PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73

HardwareMaster
07-04-2015, 05:11
سلام یه سوالی داشتم از دوستانی که طرح کمپین بهار تا بهار دارند یا احیانا طرح های دیگه که شبانه داره و اونم اینکه برای دانلود شبانه حتما باید ساعت 1 مودم رو خاموش روشن کنیم (منظورم قطع کردن ارتباط اینترنت) چون من امتحان کردم اگه نکنیم حجم کم میشه میخوام ببینم برای شما هم همینطوره؟
و این تایم رایگان شبانه برای کمپین بهار تا بهار هم از 1 تا 7 هست یا نه؟
الزامی به ریستارت کردن مودم نیست چون توی سامانه ی جدیدشون ظاهرا مشکلات رفع شده
مگر اینکه به حجم دزدی مشکوک باشین که در اینصورت برای اثباتش چاره ای نیست الا اینکار
ضمنا چند ص قبل برنامه بیدار رو معرفی کردیم که بطور خودکار مودم رو ریبوت میکنه

bob111
07-04-2015, 13:57
وقتی ساعت 1 شد اینترنت رو قطع کن. (تا اینجا فهمیدید؟ )

و بزار یک دقیقه بگذره. یعنی وقتی ساعت شد 1:01 به اینترنت وصل شو و دانلودکن

دوست عزیر من اون کار رو برای تست کردن انجام دادم که ببینم کم میکنه یا نه که دیدم کم میکنه وگرنه بیکار نیستم همیشه اونکار رو بکنم. بعد هم اینترنت تا قبل از یک همیشه وصله و اگر بخوام اینکاری که شما گفتی انجام بدم باز هم میشه همون قطع و وصل کردن و لاجرم نیاز به خاموش و روشن کردن داره و یا استفاده از اون نرم افزاهای کذایی که پیش ازین ذکرش در همین صفحات رفته!

bob111
07-04-2015, 14:08
مگر اینکه به حجم دزدی مشکوک باشین که در اینصورت برای اثباتش چاره ای نیست الا اینکار

بله منم تا همین چند روز پیش برای شبانه نیازی به این کار نداشتم (با همین سامانه جدید) ولی از وقتی این طرح کمپین بهار تا بهار رو گرفتم این مشکل پیش اومد! اپراتورهای مخابرات هم گفتن ساعت 1 خاموش و روشن کن حتما ولی من ازون جایی که زیاد به گفته های اینا اعتماد ندارم خودم هم تست کردم و دیدم بله باید حواسمون باشه!
کلا این مسال یه باگ بزرگه از طرف مخابراته و حالا اینکه ما از نرم افزار بیدار و امثالهم استفاده کنیم یا نه بدختی کاربر که از هم جا دستش کوتاه است. از میان این همه کاربر که با تبلیغات فراوان جذب شدن مگه چند نفر کاربر حرفه ای هستند که ازین مسائل اطلاع داشته باشند؟ بقیه بنده خدا شبا با خیال راحت که شبانه رایگانه میذار دانلود بعد چند رو میبینه هر صفحه ای که باز میکنه به سامانه مخابرات وصل میشه که ینی بیا شارژت تموم شده! حتما همه اطرافشون ازین موارد زیاد دیدین.

mostafabad2007
07-04-2015, 23:38
سلام دوستان نمیدونم این مشکل من دارم یا همه بهش برخوردن
اینترنت الان یه هفته ای هست که باید روزی دو یا سه بار مودمو پیکربندی بکنم زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکلی نداره اما مشکل من هنوز پابرجاست با یه مودم دیگم تست کردم همین مشکلو داره
چکار کنم پشتیبانی الان گفت صبح زنگ بزن تا پورتتو عوض کنیم اگه مشکل داشتی
لطفا راهنمایی بکنید

HardwareMaster
08-04-2015, 04:35
سلام دوستان نمیدونم این مشکل من دارم یا همه بهش برخوردن
اینترنت الان یه هفته ای هست که باید روزی دو یا سه بار مودمو پیکربندی بکنم زنگ زدم پشتیبانی میگه مشکلی نداره اما مشکل من هنوز پابرجاست با یه مودم دیگم تست کردم همین مشکلو داره
چکار کنم پشتیبانی الان گفت صبح زنگ بزن تا پورتتو عوض کنیم اگه مشکل داشتی
لطفا راهنمایی بکنید
شما اصلا یادت رفت بگی مشکلت چیه که بخاطرش مجبوری مودم رو ریست و کانفیگ مجدد کنی!

amin1374
08-04-2015, 07:43
دوستان چجوری میتونم تو سامانه مخابرات لاگین.کنم چون اخرین باری که لاگین کردم سیستم مشهد همون.گلد نت بود الان با یوزر نیم و.پس.قبلی هرکاری.میکنم تو.این سامانه جدیده لاگین نمیشه کار خاصی باید بکنم یا....؟؟؟؟

bob111
08-04-2015, 12:00
دوستان چجوری میتونم تو سامانه مخابرات لاگین.کنم چون اخرین باری که لاگین کردم سیستم مشهد همون.گلد نت بود الان با یوزر نیم و.پس.قبلی هرکاری.میکنم تو.این سامانه جدیده لاگین نمیشه کار خاصی باید بکنم یا....؟؟؟؟

در این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد شوید و نام کاربری رو که همون شماره تلفن هست با پیش شماره 513 وارد کنید و کلمه عبور هم همون که باهاش وصل می شین

mostafabad2007
08-04-2015, 22:15
مشکلم اینه مودم قاطی میکنه و وارد اینترنت نمیشه و روزی دو سه بار باید مودمو ریست کنم و دوباره پیکر بندی بکنم

HardwareMaster
09-04-2015, 07:21
مشکلم اینه مودم قاطی میکنه و وارد اینترنت نمیشه و روزی دو سه بار باید مودمو ریست کنم و دوباره پیکر بندی بکنم
قاطی میکنه یعنی میزنه زیر آواز یا فحش میده؟!
من که اصلا منظور شما رو متوجه نمیشم. کدوم چراغ میره؟ snr چقدره؟ تلفن نویز داره؟ سر خط هم چک کردین و همینطور بوده؟ مودم اسپلیتر داخلی داره یا از بیرون نصب کردین؟
بعلاوه اونوقت که تازه کانفیگ کردی از صفحات اصلی تنظیمات شات بگیر و بعد که قاطی کرد مقایسه کن تا بتونی بفهمی ایراد از کجاست و یک نسخه ی پشتیبان از تنظیمات مودم از بخش managment ذخیره کن تا هر وقت درست کار نکرد بجای ریست و تنظیم مجدد، همون فایل پشتیبان رو import کنی و تمام

Babak_King
09-04-2015, 11:01
سلام ... دوستان اینترنت پس پرداخت 1 ساله از مخابرات دارم ... هر دوماهی قبضش میاد ... یه سوال دارم دوماهو میشه دوماه بعد پرداخت یا قطع میشه ؟ یا مثلن 6 ماه ؟

abbasi.naft
09-04-2015, 11:02
در این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وارد شوید و نام کاربری رو که همون شماره تلفن هست با پیش شماره 513 وارد کنید و کلمه عبور هم همون که باهاش وصل می شین

البته این نکته رو هم باید اضافه کرد که اگه پسورد شما با صفر شروع میشه ، بایستی صفر رو نزنی.
موفق باشید:n40:

ArashMiniStar
09-04-2015, 12:20
لعنت بر مدیریت مخابرات شدیدا تایم اوت دارم چند روزه

m-a14
09-04-2015, 13:25
لعنت بر مدیریت مخابرات شدیدا تایم اوت دارم چند روزه
از منم چند روزه همینجوری شده

ولی من یه خط شاتل هم دارم اونم یکی دو روز همینجوری بود ولی خب زودتر از مخابرات رسیدگی می کنند

m-a14
09-04-2015, 13:29
سلام ... دوستان اینترنت پس پرداخت 1 ساله از مخابرات دارم ... هر دوماهی قبضش میاد ... یه سوال دارم دوماهو میشه دوماه بعد پرداخت یا قطع میشه ؟ یا مثلن 6 ماه ؟
فکر کنم پس پرداخت ها فقط یکساله است

m-a14
09-04-2015, 13:34

دوست عزیر من اون کار رو برای تست کردن انجام دادم که ببینم کم میکنه یا نه که دیدم کم میکنه وگرنه بیکار نیستم همیشه اونکار رو بکنم. بعد هم اینترنت تا قبل از یک همیشه وصله و اگر بخوام اینکاری که شما گفتی انجام بدم باز هم میشه همون قطع و وصل کردن و لاجرم نیاز به خاموش و روشن کردن داره و یا استفاده از اون نرم افزاهای کذایی که پیش ازین ذکرش در همین صفحات رفته!

بله منم تا همین چند روز پیش برای شبانه نیازی به این کار نداشتم (با همین سامانه جدید) ولی از وقتی این طرح کمپین بهار تا بهار رو گرفتم این مشکل پیش اومد! اپراتورهای مخابرات هم گفتن ساعت 1 خاموش و روشن کن حتما ولی من ازون جایی که زیاد به گفته های اینا اعتماد ندارم خودم هم تست کردم و دیدم بله باید حواسمون باشه!
کلا این مسال یه باگ بزرگه از طرف مخابراته و حالا اینکه ما از نرم افزار بیدار و امثالهم استفاده کنیم یا نه بدختی کاربر که از هم جا دستش کوتاه است. از میان این همه کاربر که با تبلیغات فراوان جذب شدن مگه چند نفر کاربر حرفه ای هستند که ازین مسائل اطلاع داشته باشند؟ بقیه بنده خدا شبا با خیال راحت که شبانه رایگانه میذار دانلود بعد چند رو میبینه هر صفحه ای که باز میکنه به سامانه مخابرات وصل میشه که ینی بیا شارژت تموم شده! حتما همه اطرافشون ازین موارد زیاد دیدین.
عزیزان بهترین کار برای اینکه دانلود شبانه از حجم کم نکنه این است که از لحظه شروع ساعات رایگان مودم رو خاموش کنیم بعد از چند دقیقه روشن کنیم تا سیستم حسابرسی مخابرات قاطی نکنه حجم ها رو
این مشکل هم فقط مال مخابرات نیست بقیه شرکت ها هم توصیه می کنند حتما یه بار مودم رو خاموش کنیم بعد از چند دقیقه روشن کنیم تا از حجممون کم نکنه

m-a14
09-04-2015, 13:39
سلام دوستان یک مشکل عجیب برای من پیش اومده نمیدونم چطوری درستش کنم تا میام یک سایت رو باز کنم سریع یک کوکی جاش رو میگیره و اجازه باز شدن سایت مورد نظرم رو نمیده بلاک کردن هم فایده نداره باید مودم رو ریست کنم تا درست بشه چند روز بعد دوباره همین طوریمیشه
از کنترل پنل قسمت INTERNET OPTION گزینه DELETE رو بزن همه تیک ها رو بزن اوکی کن صبر کن نوار پر بشه
فکر کنم مشکلت حل بشه

frozen01
10-04-2015, 11:48
دوستان مشکل افت سرعت ندارید جدیدا ؟

aref_Him_777
10-04-2015, 12:02
سلام .... دوستان الان شبانه رایگان شبی چند گیگ میشه گرفت سرعت ۲مگ ؟؟؟؟؟ سرعتش رو چنده ؟؟؟؟؟

m-a14
10-04-2015, 14:39
الحمد الله من که ندارم

سلام .... دوستان الان شبانه رایگان شبی چند گیگ میشه گرفت سرعت ۲مگ ؟؟؟؟؟ سرعتش رو چنده ؟؟؟؟؟

من شبانه ندارم ولی سرعت 2 مگ قانونیش باید 256 کیلوبایت بر ثانیه باشه

EXTREME
10-04-2015, 15:08
شب ها سرعت کم میشه بعضی شب ها هم افتضاح میشه

Sent from my GT-S7562 using Tapatalk

shoojats
10-04-2015, 15:31

بنده ازین هفته شبانم شده با سرعت 12 کیلوبایت تا 20 یعنی زور بزنه میشه 20 اونم از سرور 4upload و سایت سافت گذر و دانلودها
کلا در طول شب حداکثر 400 مگ میگیرم
با وجود اینکه مودم ریست خاموش روشن هم چندین بار میکنم اما سرعت از 20 از سایت داخلی بالاتر نمیاد
نمیدونم باز چه کاری کردن
طرحم خیر سرشون 2 مگ

tigerom
11-04-2015, 01:20
من که یه هفته است که شبانه ام خیلی خوبه تک لینک با 16 کانکشن از 4upld و مول و تاینی و imovie که همه داخلی هستند با سرعت 260 میگیرم هر شب 5 گیگ دان میشه:n16:

alipolpol
11-04-2015, 10:22
لعنت بهشون

شبا همش نت قطع و وصل میشه. سرعت داغونه. تایم اوت زیاده. اعصابم خورد شده دیگه. وسط فعالیت میبینی یهو نت قطع شد ریده میشه توی اعصابت:n34::n34::n34:

ghnjfg
11-04-2015, 10:39
سرعت شبانه من که از سرور داخل و خارج رو 260 هس

sky1sky
11-04-2015, 14:30
سرعت شبانه من هیچ وقت از 64 کیلوبایت بیشتر نمیشه -محدود کردن -ماه هاست همین طوریه و متوسط سرعت 40 کیلوبایت از سرور داخل هست و ساعتی بیش از 130 مگ دانلود نمیشه.

M-H2013
11-04-2015, 16:27
دوستان برای من مدتی نوشته بود یک گیگ رزرو الان اون شده صفر
خوش حال شدم یک گیگ به من دادن اونم فنا رفت
:n25::n13::n24::n38::n03:

Dr Nima
12-04-2015, 16:47
تنها تغیر مثبت در مخابرات امنیتش بود که درست شد
دیگه ه ک نمیشه وگرنه مشکلات فراوان داره
هم سرعت هم پشتیبانی افتضاح
اینم بخاطر شبه دولتی بودنشه
کسی زورش بهش نمیرسه چون پر زوره :n02:
ملک جعفریان هم نرفت و چهره ماندگار شد:n02:
بنظرم مخابرات فقط فیبر نوریها
البته میگن انحصارش تا پایان سال برداشته میشه:n13:

milad azad
13-04-2015, 18:40
زین پس برای اندازه گیری سرعت
اینترنت خود از سایت Testmy.net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنین نه speedtest.net

speedtest معمولا اشتباهه .

e4lyas
14-04-2015, 00:51
سرعت امشب :| ..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(اگر قیبر نبودم لحظه ای نمی موندم ... ! )

تمدید زمانی هم پر شد به کل ؟

HardwareMaster
14-04-2015, 19:34
تمدید زمانی هم پر شد به کل ؟
اینو توضیح میدی یعنی چی؟

e4lyas
14-04-2015, 23:07
اینو توضیح میدی یعنی چی؟
تمديد زماني پلن خريداري شده
١ ماه
٢ ماه و ...

