PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش و پاسخهای متداول در مورد HDTV ـها (پست اول را مطالعه کنید)

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

oOomid.M
27-03-2012, 14:18
دوست عزيز ، اينجا هركي مياد براي گرفتن راهنمايي فني براي خريد يك تلويزيون خوب است . شما يا با ادله فني و علمي يك مدلي رو معرفي و مپيشنهاد كن ويا اينكه اگه دليل خاصي نداري و همينطوري از يك مدل خاصي خوشت مياد خواهشا نيا اينجا بگو ( توي دلت نگه دار):41: . چونكه احتمال داره با اصرار من و شما ، اون شخص حداقل يك ميليون تومام پول خودش رو هدر بده .

سلام عزیز :11:
میشه بگی کجا من اصرار کردم که برن فلان مارک یا فلان مدل رو بخرن ؟
خودم بارها و بارها توی تاپیک های دیگه گفتم که اینجا به حرف های دیگران زیاد اهمیت ندین ، چون این ها همشون سلیقه ای هستن ، دیدی که گفتم خودم تلویزیون ال جی دارم ایراد هاشم گفتم اما دارم میگم بازم میگم صد بار هم میگم و این نظر شخصی خودم هست و به هیشکی ربطی نداره که چی آقا ؟ من از سامسونگ خوشم نمیاد باهاش حال نمیکنم ، از منو و فونت ریزش اصلا خوشم نمیاد
داییم یه سامسونگ پلاسما خریده بعد از یه هفته زنگ زده میگه امید بیا ببین چرا هرچی کانال یابی میکنم کانال های دیجیتال رو ذخیره نمیکنه خطا میده ، رفتم دیدم چونکه ساعتش تنظیم نبوده ذخیره نمیکرده
خلاصه این نظر شخصیه من هست و به دوستان هم توصیه میکنم اینجا فقط برای مشاوره گرفتن بیاید و تصمیم نهایی رو خودتون بگیرید ، چون اینجا همه فقط از تلویزیون های خودشون تعریف میکنن:11:

behnam129
27-03-2012, 15:59
ممنون
زیرنویس فارسی رو مشکل نداره تو فرمت MKV؟
و اینکه مشکل جاموندگی تصویر که نداشته تا حالا؟

آقا امروز فرمت FLV رو هم براتون تست کردم ، نمیخونه :14: :31:
زیرنویس ها رو پخش میکنه و مشکلی از این لحاظ نداره (البته من فقط زیرنویس ها رو با پسوند Srt امتحان کردم)
فونت زیرنویس ها هم بر خلاف LG ، بسیار خوانا و زیبا میباشد (فونت Tahoma)

من تا به امروز به هیچ وجه با مشکل "جاموندگی تصویر" مواجه نشدم

اما یک پیشنهاد هم برای شما دارم و اونم اینه که اگه از لحاظ بودجه مشکلی ندارید و حتما قصد خرید 51 اینچ دارید ، یه تحقیقی هم در مورد 51D6900 و 51D6960 انجام بدید
چون به نظر من تراکم پیکسل در رزولوشن 1366x768 برای سایز 51 کمی پایین به نظر میرسه در حالی که مدل هایی که عرض کردم ، رزولوشن Full HD دارند و از این لحاظ برتری دارند(البته اوایل در باره تلویزیون خودم هم همین فکر رو میکردم اما الان میبینم که اینطوری نیست، و وضوح تصاویر در سورس های یکسان حتی بهتر از سایر تلویزیون های Full HD هست!!!)

sdsab22
28-03-2012, 19:52
دوستان بین این دو مدل پلاسما ( با بودجه 1400 و سایز 50 اینچ ) فکر میکنند کدوم بهتره و بصرفه تره؟
LG 50PW3500
SUMSUNG 51D495
ممنون میشم فقط این دو مدل رو مقایسه کنید.

smallfrank
28-03-2012, 20:04
دوستان
اگه وسط آپدیت فریمور تلویزیون خودش خاموش بشه چی میشه ؟:31:

چون یه الجی هست خودش خاموش روشن میشه میخام آپگریدش کنم شاید درست شه.

ممنون

oOomid.M
28-03-2012, 22:24
دوستان بین این دو مدل پلاسما ( با بودجه 1400 و سایز 50 اینچ ) فکر میکنند کدوم بهتره و بصرفه تره؟
LG 50PW3500
SUMSUNG 51D495
ممنون میشم فقط این دو مدل رو مقایسه کنید.

سلام من LG 50pw3500 دارم هر سوالی دوس داری بپرس:40:
شده 1400 ؟ اوه چه گرون شده ما اول اسفند خریدیم 1290 :دی

behnam129
29-03-2012, 00:23
Samsung 51D495 که فکر کنم حدود 1600 باشه ، اما 2 تا عینک سه بعدی هم باهاش میدن تا مشتری برای پیدا کردن عینک مجزا به دردسر نیفته و آخرش هم پیدا نکنه!(البته فکر کنم یه DVD Player هم هدیه میدن باهاش)

sdsab22
29-03-2012, 07:47
سلام من LG 50pw3500 دارم هر سوالی دوس داری بپرس:40:
شده 1400 ؟ اوه چه گرون شده ما اول اسفند خریدیم 1290 :دی

اگه لطف کنید مقایسه بین این دو انجام بدین و بگین امکانات و کیفیت کدوم بهتره. مثلا 3D یا پخش فرمت یا مصرف برق یا کیفیت پنل و ....

Farshadd
31-03-2012, 16:54
سلام
به وسیله چه دانگل هایی میشه تلویزیون ال جی 47LV37100 رو به اینترنت بی سیم (مودم d-link چهار کاربره بی سیم) وصل کرد؟

اینا میشه؟

Wireless N Pico USB Dongle CQU-906
TP-Link 150Mbps High Gain Wireless USB Adapter TL-WN721N
TP-Link 300Mbps Wireless N USB Adapter TL-WN821N

omid_juve
31-03-2012, 20:28
سلام
دوستان با بودجه حدود 1 تا 1.200
این مدل سامسونگ رو انتخاب کردم اون امکاناتی که می خام درش هست
43D49
انتخاب خوبیه؟

behnam129
01-04-2012, 07:44
سلام
دوستان با بودجه حدود 1 تا 1.200
این مدل سامسونگ رو انتخاب کردم اون امکاناتی که می خام درش هست
43D49
انتخاب خوبیه؟
به نظر من که خیلی خوبه ، چون خودم 43D455 رو دارم . این مدلی که شما میفرمایید سه بعدیش هست

kamivh1
01-04-2012, 10:12
سلام مدل تلویزیون من sony ex720 هست.من رفتم تو تنظیمات سه بعدی وقتی میخواستم از رو فلش کلیپ سه بعدی پخش کنم. ولی فقط حالت خاموش و شبیه سازی شده بود.حالتهای دیگه وجود نداشت! در حال پخش این کلیپ هم این کارو کردم.
یعنی نمیتونه از رو فلش سه بعدی پخش کنه؟

Xenon360
03-04-2012, 11:31
سلام دوستان... من یه تلوزیون samsung d6960 دارم... 2 یا 3 ماهی بود که از dlna استفاده نمیکردم... اما این چند روزه هرچقدر تلاش کردم از گوشیم چیزی پخش کنم متاسفاته نرم افزار allshare گوشیم تلوزیون رو پیدا نمیکنه... نمیدونم چه مرگش شده... من گوشیم رو حتی فلاش کردم و درست نشد...

و اینکه دو 3 هفته پیش تلوزیون رو آپدیت کردم... احتمال میدم بخاطر آپدیت باشه... نظر شما چیه؟ چیکار کنم دوستان؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

enigmaarchitect
03-04-2012, 13:42
سلام دوستان. من میخواستم یه 3D LED بگیرم 40 اینچ ،با هزینه ای که دارم بین این دو مدل گیر کردم
sony ex720
samsung d6960

میشه راهنمایی کنین هر کدوم چه برتری هایی به اون یکی داره و کدوم رو بگیرم بهتره؟
اگه انتخاب مناسبتری هم دارم بگین. ممنون.

Xenon360
03-04-2012, 13:54
سلام دوستان. من میخواستم یه 3D LED بگیرم 40 اینچ ،با هزینه ای که دارم بین این دو مدل گیر کردم
sony ex720
samsung d6960

من ۶۹۶۰ دارم و کاملا راضیم... هیچ نقصی توی این تلوزیون نمیبینم... و اینکه مزیت خیلی خوبش اینه که تمام پسوندهای تصویری رو پخش میکنه به جز flv و m4v
ولی این مدل سونی مد نظر شما یکی از بهترین پسوندهای HD رو پخش نمیکنه... یعنی MKV که یه ضعف کاملا بزرگه...

به نظر من ۶۹۶۰ رو بردارین بهترین انتخابه...

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

brilliant1
03-04-2012, 14:37
بین panasonic X30 و samsung D455 که هم قیمت هستند کدام کیفیت تصویر بهتری دارند؟
هر دو پلاسما هستند و قیمت نزدیک به هم دارند.
جایی ندیدم بین پلاسماهای معمولی مقایسه را انجام داده باشه،مدلهای دیگری هم هستند بهتره یک مقایسه کامل بین پلاسما ها انجام بشه.

samira_googleOne
03-04-2012, 15:00
سلام مدل تلویزیون من sony ex720 هست.من رفتم تو تنظیمات سه بعدی وقتی میخواستم از رو فلش کلیپ سه بعدی پخش کنم. ولی فقط حالت خاموش و شبیه سازی شده بود.حالتهای دیگه وجود نداشت! در حال پخش این کلیپ هم این کارو کردم.
یعنی نمیتونه از رو فلش سه بعدی پخش کنه؟

برای پخش کلیپ سه بعدی نیاز به دستگاه بلوری پلیر هست .

samira_googleOne
03-04-2012, 15:44
sony ex720
samsung d6960

بهت پیشنهاد میکنم مدل le8300x شارپ رو هم از نزدیک ببینی و کیفیت تصویر و پنلش رو با این دو مدل مقایسه کنی.
فرمتهای قابل پخش توسط usb مدل le8300 شامل موارد زیر هست و تقریبا" اکثر فرمتها رو ساپورت میکنه .
avi , mkv , asf , wma , mp4 , mov , mpg , mpeg , mp3 , jpg , ...

mzy
03-04-2012, 22:51
جایی ندیدم بین پلاسماهای معمولی مقایسه را انجام داده باشه،مدلهای دیگری هم هستند بهتره یک مقایسه کامل بین پلاسما ها انجام بشه.
x30 پلاسملای خوبی نیست، تصاویر رو بی روح نشون میده و من بهت پیشنهادش نمیکنم.

parham511
03-04-2012, 23:02

d455 رنگای قشنگی داشت البته تو دموهاش که من دیدم، اونم تو نور کم.
تو اون قیمت ال جی هم چند تا گزینه داره،
من فک کنم بین پلاسمای 2بعدی ال جی و سامسونگ مقایسه انجام بدین بهتر باشه.
چون ال جی هم یه مزایایی داره مثل صدای قویتر، نمایش زیرنویس بهتر برای فیلم ها و سامسونگ هم یه مزایا...
X30 رو منم شنیدم بی رمقه تصاویرش متاسفانه.

sameti
04-04-2012, 02:43
سلام عزیز :11:
میشه بگی کجا من اصرار کردم که برن فلان مارک یا فلان مدل رو بخرن ؟
خودم بارها و بارها توی تاپیک های دیگه گفتم که اینجا به حرف های دیگران زیاد اهمیت ندین ، چون این ها همشون سلیقه ای هستن ، دیدی که گفتم خودم تلویزیون ال جی دارم ایراد هاشم گفتم اما دارم میگم بازم میگم صد بار هم میگم و این نظر شخصی خودم هست و به هیشکی ربطی نداره که چی آقا ؟ من از سامسونگ خوشم نمیاد باهاش حال نمیکنم ، از منو و فونت ریزش اصلا خوشم نمیاد
داییم یه سامسونگ پلاسما خریده بعد از یه هفته زنگ زده میگه امید بیا ببین چرا هرچی کانال یابی میکنم کانال های دیجیتال رو ذخیره نمیکنه خطا میده ، رفتم دیدم چونکه ساعتش تنظیم نبوده ذخیره نمیکرده
خلاصه این نظر شخصیه من هست و به دوستان هم توصیه میکنم اینجا فقط برای مشاوره گرفتن بیاید و تصمیم نهایی رو خودتون بگیرید ، چون اینجا همه فقط از تلویزیون های خودشون تعریف میکنن:11:

تو یه مقایسه بین پلاسمای سامسونگ و ال جی خودت کیفیت تصویر کدومشون رو بهتر میدونی و چرا؟
منظورم بیشتر تصاویر شبکه های خودمون و ماهواره و تصاویر ویدئویی هستش .
با تشکر

sameti
04-04-2012, 03:05
sony ex720
samsung d6960

برای استفاده در محیط خونه پلاسما به مراتب انتخاب بهتری مخصوصا مدلهای جدید که به نئو پلاسما مشهورند .
یکی از دوستان تو پیام خصوصی برام نوشته بود که امسال دو تا ال ای دی سونی گرفته و از کیفیت هر دو ناراضی بوده وبه ناچار تی وی ها رو فروخته و دلیل این امر هم کاملا واضح ، اگه منزل شما روشنائی در حد متعارف داشته باشه ، تصاویر ال ای دی به صورت Wash Out در میاد و تصویر به صورت کاملا شسته شده و کم کیفیت به نظر میاد.
در ضمن خود من هم دچار این مشگل دوستمون شدم ولی خدا رو شکر برای من یه دونه بود .

oOomid.M
05-04-2012, 11:41
سلام تلویزیون ال جی ما واسه کانال دیجیتال وقتی فرکانس رو میدی اون خط های آبی پر میشن یعنی کیفیت و قدرت سیگنال بالای 90% هستن اما وقتی میزنم که سرچ بکنه هیچ کانال دیجیتالی پیدا نمیکنه !
تا دیشب درست بوده مثل اینکه بچه ها انگولکش کردن اینطوری شده
کسی میدونه چه مرگشه ؟

-----------------------------------
آقا ولش کن مشکلم حل شد ایراد از خودشون بود - آخه فعلا آزمایش هست از 28 اسفند راه افتاده تلتکسش راه افتاد:40:

enigmaarchitect
10-04-2012, 09:05
سلام
من یه 6960 گرفتم، دیروز به ایکس باکس وصلش کردم که فوتبال بزنم، دیدم توپ وقتی سریع حرکت میکنه پشتش یه هاله سفید میمونه. بعضی وقتا هم تصویر میلرزه. در حالی که من قبلش که sony ex-500 داشتم که تازه 100Hz LCD بود، اصلا از این خبرا نبود. حالا اینکه LED 200Hz هستش باید اینجوری شه؟ کسی میدونه مشکل چیه؟طبیعیه؟ باید زنگ بزنم گارانتی؟

ئظا
15-04-2012, 22:26
سلام
من یه 6960 گرفتم، دیروز به ایکس باکس وصلش کردم که فوتبال بزنم، دیدم توپ وقتی سریع حرکت میکنه پشتش یه هاله سفید میمونه. بعضی وقتا هم تصویر میلرزه. در حالی که من قبلش که sony ex-500 داشتم که تازه 100Hz LCD بود، اصلا از این خبرا نبود. حالا اینکه LED 200Hz هستش باید اینجوری شه؟ کسی میدونه مشکل چیه؟طبیعیه؟ باید زنگ بزنم گارانتی؟

من این ایراد رو تو خونه یکی از اقوام دیدم , دقیقا همینطور بود
تلوزیونها هم led صنام بود ,که صنام هم پنلش سامسونگ هستش
شما ببین اگر تلوزیونت game mode داره بزار رو این مود ببین درست میشه?

sent from my xperia ray ST18i using tapatalk

panther99
16-04-2012, 01:07
دوستان چيزي كه عايدم شد از تاپيكها و پستهاي اين فوروم در مورد تلويزيون اينه كه ظاهرا سامسونگ 6960 يكي از بهترين انتخابها تو تلويزيون هست . خودم هم به شخصه اعتقاد عجيبي به شارپ LE 830 دارم .
دوستاني كه اين تلويزيونها رو دارن بگن از لحاظ كيفيت و امكانات كدوم بهتره ؟؟؟؟
در ضمن هدايايي كه باهاشون ميدن مثل سينماي خانگي و ... دقيقا چيا هست ؟؟؟؟ و در كل كدوم يكي ارزش بيشتري براي خريد دارن ؟؟؟
شارپ رو كه ميدونم مونتاژ ايرانه سامسونگ چي ؟؟؟؟؟؟

enigmaarchitect
16-04-2012, 08:58

game mode رو هم امتحان کردم بازم همونجوریه. همه حالت های motion plus رو هم امتحان کردم فایده نداشت. میخوام بدونم که اگه دستگاه من ایراد داره زنگ بزنم گارانتی. آخه همین پست بالا نوشتن 6960 یکی از بهترین دستگاه های بازاره!

smhsh121
16-04-2012, 09:34
دوستان چيزي كه عايدم شد از تاپيكها و پستهاي اين فوروم در مورد تلويزيون اينه كه ظاهرا سامسونگ 6960 يكي از بهترين انتخابها تو تلويزيون هست . خودم هم به شخصه اعتقاد عجيبي به شارپ LE 830 دارم .
دوستاني كه اين تلويزيونها رو دارن بگن از لحاظ كيفيت و امكانات كدوم بهتره ؟؟؟؟
در ضمن هدايايي كه باهاشون ميدن مثل سينماي خانگي و ... دقيقا چيا هست ؟؟؟؟ و در كل كدوم يكي ارزش بيشتري براي خريد دارن ؟؟؟
شارپ رو كه ميدونم مونتاژ ايرانه سامسونگ چي ؟؟؟؟؟؟

6960 سامسونگ مونتاژ ایرانه و معادل 6600 هست که مونتاژ مالزی هست. اگر می خوای تلویزیونی که می خری بهترین ساپورت فرمت های تصویری و زیرنویس فارسی رو داشته باشه سامسونگ و ال جی پیشنهاد میشه. نمی دونم شارپ از این لحاظ چطوریه.
6960 دارای وایرلس داخلی هست که توی مارک های دیگه با چنین قیمتی این امکان وجود نداره. ضمن اینکه فرکانس انطباق 6960 برابر 400 هرتز هست که بازم مزیت خیلی خوبیه. در مورد هدایا از نمایندگی هاش بپرسی مطمئن تره چون نمی دونم الان هنوز جشنواره نوروزی اش هست یا نه.

Soroush-S
16-04-2012, 11:57

LED 42 اینچ صنام پنلش ساخت LGDisplay هست.:46:

ئظا
16-04-2012, 23:28
LED 42 اینچ صنام پنلش ساخت LGDisplay هست.:46:

نمیدونم دقیقا پنلش چی هست
تا جایی که اطلاع.داشتم صنام کلا قطعاتش سامسونگ بود
در ضمن پنل به کنار فکر کنم این ایراد مربوط به پردازنده
باشه!? در هر حال من رو صنام دیدمش و tv خودم ال جی هست و این ایراد رو نداره :D

karbar200
17-04-2012, 09:37
سلام من می خواهم یک TV بخرم از نظر قیمت مهم نیست برام کیفیت عالی و 3 بعدی بی نظیر مهمه

آیا 46 inch sony hx925 بگیرم خوبه؟؟

راهنماییم کنید لطفا تا بعد از خرید پشیمون نشم

samira_googleOne
17-04-2012, 11:20
سلام من می خواهم یک TV بخرم از نظر قیمت مهم نیست برام کیفیت عالی و 3 بعدی بی نظیر مهمه

آیا 46 inch sony hx925 بگیرم خوبه؟؟

راهنماییم کنید لطفا تا بعد از خرید پشیمون نشم
حالا که قیمت برات مهم نیست و دنبال کیفیت بی نظیر هستی حتما" دنبال پنل ژاپنی برو چون واقعا" این موضوع توی کیفیت تصویر تاثیر میذاره .
مدلهای hx925 sony و le8300x sharp بهترین پیشنهادهای من هستن .
مشخصات hx925 :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات le8300x :

karbar200
17-04-2012, 11:37
یک سوال دیگه آیا panasonic vt30 تو ایران موجوده؟؟؟

این مدل پانا سونیک خوبه یا sony hx925?????????

samira_googleOne
17-04-2012, 11:57
یک سوال دیگه آیا panasonic vt30 تو ایران موجوده؟؟؟

این مدل پانا سونیک خوبه یا sony hx925?????????
بله موجوده و یکی از بهترین پلاسماهای بازاره . اگر پلاسما میخوای حتما" پاناسونیک بگیر و این مدل جزء بهترینهاش هست ولی من خودم به شخصه led رو خیلییییییی بیشتر ترجیح میدم و با این بودجه ترجیح میدم یه led بینظیر بازار رو بخرم .

karbar200
17-04-2012, 12:16
واقعا گیج شدم با اینا

میگن گوشه پس زمینه hx925 یک حاله سفید رنگ هست که تو ذوق میزنه و اینکه 3 بعدی زیال جالب نیست و اینکه میگن 3 بعدی سامسونگ و پاناسونیک از سونی بهتره یعنی اینکه میگن افق بیرون امدت 3 بعدی سونی خیلی کمتر از بقیه مارک هاست ولی 2 بعدیش خوبه اگر اینطور باشه این همه پول هزینه نمی کنم برا hx925

در کل من می خواهم یک تلویزیونی بگیرم که فردا پشیمون نشم

حالا پلاسمای بهتری از این مدل پاناسونیک هست؟؟؟

kisiya
17-04-2012, 13:17
اساتیدمحترم ودوستان گرامی سلام من یک موضوعی واقعا برام سوال شده که میگویند پنل پاناسونیک ips وزاویه دید گسترده داره به خاطر همین پایه متحرکه نداره ولی مال سامسونگ اینطوری نیست به خاطر همین پایه متحرک نداره لطفا اینو دقیقا توضیح بدهید ؟من خودم ال سی دی 46 اینچ سامسونگ مدل c695 دارم که همه میگن از هر نظر به هر ال سی دی وال ای دی سرتره منتظر جوابم

ئظا
17-04-2012, 18:15
واقعا گیج شدم با اینا

میگن گوشه پس زمینه hx925 یک حاله سفید رنگ هست که تو ذوق میزنه و اینکه 3 بعدی زیال جالب نیست و اینکه میگن 3 بعدی سامسونگ و پاناسونیک از سونی بهتره یعنی اینکه میگن افق بیرون امدت 3 بعدی سونی خیلی کمتر از بقیه مارک هاست ولی 2 بعدیش خوبه اگر اینطور باشه این همه پول هزینه نمی کنم برا hx925

در کل من می خواهم یک تلویزیونی بگیرم که فردا پشیمون نشم

حالا پلاسمای بهتری از این مدل پاناسونیک هست؟؟؟

دوست عزیز باید خدمتت عرض کنم درست شنیدید و کلا led های
سونی این مشکل رو داره. یکی از دوستام فروشنده و نصاب سونی هست
و این مورد رو تایید کرد
در مورد سه بعدی و بیرون اومدن و عمق داشتن تصاویر 3D هم خدمتت عرض کنم ربطی به tv. نداره و ارتباط مستقیم با سورسی داره که پخش میشه منظورم مثلا فیلمی هست که میبینید , به طور مثال انیمیشن Rio خیلی از صحنه هاش بیرون زدگی داره و احساس میکنی پرنده ها دارن جلوت پرواز میکنن.
ولی برعکس تو legend of guardian من اصلا همچین چیزی ندیدم
ولی در عوض عمق تصاویر زیاد بود
در کل اگر نظرت رو.3D خوب هست از ال جی قافل نشو , چون بنا به
تجربه ای که دارم و نقد سایتهای معتبر و با توجه به جمیع جهات تا الان
بهترین سه بعدی رو ال جی داره
منم ال جی دارم و خیلی ازش راضیم
پیشنهاد میکنم اگر در حد hx925 سونی قصد هزینه کردن دارید
به ال جی lw98000 هم فکر کنید
سایز 47 اینچش الان حدودا 4.250.000 هست
منم همین رو دارم و خیلی ازش راضی هستم

karbar200
17-04-2012, 18:49
و این مورد رو تایید کرد
در مورد سه بعدی و بیرون اومدن و عمق داشتن تصاویر 3D هم خدمتت عرض کنم ربطی به tv. نداره و ارتباط مستقیم با سورسی داره که پخش میشه منظورم مثلا فیلمی هست که میبینید , به طور مثال انیمیشن Rio خیلی از صحنه هاش بیرون زدگی داره و احساس میکنی پرنده ها دارن جلوت پرواز میکنن.

