PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ا CFW ^ 3 v6.1 Symbian For Nokia 5800 5530 5230 ا

jb.NY
03-05-2011, 15:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام به همگی
به جرات میتوان گفت این فریم ور یکی از بهترین و سریعترین فریمور های موجود برای گوشی های 5800 5530 5230 میباشد

نسبت به ورژن های قبلی پیشرفت چشمگیری داشته و تقریبا تمام باگ ها در این ورژن بهبود یافته

ویژگی ها:
> افکت های اینترفیس سیمبیان ^3
> ovi map 3.6 بجز 5530
> نمایشگر متن آهنگ ها
> آپدیت v1.09 برای ovi
> تم ها و آیکن های سیمبیان ^3
> مطابقت با ovi suite 3
> منو با فضایی بیشتر، عریض تر!
> افزایش سرعت، بهبود سرعت نرم افزار ها و حتی منو ها
> عدم چرخش نوار آنلاک
> کاهش مصرف باطری، مصرف به اندازه فریمور های اریجینال
> ویجت های روی دسکتاپ
> نصب نرم افزار بدون نیاز به ساین
> فونت جدید
> منوی 4x4
> 79 مگ فضای خالی حافظه داخلی و 58 مگ فضای خالی رم
> قابلیت حذف ویجت ساعت از روی دسکتاپ
> آزادی عمل بیشتر برای نرم افزار های جاوا (دسترسی بیشتر به سیستم)
> امکان ارسال فایل های محافظت شده با بلوتوث
> codec های صوتی جدید برای صدای استریوی بهتر
> تقویت صدا (صدایی قوی تر نسبت به فریمور های اریجینال)
> در ovi گوشی شما به عنوان n97 شناخته شده و به همین دلیل به نرم افزار های بیشتری دسترسی دارید
> افکتهای تقویت شده و بدون تاخیر
> تنظیمات جدید گالری (لود نکردن تصاویر از پوشه های سیستمی)
> حذف برخی نرم افزار های اضافی
> انتقال کش مرورگر به مموری کارت

چه افرادی نمیتوانند استفاده کنند؟

5230 ورژن بالا تر از v21.8

لینک ها:
NOKIA 5230 RM-594
فقط v21.8.005 RM-594

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

NOKIA 5530 RM-504
v32.0.007

NOKIA 5800 RM-356

v52.0.007

آموزش به طور خلاصه:
ابتدا اگه به مموری پسورد دادین حتما بردارین وگرنه دیگه مموری بی مموری!

دوم اگه با جف در ویندوز سون مشکل دارین از این لینک ورژن 1.98 رو دانلود کنین (به همراه p-key):

همچنین به نوکیا PC Suite ورژن v7.1.51 هم احتیاج دارین:

فایل های fpsx ، C00 و rofs2 رو به پوشه ***C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM انتقال بدین( فقط همین سه فایل در پوشه باشن، در این روش نصب، به باقی فایل ها احتیاجی نیست)

pc suite را نصب کنید و گوشی خود را به کامپیوتر متصل نمایید تا تمام مراحل نصب درایوها تمام بشوند. گوشی را از کامپیوتر جدا نموده و سیستم را ریستارت کنید.
جف را نصب کنید ( تنها و تنها فایلی که گذاشتم ، اگر قبلا نصب کرده بودید آن را uninstall کرده و سیستم را ریستارت کنید). زمانی که jaf درخواست نصب درایور ها را داد ، گزینه NO را انتخاب نمایید

نوکیا پی سی سوت را قبل از اتصال گوشی به کامپیوتر از تسک بار ببندید.

اکنون باید سازگاری PKEY Emulator را تغییر دهید. برای این کار روی فایل کلیک راست کرده و به Properties بروید. روی تب Compatibility رفته تیک Run this program in compatibility mode for را بزنید.
گزینه (Windows XP Service Pack 2) را انتخاب کرده روی OK کلیک کنید.

حال PKEY Emulator را اجرا کنید. روی Go کلیک کنید تا JAF ظاهر شود.

