PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ با گارانتـــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــی الـــــــــــــــــــــــ ماس نخرید.........

oappleo
02-05-2011, 18:39
سلام

من لپ تاپم مشکل تصویر داشت تصویرش 6 تایی شده بود ,و اصلا اعصابتو خورد میکرد :41:

گارانتی الماس داشت 3 بار فرستادم گارانتی به خدا به خدا قسم درست نکردنش و بهانه اوردن ....

تا بلاخره ازشون شکایت کردم و الان هم دنبالشم به شما پیشنهاد میکنم لپ تاپ خریدید با هر گارانتی سراغ گارانتی

الماس نردید که بد میبینید. خواستم تجربمو در اختیارتون بزارم ..

اینم عکس مشکل من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojtabaalemi
02-05-2011, 18:43
سازگار ارقام بسیار معتبرتره.

mhadishirani
02-05-2011, 19:07
من گارانتیم الماسه. درمورد ایسر نمیدونم ولی در مورد ایسوس چون نماینده ی رسمی هستن بسیار خوب پشتیبانی میکنن و چند نفر دوستان برده بودن درست کردن لپتاپشون رو حتی باطری رو هم که اکثر نمایندگی ها بهانه میارن !

roteal2007
02-05-2011, 19:07
منم تا بوده توصیه کردم سازگار ارقام بخرید و واسه 30_40 تومن بیشتر دادن سراغ این گارانتی ها زیر زمینی نرید...یا حق

amin_pwa
02-05-2011, 20:24
کارت گرافیک نوت بوکت مشکل دلر شده باید عوضش کنن. :13:

oappleo
02-05-2011, 20:34
سلام

دوستان عزیز راست گفتند یکم بیشتر بدید گارانتی سازگار و خیالتون راحت

من لپ تاپمو یک بار فرستادم گفت مشکلی نداره:41:

دوراه فرستادم عکس بالا رو هم بهشون دادم .....گفتند درست کردیم :41::13:

اومد شهرستان دیدم بازم همونجوری ....فروشگاهی که ازش لپ تابو خریدم گفت به احتمال زیاد کارت گرافیکت مشکل داره اما چون قیمتش بالاست اونا عوض نمیکنن :41::21:

یه شکلایت نامه تنظیم کردم ...فرستادم

Mr.Mazmamfi
02-05-2011, 23:00
سلام

دوستان عزیز راست گفتند یکم بیشتر بدید گارانتی سازگار و خیالتون راحت

من لپ تاپمو یک بار فرستادم گفت مشکلی نداره:41:

دوراه فرستادم عکس بالا رو هم بهشون دادم .....گفتند درست کردیم :41::13:

اومد شهرستان دیدم بازم همونجوری ....فروشگاهی که ازش لپ تابو خریدم گفت به احتمال زیاد کارت گرافیکت مشکل داره اما چون قیمتش بالاست اونا عوض نمیکنن :41::21:

یه شکلایت نامه تنظیم کردم ...فرستادم
شما اگه از سازگار میگرفتی 40 تومن گرنتر میدادی
ولی الان از الماس گرفتی و تو این 3 دفعه ای که فرستادی تهران چول همون 40 تومنتم در اومد
میبینی چه دنیایی داریم.؟!؟!؟

oappleo
03-05-2011, 08:49
.....
الان میخوام یعد از اینکه از گارانتی اومد ردش کنم بره .....موقع خرید بیشتر توجه کنید

mahi58
04-05-2011, 00:37
من N53SV دارم و همین چند روز قبل با ای میل (برای مساله چیپ ستش) با اسوس تماس گرفتم. بهم گفتند به یکی از این سه تا شرکت مراجعه کنید: سازگار - ویستا - امرتات.

یعنی این که ویستا قطعا نماینده رسمی ASUS هستش.

یه پیشنهاد: حتما حتما به سایت ASUS از طریق ای میل شکایت کن. اگر حرفت حق باشه و بتونی ثابت کنی، بدترین آسیبیه که می تونی بهشون بزنی. روش کاملش رو اینجا توضیح دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر انگلیسیت خیلی قوی هم نباشه باز اشکالی نداره. حداقل راهنماییت می کنند. حداکثرش هم اینه که اگر حق با شما باشه کله آدم کلاه بردار رو می کنند و چهار تا از این شکایت ها که بشه نمایندگی رو ازشون می گیرند. :)

موفق باشی.

Mr.Mazmamfi
04-05-2011, 01:06
من N53SV دارم و همین چند روز قبل با ای میل (برای مساله چیپ ستش) با ایسوس تماس گرفتم. بهم گفتند به یکی از این سه تا شرکت مراجعه کنید: سازگار - ویستا - امرتات.

یعنی این که ویستا قطعا نماینده رسمی ASUS هستش.

یه پیشنهاد: حتما حتما به سایت ASUS از طریق ای میل شکایت کن. اگر حرفت حق باشه و بتونی ثابت کنی، بدترین آسیبیه که می تونی بهشون بزنی. روش کاملش رو اینجا توضیح دادم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر انگلیسیت خیلی قوی هم نباشه باز اشکالی نداره. حداقل راهنماییت می کنند. حداکثرش هم اینه که اگر حق با شما باشه کله آدم کلاه بردار رو می کنند و چهار تا از این شکایت ها که بشه نمایندگی رو ازشون می گیرند. :)

موفق باشی.
اولا این حرف شما دلیل بر این نمیشه که ویستا نمایندگی اصلی asus هستش
تمام ما ایرانیا میدونیم که ایران تحریمه و بنابراین این شرکتهای معتبر اصلا تو ایرا ن نمایندگی اصلی ندارن.
دوما این دوستمون acer داره چه ربطی به asus داره که بخواد بره از asus شکایت کنه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

moeinset
04-05-2011, 19:48
تمام ما ایرانیا میدونیم که ایران تحریمه و بنابراین این شرکتهای معتبر اصلا تو ایرا ن نمایندگی اصلی ندارن.
دوما این دوستمون acer داره چه ربطی به asus داره که بخواد بره از asus شکایت کنه؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
تنها ایسوز نمایندگی معتبر داره
بقیه خیر

mahi58
05-05-2011, 08:42

سلام.

شما درست می گین، من دقت نکردم که لپ تاپ شون Acer هست و عذر می خوام، ولی در مورد ویستا، توی ای میلی که به من فرستاده شده بود، در واقع ویستا و سازگار و امرتات به عنوان گارانتی Local و محلی اسوس معرفی شده بودند. :20:

در هر صورت مطلب اصلی پست چیز دیگه ای بود و Acer و ASUS فرقی نمی کنه و ایشون با شکایت به سایت اصلی (Acer) می تونند قضیه رو پیگیری کنند و دل خودشون رو خنک کنند. :31:

mhadishirani
05-05-2011, 12:20
الآن نمیتونم لینک بدم ولی اگه برید تو لیست نمایندگی های رسمی آسیا و خاورمیانه ی ایسوس گارانتی ویستا هست .

sansa
05-05-2011, 14:00
اگه ازشون به سایت accer شکایت کنید نمایندگی رو ازشون میگیرند.