HardwareMaster
15-04-2015, 05:23
محض اطلاع کسانیکه دنبال شارژ حجمی هستند>>

دیشب کمتر از 14 گیگ از کمپین پاییزه ی 2Mbps باقیمانده بود که با این سرعت کنتور انداختن مخابرات تا 217 روز دیگه سهله عمرا کفاف دو ماه هم نمیشد تلفنی 20 گیگ شارژ حجمی کردم از قرار هر گیگ 3924 ت!! گفت جمعا میشه 51،230 ت! ظاهرا که تخفیف خوبی خورد
ضمن اینکه 5 گیگ هم هدیه تعلق گرفت(هر 4 گیگ، 1 گیگ هدیه)

hojjat74
15-04-2015, 10:52

دیشب کمتر از 14 گیگ از کمپین پاییزه ی 2Mbps باقیمانده بود که با این سرعت کنتور انداختن مخابرات تا 217 روز دیگه سهله عمرا کفاف دو ماه هم نمیشد تلفنی 20 گیگ شارژ حجمی کردم از قرار هر گیگ 3924 ت!! گفت جمعا میشه 51،230 ت! ظاهرا که تخفیف خوبی خورد
ضمن اینکه 5 گیگ هم هدیه تعلق گرفت(هر 4 گیگ، 1 گیگ هدیه)

تا جایی که اطلاع دارم بالا 20 گیگ یا 10 گیگ قیمت هر گیگ کم میشه !در هر صورت فکر نکنم تخفیفی وجود داشته باشه !فقط به دلیل کلی گرفتن حجم قیمت واحد کم میشه

HardwareMaster
15-04-2015, 12:31
تا جایی که اطلاع دارم بالا 20 گیگ یا 10 گیگ قیمت هر گیگ کم میشه !در هر صورت فکر نکنم تخفیفی وجود داشته باشه !فقط به دلیل کلی گرفتن حجم قیمت واحد کم میشه
خب منظور منم از تخفیف همین بود

amin1374
15-04-2015, 13:10
اقا این مخابرت از حجم روزانه ما تو تایم شبانه کم میکنه چیکارشون کنم تازه خیرسرشون طرح ویژه کارکنانه :n27:

sky1sky
15-04-2015, 17:31

دیشب کمتر از 14 گیگ از کمپین پاییزه ی 2Mbps باقیمانده بود که با این سرعت کنتور انداختن مخابرات تا 217 روز دیگه سهله عمرا کفاف دو ماه هم نمیشد
اره منم شدیدا قبول دارم که ب شدت این سیستم حجم می خوره
حجم رو ک حساب می کنم هر روز کاملا واضحه واسم که این سیستم جدید پارتاکشون روزانه حول و حوش 30 مگ بیشتر از مصرف واقعی کاربر کنتور میندازه که ناقابل و راحت میشه ماهی 900 مگ به نفع مخابرلت قبلا هم توی پست هام گفته بودم که اگه وقت کردین چک کنین خبرشو بدین اگه شما ها هم همین رو شکایت بنویسین و بفرستین و عکس ضمیمه کنین از مصرف واقعی تون که با نرم افزار های کنترال ترافیک چک کردین و اونچه که در جدول ثبت شده شاید مشکل رو برطرف کنن اگه چندین نفر حداقل شکایت بنویسن که بفهمن که این مشکل یک نفر نیست و خیلی ها این مشکل رو دارن شاید باور کنن که سیستم اکانیتگ دارای خطای شدید هس با شکایت کردن یک نفر فایده نداره

ttttt.22
16-04-2015, 13:01
لطفا بگید ایا دانلود رایگان شبانه وجود دارد ؟ از چه ساعاتی ؟

2undercover
16-04-2015, 17:01
سلام. من چند وقتی هست که متوجه شدم که بدون رمز هم میشه به اینترنت وصل شد. یعنی برای اتصال به اینترنت فقط نیاز به نام کاربری هست! ضمن این که با توجه به هم کد سازی از هر دو شماره قبل و بعد هم کد سازی هم میشه برای نام کاربری استفاده کرد. حالا می خوام ببینم این قضیه فقط برای خط کنونی هست یا میشه نام کاربری های بقیه مشترک های شهر رو هم زد و وصل شد؟! اگر اینجوری باشه که خیلی مشکل ساز هست! البته این نکته رو هم بگم که با توجه به این که میشه آدرس MAC رو به مخابرات اعلام کرد برای جلوگیری سوءاستفاده دیگران ولی شاید من نخواسته باشم که هر کسی با دسترسی به رایانه به اینترنت وصل بشه!

babak2111
17-04-2015, 10:50
دوست عزیز جدیدا بصورت پیش قرض همه پورت ها بسته شدن یعنی شما یوزوپسوردت رو هیچ خط دیگه ایی نمی تونی استفاده کنی مگه اینکه خودت درخواست بدی ازخط تلفنت که باز شه تا بتونی جای دیگه استفاده کنی پس قضیه هک کلا دیگه اثرنداره

2undercover
17-04-2015, 10:55
دوست عزیز جدیدا بصورت پیش قرض همه پورت ها بسته شدن یعنی شما یوزوپسوردت رو هیچ خط دیگه ایی نمی تونی استفاده کنی مگه اینکه خودت درخواست بدی ازخط تلفنت که باز شه تا بتونی جای دیگه استفاده کنی پس قضیه هک کلا دیگه اثرنداره

متشکرم. الان که بررسی کردم بدون رمز یا با رمز اشتباه متصل میشه به اینترنت ولی نمی تونی استفاده کنی؛ مثل وقتی که شارژ اینترنت تموم میشه. احتمالا قبلا داشتند آزمایش می کردن و هنوز کامل نشده بوده که می شده استفاده هم کرد.

Gregar
17-04-2015, 11:16
دوستان من اینو الان دیدم که نوشته حجم خریداری شده شما (احتمالا منظور همون 2 گیگ هایی که توی توی این سیستم جدید وارد نکردن) در صورت نیاز بعدا به صورت کم کم به حجم شما افزوده میشه . قضیه این چیه ؟

HardwareMaster
17-04-2015, 12:28
دوستان من اینو الان دیدم که نوشته حجم خریداری شده شما (احتمالا منظور همون 2 گیگ هایی که توی توی این سیستم جدید وارد نکردن) در صورت نیاز بعدا به صورت کم کم به حجم شما افزوده میشه . قضیه این چیه ؟کجا نوشته...؟ چون این مسئله مربوطه به ماه اسفنده
آخرین استعلامی که حدود 2 هفته قبل ازشون گرفتم گفتن نخیر ما حجمهای هدیه رو اعمال کردیم!!! گفتم از گلدنت به پاراتاک چرا حجم من یهو آب رفت پس؟! اونقدر آسمون ریسمون بافتن که آخرش دیدم یک چیزیم بهشون بدهکارم!

shahram99
17-04-2015, 13:26
یکی از دوستان راهنمایی فرمایند.
من طرح بهار تا بهار 1 مگ گرفتم.طرح قبلی من 128 بود. سرعت دانلود و آپلود من آنزمان 1 مگ دانلود و 512 آپلود بود. الان که این طرح رو گرفتم سرعت هیچ تغییری نکرده و دوباره همان مقدار هست.می خواستم از دوستانی که این طرح رو دارند و یا اطلاعاتی دارند بپرسم که سرعت الان به من درست دادند؟سرعت دانلود تقریبا 123 کیلو میره حداکثر. برای این طرح این سرعت درسته؟ با 128 قبلی هم سرعت دانلود من تا همین حد می رفت.خلاصه اگر این درست هست پس اون چی بود؟هر کمکی می توانید سپاسگذارم.

Amir 3d
17-04-2015, 19:28
یکی از دوستان راهنمایی فرمایند.
من طرح بهار تا بهار 1 مگ گرفتم.طرح قبلی من 128 بود. سرعت دانلود و آپلود من آنزمان 1 مگ دانلود و 512 آپلود بود. الان که این طرح رو گرفتم سرعت هیچ تغییری نکرده و دوباره همان مقدار هست.می خواستم از دوستانی که این طرح رو دارند و یا اطلاعاتی دارند بپرسم که سرعت الان به من درست دادند؟سرعت دانلود تقریبا 123 کیلو میره حداکثر. برای این طرح این سرعت درسته؟ با 128 قبلی هم سرعت دانلود من تا همین حد می رفت.خلاصه اگر این درست هست پس اون چی بود؟هر کمکی می توانید سپاسگذارم.
دوست عزیز
از قدیم شرکت های خصوصی وقتی سرویسی میخریدی سرعت شما رو بالا از از چیزی که خریدی میبستند همین سیاست باعث میشد طرف زود حجمش رو تموم کنه و باز حجم بخره
مخابرات هم دیگه داره عقب میافته اونم اینکاره شد.حالا سرعت بیشتر به چکار میآد اینجوری؟سرعت بیشتر برای دانلودر های گرامی هست که
با حداکثر توان با سرعت واقعی شروع به دانلود کنن که مثل جغد بیدارند!
پس اگه شما شبها (دانلود رایگان) دانلود نداری (یا دانلود نمیکنی !) پیشنهاد من اینه سرویس سرعت پایین برداری البته بازم کمی فرق دارند مثل ساعات شلوغی و ... اما سرعت بالا برای استفاده از سرویس حجمی و محدود توصیه نمیکنم. (بازم بسته به توقع کاربر)
معمولا 128 رو 1 مگ میبندند حتی بیشتر ! ( من چند سال پیش طرخ 128ک داشتم که سرعتش 1.5مگ و کم کمش 900ک بر ثانیه بود صبانت !دانلود شبانه امم همون بود و متاسفانه تو کشورمون اینترنت رو کیلویی میفروشن! و هر سال پس رفت شدید برای مردم مثل هر مشکل دیگه ای داره !!! )
سرعت واقعی 128 . 16 کیلو هست 1مگ 125 ک بر ثانیه است
بدرود

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

shahram99
17-04-2015, 20:01
دوست عزیز
از قدیم شرکت های خصوصی وقتی سرویسی میخریدی سرعت شما رو بالا از از چیزی که خریدی میبستند همین سیاست باعث میشد طرف زود حجمش رو تموم کنه و باز حجم بخره
مخابرات هم دیگه داره عقب میافته اونم اینکاره شد.حالا سرعت بیشتر به چکار میآد اینجوری؟سرعت بیشتر برای دانلودر های گرامی هست که
با حداکثر توان با سرعت واقعی شروع به دانلود کنن مثل جغد!
پس اگه شما شبها دانلود نداری پیشنهاد من اینه سرویس سرعت پایین برداری البته بازم کمی فرق دارند مثل ساعات شلوغی و ... اما سرعت بالا برای استفاده از سرویس حجمی و محدود توصیه نمیکنم.
معمولا 128 رو 1 مگ میبندند حتی بیشتر ! ( من چند سال پیش طرخ 128ک داشتم که سرعتش 1.5مگ و کم کمش 900ک بر ثانیه بود صبانت !دانلود شبانه امم همون بود و متاسفانه تو کشورمون اینترنت رو کیلویی میفروشن! و هر سال پس رفت شدید برای مردم مثل هر مشکل دیگه ای داره !!! )
سرعت واقعی 128 . 16 کیلو هست 1مگ 125 ک بر ثانیه است
بدرود

من می خواهم شبها هم دانلود داشته باشم. سرعت دانلود شبانه و روزانه من را روی 1024-512 بسته.میدونم که قانونیش برای من همینه. می خواستم بدونم دوستانی هستند که با سرعت یک مگ همانند من از دانلود با سرعت بیشتری در روزانه و شبانه بهر ه مندباشند.هرچی با 2020 تماس گرفتم گفت که سرعت شما قانونی هست و نمی شود بیشتر ببندیم.گفتم چطور 128 من رو بالا بسته بودید ولی این را بالا نمی بندید.گفت قبلا اشتباه شده و نمی بندیم.

ghnjfg
17-04-2015, 21:14
من می خواهم شبها هم دانلود داشته باشم. سرعت دانلود شبانه و روزانه من را روی 1024-512 بسته.میدونم که قانونیش برای من همینه. می خواستم بدونم دوستانی هستند که با سرعت یک مگ همانند من از دانلود با سرعت بیشتری در روزانه و شبانه بهر ه مندباشند.هرچی با 2020 تماس گرفتم گفت که سرعت شما قانونی هست و نمی شود بیشتر ببندیم.گفتم چطور 128 من رو بالا بسته بودید ولی این را بالا نمی بندید.گفت قبلا اشتباه شده و نمی بندیم.

طرح بهار تا بهار سرویس 1 مگ دانلود در روز و شب رو 128 کیلوبایت هست و 2 مگ هم 256ک

Amir 3d
18-04-2015, 17:49

گفتم که هر سری پست رفت + گرون کردن اینترنت تو کشورمون هست.
من قدیم 4.5 گیگ دانلود داشتم با 128 بعد طرحم تموم شد عوض کردم شد4گیگ بعد ماه رمضون اوضاع خراب شد و شد 2 گیگ سال بعدش تمدید کردم همون طرح رو با قیمت بیشتر شد 1.2 گیگ !
پسرفت تو کشورمون طبیعیه!مشکل اینه مردممون هم بازم میخرن میگن گرون میخواد بشه استقبال میکنن بیشتر هم میخرن!البته خودم هم ممکنه همیکارو بکنم چون یک دست صدا نداره!
قبلا هر طرحی میخریدی شامل شبانه بود!و قبلنا نامحدود نداشتم ولی چه حالی میکردن نامحدودا!
الانم که نامحدود نمیدن اگه بدن تو بعضی شهرها قد یک اجاره خونه باید پول ماهیانه اینترنت بدی!چون سرعت خوب بخوای گرونه!
وقتی پولی که مردم کشورمون برای اینترنت میدن تقریبا 2000 برابر کشور های بزرگ دنیا باشه دیگه جایی برا بحث نمیزاره وقتی انحصاری هست کاریش نمیشد کرد.
تا حالا فکر کردین چی میشد یکی به نمایندگی از مردم کشورمون!!! از هرکی اینترنت استفاده میکنه پول حداکثر یک ماه اینترنت مردم رو جم میکرد!و با پولا کابل میخرید از دریا رد میکرد!:pبعد از انحصار زیرساخت درمیومدیم خودکفا میشدیم!!! شاید مسخره باشه حرفم ولی من چند سری راجب این قضیه فکر کردم!!
به یک نفر مثل محسن په.... و یا الیور کویین نیازمندیم! :))
البته اگر شدنی هم بود بعدش فوت شدنش دور از ذهن نیست!!!
این ایده هم خودمونی گفتم پیش خودمون باشه به کسی نگید :d ادامه اش هم ندید!مسخره هم نکنید:d خودم و خودتون میخندیم کافیه!:))))

HardwareMaster
18-04-2015, 20:14
باز معلوم نیست چه خبره. نصف روزه دائم تلفن خش خش، چراغهای مودم هم اکثر اوقات رفتن گل بچینن، 3g هم کند و داغون
2020 هم یا بوق مش غول میزنه یا میگه 30 نفر توی نوبتن برو ته صف
همه جای دنیا وقتی سیل بیاد ارتباطات با اختلال مواجه میشه، مشهد وقتی هوا ابری باشه:n08:

ArashMiniStar
18-04-2015, 20:54
دوباره شروع شد

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

jafarr
18-04-2015, 22:59
باز معلوم نیست چه خبره. نصف روزه دائم تلفن خش خش، چراغهای مودم هم اکثر اوقات رفتن گل بچینن، 3g هم کند و داغون
2020 هم یا بوق مش غول میزنه یا میگه 30 نفر توی نوبتن برو ته صف
همه جای دنیا وقتی سیل بیاد ارتباطات با اختلال مواجه میشه، مشهد وقتی هوا ابری باشه:n08:
چند وقته از مخابرات کلا جمع کردم ولی بعضی وقتا میام سر میزنم تو این تاپیک . پست شما رو دیدم یاده 2020 افتادم با پشبتان هایی که فقط میخان مشتری رو یه نادون فرض کنن و خودشونه همه چیز بلد .

milad azad
20-04-2015, 08:50
سلام
مگر نباید طرح 2 مگابیت مخابرات همه جای مشهد سرعتش یکی باشه

من دیروز قاسم اباد بلوار استاد یوسفی بودم خونه یکی از دوستان سرعت دانلودش به کیلوبایت بر ثانیه 1350 بود :n04:

به مگابیت تو سایت اسپید تست 7.5 مگابیت بود تو روز ------و در شب این مقدار نصف میشد.

والا ظلمه :n28:

ghnjfg
20-04-2015, 09:26
سلام
مگر نباید طرح 2 مگابیت مخابرات همه جای مشهد سرعتش یکی باشه

من دیروز قاسم اباد بلوار استاد یوسفی بودم خونه یکی از دوستان سرعت دانلودش به کیلوبایت بر ثانیه 1350 بود :n04:

به مگابیت تو سایت اسپید تست 7.5 مگابیت بود تو روز ------و در شب این مقدار نصف میشد.

