PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

اروند
21-09-2014, 16:49
دوستان من به تازگی یه LED سامسونگ H6355 از مدلی که اینترنت نداره و به جاش سه بعدی داره خریدم
اول یه سوال بپرسم: این مدل از نظر کیفیت با H6355 که اینترنت داره و سه بعدی نداره یکی هست؟ چون تو نقدهایی که تو سایتای خارجی خوندم همچین مدلی (مثل مال من) اصلا وجود نداشت و مدل H6350 وجود داشت که مثل H6355 ایران، اینترنت داشت و سه بعدی نداشت

اما سوال من اینه:
احساس میکنم تلویزیون من با اینکه پنل 120 هرتز داره ولی تو تصاویر سریع تار شدن تصویر زیاده ! موشن پلاس رو هم روی حالت روان گذاشتم ولی خیلی بهتر نمیشه ...
اما تو نقد هایی که تو سایتای خارجی خوندم مدل مشابه تلویزیون من (مال من H6355 هست و نقد مربوط به H6350 رو خوندم) در این مورد تاری تصویر جزء خیلی خوب ها باید باشه، اما در عمل اینطور به نظر نمیاد
آیا تنظیمات خاصی داره که تاری تصویر در حرکات سریع حداقل کمتر بشه؟

hesam68
21-09-2014, 17:08
سلام
دوستان لطفا بهم یک مدل تلویزیون led چهل اینچ معرفی کنین که کیفیتش از همه لحاظ خوب باشه مخصوصا کیفیت ساخت
و گیرنده دیجیتال هم حتما داشته باشه
قابلیت نصب شدن کیس کامپیوتر رو هم داشته باشه
فول اچ دی هم باشه
نهایت قیمت هم ۲ ملیون
از برندهای سونی و شارپ و توشیبا بهم معرفی کنین و کلا از سامسونگ و ال جی خوشم نمیاد
اینو هم می خوام بدونم شارپ و توشیبا از ال جی و سامسونگ بهتر هستن دیگه؟؟
منتظر رانماییتون هستم

rznrz06
22-09-2014, 23:51
سلام
دوستان لطفا بهم یک مدل تلویزیون led چهل اینچ معرفی کنین که کیفیتش از همه لحاظ خوب باشه مخصوصا کیفیت ساخت
و گیرنده دیجیتال هم حتما داشته باشه
قابلیت نصب شدن کیس کامپیوتر رو هم داشته باشه
فول اچ دی هم باشه
نهایت قیمت هم ۲ ملیون
از برندهای سونی و شارپ و توشیبا بهم معرفی کنین و کلا از سامسونگ و ال جی خوشم نمیاد
اینو هم می خوام بدونم شارپ و توشیبا از ال جی و سامسونگ بهتر هستن دیگه؟؟
منتظر رانماییتون هستم
درود
عزیز یکمی سر کیسه رو شل کنی میتونی مدل SONY 42W800B یا W828 از بانه کمتر از 2400 تومنه.

SONY XPERIA Z2

hesam68
23-09-2014, 02:43
ممنون
نظرتون راجع به40 ex430 سونی چیه؟
و می خواستم بدونم وصل کردن کیش کامپیوتر به این تلویزیون مشکلی نداره؟
راحته؟

rznrz06
23-09-2014, 11:15
ممنون
نظرتون راجع به40 ex430 سونی چیه؟
و می خواستم بدونم وصل کردن کیش کامپیوتر به این تلویزیون مشکلی نداره؟
راحته؟
درود
این TV یکمی قدیمی شده و از نظر کیفیت تصویر و اینپوت لگ بازی در سطح خیلی پایینتری از سری W هستش.
البته الان دیگه تمام TV های جدید بوسیله کابل HDMI به PC وصل میشن و پورت PC دیگه کم کم از روی TV ها برداشته شده.

SONY XPERIA Z2

sam_shafiee
25-09-2014, 12:59
سلام و عرض ادب
فایل هایی با فرمت MPEG-TS video file در تلویزیون سونی 42W670 تصویر داره اما صدا نداره تصاویر هم با دوربین فول اچ دی سونی گرفته شده. واسه حل این مشکل چه کارهایی میشه کرد؟
متشکرم

matinpour
25-09-2014, 13:13
سلام و عرض ادب
فایل هایی با فرمت MPEG-TS video file در تلویزیون سونی 42W670 تصویر داره اما صدا نداره تصاویر هم با دوربین فول اچ دی سونی گرفته شده. واسه حل این مشکل چه کارهایی میشه کرد؟
متشکرم

دوست عزیز
با یک نرم افزار مبدل فایل ts را به فرمت قابل اجرا در تلویزیونتان تبدیل کنید .مانند mkv - mpeg و یا هر فایلی که تلویزیونتان آن را پشتیبانی می کند.

sam_shafiee
25-09-2014, 14:15
دوست عزیز
با یک نرم افزار مبدل فایل ts را به فرمت قابل اجرا در تلویزیونتان تبدیل کنید .مانند mkv - mpeg و یا هر فایلی که تلویزیونتان آن را پشتیبانی می کند.

این کارو کردم اما کیفیت یه مقدار جزئی افت می کنه. رو تی وی نمیشه کاری کرد؟

matinpour
25-09-2014, 19:13

دوست عزیز
تا آنجا که من می دانم بخاطر نداشتن کدک خواص آن نمی شود از تلویزیون کاری کرد.

amaranth_silent
26-09-2014, 08:41
سلام دوستان میخاستم نظرتون رو درباره led Lg 340 c بدونم یکی خیلی تعریفشو میکنه میخاد از بانه واسم بیاره همراه با ریسیور داخلی با قیمت 1600 42 اینچ.
میگه کیفیت تصویر ش با آخرین مدلای 3d ال جی فرق نداره فقط 3d نیست؟بخرم؟

al2
26-09-2014, 10:54
دوستان میشه فوری جواب بدید که آیا
این مدل فول اچ دی 1080×1920 هست؟ یا نه
LG42 LB 5630
ممنون

matinpour
26-09-2014, 13:18
دوستان میشه فوری جواب بدید که آیا
این مدل فول اچ دی 1080×1920 هست؟ یا نه
LG42 LB 5630
ممنون

دوست عزیز
بلهتلویزیون های ال جی دارای گواهینامه DivX است به این معنی که تلویزیون می تواند ویدئو با فرمت DivX و رزولوشن 1080 پیکسل را اجرا نماید.

al2
26-09-2014, 13:51
دوست عزیز
بلهتلویزیون های ال جی دارای گواهینامه DivX است به این معنی که تلویزیون می تواند ویدئو با فرمت DivX و رزولوشن 1080 پیکسل را اجرا نماید.
ممنون بزرگوار
من تو چندتا سایت که گشتم بعضی ها نداشتن مدلشو بعضی ها هم نزده بودن که fullhd1920*1080 هست
میشه لطف کنید یه لینک معتبر بدید
خیلی دو به شکم

matinpour
26-09-2014, 14:21
ممنون بزرگوار
من تو چندتا سایت که گشتم بعضی ها نداشتن مدلشو بعضی ها هم نزده بودن که fullhd1920*1080 هست
میشه لطف کنید یه لینک معتبر بدید
خیلی دو به شکم

دوست عزیز
اینم سایت خود ال جی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعات فنی

LG LED TV WITH IPS PANEL

42LB5630

TECHNICAL INFORMATION

Head Phone Optical
1
LED
1(shared with AV)
----T
DivX HD
MCI 100
2(1.4V)
Yes
42HD Ready 42/47/50/55 FHD
10W+10W
DTV Only
1(2.0)

Audio Out
AV Input
Backlight
Component
DTV Support
Formats Supported
Freq/Hz
HDMI
Mobile HD Link
Resolution
Sound Out Put
Time Machine
USB

al2
26-09-2014, 16:59
بازم سپاس
همین منو بشک انداخته نگاه کنید نوشته
سایزهای بزرگتر رو اما زده فول hd میترسم همین 42 ای که مدنظر ماست فول نباشه:n03:

matinpour
26-09-2014, 17:34
بازم سپاس
همین منو بشک انداخته نگاه کنید نوشته
سایزهای بزرگتر رو اما زده فول hd میترسم همین 42 ای که مدنظر ماست فول نباشه:n03:

دوست عزیز
همانطور که خودتان می بینید نوشته 42HD Ready یعنی 42 اینچ آن hd آماده دارد و لی بدنبال آن گفته شده که این سایزها fhd هستند.42/47/50/55 FHD

amaranth_silent
28-09-2014, 12:40
09:11
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﯿﺨﺎﺳﺘﻢ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ
ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ led Lg 340 c ﺑﺪﻭﻧﻢ ﯾﮑﯽ
ﺧﯿﻠﯽ ﺗﻌﺮﯾﻔﺸﻮ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﻣﯿﺨﺎﺩ ﺍﺯ ﺑﺎﻧﻪ
ﻭﺍﺳﻢ ﺑﯿﺎﺭﻩ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺑﺎ ﺭﯾﺴﯿﻮﺭ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﺑﺎ
ﻗﯿﻤﺖ 1600 42 ﺍﯾﻨﭻ .
ﻣﯿﮕﻪ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﺵ ﺑﺎ ﺁﺧﺮﯾﻦ ﻣﺪﻻﯼ
3d ﺍﻝ ﺟﯽ ﻓﺮﻕ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻓﻘﻂ 3d
ﻧﯿﺴﺖ؟ﺑﺨﺮﻡ؟

amirardallan
28-09-2014, 15:23
سلام و وقت بخیر
ممنون میشم بهترین تلوزیون 32 اینچ که در تهران قابل تهیه هست رو اعلام بفرمایید . از مارکهای شناخته شده ... مثل سامسونگ الجی سونی و ....
بخاطر نداشتن دانش فنی بکمکتون سریع احتیاج دارم . مچکرم

masy222
29-09-2014, 01:54
سلام
من یک پلاسمای سامسونگ دارم که نمیدونم چطوری میتونم کانالهای دیجیتالشو اونطوری که خوددم دوست دارم مرتب کنم و بچینمشون.
بخاطر همین هم کانالها بسیار بهم ریخته و نامرتب هستند.
اگر لطف کنید و راهنمایی کنید که چطوری میتونم این کار رو بکنم ممنون میشم.

matinpour
29-09-2014, 13:10
سلام
من یک پلاسمای سامسونگ دارم که نمیدونم چطوری میتونم کانالهای دیجیتالشو اونطوری که خوددم دوست دارم مرتب کنم و بچینمشون.
بخاطر همین هم کانالها بسیار بهم ریخته و نامرتب هستند.
اگر لطف کنید و راهنمایی کنید که چطوری میتونم این کار رو بکنم ممنون میشم.

دوست عزیز
وارد اسمارت هاب شده و سپس روی آیکون دیش که همان کانال است کلیک کرده و وارد منوی آن می شوید و در آن بوسیله کلید tools کنترولتان وارد منوی آن شده و ویرایش کانال را انتخاب و بصورت دلخواه شماره کانالها را مرتب می کنید.
و یادر حالت تلویزیون از روی کنترول وارد منو --->کانال---> ویرایش کانال
تغییر شماره
تغییر تعدادی از کانال های در ویرایش لیست کانال های.
1- دکمه Aرا از رو کنترول فشار دهید برای آوردن لیست کانال های ویرایش و کانالی را که می خواهید تغییر دهید را انتخاب کنید
تعداد کانالها.
2- تعداد که می خواهید تغییر دهید را انتخاب کنید و کلید Done (انجام شد) را انتخاب کنید و یا فشار دهید

masy222
29-09-2014, 20:45
دوست عزیز
وارد اسمارت هاب شده و سپس روی آیکون دیش که همان کانال است کلیک کرده و وارد منوی آن می شوید و در آن بوسیله کلید tools کنترولتان وارد منوی آن شده و ویرایش کانال را انتخاب و بصورت دلخواه شماره کانالها را مرتب می کنید.
و یادر حالت تلویزیون از روی کنترول وارد منو --->کانال---> ویرایش کانال
تغییر شماره
تغییر تعدادی از کانال های در ویرایش لیست کانال های.
1- دکمه Aرا از رو کنترول فشار دهید برای آوردن لیست کانال های ویرایش و کانالی را که می خواهید تغییر دهید را انتخاب کنید
تعداد کانالها.
2- تعداد که می خواهید تغییر دهید را انتخاب کنید و کلید Done (انجام شد) را انتخاب کنید و یا فشار دهید

ممنون از پاسخ شما.
مشکل اینجاست که توی منوی تلوزیون گزینه ویرایش کانال اصلا وجود نداره.
مدل دقیق تلوزیون Samsung PS43F4850 هست که متاسفانه متوجه قسمت اسمارت هاب نشدم اگر امکانش هست لطفا بیشتر توضیح بدید.

ممنون از شما

matinpour
29-09-2014, 21:32
ممنون از پاسخ شما.
مشکل اینجاست که توی منوی تلوزیون گزینه ویرایش کانال اصلا وجود نداره.
مدل دقیق تلوزیون Samsung PS43F4850 هست که متاسفانه متوجه قسمت اسمارت هاب نشدم اگر امکانش هست لطفا بیشتر توضیح بدید.

ممنون از شما
دوست عزیز

وارد اسمارت هاب شده و سپس روی آیکون دیش که همان کانال است کلیک کرده و وارد منوی آن می شوید و در آن بوسیله کلید tools کنترولتان وارد منوی آن شده و ویرایش شماره کانال را میزنید و هر کانالی را که دلتان خواست انتخاب و در قسمت چپ همان منو شماره مورد نظرتان را وارد می کنید و پس از آن قبول کنید و بدین ترتیب تمام کانالها را ردیف کنید.

masy222
29-09-2014, 23:23
دوست عزیز

وارد اسمارت هاب شده و سپس روی آیکون دیش که همان کانال است کلیک کرده و وارد منوی آن می شوید و در آن بوسیله کلید tools کنترولتان وارد منوی آن شده و ویرایش شماره کانال را میزنید و هر کانالی را که دلتان خواست انتخاب و در قسمت چپ همان منو شماره مورد نظرتان را وارد می کنید و پس از آن قبول کنید و بدین ترتیب تمام کانالها را ردیف کنید.

سلام
دوست عزیز
لطفا بگید این اسمارت هاب کجاست و چطوری باید وارد اون بشم؟ توی پست قبلی هم عرض کردم نمیدونم چطوری باید وارد اسمارت هاب بشم

matinpour
30-09-2014, 00:17
سلام
دوست عزیز
لطفا بگید این اسمارت هاب کجاست و چطوری باید وارد اون بشم؟ توی پست قبلی هم عرض کردم نمیدونم چطوری باید وارد اسمارت هاب بشم

دوست عزیز
با توجه به مدل تلویزیونتان ،تلویزیون شما قابلیت اسمارت هاب ندارد و آن روش برای تلویزیونهای که قابلیت اسمارت هاب داشته باشد کارایی دارد.
و همانطور که قبلا هم گفتم باید در منوی کانال
در حالت تلویزیون از روی کنترول وارد منو --->کانال---> ویرایش کانال اگر نبود

برای مطالعه به منو --->پشتیبانی ----> e-Manual بروید.

amirardallan
30-09-2014, 10:41
سلام و وقت بخیر
ممنون میشم بهترین تلوزیون 32 و 40 اینچ که در تهران قابل تهیه هست رو اعلام بفرمایید . از مارکهای شناخته شده ... مثل سامسونگ الجی سونی و ....
بخاطر نداشتن دانش فنی بکمکتون سریعتون احتیاج دارم . میترسم بخاطر نداشتن اطلاعات اشتباه انتخاب کنم

amirardallan
30-09-2014, 10:51
سلام و وقت بخیر
ممنون میشم بهترین تلوزیون 32 و 40 اینچ که در تهران قابل تهیه هست رو اعلام بفرمایید . از مارکهای شناخته شده ... مثل سامسونگ الجی سونی و ....
بخاطر نداشتن دانش فنی بکمکتون سریعتون احتیاج دارم . میترسم بخاطر نداشتن اطلاعات اشتباه انتخاب کنم

rznrz06
30-09-2014, 11:04
سلام و وقت بخیر
درود
عزیز تو سایز 32 مدل خوبی زیاد نیست.
ولی تو سایز 42 مدل W804A یا 800B و اگه چیز بهتر میخوایی سایز 46 مدل W904A هستش.

SONY XPERIA Z2

amirardallan
30-09-2014, 15:21
ممنونم . تو برندهای الجی و سامسونگ هم ممنون میشم معرفی بفرمایین

rznrz06
30-09-2014, 16:09
ممنونم . تو برندهای الجی و سامسونگ هم ممنون میشم معرفی بفرمایین
اگه برای بازی میخوایین هیچ برندی با اینپوت لگ بسیار پایین سری W سونی قابل رقابت نیست.
و همینطور برای فیلم و فوتبال هم مخصوصاً سری W904A با رفرش ریت و موشن فلو بالا و همینطور ترمیلینوس واقعاً بی همتاست.

SONY XPERIA Z2

amirardallan
30-09-2014, 16:40
برای بازی نمیخوام . یک فضایی بین 2 تا ستون دارم که میتونم یک تلوزیون با سایز 32 و نهایتا 40 تو بین 2 تا ستون جا بدم . موضوع اینه که میخوام بهترین رو حداقل سعی کنم بگیرم که اگه روز هم جایجا شدم باز کارایی داشته باشه . به همین خاطر اینجا مطرح کردم . چون دانش فنی لازم برای خرید مناسب رو ندارم .
قیمت این محصولات ذکر شده رو هم میدونین ؟

rznrz06
30-09-2014, 17:21
برای بازی نمیخوام . یک فضایی بین 2 تا ستون دارم که میتونم یک تلوزیون با سایز 32 و نهایتا 40 تو بین 2 تا ستون جا بدم . موضوع اینه که میخوام بهترین رو حداقل سعی کنم بگیرم که اگه روز هم جایجا شدم باز کارایی داشته باشه . به همین خاطر اینجا مطرح کردم . چون دانش فنی لازم برای خرید مناسب رو ندارم .
قیمت این محصولات ذکر شده رو هم میدونین ؟
تشریف ببرید سایت میهن مارکت
اگه عجله ندارین چند هفته صبر کنید سری W950B مدل 2104 میاد.
SONY XPERIA Z2

v0xv
30-09-2014, 23:02
سلام من یه کمک در مورد اپدیت تلوزیون داشتم از کجا میتونم اپدیتش رو پیدا کنم:n13:
مدلش هم هست sony klv-40v530a

rznrz06
01-10-2014, 01:16
سلام من یه کمک در مورد اپدیت تلوزیون داشتم از کجا میتونم اپدیتش رو پیدا کنم:n13:
مدلش هم هست sony klv-40v530a
درود
عزیز مدل TV شما خیلی قدیمیه و دیگه ساپورت نمیشه.

SONY XPERIA Z2

amirardallan
04-10-2014, 11:23
سلام
با توجه به اینکه اهل بازی نیستم و نهایتا میخوام رو تلوزیون فیلم و فوتبال ببینم ، نظر فنیتون در مورد این مدل میشه بدونم ؟
Samsung 40H6355 TV

اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])پیداش کردم . لطفا در ادرس بجای نقطه چین " دیجی کالا " رو به انگلیسی بنویسین .
ممنونم از نطرات کاربردیتون

yasin 1362
08-10-2014, 20:06
باسلام
برادرم یه ال ای دی سامسونگ مدل UE40EH5000WXMS ساخت مالزی داره که منو فارسی و حتی عربی هم نداره و کلمات رو برعکس نشون میده توسایت سامسونگ AE هم رفتم ولی اپدیتی براش نبود ولی سامسونگ UK بوداگه میشه منو راهنمایی کنین..ممنونم از همگی دوستان

matinpour
09-10-2014, 00:09
باسلام
برادرم یه ال ای دی سامسونگ مدل UE40EH5000WXMS ساخت مالزی داره که منو فارسی و حتی عربی هم نداره و کلمات رو برعکس نشون میده توسایت سامسونگ AE هم رفتم ولی اپدیتی براش نبود ولی سامسونگ UK بوداگه میشه منو راهنمایی کنین..ممنونم از همگی دوستان

دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید.

mohsen55555
12-10-2014, 16:08
با سلام من یک تلویزیون اسمارت مدل 6920 سامسونگ دارم هنگامی که از کابل hdmiجهت استفاده ----- بکار میبرم در قسمت تلویزیونهای دیجیتال امکان دیدن کانالی رو ندارم البته زمانی که ----- روشن هست این اتفاق می افتد از کابلهای av استفاده میکنم این مشگل رو ندارم پیغام دریافتی بد سیگنال میباشد لطفا راهنمایی بفرمایید

