارت کامپیوتر به حساب ویندوز 7 برگشته بود و وقتی روش کلیک هم میکردم لوگوی ویندوز نشون داده می شد(البته دفعه اول یک سری خطا گرفت و چک دیسک کرد)ولی بعدش صفحه سیاه می شد و هیچ کاری نمی شد کرد!

اما:
حالت سوم رو هم امتحان کردم و آمدم یک ویندوز 7 نصب کردم بعد دوباره مراحل بالا رو رفتم.این دفعه هم 2 ساعت طول کشید ولی ویندوز بالا آمد.منتها اون طور که می خواستم نبود و ویندوز کمی گیر داشت.برای همین ترجیح دادم کلا یک ویندوز 7 رو از اول نصب کنم و تک تک برنامه ها و درایور ها رو نصب بکنم.

تمام این آزمایشات روی لپ تاپ بود. و کلا24 فیکس تمام آزمایشاتم طول کشید(یک شبانه روز کامل)

حالا نمی دونم مشکل از من بوده(تنظیمات و....)
یا اینکه مشکل از نرم افزار بوده.

با تشکر

jafarian
13-05-2011, 07:52
این یکی فایل pdf هم آموزش Acronis True Image Home 2011 رو راهنمایی کرده هم تحت ویندوزوهم تحت بوت احتمالاکارتون راه بیفته:20:

لینک دانلود

masoud8
17-05-2011, 14:49
من میخوام از ویندوز بکاپ بگیرم و روی سیستم دخیرش کنم و هر وقت ویندوز پرید، از همون فایل(نه از روی DVD)برش گردونم،از بوت، نه از داخل ویندوز
این کار رو با چه برنامه ای انجام بدم؟

worldm
17-05-2011, 14:54
دوستان فقط از فایلهای سیستمی بک اپ بگیرید نا اینکه کل سیستم و اول نرم افزارهاتونو نصب کنید کرک کنید،و سپس تست کنید ببیند مشکلی نداشت هباشند که بی خودی دیسک خام حروم نکنید
در ضمن نرم افزارهای سنگین مثل فتوشاپ،کورل،اتوکد و 3dmax رو برای قشنگی و کامل بودن میخواین نصب کنید موردی نداره ولی بدونید که حجم بک اپ تون بالا میره و از اون طرف دیسک بیشتریباید رایت کنید و در اخرشم برای ریستور کردن باید چند ساعت منتظر بشید .بک اپ گرفتن رو همونوطوری که گفتم با خود ویندوز انجام بدین راحت ترید و سریعتر چونکه خود ویندوز فرمت خودشو میشناسه.
خوددانید

ata.royalfalcon
17-05-2011, 15:07
دوستان يه سوال اساسي داشتم
بك آپ گرفتن تحت ويندوز چه فرقي با بك آپ گرفتن وقتي كه با آكرونيس بوت شديم ميكنه ؟؟؟
كدوم روش بهتره براي بك آپ ؟؟؟
به نظر شما بهتر نيست f11 بزنيم تا اكرونيس بوت بشه و بعد بك آپ بگيريم

masoud8
17-05-2011, 15:11
دوستان فقط از فایلهای سیستمی بک اپ بگیرید نا اینکه کل سیستم و اول نرم افزارهاتونو نصب کنید کرک کنید،و سپس تست کنید ببیند مشکلی نداشت هباشند که بی خودی دیسک خام حروم نکنید
در ضمن نرم افزارهای سنگین مثل فتوشاپ،کورل،اتوکد و 3dmax رو برای قشنگی و کامل بودن میخواین نصب کنید موردی نداره ولی بدونید که حجم بک اپ تون بالا میره و از اون طرف دیسک بیشتریباید رایت کنید و در اخرشم برای ریستور کردن باید چند ساعت منتظر بشید .بک اپ گرفتن رو همونوطوری که گفتم با خود ویندوز انجام بدین راحت ترید و سریعتر چونکه خود ویندوز فرمت خودشو میشناسه.
خوددانید

