PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 [66] 67 68 69 70 71 72 73

ArashMiniStar
19-07-2015, 14:59
هه
شبی 10 گیگ میتونم بگیرم ولی نمیگم از کجا نت دارم
قبلش از مخابرات داشتم نصفه شبا یا قطع بود یا سرعت دیال اپی[emoji3]

sir12011
19-07-2015, 17:06
بازم دیشب الکی دانلودام قطع شده بود

نصفه شب که خوابیم معلوم نیس چکار میکنن:n33:

sir12011
19-07-2015, 17:08
;8672164']حدود یه ماهه قطعی ها زیاد شده و هم اینکه اینترنت دیر وصل میشه یعنی مودمو که روشن میکنم حدود 10دقیقه طول میکشه وصل شه بعضی وقتها مخصوصا صبح ها.کسی همچین مشکلی براش پیش اومده تا حالا؟

فک کردم مشکل از مودممه.ممنون داداش میخاستم مودممو چنج کنوم:n02:

saeed871
19-07-2015, 17:39
فک کردم مشکل از مودممه.ممنون داداش میخاستم مودممو چنج کنوم:n02:
منم همینج.ریم خیلی دیر وصل میشه آینترنت ودیرتر آیپی میگیره!:n35:

HardwareMaster
19-07-2015, 18:36
هه
اگه بزودی دیدی اون ترولیسته :34:یک آیدی ساخته به اسم ArashTrollMiniStar تعجب نکنی ها:27:

aabrahim
19-07-2015, 20:51
ببینید من کی گفتم.اینادارن سیستم اکانتینگ تغییر میدن.فکر کنم میخوان سیستم جدیدی برای چاپیدن پیاده کنند.هروقت اینجوری شده اینترنتا،چندروز بعدش بلایای سختی برای بعضیا اومده.

abbasi.naft
19-07-2015, 21:10
هه
سلام
اینترنتتون در حال حاضر بیسیم هست ؟ یا از شرکتهای دیگه به غیر از اینی که ما ناچاریم ازش استفاده کنیم؟؟
ممنون

ruzbeh1
19-07-2015, 21:26
هه
بگو بزار هم شهریات استفاده کنن ،نام اون شرکت عصر انتقال داده ها هستش :n31:

HardwareMaster
19-07-2015, 21:27
ببینید من کی گفتم.اینادارن سیستم اکانتینگ تغییر میدن.فکر کنم میخوان سیستم جدیدی برای چاپیدن پیاده کنند.هروقت اینجوری شده اینترنتا،چندروز بعدش بلایای سختی برای بعضیا اومده.
اینا همینجوری الان دارن می چاپن. 28 خرداد 8 گیگ ترافیک مانده داشتم 20 گیگ اضافی شارژ کردم جمعا شد 28 گیگ. الان که یکماه گذشته نصف شده. کنتور انداختن مخابرات در نوع خودش خیلی جالبناکه
#################
#################

اینم تقدیم به گل پسر ترولیست:n16:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ruzbeh1
19-07-2015, 21:52
هه
شرکت عصر انتقال داده ها دارین دیگه شما ، بزارین هم شهریاتونم استفاده کنن خوب :n01:

ghnjfg
19-07-2015, 22:24
بازم دیشب الکی دانلودام قطع شده بود

نصفه شب که خوابیم معلوم نیس چکار میکنن:n33:

این چند روز که قطعی زیاده همیشه در طول روز کانکت باش بعد اگه از طرف مخابرت قطع بشه شما بازم کانکت خواهی بود. من همیشه این کارو میکنم

abbasi.naft
19-07-2015, 22:48
سلام
ممنون از جوابتون.
به فیبر نوری هم خدمات میدن؟
باتشکر

ruzbeh1
19-07-2015, 22:54
سلام
ممنون از جوابتون.
به فیبر نوری هم خدمات میدن؟
باتشکر
خواهش می کنم،باید از شرکت بپرسید.

abbasi.naft
19-07-2015, 22:58
خواهش می کنم،باید از شرکت بپرسید.
مــمــنــون

HardwareMaster
20-07-2015, 05:12
رفقا کشف جدید
اگه از مخابرات قطع بشه بعضیا کانکت باقی می مونن:16:

Amir 3d
20-07-2015, 12:33
طرح کمپینی، چیزی ندادن هنوز؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

babak2111
20-07-2015, 17:41
بنده ازدوستانی که ازمن دلخور شدن بابت قضیه شبانه عدرمی خوام درسته حق باشماست این قضیه داره گویا شروع می شه تو تاپیک مخابرات اذربایجان برای کاربراش پیامی که گفتید اومده واگه این جورباشه که به سرعت فراگیرمی شه ازاون ور ایرانسل هم تمام بسته خوب شبانه رو برداشته عملا فکرکنم همشون باهم هماهنگ شدن برای چاپیدن بیشتر ملت
پس با این اوصاف دیگه منتظر کمپین هم نمی توان بود

HardwareMaster
20-07-2015, 19:11
بنده ازدوستانی که ازمن دلخور شدن بابت قضیه شبانه عدرمی خوام درسته حق باشماست این قضیه داره گویا شروع می شه تو تاپیک مخابرات اذربایجان برای کاربراش پیامی که گفتید اومده واگه این جورباشه که به سرعت فراگیرمی شه ازاون ور ایرانسل هم تمام بسته خوب شبانه رو برداشته عملا فکرکنم همشون باهم هماهنگ شدن برای چاپیدن بیشتر ملت
ببین مخابرات توی استانهای مختلف سیاستهای یکسانی در قبال شبانه ی رایگان نداره! چند ص قبل از یک فروم دیگه گفتم که کاربری سرویس 10 مگ داشت اما شبانه رسما محدود شده بود!
بله فعلا مخابرات خراسان اینکار رو نکرده اما بعید نیست. مدتیه به زیرساخت رگولاتوری و خود وزیر بابت کمبود پهنای باند انتقاد بالا گرفته گرچه اینا انکار میکنن و کمبود رو فقط به بازه ی شبانه نسبت میدن

پاسخ وزیر ارتباطات به کندی اینترنت در کشور/ افزایش مصرف اینترنت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شناسهٔ خبر: 2855948 -
شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹

دانش و فناوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) > فناوری اطلاعات و ارتباطات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه حجم مصرف اینترنت در یک سال اخیر بیش از ۲ برابر شده است، گفت: امیدواریم با اجرای برخی طرح ها از جمله شبکه ملی اطلاعات، مشکلات دسترسی کاربران حل شود.
به گزارش خبرنگار مهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، محمود واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی کلوب در پاسخ به نظرات بسیاری از کاربران در خصوص اختلالات اینترنت و کندی دسترسی به آن اظهار داشت: هر فناوری جدید که وارد یک سیستم می‌شود ممکن است برخی اختلالات پیش‌بینی نشده را به وجود آورد.
وی ادامه داد: سراسری شدن نسل سوم و چهارم یا رومینگ ملی از جمله فناوری‌های جدید بودند و از این قاعده مستثنی نیستند؛ هر چند در زمان بهره‌برداری آزمایشی برخی از آنها تشخیص داده شد و حل و فصل نیز شد اما برخی اپراتورها بعد از ۱۰ سال بهره‌‌برداری از شبکه خود، باید تجهیزات و سیستم سخت‌‌افزاری خود را به روز یا تعویض می‌کردند که این کار خود اختلالاتی را به وجود می‌آورد.
واعظی تاکید کرد: برای به روزرسانی شبکه های موبایل تلاش شد تا این کار در زمان‌های خاص و اوج مصرف کاربران نباشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزایش پهنای باند اینترنت را تنها یکی از پارامتر‌های مهم حل مشکلات این بخش دانست و خاطرنشان کرد: پارامترهای بعدی در این ماجرا این است که این پهنای باند چگونه توزیع می‌شود و شرکت زیرساخت این پهنای باند را چگونه به زیرمجموعه‌های خود انتقال می‌دهد و در کل، شبکه انتقال پهنای باند به چه شکلی است.
وی با بیان اینکه هر کدام از این پارامترها طبعا می‌تواند موثر باشد تصریح کرد: به دلیل سرعت ورود تجهیزات، برنامه‌ها و اپلیکیشن‌های جدید و وابسته به اینترنت، حجم مصرف اینترنت در کشور به شدت بالا رفته است.

واعظی گفت: برای مثال کاربری که تا پیش از این، ممکن بود یک گیگابایت ماهانه مصرف اینترنت داشته باشد هم اکنون مصرفش به ۲ یا ۴ گیگابایت در ماه رسیده است؛ همه این موارد و برخی مسایل دیگر در کنار پهنای باند بسیار موثر هستند که امیدوارم بزودی با برخی طرح‌ها و از جمله طرح بزرگ شبکه ملی اطلاعات، کاربر نهایی دسترسی مطلوب‌‌تری به اینترنت داشته باشد.

++M
20-07-2015, 19:17

تا از چیزی اطلاع ندارید بهتره نظری ندید و بگید شایعه هست تا دلخوری پیش نیاد.

من اولین نفری بودم که این خبر 50درصد پولی شدن شبانه مخابرات در بعضی جاها رو اینجا اطلاع رسانی کردم تا دوستان درجریان باشن اما عوض تشکر این کاربر babak2111 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اینو شایعه خوند البته جوابشم گرفت در همین چند صفحه پیش . سایر بحث ها هم راجع به درتنگنا قرار گرفتن مخابرات و دلیل انجام اینکارش انجام شد

HardwareMaster
20-07-2015, 19:48
کمبود پهنای باند اینترنت دارن اونوقت میخوان پهنای باند شبکه ی ملی اطلاعات رو افزایش بدن:27:
البته بخشی از این تصمیم بخاطر فشار نماینده های مجلسه (امثال نصرالله پژمان‌فر که نماینده ی مشهد هم هست!!!!) که چند ص قبل بحثش رو کردم:n39:

ArashMiniStar
20-07-2015, 20:32
سلام
اینترنتتون در حال حاضر بیسیم هست ؟ یا از شرکتهای دیگه به غیر از اینی که ما ناچاریم ازش استفاده کنیم؟؟
ممنون
ای دی اس ال عزیز از شرکتای غیر معروفه ک دوست زرنگمون گفتن

ArashMiniStar
20-07-2015, 20:33
چقدر تو زرنگی حتما ی دلیلی داره اینجا تو این تاپیک نمیخوام پخش کنم :|

ArashMiniStar
20-07-2015, 20:34
شرکت عصر انتقال داده ها دارین دیگه شما ، بزارین هم شهریاتونم استفاده کنن خوب :n01:
چند تا پست میدی

abbasi.naft
20-07-2015, 23:14
ای دی اس ال عزیز از شرکتای غیر معروفه ک دوست زرنگمون گفتن
ممنون
برای فیبر نوری هم سرویس دارند؟
باتشکر

ArashMiniStar
21-07-2015, 01:24
ممنون
برای فیبر نوری هم سرویس دارند؟
باتشکر
بعید میدونم

abbasi.naft
21-07-2015, 09:42
بعید میدونم
بازم ممنون از پاسخگوییتون

nahang1364
21-07-2015, 10:38
می خواستم بپرسم الان طرح دارای شبانه رایگان چه طرحی است.

Carles Puyol
21-07-2015, 14:25

دوست عزیز هیچ طرحی در مخابرات شبانه رایگان نداره در حال حاظر : تعرفه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم 50 روز دیگه طرح کمپین تابستانم تموم میشه. اینبار میخوام از شاتل بگیرم (ECO2048) : مشاهده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-Cost-Of-Service-ECO) شبانه رایگان هم داره.
7،8 سال پیش از شاتل طرح داشتم که راضی بودم.

این مخابرات هم که گندشو در آورده. شبانه رایگانش بخوره تو سرش آقا نخواستیم. 10 دقیقه طول میکشه وصل شه به اینترنت تا سایت می خواد باز شه دوباره قطع میشه ...

حالم از اینجا بهم میخوره. یه عده نشستند برای همه تصمیم میگیرند ... خدماتشون هم برای فک و فامیل و از ما بهترون هاست.

HardwareMaster
21-07-2015, 14:25
پیش پرداخت یکساله
توی سامانه ی اینترنتی این سرویس وجود نداره
مستقیما از بخش فروش 2020 بخواه

HardwareMaster
21-07-2015, 14:31
برای سومین مرتبه 20 گیگ دیگه شارژ کردم (طی دوره ی یکساله ی طلایی 2مگ) . یک صفحه باز میکنی یک مگ می پره!

دوست عزیز هیچ طرحی در مخابرات شبانه رایگان نداره در حال حاظر : تعرفه ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منم 50 روز دیگه طرح کمپین تابستانم تموم میشه. اینبار میخوام از شاتل بگیرم (ECO2048) : مشاهده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-Cost-Of-Service-ECO) شبانه رایگان هم داره.
7،8 سال پیش از شاتل طرح داشتم که راضی بودم.

این مخابرات هم که گندشو در آورده. شبانه رایگانش بخوره تو سرش آقا نخواستیم. 10 دقیقه طول میکشه وصل شه به اینترنت تا سایت می خواد باز شه دوباره قطع میشه ...

حالم از اینجا بهم میخوره. یه عده نشستند برای همه تصمیم میگیرند ... خدماتشون هم برای فک و فامیل و از ما بهترون هاست.
کدوم منطقه هستی شما برادر

Carles Puyol
21-07-2015, 14:35
برای سومین مرتبه 20 گیگ دیگه شارژ کردم (طی دوره ی یکساله ی طلایی 2مگ) . یک صفحه باز میکنی یک مگ می پره!

کدوم منطقه هستی شما برادر

نبوت. تو سایت شاتل چک کردم اینجا هم خدمات میدن.

aabrahim
21-07-2015, 17:09
داستان یک ماه زمان رایگان برای جبران ..... """قابل توجه نمايندگان فروش و مشتريان محترم و كاربران پشتيبان: نظر به موافقت مديريت محترم عامل به مناسبت عيد سعيد فطر و هم چنين جبران اختلالات در سرويسهاي ADSL،اين شركت يك ماه زمان رايگان از اول مردادماه به تمامي مشتريان محصولات مخابرات اهداء مينمايد.""" توی سایتشون زدن.

hoosenali
21-07-2015, 20:07
داستان یک ماه زمان رایگان برای جبران ..... """قابل توجه نمايندگان فروش و مشتريان محترم و كاربران پشتيبان: نظر به موافقت مديريت محترم عامل به مناسبت عيد سعيد فطر و هم چنين جبران اختلالات در سرويسهاي ADSL،اين شركت يك ماه زمان رايگان از اول مردادماه به تمامي مشتريان محصولات مخابرات اهداء مينمايد.""" توی سایتشون زدن.

کجا نوشته لینک رو بزار

HardwareMaster
22-07-2015, 17:18
اینترنت مخابرات لب تیغ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA%20%D9% 84%D8%A8%20%D8%AA%DB%8C%D8%BA&url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 0%D9%85%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AA%20%D9% 84%D8%A8%20%D8%AA%DB%8C%D8%BA&url=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])واگذاری اینترنت مخابرات این روزها در سه استان کشور متوقف شده و مسوولان این شرکت، از درخواست ۸۰ درصد استان‌ها برای دریافت پهنای باند خبر می‌دهند.

به گزارش فرهنگ نیوز ، اواسط ماه جاری سازمان تنظیم مقررات ارتباطات اعلام کرد که شرکت مخابرات ایران در شش استان کشور مجاز به جذب مشترک جدید اینترنت یا همان ADSL نیست، چرا که خدمات این شرکت در این استان‌ها فاقد کیفیت مطلوب بوده است.

معاون سازمان تنظیم مقررات در این باره گفته بود: وضعیت پهنای باند اینترنت مصرفی از سوی شرکتهای مخابرات استانی در شش استان آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، کرمان، مرکزی و همدان براساس شاخصهای تکلیفی در الحاقیه پروانه مخابرات در وضعیت نامطلوب قرار دارد و این موضوع باعث کاهش کیفیت خدمات ارائه شده به مشترکان شده است.

غلامرضا داداش زاده با بیان اینکه بر همین اساس امکان جذب مشترک جدید در این استانها وجود ندارد اظهار کرده بود: شرکت مخابرات ایران باید پس از حل مشکلات و ایجاد شرایط مطلوب، نسبت به توسعه خدمات خود و جذب مشترک جدید اقدام کند.

اما پس از انتشار این خبر، شرکت مخابرات به ارائه‌ی توضیحاتی درباره وضعیت اینترنت در این استان‌ها پرداخته و پس از ارائه توضیحات مربوطه اینگونه اعلام کرد که با هماهنگی نمایندگان سازمان تنظیم مقررات در سه استان بحث واگذاری برطرف شده است اما همچنان به منظور حفظ حقوق مشترکان قبلی در سه استان امکان جذب مشترک جدید وجود ندارد.

مخابرات در این زمینه اعلام کرده بود: در استان خراسان رضوی در حال حاضر محدودیت پهنای باند وجود ندارد؛ لیکن از ساعت 24 تا 6 که دانلود بصورت رایگان عرضه می شود، برخی مشکلات ترافیکی بوجود می آید که نباید ملاک عمل قرار گیرد.
لذا گزارش وضعیت پهنای باند به نماینده سازمان تنظیم ارائه و برنامه واگذاری با هماهنگی ادامه خواهد یافت. ضمناً درخواست تأمین پهنای باند بیشتر به شرکت ارتباطات زیرساخت ارائه گردیده که تاکنون پاسخی داده نشده است.

در استان آذربایجان شرقی، پهنای باند به مقدار کافی وجود دارد و با هماهنگی نماینده سازمان در استان، از تاریخ 94/3/25 سوء تفاهم برطرف و به سازمان اعلام شده است. همچنین درخواست این استان برای افزایش پهنای باند توسط شرکت ارتباطات زیرساخت علی رغم پرداخت هزینه پیش پرداخت تاکنون بی پاسخ مانده است. در استان همدان نیز با افزایش دو STM1، مشکل پهنای باند برطرف و در حال حاضر محدودیتی برای واگذاری ADSL وجود ندارد.اما در سه استان اصفهان، مرکزی و کرمان با کمبود پهنای باند مواجه هستیم؛ لیکن علی رغم اینکه به محض پر شدن 80 درصد ظرفیت، درخواست ارتقای پهنای باند مورد نیاز به شرکت ارتباطات زیرساخت ارسال شده، متأسفانه این افزایش ظرفیت صورت نگرفته و محدودیت پهنای باند موجب توقف واگذاری شده است.مخابرات پس از ارائه این توضیحات اظهار امیدواری کرده بود که شرکت ارتباطات زیرساخت نسبت به تأمین پهنای باند مورد نیاز شرکت های مخابراتی اقدام کرده یا اجازه دهد این شرکت از کانال های دیگر بتواند پاسخگوی حجم عظیم درخواست ها باشد.عواقب بدهی 350 میلیاردیاما پس از ارائه‌ی توضیحات مخابرات شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان نهاد متولی تامین پهنای باند اینترنت در کشور اعلام کرد که این شرکت برای واگذاری پهنای باند مشکلی ندارد و تاکنون وقفه‌های صورت گرفته در روند واگذاری پهنای باند به مخابرات به دلیل بدهی‌های این شرکت که بالغ بر 350 میلیارد تومان می‌شود بوده است.در این میان مسوولین مخابرات نیز تاکید دارند که به عنوان بزرگ‌ترین و عمده‌ترین مشتری پهنای باند زیرساخت طی سال‌های گذشته همواره حساب و کتاب‌هایی با این شرکت داشته‌اند، اما اکنون این مساله موجب شده است که واگذاری پهنای باند آنها با اما و اگر‌های متعدد همراه شود.اما در چنین شرایطی در نهایت این سوال پیش می‌آید که حالا که مخابرات مدعی ضررهای متعدد مالی است و براساس گفت‌وگوهای صورت گرفته سیاست‌گذاری‌های وزارت ارتباطات را مسوول وضعیت موجود خود می‌داند آیا این امکان را دارد که به سرعت بدهی شرکت زیرساخت را پرداخت کند تا در سایر استان‌ها چنین مشکلی پیش نیاید یا از این پس به دنبال استمرار این روند ممکن است توقف در ارائه خدمات به استان های دیگر هم سرایت کند؟در این باره داوود زارعیان – سخنگوی شرکت مخابرات ایران – اظهار کرد: روال ما آن است که هرگاه ظرفیت پهنای باند در استانی به 80 درصد پهنای باند موجود می‌رسد درخواست خرید پهنای باند را با شرکت ارتباطات زیرساخت مطرح می‌کنیم. اکنون نیز 80 درصد استان‌های ما درخواست تامین پهنای باند را به شرکت زیرساخت ارائه کرده‌اند.سخنگوی شرکت مخابرات ایران در عین حال متذکر شد: به هرحال از گذشته تاکنون مخابرات با شرکت زیرساخت حساب و کتاب‌های مالی داشته و به عنوان بزرگ‌ترین مشتری زیرساخت در خصوص پهنای باند به شمار می‌رفته است. طبیعی است که ما برای پرداخت مطالبات این شرکت نیز مجبوریم بخشی از دریافتی‌های خود را از مردم تامین کنیم.زارعیان با اشاره به شش استانی که از سوی رگولاتور اعلام شده باید واگذاری اینترنت در آنها متوقف شود، توضیح داد: در میان این استان‌ها اکنون وضعیت سه استان آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و همدان پیگیری شده، اما سه استان دیگر همچنان با مشکل مواجه هستند. اکنون در این استان‌ها شرایط به گونه‌ای است که ما امکان واگذاری خدمات به مشترکان جدید را نداریم و اگر قرار باشد به مشترک جدیدی اینترنت واگذار شود باید منتظر بمانیم تا یک مشترک دیگر از سرویس خود انصراف دهد.وی در ادامه از پیگیری بحث تامین پهنای باند از شرکت زیرساخت خبر داد و افزود: ما حتی از شرکت زیرساخت خواسته‌ایم که اگر مباحث مالی موجب عدم ارائه‌ی پهنای باند لازم به این استان‌ها شده، به ازای دریافت هزینه‌های مربوطه پهنای باند مورد نیاز هر استان را در اختیار آن استان قرار دهند. به هرحال اگر پهنای باند مورد نیاز ما تامین نشود حتی اگر سازمان تنظیم مقررات هم تذکر ندهد ما به منظور حفظ حقوق مشترکان خود برای جلوگیری از کاهش کیفیت واگذاری سرویس‌های جدید را محدود خواهیم کرد.سخنگوی شرکت مخابرات ایران در پایان درباره وضعیت استان تهران که بخش قابل توجهی از پهنای باند اینترنت را به خود اختصاص می‌دهد نیز اظهار کرد: این استان در حال حاضر پهنای باند مورد نیاز را در اختیار دارد اما به هرحال برای آن نیز درخواست پهنای باند ارائه شده است.

abbasi.naft
22-07-2015, 22:26
الان که نامطلوبه ،
اون بلا رو هم که میخوان سر شبانه بیارن ،
اونوقت اسم این فاجعه رو چی میگذارن ، آقایون .

