PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید تلویزیون

صفحه ها : 1 2 [3]

msoft
06-07-2012, 18:02
من می خوام تی وی بگیرم که از نظر کیفیت HD و SD عالی باشه... 3D هم می خوام فوق العاده باشه و از نظر ساپورت فالی های تصویری هم وضعیت خوبی داشته باشه... دیزاین و طراحیش هم دلچسب باشه و و به دکوراسیون منزل جلوه بده.... led یا پلاسما بودنش فرقی نداره... خیلی تحقیق کردم این گزینه ها رو پیدا کردم بر اساس سایت های رویو و ریتینگ خارجی و ایرانی
1- sony hx925 که برخی کاربران از عدم ساپورت برخی فرمت های تصویری گله داشتند
2- panasoniv VT 50 که بر اساس رویوها از نظر کیفیت فوق العاده هستش
3- LG lm 9600 که دیزاین فوق العاده ای داره اما از نظر برخی ویژگی های تصویری مانند یکپارچگی رنگ و عمق مشکی مشکل داشته

از نظر دوستان از جمیع جهات کدام تی وی ارزش خرید رو داره با توجه به این که تمامی این تی وی ها گران قیمت هستند از نظر من سه بعدی و کیفیت پخش HD و دیزاین از بقیه موارد مهم تر هستند. لطفا دوستان کمک کنند تا انتخاب درستی رو انجام بدم

saloote
06-07-2012, 18:09
دوستان عزیز منو راهنمایی کنید لطفا. یه ال ای دی 40-42 اینچی 2D تا 1.700.000 چه مدلی از LG یا Samsung پیشنهاد میکنید. بدون سینما میخوام.

behzad habib
06-07-2012, 21:29
msoft عزیز
در مورد نکاتی که ذکر کردی شاید نشه مدلی رو معرفی کرد که همه ی موارد رو به خوبی داشته باشه و فقط چند نکته رو ذکر میکنم و خودت میتونی جمع بندی کنی که کدومش بالانس خوبی داره
1. کیفیت sd,hd با توجه به توانایهایی که این 3مدل دارن در صورتی که نور منزل شما متوسط باشه و از سورس و کابل خوبی استفاده کنید گزینه ی اول vt50 و hx925 و 9600 هست.
2. 3d ال جی 9600 پسیو هست و اون 2 مدل اکتیو و طبق رویوها از گراستاک کمتری برخورداره و تجربه ای که خودم داشتم اگر از تولیداتی که از پایه 3d ساخته شدن و به اصطلاح با دوربینی که 48 فریم فیلمبرداری کرده 24 فریم برای چپ و 24 تا برای راست عمق خوبی در اکتیو داره ولی اکثر تولیدات موجود در بازار به نوعی به 3d تبدیل شدن و فیلمهایی مثل آواتار و هوگو فعلا کم پیدا میشه که اون حس اصلی رو منتقل کنه ولی تا دلت بخواد دمو 3d هست برای اغوای کاربر.
3. اگر به دیزاین این 3تا نگاه کنیم طرح سونی خیلی زیباست و ماندگاری زیادی داره و فکر نکنم ازش خسته بشی و خونه ی یکی از دوستام هست هروقت میبینم واقعا لذت میبرم و بازهم نظر نهایی با خودتونه.
4. در مورد امکانات پشتیبانی از انواع فرمتها vt50 که هنوز نیومده تا ببینیم چطوره و وضعیت سونی هم که میدونید و فکر کنم 9600 وضعش خوب باشه البته مطمئن نیستم باید دوستانی که خریدند نظر کاملتر رو بدن.
به نظرم ماندگاری یک hdtv در تواناییش در پخش تصاویر hd,sd هست چون بیشترین وقت رو اگر بخواهیم درصدی بگیم شاید بیش از 95درصد رو با این توانایی سر میکنیم و بقیه موارد مثل 3d خیلی زود دلتو میزنه و عدم پخش فایلهارو میشه با یک لپ تاپ یا مدیا پلیر حل کرد و ...

msoft
07-07-2012, 00:55
msoft عزیز
در مورد نکاتی که ذکر کردی شاید نشه مدلی رو معرفی کرد که همه ی موارد رو به خوبی داشته باشه و فقط چند نکته رو ذکر میکنم و خودت میتونی جمع بندی کنی که کدومش بالانس خوبی داره
1. کیفیت sd,hd با توجه به توانایهایی که این 3مدل دارن در صورتی که نور منزل شما متوسط باشه و از سورس و کابل خوبی استفاده کنید گزینه ی اول vt50 و hx925 و 9600 هست.
2. 3d ال جی 9600 پسیو هست و اون 2 مدل اکتیو و طبق رویوها از گراستاک کمتری برخورداره و تجربه ای که خودم داشتم اگر از تولیداتی که از پایه 3d ساخته شدن و به اصطلاح با دوربینی که 48 فریم فیلمبرداری کرده 24 فریم برای چپ و 24 تا برای راست عمق خوبی در اکتیو داره ولی اکثر تولیدات موجود در بازار به نوعی به 3d تبدیل شدن و فیلمهایی مثل آواتار و هوگو فعلا کم پیدا میشه که اون حس اصلی رو منتقل کنه ولی تا دلت بخواد دمو 3d هست برای اغوای کاربر.
3. اگر به دیزاین این 3تا نگاه کنیم طرح سونی خیلی زیباست و ماندگاری زیادی داره و فکر نکنم ازش خسته بشی و خونه ی یکی از دوستام هست هروقت میبینم واقعا لذت میبرم و بازهم نظر نهایی با خودتونه.
4. در مورد امکانات پشتیبانی از انواع فرمتها vt50 که هنوز نیومده تا ببینیم چطوره و وضعیت سونی هم که میدونید و فکر کنم 9600 وضعش خوب باشه البته مطمئن نیستم باید دوستانی که خریدند نظر کاملتر رو بدن.
به نظرم ماندگاری یک hdtv در تواناییش در پخش تصاویر hd,sd هست چون بیشترین وقت رو اگر بخواهیم درصدی بگیم شاید بیش از 95درصد رو با این توانایی سر میکنیم و بقیه موارد مثل 3d خیلی زود دلتو میزنه و عدم پخش فایلهارو میشه با یک لپ تاپ یا مدیا پلیر حل کرد و ...

پس نظر شما روی hx925 سونی هستش فکر کنم... منم اون رو دوست دارم فقط ای کاش نظرت رو توی سه یعدی این تی وی هم بیان می کردی... منبع سه بعدی من کانال های ماهواره ای مانند sky 3d, canal+3d , و همچنین بلوری 3d هستش ... ممنون می شم کمک کنی

alilosting
07-07-2012, 14:41
من می خوام تی وی بگیرم که از نظر کیفیت HD و SD عالی باشه... 3D هم می خوام فوق العاده باشه و از نظر ساپورت فالی های تصویری هم وضعیت خوبی داشته باشه... دیزاین و طراحیش هم دلچسب باشه و و به دکوراسیون منزل جلوه بده.... led یا پلاسما بودنش فرقی نداره... خیلی تحقیق کردم این گزینه ها رو پیدا کردم بر اساس سایت های رویو و ریتینگ خارجی و ایرانی
1- sony hx925 که برخی کاربران از عدم ساپورت برخی فرمت های تصویری گله داشتند
2- panasoniv VT 50 که بر اساس رویوها از نظر کیفیت فوق العاده هستش
3- LG lm 9600 که دیزاین فوق العاده ای داره اما از نظر برخی ویژگی های تصویری مانند یکپارچگی رنگ و عمق مشکی مشکل داشته

از نظر دوستان از جمیع جهات کدام تی وی ارزش خرید رو داره با توجه به این که تمامی این تی وی ها گران قیمت هستند از نظر من سه بعدی و کیفیت پخش HD و دیزاین از بقیه موارد مهم تر هستند. لطفا دوستان کمک کنند تا انتخاب درستی رو انجام بدم
به نظر من عدم ساپورت فرمتها توسط usb مدل hx925 sony خیلی اهمیت نداره چون با یه player جبران میشه ولی در عوض hx925 یه پنل ژاپنی مرغوب و یک کیفیت تصویر و طراحی ساخت بی نظیر داره .
تلویزیون VT50 پاناسونیک ژاپنی هست و کیفیت تصویر خیلی خوبی داره ولی به نظرم حالا که میخوای یه بودجه خوب واسه خریدت کنار بذاری پلاسما نخر چون تا چند وقت دیگه یه تکنولوژی منسوخ میشه .
در کل به نظر من hx925 sony یکی از بهترینهای بازاره .

behzad habib
07-07-2012, 20:35
3d سونی رو اگر با اون 2 مدل مقایسه کنیم زیاد چنگی به دل نمیزنه البته اگر اون 2 مدلو دیده باشی و اگر خیلی ریز بین باشید و دقت کنید گراستاک بیشتری داره و شاید اینطور بگم بهتره که اجسامی که مثلا از زمینه جدا میشه بیشتر از اون 2 مدل دچار محو شدگی میشه و شاید نتونی تحمل کنید و چشماتون خسته میشه و حتما این موارد رو از نزدیک بررسی کنید تا ببینید چشماتون میتونه با این گونه تصاویر رابطه برقرار کنه یا نه.
خودم مدل 50vt30 دارم و هنگام دیدن تصاویر 3d همسرم نمیتونه تحمل کنه و از روزی که خریدم اینطور بوده ولی برای بنده مشکلی ایجاد نمیکنه.
البته نظر اصلی من روی vt50 هست فقط در sd,hd و بقیه موارد با خودتون.

saloote
07-07-2012, 22:12
سلام به همگی ، من به یه مشکل اساسی بر خوردم.. الان چند روز که دارم اینترنت و جمهوری رو زیر و رو میکنم واسه خریدن LED ، تا امروز تصمیمم این بود که LG 42LM67100 بردارم ولی امروز که رفتیم واسه دوستمم بخریم... 3 نفر بودیم و وقتی 3D ال جی رو امتحان کردیم هر 3تامون یه حالت سر گیجه و چشم درد داشتیم و تصویر مخصوصا تو کناره ها یه جورایی غیر واضح بود و فقط وسط تصویر به اصطلاح عمق داشت(توضیحش یه کم سخته)...خیلی تو ذوقم خورد. ولی وقتی تصویر 3بعدی Samsung 40ES6960 رو دیدیم خیلی بهتر بود. در نهایت دوستم 6960 برداشت... الان من کاملا موندم چکار کنم. میدونم که رو کاغذ و از لحاظ مشخصات LG بهتره ولی اونی که به چشم بهتر بود سامسونگ بود. لطفا راهنماییم کنید چون همین یکی دو روزه میخوام بخرم.

mmf66
08-07-2012, 09:05
سلام به همگی ، من به یه مشکل اساسی بر خوردم.. الان چند روز که دارم اینترنت و جمهوری رو زیر و رو میکنم واسه خریدن LED ، تا امروز تصمیمم این بود که LG 42LW67100 بردارم ولی امروز که رفتیم واسه دوستمم بخریم... 3 نفر بودیم و وقتی 3D ال جی رو امتحان کردیم هر 3تامون یه حالت سر گیجه و چشم درد داشتیم و تصویر مخصوصا تو کناره ها یه جورایی غیر واضح بود و فقط وسط تصویر به اصطلاح عمق داشت(توضیحش یه کم سخته)...خیلی تو ذوقم خورد. ولی وقتی تصویر 3بعدی Samsung 40D6960 رو دیدیم خیلی بهتر بود. در نهایت دوستم 6960 برداشت... الان من کاملا موندم چکار کنم. میدونم که رو کاغذ و از لحاظ مشخصات LG بهتره ولی اونی که به چشم بهتر بود سامسونگ بود. لطفا راهنماییم کنید چون همین یکی دو روزه میخوام بخرم.

