PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تلویزیون

صفحه ها : [1] 2 3

ali.n.m
09-05-2011, 15:29
سلام.من میخوام تلویزیون بگیرم ولی مشکلات زیادی دارم.
نمیدونم LCD بگیرم یا LED
نمیدونم کدوم مارکو بگیرم.سونی،سامسونگ، ال جی،.......یک سری میگن سامسونگ وال جی افت تصویرش بعد از یک مدت زیاد میشه.یک سری میگن سونی پول مارکشو میگیره ولی هیچ برتری نصبت به بقیه مارک ها نداره.البته این موضوع که با خرید از مارکهای سامسونگ و یا ال جی یک عدد دستگاه HOME SINEMA هم میدن یخورده انتخوابو سخت میکنه.
خواسته من از تلویزیونی که میگیرم اینه که کیفیت تصویرش بالا باشه.فرمتهای فلش رو اجراء کنه.و 42 اینچ هم باشه.
مبلغی که میخوام بابت خرید این تلویزیون بدم حداکثر 2500000 .
حالا شما بگین من چی بگیرم؟؟؟

hayat
15-05-2011, 05:36
نمیدونم LCD بگیرم یا LED
نمیدونم کدوم مارکو بگیرم.سونی،سامسونگ، ال جی،.......یک سری میگن سامسونگ وال جی افت تصویرش بعد از یک مدت زیاد میشه.یک سری میگن سونی پول مارکشو میگیره ولی هیچ برتری نصبت به بقیه مارک ها نداره.البته این موضوع که با خرید از مارکهای سامسونگ و یا ال جی یک عدد دستگاه HOME SINEMA هم میدن یخورده انتخوابو سخت میکنه.
خواسته من از تلویزیونی که میگیرم اینه که کیفیت تصویرش بالا باشه.فرمتهای فلش رو اجراء کنه.و 42 اینچ هم باشه.

با سلام
شما که دارید اینقدر هزینه میکنید بهتره یکی از 3Dهای 2011 که الان دارن وارد بازار میشن روبخرید که خیلی از امکاناتو همراهشون دارن ودنبال برند خاصی نباشید واگه بخواهید بیشتر هزینه کنید بهتره دنبال گیرنده خوبی باشید

infernal_a
15-05-2011, 07:22
[QUOTE=ali.n.m;6082211]سلام.من میخوام تلویزیون بگیرم ولی مشکلات زیادی دارم.
نمیدونم LCD بگیرم یا LED
سلام ... بله دوستمون hayat درست ميگه . صبر كن 2011 ها بيان .
از ماركها هم lg,samsung,Panasonic خوبن

aminkh17
15-05-2011, 12:38
با سلام
من می خوام تلویزیون صفحه تحت بگیرم پس از کلی بررسی به LG-42Pw350 رسیدم، پلاسما، 3D است. در مورد این TV آیا دوستان نکته ای رو می دانند و می توانند من را راهنمایی کنند؟

compi
15-05-2011, 13:05
با سلام
شما که دارید اینقدر هزینه میکنید بهتره یکی از 3Dهای 2011 که الان دارن وارد بازار میشن روبخرید که خیلی از امکاناتو همراهشون دارن ودنبال برند خاصی نباشید واگه بخواهید بیشتر هزینه کنید بهتره دنبال گیرنده خوبی باشید

کدامیک مناسب حال من است؟
اگر تلویزیون را برای مکانهای بزرگ می‌خواهید پلاسما بهتر است.
اگر دنبال یک تلویزیون باریک و شفاف هستید ال سی دی و یا ال ای دی بهتر است.
اگر شما کسی هستید که می‌خواهید پیکسل به پیکسل تصویر را ببینید ال سی دی و یا ال ای دی بهتر است.
اگر میخواهید video game بازی کنید ال سی دی یا ال ای دی بهتر است.
اگر قیمت برایتان مهم است پلاسما بهتر است.
اگر بچه کوچک دارید پلاسما بهتر است.
اگر عاشق تصاویر ورزشی و فیلم هستید پلاسما و ال ای دی بهتر است.
اگر میخواهید تلویزیون را به دیوار وصل کنید ال ای دی و بعد ال سی دی بهتر است.
اگرنمی‌دانید که بین ال ای دی و ال سی دی کدامیک را انتخاب کنید و برایتان هزینه مهم نیست قطعا ال ای دی بهتر است. ولی اگر هزینه مهم است نگران نباشید ال سی دی کار یک ال ای دی را برایتان انجام می دهد.ال ای دی امکاناتی دارد که در ایران استفاده زیادی ندارد.
توصیه آخر:
از آنجایی که در حال حاضر همه برندهای تولید کننده این فناوری ها در جهان محصولات خود را با کیفیت عالی و رقابتی به بازار عرضه میکنند پس:
اگر خیلی وسواس ندارید و فقط میخواهید از تکنولوژی روز دنیا استفاده کنید فرقی ندارد که کدامیک را بخرید و چه برندی فقط آنی را بخرید که چشمان شما از دیدن آن لذت ببرد

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

با سلام
من می خوام تلویزیون صفحه تحت بگیرم پس از کلی بررسی به LG-42Pw350 رسیدم، پلاسما، 3D است. در مورد این TV آیا دوستان نکته ای رو می دانند و می توانند من را راهنمایی کنند؟
بهتره سایزه پلاسما بزرگتر باشه چون تصویر بهتری داره!

aminkh17
15-05-2011, 14:03
کدامیک مناسب حال من است؟
اگر تلویزیون را برای مکانهای بزرگ می‌خواهید پلاسما بهتر است.
اگر دنبال یک تلویزیون باریک و شفاف هستید ال سی دی و یا ال ای دی بهتر است.
اگر شما کسی هستید که می‌خواهید پیکسل به پیکسل تصویر را ببینید ال سی دی و یا ال ای دی بهتر است.
اگر میخواهید video game بازی کنید ال سی دی یا ال ای دی بهتر است.
اگر قیمت برایتان مهم است پلاسما بهتر است.
اگر بچه کوچک دارید پلاسما بهتر است.
اگر عاشق تصاویر ورزشی و فیلم هستید پلاسما و ال ای دی بهتر است.
اگر میخواهید تلویزیون را به دیوار وصل کنید ال ای دی و بعد ال سی دی بهتر است.
اگرنمی‌دانید که بین ال ای دی و ال سی دی کدامیک را انتخاب کنید و برایتان هزینه مهم نیست قطعا ال ای دی بهتر است. ولی اگر هزینه مهم است نگران نباشید ال سی دی کار یک ال ای دی را برایتان انجام می دهد.ال ای دی امکاناتی دارد که در ایران استفاده زیادی ندارد.
توصیه آخر:
از آنجایی که در حال حاضر همه برندهای تولید کننده این فناوری ها در جهان محصولات خود را با کیفیت عالی و رقابتی به بازار عرضه میکنند پس:
اگر خیلی وسواس ندارید و فقط میخواهید از تکنولوژی روز دنیا استفاده کنید فرقی ندارد که کدامیک را بخرید و چه برندی فقط آنی را بخرید که چشمان شما از دیدن آن لذت ببرد

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:01 PM ----------

بهتره سایزه پلاسما بزرگتر باشه چون تصویر بهتری داره!

قیمت آن الان در بازار نزدیک به یک میلیون تومان است، از جهت باریک بودن بگم که از خیلی از LEDها هم باریکتر است. 600Hz که مناسب برای بازی ها و تصاویر Action , و ورزشی خوبه فکر کنم. من بیشتر برای تماشای تصاویر کیفیت بالای HD می خوام.

aminkh17
24-05-2011, 17:24
دوستان من تلویزیون پلاسما LG 42pw3500 رو خریداری کردم.
به شخصه تجربیاتم رو از خریدم براتون می نویسم
اولا اینکه برای این تلویزیون در وب و مخصوصا سایتهای ایرانی LG هیچ منبعی پیدا نکردم
قیمت 950000 تومان خریدم، بدون عینک 3D و یا فیلم در کنار آن.

1- اینکه پلاسما است از نسل جدید، تصاویر زیبا هستند (از نظر من طبیعی تر از LCD , LEDمی باشد)
2- ضخامت زیادی نداره یکی ندونه فکر می کنه LED هستش
3- تقریبا هر نوع فرمتی رو در فیلم وصدا و تصویر پخش می کنه. من هارد اکسترنالم رو که بستم بهش هر نوع فیلمی هم دارم و هر نوع زیرنویس فیلم ها رو هم پخش کرد. برای من که خیلی اتفاق خوبی بود که نگران دستگاه پخش کننده خوبی بودم.
4- در پخش تصاویر همزمان امکان پخش موسیقی را هم دارد
5- گیرنده دیجیتالی تلویزیون هم دارد یعنی 8 کانال دیجیتال ایران رو با کیفیت بسیار عالی و 10 کانال رادیو دیجیتالی رو گرفت. من فقط کانال استانی تبریز رو از آنالوگ دریافت کردم که امیدوارم اونهم بزودی دیحیتال شود. هر چند در عوض کردن بین کانالها کمی کند عمل می کنه
6- مختصری حرارت زیادی تولید می کند ولی فکر نکنم مساله ساز باشد
7- زاویه دید بسیار عالی تقریبا 180درجه
8- شفافیت تصویر و سرعت واکنش تصویر بسیار خوب است
9- 3Dشو فعلا تست نکردم، عینک خریدم اونها رو هم میگم

iLive
24-05-2011, 23:51
اولا اینکه برای این تلویزیون در وب و مخصوصا سایتهای ایرانی LG هیچ منبعی پیدا نکردم

1- اینکه پلاسما است از نسل جدید، تصاویر زیبا هستند (از نظر من طبیعی تر از LCD , LEDمی باشد)
3- تقریبا هر نوع فرمتی رو در فیلم وصدا و تصویر پخش می کنه. من هارد اکسترنالم رو که بستم بهش هر نوع فیلمی هم دارم و هر نوع زیرنویس فیلم ها رو هم پخش کرد. برای من که خیلی اتفاق خوبی بود که نگران دستگاه پخش کننده خوبی بودم.
5- گیرنده دیجیتالی تلویزیون هم دارد یعنی 8 کانال دیجیتال ایران رو با کیفیت بسیار عالی و 10 کانال رادیو دیجیتالی رو گرفت. من فقط کانال استانی تبریز رو از آنالوگ دریافت کردم که امیدوارم اونهم بزودی دیحیتال شود. هر چند در عوض کردن بین کانالها کمی کند عمل می کنه

دوست عزیز مبارکه. فکر کنم مدل رو اشتباه نوشتید، مدلش باید pw350 باشه، الان نگاه کردم تو وب. فول اچ دی نیست که این میتونه یه مزیت هم به حساب بیاد برای کسایی که میخوان تلویزیون داخل و کلا سورس sd ببینند! 3d هم داره! ولی احتمالا کسی که تو این قیمت خرید میکنه نمیره 150 تومن پول عینک بده! ولی خوب خوبه که داره. قیمتشم مناسبه. تو سایت آمازون کلی ازش تعریف کرده بودن! فقط بازتاب نور تو صفحش میتونه مشکل ساز بشه.
شما از کجا خریدید با این قیمت؟ بدون گارانتی هست دیگه؟

aminkh17
25-05-2011, 12:25
دوست عزیز مبارکه. فکر کنم مدل رو اشتباه نوشتید، مدلش باید pw350 باشه، الان نگاه کردم تو وب. فول اچ دی نیست که این میتونه یه مزیت هم به حساب بیاد برای کسایی که میخوان تلویزیون داخل و کلا سورس sd ببینند! 3d هم داره! ولی احتمالا کسی که تو این قیمت خرید میکنه نمیره 150 تومن پول عینک بده! ولی خوب خوبه که داره. قیمتشم مناسبه. تو سایت آمازون کلی ازش تعریف کرده بودن! فقط بازتاب نور تو صفحش میتونه مشکل ساز بشه.
شما از کجا خریدید با این قیمت؟ بدون گارانتی هست دیگه؟

نکته جالبش همین جاست، چون من هم قبل خرید فکر می کردم Pw350 هست که بعد از خرید دیدم Pw3500 می باشد. اولا اینکه با گارانتی خریدم، Full HD هم هست!!! عینک 3D هم برای LG در نمایندگی الان 75000 تومن است که از طریق دوست و آشنا تا 50 هم میشه خرید، و البته فکر کنم در بانه ارزونتر هم بشه خرید.
تنها مشکلی که من دارم اینه که خروجی Headphone نداره
بازتاب نور کمی داره

compi
25-05-2011, 12:38
نکته جالبش همین جاست، چون من هم قبل خرید فکر می کردم Pw350 هست که بعد از خرید دیدم Pw3500 می باشد. اولا اینکه با گارانتی خریدم، Full HD هم هست!!! عینک 3D هم برای LG در نمایندگی الان 75000 تومن است که از طریق دوست و آشنا تا 50 هم میشه خرید، و البته فکر کنم در بانه ارزونتر هم بشه خرید.
تنها مشکلی که من دارم اینه که خروجی Headphone نداره
بازتاب نور کمی داره
با درود به شما
میخوام بدونم این مدلی که شما گرفتین وایرلس داره و به اینترنت متصل میشه و اینکه 50 اینچش هم هست یا نه؟

aminkh17
25-05-2011, 12:40
با درود به شما
میخوام بدونم این مدلی که شما گرفتین وایرلس داره و به اینترنت متصل میشه و اینکه 50 اینچش هم هست یا نه؟

وایرلس و شبکه نداره
50 هم اینچ داره

compi
25-05-2011, 12:45
وایرلس و شبکه نداره
50 هم اینچ داره
رزولیشن واقعی اش چند مگا پیکسل است؟

aminkh17
25-05-2011, 12:49
رزولیشن واقعی اش چند مگا پیکسل است؟

اجازه دهید اینگونه من شرح دهم:
من ابتدا یک فیلم 720p یعنی HD رو از هاردم باز کردم، حالت تصویر رو هم در اندازه اصلی گذاشته بودم، تصویر نصفه وسط تلویزیون رو گرفته بود اما وقتی که فیلم Full HD 1080p رو باز کردم کل صفحه تلویزیون گرفته شد. لذا نتیجه میشه گرفت که Full HD 1920x1080 می باشد.

compi
25-05-2011, 12:55
کنتراست واقعی این سیستم شما چه مقداره و یه سوال دیگه مشخصات این مدل رو تو چه سایتی میشه بازدید کرد؟
یادم رفت بپرسم ساخت و تولید چه سالی هست یعنی جزو مدل های 2011 یا نه؟

aminkh17
25-05-2011, 13:19
کنتراست واقعی این سیستم شما چه مقداره و یه سوال دیگه مشخصات این مدل رو تو چه سایتی میشه بازدید کرد؟
یادم رفت بپرسم ساخت و تولید چه سالی هست یعنی جزو مدل های 2011 یا نه؟

1:3.000.000 نوشته، حالا واقعی شو نمی دونم چطوری میشه اندازه گرفت!!؟ جالبه قبلا هم نوشتم در سایت خاصی نتونستم این مدل رو پیدا کنم جز اینکه در یک سایتی و البته در همین p30world به آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید در مورد این نوشته است
ساخت Feb 2011 می باشد

mehrdad_ati
25-05-2011, 14:08
شما مطمعنی تعداد صفر های کنتراست رو درست گذاشتید ؟! :دی

aminkh17
25-05-2011, 14:18
شما مطمعنی تعداد صفر های کنتراست رو درست گذاشتید ؟! :دی
آره یک صیفیر اضافه شده:31:

danavan
10-06-2011, 12:39

آقا دست شما درد نکنه ما رو حرف شما رفتیم خریدیم 950 تومن فوق العاده است.
به نظر من تو این رنج قیمت یکی از بهترین گزینه هاست. فقط کاشکی الکی 200 تومن پول 3D نمیدادم یه مدل پایین تر میگرفتم.
فرمت mkv 720P رو هم بسیار روون از روی فلش اجرا میکنه.
دیدن فیلمهای اکشن هم باهاش لذت بخشه و تماشای طولانی مدت تلوزیون هم اصلا خسته کننده برای چشم نیست در کل از خریدم راضی هستم.

Amirrezaajalli
10-06-2011, 12:48
به نظر من در حال حاضر بهترین مدل ها اینا هستن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اینچ ها پایینترشون هم هستن که دیگه ارزش نداشت بذارم!

aminkh17
11-06-2011, 10:55
آقا دست شما درد نکنه ما رو حرف شما رفتیم خریدیم 950 تومن فوق العاده است.
به نظر من تو این رنج قیمت یکی از بهترین گزینه هاست. فقط کاشکی الکی 200 تومن پول 3D نمیدادم یه مدل پایین تر میگرفتم.
فرمت mkv 720P رو هم بسیار روون از روی فلش اجرا میکنه.
دیدن فیلمهای اکشن هم باهاش لذت بخشه و تماشای طولانی مدت تلوزیون هم اصلا خسته کننده برای چشم نیست در کل از خریدم راضی هستم.

خواهش می کنم، امیدوارم لذتش را ببرید، یک مدل پایین ترش رو من ندیدم، نمی تونم بگم که آیا همه قابلیتها منهای 3بعدی رو داره یا نه؟
لذت کار با همچنین چیزی اینه که فیلمهای 1080p رو بگیری و نگاه کنی (حالا بماند موضوعات سه بعدی)
هنوز عینک 3بعدی نخریدم که امتحانش کنم ولی در ویترین نمایشگاه مغازه که امتحان می کردم اولا مثل سونی سردرد و بلور زیاد نداشت دوما مثل مدلهای قدیمی سرتو که خم می کنی تیره نمی شود تصویرش،
عینکشم میگن 75تومن است البته یکی از دوستان گفته 45 می تونه برام پیدا کنه، امیدوارم

danavan
11-06-2011, 20:47
عینکش 65 می گفت من نگرفتم.
یه مدل پایین تر پلاسماش هیچ قابلیت 3D رو نداره . ولی گیرنده دیجیتال و USB و ... رو داره.

راستی تجربه خودم از مقایسه این مدل lg با LCDسامسونگی که برادرم خریده بود البته مدلش رو نمی دونم اما قیمتش حول و حوش 1400 بود.

تو فیلم ارباب حلقه ها یه جایی هست که به یک قلعه داره حمله میشه و داره بارون میاد و تو آسمون داره تیر شلیک میشه !
تو سامسونگ تقریبا فقط یه تصویر مبهم دیده میشه از آسمونی که پیکسل ، پیکسله ولی تو lg هم پیکانها و هم تک تک قطرات بارون رو میتونی ببینید.
البته من فقط می خوام پلاسما رو با ال سی دی مقایسه کنم نه lg رو با سامونگ.

ولی حقیقتا صفحش نمیشه گفت گرم بلکه داغ میشه !

mhr601
05-08-2011, 15:49
راستی مصرف برقش چند وات است؟

mhr601
05-08-2011, 15:50
:18:مصرف برقش چند وات است

atolympic
05-08-2011, 15:56
سلام.........
منم میخوام بدونم کاراییش خوبه؟معایب و مرایاش چیه؟
راضی هستید ازش؟

البته الان قیمتش 850 شده.

aminkh17
06-08-2011, 16:47
من که ازش راضیم، برای حالتی هم که داغ می کنه: من معمولا گزینه سنسور هوشمند مصرف برقش فعال می کنم اصلا دیگه داغ هم نمی شه پشتش مختصرا گرما میدهد
خدا 100 تومن کم شده در سه ماه انصاف نیست

atolympic
06-08-2011, 17:08
من که ازش راضیم، برای حالتی هم که داغ می کنه: من معمولا گزینه سنسور هوشمند مصرف برقش فعال می کنم اصلا دیگه داغ هم نمی شه پشتش مختصرا گرما میدهد
خدا 100 تومن کم شده در سه ماه انصاف نیست

البته 850 بدون گارانتیشه با گارانتی گلدیران 930 هستش.

مصرفش چند وات هستش؟

ایا روی فلش ریکورد (pvr) میکنه مثل رسیور؟

aminkh17
06-08-2011, 18:19
البته 850 بدون گارانتیشه با گارانتی گلدیران 930 هستش.

مصرفش چند وات هستش؟

ایا روی فلش ریکورد (pvr) میکنه مثل رسیور؟

باز خوبه!!!
مصرف برقش رو یادم باشه نگاه کنم ببینم چقدره می گم بعدش

رکورد و ضبط نداره! فلش و هارد دیسک و غیره براش فرقی نداره
همون طور که انواف فرمتهای فیلم براش فرقی نداره
و زیر نویس ها مختلف رو هم بدون مشکل نشون می ده حتی فونتهای عربی ها رو

فقط موقع پخش فیلم با USB دیگه نمی توان در مقیاس اصلی فیلم تغییر داد فقط اندازه اصلی پخش می کنه و زوم کامل یعنی فیلم 4:3 رو نمی شود پهن به اندازه تمام تصویر کرد

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

یه مدت که پلاسما نگاه کنید دیگه نمی تونید LCD و یا LED رو نگاه کرده و یا تحمل کنید

---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

من هنوز موفق نشدم عینک بخرم براش

rahgozarirani
13-08-2011, 15:16
سلام
3 دی را تست کنید . ما هم میخواهیم بخریم .
با تشکر

rasool_cd
23-08-2011, 22:35
سلام من خیلی در مورد این دو مدل تحقیق کردم ولی به نتیجه نرسیدم

samsung d495 : دومین محصول از سری جدید تلویزیونهای پلاسمای سامسونگ مدل D495 میباشد. دو عضو حاضر در این گروه در دو سایز 43 و 51 اینچ ارائه می شوند که هر دو نیز علاوه بر محتوای معمول Full HD در کلاس دو بعدی، امکان نمایش محتوای سه بعدی را نیز با کمک عینک های مخصوص Active (شاتر) سامسونگ دارا هستند. سیستم پیشرفته پردازش تصویر در پنل های D495 گذشته از ایجاد تصاویری شفاف با کنتراست فوق العاده امکان تبدیل آسان و بلافاصله محتوای دو بعدی به تصاویر سه بعدی را نیز فراهم می آورد که از این لحاظ یکی از برترین محصولات در ردیف مدل های هم قیمت خود در بین رقبا به شمار می رود. موتور پردازش تصویر سه بعدی این مدل ها همچون سری D8880 از نوع 3D Hyper Real engine است که کیفیت فوق العاده ای را ایجاد می کند. در ساختار اعضای دو گانه سری D495 از سه اتصال HDMI و یک ورودی USB استفاده شده که می توان هرگونه محتوای صوتی و تصویری مورد پشتیبانی را از PC به تلویزیون و بالعکس منتقل کرد. دیگر قابلیت فوق العاده این پنل ها حضور گیرنده تلویزیون های دیجیتالی به فرم ----T است که امکان دریافت و نمایش شبکه های دیجتالی را با بالاترین کیفیت و کمترین میزان افت سیگنال فراهم می آورد.

lg pw3500 :
نوشته شده توسط aminkh17

D495 VS PW3500 ???
دوستان کسی میشه بگه کدوم این دومدل d495 samsung یا pw3500 lg بهتره هم از نظر کیفیت تصویر دو بعدی و سه بعدی ؟
و آیا کدوم full hd هستن ؟
هم این که برای دیدن تصویر 3 بعدی نیاز به عینک Active هست به تنهای یا لوازم دیگه همراه عینک می خواهد؟
اگه میشه بررسی کامل باشه که معلوم بشه که کدام یکی بهتره؟

manaminjamkharam
27-08-2011, 01:18
باتشکرازهمه

yousef32
28-08-2011, 23:32
دوستان بین دو مدل زیر کدومو بخرم خوبه:
panasonic42u30m
یا
sony40ex500
اگه با دلیل لطف کنید ممنون میشم

Mahiar0
30-08-2011, 09:20
یک تلویزیون37یا 42 اینج تا قیمت یک میلیون وچهارصد هزار تومان چی پیشنهاد میدید
میخواستیم 42led5600 الجی بگیریم
کیفیت تصویر خوب باشه
usbبخوره
بشه بهش هارد خارجی هم وصل کرد(بدون اداپتور)
فرمت های مختلف پخش کنه mp4 mp3 wma wmv mkv divx dat
گیرنده دیجیتالی هم توش باشه
حداقل دوتا جای AV داشته باشه
فول hd باشه که بهتره اگرم نه که هیچی
تلتکس فارسی هم داشته باشه
اینترنتی هم بشه
وایرلس داشته باشه
حتما جای گوش(هدفون) داشته باشه
زیرنویس هم پخش کنه
راستی توی این تلویزیون ها زاویه دید اگر از گوشه هم نگاه کنیم تصویر که تار نمیشه؟

4AM
13-09-2011, 11:15
سلام به همگي!
قصد خريد يه tv رو دارم اما هرچه بيشتر تحقيق ميکنم بيشتر گيج ميشم يکي ميگه سوني خوبه يکي ميگه سوني پول مارکو ميخوره يکي ميگه ال جي خوبه و.........
خواهشا يه راهنمايي کوچيک بکنين بگين چيکار کنم
خصوصياته مورد نظرمم اينه که کمتر از 46 باشه هوشمند و 3D نميخوام باشه واسه lcd و led بودنشم يه راهنمايي بکنين. قيمتشم زياد بالا نباشه يه چيزه متوسط وبهتر!
با تشکر فراوان.