خجالت داره والا
یه سیلی ، بلایی ، چیزی هم گریبان این آقایون رو خواهد گرفت

milad azad
23-07-2015, 08:53
این مخابرات هم مثل کشتی زنگ زده شده هر روزی یه جاش سوراخ میشه
به شبکه مخابرات کانکت میشی ولی اینترنت نیست باید قطع کنی دوباره اولا تلاش کنی تا وصل بشی بعد ببینی اینترنت داره یا نه

frozen01
23-07-2015, 16:21

اون یک ماه رو هم بدن زمانی هست دی .

حجمش رو فکر کنم میگن باید بخری . خخخ

sky1sky
23-07-2015, 23:18

توی پرتال من هم اطلاعیه اش اومده بود امروز که یک مرداد بود اما هنوز زمان رو به من اضاف نکردن!!!!

aabrahim
24-07-2015, 10:30
من برای اون یک ماه زمان رایگان تماس گرفتم اول میگفتن که به پستپیدها نمیدیم بعد من گفتم نوشتید برای همه(وقتی قطعی هست برای پستپیدها نیست؟؟)
خلاصه گفتن شنبه مشخص میشه و اون روز میتونید بپرسید چرا برای شما نیست(اگر هم بدن ترافیک رایگان میدن.)

Gregar
24-07-2015, 16:18
سلام دوستان

من یه ماهی رو به خاطر بستری بودن ، پای نت نبودم و کلا نت نداشتم . این مدت اتفاق تازه ای نیفتاده ؟ مثل حذف شبانه و گرون کردن و ...

ghnjfg
24-07-2015, 18:18
من برای اون یک ماه زمان رایگان تماس گرفتم اول میگفتن که به پستپیدها نمیدیم بعد من گفتم نوشتید برای همه(وقتی قطعی هست برای پستپیدها نیست؟؟)
خلاصه گفتن شنبه مشخص میشه و اون روز میتونید بپرسید چرا برای شما نیست(اگر هم بدن ترافیک رایگان میدن.)

هنوز که برای پیش پرداخت ها هم ندادن هر موقه که بخوان اضافه کنن پس پرداخت یا پیش پرداخت فرقی نمیکنه 100درصد به همه میدن

HardwareMaster
25-07-2015, 06:11
سلام دوستان

من یه ماهی رو به خاطر بستری بودن ، پای نت نبودم و کلا نت نداشتم . این مدت اتفاق تازه ای نیفتاده ؟ مثل حذف شبانه و گرون کردن و ...
شما آسوده استراحت کن که ما بیداریم! آب از آب تکان نخورده برادر. نرخ ها هم فعلا تغییری نداشته

بعیده که به عده ای بدن و به عده ای ندن. تازه اگر به اولویت باشه پیش پرداختها که یکجا تیغ زده شدند باید در اولویت باشند
=======================
دوستان موقع درسته یا موقه ؟!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته گویا توی دهاتها به اطفال صغیر موقه یاد میدن و خب اونام بی تقصیرن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dr Nima
25-07-2015, 14:40
از شهریور اپراتورهای جدید میاد شاید فرقی کنه

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aabrahim
25-07-2015, 18:39
برای اون یکماه بهم گفتن آخر طرحت اضافه میشه.
منم ساده،قبول کردم.
هرسال اینو به من میگن اما آخرش دست من چیزی نمیگیره.

sir12011
26-07-2015, 15:02
شورشو در آوردن

کلا 4 ساعت خوبه تو شبانه روز

hojjat74
26-07-2015, 21:14
شورشو در آوردن

من یک بار شکایت کردم اما متاسفانه لغو کردم -این بار دیگه کوتاه نمیام !تایم اوتم 50 درصد شده بود:n27:با عکس ارسال کردم !به نظرم خوب اقدام میکنند و مشکل رو حل میکنند

Ali14 persia
26-07-2015, 21:58
شورشو در آوردن

برای منم تایم اوت خیلی زیاد شده، زیاد بود زیادتر شده.
پینگ هم زیر 280 نمیاد!

abbasi.naft
26-07-2015, 22:02
الان که ساعت رایگان نیست.
نمیدونم چرا اطلاعات به بدبختی لود میشن.
هر کی نفهمه ، فکر میکنه اطلاعات با موتور گازی یا با یابویی ، الاغی چیزی طی مسیر میکنند تا به سیستم هدف برسند... :n28:

milad azad
27-07-2015, 00:49
الان که ساعت رایگان نیست.
نمیدونم چرا اطلاعات به بدبختی لود میشن.
هر کی نفهمه ، فکر میکنه اطلاعات با موتور گازی یا با یابویی ، الاغی چیزی طی مسیر میکنند تا به سیستم هدف برسند... :n28:

منم همینطور خدا لعنتشون کنه همش اضطراب ناراحتی

hosseinezzati13
27-07-2015, 15:27
دوستان به شماره زیر زنگ بزنین و از دست مخابرات شاکی بشین ، این چه وضعشه دیگه!!! موارد زیر رو گزارش بدین من قبلا شکایت تلفنی داشتم و به خوبی رسیدگی و رفع شد فقط اینو فهمیدم که این مخابرات تا زور بالا سرش نباشه هیچ بهایی به مشترکش نمیده ضمن اینکه خودم اینارو چندیدن بار به خودشون و بازرسی مخابرات هم گفتم ولی .... به دوستان و آشناهاتونم اطلاع رسانی کنین تا تعدامون بیشتر بشه به امید رفع این اختلالات و جبران حقوق تزییع شده مردم
سرعت و پینگ تایم به شدت افت کرده
گفتن یه ماه به مدت طرح اضافه میشه ولی نشده
امکانی برای تست sla وجود نداره درصورتی که بیشتر شرکتا تو سایتشون این امکانو دارن که اگه کیفیتشون افت کنه خسارت میدن
درباره اختلالات هیچ اطلاع رسانی پیامکی و اطلاعیه در سایتشون نیست در صورتی که طبق قرارداد sla باید این اختلالات اطلاع رسانی بشه وگرنه باید خسارت بدن
ضمنا مرکز پشتیبانیشونم تعداد کافی اپراتور نداره و باید به نسبت تعداد مشترکین اپراتور پاسخگو باشه که اینم طبق sla رعایت نمیشه
اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطقه شمال‌شرق
تلفن (ها) : 9-37650544 051

frozen01
27-07-2015, 17:56
اینو من تازه دیدم جالبه .

امریکا به کل جهان اینترنت رایگان بدون سانسور میدهد

نیمه دوم سال ۲۰۱۵ آغاز پروژه ای بزرگ توسط آمریکا برای تسری به کل جهان است. این پروژه اینترنت رایگان به تمام دنیا عرضه می کند. با آغاز پروژه آمریکا به نام (اوترنت) و قرار گرفتن مجموعه ای از ماهواره ها در جو و فضای کره زمین و آغاز پروزه اینترنت رایگان جهانی، همه می توانند با روشن کردن وای فای تلفن همراه خود امواج اینترنت را از ماهواره دریافت نمایند و اینترنت رایگان و بدون محدودیت داشته باشند.

دولت امریکا با هزینه چند میلیارد دلاری از طریق شبکه های ماهواره ای تلاش می کند تا نیمه دوم سال ۲۰۱۵ میلادی در سراسر جهان حتی مناطق دور دست خدمات اینترنت رایگان عرضه کند.

پروژه‌ اوترنت هم‌اکنون زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، چینی و عربی را پشتیبانی می‌کند ولی هدف بنیان‌گذاران اوترنت این است که به زودی آن را به تمام زبان‌ها در دسترس عموم قرار دهند. اینترنتی که آمریکا قصد دارد آن را به تمام جهان عرضه کند اینترنت پر سرعت بدونه سانسور و کاملا رایگان است.

ایران باید کم کم دست به کار بشه طرح پارازیت ملی رو اختراع کنه دی .... :n02:

ArashMiniStar
28-07-2015, 08:56

نیمه دوم سال ۲۰۱۵ آغاز پروژه ای بزرگ توسط آمریکا برای تسری به کل جهان است. این پروژه اینترنت رایگان به تمام دنیا عرضه می کند. با آغاز پروژه آمریکا به نام (اوترنت) و قرار گرفتن مجموعه ای از ماهواره ها در جو و فضای کره زمین و آغاز پروزه اینترنت رایگان جهانی، همه می توانند با روشن کردن وای فای تلفن همراه خود امواج اینترنت را از ماهواره دریافت نمایند و اینترنت رایگان و بدون محدودیت داشته باشند.

دولت امریکا با هزینه چند میلیارد دلاری از طریق شبکه های ماهواره ای تلاش می کند تا نیمه دوم سال ۲۰۱۵ میلادی در سراسر جهان حتی مناطق دور دست خدمات اینترنت رایگان عرضه کند.

پروژه‌ اوترنت هم‌اکنون زبان‌های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، چینی و عربی را پشتیبانی می‌کند ولی هدف بنیان‌گذاران اوترنت این است که به زودی آن را به تمام زبان‌ها در دسترس عموم قرار دهند. اینترنتی که آمریکا قصد دارد آن را به تمام جهان عرضه کند اینترنت پر سرعت بدونه سانسور و کاملا رایگان است.

ی سوال ماهواره و وای فای!؟ مگه میشه مگه داریم!؟؟؟؟؟؟؟ اصلا جور نمیاد هااااا

Ali14 persia
28-07-2015, 13:05
آقا من روزی 70 بار بیشتر قطع و وصل میشم ، آخه این چه وضعیه. هر یک ساعت حداقل 3 بار تایم اوت دارم.
حروم لقمه ها گندشو درآوردن.

abbasi.naft
28-07-2015, 13:17
سلام
یک ماه رو امروز به من اضافه کردند.
من طرحم : 2 گيگ هديه- 2Mbps سه گیگ یکساله پیش پرداخت

--------------------------------------------------------------------------------
متاسفانه منم قطع و وصل دارم.

کاش به جای این یه ماه ، روی کیفیتشون کار میکردند.

Amir 3d
28-07-2015, 14:52
ی سوال ماهواره و وای فای!؟ مگه میشه مگه داریم!؟؟؟؟؟؟؟ اصلا جور نمیاد هااااا
این طرح دست چند ابر شرکت و یک میلیاردره که رقابتی دارن باهم !:n05:
یکی طرح گوگل هست یکی فیس بوک یکی دیگه هم مال میلیاردره امریکایی شریک با چند تا از مدیران ثابت گوگل یا فیس بوک یادم نیست!
اینی که دوستمون گفت رو نمیدونم اما یک مودم هست مخصوصش چند وقت پیس ازش رونمایی شدچند وقت پیش راجبش شنیدم (یک هفته پیش خبرش رو شنیدم:n19:) گفتن فقط الان دارن رو send ش کار میکنن !(تا الان receiveش اکی ه یعنی فعلا یکطرفست):n02:
درمورد اینکه انگیزه و سودش برا اونا چیه؟ به نظر من الان قدرت دست هر کی اطلاعات داره هست در کل این یک حرکت + برا همست مخصوصا برا ما:n33: (یک - دو ماه پیش هم یک پستم نوشتم گوگل جان کجایی برا همین بود):n26:

HardwareMaster
28-07-2015, 19:29

منم مثل شما امیدوارم این طرح عملی بشه
اما تا طرحی واقعا عملی نشده باور نباید کرد
طرح اینترنت چمدانی رو که هنوز فراموش نکردین ...؟
زیاد از این طرحها شنیدیم اما ... . ضمنا الان در نیمه ی دوم 2015 هستیم

ArashMiniStar
28-07-2015, 21:35
این طرح دست چند ابر شرکت و یک میلیاردره که رقابتی دارن باهم !:n05:
یکی طرح گوگل هست یکی فیس بوک یکی دیگه هم مال میلیاردره امریکایی شریک با چند تا از مدیران ثابت گوگل یا فیس بوک یادم نیست!
اینی که دوستمون گفت رو نمیدونم اما یک مودم هست مخصوصش چند وقت پیس ازش رونمایی شدچند وقت پیش راجبش شنیدم (یک هفته پیش خبرش رو شنیدم:n19:) گفتن فقط الان دارن رو send ش کار میکنن !(تا الان receiveش اکی ه یعنی فعلا یکطرفست):n02:
درمورد اینکه انگیزه و سودش برا اونا چیه؟ به نظر من الان قدرت دست هر کی اطلاعات داره هست در کل این یک حرکت + برا همست مخصوصا برا ما:n33: (یک - دو ماه پیش هم یک پستم نوشتم گوگل جان کجایی برا همین بود):n26:
باووووو
اخه وای فای ی برد محدودی داره چجوری قرار پوششش داده بشه
در مورد اون چیزیم ک گفتین ماهواره ای هست ک دستگاه --- میخواد و دیش

ghnjfg
28-07-2015, 21:48
کسی از پس پرداخت ها هست یه ماه بهش داده باشن؟
بقیه چی؟ تو سامانه نوشته به همه مشترکین میدن :n13:

Amir 3d
28-07-2015, 22:09
باووووو
اخه وای فای ی برد محدودی داره چجوری قرار پوششش داده بشه
در مورد اون چیزیم ک گفتین ماهواره ای هست ک دستگاه --- میخواد و دیش
اون که قانونیش N تومن بود.غیر قانونیش پیدات میکردن...:n02:
اینی که گفتم راجب همین موضوع هست (نت رایگان ماهواره ای)
این وای فای هم تقریبا موقع جنگ سوریه (2012-13)اون موقع گوگل یک طرح داشت که از طریق بالن مثل همین بالونای هواشناسی اینترنت به اونور مرز بفرستند طرح بود دیگه من خبری نشنیدم چی شد :n41:
شاید اینم تو همین مایها باشه شاید !:n13:
درکل نشد نداره بشر به هر چی میخواد میرسه دیر و زود داره سوخت وسوز نداره

hojjat74
28-07-2015, 23:08
دوستان به شماره زیر زنگ بزنین و از دست مخابرات شاکی بشین ، این چه وضعشه دیگه!!! موارد زیر رو گزارش بدین من قبلا شکایت تلفنی داشتم و به خوبی رسیدگی و رفع شد فقط اینو فهمیدم که این مخابرات تا زور بالا سرش نباشه هیچ بهایی به مشترکش نمیده ضمن اینکه خودم اینارو چندیدن بار به خودشون و بازرسی مخابرات هم گفتم ولی .... به دوستان و آشناهاتونم اطلاع رسانی کنین تا تعدامون بیشتر بشه به امید رفع این اختلالات و جبران حقوق تزییع شده مردم
سرعت و پینگ تایم به شدت افت کرده
گفتن یه ماه به مدت طرح اضافه میشه ولی نشده
امکانی برای تست sla وجود نداره درصورتی که بیشتر شرکتا تو سایتشون این امکانو دارن که اگه کیفیتشون افت کنه خسارت میدن
درباره اختلالات هیچ اطلاع رسانی پیامکی و اطلاعیه در سایتشون نیست در صورتی که طبق قرارداد sla باید این اختلالات اطلاع رسانی بشه وگرنه باید خسارت بدن
ضمنا مرکز پشتیبانیشونم تعداد کافی اپراتور نداره و باید به نسبت تعداد مشترکین اپراتور پاسخگو باشه که اینم طبق sla رعایت نمیشه
اداره كل تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي منطقه شمال‌شرق
تلفن (ها) : 9-37650544 051

100% جواب میدن:n01:

sky1sky
29-07-2015, 00:17
سال 93 که خرداد ماه کلی قطعی داشت ، واسه جبران هم یک گیگ و هم یک ماه اضافه کردن ، اما امسال ظاهرا خبری از گیگ نیس و فقط قول یک ماه زمان دادن :n37:
البته واسه طرح من که یک هفته هم از مرداد رد شد اما هنوز اون یک ماه هم اضافه نشده ! جالبه که به عده ای از کاربران یک ماه اضافه نشده و به همه نه ! چه قدر کاراشون تاخیر داره پس!!

ArashMiniStar
29-07-2015, 00:24
اون که قانونیش N تومن بود.غیر قانونیش پیدات میکردن...:n02:
اینی که گفتم راجب همین موضوع هست (نت رایگان ماهواره ای)
این وای فای هم تقریبا موقع جنگ سوریه (2012-13)اون موقع گوگل یک طرح داشت که از طریق بالن مثل همین بالونای هواشناسی اینترنت به اونور مرز بفرستند طرح بود دیگه من خبری نشنیدم چی شد :n41:
شاید اینم تو همین مایها باشه شاید !:n13:
درکل نشد نداره بشر به هر چی میخواد میرسه دیر و زود داره سوخت وسوز نداره
ب هر حال فرستنده هر جور درست بشه بازم گیرنده ک دیوایس های ما باشن ضعیفن
ضمنا اگه ساختار شبکه wifi و فرمول هایی ک داره خونده باشی نیاز ب قوی بودن دو طرف هست برای ی ارتباط از راه دور اونم از نوع point to point
بنظرم اینکه رو wifi پخش بشه کاملا چرت و غیر منطقیه خارج از استاندارد هم باشه حتی بازم دستگاه های ما نمیتونن

imanghamari
29-07-2015, 12:48
سال 93 که خرداد ماه کلی قطعی داشت ، واسه جبران هم یک گیگ و هم یک ماه اضافه کردن ، اما امسال ظاهرا خبری از گیگ نیس و فقط قول یک ماه زمان دادن :n37:
البته واسه طرح من که یک هفته هم از مرداد رد شد اما هنوز اون یک ماه هم اضافه نشده ! جالبه که به عده ای از کاربران یک ماه اضافه نشده و به همه نه ! چه قدر کاراشون تاخیر داره پس!!

برای من زمان یک ماه رو اضافه کردند

اکه برای شما اضافه نکردند زنگ بزنید شکایت کنید

الان یک مشکلی که برای من به وجود اومده اینه که بعضی از سایت ها رو که باز میکنم

سایت با تلاش اول باز نمیشه ولی بعد از چند ثانیه صفحه خودش رفرش میشه و سایت بالا میاد حالا نمیدونم عیب از کامپیوتره یا مودم چون با سیستم دیگه هم امتحان کردم مشکل هنوز پا برجاست

hojjat74
29-07-2015, 14:38

سایت با تلاش اول باز نمیشه ولی بعد از چند ثانیه صفحه خودش رفرش میشه و سایت بالا میاد حالا نمیدونم عیب از کامپیوتره یا مودم چون با سیستم دیگه هم امتحان کردم مشکل هنوز پا برجاست

مشکل از dns مخابراته !فکر میکنم اگر دستی dns تغییر بدید مشکل حل میشه

Amir 3d
29-07-2015, 19:30

برا من اینو زده یعنی چی؟از مرداد:| هنوز اضاف هم نشده!طرحمم پست پید ه
تو رزرو هم نیست :n24:
:n34:

aabrahim
29-07-2015, 22:48

با یک جستجوی انگلیسی درباره‌ی پورنوگرافی و درآمد آن در سال 2006 و... میشه خیلی راحت فهمید که این اینترنت‌های رایگان و... سرمایش از کجا‌ها میاد.شما صحبت از میلیار میکنید در صورتی که درآمد پورن توی آمارها
""

در ایالات‌متحده‌ی آمریکا، صنعت پورن به‌صورت سالیانه 13 بیلیون دلار درآمدزایی دارد.
از طریق محتوای پورن اینترنتی، سالیانه 3 بیلیون دلار عاید تولیدکنندگان می‌شود.

