PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشی جالب برای استفاده از هاردهای NTFS در سینمای خانگی سامسونگ

mehjam
08-05-2011, 20:06
دوستان که سری جدید (C) سینمای خانگی سامسونگ را دارند و یا قصد خرید آن را دارند اکثرا با یک مشکل بزرگ به نام عدم ساپورت هاردهای اکسترنال با سایز بیش از 160 یا فرمت NTFS مواجه هستند. من که یکی از این سری سامسونگ را دارم و از همه بابت به جز این مورد ازش راضی ایم پس از چند ماه تلاش یک روش 20 و ابداعی و البته راجت برای رفع مشکل پیدا کردم. و اما راه حل:
همونطور که میدونید در اکثر مدلها یک USB پشت دستگاه برای استفاده در باندهای وایرلس عقب موجوده. این USB دارای ولتاژ بیشتری نسبت به USB جلوست و به راحتی هاردهای NTFS و سایزهای بیش از محدودیت مندرج در دفترچه راهنما را باز میکنه.
من از هارد Seagate با سایز 250 و فرمت NTFS فیلمهای 1080 بالای 10 گیگ را به راحتی پخش کردم.
دوستان اگه تجربه دیگه ای از این مورد یا مورد مشابه دارند اینجا به اشتراک بگذارند.

1navid
08-05-2011, 20:56
خوب به جای این کار می تونی از یه هارد که بهش آدابتور بخوره استفاده کنی دیگه برق رو از پلیر نمیگیره

mehjam
08-05-2011, 21:03
خوب به جای این کار می تونی از یه هارد که بهش آدابتور بخوره استفاده کنی دیگه برق رو از پلیر نمیگیره

NTFS میخونه؟