PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

smallfrank
21-07-2012, 13:15
سلام
یه سوال دارم
از مدلهای Plasma Panasonic G10
و
LCD LG LD550

هیچکدام گیرنده دیجیتال داخلی ندارن ؟
از طریق دستکاری منوی مخفی چطور ؟
ممنون....

zadis
22-07-2012, 07:34
سلام. من یه تلوزیون d6600 خریدم . همه چیش عالیه از لحاظ کیفیت تصویر و ساپورت فرمت ها تصویری و کلا . فقط وقتی سه بهدی نگاه میکنم
با عینک . چشمم درد میگیره . شما چه پیشنهادی دارید . به هیچ عنوان نمیشه از عینک پسیو استفاده کد . چون میگم پسیو خیلی راحته . ممنون

test14
22-07-2012, 08:56
سلام. من یه تلوزیون d6600 خریدم . همه چیش عالیه از لحاظ کیفیت تصویر و ساپورت فرمت ها تصویری و کلا . فقط وقتی سه بهدی نگاه میکنم
با عینک . چشمم درد میگیره . شما چه پیشنهادی دارید . به هیچ عنوان نمیشه از عینک پسیو استفاده کد . چون میگم پسیو خیلی راحته . ممنون

بيل نميري ها!!

zadis
22-07-2012, 09:46
بيل نميري ها!!
این تکنولوژی عینک اکتیو حالمو داره به هم میزنه . تلوزیون به این باکیفیتی . عینکش همه چی رو خراب کرده

test14
23-07-2012, 09:19
این تکنولوژی عینک اکتیو حالمو داره به هم میزنه . تلوزیون به این باکیفیتی . عینکش همه چی رو خراب کرده

به هر حال قبل از خريد بايد فكر اينجاشو ميكردي البته كلا سه بعدي چنگ زيادي به دل نميزنه فيلم دزست حسابي و خانواده دارو معمولا سه بعدي نميسازن بعد از يه مدت كوتاه جذابيتش رو از دست ميده براي آدم پس زياد ناراحت نباش از دو بعدي با كيفيتش لذت ببر تب سه بعدي تو دنيا هم تقريبا فروكش كرده ديگه

pessotto
23-07-2012, 19:21
سلام

آقا من ES8000 سامسونگ خریدم، شبکه نته خونه رو میشناسه، ولی هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه
سرعت نتم هم 512 است
میخواستم ببینم چی کار کنم

ممنون

hapalii
24-07-2012, 01:24
اول بزار به روز بشه ورژن خود دستگاه بعد دوباره امتحان کن تو منو تو قسمت تنظیمات شبکه گزینه به روز رسانی هست وقتی به این سرعت براش آپدیت دادن حتمی یه چیزیش هست .

Dash_borzoo
24-07-2012, 14:36
سام ‌علیکم...
دمیتون گرم یه مددی هم به ما بدین:

-اولندش:
"ex520سونی" یا "هم‌رده‌ش تو شارپ"؟
-دویومندش:
"ex720سونی" یا "le830شارپ"؟

*البت گیر اصلی بنده رو کانالای تلویزیونه خودمونه،چی می‌گن بهش؟؟؟آها SD!
ینی مهم واسم اینه که کانالای ایرونه درس‌حسابی بیگیره،چون اکثر استفادم هم از همین کانالاس.

حالا چیز دیگه‌ای هم مد نظرتون بود بیگین،کلن بودجه‌ی بنده واس تلوزیون و دم و دسگاش(سینما و میز و...) 3.5میلیون تومان!
دمیتون گرم....

pessotto
24-07-2012, 17:03
اول بزار به روز بشه ورژن خود دستگاه بعد دوباره امتحان کن تو منو تو قسمت تنظیمات شبکه گزینه به روز رسانی هست وقتی به این سرعت براش آپدیت دادن حتمی یه چیزیش هست .

زنگ زدم سام سرویس گفتن که باید آپدیتش کنی اول
یکم تحقیقم کردم دیدم آپدیت به صورت وایرلس کار خطرناکیه ممکنه تی وی بره رو هوا، باید فایل آماده رو با فلش بزنی به تی وی آپدیت شه
سایت سامسونگ داره یحتمل

hapalii
25-07-2012, 13:54
من که خودم با یه اکانت وایرلس داغون به روزش کردم شما هم می تونی با کابل لن وصل کنی به مودمت تا مطمئن تر باشی ولی 2 - 3 ساعت بسته به سرعتت طول میکشه .

hamid_IT63
25-07-2012, 14:00
سام ‌علیکم...

-اولندش:
-دویومندش:

ینی مهم واسم اینه که کانالای ایرونه درس‌حسابی بیگیره،چون اکثر استفادم هم از همین کانالاس.

حالا چیز دیگه‌ای هم مد نظرتون بود بیگین،کلن بودجه‌ی بنده واس تلوزیون و دم و دسگاش(سینما و میز و...) 3.5میلیون تومان!
دمیتون گرم....
توی تلویزیونهای سونی سری ex قیمت مناسب و امکانات روتین و خوبی داره ولی راستش به نظر من مرغوبیت پنلش نسبت به بقیه تلویزیونهای ژاپنی سونی کمتره . مدل ex720 sony با مدل le8300x قابل مقایسه نیست چون le8300 ژاپنی هست و کیفیت تصویر 3D خیلی خوبی داره . اگه تصویر این دو تا تلویزیونو کنار هم ببینی تفاوت کیفیت تصویرشونو متوجه میشی .
رنگ تصاویر le8300 هم بهتر و طبیعی تر هست .
به نظر من حالا که بودجه کافی داری همین 3D بخر چون تلویزیونهای سه بعدی فرکانس تصویر بالاتری دارن و معمولا" توی مشخصات قوی تر هستن .

kingil4
25-07-2012, 18:52
زنگ زدم سام سرویس گفتن که باید آپدیتش کنی اول
یکم تحقیقم کردم دیدم آپدیت به صورت وایرلس کار خطرناکیه ممکنه تی وی بره رو هوا، باید فایل آماده رو با فلش بزنی به تی وی آپدیت شه
سایت سامسونگ داره یحتمل

مبارک باشه.

1 -چند گرفتی ؟ بدون سینما؟

2 -میشه یک کم درباره کیفیتش توضیج بدی؟

3 -مشکل آپدیت و باز کردن صفحات اینترنت حل شد؟

4 - قابلیت ضبط تصاویر روس فلش را داره؟

5 - و اینکه بعد از مدتی روشن بون صفحه نمایشش خیلی گرم نمی شه؟ چون چند جا دیدم که خیلی صفحش داغ شده بود ولی مثلا ال جی این مشکل را نداشت.

ممنون

Dash_borzoo
25-07-2012, 21:23
توی تلویزیونهای سونی سری ex قیمت مناسب و امکانات روتین و خوبی داره ولی راستش به نظر من مرغوبیت پنلش نسبت به بقیه تلویزیونهای ژاپنی سونی کمتره . مدل ex720 sony با مدل le8300x قابل مقایسه نیست چون le8300 ژاپنی هست و کیفیت تصویر 3D خیلی خوبی داره . اگه تصویر این دو تا تلویزیونو کنار هم ببینی تفاوت کیفیت تصویرشونو متوجه میشی .
رنگ تصاویر le8300 هم بهتر و طبیعی تر هست .
به نظر من حالا که بودجه کافی داری همین 3D بخر چون تلویزیونهای سه بعدی فرکانس تصویر بالاتری دارن و معمولا" توی مشخصات قوی تر هستن .

داداش دمیت گلت گرم.
فقط این و بم بگو که پلاسماهای پاناسونیک چیطوریاس؟
کلن به نظر حضرت‌عالی با این سه و پونصدمون چی بیگیریم همچین راضی می‌شیم دعای خیر نصار ارواح فروشنده و کارخونه می‌کنیم!!؟
بعدشم اینکه یه جا تو همین سایت خوندم که:شارپ،این مدلش تو sd یا به قول خودمون همون شبکه‌های معمولی تلویزیون همچین بگی-نگی کم‌کیفیته،راسته!!؟
دمیت گرم بازم داداش.

AVB
26-07-2012, 17:39
سلام دوستان.

قصد خرید تلویزیون هست! و الان با توجه به اینکه تلویزیونهای LED تو بازار زیاد شدن و LCD ها کم کم دارن از دور خارج میشن چه پیشنهاد میشه؟
لطفاً راهنمایی کنید.
2 و نیم تا حدود 3 میلیون هم کنار گذاشتم! حالا یه ذره کمتر یا بیشتر!!:20:

smhsh121
26-07-2012, 18:05
سلام دوستان.قصد خرید تلویزیون هست! و الان با توجه به اینکه تلویزیونهای LED تو بازار زیاد شدن و LCD ها کم کم دارن از دور خارج میشن چه پیشنهاد میشه؟ لطفاً راهنمایی کنید.2 و نیم تا حدود 3 میلیون هم کنار گذاشتم! حالا یه ذره کمتر یا بیشتر!!:20:ال جی 47 اینچ یکی از مدل های 66100، 67100 یا 76100 خوبه.

test14
28-07-2012, 09:23
سام ‌علیکم...

-اولندش:
-دویومندش:

دمیتون گرم....

هيشكدوم!
از مدلهاي 2012 انتخاب كنيد بودجتون هم كه مناسبه تلويزيونه خوبي ميتونين بگيرين

test14
28-07-2012, 09:25
ال جی 47 اینچ یکی از مدل های 66100، 67100 یا 76100 خوبه.
تا مدلهاي 2012 سوني و پاناسونيك نيومدن اين انتخابها تاييد ميشه

Dash_borzoo
28-07-2012, 10:16
هيشكدوم!
از مدلهاي 2012 انتخاب كنيد بودجتون هم كه مناسبه تلويزيونه خوبي ميتونين بگيرين

کی می‌آد داداش!!؟

alilosting
28-07-2012, 12:27
سلام دوستان.

قصد خرید تلویزیون هست! و الان با توجه به اینکه تلویزیونهای LED تو بازار زیاد شدن و LCD ها کم کم دارن از دور خارج میشن چه پیشنهاد میشه؟
لطفاً راهنمایی کنید.

حالا که میخوای انقدر هزینه کنی 3d بخر چون تلویزیونهای سه بعدی معمولا" مشخصات فنی قوی تری دارن مثلا" فرکانس بالاتر و ...

میتونی تلویزیون 46le8300x sharp بخری با مشخصات :
مجهز به پانل LED ژاپني
داراي تيونر ديجيتال داخلي ----T
پانل چهار رنگ RGB+Y (كواترون)
Full HD 1920 x 1080
نسل دهم پانل با تكنولوژي UV2A
مگا كنتراست
قابليت پخش فرمت Divx به صورت HD
طراحي بسيار باريك و زيبا
توان مصرفي فوق العاده پايين
داراي عملكرد ECO جهت صرفه جويي در مصرف برق
كنترل هوشمند خاموش شدن دستگاه در هنگام عدم دريافت سيگنال
تبديل تصاوير 2 بعدي به 3 بعدي
قابليت نمايش عكس با فرمت : JPEG,MP
قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3
قابليت پخش تصوير با فرمت : mp4, mkv, avi, mpg, mpeg, ps, ASF, MOV, WMV

kingil4
28-07-2012, 16:42
کسی می تونه درباره سامسونگ ES8880 راهنمایی کنه؟

1 - کیفیت SD و HD ؟

2- قابلیت ضبط تصاویر روس فلش را داره؟

3- و اینکه بعد از مدتی روشن بون صفحه نمایشش خیلی گرم نمی شه؟ چون چند جا دیدم که خیلی صفحش داغ شده بود ولی مثلا ال جی این مشکل را نداشت.

و هرچیز دیگه راجه به این مدل؟
ممنون

hamid_IT63
29-07-2012, 09:43
داداش دمیت گلت گرم.
فقط این و بم بگو که پلاسماهای پاناسونیک چیطوریاس؟
کلن به نظر حضرت‌عالی با این سه و پونصدمون چی بیگیریم همچین راضی می‌شیم دعای خیر نصار ارواح فروشنده و کارخونه می‌کنیم!!؟
بعدشم اینکه یه جا تو همین سایت خوندم که:شارپ،این مدلش تو sd یا به قول خودمون همون شبکه‌های معمولی تلویزیون همچین بگی-نگی کم‌کیفیته،راسته!!؟
دمیت گرم بازم داداش.
پلاسماهای پاناسونیک که عالین مثل مدلهای st30 و vt30 ولی چون قراره خط تولیدشون متوقف بشه ممکنه بعدا" مشکل کمبود قطعات پیش بیاد .
در مورد کیفیت تصویر sd شارپ باید بگم کیفیت تصویرش خوبه چون هم گیرنه دیجیتال داخلی داره و هم اینکه مجهز به تکنولوژی کواترون هست . یعنی از پنل 4 رنگ برای تولید رنگهاش استفاده میکنه و این باعث میشه رنگهای طبیعی و واقعی تولید کنه . رنگ زرد تلویزیون های کواترونش یه زرد واقعی هست و لذت می بری .

samira_googleOne
29-07-2012, 11:27
سلام دوستان.

لطفاً راهنمایی کنید.

یا میتونی 46 اینچ سونی ex520 بگیری . کیفیت تصویر خوبی داره و گیرنده دیجیتال داخلیم داره . فقط مشکلش ساپورت ضعیف برای پخش فرمتهای usb هست .
یا میتونی 40 اینچ شارپ le8300x بگیری . این مدل هم گیرنده دیجیتال داخلی داره و انواع فرمتها رو با usb پخش میکنه .

Dash_borzoo
29-07-2012, 15:39
پلاسماهای پاناسونیک که عالین مثل مدلهای st30 و vt30 ولی چون قراره خط تولیدشون متوقف بشه ممکنه بعدا" مشکل کمبود قطعات پیش بیاد .
در مورد کیفیت تصویر sd شارپ باید بگم کیفیت تصویرش خوبه چون هم گیرنه دیجیتال داخلی داره و هم اینکه مجهز به تکنولوژی کواترون هست . یعنی از پنل 4 رنگ برای تولید رنگهاش استفاده میکنه و این باعث میشه رنگهای طبیعی و واقعی تولید کنه . رنگ زرد تلویزیون های کواترونش یه زرد واقعی هست و لذت می بری .

پاناسونیک کادو-مادو همراش ناره!؟ یه تلویزیون خالی؟ چون st30 بود سه و چارصد،vt30 هم نداشتن.
درضمن داداش sd شارپ و از نزدیک دیدی می‌گی!؟

farshad.fitnes
31-07-2012, 16:16
سلام به همه دوستان و اساتید بزرگوار
یه نمایندگی پاناسونیک v10, رو به من قیمت 2میلیون گفته. 50 اینچه. البته صاحب مغازه آشناست... به نظر شما اساتید بزرگوار برم بخرم؟ ارزش داره؟ من دنبال سه بعدی نیستم...ولی میخوام تصویرش از این مدلای جدید تو دو بعدی کم نیاره. آخه v10 مال سال 2010. راستی این v10 مونتاژ ژاپن هست. خودم پشتش رو خوندم زده made in japan
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ashkan45
04-08-2012, 18:40
سلام میخواستم بدونم چینش کانال دیجیتال تو سامسونگ es6950 چطوری میشه من دکمه tools رو میزنم ولی فقط تو موارد دلخواه میتونم وارد کنم کانلها از 800 چیده شده و عملا کلید های 1-9 کنترل بدرد نمیخوره!

smhsh121
04-08-2012, 19:18
سلام میخواستم بدونم چینش کانال دیجیتال تو سامسونگ es6950 چطوری میشه من دکمه tools رو میزنم ولی فقط تو موارد دلخواه میتونم وارد کنم کانلها از 800 چیده شده و عملا کلید های 1-9 کنترل بدرد نمیخوره!

برو توی اسمارت هاب و توی قسمت کانال، ویرایش رو انتخاب کن و شماره کانال ها عوض کن و بگو به ترتیب شماره کانال مرتب کنه. لااقل این روش تو سری D که جواب می داد.

wallcot
04-08-2012, 19:22

سلام دوست عزیز به خاطر گرفتن تلویزیون جدید به شما تبریک میگم. میخاستم ببینم از این مدل ES6950 راضی هستید و اگه راضی هستید کیفیت تصویر HD و SD (تصویر شبکه های صدا و سیما) در چه حدی؟ ممنون :20:

ashkan45
04-08-2012, 22:08
سلام دوست عزیز به خاطر گرفتن تلویزیون جدید به شما تبریک میگم. میخاستم ببینم از این مدل ES6950 راضی هستید و اگه راضی هستید کیفیت تصویر HD و SD (تصویر شبکه های صدا و سیما) در چه حدی؟ ممنون :20:
کیفیت تصویر شبکه های صدا و سیماش خبه حداقل بهتر سونی هم رده خودشه من اینو بیشتر به خاطر وایرلس داخلیش گرفتم چون از رو سیستم و گوشی میشه فیلم رو با وایرلس فرستاد در کل زیر دو تومن بهترین انتخاب بود بنظرم!

8311580
06-08-2012, 11:33
سلام کدایک از این پلاسما کیفیت تصویر بهتری دارند امروز میخواهم بخرم samsung e480 -----------lg 4500

manaminjamkharam
06-08-2012, 21:41
بین مدل های 2012 سامسونگ و ال جی کدوم یکی بهتر هست ؟ منظورم بین مدل های LM9600 و ES8000 هست.

smhsh121
07-08-2012, 08:58
بین مدل های 2012 سامسونگ و ال جی کدوم یکی بهتر هست ؟ منظورم بین مدل های LM9600 و ES8000 هست.

نمیشه قاطعانه گفت کدوم بهتره. از نظر سه بعدی که خوب ال جی بهتره ولی از نظر کیفیت تصویر توی سایت های ریویو سامسونگ رو بهتر دونستند.

wallcot
07-08-2012, 12:39

ES8000 سامسونگ 100درصد از همه لحاظ عالیه اگه پولشو داری همین امروز برو بگیر. می تونی تو سایت Cnet هم ببینی :5:

Alireza2S
10-08-2012, 23:49
دوستان من یه es6960 سامسونگ خریدم که روش یه سینمای خانگی d550k هدیه بود
که نصابه موقع نصب این دوتارو با کابل اپیتکال بهم وصل کرد(دی وی دی رو هم با hdmi)
وقتی با تی وی یه فیلم mkv اجرا میکنم صدایی که از تلویزیون در میاد و صدایی که از سینمای خانگی درمیاد حدود یک صدم ثانیه باهم اختلاف دارن. بطوری که صدا انگار اکو میشه.
واسه همین مجبور صدای تلویزیون رو کامل ببندم تا فقط یه صدا باشه. حالا میخوام ببینم این مشکل طبیعیه یا نه؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه. وقتی با home theater اهنگ یا فیلم پخش میکنم اگه اکولایزر رو stereo باشه صدا فقط از ساب و بلندگو چپ و راست میاد و از سراندها صدا نمیاد. واسه همین مجبورم بزارم روحالت های دیگه تا ازاونام صدا بیاد. چرا؟؟؟؟اتفاقا فیلمهام هم خریداری شده از ایتونز اند و ۵.۱کاناله ساپورت میکنن

ممنون میشم جوابمو بدید

smhsh121
11-08-2012, 00:19
دوستان من یه es6960 سامسونگ خریدم که روش یه سینمای خانگی d550k هدیه بود
که نصابه موقع نصب این دوتارو با کابل اپیتکال بهم وصل کرد(دی وی دی رو هم با hdmi)
وقتی با تی وی یه فیلم mkv اجرا میکنم صدایی که از تلویزیون در میاد و صدایی که از سینمای خانگی درمیاد حدود یک صدم ثانیه باهم اختلاف دارن. بطوری که صدا انگار اکو میشه.
واسه همین مجبور صدای تلویزیون رو کامل ببندم تا فقط یه صدا باشه. حالا میخوام ببینم این مشکل طبیعیه یا نه؟؟؟؟؟

یه سوال دیگه. وقتی با home theater اهنگ یا فیلم پخش میکنم اگه اکولایزر رو stereo باشه صدا فقط از ساب و بلندگو چپ و راست میاد و از سراندها صدا نمیاد. واسه همین مجبورم بزارم روحالت های دیگه تا ازاونام صدا بیاد. چرا؟؟؟؟اتفاقا فیلمهام هم خریداری شده از ایتونز اند و ۵.۱کاناله ساپورت میکنن

ممنون میشم جوابمو بدید

برای رفع مشکل تاخیر توی منوی قسمت صدا یه جا هست که می تونی میزان تاخیر رو تنظیم کنی.

