PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی دخترونه تا 300

layenz
07-05-2011, 18:05
سلام...

یک گوشی دخترونه بگید که زیبایی حرف اول بزنه بعدشم فارسی را ساپورت کنه تاچ باشه

خودم ویواز یا ویواز پرو مدنظرمه ولی میگن با فارسی مشکل داره یا پرو صفحه کلید عربی نداره.

نظر دوستان چیه؟

Hamid..God
07-05-2011, 18:14
من ميگم اگه مي توني صبر كن اكسپريا ميني پرو جديدا ي سوني اريكسون بياد خيلي نازن

sayanermia
07-05-2011, 18:29
X6 سفید

با یکم بودجه بالاتر Nokia C6-01

P I R A N H A
07-05-2011, 20:40
ویوازخوبه رفیقم داشت مشکلی نداشت فارسیش

soranstar
08-05-2011, 21:46
ویوازخوبه رفیقم داشت مشکلی نداشت فارسیش

منم داداشم داره و هیچ مشکلی با فارسی تا الان نداشته.

layenz
09-05-2011, 09:58
بازم سلام ...

ویواز پرو صفحه کلید فارسی یا همون عربی داره ؟

قابلیت تشخیص دست خط چی ؟

این سنسور نزدیک کردن به گوش که نداره مشکلی بهم نمیزنه هنگام مکالمه؟

نمیتونم زیاد صبر کنم می خوام همین چند روز آینده بخرم.

دوستان چیز بهتری از این سراغ دارین معرفی کنین.

بازم ممنون.

Atropates
10-05-2011, 01:15
Nokia C7 هم از نظر زیبایی بعضی رنگاش زیبان ولی خو مارکش یکم دِمُدِ شده به قولی ولی از اون طرف گوشی خیلی بهتریه از ویواز قیمتشم 340 هستش راستی !

پیشنهاد بعدی هم که همون ویواز پرو هستش هم کوچیکه و جم و جور هم یکی از بهترین طراحی ها رو داره فقط حیف که تاچش مقاومتیه (پیشنهاد من اینه اگه میتونید دنبال تاچ مقاومتی نرید چون دورشم تموم شده , البته وجود کیبورد فیزیکی یکم مشکل رو کاهش میده ولی اگه به کار کردن زیاد با تاچ گوشی فکر میکنید بهتره بدونید تاچ مقاومتی خسته میکنه آدم رو توو کار کردن های زیاد)

Wildfire هم هست چون هم زیباست هم HTC هستش و کلاس خودش رو داره در مقابل بقیه مارک ها

پ.ن : پیشنهادهای من به ترتیب بودن

پ.ن 2 : اگه خواستین رو پولتون بزارین با 390 تومن میشه X10 خرید که هم زیبایی داره هم کارایی از همه ی این گزینه ها هم بهتره

layenz
10-05-2011, 11:26
بازم سلام ...

از همه دوستان ممنون راستش زیاد از گوشی توقع زیادی ندارم برام زیبایی و ساپورت فارسی مهمه (ولی نه دیگه تا حد 1100 :db:)

از x6 زیاد خوشم نیومد c6 هم خوب بود ولی کنار ویواز از زیبایی کم میاره c7 تا چقدر هزینه بیشتر گیرم میاد.

این ویواز پرو با ساده مگه از لحاظ ظاهری فرق دارن البته وقتی کشوش بسته باشه؟!!!

ویواز پرو میشه صفحه کلیدش را عوض کرد صفحه کلید فارسی روش گذاشت اصلا" صفحه کلید فارسی براش گیر میاد.

بازم ممنون از همه دوستان