والا ظلمه :n28:

اگه مدت زیاد از مخابرات سرویس بگیری رو حساب مشتری مداری سرعتت رو روی 8 مگابیت میزارن
این موضوع هم از 2 سال پیش هست

babak2111
20-04-2015, 09:43
روزانه تو خیلی جا ها الان رو7مگ می بندن ولی شبانه هیچ کس بالاتر از2مگ نیست

OMiD.1080p
20-04-2015, 09:59
سلام
دوستان من قبلا از طزیق این لینکــ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وارد سامانه میشدم .
با شماره 511xxxxxxx .
الان از کدوم سامانه باید وارد بشم و شماره رو چطوری بزنم ؟
پسورد همون قبلی هستش ؟

چون من دیگه چند وقتیه از مخابرات استفاده نمیکنم .

babak2111
20-04-2015, 10:02
امید جان ازاین استفاده کن
بجای 511 هم بزن 513 پسورد هم همون قبلی رو بزن اگه قبول نکرد فکر کنم باید بزنگی 2020 برات یک پسورد ست کنن

milad azad
20-04-2015, 10:42
بجای 511 هم بزن 513 پسورد هم همون قبلی رو بزن اگه قبول نکرد فکر کنم باید بزنگی 2020 برات یک پسورد ست کنن
واین

milad azad
20-04-2015, 10:43
اگه مدت زیاد از مخابرات سرویس بگیری رو حساب مشتری مداری سرعتت رو روی 8 مگابیت میزارن

پاییز پارسال ثبت نام کرد.

Amir 3d
20-04-2015, 10:55
سلام
دوستان من قبلا از طزیق این لینکــ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])وارد سامانه میشدم .
با شماره 511xxxxxxx .
الان از کدوم سامانه باید وارد بشم و شماره رو چطوری بزنم ؟
پسورد همون قبلی هستش ؟

چون من دیگه چند وقتیه از مخابرات استفاده نمیکنم .

513 همین که دوستمون گفت پاسورد،هم صفر اول رو نزن

Gregar
20-04-2015, 11:40

والا من الان 5 ساله مخابرات دارم ولی رو همون 2 مگ یا فوقش 3 مگ بستن . خیلی فرق نمیکنه به نظرم . بیشتر به منطقه است .

ghnjfg
20-04-2015, 13:35
والا من الان 5 ساله مخابرات دارم ولی رو همون 2 مگ یا فوقش 3 مگ بستن . خیلی فرق نمیکنه به نظرم . بیشتر به منطقه است .

پس خط شما فیبر نوری باید باشه!

Gregar
20-04-2015, 17:17
پس خط شما فیبر نوری باید باشه!

نه نیست . حدود یه سال پیش که طلایی معمولی داشتم خط رو 8 مگ بسته شده بود و این دفعه که طرح یک ساله گرفتم روی 3 مگ بسته شده که سرعت روزانه معمولا همون 2 تا 3 مگ میره .

البته به نظرم بهتر هم هست . قبلا سرعت دانلود روزا تا 1 مگ هم میرفت . یعنی تا یه صفحه یوتوب رو باز میکردی که مثلا اول ویدئو رو ببینی حجمت همه میرفت . کلا سرعت بالا به نظرم فقط واسه اینترنت نامحدود بهتره وگرنه فقط حجمت رو میخوره .

e4lyas
21-04-2015, 22:40
دوستان کسی از my2020 خرید داشته ؟
چون تو Partak تمدید زمانی نیست ، ولی اونجا تو my2020 هست در صورت خرید مشکلی نداره ؟

abbasi.naft
22-04-2015, 09:48
از دیروز هست گه نه Sent دارم و نه Receive
منطقه صابری.
کسی از دوستان هست که هم منطقه با من باشه و این مشکل رو داشته باشه ؟؟

abbasi.naft
22-04-2015, 10:26
This webpage is not availableDNS_PROBE_FINISHED_BAD_CONFIG

این خطایی هست که کروم میده مدام :n28:

abbasi.naft
22-04-2015, 10:49
جالبه IDM با سرعت نزدیک به 3 مگ میتونه بره
ولی صفحه باز نمیشه اصلا :n38:

EXTREME
22-04-2015, 11:52
جالبه IDM با سرعت نزدیک به 3 مگ میتونه بره
ولی صفحه باز نمیشه اصلا :n38:

مشکل dns دارید

کش مرورگر رو پاک کنید و دستور ipconfig /flushdns رو بزنید بعد از این دستور یک dns گوگل برای سیستمتون ست میکنید میتونید از نرم افزار dns jumper استفاده کنید و دستور ipconfig /registerdns رو بزنید و دوباره تست کنید درست نشد مودم رو ریست و دوباره کانفیگ کنید

abbasi.naft
22-04-2015, 18:08
مشکل dns دارید

کش مرورگر رو پاک کنید و دستور ipconfig /flushdns رو بزنید بعد از این دستور یک dns گوگل برای سیستمتون ست میکنید میتونید از نرم افزار dns jumper استفاده کنید و دستور ipconfig /registerdns رو بزنید و دوباره تست کنید درست نشد مودم رو ریست و دوباره کانفیگ کنید
خیلی ممنون دوست عزیز
ظاهرا که فعلا درست شده ،
ولی جالبه ، من بهش کاری نداشتم ، نمیدونم چرا بهم ریخته بود.

خیلی ممنون دوست عزیز:n40:

m-a14
23-04-2015, 11:17
سلام دوستان ایننرنت من چند وقتی است قطع و وصلیش زیاد شده به 2020 هم زنگ زدم گفتن باشه پورتت رو ریست می کنیم ولی گفت خودت هم برو قسمت تنظیمات مودمت adsl mode تغییر بده به .........
من تو تنظیمات مودم رفتم ولی این گزینه رو پیدا نکردم
مودم tp link است

EXTREME
23-04-2015, 11:28
سلام دوستان ایننرنت من چند وقتی است قطع و وصلیش زیاد شده به 2020 هم زنگ زدم گفتن باشه پورتت رو ریست می کنیم ولی گفت خودت هم برو قسمت تنظیمات مودمت adsl mode تغییر بده به .........
من تو تنظیمات مودم رفتم ولی این گزینه رو پیدا نکردم
مودم tp link است

مقدار snr توی مودم چند است؟

m-a14
23-04-2015, 11:47
مقدار snr توی مودم چند است؟

الان وارد تنظیمات مودم نمیشه
اینترنت وصله
ولی وقتی 192.168.1.1 می زنم می چرخه ولی صفحه ای باز نمیکنه

این ارور میده

No data receivedERR_EMPTY_RESPONSE

m-a14
23-04-2015, 13:29
سلام دوستان
مودم را ریست کردم
الان مشخصات خطم اینجوری است خوبه یا نه ؟

SNR Margin

:

6.1

35.0

db

Line Attenuation

:

5.0

1.0

db

Data Rate

:

22337

1022

kbps

Max Rate

:

23588

1132

kbps

CRC

:

0

0

EXTREME
23-04-2015, 16:11
سلام دوستان
مودم را ریست کردم
الان مشخصات خطم اینجوری است خوبه یا نه ؟

SNR Margin
:
6.1
35.0
db

Line Attenuation
:
5.0
1.0
db

Data Rate
:
22337
1022
kbps

Max Rate
:
23588
1132
kbps

CRC
:
0
0

مقدار snr دانلودتون پایینه نویز خط دارید موارد داخلی رو بررسی کردید؟ مثلا کابل تلفنی که به مودم خورده پریز تلفن اسپلیتر نزدیک نبودن کابل برق به کابل تلفن
یکی از راه هاش تغییر مودهای dsl است ولی همیشه جواب نمیده یک بار بدون اسپلیتر هم مقدار snr رو بررسی کنید

برای اینکه بفهمید مشکل داخلی است و نمیتونید مشکل رو بفهمید مودم رو سرخط تست کنید اگر اونجا هم مشکل داشت مشکل رو باید به مخابرات بگید اگر اینطور نیست یک سیم از اونجا مستقیم به مودم بکشید

m-a14
23-04-2015, 17:04
مقدار snr دانلودتون پایینه نویز خط دارید موارد داخلی رو بررسی کردید؟ مثلا کابل تلفنی که به مودم خورده پریز تلفن اسپلیتر نزدیک نبودن کابل برق به کابل تلفن
یکی از راه هاش تغییر مودهای dsl است ولی همیشه جواب نمیده یک بار بدون اسپلیتر هم مقدار snr رو بررسی کنید

برای اینکه بفهمید مشکل داخلی است و نمیتونید مشکل رو بفهمید مودم رو سرخط تست کنید اگر اونجا هم مشکل داشت مشکل رو باید به مخابرات بگید اگر اینطور نیست یک سیم از اونجا مستقیم به مودم بکشید

خط من فیبر نوری است SNR خطم باید چقدر باشه تا بشه گفت یه خط خوب !

dj77
23-04-2015, 17:13
خط من فیبر نوری است SNR خطم باید چقدر باشه تا بشه گفت یه خط خوب !
Attenuation dB
از 40 به بالا مشکل ساز هست ولی میشه استفاده کرد ولی از 55تا60 یا بالاتر خیلی بد هست
ودر آخر چند نکته برای کمی حل شدن مشکل نویز:
2-سیم تلفن از کنار سیم برق رد نشده باشه
3-آگر دوشاخه تلفن برق دار هست تعویض شود.(مانند دوشاخه ی زنگ دوم تلفن)
طبق استادنداردهای ارائه شده مقادیر نویز اینطور طبقه بندی میشن
20dB و کمتر بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت هست
Attenuation dB

20dB-30dB عالی
30dB-40dB خیلی خوب
40dB-50dB خوب
50dB-60dB خط ضعیف
60dB بسیار بد و دارای مشکل حاد

طبق استادنداردهای ارائه شده مقادیر کیفیت خط طبقه بندی میشن
SNR Margin dB

6dB و کمتر = بسیار بد همراه با مشکلات جدی
7dB-10dB = بد اما میشه از سرویس ADSL استفاده کرد
11dB-20dB = خوب
20dB-28dB = عالی
29dB و بیشتر = بهترین شرایط ممکن برای داشتن یک خط با کیفیت

homanit
23-04-2015, 17:32
سلام دوستان - یک مشکل بزرگ دارم دو ماه !! هیچوقت نیست که مثل آدم این اینترنت مخابرات آنلاین باشه - هروقت میخام برم تو سایتی باید 10 بار سایت رو بزنم تا وارد شه ! یا اینکه وایبر و اسکیپ و و.... همه چیز تو گلوش گیر میکنه انگار !! تا نرم تو سایتی و ده بار نزنم تا خدا بخاد و صفحه باز شه برای پیامی نمیاد !! رفتم ریزکارکردم رو دیدم ، دیدم هی وسط اتصالات ip : 172.16 میگیره ! که یک ip اینترنتی نیست ! خلاصه با پرس وجو فهمیدم مخابرات محترم هی اینترنت من رو قطع میکنه که یکوقت خسته نشه:n23: ! اگه کسی راهی بلده بگه وگرنه برم از جای دیگه بگیرم - البته مخابرات رو دوست دارم چون حجم مجانی زیاد برمیگردونه - خدا خیرش بده :n31:

mahdi-xbox
23-04-2015, 19:53
توی ریزکارکرد سایت دیدم توی زمان که چیزی مصرف نشده زده 0.20
منم به هوای صفحه اصل که به گیگابایت هست فک کردم اینم اینجوریه:n31:
رفتم شکایت کردم:n08:گفتم این چه وضعشه 200 مگ از حسابم کم شده:n08:
بعد برگشتم قسمت ریزکاکرد دیدم به مگابایت هست...یعنی 200 کیلوبایت کم شده
:n08:باز خوبه درجواب نوشتن مشکلی وجود نداره:n02:
........................
ولی انصافا مصرف خیلی زیاده...روزی شاید 300 مگ مصرف میشه...افزونه ای برا کروم یا مثلا نرم افزاری میشناسید که مصرف رو صرفه جویی کنه درش؟مثل افزونه اندروید کروم که حدود 50 درصد قشنگ صرفه جویی میکنه ولی هرچی افزونه هست که تست کردم داخل کروم pcهمشون به نوعی پ .رو ک سی بودن که با فعال کردنشون ارتباط با اینترنت قطع میشد...
نرم افزاری که بشه این عکس هارو فشرده کرد...لامصب دوتا عکس میبینیم چند مگ کم میکنه...غیر فعال کردن عکسم نمیشه...یعنی سخته بدون عکس وبگردی
.....................................
از وقتی که یک سیم مستقیم از جای کابل اصلی به مودم وصل کردم شاید حتی یکبار هم قطعی نداشتم...
crc که اکثر اوقات صفر یا زیر 10 هست

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

6.1
34.5
db

Line Attenuation

:

12.2
5.1
db

سرعت تو روز که حول حوش 800 کیلو هست
سرعت تایم رایگان هم از سرور داخلی حدود 250 هست..شبی 4.5 از سرور داخلی میگیرم...
درکل راضیم اگه همین وضعیت باشه و چشم نخوره از فردا قطع بشه و گرون بشه ترافیک:n02:
فقط همین مصرف زیاد ترافیک یکم رو مخه:n01:

ghnjfg
23-04-2015, 23:09
من تازگی هر بار میخوام کانکت بزنم قبلش ده بیست بار ارور 909 مید تا بالاخره وصل میشه:V27:

homanit
24-04-2015, 12:28
سیستم مخابرات از ماه دی عوض شده اما ریز کارکرد من که ماه دی رو میدیدم الان یکهو نیست !! از ماه بهمن رو فقط داره - فراموشی هم میگیره !!! در ضمت خدا پدر ملک جعفریان رو بیامورزه :n02: هر دو سه شب یهو بهم حجم میبخشه - انگار مفت مجانی میده - دیگه حجم نمیخرم - شمام چک کنید متوجه میشید بعد ساعت های هم که زیر دانلود میزارید حساب نمیکنه و تو ریز کارکردش نیست ! به هوا وصله

javadb40
24-04-2015, 21:49
توی ریزکارکرد سایت دیدم توی زمان که چیزی مصرف نشده زده 0.20
منم به هوای صفحه اصل که به گیگابایت هست فک کردم اینم اینجوریه:n31:
رفتم شکایت کردم:n08:گفتم این چه وضعشه 200 مگ از حسابم کم شده:n08:
بعد برگشتم قسمت ریزکاکرد دیدم به مگابایت هست...یعنی 200 کیلوبایت کم شده
:n08:باز خوبه درجواب نوشتن مشکلی وجود نداره:n02:
........................
ولی انصافا مصرف خیلی زیاده...روزی شاید 300 مگ مصرف میشه...افزونه ای برا کروم یا مثلا نرم افزاری میشناسید که مصرف رو صرفه جویی کنه درش؟مثل افزونه اندروید کروم که حدود 50 درصد قشنگ صرفه جویی میکنه ولی هرچی افزونه هست که تست کردم داخل کروم pcهمشون به نوعی پ .رو ک سی بودن که با فعال کردنشون ارتباط با اینترنت قطع میشد...
نرم افزاری که بشه این عکس هارو فشرده کرد...لامصب دوتا عکس میبینیم چند مگ کم میکنه...غیر فعال کردن عکسم نمیشه...یعنی سخته بدون عکس وبگردی
.....................................
از وقتی که یک سیم مستقیم از جای کابل اصلی به مودم وصل کردم شاید حتی یکبار هم قطعی نداشتم...
crc که اکثر اوقات صفر یا زیر 10 هست

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

6.1
34.5
db

Line Attenuation

:

12.2
5.1
db

سرعت تو روز که حول حوش 800 کیلو هست
سرعت تایم رایگان هم از سرور داخلی حدود 250 هست..شبی 4.5 از سرور داخلی میگیرم...
درکل راضیم اگه همین وضعیت باشه و چشم نخوره از فردا قطع بشه و گرون بشه ترافیک:n02:
فقط همین مصرف زیاد ترافیک یکم رو مخه:n01:

طرحت چیه ؟:n36:

mahdi-xbox
25-04-2015, 03:58
طرحت چیه ؟:n36:
کمپین تابستانه 2 مگ
مال سال پیش

Amir 3d
25-04-2015, 10:49
من تازگی هر بار میخوام کانکت بزنم قبلش ده بیست بار ارور 909 مید تا بالاخره وصل میشه:V27:

این ارور از وقتی گلدنت عوض شده اومده بنظرم امنیت سیستماشون بالاتر شده حالا یا نرم افزاری یا سخت افزاری.
من وقتی با یک مودم وصل م به اینترنت و شبا یک مودم دیگه رو وصل میکنم این ارور میآد راه حلش هم اینه که باید مودمی که وصل بوده به نت رو خاموش کنی 5 دقیقه و بعد مودم دوم رو روشن کنی.اگه شما هم دو تا مودم داری اینجوری حل میشه اگر نداری این ارور مال مشکلات ناشناخته ویندوز هست!