Alireza2S
11-08-2012, 08:27
برای رفع مشکل تاخیر توی منوی قسمت صدا یه جا هست که می تونی میزان تاخیر رو تنظیم کنی.

ممنون اونو تو تنظیمات دیدمش ولی میخوام ببینم این مشکل طبیعه؟

اگه ممکنه اون سوال دوم منو هم جواب بدین

Juventus FC
11-08-2012, 13:30
نمیدونم جای این سوال اینجاست یا خیر ! اگر نیست عذر خواهی مرا بپذیرید !

در مورد برند تلویزیون ها از لحاظ تصوری و امکانات کدام برند بهتره ؟ من میخوام یه تلویزیون بگیرم 40 اینچ در این مورد اخبار ضد و نقیض در مورد مارک های و برندهای مختلف زیاد میشونم. LED میخوام باشه ولی بعضی های میگند tv که وقتی خاموشه صفحش توسی باشه بده یا اونکه سیاه باشه خوبه ! درکل میشه یه مشاور به من بدید از لحاظ قیمت و برند و تصویر چی بخرم بهتره ؟

saba-aria
11-08-2012, 19:05
باسلام یه سوال داشتم...چند روزی میشه ال ای دی سامسونگ EH5560 گرفتم ولی یهو موقع تماشای تلویزیون ، تصویر رنگ و جلای اصلی خودشو از دست داد...انگار که یه هاله ی تیره رنگ به تصویر اضافه شده باشه... دیگه تصاویر رنگ طبیعی و روشن اولیه رو ندارن...میخواستم ببینم این مورد برای ای ای دی ها طبیعیه ؟؟!! و آیا گارانتی این مشکلو ساپورت میکنه؟ یا میگه تلویزیون ایرادی ندار مشکل از چشم شماست!!!

Soroush-S
11-08-2012, 20:57
معلومه که پنلت مشکل پیدا کرده با سام سرویس تماس بگیر

mb1372
14-08-2012, 18:26
سلام
توي led ال جي براي ضبط برنامه هاي تلويزيوني بايد «هارد» رو به usb دستگاه متصل كرد.
هيچ راهي نيست كه بشه برنامه ها رو روي «يك فلش» ضبط كرد؟؟
روي تلويزيون ميشه برنامه ريخت(مدلش:ls57000).

thinker-mos
15-08-2012, 09:57
سلام
در بین مودل های lg:
lw6510 جدیدتره یا lx6500
کیفیت تصویر کدوم یکی بهتره از لحاظ سه بعدی (یکیش پسیوه و اون یکی اکتیو)
ممنون

smhsh121
15-08-2012, 15:09
سلام
در بین مودل های lg:
lw6510 جدیدتره یا lx6500
کیفیت تصویر کدوم یکی بهتره از لحاظ سه بعدی (یکیش پسیوه و اون یکی اکتیو)
ممنون

lx ها تولید 2010 هستن و lw تولید 2011 و پسیو هست.

amiry2j
16-08-2012, 21:27
سلام دوستان من تازه عضو انجمن شدم و اطلاعاتم راجع به lcd-led-plasmaخیلی پایینه،قصد داشتم یه 46LEDاینچ بخرم،تو این چند روزه که تو اینترنت گشتم وهمینطور مغازه هارو دیدم چشمم دو مدل گرفت، هزینه هم تا سقف 4.5 میلیون میتونم بکنم به نظرتون از بین شارپ 8300 و سامسونگ e7770کدومو انتخاب کنم؟چیزیکه تا حالا دستگیره خودم شده اینه که:
سامسونگ ظاهر بسیار زیباتری داره اما صدای شارپ خیلی بهتره، اگر اطلاعاتی راجع به تصویرش دارین به من بگین چون تو هرکدوم از مغازه هایی که رفتم ویدیوی full hd گذاشته بودن وقتی هم ازشون خواستم که کانالهای خودمنو بگیرن پیچوندن، فقط تو یه مغازه کانالها را با آنتن آنالوگ تو سامسونگ دیدم که افتضاح بود، اما مسلما کیفیت تصویرش نه به این بدیه و نه به اون خوبیه،سوالی که دارم اینه که تو کدومیک از این تلویزیونا کیفیت تصویر بهتری میده؟(با توجه به تکنولوژِی کوآترون شارپ ) ،خیلی ممنون میشم بین انتخاب این دو کمکم کنید. با تشکر

leon scott kendy
19-08-2012, 18:21
سلام دوستان آقا ما یک tv سامسونگ گرفتیم
یک سوال می خواستم فقط بپرس
آقا من چه جوری می تونم تنظیمات کانال ها رو انجام بدم و عقب جلو کنم
c6960
ممنون می شوم راهنماییم کنید قبلا کرده بودم مثلا کانال های 6 رو بیاری 2 و از این کارا ولی الان هر کاری میکنم نمی شه انگار کلا یادم رفته
فقط سه ماه بلند شدیم رفتیم شهرستان امدیم همه چی یادمون رفت
ممنون :)

smhsh121
19-08-2012, 19:26
سلام دوستان آقا ما یک tv سامسونگ گرفتیم
یک سوال می خواستم فقط بپرس
آقا من چه جوری می تونم تنظیمات کانال ها رو انجام بدم و عقب جلو کنم
c6960
ممنون می شوم راهنماییم کنید قبلا کرده بودم مثلا کانال های 6 رو بیاری 2 و از این کارا ولی الان هر کاری میکنم نمی شه انگار کلا یادم رفته
فقط سه ماه بلند شدیم رفتیم شهرستان امدیم همه چی یادمون رفت
ممنون :)

توی سری D باید تو قسمت اسمارت هاب رفت و بعدش در قسمت کانال دکمه ویرایش رو زد. احتمالا تو سری C باید تو اینترنت تی وی بری.

Dash_borzoo
19-08-2012, 21:51
کسی هس شارپ le8300 داشه باشه؟

leon scott kendy
19-08-2012, 23:04
توی سری D باید تو قسمت اسمارت هاب رفت و بعدش در قسمت کانال دکمه ویرایش رو زد. احتمالا تو سری C باید تو اینترنت تی وی بری.

نه بابا دفعه ی قبل که می رم تو لیست کانال ها اونجا یک دکمه ای بود می زدی می تونیستی جاهاش رو عوض کنی
اینترنت تیوی که قطع هست توش می خوام بروم می گه وصل کن
حالا توی همون سری دی کدوم دکمه رو برای ویرایش می زدی
شکلش رو می گی

smhsh121
20-08-2012, 00:47
نه بابا دفعه ی قبل که می رم تو لیست کانال ها اونجا یک دکمه ای بود می زدی می تونیستی جاهاش رو عوض کنی
اینترنت تیوی که قطع هست توش می خوام بروم می گه وصل کن
حالا توی همون سری دی کدوم دکمه رو برای ویرایش می زدی
شکلش رو می گی

تو سری D میری اونجا که دورش مربع قرمزه و بالای صفحه سمت چپ دکمه ویرایش کانال هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

leon scott kendy
20-08-2012, 01:06
تو سری D میری اونجا که دورش مربع قرمزه و بالای صفحه سمت چپ دکمه ویرایش کانال هست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون تست می کنم خبرش رو می گم

bille_jean2001
20-08-2012, 12:32
در مورد فروشگاه های که در اصفهان تلوزیون می فروشن سوال دارم از اصفهان کسی هست اینجا کمکم کنه؟

Behi09
21-08-2012, 00:41
سلام دوستان.ازتون یه خواهشی داشتم!!بهترین تلویزیونی که رنج قیمتش دوروبره 1.5 باشه کدوما رو پیشنهاد می کنین؟؟!!!
البته این ویژگی ها مدنظرم هست:حتما فول اچ دی باشه،ترجیحا پاناسونیک یا سونی باشه،هرچقدر هم سایزش بزرگتر باشه بهتر،ورودی hdmi حتما،رسپانس تایمش مهمه برام واسه خاطر استفاده از xbox،کیفیت صداش هم تک باشه.
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!!!فعلا
تو این رنج قیمت کدوم تلویزیونها رو مناسب می بینید؟
با تشکر

-------------------------------------------------
ببخشید فکر کنم اینجا جاش نبود.با عرض پوزش

malekifreeair
22-08-2012, 00:48
سلام اساتید جایی هست که دو پنل lg 76100 رو با sam 6960 مقایسه کرده باشه ؟!!!!
من بین این دو مدل مردد هستم ال جی 47 اینچ و سام 46 تقریبا تو یه سطح قیمت هستن نظرتون کدومه؟

arash08
24-08-2012, 12:04
سلام به دوستان

برند vizio فقط مختص بازار آمریکای شمالیه؟؟ یعنی واسه خرید دنبالش نگردم؟؟

brnudi
24-08-2012, 12:51
سلام خدمت دوستان گرامی
از ناظر انجمن تقاضا دارم که عکسهای پست اول را دوباره اپلود کنند(برای درک بهتر)
ممنون میشم

saeedazami
24-08-2012, 16:54
سلام دوستان.ازتون یه خواهشی داشتم!!بهترین تلویزیونی که رنج قیمتش دوروبره 1.5 باشه کدوما رو پیشنهاد می کنین؟؟!!!البته این ویژگی ها مدنظرم هست:حتما فول اچ دی باشه،ترجیحا پاناسونیک یا سونی باشه،هرچقدر هم سایزش بزرگتر باشه بهتر،ورودی hdmi حتما،رسپانس تایمش مهمه برام واسه خاطر استفاده از xbox،کیفیت صداش هم تک باشه.دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!!!فعلاتو این رنج قیمت کدوم تلویزیونها رو مناسب می بینید؟با تشکر-------------------------------------------------ببخشید فکر کنم اینجا جاش نبود.با عرض پوزشاتفاقا من هم یه همچین tv ای می خوام ولی واسه ps3. برند خاصی هم مد نظرم نیست .دوستان لطفا راهنمایی کنید.باتشکر...

Behi09
24-08-2012, 19:13
اتفاقا من هم یه همچین tv ای می خوام ولی واسه ps3. برند خاصی هم مد نظرم نیست .دوستان لطفا راهنمایی کنید.باتشکر...

سلام دوست عزیز.من با راهنماییهای دوستان تو تاپیک پاناسونیک،با توجه به بودجه ای که داشتم این تلویزیون رو برتر از بقیه ها پیدا کردم و به احتمال 95% همین tv رو می خرم.TH-P42U30

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن اگه تلویزیونه دیگه ای که امکاناتش از این بهتر باشه رو پیدا کردین،منو هم در جربان بزارید.با تشکر

ehsan.aref
27-08-2012, 14:27
سلام دوست عزیز.من با راهنماییهای دوستان تو تاپیک پاناسونیک،با توجه به بودجه ای که داشتم این تلویزیون رو برتر از بقیه ها پیدا کردم و به احتمال 95% همین tv رو می خرم.TH-P42U30[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]در ضمن اگه تلویزیونه دیگه ای که امکاناتش از این بهتر باشه رو پیدا کردین،منو هم در جربان بزارید.با تشکر پلاسماها همشون کیفیت واقعی خیلی خوبی دارن ولی این مدل که شما میخوای بخری تصویرش واسه جای کم نور طراحی شده تو جاهای پرنور خوب جواب نمیده.

Amir_Ariamehr2003
27-08-2012, 19:18
سلام دوستان.ازتون یه خواهشی داشتم!!بهترین تلویزیونی که رنج قیمتش دوروبره 1.5 باشه کدوما رو پیشنهاد می کنین؟؟!!!
البته این ویژگی ها مدنظرم هست:حتما فول اچ دی باشه،ترجیحا پاناسونیک یا سونی باشه،هرچقدر هم سایزش بزرگتر باشه بهتر،ورودی hdmi حتما،رسپانس تایمش مهمه برام واسه خاطر استفاده از xbox،کیفیت صداش هم تک باشه.
دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه!!!فعلا
تو این رنج قیمت کدوم تلویزیونها رو مناسب می بینید؟
با تشکر

-------------------------------------------------
ببخشید فکر کنم اینجا جاش نبود.با عرض پوزش

اتفاقا من هم یه همچین tv ای می خوام ولی واسه ps3. برند خاصی هم مد نظرم نیست .دوستان لطفا راهنمایی کنید.باتشکر...

سلام جواب این دو تا دوستمون رو بدید سه نفر رو یاری رسوندید که سومینش هم من هستم و خیلی زود اگه جواب بدید ممنون میشم
و یه مدل مد نظرم هست LG LS4600 42 اینچ که قیمتش 1540 هست
و من هم برندهای دیگه که تو این رنج قیمت باشن رو مورد توجهم هست
و چون میخوام اقساط بردارم نمیتونم از بانه بگیرم والا که دستم باز بود واسه خرید

cleverchild
28-08-2012, 14:06
سلام
من یه سری فیلم گرفتم با فرمت mkv که بعضی از این فیلمها تو tv نشون داده نمیشه و میگه کدینگش پشتیبانی نمیشه با اینکه mkv هستش
میخواستم برا این مشکل چیکار باید کنم؟
باید دوباره رجیستر کنم کدینگ رو؟
samsung 46D6000/46D6920
ممنون میشم یکی جواب بده

soheils2
29-08-2012, 09:59
سلام یه samsung es6200 خریدم میخوام ببینم چطور میشه از روی av رو فلش ضبط کرد کجا باید فعالش کنم میگه موجود نیست و فقط از روی تلوزیون ضبط میکنه از av ضبط نمیکنه

saeedazami
29-08-2012, 16:58
سلام یه samsung es6200 خریدم میخوام ببینم چطور میشه از روی av رو فلش ضبط کرد کجا باید فعالش کنم میگه موجود نیست و فقط از روی تلوزیون ضبط میکنه از av ضبط نمیکنهمبارک باشه.چند خریدی؟از کیفیتش راضی هستی؟سه بعدیش چی خوبه؟توصحنه های ورزشی وسریع تار نمیشه؟اکثر فرمت هارو پخش میکنه؟زیاد شد ببخشید

soheils2
30-08-2012, 00:31
مبارک باشه.چند خریدی؟از کیفیتش راضی هستی؟سه بعدیش چی خوبه؟توصحنه های ورزشی وسریع تار نمیشه؟اکثر فرمت هارو پخش میکنه؟زیاد شد ببخشید
سلام بنده 55 اینچشو گرفتم
واقعا قابل تحسینه ولی به پای8000 نمیرسه
سایه اصلا حس نمیشه و همینطور تاری اصلا حس نمیشه
اگه برای سه بعدیمیخوای ال جی بگیر چون سامسونگ تو سه بعدی ضعیفه هم عینکش و هم عمق دهیش ولی بقیه چیزا اوکی ان
4400 ازبانه خریدم
اگه خریدی پی ام بده تا بگم بهت چطور تیونر دیجیتال و وب بروزرش رو فعال کنی منو مخفیش یکم فرق داره
هر چی فرمت داشتم امتحان کردم به راحتی پخش میکنه و زیر نویس فارسی رو هم باید بری تو تنظیماتش زبان زیر نویس رو عربی کنی براحتی ساپورت کامل داره

کلی بازی و نرم افزار از سامسونگ اپ براش گرفتم و گالاکسی اس رو هم باهاش مچ میکنم بعنوان کنترل و باش کار می کنم

راضی ام ازش تنها مشکلش اینه که فقط از روی تلوزیون رو فلش ضبط میکنه و من میخوام از av روش ضبط کنم کسی میدونه از کجا میشه فعالش کرد؟:24:
چقدر حرف زدم:31:

yashar2k
30-08-2012, 08:18
سلام.من مدتیه led E 5560 رو خریدم.وقتی که روشنه اما چیزی بهش وصل نیست(مثلا dvdیا ما.ه.وا.ره خاموشه) اونجایی که در اطلاعات صفحه نمایش نوشته چیزی موجود نیست و بالاشم سمت راست تصویر نوشته ی av یا hdmi هستش رنگ فونتش تیره تر از حالت عادیشه اما وقتی که بهش چیزی وصل میشه همون نوشته یهو روشن و با کیفیت و عادی میشه و یا وقتی که عکسی رو از طریق فلشم به نمایش میزاریم اگه سایزش کوچیک مثلا سایزش 400 در 500 باشه تصویر رو تیره و سیاه تر از اون چیزی که تو گوشیم یا کامپیوترم دیدم نشون میده و رنگ منوها و همچنین فونت نوشته هاش هم تیره تر وسیاهتر از حالت عادیش میشه ولی وقتی تصویره بعدیش سایز بالا مثلا در سایز1080در1920 باشه رنگ منوها و خود عکس یهو روشنتر و عادی و با کیفیت میشه. اینها طبیعیه یا مشکلی هستش؟ راهنماییم کنید!

poonel
30-08-2012, 20:56
سلام.من مدتیه led E 5560 رو خریدم.وقتی که روشنه اما چیزی بهش وصل نیست(مثلا dvdیا ما.ه.وا.ره خاموشه) اونجایی که در اطلاعات صفحه نمایش نوشته چیزی موجود نیست و بالاشم سمت راست تصویر نوشته ی av یا hdmi هستش رنگ فونتش تیره تر از حالت عادیشه اما وقتی که بهش چیزی وصل میشه همون نوشته یهو روشن و با کیفیت و عادی میشه و یا وقتی که عکسی رو از طریق فلشم به نمایش میزاریم اگه سایزش کوچیک مثلا سایزش 400 در 500 باشه تصویر رو تیره و سیاه تر از اون چیزی که تو گوشیم یا کامپیوترم دیدم نشون میده و رنگ منوها و همچنین فونت نوشته هاش هم تیره تر وسیاهتر از حالت عادیش میشه ولی وقتی تصویره بعدیش سایز بالا مثلا در سایز1080در1920 باشه رنگ منوها و خود عکس یهو روشنتر و عادی و با کیفیت میشه. اینها طبیعیه یا مشکلی هستش؟ راهنماییم کنید!

طبیعیه. چون تو LED-LCD ها نوردهی در تمام پنل یکسانه اینطوری میشه.
این مشکل در Full LEDها کمتره. اما بهترین حالت در پلاسما هست که نوردهی وابستگی به پیکسل ها داره و تصاویر روشن و تیره با دقت نور دهی پیکسل به پیکسل بهترین کنتراست و دقیق ترین رنگ ها را ایجاد میکنه.