B U L U T
20-09-2011, 18:53
سلام بچه ها بين 500 تا 600 براي ديدن فيلم و ... چي پيشنهاد ميديد
مهم نيست چند اينچ باشه ولي حداقل اچ دي پخش كنه

4AM
21-09-2011, 22:31
مرسی از راهنماییتون!!!!!:41:

mn3999
11-10-2011, 23:51
توی این لینک رزولوشن pw3500 رو 1920 1080 زده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی ساسونگ 43D495رو 1024 768 زده:

haniballecter1
05-11-2011, 10:55
سلام به دوستان منم مثل دوستمون rasool_cd بین samsung d495 و LG 42pw3500 موندم
دوستان اگه راهنمایی کنن ممنون میشم
یا علی

haniballecter1
05-11-2011, 11:02
سلام دوست عزیز mn3999
ممنون از اطلاع رسانیتون
اگه به این سایت برین می بینین که رزولوشن pw3500 ال جی هم Native Display Resolution1024 x 768 هستش
این سایت مربوط به ال جی امریکاست
یا علی

unepus
05-11-2011, 16:39
پلاسما های سامسونگ به طور کلی از lg بهترن .

samira_googleOne
06-11-2011, 09:04
سلام به همگي!
قصد خريد يه tv رو دارم اما هرچه بيشتر تحقيق ميکنم بيشتر گيج ميشم يکي ميگه سوني خوبه يکي ميگه سوني پول مارکو ميخوره يکي ميگه ال جي خوبه و.........
خواهشا يه راهنمايي کوچيک بکنين بگين چيکار کنم
خصوصياته مورد نظرمم اينه که کمتر از 46 باشه هوشمند و 3D نميخوام باشه واسه lcd و led بودنشم يه راهنمايي بکنين. قيمتشم زياد بالا نباشه يه چيزه متوسط وبهتر!
با تشکر فراوان.

le820 شارپ به دلیل استفاده از تکنولوژی 4 رنگ به نظرم کیفیتش از بقیه ال ای دی ها بهتره
ولی قیمتش بالاست. 2300 ولی 46 اینچ همین تلویزیون از نوع سه بعدیش که کیفیت تصویر بهتره 2400 . یعنی با 100 تومن اختلاف اونو می تونی بگیری. علت اینکه قیمت دو بعدیش بالاست اینه که تو بازار کم شده
تازه le8300 گیرنده دیجتیتال داخلی هم داره و مشکل رفلکس نور le820 رو هم رفع کرده. در کل اگر کیفیت تصویرشو ببینی با هیچی عوضی نمی کنی
روی تلویزیون یه بلوری پلیر هم می دن (با اون 2 میلیون و چهار صد) در کل کیفیت عالیه
این بررسی مدل دو بعدیشه:

مدل سه بعدیشو تو سایت maadiran.com ببین

yaserabdolvand
17-11-2011, 22:31
[من LG PW3500 (خودش و عینکشو )خریدم!
مزایا:
1-کیفیتش از اونی که فکر میکنین خیلی بهتره و مطمین باشین به ال سی دی خیلی سره، و باور کنین شفافیت تصاویرش مثل پوستر شفاف و زنده است! در ضمن بدنه بسیار بسیار نازکه و هیچ فرقی با ال ای دی نداره!
2- اکثر فرمت های تصویری رو اجرا میکنه و جالب اینکه خودتون میتونین زیر نویس فارسی روبه فیلماتون اضافه کنید و مطمئن باشید بدون هیچ مشکلی زبان فارسی رو ساپورت میکنه.
3-ساپوت قوی فلش! من بهش هارد اکسترنال 1ترابایت وصل میکنم و راحت اجراش میکنه.

اما بدیهاش:
1-خیلی خیلی داغ میشه
2-هنگام تبدیل 2بعدی به 3بعدی کیفیتش در حالت 3بعدی چنگی به دل نمیزنه و در واقع ناامید کننده است. البته شنیدم در هنگام تبدیل2به3 بعدی،تمام برندها اینطوری اند. تازه میکن ال جی باز بهتره!هنوز 3 بعدی واقعی باهاش ندیدم اما مطمیئنا بسیار عالیه چون شما از هر برندی بخرین 3بعدی واقعی رو عالی نشون میده شاید بعضی ها بهتر باشن اما تکنولوژی ساخت 3D واقعا بالا رفته و همه خوب هستن.
3- کنترلش زیادی بزرگه که من زیاد از اش خوشم نیومد اما ضایع نیس(من قبلا سامسونگ ساده داشتم که کنترلش خیلی جمع و جور بود)

mrmostafa
02-01-2012, 11:22
دوستان من كه LCD خريدم پارسال پشيمونم سامسونگ هم هست و سري 7 هست اصلا كيفيت فيلم اينا ميبينيم خوب نيست يعني فيلم تاريك ميشه هيچي نشون نميده. گفتن پلاسما خوبه چشم رو هم ضعيف نميكنه خود پزشك ميگفت. حالا نميدونم تكنولوژي روز بازار چيه؟؟ مثلا پلاسما Super Amoled داريم؟؟؟ يا پلاسما و IPS و Super amoled و Oled amoled‌ اينا همه فرق دارن؟؟؟
اماناتي كه ميخوام :
1- پورت usb داشته باشه كه فلش و هارد هاي ترابايتي ساپورت كنه
2- نمايشگر شفاف و رنگ آميزي عالي و زنده باشه
3- واي فاي داشته باشه براي اتصال بي سيم لپ تاپ يا پي سي يا اسپيكر و غيره. من ميخوام از طريق گيرنده بي سيم صدا و تصوير رو از روي لپ تاپ بفرستم روي نمايشگر نشون بده. تبليغ گيرنده بي سيم رو ديدم حالا نميدونم خود نمايشگر داره يا نه
4- بعد اينچش متوسط باشه نميدونم اينچ ها شماره هاشون چنده ؟؟؟
5- مالتي مديا داشته باشه پسوند هاي صوتي و تصويري و عكس رايج رو نشون بده و زيرنويس فارسي رو ساپورت كنه ديگه نيازي به دستگاه مالتي مديا وسترن ديجيتال نداشته باشم
6- گيرنده ديجيتال هم داشته باشه
ممنونم

kia.Tahamtan
02-01-2012, 23:42
دوستان من كه LCD خريدم پارسال پشيمونم سامسونگ هم هست و سري 7 هست اصلا كيفيت فيلم اينا ميبينيم خوب نيست يعني فيلم تاريك ميشه هيچي نشون نميده. گفتن پلاسما خوبه چشم رو هم ضعيف نميكنه خود پزشك ميگفت. حالا نميدونم تكنولوژي روز بازار چيه؟؟ مثلا پلاسما Super Amoled داريم؟؟؟ يا پلاسما و IPS و Super amoled و Oled amoled‌ اينا همه فرق دارن؟؟؟
اماناتي كه ميخوام :
1- پورت usb داشته باشه كه فلش و هارد هاي ترابايتي ساپورت كنه
2- نمايشگر شفاف و رنگ آميزي عالي و زنده باشه
3- واي فاي داشته باشه براي اتصال بي سيم لپ تاپ يا پي سي يا اسپيكر و غيره. من ميخوام از طريق گيرنده بي سيم صدا و تصوير رو از روي لپ تاپ بفرستم روي نمايشگر نشون بده. تبليغ گيرنده بي سيم رو ديدم حالا نميدونم خود نمايشگر داره يا نه
4- بعد اينچش متوسط باشه نميدونم اينچ ها شماره هاشون چنده ؟؟؟
5- مالتي مديا داشته باشه پسوند هاي صوتي و تصويري و عكس رايج رو نشون بده و زيرنويس فارسي رو ساپورت كنه ديگه نيازي به دستگاه مالتي مديا وسترن ديجيتال نداشته باشم
6- گيرنده ديجيتال هم داشته باشه
ممنونم

دوست عزیز من توصیه میکنم یک تلویزیون با اصالت بگیری و برای کارهای مالتی مدیا و هارد های حجم بالا یک مولتی پلیر با قابلیت های بالا هزینه کنی. در ضمن برخی از تبلیغات قید نمی کنن که DLNA مربوط به موزیک و عکسه و شامل حال فیلم نیست و برخی هم شامل حالش میشود
تلویزیون وظیفه اش نمایش تصویر خوبه و هر چه با اصالت تر بهتر
من به شخصه برند های پایونیر ، پاناسونیک و شارپ توصیه می کنم

mrmostafa
03-01-2012, 08:29
دوست عزیز من توصیه میکنم یک تلویزیون با اصالت بگیری و برای کارهای مالتی مدیا و هارد های حجم بالا یک مولتی پلیر با قابلیت های بالا هزینه کنی. در ضمن برخی از تبلیغات قید نمی کنن که DLNA مربوط به موزیک و عکسه و شامل حال فیلم نیست و برخی هم شامل حالش میشود
تلویزیون وظیفه اش نمایش تصویر خوبه و هر چه با اصالت تر بهتر
من به شخصه برند های پایونیر ، پاناسونیک و شارپ توصیه می کنم

ممنونم. البته دوستان مالتي مديا دارش رو خريدن ال جي خيلي راضي هستن .
در ضمن ال جي كه سالهاست در اين زمينه فعاليتداره اصالت نداره يعني؟؟؟ پايونيير آخه تازه پا تو عرصه تصويري گذاشته. من تا به حال از اين 3 تا برند در اين زمينه استفاده نكردم. ال جي و سوني و سامسونگ رو قبول دارم. جز اينكه قطعه اصلي بعضي برندها مانند سوني براي سامسونگ هست هم تصويرش در يوتوب هست هم از نزديك ديدم.

persiantoolsbaz
03-01-2012, 15:40

نمیدونم LCD بگیرم یا LED

ببین حالا که میخوای اینقدر هزینه کنی LED بگیر و این پول رو بذار پای مرغوبیت و کیفیت پنلت و پنل ژاپنی بگیر . سونی یه مدل پنل ژاپنی داشت که عالی بود و دیگه نمیشه گیرش آورد . البته اینو قبول دارم که سونی پول برندشو میگیره ! به نظر من بین TV های الآن شارپ خوبه که پنلشم ژاپنیه و امکاناتش خیلییی کامله و گارانتیشم معتبره و با این قیمت حتی میتونی 3D 46 شارپ رو بخری :8:

mostafa-b
03-01-2012, 18:03
سلام
اساتید led یا lcd چهل اینچ تا 100/1 آخرش دیگه تا 200/1 چی بگیرم؟

LeiliBaManAst
04-01-2012, 15:53
سلام
اساتید led یا lcd چهل اینچ تا 100/1 آخرش دیگه تا 200/1 چی بگیرم؟

استادی از خودتونه :31: یکی از آشناهامون براش کیفیت تصویر خوب و پنل ژاپنی مهم بود شارپ مدل
LC-40L550M رو هفته پیش 1,050,000 تومن گرفت . الآن گشتم عکسش و مشخصاتش رو برات از اینترنت پیدا کردم . یه سر به لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزن ، خودت مشخصاتش رو ببین ، به نظرم خوبه.

kia.Tahamtan
05-01-2012, 18:35
ممنونم. البته دوستان مالتي مديا دارش رو خريدن ال جي خيلي راضي هستن .
در ضمن ال جي كه سالهاست در اين زمينه فعاليتداره اصالت نداره يعني؟؟؟ پايونيير آخه تازه پا تو عرصه تصويري گذاشته. من تا به حال از اين 3 تا برند در اين زمينه استفاده نكردم. ال جي و سوني و سامسونگ رو قبول دارم. جز اينكه قطعه اصلي بعضي برندها مانند سوني براي سامسونگ هست هم تصويرش در يوتوب هست هم از نزديك ديدم.

درسته دوست عزیز
LG هم در حال حاضر در تلویزیون های تولیدیش از تکنولوژی های روز استفاده می کنه گرچه هنوز ضعف های تخصصی داره اما به شخصه با سامسونگ موافق نیستم چون بعد از مدتی شفافیت خودشون از دست میدن و البته پیکسل سوزی زیاد داره طوریکه متاسفانه کمپانی بزرگ و اصیل سونی هم تصمیم به قطع همکاری با سامسونگ کرده در ضمن برندهای کره ای تمایل زیادی به بزرگنمایی دارن
در حال حاضر کمپانی دوست داشتنی اپل خط تولید تمام LCDهاش به کمپانی شارپ واگذار کرده
کمپانی سونی هم این قصد را داره
در ضمن شرکت معتبری مثل مادیران هیچ وقت اعتبارش رو برای یک جنس نامرغوب حراج نمی کنه و با مطالعه نمایندگی و گارانتی برند شارپ به عهده گرفته
پایونیر تازه وارد تولید تلویزیون نشده بلکه سال 2009 بعد از تولید پلاسمای افسانه ای کورو که الان زیر پل حافظ میتونید ببینید اعلام کرد دیگه قصد تولید نداره
پاناسونیک هم که در حال حاضر در زمینه تکنولوژی پلاسما حرف اول میزنه
میتونید سری هم به تاپیک تلویزیون های شارپ بزنید که در مورد برند های شارپ و LG و فیلیپس و پاناسونیک مطالب خوبی گذاشتم
موفق باشید

mrmostafa
05-01-2012, 21:43
درسته دوست عزیز
LG هم در حال حاضر در تلویزیون های تولیدیش از تکنولوژی های روز استفاده می کنه گرچه هنوز ضعف های تخصصی داره اما به شخصه با سامسونگ موافق نیستم چون بعد از مدتی شفافیت خودشون از دست میدن و البته پیکسل سوزی زیاد داره طوریکه متاسفانه کمپانی بزرگ و اصیل سونی هم تصمیم به قطع همکاری با سامسونگ کرده در ضمن برندهای کره ای تمایل زیادی به بزرگنمایی دارن
در حال حاضر کمپانی دوست داشتنی اپل خط تولید تمام LCDهاش به کمپانی شارپ واگذار کرده
در ضمن شرکت معتبری مثل مادیران هیچ وقت اعتبارش رو برای یک جنس نامرغوب حراج نمی کنه و با مطالعه نمایندگی و گارانتی برند شارپ به عهده گرفته
پایونیر تازه وارد تولید تلویزیون نشده بلکه سال 2009 بعد از تولید پلاسمای افسانه ای کورو که الان زیر پل حافظ میتونید ببینید اعلام کرد دیگه قصد تولید نداره
میتونید سری هم به تاپیک تلویزیون های شارپ بزنید که در مورد برند های شارپ و LG و فیلیپس و پاناسونیک مطالب خوبی گذاشتم
موفق باشید

کیا جان از راهنماییت ممنونم. من تاپیک شارپ پیدا نکردم ممنون میشم لینکش رو بدی. یعنی الان شار بهترین هستش؟؟ شارپ چه امکاناتی داره؟؟ مثلا پورت فیبر نوری برای صدا؟ شفافیت بالای صفحه نمایش و وای فای و مالتی مدیا و غیره ؟!! راستی در حال حاضر چه صفحه نمایشی جدیدترین هست؟؟ پلاسما که انگاری دیگه آنچنان بازارش داغ نیست؟؟ چه صفحه نمایش هایی الان هست؟؟؟ مثلا پلاسما - LED- Super Amoled - Oled- Ips و غیره ؟؟ کدوم از همه بهتر هستن و کیفیت تفکیک پذیری رنگ خیلی بالایی دارن و رنگشون زنده تر هستش چون تمام یه صفحه نمایش خانگی به کیفیت و زنده بودن تصویرش هست. با سپاس

kia.Tahamtan
06-01-2012, 09:37
کیا جان از راهنماییت ممنونم. من تاپیک شارپ پیدا نکردم ممنون میشم لینکش رو بدی. یعنی الان شار بهترین هستش؟؟ شارپ چه امکاناتی داره؟؟ مثلا پورت فیبر نوری برای صدا؟ شفافیت بالای صفحه نمایش و وای فای و مالتی مدیا و غیره ؟!! راستی در حال حاضر چه صفحه نمایشی جدیدترین هست؟؟ پلاسما که انگاری دیگه آنچنان بازارش داغ نیست؟؟ چه صفحه نمایش هایی الان هست؟؟؟ مثلا پلاسما - LED- Super Amoled - Oled- Ips و غیره ؟؟ کدوم از همه بهتر هستن و کیفیت تفکیک پذیری رنگ خیلی بالایی دارن و رنگشون زنده تر هستش چون تمام یه صفحه نمایش خانگی به کیفیت و زنده بودن تصویرش هست. با سپاس

درود بر شما دوست عزیز
1.بهترین در مورد یک برند خاص، همیشه نمیشه بگی چون مدل به مدل تغییرات وجود داره. ولی به دلیل وجود خدمات عالی و گارانتی مادیران این برند انتخاب خوبیه
2.برای دیدن امکانات تلویزیون های شارپ به سایت مادیران سری بزن
3.پورت نوری برا صدا هم داره
4.تمام مدل هایی که از پنل 10bit x-Gen استفاده میکنن از شفافیت فوق العاده ای بهره میبرن که در تاپیک شارپ میتونی بیشتر اطلاعات بگیری
5.مدل های کواترون wi-fi(فقط موزیک و عکسDlna) و ----t و usb و ... برای استفاده های مالتی مدیا داره
6.تعداد صفحه نمایش های جدید در حال حاضر زیاده و کمپانی های بزرگ در هر مدلی این موضوع لحاظ می کنن
7.پلاسما تکنولوژی تصویر بالایی داره و نمیشه گفت پنل پلاسما بهتره یا LED و بسته به نور اطاق شما داره و اینکه پلاسما در نمایش 3D به دلیل کم بودن Crosstalk که البته در شارپ هم این مشکل وجود نداره بهتر عمل می کنند
این هم آدرس های تاپیک تلویزیون شارپ

Jeff hardy M
06-01-2012, 10:13
سلام
راستش من اطلاعات زیادی درباره تلویزیون ها ندارم و تلویزیون فعلیم بر می گرده به دوره کمبوجیه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خواستم بپرسم بهترین تلویزیون LED که تا 1.200.000 می تونم بخرم چی هست ؟
تلویزیونی که بهترین امکانات ممکن رو داشته باشه مثل گیرنده دیجیتال ، پخش فیلم و ...

samira_googleOne
07-01-2012, 08:26
درسته دوست عزیز
موفق باشید

کیا جان از توضیحات خوبی که دادی ممنون ، منم استفاده کردم :)

ساسان مهاجم
07-01-2012, 09:13
سلام
راستش من اطلاعات زیادی درباره تلویزیون ها ندارم و تلویزیون فعلیم بر می گرده به دوره کمبوجیه !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
می خواستم بپرسم بهترین تلویزیون LED که تا 1.200.000 می تونم بخرم چی هست ؟
تلویزیونی که بهترین امکانات ممکن رو داشته باشه مثل گیرنده دیجیتال ، پخش فیلم و ...

به نظر من مدل L40" LED -Digital XVISION گزینه خوبیه چون قیمتش مناسبه 995 تومنه و با این هزینه میتونی یه led 40 اینچ بگیری که امکاناتش هم خوبه ، مثلا" Full HD هست و روشنایی تصویرش خیلی بالاست و گیرنده دیجیتال داره و .... من اینو از نزدیک دیدم به نظرم با امکاناتی که داره قیمتش عالیه . یه سر به لینک مشخصاتش بزن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrmostafa
07-01-2012, 09:17
درود بر شما دوست عزیز
1.بهترین در مورد یک برند خاص، همیشه نمیشه بگی چون مدل به مدل تغییرات وجود داره. ولی به دلیل وجود خدمات عالی و گارانتی مادیران این برند انتخاب خوبیه
2.برای دیدن امکانات تلویزیون های شارپ به سایت مادیران سری بزن
3.پورت نوری برا صدا هم داره
4.تمام مدل هایی که از پنل 10bit x-Gen استفاده میکنن از شفافیت فوق العاده ای بهره میبرن که در تاپیک شارپ میتونی بیشتر اطلاعات بگیری
5.مدل های کواترون wi-fi(فقط موزیک و عکسDlna) و ----t و usb و ... برای استفاده های مالتی مدیا داره
6.تعداد صفحه نمایش های جدید در حال حاضر زیاده و کمپانی های بزرگ در هر مدلی این موضوع لحاظ می کنن
7.پلاسما تکنولوژی تصویر بالایی داره و نمیشه گفت پنل پلاسما بهتره یا LED و بسته به نور اطاق شما داره و اینکه پلاسما در نمایش 3D به دلیل کم بودن Crosstalk که البته در شارپ هم این مشکل وجود نداره بهتر عمل می کنند
این هم آدرس های تاپیک تلویزیون شارپ

كيا جان خيلي سپاسگزارم بابت راهنمايي عالي. پس اگر بخوام بخرم بايد سري كواترون بگيرم كه واي فاي و مالتي مديا هست و فقط عكس و موزيك رو از طريق واي فاي روي تلويزيون پخش ميكنه؟؟ مثلا از روي لپ تاپ موزيك و عكس اجرا كنيم روي تلويزيون نشون ميده؟!!! در مورد صفحه نمايش درست متوجه نشدم يعني الان سري كواترون ها هم پلاسما داره هم Led داره و غيره؟؟؟ و پلاسماش رو بگيرم مشكل شفافيت و رنگ و تاريكي نداره. البته پلاسما بعضي ميگن خوبه بعضي ميگن به درد نميخوره ولي يه پزشكي ميگفت كه چشم رو ضعيف نميكنه.
با سپاس

kia.Tahamtan
07-01-2012, 21:19
كيا جان خيلي سپاسگزارم بابت راهنمايي عالي. پس اگر بخوام بخرم بايد سري كواترون بگيرم كه واي فاي و مالتي مديا هست و فقط عكس و موزيك رو از طريق واي فاي روي تلويزيون پخش ميكنه؟؟ مثلا از روي لپ تاپ موزيك و عكس اجرا كنيم روي تلويزيون نشون ميده؟!!! در مورد صفحه نمايش درست متوجه نشدم يعني الان سري كواترون ها هم پلاسما داره هم Led داره و غيره؟؟؟ و پلاسماش رو بگيرم مشكل شفافيت و رنگ و تاريكي نداره. البته پلاسما بعضي ميگن خوبه بعضي ميگن به درد نميخوره ولي يه پزشكي ميگفت كه چشم رو ضعيف نميكنه.
با سپاس

درود دوست عزیز
بله فقط موزیک و عکس.فیلم با usb
خیر کواترون منحصر به LED SHARP هست
بله از رو لپ تاپ به شرط اینکه wireless لپ تاپ با Wireless تلویزیون سازگار باشه مثلا هر دو سری 802.11n باشند و یک مودم وایرلس قابل اجراست
مقوله پلاسما با LCD LED متفاوت هست

LCD یا Liquid Crystal Display یک نمایشگر نوری است که بر پایه خصوصیات نوری کریستال مایع در ولتاژهای مختلف ساخته شده است. کریستال مایع که حالتی از ماده با خصوصیات دوگانه جامد و مایع است ما بین صفحات شیشه​ای پلاریزه شده قرار می​گیرد و نور را با توجه ولتاژ وارده از خود عبور می دهد.

