PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ★★★مسابقه ی زیباترین گل PES 2011 ★★★

vivabarca
09-05-2011, 23:51
زیباترین گل هایی که تو PES 11 زدید رو می تونید تو این تاپیک بذارید . برای این کار فایل ویدئویی گل رو آپلود کرده و قرار بدید . در ادامه روند کامل برای تبدیل فایل Replay به فایل ویدئویی با پسوند avi رو توضیح دادم :

برای عکس یا فیلم گرفتن از محیط بازی می تونید از نرم افزار Fraps استفاده کنید که مشهورترین و بهترین نرم افزار برای این کاره . برای این کار قبل از وارد شدن به بازی نرم افزار رو باز کنید و تو بازی با زدن F10 میتونید عکس بگیرید و با زدن F9 می تونید شروع به فیلم برداری کنید . البته حجم فیلم گرفته شده خیلی بالاست ( چون نرم افزار فرصت کافی برای encode کردن فیلم نداره ) به همین دلیل یه نرم افزار دیگه ( virtualdub) قرار دادم که به وسیله ی اون می تونید حجم این فیلم ها رو به میزان قابل توجهی کم کنید .

نحوه ی فیلم گرفتن از Replay ها :

1.قبل از ورود به بازی Fraps رو اجرا کنید .

2. قسمت گالری بازی ، Replay گل رو باز کنید .

3.با زدن دکمه ی Select ( کنار start روی دسته ) لوگو و نوار Replay رو ناپدید کنید .

4.حالا فیلم رو از ابتدا با گرفتن جهت دکمه ی RS ( دکمه ی قارچی شکل دسته ) پلی کنید و هم زمان با زدن F9 شروع به فیلم گرفتن کنید . ( با زدن B پلی نکنید چراکه سرعت فیلم آهسته شده و حجمش زیاد میشه )

نحوه ی کم کردن حجم فیلم ها با VirtualDub :

1.تو نرم افزار فیلم رو باز کنید

2. Ctrl+ P رو بزنید

3.حالا یکی از فرمت ها رو انتخاب کنید بهتره هفتمی رو انتخاب کنید : mpg4

4.تو همون پنجره configure رو بزنید و اون دوتا گزینه رو کم کنید .

5.دو تا پنجره رو OK کنید

6.تو صفحه ی اصلی نرم افزار F7 رو بزنید و فایل رو save کنید

7.اگه خواستید حجم فیلم کمتر بشه تنظیمات مرحله 3 رو کمتر کنید .

آپلود فیلم :

فایل ویدئویی رو داخل یه فولدر گذاشته و zip کنید و در این سایت آپلود کنید و لینکش رو قرار بدید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.................................................. .................................................. ............

FRAPS & VIRTUALDUB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگابایت| Software[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.................................................. .................................................. .............

قوانین مسابقه :

1. گل ها باید در سطح Top player ثبت شده باشن ( دقت کنید که سطح بازی از روی حرکات مدافعین حریف قابل تشخیص هست ! )

2. گل ها رو حتما به صورت فایل ویدئویی قرار بدید و از گذاشتن فایل Replay ها خودداری کنید .

3. فعلا می تونید هر تعداد گل و به هرشیوه که به ثمر رسیدن رو قرار بدید ولی با شروع رسمی مسابقه می بایست تنها دو گل و در دو دسته ی ( تکنیکی ) و ( تاکتیکی ) قرار بدید .

در دسته ی تکنیکی گل به وسیله ی حرکات تکنیکی و دریبل ها به ثمر رسیده .
در دسته ی تاکتیکی گل به وسیله ی کار گروهی تیم و پاس های متوالی و دقیق به ثمر رسیده .

4. حجم هر گل با توجه به اینکه عده ی زیادی به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارن می بایست کمتر از 1200 KB بشه .

...................

امیدوارم استقبال بشه :46:
...................

برای نمونه می تونید فایل ویدئویی زیر از یه گل رو دانلود کرده و ببینید :

حجم : 815 KB
فرمت : avi

vivabarca
13-05-2011, 15:41
بیاد گل هاتون رو بذارید دیگه ! :31:

SAMCRO
13-05-2011, 16:34
از مسئولین اجازه گرفتین ؟: دي
اگه نه که فک کنم تایپیکت بسته شه ...

vivabarca
13-05-2011, 16:53
از مسئولین اجازه گرفتین ؟: دي
اگه نه که فک کنم تایپیکت بسته شه ...

بله با ناظر بخش بازی های کامپیوتری هماهنگ شده ، البته من فکر می کردم استقبال بشه ولی هنوز که چنین اتفاقی نیفتاده !:5:

Mool Tee
13-05-2011, 16:54
به نظر من تاپیک خوبیه/من بعدا 2 3 تا گل خوشگل توپ میذارم

Mool Tee
13-05-2011, 16:59
من تو فوتبال اصلا تکنیکی بازی نمی کنم. فقط (تیکی تاک) بازی میکنم(با بارسا) با رئال از وسط زمین می شوتم

Grand
13-05-2011, 19:16
ما که پلی استیشن داریم چطوری گل بذاریم؟

vivabarca
13-05-2011, 19:32
ما که پلی استیشن داریم چطوری گل بذاریم؟

راستش من خودم تا الان با پلی استیشن یا XBox بازی نکردم ولی فکر می کنم تنها راهش اینه که فایل Repaly رو روی PC توی بازی، باز کرده و ازش فیلم بگیرید ، البته اگه امکانش باشه !

Pedramoon
13-05-2011, 20:58
ولی فکر کنم اگه بگید همون فایل Replay رو بذارند خیلی راحت تر باشه و گلهای بیشتری حوصلمون بشه بذاریم.:31:

َalireza
13-05-2011, 22:05
گل به خودی های خنده دار چی ؟
من یه گل به خودی زیبا و یه نمونه کامل خود درگیری دروازه بان در سطح تاپ پلیر دارم
نمیشه بزارم ؟

Mool Tee
13-05-2011, 22:53
گل به خودی های خنده دار چی ؟
من یه گل به خودی زیبا و یه نمونه کامل خود درگیری دروازه بان در سطح تاپ پلیر دارم
نمیشه بزارم ؟

بذار یکم بخندیم:10::27::46:

vivabarca
13-05-2011, 23:19
ولی فکر کنم اگه بگید همون فایل Replay رو بذارند خیلی راحت تر باشه و گلهای بیشتری حوصلمون بشه بذاریم.:31:

گذاشتن Replay ها مشکلاتی داره !

افرادی که ورژن بازیشون رو ارتقاء ندادن نمی تونن Replay های بازی با ورژن بالاتر رو ببینن !

Replay ها چون فایل های سیستمی هستن امکان آسیب دیدنشون طی زیپ شدن و آپلود و دانلود وجود داره .

راحتی ویدئو ها برای دیدن خیلی بیشتر از Replay ها هست چرا که بعد از دانلود کافیه اون ها رو باز کرده و ببینید ولی در مورد replay ها اول باید شماره ی اون ها رو به یه عدد خالی تغییر داده و اون رو تو پوشه ی سیو کونامی کپی کرده و بعد بازی رو اجرا کرده و اون رو توی گالری ببینید !!!

F_14_TOMCAT
16-05-2011, 11:43
آقا من میگم همون replay ها رو بذاریم اینجوری حجمش خیلی میشه .اگه کسی پچ نکرده نصب کنه تا هماهنگ باشه با بقیه بالاخره هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.من ورژن2.2 نصب کردم.

replay

فیلم هم گرفتم چون حجمش70مگ بود نذاشتم اگه خواستین بگین فیلمو بذارم

vivabarca
16-05-2011, 12:40
آقا من میگم همون replay ها رو بذاریم اینجوری حجمش خیلی میشه .اگه کسی پچ نکرده نصب کنه تا هماهنگ باشه با بقیه بالاخره هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.من ورژن2.2 نصب کردم.

replay

فیلم هم گرفتم چون حجمش70مگ بود نذاشتم اگه خواستین بگین فیلمو بذارم

میلاد من تو پست اول نحوه ی کم کردن حجم فیلم ها رو توضیح دادم . دو تا گزینه ی قسمت سوم رو اونقدر کم کن تا حجم فیلمت حدود 1 مگ بشه ( سعی کن مورد اول رو بیشتر کم کنی )

sadegh99
16-05-2011, 13:53
اگه خود فایل Replay رو می شد بذاریم حتما استقبال چند برابر می شد!