اروند
13-10-2014, 01:21
دوستان من یه سوال فنی برام پیش اومده
تلویزیونی که مثلا فول اچ دی هست و 1920*1080 پیکسل داره، وقتی میخواد یه تصویر اچ دی نشون بده که اون تصویر 1280*720 پیکسل داره، این 720 تا پیکسل رو چجوری کش میاره که بتونه تو 1080 تا پیکسل جاش بده؟!
یعنی مثلا ارتفاع هر پیکسل باید یک و نیم برابر بشه، یعنی هر دو تا پیکسل از تصویر، توی سه تا پیکسل از تلویزیون نشون داده بشه ... که اینجوری پیکسل بالایی رنگ پیکسل بالای تصویر رو میگیره و پیکسل پایینی رنگ پیکسل پایین تصویر رو میگیره، اما تلویزیون یه پیکسل اضافه اون وسط داره که تصویر ورودی رنگ جداگانه براش تعریف نکرده، اون پیکسل وسط باید نصفش رنگ پیکسل بالایی باشه و نصف دیگه ش رنگ پیکسل پایینی باشه !!!
که این قضیه با اینکه هر پیکسل فقط میتونه یه رنگ تشکیل بده در تضاد هست :n13:

rsl rshy
13-10-2014, 15:16
با سلام خدمت دوستان
من یک تلوزیون سامسونگ مدل ua48h6400ar دیدم می خواسم نظر شما رو در موردش بدونم که اگه نظرتون مثبته بخرمش
ممنون میشم اگه جواب بدین
البته این رو هم بگم که ساخته مصره

mahdi-mo
22-10-2014, 14:52
سلام دوستان 7-8 ماهی میشه که از زمان خرید تلویزیون میگذره مدل F6450 46 INCH
مقداری روی پنل گرد و غبار نشسته برای تمیز کردن یه مطالعه ای کردم گفتن باید با دستمالهای نانو فایبر تمیز کرد با محلول مخصوص
گفتن به هیچ وجه به همراه دستمال نانو فایبر از آب استفاده نکنین منظور دستمال رو با آب مرطوب نکنید
تو بازار گشتم حتی نمایندگیها از این محلول و دستمالهای آشغال چینی میفروختن یه سرچی کردم تو اینترنت موردای جالبی پیدا کردم حالا میخوام ببینم کدومو بگیرم بهتره؟یا اینکه تجربه خودتونو از مارکی که گرفتین بگین
چون گفتم شاید اگه لینک محصولارو بدم خلاف قوانین باشه عکس و قیمتاشونو آپ میکنم:
این اولیش قیمتش 20 تومنه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بw6.jpg
مشخصاتش:مخصوص LED, LCD و تمامی صفحه نمایش‌های TFT دارای پد ساخته شده با تکنولوژی نانوالیاف قابلیت تمیز کنندگی بالا با استفاده از اسپری پخش کننده دارای نازل برای باز و بسته کردن درب اسپری دارای 180 میلی‌لیتر ماده تمیز کننده وزن: 265 گرم
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این دومیش:27 تومن
مشخصاتش:- یک عدد اسپری 150میلی لیتر
- ده عدد دستمال پاک کننده، آغشته به محلول پاک کنندهTFT/LCD
- ده عدد دستمال پاک کننده ، مخصوص خشک نمودن صفحه TFT/LCD
- دو عدد دستمال مخصوص پاک کردن کیبورد و بدنه کامپیوتر
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اینم آخریش:
9 تومنه قیمتش
مشخصاتش:دارای 50 عدد دستمال تمیز کننده مناسب برای صفحه نمایش‌های کوچک و متوسط با ترکیبی مناسب هیچ‌گونه آسیبی به صفحه نمی‌رساند قابلیت پاکنندگی بسیار بالا آنتی باکتریال

لطفا کمکم کنید:n13:

mahdi-mo
23-10-2014, 13:11
کسی نیست؟
قبلا خیلی سریع راهنمایی میکردین

matinpour
23-10-2014, 21:58
کسی نیست؟
قبلا خیلی سریع راهنمایی میکردین

دوست عزیز
با همان دستورالعمل دستمال نانوفایبر نیم مرطوب عمل کنید.

mahdi-mo
23-10-2014, 22:07
دوست عزیز
با همان دستورالعمل دستمال نانوفایبر نیم مرطوب عمل کنید.
ممنون
ولی لطف میکنی بگی کدومو بگیرم بهتره؟

mft5673
24-10-2014, 09:48
دوستان تلوزیون من قیمت انتن دیجیتالش از کار افتاده الان کانالهای که قبلا سرچ کردم میشه دید ولی اپشنهای داخل منو از کار افتاده و دیگه نمیشه سرچ کرد قبلا از منوی مخفی هوتل مد رو دست کاری کرده بودن برای اینکه رکورد از انتن دیجیتال انجام بشه که نشد الان منوی مخفی رو هم نمبتونم بیارم لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

matinpour
24-10-2014, 12:19
ممنون
ولی لطف میکنی بگی کدومو بگیرم بهتره؟

دوست عزیز
بنظر بنده مورد آخر ایمنتر است من خودم به شخصه از دستمالهای نانوفیبر مخصوص عینک برای اینکار استفاده می کنم و با اسپری آب خیلی کم آن را نمناک کرده و صفحه تلویزیون را تمیز می کنم .

هشدار : هیچ وقت بطور مستقیم بروی صفحه تلویزیون هیچ مایعی را اسپری نکنید چون اگر مایع به لبعهای صفحه برسد با عث خسارت می شود.

matinpour
24-10-2014, 12:25
دوستان تلوزیون من قیمت انتن دیجیتالش از کار افتاده الان کانالهای که قبلا سرچ کردم میشه دید ولی اپشنهای داخل منو از کار افتاده و دیگه نمیشه سرچ کرد قبلا از منوی مخفی هوتل مد رو دست کاری کرده بودن برای اینکه رکورد از انتن دیجیتال انجام بشه که نشد الان منوی مخفی رو هم نمبتونم بیارم لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید.
و اگر هتل مود را روشن کرده اید آن را خاموش کنید.

mute - 1 -1 -9- ok
وارد یه منو میشی که همون هتل مد هستش هتل مد رو off کن و تلویزیون رو خاموش کن

ویا

در حالت روشن دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv

ehsan3dm
28-10-2014, 22:12
سلام خدمت دوستان قصد خرید تلویزیون سامسونگ دارم کیفیت تصویر منتاژ داخل با اصلی بدون گارانتی چطوره ایا قطعات منتاژ داخل اصلین یا درجه ۲ کسی هست برد و پنلشون رو با هم مقایسه کرده باشه یا از لحاظ کیفیت تصویر

tohid_abi
20-11-2014, 22:15
سلام
از دوستان یکسری led فیلیپس وارد کرده سری 6000 که داخلش گیرنده دیجیتال خارجکی داره ر ی س ی و ر
بهم 47 اینچ رو قیمت داده 3200 ساخت مجارستان خواستم راهنمایی کنید بگیرم یا نه تی وی با همین قیمت و مشخصات در تهران بهتر هست

sam_shafiee
27-11-2014, 22:00
سلام و عرض ادب
یه سوال داشتم
فیلم فول hd گرفته شده با دوربین سونی با پسوند MTS که تو تی وی AVCHD هم نشون داده میشه متاسفانه تو تی وی سونی صدا نداره و وقتی کانورتش کردم کیفیت تصویر کمی افت کرد. آیا نرم افزاری واسه کانورت وجود داره که فقط نوع صدای فایلو تغییر بده و رو تصویرش تاثیری نذاره؟ خیلی مهمه که بتونم این کارو انجام بدم متشکر میشم راهنمائی کنید

icenice
09-12-2014, 12:47
سلام اساتید عزیز یک تی وی ال حی مدل 47LB650V- TA خریدم
خروجی ----- داره اما تو منو آیکن ----- یا سرچ کانالای ----- نداره.فقط دیجیتال وآنالوگ داره.نمایندگیم چون ----- داره راهنمایی نمیکنه.آیا پرت رسیورش تزیینیه؟؟
بیشتر از2 هفته است میگردم ما چیزی پیدا نکردم.
ممنون میشم راهنمایی بفرماین
منون

matinpour
10-12-2014, 09:38
سلام اساتید عزیز یک تی وی ال حی مدل 47LB650V- TA خریدم
خروجی ----- داره اما تو منو آیکن ----- یا سرچ کانالای ----- نداره.فقط دیجیتال وآنالوگ داره.نمایندگیم چون ----- داره راهنمایی نمیکنه.آیا پرت رسیورش تزیینیه؟؟
بیشتر از2 هفته است میگردم ما چیزی پیدا نکردم.
ممنون میشم راهنمایی بفرماین
منون

دوست عزیز
بله این مدل این فابلیت را دارد
برای این منظور منوال سیستمتان را از سایت دانلود و مطالعه کنید.

hmohammadi1367
15-12-2014, 20:53
نظرتون راجع به خرید LED از مرز ها چیست؟

Xenon360
16-12-2014, 21:14
سلام عزیزان

همین فردا یا پس فردا میخوام یه تی وی بگیرم ... 3 تومن هم بودجم هست

بین این 3تا مدل گیر کردم ...
Sony

w600 سایز 40

w800 سایز 42

w600 سایز 48

و اینکه برا بازی با کنسول میخوام ... بعد میخواستم ببینم با توجه به مشخصات هر 3 مدل ذکر شده کدوم یکی رو بگیرم برا گیم بهتره؟؟

بعد اینکه از برند دیگه ای هم میتونم با 3 تومن بهتر از این تی وی ها پیدا کنم ...؟؟ که Input lag ازین 3 تا بهتر ( یعنی کمتر ) باشه ....

ممنون میشم راهنماییم کنی دوستان

icenice
18-12-2014, 01:14
با تشکر از متین پور عزیز آخر دفترچه تعدادی کد بود که یکی که احتمالا درسته رو اینجا کپی کردم فقط طریقه استفاده و وارد کردنو نفهمیدم.لطفا داهنمایی کنید.ممنون
ضمنا یادآوری میکنم مشکلم اینه که گزینه ساتلایت تو منو نمیاد.
3. Tune to the satellite (----S) Channel 1000.
Set ID = All = 00
Data 00 & 01 = Channel Data is 1000 = 03 E8
Data 02 = Digital Satellite TV = 40
Result = ma 00 03 E8 40
Ack [a][ ][Set ID][ ][OK][Data 00][Data 01]
[Data 02][x][a][ ][Set ID][ ][NG][Data 00][x]
• For South Korea, North/Latin America except
Colombia Mode

matinpour
18-12-2014, 14:42
با تشکر از متین پور عزیز آخر دفترچه تعدادی کد بود که یکی که احتمالا درسته رو اینجا کپی کردم فقط طریقه استفاده و وارد کردنو نفهمیدم.لطفا داهنمایی کنید.ممنون
ضمنا یادآوری میکنم مشکلم اینه که گزینه ساتلایت تو منو نمیاد.
3. Tune to the satellite (----S) Channel 1000.
Set ID = All = 00
Data 00 & 01 = Channel Data is 1000 = 03 E8
Data 02 = Digital Satellite TV = 40
Result = ma 00 03 E8 40
Ack [a][ ][Set ID][ ][OK][Data 00][Data 01]
[Data 02][x][a][ ][Set ID][ ][NG][Data 00][x]
• For South Korea, North/Latin America except
Colombia Mode
دوست عزیز
این کار را طبق دستورالعمل منوال تان با کامپیوتر با وصل کردن به پورت سرویس بسته به مدلتان انجام دهید. و از منوالتان از قسمت
EXTERNAL CONTROL DEVICE SETUP یا همان تنظیمات دستگاه کنترول خارجی را بدقت مطالعه و کدها را از طریق کامپیوتر به تلویزیون وارد و آیتمهای را که نیاز به فعال سازی است فعال کنید.
برای این منظور وقتی پورت کامپیوتر را به پورت سرویس تلویزیون با توجه به مدل خودتان که توضیح داده شده انجام دهید.
SET ID
برای شماره SET ID، نگاه کنید به "نقشه برداری داده ها واقعی ""Real Data Mapping" در p.6 قسمت EXTERNAL CONTROL DEVICE SETUP منوالتان مراجعه کنید.
1. به دسترسی منوها اصلی تنظیمات (SETTINGS)را فشار دهید .
2. دکمه حرکتی را فشار دهید و پایین بروید تا ( درباره این تلویزیون یا گزینه -->عمومی) (*General → About this TV or OPTION) و OK را فشار دهید.
3. دکمه حرکتی را فشار دهید و پایین بروید تا SET ID و OK را فشار دهید.
4. سمت چپ یا راست برای انتخاب یک شماره SET ID رفته و آن را انتخاب کنید و ببندید. محدوده تنظیم 1-99 است.
5. هنگامی که کار تان به پایان رسید، EXIT را فشار دهید.
* (بسته به مدل)
و باقی کارها را طبق دستورالعمل منوال و نیازی که دارید انجام دهید.

انتقال / دریافت پروتکل
انتقال
[Command1][Command2][ ][Set ID][ ][Data][Cr]
[Command 1]: دستور اول برای کنترل تلویزیون. (J، K، M و یا X)
[Command2]: دستور دوم برای کنترل تلویزیون.
[Set ID]: شما می توانید [Set ID] تنظیم را انتخاب کنید شماره ID مانیتور مورد نظر در منوی گزینه option ببینید.
محدوده تنظیم در تلویزیون از شماره 1 تا 99. اگر [Set ID] ارزش به '0'انتخاب شود، هر مجموعه ای متصل شده را می توان کنترل کنید.
نکته: [Set ID] به عنوان اعشار (1 تا 99) در منو و به عنوان هگزادسیمال نشان داد (0x00 0x63 به) در انتقال / پروتکل دریافت می شود.
[DATA]: برای انتقال داده ها دستور (هگزادسیمال). انتقال داده ها 'FF' به عنوان خوانده شده وضعیت فرمان.
[Cr]: حمل بازگشت - کد ASCII '0x0D'
[]: فضایی - کد ASCII '0x20'

تائیدیه OK
[Command2][ ][Set ID][ ][OK][Data][x]
* تنظیم انتقال ACK (تائیدیه) بر اساس این فرمت هنگام دریافت داده ها نرمال. در این زمان،
اگر داده حالت داده خوانده شده است، آن وضع موجود را نشان داده . و اگر داده حالت نوشتن داده است، آن داده ها را از کامپیوتر PC برمی گرداند.

خطا تائیدیه
[Command2][ ][Set ID][ ][NG][Data][x]
* مجموعه انتقال ACK (تائیدیه) بر اساس این فرمت هنگام دریافت داده های غیر طبیعی از عملکردها یا خطاهای ارتباطی غیر قابل دوام.
Data 00:: کد غیر قانونی است

اگر در منوی منبع آیتم Satellite DTV را ندارید از فرمول زیر استفاده کنید.
[x][b][ ][Set ID][ ][Data][Cr]

در فرمول بالا Data را 02 قراردهید [Data02]. و Set ID را هم از شماره ID مانیتور مورد نظر در منوی گزینه option پیدا کنید.
Data
02 : Satellite DTV

graphicc2000
21-12-2014, 01:14
سلام اقای متین ممنون از راهنمایتون و وقتی که میگذارید یه سوال از خدمتتون داشتم

وقتی هارد یا فلش رو به تی وی متصل میکنی می تونی برای جدا کردن از پورت بکشی بیرون یا باید حتما مانند پی سی remove کنی اگه باید remove کنی از کجا و به چه شکل ممنون میشم جواب بدین

matinpour
21-12-2014, 14:01
سلام اقای متین ممنون از راهنمایتون و وقتی که میگذارید یه سوال از خدمتتون داشتم

وقتی هارد یا فلش رو به تی وی متصل میکنی می تونی برای جدا کردن از پورت بکشی بیرون یا باید حتما مانند پی سی remove کنی اگه باید remove کنی از کجا و به چه شکل ممنون میشم جواب بدین

دوست عزیز
باید از روی منبع یا همان Source روی usb یا هارد رفته و سپس کلید tools را زده و از منوی آن خروج امن یا بی خطر را زده و ok می کنید

tohid_abi
21-12-2014, 14:26
سلام
از دوستان یکسری led فیلیپس وارد کرده سری 6000 که داخلش گیرنده دیجیتال خارجکی داره ر ی س ی و ر
بهم 47 اینچ رو قیمت داده 3200 ساخت مجارستان خواستم راهنمایی کنید بگیرم یا نه تی وی با همین قیمت و مشخصات در تهران بهتر هست

pmax
23-12-2014, 22:58
سلام
دوستان من قصد خرید یک اسمارت tv دارم . فعلا هم نظرم روی lb67000 الجی هست
یراهنمایی می خواستم .

1- با این تلوزیون میشه ارتباط تصویری برقرار کرد ؟ ( با توجه به وضعیت فیلترنگ و اینا )
2- از چه طریقی میشه ارتباط تصویری برقرار کرد ؟ وایبر مثلا ؟ یا چی ؟
3- هروبکمی بگیرم بهش وصل میشه یا دوربین خاص خودشو داره ؟

مچکرم

pmax
23-12-2014, 23:02
سلام
یراهنمایی می خواستم .

1- با این تلوزیون میشه ارتباط تصویری برقرار کرد ؟ ( با توجه به وضعیت فیلترنگ و اینا )

مچکرم

romantic
23-12-2014, 23:29
سلام
یراهنمایی می خواستم .

مچکرم
اپلیکیشن اسکایپ مربوط بهش رو از طریق تیوی دانلود و نصب میکنید و تماس تصویری برقرار میکنید. بهترین راه همینه. (شاید رو خودش پیشفرض نصب باشه. چک نکردم.)
ممکنه وبکمهای دیگه شانسی روش کار کنن اما ریسکه. بهترین کار اینه که با پشتیبانی گلدیران تماس بگیرید و اونها راهنماییتون میکنن چه مدلی بگیرید. شاید کمی گرونتر دربیاد اما از دردسرهای احتمالی خلاص میشید. در هنگام خرید از نمایندگی میتونید این مورد رو باهاشون مطرح کنید تا نماینده شرکت وقتی برای نصب تیوی اومد، وبکم رو هم براتون راه بندازه.

Xenon360
31-12-2014, 21:13
عزیزان معادل این مدل ها توی ایران دقیقا کدوم میشه؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ... خیلی مهمه برام ...

UN40H5500
UN40H6350

UN40F5500
UN40F5000
UN40F6300

matinpour
31-12-2014, 22:36
عزیزان معادل این مدل ها توی ایران دقیقا کدوم میشه؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید ... خیلی مهمه برام ...

UN40H5500
UN40H6350

UN40F5500
UN40F5000
UN40F6300

دوست عزیز

UN40H5500 معادل H5890
UN40H6350 معادل H6100

UN40F5500 معادل F5890
UN40F5000 معادل F5550
UN40F6300 معادلF6390

Xenon360
31-12-2014, 23:22
دوست عزیز

UN40H5500 معادل H5890
UN40H6350 معادل H6100

UN40F5500 معادل F5890
UN40F5000 معادل F5550
UN40F6300 معادلF6390

ممنون داداشم واقعا کمک بزرگی بهم کردی ... بعد پیشنهاد شما سری H هست که جدید تره یا سری F ؟؟

سری H از لحاظ کیفیت پنل و تصویر پیشرفت خاصی نسبت به F داشته؟؟

آیا سری H از زیر نویس فارسی بدون هیچ مشکلی پشتیبانی میکنه؟؟ این ویژگی ای هست که برام خیلی
مهمه و باعث شد از سونی به سمت سامسونگ بیام

آیا سایتی هست که من بتونم بررسی این مدل ها رو بخونم که نخوام هی مزاحم شما عزیزان بشم؟؟

بازم ممنونم

matinpour
01-01-2015, 00:29
ممنون داداشم واقعا کمک بزرگی بهم کردی ... بعد پیشنهاد شما سری H هست که جدید تره یا سری F ؟؟

سری H از لحاظ کیفیت پنل و تصویر پیشرفت خاصی نسبت به F داشته؟؟

آیا سری H از زیر نویس فارسی بدون هیچ مشکلی پشتیبانی میکنه؟؟ این ویژگی ای هست که برام خیلی
مهمه و باعث شد از سونی به سمت سامسونگ بیام

آیا سایتی هست که من بتونم بررسی این مدل ها رو بخونم که نخوام هی مزاحم شما عزیزان بشم؟؟

بازم ممنونم

دوست عزیز
قاعدتاً سری H جدید تر است و همچنین کیفیت آن بالاتر است و تلویزیونهای سامسونگ از زیرنویس فارسی هم پشتیبانی می کند.
و از این سایت می توانید مدلها را ببینید و بررسی کنید.

icenice
01-01-2015, 03:20
سلام استاد..ببخشید میشه عکس ریموت و اسم ریموت کنترل مادر (مستر ریموت کنترل ) که نمایندهای ال جی یا تعمیر کارها دارند را بهمون بگید و اگه میشه قیمت و از کجا می توانیم آن را تهیه کنیم...یا اینجا کامنت بزارین یا به ایمیلم بفرستین اگه زحمتی نیست..یک دنیا ممنونتون میشم..یک دنیا سپاسگذارم از سایت خوبتون..

icenice
01-01-2015, 03:24
ببخشید تو پست قبلی نمیدونم چرا ادرس ایمیل نیومد mahdisat1393@gmail.com

matinpour
01-01-2015, 11:33
سلام استاد..ببخشید میشه عکس ریموت و اسم ریموت کنترل مادر (مستر ریموت کنترل ) که نمایندهای ال جی یا تعمیر کارها دارند را بهمون بگید و اگه میشه قیمت و از کجا می توانیم آن را تهیه کنیم...یا اینجا کامنت بزارین یا به ایمیلم بفرستین اگه زحمتی نیست..یک دنیا ممنونتون میشم..یک دنیا سپاسگذارم از سایت خوبتون..

دوست عزیز
قیمت این ریموتها گران است ولی راه حل آن کم خرج که خودتان هم می توانید آن را درست و یا اگر گوشی با سیستم آندروید دارید که قابلیت اینفراد دارد می توانید از آن استفاده کنید.
این فایل کامل آن برای ساخت ریموت است .

LG.zip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در آن همه چیز موجود است.
و برای برنامه اندرویداز این تایپیک استفاده کنید.

Xenon360
01-01-2015, 19:06
دوست عزیز

UN40H6350 معادل H6100

داداش این مدل رو معادل ایرانیش درست نوشتی؟؟

چون من تو لیست خود شرکت نمی بینمش ...

بعد یه سوال مهم ...

میگم پنل های تلوزیون های گارانتی دار و بدون گارانتی فرق داره؟؟

یعنی اگه من H5500 بخرم که مدل ایرانیش H5890 میشه ... از لحاظ کیفیت پنل و تصویر آیا تفاوتی دارن؟؟

matinpour
01-01-2015, 19:26
داداش این مدل رو معادل ایرانیش درست نوشتی؟؟

چون من تو لیست خود شرکت نمی بینمش ...

بعد یه سوال مهم ...

میگم پنل های تلوزیون های گارانتی دار و بدون گارانتی فرق داره؟؟

یعنی اگه من H5500 بخرم که مدل ایرانیش H5890 میشه ... از لحاظ کیفیت پنل و تصویر آیا تفاوتی دارن؟؟

دوست عزیز
خیر پنلها تفاوتی ندارند.

ALI V8
02-01-2015, 13:47
دوستان با اومدن كدكِ H265 كه قابليتش در حفظ كيفيت با حجم كم ثابت كرده كدوم تي وي از اين كدك پشتيباني ميكنه؟؟
تي وي من كه سامسونگ مدل UA40ES6960M هستش متاسفانه ساپورت نكرد :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

magiteq1
02-01-2015, 17:04
TV های 4K عزیزم

ALI V8
02-01-2015, 17:13
TV های 4K عزیزم

جواب من بود؟؟؟ يا كاربرِ ديگه؟؟!

magiteq1
02-01-2015, 19:45
جواب من بود؟؟؟ يا كاربرِ ديگه؟؟!