Amir_Ariamehr2003
31-08-2012, 18:10
سلام جواب این دو تا دوستمون رو بدید سه نفر رو یاری رسوندید که سومینش هم من هستم و خیلی زود اگه جواب بدید ممنون میشم
و یه مدل مد نظرم هست LG LS4600 42 اینچ که قیمتش 1540 هست
و من هم برندهای دیگه که تو این رنج قیمت باشن رو مورد توجهم هست
و چون میخوام اقساط بردارم نمیتونم از بانه بگیرم والا که دستم باز بود واسه خرید

جواب ما رو هم بدید ممنون میشم

wallcot
01-09-2012, 13:24
سلام من یه lm6710 گرفتم میشه بگید چه جوری باید به اینترنت وصل بشم.
آیا میشه با مودم usb ایرانسل به اینترنت وصل بشم؟

saeedazami
01-09-2012, 14:12
سلام.یه سوال دارم.آیا قیمت تلویزیون های ال جی توی تمام نمایندگی هاش توی تمام ایران یکسانه؟یعنی مثلا قیمت یهTVتوی تهران 1/8ملیونه توی یه شهر دیگه هم همین قیمت رو داره یا اینکه هرنمایندگی واسه خودش یه قیمت مختلف می زاره .لطفا دقیق جواب بدید ممنون.

Soroush-S
01-09-2012, 15:05
قیمت تو نمایندگیها معمولا یکی هست

smhsh121
01-09-2012, 15:33
سلام من یه lm6710 گرفتم میشه بگید چه جوری باید به اینترنت وصل بشم.
آیا میشه با مودم usb ایرانسل به اینترنت وصل بشم؟

یا باید از طریق کابل و پورت LAN وصل بشید یا به صورت بیسیم از طریق Wi-Fi. با مودم های USB نمیشه اینترنت رو مستقیم به تلویزیون منتقل کرد.

hosseinadib
01-09-2012, 16:33
با سلام
آیا کی بردیکه سامسونگ d8000/8880 پشتیبانی کنه وجودداره خود سامسونگ زده ولی اینجا ظاهرا گیرنمیاد راهی هست که باین مدل کی برد وصل کرد برای کار با اینترنت ؟
مثل این :

saeedazami
01-09-2012, 18:09
دوستان یه سوال دارم کسی قیمت نمایندگی این مدل هارو داره؟دنبال این دو مدل هستم فقط قیمت ها نوسان داره اگه کسی قیمت رو داره لطف کنه و بزاره ممنون می شم.:40::40::40:

این مدلها:LG 42 LM58000 & LG 42LM62000

wallcot
01-09-2012, 20:19
یا باید از طریق کابل و پورت LAN وصل بشید یا به صورت بیسیم از طریق Wi-Fi. با مودم های USB نمیشه اینترنت رو مستقیم به تلویزیون منتقل کرد.

شما گفتید به صورت بیسیم از طریق Wi-Fi . پس آیا از طریق مودم Wi-Fi ایرانسل میشه به اینترنت وصل شد و اگه میشه چه جوریه؟

smhsh121
01-09-2012, 21:39
شما گفتید به صورت بیسیم از طریق Wi-Fi . پس آیا از طریق مودم Wi-Fi ایرانسل میشه به اینترنت وصل شد و اگه میشه چه جوریه؟

من تست نکردم. قاعدتا سیستمش مثل مودم های وای-فای ADSL هست و نباید مشکلی باشه.

LOVEFORLOVE
01-09-2012, 22:09
سلام دوستان نظرتون در مورد این تلوزیون چیه با توجه به امکاناتش نظران و حسناتشو بگید قمیتشم 1.065 هست
تلویزیون ال ای دی سه بعدی 32 اینچ 32LM58000

یکی از امکان جالبش 3بعدی بودنشه ایا با 32 اینچ میشه فیلم 3 بعدی خوب دید در باره امکانلت 3 بعدیش بگید

leon scott kendy
04-09-2012, 00:35
سلام دوستان من c6960 دارم می خام این قطع های که مثل یو اس بی هست و وای فای هست رو تهسه کنم می هش راهنماییم کنید که چه قیمتی هست ؟؟

Alireza2S
05-09-2012, 19:52
سلام آقایون...

من یه مشکلی دارم: من لپ تاپمو به تلویزیون با HDMI وصل میکنم , تلویزیون هم با کابل اپتیکال به سینما وصله ولی مشکلی که دارم اینکه صدای فیلمی که با لپ تاپ بخش میکنم دالبی نیست و استریوه....در حالی که فیلمم صداش 5.1 کانالست

رفتم تو تنظیمات صدای لپ تاپ دیدم گزینه ی بلندگو های سراند غیرفعاله:

چطور میشه این گزینه رو فعال کرد؟

ممنون میشم پاسخمو بدید

leon scott kendy
05-09-2012, 21:26
سلام به دوستان
بچه ها من c6960 دارم هنوز نم یتونم کانالشو مرتب کردنم منظورم 11 رو بیرام رو 1 یکی می تونه کمک کنه ممنون می شوم

Amin4All
12-09-2012, 19:41
دوستان سلام.

قیمت Samsung series 4 BN68-03553A رو کسی میدونه چنده ؟
چطور میتونم کانال های دیجیتالش رو فعال کنم ؟ یه انتن معمولی گرفتم .کانال های معمولی رو برفک میگیره .(البته فعلا جای خوبی نصبش نکردم )
با همون انتن دیجیتال رو هم میگیره یا باید انتن مخصوصی بگیرم ؟

akbarahmadabadi
13-09-2012, 17:48
با سلام
آقا این در سه تا تایپک دیگه گفتیم کسی نبوده کمک کنه یک در مورد خرید از سایت های که میگن از بانه هستند که قیمتاشون پایین از تهران است آیا مورد اطمینان هستند و دوستان کسی گرفته لطفا راهنمایی کنید
دوم من مدل UA46ES8880 را می خوام بگیرم که در سایتها مورد نظر گفتند UE46ES8000 می باشد و اینو هم می دونم که مونتاژ اروپاست میخواستم بدونم برای وصل شدن به اینترنت مشکل ندارند و برا up کردن و موارد دیگر مشکل نداریم و کلاً چه مشکلهایی می تونن داشته باشند حالا هرچی به نظرتون می رسه کمک فرمایید و محاسنشو بفرمایید
سوم در بعضی از تایپیکها دوستان گفتند آمپ ولی توضیح ندادند میخاستم بدونم چه هستو یک توضیحی در رابطه -- اگر اشتباه نگفته باشم باز دوستان راهنمایی بفرمایند
باز از اینکه وقت می گذارید سپاسگزارم

K2P
14-09-2012, 17:08
سلام دوستان حقیقتش میخوام یه تلویزیون 3بعدی بگیرم 46 اینچ خواستم ببینم بهترین هایی که تو بازار هست کدوم هاست که با توجه به بوجم یکی رو انتخاب کنم تا 4800 میتونم هزینه کنم ممنون

hosseinadib
15-09-2012, 01:08
سلام بهترین گزینه برای شما samsung es8000 46 اینچ هست یا همون es8880

hosseinadib
15-09-2012, 01:10
با سلام
آقا این در سه تا تایپک دیگه گفتیم کسی نبوده کمک کنه یک در مورد خرید از سایت های که میگن از بانه هستند که قیمتاشون پایین از تهران است آیا مورد اطمینان هستند و دوستان کسی گرفته لطفا راهنمایی کنید
دوم من مدل UA46ES8880 را می خوام بگیرم که در سایتها مورد نظر گفتند UE46ES8000 می باشد و اینو هم می دونم که مونتاژ اروپاست میخواستم بدونم برای وصل شدن به اینترنت مشکل ندارند و برا up کردن و موارد دیگر مشکل نداریم و کلاً چه مشکلهایی می تونن داشته باشند حالا هرچی به نظرتون می رسه کمک فرمایید و محاسنشو بفرمایید
سوم در بعضی از تایپیکها دوستان گفتند آمپ ولی توضیح ندادند میخاستم بدونم چه هستو یک توضیحی در رابطه -- اگر اشتباه نگفته باشم باز دوستان راهنمایی بفرمایند
باز از اینکه وقت می گذارید سپاسگزارم

سلام
بله مشکلی نداره میتونید از بانه تهیه کنید فقط اول قیمت تهران و بگیرید از سایت سامسونگ سنتر هم میتونید کمک بگیرید اگر تفاوتش با بانه مثل banemarket.com یا banelcd.com زیاد بود بگیرید مشکلی نیست گارانتی فقط نداره با اینترنت هم اونهاییکه از بانه میگیرید 100% بجز پیلترینگ ها مشکلی نداره مال سام سرویس ممکنه کرم ریخته باشند که با تغییر در منوی مخفی درست میشه مشکلی نیست .

saeedazami
16-09-2012, 14:40
سلام.لطفا بهترین تنظیمات 47lw4500رو واسم بگید.هر چهقدر دستکاریش می کنم تصویرش به صورت ایده آل نمیشه.منظورم همون کالیبره کردنه.من تازه این تی وی رو گرفتم لطفا بگید که باید چی کار کنم.؟؟!!!؟؟؟

x8800
19-09-2012, 15:51
سلام . دوستان یه تی وی LCD LG داریم میخوام یه فیلم فول اچ دی پخش کنم با USB که فرمتش mkv هست ولی میگه فایل نامعتبر است ! چاره است برای قابل پخش کردن فایل ؟!

samira_googleOne
22-09-2012, 16:43
سلام دوستان حقیقتش میخوام یه تلویزیون 3بعدی بگیرم 46 اینچ خواستم ببینم بهترین هایی که تو بازار هست کدوم هاست که با توجه به بوجم یکی رو انتخاب کنم تا 4800 میتونم هزینه کنم ممنون
بهت پیشنهاد میکنم حتما" مدل le8300x sharp رو از نزدیک ببینی . یکی از بهترین سه بعدی های بازاره . ژاپنی هست و کیفیت تصویر خوبی داره . اگه از نزدیک کیفیت تصویرش رو ببینی متوجه واقعی بودن رنگهاش میشی و این رنگهای طبیعی به خاطر وجود تکنولوژی کواترون در این تلویزیون هست . از طرفی یکی از ویژگیهای خوب این مدل قابلیت پخش انواع فرمتها با usb هست . قیمتش حدود 3250 تومن هست .

مشخصات کلی این مدل :

مجهز به پانل LED ژاپني

داراي تيونر ديجيتال داخلي ----T

پانل چهار رنگ RGB+Y (كواترون)

Full HD 1920 x 1080

نسل دهم پانل با تكنولوژي UV2A

مگا كنتراست

قابليت پخش فرمت Divx به صورت HD

طراحي بسيار باريك و زيبا

توان مصرفي فوق العاده پايين

داراي عملكرد ECO جهت صرفه جويي در مصرف برق

كنترل هوشمند خاموش شدن دستگاه در هنگام عدم دريافت سيگنال

تبديل تصاوير 2 بعدي به 3 بعدي

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPEG,MP

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp4, mkv, avi, mpg, mpeg, ps, ASF, MOV, WMV

mostafa_rsx
06-10-2012, 10:58
سلام دوستان

من یک تلویزیون سامسونگ سری E دارم که اسمارت می باشد و دارای گیرنده دیجیتال وقتی دکمه تله تکست را می زنم ( روی همه شبکه ها امتحان کردم ) می نویسد پشتیبانی نمی شود آیا هنوز تله تکست برای گیرنده های دیجیتال ایران ساخنه نشده

بعد یک سوال دیگه ای داشتم اینه که چطوری می تونم از برنامه هایی که شیلتر هستند در تلویزیون استفاده کنم ( نظیر youtube و ... )

ali_ir_bsd
09-10-2012, 06:04
سلام به همگی دوستان عزیز .

من پاناسونیک مدل : TH-L32E3R رو خریدم نمی دونم ال ای دی هستش یا ال سی دی . ؟ ( اطلاعاتی در اینترنت نتونستم پیدا کنم )

مشکلی که هست این USB وقتی فیلم رو فلش می زارم یه بار می بینی ام کی وی رو می خونه یه بار نمی خونه دایویکس معمول و متداول را اصلا تا الان نخونده یه بار با انتی فی اس مشکل داره یه بار نداره دقیقا تلفزیون پاناسونیک دوستم نیز همین طور هستش .

این مشکل رو چطوری می شه حل کرد ؟ اصلا قابل حل هست . ؟

امیدوارم دوستان عزیز یاری فرمایند این مشکل حل بشه ممنون همگی عزیزان .

saeedazami
27-10-2012, 22:06
سلام.لطفا بهترین تنظیمات 47lw4500رو واسم بگید.هر چه قدر دستکاریش می کنم تصویرش به صورت ایده آل نمیشه.منظورم همون کالیبره کردنه.من تازه این تی وی رو گرفتم لطفا بگید که باید چی کار کنم.؟؟!!!؟؟؟یکی به منم کمک کنه.مردم ازبس تلویزیونو دستکاری کردم.

wsxwsx
28-10-2012, 13:59
...
بعد یک سوال دیگه ای داشتم اینه که چطوری می تونم از برنامه هایی که شیلتر هستند در تلویزیون استفاده کنم ( نظیر youtube و ... )
به دو روش امکان پذیره
روش اول:ست کردن وی پی ان در مودم /روتر (بهترین راه ولی بیشتر مودم ها همچین قابلیتی ندارند)
روش دوم : فعال کردن وی پی ان روی کامپیوتر ، شیر کردن اینترنت در کامپیوتر و تنظیم پارامترهای شبکه TV (یا هرگیرنده ای) بر اساس ای پی کامپیوتر
Gateway_TV=IP_PC
DNS_TV=IP_PC

در این روش باید کامپیوتر همزمان با TV روشن باشه و TV، اینترنت را از طریق کامپیوتر میگیره نه مودم (باشیر کردن اینترنت، ای پی کامپیوتر به صورت اتوماتیک 192.168.0.1 میشود که بهتره پس از فعال کردن شیرینگ اینترنت دوباره ای پی کامپیوتر را بصورت دستی مثل قبل تنظیم کنید مثلا 192.168.1.2 )

Unknown12
30-10-2012, 23:59
بعضی فیلمای سه بعدی هستن که نه ساید بای سایدن و نه بالا و پایین. یعنی مثل اینکه دو تا تصویر از اول خودشون روی همن. اینجور فیلما رو چطوری میشه با تلویزیون le8300 شارپ تماشا کرد، یعنی چطوری عینک رو فعال کنیم؟

matador5550
02-11-2012, 05:23
سلام دوستان گرامی و اساتید محترم خواهشا یکی از دوستان که خوب سر در میاره منو راهنمایی بکنه که تو این وضعه بد اقتصادی یه TV خوب انتخاب بکنم.
اولش اینو بگم که من برج 11 میلادی سال قبل یدونه LED Samsung 46 اینچ سری 5 مدل 5000 از دوبی خریدم (خودم قشم هستم) به قیمت 1300000 تومن ، همون اوایل احساس میکردم که یخورده کیفیتش کمه هم تصویر و هم صدا که وقتی با Hdmi به PC وصل میکردم تقریبا 10 ثانیه یکبار یه صدای بد مثل (خررر) میکرد خلاصه گذشت تا حدودا 1 ماه و نیم پیش که داشتم یه برنامه ای رو تماشا میکردم یهویی همه صفحه به جز حدودا 10 درصد پایینش به صورت افقی خط های سفید افتاد منم خیال کردم اشکال از کاناله که با تعویض کانال و خاموش و روشن کردن فهمیدم که نه گاومون زاییده، بردمش تعمیرگاه گفتش قطعاتشو نداریم بفرست دوبی ،جالب اینجا که پشت TV زده بود Made in MALAYSIA ولی تا قابشو در آوردیم دیدم نه باب زده Made in CHINA ، بازم خلاصه فرستادم دوبی چون رو کارتونش زده بود برا کشورای خلیجی عرب زبان 1 سال گارانتی داره ولی بدبختانه هم فاکتورشو گم کردم هم اینکه فهمیدن آوردم ایران ، که دیگه بیخیالش شدم و میخوام همون دوبی ببرم تعمیرگاه که اگه درست شد بفروشمش، دیگه از مارک سامسونگ بدم میاد میخوام یخورده بیشتر پول بدم ولی Sony بخرم برای همین امروز زنگ زدم دوبی ، از یه فروشگاه که من همیشه خرید میکنم این دو مدلی که پایین مینویسمو داشت ببینین کدوم بهتره؟ من نظرم رو اولی هستش در ضمن میخوام حتما 46 اینچ باشه و قیمتشم از 2500000 تومن بیشتر نباشه.
اولی :
46 inch EX650 Series BRAVIA Full HD with Edge LED

KDL-46EX650

اینم لینکش :

ولی تو یه سایتی خوندم مدلهایی که Edge LED هستند در مقایسه با بقیه مدلها ضعیفتر هستند و بیشتر داغ میکنند چون LED هاشون به صورت عمودی و در دو طرف به کار رفته نمیدونم چیکار کنم شما میگین حقیقت داره؟
دومی :
32 inch CX350 Series BRAVIA LCD TV
(البته اینو تو سایتش زده LCD 32 اینچ در حالی که طرف بهم گفتش LED 46 اینچ)
KLV-32CX350

اینم لینکش :

اینو تو سایتش 46 ندیدم ولی تو فروشگاه داشتش ولی فکر کنم قدیمیتر باشه.
در ضمن اولی رو گفتش SMART هست و قیمتشم 3250 درهم
دومی هم SMART نیست 3000 درهم
من فقط به خاطر Edge LED تو شک افتادم خواهشا اینبارو یه کمک اساسی بهم بکنین چون نیست اینجا (قشم) اکثر مواقع هوا گرمه بعدشم اگر این قابلیت Edge LED باعث گرم شدن بیشترش بشه که دیگه هیچی.
خلاصه ممنونتون میشم برای راهنماییتون و خواهشا هر کسی نظر متفاوتی نزاره که بیشتر گیج بشم ممنونم دوستان گلم.

parham511
02-11-2012, 12:03
سلام دوستان گرامی و اساتید محترم خواهشا یکی از دوستان که خوب سر در میاره منو راهنمایی بکنه که تو این وضعه بد اقتصادی یه TV خوب انتخاب بکنم.
اولش اینو بگم که من برج 11 میلادی سال قبل یدونه LED Samsung 46 اینچ سری 5 مدل 5000 از دوبی خریدم (خودم قشم هستم) به قیمت 1300000 تومن ، همون اوایل احساس میکردم که یخورده کیفیتش کمه هم تصویر و هم صدا که وقتی با Hdmi به PC وصل میکردم تقریبا 10 ثانیه یکبار یه صدای بد مثل (خررر) میکرد خلاصه گذشت تا حدودا 1 ماه و نیم پیش که داشتم یه برنامه ای رو تماشا میکردم یهویی همه صفحه به جز حدودا 10 درصد پایینش به صورت افقی خط های سفید افتاد منم خیال کردم اشکال از کاناله که با تعویض کانال و خاموش و روشن کردن فهمیدم که نه گاومون زاییده، بردمش تعمیرگاه گفتش قطعاتشو نداریم بفرست دوبی ،جالب اینجا که پشت TV زده بود Made in MALAYSIA ولی تا قابشو در آوردیم دیدم نه باب زده Made in CHINA ، بازم خلاصه فرستادم دوبی چون رو کارتونش زده بود برا کشورای خلیجی عرب زبان 1 سال گارانتی داره ولی بدبختانه هم فاکتورشو گم کردم هم اینکه فهمیدن آوردم ایران ، که دیگه بیخیالش شدم و میخوام همون دوبی ببرم تعمیرگاه که اگه درست شد بفروشمش، دیگه از مارک سامسونگ بدم میاد میخوام یخورده بیشتر پول بدم ولی Sony بخرم برای همین امروز زنگ زدم دوبی ، از یه فروشگاه که من همیشه خرید میکنم این دو مدلی که پایین مینویسمو داشت ببینین کدوم بهتره؟ من نظرم رو اولی هستش در ضمن میخوام حتما 46 اینچ باشه و قیمتشم از 2500000 تومن بیشتر نباشه.
اولی :
46 inch EX650 Series BRAVIA Full HD with Edge LED

KDL-46EX650

اینم لینکش :

ولی تو یه سایتی خوندم مدلهایی که Edge LED هستند در مقایسه با بقیه مدلها ضعیفتر هستند و بیشتر داغ میکنند چون LED هاشون به صورت عمودی و در دو طرف به کار رفته نمیدونم چیکار کنم شما میگین حقیقت داره؟
دومی :
32 inch CX350 Series BRAVIA LCD TV
(البته اینو تو سایتش زده LCD 32 اینچ در حالی که طرف بهم گفتش LED 46 اینچ)
KLV-32CX350

اینم لینکش :

اینو تو سایتش 46 ندیدم ولی تو فروشگاه داشتش ولی فکر کنم قدیمیتر باشه.
در ضمن اولی رو گفتش SMART هست و قیمتشم 3250 درهم
دومی هم SMART نیست 3000 درهم
من فقط به خاطر Edge LED تو شک افتادم خواهشا اینبارو یه کمک اساسی بهم بکنین چون نیست اینجا (قشم) اکثر مواقع هوا گرمه بعدشم اگر این قابلیت Edge LED باعث گرم شدن بیشترش بشه که دیگه هیچی.
خلاصه ممنونتون میشم برای راهنماییتون و خواهشا هر کسی نظر متفاوتی نزاره که بیشتر گیج بشم ممنونم دوستان گلم.