LEDمخفف واژه Light Emitting Diode و به معنای دیود ساطع کننده نوراست. دیودهای ساطع‌کننده نور در واقع جزو خانواده‌ دیودها هستند و دیودها نیز زیر گروه نیمه هادی‌ها به شمار می‌آیند. خاصیتی که LEDها را از سایر نیمه‌‌هادی‌ها متمایز می‌کند این است که با گذرجریان از آنها مقداری انرژی به صورت نور ازآنها ساطع می‌شود. LEDها تا اواخر دهه گذشته فقط می‌توانستند سه نور آبی، سبز و قرمز تولیدکنند که این موضوع باعث کاربرد محدود آنها بود، اما این اواخر LEDهایی با رنگ آبی وارد بازار شده‌اند که می‌توانند نور سفید با هاله‌ای از رنگ آبی تولید کنند. به همین دلیل می‌توان از این تکنولوژی در تولید تلویزیون و مانیتور استفاد کرد. LEDها فاقد پرتوهای مادون قرمز و فرابنفشی هستند که سایر صنایع روشنایی ایجاد می‌کنند برای همین LEDها به سلامت چشم و محیط آسیب نمی‌رسانند. LEDهای سفید قابلیت تولید همه رنگ را داشته و علاوه بر آن از انرژی بسیار کمی در مقایسه با سایر لامپ‌ها و LEDهای قدیمی، برای تولید روشنایی استفاده می‌کنند. کارشناسان معتقدند استفاده لامپ‌های LED نسبت به لامپ‌های فلورسنت و ... مزایای بیشتری دارد و مزیت مهم آن برگشت‌پذیری به چرخه طبیعت است زیرا که در آنها به جای جیوه از عناصر دیگری مانند گالیوم و آرسنیک استفاده شده.

در تلویزیون‌های پلاسمایی نور از سلول‌هایی منفرد ساطع می‌شود و می‌تواند با ظرافت سایه‌های رنگ‌ها را با جزئیات بیشتری نشان دهد،

در تلویزیونهای پلاسما تکنولوژی شکل​گیری تصویر نسبت دوری با اتفاقی که در لامپهای فلوئورسنت رخ می دهد دارد. بدین نحو که صفحه نمایش از چندین سلول تشکیل شده است که در میان دو صفحه شیشه ای مجزا محصور شده​ند. در شکاف بین شیشه​ها ترکیب گاز زنون و نئون قرار میگیرد که در حین ساخت به صورت پلاسما در آمده است. در هنگام کار این پلاسمای باردار شده توسط الکترونها تحریک شده و موجب گرم شدن فسفر شده و تولید نورهای قرمز، آبی و سبز را می نماید که این نیز در نهایت موجب شکل گیری تصویر می گردد.

mrmostafa
08-01-2012, 09:47
درود دوست عزیز
بله فقط موزیک و عکس.فیلم با usb
خیر کواترون منحصر به LED SHARP هست
بله از رو لپ تاپ به شرط اینکه wireless لپ تاپ با Wireless تلویزیون سازگار باشه مثلا هر دو سری 802.11n باشند و یک مودم وایرلس قابل اجراست
مقوله پلاسما با LCD LED متفاوت هست

LCD یا Liquid Crystal Display یک نمایشگر نوری است که بر پایه خصوصیات نوری کریستال مایع در ولتاژهای مختلف ساخته شده است. کریستال مایع که حالتی از ماده با خصوصیات دوگانه جامد و مایع است ما بین صفحات شیشه​ای پلاریزه شده قرار می​گیرد و نور را با توجه ولتاژ وارده از خود عبور می دهد.

LEDمخفف واژه Light Emitting Diode و به معنای دیود ساطع کننده نوراست. دیودهای ساطع‌کننده نور در واقع جزو خانواده‌ دیودها هستند و دیودها نیز زیر گروه نیمه هادی‌ها به شمار می‌آیند. خاصیتی که LEDها را از سایر نیمه‌‌هادی‌ها متمایز می‌کند این است که با گذرجریان از آنها مقداری انرژی به صورت نور ازآنها ساطع می‌شود. LEDها تا اواخر دهه گذشته فقط می‌توانستند سه نور آبی، سبز و قرمز تولیدکنند که این موضوع باعث کاربرد محدود آنها بود، اما این اواخر LEDهایی با رنگ آبی وارد بازار شده‌اند که می‌توانند نور سفید با هاله‌ای از رنگ آبی تولید کنند. به همین دلیل می‌توان از این تکنولوژی در تولید تلویزیون و مانیتور استفاد کرد. LEDها فاقد پرتوهای مادون قرمز و فرابنفشی هستند که سایر صنایع روشنایی ایجاد می‌کنند برای همین LEDها به سلامت چشم و محیط آسیب نمی‌رسانند. LEDهای سفید قابلیت تولید همه رنگ را داشته و علاوه بر آن از انرژی بسیار کمی در مقایسه با سایر لامپ‌ها و LEDهای قدیمی، برای تولید روشنایی استفاده می‌کنند. کارشناسان معتقدند استفاده لامپ‌های LED نسبت به لامپ‌های فلورسنت و ... مزایای بیشتری دارد و مزیت مهم آن برگشت‌پذیری به چرخه طبیعت است زیرا که در آنها به جای جیوه از عناصر دیگری مانند گالیوم و آرسنیک استفاده شده.

در تلویزیون‌های پلاسمایی نور از سلول‌هایی منفرد ساطع می‌شود و می‌تواند با ظرافت سایه‌های رنگ‌ها را با جزئیات بیشتری نشان دهد،

در تلویزیونهای پلاسما تکنولوژی شکل​گیری تصویر نسبت دوری با اتفاقی که در لامپهای فلوئورسنت رخ می دهد دارد. بدین نحو که صفحه نمایش از چندین سلول تشکیل شده است که در میان دو صفحه شیشه ای مجزا محصور شده​ند. در شکاف بین شیشه​ها ترکیب گاز زنون و نئون قرار میگیرد که در حین ساخت به صورت پلاسما در آمده است. در هنگام کار این پلاسمای باردار شده توسط الکترونها تحریک شده و موجب گرم شدن فسفر شده و تولید نورهای قرمز، آبی و سبز را می نماید که این نیز در نهایت موجب شکل گیری تصویر می گردد.

ممنونم. اينكه ميگن پلاسما خاموش ميكني تصوير روي صفحه ميمونه درسته؟؟؟ يا الان بهبود يافته هستش؟؟؟ تفكيك رنگ و سفافيت تو LED بيشتره يا تو Plasma يا تو Ips ؟؟؟ سايت ماديران شارپ پلاسما نداشت فقط ال اي دي داشت. شارپ كواترون ها نوع صفحه نمايش هست يا يه سري از سري هاي شارپ هست. اين رنگ Rgb-y براي كيفيت صفحه نمايش و شفافيت مهم هست؟؟
سپاس

mmonemi
08-01-2012, 09:47

سلام
مودم روتر وایرلس خوب سراغ داری که بدون مشکل فایل ویدئویی رو بتونه به گیرنده که tv برسونه ؟

danyel
08-01-2012, 12:34
اساتید سلام
500 تومن بودجه دارم ال سی دی 32 چی پیشنهاد میدید؟

liverpooli
08-01-2012, 12:47
سلام .
بین سونی 40ex720 و سامسونگ 40d6920 که قیمت هردو حدود 1.500 هست. کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

persiantoolsbaz
08-01-2012, 12:58
سلام .
بین سونی 40ex720 و سامسونگ 40d6920 که قیمت هردو حدود 1.500 هست. کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

قیمت بدون گارانتیشون اینه ؟

samira_googleOne
08-01-2012, 13:23
اساتید سلام

مدل 32" orchid-Digital ایکس ویژن رو بهت پیشنهاد میکنم که 500 تومنه و مهمتر از همه DVBT هم داره و امکاناتشم خوبه . مشخصاتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danyel
08-01-2012, 13:41
اساتید سلام

مدل 32" orchid-Digital ایکس ویژن رو بهت پیشنهاد میکنم که 500 تومنه و مهمتر از همه DVBT هم داره و امکاناتشم خوبه . مشخصاتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه لینکت کار نمی کنه
نظرت در مورد مدلهای سامسونگ زیر چیه؟
LA32D585
LA32D475
LA32D465
از مدل ایکس ویژن و اینا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

liverpooli
08-01-2012, 13:42
قیمت بدون گارانتیشون اینه ؟

این قیمتها با گارانتی است.

kia.Tahamtan
08-01-2012, 17:54
سلام
مودم روتر وایرلس خوب سراغ داری که بدون مشکل فایل ویدئویی رو بتونه به گیرنده که tv برسونه ؟

شما مودم Linksys Cisco wag 120n تهیه کنید

kia.Tahamtan
08-01-2012, 18:18
ممنونم. اينكه ميگن پلاسما خاموش ميكني تصوير روي صفحه ميمونه درسته؟؟؟ يا الان بهبود يافته هستش؟؟؟ تفكيك رنگ و سفافيت تو LED بيشتره يا تو Plasma يا تو Ips ؟؟؟ سايت ماديران شارپ پلاسما نداشت فقط ال اي دي داشت. شارپ كواترون ها نوع صفحه نمايش هست يا يه سري از سري هاي شارپ هست. اين رنگ Rgb-y براي كيفيت صفحه نمايش و شفافيت مهم هست؟؟
سپاس

در LCD LED یا plasma اگر مدت زمانی روی عکس یا تصویر ثابت بمونه; بله جا میندازه
در LED و IPS شفافیت بیشتر ولی تفکیک رنگ تقریبا در تمام انواع تلویزیون های خوب یکسان البته بسته به پنل تفاوت هایی وجود داره که با دستگاههای پیشرفته قابل دیدن نه با چشم ما
شارپ پلاسما نداره
کواترون به تکنولوژی انحصاری شارپ که RGBY یعنی هر پیکسل از 4رنگ Red , Green , Blue , Yellow تشکیل شده و در کل صفحه یک Full HD TV تعداد 1920 پیکسل افقی و 1080 پیکسل عمودی تشکیل شده
بله شفافیت تصویر رو کمی بهتر کرده و زنده تر

ALISTAR
08-01-2012, 21:09
سلام خدمت دوستان led با بودجه 1تا1200چی پیشنهاد می دید صرفا سامسونگ یا سونی بدون گارانتی ممنون..........

mrmostafa
08-01-2012, 21:49
در LCD LED یا plasma اگر مدت زمانی روی عکس یا تصویر ثابت بمونه; بله جا میندازه
در LED و IPS شفافیت بیشتر ولی تفکیک رنگ تقریبا در تمام انواع تلویزیون های خوب یکسان البته بسته به پنل تفاوت هایی وجود داره که با دستگاههای پیشرفته قابل دیدن نه با چشم ما
شارپ پلاسما نداره
کواترون به تکنولوژی انحصاری شارپ که RGBY یعنی هر پیکسل از 4رنگ Red , Green , Blue , Yellow تشکیل شده و در کل صفحه یک Full HD TV تعداد 1920 پیکسل افقی و 1080 پیکسل عمودی تشکیل شده
بله شفافیت تصویر رو کمی بهتر کرده و زنده تر

خیلی ممنونم. پس پیشنهاد خود شما کلا چی هستش؟؟ شارپ Led یا Rgby با پلاسما؟!!! پنل کلا چی میشه؟؟؟ یعنی منظور از پنل که ژاپنی هست یا کره ای و غیره کجاش رو میگن؟!!

kia.Tahamtan
08-01-2012, 22:39
خیلی ممنونم. پس پیشنهاد خود شما کلا چی هستش؟؟ شارپ Led یا Rgby با پلاسما؟!!! پنل کلا چی میشه؟؟؟ یعنی منظور از پنل که ژاپنی هست یا کره ای و غیره کجاش رو میگن؟!!

دوست عزیز همینطور پیش بریم میرسیم به اولین تلویزیون که ناصرالدین شاه از فرنگ آورد
جدا از شوخی خیلی خوبه که همه چیز میخوای بدونی
من بسته به بودجه ای که میخوای بهت پیشنهاد میدم برو از نزدیک ببین
پنل به مجموع قاب ، صفحه و تمام خازن ها و ... درون TV میگن

samira_googleOne
10-01-2012, 09:58
متاسفانه لینکت کار نمی کنه
نظرت در مورد مدلهای سامسونگ زیر چیه؟
LA32D585
LA32D475
LA32D465
از مدل ایکس ویژن و اینا کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

لینک مشخصات32" orchid-Digital ایکس ویژن رو توی سایت مادیران پیدا کردم : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز بین مدلهای سامسونگ مدل 475 اش گیرنده دیجیتال نداره . در مورد مدلهای 465 و 585 سامسونگ و مدل orchid ایکس ویژن باید بگم مشخصات این سه مدل تقریبا" یکسانه و حالا دیگه انتخابش بر میگرده به سلیقه خودت و هزینه ای که میتونی براشون بذاری . قیمت 585 اش حدود 615 تومن و مدل 465 اش 565 تومنه . ایکس ویژن ارکید هم 500 تومنه. موفق باشی :)

persiantoolsbaz
10-01-2012, 10:18
شما مودم Linksys Cisco wag 120n تهیه کنید
منم با مدلی که پیشنهاد کردی موافقم . مودم خوبیه :20:

mrmostafa
10-01-2012, 10:28
دوست عزیز همینطور پیش بریم میرسیم به اولین تلویزیون که ناصرالدین شاه از فرنگ آورد
جدا از شوخی خیلی خوبه که همه چیز میخوای بدونی
من بسته به بودجه ای که میخوای بهت پیشنهاد میدم برو از نزدیک ببین
پنل به مجموع قاب ، صفحه و تمام خازن ها و ... درون TV میگن

كيا جان مخلصم. من در حد 27 اينچ يا تا 30 ميخوام براي اتاق خودم و زياد بزرگ نميخوام ميخوام هم تلويزيون داشته باشم هم خواستم لپ تاپي چيزي رو بهش وصل كنم كار كنم عالي باشه. شما بگو چيزي كه خوب هست رو كه از اون 3 نوع كدوم ها بهترن و چه مدل هاييش از اون هست.من بودجه رو جور مي كنم :46:

kia.Tahamtan
10-01-2012, 16:50
كيا جان مخلصم. من در حد 27 اينچ يا تا 30 ميخوام براي اتاق خودم و زياد بزرگ نميخوام ميخوام هم تلويزيون داشته باشم هم خواستم لپ تاپي چيزي رو بهش وصل كنم كار كنم عالي باشه. شما بگو چيزي كه خوب هست رو كه از اون 3 نوع كدوم ها بهترن و چه مدل هاييش از اون هست.من بودجه رو جور مي كنم :46:

اگه قصدت ارتباط با لپ تاپ با کابل بهتره از مانیتور های ips LED LG و حتی 3D استفاده کنی که مادیران هم داره و در سایت مادیران میتونی ببینی در ضمن اگه میخوای تلویزیون ایران ببینی گیرنده های دیجیتال مخصوص لپ تاپ بگیر و البته مودم هم که قرار شد linksys cisco بگیری اینجوری جنست جوره
اما اگه میخوای تلویزیون برای م.ا.ه.و.ا.ر.ه داشته باشی و سایز 32 یا کوچکتر که دیگه پلاسما نمیتونی تهیه کنی و باید LCD LED تهیه کنی(دیگه قضیه خرید کواترون هم cancel) و میتونی از برندهای JVC , SONY , LG انتخاب کنی که حتما به مشخصات تلویزیون نگاه کن که مناسب دیدن حرکات سریع ورزشی و game ها و صحنه های اکشن باشه , 100Hz باشه

mrmostafa
11-01-2012, 10:50
اگه قصدت ارتباط با لپ تاپ با کابل بهتره از مانیتور های ips LED LG و حتی 3D استفاده کنی که مادیران هم داره و در سایت مادیران میتونی ببینی در ضمن اگه میخوای تلویزیون ایران ببینی گیرنده های دیجیتال مخصوص لپ تاپ بگیر و البته مودم هم که قرار شد linksys cisco بگیری اینجوری جنست جوره
اما اگه میخوای تلویزیون برای م.ا.ه.و.ا.ر.ه داشته باشی و سایز 32 یا کوچکتر که دیگه پلاسما نمیتونی تهیه کنی و باید LCD LED تهیه کنی(دیگه قضیه خرید کواترون هم cancel) و میتونی از برندهای JVC , SONY , LG انتخاب کنی که حتما به مشخصات تلویزیون نگاه کن که مناسب دیدن حرکات سریع ورزشی و game ها و صحنه های اکشن باشه , 100Hz باشه

كيا جان من مداوم نميخوام لپ تاپ وصل كنم كه بخوام مانيتور بخرم مانيتور به كارم نمياد. الان ال سي دي خونه سامسونگ هست و به راحتي هم از پورت hdi هم پورت مخصوص مانيتور داه كه وصل ميشه و كيفيت عالي داره. حالا مدل هاي جديد بازار سوني يا شارپ بگيرم خيلي بهترم هست و ميخوام تلويزيون نگاه كنم و ماهواره و مالتي مديا براي فيلم. كواترون و پلاسما از چه سايزي داره؟؟؟ بين اين 2 كدوم بهتره نسبت به شفافيت رنگها و مخصوصا در شب و تاريكي خود فيلم به خوبي و با كيفيت باشه. چشم درد نگيريم. چون ال سي دي كه دارم فيلم تاريك ميشه خيلي بد ميشه.

kia.Tahamtan
11-01-2012, 18:39
كيا جان من مداوم نميخوام لپ تاپ وصل كنم كه بخوام مانيتور بخرم مانيتور به كارم نمياد. الان ال سي دي خونه سامسونگ هست و به راحتي هم از پورت hdi هم پورت مخصوص مانيتور داه كه وصل ميشه و كيفيت عالي داره. حالا مدل هاي جديد بازار سوني يا شارپ بگيرم خيلي بهترم هست و ميخوام تلويزيون نگاه كنم و ماهواره و مالتي مديا براي فيلم. كواترون و پلاسما از چه سايزي داره؟؟؟ بين اين 2 كدوم بهتره نسبت به شفافيت رنگها و مخصوصا در شب و تاريكي خود فيلم به خوبي و با كيفيت باشه. چشم درد نگيريم. چون ال سي دي كه دارم فيلم تاريك ميشه خيلي بد ميشه.

مدل های کواترون 40اینچ و 46 اینچ داره و پلاسماها معمولا از 42اینچ به بالا هستن
هر دو خوب هستن هم پاناسونیک vt30 و st30 هم شارپ کواترون 3D البته اگه قصد خرید 3D داری
پاناسونیک 42 اینچst30 حدود 1.800 و vt30 هم 2.300
شارپ کواترون 3D هم حدود 2.000
شارپ LE700m هم 1.600 که 2D هست و Full LED

liverpooli
11-01-2012, 18:41
سلام . یهترین تلویزیون 50 اینچ تا سقف 2 میلیون تومن چی پیشنهاد میدید؟

mrmostafa
12-01-2012, 18:48
هر دو خوب هستن هم پاناسونیک vt30 و st30 هم شارپ کواترون 3D البته اگه قصد خرید 3D داری

ممنونم کیا جان. راستش در مورد 3D نمیدونم. یعنی کلا تلویزیون های 3D کل بر نامه های تلویزیون رو به صورت 3 بعدی نشون میده یا فیلم های خاصی رو به این صورت میشه دید. مهم کیفیت و شفافیت وز نده بودن تصویر با رنگ های طبیعی و مالتی مدیا بودن و امکانات وای فای و این چیزا :10: با تشکر از اطلاعات مفید :11:

kia.Tahamtan
12-01-2012, 20:41
ممنونم کیا جان. راستش در مورد 3D نمیدونم. یعنی کلا تلویزیون های 3D کل بر نامه های تلویزیون رو به صورت 3 بعدی نشون میده یا فیلم های خاصی رو به این صورت میشه دید. مهم کیفیت و شفافیت وز نده بودن تصویر با رنگ های طبیعی و مالتی مدیا بودن و امکانات وای فای و این چیزا :10: با تشکر از اطلاعات مفید :11:

تلویزیون شارپ کواترون دوبعدی را سه بعدی نشون میده پاناسونیک الان دقیق یادم نیست ولی فکر کنم نشون میداد ولی خب در حد فیلم هایی که 3D ضبط شدن نیست هردو هم امکانات مالتی مدیا و کیفیت تصویر خوب و زنده ای دارن
موفق باشی

samira_googleOne
15-01-2012, 12:23

کیا جان من با پیشنهادی که در مورد انتخاب تلویزیون شارپ LE700m دادی موافقم چون صحبتتاتون رو پیگیری کردم و به نظرم این پیشنهاد همون چیزیه که مصطفی می خواد . این تلویزیون ضمن اینکه مشخصات خوبی داره ، جز معدود تلویزیونهاییه که full led هست و این باعث میشه تصاویری به کیفیت منحصر به فرد داشته باشه . ضمن اینکه گارانتیشم خدمات خوبی ارائه میده .

samira_googleOne
15-01-2012, 12:30
مصطفی جان لینک مشخصات تلویزیون شارپ مدل le700m رو برات میذارم . خودت ببینی و مقایسه کنی به نتیجه میرسی .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی.

kia.Tahamtan
15-01-2012, 19:09
کیا جان من با پیشنهادی که در مورد انتخاب تلویزیون شارپ LE700m دادی موافقم چون صحبتتاتون رو پیگیری کردم و به نظرم این پیشنهاد همون چیزیه که مصطفی می خواد . این تلویزیون ضمن اینکه مشخصات خوبی داره ، جز معدود تلویزیونهاییه که full led هست و این باعث میشه تصاویری به کیفیت منحصر به فرد داشته باشه . ضمن اینکه گارانتیشم خدمات خوبی ارائه میده .

بله درسته Lady Samira
من خودم چون هنوز مدل های 3D پیشرفت چندانی نکرده بعد از بررسی و در آوردن چشم بازار مدل LE700m گرفتم خیلی هم راضی ام قیمتش هم مناسبه:10:

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

مصطفی جان لینک مشخصات تلویزیون شارپ مدل le700m رو برات میذارم . خودت ببینی و مقایسه کنی به نتیجه میرسی .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشی.