روی تب BB5 کلیک کنید

گزینه های manual flash ، dead usb ، factory set و normal mod رو تیک بزنید و تیک crt 308 را بردارید

بر روی MCU کلیک کرده و صبر کنید تا پنجره جدید برای انتخاب فایل باز شود ... ممکن است اندکی طول بکشد
به پوشه ای که فایل ها را نتقال دادید رفته و در قسمت File Name ، کلمه R را تایپ و فایل Core.C00.*را انتخاب میکنیم
بعد از وارد کردن فایل C00 ، بر روی PPM کلیک کرده و صبر کنید تا باز شود ، از همان پوشه فایل rofs2 را انتخاب کنید
و بعد از وارد کردن این فایل بر روی APE Variant کلیک و مجددا از همان پوشه فایل fpsx را وارد کنید
این از این
حالا گوشی را خاموش و به کامپیوتر وصل کنید ، دکمه Flash را کلیک و اگر پیغامی داد yes را انتخاب کنید و به سرعت دکمه پاور گوشی را یک بار فشار دهید ( نگه ندارید )
بعد از مدت کوتاهی گوشی بالا می آید (با تشکر از سایت سافت گذر)

گوشی را به مدت 5 الی 10 دقیقه به حال خود بگذارید تا تنظیمات ویجت ها و بقیه فایل ها را انجام دهد

حالا میرسیم به مشکل زبان فارسی
خدا رو شکر کیبرد فارسی واسه سیمبین موجوده، dayhand:

پوشه Opera keyboard 2.5 farsi را به همراه فایل DAYHAND INPUT به مموری کارت منتقل کنید
این نرم افزار را نصب کنید، توجه کنید که به هنگام نصب فقط گزینه iphone keyboard تیک خورده باشد
و همچنین قبل از اجرای نرم افزار فایل های موجود در پوشه های TouchSkin و TouchSkinw را به پوشه های همنام در درایو c منتقل کنید(C->dayhandinput->touchskin->iphone_bymilk) و
(C->dayhandinput->touchskinw->iphone_bymilk)
دقت کنید که حدود 22 فایل در هر پوشه موجود است و 22 بار باید گزینه yes را در هنگام انتقال، بفشارید تا فایل ها جایگزین شوند
سپس نرم افزار را اجرا، اولین گزینه را انتخاب و در زیر Aknfep (چهار مربع) را انتخاب کنید
بخاطر چینی بودن نرم افزار، حروف به صورت مربع نشان داده میشوند
این هم از این، کار تمام شد

با کلیک بر روی دکمه hide میتوان زبان نوشتاری را انتخاب کرد (فارسی انگلیسی و عددی)

توجه داشته باشید که:
سنسور های چرخشی گوشی خاموش هستند و باید آنها را از setting->phone->sensor setting-> turning control روشن کنید
این فریم ور برای x6 هم موجوده ولی به دلیل اسپانیایی بودن زبان، قرار ندادم

حد اکثر توانم رو انجام دادم تا مطالب واضح و خلاصه باشند، اگه در جایی از راهنما به مشکل بر خوردید در خدمتم
موفق باشید

music boy
03-05-2011, 21:51
سلام کرک عزیز
ممنون از وقتی که گذاشتی و زحمتی که کشیدی بابت تاپیک به این خوبی .
لطف میکنی چند تا اسکرین شات از منو و بقیه محیطهایی که تغییر کرده بزاری ؟
(قربون اون آواتارت برم, خیلی دوسش دارم, عکسش رو زبونه کفش منم هست !):31:

jb.NY
04-05-2011, 08:05
سلام کرک عزیز
ممنون از وقتی که گذاشتی و زحمتی که کشیدی بابت تاپیک به این خوبی .
لطف میکنی چند تا اسکرین شات از منو و بقیه محیطهایی که تغییر کرده بزاری ؟
(قربون اون آواتارت برم, خیلی دوسش دارم, عکسش رو زبونه کفش منم هست !):31:
قربان شما، قابلی نداره
اینم یه چندتا عکس از منو و دسکتاپ(البته با تم پیزرو):

اینم از تم خود فریمور

برنامه conversations هم به بخش پیام ها اضافه شده که پیامها رو یه چیزی تو مایه های گوشی آیفن نمایش میده :

شرمنده، پیام تو صندوق نداشتم نشد که حالتشو نشون بدم

خب، درکل از دیروز تا الان به ایراد هایی که پی بردم، اول اینکه وقتی گوشی رو قفل میکنی چراغ سبز دوثانیه زودتر از چراغ قرمز و چراغ دکمه منو خاموش میشه،
دوم اینکه فوتش خیلی ریزه، تو عکس نشون نمیده ولی تو خود گوشی ریز بودنش نمایانه
ولی خداوکیلی حدود 28 تا نرم افزار ریختم، بجز پوشه اپلیکشن بقیه گوشی روانه، هنوزم ورود به منو به صدم ثانیه کشیده نمیشه

(یعنی میگی آواتارو عوض کنم؟! راستی مارک کفشت چیه؟ :31:)

PARVIZ-XP
05-06-2011, 00:56
[

فقط v21.8.005 RM-594

سلام دوست عزیز من کامل متوجه نشدم گوشی من 5230-RM-588 یعنی رو این ورژن-40.0.003 نصب نمیشه:18:

ya abbas
05-06-2011, 11:03
ظاهرا که نمیشه!
این فریمور برای RM-594 اومده.

jb.NY
05-06-2011, 18:24
[

فقط v21.8.005 RM-594

سلام دوست عزیز من کامل متوجه نشدم گوشی من 5230-RM-588 یعنی رو این ورژن-40.0.003 نصب نمیشه:18:

راستش نه، همون طور که دوستمون گفتن نمیشه

Hadi King
05-06-2011, 18:46
سلام دوستــان حیف که ورژن گوشیـم 52.0.101 هستش و نمیتونم فلش کنــم !
اگه میشـد یه تستی میزدم و باگ های که داره رو بر طرف میکـردم .
سرعـت و ... رو تسـت نکنیـــد ببینید باطری چجوریــه چند ساعت میزنــه ؟
بیشتر این فریمور هــا زود باطری خالی میکنن .
موفق باشید!:40:

jb.NY
05-06-2011, 21:09
سلام دوستــان حیف که ورژن گوشیـم 52.0.101 هستش و نمیتونم فلش کنــم !
اگه میشـد یه تستی میزدم و باگ های که داره رو بر طرف میکـردم .
سرعـت و ... رو تسـت نکنیـــد ببینید باطری چجوریــه چند ساعت میزنــه ؟
بیشتر این فریمور هــا زود باطری خالی میکنن .
موفق باشید!:40:

من الان حدود یه ماهی میشه که روی 5530 خودم نصب کردم و همونطور که ناشر این فریم ویر گفته مصرف باتریش تفاوت زیادی با فریم ویر های خود نوکیا نداره
دقت نکردم ببینم دقیقا چجوریه ولی کلا من با گوشی زیاد ور میرم، فکر کنم واسه من حدود یه روز یه روزو نیم رو نگه داره، دقت کنین گفتم زیاد ور میرم
مصرفش بیشتر میشه ولی نه تا اون حد، خوبیش اینه که منو رو به سرعت باز میکنه
گفتم که حدود 1 ماه میشه که دارم استفاده میکنم و حدود 35 36 تا نرم افزار هم نصب کردم ولی باور کنید اصلا سرعت منو کم نشده، جوری شده که تمام 36 نرم افزار رو به خود منو منتقل کردم تا دم دستم باشن
فردا بعدا از شارژ تایم نگه میدارم ببینم با کارکرد معمولی چقدر باتری نگه میداره

neopersia
17-06-2011, 22:57
سلام

من با همین فریم ور فلش زدم جالب هم شده اما کیبور رو نتونستم نصب کنم. همش ارور unable to install constrained by the certificate میده. برای امتحان فایل ساین شده رو هم نصب کردم ولی همین ارور رو میده

کسی این کیبورد رو نصب کرده؟

jb.NY
18-06-2011, 13:53
سلام

من با همین فریم ور فلش زدم جالب هم شده اما کیبور رو نتونستم نصب کنم. همش ارور unable to install constrained by the certificate میده. برای امتحان فایل ساین شده رو هم نصب کردم ولی همین ارور رو میده

کسی این کیبورد رو نصب کرده؟

لینک کیبورد رو آپدیت کردم، این یکی رو تست کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه
حقیقتش خودم زیاد به این ارور های سیمبیان وارد نیستم
بعضی از ناشرین نوشتن که برای استفاده کامل از امکانات این فریمور ها بهتره مموری رو قبل از نصب فریمور جدید یه دور فرمت کنید و بعد از نصب گوشی رو با کد * # 7370 # هارد ریست کنید

neopersia
18-06-2011, 17:19
ممنون اما بازم همون ارور رو میده
احتمالاً اگر با فرمت و ریست کردن درست نشه دیگه مربوط میشه به فریم ور. فعلاً ریست هم نمیتونم بکنم چون 5 گیگ اطلاعات روش دارم که جا ندارم منتقلشون کنم :(

راستی با هارد ریست محتویات مموری کارت از دست نمیره؟

*M!L4D*
18-06-2011, 18:09
احتمالاً اگر با فرمت و ریست کردن درست نشه دیگه مربوط میشه به فریم ور. فعلاً ریست هم نمیتونم بکنم چون 5 گیگ اطلاعات روش دارم که جا ندارم منتقلشون کنم :(

نه فقط Phone مموری پاک میشه + نرم افزار هایی که رو مموری کارد نصب هستند ناقص میشن و اجرا نمیشن !
حالا شما واسه اطمینان مموری کارد رو موقع هارد ریست یا مستر ریست در بیار :دي
بهترین کار به نظر من اینه که شما از اطلاعات مموریت جایی بکآپ بگیری بعد مموری رو فرمت کنی و بعد مستر ریست و دوباره بعدش اطلاعات رو بریزی تو مموری !

neopersia
18-06-2011, 19:32
ریست هم جواب نداد :(
البته من دقیقاً فایل رو از این آدرس که در این تاپیک بود نگرفتم چون دانلود از رپیدشر مکافات داره! ولی نام فایل و rm و مدل گوشه همش همین بود

میگم نمیشه همون فایل فارسی فریم ور اورجینال 5800 رو قاطی فایلهای فریم ور فلش کنیم؟ به نظرتون جواب میده؟

jb.NY
18-06-2011, 19:33

من که فکر کنم با همون هارد ریست درست بشه، خودم دارم از این نرم افزار استفاده میکنم پس احتمالا از فریمور نیست
و البته نظر به این که چند نفر از این ناشرین گفته بودن ارور های مربوط به certification با هارد ریست رفع میشه پس انجامش ضرر نداره، هرچند که ریست با محتویات مموری کاری نداره ولی کپی رو جهت اطمینان داشته باشید

jb.NY
18-06-2011, 19:41
ریست هم جواب نداد :(
البته من دقیقاً فایل رو از این آدرس که در این تاپیک بود نگرفتم چون دانلود از رپیدشر مکافات داره! ولی نام فایل و rm و مدل گوشه همش همین بود

میگم نمیشه همون فایل فارسی فریم ور اورجینال 5800 رو قاطی فایلهای فریم ور فلش کنیم؟ به نظرتون جواب میده؟

جدی؟چقدر بد، نبود فارسی ممکنه گهگداری اذیت کنه، حداقل واسه من که اینجوریه
اگه میتونستید همین لینکی رو که گذاشتم دانلود کنید بهتر میشد، فکر کنم بدون مشکل باشه
البته اینو هم اضافه کنم که گوشی من 5530 هست و امکان داره فریمور مربوط به 5800 مشکل دار باشه
اضافه کردن زبان فارسی طبق اون روش هم امکان نداره
خودم قبلا تست کردم، چواب نمیده
چون این فریمور ها رو بر اساس فریمور c6 میسازن فایل زبان فارسی فریمور 5800 روش جواب نمیده
و چون مخلوطی از فریمور s60v5 و ^3 هستش پس فایل زبان فارسی فریمور c6 هم روش جواب نمیده
تنها راهش همین کیبورد dayhand ئه

neopersia
18-06-2011, 19:47
من کلاً گوشیم انگلیسی هست زیاد با فارسی کاری ندارم اما بعضی وقتا واقعاً لازم میشه
مثلاً چند وقت پیش میخواستم یه چیزی رو فارسی توی اینترنت سرچ کنم حسابی اعصاب خورد کن بود. چون این فارسی نویس های آنلاین هم برای مبایل ساخته نشدن و کار کردن باهاشون خیلی سخته

در هر حال اگر به نتیجه ای رسیدم همینجا میگم که بقیه هم استفاده کنن

jb.NY
18-06-2011, 20:34
من کلاً گوشیم انگلیسی هست زیاد با فارسی کاری ندارم اما بعضی وقتا واقعاً لازم میشه
مثلاً چند وقت پیش میخواستم یه چیزی رو فارسی توی اینترنت سرچ کنم حسابی اعصاب خورد کن بود. چون این فارسی نویس های آنلاین هم برای مبایل ساخته نشدن و کار کردن باهاشون خیلی سخته

در هر حال اگر به نتیجه ای رسیدم همینجا میگم که بقیه هم استفاده کنن

دقیقا منظورم اینترنت بود، وگرنه واسه منو اینا همون اینگلیسی بهتره
در مورد زبان یکم شک دارم که میشه یا نه، چون بقیه زبان ها مثل اسپانیایی و روسی روی این فریمور ها جواب میده، فقط فارسیه که داره اذیت میکنه
راستش اون مطلبی رو که گفتم از زبان یکی از اعضای گروه pnht بود، همون گروهی که اولین فریمور پورت شده رو واسه 5800 و 5530 ارائه دادن
حالا نمیدونم یا حوصله نداشتن جواب بدن و خواستن یه جوری دست به سرم کنن یا واقعا زبان فارسی روش جواب نمیده
البته یادمه اولین بار که c6 اومده بود زبان فارسی رو ساپورت نمیکرد، حالا رو نمیدونم
سعی میکنم پی گیری کنم شاید یه راهی باشه

neopersia
29-06-2011, 23:48
خدا رو شکر بالاخره مشکل کیبورد فارسیم حل شد :)
فایل زبان فارسی رو از پست زیر با NFE std به فایل PPM فرم ور اضافه کردم و کیبورد فارسی گوشی درست شد.

هنوز تست نکردم ببینم اسپیچ فارسی هم بهش اضافه شده یا نه ولی همین کیبورد که اضافه شد بیشتر مشکلاتش حله :دی

jb.NY
30-06-2011, 08:00
خدا رو شکر بالاخره مشکل کیبورد فارسیم حل شد :)
فایل زبان فارسی رو از پست زیر با NFE std به فایل PPM فرم ور اضافه کردم و کیبورد فارسی گوشی درست شد.

هنوز تست نکردم ببینم اسپیچ فارسی هم بهش اضافه شده یا نه ولی همین کیبورد که اضافه شد بیشتر مشکلاتش حله :دی

خب خدا رو شکر که مشکل شما هم داره حل میشه
اگه درست شد میتونید این پوسته رو هم امتحان کنید:

aghilmob
04-08-2011, 09:23
سلام
خسته نباشید.
x6 هم بزارید ممنون میشم .زبانشم فارسی نباشه طوری نیست

mehrdadm_1989
08-08-2011, 01:01
آقا سلام خسته نباشید تویه پست اول واسه زبان فارسی اون برنامرو گذاشتین میخواتم بدونم چجوری حروف پ س ص چ ح گ ژ تایپ کنم.؟

mehrdadm_1989
08-08-2011, 01:02
خب خدا رو شکر که مشکل شما هم داره حل میشه
اگه درست شد میتونید این پوسته رو هم امتحان کنید:

آقا سلام خسته نباشید تویه پست اول واسه زبان فارسی اون برنامرو گذاشتین میخواتم بدونم چجوری حروف پ س ص چ ح گ ژ تایپ کنم.؟

jb.NY
08-08-2011, 12:19

سلام
یه مثال میزنم
مثلا برای وارد کردن حرف ژ، شما باید دکمه ای که ز روی اون قرار داره رو به سمت پایین لمس کنید، یعنی حرف ز رو لمس کنید و بعد انگشتتون رو به سمت پایین بکشید تا ژ وارد بشه

مثلا به این عکس دقت کنید:

حرف ض رو ببینید، بالاش عدد 1 قرار داره و پایینش حرف ص
پس برای وارد کردن عدد 1، ض رو لمس و انگشتتون رو به سمت بالا و برای وارد کردن ص، ض رو لمس و انگشت رو به سمت پایین میکشید

Ahmad-Ra
10-08-2011, 23:34
سلام. من گوشيم 5530 هست البته فرمور 31 كه ميرم 32 ميكنمش. اين آموزش صد در صد اوكي هست و مشكل واسشم پيش نمياد؟؟ بعد از اين به بعد دنبال نرم افزار هاي سيمبين سه بايد بگردم واس نصب روي گوشيم بعد از نصب اين فرمور ؟

*M!L4D*
10-08-2011, 23:44
سلام. من گوشيم 5530 هست البته فرمور 31 كه ميرم 32 ميكنمش. اين آموزش صد در صد اوكي هست و مشكل واسشم پيش نمياد؟؟ بعد از اين به بعد دنبال نرم افزار هاي سيمبين سه بايد بگردم واس نصب روي گوشيم بعد از نصب اين فرمور ؟

نه دوستان تست کردن خودم هم CFW 6.2 نصب کردم
نه همون نرم افزار های S60v5 .. ظاهر گوشی کمی تغییر می کنه و منو ها !

soroush20
26-08-2011, 12:01
سلام من خواستم فایل هارو دانلود کنم اما نشد.لینک دیگه ای برای 5800غیر از رپید شر هست؟

jb.NY
26-08-2011, 17:50
سلام من خواستم فایل هارو دانلود کنم اما نشد.لینک دیگه ای برای 5800غیر از رپید شر هست؟

لینک ها احتمالا از کار افتادن، حقیقتش قصد داشتم فایل ها رو جای بهتری آپ کنم مثل 4شیرد یا مدیا فایر اما هاردم سوخت و فرصت نشد
اگه لینک سالم گیر آوردم حتما میذارم
شما لینک رپید شیر سالم دارید ؟

soroush20
27-08-2011, 11:00
رپید شر دیگه شورشو درآوورده.
اکثر لینکهاش اینجوریه.

خلاصه ممنون میشم اگه یه لینک سالم معرفی کنید.

1سوال داشتم.
این فریم ور کوک شده هست؟

یعنی وقتی با این فریم ور گوشیمو آپدیت کنم.گوشیم ه ک هستش دیگه؟؟؟؟

jb.NY
27-08-2011, 17:07
رپید شر دیگه شورشو درآوورده.
اکثر لینکهاش اینجوریه.

خلاصه ممنون میشم اگه یه لینک سالم معرفی کنید.

1سوال داشتم.
این فریم ور کوک شده هست؟

یعنی وقتی با این فریم ور گوشیمو آپدیت کنم.گوشیم ه ک هستش دیگه؟؟؟؟

چشم، اگه پیدا کردم حتما میذارم
بله، هk شده، نصب نرم افزار ها بی دردسره

jb.NY
27-08-2011, 17:17
خدمت شما دوست عزیز، همون لینک رپیدشیر رو با اکسپرس لیچ مستقیم کردم
فقط یادتون باشه که لینک 24 ساعت مهلت داره:

موفق باشید

soroush20
29-08-2011, 14:33
ممنون از کمک شما.

1سوال دیگه من فقط با فونیکس میتونم آپدیت کنم.یعنی فقط با اون بلدم آپدیت کنم.مشکلی که پیش نمیاد؟

یااینکه فقط باید با جف آپدیت بشه؟

soroush20
29-08-2011, 15:05
شرمنده.1سوال دیگه هم برام پیش اومده.اینکه قبلا من پروداکت کد
گوشیمو عوض میکردم و بعد آپدیت میکردم.

الان نیازی نیست؟

jb.NY
29-08-2011, 17:15
شرمنده.1سوال دیگه هم برام پیش اومده.اینکه قبلا من پروداکت کد
گوشیمو عوض میکردم و بعد آپدیت میکردم.

الان نیازی نیست؟

نه نیازی به تغییر پروداکت کد نیست، اما با فونیک نمیتونید انجام بدید، حتما با جف و حتما طبق قواعد پیش برید
قربان شما

soroush20
29-08-2011, 20:25
سلام
من تمام فایل هارو دانلود کردم.
اما از بد شانسی من چند تا مشکل پیش اومد.

1. اول اینکه همه فایل های فریم ور رو از وینرر اکسترک کردم اما وقتی نوبت میرسه به فایل rofs2 تا وسطای اکسترکش میره و بعد ارور میده که نمیتونه فایل رو بخونه.فریم ور کامل دانلود شده.اما...

2. دومین مشکلم اینه که شما توی آموزش برای فعال کردن جف نوشتین که بایدسازگاری PKEY Emulator را تغییر بدیم.
من اینکارو کردم اما پایینش Windows XP Service Pack 2ننوشته بود.سرویس پک 5نوشته بود ولی من ویندوزم Windows XP Service Pack 2 هست.

3. مشکل بعدیم که بیشتر 1 سوال هست اینه که این آدرسی که شما نوشتین برای قرار دادن فایل های -- برای برنامه فونیکس هست. ***C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM

برای جف کجا باید فایل رو قرار بدیم؟

خب حالا من با این فایل فریم ور مشکل دار باید چیکار کنم؟همون فایلیه که زحمت کشیدید برام لینکشو مستقیم کردین.اگه دوباره دانلود کنم فکر کنم بازم همینطوری میشه.دانلودم کامل بود اگه نصفه دانلود میشد،میبایست برای کل فایل ها ارور بده.
اما نمیدونم...

من دایل آپ دارم وفیل هارو از کافی نت گرفتم..دوستان میشه لطف کنن یه امتحان روی این لینک بزنن و خبرشو بهم بدن.

یک دنیا ممنون.

jb.NY
30-08-2011, 00:12
سلام
من تمام فایل هارو دانلود کردم.
اما از بد شانسی من چند تا مشکل پیش اومد.

1. اول اینکه همه فایل های فریم ور رو از وینرر اکسترک کردم اما وقتی نوبت میرسه به فایل rofs2 تا وسطای اکسترکش میره و بعد ارور میده که نمیتونه فایل رو بخونه.فریم ور کامل دانلود شده.اما...

2. دومین مشکلم اینه که شما توی آموزش برای فعال کردن جف نوشتین که بایدسازگاری PKEY Emulator را تغییر بدیم.
من اینکارو کردم اما پایینش Windows XP Service Pack 2ننوشته بود.سرویس پک 5نوشته بود ولی من ویندوزم Windows XP Service Pack 2 هست.

3. مشکل بعدیم که بیشتر 1 سوال هست اینه که این آدرسی که شما نوشتین برای قرار دادن فایل های -- برای برنامه فونیکس هست. ***C:\Program Files\Nokia\Phoenix\Products\RM

برای جف کجا باید فایل رو قرار بدیم؟

خب حالا من با این فایل فریم ور مشکل دار باید چیکار کنم؟همون فایلیه که زحمت کشیدید برام لینکشو مستقیم کردین.اگه دوباره دانلود کنم فکر کنم بازم همینطوری میشه.دانلودم کامل بود اگه نصفه دانلود میشد،میبایست برای کل فایل ها ارور بده.
اما نمیدونم...

من دایل آپ دارم وفیل هارو از کافی نت گرفتم..دوستان میشه لطف کنن یه امتحان روی این لینک بزنن و خبرشو بهم بدن.

یک دنیا ممنون.

1. اون فایل رو خودم هم دانلود کردم و در مدیافایر آپ کردم، اگه پست اول رو ببینید لینک جدید رو میبینید، مشکلی هم نداشت
اگه میتونید بهتره دوباره دانلود کنید شاید بخت باهاتون یار باشه، البته ایندفه اون لینک مدیافایر رو دانلود کنید

2. اون روش برای اجرای جف در ویندوز 7 هستش، چون با 7 سازگاری نداره باید اون روش رو اعمال کنید
تا اونجایی که میدونم جف در xp راحت اجرا میشه و نیازی به تغییر سازگاری نیست

3.نیازی نیست که حتما فایل ها رو در اون پوشه قرار بدید، در هر جایی که باشند حتی دسکتاپ بازم میشه فلش رو انجام داد، فقط طبق روش از پنجره باز شده فایل ها رو انتخاب کنید
امیدوارم ایندفه موفق بشید

soroush20
30-08-2011, 12:10
دوباره سلام

تا اونجایی که میدونم جف در xp راحت اجرا میشه و نیازی به تغییر سازگاری نیست
اما من وقتی نصب کردم.بعد برنامه رو باز کردم و ارور داد.

حلا بیخیال.من میخوام یه ویندوز نصب کنم.آخه ویدوزم خیلی آشفته هست.

شاید با این کار یه سری از مشکلاتم حل بشه .
بعدش ببینیم چی پیش میاد.انشاالله که دیگه مشکلی پیش نیاد آخه به یه فریم ور کوک شده نیاز داشتم که اینجارو به طور اتفاقی توی فروم پیدا کردم.
حالا هم گوشیم -- میشه هم منوهاش قشنگ تر میشه.

ممنون از شما

soroush20
30-08-2011, 16:28
سلام.

من دوباره فایل رو دانلود کردم.

به لطف شما گوشیم رو هم اپدیت کردم و الانم دارم از منوی زیباش لذت میبرم.

واقعا از زحمت های شما ممنونم.
که لینک سالم فایل رو بهم دادین و...

منو های عالیی داره.

یک دنیا ممنون.:11::40:

jb.NY
30-08-2011, 20:00
سلام.

من دوباره فایل رو دانلود کردم.

به لطف شما گوشیم رو هم اپدیت کردم و الانم دارم از منوی زیباش لذت میبرم.

واقعا از زحمت های شما ممنونم.
که لینک سالم فایل رو بهم دادین و...

منو های عالیی داره.

یک دنیا ممنون.:11::40:

قابل شما رو نداشت
هم منو زیباست هم ویجت ها کار با گوشی رو راحت تر میکنن
خیلی خوشحالم که بلاخره موفق شدید

soroush20
30-08-2011, 20:03
دوباره سلام.

من یکم با گوشی ور رفتم و خیلی از این فریم ور خوشم اومده.یسری حرکت هاش شبیه آیفونه.نه عین خودش ، ولی شبیشه

اما یه مشکلی دارم.

اونم اینه که OVI Mapرو که باز میکنم میخوام برم توی اجازه نمیده حتی نقشه لود بشه.

jb.NY
30-08-2011, 21:08
دوباره سلام.

من یکم با گوشی ور رفتم و خیلی از این فریم ور خوشم اومده.یسری حرکت هاش شبیه آیفونه.نه عین خودش ، ولی شبیشه

اما یه مشکلی دارم.

اونم اینه که OVI Mapرو که باز میکنم میخوام برم توی اجازه نمیده حتی نقشه لود بشه.

حقیقتش در این مورد نظری ندارم، چون زیاد با نقشه سر و کار ندارم
شاید بقیه دوستان بتونن کمک کنن
شرمنده

soroush20
31-08-2011, 22:17
سلام

ببخشید که هی میام و مشکلات این فریمور رو میگم.
مممیخوام ببینم شما که چند وقته یا این فریم ور کار کردینو نسبتا باهاش آشنا هستید واسه این مشکل راه حلی هست؟

من وقتی رو گوشیم کد میزارم چراغ دکمه سبز وقرمز روشن میمونه.
یعنی وقتی گوشی قفل میشه این دوچراغ همچنان روشن میمونن.ولی ال سی دی خاموشه.دکمه سفید منو هم خاموشه.

راه حلی وجود داره که این دوچراغ هم مثل چراغ کلید منو خاموش بشه؟

jb.NY
31-08-2011, 23:19
سلام

ببخشید که هی میام و مشکلات این فریمور رو میگم.
مممیخوام ببینم شما که چند وقته یا این فریم ور کار کردینو نسبتا باهاش آشنا هستید واسه این مشکل راه حلی هست؟

من وقتی رو گوشیم کد میزارم چراغ دکمه سبز وقرمز روشن میمونه.
یعنی وقتی گوشی قفل میشه این دوچراغ همچنان روشن میمونن.ولی ال سی دی خاموشه.دکمه سفید منو هم خاموشه.

راه حلی وجود داره که این دوچراغ هم مثل چراغ کلید منو خاموش بشه؟

اتفاقا کار خوبی میکنید که مشکلات رو بیان میکنید، اینجوری بقیه دوستان هم با مشکلاتی که این فریم ور ها دارن آشنا میشن
من خودم 5530 دارم و قبلا که این فریم ور رو نصب کرده بودم چراغ سبز دو ثانیه دیرتر از بقیه خاموش میشد، تنها مشکلش همین بود، اما گویا برای 5800 مشکلات بیشتری داره
متاسفانه راه حلی براش وجود نداره، باید چندین فریم ور کوک شده رو تست کنید تا بلاخره یکی سلام پیدا کنید
مثلا برای 5530، فریم ور Symbian v6.2 Anna para Nokia بی مشکل و ایراده، خودم دارم ازش استفاده میکنم و واقعا راضیم
شما میتونید از این فروم فریم ور های مختلفی گیر بیارید:

موفق باشید