PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره میخواستم.لطفا کمک...

arashyty
06-05-2011, 15:28
سلام...
چون سوالام زیاد بودن یه تاپیک جدید زدم
من دوم دبیرستان میخونم.درسم هم خیلی خوبه(معدلم بالای 19.70 )
رشتم تجربیه.و برق و ریاضی هم میتونم برم
اختراعاتم در حد جشنواره خوارزمیه
چون وضع مالیمون اصلا خوب نیست برام مهمه که شغل ایندم پر پول باشه
بین دندون پزشکی و داروسازی کدومو پیشنهاد میکنید؟
میرزه که رشتمو عوض کنم برم ریاضی برای درامد بیشتر؟
حدودا روزانه چقدر گیرم میاد؟
فکر کنم ابروم رفت اینقدر پول برام مهمه:31:
نه چون همشونو خیلی دوست دارم
لطفا کمکم کنید
مرسی:11:
پ.ن. اینم بگم که خواهرم رتبه ی 32 شد که من درسم بهتر از اونه
پس مشکل قبولی رو بزارید کنار

reza4024
07-05-2011, 23:16
اول اینکه مغرور نشو
دومم اینکه برو دندون پزشکی

arashyty
08-05-2011, 20:45
اول اینکه مغرور نشو
دومم اینکه برو دندون پزشکی
مرسی
اصلا مغرور نمیشم
تمام قدرتمو برای رتبه ی 1 بکار میگیرم
این دندون پزشکا در هفته یا ماه چقدر میگیرن؟.میانگینش چقدره؟
بابام 550 میگیره که همش میپره!!!

reza4024
08-05-2011, 21:38
ارتودنسی هر 20 دقیقه خدا تومن میگیره:31:

fmps
08-05-2011, 22:34
مطمئنا رشته های تجربی پر درامد تر از ریاضی هستن
دندون پزشکی و پزشکی هر دو تاش خوبه
من یه نفر میشناسم تو یه شهر کوچیک متخصص اطفال هست هر ماه 30 35 تومن درامدش هست(اینم بگم خودم ریاضی میخونم فقط به خاطر علاقه)

1navid
08-05-2011, 23:27
سلام
اول به خودت نگاه کن ببین کدوم رشته رو دوست داری و تو کدوم استعداد (آدم تو همه رشته ها می تونه درامد خوبی دربیاره )
دندان پزشکی سرمایه اولیه می خواد واسه گرفتن مطب تازه تا وقتی مدرک نگرفتی نمی تونی کار کنی
به نظرم برو یه ساخه ای از ریاضی مثلا معماری یا عمارن که بتونی قبل کارشناسی کار کنی

R A H A
08-05-2011, 23:59
بابا از من میشنوی عمران و معماری رو بیخیال شو.
اگه استعداد داری که خودتم میگی داری پس بزن تو کار پزشکی تموم شه بره.
البته اگه ریاضی رو دوست داری برو رشته ی IT
چون واقعا در امدش خوبه.
به راحتی پول در میاری. واسه پزشکی خیلی باس وقت صرف کنی ولی واسه IT اینطور نیست.

tariran0
09-05-2011, 05:07
البته باید یک نکته هم مد نظر داشت:
یک نفر گفت یک متخصص تو شهر ما هست خدا تومن در میاره
بله همینطوره ولی دلیل نمیشه هرکس بره تو این کار همینطوری بشه. شاید تو رشته ی محترم ضایعات جمع کنی هم یک نفر خیلی دراومد داشت باشه ولی دلیل میشه همه همینطور باشن. شما باید یک دید کلی و میانگین داشته باشی:20:
ولی در کل پزشکی و دندون پزشکی دراومدشون خوبه ولی خوب به نظر من جالب نیستن. کثیفن (خون و مون و:2:) به ریاضی که نمیرسن

یه سوال دیگه از دوستمون mhp2211:
It درامد داره؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟کجاها میگرین چقدرو مثال ؟
درباره ی بیکاری عمران هم بگی خوشحال میشم

arashyty
13-05-2011, 11:56
خیلی خیلی معذرت میخوام دیر اومدم
لپتاپم خراب بودش
:10:
پزشکی و دندون پزشکی رو خیلی بیشتر از رشته های ریاضی دوست دارم
به قول دوستمون از خون و مون و کثیف کاری اصلا بدم نمیاد.(شاید یکم خوشم بیاد!)
یه مشکلی پزشکی داره اونم اینه که خیلی طول میکشه
مثلا اگه برای فوق تخصص 10 سال طول بکشه 28 سالم میشه تا اون موقع!!!
اما دندون پزشکی 7 سال پس 25 سالگی تمومه
میخوام نتیجه بگیرم ازین همه درس خوندن

ماشالاه 30 -35 توی یه ماه! من 30 تومن توی عمرم یه جا ندیدم:31:
ما به 20 تومن هم راضی میباشیم!
خیلی خوشحال شدم
پس من حتما رتبم زیر 50 میشه
قول میدم

ارتودنسی چیه؟!
تا به حال اسمشو نشنیدم
میشه یکم توضیح بدید؟

شاید بعضیا بگن که هنوز دوم دبیرستانی اینقدر سوال میپرسی!
آدم باید بدونه برای چی تلاش میکنه دیگه....