این مدل که شما نوشتی اصلا وجود نداره شاید منظورت اینا بوده lw65100 lm67100
شاید فیلمش بی کیفیت بوده تو نمایندگی های دیگه هم تست بکن مدل های 2012 هم یه تست بزن به نظر من 40 اینچ برای سه بعدی خیلی کمه و باید از فاصله نزدیک نگاه کنی

saloote
08-07-2012, 22:14
یه سوال داشتم که شاید خیلی به موضوع بحث مربوط نشه ولی اگه اساتید راهنماییم کنن سپاس گزارشون میشم.... من این LED TV که قصد خریدشو دارم برای خونه ی خودم میخوام که 4-5 ماه دیگه توش مستقر میشم... حالا به نظر شما از الان بخرمش و بذارم یه گوشه ( از ترس گرون شدن دلار و اقتصاد غیر قابل پیش بینی و .... که خودتون بهتر در جریانید ) یا اینکه صبر کنم همون موقع بخرم ( که هم ممکنه مدلهای جدیدتری بیاد...اگه میاد!!!!؟؟ هم اینکه اینایی که الان تازه اومدن افت خودشونو بکنن و از همه مهمتر امتحانشونو پس بدن )

mmf66
09-07-2012, 08:18
یه سوال داشتم که شاید خیلی به موضوع بحث مربوط نشه ولی اگه اساتید راهنماییم کنن سپاس گزارشون میشم.... من این LED TV که قصد خریدشو دارم برای خونه ی خودم میخوام که 4-5 ماه دیگه توش مستقر میشم... حالا به نظر شما از الان بخرمش و بذارم یه گوشه ( از ترس گرون شدن دلار و اقتصاد غیر قابل پیش بینی و .... که خودتون بهتر در جریانید ) یا اینکه صبر کنم همون موقع بخرم ( که هم ممکنه مدلهای جدیدتری بیاد...اگه میاد!!!!؟؟ هم اینکه اینایی که الان تازه اومدن افت خودشونو بکنن و از همه مهمتر امتحانشونو پس بدن )

اول این که من توصیه میکنم سایز بزرگ بخرید دوم این که من خودم همین کار رو کردم چون از اینا میترسم گذاشتم کنار خونه
مدل های جدیدم از الجی تا یه سال دیگه نمیاد همینا هم تازه اومدن
تلوزیون یه کالای مصرفی هست و ممکنه شما الان بگیری 1000 دلار فردا ال جی بگه 700 دلار نمیشه روش حساب کرد

saloote
09-07-2012, 15:04
ممنونم ار راهنماییت

saloote
09-07-2012, 17:58
من حدود 2 تومن دارم و میتونم بیشترش کنم. برای من مهمترین فاکتور 1-کیفیت دوبعدی ،2- پخش فرمتهای رایج ودیویی و 3-کیفیت سه بعدیه و با برسی هایی که این چند روزه کردم فهمیدم با بودجه یی که دارم اینا میتونن انتخابهام باشه.... به نظر شما کدوم مناسبتره و چرا؟؟؟ با سپاس فراوان
LG 42LM67100
Samsung UA40D6960
Panasonic Plasma 42ST30
Sharp 40LE8300X
Sony 40NX720

mmf66
09-07-2012, 18:46
man hoodoode 2 daram mitoonam kami ham bezaram roosh. vali moondam chi begiram ke chand maaah dige pashimoon nasham. az tarafi hame migan Passive LG behtare. az tarafi ham ye seria migan keyfiate samsung. ye seri migan sharp ye edde ham migan plasma panasonic. man mikham dar daraje avval keyfiate 2D e khoobi dashte bashe. formate mkv o srt support kone.age ye roozi ham khastam filme 3D bebinam haaal bede. chi pishnehade ghateetoone

لطفا با فارسی تایپ کنید

saloote
10-07-2012, 12:10
سلام به دوستان عزیزم...من حدود 2 تومن دارم و میتونم کمی بیشترش کنم. برای من مهمترین فاکتور 1-کیفیت دوبعدی ،2- پخش فرمتهای رایج ودیویی و 3-کیفیت سه بعدیه و با برسی هایی که این چند روزه کردم فهمیدم با بودجه یی که دارم اینا میتونن انتخابهام باشه.... به نظر شما کدوم مناسبتره و چرا؟؟؟ با سپاس فراوان
LG 42LM67100
Samsung 40D6960
Panasonic 42VT30
Sharp 40LE8300X
Sony 40NX720

hapalii
10-07-2012, 13:19
با دو تومان فقط می تونید مدل ال جی سامسونگ و شاید هم شارپ رو بخرید ( البته بدونه بلوری پلیر روش ) پاناسونیک VT30 حدودا 2.800.000 تومان و NX720 هم پیدا نمیشه و اگر بشه بالای 2.700.000 البته ملاک من قیمت های شرکتی و با گارانتی

رد ضمن نمی شه همه چی و با هم داشت در این تی وی ها قطعا از همه بهتر VT30 ولی خوب تو پخش همه فرمتها پاش می لنگه شارپ خوبه ولی باز من توی تصاویر SD کیفیت اون رو قبول ندارم به نظر من D6960 از همه بهتره اما خوب سامسونگ دیگه یا خوب در میاد یا .... البته سری 6960 و خصوصا سری 6940 از کم حاشیه ترین مدل های سامسونگ بودند پارسال بر خلاف 5950 که فکر کنم آینه دق سام سرویس شده .

saloote
10-07-2012, 19:40
سلام مجدد به همه ی دوستان عزیزم که با راهنمایی هاشون علم منو نسبت به LED TV ها بالا بردن، من امروز برای بار 4م رفته بودم جمهوری و در نهایت انتخابهام به این 2 مدل محدود شد. از لحاظ کیفیت تصویر 2D و 3D و عدد و رقمهاشون تفاوت خواصی نداشتن فقط میمونه بحث تخصصی و دوام و کاراییشون در دراز مدت که از شما اساتید میخوام راهنماییم کنید واسه تصمیم نهایی. ممنونم از وقتی که گذاشتین
LG 42LM67100
Samsung 40D6960

liquid2
10-07-2012, 22:34
دوستان و اساتید گرامی
لطفا بفرمایید برای فاصله حدود 2.5 متر، چه سایز تلویزیون مناسب است، مثلا 47 خیلی بزرگ نیست؟
اگر ملاکهای من تصویر دوبعدی، سه بعدی، ساپورت فرمتهای مختلف، فرکانس بالا و پورتهای متنوع باشد ، با بودجه حدود 3 میلیون کدام برند و چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟ اسمارت بودم ملاکم نیست و حتما هم می خواهم از نمایندگی بگیرم. خودم انتخابهای اولم LG-lm66100 و SUMSUNG-D6960 است. از راهنمایی هایتان پیشاپیش متشکرم.

New-P30world
11-07-2012, 13:51
دوستان و اساتید گرامی
لطفا بفرمایید برای فاصله حدود 2.5 متر، چه سایز تلویزیون مناسب است، مثلا 47 خیلی بزرگ نیست؟
اگر ملاکهای من تصویر دوبعدی، سه بعدی، ساپورت فرمتهای مختلف، فرکانس بالا و پورتهای متنوع باشد ، با بودجه حدود 3 میلیون کدام برند و چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟ اسمارت بودم ملاکم نیست و حتما هم می خواهم از نمایندگی بگیرم. خودم انتخابهای اولم LG-lm66100 و SUMSUNG-D6960 است. از راهنمایی هایتان پیشاپیش متشکرم.

|

"47 واسه فاصله 2.5 متر بله بزرگه و اذیت میشی.. "42 یا "40 عالیه.. :8:

دو مدل نامبرده هر کدوم انتخاب بسیار مناسبی هستند و فقط تفاوت در تکنولوژی سه بعدیشونه! :12:

|

VAHID
11-07-2012, 18:48
برای فاصله 5 تا 7 متر بهترین گزینه 47 اینچ هست...

liquid2
11-07-2012, 21:12
با تشکر از سروران عزیز. لیست زیر و قیمتها از سایت ال جی سنتر است. سری LM پایه هاش جدید و خیلی زیباست البته منهای LM58000. اگرچه اسمارت بودن ملاکم نیست ولی این پایه ها بدجوری چشمم رو گرفته بخصوص که با توجه به نظر اساتید تصمیم گرفتم 42 بگیرم و بنابراین می تونم یه ذره بیشتر دست تو جیب کنم! لطفا از نظرات کارشناسی در انتخاب مدل بنده رو بی نصیب نگذارید:
42LM58000 : 1740
42LW6510 : 2020
42LM66100 : 2350
42LM67100 : 2450
42LM76100 : 2650

smhsh121
11-07-2012, 21:33
با تشکر از سروران عزیز. لیست زیر و قیمتها از سایت ال جی سنتر است. سری LM پایه هاش جدید و خیلی زیباست البته منهای LM58000. اگرچه اسمارت بودن ملاکم نیست ولی این پایه ها بدجوری چشمم رو گرفته بخصوص که با توجه به نظر اساتید تصمیم گرفتم 42 بگیرم و بنابراین می تونم یه ذره بیشتر دست تو جیب کنم! لطفا از نظرات کارشناسی در انتخاب مدل بنده رو بی نصیب نگذارید:
42LM58000 : 1740
42LW6510 : 2020
42LM66100 : 2350
42LM67100 : 2450
42LM76100 : 2650

مسلما اگر مشکل مالی نداری همون 76100 بهتر از همس به علت داشتن فرکانس انطباق 800 هرتز در حالی که 67100 فرکانسش 400 هست. ولی من با تحقیقات زیادی که کردم نفهمیدم فرق 66100 و 67100 به جز رنگ بدنشون تو چیه. 65100 هم از مدلای پارساله و نگیری بهتره چون مدل های پارسال قدرت پشتیبانیش از فرمت های تصویری ضعیف تر از مدل های امساله. 58000 هم که از همه ارزون تره و اسمارت نیست. ظاهرا یه مدل 62000 هم هست که بدنش مثل 58000 هست ولی اسمارته.

matr!x_2008
11-07-2012, 22:06
سلام

یه ال سی دی یا LED میخوام برای بازی کردن با ایکس باکس 360 . چه مارک و سایزی رو پیشنهاد میدین؟ قیمت تا یک میلیون 500 ؟

Iman Bala
12-07-2012, 02:46
یه HDTV می خوام برای بازی و فیلم با کیفیت و قیمت مناسب !!
مساله مهم اینه که 50 inch یا به بالا باشه !! و امکانات خاصی از جمله 3d , digital tv ,usb , ... اصلا برام ملاک نیست .
قیمت و کیفیت اینا مهم هست
چندتا مدل جلو روم بذارید بی زحمت!!
مرسی !!

liquid2
12-07-2012, 13:37
تشکر از راهنمایی. امروز رفتم و LM67100 رو گرفتم! قیمتش 2450 بود که 50 تخفیف داد و بلوری رو هم نگرفتم 200 کم کرد (کار خوبی کردم؟ آخه میخوام HD player یا سینمای خانگی بگیرم فیلمای بلوری میگن کمه) رو هم شد 2200. قرار ه بیان نصب کنن فقط غیر از تست رنگ که فایلهاش رو دارم، چه جیزایی از نصاب باید بخوام چک کنه؟ باز هم ممنون از همه سروران گرامی و دانشمند.

nemesis_sim
15-07-2012, 20:41
با سلام به دوستان
بعد از چند روزی مطالعه در فورومها تصمیم گرفتم که تلویزیون پلاسمای 55 اینچی Panasonic TC-P55VT50 بخرم. از اونجاییکه در دبی زندگی میکنم با بودجه حدود 5 میلیمون من مناسبه. اینجا با درهم 520 تومانه میشه حدود 5.5 میلیون. کسی نظر مثبت یا منفی نداره. نور خونمون هم همیشه ملایمه چون از اطاق خیلی روشن متنفرم.!
من معمولا فیلم تو تلویزیون نگاه میکنم تا برنامه های تلویزیونی. معمولا فیلمها رو از اینترنت داونلود میکنم و بعدش زیرنویس انگلسیشو از اینترنت پیدا میکنم .بعدش با نرم افزار jetauidio فیلم رو روی کامپیوتر پخش میکنم و با کابل HDMI میفرستم روی تلویزیون.
میخواستم بدونم با استفاده از تلویزیونهایاسمارت مانند Vt50 و احتمالا با یه پلیر خوب میشه کامپیوتر رو از این چرخه حذف کنم. آنچه که مهمه اینه که تلویزیون و یا پلیر قابلیت سینک کردن فایل زیر نویس و فیلم را داشته باشه تا از شر کامپیوتر و jetaudio و کبل HDMI راحت بشم.
با سپاس فراوان

mostafa_rsx
16-07-2012, 17:15
سلام

بنده یک تلویزیون سامسونگ مدل E6950 دارم
1- نرم افزارشو از کجا می بایست دانلود نمائم
2- از طریق خود تلویزیون آپدیت نمائم اشکالی نداره و چقدر طول می کشه
3- اصلا تلویزیون را آپدیت نرم افزاری بکنم یا نمی خواد

پیشاپیش ممنون

smhsh121
16-07-2012, 17:29
سلام

بنده یک تلویزیون سامسونگ مدل E6950 دارم
1- نرم افزارشو از کجا می بایست دانلود نمائم
2- از طریق خود تلویزیون آپدیت نمائم اشکالی نداره و چقدر طول می کشه
3- اصلا تلویزیون را آپدیت نرم افزاری بکنم یا نمی خواد

پیشاپیش ممنون

از خود تلویزیون مستقیم دانلود کنی مطمئن تره. من خودم تاثیری پس از آپدیت سامسونگ ندیدم ولی ضرری هم نداشته.

pessotto
17-07-2012, 00:57
ES8000 سامسونگ چشممو گرفته
ال جی هم تو این سطح حرفی واسه گفتن داره؟
مدل دیگه ای هست پیشنهاد بدین؟

ممنون

alilosting
18-07-2012, 15:36
یه HDTV می خوام برای بازی و فیلم با کیفیت و قیمت مناسب !!
مساله مهم اینه که 50 inch یا به بالا باشه !! و امکانات خاصی از جمله 3d , digital tv ,usb , ... اصلا برام ملاک نیست .
قیمت و کیفیت اینا مهم هست
چندتا مدل جلو روم بذارید بی زحمت!!
مرسی !!
xvision یه 55 inch داره که گیرنده دیجیتال هم داره
Full HD هست
مگا كنتراست5.000.000:1
قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي usb
مجهز به تكنولوژي پيشرفته 120Hz
مدل 55" LED-Digital ایکس ویژن هم کیفیت تصویر خوبی داره و هم قیمتش مناسبه

لینک مشخصات :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

danijon_2006
18-07-2012, 15:44
یه چندتا تلویزیون led عالی میخوام معرفی کنین 42 یا 46 تا حدود 2 تومن

alilosting
18-07-2012, 15:52
دوستان و اساتید گرامی
با 3 تومن بهت پیشنهاد میکنم از نزدیک 46 اینچ le8300x sharp رو ببینی .
سه بعدی هست و مجهز به تکنولوژی منحصر به فرد شرکت شارپ که تکنولوژی کواترونه ، هست . پنل مرغوبی هم داره و ژاپنیه و به همین دلیل کیفیت تصویرش واقعا" خوبه .
اگه از نزدیک کیفیتش رو ببینی تفاوت رنگ واقعی زردشو با بقیه متوجه میشی .
Full HD
دارای DVBT داخلی
قابلیت پخش انواع فرمتها از طریق usb تلویزیون