ArashMiniStar
25-04-2015, 12:24
این ارور از وقتی گلدنت عوض شده اومده بنظرم امنیت سیستماشون بالاتر شده حالا یا نرم افزاری یا سخت افزاری.
من وقتی با یک مودم وصل م به اینترنت و شبا یک مودم دیگه رو وصل میکنم این ارور میآد راه حلش هم اینه که باید مودمی که وصل بوده به نت رو خاموش کنی 5 دقیقه و بعد مودم دوم رو روشن کنی.اگه شما هم دو تا مودم داری اینجوری حل میشه اگر نداری این ارور مال مشکلات ناشناخته ویندوز هست!

داداش این چیز شعراتو از کجا در اوردی جون من؟؟؟ بابا سیستماشون هر روز یه مشکلی داره کجا امنیتیش زیاد شده
برای منم وقتی میخواد وصل بشه چند دقیقه قرمزه internet
دقیقا یه باگه مربوط به خودشون

Amir 3d
25-04-2015, 12:45
داداش این چیز شعراتو از کجا در اوردی جون من؟؟؟ بابا سیستماشون هر روز یه مشکلی داره کجا امنیتیش زیاد شده
برای منم وقتی میخواد وصل بشه چند دقیقه قرمزه internet
دقیقا یه باگه مربوط به خودشون

به جان تو شعرامو از سیستم اینا میگم! که گفتم!من پنج مین خاموش نگه میدارم مودم اولمو بعد به مودم دیگم وصل میکنم درست میشه!وگرنه همین ارور میآد 10 بارم خاموش روشن کنم وصل نمیشه هر شب همینجوریه الکی که نمیگم:/خیر سرم اومدم کمک کنم وگرنه ....

779
25-04-2015, 13:33
دوستان پینگ مخابرات تو محدوده سیدرضی چجوری هست؟ میخوام صبانتمو عوض کنم اینترنت با پینگ خوب (سرعت مهم نیست، برا بازی میخوام) بگیرم.

ghnjfg
25-04-2015, 14:52

اره احتمالا از امینیت سیستماشونه
البته اینو نگفتم که چون قبل از این موضوع من یوز و پسورد چند نفر که از مخابرات نت دارن رو پیدا کردم ولی هیچ کدوم کانکت نشد ارور 909 میداد
حالا با اشتراک خودم هم که میخوام وصل بشم قبلش چند بار این ارور رو میده

M-H2013
26-04-2015, 08:41
دوستان مدتی است با این این که تمام چراغ های مودم روشن و فعال هست ولی نت قطع است
چند دوست دیگرمم همین مشکل رو دارن که ناشی از دادن یک پورت به بیش از هشت نفر است
اگه شما هم همین مشکل رو دارین شکایت کنید

sky1sky
26-04-2015, 12:01
دوستان مدتی است با این این که تمام چراغ های مودم روشن و فعال هست ولی نت قطع است
چند دوست دیگرمم همین مشکل رو دارن که ناشی از دادن یک پورت به بیش از هشت نفر است
اگه شما هم همین مشکل رو دارین شکایت کنید

برای من هم حدود دو هفته ای هست روزا چندیییین بار نت قطع میشه با این که همه اوضاع رو به راهه و حتی در پیج مودم مودم آی پی داره
برای من قطعی گاهی چن دقه و گاهی تا نیم ساعت طول میکشه
پس ظاهرا باز مشکل همگانیه اره ؟؟

M-H2013
26-04-2015, 12:38
برای من هم حدود دو هفته ای هست روزا چندیییین بار نت قطع میشه با این که همه اوضاع رو به راهه و حتی در پیج مودم مودم آی پی داره
برای من قطعی گاهی چن دقه و گاهی تا نیم ساعت طول میکشه
پس ظاهرا باز مشکل همگانیه اره ؟؟

بله دوست عزیز دارن یک پورت رو به بیش از هشت نفر میدن که این مشکل به وجود آمده
شکایت کنید این یک دزدی آشکار است
به خصوص در ۱۹۵

HardwareMaster
26-04-2015, 16:07
ما که خوشبختانه مشکلی نداریم و خطمون خوب هم شده:n02:
(قابل توجه اونایی که تا چند نفر از سرعت پایین خطشون شاکی میشن می پرن وسط و میگن سرعت ما که خوبه!:n09: )

ArashMiniStar
26-04-2015, 16:33
بله دوست عزیز دارن یک پورت رو به بیش از هشت نفر میدن که این مشکل به وجود آمده
شکایت کنید این یک دزدی آشکار است
به خصوص در ۱۹۵
نه اقا این یه سیستمه امنیتیه :n28::n09:

ArashMiniStar
26-04-2015, 16:35
ما که خوشبختانه مشکلی نداریم و خطمون خوب هم شده:n02:
(قابل توجه اونایی که تا چند نفر از سرعت پایین خطشون شاکی میشن می پرن وسط و میگن سرعت ما که خوبه!:n09: )
ما که بخیل نیستیم ولی چندین وقته این تایم اوت و قعطی شدیدا گریبان گیر من شده :n28::n28: ول کن هم نیست یعنی قید نتو کلا زدم
از این سیستم جدیدشون اصلا راضی نیستم :n36:
ضمنا خیلی مخلصیم :n02:

HardwareMaster
26-04-2015, 18:32
ما که بخیل نیستیم ولی چندین وقته این تایم اوت و قعطی شدیدا گریبان گیر من شده :n28::n28: ول کن هم نیست یعنی قید نتو کلا زدم
از این سیستم جدیدشون اصلا راضی نیستم :n36:

نه، فقط خواستم ببینم ترول بازی چه مزه ای داره:n02:
دیدی که، وقتی میاییم از اوضاع خط می شکایتیم، یهویی یکی ترول کنان می تروله وسط و میگه از من که فوق عالیه:n38:

ضمنا خیلی مخلصیم :n02:
ما بیشتر:n16:

M-H2013
26-04-2015, 20:28
نه اقا این یه سیستمه امنیتیه :n28::n09:
دوست عزیز این چی جور امنیتی هست که سر زمان های شلوغ اینترنت از جمله ساعت ۹شب تا ۳ صبح فعال میشه ههههههههه
:n31::n19:
این مشکل قطعی با اینکه چراغ ها روشن هستن زمامی اتفاق می افته که یک پورت به بیش از ۸ نفر داده شود

sky1sky
27-04-2015, 11:10
اما سوالم اینه که اگه یک پورت دارن رو دارن به چن نفر همزمان میدن، چرا این قطعی ها واسه چن دقیقه یا حداکثر نیم ساعت هست ؟؟ چرا بیشتر نیس؟ مگه سیستم هاشون چه جوریه ؟

masooumi
27-04-2015, 12:04
دوست عزیز این چی جور امنیتی هست که سر زمان های شلوغ اینترنت از جمله ساعت ۹شب تا ۳ صبح فعال میشه ههههههههه
:n31::n19:
این مشکل قطعی با اینکه چراغ ها روشن هستن زمامی اتفاق می افته که یک پورت به بیش از ۸ نفر داده شود

دوست عزیز ، از لحاظ فنی به هیچ عنوان امکان ندارد یک پورت DSLAM به بیش از یک نفر اختصاص یابد . اون چیزی که شما می فرمایید که باید در استاندارد ایران ضریب 1 به 8 براش در نظر بگیرند پهنای باند هست که نه تنها در مخابرات بلکه در هیچ شرکت خصوصی هم این ضریب رعایت نمی شود.

این خطا 909 هم با که شرحش مشخصه یک خطای توسط سیستم تشخیص داده میشود ولی منشا آن مشخص نیست ولی با توجه به اینکه در بازه زمانی پیک شبکه رخ میدهد احتمالا یک دلیلش میتونه اینباشه که مشترکین مخابرات که در همون بازه میخوان به شبکه متصل بشوند با کمبود IP ولید مواجه میشوند و عملا IP خالی وجود ندارد که به مشترکی که میخواد به شبکه متصل بشه اختصاص پیدا کنه و به همین خاطر خطا برگردانده میشود. این خطا تا وقتی یک مشترک دیگه از شبکه قطع بشه و IP اون آزاد بشه مشاهده میشه.

این یک احتمال بسیار قوی برای این خطا هست ، هرچند ممکنه موارد دیگری هم باشه..

peyman_2012
29-04-2015, 00:36
سلام

دوستان هنرستان محدوده صارمی نوع خطوط تلفن همش فیبره یا مسی هم وجود داره؟؟
پیشاپیش ممنون .

ghnjfg
29-04-2015, 07:37
این خطا 909 هم با که شرحش مشخصه یک خطای توسط سیستم تشخیص داده میشود ولی منشا آن مشخص نیست ولی با توجه به اینکه در بازه زمانی پیک شبکه رخ میدهد احتمالا یک دلیلش میتونه اینباشه که مشترکین مخابرات که در همون بازه میخوان به شبکه متصل بشوند با کمبود IP ولید مواجه میشوند و عملا IP خالی وجود ندارد که به مشترکی که میخواد به شبکه متصل بشه اختصاص پیدا کنه و به همین خاطر خطا برگردانده میشود. این خطا تا وقتی یک مشترک دیگه از شبکه قطع بشه و IP اون آزاد بشه مشاهده میشه.

این یک احتمال بسیار قوی برای این خطا هست ، هرچند ممکنه موارد دیگری هم باشه..

این ارور اصلا مربوط به شبکه نیست دوست عزیز بلکه مربوط به ویندوز و کانکشنهاست
من بعد از یک ماه همه کانکشن هارو کامل پاک کردم و دوباره ساختم دیگه این ارور رو نداد
خیلی راحت شدم از دستش کاش زودتر این کارو میکردم:n02:

ArashMiniStar
29-04-2015, 09:53
این ارور اصلا مربوط به شبکه نیست دوست عزیز بلکه مربوط به ویندوز و کانکشنهاست
من بعد از یک ماه همه کانکشن هارو کامل پاک کردم و دوباره ساختم دیگه این ارور رو نداد
خیلی راحت شدم از دستش کاش زودتر این کارو میکردم:n02:
باز این ترول اومد
خسته نباشی برادر بسیجی :)))))

ghnjfg
29-04-2015, 10:19
باز این ترول اومد
خسته نباشی برادر بسیجی :)))))

تو چته ؟
حالو حوصلتو ندارم شروع نکن دوباره

homanit
29-04-2015, 21:29
توجه توجههههههههههههههههههههه واسه هرکی شارژ یا زمان یا طرح میخاد
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک کد تخفیف پیدا کردم که برا روز پدره - هرچی از سایت بخرید 3% تخفیف میده
اینم کدش - هرچیم بزنید نمیسوزه کد : 2973510056935418

ArashMiniStar
29-04-2015, 22:34
اقا من شدیدا تایم اوت دارم به کجا پناه ببرم شکایت کنم :|

alipolpol
29-04-2015, 23:00
اقا من شدیدا تایم اوت دارم به کجا پناه ببرم شکایت کنم :|

سلام داداش.
منم شدید تایم اوت دارم دیگه اعصابم خورد شده به خدا. هر دو سه دقیقا هی اینترنت قطع میشه. تمام چراغ های مودم روشنه ولی نت ندارم. داری یه کاری انجام میدی یهو میبینی نت قطع شد ریده شد توی کار آدم :n34:

ulsss
30-04-2015, 10:33
این قضیه تابم اوت خیلی شدید شده. توی کلش هم نمیشه رفت.البته با قند شکن بهتر میشه

ArashMiniStar
30-04-2015, 10:51
سلام داداش.
منم شدید تایم اوت دارم دیگه اعصابم خورد شده به خدا. هر دو سه دقیقا هی اینترنت قطع میشه. تمام چراغ های مودم روشنه ولی نت ندارم. داری یه کاری انجام میدی یهو میبینی نت قطع شد ریده شد توی کار آدم :n34:
دقیقا همینطوره

hamed_yazdani
30-04-2015, 21:12
خاک تو سر مخابرات با این نت. به معنای واقعی هر 2 دقیقه 1 دقیقه قطع میشه.! به قول دوستمون چراغ ها هم روشنه و کانکشن مودم قطع نمیشه.

[Mohsen]
01-05-2015, 01:12
واقعا دست مخابرات علی الخصوص برادر خدوم ملک جعفریان درد نکنه با این اینترنتی که برامون درست کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milad azad
01-05-2015, 20:52
از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک کد تخفیف پیدا کردم که برا روز پدره - هرچی از سایت بخرید 3% تخفیف میده

​با خرید بیش از 100،000 ریال شما میتوانید از کد تخفیف 3 درصدی ما بهره مند شوید .
لازم به ذکر است این کد قابل انتقال به دیگر مشترکین بوده و به مدت 10 روز اعتبار دارد

Amir 3d
02-05-2015, 16:47

3درصد چیزی نمیشه که دوست عزیز!
خیر سرشون!
بالفرض 200هزار تومان بخری 3درصدش میشه 194هزار!

mahdi-xbox
02-05-2015, 17:10
دوستان یک افزونه جدید دیدم تو کروم بنام data saver
شاید مفید باشه...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

افزونه data compression هم مشکلش رفع شده ظاهرا

mr1987
03-05-2015, 19:30
سلام من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سرویس خریدم بعد نیم ساعت شارژ شد

حالا تو گزینه هاش خرید شارژ زمانی مخصوص سرویس طلایی داره اگه از این گزینه استفاده کنم و زمان شارژ کنم ایا شبانم از بین نمیره(پاییزه طلایی دارم از قبل)

M-H2013
04-05-2015, 05:52
سلام داداش.
ازمنم همین جوری است مرکز امت
به 2020 می گم می گه مشکل شماست کسه دیگه ای این مشکل رونداره

e4lyas
04-05-2015, 12:18
سلام من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه سرویس خریدم بعد نیم ساعت شارژ شد

حالا تو گزینه هاش خرید شارژ زمانی مخصوص سرویس طلایی داره اگه از این گزینه استفاده کنم و زمان شارژ کنم ایا شبانم از بین نمیره(پاییزه طلایی دارم از قبل)

منم انجام دادم ولي به دليل حذف اين سرويس پول برگشت شد
و سرويس بدون شبانه خريدم :|

peyman_2012
06-05-2015, 04:50
سلام
دوستان چند تا نمایندگی فروش ADSL مخابرات تو مشهد داریم؟
کدومشون از همه بهتره؟
سرویس هاشون با هم دیگه فرق میکنه یا نه؟

خیلی ممنون .:n16:

ArashMiniStar
06-05-2015, 17:42
این تایم اوت قرار نیس حل بشه؟ این بود عارمان ما؟

HardwareMaster
06-05-2015, 18:15
آخ جون بارون آخ جون بارون:n19:
تا یکهفته با چراغهای مودم خداحافظی کنید:V18:

ArashMiniStar
06-05-2015, 18:16
آخ جون بارون آخ جون بارون:n19:
تا یکهفته با چراغهای مودم خداحافظی کنید:V18:
اینترنت من که با اومدن بارون بهتر شده احتمالا شماها ویندوزتون مشکل داره:n09:
ترول بودن حال میده هااااا

HardwareMaster
08-05-2015, 08:34
با باران دیشب -البته سیلاب آسمانی اسم مناسبتریه- فکر کنم مرکز مخابراتی ما رو کلا آب برده باشه
نه تلفن می بوقه و نه مودم می چراغه. جالبه که بعد از پایان بارندگی از حدود ساعت 2 صبح قطع شد

khodadadeh
08-05-2015, 13:07
من طرح 10 مگ رو خریدم ولی سرعتش از 200 تا بالاتر نمیاد، کسی می دونه مشکل رو چه جوری حل کنم؟

Rahpooyan
08-05-2015, 21:26
اسیاتک یا شاتل کدوم یک دانلود شبانه رایگان برای 2 مگ دارند ؟ کدوم طرح ها ؟

ghnjfg
08-05-2015, 21:34
اسیاتک یا شاتل کدوم یک دانلود شبانه رایگان برای 2 مگ دارند ؟ کدوم طرح ها ؟

از شاتل که بگیری خیلی کم باید دانلود کنی که محدود نشی
سرویس 2 مگ اسیاتک هم سرعت برای دانلود شبانه نهایت اگه باشه 100 کیلوبایت برای روزانه هم بالای 1 مگابایت میره

Rahpooyan
09-05-2015, 11:19
میشه درباره طرح های شاتل توضیح بدید ؟ دانلود رایگان 2 مگ
مخابرات دانلود شبانه رایگان داره ؟

milad azad
09-05-2015, 14:23
من طرح 10 مگ رو خریدم ولی سرعتش از 200 تا بالاتر نمیاد، کسی می دونه مشکل رو چه جوری حل کنم؟

اگر منظورت در ساعات روز هست شاید نوع خط منطقه شما فیبر نوری باشه

اگر مشکلت در شبانه هست که برای همه هست محدود شده.

aabrahim
09-05-2015, 16:30

من جای شما بودن خراب میشدم سرشون که چرا طرح 10 مگی باید اینجوری باشه.
خلاصه آخرشم ازشون طرحی با هزینه ی مناسب با توجه به سرعتی که میشه درناحیه استفاده کرد میگرفتم.

