PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ضبط یا دانلود موزیک های رادیو های اینترنتی ؟

kaivanika
06-05-2011, 21:49
سلام دوستان
یه سری رادیو اینترنتی هستن که وقتی با میدیا پلیر یا jet audio باز میکنی فایل موسیقی پخش میکنن
mms://84.244.130.224/RadioGolha

میخواستم ببینم برنامه ای هست که این موزیک های رو که از میدیا پلیر یا jet audio پخش میکنه ، بتونم ذخیره یا دانلود کنم با همون کیفیتی که در حال پخشه ؟

با jet audio سعی کردم که ضبط کنم . اما صدای های دیگه محیط ویندوز رو هم ضبط میکنه و کیفیتشم اصلا خوب نیست

کسی برنامه ای یا ترفندی سراغ نداره ؟ :10: :11:

راستی دوستان آخرین ورژن real player رو هم بزارید ممنون میشم

kaivanika
06-05-2011, 23:27
RarmaRadio این برنامه رو پیدا کردم . متاسفانه روش کارش رو نمیدونم . کسی از دوستان سر در میاره ؟

لازمه :46:

kaivanika
07-05-2011, 01:38
دوستان خودم با real player با کیفیت خوب و مطلوب ضبط کردم اما فرمت فایل های ivr هست و فقط با خود برنامه real player میتونم پخش کنم
برنامه real player خودش گزینه کانورت داره که غیر فعاله . با پچ کرک کردم اما بازم غیر فعاله و فقط اکولایزرش فعال شده .
میخوام یه برنامه معرفی کنید که بشه فایلی که فرمتش ivr هست رو به mp3 تبدیل کنه .
و سئوال بعدی اینکه این کانورتور خود real player چطوری فعال میشه ؟

kaivanika
07-05-2011, 01:50
دوستان خودم با real player با کیفیت خوب و مطلوب ضبط کردم اما فرمت فایل های ivr هست و فقط با خود برنامه real player میتونم پخش کنم
برنامه real player خودش گزینه کانورت داره که غیر فعاله . با پچ کرک کردم اما بازم غیر فعاله و فقط اکولایزرش فعال شده .
میخوام یه برنامه معرفی کنید که بشه فایلی که فرمتش ivr هست رو به mp3 تبدیل کنه .
و سئوال بعدی اینکه این کانورتور خود real player چطوری فعال میشه ؟

SA.JJ.AD
07-05-2011, 03:54
دوست عزیز شما بیخیال ضبط صدا با اون نرم افزار شو !! و از کلی نرم افزار ضبط حرفه ای صدا استفاده کنید که خروجی mp3 هم دارن با کیفیت های مختلف !! :20:برای مثال یه سرچ بزنید داخل یه موتور جستجو : دانلود نرم افزار ضبط صدا :31:کلی نرم افزار تو این ضمینه میتونید پیدا کنید :46:

kaivanika
07-05-2011, 13:12
دوست من من میخوام برنامه ضبط صدا جوری باشه که فقط صدای پخش شده از میدیا پلیر رو ضبط کنه نه کل محیط ویندوز

حالا کسی نمیتونه کمک کنه ؟

یه سری رادیو اینترنتی هستن که وقتی با میدیا پلیر یا jet audio باز میکنی فایل موسیقی پخش میکنن
mms://84.244.130.224/RadioGolha

میخواستم ببینم برنامه ای هست که این موزیک های رو که از میدیا پلیر یا jet audio پخش میکنه ، بتونم ذخیره یا دانلود کنم با همون کیفیتی که در حال پخشه ؟

با jet audio سعی کردم که ضبط کنم . اما صدای های دیگه محیط ویندوز رو هم ضبط میکنه و کیفیتشم اصلا خوب نیست

کسی برنامه ای یا ترفندی سراغ نداره ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی دوستان آخرین ورژن real player رو هم بزارید ممنون میشم

FOURTH RETURN
07-05-2011, 14:08
آهنگهای سایت ایران موزیک رو چطور میشه دانلود کرد؟