PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای مهاجرت به شمال کشور

همراه اول
01-05-2011, 22:54
سلام،

میخوام تنها برم شمال کشور و اونجا زندگی کنم، 24 سالمه و مدرکم عمرانه

بنظر شما کدوم یکی از شهرای شمالی رو انتخاب کنم، دوستم میگه: لاهیجان و رشت خوبه:

دو نکته زیر واسم مهمه:

نزدیکی به دریا و بودن کار ساخت و ساز

Gilopa
06-05-2011, 13:05
از لحاظ کاری شمال کلا گزینه مناسبی نیست اما خوشبختانه رشته شما چون با ساخت و ساز در ارتباطه در هر جایی براش کار هست .. از لحاظ سطح فرهنگی بالا و همینطور تفریحات و گردشگری مسلما تو شمال رشت و انزلی و لاهیجان بهترین شهرهای هستند و اگر بخوایم بحث رفاه اجتماعی رو در نظر بگیریم رشت در صدر شهرهای شمال قرار داره

monami22
08-01-2017, 20:59
از لحاظ کاری رشت خوبه برای کار کارمندی شهرهای دیگه توصیه نمیشه - شهرهای انزلی (دریا) و لاهیجان (تفریح) هم خیلی نزدیک رشت هستند. آستارا هم نزدیکه فوقش 3 ساعت راهه
تا سرعین و سردابه هم از رشت 4 و نیم ساعت راهه و از لحاظ تفریحات نگرانی نداشته باشید- اول کار پیدا کنید بعد مهاجرت کنید.
شرجی بودن و روزهای طولانی بارانی میتونید تحمل کنید؟

حیزون
08-01-2017, 22:10
شرجی بودن و روزهای طولانی بارانی میتونید تحمل کنید؟

من به شخصه هوای بارونی رو خیلی دوست دارم ، چون به نظر من روی خلق و خوی آدم خیلی تاثیر داره همین شهری که من هستم بارون خیلی نمیاد ولی وقتی میاد آدم میره از خونه بیرون کاملا تفاوت رو احساس میکنه مردم دیگه سگ نیستن :D

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-01-2017, 12:37
سلام
زندگی در محیطی که رطوبتش اکثراً بالای 50% هست برای سلامتی خوب نیست
قارچها و باکتریها در رطوبتِ زیاد رشد میکنند و با هوا وارد بدن میشند و باعث بیماریهای خطرناک میشه مثل التهاب و آلرژی . باید دائماً جاهای مرطوب خانه با مواد باکتری و قارچ کش شسته بشه مثل دیتول . بعضیها"با وایتکس میشورند که گازش سمیه و باید حداقل در و پنجره ها باز باشه تا گازش بره بیرون
زندگی در رطوبت زیر 35% هم برای سلامتی پوست و چشم و ریه و مو و بینی خوب نیست
رطوبت ایده آل , 40 تا 45% هست
همین الان رطوبت رشت 94% هست !!!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kenzu
10-01-2017, 14:53
سلام
قارچها و باکتریها در رطوبتِ زیاد رشد میکنند و با هوا وارد بدن میشند و باعث بیماریهای خطرناک میشه مثل التهاب و آلرژی . باید دائماً جاهای مرطوب خانه با مواد باکتری و قارچ کش شسته بشه مثل دیتول . بعضیها"با وایتکس میشورند که گازش سمیه و باید حداقل در و پنجره ها باز باشه تا گازش بره بیرون

ما که ساری زندگی میکردیم این سوسول بازیا رو هم نداشتیم . کمتر از زمانی که اومدیم مشهد مریض میشدیم . تازه مرغ و خروس و اردک هم داشتیم:n08:

saeed.bp
21-08-2017, 10:02
بستگی داره بتونین اونجا زندگی کنین یا نه من خودم نمیتونم با شرجی بوئنش کنار بیام و فقط در حد مسافرت دوست دارم برم

shangil
21-08-2017, 10:30
اول کار پیدا کنید بعد مهاجرت کنید این خیلی مهم هست. نوع کار در شهرهای شمالی فرق داره کمی با دیگر مناطق. خاصیت جاهای مرطوب این هست.

jooya
30-09-2017, 10:04
بنده خدا سال 2011 پست داده ، فکر کنم الان زن و بچه هم دیگه داشته باشه "نیشخند"

shangil
03-10-2017, 21:21
بنده خدا سال 2011 پست داده ، فکر کنم الان زن و بچه هم دیگه داشته باشه "نیشخند"

شاید هنوزم به فکر مهاجرته!:n02:

roham_06
09-11-2017, 11:53
من تجربه لاهیجان رو دارم
به نظرم شهر خوبیه ،مردمش هم عالی

Sent from my P024 using Tapatalk

ماهان مجتبي
02-06-2018, 11:55
سلام ايا ميشه با يه مشاور در خصوص مهاجرت به شمال به صورت تلفني صحبت كرد؟

aryamehr1368
11-06-2018, 15:15
سلام
ما که کنار دریا داریم زندگی میکنیم نه قارچ کش داریم نه آلرژی و نه چیز دیگه,شمال برای درامد خوب نیست چون صنعتی نیست اتفاقا خیلی از شمالیها برای کار به استان های صنعتی میرن وگرنه مشکل دیگه ای نیست مردمش هم مثل بقیه ایران