از lg خوشم نمیاد

LG مگه 3 بعدیش اکتیو ؟؟؟

مگر 3 بعدی اکتیو بهتر نیست ؟؟؟؟

karbar200
17-04-2012, 19:32
و این مورد رو تایید کرد

سلام

مگر 3 بعدی ال جی اکتیو هست؟؟؟

بعد اینکه میگن کیفیت 2 بعدی خوب نیست و اینکه 3 بعدیش هم زیاد جالب نیست

حقیقتش اینکه به تنها مارکی که تا به حال فکر نکردم همین lg بوده

ئظا
17-04-2012, 20:35
از lg خوشم نمیاد

LG مگه 3 بعدیش اکتیو ؟؟؟

مگر 3 بعدی اکتیو بهتر نیست ؟؟؟؟

ببخشید اشتباه شد
اونی که دوس داری رو بگیر عزیز
موفق باشی

karbar200
17-04-2012, 22:40
چرا ناراحت میشی

بهت بر نخوره ولی نمی دونم چرا تا حالا به Tv LG فکر نکردم خوب

حالا توضیحات بهتر بده ببینم تا با HX925 , VT30 مقایسشون کنم

kisiya
18-04-2012, 05:00
اساتیدمحترم ودوستان گرامی سلام من یک موضوعی واقعا برام سوال شده که میگویند پنل پاناسونیک ips وزاویه دید گسترده داره به خاطر همین پایه متحرکه نداره ولی مال سامسونگ اینطوری نیست به خاطر همین پایه متحرک نداره لطفا اینو دقیقا توضیح بدهید ؟من خودم ال سی دی 46 اینچ سامسونگ مدل c695 دارم که همه میگن از هر نظر به هر ال سی دی وال ای دی سرتره منتظر جوابم چرا کسی جواب نمیده؟

karbar200
18-04-2012, 15:03
بین این 3 مدل کدام گزینه بهتر و عالی هست از همه نظر

1 - panasonic 50 inch vt30

2 - sony 46 inch hx925

3 - Lg 47 inch lw98000

ئظا
18-04-2012, 17:01
بین این 3 مدل کدام گزینه بهتر و عالی هست از همه نظر

1 - panasonic 50 inch vt30

2 - sony 46 inch hx925

3 - Lg 47 inch lw98000

هر سه از بهترینها هستن
بستگی به مورد استفاده شما داره
بستگی به محیط استفاده داره
بستگی به خیلی چیزا داره
پاناسونیک پلاسما هست و او دو تا دیگه ال ای دی
پاناسونیک vt30 یکی از بهترین پلاسما هست که تصاویر فوق العاده ای
چه 3D و چه 2D ایجاد میکنه و محاسن زیادی داره
اما معایب خودش هم داره که معمولا تو پلاسما ها عمومیت داره
اون دو تای دیگه هم تقریبا مثل هم هستن با این تفاوت که ال جی سه بعدیش پسیو هست و فول ال ای دی ولی سونی سه بعدی اکتیو.داره و edge led مدل 929 سونی هم فول ال ای دی هست
من پیشنهاد میکنم برید تو سایت flatpanelshd و نقدهای هر سه رو
بخونید , خیلی چیزا دستتون میاد
من به شخصه lw98000 رو با توجه به جمیع جهات خریدم و راضی هم هستم شما هم یه کم بیشتر تحقیق کن
اینجا هم اگر میخوای بهتر بهت.کمک بشه بیشتر راهنمایی کن و اولویت هات رو دقیقتر مشخص کن تا بهتر بشه بهت کمک کرد

farzan311
18-04-2012, 17:16
سلام
دوستان یه HDTV لطفا پیشنهاد بدید با این مشخصات
قیمتش 1.5 باشه یکم بالا پایین مشلکی نیست
فاصله با TV زیاد نیست در حد 1.5 متر پس 40 اینچ باشه
و مهمتر از همه پورت USB داشته باشه که بتونه فایل MKV رو عالی پخش بکنه و زیر نویس فارسی هم به صورت SRT خوب پخش بکنه
یکی از اشنایان یه LG داشت که تنها مشکلی که داشت این بود زیرنویس فارسی همش بالا پایین میشد یه خط وسط صفحه بعد خط بعد میومد پایین و ...

karbar200
18-04-2012, 17:25
من برای خونه می خواهم

ps3 , xbox دارم می خواهم باهاش بازی کنم ولی بیشتر مورد استفاده من سریال و فیلم های روز full hd هست و این از همه نظر برای من مهمتره

می خواهم 3 بعدی باشه و اینکه از 3 بعدیش لذت ببرم بری بابام sharp lc830 52 inch خریدیم ولی زیاد 3 بعدیش جالب نبود شاید بخاطر اینکه فیلم هاش زیاد جالب نبودن من با ps3 و کابل hdmi با tv بابام 3 بعدی نگاه کردم انیمیشن saumy

یک چیز برا اطلاعات خودم می پرسم ناراحت نشو اخه شنیدم LG که 3 بعدیش پسیو هست full hd نیست و نصب به hx925 دو بعدیش ضعیف تر هست

معایب پلاسما ها چیه مگه؟؟؟؟

smhsh121
18-04-2012, 18:07
سلام
دوستان یه HDTV لطفا پیشنهاد بدید با این مشخصات
قیمتش 1.5 باشه یکم بالا پایین مشلکی نیست
فاصله با TV زیاد نیست در حد 1.5 متر پس 40 اینچ باشه
و مهمتر از همه پورت USB داشته باشه که بتونه فایل MKV رو عالی پخش بکنه و زیر نویس فارسی هم به صورت SRT خوب پخش بکنه
یکی از اشنایان یه LG داشت که تنها مشکلی که داشت این بود زیرنویس فارسی همش بالا پایین میشد یه خط وسط صفحه بعد خط بعد میومد پایین و ...

اگر نمی خوای اسمارت باشه و به اینترنت وصل بشه ال جی 42LV34000 خوبه و مشکل زیرنویس هم در مغازه برای اطمینان تست کن. اگر هم می خوای اسمارت باشه مدل های 37100 و 55000 هستند. اگرم با ال جی حال نکردی سامسونگ 40D5550 بگیر. البته قیمتش شاید بالاتر از یک و نیم بزنه ولی ساپورت فرمت های تصویریش خیلی خوبه. مواظب باش یه وقت 5540 بهت ندن چون اصلا فیلم نشون نمیده.

من برای خونه می خواهم

ps3 , xbox دارم می خواهم باهاش بازی کنم ولی بیشتر مورد استفاده من سریال و فیلم های روز full hd هست و این از همه نظر برای من مهمتره

می خواهم 3 بعدی باشه و اینکه از 3 بعدیش لذت ببرم بری بابام sharp lc830 52 inch خریدیم ولی زیاد 3 بعدیش جالب نبود شاید بخاطر اینکه فیلم هاش زیاد جالب نبودن من با ps3 و کابل hdmi با tv بابام 3 بعدی نگاه کردم انیمیشن saumy

یک چیز برا اطلاعات خودم می پرسم ناراحت نشو اخه شنیدم LG که 3 بعدیش پسیو هست full hd نیست و نصب به hx925 دو بعدیش ضعیف تر هست

به نظر من کلا پلاسما رو بیخیال شو. سونی نیز به همچنین چون هم می گن سه بعدیش چندان چنگی به دل نمی زنه و هم این که ساپورت فرمت های تصویریش افتضاحه. همون مدل 98000 ال جی خوبه به علاوه می تونی سامسونگ D8880 رو هم تست کنی که از تکنولوژی سه بعدی اکتیو استفاده می کنه. اینکه اکتیو بهتره یا پسیو نمیشه به این راحتی گفت هر کدوم مزایا و معایبی دارند که بهتره جفت این تکنولوژی ها رو قبل از خرید در مغازه تست کنی.
یک کلیپ تست سه بعدی بود یکی از دوستان چند وقت پیش گذاشته بود یه زنه میومد بادکنک باد می کرد! از این بادکنک های دراز بود من با سامسونگ سه بعدی تست کردم انگار 3-4 متر این بادکنکه از داخل صفحه تلویزیون زده بود بیرون. بگرد پیداش کن که کلیپ خوبی برای تست هست.

farzan311
18-04-2012, 19:13
اگر نمی خوای اسمارت باشه و به اینترنت وصل بشه ال جی 42LV34000 خوبه و مشکل زیرنویس هم در مغازه برای اطمینان تست کن. اگر هم می خوای اسمارت باشه مدل های 37100 و 55000 هستند. اگرم با ال جی حال نکردی سامسونگ 40D5550 بگیر. البته قیمتش شاید بالاتر از یک و نیم بزنه ولی ساپورت فرمت های تصویریش خیلی خوبه. مواظب باش یه وقت 5540 بهت ندن چون اصلا فیلم نشون نمیده.
40D5550 اسمارت نیست دیگه؟
کیفیت تصویرش چطوره ؟ من احتمالا زیاد باهاش بلو ری پخش بکنم
42LV55000 اسمارته و ارزون تر ولی با قیافش زیاد حال نکردم
خودم نظرم رو سونی بود که فهمیدم پخش فیلمشون با USB خیلی ضعیفه
از شارپ هم اگه مدلی با این امکانات و حدود قیمت هست پیشنهاد بدید

ئظا
18-04-2012, 19:23
من برای خونه می خواهم

دوست عزیز منم داداشم از همین le830 شارپ گرفته و اتفاقا قبل از من گرفته بود , منم با سه بعدیش خیلی حال نکردم ما نسخه آخر دزدان دریایی کاراییب رو دیدیم , راستش من فقط حدود نیم ساعت تونستم تحملش کنم
بگذریم خودتون دارید و دیدید , بعد از اون خیلی تحقیق کردم و رفتم جمهوری تلوزیونهای مختلفی رو تست کردم , اتفاقا منم آخرین انتخابم هم ال جی نبود چون اصلا از ال جی و.اسمش خوشم نمیومد
ولی بعد از اینکه با دو تا از دوستام مشورت کردم اونا بهم ال جی رو پیشنهاد کردن اونم فقط به خاطر پسیو بودنش
راستش منم شروع به تحقیق مجدد تو نت کردم و متوجه شدم تکنولوژی پسیو مزیتهای خیلی زیادی به اکتیو داره , وقتی اون مشکل فول اچ دی نبودن رو هم دیدم که ال جی با اصلاح الگوریتم حل کرده و تونسته گواهینامه full hd رو بگیره رفتم و جدی تو یه مغازه جمهوری تستش کردم و دیدم خدایی خوبه , منم چون گیمر هستم و بازی برام خیلی مهمه با فروشنده هماهنگ کردم که من ps3 میارم و فیلم 3D. , و خودم تست میکنم که اونام قبول کردن و خلاصه ps3 رو بردم و هم بازی آنچارتد 3 و سونیک و هم انیمیشن ریو رو تست کردم که خیلی خوب بود. البته اون موقع هنوز 98000 نیومده بود و با 65100 تست میکردم که دوستان در جریان هستن تو تاپیک cinema 3D ال جی , در هر حال من 65100 رو گرفتم ولی نصب نکردم تو همین مدت متوجه شدم 65100 برای بازی مشکل input lag داره و چون نصب نکرده بودم و خیلی هم گذشته بود 98000 هم اومده بود تو بازار فروشنده هم دوستم بود و لطف کرد برام تعویض کرد
الانم که دارم از 98000 استفاده میکنم و راضیم , باهاش تا الان حدود 20 تا فیلم 3D دیدم که خیلی بهم حال داده .
این کل تجربه ای بود که من تو مدت 4-5 ماه اخیر به دست آوردم
به شما هم پیشنهاد میکنم یه کم برو تو سایتهایی مثل flatpanelshd و خودت نقدها رو مطالعه کن ببین به چه نتیجه ای میرسی
اگرم تهران هستی که یه روز وقت بزار برو جمهوری خودت تست کن
و برندهای مختلف رو از نزدیک ببین , خواستی بگو شماره دوستم رو هم که نمایندگی ال جی داره بهت بدم سفارش هم بکنم که راحت هر چی خواستی رو تست کنی.
انشااله که خرید خوبی داشته باشی.
موفق باشی

karbar200
18-04-2012, 21:18
مرسی دوست عزیز از همکاریت

شماره وادرس دوست پیام خصوصی کن

معایبی که پلاسما داره گفتی عمومیت داره چیه؟؟؟

smhsh121
18-04-2012, 22:40
40D5550 اسمارت نیست دیگه؟
کیفیت تصویرش چطوره ؟ من احتمالا زیاد باهاش بلو ری پخش بکنم
42LV55000 اسمارته و ارزون تر ولی با قیافش زیاد حال نکردم
خودم نظرم رو سونی بود که فهمیدم پخش فیلمشون با USB خیلی ضعیفه
از شارپ هم اگه مدلی با این امکانات و حدود قیمت هست پیشنهاد بدید

5550 والا کیفیتشو که از نزدیک ندیدم ولی کسانی که گرفتن راضی بودند. فرکانس انطباقش 100 هرتز هست که برای پخش فیلم خوبه. اسمارت هم نیست ولی قدیما یه مدل 5950 بود که فرقش با 5550 این بود که برنامه می شد روش دانلود کرد که ظاهرا دیگه تولید نمیشه. شما اگر نمی خوای زیاد هزینه کنی 34000 ال جی هم در مغازه تست کن. من برای یکی از آشناها گرفتم کیفیتش خوب بود. برای خودمم سواله که کیفیت 5550 بالاتره مخصوصا توی صحنه های فیلم با حرکت سریع یا 34000. اگر مقایسه کردی اینجا هم یه ندا بده.
در مورد شارپ هم هیچ اطلاعی ندارم.

ئظا
18-04-2012, 22:53
مرسی دوست عزیز از همکاریت

شماره وادرس دوست پیام خصوصی کن

معایبی که پلاسما داره گفتی عمومیت داره چیه؟؟؟

ok
معایب عمومی پلاسماها یکیش پایین بودن نورشون هست , مصرف برق بالاشونه , کم بودن عمر پنل , سوختگی تصاویر ثابت , ایجاد حالت فسفری در کنار تصاویر به شدت سریع
البته تو پاناسونیک vt30 خیلی از این معایب کم شدن ولی بازم عیبهای و داره اما کمتر , ولی خوب به دلیل کیفیت خیلی خوبش نمیشه از کنارش راحت گذشت.

kisiya
19-04-2012, 16:46
دوستان من واقعا احتیاج به جواب این سوال دارم لطفا یکی پاسخ بده

اساتیدمحترم ودوستان گرامی سلام من یک موضوعی واقعا برام سوال شده که میگویند پنل پاناسونیک ips وزاویه دید گسترده داره به خاطر همین پایه متحرکه نداره ولی مال سامسونگ اینطوری نیست به خاطر همین پایه متحرک نداره لطفا اینو دقیقا توضیح بدهید ؟من خودم ال سی دی 46 اینچ سامسونگ مدل c695 دارم که همه میگن از هر نظر به هر ال سی دی وال ای دی سرتره منتظر جوابم

smhsh121
19-04-2012, 19:42
دوستان من واقعا احتیاج به جواب این سوال دارم لطفا یکی پاسخ بده

من به تجربه به یه چیزی رسیدم و اونم اینه که خیلی در بند ips و این چیزا نباش. این حرفا بیشتر جنبه تبلیغی داره.

karbar200
20-04-2012, 01:55
دوستان یک سوال فنی؟؟!!!

به نظرتون با گارانتی تلویزیون بخرم یا بی گارانتی؟؟؟

از بانه بگیرم چطوره؟؟؟

من فقط بین این دو شک کردم اونم فقط تفاوتشون تو 3d هست یکی اکتیو و اون یکی پسیو

sony 46 hx925

Lg 47 lw98000

فکر کنم آخر باید 10 20 30 40 کنم:31:

poonel
20-04-2012, 02:55
ok
معایب عمومی پلاسماها یکیش پایین بودن نورشون هست , مصرف برق بالاشونه , کم بودن عمر پنل , سوختگی تصاویر ثابت , ایجاد حالت فسفری در کنار تصاویر به شدت سریع
البته تو پاناسونیک vt30 خیلی از این معایب کم شدن ولی بازم عیبهای و داره اما کمتر , ولی خوب به دلیل کیفیت خیلی خوبش نمیشه از کنارش راحت گذشت.

خیر
اینطوری که می فرمایید نیست
پایین بودن نور!!! برای استفاده در محیطهای تجاری و مکانهای پر نور شاید مناسب نباشه اما برای اکثر خونه ها نورشون کاملاً کافی و مناسبه.
مصرف برق بالا!!! مصرف در حد LCD هست. فوقش 5 تومن پول برقش بیشتر از LED بشه.
به قول یکی از دوستان شما 5 تومن میدی آدامس اما حاضر نیستی واسه چشات 5 تومن بیشتر خرج کنی؟
کم بودن عمر پنل!!! عمر پنل پلاسما 100.000 ساعته و LED-LCD عرش 60.000 ساعته. سوای این اعداد افت کیفیت پلاسما خیلی کمتر از LED-LCD هست.
سوختگی تصاویر ثابت!!! با استفاده عادی همچین چیزی امکان نداره.
ایجاد حالت فسفری در کنار تصاویر سریع!!! ولا من که تجربه پلاسما دارم تا حالا همچین چیزی ندیدم.
قدرت پخش تصاویر سریع مهمترین مزیت پلاسماست.

poonel
20-04-2012, 03:13
دوستان یک سوال فنی؟؟!!!

از بانه بگیرم چطوره؟؟؟

sony 46 hx925

Lg 47 lw98000

3D چندان آش دهن سوزی نیست که معیار انتخاب باشه.
چند تا دمو و فیلم 3D ببینید سریع بی مزه میشه.
تکنولوژی 3D هنوز ناقصه. روش بیخودی حساب نکنید.

اگه خیلی زیاد میخواید 3D ببینید پسیو گزینه خوبیه چون سردرد و چشم درد نداره. مثل اکتیو اذیت نمیشد.
اما اگه بیشتر 2D می بینید، اکتیوها خوبه چون معمولاً 2D بهتر دارند.

خلاصه 46HX925 بهترین LED بازار هست.

ئظا
20-04-2012, 10:51
دوستان یک سوال فنی؟؟!!!

از بانه بگیرم چطوره؟؟؟

sony 46 hx925

Lg 47 lw98000

چرا 10,20,30,40
شیر یا خط بهتره ها:D
آقا این حرفا چیه ، شما میخوای 4 یا 5 میلیون خرج کنی
یه روز وقت بزار برو اینا رو تست کن
البته دوستمون پونل هم درست میگه
این ایرادها ماله پلاسماهای یه کم قدیمی تر بوده
الان پلاسماها هم خوب شدن به خصوص این پاناسونیک vt30 که همین دوستمون داره
ولی با این حرفشون که 3D خیلی کارایی نداره مخالفم
بله اگر بخوای فقط به چند تا کلیپ قناعت کنی و پول خرج نکنی
زود تکراری میشه ولی اگر یه bdplayer 3d هم بگیری خیلی هم حال میده ولی خوب باید یه کم هزینه کنی , هر فیلم برات حدود 15 تومن درمیاید , خواستی لینک هم میدم براتون ,خودم خرید میکنم تقریبا هر هفته
و 3D های sbs هم هست که اونا رو هم خیلی ارزونتر میتونی تهیه کنی
در هر حال من که خیلی دارم با 3D حال میکنم از بعد سیزده به در حدودا 20 یا 25 تا فیلم 3D دیدم.
راستی یه نکته رو فراموش نکن که سونی یه داستانهای خاص خودش رو هم داره ,مثل عدم ساپورت خیلی از فرمتهای تصویری و زیر نویس
در هر حال من پیشنهادم یا lw98000 هست یا پاناسونیک vt30
اتفاقا دیشب crysis 2 داشتم 3D بازی میکردم , جات خالی خیلی خوب بود.