از فایلهای سیستمی یعنی چه؟ با چه برنامه ای میگید؟
اگه فقط از فایلهای سیستمی بکاپ بگیریم، نرم افزار های نصب شده و... رو هم ریستور میکنه؟ ویروسی بشه رفعش میکنه؟
آقا در اصل یه برنامه با این روش میخوام:
بیاد کل درایو ویندوزم(مثلا درایوc) رو یه جا کپی کنه(یعنی ازش ایمیج بگیره)، البته همراه با فشرده سازی و کاهش حجم(مثلا 40گیگ رو بعد از ایمیج گیری بکنه 20گیگ)، بعدش هر وقت خواستم درایو ویندوزم رو کامل فرمت کنم و از طریق بوت، اون ایمجه رو ریستور کنم.
واقعا خیلی سادست!! فکر میکنم همچین برنامه ای وجود داشته باشه؟

fayyaz
17-05-2011, 15:12
بک آپ ویندوز 7 بهترین بک آپه

seyediali3
17-05-2011, 15:14
سلام دوستانم!

فرض کنید با یه برنامه مثل Norton Ghost از ویندوز بکاپ گرفتیم، بعدش ویندوز پرید! حالا چطور بدون محیط ویندوز، اون بکاپ رو ریستور کنیم؟

** در ضمن اگه برنامه بکاپ گیری خوب و معتبری که حجم بکاپش هم کم و فشرده باشه(مثلا 60گیگ رو بکنه 15-20گیگ) و ریستورش هم مطمئن باشه میشناسید، معرفی کنید
ممنون:11:...

دوست عزيز به نظر من اگه دنبال يه برنامه كم حجم و بي دردسر و سريع و قابل دسترس ميگردي همون ghost عالي براي ريستور هم بايد برنامه تحت dos اون را بگيري و با يك سي دي بوت ايبل اجراش كني. فشرده سازيش هم عالي و سريعه.

worldm
17-05-2011, 15:19
فرق چندانی نداره شما اگه اکرونیس هم نصب کنید بعد از نصب در 7 این نرم افزار جایگزین بک اپ و ریستور در کنترل پنل ویندوز 7 میشه و کاملا مدیریت رو بدست میگیره.
ویندوز نمیتونه فایلی رو که خود اکرونیس بک اپ میگیره رو بشناسه و ریستورش کنه ولی در اکرونیس با یه کم دستکاری میشناسه.
در ضمن اکرونیس قابلیت تبدیل فایل ایمیج گرفته شده ویندوز به فایل خودش رو هم داره وبه صورت برعکس.ولی ویندوز فقط مال خودشو می شناسه . تموم
ویندوز فایل بک اپ گرفته شده رو میتونه مستقیما توی دیسک خام رایت کنه ولی اکرونیس فکر نکنم(مطمئن نیستم دوستان تصحیح کنند)
در اخر هم من طبق تستهای که کردم ویندوز میزان فشرده گی بیشتری داره و برای من نهایتا در 2 دی وی دی رایت میکنه ولی اکرونیس در 3 دیسک تموم میکنه
و منظور من از اینکه با خود ویندوز بگیرید این بود که دیگه یه نرم افزار اضافی نصب نکنید و بیخود ویندوز رو سنگین نکنید.همین

---------- Post added at 04:19 PM ---------- Previous post was at 04:15 PM ----------

از فایلهای سیستمی یعنی چه؟ با چه برنامه ای میگید؟
اگه فقط از فایلهای سیستمی بکاپ بگیریم، نرم افزار های نصب شده و... رو هم ریستور میکنه؟ ویروسی بشه رفعش میکنه؟
آقا در اصل یه برنامه با این روش میخوام:
بیاد کل درایو ویندوزم(مثلا درایوc) رو یه جا کپی کنه(یعنی ازش ایمیج بگیره)، البته همراه با فشرده سازی و کاهش حجم(مثلا 40گیگ رو بعد از ایمیج گیری بکنه 20گیگ)، بعدش هر وقت خواستم درایو ویندوزم رو کامل فرمت کنم و از طریق بوت، اون ایمجه رو ریستور کنم.
واقعا خیلی سادست!! فکر میکنم همچین برنامه ای وجود داشته باشه؟
در یک جمله میگم که با خود ویندوز خیلی راحت و بی دردسر این کارو راحت میتونید انجام بدین :31:
شما برای اینکه بیخود دیسک خام حروم نکنی اول فایلی رو که ایمیج میگیری یکبار در سستم خودت کامل ذخیرش کن ببین حجمش چجوریه بعدش روی دی وی دی تست کن:27:
برای ریستور کردن هم احتیاجی نیست شما فرمت کنید خود ویندوز در حال ریستور کردن فرمت میکنه و ویروسها رو هم از بین میبره و ویندوز سالمی که خودتون نصب کردید با تنظیمات و نرم افزارهای دلخواه رو تحویل تون میده
موفق باشید
ما در خدمتیم:21:

