PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73

hamed_yazdani
23-08-2015, 00:45
شبانه رایگان ساعت چند تا چنده.؟

Night2
23-08-2015, 01:07
سلام
خیلی ممنون از جوابتون
مدل : D-Link DSL-2730U

متاسفانه ای گزینه ای که فرمودید رو من نمیبینم.

با تشکر فراوان از راهنمایی ارزشمندتون

با نگاه به مشخصات مودم شما در این لینک متاسفانه من هم این امکان رو مشاهده نکردم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما احتمال اینکه بشه این کار رو با استفاده از QoS یا همون Quality of Service انجام داد هست. به طور کلی با QoS میشه قوانینی برای تعریف ارجهیت برنامه های مختلف و پروتکل ها مختلف ایجاد کرد اما بعضی از روترها و مودم ها امکان تنظیم محدودیت سرعت دانلود و آپلود رو در قوانین تعریفی QoS میدهند. اگر یک تصویر از صفحه Quality of Service و قسمت تعریف Rule اون بخش که زیر مجموعه همین Advanced Setup هست بدید میتونم مطئمن تر نظر بدم.

hamed_yazdani
23-08-2015, 01:15
شبانه رایگان ساعت چند تا چنده.؟

من الان تست کردم داره از حجمم کم میشه. مگه شبانه رایگان از ساعت چند شروع میشه. طرح کمپین تابستانی دارم.

farsad05111
23-08-2015, 08:08
از ساعت 4 تا 9 صبح
کمپین تابستانه خوبه؟

farsad05111
23-08-2015, 08:16
از ساعت 4 تا 9 صبح
یه سوال سرعتتون تو روز خوبه؟(بارگذاری صفحه)
اگه تونستین یه شب دانلود شبانه کنین و سرعتشو بهم بگین
ممنون

farsad05111
23-08-2015, 08:18
من الان تست کردم داره از حجمم کم میشه. مگه شبانه رایگان از ساعت چند شروع میشه. طرح کمپین تابستانی دارم.

از ساعت 4 تا 9 صبح
ممنون

noisymind
23-08-2015, 09:59
به شاتل زنگ بزنید و ببینید سرویس نقطه به نقطه شامل حالتون میشه.
اگر در محدودش باشید ، خوش بحالتون از دست این م.خ.ا برات راحت میشید.

میشه کمی بیشتر توضیح بدید؟

hamed_yazdani
23-08-2015, 16:56
از ساعت 4 تا 9 صبح
ممنون

سرعت روزانه 10 مگ هست. سرعت شبانه هم یک مگه. دیشب هم ساعت 4 تست کردم با ده مگ دانلود میکرد ولی از حجمم کم میشد. قطع کردم و حدود ساعت چهار و نیم تست کردم که دیدم با سرعت یک مگ داره دانلود میکنه و توی سیستم هم رو شبانه محاسبه میشد. فقط نمیدونم چرا یه مقداریش رو ( که بعد از ساعت 4 بود) از حجم استفاده کرد.

- - - Updated - - -

از ساعت 4 تا 9 صبح
ممنون

سرعت روزانه 10 مگ هست. سرعت شبانه هم یک مگه. دیشب هم ساعت 4 تست کردم با ده مگ دانلود میکرد ولی از حجمم کم میشد. قطع کردم و حدود ساعت چهار و نیم تست کردم که دیدم با سرعت یک مگ داره دانلود میکنه و توی سیستم هم رو شبانه محاسبه میشد. فقط نمیدونم چرا یه مقداریش رو ( که بعد از ساعت 4 بود) از حجم استفاده کرد.

abbasi.naft
23-08-2015, 23:02
با نگاه به مشخصات مودم شما در این لینک متاسفانه من هم این امکان رو مشاهده نکردم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما احتمال اینکه بشه این کار رو با استفاده از QoS یا همون Quality of Service انجام داد هست. به طور کلی با QoS میشه قوانینی برای تعریف ارجهیت برنامه های مختلف و پروتکل ها مختلف ایجاد کرد اما بعضی از روترها و مودم ها امکان تنظیم محدودیت سرعت دانلود و آپلود رو در قوانین تعریفی QoS میدهند. اگر یک تصویر از صفحه Quality of Service و قسمت تعریف Rule اون بخش که زیر مجموعه همین Advanced Setup هست بدید میتونم مطئمن تر نظر بدم.
سلام
اول از همه ازتون تشکر میکنم ، بابت اینکه دارین به من کمک میکنید.

سه تا عکس پیوست شد. / قسمت Rule رو پیدا نکردم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازم از راهنمایی هاتون صمیمانه تشکر میکنم

abbasi.naft
23-08-2015, 23:07
میشه کمی بیشتر توضیح بدید؟
سلام
ارتباط از طریق مودمی که بخواد به سیم تلفن وصل باشه نیست.
مودم روی پشتبام قرار میگیره و آنتن داره که باید بتونه اون دوتا دکلی که شاتل توی مشهد داره رو ببینه / و مقداری سیم که از مودم میاد داخل خونه تا برسه به کامپیوتر / هزینه اولیش نسبتا زیاده 400 یا 500 / البته باید دقیقش رو زنگ بزنید و بپرسید چون بسته به اینکه به کدوم دکل وصل بشید مودمشون قوی و ضعیف میشه که توی قیمت تاثیر داره / کلا راه خوبیه برای خلاصی از انحصار موجود / زنگ بزنید و اطلاعات تکمیلی رو از خودشون بپرسید.

ghnjfg
24-08-2015, 00:05
به پس پرداخت ها هم یه ماه دادن چون برای من اضافه شد

پايان سرويس :
05:47 1395/03/24

babak2111
24-08-2015, 07:34

پايان سرويس :

خدا کنه به من هم بدن یک ماه دیگه تا اتمام سرویس کمپینم مونده

Night2
24-08-2015, 10:23
سلام
اول از همه ازتون تشکر میکنم ، بابت اینکه دارین به من کمک میکنید.

سه تا عکس پیوست شد. / قسمت Rule رو پیدا نکردم.

بازم از راهنمایی هاتون صمیمانه تشکر میکنم

متاسفانه تصویری که ازتون خواستم (صفحه افزودن Rule) رو نفرستاید، اما احتمالا باید بشه این کار رو برای مودم شما به این صورت که یک محدودیت برای یک IP یا Mac Address تعریف کنید انجام داد، چراکه در یکی از ستون های جدول صفحه QoS Classification عبارت Rate Control - kbps به چشم میخوره ...

برای آزمایش:

- ابتدا توی صفحه اصلی Quality of Service تیک Enable QoS رو بزنید.

- در صفحه QoS Classification روی Add بزنید و در صفحه جدید گزینه ها رو مانند زیر پر کنید:

Traffic Class Name - یک اسم دلخواه برای این قانون
Rule Order - مهم نیست، روی Last بزارید
Rule Status - حتما Enable باشه
Assign Classification Queue - صف پیش فرض رو انتخاب کنید (Default Queue)
Mark 802.1p if 802.1q is enabled on WAN - اگر اجباری نبود چیزی انتخاب نکنید، در غیر این صورت 7
Protocol - اگر گزینه Any وجود داره اون رو انتخاب کنید، در غیر این صورت TCP/UDP
Differentiated Services Code Point (DSCP) Check - اگر اجباری بود default رو انتخاب کنید
در قسمت بعدی احتمالا یک منوی کشویی در سمت چپ دارید که یکی از گزینه هاش IP Address هست. همون رو انتخاب کنید و IP یک سیستم متصل به مودم رو در سمت راست وارد کنید، بهتر است برای تست IP سیستم خودتون رو وارد کنید.
Source Subnet Mask - مقدار 255.255.255.0 رو وارد کنید

بعد از اینجا، بقیه موارد رو خالی بزارید، فقط یک قسمت باید داشته باشید که همون Rate Control رو بر حسب kbps وارد میکنید (کیلو بیت بر ثانیه) و احتمالا باید برای Downstream و Upstream هم مجزا باشه، بهتر است برای آزمایش عددی مثل 128 وارد کنید. سپس این Rule رو اضافه کنید و در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آزمایش کنید ببینید آیا سرعت شما محدود شده است یا خیر؟

اگر این موضوع عمل نکرد یکبار از طریق قسمت Management - Save/Reboot مودمتون رو ری استارت کنید و دوباره تست کنید.

اگر در نهایت این موضوع عمل کرد، میتونید هنگامی که مهمان دارید، IP های مهمان هاتون رو این شکلی محدود کنید، میتونید حتی از قبل قوانین رو ایجاد کنید و فقط زمانی که مهمان ها میان QoS رو فعال کنید.

اگر هم عمل نکرد، شاید کمی بازی کردن با مقادیر یا استفاده از Source Mac Address به جای Source IP بتونه کمک کنه، من چون خودم این مودم رو ندارم متاسفانه نمیتونم آزمایش کنم و ببینم به چه صورتی دقیقا میشه این موضوع رو به صورت صحیح راه اندازی کرد.

موفق باشید.

Amir 3d
24-08-2015, 10:59

پايان سرويس :

به من که ندادند!منم بعد 2.3 روز طرح 3 ماه با سرعت 256 گرفتم :دی بس بدهی دارن یکماه نمیدن وگرنه 1ماهه با 128 میگرفتم چون 3ماهه بود ریسک نکردم:دی

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

milad azad
24-08-2015, 16:39

پايان سرويس :

این کدوم سایت هست؟

مال من در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاریخ پایانش یک ماه کمتر از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست ؟!

abbasi.naft
24-08-2015, 20:27
متاسفانه تصویری که ازتون خواستم (صفحه افزودن Rule) رو نفرستاید، اما احتمالا باید بشه این کار رو برای مودم شما به این صورت که یک محدودیت برای یک IP یا Mac Address تعریف کنید انجام داد، چراکه در یکی از ستون های جدول صفحه QoS Classification عبارت Rate Control - kbps به چشم میخوره ...

برای آزمایش:

- ابتدا توی صفحه اصلی Quality of Service تیک Enable QoS رو بزنید.

- در صفحه QoS Classification روی Add بزنید و در صفحه جدید گزینه ها رو مانند زیر پر کنید:

Traffic Class Name - یک اسم دلخواه برای این قانون
Rule Order - مهم نیست، روی Last بزارید
Rule Status - حتما Enable باشه
Assign Classification Queue - صف پیش فرض رو انتخاب کنید (Default Queue)
Mark 802.1p if 802.1q is enabled on WAN - اگر اجباری نبود چیزی انتخاب نکنید، در غیر این صورت 7
Protocol - اگر گزینه Any وجود داره اون رو انتخاب کنید، در غیر این صورت TCP/UDP
Differentiated Services Code Point (DSCP) Check - اگر اجباری بود default رو انتخاب کنید
در قسمت بعدی احتمالا یک منوی کشویی در سمت چپ دارید که یکی از گزینه هاش IP Address هست. همون رو انتخاب کنید و IP یک سیستم متصل به مودم رو در سمت راست وارد کنید، بهتر است برای تست IP سیستم خودتون رو وارد کنید.
Source Subnet Mask - مقدار 255.255.255.0 رو وارد کنید

بعد از اینجا، بقیه موارد رو خالی بزارید، فقط یک قسمت باید داشته باشید که همون Rate Control رو بر حسب kbps وارد میکنید (کیلو بیت بر ثانیه) و احتمالا باید برای Downstream و Upstream هم مجزا باشه، بهتر است برای آزمایش عددی مثل 128 وارد کنید. سپس این Rule رو اضافه کنید و در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آزمایش کنید ببینید آیا سرعت شما محدود شده است یا خیر؟

اگر این موضوع عمل نکرد یکبار از طریق قسمت Management - Save/Reboot مودمتون رو ری استارت کنید و دوباره تست کنید.

اگر در نهایت این موضوع عمل کرد، میتونید هنگامی که مهمان دارید، IP های مهمان هاتون رو این شکلی محدود کنید، میتونید حتی از قبل قوانین رو ایجاد کنید و فقط زمانی که مهمان ها میان QoS رو فعال کنید.

اگر هم عمل نکرد، شاید کمی بازی کردن با مقادیر یا استفاده از Source Mac Address به جای Source IP بتونه کمک کنه، من چون خودم این مودم رو ندارم متاسفانه نمیتونم آزمایش کنم و ببینم به چه صورتی دقیقا میشه این موضوع رو به صورت صحیح راه اندازی کرد.

موفق باشید.
سلام
خیلی خیلی ممنون که از وقت ارزشمندتون برای راهنمایی به کسی که نمیشناسیدش استفاده میکنید. :n40:

متاسفانه Rule رو پیدا نکردم.
یه مقداری گزینه ها با توضیحات شما مطابقت نداره.

با تشکر فراوان از زحمات شما

reza.feed
24-08-2015, 20:45
سلام به همه دوستان
یک سوال داشتم . من 2 ماه دیگه از طرح کمپین یکساله برام باقی مونده ولی این دوماه رو نمیتونم منزل خودمون باشم و باید منزل داییم بمونم . میخواستم ببینم آیا از طریق یوزر و پسورد میشه از منزل داییم از طرح خودم استفاده کنم ؟ یوزر و پسورد رو زدم اما نشد . داییم خودش از مخابرات اینترنت داره اما طرحش شبانه رایگان نداره ولی طرح من شبانه رایگان داره . اصولا چنین چیزی ممکنه ؟ یعنی یوزر و پسوردم رو از خط دیگه وارد کنم و طرح خودم مثل قبل قابل استفاده باشه ؟ باید کار خاصی انجام بدم ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید من تقریبا مبتدی هستم :n16:

ghnjfg
24-08-2015, 21:56
این کدوم سایت هست؟

مال من در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تاریخ پایانش یک ماه کمتر از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست ؟!

پس به شما هم دادن..

مال adsl.tci-khorasan.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست

babak2111
24-08-2015, 23:16
سلام به همه دوستان
یک سوال داشتم . من 2 ماه دیگه از طرح کمپین یکساله برام باقی مونده ولی این دوماه رو نمیتونم منزل خودمون باشم و باید منزل داییم بمونم . میخواستم ببینم آیا از طریق یوزر و پسورد میشه از منزل داییم از طرح خودم استفاده کنم ؟ یوزر و پسورد رو زدم اما نشد . داییم خودش از مخابرات اینترنت داره اما طرحش شبانه رایگان نداره ولی طرح من شبانه رایگان داره . اصولا چنین چیزی ممکنه ؟ یعنی یوزر و پسوردم رو از خط دیگه وارد کنم و طرح خودم مثل قبل قابل استفاده باشه ؟ باید کار خاصی انجام بدم ؟

بله می شه من هم همین کاررو کردم از شماره خودتون زنگ بزنید 2020 بگید پورتتون رو باز بزارند تا جای دیگه استفاده کنید سریع انجام می دن بعد می تونید ازجای دیگه کانکت شید

babak2111
24-08-2015, 23:17
سلام به همه دوستان

بله می شه من هم همین کاررو کردم از شماره خودتون زنگ بزنید 2020 بگید پورتتون رو باز بزارند تا جای دیگه استفاده کنید سریع انجام می دن بعد می تونید ازجای دیگه کانکت شید
چون چند ماهی هست بصورت پیش فرض تمامی پورت ها رو بستن برای جلوگیری از سوء استفاده

reza.feed
25-08-2015, 00:11
چون چند ماهی هست بصورت پیش فرض تمامی پورت ها رو بستن برای جلوگیری از سوء استفاده

خیلی ممنونم از راهنمایی تون . خیلی لطف کردین :n16:ببخشید که دکمه تشکر رو پیدا نکردم

e4lyas
25-08-2015, 12:02
بالاخره از دست مخابرات راحت شديم ؛)
دوستان محدوده. ي احمدآباد به جز مخابرات چه Isp رو پيشنهاد مي كنيد ، سرعت مناسب و پينگ خوب ( شبانه هم داشت بهتر )

HiWeb ?
asiatech ?
ParsOnline ?
shatel ?

ramin123789
25-08-2015, 12:05
بالاخره از دست مخابرات راحت شديم ؛)
دوستان محدوده. ي احمدآباد به جز مخابرات چه Isp رو پيشنهاد مي كنيد ، سرعت مناسب و پينگ خوب ( شبانه هم داشت بهتر )

HiWeb ?
asiatech ?
ParsOnline ?
shatel ?

