PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی همه کاره (آچار فرانسه)

Golestan64
06-05-2011, 23:41
سلام دوستان من میخوام یه گوشی بخرم که این کارا رو بتونه بکنه
1- دور بین خوبی داشته باشه
2- کیفیت صدای خوبی داشته (کمیت زیاد برام مهم نیست)
3- هر برنامه ای بخوام نصب کنم راحت نصب بشه چه جاوا و چه غیره
4- اهل هنگ و منگ و . . . نباشه
5- خوش دست و قشنگ باشه
6- قیمتش حداکثر 500 باشه
7- 100% نوکیا باشه
8- مدیریت قوی ای داشته باشه یعنی بتونم مثل یه کامپیوتر ازش استفاده کنم و امکانات زیادی داشته باشه
9- با نصب آنتی ویروس از سرعتش کم نشه یا کاهش سرعتش زیاد چشم گیر نباشه
10- همچین گوشی ای اصلا تا حالا اومده بیرون؟ اگه اومده بیرون لطفا دوستان من رو راهنمایی کنن

Pami
06-05-2011, 23:46
درخواست شما زیاد با گزینه 7 همخونی نداره .
نهایت بتونید N8 بردارید که در مقابل اسمارت فون های اندرویدی چندان قدرتمند نیست .

Golestan64
06-05-2011, 23:51
ولی من از دوربین 12 مگی N8 تعریف چندانی نشنیدم و فکر نکنم دوربینش واقعا 12 مگ باشه

P I R A N H A
07-05-2011, 06:48
ازنوکیاn8رومی تونی انتخاب کنی فقط ولی توبرندهای دیگه انتخاب های بهتری می تونی داشته باشی

سرتیپ
07-05-2011, 08:56
عزیز نوکیا با داشتن گوشی های سیمبیان الان بین گوشی های قوی تو رنک اخره به نظر من
شما میتونین X10 بگیرین SE

Golestan64
07-05-2011, 09:14
c7 چه جور گوشی ای هست؟
از بین برندهای دیگه شما چه گوشی ای رو پیشنهاد میکنین؟

.:PAR3A:.
07-05-2011, 09:26
فکر می کنم N900 خوب باشه براتون...
ایکس 10 رو به هیچ وجه پیشنهاد نمی کنم... چون به هر حال رم ضعیفی داره و یه مقدار لگ دارین و فکر نکنم بدون اجرای نرم افزار جانبی بتونین جاوا روش بریزین...

P I R A N H A
07-05-2011, 09:27
سامسونگ ویو2اگه پولتوبیشترکنی گلکسی اس(فلاش نداره)
سونی اریکسونx10
c7هم نسبت به گوشی های دیگه گوشی شاخی نیست

iMosi
07-05-2011, 09:41
گلکسی اس...............:20:

Golestan64
07-05-2011, 09:52
من بعد از نوکیا بیشتر از سونی اریکسون خوشم میاد به نظر شما تو سونی هم میشه همچین گوشی ای رو پیدا کرد؟

Arashdn
07-05-2011, 12:04
10- همچین گوشی ای اصلا تا حالا اومده بیرون؟ اگه اومده بیرون لطفا دوستان من رو راهنمایی کنن
اومده
ولی نوکیا فعلا تو آفسایده و از تکنولوژی ها عقبه
اگه بند 7 رو حذف کنید
و یه ذره هم صبر کنید میتونید سامسونگ گالاکسی اس 2 بگیرید که سرور همه گوشی هاست

سرتیپ
07-05-2011, 13:08
گالاکسی اس

P I R A N H A
07-05-2011, 15:53
اومده
ولی نوکیا فعلا تو آفسایده و از تکنولوژی ها عقبه
اگه بند 7 رو حذف کنید
و یه ذره هم صبر کنید میتونید سامسونگ گالاکسی اس 2 بگیرید که سرور همه گوشی هاست
داداش چقدرصبرکنه تاgs2بشه:27:500

سرتیپ
07-05-2011, 17:30
نا زمانی که موهاش همرنگ دندوناش شه(از خراب بودن دندون فاکتور گرفتم)