مرسی از همه که اینقدر اهمیت میدید:11:

reza4024
13-05-2011, 20:45
همونی که دندون رو سیم کشی میکنن

:D

R A H A
13-05-2011, 23:48
البته باید یک نکته هم مد نظر داشت:
یک نفر گفت یک متخصص تو شهر ما هست خدا تومن در میاره
بله همینطوره ولی دلیل نمیشه هرکس بره تو این کار همینطوری بشه. شاید تو رشته ی محترم ضایعات جمع کنی هم یک نفر خیلی دراومد داشت باشه ولی دلیل میشه همه همینطور باشن. شما باید یک دید کلی و میانگین داشته باشی:20:
ولی در کل پزشکی و دندون پزشکی دراومدشون خوبه ولی خوب به نظر من جالب نیستن. کثیفن (خون و مون و:2:) به ریاضی که نمیرسن

یه سوال دیگه از دوستمون mhp2211:
It درامد داره؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟کجاها میگرین چقدرو مثال ؟
درباره ی بیکاری عمران هم بگی خوشحال میشم

مثل اینکه دیر جواب می دم. ببخشید. من دیگه سراغ این تاپیک نیومدم.
آره it درآمد داره. اینی که می گی گجا ها می گیرن ، بستگی به سواد و حرفه ایی بودنت داره. اگه کارت خوب باشه خوب خیلی از شرکت ها سازمان ها هستن که واست سر و دست می شکونن.
درباره بیکاریه عمران هم من یکی نظری ندارم.!!!
فقط گفتم اون دوستمون بهتره معماری و عمرانو بیخیال شه چون همین معماری من شنیدم ترمی 600 تا 700 فقط باس پول وسیله هاشو بدی.
خیلی هم دنگ و فنگ دارن.

1navid
15-05-2011, 00:31
مثل اینکه دیر جواب می دم. ببخشید. من دیگه سراغ این تاپیک نیومدم.
آره it درآمد داره. اینی که می گی گجا ها می گیرن ، بستگی به سواد و حرفه ایی بودنت داره. اگه کارت خوب باشه خوب خیلی از شرکت ها سازمان ها هستن که واست سر و دست می شکونن.
درباره بیکاریه عمران هم من یکی نظری ندارم.!!!
فقط گفتم اون دوستمون بهتره معماری و عمرانو بیخیال شه چون همین معماری من شنیدم ترمی 600 تا 700 فقط باس پول وسیله هاشو بدی.
خیلی هم دنگ و فنگ دارن.
دنگ و فنگ داره (علاقه می خواد) ولی این قدر هم هزینه وسایل نمییشه فوقش بشه ترمی 50 تومان
الان یه معمار واسه طراحی یه شیت معمولی تو شهرستان (2میلیون میگیره) تو تهران 5 میلیونه اگه کار ب÷یجه قیمت می ره بالا
من رشته خودم رو بهتون معرفی کردم چون باهاش آشنایی داشتم می دونم اگه علاقه داشته باشی می تونی خوب دربیاری

Reza31001
15-05-2011, 09:23
رشته های پردرآمد و بازار کار زیاد ( اونطور که بین مردم و رایجه) : مهندسی: برق مکانیک عمران پزشکی: پزشکی و دندون
که در این بین به درآمد رسیدن پزشکی و دندون از مهندسی ها طولانی تره چون دوران تحصیلشون بیشتره

ولی مثلا همین طور که 1navid گفت یه معمار هم میتونه درآمد بالایی داشته باشه

در واقع هر رشته ای میتونه درآمد بالا داشته باشه مثلا اگه شما بری علوم پایه و فیزیک بخونی و دکترا بگیری شاید تو ایران به این موضوع بهای زیادی دادن نشه ولی با چند مقاله و تحقیق که در مجلات معتبر بین المللی چاپ بشه میتونی به استخدام دولت های خارج ( کشورهایی که واقعا برای علم ارزش قائلند) در بیای و اون موقع خدا می دونه چقدر درآمد داری