شاتل بعد چند وقت محدود میکنه سرعتو.
بین های وب و آسیا تک هرکدومو میخوای بگیر زیاد فرقی ندارن

ramin123789
25-08-2015, 12:07
های وب هم خوبه شاتل هم خوبه به نظرم آسیاتک بگیر 10 مگ یا همون های وب 8 مگ.
همشون هم شبانه رایگان دارند

ramin123789
25-08-2015, 12:09
خیلی ممنونم از راهنمایی تون . خیلی لطف کردین :n16:ببخشید که دکمه تشکر رو پیدا نکردم

بله صحیح است حرفتان

Kamyar_AnathemA
26-08-2015, 01:12
مرکز فرشچی غیر از مخابرات کجا خوبه ؟
سرعت روزانه بالا باشه و شبانه هم رایگان داشته باشه اما شب زیاد دانلود نمیکنم
سرعت شب خیلی هم بالا نبود نبود اما کم هم نباشه
در حد هر سه چهار شب 1 گیگ

misagh1372
26-08-2015, 08:55
دوستان شرمنده اینجا می پرسم گفتم اینجا همه مشهدی هست اینجا بپرسم بهتره
دوستان این اسیاتک هم شبانه زیاد دانلود کنی محدود می کنه ؟

S M Λ S Ħ
26-08-2015, 10:09
مرکز فرشچی غیر از مخابرات کجا خوبه ؟
سرعت روزانه بالا باشه و شبانه هم رایگان داشته باشه اما شب زیاد دانلود نمیکنم
سرعت شب خیلی هم بالا نبود نبود اما کم هم نباشه
در حد هر سه چهار شب 1 گیگ

مهندس مخابرات کجا توی فرشچی خوب جواب میده؟ من یکی از آشناهامون مثل خودم البته الان مرکز فرشچی هست
مخابرات هم داره و متاسفانه قرار داد مسخره یک ساله هم بستن با هم!
سرعت روزش که اصن از 120 بالاتر نمیره! شبانش هم داغون.. قطعی هم داره ماشالا !
منکه فرشچی هستم، از فن اوا داشتم که خوب بود، فقط چون نامحدوداش مصرف منصفانه بود تخلیه کردم
شاتل هم بگیری چون مصرف شبانت خیلی کمه دردسری برات نداره و میتونی راحت ازش استفاده کنی :)

دوستان شرمنده اینجا می پرسم گفتم اینجا همه مشهدی هست اینجا بپرسم بهتره
دوستان این اسیاتک هم شبانه زیاد دانلود کنی محدود می کنه ؟

نه آسیاتک رو تا جایی که میدونم همچین سیستمی نداره و حتی اومدن تبلیغ هم کردن که محدود کردن سرعت دانلود هم برداشتن !

سرویس شهابش که 10 مگ هست شبانه نهایت 250 میده که شبی میشه نزدیک 5 گیگ نهایت

javadb40
26-08-2015, 13:07
سلام
طرح 1 مگ نقره ای شبانه داره؟ سرعتش چقدره؟؟؟

javadb40
26-08-2015, 14:41
با سلام. از شما دوستان کسی هست که از این طرح یا امثال این طرح خریداری کرده باشه؟: کمپین استانی - دو ساله-91 گیگ-128 کیلوبایت ازاد تا 10 مگابایت- شبانه رایگان 4-9 صبح-1642500 ریال. اگه واقعا کسی این طرح را داره یا اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه . سرعت این طرح خیلی واسم ابهام داره مگه میشه این قدر بین ماکسیموم و مینموم سرعت فاصله باشه؟ ایا سرعت واقعا تا 10 مگ میره بالا ؟ ایا امکان داره سرعت از 128 تا نره بالا!!!!!!؟ وضعیت سرعت تو ساعت رایگان چطوریه؟ اصلا این طرح خیلی مشکوک و نمیشه به این مخابرات اعتماد کرد به خصوص با این بازه سرعت عجیبش. خواهشن راهنمایی کنید

این طرح رو کجا میده؟؟؟:n04::n04::n04:
زنگ زدم 2020 میگه نداریم اینو

milad azad
26-08-2015, 16:58

HardwareMaster
27-08-2015, 14:09
شبانه نداره
مفتش گرونه
آدم میره 3g/4g میگیره خیلی ارزونتر

imanghamari
28-08-2015, 06:29
سلام دوستان این طرح جدید هارو من دیروز خریداری کردم سرعت روزانه تغییری نکرده

ولی متاسفانه سرعت شبانه به 128 کیلوبایت کاهش پیدا کرده که عملا ارزش خرید نداره

که سیستم رو تا ساعت 4 شب روشن بزاری تا برات 5 ساعت با سرعت 128 کیلوبایت دانلود کنه

یک حساب سر انگشتی بکنی اگه اینترنت قطع نشه و سرعت پایدار بمونه هر شب 2 گیگ میتونی دانلود کنی که از نظر بنده ارزش نداره

همون رو پولات رو جمع کنی یک طرح دیگه بگیری و حجم بخری و دانلود کنی بهتره

الان من خودم رو هم محدود کردم تا ساعت 9 صبح الان سرعتم 128 کیلوبایته انگار دارم با dialup کار میکنم

بسیار از خریدم پشیمونم ولی دارم بهتون پیشنهاد میکنم به مخابرات پولای هنگفت ندید فقط در حدی که احتیاجتون رو برطرف کنه خریداری کنید تا مخابرات بفهمه درآمدش کاهش پیدا کرده

چند روزه دیگه انتخاب واحد هست حالا با این سرعت جه چوری انتخاب واحد کنم خدا بهمون رحم کنه:n05:

HardwareMaster
28-08-2015, 10:14
الان من خودم رو هم محدود کردم تا ساعت 9 صبح الان سرعتم 128 کیلوبایته انگار دارم با dialup کار میکنم

128 کیلوبایت یا کیلوبیت؟!
128 کیلوبایت یعنی 1 مگابیت
اگر 1 مگابیت برای شما مثل دایل آپه مشکل از جای دیگست نه از پهنای باند. مثلا از پینگ بالا، نویز زیاد، دانلود پس زمینه، و ...

javadb40
28-08-2015, 11:52

ابنم از طرح کمپین تابستانی
100 گیگ دو سال 175000 تومن 4تا 9 رایگان دیشب با گوشی 2.5 گیگ دانلود شد

- - - Updated - - -

Amir 3d
28-08-2015, 11:52
سلام دوستان این طرح جدید هارو من دیروز خریداری کردم سرعت روزانه تغییری نکرده

ولی متاسفانه سرعت شبانه به 128 کیلوبایت کاهش پیدا کرده که عملا ارزش خرید نداره

که سیستم رو تا ساعت 4 شب روشن بزاری تا برات 5 ساعت با سرعت 128 کیلوبایت دانلود کنه

یک حساب سر انگشتی بکنی اگه اینترنت قطع نشه و سرعت پایدار بمونه هر شب 2 گیگ میتونی دانلود کنی که از نظر بنده ارزش نداره

همون رو پولات رو جمع کنی یک طرح دیگه بگیری و حجم بخری و دانلود کنی بهتره

بسیار از خریدم پشیمونم ولی دارم بهتون پیشنهاد میکنم به مخابرات پولای هنگفت ندید فقط در حدی که احتیاجتون رو برطرف کنه خریداری کنید تا مخابرات بفهمه درآمدش کاهش پیدا کرده

چند روزه دیگه انتخاب واحد هست حالا با این سرعت جه چوری انتخاب واحد کنم خدا بهمون رحم کنه:n05:
خام شدی 2 ساله گرفتی؟ مادر بگرید چقدر گفتیم (بگفتند :دی)نگیرید!هم پول میدید دست اینا هم حال و روزتون این میشه.پول ندید دست اینا اگه میدید کمترین رو بدید برا کار راه اندازی شاید!از بدهی زیاد واگذار کنند به یه خر دیگه شاید!خر دیگه بهتر باشه.

imanghamari
28-08-2015, 12:04
خام شدی 2 ساله گرفتی؟ مادر بگرید چقدر گفتیم (بگفتند :دی)نگیرید!هم پول میدید دست اینا هم حال و روزتون این میشه.پول ندید دست اینا اگه میدید کمترین رو بدید برا کار راه اندازی شاید!از بدهی زیاد واگذار کنند به یه خر دیگه شاید!خر دیگه بهتر باشه.

خوشبختانه با حجم زیاد نخریدم

فقط 21 تومن دادم

یک راهنمایی برای کسانی که می خوان طرح جدید رو بخرن

مثل من 2gb رو بخرین که میشه 21 تومن واسه 2 سال

بعد خودتون اکانت رو شارژ کنین این جوری با همون پول یک چیزی حول و حوش 30 گیگ حجم اضافه دارین

abbasi.naft
28-08-2015, 14:55

فقط 21 تومن دادم

بعد خودتون اکانت رو شارژ کنین این جوری با همون پول یک چیزی حول و حوش 30 گیگ حجم اضافه دارین
یعنی خود مخابراتی ها شعورشون نمیکشه ؟؟
یا اینکه ماها رو چیز فرض کردند ؟؟
:n13:

javadb40
28-08-2015, 14:58

فقط 21 تومن دادم

کجاش خوبه قرار داد 2 ساله هستش نوشته تا 2 سال نمیتونی سرویس تغییر بدی بعدم گیگی 3.900 حجم اضافه بخری خوبه؟؟؟
اونم تا 2 سال

imanghamari
28-08-2015, 15:28
کجاش خوبه قرار داد 2 ساله هستش نوشته تا 2 سال نمیتونی سرویس تغییر بدی بعدم گیگی 3.900 حجم اضافه بخری خوبه؟؟؟
اونم تا 2 سال

سرویس رو که میتونی عوض کنی

ولی خب راهه دیگه ای هم نیست مجبوری از مخابرات اینترنت بگیری

همه ی راهها رو امتحان کردم حتی دنباله وایمکس هم رفتم ولی متاسفانه نتیجه ای نداد

فیبرنوری هستش و دست مخابرات باید به آهنگ مخابرات برقصیم

abbasi.naft
28-08-2015, 15:55
دوستانی که از مودمهای 3G / 4G استفاده میکنند / آیا پیشنهاد میکنند ؟؟

milad azad
28-08-2015, 17:09
تو 3G سرعت دیگه جالب نیس الان تو همه کشور خراب شده

یه مودم 4G وایرلس دار یا وای فای دار بخر چند وقت دیگه همراه اول و رایتل هم تو مشهد 4G می شن.

ضمنا هزینه طبیعیه که گرون تره ولی سرعت بهتر و اینکه به مخابرات وابسته نیستی بهتره

اگر فیبر نوری هستی .

abbasi.naft
28-08-2015, 18:10
تو 3G سرعت دیگه جالب نیس الان تو همه کشور خراب شده

یه مودم 4G وایرلس دار یا وای فای دار بخر چند وقت دیگه همراه اول و رایتل هم تو مشهد 4G می شن.

ضمنا هزینه طبیعیه که گرون تره ولی سرعت بهتر و اینکه به مخابرات وابسته نیستی بهتره

اگر فیبر نوری هستی .
ممنون
قیمت ها چطوریاست ؟؟

masoudtr
28-08-2015, 22:44
من سال قبل طرح تابستانه گرفتم یک ساله 188 تومن
چند روز دیگه هم تموم میشه
چه طرحی بخرم بجاش؟

babak2111
28-08-2015, 23:22

ایمان جان 2گیگ بهت دادن یا سالی دو گیگ بعلاوه اون 250مگی ها کلا5گیگ؟

babak2111
28-08-2015, 23:40

اگه همین 5گیگ رو داده باشند دقیقا حرفت درسته این که همون 20تومانی رو بخری بعد شارزکنی خیلی بهتره من محاسبه کردم حتی با هزینه مالیات که می کشن روش دقیقا حدود 14 گیگ به نفعه

imanghamari
29-08-2015, 10:11
اگه همین 5گیگ رو داده باشند دقیقا حرفت درسته این که همون 20تومانی رو بخری بعد شارزکنی خیلی بهتره من محاسبه کردم حتی با هزینه مالیات که می کشن روش دقیقا حدود 14 گیگ به نفعه

کلا 2 گیگ دادن اون یک چهارم رو اضافه نکردن به خاطره همین میگم کم بخرید بعد خودتون شارژ کنید

- - - Updated - - -

کلا 2 گیگ دادن اون یک چهارم رو اضافه نکردن به خاطره همین میگم کم بخرید بعد خودتون شارژ کنید

HardwareMaster
29-08-2015, 10:34
اگر دنبال دانلود هستین خیر پیشنهاد نمیشه
چون بسته های مخصوص دانلود فعلا منتفیه
ولی اگر بجای ADSL میخواین استفاده کنین قابل قبولتره
ضمنا این روش براتون ارزانتر از خرید موم 4g تمام میشه

HardwareMaster
29-08-2015, 10:39
من سال قبل طرح تابستانه گرفتم یک ساله 188 تومن
چند روز دیگه هم تموم میشه
چه طرحی بخرم بجاش؟
منم طرح کمپین سال قبلم رو به اتمامه
ولی هنوز طرح مناسبی حتی نزدیک به کمپین پارسال معرفی نکرده
فکر کنم تمدید ماهیانه تا زمان ارائه ی سرویسهای بهتر فکر درست تری باشه

abbasi.naft
29-08-2015, 21:30
اگر دنبال دانلود هستین خیر پیشنهاد نمیشه
چون بسته های مخصوص دانلود فعلا منتفیه
ولی اگر بجای ADSL میخواین استفاده کنین قابل قبولتره
ضمنا این روش براتون ارزانتر از خرید موم 4g تمام میشه
سلام
ممنون

masoudtr
30-08-2015, 13:46
صبحی که به اینترنت وصل شدم دیدم حجمم تمام شده
سه گیگ شارژ کردم که اونم یک ساعت بعد تمام شد در حالی که اصلا استفاده نکرده بودم
به مخابرات هم که زنگ زدم گفت دیروز چهار گیگ و امروز هم سه گیگ را مصرف کردم که نکرده بودم و گفت احتمالا پسورد وایرلسم هک شده
ایا چنین چیزی ممکنه با توجه به اینکه رمز مدل wpa2 بود
حالا بهشون گفتم مک ادرس مودمم را ست کنن و رمز وایرلس و ورود به سامانه و اینترنت ام را هم عوض کردم ممکنه دوباره هک بشم؟

imanghamari
30-08-2015, 19:10
تقریبا امکان نداره رمز مودم که wpa2 رو هست هکش کرد

اما اگه رمز ورود به مودم رو عوض نکنین که بیشتر مواقع همون admin است

امکانش هست به مودم نفوذ کرده باشه و پسورد سامانه شما رو هک کرده باشه و خودش روی مودمه خودش استفاده کرده باشه

ولی 90% کاره خوده مخابراته حجم من رو -2.5 گیگ زده بودن منم گفتم قضیه چیه گفتن شما مصرف کردی ان جوری شده بهشون گفتم پس اگه الان من بزنم دانلود وقتی شارژ کردم دوباره تا -2.5 گیگ میره ساکت میشد

به خاطره همین طرح رو عوض کردم

پسورد ورود به مودم رو عوض کن چون هکر ها از طریق سرچ ip به صفحه مودم دسترسی پیدا می کنند

- - - Updated - - -

امکانش هست به مودم نفوذ کرده باشه و پسورد سامانه شما رو هک کرده باشه و خودش روی مودمه خودش استفاده کرده باشه

ولی 90% کاره خوده مخابراته حجم من رو -2.5 گیگ زده بودن منم گفتم قضیه چیه گفتن شما مصرف کردی ان جوری شده بهشون گفتم پس اگه الان من بزنم دانلود وقتی شارژ کردم دوباره تا -2.5 گیگ میره ساکت میشد

پسورد ورود به مودم رو عوض کن چون هکر ها از طریق سرچ ip به صفحه مودم دسترسی پیدا می کنند

frozen01
30-08-2015, 22:36
این مخابران شورش رو در اورده حجم ها الکی کم میشن .

10 روز پیش 20 گیگ شارژ کردم الان شده 5 گیگ .

سیستمشون چت میزنه دانلود شبانه رو روی روزانه حساب میکنه !!

abbasi.naft
30-08-2015, 23:31
این مخابران شورش رو در اورده حجم ها الکی کم میشن .

10 روز پیش 20 گیگ شارژ کردم الان شده 5 گیگ .

سیستمشون چت میزنه دانلود شبانه رو روی روزانه حساب میکنه !!
سلام
دانلود شبانه رو از 1:30 استارت بکنید.
ظاهرا که نه ، واقعا بعد از یک رو هم با سرعت روز حساب و از حجم کم میکنند.

متاسفانه به اسم ا.س.ل.ا.م مردم رو میچاپن / و ما هم متاسفانه صدامون به جایی نمیرسه .

masoudtr
30-08-2015, 23:52
الان داشتم ریز مصرف ام را نگاه میکردم ظهر زمان قظع کردن اینترنت حجم باقیمانده 1.45 بود
الان که اومدم دوباره وصل شدم 1.22
در حالی که تو این مدت هم اصلا کسی استفاده نکرده و تو سامانه هم حجم ای رد و بدل نشده

HardwareMaster
31-08-2015, 05:05
صبحی که به اینترنت وصل شدم دیدم حجمم تمام شده
سه گیگ شارژ کردم که اونم یک ساعت بعد تمام شد در حالی که اصلا استفاده نکرده بودم
به مخابرات هم که زنگ زدم گفت دیروز چهار گیگ و امروز هم سه گیگ را مصرف کردم که نکرده بودم و گفت احتمالا پسورد وایرلسم هک شده
ایا چنین چیزی ممکنه با توجه به اینکه رمز مدل wpa2 بود
حالا بهشون گفتم مک ادرس مودمم را ست کنن و رمز وایرلس و ورود به سامانه و اینترنت ام را هم عوض کردم ممکنه دوباره هک بشم؟
اگر wps فعال باشه بله، بسادگی هک میشه
شما فایروال مودم رو هم فعال کن تا محکم کاری بشه تا فقط مک آدرسهای مجاز امکان استفاده از ترافیک رو داشته باشند

ArashMiniStar
31-08-2015, 13:06

- - - Updated - - -

چرا امکان داره عزیز اونم چند راه

aabrahim
31-08-2015, 14:43
برای همه اون یک ماه زمان رایگان ریختن یا من فقط نگرفتم.
طرحم داره تموم میشه و یک ماهی کع گفته بودن از اول مرداد میدیم تا شهریور هنوز دریافت نکردم من.
دوستان وضعیت شما چطوره؟

masooumi
31-08-2015, 18:46
سلام ، دوستان کسی در مورد سیستم MSAD که ظاهرا مخابرات خراسان رضوی ابداع کرده اطلاعاتی دارد؟ ظاهرا بعضی خطوط در مشهد داره تبدیل به MSAD میشود.

abbasi.naft
31-08-2015, 19:52
طرحم داره تموم میشه و یک ماهی کع گفته بودن از اول مرداد میدیم تا شهریور هنوز دریافت نکردم من.
دوستان وضعیت شما چطوره؟
سلام
من پیش پرداختم / خیلی وقته یک ماه بهم اضافه شده.