Golestan64
07-05-2011, 23:24
ولی من فکر نکنم انقدر نوکیا عقب باشه به نظر من که تو قسمت مدیریت نوکیا از بقیه گوشی ها سرتر باشه
من یه گوشی ای رو میخوام که دوربین خوبی داشته باشه و هر برنامه ای نصب بشه (منظورم برنامه های غیر بازی) و صدای با کیفیت خوبی داشته باشه تا 500 تومن هم جا داره فکر نکنم همچین انتظار زیادی از یه گوشی باشه

دوستای عزیز چه گوشی ای رو پیشنهاد میکنن من که موندم چه گوشی ای رو بگیرم

Mig33
08-05-2011, 10:08
بله درسته ، نوکیا در قسمت مدیریت در جهت اتلاف انرژی و خلاقیت از بقیه سرتره
اگه گیر نوکیا هستی و دوربین خیلی برات مهمه:
N8
اگه قدرت دوربین رو میتونی کمتر در نظر بگیری زیاد هزینه نکن اینا هم هست :
Nokia C7
Nokia C6-01
اگه رو برندهای دیگه توجه داشته باشی به نظر من : Samsung S8530 Wave II قیمتشم شده حدود 350 تومن که عالیه برنامه های جاوا رو خوب ساپورت میکنه و برنامه های خودشو .... برنامه های سمبین ( مثل n8 ) روش نصب نمیشه و ایضا اندروید و ...( خیلی ساده گفتم ...)
اگه برنامه خوری گوشی برات مهمه حتی از دوربین گوشی بهتره اینو بدونی ما چند سیستم عامل برای گوشی داریم که هر کدوم برنامه های خاص خودشو داره مثل : سمبین ( تقریبا نوکیا )/ آندروید ( گوگل ) / IOS ( اپل ) / بادا ( سامسونگ ) / مائمو ( نوکیا ) /میگو ( اینتل ) / وین فون ( مایکروسافت ) و..... شما در مورد اینا مطالعه کن اگه برات مهمه .
.
.
.
فرض کردم در مورد سیستم عامل ها مطالعه کردی... خب :
اگه اهمیت دوربین گوشی رو بیاری پائین و بدونی با 150 تا 160 تومن یه دوربین دیجیتال بگیری بهتره !!! و ارزش برنامه خوری بر مبنای یه پلاتفرم ارزشمند رو مدنظر قرار دادی باید بگم به دنیای اندروید خوش اومدی ، گزینه های شما تا 500 تومن به ترتیب اولویت :
1- SAMSUNG Galaxy S
2- HTC Desire
3- Sonyericsson Xperia X10

VAHID321
08-05-2011, 11:07
N8
Nokia C7
Nokia C6-01
اگه رو برندهای دیگه توجه داشته باشی به نظر من : Samsung S8530 Wave II قیمتشم شده حدود 350 تومن که عالیه برنامه های جاوا رو خوب ساپورت میکنه و برنامه های خودشو .... برنامه های سمبین ( مثل n8 ) روش نصب نمیشه و ایضا اندروید و ...( خیلی ساده گفتم ...)
اگه برنامه خوری گوشی برات مهمه حتی از دوربین گوشی بهتره اینو بدونی ما چند سیستم عامل برای گوشی داریم که هر کدوم برنامه های خاص خودشو داره مثل : سمبین ( تقریبا نوکیا )/ آندروید ( گوگل ) / IOS ( اپل ) / بادا ( سامسونگ ) / مائمو ( نوکیا ) /میگو ( اینتل ) / وین فون ( مایکروسافت ) و..... شما در مورد اینا مطالعه کن اگه برات مهمه .
.
.
.
اگه اهمیت دوربین گوشی رو بیاری پائین و بدونی با 150 تا 160 تومن یه دوربین دیجیتال بگیری بهتره !!! و ارزش برنامه خوری بر مبنای یه پلاتفرم ارزشمند رو مدنظر قرار دادی باید بگم به دنیای اندروید خوش اومدی ، گزینه های شما تا 500 تومن به ترتیب اولویت :
1- SAMSUNG Galaxy S
2- HTC Desire
دقیقا" با این دوستمون موافقم
ولی در کل اگه دوربین هم برات مهمه پیشنهاد من n900
من یکی ازدوستام n8 داره یکیشونم n900 با این که n900 دوربینش5مگه ,ولی از n8 که 12 سرتره(کلا" الکی روش زدن 12)
تازه در پوش انز هم داره

pandora tomorro
08-05-2011, 11:16
اقا نوکیا رو ولش خیلی پرته! مطمئن باش همه این حرف رو میزنن یه چیزی میدونن...