بنابراین به رشته ای برو که علاقشو داری و مطمئن باش در هر رشته ای میشه موفق شد و به درآمد بالا رسید منتها اگه میخوای زودتر به بازار کار جذب بشی بهتره که به رشته های منهدسی بری که بعد از گرفتن لیسانس علاوه براینکه می تونی برای فوق و بعدش دکترا ادامه تحصیل بدی همزمان میتونی تو شرکتی جایی کار هم بکنی

R A H A
15-05-2011, 22:41
دنگ و فنگ داره (علاقه می خواد) ولی این قدر هم هزینه وسایل نمییشه فوقش بشه ترمی 50 تومان
الان یه معمار واسه طراحی یه شیت معمولی تو شهرستان (2میلیون میگیره) تو تهران 5 میلیونه اگه کار ب÷یجه قیمت می ره بالا
من رشته خودم رو بهتون معرفی کردم چون باهاش آشنایی داشتم می دونم اگه علاقه داشته باشی می تونی خوب دربیاری

ترمی 50 تومن؟؟؟
والا ما وقتی می خواستیم بریم انتخاب رشته کنیم ، رفتیم با چند نفر مشورت کردیم. یکی از اساتید که خودش معماری خونده بود اینو بهم گفت که وسایل هایی که واسه معماری لازمه قیمتاش بالاست و حدودای 600 هم ترمی باس خرجش کنی.
هم این حرفو از یه استاد شنیدم هم این که یکی از دانشجوهای معماری اینو بهم گفت.
چرا اینجوریه؟ آخرش واضح بگین معماری خرجش بالاس یا نه؟؟؟

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

رشته های پردرآمد و بازار کار زیاد ( اونطور که بین مردم و رایجه) : مهندسی: برق مکانیک عمران پزشکی: پزشکی و دندون
که در این بین به درآمد رسیدن پزشکی و دندون از مهندسی ها طولانی تره چون دوران تحصیلشون بیشتره

در واقع هر رشته ای میتونه درآمد بالا داشته باشه مثلا اگه شما بری علوم پایه و فیزیک بخونی و دکترا بگیری شاید تو ایران به این موضوع بهای زیادی دادن نشه ولی با چند مقاله و تحقیق که در مجلات معتبر بین المللی چاپ بشه میتونی به استخدام دولت های خارج ( کشورهایی که واقعا برای علم ارزش قائلند) در بیای و اون موقع خدا می دونه چقدر درآمد داری

بنابراین به رشته ای برو که علاقشو داری و مطمئن باش در هر رشته ای میشه موفق شد و به درآمد بالا رسید منتها اگه میخوای زودتر به بازار کار جذب بشی بهتره که به رشته های منهدسی بری که بعد از گرفتن لیسانس علاوه براینکه می تونی برای فوق و بعدش دکترا ادامه تحصیل بدی همزمان میتونی تو شرکتی جایی کار هم بکنی

آره درسته که دیر تر از پزشکی میشه به پول رسید.
ولی من به یه چیزی که رسیدم اینه که خداییش درآمد بچه های پزشکی از ما بچه های مهندسی بیشتره.:13:

arashyty
16-05-2011, 13:10

پس مثل اینکه دنبال علاقم برم خیلی بهتره
مرسی از راهنماییتون
خیلی دندون پزشکی رو بیشتر دوست دارم
بعدش هم پزشکی
واقعا باورم نمیشه یه روزی بتونم یه ماشین باکلاس بگیرم! من مدل بالاترین ماشینی که توی عمرم سوار شدم سمند تاکسی بوده!!!
تمام تلاشم برای رتبه ی یکه.....دقت کردید بیشتر رتبه های خوب بچه ی روستا بودن؟!
اینجا میشه راحت حرفامو بزنم.
خیلی ممنون از راهنماییاتون:11:

1navid
16-05-2011, 14:44
ترمی 50 تومن؟؟؟
والا ما وقتی می خواستیم بریم انتخاب رشته کنیم ، رفتیم با چند نفر مشورت کردیم. یکی از اساتید که خودش معماری خونده بود اینو بهم گفت که وسایل هایی که واسه معماری لازمه قیمتاش بالاست و حدودای 600 هم ترمی باس خرجش کنی.
هم این حرفو از یه استاد شنیدم هم این که یکی از دانشجوهای معماری اینو بهم گفت.
چرا اینجوریه؟ آخرش واضح بگین معماری خرجش بالاس یا نه؟؟؟
:13:
شایه است بابا ( ترمی 600 هزار تومان پول وسایل ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه تو ترمی سه تا ماکت توپ هم بسازی نصف این پول هم نمیشه

R A H A
16-05-2011, 21:03
پس مثل اینکه دنبال علاقم برم خیلی بهتره
مرسی از راهنماییتون
خیلی دندون پزشکی رو بیشتر دوست دارم
بعدش هم پزشکی
واقعا باورم نمیشه یه روزی بتونم یه ماشین باکلاس بگیرم! من مدل بالاترین ماشینی که توی عمرم سوار شدم سمند تاکسی بوده!!!
تمام تلاشم برای رتبه ی یکه.....دقت کردید بیشتر رتبه های خوب بچه ی روستا بودن؟!
اینجا میشه راحت حرفامو بزنم.
خیلی ممنون از راهنماییاتون:11:

ببین آقای arashyty همه چی که پوی نمیشه.
نکن این کار رو با خودت. درسته که پول خیلی مهمه ولی از اون مهم تر هم وجود داره.
امیدوارم به هر چیزی که بخوای برسی .
ولی اینو در نظر داشته باش که اساسا همه ی اونایی که ماشینای آنچنانی سوار میشن و با گوشی های نمی دونم چه مدلی این طرف و اون طرف میرن آدمای خوشبختی نیستن.:46::46::46:

الان تو این چن تا پستی که دادی خیلی از پول صحبت کردی.!!!:13:

---------- Post added at 10:03 PM ---------- Previous post was at 09:58 PM ----------

شایه است بابا ( ترمی 600 هزار تومان پول وسایل ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه تو ترمی سه تا ماکت توپ هم بسازی نصف این پول هم نمیشه

ممنون که توضیثح دادین.
پس این همه هی میگفتن معماری اینه معماری اونه حقیقت نداشت.!:13::13:
بابا یه جوری برامون راجع به این رشته توضیح دادن که من تو 100 تا انتخاب رشته حتی یه دونه هم معماری نزدم.
چه از لحاظ مالی چه از لحاظ سختی.!!!

zeynal
16-05-2011, 22:23
ــــلام
عرض شودحضورت که اگه میگی مخترع خوبی هستی، از من میشنوی نه دندون پزشکی بخون نه هیچی دیگه، بزن توی خط اختراع.
هم پول توشه هم اسم و رسم و هم همه چی

برو قوی باش که در نظام طبیعت ضعیف پایمال است
الانم قوی بودن یعنی پربودن جیب و حساب بانکی گلم

یاعلی

arashyty
17-05-2011, 13:11
ببین آقای arashyty همه چی که پول نمیشه.
نکن این کار رو با خودت. درسته که پول خیلی مهمه ولی از اون مهم تر هم وجود داره.
امیدوارم به هر چیزی که بخوای برسی .
ولی اینو در نظر داشته باش که اساسا همه ی اونایی که ماشینای آنچنانی سوار میشن و با گوشی های نمی دونم چه مدلی این طرف و اون طرف میرن آدمای خوشبختی نیستن.:46::46::46:

الان تو این چن تا پستی که دادی خیلی از پول صحبت کردی.!!!:13:

اسم اصلیم آرشه
منم که گفتم به علاقم اهمیت میدم دیگه
فکر میکنم وقتی همه چیز خوب پیش میره باید بری دنبال پول
وقتی سلامتی.وقتی با همه رابطت خوبه کلا هیچ مشکلی نداری ولی پول نداری به چه درد میخوره
واقعا ماشین احساس خوبی میده
شما شاید وضعت خیلی بهتر باشه که اینو میگی.واقعا سخته زندگی توی این وضع
هرروز تا مدرسه 14 کیلومتر پیاده میرم!(زمستون که دیگه هیچی!!)
14 هم برگشت که داغون میشم!:18:کس دیگه بود میرفت؟!
از کوچیکی همینطوری بودم
تورو خدا اینو نگید.مگه کسی که مثلا بنز سی 200 داره چه مشکلی میخواد داشته باشه که بدتر ازین باشه

arashyty
17-05-2011, 13:16
ــــلام
عرض شودحضورت که اگه میگی مخترع خوبی هستی، از من میشنوی نه دندون پزشکی بخون نه هیچی دیگه، بزن توی خط اختراع.
هم پول توشه هم اسم و رسم و هم همه چی

برو قوی باش که در نظام طبیعت ضعیف پایمال است
الانم قوی بودن یعنی پربودن جیب و حساب بانکی گلم

یاعلی

چه روحیتون خوبه (الکی نمیگما)
شما که تا حدودی برخلاف اون دوستمون صحبت میکنید!
من اختراعاتم خوبه ولی وسیله ندارم.میدونید من تا به حال 4 تا مالتیمتر 12 هزار تومنی سوزوندم که دیگه دلم نمیاد برم طرفش
ندارم
دیگه خجالت میکشم اینو بگم
خدافظ

R A H A
17-05-2011, 13:54
اسم اصلیم آرشه
منم که گفتم به علاقم اهمیت میدم دیگه
فکر میکنم وقتی همه چیز خوب پیش میره باید بری دنبال پول
وقتی سلامتی.وقتی با همه رابطت خوبه کلا هیچ مشکلی نداری ولی پول نداری به چه درد میخوره
واقعا ماشین احساس خوبی میده
شما شاید وضعت خیلی بهتر باشه که اینو میگی.واقعا سخته زندگی توی این وضع
14 هم برگشت که داغون میشم!:18:کس دیگه بود میرفت؟!
از کوچیکی همینطوری بودم
تورو خدا اینو نگید.مگه کسی که مثلا بنز سی 200 داره چه مشکلی میخواد داشته باشه که بدتر ازین باشه

آره خوب درسته. پول مهمه.
خیلی هم مهمه .
ولی نه اینکه دیگه آدم فقط به پول فکر کنه.
اون پیاده رفتنتم بذار به پای ورزش کردن.:20::20:
عقل سالم در بدن سالم.:46::46::46:
ایشالا زودتر دکتر شی با ماشین خودت اون مسیر 14 کیلومتری رو بری و برگردی و به روزای گذشته بخندی.:20:

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

راستی اینجا گفتی که : اینم بگم که خواهرم رتبه ی 32 شد که من درسم بهتر از اونه
درسته؟
خوب الان خواهرت چی میخونه؟ چی کار میکنه؟
درآمدش چقده؟

arashyty
18-05-2011, 10:37
آره خوب درسته. پول مهمه.
خیلی هم مهمه .
ولی نه اینکه دیگه آدم فقط به پول فکر کنه.
اون پیاده رفتنتم بذار به پای ورزش کردن.:20::20:
عقل سالم در بدن سالم.:46::46::46:
ایشالا زودتر دکتر شی با ماشین خودت اون مسیر 14 کیلومتری رو بری و برگردی و به روزای گذشته بخندی.:20:

---------- Post added at 02:54 PM ---------- Previous post was at 02:50 PM ----------

راستی اینجا گفتی که : اینم بگم که خواهرم رتبه ی 32 شد که من درسم بهتر از اونه
درسته؟
خوب الان خواهرت چی میخونه؟ چی کار میکنه؟
درآمدش چقده؟
داروسازی میخونه.هنوز تموم نشده
سال اولشه

tariran0
20-05-2011, 18:58
سلام گفتم منم یه چی بنویسم شاید به دردت بخوره

پ.ن. اینم بگم که خواهرم رتبه ی 32 شد که من درسم بهتر از اونه
ببین این دلیل نمی شه که چون تو درست از خواهرت بهتره پس رتبت از اون بهتر شه. این مورد شاید فقط 10 درصد کار رو ردیف کنه و عوامل دیگه ای هستن که تو کنکور تاثیر دارن.

آقا حرفات با هم تناقض دارن:

14 هم برگشت که داغون میشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کس دیگه بود میرفت؟!
از طرفی مگی:

لپتاپم خراب بودش

بعد تازه :

14 هم برگشت که داغون میشم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کس دیگه بود میرفت؟!
میدونی 14 کیلومتر چقدره؟ مگه شما از کجا تا کجا میری؟ اونم پیاده؟:18:
فکر کنم 14 کیلومتر آدم یه 2 ساعتی تو راه باشه.

فکر کنم مارو سر کار گذاشتی:31:

arashyty
21-05-2011, 09:09
سلام گفتم منم یه چی بنویسم شاید به دردت بخوره

ببین این دلیل نمی شه که چون تو درست از خواهرت بهتره پس رتبت از اون بهتر شه. این مورد شاید فقط 10 درصد کار رو ردیف کنه و عوامل دیگه ای هستن که تو کنکور تاثیر دارن.

آقا حرفات با هم تناقض دارن:

از طرفی مگی:

بعد تازه :

میدونی 14 کیلومتر چقدره؟ مگه شما از کجا تا کجا میری؟ اونم پیاده؟:18:
فکر کنم 14 کیلومتر آدم یه 2 ساعتی تو راه باشه.

فکر کنم مارو سر کار گذاشتی:31:
درسته حالا بگیریم من رتبم خیلی بدتر از خواهرم بشه هم اشکال نداره.من که تلاشمو میکنم
آره من لپتاپم دارم توی امضام کانفیگش هست
من گلزارم.(جاده ی خاوران بعد پارچین) مدرسمون پارچینه
دوچرخه هم دارم اونم 2تا توپش.اما یه بار دوچرخه کراس کانتریم رو بردم مدرسه داغونش کردن 14 تومن خرج ورداشت دیگه نمیبرم
خودم کار میکنم(مکانیک هستم!)همه چیزامو با پول خودم خریدم.به خودم افتخار هم میکنم که از بابام همش پول نمیگیرم
دوچرخه هام هر دوشون کیلومتر دیجیتال دارن از روی همون گفتم 14 کیلومتر میرم
ورزش مورد علاقم همون دوچرخست که توی مسابقاتش هم میرم.با دوچرخه بیش از 80 کیلومتر هم میرم
خیلی زشت بود حرفتون.
من وقتی هوا تاریکه راه میوفتم میرم مدرسه
تاکسی توی گلزار صبحا نیست اگه بود هم بازم پیاده میرفتم.
حالا کاملا متوجه شدید؟!
برای من 14 کیلومتر چیزی نیست.برای شما که حدس میزنم همیشه راحت بودید زیاده!
من از 12 سالگی کار کردم که چیزایی که دوست دارم رو بخرم.
لطفا مسخره نکنید و اول طرف مقابل رو خوب بشناسید.
خدافظ...

tariran0
22-05-2011, 18:06
درسته حالا بگیریم من رتبم خیلی بدتر از خواهرم بشه هم اشکال نداره.من که تلاشمو میکنم
آره من لپتاپم دارم توی امضام کانفیگش هست
من گلزارم.(جاده ی خاوران بعد پارچین) مدرسمون پارچینه
دوچرخه هم دارم اونم 2تا توپش.اما یه بار دوچرخه کراس کانتریم رو بردم مدرسه داغونش کردن 14 تومن خرج ورداشت دیگه نمیبرم
خودم کار میکنم(مکانیک هستم!)همه چیزامو با پول خودم خریدم.به خودم افتخار هم میکنم که از بابام همش پول نمیگیرم
دوچرخه هام هر دوشون کیلومتر دیجیتال دارن از روی همون گفتم 14 کیلومتر میرم
ورزش مورد علاقم همون دوچرخست که توی مسابقاتش هم میرم.با دوچرخه بیش از 80 کیلومتر هم میرم
خیلی زشت بود حرفتون.
من وقتی هوا تاریکه راه میوفتم میرم مدرسه
تاکسی توی گلزار صبحا نیست اگه بود هم بازم پیاده میرفتم.
حالا کاملا متوجه شدید؟!
برای من 14 کیلومتر چیزی نیست.برای شما که حدس میزنم همیشه راحت بودید زیاده!
من از 12 سالگی کار کردم که چیزایی که دوست دارم رو بخرم.
لطفا مسخره نکنید و اول طرف مقابل رو خوب بشناسید.
خدافظ...

نمی دونم چرا فکر کنردید قصد توهین یا مسخره کردن دارم ولی در کل ببخشید
شما هم جملتون زیاد جالب نبود چنان می گفتید که مجبورم 14 کیلومتر پیاده برم آدم فکر می کرد از سر بی پولیه ولی اینجور که گفتید خودتون دوست دارید پیاده برید
مورد دیگه این که من هم زیاد در رفاه نیستم و یه خانواده متوسط به پایینیم

arashyty
23-05-2011, 08:10
نمی دونم چرا فکر کنردید قصد توهین یا مسخره کردن دارم ولی در کل ببخشید
شما هم جملتون زیاد جالب نبود چنان می گفتید که مجبورم 14 کیلومتر پیاده برم آدم فکر می کرد از سر بی پولیه ولی اینجور که گفتید خودتون دوست دارید پیاده برید
مورد دیگه این که من هم زیاد در رفاه نیستم و یه خانواده متوسط به پایینیم
آخه یه طوری گفتید "فکر کنم مارو گرفتی"اعصابم داغون شد.من که قاطی ندارم بخوام یه تاپیک بزنم توش خالی ببندم
اصن چرا آبروی خودمو ببرم.همه کلاس میزارن من بیام برعکس عمل کنم!
منم معذرت میخوام:11:
شما روحیتون شاده ها....
اون که 14 کیلومتر رو میرم آره به خاطر بی پولیه.چون میشه ماهی 14 تومن کرایه ماشین!
هیچکسی دوست نداره اینقدر پیاده بره.اما نباید ارادمون کم باشه به خاطر یه چنین چیزی از همه چیزا فرار کرد
خوشحالم که شما وضعتون خوبه.ایشالاه پیشرفت میکنید و به همه ی چیزایی که میخوایید میرسید
موفق باشی
:20:

behzad74
23-05-2011, 10:04
سلام ارش خان عزیز
همه این مشکلات مالی دارن
توی این مملکت بعضیا جیبشون به شیر نفت وصله و دارن حال میکنن
حدود 30 درصد نفت جهان توی ایرانه . این پولا کجا میره؟؟
حالا بگذریم...
به جز پول سلامتی و چیزای دیگه ایم هست که مهمه مثلا یکی که بهترین ماشین و بزرگترین خونه رو داشته باشه اما روی تخت بیمارستان باشه تا آخر عمرش چه فایده این زندگی ؟؟؟
واقعا ماشاالله به پشتکارت . 14 کیلومتر میری و میای . کار هم میکنی. و با این اوصاف درست هم خوبه!!! ایویلا اشالا که موفق شی
نمیدونم بعضی ها رو دیدی یا نه که خر پول اند اما به هیچ جایی نرسیدند چون وضع خوبی دارن اصلا برای پول تلاشی نمیکنن!

ببین باید استعداد و علاقه رو در نظر بگیری!
مثلا من خودم الان سن توام و دوم دبیرستان هستم رفتم رشته کامپیوتر . الان هم دارم امتحانات رو میگذرونم سال دیگه سومم انشالا
درسم هم خوب بود! اما نرفتم رشته های دیگه . چون اولا استعدادش رو داشتم و خیلی علاقه هم داشتم
برای همین الان هم خیلی خوشحالم از انتخابم
الان داداش من داروسازی میخونه سال آخرشه الان مهر داره و مهر رو داده به داروخانه و داروخانه هم ماهی 500 تومن میاد تو حسابش تازه اگه خودش هم بره کار کنه 1.500 بهش میدن
تازه اینجا اهوازه اگه بره شهر های بزرگ تر مثل مشهد اونجا پیشنهاد 3.000 هم بهش شده!
از سال چهارم دانشگاه میرفت دارو خانه بعنوان دانشجو و ناظر فک کنم . فقط باید عرضه داشته باشی و بتونی یک جا کار پیدا کنی

behzad74
23-05-2011, 10:31
چه روحیتون خوبه (الکی نمیگما)
شما که تا حدودی برخلاف اون دوستمون صحبت میکنید!
من اختراعاتم خوبه ولی وسیله ندارم.میدونید من تا به حال 4 تا مالتیمتر 12 هزار تومنی سوزوندم که دیگه دلم نمیاد برم طرفش
ندارم
دیگه خجالت میکشم اینو بگم
خدافظ
:41::37::45:
ببین حتما برو دنبال علاقـــــــــت
کانون فرهنگی آموزش هست میتونه بهت کمک کنه
اگه وضعت خوب نیست میتونی خودت رو به کانون معرفی کنی . بورسیه تحصیلیت میکنه دوست عزیز:40:

arashyty
24-05-2011, 11:40
سلام ارش خان عزیز
همه این مشکلات مالی دارن
توی این مملکت بعضیا جیبشون به شیر نفت وصله و دارن حال میکنن
حدود 30 درصد نفت جهان توی ایرانه . این پولا کجا میره؟؟
حالا بگذریم...
به جز پول سلامتی و چیزای دیگه ایم هست که مهمه مثلا یکی که بهترین ماشین و بزرگترین خونه رو داشته باشه اما روی تخت بیمارستان باشه تا آخر عمرش چه فایده این زندگی ؟؟؟
واقعا ماشاالله به پشتکارت . 14 کیلومتر میری و میای . کار هم میکنی. و با این اوصاف درست هم خوبه!!! ایویلا اشالا که موفق شی
نمیدونم بعضی ها رو دیدی یا نه که خر پول اند اما به هیچ جایی نرسیدند چون وضع خوبی دارن اصلا برای پول تلاشی نمیکنن!

ببین باید استعداد و علاقه رو در نظر بگیری!
مثلا من خودم الان سن توام و دوم دبیرستان هستم رفتم رشته کامپیوتر . الان هم دارم امتحانات رو میگذرونم سال دیگه سومم انشالا
درسم هم خوب بود! اما نرفتم رشته های دیگه . چون اولا استعدادش رو داشتم و خیلی علاقه هم داشتم
برای همین الان هم خیلی خوشحالم از انتخابم
الان داداش من داروسازی میخونه سال آخرشه الان مهر داره و مهر رو داده به داروخانه و داروخانه هم ماهی 500 تومن میاد تو حسابش تازه اگه خودش هم بره کار کنه 1.500 بهش میدن
تازه اینجا اهوازه اگه بره شهر های بزرگ تر مثل مشهد اونجا پیشنهاد 3.000 هم بهش شده!
از سال چهارم دانشگاه میرفت دارو خانه بعنوان دانشجو و ناظر فک کنم . فقط باید عرضه داشته باشی و بتونی یک جا کار پیدا کنی
سلام...خیلی خوشحال شدم از آشنایی باحاتون
منم متولد 74 هستم مثل شما....
بین خودمون باشه خیلی ازین پولا میره تو جیب (سید!) بقیشم با بروبچه های مفت خور یه بلایی سرش میارن!:27:
بگذریم.اینارو همه میدونن که چه بلایی دارن سرمون میارن!
درسته سلامتی مهمتره.الان من کلی بیشتر از یه آدم پولداره مریض حال میکنم!(مثال رو داشتی؟!)
خیلی ناراحت میشم که بعضیا برای پول اصلا هیچ تلاشی نمیکنن فقط باباشون یه چی الکی گیرش اومده!
اما ما قدرتمون بیشتره.چون تلاش داریم.ما جلو تریم:20:
برای زحمتی داداشتون کشیده 3تومن هم کمه
کار پیدا کردن هم یاد گرفتم.میرم دنبالش اساسی داداش
مرسی که اومدید
...:11:...

---------- Post added at 12:40 PM ---------- Previous post was at 12:37 PM ----------

:41::37::45:
ببین حتما برو دنبال علاقـــــــــت
کانون فرهنگی آموزش هست میتونه بهت کمک کنه
اگه وضعت خوب نیست میتونی خودت رو به کانون معرفی کنی . بورسیه تحصیلیت میکنه دوست عزیز:40:
خیلی چیزا ازین جا و بچه ها یاد گرفتم
خودم کار میکنم میتونم.اون شکلکه چه اشکی میریزه! آخی:10:
:11:
مرسی

behzad74
24-05-2011, 21:41
ببین این داداش من که هنوز فارغ التحصیل نشده . تازه میگم اگه کار نکنی و فقط مهر رو بدی بهشون اینقد بهت میدن
اگه بری کار کنی که 2-3 برارش رو میگیری
تازه اگه خودت هم سرمایه داشته باشی یا وام بگیری داروخانه بزنی ماهی 30 تومن در میاری
البته دندونپزشکی خیلی درآمدش بیشتره . یک دندون پر میکنی200تومن!

arashyty
25-05-2011, 17:44
ببین این داداش من که هنوز فارغ التحصیل نشده . تازه میگم اگه کار نکنی و فقط مهر رو بدی بهشون اینقد بهت میدن
اگه بری کار کنی که 2-3 برارش رو میگیری
تازه اگه خودت هم سرمایه داشته باشی یا وام بگیری داروخانه بزنی ماهی 30 تومن در میاری
البته دندونپزشکی خیلی درآمدش بیشتره . یک دندون پر میکنی200تومن!
ماهی 30 تومن؟!!!!!!!!
بابا سرم گیج رفت!(جدی میگم یه لحظه نمیدونم چیچی شد گیج شدم!)
خیلی بیشتر؟!!!!!!!
نگو اینارو میوفتم میمیرما
واقعا خیلی خوشحال شدم.میتونم به همه ی آرزوهام برسم.خیلی ممنونم
بیشتر تلاش میکنم که رتبم یک بشه.باید تمام چیزارو در نظر بگیری
خیلی هم تلاش و پشتکار فراووووااان
با امید به هدفی که دارین
فردا فیزیک دارم برم دیگه
بابای

behzad74
28-05-2011, 17:21
ماهی 30 تومن؟!!!!!!!!
بابا سرم گیج رفت!(جدی میگم یه لحظه نمیدونم چیچی شد گیج شدم!)
خیلی بیشتر؟!!!!!!!
نگو اینارو میوفتم میمیرما
واقعا خیلی خوشحال شدم.میتونم به همه ی آرزوهام برسم.خیلی ممنونم
بیشتر تلاش میکنم که رتبم یک بشه.باید تمام چیزارو در نظر بگیری
خیلی هم تلاش و پشتکار فراووووااان
با امید به هدفی که دارین
فردا فیزیک دارم برم دیگه
بابای
اره بابا یکی از داروخانه دارهای شهر خودمون هست دوست دادشمه . اون بهش گفت .
خب ولی سرمایه میخاداااا . یا باید وام بگیری. یا سرمایه داشته باشی چون مجوزش فقط 18 میلیونه . بعدش میمونه هزینه جا و مکان و اجناس داروخانه

arashyty
29-05-2011, 09:24
اره بابا یکی از داروخانه دارهای شهر خودمون هست دوست دادشمه . اون بهش گفت .
خب ولی سرمایه میخاداااا . یا باید وام بگیری. یا سرمایه داشته باشی چون مجوزش فقط 18 میلیونه . بعدش میمونه هزینه جا و مکان و اجناس داروخانه
WoW
خیلی خوبه.تا 300 میتونم جور کنم بابا
منو نشناختی:8:
موفق باشی