PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

Amin4All
19-04-2013, 19:58
سلام.
من یه دونه 32 اینج ال سی دی سامسونگ سری 4 دارم.
میگن فلش ویروسی باشه تلویزیون ویروسی میشه و خراب میکنه .
میشه توضیح بدین ؟

Gregar
20-04-2013, 10:53
سلام
بین 6920 سامسونگ و 6950 سامسونگ میخواستم یکی رو انتخاب کنم . 6920 اسمارت نیست برخلاف 6950 . از طرفی اینکه تلویزیون اینترنت داشته باشه و بشه باهاش گشت و گذار کرد واسم مهم نیست . ولی اینکه بشه به صورت بی سیم به پی سی وصل شد و فیلم و بازی رو از روی پی سی دید واسم مهمه . خواستم ببینم حتما باید تلویزیون اسمارت باشه تا بشه به صورت وایرلس به لوازم دیگه وصل شد یا نه با همین 6920 هم میشه ؟ چون یکی wifi داره و اون یکی نداره .

1. کلا واسه ارتباط وایرلس به پی سی به چی نیاز هست ؟

2.ایا این اسمارت بودن TV به جز گشتن توی نت اون هم توی ایران که نه اینترنت پر سرعت داریم و از اون طرف همه سایتها بسته ان کاربرد دیگه ای داره ؟ البته فیلم HD و FHD زیاد با فلش میخوام نگاه کنم تو تلویزیون . این قضیه اسمارت بودن تاثیر توی پخش فیلم ها و ... داره ؟

amin5222106
25-04-2013, 16:27
سلام دوستان چطور میتونم LED samsung 5550 40inch رو اپدیت کنم . اخه فیلم هایی با پسوند mov رو پخش نمیکنه

matinpour
25-04-2013, 19:02
سلام دوستان چطور میتونم LED samsung 5550 40inch رو اپدیت کنم . اخه فیلم هایی با پسوند mov رو پخش نمیکنه

دوست عزیز

مدل تلویزیون تان را بطور کامل بنویسید . مانند UA 40 ES 5600 تا بتوانیو درست راهنمایی تان کنیم.

smhsh121
25-04-2013, 21:46

پسوند mov رو mp4 کن شاید پخش کرد.

amin5222106
27-04-2013, 13:26
پسوند mov رو mp4 کن شاید پخش کرد.

به هر پسوندی که فکرش رو بکنی تغییر دادم اما نشد.

matinpour
27-04-2013, 16:22
به هر پسوندی که فکرش رو بکنی تغییر دادم اما نشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط amin5222106 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز

مدل تلویزیون تان را بطور کامل بنویسید . مانند UA 40 ES 5600 تا بتوانیم درست راهنمایی تان کنیم.

در ضمن اگر شما تلویزیو نتان سری E 5 2012 باشد از این فرمت پشتیبانی می کند. و پسوند mov را با قرمز مشخص کردم
ودر سری D و C من یک همچین پسوندی را ندیدم ولی باز مدل تلویزیون تان را کامل بدهید تا بررسی کنم.

پسوند فایل

محفظه

كُدك تصویری

قدرت تفكیك

سرعت فریم(فریم در ثانیه)

سرعت بیت(مگابیت درثانیه)

كُدك صوتی

*.avi

*.mkv

*.asf

*.wmv

*.mp4

*.3gp

*.vro

*.mpg

*.mpeg

*.ts

*.tp

*.trp

*.mov

*.flv

*.vob

*.svi

*.m2ts

*.mts

*.webm

*.divx

AVI

MKV

ASF

MP4

3GP

VRO

VOB

PS

TS

WebM

DIVX 3.11/4.x/5.x/6.x

MPEG4 SP/ASP

H.264 BP/MP/HP

Motion JPEG

Window Media Videov9

MPEG2

MPEG1

VP8

VP6

1920 در
1080

640 در480

1920 در 1080

640 در480

30 – 6

30

8

30

4

AC3

LPCM

ADMPCM(IMA,

MS)

AAC

HE-AAC

WMA

DD+

MPEG(MP3)

DTS Core

G.711(A-Law,

)μ-Law

amin5222106
27-04-2013, 19:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط amin5222106 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز

مدل تلویزیون تان را بطور کامل بنویسید . مانند UA 40 ES 5600 تا بتوانیم درست راهنمایی تان کنیم.

در ضمن اگر شما تلویزیو نتان سری E 5 2012 باشد از این فرمت پشتیبانی می کند. و پسوند mov را با قرمز مشخص کردم
ودر سری D و C من یک همچین پسوندی را ندیدم ولی باز مدل تلویزیون تان را کامل بدهید تا بررسی کنم.

پسوند فایل

محفظه

كُدك تصویری

قدرت تفكیك

سرعت فریم(فریم در ثانیه)

سرعت بیت(مگابیت درثانیه)

كُدك صوتی

*.avi

*.mkv

*.asf

*.wmv

*.mp4

*.3gp

*.vro

*.mpg

*.mpeg

*.ts

*.tp

*.trp

*.mov

*.flv

*.vob

*.svi

*.m2ts

*.mts

*.webm

*.divx

AVI

MKV

ASF

MP4

3GP

VRO

VOB

PS

TS

WebM

DIVX 3.11/4.x/5.x/6.x

MPEG4 SP/ASP

H.264 BP/MP/HP

Motion JPEG

Window Media Videov9

MPEG2

MPEG1

VP8

VP6

1920 در
1080

640 در480

1920 در 1080

640 در480

30 – 6

30

8

30

4

AC3

LPCM

ADMPCM(IMA,

MS)

AAC

HE-AAC

WMA

DD+

MPEG(MP3)

DTS Core

G.711(A-Law,

)μ-Law

سلام راستش پشتش که نوشته EH 5550 M

matinpour
27-04-2013, 21:11
سلام راستش پشتش که نوشته EH 5550 M

دوست عزیز

مدل نام گذاری تلویزیون شما در ایران eh5550m و نام گذاری خارجی آن UA40EH5000W است و تلویزیون شما فرمت MOV را ساپورت می کند. این فریمور شما

واین سایت شما

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin5222106
27-04-2013, 21:33
دوست عزیز

مدل نام گذاری تلویزیون شما در ایران eh5550m و نام گذاری خارجی آن UA40EH5000W است و تلویزیون شما فرمت MOV را ساپورت می کند. این فریمور شما

واین سایت شما

راستش من که فیلم های فول اچ دی که با دوربین میگیرم رو میریزم تو فلش پخش نمیکنه و مجبورم با کابل htmi دوربین رو وصل کنم

matinpour
28-04-2013, 00:01
راستش من که فیلم های فول اچ دی که با دوربین میگیرم رو میریزم تو فلش پخش نمیکنه و مجبورم با کابل htmi دوربین رو وصل کنم

دوست عزیز

وقتی که شما دروبین را مستقیما به تلویزیون وصل می کنید و می توانید از آن استفاده کنید . پس مشگل از تلویزیو نتان نیست چون فرمت دروبین تان را ساپورت می کند.مشگل شما از فلش یا طرز استفاده از آن است.و همان طوری که گفتم تلویزیون شما تمامی فرمتها راکه در جدول بالا توضییح دادم را ساپورت می کند.

amin5222106
28-04-2013, 07:26
دوست عزیز

وقتی که شما دروبین را مستقیما به تلویزیون وصل می کنید و می توانید از آن استفاده کنید . پس مشگل از تلویزیو نتان نیست چون فرمت دروبین تان را ساپورت می کند.مشگل شما از فلش یا طرز استفاده از آن است.و همان طوری که گفتم تلویزیون شما تمامی فرمتها راکه در جدول بالا توضییح دادم را ساپورت می کند.

دوست من دوربین رو با کابل HTMI وصل میکنم TV حکم نمایشگر رو داره و فایل هاش نمیاد منوهای دوربین میاد و مثل اینه که مانیتور دوربین بزرگ شده باشه
درسته کیفیتش کم نمیشه اما مشکلم اینه که هر بار که میخوام فیلم قدیمی تری رو ببینم باید حتما بریزم تو دوربین

matinpour
28-04-2013, 14:37
دوست من دوربین رو با کابل HTMI وصل میکنم TV حکم نمایشگر رو داره و فایل هاش نمیاد منوهای دوربین میاد و مثل اینه که مانیتور دوربین بزرگ شده باشه
درسته کیفیتش کم نمیشه اما مشکلم اینه که هر بار که میخوام فیلم قدیمی تری رو ببینم باید حتما بریزم تو دوربین

دوست عزیز
یکبار USB را به تلویزیون وصل کنید و به وسیله تلویزیون آن رافرمت کرده و عکس یا فیلم تان را روی آن نسب کنید. اگر نمایش نداد آن را بوسیله کامپیوتر فرمت و عکسها را انقال بدهید. واول در کامپیوتر از عمل کرد آن مطمئن شوید بعد از طریق تلویزیون تماشا کنید.بعض وقتی سیستم شما با این که فرمت مربوطه را تلویزیون تان دارد پخش نمی کند دلیل آن این است که از حقوق دیجیتالی استفاده می کند و فایلی را که کپی کرده اید پخش نمی کند مگر با همان وسیله ای که آن راضبط کرده اید مانند دوربین تان که بطور مستقیم پخش می کند ولی وقتی فایل را کپی می کنید مشمول قانون کپی رایت در تلویزیون شده و پخش نمی شود.

استشهد
03-05-2013, 14:17
با سلام.تو یکی از تاپیک ها خوندم که یکی گفته بود دو ماه اول LED رو حالت استاندارد بذار تا آب بندی بشه و کیفیتش بعد چند ماه پایین نیاد.همچین چیزی درسته؟

matinpour
03-05-2013, 17:36
با سلام.تو یکی از تاپیک ها خوندم که یکی گفته بود دو ماه اول LED رو حالت استاندارد بذار تا آب بندی بشه و کیفیتش بعد چند ماه پایین نیاد.همچین چیزی درسته؟

دوست عزیز

ببخشید اطلاعات غلط به شما دادن مگر تلویزیون ماشین سواری است که رینگ وپیستونش یا موتور گیربکسش آب بندی به شود. تلویزیون های led به مانند کامپیوتر دارای سیستم عامل و هوشمند هستند و با تکنولژی بالا برنامه ریزی و کالیبره شده اند. و بستگی به دید چشمی کاربر و سلیقه او و محیطی که کاربر از تلویزیون استفاده می کند می توان رنگ و نور را تغییر داد.که افراد مختلف دیدها و سلایق مختلف دارند. و هر کدام یک جور نور و رنگ را می پسندند

استشهد
04-05-2013, 11:29
من فیلم Inception رو با کیفیت 720 به TV وصل کردم راحت پخش کرد.ولی کیفیت 1080 رو وقتی وصل کردم مینویسه فرمت در حال حاضر پشتیبانی نمیشود.فرمت هر دوتا MKV هست.در ضمن فیلم های دیگه با همین حجم (2.5GB) و با همین کیفیت رو راحت پخش میکنه با همین فقط مشکل داره.اگه ممکنه راهنمایی کنید مشکل از کجاست

matinpour
04-05-2013, 14:14
من فیلم Inception رو با کیفیت 720 به TV وصل کردم راحت پخش کرد.ولی کیفیت 1080 رو وقتی وصل کردم مینویسه فرمت در حال حاضر پشتیبانی نمیشود.فرمت هر دوتا MKV هست.در ضمن فیلم های دیگه با همین حجم (2.5GB) و با همین کیفیت رو راحت پخش میکنه با همین فقط مشکل داره.اگه ممکنه راهنمایی کنید مشکل از کجاست

دوست عزیز
به جدول نگاه کنید. شرط اجرا فرمتها به نرم افزارهای ضبط فیلم بستگی دارد که هر کدام کدکهای تصویری را ضبط می کنند.
و در ضمن شما یک فیلم دیگر با همان کیفیت مورد نظرتان را ببینید آیا باز مشگل دارید یا نه؟ البته کدکهای زیر را ساپورت کند.

كُدك تصویری

قدرت تفكیك

DIVX 3.11/4.x/5.x/6.x

1920 در 1080

MPEG4 SP/ASP

1920 در 1080

H.264 BP/MP/HP

1920 در 1080

Motion JPEG

640 در480

Window Media Video

v9

1920 در 1080

MPEG2

1920 در 1080

MPEG1

1920 در 1080

VP8

1920 در 1080

VP6

640 در480

استشهد
04-05-2013, 16:22
با همین کیفیت و حجم بیشتر با همین فرمت هم دیدم.اگه خواستی مشخصاتو برات بنویسم.فقط با همین فیلم مشکل داره

matinpour
04-05-2013, 16:24
با همین کیفیت و حجم بیشتر با همین فرمت هم دیدم.اگه خواستی مشخصاتو برات بنویسم.فقط با همین فیلم مشکل داره

دوست عزیز

پس فرمت فیلمتان مشگل دارد نه تلویزیونتان

استشهد
04-05-2013, 19:13
یعنی چی مشکل داره.تو کامپیوتر پخش میشه.هیچ راهی نیست یعنی با آپدیت و ... درست نمیشه.یه گزینه تو سیستم TV هست که مربوط به ثبت divx میشه ممکنه مشکل از اونجا باشه

smhsh121
04-05-2013, 20:31
یعنی چی مشکل داره.تو کامپیوتر پخش میشه.هیچ راهی نیست یعنی با آپدیت و ... درست نمیشه.یه گزینه تو سیستم TV هست که مربوط به ثبت divx میشه ممکنه مشکل از اونجا باشه

احتمالا reframe فیلم بالاهست. تو فیلم های فول اچ دی تست کردم اگر 1920 در 1080 باشه ریفریم 8 به بالا رو نمی تونه پخش کنه. با برنامه MediaInfo مقدار ReFrame رو می تونی ببینی.

matinpour
04-05-2013, 20:44

دوست عزیز

اصلا به آن بخش دست نزنید که ثبت divx تان بهم میخورد و برای دوباره ثبت و فعال کردنش به دردسر می افتید. و سیستم کامپیوتر با تلویزیون متفاوت است و قابل مقایس نیست.

استشهد
04-05-2013, 22:01
Ref Frames 8 هست.فکر نکنم مشکلی باشه.اگه سایتی مشناسید با این کیفیت گذاشته بگید از اونجا دانلود کنم شاید مشکل از این فایل باشه

smhsh121
04-05-2013, 22:21
Ref Frames 8 هست.فکر نکنم مشکلی باشه.اگه سایتی مشناسید با این کیفیت گذاشته بگید از اونجا دانلود کنم شاید مشکل از این فایل باشه

سامسونگ ریفریم 8 رو می تونه بخونه ولی نه تو رزولوشن 1920 در 1080. تو رزولوشن های پایینتر تست کردم میتونه مثلا 1920 در 800 یا 1720 در 720.
نمی دونم مارک تلویزیون شما چیه ولی لینک زیر رو تو سامسونگ تست کردم تونست پخشش کنه:

استشهد
05-05-2013, 06:50
ES6950 مدل تلویزیون.Media Info هم رزولوشن رو 800*1920 زده بود

smhsh121
05-05-2013, 09:56

تلویزیون رو آپدیت کنید شاید مشکل رفع بشه.

استشهد
05-05-2013, 13:47
آپدیتش رو از کجا بگیرم.مدل اروپایی یا امریکایی مشابه رو نمیدونم

matinpour
05-05-2013, 18:11

دوست عزیز

اینم سایت شما
نام گذاری ایران es6950 و اصلی آن es6200

استشهد
05-05-2013, 22:09
چجوری آپدیت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد با آپدیت؟چرا تو سایت سامسونگ ایران آپدیت برا این مدل وجود نداره؟
چون تو تاپیکا یکی نوشته بود بعد از آپدیت خیلی از امکانت TV حتی usb هم از کار افتاده بود
در ضمن اون یکی لینک رو هم (inception) دانلود کردم ولی اون رو هم باز نکرد.مشخصاتش با media info مثل همونی بود که خودم داشتم

matinpour
06-05-2013, 17:55
چجوری آپدیت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد با آپدیت؟چرا تو سایت سامسونگ ایران آپدیت برا این مدل وجود نداره؟
چون تو تاپیکا یکی نوشته بود بعد از آپدیت خیلی از امکانت TV حتی usb هم از کار افتاده بود
در ضمن اون یکی لینک رو هم (inception) دانلود کردم ولی اون رو هم باز نکرد.مشخصاتش با media info مثل همونی بود که خودم داشتم

دوست عزیز
خیر با آبدیت چیزی از بین نمی رود بلکه از لحاظ سرعت و سیستم پردازش ارتقا پیدا می کند

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

استشهد
06-05-2013, 18:53
برا مدل من ES6950 یا همون ES6200M فایلی موجود نبود(توسایت سامسونگ ایران)

matinpour
06-05-2013, 19:10
برا مدل من ES6950 یا همون ES6200M فایلی موجود نبود(توسایت سامسونگ ایران)

دوست عزیز

سایت ایران برای مدلهای خاصی دانلود می گذارد . و اگر وسواس دارید و فکر می کنید که فریمور سایتهای خارجی فرقی با ایران دارد که ندارد به نماینده گیهای سامسونگ بروید واز آنها فریمور تان را بگیرید که فکر نکنم که اصلا جواب تان را راجب به این مسئله بدهند.و دیگر اینکه وقتی شما نیازی به دانلود فریمور ندارید و اینهمه شک دارید چه نیازی به این کار است

استشهد
06-05-2013, 19:25
آپدیت کردم.ولی باز هم پخش نکرد.واقعا نمیدونم اشکال از چیه

matinpour
07-05-2013, 16:47
آپدیت کردم.ولی باز هم پخش نکرد.واقعا نمیدونم اشکال از چیه

دوست عزیز
احتمالا شما برنامه divx تان را از کار انداختید وگرنه امکان ندارد که تلویزیون تان با فرمت mkv مشگل داشته باشد.شما باید همان سایتی که تلویزیون تان گفته بروید و نرم افزار آن دانلود و در کامپیوتر نسب کنید و سپس زبان آن را فارسی واز قسمت راهنما طریقه کار را یاد بگیرید

استشهد
07-05-2013, 17:50
اصلا به divx دست نزدم.همه ی mkv ها رو پخش میکنه به جز این فیلم.در ضمن بعضی از فایل های flv و avi رو هم پخش نمیکنه.

matinpour
07-05-2013, 19:09
اصلا به divx دست نزدم.همه ی mkv ها رو پخش میکنه به جز این فیلم.در ضمن بعضی از فایل های flv و avi رو هم پخش نمیکنه.