حتما هم میرفتم مخابرات مرکزی:
می دونی چرا؟چون من از ۱۴/۱۲/۹۳ درگیر یک شکایتم.که تازه به من جواب دادن که اطلاعات پاک شده اما من یکی دارم میرم از اون کسی شکایت کنم که باعث پاک شدن شده و یا حداقل چرا اینقدر شکایت منو طول دادن که به اینجا رسیده و شده این.
البته تجربه ای که کسب کردم این بوده که باید حتما برم نامه کتبی بگیرم چون این نامردا به من گفتن چون شکایت زیاد معلوم نبوده به کی رفته اینجوری شده.
البته از من چندبار عذرخواهی کردن اما من دیگه عذرخواهی نمی خوام.ازگارم میزنم میرم دنبال شکایت.
موفق باشید.

ghnjfg
09-05-2015, 22:30
میشه درباره طرح های شاتل توضیح بدید ؟ دانلود رایگان 2 مگ
مخابرات دانلود شبانه رایگان داره ؟

اره داره
سرویس های شاتل هم خودش نوشته اینجا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-Cost-Of-Service-ECO

milad azad
10-05-2015, 00:30
خلاصه آخرشم ازشون طرحی با هزینه ی مناسب با توجه به سرعتی که میشه درناحیه استفاده کرد میگرفتم.

می دونی چرا؟چون من از ۱۴/۱۲/۹۳ درگیر یک شکایتم.که تازه به من جواب دادن که اطلاعات پاک شده اما من یکی دارم میرم از اون کسی شکایت کنم که باعث پاک شدن شده و یا حداقل چرا اینقدر شکایت منو طول دادن که به اینجا رسیده و شده این.
البته تجربه ای که کسب کردم این بوده که باید حتما برم نامه کتبی بگیرم چون این نامردا به من گفتن چون شکایت زیاد معلوم نبوده به کی رفته اینجوری شده.
البته از من چندبار عذرخواهی کردن اما من دیگه عذرخواهی نمی خوام.ازگارم میزنم میرم دنبال شکایت.
موفق باشید.

آفرین موفق باشی

frozen01
10-05-2015, 01:04
سلام دوستان تایم اوت های شبانه باز شروع شد.

جالب اینجاست تایم اوت ها تا داخل کشور بیشتر تا خارج از کشور هست.

تازگی ها هم احساس میکنم در کم کردن حجم مخابرات داره دزدی میکنه امار جدید رو ندارید ؟

1000repair
10-05-2015, 01:41
موافقممممم ... پکت لاست ام زیاد شده

سلام دوستان تایم اوت های شبانه باز شروع شد.

جالب اینجاست تایم اوت ها تا داخل کشور بیشتر تا خارج از کشور هست.

تازگی ها هم احساس میکنم در کم کردن حجم مخابرات داره دزدی میکنه امار جدید رو ندارید ؟

اصن داداش طرح با هزینه مناسب مگه پییدا میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!

موفق باشید.

QuinT
10-05-2015, 10:38
سلام
دوستان شبانه رایگان طرح بهار تا بهار مخابرات از ساعت چند تا چند هست ؟
ممنون

milad azad
10-05-2015, 23:13
مسخره شو در اوردن اصلا نمیشه کلش بازی کرد همش قطع و وصلی

سایت ها هم که حتی یه سایت داخل ایرانو بزور باز میکنه

تازه قراره از 25 یا 27 اردیبهشت با ورود به فاز 2 فیلتر ملی بدتر هم بشه

Dr Nima
11-05-2015, 01:41
من که رو یه خط دیگه امتحانی گرفته بودم افتضاح بود
یه ماهه مدتش تموم شده تا حالا چند بار زنگ زدن که اگه شارژ نکنی تخلیه میکنیم و تا یه سال دیگه پورت نمیدیم :n10::n02:
منم گفتم خیلی خوبه زودتر تخلیه کنید :n02: هنوز تخلیه نکردن امروز یه تیکت زدم بهشون یه سری حرف بهشون نوشتم :n24: شاید تخلیه کنن:n02:

تو خبرها اومده بود مدیر کل مخابرات برکنار شده و مدیر مخابرات قم رو آوردن پس خیالتون راحت

arian007
11-05-2015, 09:09
سلام ،مخابرات یه طرح داره یکساله 8 گیگ 27 هزار تومن کسی این طرح رو داره؟سرعتش روی 1 مگ هست یا نه؟

m-a14
11-05-2015, 11:23
سلام دوستان
من دیروز خواستم 5 گیگ شارژ بخرم سایت پول از حسابم کم کرد ولی اینترنتم شارژ نشد به 2020 تماس گرفتم
این شماره را داده که 38118415که پیگیری کنید ولی این تلفن که اصلا پاسخگو نیست
از شما دوستان تا حالا همچین مشکلی پیش اومده تونسته پولشو برگردونه یا نه ؟

Rahpooyan
11-05-2015, 14:12
طرح ECO4096 شاتل شبانه سرعتش چنده ؟ در ماه چقدر دانلود داشته باشی محدود میشی ؟

masooumi
11-05-2015, 14:24
سلام دوستان
من دیروز خواستم 5 گیگ شارژ بخرم سایت پول از حسابم کم کرد ولی اینترنتم شارژ نشد به 2020 تماس گرفتم

بله ، تنها راهش هم تماس با همون شمارس و باید یک چند روزی مداوم بهشون زنگ بزنید تا هر وقت صلاح دونستن پاسخ بدهند. متاسفانه خیلی خیلی دیر و بی نظم پاسخ میدهند با تماس ها

m-a14
11-05-2015, 15:49
بله ، تنها راهش هم تماس با همون شمارس و باید یک چند روزی مداوم بهشون زنگ بزنید تا هر وقت صلاح دونستن پاسخ بدهند. متاسفانه خیلی خیلی دیر و بی نظم پاسخ میدهند با تماس ها

الان دوباره گیگ بخرم یا بزارم تکلیف این یکی روشن بشه ؟

Just Me Samanta
11-05-2015, 15:57
سلام دوستان

سلام دوست عزیز
من یک بار این مشکل برام پیش اومد ک البته خداروشکر فقط یک گیگ شارژ بود.
اون شماره ای ک بهت دادن من 4 روز تمام بهش زنگ زدم ک بلاخره افتخار دادن!!! جواب دادن!:jealous:
بعد گفتن پیگیری میکنن شماره تماس هم ازم گرفتم ولی چن روز گذشت خبری نشد ازشون.
من از سمت بانک هم پیگیر شدم و اونا بهم گفتن پول معلق نمونده و ب حساب مخابرات واریز شده.
خلاصه بعد چن روز دوباره کلی ب همون شماره زنگ زدم کسی جواب نداد تا اینکه تو سایت بازرسی
شکایت نوشتم ک بعد حدودا دو هفته!!! جواب دادن پول ب حساب مخابرات نرفته!!!:hmm:
حالا کی این وسط پوله منو نوش جان کرده الله اعلم:n23:
البته منم بدشانسی آوردم خوردم ب تعطیلات آخر سال
شاید با خودت بگی ی گیگ چیزی نبوده ولی من حاضر بودم پول
همون ی گیگ رو بریزم تو چاه ولی نره تو شکم مخابرات دزد.:n22:
اصلا قصدم نگران کردنت نیست دوست عزیز ولی با توجه ب چیزی ک برای
خودم اتفاق افتاد توصیه میکنم سخت پیگیر کارت باشی ک پولتو نخورن.
موفق باشی.

HardwareMaster
11-05-2015, 16:05
سلام دوستان
همیشه گفتیم از توی وبسایت مخابرات خرید کنید همینطوری میشه و حتی مواردی سراغ دارم که کلا پولشون برنگشته
همیشه تلفنی اقدام کنید

m-a14
11-05-2015, 16:35
سلام دوست عزیز
من یک بار این مشکل برام پیش اومد ک البته خداروشکر فقط یک گیگ شارژ بود.
اون شماره ای ک بهت دادن من 4 روز تمام بهش زنگ زدم ک بلاخره افتخار دادن!!! جواب دادن!:jealous:
بعد گفتن پیگیری میکنن شماره تماس هم ازم گرفتم ولی چن روز گذشت خبری نشد ازشون.
من از سمت بانک هم پیگیر شدم و اونا بهم گفتن پول معلق نمونده و ب حساب مخابرات واریز شده.
خلاصه بعد چن روز دوباره کلی ب همون شماره زنگ زدم کسی جواب نداد تا اینکه تو سایت بازرسی
شکایت نوشتم ک بعد حدودا دو هفته!!! جواب دادن پول ب حساب مخابرات نرفته!!!:hmm:
حالا کی این وسط پوله منو نوش جان کرده الله اعلم:n23:
البته منم بدشانسی آوردم خوردم ب تعطیلات آخر سال
شاید با خودت بگی ی گیگ چیزی نبوده ولی من حاضر بودم پول
همون ی گیگ رو بریزم تو چاه ولی نره تو شکم مخابرات دزد.:n22:
اصلا قصدم نگران کردنت نیست دوست عزیز ولی با توجه ب چیزی ک برای
خودم اتفاق افتاد توصیه میکنم سخت پیگیر کارت باشی ک پولتو نخورن.
موفق باشی.

پس فکر کنم اون پولم از دست رفت دیگه :n35:
سایت بازرسی ادرسش چیه ؟

همیشه گفتیم از توی وبسایت مخابرات خرید کنید همینطوری میشه و حتی مواردی سراغ دارم که کلا پولشون برنگشته
همیشه تلفنی اقدام کنید

تلفنی چجوری شارژ کنم پول چطوری باید واریز کنم ؟

masooumi
11-05-2015, 16:39
الان دوباره گیگ بخرم یا بزارم تکلیف این یکی روشن بشه ؟

می تونید بخرید ، ترجیحا اگر میخواهید اینترنتی بخرید از سایت های دیگه بخرید که حداقل بدونید با کی طرف هستید ، ماشالا الان همه نماینده ها برای خودشون سایت زدن.

Just Me Samanta
11-05-2015, 17:37
سایت بازرسی ادرسش چیه ؟

سایت بازرسی شرکت مخابرات

البته اینجا هم میتونی شکایت کنی:

سایت پاسخگویی وزارت ارتباطات

حالا تو اقدام کن ایشاا... ک پولت برمیگرده.

تا جایی ک یادمه ب 2020 ک زنگ میزنی،
بعد باید با بخش فروش تماس بگیری.
شماره کارت بهت میدن ک پولو واریز کنی.

حالا اگه ج من اشتباه بود دوستان تصحیح کنن.

m-a14
11-05-2015, 17:38
می تونید بخرید ، ترجیحا اگر میخواهید اینترنتی بخرید از سایت های دیگه بخرید که حداقل بدونید با کی طرف هستید ، ماشالا الان همه نماینده ها برای خودشون سایت زدن.

میشه ادرس سایتهاشونو بگید

aabrahim
11-05-2015, 19:18
سایت بازرسی ادرسش چیه ؟

وقتی نامه‌رو نوشتی حتما هفته ای یکبار به مخابرات سر بزنن.
نامه‌ی منو چندین وقت دستشون بود و آخر خودم رفتم مخابرات و به صورت حضوری به چندتا قسمت سرزدم تا حرف منو باور کنند.خیلی وضعیت مخابرات خرابه.
از من میپرسیدن اگر دنبال عذرخواهی هستی من از شما عذرخواهی میکنم و...
باید برید حضوری تا ببینید که چطوری با شما برخورد میکنند.
نمی دونم وجدان کاری دارن یا نه.

یک توصیه.حتما حضوری برو و حتما هم بخواه برات شماره دبیرخانه بزنند.

m-a14
11-05-2015, 19:35
وقتی نامه‌رو نوشتی حتما هفته ای یکبار به مخابرات سر بزنن.
نامه‌ی منو چندین وقت دستشون بود و آخر خودم رفتم مخابرات و به صورت حضوری به چندتا قسمت سرزدم تا حرف منو باور کنند.خیلی وضعیت مخابرات خرابه.
از من میپرسیدن اگر دنبال عذرخواهی هستی من از شما عذرخواهی میکنم و...
باید برید حضوری تا ببینید که چطوری با شما برخورد میکنند.
نمی دونم وجدان کاری دارن یا نه.

یک توصیه.حتما حضوری برو و حتما هم بخواه برات شماره دبیرخانه بزنند.

من تو سایت بازرسی ثبت نام کردم فقط یه کد رهگیری داد

برای حضوری باید کجا برم آدرسش کجاست ؟

آدرس سایتی هم که بشه بدون درد سر اینترنتی شارژ خرید را هم اگه می دونید بگید

HardwareMaster
11-05-2015, 20:23
سایت بازرسی ادرسش چیه ؟

تلفنی از راه تماس با 2020 و بعدش وصل شدن به واحد فروش. خودشون شماره کارت میدن و با خاطر جمع از راه درگاه بانک و یا عابر بانک براحتی واریز و بهشون اطلاع میدین

masooumi
11-05-2015, 20:27
میشه ادرس سایتهاشونو بگید

توی این لینک زیر آدرس سایت همه نمایندگان adsl مخابرات خراسان هست. (همه هم شارژ آنلاین دارند)

masooumi
11-05-2015, 20:28
تکراری شد ، حذف شود.

کی میخواد این سایت پی سی ورلد درست بشه ، خدا میدونه..

ArashMiniStar
11-05-2015, 21:23
تکراری شد ، حذف شود.

کی میخواد این سایت پی سی ورلد درست بشه ، خدا میدونه..
نه دادا مشکل تو فروم های دیگم هست علت از اینترنته

aabrahim
11-05-2015, 21:30
من تو سایت بازرسی ثبت نام کردم فقط یه کد رهگیری داد

برای حضوری باید کجا برم آدرسش کجاست ؟

آدرس سایتی هم که بشه بدون درد سر اینترنتی شارژ خرید را هم اگه می دونید بگید

اگر بتونی تماس بگیری بهتره.چون بری بهت شاید بگن که همین امروز شکایت کردی و باید صبرکنی.

آدرس:میدان امام خمینی. از هرکی بپرسی بهت نشون میده.میدان به سمت باغ ملی.

بازرسی هم طبقه ی پنجم هست.
اگر راضی نشدی از جواب برو پیش مدیرعامل.شاید جواب بده.
موفق باشید.