Soroush-S
20-04-2012, 12:27
دوستان توی رشت اکثر نمایندگیهای سونی تلویزیونهاشونو جمع کردن . تو شهرهای شماهم همینطوره؟
یکی گفته بدلیل قیمتای جدیدیه که شرکت میخواد اعلام کنه! و این تلویزیونهای پشت ویترینی روهم به مزایده میزاره تا بفروشن

ئظا
20-04-2012, 13:00
دوستان توی رشت اکثر نمایندگیهای سونی تلویزیونهاشونو جمع کردن . تو شهرهای شماهم همینطوره؟
یکی گفته بدلیل قیمتای جدیدیه که شرکت میخواد اعلام کنه! و این تلویزیونهای پشت ویترینی روهم به مزایده میزاره تا بفروشن

سونی رو نمیدونم ولی ال جی رو مطمئنم که هیچی موجودی ندارن
چون من تلوزیونم یه ایرادی داره که باید تعویض بشه , جتی یه دونه هم نتونستن خودشون پیدا کنن و قرار شد هر وقت وارد کردن تعویض کنن!
ببین چیه که طرف از گلدیران به من گفت هر کدوم از نمایندگی ها اگر داشتن شما بگو ما ازشون میگیریم و برات تعویض میکنیم
که من گفتم عجله ندارم.و مشگل هم خیلی جدی نیست صبر میکنم تا وارد بشه

panther99
20-04-2012, 15:14
6960 سامسونگ مونتاژ ایرانه و معادل 6600 هست که مونتاژ مالزی هست. اگر می خوای تلویزیونی که می خری بهترین ساپورت فرمت های تصویری و زیرنویس فارسی رو داشته باشه سامسونگ و ال جی پیشنهاد میشه. نمی دونم شارپ از این لحاظ چطوریه.
6960 دارای وایرلس داخلی هست که توی مارک های دیگه با چنین قیمتی این امکان وجود نداره. ضمن اینکه فرکانس انطباق 6960 برابر 400 هرتز هست که بازم مزیت خیلی خوبیه. در مورد هدایا از نمایندگی هاش بپرسی مطمئن تره چون نمی دونم الان هنوز جشنواره نوروزی اش هست یا نه.

ببينيد برام كيفيت چه تصوير و چه صوت خيلي مهمه . و اينكه تو ما ه و اره هم تصاوير رو عالي نشون بده . ( كدوميكي از اين دوتا بهترن ؟؟‌ )
و اينكه فرمتهاي تصويري رو روي USB جواب ميدن ؟ آيا فرمت MKV رو ميشه با همين زيرنويسهاي SRT تو اين تلويزيونها بدون مشكل ديد با USB خود تلويزيون ؟؟؟

karbar200
20-04-2012, 17:04
پس ئظا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان اینطور که میگی الان lg lw9800 موجود نیست؟؟؟

راستی مگه باهاش مشکل پیدا کردی؟؟ مگه خراب شده برات می خوان اعویض کنن؟

من فردا 100 درصد میرم جمهوری امروز هم گفتم شاید بیشتر فروشگا ها بسته باشند نرفتم

چون می خوام 3 مدل مقایسه کنم

فقط بدیش اینه که هر کدوم از اینها که من می خواهم مقایسه کنم تو یک فروشگاه نیستند

smhsh121
20-04-2012, 17:44
ببينيد برام كيفيت چه تصوير و چه صوت خيلي مهمه . و اينكه تو ما ه و اره هم تصاوير رو عالي نشون بده . ( كدوميكي از اين دوتا بهترن ؟؟‌ )
و اينكه فرمتهاي تصويري رو روي USB جواب ميدن ؟ آيا فرمت MKV رو ميشه با همين زيرنويسهاي SRT تو اين تلويزيونها بدون مشكل ديد با USB خود تلويزيون ؟؟؟

ببینید از نظر کیفیت تصویر ال جی و سامسونگ جفتشون خوبند و جفتشون هم فایل های MKV رو با زیرنویس فارسی بدون مشکل پخش می کنند. شما اگر می خواید بین این دو برند یکی رو انتخاب کنید بهتره اولویت های دیگه ای رو هم لحاظ کنید. مثلا تکنولوژی سه بعدی به کار رفته، اسمارت بودن، امکانات جانبی مثل وایرلس داخلی، فرکانس انطباق تصویر، قیمت و ...

karbar200
20-04-2012, 20:30
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینطور که میگی پس الان تو بازار LW98000 موجود نیست؟؟

مگه شما با TV مشکل دارید که باید تعویض بشه؟؟؟

من فردا 100 درصد برای مقایسه 3 tv به جمهوری میرم فقط بدیش اینه که هر 3 تا تلویزیون تو یک فروشگاه نیست که همزمان تست کرد

panther99
20-04-2012, 23:35
خب من يكي از گزينه هاي ثابتم شارپ مدل LC-40LE8300X هست . و دوم ال جي يا سامسونگ . تو اين موارد ميخوام انتخاب كنم . ممنون .

ئظا
21-04-2012, 01:15
خب من يكي از گزينه هاي ثابتم شارپ مدل LC-40LE8300X هست . و دوم ال جي يا سامسونگ . تو اين موارد ميخوام انتخاب كنم . ممنون .

شارپ دو بعدیش خوبه ولی سه بعدیش چنگی به دل نمیزنه
اگر سه بعدی تا40% برات مهم هست فقط ال جی وگرنه همون شارپ رو بگیر

HOPE666
21-04-2012, 13:34
درود
یک سوال داشتم میخوام تا 2 میلیون بزارم برای تیوی نمیدونم سامسونگ بگیرم یا سونی و یا پاناسونیک لطفا راهنمایی گنید سه بعدی باشه و زیرنویس فارسی نشون بده با فلش ممنون

smhsh121
21-04-2012, 15:00
درود
یک سوال داشتم میخوام تا 2 میلیون بزارم برای تیوی نمیدونم سامسونگ بگیرم یا سونی و یا پاناسونیک لطفا راهنمایی گنید سه بعدی باشه و زیرنویس فارسی نشون بده با فلش ممنون

پس سونی نگیر چون پشتیبانی از فرمت های تصویریش ضعیفه. سامسونگ و ال جی جفتشون هم پشتیبانی از فرمت های تصویریشون قوی هست و هم زیرنویس فارسی رو نشون می دن. در مورد پاناسونیک هم اطلاعی ندارم.
برای سه بعدی هم با این بودجه می تونید 40 اینچ سامسونگ یا 42 اینچ ال جی بگیرید.

tahawwori
22-04-2012, 09:31
با سلام
یک سوال داشتم ، تلوزیون من سامسونگ 46 اینچ سری D8880 است و هنگامی که یک هارد اکسترنال را با پورت usb به آن متصل میکنم میتوانم عکسها و فیلمها و موزیک های موجود روی هارد را استفاده کنم ولی فیلم هایی را که با دوربین فیلم برداری خودم گرفتم و روی هارد ریختم که فرمت آنها mts و m2ts هست بیشترشان را اصلا لیست نمی کند و آنهایی را که لیست می کند موقع پلی کرن فقط چند ثانیه اول آنرا نشان داده و بقیه تصویر به هم میریزد لطفا چنانچه در حل این مشکل اطلاعاتی دارید کمک فرمایید

enigmaarchitect
22-04-2012, 09:54
سلام
من یه 6960 گرفتم، دیروز به ایکس باکس وصلش کردم که فوتبال بزنم، دیدم توپ وقتی سریع حرکت میکنه پشتش یه هاله سفید میمونه. بعضی وقتا هم تصویر میلرزه. در حالی که من قبلش که sony ex-500 داشتم که تازه 100Hz LCD بود، اصلا از این خبرا نبود. حالا اینکه LED 400Hz هستش باید اینجوری شه؟ کسی میدونه مشکل چیه؟طبیعیه؟ باید زنگ بزنم گارانتی؟

hamid_IT63
22-04-2012, 12:14
دوست عزیز اگه برات کیفیت تصاویر و نمایش رنگهای طبیعی مهمه به نظر من روی le8300x شک نکن . تکنولوژی کواترونش باعث بوجود آوردن یکی از بهترین رنگهای زنده و طبیعی شده و پنلش هم که ژاپنیه و به نظرم یه بار دیگه کیفیت تصویرش رو از نزدیک ببین و از نزدیک راجع بهش قضاوت کن .
و به نظر من اگه از رنگ تصاویر تند و غیر طبیعی خوشت میاد بین سامسونگ و الجی حتما" LG رو بگیر چون قیمت و خدماتش از سامسونگ مناسبتره .

ئظا
22-04-2012, 12:19
دوست عزیز اگه برات کیفیت تصاویر و نمایش رنگهای طبیعی مهمه به نظر من روی le8300x شک نکن . تکنولوژی کواترونش باعث بوجود آوردن یکی از بهترین رنگهای زنده و طبیعی شده و پنلش هم که ژاپنیه و به نظرم یه بار دیگه کیفیت تصویرش رو از نزدیک ببین و از نزدیک راجع بهش قضاوت کن .
و به نظر من اگه از رنگ تصاویر تند و غیر طبیعی خوشت میاد بین سامسونگ و الجی حتما" LG رو بگیر چون قیمت و خدماتش از سامسونگ مناسبتره .

خدایی تا خالا تصویره ال جی و شارپ رو از نزدیک دیدی یا یه چیزی تو اینترنت خوندی
داری دقیقا برعکس میگی عزیز
چون ما هردوش رو داریم
شارپ le830 , ال جی LW98000

smhsh121
22-04-2012, 12:43

اینجا تا به حال دیدم چند بار بحث شده که 4 رنگ بودن و 3 رنگ بودن باعث برتری کیفیت تصویر نمیشه و ژاپنی یا کره ای بودن پنل نیز همچنین. رنگ تند و غیر طبیعی هم اینجور نیست که بگیم یه پنل نافشو با رنگ غیر طبیعی بریدند چون با کالیبراسیون و انتخاب گزینه استاندارد تصویر میشه به رنگ طبیعی رسید.
اگر کسی در مغازه خواست تصاویر رو با حالت طبیعی ببینه باید به فروشنده بگه به جای قرار دادن تصویر روی مد پویا (درخشان یا ...) اونو رو حالت استاندارد قرار بده.

alilosting
22-04-2012, 13:01
شارپ دو بعدیش خوبه ولی سه بعدیش چنگی به دل نمیزنه
اگر سه بعدی تا40% برات مهم هست فقط ال جی وگرنه همون شارپ رو بگیر

به نظر من اگه سه بعدی بالای %70 براش مهمه حتما" شارپ بگیره . ئظا عزیز واقعا" به نظرت le8300x از چه نظر چنگی به دل نمیزنه ؟!!! به خاطر کیفیت بی نظیر تصاویرش و نمایش زیبا و طبیعی رنگهاش و به خصوص رنگ زردش ؟!!! یا به خاطر کیفیت صدای خوبش ؟!!! یا قابلیت پخش اکثر فرمتها توسط usb اش ؟!!! یا به دلیل مرغوبیت پنل ژاپنیش هست که به طور مستقیم توی کیفیت تصاویرش تاثیر گذاشته ؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ئظا
22-04-2012, 13:27
به نظر من اگه سه بعدی بالای %70 براش مهمه حتما" شارپ بگیره . ئظا عزیز واقعا" به نظرت le8300x از چه نظر چنگی به دل نمیزنه ؟!!! به خاطر کیفیت بی نظیر تصاویرش و نمایش زیبا و طبیعی رنگهاش و به خصوص رنگ زردش ؟!!! یا به خاطر کیفیت صدای خوبش ؟!!! یا قابلیت پخش اکثر فرمتها توسط usb اش ؟!!! یا به دلیل مرغوبیت پنل ژاپنیش هست که به طور مستقیم توی کیفیت تصاویرش تاثیر گذاشته ؟!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داداشه گلم
شنیدن کی بود مانند دیدن
اولا که همه میدونن چیزی به نام پنل زاپنی وجود نداره
ثانیا 3 رنگ اصلی بیشتر نیست حالا این رنگ زرد چه تاثیری داره ما که چیزی نمیبینیم
به جز غیر طبیعی کردنه رنگها و لعابه بیشتر تو رنگهای قرمز و طلایی ( غیر طبیعی )

با صدای خوبش موافقم که یاماها بهش حال داده ولی اونم عملا بی فایده هست
چند درصد دیدی الان سینما نداشته باشن
ما که هم ال جی هم شارپ رو صداش رو قطع کردیم و از سینما صدا میگیریم
چون هر چقدرم که خوب باشه به پای سینما نمیرسه
تو پخش فرمتها هم خوبه ولی بازم به ال جی نمیرسه

سه بعدیش هم که کلا تعطیل هست
هم سایه و هم لرزشش بیش از حد هست

دوستان به خدا من اگر حرفی میزنم دیدم که میگم
درسته خیلی تو سایتهای خارجحی نقد ها رو میخونم ولی تا یه چیزی رو ندیده باشم قطعی راجع بهش نظر نمیدم

enigmaarchitect
22-04-2012, 13:54
سلام
من یه 6960 گرفتم، دیروز به ایکس باکس وصلش کردم که فوتبال بزنم، دیدم توپ وقتی سریع حرکت میکنه پشتش یه هاله سفید میمونه. بعضی وقتا هم تصویر میلرزه. در حالی که من قبلش که sony ex-500 داشتم که تازه 100Hz LCD بود، اصلا از این خبرا نبود. حالا اینکه LED 400Hz هستش باید اینجوری شه؟ کسی میدونه مشکل چیه؟طبیعیه؟ باید زنگ بزنم گارانتی؟

یعنی هیچ کس نمیدونه مشکل چیه؟

alilosting
22-04-2012, 13:55
درود

چند اینچ میخوای ؟ و اینکه چه جور تصویری رو می پسندی و چه ویژگی هایی توی tv برات مهمه ؟

alilosting
22-04-2012, 14:17
داداشه گلم
شنیدن کی بود مانند دیدن

درسته خیلی تو سایتهای خارجحی نقد ها رو میخونم ولی تا یه چیزی رو ندیده باشم قطعی راجع بهش نظر نمیدم
ئظا جان یعنی چی آخه پنل ژاپنی وجود نداره ؟!!! خوب پنل هم مثل هر جنس دیگه ای ممکنه ژاپنی باشه یا کره های یا چینی یا .... و حتما" تفاوت مرغوبیت هم دارن و به همین خاطر یه سری tv ها مثل hx925 sony کیفیت تصویرشون بینظیره و قیمتش بالاتره و یکی مثل sonyEX720 یه tv متوسط و با قیمت مناسبه .
در مورد تکنولوژی کواترون چیزی که من میدونم و با دیدن تصاویر تلویزیونهای مجهز به تکنولوژی کواترون بهم ثابت شده اینه که افزایش رنگ زرد به سه رنگ اصلی دامنه رنگهای tv رو افزایش داده و طبیعتا" یه سری رنگها رو به واقعیت نزدیک تر کرده و موجب نمایش رنگهای طبیعیتر و واقعی تر شده . مثلا" رنگ زرد آن واقعا" زرد و طبیعی شده و توی مقایسه با یه tv دیگه به راحتی میشه لذت مشاهده رنگهای le8300 رو احساس کرد و اینکه کسانیکه تصویب تکنولوژی کواترون رو انجام دادن حتما" یه ایده و تفاوتی رو احساس کردن که اینو تایید کردن و به عنوان یه تکنولوژی به ثبت رسیده !
در مورد سینما باید بگم که واقعا" هستند کسانی که سینما ندارن و ... ولی در هر صورت داشتن یه امکانات خوب توسط tv به طور مستقل یه مزیت هست و نباید به این فکر کرد که مثلا" چون player داریم ساپورت فرمتهای پخش شده توسط usb تلویزیون برامون مهم نیست و یا میشه با خرید دستگاه dvbt نبودن گیرنده دیجیتال رو در Tv توجیه کرد و یا .... چون تک تک این پارامترها الان برای مردم مهم شده .
من هم مثل تو دوست خوبم معتقدم تجربه شخصی و سلیقه افراد و مشاهده از نزدیک tv خیلی مهمه ولی در عین حال نمیشه از نقدهای خوبی که توی flatpanelsو ... در مورد شارپ شده چشم پوشی کرد ...
به هر حال ممنونم از نظراتت و در نهایت میگم مشاهده نزدیک تصویر و سلیقه افراد توی خرید مهمترین فاکتور انتخابه .
دوستای خوبم همگی موفق باشین :)

alilosting
22-04-2012, 15:31
دوستان یک سوال فنی؟؟!!!

از بانه بگیرم چطوره؟؟؟

sony 46 hx925

Lg 47 lw98000

راجع به خرید hx925 sony اصلا" شک نکن . هم از نظر کیفیت قطعات و کیفیت تصویر و امکانات بهترینه و هم اینکه این tv ظاهر بی نظیری داره و واقعا" با خیلی از tv ها از هر نظر قابل قیاس نیست و برای کسانیکه مشکل بودجه ندارن یکی از بهترینهای بازاره .
راستش من خودم باشم توی خرید Tv اونهم با این هزینه که ریسک رو بالاتر میبره خرید با گارانتی رو ترجیح میدم چون اینطوری میشه با خیال راحت از هزینه ای که کردی استفاده کنی و نگران نباشی . ضمن اینکه بعد از افزایش قیمت دلار و این نوسانات اخیر تفاوت قیمت تلویزیونهای گارانتی دار و بی گارانتی خیلی کمتر از قبل شده .

panther99
22-04-2012, 15:54
ئظا جان یعنی چی آخه پنل ژاپنی وجود نداره ؟!!! خوب پنل هم مثل هر جنس دیگه ای ممکنه ژاپنی باشه یا کره های یا چینی یا .... و حتما" تفاوت مرغوبیت هم دارن و به همین خاطر یه سری tv ها مثل hx925 sony کیفیت تصویرشون بینظیره و قیمتش بالاتره و یکی مثل sonyEX720 یه tv متوسط و با قیمت مناسبه .
در مورد تکنولوژی کواترون چیزی که من میدونم و با دیدن تصاویر تلویزیونهای مجهز به تکنولوژی کواترون بهم ثابت شده اینه که افزایش رنگ زرد به سه رنگ اصلی دامنه رنگهای tv رو افزایش داده و طبیعتا" یه سری رنگها رو به واقعیت نزدیک تر کرده و موجب نمایش رنگهای طبیعیتر و واقعی تر شده . مثلا" رنگ زرد آن واقعا" زرد و طبیعی شده و توی مقایسه با یه tv دیگه به راحتی میشه لذت مشاهده رنگهای le8300 رو احساس کرد و اینکه کسانیکه تصویب تکنولوژی کواترون رو انجام دادن حتما" یه ایده و تفاوتی رو احساس کردن که اینو تایید کردن و به عنوان یه تکنولوژی به ثبت رسیده !
در مورد سینما باید بگم که واقعا" هستند کسانی که سینما ندارن و ... ولی در هر صورت داشتن یه امکانات خوب توسط tv به طور مستقل یه مزیت هست و نباید به این فکر کرد که مثلا" چون player داریم ساپورت فرمتهای پخش شده توسط usb تلویزیون برامون مهم نیست و یا میشه با خرید دستگاه dvbt نبودن گیرنده دیجیتال رو در Tv توجیه کرد و یا .... چون تک تک این پارامترها الان برای مردم مهم شده .
من هم مثل تو دوست خوبم معتقدم تجربه شخصی و سلیقه افراد و مشاهده از نزدیک tv خیلی مهمه ولی در عین حال نمیشه از نقدهای خوبی که توی flatpanelsو ... در مورد شارپ شده چشم پوشی کرد ...
به هر حال ممنونم از نظراتت و در نهایت میگم مشاهده نزدیک تصویر و سلیقه افراد توی خرید مهمترین فاکتور انتخابه .
دوستای خوبم همگی موفق باشین :)

داداشه گلم
شنیدن کی بود مانند دیدن

آقا در مورد اين بحثا بايد بگم كه خودم داره خيلي چيزا دستگيرم ميشه دمتون گرم . اما يه سري چيزا رو هم خودم اضافه كنم !
ببيتيد پنل ژاپني رو كه دوستمون گفت بله منم اعتقاد دارم هست وگرنه چرا سوني يا پاناسونيك تو معرفي مشخصات محصولاتشون نميزنن ؟؟؟!!
دوم هم من به شخصه فكر نميكنم اختلاف خيلي زياد باشه ! كيفيت LED ال جي رو با گيرنده هاي ديجيتال ( ونه ماهواره ) ديدم خيلي خوب بوده . شارپ رو نه هنوز . اما مطمئنم تو ماهواره چنگي به دل نميزنن دليلش رو دقيقا نميدونم . البته همه تلويزيونها اينجورين . تو ماهواره تلويزيون لامپي بهترين عملكرد رو داره !!! يه جورايي مثل گيم !
ولي خب من ميخوام نسبت به پولي كه ميدم بهترين انتخاب رو داشته باشم و تعصب خاصي هم روي برند خاصي ندارم ! چون اختلافها فوق العاده كم شده !!!!

oOomid.M
22-04-2012, 20:49
بنظرم دلیل اینکه در مشاهده ساتلایت کیفیت پایین بنظر میرسه واسه این هست که فرستنده هاشون خوب نیست و همینکه این شبکه ها خودشونم زورشون میاد پول اضافی خرج کنن و دومین مورد هم این هست که اکثر مردم ----- های قدیمی دارن .. الان باید ----- اچ دی بخرین

ئظا
22-04-2012, 22:18
بنظرم دلیل اینکه در مشاهده ساتلایت کیفیت پایین بنظر میرسه واسه این هست که فرستنده هاشون خوب نیست و همینکه این شبکه ها خودشونم زورشون میاد پول اضافی خرج کنن و دومین مورد هم این هست که اکثر مردم ----- های قدیمی دارن .. الان باید ----- اچ دی بخرین

درسته
معمولا رسيور ها که الان استفاده ميشن اچ دي که نيستن هيچ حتي خروجي کامپوننت هم ندارن و فقط av سه فيش دارن که مطعلق به 20 سال پيش هست
به همين دليل کيفيتشون هم در همين حد هست که ميبينيم
کم کم ديگه وقتش رسيده بريم سراق رسيورهاي اچ دي

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

panther99
23-04-2012, 01:51
رسيور هم hd باشه . كانالها كه hd نيستن و داستان ادامه دارد ...

mzy
23-04-2012, 12:13
باخرید اکانت و هزینه 3ماهه حدود 40تومن بهمراه اینترنت پرسرعت میشه کانالهای HD زیادی رو دید.

poonel
23-04-2012, 14:46
همشهری ســـــی ســــــی کم رو از کجا میگیری؟ لطف میکنی برام پ.خ کنی

panther99
24-04-2012, 00:22
آقا اختلاف قيمت بين ال جي با دو تا تلويزيون ديگه يعني شارپ و سامسونگ چرا اينقدر زياده ؟؟؟ ( هر سه مدل 3D رو منظورمه ) ال جي الان 1800 ولي شارپ و سامسونگ 2500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا دليل خاصي داره ؟؟؟؟؟ من هنوز كيفيت سه بعدي رو تو شارپ و سامسونگ نديدم ولي انصافا ال جي با 700 هزار تومن ارزون تر كيفيت واقعا خوبي داره !!!

sarukhan
24-04-2012, 02:59
درود
دوستان ایا این دو LED سامسونگ از نظر کیفیت تصویر با هم تفاوتی دارند ؟ :

یکیشون اسمارت تی وی هستش که من از امکانات وبگردی و نمایش سه بعدیش استفاده نمی کنم بنابراین نمی خوام پول بیخود براشون بدم، فقط می خوام بدونم کیفیت تصویرشون با هم فرقی داره یا نه ؟
سپاس گزارم

smhsh121
24-04-2012, 05:12
درود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D5 3595)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 3617)

یکیشون اسمارت تی وی هستش که من از امکانات وبگردی و نمایش سه بعدیش استفاده نمی کنم بنابراین نمی خوام پول بیخود براشون بدم، فقط می خوام بدونم کیفیت تصویرشون با هم فرقی داره یا نه ؟
سپاس گزارم

بله از نظر کیفیت هم فرق می کنند. اولی فرکانس انطباقش 100 هست ولی دومی 400 هست بنابراین توی صحنه های فیلم با سرعت حرکت بالا دومی قوی تره.
ضمن اینکه دومی می تونه فایل های تصویری، موزیک و عکس رو با فرمت های مختلف از روی فلش خض کنه ولی مدل 5540 فقط عکس رو می تونه نمایش بده.
6960 وایرلس داخلی، وب براوزر و بقیه قابلیت های اسمارت رو داره ولی اولی اصلا اسمارت نیست.
شما اگر هم خواستی سامسونگ غیر سه بعدی بخری مدل 5550 رو بگیر که لااقل بتونی با فلش باهاش فیلم ببینی.