دوست عزیز

به این سایت بروید

استشهد
08-05-2013, 06:53
divx ثبت شده.مشکلی نداره.مثل اینکه هیچ کاری نمیشکه کرد.دیگه اگه نمیشه ولش کنید
ممنون

matinpour
09-05-2013, 17:28
divx ثبت شده.مشکلی نداره.مثل اینکه هیچ کاری نمیشکه کرد.دیگه اگه نمیشه ولش کنید
ممنون

دوست عزیز
بعضی از فیلمها که بوسیله دستگاه های ضبط می شود در بعضی از دستگاه ها قابل پخش نیست به این دلیل که آن دستگاه لایسنس آن فرمت را ندارد یا مجوز پخش آن را چون از قانون کپی رایت پیروی می کند. امیدوارم که دیگر متوجه شوده اید.

saeed330
10-05-2013, 00:11
با سلام
کیفیت تصویر فیلم سه بعدی ای که از روی فلش پخش میشه(توسط خود تلوزیون) با تصویری که از پلیر جداگانه مثلا سینما خانگی پخش میشه متفاوته یا نه؟
فرض بر اینکه فایل پخش شده یکسان باشد و فقط از دو منبع مختلف پخش شود(مثلا سیمای خانواده میتونه پروسس بهتری روش انجام بده و خروجی مناسبتری رو داشته باشیم؟)

matinpour
10-05-2013, 18:56
با سلام
کیفیت تصویر فیلم سه بعدی ای که از روی فلش پخش میشه(توسط خود تلوزیون) با تصویری که از پلیر جداگانه مثلا سینما خانگی پخش میشه متفاوته یا نه؟
فرض بر اینکه فایل پخش شده یکسان باشد و فقط از دو منبع مختلف پخش شود(مثلا سیمای خانواده میتونه پروسس بهتری روش انجام بده و خروجی مناسبتری رو داشته باشیم؟)

دوست عزیز
مطلب زیر را مطالعه کنید

استفاده از عملكرد سه بعدی
برای LED سری: 6600- 4500 از این عملکرد پشتیبانی نمی شود.
سه بعدی
منو ← تصویر ← سه بعدی
این ویژگی هیجان انگیز جدید به شما امکان می دهد تا محتوای سه بعدی را تماشا کنید. برای اینکه به طور کامل از این ویژگی بهره مند شوید، به عینک فعال سه بعدی Samsung برای تماشای فیلم سه بعدی نیاز دارید.اطلاعات مهم در مورد سلامتی و ایمنی برای تصاویر سه بعدی.
اطلاعات ایمنی زیر را قبل از استفاده از عملکرد سه بعدی تلویزیون مطالعه و درک کنید.
هشدار
برخی تماشاگران ممکن است در حین تماشای تلویزیون سه بعدی به ناراحتی هایی از قبیل سرگیجه، حالت تهوع و سردرد دچار شوند. اگر متوجه چنین علائمی شدید، تماشای تلویزیون سه بعدی را متوقف کنید؛ عینک فعال سه بعدی را برداشته و استراحت کنید. تماشای تصاویر سه بعدی برای مدت طولانی ممکن است موجب خستگی چشم شود. اگر احساس کردید چشمهای تان خسته شده، تماشای تلویزیون سه بعدی را متوقف کنید؛ عینک فعال سه بعدی را برداشته و استراحت کنید. یک بزرگسال مسئول بایستی به طور مرتب مراقب کودکانی باشد که از عملکرد سه بعدی استفاده می کنند. اگر کودک هرگونه شکایتی از خستگی چشم، سردرد، سرگیجه یا حالت تهوع وجود دارد، از وی بخواهید که تماشای تلویزیون سه بعدی را متوقف کرده و استراحت کند.از عینک فعال سه بعدی برای هیچ منظور دیگری استفاده نکنید از قبیل عینک عادی، عینک آفتابی، عینک محافظتی و غیره هنگام قدم زدن یا حرکت به اطراف از عملکرد سه بعدییا عینک فعال سه بعدی استفاده نکنید. اگر هنگام قدم زدن یا به اطراف حرکت کردن از عملکرد سه بعدی یا عینک فعال سه بعدی استفاده کنید، ممکن است به واسطه تصادم با اشیاء، سکندری خوردن یا افتادن به خودتان صدمه وارد کنید.
حالت سه بعدی ● ● فرمت ورودی سه بعدی انتخاب شود.اگر می خواهید اثرات سه بعدی را به طور کامل تجربهکنید، لطفاً ابتدا عینک سه بعدی را به چشم زده و سپس حالت سه بعدی را از لیست زیر انتخاب کنید که بهترین تجربه تماشای سه بعدی را ارائه می کند.
OFF :عملكرد سه بعدی را خاموش می كند. : یک تصویر دو بعدی را به سه بعدی تبدیل می کند.
[I: دو تصویر را در کنار یکدیگر نمایش می دهد. [: یک تصویر را بالای تصویر دیگر نمایش می دهد.
حالت سه بعدی ممكن است بستگی به سیگنال ورودیمتفاوت باشد.برخی فرمت های فایل ممکن است از پشتیبانی نکنند. وهنگامی موجود می باشند که قدرت تفکیک درحا لت USB و HDMIبه میزانi 1080 و ، p ,720p1080 بوده یا هنگامیکه PC از طریق کابلHDMI/DVIوصل شده باشد.
چشم انداز 3D ● ● پرسپکتیو سه بعدی تصویر روی صفحه را به طور کلی تنظیم می کند.
عمق ● ● عمق را به طور کلی تنظیم می کند.
تغییر چپ/راست ● ● تصاویر در سمت چپ و راست را جابجا می کند.
بهینه سازی 3D ● ● برای تلویزیون LED
تصویر کلی را به طور خودکار تنظیم کرده تا جلوه سه بعدی بهینه ارائه شود.
نحوه تماشای تصاویر سه بعدی
بعضی حالت های سه بعدی ممکن است بستگی به فرمت منبع تصویری موجود نباشند. برای تماشا در حالت سه بعدی، عینک فعال سه بعدی را به چشم زده و دکمه روشن کردن را روی عینک فشار دهید.
1- به صفحه سه بعدی بروید. تصویر ← سه بعدی
2- حالت سه بعدی را انتخاب کرده، صفحه حالت سه بعدیظاهر می شود.
3- حالت سه بعدی تصویری که می خواهید تماشا کنید راتنظیم کنید.
این تذکرات را قبل از استفاده از عملکرد سه بعدی مطالعه کنید...
حالت سه بعدی روی خاموش هنگامی به طور خودکار Œتنظیم می شود که به عملکرد Smart Hub دسترسی پیداŒکنید.حالت سه بعدی هنگامیکه منبع ورودی را عوض می کنید به مقدار پیکربندی حفظ شده اش به طور خودکار تنظیم می شود. بعضی عملکردهای تصویر در حالت سه بعدی غیرفعال می شوند. از تصویر در تصویر در حالت سه بعدی پشتیبانی نمی شود.Œ از عینک های فعال سه بعدی از نوعŒIRقبلی محصولات سه بعدیSamsungو عینک های سه بعدی ازتولیدکنندگان دیگر پشتیبانی نمی شود.نگامیکه تلویزیون برای اولین بار روشن می شود، ممکن است مدتی طول بکشد تا نمایش سه بعدی بهینه شود. اگر محصول سه بعدی یا دستگاه الکترونیکی دیگری در نزدیکی عینک یا تلویزیون روشن باشد، ممکن است عینک فعال سه بعدی به طور صحیح کار نکند. اگر مشکلی وجود دارد، دستگاه های الکترونیک دیگر را تا حد امکان از عینک فعال سه بعدی دور نگه دارید.ام تماشای تصاویر سه بعدی، حتماً در محدوده زاویه تماشا و فاصله تماشای ایده آل تلویزیون باقی بمانید. در غیراینصورت، ممکن است نتوانید اثرات سه بعدی را درست مشاهده کنید. فاصله تماشای ایده آل سه بعدی بایستی سه برابر یا بیشتر از ارتفاع صفحه نمایش باشد. برای مثال، اگر صفحه نمایش به ارتفاع دو فوت می باشد، بایستی حداقل شش فوت از صفحه فاصله داشته باشید. توصیه می کنیم طوری بنشینید که چشم های شما با صفحه نمایش همتراز باشد.

saeed330
14-05-2013, 15:40
دوست عزیز
مطلب زیر را مطالعه کنید

استفاده از عملكرد سه بعدی
برای LED سری: 6600- 4500 از این عملکرد پشتیبانی نمی شود.
سه بعدی
منو ← تصویر ← سه بعدی
این ویژگی هیجان انگیز جدید به شما امکان می دهد تا محتوای سه بعدی را تماشا کنید. برای اینکه به طور کامل از این ویژگی بهره مند شوید، به عینک فعال سه بعدی Samsung برای تماشای فیلم سه بعدی نیاز دارید.اطلاعات مهم در مورد سلامتی و ایمنی برای تصاویر سه بعدی.
اطلاعات ایمنی زیر را قبل از استفاده از عملکرد سه بعدی تلویزیون مطالعه و درک کنید.
هشدار
برخی تماشاگران ممکن است در حین تماشای تلویزیون سه بعدی به ناراحتی هایی از قبیل سرگیجه، حالت تهوع و سردرد دچار شوند. اگر متوجه چنین علائمی شدید، تماشای تلویزیون سه بعدی را متوقف کنید؛ عینک فعال سه بعدی را برداشته و استراحت کنید. تماشای تصاویر سه بعدی برای مدت طولانی ممکن است موجب خستگی چشم شود. اگر احساس کردید چشمهای تان خسته شده، تماشای تلویزیون سه بعدی را متوقف کنید؛ عینک فعال سه بعدی را برداشته و استراحت کنید. یک بزرگسال مسئول بایستی به طور مرتب مراقب کودکانی باشد که از عملکرد سه بعدی استفاده می کنند. اگر کودک هرگونه شکایتی از خستگی چشم، سردرد، سرگیجه یا حالت تهوع وجود دارد، از وی بخواهید که تماشای تلویزیون سه بعدی را متوقف کرده و استراحت کند.از عینک فعال سه بعدی برای هیچ منظور دیگری استفاده نکنید از قبیل عینک عادی، عینک آفتابی، عینک محافظتی و غیره هنگام قدم زدن یا حرکت به اطراف از عملکرد سه بعدییا عینک فعال سه بعدی استفاده نکنید. اگر هنگام قدم زدن یا به اطراف حرکت کردن از عملکرد سه بعدی یا عینک فعال سه بعدی استفاده کنید، ممکن است به واسطه تصادم با اشیاء، سکندری خوردن یا افتادن به خودتان صدمه وارد کنید.
حالت سه بعدی ● ● فرمت ورودی سه بعدی انتخاب شود.اگر می خواهید اثرات سه بعدی را به طور کامل تجربهکنید، لطفاً ابتدا عینک سه بعدی را به چشم زده و سپس حالت سه بعدی را از لیست زیر انتخاب کنید که بهترین تجربه تماشای سه بعدی را ارائه می کند.
OFF :عملكرد سه بعدی را خاموش می كند. : یک تصویر دو بعدی را به سه بعدی تبدیل می کند.
[I: دو تصویر را در کنار یکدیگر نمایش می دهد. [: یک تصویر را بالای تصویر دیگر نمایش می دهد.
حالت سه بعدی ممكن است بستگی به سیگنال ورودیمتفاوت باشد.برخی فرمت های فایل ممکن است از پشتیبانی نکنند. وهنگامی موجود می باشند که قدرت تفکیک درحا لت USB و HDMIبه میزانi 1080 و ، p ,720p1080 بوده یا هنگامیکه PC از طریق کابلHDMI/DVIوصل شده باشد.
چشم انداز 3D ● ● پرسپکتیو سه بعدی تصویر روی صفحه را به طور کلی تنظیم می کند.
عمق ● ● عمق را به طور کلی تنظیم می کند.
تغییر چپ/راست ● ● تصاویر در سمت چپ و راست را جابجا می کند.
بهینه سازی 3D ● ● برای تلویزیون LED
تصویر کلی را به طور خودکار تنظیم کرده تا جلوه سه بعدی بهینه ارائه شود.
نحوه تماشای تصاویر سه بعدی
بعضی حالت های سه بعدی ممکن است بستگی به فرمت منبع تصویری موجود نباشند. برای تماشا در حالت سه بعدی، عینک فعال سه بعدی را به چشم زده و دکمه روشن کردن را روی عینک فشار دهید.
1- به صفحه سه بعدی بروید. تصویر ← سه بعدی
2- حالت سه بعدی را انتخاب کرده، صفحه حالت سه بعدیظاهر می شود.
3- حالت سه بعدی تصویری که می خواهید تماشا کنید راتنظیم کنید.
این تذکرات را قبل از استفاده از عملکرد سه بعدی مطالعه کنید...
حالت سه بعدی روی خاموش هنگامی به طور خودکار Œتنظیم می شود که به عملکرد Smart Hub دسترسی پیداŒکنید.حالت سه بعدی هنگامیکه منبع ورودی را عوض می کنید به مقدار پیکربندی حفظ شده اش به طور خودکار تنظیم می شود. بعضی عملکردهای تصویر در حالت سه بعدی غیرفعال می شوند. از تصویر در تصویر در حالت سه بعدی پشتیبانی نمی شود.Œ از عینک های فعال سه بعدی از نوعŒIRقبلی محصولات سه بعدیSamsungو عینک های سه بعدی ازتولیدکنندگان دیگر پشتیبانی نمی شود.نگامیکه تلویزیون برای اولین بار روشن می شود، ممکن است مدتی طول بکشد تا نمایش سه بعدی بهینه شود. اگر محصول سه بعدی یا دستگاه الکترونیکی دیگری در نزدیکی عینک یا تلویزیون روشن باشد، ممکن است عینک فعال سه بعدی به طور صحیح کار نکند. اگر مشکلی وجود دارد، دستگاه های الکترونیک دیگر را تا حد امکان از عینک فعال سه بعدی دور نگه دارید.ام تماشای تصاویر سه بعدی، حتماً در محدوده زاویه تماشا و فاصله تماشای ایده آل تلویزیون باقی بمانید. در غیراینصورت، ممکن است نتوانید اثرات سه بعدی را درست مشاهده کنید. فاصله تماشای ایده آل سه بعدی بایستی سه برابر یا بیشتر از ارتفاع صفحه نمایش باشد. برای مثال، اگر صفحه نمایش به ارتفاع دو فوت می باشد، بایستی حداقل شش فوت از صفحه فاصله داشته باشید. توصیه می کنیم طوری بنشینید که چشم های شما با صفحه نمایش همتراز باشد.

با تشکر از شما
ولی جواب دقیقی از متن بالا نمیشد گرفت!

faraso0
20-05-2013, 11:00
سلام.
به نظرتون مدل های 2013 سامسونگ کی وارد بازار ایران میشن؟
:n05:

matinpour
20-05-2013, 13:59
سلام.
به نظرتون مدل های 2013 سامسونگ کی وارد بازار ایران میشن؟
:n05:

دوست عزیز
هم اکنون مدلهای ultra high defintion یا همان UHD با کیفیت تصویری برابر با چهار برابر تصویر FULL HD در بازار موجود است و باقی مدلهایدیگر آن هم بزودی وارد بازار ایران می شود.

Dash_borzoo
20-05-2013, 16:21
سلام رفقا گل.
ما یه st30 داریم lan که بهش میزنیم میخواییم بریم اینترنت میگه بایس آپدیت کنی.
چه کنیم؟

matinpour
20-05-2013, 19:40
سلام رفقا گل.
ما یه st30 داریم lan که بهش میزنیم میخواییم بریم اینترنت میگه بایس آپدیت کنی.
چه کنیم؟

دوست عزیز

اول سعی کنید که تاریخ و ساعت تلویزیون تان درست باشد بعد آن را آبدیت کنید.

yaldaa73
22-05-2013, 18:15
با سلام کسی میدونه فیلمهای your video چطور میشه تماشا کرد ممنون میشم

Soroush-S
22-05-2013, 18:19
با سلام کسی میدونه فیلمهای your video چطور میشه تماشا کرد ممنون میشم

بیشتر توضیح بدین لطفا

yaldaa73
22-05-2013, 18:28
توی smart hob برنامه ای بنام yourvideo داریم درسته فیلمهای روزی که توش تبلیغ میکنن میشه دید

matinpour
22-05-2013, 18:39
توی smart hob برنامه ای بنام yourvideo داریم درسته فیلمهای روزی که توش تبلیغ میکنن میشه دید

دوست عزیز

بله می شود دید بعضی از آنها رایگان و بعضی دیگر خزیدنی هستند و بسته به سرعت اینترنت و فیلتر نبودن آن فیلمها می توانید از آنها استفاده کنید.

yaldaa73
22-05-2013, 18:45
من هر کاری کردم موفق نشدم ممنون میشم اگ راهنمای کنید

matinpour
22-05-2013, 18:56
من هر کاری کردم موفق نشدم ممنون میشم اگ راهنمای کنید

دوست عزیز

اول باید تاریخ و ساعت تلویزیون تان را بطور دقیق فعال کنید بعد به اینترنت وصل شده و از برنامه آن استفاده کنید برای اطلاع از کاربرد بهتر از سیستمتان منوال آن را مطالعه کنید
منو ----> پشتیبانی ---> e-manual

arya_2
23-05-2013, 23:11
با سلام خدمت دوستان من یک ال ای دی ال جی مدل sl90دارم که چند سال پیش از بانه گرفتم حالا پنلش شکسته از نمایندگی بگیرم سریال پشت ال ای دی رو میخواد اگه کسی لطف کنه سریال این مدل رو داره برام بزاره بسیار ممنون میشم.LG =model SL90

smhsh121
24-05-2013, 01:49
با سلام خدمت دوستان من یک ال ای دی ال جی مدل sl90دارم که چند سال پیش از بانه گرفتم حالا پنلش شکسته از نمایندگی بگیرم سریال پشت ال ای دی رو میخواد اگه کسی لطف کنه سریال این مدل رو داره برام بزاره بسیار ممنون میشم.LG =model SL90

اینا خیلی زرنگن بعدش که اومدن خونه با موبایل از سریال و هزارجای دیگه تلویزیون عکس می گیرن و دقیق چک می کنن آبروریزی میشه.

sara100
24-05-2013, 19:08
سلام دوستان:
1-بنده یک تلویزیون 6980 مدل ES دارم اما نمی تونم بین تلویزیون و لپ تاپ ACER ام از طریق وایرلس ارتباط برقرار کنم یکی بنده را راهنمایی کنه چطور بایستی عمل کنم؟

2-چطور می تونم از طریق وایرلس یا کابل مودمم با تلویزیونم به اینترنت متصل باشم و از گزینه هایWeb Browser استفاده کنم...

arya_2
24-05-2013, 21:05
اینا خیلی زرنگن بعدش که اومدن خونه با موبایل از سریال و هزارجای دیگه تلویزیون عکس می گیرن و دقیق چک می کنن آبروریزی میشه.

با درود جناب نمایندگی ال جی شهرستان خودمان اشناست میگه فقط سریال پشت ال ای دی باشه کافیه کاری هم ندارند اگه اوراقی هم باشه مشکلی نیست چون مدت زیادیه تولید شدند دیگه شامل گارنتی نمیباشند مشکل اینجاست که این نوع که من خریدم تو سامانه کامپیوتری خودشان ثبت نشده اگه کسی داره چه سالم یا جه اوراقی سریال رو برام بفرسته ممنون میشم .

sunicorn
25-05-2013, 01:32
سلام
شما اول باید نرم افزار samsung allshare play را از لینک زیر دانلود کنید. سپس نصب کنید.
Samsung Allshare Play download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این سرویس اشتراک گذاری Samsung برای یافتن و پخش فیلم، مشاهده عکس و پخش فایل های موسیقی در رایانه، تلویزیون، تلفن های همراه، دوربین های دیجیتال، دوربین های فیلمبرداری دیجیتال و سایر دستگاه هایی است که از AllShare از طریق اتصال بی سیم یا سیم دار پشتیبانی می کند.
برای راه اندازی نصب کننده، روی فایل نصب دو بار کلیک کنید و دستورالعمل ها را برای نصب AllShare دنبال کنید.

1. زبان مورد نظر برای استفاده را انتخاب کرده و روی "تأیید" کلیک کنید.

2. محل نصب نرم افزار و قرار داد مجوز را مجدداً بررسی کنید، گزینه "با شرایط قرارداد مجوز موافق هستم" را انتخاب کرده و سپس روی "بعدی" کلیک کنید.
3. فایل های مورد نیاز برای اجرای نرم افزار نصب می شوند.
4. پس از پایان نصب و ایجاد میانبرها، انتخاب کنید که آیا می خواهید نرم افزار راه اندازی شود یا خیر و سپس برای پایان نصب روی "پایان" کلیک کنید.

