PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : عكسهاي خود را قديمي كنيد(افكت Sepia )

Man Hunter
02-06-2006, 00:20
سلام خدمت دوستان..با يه آموزش كوچولوي ديگه اومئم...بد نيست.حداقل به درد خودم يكي خورد.
اميدوارم مورد پسندتون وافع بشه.
با رعايت احترام و حق ساير اساتيد(شاهين و الفين عزيز):

خوب...ما يه عكس داريم.مثلا‘‘ چه ميدونم...عكس پدر بزرگتون با يكي از اون نوه هاي آتيش پاره اش(منظورم همون كوچولوهاي بامزه است).شما هم به اين نوه حسودي ميكني كه چرا اين اينقدر ناز و من نيستم(بابا به خدا دارم شوخي ميكنم....خوب اصلا‘‘ يه عكس از خودت بزار).حالا با هموم سوژه ميريم جلو!!!

آقا..شما اين عكس رو انتخاب ميكني...و اين مسير رو دنبال ميكني:

Image->Adjusments->Desaturate( Ctrl+SHift+U)
عكس ما حالا سياه وسفيد شده.يعني فقط اين دوتا رنگ توش هست!حالا اين مسير رو دنبال كنيد لطفا‘‘:

Image->Adjustmensts->Variations
هيچي...بعدش يه صفحه باز ميشه!(نكته تستي گفتم,نه؟ :blush: ).خوب..حالا ما اينجا Original و Current Pack رو داريم.(Current pack به ما ميگه كه آخرين تنظيماتي كه در آخزين بار از Variations استفاده كرديم,چي بوده. )

خوب...روي Original كيليم ميكنيم.من اين كار ها رو واسه عكس خودم كردم...شما به دلخواه ميتونيد انجام بدين.
من دو بار روي More Yellow و يك بار More Red رو زدم.
حالا كه به شكل مورد نظر رسيديد....Save Konid....بعدش Ok كنيد.
حالا...يه عكس ديگه باز كنين.همون مسيرهاي با لا رو تكرار كنين.حالا ميخواين كه اين عكستون دقيقا‘‘ تنضيمات عكس قبلي رو داشته باشه؟باشه...روي Load كيلك كنيد...حالا اون عكس قبلي رو با هر اسمي كه ذخيره كرده باشيد...با پسوندAVA ظاهر ميشه.روش كليك كنيد و بازش كنيد.
چي شد؟........هيچي...تنظيمات اون به فايل جديدتون اضافه شد.
كار ما هم تموم شد.اميدورام از شوخي هم ناراحت نشده باشين و اين هم آومزش خوبي باشه.! ;)

يا حق ;)

Shahin King
02-06-2006, 02:26
WolfHound جان سلام

عزیز تشکــــــــــر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
اگر زحمتی نیست آموزشهات با عکس باشه . ماشاا... اونور آب سرعت اینترنت فضایی . نباید مشکلی برات باشه . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین کینگ

Man Hunter
02-06-2006, 02:29
رو چشمم شاهين جان...شما امر كنين.فقط منظورت اينكه از كار خودم عكس بزبرم(نتيجه كار) اي از مراحل كار؟

يا هر 2 تا؟
به هر حال قابلي نداشت.!

يا حق ;)

Shahin King
02-06-2006, 03:29
رو چشمم شاهين جان...شما امر كنين.فقط منظورت اينكه از كار خودم عكس بزبرم(نتيجه كار) اي از مراحل كار؟

يا هر 2 تا؟
به هر حال قابلي نداشت.!

يا حق ;)

سلام مجدد

اگر سعی کنی . مراحل کار رو با تصویر پیش بری بهتره . مثلا تغییرات طرح بعد از انجام هر فیلتر و ...
مثل آموزشهای دیگر دوستان .

در ضمن چشمت هم بی بلا . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین کینگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rb97
02-06-2006, 11:12
مثل این که سیلور جان زحمتشو کشیده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Man Hunter
02-06-2006, 12:30
مثل این که سیلور جان زحمتشو کشیده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام..اگه منظورت عكس گذاري بله...سيلور جان فابريك كارش درست.آخه...اونو با من مقايسه ميكني؟

اگر هم منظورت آموزش بود..بايد عرض كنم كه آموزش من با اوني كه شما فرمودين فرق ميكنه.
خلاصه خيلي مخلصيم.
يا حق ;)

mahsoft
05-07-2006, 22:41
ممنون عزیزم

mohammad ashena
05-07-2006, 23:30
قشنگ بود من هانتر
فقط عکس کم داشت :blink: منظورم اینه که نداشت ;)

Erfaan
06-07-2006, 03:36
خوب بود ولي چاشنيش عكسه!