AliTavakoli7
01-09-2015, 12:18
طرح های کمپین دو ساله که شبانه از 4 تا نه صبحه سرعت داونلود شبانه رو چنده؟ منطقه گاز شرقی پیش شماره 3271xxxx
چون نوشته 128 کیلو بیت تا ده مگ. من میخام دانلود زیاد انجام بدم.خیلی ممنون.

AliTavakoli7
01-09-2015, 12:24

- - - Updated - - -

جواد جان کابل نوری یا سیم مسی؟
پیش شمارت داداش؟
من مسیم. پیش شمارم 3271
میخام این طرحو بگیرم. نظرت چیه؟

AliTavakoli7
01-09-2015, 12:47
این بازه عجیب و غریب یعنی اینکه دو سال برده ما هستی و هر بلایی دلمون خواست سرت در میاریم.
بعدشم سرعت شبانش ، اسمن 128 هست ، ولی در عمل قطعا چیز دیگه ای از کار در میاد ، مثلا 30 واقعی.
از اون طرف ساعت شبانه رو هم کم کردن ، پس با این سیاست مخابرات ، انتظار دانلود شبی بیش از 200 یا 300 مگ رو نداشته باشید. :n14:

الهی برن زیر 18 چرخ ... و فقط از روی DNA شون قابل شناسایی باشن :n39:

شما طرحو دارید؟

- - - Updated - - -

سرعت این طرح در طول روز 10 مگه و از ساعت 4تا9 که رایگان هست تو این مدت زمان سرعت 128 کیلوبایت هست

شما طرحو دارید؟ پیش شمارتون چنده؟

HardwareMaster
01-09-2015, 12:59
دوستان وضعیت شما چطوره؟ توی این ص
باید این متن اضافه شده باشه :
اگر وجود نداشت یک تیکت جدید اینجا باز کنین

AliTavakoli7
01-09-2015, 12:59
سلام
مخابرات جدیدا یه سری طرح داره که 4 تا 9 صبح نوشته با 99 درصد تخفیف و نمایندگی ها نوشتن دانلود رایگان در این ساعت
در مورد سرعتش نوشتن 128 کیلو بیت تا 10 مگابین
کسی نمیدونه ذقیقا سرعتش چقدره؟
128 تا 10 مگ خیلی تفاوت داره

متاسفانه بجز یکی از دوستان (ghnjfg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) بقیه فقط نظر شخصی میگن و نه نتیجه عملی سرعت.
برام سرعت شبش خیلی مهمه. بجز دوستی (ghnjfg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) که میگه شب روی یک مگه که سرعت دانلودش میشه 128 دوست دیگه ای داره؟ ممنون میشم اگر جواب بدید.

javadb40
01-09-2015, 13:12
جواد جان کابل نوری یا سیم مسی؟
پیش شمارت داداش؟
من مسیم. پیش شمارم 3271
میخام این طرحو بگیرم. نظرت چیه؟
سلام مسی هستش
3727 مرکز مطهری البته خط منتقل شده
من چند باز زنگ زدم گفتم چرا 10 مگ ثابت نیست گفت تا 10 مگ بازه و از این حرفا ابته وضع خطم هم خرابه تا 700 ثابت هستش ولی تا 1.5 هم میپره برای چند ثانیه شبانه هم که شب اول 2.5 گیگ دانلود شد اما چند شبه 1.6 گیگ بیشتر دانلود نمیشه اگه شبانه میخوای بدون این که محدود بشی از این بهتر پیدا نمکنی شاتل و اسیا تک محدود میکن با این که ماهی 5 هزار برای شبانه هزینه داره اگه snr 241خطت بالا باشه احتمالا 10 مگ برسه به راحتی
برای بالا بردان snr قسمت adsl رو گذاشتم G,dmt رفت رو 13 ولی بعضی وقتا قطع میشه

HardwareMaster
01-09-2015, 13:14
متاسفانه بجز یکی از دوستان ($#@%€) بقیه فقط نظر شخصی میگن و نه نتیجه عملی سرعت.
برام سرعت شبش خیلی مهمه. بجز دوستی ($#@%€) که میگه شب روی یک مگه که سرعت دانلودش میشه 128 دوست دیگه ای داره؟ ممنون میشم اگر جواب بدید.
دوست عزیز این سرویس بتازگی در حال ارائه هست و اکثریت افراد در اینجا کمپین تابستان و پاییزه ی پارسالشون همچنان برقراره. و اینطور که معلومه فقط یکی دو نفر این سرویس مد نظر شما رو واقعا تهیه کردند ...

ghnjfg
01-09-2015, 14:49
شما طرحو دارید؟

- - - Updated - - -

شما طرحو دارید؟ پیش شمارتون چنده؟

من این طرحو ندارم ولی مطمئنم که همینطوره البته کسایی که این طرحو دارن هم همینو گفتن
شبی نهایت 2گیگ میتونی بگیری. ولی اگه مصرفت شبی بیشتر از 2 گیگ باشه و چون قراردادش هم 2سال هست اصلا خوب نیست

AliTavakoli7
01-09-2015, 20:06
احتمال زیاد بگیرم و خبرشم همینجا میزارم که بقیه هم از تجربم استفاده کنند. مشترک قدیمی مخابراتم. در مقاطع مختلف خیلی مارو اذیت کرده( که مدارکش هم توی همین تاپیک موجوده) اما در مجموع بد نیست. یعنی چاره ای نیست والا اگر بخای با جهان مقایسه کنی این سرعتها و حجمها و البته هزینه ها خیلی مضحکه.

AliTavakoli7
01-09-2015, 20:13
احتمال زیاد بگیرم و خبرشم همینجا میزارم که بقیه هم از تجربم استفاده کنند. مشترک قدیمی مخابراتم. در مقاطع مختلف خیلی مارو اذیت کرده( که مدارکش هم توی همین تاپیک موجوده) اما در مجموع بد نیست. یعنی چاره ای نیست والا اگر بخای با جهان مقایسه کنی این سرعتها و حجمها و البته هزینه ها خیلی مضحکه.

imanghamari
01-09-2015, 21:49
طرح های کمپین دو ساله که شبانه از 4 تا نه صبحه سرعت داونلود شبانه رو چنده؟ منطقه گاز شرقی پیش شماره 3271xxxx
چون نوشته 128 کیلو بیت تا ده مگ. من میخام دانلود زیاد انجام بدم.خیلی ممنون.

خالی بندیه
من این طرح رو دارم سرعت رو روی 128کیلو بایت قفل میکنند

درحالی که سرعت روزانم تا 1.3 مگ میره

HardwareMaster
02-09-2015, 10:13
<<<<<< یکای اندازه گیری سرعت (پهنای باند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پهنای_باند)) در علم الکترونیک، بیت بر ثانیه bps است نه بایت بر ثانیه Bps >>>>>>
bps
Kbps
Mbps
Gbps
...

babak2111
02-09-2015, 10:31
نمی خوام ازمخابرات دفاع کنم ولی بقیه هم نکبت ترازاینجا شدن بازالان با همین طرح که ماهی تقریبا 8 تومان می افته با حدود 3.8 گیگ درماه برا دوسال و روزی دو گیگ دانلود که می شه ماهی 60گیگ نسبت به بقیه با جرات می گم خوبه شاتل که وضعیتش ازبقیه الان بهتره با سرویس ارت 1 که 31 تومانه شما 20گیگ دان کنی محدود می شی
اسیا تک بهترین سرویسش که شهابه با حداقل 10گیگ ارائه می شه ماهی 43 تومان می افته سرعت شبانه هم دو مگ هست یعنی دو برابر مخابرات ولی خب قیمت رو هم مقایسه کنید
پارس انلاین و صبانت هم که خدابیامرزشون با قوانین جدیدشون
منظورم اینه ازاینجام بیرون بریم همچین وضعیت خوبی انتظارمون رو نمی کشه مگه واقعا بخوایم پول خرج کنیم که اون قضیه اش فرق داره

ghnjfg
02-09-2015, 11:04
نمی خوام ازمخابرات دفاع کنم ولی بقیه هم نکبت ترازاینجا شدن بازالان با همین طرح که ماهی تقریبا 8 تومان می افته با حدود 3.8 گیگ درماه برا دوسال و روزی دو گیگ دانلود که می شه ماهی 60گیگ نسبت به بقیه با جرات می گم خوبه شاتل که وضعیتش ازبقیه الان بهتره با سرویس ارت 1 که 31 تومانه شما 20گیگ دان کنی محدود می شی
اسیا تک بهترین سرویسش که شهابه با حداقل 10گیگ ارائه می شه ماهی 43 تومان می افته سرعت شبانه هم دو مگ هست یعنی دو برابر مخابرات ولی خب قیمت رو هم مقایسه کنید
منظورم اینه ازاینجام بیرون بریم همچین وضعیت خوبی انتظارمون رو نمی کشه مگه واقعا بخوایم پول خرج کنیم که اون قضیه اش فرق داره

کاملا تایید میشه
البته مخابرات طرح هایی که پارسال میداد بهتر بود ولی چون به ضررش تموم میشد هر سه ماه عوضش میکنه
وقتی یه طرح با این ویژگی ارائه میداد:(البته خودم این طرح رو دارم) 5گیگ+5گیگ هدیه میشه ماهی 10گیگ ساعات رایگان هم 2 مگه سرعت بالایی نیست ولی چون محدودیت نداره شبی نزدیک 5گیگ میشه دانلود کرد در ماه میشه حدود 150 گیگ.قیمت ماهیانه ش هم 21 تومنه. حالا از کدوم شرکت میشه با 21تومن ماهی 150گیگ دانلود زد ؟:n02:

Night2
02-09-2015, 11:46
سلام
خیلی خیلی ممنون که از وقت ارزشمندتون برای راهنمایی به کسی که نمیشناسیدش استفاده میکنید. :n40:

متاسفانه Rule رو پیدا نکردم.
یه مقداری گزینه ها با توضیحات شما مطابقت نداره.

با تشکر فراوان از زحمات شما

سلام، ابتدا پوزش بابت تاخیر، چند روزی فرصت زیادی برای وب گردی نداشتم،.من توی عکسی که دفعه قبل دادین Rate Control رو دیدم، اما توی این عکس جدید هنگام اضافه کردن Rule این گزینه نیست، شاید اگر با پیام خصوصی با من هماهنگ کنین تا یک روز و ساعت مشخصی با Team Viewer به سیستمون وصل بشم و نگاه کنم بهتر باشه که این پست های نامرتبط هم در این تاپیک زیاد نشن، اگر اون Rate Control پیدا بشه و قابل تعریف باشه باید بشه سرعت رو محدود کرد.

کاملا تایید میشه
البته مخابرات طرح هایی که پارسال میداد بهتر بود ولی چون به ضررش تموم میشد هر سه ماه عوضش میکنه
وقتی یه طرح با این ویژگی ارائه میداد:(البته خودم این طرح رو دارم) 5گیگ+5گیگ هدیه میشه ماهی 10گیگ ساعات رایگان هم 2 مگه سرعت بالایی نیست ولی چون محدودیت نداره شبی نزدیک 5گیگ میشه دانلود کرد در ماه میشه حدود 150 گیگ.قیمت ماهیانه ش هم 21 تومنه. حالا از کدوم شرکت میشه با 21تومن ماهی 150گیگ دانلود زد ؟:n02:

شما باز آب پیدا کردی، اومدی با شنا کردن از مخابرات دفاع کنی؟ ماهی 150 گیگ دانلود رایگان؟ من از اول مهر پارسال طرح 1Mbps با شبانه رایگان دارم، همین الان کل هزینه هایی که کردم رو (200 هزار تومان اولیه برای خرید این طرح) + تمام هزینه هایی که از اول اسفند 93 در سامانه جدید ثبت رو جمع زدم، تا الان حدود 600 هزار تومان پول طرح و حجم های اضافه خریداری شده رو دادم. سیستم من همیشه روشن هست (Always On) و نرم افزار مدیریت دانلودم من هم به صورت خودکار هر شب از ساعت 01:05 صف دانلود ها رو شروع میکنه و در ساعت 06:55 صبح هم متوقف میشه، از اول اسفند 93 تا الان که بیشتر از 6 ماه میشه، فقط 149574 مگابایت دانلود شبانه تونستم بکنم که میشه معادل 146 گیگابات در بیش از 6 ماه، اسم طرح 1Mbps هست اما سرعت شبانه به شدت محدود هست، دانلود از سایت های داخلی با سرعت بسیار کم و سایت های خارجی در شب ها تقریبا غیر ممکن هست.

به این عکس توجه کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته با وجود انتخاب تاریخ از اول مهر ماه، فقط اطلاعات از اول اسفند ماه در سامانه جدید ثبت شده اند، اما در طول این مدت من حدود 80 گیگ ترافیک روزانه اولیه طرحم رو استفاده کرده بودم و فرض کنیم که مقدار 146 گیگ دیگه هم شبانه مصرف کردم (که مطمئنم کمتر بوده، اما به نفع مخابرات حساب کنیم). حالا با توجه به این اعداد من در طول 11 ماه گذشته حدود 240 گیگ مصرف روزانه و حدود 300 گیگ مصرف شبانه در بهترین حالت ممکن داشتم و برای کل این 540 گیگ مبلغ 600 هزار تومان پرداخت کرده ام.

این در حالیه که این طرح مثلا دانلود شبانه رایگان با سرعت 1Mbps داشته، یعنی هر شب در طول زمان 6 ساعته باید میتونستم 2.6 گیگ دانلود داشته باشم که در 11 ماه میشه بیش از 850 گیگ، اما با محدودیت های سرعت و دزدی های مخابرات، تقریبا یک سوم حجم واقعی رو تونستم دانلود کنم. بگذریم از حجم دزدی های روزانه مخابرات که دائما با نرم افزار Networx حجم مصرفی رو بررسی میکنم و توی هر 1 گیگابایتی که خریداری میکنم و طبق قانون 1.25 گیگ شارژ میشه، همیشه بین 200 تا 300 مگ اضافه تر از حجم مصرفی واقعی من در 1.25 گیگ توسط مخابرات کسر میشه ...

ghnjfg
02-09-2015, 12:25
سلام، ابتدا پوزش بابت تاخیر، چند روزی فرصت زیادی برای وب گردی نداشتم،.من توی عکسی که دفعه قبل دادین Rate Control رو دیدم، اما توی این عکس جدید هنگام اضافه کردن Rule این گزینه نیست، شاید اگر با پیام خصوصی با من هماهنگ کنین تا یک روز و ساعت مشخصی با Team Viewer به سیستمون وصل بشم و نگاه کنم بهتر باشه که این پست های نامرتبط هم در این تاپیک زیاد نشن، اگر اون Rate Control پیدا بشه و قابل تعریف باشه باید بشه سرعت رو محدود کرد.

شما باز آب پیدا کردی، اومدی با شنا کردن از مخابرات دفاع کنی؟ ماهی 150 گیگ دانلود رایگان؟ من از اول مهر پارسال طرح 1Mbps با شبانه رایگان دارم، همین الان کل هزینه هایی که کردم رو (200 هزار تومان اولیه برای خرید این طرح) + تمام هزینه هایی که از اول اسفند 93 در سامانه جدید ثبت رو جمع زدم، تا الان حدود 600 هزار تومان پول طرح و حجم های اضافه خریداری شده رو دادم. سیستم من همیشه روشن هست (Always On) و نرم افزار مدیریت دانلودم من هم به صورت خودکار هر شب از ساعت 01:05 صف دانلود ها رو شروع میکنه و در ساعت 06:55 صبح هم متوقف میشه، از اول اسفند 93 تا الان که بیشتر از 6 ماه میشه، فقط 149574 مگابایت دانلود شبانه تونستم بکنم که میشه معادل 146 گیگابات در بیش از 6 ماه، اسم طرح 1Mbps هست اما سرعت شبانه به شدت محدود هست، دانلود از سایت های داخلی با سرعت بسیار کم و سایت های خارجی در شب ها تقریبا غیر ممکن هست.

