PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بايوس سيستمم مشكل داره چي كار كنم؟؟

poya1303
05-05-2011, 21:47
سلام.من تقريبا چند روز پيش بايوس سيستمم رو اپديت كردم.ولي از وقتي اپديت كردم همش سيستمم هنگ ميكنه:19::19::19:.به نظرتون چي كار كنم؟؟؟؟

NirvanaH
05-05-2011, 23:15
سلام.من تقريبا چند روز پيش بايوس سيستمم رو اپديت كردم.ولي از وقتي اپديت كردم همش سيستمم هنگ ميكنه:19::19::19:.به نظرتون چي كار كنم؟؟؟؟

با سلام
دوست عزیز اگر بایوس شما نسخه ازمایشی یا بتا نبوده باشدف نباید مشکل خاصی پیش بیاید.شما برای چه منظور بایوس را آپدیت کردید؟چون هر بایوس جدیدی که می آید یک کارایی جدید به تنظیمات سخا افزاری اضافه میکند!!!
آیا سیستم خود را اورکلاک کرده اید؟
بهترین و مطمئن تری را برای حل مشکلات برگرداند بایوس به حالت اول است.این کار هم با اپدیت بایوس قبلی انجام بدبد.
مدل و برند مادر برد خود را بگویید تا بهتر بشه نظر داد!

حامد:11:

EXTREME
05-05-2011, 23:40
ممکنه فایل بایوس ایراد داشته بایوس رو به ورژن قبلی برگردونید
فایل بایوسی هم که میگیرید 100% باید مال مین خودتون باشه
بعد از آپدیت بایوس حتما بایوس رو دیفالت کنید

poya1303
06-05-2011, 22:17
سلام دوستان!
من از پورت ساتاي سيستمم اصلا استفاده نكرده بودم.از كار افتاده بود . بعد يه دي وي دي رايتر گرفتم كه فقط با پورت ساتا كار ميكرد براي همين فروشنده گفت بايد بايوست اپديت بشه!!
منم دادم اپديت كرد ولي از وقتي اوردم هي بيخودي هنگ ميكنه اعصاب خورد شده!!!
يه راه حلي بدين ممنون!
مادربورد من:msi 661fm2 مال 5 سال پيشه!

poya1303
06-05-2011, 22:19
راستي اوركلاك چيه؟

NirvanaH
07-05-2011, 16:08
سلام دوستان!
من از پورت ساتاي سيستمم اصلا استفاده نكرده بودم.از كار افتاده بود . بعد يه دي وي دي رايتر گرفتم كه فقط با پورت ساتا كار ميكرد براي همين فروشنده گفت بايد بايوست اپديت بشه!!
منم دادم اپديت كرد ولي از وقتي اوردم هي بيخودي هنگ ميكنه اعصاب خورد شده!!!
يه راه حلي بدين ممنون!
مادربورد من:msi 661fm2 مال 5 سال پيشه!

با سلام
این نکات مربوط به مدل 661FM2-V LSR / ILSR هستش.اگر مدل کامل مادر برد شما همینه به نکات زیر توجه کن!
دوست عزیز یه سری به سایت زیر بزن واسه دانلود بایوس مورد نظر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن کارنکردن ساتاهای شما ربطی به بایوس نداره.آپدیتهای شما بیشتر واسه دمای سی پی یو پشتیانی از رمهای باباس پایین هستش.حالا اون طرف رو چه حسابی گفته باید بایوس آپدیت بشه نیم دونم چرا؟؟؟
بعد از دانلود هم خودت به راحتی می تونی بایوست رو تغییر بدی و ورژنش رو عوض کنی!

NirvanaH
07-05-2011, 16:13
راستي اوركلاك چيه؟

همون طوری که از اسمش برمیاد یعنی بالا بردن سرعت فرکانس گذرگاه!!!
که این کار وبا بالا بردن ولتاز و بسامد قطعه به طور موازی انجام میدن.تا جایی که قطعه نسوزه.که این سوختن معمولا در اثر گرمای بیش از حد میشه!!!
قطعاتی مثل مادربرد، سی پی یو،رم،کارت گرافیک رو آور کلاک میکنند که بیشتر افراد روی سی پی یو و کارت گرافیک مانور میدن!اور این دوتا قطعه روتین تره!!!

شمام اگه بخوای آور کنی باید برنامه شماره 2رو واسه به روزرسانی دانلود کنی که در سایت بالا هست!

poya1303
07-05-2011, 18:33
ممنون اقا حامد!
مشكل برطرف شده.البته فعلا!
طرف باطري بايوس رو يادش رفته بود بزاره:19:.من گذاشتم بعد يه ويندوز عوض كردم فعلا خوب ج ميده!
ممنون از كمكتون!