worldm
17-05-2011, 15:24
دوست عزيز به نظر من اگه دنبال يه برنامه كم حجم و بي دردسر و سريع و قابل دسترس ميگردي همون ghost عالي براي ريستور هم بايد برنامه تحت dos اون را بگيري و با يك سي دي بوت ايبل اجراش كني. فشرده سازيش هم عالي و سريعه.
دوست عزیز متاسفانه این برنامه دیگه در ویندوز 7 اون نسخه ای که قبلا جواب میداد کار نمیکنه و الانم نسخه های جدیدش چنگی به دل نمی زنه و جایگزینش نرم افزارهای دو شرکت زیر هستند که اولی بهترین مورده فعلا!:31:
Acronis
Paragon

masoud8
17-05-2011, 15:56
ممنون از همتون!
خب لینک آخرین ورژن این اکرونیس رو یکی لطف کنه و بذاره!!
من اینو گرفتم که واسه 6ماه پیشه:

خود سایشم هست اما تریاله، کرکش رو کسی داره که ج.اب هم بده؟
فقط یه چیزی: با این برنامه بکاپ بگیرم، میتونم از بوت و بدون DVD(یعنی از بکاپ ذخیره شده رو هاردم) ریستور کنم یا نه؟!

mafaman2003
17-05-2011, 16:50
سلام

من این لینکو پیدا کردم

فقط یه چیزی: با این برنامه بکاپ بگیرم، میتونم از بوت و بدون DVD(یعنی از بکاپ ذخیره شده رو هاردم) ریستور کنم یا نه؟!

بله
توی همون سایتی که لینک دادم بعد از شماره سریالی که داده لینکی با این عبارت داره "تصویری از محیط نرم افزار" اگه روش کلیک کنی آموزش کلی نرم افزار در سایت سافتپدیا باز میشه که از اسکرین شات شماره 9 تا 12 نحوه ایجاد دیسک بوت را گفته.

msi674
17-05-2011, 21:15
خوب هر دو روش که خوبه ولی به نظرم وقتی ویندوزت پرید دیگه بک اپ تحت ویندوز ارزشی نداره
به نظرم بک اپ گرفتن تحت ویندوز بیشتر به درد درایوهای دیگه میخوره تا درایو ویندوز ....

seyediali3
17-05-2011, 21:25
خوب هر دو روش که خوبه ولی به نظرم وقتی ویندوزت پرید دیگه بک اپ تحت ویندوز ارزشی نداره
به نظرم بک اپ گرفتن تحت ویندوز بیشتر به درد درایوهای دیگه میخوره تا درایو ویندوز ....

شرمنده داداش سوتي را دادي. تنها با داشتن دي وي دي ويندوز 7 و بوت كامپيوتر با آن و انتخاب گزينه Repair و بعد هم ديگر مراحل ميتونه برش گردوني.:31:

msi674
17-05-2011, 21:29
نه این طوری که من خوندم بدون cd نمیشه ها .تو فقط اگه از طریق ویندوز بک اپ گرفته باشی میتونی از هاردت استفاده کنی !! بازم تحقیق کن شاید من اشتباه میکنم

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

من راجع به Acronis image حرف میزنم

seyediali3
17-05-2011, 21:35
نه این طوری که من خوندم بدون cd نمیشه ها .تو فقط اگه از طریق ویندوز بک اپ گرفته باشی میتونی از هاردت استفاده کنی !! بازم تحقیق کن شاید من اشتباه میکنم

---------- Post added at 10:29 PM ---------- Previous post was at 10:28 PM ----------

خوب داداش من مگه من گفتم از فلاپي ديسك استفاده كن كه حرف از هارد ميزني خو من هم هارد را ميگم ديگه خودم هم تست كردم ok هستش. اگه من رو هم قبول نداري اولا خيلي نامردي دوما مي توني به آدرس زير بري تا تصويري دوزاريت بيافته. اگه دوزاريت افتاد يه تشكر بده كه خيلي من تشكر دوست دارم:27::27::27:

seyediali3
17-05-2011, 21:44

داداش خيلي از قافله دوري بابا اين acronis خوراكش بكاپ و ريستور از هر منبع ذخيره سازي به ديگري است(هارد اينترنال و اكسترنال و فلش ديسك و رم و فلاپي!!و... در همه حالتي اعم از داس و ويندوز)

