PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Capsized

Layken
08-05-2011, 17:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ناشر..:Alientrap

سازنده..:Alientrap

تاریخ انتشار...:منتشر شده

پلتفرم...: PC

سبک...: پلتفرمر 2D

در میان هیاهوی بازی های این سال پر بار یک بازی پلتفرمر دو بعدی بسیار زیبا و خوش دست وجود دارد که بازی کردنش خالی از لطف نیست استدیو Alientrap یک بازی پلتفرمینگ رو منتشر کرده که میشه گفت اولین بازی این استدیو کوچک به شمار میاید بازی بسیار جمو جور تولید کرده است هیجانی که در بازی کردن این بازی وجود دارد تا از گیم پلی لذت بخش ان راضی باشید و پولی که بابت ان میپردازید ارزش کار را خواهد داشت.

داستان بازی یک فضانورد را دنبال میکند که سفینه اش دچار مشکلاتی شده و به اجبار در سیاره ای ناشناخته فرود میاید و اوضاع را بسیار در هم امیخته میبیند تا اینکه برای بقا و رسیدن به هدفش باید از بین مراحلی که 12 تا هستند عبور کند اما در این بین لباس فضایی او با او بوده و همراه او خواهد بود این لباس توانایی های زیادی خواهد داشت از جمله پرش..شنا کردن با ان کمک در حل پازل ها و به مرور جلوگیری از اسیب پذیر بودن البته کاملا با گیم پلی بازی امیخته شده و تعامل برقرار خواهد شد شما به عنوان بازیباز یک نوع حالت ادونچر رو خواهید داشت تا با سلاحی که در دست دارید از خود مقابل دشمنان متفاوت مواظبت کنید این سلاح کاربردهای متعددی خواهد داشت ..همانطور که در ویدئو ها میبینیم توانایی شلیک کردن ، گلوله اتش کاربرد داخل اب و استفاده به صورت یک طناب برای گرفتن لبه های بلند و کشاندن بازیباز به ان سو خواهد بود

اما موضوع جالب دیگر محیط خواهد بود همانطور که گفتیم در یک سیاره ناشناخته فرود خواهیم امد و سرزمینی جدید پیش روی شماست 12 مرحله بازی دارای تنوع خوب و متعددی خواهد بود هر مرحله پازل ها و دشمنان خود را خواهد داشت اما در این بین زیبایی طراحی مراحل بسیار چشم نواز و لذت بخش خواهد بود طوری که بخشی از بازی را برای تماشای محیط خواهید کرد حتی اگر بازی را تمام کرده باشید...میوه ایی شبیه انگور که اویزان شدند گل های درخشان که جلوه بسیار خوبی دارند و این نورپردازی و جلوه زیبا همگی در این محیط دو بعدی قرار گرفته اند پس زمینه ها نیز همگی در حال تحرک بوده و جاندار بودن محیط به شکل خوبی برای شما قابل لمس خواهد بود از طرفی محیط نیز کاملا با شما در تعامل خواهد بود برای باز کردن یک در باید یک تخته سنگ را تکان دهید یا یک وزنه سنگین را حمل کنید و روی یک اهرمی قرار بدهید ..یا از پرش های بلند خود استفاده کنید و گوله ای از سنگ هارو بر روی سر دشمنان خراب کنید...یا بپرید و به وسیله سلاحتان قلابی ایجاد کرده و به دوردست بپرید بازی انقدر در این حیث جذاب هستش که گیم پلی را به نحو احسنتی منحصر میکند و جذابیت میبخشد اما این پرش های بلند و خوب به وسیله یک جت پلی که به پشتمان نسب هستش انجام میگیرد این جت پک برخلاف عمل پرواز عمل کپسول اکسیژن را برای ما در دنیای زیر اب خواهد داشت می توانید مدتی طولانی در هوا باقی بمانید د رتعامل با دشمنان در هوا جاخالی بدید پرش کنید و محیط را درگیر گلوله های خودتون کنید که بسیار تنوع خوبی خواهند داشت یک نوع خط نوار منبع موجودی سوخت نیز د رکنار خط نوار سلامتی شما قرار خواهد گرفت که باید برای پر کردن ان نیز دقت به خرج داده و با دقت از سوخت جت پک استفاده کرد. هدف گیری شما نیز توسط یک هدف متجرک که به شکل دایره خواهد بود هستش که با حرکت دادن ماوس به هر سمتی بچرخد حرکت شخصیت نیز به ان سو خواهد بود.