حال برنامه رو اجرا کنید.
این مسیر هارو برید:
ابزار ها>برنامه جادویی تنظیمات اتصال
کار هایی رو که میگه انجام بدید اخر کار دستگاهتون اماده ی اشتراک گذاری فایل هاست.

برای وصل شدن به اینترنت اول باید وارد محیط smart hub شوید بعد به آیکون وب بروزر وارد شوید بقیه مراحل واضحه. تایید میکنید و پسورد رو وارد میکنید در اخر میتوانید از اینترنت لدت ببرید.

sara100
27-05-2013, 18:40
سلام
شما اول باید نرم افزار samsung allshare play را از لینک زیر دانلود کنید. سپس نصب کنید.
Samsung Allshare Play download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این سرویس اشتراک گذاری Samsung برای یافتن و پخش فیلم، مشاهده عکس و پخش فایل های موسیقی در رایانه، تلویزیون، تلفن های همراه، دوربین های دیجیتال، دوربین های فیلمبرداری دیجیتال و سایر دستگاه هایی است که از AllShare از طریق اتصال بی سیم یا سیم دار پشتیبانی می کند.
برای راه اندازی نصب کننده، روی فایل نصب دو بار کلیک کنید و دستورالعمل ها را برای نصب AllShare دنبال کنید.

1. زبان مورد نظر برای استفاده را انتخاب کرده و روی "تأیید" کلیک کنید.

2. محل نصب نرم افزار و قرار داد مجوز را مجدداً بررسی کنید، گزینه "با شرایط قرارداد مجوز موافق هستم" را انتخاب کرده و سپس روی "بعدی" کلیک کنید.
3. فایل های مورد نیاز برای اجرای نرم افزار نصب می شوند.
4. پس از پایان نصب و ایجاد میانبرها، انتخاب کنید که آیا می خواهید نرم افزار راه اندازی شود یا خیر و سپس برای پایان نصب روی "پایان" کلیک کنید.

حال برنامه رو اجرا کنید.
این مسیر هارو برید:
ابزار ها>برنامه جادویی تنظیمات اتصال
کار هایی رو که میگه انجام بدید اخر کار دستگاهتون اماده ی اشتراک گذاری فایل هاست.

برای وصل شدن به اینترنت اول باید وارد محیط smart hub شوید بعد به آیکون وب بروزر وارد شوید بقیه مراحل واضحه. تایید میکنید و پسورد رو وارد میکنید در اخر میتوانید از اینترنت لدت ببرید.

دوست گلم در قسمت وضعیت شبکه تلویزیونم اسم وایرلس لپ تاپم را نشان می دهد اما نمی تونه بین تلویزیون و لپ تاپ اتصال و ارتباط برقرار کنه.... خواهشا بیشتر بنده را کم کنید...

farzan311
30-05-2013, 15:53
سلام
من سامسونگ d 6940 دارم و چند وقت پیش اپدیتش کردم الان احساس میکنم بعد از اپدیت صدای تلویزیون به شکل محسوسی کاهش پیدا کرده یعنی قبلا ولوم روی 10 بود صدا کاملا واضح شنیده میشد ولی الان مجبورم بذارمش روی 40 50 راهی برای حل این مشکل هست؟

matinpour
30-05-2013, 18:12
سلام
من سامسونگ d 6940 دارم و چند وقت پیش اپدیتش کردم الان احساس میکنم بعد از اپدیت صدای تلویزیون به شکل محسوسی کاهش پیدا کرده یعنی قبلا ولوم روی 10 بود صدا کاملا واضح شنیده میشد ولی الان مجبورم بذارمش روی 40 50 راهی برای حل این مشکل هست؟

دوست عزیز
آبدیت کردن تاثیر بدی به تلویزیون تان نمی گذارد بلکه کیفیت آن را هم ارتقا می دهد. لطفا به منوال تلویزیون تان مراجهع کنید تا بتوانید بطور کار بردی تنظیم صدا را انجام دهید چون با آبدیت یک سری تنظیمات با روش دیگر تنظیم کار خانه ای می شود

poonel
30-05-2013, 19:01

navid3941
02-06-2013, 08:46
سلام دوستان. تلويزيون من 7750 هست. چطور ميشه samsung apps رو فعال كرد؟
راستي برنامه آب و هوا هم داره؟

matinpour
02-06-2013, 13:17
سلام دوستان. تلويزيون من 7750 هست. چطور ميشه samsung apps رو فعال كرد؟
راستي برنامه آب و هوا هم داره؟

دوست عزیز
و برای اینکار اول ساعت و زمان را تنظیم کنید
تنظیم ساعت و تاریخ تلویزیون دیجیتال سامسونگ
دوست عزیز

هیچگاه ساعت تلویزیونتان را روی خودکار نگذارید .بدلیل اینکه دیجیتال تلویزیون شما نسبت به مکانهای جغرافیایی و ایستگاه های پخش دیجیتال ساعتهای متفاوتی دارد و وقتی که روی زمان یا ساعت خودکار باشد بر اساس همان دیجیتال تنظیم می شود . برای جلوگیری از این اشکال این مسیر را دنبال کنید.

منو ← سیستم ← زمان و سپس روی زمان ( ساعت ) را کلیک کرده و آن را از خودکار به دستی تغییر داده تاریخ و زمان را به طور دستی تنظیم کنید. می توانید تاریخ و وقت کنونی را با استفاده از کنترل از راه دور تنظیم کنید. لازم به ذکر است که هر وقت تلویزیونتان را از پریز برق جدا کنید تنظیمات ساعت به حالت اول در می آید و باید دوباره تنظیم کنید. در غیر اینصورت تنظیمات تغییر نمی کند. و همچنین اگر به منوی سرویس یا همان منوی مخفی بروید تنظیمات به حالت اول یعنی خودکار درمی آید که باید مجدد ساعت را تنظیم کنید.
اول یک مودم به تلویزیون وصل کنید و سپس شبکه تلویزیون تان را فعال کنید و بعد به قسمت اسمارت هاب رفته و از آپشنهای آن استفاده کنید و با کلیک روی samsung apps به صفحه مر بو طه رفته و هر برنامه ای را که می خواهید دانلود و از آن استفاده کنید.

navid3941
02-06-2013, 13:31
یه سوال دیگه: تلویزیون 7750 ، تعویض کانالهای دیجیتال یخورده با مکث همراه هست. طبیعی هست؟ راهی داره زودتر عوض شه کانال ها؟

matinpour
02-06-2013, 13:38
یه سوال دیگه: تلویزیون 7750 ، تعویض کانالهای دیجیتال یخورده با مکث همراه هست. طبیعی هست؟ راهی داره زودتر عوض شه کانال ها؟

دوست عزیز
این مسئله طبیعی است و مشگلی ندارد.

navid3941
02-06-2013, 17:33
آيا راهي داره هنوز كيفيت تلويزيون بيشتر بشه؟
فيلم با فرمت avi 3d گذاشتم ولي 3d نشون نميداد ولي با فرمت mkv نشون داد. دليلش چه مي تونه باشه؟
آيا راهي داره كه بشه روش فيلترشكن نصب كرد يا وي پي ان؟

matinpour
02-06-2013, 18:21
آيا راهي داره هنوز كيفيت تلويزيون بيشتر بشه؟
فيلم با فرمت avi 3d گذاشتم ولي 3d نشون نميداد ولي با فرمت mkv نشون داد. دليلش چه مي تونه باشه؟
آيا راهي داره كه بشه روش فيلترشكن نصب كرد يا وي پي ان؟

دوست عزیز

حتما منوال تلویزیون تان را مطالعه کنید منو----> پشتیبانی----> e-manual

چرا میشه با V*P*N وصل شد مشکلی نداره

کافیه کانکشنV*P*N رو باز کنید برید تو قسمت properties بعد قسمت advanced گزینه
َ Allow other network users to connect through this computer internet connection رو تیکش رو بزنید
بعد قسمت زیر home networking connection رو local area connection میزارید و ok میکنید

کابل lan رو از پشت pc میزنید به tv بعد که V*P*N وصل شد کار تمومه ولی خوب مجبور میشید مودم رو از طریق پورت usb به pc وصل کنید یا این که مودم رو از طریق وایرلس به pc وصل کنید تا پورت lan پشت pc خالی بمونه که کابل بزنید به تلویزیون ضمن این که بعضی از کانکشن های v*P*n این گزینه شیر کردن رو ندارن باید از یه جایی بگیرید که این امکان رو داشته باشه کانکشنشون.
ویا روی تمامی مودم های شرکت tplink شما نمیتوانید VPN ست کنید فقط بر روی دستگاه های Access point Router شما میتوانید این کار را انجام دهید
باید یک روتر در سطح حرفه ایی داشته باشید که بتونید توش کانکشن وی پی ان بزنید والا حتی مودم روتر ها هم قادر به این مورد نیستند که بشه توش اکانت وی پی ان زد
پیشنهاد ام به شما استفاده از روتر میکروتیک هست البته باید کلی اموزش هاش رو بخونید تا وارد بشید (میکروتیک مدل rb750 ارزان ترین میکورتیک هست

navid3941
03-06-2013, 08:09
سلام خدمت دوستان؛
تلويزيون es46 7750 ميشه كيبورد يا موس هم بهش وصل كرد؟
راستي ميشه background منوي اسمارت رو عوض كرد، خودش دو تا بيشتر نداره. ميشه بهش اضاف كرد؟

matinpour
03-06-2013, 12:47
سلام خدمت دوستان؛
تلويزيون es46 7750 ميشه كيبورد يا موس هم بهش وصل كرد؟
راستي ميشه background منوي اسمارت رو عوض كرد، خودش دو تا بيشتر نداره. ميشه بهش اضاف كرد؟

دوست عزیز
بله هم با کیبورد و موس می شود با بلوتوث وصل بشوید هم معمولی

navid3941
03-06-2013, 17:22
ميشه background منوي اسمارت رو عوض كرد، خودش دو تا بيشتر نداره. ميشه بهش اضاف كرد؟

matinpour
03-06-2013, 19:26
ميشه background منوي اسمارت رو عوض كرد، خودش دو تا بيشتر نداره. ميشه بهش اضاف كرد؟

دوست عزیز
خیر من تا حالا نشنیدم کسی عوض کرده باشد.

navid3941
05-06-2013, 01:08
سلام. دوستان میشه فونت زیرنویس رو بزرگتر کرد؟ یا مثلا رنگشو عوض کرد؟

matinpour
05-06-2013, 11:58
سلام. دوستان میشه فونت زیرنویس رو بزرگتر کرد؟ یا مثلا رنگشو عوض کرد؟

دوست عزیز
شما در تلویزیون این امکانات را ندارید این کار را با نرم افزارهای زیرنویس انجام می دهند.

navid3941
05-06-2013, 22:42
دوست عزیز
شما در تلویزیون این امکانات را ندارید این کار را با نرم افزارهای زیرنویس انجام می دهند.
ممنون . ولی با چه برنامه ای؟؟

The Big Bang Th
07-06-2013, 12:03
سلام دوستان ، من یه سوالی برام پیش اومده که چرا در مشخصات LED تی وی ها ی مثلا سامسونگ تو سایتشون اصلا کنتراست را نمیزنند ؟
مثل لینک زیر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یا اگر هم بزنند داینامیک کنتراست را میزنند که یه جا خوندم بیشتر یک حقه تبلیغاتی میباشد ، پس کنتراست اصلی را باید از کجا فهمید ؟

نسبت کنتراست داینامیک یا Dynamic and Mega Contrast Ratio در واقع یک ابزار تبلیغاتی و بی‌فایده است. به جز صفحه نمایش OLED هیچ تکنولوژی قادر به تولید این عدد تبلیغاتی نیست و شما به هیج عنوان نباید این عدد را معیار انتخاب قرار دهید. این مقدار نشان دهنده بیشترین روشنایی ممکن رنگ سفید در حالت ۱۰۰ درصد روشنایی تقسیم بر کمترین میزان روشنایی رنگ سیاه در پایین‌ترین میزان قابل تنظیم روشنایی تصویر است. یعنی شما نمی‌توانید به این کنتراست در یک تصویر دسترسی داشته باشید، بین سیاه تاریک‌تر و سفید روشن‌تر باید یکی را انتخاب کنید. در صورتی که در OLED شما سفید بسیار روشن را می‌توانید در کنار سیاه کاملا تاریک در یک تصویر داشته باشید

matinpour
07-06-2013, 12:47
سلام دوستان ، من یه سوالی برام پیش اومده که چرا در مشخصات LED تی وی ها ی مثلا سامسونگ تو سایتشون اصلا کنتراست را نمیزنند ؟
مثل لینک زیر : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و یا اگر هم بزنند داینامیک کنتراست را میزنند که یه جا خوندم بیشتر یک حقه تبلیغاتی میباشد ، پس کنتراست اصلی را باید از کجا فهمید ؟

دوست عزیز
تلویزیونها هرچقدر پشرفته تر و هوشمند تر بشود باز کنتراست آن بسته به محیط و نوری که در آن است و فیلمی یا تصویری که شما آن را می خواهید ببینید متفاوت است که بر حسب نیاز مشتری در قسمت تنظیمات تصویر گنجانده شده و آن چیزی را که شما در بدو تماشای تلویزیون می بینید آن پیش فرضی عمومی است و بطور شخصی به شما ربط دارد که از چه امکانات نور ورنگ در چه محیطی می خواهید بهره ببرید خاطر تان جمع تلویزیونهای جدید تماما خواسته مشتریان را برآورده می کنند برای کار برد کنتراست به این تایپیک رفته و قسمت کنتراست را مطالعه کنید

esi900
02-07-2013, 14:15
برای دریافت تصویر فول اچ دی یا اچ دی از کانالهای صداوسیما ایران چکار باید کرد؟؟؟یا حداقل برای افزایش کیفیت تصویر کانال های صدا وسیما چکار باید کرد؟؟؟؟تلویزیون من پاناسونیک42اینچ مدلvt30 هست که داخل تلویزیون گیرنده دیجیتال یاهمونdvb-tداره وتی ئی فول اچ دی هست

Soroush-S
02-07-2013, 14:53
برای دریافت تصویر فول اچ دی یا اچ دی از کانالهای صداوسیما ایران چکار باید کرد؟؟؟یا حداقل برای افزایش کیفیت تصویر کانال های صدا وسیما چکار باید کرد؟؟؟؟تلویزیون من پاناسونیک42اینچ مدلvt30 هست که داخل تلویزیون گیرنده دیجیتال یاهمونdvb-tداره وتی ئی فول اچ دی هست

تصاویر ارسالی از صداوسیما اصلا HD پخش نمیشه تا شما بخواین HD دریافت کنین.

poonel
03-07-2013, 07:37

emok22
03-07-2013, 23:06
سلام دوستان
من یک ua40d6600wmxhc .mad by samsung in thailand دارم هر کاری میکنم اپدیت نمیشه اپدیتش از خود سایت تایلند گرفته تا مالزی و سنگاپور هیچکدوم کار نکردند قبلا 4 ال ای دی را اپدیت کردم چنین مشکلی نداشتم اگر از دوستان کسی وارده اپدیت اینا از کجا بگیرم ممنون میشم در ضمن گوگل هم سرچ کردم میگه چنین ال ای دی وجود ندارد .......... متشکرم
ua40d6600wmxhc

matinpour
03-07-2013, 23:37
سلام دوستان
من یک ua40d6600wmxhc .mad by samsung in thailand دارم هر کاری میکنم اپدیت نمیشه اپدیتش از خود سایت تایلند گرفته تا مالزی و سنگاپور هیچکدوم کار نکردند قبلا 4 ال ای دی را اپدیت کردم چنین مشکلی نداشتم اگر از دوستان کسی وارده اپدیت اینا از کجا بگیرم ممنون میشم در ضمن گوگل هم سرچ کردم میگه چنین ال ای دی وجود ندارد .......... متشکرم
ua40d6600wmxhc

دوست عزیز
از این سایت دانلود کنید

emok22
05-07-2013, 13:28
دوست عزیز
از این سایت دانلود کنید
.................................................. .................................................. .............................
دوست عزیز
این یکی هم زدم نگرفت مدلش تو گوگل سرچ کردم اصلا نبود اگه میشه نوضیع مختصری درباره اش بدی در جمع چیز خوبی است با نه

matinpour
06-07-2013, 11:05
.................................................. .................................................. .............................
دوست عزیز
این یکی هم زدم نگرفت مدلش تو گوگل سرچ کردم اصلا نبود اگه میشه نوضیع مختصری درباره اش بدی در جمع چیز خوبی است با نه

دوست عزیز
پسوندهای بعد از m مهم نیست
این دقیقا مدل تلویزیون خودتان است و این فریمور آخرین آبدیت این مدل است واگر روش آبدیت را بدانید و به آن عمل کنید و انجام نشود می تواند علتش این باشد که محتوا فریمور دستگاه شما با فریمور سایت یکی است و بخاطر این است که جواب نمی دهد. و اگر روش آبدیت را نمی دانید از مسیر زیر عمل کنید.
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

emok22
06-07-2013, 13:19
دوست عزیز
پسوندهای بعد از m مهم نیست
این دقیقا مدل تلویزیون خودتان است و این فریمور آخرین آبدیت این مدل است واگر روش آبدیت را بدانید و به آن عمل کنید و انجام نشود می تواند علتش این باشد که محتوا فریمور دستگاه شما با فریمور سایت یکی است و بخاطر این است که جواب نمی دهد. و اگر روش آبدیت را نمی دانید از مسیر زیر عمل کنید.
آبدیت کردن فریمور
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
استاد بزرگ
اگر در پست835 نگا گرده باشی گفته شد فبلا 4 ال ای دی داشتم هر 4 تا را اپدیت کردم وبه روش کار کاملا استادم اما این بکی منا کلافه کرده حتا با چند فلش مموری دیگر نمشه که نشد .... موقع اپدیت فلشا میگرده میگه فائلی برای ارتقاء پیدا نشد دوباره امتحان کنید ...........ورزنش 001016 مدل ua40d6600wmxhc .mad by samsung in thailand

matinpour
06-07-2013, 19:31
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
استاد بزرگ
اگر در پست835 نگا گرده باشی گفته شد فبلا 4 ال ای دی داشتم هر 4 تا را اپدیت کردم وبه روش کار کاملا استادم اما این بکی منا کلافه کرده حتا با چند فلش مموری دیگر نمشه که نشد .... موقع اپدیت فلشا میگرده میگه فائلی برای ارتقاء پیدا نشد دوباره امتحان کنید ...........ورزنش 001016 مدل ua40d6600wmxhc .mad by samsung in thailand

دوست عزیز
اینم یک روش برای ارتقاء است که در مدلهای از تلویزیون که مشگل دارند انجام میدهند
1- حذف از USB فلش درایو به روز رسانی سیستم عامل از پورت USB در تلویزیون سامسونگ.

2- سیم برق تلویزیون سامسونگ از پریز برق را بکشید. تا ده به آرامی بشمار.

3- قرار دادن سیستم عامل درایو فلش USB به روز رسانی را به پورت USB بر روی تلویزیون سامسونگ
4- دوشاخه کابل برق تلویزیون به پریز برق وصل کنید.
5- دکمه پاور در تلویزیون سامسونگ را فشار داده و برای دو یا سه ثانیه نگه دارید .
6- صبر کنید تا عنوان ارتقا سیستم عامل در صفحه نمایش نمایان شود. صبر کنید تا عنوان سیستم عامل ارتقا بازنشانی و اجرا می شود برای حدود یک دقیقه.
7- صبر کنید تا عملیات ارتقاء دهی میان نرم افزار و تلویزیون اتمام یابد و تلویزیون خاموش و سپس دوباره روشن شود در حال حاضر سیستم عامل تلویزیون تنظیم مجدد شده است. خاموش کنید تلویزیون هنگامی که انجام شود

emok22
06-07-2013, 23:00
دوست عزیز
اینم یک روش برای ارتقاء است که در مدلهای از تلویزیون که مشگل دارند انجام میدهند
1- حذف از USB فلش درایو به روز رسانی سیستم عامل از پورت USB در تلویزیون سامسونگ.