به این عکس توجه کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته با وجود انتخاب تاریخ از اول مهر ماه، فقط اطلاعات از اول اسفند ماه در سامانه جدید ثبت شده اند، اما در طول این مدت من حدود 80 گیگ ترافیک روزانه اولیه طرحم رو استفاده کرده بودم و فرض کنیم که مقدار 146 گیگ دیگه هم شبانه مصرف کردم (که مطمئنم کمتر بوده، اما به نفع مخابرات حساب کنیم). حالا با توجه به این اعداد من در طول 11 ماه گذشته حدود 240 گیگ مصرف روزانه و حدود 300 گیگ مصرف شبانه در بهترین حالت ممکن داشتم و برای کل این 540 گیگ مبلغ 600 هزار تومان پرداخت کرده ام.

این در حالیه که این طرح مثلا دانلود شبانه رایگان با سرعت 1Mbps داشته، یعنی هر شب در طول زمان 6 ساعته باید میتونستم 2.6 گیگ دانلود داشته باشم که در 11 ماه میشه بیش از 850 گیگ، اما با محدودیت های سرعت و دزدی های مخابرات، تقریبا یک سوم حجم واقعی رو تونستم دانلود کنم. بگذریم از حجم دزدی های روزانه مخابرات که دائما با نرم افزار Networx حجم مصرفی رو بررسی میکنم و توی هر 1 گیگابایتی که خریداری میکنم و طبق قانون 1.25 گیگ شارژ میشه، همیشه بین 200 تا 300 مگ اضافه تر از حجم مصرفی واقعی من در 1.25 گیگ توسط مخابرات کسر میشه ...

خب شما الان مشکلاتی که داری رو برای من توضیح دادی؟(در ضمن یکم اطلاعات داشته باشید بعد پست ارسال کنید بهتره)
اولا من گفتم 21 هزار تومن هزینه ماهیانـ ـست نه سالیانه! در صورتی که شما این هزینه رو با مبلغ سالیانه خودت که حالا هرچی خرج کردی قاطی میکنی و چندتا چیز دیگه هم بهش اضافه میکنی و روی گزینه ارسال پاسخ کلیک میکنی:n15:

دوما من درمورد سرویس 1مگ اصلا حرفی نزدم. سرویس 2 مگ رو گفتم که از طرح های بهارتا بهار به قبل هست.و شبانه ها هم 1تا7 هست که با 2مگ سرعت هر 15دقیقه 200 مگابایت و هر نیم ساعت 400مگ و هر 1 ساعت هم 800 مگ دانلود و تو این 6 ساعت رایگان میشه 4گیگ و800 مگ که اگه بلد باشی این مقدار رو با ماشین حساب ضربدر 31 کنی میشه ماهی حدود 150 گیگ اگر هم یاد نداری مشکل خودته. موفق باشی..

HardwareMaster
02-09-2015, 12:51
درسته بابک جان
از زمانیکه این دولت برخورد چکشی با ispها تحت نام برخورد با کم فروشی رو شروع کرد ispها هم انگار روی دنده لج افتادن و از اینور و اونور سرویسهاشون که حالت اشانتیون داشت دارن میزنن

Affirmative , but ignore the ignorant :n06:
:n16:

navid_fo
02-09-2015, 13:21

سلام
من نه از شاتل دفاع می کنم نه از کس دیگه ای
برای خودمو میگم که شاتل دارم من دارم ماهی 350 گیگ دانلود رایگان شبانه دارم
پس انقد محدود نکنید خودتونو برید بگردین
یه کم شبکه کار کنین
درست میشه همش انشالله
من الان دارم گیگی 43 تک تومنی در میادش برام
دارم برای گیگی 30 تومن کار هایی می کنم
سعی کنین همه چیز 0 و 1 مطلق نیستش

babak2111
02-09-2015, 15:50
سلام
من نه از شاتل دفاع می کنم نه از کس دیگه ای
برای خودمو میگم که شاتل دارم من دارم ماهی 350 گیگ دانلود رایگان شبانه دارم
پس انقد محدود نکنید خودتونو برید بگردین
یه کم شبکه کار کنین
درست میشه همش انشالله
من الان دارم گیگی 43 تک تومنی در میادش برام
دارم برای گیگی 30 تومن کار هایی می کنم
سعی کنین همه چیز 0 و 1 مطلق نیستش

شما کلا قضیه ات فرق داره من ازوقتی یادمه شما محدود نمی شی و تو هرتاپیکم اینو رو می گی حالا با چه هدفی من کاری ندارم ولی دوست عزیز ما اون چه 99 درصد مصرف کنندگان شاتل دارن می گن رو کار داریم موفق باشید

babak2111
02-09-2015, 16:00

درسته عزیز سرویس های یک مگ وپایین تر بعد اتفاقات پارسال سرعت شبانه کمی دارن ولی باور کن من با کمپین الان مدت هاست براحتی می تونم شبی 5 گیگ رو بگیرم گرچه چون لازم ندارم بیشتر شبا خاموش می کنم
درهرحال من فقط نظرشخصیم رو گفتم درباره این طرح تابستانه
همه هم خدا روشکر عاقل و فهمیده هستن و امیدوارم بهترین سرویس از هرجا که دوست دارن نصیبشون بشه
منم فعلا با توجه به پایان کمپینم تا چند روز دیگه فعلا این طرح تابستانه رو می گیرم تا ببینیم وضعیت این مملکت به کجا می رسه

navid_fo
02-09-2015, 17:35
شما کلا قضیه ات فرق داره من ازوقتی یادمه شما محدود نمی شی و تو هرتاپیکم اینو رو می گی حالا با چه هدفی من کاری ندارم ولی دوست عزیز ما اون چه 99 درصد مصرف کنندگان شاتل دارن می گن رو کار داریم موفق باشید
سلام
محدود میشم مثل همه مهم در آمدن از محدودیته به نظرم فرقی نداره کدوم آی اس پی باشی همشون میشه محدود نشدش

abbasi.naft
02-09-2015, 22:00

سلام
خیلی ممنون از لطفتون.
شرمنده میفرمایید .
اگه زحمتی نیست ، براتون زمان خالی تون رو برام خصوصی کنید تا خودم رو باهاتون هماهنگ بکنم .

با تشکر فراوان :n40:

ramin123789
02-09-2015, 23:03
سلام
دوستان اگه میشه با توجه به خطم بگید چند مگ میکشه و آیا خوبه یا نه و آیا 5مگ یا10مگ مخابرات رو میتونم بگیرم؟؟راستی نویز مال چیست؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام
دوستان اگه میشه با توجه به خطم بگید چند مگ میکشه و آیا خوبه یا نه و آیا 5مگ یا10مگ مخابرات رو میتونم بگیرم؟؟راستی نویز مال چیست؟؟؟؟؟

k1ozil
03-09-2015, 00:26
سلام

- - - Updated - - -

سلام
نه اصلا وضعیت خطت خوب نیست
همین دو مگ نهایتشه دیگه بیشتر نمی کشه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

ramin123789
03-09-2015, 00:31
[QUOTE=k1ozil;8702339]نه اصلا وضعیت خطت خوب نیست
همین دو مگ نهایتشه دیگه بیشتر نمی کشه

Sent from my LG-D802 using Tapatalk[/QUOTE
باید چیکارکنم؟؟؟
چرا لاین اتنویشن اینقدر بالاست؟؟؟
از سرخط چک کردم همین مقادیر بود
فاصله تا مرکز هم 2کیلومتره.

ramin123789
03-09-2015, 00:32
باید چیکارکنم؟؟؟

k1ozil
03-09-2015, 00:43
باید چیکارکنم؟؟؟

1.با یه مودم دیگه تست کن
2.از سر خط بدون اتصال هیچ وسیله ی دیگری (تلفن فاکس و...) چک کن
3.مامور مخابرات رو باید بری بیاری از توی کافو برات چک کنه
4.شاید مشکل از پورتت باشه باید درخواست تعویض بدی
اگه با انجام مراحل بالا خطت اوکی نشد دو حالت داره
1.فاصلت زیاده ( که طبق گفته خودت نیست)
2.سیم کشی زیر زمین مشکل داره
و مخابرات هیچ کاری برات نمیکنه چون فقط مسئولن که تلفن شما بوق داشته باشه.

ramin123789
03-09-2015, 00:51
1.با یه مودم دیگه تست کن
2.از سر خط بدون اتصال هیچ وسیله ی دیگری (تلفن فاکس و...) چک کن
3.مامور مخابرات رو باید بری بیاری از توی کافو برات چک کنه
4.شاید مشکل از پورتت باشه باید درخواست تعویض بدی
اگه با انجام مراحل بالا خطت اوکی نشد دو حالت داره
1.فاصلت زیاده ( که طبق گفته خودت نیست)
2.سیم کشی زیر زمین مشکل داره
و مخابرات هیچ کاری برات نمیکنه چون فقط مسئولن که تلفن شما بوق داشته باشه.

البته خود پشتیبانی میگه منطقه ما(فکوری) بیشتر از 2 مگ نمیکشه سرعت.
به نظرشما دلیل خاصی دارد؟؟ یعنی نمیتوانیم بیشتر از 2 مگ سرعت داشته باشیم؟؟
البته چند روز قبل سرعت تا 3.5 مگابیت هم میرفت. الان دیتاریت من 3072 حداکثره.

sad1000
03-09-2015, 13:40
باید چیکارکنم؟؟؟

بهترین کار به سامانه 195 شکایت بزنی بگی میزان snr خط من بسیار پایینه و اصلا اون سرعت طرحی که خریدم رو ندارم عکس از سرعت دانلود+عکس از snr و موارد دیگرش مودم بفرستی براشون. بعد یه هفته یا کمتر اوکی میکنن . با زنگ زدن به 117 و مخابرات جاهای دیگه هیچ کاری برات نمیکنن. من خودم فیبر نوری هستم قبلا snr خطم داون استریم 6 و آپ استریم 7 بود یعنی فاجعه بود کلی نویز داشتم crc مودم همیشه میرفت بالا و قطع میشد بعد از شکایت از مخابرات زنگ زدن ما براتون خططون رو ریست کردیم مشکلتون رفع شده اما هیچ تغییری نکرد و از 195 تهران زنگ زدن گفتن مشکلتون رفع شده گفتم اصلا هیچ کاری نکردن و فقط گفتن خططون ریست کردیم بعد چند روز باز 195 بهشون فشار آورد که چرا درستش نکردین دیدم یه شماره همش 111111 بود زنگ زد گفتن از مخابرات هستیم یه چک بکنید ببینید مشکل رفع شده رفتم دیدم بله مثله هلو شده خطم کیفیت بسیار خوب شده. یه چیز بگم اینای که میگن خططون نمیکشه و این جرفا همش کشکه.
اینم عکس الانم از مودم.

سرعت دانلود روز 1مگابایت - شب 256 کیلوبایت (البته قبلا که سیستم پارتاک راه اندازی نشده بود قبل ساعت 1 مودم به اینترنت وصل میبود شب با سرعت 1مگابایت دانلود میکرد / بدون قطعی کیفیت بالا - اما مشکل بزرگ در روز حجم خوری فراوان

moji07
03-09-2015, 15:54
سلام
این طرح دوساله آیا قابلیت فسخ داره؟

imanghamari
03-09-2015, 16:35
باید چیکارکنم؟؟؟

اینا همش بر میگرده به سیستم اکانت دهی

قبلا تقریبا یک ساله پیش خط من رو هم روی 2 مگ بسته بودند با پیگیری هایی که کردم (تا آخرش باید بری ) سرعت دانلود خط رو به 6 مگ افزایش دادن ولی بعد از مدتی به 3 مگ کاهش دادند بعد از اون قطع شدن های طولانی مخابرات الان سرعت دانلود خط رو به 10 مگ افزایش دادند ولی رو سرعت دانلود شبانه تاثیر نداره و فقط روی روزانه تاثیر داره
در کل به احتمال 90% با زنگ زدن به 2020 میتونی rate دانلود خط رو بالا ببری

mahdi-xbox
04-09-2015, 04:53
دوستان این طرح کمپین ماهی 2 یا 3 یا 36 گیگه یا کلا اینقدره؟
یعنی هرماه 20 یا 40 یا 170 یا هزینه سرویسش؟

HardwareMaster
04-09-2015, 09:39
دوستان این طرح کمپین ماهی 2 یا 3 یا 36 گیگه یا کلا اینقدره؟
یعنی هرماه 20 یا 40 یا 170 یا هزینه سرویسش؟
کل دوره 36 گیگ و 170 هزار ت هست

mahdi-xbox
04-09-2015, 09:50
یعنی میشه طرح دوگیگ رو گرفت و بالای 10 گیگ خرید تا 1600 بیفته؟
یا اینکه سرماه حجم میسوزه؟

imanghamari
04-09-2015, 11:30
دوستان اینترنت من مشکل داره یا ماله شما هم همین طور شده

از صبح هی قطع و وصل میشه

قطع و وصل شدن هم این جوری نیست که فقط disconnect بشه

مشخصات خط هم از بین میره بعد دوباره برمیگرده:n35:

babak2111
04-09-2015, 12:43

درود
اون گزینه 170تومانی با 90 گیگ ارائه می شه یعنی سالی 36 گیگ بعلاوه اون 250مگ های اضافی این 72 گیگ جمعا 90گیگ ولی اون جور که من حساب کردم بازم 20تومانی رو بگیریم بعد با همون هزینه خودمون شارزکنیم 10گیگ بصرفه تره ایمان عزیز هم اینو حساب کرده بودن

moji07
04-09-2015, 13:47
سلام

خواهش میکنم جواب بدین؟!!!

babak2111
04-09-2015, 13:52
خواهش میکنم جواب بدین؟!!!

من چند بار ازاپراتورهای 2020پرسیدم می گن هروقت خواستین می تونیدانصراف بدید چون پیش پرداخته فقط تا دوسال مخابرات باید به شما سرویس بده حالا اگه خودتون خواستین می تونید انصراف بدید بازم هرکی هرطرحی می خواد بگیره خودش زنگ بزنه وکاملا اطلاعات بگیره بعد بره هزینه کنه

HardwareMaster
05-09-2015, 16:13
یعنی میشه طرح دوگیگ رو گرفت و بالای 10 گیگ خرید تا 1600 بیفته؟
یا اینکه سرماه حجم میسوزه؟
ترافیکی که شما خریدین تا پایان زمان سرویس اعتبار داره

درود
اون گزینه 170تومانی با 90 گیگ ارائه می شه یعنی سالی 36 گیگ بعلاوه اون 250مگ های اضافی این 72 گیگ جمعا 90گیگ ولی اون جور که من حساب کردم بازم 20تومانی رو بگیریم بعد با همون هزینه خودمون شارزکنیم 10گیگ بصرفه تره ایمان عزیز هم اینو حساب کرده بودن
بله منم فکر کردم سرویس جدیدی با این مشخصات به ایشون گفته شده! ولی گویا دوست ما اطلاعاتشون ناقص بوده

mjavad255
05-09-2015, 16:25
سلام دوستان...
من رفتم خونه ی یکی از دوستای پدرم به مودمشون وصل شدم و میخواستم ببینم isp چیه....آخه پسرش نبود ک بپرسم خودش هم نمیدونس
تو گوگل زدم my ip و رفتم از تو اون سایت اولیه(شایدم دومیه!!!!) isp رو نگاه کردم دیدم نوشته information telecomunication company itc (فک کنم در کل میشد سازمان فناوری اطلاعات)
میخواستم بدونم الان دقیقا این از کدوم شرکت گرفته؟؟!!!!مخابراته؟؟؟؟ ماله خودم های وبه (گفتم شاید لازم باشه)

frozen01
05-09-2015, 17:33
سلام دوستان...
من رفتم خونه ی یکی از دوستای پدرم به مودمشون وصل شدم و میخواستم ببینم isp چیه....آخه پسرش نبود ک بپرسم خودش هم نمیدونس
تو گوگل زدم my ip و رفتم از تو اون سایت اولیه(شایدم دومیه!!!!) isp رو نگاه کردم دیدم نوشته information telecomunication company itc (فک کنم در کل میشد سازمان فناوری اطلاعات)
میخواستم بدونم الان دقیقا این از کدوم شرکت گرفته؟؟!!!!مخابراته؟؟؟؟ ماله خودم های وبه (گفتم شاید لازم باشه)

بله مخابرات هست .

frozen01
05-09-2015, 17:36
سلام

ببینید منظورتون از فسخ اگر خالی کردن پورت و این چیزا باشه مشکلی نیست.

ولی اگر به بازگردانی پولتون فکر میکنید امکان پذیر نیست .

moji07
05-09-2015, 17:57
ببینید منظورتون از فسخ اگر خالی کردن پورت و این چیزا باشه مشکلی نیست.

ولی اگر به بازگردانی پولتون فکر میکنید امکان پذیر نیست .

منظورم اینه اگه مثلا چن ماه دیگه طرح بهتری اومد , میتونم اونو بگیرم ..