""*تا حالا سرچ کردید ببینین کدوم کشور بیشتر از همه فیلم پورن نگاه میکنه؟؟؟بعد بعضیا میگن ایران در سرچ کلمه *** اوله در صورتی که با جستجوی اون به نتیجه مطلوبی نمیرسی اما توی آمریکا بصورت مستقیم وارد سایت میشن و اصلا سرچ نمیکنند که.در ضمن اونا که این همه جامعه شون بسته نیست چرا اینقدر آمار پورن نشون بالاست؟؟؟*
هزینه‌های ماهواره و توسعه و نگهداری‌ تجهیزات و....

همه برای چیه؟؟؟
امریکایی‌های عاشق مردم ؟؟؟
؟؟؟؟؟؟
فقط کمی سرچ کنید و خودتون نتیجه رو ببینید.

HardwareMaster
29-07-2015, 23:01
تایید میشه. گاهی فقط وبسایتهای روی بستر شبکه ی ملی باز میشه و اونهایی که سرور خارجی دارند خطا میدهد:n25:

ArashMiniStar
30-07-2015, 01:26
با یک جستجوی انگلیسی درباره‌ی پورنوگرافی و درآمد آن در سال 2006 و... میشه خیلی راحت فهمید که این اینترنت‌های رایگان و... سرمایش از کجا‌ها میاد.شما صحبت از میلیار میکنید در صورتی که درآمد پورن توی آمارها
""

در ایالات‌متحده‌ی آمریکا، صنعت پورن به‌صورت سالیانه 13 بیلیون دلار درآمدزایی دارد.
از طریق محتوای پورن اینترنتی، سالیانه 3 بیلیون دلار عاید تولیدکنندگان می‌شود.

""*تا حالا سرچ کردید ببینین کدوم کشور بیشتر از همه فیلم پورن نگاه میکنه؟؟؟بعد بعضیا میگن ایران در سرچ کلمه *** اوله در صورتی که با جستجوی اون به نتیجه مطلوبی نمیرسی اما توی آمریکا بصورت مستقیم وارد سایت میشن و اصلا سرچ نمیکنند که.در ضمن اونا که این همه جامعه شون بسته نیست چرا اینقدر آمار پورن نشون بالاست؟؟؟*
هزینه‌های ماهواره و توسعه و نگهداری‌ تجهیزات و....

همه برای چیه؟؟؟
امریکایی‌های عاشق مردم ؟؟؟
؟؟؟؟؟؟
فقط کمی سرچ کنید و خودتون نتیجه رو ببینید.
شما دارین صنعت پورن ب دولت ربط میدین؟؟؟؟

Carles Puyol
30-07-2015, 01:32
ببخشید، یعنی ---- تو این اینترنتی که دیگه صبحشم با شبش هیچ فرقی نداره ...

به خدا 3 دقیقه طول کشید تا صفحه ی انجمن باز شد. صبح میخواستم یه فایل پی دی اف 2 مگابایتی بگیرم نشد. مجبور شدم با اینترنت گوشی بگیرم.

ماجراهای شیخ و ...

----------

شیخ به پاره ای از مریدانش دستور بفرمودند تا برای رسیدن به صبر، چهل روز در بیابان معتکف بشدندی و از هرگونه آب و غذا و هوا محروم بگردندی،مریدان شوریده حال شدندی و از شیخ پرسیدندی که :

یا شیخ، راه دیگری هم برای به دست آوردن صبر موجود باشد؟

شیخ فرمود آری یک ساعت استفاده از اینترنت پر سرعت ایران!!!

مریدان جملگی سوار بر کجاوه گشتند و به سمت کافه نت روانه همی شدند. پس از اندکی مریدان یک به یک هوار زنان و خشتک دریده به بیرون کافه نت پرتاب گشتندی و اربده کشان به سمت بیابان متواری گشتندی

----------

روزی شیخ چک میل همی کرد و به انگشت تدبیر اینترها همی زد و لکن صفحات یکی زپس دیگری رمیدند و به چنگ نامدند. شیخ را گفتند یا شیخ : فلسفه ی سرعت قلیل اینترنت چیست ؟ فرمود : اینترنت سگی است هار ! وگر سرعتش از حد برون شود بدود و پاچه مردم همی گیرد. و مریدان نعره زدند و بر هوش شیخ احسنت همی گفتند.

----------

روزی از روزگاران شیخ در سرایی نشسته بودی و مریدان جملگی دورش حلقه زده بودندی و از باغ معرفت شیخ میوه ها می چیدندی که ناگاه مریدی نعره بر آورد " مسئلتن یا شیخ " شیخ با مهربانی گفت " خشتک پاره نعره چرا همی زدی؟ مثل آدم دست خود برفراز کن تا رخصت سوال بگیری ، حال بنال تا بگویم برایت سر این مقال .

مرید ضایع گشته گفت یا شیخ حکم ازدواج پسر مسلمان با دختر مسیحی چیست؟ شیخ سر در جیب مراقبت فرو برده و بعد از ساعتی مکاشفت رو به مریدان کرد و گفت : حال جواب سوال این باشد ، چون پسر مسلمان بود و ما شیخ مسلمانان من مشکلی در آن نمی بینم و رضایت همی دهم ولی دختر چون مسیحی بود اجازه اش در دست شیخ پاپ ثانی باشد در بلاد چکمه سان که من فلفور با ایمیلی به جیمیلش پرده از این سر همی خواهم گشود و خیال نالانتان آسوده خواهم نمود .

شیخ لب تاب از خشتک بیرون کشید و با ضربتی از حالت اسلبپ به درش آورد و سعی در کانکتینگ نمود . بعد از ساعتی یوزر و پسوردش رجیستر گردید و مریدان نعره شادی همی زدند و در کار ارسال ایمیل برامدند ، شیخ تلاش ها بکردی و هر چه تلاش بسیار کردی سرعت اینترنت پایین تر آمدی و شیخ در کار خود بازماندی . ناگاه شیخ از جای خویش برخاست و سر به بیابان گذاشت مریدان جمله دور وی بگرفتی و پرسیدندی یا شیخ این چه کار است شما را ؟ شیخ نالان بگفتا : پیاده همی روم تا جواب سوال بستانم که این سریعتر از اینترنت این بلاد باشد و درودی بر عمه صاحب اینترنت فرستادی و راه غرب گرفتی ، مریدان چون وضع بدیدندی جملگی خشتک هایشان نیم سوز گشته و از حال برفتند!!

----------

روزی شیخ به گشت و گذار در نت همی پرداخت و لکن سرعت اینترنت ایران به سرعت الاغ پیر لنگ لوکی می مانست که کره ای در شکم دارد و باری بر کول!
پس هیچ سایتی نبود مگر آن که تا لود شدنش شیخ چهار رکعت نماز همی گزاردی.
نوبت به لغت نامه دهخدا برسید. شیخ به انگشت تدبیر اینتر بزد و …
بالا آمد آن صفحه ی نحس شوم *** دق دهنده ی مردم مرز و بوم (صفحه ی پیوند ها)
پس شگفتی مریدان را درگرفت. شیخ را پرسیدند: یا شیخ این لغت نامه ای بود. این دیگر چرا ؟
شیخ بگریست …
لغتنامه مملو ز لغات کهن و نو***چه ربطی داشت به ***** و تدبیر نو
که چنینش کردند پیلتر و مسدود *** گناه دهخدای ادیب دیگر چه بود ؟
و مریدان آنقدر بگریستند و نعره کشیدند تا تسمه موتورشان بسوخت.

HardwareMaster
30-07-2015, 08:27
طرح شبانه نیومده هنوز ؟
خیر ولی احتمالش هست برای یکماه و نیم باقیمانده از تابستون دوباره طرح شبانه دار اعلام بشه

sky1sky
30-07-2015, 11:01

سلام امروز به من هم یک ماه اضافه شد

aryna
30-07-2015, 11:20
سلام به منم یک ماه زمان اضافه شده

من پیش پرداختم

milad azad
31-07-2015, 10:00
آقا من روزی 70 بار بیشتر قطع و وصل میشم ، آخه این چه وضعیه. هر یک ساعت حداقل 3 بار تایم اوت دارم.
حروم لقمه ها گندشو درآوردن.

شما زمانی که قطع میشی سریع برو تو تنظیمات مودمت 192.168.1.1 ببین مقادیر گزارش کیفیت خطت چند شده اگر همه صفر شده مشکل از اکانتیگ یا کانفیگ خطتت هست

مخابرات یکماهی هست برای همه تنظیمات رو دستکاری کرده تا سرعت بالا بره ولی بعضی خط ها کشش ندارن کافیه یه نویز محلی ایجاد بشه تا قطع بشه حتی برداشتن گوشی تلفن منزل

Night2
31-07-2015, 12:13
اینم خبر جدید: قطع شدن اینترنت مخابرات در خراسان رضوی از 11 مرداد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نکته جالبش اینه که میگن برین از شرکتای دیگه ADSL بگیرین در حالی که من از سال 86 دوست داشتم از جای دیگه ADSL بگیرم اما خب مخابرات فیبر نوری رو انحصاری کرده ...

الان باز یه چیزی اینجا بنویسم مدیر پاچه خوار انجمن میاد پستم رو پاک میکنه ... : )

mosi_alfa
31-07-2015, 13:55
مهلت دوباره به مخابرات/ جلوگیری از قطع ارتباط مشترکان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
31-07-2015, 14:12
اینم خبر جدید: قطع شدن اینترنت مخابرات در خراسان رضوی از 11 مرداد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نکته جالبش اینه که میگن برین از شرکتای دیگه ADSL بگیرین در حالی که من از سال 86 دوست داشتم از جای دیگه ADSL بگیرم اما خب مخابرات فیبر نوری رو انحصاری کرده ...

الان باز یه چیزی اینجا بنویسم مدیر پاچه خوار انجمن میاد پستم رو پاک میکنه ... : )

یعنی چی من درست متوجه نشدم یعنی از 11 مرداد کلا اینترنت قطع میشه؟ تو مشهد هم این قضیه هست؟

HardwareMaster
31-07-2015, 16:41
مهلت دوباره به مخابرات/ جلوگیری از قطع ارتباط مشترکان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بَه بَه همینو کم داشتیم. کاربرها این وسط شدند وجه المصالحه و ریسمان طنابکشی این حضرات:hmm:
داره میشه حکایت کارخانه هایی که دولت به بهای ناچیز به بخش خصوصی واگذار کرد و بخش خصوصی هم بجای مدیریت رقابتی اول کارگرها رو اخراج و سپس زمینش رو به چند برابر قیمت فروخت
کلا وضع خصوصی سازی توی ایران بهتر از این نیست

bob111
31-07-2015, 18:58
اینترنت بنده که کاملا تعطیله :n03:

hassanelite
01-08-2015, 00:03
یعنی چی من درست متوجه نشدم یعنی از 11 مرداد کلا اینترنت قطع میشه؟ تو مشهد هم این قضیه هست؟

عاقا قضیه حل شدش اینم لینک خبر

Ali14 persia
01-08-2015, 00:48
اگه پول ما رو بالا نکشن، من که از خدامه برم از یه شرکت خصوصی سرویس بگیرم.

milad azad
01-08-2015, 01:26
چرا امشب سرعت دایال اپ شده !! ؟؟؟

Reza31001
01-08-2015, 07:47
دوستان مدیونید اگهخبر قطعی درست بود و از چند روز آینده مشکل پیش اومد اعترض نکنید
از ۲۰۲۰ بگیر تا ۱۹۵ و اعتراض حضوری و ...
بارها شده که اعتراض کردم ولی جواب گرفتم تا حالا مورد مشابهی نداشتیم پس احتمالا مشکل از خودتونه

وقتی سرویستون به مشکل میخوره و اعتراض نمی کنید هم حق خودتود ضایع میشه و هم حق بقیه
اینکه میاید اینجا و اعلام میکنید خوبه ولی فایده ای نداره چون کسایی که مسئولن اینجا رو نمی بینند
tt

EXTREME
01-08-2015, 11:40
مثل اینکه طرح های شبانه دار هم اومد تو سایت مخابرات هم زده

babak2111
01-08-2015, 13:23
مثل اینکه طرح های شبانه دار هم اومد تو سایت مخابرات هم زده

متاسفانه شرایطش جالب نیست قرارداد دوساله فروش فقط نقدی قیمت بالا اون گزینه 36گیگی می افته ماهی 1.5گیگ که می شه ماهی 8تومان که بازم با گیگی 3800 درحالت عادی خیلی حساب کرده وازهمه بدتر سرعت نامعلوم یعنی هرجور بخواد می تونه سرعت رو تغییر بده بخصوص برای اون 5ساعت به اصطلاح رایگانش
بهرحال با این شرایط تنها درصورتی می تونه توجیه داشته باشه که سرعت تو اون 5 ساعت حداقل 3مگ باشه واگرنه بدردنمی خوره
کلا روزبه روز تو همه جنبه ها در حال پسرفت هستیم

Rahpooyan
01-08-2015, 15:51
اگه مردم ما هم همون عرضه کشاورزای فرانسوی رو داشتند که برای دفاع از حقشون کامیون های وارد کننده محصولات کشاورزی رو نگه داشته و تخلیه کردند ( یعنی اهل عمل بودند و نه فقط پست و تایپیک زدن ) ، شاید وضع ما به این شرم اوری نبود .

milad azad
01-08-2015, 16:36
لیست تعرفه جدید:

واقعا برا مخابرات متاسفم

و متاسفم برای کسانی که برن و طرح کمپین تابستان رو بخرن

قرارداد دوساله مگه رو پیشونی من نوشته چوپون

دو سال می خواد تو چنگالش باشی
36 گیگ 170 هزار تو 6 یا 7 ماه اول تموم میشه یا خودشون بزور برات تمومش میکنن
بعد هم که باید حجم بخری
شبانه هم که دیگه کلا رایگان نیست اونم 4 تا 9 صبح با تخفیف

مرتیکه انگار بچه 2 ساله ایم می خواد شکلات بده نوشته همراه با کارت شارژ

تو این چند سال این اولین بار بود تا این حد ناراحت شدم فقط توهین هست

بازم میگم یکبار شنیدم یکی میگفت یه قانونی هست که اگر مشترک مخابرات 6 ماه روی فیبر نوری باشه در صورت درخواست مشترک به استفاده از دیگر شرکت ها -مخابرات باید این امکان رو فراهم کنه حتی تبدیل خط به مسی

لطفا یه نفر که کسی رو میشناسه بپرسه اگر درست بود بریم درخواست بدیم

دیگه اعتراض فایده نداره خودم به چشم دیدم تو این چند سال --مخابرات از زمانی که به ظاهر خصوصی شد حالا چه ملک جعفریان باشه یا هر کس دیگه درست بشو نیست

sky1sky
01-08-2015, 16:54
متاسفانه شرایطش جالب نیست قرارداد دوساله فروش فقط نقدی قیمت بالا اون گزینه 36گیگی می افته ماهی 1.5گیگ که می شه ماهی 8تومان که بازم با گیگی 3800 درحالت عادی خیلی حساب کرده وازهمه بدتر سرعت نامعلوم یعنی هرجور بخواد می تونه سرعت رو تغییر بده بخصوص برای اون 5ساعت به اصطلاح رایگانش
بهرحال با این شرایط تنها درصورتی می تونه توجیه داشته باشه که سرعت تو اون 5 ساعت حداقل 3مگ باشه واگرنه بدردنمی خوره

خیر سرشون اومدن طرح شبانه دار گذاشتن !!! تازه بازه شبانه رو هم کم کردن !! 99% تخفیفی !! گیگ کم !! قرارداد دوساله !!
بچه ها اگه هر کدوممون یک شکایت بنویسیم و تعدادمون زیاد شه رسیدگی می کنن
حداقل خواستار برگشتن طرح های قبلی کمپین بشیم !!!
اگه دست روی دست بذاریم و بذاریم تازه اون موقع چن ماه دیگه شکایت کنیم از این طرح های شبانه دار گرون با ترافیک گیگی کم ، اون وخ اونام توی جواب به ما می گن که اعتراصی وارد نیست چون از طرح های جدید شبانه دارشون استقبال شده و کلی مشترک دارن!!! در حالی که اون استقبال نیس و مشترکینی که شبانه نیاز دارن از مجبوری رفتن طرح ها رو گرفتن !!نه اینکه چون واقعا طرح هاشون خوبه مورد استقبال قرار گرفته !!!

اعتراض کنیم واسه این طرح های مزخرف شون ! کم شدن تعداد ساعات شبانه ! 99% تخفیف دیگع چیه ! مث ادم 100 بذارن عین قبلا دیگه ! و اینکه اخه اون موقع صبح کی خونه هست که بخاد از شبانه استفاده کنه ؟ خیلی ها کارمندن که مجبورن صبح زود از خونه برن بیرون ! دیگه اون نت شبانه رو کی می خواد استفاده کنه ؟
ببینین مخابرات واسه این تغییر ساعت شبانه ادعا کرده که اومدن آمار گرفتن و توی این ساعات 4 تا 9 ترافیک شبکه کمتره ! واسه همین تصمیم گرفتن چون همه کاربرا سرعت بالاتری داشته باشن ، ساعت رو تغییر بدن که افت سرعت نداشته باشن !!! که اصلا جواب منطقی ای نیس به نظرم

توروخدا شکمایت بنویسیسن به این طرح هاشون
هم به سایت 195 هم سایت بازرسی تلکام

اگر هم که اعتراض رو با یک مشت دلیل غیر منطقی جواب دادن ، می تونین درخواست بررسی مجدد بزنین و دلایل رو بگین

همه جا حق مشتری ، صدای مشتری جزء مواردی هست که خدمات دهنده باید در نظرش بگیره ! حداقل خودمون کم کاری نکنیم و اعتراضمون رو بگیم

ArashMiniStar
01-08-2015, 19:12
اقا بخدا نکنید نخرید
بد تر از ایناش هم سرتون در میارن شارژ نکنید شکایت کنید
اگر امکانش هست روی بیارید ب اینترنت 3g یا وایمکس یا وایرلس

ArashMiniStar
01-08-2015, 19:14
مخابرات موظف هست طرح های ماهیانه و 3 ماه هم ارائه بده این کارش غیر قانونیه و بنظرم دو دلیل داره
1.پول نداره میخواد بدهی هاشو بده
2.مشتری تا 2 سال وابسته خودش کنه

HardwareMaster
01-08-2015, 19:33
مخابرات موظف هست طرح های ماهیانه و 3 ماه هم ارائه بده این کارش غیر قانونیه و بنظرم دو دلیل داره
تایید میشه
کار از شکایت و این صحبتا گذشته
مخابرات حدود 800 میلیارد بدهی داره به وزارت و سایر مجموعه ها
به زیرساخت که حدود 400 میلیارد بهش بدهی داره قبلا دو تا چک 50 میلیونی داد که برگشت خورد و اینه که زیرساخت زده به سیم آخر
مخابراتی ها بعد از یک دوره بخور بخور که پولا رو حسابی حیف و میل کردن حالا کاسه ی چه کنم چه کنم دست گرفتن
یکی نیست بگه انوقت که جیک جیک مستونه ات بود چرا فکر زمستونت نبود:n09:
فلذا در طرحهای جدید دیگه خواب شبانه ی رایگان و طرح های قدیم رو باید دید چون وزارت هم فعلا دنبال دریافت این مطالباتش به هر شکل که شده از مخابراته و بعیده به شکایات کاربرهای مخابرات توجهی کنه

babak2111
01-08-2015, 20:01

فعلا که ارش جان هرارگانی رو که نگاه کنی درحال چاپیدن ملته اینام مثل بقیه
یک نگا به بقیه شرکتا بنداز اونام بدترازاینن پارس انلاین صبا نت شاتل اسیاتک همه وهمه محدودیت های زیادی رو شبانه با قیمت های گزاف گذاشتن
ایرانسل هم که کلا تمام بسته های بصرفه اش رو برداشت یک فن اوا بود که نامحدود می داد اونم زد جاده خاکی
حتی یک نمونه شرکت می تونی نام ببری که درجهت رضایت مشترک گام برداشته باشه
اون یکی دوتا شرکت گمنام ترمثل اونجایی که شما هستی مطمئن باش به همین سرنوشت و حتی بدترمبتلا خواهند شد
کلا اوضاع اصلا خوب نیست فقط کافیه یک نگاه به اوضاع بازارها بندازیم خیلی اسفناک شده

ArashMiniStar
01-08-2015, 20:23
فعلا که ارش جان هرارگانی رو که نگاه کنی درحال چاپیدن ملته اینام مثل بقیه
یک نگا به بقیه شرکتا بنداز اونام بدترازاینن پارس انلاین صبا نت شاتل اسیاتک همه وهمه محدودیت های زیادی رو شبانه با قیمت های گزاف گذاشتن
ایرانسل هم که کلا تمام بسته های بصرفه اش رو برداشت یک فن اوا بود که نامحدود می داد اونم زد جاده خاکی
حتی یک نمونه شرکت می تونی نام ببری که درجهت رضایت مشترک گام برداشته باشه
اون یکی دوتا شرکت گمنام ترمثل اونجایی که شما هستی مطمئن باش به همین سرنوشت و حتی بدترمبتلا خواهند شد
کلا اوضاع اصلا خوب نیست فقط کافیه یک نگاه به اوضاع بازارها بندازیم خیلی اسفناک شده
بازم شرف داره ادم از شاتلی بگیره ک محدودیت برای شبانه داره ولی از مخابرات گرون فروش نگیره

abbasi.naft
01-08-2015, 20:40
این مطلوب یعنی چی ؟؟
تا 99 درصد یعنی چی ؟؟ ملاک چیه ؟؟
چیزی در مورد شبانه ننوشته بود !!