این آدرس سایت من هروقت میزنم باز نمیشه

mrmostafa
16-01-2012, 00:44
منم وارد سایت شدم باز نشد. اگر لینک دیگه دارین بزارین ممنون میشم

kia.Tahamtan
16-01-2012, 06:40
اینجا سر بزنید

samira_googleOne
16-01-2012, 09:11
بله درسته Lady Samira
من خودم چون هنوز مدل های 3D پیشرفت چندانی نکرده بعد از بررسی و در آوردن چشم بازار مدل LE700m گرفتم خیلی هم راضی ام قیمتش هم مناسبه:10:

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

این آدرس سایت من هروقت میزنم باز نمیشه

آدرسش رو از سایت مادیران پیدا کردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] co.ir%2FProductDetails.aspx%3FProID%3D167)

---------- Post added at 09:11 AM ---------- Previous post was at 09:08 AM ----------

منم وارد سایت شدم باز نشد. اگر لینک دیگه دارین بزارین ممنون میشم
لینکش رو از سایت مادیران پیدا کردم :

mrmostafa
17-01-2012, 10:01
اين تلويزيون هاي بدون سيم شارپ كه در نمايشگاه ces ارائه داده چطوره؟؟ چيز جالب و خبي هست كه بدون هيچ سيمي كار ميكنه و قابل حمل هستش هر جا ميخواي با خودت ببر :))
اما شارپ در نمایشگاه CES امسال تلویزیون های 20 و 30 اینچی که بدون هیچ سیمی کار می کنند را به نمایش گذاشته است
منبع: zoomit.ir

en1
19-01-2012, 15:22
سلام نمی دانم درست مطرح می کنم یا نه؟ من بر اثر یک اشتباه تلویزیون 40D5550 را از سامسونگ خریدم. نه این که خوب نباشه ولی دقت نکردم و مدلی را خریدم که خروجی تصویر نداره . و این که بتوانم از تلویزیون برنامه ضبط کنم برام خیلی مهم بوده و تنها بر اثر یک اشتباه شماره مدل را اشتباه انتخاب کردم و الان دو ماهه که این تلویزیون را دارم و سر در گم شدهام که چه کاری می توان بکنم؟ ایا راهی هست که برای تلویزیون خروجی ایجاد کنم؟ ایا با خرید یک دستگاه مثل انواع پخش کننده های سی دی یا دیوی دی می توانم مشکلم را حل کنم؟ اگر راهی می شناسید من را راهنمایی کنید؟ ایا باید یک گیرنده دیجیتال بخرم؟تا امکان ضبط تصاویر را داشته باشم؟

LeiliBaManAst
19-01-2012, 15:49
سلام نمی دانم درست مطرح می کنم یا نه؟ من بر اثر یک اشتباه تلویزیون 40D5550 را از سامسونگ خریدم. نه این که خوب نباشه ولی دقت نکردم و مدلی را خریدم که خروجی تصویر نداره . و این که بتوانم از تلویزیون برنامه ضبط کنم برام خیلی مهم بوده و تنها بر اثر یک اشتباه شماره مدل را اشتباه انتخاب کردم و الان دو ماهه که این تلویزیون را دارم و سر در گم شدهام که چه کاری می توان بکنم؟ ایا راهی هست که برای تلویزیون خروجی ایجاد کنم؟ ایا با خرید یک دستگاه مثل انواع پخش کننده های سی دی یا دیوی دی می توانم مشکلم را حل کنم؟ اگر راهی می شناسید من را راهنمایی کنید؟ ایا باید یک گیرنده دیجیتال بخرم؟تا امکان ضبط تصاویر را داشته باشم؟

دوست عزیز تا جائیکه من تحقیق کردم هیچ تلویزیونی توی ایران قابلیت ضبط برنامه رو نداره (به جز یکی دو مورد) و برای اینکار باید یه گیرنده دیجیتال بگیری .
در مورد خروجی تصویر هم منظورت رو متوجه نشدم .

en1
19-01-2012, 15:53
ممنون که جوابم را دادید. من فکر می کردم داشتن گزینه خروجی تصویر این امکان را به من می دهد که بتوانم از تلویزیون برنامه ضبط کنم. . پس با این که خود تلویزیون گیرنده دیجیتال دارد برای ضبط برنامه باید از یک گیرنده دیجیتال جانبی استفاده کنم؟

LeiliBaManAst
19-01-2012, 16:17
ممنون که جوابم را دادید. من فکر می کردم داشتن گزینه خروجی تصویر این امکان را به من می دهد که بتوانم از تلویزیون برنامه ضبط کنم. . پس با این که خود تلویزیون گیرنده دیجیتال دارد برای ضبط برنامه باید از یک گیرنده دیجیتال جانبی استفاده کنم؟

خواهش میکنم دوست عزیز اون گیرنده دیجیتال داخلی که تلویزیونهای ایران دارن برای پخش تصاویر به صورت دیجیتال هست (به جز یکی دو مورد ) و شما برای ضبط برنامه ها باید یه دستگاه گیرنده دیجیتال خریداری کنید .

mzy
19-01-2012, 18:22
خواهش میکنم دوست عزیز اون گیرنده دیجیتال داخلی که تلویزیونهای ایران دارن برای پخش تصاویر به صورت دیجیتال هست (به جز یکی دو مورد ) و شما برای ضبط برنامه ها باید یه دستگاه گیرنده دیجیتال خریداری کنید .
درسته، با 1 استار ست معمولی و هر مدل دیگه ای که usb خور باشه میشه اینکارو کرد.........................

en1
19-01-2012, 20:00
ببخشید استار ست چیه؟
خودم فهمیدم

armindarvishazad
10-02-2012, 14:02
سلام
یک مغازه لوازم خانگی ال سی دی c565 سامسونگ رو که میگه 8 ماهه ویترین و دمو بوده در تاریخ 21/11/90 به من یک میلیون قیمت داده بنظر شما خوب میده ؟ بگیرم؟ مشخصات فنی این ال سی دی رو کجا میشه دید؟؟؟

armindarvishazad
10-02-2012, 14:20
سلام
یک مغازه لوازم خانگی ال سی دی c565 سامسونگ رو که میگه 8 ماهه ویترین و دمو بوده در تاریخ 21/11/90 به من یک میلیون قیمت داده بنظر شما خوب میده ؟ بگیرم؟ مشخصات فنی این ال سی دی رو کجا میشه دید؟؟؟

BEHZAD2007
10-02-2012, 14:45
سلام

اصلا ارزش خرید نداره شما با این پول میتونی نو و سال 2011 بخری

mzy
10-02-2012, 16:26
با 1100 میتونی ال ای دی 5550 بخری دوست من...............
اگه زیر 700 بده خوبه..........

aramkhan
11-02-2012, 19:15
سلام دوستان
تی وی تا 2 ال ای دی یا پلاسما سایز 46 چی خوب است

ehsan 2012
12-02-2012, 04:24
سلام دوستان لطفا فوری فوتی جواب بدین تلویزیون پلاسما 42 تا سقف 900 تومن full hd باریک بدون امکان سه بعدی

samira_googleOne
12-02-2012, 11:30
سلام

به نظر من اونرو نخر چون با این بودجه انتخابهای خوبی میتونی داشته باشی و خیالت هم از نو بودن جنست راحته . این tv صبح تا شب بی وقفه روشن بوده و واقعا" معلوم نیست چه استفاده هایی ازش شده ...
مدل LC-40L5600X شارپ 1050 تومن هست و گیرنده دیجیتال داخلی هم داره و پنلش ژاپنی هست و ... و تو با این بودجه میتونی lcd های خوب و نو و با برندهای خوب رو تهیه کنی .
موفق باشی

samira_googleOne
12-02-2012, 11:37
سلام دوستان
تی وی تا 2 ال ای دی یا پلاسما سایز 46 چی خوب است

با توجه به بودجه ات led 46 مدل ex520 سونی که 2 تومنه رو بهت پیشنهاد میکنم .

aramkhan
12-02-2012, 14:45
با توجه به بودجه ات led 46 مدل ex520 سونی که 2 تومنه رو بهت پیشنهاد میکنم .

راجع به پانا st30 vt30 نظرت چیه

samira_googleOne
12-02-2012, 16:03
راجع به پانا st30 vt30 نظرت چیه

اگه قصدت خرید پلاسما باشه ( نور محیطت زیاد نباشه و ... ) vt30 و st30 دو تا از بهترین پلاسماها هستند و اگه مشکل بودجه نداری و پلاسما میخوای با پاناسونیک و این دو مدلش و به خصوص vt30 موافقم .

Open-Source
13-02-2012, 22:39
سلا دوستان.

من یه LED میخوام با مشخصات زیر:

- قیمت از ۱ - ۱.۵
- 1080p
- LG (اگه برند دیگه ای هم بود که بهتر بود موردی نداره)
- 3D نباشه (نمیخوام پول اضافه بدم).
- HDMI
- آنتن دیجیتال داخلی
- قابلیت پخش فیلم با کدک H264 (خیلی برام مهمه)
- میخوام رو دیوار نصب کنم (فک کنم همه مدل ها میشه)
- زاویه دید خوب
- از 40 به بالا (۴۶-۴۷ خوبه :D )

اگه پیشنهادی و یا نکته ای مد نظر دارید هم بگید.

پیشاپیش تشکر میکنم.

smhsh121
13-02-2012, 23:07
سلا دوستان.

- قیمت از ۱ - ۱.۵
- 1080p
- HDMI
- آنتن دیجیتال داخلی
- زاویه دید خوب

پیشاپیش تشکر میکنم.

اگر نمی خوای اسمارت باشه بهترین انتخاب از نظر من LG 42LV34000 هست که 1090000 هست. و اگر می خوای اسمارت باشه 42LV55000 هست که 1350000 هست. بین این 2 تا مدل هم 42LV35000 و 42LV37100 هست که این 4 تا مدل هیچ کدوم 3D نیستند و همگی Full HD و دارای گیرنده دیجیتال هست و فرمت های DivX MP4 MKV رو هم می خونند.

rickardo
07-03-2012, 11:57
سلام من به تازگی پلاسمای LG مدل 42PW3500 رو خریداری کردم و البته دلیلش هم این بود که بودجم به خرید U30 پاناسونیک نرسید . به هر حال چون خودم اصلا در مورد این پلاسما رویو ندیدم گفتم تجربیات شخصیمو بنویسم تا بقیه هم استفاده کنن و با چشم باز این وسیله رو بخرن .

رزولوشن تصویر در حالت 2D به صورت FULL HD و در حالت 3D به صورت HD هستش که البته فکر کنم 768*1366 باشه اما بعضی جاها هم دیدم که ذکر شده 768*1024 به صورت Native هستش .

کیفیت تصویر در نمایش تصاویر دو بعدی بسیار خوب و در بخش سه بعدی بد نیست و قابل دیدن هست اگه شما قبلا با دستگاه بهتری کار نکرده باشین مطمئنا لذت میبرید مخصوصا که این وسیله با توجه به قیمت حدود 1.034.000 تومانیش در حال حاضر و کارائی مناسبش ارزش خرید پیدا میکنه .
اما در مورد عینکش هم باید بگم که مثل خود دستگاه خیلی کمه و باید از خود گلدایران سفارش بدین . نوع عینک ها Active و قیمت مدل AGS250 اون هم در حال حاظر 60 تومن داخل سایت فروشنده ذکر شده .

اما این دستگاه متاسفانه ورودی LAN و خروجی Speaker یا Headphone نداره و این فکر میکنم یه نقص بزرگ باشه ولی بازم میگم با توجه به قیمتش باید در موردش قضاوت کرد .

در مورد انعکاس نور هم باید بگم که من اینو یه مشکل جدی نمیبینم چون حتی در طول روز هم با وجود روشنایی اتاق تصویر بدی نداره و فقط در صورتی خیلی تصویر خراب میشه که نور خورشید مستقیم بتابه به صفحه و اونوقت میشه جای آینه شمعدون عروسی ازش استفاده کرد .

به هر حال اگه لازم بود عکس و تصویر میذارم .

nimarad2
08-03-2012, 00:33
سلام
دوستان می خواستم بدونم با بودجه 1 تا 1200 چه تلویزیون مناسبی می تونم بگیرم البته غیر از پلاسما.
مرسی و ممنون

aliiiiiii
08-03-2012, 00:40
سلام
دوستان می خواستم بدونم با بودجه 1 تا 1200 چه تلویزیون مناسبی می تونم بگیرم البته غیر از پلاسما.
مرسی و ممنون

SAMSUNG D585 40 inch

AMIRHJ
08-03-2012, 01:23
سلام من به تازگی پلاسمای LG مدل 42PW3500 رو خریداری کردم و البته دلیلش هم این بود که بودجم به خرید U30 پاناسونیک نرسید . به هر حال چون خودم اصلا در مورد این پلاسما رویو ندیدم گفتم تجربیات شخصیمو بنویسم تا بقیه هم استفاده کنن و با چشم باز این وسیله رو بخرن .

رزولوشن تصویر در حالت 2D به صورت FULL HD و در حالت 3D به صورت HD هستش که البته فکر کنم 768*1366 باشه اما بعضی جاها هم دیدم که ذکر شده 768*1024 به صورت Native هستش .

کیفیت تصویر در نمایش تصاویر دو بعدی بسیار خوب و در بخش سه بعدی بد نیست و قابل دیدن هست اگه شما قبلا با دستگاه بهتری کار نکرده باشین مطمئنا لذت میبرید مخصوصا که این وسیله با توجه به قیمت حدود 1.034.000 تومانیش در حال حاضر و کارائی مناسبش ارزش خرید پیدا میکنه .

به هر حال اگه لازم بود عکس و تصویر میذارم .

سلام علیکم گرامی
با تشکر از شما

رزولیشن این تی وی کلا HD هستش
طبعا در حالت 2 بعدی برای بهترین حالت اچ دی 768*1366 حالت واید اچ دی
و در حالت سه بعدی با کیفیت پایین تر

AMIRHJ
08-03-2012, 01:32
سلا دوستان.

- قیمت از ۱ - ۱.۵
- 1080p
- HDMI
- آنتن دیجیتال داخلی
- زاویه دید خوب

سلام علیکم

میتونی تلویزیون هوشمند ال جی سه بعدی 42" مدل lw57000 رو تهیه کنی 1650

یکم پول اضافه میدی اما به جاش در جشنواره هم شرکت میکنی و سه بعدی رو تجربه..

این مورد "قابلیت پخش فیلم با کدک H264 (خیلی برام مهمه)" اطلاع ندارم

از برند سامسونگ سری 5 تو این رنج قیمتی چند مدل داره

تلوزیون های ال ای دی ایکس ویژن هم هست سایز 46 رو از ای برند میتونی تو اون رنج تهیه کنی

rickardo
08-03-2012, 16:43
سلام علیکم گرامی
با تشکر از شما

رزولیشن این تی وی کلا HD هستش
طبعا در حالت 2 بعدی برای بهترین حالت اچ دی 768*1366 حالت واید اچ دی
و در حالت سه بعدی با کیفیت پایین تر

من رزولوشن تصویر رو در حالت دو بعدی چک کردم . تنها در حالت پخش تصویر عکس و فیلم Full HD تصویر کاملا فیت میشه در بقیه موارد تصویر با توجه به ابعادش همون میزان از صفحه رو پر میکنه اما در مورد اینکه به صورت ذاتی HD هستش بعله حق با شماست .

saman1010
08-03-2012, 22:50
سلام
مرسی و ممنون

سلام
اتفاقا با این قیمت پلاسمای پاناسونیک بگیر. مصرف برقش در حالت High فقط 200 واته

TH-P42X30

vatanema
23-03-2012, 10:21
نوروز شما پیروز
دوستان من قصد خرید یه سامسونگ D495 دارم."43 اینچ هست و 3D اما فول اچ دی نیست و قیمتش هم 1و 100.می خواستم بدونم نظر دوستان کارشناس چیه؟
با توجه به بودجه ام فکر کنم چیز خوبی باشه فقط اگر مشکل خاصی نداشته باشه مثلا کیفیت تصویرش بد نباشه و صداش ضعیف نباشه
ممنون

imanpars57
23-03-2012, 14:56
سلام بر اساتيد . سال نو همگي مبارك .
در فكر خريد پلاسما يا LED براي تجربه سه بعدي هستم(حالا 46 LED سامسونگ سري 8000دارم) . يك سري مطالعات مختصر انجام دادم و تا اينجا به اين نتيجه رسيدم كه براي سه بعدي پلاسما بهتر از LED هست و CROSSTALK كمتري داره.
از اساتيد خواهشمندم با توجه به شرايط زير در انتخاب كمك كنند.
1-سايز بالاتر از 46
2- بهترين كيفيت 3 بعدي (CROSSTALK كمتر )
3- FULL HD رو در حالت 2 بعدي و ترجيحا 3 بعدي هم داشته باشه.
4-مرور كامل اينترنت و وبگردي كامل (مثل سامسونگ خودم كه تنها چند ويجت نداره نباشه) و ساده بودن مرور اينترنت و وب.
5-قيمت نهايتا 2.5
ضمنا در حالت 3 بعدي رزولوشن تصوير پايين نياد .گفته هاي LG در مورد عدم افت كيفيت سه بعدي هاي PASSIVE رو خوندم اما نميدونم چقدر صحت داره.
پيشاپيش از همگي ممنونم.

Sadra Juve
23-03-2012, 15:12
سلام دوستان با 3 میلیون چی رو پیشنهاد میکنید ؟ 46 اینچ سونی سامسونگ یا شارپ و کدوم مدلش رو ؟

ممنون

koorosh2500
23-03-2012, 15:21
به اين نتيجه رسيدم كه براي سه بعدي پلاسما بهتر از LED هست و CROSSTALK كمتري داره.

crosstalk چیه؟

می شه توضیح بدید تا یک چیز جدید یاد بگیریم؟

ممنون.

smhsh121
23-03-2012, 15:35
crosstalk چیه؟

می شه توضیح بدید تا یک چیز جدید یاد بگیریم؟

ممنون.

به سایه ای دور تصاویر سه بعدی ایجاد میشه میگن.

سلام بر اساتيد . سال نو همگي مبارك .
در فكر خريد پلاسما يا LED براي تجربه سه بعدي هستم(حالا 46 LED سامسونگ سري 8000دارم) . يك سري مطالعات مختصر انجام دادم و تا اينجا به اين نتيجه رسيدم كه براي سه بعدي پلاسما بهتر از LED هست و CROSSTALK كمتري داره.
از اساتيد خواهشمندم با توجه به شرايط زير در انتخاب كمك كنند.
1-سايز بالاتر از 46
2- بهترين كيفيت 3 بعدي (CROSSTALK كمتر )
3- FULL HD رو در حالت 2 بعدي و ترجيحا 3 بعدي هم داشته باشه.
4-مرور كامل اينترنت و وبگردي كامل (مثل سامسونگ خودم كه تنها چند ويجت نداره نباشه) و ساده بودن مرور اينترنت و وب.
5-قيمت نهايتا 2.5
ضمنا در حالت 3 بعدي رزولوشن تصوير پايين نياد .گفته هاي LG در مورد عدم افت كيفيت سه بعدي هاي PASSIVE رو خوندم اما نميدونم چقدر صحت داره.
پيشاپيش از همگي ممنونم.

شما اگر D8000 داری که هم سه بعدیه و هم وب براوزر داره و هم فول اچ دی هست دیگه چرا می خوای پلاسما بگیری؟ یعنی فقط برای سایز بالاتر؟

imanpars57
23-03-2012, 16:24
به سایه ای دور تصاویر سه بعدی ایجاد میشه میگن.

شما اگر D8000 داری که هم سه بعدیه و هم وب براوزر داره و هم فول اچ دی هست دیگه چرا می خوای پلاسما بگیری؟ یعنی فقط برای سایز بالاتر؟
درود بر شما D8000 نيست سري C8000 هست اگر اشتباه نكنم.و مربوط به حدود 2 سال پيش. از ايران نگرفتم. FULL HD هست اما سه بعدي نيست. INTERNET AT TV مخصوص چند ويجت بود مثل FB و آب و هوا..

smhsh121
23-03-2012, 16:40
درود بر شما D8000 نيست سري C8000 هست اگر اشتباه نكنم.و مربوط به حدود 2 سال پيش. از ايران نگرفتم. FULL HD هست اما سه بعدي نيست. INTERNET AT TV مخصوص چند ويجت بود مثل FB و آب و هوا..

من خودم 46D6960 دارم و راضی ام. نمی گم اصلا کراستاک نداره ولی قابل اغماض هست.
اگر می خوای سایز بالاتر از 46 بگیری با این بودجه میتونی ال جی 47 اینچ مدل های 57000 یا 65100 بگیری و ال جی ادعا می کنه تو حالت سه بعدی، فول اچ دی هست دیگه راست و دروغش پای ال جی. اینایی که گفتم LED بودن در مورد پلاسما تجربه ای ندارم.

najee
23-03-2012, 18:27
سلام .
نظرتون راجب d5550چیه ؟دنبال یه led میگردم تو هول هوش 1500.بعداز یه سرچی مناسبترین گزینه این بود

خود سامسونگ سنتر زده1650با یدونه سینما خانگی که فکر کنم هیچی قیمت نداشته باشه300بشه.

هدیه هاشم فکرکنم توایام عید میدن فقط درسته؟جالب کنتراست 7000000هم داره درصورتی که مدل D5850که یه مدل بالاتر هم هست کنتراست 4000000داره!
خلاصه اینکه وضع بازار که اصلا خوب نیست اصلانم فکرنمیکنم بعداز عید قیمت کمتر ازاینا بشه درسته؟

imanpars57
23-03-2012, 23:27
من خودم 46D6960 دارم و راضی ام. نمی گم اصلا کراستاک نداره ولی قابل اغماض هست.
اگر می خوای سایز بالاتر از 46 بگیری با این بودجه میتونی ال جی 47 اینچ مدل های 57000 یا 65100 بگیری و ال جی ادعا می کنه تو حالت سه بعدی، فول اچ دی هست دیگه راست و دروغش پای ال جی. اینایی که گفتم LED بودن در مورد پلاسما تجربه ای ندارم.
l از لطف شما ممنونم. بروز اینترنت در این مدل شما در چه حدی هست؟ در حدی هست که دیگه برای چک کردن ایمیل دیگه سراغ لبتاپ نرید؟ ریموت خاصی برای این منظور داره؟

najee
24-03-2012, 07:12
راستی یه چیز دیگه الان داشتم تو یه سایت دیگه سرچ میکردم دیدم همین مدل و زده کنتراست 3000000 دارم گیج میشم کدومشون درسته ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]فرمت MKVرو هم پخش میکنه یانه؟آیا تلوزیونی هست که بتونه این فرمت و پخش کنه یاH264.سئوال دومم اینکه گیرنده دیجیتالی داخل این مدل واقعا هست یعنی همه شبکه هارو میگیره؟ فقط خواهشا فوری مرسی

smhsh121
24-03-2012, 12:28
l از لطف شما ممنونم. بروز اینترنت در این مدل شما در چه حدی هست؟ در حدی هست که دیگه برای چک کردن ایمیل دیگه سراغ لبتاپ نرید؟ ریموت خاصی برای این منظور داره؟

بله باهاش میشه میل چک کرد ولی بیشتر به درد خوندن سایت های خبری می خوره. ریموت مخصوص هم داره که کی بوردی هست ولی بعید می دونم تو ایران پیدا بشه. نکته مهمی که نسبت به براوزر های سونی داره اینه که میتونه صفحاتی که توش ادوب فلش داره رو باز کنه ولی سونی نمی تونه. کلا هیچ وقت براوزر تلویزیون ما رو از کامپیوتر بی نیاز نمی کنه.