CX350 که LED نیست و LCD هست، مصرف برقش بیشتر از LED و معمولا روشنایی تصویرش زودتر افت میکنه.
EDGE LED هام حرارتی ندارن، کلا LED حرارت زیادی نداره راندمان تولید نورش بالاست.
سری های هرسال سونی معمولا بر اساس کیفیت اینطوری طبقه بندی میشن: سری HX, NX, EX, CX, BX...
از سری ارزان BX شروع میشه تا سری HX که با کیفیت ترین سری TV های سونی هست.
و اینطور که از ظاهر قضیه برمیاد سری EX از سری CX گرونتره و شاید بهتر باشه، در کل اگه خودتون تصویرشو ببینید بهتره، چون من اطلاعاتم زیاد نیست تو زمینه سونی.
فقط گفتم بگم EDGE LED بودن ربطی به گرم شدن TV نداره اصلا و حتی میشه گفت بین TV ها فعلا خنک ترین سیستم و کم مصرفت ترین EDGE LED هست، اگه تصویر بهتری بخواید باید سراغ سری NX یا HX سونی برید که NX هم اکثرا EDGE LED هست، اما در سری HX مدل HX-925 دارای سیستم FUll-LED هست و پنل خیلی قوی داره

matador5550
03-11-2012, 00:16
ممنونم از راهنماییتون دوست من ، دوستان دیگه نظری ندارن؟ مخصوصا در مورد EDGE LED ؟ میخوام مطمئن باشم مرسی

smhsh121
03-11-2012, 13:27
ممنونم از راهنماییتون دوست من ، دوستان دیگه نظری ندارن؟ مخصوصا در مورد EDGE LED ؟ میخوام مطمئن باشم مرسی

Edge روش راحت تر، کم مصرف تر و ارزونتری توی نوررسانی توسط LED نسبت به روش Full هست. میزان داغ شدنش هم کمه و بعد از چند ساعت فقط اطراف صفحه گرم میشه. حالا برای اطمینان بیشتر می تونی در مغازه که صبح تا شب تلوزیونشون روشنه ببینی چقدر گرم میشه.
خود استفاده از تکنولوژی Edge یا Full به تنهایی هم تضمین کننده کیفیت تصویر نیست. برای مثال طبق نقدهای سایت های معتبر مثل flatpanelshd یا cnet کیفیت تصویر سامسونگ ES8000 که Edge LED هست از ال جی LM9600 که Nano Full LED هست، بیشتره.

saeed330
04-11-2012, 18:18
با درود...
LED های جدید سامسونگ سری ES و EH از روی یو اس بی چه فرمتهای تصویری رو پخش میکنن؟
مثلا MKV رو میتونن پخش کنند؟

smhsh121
04-11-2012, 20:27
جدول زیر فرمت های تصویری پشتیبانی شده توسط مدل های 2012 سامسونگ رو نشون میده:

abedrain
05-11-2012, 18:21
سلام
ليست USB Wirless
من يك LG LED LM 6600 دارم موقع خريد دانگل USB وايرلسو ندادن حال سوالي كه دارم اينه كه:
ميتونم از USB Wirless هاي موجود در بازار استفاده كنم (((اگه ميشه اسم يا برندشو بگين))) يا بايد دانگل مخصوص LG روبگيرم با تشكر

akbarahmadabadi
08-11-2012, 08:56
با سلام
میخواستم بدونم تلویزیون من es8880 هست یک مشاوره بگیرم در رابطه با اینترنتش اولین باری که می ریم در قسمت hubش منطقه یا اریا را می پرسه که من ایران را زدم و اصلاً رازی نیستم چون واقعاً هیچی نداره ما می تونیم منطقه را عوض کنیم اگه می شه چطوری ممنون می شه کمک کنید فقط با قسمت دیجیتال که برای کنالها هست اشتباهی نگیرید.
با سپاس

smhsh121
08-11-2012, 10:48
برای سری D این روش جواب میده احتمالا رو سری ES هم جواب میده:تو اسمارت هاب کلید های زیر رو بزن:Fast Forward258Fast Rewind

smhsh121
08-11-2012, 10:49
با سلام
میخواستم بدونم تلویزیون من es8880 هست یک مشاوره بگیرم در رابطه با اینترنتش اولین باری که می ریم در قسمت hubش منطقه یا اریا را می پرسه که من ایران را زدم و اصلاً رازی نیستم چون واقعاً هیچی نداره ما می تونیم منطقه را عوض کنیم اگه می شه چطوری ممنون می شه کمک کنید فقط با قسمت دیجیتال که برای کنالها هست اشتباهی نگیرید.
با سپاس

برای سری D این روش جواب میده احتمالا رو سری ES هم جواب میده
تو اسمارت هاب کلید های زیر رو بزن:
Fast Forward
258
Fast Rewind

akbarahmadabadi
10-11-2012, 08:58
برای سری D این روش جواب میده احتمالا رو سری ES هم جواب میده:تو اسمارت هاب کلید های زیر رو بزن:Fast Forward258Fast Rewind
ممنون از اینکه وقت گذاشتید ولی روی کنترل دکمه fast forward اصلاً ندارد و fast rewind
شاد و تندرست باشید

saeed330
10-11-2012, 11:59
جدول زیر فرمت های تصویری پشتیبانی شده توسط مدل های 2012 سامسونگ رو نشون میده:

این فرمتها هیچ کدوم 3D رو شامل نمیشه؟
کلا تلوزیونی هست که از روی فلش مموری بتونه فایلهای سه بعدی رو پخش کنه؟ یا فایلهای بلوری؟!
با سپاس

smhsh121
10-11-2012, 17:13
ممنون از اینکه وقت گذاشتید ولی روی کنترل دکمه fast forward اصلاً ندارد و fast rewind
شاد و تندرست باشید

fast forward و fast rewind همون << و >> هستند که معمولا ردیف انتهایی ریموت قرار گرفتند.

این فرمتها هیچ کدوم 3D رو شامل نمیشه؟
کلا تلوزیونی هست که از روی فلش مموری بتونه فایلهای سه بعدی رو پخش کنه؟ یا فایلهای بلوری؟!
با سپاس

بله سه بعدی هم شاملش میشه که معمولا فرمت فیلم های سه بعدی ها تا جایی که من دیدم mp4 و mkv هستند که تو پخششون مشکلی نداره. برای بلوری باید از بلوری پلیر یا لپ تاپ استفاده کنید.

سوگند5243183
10-11-2012, 18:03
از بین شارپ le8300x و الجی lm8600 و پانوسونیک st30 پلاسما
کدام را انتخاب میکردی

akbarahmadabadi
10-11-2012, 19:04
با سلام
آقا ما هر کاری کردم نشد که نشد
آقا یا خانم smhsh121 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون ولی نشد نمی دونم باید چه کار باید بکنم
دوم کسی از دوستان از کنترل دومش همون تاچ استفاده کرده آیا شده با دستگاه دیگه ست کنند اگر تونستن ممنون می شم اطلاعاتشون را به اشتراک بگذارند
با سپاس شاد و تندرس باشید

smhsh121
11-11-2012, 09:30
با سلام
آقا ما هر کاری کردم نشد که نشد
آقا یا خانم smhsh121 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ممنون ولی نشد نمی دونم باید چه کار باید بکنم
دوم کسی از دوستان از کنترل دومش همون تاچ استفاده کرده آیا شده با دستگاه دیگه ست کنند اگر تونستن ممنون می شم اطلاعاتشون را به اشتراک بگذارند
با سپاس شاد و تندرس باشید

ببخشید من اشتباه راهنمایی کردم. درستش اینه:
تو اسمارت هاب کلید های زیر رو بزن:
Fast Forward
289
Fast Rewind

samsung021
11-11-2012, 13:32
از بین شارپ le8300x و الجی lm8600 و پانوسونیک st30 پلاسما
کدام را انتخاب میکردی
این مقایسه درست نیست سوگند جان . چون شارپ و پاناسونیک ژاپنی هستن و مطمئنا" کیفیت تصویر بهتری دارن چون پنل مرغوبتری دارن .

shahram pk
15-11-2012, 11:14
فروشی
تلویزیون 50inch V10
made in japan با گارانتی. علت فروش: میخوام 60اینچ بگیرم.
قیمت 2500000تومان. ایمیل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@yahoo.com)

حامد22
20-11-2012, 11:24
با سلام
من یه تلویزیون الجی مدل 47lw57000 دارم الان بعد از یه سوال خرید آن کیفیت صدای آن خیلی کم شده مشکل سخت افزاریه یا باید تلویزیونو آپدیت کنم چون الان یه 5 ماهیه که آپدیت نکردم
لطفا راهنمایی کنبد با تشکر

mostafa_rsx
21-11-2012, 20:27
سلام

من تلویزیون سه بعدی سامسونگ دارم که اسمارت می باشد مشکلم اینه که از قسمت اسمارت نمی تونم برنامه ای را دانلود کنم قبلا می شد اما الان نصب نمیشه فکر می کنید ایراد کار از چیه اینترنت به تلویزیون هم رسیده

چطوری به تنظیمات کارخانه برگردم که همه چی پاک شه از جمله برنامه های نصب شده در اسمارت من از قسمت خودیابی بعد تنظیم مجدد را می زنم فقط لیست کانالها پاک می شن اون نرم افزارهایی که قبلا از اسمارت دانلود کرده بودم پاک نمی شن

smhsh121
21-11-2012, 22:10
سلام

من تلویزیون سه بعدی سامسونگ دارم که اسمارت می باشد مشکلم اینه که از قسمت اسمارت نمی تونم برنامه ای را دانلود کنم قبلا می شد اما الان نصب نمیشه فکر می کنید ایراد کار از چیه اینترنت به تلویزیون هم رسیده

چطوری به تنظیمات کارخانه برگردم که همه چی پاک شه از جمله برنامه های نصب شده در اسمارت من از قسمت خودیابی بعد تنظیم مجدد را می زنم فقط لیست کانالها پاک می شن اون نرم افزارهایی که قبلا از اسمارت دانلود کرده بودم پاک نمی شن

برای ریست اسمارت هاب باید بری تو اسمارت هاب کلید آبی رنگ (D) رو بزن و یه جا توی منو برگرداندن به تنظیمات پیش فرض داره که رمزش هم 4 تا صفر هست.

panther99
23-11-2012, 13:53
من ال اي دي سوني دارم که متاسفانه صفحه اش خش کوچولو افتاده . ميخوام بدونم مشکلي براش پيش نمياد در بلند مدت . الان جاهايي که صفحه رنگ مشکي داره مثلا تو فيلما مثل دو تا پيکسل به رنگ سفيد هست که همون جاي خشه . ميخوام بدونم در بلند مدت براي تلويزيون مشکلي پيش نمياد ؟؟؟؟؟؟

mostafa_rsx
24-11-2012, 09:25
سلام

نرم افزار تلویزیون سامسونگ مدل ua40es6950m را از کجا می تونم دانلود کنم می خوام به روش دستی نرم آفزار را آپدیت کنم

و من از smart hub نمیتونم نرم افزاری را دانلود کنم ( قبلا می شد ) وقتی گزینه دانلود را می زنم می نویسه در حال بارگزاری اما درجه اش پر نمی شه همینطوری واستاده ؟

Actros
24-11-2012, 13:22
آقا نظرتون در مورد این مدل 42et50 پاناسونیک چیه ؟ ما استفادمون معمولیه. نهایتا یه فوتبال ببینیم و 4 تا سریال
مدل 42et5 رو 2.200 قیمت دارم . قطعا et50 گرون تره با توجه به مشخصات . به نظرتون می ارزه ؟
راستی برای مدل 42et5 نوشته 3d Polarized ولی برای et50 زده Active 3d اینا چه فرقی دارن ؟

anti-military
24-11-2012, 17:31
سلام من یه تلوزیون 32 اینچ LED مال سامسونگ دارم که وقتی با استفاده از کابل HDMI به کامپیوتر وصل میکنم همه چیزش خیلی خوبه اما احساس میکنم رنگش یکم کمه و باید پر رنگ تر بشه!

اما متاسفانه وقتی میخوام رنگ رو ( یعنی گزینه Colour) تو منو زیاد کنم این گزینه خاموشه و نمیشه رنگ رو زیاد کرد و میگه در حالتی که به PC متصل هستید نمیشه رنگ رو زیاد کرد!!!!!!!
پس من چطوری میتونم وقتی رو حالت HDMI هستم رنگ رو افزایش بدم ؟

hapalii
24-11-2012, 19:59
آقا نظرتون در مورد این مدل 42et50 پاناسونیک چیه ؟ ما استفادمون معمولیه. نهایتا یه فوتبال ببینیم و 4 تا سریال
مدل 42et5 رو 2.200 قیمت دارم . قطعا et50 گرون تره با توجه به مشخصات . به نظرتون می ارزه ؟
راستی برای مدل 42et5 نوشته 3d Polarized ولی برای et50 زده Active 3d اینا چه فرقی دارن ؟

مدل خوبی با این قیمت منظور از پلاریزه همان سه بعدی پسیو که تو تی وی های ال جی الان دارید می بینید چون پاناسونیک امسال هم اکتیو داره هم پسیو تو سه بعدی هاش .

فقط قیمتش برای من عجیبه ممنون می شم بگید از کجا با این قیمت میشه تهیه کرد حتی بدونه گارانتی هم قیمت خوبی .

anti-military
24-11-2012, 20:10
سلام من یه تلوزیون 32 اینچ LED مال سامسونگ دارم که وقتی با استفاده از کابل HDMI به کامپیوتر وصل میکنم همه چیزش خیلی خوبه اما احساس میکنم رنگش یکم کمه و باید پر رنگ تر بشه!

اما متاسفانه وقتی میخوام رنگ رو ( یعنی گزینه Colour) تو منو زیاد کنم این گزینه خاموشه و نمیشه رنگ رو زیاد کرد و میگه در حالتی که به PC متصل هستید نمیشه رنگ رو زیاد کرد!!!!!!!
پس من چطوری میتونم وقتی رو حالت HDMI هستم رنگ رو افزایش بدم ؟

Actros
24-11-2012, 21:08
مدل خوبی با این قیمت منظور از پلاریزه همان سه بعدی پسیو که تو تی وی های ال جی الان دارید می بینید چون پاناسونیک امسال هم اکتیو داره هم پسیو تو سه بعدی هاش .

فقط قیمتش برای من عجیبه ممنون می شم بگید از کجا با این قیمت میشه تهیه کرد حتی بدونه گارانتی هم قیمت خوبی .

از بانه بدون گارانتی البته همونطور که گقتم اون قیمت برای مدل et5 بود که پسیو هست . مد نظر مدن مدل et50 هست که قیمت 42 رو ندارم
حالا پسیو باشه چه طور میشه ؟ یه توضیح کوچیک میدین ؟

panther99
25-11-2012, 11:41
من ال اي دي سوني دارم که متاسفانه صفحه اش خش کوچولو افتاده . ميخوام بدونم مشکلي براش پيش نمياد در بلند مدت . الان جاهايي که صفحه رنگ مشکي داره مثلا تو فيلما مثل دو تا پيکسل به رنگ سفيد هست که همون جاي خشه . ميخوام بدونم در بلند مدت براي تلويزيون مشکلي پيش نمياد ؟؟؟؟؟؟

به اين سوال منم جواب بديد . ممنون .

hapalii
25-11-2012, 19:05
به اين سوال منم جواب بديد . ممنون .

نمیشه مطمئن گفت به هر حال با توجه به توضیحات شما معلوم که دو تا پیکسل ها در اثر ضربه سوخته یا شاید رو کش پنل رفته باشه اگر تونستید با ذره بین محل خش رو نگاه کنید ببنید زیر سفیدی ها پیکسل ها هنوز 3 رنگ اصلی رو دارند یا نه اگر دید زیر نقطه های سفید هنوز پیکسل ها به 3 رنگ اصلی دیده می شوند معلوم پنل صدمه خاصی ندید و روکش پنل رفته برای همین اون نقاط سفید دیده می شوند برای همین هیچ مشکلی برای تی وی ایجاد نمیشه اما اگر خود پیکسل ها زیر محل خش سوخته باشند هیچ طور نمیشه فهمید که خراب میشه یا نه ممکن تا 10 سال دیگه هم به همان شکل بمون و یا ممکن کم کم به پیکسل های کناری هم سرایت کنه یک خط از پنل کلا پیکسل هاش بسوزه و کم کم -- کل پنل مرخص بشه اگر تا چند ماه اینده اضافه تر نشد بعید می دونم بعد اون هم اضافه بشه .

hapalii
25-11-2012, 19:10
از بانه بدون گارانتی البته همونطور که گقتم اون قیمت برای مدل et5 بود که پسیو هست . مد نظر مدن مدل et50 هست که قیمت 42 رو ندارم
حالا پسیو باشه چه طور میشه ؟ یه توضیح کوچیک میدین ؟

تو تکنولوژی پسیو کیفیت 3 بعدی یه کم پایین تره در عوض عینک های اون سبک تر و ارزان تره البته دیدن 3 بعدی به خیلی چیز های بستگی داره کیفیت خود تی وی کیفیت فیلم کیفیت عینک و حتی چشم بیننده برای همین خیلی سخته بشه کیفیت 3 بعدی تی وی ها رو مقایسه کرد مگر این که در به همه تی وی ها در یک جا دسترسی باشه یک نفر یک فیلم رو با یک پخش کننده رو ی تی وی های مختلف تست کنه .
ولی در کل فکر می کنم با قیمتی که گفتید خیلی خوب باشه از نزدیک هنوز این تی وی رو ندیدم اما خوب نباید از مدل E30 پایین تر باشه کیفیت کارش امکاناتش که بیشتره

در ضمن ممنون می شم اگر شماره ای چیزی از جایی که خرید می کنید بدید من هم قیمت مدل های پاناسونیک بگیرم .