خدا لعنتشون کنه ، پاشون رو روی گلوی مردم گذاشتند و ما هم صدامون به جایی نمیرسه .
دیگه تحمل و صبر هم اندازه ای داره.
به اسم اسلام ... لااله الاالله
بر شیطون لعنت

sky1sky
01-08-2015, 20:42
اقا بخدا نکنید نخرید
بد تر از ایناش هم سرتون در میارن شارژ نکنید شکایت کنید
اگر امکانش هست روی بیارید ب اینترنت 3g یا وایمکس یا وایرلس

آخه نمیشه نخرید

خیلی مناطق توی همین خراسان رضوی می شناسم که هنوز تحت پوشش نسل سوم ایرانسل و رایتل هم نیستن اما مردمش از نت استفاده می کنن (در حال حاضر نت مخابرات)
نت نسل دوم ایرانسل هم توی اون مناطق از دایال آپ هم بدتره

و چون اون مناطق و شهرهای کوچک هستند ، خیلی آی اس پی ها اونجا ها خدمات ارائه نمی دن فقط مخابراته که دایره مناطق رو زیاد کرده اما با این روند که داره پیش میره عین دزد سر گردنه شده.

HardwareMaster
01-08-2015, 20:50
سخنگوی مخابرات(داوود زارعیان) که همیشه با اعتماد بنفس جوابهای سربالا میداد توی خبرهای امشب هم بطرز محسوسی لاغرتر،سراسیمه و قیافشم مثل کتک خورده ها شده بود ...:eh:
وزیر هم که خیلی کفری بود گفت 《مخابرات اینجوری پیش بره به مشکل برمیخوره!》

ghnjfg
01-08-2015, 22:50
این مطلوب یعنی چی ؟؟
تا 99 درصد یعنی چی ؟؟ ملاک چیه ؟؟
چیزی در مورد شبانه ننوشته بود !!

خدا لعنتشون کنه ، پاشون رو روی گلوی مردم گذاشتند و ما هم صدامون به جایی نمیرسه .
دیگه تحمل و صبر هم اندازه ای داره.
به اسم اسلام ... لااله الاالله
بر شیطون لعنت

این کمپین تابستانه که گذاشتن خیلی با اونی که پارسال گذاشت فرق میکنه
اگه دانلودر هستی اصلا نگیر که به دردت نمیخوره هم 4 تا 9 خیلی تایم بدیه هم سرعت شبانه تو این طرح رو 1 مگ گذاشتن(شاید هم کمتر)

hojjat74
02-08-2015, 02:03
احتراماً به استحضار مي رساند با پيگيري به عمل آمده امكانات لازم جهت دايري سرويس مشترك محترم ايجاد شده و مراحل تحويل در دست اقدام مي باشد.

یعنی چی؟
:n02:دفعه دوم بود به وزارت فناوری اطلاعات شکایت دادم -با یک پینگ از 4.2 و 8.8 که از 4 تاش 3 تاش تایم اوت بود ! فکر کنم چند روز اینده مخابرات گوش مالی خوبی بشه!بازم خدارو شکر که پیگیریند !

هرکسی مشکلی داره به نظرم فقط
مشکلش رفع میشه!داخلش نوشتم حتی حاضرم پول بدم کابل خونمون عوض شه:n02:

دیروز از 3 ظهر تا 9 قطع بود بعد به پشتیبانی گفتم خطا 651 میده گفت مودمته منم تعویض کردم مودم رو ساعت 9 زنگ زدم میگه نه مشکل از مرکز مخابراتی شما هست:n04:باز امروز ظهر قطع شده مودم ریست دادم خداروشکر درست شد !تازه بدتر از این اینکه 15 روز پیش 2 شب در میون تایم شبانه کلا قطع بود:n13:من خیلی استفاده نمیکنم ولی همین الانم که اومدم اینجا کافیه بدونید که هیچ سایتی رو که ایپی خارج کشور باشه باز نمیکنه !حتی اینجا!با سرویس کاهش پینگ اومدم ایپیم تغییر کنه !:n29:کاش بتونم زودتر برم صبانت یا اسیاتک !شاتل متاسفانه سرویساش به تقاضای من همخونی نداره:n35:یا قعطی و تایم اوتم حل شه

shahram99
02-08-2015, 08:00
من چکار کنم با این مخابرات . برخی سایتها باز نمی شوند و وبرخی باز می شوند. مودم را خاموش و روشن می کنم.دوباره برخی از قبلیها باز می شوند و برخی که قبلا باز می شدند دیگه باز نمی شوند.مثل گوگل. همین سایت و ....دوستان چکار کنم؟

EXTREME
02-08-2015, 09:03
من چکار کنم با این مخابرات . برخی سایتها باز نمی شوند و وبرخی باز می شوند. مودم را خاموش و روشن می کنم.دوباره برخی از قبلیها باز می شوند و برخی که قبلا باز می شدند دیگه باز نمی شوند.مثل گوگل. همین سایت و ....دوستان چکار کنم؟

همه این مشکل رو دارند من خودم صبح سایت های داخلی برام باز میشد مودم رو ریست کردم تا درست شد از dns هاشونه

milad azad
02-08-2015, 09:10
همه این مشکل رو دارند من خودم صبح سایت های داخلی برام باز میشد مودم رو ریست کردم تا درست شد از dns هاشونه

نه از DNS نیست
دیشب از ساعت 1 صبح تا 2.5 سرعت محدود بود یعنی وقتی دانلود شروع میشد در عرض 2 ثانیه سرعت از 240 به 35 میرسید و فیکس میشد

در همون بازه هم فقط سایت های داخلی ---که هم دی ان اس ایرانی دادم هم خارجی تاثیر نداشت
صبح هم خیلی جالب بود وصل بود ولی هیچ سایتی داخلی یا خارجی باز نمی شد حتی با تغییر دی ان اس

بعد با این کیفیت مگه ببخشید مغز خر خورده باشه آدم با مخابرات قرارداد 2 ساله ببنده

babak2111
02-08-2015, 09:15
نه از DNS نیست
دیشب از ساعت 1 صبح تا 2.5 سرعت محدود بود یعنی وقتی دانلود شروع میشد در عرض 2 ثانیه سرعت از 240 به 35 میرسید و فیکس میشد

در همون بازه هم فقط سایت های داخلی ---که هم دی ان اس ایرانی دادم هم خارجی تاثیر نداشت
صبح هم خیلی جالب بود وصل بود ولی هیچ سایتی داخلی یا خارجی باز نمی شد حتی با تغییر دی ان اس

بعد با این کیفیت مگه ببخشید مغز خر خورده باشه آدم با مخابرات قرارداد 2 ساله ببنده

البته میلاد جان اپراتورهاشون می گن چون طرح پیش پرداخت و نقدیه شما هرزمان خواستی می تونی انصراف بدی ولی نکته اصلی اینجاست که واقعا شرایطش خوب نیست مگه واقعا ادم دستش به جایی بند نباشه مجبور باشه
برای سرعت هم می گفت تو بازه ساعت عادی مثل بقیه طرح ها تا 10مگ هم می تونه بازباشه ولی ساعات رایگانش رو نمی دونست

EXTREME
02-08-2015, 09:18
نه از DNS نیست

من امروز صبح مشکلم فرق میکرد سایت های داخلی با سرعت خوب باز میشد و دانلود از این سایت ها با سرعت خوبی بود ولی سایت های خارجی باز نمیشد مثل گوگل

abbasi.naft
02-08-2015, 11:19
این کمپین تابستانه که گذاشتن خیلی با اونی که پارسال گذاشت فرق میکنه
اگه دانلودر هستی اصلا نگیر که به دردت نمیخوره هم 4 تا 9 خیلی تایم بدیه هم سرعت شبانه تو این طرح رو 1 مگ گذاشتن(شاید هم کمتر)
ممنون عزیز

Night2
02-08-2015, 11:38
از دیشب حدود ساعت 12:30 تا همین چند ساعت پیش اختلالات اینترنت خیلی زیاد بودن، چندین بار و برای چندین ساعت اینترنت به طور کلی قطع و فقط اینترانت ملی قابل دسترس بود، من با کانکشن تست تبدیل اینترانت به اینترنت همین دوستی که اینجا پست میزاشتن (frozen01) امتحان کردم و مشکل رفع میشد. با سیم کارت ایرانسل هم تست کردم و هیچ مشکلی نبود. مشکل DNS مخابرات که الان حدود 8 ماهه وجود داره و همه عزیزان بهتره DNS هاشون رو به ترتیب روی 8.8.8.8 و 4.2.2.4 ست کنن تا مشکل باز کردن سایت ها رو نداشته باشن، اما مشکلاتی که از دیشب شروع شده ربطی به DNS نداره ...

با وجود اینکه اگه بساط مخابرات جمع بشه من مجبور میشم از اپراتورهای موبایل با قیمت بالا اینترنت بگیرم، ولی کاملا راضی ام که یک بار برای همیشه این مخابرات کلا مجوزش لغو بشه و بساط کثافت کاری هاش برچیده بشه، همین چند ساعت پیش داشتم یک مطلب میخوندم که توش ذکر کرده بود 45% کل شکایت هایی که به 195 میشه فقط مربوط به مخابرات هست و بین ارائه دهندگان سرویس اینترنت آخرین رتبه مال مخابرات هست.

هرچند میدونم که در نهایت مخابرات بدون پرداخت حتی 1 ریال جریمه به کارش ادامه خوهد داد چون تحت مالکیت و حمایت یک ارگان نظامی هستش. شما کافیه یک دوره قبض تلفن/موبایل رو ندید تا بلافاصله خط شمارو قطع کنن و حتی تهدید به شکایت بشید، اما مخابرات بی کیفیت ترین و غیر پایدار ترین سرویس ها رو با قطعی های دائمی روزانه ارائه میده، چند صد میلیارد تومن به ارگان های دولتی بدهی داره و کسی حتی بهش نمیگه بالای چشمت ابروئه، شرکتی که سود سالیانه دو هزار میلیارد تومانی داره معلوم نیست پول هاشو چیکار میکنه و به جیب چه کسایی میریزه ...

Ali14 persia
02-08-2015, 12:14
من که تو سایت زیر شکایت نوشتم
و نظرم اینه که هر سرویس اینترنتی بهتر از مخابرات لجن هست. فقط به ما اجازه بدن بریم از شرکتای دیگه سرویس بگیریم.
کابوس ما شده این مخابرات.

Amir 3d
02-08-2015, 12:20
بچه ها الان کدوم طرح شرکت ها برا شبانه خوبه از نظر قیمتی هم مناسب باشه ؟ حداقل شبی 2گیگ باشه.

hojjat74
02-08-2015, 12:53
بچه ها الان کدوم طرح شرکت ها برا شبانه خوبه از نظر قیمتی هم مناسب باشه ؟ حداقل شبی 2گیگ باشه.

من صبانت داشتم راضی بودم فقط شبانه دو برابر حجم روزانه هست !اسیاتک هم گویا خوب هست ولی خوب یک مقداری ساعتش مشکل داره !4 تا 10 صبح کسی بیدار نیست معمولا:n02:

Amir 3d
02-08-2015, 13:59
من صبانت داشتم راضی بودم فقط شبانه دو برابر حجم روزانه هست !اسیاتک هم گویا خوب هست ولی خوب یک مقداری ساعتش مشکل داره !4 تا 10 صبح کسی بیدار نیست معمولا:n02:دوستان توضیح بدین کدوم طرح نه اینکه فلان شرکت:n22:
الان با اون چیزی که شما میگی صبا بدرد من برا شبانه نمیخوره
اسیاتک هم الان چک کردم اکثرا نیم بها و به تعداد محدود بازه رایگان 2 ساعته و 3 ساعته سرعتشم معلوم نیست چقدره باید بریم تاپیک اسیا جویا شیم دوستان چقدر میگیرن تو این دو ساعت:n14:
اون بازه رایگان که عین ادم باشه هم از طرح 256
چالاک10گیگ در ماه (2 تا 8 صبح رایگان) شروع میشه که قیمت یک ماهش33,900 تومان هست
تعرفه اسیاتک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فکر کنم باید دیگه قید شبانه رو بزنم بفکر طرح برا مصرفم برم:n28:

babak2111
02-08-2015, 14:18
دوستان توضیح بدین کدوم طرح نه اینکه فلان شرکت:n22:
الان با اون چیزی که شما میگی صبا بدرد من برا شبانه نمیخوره
اسیاتک هم الان چک کردم اکثرا نیم بها و به تعداد محدود بازه رایگان 2 ساعته و 3 ساعته سرعتشم معلوم نیست چقدره باید بریم تاپیک اسیا جویا شیم دوستان چقدر میگیرن تو این دو ساعت:n14:
اون بازه رایگان که عین ادم باشه هم از طرح 256 شروع میشه که قیمت یک ماهش33,900 تومان هست
تعرفه اسیاتک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فکر کنم باید دیگه قید شبانه رو بزنم بفکر طرح برا مصرفم برم:n28:

اگه برات یک مقدار هزینه مشکل نداره فعلا شاتل طرح نامحدود art ازهمه بهتره جدول حداکثر حجم دانلودی رو تو سایتش زده شما برا art 1 تا تقریبا دو برابر اون چه تو اون جدول اومده می تونی بگیری یعنی 20گیگ بعد که محدودت کردن با یک واریز مابه تفاوت با art 2که 7الی8 تومانه بازریست می شی تادوبرابر حجم art2 رومی تونی بگیری همین جور برو بالاتر تا جایی که دانلود داری سرماه دوباره می تونی برگردی art1باز شروع کنی خوبیش هم اینه تو همه ساعات شبانه روز می تونی دانلود کنی نه اینکه ادم تا نصفه شب بیدار بمونه

S M Λ S Ħ
02-08-2015, 15:46
سلام

دوستان بهترین منطقه توی مشهد برای گرفتن سرویس اینترنت از هر ISP نه فقط مخابرات چیه؟

فرشچی که خیلی شلووغه !

Gregar
02-08-2015, 16:28
سلام دوستان

من یه ماه تقریبا تا اخر طرح کمپینم مونده . ولی احتمالا باید برای دو سه ماه برم شهرستان . حالا واسه اینکه خط خالی نشه میخوام بدونم میشه قبلا از تموم شدن زمانی سرویسم برم دوباره همین کمپین رو بگیرم که مستقیما یه سال دیگه تمدید بشه ؟
کلا الان تمدید کمپینها چطوریه . میشه قبل از تموم شدنش تمدید کرد . اصلا تمدید داره یا باید طرح دوباره بخری ؟

milad azad
02-08-2015, 17:18
هرچند میدونم که در نهایت مخابرات بدون پرداخت حتی 1 ریال جریمه به کارش ادامه خوهد داد چون تحت مالکیت و حمایت یک ارگان نظامی هستش.

ایول
هر چی میکشیم از اینه

mostafabad2007
02-08-2015, 21:53
سلام دوستان 13 شهریور کمپین تابستونیم تموم میشه میخام لغو بشه چکار کنم
راستی کسایی که تو قاسم اباد هستن ازشون یه سوال دارم سرعت دانلودتون چقده
من خودم تو شریعتی نزدیک چهارراه فلاحی میشینم سرویسم 1 مگ سرعت دانلود 270 کیلو بایته
برا خواهرم 512 گرفتم جای استخر ابی هشتم میشینه سرعتش دانلودش بالای 1 مگ هست
مگه میشه مگه داریم

Reza31001
03-08-2015, 00:17
بله خط من که روی ۱۰ بسته شده
وقتی مخابرات حالش خوبه، خوبه واقعا!
من یه مدت سرعت ۹۰۰ حتی یه مگ داشتم حتی شبها هم ۷۰۰-۸۰۰ بود ولی افسوس که عمر روزای خوب مخابرات خیلی خیلی پایینه و الان تو روز سرعت ۲۰-۴۰ هست وای به حال شب
tt

sad1000
03-08-2015, 07:56
من که نامحدود 512 دارم از مخابرات. مشهد-هاشمیه سرعت همیشه 64-70 کیلوبایت. :n01:

EXTREME
03-08-2015, 09:39

مخابرات که دیگه طرح نامحدود نداره تو مشهد!!!!

S M Λ S Ħ
03-08-2015, 10:10

نامحدود؟ مخابرات؟ مشهد؟! :دی

عزیز 2-3 سالی هست که مخابرات جمع کرده نامحدوداش رو از مشهد

وگرنه اگه هنوز میداشت با اون قیمت های خوبش من الان حداقل 1 مگش رو برا 2 سال میگرفتم :دی

ghnjfg
03-08-2015, 10:20
مخابرات که دیگه طرح نامحدود نداره تو مشهد!!!!

البته کارکنان مخابرات از این طرح ها به عنوان طرح همکارانه میتونن داشته باشن ما هم خبر نداریم

Gregar
03-08-2015, 12:15
سلام دوستان

من یه ماه تقریبا تا اخر طرح کمپینم مونده . ولی احتمالا باید برای دو سه ماه برم شهرستان . حالا واسه اینکه خط خالی نشه میخوام بدونم میشه قبلا از تموم شدن زمانی سرویسم برم دوباره همین کمپین رو بگیرم که مستقیما یه سال دیگه تمدید بشه ؟
کلا الان تمدید کمپینها چطوریه . میشه قبل از تموم شدنش تمدید کرد . اصلا تمدید داره یا باید طرح دوباره بخری ؟

کسی نمیدونه ؟ یعنی کسی تا حالا طرح کمپین رو تمدید نکرده ؟

HardwareMaster
03-08-2015, 12:24
سلام دوستان

سلام دوستان 13 شهریور کمپین تابستونیم تموم میشه میخام لغو بشه چکار کنم
راستی کسایی که تو قاسم اباد هستن ازشون یه سوال دارم سرعت دانلودتون چقده
من خودم تو شریعتی نزدیک چهارراه فلاحی میشینم سرویسم 1 مگ سرعت دانلود 270 کیلو بایته
برا خواهرم 512 گرفتم جای استخر ابی هشتم میشینه سرعتش دانلودش بالای 1 مگ هست
مگه میشه مگه داریم
شما در مورد مخابرات دست نگهدارید تا روزهای آخر دوره شاید طرح های جدیدتری آمد ولی فعلا که بعنوان هدیه یا هر چی اسمش رو گذاشتن یکماه تمدید زمانی در نظر گرفتند

وگرنه اگه هنوز میداشت با اون قیمت های خوبش من الان حداقل 1 مگش رو برا 2 سال میگرفتم :دی
احتمالا ایشون جزو فک و فامیل های چوپونعلی ترول نژاد ( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) هست که توی قله شون شبی 35 تا بلو-ری و 972 ترابایت از خط مخابراتش دانلود میکنه

ghnjfg
03-08-2015, 12:46
سلام دوستان

طرح های کمپین رو نمیشه تمدید کرد اگه میشد که خیلی خوب بود:n02:

HardwareMaster
03-08-2015, 13:12
کسی نمیدونه ؟ یعنی کسی تا حالا طرح کمپین رو تمدید نکرده ؟
تمدید حجمی یا زمانی؟ یا کلا خرید سرویس کمپین جدید؟

babak2111
03-08-2015, 13:38
کلا اون کمپین بهارتابهار رو لولو برد هیچ گزینه تمدیدزمانی هم نیست با تمام شدن زمان طرح باید طرح جدید خریداری بشه که اونم اوضاع مشخصه
در ضمن به منم اون یک ماه رو ندادن کمپین پست بید دلمون خوش بود یک ماه به زمان طرح اضافه می شه زنگم زدم می گه معلوم نیست به شما بدن

sad1000
03-08-2015, 14:54

میگم من دارم. مگه میشه مخابرات نامحدود نده:n13:

فقط سرعتش رو اعصابه 512 هست اما 64 کیلوبایت بیشتر نمیره:n23::n35:

mahdi-mo
03-08-2015, 15:48
سلام دوستان
یه سوال فنی
طرح رو میشه تمدید کرد؟اصلا قابلیت تمدید دارن؟
اگه آره کی باید اقدام کرد؟

SMB_77
03-08-2015, 19:10
دوستان
من الان کمپین 2 مگ دارم (از پارسال هنوز تا مهر تموم نمیشه)
سرعت دانلودم خودشو بکشه 180 کیلوبایته
زنگ میزنم میگن فیبرنوری تا 2 مگ ساپورت میکنه و اون مقدار کم هم برای پینگه
حالا به ایناش کاری ندارم
الان کسی از دوستان هس که خطشون فیبرنوری باشه و سرعت دانلودش بیشتر از 250 کیلوبایت برسه؟؟

abbasi.naft
03-08-2015, 19:25
دوستان
حالا به ایناش کاری ندارم
الان کسی از دوستان هس که خطشون فیبرنوری باشه و سرعت دانلودش بیشتر از 250 کیلوبایت برسه؟؟

سلام بزرگوار
2 مگ ، دیگه نهایتش 250 کیلو بایت هست.