ArashMiniStar
12-05-2015, 10:40
من طرح بدون شبانه فعال کردم ولی جرا الان اینو زده!! یعنی شبانه داره خبر ندارم :n29:

تلفن :
513

مرکز مخابراتي :
كوثر
پست الکترونيک :
ArashMiniStar@Gmail.com

آخرين وضعيت شما :
بهره برداری
وضعيت بر خط بودن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 06:33
RAS : Enghelab-Bras" style="border: none; color: rgb(0, 0, 0);">

سرويس فعال :
پاییزه طلایی 3 ماهه 2 گیگ+شبانه

روز باقي مانده :
39 روز
ترافيک باقي مانده :
1.5 گيگا بايت

سرويس رزرو :
فاقد سرويس رزرو

ترافيک رزرو :
0 گيگابايت

steam
12-05-2015, 18:24
سلام دوستان این طرح های یکساله ،پیش پرداخت و شبانه رایگان چه وضعیتی داره ، شبی چقدر حداکثر امکان دانلود داره
ممنون

HardwareMaster
12-05-2015, 20:10
من طرح بدون شبانه فعال کردم ولی جرا الان اینو زده!! یعنی شبانه داره خبر ندارم :n29:

تلفن :
513

مرکز مخابراتي :
كوثر
پست الکترونيک :
ArashMiniStar@Gmail.com

آخرين وضعيت شما :
بهره برداری
وضعيت بر خط بودن :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 06:33
RAS : Enghelab-Bras" style="border: none; color: rgb(0, 0, 0);">

سرويس فعال :
پاییزه طلایی 3 ماهه 2 گیگ+شبانه

روز باقي مانده :
39 روز
ترافيک باقي مانده :
1.5 گيگا بايت

سرويس رزرو :
فاقد سرويس رزرو

ترافيک رزرو :
0 گيگابايت

ده آخه اینم ناراحتی داره؟!! بیا و در حق مشترکین خوبی کن!:n24:
میگم صداشو در نیار یکوقت دیده ملک و اذنابش + اون ترولیست معلوم الحال:n06: ( trollist بر وزن تروریست!) برات راپورت رد کردن و شبانت یهو پرید:n09:
از مزاح گذشته، یک شب بعد از ریبوت مودم در حد چنده ده مگ دانلود کن و دوباره مودم رو ریبوت کن تا لوگ بندازه بعد ببین از حجم روزانه کم کرده یا نه:wink:

سلام دوستان این طرح های یکساله ،پیش پرداخت و شبانه رایگان چه وضعیتی داره ، شبی چقدر حداکثر امکان دانلود داره
ممنون
بستگی به عوامل متعدد داره : اوضاع خط شما بخصوص میزان نویزش، ترافیکی که به منطقه ی شما دادن، تعداد دانلودرهای منطقه ی شما و برخی عوامل کشف نشده ی دیگه!
لذا کلا نمیشه رقم مشخصی رو اعلام کرد اما میانگین روی 2 تا 2.5 گیگ حساب کن. من تا 5 و خرده ای هم گاهگاهی که میرم روی فاز دانلود، بگرفتوم
البته بد نیست بگم مدتیه برای کاهش بیشتر مصرف برق و عدم استهلاک و ... حتی از لپتاپ که در حد خودش کم مصرفه هم برای 6 ساعت دانلود شبانه استفاده نمیکنم
روی یک تبلت اندروییدی utorrent نصبیده و توسط یک برنامه تنظیم کردم از 1 تا 7 خودش کارها رو انجام بده . بدون دردسر و بی سر و صدا و با حداقل مصرف انرژی. شمام تا میتونین از گوشیهاتون استفاده کنین نه کامپیوتر

ArashMiniStar
13-05-2015, 00:47
ده آخه اینم ناراحتی داره؟!! بیا و در حق مشترکین خوبی کن!:n24:
میگم صداشو در نیار یکوقت دیده ملک و اذنابش + اون ترولیست معلوم الحال:n06: ( trollist بر وزن تروریست!) برات راپورت رد کردن و شبانت یهو پرید:n09:
از مزاح گذشته، یک شب بعد از ریبوت مودم در حد چنده ده مگ دانلود کن و دوباره مودم رو ریبوت کن تا لوگ بندازه بعد ببین از حجم روزانه کم کرده یا نه:wink:

بستگی به عوامل متعدد داره : اوضاع خط شما بخصوص میزان نویزش، ترافیکی که به منطقه ی شما دادن، تعداد دانلودرهای منطقه ی شما و برخی عوامل کشف نشده ی دیگه!
لذا کلا نمیشه رقم مشخصی رو اعلام کرد اما میانگین روی 2 تا 2.5 گیگ حساب کن. من تا 5 و خرده ای هم گاهگاهی که میرم روی فاز دانلود، بگرفتوم
البته بد نیست بگم مدتیه برای کاهش بیشتر مصرف برق و عدم استهلاک و ... حتی از لپتاپ که در حد خودش کم مصرفه هم برای 6 ساعت دانلود شبانه استفاده نمیکنم
روی یک تبلت اندروییدی utorrent نصبیده و توسط یک برنامه تنظیم کردم از 1 تا 7 خودش کارها رو انجام بده . بدون دردسر و بی سر و صدا و با حداقل مصرف انرژی. شمام تا میتونین از گوشیهاتون استفاده کنین نه کامپیوتر
کم میکنه :n28: ولی عجیبه اسم سرویسو اشتباه مینویسه واقعا جای تقدیر داره نمیذارن ما ازشون کمی از بدهکاری هامون رو بگیریم :n38::n41:

milad azad
13-05-2015, 09:10
طی چند هفته پیش که با اختلال‌های سرویس اینترنت پر سرعت مخابرات که به صورت قطعی و وصلی‌های مکرر نمایان می‌شد، رضا خلیلی در گفتگو با خبرنگاران تشریح کرد: علت جدید اختلال‌هایی که توسط تیم فنی شناسایی شد، ناشی از اشکال در برخی مدل‌ مودم‌های مشترکان است؛‌ برخی از مدل‌ها در چند برند دارای ایراد هستند. درضمن اشکال در کمبود ای‌پی های متفاوت بوده؛ یعنی زمانی که آدرس مک تکراری باشد، در یک منطقه دو نفر مشترک در حال استفاده هستند که همزمان اینترنت یکی قطع شده و دیگری به اینترنت وصل می شود و برعکس این اشکال تکرار می‌شود و یا، مشترک جدید نمی‌توانست به شبکه متصل شود.
وی در ادامه صحبت‌های خود به کمتر شدن این مشکل و افزایش ای‌پی های متفاوت امید بخشید و اظهار داشت این مدل‌ها درحال شناسایی و تعویض هستند.

به این ترتیب مشترکانی که از مخابرات مودم گرفته باشند با آنها تماس گرفته می‌شود که برای تعویض مودم مراجعه کنند و مشترکانی که از مخابرات مودم نگرفته باشند پس از محرز شدن علت، اشکال به آنها اعلام می‌شود.در صحت گفته های خلیلی، معاون فنی و مهندسی مخابرات تهران افزود: سال گذشته مشکل قطعی و وصلی‌های مکرر ناشی از مشکل کمبود آی‌پی بود که اکنون آی‌پی لازم تا حد زیادی تامین شده و بخشی نیز برای مشترکان جدید در حال تامین است.

=خنده داره پس مشهد باید همه اش عوض بشه

ArashMiniStar
13-05-2015, 13:42
اینا مردمو احمق فرض کردن؟ یدفعه همه مودما مشکل پیدا کردن تایم اوت میدن؟ تو چند سال اخیر چرا مشکل نداشتن؟!!

Rahpooyan
13-05-2015, 22:19
طرح پس پرداخت چگونه هزینه میاد ؟ برای ثبت نام مراجعه حضوری لازمه یا اینترنتی میشه ثبت نام کرد ؟

m-a14
13-05-2015, 22:32
طرح پس پرداخت چگونه هزینه میاد ؟ برای ثبت نام مراجعه حضوری لازمه یا اینترنتی میشه ثبت نام کرد ؟

هزینه اش روی قبض میاد

هم حضوری میشه ثبت نام کرد هم تلفنی با 2020

HardwareMaster
14-05-2015, 17:09
اینا مردمو احمق فرض کردن؟ یدفعه همه مودما مشکل پیدا کردن تایم اوت میدن؟ تو چند سال اخیر چرا مشکل نداشتن؟!!

شاید مودمهاشون توی انبار در حال زنگ زدن و پوسیدنه یکجورایی میخوان به آب کنن بره

mr1987
17-05-2015, 21:09
طی چند هفته پیش که با اختلال‌های سرویس اینترنت پر سرعت مخابرات که به صورت قطعی و وصلی‌های مکرر نمایان می‌شد، رضا خلیلی در گفتگو با خبرنگاران تشریح کرد: علت جدید اختلال‌هایی که توسط تیم فنی شناسایی شد، ناشی از اشکال در برخی مدل‌ مودم‌های مشترکان است؛‌ برخی از مدل‌ها در چند برند دارای ایراد هستند. درضمن اشکال در کمبود ای‌پی های متفاوت بوده؛ یعنی زمانی که آدرس مک تکراری باشد، در یک منطقه دو نفر مشترک در حال استفاده هستند که همزمان اینترنت یکی قطع شده و دیگری به اینترنت وصل می شود و برعکس این اشکال تکرار می‌شود و یا، مشترک جدید نمی‌توانست به شبکه متصل شود.
وی در ادامه صحبت‌های خود به کمتر شدن این مشکل و افزایش ای‌پی های متفاوت امید بخشید و اظهار داشت این مدل‌ها درحال شناسایی و تعویض هستند.

به این ترتیب مشترکانی که از مخابرات مودم گرفته باشند با آنها تماس گرفته می‌شود که برای تعویض مودم مراجعه کنند و مشترکانی که از مخابرات مودم نگرفته باشند پس از محرز شدن علت، اشکال به آنها اعلام می‌شود.در صحت گفته های خلیلی، معاون فنی و مهندسی مخابرات تهران افزود: سال گذشته مشکل قطعی و وصلی‌های مکرر ناشی از مشکل کمبود آی‌پی بود که اکنون آی‌پی لازم تا حد زیادی تامین شده و بخشی نیز برای مشترکان جدید در حال تامین است.

=خنده داره پس مشهد باید همه اش عوض بشه

تازه سیم کارتم میدن
امروز واسم اس اومد که واسه استفاده از اینترنت مخابرات بهم سیم کارت میدن یه شماره پیگیری هم داده
قضیش چیه؟

milad azad
18-05-2015, 00:17
تازه سیم کارتم میدن
امروز واسم اس اومد که واسه استفاده از اینترنت مخابرات بهم سیم کارت میدن یه شماره پیگیری هم داده
قضیش چیه؟

چه جالب شماره اش چنده ؟

HardwareMaster
18-05-2015, 09:51
تازه سیم کارتم میدن
قضیش چیه؟
چون توی ایران سالهاست توی ذهن مردم حک شده که برای تملک سیمکارت باید پول زیادی پرداخت این شده که از هدیه دادن سیمکارت توسط اپراتورها متعجب بشیم حال اونکه سیمکارت رو از همون ابتدا باید رایگان می دادند ... چون درآمد اپراتورهای همه جای دنیا از راه خدمات هست
من یک سیکارت دائم ایرانسل (10 سال قبل بقیمت 140 ت) روی گوشی و یک اعتباری (4 ماه قبل بقیمت 8 ت) روی تب دارم برای این دومی دائم از فرستنده ای با اسم *Hadyeh* پیامک میاد که

اگر تاکنون سیم کارت هدیه نگرفته اید و یا سیمکارت فعلی شما هدیه نمیباشد برای دریافت سیم کارت هدیه خود یک پیامک خالی به 2112 و 2115 ارسال کنید.
درسته که مفته ولی میخوای چکار؟!! سیمکارت بیشتر = فقط خالی شدن بیشتر جیب
حالا باز ایرانشل خوبه چون پهنای باند و خدمات متفرقه اش خیلی بالاست و چپ و راست ترافیک رایگان زیر 1 گیگ و گاه بیشتر هدیه میده مثل این مورد که 100 گیگ حجم روزانه هدیه داده به تام کروز!
ولی همراه آخر با سیستمهای پوسیده، قدیمی و وصله خورده، سرعت پایین و حداقل خدمات رسانی، این نوع تقلیدکاریش در هدیه دادن سیمکارت واقعا مضحکه و باید یک پولی هم بده تا هدیه اش رو قبول کنی

sky1sky
18-05-2015, 10:01
امروز نت من چن ساعت قطع بود ! دیگه کفرم در اومده بود زنگ زدم 2020 و بالاخره وقتی نوبتم شد ( تعجبه بچه ها امروز به جای نفر 50 ، نفر 34 نفر فقط در صف بودن ) به محضی که وصل شد اپراتوره، نت ام وصل شد !!!!!!!!! و اپراتور خنگ می گه اصلا قطعی نداشتی ! می گم از صبح قطع بود نت ام به محضی که زنگ می زنم جریان چیه که وصل میشه ؟؟؟؟؟؟!

شماهام اگه نت تون قطعه شاید با یک زنگ با اپراتور که البته حداقل 20 دقه باید صف انتظار باشید ، نت تون وصل میشه

ArashMiniStar
18-05-2015, 10:10
امروز نت من چن ساعت قطع بود ! دیگه کفرم در اومده بود زنگ زدم 2020 و بالاخره وقتی نوبتم شد ( تعجبه بچه ها امروز به جای نفر 50 ، نفر 34 نفر فقط در صف بودن ) به محضی که وصل شد اپراتوره، نت ام وصل شد !!!!!!!!! و اپراتور خنگ می گه اصلا قطعی نداشتی ! می گم از صبح قطع بود نت ام به محضی که زنگ می زنم جریان چیه که وصل میشه ؟؟؟؟؟؟!

شماهام اگه نت تون قطعه شاید با یک زنگ با اپراتور که البته حداقل 20 دقه باید صف انتظار باشید ، نت تون وصل میشه
من که دیگه ازاد شدم از دست اینا خونمون عوض کردیم از ی جا دیگه میگیرم
باورت بشه یا نشه هر چی مخابرات دیروز قطعی داشت رفتم خونه جدیدمون با 3g ایرانسل ی ثانیه ندیدم کلش او کلنز علامت انتن بیاد :|

n shh
18-05-2015, 11:28
اقا من یه مدت نبودم الان میخوام برم تو اکانتم ببینم چقدر حجم دارم میگه رمز اشتباهه
یوزر پس رو باید با چه فرمتی وارد کنم؟

Ali14 persia
18-05-2015, 18:10
بچه ها شما مشکل قطعی ندارید؟
من هر سایتی باز می کردم fatal error می داد بعدش کد 511 رو عوض کردم 513 گذاشتم، درست شد ولی الان وارد سامانه partak نمی تونم بشم با هر کدی که میزنم!
تو
ibsng هم که وارد میشم اینو مینویسه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سرعت هم نصف شده.
به نظرتون چی کار کنم؟ کسی مشکل نداره؟

reza.karimi
18-05-2015, 18:26
بچه ها شما مشکل قطعی ندارید؟
من هر سایتی باز می کردم fatal error می داد بعدش کد 511 رو عوض کردم 513 گذاشتم، درست شد ولی الان وارد سامانه partak نمی تونم بشم با هر کدی که میزنم!
تو
ibsng هم که وارد میشم اینو مینویسه:
سرعت هم نصف شده.
به نظرتون چی کار کنم؟ کسی مشکل نداره؟

من مشکل قطعی ندارم اما سرعت دانلودم الان که تست کردم نصف شده فیکس

Ali14 persia
18-05-2015, 20:50
دوستان دیگه کسی نصف نشده سرعتش؟

من مشکل قطعی ندارم اما سرعت دانلودم الان که تست کردم نصف شده فیکس
شما منطقه ات کجاست؟ من مطهری هستم.

m-a14
18-05-2015, 22:05
دوستان دیگه کسی نصف نشده سرعتش؟

شما منطقه ات کجاست؟ من مطهری هستم.