2- سیم برق تلویزیون سامسونگ از پریز برق را بکشید. تا ده به آرامی بشمار.

3- قرار دادن سیستم عامل درایو فلش USB به روز رسانی را به پورت USB بر روی تلویزیون سامسونگ
4- دوشاخه کابل برق تلویزیون به پریز برق وصل کنید.
5- دکمه پاور در تلویزیون سامسونگ را فشار داده و برای دو یا سه ثانیه نگه دارید .
6- صبر کنید تا عنوان ارتقا سیستم عامل در صفحه نمایش نمایان شود. صبر کنید تا عنوان سیستم عامل ارتقا بازنشانی و اجرا می شود برای حدود یک دقیقه.
7- صبر کنید تا عملیات ارتقاء دهی میان نرم افزار و تلویزیون اتمام یابد و تلویزیون خاموش و سپس دوباره روشن شود در حال حاضر سیستم عامل تلویزیون تنظیم مجدد شده است. خاموش کنید تلویزیون هنگامی که انجام شود
================================================== ===============
استاد گرامی
کمی واضعتر توضیع دهید .گزینه اول ایا پنل روش باشد یا استدبای
ولی من دوتا کارا کردم نشد...با تشکر

siros007
07-07-2013, 07:15
تلویزیون من سامسونگ 6980 که نام گذاری خارجیشUA46ES6800W است وای فا داخلیش غیر فعال شده کار نمیکنه تا چند روز پیش بهش وصل میشدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جستجو شبکه که میزنم هم هیچی پیدا نمیکه تنظیمات هم نمیاد مشکل از چیه
بعضی وقتیی ها که زبان را از فارسی به انگلیس تغییر میدم چند ثانیه میاد دوباره مینویسه این عملکرد در دسترس نیست در ضمن آخرین آپدیت را هم ریختم باز حل نشد

matinpour
07-07-2013, 14:14
================================================== ===============
استاد گرامی
کمی واضعتر توضیع دهید .گزینه اول ایا پنل روش باشد یا استدبای
ولی من دوتا کارا کردم نشد...با تشکر

در حالت روشن USB را خارج کنید اگر ارتقاء نداد یکبار ریست کارخانه کنید اگر باز نشد همانطور که گفتم ممکن است محتوای فریمورتان با سایت یکی باشد شما به ورژ نی که نوشته نگاه نکنید محتوای فایل مهم است

soheilnouri
07-07-2013, 19:40
سلام عزبزانم من lg ٧٦١٠٠ دارم led ولي نميدونم جرا هدفون نميخوره..چيكا كنم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

emok22
14-07-2013, 21:55
در حالت روشن USB را خارج کنید اگر ارتقاء نداد یکبار ریست کارخانه کنید اگر باز نشد همانطور که گفتم ممکن است محتوای فریمورتان با سایت یکی باشد شما به ورژ نی که نوشته نگاه نکنید محتوای فایل مهم است

.................................................. .................................................. .................................................. .................................................
استاد گرامی
جناب آقای متین پور
همه راهها را استفاده کردم باز هم نشد با عرض معذرت ما دیگه اینقدر خنگ نیستیم فریمور پنل با فریمور سایت یکی باشه وسعی به اپدیت بکنیم فریمور پنل 1019 است وفریمور سایت 1032 و ما دسرسی به محتویات فریمور پنل نداریم از سرویس منو نگاه میکنم با هم فرق دارند اگر راهی دیگر است کمک کنید..............................

matinpour
14-07-2013, 23:30
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................
استاد گرامی
جناب آقای متین پور
همه راهها را استفاده کردم باز هم نشد با عرض معذرت ما دیگه اینقدر خنگ نیستیم فریمور پنل با فریمور سایت یکی باشه وسعی به اپدیت بکنیم فریمور پنل 1019 است وفریمور سایت 1032 و ما دسرسی به محتویات فریمور پنل نداریم از سرویس منو نگاه میکنم با هم فرق دارند اگر راهی دیگر است کمک کنید..............................

دوست عزیز
تنها چیزی که من می دانم اگر تلویزیون را در داخل و از نمایندگی های سام سرویس گرفته اید .ممکن است فریمور سایت امارات که برای شما گذاشتم با سیستم شما سازگار نیست چون گاهی فریمورها را برای کشورهای خاصی می نویسند که باسیستم خود آن کشور ساز گاری دارد. این مطلب از گفته های خود شرکت سامسونگ است.
این سایت سنگاپور ببین این چطور است

zodiac67
26-07-2013, 07:04
سلام لطفا" تفاوت این tv ها رو از لحاظ امکانات با هم بگین تا بتونم انتخاب بهتری نسبت به قیمتشون بکنم مرسی.

Samsung LED 55ES7770
Samsung LED 55ES7750
Samsung LED 55ES6980
Samsung LED 55ES6950
Samsung LED Smart 55ES8880‎
Samsung LED Smart 55ES7770‎‎
Samsung LED Smart 55ES6980

matinpour
26-07-2013, 10:28
سلام لطفا" تفاوت این tv ها رو از لحاظ امکانات با هم بگین تا بتونم انتخاب بهتری نسبت به قیمتشون بکنم مرسی.

Samsung LED 55ES7770
Samsung LED 55ES7750
Samsung LED 55ES6980
Samsung LED 55ES6950
Samsung LED Smart 55ES8880‎
Samsung LED Smart 55ES7770‎‎
Samsung LED Smart 55ES6980

دوست عزیز
اول اینکه چرا مدلها را تکراری نوشتید چون همه این مدلها smart هستند دوم اینکه بسته به بودجهتان می توانید از آنها استفاده کنید یعنی هرچه مدل آن بالا تر باشد به همان اندازه امکانات و کیفیت و سرعت پردازشش بالاتر است چون اطلاعات در این باره زیاد است به این سایت رفته و روی تصاویر تلویزیون کلیک کنید تا اطلاعات مربوط به همان تلویزیون را ببینید بعد بسته به بودجه تان خرید کنید.

Rhodes
26-07-2013, 19:19
دوستان هلپ می پلیــــز :
من چن تا مشکل دارم : در مورد تلویزیون sony bravia kdl-nx710 LED اینم مشخصات کامل :

حالا سوالام :
- چه طوری باید با گیرنده شبکه های داخلی که روش هست شبکه ها رو بگیرم ؟! بلد نیستم اصلا ...
- چه طوری زیرنویس فارسی رو نشون میده ؟! اصلا میتونه ؟! یا فقط انگلیسی ؟
- نمیشه کاریش کرد mkv نشون بده ؟!
- این dlna رو چه طوری باید راه بندازم ؟!
- پایه ای که زیرش هست فقط پایه هست یا اسپیکر هم هست ؟!

ممنون.................:n02:

soft201163
16-08-2013, 15:15
سلام دوستان به نظرتون این مدل دیجیتال داره یا نه و چه جوری میشه فعال کرد ودر ضمن منو فارسی هم نیست میشه اونم بگید چیکار کنم .در مورد آپدیت کردنش هم یه راهنمایی بکنید که فایلشو از کجا بگیرم و چه جوری آپدیت کنم .اگه میشه کامل توضیح بدید.

model :samsung UA40F5300AR

model code: UA40F5300ARXRQ

ویرایش:
دوستان من با روش زیر رفتم و تونستم دیجیتال و منو فارسی رو فعال کنم ولی اینبار زیر نویس ها درهم میاد البته رفتم سراغ کد گذاری فونت که اونجا دیگه عربی رو نداره

طریق فعال کردن فارسی ساز و دیجیتال در TV سامسونگ

برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-Iran واگر نداشت و هم می خواهید ساعت تلویزیو نتان دقیق باشد آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحهtuner را auto ودر پایینتر
ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را FARSIN و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

مشکل من اینجاست که من گزینه های

sub option
وlanguage-arabic
وttx group

و

Region

و

PnP language

را ندارم .تو رو خدا کمک کنید حالم گرفته .دیجیتال رو درست میکنم فونتا میریزه به هم و برعکس .راستش من دنبال اینم که دیجیتال باشه و فونتا رو درست نشون بده همین ومنو فارسی زیاد مهم نیست .ممنون میشم کمک کنید.

soft201163
17-08-2013, 13:20
خوب یکی جواب بده یا اصلا بگید نمیشه

shah2013
17-08-2013, 15:55
سالم من توی منوی مخفی رفتم الان تایپ type و front color دستگاه رو چی بگذارم مدل UA40ES6960m است ریست هم کردم زنگ زدم سام میگه در اینده تصویرت میره باید پنل عوض کنی درست است چیزی که میگه .چون eeporm یک بکاپ میسازه از او استفاده میکند .

:n02:

matinpour
17-08-2013, 21:47
سالم من توی منوی مخفی رفتم الان تایپ type و front color دستگاه رو چی بگذارم مدل UA40ES6960m است ریست هم کردم زنگ زدم سام میگه در اینده تصویرت میره باید پنل عوض کنی درست است چیزی که میگه .چون eeporm یک بکاپ میسازه از او استفاده میکند .

:n02:

دوست عزیز جواب شما را در این تایپیک دادم

soft201163
17-08-2013, 23:56
سلام دوستان به نظرتون این مدل دیجیتال داره یا نه و چه جوری میشه فعال کرد ودر ضمن منو فارسی هم نیست میشه اونم بگید چیکار کنم .در مورد آپدیت کردنش هم یه راهنمایی بکنید که فایلشو از کجا بگیرم و چه جوری آپدیت کنم .اگه میشه کامل توضیح بدید.

ویرایش:
دوستان من با روش زیر رفتم و تونستم دیجیتال و منو فارسی رو فعال کنم ولی اینبار زیر نویس ها درهم میاد البته رفتم سراغ کد گذاری فونت که اونجا دیگه عربی رو نداره

برای شروع وقتی که در منوی سرویس وارد می شوید قسمت OPTION را ok میکنید ودر منوی آن local set را ed-Iran واگر نداشت و هم می خواهید ساعت تلویزیو نتان دقیق باشد آن راed-INA انتخاب میکنید ودر قسمت پایین همان صفحهtuner را auto ودر پایینتر
ch table را iran انتخاب کنید و از آن قسمت خارج شوید. ودر قسمت sub option وارد شوید و language-arabic را iran و در همان صفحه ttx group را FARSIN و در همان صفحه Region را ED-DTV و PnP language را Per انتخاب کنید. با این کار شما هم دیجیتال و هم منوی فارسی دارید.

sub option
وlanguage-arabic
وttx group

و

Region

و

PnP language

را ندارم .تو رو خدا کمک کنید حالم گرفته .دیجیتال رو درست میکنم فونتا میریزه به هم و برعکس .راستش من دنبال اینم که دیجیتال باشه و فونتا رو درست نشون بده همین ومنو فارسی زیاد مهم نیست .ممنون میشم کمک کنید.

matinpour
18-08-2013, 15:05

ویرایش:

sub option
وlanguage-arabic
وttx group

و

Region

و

PnP language

دوست عزیز
جواب شما را در این تایپیک دادم

hoseini_ayat
22-08-2013, 13:34
باسلام تلویزیون بنده همه کانالها رو شناسایی وثبت می کند ولی فقط خرم اباد ایلام و بازار تصویر دارندوبقیه وقتی روشون قرارمی گیری پیغام hdservice میدهند این مشکل رو چه جوری حل کنم ضمنا فقط کشورهای اروپایی در اپشن ان وجود دارد ونمی توانم کشورهای غیر اروپایی رو پیدا کنم لطفا کمکم کنید
با تشکر حسینی

matinpour
22-08-2013, 14:26
سلام من تلوزیون سامسونگ ال ای دی اسمارت es6200 اصل کره خریدم.. 46 in
داخل سامسونگ اپ که میرم بازی angry birds نیست چرا چطوری میتونم این بازی دانلود کنم برای تلوزیون..؟

چطوری میتونم سریال تلوزیون تو سایت سامسونگ بدم و از اصل بودنش مطع بشم..؟ مهمه؟

اخرین ورژن فریمور از کجا بگیرم کجای سایت سامسونگ اخرین ورژن فریمور گذاشته.؟ باید با فلش کارت اپدیت کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

یک سوال دیگه هم دارم وقتی تلوزیون وصل کردم به اینترنت دکمه اسمارت زدم یک دکمه داره رو کنترل که نوشته serach دکمه جستجو که زدم نوشته بود بیشترین کلمه های جستجو.. که انگار قبل جستجو شده بود مثلا عکس بازیگران زن ایرانی بود تو قسمت سرج با یکسری کلمات دیگه که نمیتونم اینجا بنویسم.. چرا ؟؟؟

ببخشید زیاد سوال پرسدم.. لطفا اگه میدونید همشو جواب بدید خیلی برام مهمه با تشکر... اگه چیز دیگه ای هم میدونید که به دردم میخوره لطفا بگید .. ممنونم

دوست عزیز
در رابطه با بازی این بازی برای سری 7 به بالا می باشد که تلویزیونهایشان قابلیت حرکتی دارد البته اینطور فکر می کنم .
2- اخرین ورژن این مدل را می توانید از این سایت بگیرید
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

درابطه با جستجو احتمالا قبلا از این تلویزیون استفاده شده بوده

چطوری میتونم سریال تلوزیون تو سایت سامسونگ بدم و از اصل بودنش مطع بشم..؟ مهمه؟

ایمیل به سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و در آن قسمت دو گزینه است شما این گزینه را انتخاب کنید
( کمک در مورد محصولاتی که تا کنون در اختیار دارید)

matinpour
22-08-2013, 14:29
باسلام تلویزیون بنده همه کانالها رو شناسایی وثبت می کند ولی فقط خرم اباد ایلام و بازار تصویر دارندوبقیه وقتی روشون قرارمی گیری پیغام hdservice میدهند این مشکل رو چه جوری حل کنم ضمنا فقط کشورهای اروپایی در اپشن ان وجود دارد ونمی توانم کشورهای غیر اروپایی رو پیدا کنم لطفا کمکم کنید
با تشکر حسینی

دوست عزیز
همیشه قبل از این که سوالی مطرح کنید مدل تلویزیونتان را بدرستی بنویسید تا بتوانیم بدرستی شما را راهنمایی کنیم.

BATMAN-LOVE
25-08-2013, 09:33
lcd سامسونگ 40 مدتيه تقريبا هر دو دقيقه تصوير سياه ميشه و چراغ قرمز جلويي چشمک ميزنه و بعد دوباره تصوير ظاهر ميشه حالتي مثل استند باي!
مشکل چيه؟
البته همیشه نه یه وقتا اینطور میشه!

matinpour
25-08-2013, 11:43
lcd سامسونگ 40 مدتيه تقريبا هر دو دقيقه تصوير سياه ميشه و چراغ قرمز جلويي چشمک ميزنه و بعد دوباره تصوير ظاهر ميشه حالتي مثل استند باي!
مشکل چيه؟
البته همیشه نه یه وقتا اینطور میشه!

دوست عزیز
از کی دچار این مشگل شدید و آیا به چیزی دست زدید و یا چیزی به سیستم اضافه کردید .

BATMAN-LOVE
25-08-2013, 13:45
یه وقتا PC که کابل HD داره بهش وصل میکنم اما خیلی وقته اینکارو کردم و مشکلی نبوده
مشکلی که گفتم تازگی بوجود اومده!
جایی هم که قرار داره گرد و خاک زیاده یعنی ربطی داره؟

matinpour
25-08-2013, 20:03
یه وقتا PC که کابل HD داره بهش وصل میکنم اما خیلی وقته اینکارو کردم و مشکلی نبوده
مشکلی که گفتم تازگی بوجود اومده!
جایی هم که قرار داره گرد و خاک زیاده یعنی ربطی داره؟

دوست عزیز
البته که دارد چون در گرد و غبار ذرات ریزی از فلزات هم پیدا می شود و ممکن است که بین قطعات اتصال کوتاه ایجاد کند و این امر باعث مشگلاتی برای سیستم شما میگردد عوامل مانند رطوبت- گرد و غبار - نور شدید خورشید و غیره باعث از بین رفتن و سوختن سیستمتان می شود و حتی الامکان باید از این عوامل دوری کنید و یا همیشه آنها را تمیز نگهدارید. و در ضمن باید از نظر سیستم پاور و پورتهای آن هم تست شود ممکن است که قطعه ای ضعیف یا شل شده باشد و یا همانطور که گفتم اتصال کوتاه ایجاد شده باشد. برای رفع آن کل سیستم را غبار روبی و تمیز کنید و چک کنید اگر در مداری اتصال کوتاه بوجود آمده آن را رفع کنید.

matinpour
29-08-2013, 10:25
سلام کد های مخفی تلوزیون ال ای دی سامسونگ سری 6 میخواستم..
یی چیزی هست به اسم ساعت تلوزیون که میشه فهمید تلوزیون چقدر تا حالا روشن شده.. چند..

دوست عزیز

دسترسی به منوی سرویس
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power
در تلویزیون های قدیمی تر:
کد:
mute > 1 > 8 > 2 > power
ساعت كاركرد
منوی مخفی که باز شد
به منوي control و زير منوي suboptions بريد روبروي گزينه panel display time ساعت كاركرد رو باید نوشته باشه
یا
Service Menu > Options > SubOptions – panel hours should be in the second column about half way down
یا

کد:
Service Menu >> SVC >> Panel Display Time
Service Menu >> SVC >>SVC INFO>>OK

یک صفحه سفید نمایان می شود که در آن مشخصات تلویزیون تان ثبت شده که یکی از آنها ساعت کارکرد پنل تان است که بر حسب دقیقه ثبت شده است. که پس از رویت برای خروج دکمه منو از روی کنترول را بزنید و خارج شوید.

fabio montari
31-08-2013, 16:45
دوستان سونی KDL-50R550 چطورن ؟ جدیدن ؟

13712000
06-09-2013, 17:24
من چند روز یه کابل 10 متری vga برای اتصال pc به تلویزیون خریدم . مشکلش اینه که رزولوشن خیلی پایین اومده و راضی نیستم .

حالا سوالم اینه که اگر از کابل hdmi استفاده کنم کیفیت تصویر پایین نمیاد ؟ ( 10 متری )

matinpour
06-09-2013, 17:53
من چند روز یه کابل 10 متری vga برای اتصال pc به تلویزیون خریدم . مشکلش اینه که رزولوشن خیلی پایین اومده و راضی نیستم .

حالا سوالم اینه که اگر از کابل hdmi استفاده کنم کیفیت تصویر پایین نمیاد ؟ ( 10 متری )

دوست عزیز
شما اگر تلویزیونتان WIFI دارد و کامپیوترتان هم مودم وایرلس دارد از این تایپیک برای ارتباط تلویزیون و کامپیوتر تان استفاده کنید.

13712000
06-09-2013, 19:52
دوست عزیز
شما اگر تلویزیونتان WIFI دارد و کامپیوترتان هم مودم وایرلس دارد از این تایپیک برای ارتباط تلویزیون و کامپیوتر تان استفاده کنید.

ممنون
ولی تلویزیونم نه وایرلس داره و نه به کابل اینترنت وصل میشه . خودم قبلا دنبال این کار بودم ولی تلویزیونم این قابلیت ها رو نداره .

silverbios
06-09-2013, 20:16
دوست عزیز
تنها چیزی که من می دانم اگر تلویزیون را در داخل و از نمایندگی های سام سرویس گرفته اید .ممکن است فریمور سایت امارات که برای شما گذاشتم با سیستم شما سازگار نیست چون گاهی فریمورها را برای کشورهای خاصی می نویسند که باسیستم خود آن کشور ساز گاری دارد. این مطلب از گفته های خود شرکت سامسونگ است.
این سایت سنگاپور ببین این چطور است
اقا این مشکل منم هست!
ولی مطمئنن فریمور ها فرق دارن!
چون تی سیستم عامل فقط از اون فایل مخصوص ورژن رو میبینه بعدش ارتقا میده!!!

matinpour
07-09-2013, 09:24
اقا این مشکل منم هست!
ولی مطمئنن فریمور ها فرق دارن!
چون تی سیستم عامل فقط از اون فایل مخصوص ورژن رو میبینه بعدش ارتقا میده!!!