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPEG,MP

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp4, mkv, avi, mpg, mpeg, ps, ASF, MOV, WMV

alilosting
18-07-2012, 15:56
با 2 تومن میتونی 40 اینچ سونی EX520 بخری
گیرنده دیجیتال داخلی داره
کیفیت تصویرش خوبه
اسمارت هست
خدمات و گارانتیش خوبه
اگه تلویزیون قیمت مناسب با گارانتی معتبر میخوای گزینه خوبیه .
مشخصات :

New-P30world
18-07-2012, 15:57

|

"42 LG LW65100 حدود 1،900 هم میتونی بگیری.. :8:

تو این رنج قیمت بهترین گزینه هست ، برو نمایندگی و از نزدیک ببین و تست بزن.. :3:

|

samira_googleOne
18-07-2012, 16:22
من حدود 2 تومن دارم و میتونم بیشترش کنم. برای من مهمترین فاکتور 1-کیفیت دوبعدی ،2- پخش فرمتهای رایج ودیویی و 3-کیفیت سه بعدیه و با برسی هایی که این چند روزه کردم فهمیدم با بودجه یی که دارم اینا میتونن انتخابهام باشه.... به نظر شما کدوم مناسبتره و چرا؟؟؟ با سپاس فراوان
LG 42LM67100
Samsung UA40D6960
Panasonic Plasma 42ST30
Sharp 40LE8300X
Sony 40NX720
ST30 panasonic کیفیت تصویرش عالیه . البته از اون بهتر VT30 اش هست.
ولی کلا" اگه بودجت کافیه به نظرم بهتره led بخری
le8300x sharp تمام این مواردی که میگی داره .
NX720 sony هم خوبه .
کلا" این سه تا مدل چون ژاپنیه کیفیت تصویرشونم خوبه و دوام خوبی هم دارن .
ولی NX720 رو فکر نکنم دیگه بتونی توی بازار گیر بیاری .
اگه مشکل بودجه نداری le8300x sharp هنوز توی بازار هست و مشخصات خوبی داره :
درباره محصول ويژگي ها مشخصات فني گارانتي ماديران كالاهاي مرتبط اطلاعات مرتبط نظرات مشتريان

مجهز به پانل LED ژاپني

داراي تيونر ديجيتال داخلي ----T

پانل چهار رنگ RGB+Y (كواترون)

Full HD 1920 x 1080

نسل دهم پانل با تكنولوژي UV2A

مگا كنتراست

قابليت پخش فرمت Divx به صورت HD

طراحي بسيار باريك و زيبا

توان مصرفي فوق العاده پايين

داراي عملكرد ECO جهت صرفه جويي در مصرف برق

كنترل هوشمند خاموش شدن دستگاه در هنگام عدم دريافت سيگنال

تبديل تصاوير 2 بعدي به 3 بعدي

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPEG,MP

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp4, mkv, avi, mpg, mpeg, ps, ASF, MOV, WMV

sharifman
19-07-2012, 21:43
سلام.وقته همگي به خير.من مي خاستم با بودجه ي حدود 3 يه 3Dبگيرم.به نظرتون الان توو ايران با اين مبلغ چه مدلي و از چه ماركي بهتره.ممنون

smhsh121
20-07-2012, 00:18
سلام.وقته همگي به خير.من مي خاستم با بودجه ي حدود 3 يه 3Dبگيرم.به نظرتون الان توو ايران با اين مبلغ چه مدلي و از چه ماركي بهتره.ممنون

اگر 3D بودنش برات مهمه ال جی 47LM66100 به بالا بگیر. اگر هم می خوای 3 میلیون رو خرجش کنی مدل 76100 بگیر که خیالت راحت باشه.

Nikola
23-07-2012, 09:28
سلام دوستان،

من قبلا اینجا پست گذاشتم برای مشاوره، اما واقعا هنوز نفهمیدم چکار باید بکنم.
من یک تلویزیون 40-42 اینچ معمولی با بوجه معمولی می خوام بگیرم.
برام اینا اهمیت داره:
1. دوام و اینکه زود خراب نشه
2. کیفیت تصویر

بودجه هم حدود 1400 هست.
این موارد هم به نظر خودم اومده:
1. ال جی LS46000 -- که نمی دونم چجوریاس -- 1.395.000
2. سامسونگ EH5550 -- که بعضی ها میگن کیفیت خوبی نداره. -- 1.370.000
3. ال سی دی پاناسونیک 42U30 -- که بالاخره تکنولوژی قدیمیتری هست ولی پانل ژاپنی داره -- 1.450.000
4. یک مدل LED توشیبا با گارانتی 6 ماه تعویض که نمی دونم ارزش خرید رو داره با 200 تومن اضافه -- 1.610.000

مدل دیگری رو خبر ندارم.
نظر شما چی هست دوستان. چه تصمیمی بگیرم؟

majid_n
24-07-2012, 07:12
تشکر از راهنمایی. امروز رفتم و LM67100 رو گرفتم! قیمتش 2450 بود که 50 تخفیف داد و بلوری رو هم نگرفتم 200 کم کرد (کار خوبی کردم؟ آخه میخوام HD player یا سینمای خانگی بگیرم فیلمای بلوری میگن کمه) رو هم شد 2200. قرار ه بیان نصب کنن فقط غیر از تست رنگ که فایلهاش رو دارم، چه جیزایی از نصاب باید بخوام چک کنه؟ باز هم ممنون از همه سروران گرامی و دانشمند.

سلام
ممکنه یه خورده توضیح بدی که رلضی هستی از کاراییش و .................
منم دیدم و قصد دارم بگیرم

Dash_borzoo
24-07-2012, 16:11
سام‌علیکم
یه مددی هم به ما بدین...
-اولندش:
46اینچ
-دویومندش:
"ex520سونی" یا "هم‌رده‌ش تو شارپ"؟
-سیومندش:
"ex720سونی" یا "le830شارپ"؟

*البت گیر اصلی بنده رو کانالای تلویزیونه خودمونه،چی می‌گن بهش؟؟؟آها SD!
ینی مهم واسم اینه که کانالای ایرونه درس‌حسابی بیگیره،چون اکثر استفادم هم از همین کانالاس.

حالا چیز دیگه‌ای هم مد نظرتون بود بیگین،کلن بودجه‌ی بنده واس تلوزیون و دم و دسگاش(سینما و میز و...) 3.5میلیون تومان!
دمیتون گرم....

speedy3m
24-07-2012, 20:28
سلام دوستان!

بین این دو تا tv کدوم رو پیشنهاد میدین و چرا؟

1- ال جی LM66
2- ال جی LW65

hadi777
26-07-2012, 05:23
سلام
خدایی هرکی یه چیزی میگه!
یکی میگه شارپ یکی میگه پلاسما پاناسونیک یکی هم میگه سونی و ال جی و سامسونگ!!
من برام کیفیت تصویر مهمه هم اس دی هم اچ دی!!
تا حداکثر 3 تومان چی یا چیا واقعا بهتره؟
این پاناسونیک و شارپ اینجور معلومه srt جواب نمیده؟!

onlinefarhad
26-07-2012, 06:41
سلام
خدایی هرکی یه چیزی میگه!

بهتر ه خودتون از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به نتیجه برسید!
:5:

Mohammad Yek110
26-07-2012, 10:28
سلام
خدایی هرکی یه چیزی میگه!
سلام
من الجی 4 میلیونی دارم که وقتی خریدمش بهترین مدل ال جی بود
سونی داشتم
سامسونگم داشتم
کیفیت تصویر توی سامسونگ بهتره
الان یکی از اقوام 40D5550 از سامسونگو داره و خودم 47LW98000 از الجی
اختلاف قیمتشونم 2 میلیون و نیم بود
ولی توی تصاویر ای دی و اچ دی سامسونگه بهتره
سونی که اصن:2:
اینا در مورد ال ای دی بود
اگه پلاسما میخواین فقط پاناسونیک

hadi777
26-07-2012, 17:30
بهتر ه خودتون از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به نتیجه برسید!

:5:

خودت به نتیجه برس به منم بگو !

سلام
من الجی 4 میلیونی دارم که وقتی خریدمش بهترین مدل ال جی بود
سونی داشتم
سامسونگم داشتم
کیفیت تصویر توی سامسونگ بهتره
الان یکی از اقوام 40D5550 از سامسونگو داره و خودم 47LW98000 از الجی
اختلاف قیمتشونم 2 میلیون و نیم بود
ولی توی تصاویر ای دی و اچ دی سامسونگه بهتره
سونی که اصن:2:
اینا در مورد ال ای دی بود
اگه پلاسما میخواین فقط پاناسونیک
پاناسونیک که vt30!
خب نظرت در مورد شارپ چیه؟ 8300x بعضی ها خیلی تعریف کردن ! چند نفر هم نه!!
از سامسونگ چند تا مدل بگو بالای 40 اینچ
فرقی نداره پلاسما یا ال ای دی گفتم فقط کیفیت !! اگه ال ای دی باشه و کیفیتشم عالی چه بهتر!

Goldfinger
26-07-2012, 22:29

پاناسونیک که vt30!
فرقی نداره پلاسما یا ال ای دی گفتم فقط کیفیت !! اگه ال ای دی باشه و کیفیتشم عالی چه بهتر!

سلام.دوستان خسته نباشید.من تلویزیون 47 اینچ مارشال خریدم.با 3D و تکنولوژی Flikker Free IPS و چهارتا عینک داخلش بود.دوتا عینک هم به قیمت 10 هزارتومن خریدم.تلویزیون ال ای دی و واقعا باریکه.خیلی خوبه و کیفیت تصویرش عالیه.سه بعدیش رو که نگو.آدم نمیتونه از پای تلویزیون بلند شه.اصلا چشم رو اذیت نمیکنه و فوق العاده صاف و با کیفیته.فقط کیفیت صداش خوب نیست و بزرگترین مشکلش نداشتن خروجی صداست.فقط خروجی صدای دیجیتال نوری داره که اصلا کاربردی نداره.خروجی هدفون هم داره که بدرد نمیخوره.نمیشه سینما خانگی رو مستقیم بهش وصل کرد.قیمتش نمیدونم خوب بود یا نه.من 1.470.000 تومن خریدم.مدل MARSHAL E-4716.من که راضی هستم.جنس های مارشال اگه تا دوماه خراب نشدند بعدش عمر طولانی دارند.از نظر پروسسور باید بگم از تلویزیون های ال جی با تکنولوژی مشابه قویتره!(یک جایی تو اینترنت دیدم CPU ARM 1Ghz دارند اما نمیدونم واقعیه یا نه). چون دقیقا یک صحنه سه بعدی از یک فیلم رو که خیلی شلوغ و سریع بود توی دوتا تلویزیون تست کردیم.ال جی با افت فریم مواجه شد و تصویر آهسته شد! اما مارشال اصلا افت نداشت.فقط ال جی سایه اش کمتره.مارشال تو بعضی صحنه ها سایه داره.اما لرزش اصلا نداره و تفاوتش زیاد قابل احساس نیست.دوستان که دنبال تلویزیون ارزون قیمت و خوب هستند به نظرم یه نگاهی به این مارشال سه بعدی هم بندازند.
با تشکر

Dash_borzoo
27-07-2012, 13:50
رفقا هرکی شارپ le830 داره دمش گرم یه اطلاع راجب کیفیت sd به ما بده.

Soroush-S
27-07-2012, 14:21
به نظرمن و کسایی که ال سی دی صنام منو دیدن گفتن که تو تصاویر SD از سونی و سامسونگ بهتره - شماهم اگه تصاویر SD مثل من واست مهمه به صنام هم فکر کن

ali 813
28-07-2012, 13:34
دوستان عزیز سلام
لطف میکنید نظرتون رو راجع به مدل Plasma LG 42" PA45000 بدین ؟ بخصوص از نظر کیفیت تصویرش و صدا :20: . ممنونم

saba-aria
28-07-2012, 19:22
با سلام
دوستان ازتون برای خرید تلویزیون LED سامسونگ 40 اینچ دو بعدی ، قیمت حدود 1500 راهنمایی میخوام...(البته یکم بالا پایین زیاد فرقی نداره)
مواردی که برام مهم بود یکی خوندن زیرنویس اس آر تی بود یکی هم ساپورت بیشتر فرمت های تصویری از روی فلش و کیفیت خوب تصاویر اچ دی و اس دی... و ترجیحا کم نیاوردن موقع پخش تصاویر سریع...
خودم چند مدل رو چک کردم . تو نمایش فرمت های تصویری و زیرنویس اس آر تی مشکلی نداشتن ولی تمام مدلهایی که بودو فروشنده ها روشن نمیکردن متاسفانه تا بشه مقایسه ی درستی انجام داد...
لطفا چند تا مدل 40 اینچ رو به ترتیب کیفیت تصویری و مواردی که در بالا ذکر کردم ، لیست کنید...
با تشکر
یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که تو این رنج و مارک کدوم یکی FUll LED هستش؟

smhsh121
28-07-2012, 21:08
با سلام
دوستان ازتون برای خرید تلویزیون LED سامسونگ 40 اینچ دو بعدی ، قیمت حدود 1500 راهنمایی میخوام...(البته یکم بالا پایین زیاد فرقی نداره)
مواردی که برام مهم بود یکی خوندن زیرنویس اس آر تی بود یکی هم ساپورت بیشتر فرمت های تصویری از روی فلش و کیفیت خوب تصاویر اچ دی و اس دی... و ترجیحا کم نیاوردن موقع پخش تصاویر سریع...
خودم چند مدل رو چک کردم . تو نمایش فرمت های تصویری و زیرنویس اس آر تی مشکلی نداشتن ولی تمام مدلهایی که بودو فروشنده ها روشن نمیکردن متاسفانه تا بشه مقایسه ی درستی انجام داد...
لطفا چند تا مدل 40 اینچ رو به ترتیب کیفیت تصویری و مواردی که در بالا ذکر کردم ، لیست کنید...
با تشکر
یه سوال دیگه هم که داشتم اینه که تو این رنج و مارک کدوم یکی FUll LED هستش؟