بعد نمیخوام کلی پول بدم ب این طرح , همون 21 تومن با دو گیگ شارژ بهتره ب نظرم ..

babak2111
05-09-2015, 19:50
منظورم اینه اگه مثلا چن ماه دیگه طرح بهتری اومد , میتونم اونو بگیرم ..

بعد نمیخوام کلی پول بدم ب این طرح , همون 21 تومن با دو گیگ شارژ بهتره ب نظرم ..

بلخ می تونید فقط پولتون می سوزه

ramin123789
06-09-2015, 09:00
کمپین تابستانه گرفتم. خوبه شما هم بگیرید. 743 روز هم زمان دارم.:n19:
شبانه هم رایگان داره از 4 تا9 ولی هنوز چیزی توی شب نگرفتم.
2گیگ 21800 تومن رو گرفتم بعدا شارژ اضافه کنم.
سرعتش هم خوبه. :n31:

- - - Updated - - -

SMB_77
06-09-2015, 13:29
سرعتش هم خوبه.
:n31:

- - - Updated - - -

سرعت چند میگری؟؟

ramin123789
06-09-2015, 15:11
خط من بیشتر از 3مگ نمیکشه. سرعت توی روز 300 350
توی تایم رایگان تست نکردم.امشب دانلود میکنم نتیجشو میگم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ramin123789
06-09-2015, 15:24
این هم کمپین تابستان

abbasi.naft
06-09-2015, 16:45
حدود تقریبا یک ماه پیش بود که تعداد زیادی از دوستان به طور متفق القول داشتن میگفتند که کمپین رو نگیرید و فلان
ولی امروز دقیقا برعکسش شده که عده زیادی میگن بگیریم.

قصد هیچگونه نتیجه گیری ای ندارم.
فقط بصورت کلی میخوام بگم یک دست صدا نداره. // اون دوستان گلی که مخاطب کلالم بودند حتما منظورم رو فهمیدند که ...

ramin123789
06-09-2015, 16:59
حدود تقریبا یک ماه پیش بود که تعداد زیادی از دوستان به طور متفق القول داشتن میگفتند که کمپین رو نگیرید و فلان

فقط بصورت کلی میخوام بگم یک دست صدا نداره. // اون دوستان گلی که مخاطب کلالم بودند حتما منظورم رو فهمیدند که ...
آره دوست گلم. می گفتند نگیریم ولی وقتی این کمپین رو بررسی کردیم دیدیم که بسیار به صرفه تر از سایر تعرفه ها هست.
سرعت تا 10مگ بازه. شبانه رایگان هم داره که اکثر تعرفه های دیگر ندارند. با 20هزارتومن قرارداد 2 ساله می بندن که میتونی هرموقع خواستی اون رو فسخ کنی.
گیگ اضافی هم بگیری بسیار به صرفه تر از سایر تعرفه های مخابرات است.

ghnjfg
06-09-2015, 17:40

این تعدادی که خریدن این طرحو مجبور بودن چون خطشون نمیکشه و فیبر نوری هستن نمیتونن از جای دیگه نت بگیرن
قیمت سرویساش خوبه ولی با این تعرفه هایی که جدیدا گذاشته آسیاتک و های وب گزینه های بهتری هستن برای کسایی که خط تلفونشون کابل مسی هست

ramin123789
06-09-2015, 17:51
این تعدادی که خریدن این طرحو مجبور بودن چون خطشون نمیکشه و فیبر نوری هستن نمیتونن از جای دیگه نت بگیرن
قیمت سرویساش خوبه ولی با این تعرفه هایی که جدیدا گذاشته آسیاتک و های وب گزینه های بهتری هستن برای کسایی که خط تلفونشون کابل مسی هست

اتفاقا من خطم مسی هست.

ghnjfg
06-09-2015, 18:02
اتفاقا من خطم مسی هست.

خط منم مسی هست 5 ساله از مخابرات میگیریم ولی تموم بشه میرم آسیاتک البته اگه اون هم تا اون موفع شبانش رو تغییر نده..

ramin123789
06-09-2015, 19:07
خط منم مسی هست 5 ساله از مخابرات میگیریم ولی تموم بشه میرم آسیاتک البته اگه اون هم تا اون موفع شبانش رو تغییر نده..

کدوم منطقه ای؟؟ چه سرویسی داری؟؟سرعت توی روز و شب چنده؟

- - - Updated - - -

کدوم منطقه ای؟؟ چه سرویسی داری؟؟سرعت توی روز و شب چنده؟

omidscafild
06-09-2015, 19:49
دوستان سرویس های 1 مگ و 2 مگ مخابرات رو روی چند میبندن معمولا ؟! همین بدون شبانه ها رو ؟! تا 10 امکان داره ببندن ؟!
بعد مخابرات ازین طرح های ویژه مثل صبانت و پارس آنلاین و شاتل و ... اینا نداره که 1 ساله با سرعت بالا میدن 20 30 تومن ؟! :n18: خط فیبر ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمن اینکه دوستان من خودم از مرکز امیرالمومنین سرویس شهاب آسیاتک دارم . فقط همین قدر بگم که تخلیه مالی میشید با آسیاتک اینقد حجم خوری داره ! هر ماه راحت 15 20 گیگ میره . چیزی حدود 60 تومن دارم هزینه ماهیانشو میدم . شبانش هم روی 256 کیلوبایت قفله . ولی روزانه تا 1 مگ میره . حالا نمیدونم از مخابرات هست یا اکانتینگ . کلا بنظرم اگه زیر پوشش عصر انتقال داده ها بودید استفاده کنید . چون امیرالمومنین متأسفانه سرویس نمیده عصر انتقال داده رو .

HardwareMaster
06-09-2015, 22:04
درسته منم بارها گفتم حتی الامکان باید سرویسهای ماهانه و یا کوتاه مدت گرفت تا براه راست بیاد وگرنه یک دست صدا نداره

دوستان سرویس های 1 مگ و 2 مگ مخابرات رو روی چند میبندن معمولا ؟! همین بدون شبانه ها رو ؟! تا 10 امکان داره ببندن ؟!
بعد مخابرات ازین طرح های ویژه مثل صبانت و پارس آنلاین و شاتل و ... اینا نداره که 1 ساله با سرعت بالا میدن 20 30 تومن ؟! :n18: خط فیبر ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمن اینکه دوستان من خودم از مرکز امیرالمومنین سرویس شهاب آسیاتک دارم . فقط همین قدر بگم که تخلیه مالی میشید با آسیاتک اینقد حجم خوری داره ! هر ماه راحت 15 20 گیگ میره . چیزی حدود 60 تومن دارم هزینه ماهیانشو میدم . شبانش هم روی 256 کیلوبایت قفله . ولی روزانه تا 1 مگ میره . حالا نمیدونم از مخابرات هست یا اکانتینگ . کلا بنظرم اگه زیر پوشش عصر انتقال داده ها بودید استفاده کنید . چون امیرالمومنین متأسفانه سرویس نمیده عصر انتقال داده رو .
روزانه گفته تا 10 مگابیت ولی به میزان نویز خط شما بستگی داره ضمن اینکه با سیم مسی های کهنه ی مخابرات تقریبا غیرممکنه مگر اینکه فیبرنوری باشه
شبانه هم مثل الان خیلی لطف کنه حداکثر تا 2 مگابیت خواهد رفت البته اگر منطقه ی شلوغی نباشین (بلحاظ حضور دانلودرها) البته منهای افراد معلوم الحالی که میگن شبها 15 تا blue-ray با خط مخابرات دانلود می کنن و بقول سایر دوستان، تازگی آب پیدا کردن ... !
از اون طرحها که فرمودین خیر مخابرات نداره

milad azad
07-09-2015, 11:29

خط من فیبر نوری هست

من اون موقع گفتم هنوز هم میگم الان دارم مجبوری از 3جی استفاده میکنم به امید اینکه بعد از مذاکرات و اومدن اپراتور های مجازی و فشار به مخابرات وضع بهتر بشه .

یه مرد وقتی تصمیم میگیره باید پاش واسته

omidscafild
07-09-2015, 11:44
روزانه گفته تا 10 مگابیت ولی به میزان نویز خط شما بستگی داره ضمن اینکه با سیم مسی های کهنه ی مخابرات تقریبا غیرممکنه مگر اینکه فیبرنوری باشه
شبانه هم مثل الان خیلی لطف کنه حداکثر تا 2 مگابیت خواهد رفت البته اگر منطقه ی شلوغی نباشین (بلحاظ حضور دانلودرها) البته منهای افراد معلوم الحالی که میگن شبها 15 تا blue-ray با خط مخابرات دانلود می کنن و بقول سایر دوستان، تازگی آب پیدا کردن ... !
از اون طرحها که فرمودین خیر مخابرات نداره

خط فیبر هست . ضمن اینکه من چون نوشتم سرویس های بدون شبانه منظورم همین سرویس های یه ماهه و سه ماهه که الآن میشه ثبت نام کرد بود . میخواستم بدونم تا چند مگ معمولا پهنای باندو باز میذارن ؟!

AliTavakoli7
07-09-2015, 11:57

من مسیم. میشه از هر شرکت یک سرویس که مشابه این سرویس دوساله ی مخابراته اینجا بگی یا برام پیام خصوصی کنی؟ خیلی ممنونت میشم.

mahdi-xbox
07-09-2015, 14:08
منم فیبرم و مجبور بودم:n02:
فقط برا دانلود شبانه ازین مخابرات میگیرم...
اگه دانلود شبانه نبود میرفتم فورجی ایرانسل که فعلا تو محل ما خوبه ولی اونم معلوم نیست بعد چند وقت خراب بشه
.............
دوستان میدونند این طرحای شبانه دار سرعتش چنده؟یک مگ؟.............

HardwareMaster
07-09-2015, 19:31
منم فیبرم و مجبور بودم:n02:
فقط برا دانلود شبانه ازین مخابرات میگیرم...
اگه دانلود شبانه نبود میرفتم فورجی ایرانسل که فعلا تو محل ما خوبه ولی اونم معلوم نیست بعد چند وقت خراب بشه
.............
دوستان میدونند این طرحای شبانه دار سرعتش چنده؟یک مگ؟.............
سرعت شبانه ی کمپین برای من روی حدود 2Mbps بسته شده ولی شبانه ی طرح های جدید رو همین یکی دو نفری که گرفتن باید اطلاع رسانی کنن تا ببینیم اصلا بصرفه هست یا نه
ایرانسل هم بسته های مخصوص دانلودش (24 گیگ) رو برداشته و بسته های فعلی هم بکار دانلود نمیاد

mahdi-xbox
07-09-2015, 19:41
سرعت شبانه ی کمپین برای من روی حدود 2Mbps بسته شده ولی شبانه ی طرح های جدید رو همین یکی دو نفری که گرفتن باید اطلاع رسانی کنن تا ببینیم اصلا بصرفه هست یا نه
ایرانسل هم بسته های مخصوص دانلودش (24 گیگ) رو برداشته و بسته های فعلی هم بکار دانلود نمیاد
ممنون
منظورم اینبود که اگه دانلود شبانه نمیخاستم میرفتم سمت ایرانسل(4g)
تو محل ما وایمکس ایرانسل که افتضاحه،3 جی هم اوایلش خوب بود که الان شده دیال آپ
شاید فورجی همینجوری بشه

ramin123789
07-09-2015, 20:06
ممنون
منظورم اینبود که اگه دانلود شبانه نمیخاستم میرفتم سمت ایرانسل(4g)
تو محل ما وایمکس ایرانسل که افتضاحه،3 جی هم اوایلش خوب بود که الان شده دیال آپ
شاید فورجی همینجوری بشه

من کمپینم .4 تا 9 رایگان شبی 2 گیگ می شه گرفت.

farizn_dj
07-09-2015, 21:42
با سلام از دوستانی که کمپین تابستانی 94 دارن میشه بگن شبانه چند کیلو دانلود میکنه یعنی سرعت چقدره
شبانه رو روی چند بستن

mosi_alfa
08-09-2015, 07:48
طرحای شبانه دار جدید جالب نیس. مثه کمپین رمضان روز تا بینهایت بازه شب رو 128ک. اما محدود به حجمایی ک نوشته نیس. مثلا 2گیگشو میده 20 تومن!
نسبت رمضان شبانش یه ساعت زودتر شروع میشه

Sent from my LG-D724 using Tapatalk

ساحل
08-09-2015, 11:07
سلام دوستان و کاربران گرامی
اینترنت مخابرات برای یه عده خوب و حتی عالیه ولی برای یک عده هم در حد یک فاجعه است.
از سرعتش گرفته تا حجم دزدی خود سیستم مخابرات که معضلی جبران ناپذیر هست.
سوای از مشکلات مخابرات، بعضی موقع ها یه طرح هایی از کف دستشون در میره که بسیار عالی ست و دوستان باید در کمین این طرح های مخابرات باشند!
دیگه بیشتر از این صحبت نکنم که وا ویلا میشه ....

aabrahim
08-09-2015, 18:20
منم گفتم طرح دوساله مخابرات نمیگیرم.
و نخواهم گرفت.
یکم اعتیاد به اینترنت کم کنیم بد نیست. زندگی شیرین‌تر هم می‌شه.

- - - Updated - - -

منم گفتم طرح دوساله مخابرات نمیگیرم.
و نخواهم گرفت.
یکم اعتیاد به اینترنت کم کنیم بد نیست. زندگی شیرین‌تر هم می‌شه.

mahdi-xbox
08-09-2015, 19:13
امروز طرح کمپین دوساله گرفتم...
برخلاف تعرفه های خود سایت چند طرح با حجم گیگ های مختلفی داشت...
کمترینش 20 گیگ 62600 تومن و بیشترینش 102 گیگ 177700 تومن بود...
حساب کردم دیدم 102 گیگی رو بگیرم هرگیگی برام 1742 تومن میفته...شماره حسابم گرفتم که پول رو واریز کنم یدفه به خودم اومدم گفتم اینجا دوستان شکایت زیاد نمیکردن از حجم دزدی و اینا...
اگه 100 گیگ شارز کنم و حجم دزدی بشه و یا اتفاق دیگه ای بیفته و جوابگو نباشن یک ضرر هنگفت میشه هرچند ارزون تر بیفته...
به ریسکش اصلا نمی ارزید و همون 20 گیگ رو گرفتم:n02:
شما هم حواستون باشه زیاد حساب رو شارژ نکنید به هوای ارزون افتادن
که اگه اینکارو بکنید بعدش ببینید چند ده گیگ غیب شد زمینو گاز نزنید:n02::n10:

HardwareMaster
08-09-2015, 19:35
امروز طرح کمپین دوساله گرفتم...
برخلاف تعرفه های خود سایت چند طرح با حجم گیگ های مختلفی داشت...
کمترینش 20 گیگ 62600 تومن و بیشترینش 102 گیگ 177700 تومن بود...
حساب کردم دیدم 102 گیگی رو بگیرم هرگیگی برام 1742 تومن میفته...شماره حسابم گرفتم که پول رو واریز کنم یدفه به خودم اومدم گفتم اینجا دوستان شکایت زیاد نمیکردن از حجم دزدی و اینا...
اگه 100 گیگ شارز کنم و حجم دزدی بشه و یا اتفاق دیگه ای بیفته و جوابگو نباشن یک ضرر هنگفت میشه هرچند ارزون تر بیفته...
به ریسکش اصلا نمی ارزید و همون 20 گیگ رو گرفتم:n02:
شما هم حواستون باشه زیاد حساب رو شارژ نکنید به هوای ارزون افتادن
که اگه اینکارو بکنید بعدش ببینید چند ده گیگ غیب شد زمینو گاز نزنید:n02::n10:
کار درست تری کردین
در ظاهر طرح 102 گیگ بصرفست
اما سرویسهای مخابرات حساب و کتاب نداره
ممکنه چند ماه دیگه یک طرح کمپین جدید راه بندازه و دارندگان طرح دو ساله با حجم بالا پشیمون بشن ولی راه پس و پیش نداشته باشن
سرویس دو ساله حجم پایین زودتر تموم میشه و طرح احیانا بهتری در آینده میشه گرفت
اینا رو هم باید مثل گاری حلبی مونتاژکن های داخلی تحریم کرد تا آدم بشن. مثل بعضی افراد معلوم الحال

farizn_dj
08-09-2015, 19:54
سلام دوستان به نظر اساتید بزرگ من الان یک خط مسی دارم میخام اینترنت بگیرم کدام شرکت هم پشتیبانی خوب هم سرعت خوب به همراه شبانه رایگان مخابرات 4تا 9 داره که به درد من نمیخوره.
به نظر شما کدوم سرویس از شرکت ها هم خوب هم مقرون به صرفه است؟
طوری باشه بعد از چند وقت محدود نشم مث شاتل از این شرکت بچه ها دارن ظاهرا پس از دانلود شبانه محدود میشی که استفاده نکنی.

ghnjfg
08-09-2015, 20:23
سلام دوستان به نظر اساتید بزرگ من الان یک خط مسی دارم میخام اینترنت بگیرم کدام شرکت هم پشتیبانی خوب هم سرعت خوب به همراه شبانه رایگان مخابرات 4تا 9 داره که به درد من نمیخوره.
طوری باشه بعد از چند وقت محدود نشم مث شاتل از این شرکت بچه ها دارن ظاهرا پس از دانلود شبانه محدود میشی که استفاده نکنی.