بله دوست عزیزم جواب شما بود
پپشتیبانی از فرمت hevc یا h265 در tv ها 4k هست

Davoud_A
06-01-2015, 19:25
با سلام خدمت همه دوستان عزیز.
بعد از کلی تحقیق و خوندن نظرات شما عزیزان تصمیم داشتم سونی مدل w904 سایز 46 اینچ رو تهیه کنم.اما خیلی کمیاب شده و اصلش گیر نمیاد.
در حد این مدل کامل باشه سایز 46 اینچ،فوول اچ دی،از مدلای 2013 ، 2014 چه پیشنهادی دارید.
ممنون میشم از راهنماییاتون.

engineerhossein
10-01-2015, 06:49
سلام ، دوستان میخواستم لطف کنید بفرماایید بین دو مدل 40 سامسونگ 6390 و 6430 چه اختلافی وجود داره دوستانی که این مدلها رو دارند بنده رو راهنمایی بفرمایند ممنون میشم

sabzefosfori
11-01-2015, 14:58
سلام من تلويزيون ''samsung c8000 55 دارم ميخواستم مدل جديدتر بگيرم امروز رفتم نمايندگی آمار قيمت دستم بياد ديدم مدل ''HUC9990 55 رو 9,900,000 ميده و همين مدل رو ''65 با اختلاف 8 ميليونی ميده 17,900,000 کسی ميدونه اين اختلاف قيمت که ميشه 2 تا از همون مدل رو خريد برای چی هستش يعنی 10 اينچ بيشتر انقدر اختلاف قيمت هستش :n04:

matinpour
11-01-2015, 15:51
سلام من تلويزيون ''samsung c8000 55 دارم ميخواستم مدل جديدتر بگيرم امروز رفتم نمايندگی آمار قيمت دستم بياد ديدم مدل ''HUC9990 55 رو 9,900,000 ميده و همين مدل رو ''65 با اختلاف 8 ميليونی ميده 17,900,000 کسی ميدونه اين اختلاف قيمت که ميشه 2 تا از همون مدل رو خريد برای چی هستش يعنی 10 اينچ بيشتر انقدر اختلاف قيمت هستش :n04:
دوست عزیز
هرچه اینچ بالاتر برود قیمت هم بالاتر است و مدل مشابه همین در 110 اینچ حدود 120 میلیون قیمت دارد.

sabzefosfori
11-01-2015, 16:19
دوست عزیز
هرچه اینچ بالاتر برود قیمت هم بالاتر است و مدل مشابه همین در 110 اینچ حدود 120 میلیون قیمت دارد.

سلام بله ميدنم ولی تو 10 اينچ اين قيمت برام عجيب بود

ali_mohammad1365
11-01-2015, 20:35
سلام دوستان.یه زمانی میخواستم یه تی وی بگیرم اومدم تحقیق و تفحص و یه جورایی بی خیال شدم.چون فهمیدم هیچی همون تلویزین لامپی ها نمیشه.هرجای خونه بشینی با بهترین کیفیت میتونی برنامه ها رو ببینی:n01:
الان دیگه تلویزیونمون آخرای عمرشه و یه بارم تعمیر شده و خودتون میدونید وسیله برقی بره تعمیر چی میشه.
این شد که مصمم شدم ال ای دی یا پلاسما بخرم.
منتها یه سری سوال برام پیش اومده که ممنون میشم کمکم کنید.
1- آیا هنوز ال ای دی یا ال سی دی و پلاسما هنوز تو تصاویر معمولی مشکل دارن.هنوز وقتی نزدیک تی وی میشی تصاویر مثل نقاشی آبرنگ میشه؟(مهمترین دلیل برای ارجح دونستن سی آر تی).
2- هنوزم با تغییر زاویه دید ، رنگ ها تار میشه.مثلا یه مانیتور ال ای دی دارم که فقط باید مثل بچه آدم بشینی روبروش رو صندلی تا یه فیلم رو با کیفیت بتونی ببینی.
3- در حال حاضر خصلت 3بعدی بکار میاد وقتی هنوز شبکه هامون معمولیه و اچ دی هم نیست؟
4- تی وی هایی که میشه به نت وصلشون کنی به چه درد اساسی میخورن؟
آیا فقط میشه وبگردی کرد؟اگر اینجوره با کامپیوتر بهتر نمیشه این کار رو کرد؟اگر کار خاص دیگه ای انجام میده این اینترنت و وای فای بگید شاید بعدها بکار بیاد؟
5- تی وی های داخلی مدلی هم دارن که ر-س-ی-و-ر داشته باشن؟
6-مگر نمیگن فلان تلویزیون اچ دی هست و شیکه های سیما مثل ورزش و پویا و... اچ دی پخش میشن (برا همین نمیشه با ر-س-یور معمولی بگیریشون)؟پس چرا تو مشخصات شبکه ها میزنه SD
7- پلاسما بهتره یا ال ای دی؟دلیل ؟(هنوز ال سی دی تولید میشه؟خریدش پیشنهاد میشه؟)
8- مشکل burn in پلاسما هنوز پا برجاست؟

فعلا اینا تو ذهنم بود.بازم سوال داشتم میپرسم.:n02:
ممنون از همه:n16::n40:

ali_mohammad1365
13-01-2015, 16:09
چرا کسی جواب نمیده:n04:

rznrz06
13-01-2015, 16:37
1- خیر قربان
2-خیر قربان
3-سه بعدی دیگه میشه گفت دمده شده دیگه الان همه سمت 4K میرند.
4-با Tv وبگردی جالب نیست و بعد از یه مدت کوتاه خسته میشی.بیشتر بدرد آپدیت و تماس اسکایپ میخوره.
5-خیر
6-تو پخش دیجیتال زمینی که sd هستش.تو ماهو آره هم بعضی فرکانسهای Hd کیفیت sd پخش میکنند.
7-هیچکدام. الان بصورت فراگیر LCD بکلایت LED بهتره.
8-بله تاحدودی.

SONY XPERIA Z3

ali_mohammad1365
14-01-2015, 01:56
ممنون از جوابتون.
در مورد کیفیت تصاویر sd و زاویه دید فکرنمیکردم انقدر تغیی کرده باشه که به این قاطعیت بگید نه!!:n02:
در مورد تصاویر 3D که گفتم میخواستم بدونم با توجه به شرایط موجود شبکه های تلوزیونی اصلا صرف میکنه که بخوایم بخاطر خصوصیت 3D بودن هزینه اضافی بدیم یا بهتره برای کاهش هزینه یه تی وی معمولی (به فرض یکسان بودن ویژگی های دیگه) بگیریم.
وگرنه اونقدر ها بودجه ندارم که بخوام به 4K فکر کنم که فکر نمیکنم تو ایران حالا حالاها کاربردی هم داشته باشه.
در مورد اینترنت که حق با شماست.اصلا وبگردی با تی وی اونم با این سرعت چه کاریه.فقط میخوام بدونم این آپدیت لازم و کاربردیه؟یعنی دنبال همچین تی وی باشم؟تماس اسکایپ هم نمیدونم چیه!!
منظورتون از LCD بکلایت LED همون تی وی های امروزی که بنام ال ای دی هست دیگه؟
Xenon360
14-01-2015, 13:47
عزیزان یه مقایسه بین Samsung 40H6390 و Sony 40W600B رو آگه داشته باشید خیلی ممنون میشم

مخصوصا از لحاظ کیفیت پنل و پردازش تصویر

خیلی ممنونم از لطفتون

Sent From Xperia Z2 Using Tapatalk

romantic
14-01-2015, 16:02
عزیزان یه مقایسه بین Samsung 40H6390 و Sony 40W600B رو آگه داشته باشید خیلی ممنون میشم

مخصوصا از لحاظ کیفیت پنل و پردازش تصویر

خیلی ممنونم از لطفتون

اینقدر این دو تیوی از نظر کیفیت تصویر شبیه هم هستن که واقعا نمیشه، مقایسه ای از این نظر بینشون داشت. فقط شاید این موارد باشه:

برتری های سامسونگ:
1) طبیعتا کنتراست بالاتر پنل سامی
2) روشنایی بیشینه بالاتر
3) پشتیبانی از زیرنویس فارسی در هنگام پخش فیلم از روی مموری

برتری های سونی:
1) صفحه یکدست تر
2) صدای قویتر
3) حالت Cinema سونی دقت رنگ بیشتری از حالت Movie سامسونگ داره

بازم میگم موارد بالا اصلا قابل لمس نیست. مثلا کنتراست بالاتر سامسونگ چیزی نیست که به چشم بیاد. برای هردو تیوی هم تنظیمات کالیبره راحت پیدا میشه و لازم نیست به حالت های پیش فرض خود دستگاه قناعت کنید.
بنظرم اگر زیرنویس فارسی مهم نیست، سونی رو بخرید چون طراحیش بهتره. مخصوصا اگر بخواید با پایه روی میز بذارید.

Xenon360
14-01-2015, 16:12
اینقدر این دو تیوی از نظر کیفیت تصویر شبیه هم هستن که واقعا نمیشه، مقایسه ای از این نظر بینشون داشت. فقط شاید این موارد باشه:

برتری های سامسونگ:
2) روشنایی بیشینه بالاتر

برتری های سونی:
1) صفحه یکدست تر
2) صدای قویتر

بازم میگم موارد بالا اصلا قابل لمس نیست. مثلا کنتراست بالاتر سامسونگ چیزی نیست که به چشم بیاد. برای هردو تیوی هم تنظیمات کالیبره راحت پیدا میشه و لازم نیست به حالت های پیش فرض خود دستگاه قناعت کنید.
بنظرم اگر زیرنویس فارسی مهم نیست، سونی رو بخرید چون طراحیش بهتره. مخصوصا اگر بخواید با پایه روی میز بذارید.
دقیقا زیر نویس فارسی هست که برام مهمه
وگرنه در خرید سونی شک نمیکردم
حتی input lag W600b بهتر هستش، برای من که اهل گیم هستم این مسئله مهمه. اما خب از زیر نویس فارسی نمیتونم بگذرم

فقط خواستم ببینم اگر تفاوت کیفیت پنلها فاحش هستش قید زیر نویس رو بزنم و از روی لبتاب فیلم ببینم

طراحی برام مهم نیست همون بیشتر کیفیت خود پنلها برام مهمه

پس با این تفاسیر فرق آنچنانی بین هردو مدل تلوزیون نیست

ممنون داداشم بخاطر کمکی که بهم کردی

فقط اینکه داداش شما خودت هر دو تلوزیون رو از نزدیک کیفیتشون رو دیدی؟

ali_mohammad1365
14-01-2015, 17:13
ممنون از جوابتون.
در مورد کیفیت تصاویر sd و زاویه دید فکرنمیکردم انقدر تغیی کرده باشه که به این قاطعیت بگید نه!!:n02:
در مورد تصاویر 3D که گفتم میخواستم بدونم با توجه به شرایط موجود شبکه های تلوزیونی اصلا صرف میکنه که بخوایم بخاطر خصوصیت 3D بودن هزینه اضافی بدیم یا بهتره برای کاهش هزینه یه تی وی معمولی (به فرض یکسان بودن ویژگی های دیگه) بگیریم.
وگرنه اونقدر ها بودجه ندارم که بخوام به 4K فکر کنم که فکر نمیکنم تو ایران حالا حالاها کاربردی هم داشته باشه.
در مورد اینترنت که حق با شماست.اصلا وبگردی با تی وی اونم با این سرعت چه کاریه.فقط میخوام بدونم این آپدیت لازم و کاربردیه؟یعنی دنبال همچین تی وی باشم؟تماس اسکایپ هم نمیدونم چیه!!
جواب منم بدید:n16::n16::n16:

rznrz06
14-01-2015, 17:43
ممنون از جوابتون.
دیگه الان 3D بودن TV یه آپشن دائمی شده. جوری که TV اگه 3D نباشه از کیفیت پایینی برخوردار و قدیمی هستش.
آپدیت رو هم میشه دستی انجام داد با این اینترنت مسخره دستی بهتره.بعضی اوقات کارایی و کیفیت TV ارتقاء پیدا میکنه.
اسکایپ هم تماس باکیفیت تصویری هستش با اینترنت.
اینا LCD هستن فقط پشتشون لامپهای LED کار گذاشتن.

SONY XPERIA Z3

romantic
14-01-2015, 19:42
دقیقا زیر نویس فارسی هست که برام مهمه
وگرنه در خرید سونی شک نمیکردم
حتی input lag W600b بهتر هستش، برای من که اهل گیم هستم این مسئله مهمه. اما خب از زیر نویس فارسی نمیتونم بگذرم

فقط خواستم ببینم اگر تفاوت کیفیت پنلها فاحش هستش قید زیر نویس رو بزنم و از روی لبتاب فیلم ببینم

طراحی برام مهم نیست همون بیشتر کیفیت خود پنلها برام مهمه

پس با این تفاسیر فرق آنچنانی بین هردو مدل تلوزیون نیست

ممنون داداشم بخاطر کمکی که بهم کردی

فقط اینکه داداش شما خودت هر دو تلوزیون رو از نزدیک کیفیتشون رو دیدی؟

سونی w600 رو فقط در مغازه یکی از دوستان تست کردم، با فیلم اسپایدرمن.
اما سامسونگ h6390 رو تقریبا یک نصف روز در خونه باهاش کار کردم.
برای این محدوده‌ی قیمت و این سایز دیگه بهتر از این دوتا نیست. ولی نباید انتظار معجزه هم ازشون داشته باشید. مثلا clouding به هرحال در lcdهای رده‌پایین ناگزیر وجود داره. حالا یکی کمتر، یکی بیشتر.
خیالتون راحت باشه. انتخاب سامسونگ اصلا باعث نمیشه کیفیت تصویر پایین‌تری گیرتون بیاد.

abbas-t
16-01-2015, 14:03
سونی w600 رو فقط در مغازه یکی از دوستان تست کردم، با فیلم اسپایدرمن.
اما سامسونگ h6390 رو تقریبا یک نصف روز در خونه باهاش کار کردم.
برای این محدوده‌ی قیمت و این سایز دیگه بهتر از این دوتا نیست. ولی نباید انتظار معجزه هم ازشون داشته باشید. مثلا clouding به هرحال در lcdهای رده‌پایین ناگزیر وجود داره. حالا یکی کمتر، یکی بیشتر.
خیالتون راحت باشه. انتخاب سامسونگ اصلا باعث نمیشه کیفیت تصویر پایین‌تری گیرتون بیاد.

با سلام
لطف کنید در مورد واژه clouding کمی توضیح بدین که اصلا چیه و چه کاری انجام میده.

romantic
16-01-2015, 22:07
با سلام
لطف کنید در مورد واژه clouding کمی توضیح بدین که اصلا چیه و چه کاری انجام میده.
اگر دقت کنید در آسمان شب، قسمت‌هایی که ابر وجود داره، به سیاهی قسمت‌های صاف نیست. کمی به بنفش یا دقیق‌تر بگم سورمه‌ای میزنه.
روی ‌‌LEDها هم اگر یک تصویر سیاه نمایش داده بشه، ممکنه در قسمت‌هایی از صفحه مناطقی به رنگ همون ابرها دیده بشه و صفحه بصورت یکدست سیاه نباشه.

abbas-t
18-01-2015, 00:20
اگر دقت کنید در آسمان شب، قسمت‌هایی که ابر وجود داره، به سیاهی قسمت‌های صاف نیست. کمی به بنفش یا دقیق‌تر بگم سورمه‌ای میزنه.
روی ‌‌LEDها هم اگر یک تصویر سیاه نمایش داده بشه، ممکنه در قسمت‌هایی از صفحه مناطقی به رنگ همون ابرها دیده بشه و صفحه بصورت یکدست سیاه نباشه.
سلام
نظرتون در مورد تلویزیون ال جی مدل lb 65200 40 چیه ؟
سامسونگ 40 h6390 برتره یا این مدل از ال جی؟

romantic
18-01-2015, 01:51
سلام
نظرتون در مورد تلویزیون ال جی مدل lb 65200 40 چیه ؟
سامسونگ 40 h6390 برتره یا این مدل از ال جی؟
الجی بخاطر استفاده از پنل IPS نمیتونه رنگ سیاه عمیقی تولید کنه و سیاهش کلا به سرمه ای میزنه. کنتراستش طبیعتا پایین تر میاد.
اگر از من بپرسن همیشه کنتراست بالاتر و رنگ های پنل VA سامسونگ و خیلی از مدلهای سونی رو به تصویر پنل های IPS الجی ترجیح میدم. اما این مساله خیلی سلیقه ای هم هست. هستن کسانی هم که رنگ الجی بعلاوه زاویه دید گسترده ترش رو بیشتر دوست دارن. مخصوصا در جمع خانواده که بیشتر کانالهای تلویزیونی دیده میشه و افراد ممکنه با زاویه از تیوی بشینن.

الان بین این دو مدل یعنی الجی 42lb65200 و سامسونگ 40h6390 حدودا 500 تومن اختلافه. الجی بخاطر سه بعدی بودن، داشتن اسمارت کاملتر و کنترل هوشمند گرونتره.

بنظر من اگر مشکل جا ندارید، با حدودا همین پولِ الجی مدلهای 48H6390 یا 48H6430 سامسونگ رو بخرید. سایز بزرگتر واقعا ارزش داره. LED خیلی زود به چشم آدم کوچک میشه.
این دو مدل سامسونگ هم فرقی با هم در تصویر و امکانات اصلی ندارن. فقط اون 6430 یکی دوتا آیتم جزیی بیشتر داره. هیچکدوم هم سه بعدی نیستن.

symphonys
18-01-2015, 20:38
دوستان این تلویزیون خوبه ؟ Samsung F5570

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

asmif
19-01-2015, 09:09
سلام وقت به خیر
آقای متین پور،برای pc قصد خرید مانیتور تی وی دارم و 22 اینچ ایکس ویژن رو انتخاب کردم حال لطف بفرمایی که کدوم مدل ایکس ویژن 22 اینچ بالاتر هست و یا مدل پیشنهادی 22 اینچ بهتری شما دارید - و پشت تلویزیون ها هر کدام از ورودی های hdmi رو شماره گذاری کرده و فرق برخی از ورودی ها که فقط نوشته شده 1 و 2 و 3 با ورودی hdmi dvi چی هست آیا کیفیت تصویر در هر کدام از این ورودی ها متفاوت هست؟

ورودی های hdmi این مدل رو از لحاظ کیفیت تصویر چه طور ارزیابی می کنید؟

matinpour
19-01-2015, 10:36
سلام وقت به خیر
آقای متین پور،برای pc قصد خرید مانیتور تی وی دارم و 22 اینچ ایکس ویژن رو انتخاب کردم حال لطف بفرمایی که کدوم مدل ایکس ویژن 22 اینچ بالاتر هست و یا مدل پیشنهادی 22 اینچ بهتری شما دارید - و پشت تلویزیون ها هر کدام از ورودی های hdmi رو شماره گذاری کرده و فرق برخی از ورودی ها که فقط نوشته شده 1 و 2 و 3 با ورودی hdmi dvi چی هست آیا کیفیت تصویر در هر کدام از این ورودی ها متفاوت هست؟

ورودی های hdmi این مدل رو از لحاظ کیفیت تصویر چه طور ارزیابی می کنید؟

دوست عزیز
انتخاب یک وسیله بسته به نیاز کاربر از آن وسیله را دارد وبرای این منظور شما باید نیازهایتان را از سیستم بسنجید بعد اقدام به خرید بکنید .
هر برندی برای کاربرهای خود کاربرد های را در سیستمشان گنجاندند و شما باید از سیستمی استفاده کنید که هم پورتهای مورد نظرتان و هم کاربردها و کیفیت آن با بودجه شما همسان باشد و همچنین خدمات گارانتی و پس از فروش آن قوی باشد.
و ورودیهای HDMI با هم تفاوتی از نظر کیفیت ندارند در مورد کاربردهای پورتها مطالبی را برایتان می گذارم.
پورتها و عملکرد آنها
وصل کردن به PC استفاده از کابل HDMI/DVI
وصل کردن به یک دستگاه AVاستفاده ازHDMIتا حداکثر1080p واستفاده ازComponentتا حداکثر1080p
استفاده از عملكرد MHLهنگامیکه تلویزیون را به دستگاه موبایلی وصل می نمایید که از عملکرد
Mobile High-Definition Link (MHL)پشتیبانی می کند، می توانید از فایل های فیلم، عکس وموسیقی بر روی تلویزیون بهره مند شوید.با استفاده از کابل اختصاصیMHLدرگاهUSBدستگاه موبایل و در(HDMI IN 3(MHLتلویزیون را متصل کنید.
سینمای خانگی را با استفاده از کابلHDMIبه تلویزیونوصل کرده و سپس: برای شنیدن صدا از فقط بلندگوهای جلو، چپ و راست و ساب ووفر، کابل نوری دیجیتال را بیندرگاهOPTICALتلویزیون و ورودی صدای دیجیتال در سینمای خانگی وصل کنید.برای شنیدن صدای کانال5.1کابل هایHDMIرا به دستگاه پخشDVDجعبه ماهواره و غیره+Anynetوصل کنید، سپس درگاهOPTICALدستگاه پخشDVDجعبه ماهواره و غیره یعنی+Anynetدستگاه 1یا2 را مستقیماً به سینمای خانگی و نه تلویزیون وصل کنید.
استفاده از عملكرد ARC
برای LED سری 6200به بالا، تلویزیون PDP می توانید بدون اتصال به یک کابل نوری جداگانه، از طریق گیرنده ای که به کابل HDMI وصل شده به صدای تلویزیون گوش دهید. برای شنیدن صدا از طریق گیرنده با استفاده از عملکرد ،ARC به صفحه گیرنده بروید
سیستم ← Anynet+ (HDMI-CEC) ←گیرنده
سپس گیرنده را انتخاب کرده و روی روشن تنظیم کنید. برای استفاده از عملکرد ،ARC گیرنده ای که از ویژگی های ARC و HDMI-CEC پشِتیبانی می کند بایستی به درگاه (ARC) HDMI IN 2 متصل شده باشد. برای غیرفعال کردن عملکرد ARC گیرنده را خاموش کنید. اگر حتی تلویزیون سیگنال ARC را به طور پیوسته پخش می کند، از دریافت سیگنال توسط گیرنده جلوگیری خواهد شد.

asmif
19-01-2015, 11:21
بین مدل های ایکس ویژن 22 اینچ (LE-22D40 - LE-22D30 - LE-22D20 - LE-22A20) نمی دونم کدوم مدل بالاتر هست در صورت اطلاع لطف بفرمایی اطلاعاتی از این مدل ها قرار بدی.

matinpour
19-01-2015, 15:43
بین مدل های ایکس ویژن 22 اینچ (LE-22D40 - LE-22D30 - LE-22D20 - LE-22A20) نمی دونم کدوم مدل بالاتر هست در صورت اطلاع لطف بفرمایی اطلاعاتی از این مدل ها قرار بدی.