سرعت منم از نصف کمتر شده امشب
مرکز امت طلاب

reza.karimi
18-05-2015, 22:06
از من چهاراه شهدا منم یک خط دیگم فن آوا نامحدود اونم سرعتش ازنصف هم کمتر شده باز معلوم نیست چکار میکنن

Ali14 persia
18-05-2015, 22:15
باز معلوم نیست چه گندی بالا آوردن !

ghnjfg
18-05-2015, 22:52
سرعت برای من امشب از 100 بالاتر نمیره.مرکز مطهری

milad azad
19-05-2015, 00:28
از من چهاراه شهدا منم یک خط دیگم فن آوا نامحدود اونم سرعتش ازنصف هم کمتر شده باز معلوم نیست چکار میکنن

قرار بوده از 25 تا 27 اردیبهشت شبکه ملی اطلاعات با توان 80 درصد شروع بشه

darkdragon
19-05-2015, 00:54
برای منم امشب سرعت شده 94. خدا لعنت کنه اینا رو. قطعی هم امروزی زیاد داشت

mahdi-mo
19-05-2015, 05:59
سرعت برای من امشب از 100 بالاتر نمیره.مرکز مطهری

برای منم امشب سرعت شده 94. خدا لعنت کنه اینا رو. قطعی هم امروزی زیاد داشت

واسه منم همینطوری شده معلوم نیست باز چی شده؟
بچه ها اگه میتونین پیگیر شین به منم خبر بدین چی شده باز؟

mmzz91
19-05-2015, 06:31
سرعت برای من از دیروز شب و روز از 100 بالاتر نمیره. چه خبر شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Gregar
19-05-2015, 08:46
جالبه سرعت روزانه هم همینطور شده . به صورت کلی محدود کردن .

mmzz91
19-05-2015, 08:59
مثل اینکه تقریبا برای همه همین محدودیت اعمال شده حالا سوال اینجاست آیا درست میشه یا نه؟؟؟

ghnjfg
19-05-2015, 11:19
لطفا یک نفر زنگ بزنه ببینه قضیه چیه کی درست میشه

EXTREME
19-05-2015, 11:21
منم سرعتم محدود شده ....

fight12
19-05-2015, 11:25
سلام
سرعت منم محدود شده ... اول فکر کردم مشکل از سروره ولی نبود...

EXTREME
19-05-2015, 11:55
دوستان مودمتون رو به تنظیمات کارخونه ببرید و دوباره کانفیگ کنید من اینکارو کردم سرعتم درست شد...

darkdragon
19-05-2015, 12:07
دوستان مودمتون رو به تنظیمات کارخونه ببرید و دوباره کانفیگ کنید من اینکارو کردم سرعتم درست شد...

یک عکس از تنظیمات فعلی مودمت بذار ببینیم دوست خوب.

ghnjfg
19-05-2015, 12:09

سرعت منم درست شد. البته خودش درست شد

darkdragon
19-05-2015, 12:13
من الان یکبار مودم رو روشن و خاموش کردم تا آی پی جدید بگیره. فعلا که درست شده. تا باز شب محدودش نکنن. همینکار رو دیشب میکردم اما فرقی نمیکرد. امروز صبح هم امتحان کردم اما فرقی نمیکیرد . اما الان درست شد

emad_rowan
19-05-2015, 13:37
من الان یکبار مودم رو روشن و خاموش کردم تا آی پی جدید بگیره. فعلا که درست شده. تا باز شب محدودش نکنن. همینکار رو دیشب میکردم اما فرقی نمیکرد. امروز صبح هم امتحان کردم اما فرقی نمیکیرد . اما الان درست شد

منم همین کارو کردم فعلا که درست شده تا ببینم چی میشه
دیشب محدود هم 100 تا نمیگرفت

Ali14 persia
19-05-2015, 15:31
منم با factorial reset درست شد.

cnn123
20-05-2015, 03:46
سلام سرعت من خیلی پایین اومده و مثل قبل شده( در حد 450 کیلو). دیشب و امشب سرعت بالا رفته بود، اما امشب ساعت چهار صبح مودم رو خاموش و روشن کردم و بعد از اون سرعتم کم شد. راه حلی سراغ ندارین. سرعت روزانه ام در حد 2 مگ است.
مرکز مخابرات توحید.

m-a14
20-05-2015, 12:05
سلام دوستان

دوستان بعد از پیگیری های بی شمار بالاخره مخابرات بعد از ده روز 5 گیگ اینترنت را برگردوند و خطم شارژ شد

از همه دوستانی که رااهنمایی کردن ممنونم

n shh
20-05-2015, 14:02
اقا من یه مدت نبودم الان میخوام برم تو اکانتم ببینم چقدر حجم دارم میگه رمز اشتباهه
یوزر پس رو باید با چه فرمتی وارد کنم؟
این پست ما رو یکی جواب بده خواهشا

دیشب سرعت طوفانی شده بود 8.5گیگ دانلود کردم.

m-a14
20-05-2015, 15:12

نام کاربری رو که باید شماره تلفنت با 513 بزنی
رمز را هم باید از 2020 بگیری

Ali14 persia
21-05-2015, 11:31
بچه ها مصرف شما چطوره، من هر سایتی که باز می کنم حداقل 1 مگ ازم کم میشه.یه وب گردی ساده راحت 100 مگ برام کم می کنه.
شما هم همینطوری هستین؟

frozen01
22-05-2015, 00:00
بچه ها مصرف شما چطوره، من هر سایتی که باز می کنم حداقل 1 مگ ازم کم میشه.یه وب گردی ساده راحت 100 مگ برام کم می کنه.
شما هم همینطوری هستین؟

مگه میخواد چقدر کم شه ؟!!!

هر سایتی بسته به مطالبی که داخلش داره load page متفاوتی داره.

مثلا سایتهایی که تبلیغ زیاد داره و یا این که عکس زیاد داره طبیعتا دانلود بیشتری داره.

SMNsoft
22-05-2015, 00:39
سلام جدیدا ibsng برای من باز نمی شه.

شما هم این مشکل رو دارید؟ چه جوری می توان وارد ibsng شد؟

hojjat74
22-05-2015, 02:24
همین الان یک متن تیکت دادم در رابطه با خرید از طریق اینترنت حجم اضافی ! حدود 12 تومن ضرر کردم و مخابرات عرضه نداره این مشکل رو رفع کنه !جواب تیکت امیدوارم بدن وگرنه مجبور میشم زنگ بزنم 2020 باهاشون صحبتی داشته باشم:n02:البته از وقتی پشتیبانی گفت قعطی اینترنت شما بخاطر ویندوزه کلا ازشون نا امید شدم:n31:میگم 4 ساعت پیش داشتم کار میکردم میگه نرم افزاره دیگه خراب میشه:n28:

Dr Nima
22-05-2015, 02:43
شما هم همینطوری هستین؟

از این افزونه در کروم استفاده کن مصرفت پایینتر میاد

Dark Shine
22-05-2015, 10:20
من سرویس یک ساله ـم داره تموم میشه .
جدیداً کدوم سرویس دانلود شبانه داره ؟!

sky1sky
22-05-2015, 10:34
شما هم همینطوری هستین؟

اره بعضی سایت ها هست 1 مگ که چه عرض کنم به محضی که کلیک می کنم 20 مگ کم می کنه !!
یه راه هم من سراغ دارم توی مرور گر هات تنظیم کن که image ها لود نشن این طوری مصرف به شدت پایین میاد

HardwareMaster
22-05-2015, 11:20
قبلا برنامه ی NemoNet رو دوی خط امتحان کردین یا نه
اگر مشکل جل نشده با 2020 تماس بگیرین تا درستش رو بگه و یا پسورد رو عوض کنه

شما که یکوقت احیانا مثل بعضیها نزدی 600 تا بلو-ری یکجا دانلود کنی و سرورهای اینترنت رو بخاک سیاه بنشونی؟!!:n09:

abbasi.naft
23-05-2015, 08:50
سلام
سر مخابرات به جایی خورده چند شبه یا که از زیر دستشون در رفته ؟؟

sir12011
25-05-2015, 11:04
لعنت لعنت با این قطعی مکرر

هر چتد دقیقه قطع میشه نت

abbasi.naft
25-05-2015, 21:53
سرعت چند روزی بهتر شده بود
ولی از سر شبی دوباره رفته روی اعصاب.

دوستان ، جای شما چطور هست ؟؟

abbasi.naft
25-05-2015, 22:15
یعنی آمریکا از همینا میترسه ، هیچ کاری نمیکنه.
چون کارامون اصلا حساب و کتاب نداره.

یه شب اینترنت خوبه ، صد شب افتضاح...
من که پیت نفتم رو برداشتم ، میخوام برم دنبال نفت برای مودمم.

EXTREME
25-05-2015, 22:38
اوضاع اینترنت بد ریخته به هم وضعیت 3g هم خراب شده

hojjat74
25-05-2015, 23:18
تیکت دادم 12 تومن شارژ کردم اما محاسبه نشده امروز 3 گیگ بهم اضافه شد!

به شدت تایم اوت و لگ دارم داخل بازی ها !کسی مشکل من رو داره؟احتمالا اینم تیکت میدم !:n23:

sky1sky
26-05-2015, 00:15
منم چن وقته نت ام هر چن ساعت یا دقه هی قطع میشه سرعت امروز منم خیلی خیلی بد بود سرعت الان شبانه من این قد پایینه که شرمم میشه بگم ولی میگم !! متوسط 6 کیلوبایت بر ثانیه عدد شش ( نه شصت ) کیلوبایت بر ثانیه !! گاهی هم 3 (سه) یا 1 (یک) کیلوبایت بر ثانیهه حتی همین پیج هم به زور باز شد ! به نت هم نمیشه دل بست

hardwaretrolMaster
26-05-2015, 06:06
سلام. سرعت دیشب برای من خیلی عالی بود حدود 8 گیگ گرفتم
خدا کنه همیشه همینطور باشه

Night2
26-05-2015, 11:31
سلام. سرعت دیشب برای من خیلی عالی بود حدود 8 گیگ گرفتم
خدا کنه همیشه همینطور باشه

خود مخابرات زنگ بزنید به 2020 قسمت پشتیبانی میگه «مشترک گرامی، زدیم ریدیم آبم قطعه و داریم پیگیری میکنیم»

بعد یک نفر که درست همون روز ثبت نام کرده میاد میگه مال من عالیه ...

کلا این ملک جعفریان بی همه چیز، به جز پول هیچ چیز دیگه ای نمیشناسه، از زمانی که اومده سال به سال، ماه به ماه و روز به روز همه چی گندتر و افتضاح تر شده ...

الان 2 روزه بیشتر از 30 درصد Packet Loss دارم، سایتای خارجی که کلا با معجزه باز میشن و ایرانیا هم با 4-5 بار رفرش، اونم هربار یه عکس و استایل و تیکش ناقص لود میشه و گند زده میشه به کل سایت!

جالبیش اینه سرورهای توی مشهد رو هم تست کردم، Latcenty بین 35 و 180 میلی ثانیه دائم متغیره، یعنی حتی وضعیت شبکه داخلی خود مخابرات توی مشهد اینقدر افتضاح و غیر پایداره ...

تازه الان باز خوبه، دیروز Gateway که خود مخابرات به کانکشنم میده (10.70.246.253) پینگ میگرفتی هر بار دقیقا یه Latency از آب در میومد در حالی که این Gateway احتمالا توی مرکز مخابراتیه و در بدترین حالت باید یه چیزی حدود 20 میلی ثانیه تاخیر داشته باشه، اما دیروز بین 80 و 130 متغیر بود ...

در حالتی هم که این مشکلات نیست، با دزدی 30 درصدی حجم مخابرات و غیر پایدار بودن سرعت و Timeout های فراوان، واقعا نمیدونم دارم پول به چی میدم! من توی تابستون با مدرک کامل ثابت کردم مخابرات هرچی که مصرف واقعیم هست 30 درصد بیشتر از حجمم کم میکنه و عدد دقیقا 30 درصد بود، بدون حتی یک هزارم اعشاری (کاملا مشخص بود به صورت سیستماتیک این موضوع صورت گرفته)، به 195 شکایت کردم بعد 2 ماه سر دواندن و بدون هیچ جوابی، آخر یکی از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز مشهد به نام «نوروزی» زنگ زد گفت من این شکایتت رو میبندم چون سیستم مشکل داره از اول شکایت رو ثبت کن، منم این کار رو کردم و مدارک جدید تر هم آپلود کردم اما دوباره دقیقا همون مسخره بازی تکرار شد. فقط هر موقع شکایت ثبت میکنی یکی از 195 زنگ میزنه میپرسه SMS کد پیگیری گرفتین یا نه؟ اما بعدش هیچ پیگیری ای نمیشه و فقط مردم رو مسخره کردن ...

hojjat74
26-05-2015, 12:01
این مطلب که اگر فیبر نوری باشید بعد از 3 ماه اینترنت مخابرات بگیرید بعدش میتونید درخواست تخلیه بدید و از جای دیگه نت بگیرید و از حالت انحصاری در میاد؟من 2 نفر از دوستام تایید کردن و گفتن خود پشتیبانی گفته ایا این صحت داره؟اگر داره من 1 ساله رو فسخ کنم و جریمه هم بدم به جاش از شاتل یا عصر تلکام بگیرم!

hardwaretrolMaster
26-05-2015, 12:38
به نظر من بهترین کیفیت تو سرویس دهی مخابرات هست و یکی از ویژگی های منحصر به فردش شبانه رایگان هست.

SMNsoft
26-05-2015, 15:09
کسی آی پی جدید IBsng رو نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

frozen01
26-05-2015, 16:27
مشکل تایم اوت شما ندارید دوستان از مروز ؟

frozen01
26-05-2015, 17:58
به نظر من بهترین کیفیت تو سرویس دهی مخابرات هست و یکی از ویژگی های منحصر به فردش شبانه رایگان هست.

500 % بله اینقدر خوب هست همیشه تایم اوت داریم :) دزدی حجم ها هم به کنار.

ArashMiniStar
26-05-2015, 19:52
اگه خط فیبر نوری باشه فقط از مخابرات میتونیم بگیریم؟:n28:1

EXTREME
26-05-2015, 21:49
من امروز از ساعت 4 به بعد مشکل snr برام بوجود اومده که مطمئنم از طرف مخابراته چون مشکل داخلی نداریم کسی مشکل snr براش بوجود نیومده امروز؟

hojjat74
27-05-2015, 01:23
من امروز از ساعت 4 به بعد مشکل snr برام بوجود اومده که مطمئنم از طرف مخابراته چون مشکل داخلی نداریم کسی مشکل snr براش بوجود نیومده امروز؟

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

38.0
16.4
db

Line Attenuation

:

10.3
6.6
db

Data Rate

:

6144
636
kbps

Max Rate

:

27568
1253
kbps

CRC

:

0
0

:n13:

HardwareMaster
27-05-2015, 05:26
دوستان، این همون ترولیست معلوم الحاله که همه می شناسینش و پس از بیعت با ابوبکر البغدادی با این نام کاربری جدید داره رد گم میکنه:n02:
اگر گزارش بدین به مدیران بر اساس ip که وارد شده هم نام کاربری اصلی و هم این نام کاربری مجعولش رو که به قصد انفجار انتحاری ساخته توسط یک فروند موشک HellFire به Hell می فرستند:n24:

EXTREME
27-05-2015, 08:24
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

38.0
16.4
db

Line Attenuation

:

10.3
6.6
db

Data Rate

:

6144
636
kbps

Max Rate

:

27568
1253
kbps

CRC

:

0
0

من امروز صبح مشکلم حل شد دوباره snr ام خوب شد معلوم نیست روی خطا چیکار دارن میکنن این مخابرات یک لحظه نمیتونه مثل آدم آروم بگیره؟ یک دفعه قاط میزنه

HardwareMaster
27-05-2015, 11:58
بله ظاهرا تغییرات مثبتی حاصل شده و خط تلفن اینجانب که تا چند روز قبل بسیار پرنویز و خش خش و چراغهای مودم هم ناپایدار شده بود گویا از دیروز یا امروز وضعیت بسیار خوبی پیدا کرده
با این وصف واقعا مشخص نیست این مشکلات از کابلهای تکه پاره و وصله خورده ی داخل خیابان هست که در اثر بالا رفتن رطوبت هوا مشکل درست میکنن یا از مرکز مخابراته
البته ناگفته نماند اوایل هفته ی جاری شکواییه ای در سامانه ی 195.ir ثبت و از بی توجهی مخابرات نسبت به سیم مسی های پوسیده و وصله ی خورده و جعبه کافوهای بهم ریخته ی خیابان مفصلا اعتراض کرده بودم. امروز مامور مخابرات برگه ای آورد امضا کنیم که کلا کابل های ما رو عوض کرده!
بابا ایول به وبسایت 195 !