شبی چند گیگ میخوای دانلود کنی شما؟ و ماهی چقدر میخوای هزینه کنی ؟

ramin123789
08-09-2015, 22:45
می تونی آسیاتک بگیری سرویس یکساله 10 گیگ با سرعت 4 مگ (از ساعت 1 تا 6 صبح با 80 درصد تخفیف) به قیمت 259.000 ريال
یا بسته های ویژه های وب : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

- - - Updated - - -

می تونی آسیاتک بگیری سرویس یکساله 10 گیگ با سرعت 4 مگ (از ساعت 1 تا 6 صبح با 80 درصد تخفیف) به قیمت 259.000 ريال
یا بسته های ویژه های وب : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farizn_dj
09-09-2015, 01:20
شبی چند گیگ میخوای دانلود کنی شما؟ و ماهی چقدر میخوای هزینه کنی ؟
سلام داداش والا هر شب دانلود ندارم شاید شبی 5 گیگ ماهی 20 تومان هزینه

sleeplessness
09-09-2015, 01:36

اسیاتک بعضی سرورهای داخلی محدود نمیکنه
اما هزینش زیاد روی سرویس های بالای 10 گیگ در ماه میده

farizn_dj
09-09-2015, 01:55
اسیاتک بعضی سرورهای داخلی محدود نمیکنه
اما هزینش زیاد روی سرویس های بالای 10 گیگ در ماه میده
الان تو این همه شرکت ارایه دهنده سرویس اینترنت کدام شرکت بهتر اینترنت شبانه رایگان در اختیار میگذارد تا کمترین محدودیت رو داشته باشیم
من مخابرات دوست دارم چرا چون محدودیت ندارد ولی ساعات رو تغییر داده 4 تا 9 که خیلی سخت شده

ghnjfg
09-09-2015, 02:46

به سایت آسیاتک برو داداش این سرویس رو بگیری خوبه به نظر من

شهاب/10 مگ. نیم گیگ درماه. 16 تومن ماهیانه. 4تا10 صبح رایگان.
سرعت شبانه هم این طور که همه میگن رو 2 مگه

اگه بخوای شبانه 2 تا 8 باشه باید ماهی 20 گیگ حجم همراهش بخری که زده 66900 تومن

sleeplessness
09-09-2015, 09:11
الان تو این همه شرکت ارایه دهنده سرویس اینترنت کدام شرکت بهتر اینترنت شبانه رایگان در اختیار میگذارد تا کمترین محدودیت رو داشته باشیم
من مخابرات دوست دارم چرا چون محدودیت ندارد ولی ساعات رو تغییر داده 4 تا 9 که خیلی سخت شده

همین اسیاتک که دوستمون گفتن با ترفند تبدیل به اینترانت مورد مناسبیهه

ساحل
09-09-2015, 15:02
دوست عزیز mahdi-xbox
کمپین تابستانه دوساله مخابرات
کمترینش 2 گیگابایته که میشه 21800 تومان

mahdi-xbox
10-09-2015, 04:49
دوست عزیز mahdi-xbox
کمپین تابستانه دوساله مخابرات
کمترینش 2 گیگابایته که میشه 21800 تومان
بله...خودم تو تعرفه هایی که تو سایتشون بود دیدم ولی وقتی زنگ زدم گفتند 20 گیگ 40 گیگ .....تا 102 گیگ دارند

ramin123789
10-09-2015, 22:43
دوستان برای خرید گیگ اضافه چطوری باید اقدام.کنیم?کدوم راه بهتره؟

sir12011
10-09-2015, 22:49
تایم اوت بالاست شدید

HardwareMaster
11-09-2015, 10:43
دوستان برای خرید گیگ اضافه چطوری باید اقدام.کنیم?کدوم راه بهتره؟
شخصا طی دوره ی کمپین تا بحال 3 مرتبه هر بار 20 گیگ شارژ کردم از راه هماهنگی تلفنی با بخش فروش 2020
خرید از سامانه ی آنلاین مخابرات پیشنهاد نمیشه چون در موارد متعددی باعث اشکال در تراکنش شده
فکر کنم به ازای هر 4 گیگ خرید ترافیک، یک گیگ رایگان هم به اسم هدیه منظور میشد

mosi_alfa
12-09-2015, 09:23
دوستان اینکه سرعت روز تا بینهایت!! بازه بنظرتون خوبه؟ یه فارس باز میکنم 2مگ میره!

HardwareMaster
12-09-2015, 14:01
دوستان اینکه سرعت روز تا بینهایت!! بازه بنظرتون خوبه؟ یه فارس باز میکنم 2مگ میره!

اگر از پلاگین های ضدتبلیغات خصوصا برای ورود به سایتهای پرتبلیغات ایرانی استفاده کنی پهنای باند بالا طبعا خیلی هم خوبه
اما اگر از این اکستنشن ها روی مرورگرت استفاده نکنی سرعت پایینتر بهتره چون باعث دیرتر لود شدن تبلیغات سنگین فلش و گیف میشه. و همین بهت اجازه میده لود صفحه رو در نیمه متوقف کنی ...

mahdi-xbox
12-09-2015, 17:29
اگر از پلاگین های ضدتبلیغات خصوصا برای ورود به سایتهای پرتبلیغات ایرانی استفاده کنی پهنای باند بالا طبعا خیلی هم خوبه
اما اگر از این اکستنشن ها روی مرورگرت استفاده نکنی سرعت پایینتر بهتره چون باعث دیرتر لود شدن تبلیغات سنگین فلش و گیف میشه. و همین بهت اجازه میده لود صفحه رو در نیمه متوقف کنی ...
من از اون اکستنشن ها استفاده کردم برای کروم
یکی data saver(beta) بود و یکی data compression که قبلا نمیشد استفاده کرد...
با استفاده از اینا مصرفم خیلی خوب شده بود،تقریبا نصف شده بود...
ولی مشکلات زیادی ایجاد میکرد و سرعت لود صفحات خیلی پایین میومد
مشکلاتی مثل عدم نمایش یه بخش یا کار نکردن بعضی قسمت ها
واس خاطر همین disable کردمشون و مصرفم به 200 مگ در روز برگشت:n02::n31:
الان فقط ادبلاک فعاله که طفلک کارشو خوب انجام میده

HardwareMaster
13-09-2015, 06:06
من از اون اکستنشن ها استفاده کردم برای کروم
یکی data saver(beta) بود و یکی data compression که قبلا نمیشد استفاده کرد...
با استفاده از اینا مصرفم خیلی خوب شده بود،تقریبا نصف شده بود...
ولی مشکلات زیادی ایجاد میکرد و سرعت لود صفحات خیلی پایین میومد
مشکلاتی مثل عدم نمایش یه بخش یا کار نکردن بعضی قسمت ها
واس خاطر همین disable کردمشون و مصرفم به 200 مگ در روز برگشت:n02::n31:
الان فقط ادبلاک فعاله که طفلک کارشو خوب انجام میده
آره اتفاقا همون ادز بلاک منظورم بود که تبلیغات رو خوب مسدود میکنه
در اندروید هم این پلاگین کارش رو درست انجام میده اما فقط روی فایرفاکس

masoudtr
13-09-2015, 07:35
اینترنت ام ده روز دیگه تمام میشه یک ساله طرح تابستانه با شبانه رایکان دو مگ بود
همین طرح را میشه دوباره بکیرم
؟
یا طرحی که مشابه باشه و ارزان تر بیشتر شبانه مد نظرمه

[ Ehsan ]
13-09-2015, 09:28
سلام این کارت شارژ هدیه کمپین رو چه جوری بگیرم؟

mosi_alfa
13-09-2015, 13:33
اینترنت ام ده روز دیگه تمام میشه یک ساله طرح تابستانه با شبانه رایکان دو مگ بود
همین طرح را میشه دوباره بکیرم
؟
یا طرحی که مشابه باشه و ارزان تر بیشتر شبانه مد نظرمه
کمپین تابستانی هست، روزانه تا حداکثر سرعت بازه، شبانه هم حدود 2گیگ میده رایگانش 4تا9 صبح، در حجم‌های مختلف از 20 تا 170 تومن

;8708506']سلام این کارت شارژ هدیه کمپین رو چه جوری بگیرم؟
2020!

[ Ehsan ]
13-09-2015, 13:51
کمپین گرفتم روز 10مگه ولی پینگ به شدت بالا هست و تایم اوت زیاد نسبت به طرح قبلیم.بعضی صفحات با 4 5 بار رفرش باز میشن

masoudtr
13-09-2015, 14:56
کمپین تابستانی هست، روزانه تا حداکثر سرعت بازه، شبانه هم حدود 2گیگ میده رایگانش 4تا9 صبح، در حجم‌های مختلف از 20 تا 170 تومن

2020!

یعنی چی شبانه اش دو گیگ میده یعنی پنج ساعت دانلودکنم فقط دو گیگ میتونه دانلود کنه؟

frozen01
13-09-2015, 21:38
;8708651']کمپین گرفتم روز 10مگه ولی پینگ به شدت بالا هست و تایم اوت زیاد نسبت به طرح قبلیم.بعضی صفحات با 4 5 بار رفرش باز میشن

پینگتون رو تا این ip ها بگید لطفا .

4.2.2.4

8.8.8.8

146.66.155.1

130.185.74.164

Amir 3d
13-09-2015, 21:45
بعضی صفحات با 4 5 بار رفرش باز میشن

این مورد دهن منو سرویس کرده البته مثل اقا احسان سرویسم کمپین نیست:n24: (از چند روزه پیش بشدت زیاد شده)
دوستان دیگه همچین مشکلی ندارند؟:n41:

[ Ehsan ]
14-09-2015, 02:27
پینگتون رو تا این ip ها بگید لطفا .

4.2.2.4

8.8.8.8

146.66.155.1

130.185.74.164
به ترتیب
310
330
320
150

- - - Updated - - -

mosi_alfa
14-09-2015, 11:04
یعنی چی شبانه اش دو گیگ میده یعنی پنج ساعت دانلودکنم فقط دو گیگ میتونه دانلود کنه؟
واضحه، یعنی سرعت فیکس رو 128ک

Gregar
14-09-2015, 15:20
سلام دوستان

حدود یک گیگ از حجمم مونده . منتهی واسه اینکه شبا موقع دانلود سر یک گیگ نتم قطع نشه اومدم از تو سامانه پرتاک یه چند گیگ خریدم . منتهی رفته رو ترافیک رزرو و به حجمم اضافه نشده . چجوریه این قضیه اش ؟

misagh1372
14-09-2015, 15:52
سلام دوستان

حدود یک گیگ از حجمم مونده . منتهی واسه اینکه شبا موقع دانلود سر یک گیگ نتم قطع نشه اومدم از تو سامانه پرتاک یه چند گیگ خریدم . منتهی رفته رو ترافیک رزرو و به حجمم اضافه نشده . چجوریه این قضیه اش ؟

1 گیگتون تمام بشه 1 گیگ دوباره به شما اضافه میشه همین جوری یک گیگ یک گیگ از ترافیک رزرو کم میشه اگه 1 گیگ تمام بشه اینترنتتون قطع نمیشه

sad1000
14-09-2015, 18:16
سلام دوستان

قبلنا اینطوری بود که هرچی حجم داشتی همونقدر دانلود میکردی دیسکانکت میشد. اما الان انیطوری نیست من حجمم 5 مگ هست ،شبی 3گیگ دانلود میکنم، بدون دیسکانکت.

farizn_dj
14-09-2015, 19:34
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

25.3
31.9
db

Line Attenuation

:

26.4
17.7
db

Data Rate

:

10240
752
kbps

Max Rate

:

19016
2151
kbps

CRC

:

0
0

سلام دوستان اینم ست کردن طرح کمپین دوساله به قیمت 21800 تومن که روزا تا 1 مگ دانلود شبانه هم 128 کیلو
اینم وضعیت خط من دوستان میتونه بهتر باشه

Gregar
14-09-2015, 19:45
1 گیگتون تمام بشه 1 گیگ دوباره به شما اضافه میشه همین جوری یک گیگ یک گیگ از ترافیک رزرو کم میشه اگه 1 گیگ تمام بشه اینترنتتون قطع نمیشه

قبلنا اینطوری بود که هرچی حجم داشتی همونقدر دانلود میکردی دیسکانکت میشد. اما الان انیطوری نیست من حجمم 5 مگ هست ،شبی 3گیگ دانلود میکنم، بدون دیسکانکت.

خودمم فکر میکردم با تغییر سامانه اینم برداشتنش . ولی متاسفانه واسه من هنوز اینطوریه . شانس منه دیگه . هر شب تا همون ترافیک باقی مونده دانلود میشه و بعد یه dc میشه .
بخواد یک گیگ یک گیگ اضافه بشه که گند میزنه به دانلودم . چون اکثر لینکها مال سایتهای شیر هست و با یک یا چند تا dc باید لینک رو دوباره بدی .

HardwareMaster
14-09-2015, 19:52
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

25.3
31.9
db

Line Attenuation

:

26.4
17.7
db

Data Rate

:

10240
752
kbps

Max Rate

:

19016
2151
kbps

CRC

:

0
0

سلام دوستان اینم ست کردن طرح کمپین دوساله به قیمت 21800 تومن که روزا تا 1 مگ دانلود شبانه هم 128 کیلو
نویز خوبی داری و سرعت روزانه تا 10 مگابیت بازه
خط شما فیبر هست یا سیم. با این وصف فاصله تا مرکز هم نباید زیاد باشه

frozen01
14-09-2015, 20:38
;8709068']به ترتیب
310
330
320
150

- - - Updated - - -

اوضاع نتتون داغون هست .

mahdi-xbox
14-09-2015, 21:36
این مورد دهن منو سرویس کرده البته مثل اقا احسان سرویسم کمپین نیست:n24: (از چند روزه پیش بشدت زیاد شده)
دوستان دیگه همچین مشکلی ندارند؟:n41:
مال من هم الان اینجوری شده:n13:

ramin123789
14-09-2015, 22:38
سلام دوستان
من توی مودمم دیتا ریت مینویسه 3072 برای دانلود ولی چرا توی اسپیدتست 2.6 مگ نشون میده؟؟؟
برای همه اینجوریه یا نه؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام دوستان
من توی مودمم دیتا ریت مینویسه 3072 برای دانلود ولی چرا توی اسپیدتست 2.6 مگ نشون میده؟؟؟

masoudtr
15-09-2015, 00:49
تو سایت که هیچ کدوم ازطرح ها شبانه نداره از کجا بگیریم که شبانه داشته باشه؟؟

ramin123789
15-09-2015, 00:59
تو سایت که هیچ کدوم ازطرح ها شبانه نداره از کجا بگیریم که شبانه داشته باشه؟؟
توی قسمت تعرفه ها کمپین تابستانه رو نمی بینید آیا؟؟؟؟
4 تا 9 صبح 99درصد تخفیف

[ Ehsan ]
15-09-2015, 07:21
اوضاع نتتون داغون هست .

البته اون تست پینگ ماله شب بود روزا یه 100 تایی پینگ کمتره

ramin123789
15-09-2015, 18:29
سلام
من کمپین تابستانه دارم الان روی 3 مگ بسته شده؟؟؟
چطوری بالاتر ببرم؟؟2020 هم فقط زر می زنن

- - - Updated - - -

سلام
من کمپین تابستانه دارم الان روی 3 مگ بسته شده؟؟؟
چطوری بالاتر ببرم؟؟2020 هم فقط زر می زنن

frozen01
15-09-2015, 22:06
سلام دوستان

- - - Updated - - -

سلام دوستان

با سلام دوست عزیز .

دیتا ریت مربوط به سرعت DSL شماست .

و در مورد سرعت شما اکانتینگ محدود شدید .

موفق باشید .

™...
16-09-2015, 00:50
یه نت میخوام دانلود شبانه رایگان داشته باشه ، پهنای باند 2mb کمتر نباشه، چی بگیرم ؟! اصلا داریم ؟! سپاس .