نظر منم روی گلکسی اس هست !

Golestan64
08-05-2011, 17:40
N8
Nokia C7
Nokia C6-01
.
.
.
1- SAMSUNG Galaxy S
2- HTC Desire

خيلي ممنون از اينكه انقدر دقيق و واضح توضيح دادين

من زياد به دوربين اهميت نميدم ولي اونجوري هم نيست كه برام اصلا مهم نباشه كيفيت عكاسي و فيلمبرداري با دوربين هر چي باشه ميخوام 500 تومن پول بريزم پاي گوشي و دلم ميخواد حالا كه انقدر پول ميدم باسه يه گوشي حداقل يه دوربين خوب هم همراهش باشه دوربين رو به اين خاطر بيان كردم
ولي چيزايي كه براي من خيلي مهمه يكي مديريت گوشي و برنامه ها و فايلها هست و اون يكي هم اينكه برنامه هاي مختلف تو گوشي نصب بشن اين دو تا چيز براي من خيلي مهمه حتي از دوربين و صدا
البته خوش دست بودن گوشي هم خيلي برام مهمه
من در مورد گوشي هايي كه بالا مثال زدي تحقيق كردم ولي هر كدوم از اين سه تا گوشي يه عيب كوچيك داشت و اون اينه كه يكيش راديو نداره يكيش خروجي تلويزيون نداره و حافظه داخلي نداره و چند تا عيب كوچيك داره
من به خاطر مديريت بيشتر دوست دارم گوشي نوكيا داشته باشم تا HTC يا sony
از گوشي هاي اچ تي سي هم خوشم مياد ولي به همين دلايل بالا سمتشون نميرم
از لحاظ برنامه خوري دوست دارم يه گوشي اي داشته باشم كه هر برنامه اي كه مخصوص اون سيستم عامل هستش رو روش نصب بشه قبلا N81 داشتم ولي به خاطر اينكه فقط برنامه هاي با پسوند JAR رو نصب ميكرد فروختمش در حالي كه برنامه هاي زياد ديگه اي بودن كه مخصوص نوكيا بودن ولي تو اين گوشي نصب نميشدن
به همين خاطر ميخوام گوشي اي داشته باشم كه اين مشكل رو نداشته باشه

من زياد اهل عوض كردن گوشي نيستم و هر يكي دو سال يه بار يه گوشي ميگيرم ولي دوست دارم اون گوشي اي كه ميگيرم تمام نيازهاي منو برآورده كنه

حالا با اين توضيحات من شما كدوم گوشي رو به من پيشنهاد ميكنين

==========================

يه چيز ديگه

تو اين لينك
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مشخصات گوشي HTC Desire رو نوشته و جلوي قسمت حافظه داخلي خالي هستش آيا منظورش اينه كه حافظه داخلي نداره

LiverBarca
08-05-2011, 17:48
ان8،گلکسی،x10...
هر کدوم رو بیشتر دوست داری بخر...:46:

---------- Post added at 06:48 PM ---------- Previous post was at 06:48 PM ----------

اصلآ یه تبلت بخر!!!:31:

Golestan64
08-05-2011, 17:57
من الان بين N8 و HTC Desire موندم و نميدونم كه كدوم گوشي رو بگيرم
خيلي انتخاب سختيه هر دوتاشون خوبن و قيمت هر دو يكيه

pandora tomorro
08-05-2011, 18:11
الان از نظر شما مشکل گلکسی اس چیه؟ چی کم داره؟

Mig33
08-05-2011, 19:12
دوست عزیز هیچ گوشی پیدا نمیکنی که نقص نداشته باشه ولی باید ببینی در قبال پولی که میدی چی دریافت میکنی من باشم گوشی اندرویدی میگیرم البته به نظر من شما گالکسی اس بگیر ( همه گوشی ها جائی یه نقصی دارند ) البته این گوشی رو هم نگاه کن :
HTC Desire HD ( میگن شده 530 تا 540 )
البته گوشی های اندرویدی که میگیری باید خودتو درگیرش کنی و زمان براش بزاری نرم افزارهای جاوا هم با دنگ و فنگ روشون نصب میشه یا نمیشه ....یه گیر های اینجوری داره ولی در مجموع خیلی ارزشمنده ....
برو گالکسی اس بگیر قیمتشم خوب کشیده پائین 460 تا 470 شده 8 گیگش ( حواست باشه گالکسی اس نه گالگسی اس ال )
درضمن برای مطالعه در مورد مشخصات گوشی برو اینجا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
عجله هم تو خرید نکن بنده و تمامی دوستان عزیز اینجا در خدمت شما هستن که خرید درستی داشته باشی

