PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : همه بخوانند يك پيشنهاد

smjgh2006
01-06-2006, 17:36
دوستان سلام جام جهاني نزديك است پيشنهاد مي شود در صورت موافقت رييس محترم سايت و مسولين انجمنها ‌‚ كليپ هاي ويديويي با زما ن حدود 1 تا 2 دقيقه از صحنه هاي زيبا مخصوصا گلها با فرمت هاي رايج در گوشي هاي معروف و رايج ( نوكيا سوني اريكسون و..... ) در يك تاپيك جديد قرار گيرد ‚ تا بازديد كنند گا ن بتوانند با دانلود كردن انها و انتقال به گوشيها از انها لذت ببرند. مسلما اين امر تعداد بازديد كنند گان سايت را به نحو چشمگيري افزايش خواهد داد. بخصوص كه تعدادي از سايت هاي خارجي و اندكي داخلي تبليغات در اين زمينه را شروع كرده اند . بهتر است از غا فله عقب نما نيم . با تشكر

Radin
02-06-2006, 10:55
دوست عزيز اگر خودتون هم تبديل فرمت بلديد خودتون چرا به عنوان اولين نفر شروع نمي كنيد تا بقيه هم ايشاالله همراهي كنند

shahabmusic
02-06-2006, 11:03
خیلی خیلی خوبه .

Aminzikzak
02-06-2006, 13:39
من موافقم اما کی حال داره ، ----- رو از تو اتاق پذیراییشون بیاره بذاره تو اتاقش جفت کامپیوتر بعد سر و صدای همه اهل خونه رو در بیاره بعد با هزار درد سر وصلش کنه به کامپیوتر بعدش تمام بازیها رو ظبط کنه بعد صحنه های زیبا رو پیدا کنه بعدش اونا رو از تو فیلمه Cut کنه بعد تبدیل فرمتش کنه به فرمت 3GP با اون کیفیت پایین از اون گذشته Upload کنه...
من از گفتن الگوریتم کار خسته شدم بیچاره اونی که میخواد این کار رو بکنه... ولی در کل نظر جالبیه...

Diego
02-06-2006, 13:55
من موافقم اما کی حال داره ، ----- رو از تو اتاق پذیراییشون بیاره بذاره تو اتاقش جفت کامپیوتر بعد سر و صدای همه اهل خونه رو در بیاره بعد با هزار درد سر وصلش کنه به کامپیوتر بعدش تمام بازیها رو ظبط کنه بعد صحنه های زیبا رو پیدا کنه بعدش اونا رو از تو فیلمه Cut کنه بعد تبدیل فرمتش کنه به فرمت 3GP با اون کیفیت پایین از اون گذشته Upload کنه...
من از گفتن الگوریتم کار خسته شدم بیچاره اونی که میخواد این کار رو بکنه... ولی در کل نظر جالبیه...
اگه بگید تکرار بازی هارو دقیقا کی میذاره,من تموم این کارهارو میکنم واستون.البته از satellite باید پخش بشه تا کیفیت خوب بشه.

Aminzikzak
03-06-2006, 01:28
اگه بگید تکرار بازی هارو دقیقا کی میذاره,من تموم این کارهارو میکنم واستون.البته از satellite باید پخش بشه تا کیفیت خوب بشه.

راستش رو بخای من اصلا اهل فوتبال نیستم، شاید باورت نشه من فقط میدونم ایران چه روزهایی و با چه کشورهایی بازی داره دیگه هیچی نمیدونم . (من اولین کسی هستم که نه درسم خوبه نه فوتبالم)
اما اگه فهمیدم کی تکرارشون رو میده حتماً یه جایی میذارم که ببینید.

Hamid110
03-06-2006, 01:38
مسلما اين امر تعداد بازديد كنند گان سايت را به نحو چشمگيري افزايش خواهد داد. بخصوص كه تعدادي از سايت هاي خارجي و اندكي داخلي تبليغات در اين زمينه را شروع كرده اند . بهتر است از غا فله عقب نما نيم . با تشكر

سلام . .. دوست عزيز فكر ميكنم اين سايت به اندازه كافي در روز بازديد داره . . .

چيزي حدود 30 هزارتا در روز . . .شايد هم بيشتر . . :) :blush: ;)

smjgh2006
03-06-2006, 08:48
با سلام تكرار بازيها احتمالا در روز هر پخش بازي اعلام خواهد شد . چشم

smjgh2006
03-06-2006, 08:51
راستش رو بخای من اصلا اهل فوتبال نیستم، شاید باورت نشه من فقط میدونم ایران چه روزهایی و با چه کشورهایی بازی داره دیگه هیچی نمیدونم . (من اولین کسی هستم که نه درسم خوبه نه فوتبالم)
اما اگه فهمیدم کی تکرارشون رو میده حتماً یه جایی میذارم که ببینید.
با تشكر از شما كه مثبت مي انديشيد :biggrin:

Diego
03-06-2006, 17:20
با سلام تكرار بازيها احتمالا در روز هر پخش بازي اعلام خواهد شد . چشم
سلام.فقط همونطور که گفتم باید از satellite پخش بشه و گرنه فایده ای نخواهد داشت.چون کیفیتش پایین میاد اگه بخواهیم از شبکه سه ضبط کنیم.
منتظر اظهار نظرات و جوابهای شما هستم.

khatamifar
03-06-2006, 17:29
بابا ايول .
ولي انصافا خيلي دردسر داره ها .