دوست عزیز
از این سایز فریمور استفاده کنید

Ali-ss
10-09-2013, 12:55
سلام

lg 42 ls 57000 دارم یه سری امکانات مثل وای فای داخلی و widi زده براش می خوا مبدونم راهنمای استفاده از این امکانت جای هست؟ آیا از ظریق این امکانات می شه اتصال به وایرلس بکنم و وبگردی کرد؟ امکان share موزیک و فیلم با کامپیوتر و گوشی هست؟ کجا می تونم آموزش دقیقش بخونم؟

matinpour
10-09-2013, 17:56
سلام

lg 42 ls 57000 دارم یه سری امکانات مثل وای فای داخلی و widi زده براش می خوا مبدونم راهنمای استفاده از این امکانت جای هست؟ آیا از ظریق این امکانات می شه اتصال به وایرلس بکنم و وبگردی کرد؟ امکان share موزیک و فیلم با کامپیوتر و گوشی هست؟ کجا می تونم آموزش دقیقش بخونم؟

دوست عزیز
وای فای برای ارتباط تلویزیون با دستگاهی مانند کامپیوتر - لب تاب - تبلت - تلفن همراه بوسیله نرم افزار های مخصوص مانند allshera می توانید عکس - فیلم - موسیقی را به اشتراک گذاشته و از آن بهره ببرید و widi هم همینطور و شما برای آموزش به این تایپیکها می توانید بروید

usaa
11-09-2013, 11:00
من تلوزیون مدله سامسونگ 21x2tpsدارم که روشن نمیشه فقط صدای مثل بوق ریز یا تق تق ازیک قطه میده ولی روشن نمیشه مشکل کجاست کمکم کنید:n13:

matinpour
11-09-2013, 12:51
من تلوزیون مدله سامسونگ 21x2tpsدارم که روشن نمیشه فقط صدای مثل بوق ریز یا تق تق ازیک قطه میده ولی روشن نمیشه مشکل کجاست کمکم کنید:n13:

دوست عزیز
مشگل از قسمت پاور سوپلای است و احتمالا خازن و یا آی سی رگولاتور مشگل پیدا کرده. به تعمیرگاه ببرید.

moh3333n
19-09-2013, 00:49
دوستان این نشت نور ال ای دی که میگن چه زمانی دیده میشه ؟
تی وی من 925 سونی هست و زمانی که تصویر سیاه هسا گوشه های بالا و پایین سمت چپ یه نور سفید میبینم.همینه ؟؟
ممنون میشم کمکم کنید

81102371
23-09-2013, 13:19
LCD سامسونگ مدل DNLe SRS HDTV گیرنده دیجیتال دارد؟ اگر دارد چگونه فعال می شود؟ 38 اینچه

matinpour
24-09-2013, 21:45
LCD سامسونگ مدل DNLe SRS HDTV گیرنده دیجیتال دارد؟ اگر دارد چگونه فعال می شود؟ 38 اینچه

دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بطور کامل بنویسید

Ro mina
25-09-2013, 14:50
مفید بود ممنون

moh3333n
26-09-2013, 00:22
دوستان این نشت نور ال ای دی که میگن چه زمانی دیده میشه ؟
تی وی من 925 سونی هست و زمانی که تصویر سیاه هسا گوشه های بالا و پایین سمت چپ یه نور سفید میبینم.همینه ؟؟
ممنون میشم کمکم کنید
کسی جواب سوال من نمیدونه ؟؟؟

matinpour
26-09-2013, 00:52
کسی جواب سوال من نمیدونه ؟؟؟

دوست عزیز
اینقدر حساس نباشید معمولا همه تلویزیونهای LED این مسله را دارند و طبیعی است.

m_semiari
28-09-2013, 22:18
سلام.از دوستانی که تجربه دارن میخواستم راهنمایی کنند.بین led سامسونگ سری 6F مثل 6100 یا 6400 با ال جی 6600 یا 7400 کیفیت تصویر کدوم بهتره.اینها کدهای سریهای بدون گارانتی هستند و قیمتهای انها تو یک رنج هست،سایزی که مد نظرم هست 55. ایا این سری ها با سونی سری w مثل 804 یا پلاسمای پاناسونیک vt50 تو کیفیت تصویر خیلی اختلاف دارن؟

QSEVEN
29-09-2013, 02:26
سلام میخواهم تی وی بگیریم موندم برم کدوم یک از اینا رو بگیرم

vt50 panasonic
46es7770 samsung
46f7770 samsung

راستی سری f بهتره یا es

matinpour
29-09-2013, 21:39
سلام میخواهم تی وی بگیریم موندم برم کدوم یک از اینا رو بگیرم

vt50 panasonic
46es7770 samsung
46f7770 samsung

راستی سری f بهتره یا es

دوست عزیز
البته که سری F بهتر است چون چهار هسته ای است و امکانات آن از سری E که دو هسته ای است بیشتر است مبارک باشد

m_semiari
29-09-2013, 23:03
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

javadb40
02-10-2013, 12:31
سلام ایا
تلویزیون سه بعدی- 3D TV - X.VISION / ايكس وي‍ژن LE-47K3D100
خوبه یا نه کسی نداره ؟:n18:

ahna2004
02-10-2013, 17:28
سلام
من تلویزیونم پنلش خراب شده قراره تعمیر كار یه پنل جدید بزاره
مدلشم سونی هست
حالا من از كجا میتونم بفهمم كه پنل جدید نو هستش و خدای نكرده كاركرده نیستش
متشكرم

Soroush-S
02-10-2013, 19:34
سلام ایا
شما یه تاپیک جدا گانه بزنی بهتره

hapalii
03-10-2013, 17:13
سلام ایا

به نظر من ارزش خرید نداره حتی با توجه با جایزه 22 اینچی روش پلاسمای 51 اینچ مدل 4950 از اون بهتره هم قیمت هم هستند تقریبا

mojtaba2321
04-10-2013, 09:50
سلام
من امروز روی 6960 سامسونگم یه فیلم 1080p گذاشتم کدینگ ویدیو رو پشتیبانی نمیکرد
اما 720 رو پخش میکنه
اما توی همه سایتها و دفترچه خودشم نوشته 1080p رو پخش میکنه.

matinpour
04-10-2013, 12:44
سلام
من امروز روی 6960 سامسونگم یه فیلم 1080p گذاشتم کدینگ ویدیو رو پشتیبانی نمیکرد
اما 720 رو پخش میکنه
اما توی همه سایتها و دفترچه خودشم نوشته 1080p رو پخش میکنه.

دوست عزیز
اطلاعات فرمت فیلم را بطور کامل بنویسید

mojtaba2321
04-10-2013, 13:47
دوست عزیز
اطلاعات فرمت فیلم را بطور کامل بنویسید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

matinpour
04-10-2013, 18:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز
کدک این فیلم H264,YUV420P است که تلویزیون شما این کدک را بغیر از انسجام رنگ YUV420P که معمولا در سیستمهای ارسال تلویزیونی با فشرده گی خاص رنگ است دارد و کدک تلویزیون شما H.264 BP/MP/HP

jak paro
04-10-2013, 18:39
نرم افزار kmpروتولب تاپ یا پی سی نصب کنید بعد پی سی یا لب تاب روبه led یا lcd وصل کنید با این نرم افرار فیلم تردی را باز کنید اول تصویر دوتایی میشه روی گزینه 3d یک بار کلیک کنید به دنیای سه بعدی خوش آمدیدحالا میتونید فیلم سه بعدی نگاه کنید لازم نیست تلوزیون سه بعدی داشته باشید این نرم افزار تلوزیون شما را سه بعدی میکند البته این کارو توکیس یا لب تاپ جواب میده
123

mojtaba2321
04-10-2013, 22:29
دوست عزیز
کدک این فیلم H264,YUV420P است که تلویزیون شما این کدک را بغیر از انسجام رنگ YUV420P که معمولا در سیستمهای ارسال تلویزیونی با فشرده گی خاص رنگ است دارد و کدک تلویزیون شما H.264 BP/MP/HP

آیا پس از 3 سال آپدیت جدید برای این تلویزیون اومده؟
منظورم اینه که میشه پنل رو برد نمایندگی تا آپدیت کنن کدکش رو؟

matinpour
04-10-2013, 23:14
دوست عزیز

دوست عزیز
شما مدل تلویزیو نتان را بطور کامل ننوشتید چون مدلهای جدید معمولا این مشگلات را کمتر دارند ولی اگر مدل تلویزیون شما قدیمی باشد و هنوز آبدیت نکردید ممکن است که با آبدیت مشگلتان حل شود

اگر سری D از اینجا

mojtaba2321
04-10-2013, 23:46
دوست عزیز
شما مدل تلویزیو نتان را بطور کامل ننوشتید چون مدلهای جدید معمولا این مشگلات را کمتر دارند ولی اگر مدل تلویزیون شما قدیمی باشد و هنوز آبدیت نکردید ممکن است که با آبدیت مشگلتان حل شود

اگر سری D از اینجا
مدل UA40C 6960 هست دوست عزیز.
کسی این مدلو داره و آپدیت کرده باشه و کدکش هم آپدیت شده باشه؟
اصلا اگه کدک آپدیت بشه توی سایت سامسونگ اینو اعلام میکنه؟

matinpour
05-10-2013, 00:13
مدل UA40C 6960 هست دوست عزیز.
کسی این مدلو داره و آپدیت کرده باشه و کدکش هم آپدیت شده باشه؟
اصلا اگه کدک آپدیت بشه توی سایت سامسونگ اینو اعلام میکنه؟

دوست عزیز
اصلا اگه کدک آپدیت بشه توی سایت سامسونگ اینو اعلام میکنه؟ خیر
نام مدل اصلی تان را از منوی مخفی بنویسید از قسمت option که باید ua40c6600 باشد البته اگر درست فکر کرده باشم
و فکر کنم این فریمور جواب کار تان را بدهد

چون فریمور سری 6 c محتوا یشان مثل هم است

mojtaba2321
05-10-2013, 00:33
دوست عزیز
نام مدل اصلی تان را از منوی مخفی بنویسید از قسمت option که باید ua40c6600 باشد البته اگر درست فکر کرده باشم

UA40C6900 هست.
از چه فایلی استفاده کنم؟
آپدیت کردن در منزل مشکلی برای پنل بوجود نمیاره؟
روش صحیح آپدیت رو هم بگید.

mojtaba2321
05-10-2013, 10:48
دوست عزیز

با این برنامه هم آپدیت کردم ولی باز هم فیلم رو پخش نکرد
یعنی واقعا هیچ راهی نداره فیلمهای 1080 رو پخش کنه؟!!

matinpour
05-10-2013, 22:30
با این برنامه هم آپدیت کردم ولی باز هم فیلم رو پخش نکرد
یعنی واقعا هیچ راهی نداره فیلمهای 1080 رو پخش کنه؟!!

دوست عزیز
من خودم تا به حال به این مشگلی که شما برخوردید بر نخوردم چون تلویزیونم سری E است ولی احتمالا تلویزیون شما این قابلیت را ندارد اگر می شود آن فیلم را بگویید از کجا گرفتید بلکه من هم آن را امتحان کنم تا ببینم مشگل از فیلم است یا از سیستم

ahna2004
07-10-2013, 16:33
سلام
من تلویزیونم پنلش خراب شده قراره تعمیر كار یه پنل جدید بزاره
مدلشم سونی هست
حالا من از كجا میتونم بفهمم كه پنل جدید نو هستش و خدای نكرده كاركرده نیستش
متشكرم

سلام
كسی از دوستان قصد راهنمائی بنده رو نداره

Soroush-S
07-10-2013, 17:29
سلام
كسی از دوستان قصد راهنمائی بنده رو نداره

چه قیمتی داره برات پنل عوض میکنه؟ چون قیمت پنل حداقل 70% قیمت تلویزیون آکبند هست!!

ahna2004
07-10-2013, 21:39
[QUOTE=Soroush-S;7917596]چه قیمتی داره برات پنل عوض میکنه؟ چون قیمت پنل حداقل 70% قیمت تلویزیون آکبند هست!![/QUOT

تلویزیون من گارانتی داره
ولی من به شك افتادم كه نكنه پنل جدید كه برام میاد رو با یه كهنه عوض كنن

imanager
09-10-2013, 14:22
هر چه زودتر از گارانتی آن اسفاده کنید . و با استعلام گرفتن از هویت نماینده مجاز شهرتان. از دفتر مرکزی سامسونگ تهران . زودتر و با خونسردی کامل کار را پیگیری کنید . ولی نهایتا این خود شما هستید که آخرین نظر را میدهید . و اگر از تصویر نهایی باز هم راضی نیستید . سامسونگ را تحت فشار بگذارید . چون سیاست سامسونگ این است همیشه حق با مشتری است . با تعمیر کار شرکت خوب برخورد کنید. این شرکت هرگز قطعات یدکی چینی تر به شما نخواهد کرد . و همان کیفیت اولیه را به شما خواهد داد . و همه چیز نو خواهد بود . موفق باشید :n16:

Soroush-S
09-10-2013, 14:29
[QUOTE=Soroush-S;7917596]چه قیمتی داره برات پنل عوض میکنه؟ چون قیمت پنل حداقل 70% قیمت تلویزیون آکبند هست!![/QUOT

تلویزیون من گارانتی داره
ولی من به شك افتادم كه نكنه پنل جدید كه برام میاد رو با یه كهنه عوض كنن

اگه گارانتی رسمی باشه دلیلی نداره به شما پنل معیوب بزاره

WOLF PACK
09-10-2013, 15:41
دوستان این tv های 24 اینچ سونی به نام soiny playstation tv تو تهران هستش؟اگه اره چند قیمته؟

mojtaba2321
12-10-2013, 10:19
سامسونگ 6960 هارد زیر رو پشتیبانی می کنه؟

هارد 1 ترا وسترن پاسپورتی - Western Digital My Passport

matinpour
12-10-2013, 20:29
سامسونگ 6960 هارد زیر رو پشتیبانی می کنه؟

هارد 1 ترا وسترن پاسپورتی - Western Digital My Passport

دوست عزیز
همیشه سعی کنید از هارد با سرعت بالا برای تلویزیون تان استفاده کنید 5400 دور

81102371
13-10-2013, 23:43
type No : N33A
model name: LA32R91B
sync master

دوست عزیز

QSEVEN
13-10-2013, 23:56
سلام من چند تا فیلم دانلود کردم یکیشون زیرنویس دیشب درست بودش ریختم روی هارد دیدم امشب خوستم دو تا فیلم دیگه بریزم هر کاری کردم زیرنویس درست نشون نداد کلمات قلم قورباقه ای میشه توی کامپیوتر درست نشون میده ولی روی تی وی نه حتی رمز گذاری زیرنویس هم جاهای مختلف گذاشتم نشد البته ایران نداشت ؟؟؟

مدل تی وی LED 46F8880 SAMSUNG

81102371
21-10-2013, 12:58
کسی نیست راهنمایی کنه؟

sync master

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط matinpour [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز

mostafa_rsx
24-10-2013, 11:55
سلام

بنده تلویزیون سه بعدی سامسونگ مدل 40es6950 دارم اما هیچکدوم از شبکه های دیجیتالم epg ندارند مشکل از چیست ؟

لازم به ذکر است که با دستگاه دیجیتال معمولی ایکس ویژن یا دنا epg فعال است

مرسی

Sorena_777
25-10-2013, 15:01

سلام دوستان بنده یه lw9500 دارم که از بانه گرفتم و نوشته ساخت کره
فریمورش نسخه 4 هستش که الان دیدم نسخه 5 اش اومده ولی جایی نیست که بتونم دانلودش بکنم تو سایت الجی هم که رفتم میگه واسه ثبت نامش کلی چیز میز میخواد
تو امارات و ایران هنوز همون نسخه 4 هستش ولی تو استرالیا نوشته 5 ولی میگه باید ثبت نام کرد که نمیشه
کسی میتونه بره و لینک دانلودش رو بهم بده یا یوزر و پسش رو؟؟
میتونید بهم بگین که باید چه کار بکنم؟؟؟
ممنون میشم از راهنمایی های شما دوستان عزیز:n16::n16::n16:

matinpour
25-10-2013, 20:30

سلام دوستان بنده یه lw9500 دارم که از بانه گرفتم و نوشته ساخت کره
فریمورش نسخه 4 هستش که الان دیدم نسخه 5 اش اومده ولی جایی نیست که بتونم دانلودش بکنم تو سایت الجی هم که رفتم میگه واسه ثبت نامش کلی چیز میز میخواد
تو امارات و ایران هنوز همون نسخه 4 هستش ولی تو استرالیا نوشته 5 ولی میگه باید ثبت نام کرد که نمیشه
کسی میتونه بره و لینک دانلودش رو بهم بده یا یوزر و پسش رو؟؟
میتونید بهم بگین که باید چه کار بکنم؟؟؟
ممنون میشم از راهنمایی های شما دوستان عزیز:n16::n16::n16:

دوست عزیز
به این سایت رفته روی آیکون TV/AUDIO/VIDEO کلیک کنید و از زیر آن TELEVISON را انتخاب کنید و کلیک کنیدو از زیر آن LED LCD TV رانتخاب کنید و از زیر آن مدل تلویزیو نتان 55LW9500 را انتخاب و فریمور تان نمایان می شود با همان ورژن مورد نظر
از اینجا دانلود کنید.

Sorena_777
25-10-2013, 22:22
دوست عزیز من مدل 47 اینچش رو دارم که سه بعدی نیست

میشه با همین کارم رو راه بندازم؟؟

matinpour
26-10-2013, 00:04
دوست عزیز من مدل 47 اینچش رو دارم که سه بعدی نیست

میشه با همین کارم رو راه بندازم؟؟

دوست عزیز
با مقایسه آن مدل از نظر خصوصیات با هم یکی هستند و فقط از نظر اینچ باهم متفاوت هستند و فکر نکنم مشگلی بوجود بیاید.خو دتان هم می توانید مقایسه کنید

abbas-t
28-10-2013, 15:58
سلام دوستان

میشه در مورد سیستم نوردهی direct led و edge led توضیح بدین که چه فرقی با هم دارن و کدوم بهتره؟

matinpour
28-10-2013, 21:01
سلام دوستان

میشه در مورد سیستم نوردهی direct led و edge led توضیح بدین که چه فرقی با هم دارن و کدوم بهتره؟

دوست عزیز
Edge-lit ها واقعا باریک هستند ولی مشکل عدم یکنواختی تصویر دارند مهمترین مزیت Edge-lit یا همان Edge-LED ها این است که تولید کننده ها می توانند تلویزیون های فوق العاده باریک و زیبا طراحی و تولید کنند ولی مشکل Edge-LED ها عدم یکنواختی تصویر است چون LED ها در لبه های پنل قرارداده شده اند و نور از لبه ها به تمام سطح صفحه تابیده می شود این موضوع باعث می شود لبه های پنل روشن تر از وسط پنل باشد و در برخی موارد مشکی بصورت خاکستری تیره نمایش داده شود شدت این مشکل در Edge-lit های مختلف متفاوت است و در برخی مدل ها به سختی تشخیص داده می شود.