Golestan64
09-05-2011, 10:55
الان از نظر شما مشکل گلکسی اس چیه؟ چی کم داره؟

این ساتیه که من از اون مشخصات گوشی رو نگاه میکنم و همچنین قیمتهاشو

من نمیدونم منظور از گالکسی اس کدوم یکیشونه

الان از بین چند ده گوشی گوشیهای من محدود شده به چند تا

N8 و HTC Desire و Sonyericsson Xperia X10 و C7

گوشیهای گالکسی هم اگه بدونم منظورتون کدوم گوشیه خیلی خوب میشه

pandora tomorro
09-05-2011, 11:19
منظور من و دوستان این گوشی هست....

Golestan64
09-05-2011, 11:51
منظور من و دوستان این گوشی هست....

گوشی خیلی باحالی بود حداقل از لحاظ ظاهری

هم سبک هم کوچیکتر نسبت به بقیه گوشیها
رادیو داره خروجی تی وی داره ویرایشگر آفیس - حافظه خیلی خیلی خوب و . . .

تنها مشکلم اینجا دوربینشه میخواستم از دوستانی که از این گوشی دارن بپرسم که دوربین گوشی چطوریه و آیا با اینکه فلاش نداره و 5 مگا پیکسل هستش بازم کیفیت دوربینش عالی هست یا نه؟

یه سوال دیگه هم که دارم اینه که میخواستم بدونم مدیریت برنامه ها و فایلهای گوشی چطوریه و همچنین گوشی برنامه خوری هستش یا نه؟

pandora tomorro
09-05-2011, 12:12
اره مشخصاتش خیلی عالیه و همه جوره یه گوشی خوبه !

کیفیتش رو میتونی بری اینجا ببینی...

کلی sample ازش گزاشته ! فیلمشم از یوتیوب بگیر ! (720p)

Golestan64
09-05-2011, 23:29
یه سوال :
کجا میتونم در مورد سیستم عاملهای موبایل و همچنین سیستم عامل گوشی گالگسی اس و تواناییهاش اطلاعات جامع و کامل کسب کنم ؟

pandora tomorro
10-05-2011, 08:05
یوتیوب!! اگه دسترسی داری حتما برو ویدیو های مختلف گوشی رو ببین با vs هاش با گوشی های دیگه با سیستم عامل های مختلف...
من خودم 3-4 گیگ دانلود کردم !

Golestan64
22-05-2011, 22:27
بروبچ با عرض پوزش من میخواستم گالکسی اس رو بگیرم ولی با بالا رفتن قیمت دلار قیمت گوشی هم رفت بالا و ما هم صبر کردیم که که قیمت گوشی بیاد پایین بعد از دو هفته صبر کردن حالا دیگه قیمتش تقریبا برگشته به حالت عادی ولی مشکل اینه که اولا تو شهر ما گیر نمیاد دوما هم باید سفارش بدیم و گوشی فروش گفت که فقط رنگ سفیدش هست و رنگ سیاهش نیست

حالا سوال من اینه که گوشی دیگه ای هست که تقریبا تو همون قیمتا باشه (حداکثر 500) و از لحاظ سخت افزاری هم تقریبا مثل گالکسی اس باشه البته اینم بگم که برای من بیشتر کیفیت صدا و مدیریت خوب گوشی و نصب حداکثر برنامه ها تو گوشی و خوشدست بودن مهمه همچنین اگه خروجی TV داشته باشه عالی میشه

منتظر جواب دوستان عزیز گوشی خور هستم

bttt0
23-05-2011, 03:31
سلام به نظر من همون c7 رو بگیر USB On-the-go هم داره خروجی تی وی هم داره دوربینش هم به نظر من بهتر از گالکسی اس هست قیمتش هم متناسب تره و هم این که برند محبوب خودت هم هست :11:

P I R A N H A
23-05-2011, 06:20
اچ تي سي Desire Sحدود520تومنه
بخوای کمترخرج کنی دیزایر/x10