PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با deep freeze

no name
03-05-2011, 11:08
سلام
من یه مشکل دارم می خوام ویندوز سرور 2003 خودمو فریز کنم اما نمیشه چون deep freeze روش نصب نمیشه و کار نمیکنه
حالا لطفا یا یه نرم افزار دیگه معرفی کنید برای فریز یا یه نسخه از همون Deep:10:

jafarian
03-05-2011, 11:26
Deep Freeze Server Enterprise v7.20.270.3398 جواب میده بدکم نیست.....
یه کم متفاوت؟؟؟

---------- Post added at 11:22 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

Deep Freeze Server Enterprise v7.20.270.3398 جواب میده بدکم نیست.....
یه کم متفاوت؟؟؟

شما میتونی ازورژن استاندارد دیپ فریزاستفاده کنید یا ازاین برنامه دیگه واسه فزیزکردن درایو:20:

لینک دانلود Wondershare Time Freeze+serial

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

wordist
03-05-2011, 11:59
دوستان عزيز (سوال كننده و پاسخ دهنده)

مثل اينكه توجه نداريد كه اينجا تالار آنتي ويروس هست و اين تاپيك هيچ ربطي به اينجا نداره

دفعات بعدي رعايت كنيد تا با اخطار مواجه نشيد

++

كاربر عزيز (آقا يا خانم) جعفريان : مهمترين عامل يه فعاليت خوب فقط پاسخ دادن به كاربران نيست بلكه ابتدا رعايت نظم انجمن در پست دهي بجا و رعايت قوانين بديهي و اوليه يه انجمن هست و سپس فعاليت در جهت اهداف انجمن

ممنون ميشم با عنايت به وسعت پاسخگوييتون رعايت كنيد تا مجبور نشيم متوسل به قانون بشيم و بتونيم از حضورتون به نحو احسن استفاده بكنيم

پيروز باشيد

تاپيك منتقل شد

no name
04-05-2011, 08:38
دوستان عزيز (سوال كننده و پاسخ دهنده)

مثل اينكه توجه نداريد كه اينجا تالار آنتي ويروس هست و اين تاپيك هيچ ربطي به اينجا نداره

دفعات بعدي رعايت كنيد تا با اخطار مواجه نشيد

++

كاربر عزيز (آقا يا خانم) جعفريان : مهمترين عامل يه فعاليت خوب فقط پاسخ دادن به كاربران نيست بلكه ابتدا رعايت نظم انجمن در پست دهي بجا و رعايت قوانين بديهي و اوليه يه انجمن هست و سپس فعاليت در جهت اهداف انجمن

ممنون ميشم با عنايت به وسعت پاسخگوييتون رعايت كنيد تا مجبور نشيم متوسل به قانون بشيم و بتونيم از حضورتون به نحو احسن استفاده بكنيم

پيروز باشيد

تاپيك منتقل شد
با سلام
نوشته بود آنتی ویروس و امنیتتتتتتتت منم به خاطر این کلمه اینجا پرسیدم
اگه قرار بید فقط آنتی ویروس باشه لطف کنید امنیت تهشو بردارید:40:

---------- Post added at 08:38 AM ---------- Previous post was at 08:36 AM ----------

شما میتونی ازورژن استاندارد دیپ فریزاستفاده کنید یا ازاین برنامه دیگه واسه فزیزکردن درایو:20:

لینک دانلود Wondershare Time Freeze+serial

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

واقعا تشکر من همین الان دارم میرم سراغ دانلودش اگه جواب گرفتم اعلام میکنم از این استفاده شود
فقط خدا کنه جواب بده:13:

wordist
04-05-2011, 09:55
با سلام
نوشته بود آنتی ویروس و امنیتتتتتتتت منم به خاطر این کلمه اینجا پرسیدم
اگه قرار بید فقط آنتی ویروس باشه لطف کنید امنیت تهشو بردارید:40:

---------- Post added at 08:38 AM ---------- Previous post was at 08:36 AM ----------

واقعا تشکر من همین الان دارم میرم سراغ دانلودش اگه جواب گرفتم اعلام میکنم از این استفاده شود
فقط خدا کنه جواب بده:13:
دوست عزيز نيازي نيست شما يادآوري كنيد !!! ؛ اين مطالب رو ما خودمون ميدونيم

اون نرم افزار نتيجه يكي از كارهاش امنيت ميتونه باشه و نه قطعا برا اينكار

و در ثاني اونجا محل درخواست نبوده و تالار درخواست جداگانه وجود داره برا اينكار

شما اشتباه كرديد اونجا تاپيك زديد و ايشون (jafarian) اشتباه دوم رو كرده كه در اون مكان پاسخ شما رو داده و بايد راهنمايي ميكرده كه به فلان جا مراجعه كنيد

ديگه هم نيازي به ادامه اين بحث نيست