LED TV ـها بسته به نحوه قرار گیری LED ـهاشون به چند دسته تقسیم میشن در بعضی مدلها LED ـها پشت صفحه LCD قرار میگیره که به اون Direct LED میگن و بعضی از کمپانیها اونهارو با عنوان Full LED راهی بازار میکنن در بعضی مدلها LED ـها در کنار کابینت پنل قرار میگیرن که به اونها Edge LED میگن.
بعضی از مدلهای Direct LED دارای سیستم کنترل نوردهی منطقه ای هستن که به اونها Local Dimm گفته میشه و قیمت بالاتری نسبت به بقیه مدلها دارن کنتراست واقعی تصویر در این مدلها بالاتر از بقه مدلها هست.
LED ـهای Edge lit هم در مدلهای جدید به صورت محدود نور دهی منطقه ای انجام میدن.

abbas-t
29-10-2013, 19:17
دوست عزیز
Edge-lit ها واقعا باریک هستند ولی مشکل عدم یکنواختی تصویر دارند

مهمترین مزیت Edge-lit یا همان Edge-LED ها این است که تولید کننده ها می توانند تلویزیون های فوق العاده باریک و زیبا طراحی و تولید کنند ولی مشکل Edge-LED ها عدم یکنواختی تصویر است چون LED ها در لبه های پنل قرارداده شده اند و نور از لبه ها به تمام سطح صفحه تابیده می شود این موضوع باعث می شود لبه های پنل روشن تر از وسط پنل باشد و در برخی موارد مشکی بصورت خاکستری تیره نمایش داده شود شدت این مشکل در Edge-lit های مختلف متفاوت است و در برخی مدل ها به سختی تشخیص داده می شود.

LED TV ـها بسته به نحوه قرار گیری LED ـهاشون به چند دسته تقسیم میشن در بعضی مدلها LED ـها پشت صفحه LCD قرار میگیره که به اون Direct LED میگن و بعضی از کمپانیها اونهارو با عنوان Full LED راهی بازار میکنن در بعضی مدلها LED ـها در کنار کابینت پنل قرار میگیرن که به اونها Edge LED میگن.
بعضی از مدلهای Direct LED دارای سیستم کنترل نوردهی منطقه ای هستن که به اونها Local Dimm گفته میشه و قیمت بالاتری نسبت به بقیه مدلها دارن کنتراست واقعی تصویر در این مدلها بالاتر از بقه مدلها هست.
LED ـهای Edge lit هم در مدلهای جدید به صورت محدود نور دهی منطقه ای انجام میدن.

از شما متشکرم
با این توضیحات حضرت عالی یه سوال دارم
من دو مدل از محصولات ال جی را در سایت دیجی کالا با هم مقایسه کردم مدل LA 62100 و LA 64000 هردو 42 اینچن تنها فرقشون در سیستم نوردهیه که 62100 از سیستم نوردهی DIRECT LED بهره میبره و 64000 از EDGE LED استفاده میکند ،اما قیمت 64000 250 تومن گرونتره ،لطف میکنید در ین باره هم منو روشن کنید.

matinpour
29-10-2013, 19:46
از شما متشکرم
با این توضیحات حضرت عالی یه سوال دارم
من دو مدل از محصولات ال جی را در سایت دیجی کالا با هم مقایسه کردم مدل LA 62100 و LA 64000 هردو 42 اینچن تنها فرقشون در سیستم نوردهیه که 62100 از سیستم نوردهی DIRECT LED بهره میبره و 64000 از EDGE LED استفاده میکند ،اما قیمت 64000 250 تومن گرونتره ،لطف میکنید در ین باره هم منو روشن کنید.

دوست عزیز
همانطور که در پست بالا توضییح دادم کیفیت و عملکرد سیستم DIRECT LED بهتر است ولی سلایق فرق می کند و باریک بودن و زیبایی سیستم EDGE LED باعث شده که مشتریان زیلدی به سوی آن ها بروند و در ضمن نگهداری سیستم EDGE LED سختر است و نیاز به مراقبت بیشتری را طلب می کند مخصوصا در مورد پاک کردن پنل تلویزیون باید مراقب باشید که آب به صفحه تلویزیون نپاشید چون ledها در کناره پنل قرار دارند به سرعت آسیب می بینند.

mostafa_rsx
30-10-2013, 19:41
سلام

بنده تلویزیون سه بعدی سامسونگ مدل 40es6950 دارم اما هیچکدوم از شبکه های دیجیتالم epg ندارند مشکل از چیست ؟

لازم به ذکر است که با دستگاه دیجیتال معمولی ایکس ویژن یا دنا epg فعال است

مرسی
up.....

:n03:

matinpour
30-10-2013, 20:23
up.....

:n03:

دوست عزیز
مشگل شما این است که منطقه زمانی ساعت دیجیتال شما تنظیم نیست برای تنظیم کردن آن به این تایپیک بروید

mehdi4209
30-10-2013, 21:47
سلام
مشخصات مدلهای lg la 6600 و lg la 7400 یکسانه ولی فقط فریم ریتشون فرق داره که اولی 400 و دومی 800.می خواستم بدونم در حالت کلی این مشخصه چقدر تو کیفیت تصویر تاثیر داره؟(تفاوت قیمت حدود 600 تومنه)

mostafa_rsx
31-10-2013, 08:51
دوست عزیز
مشگل شما این است که منطقه زمانی ساعت دیجیتال شما تنظیم نیست برای تنظیم کردن آن به این تایپیک بروید

سلام

این آموزش برای تنظیم ساعت است مشکل من اینه که تلویزیون من هیچکدوم از شبکه هاش epg را نمایش نمی دهد من مشکل ساعت ندارم

matinpour
31-10-2013, 19:43
سلام

این آموزش برای تنظیم ساعت است مشکل من اینه که تلویزیون من هیچکدوم از شبکه هاش epg را نمایش نمی دهد من مشکل ساعت ندارم

دوست عزیز
آیا شما از این مسیر می روید و نمی توانید زمان بندی برنامه هایتان را ببینید ؟
دکمه اسمارت هاب را از روی کنترول بزنید و در قسمت صفحه اسمارت هاب روی آیکون راهنما کلیک کنید و صفحه مخصوص برتامه ها با زمان اجرای آن نمایان می شود .و اگر نمایان نشد ممکن است سیستمتان نیاز به آبدیت داشته باشد.
برای آبدیت به این سایت بروید

payamnd
01-11-2013, 10:35
سلام مدل ال ای دی من ua40d6920sm هست میشه بفرمایید مدل جهانی آن چیست؟ برای آپدیت و فایلها؟

matinpour
01-11-2013, 11:49
سلام مدل ال ای دی من ua40d6920sm هست میشه بفرمایید مدل جهانی آن چیست؟ برای آپدیت و فایلها؟

دوست عزیز
مدل اصلی آن ua40d6000 می باشدو از این سایت که سازگار با سیستم ایران است دانلود کنید

payamnd
01-11-2013, 20:48
خیلی ممنون یه سوالی هست که ای فایل که تو سایت هست با اون روش که تو منو تلویزیون هست و نوشته به روز رسانی فرق داره چون من چند ماه پیش به روز رسانی کردم و لی این فایل توی سایت مال 2011 هست؟ آیا باهم فرق دارند

matinpour
01-11-2013, 21:30
خیلی ممنون یه سوالی هست که ای فایل که تو سایت هست با اون روش که تو منو تلویزیون هست و نوشته به روز رسانی فرق داره چون من چند ماه پیش به روز رسانی کردم و لی این فایل توی سایت مال 2011 هست؟ آیا باهم فرق دارند

دوست عزیز
فکر می کنم شما اشتباه می کنید در سایت فریمور (firmware) ورژن 1025.0 برای سال 2013.9.27 است. حتما منوال را با فریمور اشتباه گرفتید.
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

engineerhossein
02-11-2013, 18:57
دوستان led با کیفیت عالی تصویر ترجیحا با امکان پخش فیلم از فلش چه مدلی رو پیشنهاد می کنید ؟

aminjigar
06-11-2013, 06:15
سلام...

یه فیلم HD 720P روی یه تی وی HD تصویر بهتری می ده یا روی تی وی FHD؟ اصلا فرقی میکنه؟

mohamadrezakaka
06-11-2013, 15:02
سلام دوستان من یه تلویزیون6980 سامسونگ گرفتم . ولی وقتی از نزدیک به تصویر نگاه میکنی اصن کیفیت خوبی نداره برعکس وقتی که از سه چهار متری میبینی کیفیتش خوبه در ضمن تلویزیون من 46 اینچ هست
تو رو خدا راهنمایی کنین

omidrafeey
06-11-2013, 15:39
با سلام دوستان میخوام ال ای دی بگیرم ولی مدتی هست که بین HX925 و W904 ماندم تنها فرقشون که بیشتر به شک انداختم پردازشگر تصویر هست که تو 925 X-Realityهست ولی تو W904 پردازشگر تصویر X-Reality™ PRO هست خواستم ببینم فرق میکنه این 2 مدل یا یکی هستن و کلا می ارزه 1.5 بیشتر بدم بابت 904 . و یه سوال دیگه اینکه مدل شارپ بهتره یا سونی از لحاظ کیفیت تصویر و قطعات . با تشکر

دوستان کسی نبود جواب ما را بده؟

Soroush-S
06-11-2013, 18:17
سلام دوستان من یه تلویزیون6980 سامسونگ گرفتم . ولی وقتی از نزدیک به تصویر نگاه میکنی اصن کیفیت خوبی نداره برعکس وقتی که از سه چهار متری میبینی کیفیتش خوبه در ضمن تلویزیون من 46 اینچ هست
تو رو خدا راهنمایی کنین

راهنمایی نمیخواد که!! اکثر برندها همین ایراد دارن فقط شارپ دیدم چنین ایرادی نداره!!
ضمنا این ایراد مشکل بحساب نمیاد!

دوستان led با کیفیت عالی تصویر ترجیحا با امکان پخش فیلم از فلش چه مدلی رو پیشنهاد می کنید ؟

بودجه شما چقدره؟ ضمنا اکثر برندها قابلیت پخش فیلم دارن! بهترین در زمینه پخش فیلم : سامسونگ و الجی و برندهای داخلی!!

matinpour
06-11-2013, 21:08
سلام...

یه فیلم HD 720P روی یه تی وی HD تصویر بهتری می ده یا روی تی وی FHD؟ اصلا فرقی میکنه؟

دوست عزیز
با یک مثال برای تان توضییح میدهم یک تصویر را در نظر بگیرید که بصورت SD است در این تصویر فرض می کنیم 1000 تراک یا چهار خانه یک تصویر را تشکل می دهد و حالا HD حالا این تصویر به 2000 تراک تبدیل می شود و حجم تصویر بیشتر و انسجام آن بالاتر و کیفیت آن بیشتر می شود و حالا FHD در این وقت به 4000 تراک تبدیل و مطابق آن حجم و انسجام بازهم بالاتر و کیفیت آن باز هم بالا تر می رود و حالا UHD در این موقع دیگر این تصویر به 8000 تراک تبدیل شده و حجم آن و انسجام بالا و کیفیت تصویر بسیار بالا می رود و در آخر یک فایل تصویری که مثلا 10 مگا بایت بود به یک چیز مثلا 100 مگا بایت تبدیل می شود در این مثال ارقام و اعداد جنبه تخمینی بوده و فقط برای فهم مثال برای اینکه چطور کیفیت بالا می رود .

omidrafeey
10-11-2013, 15:15
کسی نبود جواب ما را بده؟

hamijoon
11-11-2013, 13:19
دوستان بين LM76100 و LA86000 كدوم رو انتخاب ميكنيد ؟ كدوم جديدتر و قابليت هاش بيشتره ؟

بودجم 3.5 ميليون هست .

مرسي

81102371
18-11-2013, 15:20
آیا ال سی دی سامسونگ با مشخصات زیر گیرنده دیجیتال داخلی دارد؟ ااگر دارد چگونه فعال می شود؟

DNLe SRS HDTV
sync master

matinpour
18-11-2013, 20:26
آیا ال سی دی سامسونگ با مشخصات زیر گیرنده دیجیتال داخلی دارد؟ ااگر دارد چگونه فعال می شود؟

DNLe SRS HDTV
sync master

دوست عزیز
این مدل قابلیت دیجیتال ندارد.

mosicr77
19-11-2013, 15:42
دوستان بين LM76100 و LA86000 كدوم رو انتخاب ميكنيد ؟ كدوم جديدتر و قابليت هاش بيشتره ؟

بودجم 3.5 ميليون هست .

مرسي
86000 جدیدتره و در کل و از همه نظر بهتره و امکانات خیلی خوبی داره

KATALONIA
27-11-2013, 21:45
سلام دوستان :n16:

چند روزیه تو سایتای ایرانی و خارجی دنبال یه تلویزیون با کیفیت 40 اینچم .
خواستم بدونم نظرتون راجع به 40HX850 SONY چیه؟

mosicr77
27-11-2013, 23:04
سلام دوستان
:n16:

چند روزیه تو سایتای ایرانی و خارجی دنبال یه تلویزیون با کیفیت 40 اینچم .
خواستم بدونم نظرتون راجع به 40HX850 SONY چیه؟

کیفیت خیلی خفنی داره

KATALONIA
28-11-2013, 00:23
کیفیت خیلی خفنی داره
دوست عزیز توی تهران جایی رو سراغ داری که این مدلو بفروشن ؟

homaan
28-11-2013, 00:51
با سلام
میخواستم از دوستان خواهش کنم کسی منوی مخفی سونی w800 را میدونه به من کمک کنه؟من خریدم از بانه و میخوام به اکبند بودنش و کار نکردن اون مطمئن بشم ممنون

nimahandsomboy
29-11-2013, 21:00
اقا یه lcd lg ln4520 دارم میخوام بدونم وای فای داره یا نه؟؟

از کجا میشه فهمید تو منو و دفترچه نگاه کردم چیزی پیدا نکرد

ایا امکانش هست که با یه wifi usb به قسمت usb وصل کنم واینترنت را به tv برسونم؟؟؟

یه سوال دیگه داشتم این مدل امکان رکورد هم داره؟؟

اصلا تلویزیونی داریم که خودش امکان رکورد داشته باشه؟؟

matinpour
29-11-2013, 21:10
اقا یه lcd lg ln4520 دارم میخوام بدونم وای فای داره یا نه؟؟

از کجا میشه فهمید تو منو و دفترچه نگاه کردم چیزی پیدا نکرد

ایا امکانش هست که با یه wifi usb به قسمت usb وصل کنم واینترنت را به tv برسونم؟؟؟

یه سوال دیگه داشتم این مدل امکان رکورد هم داره؟؟

اصلا تلویزیونی داریم که خودش امکان رکورد داشته باشه؟؟

دوست عزیز
تلویزیونهای سامسونگ از ورژن 5 به بالا دارای ضبط کانالهای دیجیتال را دارند و در تلویزیونهای ال جی مدلهای بالا و مخصوصا سری جدید هم این امکان را دارندسری های

oveisi2005
01-12-2013, 11:28
سلام
میخاستم بدونم کدوم مدلها قابلیت باز کردن ایمیل رو دارند
و مدل تلویزیونی هست بشه باهاش فایل دانلود کرد تو هارد
ممنون

the-joker
01-12-2013, 12:00
دوست عزیز
تلویزیونهای سامسونگ از ورژن 5 به بالا دارای ضبط کانالهای دیجیتال را دارند و در تلویزیونهای ال جی مدلهای بالا و مخصوصا سری جدید هم این امکان را دارندسری های

سلام داداش :n12:

درسته خیلی وقته از لطفی که در حق من کردی گذشته ولی هیچوقت کارت رو فراموش نمیکنم :n16:

هر وقت هر کاری داشتی شماره موبایلمو داری احتمالا هنوز یا پ.خ کن داداش

بازم بخاطر کارات سپاسگذار

matinpour
01-12-2013, 20:00
سلام داداش :n12:

درسته خیلی وقته از لطفی که در حق من کردی گذشته ولی هیچوقت کارت رو فراموش نمیکنم :n16:

هر وقت هر کاری داشتی شماره موبایلمو داری احتمالا هنوز یا پ.خ کن داداش

بازم بخاطر کارات سپاسگذار

دوست عزیز
از لطف جناب عالی بسیار سپاس گذارم و با اجازه شما شماره تلفن شما را برای آن دست از عزیزانی که در منطقه شما دچار مشگلی از این دست می باشند در اختیار شان قرار می دهم و شما در حد امکان مساعدت لازم را با آن عزیزان بنمایید
با تشکر

oveisi2005
02-12-2013, 16:32
سلام
میخاستم بدونم کدوم مدلها قابلیت باز کردن ایمیل رو دارند
و مدل تلویزیونی هست بشه باهاش فایل دانلود کرد تو هارد
ممنون

پس جواب من چی شد

matinpour
02-12-2013, 20:09
پس جواب من چی شد

دوست عزیز
در تلویزیونهای سامسونگ امکان دیدن ایمیل هست بشرطی که حافظه آن را پر نکرده باشید چون تلویزیون هم به مانند کامپیوتر برای خواندن صفحه های اینترنت نیاز به فضای برای خواندن دارد ولی نرم افزار را نمی توانید دانلود کنید مگر فریمور ویا آپلکیشنهای خود سامسونگ را و در برندهای دیگر تست نکردم ولی باید همه از این اصول کلی پیروی کنند.

mkhdcivil1358
05-12-2013, 13:41
با سلام خدمت دوستان
من دو سال پیش یک تلویزیون LED‌ سامسونگ D7770 گرفتم. کلا ازش راضیم. ولی یه مشکل توی پخش کردن عکسها داره. اخیرا یه هارد آداپتور دار 2ترابایت خریدم و کلیه عکسها و فیلمهام رو ریختم توش.
اون رو به چند درایو تقسیم کردم و فرمت همشون NTFS هست. تو پخش فیلم‌ها خیلی مشکل نداره. ولی عکس‌ها رو تو بعضی از پوشه‌ها باز نمی‌کنه. اگه تو یه پوشه(فولدر) چند تا زیرپوشه ایجاد کنیم تو اونها نمیره و میگه پوشه خوانده نمی‌شود!!! اگه یه پوشه سنگین باشه عکس‌هاشو نشون نمیده! ولی پوشه‌های سبک رو باز میکنه! دوستان کسی از این جور مشکل‌ها داشته؟!!! ضمنا همین امروز آخرین آپدیت رو از سامسونگ امارات دریافت و با USB‌ نصب کردم. ولی مشکل حل نشد!!!
........................................
ضمنا تجربه من میگه حتما از هاردهای آداپتور دار واسه تلویزیون استفاده کنید. چون هم سرعتش بالاتره و هم احتمال آسیب‌دیدگیش کمتره. من یه هارد پاسپورتی داشتم بعد از یه مدت استفاده به عنوان هارد تلویزیون سوخت.

matinpour
05-12-2013, 20:21
با سلام خدمت دوستان
من دو سال پیش یک تلویزیون LED‌ سامسونگ D7770 گرفتم. کلا ازش راضیم. ولی یه مشکل توی پخش کردن عکسها داره. اخیرا یه هارد آداپتور دار 2ترابایت خریدم و کلیه عکسها و فیلمهام رو ریختم توش.
اون رو به چند درایو تقسیم کردم و فرمت همشون NTFS هست. تو پخش فیلم‌ها خیلی مشکل نداره. ولی عکس‌ها رو تو بعضی از پوشه‌ها باز نمی‌کنه. اگه تو یه پوشه(فولدر) چند تا زیرپوشه ایجاد کنیم تو اونها نمیره و میگه پوشه خوانده نمی‌شود!!! اگه یه پوشه سنگین باشه عکس‌هاشو نشون نمیده! ولی پوشه‌های سبک رو باز میکنه! دوستان کسی از این جور مشکل‌ها داشته؟!!! ضمنا همین امروز آخرین آپدیت رو از سامسونگ امارات دریافت و با USB‌ نصب کردم. ولی مشکل حل نشد!!!
........................................
ضمنا تجربه من میگه حتما از هاردهای آداپتور دار واسه تلویزیون استفاده کنید. چون هم سرعتش بالاتره و هم احتمال آسیب‌دیدگیش کمتره. من یه هارد پاسپورتی داشتم بعد از یه مدت استفاده به عنوان هارد تلویزیون سوخت.