S M Λ S Ħ
03-08-2015, 19:47

الله اکبر !!

5ساله گرفتی؟!!!!!! فتوشاپ میسوزه همچین عددی رو میخوای وارد کنی :دی

کدوم منطقه هستی؟ چن ماهه گرفتی؟ هزینش چه قد شد؟

بعد احتمالا آشنا نداری توی مخابرات؟؟ :دی

HardwareMaster
03-08-2015, 19:57

در اینکه سرعت پایینش روی اعصابه بحثی نیست اما حالا شما بابت این سرویس 5 ساله! چقدر دادی؟

Gregar
03-08-2015, 20:15
تمدید حجمی یا زمانی؟ یا کلا خرید سرویس کمپین جدید؟

زمانی دیگه . زمان طرح کمپینم یه ماه دیگه تمومه و منم میخوام اگه بشه پیش از موعد اتمام طرح یا تمدید کنم یا همین رو دوباره بگیرم .
در کل منظورم اینه که چون گزینه تمدید واسه طرحهای کمپین وجود نداره ، طرح تموم شد چه باید کرد ؟ همین رو باید دوباره خرید و قرارداد جدید بست یا روی همین رانژه که الان هست سرویس جدید رو فعال میکنن ؟ در ضمن پیش از اتمام طرح میشه طرح جدید رو خرید ؟
چون من همین کمپین رو فعلا ازش راضیم . میترسم اگه خط تخلیه بشه بعدا بگن مشترک جدید ثبت نام نمیکنیم و ...

babak2111
03-08-2015, 21:00
زمانی دیگه . زمان طرح کمپینم یه ماه دیگه تمومه و منم میخوام اگه بشه پیش از موعد اتمام طرح یا تمدید کنم یا همین رو دوباره بگیرم .
در کل منظورم اینه که چون گزینه تمدید واسه طرحهای کمپین وجود نداره ، طرح تموم شد چه باید کرد ؟ همین رو باید دوباره خرید و قرارداد جدید بست یا روی همین رانژه که الان هست سرویس جدید رو فعال میکنن ؟ در ضمن پیش از اتمام طرح میشه طرح جدید رو خرید ؟
چون من همین کمپین رو فعلا ازش راضیم . میترسم اگه خط تخلیه بشه بعدا بگن مشترک جدید ثبت نام نمیکنیم و ...

با اجازه از Hardwaremaster عزیز طرحتون که تموم بشه متاسفانه دیگه این طرحی که دارید نمی تونید بگیرید چون دیگه کمپینی وجود نداره تمامی طرح ها بدون شبانه هستن بعلاوه یک طرح با شرایط بد که 5ساعت تقریبا رایگان داره که تو سایت مخابرات می تونید ببینید

Gregar
03-08-2015, 22:26
با اجازه از Hardwaremaster عزیز طرحتون که تموم بشه متاسفانه دیگه این طرحی که دارید نمی تونید بگیرید چون دیگه کمپینی وجود نداره تمامی طرح ها بدون شبانه هستن بعلاوه یک طرح با شرایط بد که 5ساعت تقریبا رایگان داره که تو سایت مخابرات می تونید ببینید

ممنون .
اره الان دیدم . پس باید طرح جدید بخری که اونم دیگه وجود نداره . کلا شبانه حذف شده .
خوب شرکتهای دیگه هم که شبانه ندارن .
خوب من با اجازه برم بمیرم اگه کار ندارین :n02:

خبری هست از اینکه احتمالا طرح جدید قراره بزارن ؟ اگه کمپین پاییزه بزارن که شبانه داشته باشه باز خوبه میشه صبر کرد .

شرکتی هست که در حال حاضر قیمتش همین حول و حوش ماهی 20 تومن باشه و بشه شبی 2 گیگ دانلود کرد ؟

ghnjfg
03-08-2015, 22:41

سلام داداش
میخواستم بپرسم در دو صفحه قبلی و بعد هر وقت گفتی از مخابرات نامحدود داری بعد چند نفر- گفتن که نامحدود ها برداشته شده و منظور اینو داشتن که داری دروغ میگی
حالا من به بقیه کار ندارم فقط منظورم اون یه نفره که وقتی برای اثبات حرفت این عکس رو گفتی و اون هم چشمش افتاد به گزینه "پنچ ساله" طرف واقعا فهمید باید سریع بره و به گوسفنداش سر بزنه
حرفی که میخوام بزنم اینه: اینجا حرف هیچ کس رو جدی نگیر و اون کسی که داره بیشتر از همه سخنرانی میکنه بدون هیچی نمیدونه . و راهنمایی های هیچ کس رو هم جدی نگیر تو کل دنیای مجازی
وقتی یه عده ادم هستن که نمیفهمن عیبی نداره. بد تر از اون اینه که داره به اشتراک میزاره به مردم اطلاعات غلط میده و بدتر از اون هم اینه که خودش میدونه که میفهمه نفهمه اما نمیفهمه که میفهمیم نفهمه
این نکته همیشه تو اواتارم میزارم که همیشه همه اوضاع اینجا رو بدونن:n02:

Night2
03-08-2015, 23:05
مخابرات الان مدت خیلی زیادی هست که طرح های نامحدود ارائه نمیده، من خودم برای چندین سال 256 و 512 نامحدود داشتم که در اون زمان هم به کاربران عادی فقط 128 نامحدود میدادند اما من با ارائه نامه از محل کارم مجوز گرفتن سرویس تا 512 رو داشتم. اگر اشتباه نکنم اواخر پاییز 91 یا 92 بود که کلا طرح های نامحدود جمع شدند و من هم مجبور به تعویض طرح شدم.

این دوستمون هم که 5 ساله 512 نامحدود داره یا از کارکنان یا خانواده کارکنان مخابرات هستن؛ یا از بند پ استفاده کردن و یا اینکه مثل طرح من دارن:

ghnjfg
03-08-2015, 23:09
حذف شود....

Night2
03-08-2015, 23:17
باز اقای چوپان گوسفنداش رو ول کرد با یک اکانت دیگه اومد
در ضمن امضاش رو هم هی عوض میکنه مشخصه خیلی داره میسوزه:n02:

دوست عزیز، به جای تهمت زدن، ارسال پست های بی فایده و نشان دادن سطح شعورتون، لطف کنین سکوت اختیار کنین تا هم خدایی نکرده بهتون اهانتی نشه که خلاف قوانین انجمن هم هست و هم این تاپیک در موضوع خودش باقی بمونه، موفق باشین ...

ArashMiniStar
03-08-2015, 23:20
..........

ghnjfg
03-08-2015, 23:25
دوست عزیز، به جای تهمت زدن، ارسال پست های بی فایده و نشان دادن سطح شعورتون، لطف کنین سکوت اختیار کنین تا هم خدایی نکرده بهتون اهانتی نشه که خلاف قوانین انجمن هم هست و هم این تاپیک در موضوع خودش باقی بمونه، موفق باشین ...

راستی چرا این اکانتت هم مثل قبلی به صورت مخفی انلاینه؟ (خدا میدونه چندتا اکانت دیگه هم داره):n08:
حالا کی زرنگه کی چوپونه ؟ دوباره اواتار و امضام رو ببین

ناظرین محترم لطفا اکانت های مولتی رو بن کنید.

Night2
03-08-2015, 23:38
راستی چرا این اکانتت هم مثل قبلی به صورت مخفی انلاینه؟ (خدا میدونه چندتا اکانت دیگه هم داره):n08:
حالا کی زرنگه کی چوپونه ؟ دوباره اواتار و امضام رو ببین

ناظرین محترم لطفا اکانت های مولتی رو بن کنید.

دوست جوانِ عزیز، شما که ادعای مولتی اکانتینگ دارین حداقل یک نگاهی به تاریخ های عضویت هم بندازین بد نیست، من پیشنهاد میدم ناظران انجمن با IP، Cookie، User Agent و هر روش دیگه ای که دوست دارن چک کنن در صورتی که این اکانت مولتی هر اکانت دیگه ای بود بن بشه و در غیر این صورت اکانت شما به خاطر تهمت زدن بسته بشه، چطوره؟

میدونید بدتر از نوشته آواتار شما «یه عده آدم هستن که میفهمن نفهمن، اما نمیفهمن که میفهمیم نفهمن» چه دسته ای از انسان ها هستن؟ اون هایی که کلا «نمی‌فهمن» ...

من این بحث بی فایده رو دیگه ادامه نمیدم ...

ghnjfg
03-08-2015, 23:47
دوست جوانِ عزیز، شما که ادعای مولتی اکانتینگ دارین حداقل یک نگاهی به تاریخ های عضویت هم بندازین بد نیست، من پیشنهاد میدم ناظران انجمن با IP، Cookie، User Agent و هر روش دیگه ای که دوست دارن چک کنن در صورتی که این اکانت مولتی هر اکانت دیگه ای بود بن بشه و در غیر این صورت اکانت شما به خاطر تهمت زدن بسته بشه، چطوره؟

میدونید بدتر از نوشته آواتار شما «یه عده آدم هستن که میفهمن نفهمن، اما نمیفهمن که میفهمیم نفهمن» چه دسته ای از انسان ها هستن؟ اون هایی که کلا «نمی‌فهمن» ...

یعنی شما راست میگی واقعا؟
در مورد این عکسی هم که گذاشتی داری راست میگی ؟
یعنی سرویس نامحدود هزار ساله داری ؟
الله اکبر
:n04:

hojjat74
04-08-2015, 01:55
حتراماً به استحضار مي رساند با پيگيري به عمل آمده امكانات لازم جهت دايري سرويس مشترك محترم ايجاد شده و مراحل تحويل در دست اقدام مي باشد.

چه معنی میده؟کسی میدونه؟ممنون

hojjat74
04-08-2015, 04:47
اگه برات یک مقدار هزینه مشکل نداره فعلا شاتل طرح نامحدود art ازهمه بهتره جدول حداکثر حجم دانلودی رو تو سایتش زده شما برا art 1 تا تقریبا دو برابر اون چه تو اون جدول اومده می تونی بگیری یعنی 20گیگ بعد که محدودت کردن با یک واریز مابه تفاوت با art 2که 7الی8 تومانه بازریست می شی تادوبرابر حجم art2 رومی تونی بگیری همین جور برو بالاتر تا جایی که دانلود داری سرماه دوباره می تونی برگردی art1باز شروع کنی خوبیش هم اینه تو همه ساعات شبانه روز می تونی دانلود کنی نه اینکه ادم تا نصفه شب بیدار بمونه

البته سرعت دانلودی که میده کیلو بیت هست !:n02:و فکر نکنم با ارت 1 حتی 6 بتونی خیلی دانلود کنی !کل روز رو واسه 1 گیگ باید صبر کنی

HardwareMaster
04-08-2015, 05:15

باز خوبه شما هم به خردسال بودن بعضی ها از نوع رفتارشون پی بردین ...
اما در مواردی که کاربری صبح قرصاش رو نخورده بود بی محلی کنید و فقط روی دکمه ی گزارش تخلف بزنید تا مدیران رسیدگی کنند:10:

babak2111
04-08-2015, 09:16
البته سرعت دانلودی که میده کیلو بیت هست !:n02:و فکر نکنم با ارت 1 حتی 6 بتونی خیلی دانلود کنی !کل روز رو واسه 1 گیگ باید صبر کنی

حجت جان سرعت طبق تاپیک شاتل و اشنایان خودم که شاتل دارن برای ارت 1 از یک مگ یعنی 120 شروع می شه که با هرارتقاء حدود 30کیلو بایت اضافه می شه یعنی اگه یک سره بزاری دانلود با همون ارت 1هم می شه حدود 9الی 10گیگ دان کرد

Reza31001
04-08-2015, 12:16
دوستان
حالا به ایناش کاری ندارم

من الان که باهاتون صحبت میکنم رو فیبر نوری سرعتم دور رو بر ۳۵۰ هست و سابقه ۵۰۰-۶۰۰ رو هم بارها داشتم و ماکسیمم تا ۹۰۰-۱۰۰۰ هم رفته خطم
یا از روی ناآگاهی گفتن بهتون یا بهشون گفتن که این طوری جواب بدن به مشترکین

hojjat74
04-08-2015, 14:14
دوستان
حالا به ایناش کاری ندارم

فیبر نوری نیستم اما سرعتم رو 250 فیکسه !مسی دارم ولی یک مقداری با مسی معمولی فرق داره !تحت انحصار کامل مخابرات بود که شکایت فرستادم به 195 و در حال حاضر فکر میکنم دارند از انحصار مخابرات در میارند تا بتونم از اسیاتک سرویس بگیرم:n01:

mahdi-mo
04-08-2015, 15:46
من الان که باهاتون صحبت میکنم رو فیبر نوری سرعتم دور رو بر ۳۵۰ هست و سابقه ۵۰۰-۶۰۰ رو هم بارها داشتم و ماکسیمم تا ۹۰۰-۱۰۰۰ هم رفته خطم
یا از روی ناآگاهی گفتن بهتون یا بهشون گفتن که این طوری جواب بدن به مشترکین

من هم روی فیبر نوری تا 600 سرعت داشتم

Ali14 persia
04-08-2015, 19:07
به من امروز صبح زنگ زدن گقتن برای شکایتی که کردین ما مشک خطتتون رو حل کردیم، حدود 5 ساعت خوب بود ولی دوباره روز از نو روزی از نو ! حالا نمی دونم دوباره شکایت کنم یا نه؟

Reza31001
04-08-2015, 19:24
به من امروز صبح زنگ زدن گقتن برای شکایتی که کردین ما مشک خطتتون رو حل کردیم، حدود 5 ساعت خوب بود ولی دوباره روز از نو روزی از نو ! حالا نمی دونم دوباره شکایت کنم یا نه؟
تجدید نظر بده و بگو مشکل به هیچ وجه حل نشده
اصلا نگو 5 ساعت درست بود چون مطمئن باش نبوده
اصلا مشکل اصلی مخابرات همین بگیر نگیرهاشه
یه ساعت درسته 4 ساعت خراب
بعضی وقتها هم که میشه 1 ساعت درست 23 ساعت خراب!

Tenhi
04-08-2015, 21:25
منم مثل شما سرویس محدود دارم. براتون یه آموزش حرفه ای آماده کردم تا بتونید مودمتونو تنطیم کنید ساعت 2 و 7 صبخ ری استارت بشه که مصرفه حجمتون مشخص باشه و خدا نکرده حجم دزدی براتون اتفاق نیوفته.
با ذکر منبع share کنید.

Enjoy

S M Λ S Ħ
04-08-2015, 22:41
دوستان داره بوش میاد که مخابرات داره نامحدودار برمیگردووونه و داره امارشو به مناطق میده..

یکمی صبر کنین فک کنم توی هفته بعد خبر خوبی بشنویم ! :دی

milad azad
05-08-2015, 09:55
فیبر نوری نیستم اما سرعتم رو 250 فیکسه !مسی دارم ولی یک مقداری با مسی معمولی فرق داره !تحت انحصار کامل مخابرات بود که شکایت فرستادم به 195 و در حال حاضر فکر میکنم دارند از انحصار مخابرات در میارند تا بتونم از اسیاتک سرویس بگیرم:n01:

سلام من نفهمیدم یعنی برای همه یا فقط برای شما فیبر نوری داره از انحصار مخابرات در میاد ؟

Gregar
05-08-2015, 10:08
دوستان داره بوش میاد که مخابرات داره نامحدودار برمیگردووونه و داره امارشو به مناطق میده..

برگردوندن که سهله . قیمتش مناسب باشه . نیاد یه چیزی بده مثل طرح الماسی که گذاشته بود . همین شبانه دارها رو دوباره بزاره ما راضی هستیم .

hojjat74
05-08-2015, 14:17
سلام من نفهمیدم یعنی برای همه یا فقط برای شما فیبر نوری داره از انحصار مخابرات در میاد ؟

من با یک شکایت خیلی تند به 195 درخواست کردم خط ام ازاد شه بتونم از اسیاتک نت بگیرم !دقیقا نمیدونم دارن چیکار میکنن و فقط یک جمله نوشته داخل شکایتی که نوشتم !

احتراماً به استحضار مي رساند با پيگيري به عمل آمده امكانات لازم جهت دايري سرويس مشترك محترم ايجاد شده و مراحل تحويل در دست اقدام مي باشد.

مراحل تحویل احتمالا منظورش تغییر نوع خط هست که مخابرات دیگه تنها سرویس دهنده نت برای من نباشه ! خط من مسی هست ولی خوب چون مخابرات گویا کمبود جا داشته یک دستگاهی گذاشته که ازش سیم کشیده به کل منطقه ما و به خاطر هزینه ای که کرده مجبوریم از مخابرات سرویس بگیریم!البته این مورد رو هم پشتیبان مخابرات گفت و من خودم نمیدونستم دقیقا مسیه یا فیبر نوریه:n02:در هر صورت داخل روزنامه هم یکی از دوستان گفت قراره کلا مخابرات دیگه نتونه اینترنت ارائه بده و جریمه هم بشه حتی !در هر صورت من بعید میدونم دیگه بیشتر از 1 سال دوام بگیره !چون 90 درصد شکایاتم فکر کنم از مخابراته و خودشون میدونن دارن چیکار میکنن :n01:

hojjat74
05-08-2015, 14:18
lotfan delet shavad

sky1sky
05-08-2015, 17:05

خیلی دوس دارم خوشبین باشم به وضع اینترنت (طرح هاش قیمت هاش کیفیتش شبانه دار بودنش و نامحدودشدنش !!!!) اما ظاهرا نمیشه !!

شما داری می گی نامحدود... اما می دونید استدلال مخابراتی ها چیه ؟ قبلن ها که شکایت می کردم واسه برگرداندن طرح های نامحدودشون ، جوابشون همش این بود که طرح نامحدود داریم !! میگفتم کو ؟؟ می گفتن همون طرح ها که ماهی با حجم زیاد ترافیک دارن !!! مثل ماهی 50 گیگ یا 70 گیگ ایتنا !!!! یعنی به قول خودشون اون طرح ها از نظر اونا مثل نامحدود می مونه که کاربر می تونته بخره منتهی با قیمت گزاف !!!! اما منظور ما از نامحدود مثل نامجدود های قبلی شون بود که اون زمانا حداقل قیمتش مناسب بود !!! نه این نامحدود های ماهانه با قیمت نجومی !!!!

و یا مثل همین استدلالی که چند وقت پیش واسه تغییر ساعات شبانه داشتن که تو طرح ها گذاشتن 4 تا 9 !! استدلالشون اینه که شبا پیک ترافیک زیاده و تست کردن توی ساعات 4 تا 9 پیک ترافیک شبکه کمتره پس تصمیم گرفتن که ساعات شبانه رو به اون ساعت تغییر بدن !!!!

واسع کم شدن تعداد ساعات شبانه والا دلیل نداشتن بگن !! البته دلیلش واضجه !

شبانشون رو چرا دیگه کردن 99% والا دیگه خیلی نوبرش رو آوردن ، واسه این هم دلیل نداشتن یعنی این قدر محتاج پول و ترافیک کاربرن که از هر کاربری اون یک صدم درصد ها رو هم خود مخابرات بخوره ؟؟؟

حداقل طرح های کمپین قبلی با همون شرایط قبلی رو هم بذارن با بذارن تمدید کنیم هم ، عصبانیت مون می خوابه
واقعا سر در نمیارم چرا هر چند وقت یه بار کاربر رو توی منگنه قرار می دن و اذیت می کنن با این کاراشون

- - - Updated - - -

خیلی دوس دارم خوشبین باشم به وضع اینترنت (طرح هاش قیمت هاش کیفیتش شبانه دار بودنش و نامحدودشدنش !!!!) اما ظاهرا نمیشه !!