---------- Post added at 06:12 AM ---------- Previous post was at 06:10 AM ----------

آقا اختلاف قيمت بين ال جي با دو تا تلويزيون ديگه يعني شارپ و سامسونگ چرا اينقدر زياده ؟؟؟ ( هر سه مدل 3D رو منظورمه ) ال جي الان 1800 ولي شارپ و سامسونگ 2500 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا دليل خاصي داره ؟؟؟؟؟ من هنوز كيفيت سه بعدي رو تو شارپ و سامسونگ نديدم ولي انصافا ال جي با 700 هزار تومن ارزون تر كيفيت واقعا خوبي داره !!!

تایید میشه. ال جی نسبت به قیمتش واقعا کیفیت خوبی داره.

sarukhan
24-04-2012, 07:23
بله از نظر کیفیت هم فرق می کنند. اولی فرکانس انطباقش 100 هست ولی دومی 400 هست بنابراین توی صحنه های فیلم با سرعت حرکت بالا دومی قوی تره.
ضمن اینکه دومی می تونه فایل های تصویری، موزیک و عکس رو با فرمت های مختلف از روی فلش خض کنه ولی مدل 5540 فقط عکس رو می تونه نمایش بده.
6960 وایرلس داخلی، وب براوزر و بقیه قابلیت های اسمارت رو داره ولی اولی اصلا اسمارت نیست.
شما اگر هم خواستی سامسونگ غیر سه بعدی بخری مدل 5550 رو بگیر که لااقل بتونی با فلش باهاش فیلم ببینی.

ممنون از پاسخگوییتون
امکانات تلویزیون برام مهم نیست فقط کیفیت تصویر برام اهمیت داره
من متوجه نشدم "قوی تر" یعنی چی ؟

smhsh121
24-04-2012, 09:30
ممنون از پاسخگوییتون
امکانات تلویزیون برام مهم نیست فقط کیفیت تصویر برام اهمیت داره
من متوجه نشدم "قوی تر" یعنی چی ؟

وقتی فرکانس انطباق صفحه نمایش پایین باشه توی صحنه های اکشن فیلم یا مثلا یه جا که دوربین سریع حرکت می مونه به اصطلاح تلویزیون کم میاره و فیلم دچار تا شدگی یا پرش میشه. البته اگر امکانات براتون مهم نیست همون فرکانس انطباق 100 هرتز کافیه و نیازی نیست هزینه اضافی برای سه بعدی بودن بدید. البته قبلش در مغازه تست هم بکنید خیالتون راحت تره.

behnam129
24-04-2012, 10:03
درود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D5 3595)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ex.php%3Fdispatch%3Dproducts.view%26product_id%3D4 3617)

سپاس گزارم
سلام دوست عزیز من این مدل 5540 رو اصلا توصیه نمیکنم چون کیفیت تصویرش واقعا افتضاحه
چند وقت پیش(حدود یک ماه و نیم) یکی از اقوام که این تلویزیون رو به قیمت 1080000 تومن(با گارانتی سام سرویس) خریده بود ازم خواست که براش نصبش کنم.
بعد از اینکه نصب کردم ، متوجه شدم کیفیت کانال های تلویزیون ، فوق العاده پایینه و یه حالت شطرنجی داره که همون دوستمون هم علتش رو پرسید(با توجه به اینکه قبلا کیفیت بالای تلویریون خودم رو دیده بود و انتظار کیفیتی در حد اون رو داشت)
من هم که تنها علتش رو کیفیت پایین شبکه های صدا و سیما میدونستم ، یک فیلم HD با کیفیت بالا که روی فلشم بود رو گذاشتم و پخش کردم(قابل توجه اون دوستمون که فرموده بودند:مدل 5540 فقط عکس رو می تونه نمایش بده - البته من هم با اطلاعاتی که از قبل داشتم همین فکر رو میکردم اما دیدم فیلم Divx رو میخونه!!! ولی به زحمت!)
بگذریم ؛ کلا کیفیت این پنل خیلی پایین بود و حتی فیلم HD رو هم انگار با رزولوشن SD پخش میکرد و با اینکه زرزولوشن پنل Full HD بود ، اصلا در حد انتظار نبود و از پلاسمای من که HD یـــــه خیلی پایین تر بود و حتی بعد از کلی دستکاری و تنظیمات هم تغییری نکرد(البته تنظیمات آنچنانی برای تغییر در کیفیت تصویر نداره)

ضمنا" من مدل 6960 رو ندیدم اما مدل 6920 رو میدونم که کیفیت قابل قبولی داره و قیمت مناسب تری هم نسبت به 6960 داره(در مورد 3 بعدی بودن هم توصیه میکنم 3 بعدی بگیرید هر چند الان براتون بلااستفاده باشه ، در آینده پشیمون نمیشید)

دوست عزیز ، پس ملاک اسمارت بودن چیه؟

Soroush-S
24-04-2012, 10:19
دوستان تلتکست شبکه سه شماره صفحه 462 مطالبی درمورد تلویزیون شارپ نوشته. فکر کنم براتون مفید باشه:46:

karbar200
24-04-2012, 12:44
ما رفتيم بازار پاناسونيك 50 vt30. ديديم ول چشمون sony hx925 گرفته كه از شانس ما به علت كمبود بودنش قيمتش خيلي رفته بالا و حالا حالاها بايد منتظر باشيم تا قيمت متعادل بشه

smhsh121
24-04-2012, 12:44
سلام دوست عزیز من این مدل 5540 رو اصلا توصیه نمیکنم چون کیفیت تصویرش واقعا افتضاحه
چند وقت پیش(حدود یک ماه و نیم) یکی از اقوام که این تلویزیون رو به قیمت 1080000 تومن(با گارانتی سام سرویس) خریده بود ازم خواست که براش نصبش کنم.
بعد از اینکه نصب کردم ، متوجه شدم کیفیت کانال های تلویزیون ، فوق العاده پایینه و یه حالت شطرنجی داره که همون دوستمون هم علتش رو پرسید(با توجه به اینکه قبلا کیفیت بالای تلویریون خودم رو دیده بود و انتظار کیفیتی در حد اون رو داشت)
من هم که تنها علتش رو کیفیت پایین شبکه های صدا و سیما میدونستم ، یک فیلم HD با کیفیت بالا که روی فلشم بود رو گذاشتم و پخش کردم(قابل توجه اون دوستمون که فرموده بودند:مدل 5540 فقط عکس رو می تونه نمایش بده - البته من هم با اطلاعاتی که از قبل داشتم همین فکر رو میکردم اما دیدم فیلم Divx رو میخونه!!! ولی به زحمت!)
بگذریم ؛ کلا کیفیت این پنل خیلی پایین بود و حتی فیلم HD رو هم انگار با رزولوشن SD پخش میکرد و با اینکه زرزولوشن پنل Full HD بود ، اصلا در حد انتظار نبود و از پلاسمای من که HD یـــــه خیلی پایین تر بود و حتی بعد از کلی دستکاری و تنظیمات هم تغییری نکرد(البته تنظیمات آنچنانی برای تغییر در کیفیت تصویر نداره)

ضمنا" من مدل 6960 رو ندیدم اما مدل 6920 رو میدونم که کیفیت قابل قبولی داره و قیمت مناسب تری هم نسبت به 6960 داره(در مورد 3 بعدی بودن هم توصیه میکنم 3 بعدی بگیرید هر چند الان براتون بلااستفاده باشه ، در آینده پشیمون نمیشید)

دوست عزیز ، پس ملاک اسمارت بودن چیه؟

منظورم از مدل اولی 5540 هست که اسمارت نیست وگرنه 6960 که آخر اسمارته! منم به نظرم 5540 خریدش فایده ای نداره و لااقل 5550 بهتره و همه فرمت های تصویری رو پشتیبانی می کنه.

mzy
24-04-2012, 15:53
ما رفتيم بازار پاناسونيك 50 vt30. ديديم ول چشمون sony hx925 گرفته كه از شانس ما به علت كمبود بودنش قيمتش خيلي رفته بالا و حالا حالاها بايد منتظر باشيم تا قيمت متعادل بشه
55st30 پاناسونیک رو هم فراموش نکن. ساخت ژاپنه

karbar200
25-04-2012, 17:56
بین hx925 و Nx720 فقط موتور پیشرفته و سر عت عمل فرق می کنه چون دیگه تو بازار hx925 نیست می خواهم برم nx720 بخرم

راستی تلویزیون های 2012 سونی کی میان بازار ایران؟؟؟

mzy
26-04-2012, 08:24
nx720 هم عالیه.
سال گذشته که اوایل تابستون توزیع شدن.

panther99
26-04-2012, 11:38
آقا نظرتون در مورد تلويزيون 40 سوني مدل EX720 چيه ؟؟؟؟ 3D هست اين تلويزيون ؟؟؟ و آيا LED ؟؟؟؟ كسي از دوستان داره اين تلويزيون رو ؟؟؟ كيفيت تصويرش خوبه ؟؟؟؟ بين اين و ال جي مدل W57000‎ كه 42 و هوشمند است كدوم گزينه رو انتخاب كنم ؟؟؟؟ قيمتها تقريبا نزديك بهم هستن .

essien
26-04-2012, 11:51
سلام.
موقع پخش برنامه های ورزشی مثل فوتبال که دوربین دائما حرکت میکند , احساس میکنم روی تصویر هاله های نور عمودی هستش. بار اول که به این موضوع دقت کردم فکر کردم دوربینی که باهاش فیلمبرداری شده کثیفه!
ولی موقع تماشای تصاویر ثابت همچین مشکلی به چشم نمیاد. این مشکل بدجوری تو ذوقم زده و قبلا با lcd bravia sony این مشکل نبود! تلویزیون lg98000 و با آخرین برنامه آپگرید شده است.
شما هم این مشکل رو دارین ؟ چه قسمتی رو باید تنظیم کنم بهتر بشه؟

ضمنا چطوری میتونم نوی مخفی رو بیارم.
ممنون ...

K1lou
26-04-2012, 11:58
با سلام
دوستان نظرتون در مورد اسمات تی وی sumsung d6920 چیه ؟ کسی از دوستان استفاده کرده و یا با امکاناتش اشنا هست ؟
با تشکر

smhsh121
26-04-2012, 12:50
آقا نظرتون در مورد تلويزيون 40 سوني مدل EX720 چيه ؟؟؟؟ 3D هست اين تلويزيون ؟؟؟ و آيا LED ؟؟؟؟ كسي از دوستان داره اين تلويزيون رو ؟؟؟ كيفيت تصويرش خوبه ؟؟؟؟ بين اين و ال جي مدل W57000‎ كه 42 و هوشمند است كدوم گزينه رو انتخاب كنم ؟؟؟؟ قيمتها تقريبا نزديك بهم هستن .
اگر علاقه مند هستید که فیلم ها و فایل های تصویری با فرمت های مختلف و زیرنویس فارسی رو از طریق USB ببینید و نمی خواید هزینه سینمای خانگی کنید سونی اصلا توصیه نمیشه چون فقط فایل های MP4 رو می تونه نمایش بده به علاوه اینکه فرمت NTFS هم توسط سونی پشتیبانی نمیشه. در عوض ال جی و سامسونگ توی این زمینه خیلی قوی هستند و معایب سونی رو ندارند. اگر تحقیقاتتون رو انجام دادید همون مدل 57000 ال جی توصیه میشه.

با سلام
دوستان نظرتون در مورد اسمات تی وی sumsung d6920 چیه ؟ کسی از دوستان استفاده کرده و یا با امکاناتش اشنا هست ؟
با تشکر
اسمارت بودنش فقط در حد نصب بازی و برنامه های کاربردی هست ولی نمیشه باهاش صفحه اینترنت باز کرد. اگر بخواید باهاش رو اینترنت هم برید باید مدل 6960 به بالا رو تهیه کنید. شما هم یک بررسی از نزدیک روی ال جی مدل 57000 داشته باشید ضرر نداره.

arman486
26-04-2012, 15:35
دوستان من يك پلاسما d595‌سامسونگ ميخوام بگيرم 43 اينچ كه 3d‌هم هست با 2 عدد عينك بدون دي وي دي هديه قيمتش 1.039 هزار تومان هست
استفاده من هم براي منزل هستبراي ماهواره و تلويزيون داخلي و فيلم از طريق فلش بچه هم داريم در منزل بچه كوچك
اين مدل كار من رو راه ميندازه با كيفيت هست؟ توي فروشگاه كه خيلي با كيفيته؟ مناسب هست

*Alucard*
27-04-2012, 14:42
اگر نور منزل شما کم باشه کیفیت تصویر خیلی خوبی داره پشتیبانی تی وی های سامسونگ از فرمتهای مختلف تصویری هم جالب هست و لایه شیشه ای پلاسما هم نسبت به اغلب LED ها و LCD ها در مقابل ضربه مقاومتر هست.

K1lou
28-04-2012, 06:10
با سلام
با تشکر

اسمارت بودنش فقط در حد نصب بازی و برنامه های کاربردی هست ولی نمیشه باهاش صفحه اینترنت باز کرد. اگر بخواید باهاش رو اینترنت هم برید باید مدل 6960 به بالا رو تهیه کنید. شما هم یک بررسی از نزدیک روی ال جی مدل 57000 داشته باشید ضرر نداره.

با سلام و تشکر
راستش این اسمارت تی وی حالت هدیه داره برام
فروشنده می گفت 4 تا سایت رو خودش باز می کنه این یعنی چی پس ؟
علاوه بر اون روش دو تا عینک هست که می گفت 250000 تومان قیمت دارن و خیلی خوب هستن دیگه راست و دورغش رو نمی دونم و روی فاکتورش هم به عنوان هدیه نوشته شده با همین قیمت
در هر صورت می خواستم بدونم چه جور محصولی هست نسبت به سایر محصولات بازار و چه امکاناتی داره و چه جور می تونم به صورت بهینه ازش استفاده کنم آخه هنوز حتی روشنش هم نکردم
با تشکر

parham511
28-04-2012, 11:16
این روزها وضعیت شارپ خیلی از سونی بدتر است

ضرر هنگفت 1‪.‬4 میلیارد دلاری شارپ در ۲۰۱۱

2012-04-27 17:46

شرکت ژاپنی شارپ امروز اعلام کرد در سال مالی منتهی به ماه مارس 2012 با زیان فوق العاده 1‪.‬4 میلیارد دلاری روبرو شده است.

این شرکت، شروع طرح باز سازماندهی هزینه ها و دارایی های خود را یکی از دلایل مهم این ضرر مالی اعلام کرده است. البته در گزارش خود به کاهش 18‪.‬7 درصدی فروش تلویزیون های خود نسبت به سال مالی قبل هم اشاره نموده است.

برای جبران این خسارات و دمیدن جانی تازه در بخش صفحه نمایش، شارپ تصمیم دارد برخی خطوط تولید نمایشگر LCD بزرگ خود را به تولید LCD موبایل اختصاص دهد. البته خبرهای بد به همین ختم نمی شوند. این شرکت به تازگی بخشی از کسب و کار LCD خود را به Hon Hai ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F2012%2F03%2F27%2Fhon-hai-precision-sharp-display-partnership%2F)فروخته و سونی هم از مشارکت تجاری با شارپ انصراف داده. و نتیجه این داستان ها سقوط ۸۶ درصدی سود این تلویزیون ساز مطرح بوده است.
منبع نارنجی.
لینک خبر:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پی نوشت:
یادآور میشوم سونی در سال مالی گذشته بیش از ۳.۲ میلیارد دلار ضرر مالی داشته و قصد دارد با اعمال تغییرات گسترده خودش را از مشکلات فعلی برهاند و این در حالیست که سرمایه شرکت سونی که بغیر از نمایشگرها طیف بسیار گسترده ای از محصولات صوتی و تصویری را تولید می کند بمراتب چندین برابر سرمایه شرکت شارپ می باشد.

alilosting
28-04-2012, 11:40
بین hx925 و Nx720 فقط موتور پیشرفته و سر عت عمل فرق می کنه چون دیگه تو بازار hx925 نیست می خواهم برم nx720 بخرم

ظاهر hx925 واقعا" فوق العاده هست . ولی از نظر مشخصات هر دوی این تلویزیونها جزء بهترینها هستن .
ظاهر hx925 sony مثل مدل LE820M sharp هست و این دو مدل تلویزیون در کنار مشخصات فنی خوبی که دارن یه ظاهر خیلی خوب و منحصر به فرد هم دارن .

*Alucard*
28-04-2012, 11:54

راستی تلویزیون های 2012 سونی کی میان بازار ایران؟؟؟

HX925 یک ال ای دی لوکال دایم هست یعنی نور دهی منطقه ای داره برای همین کنتراست و عمق رنگ مشکی خیلی بالاتری نسبت به NX720 داره ولی این مسئله رو شما در مکانهای پرنور مثل زیر نور مغازه متوجه نمیشید ولی در منزل مخصوصا مواقعی که نور محیط خونه کم هست تفاوت کنتراست خیلی زیادی دارن و HX925 تصویر عمیقتر و زیباتری ارائه میده.

panther99
28-04-2012, 20:51
HX925 یک ال ای دی لوکال دایم هست یعنی نور دهی منطقه ای داره برای همین کنتراست و عمق رنگ مشکی خیلی بالاتری نسبت به NX720 داره ولی این مسئله رو شما در مکانهای پرنور مثل زیر نور مغازه متوجه نمیشید ولی در منزل مخصوصا مواقعی که نور محیط خونه کم هست تفاوت کنتراست خیلی زیادی دارن و HX925 تصویر عمیقتر و زیباتری ارائه میده.

همين مقايسه رو ميتونيد با LED شارپ مدل LE8300 انجام بديد ؟؟؟؟؟ كيفيت شارپ در مقايسه با اين دو در چه حده ؟؟؟؟؟؟

K1lou
29-04-2012, 06:04
با سلام و تشکر
علاوه بر اون روش دو تا عینک هست که می گفت 250000 تومان قیمت دارن و خیلی خوب هستن دیگه راست و دورغش رو نمی دونم و روی فاکتورش هم به عنوان هدیه نوشته شده با همین قیمت
در هر صورت می خواستم بدونم چه جور محصولی هست نسبت به سایر محصولات بازار و چه امکاناتی داره و چه جور می تونم به صورت بهینه ازش استفاده کنم آخه هنوز حتی روشنش هم نکردم
با تشکر

با سلام
جناب alucard در مورد این sumsung d6920 و سئوالم می تونید کمکم کنید
با تشکر

hesam68
29-04-2012, 23:29
سلام
2 تا مدل تلویزیون بهم معرفی کنین که:
1. یک مدل 32 اینچ و یک مدل 42 اینچ
2. جزو مارک هایی باشه که ارزش خرید داشته باشه
3. میخوام گیرنده ی دیجیتال داشته باشه
4. که از همهمهمتره ارزوترین ها با این مشخصاتی که گم باشه...

ممنونتونن میشم چند تا مدل ارزون و + مشخصات و قیمت بهممعرفی کنین...

smhsh121
29-04-2012, 23:56
سلام

با مشخصاتی که شما گفتید ال جی هم جزو مارک های معتبر هست و هم ارزون ترین هست تو بازار و هم اینکه کیفیت مناسبی داره و گیرنده داخلی هم داره.
توی LED های ال جی ارزونترین سایز 32 مدل 32LV35000 و ارزونترین 42 اینچ 42LV34000 هست.
قیمت ها رو از chare.ir ببین.

hapalii
30-04-2012, 00:35
با سلام و تشکر
با تشکر

قیمت این تی وی 1.520.000 تومان اون 2 تا عینک هم هدیه نیست بلکه روی خود تلوزیون هست سری قبل تو پک جدا تحویل مشتری می شد و جدیدا هم این پک رو داخل کارتن خود تی وی قرار داده اند و قیمت اون هم تو گران ترین حالت قیمت جفتش 110.000 تومانه که البته اون قیمتی که گفتم شامل این دو تا عینک هم میشه و نیازی نیست مبلغ اضافه تر پرداخت بشه برای دو تا عینک اگر کسی عینک اضافه خواست می تونه با قیمتی که دادم تهیه کنه.