راستی یه چیز دیگه الان داشتم تو یه سایت دیگه سرچ میکردم دیدم همین مدل و زده کنتراست 3000000 دارم گیج میشم کدومشون درسته ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fd5550-p-1213.html).D5550فرمت MKVرو هم پخش میکنه یانه؟آیا تلوزیونی هست که بتونه این فرمت و پخش کنه یاH264.سئوال دومم اینکه گیرنده دیجیتالی داخل این مدل واقعا هست یعنی همه شبکه هارو میگیره؟ فقط خواهشا فوری مرسی

شما خیلی رو کنتراست حساسیت نشون نده. خود سامسونگ هم توی سایتش عدد نمی ده و میزنه مگا کنتراست.
فرکت MKV رو هم سامسونگ و هم ال جی میتونه باز کنه.
گیرنده دیجیتال هم اگر مدل 5550 که ساخت داخل هست بخرید داره ولی مدل 5000 بانه ای نداره.

imanpars57
24-03-2012, 23:08
بله باهاش میشه میل چک کرد ولی بیشتر به درد خوندن سایت های خبری می خوره. ریموت مخصوص هم داره که کی بوردی هست ولی بعید می دونم تو ایران پیدا بشه. نکته مهمی که نسبت به براوزر های سونی داره اینه که میتونه صفحاتی که توش ادوب فلش داره رو باز کنه ولی سونی نمی تونه. کلا هیچ وقت براوزر تلویزیون ما رو از کامپیوتر بی نیاز نمی کنه.
از پاسخ شما ممنونم. جدیدا همونطور که در نمایشگاه ces2012 شاهد بودیم اکثر تلویزیونها به سمت استفاده راحتتر و سریعتر از اینترنت گام برداشته اند. راه حل هم استفاده از ریموتهای با کاربری راحتتر منجمله داشتن صفحه کلید کامل QWERTY فرامین صوتی و... هست که سازندگان این راه را پیش گرفته اند. حقیقتا از بازار ایران بیخبر بودم و نمیدونستم همچنان راه زیادی برای جایگزینی تلویزیون بجای لبتاپ جهت جستجوی وب هست که باید طی بشه. و حقیقتا اگر فاصله طی بشه براستی استفاده لبتاپ خیلی محدود میشه.
فقط استفاده از کنترل های TM1180 یا همون کنترلر لمسی سامسونگ برای من مجهوله و نمیدونم چقدر کاربری وب رو ساده کرده .اگر کسی اطلاعی یا لینکی داره محبت کنه ما رو مستفیض کنه.
تنها از یکی از نمایندگی ها پرسیدم قیمتی حدود 180-230 اضافه بر تلویزیون داره!

imanpars57
25-03-2012, 23:17
در پی مطالعات بیشتر چند تا سوال دیگه به ذهنم رسید ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.
1- کنترل جادویی LG برای مرور اینترنت چطور عمل می کنند؟
2-چرا اسمی از پلاسماهای LG در سه بعدی نیست.حتی در جشنواره نوروزی؟
3-در بین مدلهای 47 اینچ LW65100 کارکردش چطوره؟ نقاط ضعف و قوتش؟

kasra2002
26-03-2012, 18:20
سلام
بین دو مدل پلاسمای سامسونگ و ال سی دی سونی شک دارم
2 - برای فضای کوچک اگه 53 بخوام نظر شما چیه

amir_t6262
26-03-2012, 18:55
سلام
بین دو مدل پلاسمای سامسونگ و ال سی دی سونی شک دارم
2 - برای فضای کوچک اگه 53 بخوام نظر شما چیه

اگر اهل فیلم دیدن هستی و میخوای بدون دردسر با وصل کردن فلش usb حاوی فیلم به تلویزیون، فیلم ببینی، طرف سونی نرو که در این مورد ضعیفه.

sajjad1973
27-03-2012, 17:37
دوستان خوب این بخش من سر یه دو راهی موندم

به نظر شما یه LCD سامسونگ بگیرم بهتره یا LED ایکس ویژن قیمتاشون تقریبا برابر هست

imanpars57
28-03-2012, 02:31
بالاخره با مطالعه اینجا LG 47LW65100 گرفتم حدود 2.8 میلیون.
از نظر مرور اینترنت با وجود کنترل جادویی راحت نیست. تب جدید یا پنجره جدید نداره .احساس میکنم ;KEYBOARD VIRTUAL هم بعضی مواقع بگیر نگیر داره!

imanpars57
28-03-2012, 02:31
بالاخره با مطالعه اینجا LG 47LW65100 گرفتم حدود 2.8 میلیون.
از نظر مرور اینترنت با وجود کنترل جادویی راحت نیست. تب جدید یا پنجره جدید نداره .احساس میکنم ;KEYBOARD VIRTUAL هم بعضی مواقع بگیر نگیر داره!

najee
29-03-2012, 08:37
آقا من شمال بودم جاتون خالی خیلی خوش گذشت.
فقط من فهمیدم چکار کنم d5550روبگبرم با این قیمت میصرفه تلوزیون خوبی.
ببینید من نه اهل بازییم نه اینترنت نه حتی سه بعدی فقط گاهگداری شاید فیلم mkvببینم.
این بهتره یا ال جی lv55000-امکان داره بعداز این تعطیلات گرون تر بشه یا ارزون تر .فقط من شنبه صددرصد بازار جمهوریم خواهش میکنم هرکس این تلوزیون داشته واستفاده کرده بگه ازش راضی یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی سری 6سامسونگ همشون سه بعدی هستند؟ یه چیز دیگه این مدلی که عرض کردم کاملا تولید داخل هست درسته؟

smhsh121
29-03-2012, 09:59
آقا من شمال بودم جاتون خالی خیلی خوش گذشت.
فقط من فهمیدم چکار کنم d5550روبگبرم با این قیمت میصرفه تلوزیون خوبی.
ببینید من نه اهل بازییم نه اینترنت نه حتی سه بعدی فقط گاهگداری شاید فیلم mkvببینم.
این بهتره یا ال جی lv55000-امکان داره بعداز این تعطیلات گرون تر بشه یا ارزون تر .فقط من شنبه صددرصد بازار جمهوریم خواهش میکنم هرکس این تلوزیون داشته واستفاده کرده بگه ازش راضی یا نه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ir%2F%25D8%25A7%25D9%2584-%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25DB%258C%2F%252040-%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2586%25DA%2586%2520%2F40 D5550)
راستی سری 6سامسونگ همشون سه بعدی هستند؟ یه چیز دیگه این مدلی که عرض کردم کاملا تولید داخل هست درسته؟

55000 (اولی) پنلش 100 هرتز هست ولی 5500 (دومی) پنلش 50 هرتزه. اولی اسمارته و با کنترل جادویی میشه اینترنت باهاش رفت و برنامه روش دانلود کرد ولی دومی اسمارت نیست. هر دو MKV رو ساپورت می کنند ولی اولی فایل هایی که کدک صداشون DTS هست رو پشتیبانی نمی کنه ولی دومی این کارو می کنه.
شما اگر می خوای توی ال جی دنبال معادل 5500 سامسونگ باشی، مدل های 34000 و 35000 که اسمارت نیستند شبیه ترند به 5500 سامسونگ.
سری 6 هم همشون سه بعدی اند و مدل های سامسونگ 5550، 6920، 6940 و ... و ال جی 55000، 34000، 35000 تولید کره و مونتاژ داخل اند.

behnam129
29-03-2012, 11:17
اجازه دهید اینگونه من شرح دهم:
من ابتدا یک فیلم 720p یعنی HD رو از هاردم باز کردم، حالت تصویر رو هم در اندازه اصلی گذاشته بودم، تصویر نصفه وسط تلویزیون رو گرفته بود اما وقتی که فیلم Full HD 1080p رو باز کردم کل صفحه تلویزیون گرفته شد. لذا نتیجه میشه گرفت که Full HD 1920x1080 می باشد.
آخرش ما نفهمیدیم رزولوشن این تلویزیون چنده
لااقل یه منبع موثق برای مشخصاتش هم نیست تا این معمای رزولوشن حل بشه
من تو یکی از سایت های ال جی خونده بودم که 1920X1080 اما متاسفانه لینکش رو پیدا نکردم
تو این دو تا سایت ال جی هم تناقض وجود داره ، یکی گفته 1024x768 و یکی دیگه 1366X768

واقعا باید در این LG رو خره گرفت با این اوضاع

شاید هم رزولوشنش اندازه آی پد 3 یعنی 2048x1536 از آب در بیاد ، خدا رو چه دیدی!!!:2::27:

behnam129
29-03-2012, 11:23
دوستان خوب این بخش من سر یه دو راهی موندم

به نظر شما یه LCD سامسونگ بگیرم بهتره یا LED ایکس ویژن قیمتاشون تقریبا برابر هست
آقا سجاد به نظر من هیچ کدوم!
برو یه پلاسما بگیر و لذتش رو ببر ، از لحاظ کیفیت تصویر، هیچی پلاسما نمیشه.

parham511
29-03-2012, 20:07
آخرش ما نفهمیدیم رزولوشن این تلویزیون چنده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] tvs%2Flg-42PW350-plasma-tv)

:2::27:

lg 42PW350-plasma tv
رزولوشنش High definition همون HD با چیدمان پیکسل 1024x768 میباشد.

VAHID
29-03-2012, 21:21
دوستان بهترین tv از همه لحاظ تا 2.500 چیه؟؟3d هم باشه....

smhsh121
30-03-2012, 01:54

تو LED های 40-42 اینچ با این بودجه: سامسونگ 40D6960 و ال جی 42LW65100‎ هست. اگر سایز 46-47 بخوای باید یه مقدار از امکانات و کیفیت چشم پوشی کنی یا بودجه تون را افزایش بدید.

parham511
30-03-2012, 03:45

والا LW65100 سایز 47 اینچش 2,600,000 بود با کلی عینکو سینمای خانگیو جایزه، قیمتش نمیدونم لب عیده یا بخاطر دلار رفته بالا،
تا اواخر خرداد صبر کنی مدلای 2012 میرسه با طراحی خیلی شیک تر کیفیت بالاترر و قیمت های مدلهای قبلی، شما که تا الآنش صبر کردین:46:

wareshteam
30-03-2012, 11:54
بهترین تلویزیون از نظر کیفیت تصویر سایز 46 یا بالاتر تا 2/5 میلیون چه مدلی می باشد امکانات جانبی و سه بعدی مهم نیست

smhsh121
30-03-2012, 12:16
بهترین تلویزیون از نظر کیفیت تصویر سایز 46 یا بالاتر تا 2/5 میلیون چه مدلی می باشد امکانات جانبی و سه بعدی مهم نیست

LG 47LW95000‎

behnam129
30-03-2012, 13:57
حتی خود سازندگان LG هم شاید نتوانند به این قاطعیت در جواب دوستمون ، یه تلویزیون LG معرفی کنند. :44:

smhsh121
30-03-2012, 14:39
حتی خود سازندگان LG هم شاید نتوانند به این قاطعیت در جواب دوستمون ، یه تلویزیون LG معرفی کنند. :44:
من طبق بررسی خودم این مدل رو معرفی کردم شما اگر پیشنهادی دارید بفرمایید و اسپم ندید.

parham511
30-03-2012, 23:48

گزینه که زیاده، هرکس معمولا یه ملاکایی داره و بخاطر همین از محصولات یک برند بیشتر خوشش میاد، مثلا من توی
تی وی: ال جی،
تو موبایل: سونی،
تو ماشین: میتسوبیشی که زیر شاخه ی شرکت کونوسوکی ماتسوشیتاست(ناسیونال و پاناسونیک هم از همین شاخه اند).
تو وسایل خونه دلونگی و کنوود.
تو سیستم صوتی ماشین پایونیر و کنوود و...
هرکس یه سلیقه ای داره داداش همه کشته مرده ال جی نیستن:11:

behnam129
31-03-2012, 08:23
به نظر من پلاسما ها از هر برند و مارکی که باشند نسبت به ال سی دی و ال ای دی ها عالی اند
Panasonic
Samsung
LG
اگر تو رنج قیمتی مورد نظرتون یه پلاسما از پاناسونیک پیدا کنید به نظر من بهترین انتخاب میتونه باشه

من طبق بررسی خودم این مدل رو معرفی کردم شما اگر پیشنهادی دارید بفرمایید و اسپم ندید.
من منظورم این هست که به طور حتم نمی توان یک مدل را بهترین دانست

jefry
31-03-2012, 13:39
سلام دوستان
میخواستم بدونم تا نهایت 1500 ال ای دی یا حتی پلاسما چی پیشنهاد می کنید ؟
ممنون

parham511
31-03-2012, 14:24
سلام دوستان
میخواستم بدونم تا نهایت 1500 ال ای دی یا حتی پلاسما چی پیشنهاد می کنید ؟
ممنون

پلاسما سامسونگ مدل D455 سایز 51 اینچ

مشخصات
قیمت: 1,380,000 تومان
- Planet First
- پلاسما پلاس 1
- بهبود دهنده گسترده رنگ ها
- فیلتر نویز گیر دیجیتال
- سری 4
- دارای دفترچه راهنما فارسی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 4872)
قیمت 1,380,000
با یه DVD player که فروشنده ازت با قیمت 75 تومن میتونه برداره.
تلویزیون برات 1,300,000 در میاد.

oOomid.M
31-03-2012, 15:44
پلاسما سامسونگ مدل D455 سایز 51 اینچ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 4872)
بقیمت 1,380,000
با یه DVD player که فروشنده ازت با قیمت 75 تومن میتونه برداره.
تلویزیون برات 1,300,000 در میاد.

عمو پرهام تلویزیون ما رو هم معرفی بکن شاید یه خریدار پیدا شد :دی
الجی 50pw3500
مطمئنی dvd player رو 75 تومن برمیدارن ؟ اینجا طرف 40 تومن برمیداره ها..

parham511
31-03-2012, 15:58
عمو پرهام تلویزیون ما رو هم معرفی بکن شاید یه خریدار پیدا شد :دی
الجی 50pw3500
مطمئنی dvd player رو 75 تومن برمیدارن ؟ اینجا طرف 40 تومن برمیداره ها..

باشه عبو جون،
اینم تلویزیون امید دماغو

مشخصات
قیمت 1,350,000
- طراحی زیبا با قاب و لبه تاریک
- Photo Mode
- قابلیت انطباق 600 هرتز
- نسبت مگاکنتراست 1:3.000.000
- زمان پاسخ دهی 1 هزارم میلی ثانیه
- 3 ورودی HDMI
- دارای تیونر داخلی دیجیتال
- صرفه جویی هوشمندانه انرژی در بالاترین سطح
- قابلیت Clear Voice II
ال جی Pw3500 سایز 50 اینچ، 3بعدی ولی بدون عینک، عینکو باید جدا بخرین، هرکدوم 50-60 تومن فکنم.

توی مشهد که شعبه مرکزی سامسونگ تو سناباد بهم گفت قیمت فروش DVD مون 75 هست، همون قیمتم ازت برمیدارم،
اما از تخفیفش می خواست کم کنه احتمالا.
آخرشم نخریدم، فعلا Toshiba سایز 29 اینچ داریم CRT، فک کن:27:
آخه کسی تی وی نگاه نمیکنه تو خونمون اصلا، فقط واسه دکور استفاده میشه کلا.
تا تابستون صبر میکنیم مدلای 2012 بیاد بعد تا 4-5 تومن احتمالا یه ال جی 3d برمیداریم یا یه پلاسما ال جی یا سامسونگ.

brilliant1
02-04-2012, 14:36
بین panasonic X30 و samsung D455 که هم قیمت هستند کدام کیفیت تصویر بهتری دارند؟
هر دو پلاسما هستند و قیمت نزدیک به هم دارند.
جایی ندیدم بین پلاسماهای معمولی مقایسه را انجام داده باشه،مدلهای دیگری هم هستند بهتره یک مقایسه کامل بین پلاسما ها انجام بشه.

najee
04-04-2012, 18:13
سلام.بالاخره من 6920سامسونگ خرید.میخواستم 5550روبگیرم 1300دیدم با6920فقط 160تومن اختلاف داره 6920گرفتم 1460نه بخاطر سه بعدی بودنش یا اسمارت چون هردو تا تکنولوژیش هم به کار نمیاد پول الکی بدی سه بدی بخری فقط دیدم چون سری 6اینو خریدم نمیدونم کاره درستی کردم یانه ولی انصافا تصویر عالی داره.
یه سئوالی داشتم من هر کاری کردم بعد از کانال یابی نتونستم کانالهارو روی کانال خودش تنظیم کنم به ترتیب
یعنی شبکه 1روکانال 1بگیره 2رو روکانال2همین جور به ترتیب الان اولین شبکه العالم دومی پرس و...
من هیچ جایی واسه جابجایی کانال یا ویرایش کانالها پیدانکردم !

smhsh121
04-04-2012, 19:13
سلام.بالاخره من 6920سامسونگ خرید.میخواستم 5550روبگیرم 1300دیدم با6920فقط 160تومن اختلاف داره 6920گرفتم 1460نه بخاطر سه بعدی بودنش یا اسمارت چون هردو تا تکنولوژیش هم به کار نمیاد پول الکی بدی سه بدی بخری فقط دیدم چون سری 6اینو خریدم نمیدونم کاره درستی کردم یانه ولی انصافا تصویر عالی داره.
یه سئوالی داشتم من هر کاری کردم بعد از کانال یابی نتونستم کانالهارو روی کانال خودش تنظیم کنم به ترتیب
یعنی شبکه 1روکانال 1بگیره 2رو روکانال2همین جور به ترتیب الان اولین شبکه العالم دومی پرس و...

مبارک باشه. با این تفاوت اندک کار خوبی کردی چون فرکانس انطباق تصویر 6920 200 هرتزه ولی 5550 100 هرتزه. ضمن اینکه مدل پردازنده سری 6 به بالا کلا با سری 5 و پایینتر متفاوته و قوی تره.
برای تنظیم کانال های دیجیتال برو توی اسمارت هاب -> کانال -> اون بالا دکمه ویرایش کانال رو بزن و اینجا می تونی شماره ها رو مرتب کنی.

hadi_gamer
04-04-2012, 20:07
مطمئنی 6920 رو 1.460 گرفتی.چند اینچ؟آخه تو این لینک قیمتش رو زده 2,047,500 تومان .از کجا خریدی؟

behnam129
04-04-2012, 22:14
مطمئنی 6920 رو 1.460 گرفتی.چند اینچ؟آخه تو این لینک قیمتش رو زده 2,047,500 تومان .از کجا خریدی؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ir%2F%25D8%25A7%25D9%2584-%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25DB%258C%2F%252040-%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2586%25DA%2586)
فکر میکنم قیمت این سایت به همراه یه سینمای خانگی(حدودا 350 الی 400 تومنی باشه)
ضمنا نمایندگی ها متاسفانه همیشه گرونتر میفروشند
یکی از اقوام هم تو همین قیمت ها خریده بود این مدل رو (حدود 1500)

najee
05-04-2012, 15:47

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ir%2F%25D8%25A7%25D9%2584-%25D8%25A7%25DB%258C-%25D8%25AF%25DB%258C%2F%252040-%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2586%25DA%2586)

قیمتش تقریبا همینه من یه 10و20تومنی ارزون تر گرفتم البته بدون سینما خانگی.

hadi_gamer
05-04-2012, 16:19
3 تا سوال دیگه هم دارم.
1-این 6920 گیرنده دیجیتال داخلش داره؟
2-شما از کجا تلویزیون رو خریدی؟
3-قیمت 6940 رو داری؟اگه خیلی گرونتر نباشه احتمالا 6940 رو بخرم.
ممنون.

najee
05-04-2012, 17:41
مبارک باشه. با این تفاوت اندک کار خوبی کردی چون فرکانس انطباق تصویر 6920 200 هرتزه ولی 5550 100 هرتزه. ضمن اینکه مدل پردازنده سری 6 به بالا کلا با سری 5 و پایینتر متفاوته و قوی تره.
برای تنظیم کانال های دیجیتال برو توی اسمارت هاب -> کانال -> اون بالا دکمه ویرایش کانال رو بزن و اینجا می تونی شماره ها رو مرتب کنی.

مرسی چقدر دنبالش گشتم .عالی تمام فرمتهای تصویری رو به راحتی پخش میکنه با کیفیت فوق العاده
بچه ها میدونم اینجا جاش نیست ولی میخواستم یه انتقادی از آقای مهندس زرغامی بکنم که اینهمه که میگه ماباید به خودمون ببالیم که داریم از کیفیت mpeg4استفاده میکنیم درصورتی که اکثر دنیا دارن از سیستم mpeg2استفاده میکنن یه سری به ماهواره وکانالهای معمولی اروپایی بزن که دارن هنوزتصاویر رو با کیفیت DVDپخش میکنن (PMC)تفاوت کیفیت تصاویر رو میفهمی کیفیت فیلمهایی که شبکه نمایش یا هرکانال دیگه داره پخش میکنه در حد VCDهای قدیم خودمونه آقای زرغامی اگه شمایه سری به همین سایتهای خودمون بزن یه فیلم با فرمت MKVدانلود کن اونو واسه ملت پخش کن یا حداقل خودت تماشا کن تا کیفیت بفهمی تا مردم انقدر سراغ ماهواره نرن انقدر هم نگو ما MPEG4 پخش میکنیم شما فقط حرفشو میزنید حالا MPEG4نشدMPEG8وقتی کیفیت ندارید ندارید دیگه .
بازم عذر میخوام امیدوارم این پست منو آقای زرغامی هم ببینه!

sajjad1973
05-04-2012, 18:01
اقا نظرتون در مورد

LED SONY KDL 40EX520

چی هست قیمتش 1400000

راستش من میخوام برا خودم بگیرم - بهم اینو پیشنهاد دادن - حالا شما که سررشته دارید این مدل با این قیمت و امکانات می ارزه

منظورم اینه که مثلا مارکهای دیگه با این قیمت LED هست که امکاناتش هم از این بیشتر باشه و بهتر باشه و قیمتشون هم همین 1400000 باشه

parham511
05-04-2012, 18:29
مرسی چقدر دنبالش گشتم .عالی تمام فرمتهای تصویری رو به راحتی پخش میکنه با کیفیت فوق العاده
بچه ها میدونم اینجا جاش نیست ولی میخواستم یه انتقادی از آقای مهندس زرغامی بکنم که اینهمه که میگه ماباید به خودمون ببالیم که داریم از کیفیت mpeg4استفاده میکنیم درصورتی که اکثر دنیا دارن از سیستم mpeg2استفاده میکنن یه سری به ماهواره وکانالهای معمولی اروپایی بزن که دارن هنوزتصاویر رو با کیفیت DVDپخش میکنن (PMC)تفاوت کیفیت تصاویر رو میفهمی کیفیت فیلمهایی که شبکه نمایش یا هرکانال دیگه داره پخش میکنه در حد VCDهای قدیم خودمونه آقای زرغامی اگه شمایه سری به همین سایتهای خودمون بزن یه فیلم با فرمت MKVدانلود کن اونو واسه ملت پخش کن یا حداقل خودت تماشا کن تا کیفیت بفهمی تا مردم انقدر سراغ ماهواره نرن انقدر هم نگو ما MPEG4 پخش میکنیم شما فقط حرفشو میزنید حالا MPEG4نشدMPEG8وقتی کیفیت ندارید ندارید دیگه .