Moahammad_sdt
16-09-2015, 11:47
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

25.3
31.9
db

Line Attenuation

:

26.4
17.7
db

Data Rate

:

10240
752
kbps

Max Rate

:

19016
2151
kbps

CRC

:

0
0

دوست عزیز وضعیت خطت خیلی عالیه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

masoudtr
16-09-2015, 20:28
تو بخش سرویس ها که هیچ سرویسی شبانه نداره که بگیریم
امروز هم رفتم دفتر پیشخوان هیچ ظرحی شبانه نداشت فقظ کمپین بهاره شبانه داشت که اونم برداشتن

- - - Updated - - -

امروز هم رفتم دفتر پیشخوان هیچ ظرحی شبانه نداشت فقظ کمپین بهاره شبانه داشت که اونم برداشتن

- - - Updated - - -

ramin123789
16-09-2015, 20:51
[QUOTE=masoudtr;8710862]تو بخش سرویس ها که هیچ سرویسی شبانه نداره که بگیریم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

امروز هم رفتم دفتر پیشخوان هیچ ظرحی شبانه نداشت فقظ کمپین بهاره شبانه داشت که اونم برداشتن[/کمپینتابستانه تابستانه

frozen01
16-09-2015, 21:20
دوستان شما هم توی اینترنت قطعی دارید ؟

اینترانتش فیکسه اینترنتش میره ادم مجبور میشه سرویس دانلود استفاده کنه تا اینترنت داشته باشه !!!

mohsen_gh1991
17-09-2015, 23:28
دوستان کسی مشکل مصرف بالای ترافیک نداره؟
من طرح 15 گیگ گرفتم کمتر از دو ماه تموم شد فقط با وبگردی روزی 300 مگ دانلود دارم.(فیس بوک و همین پیسی و چنتا سایت دیگه بیشتر میرم. ) و البته تلگرام

خواستم ببینم طبیعیه یا باید پیگیری بشه؟

frozen01
18-09-2015, 02:07
دوستان کسی مشکل مصرف بالای ترافیک نداره؟
من طرح 15 گیگ گرفتم کمتر از دو ماه تموم شد فقط با وبگردی روزی 300 مگ دانلود دارم.(فیس بوک و همین پیسی و چنتا سایت دیگه بیشتر میرم. ) و البته تلگرام

خواستم ببینم طبیعیه یا باید پیگیری بشه؟

باز خوبه برای ما ماهی 30 گیگ کنتور میندازه .

معلوم نیست کجا میره این ترافیک ها .

nahang1364
18-09-2015, 12:41
آیا فکر می کنید قربان تا غدیر کمپین جدیدی اعلام خواهد شد یا خیر. آیا سال های قبل برای پاییز کمپین خوبی داشتن یا نه

mosi_alfa
18-09-2015, 12:50
باز خوبه برای ما ماهی 30 گیگ کنتور میندازه .

معلوم نیست کجا میره این ترافیک ها .
تایید میشه بد جور میخوره
زنگ زدم 2020 میگم سرعتم نمیخوام 10 مگ باشه؛ خانواده وصل میشن با گوشی حواسشون نیس همه چی تو 30 ثانیه اپدیت میشه و حجم تموم؛
اپراتور گفت نمیشه باید طرحو عوض کنین[emoji21]
داغونم از این سیاستای مخابرات ک تا حد امکان سرعتو بالا میبرن که زود تموم بشه و حجم بخری

farizn_dj
18-09-2015, 12:54
نویز خوبی داری و سرعت روزانه تا 10 مگابیت بازه
خط شما فیبر هست یا سیم. با این وصف فاصله تا مرکز هم نباید زیاد باشه
سلام خط مسی است فاصله تا مرکز هم زیاد نیست.

farizn_dj
18-09-2015, 12:56
دوست عزیز وضعیت خطت خیلی عالیه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
سلام ممنون از شما والا خیلی تلاش میکنم که کمترین نویز رو داشته باشم. قراره یک روز مامور بیاد الکی گفتم مشکل خط دارم بیاد یک چیزی کف دستش بذارم مسیر سیم کشی رو چک کنه بهترین مسیر رو بهم بده

nahang1364
19-09-2015, 13:37
آیا فکر می کنید قربان تا غدیر کمپین جدیدی اعلام خواهد شد یا خیر. آیا سال های قبل برای پاییز کمپین خوبی داشتن یا نه

دوستان کسی نظری نداره.

™...
19-09-2015, 13:58
یه نت میخوام دانلود شبانه رایگان داشته باشه ، پهنای باند 2mb کمتر نباشه، چی بگیرم ؟! اصلا داریم ؟! سپاس .

کسی اطلاعی نداره؟!

misagh1372
19-09-2015, 14:49
کسی اطلاعی نداره؟!

شما میتونید اسیاتک بگیرید اگه خطتون بکشه براتون تا 10مگ هم می بندن که از سرور داخلی تا 1 مگ هم میرسه
شبانه هم داره

abbasi.naft
19-09-2015, 19:57
سلام
مگه شارژ کردن بالای 10 گیگ ، هر گیگش حدود 1600 در نمیاد ؟؟
توی سامانه 20 گیگ رو محاسبه کرده هر گیگ 2350 ؟؟

یعنی میشه یه روز از دست این مخابرات راحت ...

navid_fo
19-09-2015, 20:03
کسی اطلاعی نداره؟!
سلام داشتن داریم ولی بعد یک مدت محدودت می کنن دوسته من:n27:

™...
19-09-2015, 20:05
سلام داشتن داریم ولی بعد یک مدت محدودت می کنن دوسته من:n27:

یعنی مثلا اگه شبانه رایگان با سرعت 250 دانلود کنم بعد یه مدت محدود کنن سرعت دانلود چند میشه ؟!
چه شرکتهایی تو مشهد شبانه رایگان میدن ؟!

navid_fo
19-09-2015, 20:11
یعنی مثلا اگه شبانه رایگان با سرعت 250 دانلود کنم بعد یه مدت محدود کنن سرعت دانلود چند میشه ؟!
چه شرکتهایی تو مشهد شبانه رایگان میدن ؟!
بعد یه مدت نه بعد یک حجم معین البته نسبت به سرویسی که میگیری
یعنی هر چی سرویست با سرعت بالاتری باشه حجم بیشتری دانلود شبانه داری که دیر تر بن می کننت
اول با سرور های خارجی بعدش داخلی به صورت پلکانی میارن سرعتتو روی دیال آپ و مادون آن!
من مشهد خبر ندارم
ولی شاتل کل ایران شبانه رایگان داره 5 هزار میگیره برای هر ماهش
آسیاتک فک کنم 20% دانلود حساب می کنه
پارس 33%
ولی من شرکتی ندیدم محدود نکنه
البته به صورت عادی اینه ممکنه مرکزت شلوغ یا خلوت هم باشه این هام تاثیر گذاره

ولی من پیچوندمشون :n10::n02:
:n19:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gregar
19-09-2015, 20:16
تایید میشه بد جور میخوره
زنگ زدم 2020 میگم سرعتم نمیخوام 10 مگ باشه؛ خانواده وصل میشن با گوشی حواسشون نیس همه چی تو 30 ثانیه اپدیت میشه و حجم تموم؛
اپراتور گفت نمیشه باید طرحو عوض کنین[emoji21]
داغونم از این سیاستای مخابرات ک تا حد امکان سرعتو بالا میبرن که زود تموم بشه و حجم بخری

دیگه باید کم کم تو قسمت "شما یادتون نمیاد ..." هم بنویسیم
شما یادتون نمیاد . یه زمانی اینترنت نامحدود داشتیم با سرعت 512 . سرعت پایین بود ولی هر چی بود نامحدود بود .

حالا اومدن نامردا سرعت رو بردن بالا حجم رو محدود کردن . این اگه پسرفت نباشه پیشرفت نیست . توی هیچ جای دنیا چنین ظلمی به مردمشون نمیکنن . مثل این میمونه که به غل و زنجیر بکشنت و جلوت یه تیکه نون بندازن و حتی شده از گشنگی هم بمیری ولی نتونی بخوریش .

™...
19-09-2015, 20:44
قضیه این استفاده منصفانه چیه ؟!
رفتم سایت صبا نت مشهد اینو نوشته !! یعنی چی نامحدود و استفاده منصفانه ؟!!!!!

sleeplessness
19-09-2015, 20:57
قضیه این استفاده منصفانه چیه ؟!
رفتم سایت صبا نت مشهد اینو نوشته !! یعنی چی نامحدود و استفاده منصفانه ؟!!!!!

یعنی تا 10 گیگ تا هدیه دانلود با سرعت مناسب دارید بعد از اون سرعت شروع به افت میکنه
نامحدود صبانت بدرد نمیخوره
کلا نامحدود خوبی نمونده:n27:

™...
19-09-2015, 21:15
ای بابا .
حالا صبا نت هیچی پس . میگردم ببینم مشهد شرکت های دیگه چی میدن واسه شبانه چی میدن .

والا من الان شهرستانم اینترنت مخابرات دارم سرعت 2 مگ+36 گیگ حجم + یک مودم وایرلس رایگان =180 تومان یکساله .

سال قبل ار کمپین پاییزی مخابرات گرفتم که بعد چند ماه کلا شبانه رایگان تعطیل شد .

الان طی روز که محدودیت حجم دارم سرعت دانلود تا mb1.2 هم میره . شبانه هم که از ساعت 1 تا 7 صبح هستش راس ساعت 1 سرعت رو 250 kb قفل میشه . شبی هم تقریبا 5 گیگ دانلود میکنم . راضی هستم واسه من کافیه .

حالا میخوام کوچ کنم مشهد چه خاکی به سرم بریزم :n03:. والا تا اینجا که دارم میبینم اوضاع خرابه و دزدها همه جا رو غارت کردن !!!.

حالا یه نت نامحدود 512 هم باشه که سرعت دانلودش 64 باشه بازم خوبه برام .

از مشهد کسی هست مشاوره بده ممنون میشم .

2undercover
19-09-2015, 21:24
سلام
مگه شارژ کردن بالای 10 گیگ ، هر گیگش حدود 1600 در نمیاد ؟؟
توی سامانه 20 گیگ رو محاسبه کرده هر گیگ 2350 ؟؟

یعنی میشه یه روز از دست این مخابرات راحت ...

اینطور که من فهمیدم، اون تعرفه ها به صورت پلکانی حساب میشه.

Gregar
19-09-2015, 22:17
یعنی تا 10 گیگ تا هدیه دانلود با سرعت مناسب دارید بعد از اون سرعت شروع به افت میکنه
نامحدود صبانت بدرد نمیخوره
کلا نامحدود خوبی نمونده:n27:

فن اوا فکر کنم یه نامحدود داره منتهی قیمتش بالاس یه کم

sleeplessness
19-09-2015, 22:24
فن اوا فکر کنم یه نامحدود داره منتهی قیمتش بالاس یه کم

فن اوا خوب بود واقعا نا محدود بود و حجمی که نوشته بود الکی
اما متاسفانه چند وقتیه که مصرف منصافنه داره و سرعت ش تا حداقل پایین میاد

های وب فشفشه داره و ساعات رایگان برای سرویس یک مگ، البته ساعات رایگانش خیلی کمه
اما پینگش داغونه و به درد بازی نمیخوره

abdolahe
19-09-2015, 23:03
سلام از 2020 میشه درخواست تخلیه خط رو داد؟

abdolahe
19-09-2015, 23:24
اینطور که من فهمیدم، اون تعرفه ها به صورت پلکانی حساب میشه.
دوست عزیز پلکانی یعنی چی ! تو سایت زده
از1تا 5 گیگابایت هر گیگ 36000
از 6 الی 10 گیگابایت هر گیگ 26000
بیش از 10 گیگابایت هر گیگ 16000

ایشون بیست گیگ حجم خریداری کردن و هرگیگ تقریبا همون بین 6 تا 10 گیگ حساب شده

Gregar
19-09-2015, 23:31
فن اوا خوب بود واقعا نا محدود بود و حجمی که نوشته بود الکی
اما متاسفانه چند وقتیه که مصرف منصافنه داره و سرعت ش تا حداقل پایین میاد

های وب فشفشه داره و ساعات رایگان برای سرویس یک مگ، البته ساعات رایگانش خیلی کمه
اما پینگش داغونه و به درد بازی نمیخوره

یعنی فن اوا الان اون نامحدود 512 اش رو که زده بود 40 تومن رو مصرف منصفانه گذاشته ؟ چون یادمه یه حداقل مصرفی نوشته بود تو طرحش ولی خود مدیر دفترشون تو مشهد اومد تو تاپیک گفت که اون الکیه .

دوست عزیز پلکانی یعنی چی ! تو سایت زده
از1تا 5 گیگابایت هر گیگ 36000
از 6 الی 10 گیگابایت هر گیگ 26000
بیش از 10 گیگابایت هر گیگ 16000

ایشون بیست گیگ حجم خریداری کردن و هرگیگ تقریبا همون بین 6 تا 10 گیگ حساب شده

نگاه کن اینجوری نیست که شما اگه 20 گیگ بخری همه گیگهات به همون قیمت 1600 تومن حساب بشه . گیگ ها توی بازه خودشون با قیمت خودشون هستن . یعنی از گیگ اول تا 5 رو 3600 حساب میکنه و از گیگ 6 تا 10 رو 2600 و از اون به بعد رو 1600 تومن .

یعنی 20 گیگ به جای اینکه بشه 1600*20 به جاش اینطوری حساب میشه : (5*3600)+(5*2600)+(10*1600)

sleeplessness
19-09-2015, 23:57
یعنی فن اوا الان اون نامحدود 512 اش رو که زده بود 40 تومن رو مصرف منصفانه گذاشته ؟ چون یادمه یه حداقل مصرفی نوشته بود تو طرحش ولی خود مدیر دفترشون تو مشهد اومد تو تاپیک گفت که اون الکیه .

نگاه کن اینجوری نیست که شما اگه 20 گیگ بخری همه گیگهات به همون قیمت 1600 تومن حساب بشه . گیگ ها توی بازه خودشون با قیمت خودشون هستن . یعنی از گیگ اول تا 5 رو 3600 حساب میکنه و از گیگ 6 تا 10 رو 2600 و از اون به بعد رو 1600 تومن .

یعنی 20 گیگ به جای اینکه بشه 1600*20 به جاش اینطوری حساب میشه : (5*3600)+(5*2600)+(10*1600)

اینطور که من شنیدم آره متاسفانه
به خاطر همین موضوع خیلی ها تخلیه کردند
فقط یکی از دوستان شیرازی میگفتن که 512 یا 256 هنوز مصرف منصفانه توی شیراز اعمال نشده

mohsen1849
20-09-2015, 11:37
دوستان این طرح کمپین تابستانی قابل فسخ هستش یا نه ؟ پاسخ لطفا

ramin123789
20-09-2015, 11:50
اگه منظورت بازگشت پولت هست که نه ولی اگه میخوای کلا فسخش کنی اره میشه

- - - Updated - - -

اگه منظورت بازگشت پولت هست که نه ولی اگه میخوای کلا فسخش کنی اره میشه

mohsen1849
20-09-2015, 11:55
منظورم اینه که میشه طرح کمپین تابستانه رو عوض کرد ؟

frozen01
20-09-2015, 12:35
منظورم اینه که میشه طرح کمپین تابستانه رو عوض کرد ؟

در کل تعویض تو مخابرات یعنی اینکه پولت رو نمیدیم اگه میخوای تعرفه جدید بگیری راحت باش :n02:

masoudtr
20-09-2015, 13:25
چه طرحی شبانه داره الان؟

mohsen1849
20-09-2015, 13:45
چه طرحی شبانه داره الان؟

فعلا که همین کمپین تابستانه و ساعت 4 تا 9 صبح رایگانه

abbasi.naft
21-09-2015, 05:45
ساعت سیستم ، دیشب ، یک ساعت اومده عقب.
ظاهرا سرور مخابرات هم همین طوری شده ، جون شکر خدا از حجمم چیزی کم نشده

mohsen1849
21-09-2015, 10:43

پس از امشب دیگه بر اساس ساعت رسمی دانلود کنیم؟ این ساعت و مخابرات هم دردسری شده:n34:

frozen01
21-09-2015, 17:49

ساعت چی تغییر کرده ؟

™...
21-09-2015, 22:08
اکانت Adsl مخابرات که از شهرستان گرفتم میشه مشهد استفاده کرد ؟! یه 3 ماه مونده و شبانه رایگان داره حیف میشه .:n03:

sleeplessness
21-09-2015, 22:53
ساعت چی تغییر کرده ؟

ساعات رسمی کشور ساعت 12 یکساعت به عقب کشیده میشه

-

navid_fo
21-09-2015, 22:58
ساعات رسمی کشور ساعت 12 یکساعت به عقب کشیده میشه

-

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

abbasi.naft
21-09-2015, 23:27
پس از امشب دیگه بر اساس ساعت رسمی دانلود کنیم؟ این ساعت و مخابرات هم دردسری شده:n34:
سلام
نظری ندارم
فقط مراقب باشید که پا نخورید که چند گیگتون به فنا بره.

™...
22-09-2015, 01:06
اکانت Adsl مخابرات که از شهرستان گرفتم میشه مشهد استفاده کرد ؟! یه 3 ماه مونده و شبانه رایگان داره حیف میشه .:n03:

کسی در این مورد اطلاعی نداره ؟!؟!

mohsen1849
22-09-2015, 13:19

یک تست اول بزن شاید شد اما اگه نشد باید با 2020 تماس بگیری که پورت رو باز کنه قبلا بدون باز کردن هم میشد اما حالا فکر کنم نمیشه و بایستی بازش کنه . من خودم قبلا استفاده کردم با این شرایط

Gregar
22-09-2015, 15:21
دوستان امروز قطعی زیاد نیست ؟ به خاطر رژه و ... است ؟

- - - Updated - - -

milad azad
22-09-2015, 17:35
نمایشگاه کامپیوتر 15 تا 18 مهر هست احتمالا شرکت های اینترنتی طرح های با تخفیف بهتری بیارن

aabrahim
23-09-2015, 09:21

- - - Updated - - -

امروز از بقیه روزها استیبل‌تر هم هست مال من.
نه بابا از این چیزا نیست.