SNR Margin (0.1dB):
12.1
11.6

Attenuation (0.1dB):
390
260

Output Power (dBm):
19.5
12.0

Attainable Rate (Kbps):
9588
927

Rate (Kbps):
8794
927

D (inte

hardwaretrolMaster
27-05-2015, 21:53
سلام. لطفا بهم یاد بدین چجوری میتونم سرعت دانلودمو 8 برابر کنم

moghaddas mfa
28-05-2015, 07:31
سلام. لطفا بهم یاد بدین چجوری میتونم سرعت دانلودمو 8 برابر کنم
خخخخخخخ

بیبین عزیز میشینی پشت کامپیوتر کمربندو میبندی بعد کانکت رو میزنی .....
اونوقت با اکسپلور میریی تو اینترنت.....:n08:

navid_fo
28-05-2015, 21:43
با سلام
من خواهشی دارم بیان این جا تا یه مقایسه ای بین قیمت هر گیگ در انواع سرویس های شرکت های مختلف با هم داشته باشیم البته برای اونایی که دانلود زیاد می کنن هم خوبه از سرویس های ارزون تر از لحاظ ترافیکی آشنا میشن بازم مرسی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
:n12::n16::n16::n12:

EXTREME
28-05-2015, 22:02
چرا تراکنش ها انجام نمیشه نه میشه حجم خرید نه سرویس رو تمدید کرد

HardwareMaster
29-05-2015, 06:17
چرا تراکنش ها انجام نمیشه نه میشه حجم خرید نه سرویس رو تمدید کرد
با بخش فروش 2020 هماهنگ و واریز کنی مطمئنتره

hardwaretrolMaster
29-05-2015, 07:26
خخخخخخخ

بیبین عزیز میشینی پشت کامپیوتر کمربندو میبندی بعد کانکت رو میزنی .....
اونوقت با اکسپلور میریی تو اینترنت.....:n08:

سلام
این کارو انجام دادم ولی نمیدونم چرا کار نکرد

frozen01
29-05-2015, 10:59
Downstream
Upstream

SNR Margin

:

38.0
16.4
db

Line Attenuation

:

10.3
6.6
db

Data Rate

:

6144
636
kbps

Max Rate

:

27568
1253
kbps

CRC

:

0
0

فقط بحث snr نیست شما با snr 10 هم میتونید کیفیت خوبی داشته باشید.

این مشکلات قطعی ای جدید و تایم اوت ها که بعضی اوقات داخلی هستند و فیکسی براش نیست و بعضی اوقات تا خارج از کشور هست و با vpn های داخل ایران مثل سرویس های کاهش پینگ و اینترانت به اینترنت حل میشن.

کلا مشکلات اخیر مخابرات به دلیل یوزر های زیادش هست و اینکه ارتقا سیستم ندارند.

shoojats
30-05-2015, 10:58
سلام ....سایت ریز کارکردهارو کسی داره بده؟

HardwareMaster
30-05-2015, 15:30
سلام ....سایت ریز کارکردهارو کسی داره بده؟

hardwaretrolMaster
30-05-2015, 23:01
من الان 10 تا صفحه باز کردم 2 مگابایت از حجم باقی موندم کم شد. چجوری میتونم پیگیری کنم ؟

e4lyas
31-05-2015, 19:37
خدا رو شکر داریم منتقل میشیم به خونه جدید ... :| :| و گرنه این دیگه غیر قابل تحمله :| ...

HardwareMaster
01-06-2015, 05:42
شرکت مخابرات استان تهران تعرفه اینترنت پرسرعت نامحدود را براساس مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تغییر داد.

به گزارش فرهنگ نیوز، این شرکت اعلام کرد که تعرفه اینترنت پرسرعت نامحدود برای مشترکان خود را براساس مصوبه ۱۵۲ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات از اول خردادماه تغییر داده است.

مقایسه نرخ های جدید اینترنت پرسرعت مخابرات تهران از کاهش اندک این تعرفه ها نسبت به تعرفه قبل این شرکت حکایت دارد.

جدول تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت نامحدود مخابرات تهران

سرعت (کیلوبیت بر ثانیه)
تعرفه (تومان)

۱۲۸
۱۱۸۵۵

۲۵۶
۱۴۳۹۰

۵۱۲
۲۳۱۲۰

۱۰۲۴ (یک مگابیت)
۴۱۸۳۰

۲۰۴۸ (دو مگابیت)
۷۴۱۴۰

جدول تعرفه های قبلی اینترنت پرسرعت نامحدود مخابرات تهران

سرعت (کیلوبیت بر ثانیه)
تعرفه (تومان)

۱۲۸
۱۲۵۰۰

۲۵۶
۱۵۰۰۰

۵۱۲
۲۴۰۰۰

۱۰۲۴ (یک مگابیت)
۴۳۰۰۰

۲۰۴۸ (دو مگابیت)
۷۴۰۰۰

نرخ های جدید تنها در سرعت ۲ مگابیتی با افزایش همراه است و در سایر موارد، جدول تعرفه ها، کاهش قیمت را نشان می دهد.

مسئولان مخابرات استان تهران معتقدند که تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت ۲۵ درصد از تعرفه مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات ارزان تر محاسبه شده است.

منبع: مهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

HardwareMaster
01-06-2015, 06:08
خدا رو شکر داریم منتقل میشیم به خونه جدید ... :| :| و گرنه این دیگه غیر قابل تحمله :| ...
ببین هموطن
شما اگر یکی دو مرتبه مودم رو ریستارت کنی سرعت های داخل مودم بهتر نمیشه؟
بنظرم مشکل از کابلهای مسی داغونیه که از پارسال که کابل دزدی شایع شد تا امروز بارها اینجا دربارش صحبت کردیم
نشانشم اینه که هر بار مودم رو ریبوت کنی سرعت فرق میکنه (حتی الامکان در زمانیکه چراغهای مودم تدریجا در حال آمدن هستند گوشی رو چند ثانیه بردار و بذار تا سریعتر وصل بشه و سرعت بالاتری هم بده! - تجربه ی شخصی)
من یکسال تمامه که به مخابرات منطقه، خرابی تلفن، پیمانکار تعمیرات کابل مخابرات، و ... n مرتبه تماس گرفتم هر کدوم یک نظر کارشناسی و مهندسی میداد : از خطوط داخلیه، بخاطر داشتن چند تلفن روی خطه، از تلفن بیسیمه ، از سوییچ مخابراته،... حتی می آمدن کابلها و جعبه رو سیخونک میزدن آخرشم درست نمیشد
آخرش توی سامانه ی 195 ثبت شکایت کردم که اینا نمیان کابلهای پاره رو درست و حسابی عوض کنن. چند روز بعدش مثل بچه ی آدمیزاد آمدن کابل جدید از جعبه کافو تا درب خانه کشیدن مشکل خط چه سرعت اینترنت چه نویز و خش خش روی تلفن کلا حل شده اعجاب انگیز
البته اگر شانس بیاریم دوباره سروکله ی آقا دزده پیدا نشه یا توسط اون ترولیسته چشم نخوره :puke:

Downstream

SNR Margin (0.1dB):
12.0
11.8

Attenuation (0.1dB):
390
260

Output Power (dBm):
19.5
12.0

Attainable Rate (Kbps):
10280
927

Rate (Kbps):
9477
927

D (interleave depth):
1
1

Delay (msec):
0.21
0.24

Data Counter:

mmzz91
01-06-2015, 06:38
مشکل من با سامانه ریز کارکرد
اولا باید چند مرتبه امتحان کنم تا یکبار وارد بشه
دوما بعد از ورود با کلیک روی هر موردی این خطا میاد چند هفته هست همینطوریه اعصاب نزاشته برای ما

hardwaretrolMaster
01-06-2015, 22:23
من سرعتم 260 کیلوبایت بود ولی امروز شده 250 کیلو بایت. فکر کتم کابل های خونمون رو امودن دزدیدن

Ali14 persia
01-06-2015, 23:49
بچه ها مصرف شبکه های اجتماعی موبایل مثله تلگرام و لاین و... چه جوریه؟
من خودم گوشی اندروید ندارم ولی 2 تا گوشی اندروید تو خونه داریم که به طور متوسط روزی 1000 تا پیام از گروه های مختلف براشون میاد و خیلی ترافیک ازم کم میشه.با توجه به اینکه بیشتر این پیام ها متن هستش برای چی مثلا روزی 400 مگ از من کم میشه. می خوام ببینم مصرفش چه جوریه؟

HardwareMaster
02-06-2015, 08:29
بچه ها مصرف شبکه های اجتماعی موبایل مثله تلگرام و لاین و... چه جوریه؟
من خودم گوشی اندروید ندارم ولی 2 تا گوشی اندروید تو خونه داریم که به طور متوسط روزی 1000 تا پیام از گروه های مختلف براشون میاد و خیلی ترافیک ازم کم میشه.با توجه به اینکه بیشتر این پیام ها متن هستش برای چی مثلا روزی 400 مگ از من کم میشه. می خوام ببینم مصرفش چه جوریه؟
مشکل اصلی گوشیهای اندرویدی از آپدیت شدن خودکار برنامه هاست. برای مطمئن شدن از این قضیه وایرلس گوشیها رو در شب خاموش کنید

M-H2013
02-06-2015, 16:05
دوستان به من امروز از شماره 2020 زنگ زدن یک نظر سنجی کردن همه رو گفتم خیر چون واقعا یکی از اون گزینه هایی که در مورد مخابرات خوب می گفت درست نبود:n10::n10:

چند ساعت بعدش از شماره 05138062 زنگ زدن گفتن یک طرح یک ساله با قیمت 8 هزار تومان :n13: به شما داده شده به صفحه پنجم روزنامه خراسان سر بزنید یا این به سایت نمی دونم چی 850 مراجعه کنید بچه ها قضیه چیه؟؟:n36::n13:
شما ها چی ؟؟؟؟

[ Ehsan ]
02-06-2015, 16:16
دوستان باز سرعتارو نصف کردن

M-H2013
02-06-2015, 16:36
دوستان این چیه کلاه برداری هست یا نه ؟؟ سایت نماد اعتماد الکترونیک نداره ولی یک مهر از به الکی که اصلا من ندیدم به اسم پلیس فتا داره ولی تبلیغش خیلی گول زننده است ها اگه دروغ نیست بریم بگیریم!!!

SA3EDLORD
02-06-2015, 17:32
دوستان سلام.
دوستان نت من نمیدونم چش شده همه چزاعای مودم زوشنه اما وقتی میخوام تو براکزر یه سایتو سرچ کنم یه صفحه دیگه میاره نوشته شما رمز عبور را اشتباه واردکرده اید .برای تغییر رمز به 2020 زنگ بزنید. این در حالیه که من همین 1ساعت پیش رمزو عوض کردم. مشکل چیه؟

SA3EDLORD
02-06-2015, 17:33
دوستان سلام.
دوستان نت من نمیدونم چش شده همه چزاعای مودم زوشنه اما وقتی میخوام تو براکزر یه سایتو سرچ کنم یه صفحه دیگه میاره نوشته شما رمز عبور را اشتباه واردکرده اید .برای تغییر رمز به 2020 زنگ بزنید. این در حالیه که من همین 1ساعت پیش رمزو عوض کردم. مشکل چیه؟

mr1987
02-06-2015, 18:56
دوستان این چیه کلاه برداری هست یا نه ؟؟ سایت نماد اعتماد الکترونیک نداره ولی یک مهر از به الکی که اصلا من ندیدم به اسم پلیس فتا داره ولی تبلیغش خیلی گول زننده است ها اگه دروغ نیست بریم بگیریم!!!

دوست من این همون طرح عیدانه مخابراته منتهی250تومن گرونتر

HardwareMaster
02-06-2015, 19:30

دوستان به من امروز از شماره 2020 زنگ زدن یک نظر سنجی کردن همه رو گفتم خیر چون واقعا یکی از اون گزینه هایی که در مورد مخابرات خوب می گفت درست نبود:n10::n10:

چند ساعت بعدش از شماره 05138062 زنگ زدن گفتن یک طرح یک ساله با قیمت 8 هزار تومان :n13: به شما داده شده به صفحه پنجم روزنامه خراسان سر بزنید یا این به سایت نمی دونم چی 850 مراجعه کنید بچه ها قضیه چیه؟؟:n36::n13:
شما ها چی ؟؟؟؟

من دیدم گوشی رفته روی منشی تلفنی گذاشتم پخش کنه هم تا گفت طرح یکساله فلان تومن سریع پاکش کردم:n09:
اینقدر این روزا کلاهبرداری زیاد شده که هیچکس حتی حوصله ی شنیدنشون رو هم نداره:n02:

abbasi.naft
03-06-2015, 08:21
دوستان سلام.
با پسورد اولیه هم جوا نمیده ؟؟ همونی که قبل عوض کردن توسط خودتون سِت شده بود ؟؟

داخل کامپیوترتون یه کانکشن بسازید و با اون کانکت بشید ، ببینید ، جواب میده.

موفق باشید

abbasi.naft
03-06-2015, 08:26

باقی مونده اعتبارم رو نشون نمیده ، و میگه آفلاین هستید . :n38:
دوستان شما هم همین طورید ؟؟

abbasi.naft
04-06-2015, 10:27
من رو یکسره آفلاین نشون میدن و حجمم مشخص نیست .
به احتمال زیاد فردا پس فردا روی هوا میگن روزی بیست گیگ مصرف داشتی :n28:
دوستان شما رو هم آفلاین نشون میده سیستم ؟؟
ممنون

hojjat74
04-06-2015, 13:00
من رو یکسره آفلاین نشون میدن و حجمم مشخص نیست .
به احتمال زیاد فردا پس فردا روی هوا میگن روزی بیست گیگ مصرف داشتی :n28:
دوستان شما رو هم آفلاین نشون میده سیستم ؟؟
ممنون
من چند روز پیش این طوری شد ولی خود ب خود درست شد!

alyy
04-06-2015, 13:17
دوستان من با این نت مخابرات چ کار کنم بنظرتون؟ مودمم همیشه چراغاش روشنه ولی ولی نت نداره و باید خاموش روشن کنم تا نتش وصل شه و تا وقتی ک باهاش کار کنم درسته و وقتی ک به مدت مثلا یه ساعت کار نکنم دوباره قطع میشه با اینکه چراغاش روشنه و دوباره باید مودمو خاموش روشن کنم

HardwareMaster
04-06-2015, 19:02
دوستان من با این نت مخابرات چ کار کنم بنظرتون؟ مودمم همیشه چراغاش روشنه ولی ولی نت نداره و باید خاموش روشن کنم تا نتش وصل شه و تا وقتی ک باهاش کار کنم درسته و وقتی ک به مدت مثلا یه ساعت کار نکنم دوباره قطع میشه با اینکه چراغاش روشنه و دوباره باید مودمو خاموش روشن کنم
اگر امکانش رو داری یک مودم دیگه از یکی امانت بگیر و روی خطت درست کانفیگش کن تا مطمئن بشی از خطه یا خود مودم

ghnjfg
04-06-2015, 19:32
حذف لطفا..

hardwaretrolMaster
04-06-2015, 19:34

یه کامپیوتر دیگه بخر با اون تست کن ببین درست میشه یا نه

alyy
04-06-2015, 23:17
اگر امکانش رو داری یک مودم دیگه از یکی امانت بگیر و روی خطت درست کانفیگش کن تا مطمئن بشی از خطه یا خود مودم

مودمم فقط با نت مخابرات مشکل داره.با یه سرویس دیگه امتحان کردم درست بود واینکه یه مودم دیگه هم اوردم و مشکلی نداشت .