Actros
26-11-2012, 00:33
تو تکنولوژی پسیو کیفیت 3 بعدی یه کم پایین تره در عوض عینک های اون سبک تر و ارزان تره البته دیدن 3 بعدی به خیلی چیز های بستگی داره کیفیت خود تی وی کیفیت فیلم کیفیت عینک و حتی چشم بیننده برای همین خیلی سخته بشه کیفیت 3 بعدی تی وی ها رو مقایسه کرد مگر این که در به همه تی وی ها در یک جا دسترسی باشه یک نفر یک فیلم رو با یک پخش کننده رو ی تی وی های مختلف تست کنه .
ولی در کل فکر می کنم با قیمتی که گفتید خیلی خوب باشه از نزدیک هنوز این تی وی رو ندیدم اما خوب نباید از مدل E30 پایین تر باشه کیفیت کارش امکاناتش که بیشتره

در ضمن ممنون می شم اگر شماره ای چیزی از جایی که خرید می کنید بدید من هم قیمت مدل های پاناسونیک بگیرم .
کیفیت تصویر مدل e30 رو دیدم به نظرم خوب بود. شما کیفیت تصویر e30 رو از ex720 سونی و شاری le8300 بهتر میدونین ؟ تصویر sd
اگه اینطوره قطعا این مدل که جدید تره تصویرش بهتره چون من 3 4 تا انتخاب دارم یکیش همین مدا پانا هست اون 2 تا که گقتم . اینا رو میشه زیره 2/5 خرید
من فقط برای آینده نگری دارم3d میگریم به نظرت پسیو بگیرم چیزیو از دست میدم ؟

mostafa_rsx
26-11-2012, 08:15
سلام

نرم افزار تلویزیون سامسونگ مدل ua40es6950m را از کجا می تونم دانلود کنم می خوام به روش دستی نرم آفزار را آپدیت کنم

و من از smart hub نمیتونم نرم افزاری را دانلود کنم ( قبلا می شد ) وقتی گزینه دانلود را می زنم می نویسه در حال بارگزاری اما درجه اش پر نمی شه همینطوری واستاده ؟

دوستان من چیکار کنم تلویزیون را ببرم نمایندگی تا چکش کنه ببینه از چیه نمی تونم از smart hub نرم افزاری را دانلود کنم وقتی هم به تنظیمات پیش فرض smart hub بر می گردم بعد می نویسد برای استفاده باید شرایط و قوانین را قبول کنید بعد از اینکه قبول می کنم می نویسد در حال بروز رسانی بعد که بروز رسانی تمام شد دوباره نرم افزارهایی که قبلا نصب کرده بودم از دوباره بر می گردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mostafa_rsx
27-11-2012, 20:01
دوستان من چیکار کنم تلویزیون را ببرم نمایندگی تا چکش کنه ببینه از چیه نمی تونم از smart hub نرم افزاری را دانلود کنم وقتی هم به تنظیمات پیش فرض smart hub بر می گردم بعد می نویسد برای استفاده باید شرایط و قوانین را قبول کنید بعد از اینکه قبول می کنم می نویسد در حال بروز رسانی بعد که بروز رسانی تمام شد دوباره نرم افزارهایی که قبلا نصب کرده بودم از دوباره بر می گردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان متوجه شدم که تلویزیون مشکلی ندارد بلکه مشکل از اینترنت خراب شده ایران می باشد که 90% سایتها را فیلتر کردند وقتی با vpn وصل شدم اصلا باورتون نمی شه یک دنیای جدید به روتون باز می شه اینقدر برنامه های گوناگون و آموزشی داشت که نگین متاسفانه اگه با ip ایرانی وارد smart hub شوید محدویت دارین و نمی تونین دانلودشون کنین

arsecid
29-11-2012, 09:12
سلام دوستان
من یه تلویزیون ES7770 دارم و نمی تونم از All share تلویزیون برای وصل شدن به موبایلم استفاده کنم. این گزینه هم تو موبایلم هست و گوشی هم سامسونگ(S III) هستش اما گوشی نمی تونه تلویزیون رو پیدا کنه.
تو تنظیمات تلویزیون فکر کنم با ید کاری بکنم که بلد نیستم و نمی تونم. کسی از دوستان هستش که بتونه کمکم کنه که چکار کنم؟

shahhla
01-12-2012, 04:20
همگی خسته نباشید
مشکلی برام پیش امده که محتاج راهنماییتون هستم
تلویزیون ما سامسونگ مدل la32s81bx هست ولی همیشه با اچ دی مشکل داشته به غیر از دی وی دی خود سامسونگ که وصل بهش.من ----- استارمکس فول اچ دی گرفتم ولی وقتی میزارم رو 1080pیا 720p یا حتی 576p میگه سیگنال نداره ولی میزارم رو 720iه1080i راحت نشون میده موندم چرا؟قبل استار مکسم ای استار اچ دی معمولی داشتم که اونو با کابل اچ دی اصلا نمیاورد حتی گوشیمم وصل میکنم با کابل اچ دی اونم نمیاره در صورتی که با تلویزیونای سونی و پاناسونیک امتحان کردم اونا نشون دادن
تو رو خدا کمکم کنید خواهش میکنم پولم ندارم برم یه تلویزیون دیگه بخرم.ممنون

mostafa_rsx
02-12-2012, 20:01
سلام

دوستان این کیفیت تصویر باید روی استاندارد باشه یا روی پویا

اگر روی پویا باشه عمر تلویزیون کاسته نمی شه ؟

dcrtrv
04-12-2012, 11:11
با سلام
در مورد تلویزیون LCD ال جی مدل 32LD310 آیا گیرنده دیجیتال داخلی داره ؟ ( این تلویزیون رو حدود 1 سال و نیم پیش خریدم )
با تشکر فراوان

hamid_IT63
08-12-2012, 15:31
سلام

دوستان این کیفیت تصویر باید روی استاندارد باشه یا روی پویا

اگر روی پویا باشه عمر تلویزیون کاسته نمی شه ؟
ببین اگه تنظیمات تلویزیونت رو روی حالت پویا بذاری ، لامپهای led نور بیشتری تولید میکنن و تصویر روشنتری نمایش میدن و طبعا" مصرف انرژیت هم بالاتر میره و به مرور در طول عمر لامپهای tv تاثیر میذاره ولی نگران نباش و ببین توی حالت پویا کیفیت تصویر رو میپسندی یا در حالت استاندارد . از هرکدوم خوشت اومد تنظیماتت رو روی همون بذار چون واقعا" تاثیر زیادی توی عمر tv نداره .

dcrtrv
09-12-2012, 20:23
با سلام در مورد تلویزیون LCD ال جی مدل 32LD310 آیا گیرنده دیجیتال داخلی داره ؟ ( این تلویزیون رو حدود 1 سال و نیم پیش خریدم ) با تشکر فراوانلطفا جواب من رو هم بدید. ثواب داره بخدا

persiantoolsbaz
11-12-2012, 15:33
لطفا جواب من رو هم بدید. ثواب داره بخدا
بله این مدل گیرنده دیجیتال داخلی داره .

gotog2
12-12-2012, 20:01
سلام دوستان كساني كه مدل 46 اينچ سوني مدل اچ ايكس 750 رو دارن كيفيت تصويرش چطوره؟كيفيت پخش سه بعديش چطوره من ميخوام يكي بدون ئگارانتي بگيرم.لطفا راهنمايي كنيد.

karmachak
23-12-2012, 14:58
با سلام تلویزیون led مارک lg داریم ولی سه بعدیش کار نمی کنه عینکشو گذاشتیم شارژ شد ولی بازم کار نمی کنه مشکل از سیستم تلویزیونه یا از عینکه در ضمن عینکاشم خیلی گرانه متشکر می شوم راهنمایی کنید

parham511
25-12-2012, 13:24
سلام دوستان كساني كه مدل 46 اينچ سوني مدل اچ ايكس 750 رو دارن كيفيت تصويرش چطوره؟كيفيت پخش سه بعديش چطوره من ميخوام يكي بدون ئگارانتي بگيرم.لطفا راهنمايي كنيد.

قیمت بدون گارانتیش چقد درمیاد؟
فک نکنم کسی داشته باشه چون جدیده، باید توی سایتای خارجی دنبال بررسیش بگردید.

parham511
25-12-2012, 13:27
با سلام تلویزیون led مارک lg داریم ولی سه بعدیش کار نمی کنه عینکشو گذاشتیم شارژ شد ولی بازم کار نمی کنه مشکل از سیستم تلویزیونه یا از عینکه در ضمن عینکاشم خیلی گرانه متشکر می شوم راهنمایی کنید

از هرکدوم ممکنه باشه، شما وقتی فیلم 3بعدی میزارید و دکمه 3بعدی روی کنترل تلویزیونو میزنید وتصویر کمی تار و 2تایی میشه تلویزیون آماده است،
و وقتی دکمه روشن کردن روی عینک رو میزنید شیشه های عینک کمی تیره تر میشه و عینک هم آماده میشه،
باید ببینید کدوم مرحله مشکل وجود داره.

mdnomohammad
25-12-2012, 15:37
سلام.
دوستان خسته نباشید .من یک تلوزیون سامسونگ مدل UA46D5500 دارم.قبلا به خوبی به اینترنت وصل میشد اما مدتیه مشکل پیدا کرده.
مثلا وب براوزر باز نمیشه و میگه باید آپدیت به ورژن 1.233 بشه اما وقتی آپدیت رو میزنم همونجا میمونه و هیچ کاری نمیکنه.
یا توی samsung apps میره ولی هیچ برنامه ای رو نمیتونه دانلود کنه.

خواهش میکنم اگه میتونین راهنماییم کنید.

سوگند5243183
25-12-2012, 18:04
تلویزیون 47lm62000 چه جوری تلویزیون است کیفیت تصویرش چه جوری است من خریدم 3500000 ( کیفیت تصویرش برام مهم است توی اچ دی)

Setareh 2006
26-12-2012, 08:20
سلام
با بودجه ی تا دو میلیون بهترین انتخاب چه مارک و مدلی هست ؟
یک سر به فروشگاه سونی زدم گفتن با توجه به فضای شما 32 اینچ بگیرین مدل EX650 که جدیدترین مذل سونی است
آیا شما شناختی در مورد این مدل دارین ؟
چون اینجور که فروشنده می گفت مدت زیادی نیست که وارد بازار شده و من هم مطمئن نیستم از نظر کیفیت تصویر و صدا
برام مهمه که علاوه بر تصویر ، کیفیت صدای خوبی داشته باشه و بم نباشه .

parham511
26-12-2012, 08:51
سلام
با بودجه ی تا دو میلیون بهترین انتخاب چه مارک و مدلی هست ؟
یک سر به فروشگاه سونی زدم گفتن با توجه به فضای شما 32 اینچ بگیرین مدل EX650 که جدیدترین مذل سونی است
آیا شما شناختی در مورد این مدل دارین ؟
چون اینجور که فروشنده می گفت مدت زیادی نیست که وارد بازار شده و من هم مطمئن نیستم از نظر کیفیت تصویر و صدا
برام مهمه که علاوه بر تصویر ، کیفیت صدای خوبی داشته باشه و بم نباشه .

سونی خیلی گرون شده جدیدا
با اون بودجه سامسونگ 40 اینچ مدل Eh6920 بهترین و اقتصادی ترین انتخاب هست فعلا(با توجه به ثبوت نسبی قیمتهای سامسونگ در چند وقت اخیر)
اگه برای اتاق میخواید که پلاسما برای اتاق عالیه.

mdnomohammad
26-12-2012, 17:17
سلام.
دوستان خسته نباشید .من یک تلوزیون سامسونگ مدل UA46D5500 دارم.قبلا به خوبی به اینترنت وصل میشد اما مدتیه مشکل پیدا کرده.
مثلا وب براوزر باز نمیشه و میگه باید آپدیت به ورژن 1.233 بشه اما وقتی آپدیت رو میزنم همونجا میمونه و هیچ کاری نمیکنه.
یا توی samsung apps میره ولی هیچ برنامه ای رو نمیتونه دانلود کنه.

خواهش میکنم اگه میتونین راهنماییم کنید.
سلام دوستان.
هیچکس اطلاعاتی در این زمینه نداره منو راهنمایی کنه؟
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره یا فقط منم طبق معمول که دچار تیر غیب شده تلوزیونم؟
ممکنه مخابرات ف/ی/ل/ت/ر کرده باشه؟
راستی این تلوزیون جایی برای تنظیمات پ/ر/و/ک/س/ی نداره؟

smhsh121
26-12-2012, 18:38
سلام دوستان.
کس دیگه ای هم این مشکل رو داره یا فقط منم طبق معمول که دچار تیر غیب شده تلوزیونم؟
راستی این تلوزیون جایی برای تنظیمات پ/ر/و/ک/س/ی نداره؟

مگه 5500 براوزر داره؟

mdnomohammad
27-12-2012, 00:54
مگه 5500 براوزر داره؟
سلام
ببخشید مدل دقیقش اینه UA46D5960

Setareh 2006
27-12-2012, 08:28
سونی خیلی گرون شده جدیدا
با اون بودجه سامسونگ 40 اینچ مدل Eh6920 بهترین و اقتصادی ترین انتخاب هست فعلا(با توجه به ثبوت نسبی قیمتهای سامسونگ در چند وقت اخیر)
اگه برای اتاق میخواید که پلاسما برای اتاق عالیه.
من چند سال پیش یک ال سی دی 32 اینچ آخرین مدل سامسونگ رو گرفته بودم بردم خونه روشن که کردم از سردرد زیاد مجبور شدم ببرم پسش بدم . واسه همین هم که از ساسمسونگ خاطره ی خوشی ندارم دیگه توی فروشگاه سامسونگ نرفتم تا مدل هاش رو ببینم
این سامسونگ که شما گفتی قیمتش مگه چند هست ؟
اگر فاکتور قیمت رو نادیده بگیریم باز هم سامسونگ از نظر کیفیت صدا و تصویر و .. بهتر از سونی EX650 هست ؟
من میخوام یک چیزی بگیرم که از خریدش پشیمون نشم

parham511
27-12-2012, 22:32
من چند سال پیش یک ال سی دی 32 اینچ آخرین مدل سامسونگ رو گرفته بودم بردم خونه روشن که کردم از سردرد زیاد مجبور شدم ببرم پسش بدم . واسه همین هم که از ساسمسونگ خاطره ی خوشی ندارم دیگه توی فروشگاه سامسونگ نرفتم تا مدل هاش رو ببینم
این سامسونگ که شما گفتی قیمتش مگه چند هست ؟
اگر فاکتور قیمت رو نادیده بگیریم باز هم سامسونگ از نظر کیفیت صدا و تصویر و .. بهتر از سونی EX650 هست ؟
من میخوام یک چیزی بگیرم که از خریدش پشیمون نشم

EX650 رو ندیدم، فقط HX750 رو دیدم که کنتراستش خیلی خوب بود ولی قیمت مدلهای Full LED سامسونگه اون...
فاکتور قیمتو لحاظ نکنید سونی شاید بهتر باشه اما با پولی که میشه یه تلویزیون فوق العاده مثلا سری 7 از سامسونگ خرید تو تلویزیونای سونی یه تلویزیون 2بعدی ساده با امکانات پایین و یه تصویر معمولی مشه خرید.
انتخاب با خریداره.

Setareh 2006
28-12-2012, 08:49
EX650 رو ندیدم، فقط HX750 رو دیدم که کنتراستش خیلی خوب بود ولی قیمت مدلهای Full LED سامسونگه اون...
فاکتور قیمتو لحاظ نکنید سونی شاید بهتر باشه اما با پولی که میشه یه تلویزیون فوق العاده مثلا سری 7 از سامسونگ خرید تو تلویزیونای سونی یه تلویزیون 2بعدی ساده با امکانات پایین و یه تصویر معمولی مشه خرید.
انتخاب با خریداره.
فروشنده ی سونی هم می گفت اگر می خواین 40 اینچ بگیرین همین مدل HX750 رو بگیرین ولی با توجه به فضا بهتره که 32 اینچ بگیرم
فروشنده می گگفت این مدل ها در حاشیه Led هستن
یکی هم شارپ رو پیشنهاد می کرد
با توجه به پیشنهاد شما باید یک سری به فروشگاه سامسونگ هم بزنم و از نزدیک ببینمش

parham511
28-12-2012, 08:55
فروشنده ی سونی هم می گفت اگر می خواین 40 اینچ بگیرین همین مدل HX750 رو بگیرین ولی با توجه به فضا بهتره که 32 اینچ بگیرم
فروشنده می گگفت این مدل ها در حاشیه Led هستن
یکی هم شارپ رو پیشنهاد می کرد
با توجه به پیشنهاد شما باید یک سری به فروشگاه سامسونگ هم بزنم و از نزدیک ببینمش

اگه بودجه برای HX750 دارید که فبها اما شما گفتید تا 2 تومن و من با این بودجه بهتون پیشنهاد کردم، اگه مشکل بودجه ندارید که گزینه زیاده.
LED حاشیه ای ارزونترین و بی کیفیت ترین نوع تصویرو داره معمولا، زیر 2-3 میلیون همه دستگاها LED حاشیه ای اند.

Amir_Ariamehr2003
28-12-2012, 11:55
سلام دو تا سوال دارم
اول اینکه پلاسمای 43E4950 چه جوری میتونم زیر نویس فیلم رو فعال کنم و دوم اینکه چجوری میتونم کانالهای دیجیتال رو سرچ کنم:n19::n20::n26:
ممنون میشم سریعتر جواب بدید . چون تو کف دیدن فیلم با کیفیت 720 و 1080 موندم:n28::n30:

poonel
28-12-2012, 14:36
سلام دو تا سوال دارم
اول اینکه پلاسمای 43E4950 چه جوری میتونم زیر نویس فیلم رو فعال کنم و دوم اینکه چجوری میتونم کانالهای دیجیتال رو سرچ کنم:n19::n20::n26:
ممنون میشم سریعتر جواب بدید . چون تو کف دیدن فیلم با کیفیت 720 و 1080 موندم:n28::n30:

این چیزا حتماً تو دفترچش هست.
تو مدلهای قبلی وقتی روی سرچ کانال می رفتید سه تا گرینه داشت :
1. دیجیتال و آنالوگ
2.آنالوگ
3.دیجیتال
که هر کدم مورد خاص خودشون رو سرچ می کنن.

برای زیرنویس یا روی ریموت کنترل گزینه Subtitle موجوده و یا اینکه تو منو Setup این گزینه رو فعال کنید.

Amir_Ariamehr2003
28-12-2012, 15:37
این چیزا حتماً تو دفترچش هست.
تو مدلهای قبلی وقتی روی سرچ کانال می رفتید سه تا گرینه داشت :
1. دیجیتال و آنالوگ
2.آنالوگ
3.دیجیتال
که هر کدم مورد خاص خودشون رو سرچ می کنن.

برای زیرنویس یا روی ریموت کنترل گزینه Subtitle موجوده و یا اینکه تو منو Setup این گزینه رو فعال کنید.