Amir 3d
23-09-2015, 13:36
بچه ها جایی رو میشناسید که با قیمت خوب رو هارد فیلم و سریال کپی بزنه؟!(تو شهرای دیگه زیادند اما مشهدی تو اینترنت ندیدم!قیمت اونا تقریبا بالای 500گیگ گیگی 80 تومان هست!)ممنون میشم کمک کنید :p

ghnjfg
23-09-2015, 14:14
بچه ها جایی رو میشناسید که با قیمت خوب رو هارد فیلم و سریال کپی بزنه؟!(تو شهرای دیگه زیادند اما مشهدی تو اینترنت ندیدم!قیمت اونا تقریبا بالای 500گیگ گیگی 80 تومان هست!)ممنون میشم کمک کنید :p

من حدود 300 گیگ فیلم و سریال دارم اگه خواستی..

Gregar
23-09-2015, 15:47
امروز از بقیه روزها استیبل‌تر هم هست مال من.
نه بابا از این چیزا نیست.

پست مال دیروزه ها :n02:

Amir 3d
26-09-2015, 19:26
دیروز،پریروز! تو اخبار پارسی شبکهء! فلان گفت طرح تست اینترنت رایگان در هند اجرا شد.با پهنای باند 1000مگابایت!(گوینده گفت که احتمالا مگابیت بوده!اشتباه خوند.)
اگر اگر! یه روزی به اینجا هم برسه فکر کنم اینا با هزار دوز و کلک و امواج مختل کننده!جلوش رو بگیرند.بعد خودشون مفته میگرن میدن ملت پول بگیرن!

HardwareMaster
26-09-2015, 23:35
دیروز،پریروز! تو اخبار پارسی شبکهء! فلان گفت طرح تست اینترنت رایگان در هند اجرا شد.با پهنای باند 1000مگابایت!(گوینده گفت که احتمالا مگابیت بوده!اشتباه خوند.)
اگر اگر! یه روزی به اینجا هم برسه فکر کنم اینا با هزار دوز و کلک و امواج مختل کننده!جلوش رو بگیرند.بعد خودشون مفته میگرن میدن ملت پول بگیرن!

یک کلام ختم کلام
در ایران تا وقتی Backbone در دست زیرساخت (که شرکتی دولتی هست) باشه آش همین و کاسه همان

nahang1364
27-09-2015, 14:43
آیا هنوز کمپین تابستان وجود دارد یا تمام شده است. و آیا کمپینی برای پاییز در سال های گذشته داشتیم.

sncod
27-09-2015, 15:46
Upstream
Downstream

SNR Margin

:

29.8
22.3
db

Line Attenuation

:

12.5
6.3
db

Data Rate

:

10240
767
kbps

Max Rate

:

26388
1339
kbps

CRC

:

0
0

وضعیت خط چطوره؟

k1ozil
27-09-2015, 16:44
Upstream
Downstream

SNR Margin

:

29.8
22.3
db

Line Attenuation

:

12.5
6.3
db

Data Rate

:

10240
767
kbps

Max Rate

:

26388
1339
kbps

CRC

:

0
0

وضعیت خط چطوره؟
در یک کلام
عالی

eightskh
27-09-2015, 16:58
Upstream
Downstream

SNR Margin

:

29.8
22.3
db

Line Attenuation

:

12.5
6.3
db

Data Rate

:

10240
767
kbps

Max Rate

:

26388
1339
kbps

CRC

:

0
0

وضعیت خط چطوره؟

تکمیل نظر کاربر k1ozil و اطلاعات جزیی تر:
وضعیت خطت عالی است.
نویز خط کم است.
downstream خطت تا 26388 کیلوبیت معادل 26 مگابیت می کشد
حال هم روی 10 مگابیت بسته شده است.
خطت فیبر است یا مسی ؟
فاصله با مرکز مخابراتی چه فدر است؟

sncod
27-09-2015, 17:40
تکمیل نظر کاربر k1ozil و اطلاعات جزیی تر:
وضعیت خطت عالی است.
نویز خط کم است.
downstream خطت تا 26388 کیلوبیت معادل 26 مگابیت می کشد
حال هم روی 10 مگابیت بسته شده است.
خطت فیبر است یا مسی ؟
فاصله با مرکز مخابراتی چه فدر است؟
این خط رو تازه گرفتم با هزار تا پارتی بازی , یه ماه اول می گفتن که خط ات از 1مگ بیشتر نمی کشه ولی با شکایت تو 195 سریع رو 10 مگ بستن , بعدشم زنگ زدن گفتن برو شکایت رو پس بگیر
:n01: با اینا باید اینجوری برخورد کرد وگرنه با 2020 و رفتن به مخابرات کارتو راه نمی اندازن
خط فیبر نوریه و فاصله شو درست نمی دونم

nahang1364
27-09-2015, 18:26
آیا هنوز کمپین تابستان وجود دارد یا تمام شده است. و آیا کمپینی برای پاییز در سال های گذشته داشتیم.

کسی نظری نداره

- - - Updated - - -

کسی نظری نداره

masoudtr
28-09-2015, 01:56
من کمپین تابستانه با گرفتم با یک کارت شارژ
سرعت شبانه یک مگ هست
درحالی که قبلا سرعت برام دو مگ بود
اگه کمپینی که دو تا کارت شارژ داشت میگرفتم ایا سرعت دو مگ بهم میدادند؟
چون اختلاف قیمت هاشون عجیبه
مثلا پکیج 17 گیگ با یک کارت شارژ 59 و با دو تا کارت شارژ 79 هست در حالی که اگه هیچ تفاوتی نداشت باید 69 میشد

milad azad
28-09-2015, 11:52
من کمپین تابستانه با گرفتم با یک کارت شارژ
سرعت شبانه یک مگ هست
درحالی که قبلا سرعت برام دو مگ بود
اگه کمپینی که دو تا کارت شارژ داشت میگرفتم ایا سرعت دو مگ بهم میدادند؟
چون اختلاف قیمت هاشون عجیبه
مثلا پکیج 17 گیگ با یک کارت شارژ 59 و با دو تا کارت شارژ 79 هست در حالی که اگه هیچ تفاوتی نداشت باید 69 میشد

خیر سرعت شبانه همه یکی هست

حتی مخابرات یک هفته ای هست داره سرعت طرح پاییزه پارسال(با اینکه چیزی ازش نمونده به انقضا) رو شبانه به 35 کیلو بایت میرسونه همش هر 20 دقیقه باید مودم رو ریست کرد تا دورش زد

aabrahim
28-09-2015, 17:06
امروز طرحم تموم میشه و زنگ زدن ۲۰۲۰ بینم چه طرح شبانه‌داری دارن که گفتن امروز کمپین برداشتیم دیگه.
ما هم گفتیم چه بهتر، زیاد هم دلم به طرح‌تون نبود.
بالاخره اینترنت هم از دست دادیم و تا زمانی که یه چیز درست ندن، نمی‌گیرم.
کمی هم زندگی بدون اینترنت تجربه‌کنیم ببینیم کیا اطرافمون هستن.

- - - Updated - - -

امروز طرحم تموم میشه و زنگ زدن ۲۰۲۰ بینم چه طرح شبانه‌داری دارن که گفتن امروز کمپین برداشتیم دیگه.

aabrahim
28-09-2015, 17:07
۸۰۰ مگ ترافیک دارم نمی‌دونم چی دانلود کنم؟

milad azad
28-09-2015, 21:58

فکر کنم این ترفند مخابرات باشه برای ایجاد عطش در بازار

HardwareMaster
29-09-2015, 13:55
خیر سرعت شبانه همه یکی هست

حتی مخابرات یک هفته ای هست داره سرعت طرح پاییزه پارسال(با اینکه چیزی ازش نمونده به انقضا) رو شبانه به 35 کیلو بایت میرسونه همش هر 20 دقیقه باید مودم رو ریست کرد تا دورش زد
فکر نکنم عمومی باشه
چون سرعت شبانه ی من کماکان روی 2 مگابیت ثابته

abbasi.naft
29-09-2015, 19:33
چرا تعرفه های روی سایت مخابرات با چیزایی که اپراتورها پای تلفن میگن فرق میکنه ؟؟
مثلا دوستمون بالا میگن دیگه کمپین شبانه دار ندارن ، اون وقت روی سایتشون همچنان لیست قبلی هست .

معذرت میخام از دوستان ولی
اینها مردم رو چی فرض کردند ، اح**

- - - Updated - - -

چرا تعرفه های روی سایت مخابرات با چیزایی که اپراتورها پای تلفن میگن فرق میکنه ؟؟
مثلا دوستمون بالا میگن دیگه کمپین شبانه دار ندارن ، اون وقت روی سایتشون همچنان لیست قبلی هست .

sad1000
29-09-2015, 20:04
دوستانی که طرح شبانه دار میخوان، فقط یک طرح موجود است با نام (طرح ویژه 2020) که بجای کمپین ها جایگزین شده. قیمت 43 هزارتومان، شبانه 4-9 رایگان. 20 گیگ ترافیک-20 ماه. برای ثبت نام از طریق سایت 2020.goldnet.ir یا از سایت نماینده فروش my2020.ir اقدام کنید.

ghnjfg
29-09-2015, 21:21

- - - Updated - - -

کمپین جدید شاید بزارن شاید هم نه در هر صورت من فکر نکنم دیگه طرح شبانه دار اضافه کنن

™...
30-09-2015, 13:37
واقعا چرا کسی نظارتی نمیکنه رو کارها و حرفهای این بی پدر مادر ها ؟!

ببینین چی نوشتن !!!

سرعت : مطلوب !!! آخه بی پدر مادر مگه نباید بنویسی چنده سرعت !!! اینطوری دستشون رو برای دزدی بیشتر باز گذاشتن !. :n01:

یا اونجا تو سایت مای 2020 . ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته سرعت از 128 کیلو بایت تا 10 مگابایت !!! این دقیقا یعنی دزدی :n01:

- - - Updated - - -

ببینین چی نوشتن !!!

سرعت : مطلوب !!! آخه بی پدر مادر مگه نباید بنویسی چنده سرعت !!! اینطوری دستشون رو برای دزدی بیشتر باز گذاشتن !. :n01:

یا اونجا تو سایت مای 2020 . ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته سرعت از 128 کیلو بایت تا 10 مگابایت !!! این دقیقا یعنی دزدی :n01:

zofishel
30-09-2015, 19:06
سلام دوستان
کسی می دونه این علامت تو قسمت پنل کاربری یعنی چی؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HardwareMaster
30-09-2015, 19:54

ببینین چی نوشتن !!!

جریان این کارت شارژ چیه دیگه؟ اصلا چی هست این کارت شارژ؟
حالا اگه کسانی نخواستن یا بدردشون نخورد تکلیف چیه؟ نکنه مثل باقی پول خرد هست که مغازه ها بجاش آدامس و این چیزا میدن؟!:n02:
عجب خدمات و تعرفه هایی

zoru
30-09-2015, 21:56
سلام دوستان این پخش فیلم و بازی کانتر که در سایت گلدنت هست رایگانه این پخش فیلم سایتش بالا نمیاد

- - - Updated - - -

سلام دوستان این پخش فیلم و بازی کانتر که در سایت گلدنت هست رایگانه؟ این پخش فیلم سایتش بالا نمیاد

Gregar
01-10-2015, 13:23
دوستان یه سوال

الان نت من چند روزیه خیلی قطعی داره . یه روز خوبه یه روز داغون . از توی مودم مقدار Snr و Atten خیلی بده . ممکنه از سمت خود مخابرات باشه ؟ چون تا الان که همیشه خوب بوده و نویز نداشته . سرعت هم که بالاست و افت سرعت اصلا نداره . البته مودم قدیمیه و مال 5 یا 6 سال پیشه .

HardwareMaster
01-10-2015, 13:56
دوستان یه سوال

الان نت من چند روزیه خیلی قطعی داره . یه روز خوبه یه روز داغون . از توی مودم مقدار Snr و Atten خیلی بده . ممکنه از سمت خود مخابرات باشه ؟ چون تا الان که همیشه خوب بوده و نویز نداشته . سرعت هم که بالاست و افت سرعت اصلا نداره . البته مودم قدیمیه و مال 5 یا 6 سال پیشه .

شما 1. اگر از کیفیت خطوط داخلی مطمئنی 2.درخواست ریست کردن پورت رو به پشتیبانی مخابرات بده . اگر درست نشد 3. یک گزارش در 195 دات ir تنظیم کن بابت تعویض سیمکشی داخل خیابان
البته قبلا شماره تلفن مرکز تعمیر خطوط مخابرات رو توی همین تاپیک گذاسته بودم اگر پیدا کردی 2.b یک تماس با اونها هم بی تاثیر نیست

Gregar
01-10-2015, 14:54
با توجه به اینکه مودم قدیمیه نمیتونه از مودم باشه ؟ چون میگم افت سرعت اصلا ندارم . و فقط بعضی مواقع چراغ ADSL خاموش میشه و باز بعد از چند لحظه روشن میشه .

Attenuation این مدتی که دیدم ثابت بوده ولی SNR مواقعی که قطعی دارم همین اعداد و مواقعی که قطعی ندارم روی 16 و 12 میچرخه .

zoru
01-10-2015, 19:50
سلام دوستان این پخش فیلم و بازی کانتر که در سایت گلدنت هست رایگانه این پخش فیلم سایتش بالا نمیاد

- - - Updated - - -

سلام دوستان این پخش فیلم و بازی کانتر که در سایت گلدنت هست رایگانه؟ این پخش فیلم سایتش بالا نمیاد

سلام اگر کسی بتونه جواب من رو بده ازش ممنونم

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

سلام اگر کسی بتونه جواب من رو بده ازش ممنونم

shahram99
01-10-2015, 21:22
با توجه به اینکه مودم قدیمیه نمیتونه از مودم باشه ؟ چون میگم افت سرعت اصلا ندارم . و فقط بعضی مواقع چراغ ADSL خاموش میشه و باز بعد از چند لحظه روشن میشه .

Attenuation این مدتی که دیدم ثابت بوده ولی SNR مواقعی که قطعی دارم همین اعداد و مواقعی که قطعی ندارم روی 16 و 12 میچرخه .

براساس مدل مودمت برو در سایت سازندش و بگرد مدل مودمت رو پیدا کن و آخرین فایل آپگرید مودمت رو پیدا کن و آپگرید کن.در همون داخل مودمت گزینه آپگرید هست . فایل دانلودشده را احتمالا باید ازداخل مودمت بارگذاری کنی تا آپگرید بشه(داخل مودم یعنی همونجایی که ازش عکس گرفتی)

HardwareMaster
03-10-2015, 05:07

آپدیت فیرمویر که دوستمون در بالا اشاره کردن ممکنه در رفع باگهای مودم موثر باشه ولی اینکه معجزه کنه،نه
شما محض اینکه مطمئن بشین مودم این وسط نقشی داره یا نه یک مودم دیگه روی این خط تست کنین و یا مودم خودتون رو روی یک خط دیگه که مودم بروزتری داره

دوستان گوش ترولیست کر، یک اتفاق جالب رو امشب متوجه شدم
در تصاویر زیر دانلود فایلهای صوتی از سرور داخلی داره انجام میشه
اما با روشن کردم و.پ.ن سرعت نزدیک به دو برابر شد:n33:
جل الخالق

ارسال شده با galaxy note pro 12.2 3G

sad1000
03-10-2015, 06:31
تو سایت speedtest.ir با ف ی ل شکن سرعت رو تست میکنی خیلی سرعت فضایی میگه . بدون فیل شکن 128 کیلوبایت میگه.

یه تست دیگه

™...
03-10-2015, 10:54
دوستانی که طرح شبانه دار میخوان، فقط یک طرح موجود است با نام (طرح ویژه 2020) که بجای کمپین ها جایگزین شده. قیمت 43 هزارتومان، شبانه 4-9 رایگان. 20 گیگ ترافیک-20 ماه. برای ثبت نام از طریق سایت 2020.goldnet.ir یا از سایت نماینده فروش my2020.ir اقدام کنید.

الان این طرح پهنای باندش چنده ؟! اگه 128 باشه ! اونوقت چه به درد میخوره ؟! :n08:

nahang1364
03-10-2015, 14:56
آپدیت فیرمویر که دوستمون در بالا اشاره کردن ممکنه در رفع باگهای مودم موثر باشه ولی اینکه معجزه کنه،نه
شما محض اینکه مطمئن بشین مودم این وسط نقشی داره یا نه یک مودم دیگه روی این خط تست کنین و یا مودم خودتون رو روی یک خط دیگه که مودم بروزتری داره

جل الخالق

وقتی از l2pt استفاده کنی سرعت رو به طور کاذب 2 برابر نشون می ده.

- - - Updated - - -

جل الخالق

- - - Updated - - -

جل الخالق

XXS
03-10-2015, 15:22
خبری شده طرح خانوادم سرعتم به 400 کیلو رسیده.
میگم چرا سرعته وبگردی بالا رفته.:n13: