PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل بزرگ در ويندوز سون

momo
09-05-2011, 21:29
دوستان تسك منجر من تعداد زيادي dlhost.exe در آن بوجود امده و ويندوز به درستي كار نمي كند
به اين شكل

چيكار كنم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه مشكل ديگه هم كه دارم اينه كه هنگام نصب هر نرم افزار يا باز كردن فايل هاي آفيس اين ارور را ميده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ويندوزمم سون از نوع 64 بيتي هستش ضمنا هنگام uninstall كردن برنامه ها هم ارور ميده و هر چند وقت يك بار پيغام mini program has stopped روي صفحه ظاهر ميشه

abbas_apolo
10-05-2011, 10:19
برو ببین میتونی دستی پاکش کنی باید در این آدرس باشه
C:\Windows\System32

momo
10-05-2011, 21:25

چيرو بايد پاك كنم

Dew Drop
10-05-2011, 22:04
سلام
به احتمال زیاد سیستمتون ویروسی شده

مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

msi674
11-05-2011, 16:12
از من میشنوی ویندوز 32 بیت 7 رو روش نصب کن کمتر ازین دردسرا بکش :10:

abbas_apolo
15-05-2011, 13:35
چيرو بايد پاك كنم
یه فایل با نام dlhost.exe رو پاک کنید درست میشه

HEGMATANEH
15-05-2011, 13:48
salam
doste aziz rabti be 32 ya 64 biti win nadare
ehtemalan virus dare

ebicross
15-05-2011, 22:43

یه فایل با نام dlhost.exe رو پاک کنید درست میشه
این فایل مهم و در برنامه هایی مثل .Net و IIS استفاده میشه و نباید اصلا حذف بشه.

خطای دومتون هم به دلیل غیر فعال شدن سرویس Windows Installer هستش که مجموع این چیزها میتونه دلیل ویروسی بودن سیستم باشه.
اگر خواستید ویندوز نصب کنید قبلش حتما سیستم رو ویروس یابی کنید.

momo
15-05-2011, 23:16

خطای دومتون هم به دلیل غیر فعال شدن سرویس Windows Installer هستش که مجموع این چیزها میتونه دلیل ویروسی بودن سیستم باشه.

توي انجمن اورژانس بررسي كردم ويروسي نيست

مسير فايل درسته و فريم وورك هم وسط نصب ارور ميده و نصب نميشه

abbas_apolo
16-05-2011, 15:28

بله دوست عزیز همین طوره که شما میگید ولی این فایل که محصولی از ماکروسافته میتونه یه ویروس یا تروجان باشه که در اون صورت میشه پاکش کرد و در بیشتر موارد انتی ویروس اونو نمیشناسه

saeed774
16-05-2011, 16:55
با وجود درست بودن مسیر ، احتمال آلوده شدن فایل مورد نظر زیاده . شما بهتره با نرم افزار زیر اسکن کنین :

Malwarebytes' Anti-Malware 1.50.1.1100

momo
16-05-2011, 21:51
با وجود درست بودن مسیر ، احتمال آلوده شدن فایل مورد نظر زیاده . شما بهتره با نرم افزار زیر اسکن کنین :

Malwarebytes' Anti-Malware 1.50.1.1100

ويندوز اجازه نصب اين نرم افزار رو نميده و ارور class not registered ميده

amir323b
18-05-2011, 11:02
سلام من سی پی یو core 2 quad intel دارم . ولی وقتی می خواهم ویدئو یا هر کار دیگر را ویرایش کنم ، موقع کانورت فقط 25% سی پی یو استفاده می شه . می خواهم از تمام ظرفیت سی پی یو استفاده کنم . لطفا کمک کنید

Microsoft Windows
18-05-2011, 11:20
سلام من سی پی یو core 2 quad intel دارم . ولی وقتی می خواهم ویدئو یا هر کار دیگر را ویرایش کنم ، موقع کانورت فقط 25% سی پی یو استفاده می شه . می خواهم از تمام ظرفیت سی پی یو استفاده کنم . لطفا کمک کنید