انشالله مبارک باشه:40:
اصلا صد درصد میبینه، شک نکن، ایشون 20 ساعت در شبانه روز تو همین تاپیکه فقط.:31:

parham511
05-04-2012, 18:36
اقا نظرتون در مورد

LED SONY KDL 40EX520

چی هست قیمتش 1400000

راستش من میخوام برا خودم بگیرم - بهم اینو پیشنهاد دادن - حالا شما که سررشته دارید این مدل با این قیمت و امکانات می ارزه

منظورم اینه که مثلا مارکهای دیگه با این قیمت LED هست که امکاناتش هم از این بیشتر باشه و بهتر باشه و قیمتشون هم همین 1400000 باشه

من که از سری Ex خیلی بد شنیدیم متاسفانه.
تو اون قیمتا بهتره سراغ سونی نرین چون چیز خوبی گیرتون نمیاد.
سری Hx و Nx سونی خوبه که قیمتش خیلی بالاست درعوض.
توی ال جی و سامسونگ با اون پول گزینه های بهتری میشه پیدا کرد.

najee
06-04-2012, 12:38
اقا نظرتون در مورد

LED SONY KDL 40EX520

چی هست قیمتش 1400000

به نظر من d5550سامسونگ گزینه خوبی اگه پلاسما مدنظرت نباشه.کواترون شارپ هم خیلی عالی فقط یه خورده گرونتره هول هوش 1800

SMSK
06-04-2012, 14:42

دادا این حرفات از روی منطق نیست ، من خودم حالم از همه برنامه های تی وی ایران بجز 90 بهم میخوره اما حرف تورو اصلآ قبول ندارم!!
من فکر کنم مشکل از شماست نه از اونا...
میشه بپرسم شما برای دریافت کانال ها از کدام گیرنده دیجیتال و کدام تی وی استفاده میکنن ؟ تا بتونم جواب کاملتری بهتون بدم

behnam129
06-04-2012, 19:15
اقا نظرتون در مورد

LED SONY KDL 40EX520

چی هست قیمتش 1400000

به نظر من اگه LED مد نظرت هست ، یه 6920 سامسونگ بگیر که سه بعدی هست و نسبت به این مدل سونی خیلی برتری داره، مثلا قابلیت پخش اکثر فرمت های تصویری تا بالاترین رزولوشن
البته D5540 و D5550 اصلا پیشنهاد نــمیکنم چون کیفیت قابل قبولی ندارن(D5540 که تصویرش خیلی بی کیفیته)

ضمنا اگه بتونی پلاسما بگیری ، به نظرم خیلی بهتره.
چون با این هزینه میتونی تلویزیونی با کیفیت تصویر به مراتب بهتر ، بخری

hadi_gamer
06-04-2012, 19:46
3 تا سوال دیگه هم دارم.
1-این 6920 گیرنده دیجیتال داخلش داره؟
2-شما از کجا تلویزیون رو خریدی؟
3-قیمت 6940 رو داری؟اگه خیلی گرونتر نباشه احتمالا 6940 رو بخرم.
ممنون.
ظاهرا کسی سوال ما رو ندید.دوباره تکرار میکنم.متشکرم.

sajjad1973
06-04-2012, 20:56
به نظر من اگه LED مد نظرت هست ، یه 6920 سامسونگ بگیر که سه بعدی هست و نسبت به این مدل سونی خیلی برتری داره، مثلا قابلیت پخش اکثر فرمت های تصویری تا بالاترین رزولوشن
البته D5540 و D5550 اصلا پیشنهاد نــمیکنم چون کیفیت قابل قبولی ندارن(D5540 که تصویرش خیلی بی کیفیته)

ضمنا اگه بتونی پلاسما بگیری ، به نظرم خیلی بهتره.
چون با این هزینه میتونی تلویزیونی با کیفیت تصویر به مراتب بهتر ، بخری

ممنون از راهنمایتون -

اینجا دو موردد پیش میاد

1- قیمت این 6920 که میگید چنده
2- شنیدم پلاسما خیلی پر مصرف هست درسته؟

nasim1446
06-04-2012, 21:00
سلام عزیزان

سال نو همتون مبارک. ایشالا سال خوبی در پیش داشته باشید.
بچه ها این تکنولوژی تلویزیون هم واقعا چیز پیچیده و سختی شده. من نزدیک به دو سال پیش یک ال ای دی سری 8000 سامسونگ گرفتم و تا حالا تقریبا ازش راضی بودم اما متأسفانه الان که چند ماهی از پایان گارانتی 18 ماهش میگذره یهو و بدون هیچ دلیل واضحی برد IP دستگاه سوخت و 400 برای تعمیرش پیاده شدم :( به همین دلیل اعتمام رو به سامسونگ و کلا محصولات کره ای از دست دادم. قبلا هم از دوستام شنیده بودم که ال سی دی و ال ای دی های سامسونگ مشکل دارن!

به هر حال الان میخوام یه تلویزیون سه بعدی بخرم و واقعا تو این ریویو ها و توضیحات دوستان گیج شدم. محدودیتی بابت قیمت ندارم اما موندم بین پلاسما و ال ای دی و سونی و شارپ و پاناسونیک و.... کدوم رو انتخاب کنم. یک عده میگن ال ای دی و یک عده پلاسما رو بهتر میدونن! یک عده شارپ و پاناسونیک رو قبول دارن و یک عده سونی رو!!

ممنون میشم اگر لطف کنید و راهنمایی کنید. برای من این موارد مهمه:

1- بهترین کیفیت تصویر ( از نظر عمق و گرمی تصویر و رزلوشن اون و تصویر سیاه واقعی)
2- بهترین تصویر سه بعدی ( به ویژه فول اچ دی بودن در هنگام پخش سه بعدی)
3- دوام و عدم خرابی دستگاه به این زودیها (تجربه بد سامسونگ نمیخوام تکرار بشه )

mzy
06-04-2012, 21:53
ممنون از راهنمایتون -

اینجا دو موردد پیش میاد

مصرف پلاسما تقریبا 2برابر ال ای دی هم سایز خودشه. مثلا 40 اینچ ال ای دی حدود 100 وات و پلاسما حدود 200 وات مصرف برق دارن. که بنظر خیلی ها 100 وات کمتر ارزش از دست دادن خیلی نکات مثبت رو نداره:11:

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

سلام عزیزان

بچه ها این تکنولوژی تلویزیون هم واقعا چیز پیچیده و سختی شده. من نزدیک به دو سال پیش یک ال ای دی سری 8000 سامسونگ گرفتم و تا حالا تقریبا ازش راضی بودم اما متأسفانه الان که چند ماهی از پایان گارانتی 18 ماهش میگذره یهو و بدون هیچ دلیل واضحی برد IP دستگاه سوخت و 400 برای تعمیرش پیاده شدم :( به همین دلیل اعتمام رو به سامسونگ و کلا محصولات کره ای از دست دادم. قبلا هم از دوستام شنیده بودم که ال سی دی و ال ای دی های سامسونگ مشکل دارن!

به هر حال الان میخوام یه تلویزیون سه بعدی بخرم و واقعا تو این ریویو ها و توضیحات دوستان گیج شدم. محدودیتی بابت قیمت ندارم اما موندم بین پلاسما و ال ای دی و سونی و شارپ و پاناسونیک و.... کدوم رو انتخاب کنم. یک عده میگن ال ای دی و یک عده پلاسما رو بهتر میدونن! یک عده شارپ و پاناسونیک رو قبول دارن و یک عده سونی رو!!

1- بهترین کیفیت تصویر ( از نظر عمق و گرمی تصویر و رزلوشن اون و تصویر سیاه واقعی)
پلاسما 50vt30 پاناسونیک راست کار شماس:11:

behnam129
06-04-2012, 23:13
ظاهرا کسی سوال ما رو ندید.دوباره تکرار میکنم.متشکرم.
دوست عزیزجواب سوال اولتون رو میدونم که گیرنده دیجیتال داره
در مورد قیمت هم باید حدود 1500-1600 باشه اما دقیقا نمیدونم
میتونید قیمت ها رو تو سایت های مختلف فروش اینترنتی ، مقایسه کنید

behnam129
06-04-2012, 23:20
ممنون از راهنمایتون -

اینجا دو موردد پیش میاد

قیمت دقیقش رو ندارم اما باید حدودای 1500 باشه
خب مصرفش نسبت به ال ای دی ، بیشتر هست (البته با پیشرفت تکنولوژی ، در پلاسماهای جدید مصرف برق کمتر شده) اما مزایایی که نسبت به ال ای دی داره ، نسبت به معایبش ، بیشتره
طوری که حتی اگه مصرفش 5 برابر LED هم بود من باز هم پلاسما رو انتخاب میکردم

parham511
06-04-2012, 23:32
سلام عزیزان

منم مانیتورم سامسونگ بود بعد 3-4 ماه پکید یعنی تصویرش متلاشی شد، یه سایه پیدا کرد در حد بندس لیگا، هرچی ریستش کردم مغناطیس زداییشو زدمو ویندوز عوض کردم درست نشد، گارانتی هم داشت اما انداختمش کنار یه لپ تاپ خریدم کلا.
اما از ال جی تا حالا بد ندیدم، البته یخچالمون فقط ال جیه 2500 خریدمش اما در حد یه 5-6 میلیونی ارزش داره:46:
سری HX و NX سونی خوبن.
اگه 3بعدی می خواین هم سری Lw ال جی واسه 3بعدی حرف نداره.
پلاسما هم اگه محدودیت قیمت ندارین سری V پاناسونیک خوبه، VT30 و VT50 که دومی هنوز وارد ایران نشده.

nasim1446
07-04-2012, 00:50
منم مانیتورم سامسونگ بود بعد 3-4 ماه پکید یعنی تصویرش متلاشی شد، یه سایه پیدا کرد در حد بندس لیگا، هرچی ریستش کردم مغناطیس زداییشو زدمو ویندوز عوض کردم درست نشد، گارانتی هم داشت اما انداختمش کنار یه لپ تاپ خریدم کلا.
اما از ال جی تا حالا بد ندیدم، البته یخچالمون فقط ال جیه 2500 خریدمش اما در حد یه 5-6 میلیونی ارزش داره:46:
سری HX و NX سونی خوبن.
اگه 3بعدی می خواین هم سری Lw ال جی واسه 3بعدی حرف نداره.
پلاسما هم اگه محدودیت قیمت ندارین سری V پاناسونیک خوبه، VT30 و VT50 که دومی هنوز وارد ایران نشده.

جناب پرهام عزیز با تشکر از راهنماییت. والله من هم بیشتر بین HX925 و VT30 موندم. واقعا هنوز بعد از خوندن کلی مقاله و سایت نفهمیدم پلاسما بهتر یا ال ای دی! بهر حال تا حالا از هیچ محصول سونی بدی ندیدم و اینکه معمولا کیفیت تصویر سونی اگه بهترین نباشه قابل قبول هست و از طرفی پاناسونیک هم همیشه در تولید تلویزیون حرفای زیادی برای گفتن داشته، این باعث شده که انتخاب برام خیلی خیلی سخت بشه :(

parham511
07-04-2012, 01:49
جناب پرهام عزیز با تشکر از راهنماییت. والله من هم بیشتر بین HX925 و VT30 موندم. واقعا هنوز بعد از خوندن کلی مقاله و سایت نفهمیدم پلاسما بهتر یا ال ای دی! بهر حال تا حالا از هیچ محصول سونی بدی ندیدم و اینکه معمولا کیفیت تصویر سونی اگه بهترین نباشه قابل قبول هست و از طرفی پاناسونیک هم همیشه در تولید تلویزیون حرفای زیادی برای گفتن داشته، این باعث شده که انتخاب برام خیلی خیلی سخت بشه :(

سونی الآن معمولیه، عین قبل یکه تاز نیست تو تی وی،
بنظرم برین Hx925 از نزدیک ببینید، به نظر من که تصویرش خوب بود خونه یکی از اقوام دیدم.
VT30 هم عالیه اما پلاسما یکم استهلاکش بیشتره، چون گرم میشه و پشتش فن داره معمولا،
اما تصویر پلاسما تا چند وقت پیش بی رقیب بود، الآن با تکنولوژی هایی مثل Local Dimming و Trumotion مثلا دارن سعی می کنن کیفیت تصویر LCD-LED هارو به پلاسما نزدیک کنن.
در ضمن اگه هدفتون بیشتر 3 بعدیه دنبال 3بعدی پسیو باشین تا اکتیو.
مدل LW98000 ال جی رو هم میتونید مثلا به گزینه هاتون اضافه کنید که 3 بعدیش عالیه.
3بعدی پاناسونیکو ندیدم، اما 3 بعدی Hx925 تو تاپیکا خوندم که زیاد تعریفی نیست.
واسه 2بعدی جفت این 2 مدلی که گفتین خوبن.
من خودم اگه LCD-LED پیدا کنم که تصویرش نسبت به پلاسما قابل مقایسه باشه اول LCD-LED رو انتخاب میکنم.
درضمن با توجه به بودجتون تو مدلای Full LED جستجو کنید که Full Led ها خیلی بهترن.

sajjad1973
07-04-2012, 11:22
خب با توجه به راهنمایی های دوستان تصمیم گرفتم که پلاسما بگیرم حالا به نظرتون این مدل خوبه

Panasonic Plasma Viera TH-P42ST30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AMIRHJ
07-04-2012, 20:46
خب با توجه به راهنمایی های دوستان تصمیم گرفتم که پلاسما بگیرم حالا به نظرتون این مدل خوبه

Panasonic Plasma Viera TH-P42ST30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام علیکم
این مدل به همرا ه vT30 هر دو از اچ دی تی وی های معروف و پرطرفدار سال گذشته بودند و هستند
چند تن از اساتید هم این مدل رو دارند و بسیار راضیا
منتها با توجه به اینکه این کالا مستقیما وارداتی بوده
لذا قیمتش تقریباحدودی 2 برابر شده نسبت به قبل افزایش نرخ ارز
البته این در اکثر محصولات پانا مشهوده مثل فاکس و ..

فقط ببینید آیا هنوز هم به این قیمت توصیه میشه!

parham511
07-04-2012, 21:06

پلاسمای خوبیه، البته بعد از VT30.
قیمتش چنده الآن؟
جدا اگه خیلی بالا رفته باشه شاید به اندازه قیمتش خوب نباشه ها.
دوستان که همه راضین، ولی من یه جایی خوندم تنظیمات isfcc رو تو مدلایی که پانا به ایران می فرسته غیر فعال کردن.
و آپدیت و پشتیبانی خوبی نمیکنه پاناسونیک از محصولاتی که به از طریق بانیان الکترونیکز به ایران میفرسته.
شاید بخاطر تحریم هاست.

mzy
07-04-2012, 21:14

42st30 اگر هنوز 2تومن باشه خوبه.....
اگه تونستی 50 اینچش رو بگیری خیلی بصرفه تر از ال ای دی های هم تراز خودشه. قیمت 50 اینچش باید حدود 2700 باشه.

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

پلاسمای خوبیه، البته بعد از VT30.
قیمتش چنده الآن؟
جدا اگه خیلی بالا رفته باشه شاید به اندازه قیمتش خوب نباشه ها.
دوستان که همه راضین، ولی من یه جایی خوندم تنظیمات isfcc رو تو مدلایی که پانا به ایران می فرسته غیر فعال کردن.
و آپدیت و پشتیبانی خوبی نمیکنه پاناسونیک از محصولاتی که به از طریق بانیان الکترونیکز به ایران میفرسته.
شاید بخاطر تحریم هاست.
واسه من نوعی که صرفا از تلویزیون کیفیت تصویر خوب میخوام جواب میده داداش:10:

---------- Post added at 10:14 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

من 42vt30 دارم و برادرانه 50 اینچش رو با قیمت 4تومن بهت پیشنهاد میکنم.
55 اینچ st30 هم عالیه که حدود 5تومنه و ساخت ژاپنه که بنظر من این هم از 46hx925 با توجه به سایز وقیمتش گزینه بهتریه:11:

parham511
07-04-2012, 21:51

42st30 اگر هنوز 2تومن باشه خوبه.....
اگه تونستی 50 اینچش رو بگیری خیلی بصرفه تر از ال ای دی های هم تراز خودشه. قیمت 50 اینچش باید حدود 2700 باشه.

خیلی از 1400 بیشتر میشه پس.

AMIRHJ
07-04-2012, 22:16
سلام علیکم
شما این پست جناب پونل رو بخونید
برای مدل Vt30

55 برای آسیا و ایران عرضه نشده.
سایزهاش 42 - 50 - 65 اینچه.
قیمت 50VT30 حدود 4 میلیونه.
دو ماه پیش 2.950 بود.

تازه برای قبل عید بوده!!
ماشاالله !!

جالا قیمت الان چنده!

اما من هر یک از دوستان رو دیدم این دو مدل رو داشتن خیلی راضی بودن

sajjad1973
08-04-2012, 06:17
خیلی از 1400 بیشتر میشه پس.

من قیمتشو نمیدونستم . اگه بالای 2 باشه که از توان من خارجه .

Open-Source
08-04-2012, 19:57
سلا دوستان.

- قیمت از ۱ - ۱.۵ (یه خورده بالا و پایی مهم نیست)
- 1080p
- اسمارت بودنش هم مهم نیست.
- HDMI
- آنتن دیجیتال داخلی قوی
- قابلیت پخش فایل های صوتی DTS
- ساپورت زیرنویس فارسی
- (کلا برای فیلم دیدن میخوام و شنیدم سامسونگ توی ساپورت فرمت های مختلف از بقیه جلو تره)
- زاویه دید خوب
- ۴۶-۴۷ به بالا (هر چی بزرگتر بهتر :31:)
- برای یه محیط فوق العاده پر نور میخوام

پیشاپیش تشکر میکنم.

smhsh121
08-04-2012, 20:08
سلا دوستان.

- 1080p
- HDMI
- آنتن دیجیتال داخلی قوی
- ساپورت زیرنویس فارسی
- (کلا برای فیلم دیدن میخوام و شنیدم سامسونگ توی ساپورت فرمت های مختلف از بقیه جلو تره)
- زاویه دید خوب

پیشاپیش تشکر میکنم.

با این بودجه می خواستم پیشنهاد ال جی بدم ولی چون نوشتید ساپورت کدک صوتی DTS چاره ای جز سامسونگ نیست که مدل 5550 نیازهایی که نوشتید را برطرف می کنه ولی با این بودجه به زور بشه 40 اینچشو خرید چه برسه به 46.

Open-Source
08-04-2012, 20:42
با این بودجه می خواستم پیشنهاد ال جی بدم ولی چون نوشتید ساپورت کدک صوتی DTS چاره ای جز سامسونگ نیست که مدل 5550 نیازهایی که نوشتید را برطرف می کنه ولی با این بودجه به زور بشه 40 اینچشو خرید چه برسه به 46.

اگه مدل LG که مد نظرتون هست فقط مشکلش اینکه که DTS ساپورت نمیکنه زیاد مهم نیست. پس اگه LG هم پیشنهاد بدید ممنون میشم.(سایز میخوام از ۴۶ به بالا باشه حالا اگه قیمت هم یه خورد رفت بالاتر چیزی نیست):10:

ئظا
08-04-2012, 21:16
سلا دوستان.

- 1080p
- HDMI
- آنتن دیجیتال داخلی قوی
- ساپورت زیرنویس فارسی
- زاویه دید خوب

پیشاپیش تشکر میکنم.

از آخر به اول میگم دوسته من
چون برای محیط پر نور میخوای دور پلاسما رو کلا خط بکش

چون اسمارت و 3d هم برات مهم نیست ال جی رو هم بیخیال شو چون ال جی مهمترین مزیتی که داره 3d ش هست
بهترین گزینه برای شما با توجه به نیازتون شارپ مدل le820 هست که فکر میکنم 46 اینچش با بودجه شما همخونی نداره
فکر میکنم چیزی که به بودجتون میخوره سامسونگ سری 5 هست
البته یه مدل ال جی هم هست که اسمارت نیست ولی 3d هست
lw45000 هست که اینم خوبه و فکرکنم به بودجتونم میخوره
البته از کنار 3d هم به راحتی نگذرید به خصوص 3d ال جی که پسیو هم هست ,من خودم ال جی lw98000 دارم و میتونم بگم تجربه ای که با 3d ایش دارم برام خیلی جالبه
برای اطلاع از قیمتهای به روز هم میتونید به سایت چاره مراجعه کنید

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

amir_t6262
08-04-2012, 22:13
سلا دوستان.

- 1080p
- HDMI
- آنتن دیجیتال داخلی قوی
- ساپورت زیرنویس فارسی
- زاویه دید خوب

پیشاپیش تشکر میکنم.

پیشنهاد من هم سامسونگ 40D 5550 است.
قیمتش بدون هدیه زیر 1.3 خواهد شد. هدیه اش هم سینمای خانواده است.

من پاییز همین مدل را گرفتم. بیشتر هم برای فیلم دیدن.
چند تا فیلم MKV داشتم که LG با صدایش مشکل داشت ولی این تلویزیون به راحتی همه را با صدا پخش میکنه.

Open-Source
08-04-2012, 22:34
پیشنهاد من هم سامسونگ 40D 5550 است.
قیمتش بدون هدیه زیر 1.3 خواهد شد. هدیه اش هم سینمای خانواده است.

من پاییز همین مدل را گرفتم. بیشتر هم برای فیلم دیدن.
چند تا فیلم MKV داشتم که LG با صدایش مشکل داشت ولی این تلویزیون به راحتی همه را با صدا پخش میکنه.

من میخوام سایزش از ۴۶ به بالا باشه. (چون برای یه فضای بزرگ میخوام).;)

دوستان نظرشون در مورد 47LV35000‎ چیه؟

smhsh121
08-04-2012, 23:48

ببین توی ال جی ارزون ترین مدل با توجه به سایزی که می خوای همین مدل هست و توی سامسونگ هم ارزون ترینش D5550 هست که 46 اینچش بالای 2 میلیونه. بنابراین ببین با توجه به بودجه ای که داری کدومشو می تونی بگیری. فرق 5550 نسبت به 35000 قابلیت انطباق 100 هرتز نسبت به 50 هرتز 35000 و پشتیبانی از صدای DTS هست البته 1 اینچ هم کوچکتره.

ئظا
09-04-2012, 02:14

عزیز شما یا باید سایز رو بیاری پایین یا بودجه رو ببری بالا یا اینکه از led منصرف بشی و بری سراق پلاسما

kasra2002
14-04-2012, 18:25
سلام
من امروز دو مدل پلاسمای سامسونگ رئ دیدم که هشتصدو خورده ای توی 40 اینچ بود به نظر شما درسته یا یه چیزی هست
با گارانتی از جای معتبر

arman486
14-04-2012, 20:09
سلام دوستان عزیز
یکی از بستگان از من خواسته براش یک تلویزیون بخرم برای منزلش
حداکثر تا 1 میلیون تومان میخواد هزینه کنه
نمیدونم چی خوب هست پلاسما یا ال سی دی و چه مدل و چه مارکی
با این خصوصیات بهم بهترین پیشنهاد را بدید
حتماً آنتن دیجیتال داشته باشه
32 هم نباشه
بیشترم باهاش ماهواره میبینه
لطف کنید دقیق راهنماییم کنید هم مارک هم مدل تا یک چیز مناسب براش خرید کنم تا مدتها استفاده کنه
ممنونم

hamid_IT63
15-04-2012, 15:36
سلام دوستان عزیز
یکی از بستگان از من خواسته براش یک تلویزیون بخرم برای منزلش
حداکثر تا 1 میلیون تومان میخواد هزینه کنه
نمیدونم چی خوب هست پلاسما یا ال سی دی و چه مدل و چه مارکی
با این خصوصیات بهم بهترین پیشنهاد را بدید
حتماً آنتن دیجیتال داشته باشه
32 هم نباشه
بیشترم باهاش ماهواره میبینه
لطف کنید دقیق راهنماییم کنید هم مارک هم مدل تا یک چیز مناسب براش خرید کنم تا مدتها استفاده کنه
ممنونم
با 1 تومن یه پلاسمای خوب نمیشه خرید . چون دوام و کیفیت tv برات مهمه پنل ژاپنی بگیر که یه عمر خیالت راحت باشه . اگه پلاسما میخوای باید بودجت رو اضافه کنی و یکی از پلاسماهای خوب پاناسونیک رو بگیری ول اگه بوجت همینه یه مدل lcd جدید شارپ هست که گیرنده دیجیتال داخلی هم داره و 1 تومنه .
مدل 40L5600X با مشخصات :

*Batman*
15-04-2012, 15:48
سلام دوستان.
بین سامسونگ 40D6960 و ال جی 42LW65100 کدام را توصیه میکنید؟ چرا؟

smhsh121
15-04-2012, 18:37
سلام دوستان.
بین سامسونگ 40D6960 و ال جی 42LW65100 کدام را توصیه میکنید؟ چرا؟

واقعا نمیشه تو یک کلمه جواب داد چون تکنولوژی های سه بعدیشون متفاوته و راحت نمیشه گفت سه بعدی اکتیو بهتره یا پسیو. ضمن اینکه هر کدوم هم یک سری مزایا و معایب نسبت به هم دارند. شما اولویت هاتونو تو انتخاب تلویزیون بگید شاید راحت تر بشه به نتیجه رسید.

no_p30
15-04-2012, 18:45
من برای پلاسما 1500 و ال ای دی 1300 حاضرم خرج کنم
تی وی 42lv37100 پیشنهاد خودمه
پلاسمای ال جی 50 اینچی نظر دوستانه
فضای حال ما 47 متری هست

ئظا
15-04-2012, 18:49
واقعا نمیشه تو یک کلمه جواب داد چون تکنولوژی های سه بعدیشون متفاوته و راحت نمیشه گفت سه بعدی اکتیو بهتره یا پسیو. ضمن اینکه هر کدوم هم یک سری مزایا و معایب نسبت به هم دارند. شما اولویت هاتونو تو انتخاب تلویزیون بگید شاید راحت تر بشه به نتیجه رسید.