سپاس از شما
راستش زیر نویس رو نشون میده ولی اجق وجق
و جایی هم ندیدم که بشه انکودینگ کنم به عربیک
و کانالهای دیجیتال هم میزنم سرچ چیزی پیدا نمیکنه
و به صورت دستی هم ازم فرکانس و یا نمیدونم عددی میخواد که نمیدونم چیه؟؟؟

smhsh121
28-12-2012, 17:29
سپاس از شما
راستش زیر نویس رو نشون میده ولی اجق وجق
و جایی هم ندیدم که بشه انکودینگ کنم به عربیک
و کانالهای دیجیتال هم میزنم سرچ چیزی پیدا نمیکنه
و به صورت دستی هم ازم فرکانس و یا نمیدونم عددی میخواد که نمیدونم چیه؟؟؟

موقعی که داره از رو فلش فیلم پخش می کنه دکمه Tools رو بزن و توی منویی که باز میشه تو قسمت زیرنویس انکدینگ رو می تونی عوض کنی.

Amir_Ariamehr2003
28-12-2012, 19:17
موقعی که داره از رو فلش فیلم پخش می کنه دکمه Tools رو بزن و توی منویی که باز میشه تو قسمت زیرنویس انکدینگ رو می تونی عوض کنی.

ممنون این ردیف شد و میمونه کانالهای دیجیتال

smhsh121
28-12-2012, 19:59
ممنون این ردیف شد و میمونه کانالهای دیجیتال

یه بار بزن سرچ اتوماتیک دیجیتال بکنه اون وقت تو قسمت دستی برو فرکانس های یافت شده رو نشون میده.
اگر تهرانی کانال های دیجیتال 34، 37 و 43 رو دستی اضافه کنی حله.
اگر بازم پیدا نشد با پشتیبانی تماس بگیرید شاید مورد سخت افزاری داره.

Setareh 2006
29-12-2012, 06:30
اگه بودجه برای HX750 دارید که فبها اما شما گفتید تا 2 تومن و من با این بودجه بهتون پیشنهاد کردم، اگه مشکل بودجه ندارید که گزینه زیاده.
LED حاشیه ای ارزونترین و بی کیفیت ترین نوع تصویرو داره معمولا، زیر 2-3 میلیون همه دستگاها LED حاشیه ای اند.
من اگر بودجه اش رو هم داشته باشم HX750 رو نمی تونم بگیرم چون 40 اینچ برا فضامون کمی بزرگه
حالا صرف نظر از قیمت ، الان برای من کیفیت صدا و تصویر از هر چیزی مهم تره . واسه همین موندم که چه مارک و مدلی بگیرم که از خریدش پیشمون نشم

parham511
29-12-2012, 09:07
من اگر بودجه اش رو هم داشته باشم HX750 رو نمی تونم بگیرم چون 40 اینچ برا فضامون کمی بزرگه
حالا صرف نظر از قیمت ، الان برای من کیفیت صدا و تصویر از هر چیزی مهم تره . واسه همین موندم که چه مارک و مدلی بگیرم که از خریدش پیشمون نشم

من دوستم تو اتاقش plasma 42 داره دیدم خیلی هم عالی بود، هیچ شکایتی از بزرگی تلویزیون هم نداره، تلویزیون بزرگ تو فضای کوچیک دقیقا مثل تصویر سینما میشه که لذت بخش تره.
صدارو نمیدونم، اما تو تصویر با اون بودجه ES6980 اگه سایز 32 داشته باشه تصویر خوب و ظاهر شیکی داره، 3بعدی و هوشمند، احتمالا 32 اینچش هم اگه باشه Full LED باشه با تصویر عالی.
با بودجه 2 میلیون تو پاناسونیک 32DT30 هست مدل 2011،
تو سونی LCD هاش 32 داره و LED هاش بعید میدونم زیر 40 اینچ داشته باشه،
تو شارپ 32 اینچ زیاد هست،
تو ال جی مدل LM62000 و LM58000 هستن که 32 دارن،

ما ES6950 داریم از تصویرشم کاملا راضیم و به نظرم زیر 3500 بهترین انتخاب برای نوع استفاده ما هست، البته نسبت به قیمتش دارم میگم چون Sony HX925 یا سامسونگ سری 7 و 8 مطمئنا از تلویزیون ما بهتره.

mdnomohammad
29-12-2012, 14:31
سلام دوستان.
راستی این تلوزیون سامسونگ UA46D5960 جایی برای تنظیمات پ/ر/و/ک/س/ی نداره؟

کجاست یاری دهنده ای که یاری دهد مرا؟:n03:

Amir_Ariamehr2003
29-12-2012, 20:39

من الان تو یه اتاق 3در4
یه پلاسما 43 اینچ گرفتم و اصلا اذیت که نمیکنه هیچی برعکس خیلی هم لذت بخشه

Setareh 2006
30-12-2012, 04:45
من دوستم تو اتاقش plasma 42 داره دیدم خیلی هم عالی بود، هیچ شکایتی از بزرگی تلویزیون هم نداره، تلویزیون بزرگ تو فضای کوچیک دقیقا مثل تصویر سینما میشه که لذت بخش تره.
صدارو نمیدونم، اما تو تصویر با اون بودجه ES6980 اگه سایز 32 داشته باشه تصویر خوب و ظاهر شیکی داره، 3بعدی و هوشمند، احتمالا 32 اینچش هم اگه باشه Full LED باشه با تصویر عالی.
با بودجه 2 میلیون تو پاناسونیک 32DT30 هست مدل 2011،
تو سونی LCD هاش 32 داره و LED هاش بعید میدونم زیر 40 اینچ داشته باشه،
تو شارپ 32 اینچ زیاد هست،
تو ال جی مدل LM62000 و LM58000 هستن که 32 دارن،

ما ES6950 داریم از تصویرشم کاملا راضیم و به نظرم زیر 3500 بهترین انتخاب برای نوع استفاده ما هست، البته نسبت به قیمتش دارم میگم چون Sony HX925 یا سامسونگ سری 7 و 8 مطمئنا از تلویزیون ما بهتره.

خیلی ممنونم از راهنمائیت :n16:
در اولین فرصت میرم از نردیک این مدل ها رو هم می بینم

Setareh 2006
30-12-2012, 04:50
من الان تو یه اتاق 3در4
یه پلاسما 43 اینچ گرفتم و اصلا اذیت که نمیکنه هیچی برعکس خیلی هم لذت بخشه

وا... چی بگم ! خود فروشنده سونی می گفت با توجه این فضا ممکنه 40 اینچ LED HX750 چشم شما رو آزار بده و بهتره 32 اینچ بگیرین . واسه همین مدل LED EX650 رو توصیه کرد

Amir_Ariamehr2003
30-12-2012, 20:20
خدایی به منم همین رو میگغتن
ولی من پافشاری کردم و الانم خیلی راضیم از این پافشاری خودم

سوگند5243183
31-12-2012, 10:26
پلاسمای ال جی سه بعدی چه جوری است و کیفیت تصویرش وامکاناتش چه جوری است 50 اینچ سه بعدی چه جوری است معرفی کنید

lordr3za
01-01-2013, 07:43
سلام. من
LED SAMSUNG C6960 دارم که مشکل ابری شدن تصاویر تاریک رو داره و برای Game خیلی بده. راه حلی برای بهبود ابری شدن تصویر در LCD وجود داره؟

سوگند5243183
02-01-2013, 12:05
ظرسنجی درباره تلویزیون ا ل جی کدام مدلش از همه بهتر است (le.ls.lw.lm) کدام مدلش انتخاب میکنید

moslem47
03-01-2013, 12:53
دوستان ارزون ترین پلاسما یا ال سی دی 32 اینچ با قابلیت دریافت دیجیتال چی پیشنهاد میکنید؟

Soroush-S
03-01-2013, 13:06
دوستان ارزون ترین پلاسما یا ال سی دی 32 اینچ با قابلیت دریافت دیجیتال چی پیشنهاد میکنید؟

ال ای دی 32 اسنوا با قیمت 1250 - ال سی دی 32 اسنوا 1150(هر دوتا مجهز به پنل ضد ضربه)
ال ای دی ایکس ویژن 1150
دیگه ارزونتر داخل بازار پیدا نمیشه - پلاسماهم زیر 42 نداریم:n01:

*Forgotten*
04-01-2013, 00:13
سلام
من لپتابمو به تی وی با کابل vga وصل کردم همه چی خوبه
ولی وقتی یه بازی 50مگی رو تو لپتاب اجرا میکنم اون بازی خطای cant set graphic mode میده روزولیشن های مختلفو امتحان کردم فایده ای نداشت

کسی در این مورد چیزی میدونه؟

saeed afshar
07-01-2013, 15:29

مسلم جان
تلویزیون های فعلی که باید قابلیت دریافت دیجیتال داشته باشن. یعنی همشون ددارن
32 اینچی من بهتون ایکس ویژن پیشنهاد می کنم که هم قیمتش مناسبه هم کیفیتش اوکیه
اگر میخوای پلاسما بگیری به نظرم حتما یه چیز خوب بگیر. من شخصا پاناسونیک را پینشهاد می کنم. پاناسونیک از نظر پلاسما خیلی بهتر از سامسونگ و الجی هست
ولی کلا الات LED بگبری از هم نظر به نفعته

saeed afshar
07-01-2013, 15:30
خدایی به منم همین رو میگغتن
ولی من پافشاری کردم و الانم خیلی راضیم از این پافشاری خودم

آره به نظر من هم سایز هر چقدر بزرگ باشه اذیت نمی کنه
مگر اینکه مثلا از فاصله 1 متری 47 اینچ ببینی شاید گردنت درد بگیره ولی مشکلی پیش نمیاد

saeed afshar
07-01-2013, 15:31
سلام. من
LED SAMSUNG C6960 دارم که مشکل ابری شدن تصاویر تاریک رو داره و برای Game خیلی بده.
راه حلی برای بهبود ابری شدن تصویر در LCD وجود داره؟

آره متسفانه مشکل داره بعضی ال سی دی هاش
زنگ بزن ببین گارانتی قبول می کنه یا نه؟ بگو راضی نیستم و بیاید چک کنید. شاید بهت حال بدن عوض کنن ولی بعید می دونم

fabio montari
09-01-2013, 19:35
دوستان 55 اینج سونی یا سام led معرفی کنید 3d هم نبود نبود

smhsh121
09-01-2013, 20:18
دوستان 55 اینج سونی یا سام led معرفی کنید 3d هم نبود نبود

ال ای دی 55 دیگه هرچی هست 3D هم هست.
اگر مشکل مالی نداری 55ES8880 بگیر :thumbsup:

fabio montari
10-01-2013, 14:12
ال ای دی 55 دیگه هرچی هست 3D هم هست.
اگر مشکل مالی نداری 55ES8880 بگیر :thumbsup:
مرسی این خیلی گرون هستش تا 6 نهایتا

smhsh121
10-01-2013, 15:02
مرسی این خیلی گرون هستش تا 6 نهایتا

ارزونترین سامسونگ 55 اینچی 6950 هست حدود 6200
اگر ال جی هم خواستی مدل 62000 داره حدود 5300
جفت مدل های بالا تو برند خودشون ارزون ترین 55 اینچی سه بعدی و اسمارت هستند.
اگرم سونی خواستی هم بعیده گارانتی دارش زیر 6 گیر بیاد باید از مناطق مرزی و ... بیاری.

fabio montari
10-01-2013, 16:35
ارزونترین سامسونگ 55 اینچی 6950 هست حدود 6200
اگر ال جی هم خواستی مدل 62000 داره حدود 5300
جفت مدل های بالا تو برند خودشون ارزون ترین 55 اینچی سه بعدی و اسمارت هستند.
اگرم سونی خواستی هم بعیده گارانتی دارش زیر 6 گیر بیاد باید از مناطق مرزی و ... بیاری.
سونی با 6.5 چیزی میشه گرفت ؟
سام بهتره یا ال جی ؟:n11:

smhsh121
10-01-2013, 17:17
سونی با 6.5 چیزی میشه گرفت ؟
سام بهتره یا ال جی ؟:n11:

والا الان میگن قیمت سونی فضایی شده و من رو نت جایی سراغ ندارم قیمت داشته باشه بهتره ابا نمایندگیش تماس بگیرید.
تو اون 2 تا مدلی که معرفی کردم، سامسونگه بهتره.

iranch
15-01-2013, 17:18
سلام
چند تا سوال دارم
مثلا میگن فلان کانال الا نHD هست و نیاز به گیرنده (-----) HD هست. تلویزیون هم باید HD باشه این جا؟
هم گیرنده هم کانال و هم تلویزیون باید hd باشند؟
hd فقط به معنای کیفیت بالاست؟
اگر این وسط تلویزیون HD نباشه یا ----- HD نباشه خوب امکان دریافت تصویر با کیفیت پائین تر وجود داره یا اصلا نمایش داده نمیشه؟

smhsh121
15-01-2013, 17:35
سلام
چند تا سوال دارم
مثلا میگن فلان کانال الا نHD هست و نیاز به گیرنده (-----) HD هست. تلویزیون هم باید HD باشه این جا؟
هم گیرنده هم کانال و هم تلویزیون باید hd باشند؟
hd فقط به معنای کیفیت بالاست؟
اگر این وسط تلویزیون HD نباشه یا ----- HD نباشه خوب امکان دریافت تصویر با کیفیت پائین تر وجود داره یا اصلا نمایش داده نمیشه؟

توی مشخصات گیرنده مطمئنا باید قید شده باشه که امکان دریافت تصاویر HD رو داره ولی اگر تلویزیون HD نباشه مهم نیست.

shahab1985
17-01-2013, 08:05
سلام
من یدونه ال ای دی سامسونگ 46 اینچ سری 5000 دارم
الان یکی از آشناها یدونه Sony LED 3D 46 NX720 داره میخواد بفروشه
من گفتم اگه ارزش داره ماله خودمو بفروشم اونو بخرم
آیا کیفیت تصویرش از ماله من بالاتره یا نه ؟
و ماله خودمو چند بفروشم و اونو چند بخرم خوبه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

parham511
17-01-2013, 14:18
سلام
من یدونه ال ای دی سامسونگ 46 اینچ سری 5000 دارم
الان یکی از آشناها یدونه Sony LED 3D 46 NX720 داره میخواد بفروشه
من گفتم اگه ارزش داره ماله خودمو بفروشم اونو بخرم
آیا کیفیت تصویرش از ماله من بالاتره یا نه ؟
و ماله خودمو چند بفروشم و اونو چند بخرم خوبه؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

تصویرش از تلویزیون شما حتما بهتره، اما باید ببینید قیمتی که میفروششون ارزششو داره یا نه، چون سونی تلویزیونهاش گرون شده خیلی، واسه همین قیمت دست دوش هم کم نیست.
شما قیمتشو بپرسید بعد اینجا مطرح کنید که دوستان راهنمایی کنن آیا ارزش داره یا خیر.

shahab1985
18-01-2013, 15:21
ممنون از پاسختون
2/5 میگه
بدون گارانتی و با یکسال کارکرد

تصویرش از تلویزیون شما حتما بهتره، اما باید ببینید قیمتی که میفروششون ارزششو داره یا نه، چون سونی تلویزیونهاش گرون شده خیلی، واسه همین قیمت دست دوش هم کم نیست.
شما قیمتشو بپرسید بعد اینجا مطرح کنید که دوستان راهنمایی کنن آیا ارزش داره یا خیر.

parham511
18-01-2013, 16:45
ممنون از پاسختون
2.5 میگه
بدون گارانتی و با یکسال کارکرد

قیمت نوش 3900 هست اگه اشتباه نکنم، اگه تمیز و سالم باشه و لوازمشم همینطور به نظر من ارزش خریدشو داره.

havzhini
18-01-2013, 20:18
من یه تلویزیون حدود 42اینچ میخوام بگیرم تا حالا که گشتم این مدلها رو بهتر دیدم از بقیه.
1-سامسونگ مدلهای es6950، es6960 و es6980
2- الجی مدلهای LM62000 و LM67100 و lm76100

با توجه به اختلاف قیمت و همینطور امکانات متفاوت کدوم یکی از این مدلها در مقابل قیمتش و امکانات بصرفه تر هست؟؟؟

چون بودجه برای من خیلی مهمه و همینطور میخوام در مقابل هزینه بهترین انتخاب رو بکنم اگه مدلهایی غیز از اینها کسی میشناسه که میتونه بهتر باشه معرفی کنه لطفا.

shahab1985
18-01-2013, 22:39
مرسی دوست عزیز
کیفیت تصوریرش در حده سری 8000 سامسونگ هست؟

قیمت نوش 3900 هست اگه اشتباه نکنم، اگه تمیز و سالم باشه و لوازمشم همینطور به نظر من ارزش خریدشو داره.

parham511
19-01-2013, 00:10
مرسی دوست عزیز
کیفیت تصوریرش در حده سری 8000 سامسونگ هست؟

NX720 مدل امسال نیست خب که تو مغازه ای باشه و الان بشه مقایسش کرد اما تصویرش اینطور که تو سایتها نوشتن عالیه، منم مقایسه چشمی نکردم اینو با سری 8 سامسونگ و این مدلو فقط یبار دیدم و چون قصد خریدشو نداشتم زیاد به تصویرش دقت نکردم، اما میتونم بگم تصویرش از سری 6 سامسونگ مطمئنا بهتره...

نسبت به سری 7 و 8 سامسونگ نمیدونم راستش...
الان یه نگاهی تو سایتای خارجی انداختم اینا دستگیرم شد:

مزایاش کیفیت تصویر خیلی خوب 2بعدیشه و کیفیت ساخت بالای سونی، و کنتراست خیلی خوبی که این پنل داره و ازش زیاد تعریف میکنن.

معایبی اگه بخوام ازش بگم ایناست: از نظر 3بعدی تکنولوژی سال 2011 سونی رو داره و عینکهاش یکم تصویرو تیره میکنن.
از نظر پشتیبانی فرمتهای تصویری با فلش ضعیفه سونی همه مدلاش.

اما به قیمت 2.5 واقعا میارزه، در واقع دارن از قیمت نوش که 3900 هست 40% ارزونتر میفروشن و فروشنده هم آشناست پس شرایط اینطور که به نظر میاد خیلی عالیه.
قضاوت با خودتون.

shahab1985
19-01-2013, 12:40
ممنونم از توضیحات کاملتون
مرسی

NX720 مدل امسال نیست خب که تو مغازه ای باشه و الان بشه مقایسش کرد اما تصویرش اینطور که تو سایتها نوشتن عالیه، منم مقایسه چشمی نکردم اینو با سری 8 سامسونگ و این مدلو فقط یبار دیدم و چون قصد خریدشو نداشتم زیاد به تصویرش دقت نکردم، اما میتونم بگم تصویرش از سری 6 سامسونگ مطمئنا بهتره...

نسبت به سری 7 و 8 سامسونگ نمیدونم راستش...
الان یه نگاهی تو سایتای خارجی انداختم اینا دستگیرم شد:

مزایاش کیفیت تصویر خیلی خوب 2بعدیشه و کیفیت ساخت بالای سونی، و کنتراست خیلی خوبی که این پنل داره و ازش زیاد تعریف میکنن.

معایبی اگه بخوام ازش بگم ایناست: از نظر 3بعدی تکنولوژی سال 2011 سونی رو داره و عینکهاش یکم تصویرو تیره میکنن.
از نظر پشتیبانی فرمتهای تصویری با فلش ضعیفه سونی همه مدلاش.