شما بهتر بود تاپیک جدا میزدید
ولی سی پی یو شما چون چهاهر هسته ای هست یک کار رو بین هسته ها تقسیم میکنه و نسبت به وسایل ورودی وخروجی ممکن هست سرعتش بیشتر بشه ولی در کل طبیعی هست و هیچوقت هم به 100% نمیرسه مگر اینکه برنامه فوقالاده سنگین باشه
البته من یه حدس دیگه میزنم اونم اینه که اون برنا مه ای که شما برای کانورت استفاده میکنید تک تریدی هست و فقط از یک هسته ی cpu استفاده میکنه بخاطر همینه که میزنه 25 %

amir323b
18-05-2011, 16:52
یعنی کاریش نمیشه کرد؟

amir323b
18-05-2011, 20:51
یعنی کاریش نمیشه کرد؟

saeed774
18-05-2011, 21:44
یعنی کاریش نمیشه کرد؟

دوست عزیز شما حتما یه تاپیک جداگانه بزنید و مشکلتون رو اونجا مطرح کنین.
تعداد استفاده از هسته بستگی به نوع کدک داره. در تبدیل به Avi از یک هسته استفاده میشه ولی اگه بخوای با کدک X264 به ظرف Mkv تبدیل کنی . آرزو میکنی تا تبدیل تموم بشه!! چون با تمام قوا و 100 درصد سی پی یو تبدیل انجام میشه. در حالت تک هسته ای شما 4 تبدیل همزمان انجام بده تا 100 درصد بشه.
به همین دلیل 4 هسته ای ها سرعت تبدیلشون بالاست چرا ؟4 تبدیل همزمان انجام میدی و کارکرد 100 میشه ولی با 2 هسته ای 2 تبدیل انجام میدی و 100 میشه ، پس 2 تبدیل در مجموع جلو هستی.

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

ويندوز اجازه نصب اين نرم افزار رو نميده و ارور class not registered ميده

روی فایل راست کلیک و گزینه Run as administrator رو زدی؟

momo
20-05-2011, 16:31
دوست عزیز شما حتما یه تاپیک جداگانه بزنید و مشکلتون رو اونجا مطرح کنین.
تعداد استفاده از هسته بستگی به نوع کدک داره. در تبدیل به Avi از یک هسته استفاده میشه ولی اگه بخوای با کدک X264 به ظرف Mkv تبدیل کنی . آرزو میکنی تا تبدیل تموم بشه!! چون با تمام قوا و 100 درصد سی پی یو تبدیل انجام میشه. در حالت تک هسته ای شما 4 تبدیل همزمان انجام بده تا 100 درصد بشه.
به همین دلیل 4 هسته ای ها سرعت تبدیلشون بالاست چرا ؟4 تبدیل همزمان انجام میدی و کارکرد 100 میشه ولی با 2 هسته ای 2 تبدیل انجام میدی و 100 میشه ، پس 2 تبدیل در مجموع جلو هستی.

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

روی فایل راست کلیک و گزینه Run as administrator رو زدی؟

اره دوست عزيز اما يكي از ارور هاي پست 1 رو ميده

saeed774
20-05-2011, 23:55
این روش رو هم امتحان کن :
اگر برنامه Java Runtime تو سیستمت داری به لینک زیر برو و روی Install کلیک کن و کمی صبر کن تا آپدیت بشه .

اگر آپدیت بالا انجام نشد به روش دستی عمل کن :
به مسیر زیر برو :

حالت نمایش فایلا روی Details باشه و تمام فایلایی که پسوندشون dlll هست رو انتخاب کن بهتره حالت Sort رو روی Type بذاری که کنار هم قرار بگیرن و همشون رو انتخاب کنی یا یکی یکی با کلید Ctrl انتخابشون کن.
بعد روی فایلای دسته جمعی که انتخاب کردی با هم یکجا اینتر بزن. ممکنه فایل msader15.dll ارور بده ولی برای بقیه فایلا باید پیغام DllRegisterServer...succeeded ظاهر بشه .بعد همه پیغام ها رو ok کن. اون فایل تکی هم فعلا مشکلی نداره.
یعد فایل زیرو دانلود کن و با راست کلیک کردن و انتخاب Run as Administrator اجراش کن

بعد به مسیر زیر برو :

و فایل regsvr32.exe رو پیدا کن و روش دابل کلیک کن و منتظر پیغام registration succeeded باش.

با روش فوق باید مشکل class not registered حل بشه و بعدش میتونی برنامه Malwarebyte رو نصب کنی و سیستم رو باهاش اسکن کنی.
اگر هم جواب نداد بهتره یه ویندوز جدید نصب کنین یا منتظر بمونین تا دوستان راهنمایی کنن.