اتفاقا به راحتی میشه جواب داد
البته اگر 3D جزو اولویتهاش باشه
100% پسیو توصیه میشه که همون ال جی هست
چون مقایسه بین محاسن و معایب پسیو و اکتیو مدتها هست داره انجام میشه و برنده هم با توجه به جمیع جهات پسیو بوده
یک مورد برای کنار گذاشتن اکتیو.کافی هست
کلا اکتیو رو اولا طولانی نمیشه استفاده کرد چون به شدت آزار دهنده هست و ثانیا همه هم نمیتونن استفاده کنن مثلا کسایی که مشکل چشم دارن
یا بچه ها و افراد مسن
در کل پسیو تنها اشکالی که داشت فول اچ دی نبودن بود که اونم حل شده

arman486
15-04-2012, 20:16
دوستان همونطور که در بالا گفتم من برای یکی میخوام تا 1 میلیون یک تلویزیون بخرم
چند مدل هست یکی از دوستان هم به من معرفی کرد یک مدل خواستم ببینم بین اینها کدام خوب هستند

یکی 37 سامسونگ d585 قیمت حدود 900
یکی هم از دوستان بالا به من معرفی کرده که شارپ هست گفته پنلش ژاپنیه که مدلش اینه 40L5600X که قیمتش 1.100 هست
یکی دومدل همین سامسونگ داره با قیمتهایی حدود 1.100
من تا 1 میلیون بیشتر نمیخوام پول بدم لطف کنید بهم بگید کدام بهتره و باز اگر مدل دیگه ای به نظرتون میاد راهنمایی کنید اگر اون شارپه از همه جهات سر تره من 100 دیگه قرض کنم بگذارم روش اونو بگیرم وگرنه 37 585 رو بیگرم
من هیچی نمیدونم از تلویزیون لطف کنید راهنماییم کنید

*Batman*
16-04-2012, 00:03

اتفاقا به راحتی میشه جواب داد
البته اگر 3D جزو اولویتهاش باشه
100% پسیو توصیه میشه که همون ال جی هست
چون مقایسه بین محاسن و معایب پسیو و اکتیو مدتها هست داره انجام میشه و برنده هم با توجه به جمیع جهات پسیو بوده
یک مورد برای کنار گذاشتن اکتیو.کافی هست
کلا اکتیو رو اولا طولانی نمیشه استفاده کرد چون به شدت آزار دهنده هست و ثانیا همه هم نمیتونن استفاده کنن مثلا کسایی که مشکل چشم دارن
یا بچه ها و افراد مسن
در کل پسیو تنها اشکالی که داشت فول اچ دی نبودن بود که اونم حل شده

سلام.
ممنون از توضیحاتی که دادید.
بله ما علاقه مندیم فیلمهای سه بعدی را هر از گاهی تماشا کنیم.
همچنین اگه بتونیم باهاش یه ایمیل هم چک کنیم بد نیست:20:
پخش فرمتهای مختلف برام مهمه.اگر زیرنویس فارسی هم نمایش بده که بهتر هم هست.
من مشکل قرنیه چشم دارم و نمیخوام چشمم خیلی اذیت بشه.
به نظر شما میشه با این مدل(42LW65100) انواع فیلمهای سه بعدی را به کمک USB Flash Memory و بدون نیاز به 3D Player تماشا کرد؟
این Smart TV ها هم ویروسی میشن و آسیب پذیرن؟!
در مورد این کنترلهای جادویی هم توضیح میدید و اینکه کلا چه لوازم جانبی با این محصول عرضه میشه به صورت رایگان؟

ممنون

ئظا
16-04-2012, 00:24
سلام.
ممنون از توضیحاتی که دادید.
بله ما علاقه مندیم فیلمهای سه بعدی را هر از گاهی تماشا کنیم.
همچنین اگه بتونیم باهاش یه ایمیل هم چک کنیم بد نیست:20:
پخش فرمتهای مختلف برام مهمه.اگر زیرنویس فارسی هم نمایش بده که بهتر هم هست.
من مشکل قرنیه چشم دارم و نمیخوام چشمم خیلی اذیت بشه.
به نظر شما میشه با این مدل(42LW65100) انواع فیلمهای سه بعدی را به کمک USB Flash Memory و بدون نیاز به 3D Player تماشا کرد؟
این Smart TV ها هم ویروسی میشن و آسیب پذیرن؟!
در مورد این کنترلهای جادویی هم توضیح میدید و اینکه کلا چه لوازم جانبی با این محصول عرضه میشه به صورت رایگان؟

ممنون

فرمتهای زیادی رو پخش میکنه
البته بهتره که یه بلوری پلیر سه بعدی هم بگیرید
برای بهره برداری کامل و اینکه بهترین کیفیت رو میتونید با بلوری ببینید
ایمیل هم میشه باهاش چک کرد
اتفاقا منم چشمم مشکل داره و اصلا اذیتم نمیکنه
در رابطه با هدایا هم.باید خدمتت عرض کنم دیر جنبیدی
جشنواره تموم شد وگرنه 200 هزار تومن کارت هدیه داشت
7 تا عینک و یه فیلم بلوری هم میدادن البته کارت هدیه رو با خرید بلوری پلیر سه بعدی یا سینما خانگی میدادن
در هر حال الان هدایاش رو که برداشتن هیچ قیمتشم از 1950 شد 2150
ویروس رو فکر نکنم تو سیستمه اینا باشه
کنترل جادویی هم چیزه خیلی خوب و به درد بخوریه
الان هدایاش 4 تا عینک و یک عدد کنترل جادویی هست

*Batman*
16-04-2012, 01:02
مرسی
پس اگر از جشنواره بگذریم به طور کلی من باید در کنار TV یه Magic Motion Remote Control و 4 عدد عینک هم تحویل بگیرم، درسته؟

یه نکته مهم دیگه هم وجود داره! من تو سایت LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مدل 65100 رو نمی بینم اما 6500 وجود داره.با حذف صفر بازم 6510 پیدا نمیشه!

ئظا
16-04-2012, 01:35
مرسی
پس اگر از جشنواره بگذریم به طور کلی من باید در کنار TV یه Magic Motion Remote Control و 4 عدد عینک هم تحویل بگیرم، درسته؟

یه نکته مهم دیگه هم وجود داره! من تو سایت LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مدل 65100 رو نمی بینم اما 6500 وجود داره.با حذف صفر بازم 6510 پیدا نمیشه!

دوست عزیز 65100 مختص ایران هست
مدل بین المللیش 6500 هست
ولی هیچ فرقی با هم ندارن
در حالت معمول 4 تا عینک و 1 کنترل جادویی تو خود کارتن tv هست

smhsh121
16-04-2012, 08:14
من برای پلاسما 1500 و ال ای دی 1300 حاضرم خرج کنم
تی وی 42lv37100 پیشنهاد خودمه
پلاسمای ال جی 50 اینچی نظر دوستانه
فضای حال ما 47 متری هست

چون نظر منو خواستید میگم به نظرم پلاسما نگیر. اگر محدودیت مالی نداری و می تونی هزینه بیستر کنی همون ال جی 55000 بگیر چون پنلش 100 هرتز هست و اگر هم اصلا نیازی به اسمارت بودن نداری مدل 34000 بگیر و هزینه اضافه نکن. مدل 37100 یه چیز بینابینی هست. نکته دیگه فول اچ بودنه که پلاسما های کوچک فول اچ دی نیستند. اگر هم تصمیم گرفتید پلاسما بگیرید این نکته رو قبلش چک کنید.

Open-Source
16-04-2012, 11:34
از دوستان تشکر میکنم بابت راهنمائی هاشون.
من tv با سایز 47 به بالا میخواستم ولی با بودجه من چیز به درد بخوری گیرم نمیاد.

در نتیجه تصمیم گرفتم که 65100 بگیرم. (لااقل 3D هستش).

arman486
16-04-2012, 18:06
دوستان عزیز منم گناه دارم ها راهنماییم نمیکنید؟

saeed afshar
17-04-2012, 11:42
دوستان همونطور که در بالا گفتم من برای یکی میخوام تا 1 میلیون یک تلویزیون بخرم
چند مدل هست یکی از دوستان هم به من معرفی کرد یک مدل خواستم ببینم بین اینها کدام خوب هستند

یکی 37 سامسونگ d585 قیمت حدود 900
یکی هم از دوستان بالا به من معرفی کرده که شارپ هست گفته پنلش ژاپنیه که مدلش اینه 40L5600X که قیمتش 1.100 هست
یکی دومدل همین سامسونگ داره با قیمتهایی حدود 1.100
من تا 1 میلیون بیشتر نمیخوام پول بدم لطف کنید بهم بگید کدام بهتره و باز اگر مدل دیگه ای به نظرتون میاد راهنمایی کنید اگر اون شارپه از همه جهات سر تره من 100 دیگه قرض کنم بگذارم روش اونو بگیرم وگرنه 37 585 رو بیگرم
من هیچی نمیدونم از تلویزیون لطف کنید راهنماییم کنید
من بهمن ماه این مدل le5600x sharp رو خریدم . به نظر من خداییش اگه کیفیت تصویر میخوای یا سونی بخر یا شارپ . هر دوشون از نظر خدمات و گارانتی هم خوبن . از من به تو نصیحت : 1- اینکه واقعا" زیر 40 اینچ نخر 2- اینکه حتما" تلویزیونت گیرنده دیجیتال داشته باشه تا از خرید گیرنده دیجیتال و مشکلات روتینش هم راحت بشی . من خودم با همه این فکرها اینو خریدم و راضیم . قیمت سری cx سونی هم مناسبه . از نزدیک ببین از کدوم بیشتر خوشت میاد .

arman486
17-04-2012, 19:53
دوستان ممنونم فقط یک جواب دیگه هم به من بدید
نظرتون در مورد پلاسما چیه من رفتم مغازه یک پلاسما ال جی 42 اینچ pt3510 v رو گذاشته بود 900 هزار تومان بسیار هم کیفیت خوبی داشت همه امکانات هم داشت میشه بگید ایرادش چیه مشکلش چیه؟ من برای خونه میخوام فقط فول اچ دی نبود اچ دی بود آیا گزینه مناسبی هست برای منزل
چرا در ایران پلاسما مورد استقبال قرار نگرفته؟

no_p30
18-04-2012, 00:19
نظرتون در مورد پلاسما چیه من رفتم مغازه یک پلاسما ال جی 42 اینچ pt3510 v رو گذاشته بود 900 هزار تومان بسیار هم کیفیت خوبی داشت همه امکانات هم داشت میشه بگید ایرادش چیه مشکلش چیه؟ من برای خونه میخوام فقط فول اچ دی نبود اچ دی بود آیا گزینه مناسبی هست برای منزل

پلاسما دوتا عیب داره کنتراست رنگش پایینه و مصرف برقش زیاده (حدودآ نزدیک به دوبرابر)
اما دوتا حسن داره عمر پنل بیشتر و قیمت بسیاربهتر من خودم به شخصه پلاسمارو قبول دارم به عنوان یک خرید اقتصادی

mzy
18-04-2012, 13:06
مشخصات پلاسما LG 42PT3510
باتوجه به قیمتش خوبه!

smallfrank
18-04-2012, 18:46
دوستان از 1. تا 1.5 چی پیشنهاد میدین ؟
فرمتهای تصویری USbـش هم خوب باشه.
40 یا 37 باشه.
فقط سامسونگ یا سونی

ممــــنون:40:

smhsh121
18-04-2012, 19:16
40 یا 37 باشه.
فقط سامسونگ یا سونی

اگر می خوای ساپورت فرمت های تصویری و زیر نویس فارسی خوب داشته باشه می مونه ال جی و سامسونگ.
با این شرایط و بودجه بهترین انتخاب سامسونگ 40D5550 هست.

arman486
19-04-2012, 17:45
دوستان خوبم بهترین پلاسمایی که میتونم با 1 میلیون بخرم چی هست
فقط اینها رو حتماً داشته باشه
40 به بالا
آنتن دیجیتال
فول اچ دی
کیفیت تصویر درجه یک برای ماهواره
لطف کنید با ذکر نام و مدل
در ضمن معنی اینکه کنتراست رنگش پایینه یعنی چی یعنی کیفیت تصویر بدی داره؟
بین ال سی دی 585 سامسونگ 37 اینچ که قیمتش حدود 1.050 هست و پلاسمای ال جی pt3510 که قیمتش 900 هست و 42 اینچ هم هست کدام بهتره برای منزل منزل هم نور شدید نداره نور معمولی هست در روز و معمولاً در روز هم لامپ روشنه مدلهای دیگه ال سی دی هم هست که قیمتش حدود 1.100 هست مثلاً سامسونگ ال سی دی داره 1.100 پلاسما هم داره که اینچش بزرگتره قیمتش ارزانتره روش جایزه هم میده
من کاملاً گیجم که باید چی بگیرم اگر پلاسما رو صلاح میدونید کدام مارک رو با توجه به بودجه من پیشنهاد میدید سامسونگ با جوایزش یا ال جی یا مارک دیگه یا اصلاً پیشنهاد نمیدید میگید فقط ال سی دی بخرم
مثلاً 3510 ال جی اچ دی هست فول اچ دی نیست آیا ایبن مساله خیلی مهمه چون خیلی از پلاسما ها با قیمت پایین که مناسب بودجه من هست این خصوصیت رو نداره ایزادی هست
من رو از سردرگمی در بیارید لطفاً

najee
20-04-2012, 13:14
سلام .بیاید چند تا مقایسه بین tvهابدیم.
عمر مفیدLEDهاLCDها وپلاسما به ترتیب کدوم بطور میانگین بیشتره؟
مصرف برق ؟
شفافیت تصویر؟
کیفیت تصاویر؟
قیمت ؟
ارزش خرید؟

behnam129
20-04-2012, 14:23
40 به بالا
آنتن دیجیتال
فول اچ دی
در ضمن معنی اینکه کنتراست رنگش پایینه یعنی چی یعنی کیفیت تصویر بدی داره؟
دوست عزیز الان تو بازار ، هر پلاسمایی از هر برندی با این بودجه بگیری اکثر شرایط فوق رو داره به جز یک مورد و اون هم فول اچ دی بودنه ، و برای اینکه فول اچ دی بگیری باید کمی بیشتر هزینه کنی و معمولا رزولوشن فول اچ دی ، از سایزهای 50 به بالا شروع میشه
در مورد جمله ای که نقل قول کردید(کنتراست رنگش پایینه) باید عرض کنم که این یک اظهار نظر کاملا غیر تخصصی و بی اساسـه و کلا جمله بندی آن اشتباهه و هرگز چنین واژه ای نداریم(این در حالیست که کنتراست پلاسما ها واقعا بی نظیره) (البته سو ء تفاهم نشه)
البته این رو هم بگم که ، فعلا همین تلویزیون های HD کفایت میکنه (حداقل برای ده ها سال تو ایران)

سلام .بیاید چند تا مقایسه بین tvهابدیم.
عمر مفیدLEDهاLCDها وپلاسما به ترتیب کدوم بطور میانگین بیشتره؟
مصرف برق ؟
شفافیت تصویر؟
کیفیت تصاویر؟
قیمت ؟
ارزش خرید؟

----در مورد عمر مفید ، قبلا که پلاسما ها رو کمتر از بقیه میدونستند ، اما امروزه حتی بعضی شرکت ها ادعا میکنند که عمر مفید پنل هایشان به 100,000 ساعت میرسه ؛ که این واقعا رقم خوبیه
----در مورد مصرف برق هم به ترتیب از پر مصرف به کم مصرف:
1- پلاسما (پر مصرف ترین)
2- LCD
و LED ها که کم مصرف تر هستند
---- شفافیت تصویر در LED ها و پلاسما ها تقریبا برابر و به مراتب بالاتر از LCD هاست
----کیفیت تصویر یک موضوع کلی هست که به چندین عامل مختلف بستگی دارد و در شرایط مختلف تغییر پذیر است
مثلا ، عامل کنتراست ، موجب عمیق تر بودن رنگ ها ، مخصوصا رنگ مشکی میباشد
و یا عامل سرعت پاسخدهی تصویر و رفرش ریت ، در نمایش هر چه بهتر صحنه های سریع (در فیلم های اکشن و تصاویر ورزشی) موثر است و از تار شدن (Blur) تصویر جلوگیری میکند
و با توجه به اینکه کنتراست واقعی در پلاسما ها خیلی بیشتره و همچنین سرعت پاسخدهی و رفرش ریت اونها هم بی نظیره و در بالاترین سطح قرار داره ، باید از پلاسما ها کیفیت تصویر بالاتری انتظار داشت!
---- در مورد قیمت هم که پلاسما ها ، باز هم مرقون به صرفه تر و ارزان تر هستند

ارزش خرید هم که باید از عوامل و امکانات گفته شده ، به راحتی استنباط شود

kasra2002
20-04-2012, 18:25
sسلام
دو مدل از پلاسمای سامسونگ رو دیدم که قیمت عجیب پاییینی دارند
865 و 985 به نظر شما ایا این دو قیمت ارزش خرید رو دارند و یا بدرد نمی خورند
آیا 3دی هستند
در کل من توی عید و جشنواره 1200 دیده بودم
و آیا میارزه که مدل 50 به بالا رو خریداری کنیم یا نه
ممنون می شم پاسخ بدین

ئظا
20-04-2012, 19:58
sسلام
دو مدل از پلاسمای سامسونگ رو دیدم که قیمت عجیب پاییینی دارند
865 و 985 به نظر شما ایا این دو قیمت ارزش خرید رو دارند و یا بدرد نمی خورند
آیا 3دی هستند
در کل من توی عید و جشنواره 1200 دیده بودم
و آیا میارزه که مدل 50 به بالا رو خریداری کنیم یا نه
ممنون می شم پاسخ بدین

دوست عزیز اینا 100% فول اچ دی نیستن
در نظر داشته باش هیچ ارزونی بی علت و هیچ گرونی بی حکمت نیست

Amin4All
20-04-2012, 20:40
آنتن دیجیتال
فول اچ دی

منم یه همچین چیزی میخام.
دیگه lcd یا led یا پلاسماش رو خودتون بگید چی بهتره ؟
حد اکثرش دور همون 1 میلیون بچرخه.

===================
سوال بعدیم اینه که با 400 الی 500 تومن چی میتونم بخرم ؟
اگر دیجیتال داشته باشه و hd باشه و hdmi داشته باشه عالیه.

mzy
20-04-2012, 21:27
LCD سامسونگ D585 در سایز های 40 و 32 اینچ باکمی بودجه بیشتر برای شمامناسب هستن.

---------- Post added at 10:27 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

ال سی دی 40CX520 سونی در بانه هم حدود 1تومنه.

Amin4All
21-04-2012, 22:38
LCD سامسونگ D585 در سایز های 40 و 32 اینچ باکمی بودجه بیشتر برای شمامناسب هستن.

ال سی دی 40CX520 سونی در بانه هم حدود 1تومنه.

بعد این بانه مطمئن هستش . تقلبی نندازن ؟
همین مدلا خوبن ؟ پلاسما و led چطورن ؟

zadis
22-04-2012, 05:18
سلام . من یه تلوزیون اسمارت میخوام بخرم بودجه هم 2 تومن هست . 42 اینچ باشه
سه بعدی باشه . حتما اسمارت باشه . بشه باهاش اینترنت رفت و چیزهای دیگه .
نظرتون در مورد اسمارت شارپ با پنل ژاپنی چطوره ؟؟؟ بندرعباس 42 اینج 1.750 قیمت بهم دادن .
یهترین تلوزیون با این بودجه چیه ؟؟؟ ممنون

sajjad1973
22-04-2012, 07:58
نظر دوستان در مورد این ال ای دی LG 42LW57000 چیه قیمتش حدود 1700000 هست - و با این قیمت چیز بهتری گیر میاد - این حد اکثر بودجه من هست 100 بالاتر هم نمیتونم بدم

samira_googleOne
22-04-2012, 11:28
arman جان به نظر من با 900 تومن نمیتونی یه پلاسمای خوب بخری . اگه میخوای پلاسما بخری حتما" هزینه بیشتری کن که حداقل یه Tv خوب و با دوام بخری ولی با این بودجه lcd خیلی خوب و یا حتی led هم میتونی بخری .
در مورد استقبال مردم از پلاسما توی ایران هم شاید دلیلش این باشه که توی ایران مردم اینقدر پولشون رو با زحمت و جون کندن به دست میارن که وقتی میخوان جنسی رو تهیه کنن ترجیح میدن خیالشون از جانب دوام و کیفیت و مصرف انرژی و اینکه چند سال بعد از دیدن کیفیت خریدشون پشیمون نمیشن راحت باشه . به نظر من خرید پلاسما توی سایزهای بزرگ و قیمت بالاتر مثل مدل vt30 انتخاب خوبیه و در غیر اینصورت به led و lcd فکر کردن بهتره .
موفق باشی

amir2011
22-04-2012, 13:31
تلویزیون پلاسمای با سایز 50 حدود قیمت 1200000 چی پیشنهاد میکنین ؟ کیفیت تصویر ال جی و سامسونگ رو تو فروشگاه دیدم خوب بود

poonel
22-04-2012, 15:04
بودجتون واسه پلاسمای حتی در سطح متوسط، خیلی کمه.

اگه سایز بزرگ و ارزون میخواید، بهتره LCD بگیرید.

poonel
22-04-2012, 15:05

amir2011
22-04-2012, 15:16

بودجم رو میتونم بیشتر کنم ولی همینایی که دیدم کیفیتش خوب بود من حتی کیفیت تصویر hd با full hd رو مقایسه کردم زیاد فرقی نمیکرد !
Lcd سایز بزرگ چی میتونم بگیرم ؟

saeed afshar
22-04-2012, 15:21
40 یا 37 باشه.
فقط سامسونگ یا سونی

اگه 40 اینچ با قیمت مناسب و جنس خوب میخوای بهت پیشنهاد میکنم تلویزیونهای جدید xvision رو که گیرنده دیجیتال داخلی هم دارن از نزدیک ببینی . فرمتهای قابل پخش usb اش هم خوبه . اگه میخوای پول کیفیت و خدمات رو بدی توی اوضاع بازار الان و قیمتها ایکس ویژن گزینه خوبیه . سونی که %30 افزایش قیمت داشته و فعلا" خریدش به صلاح نیست . از نظر کیفیت تصویر هم به نظر من کیفیت xvision نسبت به samsung بهتره ضمن اینکه قیمتش هم مناسبتره .

zadis
22-04-2012, 17:43
سلام . من یه تلوزیون اسمارت میخوام بخرم بودجه هم 2 تومن هست . 42 اینچ باشه
سه بعدی باشه . حتما اسمارت باشه . بشه باهاش اینترنت رفت و چیزهای دیگه .
نظرتون در مورد اسمارت شارپ با پنل ژاپنی چطوره ؟؟؟ بندرعباس 42 اینج 1.750 قیمت بهم دادن .
یهترین تلوزیون با این بودجه چیه ؟؟؟ ممنون
کسی نمیتونه به ما کمک کنه . ممنون

arman486
22-04-2012, 17:49
دوستان عزيز بين ال سي دي شارپ مدل5600 و 5400 با قيمت 1.100
و سامسونگ پلاسما 43 اينچ مدل 455 با قيمت 1.018 هزار تومان همراه با يك دي وي دي هديه
و پلاسماي ال جي مدل pt3510 با قيمت حدود 950 هزار تومان بهترين انتخاب چيه
خواهشاً برام دليل بياريد كه ياد بگيرم ازتون و اطلاعاتم بالا بره
من براي منزل ميخوام تلويزيون داخلي و ماهواره

smhsh121
22-04-2012, 19:25
کسی نمیتونه به ما کمک کنه . ممنون

42LW57000 یا 42LW65100 ال جی گزینه های مناسبی برای شما هستند.