اما به قیمت 2.5 واقعا میارزه، در واقع دارن از قیمت نوش که 3900 هست 40% ارزونتر میفروشن و فروشنده هم آشناست پس شرایط اینطور که به نظر میاد خیلی عالیه.
قضاوت با خودتون.

pinokiu
19-01-2013, 14:50
دوستان اگه میدونید راهنمایی کنید
یکی ازآشناهام یه براویا سونی خریده این مدام روی صفحه تلویزیونش نوشته های قرمز رنگ میاد
مثلا می نویسه full hd
left motion flow off
right motion flow on
اینارو من ندیدم
خودش تلفنی بهم گفته
منم خودم براویا ندارم که بگردم تو منوهاش ببینیم مشکلش چیه
اگر میدونید یه لطفی کنید بهم بگید ممنون میشم
کچلم کرده از صبح

super star22
23-01-2013, 21:00
سلام دوستان
از بین دو مدل samsung 46es6950 و sharp 40le8300 کدوم یکی رو پیشنهاد می کنید؟

iranch
24-01-2013, 02:15
توی مشخصات گیرنده مطمئنا باید قید شده باشه که امکان دریافت تصاویر HD رو داره ولی اگر تلویزیون HD نباشه مهم نیست.
سلام
امکان دار هبه اون سواات دیگه ام در پست پاسخ بدهید؟
راستش خوب نفهمیدم :n03:

smhsh121
24-01-2013, 10:07
سلام
امکان دار هبه اون سواات دیگه ام در پست پاسخ بدهید؟
راستش خوب نفهمیدم :n03:

به طور کلی اگر گیرنده HD نباشه نمی تونه کانال های HD رو بگیره ولی اگر تلویزیون HD نباشه کیفیت تصویر کانال HD رو میاره پایین و جزئیات تصویر حذف میشه.
معمولا منظور از HD همون 720i و 720p هست و منظور از Full HD همون 1080i و 1080p هست.

orgimagi
24-01-2013, 12:49
سلام دوستان
از بین دو مدل samsung 46es6950 و sharp 40le8300 کدوم یکی رو پیشنهاد می کنید؟

es8300 رو نمیدونم اما این es6950 یه نمه از لحاظ مدت زمان پاسخدهیش به تصاویر متحرک شل میزنه اگه واسه کارای حرفه ای مثل بازی کردن میخوای طرف es6950 نرو .

soheilnouri
26-01-2013, 13:42
سلام ايا lg 76100 42" واسه بازي خووبه؟

در ضمن اين تلويزيون جاي هدفون داره يا هه؟چون من نميبينم ...چيكار كنم؟

mamaloo_shz
28-01-2013, 23:30
درود دوستان

1 دونه سامسونگ 8880 خریدم ، 55"

هوم سینما هم 5550 گرفتم

سوالم در مورد برق و ترانس و این هاست

اول که ترانس خوب چی بگیرم براش ؟! چیزی که با کم و زیاد شدن جریان ، تلوزینم آسیب نبینه !؟

دوم اینکه باید پیرز های برق هوم سینما و تی وی جدا باشه ؟!

smhsh121
29-01-2013, 00:16
درود دوستان

1 دونه سامسونگ 8880 خریدم ، 55"

هوم سینما هم 5550 گرفتم

سوالم در مورد برق و ترانس و این هاست

اول که ترانس خوب چی بگیرم براش ؟! چیزی که با کم و زیاد شدن جریان ، تلوزینم آسیب نبینه !؟

دوم اینکه باید پیرز های برق هوم سینما و تی وی جدا باشه ؟!

اگر بازه ولتاژ ورودی که پشت تلویزیون نوشته 100 تا 240 ولت هست، وسواس به خرج نده و مشکل از بابت نوسان پیش نمیاد.

mamaloo_shz
30-01-2013, 08:36
درود دوستان

در 8880 سامسونگ ، گیرنده دیجیتال داخلی موجود هست ؟

این توی دریافت کانال هاش ، گزینه دریافت دیجیتال رو داره ، همین هست دیگه ، آره ؟!

بعد باید سیم ازین آنتن هوایی ها بهش وصل باشه برای دریافت دیجیتال ها ؟! ( محل سکونت هم شیراز )

مرسی :n16:

smhsh121
30-01-2013, 09:34
درود دوستان

در 8880 سامسونگ ، گیرنده دیجیتال داخلی موجود هست ؟

این توی دریافت کانال هاش ، گزینه دریافت دیجیتال رو داره ، همین هست دیگه ، آره ؟!

بعد باید سیم ازین آنتن هوایی ها بهش وصل باشه برای دریافت دیجیتال ها ؟! ( محل سکونت هم شیراز )

مرسی :n16:

بله همون گزینه هست. همون آنتنی که قبلا برای آنالوگ ازش استفاده می کردید برای دیجیتال هم کفایت می کنه.

mamaloo_shz
30-01-2013, 11:25
بله همون گزینه هست. همون آنتنی که قبلا برای آنالوگ ازش استفاده می کردید برای دیجیتال هم کفایت می کنه.
ممنون که وقت میگذارید بزرگوار

بعد 1 مساله دیگه ، من دیشب تلوزیون رو آپدیت کردم و آپدیت هم شد ( در کمال ناباوری :دی ) اما برنامه هایی که روی اسمارت هست ، کماکان شرت کات هستند ، برنامه ها رو میزنم ، روی در حال بروز رسانی میمونه ، بعدش هم اررور میده ! همون بحث فیل هست ؟!

من لپ تاپ و وایرلس روتر دارم ، چطور میتونم چیز پی ان رو به صورت وایرلسِ خروجی از روتر بندازم روی اینترنت تا نتِ بدونِ فیلی برسه به تلوزیونم ؟!

سپاس

smhsh121
30-01-2013, 12:05
ممنون که وقت میگذارید بزرگوار

بعد 1 مساله دیگه ، من دیشب تلوزیون رو آپدیت کردم و آپدیت هم شد ( در کمال ناباوری :دی ) اما برنامه هایی که روی اسمارت هست ، کماکان شرت کات هستند ، برنامه ها رو میزنم ، روی در حال بروز رسانی میمونه ، بعدش هم اررور میده ! همون بحث فیل هست ؟!

من لپ تاپ و وایرلس روتر دارم ، چطور میتونم چیز پی ان رو به صورت وایرلسِ خروجی از روتر بندازم روی اینترنت تا نتِ بدونِ فیلی برسه به تلوزیونم ؟!

سپاس

کلا چند وقته اسمارت مشکل دار شده علتش هم از سرور سامسونگه. من خودم قبلا یه سری تست کردم ولی نتونستم چیز پی ان رو شیر کنم ولی بعضی دوستان تونستن.

HADI roni
30-01-2013, 12:46
سلام به همه.
دوستان من تلویزیون ES 5960 گرفتم.(البته مجبور شدم.دوست داشتم سونی بخرم)
حالا یه سوال دارم.این که میخوام بدونم فن آوری LED این تی وی چیه؟منظورم اینه که Full LED هستش یا Edge LED؟
هر جا سرچ کردم چیزی یافت نکردم.
ممنون.

smhsh121
30-01-2013, 13:08
سلام به همه.
حالا یه سوال دارم.این که میخوام بدونم فن آوری LED این تی وی چیه؟منظورم اینه که Full LED هستش یا Edge LED؟
ممنون.

سامسونگ اصلا تا به حال فول ال ای دی نزده و همشون اج هستند.

HADI roni
30-01-2013, 13:30
سامسونگ اصلا تا به حال فول ال ای دی نزده و همشون اج هستند.

فن آوری Edge بهتره فکر کنم.نه؟

smhsh121
30-01-2013, 14:19
فن آوری Edge بهتره فکر کنم.نه؟

نمیشه با قطعیت گفت کدوم فناوری بهتره البته اج هم ارزانتره و هم مصرف کمتری داره در عوض فول می تونه کنترل نور نقطه ای پس زمینه رو راحت تر اننجام بده ولی مهم کیفیت تصویری هست که نهایتا بیننده می بینه که سامسونگ تونسته این کیفیت رو برآورده کنه.

parham511
30-01-2013, 15:28
نمیشه با قطعیت گفت کدوم فناوری بهتره البته اج هم ارزانتره و هم مصرف کمتری داره در عوض فول می تونه کنترل نور نقطه ای پس زمینه رو راحت تر اننجام بده ولی مهم کیفیت تصویری هست که نهایتا بیننده می بینه که سامسونگ تونسته این کیفیت رو برآورده کنه.

منم کلیت حرفاتو قبول دارم، درسته؛ اما به نظر من درباه مصرف برق به نظرم منطقی تر باشه علارقم تبلیغات شرکتها full led ها کمتر مصرف کنند، چون led های اضافی همه خاموش میشن و انرژی کمتری اتلاف میشه.
درباره کیفیت هم مسلما تنها تفاوتی که تکنولوژی نوردهی میتونه ایجاد کنه بحث کنتراست هست واقعا(به استثنای اون چیزی که LG ادعا کرد تونسته با کار کردن روی اسکن نور زمینه در مدل Lm9600 قابلیت تازه سازی refresh Hz پنلو دوبرابر کنه و از 240Hz به 480hz برسونه) و در این زمینه هم معمولا Full led ها یه پله بالاتر قرار دارن، البته مشکلات black crush توی full led های local dim دار به نسبت edge led های micro dim طبیعیه که بیشتر باشه اما کنتراست معمولا بهتره.
برای مثال مقایسه کنتراست و میزان مشکی sharp elite بعنوان full led با samsung es8000 و panasonic wt50 هر دو بعنوان edge led.

یا تحلیل سایت Cnet درباره Sharp elite

The picture of the Sharp Elite PRO-X5FD LED TV delivers deeper black levels and better contrast than any other LCD or plasma on the market. Unlike other full-array local dimming TVs, it maintains its superior picture from normal viewing angles and blooming artifacts are virtually nonexistent. Color is relatively accurate, shadow detail is excellent and video processing does everything we expect. The screen maintains black levels well under ambient light. No-nonsense styling, best-ever energy efficiency and a nearly-complete feature set

smhsh121
30-01-2013, 18:01
منم کلیت حرفاتو قبول دارم، درسته؛ اما به نظر من درباه مصرف برق به نظرم منطقی تر باشه علارقم تبلیغات شرکتها full led ها کمتر مصرف کنند، چون led های اضافی همه خاموش میشن و انرژی کمتری اتلاف میشه.
درباره کیفیت هم مسلما تنها تفاوتی که تکنولوژی نوردهی میتونه ایجاد کنه بحث کنتراست هست واقعا(به استثنای اون چیزی که LG ادعا کرد تونسته با کار کردن روی اسکن نور زمینه در مدل Lm9600 قابلیت تازه سازی refresh Hz پنلو دوبرابر کنه و از 240Hz به 480hz برسونه) و در این زمینه هم معمولا Full led ها یه پله بالاتر قرار دارن، البته مشکلات black crush توی full led های local dim دار به نسبت edge led های micro dim طبیعیه که بیشتر باشه اما کنتراست معمولا بهتره.
برای مثال مقایسه کنتراست و میزان مشکی sharp elite بعنوان full led با samsung es8000 و panasonic wt50 هر دو بعنوان edge led.

یا تحلیل سایت Cnet درباره Sharp elite

The picture of the Sharp Elite PRO-X5FD LED TV delivers deeper black levels and better contrast than any other LCD or plasma on the market. Unlike other full-array local dimming TVs, it maintains its superior picture from normal viewing angles and blooming artifacts are virtually nonexistent. Color is relatively accurate, shadow detail is excellent and video processing does everything we expect. The screen maintains black levels well under ambient light. No-nonsense styling, best-ever energy efficiency and a nearly-complete feature set

منم با کلیت حرفت موافقم:n11: فقط تو بحث مصرف برق در پنل های LED خیلی بستگی به میزان سیاهی تصویر داره. مثلا اگر بخوای فیلمی ببینی که اکثرا صحنه های تاریک داره، Full LED مصرف کمتری داره ولی تو حالت کلی که صحنه های درخشان و رنگی با حداکثر نور پس زمینه رو داشته باشیم، مصرف Edge ها کمتره.

milad_heartsick
08-02-2013, 14:49
سلام دوستان
یه سوالی دارم نمیدونم به اینجا ربط داره یا نه اگه نبود به بزرگواریتون ببخشید
میخوام لپ تاپمو با HDMI به تلویزیون وصل کنم ولی یه سر کابل HDMI از اون یکی سرش کوچکتر هست ولی هم تلویزیون هم لپ تاپ ورودی بزرگ میخواد
همه کابل ها اینطوری هستند یا مال من اینجوری هست؟
تبدیلی چیزی هست یا باید یکی دیگه بخرم
با سپاس:n16:

Hamed_forum
08-02-2013, 15:03
میخوام یک 32 اینچ بگیرم به این مدلها رسیدم
سامسونگ5550 و ال جی ال اس 46100وال اس 4600
رنچ قیمتشون هم بین 1300 تا 1400 بود
یک شارپ هم 32 مدل ال ئی 430 ایکس که قیمت نداردم
اینها همه فول اچ دی هستند و ال ای دی
به نظر من چه ال ای دی و چه ال سی دی فول اچ دی باشند مهمتر نظر من؟اگر غلط بگید
چی بگیریم؟واقعان الان موندم چی بگیرم کمک کنید مدل بهتر
ایا اسمارت بودن اونقدر مهمه؟ارزش پول بیشتر خرج کردن برای اسمارت هست؟یا برای من که بخوام کانل های ایران رو نگاه کنم و فیلم هم یو اس بی یا کامپیوتر نگاه کنم اسمارت مهمه؟وافعا نمیدونم اسمارت چی ؟یا فول اچ دی بودن مهمتر ؟

parham511
08-02-2013, 15:47
میخوام یک 32 اینچ بگیرم به این مدلها رسیدم
سامسونگ5550 و ال جی ال اس 46100وال اس 4600
رنچ قیمتشون هم بین 1300 تا 1400 بود
یک شارپ هم 32 مدل ال ئی 430 ایکس که قیمت نداردم
اینها همه فول اچ دی هستند و ال ای دی
به نظر من چه ال ای دی و چه ال سی دی فول اچ دی باشند مهمتر نظر من؟اگر غلط بگید
چی بگیریم؟واقعان الان موندم چی بگیرم کمک کنید مدل بهتر
ایا اسمارت بودن اونقدر مهمه؟ارزش پول بیشتر خرج کردن برای اسمارت هست؟یا برای من که بخوام کانل های ایران رو نگاه کنم و فیلم هم یو اس بی یا کامپیوتر نگاه کنم اسمارت مهمه؟وافعا نمیدونم اسمارت چی ؟یا فول اچ دی بودن مهمتر ؟

اسمارت یعنی شما کابل lan رو وصل میکنید پشت تلویزیون و مثل کامپیوتر و internet explorer باهاش وب گردی میتونید کنید، اما سرعتش پایینه و کند هستش و واسه من و شما که کامپیوتر داریم هزینه بیخودیه.
Eh5550 تلویزیون خوبیه تقریبا، اون مدل شارپ رو ندیدم خدوتون ببینید و بررسیش کنید.
سامسونگ اخیرا یعنی هفته پیش افزایش قیمت داشت، ببینید اگه توی تعاونی یا مغازه ای که نمایندگی مستقیم سامسونگ نیست، یا سایتهای فروش اینترنتی اگه تونستید به قیمت قدیم eh5550 رو پیدا کنید که تقریبا 100 تومن ارزونتره، همون eh5550 رو بردارید به نظر من.
اما اگه بقیمت جدیدش فقط پیدا میشه هنوز به بررسیتون ادامه بدید و اون مدل شارپو بررسی کنید.

opticman
09-02-2013, 20:32
می خواستم بدونم همون فیلم سه بعدی رو که با یه عینک اکتیو شاتر میشه دید در یه تلویزیون دیگه با عینک پسیو هم میشه همون فیلم رو دید یا اینکه هر عینکی یه فرمت مخصوص به خودش داره؟

mr_rayan
09-02-2013, 21:20
می خواستم بدونم همون فیلم سه بعدی رو که با یه عینک اکتیو شاتر میشه دید در یه تلویزیون دیگه با عینک پسیو هم میشه همون فیلم رو دید یا اینکه هر عینکی یه فرمت مخصوص به خودش داره؟

جواب مثبته.میشه دید.

aliaghil
11-02-2013, 13:21
میگم هیچ تاپیک جدیدی برای مدلهای 2013 زده نشده ها
مدیران لطفا مدلهای 2013 کمپانیها رو معرفی کنید.
سونی، سامسونگ، پاناسونیک، ال جی، چه مدلهایی برای 2013 ارائه دادن؟
با تشکر.

poonel
11-02-2013, 18:56
متاسفانه تو سایت، تاپیک جامعی برای تلویزیون های SONY نیست. بنابراین مجبور شدم این آگهی رو اینجا بزارم:

hapalii
12-02-2013, 12:41
این اگهی خیلی ها از جمله خود من رو به اشتباه انداخت متاسفانه بازرگانی ایران اصلا موجود تی وی ظاهرا نداره و این آگهی هم مربوط به دوربین های عکاسی خود من همین دیروز با دیدن این اگهی تو روزنامه خبر ورزشی خیلی تعجب کردم چون می دیدم که اصلا تی وی تو بازار نیست قیمتها هم خیلی بیشتر از قیمت اسمی شرکته تو مغازه ها برای همین تا دیروز این اگهی دیدم با یکی از دوستان تو جمهوری تماس گرفتم معلوم شد این اگهی مربوط به دوربین های عکاسی و یکی دو مدل فیلم برداری ولی با شیطنت تو متن اگهی خیلی کلی گفته شده تا در ظاهر شامل تی وی هم باشه .

farhadoo
12-02-2013, 19:21
این اگهی خیلی ها از جمله خود من رو به اشتباه انداخت متاسفانه بازرگانی ایران اصلا موجود تی وی ظاهرا نداره و این آگهی هم مربوط به دوربین های عکاسی خود من همین دیروز با دیدن این اگهی تو روزنامه خبر ورزشی خیلی تعجب کردم چون می دیدم که اصلا تی وی تو بازار نیست قیمتها هم خیلی بیشتر از قیمت اسمی شرکته تو مغازه ها برای همین تا دیروز این اگهی دیدم با یکی از دوستان تو جمهوری تماس گرفتم معلوم شد این اگهی مربوط به دوربین های عکاسی و یکی دو مدل فیلم برداری ولی با شیطنت تو متن اگهی خیلی کلی گفته شده تا در ظاهر شامل تی وی هم باشه .

البته ظاهرا جشنواره دوربینها جشنواره زمستانیه و با این اگهی (جشنواره نوروزی)فرق داره
اما هنوز تو صفحه اصلی سایت خبری از جشنواره نوروزی نیست!

sunicorn
15-02-2013, 00:14
دوستان کسی میدونه تنظیمات پیش فرض سه بعدی . منتهی قسمت تبدیل دو بعدی به سه بعدی LED 6960 سامسونگ چیه؟
منظورم عمق و این چیزاشه. ماله من به هم خورده

aliaghil
16-02-2013, 11:33
میگم هیچ تاپیک جدیدی برای مدلهای 2013 زده نشده ها
مدیران لطفا مدلهای 2013 کمپانیها رو معرفی کنید.
سونی، سامسونگ، پاناسونیک، ال جی، چه مدلهایی برای 2013 ارائه دادن؟
با تشکر.