دوست عزیز
برای بررسی به این سایت بروید.

roozbahani13
19-01-2015, 16:23
سلام ایا میشه گیرنده دیجیتالی که hdmi داره از طریق کابل به پورت hdmi پشت کیس وصل کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا باید حتما گیرنده دیجیتال usb بگیرم؟:n13:

abbas-t
19-01-2015, 23:04
الجی بخاطر استفاده از پنل IPS نمیتونه رنگ سیاه عمیقی تولید کنه و سیاهش کلا به سرمه ای میزنه. کنتراستش طبیعتا پایین تر میاد.
اگر از من بپرسن همیشه کنتراست بالاتر و رنگ های پنل VA سامسونگ و خیلی از مدلهای سونی رو به تصویر پنل های IPS الجی ترجیح میدم. اما این مساله خیلی سلیقه ای هم هست. هستن کسانی هم که رنگ الجی بعلاوه زاویه دید گسترده ترش رو بیشتر دوست دارن. مخصوصا در جمع خانواده که بیشتر کانالهای تلویزیونی دیده میشه و افراد ممکنه با زاویه از تیوی بشینن.

الان بین این دو مدل یعنی الجی 42lb65200 و سامسونگ 40h6390 حدودا 500 تومن اختلافه. الجی بخاطر سه بعدی بودن، داشتن اسمارت کاملتر و کنترل هوشمند گرونتره.

بنظر من اگر مشکل جا ندارید، با حدودا همین پولِ الجی مدلهای 48H6390 یا 48H6430 سامسونگ رو بخرید. سایز بزرگتر واقعا ارزش داره. LED خیلی زود به چشم آدم کوچک میشه.
این دو مدل سامسونگ هم فرقی با هم در تصویر و امکانات اصلی ندارن. فقط اون 6430 یکی دوتا آیتم جزیی بیشتر داره. هیچکدوم هم سه بعدی نیستن.
با سلام
منظور از ورودی تیونر چیه که بعضی تلویزیون ها دارن وبعضی ندارن؟

abbas-t
22-01-2015, 20:58
با سلام
سوال قبلیو که جواب ندادین،چندتا سوال دیگه هم دارم که امیدوارم جواب بدین،ممنون میشم
1-الان من میخوام تلویزیون بخرم ،از کجا مطمئن باشم که تلویزیون نو و اک بهم میدن ؟،چون تلویزیون خریداری شده را روز بعد ارسال می کنند
،که همین هم خودش سواله که چرا همون لحظه خرید تحویل نمیدن؟
2-سرنوشت تلویزیون های روشن تو مغازه ها چی میشه؟

rznrz06
22-01-2015, 21:06
با سلام
منظور از ورودی تیونر چیه که بعضی تلویزیون ها دارن وبعضی ندارن؟
عزیز تیونر همون جای آنتن هوایی هستش،البته بعضی مدلها ورودی ریسیو ر هم دارند.

SONY XPERIA Z3

rznrz06
22-01-2015, 21:09
با سلام
سوال قبلیو که جواب ندادین،چندتا سوال دیگه هم دارم که امیدوارم جواب بدین،ممنون میشم
1-الان من میخوام تلویزیون بخرم ،از کجا مطمئن باشم که تلویزیون نو و اک بهم میدن ؟،چون تلویزیون خریداری شده را روز بعد ارسال می کنند
،که همین هم خودش سواله که چرا همون لحظه خرید تحویل نمیدن؟
2-سرنوشت تلویزیون های روشن تو مغازه ها چی میشه؟
1-الان دیگه اکثر مدلها روکش نایلون نازک دارن.و بیشتر مدلها منوی مخفی دارند، و مدت کارکرد رو نشون میده.
2-بیشتر اونها برگردونده میشه به شرکت،ولی بعضی نمایندگیهای مرکزی این مدلها رو ارزونتر میفروشن. خودم یکی اینجوری خریدم.
ولی نمایندگی های معمولی حتی دسته دوم رو به جای نو میفروشن.(البته اینرو خودم به چشم خودم دو بار دیدم)

SONY XPERIA Z3

abbas-t
23-01-2015, 00:22
1-الان دیگه اکثر مدلها روکش نایلون نازک دارن.و بیشتر مدلها منوی مخفی دارند، و مدت کارکرد رو نشون میده.
2-بیشتر اونها برگردونده میشه به شرکت،ولی بعضی نمایندگیهای مرکزی این مدلها رو ارزونتر میفروشن. خودم یکی اینجوری خریدم.
ولی نمایندگی های معمولی حتی دسته دوم رو به جای نو میفروشن.(البته اینرو خودم به چشم خودم دو بار دیدم)

SONY XPERIA Z3
پس طبق گفته شما بهتره از نمایندگیهای مرکزی خرید کرد،دزسته

و یه سوال دیگه ،چرا کالای خریداری شده را روز بعد تحویل میدن؟

rznrz06
23-01-2015, 00:27
پس طبق گفته شما بهتره از نمایندگیهای مرکزی خرید کرد،دزسته

و یه سوال دیگه ،چرا کالای خریداری شده را روز بعد تحویل میدن؟
بله
کالای خریداری شده رو تو تهران اگه قبل از ظهر بخرید تا بعدازظهر اگه سرشون شلوغ نباشه تحویل میدن.چون نمایندگی های مرکزی از انبارهای مرکزی حاشیه تهران کالا رو میفرستن،که زمانبر هستش.

SONY XPERIA Z3

abbas-t
23-01-2015, 14:02
بله
کالای خریداری شده رو تو تهران اگه قبل از ظهر بخرید تا بعدازظهر اگه سرشون شلوغ نباشه تحویل میدن.چون نمایندگی های مرکزی از انبارهای مرکزی حاشیه تهران کالا رو میفرستن،که زمانبر هستش.

SONY XPERIA Z3
شما میدونید نمایندگی مرکزی سامسونگ کجاست؟

ali_mohammad1365
23-01-2015, 15:14
عزیز تیونر همون جای آنتن هوایی هستش،البته بعضی مدلها ورودی ریسیو ر هم دارند.

SONY XPERIA Z3

مثلا چه مدلایی؟گیر میاد تو بازار.
منظورم تو فروشگاه ها و مغازه ها.

ali_mohammad1365
23-01-2015, 15:18
یه سوال دیگه.
میگید دست دوم رو جای نو میفروشن.
تو شیراز کسی میدونه کجا بخریم معتبر تره.سامسونگ و الجی

rznrz06
23-01-2015, 16:25
شما میدونید نمایندگی مرکزی سامسونگ کجاست؟
نه
ولی برید سایت سام سرویس.یا از 118 شماره روابط عمومی رو بگیرید و بپرسید.

SONY XPERIA Z3

rznrz06
23-01-2015, 16:28
مثلا چه مدلایی؟گیر میاد تو بازار.
منظورم تو فروشگاه ها و مغازه ها.
اگه منظورتون SONY هستش،سری W9 و W8 و W7 و W6 و X9 و X8 تو مغازه‌ها هستش.

SONY XPERIA Z3

abasaltiyan
23-01-2015, 20:29
سلام
میخواستم آل ای دی مدل فورکاx8500 یا x8504پنجاه وپنج اینچ بخرم نمبدونم کدوم بهتره اگه کسی ميدونه منو راهنمایی کنه

abasaltiyan
23-01-2015, 20:30
سلام
میخواستم آل ای دی سونی مدل فورکاx8500 یا x8504پنجاه وپنج اینچ بخرم نمبدونم کدوم بهتره اگه کسی ميدونه منو راهنمایی کنه

ali_mohammad1365
24-01-2015, 01:02
اگه منظورتون SONY هستش،سری W9 و W8 و W7 و W6 و X9 و X8 تو مغازه‌ها هستش.

SONY XPERIA Z3

ممنون از پاسخت.یعنی این مدل ها ----- داخلی دارن یا کیتش برداشته شده و عملا اون ورودی ----- که گفتید سوری هست؟
از سامسونگ و الجی هم مدل هایی هست که ----- داشته باشند

rznrz06
24-01-2015, 01:16
نه
این مدلها تو فروشگاه موجوده.
ریسیو ر ماهوا ره فقط مدل W828a یا W828b داره.
مارکهای دیگه هم دارند ولی من مدلش رو نمی دونم.

ممنون از پاسخت.یعنی این مدل ها ----- داخلی دارن یا کیتش برداشته شده و عملا اون ورودی ----- که گفتید سوری هست؟
از سامسونگ و الجی هم مدل هایی هست که ----- داشته باشند

SONY XPERIA Z3

matin rz
25-01-2015, 04:24
دوستان تا 1 تومن چی خوبه بگیرم واسه ps4??

abbas-t
25-01-2015, 14:26

با سلام اگه ممکنه به این لینک نگاهی بندازید و نظرتونو بدین

abasaltiyan
25-01-2015, 19:33
سلام به همگی
کسی نبود مارو راهنمایی کنه

rznrz06
26-01-2015, 00:51
سلام
میخواستم آل ای دی سونی مدل فورکاx8500 یا x8504پنجاه وپنج اینچ بخرم نمبدونم کدوم بهتره اگه کسی ميدونه منو راهنمایی کنه
جفتش یکی هستش.
فقط شما سری B رو بخرین.

SONY XPERIA Z3

romantic
26-01-2015, 01:39
با سلام اگه ممکنه به این لینک نگاهی بندازید و نظرتونو بدین
بیشتر این بحث ها مربوط میشه به مانیتور. در تلویزیون همونطور که قبلا گفتم هر پنل برتری ها و ضعف های خودش رو داره. ولی بطور کلی برای چشم مشکل پسندی که استفاده اصلیش دیدن فیلم های با کیفیت هست، پنل VA میتونه خیلی راضی کننده تر باشه.
بحث هم فقط روی سامسونگ و الجی نیست. سونی هرسال در مدلهاش هم پنل VA پیدا میشه و هم IPS. تا الان هم همیشه بهترین تیویهاش پنل VA داشتن. کلا تلویزیون هایی با پنل IPS که خیلی خوب بودن و جز بهترین ها، دارای Dimming پیشرفته هستن و این قیمت تیوی رو خیلی بالا میبره. مثل X850B سونی یا AX900 پاناسونیک یا یکی دو مدل خاص الجی.

درکل برای کسی که خیلی سخت گیر نباشه، هردو پنل رضایت بخش هستن.

mp4ir
26-01-2015, 10:31

برتری های سامسونگ:
2) روشنایی بیشینه بالاتر

برتری های سونی:
1) صفحه یکدست تر
2) صدای قویتر

ممنون از توضیحات
دقیقا بنده هم با دو مدل از هر دو برند همین تفاوتها رو میبینم!
بخصوص روشنایی بیشینه بالاتر در سامسونگ و دقت رنگ بیشتر و واقعی تر در سونی!

نمیشه یجوری با تنظیمات یا آپدیت به دقت رنگ سونی در سامسونگ رسید؟! لامثب اکثر موارد خیلی واقعی جلوه میده

abbas-t
26-01-2015, 13:43
بیشتر این بحث ها مربوط میشه به مانیتور. در تلویزیون همونطور که قبلا گفتم هر پنل برتری ها و ضعف های خودش رو داره. ولی بطور کلی برای چشم مشکل پسندی که استفاده اصلیش دیدن فیلم های با کیفیت هست، پنل VA میتونه خیلی راضی کننده تر باشه.
بحث هم فقط روی سامسونگ و الجی نیست. سونی هرسال در مدلهاش هم پنل VA پیدا میشه و هم IPS. تا الان هم همیشه بهترین تیویهاش پنل VA داشتن. کلا تلویزیون هایی با پنل IPS که خیلی خوب بودن و جز بهترین ها، دارای Dimming پیشرفته هستن و این قیمت تیوی رو خیلی بالا میبره. مثل X850B سونی یا AX900 پاناسونیک یا یکی دو مدل خاص الجی.

درکل برای کسی که خیلی سخت گیر نباشه، هردو پنل رضایت بخش هستن.
ممکنه مدل های ال جی را هم ذکر کنید

abasaltiyan
26-01-2015, 14:05
سلام با تشکر از راهنمایی تون سری ب 200 هرتزه(x8500b)ولی x8504a 800هرتزه من چند تا سوال دیگه دارم اگه امکانش هست شماره موبایلتون برام بزارین
با کمال تشکر

romantic
26-01-2015, 15:14
ممکنه مدل های ال جی را هم ذکر کنید
مثلا مدل 2012 یعنی lm9600 نسبتا خوب بود. یا مدل LA9600 که مال سال 2013 بود و اون هم Full Array Local Dimming داشت. هردو هم زمان خودشون قیمت خیلی بالایی داشتن.
البته باز این دوتا به پای W900A سونی یا F8000 سامسونگ نمیرسن که هردو پنل VA دارن. مخصوصا W900A سونی که عالیه.

1580
26-01-2015, 23:59
سلام

من یه تلویزیون پاناسونیک مدل FT60 دارم که بعد تصویرش در حالت سه بعدی به طرف داخل هست در صورتی که رو تی وی برادرم که توشیبا هست بعدش به سمت بیرونه . حالا بنظر شما تنظیماتی داره که بشه بعدش رو به سمت بیرون بیارم؟

matin rz
27-01-2015, 05:05
دوستان نظرتون درباره 32f5550 چیه؟؟
واسه ps4 خوبه؟؟ یا بهتره یه مانیتور خوب مثل ایسوس vx239 بگیرم؟؟

p30g
27-01-2015, 08:01
سلام

من یه تلویزیون پاناسونیک مدل FT60 دارم که بعد تصویرش در حالت سه بعدی به طرف داخل هست در صورتی که رو تی وی برادرم که توشیبا هست بعدش به سمت بیرونه . حالا بنظر شما تنظیماتی داره که بشه بعدش رو به سمت بیرون بیارم؟

چه توجیهی برای خرید یک تلوزیون 42 اینچی 2013 با کانتراست . محدوده دینامیکی و عمق رنگ مشکی فاجعه
اون هم با قیمت تقریبی 3 تومن وجود داره ؟:n27:

1580
27-01-2015, 13:41
سلام
اولا که من سوالم چیز دیگه ای بود بعدم من این تی وی رو پارسال خریدم (مدل اروپاییش رو که در چک تولید میشه یعنی مدلی که با حروف TX شروع میشه نه این مدلی که تو بازار با حروف TH شروع میشه) و کیفیت تصویر و امکاناتشم خیلی خوبه اما فقط یکم کنتراستش پایینه. حالا منظورتون رو درست متوجه نشدم . یعنی میگید این تی وی بدرد نمیخوره؟ این رو بر چه اساسی میگید؟ دعوا ندارما :n01: فقط میخوام اطلاعاتم بیشتر شه

ali_phd71
27-01-2015, 23:32
سلام دوستان
یکی از آشناها این مدل رو خریده:
LG LB6520 42 inch

به من زنگ زده مدل میگه مدل مشابه سامسونگ ارزون تره و در کل سامسونگ بهتره یا ال جی؟
مدل خواستی هم نمیدونه
فقط خواستم بدونم این مدل ال جی در مقایسه با مشابه سامسونگ از لحاظ کیفیت و قیمت چطوره؟
اینو 2500 خریده
با تشکر

abbas-t
28-01-2015, 00:01
مثلا مدل 2012 یعنی lm9600 نسبتا خوب بود. یا مدل LA9600 که مال سال 2013 بود و اون هم Full Array Local Dimming داشت. هردو هم زمان خودشون قیمت خیلی بالایی داشتن.
البته باز این دوتا به پای W900A سونی یا F8000 سامسونگ نمیرسن که هردو پنل VA دارن. مخصوصا W900A سونی که عالیه.
ببخشید ،خیلی سوال می کنم ،برگردیم به سری h 2014 سامسونگ
چه فرقی بین مدل 40 6390 با مدل 40 6430 وجود داره؟شنیدم انطباق تصویر 6430 دوبرابر 6390 ست ،درسته؟

romantic
28-01-2015, 19:43
ببخشید ،خیلی سوال می کنم ،برگردیم به سری h 2014 سامسونگ
چه فرقی بین مدل 40 6390 با مدل 40 6430 وجود داره؟شنیدم انطباق تصویر 6430 دوبرابر 6390 ست ،درسته؟
نه، هردو 200 هستن. کلا فرقی با هم ندارن. شنیدم که 6430 خروجی هدفون نداره یا برعکس. مطمئن نیستم. ولی فکر نکنم اصلا فرقی داشته باشن.
حدسم اینه که با این نامگذاری جدیدتر 6430 احساس مدل بالاتر بودن به خریدار القا بشه. مثلا هم رده 6490 بنظر میاد. شاید دوستان دیگه اطلاعی از تفاوت هاشون داشته باشن. تا اونجایی که من دیدم فرقی ندارن. البته من 6430 رو از نزدیک ندیدم.

abbas-t
29-01-2015, 00:20
نه، هردو 200 هستن. کلا فرقی با هم ندارن. شنیدم که 6430 خروجی هدفون نداره یا برعکس. مطمئن نیستم. ولی فکر نکنم اصلا فرقی داشته باشن.
حدسم اینه که با این نامگذاری جدیدتر 6430 احساس مدل بالاتر بودن به خریدار القا بشه. مثلا هم رده 6490 بنظر میاد. شاید دوستان دیگه اطلاعی از تفاوت هاشون داشته باشن. تا اونجایی که من دیدم فرقی ندارن. البته من 6430 رو از نزدیک ندیدم.
امروز اتفاقی یکی از رفقامو دیدم که تو شرکت سامسونگ کار می کنه (نصاب) او میگفت سری 6 خرابیش زیاده ،از سری 5 بخر ،نظر اون 5850 بود ،به نظر شما ارزش خرید داره؟چون 100هرتزه

nima prince
29-01-2015, 17:03
سلام به همه
بین این دو مدل کدوم رو بهتر میدونید ؟
SAMSUNG F8880 46 INCH
SAMSUNG HU8890 48 INCH
هر دو مدل وجود داره و قیمت خوبی هم هستند
فقط یه سوال چرا F8880 گرون تره ؟ با وجود اینکه هم 4K نیست و هم 2 اینچ کوچکتره ؟

romantic
29-01-2015, 18:13
سلام به همه
بین این دو مدل کدوم رو بهتر میدونید ؟
SAMSUNG F8880 46 INCH
SAMSUNG HU8890 48 INCH
هر دو مدل وجود داره و قیمت خوبی هم هستند
فقط یه سوال چرا F8880 گرون تره ؟ با وجود اینکه هم 4K نیست و هم 2 اینچ کوچکتره ؟
بنظر من HU8890 رو بخرید. حتی اگر 4K بودن، داشتن پورت HDMI2.0 و USB3 و ریموت بهتر مدلهای 2014 رو درنظر نگیریم، در تصاویر fullHD و پایین تر هم F8000 برتری خاصی نداره. حتی نظر من اینه که تصاویر SD روی HU8890 بهتره.
دلیل گرون بودن F8000 هم اینه که تا مدتی پرچم دار 2013 سامسونگ بود (بعدتر F9000 هم وارد بازار شد.) و کلا طراحی لوکس و لاگژری ای داشت. در زمان عرضه هم بخاطر همین پرچم دار بودن قیمت بالایی داشت و خب دیگه پایین نیومد. اما HU8890 سومین 4K سامسونگه و برای رقابت قیمت گذاری پایینی داشته. مدلهای خمیده یا Curved گرونتر بودن.

برای تکمیل اطلاعات بگم که F8000 پنل 240 هرتزی داره و یک دوربین هم رو خودش سواره، درحالیکه HU8890 پنلش 120 هرتزیه و فاقد دوربین فابریک. البته در تصاویر سریع هیچ ضعفی نشون نمیده.
HU8890 در داخلش فن هم داره که بعضی از مصرف کننده ها ممکنه با صداش مشکل داشته باشن. شخصا که امتحان کردم، با صدای معمولی تلویزیون چیزی شنیده نمیشه. شاید در خونه شدتش بیشتر باشه، نمیدونم.

asmif
31-01-2015, 11:50
سلام آقای متین پور

جناب این مانیتور تی وی سامسونگ سری 3 با سری 4 و 5 چه تفاوت خاصی داره و نظرتون در مورد سری 3 از لحاظ امکانات(خروجی ها) که عکسشو قرار دادم بفرمایی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$DT-Gallery$

babak-online
01-02-2015, 14:17
با سلام

بنده یک تلویزیون LED سونی مدل 42R500 دارم. امروز گوشه تصویر یه لکه کوچک سفیدرنگ ظاهر شده. وقتی رنگ تصویر روشن باشه خودشو نشون میده اما در رنگهای تیره اینجور نیست.
میخواستم بدونم مشکل از کجاست؟ قابل تعمیر هست؟

با تشکر

matinpour
01-02-2015, 14:50
سلام آقای متین پور

جناب این مانیتور تی وی سامسونگ سری 3 با سری 4 و 5 چه تفاوت خاصی داره و نظرتون در مورد سری 3 از لحاظ امکانات(خروجی ها) که عکسشو قرار دادم بفرمایی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$DT-Gallery$

دوست عزیز
بنظر بنده تفاوتی ندارند چون از نظر ساختار تقریباً یک جور هستند. و از نظر خروجی آنچه مورد نیاز یک مانیتور برای استفاده از کامپیوتر است موجود است

abbas-t
02-02-2015, 10:45
سلام دوستان
چند تا سوال دارم
اول اینکه سامسونگ 40 f5590 تولید میشه ؟نسبت به سری h
چجوریه؟ ارزش داره بخرم؟

matinpour
02-02-2015, 13:18
سلام دوستان
چند تا سوال دارم
اول اینکه سامسونگ 40 f5590 تولید میشه ؟نسبت به سری h
چجوریه؟ ارزش داره بخرم؟

دوست عزیز
خیر فکر نمی کنم دیگر تولید شود. و در سری h مدل 5590 ندارد که بشود مقایسه کرد ولی سری f5590 از سری h5850 امکاناتش بیشتر و از لحاظ هسته پردازشگر بالاتر است.
و به شخصه سری f5590 را پیشنهاد می دهم.

asmif
04-02-2015, 21:48
سلام خدمت دوستان اساتید و آقای متین پور

بعد از خرید مانیتور تی وی متوجه یک خروجی به اسم common interface شدم که بیشتر شبیه خروجی کارت هست و از آن به عنوان رابط مشترک یاد میشه و می خوام بدونم دقیقا کارایی این خروجی در چه مواردی است؟
خودم در این حد احتمال میدم که مربوط به ماه واره باشد و چه اطلاعاتی رو می تونه در بر بگیره جای سوال هست.

matinpour
05-02-2015, 00:33
سلام خدمت دوستان اساتید و آقای متین پور

بعد از خرید مانیتور تی وی متوجه یک خروجی به اسم common interface شدم که بیشتر شبیه خروجی کارت هست و از آن به عنوان رابط مشترک یاد میشه و می خوام بدونم دقیقا کارایی این خروجی در چه مواردی است؟
خودم در این حد احتمال میدم که مربوط به ماه واره باشد و چه اطلاعاتی رو می تونه در بر بگیره جای سوال هست.
دوست عزیز

Common Interface رابط مشترک (CI)، یک شکاف در عقب گیرنده تلویزیون دیجیتال برای قرار دادن یک ماژول دسترسی مشروط (CAM) است. به منظور توانمند کردن به مشاهده برنامه های تلویزیونی است. CAM و کارت می تواند در هر زمان نصب شده باشد، که آیا تلویزیون روشن باشد یا خاموش
این ماژول مربوطه است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$_35.JPG

asmif
05-02-2015, 00:50
به منظور توانمند کردن به مشاهده برنامه های تلویزیونی است.