به ترتیب قیمت اینا هستن (بدون هدیه قیمتا 60 تومان کمتره):

40EH5550
1550 تومان

40EH5560
1650

40EH6920
1650

فرق اولی با دومی اینه که دومی اسمارته ولی اولی نیست و فرق اولی و سومی تو اینه که سومی انطباق تصویرش دو برابر (200 هرتز) هست.
فول LED ها اکثرا سه بعدی هستند (به غیر از ال جی LW95000) و با این قیمت ها پیدا نمیشن و سامسونگ کلا فول LED نمی زنه.

saba-aria
28-07-2012, 21:26
خیلی ممنون . ولی من به ترتیب قیمت نمیخوام ...
چون اینها همه حدود قیمتوشون یکیه...مهم برام کیفیت بهتر تصویری و ساپورت کردن فرمتهای بیشتر تصویری از روی فلش هستش...
میشه سری D رو هم به ترتیب کیفیت برام بذارید؟:11:

smhsh121
28-07-2012, 22:00
خیلی ممنون . ولی من به ترتیب قیمت نمیخوام ...
چون اینها همه حدود قیمتوشون یکیه...مهم برام کیفیت بهتر تصویری و ساپورت کردن فرمتهای بیشتر تصویری از روی فلش هستش...
میشه سری D رو هم به ترتیب کیفیت برام بذارید؟:11:

از بابت کیفیت که خوب قاعدتا EH6920 به علت انطباق تصویر بالاتر بهتره ولی از نظر ساپورت فرمت های تصویری و زیرنویس هر سه مثل همدیگه هستند. اگر علاقه مند به استفاده از DLNA هستید مدل EH5560 این قابلیت رو داره.
سری D هم اگر گیر بیاد همون D5550 توی غیر سه بعدی ها خوبه. البته مدل های اسمارت مثل D5950 و D5850 هم داره که از نظر مشخصات دیگه فرقی با 5550 نداره ولی دیگه سری D داره جمع میشه (D5540 هم هست که از طریق USB فقط عکس می تونه نشون بده و به درد نمی خوره).
در کل به نظرم از نزدیک تست کنید اگر EH مشکلی نداشت همونو بگیرید چون احتمالا مدل های 2012 ساپورت قوی تری روی فایل های تصویری دارن.

Muggle
29-07-2012, 04:42
سلام دوست من.من خودم حدود 1ساله که تلویزیون سامسونگ 3Dدارم خیلی هم ازش راضی هستم.کیفیتش عالیه.

ba maram
29-07-2012, 07:45
سلام دوستان
یه تلوزیون 32 اینچ چنده الان تو بازار؟؟ مارک مهم نیست ! ارزونترینش رو می خوام واسه اتاقم.
کابل اچ دی ام آی هم می خوام که ساپورت کنه

ali 813
29-07-2012, 08:08
دوستان عزیز سلام
لطف میکنید نظرتون رو راجع به مدل Plasma LG 42" PA45000 بدین ؟ بخصوص از نظر کیفیت تصویرش و صدا :20: . ممنونم

بابا مخلصیم همه باهم جواب ندین همهمه میشه . :31:

Soroush-S
29-07-2012, 09:14
سلام دوستان
یه تلوزیون 32 اینچ چنده الان تو بازار؟؟ مارک مهم نیست ! ارزونترینش رو می خوام واسه اتاقم.

32اینچ پارس - با قیمت 410 هزارتومان فاقد USB و فاقد گیرنده دیجیتال - HDMI هم میخورد - پنل سامسونگ +A هم دارد - در 3 رنگ متفاوت در بازار موجود است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samira_googleOne
29-07-2012, 11:36

پاناسونیک که vt30!
اگه یه کیفیت تصویر عالی میخوای حتما" برو سراغ تلویزیونهای ژاپنی چون واقعا" مرغوبیت پنل توی کیفیت تصویر تاثیر مستقیم داره .

saba-aria
29-07-2012, 11:38
از بابت کیفیت که خوب قاعدتا EH6920 به علت انطباق تصویر بالاتر بهتره ولی از نظر ساپورت فرمت های تصویری و زیرنویس هر سه مثل همدیگه هستند. اگر علاقه مند به استفاده از DLNA هستید مدل EH5560 این قابلیت رو داره.
سری D هم اگر گیر بیاد همون D5550 توی غیر سه بعدی ها خوبه. البته مدل های اسمارت مثل D5950 و D5850 هم داره که از نظر مشخصات دیگه فرقی با 5550 نداره ولی دیگه سری D داره جمع میشه (D5540 هم هست که از طریق USB فقط عکس می تونه نشون بده و به درد نمی خوره).
در کل به نظرم از نزدیک تست کنید اگر EH مشکلی نداشت همونو بگیرید چون احتمالا مدل های 2012 ساپورت قوی تری روی فایل های تصویری دارن.

یعنی تو سری D مدل 5550 از بقیه کیفیت بهتری داره ؟

تلویزیونهای LEDکواترون شارپ چی؟ 40 اینچ با قیمت حدود 1500 هستن یا نه؟ و آیا مثل سامسونگ از روی فلش فرمت های مختلف تصویری ( mkv-avi-flv-mp4.....) با زیرنویس فارسی اس آر تی رو ساپورت میکنن؟ و آیا کیفیت تصویریشسون از سری D سامسونگ بهتره؟ افت کیفیت تصویرشون روی کانال های SD چی؟

smhsh121
29-07-2012, 12:33

تلویزیونهای LEDکواترون شارپ چی؟ 40 اینچ با قیمت حدود 1500 هستن یا نه؟ و آیا مثل سامسونگ از روی فلش فرمت های مختلف تصویری ( mkv-avi-flv-mp4.....) با زیرنویس فارسی اس آر تی رو ساپورت میکنن؟ و آیا کیفیت تصویریشسون از سری D سامسونگ بهتره؟ افت کیفیت تصویرشون روی کانال های SD چی؟

تو D ها کیفیت تصویر سری 5 همه یکیه و تفاوت مدل ها بابت اسمارت بودن و نبودنه.
در مورد امکانات و کیفیت شارپ اطلاع دقیق ندارم ولی با قیمت کمتر از این حرفا میشه 40 اینچیشو گرفت.

ali 813
29-07-2012, 14:37
دوستان عزیز سلام
مجددا خدمت دوستان عزیز سلام عرض میکنم . لطفا یه کمکیم به ما بکنید. پلیییز

Artam01
29-07-2012, 16:29
درود دوستان عزیز.
آیا مدل های جدید پلاسمای پاناسونیک وارد بازار شده اند؟

hamed121hamed
30-07-2012, 22:03
دوستان یه ال ای دی 40 به بالا با کیفیّت خوب می خام با بودجه ی حداکثر دو میلیون تومان. سه بعدی نباشه بهتره. کیفیّت و ماندگاری خیلی برام مهمه. لطفاً کمکم کنید.
حامد

Goldfinger
01-08-2012, 10:13
سلام دوست عزیز Arash51.باید بگم اصلا 42 اینچ نخرید.چون بعد از مدت کوتاهی که چشم عادت کنه واقعا منوجه کوچکی تلویزیون خواهید شد.در ضمن اون مدل رو نمیشناسم اما مدل ME -4716 جدیدترین مدله و فقط یکم گرونتره.47 اینچه و سه بعدیش عالیه. کاملا بدون لرزش و عینک حرفه ای داره.واقعا باریک وسبکه و دکمه های جلوش لمسیه.سرعت جوابدهیش هم خوبه.تنها اشکالش همونایی که تو تایپیک نوشتم.با بعضی فرمت فیلمها اگه سازگار نباشه هنگ میکنه.زیرنویس های فارسی باید Unicode ذخیره بشن تا نشان داده بشن.پول الکی برا تلویزیون سه بعدی گرون نده.چون اگه 3D میخواید باید بدونید که 80 درصد به سازنده فیلم بستگی داره نه به نوع تلویزیون و من الان مجموعه زیادی از انیمیشن ها و فیلم سه بعدی رو دارم و.فقط بعضی از اونا واقعا سه بعدی خوبند مثلا HUGO 3D عالیه و Harry potter 2011 افتضاح.مارشال تلویزیون خوبیه.جنس های جدیدش بازار مشترکه . گفته بودم یا حسابی بهتون حال میده یا اینکه سه سوت خراب میشه. من 1.5 میلیون خریدم.خودش تلویزیون دیجیتال هم هست و کیفیت شبکه های داخلیش هم خوبه.توی تلویزیون های ال ای دی سامسونگ بهترین کیفیت رو داره .سونی فقط مارکه و ال جی همون سامسونگه اما بهش نمیرسه.اما قیمتاشون نسبتا بالاست.پس اگه واقعا ارزون و خوب میخوای مارشال گزینه خوبی به نظر میرسه.موفق باشید

Ebi725
01-08-2012, 12:31
درود دوستان عزیز.
آیا مدل های جدید پلاسمای پاناسونیک وارد بازار شده اند؟

به صورت رسمی خیر
ولی اگر شهر اهواز هستید چند مدل جدید هست = 42ET5 - 50XT50-42E5-42U5

hamid_IT63
01-08-2012, 13:14
سلام دوستان
اگه دنبال تلویزیون با قیمت مناسبی مدل 32KD20 xvision حدود 680-670 تومنه . گیرنده دیجیتال داره . قابلیت ضبط برنامه های تلویزیونی داره .

به نظر من نسبت به مشخصاتش قیمت مناسبی داره . 4 تا ورودی HDMI هم داره .

مجهز به پانل LED با درجه کیفی +A

داراي ----T داخلي با كيفيت HD

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

قابليت پخش فيلم به حالت 24 فريم در ثانيه

روشنايي و وضوح بسيار بالا در تصوير

قابليت ضبط برنامه هاي تلويزيوني PVR حتي در حالت آماده به كار(استندباي)

مجهز به ماشين زمان

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPG,JPE,PNG,BMP

قابليت پخش صدا با فرمت: MP3,WMA,AAC

قابليت پخش تصوير با فرمت :DIVX,MPG,MPEG,MP4,MOV,MKV

arash51
01-08-2012, 13:17
سلام دوست عزیز Arash51.باید بگم اصلا 42 اینچ نخرید.چون بعد از مدت کوتاهی که چشم عادت کنه واقعا منوجه کوچکی تلویزیون خواهید شد.در ضمن اون مدل رو نمیشناسم اما مدل ME -4716 جدیدترین مدله و فقط یکم گرونتره.47 اینچه و سه بعدیش عالیه. کاملا بدون لرزش و عینک حرفه ای داره.واقعا باریک وسبکه و دکمه های جلوش لمسیه.سرعت جوابدهیش هم خوبه.تنها اشکالش همونایی که تو تایپیک نوشتم.با بعضی فرمت فیلمها اگه سازگار نباشه هنگ میکنه.زیرنویس های فارسی باید Unicode ذخیره بشن تا نشان داده بشن.پول الکی برا تلویزیون سه بعدی گرون نده.چون اگه 3D میخواید باید بدونید که 80 درصد به سازنده فیلم بستگی داره نه به نوع تلویزیون و من الان مجموعه زیادی از انیمیشن ها و فیلم سه بعدی رو دارم و.فقط بعضی از اونا واقعا سه بعدی خوبند مثلا HUGO 3D عالیه و Harry potter 2011 افتضاح.مارشال تلویزیون خوبیه.جنس های جدیدش بازار مشترکه . گفته بودم یا حسابی بهتون حال میده یا اینکه سه سوت خراب میشه. من 1.5 میلیون خریدم.خودش تلویزیون دیجیتال هم هست و کیفیت شبکه های داخلیش هم خوبه.توی تلویزیون های ال ای دی سامسونگ بهترین کیفیت رو داره .سونی فقط مارکه و ال جی همون سامسونگه اما بهش نمیرسه.اما قیمتاشون نسبتا بالاست.پس اگه واقعا ارزون و خوب میخوای مارشال گزینه خوبی به نظر میرسه.موفق باشید
ممنون دوست عزیز
من منتظر جوابت بودم.
من هرچه توی اینترنت گشتم جایی که حد اقل مشخصات مارشال ME -4716 یا ME - 4225 بتونم ببینم پیدا نکردم.
شما یا دوست دیگه ای اگه سراغ دارین لینک بدین.
انتخاب یه تی وی سه بعدی خیلی خوب خیلی مشکله.
من امروز رفتم بازار و با اینکه توی بروجرد هستم وشهر کوچکیه ولی خوشبختانه چون مردم بروجرد خوش گذران هستند و کمی بروزند فروشگاه زیاد هست و امکان مانور هم خوبه.
من خوش انصاف ترین فروشگاه را پیدا کردم و سامسونگ 6960 و الجی 66100 به ترتیب دو انتخاب من بود.
سام 6960 = 40=بدون پلیر 1990 دیگه آخرش
الجی 66100 =42= بدون پلیر 2100 دیگه آخرش
ازدوستان خوب انجمن خواهش دارم بدون تعصب بهترین راهنمایی را اریه بدن.
من حقوق بگیرم و دعا گوی شما.
فردا میرم بخرم پس منتظر هستم.
ممنون.........

hamid_IT63
01-08-2012, 13:36

تلویزیونهای LEDکواترون شارپ چی؟ 40 اینچ با قیمت حدود 1500 هستن یا نه؟

با 1500 میتونی led شارپ بخری . قیمت مدلهای کواترونش بالاتره .
با 1350 تومن میتونی مدل 40le430x sharp که جدیده رو بخری . مشخصات خوبی داره .
dvbt داخلی ،Full HD ، پنل ژاپنی ، پخش فیلم از usb و ...