َalireza
16-05-2011, 21:50
بذار یکم بخندیم:10::27::46:

vivabarca
16-05-2011, 22:06
علیرضا هوای ما دایال آپی ها رو هم داشته باش !:31:

سعی کن حجم کلیپ ها بیشتر از 1200 KB نشه . ( تو تنظیمات Fraps ، تب movie ،ا half size رو انتخاب کن تا حجم اولیه ی فیلم هم کمتر بشه )

در ضمن تو پست اول توضیح داده بودم که یا زدن select لوگو و نوار Replay رو حذف کنید تا فیلم قشنگ تر بشه .

در مورد خود گل هم باید بگم حتما اون دروازه بان رو به یه روان پزشک معتبر معرفی کن ! به نظر میرسه از اختلالات روانی رنج می بره !!! :31:

F_14_TOMCAT
16-05-2011, 22:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این همون70 مگ هستش هر کار کردم حجمشو کم کنم نشد.یعنی کیفیتش خیلی پایین میومد و زشت میشد.:43:

vivabarca
16-05-2011, 22:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این همون70 مگ هستش هر کار کردم حجمشو کم کنم نشد.یعنی کیفیتش خیلی پایین میومد و زشت میشد.:43:

میلاد 70 مگ آپلود کردی ؟!!!

کلیپی که علیرضا گذاشته رو ببین ، با این که حجمش خیلی کم شده ولی باز کیفیت بالایی داره ، البته راستش خودم هم از کیفیت بالای این کلیپ ( نسبت به حجمش ) تعجب کردم ! :31:
از علیرضا می خوام روشی که برای فیلم برداری و کمپرس ویدئو استفاده کرده بگه .

َalireza
16-05-2011, 23:05
من راستش از رو اموزش شما رفتم فقط تو برنامه بعضی از این قسمتایی که شما میگفتید رو نداشت خودم کمی ابتکار به خرج دادم که الان خوب یادم نیست :دی
تازه با زیپ فشرده نکردم فشرده میکردم چی میشد :دی

vivabarca
16-05-2011, 23:09
من راستش از رو اموزش شما رفتم فقط تو برنامه بعضی از این قسمتایی که شما میگفتید رو نداشت خودم کمی ابتکار به خرج دادم که الان خوب یادم نیست :دی

تنظیمات Fraps چی ؟ مثلا چند فریم بود ؟ full size بود یا half size ؟

اگه تونستی یه بار دیگه فیلم رو کمپرس کن و همه ی تنظیمات fraps و virtual dub رو بگو :46:

Reza Azimy_RW
17-05-2011, 00:16
یه فیلمه AVI 60 مگی رو اگه تبدیل کنی به DivX بدونه افته کیفیت حجمش میرسه به 5 مگ ! میگی نه ؟ امتحان کن !

vivabarca
17-05-2011, 08:19
یه فیلمه AVI 60 مگی رو اگه تبدیل کنی به DivX بدونه افته کیفیت حجمش میرسه به 5 مگ ! میگی نه ؟ امتحان کن !

فکر نمی کنم بدون افت کیفیت باشه ، به هر حال کیفیتش کمتر میشه . البته 5 مگ باز زیاده و باید حداکثر 1200 KB بشه :31:

خودم یه فیلم رو این بار با یه نرم افزار دیگه کانورت کردم حجمش از 75 مگ به 960 کیلوبایت تقلیل پیدا کرد . البته به نظر کیفیتش از virtual یه خورده بیشتره :

برگردون زیبای پیکه !
960 KB
MPEG-4

صحنه ی برگردون از نمای نزدیک
440 KB
MPEG-4

F_14_TOMCAT
17-05-2011, 08:48
سلام حمید

خودمو کشتم ولی نتونستم حجمشو از 7مگ کمتر کنم البته با یه برنامه تبدیل دیگه:31:

کیفیتش یه ذره اومد پایین

:11:

راستی اون سایتی که قرار بود آپ کنیم محدودیت آپلود داشت(تا3مگ) اینه که اینجا آپ کردم

حالا نوبت بروبکسه

فعلا

resident
17-05-2011, 09:01
بله با ناظر بخش بازی های کامپیوتری هماهنگ شده ، البته من فکر می کردم استقبال بشه ولی هنوز که چنین اتفاقی نیفتاده !:5:

ای بابا! اینجا رو! حق کپی رایت رو نقض کردی که:31:! گفتم که مسابقات فعلا تعطیله تا بعد اتمام امتحانات و بعدش تایپیک رو راه میندازم:31:!
جدا مجوز گرفتی؟! کو:31:؟ نشونم بده:5:

تایپیک تا اینجا همش اسپم بوده و هیچ اثری از مسابقات دیده نمیشه که:31:!
احتمالا تایپیک قفل و بعدش در وقت مقرر تایپیک جدید افتتاح میشه...

vivabarca
17-05-2011, 11:07
ای بابا! اینجا رو! حق کپی رایت رو نقض کردی که:31:! گفتم که مسابقات فعلا تعطیله تا بعد اتمام امتحانات و بعدش تایپیک رو راه میندازم:31:!
جدا مجوز گرفتی؟! کو:31:؟ نشونم بده:5:

تایپیک تا اینجا همش اسپم بوده و هیچ اثری از مسابقات دیده نمیشه که:31:!
احتمالا تایپیک قفل و بعدش در وقت مقرر تایپیک جدید افتتاح میشه...

دوست عزیز مثل اینکه شما علاقه ی زیادی به ساخت این تاپیک داری :31:
در ضمن اگه پست اول رو میخوندی گفته بودم که فعلا به طور رسمی مسابقه شروع نشده و همه میتونن فایل ویدئویی گل ها و صحنه های جالبشون رو بذارن . و اگه شد بعد از امتحانات مسابقه آغاز میشه .

این پست هایی هم که شما اسم اسپم روشون گذاشتید ، رفع مشکلات مربوط به پروسه ی ساخت کلیپ هاست !

در مورد مجوز ! هم باید بگم نشون دادنی نیست :31: چون پیام شخصی بنده به جناب spaniuly ( ناظر بخش بازی های کامپیوتری ) هست .

در مورد قفل شدن این تاپیک و ساخت تاپیک جدید هم دلیلی برای این کار نمی بینم ، شما هم اگه نظری داری تو همین تاپیک مطرح کن .

Mool Tee
17-05-2011, 16:01
خبری از گل های باهال نیست.

F_14_TOMCAT
18-05-2011, 09:24
در جواب نفر پایینی باید بگم که داداش چرا خودت فیلم زیبا نمیذاری بقیه فیض ببرن؟

حمید جون دیدم ملت کم کارن با اجازت خودم یکی دیگه گذاشتم.:46:

این برگردون از هیگواین در جواب برگردون پیکه:31:

Mool Tee
18-05-2011, 12:31
در جواب نفر پایینی باید بگم که داداش چرا خودت فیلم زیبا نمیذاری بقیه فیض ببرن؟

حمید جون دیدم ملت کم کارن با اجازت خودم یکی دیگه گذاشتم.:46:

این برگردون از هیگواین در جواب برگردون پیکه:31:
من هرچی گل باهال زدم با Xbox زدم.با pc زیاد گل نزدم:8::46::46::46::46::46:

winwin2
21-05-2011, 11:30
تاپيك خوبيه ولي فعاليتش كمه