Hamid.dzh
18-05-2011, 11:46
منم با آکرونیس بک آپ گرفتم منتها تا الان مشکلی پیش نیومده برام ریستور کنم :31:

masoud8
21-05-2011, 13:34
خب دوستان!
اکرونیس رو هم دانلودیدم!:5: این ورژن رو:

حالا از کدوم قسمتش برم یه چیزی بسازم که باهاش بتونم بوت شم (یعنی وقتی ویندوزم پرید، مثلا با فلش بوت بشم و بکاپ رو از رو هارد ریستور کنم)؟

seyediali3
21-05-2011, 13:45
خب دوستان!
شم (یعنی وقتی ویندوزم پرید، مثلا با فلش بوت بشم و بکاپ رو از رو هارد ریستور کنم)؟

بيا جيگرم اين هم از آموزشش به صورت تصويري-ديگه چي ميخوايي:

masoud8
21-05-2011, 13:53
ممنون عزیز!
این کار رو کردم. یه ایمیج میسازه با حجم فک کنم 150مگ، حالا من محتویات اون ایمیج رو بریزم تو فلشم ، دیگه میتونم با فلش بوت بشم؟ (خودم هنوز تست نکردم، اگه جواب نمیده یکی راه حلش رو بذاره اینجا!) میخوام با فلش ، اکرونیس رو بوت کنم!!:eh:

mansourfcb
27-06-2011, 16:32
چطوری میشه بک آپی که رو یه درایو ذخیره شده پاک کرد ؟؟؟

mansourfcb
29-06-2011, 18:09
چطوری میشه بک آپی که رو یه درایو ذخیره شده پاک کرد ؟؟؟

یکی هم به ما کمک کنه :19:

worldm
29-06-2011, 21:13
ممنون عزیز!
این کار رو کردم. یه ایمیج میسازه با حجم فک کنم 150مگ، حالا من محتویات اون ایمیج رو بریزم تو فلشم ، دیگه میتونم با فلش بوت بشم؟ (خودم هنوز تست نکردم، اگه جواب نمیده یکی راه حلش رو بذاره اینجا!) میخوام با فلش ، اکرونیس رو بوت کنم!!:eh:
اره عزیز اگه جواب هم نداد خوب اون فایلی رو که میده مستقیما روی یک سی دی رایت کنید بی دردسرتره!:31:

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:09 PM ----------

یکی هم به ما کمک کنه :19:
شما همونطوری که یک فایلو حذف میکنید به همون روش اول نرم ازفار رو ببند و بعدشم فایلی که ایمیج هست رو کلا پاک کنید به این طریق از داخل نرم افزار هم پاک میشه

Javad-ht
29-06-2011, 21:23
سلام
شاید این سوال ام خیلی به این تاپیک ربطی نداشته باشه!
من یه نت بوک خریدم که ویندوز 7 استارتر روشه!
حالا میخوام Ultimate بریزم!
لازمه که از این ویندوز ارجینال بک آپ بگیرم؟
یا اگه بعدا ویندوز استارتر نصب کنم و شماره سریالی که پشت دستگاه زده شده وارد کنم کافیه؟
مرسی

masood.ashoori789
30-06-2011, 00:31
سلام
یا اگه بعدا ویندوز استارتر نصب کنم و شماره سریالی که پشت دستگاه زده شده وارد کنم کافیه؟
مرسی
خیلی ببخشیدا ولی استارتر ارزش هیچ کدوم از این کارارو نداره . شما ultimate نصب کن حالشو ببر . هرچی شد با من :دی

Javad-ht
30-06-2011, 07:00
خیلی ببخشیدا ولی استارتر ارزش هیچ کدوم از این کارارو نداره . شما ultimate نصب کن حالشو ببر . هرچی شد با من :دی

در اینکه ارزش نداره که شکی نیست:31:
ولی من فکر 6 ماه دیگه ام که اگه خواستم بفروشم ویندوز ارجینال داشته باشه که تو سر مال نزنن!

worldm
30-06-2011, 07:13
دوست عزیز چرا ویندوز اصلی که براش پول دادید به نظرتون بی ارزشه؟
به نظرتون فقط چونکه قابلیتهای کمتری داره اینو میگید؟
ویندوز 7 اصلی در صورتیکه کاربر دستکاری های بیخودی انجام نده تا 4 سال بدون هیچ مشکلی میتونه کارکرد سالم داشته باشه.
ماها عادت کردیم نرم افزارهای بیخود و زیادی نصب کنیم بعدشم زود به زود ویندوز عوض کنیم دوست عزیز اگه از من میشنوید در صورتیکه واقعا کاربردتون کمه از همون اصلیه استفاده کنید و عوضش نکنید بعدا هم به مشکل می افتید.
در ضمن لطفا از تاپیک مربوطه کمک بگیرید تا سریعتر کمکتون کنند.