منظور از توانمند کردن به مشاهده برنامه های تلویزیونی دقیقا به چه شکل هست اگر امکان داره یک مثال بفرمایی؟

matinpour
05-02-2015, 11:27
منظور از توانمند کردن به مشاهده برنامه های تلویزیونی دقیقا به چه شکل هست اگر امکان داره یک مثال بفرمایی؟

دوست عزیز
این در کشور ما کاربرد ندارد برای کشورهای است که بعضی از کانالهای شان قفل است و از این وسیله آن کانالها را باز می کنند. به مانند باز کردن کانالهای ما - هوا - ره در ری - سیو - رها

asmif
05-02-2015, 22:30
برای مدل مانیتورم در سایت سامسونگ یک driver برای دانلود هست و این داریور چه استفاده میشه انجام داد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matinpour
05-02-2015, 23:58
برای مدل مانیتورم در سایت سامسونگ یک driver برای دانلود هست و این داریور چه استفاده میشه انجام داد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز
این برنامه را در کامپیوتر نصب می کنید و برای بهینه کردن مانیتور استفاده می شود.

ZARMGS
06-02-2015, 22:18
سلام
دوستان من یک samsung f8000 دارم و با بعضی فایل های تصوری مشکل دارم منظورم فایل های که انکود شده هستن می خوستم ببینم راهی برای اپدیت کردن کدکهای که حمایت میکنه داره؟ با اپدیت خود دستگاه تست کردم که فرقی نکرده در ضمن همین فایل ها رو روی sony w800b تست کردم راحت کار میده که تولید 2104 است.

abbas-t
07-02-2015, 11:25
سلام دوستان
در سایت rtings.com که به بررسی تلویزیون می پردازه مدل هایی تحلیل میشه که تو ایران وجود نداره ،مثل مدل h6350 سامسونگ،یا برندهای دیگه که میشه نام برد،چرا ؟ایا مدل مشابه ای با شماره ای متفاوت به ایران وارد میشه،من باب مثال همین 6350 با چه شماره ای تو ایران موجوده؟

matinpour
07-02-2015, 12:27
سلام دوستان
در سایت rtings.com که به بررسی تلویزیون می پردازه مدل هایی تحلیل میشه که تو ایران وجود نداره ،مثل مدل h6350 سامسونگ،یا برندهای دیگه که میشه نام برد،چرا ؟ایا مدل مشابه ای با شماره ای متفاوت به ایران وارد میشه،من باب مثال همین 6350 با چه شماره ای تو ایران موجوده؟

دوست عزیز
شرکت سامسونگ ایران برای محصولات خود نام گذاری های می کنند که سام سرویس تفاوت گارانتی های خود را با دیگر محصولاتی که غیر از شرکت وارد شده را بداند.و مثلا ً همان مدلی که شما گفتید یعنی 6350 که نام گذاری اصلی است و در منوی مخفی سیستم هم به همان نام است نام گذاری ایرانی آن 6100 است.
لازم به ذکر است که نام گذاری اصلی تمامی محصولات در منوی مخفی سیستم موجود است.

matinpour
07-02-2015, 12:29
سلام
دوستان من یک samsung f8000 دارم و با بعضی فایل های تصوری مشکل دارم منظورم فایل های که انکود شده هستن می خوستم ببینم راهی برای اپدیت کردن کدکهای که حمایت میکنه داره؟ با اپدیت خود دستگاه تست کردم که فرقی نکرده در ضمن همین فایل ها رو روی sony w800b تست کردم راحت کار میده که تولید 2104 است.
دوست عزیز
فرمتهای مورد نظرتان را نام ببرید تا بررسی شود.

ZARMGS
07-02-2015, 15:39
دوست عزیز
فرمتهای مورد نظرتان را نام ببرید تا بررسی شود.
منظورم همون mkv-mp4 ایناست اما بصورت انکد شده (بیشتر هم تو انیمه کاربرد داره تا فیلم ها مثلا یه mkv 300mg میشه mkv 100mg) البته با convert کردن قابل حله اما وقتی فایل زیاد باشه خیلی وقت گیره :n03:
خود این اپدیت کردن t.v اصلا کدک را به روز دسانی میکنه ؟
اخرین اپدیتی هم که گرفتم اینه

romantic
07-02-2015, 16:06
منظورم همون mkv-mp4 ایناست اما بصورت انکد شده (بیشتر هم تو انیمه کاربرد داره تا فیلم ها مثلا یه mkv 300mg میشه mkv 100mg) البته با convert کردن قابل حله اما وقتی فایل زیاد باشه خیلی وقت گیره :n03:
به احتمال خیلی زیاد فرمت ویدیوها HEVC یا همون H265 هست. این فرمت امکان فشرده سازی خیلی بالایی فراهم میکنه و بیشتر برای ویدیوهای 4K مطرح شد. الان بعضی انکودرها برای کمتر کردن حجم شروع کردن و فیلم های 720p و 1080p رو هم با HEVC منتشر میکنن. مثلا scOrp جدیدا داره استفاده میکنه. این فرمت باید بصورت Built-In در تیوی باشه تا ویدیو پخش بشه. تا جایی که من میدونم فقط محصولات 2014 این امکان رو دارن. اینکه با آپدیت به محصولات 2013 و قبلتر اضافه بشه رو نمیدونم.

چون گفتید انیمه این احتمال هم هست که از فرمت 10bit صحبت کنید. ژاپنی ها علاقه زیادی به انکود با این فرمت دارن. در پی سی هم برای پخش ویدیوهای 10bit باید دکودر مناسب برای پلیر انتخاب کنید. مثلا LAV بهترین نتیجه رو برای من داده. در تیوی ها نمیدونم پشتیبانی از این فرمت در چه حدیه.

matinpour
07-02-2015, 16:27

دوست عزیز
این فرمتهای که اشاره کردید جزء فرمتهای ثابت و همیشگی تلویزیون سامسونگ است و اگر تلویزیون شما این فرمتها را نمایش نمی دهد ممکن است که شما دایویکس مربوطه را غیر فعال و یا از لایسنس خارج کرده اید.
در این مسیر منو-----> سیستم---> ویدیوی درخواستی divx
و برای فعال سازی به این تایپیک بروید.

ZARMGS
07-02-2015, 16:34
به احتمال خیلی زیاد فرمت ویدیوها HEVC یا همون H265 هست. این فرمت امکان فشرده سازی خیلی بالایی فراهم میکنه و بیشتر برای ویدیوهای 4K مطرح شد. الان بعضی انکودرها برای کمتر کردن حجم شروع کردن و فیلم های 720p و 1080p رو هم با HEVC منتشر میکنن. مثلا scOrp جدیدا داره استفاده میکنه. این فرمت باید بصورت Built-In در تیوی باشه تا ویدیو پخش بشه. تا جایی که من میدونم فقط محصولات 2014 این امکان رو دارن. اینکه با آپدیت به محصولات 2013 و قبلتر اضافه بشه رو نمیدونم.

چون گفتید انیمه این احتمال هم هست که از فرمت 10bit صحبت کنید. ژاپنی ها علاقه زیادی به انکود با این فرمت دارن. در پی سی هم برای پخش ویدیوهای 10bit باید دکودر مناسب برای پلیر انتخاب کنید. مثلا LAV بهترین نتیجه رو برای من داده. در تیوی ها نمیدونم پشتیبانی از این فرمت در چه حدیه.
نه h265 نیست همون 10bit جالب اینجاست که همین 10bit ما4-5 ساله اما هنوز درست ساپورت نمیکن t.v ها فکرکنم با این تفاسیربا evolution kit تنها را حل مشکل باشه:n03:

romantic
07-02-2015, 17:12
نه h265 نیست همون 10bit جالب اینجاست که همین 10bit ما4-5 ساله اما هنوز درست ساپورت نمیکن t.v ها فکرکنم با این تفاسیربا evolution kit تنها را حل مشکل باشه:n03:
آخه 10bit آنچنان گستردگی ای در محتوای Mainstream نداره و همونطور که خودتون هم گفتید در انیمه ها بیشتر دیده میشه. تماشای انیمه هم که یک پیوند تاریخی با psp داره، شاید برای اینه که سونی روی تلویزیونش پشتیبانی از 10bit رو گذاشته. البته شاید بقیه برندها هم در محصولات 2014 این پشتیبانی رو داشته باشن.
تلویزیونتون F8000 هست یا F8880 سام سرویس؟ مدلهای سام سرویس گویا امکان ارتقا از طریق کیت هوشمند رو ندارن.

ZARMGS
07-02-2015, 17:28
آخه 10bit آنچنان گستردگی ای در محتوای Mainstream نداره و همونطور که خودتون هم گفتید در انیمه ها بیشتر دیده میشه. تماشای انیمه هم که یک پیوند تاریخی با psp داره، شاید برای اینه که سونی روی تلویزیونش پشتیبانی از 10bit رو گذاشته. البته شاید بقیه برندها هم در محصولات 2014 این پشتیبانی رو داشته باشن.
تلویزیونتون F8000 هست یا F8880 سام سرویس؟ مدلهای سام سرویس گویا امکان ارتقا از طریق کیت هوشمند رو ندارن.
f8000
حالا با روشی که او دوستمون گفت ببینم جواب میده

romantic
07-02-2015, 20:50
f8000
حالا با روشی که او دوستمون گفت ببینم جواب میده
اگر جواب نداد این کاری که میگم رو هم امتحان کنید.
روی pc برنامه MKVToolNix رو نصب و ویدیوتون رو درگ کنید داخل برنامه mkv merger. بعد بدون هیچ تغییری start muxing رو بزنید. اینکار کانورت نیست و خیلی سریع تموم میشه. حالا فایل جدید رو امتحان کنید که باز میشه یا نه.
البته از لحاظ منطقی نباید اتفاقی بیفته، چون این برنامه فرمت رو عوض نمیکنه. ولی امتحانش ضرر نداره.

ZARMGS
07-02-2015, 21:18
نه روش دوستمون هم جواب نداد از MKVToolNixi و مشابه اینها واسه صوت زیر نویس امتحان کردم مشکل کلا از کدکه که ساپورت نمیکنه تنها روشی که بنظرم میاداپدیتی در این مورد بدن یا evolution kit یا یجوری روت کردن دستگاست بازم از جواب دوستان تشکر

abbas-t
08-02-2015, 00:35
دوست عزیز
شرکت سامسونگ ایران برای محصولات خود نام گذاری های می کنند که سام سرویس تفاوت گارانتی های خود را با دیگر محصولاتی که غیر از شرکت وارد شده را بداند.و مثلا ً همان مدلی که شما گفتید یعنی 6350 که نام گذاری اصلی است و در منوی مخفی سیستم هم به همان نام است نام گذاری ایرانی آن 6100 است.
لازم به ذکر است که نام گذاری اصلی تمامی محصولات در منوی مخفی سیستم موجود است.
با تشکر ،میشه نام اصلی مدل h6390 و h 6430 را هم مرحمت کنید تا review هردو مدل را بررسی کنم

matinpour
08-02-2015, 13:24
با تشکر ،میشه نام اصلی مدل h6390 و h 6430 را هم مرحمت کنید تا review هردو مدل را بررسی کنم

دوست عزیز
H6430 می شود 40H6340 و H6390 می شود 40H6300

romantic
08-02-2015, 14:48
البته در تکمیل فرمایش جناب متین پور بگم که اگر میخواید ریویو به انگلیسی بخونید باید مدل توزیع شده در امریکای شمالی یعنی H6350 رو سرچ کنید.
معادل همین مدل h6390 و h6430 سام سرویس هستن، فقط مدلهای سام سرویس اسمارت هابشون به کاملی مدل H6350 نیست. اپلیکیشن هایی مثل Netflix و HBO GO و ... که برای اونها از واجباته و بعضا با اشتراک یکساله روی تیوی ها عرضه میشه در ایران حذف و بجاش اپ هایی مثل آپارات و پیشخوان روزنامه ها و ... اضافه میشه.

asmif
08-02-2015, 19:47
سلام
مانیتورم 2 ورودی اچ دی ام آی به نام HDMI IN1/DVI و HDMI IN2/MHL داره

تصاویر رو ازخروجی MHL نمی تونم دریافت کنم آیا کایل HDMI/DVI با HDMI/MHL

تفاوت داره؟و کابل مخصوص می خواد؟

rznrz06
08-02-2015, 19:59
سلام
مانیتورم 2 خروجی اچ دی ام آی به نام HDMI IN1/DVI و HDMI IN2/MHL داره

تصاویر رو ازخروجی MHL نمی تونم دریافت کنم آیا کایل HDMI/DVI با HDMI/MHL

تفاوت داره؟و کابل مخصوص می خواد؟
این دو تا hdmi ورودی هستن،نه خروجی.
فقط Mhl به گوشی هایی که Mhl دارن هم وصل میشه و با کنترل TV یا مانیتور به منوهای گوشی دسترسی پیدا میکنید.

SONY XPERIA Z3

abbas-t
15-02-2015, 19:18
سلام
کارایی ورودی pc روی تلویزیون های امروزی چیه؟میدونم برای اتصال کامپیوتر به تلویزیونه ،اما چه فرقی داره با اتصال کیس از طریق کابل htmi?

matinpour
15-02-2015, 22:59
سلام
کارایی ورودی pc روی تلویزیون های امروزی چیه؟میدونم برای اتصال کامپیوتر به تلویزیونه ،اما چه فرقی داره با اتصال کیس از طریق کابل htmi?
دوست عزیز
ورودی hdmi کیفیت بهتری دارد.

moozmar
16-02-2015, 18:25
سلام
دوستان این مدل 6430 سامسونگ، هارد اکسترنال رو میشناسه؟
همه فرمتی، مثل MKV، رو پخش میکنه؟
و اینکه با زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟
ممنون پیشاپیش

matinpour
16-02-2015, 21:19
سلام
دوستان این مدل 6430 سامسونگ، هارد اکسترنال رو میشناسه؟
همه فرمتی، مثل MKV، رو پخش میکنه؟
و اینکه با زیرنویس فارسی مشکلی نداره؟
ممنون پیشاپیش
دوست عزیز
تمامی مواردی را که ذکر کردید را پشتیبانی می کند.

abbas-t
17-02-2015, 12:02
دوست عزیز
H6430 می شود 40H6340 و H6390 می شود 40H6300

سلام
ممنون میشم اگه نام اصلی این دو مدل الجی را هم مرحمت کنید:
lb 65200 و lb67000

matinpour
17-02-2015, 12:33
سلام
ممنون میشم اگه نام اصلی این دو مدل الجی را هم مرحمت کنید:
lb 65200 و lb67000
دوست عزیز
شرکت ال جی ایران برای نام گذاری یک صفر جلوی مدل اصلی می گذارد بدین صورت:
lb6700 که با قراردادن صفر اضافی به مدل ایرانی lb67000 تبدیل می شود .
و lb6520 اصلی و مدل ایرانی lb65200

abbas-t
18-02-2015, 11:50
سلام دوستان

تو ی یکی از تاپینگ ها مطلبی خوندم راجع به این که شرکت ال جی به کیفیت تصویر اهمیت بیشتری میده و سامسونگ به امکانات جانبی،بنابراین از لحاظ کیفیت تصویر الجی از سامسونگ برتره،به نظر شما که اشنایی با این مقولات دارین ،الجی بالاتره؟

alex_pk
05-03-2015, 04:28
سلام
تی وی که جک 3.5 نمیخوره چطور میشه بهش هدست وصل کرد؟

h6490

matinpour
05-03-2015, 17:12
سلام

h6490
دوست عزیز
می توانید از مبدلهای موجود در بازار استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cYHCggGCAmGxUUITEhJiksLi4uHB8zODMsNygtLisBCgoKDQwN FA8PFCwcFBksKywrLDc3LCs3LCwrKywrKyw3LCsrKyssLCwsNy srKysrKysrKysrKysrKyssKysrK//AABEIANMA7wMBIgACEQEDEQH/xAAcAAEAAgMBAQEAAAAAAAAAAAAABgcEBQgDAgH/xABBEAABAwIEAwYEAwcDAgcBAAABAAIDBBEFEiExBkFRBxMiYY GRMnGhsUJS8BQjYnKCwdGSovEzwiQ0Q1PS4eIV/8QAFgEBAQEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAEC/8QAFREBAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH/2gAMAwEAAhEDEQA/ALxREQERYOK4tDTMzzSNYOVzqfIDcn5IM5FWeMdqJ1FNFp eU/Zg/uVEK/jyskOtS5vlGAz6t1 qC rrHlr4m/FIxvze0fcrnefiGd4IdPO4HcGR5HsSsQTg89fMIjpSKuid8MjH fJ4P2K97rmd7iNQB9vqs7DeKaiE CaWO3IuJb/pdcIrotFVODdqErbCojbK38zPC7/TsfoppScbUckT5BMG5GlzmO0eAOjfxHlpdBIkVUDtkb32X9nuw nTx2cG9Tpb0 qlWE9otDPcCQxkb5xYD oaIJai8KSsjlGaJ7JB1a4OHuF7oCIiAiIgIiICIiAiIgIiICIi AiLQcZ8QCipy8WMjvDG083W I Q3PoOaDB404zZRju47PnI25Rj8zv7BU1i2LyTSF8jzJId3OOjf Lo0eQWPiVcXOc5ziXOJc95313PzWp7t0pDQDYmzWDUuJ2Lrbk9 ER9TVwJsLyHy0b781OuDeAamqAklAp4Tre3icP4QfudPmpTwB2 asgDZqtodJoWxEXDOhdycfLYeasoBFaHDuDqOFuUQMfpYukGcn zudvSwWJi3Z9Qzg/uu6d aM5f9vw/RSpEFD8U8F1FBd4/fQfnA1b0zD8Pz2WDgdfCw2qIWzwO IWs9nLMxwsR8r2K6EljDgWuAIIsQRcEdCDuqb7QODv2N3f04Jg cbOb/wC0Tt/SeXTbog2Fd2YxysE2Hz FwzNa83BHk8C49QVXWPNkopTFVMyva3Na4Nwbhp0OoNipf2e8V GjmEUjv/DSncnSJ52f5A6A /I313bbBHJV5o3se60bX5TfJYkEO6aEFEQgwtc17o3ZpH IZtLDnaw9vmviSlcHCJpOUDM92w89fL9bLXzAxyOI1yWAPzGh q9qfF3BmV/jubEH8vMeqDPocXla4PY5zWNNmhpLdtjopphfabVR2vJmHSQZv rv8AVRijq4w0NAAA5L7qKWNwuLC/T7/ryQWvhXazG6wmit/FGb/7Xf5UxwziqlqP nM2/wCV3hPs7f0XNElE4fD uVvuPQpBWyRm2qDrAFfq5zwTjmohIDJXgD8JN2/6TorN4c7SopbNqBkP526tPzG4 qKn6Lyp6hsjQ5jg5p2LSCPcL1QEREBERAREQEREBUp2m4t3tY9 t/BAMg/m3kPvYf0q6nFc1YzOXukcd3yPcf6nk/wB0Rq5Be19TvbqeXsFc/ZrwOKdoqaht53C7Gn/0weZ/i19FGeyjhnv53VMgvHC6zAdnScvYWPzyq6LIr9REQEREBeVTTt kY5j2hzXAhwOxB3C9UQc78b4W2gqXwF4cwtEjddWtcSAHedwfo eahtUy2Z7yBGD4Wg/F09Spn2wYXIcReXA2lOZp5FjYwBb2soTBWEZi 2RtgBbmCiPKX4TnswO2Y1tybbFYlTTFtjlLRbmVuZ6ZriZW5pH OaC1u1tBpbovGCiLPG8 Pe3TyQadk5CzYMQcOf6/VvZZclLHL/C5ayponN28Q6hFSLCsRBPi5bfr5WHupDTUbJASbeSriKYgrfYd jJbYX0RG8r8C5t i07o5IjzspFh NtNgbFZ7u7lQazh7jCanddjy3qNwfmDurY4c7RoZrNn/dP/ADDVp/u1VLW4IN2rVPhkj1HJB1LFIHAOaQQdQQbg q 1ztw5xpPSnwvIHNjtWn0/urX4c7Qaeos2S0L/ADPhP9XL190VMkXyxwIuNQdiF9ICIiAiIgx6 pZFG98jg1jWkuceQXM1bM0D4gPFcXNiRfTRXl2quP8A/OkAuLuYNOma/wDZc9QyMYSHhgvsAC95PUkXRF 9kuLQzUQjiBa6L/qA2N3OJOcEbg6jyspuqH7E8WEda6ImwmYWi7S3xN8TfoHBXwii 8nVDQbX1XqobxNnp6iOdty3Zw6g6EeyCWftLeqftLev0KiEbGe KmbJfNeZjr7NJByf6LleNYXU9SHSE91K3I4cg0iw9tPqgmv7S3 qn7U3qojSxNdanz3dAQSb/GCSS30OULFyOZPLTyuNpwbOPKTdpHTXT2QSbHsNhq4jHJYkg5H WuWOItmb0XO/F/CEtHJDA xzZznbezwDe4J8txyV5YeWzOYWvuYSYzrfObWa/wB8x9FvMXwWKpi7uVoOhDXEAlhItmaTsUHKFG8iQkk2b4QL6X/V1vo65r22dZbjiHgh9E4xvs65c5rxezgSbb7EcwotNSmM3RGUa FouRqTy6D9Ee4CxJoy39XXzT1x5/r9a6 ZK2xa2QACx6n/CDUPp4pBr4XdViT4S5usbswUqlwCzdRrb2WiqI3wu52QamKpc0 2OhW2osaI3XxIGTaOGV3Vaqro3xnXbqgm9FjIdz91tLskCrKKq IW1osYc3mgk9bg4OoWrcySI35LPoMdB3W0DmSdEH3wxx5PTWAd dvNjtW n5fRWxw7x1T1Ng491IeTjoT5O/zZUrWYSDcha0xyRHTZB1LdfqobhftBnprNJzs/I/W38p3H2VrcPcZU1XYB2ST8jv7O2d9/JFSNERBHO0Km7ygnHMBrgelntv62uucYSWvIbcWPwMZmJ/ncdl1PilOJIZGH8THD3BsuW8ShDZHh3wg6jNlbfq47uJ1Ngg9c PrnwVDJW3a5rmuHjG4I5LqHD6xs0TJWfC9rXj5OF1ypUOLgHaO HKzD/3G/JXb2L473tM6nd8UNi24IJY4nl5O6dQgsZYmJQxvYRJbL5rLWm4 t/8ALPQfMeH04LXAagaGx2t9lk1kcMwAeLjlp9lF8r44qeZrLujh/ESACb7tG/uvSkae4py5jicsh0uLEvJbpbzBQb2mpKdrw9o12vbc/NetbBBI4F1i5v0/wolRRBsLe DwBVOuQfhIYAHEjduYWNl6zzSxyTGWPvI3ubmDL3aQPCW9Rogk 9DSQRvJYLO56ey2ImadLjRQ2maY6moLS54bDpzsbtIb87cl6YP VFj2sffPNme64ddt/ mNrAAXvfqEG/xKCCpjcyWzm9ebT1B5FU/wAYcJupzmHjiOzwPYHoVM kpjK4tLmGVoeLbtyuvY8tbWK2129xkH7yJ7N7X0Lja4PNBQE2A yvBdDFJIAbXYxztelwN7cl94NTVDLu7iZzWuLSRG4hrgcrmk2s CCLW6qyG4IMsdNJE99O6ZzoZWGz4HuOUudyLQTe52HUbRWrwd5 w3EmMzSk1jLPDSe8yu8TxbfXcjmgyqKd/ed06KTvLX7ssIdbrltdelRhbZ8wYxxc34gGk5fnbb1XsypbUV3 c1I7qoppHPp3lpHfQDUwu6kAEtPz8763Aah0 DxNgvJJHM91RGz4yDfu35d3ANyjS/0QaSr4WnDnBkMjnAXLQxxOU7EgDQeax2YfOC2N0Eri VvduJdltmyi2tswvbqFYWF0jRUua3vXk4fIXh1rxl7fDBoPC7T Y Wi09Fg5/a8PfHDJGxkrL5iTd4fme8A20y5bkAbC/JBBsX4aljHeGKSNt7eONzRm/LqN/JYNXgVTE0vfBK1gsS8xuAFyA25I0uSN oVkY5A8U88dEwhzq9zqkSXc9knfXhkAsAInWab2Om991 Yuz9ojrKiSJ9HVsMbZ2kkw1RLg1oaHb2yA6eW6CrY6ghbSixdz fNSGg4YirRlgIbUW1gcQ0u6uiJ8L/lcEdDuo9inDk9O4texwI5EWI9CiJFQY4DoStmHskVcNkLTqtjR Yq5vPRBKqrCwdQtYXSRHyWTQ46OZUo4RwlmIzhp0YBnkI5Rg2D fm439L9EEl4F4yeyINqHZm7tuSXAbbnl0CsymnD2Ne3ZwuFV9J SQtqAxnjAe4s/iyWDpD/C0lrQOuo5k2hTR5Wtb0H/KkV6LmbjujMVZNYDSR9i4XDfGbWbzJ39l00qW7ZsPDZw8D4239 QAP7KirnNzfG5zj5k/YaKZdneLNo6lkguGm7Xi51adzbyNj6KEAG izqCqyusUR1fG8EAg3BFweoOxXlWUrZWlrtioh2X48J4O5cbvi 282X09jp7KbIrXQ4NG2MxgeE7rHj4ciaLC9luUQaVvDMIBFt1 jhuHotyiDSP4YhJvay/ZeGoXW02W6RBrIcDiaCLXB6rJgoWMZkaAAspEGnPDsJNyLqKcR dmUcl305yO3yHRp R/D9vkrDRBzni/Dro3FsrCHDk4a/P/AO1Gq7BmtOYaW i6lxPC4qhuWVgcOR5jzBGoVTcbcIGlkilaDLCHtc4W8WUOBLSN naBBX1LgtS0tvE4ZgXBpc1r3NFyXCMuDyNCb2W3wumdM1rw0lp OVri5rQ53NrcxGc Qus/jXBnTVElRE5j45CHNlEjcrW2As7W7bdLfJavHaJ9VSYeKSzjFG F9nBvdy523eQSC0OtmzW5INgMAE5kDGnNGP3g0Dm23u0m9vRaJ 3DT35zCC7uxmcbgBgOxJcQBsfZS6fiEMr62qpxnjY2Bri21pLP jE1tfF4M2v8N i2VAImtrooHCSN0feBwI8RkcHRxDXUsjt6uKCqxIWkB9wQbhwJ BaeRBGoPmrF4e49jka2DFWCePZtRa72fz21P87deoO60VZhjXi 4UeqKN0ZJGyItTHOyyGoYJqKRsjXDM25BDgdi2QaH191V2O8Fz 0ziHMc08g4Wv8jsfRbrg/jGegf8AuzmjJ8ULj4XX/E0/gd5j1BVzYBxVR4m0xltn21hmDb/NupDh8tfIIOYHQvbo4EfqymvAT35iyMkOv4jqOobr0GqtvFuzK llLjG50RINh8QB9dfqvGl4IME14Y2AOAzOB0BGl7HUKVXnwRhD JZxUWd4GljbiwDQ60YHsXnzeRyViLHoKQRMDW8tz1PVZCAq47Z qW8MT hc33Fx9lY6ifaZT56F5/I5rvkNj91RznFpcL5MLhraw6nQfVe3e IltmAnRztSf5QvqSPNrlLv45DYffX3KIknA/EjaWpjeXttezhfdp0I9l0XDKHtDmkOaRcEG4I5G65HjfY/E0 QZcfZXb2MY5njfTON8vjZrcAaB7RfUa2NvMoqzkREBERAREQER EBERAXlU07ZBlcLheqIIri3AdLMCQ3I/8AMLfUc/uqy4k4FfTElzMzOT2i7f8A8/Iq918yMBBBAIOhBFwR8kHLlZhDSdtVgRxGJ17K/eI z OW7qe0bvyH4T8j H7fJVdjOByQuLJWFp8x9R1HmiNdQYt6LZktkGu6jVTQEatX7S1 7maOug2lRQZb6aHey1P7U6OTQm4IIcNC0jYg8it/R1rXAX1C anDxKcsbS4nTQXNzs0De/wCuaCx Ae0DvssNU5ubQMl2zno/kHHqLA9FY4KoLB8FmpnZTH 8JLQ02u7TVuvwtG5P/IuLhMSCItkdmtYDoNDcDy2UVvERFQUd7QaZ0mH1DW/lDj/K1wc//aCpEvieIPa5rhdrgWkdQRYhBydiDLOzWufPZo5AD5WQRmQcyep Um4swl1O50T22dndvzF/C6/QtstBSOJ0RGGxoa7fVTDgrFWwVEMhuMrtSNy0gtcLc9CVFqyNj d3tB6bn6JRVozCx99EHV0Ewe0OabtcAQeoOoK9FB y3HO gMLj44rEX5sP8Ag39wpwiiIiAiIgIiICIiAiIgIiICxMRw6Odm SVge3z3HmDuFlogqviXs8ey76e8jfy6Zh/8AL01VdV2HEXBFiumVpOIOF4KsHO3K/k9o19fzeqDmt8Tozopp2cYq2CXvZWF1muDRzDidZPuPU SzuIeBp4HaNL2a2e0EgebgNW unmt47B4WPY1jG FjQfNrdr9b2GqlI1OJ4hNPUNY0Evkew1BG0cV8zacO/DdoJdzt5kq2sHpe6ia077nyvy9FHOCcAdEwukdmzSOmOnxyO/EeoAAA8gFMEgIiKgiIgqjthwtxljl3a5mXyBbcn3DtPkqgqnHN kacvU8wOi6b4xwk1VLJG0XfbMz YcvUXHquf6vD7F5LSH3AIIsQehB2RGJT4e0M8IHzP SsL9ks7k75araUVIZJGtcbN noNlm1OBZJrXLTbnzH/ABdBM yCjcal0jfgZEQfm5wyt/2k it9V32UYPLEZ5HjK02jb/EWkkuHUaix53KsRFEREBERAREQEREBERAREQEREBERAWFLhUTn 5ywZrWv1HmNis1EH4Av1EQEREBERAWg4q4YjrIiCAyTdsgGtxs HHmFv0QU5LwZUU8MplawkOaWOa697ZrjYEafdaTEJjIGyjdth6 cle9ZTiRjmnmPY8iqWxGi7qaSE6Ndct8t9PQ3UE/7N8U7yExE6s1H8p5emymKpPgjFDT1Dc2gByu/lJsfY2PurrBSD9REVBERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBER AREQEREBV72l4ZbLO0ajU/wDd/Y 6sJYGNUQmicwi mn9/pdBRtWbObKNnb/PY 6uTg3Eu/pm3N3M8DvT4T6tsqmmpC3vIHbi5b5229wpD2ZYtkl7tx0f4f6h q0/ceoWVWqiItIIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiI gIiIKq7SaVtPMybYE2sNyN9PlqPZRB7pg/voYzFGSCHuuRe9x4rW3H0VycYYCyqjbmF3MzZfLMLXtzsbH0Vf y0XdsmgkLnuaGuhvYeEZQfEBmuDmswWFrkqUWhgFf39PFKbAua C4DYOtrbyWwUV4KxeNzBCSRMBctcLX0AuPZSpUEREBERAREQER EBERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBVrxqyrinknpyW3aGuD R4g0WN2nzsCbKyl5zQtcLOAI80FU9nbXTVb5HOLjZjiSSTuSdf 6bK2lg4fhEUBcYmBpdvb3WcgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIi AiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIi AiIgIiIP//Z[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AF%DB%8C%D9%84%20%D8%B3%D8%B1%202.5%20%D8%A8%D 9%87%203.5-500x500.jpg

alex_pk
05-03-2015, 18:04
مرسی عزیز
منتها این تبدیل 2.5 به 3.5 (یا برعکسش) مستلزمه اینه که تلوزیون یکی از این خروجی هارو داشته باشه...وقتی یه هدفون با جک 3.5 داریم حتی با تبدیل به 2.5 هم باز نمیشه به تی وی وصل کرد (چون تی وی نه 2.5 رو داره نه 3.5)

اون مورد راستیه هم اینطوری که من تو دیجیکالا دیدم گفته "قابلیت اتصال دو هدفون به یک دستگاه قابلیت اتصال کابل به همگی دستگاه های دارای جک 3.5 میلی‌متری"

موضوع اصلی اینه که اصلا چطور از تلویزیون خروجی برای صدا بگیرم؟

p30g
05-03-2015, 18:58
یک سوال از پورت 5 رنگ پشت tv میشه خروجی صدا گرفت یا فقط ورودیه؟

rznrz06
05-03-2015, 19:19
یک سوال از پورت 5 رنگ پشت tv میشه خروجی صدا گرفت یا فقط ورودیه؟
نه فقط ورودی استریو داره.قرمز و سفید

XPERIA Z3

p30g
06-03-2015, 00:58
دوست عزیز
می توانید از مبدلهای موجود در بازار استفاده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] cYHCggGCAmGxUUITEhJiksLi4uHB8zODMsNygtLisBCgoKDQwN FA8PFCwcFBksKywrLDc3LCs3LCwrKywrKyw3LCsrKyssLCwsNy srKysrKysrKysrKysrKyssKysrK//AABEIANMA7wMBIgACEQEDEQH/xAAcAAEAAgMBAQEAAAAAAAAAAAAABgcEBQgDAgH/xABBEAABAwIEAwYEAwcDAgcBAAABAAIDBBEFEiExBkFRBxMiYY GRMnGhsUJS8BQjYnKCwdGSovEzwiQ0Q1PS4eIV/8QAFgEBAQEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAEC/8QAFREBAQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH/2gAMAwEAAhEDEQA/ALxREQERYOK4tDTMzzSNYOVzqfIDcn5IM5FWeMdqJ1FNFp eU/Zg/uVEK/jyskOtS5vlGAz6t1 qC rrHlr4m/FIxvze0fcrnefiGd4IdPO4HcGR5HsSsQTg89fMIjpSKuid8MjH fJ4P2K97rmd7iNQB9vqs7DeKaiE CaWO3IuJb/pdcIrotFVODdqErbCojbK38zPC7/TsfoppScbUckT5BMG5GlzmO0eAOjfxHlpdBIkVUDtkb32X9nuw nTx2cG9Tpb0 qlWE9otDPcCQxkb5xYD oaIJai8KSsjlGaJ7JB1a4OHuF7oCIiAiIgIiICIiAiIgIiICIi AiLQcZ8QCipy8WMjvDG083W I Q3PoOaDB404zZRju47PnI25Rj8zv7BU1i2LyTSF8jzJId3OOjf Lo0eQWPiVcXOc5ziXOJc95313PzWp7t0pDQDYmzWDUuJ2Lrbk9 ER9TVwJsLyHy0b781OuDeAamqAklAp4Tre3icP4QfudPmpTwB2 asgDZqtodJoWxEXDOhdycfLYeasoBFaHDuDqOFuUQMfpYukGcn zudvSwWJi3Z9Qzg/uu6d aM5f9vw/RSpEFD8U8F1FBd4/fQfnA1b0zD8Pz2WDgdfCw2qIWzwO IWs9nLMxwsR8r2K6EljDgWuAIIsQRcEdCDuqb7QODv2N3f04Jg cbOb/wC0Tt/SeXTbog2Fd2YxysE2Hz FwzNa83BHk8C49QVXWPNkopTFVMyva3Na4Nwbhp0OoNipf2e8V GjmEUjv/DSncnSJ52f5A6A /I313bbBHJV5o3se60bX5TfJYkEO6aEFEQgwtc17o3ZpH IZtLDnaw9vmviSlcHCJpOUDM92w89fL9bLXzAxyOI1yWAPzGh q9qfF3BmV/jubEH8vMeqDPocXla4PY5zWNNmhpLdtjopphfabVR2vJmHSQZv rv8AVRijq4w0NAAA5L7qKWNwuLC/T7/ryQWvhXazG6wmit/FGb/7Xf5UxwziqlqP nM2/wCV3hPs7f0XNElE4fD uVvuPQpBWyRm2qDrAFfq5zwTjmohIDJXgD8JN2/6TorN4c7SopbNqBkP526tPzG4 qKn6Lyp6hsjQ5jg5p2LSCPcL1QEREBERAREQEREBUp2m4t3tY9 t/BAMg/m3kPvYf0q6nFc1YzOXukcd3yPcf6nk/wB0Rq5Be19TvbqeXsFc/ZrwOKdoqaht53C7Gn/0weZ/i19FGeyjhnv53VMgvHC6zAdnScvYWPzyq6LIr9REQEREBeVTTt kY5j2hzXAhwOxB3C9UQc78b4W2gqXwF4cwtEjddWtcSAHedwfo eahtUy2Z7yBGD4Wg/F09Spn2wYXIcReXA2lOZp5FjYwBb2soTBWEZi 2RtgBbmCiPKX4TnswO2Y1tybbFYlTTFtjlLRbmVuZ6ZriZW5pH OaC1u1tBpbovGCiLPG8 Pe3TyQadk5CzYMQcOf6/VvZZclLHL/C5ayponN28Q6hFSLCsRBPi5bfr5WHupDTUbJASbeSriKYgrfYd jJbYX0RG8r8C5t i07o5IjzspFh NtNgbFZ7u7lQazh7jCanddjy3qNwfmDurY4c7RoZrNn/dP/ADDVp/u1VLW4IN2rVPhkj1HJB1LFIHAOaQQdQQbg q 1ztw5xpPSnwvIHNjtWn0/urX4c7Qaeos2S0L/ADPhP9XL190VMkXyxwIuNQdiF9ICIiAiIgx6 pZFG98jg1jWkuceQXM1bM0D4gPFcXNiRfTRXl2quP8A/OkAuLuYNOma/wDZc9QyMYSHhgvsAC95PUkXRF 9kuLQzUQjiBa6L/qA2N3OJOcEbg6jyspuqH7E8WEda6ImwmYWi7S3xN8TfoHBXwii 8nVDQbX1XqobxNnp6iOdty3Zw6g6EeyCWftLeqftLev0KiEbGe KmbJfNeZjr7NJByf6LleNYXU9SHSE91K3I4cg0iw9tPqgmv7S3 qn7U3qojSxNdanz3dAQSb/GCSS30OULFyOZPLTyuNpwbOPKTdpHTXT2QSbHsNhq4jHJYkg5H WuWOItmb0XO/F/CEtHJDA xzZznbezwDe4J8txyV5YeWzOYWvuYSYzrfObWa/wB8x9FvMXwWKpi7uVoOhDXEAlhItmaTsUHKFG8iQkk2b4QL6X/V1vo65r22dZbjiHgh9E4xvs65c5rxezgSbb7EcwotNSmM3RGUa FouRqTy6D9Ee4CxJoy39XXzT1x5/r9a6 ZK2xa2QACx6n/CDUPp4pBr4XdViT4S5usbswUqlwCzdRrb2WiqI3wu52QamKpc0 2OhW2osaI3XxIGTaOGV3Vaqro3xnXbqgm9FjIdz91tLskCrKKq IW1osYc3mgk9bg4OoWrcySI35LPoMdB3W0DmSdEH3wxx5PTWAd dvNjtW n5fRWxw7x1T1Ng491IeTjoT5O/zZUrWYSDcha0xyRHTZB1LdfqobhftBnprNJzs/I/W38p3H2VrcPcZU1XYB2ST8jv7O2d9/JFSNERBHO0Km7ygnHMBrgelntv62uucYSWvIbcWPwMZmJ/ncdl1PilOJIZGH8THD3BsuW8ShDZHh3wg6jNlbfq47uJ1Ngg9c PrnwVDJW3a5rmuHjG4I5LqHD6xs0TJWfC9rXj5OF1ypUOLgHaO HKzD/3G/JXb2L473tM6nd8UNi24IJY4nl5O6dQgsZYmJQxvYRJbL5rLWm4 t/8ALPQfMeH04LXAagaGx2t9lk1kcMwAeLjlp9lF8r44qeZrLujh/ESACb7tG/uvSkae4py5jicsh0uLEvJbpbzBQb2mpKdrw9o12vbc/NetbBBI4F1i5v0/wolRRBsLe DwBVOuQfhIYAHEjduYWNl6zzSxyTGWPvI3ubmDL3aQPCW9Rogk 9DSQRvJYLO56ey2ImadLjRQ2maY6moLS54bDpzsbtIb87cl6YP VFj2sffPNme64ddt/ mNrAAXvfqEG/xKCCpjcyWzm9ebT1B5FU/wAYcJupzmHjiOzwPYHoVMkpjK4tLmGVoeLbtyuvY8tbWK2129x kH7yJ7N7X0Lja4PNBQE2AyvBdDFJIAbXYxztelwN7cl94NTVDL u7iZzWuLSRG4hrgcrmk2sCCLW6qyG4IMsdNJE99O6ZzoZWGz4H uOUudyLQTe52HUbRWrwd5w3EmMzSk1jLPDSe8yu8TxbfXcjmgy qKd/ed06KTvLX7ssIdbrltdelRhbZ8wYxxc34gGk5fnbb1XsypbUV3 c1I7qoppHPp3lpHfQDUwu6kAEtPz8763Aah0 DxNgvJJHM91RGz4yDfu35d3ANyjS/0QaSr4WnDnBkMjnAXLQxxOU7EgDQeax2YfOC2N0EriVvduJdlt myi2tswvbqFYWF0jRUua3vXk4fIXh1rxl7fDBoPC7TY Wi09Fg5/a8PfHDJGxkrL5iTd4fme8A20y5bkAbC/JBBsX4aljHeGKSNt7eONzRm/LqN/JYNXgVTE0vfBK1gsS8xuAFyA25I0uSN oVkY5A8U88dEwhzq9zqkSXc9knfXhkAsAInWab2Om991 Yuz9ojrKiSJ9HVsMbZ2kkw1RLg1oaHb2yA6eW6CrY6ghbSixdz fNSGg4YirRlgIbUW1gcQ0u6uiJ8L/lcEdDuo9inDk9O4texwI5EWI9CiJFQY4DoStmHskVcNkLTqtjR Yq5vPRBKqrCwdQtYXSRHyWTQ46OZUo4RwlmIzhp0YBnkI5Rg2D fm439L9EEl4F4yeyINqHZm7tuSXAbbnl0CsymnD2Ne3ZwuFV9J SQtqAxnjAe4s/iyWDpD/C0lrQOuo5k2hTR5Wtb0H/KkV6LmbjujMVZNYDSR9i4XDfGbWbzJ39l00qW7ZsPDZw8D4239 QAP7KirnNzfG5zj5k/YaKZdneLNo6lkguGm7Xi51adzbyNj6KEAG izqCqyusUR1fG8EAg3BFweoOxXlWUrZWlrtioh2X48J4O5cbvi 282X09jp7KbIrXQ4NG2MxgeE7rHj4ciaLC9luUQaVvDMIBFt1 jhuHotyiDSP4YhJvay/ZeGoXW02W6RBrIcDiaCLXB6rJgoWMZkaAAspEGnPDsJNyLqKcR dmUcl305yO3yHRp R/D9vkrDRBzni/Dro3FsrCHDk4a/P/AO1Gq7BmtOYaW i6lxPC4qhuWVgcOR5jzBGoVTcbcIGlkilaDLCHtc4W8WUOBLSN naBBX1LgtS0tvE4ZgXBpc1r3NFyXCMuDyNCb2W3wumdM1rw0lp OVri5rQ53NrcxGc Qus/jXBnTVElRE5j45CHNlEjcrW2As7W7bdLfJavHaJ9VSYeKSzjFG F9nBvdy523eQSC0OtmzW5INgMAE5kDGnNGP3g0Dm23u0m9vRaJ 3DT35zCC7uxmcbgBgOxJcQBsfZS6fiEMr62qpxnjY2Bri21pLP jE1tfF4M2v8N i2VAImtrooHCSN0feBwI8RkcHRxDXUsjt6uKCqxIWkB9wQbhwJ BaeRBGoPmrF4e49jka2DFWCePZtRa72fz21P87deoO60VZhjXi 4UeqKN0ZJGyItTHOyyGoYJqKRsjXDM25BDgdi2QaH191V2O8Fz 0ziHMc08g4Wv8jsfRbrg/jGegf8AuzmjJ8ULj4XX/E0/gd5j1BVzYBxVR4m0xltn21hmDb/NupDh8tfIIOYHQvbo4EfqymvAT35iyMkOv4jqOobr0GqtvFuzK llLjG50RINh8QB9dfqvGl4IME14Y2AOAzOB0BGl7HUKVXnwRhD JZxUWd4GljbiwDQ60YHsXnzeRyViLHoKQRMDW8tz1PVZCAq47Z qW8MT hc33Fx9lY6ifaZT56F5/I5rvkNj91RznFpcL5MLhraw6nQfVe3e IltmAnRztSf5QvqSPNrlLv45DYffX3KIknA/EjaWpjeXttezhfdp0I9l0XDKHtDmkOaRcEG4I5G65HjfY/E0 QZcfZXb2MY5njfTON8vjZrcAaB7RfUa2NvMoqzkREBERAREQER EBERAXlU07ZBlcLheqIIri3AdLMCQ3I/8AMLfUc/uqy4k4FfTElzMzOT2i7f8A8/Iq918yMBBBAIOhBFwR8kHLlZhDSdtVgRxGJ17K/eI z OW7qe0bvyH4T8j H7fJVdjOByQuLJWFp8x9R1HmiNdQYt6LZktkGu6jVTQEatX7S1 7maOug2lRQZb6aHey1P7U6OTQm4IIcNC0jYg8it/R1rXAX1C anDxKcsbS4nTQXNzs0De/wCuaCx Ae0DvssNU5ubQMl2zno/kHHqLA9FY4KoLB8FmpnZTH 8JLQ02u7TVuvwtG5P/IuLhMSCItkdmtYDoNDcDy2UVvERFQUd7QaZ0mH1DW/lDj/K1wc//aCpEvieIPa5rhdrgWkdQRYhBydiDLOzWufPZo5AD5WQRmQcyep Um4swl1O50T22dndvzF/C6/QtstBSOJ0RGGxoa7fVTDgrFWwVEMhuMrtSNy0gtcLc9CVFqyNj d3tB6bn6JRVozCx99EHV0Ewe0OabtcAQeoOoK9FB y3HO gMLj44rEX5sP8Ag39wpwiiIiAiIgIiICIiAiIgIiICxMRw6Odm SVge3z3HmDuFlogqviXs8ey76e8jfy6Zh/8AL01VdV2HEXBFiumVpOIOF4KsHO3K/k9o19fzeqDmt8Tozopp2cYq2CXvZWF1muDRzDidZPuPU SzuIeBp4HaNL2a2e0EgebgNW unmt47B4WPY1jG FjQfNrdr9b2GqlI1OJ4hNPUNY0Evkew1BG0cV8zacO/DdoJdzt5kq2sHpe6ia077nyvy9FHOCcAdEwukdmzSOmOnxyO/EeoAAA8gFMEgIiKgiIgqjthwtxljl3a5mXyBbcn3DtPkqgqnHN kacvU8wOi6b4xwk1VLJG0XfbMz YcvUXHquf6vD7F5LSH3AIIsQehB2RGJT4e0M8IHzP SsL9ks7k75araUVIZJGtcbN noNlm1OBZJrXLTbnzH/ABdBM yCjcal0jfgZEQfm5wyt/2k it9V32UYPLEZ5HjK02jb/EWkkuHUaix53KsRFEREBERAREQEREBERAREQEREBERAWFLhUTn 5ywZrWv1HmNis1EH4Av1EQEREBERAWg4q4YjrIiCAyTdsgGtxs HHmFv0QU5LwZUU8MplawkOaWOa697ZrjYEafdaTEJjIGyjdth6 cle9ZTiRjmnmPY8iqWxGi7qaSE6Ndct8t9PQ3UE/7N8U7yExE6s1H8p5emymKpPgjFDT1Dc2gByu/lJsfY2PurrBSD9REVBERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBER AREQEREBV72l4ZbLO0ajU/wDd/Y 6sJYGNUQmicwi mn9/pdBRtWbObKNnb/PY 6uTg3Eu/pm3N3M8DvT4T6tsqmmpC3vIHbi5b5229wpD2ZYtkl7tx0f4f6h q0/ceoWVWqiItIIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiI gIiIKq7SaVtPMybYE2sNyN9PlqPZRB7pg/voYzFGSCHuuRe9x4rW3H0VycYYCyqjbmF3MzZfLMLXtzsbH0Vf y0XdsmgkLnuaGuhvYeEZQfEBmuDmswWFrkqUWhgFf39PFKbAua C4DYOtrbyWwUV4KxeNzBCSRMBctcLX0AuPZSpUEREBERAREQER EBERAREQEREBERAREQEREBERAREQEREBVrxqyrinknpyW3aGuD R4g0WN2nzsCbKyl5zQtcLOAI80FU9nbXTVb5HOLjZjiSSTuSdf 6bK2lg4fhEUBcYmBpdvb3WcgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIi AiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIiAiIgIiICIi AiIgIiIP//Z[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%AF%DB%8C%D9%84%20%D8%B3%D8%B1%202.5%20%D8%A8%D 9%87%203.5-500x500.jpg

شما مطمئنید جک 2.5 برای پشت tv مناسبه ؟ چون برای تست هندزفری که 2.5 هست رو وصل کردم
برای مدت کوتاهی رفت داخل صدا هم اومد ولی بعد پرید بیرون به نظرم طول جک 2.5 براش کم و کوتاه هست :n03:
جک 3.5 هم طولش اندازه هست ولی قطرش کمی زیاده!

romantic
06-03-2015, 01:25
سلام

h6490
این مدل مونتاژ ایران خروجی هدفون نداره. یه خروجی داره بنام Audio Out که ممکنه یجورایی کار بده اما معمولا صدای تلویزیون رو Mute نمیکنه. یادمه رو یه سامسونگ قدیمی تر با فشار هدفون رو کردیم تو همون خروجی :n02:

الان کاربر مجبوره به فکر هدست بی سیم باشه و از اون طریق به تیوی وصل بشه.

alex_pk
06-03-2015, 02:14
اگر بی سیم هم بشه مشکلی نداره
منتها موضوع اینه که فرستنده بی سیم باید به کدوم خروجی نصب بشه
به عبارتی خروجی صدا کجاست؟

romantic
06-03-2015, 03:02
اگر بی سیم هم بشه مشکلی نداره
منتها موضوع اینه که فرستنده بی سیم باید به کدوم خروجی نصب بشه
به عبارتی خروجی صدا کجاست؟
خروجی صدا همون Audio Out هست. باید دانگل رو به اون وصل کنید و به این صورت صدای مستقل از صدای تیوی بگیرید.

rz21
06-03-2015, 04:17
سلام دوستان..توی ایام عید قیمت تلوزیون ها خیلی کاهش پیدا میکنه؟؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

p30g
06-03-2015, 09:57
خروجی صدا همون Audio Out هست. باید دانگل رو به اون وصل کنید و به این صورت صدای مستقل از صدای تیوی بگیرید.

سلام برای منم که ساخت اماراته نوشته audio out دانگلش چه شکلیه؟

.DaRyA.
10-03-2015, 09:46
سلام به همه.
من تلوزیون samsung 55f6450 دارم. دیروز یه هدفون
Sennheiser HD 201 Over Ear Headphones با جک 3.5 خریدم. اما الان هرچی میگردم تلوزیون جایی برای هدفون نداره. تصویر پشت تی وی رو هم می ذارم. ببینید با چی می تونم هدفونمو به تی وی میتونم وصل کنم:n37:

مرســــــــــــــــــــــ ــــی:n16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.DaRyA.
10-03-2015, 09:55

matinpour
10-03-2015, 11:01
دوست عزیز
تلویزیون شما خروجی برای هدفن ندارد . از خروجی صوتی (فیش کوچک) به وسیله یک مبدل ممکن است بشود استفاده کرد.

ali_mohammad1365
18-03-2015, 02:12
یه سوال فنی!!
مشخصات سامسونگ رو که نگاه میکنی اکثرا زده پردازشگر 2 هسته ای یا 4 هسته ای و ...
ولی برای ال جی نزده.
مگر تی وی های ال جی پردازشگر ندارن یا ضعیفه؟؟؟

matinpour
18-03-2015, 09:59
یه سوال فنی!!
مشخصات سامسونگ رو که نگاه میکنی اکثرا زده پردازشگر 2 هسته ای یا 4 هسته ای و ...
ولی برای ال جی نزده.
مگر تی وی های ال جی پردازشگر ندارن یا ضعیفه؟؟؟
دوست عزیز
در بعضی از مدلهای ال جی هم تلویزیون دو هسته ای با پردازشگر سه گانه دارد که فقط مختص همین شرکت است. می توانید از این سایت پیگیری کنید.

albertxx
20-03-2015, 19:39
یه سوال فنی

گوشی z2 به همراه تلوزیون سامسونگ 46f6400 دارم
بعد از قسمت screen mirrorin یه ویدئو پخش کردم هی تیک میزد

screen mirroring قابلیت های کمتری داره ؟؟

یا بهتره با مودم DLNA استفاده کنم ؟؟
با DLNA میشه به گوشی وصل شد ؟؟

ملاکم اینه تو کیفیت بالا که حجم بالاست کم نیاره
screen mirroring تیک میزنه !

albertxx
21-03-2015, 11:27
یه سوال فنی

گوشی z2 به همراه تلوزیون سامسونگ 46f6400 دارم
بعد از قسمت screen mirrorin یه ویدئو پخش کردم هی تیک میزد

screen mirroring قابلیت های کمتری داره ؟؟

یا بهتره با مودم DLNA استفاده کنم ؟؟
با DLNA میشه به گوشی وصل شد ؟؟

ملاکم اینه تو کیفیت بالا که حجم بالاست کم نیاره
screen mirroring تیک میزنه !

یعنی کسی تا حالا اینجا از screen mirroring استفاده نکرده ؟؟؟؟

rz21
21-03-2015, 17:00
دوستان کیفیت تصویر lg 5610 برای گیم چطوره؟؟ توی سایت های خارجی خوندم اینپات لگ تی وی 29 میلی ثانیهه هست که خیلی خوبه. کسی نظری نداره؟

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 2

erfan5103
23-03-2015, 18:17
یعنی کسی تا حالا اینجا از screen mirroring استفاده نکرده ؟؟؟؟
مشکل شما از مودمتون هستش واسه اسکرین میرور مودم دو بانده میخواد حداقل مدل مودم واس n600 باشه توصیه میشه که از سری ac که بسیار قرونن واس اسکرین میرور استفاده بشه چون سرعت کافی رو دارن
تی وی رو با lan وصل کنید تاثیرش مثبت خواهد بود

erfan5103
23-03-2015, 18:21
راهی هست بشه بازی های سامسونگ اپس تلوزیون h7000 رو نصب کرد
بازی های خیلی خوبی داره مثل most wanted دانلود رو میزنم ولی اصلا پر نمیشه ؟؟!!
فیل کشم نمیشه زد به تی وی :(

erfan5103
28-03-2015, 08:51

خداییش کسی نبود جواب مارو بده ؟؟؟؟

erfan5103
28-03-2015, 08:51

matinpour
28-03-2015, 12:05
دوست عزیز
بعضی از بازی ها در اسمارت هاب کشورهای دیگر است و از اسمارت هاب ایران نمی شود آنها را دانلود و یا اجرا کرد. و در ضمن شما نمی توانید بازی را خارج از تلویزیون و اسمارت apps دانلود و اجرا کنید مگر اینکه سورس کامپتیبل شده آن با تلویزیون تان را در دسترس داشته باشید.

erfan5103
28-03-2015, 12:26
دوست عزیز
بعضی از بازی ها در اسمارت هاب کشورهای دیگر است و از اسمارت هاب ایران نمی شود آنها را دانلود و یا اجرا کرد. و در ضمن شما نمی توانید بازی را خارج از تلویزیون و اسمارت apps دانلود و اجرا کنید مگر اینکه سورس کامپتیبل شده آن با تلویزیون تان را در دسترس داشته باشید.

این سورس کامبتیبل چیه ؟؟
رو h7000 جواب میده
برنامه ها راحت نصب میشه ولی یه لیست دیگه هست samsung games که بازی های گرافیکی خیلی خوبی داره نصب نمیشن
اگه راهی وجود داره واسه نصب این بازی ها ممنون میشم راهنمایی کنید

samibeig
28-03-2015, 17:52
دوستان برای اتاق 4*6 تلویزیون 48 مناسب هست یا همون 42 اینچ کفایت می کنه ؟

rznrz06
28-03-2015, 18:50
دوستان برای اتاق 4*6 تلویزیون 48 مناسب هست یا همون 42 اینچ کفایت می کنه ؟

XPERIA Z3

samibeig
28-03-2015, 20:07

XPERIA Z3

پس اندازه اتاق ربطی به اینچ نداره و باید بر حسب اون رزولیشن مورد نظر رو خریداری کنیم حالا با هر اینچی درسته ؟؟

rznrz06
28-03-2015, 20:57
پس اندازه اتاق ربطی به اینچ نداره و باید بر حسب اون رزولیشن مورد نظر رو خریداری کنیم حالا با هر اینچی درسته ؟؟
بله
هر چقدر کیفیت TV بالاتر باشه،محدوده دید موثر و لذتبخش نزدیکتر به TV هستش.

hmohammadi1367
04-04-2015, 16:07
در ایران آیا تلویزیون با کیفیت HD کافیه یا بهتره Full HD بگیریم؟

rznrz06
04-04-2015, 16:09
در ایران آیا تلویزیون با کیفیت HD کافیه یا بهتره Full HD بگیریم؟
درود
به استفاده شما ربط داره.
اگه میخوایین شبکه های داخلی رو ببینید همون HD کافیه.وگرنه 4K هم کمه.

XPERIA Z3

rznrz06
06-04-2015, 15:15
درود
عزیزان کسی LG 42UB820 4K خریده؟ میخوام ببینم چیز خوبی هست یا نه؟
چون قیمتش خیلی پایینه1590 تومنه

XPERIA Z3

soroush3138
07-04-2015, 06:44
سلام
tv مدل 6390h چگونه باید تصویر در تصویرش را فعال کنم چون هر کاری که می کنم خاموش است هاردم همیشه به تلویزیون وصل ولی نمی دانم چرا تصویر در تصویر خاموشه باید چگونه فعالش کنم .
با تشکر

matinpour
07-04-2015, 11:12
سلام
tv مدل 6390h چگونه باید تصویر در تصویرش را فعال کنم چون هر کاری که می کنم خاموش است هاردم همیشه به تلویزیون وصل ولی نمی دانم چرا تصویر در تصویر خاموشه باید چگونه فعالش کنم .
با تشکر

دوست عزیز
شما با اتصال هارد به تلویزیون نمی توانید از تصویر در تصویر استفاده کنید

برای تماشای تلویزیون به عنوان یک تصویر در تصویر، منبع صفحه اصلی باید به کامپوننت یا HDMI تنظیم شده باشد.
و برای روشن کردن آن درسری e
منو--->سیستم---> تصویر در تصویر و آن را روشن کنید
و در سری f
منو---> تصویر---> PIP و آن را روشن کنید
پنجره تصویر در تصویر تلویزیون، تنها از سیگنال های AV پشتیبانی میکند.
تصویر در تصویر در صورتیکه یک فیلم در مرورگر پخش شود به طور خودکار غیرفعال خواهد شد. پخش فیلم ها ممکن است پس از قطع تصویر در تصویر دومرتبه شروع شود و ممکن است لازم شود که صفحه دوباره تازه یا ریفرش شود.
در هنگام تماشای یک ویدیو 2D از دستگاه های خارجی متصل به تلویزیون، کاربران هنوز هم می توانید تلویزیون تماشا کند
منو تصویر را باز و PIP را انتخاب کنید. فعال کنید PIP و تنظیم هر گونه موردی که لازم است.

goodson
07-04-2015, 12:29
سلام به تلوزیون سامسونگ 6980 دارم که خود به خود خاموش روشن میشه ممنون میشم کمکم کنید ارم سامسونگ میاد بعد دوباره خاموش میشه

matinpour
07-04-2015, 14:15
سلام به تلوزیون سامسونگ 6980 دارم که خود به خود خاموش روشن میشه ممنون میشم کمکم کنید ارم سامسونگ میاد بعد دوباره خاموش میشه
دوست عزیز
تمامی کابلهای متصل به تلویزیون را جدا و تلویزیون را خاموش و سپس بطور کامل از برق بگیرید و پنج دقیقه صبر کنید و سپس دوباره تلویزیون را روشن کنید. اگر مشگل حل شد حالا بررسی کنید که کدام کابل با اتصال به تلویزیون این مشگل را بوجود آورده .
ولی اگر مشگل حل نشد وقتی که تلویزیون را روشن کردید بلافاصله دکمه exit رو 5 تا 20 ثانیه نگه دار همه تنظیمات ریست میشه به تنظیمات کارخانه چه تنظیمات منو مخفی چه تنظیمات خود tv
ودر صورتی که مشگل همچنان باقی بود حتماًبه تعمیرگاه مجاز مراجعه کنید. چون ممکن است مین بوردتان آسیب دیده باشد.

اروند
15-04-2015, 02:47
از دوستانی که اطلاعات زیادی دارن یه سوال فنی دارمیه ضفحۀ نمایش led فول اچ دی که 1080*1920 هست ... چطور یک تصویر 900*1600 رو بین پیکسل های خودش تقسیم میکنه؟مگه در پنل تلویزیون برای هر پیکسلی سه چراغ کوچک (زرد و آبی و قرمز) وجود داره که رنگ رو تشکیل تا اون پیکسل رو نشون بده؟خب وقتی نصویر 900*1600 میخواد پخش بشه در واقع در هر جهت عمودی و افقی هر پیکسلی باید به اندازه 1.2 ئه اندازۀ قبلی خودش برسه تا تصویر روی تلویزیون فول اسکرین بشه ...ولی مگه اندازۀ اون چراغ های کوچک (که هر پیکسل رو روی پنل تلویزیون تشکیل میدن) ثابت نیست؟! چجوری میتونن پیکسل 1.2 برابر بزرگتر از خودشونو نشون بدن؟!اصلا این تصوری که من ازچراغهای های کوچک و تعداد پیکسل های رو پنل دارم درسته؟ یعنی هر پیکسل یه مجموعه سه چراغی داره؟یا اینکه یه پیکسل ممکنه شامل چند تا از اون مجموعه های سه چراغی بشه ... اگه هر پیکسل فقط یک مجموعۀ سه چراغی داره، پس اون سوالی که در مورد پیکسل های 1.2 برابر پرسیدم جوابش چی میشه؟ببخشید میدونم یه کم پیچیده شد ... ولی واقعا ذهن مو درگیر کردهاگه نتونستم درست مفهوم سوالم رو برسونم بگید یه جور دیگه توضیح بدم ... ممنون

اروند
15-04-2015, 16:05

از نرم افزار DivX Plus استفاده کنید ... تبدیل به mkv میشه و تقریبا افت کیفیت نداره
اگه بازم از نتیجه راضی نبودین موقع تبدیل بیت ریت رو بالاتر ببرید

h_kh_1367
21-04-2015, 12:02
دوستان
من یه تلویزیون LG 42LA62100 دارم که از طریق کابل HDMI به لپتابم وصله !!

مشکلم اینه که وقتی تصویر لپتاب رو کلا رو نمایشگر خارجی میزارم گوشه های تصویر یه چیزی در حدود دو سانت خالیه (رزولیشنش یادم نیست) !! وقتی هم رزولیشن رو افزایش میدم (1920X1080) گوشه های تصویر از تلویزیون بیرون میزنه !!
ولی تو حالت عادی که تصویر هم روی صفحه لپتاپ هست هم روی تلویزیون اینطور نیست (گوشه ها کم و زیاد نداره) ولی رزولیشن پایین تره : 1366X768

ممنون میشم راهنماییم کنید

jabalbarez
21-04-2015, 20:50
سلام
میخوام یه led رسیوردار ال جی 42 اینج بخرم
قیمت تا 1500
چه مدلی مناسبتره؟
نیاز به راهنمایی دارم

mhroozbeh
22-04-2015, 15:41
سلام نمی دونم اینجا باید بپرسم یا جای دیگه
اگه جای دیگه هست که بگید کجاس همون جا بپرسم
تی وی در حد 4 تومن چی پیشنهاد میکنید؟ 48 اینچ کمتر نباشه

hts1369
22-04-2015, 19:59
سلام
من یه تلویزیون 42 اینچ مدل lg67000 گرفتم
تا حالا هم شکر خدا مشکل خاصی نداشتم ولی چند روز پیش یه فیلم با کیفیت 4k گرفتم که پخشش نکرد
فیلم 4k با ابعاد 1920 در 1080 پخش میکنه ولی این کلیپ ابعادش 3840 در 2160 هست . این رو که میخام پخش کنم میگه فرمت ناشناخته
میخام ببینم مشکل چیه؟کلا نمیتونه این کیفیت رو پخش کنه یا مشکل چیه؟
ممنون

alirafaat
24-04-2015, 11:09
سلام
من یه تلویزیون 42 اینچ مدل lg67000 گرفتم
تا حالا هم شکر خدا مشکل خاصی نداشتم ولی چند روز پیش یه فیلم با کیفیت 4k گرفتم که پخشش نکرد
فیلم 4k با ابعاد 1920 در 1080 پخش میکنه ولی این کلیپ ابعادش 3840 در 2160 هست . این رو که میخام پخش کنم میگه فرمت ناشناخته
میخام ببینم مشکل چیه؟کلا نمیتونه این کیفیت رو پخش کنه یا مشکل چیه؟
ممنون

سلام
دوست عزیز 4k 1920* 1080 نداریم

4k همونطور که از اسمش میاد 4* hd هستش ( یعنی همون تصویر دومی شما ) و قاعدتا تلویزونهایی با عنوان full hd نمی تونند اونها رو پخش کنند چون دکودر سخت افزاری مربوطه رو ندارندو رزولوشن اونها هم کمه

برای دیدن تصاویر 4k شما باید یک تلویزیون 4k داشته باشید ( که مباحثش تو فروم هست )

arsalan_secret
20-05-2015, 13:22
با سلام من تلویزیون سامسونگ 48h6490 دارم .الان مشکل دارم که مودمم رو پیدا نمیکنه.قبلا مودمم tplink بود و با اون مشکل نداشت ولی الان یه asus n10-c1 گرفتم اولاش زیاد اذیت نمیکرد و پیدا میکرد و جوین میشد ولی الان دیگه اصلا پیداش نمیکنه.همه دستگاهامون میتونن پیداش کنن و بهش وصل شن جز همین تی وی :( حتی مودم رو ری استارت کردم که پسوورد نداشته باشه ولی نشد بازم. لطفا راهنماییم کنین که مشکل از کجاست.:n03:

rznrz06
20-05-2015, 19:19
با سلام من تلویزیون سامسونگ 48h6490 دارم .الان مشکل دارم که مودمم رو پیدا نمیکنه.قبلا مودمم tplink بود و با اون مشکل نداشت ولی الان یه asus n10-c1 گرفتم اولاش زیاد اذیت نمیکرد و پیدا میکرد و جوین میشد ولی الان دیگه اصلا پیداش نمیکنه.همه دستگاهامون میتونن پیداش کنن و بهش وصل شن جز همین تی وی :( حتی مودم رو ری استارت کردم که پسوورد نداشته باشه ولی نشد بازم. لطفا راهنماییم کنین که مشکل از کجاست.:n03:
درود
بیشتر اوقات اگه آپدیت جدیدی اومده باشه براش، و آپدیت کنید مشکل حل میشه.
با لن وصل میشه؟

XPERIA Z3

arsalan_secret
20-05-2015, 23:52
جدیدا هر دوش رو آپدیت کردم.آره با لن مشکل نداره. فقط با وای فای مشکل داره:n37:

imanwarm
22-05-2015, 21:17
در مورد مقرون به صرفه بودن صفخه منحی خریدن یا صفحه تخت بخرم
دوستان راهنمایی بفرمایند
فقط کیفیت تصویر برام مهمه و wifi , smart tv و ----t داشتن
3d

بنده توی مدل های 48HC6890 سامسونگ منحنی و صفحه تخت 48h6490
زمینه خرید سقف تا 4 تومن

saeed330
06-06-2015, 10:04
سلام
برای پخش فرمت جدید x265 روی تلوزیونهای سامسونگ باید منتظر آپدیت بمونیم؟
این فرمت فقط برای تلوزیونهای جدیدی که 2K-4kهستن قابل پخشه؟
تلوزیون من 6200 3D هست و با آخرین آپدیت هم نتونست پخش کنه!

rznrz06
06-06-2015, 10:21
سلام
برای پخش فرمت جدید x265 روی تلوزیونهای سامسونگ باید منتظر آپدیت بمونیم؟
این فرمت فقط برای تلوزیونهای جدیدی که 2K-4kهستن قابل پخشه؟
تلوزیون من 6200 3D هست و با آخرین آپدیت هم نتونست پخش کنه!
این فرمت برای بعضی مدلهای 4K (سری های جدید)هستش.

XPERIA Z3

Ascari
26-06-2015, 15:16
سایز 42 که پنل 4K داشته باشد دوستان چی پیشنهاد می دهند ؟ :n06:

tanha935
26-06-2015, 18:46
با سلام
بهترین تی وی full hd و 3d برای دیدن شبکه های داخلی که فرمت sd دارن چی هست تا حداکثر 50 اینچ ؟

rznrz06
27-06-2015, 14:52
سایز 42 که پنل 4K داشته باشد دوستان چی پیشنهاد می دهند ؟ :n06:
Lg 42ub820
اگه چیز بهتر ميخوايى دو ماه صبر کن Sony 43X830C.

XPERIA Z3

rznrz06
27-06-2015, 14:54
با سلام
بهترین تی وی full hd و 3d برای دیدن شبکه های داخلی که فرمت sd دارن چی هست تا حداکثر 50 اینچ ؟
مدل W900A سونی.
اگه تا آخر تابستان صبر کنی سری W850C مدل 2015 هم میاد.

XPERIA Z3

Ascari
27-06-2015, 18:32
42 LG چی پیشنهاد می کنید؟

3D مهم نیست.

tanha935
27-06-2015, 22:34
ممنون دوست عزیز ولی w900 اصلا نیست w904 هم نیست نظر شما در مورد samsung f8000 چیه؟ فرمت sd خوب دیده میشه؟

rznrz06
27-06-2015, 23:27
ممنون دوست عزیز ولی w900 اصلا نیست w904 هم نیست نظر شما در مورد samsung f8000 چیه؟ فرمت sd خوب دیده میشه؟
به سایت میهن مارکت یه سری بزنید اونجا هستش.
این دو تا TV بهترین تلویزیون های 2013 بودن،ولی رنگ زنده (ترایلیمینوس) و اینپوت لگ خیلی پایین W9 برتری بیش از اندازه ای بهش میده.

XPERIA Z3

mohsen_2015
28-06-2015, 23:23
باعرض سلام خدمت تمامی دوستان.من میخواستم تلویزیون پاناسونیک vt60 رو بگیرم .مصرفم هم فقط گیم هست.شنیدم vt60مشکل به جا ماندگی تصویر یا همون burn in وجود داره.دوستانی که اvt60دارند همچین مشکلی براشون پیش امده یا نه؟دوستان خواهشا جواب بدید.چون خیلی در مورد کیفیت تصویر بسیار عالیش شنیدم میخواستم بگیرمش ممنون میشم جواب بدید.

hagijoon
29-06-2015, 21:43
سلام خدمت دوستان بنده بین دو مدل ال جی ub 830 و ub 850 موندم 830 سیستم عامل قدیمی رو داره و 900 هرتز ولی 950 سیستم عامل وب او اس و 1000 هرتز و هر دو 4 کی هستن 830 رو میدونم اشتراک گذاری میرا کاست داره ولی 950 رو نمیدونم این گزینه رو داره یا نه کسی میدونه وب او اس هم اشتراک گذاری میرا کاست رو داره یا نه؟ برام این گزینه خیلی مهمه بقیه اشتراک گذاری رو میدونم داره فقط از این گزینه مطمئن نیستم کسی میتونه کمکم کنه؟ با تشکر.

albertxx
02-08-2015, 19:49
من قبلا گوشیم اندروید 4 بود و وقتی از قابلیت screen mirroring استفاده میکردم مشکلی نداشت
و میشد فایل های رو گوشی رو تول تلویزیون ببینم
بعد آپدیت به اندروید 5 خیلی وقت بود از این قابلیت استفاده نکردم تا اینکه امروز تست کردم
دیدم همچین اروری میده

این چیه و چطور باید رفع بشه ؟؟؟

dark fear
02-08-2015, 21:22
سلام
یه تلوزیون 32 اینچ میخوام که response time و refresh rate خوبی داشته باشه و تصاویر سریع رو روون نشون بده
قیمت تو حدود 1 تومن.. بالاتر شد هم اشکال نداره 32F6450 از سامسونگ چطوره؟

virgin_spring
03-08-2015, 12:16
سلام
دوستان من یه تلوزیون 55 اینچ میخوام ، نظرتون راجع به sharp 55le860 چیه؟
کیفیت تصویرش خوبه؟

amir_931
10-08-2015, 13:29
سلام لطفاً راهنمایی کنید تلویزیونم 48HU8890 سامسونگ با قابلیت 4K باور کنید یکماه نیست خریدم فیلم های HD خوب نشون میده فول اچ دی که نشون میده تار میشه اصلاً کیفیت نداره فیلمهای با رزولوشن1080*1920 اصلا خوب نشون نیمده فیلم هارو با هارد اکسترنال و فلش میبینم رزولوشین خود تلویزیون هم2820*3840 کانالهای اچ دی ماهواره هم خوبه ولی 1080P اصلاً جالب نیست تنظیمات تصویر خود تلویزیون هم رو حالت پویا ست چطوری میتونم فول اچدی رو باهاش تست کنم کسی این تلویزیون داره ؟

matinpour
10-08-2015, 23:34
سلام لطفاً راهنمایی کنید تلویزیونم 48HU8890 سامسونگ با قابلیت 4K باور کنید یکماه نیست خریدم فیلم های HD خوب نشون میده فول اچ دی که نشون میده تار میشه اصلاً کیفیت نداره فیلمهای با رزولوشن1080*1920 اصلا خوب نشون نیمده فیلم هارو با هارد اکسترنال و فلش میبینم رزولوشین خود تلویزیون هم2820*3840 کانالهای اچ دی ماهواره هم خوبه ولی 1080P اصلاً جالب نیست تنظیمات تصویر خود تلویزیون هم رو حالت پویا ست چطوری میتونم فول اچدی رو باهاش تست کنم کسی این تلویزیون داره ؟

دوست عزیز
اگر شما متوجه سايه دار و تار شدن بر روی صفحه نمايش شوديد، از گزينه Motion Plus استفاده کنید.
تصوير> گزينه تصوير > Motion Plus

ezio7
11-08-2015, 20:17
سلام
دوستان سه مدل جدید از سامسونگ اومده 40j5950 و 40j5960 و 40j5970 خواستم ببینم کسی میدونه تفاوت این سه مدل تو چیه؟

baktash1
16-08-2015, 07:55
سلام
من یه LB582-TB ال جی گرفتم ولی وقتی تو یه صفحه هستی و وارد یه صفحه دیگه میشی دورش حاشیه تصویر قبلی میمونه و بعدش محو میشه هر تصویر و هرکاری انجام میدم اینطوریه،مثلا یه عکسیو نگاه میکنم برای چند ثانیه وقتی میرم تو یه تصویر دیگه،هاله ای از تصویر قبلی به صورت مشکی و خاکستری در اطراف تصویر هستش،
توی منو های دستگاهم همینطوریه،مثلا وقتی توی منوی تنظیمات صدا هستم و چند ثانیه ای اونجا کار میکنم و بعدش میام میرم تنظیمات تصویر،همون هاله ی منوی صدا توی این منو به صورت خاکستری مشکی اطراف تصویر دیده میشه.
آیا برای همه ی دوستان همینطوریه یا فقط برا من اینطوریه؟!
لطفا راهنمایی کنید تا مشکلو بتونم رفعش کنم

baktash1
17-08-2015, 08:09
سلام
من یه LB582-TB ال جی گرفتم ولی وقتی تو یه صفحه هستی و وارد یه صفحه دیگه میشی دورش حاشیه تصویر قبلی میمونه و بعدش محو میشه هر تصویر و هرکاری انجام میدم اینطوریه،مثلا یه عکسیو نگاه میکنم برای چند ثانیه وقتی میرم تو یه تصویر دیگه،هاله ای از تصویر قبلی به صورت مشکی و خاکستری در اطراف تصویر هستش،
توی منو های دستگاهم همینطوریه،مثلا وقتی توی منوی تنظیمات صدا هستم و چند ثانیه ای اونجا کار میکنم و بعدش میام میرم تنظیمات تصویر،همون هاله ی منوی صدا توی این منو به صورت خاکستری مشکی اطراف تصویر دیده میشه.

کسی نیس اطلاعاتی به ما بده؟!

matinpour
17-08-2015, 13:55
سلام
دوست عزیز
این تایپیک را مطالعه و از آن استفاده کنید.

Galaxy1391
17-08-2015, 15:32
با سلام خدمت اساتید محترم.یک تلویزیون سامسونگ 46 F8880 دارم خیلی ازش راضی هستم مشکل در اسمارت هاب برام بوجود اومده بود که با هماهنگی نمایندگی و پیشنهاد آنها تلویزیون رو اپدیت کردم.مشکل خاصی پیش نیامد و همه چی نرمال هست فقط به 15 روزیه که وب بروسر آن از کار افتاده آون رو اجرا میکنم صفحه برنامه سیاه و سفید میشه.آگه میشه کمکم کنید.ممنون

matinpour
17-08-2015, 22:06
با سلام خدمت اساتید محترم.یک تلویزیون سامسونگ 46 F8880 دارم خیلی ازش راضی هستم مشکل در اسمارت هاب برام بوجود اومده بود که با هماهنگی نمایندگی و پیشنهاد آنها تلویزیون رو اپدیت کردم.مشکل خاصی پیش نیامد و همه چی نرمال هست فقط به 15 روزیه که وب بروسر آن از کار افتاده آون رو اجرا میکنم صفحه برنامه سیاه و سفید میشه.آگه میشه کمکم کنید.ممنون
دوست عزیز
به عوامل متعددی بستگی دارد که در منوال سیستمتان موجود است .
منو--> پشتیبانی ---> e-manual---> ویژگی های پیشرفته----> web browser

Galaxy1391
17-08-2015, 23:17
سلام دوست عزیز .طبق فرمایش شما قسمت manual-Web browser رو مطالعه کردم ولی متوجه نکته ای که شبیه مشکل من باشه نشدم جز یک مورد که نوشته بود(بارگذاری صفحه وب ممکن است ابا سیستم های عامل خاص تاخیر ایجاد شود یا معلق شود) که این مورد بیشتر میمونه شبیه مشکل من باشه میخواهم آزمون بپرسم این جمله منظورش چیه میشه راهنماییم کنید ممنون میشم استاد

Galaxy1391
18-08-2015, 04:32
با سلام.من بهم لطف شما کشور اسمارت هاب تلویزیون رو تغییر دادم و از برنامه های متنوع ان دارم لذت میبرم.فقط چرا یوتیوب اجرا نمیشه یعنی فقط پس از اجرا یوتیوب صفحه سیاه میاد همونجوری میمونه.تلویزیون من 46 F 8880 هست.ممون

matinpour
18-08-2015, 09:25
با سلام.من بهم لطف شما کشور اسمارت هاب تلویزیون رو تغییر دادم و از برنامه های متنوع ان دارم لذت میبرم.فقط چرا یوتیوب اجرا نمیشه یعنی فقط پس از اجرا یوتیوب صفحه سیاه میاد همونجوری میمونه.تلویزیون من 46 F 8880 هست.ممون
دوست عزیز
فکر می کنم چون از دیتاهای مخابرات ایران استفاده می شود به این علت است که یوتویپ فیل- تر است.

Galaxy1391
19-08-2015, 12:47
با سلام و خسته نباشی.میخواهم بپرسم آیا میشه با اینترنت تبلت و فعال کردن vpnدر تبلت و از طریق portable WiFi hotshot در تبلت اینترنت بدون فیلتر رو به تلویزیون انتقال داد؟البته تلویزیون f8880

matinpour
19-08-2015, 23:07
با سلام و خسته نباشی.میخواهم بپرسم آیا میشه با اینترنت تبلت و فعال کردن vpnدر تبلت و از طریق portable WiFi hotshot در تبلت اینترنت بدون فیلتر رو به تلویزیون انتقال داد؟البته تلویزیون f8880

دوست عزیز
روی تبلت نمی دانم ولی روش های است
V-P-Nنصب

روی تمامی مودم های شرکت tplink شما نمیتوانید VPN ست کنید فقط بر روی دستگاه های Access point Router شما میتوانید این کار را انجام دهید
باید یک روتر در سطح حرفه ایی داشته باشید که بتونید توش کانکشن وی پی ان بزنید والا حتی مودم روتر ها هم قادر به این مورد نیستند که بشه توش اکانت وی پی ان زد
پیشنهاد ام به شما استفاده از روتر میکروتیک هست البته باید کلی اموزش هاش رو بخونید تا وارد بشید (میکروتیک مدل rb750 ارزان ترین میکورتیک هست

راه حل دوم
با V*P*N وصل شوید

کافیه کانکشنV*P*N رو باز کنید برید تو قسمت properties بعد قسمت advanced گزینه
َ Allow other network users to connect through this computer internet connection رو تیکش رو بزنید
بعد قسمت زیر home networking connection رو local area connection میزارید و ok میکنید

کابل lan رو از پشت pc میزنید به tv بعد که V*P*N وصل شد کار تمومه ولی خوب مجبور میشید مودم رو از طریق پورت usb به pc وصل کنید یا این که مودم رو از طریق وایرلس به pc وصل کنید تا پورت lan پشت pc خالی بمونه که کابل بزنید به تلویزیون ضمن این که بعضی از کانکشن های v*P*n این گزینه شیر کردن رو ندارن باید از یه جایی بگیرید که این امکان رو داشته باشه کانکشنشون.

baktash1
23-08-2015, 08:32
دوست عزیز
این تایپیک را مطالعه و از آن استفاده کنید.

مطالعه کردم و کارهای گفته شدرو انجام دادم ولی کارساز نبود:n03::n03:

javadb40
03-09-2015, 18:36
مطالعه کردم و کارهای گفته شدرو انجام دادم ولی کارساز نبود:n03::n03:

motion rate تلویزیون شما پایینه به همین خاطر این مشکل پیش میاد

m.pia
09-09-2015, 11:11
سلام
از دوستان محترم واگاه در رابطه با خرید تلویزیون از یکی از برندهای مختلف راهنمایی میخواهم.
سایز مورد نظر 42 ویا 48 اینچ است. لطفا از بین برندهای سونی ، ال جی ، اسنوا و یا سام سونگ کدامیک را توصیه میکنید؟
بود جه مورد نظر حدود 3 میلیون تومان در نظر است.
لطفا توصیه های دوستان بنا بر نرخ ریسپانس، کنتراست، نرخ رفرش، بوده ، لازم به ذکر است مورد مصرف برای خانگی و فرمت رایج
در ایران است.
پیشاپیش از لطف سروران اگاه ممنون.

baktash1
13-09-2015, 08:38
motion rate تلویزیون شما پایینه به همین خاطر این مشکل پیش میاد

چطوری میشه بالا برد که اینطوری نشه

sorena_hi
17-10-2015, 08:23
به نظر شما کسی که کامپیوتر داره چقدر از خاصیت اسمارت بودن تی وی استفاده میکنه جایی خوندم که توی بعضی مدلها فقط میتونی دو تب همزمان باز کنی و این یعنی محدودیت. اگه تلویزیون بدون قابلیت اتصال به اینترنت با سایز بزرگتر بگیریم بهتره یا تلویزیون اسمارت با سایز کوچکتر؟ با دانگل به تنهایی چطوری میشه تلویزیون بدون قابلیت اسمارت رو متصل به نت کرد؟

ضمنا اگه فعلا بخوام یه تلویزیون که امکان اسمارت رو نداشته باشه ولی کیفیت تصویرش عالی باشه تو سایز حدود 48 چه مدلی و مارکی رو پیشنهاد میدین؟

behzadp30word
24-12-2015, 23:28
سلام به کارشناسان محترم
آیا امکان دریافت شبکه های دیجیتال روی تلویزیون سامسونگ UA46D5000PR هست؟؟

اگر هست ممنون میشم بفرمایید چون من یه جا همین مدل رو دیدم که دیجیتالو رو نشون میداد

اوایل زنگ زدیم سامسونگ گفتن نمیشه...

ممنون

motefarreghe
08-01-2016, 11:17
دوستان ببخشید یه مشکلی برام پیش اومده.حدود 3 هفته هست من یه تلویزیون سونی kdl42w828b گرفتم چند روز پیش متوجه شدم 2 تا از پیکسل های کنار همش سوخته یعنی نقطه سیاه شده.از یکی از تعمیر کار های سونی پرسیدم گفت کم تمام پیکسل های صفحه می سوزه من رو کلا ناامید کرد ،گفت بخوای تعمیر کنی تقریبا کلا قیمت تلویزیون رو باید پول بدی.دوستانی که تو این زمینه اطلاع دارن به نظرتون واقعا تعداد پیکسل های سوخته زیاد میشه؟

rznrz06
08-01-2016, 22:24
دوستان ببخشید یه مشکلی برام پیش اومده.حدود 3 هفته هست من یه تلویزیون سونی kdl42w828b گرفتم چند روز پیش متوجه شدم 2 تا از پیکسل های کنار همش سوخته یعنی نقطه سیاه شده.از یکی از تعمیر کار های سونی پرسیدم گفت کم تمام پیکسل های صفحه می سوزه من رو کلا ناامید کرد ،گفت بخوای تعمیر کنی تقریبا کلا قیمت تلویزیون رو باید پول بدی.دوستانی که تو این زمینه اطلاع دارن به نظرتون واقعا تعداد پیکسل های سوخته زیاد میشه؟
درود
اگه آپدیت جدیدی براش اومده،و آپدیت کردن رو بلدین،آپدیتش کنید.
بیش از 90 درصد مشکلات سونی با آپدیت حل میشه.

Z5 PREMIUM DUAL