شما داری می گی نامحدود... اما می دونید استدلال مخابراتی ها چیه ؟ قبلن ها که شکایت می کردم واسه برگرداندن طرح های نامحدودشون ، جوابشون همش این بود که طرح نامحدود داریم !! میگفتم کو ؟؟ می گفتن همون طرح ها که ماهی با حجم زیاد ترافیک دارن !!! مثل ماهی 50 گیگ یا 70 گیگ ایتنا !!!! یعنی به قول خودشون اون طرح ها از نظر اونا مثل نامحدود می مونه که کاربر می تونته بخره منتهی با قیمت گزاف !!!! اما منظور ما از نامحدود مثل نامجدود های قبلی شون بود که اون زمانا حداقل قیمتش مناسب بود !!! نه این نامحدود های ماهانه با قیمت نجومی !!!!

و یا مثل همین استدلالی که چند وقت پیش واسه تغییر ساعات شبانه داشتن که تو طرح ها گذاشتن 4 تا 9 !! استدلالشون اینه که شبا پیک ترافیک زیاده و تست کردن توی ساعات 4 تا 9 پیک ترافیک شبکه کمتره پس تصمیم گرفتن که ساعات شبانه رو به اون ساعت تغییر بدن !!!!

شبانشون رو چرا دیگه کردن 99% والا دیگه خیلی نوبرش رو آوردن ، واسه این هم دلیل نداشتن یعنی این قدر محتاج پول و ترافیک کاربرن که از هر کاربری اون یک صدم درصد ها رو هم خود مخابرات بخوره ؟؟؟

حداقل طرح های کمپین قبلی با همون شرایط قبلی رو هم بذارن با بذارن تمدید کنیم هم ، عصبانیت مون می خوابه
واقعا سر در نمیارم چرا هر چند وقت یه بار کاربر رو توی منگنه قرار می دن و اذیت می کنن با این کاراشون

Gregar
05-08-2015, 20:28

- - - Updated - - -

رو که نیست سنگ پای قزوینه .
فکر کن اون اولا یه طرح نامحدود بود و یه بعثت . نامحدود ماهی 20 تومن تقریبا در میومد و بعثت ماهی 13 تومن تقریبا .
با بعثت میشد شبانه بیشتر دانلود کنی اما بالاخره نامحدود یه چیز دیگه بود . در کل بهترین سرویسهاشون بود دیگه . نامحدود مخابرات کم دردسر ترین سرویسی بود که داشتم تا حالا .

اومدن این دو تا رو برداشتن جاش طرحهای برنزی و نقره ای و طلایی و الماسی و ... گذاشتن که سه تا اولیش شبانه داشت و قیمتهاش از طرح بعثت بیشتر بود و سرعتش هم کمتر . الماسی که اصلا از دور خارج .
اون زمان ملت هر چی گفتن به گوش اینا نرفت که نرفت و باز اوضاع بدتر شد .

باز اومدن همه اینا رو برداشتن . این بار به شرطی فقط شبانه میداد که قرار داد یک ساله ببندی . یا همون به اصطلاح کمپینشون . باز هم ملت چیزی نگفتن (خوب واقعا صدای کی میخواد در بیاد)
فکر کن نسبت به طرحهای ماهیانه قبلی مخابرات چقدر سود میکنه تو این حالت . تمام پول یه سال رو پیش پرداخت میگرفت و یه نت داغون شبانه دار میداد و پولهای مردم یه سال تو حساب اینا میخوابید .

یعنی پررو بازم به این قناعت نکرد و شبانه همونا رو هم برداشت . اینا پیش خودشون چی فکر کردن ؟ یعنی الان اینا سیاستهای شرکتشونه ؟ این کار که فقط ضرره .
کدوم احمقی میاد یه طرح یه ساله رو میخره که شبانه هم نداره . اون هم با سرعت 3 مگ تازه توی روز (البته استثنا هم داریم) در حالی که شرکتهای دیگه دارن اینترنت بدون شبانه میدن با سرعت بیشتر از 8 مگ . تازه ارزون تر از این .

sky1sky
05-08-2015, 20:54
یه زمانی می گفتن خودشون که تصمیمات با خدمات امور مشترکین خراسان رضوی هست که تصمیم می گیرن چه طرح هایی بذارن یا چه سیاست هایی داشته باشن ، وقتی با یه چن تا مسئولای خدمات امور مشترکین صحبت می کردم می گفتن که دستورات واسه کلیه شرکت های تابعه مخابرات یکسانه و از سازمان تنظیم مقررات میاد !!!!!

، اگه واقعا تصمیمات واسه همه شرکت های زیرمجموعه مخابرات یکسانه ، چرا تهران هنوز نامحدود می ده ؟؟؟؟
جالبه اون زمان هر چی هم به اون بخش امور مشترکین می گفتم که باباااااا تهران نامحدود می ده می گفتن نخیر ، کل کشور محدودیت پهنای باند داره و دیگهه نامحدود هیچ جا ارائه نمی ده هیچ شرکتی و کلا جرفام رو می پیچوند !!!!!!!!!!!!
هر چند که خود اون مسئوله از دهنش پرید که طرح های همکاران مخابرات نامحدود دارن چون اونا با بقیه فرق دارن !!!!
یعنی ادم اینجا می خواد اصلا خودشو خفه کنه با حرف های ضد و متناقض اینا

والا من هنوز موندم تو کف این که چرا تهران نامحدود میده اما مخابرات بعضی استان ها نه !!! تبعیض هم حدی داره والا !!
این مال تهرانه که تعرفه نامحدود هاشو نوشته

اگه واقعا تصمیمات واسه همه شرکت های زیرمجموعه مخابرات یکسانه و تصمیمات کنترل میشه ، چرا روز به روز تصمیماتی که می گیرن ، بر ضد کاربره و به نفع خودشون با چاپیدن پول بیشتره ؟؟؟ و جالب اینکه طرح های مخابرات همه استانا هم مث هم نیس !!!

- - - Updated - - -

Reza31001
05-08-2015, 21:11
من طرح های جدید رو ندیدم و از همین طرحم هنوز چندماهی مونده اما اگه واقعا طرح ها دو ساله شده یکی از دوستان لطف کنه یه بررسی مختصر و مفید بین طرح های مخابرات و ۳-۴تا شرکت دیگه انجام بده
فاکتورهاشم پهنای باند و شبانه و قیمت و زمان سرویس باشه
بعد همه شکایت کنیم و بخوایم یا انحصار فیبر رو بردارن یا طرح هاشون عوض بشه
دیگه دو ساله واقعا نامردیه

tt

sad1000
05-08-2015, 21:36
به نظر من این قضیه که به تهرانی ها اینترنت نامحدود میدن هنوز اما به استان خراسان رضوی و استانهای دیگر نمیدن رو به سامانه 195 بگید ببینید چی جواب میدن چون تنها جایی که کمترین توجهی به حرف مشترکین میشه سامانه 195 هست.
اگه جواب قاطعی ندادن چاره ای نداریم جز تسلیم شدن در برابر مخابرات، مگر آنکه یک اعتراض بسیار بزرگ که خبرساز بشه حتی در رسانه های خارج از کشور تا این مخابرات دست از دزدی بردارد.
آشغال ترین،مذخرف ترین،گ ه ترین،س گ ترین، دزدترین ، اینترنت دنیا از آن مخابرات ایران است. بر پدر مادر مخابرات لعنت .

hamed_yazdani
06-08-2015, 14:26
این صفحه چیه؟

- - - Updated - - -

این صفحه چیه؟

hamed_yazdani
06-08-2015, 14:32
آیا این صفحه اپدیته؟ الان این سرویس ها رو میدن؟

zofishel
06-08-2015, 17:17
مخابرات شورشو دراورده یک هفته است دهن مارو سرویس کرده صفحه ها باز نمیشن

HardwareMaster
06-08-2015, 17:32
من طرح های جدید رو ندیدم و از همین طرحم هنوز چندماهی مونده اما اگه واقعا طرح ها دو ساله شده یکی از دوستان لطف کنه یه بررسی مختصر و مفید بین طرح های مخابرات و ۳-۴تا شرکت دیگه انجام بده
فاکتورهاشم پهنای باند و شبانه و قیمت و زمان سرویس باشه
بعد همه شکایت کنیم و بخوایم یا انحصار فیبر رو بردارن یا طرح هاشون عوض بشه
دیگه دو ساله واقعا نامردیه

tt
منکه انقدر isp عوض کردم دیگه حال ندارم. 2 سال پارس آنلاین، 8 سال صبانت، 2 سال مخابرات. فکر کنم هر جا بری بعد یک مدت باز همین وضعه
طبعا خرید سرویس دو ساله ی مخابرات هم با این شرایط اشتباه بزرگیه
شما پول یامفت را میدی و چه معلوم بعد از چند مدت دیدی سرویسهای جدید چیزی مشابه کمپین ها برگشت
هر کی دوره اش تموم شده موقتا یک سرویس کوتاه مدت بگیره تا پورتش خالی نشه و فقط کارش راه بیفته ببینه چی پیش میاد

Gregar
06-08-2015, 20:20
آیا این صفحه اپدیته؟ الان این سرویس ها رو میدن؟

نه بابا . اینا مال دو سال پیشه . الان هیچ کدوم از این طرحها دیگه نیستن . دوران داغونی بود واقعا . الان هم داغونتر .

sir12011
07-08-2015, 15:36
چقدر امروز قطعی داشتیم

کیا مودموشنو هی ریست میشه؟

Amir 3d
07-08-2015, 15:39
چقدر امروز قطعی داشتیم

کیا مودموشنو هی ریست میشه؟

دیروز برای من اینجوری بود امروز زیاد با اینترنت کار نکردم

frozen01
08-08-2015, 20:51
دوستان طرح شبانه دار درست حسابی نیومده ؟

sir12011
08-08-2015, 20:55
کسی از دوستان هست مودمش ریست بشه

اگه کسی این مشکلو داره بگه لطفا

HardwareMaster
09-08-2015, 06:32
از حدود 5:30 که درایورهای سیستم رو گذاشتم دانلود بشه بین 7:00 تا 7:03 هم نزدیک به 50 مگ گرفت ولی با ریبوت مودم نشون میده چیزی کم نشده
اینم نکته ایه! :n09:

کسی از دوستان هست مودمش ریست بشه

اگه کسی این مشکلو داره بگه لطفا
اگر از ریست شدن منظورتون رفتن یک یا دو چراغ مودم باشه دو سه روزی هست گهگاه بی علت برای خط منم میشه
به پشتیبانی گفتم درخواست ریست پورت رو بده اولش خواست پله پله مشکل رو چک کنه گفتم کار خودم شبکه هست و همه ی احتمالات رو قبلا بررسی کردم:n39:

masoudtr
09-08-2015, 11:11
من دیشب ساعت یک و نیم کل حجم یک ساله ام تمام شد
اونم به این ترتیب که شب ها که میگذاشتم دانلود از ساعت یک تا یک و 19 دقیقه با سرعت یک مگ دانلود میکرد و بعد از اون سرعت می اومد رو 200 کیلو بایت و این 19 دقیقه ها در حقیقیت از حجم روزانه ام کم میکرد
به پشتیبانی هم که زنگ زدم گقت شما از 10 و نیم مودم ات روشن بود و تا یک و 19 حدود یک گیگ و... دانلود کردی
هرچی هم بهش گفتم قبل از یک اصلا چیزی نگرفتم حالیش نشد و گفت قابل اثبات نیست
خلاصه اینم راه جدید دزدی مخابرات
کسی شماره بخش پیام های مردم روزنامه خراسان را نداره؟
میخوام این مطلب را بهشون بگم

sky1sky
09-08-2015, 11:41
از حدود 5:30 که درایورهای سیستم رو گذاشتم دانلود بشه بین 7:00 تا 7:03 هم نزدیک به 50 مگ گرفت ولی با ریبوت مودم نشون میده چیزی کم نشده
اینم نکته ایه! :n09:

:n39:

جالبیش اینکه که از وقتی سامانه پارتاک اومده واسه من اگر در تایم شبانه بخوام مودم رو connect/disconnct کنم که آی پی جدید بگیره حداقل حداقللششششش نیم ساعت طول می کشه که مودم آی پی جدید بگیره و واسه اون نیم ساعت مودم هیچ آی پی نداره و قطع هست حیف اون نیم ساعت که بخوام تو بازه شبانه از دستش بدم بخ خاطر یک آی پی عوض کردن !!
کلی شبا رو بیدار می مونم که از اون شبانه استفاده کنم که اینم این طوری حیف و میل میشه

مشکل به خاطر مودم هم نیست چون بازه روزانه هیچ وقت این مشکل نیست یعنی روز هر وقت بخوام مودم رو connect/disconnct کنم که آی پی جدید بگیره سریع مودم آی پی اش عوض می شه
موندم در خلقت کارای خدا !!!!!!!

هر بلایی هست سر شبانه میاد فقط !

sorooshfm
09-08-2015, 12:20
دوست عزیز علت تمام این شب بیداری ها دکان دستگاههایی هست که اینا واسه خودشون درست کردن واسه سر کیسه کردن ملت شبانه رایگان و اینترنت حجمی و طرح چلچله و خیارشوری و الماس همه من درآوردی هست اینترنت واقعی خانگی و adsl اینترنت نامحدود و سرعت اسمی هست بدون مصرف منصفانه و قانون های چرت و پرت مخابرات و دیگر شرکت های دزد

sky1sky
09-08-2015, 13:54
دوست عزیز علت تمام این شب بیداری ها دکان دستگاههایی هست که اینا واسه خودشون درست کردن واسه سر کیسه کردن ملت شبانه رایگان و اینترنت حجمی و طرح چلچله و خیارشوری و الماس همه من درآوردی هست اینترنت واقعی خانگی و adsl اینترنت نامحدود و سرعت اسمی هست بدون مصرف منصفانه و قانون های چرت و پرت مخابرات و دیگر شرکت های دزد

بله حرف شما درست ، چون اینا خودشون حجمی نمی خرن که ... واسه سود بیشتر این کار رو می کننن
اما خوب چاره چیه ؟؟ چه جوری میشه نت نامحدود داشت ؟ متاسفانه پارتی هم ندارم که
من اگه پارتی می داشتم می گفتم شیرفلکه سرعت شبانم رو باز کنن نه که طرح کمپین باشم ولی سرعت شبانم بین 20 کیلوبایت و ماکس 58 کیلوبایت هس شبا !!! اما روزا سرعت 300 کیلوبایت بر ثانیه!!!!
مجبوریم بسوزیم و بسازیم

به همین شبانه سرعت پایین هم دلم خوش بود که اون رو هم کردن 99% تخفبف و یک ساعت از سر و تهش زدن وقتی انداختن شبانه رو که ملت سر کارن

ghnjfg
09-08-2015, 14:19
اونم به این ترتیب که شب ها که میگذاشتم دانلود از ساعت یک تا یک و 19 دقیقه با سرعت یک مگ دانلود میکرد و بعد از اون سرعت می اومد رو 200 کیلو بایت و این 19 دقیقه ها در حقیقیت از حجم روزانه ام کم میکرد
به پشتیبانی هم که زنگ زدم گقت شما از 10 و نیم مودم ات روشن بود و تا یک و 19 حدود یک گیگ و... دانلود کردی

فکر نکنم رسیدگی کنن
سرعت بالا برای تایم غیر رایگان هست که نباید دانلود کنید ولی وقتی سرعت به 260 محدود شد یعنی تایم رایگانه و از حجم کم نمیشه
برای اینکه از حجمتون کم نشه همیشه از ساعت 1 شب دو سه دقیقه که گذشت قطع کنید و کانکت کنید بعد دانلود کنید

Gregar
09-08-2015, 18:17
فکر نکنم رسیدگی کنن
سرعت بالا برای تایم غیر رایگان هست که نباید دانلود کنید ولی وقتی سرعت به 260 محدود شد یعنی تایم رایگانه و از حجم کم نمیشه
برای اینکه از حجمتون کم نشه همیشه از ساعت 1 شب دو سه دقیقه که گذشت قطع کنید و کانکت کنید بعد دانلود کنید

خوب حرفش که صددرصد حقه . اما متاسفانه مشکل اینجاست که از نظر اونا حرف خودشون فقط حقه و عمرا رسیدگی کنن .

متاسفانه اطلاع رسانی درستی هم نکرده مخابرات که شبانه از ساعت 1:20 شروع میشه مگه اینکه دیسکانکت کنی . اگه بروبچ همین فروم و دوستا و اشناها به ادم اطلاع ندن خیلی تمیز تمام حجم یک سال رو مخابرات میخوره .

مسعود خان هم بهتره به جای شکایت و این حرفا که به جایی نمیرسه از این به بعد حواسش بیشتر جمع باشه که مخابرات مثل گرگ در کمین گیگهای کاربراش نشسته . برو همه شارژ مورد نیازت رو یه جا دوباره بخر که لااقل شارژ زمانیت رو نخورن .

aabrahim
09-08-2015, 19:02
من می‌دونم آخر طرح‌تون که برسه،سریع طرح دو ساله مخابرات می‌گیرید!!!!

خواهشا یک یا دو ماه بعد از اتمام طرحتون تخلیه پورت کنید یا یک طرح ارزان بگیرید و مصرفتون کم کنید.
اعتیاد به اینترنت کم کنید یکم و فقط درحد واجبات باشه.
بزرگوارید همتون.

abbasi.naft
09-08-2015, 19:24
آخ آخ آخ
درکتون میکنم ، همین بلا سر منم داشت میومد که سریع متوجه شدم و استارت رو از 1:30 گذاشتم.

اگه هر روز حجمتون رو چک میکردید ، گرفتار اینجور دزدی ها نمیشدید.
خیلی ناراحت شدم ، خدا لعنتشون بکنه.

HardwareMaster
09-08-2015, 19:31
جالبیش اینکه که از وقتی سامانه پارتاک اومده واسه من اگر در تایم شبانه بخوام مودم رو connect/disconnct کنم که آی پی جدید بگیره حداقل حداقللششششش نیم ساعت طول می کشه که مودم آی پی جدید بگیره و واسه اون نیم ساعت مودم هیچ آی پی نداره و قطع هست حیف اون نیم ساعت که بخوام تو بازه شبانه از دستش بدم بخ خاطر یک آی پی عوض کردن !!
کلی شبا رو بیدار می مونم که از اون شبانه استفاده کنم که اینم این طوری حیف و میل میشه

مشکل به خاطر مودم هم نیست چون بازه روزانه هیچ وقت این مشکل نیست یعنی روز هر وقت بخوام مودم رو connect/disconnct کنم که آی پی جدید بگیره سریع مودم آی پی اش عوض می شه
موندم در خلقت کارای خدا !!!!!!!