خودم یه اطلاعاتی گیر آوردم
سامسونگ مدلای جدیدشو با F تولید میکنه مثل F8000 این سری متاسفانه Full LED نیست، از تکنولوژی edge-lit استفاده کردن، باریک و از تکنولوژی بزل هم استفاده کردن
سونی هم بیشتر تمرکز کرده روی مدلای با اینچ بالا مثل 65 و 55 اینچ با همون تکنولوژی سال گذشته روی 4K بیشتر تمرکز کرده سونی
پانا و ال جی هم فعلا بی خبرم.

Silent TR
16-02-2013, 13:33
دوستان ما یک تلویزیون پلاسما ال جی مدل pt3510 داریم و من باهاش فیلم های mkv 1080p , 720p میبینم و اکثر اوقات فیلم ها به صورت فول اسکرین نیستند یعنی کل صفحه رو در بر نمیگیرن و بالا و پایین صفحه یک فضای سیاهی داره !
میخواستم ببینم باید چه کاری انجام بدن که تصویرو بکشم و اون سیاهیی ها هم از بین بره و جز تصویر فیلم بشه ؟
چون تو تلویزیون سامسونگ دیدم میشد اینکارو کرد ! دقیقا مثل Kmplayer که یک گزینه فول اسکرین (استریچ) داره و میشه کل صفحه رو با فیلم پوشوند !
ولی تو تلویزیون خودمون کهpt35010 lg هست نمیسه اینکارو کرد و یک گزینه داره که نوشته تمام صفحه که وقتی انتخابش میکنم یک فضای بالا و پایین سیاه میشه و یک گزینه اندازه اصلی که اینطوری دیگه فضای بیشتری هم سیاه میشه !!!!!
کلا گزینه ایی نداره که بشه کل تلویزیون رو با فیلم پوشوند ! فقط بعضی فیلم ها خودشون طوری هستند که کل صفحه رو میپوشونن !

البته بعضی اوقات هم پیش میاد که یکسری فیلم ها رو اصلا پخش نمیکنه !

خوهشا اگه کسی راهی بلده یا آپدیتی چیزی هست بهم بگه

pershiran
16-02-2013, 16:05
سلام روی تلویزیون
42LV34000
LG

زده قابلیت DLNA/WiFi
اما من هر چه گشتم این رو پیدا نکردم و نتونستم فعاللش کنم
آیا این قابلیت رو نداره یا منظورش اینه که قابیلت اتصال به دانگل وای فای رو داره؟ در این صورت دانگلو از کجا باید بخرم و قیمتش چنده؟

smhsh121
16-02-2013, 17:51
سلام روی تلویزیون
42LV34000
LG

زده قابلیت DLNA/WiFi
اما من هر چه گشتم این رو پیدا نکردم و نتونستم فعاللش کنم
آیا این قابلیت رو نداره یا منظورش اینه که قابیلت اتصال به دانگل وای فای رو داره؟ در این صورت دانگلو از کجا باید بخرم و قیمتش چنده؟

این مدل نه DLNA داره نه WiFi. حتی پورت LAN هم نداره. فقط یدونه پورت USB داره برای فیلم دیدن.

pershiran
17-02-2013, 07:47
این مدل نه DLNA داره نه WiFi. حتی پورت LAN هم نداره. فقط یدونه پورت USB داره برای فیلم دیدن.

سلام
این مدل ها الان خریدار هم داره؟
بد جوری دلمو زده!
می خوام اسمارت بگیرم

parham511
25-02-2013, 22:10
3بعدی اکتیو شاتر در حال فراموشی...!!!

سال 2013 علاوه بر پاناسونیک که همه LED های 3بعدیشو پسیو میزنه، سونی هم همین کارو میکنه و به استثنای مدل W900 سونی همه مدلهای 3بعدیه دیگش پسیو هستن...

Panasonic 2013 Line-up
Sony 2013 Line-up

mishkaa
08-03-2013, 23:51
سلام به همه.
ممنون.

سلام دوست گرامی

ایا از این ES 5960 راضی هستین ؟ گزینه های خریدتون ال جی هم بود ؟ مقایسه کردین ؟

من مدتی هست که بین این مدل و ال جی LS 57000موندم که کدامیک بهتره

mishkaa
09-03-2013, 00:03
3بعدی اکتیو شاتر در حال فراموشی...!!!

سال 2013 علاوه بر پاناسونیک که همه LED های 3بعدیشو پسیو میزنه، سونی هم همین کارو میکنه و به استثنای مدل W900 سونی همه مدلهای 3بعدیه دیگش پسیو هستن...

Panasonic 2013 Line-up
Sony 2013 Line-up

سلام

ایا سایتی وجود داره که مورد به مورد بتونم مقایسه کنم سامسونگ ES 5960 و LG LS57000

ایا ال جی هم FULL LED هست ؟

ممنون

masoud2761
09-03-2013, 08:24
سلام و ممنون بابن اطلاعاتتون.
LED سامسونگ 5300 گرفتم لطف مي كنيد اطلاعات كافي راجه به آن به من دهيد.

parham511
09-03-2013, 10:33
سلام

ایا سایتی وجود داره که مورد به مورد بتونم مقایسه کنم سامسونگ ES 5960 و LG LS57000

ایا ال جی هم FULL LED هست ؟

ممنون

خیر، توی ایران که هچین سایتی نیست، اگرم بود قایل اطمینان نبود چون مشخصاتی که شرکتها عنوان میکنن با معیارهای خودشون اندازه گیری میشه و زیاد معتبر نیست،

LG فقط یه مدل full led داره اونم lm96000 هست.

matinpour
09-03-2013, 16:42
سلام و ممنون بابن اطلاعاتتون.
LED سامسونگ 5300 گرفتم لطف مي كنيد اطلاعات كافي راجه به آن به من دهيد.

دوست عزیز

اول سعی کنید همیشه مدل تلویزیون تان را بطور کامل بنویسید . تا بشود راحت راهنماییتان کنیم . با این همه اگر مدل تلویزیونتان ua 46 eh5300باشد معادل نام گذاری ایران می شود UA46EH5560 که می توانید از سایت زیر اطلاعات تلویزیو نتان را ببینید.

mishkaa
10-03-2013, 01:51
خیر، توی ایران که هچین سایتی نیست، اگرم بود قایل اطمینان نبود چون مشخصاتی که شرکتها عنوان میکنن با معیارهای خودشون اندازه گیری میشه و زیاد معتبر نیست،

LG فقط یه مدل full led داره اونم lm96000 هست.

ازشما ممنونم

یعنی هیچ راه تئوریکی وجود نداره که من کیفیت و امکانات دو تلویزیون Samsung ES5960 , LG LS57000را مقایسه کنم ؟

parham511
10-03-2013, 02:42
مثلا واسه بررسی 2 TV از 2 برند میتونید هرتز پنل (نه قابلیت انطباق) یا مصرف برق یا گارانتی، یا قیمت و یا طراحی رو. تئوریک بررسی کنید

اما کنتراست، دقت رنگ، وضوح هم در تصاویر SD و HD رو باید بصورت چشمی ببینید، چون معیارای یکسانی تو شرکتای مختلف وجود نداره، باز اگه 2 تا TV که میخواید مقایسه کنید مال یه شرکت بودن میشه تئوریک نظر داد اما الان نه،
یا اگه مدلایی که میخواستید تئوریک بررسی کنید مدلهای گرون قیمت بودن و شما قصد خرید ورژن اروپاییشون و وارداتش به ایرانو داشتید میشد به بررسی تو سایتای خارجیش دل خوش کرد، اما واسه مونتاژ ایرانها بالاخص مدلای ارزون قیمت هیچ بررسی معتبری جایی وجود نداره.
مقایسه چشمی توسط خودتون مطمئنترین رااهه، و معمولا مهمترین عامل موئر در کیفیت تصویر کنتراست پنل مورد نظره.

masoud2761
10-03-2013, 12:12
سلام مجدد م ببخشيد كه اطلاعات كافي ندادم.
tV مدل UA40EH5300 است.براي استفاده از USB نياز به آنتي ويروس داره؟ويروس مي گيره؟
ودر آخر لطفا كامل راهنمايي كنيد كه چجوري مي تونم از اينترنت استفاده كنم(خط تلفن ندارم).واقعا ممنون.

matinpour
10-03-2013, 14:41
سلام مجدد م ببخشيد كه اطلاعات كافي ندادم.
tV مدل UA40EH5300 است.براي استفاده از USB نياز به آنتي ويروس داره؟ويروس مي گيره؟
ودر آخر لطفا كامل راهنمايي كنيد كه چجوري مي تونم از اينترنت استفاده كنم(خط تلفن ندارم).واقعا ممنون.

خیر ویروس نمی گیرد اگر خط تلفن ندارید از سیستم وایرلس استفاده کنید منوال تلویزیون تان را مطالعه کنید.

منو------> پشتیبانی ------> e-manual

mishkaa
10-03-2013, 16:02
مثلا واسه بررسی 2 TV از 2 برند میتونید هرتز پنل (نه قابلیت انطباق) یا مصرف برق یا گارانتی، یا قیمت و یا طراحی رو. تئوریک بررسی کنید

اما کنتراست، دقت رنگ، وضوح هم در تصاویر SD و HD رو باید بصورت چشمی ببینید، چون معیارای یکسانی تو شرکتای مختلف وجود نداره، باز اگه 2 تا TV که میخواید مقایسه کنید مال یه شرکت بودن میشه تئوریک نظر داد اما الان نه،
یا اگه مدلایی که میخواستید تئوریک بررسی کنید مدلهای گرون قیمت بودن و شما قصد خرید ورژن اروپاییشون و وارداتش به ایرانو داشتید میشد به بررسی تو سایتای خارجیش دل خوش کرد، اما واسه مونتاژ ایرانها بالاخص مدلای ارزون قیمت هیچ بررسی معتبری جایی وجود نداره.
مقایسه چشمی توسط خودتون مطمئنترین رااهه، و معمولا مهمترین عامل موئر در کیفیت تصویر کنتراست پنل مورد نظره.

سلام
خیلی ممنون از شما دوستان گرامی که محبت میکنید و پاسخ میدین

مورد اول همین هست که من بین این دو برند موندم که سامسونگ بگیرم یا ال جی ؟

matinpour
10-03-2013, 22:08
سلام
خیلی ممنون از شما دوستان گرامی که محبت میکنید و پاسخ میدین

مورد اول همین هست که من بین این دو برند موندم که سامسونگ بگیرم یا ال جی ؟

دوست عزیز

اگر تلویزیون سامسونگ و ال جی را کنار هم بگذارید و هردو یک تصویر را نمایش بدهند .خواهید دید که تصویر سامسونگ روشنتر و وضوع آن بیشتر است و تصاویر از لحاظ رنگ واقعیتر بنظر می آید. ال جی ممکن است که در دیگر وسایل منزل در بعض از آنها مانند ماشین لباس شویی و چند نمونه دیگر بهتر از سامسونگ باشد ولی در تلویزیون و ومدیا های دیگر از سامسونگ پایین تر است

rezagh15
10-03-2013, 23:56
کسی از دوستان میدونه بلوتوث LG SMART رو چطور میشه ازش استفاده کرد به پشیبانی هم زنگ زدم درست و درمون نمیدونستن. تو موبایل که سرچ میکنی LGE DTV BCM20702A1 یه همچین چیزی پیدا میکنه ولی وفتی میخواهی ADD کنی کد میخواد. که چهار تا صفر رو که قبول نمیکنه به پشیبانی که زنگ زدم گفت باید چهار تا صفر باشه و بعد به زور متقاعدشون کردم که قبول نمیکنه یه روز دیگه زنگ زدم یه اپراتور دیگه گفت اینا اصلا بلوتوث ندارن خلاصه داستان مفصله بگذریم. اینم بگم تو مدلهای قدیمیتر تو منوهای تلویزیون منوی بلوتوث بود ولی تو جدیدا ضاهرا از تو منو بر داشتن ولی تلویزیون سیگنال بلوتوث داره جواب یکی از اپراتورها یه خورده منطقی بنظرم اومد و اون اینکه اون دیوایسی که موبایل پیدا میکنه مربوط میشه به مجیک ریموت.
کسی از دوستان چیزی میدونه؟:n13:

mishkaa
11-03-2013, 06:21

سلام
همون طور که دوستمون هم گفتن
سامسونگ از لحاظ ظاهری روشنتر و وضوع آن بیشتر است و تصاویر از لحاظ رنگ واقعی تر و شفاف تر بنظر می آید
از نظر گارانتی و خدمات و خراب نبودن دستگاه گفته میشه که ال جی بهتر هست ،نمی دونم

از نظر باقی مسائل هم اگر امکان داره شما هم مقایسه کنید و اگر فرق خاصی به نظر تون می آید ،بفرمایید :

masoud2761
11-03-2013, 09:56
مرسي از جوابت:n12:

pedram9
20-03-2013, 00:04
دوستان من تلویزیون ال جی LS46000 دارم 42 اینچ گیرنده دیجیتال داره . گاهی وقت ها کانال ها جاهاشون با هم به هم میخوره مثلا همین امروز داشتم شبکه ی ورزش میدیدم یهو دیدم زده سیگنال موجود نیست بعد دیدم شبکه ی ورزش مثلا از روی 17 به کانال 25 رفته چرا اینطور میشه ؟ چکارباید بکنم ؟

Abolfazl3007
24-03-2013, 22:09
آفا این سری 6 های سامسونگ ، میشه باهاشون برنامه تلویزیون رو تو فلش ضبط کرد باهاش ؟!

moslem1391
31-03-2013, 11:08
سلام به همه.من سامسونگ 6950 گرفتم.این تلویزیون برای پخش فیلم سه بعدی از طریق فلش چه فرمت هایی رو می خونه؟

parham511
31-03-2013, 11:34
سلام به همه.من سامسونگ 6950 گرفتم.این تلویزیون برای پخش فیلم سه بعدی از طریق فلش چه فرمت هایی رو می خونه؟

هر فرمتی که بخوای

mkv
mp4
flv
و ....

با زیرنویس

parham511
31-03-2013, 11:39
سلام
همون طور که دوستمون هم گفتن
سامسونگ از لحاظ ظاهری روشنتر و وضوع آن بیشتر است و تصاویر از لحاظ رنگ واقعی تر و شفاف تر بنظر می آید
از نظر گارانتی و خدمات و خراب نبودن دستگاه گفته میشه که ال جی بهتر هست ،نمی دونم

از نظر باقی مسائل هم اگر امکان داره شما هم مقایسه کنید و اگر فرق خاصی به نظر تون می آید ،بفرمایید :

میشکا جان میشه بررسی مدلهای اروپایی و امریکاییشو برات دریارم و مقایسه کنم
اما خودم به اینکار اعتقادی ندارم، چون این 2 برند هردو مونتاژ هستند و اینجا هم ایرانه، پس اگه مدلی که میخرید واقعا اون چیز جهانیش نباشه کاملا طبیعیه، من باشم خودم بررسی چشمی میکنم،
سری 5 سامسونگ خوبه، اون ls57000 هم ازش تعریف میکنن و قیمتشم رفته بالا تو سایتا، بازم با اینحال اگه دسترسی به فروشگاهی نداری تو شهرتون که بری ببینی بگو بررسی های خارجیشو یه نگا بندازم.

moslem1391
31-03-2013, 23:58
هر فرمتی که بخوای

mkv
mp4
flv
و ....

با زیرنویس

ممنون.ببخشید این سوالو اینجا میپرسم.یه سایت واسه دانلود فیلم سه بعدی میشه بهم معرفی کنید؟

sunicorn
01-04-2013, 00:42
بفرمایید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانلود+فیلم+سه+بعدی&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

ronin63
03-04-2013, 14:59
سلام

وقت بخیر

چرا روی ال ای دی ها قابلیت تصویر در تصویر نمیزارن ؟ .. خاصیت ال ای دی هست یا سیاست شرکت ها ؟

Arashmartini
03-04-2013, 17:54
دوستان در تلویزیون سامسونگ 7770 اگر از منوی مخفی قسمت ac/w گزینه hdmi calibration انتخاب کنم و تنظیمات تصویری به هم بریزه مثلا رنگ پنل یکم تیره بشه دوباره میشه با ریست فکتوری به حالت عادی برگردوند
کلا میشه همه تنظیمات منوی مخفی رو با ریست فکتوری ریست کرد؟

sunicorn
04-04-2013, 00:06
خیر:n16::n30:

AMIN 44
05-04-2013, 15:50
برای تماشای کانال های ایرانی I film,IRIB varzesh میتوانید از گیرنده ی Recevier HD استفاده کنید
:n26:

Soroush-S
05-04-2013, 15:56
برای تماشای کانال های ایرانی I film,IRIB varzesh میتوانید از گیرنده ی Recevier HD استفاده کنید
:n26:

از راهنمایی شما متشکریم :n13:

matinpour
06-04-2013, 16:21
دوستان لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

faraso0
07-04-2013, 22:26
به نظرتون کیفیت تصویر es7770 بالاتره یا lm76100؟ چون روی هر دو مدل زیاد مانور داده میشه و از بین این همه تبلیغات و نقد های متفاوت، نمیشه به همین راحتی مدل بهتر رو انتخاب کرد.
:n02:

Pedram_IR
08-04-2013, 02:41
سلام
نمی دونم جای این سوال اینجاست یا نه، آیا دوستان می دونن برای اینکه تصاویر فیلمهایی که با usb در سامسونگ می بینیم فول اسکرین بشه چه کار باید کرد؟ فیلمهای 720p در این تلویزیون در مرکز صفحه قرار میگیره و فول اسکرین نمیشه.

matinpour
08-04-2013, 14:26
سلام
نمی دونم جای این سوال اینجاست یا نه، آیا دوستان می دونن برای اینکه تصاویر فیلمهایی که با usb در سامسونگ می بینیم فول اسکرین بشه چه کار باید کرد؟ فیلمهای 720p در این تلویزیون در مرکز صفحه قرار میگیره و فول اسکرین نمیشه.

دوست عزیز

در هنگام پخش فیلم دکمه tools را از روی کنترول فشار دهید و از قسمت اندازه تصویر حالت 1 یا حالت2 را انتخاب کنید.

دوست عزیز لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sinad
09-04-2013, 08:16
سلام دوستان عزیز
یک تلوزیون سامسونگ دارم یک موقع هایی پیغامی روی صفحه ظاهر میشه که نوشته شده
خروج از وضعیت خاموش شدن اتوماتیک
خواستم بدونم این پیغام مربوط به چی میشه

matinpour
09-04-2013, 13:28
سلام دوستان عزیز
یک تلوزیون سامسونگ دارم یک موقع هایی پیغامی روی صفحه ظاهر میشه که نوشته شده
خروج از وضعیت خاموش شدن اتوماتیک
خواستم بدونم این پیغام مربوط به چی میشه

دوست عزیز
مربوط به قسمت تنظیمات زمان است که ممکن است شما آن را روی زمانی بطور اتوماتیک ذخیره کرده اید کافی است که در منوی زمان نگاه کنید و اگر چیزی فعال است آن را خاموش کنید

دوست عزیز لطفا اطلاعات TV خود را در این تایپیک بگذارید.

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooria-ir
14-04-2013, 11:11
دوستان سلام. من شارپ 8300le رو دارم. خواستم ببینم که دانگل اگر بگیرم براش چه استفاده ای میشه ازش کرد؟
و اینکه چه مدل دانگل هایی قابل استفادس براش؟

یه راهنمایی بکنید منو بی زحمت

Sent from my GT-P7510 Using tapatalk 2