تی وی بدی نیست نسبت به قیمتش 3D هستش ضمن این که خیلی بیشتر از 4 تا سایت کاربرد داره تو اینترنت کلا مثل مدل 6960 وب بروزر نداره و فقط در قالب اسمارت هاب خودش به اینترنت وصل میشه که قطعا بیشتر از 4 تا سایته برنامه های تفریحی و کاربردی توی اینترنت داره که دائما هم به تعداد اونها افزوده میشه .

enigmaarchitect
30-04-2012, 08:19
سلام.
موقع پخش برنامه های ورزشی مثل فوتبال که دوربین دائما حرکت میکند , احساس میکنم روی تصویر هاله های نور عمودی هستش. بار اول که به این موضوع دقت کردم فکر کردم دوربینی که باهاش فیلمبرداری شده کثیفه!
ولی موقع تماشای تصاویر ثابت همچین مشکلی به چشم نمیاد. این مشکل بدجوری تو ذوقم زده و قبلا با lcd bravia sony این مشکل نبود! تلویزیون lg98000 و با آخرین برنامه آپگرید شده است.
شما هم این مشکل رو دارین ؟ چه قسمتی رو باید تنظیم کنم بهتر بشه؟

ضمنا چطوری میتونم نوی مخفی رو بیارم.
ممنون ...

منم دقیقا همین مشکل رو با 6960 samsung دارم و خیلی تو ذوقم زده. قبلش که سونی داشتم اصلا اینجوری نبود. همه حالتهای motion plus رو هم امتحان کردم درست نشد. یه بار دیگه هم همین جا مطرح کردم کسی جوابی نداد. اگه از دوستان کسی میدونه واسه این قضیه چیکار باید کرد لطفا بگه.

K1lou
30-04-2012, 12:38
قیمت این تی وی 1.520.000 تومان اون 2 تا عینک هم هدیه نیست بلکه روی خود تلوزیون هست سری قبل تو پک جدا تحویل مشتری می شد و جدیدا هم این پک رو داخل کارتن خود تی وی قرار داده اند و قیمت اون هم تو گران ترین حالت قیمت جفتش 110.000 تومانه که البته اون قیمتی که گفتم شامل این دو تا عینک هم میشه و نیازی نیست مبلغ اضافه تر پرداخت بشه برای دو تا عینک اگر کسی عینک اضافه خواست می تونه با قیمتی که دادم تهیه کنه.

تی وی بدی نیست نسبت به قیمتش 3D هستش ضمن این که خیلی بیشتر از 4 تا سایت کاربرد داره تو اینترنت کلا مثل مدل 6960 وب بروزر نداره و فقط در قالب اسمارت هاب خودش به اینترنت وصل میشه که قطعا بیشتر از 4 تا سایته برنامه های تفریحی و کاربردی توی اینترنت داره که دائما هم به تعداد اونها افزوده میشه .

با سلام و تشکر
کیفیت عینکهاش چطور هست ؟ الا ن بهترین عینک بازار چی هست و تفاوت و قیمتش با مدل که همراه این تلویزون هست چقدر هست ؟
ضمنا در مورد اینترنت این تلویزییونها میشه توضیحی بدید از چه طریق وصل میشن ؟ منظور از 4 تا سیات یا بیشتر باز میشه یعنی چی ؟ سایتهای خاصی رو میشه رفت ؟و ...
با تشکر

hamid_IT63
30-04-2012, 13:40
سلام

مدل 32L4600X sharp قیمتش 650 تومنه و پنل ژاپنی داره و از نظر مرغوبیت خیالت راحته چون شارپ با پنل مرغوب و کیفیت تصویر خوبش امتحانش رو پس داده . گیرنده دیجیتال داخلی هم داره .
مشخصات :

سایز 40 اینچ هم مدل 40L5600X sharp با قیمت 1100 تومن و مشخصات :

مجهز به پانل LCD ژاپني

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"]Full HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1080P

داراي تيونر ديجيتال داخلي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-T

داراي 3 ورودي HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قابليت پخش فيلم سينمايي به حالت 24 فريم در ثانيه

خروجي صوتي SRS Trusurround XT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قابليت كاهش مصرف برق (Optical picture contro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک مشخصات : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesam68
30-04-2012, 18:39
ممنون از راهنمایی دوستان...

راستشو بخواین من 500 تومن بیشتر نمیتونم بدم...
میخوام یک تی وی که گیرنده ی دیجیتلال داشته باشه واسم اتاقم بخرم
فک کنم واسه اتاق همون 32 کافی باشه...

ال سی دی و ال ای دی واسم مهم نیست
مهم واسم قیمته که تا 500 تومن باشه...

با این قیمتا من اصلا میتونم همچین تی وی بگیرم؟؟؟؟؟
مارکای معمولی تر چی؟؟؟
مثلا مثل اسنوا و اینا...؟؟؟؟؟؟؟؟

smhsh121
30-04-2012, 19:33
ممنون از راهنمایی دوستان...

راستشو بخواین من 500 تومن بیشتر نمیتونم بدم...
میخوام یک تی وی که گیرنده ی دیجیتلال داشته باشه واسم اتاقم بخرم
فک کنم واسه اتاق همون 32 کافی باشه...

ال سی دی و ال ای دی واسم مهم نیست
مهم واسم قیمته که تا 500 تومن باشه...

با این قیمتا من اصلا میتونم همچین تی وی بگیرم؟؟؟؟؟
مارکای معمولی تر چی؟؟؟
مثلا مثل اسنوا و اینا...؟؟؟؟؟؟؟؟

با این بودجه باید تو مارک های تولید داخل مثل پارس، صنام و ایکس ویژن بگردید.

hesam68
30-04-2012, 19:46
با این بودجه باید تو مارک های تولید داخل مثل پارس، صنام و ایکس ویژن بگردید.

ممنون
مدلی از این مارکا میشناسین که گیرنده ی دیجیتال داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا این مارکا ارزش خرید دارن؟؟؟؟؟؟

این مدل سونی الان قیمتش تو بازار چنده؟؟؟؟؟

LCD SONY 32 CX320

smhsh121
30-04-2012, 20:52
ممنون

LCD SONY 32 CX320

والا من اطلاعی از قیمت ها ندارم یعنی با این وضعیت بازار اطلاعات قیمت باید روزانه آپدیت بشه! برای جنس های ایرانی بهترین راه رفتن به جمهوری و امین حضور هست چون معمولا اطلاعات قیمتشون درست تو اینترنت پیدا نمیشه.
در مورد سونی هم نمی دونم اصلا این سری هنوز تولید میشه یا نه ولی سونی بعدیه زیر 500 باشه.

hamid_IT63
01-05-2012, 10:54
ممنون

LCD SONY 32 CX320

مدل 32" orchid-Digital xvision قیمتش 490 تومنه و گیرنده دیجیتال داخلی داره . به نظر من کیفیت تصویر تلویزیونهای xvision واقعا" با خیلی از برندها برابری میکنه و با توجه به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره .
گارانتیش هم که مادیران هست و خدمات خوبی ارائه میده .

مشخصات:

مجهز به پانل LCD ساخت کره جنوبی با درجه کیفی +A

داراي --- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])-T داخلي با كيفيت HD-پخش فرمت MPEG-4,H.264

قابليت پخش تصوير، فيلم و موزيك از روي حافظه USB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كنتراست واقعي تصوير 50.000:1 ديناميك

مجهز به موتور پردازش تصویر M-Star

زاويه ديد بسيار وسيع (178 درجه افقي و عمودي)

روشنايي تصوير بالا

داراي دو ورودي HDMI ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

essien
01-05-2012, 14:38
منم دقیقا همین مشکل رو با 6960 samsung دارم و خیلی تو ذوقم زده. قبلش که سونی داشتم اصلا اینجوری نبود. همه حالتهای motion plus رو هم امتحان کردم درست نشد. یه بار دیگه هم همین جا مطرح کردم کسی جوابی نداد. اگه از دوستان کسی میدونه واسه این قضیه چیکار باید کرد لطفا بگه.

سلام.
یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه گفت این ایراد عمومی همه LED هاست.
بعد از این قضیه من به هر تلویزیونی رسیدم دقت کردم به تصویرش.
مثلا LCD 32 JVC رو دیدم همین مشکل رو داره ولی اگه زیاد دقت کنی به چشم میاد. در واقع آزاردهنده نیست ...

حالا اون یه TV دیگه است ولی رو همین حساب من فک میکنم باید از همین مدل تلویزیونی که داریم رو تصویرش رو جای دیگه یی هم ببینیم.ممکنه TV ما اصلا ایراد داشته باشه!
واقعا زور داره 4 تومن بدی TV بگیری نه بتونی باهاش تصویر شفاف ببینی , نه بتونی بهش فلش مموری تازه از نوع مرغوب! وصل کنی , نه بتونی ضبط کنی تازه اگه بتونی تو کامپیوتر نتونی پخش کنی ...
لعنت به همشون بابا :21:

به هر صورت اگه شما هم به نتیجه ای رسیدی حتما به من PM بزن.;)

enigmaarchitect
01-05-2012, 14:53
سلام.
یکی از دوستان تو یه تاپیک دیگه گفت این ایراد عمومی همه LED هاست.
بعد از این قضیه من به هر تلویزیونی رسیدم دقت کردم به تصویرش.
مثلا LCD 32 JVC رو دیدم همین مشکل رو داره ولی اگه زیاد دقت کنی به چشم میاد. در واقع آزاردهنده نیست ...

حالا اون یه TV دیگه است ولی رو همین حساب من فک میکنم باید از همین مدل تلویزیونی که داریم رو تصویرش رو جای دیگه یی هم ببینیم.ممکنه TV ما اصلا ایراد داشته باشه!
واقعا زور داره 4 تومن بدی TV بگیری نه بتونی باهاش تصویر شفاف ببینی , نه بتونی بهش فلش مموری تازه از نوع مرغوب! وصل کنی , نه بتونی ضبط کنی تازه اگه بتونی تو کامپیوتر نتونی پخش کنی ...
لعنت به همشون بابا :21:

به هر صورت اگه شما هم به نتیجه ای رسیدی حتما به من PM بزن.;)

من xbox رو بردم زدم به یه سامسونگ 5550 با اون تست کردم، اصلا این مشکل نبود. تازه اون که 50Hz هستش. ولی مسئله اینه که دستگاه من وقتی داره از رو فلش یا هارد میخونه اصلا این مشکل رو نداره و فقط وقتی ورودی hdmi بهش میزنم مشکل جاموندگی و تار شدن تصویر پیدا میکنه.
حالا من زنگ زدم سام سرویس، اومدن دیدن خودشون تعجب کردن. منو با xbox بردن شرکتشون اونجا با یه 6960 دیگه تست کردیم ، همین مشکل رو داشت. گفتن تا حالا به همچین چیزی توجه نکرده بودن و باید برسی کنن و با شرکت اصلی کره ای هم مشورت کنن. حالا فعلا دارن امروز فردا میکنن ولی بعید میدونم بتونن کاری کنن.

*Alucard*
01-05-2012, 15:30
همين مقايسه رو ميتونيد با LED شارپ مدل LE8300 انجام بديد ؟؟؟؟؟ كيفيت شارپ در مقايسه با اين دو در چه حده ؟؟؟؟؟؟
LE8300 تقریبا با NX720 قابل قیاس هست اگر جفتشون درست کالیبره بشن مشکی نسبتا خوبی دارن ولی بالا بردن عمق رنگ مشکی در اونها مستلزم کم کردن بک لایت در نتیجه برایتنس کل تصویر هست به همین دلیل از برایتنس به شدت کاسته میشه مجموعا اکثر منابع بعد از کالیبره کردن , تصویر با کنتراست تری از NX720 میگیرن و قبل از کالیبره کردن هم NX720 کنتراست بهتری داره ( با اختلاف جرئی) ولی سه بعدی LE8300 خیلی بهتر هست و کراس تاک (تصویر دوتایی) کمتری داره.
یک مشکل دیگه در اکثر ال ای دی ها Edge مثل همین دو مدل مشکل عدم یکنواختی شدت نور در سطح پنل هست که البته در بین دو مدل یکسان هم به دلیل تفاوت در مونتاژ ممکنه تفاوت وجود داشته باشه ولی اغلب منابع عنوان کردن که LE830 (مدل سفارش اروپای LE8300) از این نظر مشکلات کمتری داره در مورد مدلهای آسیایی هم اطلاعاتی در دسترس نیست.

با سلام
جناب alucard در مورد این sumsung d6920 و سئوالم می تونید کمکم کنید
با تشکر
بعضی پنلها Web Browser ـی برای گشتو گذار اینترنتی ندارن و فقط یک تعداد سایت محدود رو باز میکنن در مورد مدلهای مختلف مخصوصا در ایران بهتره از فروشنده ها سوال کنید چون مدلهای عرضه شده به ایران در امکانات جانبی کمی متفاوت هستن.

hapalii
02-05-2012, 00:56
با سلام و تشکر
کیفیت عینکهاش چطور هست ؟ الا ن بهترین عینک بازار چی هست و تفاوت و قیمتش با مدل که همراه این تلویزون هست چقدر هست ؟
ضمنا در مورد اینترنت این تلویزییونها میشه توضیحی بدید از چه طریق وصل میشن ؟ منظور از 4 تا سیات یا بیشتر باز میشه یعنی چی ؟ سایتهای خاصی رو میشه رفت ؟و ...
با تشکر

کیفیت عینک رو که نمیشه سنجید اگر منظور کیفیت 3D خود TV بد نیست اما در مورد عینک ها کلا روی همه مدل ها یک نوع عینک که اگر اشتباه نکنم مدل 3200 که باطری می خوره ( باطری مثل باطری مادربرد ) یه مدل دیگه هم هست که رو تلوزیون ها نیست خیلی کمه مدلش 3700 که این مدل شارژی و کیفیت دیدن 3D با این مدل بیشتر و قیمتش هم تقریبا دو برابر مدل اولی

در مورد اینترنت هم این ها یه بخشی به نام اسمارت هاب دارند تو این بخش بخشی هست به اسم samsung Aap که اپیلکیشنهای مختلف داره که یه جور رابط یا میانبر حالا این ها می تونه بازی باشه می تونه اشتراک فیلم باشه یا حتی می تونه مثلا رابط کاربری یه سایت باشه مثل همشهری انلاین یا بی بی سی نیوز و .... یعنی مثلا شما نوار ادرس ندارید که آدرس سایت همشهری انلاین رو تایپ کنید و برید توش اما چون این سایت با شرکت توافق کرده میانبر اون ساخته شده و شما این میانبر دانلود می کنید و هر بار که روی اون کلیک کنید وارد همشهری انلاین می شید تعداد این میانبر ها هم دائما داره زیاد تر میشه از سایت های خارجی گرفته تا ایرانی

enigmaarchitect
02-05-2012, 13:46
من xbox رو بردم زدم به یه سامسونگ 5550 با اون تست کردم، اصلا این مشکل نبود. تازه اون که 50Hz هستش. ولی مسئله اینه که دستگاه من وقتی داره از رو فلش یا هارد میخونه اصلا این مشکل رو نداره و فقط وقتی ورودی hdmi بهش میزنم مشکل جاموندگی و تار شدن تصویر پیدا میکنه.
حالا من زنگ زدم سام سرویس، اومدن دیدن خودشون تعجب کردن. منو با xbox بردن شرکتشون اونجا با یه 6960 دیگه تست کردیم ، همین مشکل رو داشت. گفتن تا حالا به همچین چیزی توجه نکرده بودن و باید برسی کنن و با شرکت اصلی کره ای هم مشورت کنن. حالا فعلا دارن امروز فردا میکنن ولی بعید میدونم بتونن کاری کنن.

سام سرویس یه کلاه برداره و هیچ کاری حاضر نیست واسه این مشکلش بکنه. خودشون هم قبول کردن که تمام این سری و به گفته خودشون تمام سری های بالاتر این مشکل رو دارن. و در واقع با پر رویی تمام به من گفتن همینه که هست، برو شکایت کن ، هر کاری میخوای بکن.
منم از همین جا به همه کسانی که میخوان TV بخرن میگم. گول تبلیغات سام سرویس رو نخورین. گول خوش زبونی و برخورد اولیه خوبشون رو هم نخورید. چون وقتی که کار به مشکل برسه دیگه خبری از اونا نیست.
هر کسی هم خواست مشکل این دستگاه ها رو نشون میدم و ثابت میکنم.

ئظا
02-05-2012, 14:01
سام سرويس از اول هم همين بود
6-7 سال پيش که تازه فول اچ دي اومده بود
ما يه دونه از همين سامسونگ گرفتيم و از شانس ما يه بلندگوش ايراد داشت ، اينقدر سر دوندن و آخر سر هم همون رو باز کردن بردن تعميير کردن آوردن
جالب اينه طرف نميگفت تعميير کردم و ميگفت اين آک هست ، خوب حداقل دروغ نگن چون به شعور آدم توهين ميشه اينجوري.
100 رحمت به گلديران ، چون يه خورده فشار بياري قبول ميکنن.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

enigmaarchitect
02-05-2012, 14:27
سام سرويس از اول هم همين بود
6-7 سال پيش که تازه فول اچ دي اومده بود
ما يه دونه از همين سامسونگ گرفتيم و از شانس ما يه بلندگوش ايراد داشت ، اينقدر سر دوندن و آخر سر هم همون رو باز کردن بردن تعميير کردن آوردن
جالب اينه طرف نميگفت تعميير کردم و ميگفت اين آک هست ، خوب حداقل دروغ نگن چون به شعور آدم توهين ميشه اينجوري.
100 رحمت به گلديران ، چون يه خورده فشار بياري قبول ميکنن.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

آره دقیقا به شعور آدم توهین میکنن انگار آدم نفهمه. هر چرتی میگن که خودشونو توجیه کنن. به من میگه این دستگاه مخصوص دیدن سه بعدیه ، معلومه تو 2بعدی مشکل داره! آدم تا کجاش میسوزه...

parham511
02-05-2012, 15:17
آره دقیقا به شعور آدم توهین میکنن انگار آدم نفهمه. هر چرتی میگن که خودشونو توجیه کنن. به من میگه این دستگاه مخصوص دیدن سه بعدیه ، معلومه تو 2بعدی مشکل داره! آدم تا کجاش میسوزه...

کی گفته مال 3بعدیه؟:20:
مال 2بعدی و 3بعدیه.
غلط کرده همچین حرف چرتی زده.

essien
02-05-2012, 15:37

نکته مهمی رو اشاره کردی.
مدل lw98000 که 400 هرتزه.این از این ...

ولی اینکه میگی فقط با hdmi اینجوری میشه , شما با یک کابل hdmi 1.4 مرغوب تست کردی ببینی فرقی میکنه یا نه ؟
نکنه مشکل با این کابل حل بشه!؟
من هم حتما با فلش مموری تست میکنم ببینم واقعا مثل شما برای منم فرقی میکنه یا نه ;)

مشکل رو خواستم تلفنی با کارشناس گلدیران در میون بذارم , سطح سوادشو که دیدم اصلا نپرسیدم.
لطفا اگه از دوستان کسی مدل lw98000 داره به من pm بزنه.

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

کی گفته مال 3بعدیه؟:20:
مال 2بعدی و 3بعدیه.
غلط کرده همچین حرف چرتی زده.

دوست عزیز ایرادی که من و این دوستمون دست روش گذاشتیم خیلی برامون ضدحال شده.
یعنی اگه واقعا قرار باشه حل نشه و همینطور باقی بمونه , میشه نتیجه بگیریم راست هم گفته !!

seger11
02-05-2012, 22:34
سلام دوستان
یک نوع مانیتور یا تلوزیونهای تبلیغاتی هستند که توی ویترین میزارن واسه تبلیغات
مثلا ساعت فروشی یک مانیتوری میزاره واسه تبیلغ مدلهای ساعتش
فلش مموری بهش وصل میشه عکس و فیلم پخش میکنه
میخواستم بدونم اسم اینا چیه؟مانیتوره یا تلویزیون؟
ممنون

panther99
03-05-2012, 01:03
كلا به نظرميرسه بهترين انتخابها ميتونه شارپ le8300 و ال جي W57000‎ باشه . چون به قول دوستان علاوه بر كيفيت خيلي خوب تصوير فرمتهاي مختلف تصويري رو هم بدون ايراد ساپورت ميكنن برعكس سوني ! البته بازم ميگم كيفيت اينها ممكنه تو گيرنده هاي ديجيتال خيلي خوب باشه ولي كلا تو ماهواره چنگي به دل نميزنه . سامسونگ هم ظاهرا يه سري ايرادات داره كه دوستان دارن بهش اشاره ميكنن .

New-P30world
03-05-2012, 14:29
كلا به نظرميرسه بهترين انتخابها ميتونه شارپ le8300 و ال جي W57000‎ باشه . چون به قول دوستان علاوه بر كيفيت خيلي خوب تصوير فرمتهاي مختلف تصويري رو هم بدون ايراد ساپورت ميكنن برعكس سوني ! البته بازم ميگم كيفيت اينها ممكنه تو گيرنده هاي ديجيتال خيلي خوب باشه ولي كلا تو ماهواره چنگي به دل نميزنه . سامسونگ هم ظاهرا يه سري ايرادات داره كه دوستان دارن بهش اشاره ميكنن .