هر بلایی هست سر شبانه میاد فقط !
قبلا که نویز خط من بالا بود با همین مشکل شما روبرو بودم
اگر مودم رو بحال خودش میذاشتم گرفتن ip جدید خیلی طول میکشید اما اتفاقی متوجه شدم اگر بوق گوشی روی خط رو چند بار آزاد و قطع کنم در کمتر از 1 دقیقه چراغ قرمز مودم میره و وصل میشه

خواهشا یک یا دو ماه بعد از اتمام طرحتون تخلیه پورت کنید یا یک طرح ارزان بگیرید و مصرفتون کم کنید.
بزرگوارید همتون.
با این تعرفه ها و سرویس ها اصلا بصرفه نیست کسی 1 یا 2 ساله بگیره
اگر همه دست نگهدارن و به همون طرحهای یکی دو ماهه اکتفا کنن مخابرات رو میشه براه آورد:n24:

mahdi-xbox
09-08-2015, 21:25
چند روز پیش برای اولین بار علنا یک گیگی که روز قبلش خریده بودم فردا صبحش تموم شد در صورتی 100 درصد مطمئنم سیستم خاموش بوده و احتمالا مودم هم خاموش بوده...
با توجه به سابقه من و مخابرات(دی)هیچ وقت یهویی ازم حجم کم نکرده و احتمال میدم کار ویندوز 10 بوده باشه چون تو نت خوندم ویندوز 10 رمز وای فای رو لو میده:n13:
شما هم اگر ویندوز 10 دارید بدانید و آگاه باشید:n02:
...................
این مخابراتم دیگه فروشش متوقف شده؟؟؟
یکماه دیگه بیشتر نمونده...من بدبخت فیبر نوری هم هستم...گمونم دست به دامان اینترنت فوق سرعت اپراتورهای همراه بشم:n02::n08:

ArashMiniStar
09-08-2015, 22:50
چند روز پیش برای اولین بار علنا یک گیگی که روز قبلش خریده بودم فردا صبحش تموم شد در صورتی 100 درصد مطمئنم سیستم خاموش بوده و احتمالا مودم هم خاموش بوده...
با توجه به سابقه من و مخابرات(دی)هیچ وقت یهویی ازم حجم کم نکرده و احتمال میدم کار ویندوز 10 بوده باشه چون تو نت خوندم ویندوز 10 رمز وای فای رو لو میده:n13:
...................
یکماه دیگه بیشتر نمونده...من بدبخت فیبر نوری هم هستم...گمونم دست به دامان اینترنت فوق سرعت اپراتورهای همراه بشم:n02::n08:
اقا لطفا جو الکی نده ویندوز 10 بدون اجازه چیزی ب کسی نمیده share نمیکنه لطفا اطلاعاتتونو بیشتر کنید

HardwareMaster
09-08-2015, 22:52
...................
من بیشتر احتمال میدم آپدیت امنیتی 1 گیگی که اخیرا برای ویندوز ده ارائه شد عامل تمام شدن ترافیک 1 گیگ شما باشه نه قابلیت WiFi Sense

HardwareMaster
09-08-2015, 23:46
پیشنهاد میشه حداقل در خانه از داخل صفحه ی تنظیمات مودم دسترسی های وایرلس رو بر اساس MAC Address تعریف کنین تا احتمال سرقت ترافیک بکلی منتفی بشه
کار ساده ای که زحمتش در حد یک copy/paste مک آدرسهای متصل در فهرست مجازه. با اینکار لزومی هم به تعریف رمز وایرلس نخواهد بود ...:V17:

ArashMiniStar
10-08-2015, 10:57
پیشنهاد میشه حداقل در خانه از داخل صفحه ی تنظیمات مودم دسترسی های وایرلس رو بر اساس MAC Address تعریف کنین تا احتمال سرقت ترافیک بکلی منتفی بشه
کار ساده ای که زحمتش در حد یک copy/paste مک آدرسهای متصل در فهرست مجازه. با اینکار لزومی هم به تعریف رمز وایرلس نخواهد بود ...:V17:
نه رمز خیلی مهمتر از مک ادرسه.مک ادرس میشه دستی عوض کرد و جعل بشه! ب عنوان ی مکمل خوبه نه اینکه رمز نذاری مک ادرس فیلترینگ فعال کنی! رمز هم فقط 10 رقمی حداقل wpa2 چیزی
QSS یا WPS غیر فعال بشه
ی مورد دیگه رمز شماره موبایلتون نذارین ک راحت کرک میشه با ی دیکشنری مخصوص...اکثر ایرانیا شماره موبایل میذارن

Reza31001
10-08-2015, 11:42
زنگ زدن از مخابرات که شما طرح فلان داری و حجمت تموم شده و مصرفت بالاس و بیا 50 گیگ ببر 130 تومن تازه 64 تا شارژ میشه
دیگه تا گفت شروع کردم به روزه خوندن که شبانه چی شد نامحدود چی شد این چه وضعشه که فقط باید از مخابرات بگیریم و قطعی و فلان و فلان و فلان
برگشته میگه مگه شهرهای دیگه روی فیبر نوری میتونن از شرکتهای دیگه بگیرن؟ طرف خودش خبر نداشت!
الانم که رفتم تو سیستم میزنم برای 50 گیگ نوشته 97 تومن
چه میشه گفت واقعا!
+
یکم سرم خلوت بشه اون قضیه بررسی طرح های سایر ispها رو انجام میدم و این بحث نامحدود و انحصار فیبر نوری رو هم میندازم تنگش یه شکایت درست درمون از مخابرات بکنیم
متنش رو هم میذارم هرکی خواست استفاده کنه
حتی میتونید از طرف دوستاتون تو سامانه شکایت کنید و شماره تلفن اونها رو بدین
من با یکی از دوستام صحبت کردم اونم از مخابرات شاکیه گفت از طرفش شکایت کنم

بزرگوارید همتون.

با این تعرفه ها و سرویس ها اصلا بصرفه نیست کسی 1 یا 2 ساله بگیره
اگر همه دست نگهدارن و به همون طرحهای یکی دو ماهه اکتفا کنن مخابرات رو میشه براه آورد
آخه نمیشه که نگرفت
اگه میشد از شرکت دیگه ای گرفت آره ولی به هر حال بای بخریم طرح یک ماه با یه ساله هم اون قدرها تفاوتی نداره به نظرم چون یه ماهه رو باید ماه بعد تمدید کنی و به هر حال پول میره جیب مخابرات

دسترسی بقیه گرفته میشه ولی خود مخابرات که نه
دقیقا بعد از اینکه همین کار رو کردم بیست و چند گیگم کم شد و آخرشم کسی پاسخگو نبود
به بنده خدا میگم من با گوشی خودم که رمز وایفای رو هم دارم نمیتونم وصل بشم و مودم بهم ip نمیده ولی نتیجه ای نداشت
البته این اتفاق تو سیستم قبلی افتاد تو این partak که تا حالا از این لحاظ مشکلی نبوده

sky1sky
10-08-2015, 11:47
شروع کردم به روزه خوندن که شبانه چی شد نامحدود چی شد این چه وضعشه که فقط باید از مخابرات بگیریم و قطعی و فلان و فلان و فلان

سلام واسه طرح های شبانه جوابشون چی بود ؟ امیدی هست به روال گذشته برگرده ؟ و کمپین هاشون مثل ادم بشه طرح هاش ؟ جواب چی دادن ؟
مرسی

Reza31001
10-08-2015, 14:23
جواب: "پیشنهاداتتون رو انتقال میدیم"
چی میخواستی بگن؟

طرف فکر کنم کارشناس فروش بود

- - - Updated - - -

جواب: "پیشنهاداتتون رو انتقال میدیم"
چی میخواستی بگن؟

طرف فکر کنم کارشناس فروش بود

mahdi-xbox
10-08-2015, 19:40
اقا لطفا جو الکی نده ویندوز 10 بدون اجازه چیزی ب کسی نمیده share نمیکنه لطفا اطلاعاتتونو بیشتر کنید
باشه.......

69sabokro
11-08-2015, 07:54
سلام
مخابرات جدیدا یه سری طرح داره که 4 تا 9 صبح نوشته با 99 درصد تخفیف و نمایندگی ها نوشتن دانلود رایگان در این ساعت
در مورد سرعتش نوشتن 128 کیلو بیت تا 10 مگابین
کسی نمیدونه ذقیقا سرعتش چقدره؟
128 تا 10 مگ خیلی تفاوت داره

ghnjfg
11-08-2015, 08:24
سلام
مخابرات جدیدا یه سری طرح داره که 4 تا 9 صبح نوشته با 99 درصد تخفیف و نمایندگی ها نوشتن دانلود رایگان در این ساعت

سرعت این طرح در طول روز تا 10 مگ بازه و در ساعات رایگان هم رو 1 مگه
چون کسی نتونه اعتراض کنه که چرا سرعت من در ساعات رایگان از 10 مگ میاد به 1 مگ اونا هم میگن چون سرویس شما 128 هست

HardwareMaster
11-08-2015, 11:36
سلام
128k تا 10 مگ در اصل برای روزانست و بستگی به وضعیت خط شما داره
سرعت اسمی دقیقی برای این سرویس مشخص نکردن
اسم سرویسشم Up to 10Mbps هست
شبانش رو هم عملا باید ببینین چه سرعتی داره چون اینم مثل روزانش بی حساب و کتابه
ولی اگر کاربرا دست نگهدارن و این سرویس 2 ساله رو نگیرن مخابرات کوتاه میاد

frozen01
11-08-2015, 18:33
2 سال . :n04:

دیگه ادم باید مغز ... خورده باشه بیاد سرویس 2 ساله بگیره !!!

abbasi.naft
11-08-2015, 19:20
تابحال کسی اینجا مغز ...
کسی نگرفته تا الان ؟؟

abbasi.naft
11-08-2015, 19:54
سلام
سلام
صحبت تمام دوستان متین
ولی من هنوز منظور از 99 رو متوجه نمیشم.
یعنی برای ساعت شبانه هم میخوان پول بگیرن ؟؟
یعنی مثل روزانه که سقف داره و بعد از اتمام باید هزینه ریالی برای شارژش کرد ، شبانه هم باید شارژ ریالی بشه ؟؟

اصلا بیل و کلنگ و هرچی دم دستتون میرسه ، بردارین باهم بریم ...

SMNsoft
11-08-2015, 19:54
این که نوشته 36 گیگ دوسال 170هزار تومن، منظورش اینه تو کل این دوسال 36 گیگ می دن، یا هرماه 36 گیگ می دن؟ :n41:

abbasi.naft
11-08-2015, 19:55
این که نوشته 36 گیگ دوسال 170هزار تومن، منظورش اینه تو کل این دوسال 36 گیگ می دن، یا هرماه 36 گیگ می دن؟ :n41:
کل دوره 36 گیگ

milad azad
11-08-2015, 20:55
متاسفم چی بگم

الان اصلا نباید فکرشو بکنین دارین سوال می پرسین
کسی نگرفته تا الان ؟؟

دوسال تو چنگ مخابرات فقط با حجم ناچیز 36 گیگ نبود کیفیت مناسب و ثبات لازم

خوبه دارین میبینین تو روزنامه و شبکه سراسری مخابرات مشهد یکی از مراکز توبیخ شده هستن تو کیفیت

تغییر رو باید ما مردم ایجاد کنیم نه منتظر بشینیم تا تغییر ایجاد بشه

abbasi.naft
11-08-2015, 22:42
متاسفم چی بگم

الان اصلا نباید فکرشو بکنین دارین سوال می پرسین
کسی نگرفته تا الان ؟؟

دوسال تو چنگ مخابرات فقط با حجم ناچیز 36 گیگ نبود کیفیت مناسب و ثبات لازم

خوبه دارین میبینین تو روزنامه و شبکه سراسری مخابرات مشهد یکی از مراکز توبیخ شده هستن تو کیفیت

تغییر رو باید ما مردم ایجاد کنیم نه منتظر بشینیم تا تغییر ایجاد بشه

:n16::n16::n40::n40:

HardwareMaster
11-08-2015, 23:14
سلام
صحبت تمام دوستان متین
ولی من هنوز منظور از 99 رو متوجه نمیشم.
یعنی برای ساعت شبانه هم میخوان پول بگیرن ؟؟
یعنی مثل روزانه که سقف داره و بعد از اتمام باید هزینه ریالی برای شارژش کرد ، شبانه هم باید شارژ ریالی بشه ؟؟

اصلا بیل و کلنگ و هرچی دم دستتون میرسه ، بردارین باهم بریم ...
منظور از 99 یعنی شبها هر قدر بگیری 99 درصدش رایگان و 1 درصدش از ترافیکی که خریداری کردی دزدیده خواهد شد

ماهیانه 36 گیگ برای دو سال بقیمت 170؟ مگه اینجا کویته. اینجا سرگرده ی مخابراته اسمش
مقایسه کن با پارسال که تورم مملکت 40 درصد بود اما 50 گیگ یکساله کمپین میداد 180 ت با شبانه ی رایگان
کاملا واضحه کاسبی تحریم بعضیها وقتی برداشته شده چطور بزمین گرم خوردند ...

milad azad
12-08-2015, 10:33
امروز این اس ام اس تبلیغاتی اومد اونایی که کابل مسی هستن :
آسیا تک
سرعت تا 10 مگ
یکساله 10 گیگ +شبانه تا 80 درصد تخفیف
14000 تومان

فقط نگفته ماهانه یا سالانه

38408005

abbasi.naft
12-08-2015, 23:40
دوستان از ایرانسل و رفقاش خبر دارید ؟؟
طرح شبانه دار منظورمه

HardwareMaster
13-08-2015, 05:38
طرح شبانه دار منظورمه
کلا بسته های سابق شبانه (24 گیگ) برداشته شده و جایگزین نداره
بسته های فعلیش هم بقول معروف در حد بخور و نمیره و بدرد دانلود نمیخوره

Gregar
13-08-2015, 13:29
طرح شبانه دار منظورمه

الان ماهی یک گیگ روزانه و 1.5 گیگ شبانه میده اونم قیمت خدا تومن .

razi4888
13-08-2015, 19:54
آسیا تک
سرعت تا 10 مگ
14000 تومان

38408005

من این طرحو دارم. یکساله 10گیگ

- - - Updated - - -

آسیا تک
سرعت تا 10 مگ
14000 تومان

38408005

من این طرحو دارم. یکساله 10گیگ

abbasi.naft
13-08-2015, 20:28
کلا بسته های سابق شبانه (24 گیگ) برداشته شده و جایگزین نداره
بسته های فعلیش هم بقول معروف در حد بخور و نمیره و بدرد دانلود نمیخوره
ممنون

الان ماهی یک گیگ روزانه و 1.5 گیگ شبانه میده اونم قیمت خدا تومن .
ممنون

abbasi.naft
13-08-2015, 23:25
حالا که قراره مقاومت بکنیم و وارد کمپین زور موجود نشیم
دوستان کدوم طرح کوتاه مدت رو پیشنهاد میکنند ؟ (لطفا یه مقایسه هم داشته باشند)

پیشاپیش تشکر میکنم.

imanghamari
15-08-2015, 12:26
نمیخوام دلسردتون کنم ولی هیچ کس کاری انجام نمیده مطمئن باشید

درباره ی ای طرح مخابرات هم که بچه ها میگفتن اطلاعاتی کسب کردم که گفتم شاید به دردتون بخوره

با ازای هر سال 36 گیگ میدن

یعنی 36*2=72 به ازای هر گیگ هم یک چهارمش رو هم میدن که میشه 72/4=18

پس ترافیک واقعی که بهتون میدن اگه طرح دو ساله بگیرین 72+18=90 گیگ میشه

زیاد حرص نخورید بالاخره مخابرات هم جمع میشه فناوری های جدید میاد

imanghamari
15-08-2015, 12:30
در ضمن میخواستم یک مطلبی رو برای مدیران به اشتراک بگذارم

این صفحه ارسال مطالب به شدت کنده و بعضی وقت ها با اینکه مطلب ارسال شده برای من تایپیک رو نمیاره

لطفا درستش کنید یا اگه میاره مطلب چندین بار ارسال شده

sky1sky
16-08-2015, 15:45
و پریروز به طرز کاملا عجیبی دیدم اینترنتم قطع شده هر چی هم صبر می کنم درست نمیشه
وارد پیج مودم هم هر چی پسورد می زدم نمی شد
پسورد دیفالت زدم وارد شد !! در حالی که برای پیج مودم پسوردش رو عوض کرده بودم ، دیدم اصلا مودم ام ریست شده !!! یعنی کامل reset factory و مجبور شدم مودم رو مجدد تنظیم کنم و بعدش نت وصل شد
واقعا علتش رو نمی فهمم چرا ریست شده ؟ چه طوری ؟!

قبلا هم گفته بودم که پسورد پیج مودم ام چن بار اتفاق افتاده خود به خود شده دیفالت !! این دفعه که اصلا مودمم ریست فکتوری شد!!

چن صفحه قبل یکی از دوستان در مورد ریست مودم می پرسید که کی مودمش ریست شده فک کنم من شامل این حالت میشم !!!

abbasi.naft
16-08-2015, 18:02
سلام
دو شب هست که افت سرعت دارم.
همین آب باریکه ای رو هم که باز گذاشتند ، دارن کمتر و کمترش میکنند .

abbasi.naft
17-08-2015, 08:59
هر روز بدتر از دیروز.
سرویس مخابرات داغون تر از هر روز

hojjat74
17-08-2015, 10:29
و پریروز به طرز کاملا عجیبی دیدم اینترنتم قطع شده هر چی هم صبر می کنم درست نمیشه
وارد پیج مودم هم هر چی پسورد می زدم نمی شد
پسورد دیفالت زدم وارد شد !! در حالی که برای پیج مودم پسوردش رو عوض کرده بودم ، دیدم اصلا مودم ام ریست شده !!! یعنی کامل reset factory و مجبور شدم مودم رو مجدد تنظیم کنم و بعدش نت وصل شد
واقعا علتش رو نمی فهمم چرا ریست شده ؟ چه طوری ؟!

قبلا هم گفته بودم که پسورد پیج مودم ام چن بار اتفاق افتاده خود به خود شده دیفالت !! این دفعه که اصلا مودمم ریست فکتوری شد!!

چن صفحه قبل یکی از دوستان در مورد ریست مودم می پرسید که کی مودمش ریست شده فک کنم من شامل این حالت میشم !!!

:n02:پسورد نت رو خود پشتیبانی واسم عوض کرد ولی پسورد پنل ام همچنان همون پسورد اولیه که گذاشته بودند.تقربا 3 بار پسورد خودم از پنل عوض کردم ولی پسورد وصل شدن تغییر میکنه و پنل همچنان همون اولیه !خدا نکنه یکی هک شه و پسوردش همون پسورد اولی باشه که براش تنظیم کردند چون هکره مستقیما میره تو پنل اش دخلشو میاره:n05:حتی اگه پسورد رو بعدن عوض کنه بازم اون تغییر نمیکنه

sky1sky
17-08-2015, 11:07
:n02:پسورد نت رو خود پشتیبانی واسم عوض کرد ولی پسورد پنل ام همچنان همون پسورد اولیه که گذاشته بودند.تقربا 3 بار پسورد خودم از پنل عوض کردم ولی پسورد وصل شدن تغییر میکنه و پنل همچنان همون اولیه !خدا نکنه یکی هک شه و پسوردش همون پسورد اولی باشه که براش تنظیم کردند چون هکره مستقیما میره تو پنل اش دخلشو میاره:n05:حتی اگه پسورد رو بعدن عوض کنه بازم اون تغییر نمیکنه

فک نمی کنم بشه ربطش داد به هکر !! فک کنم واسه تاخیر و عدم سینک شدن پسورد تغییر داده شده از سمت کاربر با سیستم مخابرات باشه
واسه منم قبلن چند بار اتفاق افتاده بود از پنل پسورد عوض کرده بودم اما پسورد جدید اعمال نشده بود و با قدیمی وصل میشد
پیگیری کردم از پشتیبانی (البته بعد از چندین باز تماس با صبر ایوب و صحبت کردن با چندین پشتیبانی کم اطلاع و نفهم، بالاخره نفر پنجم تقصیر رو به گردن من ننداخت و گفت مشکل از تاخیر سیستم های مخابرات هست که پسورد جدید رو با تاخیر در نظر می گیره و چون سیستم هاشون باگ داره با همون پسورد قبلیه هنوز کار می کنه)

- - - Updated - - -

فک نمی کنم بشه ربطش داد به هکر !! فک کنم واسه تاخیر و عدم سینک شدن پسورد تغییر داده شده از سمت کاربر با سیستم مخابرات باشه
واسه منم قبلن چند بار اتفاق افتاده بود از پنل پسورد عوض کرده بودم اما پسورد جدید اعمال نشده بود و با قدیمی وصل میشد
پیگیری کردم از پشتیبانی (البته بعد از چندین باز تماس با صبر ایوب و صحبت کردن با چندین پشتیبانی کم اطلاع و نفهم، بالاخره نفر پنجم تقصیر رو به گردن من ننداخت و گفت مشکل از تاخیر سیستم های مخابرات هست که پسورد جدید رو با تاخیر در نظر می گیره و چون سیستم هاشون باگ داره با همون پسورد قبلیه هنوز کار می کنه)

hojjat74
17-08-2015, 15:55

- - - Updated - - -

به هکر ربطی نداره اما اگر کسی اولین پسورد یک خط رو داشته باشه چون پسورد پنل تغییر نمیکنه میتونه هر بار با تغییر پسورد از خط طرف استفاده کنه

farsad05111
17-08-2015, 20:41
سلام
مخابرات منطقه ما آزادگان (سرافرازان)هست
فعلا خودم مخابرات دارم.
میخواستم بدونم میشه از شرکت های خصوصی طرح گرفت
کابل مسی هس
ممنون

- - - Updated - - -

سلام
مخابرات منطقه ما آزادگان (سرافرازان)هست
فعلا خودم مخابرات دارم.
میخواستم بدونم میشه از شرکت های خصوصی طرح گرفت
کابل مسی هس
ممنون

aabrahim
17-08-2015, 21:51
امروز نمی‌دونم چه فیلمی می‌خوان سرمن دربیارن که امروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز نمیشه.
یعنی الآن حق نیست من فوحش بدم؟؟
هرسایتی که باز میکنم باید ۱۰۰بار رفرش کنم تا صفحه باز بشه(در واقع ۵بار و گاهی ۸بار باید رلود کنم.)

- - - Updated - - -

امروز نمی‌دونم چه فیلمی می‌خوان سرمن دربیارن که امروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز نمیشه.
یعنی الآن حق نیست من فوحش بدم؟؟
هرسایتی که باز میکنم باید ۱۰۰بار رفرش کنم تا صفحه باز بشه(در واقع ۵بار و گاهی ۸بار باید رلود کنم.)

milad azad
18-08-2015, 00:37
باز دوباره جدی شد:
محمود واعظی: ارتباطات کل کشور در صورت عدم پرداخت بدهی مخابرات قطع می شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مخابرات بابت خرید پهنای باند اینترنت، ۴۰۰ میلیارد تومان به شرکت زیرساخت بدهکار است و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز باید بابت خرید پهنای باند بین‌الملل به اپراتورهای بین‌المللی همین مقدار پول را پرداخت کند.

معلوم نیست مخابرات پول مردم رو کجا برده حالا نداره بده مثل موسسه میزان پول رو از موسسه خارج کرد داد پدیده حالا نداره بده به صاحبان حساب

sky1sky
18-08-2015, 02:06
باز دوباره جدی شد:
محمود واعظی: ارتباطات کل کشور در صورت عدم پرداخت بدهی مخابرات قطع می شود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مخابرات بابت خرید پهنای باند اینترنت، ۴۰۰ میلیارد تومان به شرکت زیرساخت بدهکار است و شرکت ارتباطات زیرساخت نیز باید بابت خرید پهنای باند بین‌الملل به اپراتورهای بین‌المللی همین مقدار پول را پرداخت کند.

معلوم نیست مخابرات پول مردم رو کجا برده حالا نداره بده مثل موسسه میزان پول رو از موسسه خارج کرد داد پدیده حالا نداره بده به صاحبان حساب

اره ظاهرا داره جدی می شه به بهونه باگ سیستم هاشون ، هی ترافیک می خورن چون توی ساعات شبانه درطی دو هفته اخیر برای چهار شب از من حجم کم شد با این که توی تایم شبانه مودم رو قطع و وصل کردم که ای پی جدید بگیره این که زا این شاهکارشون ، دزدی توی شب تاریک :n25:
یکی دیگه از دوستان چند وقت پیش توی تاپیک گفت از 1 تا 1.20 شب از حجمش کم میشده از همون زمان چندین بار واسه منم اتفاق افتاد

- - - Updated - - -

باز دوباره جدی شد:

اره ظاهرا داره جدی می شه به بهونه باگ سیستم هاشون ، هی ترافیک می خورن چون توی ساعات شبانه درطی دو هفته اخیر برای چهار شب از من حجم کم شد با این که توی تایم شبانه مودم رو قطع و وصل کردم که ای پی جدید بگیره این که زا این شاهکارشون ، دزدی توی شب تاریک :n25:
یکی دیگه از دوستان چند وقت پیش توی تاپیک گفت از 1 تا 1.20 شب از حجمش کم میشده از همون زمان چندین بار واسه منم اتفاق افتاد

EXTREME
18-08-2015, 08:09
باز دوباره جدی شد:

معلومه پولها کجاست سرمایه گذاری تو جاهای دیگه ساخت و ساز پولا اینطوری خرج میشه قانون که نیست که قانونه جنگله

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

zofishel
18-08-2015, 08:45
سلام دوستان
سوالی داشتم اگر جواب بدهید ممنون تان می شوم.
قبلنا میشد با یوزر پسورد یه اکانت دیگه رو هم استفاده کرد اما مثل اینکه جدیدا این امکان وجود ندارد.
درسته یا راه دیگه ای داره ؟ اگه داره لطف کنید به بنده اطلاع دهید.
با تشکر

babak2111
18-08-2015, 10:27
سلام دوستان
سوالی داشتم اگر جواب بدهید ممنون تان می شوم.
قبلنا میشد با یوزر پسورد یه اکانت دیگه رو هم استفاده کرد اما مثل اینکه جدیدا این امکان وجود ندارد.
درسته یا راه دیگه ای داره ؟ اگه داره لطف کنید به بنده اطلاع دهید.
با تشکر

باید از همون شماره یوزری که می خواید استفاده کنید زنگ بزنید 2020 بگید پورتش رو باز کنند تا بتونیدجای دیگه استفاده کنید واگرنه نمی شه

abbasi.naft
18-08-2015, 12:08
معلومه پولها کجاست سرمایه گذاری تو جاهای دیگه ساخت و ساز پولا اینطوری خرج میشه قانون که نیست که قانونه جنگله

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk
وقتی که ناظر انجمن اینطوری میگن ، من دیگه چی بگم .

دوستان ، لطفا در مورد راه چاره صحبت بکنیم .
در اینکه یه عده دارن از ضعف قانون به نفع خودشون استفاده میکنند ، متاسفانه شکی نیست.
ناظر عزیز انجمن ، راه حل چیه ، الان چکار بکنیم ، داداش گلم ...

Ali14 persia
18-08-2015, 23:13
وقتی که ناظر انجمن اینطوری میگن ، من دیگه چی بگم .

دوستان ، لطفا در مورد راه چاره صحبت بکنیم .
در اینکه یه عده دارن از ضعف قانون به نفع خودشون استفاده میکنند ، متاسفانه شکی نیست.
ناظر عزیز انجمن ، راه حل چیه ، الان چکار بکنیم ، داداش گلم ...

من تو سایت complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx شکایت نوشتم.چند روز بعد یه بی سواد از آشغال نت مخابرات بهم زنگ و گفت من خطتون رو ریست کردم و چرت و پرت های همیشگی رو گفت که برین سیم تلفونو به دم در نصب کنین و ... که همه رو قبلا انجام داده بودم.
روز بعد وضع بدتر شد و منم تجدید نظر زدم. بعد از اون چندین بار به من زنگ زدن و مخمو تیلیت کردن.
آخرین بار طرف نیم ساعت داشت با من بحث می کرد و دلیل می آورد که مشکل ندارین یا مشکل از خودتونه. به یارو گفتم خانم من مهندس کامپیوترم این چرت و پرتارو تحویل من نده و هر دلیل الکی که آورد من جوابشو دادم.آخر سر کلافه شدم گفتم اینترنتتون هیچ مشکلی نداره و خداحافظ.
من از سال 90 از مخابرات آشغال سرویس دارم قبل از اون 2 سال از صبانت سرویس داشتم و هیچ مشکلی نداشتم. تو این 4 سال فهمیدم که ما با یه مشت حروم لقمه ی به تمام معنا طرفیم که هر کار دلشون بخواد میکنن و توپ هم تکونشون نمیده . اگه از اون 9 استان بتونن 8 استان رو منتفی کنن بازم مخابرات مشهد به ارائه آشغال ترین سرویس اینترنت جهان و دزدی کردناش ادامه خواهد داد.

farsad05111
19-08-2015, 08:31
اقا من الان زنگ زدم به بخش فروش مخابرات
سرویس نامحدود کلا بر داشتم
ن.حالا خود اپراتور میگفت شاید دوباره بزارن(عمرا)
بعد در مورد دانلود شبانه پرسیم که فقط طرح کمپین تابستانه پیشنهاد داد از 4 تا 7 صبح.
والا تا اونجایی که من تجربه این جور چیزا درام یعد از یه مدتی کمپین تابستانشون تموم میشه و دیگه شبانه هیچ
من خودم قبالا طرح بعثت داشتم که تموم شد و الان از سروبس حجمی 512kbبدون شبانه استفاده میکنم
درکل بادی کم کم به فکر کوچ به شرکت های خصوصی دیگه باشیم
شماها چه پیشنهادی میکنید؟
شاتل؟ های وب؟عصر تلکام؟........

abbasi.naft
19-08-2015, 11:26
درکل بادی کم کم به فکر کوچ به شرکت های خصوصی دیگه باشیم
شماها چه پیشنهادی میکنید؟
شاتل؟ های وب؟عصر تلکام؟........
سلام
ماها متاسفانه فیبر نوری هستیم و متاسفانه تر انتخاب دیگه ای نداریم. :n03:
خدا مفقود الاثر کنه این انحصار طلب ها رو... برن زیر 18 چرخ.

hojjat_mpl
20-08-2015, 02:11
با سلام. از شما دوستان کسی هست که از این طرح یا امثال این طرح خریداری کرده باشه؟: کمپین استانی - دو ساله-91 گیگ-128 کیلوبایت ازاد تا 10 مگابایت- شبانه رایگان 4-9 صبح-1642500 ریال. اگه واقعا کسی این طرح را داره یا اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه . سرعت این طرح خیلی واسم ابهام داره مگه میشه این قدر بین ماکسیموم و مینموم سرعت فاصله باشه؟ ایا سرعت واقعا تا 10 مگ میره بالا ؟ ایا امکان داره سرعت از 128 تا نره بالا!!!!!!؟ وضعیت سرعت تو ساعت رایگان چطوریه؟ اصلا این طرح خیلی مشکوک و نمیشه به این مخابرات اعتماد کرد به خصوص با این بازه سرعت عجیبش. خواهشن راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

با سلام. از شما دوستان کسی هست که از این طرح یا امثال این طرح خریداری کرده باشه؟: کمپین استانی - دو ساله-91 گیگ-128 کیلوبایت ازاد تا 10 مگابایت- شبانه رایگان 4-9 صبح-1642500 ریال. اگه واقعا کسی این طرح را داره یا اطلاعاتی داره لطفا راهنمایی کنه . سرعت این طرح خیلی واسم ابهام داره مگه میشه این قدر بین ماکسیموم و مینموم سرعت فاصله باشه؟ ایا سرعت واقعا تا 10 مگ میره بالا ؟ ایا امکان داره سرعت از 128 تا نره بالا!!!!!!؟ وضعیت سرعت تو ساعت رایگان چطوریه؟ اصلا این طرح خیلی مشکوک و نمیشه به این مخابرات اعتماد کرد به خصوص با این بازه سرعت عجیبش. خواهشن راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ghnjfg
20-08-2015, 03:00

سرعت این طرح در طول روز 10 مگه و از ساعت 4تا9 که رایگان هست تو این مدت زمان سرعت 128 کیلوبایت هست

abbasi.naft
20-08-2015, 07:16
این بازه عجیب و غریب یعنی اینکه دو سال برده ما هستی و هر بلایی دلمون خواست سرت در میاریم.
بعدشم سرعت شبانش ، اسمن 128 هست ، ولی در عمل قطعا چیز دیگه ای از کار در میاد ، مثلا 30 واقعی.
از اون طرف ساعت شبانه رو هم کم کردن ، پس با این سیاست مخابرات ، انتظار دانلود شبی بیش از 200 یا 300 مگ رو نداشته باشید. :n14:

الهی برن زیر 18 چرخ ... و فقط از روی DNA شون قابل شناسایی باشن :n39:

babak2111
20-08-2015, 08:37
سرعت این طرح در طول روز 10 مگه و از ساعت 4تا9 که رایگان هست تو این مدت زمان سرعت 128 کیلوبایت هست

تو ساعات رایگان پهنای باند یک مگ که سرعت دانلود می شه 128 کیلو بایت یا پهنای باند 128 کیلو بایت که سرعت دان می شه ؟16 اگه گزینه دوم باشه که باید ... به این طرح

Ali14 persia
20-08-2015, 12:44
این بازه عجیب و غریب یعنی اینکه دو سال برده ما هستی و هر بلایی دلمون خواست سرت در میاریم.
بعدشم سرعت شبانش ، اسمن 128 هست ، ولی در عمل قطعا چیز دیگه ای از کار در میاد ، مثلا 30 واقعی.
از اون طرف ساعت شبانه رو هم کم کردن ، پس با این سیاست مخابرات ، انتظار دانلود شبی بیش از 200 یا 300 مگ رو نداشته باشید. :n14:

الهی برن زیر 18 چرخ ... و فقط از روی DNA شون قابل شناسایی باشن :n39:

کجاست آن 18 چرخ، کاشکی بیاد و جماعتی رو از دست مستراح نت نجات بده.:n02:

HardwareMaster
20-08-2015, 13:07

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عزیزان منظور از 128 ، 128 کیلوبیت در ثانیه هست kbps
اگر می خواست 128 کیلوبایت باشه درست میگفت 1 مگابیت
ضمنا 10 مگابایت عمرا.
10 مگابیت

farsad05111
20-08-2015, 13:37
سلام
طرح کمپبن تابستانه چه جوریه؟
میخوام بگیرم

m-a14
20-08-2015, 15:36
سلام همه ی طرح های حجمی مخابرات و تقریبا همه سرویس دهنده های ای دی اس ال روز ها باز هستند یعنی اگه خطت نویز کمی داشته باشه سرعتت تا 10 مگابیت هم خواهد رسید

ghnjfg
20-08-2015, 18:53
تو ساعات رایگان پهنای باند یک مگ که سرعت دانلود می شه 128 کیلو بایت یا پهنای باند 128 کیلو بایت که سرعت دان می شه ؟16 اگه گزینه دوم باشه که باید ... به این طرح

گزینه اول درسته
تو تایم رایگان پهنای باند 1 مگ. سرعت دانلود 128 کیلوبایت

mahdi-xbox
20-08-2015, 22:01
سلام
دوستانی که کمپین تابستانه 2 مگ با مودم داشتن طرحشون جدیدا تموم شده چیکار کردن؟(روی صحبتم با دوستان فیبری هست..مسی ها که خوش بحالشون مث ما اسیر نیستن:دی)
چندروز دیگه طرحم تموم میشه...طرح مشابهی هست؟یا کلا قراره جمع بشه؟

farsad05111
21-08-2015, 10:37
سلام
میخوام بگیرم

- - - Updated - - -

سلام
میخوام بگیرم

mostafabad2007
21-08-2015, 13:31
سلام دوستان طرح نامحدود کدوم یکی از شرکتا دارن که بصرفه

mostafabad2007
21-08-2015, 13:39
سلام دوستان طرح نامحدود کدوم یکی از شرکتا دارن که بصرفه

frozen01
21-08-2015, 15:25
سلام اینترنت منم تا 1 ماه دیگه تموم میشه .

دوستان تعرفه بدرد بخور چی هست الان که شبانه داشته باشه ؟

abbasi.naft
21-08-2015, 22:32
طرح مناسب چیه دوستان ؟
منم آخرای طرح جاریم هستم .

دوستانی که خونشون توی مناطق تحت پوشش شاتل هست ، سرویس نقطه به تقطه بگیرند.
اینترنت بی سیم هست و سرعتاش هم مناسبه . فقط هزینه اولیه مودم زیاد هست تقریبا . یه زنگ بزنید و شرایط رو بپرسید ... من که شامل حالم نشد متاسفانه ... خونمون توی محدوده تحت پوششون نبود. :n37: از چی شانس آوردیم که بخوایم از اینجا شانس بیاریم .

abbasi.naft
21-08-2015, 22:34
به شاتل زنگ بزنید و ببینید سرویس نقطه به نقطه شامل حالتون میشه.
اگر در محدودش باشید ، خوش بحالتون از دست این م.خ.ا برات راحت میشید.

Ali14 persia
22-08-2015, 03:03
به شاتل زنگ بزنید و ببینید سرویس نقطه به نقطه شامل حالتون میشه.
اگر در محدودش باشید ، خوش بحالتون از دست این م.خ.ا برات راحت میشید.

من شنیدم نصب اولیه ش حدود چهارصد تومن هستش .

Ali14 persia
22-08-2015, 03:05
من شنیدم نصب اولیه پوینت تو پوینت حدود چهارصد تومن هستش .

abbasi.naft
22-08-2015, 04:47
من شنیدم نصب اولیه پوینت تو پوینت حدود چهارصد تومن هستش .
سلام
بله زیاد هست / ولی دیگه نیازی به خط تلفن نیست و میشه از انحصار در اومد.
باید دید از دید خود شخص براش میصرفه یا که نه

farsad05111
22-08-2015, 08:27
سلام
کسی از کمپین تابستانه خبر داره؟

abbasi.naft
22-08-2015, 11:19
شاید سوالم مضحک باشه و بهم بخندید.

چطور میشه از داخل مودم D link سرعتش رو آورد پایین / گاهی اوقات که خونمون شلوغ مییشه ، مصرف روزانه میره روی چند گیگ. :n28:
اگه درست استفاده کنند ، نوش جانشون.
اما میاین و میشینن ، فیلم آنلاین نگاه میکنند.
انگار بخاطر خودمون نیومدن خونمون...
اینم یه نوع بدبختیه.

EXTREME
22-08-2015, 12:58

چطور میشه از داخل مودم D link سرعتش رو آورد پایین / گاهی اوقات که خونمون شلوغ مییشه ، مصرف روزانه میره روی چند گیگ. :n28:
اینم یه نوع بدبختیه.

باید از فایروال استفاده کنید اگر مودم فایروال خوبی داره میتونید سرعت دانلود و آپلود و میزان حجم مصرفی روبراشون تعیین
کنید ولی اگر همچین فایروالی مودم نداره از فایروال های دیگه مثل kerio باید استفاده کنید این فایروال بین اینترنت و کاربران
قرار میگیره یعنی لپ تاب شما میشه فایروال لپ تاب شما از مودم اینترنت میگیره بقیه به جای اینکه به مودم وصل شن به لپ تاب شما متصل میشن

راه بعدی اینه که تو قسمت mac filter مک آدرس های مورد نظر رو بدید بهش و فیلترش کنید تا دیگه نتونه از اینترنت استفاده کنه

Night2
22-08-2015, 13:04

اینم یه نوع بدبختیه.

اگر در پنل مدیریت مودم، امکان Bandwidth Control یا Traffic Control داشته باشه میتونید این کار رو بکنید، در بعضی از مودم ها صفحه مربوطه به اختصار TC یا BC نوشته شده، در غیر این صورت در سطح مودم این کار ممکن نیست. این نکته رو هم بگم معمولا مودم های ارزان قیمت خانگی این امکان رو ندارند. به عنوان مثال در مودم های TP-Link مدل TD-W8968 امکان کنترل ترافیک رو داره اما در همین سری، مودم های ارزان تر مانند TD-W8951ND این امکان رو ندارند. بهتره با سرچ کردن مدل مودم، در سایت سازنده ببینید که آیا این امکان وجود داره یا نه، همچنین خودتون هم میتونید یک سرکی به پنل مدیریت مودمتون بیاندازید، شاید چشمتون به این امکان خورد، اگر مودمتون این امکان رو داشته باشه، معمولا در قسمت تنظیمات پیشرفته (Advanced Settings) هستش ...

abbasi.naft
22-08-2015, 18:58
باید از فایروال استفاده کنید اگر مودم فایروال خوبی داره میتونید سرعت دانلود و آپلود و میزان حجم مصرفی روبراشون تعیین
کنید ولی اگر همچین فایروالی مودم نداره از فایروال های دیگه مثل kerio باید استفاده کنید این فایروال بین اینترنت و کاربران
قرار میگیره یعنی لپ تاب شما میشه فایروال لپ تاب شما از مودم اینترنت میگیره بقیه به جای اینکه به مودم وصل شن به لپ تاب شما متصل میشن

راه بعدی اینه که تو قسمت mac filter مک آدرس های مورد نظر رو بدید بهش و فیلترش کنید تا دیگه نتونه از اینترنت استفاده کنه
سلام
خیلی ممنون از جوابتون
مدل : D-Link DSL-2730U
متاسفانه داخل صفحه تنظیمات چیزی به فایروال نیست ، یعنی که من نمیبینم.
لبتاب خاموش هست و منظورم تنها به کمک خود مودم بود / ولی بازم ممنون از معرفی فایروال.
نمیخوام بهشون بر بخوره که چرا به ما اجازه اتصال نمیدی و از این حرفها / روش mac روش خوبیه ولی طرف میفهمه که نمیتونه کانکت بشه به مودم.

بازم از راهنمایی ارزندتون تشکر میکنم

abbasi.naft
22-08-2015, 19:10
اگر در پنل مدیریت مودم، امکان Bandwidth Control یا Traffic Control داشته باشه میتونید این کار رو بکنید، در بعضی از مودم ها صفحه مربوطه به اختصار TC یا BC نوشته شده، در غیر این صورت در سطح مودم این کار ممکن نیست. این نکته رو هم بگم معمولا مودم های ارزان قیمت خانگی این امکان رو ندارند. به عنوان مثال در مودم های TP-Link مدل TD-W8968 امکان کنترل ترافیک رو داره اما در همین سری، مودم های ارزان تر مانند TD-W8951ND این امکان رو ندارند. بهتره با سرچ کردن مدل مودم، در سایت سازنده ببینید که آیا این امکان وجود داره یا نه، همچنین خودتون هم میتونید یک سرکی به پنل مدیریت مودمتون بیاندازید، شاید چشمتون به این امکان خورد، اگر مودمتون این امکان رو داشته باشه، معمولا در قسمت تنظیمات پیشرفته (Advanced Settings) هستش ...

سلام
خیلی ممنون از جوابتون
مدل : D-Link DSL-2730U

متاسفانه ای گزینه ای که فرمودید رو من نمیبینم.

با تشکر فراوان از راهنمایی ارزشمندتون