Dew Drop
30-06-2011, 07:35
سلام
مرسی

سلام
شاید از لحاظ سخت افزاری و کارکرد بهتر استارتر مناسب بوده که اینو روش نصب کردن!!!
هر دو کار رو می تونید انجام بدید,ولی بکاپ بهتره...
تو انجمن لپ تاپ سوالتون رو بپرسید,شاید سون اولتیمیت برای لپ تاپ شما مناسب نباشه ...

سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز چرا ویندوز اصلی که براش پول دادید به نظرتون بی ارزشه؟
به نظرتون فقط چونکه قابلیتهای کمتری داره اینو میگید؟
ویندوز 7 اصلی در صورتیکه کاربر دستکاری های بیخودی انجام نده تا 4 سال بدون هیچ مشکلی میتونه کارکرد سالم داشته باشه.
ماها عادت کردیم نرم افزارهای بیخود و زیادی نصب کنیم بعدشم زود به زود ویندوز عوض کنیم دوست عزیز اگه از من میشنوید در صورتیکه واقعا کاربردتون کمه از همون اصلیه استفاده کنید و عوضش نکنید بعدا هم به مشکل می افتید.
در ضمن لطفا از تاپیک مربوطه کمک بگیرید تا سریعتر کمکتون کنند.

دوست عزیز فکر می کنم لینک تاپیک موردنظر رو اشتباهی وارد کردید!!!

worldm
30-06-2011, 08:50
من تاپیک ویندوز 7 رو بهشون دادم که از لحاظ نرم افزار مشکلی اگه داشتن برطرف کنند واگرنه ایشون مشکل سخت افزاری که نداشتن

mansourfcb
01-07-2011, 17:06
شما همونطوری که یک فایلو حذف میکنید به همون روش اول نرم ازفار رو ببند و بعدشم فایلی که ایمیج هست رو کلا پاک کنید به این طریق از داخل نرم افزار هم پاک میشه

من با خود ویندوز بک آپ گرفتم و همینطور هم که گفتید پاکش کرده بودم اما همش ویندوز این پیغام رو میده

check backup disk space

چیکار باید کرد که این پیغام رو نده ؟؟

worldm
01-07-2011, 21:35
دوست عزیز شما فضایی که فایل بک اپ رو ذخیره میکنید به نظر میرسه که کم باشه وبعد از ذخیره کردن همچنان پیام میده.از سطل اشغال هم حذف کنید

amir9000amir
27-08-2011, 09:59
سلام
من یه نوت وبک تازه خریدم درایور نداره
میخوام از ویندوز 7 استارتر + درایور + برنامه های روش بروی هارد یا هارد اکسترنال بک آپ بگیرم که مطمئن باشم همه اینهارو برمیگردونه
خود سونی به برنامه داره که بک آپ میگیره اما مطمئن نیستم
حالا به نظر شما با این شرایط acronis بهتره یا بک آپ خود ویندوز؟؟؟؟؟
ممنونم میشم کمکم کنید
با احترام امیر

---------- Post added at 09:59 AM ---------- Previous post was at 09:56 AM ----------

دوست عزیزی گفتن : "خیلی ببخشیدا ولی استارتر ارزش هیچ کدوم از این کارارو نداره . شما ultimate نصب کن حالشو ببر . هرچی شد با من"
ultimate چه مزایایی داره ؟
من سونی Yb15 گرفتم
میشه روش ultimate نصب کرد ؟؟؟
برنامه های خود سونی رو چکار کنم میشه بک آپ گرفت...ضمنان درایوراش رو هم ندارم !!!!