بر عکس سونی که گفتی یعنی چی ؟؟ میشه توضیح کامل تری بدید..؟؟

سپاس/ :10:

behnam129
03-05-2012, 15:50

یعنی اینکه سونی نمیتونه بیشتر فرمت های رایج و پرکاربرد تصویری رو پخش کنه (مثل Mkv و Mp4 و WMV و ...) و این یه ضعف خیلی بزرگه برای تلویزیونی که فلش میخوره
من خودم یه سری فرمت مختلف روی یه مدل سونی(اگه اشتباه نکنم EX520) تست کردم که متاسفانه هیچکدوم و حتی DivX رو هم پخش نکرد و حتی تعدادی عکس HD رو هم امتحان کردم و در کمال تعجب دیدم که نزدیک 80% عکس ها رو هم نمیتونه باز کنه!:18:
البته بیشتر برندها به جز سامسونگ این مشکل رو کم و بیش دارند ، من حتی ال جی رو هم دیدم که یک سری از فرمت ها رو مشکل داره و یا مثلا رزولوشن بالای بعضی از فرمت ها (1920x1080) رو نمیتونه پخش کنه

New-P30world
03-05-2012, 16:10
همونطور که الان تو تاپیک یکی از مدل هاش گفتم :

رفت آخر لیست! تا این لحظه برتری در لیست با LG LW57000 می باشد! :5:

/

smhsh121
03-05-2012, 16:35
همونطور که الان تو تاپیک یکی از مدل هاش گفتم :

رفت آخر لیست! تا این لحظه برتری در لیست با LG LW57000 می باشد! :5:

/

با توجه به امکانات 57000 و همچنین قیمتی که داره فعلا رقیبی نداره. مگر روی کیفیت های خیلی عالی حساسیت داشته باشی که با چشمان غیرمسلح زیاد قابل درک نیست! در مورد عینکش هم دیدم پرسیده بودی فکر کنم 4 تا رو رایگان بدن چون کلا قیمت عینک های ال جی برخلاف سونی و سامسونگ خیلی ارزون تره. ولی موقع خرید دقت کن کنترل جادویی رو داشته باشه.

farhang67
03-05-2012, 23:44
سلام

دوستان من بین lg lw5700 و samsung d6960 تردید دارم کدومو بگیرم. از نظر کیفیت بنظر سامسونگ شفاف تر هستش.

بیشتر نظرم رو سامسونگ هستش ولی نمیدونم این مدل خوبه یا نه؟ مثلا چه فرمت هایی رو ساپورت می کنه؟ اگه بلوری پلیر نداشته باشم با فلش بره پخش تصاویر سه بعدی (با زیرنویس) مشکل نداره؟

پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم

smhsh121
04-05-2012, 00:20
سلام

دوستان من بین lg lw5700 و samsung d6960 تردید دارم کدومو بگیرم. از نظر کیفیت بنظر سامسونگ شفاف تر هستش.

بیشتر نظرم رو سامسونگ هستش ولی نمیدونم این مدل خوبه یا نه؟ مثلا چه فرمت هایی رو ساپورت می کنه؟ اگه بلوری پلیر نداشته باشم با فلش بره پخش تصاویر سه بعدی (با زیرنویس) مشکل نداره؟

سامسونگ توی پشتیبانی از فرمت های تصویری از طریق USB از هر تلویزیون دیگه ای قوی تر هست. البته ال جی هم قوی هست ولی فیلم های با ترک صوتی DTS رو نمی تونه پخش کنه. از این نظر نیازی به خرید بلو-ری پلیر نیست و راحت از طریق USB می تونی فیلم سه بعدی و معمولی رو با زیرنویس فارسی ببینی. از نظر کیفیت، 6960 تصاویر شفاف تری میده ولی خوب قیمتش هم بالاتره ضمن اینکه سه بعدیش هم اکتیو هست. من خودم در مورد اکتیو و پسیو توصیه خاصی ندارم چون بعضی دوستان می گن چشماشون با اکتیو مشکل داره ولی من خودم 6960 دارم و سه بعدی اکتیوش برای من مشکلی ایجاد نمی کنه. اینجاست که باید خودتون در مغازه تست کنید ببینید چشمتون با عینک اکتیو سامسونگ راحت تره یا پسیوهای ال جی.
در ضمن قبلا یه مقایسه هم بین این دو مدل کردم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

essien
04-05-2012, 00:42
سامسونگ توی پشتیبانی از فرمت های تصویری از طریق USB از هر تلویزیون دیگه ای قوی تر هست. البته ال جی هم قوی هست ولی فیلم های با ترک صوتی DTS رو نمی تونه پخش کنه. از این نظر نیازی به خرید بلو-ری پلیر نیست و راحت از طریق USB می تونی فیلم سه بعدی و معمولی رو با زیرنویس فارسی ببینی. از نظر کیفیت، 6960 تصاویر شفاف تری میده ولی خوب قیمتش هم بالاتره ضمن اینکه سه بعدیش هم اکتیو هست. من خودم در مورد اکتیو و پسیو توصیه خاصی ندارم چون بعضی دوستان می گن چشماشون با اکتیو مشکل داره ولی من خودم 6960 دارم و سه بعدی اکتیوش برای من مشکلی ایجاد نمی کنه. اینجاست که باید خودتون در مغازه تست کنید ببینید چشمتون با عینک اکتیو سامسونگ راحت تره یا پسیوهای ال جی.
در ضمن قبلا یه مقایسه هم بین این دو مدل کردم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز قبل از عید موقعیکه ما رفتیم tv بگیریم هیچ غرفه سامسونگ داری حاضر نشد تست 3d با عینک برامون بگیره.
ایراد نور محیط رو میگرفتن همشون ولی LG ها مشکلی نداشتن برای تست 3D .

راستی شما اطلاع دارید lg و مشخصا مدل lw98000 میتونه فایل iso بلوری رو پخش کنه؟
اینا صداشون اکثرا dts هست .
از این بابت میپرسم که میخام از فروشنده ای روی هارد مقداری بلوری 3d بگیرم که فروشنده خیلی مطمئن میگفت تنها تلویزیونی که میتونه خودش اینارو پخش کنه همین lg هستش!

ئظا
04-05-2012, 00:51
سلام

اگر سه بعدی براتون مهم هست بی شک ال جی و گرنه سامسونگ
پیشنهاد میکنم اگر سه بعدی براتون مهم نیست سامسونگ سری 5 بگیرید که کلا سه بعدی نیست

چون واقعا تو 2 بعدی سامسونگ شفاف تر از ال جی هست ولی تو سه بعدی فقط ال جی ، سایرین عملا چون اکتیو هستن حرفی برای گفتن تو این ضمینه ندارن

panther99
04-05-2012, 01:14

منظورم تنوع پخش فرمتهاي تصويري از طريق usb بود كه سوني به نظر ضعيف تره . و تو كيفيت هم اين ال جي واقعا خيلي خوبه !!!!!! قيمت بسيار مناسبي هم داره . نميدونم چرا انتخابام يه جورايي بين شارپ و ال جي محدود شده !! :31:

farhang67
04-05-2012, 21:57

پیشنهاد میکنم اگر سه بعدی براتون مهم نیست سامسونگ سری 5 بگیرید که کلا سه بعدی نیست

چون واقعا تو 2 بعدی سامسونگ شفاف تر از ال جی هست ولی تو سه بعدی فقط ال جی ، سایرین عملا چون اکتیو هستن حرفی برای گفتن تو این ضمینه ندارن

با تشکر از راهنمایی شما من امروز رفتم سامسونگ رو گرفتم چون شفافیت و کیفیت دو بعدی بنظرم خیلی
مهمتره ... .

در مورد قیمت حق با شما هست ولی من از یک فروشگاه که اینجا فکر می کنم اسمشو نباید بگم 46 اینچشو گرفتم 2440000 تومن که قیمت ال جی 47 اینچ هم حدودا همنقدر هست(فروش ویژه بود...)

farhang67
04-05-2012, 21:58

با تشکر از راهنمایی شما من امروز رفتم سامسونگ رو گرفتم چون شفافیت و کیفیت دو بعدی بنظرم خیلی
مهمتره ... .

در مورد قیمت حق با شما هست ولی من از یک فروشگاه که اینجا فکر می کنم اسمشو نباید بگم 46 اینچشو گرفتم 2440000 تومن که قیمت ال جی 47 اینچ هم حدودا همنقدر هست(فروش ویژه بود...)

farhang67
04-05-2012, 22:04

مهمتره ... .

در مورد قیمت حق با شما هست ولی من از یک فروشگاه که اینجا فکر می کنم اسمشو نباید تقریبا به قیمت الجی گرفتم(فروش ویژه بود...)

enigmaarchitect
05-05-2012, 09:48
نکته مهمی رو اشاره کردی.
مدل lw98000 که 400 هرتزه.این از این ...

ولی اینکه میگی فقط با hdmi اینجوری میشه , شما با یک کابل hdmi 1.4 مرغوب تست کردی ببینی فرقی میکنه یا نه ؟
نکنه مشکل با این کابل حل بشه!؟
من هم حتما با فلش مموری تست میکنم ببینم واقعا مثل شما برای منم فرقی میکنه یا نه ;)

مشکل رو خواستم تلفنی با کارشناس گلدیران در میون بذارم , سطح سوادشو که دیدم اصلا نپرسیدم.
لطفا اگه از دوستان کسی مدل lw98000 داره به من pm بزنه.

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

دوست عزیز ایرادی که من و این دوستمون دست روش گذاشتیم خیلی برامون ضدحال شده.
یعنی اگه واقعا قرار باشه حل نشه و همینطور باقی بمونه , میشه نتیجه بگیریم راست هم گفته !!

بله من با چندین جنس کابل hdmi تست کردم هیچ فرقی نکرد. نه مشکل کم شد نه زیاد. با همون کابل ها رو یه led ساسونگ 5550 غیر 3d هیچ مشکلی نیست. با خروجی hdmi لپ تاپ هم دقیقا همینه. متاسفانه همونطور هم که شما گفتید سطح سواد و جوابهایی که به آدم میدن اینقدر پرته که آدم شاخ در میاره. با لپ تاپ خروجی 1080 گرقتم گذاشتم جلو کسی که اومده واسه بازدید ، میگه تصاویر کیفیت پایین وقتی میخوان تو این تلویزیون با کیفیت hd پخش بشن ، تار میشن!!!

ظاهرا یا این دستگاه رو مخصوص ایران ساختن که اکثرا فقط فیلم رو به صورت فایل میخوان ببینن و توجهی به حقوق کسایی مثل ما که بیشتر با hdmi کار میکنن نکردن ، یا همون حرفی که مهندس مسئول بخش فنی سام سرویس زده: "6960 و تمام مدل های بالاترش فقط مال 3d دیدنه" !!!

hamid_IT63
05-05-2012, 16:01
بین این دو مدل من le8300 شارپ رو پیشنهاد میکنم :
1- کیفیت تصویرش قابل مقایسه با الجی نیست .
2- تکنولوژی کواترون آن تصاویری با رنگهای فوق العاده طبیعی و منحصر به فرد به وجود آورده .
3- پنل ژاپنی و مرغوبی داره .
4- در کنار امکانات منحصر به فردش حدود 570 تومن هدایای ویژه داره .
5- من خودم جنس ژاپنی رو ترجیح میدم چون واقعا" وقتی کیفیت تصویر این دو مدل رو با هم مقایسه میکنی میبینی که تلویزیونی که پنل ژاپنی و مرغوب داره چقدر کیفیت تصویرش متفاوت و عالیه .
6- توی سایتهای معتبری مثل flatpanels در مورد ویژگیهای خوب le8300 بارها صحبت شده و ...

panther99
06-05-2012, 15:43
ممنون . آخه گرونه يه كم . همون 500 تومن هم براي ما مستضعفين زياده !!!! :31: حالا اگه سينماي خانگي ميداد باهاش ديگه خيلي عالي بود .
راستش خودم انتخاب اولم شارپ بود بدون شك . ولي وقتي ال جي لعنتي رو ديدم :31: با اين قيمت يه كم شل شدم !!!! ولي خب تو كيفيت من فكر ميكنم اين مدل شارپ از خيلي از سوني هاي موجود در بازار هم بهتر باشه ! درواقع جزو بهترينهاست . ا

hamid_IT63
06-05-2012, 16:11
ممنون . آخه گرونه يه كم . همون 500 تومن هم براي ما مستضعفين زياده !!!! :31: حالا اگه سينماي خانگي ميداد باهاش ديگه خيلي عالي بود .
راستش خودم انتخاب اولم شارپ بود بدون شك . ولي وقتي ال جي لعنتي رو ديدم :31: با اين قيمت يه كم شل شدم !!!! ولي خب تو كيفيت من فكر ميكنم اين مدل شارپ از خيلي از سوني هاي موجود در بازار هم بهتر باشه ! درواقع جزو بهترينهاست . ا

خداییش یکم بی انصافیه اگه این مدل شارپ رو با پنل ژاپنی و تکنولوژی کواترونش که توی کیفیت تصویرش تاثیر مستقیم گذاشته با الجی مقایسه کنیم . سونی هم گزینه خوبیه ولی توی امکانات جانبی داره ضعیف عمل میکنه . داداش 570 تومن هدیه میدن که همه هدایاشم برند شارپه بعدش تو بازم هدیه میخوای ؟! ;)

x_enrique_1818
06-05-2012, 16:36
خداییش یکم بی انصافیه اگه این مدل شارپ رو با پنل ژاپنی و تکنولوژی کواترونش که توی کیفیت تصویرش تاثیر مستقیم گذاشته با الجی مقایسه کنیم . سونی هم گزینه خوبیه ولی توی امکانات جانبی داره ضعیف عمل میکنه . داداش 570 تومن هدیه میدن که همه هدایاشم برند شارپه بعدش تو بازم هدیه میخوای ؟! ;)

هر گل یه بویی داره !

هر گردی که گردو نیست!
گیریم که پنل ژاپن باشه . بقیه موارد ساخت کجاس؟

ال جی هم جدیداً مدل های Nano Full LED بیرون داده که سونی هم صدسال به پاش نمیرسه!

خواهشاً گول زبون چرب و نرم فروشنده و برند خاص رو نخورید :5:

arman486
06-05-2012, 18:02
سلام
دوستان من یک ال ای دی 5600 ال جی دارم
تمام کانالها رو میگیره بجز ورزش
علتش چیه؟
16 تا کانال میگیره + کانالهای رادیویی فقط ورزش رو نمیگیره
چند بار هم سرچ کردم نمیگیره

New-P30world
06-05-2012, 18:47
سلام
دوستان من یک ال ای دی 5600 ال جی دارم
تمام کانالها رو میگیره بجز ورزش
علتش چیه؟
16 تا کانال میگیره + کانالهای رادیویی فقط ورزش رو نمیگیره
چند بار هم سرچ کردم نمیگیره

سلام

فعلا پخش آزمایشی راه افتاده اونم فقط طهران! :19:

شمام طهرانی!؟؟ اگر که نه خودت رو اذیت نکن فعلا چیزی مالی نیست واسه دیدن!! :13:

خوش باشید/ :8:

arman486
06-05-2012, 19:02
بله تهرانم
جالبه همه گرفتن ولی من نمیتونم بگیرم علت چیه؟

smhsh121
06-05-2012, 19:05
بله تهرانم
جالبه همه گرفتن ولی من نمیتونم بگیرم علت چیه؟

برو تو قسمت ویرایش کانال ها ببین اشتباهی شبکه ورزش مخفی نشده باشه.

hapalii
07-05-2012, 00:39

مگه غیر از بلوری 3D و دو تا عینک چیز دیگه ای هم میده 2 تا عینک و که همه می دن میشه بگیند یه پخش 3D مگه چقدر می ارزه اصلا این عدد 570 هزار تومان از کجا اوردین ؟

test14
07-05-2012, 08:11
مگه غیر از بلوری 3D و دو تا عینک چیز دیگه ای هم میده 2 تا عینک و که همه می دن میشه بگیند یه پخش 3D مگه چقدر می ارزه اصلا این عدد 570 هزار تومان از کجا اوردین ؟

دو سه نفر (شايدم همه يه نفر باشن!) اينجا زياد سنگه شارپو به سينه ميزنن (محصولات ماديران كلا) شما جدي نگير
از من ميشنوين فعلا دست نگهدارين برا خريد از يه طرف دلار ارزون شده و هنوز تاثيرش رو روقيمت ها نذاشته بعدشم مدلهاي 2012 تا يه چند وقت ديگه ميان عجله نكنيد

hamid_IT63
07-05-2012, 09:21
والا من چند بار توی تاپیکها این عدد رو شنیدم ، بعدش که رفتم جمهوری فروشنده گفت: یه بلوری پلیر شارپ میدن که حدود 350 تومنه و 2 تا عینک 3D که رویهم قیمتشون 190 تومنه و یه فیلم 3D که 30 تومنه .

behnam129
07-05-2012, 09:48
دو سه نفر (شايدم همه يه نفر باشن!) اينجا زياد سنگه شارپو به سينه ميزنن (محصولات ماديران كلا) شما جدي نگير
از من ميشنوين فعلا دست نگهدارين برا خريد از يه طرف دلار ارزون شده و هنوز تاثيرش رو روقيمت ها نذاشته بعدشم مدلهاي 2012 تا يه چند وقت ديگه ميان عجله نكنيد
دوست عزیز ، با لحن مناسب تری پاسخ میدادید ، شایسته تر بود
به هر حال نظر همه افراد محترم است
جالبه که بدونید یکی از مدلهای شارپ الیت بود که عنوان بهترین HDTV سال 2011 رو کسب کرد
ضمنا" من طرفدار شارپ نیستم اما به نظر افراد احترام قائلم.

parham511
07-05-2012, 09:52

به نظر منم دست نگه دارین فعلا.

hamid_IT63
07-05-2012, 10:07
دوست عزیز ، با لحن مناسب تری پاسخ میدادید ، شایسته تر بود
به هر حال نظر همه افراد محترم است
جالبه که بدونید یکی از مدلهای شارپ الیت بود که عنوان بهترین HDTV سال 2011 رو کسب کرد
ضمنا" من طرفدار شارپ نیستم اما به نظر افراد احترام قائلم.

بهنام عزیز چند تا کاربر اینجا هستن که معمولا" علاقه زیادی به حاشیه سازی دارن و اتفاقا" اونقدر هم باهوشن که فهمیدن من و یا عده ای از دوستان ! سهامدار شارپ هستیم !!!! جالبه که من برای پیشنهاداتی که به دوستان میدم دلیل و مدرک هم میارم ولی خوب بعضی از دوستان کلا" اعصاب ندارن و جنجالی هستن ! به هر حال ممنون از اینکه بالاخره یکی اینجا پیدا شد که هدف فروم رو به دوستان یادآوری کنه :11:
در مورد رفتار test14 هم ناراحت نشو کلا" من از نحوه پاسخ دادنهای ایشون به دوستان نا امید شدم و به نظرم رفتار ایشون کسی رو جز خودش زیر سوال نمیبره !

mzy
07-05-2012, 13:57
اگه دوستان لطف کنن صرفا نظر بدن و بنویسن به نظر من این مدل باتوجه به نیاز شما خوبه و یا با ذکر سند بگن فلان مدل این برند بهترینه همچین مشکلاتی پیش نمیاد.

arman486
07-05-2012, 17:49
سلام
دوستان من نگاه کردم کانال ورزش فرکانسش در کانال 34 هست فرکانس 578000
منتها من این سیگنال رو ندارم آنتنم هم درسته تمام کانالها میگیره اما این یکی نمیگیره
علتش چیه

panther99
26-05-2012, 23:06
آقا من به زودی میخوام تلویزیون بگیرم و بعد از جستجوی زیاد 2 تا انتخاب نهاییم ایناست :
سونی EX720 چهل اینچ
پاناسونیک ال ای دی سریه E چهل و دو اینچ !
واقعا کیفیت تصویرشون فوق العاده بود نسبت به بقیه . تو یه رنج هم هستن تقریبا از نظر قیمت. هردو هم که ال ای دی هستن و البته پانیسونیک ساخت مالزی هست . البته سونی رو هم میتونم مالزی گیر بیارم . من زیاد تو بند 3d نیستم بنابراین بین این دوتا کدوم رو انتخاب کنم . بیشتر کاربریم هم ما ه واره و کانالهای داخلی که گیرنده دیجتال میخوان هست . هر دو هم گیرنده دیجیتال دارن . به نظرتون کدوم بهترین انتخاب میتونه باشه و چــــــــرا ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید .

smhsh121
26-05-2012, 23:53
آقا من به زودی میخوام تلویزیون بگیرم و بعد از جستجوی زیاد 2 تا انتخاب نهاییم ایناست :
سونی EX720 چهل اینچ
واقعا کیفیت تصویرشون فوق العاده بود نسبت به بقیه . تو یه رنج هم هستن تقریبا از نظر قیمت. هردو هم که ال ای دی هستن و البته پانیسونیک ساخت مالزی هست . البته سونی رو هم میتونم مالزی گیر بیارم . من زیاد تو بند 3d نیستم بنابراین بین این دوتا کدوم رو انتخاب کنم . بیشتر کاربریم هم ما ه واره و کانالهای داخلی که گیرنده دیجتال میخوان هست . هر دو هم گیرنده دیجیتال دارن . به نظرتون کدوم بهترین انتخاب میتونه باشه و چــــــــرا ؟؟؟ لطفا راهنمایی کنید .

به نظر من با توجه به قیمت پایین بانه همون مدل 720 رو از بانه بگیری به صرفه تره. الان فکر کنم قیمت 46 اینچ بانه که البته مونتاژ مالزی هم هست از قیمت 40 اینچ نمایندگیش هم ارزونتر باشه!