Nikola
01-08-2012, 16:48
با 1500 میتونی led شارپ بخری . قیمت مدلهای کواترونش بالاتره .
با 1350 تومن میتونی مدل 40le430x sharp که جدیده رو بخری . مشخصات خوبی داره .
dvbt داخلی ،Full HD ، پنل ژاپنی ، پخش فیلم از usb و ...

سلام،
با این قیمت شارپ بهتره یا ال جی؟

hapalii
01-08-2012, 17:04
سلام
تهران 6960 سری D قیمتش 1.880.000 هست یعنی تقریبا 110 هزار تومان ارزان تره و بین دو تا تی وی که گفتید انتخاب بهتری اگر 6960 شما هم سری D چیز بدی نیست اما اگر سری ES یه کم مشکل داره .

arash51
01-08-2012, 21:08
سلام
تهران 6960 سری D قیمتش 1.880.000 هست یعنی تقریبا 110 هزار تومان ارزان تره و بین دو تا تی وی که گفتید انتخاب بهتری اگر 6960 شما هم سری D چیز بدی نیست اما اگر سری ES یه کم مشکل داره .
من ازبازارتهران خبرندارم ولی توی سایت سامسونگ سنتر قیمت بدون پلیرنزدیک 2 میلیونه.
بله سری D هست.
من دیگه انقد نظرات ونکات دوستان گرامی را خوندم که میدونم.
1-تصویرsd توی6960 بهتره ولی سه بعدی الجی خیلی راحت تره.
2-ظاهر الجی البته 66100 و67100 کمی بهترشده.
من امروز تونستم از عینک هردو استفاده کنم ودموی سه بعدی ببینم.
عینک الجی خیلی راحت تر بود و تصویر هم نرم تراز سام بود.
یه لرزش کمی توی سه بعدی 6960 حس کردم .
جالب بود که توی نمایندگی الجی سه مدل باهم روشن بود 66100 و 5700 و65100 .
تصویر 66100 خیلی شفاف تربود.
البته هیچ کدام حاضر نشدند تصویر شبکه های داخلی را پخش کنن و من نتونستم ببینم که توی خونه چه کیفیتی دریافت میکنم.
ممنون میشم......
منتظر نظر اساتید هستم

arash51
01-08-2012, 21:09
سلام
راستی اختلاف قیمت 66100 با تهران چطوره؟
ممنون....

r0ss0neri
02-08-2012, 00:05
سلام
تا 2تومان ، بهترین led یا lcd که الان میشه خرید چیه ؟
حدود 40-42 اینچ .
ممنون

Goldfinger
02-08-2012, 21:46
راستی اختلاف قیمت 66100 با تهران چطوره؟
ممنون....
سلام دوست عزیز.ببینید انتخاب شما برای سامسونگ عالیه.راجع به مارشال باید بگم از هیچ محصول که بازار مشترکه هیچ اسمی توی اینترنت وجود نداره.تلویزیون که میخوای بخری حتما حواستون به مصرف برق باشه.ببین چند واته؟ چون بعضی ها اندازه یک یخچال برق میخورند.در ضمن اگه سه بعدی میخوای بخری حتما حواست باشه لرزش نداشته باشه! به هیچ عنوان تلویزیون با عینک شاتر نخری! از این عینک های شارژی.اگه تلویزیون یه ذره لرزش داشته باشه فاتحه چشم ها خوندست.اگه یادتون باشه گفته بودم که مارشال ME-4714 تکنولوژی Flikker free IPS داره.یعنی بدون لرزش.اگه میخوای سامسونگ بخری حتما قبلش یه سرچ تو گوگل بزن ببین این تکنولوژی رو داشته باشه.این تکنولوژی جدید جهانیه و مخصوصا سینما سه بعدی الجی خوبشو داره.حتما خروجی صدای معمولی داشته باشه.L/R رو میگم.همینا برای سه بعدی کفایت میکنه.
موفق باشید

OSEN
03-08-2012, 20:50
سلام رفقا .
منم یه راهنمایی میخواستم ازتون .
من میخوام یه تی.وی بگیرم . با توجه به نورگیر بودن اطاق و البته پولی که میخوام خرج کنم بهترین گزینه LCD هست برام .
تا حول و حوش ۵۰۰ تومن چه موردی رو میتونید پیشنهاد کنید ؟

------------------------
در حین جستجوهام به این مورد برخوردم :
مانیتور+تی.وی هست با قیمت حدودا ۵۵۰ تومن . بنظرتون چطور هست ؟
------------------------
ممنون :11:.

arash51
06-08-2012, 09:01
سلام
ما آخرش
الجي 66100 -42= بدون پلير 2100 خریدیم.
اگه کسی سوالی داره در خدمتیم.
البته اگه از اصطلاحات فنی استفاده می کنید توضیح بفرمایید.
ممنون..

arash51
06-08-2012, 09:27
وضوح تصویرش توی دیجیتال عالیه وحتی توی آنالوگ هم قابل قبوله.
چون برادرم 66100 داره من انتظاز این تفاوت را نداشتم.
پزیرایی ما 4 در 7 متره که حد متوسط فاصله از تصویر بین 4 تا 6 متره.
خونه از 2طرف شمال و غرب نور می خوره.
تصویر انگار یه کم توی روز شفاف تره.
یه موردی که عجیب بود اینکه خروجی HDMI دو مدل گیرنده مارشال 885 و آِی کلاس 9191 را جواب نداد ولی HDMI دی وی دی مارشال را جواب داد اون هم فقط وقتی که خروجی دی وی دی را روی 576 فرار میدادم.
رفتم نمایندگی مطرح کردم.
گفت اونا استاندارد نیستند .

ماتريكس
06-08-2012, 09:41
دنبال led lg 42 هستم می خوام سه بعدی باشه ولی اسمارت نباشه .مدل 3500 فکر کنم بود که قدیمی شده مدل دیگه ای هست ؟ مدل lw62000 رو هم دیدیم کیفییتش خیلی خوبه البته اسمارت هست . شاید همینو بخرم . قیمتش دقیقا 1840 از نمایندگی . بین 1.5 تا 2 چیز دیگه ای هست؟ lg رو بیشتر به خاطر ساحت تر بودن سه بعدیش می خوام .

smhsh121
06-08-2012, 09:44
دنبال led lg 42 هستم می خوام سه بعدی باشه ولی اسمارت نباشه .مدل 3500 فکر کنم بود که قدیمی شده مدل دیگه ای هست ؟ مدل lw62000 رو هم دیدیم کیفییتش خیلی خوبه البته اسمارت هست . شاید همینو بخرم . قیمتش دقیقا 1840 از نمایندگی . بین 1.5 تا 2 چیز دیگه ای هست؟ lg رو بیشتر به خاطر ساحت تر بودن سه بعدیش می خوام .

LM58000 هست که سه بعدی هست ولی اسمارت نیست.

ماتريكس
06-08-2012, 10:07
ممنون از پاسخ سریعتون دارم مشخصاتش رو چک می کنم . از کیفیتش و یا مقایسه با مدل های دیگه هم بگین ممنون میشم . الان دیدم قیمتش 1740 هست . فکر کنم مشخصاتش با 65000 یکی باشه درسته ؟ ارزش داره 100 بیشتره بدم ؟ 65000 چیز بهتری داره؟ از کیفیتش نسبت به بقیه که راضی بودم تو نمایندگی واقعا تصویر خوبی دیدم.

re_ir2
06-08-2012, 10:16
دوستان سلام
خواهش میکنم سریع راهنماییم کنید ال جی 67100 بخرم یا E6960سامسونگ کدوم در مجموع بهتره ؟ تو رو خدا فقط زود بهم بگید بدون تعصب به مدل.

arash51
06-08-2012, 11:04
دوستان سلام
خواهش میکنم سریع راهنماییم کنید ال جی 67100 بخرم یا E6960سامسونگ کدوم در مجموع بهتره ؟ تو رو خدا فقط زود بهم بگید بدون تعصب به مدل.
اگه مثل من آینده سه بعدی واست مهمه الحی سری LM بخر ولی اگه تصویر SD وشبکه های معمولی را میخوای سمسونگ 6960D.
هنوز سری ES توی ابهامه.

smhsh121
06-08-2012, 11:26
ممنون از پاسخ سریعتون دارم مشخصاتش رو چک می کنم . از کیفیتش و یا مقایسه با مدل های دیگه هم بگین ممنون میشم . الان دیدم قیمتش 1740 هست . فکر کنم مشخصاتش با 65000 یکی باشه درسته ؟ ارزش داره 100 بیشتره بدم ؟ 65000 چیز بهتری داره؟ از کیفیتش نسبت به بقیه که راضی بودم تو نمایندگی واقعا تصویر خوبی دیدم.

مشخصات 58000 همون مشخصات 62000 هست فقط اسمارت نیست. به نظرم اگر 62000 کنترل جادویی داشته باشه و تفاوتش فقط 100 تومانه ارزش داره 62000 رو بخرید.

دوستان سلام

اگر خیلی مصرف فیلم سه بعدیت بالاست همون 67100 رو بگیر. ES6960 خوبیش اینه که پنلش 100 هزتز واقعی با قابلیت انطباق 500 هرتز هست ولی 67100 پنلش 100 هرتز هست با قابلیت انطباق 400 هرتز که یکی از سایت ها نوشته بود اون 100 هرتز هم واقعی نیست و در واقع 60 هرتز هست که ممکنه توی تصاویر سریع جاموندگی داشته باشه. ولی از نزدیک قبلش تست کن ببین چجوری هستن. ضمن اینکه اگر می خوای سامسونگ بگیری 6950 به صرفه تره.

hamid_IT63
06-08-2012, 12:02
سلام،
با این قیمت شارپ بهتره یا ال جی؟
خب شارپ یک برند ژاپنی هست و کیفیت و مرغوبیت پنلش روی کیفیت تصویرش تاثیر گذاشته .

nemesis_sim
06-08-2012, 12:55
با سلام به اساتید
من این چند مدل پایین رو دیدم و بینشون گیر کردم. دوستان اگه لطف کنند و نظرشونو بگن متشکر میشم. درضمن دبی زندگی میکنم.
HX855 قیمت 13900 درهم امارات
NX720 قیمت 11000درهم امارات
ES7500 قیمت 12000درهم امارات (به همراه بک عدد گلکسی 3 اشانتیون ! , 4تا عینک سه بعدی)
ES8000 قیمت 13000 درهم امارات (به همراه یک عدد home theater مدلHTE5550K به قیمت حدود 2700 درهم)
با سپاس

smhsh121
06-08-2012, 14:34
با سلام به اساتید
من این چند مدل پایین رو دیدم و بینشون گیر کردم. دوستان اگه لطف کنند و نظرشونو بگن متشکر میشم. درضمن دبی زندگی میکنم.
ES7500 قیمت 12000درهم امارات (به همراه بک عدد گلکسی 3 اشانتیون ! , 4تا عینک سه بعدی)
ES8000 قیمت 13000 درهم امارات (به همراه یک عدد home theater مدلHTE5550K به قیمت حدود 2700 درهم)
با سپاس

رو کاغذ بخوایم حساب کنیم ES8000 بهترینه چون هم امکانات جانبیش با سونی قابل مقایسه نیست و هم اینکه جزو Highly Recommended های flatpanelshd هست و هدیه هم که داره. اگرم خواستی سونی بگیری HX855 ازش زیاد تعریف میشه.

shamika
06-08-2012, 14:42
با سلام به اساتید
با سپاس

تو این مدل هایی که گفتین کیفیت تصویر HX855 از بقیه بالاتره .
از لحاظ کیفیت به ترتیب اول HX855 دوم NX720 سوم ES8000 و آخر ES7000
از لحاظ امکانات جانبی اول ES8000 دوم ES7000 سوم HX855 و آخر NX720
از لحاظ زیبایی مدل های امسال LG و Samsung به عنوان زیباترین مدل ها انتخاب شدند .

و در نهایت اگه گیرتون بیاد Sony HX925 از همه اینها کیفیت تصویر بهتری داره به شرطی که از 13000 درهم کمتر باشه که ارزش خرید پیدا کنه .
اگر هم دنبال نهایت کیفیت تصویر جهان هستید یک پلاسمای VT50 پاناسونیک تهیه کنید .

hamid_IT63
06-08-2012, 14:59
من کیفیت مدل HX925 sony و NX720 sony رو از نزدیک دیدم . هر دوشون کیفیت تصویر خوب و پنل مرغوبی دارن . البته ظاهر تلویزیون hx925 sony قشنگتر هست . من اینها رو بهت پیشنهاد میکنم .

ماتريكس
06-08-2012, 19:03
دو تا سوال داشتم در مورد 42LM6200 lg اول اینکه تصویر در تصویر داره ؟ دوم اینکه میشه از طریق وای فای گوشی به اینترنت وصل شد ؟ یا مودم usb ؟ شد سه تا

miaadba
07-08-2012, 12:18
خسته نباشید
نظرتون در مورد تلویزیون LED سامسونگ (Samsung)مدل : UA46ES7770 چیه؟ قیمتش حدوده 4 تومنه با همین قیمت از این بهترش چی پیشنهاد میکنین؟
ممنون

smhsh121
07-08-2012, 13:36
خسته نباشید
نظرتون در مورد تلویزیون LED سامسونگ (Samsung)مدل : UA46ES7770 چیه؟ قیمتش حدوده 4 تومنه با همین قیمت از این بهترش چی پیشنهاد میکنین؟
ممنون

7770 با هدیه اش 4 تومانه که بدون هدیش میشه 3600. با این قیمت می تونید 8880 بگیرید که بدون هدیه اش همون 4 تومان در میاد و انطباق تصویر، مایکرودایمینگ و ظاهر بهتری داره.

alipasha_f
07-08-2012, 13:51
با سلام ..اگر میشه هر چه سریعتر جواب بدین ممنون میشم:
1-سری 8 سامسونگ مثل ES8000 در مجموع تی وی بهتریه یا LM86000 ال جی؟
2-آیا سری LM96000 ال جی به این زودیا به بازار میاد؟
در نهایت در یک کلام سامسونگ رو بخرم یا ال جی رو.....در ضمن دو مورد بالارو با VT50 پاناسونیک هم در نظر بگیرید و یک نظر نهائی بدین؟
با سپاس فراوان

smhsh121
07-08-2012, 14:06
با سلام ..اگر میشه هر چه سریعتر جواب بدین ممنون میشم:
1-سری 8 سامسونگ مثل ES8000 در مجموع تی وی بهتریه یا LM86000 ال جی؟
2-آیا سری LM96000 ال جی به این زودیا به بازار میاد؟
در نهایت در یک کلام سامسونگ رو بخرم یا ال جی رو.....در ضمن دو مورد بالارو با VT50 پاناسونیک هم در نظر بگیرید و یک نظر نهائی بدین؟
با سپاس فراوان

از نظر کیفیت، مسلما ES8880 طبق نقدهایی که توی سایت های خارجی شده از LM96000 سرتره و دیگه 86000 که جای خود دارد. از نظر سه بعدی به علت پسیو بودن ال جی، مزیتی هست که سامسونگ نداره. امکانات جانبی دو تلویزیون خوبه ولی سامسونگ یه سری قابلیت های جالب و فانتزی جدید داره مثل کنترل صوتی و کنترل حرکتی و دوربین و میکروفون و ... که ممکنه برای هر کسی مفید نباشه و فقط قیمت رو اضافه کنه. شما باید ببینی اولویت هات برای خرید تلویزیون چیه سپس انتخاب کنی سراغ کدوم برند بری. چون هر برند برای خودش مزیت های رقابتی درست کرده که بقیه چنین مزیتی ندارند.

Artam01
07-08-2012, 15:49
VT50 که هنوز نیامده است.

alipasha_f
07-08-2012, 16:21
از نظر کیفیت، مسلما ES8880 طبق نقدهایی که توی سایت های خارجی شده از LM96000 سرتره و دیگه 86000 که جای خود دارد. از نظر سه بعدی به علت پسیو بودن ال جی، مزیتی هست که سامسونگ نداره. امکانات جانبی دو تلویزیون خوبه ولی سامسونگ یه سری قابلیت های جالب و فانتزی جدید داره مثل کنترل صوتی و کنترل حرکتی و دوربین و میکروفون و ... که ممکنه برای هر کسی مفید نباشه و فقط قیمت رو اضافه کنه. شما باید ببینی اولویت هات برای خرید تلویزیون چیه سپس انتخاب کنی سراغ کدوم برند بری. چون هر برند برای خودش مزیت های رقابتی درست کرده که بقیه چنین مزیتی ندارند.
با تشکر از دوست حرفه ای و مطلعم..
پس از مطالعه زیاد،میتونم بگم فقط با اتکا به نظر شما از بین دو مدل ال جی و سامسونگ:سامسونگ رو یک ساعت پیش خریدم....
اگر میشه بیشتر از کیفیت و فرق تصویر این مدل با ال جی LM96000 بگید...

alipasha_f
07-08-2012, 16:32
پس از مطالعه زیاد،میتونم بگم فقط با اتکا به نظر شما از بین دو مدل ال جی و سامسونگ:سامسونگ رو یک ساعت پیش خریدم....

smhsh121
07-08-2012, 17:28

مبارکتون باشه. از لینک های زیر می تونید نقد کامل این دو مدل رو بخونید:

اینم مقایسه ای هست که از CNET استخراج کردم:

alipasha_f
07-08-2012, 18:33
اطلاعاتتون فوق العاده بود
ظاهرا تو لینکهائی که گذاشته بودین سامسونگ یکی از ال ای دی های توصیه شده وبرتر بود...
در صورتیکه در مقایسه تئوری اطلاعاتی که خود کارخونه های سازنده میدن:مثلا انطباق تصویر ال جی 1000 وسامسونگ 800 ... رو نوشتن..
سوال دیگرم این بود که آیا با این عینک های اکتیو نمیشه یه تصویر درست وحسابی سه بعدی بدون پرش وبا کیفیت رو دید؟
چون تبلیغات ال جی تمرکز کرده رو معایبی از این دست از عینکهای اکتیو!..

shamika
07-08-2012, 19:16
عینک های اکتیو Panasonic و گاهاً Sony با وزن نسبتاً کمشون تصاویر کم پرش و با عمق مناسبی رو ارائه میدن .

ولی خب هنوزم عینک های Passive و پانل های بزرگتر (بیشتر از 50 اینچ) انتخاب بهتری برای تماشای 3D هستند .

هرچند که همین تکنولوژی Passive در پانل ها باعث افت کیفیت تصاویر دو بعدی میشه (مثال پانل های 2011 و 2012 کمپانی LG)

ehsan_kabiri_33
07-08-2012, 19:37
سلام
میخام یه lcd tv بگیرم بیشتر واسه کنسول بازی البته خب تلویزیون هم استفاده میشه ولی کمتر

نظرم روی برند سامسونگ هست چون فکر کنم از سونی یا شارپ ارزونتر در میاد

به هر حال:
نظر شما در مورد یک lcd tv چهل اینچ که قیمتش هر چه کمتر بهتر :) اولویت یک برای بازی یعنی پاسخ زمانی کم چیه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید و یه مدل معرفی کنید

smhsh121
07-08-2012, 21:41
اطلاعاتتون فوق العاده بود
ظاهرا تو لینکهائی که گذاشته بودین سامسونگ یکی از ال ای دی های توصیه شده وبرتر بود...
در صورتیکه در مقایسه تئوری اطلاعاتی که خود کارخونه های سازنده میدن:مثلا انطباق تصویر ال جی 1000 وسامسونگ 800 ... رو نوشتن..
سوال دیگرم این بود که آیا با این عینک های اکتیو نمیشه یه تصویر درست وحسابی سه بعدی بدون پرش وبا کیفیت رو دید؟
چون تبلیغات ال جی تمرکز کرده رو معایبی از این دست از عینکهای اکتیو!..

در کل هیچ برندی 100 درصد تکمیل نیست. یعنی اگر سامسونگ از سه بعدی پسیو استفاده می کرد می شد با تقریب خیلی خوبی گفت بهترین LED سه بعدیه. اون 1000 و 800 هم یه سری عدده و من شخصا اعتقادی کاملی به اون اعداد ندارم مخصوصا اینکه ال جی توی مدل های 2012 فکر می کنم زیاد پیازداغ فرکانساشو زیاد کرده.
از نظر کیفیت سه بعدی اکتیو و پسیو فرق زیادی ندارند فقط توی دفترچه عینک های اکتیو نوشته بعضی ها ممکنه بعد از استفاده طولانی مدت دچار سردرد و سرگیجه بشن که مثلا روی من این مورد اتفادق نیفتاده ولی یه کم چشمو خسته می کنه. مشکلات سایه و پرش تصاویر هم توی مدل ها جدید کمتر شده ولی به نظر من آدم فوقش ماهی یکی دوتا فیلم سه بعدی بخواد بینه که دیگه اونم انقدر ها مهم نیست ولی دائم باهاش باید تصاویر معمولی تماشا کرد که از این رو کیفیت تصاویر دو بعدی مهم تره.

ماتريكس
08-08-2012, 10:02
تا حالا کسی تست نکرده با wifi گوشی و اتصال اون به LED بشه رفت توی اینترنت ؟ واسم مهمه اگه بشه 6200 LG رو بردارم اگه نشه 58000 LG رو بخرم.

miaadba
08-08-2012, 12:13
ممنون ار پاسخ قبلی تون به نظر شما
LG Smart 47" - 47LM86000 بهتره یا سامسونگ 8880؟
ممنون

hooooooman
08-08-2012, 12:19
سلام کدوم یکی رو پیشنهاد می کنید :
panasonic st30
samsung 6920
sony ex 720 بدون گارانتی

استفاده هم 70 درصد برای دیدن شبکه های وطنی و ماهواره
30 درصد هم برای دیدن فیلم سه بعدی و فول اچ دی
کیفیت ساخت برام خیلی مهمه

با تشکر

smhsh121
08-08-2012, 13:13
ممنون ار پاسخ قبلی تون به نظر شما
LG Smart 47" - 47LM86000 بهتره یا سامسونگ 8880؟
ممنون

دوست عزیز صفحه قبلو نگاه کنید پاسخ سوالتون داده شده.

saman999999
08-08-2012, 13:24
سلام کدوم یکی رو پیشنهاد می کنید :
panasonic st30
samsung 6920
sony ex 720 بدون گارانتی

استفاده هم 70 درصد برای دیدن شبکه های وطنی و ماهواره
30 درصد هم برای دیدن فیلم سه بعدی و فول اچ دی
کیفیت ساخت برام خیلی مهمه

با تشکر

ex720 که اصلا، تصویرش کدر و تیرس هر کی خریده پشیمون شده باورتون نمیشه دیروز بانه بودم تصویر این تی وی رو از نزدیک دیدم یه تلویزون مارک groundig بغلش بود باورتون نمیشه اگه بگم کیفیتش از ex720 بهتر بود شفافیت تصویرش خیلی بهتر بود سونی مدلهای گرونقیمتش خوبه ولی ex720 اصلا
سامسونگ هم اگه با رنگهای پررنگ و غیر طبیعی مشکلی نداری خوبه
پانا هم چون پلاسما هستش رنگاش اصلا قشنگ نیست یه جورایی مث تلویزیونهای srt میمونه ولی تصویرش خیلی نرمه تاری نداره
ولی یه توصیه بهت میکنم lg رو هم به گزینه هات اضافه کن سری lm کیفیت تصویرشون باورنکردنیه فوقالعاده تصاویر شفاف و خوش رنگی داره مخصوصا از lm6610 یه بالا

p990
08-08-2012, 15:59
ex720 که اصلا، تصویرش کدر و تیرس هر کی خریده پشیمون شده باورتون نمیشه دیروز بانه بودم تصویر این تی وی رو از نزدیک دیدم یه تلویزون مارک groundig بغلش بود باورتون نمیشه اگه بگم کیفیتش از ex720 بهتر بود شفافیت تصویرش خیلی بهتر بود سونی مدلهای گرونقیمتش خوبه ولی ex720 اصلا
سامسونگ هم اگه با رنگهای پررنگ و غیر طبیعی مشکلی نداری خوبه
پانا هم چون پلاسما هستش رنگاش اصلا قشنگ نیست یه جورایی مث تلویزیونهای srt میمونه ولی تصویرش خیلی نرمه تاری نداره
ولی یه توصیه بهت میکنم lg رو هم به گزینه هات اضافه کن سری lm کیفیت تصویرشون باورنکردنیه فوقالعاده تصاویر شفاف و خوش رنگی داره مخصوصا از lm6610 یه بالا
سلام
آقا تو بانه سونی سری HX-NX پیدا میشه؟؟؟
چقدر با تهران فرق داره و آیا قابل اعتماد هست؟؟؟؟
تو جمهوری گشتم نمایندگی ها نداشت و خرده فروش های دیگه هم انبار کردن و قیمت های بالا میگن !!!مثلا NX 40 اینچ که نمایندگی 2.700 زده حدود 4یا 4300 میگن!!!هر کی هرکیه!!!
سونی تو بانه معمولا ساخت کجاست؟؟؟چون نمایندگی میگفت برای ما منتاژ!!!
جایه دیگه ای هم سراق داری بگو لطفا !!!
ممنون!!!

kasra2002
08-08-2012, 18:00
سلام
توی 3بعدی ها کدومو پیشنهاد میدین
دوست من خیلی بین 6960 سامسونگ و ال جی شک داره من سامسونگ رو میگم اون از بهتر بودن 3بعدی سام شنیده که عینکش فلانه و ...
یکی هم توشیبای جدید 6 رنگ رو میگه حالا نظر شما چیه

smhsh121
08-08-2012, 18:28
سلام
توی 3بعدی ها کدومو پیشنهاد میدین
دوست من خیلی بین 6960 سامسونگ و ال جی شک داره من سامسونگ رو میگم اون از بهتر بودن 3بعدی سام شنیده که عینکش فلانه و ...
یکی هم توشیبای جدید 6 رنگ رو میگه حالا نظر شما چیه

هرچند در بین سه بعدی های اکتیو سامسونگ کیفیت خوبی داره ولی اگر دوست شما اولویتش سه بعدی هست سه بعدی پسیو پیشنهاد میشه که فقط تلویزیون های ال جی از این تکنولوژی استفاده می کنند.
3 رنگ، 4 رنگ و 6 رنگ به تنهایی تضمین کننده کیفیت نیست. کیفیت چیزیست که چشم ما درک می کنه. اگر تلویزیونی 20 رنگ هم باشه ولی چشم ما فرقشو نفهمه فقط تبلیغاته و گول تبلیغات را نباید خورد.

hapalii
08-08-2012, 19:03
قطعا با توجه به نیاز شما و قیمت های امروز بازار st30 42 اینچ بهترین انتخابه قیمتش هم حدود 2.100.000

ehsan_kabiri_33
08-08-2012, 22:39
سلام
بین LW65100 lg led که 42 اینچ هست و 600 hz و قیمتش 1.867.000
و سامسونگ ES6950 که 40 اینچ هست و 400 hz انطباق تصویر داره و قیمتش 1.810.000 هست
اولویت اول واسه گیم و کنسول بازی- کدوم را پیشنهاد می کنید>