دوستان عزيز بين ال سي دي شارپ مدل5600 و 5400 با قيمت 1.100
و سامسونگ پلاسما 43 اينچ مدل 455 با قيمت 1.018 هزار تومان همراه با يك دي وي دي هديه
و پلاسماي ال جي مدل pt3510 با قيمت حدود 950 هزار تومان بهترين انتخاب چيه
خواهشاً برام دليل بياريد كه ياد بگيرم ازتون و اطلاعاتم بالا بره
من براي منزل ميخوام تلويزيون داخلي و ماهواره
یک کم بزار روی بودجه ای که می خوای برای ال سی دی بگیری و LED ال جی 42LV34000 بگیر. گیرنده داخلی دیجیتال داره و پشتیبانی از فرمت های تصویریش هم قوی هست. زیان فارسی هم پشتیبانی می کنه.

sajjad1973
22-04-2012, 20:21
نظر دوستان در مورد این ال ای دی LG 42LW57000 چیه قیمتش حدود 1700000 هست - و با این قیمت چیز بهتری گیر میاد - این حد اکثر بودجه من هست 100 بالاتر هم نمیتونم بدم

کسی اطلاعی نداره

smhsh121
22-04-2012, 21:24
کسی اطلاعی نداره

با این مشخصات و امکانات و این بودجه بهترین انتخاب همین 57000 هست.

alilosting
23-04-2012, 12:32
تلویزیون پلاسمای با سایز 50 حدود قیمت 1200000 چی پیشنهاد میکنین ؟ کیفیت تصویر ال جی و سامسونگ رو تو فروشگاه دیدم خوب بود
50 اینچ پلاسمای خوب با 1200 نمیتونی بخری ولی با این بودجه میتونی یه lcd با امکانات خوب بخری .

samira_googleOne
23-04-2012, 13:45
Lcd سایز بزرگ چی میتونم بگیرم ؟

مدل 40L5600X sharp با گارانتی مادیران یک تومن هست . با مشخصات :

مجهز به پانل LCD ژاپني

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1080P

داراي تيونر ديجيتال داخلي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-T

داراي 3 ورودي HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه

قابليت كاهش مصرف برق (Optical picture contro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

خروجي صوتي SRS Trusurround XT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bababarghi
23-04-2012, 13:51
دوستان گرامی
1- کدامشون بهتره: ال جی نانو 47 اینچ گلدیران- بانه - سامسونگ 5550 46 اینچ بانه - سام سرویس - سامسونگ اسمارت سری 6 بانه - سام سرویس؟
2- آیا ال جی سه بعدی مدل 57000 اکتیو هست یا پسیو و عینک باتری دار هست یا بدون باتری؟ بانه بهتره یا گلدیران؟
3- اکتیو بهتره یا پسیو؟
4- کدام از مدل های فوق IPS هست؟ بانه یا سام سرویس و گلدیران؟
5- کدام مدل تمامی فرمتهای تصویری از جمله mkv- mov - wmv- avi - mp4 - mpg وغیره با زیرنویس فارسی srt و قابلیت عقب و جلو کردن زیرنویس رو داره؟
6- کدام مدل فوق دانگل وای فای داخلی داره؟
7- بانه یا نمایندگی کانال های دیجیتال ایران رو میگره؟

با تشکر از پاسختون

Amin4All
23-04-2012, 18:29
مشاوره تا 500 تومن تاپیکش اینجاست ؟
اگر هست یه دونه پیشنهاد بدید.
LCD و LED ـش رو خودتون بهتر میدونید .اینچش هم هر چی تو این رنج گیر میاد . 32 یا پایین تر ...

persiantoolsbaz
24-04-2012, 15:44
مشاوره تا 500 تومن تاپیکش اینجاست ؟
اگر هست یه دونه پیشنهاد بدید.
LCD و LED ـش رو خودتون بهتر میدونید .اینچش هم هر چی تو این رنج گیر میاد . 32 یا پایین تر ...

ببین اگه میتونی حدود 670 تومن هزینه کنی ایکس ویژن یه LED TV جدید آورده (مدل LE-32KD20 )که من دیروز از نزدیک دیدم کف کردم چون یه قابلیت جدیدی داشت که خیلی مورد استفاده هست و اکثر tv های برندهای دیگه اونو ندارن و اون قابلیت ضبط برنامه های برنامه های تلویزیونی یا همون PVR هست . کیفیت تصویر تلویزیونش هم واقعا" حرف نداشت . گارانتیش هم که معتبره . به نظرم قیمتش با توجه به امکاناتش خیلی خوبه .

مشخصات کلی LE-32KD20 :

مجهز به پانل LED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D926%23)با درجه کیفی +A

داراي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D926%23)-T داخلي با كيفيت HD

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D926%23)

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني (PVR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FProductDetails.aspx%3FProID%3D926%23))

مجهز به ماشين زمان

mzy
24-04-2012, 15:48
دوستان گرامی
1- کدامشون بهتره: ال جی نانو 47 اینچ گلدیران- بانه - سامسونگ 5550 46 اینچ بانه - سام سرویس - سامسونگ اسمارت سری 6 بانه - سام سرویس؟
2- آیا ال جی سه بعدی مدل 57000 اکتیو هست یا پسیو و عینک باتری دار هست یا بدون باتری؟ بانه بهتره یا گلدیران؟
3- اکتیو بهتره یا پسیو؟
4- کدام از مدل های فوق IPS هست؟ بانه یا سام سرویس و گلدیران؟
5- کدام مدل تمامی فرمتهای تصویری از جمله mkv- mov - wmv- avi - mp4 - mpg وغیره با زیرنویس فارسی srt و قابلیت عقب و جلو کردن زیرنویس رو داره؟
6- کدام مدل فوق دانگل وای فای داخلی داره؟
7- بانه یا نمایندگی کانال های دیجیتال ایران رو میگره؟

با تشکر از پاسختون
معلومه که ال جی نانو 98000 از 5550 بهتره. باگارانتی مادیران حدود 4تومنه.

sunmartin
29-04-2012, 11:51
سلام من تازه میخوام از crt به lcd مهاجرت کنم تمام تاپیک رو خوندم اکثرا اطلاعات خوب بود اما کامل نبود ..من میخوام d495 از سامسونگ رو بخرم.چرا؟ بخاطر اینکه بودجه ندارم برم ال ای دی بخرم و ضمنا کیفیت پلاسما از ال ای دی به نظر بعضی از کارشناس ها بهتره و بلعکس..حالا سوالی که دارم و نمیخوام به حاشیه کشیده بشه اینه که با توجه به اینکه samsung D495 43" فول اچ دی نیست و تنها HD هست و انجینش همون سری Hyper real استفاده میکنه که در 8880 هم استفاده شده برای پخش 3D نیاز به ترانسیمتر داره یا این قطعه رو نمیخواد سوال کلیدی اینه که 3D ready هست یا نه بصورت فابریک 3D هست؟؟

سوال دوم در مقایسه با LG pt3500 42" کدوم گزینه بهتری هست و آیا ال جی هم 3d ready هست یا نیاز به ترانسیمتر ندارهl

re_ir2
29-04-2012, 13:35
سلام به دوستان گرامی

بین 7770سامسونگ 46 اینچ با توجه به سینمای خانواده هدیه آن، و یا st30 پاناسونیک 50اینچ با بلوری هدیه و ال جی47اینچ LW65000 کدام را توصیه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

البته به دور از تعصب پاسخ بدهید . ممنون از راهنمایی شما.

smhsh121
29-04-2012, 13:58
سلام به دوستان گرامی

بین 7770سامسونگ 46 اینچ با توجه به سینمای خانواده هدیه آن، و یا st30 پاناسونیک 50اینچ با بلوری هدیه و ال جی47اینچ LW65000 کدام را توصیه میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما ببین اولویت هات چیه. مثلا بعضی ها اولویتشون فیلم دیدن سه بعدی هست و می خوان دغدغه گرانی و اکتیو بودن عینک رو نداشته باشند پس در این صورت ال جی بهتره. بعضی ها الویتشون قیمته که بازم میشه ال جی. بعضی ها اولوتشون عینک های اکتیو هست و تصاویر با کیفیت که 7770 از این لحاظ مناسبه و تنظیم دقیق تاریکی و وای فای داخلی هم داره. بعضی ها هم پلاسما می خوان که از نظر من معایبش نسبت به ال ای دی ها بیش از مزایاش هست. شما اگر اولویت هاتونو مشخص کنید دقیق تر میشه پیشنهاد داد.

b56555
29-04-2012, 14:22
1500000 تومن دارم و برای خرید تی وی اینها برام مهمه :

کیفیت تصویر - 100 هرتز باشد - 46 اینچ باشد
اسمارت و 3D نباشد

خودم این دو مدل مدنظرمه :

LED SAMSUNG 46D5000-46D5550

LED SAMSUNG 46D5500-46D5950

این دو مدل کدومشون توصیه میشه ؟ آیا از روی فلش فرمتهای مختلف رو ساپورت میکنن ؟

و کلا خرید از فروشگاههای اینترنتی بانه ریسک درصد خرابی تی وی چقدره ؟
کدوم فروشگاه اینترنتی بانه قیمتهاش مناسبتره؟

از دوستان تشکر میکنم

warrio
29-04-2012, 14:34
سلام به دوستان گرامی

کیفیت تصویر st30 که خیلی بالاتر از 7770 سامسونگ و LW65000 ال جیه.
کنتراستش خیلی بالاتره سه بعدیشم بهتره عمقش بیشتره lw65000 و 7770 مشکیشون آبیه اصلا نمیتونن مشکی نشون بدن مخصوصا ال جی مخصوصا تو نور کم 7770 که نورش یه نواخت نیست جفتشونم تو فیلمای سریع و فوتبال کم میارن زاویه دیدشونم محدوده تنها مزیتی که دارن مصرف برقشونه که از st30 کمتره.

smhsh121
29-04-2012, 14:47
کیفیت تصویر st30 که خیلی بالاتر از 7770 سامسونگ و LW65000 ال جیه.
کنتراستش خیلی بالاتره سه بعدیشم بهتره عمقش بیشتره lw65000 و 7770 مشکیشون آبیه اصلا نمیتونن مشکی نشون بدن مخصوصا ال جی مخصوصا تو نور کم 7770 که نورش یه نواخت نیست جفتشونم تو فیلمای سریع و فوتبال کم میارن زاویه دیدشونم محدوده تنها مزیتی که دارن مصرف برقشونه که از st30 کمتره.

مشکیشون آبیه یعنی چی؟ اگر مشکیشون آبیه پس آبیشون چیه؟
من خودم سامسونگ 6960 دارم وقتی صفحه مشکی میشه انگار صفحه خاموشه. 7770 با Micro Dimming که دیگه از جای خود داره.
حداقل ال ای دی ها مزیتشون غیر از مصرف کم اینه که رو صفحه جای تصاویر ثابت تا مدت ها نمی مونه. مثلا من 9 ماه دارم تلویزیون رو با فرمت 4:3 می بینم ولی گه گاهی که فیلم های 16:9 می بینم دو تا نوار سیاه کنار صفحه به هیچ وجه نسوخته حتی یک اپسیلون هم خاکستری نشده. حالا دوستانی که پلاسما دارند دائم شاکی هستند که آرم شبکه فلان رو صفحه سوخته و این حرف ها.

re_ir2
29-04-2012, 15:16
سلام به دوستان گرامی

تو رو خدا دور از تعصب برندی که دارید جواب بدهید

کسی خودش ST30 داشته و تصویر جا انداخته باشه؟؟؟؟؟ مردونه کسی خودش به چشم دیده این مساله را؟؟

و آیا واقعا کسی حرف دوستمون را تایید میکنه آیا واقعا کیفیت تصویر پلاسمای ST30 بهتر از اون دو مدله؟؟؟؟

من خیلی تعریف کیفیت 6920و7770و8880 سامسونگ را شنیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

alilosting
29-04-2012, 15:27
معلومه که ال جی نانو 98000 از 5550 بهتره. باگارانتی مادیران حدود 4تومنه.
گارانتی تلویزیونهای lg که مادیران نیست دوست عزیز .

smhsh121
29-04-2012, 15:30

کسی خودش ST30 داشته و تصویر جا انداخته باشه؟؟؟؟؟ مردونه کسی خودش به چشم دیده این مساله را؟؟

و آیا واقعا کسی حرف دوستمون را تایید میکنه آیا واقعا کیفیت تصویر پلاسمای ST30 بهتر از اون دو مدله؟؟؟؟

من خودم پلاسما نداشتم ولی شما چند صفحه آخر تاپیک ST30 رو ببینید:

re_ir2
29-04-2012, 16:32

دوستان من جواب خودم را نگرفتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir_t6262
29-04-2012, 17:18
در [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یکی از دوستان از جاماندگی تصویر شکایت کرده

دوست عزیز، موضوع جا ماندگی هست. حالا بعضی ها خیلی حساسن و بعضی ها نه.

warrio
29-04-2012, 17:53
مشکیشون آبیه یعنی چی؟ اگر مشکیشون آبیه پس آبیشون چیه؟
من خودم سامسونگ 6960 دارم وقتی صفحه مشکی میشه انگار صفحه خاموشه. 7770 با Micro Dimming که دیگه از جای خود داره.
حداقل ال ای دی ها مزیتشون غیر از مصرف کم اینه که رو صفحه جای تصاویر ثابت تا مدت ها نمی مونه. مثلا من 9 ماه دارم تلویزیون رو با فرمت 4:3 می بینم ولی گه گاهی که فیلم های 16:9 می بینم دو تا نوار سیاه کنار صفحه به هیچ وجه نسوخته حتی یک اپسیلون هم خاکستری نشده. حالا دوستانی که پلاسما دارند دائم شاکی هستند که آرم شبکه فلان رو صفحه سوخته و این حرف ها.

نه بابا!!!
چشم بسته غیب گفتی وقتی یه تصویر تمامش مشکی باشه crt لامپی واسه 50 سال پیشم تصویرو مشکی نشون میده مهم وقتیه که یه قسمت از تصویر مشکی نباشه اونوقت رنگ مشکیش به آبی میزنه
جای تصویرم روی پلاسما اگه اولش که میخری break in کنی نمیمونه در ضمن پلاسما هر چی از عمرش بگذره کمتر ir میشه حالا بگذریم که جای همون موندن تصویر رو اگر کسی خیلی دقت کنه متوجه میشه بعد از چند ثانیه هم خودش رفع میشه ولی led ممکنه image stick بشه که جاش برای همیشه میمونه.
این لینکم نگا کن تا بفهمی مشکیش به آبی میزنه یعنی چی.

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

من خودم تی وی پلاسما دارم همین الانم خونه همه فکی فامیلامون دارم صبح تا شب تصویر ال ای دیای آشغال ال جی و سامسونگو میبینم واقعا اگه کیفیت تصویر میخوای برو st30 بخر البته اصراری ندارم که به حرف من گوش کنی کلا اینایی که الان ال ای دی دارن ازش تعریف میکنن اکثرا اصلا سواد کافی ندارن که بدونن کیفیت تصویر به چی میگن رفتن تو بازاریه چیزی بهشون انداختن الانم مجبورمن به به چه چه کنن.

smhsh121
29-04-2012, 18:10
نه بابا!!!
چشم بسته غیب گفتی وقتی یه تصویر تمامش مشکی باشه crt لامپی واسه 50 سال پیشم تصویرو مشکی نشون میده مهم وقتیه که یه قسمت از تصویر مشکی نباشه اونوقت رنگ مشکیش به آبی میزنه
جای تصویرم روی پلاسما اگه اولش که میخری break in کنی نمیمونه در ضمن پلاسما هر چی از عمرش بگذره کمتر ir میشه حالا بگذریم که جای همون موندن تصویر رو اگر کسی خیلی دقت کنه متوجه میشه بعد از چند ثانیه هم خودش رفع میشه ولی led ممکنه image stick بشه که جاش برای همیشه میمونه.
این لینکم نگا کن تا بفهمی مشکیش به آبی میزنه یعنی چی.

---------- Post added at 06:53 PM ---------- Previous post was at 06:49 PM ----------

من خودم تی وی پلاسما دارم همین الانم خونه همه فکی فامیلامون دارم صبح تا شب تصویر ال ای دیای آشغال ال جی و سامسونگو میبینم واقعا اگه کیفیت تصویر میخوای برو st30 بخر البته اصراری ندارم که به حرف من گوش کنی کلا اینایی که الان ال ای دی دارن ازش تعریف میکنن اکثرا اصلا سواد کافی ندارن که بدونن کیفیت تصویر به چی میگن رفتن تو بازاریه چیزی بهشون انداختن الانم مجبورمن به به چه چه کنن.

دوست عزیز طرز صحبتت منو یاد کاسب های بازاری می ندازه که موقعی که کم میارن با این لحن صحبت می کنند. من که گفتم وقتی صفحه مشکی میشه منظورم حتی یک قسمت کوچش بود. اون آبی شدن هم که می گید موقعی هست که مد تصویر رو پویا باشه و اگر تصویر روی استاندارد باشه اصلا چنین چیزی صحت نداره. در واقع با کالیبریشن میشه به سیاه و سفید واقعی رسید. روی مد استاندارد تصویر که من خودم مدت هاست دارم می بینم هنگامی که قسمتی از صفحه سیاه باشه، انگار صفحه خاموشه.

دعوا که نداریم شما از مزایای پلاسما و معایب ال ای دی گفتید ولی لااقل این عیبی که گفتید رو من تو تلویزیون های سامسونگ و ال جی ندیدم ولی از معایب پلاسما صحبتی نکردید. فقط احساس وظیفه کردم در مورد اظهار نظر اشتباه شما و تجربه شخصی خودم در مورد آبی بودن رنگ صفحه نمایش موضع بگیرم چون ممکنه افراد به اشتباه بیفتند.

در ضمن من اصرار ندارم کسی مارک یا مدل خاصی بگیره. هیچ وقت نمیشه یک نسخه برای همه پیچید حتی ممکنه توی شرایط بعضی ها پلاسما بهتر باشه.

kazem3300
29-04-2012, 23:47
من با پول حدودا 2.300.000 چه تلویزیون بگیرم خوبه؟ ممنون میشم دلیل رو هم ذکر کنید .

re_ir2
30-04-2012, 07:49
سلام به دوستان گرامی

بابا تو رو خدا یکی جواب منو درست بده اینجا فقط جای دعوای سامسونگی ها و پانا سونیکی ها شد

تکلیف من روشن نشد چی بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smhsh121
30-04-2012, 10:35
بابا تو رو خدا یکی جواب منو درست بده اینجا فقط جای دعوای سامسونگی ها و پانا سونیکی ها شد

تکلیف من روشن نشد چی بخرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما که نمی خوای سیب زمینی بخری که می گی چی بخرم. باید مشخص کنی برای چه مصارفی می خوای و چقدر بودجه دارید تا بشه دقیق راهنماییتون کرد. پیشنهاد می کنم پست ها رو با دقت بخونید. من طرفداری سامسونگ رو نکردم فقط گفتم LED ها اینجور که اون دوستمون گفتن نیست لااقل من خودم از نزدیک مدل های 2011 سامسونگ و ال جی رو تو خونه خودمون و آشناهامون دیدم اینجوری نبوده.

re_ir2
30-04-2012, 11:24
دوست عزیز شما که نمی خوای سیب زمینی بخری که می گی چی بخرم. باید مشخص کنی برای چه مصارفی می خوای و چقدر بودجه دارید تا بشه دقیق راهنماییتون کرد. پیشنهاد می کنم پست ها رو با دقت بخونید. من طرفداری سامسونگ رو نکردم فقط گفتم LED ها اینجور که اون دوستمون گفتن نیست لااقل من خودم از نزدیک مدل های 2011 سامسونگ و ال جی رو تو خونه خودمون و آشناهامون دیدم اینجوری نبوده.

نهایت بودجه برای خرید بهمراه سینمای خانواده 3600 میلیونه که هر 3 مورد بالا شامل اون میشه

برای خونه میخوام استفاده کنم ، من نمیدونم بقیه برای چه مصارفی استفاده میکنند؟

با 3600 میلیون با سینمای خانواده هدیه سامسونگ یا خرید پلاسمای پاناسونیک سینما خانواده هم جدا بخرم

کدوم واقعا هم کیفیت تصویرش بالاتره هم عمر پنلش بیشتره؟ اون جا افتادگی کنار تصویر را هم که فروشنده پاناسونیک میگفت ST30 نداره آیا راست میگه همینطور میگفت دیدن چندساعت LEDچشم را اذیت میکنه

ولی پلاسما چشم را خسته نمیکنه همچنین گفت تصاویر 3بعدی پلاسما پاناسونیک بهتر از بهترین LED سامسونگ و ال جی است ؟

واقعا حرف کی را باور کنم بقول شما سیب زمینی نیست دیگه نمیشه پشیمون شد تو رو خدا راهنمایی کنید

میخوام زودتر بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

smhsh121
30-04-2012, 11:49
نهایت بودجه برای خرید بهمراه سینمای خانواده 3600 میلیونه که هر 3 مورد بالا شامل اون میشه

برای خونه میخوام استفاده کنم ، من نمیدونم بقیه برای چه مصارفی استفاده میکنند؟

با 3600 میلیون با سینمای خانواده هدیه سامسونگ یا خرید پلاسمای پاناسونیک سینما خانواده هم جدا بخرم

کدوم واقعا هم کیفیت تصویرش بالاتره هم عمر پنلش بیشتره؟ اون جا افتادگی کنار تصویر را هم که فروشنده پاناسونیک میگفت ST30 نداره آیا راست میگه همینطور میگفت دیدن چندساعت LEDچشم را اذیت میکنه

ولی پلاسما چشم را خسته نمیکنه همچنین گفت تصاویر 3بعدی پلاسما پاناسونیک بهتر از بهترین LED سامسونگ و ال جی است ؟

واقعا حرف کی را باور کنم بقول شما سیب زمینی نیست دیگه نمیشه پشیمون شد تو رو خدا راهنمایی کنید

میخوام زودتر بخرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟

والا در مورد سه بعدی قول معروف اینه که ال جی بهترین هست چون عینک هاش پسیو هست و چشم اذیت نمیشه ولی بازم پلاسما ها همه سه بعدی اکتیو دارند و ممکنه بعضی چشم ها توی سه بعدی هاش خسته بشن.
در مورد استفاده می دونم برای خانه می خواید ولی منظورم این بود که اگر می خواید مثلا بیشتر باهاش فیلم های زیرنویس فارسی ببینید توصیه میشه سامسونگ و ال جی بگیرید که پشتیبانی از فرمت های تصویریشون قوی هست و زیرنویش فارسی هم پشتیبانی می کنند. مثلا خود کنترل جادویی ال جی ممکنه باعث بشه علاقه مندان استفاده از اینترنت با تلویزیون تشویق به خرید ال جی بشن.
من چون تخصصی توی پلاسما ندارم و از نزدیک هم ندیدم و همه اطلاعاتم بر اساس سایت ها و نقل قول های فروم هست اصلا در موردش صحبت نمی کنم و مدل های LED زیر را با بودجه شما توصیه می کنم:
سامسونگ 46D7770 یا 8880 (فرکانس انطباقش بالاتره و Micro Dimming قوی تر داره)
ال جی 47LW65100 یا 47LW98000 (البته دومی به بودجتون نمی خوره)
حالا شما از نزدیک این مدل ها که گفتم رو ببین و سه بعدیشونو تست کن دستت میاد کدومو بخری.

samira_googleOne
30-04-2012, 12:49
من با پول حدودا 2.300.000 چه تلویزیون بگیرم خوبه؟ ممنون میشم دلیل رو هم ذکر کنید .

چند اینچ میخوای ؟ چیا برات مهمه ؟؟؟