............
27-05-2012, 01:42
سونی EX720 چهل اینچ

بر روی تصاویر sd بزرگنمایی سونی مخصوصا در مدلهای ارزان قیمت تر این کمپانی کمی مشکل دارد برای گرفتن بهترین نتیجه در مقایسه این دو تلویزیوناگر برای شما امکانش محیا میشود بهتر است از فروشنده بخواهید نور مغازه را کم کند و در زیر نور معمولی به اندازه نور اغلب اوقات در منزلتان تصاویر را مقایسه کنید مخصوصا در یک تصویری که رنگ مشکی مقدارش در تصویر زیاد باشد چون بالا بودن عمق رنگ مشکی کنتراست تصویر را نیز بسیار بالا خواهد برد که در کیفیت تصویر تاثیر گذاری ویژه ای دارد.

panther99
27-05-2012, 14:38
ممنون . ببینید تو عمیق بودن رنگ مشکی واقعیتش رو بخواهید این دوتا رو تقریبا تو یه سطح دیدم ! اما یه جورایی از اینا بهتر تو این زمینه تلویزیون ال ای دی JVC بود که واقعا عالی بود !!!!!! در ضمن هردو رو تو تهران دیدم و اون قیمت پایین رو هم تو تهران میتونن برام ردیف کنن ( اونجوری که خودشون گفتن ) البته این رو هم گفتن که چون بدون گارانتی هست سونی ، ساخت مالزیه . پاناسونیک هم که خودم دیدم mad in malasia . فکر میکنم اگه میتونستم برم بانه بهتر بود نه ؟؟؟؟ اونجا پاناسونیک یا همین jvc هم پیدا میشه ؟؟؟؟؟؟؟ مثلا میتونم تا 500 تومن پایین تر از تهران بخرم همین مدلها رو ؟؟؟؟؟

saeed afshar
28-05-2012, 08:58
دوستان در خرید تلویزیون از بانه این نکته رو در نظر بگیرید که روی گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون نمیشه حساب باز کنید چون گیرنده دیجیتال این تلویزیونها برای ایران غیرفعال هست و برای فعالسازی اونها باید وارد منوی مخفی بشید که وارد شدن به منوی مخفی و خارج شدن از اون خودش یه داستان پیچیده هست و ممکنه صدمات جبران ناپذیری به تلویزیون وارد کنه . گفتم بلایی که به سر خودم اومده و ازش باخبر نبودم رو به بقیه دوستان هم اطلاع رسانی کنم :(

ebinem173
29-05-2012, 10:55
سلام من lg 660 lcd دارم كه فول اچ دي هست
وقتي كامپيوتر با hdmi بهش وصل كردم رزولوشن ويندوز هم ١٠٨٠ هست اما تصوير تو tv كاملا fit نيس و از هر٤ طرف يكم كوچيكه مشكل كجاس؟

mehrdadmec
30-05-2012, 11:01
سلام.بچه ها میخوام واسه خرید برم بانه.ممنون میشم بگین اونجا باید چطوری یک تلوزیون تست کنم؟ اگه لینکی هم توی سایت هست لطفا ارجاع بدین.ممنون

panther99
30-05-2012, 23:42
آقا من میخوام زودتر در مورد تلویزیون به جمع بندی برسم . در ضمن من تو سایت پاناسونیک تلویزیونهای مدل 2012 رو دیدم که توشون یه مدل LED به اسم سریه E5 بود که اسمارت تی وی هم هست . همچین تلویزیونی وارد ایران شده ؟؟؟؟؟ یا قراره بشه ؟؟؟؟ لینک زیر رو ببینید .

به هر حال بودجه ام تا 1500 ( حتی کمتر ) هست و بیشتر نظرم روی LED هست . حالا 3 بعدی نمیخوام ولی کیفیت خوبی داشته باشه . تا دو ، سه روز دیگه هم میخوام بخرم . ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید .

mehrdadmec
01-06-2012, 12:41
سلام.بچه ها میخوام واسه خرید برم بانه.ممنون میشم بگین اونجا باید چطوری یک تلوزیون تست کنم؟ اگه لینکی هم توی سایت هست لطفا ارجاع بدین.ممنون

کسی نیست جواب ما رو بده؟ سوالم زیاد سخت نیست ها !!!

*Alucard*
01-06-2012, 13:07
کسی نیست جواب ما رو بده؟ سوالم زیاد سخت نیست ها !!!

قــوانـــین انجمن لــوازم صــوتـی و تـصویـری ، قبل از فعالیت حتما مطالعه کنید. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تمامی محصولات معرفی شده در این انجمن، بر اساس قیمت رسمی محصولات در کشور و در نماینده های رسمی برندهای معتبر در کشور است. مشاوره، درخواست و معرفی قیمت و هیچ نوع فعالیتی بر اساس قیمت های محصولات در شهرهای مرزی (بانه، مریوان، دیلم، گناوه و ...) در این انجمن به هیچ وجه صورت نمی گیرد.

panther99
01-06-2012, 19:52
دوستان در ضمن تلویزیونهای سونی ( به طور مثال EX720 ) منوی مخفی ندارن که بشه میزان کارکرد تلویزیون رو موقع خرید مشخص کرد ؟؟؟؟ از کجا بدونیم تلویزیونی که میخریم ( در اینجا سونی ) کارکرده نیست ؟؟؟؟؟

mzy
01-06-2012, 20:52
دوستان در ضمن تلویزیونهای سونی ( به طور مثال EX720 ) منوی مخفی ندارن که بشه میزان کارکرد تلویزیون رو موقع خرید مشخص کرد ؟؟؟؟ از کجا بدونیم تلویزیونی که میخریم ( در اینجا سونی ) کارکرده نیست ؟؟؟؟؟
فکرنمیکنم بتونی چک کنی...

New-P30world
06-06-2012, 11:50

آقا کسی نیست یه راهی پیشنهاد بده ؟؟؟؟؟؟؟

دوستان کسی نیست به این سوال من جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه دوست من وقتی ندونیم چرا بیایم اسپم بدیم! البته امیدوارم دوستانی که تخصص! دارن بیان و به درستی راهنمائی کنن.. :12:

حالا از کجا میخوای تی وی بگیری که اطمینانی بهشون نداری!؟؟ :6:

اگر که از نمایندگی میگیری، باید آک باشه و اگر که از آک بودن مطمئن شدی که هیچ.. :20:

بعد نصب هم هر مشکلی باشه حتی یک دانه! پیکسل سوخته، باید پاسخگو باشن (تعمیر و یا تعویض) :3:

panther99
06-06-2012, 14:54
ممنون . نه بدون گارانتی دارم میگیرم به این خاطر اینقدر مصر هستم تا بدونم !!
در ضمن پیکسل سوخته بودنش رو از کجا بفهمم ؟؟؟؟؟؟؟؟

*Alucard*
06-06-2012, 15:38
ممنون . نه بدون گارانتی دارم میگیرم به این خاطر اینقدر مصر هستم تا بدونم !!
زمان کارکرد دستگاه رو که باید از سرویس منو چک کنی ولی کار خیلی خطرناکیه اگر یک گزینه رو اشتباه دستکاری کنی ممکنه دیگه نتونی به این راحتیا پنل رو به وضعیت قبل برگردونی برای وارد شدن به سرویس منو بهتره تو Google یک جستجو بکنی و فقط به نحوه وارد شدن به سرویس منو اکتفا نکن نحوه حرکت بین منو ها و خارج شدن رو هم حتما دقیقا بررسی کن.
برای بررسی پیکسل سوخته این سه تا تصویر رو بریز روی یک فلش بزن به تی وی بعد از هر تصویر خوب دقت کن ببین پیکسلی نباشه که رنگش با اینها تفاوت داشته باشه البته معمولا تا دو سه تا پیکسل سوخته رو نقص نمیدونن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

panther99
08-06-2012, 10:34
آقا ممنون .دوستانی که سونی EX720 دارن میشه بگید تو کارتون تلویزیون چه چیزهایی هست که موقع خرید مدنظر داشته باشیم ؟؟؟؟؟؟

nima93
08-06-2012, 16:12
سلام دوستان.من یه sony ex720 دارم.کانال های دیجیتال رو پخش می کونه ولی اسم کانال هارو نمی یاره.چه راه حلی پیشنهاد می دین؟

mzy
08-06-2012, 22:09
آقا ممنون .دوستانی که سونی EX720 دارن میشه بگید تو کارتون تلویزیون چه چیزهایی هست که موقع خرید مدنظر داشته باشیم ؟؟؟؟؟؟

1 دونه عینک...

leon scott kendy
10-06-2012, 17:19
سلام دوستان من می خواستم بدونم ارزون ترین hd tv که موجود در بازار هست چیه باسهی مجردی م یخوام
ممنون م یوشم

senaps
10-06-2012, 17:27

1 دونه عینک...

چرا اخه؟ زورشون میاد یه عینک بذارن کنارش؟! کابل HDMI چی؟ اونم نمیذارن؟؟؟

بعد من میخوام تو بازارهای رسمی کشور!!! خرید کنم!:31::21: میشه راهنمایی کنین که از کجا بفهمیم این تی‌وی که دارن بهم میدن، اصلی هستش و ساخته‌ی زیر پل‌های چین نیست؟!!(حالا من جنس های خوبی که چین میزنه رو کار ندارم!! از کجا بدونم از اینا نیست که بعد از یه هفته از کار افتاد؟!!)
اون تصاویر که گفتن دوستان رو هم با خودم میبرم موقع خرید...
من هم میخوام همین مدل تی‌وی رو بخرم....خوبه دیگه؟

parham511
10-06-2012, 21:59
تو بانه که EX720 سایز 46 رو با 2 تا عینک و یه فیش 3 تاییی می فروشن.

senaps
11-06-2012, 01:19
تو بانه که EX720 سایز 46 رو با 2 تا عینک و یه فیش 3 تاییی می فروشن.

من موندم که ۴۰ بردارم یا ۴۶...خونمون کوچیکه و ۷۰ متره! از طرفی ما دیر به دیر وسایل رو عوض میکنیم و من میترسم ۴۰ بردارم،زود دموده بشه و حوصلش رو نداشته باشیم بعدا؟!!

leon scott kendy
11-06-2012, 02:14
من موندم که ۴۰ بردارم یا ۴۶...خونمون کوچیکه و ۷۰ متره! از طرفی ما دیر به دیر وسایل رو عوض میکنیم و من میترسم ۴۰ بردارم،زود دموده بشه و حوصلش رو نداشته باشیم بعدا؟!!

رفیق من یک led 40 برداشتم حدود چندین ماه پیش هنوز یک سال نشده
درسته واقعا ازش راضی هستم و دارم باهاش حال می کنم و برای خونمون خوبه
ولی دوست داشتم بزرگ ترش رو بر می داشتم
ببین اگه زیاد نزدیک تلویزیون اینا نمی ری و مثل من اندازه باست مهم هست 46 ور دار اگه جلو تلویزیون همش می شنید و فاصلتون کمه همون 40 رو بردار
م یدونی اخه اگه نزدیک بشینی بزرگ باشه یکم فک کنم کله درد می گیری اگه دور باشی راحت تری
حالا کی از تصویر بزرگ بدش میاد ؟؟؟
هر جور دوست داری اندازه 46 اینچ رو بگیر با یک متری چیزی برو به خانواده نشون بده با هم دیگه نظر بدین
که می خواهید یا نه
البته من سوالات قبلی شما خبری نداشتم فقط خواستم کمکی کرده باشم

راستی بچه ها کسی نمی دونه الان ارزون ترین مدل چیه
فقط یک چیزی که بشه نگاش کرد ؟؟؟

senaps
11-06-2012, 18:04
ممنون...پس میرم تو نخ ۴۶ اینچ..... فعلا ۱۵۰۰ پیاده شدم برا این!!! ببینم میز و سینما خانگی چی هست بردارم باهاش که ارزون باشه و دانشجویی!!!

farzan311
12-06-2012, 22:41
دوستان الان که مدل های جدید اومد تا 2 تومن میشه چیز خوبی ازشون گرفت یا باید برم سراغ همون مدل های قدیمی؟
کلا با 2 تومن چی میتونم بگیرم 3D اش هم خیلی مهمه

x_enrique_1818
12-06-2012, 23:05

یه تصویر کلاً مشکی اجرا کن. بهتر جواب میده

سونی معمولاً پیسکل میسوزونه :(

panther99
14-06-2012, 00:16
1 دونه عینک...

چرا اخه؟ زورشون میاد یه عینک بذارن کنارش؟! کابل HDMI چی؟ اونم نمیذارن؟؟؟

بعد من میخوام تو بازارهای رسمی کشور!!! خرید کنم!:31::21: میشه راهنمایی کنین که از کجا بفهمیم این تی‌وی که دارن بهم میدن، اصلی هستش و ساخته‌ی زیر پل‌های چین نیست؟!!(حالا من جنس های خوبی که چین میزنه رو کار ندارم!! از کجا بدونم از اینا نیست که بعد از یه هفته از کار افتاد؟!!)
اون تصاویر که گفتن دوستان رو هم با خودم میبرم موقع خرید...
من هم میخوام همین مدل تی‌وی رو بخرم....خوبه دیگه؟

من 1 هفته میشه LED EX720 خریدم . بدون گارانتی . اصل مالزی .روی کارتن هم نوشته EX72. و با 2 تا عینک 3 بعدی سونی اصل . اگه نمایندگی یک دونه میده مطمئن باشید یکیش رو میدزده . و فکر میکنم حدودا 100 هزار تومن قیمت هر عینک باشه . پس بدونید که کجا میره ؟؟!! بله بازار آزاد .
به نظر من خیلی ایده اله سایزش . البته الان بعید میدونم کمتر از 1500 گیر بیاری !! نمایندگی ندارن ( نگرد نیست ! :31: ) اگر هم گیر بیاد من پرسیدم 2300 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همین سایز 40 اینچ . کلا فقط تلویزیون و کنترل و پایه و همین 2 تا عینک هست .

mg74
14-06-2012, 12:37
سلام

یه سؤال:

می خواستم بدونم که سامسونگ، تلویزیون "فول ال ای دی (Full LED)" داره یا نه؟

با تشکر.

parham511
14-06-2012, 13:14
سلام

یه سؤال:

می خواستم بدونم که سامسونگ، تلویزیون "فول ال ای دی (Full LED)" داره یا نه؟

با تشکر.

نه نداره، Full array ) Full LED ) اگه می خواید برندهای سونی، ال جی، Vizio (ویزیو)، شارپ و...
سامسونگ مدلایی داره که edge led باشند و local dimming هم داشته باشن مثل UND8000 که قیمتشون هم یکم بالاست.
سامسونگ و پاناسونیک Full LED ندارند متاسفانه.
راستی شما از سام سرویس نپرسیدین چقدر از پول تلویزیونتونو بر میگردونن در صورت انصراف از تعویض؟

parham511
14-06-2012, 13:16
من 1 هفته میشه LED EX720 خریدم . بدون گارانتی . اصل مالزی .روی کارتن هم نوشته EX72. و با 2 تا عینک 3 بعدی سونی اصل . اگه نمایندگی یک دونه میده مطمئن باشید یکیش رو میدزده . و فکر میکنم حدودا 100 هزار تومن قیمت هر عینک باشه . پس بدونید که کجا میره ؟؟!! بله بازار آزاد .
به نظر من خیلی ایده اله سایزش . البته الان بعید میدونم کمتر از 1500 گیر بیاری !! نمایندگی ندارن ( نگرد نیست ! :31: ) اگر هم گیر بیاد من پرسیدم 2300 تومن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! همین سایز 40 اینچ . کلا فقط تلویزیون و کنترل و پایه و همین 2 تا عینک هست .

نه پرسیدم نمایندگی هام اکثرا 2 تا عینک میدن.

senaps
14-06-2012, 13:57
نه پرسیدم نمایندگی هام اکثرا 2 تا عینک میدن.

من امروز رفتم نمایندگی.... یه دونه عینک میده که هیچ، رو هر تلوزیونی(من نمونه های ۴۰ و ۴۶ اینچ رو پرسیدم!!) از مدل های ۷۲۰ و ۵۲۰ حداقل یه میلیون گذاشته بودن!!!!و مدل ۷۲۰ که سه بعدی داره، همراهش یه عینک میادن!

parham511
14-06-2012, 14:13
قبل عید یعنی 3 ماه پیش نمایندگی سونی تو خ سناباد مشهد 2 تا عینک میداد با ex720 البته 55 اینچش.
تو بانه الا عینکای 2011 رو 45 تومن می فروشن.

panther99
14-06-2012, 15:32
کلا بازار یه جورایی دزد بازره نه بازار . نمایندگی و غیره فرقی نداره . خودت باید دقت بکنی !!!! نمایندگی هیچ فرقی با بدون گارانتی نداره ( تازه بدون گارانتی اصل مالزیه و نمایندگی ساخت ایران ! ) تازه یه عینک رو هم میدزده و دونه ای 100 هزار تومن میفروشه به من و شما !! خود تلویزیون رو هم با قیمت فضایی داره میده . البته اگه باشه !!
اگه میتونید از بانه بخرید و اگر نه بگید برایتون بیارن . کلا EX720 جزو بهترینهای بازار هست و فروش خیلی خوبی هم داشته که الان هیچ جا گیر نمیاد !!!!!

farzan311
14-06-2012, 21:11
دوستان الان که مدل های جدید اومد تا 2 تومن میشه چیز خوبی ازشون گرفت یا باید برم سراغ همون مدل های قدیمی؟
کلا با 2 تومن چی میتونم بگیرم 3D اش هم خیلی مهمه

یعنی هیچ مدلی با این قیمت نمیشه تهیه کرد؟:31:

mgs3
14-06-2012, 23:32
یعنی هیچ مدلی با این قیمت نمیشه تهیه کرد؟:31:

دوسته عزیز تا 2 تومان می تونین 40 تا 42 با قابلیت 3d از همه مدل های جدید بگیرین!!

panther99
15-06-2012, 00:30
دوستان با EX720 تا حالا کسی به اینترنت متصل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه وصل شد اصلا ؟؟؟؟؟؟؟ وب بروزر داره ؟؟؟؟؟؟؟ میشه صفحات وب رو لود کرد توش یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه جدیدا براش یه آپدیت جدید اومده که قابلیتهای اینترنتی رو بالا برده ولی ننوشته جه قابلیتهایی !!!!!!!
در ضمن یه سوال جدی دیگه !!!!. ممنون میشم جواب بدید :

میشه منو تو خرید کابل HDMI کمک کنید . چه مارک و مدلی الان تو بازار خوبه و از کجا و چند بخرم خوبه ؟؟؟؟ با توجه به اینکه تقلبیش هم تو بازار فراوونه !!!!!! در ضمن در مورد ورژنهای مختلف HDMI هم راهنمایی کنید .
من تهران هستم .

sayan_se666
16-06-2012, 20:49
با سلام
من سامسونگ 46c7000 دارم در tools تنظیمات زیر نویس نداره آیا در جای دیگه هست

parham511
16-06-2012, 21:52
این تاپیک مطرح کنید بهتره فک کنم
EX720 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

badboy666_m
03-07-2012, 10:00
با سلام ممکنه راهنماییم کنین برا ی انتخاب یکی از این تلویزیونا,تا 2.4 تومن برای حدود 40 اینچا

1.panasonic 42 st30
2.sony ex 720
3.samsumg D 6960
4. LG LW57000
5.Sharp 8300

alilosting
03-07-2012, 15:03
sharp le8300x بهترین تلویزیون سه بعدی هست چون یک پنل ژاپنی مرغوب داره که توی کیفیت تصویرش تاثیر گذاشته . این tv مجهز به تکنولوژی کواترون هست که رنگ زرد رو فوق العاده طبیعی نشون میده و به همین دلیل تصاویری با رنگهای طبیعی بوجود آورده .
این تلویزیون اکثر فرمتها رو با استفاده از usb میتونه play کنه .

قابليت نمايش عكس با فرمت : JPEG,MP

قابليت پخش صدا با فرمت: WMA,AAC,MP3

قابليت پخش تصوير با فرمت : mp4, mkv, avi, mpg, mpeg, ps, ASF, MOV, WMV

leon scott kendy
03-07-2012, 17:48
سلام دوستان من دنبال یک تلویزیون hd باسه ی خونه دانشجویی هستم تا می خوام ارزون باشه در اندازه 37 یا کوچیکتر ممنون م یوشم چند مدل معرفی کنید

Soroush-S
03-07-2012, 18:54
سلام دوستان من دنبال یک تلویزیون hd باسه ی خونه دانشجویی هستم تا می خوام ارزون باشه در اندازه 37 یا کوچیکتر ممنون م یوشم چند مدل معرفی کنید

تا چه قیمتی؟

test14
04-07-2012, 11:53
با سلام ممکنه راهنماییم کنین برا ی انتخاب یکی از این تلویزیونا,تا 2.4 تومن برای حدود 40 اینچا

1.panasonic 42 st30
2.sony ex 720
3.samsumg D 6960
4. LG LW57000
5.Sharp 8300

همون اولي از همه بهتره st30 بعدش سامسونگ 6960 بعدش ال جي 57000 كه البته مدلهاي 2012 هم اومده از ال جي بعدش شارپ 8300 آخر سر هم سوني 720

mg74
04-07-2012, 14:40
من یه LED تا 1.900.000 می خوام.

می خوام از طریق USB اکثر فرمت ها رو پخش کنه.

leon scott kendy
04-07-2012, 17:09
تا چه قیمتی؟

خوب خیلی ک می خوام
باشه
در قیمت های 100 یا 200 چیزی اصلا هست اگه نبود 500 اینا چه طور ؟؟؟

Soroush-S
04-07-2012, 18:57
ال ای دی های xvision سایزهای 22= 250 تومن وسایز 24 اینچ = 300 تومنه .
ال سی دی های پارس سایز 22 = 230 / 26 = 340 /32 = 410 تومن (گیرنده دیجیتال ندارن)
از اینا کمتر دیگه فکرنکنم وجود داشته باشه . البته فراسو هم 19 اینچ داشت نمیدونم هنوز تو بازار موجوده یا نه

mg74
05-07-2012, 14:08
آقا الان من در انتخاب های زیادی غرق شدم! دیگه اعصابم خورد شده!
چــــــــــــــــــــــی بخرم؟

من تا 1.900.000 تومن ( 2 تومن هم جور میشه ) یه LED می خوام بخرم ( 40 یا 42 اینچ )، بین شارپ و سامسونگ و ال جی موندم....

خیلیا میگن شارپ کیفیتش بهتره... ولی یه جا خوندم قابلیت پخش فرمت MKV رو نداره... ( البته اینو هم بگم که من USB تلویزیون زیاد استفاده می کنم. )
بعد می گن شارپ توی ایران مونتاژ میشه.
* ضمنا بهتره که Full-LED باشه و تاریکی موضعی هم داشته باشه. *

بعد یه چیزی: چرا تلویزیون شارپ مدل LC-40LE8300X اصلا در سایت خود شارپ موجود نیست؟؟؟!!!!

حالا چی بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شارپ ، ال جی ، سامسونگ ، سونی یا پاناسونیک؟؟؟؟؟؟

samira_googleOne
07-07-2012, 13:43
بین شارپ و سامسونگ و الجی ، همون شارپ رو بگیر بخاطر تکنولوژی منحصر به فرد کواترونی که داره و اینکه شارپ ژاپنیه .
در مورد پخش فرمت mkv یا فرمتهای دیگه با usb هم باید بگم شارپ جزء تلویزیونهایی هست که تقریبا" اکثر فرمتها رو با usb پخش میکنه .
الان اکثر برندها توی ایران مونتاژ میشه ولی پنل و قطعات شارپ ژانیه .
قیمت تلویزیونهای Full LED توی بازار الان خیلی زیاد هست .
مدل le8300x sharp معادل مدل اروپایی le830x هست و توی سایت شارپ میتونی با این اسم جستجوش کنی .
شارپ یا پاناسونیک پیشنهاد من هست .

mg74
07-07-2012, 16:13
بین شارپ و سامسونگ و الجی ، همون شارپ رو بگیر بخاطر تکنولوژی منحصر به فرد کواترونی که داره و اینکه شارپ ژاپنیه .
در مورد پخش فرمت mkv یا فرمتهای دیگه با usb هم باید بگم شارپ جزء تلویزیونهایی هست که تقریبا" اکثر فرمتها رو با usb پخش میکنه .
الان اکثر برندها توی ایران مونتاژ میشه ولی پنل و قطعات شارپ ژانیه .
قیمت تلویزیونهای Full LED توی بازار الان خیلی زیاد هست .
مدل le8300x sharp معادل مدل اروپایی le830x هست و توی سایت شارپ میتونی با این اسم جستجوش کنی .
شارپ یا پاناسونیک پیشنهاد من هست .

Full LED گرونه، یعنی با 2 تومن نمیشه یه دونه 40 یا 42 اینچیش رو گرفت؟

اگه مدل هم ذکر می کردید، بهتر بود ( هم در شارپ و هم در پاناسونیک ).

saloote
07-07-2012, 22:01
سلام به همگی ، من به یه مشکل اساسی بر خوردم.. الان چند روز که دارم اینترنت و جمهوری رو زیر و رو میکنم واسه خریدن LED ، تا امروز تصمیمم این بود که LG 42LW67100 بردارم ولی امروز که رفتیم واسه دوستمم بخریم... 3 نفر بودیم و وقتی 3D ال جی رو امتحان کردیم هر 3تامون یه حالت سر گیجه و چشم درد داشتیم و تصویر مخصوصا تو گوشه ها یه جورایی مات و مبهم بود و فقط وسط تصویر به اصطلاح عمق داشت(توضیحش یه کم سخته)...خیلی تو ذوقم خورد. ولی وقتی تصویر 3بعدی Samsung 40D6960 رو دیدیم خیلی بهتر بود. در نهایت دوستم 6960 برداشت... الان من کاملا موندم چکار کنم. میدونم که رو کاغذ و از لحاظ مشخصات LG بهتره ولی اونی که به چشم بهتر بود سامسونگ بود. لطفا راهنماییم کنید چون همین یکی دو روزه میخوام بخرم.

test14
08-07-2012, 07:35
سلام به همگی ، من به یه مشکل اساسی بر خوردم.. الان چند روز که دارم اینترنت و جمهوری رو زیر و رو میکنم واسه خریدن LED ، تا امروز تصمیمم این بود که LG 42LW67100 بردارم ولی امروز که رفتیم واسه دوستمم بخریم... 3 نفر بودیم و وقتی 3D ال جی رو امتحان کردیم هر 3تامون یه حالت سر گیجه و چشم درد داشتیم و تصویر مخصوصا تو گوشه ها یه جورایی مات و مبهم بود و فقط وسط تصویر به اصطلاح عمق داشت(توضیحش یه کم سخته)...خیلی تو ذوقم خورد. ولی وقتی تصویر 3بعدی Samsung 40D6960 رو دیدیم خیلی بهتر بود. در نهایت دوستم 6960 برداشت... الان من کاملا موندم چکار کنم. میدونم که رو کاغذ و از لحاظ مشخصات LG بهتره ولی اونی که به چشم بهتر بود سامسونگ بود. لطفا راهنماییم کنید چون همین یکی دو روزه میخوام بخرم.

زياد رو سه بعدي متمركز نشو چون بعد از يه مدت دلتو ميزنه ولي اگه تاكيدت رو سه بعدي هست passive ال جي بهترين گزينه است براي سه بعدي من باهاش 2 ساعتم فيلم ديدم بدون هيچ مشكلي
ولي كلا تو تلويزيونهاي پارسال 6960 سامسونگ يخورده بهتر از 57000 و 65100 ال جي بود تو دو بعدي با مدلهاي امسال ال جي مقايسه نكردم ولي خودم 58000 گرفتم تصويرش عاليه هم سه بعدي هم دو بعدي

saloote
08-07-2012, 12:09
آره میدونم که 3D خیلی کاربرد نداره ولی وقتی میخوای 2 تومن هزینه کنی نمیخوای بعد خرید تو ذوقت بخوره.... از لحاظ 2D چطور کدوم بهتره؟؟؟؟
42LM67100
40ES6960

mgs3
08-07-2012, 15:25
آره میدونم که 3D خیلی کاربرد نداره ولی وقتی میخوای 2 تومن هزینه کنی نمیخوای بعد خرید تو ذوقت بخوره.... از لحاظ 2D چطور کدوم بهتره؟؟؟؟
42LM67100
40ES6960

دوسته عزیز توی 2d بهترین تلویزیون بین سامسونگ و الجی d6960 سامسونگ هستش سری های ES امسال 2d خوبی ندارن اما 3d خوبی دارن!!

saloote
08-07-2012, 18:22
الان فقط مدل ES تو بازار موجوده .. D رو چجوری میشه گیر آورد؟؟؟

smhsh121
08-07-2012, 18:24

D رسما دیگه تولید نمیشه مگر بگردی جایی پیدا کنی که از قبل براش مونده باشه.

hapalii
08-07-2012, 19:28

اگر 40 اینچ D6960 رو بخواهید با قیمت 1.950.000 موجود هست اگر خواستید تو بخش خصوصی پیغام بدید تا بگم از کجا تهیه کنید .

saloote
08-07-2012, 22:03
به طور کلی الان LM67100 بهتره یا D6960. هم از لحاظ 2D هم 3D ؟؟

smhsh121
08-07-2012, 22:12
به طور کلی الان LM67100 بهتره یا D6960. هم از لحاظ 2D هم 3D ؟؟

واقعا جواب به این سوال سخته. من سه بعدی 67100 رو تست نکردم ولی قاعدتا چون پسیو هست باید بهتر باشه ولی خودم الان یک ساله 6960 دارم و می گم سه بعدیش خوبه اینی هم که میگن سردرد و سرگیجه و تهوع و ... من تا حالا دچارش نشدم و میگم خرافاته. تو دو بعدی هم مشخصا 6960 بهتره.

saloote
08-07-2012, 22:14
یه سوال داشتم که شاید خیلی به موضوع بحث مربوط نشه ولی اگه اساتید راهنماییم کنن سپاس گزارشون میشم.... من این LED TV که قصد خریدشو دارم برای خونه ی خودم میخوام که 4-5 ماه دیگه توش مستقر میشم... حالا به نظر شما از الان بخرمش و بذارم یه گوشه ( از ترس گرون شدن دلار و اقتصاد غیر قابل پیش بینی و .... که خودتون بهتر در جریانید ) یا اینکه صبر کنم همون موقع بخرم ( که هم ممکنه مدلهای جدیدتری بیاد...اگه میاد!!!!؟؟ هم اینکه اینایی که الان تازه اومدن افت خودشونو بکنن و از همه مهمتر امتحانشونو پس بدن )

smhsh121
08-07-2012, 22:23
یه سوال داشتم که شاید خیلی به موضوع بحث مربوط نشه ولی اگه اساتید راهنماییم کنن سپاس گزارشون میشم.... من این LED TV که قصد خریدشو دارم برای خونه ی خودم میخوام که 4-5 ماه دیگه توش مستقر میشم... حالا به نظر شما از الان بخرمش و بذارم یه گوشه ( از ترس گرون شدن دلار و اقتصاد غیر قابل پیش بینی و .... که خودتون بهتر در جریانید ) یا اینکه صبر کنم همون موقع بخرم ( که هم ممکنه مدلهای جدیدتری بیاد...اگه میاد!!!!؟؟ هم اینکه اینایی که الان تازه اومدن افت خودشونو بکنن و از همه مهمتر امتحانشونو پس بدن )

به این سوال هم نمیشه جواب داد:27: از یه طرف تا چند ماه دیگه قراره سامسونگ و ال جی اولین OLED هاشونو بدن تو بازار و از طرفی هم چون تو ایرانیم یه هو ممکنه دلار بکشه بالا هرچند ممکن هم هست بکشه پایین ولی تجربه 30 ساله نشون داده پایین نمیاد!

saloote
08-07-2012, 23:26
عجب اوضاعیه والاااا

samira_googleOne
09-07-2012, 13:35
Full LED گرونه، یعنی با 2 تومن نمیشه یه دونه 40 یا 42 اینچیش رو گرفت؟

اگه مدل هم ذکر می کردید، بهتر بود ( هم در شارپ و هم در پاناسونیک ).

مدل LC-40LE700M شارپ 40 اینچ و Full LED هست و قیمتش حدود 1700 تومن هست و یکی از تلویزیونهای خوب بازار هست .
پاناسونیک هم یه پلاسما داره که کیفیت تصویرش فوق العاده هست . مدل VT30 و پنل ژاپنی داره .

M0RTEZA_R
09-07-2012, 16:43
تراکم پیکسل یه HDTV رو چجوری میشه فهمید؟
مثلا در هر اینچ چند پیکسل وجود داره.
کنتراست همینه؟

saloote
09-07-2012, 17:56
دوستان عزیزم میخواستم ببینم کدوم یکی از مدلهای هر برند بهتره و فرقشون چیه؟؟؟
LG 42LM67100 یا LW5600
ES6960 یا Samsung 40D6960
VT30 یا Panasonic Plasma 42ST30
EX720 یا Sony 40NX720

saloote
10-07-2012, 10:31
واقعا جواب به این سوال سخته. من سه بعدی 67100 رو تست نکردم ولی قاعدتا چون پسیو هست باید بهتر باشه ولی خودم الان یک ساله 6960 دارم و می گم سه بعدیش خوبه اینی هم که میگن سردرد و سرگیجه و تهوع و ... من تا حالا دچارش نشدم و میگم خرافاته. تو دو بعدی هم مشخصا 6960 بهتره.
آیا D6960 با این عینک مدل جدیدای samsung کار میکنه یا نه؟؟؟؟

smhsh121
10-07-2012, 12:01
آیا D6960 با این عینک مدل جدیدای samsung کار میکنه یا نه؟؟؟؟

نمی دونم تست نکردم. فقط می دونم D ها با عینک C کار نمی کنند ولی اینکه با عینک E کار می کنن یا نه باید تست کنی.

ویرایش: ظاهرا میشه این لینکو ببین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saloote
10-07-2012, 19:51
سلام مجدد به همه ی دوستان عزیزم که با راهنمایی هاشون علم منو نسبت به LED TV ها بالا بردن، من امروز برای بار 4م رفته بودم جمهوری و در نهایت انتخابهام به این 2 مدل محدود شد. از لحاظ کیفیت تصویر 2D و 3D و عدد و رقمهاشون تفاوت خواصی نداشتن فقط میمونه بحث تخصصی و دوام و کاراییشون در دراز مدت که از شما اساتید میخوام راهنماییم کنید واسه تصمیم نهایی. ممنونم از وقتی که گذاشتین
LG 42LM67100
Samsung 40D6960

manaminjamkharam
11-07-2012, 18:35
یه سوال شبیه دوستمون ، ولی در یه مدل بالاتر . بین دو مدل زیر کدوم ارجحیت داره? سایز 55 اینچ
LG lm9600
samsung D7770

kiar
12-07-2012, 18:24
با سلام خدمت دوستان عزیز ...
تو تلویزیون ال ای دی سونی مدل 46EX52اسم شبکه ها نشون داده نمیشن باید خودت بنویسی !!! :13: آیا راه حلی برای این مشکل هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

Goldfinger
12-07-2012, 22:58
با سلام خدمت دوستان عزیز
من چندروز پیش یک تلویزیون مارشال 3D مدل ME-4716 خریدم.47 اینچه.یک اسپیکر دالبی 5.1 مارشالم باهاش گرفتم.منتها اصلا توجه نکردم که تلویزیون خروجی صدا نداره!:18: تلویزیون فقط خروجی هدفون داره و یک خروجی دیگه که فکر کنم SPDIF بود.لطفا راهنمایی کنید چجوری الان من این اسپیکر رو به تلویزیون وصل کنم؟

pessotto
13-07-2012, 08:57
سلام
بچه ها من بعد کلی گشتن و مطالعه تصمیم گرفتم HX925 سونی بخرم 46 اینچ.
دیروز جمهوری بودم هیچ کدوم نداشتن، نه نمایندگیا نه بقیه. ظاهرا میخواد باز گرون شه.
یه جا رو پیدا کردم گفت ازین بانه ایا بت میدم 4.5 میلیون با تحویلو نصب. روشن تحویل میده میره بدون گارانتی.
گفت با گارانتیم برات گیر میارم 6 تومان.
ازین بانه ایا بگیرم مشکلی پیش نمیاد بعدا؟
ریسک داره
ممنون میشم راهنمایی کنید

jabera
13-07-2012, 12:52
سلام
من یه ال ای دی سری6 سامسونگ دارم.

وقتی برق میره-تا برق میاد،تلویزیون خودش روشن میشه

باید چیکار کنم تا اینطوری نشه!؟
درصورتی که قبلش هم خاموش بوده

ممنون

Soroush-S
13-07-2012, 13:15
منم ال سی دی صنام دارم و همین مشکلو داره

saloote
14-07-2012, 13:01
دوستان یه سوال دیگه ....... D6960 معادل یا مشابه کدوم مدل خارج ایرانه؟؟؟ D6000 یا D6500 ؟؟؟؟؟

smhsh121
14-07-2012, 14:28
دوستان یه سوال دیگه ....... D6960 معادل یا مشابه کدوم مدل خارج ایرانه؟؟؟ D6000 یا D6500 ؟؟؟؟؟

معادل UAxxD6600 هست.

saloote
14-07-2012, 22:41
معادل UAxxD6600 هست. پس چرا این مدل اصلا تو سایتهای review خارجی نیست مثل CNET ...؟؟؟

smhsh121
14-07-2012, 22:54
پس چرا این مدل اصلا تو سایتهای review خارجی نیست مثل CNET ...؟؟؟

ببینید سیستم تولید تلویزیون های سامسونگ اینجوریه توی سه سطح تلویزیون هاشو تولید می کنه: 1. برای آمریکا و کانادا که مدل هاش با UN شروع میشه. 2. برای اروپا (UE) و 3. برای آسیا که ما باشیم مدل هاش با UA شروع میشه. اونایی که تو CNET و flatpanelshd و کلا سایت های آمریکایی می بینی سری UN هستند که 6500 دارند به جای 6600 و برای review مدل های آسیایی باید توی سایت هایی مثل CNET آسیا بگردی.

saloote
14-07-2012, 23:06
ببینید سیستم تولید تلویزیون های سامسونگ اینجوریه توی سه سطح تلویزیون هاشو تولید می کنه: 1. برای آمریکا و کانادا که مدل هاش با UN شروع میشه. 2. برای اروپا (UE) و 3. برای آسیا که ما باشیم مدل هاش با UA شروع میشه. اونایی که تو CNET و flatpanelshd و کلا سایت های آمریکایی می بینی سری UN هستند که 6500 دارند به جای 6600 و برای review مدل های آسیایی باید توی سایت هایی مثل CNET آسیا بگردی.

یعنی از لحاظ مشخصات فنی 6500 همون 6600 هه ؟؟؟

smhsh121
14-07-2012, 23:19
یعنی از لحاظ مشخصات فنی 6500 همون 6600 هه ؟؟؟

نه دقیقا. مثلا سامسونگ پنل هاشو از چند کارخانه مختلف تامین می کنه که مدل های آمریکایی پنل های مرغوب تری دارن ضمن اینکه سیستم تلویزیون اونجا NTSC هست و فرکانسشون 60/120 هرتزی هست و سیستم گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون های آمریکا ----T نیست و فرق داره. بنابراین دقیقا نمیشه گفت یکیه ولی میشه گفت 6600 آسیایی معادل 6500 آمریکایی هست.

osmaan
15-07-2012, 16:00
سلام دوستان چند سال پیش مدل LA40b580 سامسونگ رو گرفتم میخواستم بدونم چطوری میتونم از طریق DLNA که ماردبرد سیستم من داره باهاش فیلم ببینم؟ چه دستگاهی باید بخرم که با کیفیت عالی پخش بکنه؟ آیا خوده سامسونگ همچین دستگاهی داره؟ فکر کنم به این دستگاه ها وایرلس ترنسمیتر میگن

samira_googleOne
16-07-2012, 12:43
با سلام خدمت دوستان عزیز ...
تو تلویزیون ال ای دی سونی مدل 46EX52اسم شبکه ها نشون داده نمیشن باید خودت بنویسی !!! :13: آیا راه حلی برای این مشکل هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

این مشکل به دلیل تغییرات اعمال شده از طرف صدا و سیما رخ داده . یا خدمات سونی تماس بگیر . راهنماییت میکنن و مشکلت حل میشه .

pessotto
16-07-2012, 18:51
سلام

آقا من میخوام ال ای دی سامسونگ مدل ES8000 بخرم
چیا باید داخل جعبه تی وی باشه؟
چطوری تصویرشو فول تست کنم؟

ممنون

smhsh121
16-07-2012, 19:08
سلام

آقا من میخوام ال ای دی سامسونگ مدل ES8000 بخرم
چیا باید داخل جعبه تی وی باشه؟
چطوری تصویرشو فول تست کنم؟

ممنون

چیزای مهمش اینه که باید 2 تا کنترل داشته باشه به علاوه یدونه گیرنده کنترل که حالت نیمه مخروطی شکل داره. دیگه تعداد عینک هاش هم مهمه. حداقل 2 تا رو باید داشته باشه ولی ممکنه 4 تا هم روش باشه.
برای تست صفحه هم یه سری عکس تک رنگ سیاه - سفید - قرمز - .... با رزولوشن 1920 در 1080 درست کن بذار رو فلش به همراه یه سری کلیپ فول اچ دی و سه بعدی. البته همه تست ها رو باید وقتی بکنی که از شرکت اومدن نصب کردن قبلش کارتن تلویزیون نباید باز بشه.
کل متعلقاتش با عکسشون تو این سایت هست: samsungcenter.ir

pessotto
17-07-2012, 00:14
چیزای مهمش اینه که باید 2 تا کنترل داشته باشه به علاوه یدونه گیرنده کنترل که حالت نیمه مخروطی شکل داره. دیگه تعداد عینک هاش هم مهمه. حداقل 2 تا رو باید داشته باشه ولی ممکنه 4 تا هم روش باشه.
برای تست صفحه هم یه سری عکس تک رنگ سیاه - سفید - قرمز - .... با رزولوشن 1920 در 1080 درست کن بذار رو فلش به همراه یه سری کلیپ فول اچ دی و سه بعدی. البته همه تست ها رو باید وقتی بکنی که از شرکت اومدن نصب کردن قبلش کارتن تلویزیون نباید باز بشه.
کل متعلقاتش با عکسشون تو این سایت هست: samsungcenter.ir

دستت درست آقا
من الان قصد خرید دارم، صبر کنم تو ماه رمضون ارزون میشه؟
:8:

smhsh121
17-07-2012, 00:23
دستت درست آقا
من الان قصد خرید دارم، صبر کنم تو ماه رمضون ارزون میشه؟
:8:

بگیر بعیده ارزون تر بشه. یادمه پارسال که اصلا قیمتا تکون نخورد.

pessotto
17-07-2012, 00:51
بگیر بعیده ارزون تر بشه. یادمه پارسال که اصلا قیمتا تکون نخورد.

من دنبال HX925 سونی بودم که اصلا تو بازار نیست
ES8000 خیلی مشخصاتش خوبه بررسی کردم
ال جی هم تو این سطح حرفی واسه گفتن داره؟
مدل دیگه ای هست پیشنهاد بدین؟

ممنون

smhsh121
17-07-2012, 10:05
من دنبال HX925 سونی بودم که اصلا تو بازار نیست
ES8000 خیلی مشخصاتش خوبه بررسی کردم
ال جی هم تو این سطح حرفی واسه گفتن داره؟
مدل دیگه ای هست پیشنهاد بدین؟

ممنون

ال جی هم بهترین مدلش LM96000 هست ولی توی سایت های نقد خیلی از کیفیتش تعریفی نشده.

pessotto
17-07-2012, 14:17
ال جی هم بهترین مدلش LM96000 هست ولی توی سایت های نقد خیلی از کیفیتش تعریفی نشده.

آقا ممنون
یه سوالی:
با ال ای دی های سامسونگ سینما خانگی هم داده میشه؟
یه جا شنیده بودم این رو

smhsh121
17-07-2012, 15:33
آقا ممنون
یه سوالی:
با ال ای دی های سامسونگ سینما خانگی هم داده میشه؟
یه جا شنیده بودم این رو

آره سه بعدی هاش هدیه سینمای خانگی داره البته پول هدیش تو قیمتش مستتر هست!

zadis
21-07-2012, 05:40
سلام. دوستان . آیا میشه عینک پسیو رو سامسونگی که عینک اکتیو داره استفاده کرد ؟؟؟؟ و اینکه میشه قیلم سه بغدی یدون بلوری دید؟؟ممنون میشم جواب هر دو سوال رو بدین
چون میگن عینک پسیو بهتره ...

test14
21-07-2012, 09:59
سلام. دوستان . آیا میشه عینک پسیو رو سامسونگی که عینک اکتیو داره استفاده کرد ؟؟؟؟ و اینکه میشه قیلم سه بغدی یدون بلوری دید؟؟ممنون میشم جواب هر دو سوال رو بدین
چون میگن عینک پسیو بهتره ...
نه نميشه هر كدوم تكنولوژيه مجزا دارن، فيلم سه بعدي رو هم ميشه بدون بلوري ديد از رو فلش يا كامپيوتر و غيره...