ممنون از راهنمایی شما

تا اطلاع ثانوی دنبال سه بعدی نیستم به خاطر hz بالاتر مجبورم 3d بگیرم- نظر شما عزیزان را با کمال میل می پذیریم

saman999999
09-08-2012, 00:11
سلام
آقا تو بانه سونی سری HX-NX پیدا میشه؟؟؟
چقدر با تهران فرق داره و آیا قابل اعتماد هست؟؟؟؟
تو جمهوری گشتم نمایندگی ها نداشت و خرده فروش های دیگه هم انبار کردن و قیمت های بالا میگن !!!مثلا NX 40 اینچ که نمایندگی 2.700 زده حدود 4یا 4300 میگن!!!هر کی هرکیه!!!
سونی تو بانه معمولا ساخت کجاست؟؟؟چون نمایندگی میگفت برای ما منتاژ!!!
جایه دیگه ای هم سراق داری بگو لطفا !!!
ممنون!!!

nx720 و hx 750 هست اما حقیقتش چون زیاد با سونی حال نمیکنم در مورد کیفیت یا قیمتش سوال نکردم قیمتها هم که بدون شک از تهران ارزونتره اما اینکه قابل اعتماده یا نه نمیدونم کسی رو ندیدم شکایتی کنه
hx750 رو از نزدیک دیدم کیفیت تصویرش محشره ولی خیلی گرونه البته واسه ما
اینجا معمولا ساخت مالزیه مثلا nx720 40 اینچ حدودا 2 تومن قیمتشه

yashar2k
09-08-2012, 00:14
سلام دوستان عزیز.میخواستم برای خودم ال ادی دی سامسونگ 32 اینچ مدل 5560E رو بگیرم.آیا ال ای دی خوبیه؟ نظرتون چیه!!(بیشتر برای گیم بازی کردن میخوام) . بعد سینمای خانگی چه مارکی حدود 300-400 تومن خوبه!؟ دستتون درد نکنه

p990
09-08-2012, 11:59
nx720 و hx 750 هست اما حقیقتش چون زیاد با سونی حال نمیکنم در مورد کیفیت یا قیمتش سوال نکردم قیمتها هم که بدون شک از تهران ارزونتره اما اینکه قابل اعتماده یا نه نمیدونم کسی رو ندیدم شکایتی کنه
برای من هم گرونه!!من 3 میلیون بودجه دارم!!!
چه جوری میشه اصل بودن و سالم بودن اش تو فهمید؟!
شما تا حالا برقی چیزی خریدی از بانه!!!
من خودم تا حالا یه چنین جاهایی نرفتم و نمی دونم بانه بهتره یا مریوان یا...!!!

p990
09-08-2012, 12:00

farzad3620
09-08-2012, 14:08
سلام

با بودجه 1.300.000 تومن تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی 40 اینچ که گیرنده دیجیتال داشته باشه و ورودی پی سی هم داشته باشه بیشترین فرمت ویدئویی رو هم ساپورت کنه چه بخرم؟ (برند زیاد برام مهم نیست)

Soroush-S
09-08-2012, 15:20
سلام

با بودجه 1.300.000 تومن تلویزیون ال ای دی یا ال سی دی 40 اینچ که گیرنده دیجیتال داشته باشه و ورودی پی سی هم داشته باشه بیشترین فرمت ویدئویی رو هم ساپورت کنه چه بخرم؟ (برند زیاد برام مهم نیست)

x.vision و صنام که هردو 42 اینچ هستند و امکاناتی برابر دارن - قیمت حدود 1200

bille_jean2001
09-08-2012, 17:20
دوستان عزیز تا ماکزیمم سه ونیم میلیون تومان تلوزیئن با سایز 55 چیزی گیرم میاد؟ امکانات جانبی یا سه بعدی یا ... اصلا واسم مهم نیست فقط سایزش و اینکه کیفیت معقولی داشته باشه.

kasra2002
09-08-2012, 17:21
هرچند در بین سه بعدی های اکتیو سامسونگ کیفیت خوبی داره ولی اگر دوست شما اولویتش سه بعدی هست سه بعدی پسیو پیشنهاد میشه که فقط تلویزیون های ال جی از این تکنولوژی استفاده می کنند.
3 رنگ، 4 رنگ و 6 رنگ به تنهایی تضمین کننده کیفیت نیست. کیفیت چیزیست که چشم ما درک می کنه. اگر تلویزیونی 20 رنگ هم باشه ولی چشم ما فرقشو نفهمه فقط تبلیغاته و گول تبلیغات را نباید خورد.

از امروز صبح 15 درصد به قیمت های کلیه لوازم خانگی اضاافه شد هیچ کدوم از نماینده های ال جی حاضر به فروش نبودند ولی خب این دوستمون دیشب ساعت 11 از هایپر خرید ال جی خرید
ولی من بازم بعد از سونی برند سامسونگ رو ترجیه می دم
ممنون

kasra2002
09-08-2012, 17:26
والا پارسال توی نمایندگی پاناسونیک یه دونه آوردن که از اونجاها خریداری شده بود و کار نمی کرد بعد از چک کردن متوجه شدند که بجای کلیه برد های داخلی هوا و بجای صفحه از شیشه معمولی استفاده شده بود پس مواظب باشید
مساله بعدی گارانتی هستش

smhsh121
09-08-2012, 18:04
از امروز صبح 15 درصد به قیمت های کلیه لوازم خانگی اضاافه شد هیچ کدوم از نماینده های ال جی حاضر به فروش نبودند ولی خب این دوستمون دیشب ساعت 11 از هایپر خرید ال جی خرید
ولی من بازم بعد از سونی برند سامسونگ رو ترجیه می دم
ممنون

من به شخصه قبل از سونی سامسونگ رو ترجیح می دم منتها چون گفتید سه بعدی برای دوستتون مهمه من ال جی پیشنهاد دادم.

mehryar1973
09-08-2012, 18:11
سلام
بین ُSamsung LN D 550 60 Hz . Samsung LN C 600 120 Hz میشه یه مقایسه بکنید و کدوم رو برای خرید توصیه می کنید؟

kasra2002
09-08-2012, 20:04
می گفت که هر دورو نشونش داده حالا به جز 3 بعدی گفته سامسونگ رو توی قاب ال سی دی گذاشتند و کیفیتش خراب شده و .........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! !!!!!!!!!!!!:18:

smhsh121
09-08-2012, 20:20
می گفت که هر دورو نشونش داده حالا به جز 3 بعدی گفته سامسونگ رو توی قاب ال سی دی گذاشتند و کیفیتش خراب شده و .........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! !!!!!!!!!!!!:18:

البته منم از چند نفر شنیدم کیفیت ES سری 6 سامسونگ به خوبی سری D پارسال نیست ولی فروشنده ها هم حرف الکی زیاد می زنن.
باید به فروشنده گفت به فرض تو قاب پلاستیکی ال سی دی هم گذاشته باشن. پلاستیک دور قاب چه ربطی به کیفیت پنل داره:38:

yashar2k
10-08-2012, 21:55
با سلام.چه جوری میشه زیرنویس رو به فیلمی که تو فلش ریختیم اضافه کرد!مدل led :e5560 samsung

poonel
10-08-2012, 22:08
با سلام.چه جوری میشه زیرنویس رو به فیلمی که تو فلش ریختیم اضافه کرد!مدل led :e5560 samsung

فکر کنم باس بریزی تو یه فولدر و نام زیرنویس و نام فایل فیلم یکی باشه.

ranker
10-08-2012, 23:33
سلام به همه - دوستان من همه صفحاتو خوندم از1 تا 53 اما نتیجه نگرفتم چی بگیرم
تا 1.5 میخوام هزینه کنم . نور پذیرایمون خیلی زیاده فکر کنم پلاسما اذیت کنه
42 یا 47 سونی و پاناسونیکم گرونه. lg چطوره؟ سری lv مثل 42lv37100 یا 42ls46000 ویا 42lv34000 و 42lv3500
فردا شاید بگیرم راهنمایم کنید لطقا که تو انتخابم اشتباه نکنم

smhsh121
10-08-2012, 23:46
سلام به همه - دوستان من همه صفحاتو خوندم از1 تا 53 اما نتیجه نگرفتم چی بگیرم
تا 1.5 میخوام هزینه کنم . نور پذیرایمون خیلی زیاده فکر کنم پلاسما اذیت کنه
42 یا 47 سونی و پاناسونیکم گرونه. lg چطوره؟ سری lv مثل 42lv37100 یا 42ls46000 ویا 42lv34000 و 42lv3500
فردا شاید بگیرم راهنمایم کنید لطقا که تو انتخابم اشتباه نکنم

به نظرم 42LS46000 بگیر که مدل 2012 هست.

ranker
10-08-2012, 23:52
قیمت نداری؟

smhsh121
11-08-2012, 00:06
قیمت نداری؟

1395000 تومان
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ال-ای-دی-42LS46000/46100-ال-جی.html
البته مثل اینکه قرار از شنبه بره روی قیمت ها.

ranker
11-08-2012, 00:23
ممنون از کمکتون

ali 813
11-08-2012, 13:29
دوستان عزیز سلام
من قصد خرید یک ال ای دی 42 اینچ دارم مدل مد نظرم LM67100 ال جی هست ولی یه کم قیمتش بالاست(2،450،000) ، مدل ES 6950 سامسونگ رو هم که از جلو تو نمایندگی دیدم خوشم اومد ولی از لحاظ امکانات پایینتر بود و البته قیمتش هم پایینتر از ال جی بود(2،130،000 ).حالا برای خرید ،کمی تردید دارم که کدوم رو بگیرم ، با توجه به اینکه قراره ظرف همین روزها قیمتها بالا بره میخوام زودتر تصمیممو برای خرید بگیرم ، میشه برای انتخاب راهنمائیم کنید ؟ و درکل نظرتون راجع به مدل ال جی چطوره (کیفیت صدا و تصویر و ...)؟

smhsh121
11-08-2012, 13:57
دوستان عزیز سلام
من قصد خرید یک ال ای دی 42 اینچ دارم مدل مد نظرم LM67100 ال جی هست ولی یه کم قیمتش بالاست(2،450،000) ، مدل ES 6950 سامسونگ رو هم که از جلو تو نمایندگی دیدم خوشم اومد ولی از لحاظ امکانات پایینتر بود و البته قیمتش هم پایینتر از ال جی بود(2،130،000 ).حالا برای خرید ،کمی تردید دارم که کدوم رو بگیرم ، با توجه به اینکه قراره ظرف همین روزها قیمتها بالا بره میخوام زودتر تصمیممو برای خرید بگیرم ، میشه برای انتخاب راهنمائیم کنید ؟ و درکل نظرتون راجع به مدل ال جی چطوره (کیفیت صدا و تصویر و ...)؟

اینا قیمت های با هدیه هستند. بدون هدیه 200-300 تومان از این قیمت کم میشه. اگر خواستی ال جی بگیری 66100 بگیر. تنها فرقش با 67100 رنگ دور قابشه که به خاطر همین 100 تومان ارزونتره.
66100 بدون هدیه فکر کنم 2100 در بیاد و ES6950 بدون هدیه 1850 میشه. اگرم ظاهر تلویزیون اصلا برات مهم نیست 62000 ال جی بگیر که ارزون تره.

bille_jean2001
11-08-2012, 16:38
دوستان عزیز تا ماکزیمم سه ونیم میلیون تومان تلوزیون با سایز 55 چیزی گیرم میاد؟ امکانات جانبی یا سه بعدی یا ... اصلا واسم مهم نیست فقط سایزش و اینکه کیفیت معقولی داشته باشه.

kasra2002
11-08-2012, 19:22
این دوستمون که خرید حالا نوبت خودمه تا گرون نشده که البته نمایندگی گرونش کرده و فقط یه جا ارزون پیداکردم
حالا باز من موندم و..
فکر می کنم انتخابم که فوری میخوام بخرم 6960 باشه 46 سامسونگ با 4 تا عینک
نظر شما چیه

kasra2002
11-08-2012, 21:58
خبر جدید 6960 غیر اصل ولی با گارانتی 300 تومن زیر قیمت اصلی
6950 محصول جدید قیمت 500 تومان پایین تر از بقیه

ali 813
12-08-2012, 08:20
اینا قیمت های با هدیه هستند. بدون هدیه 200-300 تومان از این قیمت کم میشه. اگر خواستی ال جی بگیری 66100 بگیر. تنها فرقش با 67100 رنگ دور قابشه که به خاطر همین 100 تومان ارزونتره.
66100 بدون هدیه فکر کنم 2100 در بیاد و ES6950 بدون هدیه 1850 میشه. اگرم ظاهر تلویزیون اصلا برات مهم نیست 62000 ال جی بگیر که ارزون تره.
با سلام و تشکر فراوان از جواب سریعتون
اگه بخوایم بین دو مدل سامسونگ 6950 و ال جی 67100 یا 66100 یکی رو برای خرید انتخاب کنیم به نظرتون کدوم کیفیت بالاتری داره ؟ در کل چون خودم نظر اولیم روی ال جی بود ، میخوام بدونم مثلا از نظر تصویر و صدا کیفیتش چطوره ؟ یک سوال دیگه هم اینه که برای رکورد کردن تا چه حجم هارد اکسترنال رو میتونه ساپورت کنه ؟

ماتريكس
12-08-2012, 09:38
مدل 6200 Lg تصویر در تصویر داره ؟ وای فای رو تا حالا کسی تست کرده واسه اتصال اینترنت موبایل؟

mehjam
12-08-2012, 18:24
سلام و خشته نباشید
من برای یکی از دوستام میخوام یه تلویزیون با بودجه حدود یک میلیون بگیرم.
چی بگیرم که به روز باشه و سایزش زیر 40 نباشه.
ضمنا WiDi به درد بخور است و تو این محدوده قیمت رو تی وی پیدا میشه؟

naim697
12-08-2012, 21:07
از بانه تا یک میلیون چی بخرم ؟ خوب باشه --- t هم داشته باشه ؟ سایزش همین 32 باشه کافیه فقط --- t داشته باشه

es 8000 lg ایا 32 داره ؟

kingil4
13-08-2012, 10:54
خبر جدید 6960 غیر اصل ولی با گارانتی 300 تومن زیر قیمت اصلی
6950 محصول جدید قیمت 500 تومان پایین تر از بقیه

من متوجه نشدم یعنی چی غیر اصل؟ با چه قیمتی؟
es6960 گرفتی؟

alireza20
13-08-2012, 19:06
سلام دوستان
الان چه مدل هایی از Pioneer تو بازار هستن؟!

yashar2k
13-08-2012, 22:32
فکر کنم باس بریزی تو یه فولدر و نام زیرنویس و نام فایل فیلم یکی باشه.
این روش رو امتحان کردم جواب نداد! اگه میشه یه روشی بدید بتونم زیر نویس با فرمت srt رو به فیلمم با فرمت mkv اضافه کنم ! برای دیدن فیلم با زیرنویس خیلی لازم دارم

camel_60
13-08-2012, 23:13
سلام دوستان
میخوام یه ال ای دی 3D بگیرم ...
جای زیاد بزرگی متاسفانه ندارم ... مد نظرم 32 اینچ 3D هست اما تو بازار ندیدم ... اجبارا فکر کنم باید 40 اینچ 3D ببینم ...
اگر 32 هستش تو رنج 1200 چی موجود هست؟
اگر هم 40 باشه تو رنج 1600 1700 چی هستش؟؟؟

ممنون

camel_60
14-08-2012, 16:01
up.................................