سلامتی ، مهمات جهبه های ایتم همگی به وفور در نقاط مختلف رها شدند و می توانید سلامتی از دست رفته خود را با ایتم های سلامتی باز گردانید همینطور می توانید از بین این ایتم ها سوخت مورد نیاز را نیز تامین کنید.صداگذاری بازی هم نسبت به هر مرحله مختلف خواهد بود و جذابیت بسیار خوبی خواهد داشت بازی کردن این بازی نیاز به یک سیستم بالا نیست ولی لذتی دوچندان خواهد داشت
در این میان بازی دارای یک سیستم دو نفری Cp-Op هستش که جذابیت کار را بسیار بالا برده است که از جمله ملاک هایی هستش که باعث شده سایتهای بازی به این بازی امتیاز خوب رو بدن..

سایت ..:"

gamespot ..امتیاز 8
eurogamer..امتیاز 8

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]**[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویدئوهایی از بازی..

حجم بازی برای دانلود کم هستش و به وفور برا یدانلود موجود هستش لینکی که خودم برا دانلود داشتم الان مثل این که خراب شده.

SA.JJ.AD
08-05-2011, 17:18
واقعا بازیه قشنگیه !:40:! فکر نمیکردم کسی تاپیکشو اینجا بزنه !! حالا که دیدم خوشحال شدم :20:ممنون .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان من از اینجا دانلود کردم با لینک مستقیم و پر سرعت !! گفتم بزارم دوستان هم استفاده کنند :10:

دانلود با حجم 640 مگ :20:

Part-1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدPart-2

Alireza.M67
08-05-2011, 17:55
حجم بازی برای دانلود کم هستش و به وفور برا یدانلود موجود هستش لینکی که خودم برا دانلود داشتم الان مثل این که خراب شده.

دانلود با حجم 640 مگ :20:

حامد جان از کی تا حالا توی این کشور 640 مگ حجم کم به حساب میاد ؟:31::10:
نکنه اینترنت هدفمندم میدن و ما خبر نداریم ! :31:

marmolak kocholo
08-05-2011, 19:04
بازی قشنگیه، اتفاقا همین دیروز دانلود کرده بودم و می خواستم براش تاپیک بزنم.
اگه کسی لینک رپیدباز خواست بگه براش بزارم.

marmolak kocholo
09-05-2011, 20:56
امتیازات بازی:

GameSpot : 8/10
Eurogamer : 8/10
3DJuegos : 7.8/10
Multiplayer.it : 8.5/10
Cheat Code Central : 6.8/10
Gameblog.fr : 6/10

Alireza.M67
19-05-2011, 14:49
آقا من اینو دانلود کردم ولی اجرا نمیشه .
همون ارور رو میده که Close program و Check for online solution داره .
چیکار کنم ؟

pooriya_hp
19-05-2011, 15:10
اول که اومدم :
پلتفرم...: PCرو دیدم یه لحظه مخم هنگ کرد (:18:) که این بازی چیه که انحصار pc هست بعدش دیدم که نه بابا از این بازی های ساده هست ! :31:

خلاصه بازی قشنگی هست ... ارزش دانلود کردن رو داره !

Big-Boss
19-05-2011, 15:25
آقا من اینو دانلود کردم ولی اجرا نمیشه .
همون ارور رو میده که Close program و Check for online solution داره .
چیکار کنم ؟

dx 9.0 c رو نصب کنید.

Alireza.M67
19-05-2011, 17:55
dx 9.0 c رو نصب کنید.

فکر نمیکنم ربطی به این داشته باشه .
آخرین DirectX روی سیستمم نصبه .

Alireza.M67
19-05-2011, 18:18
خب خودم فهمیدم باید Microsoft Xna رو نصب کنی :

و بازی کردم و اصلا خوشم نیومد .

Big-Boss
19-05-2011, 19:31
فکر نمیکنم ربطی به این داشته باشه .
آخرین DirectX روی سیستمم نصبه .

درسته. اگه 7 یا Vista باهش ورژن 10 و 11 داره ولی باید حتما 9.0ز رو جدا نصب کنید.
این مشکل برای خیلی ها پیش اومده.

March1987
19-05-2011, 21:44
بازیه قشنگیه , اونهایی که braid رو بازی کردند و ازش لذت بردند میتونند با یکم تخفیف از این هم لذت ببرند . گرافیک بازی با این که دو بعدی اما خیلی زیبا و با جزئیات کار شده . راستش رو بخواید همیشه هم نمیشه کال اف و کرایسس بازی کرد , اگه زاویه دیدمون رو کمی عوض کنیم میتونیم از اینطور بازی ها هم لذت زیادی ببریم .

Mool Tee
13-06-2011, 13:16
از limbo بیشتر خوشم میاد تا این. البته اینم قشنگه(نظر شخصی هست)

Layken
09-10-2011, 13:55
بازی برای پلتفرم x360 هم منتشر خواهد شد در این سال
احتمالا تو لایو قرار بگیره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xbox360%2Faction%2Fcapsized%2Findex.html%3Ftag%3Dg allery_summary%253Btitle%26tag%3Dstitialclk%253Bga mespace)