دوست عزیز
تلویزیون شما برای خواندن هاردتان نیاز به پردازش سریع دارد و چون شما پوشه های را با حجم زیاد انتخاب می کنید لاجرم برای پردازش آن سیستم زمان زیادی را برای خواندن هارد و همچنین پردازش حافظه خود دارد برای راحتی باید شما از پوشه های با حجم کم استفاده کنید تا مطابق با حافظه داخلی که به عنوان حافظه اولیه برای پردازش است استفاده شود و همچنین از پوشه های تو در تو استفاده نکنید البته در سری های F و ورژن های 7- 8 که چهار هسته ای هستند این مشگل وجود ندارد.

majidlala
06-12-2013, 18:28
باسلام
دوستان بین خرید پلاسمای پاناسونیک و ledسامسونگ موندم.آیا این درسته پلاسما عمرش کمتره؟؟در کل راهمایی کاملی میخوام.کیفیت تصویر واسم مهمه زیاد بقیه موارد از جمله مصرف برق پلاسما مهم نیست

matinpour
06-12-2013, 18:51
باسلام
دوستان بین خرید پلاسمای پاناسونیک و ledسامسونگ موندم.آیا این درسته پلاسما عمرش کمتره؟؟در کل راهمایی کاملی میخوام.کیفیت تصویر واسم مهمه زیاد بقیه موارد از جمله مصرف برق پلاسما مهم نیست

دوست عزیز
بسته به مدل تلویزیون دارد و یقینا کیفیت پلاسما بهتر است ولی در سری f8880 سامسونگ led کیفیت بالاتری دارد.

John Haughm
07-12-2013, 13:32
سلام
من می خوام یه Sony KDL-32W670A برای استفاده توی اتاق تهیه کنم. می خواستم ببینم راهی هست که هنگامِ استفاده از اینترنت آدم بتونه به سایتای فیل-ت-ر دسترسی پیدا کنه؟

alilosting
07-12-2013, 16:15
من اگه جای تو بودم توی این دوره پول پای پلاسما نمیدادم چون یه تکنولوژی رو به انقراضه.وقتی تکنولوژی های جدید اومده چرا باید بری سراغ پلاسمه که طول عمر کمتر و مصرف برق بیشتر داره و معلوم نیست اگه پس فردا تلویزیونت مشکلدار شد و نیاز به تعویضش داشتی بتونی راحت قطعاتشو پیدا کنی یا نه.
اگه کیفیت تصویر برات مهم برو سراغ تلویزیونهای ژاپنی که پلهای مرغوبی دارن و کیفیت تصویرشون خوبه .

matinpour
07-12-2013, 19:29
سلام
من می خوام یه Sony KDL-32W670A برای استفاده توی اتاق تهیه کنم. می خواستم ببینم راهی هست که هنگامِ استفاده از اینترنت آدم بتونه به سایتای فیل-ت-ر دسترسی پیدا کنه؟

دوست عزیز
از مطلب زیر استفاده کنید

روی تمامی مودم های شرکت tplink شما نمیتوانید VPN ست کنید فقط بر روی دستگاه های Access point Router شما میتوانید این کار را انجام دهید
باید یک روتر در سطح حرفه ایی داشته باشید که بتونید توش کانکشن وی پی ان بزنید والا حتی مودم روتر ها هم قادر به این مورد نیستند که بشه توش اکانت وی پی ان زد
پیشنهاد ام به شما استفاده از روتر میکروتیک هست البته باید کلی اموزش هاش رو بخونید تا وارد بشید (میکروتیک مدل rb750 ارزان ترین میکورتیک هست

چرا میشه من با V*P*N وصل شدم مشکلی نداره

کافیه کانکشنV*P*N رو باز کنید برید تو قسمت properties بعد قسمت advanced گزینه
َ Allow other network users to connect through this computer internet connection رو تیکش رو بزنید
بعد قسمت زیر home networking connection رو local area connection میزارید و ok میکنید

کابل lan رو از پشت pc میزنید به tv بعد که V*P*N وصل شد کار تمومه ولی خوب مجبور میشید مودم رو از طریق پورت usb به pc وصل کنید یا این که مودم رو از طریق وایرلس به pc وصل کنید تا پورت lan پشت pc خالی بمونه که کابل بزنید به تلویزیون ضمن این که بعضی از کانکشن های v*P*n این گزینه شیر کردن رو ندارن باید از یه جایی بگیرید که این امکان رو داشته باشه کانکشنشون.

sara318
08-12-2013, 21:13
ما یک LED پاناسونیک مدل et5 داریم . فیلم رو که با فلش پخش میکنه زیرنویسش رو نشون نمیده . نه فرمت srt و نه sub/idx .داخل یک پوشه و هم نام با فیلمه !! راهی برای حل این مشکل هست ؟ دیگه اینکه بعضی فرمتهای همسان رو نشون نمیده مثلا دو تا فیلم با فرمت flvاز یوتیوب دانلود شده یکیشو نشون میده و یکیو نه چرا اینجوریه ؟ تله تکست رو هم به هم ریخته نشون میده با اینکه زبان تله تکست هم فارسی انتخاب شده .

matinpour
08-12-2013, 23:39
ما یک LED پاناسونیک مدل et5 داریم . فیلم رو که با فلش پخش میکنه زیرنویسش رو نشون نمیده . نه فرمت srt و نه sub/idx .داخل یک پوشه و هم نام با فیلمه !! راهی برای حل این مشکل هست ؟ دیگه اینکه بعضی فرمتهای همسان رو نشون نمیده مثلا دو تا فیلم با فرمت flvاز یوتیوب دانلود شده یکیشو نشون میده و یکیو نه چرا اینجوریه ؟ تله تکست رو هم به هم ریخته نشون میده با اینکه زبان تله تکست هم فارسی انتخاب شده .

دوست عزیز
سوال خود را در این تایپیک مطرح کنید و همچنین آن را نیز مطالعه کنید و از اطلاعات آن بهره ببرید

و فکر نکنم تلویزیونهای پلاسما همچنین قابلیتی را داشته باشند و این یکی از مشگلات این برند است.

mrrahimi2012
09-12-2013, 04:27
در مدل سامسونك ua40f5300 اسكايپ چطور كار ميكنه؟(وبكم وصدا)
دانگل سامسونگ توي ايران براي فروش هست؟

konami-pes
09-12-2013, 12:05
من یه TV 32 LCD HD برند LG خریدم واسه کنسولم و بازیهای من 1080p هستن اما TV من روش نوشته HD 720p ... خواستم بدونم الان تصویری که واسه بازیم بهم میده 1080p هستش یا تغییرش میده به 720p ؟ اگر اینطوره راهی نیست بشه 1080p ازش گرفت؟اینو واسه این میگم چون خود کنسول و دیسک بازیم Native 1080p هستش.

تو پست اول همین تاپیک اینو الان خوندم:
آیا تلویزیونهای HD Ready میتونن تصاویر Full HD رو نمایش بدن؟
بله !! , به شرطی که پردازنده ای برای پردازش سیگنالهای Full HD داشته باشن در اینصورت این TV ـها تصاویر Full HD رو دریافت و کوچک نمایی میکنن بدیهی هست که مقداری از جزئیات تصویر در این پروسه از بین میره که البته از فواصل نزدیک قابل تشخیص هست.

من الان چطوری بفهمم TV من این پردازنده رو داره و آیا نیاز به تغییر در تنظیمات TV هست؟

matinpour
09-12-2013, 20:26
من یه TV 32 LCD HD برند LG خریدم واسه کنسولم و بازیهای من 1080p هستن اما TV من روش نوشته HD 720p ... خواستم بدونم الان تصویری که واسه بازیم بهم میده 1080p هستش یا تغییرش میده به 720p ؟ اگر اینطوره راهی نیست بشه 1080p ازش گرفت؟اینو واسه این میگم چون خود کنسول و دیسک بازیم Native 1080p هستش.

تو پست اول همین تاپیک اینو الان خوندم:
آیا تلویزیونهای HD Ready میتونن تصاویر Full HD رو نمایش بدن؟
بله !! , به شرطی که پردازنده ای برای پردازش سیگنالهای Full HD داشته باشن در اینصورت این TV ـها تصاویر Full HD رو دریافت و کوچک نمایی میکنن بدیهی هست که مقداری از جزئیات تصویر در این پروسه از بین میره که البته از فواصل نزدیک قابل تشخیص هست.

من الان چطوری بفهمم TV من این پردازنده رو داره و آیا نیاز به تغییر در تنظیمات TV هست؟
دوست عزیز
شما سوال و جواب را با هم دارید فقط تست کنید و اینکه فقط شما منبع پخش را 1080P انتخاب کنید و چون تلویزیون شما FHD نیست پس قاعد تا فقط با کیفیتی نسبتا مناسب برای تان به نمایش در می آید.

konami-pes
10-12-2013, 10:42
دوست عزیز
شما سوال و جواب را با هم دارید فقط تست کنید و اینکه فقط شما منبع پخش را 1080P انتخاب کنید و چون تلویزیون شما FHD نیست پس قاعد تا فقط با کیفیتی نسبتا مناسب برای تان به نمایش در می آید.

اون قسمت که قرمز کردم رو میشه توضیح بدید:n02: نسبتا مناسب یعنی به صورت 720p و کیفیت تا حدودی بهتر از بازیهایی که ذاتا 720p هستن؟

matinpour
10-12-2013, 19:56
اون قسمت که قرمز کردم رو میشه توضیح بدید:n02: نسبتا مناسب یعنی به صورت 720p و کیفیت تا حدودی بهتر از بازیهایی که ذاتا 720p هستن؟

دوست عزیز
بله منبع پخش خیلی مهم است شما اگر تلویزیون فوق العاده داشته باشید ولی منبع پخش خوب نداشته باشید تصویر شما کیفیت چندانی نخواهد داشت ولی بر عکس آن اگر منبع پخش خوبی داشته باشید تصویر تلویزیون شما مناسبتر خواهد بود.

Cyber-Dude
13-12-2013, 21:50
با سلام به دوستان عزیز
یه سوال داشتم. یه lcd نسبتا قدیمی سامسونگ دارم که وقتی لپتاپ رو با کابل hdmi بهش وصل میکنم و فیلمی رو پخش میکنم تصویر روون نیست و یه پرشهای ریزی داره . علتش چیه به نظرتون
مال input lag یا response time ?

matinpour
13-12-2013, 23:03
با سلام به دوستان عزیز
یه سوال داشتم. یه lcd نسبتا قدیمی سامسونگ دارم که وقتی لپتاپ رو با کابل hdmi بهش وصل میکنم و فیلمی رو پخش میکنم تصویر روون نیست و یه پرشهای ریزی داره . علتش چیه به نظرتون
مال input lag یا response time ?
دوست عزیز
ممکن است از کابلتان باشد.امتحان کنید.

Cyber-Dude
14-12-2013, 00:09
دوست عزیز
ممکن است از کابلتان باشد.امتحان کنید.

دوتا کابل مختلف هم تست کردم ولی فرقی نمیکنه
فقط هم مال پخش ویدیو نیست تو محیط ویندوز هم همینجوریه

john3
15-12-2013, 11:59
سلام
من یک تی وی سامسونگ سری f خریداری کرده ام مدل f6400 از کجا میشه فهمید که پنل اصلی و ساخت کره هست البته تو سایت سامسونگ مربوط به کشور امارات کد مدل به صورت دقیق موجود هست ua46f6400arxzn بارکد روی کارتن با عدد 880 شروع شده .

farshad.88
22-12-2013, 21:43
سلام دوستان
از بین LG 42LA6610 و SAMSUNG 40F6980 کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟ با دکر دلیل. هر دو برای 2013 هستند.ممنون.

abbas-t
23-12-2013, 17:22
سلام دوستان
امیدوارم جای درستی پست داده باشم
ایا اتصال فلش مموری ویروسی به تلویزیون های هوشمند ،برای تلویزیون مشکل ساز خواهد شد ؟

Masoud.Neshat
23-12-2013, 18:14
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی؛ میخوام بعنوان جایگزین واسه مانیتور کامپیوتر! یه تلویزیون بگیرم و دنبال گزینه مناسب می گردم.
با توجه به استفاده بعنوان مانیتور موارد زیر حائز اهمیت هست:
1 – بر اساس فاصله چشم من ازجایی که میشینم تا صفحه بر اساس استاندارد THX و SMPTE درباره میدان دید، باید بین سایز 39 تا 43 باشه.
ببینید myhometheater.homestead.com/viewingdistancemetric.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 – رزولوشن Full HD باشه و progressive یعنی 1080p.
3 – حداقل دوتا ورودی hdmi داشته باشه.
4 – قابل نصب روی دیوار باشه (استاندارد VESA).
5 – سه بعدی بودنش چندان مهم نیست ولی اگه داشت بهتر.
6 – داشتنdvb-t چندان مهم نیست ولی اگه داشت بهتر.
7 – امکانات هوشمند مثل اتصال شبکه یا وای فای داخلی و مرورگری اینترنت و... چندان مهم نیست.
8 – قدرت پخش فورمت های ویدیویی متنوع چندان مهم نیست ولی اگه داشت بهتر.
9 – تلویزیون منتخب نبایدInput Lag داشته باشه! یعنی تاخیر بین سیگنال ورودی و نمایش محتوا حداقل باشه تا موقع کار با کامپیوتر یا بازی مشکل پیش نیاد. علت این پدیده پردازش تصویر در تلویزیون های جدیده که چون رو به افزایشه احتمال بروز اون هم بیشتر شده. برای همین هست که بعضی از تلویزیون ها چیزی مشابه حالت Game mode دارن تا تصویر زودتر نشون داده بشه.
10 – تلویزیون منتخب باید Response Time خوبی داشته باشه. یعنی زمان لازم برای اینکه یدونه پیکسل از سیاه به سفید یا برعکس تبدیل بشه کم باشه (بعضی شرکتها مثل سونی و شارپ ملاک رو خاکستری به خاکستری در نظر می گیرن). مثلا مانیتورها 2ms،5ms یا 8ms زمان پاسخ دارن. ولی تلویزیون ها معمولا تصویر کندتری دارن. توجه داشته باشید که زمان پاسخگویی تصویر تقریبا بالاتر از 12 میلی ثانیه دیگه میشه گفت خوب نیست.
11 – معمولا مفهوم response time رو با مفهوم Refresh Rate که در اصل فرکانس پنل در بازسازی تصاویر هست و خیلی تو تبلیغات تلویزیون ها روش تاکید میشه که مثلا 50،60،100،120،200،240،400،600،800 و حتی 1600 هرتز (جدیدترین پلاسمای پاناسونیک) هست اشتباه میگیرن. فرکانس تصویر به زبون ساده میشه سرعتی که یک تصویر در کل صفحه ساخته میشه. ترجیح میدم این حداقل 100 هرتز باشه.
12 – اما فاکتور کلیدیContrast Ratio هستش که با تاسف فراوان شرکت های سازنده بیشترین اغراق رو در بیان واقعیت محصولاتشون به خرج دادن در صورتیکه "مهمترین مشخصه کیفیت تصویر" همین فاکتور هستش. نسبت سفید ترین سفید به سیاه ترین سیاه تصویر مفهوم قابل لمس کنتراسته. اما اندازه گیری و مقایسه اون به این سادگیا نیست و استاندارد واحدی هم نداره و همونطور که گفتم عددای نجومی که سازنده ها میگن قابل اعتماد نیست و نسبت کنتراست Dynamic هست که دیجیتالی افزایش پیدا کرده وگرنه نسبت کنتراست واقعی Native نامیده میشه و تقریبا یک پنجم دینامیکه.
13 – چون به عنوان مانیتور استفاده میشه ممکنه تصویر ثابت طولانی مدت روی صفحه بمونه، خطر Burn-in حداقل باشه.
14 – در نهایت قیمتش مناسب باشه.
پیشاپیش ممنونم.

saeid_61u
23-12-2013, 23:02
سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی؛ میخوام بعنوان جایگزین واسه مانیتور کامپیوتر! یه تلویزیون بگیرم و دنبال گزینه مناسب می گردم.
با توجه به استفاده بعنوان مانیتور موارد زیر حائز اهمیت هست:
1 – بر اساس فاصله چشم من ازجایی که میشینم تا صفحه بر اساس استاندارد THX و SMPTE درباره میدان دید، باید بین سایز 39 تا 43 باشه.
ببینید myhometheater.homestead.com/viewingdistancemetric.html ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2 – رزولوشن Full HD باشه و progressive یعنی 1080p.
3 – حداقل دوتا ورودی hdmi داشته باشه.
4 – قابل نصب روی دیوار باشه (استاندارد VESA).
5 – سه بعدی بودنش چندان مهم نیست ولی اگه داشت بهتر.
6 – داشتنdvb-t چندان مهم نیست ولی اگه داشت بهتر.
7 – امکانات هوشمند مثل اتصال شبکه یا وای فای داخلی و مرورگری اینترنت و... چندان مهم نیست.
8 – قدرت پخش فورمت های ویدیویی متنوع چندان مهم نیست ولی اگه داشت بهتر.
9 – تلویزیون منتخب نبایدInput Lag داشته باشه! یعنی تاخیر بین سیگنال ورودی و نمایش محتوا حداقل باشه تا موقع کار با کامپیوتر یا بازی مشکل پیش نیاد. علت این پدیده پردازش تصویر در تلویزیون های جدیده که چون رو به افزایشه احتمال بروز اون هم بیشتر شده. برای همین هست که بعضی از تلویزیون ها چیزی مشابه حالت Game mode دارن تا تصویر زودتر نشون داده بشه.
10 – تلویزیون منتخب باید Response Time خوبی داشته باشه. یعنی زمان لازم برای اینکه یدونه پیکسل از سیاه به سفید یا برعکس تبدیل بشه کم باشه (بعضی شرکتها مثل سونی و شارپ ملاک رو خاکستری به خاکستری در نظر می گیرن). مثلا مانیتورها 2ms،5ms یا 8ms زمان پاسخ دارن. ولی تلویزیون ها معمولا تصویر کندتری دارن. توجه داشته باشید که زمان پاسخگویی تصویر تقریبا بالاتر از 12 میلی ثانیه دیگه میشه گفت خوب نیست.
11 – معمولا مفهوم response time رو با مفهوم Refresh Rate که در اصل فرکانس پنل در بازسازی تصاویر هست و خیلی تو تبلیغات تلویزیون ها روش تاکید میشه که مثلا 50،60،100،120،200،240،400،600،800 و حتی 1600 هرتز (جدیدترین پلاسمای پاناسونیک) هست اشتباه میگیرن. فرکانس تصویر به زبون ساده میشه سرعتی که یک تصویر در کل صفحه ساخته میشه. ترجیح میدم این حداقل 100 هرتز باشه.
12 – اما فاکتور کلیدیContrast Ratio هستش که با تاسف فراوان شرکت های سازنده بیشترین اغراق رو در بیان واقعیت محصولاتشون به خرج دادن در صورتیکه "مهمترین مشخصه کیفیت تصویر" همین فاکتور هستش. نسبت سفید ترین سفید به سیاه ترین سیاه تصویر مفهوم قابل لمس کنتراسته. اما اندازه گیری و مقایسه اون به این سادگیا نیست و استاندارد واحدی هم نداره و همونطور که گفتم عددای نجومی که سازنده ها میگن قابل اعتماد نیست و نسبت کنتراست Dynamic هست که دیجیتالی افزایش پیدا کرده وگرنه نسبت کنتراست واقعی Native نامیده میشه و تقریبا یک پنجم دینامیکه.
13 – چون به عنوان مانیتور استفاده میشه ممکنه تصویر ثابت طولانی مدت روی صفحه بمونه، خطر Burn-in حداقل باشه.
14 – در نهایت قیمتش مناسب باشه.
پیشاپیش ممنونم.