Soroush-S
14-08-2012, 18:25
سلام دوستان
میخوام یه ال ای دی 3D بگیرم ...
جای زیاد بزرگی متاسفانه ندارم ... مد نظرم 32 اینچ 3D هست اما تو بازار ندیدم ... اجبارا فکر کنم باید 40 اینچ 3D ببینم ...
اگر 32 هستش تو رنج 1200 چی موجود هست؟
اگر هم 40 باشه تو رنج 1600 1700 چی هستش؟؟؟

ممنون

شما میتونی سامسونگ مدل 32ES6950 بگیری که 3D هم هست بقیمت 1179000 تومان -

camel_60
14-08-2012, 18:56
شما میتونی سامسونگ مدل 32ES6950 بگیری که 3D هم هست بقیمت 1179000 تومان -
به به مخلص همشهری خودم
بازار رشت رو شما بهتر میشناسی که ...
میگن 32 اینچ اصلا سه بعدی نداره ... در صورتی که منم این مدل رو دیده بودم ...
ولی نمیدونم جریان این قضیه چیه ایران تولید میکنه 32 جدید رو از این حرفا ... این مدل تو سایت رسمی سامسونگ نیست ولی تو سایت سام سرویس هستش...
یکی هم 32اینج Sony Bravia KDL-32EX720 معرفی کرده ولی تا این دو تا کنار هم نباشه نمیشه فهمید کدوم بهتره ...

Soroush-S
14-08-2012, 19:08
به به مخلص همشهری خودم
بازار رشت رو شما بهتر میشناسی که ...
میگن 32 اینچ اصلا سه بعدی نداره ... در صورتی که منم این مدل رو دیده بودم ...
ولی نمیدونم جریان این قضیه چیه ایران تولید میکنه 32 جدید رو از این حرفا ... این مدل تو سایت رسمی سامسونگ نیست ولی تو سایت سام سرویس هستش...
یکی هم 32اینج Sony Bravia KDL-32EX720 معرفی کرده ولی تا این دو تا کنار هم نباشه نمیشه فهمید کدوم بهتره ...

قربان داداش -
شما کجا پرسیدی؟ برو خیابان بحرالعلوم 2تا نمایندگی الجی هست 2تاهم سامسونگ - من این مدلو اواست ز سایت چاره گرفتم

camel_60
14-08-2012, 22:28
قربان داداش -
شما کجا پرسیدی؟ برو خیابان بحرالعلوم 2تا نمایندگی الجی هست 2تاهم سامسونگ - من این مدلو اواست ز سایت چاره گرفتم
من دیروز مطهری حاجی آباد بودم اونجاها سر زدم ...
اونجا نرفتم راستش باید سر بزنم ...
سایت چاره همین قیمت میده ...
الان خودت از سایت چاره خریدی؟

smhsh121
14-08-2012, 22:32
امسال هم سامسونگ و هم ال جی 32 اینچ سه بعدی زدند. سامسونگ رو که دوستمون معرفی کردند و ال جی هم 32LM58000 و 32LM62000 هست.

fordi
14-08-2012, 22:38
پلاسمای پاناسونیک چی پیشنهاد میدید؟50 اینچ

Soroush-S
14-08-2012, 22:59
من دیروز مطهری حاجی آباد بودم اونجاها سر زدم ...
اونجا نرفتم راستش باید سر بزنم ...
سایت چاره همین قیمت میده ...
الان خودت از سایت چاره خریدی؟

نه من سامسونگ ندارم - از چاره فقط قیمت گرفتم ضمنا فکر کنم قیمت خیابان بحرالعلوم از مطهری و حاجی اباد کمتر باشه -

camel_60
14-08-2012, 23:35
امسال هم سامسونگ و هم ال جی 32 اینچ سه بعدی زدند. سامسونگ رو که دوستمون معرفی کردند و ال جی هم 32LM58000 و 32LM62000 هست.
بله درسته
شما تجربه کار کردن سه بعدی با 32 رو داشتید؟ آیا کیف و حال خودش رو از دست نمیده؟

نه من سامسونگ ندارم - از چاره فقط قیمت گرفتم ضمنا فکر کنم قیمت خیابان بحرالعلوم از مطهری و حاجی اباد کمتر باشه -
یه سر میزنم ببینم چه خبره
حالا مونم سونی سه بعدی یا سامسونگ ... ال جی فکر نکنم جالب باشه

smhsh121
15-08-2012, 00:40
بله درسته
شما تجربه کار کردن سه بعدی با 32 رو داشتید؟ آیا کیف و حال خودش رو از دست نمیده؟

یه سر میزنم ببینم چه خبره
حالا مونم سونی سه بعدی یا سامسونگ ... ال جی فکر نکنم جالب باشه

نه تست نکردم ولی فکر نکنم سه بعدی سایز کوچک چیز جالبی بشه.
ال جی رو حتما تست کن چون از نظر سه بعدی فعلا پیشرو هست.

camel_60
15-08-2012, 01:37
نه تست نکردم ولی فکر نکنم سه بعدی سایز کوچک چیز جالبی بشه.
ال جی رو حتما تست کن چون از نظر سه بعدی فعلا پیشرو هست.
ال جی فکر نمیکنم این دو مدل اسمارت باشه ...
در مورد عینک اطلاع دارید...
عینک سونی میدونم شارژیه ...
ال جی عینکاش معمولیه؟؟؟ سامسونگ چطوره؟

smhsh121
15-08-2012, 09:12
ال جی فکر نمیکنم این دو مدل اسمارت باشه ...در مورد عینک اطلاع دارید...عینک سونی میدونم شارژیه ...ال جی عینکاش معمولیه؟؟؟ سامسونگ چطوره؟مدل 58000 اسمارت نیست ولی 62000 هست.ال جی که عینک هاش پسیو هست و اصلا باتری نمی خوره. سامسونگ هم چند مدل عینک داره که بعضی هاش شارژی هستند ولی فکر نکنم عینک هایی که روی تلویزیونش هست شارژی باشه.

camel_60
15-08-2012, 12:46
مدل 58000 اسمارت نیست ولی 62000 هست.ال جی که عینک هاش پسیو هست و اصلا باتری نمی خوره. سامسونگ هم چند مدل عینک داره که بعضی هاش شارژی هستند ولی فکر نکنم عینک هایی که روی تلویزیونش هست شارژی باشه.
آها

سونی عینکاش چی که یا ال ای دی میده؟

tasmin
15-08-2012, 13:48
مدل 58000 اسمارت نیست ولی 62000 هست.ال جی که عینک هاش پسیو هست و اصلا باتری نمی خوره. سامسونگ هم چند مدل عینک داره که بعضی هاش شارژی هستند ولی فکر نکنم عینک هایی که روی تلویزیونش هست شارژی باشه.

در مورد سونی و سامسونگ هر دو عینک های باطری خور دارن و شارژی هستن که از تکنولوژِی اکتیو برای نمایش تصاویر استفاده می کنن. در مورد ال جی دقیقا برعکسه ، عینک های بدون باطری که نیاز به شارژ هم نداره و از سیستم پسیو استفاده میشه.

camel_60
15-08-2012, 17:28
آها متوجه شدم...
میترسم حالا سامسونگ بگیرم بعد از آب در بیاد ... میگن مونتاژ ایرانه و از این حرفا ...
6950 و 6960 دار سه بعدی 32 ... ولی نمیدونم کدوم رو بگیرم و کدوم تو بازار هست و کدوم قدیمی تره ...

smhsh121
15-08-2012, 18:31
آها متوجه شدم...
میترسم حالا سامسونگ بگیرم بعد از آب در بیاد ... میگن مونتاژ ایرانه و از این حرفا ...
6950 و 6960 دار سه بعدی 32 ... ولی نمیدونم کدوم رو بگیرم و کدوم تو بازار هست و کدوم قدیمی تره ...

خیالت راحت باشه سونی، سامسونگ، ال جی و شارپ که گارانتی نمایندگی دارند همگی مونتاژ داخل هستند. تلویزیون مثل هندونه در بسته می مونه یه وقت می خری خوب از آب در میاد و یه وقت پشیمون میشی. توکل به خدا.

wallcot
15-08-2012, 19:12
خیالت راحت باشه سونی، سامسونگ، ال جی و شارپ که گارانتی نمایندگی دارند همگی مونتاژ داخل هستند. تلویزیون مثل هندونه در بسته می مونه یه وقت می خری خوب از آب در میاد و یه وقت پشیمون میشی. توکل به خدا.

حرف شما درسته ولی میخام ببینم این تلویزیونهای مونتاژ ایران چه جورین. یعنی قطعات تلویزیون از کجا و کدوم کشور میاد؟ آیا به طور کامل توی کارخونه های ایران سرهم میشه؟ و یا قضیه یه جور دیگس؟ ای کاش تحریم نبودیم تا میتونستیم TVهای اصل رو بخریم. :5:

Actros
15-08-2012, 19:37
آقا الان پاناسونيك خوب همون vt30 هست؟جديد تر نيومده ؟ 42 چنده الان؟

music
15-08-2012, 19:49
سلام
من امروز رفتم یه 46es6950 بخرم

تا همین ۴ روز پیش قیمتش با هدیه حدود ۲۷۰۰
الان هم هدیه رو برداشتن و هم شده ۲۸۰۰ و خورده ای
یعنی حدود ۵۰۰ ۶۰۰ گرون تر از قبل :((
کسی جایی رو میشناسه که هنوز با هدیه این قیمت قابل رو بده ؟
:((

spider703
15-08-2012, 20:05
دوستان تا 1800 تومان پلاسما خوب اينچ 42 به بالا چه برندي و مدلي خوبه؟

smhsh121
15-08-2012, 21:26
حرف شما درسته ولی میخام ببینم این تلویزیونهای مونتاژ ایران چه جورین. یعنی قطعات تلویزیون از کجا و کدوم کشور میاد؟ آیا به طور کامل توی کارخونه های ایران سرهم میشه؟ و یا قضیه یه جور دیگس؟ ای کاش تحریم نبودیم تا میتونستیم TVهای اصل رو بخریم. :5:

قطعاتش بستگی داره مال کدوم شرکت باشند مثلا سامسونگ و ال جی کره هستند و سونی و شارپ ژاپنی هستند. علت این که تلویزیون یه تکه وارد نمیشه اینه که هزینه گمرکش خیلی زیاد میشه مثلا می خوان تولید اشتغال بشه. البته اینم بگم کیفیت پنل هایی که ایران می فرستند هم ممکنه به خوبی اونایی که برای اروپا و آمریکا می فرستند نباشه که به هر حال چاره ای نیست.

camel_60
15-08-2012, 22:46
عجب داستانی شده پس خرید ما ...
این مغازه ها هم که اصلا تنوع ندارن آدم ندید باید یه چیز رو بخره ...

ماتريكس
16-08-2012, 12:03
بین دو مدل LM62000 و LW65100 موندم . دو تا شون تقریبا هم قیمت تو سایز 42 1840 و 1870 . هر سایتی که رفتم یه چیزی نوشته بود . مهمترین مسله کیفیت تصویر برام بعدش قابلیت WIDI که 62000 داره ولی از 65100 مطمئن نیستم . هرتز رو هم هر سایتی یه جور نوشته از 120 نوشتن تا 600 . ممنون میشم یکی بگه کدوم رو بردارم .

zahra m
16-08-2012, 12:45
سلام به همه
به نظرتون بین این دو مدل سامسونگ کدوم بهتره 32c5550 یا 32c6960 صرف نظر از اینترنتش.
اگه کسی این مدل ها رو داره لطفا راهنمایی کنه
در ضمن به نظرتون قیمت tv پایین اومدنی هست؟
آخه همین 32c5550 تا همین یه ماه پیش 740 بوده که حالا 940 شده.:9:
ممنون:11: