PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از فولدر گارد چیزی میدونین؟

shayan2006
01-06-2006, 19:17
من از فولدر گارد استفاده میکنم ولی با هر بار روشن شدن کامپیوترم هر 10 دقیقه یکبار ازم یه سوال میپرسه که disable بشه یا نه .
اگه قبول کنم تمام قفلها باز میشه و سوتی ببار میاد.
مجبورم همش بگم نه...!
حالا اگه مثلا اونی که نباید فایلهام رو ببینه بیاد پشت کامپیوتر و جواب بله بده راحت همه چی رو میبینه ...
چیکار کنم که سوال ازم نپرسه و هر وقت خواستم با دادن رمز فقط فایلهامو باز کنه؟

Monica
01-06-2006, 20:38
سلام دوست عزیز
به نظرم اگه مشکلتون رو در انجمن بحث های نرم افزاری مطرح و اونجا دنبالش کنید زود تر به نتیجه برسید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad hamed
01-06-2006, 23:13
با اين كه بايد توي تاپيك بحث نرم افزاري مطرح ميكردي ولي مشكلي نيست.
نسخه ي برنامه ي شما غير قانوني است و فقط براي نسخه ي 7.6 آن نسخه ي كاملي وجود دارد كه مي توانيد از لينك زير دانلود كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشي

shayan2006
03-06-2006, 03:20
با اين كه بايد توي تاپيك بحث نرم افزاري مطرح ميكردي ولي مشكلي نيست.
نسخه ي برنامه ي شما غير قانوني است و فقط براي نسخه ي 7.6 آن نسخه ي كاملي وجود دارد كه مي توانيد از لينك زير دانلود كنيد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشيسلام من نميدونستم كه بايد در بحثهاي نرم افزاري مطرح ميكردم . اينقدر تو برجكم نزنيد. بابا اينجا همه حرفه اي هستن . نا سلامتي من تازه واردمو ناوارد بهر حال از راهنماييت ممنونم . ميبوسمت . كمك بزرگه كردي . :blink: :blink: :blink:

mohammad hamed
03-06-2006, 08:22
ناراحت نشو
براي اول كار خوب بود . قابلي هم نداشت . وظيفه است

shayan2006
04-06-2006, 18:34
سلام دوست عزیز
به نظرم اگه مشکلتون رو در انجمن بحث های نرم افزاری مطرح و اونجا دنبالش کنید زود تر به نتیجه برسید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مونيكا جان دست تو ام درد نكنه . حالا ممكنه راهنمايي كني كه چطور ميشه با مديريت تماس گرفت ؟ ميخواستم ازش بپرسم كه چرا نميتونم به اعضا پيغوم خوصوصي بدم . در قسمت پيغوم خصوصي هر كس كه وارد ميشم يه كادر مياد كه نوشته : شما نميتونيد .... اينكار مخصوص مديريته و .... و مثلا اگه يه بار ديگه ادامه بدي و.. عضويت شما لغو ميشه و يه همچين چيزايي. خودت اگه بدوني و بگي هم بگي ممنون ميشم . دستت درست :thumbsup: thumbsup: thumbsup: thumbsup:

navid_mansour
04-06-2006, 19:05
یکم صبر کن پستات بشه 20 تا بعد..عجله نکن

shayan2006
04-06-2006, 20:24
یکم صبر کن پستات بشه 20 تا بعد..عجله نکن دستت درد نكنه حالا راهنماييم كن كه : من از اينترنت smiley دانلود كردم ولي نميدونم چطوري ميشه از شكلكهاش در تاپيكها و نامه هام استفاده كنم . كارت درست داداشي :tongue: :tongue:

mohammad hamed
05-06-2006, 09:31
موضوع تاپيك چي بود و به كجا رسيد.!!!!!!!!!!

AMIR_EVILPRINCE
06-06-2006, 09:45
tou otion yek ghesmat tanzim timer dare
vali shoma az narmafzarhaye behtar estefadeh konid
choun in narmafzar ba har sazi pusheha ro baz mikone

mohammad hamed
06-06-2006, 19:43
tou otion yek ghesmat tanzim timer dare
vali shoma az narmafzarhaye behtar estefadeh konid
choun in narmafzar ba har sazi pusheha ro baz mikone
اولا بايد فارسي بنويسي.
ثانيا من دو ساله از اين برنامه استفاده مي كنم و هيچ مشكلي هم با هاش نداشتم وفوق العاده قدرتمند هستو در نوع خودش تك