فاصله ی بیننده تا تلویزیون بر حسب اینکه شما در حال تماشای محتوای SD یا HD یا Full HD باشی فرق میکنه. من فکر نمیکنم شما همیشه HD ببینی باهاش بنابراین باید فاصله ی بیشتری بگیری از تلویزیون
نمیدونم مورد استفاده ی شما بیشتر چه چیزی هستش. ولی در کل چه برای فیلم دیدن چه برای فوتبال و برنامه های ورزشی و چه برای game پلاسما بهتره و تصویر لذتبخش تر و بهتری ارائه میده. با توجه به اینکه میخوای بعنوان مانیتور ازش استفاده کنی و همیشه یک سری آیکون ها و نشان ها ثابت هستن ممکنه مشکل burn in پیش بیاد. هرچند که خیلی جدی نیست و با رعایت یه مسائلی میشه ازش جلوگیری کرد
من مدلهای 40f5570 یا 40f5590 سامسونگ رو پیشنهاد میدم. تعداد کافی پورت HDMI ،داشتن ----T ،داشتن کنتراست بالا، پخش همه ی فرمت های تصویری، داشتن wifi ، رزولوشن 1080p و مابقی چیزهایی که شما گفتی داره ولی سه بعدی نیستش که به نظر من قابلیت سه بعدی یک قابلیت غیر ضروری و به درد نخور و تحمیل هزینه ی اضافی به خریدار هست

Masoud.Neshat
24-12-2013, 15:38
مقایسه Input Lag چند مدل تلویزیون و پروژکتور:

Television
Type

Input Lag ms

Sony KDL-55W802A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
16.9

Sony KDL-55W900A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
19.7

Vizio E50i-A1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
32.6

Toshiba 50L2300U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
33.4

BenQ W1070 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DLP projector
33.7

Panasonic TC-P50S60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
plasma
34.1

Panasonic TC-L55DT60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
34.4

Panasonic TC-P65S64 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
plasma
35.3

Panasonic TC-P65WT600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
37.3

Vizio M551d-A2R ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
37.9

Samsung UN40F5000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
38.3

Seiki SE50UY04 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
38.3

Samsung PN51F5500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
plasma
38.8

Samsung UN55F7100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
42.2

Samsung UN55F6300 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
44.1

LG 47LA6200 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
44.2

Samsung UN55F6400 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
44.6

Panasonic TC-P60ZT60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
plasma
46.2

Sony KDL-32R400A ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
46.4

Samsung UN55F8000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
46.8

Panasonic TC-P60VT60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
plasma
47.9

Panasonic TC-L50E60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
48.3

Mitsubishi HC7900DW ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
DLP projector
48.5

LG 55LA8600 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
51.3

Samsung PN60F8500 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
plasma
53.1

Samsung UN65F9000 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
56.5

Sharp LC-60LE650 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
58.0

Sharp LC-60LE757U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
58.1

LG 60PH6700 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
plasma
72.7

Panasonic TC-P55ST60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
plasma
73.6

JVC DLA-X35 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LCoS projector
87.1

Epson 3020 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LCD projector
89.3

Epson 5020UB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LCD projector
95.1

TCL LE58FHDE3010 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LED LCD
129.8

abbas-t
25-12-2013, 07:27
سلام دوستان
امیدوارم جای درستی پست داده باشم
ایا اتصال فلش مموری ویروسی به تلویزیون های هوشمند ،برای تلویزیون مشکل ساز خواهد شد ؟

کسی جواب مارا نمیده؟!!!

matinpour
25-12-2013, 19:51
کسی جواب مارا نمیده؟!!!

دوست عزیز
خیر تا آنجا که من می دانم سیستم عامل تلویزیون ویروس نمی گیرد

farshidfx
25-12-2013, 21:01
اساتید لطفا منو راهنمایی کنید
من دنبال یک تلویزیون با سقف قیمت 4 میلیون تومان هستم که با توجه به فضای کوچک اتاقم نمیخوام از 42 اینچ هم بزرگتر باشه
کلا به نظرتون بهرتین تلویزیون 42 اینچ تا سقف قیمت 4 میلیون الان تو بازار چی هست؟مهمترین ویژگی تلویزیون هم برای من کیفیت مناسب تصویر هستش
و زیاد اهل گیم نیستم فقط میخوام تلویزیونی که معرفی میشه بهترین کیفیت تصویر رو داشته باشه
بازم مزسی از کمکتون

saeid_61u
26-12-2013, 12:01
اساتید لطفا منو راهنمایی کنید
من دنبال یک تلویزیون با سقف قیمت 4 میلیون تومان هستم که با توجه به فضای کوچک اتاقم نمیخوام از 42 اینچ هم بزرگتر باشه
کلا به نظرتون بهرتین تلویزیون 42 اینچ تا سقف قیمت 4 میلیون الان تو بازار چی هست؟مهمترین ویژگی تلویزیون هم برای من کیفیت مناسب تصویر هستش
و زیاد اهل گیم نیستم فقط میخوام تلویزیونی که معرفی میشه بهترین کیفیت تصویر رو داشته باشه
بازم مزسی از کمکتون

متاسفانه تولید کننده ها بهترین تلویزیون هاشونو در سایزهای بالای 50 تولید میکنن (من نمیدونم چرا اینکارو میکنن و چه بیماری روانی ای دارن! گناه من چیه که از یک طرف تلویزیون پاناسونیک Zt60 رو میخوام و از طرفی مایل نیستم تلویزیونم اندازه ی یه استخر باشه؟!!!!)
بهترین کیفیت تصویر در تلویزیون های سایز 42 اینچ مربوط به پلاسمای پاناسونیک مدل ST60 هستش. که متاسفانه هنوز وارد بازار ایران نشده؛ شما یا باید صبر پیشه کنی یا اینکه اگه الان میخوای بگیری یه دونه پلاسمای سامسونگ 43 اینچ مدل F4850 یا E4850 بگیری (بدون گارانتیش میشه E450 و F4500 ) من باشم صبر میکنم چون بزودی پلاسماهای 2013 پاناسونیک وارد بازار بانه میشن

farshidfx
26-12-2013, 14:12
مرسی از راهنماییتون فقط من بیشتر ال ای دی مد نظرم هست در بین ال ای دی ها پیشنهاد ویژه ایی دارید
ضمنا ایکون تشکر من مهو شده نمیتونم تشکر کنم

KATALONIA
26-12-2013, 21:57
سلام دوستان
کسی میدونه تلویزیون sony 40hx850 به بازار ایران اومده یا نه ؟

farshidfx
27-12-2013, 00:04
متاسفانه تولید کننده ها بهترین تلویزیون هاشونو در سایزهای بالای 50 تولید میکنن (من نمیدونم چرا اینکارو میکنن و چه بیماری روانی ای دارن! گناه من چیه که از یک طرف تلویزیون پاناسونیک Zt60 رو میخوام و از طرفی مایل نیستم تلویزیونم اندازه ی یه استخر باشه؟!!!!)
بهترین کیفیت تصویر در تلویزیون های سایز 42 اینچ مربوط به پلاسمای پاناسونیک مدل ST60 هستش. که متاسفانه هنوز وارد بازار ایران نشده؛ شما یا باید صبر پیشه کنی یا اینکه اگه الان میخوای بگیری یه دونه پلاسمای سامسونگ 43 اینچ مدل F4850 یا E4850 بگیری (بدون گارانتیش میشه E450 و F4500 ) من باشم صبر میکنم چون بزودی پلاسماهای 2013 پاناسونیک وارد بازار بانه میشن
مرسی از راهنماییتون فقط من بیشتر ال ای دی مد نظرم هست در بین ال ای دی ها پیشنهاد ویژه ایی دارید

azarpira7
27-12-2013, 01:46
سلام دوستان من امروز یه ال ای دی سامسونگ UAF5570 AMSH گرفتم وهنوز پلمپه .تو مشخصات فنی اش نوشته وای فای دانگل داره..میخواستم ببینم دانگل یعنی چی؟ و آیا میتونم با وایرلس ای دی اس ال خونه به تلوزیون وصل بشم یانه؟ مدل 5590 نوشته بود وای فای داخلی داره ولی موجود نبود..میخوام ببینم اگه نمیتونم به نت وصل بشم برم تا پلمپه پس بدم اینو...راستی 2300000قیمتشه و نوشته اسمارته..نمیدونم مدل خوبی گرفتم یانه من میخوام به راحتی وبگردی کنم باهاش..اگه میشه راهنمایی کنید

matinpour
27-12-2013, 10:55
سلام دوستان من امروز یه ال ای دی سامسونگ UAF5570 AMSH گرفتم وهنوز پلمپه .تو مشخصات فنی اش نوشته وای فای دانگل داره..میخواستم ببینم دانگل یعنی چی؟ و آیا میتونم با وایرلس ای دی اس ال خونه به تلوزیون وصل بشم یانه؟ مدل 5590 نوشته بود وای فای داخلی داره ولی موجود نبود..میخوام ببینم اگه نمیتونم به نت وصل بشم برم تا پلمپه پس بدم اینو...راستی 2300000قیمتشه و نوشته اسمارته..نمیدونم مدل خوبی گرفتم یانه من میخوام به راحتی وبگردی کنم باهاش..اگه میشه راهنمایی کنید

دوست عزیز
دانگل وسیله ای است شبیه فلش مموری که به یکی از درگاههای USB در پشت تلویزیون تان وصل می شود و به وسیله آن می توانید به صورت وایر لس به دیگر دستگاههای وایر لس مانند لپ تاپ و موبایل و مودم وصل شوید و آن سیستمهای که وای فای داخلی دارد از قسمت منو شبکه قابل دسترسی است و فعلا سری F برای مدت محدود نمی توانند از اسمارت هاب استفاده کنند ولی از برورز آن برای وبگردی می شود استفاده کرد

saeid_61u
27-12-2013, 16:33
کسی نیست کمکی کنه ؟؟

بله. توی بانه موجوده به فیمت 3600

KATALONIA
27-12-2013, 18:16
بله. توی بانه موجوده به فیمت 3600
تهران نیست ؟ اگه هست چنده ؟:n16:

saeid_61u
27-12-2013, 18:25
تهران نیست ؟ اگه هست چنده ؟:n16:

قاعدتا باید باشه. نمایندگی های سونی توی جمهوری مراجعه کنین. قیمت انواع گارانتی دار تلویزیون حدود 500 تومن تا 1.5 میلیون تومن گرانتر از نوع بدون گارانتیشه

KATALONIA
27-12-2013, 19:15
قاعدتا باید باشه. نمایندگی های سونی توی جمهوری مراجعه کنین. قیمت انواع گارانتی دار تلویزیون حدود 500 تومن تا 1.5 میلیون تومن گرانتر از نوع بدون گارانتیشه

به نظر شما در مورد تلویزیونهای sony خرید از تهران با گارانتی معقول تره یا خرید از بانه با قیمت کمتر و بدون گارانتی ؟

FluS7teR
27-12-2013, 19:19
دوستان !
چه جوری متوجه شیم تلویزیون sony W904 ساخت چین هست یا مالزی !!

saeid_61u
27-12-2013, 19:22
به نظر شما در مورد تلویزیونهای sony خرید از تهران با گارانتی معقول تره یا خرید از بانه با قیمت کمتر و بدون گارانتی ؟

اگه طرف مشکل مالی نداشته باشه و مدل مورد نظرش هم در نمایندگی ها موجود باشه قطعا خرید جنس با گارانتی عاقلانه تره. ولی این یکی دو سال با بالا رفتن وحشتناک و سرسام آور قیمت دلار و در نتیجه قیمت تلویزیون همه توانایی خرید مدلهای گارانتی دار رو ندارن و ضمنا بعضی مدلها و به خصوص مدلهای تاپ پلاسما رو فقط از طریق شهرهای مرزی میشه پیدا کرد

farshidfx
27-12-2013, 20:11
با سلام خدمت اساتید محترم تفاوت بین این دو مدل تلوزیون شارپ رو میخواستم بدونم
SHARP LED LC-46LE8300XSHARP 46LE835شما کدام رو پیشنهاد میدید؟
کلا نظرتون در مورد برند شارپ چیه؟

saeid_61u
27-12-2013, 20:39
دوستان !
چه جوری متوجه شیم تلویزیون sony W904 ساخت چین هست یا مالزی !!

پشت پنل نوشته ساخت کجاست! تفاوتی هم در کیفیت ندارن؛ هر دو واحد تولیدی تحت لیسانس سونی هستن، یکی با کارگران چینی و دیگری با کارگرهای مالزیایی. کیفیت قطعات یکیه

azarpira7
27-12-2013, 21:33
دوست عزیز
دانگل وسیله ای است شبیه فلش مموری که به یکی از درگاههای USB در پشت تلویزیون تان وصل می شود و به وسیله آن می توانید به صورت وایر لس به دیگر دستگاههای وایر لس مانند لپ تاپ و موبایل و مودم وصل شوید و آن سیستمهای که وای فای داخلی دارد از قسمت منو شبکه قابل دسترسی است و فعلا سری F برای مدت محدود نمی توانند از اسمارت هاب استفاده کنند ولی از برورز آن برای وبگردی می شود استفاده کرد

مرسی که جواب دادین .من امروز راه اندازیش کردم و با کابل لن به اینترنت وصل شدم ولی اسمارت هاب غیر فعاله ..دلیلش چیه؟ تا کی اینطور میمونه؟ و دانگل یو اس بی قیمتش چنده؟ مرسییییییییییییی

matinpour
27-12-2013, 22:49
مرسی که جواب دادین .من امروز راه اندازیش کردم و با کابل لن به اینترنت وصل شدم ولی اسمارت هاب غیر فعاله ..دلیلش چیه؟ تا کی اینطور میمونه؟ و دانگل یو اس بی قیمتش چنده؟ مرسییییییییییییی

دوست عزیز
دانگل سامسونگ چون در بازار موجود یا کمیاب است قیمت آن معلوم نیست

Masoud.Neshat
29-12-2013, 15:24
قابل توجه تمام دوستانی که وای فای تلویزیون واسه شون مهمه:
کافیه تلویزیون شما پورت شبکه داشته باشه. لازم نیست وای وای داخلی داشته باشه یا اینکه دانگل اختصاصی مارک تلویزیونتون رو بخرید تا به شبکه بیسیمتون وصل شه. می تونید یه access point یا روتر وایرلس یا رنج اکستندر بخرید ودر حالت client ازش استفاده کنید (مثلا Dlink DIR-600 که فقط حدود 55 تومنه). یعنی تلوبزیون رو با یک پچ کابل کوچولو وصل میکنین به پورت روترتون و با انجام تنظیمات نرم افزاری متناسب روتری که دارین مثل حالت وسط شکل زیر حالشو میبرین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

matinpour
29-12-2013, 19:30
قابل توجه تمام دوستانی که وای فای تلویزیون واسه شون مهمه:
کافیه تلویزیون شما پورت شبکه داشته باشه. لازم نیست وای وای داخلی داشته باشه یا اینکه دانگل اختصاصی مارک تلویزیونتون رو بخرید تا به شبکه بیسیمتون وصل شه. می تونید یه access point یا روتر وایرلس یا رنج اکستندر بخرید ودر حالت client ازش استفاده کنید (مثلا Dlink DIR-600 که فقط حدود 55 تومنه). یعنی تلوبزیون رو با یک پچ کابل کوچولو وصل میکنین به پورت روترتون و با انجام تنظیمات نرم افزاری متناسب روتری که دارین مثل حالت وسط شکل زیر حالشو میبرین.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز
اگر مطلبی برای آموزش و یا کمک به دیگران می گذارید کامل و سلیس با جزییات که خودتان استفاده و تست کرده اید بگذارید تا برای دیگران نیز مفید باشد نه اینکه مطلبی را گفته و رد شده باشید و هیچ آزمون وتستی را بیان نکرده باشید
موفق باشید

moslem47
30-12-2013, 13:37
دوستان زیر 2 تومن led چییشنهاد میکیند؟
تا 2500 سه بعدی چی پیشنهاد میکیند؟

saeidcz
31-12-2013, 07:14
با سلام
لطفا بگین کدوم
sony w804
or
lg la 86000
ممنون میشم کمک کنید
هر دئو 47

shayan_x5x
31-12-2013, 16:11
سلام
یه سوال خدمت دوستان با تجربه : ممنون میشم جواب بدین ;-)
یه f6850 داریم دیروز پشت tv فلش بود واسه دراوردنش درایوش رو بستم و فلش رو از پشت tv کندم ، یهو tv قاطی کرد رنگاش قاطی کرد بهم ریخت همزمان یه جوریم هم میشد انگار آنتن به tv وصل نیست بد میگرفت و بعد دیگه کانلهای شبکه دیجیتال رو نمیگرفت یا یکی و میگرفت یکیو نمیگرفت بعد 5 مین خاموش بودن و از برق کشیدن درست شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!
چــــــــــــــــــــــرا اینطوری شد ؟؟؟؟ کسی میدونه ؟؟؟؟

matinpour
31-12-2013, 23:24
سلام
یه f6850 داریم دیروز پشت tv فلش بود واسه دراوردنش درایوش رو بستم و فلش رو از پشت tv کندم ، یهو tv قاطی کرد رنگاش قاطی کرد بهم ریخت همزمان یه جوریم هم میشد انگار آنتن به tv وصل نیست بد میگرفت و بعد دیگه کانلهای شبکه دیجیتال رو نمیگرفت یا یکی و میگرفت یکیو نمیگرفت بعد 5 مین خاموش بودن و از برق کشیدن درست شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوست عزیز
در یکجا پست بدهید و از تکرار بپرهیزید

4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])154 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moslem47
31-12-2013, 23:48

KATALONIA
01-01-2014, 00:03
دوستان تا حالا کسی دو مدل زیر رو پیش هم دیده ؟ کدوم رو پیشنهاد میدین ؟
SONY 40 HX850
SONY 42 W804

raeesi
01-01-2014, 00:11

استفاده‌تون چیه؟
فیلم؟
گیم؟
طراحی؟

moslem47
01-01-2014, 00:30
استفاده‌تون چیه؟
فیلم؟
گیم؟
طراحی؟
فیلم............

saeidcz
01-01-2014, 00:43
با سلام
لطفا بگین کدوم
sony w804
or
lg la 86000
ممنون میشم کمک کنید
هر دئو 47

پس جواب من چی؟

matinpour
01-01-2014, 13:08
پس جواب من چی؟

دوست عزیز
معلوم است lg la 86000 چون امکاناتش و پشتیبانی از فرمتها و زیرنویس از سونی بهتر است

saeid_61u
01-01-2014, 13:21
سلام

برای بیرون کشیدن فلش مموری اول فیلم رو متوقف کن بعد از مدیا پلیر تلویزیون خارج شو

matarsaak
03-01-2014, 16:37
یه سوال در مورد LED های سامسونگ داشتم
سری 6 و سری7 وسری 8 چه تفاوتی با هم دارن؟
سوال بعدیم
یه ال ای دی سامسونگ که قابلیت 3d داشته باشه (فقط واسه دیدن فیلم) و کیفیت پخش سه بعدیش خوب باشه معرفی کنید. سایز هم زیر بین 42 تا 50. قیمت هم تا3 تومن