mahsa a
30-08-2011, 20:19
دوستان من یک لپ تاپ تازه گرفتم که ویندوز7 اوریجینال روش داره، مشکل من اینه که وقتی میخوام ازش ایمیج بگیرم(از درایو ویندوز) اون خط سبزش که مربوط به progress اش هست تا یه حدی پر میشه و ازون بیشتر جلو نمیره، ولی هر از چند گاهی پیغام میده که dvd تازه بزار توی دستگاه. یه بار با این روش نزدیک 10 تا dvd خام حروم شد ولی خط سبزش توی همون حد مونده بود.
درمونده شدم تروخدا بگین چیکار کنم؟

pcsoft
30-08-2011, 20:27
با Acronis True Image بک آپ بگیرید

mahsa a
01-09-2011, 11:51
من از ویندوز اوریجینال لپ تاپم روی یکی از درایو هام ایمیج گرفتم (چون هرکاری کردم روی dvd نتونستم این کارو انجام بدم)
حالا میخوام بدونم من میتونم اون فایلی که روی درایوم ذخیره شده رو بعدا روی فلش مموری و یا هارد اکسترنال بریزم و ازش استفاده کنم ؟ یا باید حتما خود ویندوز مستقیما روی اون حافظه ی جانبی ذخیره اش کنه تا فایلشو بشناسه ؟
ممنون میشم زودی جوابمو بدین.

راستی راهی هست فایلی که روی درایو ذخیره کردم رو بشکونم تا بتونم روی چند تا DVD داشته باشمش ؟

seyediali3
01-09-2011, 11:59
من از ویندوز اوریجینال لپ تاپم روی یکی از درایو هام ایمیج گرفتم (چون هرکاری کردم روی dvd نتونستم این کارو انجام بدم)
حالا میخوام بدونم من میتونم اون فایلی که روی درایوم ذخیره شده رو بعدا روی فلش مموری و یا هارد اکسترنال بریزم و ازش استفاده کنم ؟ یا باید حتما خود ویندوز مستقیما روی اون حافظه ی جانبی ذخیره اش کنه تا فایلشو بشناسه ؟

راستی راهی هست فایلی که روی درایو ذخیره کردم رو بشکونم تا بتونم روی چند تا DVD داشته باشمش ؟

با چه برنامه ای بک آپ گرفتی خود ویندوز یا آکرونیس یا...

mahsa a
01-09-2011, 15:56
با چه برنامه ای بک آپ گرفتی خود ویندوز یا آکرونیس یا...

باخود ویندوز بک آپ گرفتم، میشه راهنماییم کنید تا مشکلم حل بشه ؟

mahsa a
01-09-2011, 18:02

باخود ویندوز بک آپ گرفتم، میشه راهنماییم کنید تا مشکلم حل بشه ؟

یعنی واقعا کسی نیست بتونه به من کمک کنه ؟! :41:پلیز Help me

seyediali3
01-09-2011, 22:28
دوست عزیز پاسخ سوالهات به ترتیب:
1- بله میشه روی مکان دیگری فایلها را ریخت و بعدا استفاده نمود.
2- برای split کردنش باید قبل از بک آپ مسیر دی وی دی را برای مقصد انتخاب کرده باشید تا اتوماتیکی تیکه تیکه بشه. اگه الا هم میخواهید این کار را بکنید باید ایمیج را با آکرونیس تبدیل نمایید و تکه تکه کنید که طبیعتا دیگه ویندوز7 بدون آکرونیس آن فایلها را نخواهد شناخت.

ashkanmodirii
17-12-2013, 20:10
خواهشن کمکم کنید گیج شدم. من ی لپ تاب دارم با ویندوز 8 اورجینال . میخوام پاکش کنم ویندوز 7 نصب کنم. اما میخوام ویندوز 8 رو هم داشته باشم تا شاید بعدا خوام دوباره نصبش کنم. حالا سوال اصلی اینه من باید از ویندوز 8 بکاپ بگیرم یا ایمیج؟ چ نرم افزاری بهتره؟ کمکم کنید ایها الناس. هرودو ینی بکاپ و ایمیج با خود برنامه ویندوز ارور میده وسطاش. بکاپ و ایمیج نمیگیره :n28::n28::n28::n28:

Ali_RNT
17-12-2013, 21:02
با خود ویندوز به درد نمیخوره.

شما اگه میخواین ویندوز رو بعدا برگردونید و دیسک نصب ندارید و نرم افزاراتون رو نیاز دارید آیمیج بگیرید بهتره.پیشنهاد من به شما:Norton ghost

موفق باشید...