PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفآ کمک کنید (ارور مموری هنگام رستارت یا خاموش کردن لب تاپ)

Javad0111
10-05-2011, 11:22
سلام. خسته نباشد
دوستان جدیدا یک لب تاپ با مشخصات زیر خریدم

Acer 4750G
RAM :4GB
CPU : Core i5
windows 7 ultimate 64bit
وقتی بعضی از برنامه ها رو نصب میکنم مانند Luxand+Blink+Pro+v2.3 یا Connectify موقع رستارت کردن یا خاموش کرد لب تاپ یکدفعه صفحه آبی میاد که اسمشم فکر کنم فیزوال مموری باشه که ممیخوام بپرسم این پیغام برای چی میاد و آیا به سخت افزار آسیب میرسونه یا نه ؟

در ضمن بعد اینکه ویندوز بالا اومد این پیغام میاد (عکس)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چطوری باید این مشکلو حل کنم ؟

jafarian
10-05-2011, 12:44
سلام. خسته نباشد
دوستان جدیدا یک لب تاپ با مشخصات زیر خریدم

Acer 4750G
RAM :4GB
CPU : Core i5
windows 7 ultimate 64bit
وقتی بعضی از برنامه ها رو نصب میکنم مانند Luxand+Blink+Pro+v2.3 یا Connectify موقع رستارت کردن یا خاموش کرد لب تاپ یکدفعه صفحه آبی میاد که اسمشم فکر کنم فیزوال مموری باشه که ممیخوام بپرسم این پیغام برای چی میاد و آیا به سخت افزار آسیب میرسونه یا نه ؟

در ضمن بعد اینکه ویندوز بالا اومد این پیغام میاد (عکس)
چطوری باید این مشکلو حل کنم ؟

این پیغام یعنی سیستم سخت افزاری یا نرم افزاری مشکل داره شما مسیر این فایل هیدن که پایین میزارم ازروسیستم خودتون آپلودکنید اینجا بزارین:20:

مسیرفایل هیدن C:\Windows\Minidump

Javad0111
10-05-2011, 13:23
این پیغام یعنی سیستم سخت افزاری یا نرم افزاری مشکل داره شما مسیر این فایل هیدن که پایین میزارم ازروسیستم خودتون آپلودکنید اینجا بزارین:20:

مسیرفایل هیدن C:\Windows\Minidump

دوست گلم داخل این پوشه خالی هست

jafarian
10-05-2011, 13:25
<b>
دوست گلم داخل این پوشه خالی هست</b>

اگرصفحه آبی نمایش داده میشه و ازحالت هیدنم خارج کردین باید تو همین پوشه mini dump باشه یک فایل.

Javad0111
10-05-2011, 14:42
اگرصفحه آبی نمایش داده میشه و ازحالت هیدنم خارج کردین باید تو همین پوشه mini dump باشه یک فایل.

بفرمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
10-05-2011, 16:16
بفرمایید

ابتدا ازداخل ستاپ سیستم دیفالت کنید بعدش سیو کنید بیاین بیرون....بعدش سیستم با Malwarebytes' Anti-Malware اسکن کنید....بعدش داخل این سایت برین اگرفلش دارین این فایل اولی رو برای چک کردن رم دانلود کنید اگرCD خام دارین رو سیدی بریزین بعدش به صورت بوت ازطریق فلش یا سیدی بیاین بالارم سیستم چک کنیدببینید پیغام خطا میده این اروربیشترم مربوط به رم سیستم میشه....یکی ازرمهای رو لپ تاپ وردارین به صورت تکی تست بزنید ببینید بازم ریست میشه دیدین بازم پیغام داد همون یکی قبلی رو که ورداشتین بااین یکی که رو لپ تاب هستش تعویض کنید....دیدین بعد ازاین موارد بازکارتون راه نیفتادویندوز32 بیتی 7 نصب کنید.

سایت دانلود برنامه چک کردن رم

Javad0111
10-05-2011, 20:30
ابتدا ازداخل ستاپ سیستم دیفالت کنید بعدش سیو کنید بیاین بیرون....بعدش سیستم با Malwarebytes' Anti-Malware اسکن کنید....بعدش داخل این سایت برین اگرفلش دارین این فایل اولی رو برای چک کردن رم دانلود کنید اگرCD خام دارین رو سیدی بریزین بعدش به صورت بوت ازطریق فلش یا سیدی بیاین بالارم سیستم چک کنیدببینید پیغام خطا میده این اروربیشترم مربوط به رم سیستم میشه....یکی ازرمهای رو لپ تاپ وردارین به صورت تکی تست بزنید ببینید بازم ریست میشه دیدین بازم پیغام داد همون یکی قبلی رو که ورداشتین بااین یکی که رو لپ تاب هستش تعویض کنید....دیدین بعد ازاین موارد بازکارتون راه نیفتادویندوز32 بیتی 7 نصب کنید.

سایت دانلود برنامه چک کردن رم

دوست عزیز وقتی برنامه ها رو پاک میکنم دیگه این مشکلو ندارم.فقط با نصب این دو برنامه این مشکل ایجاد میشه

worldm
10-05-2011, 21:37
خوب چه کاریه نصب نکن دیگه یا برو نسخه جدیدشو که سازگار باشه رو دانلود کنی راحت تری که:31: