PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

poloton7
04-01-2015, 19:03
امروز رفتم مخابرات گفتند طرح مودم رایگان فعلا حذف شده؟؟؟؟؟

mr1987
04-01-2015, 19:09
اقا خبر فوری اگه همین الان اقدام به شارژ حجمی بکنید بجای1024 مگابایت 1273 مگابایت شارژ میشه

avesta85
04-01-2015, 19:18
تا حالا چندین بار مخابرات از من حجم دزدیده که در حدود 2 یا 3 گیگ بود. یکبار دیگه اعصابم خورد شد و با دلیل و مدرک تونستم 2 گیگ رو برگردونم حالا یه چیز جالب. مخابرات به تخم مرغ دزدی افتاده. به عکس پیوست توجه کنین در یک عملیات انتحاری 190 مگ رو از من ربوده. دیگه حال و حوصله پیگیری ندارم. ولی اگه این برای بقیه کاربران هم اتفاق بیافته، در مجموع چقدر زیاد می شه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farizn_dj
04-01-2015, 19:58
امروز رفتم مخابرات گفتند طرح مودم رایگان فعلا حذف شده؟؟؟؟؟
جدا من تماس گرفتم همین چند روز پیش گفت دارن که بزن به 2020 ببین چی میگن چون من زنگ زدم گفت اگر میخوای واریز کن تا فعال کنم

farizn_dj
04-01-2015, 20:50
تا حالا چندین بار مخابرات از من حجم دزدیده که در حدود 2 یا 3 گیگ بود. یکبار دیگه اعصابم خورد شد و با دلیل و مدرک تونستم 2 گیگ رو برگردونم حالا یه چیز جالب. مخابرات به تخم مرغ دزدی افتاده. به عکس پیوست توجه کنین در یک عملیات انتحاری 190 مگ رو از من ربوده. دیگه حال و حوصله پیگیری ندارم. ولی اگه این برای بقیه کاربران هم اتفاق بیافته، در مجموع چقدر زیاد می شه.

آفرین مشترک به شما میگن حق گرفتنی است دادنی نیست اینو ما ایرانیها دیر فهمیدیم

sky1sky
05-01-2015, 01:19
اینم از تغییرات جدید سایت سامانه !!!!!!! والا نوبرشو اورده روزبه روز در حال اعمال تغییرات جدید ان !!!! چرا پس هیچ وقت به فکر کاهش قیمت ها نیستن اخه !

مشترک گرامی، برای ورود به سیستم لطفا نام کاربری(شماره تلفن همکد جدید) و رمز عبور دسترسی به سرویس (که روی مودم شما تنظیم شده است) را وارد نمائید.

frozen01
05-01-2015, 01:22
اینم از تغییرات جدید سایت سامانه !!!!!!! والا نوبرشو اورده روزبه روز در حال اعمال تغییرات جدید ان !!!! چرا پس هیچ وقت به فکر کاهش قیمت ها نیستن اخه !

مشترک گرامی، برای ورود به سیستم لطفا نام کاربری(شماره تلفن همکد جدید) و رمز عبور دسترسی به سرویس (که روی مودم شما تنظیم شده است) را وارد نمائید.

کاهش قیمت اونم تو ایران :n02: اونم مخابرت مشهد :n02:

هنوز که دارن اینطوری دزدی میکنند همتون میرید اینترنت میگیرید ازشون دیگه وای بحال اینکه دزدی نکنند.

کلا سیستم های مخابرات قدیمی و داغون هست..

پهنای باند هم کم.

مشترک ها هم زیاد.

sky1sky
05-01-2015, 01:43
من می خاوم وارد حساب کاربریم شم بابا حجم و ببینم چنده!!

بعید نیست تغییرات جدید باز چه بلایی سر حجم ما ها بیاره اما شماره رو با فرمت جدید هم وارد می کنم خخطا می ده
کسی می تونه وارد سامانه بشه یا نه

amin1374
05-01-2015, 01:44
کاهش قیمت اونم تو ایران :n02: اونم مخابرت مشهد :n02:

هنوز که دارن اینطوری دزدی میکنند همتون میرید اینترنت میگیرید ازشون دیگه وای بحال اینکه دزدی نکنند.

کلا سیستم های مخابرات قدیمی و داغون هست..

پهنای باند هم کم.

مشترک ها هم زیاد.

حالا اینا به کنار من با کد جدید وارد کردم هرکاری کردم وارد نشد تو سامانه اخرش همون تلفن قبل هم.کدیو زدم درست صد این کارشونم.به ادمی زاد نمیمونه :دی
راستی سرعت شبانه هم از 200بیشتر نمیشه

amo.reza
05-01-2015, 08:39
آدرس جدید خدمات مشتریان شهراستانها:

amo.reza
05-01-2015, 08:48
جالب اینجاست دیشب حجم رو نگاه کردم 55گیگ 200 مگ بود. دیشب هم دانلود نکردم. الان تو سیستم جدید حجم رو زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دزدی آشکار

Gamemaster
05-01-2015, 11:35
مخابرات بدرد psn میخوره؟

پک لاست داره؟

sky1sky
05-01-2015, 12:01
بچه ها از من به شما نصیحتتتتتت سایت سامانه رو باز دارن خراب کاری می کنن تغییراتی دارن می دن
به قول خودشون سیستم جدید دارن پیاده سازی می کنن و سایت 2020 هم دیگه قابل استفاده نخواهد بود و قراره ادرس جدید جایگزین کنن خوب حالا نصیحت من چیه ؟؟؟؟؟:n01: اینکه این چند روزه هوای حجم هاتونو داشته باشین
من توی حسابم 31 گیگ حجم داشتم تا دیروز اما از دیروز که دارن تغییرات جدید میدن از دیروز وارد حساب کاربری که نمیشد زنگ زدم 2020 میگه در سیستم جدید ما طبق شماره جدید شما فقط 5 گیگ داری !!!! یعنی بازاپدیت سیستم ممکنه همراه با حجم خوری باشه سیستم هاشون بس که قدیمیه با هر گونه اپدیتی ظاهرا مشکل داره

خلاصه از من گفتن بود حواستون این چند روزه باشه :n05:

masooumi
05-01-2015, 12:07
من که امروز به یوزر خودم نمی تونم وصل بشم و 691 میده ولی با یوزر دفتر کارم وصل میشه...

2020 هم که کلا شماره 2 کار نمی کنه ، زنگ زدم مسئول مربوطه توی مرکز تلفن میگه در حال تغییرات هستن و تا فردا ظهر احتمالا مشکل رفع نمیشه!!!

frozen01
05-01-2015, 12:23
حالا اینا به کنار من با کد جدید وارد کردم هرکاری کردم وارد نشد تو سامانه اخرش همون تلفن قبل هم.کدیو زدم درست صد این کارشونم.به ادمی زاد نمیمونه :دی
راستی سرعت شبانه هم از 200بیشتر نمیشه

برای اینکه DSL شما روی 2 مگ بسته شده.

alyy
05-01-2015, 15:02
بنظرم اگر آدمای از قحطی درامده اینقدر دانلودهای الکی بقول خودشون n تا بلو-ری در یکشب و سایر مزخرفات بی مورد نکنن پینگ و سرعت سایرین برای امور سبکی مثل گیم و وبگردی خراب نمیشه
یکم جنبه هم بد نیست:n06:
من شخصا خیلی وقته دانلود رو تعطیل کردم مگر در موردی واقعا لازم.

اولا من پول پرداخت کردم مخابرات هم توافق کرده سرعت دو مگ رو بهم بده حالا چه دانلود بکنم چه نکنم. این مشکل کسی که دانلود میکنه نیست چون حقشه چون براش پول داده مخابرات هم قبول کرده.این مشکل مخابراته که n تا مشترک میگیره که بقیه این بلاها سرشون میاد نه کسی که دانلود میکنه.
دوما فک کن ببین چرا ملت n تا بلوری دان میکنن.؟ همون حرف خودتو قبول دارم چون همه از قحطی اومدن چرا؟ چون هر روز مخابرات سر اینترنتای مشترکاش قانون تعیین میکنه.آره منم اون اولا که طرحای نامحدود بود دانلود نمیکردم چون میدونستم همیشه هست و هر چی رو نیاز داشتم دانلود میکردم نه مثل الان که شبی 4 گیگ رو میگرم که دو گیگش بدرد نمیخوره .چون نمیدونم همین شبانه که تا دو ماه دیگه دارم بعدش میتونم دوباره داشته باشم یا نه.یه مثال بزنم برات کامل روشن شی تقصیرو گردن مشترک نندازی.شما فک کن آب خونتون مدام قط و وصل شه و مدام قیمتش بالا پایین بره.طبیعتا وقتی که اب وصل باشه هرچی ظرف داری میاری اب میکنی که اگه قطع شد اب کم نیاری .ولی اگه مطمئن باشی آب همیشه هست به اندازه نیازت مصرف میکنی.پس ببین اگه مخابرات نت درست و درمون بده هیچکی قحطی زده نمیشه و n تا چرت و پرت دان نمیکنه و این مشکل سرویس دهنده هست نه مشترک.

amin1374
05-01-2015, 15:28
برای اینکه DSL شما روی 2 مگ بسته شده.
نه رو 5 مگ بستن بعضی شبا سرعت رو 500هست بعضی شبا نهایت 200 میشه
البته طرح من مثل مال بقیه نیست برای کارمندان مخابراته:n05:

imanghamari
05-01-2015, 16:38
سلام بچه ها

فکر کنم سامانه یک باگی داره

الان حدود دو هفتست که نت من بدون شارژ کار میکنه:n11:

فکر کنم هم بدونم این باگ چه جوری به وجود میاد اگه راهش رو درست فهمیدم به همتون میگم:n09:

تا الان 3 بار این کار رو کردم جواب داده چند باره دیگه هم امتحان کنم ببینم درسته یا نه

amo.reza
05-01-2015, 16:59
آدرس سامانه جدید خدمات مشتریان adsl برای شهرستان ها:

hamed_yazdani
05-01-2015, 17:30
سلام بچه ها

فکر کنم هم بدونم این باگ چه جوری به وجود میاد اگه راهش رو درست فهمیدم به همتون میگم:n09:

تا الان 3 بار این کار رو کردم جواب داده چند باره دیگه هم امتحان کنم ببینم درسته یا نه
اگه همچین چیزی هست علنی نکن دیگه. تو خصوصی بگو لا اقل بتونیم استفاده کنیم!

Rahpooyan
05-01-2015, 18:27
اتصال به اینترنت ارور 691 میده ولی با یوزر دیگه وصل میشه . کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟

imanghamari
05-01-2015, 18:53
اگه همچین چیزی هست علنی نکن دیگه. تو خصوصی بگو لا اقل بتونیم استفاده کنیم!

هنوز معلوم نیست شاید توهم زده باشم:n02:

بزارید یک باره دیگه هم شارژم تموم شد امتحان می کنم

نتیجش رو بهتون می گم

تازه ممکنه که به خاطره این به روز رسانی های جدید این مشکل پیش اومده باشه و بعدا رفع بشه:n33:

farizn_dj
05-01-2015, 20:20
اولا من پول پرداخت کردم مخابرات هم توافق کرده سرعت دو مگ رو بهم بده حالا چه دانلود بکنم چه نکنم. این مشکل کسی که دانلود میکنه نیست چون حقشه چون براش پول داده مخابرات هم قبول کرده.این مشکل مخابراته که n تا مشترک میگیره که بقیه این بلاها سرشون میاد نه کسی که دانلود میکنه.
دوما فک کن ببین چرا ملت n تا بلوری دان میکنن.؟ همون حرف خودتو قبول دارم چون همه از قحطی اومدن چرا؟ چون هر روز مخابرات سر اینترنتای مشترکاش قانون تعیین میکنه.آره منم اون اولا که طرحای نامحدود بود دانلود نمیکردم چون میدونستم همیشه هست و هر چی رو نیاز داشتم دانلود میکردم نه مثل الان که شبی 4 گیگ رو میگرم که دو گیگش بدرد نمیخوره .چون نمیدونم همین شبانه که تا دو ماه دیگه دارم بعدش میتونم دوباره داشته باشم یا نه.یه مثال بزنم برات کامل روشن شی تقصیرو گردن مشترک نندازی.شما فک کن آب خونتون مدام قط و وصل شه و مدام قیمتش بالا پایین بره.طبیعتا وقتی که اب وصل باشه هرچی ظرف داری میاری اب میکنی که اگه قطع شد اب کم نیاری .ولی اگه مطمئن باشی آب همیشه هست به اندازه نیازت مصرف میکنی.پس ببین اگه مخابرات نت درست و درمون بده هیچکی قحطی زده نمیشه و n تا چرت و پرت دان نمیکنه و این مشکل سرویس دهنده هست نه مشترک.
آفرین حق کاملا با مشترک است مخابرات به حساب خودش میگه یک به هشت کیه اینو بررسی کنه مثلا یک به ده نده اینترنت داغون تحویل ملت میدن مشترک رعایت کنه نه این حق مشترکه مخابرات رعایت کنه قانون را.

alyy
05-01-2015, 23:39
حجم ما رو هم دزدیدن

بعدشم خواستم وارد شم که دیدم اخطار داد شما مسدود شده اید.این چ کوفتیه باز. جالب اینجاست که از سره شب همینو میگه نمیدونم چه 30 دقیقه ای هست که تموم نمیشه

از دوستان کسی در ورود به این سامانه خراب شده مشکل داره ایا ؟یا فقط مشکل منه!

hosseinfery429
05-01-2015, 23:42
باسلام خدمت تمام دوستان
باز مسخره بازی های جدید مخابرات برای شهرستانی ها و غیره که نمیشه وارد پنل بشی فرقی نداره (من که نمیتونم!!)
دو گیگ هم شارژ کردم برنگشت مخابرات هم جوابگو نیست پول به حساب دولت رفته و برنخواهد گشت...
وقتی گفتم دوستان بریم برای شکایت گوش نکردین الان سایتها را عوض کردن که باز در این قسمت باز حجم دزدی ها بوده که دوستان میگن معلوم نیست برای ما بدبخت چقدر دزدی شده که حتما میشه بدون چک کردن میگم اما وقتی چک کردم خبر میدم.....
این دزد های ادامه خواهد داشت و هرگز تمام میشه با اینکه پول میگیرن اما باز بیچاره ها ناراحت هستن اینترنت باباشون را ما داریم استفاده میکنیم ای ما چی نشیم باید کلا نتمون قطع بشه، که ناراحت نشن....
طفلکی ها دلمان سوخت....
پس ما داریم پول مفت درمیاریم الان باید فحش بنویسم اما ***** این جوابشون هست که کلی فحش میشه....
تا ما دست به دست هم نشیم این نت همیشه همینطوری میمانه و دزدهای بیشتر خواهد شد....
ما که هر کاری کردیم جوابی ندادن یک دست که صدا نداره...

امیدوارم این افراد آدم شوند و دیگر ما رو اذیت نکنن لازم نیست بیاین سایت پیشرفته کنید همان خوب بود....
:n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34::n34: :n34::n34::n34::n34:

hosseinfery429
05-01-2015, 23:45
حجم ما رو هم دزدیدن

بعدشم خواستم وارد شم که دیدم اخطار داد شما مسدود شده اید.این چ کوفتیه باز. جالب اینجاست که از سره شب همینو میگه نمیدونم چه 30 دقیقه ای هست که تموم نمیشه

از دوستان کسی در ورود به این سامانه خراب شده مشکل داره ایا ؟یا فقط مشکل منه!

بله دوست عزیز ما هم این مشکل را داریم...

alyy
05-01-2015, 23:55
بله دوست عزیز ما هم این مشکل را داریم...
جالبه .با اینکه رمزو درست میزنم میگه اشتباهه و فک کنم چون چن باز زدم و وارد نشد مسدود میکنه.منم لجم در اومد رفتم شماره چن تا از دوستامو زدم و یه رمز الکی زدم و شماره اونم مسدود کردم. این یعنی شماره هرکیو بخوای میتونی مسدود کنی.خاک تو سرشون با این سیستم راه انداختنشون.شمام برید شماره دوستاتونو مسدود کنید همه دادشون در بیاد:n09:

hosseinfery429
05-01-2015, 23:58
جالبه .با اینکه رمزو درست میزنم میگه اشتباهه و فک کنم چون چن باز زدم و وارد نشد مسدود میکنه.منم لجم در اومد رفتم شماره چن تا از دوستامو زدم و یه رمز الکی زدم و شماره اونم مسدود کردم. این یعنی شماره هرکیو بخوای میتونی مسدود کنی.خاک تو سرشون با این سیستم راه انداختنشون.شمام برید شماره دوستاتونو مسدود کنید همه دادشون در بیاد:n09:

الان دیگه واقعا حرف فامیل دور درک میشه من دیگه حرفی ندارم....

poloton7
06-01-2015, 00:15
جدا من تماس گرفتم همین چند روز پیش گفت دارن که بزن به 2020 ببین چی میگن چون من زنگ زدم گفت اگر میخوای واریز کن تا فعال کنم
سلام--من رفتم دفتر پیشخوان روز یکشبه این حرف را زد- که فعلا مودم رایگان نمی دهند؟؟//
راستی به نظر شما در طرح کمپین طرح 1m با 5 گیگ ترافیک بهتر است یا طرح 2m با ترافیک 3 گیگ کدام مقرون به صرفه تر است؟//سرعت روز و شب هر کدام چند است؟//----تشکر

frozen01
06-01-2015, 00:24
سلام دوستان.

با کمال نا باوری امروز میشه گفت بعد از 5 ماه اینترنت من اوضاعش بهتر شد !!!

حالا این ادامه داشته باشه خوبه !!

sky1sky
06-01-2015, 01:22
من که هشدار دادم ظهر که سیستم جدید و حجم خوری های جدید:n15:و حواستون باشه بچه ها
این چند روزه پیگیر حجم هاتون باشین و شکایت بنویسیسن اگه کم شده

جالبیش اینه من بدبخت یکی از قربانیانی هستم که همیشه موقع اپدیت سیستم هاشون ازز من حجم گنده کم میشه مث همین دفعه که 31 مگ کجا و 5مگ کجا !!!!! من که اصلا راضی نستم ازشون
کم دغدغه زندگی و مسائل دیگه داریم که این حجم ها و ترافیک ها هم بش اضافه شده هر روز باید نگران حجم ترافیک نت ام باشم که مبادا مخابرات بخورش !!!:n21:

SA3EDLORD
06-01-2015, 01:31
اقا مگه ساعات رایگان 1 تا 7 نیست؟
من دیروز ساعت 6 صبح داشتم دانلود میکردم که یه دفعه واسه 1 دقیقه نت قطع شد و چراغ اینترنت خاموش شد....بعد که اومد دیدم نت تموم شده. یعنی چی اخه؟
بابا بخدا دزدی شاخ و دم نداره واقعا بیاید جمع شیم بریم مخابرات مرکزی مشهد. من نیشابورم اما میام. بسه دیگه شورشو دراوردن. مخصوصا واسه ما فیبر نوریا....عوضیا الان با خودشون میگن اینا چاره ای ندارن پس تا میتونیم میخوریم و به ریششون میخندیم. بی پدر مادرا!

sky1sky
06-01-2015, 02:33
اقا مگه ساعات رایگان 1 تا 7 نیست؟
من دیروز ساعت 6 صبح داشتم دانلود میکردم که یه دفعه واسه 1 دقیقه نت قطع شد و چراغ اینترنت خاموش شد....بعد که اومد دیدم نت تموم شده. یعنی چی اخه؟
بابا بخدا دزدی شاخ و دم نداره واقعا بیاید جمع شیم بریم مخابرات مرکزی مشهد. من نیشابورم اما میام. بسه دیگه شورشو دراوردن. مخصوصا واسه ما فیبر نوریا....عوضیا الان با خودشون میگن اینا چاره ای ندارن پس تا میتونیم میخوریم و به ریششون میخندیم. بی پدر مادرا!

اره سیستم جدیدشون که خدا می کنه چی شو دارن تغییر میدن ازدیروز حجم شبانه دیگه حالیش نمیشه اون رو هم کم می کنه از ترافیک

ببین راس 1:10 امشب من همون مقدار الکی (چون گفتم که مقدار هنگفتی از من دزدی شده حجمم) که سامانه نشون میده رو ثبت کردم الان 2.5 شبه طی این یک ساعت وخورده هر چی حجم شبانه بود دیدم از ترافیک ام کم کرده !!!!!!!!!:n04:

بر پدر و مادر و جد و خودشون و همشون *********
اعصاب نمی ذارن واسه ملت اه ه ه ه ه ه ه

بچه ها کسایی که سامانه 2020 واسشون وارد نمیشه زنگ بزنین 2020 و بگین حجم ترافیک تون رو در در قبل تغییر سامانه و بعد تغییر سیستم هر دو شو بخونن تا بدونین حجم تون چنده

SA3EDLORD
06-01-2015, 02:47
ینی وارد سیستم شبانه نمیشه؟ یا میشه اما حجمم کم میکنه؟ اخه الان زدم دانلود سرعتش 50 80 بود اگه واردش نشه که سرعت این نباید باشه.
بعدشم دیشب من 1200 دانلود کردم که اونقدر حجم نداشتم... اما همونطور که گفتم ساعت 6 اونطوری شد. داستان چیه الان من دانلود نکنم یه چند روزی؟

amo.reza
06-01-2015, 06:05
سیستم جدید شبانه رایگان حالیش نیست بدجور حجم کم میکنه.هم از تو سایت هم دیدم کم کرد به شماره 2020 زنگ زدم دیدم کم کرد.خدا لعنتت کنه مخابرات

HardwareMaster
06-01-2015, 06:24
منکه خیلی وقته وارد پنل نشدم چک کنم چه خبره
ولی با این صحبتا که حجم هم دارن می دزدن اگه همینطوری هم میخواستم سرکی بکشم دیگه کلا ترجیح میدم سر نزنم تا در آرامش باشم! :n31:

HardwareMaster
06-01-2015, 06:32
سلام--من رفتم دفتر پیشخوان روز یکشبه این حرف را زد- که فعلا مودم رایگان نمی دهند؟؟//
راستی به نظر شما در طرح کمپین طرح 1m با 5 گیگ ترافیک بهتر است یا طرح 2m با ترافیک 3 گیگ کدام مقرون به صرفه تر است؟//سرعت روز و شب هر کدام چند است؟//----تشکر

شمارش معکوس شروع شده
اول مودم رایگان رو برمیدارن
بعد کلا شبانه ی رایگان رو
این خط اینم نشون_

moghaddas mfa
06-01-2015, 07:46
دوستان زیاد تند نرید البته من خودم دل خوشی از مخابرات ندارم
:n21:

من خودم رفتم توی سایت جدید مقدار حجم خودم رو چک کردم دیدم حدود 2 گیگ پریده ولی وقتی از طریق تلفن گویای 2020 چک کردم حجمش درست بود شما هم چک کنید :n04:

ghnjfg
06-01-2015, 08:18
خوب منم سومین نفرم که در مورد این موضوع مشکل خاصی ندارم
اینم وضعیت دانلود دیشب که راس ساعت 1 زدم دانلود. اون 15 مگابایت هم قبل از تایم رایگان مصرف شدن و خیلی خوشکل 12 گیگ هم در رایگان:n01:

hosseinfery429
06-01-2015, 09:38
باسلام دوست عزیز
حجم دیشب من یک گیگ بوده تمام شده یعنی چی مگه شبانه نیست....
دیشب حجمم پریده یعنی چی سایت هم که باز نمیشه ببینیم چه غلطی کردن شارژ هم نمیشه الان با نت یکی از بچه ها زنگ زدم پسوردش را گرفتم وای دارم روانی میشم...
دوستان به حرفم رسیدین بیاین یک قراری بزاریم بریم مخابرات ببینیم چی میشه این چه وضعی واقعا به اینها رو بدی چهار تا نعل میخرن سوارت میشن!!!!
دو گیگ شارژ نشد، نت رایگان حجم خوری شده، دیگه معلوم نیست حجم خوری داشتم یا نه....
اینی که دوستمون گفت بلاک میشی الان ما بلاک شدیم من در تعجبم وقتی نمیشه وارد پنل بشیم میگه پنلی وجود نداره و یا ثبت نام نشده پس چجوری این بلاک شده چرا اینها اینجورین....

sky1sky
06-01-2015, 10:22
ینی وارد سیستم شبانه نمیشه؟ یا میشه اما حجمم کم میکنه؟ اخه الان زدم دانلود سرعتش 50 80 بود اگه واردش نشه که سرعت این نباید باشه.
بعدشم دیشب من 1200 دانلود کردم که اونقدر حجم نداشتم... اما همونطور که گفتم ساعت 6 اونطوری شد. داستان چیه الان من دانلود نکنم یه چند روزی؟

باسلام دوست عزیز
چرا اینها اینجورین....

شبانه تون رو استفاده کنین اره توی این چند روزه سیستم هاشون قاطی کرده و از ترافیک روز کم می کنه مال منم الان همین طوره اما تا چند روز دیگه گکه به قول خودشون سیستم هاشون مث ادم قراره کار کنه ، اگه حجمه برنگشت شکایت کنین تا حججم رو برگردونن

masooumi
06-01-2015, 11:16
اتصال به اینترنت ارور 691 میده ولی با یوزر دیگه وصل میشه . کس دیگه ای هم این مشکل رو داره ؟

بله داریم مشکل را

mr1987
06-01-2015, 11:57
باسلام دوست عزیز
دیشب حجمم پریده یعنی چی سایت هم که باز نمیشه ببینیم چه غلطی کردن شارژ هم نمیشه الان با نت یکی از بچه ها زنگ زدم پسوردش را گرفتم وای دارم روانی میشم...
دوستان به حرفم رسیدین بیاین یک قراری بزاریم بریم مخابرات ببینیم چی میشه این چه وضعی واقعا به اینها رو بدی چهار تا نعل میخرن سوارت میشن!!!!
دو گیگ شارژ نشد، نت رایگان حجم خوری شده، دیگه معلوم نیست حجم خوری داشتم یا نه....
اینی که دوستمون گفت بلاک میشی الان ما بلاک شدیم من در تعجبم وقتی نمیشه وارد پنل بشیم میگه پنلی وجود نداره و یا ثبت نام نشده پس چجوری این بلاک شده چرا اینها اینجورین....

دیشب منم واسه تست زدم یه فیلم650 مگابایتی دانلود کرم اینم ریز کارکرد
نامردا از حجمم کم کردن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mr1987
06-01-2015, 12:01
اخه این چه وضعیشه هر روز بانبول تازه در میارن
الان شبانه حذف شده یا کسی نمیدونه

amin1374
06-01-2015, 12:52
دوستان تو این سامانه جدید چجوری لاگین کنم شماره با کد جدیده یا قدیم؟

HardwareMaster
06-01-2015, 13:03
دیشب منم واسه تست زدم یه فیلم650 مگابایتی دانلود کرم اینم ریز کارکرد
نامردا از حجمم کم کردن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سوال
اشتراک شما از نوع 《کمپین یکساله دارای شبانه رایگان》 هست یا نه
چون اگر اینجوری باشه باید گفت دیگه شبانه ی رایگان برداسته شده

HardwareMaster
06-01-2015, 13:07
بچه ها مراقب باشین بازم سر و کله ی چوپون دروغگو پیدا شده ... باز داره آمارهای دانلود شبانه ی فوتوشیافی میده;)

poloton7
06-01-2015, 17:27
سلام-- من از مخابرات سه سال است اشتراک دارم 256 امروز تست گرفتم --این سرعت خوبه--من زیاد اشنا به این اعداد نیستم--

mr1987
06-01-2015, 17:36
سوال

اشتراک من پاییزه طلایی+شبانه هست

hamed_yazdani
06-01-2015, 17:39
سوال
حذف شده؟ یعنی چی؟ وقتی قرارداد 1 ساله میبندی که شبانه هم داره که حق ندارن وسطش یهو زیرش بزنن!

omidscafild
06-01-2015, 17:44
سلام-- من از مخابرات سه سال است اشتراک دارم 256 امروز تست گرفتم --این سرعت خوبه--من زیاد اشنا به این اعداد نیستم--

سرعتو بیخیال ! پینگ چی میگه !!! :n19:
سرعتت هم نسبت به اینکه سرویس 256 داری خیلی خوبه . :n18:

hamed_yazdani
06-01-2015, 17:48
به کوری چشم اون حسودی که تو این تاپیک در حال خوردنه...
امضا جدیدم مبارک باشه:n01:
فرض میگیریم اینترنت شما اینطور که تعریف میکنید خوب باشه. ولی خوب بودن نت 1 نفر ( که اونم بعید میدونم) و وضعیت گند 10000 کاربر نمیتونه دلیل بر این باشه که: (( به به مخابرات عجب اینترنتی داره))
یاد اون مثلی افتادم که برای پرنسس خبر میبرن که مردم از گرسنگی نون برای خوردن ندارن. پرنسس هم میگه خوب چرا کیک نمیخورن. وقتی خودت شرایط بد رو نداشته باشی نمیتونی بقیه رو هم درک کنی و همیشه با اون وضعیت خوب خودت فکر میکنی.
یه چیز دیگه هم بگم. حدودا 4 .5 سال پیش من هم همین وضعیت رو با شاتل داشتم. سرعت همه خراب شده بود ولی سرعت من هنوز خیلی خوب بود( شبانه ها) ولی خوب من صلاح نمیدونستم که بیام از شرکتی دفاع کنم که داره به 99 درصد کاربراش ظلم میکنه! و فقط من یا شاید چند نفر دیگه سرعتمون خوب باشه!

alyy
06-01-2015, 18:25
3700 از حجم ما رو هم دیشب دزدان سر گردنه دزدیدن.آیا این حجم بر میگرده یا نه؟

mr1987
06-01-2015, 19:27

اشتراک شما چیه؟

hamed_yazdani
06-01-2015, 19:44
من رو سیستمم نرم افزار محاسبه نصب کردم. از دیشب تا الان کلا 100 مگ بیشتر مصرف نکردم. ولی شارژم 230 مگ کم شده. باید یه کاری بکنیم اینطوری فایده نداره!

alyy
06-01-2015, 19:46
اشتراک شما چیه؟

پاییزه طلایی شبانه

HardwareMaster
06-01-2015, 20:26

یک تماسی بگیر شاید کلا بسلامتی شبانه رو برداشتن
قبلا که گفتم اینجا ایرانه و هر چیزی امکانش هست

sky1sky
06-01-2015, 21:29
شبانه تون رو استفاده کنین اره توی این چند روزه سیستم هاشون قاطی کرده و از ترافیک روز کم می کنه مال منم الان همین طوره اما تا چند روز دیگه گکه به قول خودشون سیستم هاشون مث ادم قراره کار کنه ، اگه حجمه برنگشت شکایت کنین تا حججم رو برگردونن

Reza31001
06-01-2015, 22:06

شما 3700 برداشتن من دیشب 2 گیگ دانلود کردم برام زده 7.7 رایگان + 6 روزانه!
یعنی طی 24 ساعت حدود 14 گیگ مصرف داشتم!

دو تا سوال:
یکی اینکه این سیستم جدید که میگین کجاست؟
این لینک که مثل سابقه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوم دوستانی که مشکل کم شدن حجم داشتن و حجمشون برگشته دقیقا چه کاری انجام دادن؟
من الان زنگ زدم برگشته میگه وای فای رو حک کردن
بعد من چی بگم خوب؟!

SA3EDLORD
06-01-2015, 23:13
من الان زنگ زدم برگشته میگه وای فای رو حک کردن
بعد من چی بگم خوب؟!
چرت محضه....بردار مک آدرس دستگاهایی که استفاده میکنی با وای فای بزن تو تنظیمات مودمت....اگه دیدی دوباره حجم کم نشد....زنگم بزنی میگن وای فای -- شده!
من میگم تو ساعات رایگان حجمم پرید!
به خدا شکالیت با تلفن و اینترنت فایدهع نداره ....جمع شین بریم مخابرات مرکزی!

alyy
06-01-2015, 23:43
شاهکار جدید دزدان سره گردنه

تو این قسمت ک تو عکس مشخص کردم تو همون پنل جدیدشون اگه هر شماره ای که سرویس اینترنت داشته باشه رو بزنید .نام و نام خانوادگی طرف نوع سرویس تاریخ ثبت نام روزهای باقی مونده و حجم باقیمونده رو میاره. شاید یکی دوست نداشته باشه این اطلاعات رو کسی بدونه.! با یه مشت احمق سروکار داریم بخدا

arian007
06-01-2015, 23:54
سلام من الان زنگ زدم و برای دانلود شبانه پرسیدم گفت حجمی که کم شده رو برمیگردونن ولی برای احتیاط امشب دانلود نکن

alyy
07-01-2015, 00:19
سلام من الان زنگ زدم و برای دانلود شبانه پرسیدم گفت حجمی که کم شده رو برمیگردونن ولی برای احتیاط امشب دانلود نکن

خدا کنه.
منکه زنگ زدم گفتن شاید رمزتو کسی داشته منم اعصابم خورد شد بهش گفتم احمق تو ساعات رایگان ازم کم شده هیجی حالیتون نیست و قطع کردم یعنی شبانه ها حذف نشده ؟

ArashMiniStar
07-01-2015, 00:32
ای بابا مگه باز دارن دزدی میکنن؟ من اصلا نگگاه نمیکنم

hosseinfery429
07-01-2015, 01:18
ای بابا مگه باز دارن دزدی میکنن؟ من اصلا نگگاه نمیکنم

شک نکن ادامه داشته، داره و خواهد داشت....
اما یک کار جدید با اینکه شارژ میکنی اکانتت را میره ترافيک رزرو : 1.25 گيگابايت بعد باید لطف کنی با 2020 تماس بگیری که خواهشا این پولی که پرداخت کردم را به قسمت ترافيک باقي مانده اضافه کنید ممنون میشم
واقعا دهن*ون سرو*س نمیدونم چی بگم.....
مسخره بازی ها ادامه داره....

OMiD.1080p
07-01-2015, 01:29
صبر میکنم تا هفته دیگه , بعدش تخلیه پورت میکنم و دوباره برمیگردم به همون های وب
دیگه تحمل این دزدی های مخابرات رو ندارم

[Mohsen]
07-01-2015, 01:34
موقع کانکت شدن ارور 900 میده! :| یعنی مخابرات ورداشته ارور اختراع کرده برای خودش! :wac: توی این همه سالی که اینترنت دارم تا حالا همچین اروری ندیده بودم!

darkdragon
07-01-2015, 01:49
چرا از ساعت 1:05 دقیقه یهو سرعت میاد روی 32!!!
سرویس 2مگ طلایی با مثلا شبانه. دیشب تمام ترافیک ازم کم شده. کسی آمار جدیدی نداره. الان سرعت شما چقدره؟
این سیستم جدید از کی اجرایی شده؟

khodadadeh
07-01-2015, 02:03
خدا کنه.
منکه زنگ زدم گفتن شاید رمزتو کسی داشته منم اعصابم خورد شد بهش گفتم احمق تو ساعات رایگان ازم کم شده هیجی حالیتون نیست و قطع کردم یعنی شبانه ها حذف نشده ؟

مال من دو دفعه کم شد!
یک بار پارسال تابستون بود، زنگ زدم گفتن که ما تصویب کردیم سه روز شبانه نداشته باشیم (10 گیگ پرید!)

بار دوم تو 2 دقیقه حدود 5 گیگ کم شده بود، زنگ زدم بهشون، زنه میگه لابد دانلود کردی!!!!!!
سه ساعت طول کشید تا حالیش کنم این سرعتی حدود 350 مگابیت لازم داره !!!!
ولی بعد از چهار روز سماجت 5 گیگ منو پس دادن:n02:

amo.reza
07-01-2015, 05:22
دانلود رایگان درست شد. اما سرعت دانلود محدود به 100 کیلوبایت. لعنت بر مخابرات

ghnjfg
07-01-2015, 05:25

این چیه؟ منم همین سرویس رو دارم ولی پنلم عوض نشده مثل قبلنه:n13:

ghnjfg
07-01-2015, 05:33
فرض میگیریم اینترنت شما اینطور که تعریف میکنید خوب باشه. ولی خوب بودن نت 1 نفر ( که اونم بعید میدونم) و وضعیت گند 10000 کاربر نمیتونه دلیل بر این باشه که: (( به به مخابرات عجب اینترنتی داره))
یاد اون مثلی افتادم که برای پرنسس خبر میبرن که مردم از گرسنگی نون برای خوردن ندارن. پرنسس هم میگه خوب چرا کیک نمیخورن. وقتی خودت شرایط بد رو نداشته باشی نمیتونی بقیه رو هم درک کنی و همیشه با اون وضعیت خوب خودت فکر میکنی.
یه چیز دیگه هم بگم. حدودا 4 .5 سال پیش من هم همین وضعیت رو با شاتل داشتم. سرعت همه خراب شده بود ولی سرعت من هنوز خیلی خوب بود( شبانه ها) ولی خوب من صلاح نمیدونستم که بیام از شرکتی دفاع کنم که داره به 99 درصد کاربراش ظلم میکنه! و فقط من یا شاید چند نفر دیگه سرعتمون خوب باشه!

من که نگفتم اینترنتم خوبه . گفتم؟:n13:
قبول دارم پینگ بالاست+ شلوغی+ قعطی زیاد+سیستمشون خیلی حجم خوره... ولی از نظر دانلود شبانه خیلی خوبه که الان بیشتر یه ماه هست که مخابرات شبانه اکانتینگ فعال نمیکنه

حالا شما تو همین تاپیک یه سر به چند صفحه قبل بزن میبینی که چند تا از مشترکین هم همین وضعیت دانلود شبانشون مثل منه و به قول خودشون شیر فلکه در تایم رایگان بازه یا تو این تاپیک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا مثلا اینجا یه انجمن برای دانلود فیلم که اینترنت رو همه کاربراش برای دانلود شبانه میخوان: عکس زیر رو ببین

شما این موضوع رو میدونستید ؟ :n13:

حالا بیا حساب کنیم: مثلا سرویس پاییزه طلایی سرعت تا 8 مگ بازه خوب حالا هم که مخابرات شبانه اکانتینگ فعال نمیکنه و در تایم رایگان سرعت با 8 مگ میشه هر 20 دقیقه 1 گیگ دان کرد و هر ساعت هم 3 گیگ و زمان تایم رایگان که 6 ساعته تو این مدت 6 ساعت میشه 18 گیگ.
پس دیدی که واقعیت داره؟ :n29:
حالا شما بگو من با اون یه نفر ( در پست شماره #14547 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )وقتی اون حرف رو زد من باهاش چی کار کنم ؟ چی بگم بهش اخه؟ اصلا ارزشش رو داره اینایی که گفتم رو بخوام براش توضیح بدم؟؟؟؟:n02::n21:

masoudtr
07-01-2015, 05:46
من الان با سرعت 0.997MB/s داشتم دانلود میکردم
قطع اش کردم گفتم نکنه رفته رو اکانت روزانه و قراره حجم کم بشه
شبانه را باز برداشتن یا تغییراتی دادن؟

ghnjfg
07-01-2015, 05:57
من الان با سرعت 0.997MB/s داشتم دانلود میکردم
قطع اش کردم گفتم نکنه رفته رو اکانت روزانه و قراره حجم کم بشه
شبانه را باز برداشتن یا تغییراتی دادن؟

برای منم 1MB/sec هست
نباید dc میکردید:n02:
حجم کم نمیشه خیالت راحت

اصلا سیستم اکانتینگ ربطی به تایم رایگان نداره. ینی چه بخواد اکانتینگ از کار بیفته چه از کار نیوفته یا سرعت افت داشته باشه یا مثلا رو 20 مگ بره. راس ساعت 1 رایگان میشه هیچ ربطی هم به این چیزا نداره

mr1987
07-01-2015, 08:41

این چیه؟ منم همین سرویس رو دارم ولی پنلم عوض نشده مثل قبلنه:n13:

این عزیزم سیستم ما شهرستانیایه بد بخته
واسه دزدی کردن از ما شهرستانیا این سیستم رو گذاشتن

amin1374
07-01-2015, 10:57
دوستان تو این سامانه جدید چجوری لاگین کنم شماره با کد جدیده یا قدیم؟
کسی نمیدونه ؟؟؟؟؟

blacktiger
07-01-2015, 11:06
کد جدید بدون صفر

amo.reza
07-01-2015, 11:45
کسی نمیدونه ؟؟؟؟؟

فقط شهرستانی ها میتونن از این سامانه استفاده کنن. مشهد ی ها از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bob111
07-01-2015, 12:31
امروز از من تو ساعت رایگان 170 مگ کم کرده! چند روزی هست این کار رو داره میکنه هر روز 200 300 مگ تو رایگان برا خودش کم میکنه حداقل :n13:

mmzz91
07-01-2015, 12:58
منم پریشب 2گیگ در ساعت رایگان کم شده اعتراض کردم ....ولی دیشب کم نشد فقط سرعت به40کیلو بایت رسیده بود هرچی مودم را خاموش روشن کردم بازم مثل قبل که سرعتم بین 120تا 160بود نشد ولی با تمام شدن ساعت رایگان درست شد کسی میدونه برنامه چیه

hosseinfery429
07-01-2015, 13:04
دوستان سرعت شبانه دیشب افتضاح بود!:n34:

ArashMiniStar
07-01-2015, 13:12
سرعت های شبانه اخیر افت و خیز داره چرا

sky1sky
07-01-2015, 13:30
خدا ازشون نگذره اعصاب نمی ذارن واسه ما
حتی حجم روزانه ای که خودم مصرف کردم روهم سه برابرش رو از من کم کرده !! حجم با تلفن گویای 2020 چک کردم !! دیگه این دفعه اینو چه جوری بخوایم پیگیری کنیم خدا م ی دونه

بچه ها اگه شما ها خبری از حجم هاتون شد یا یهویی برگردوندن یا اگه فرد دیگع ای مث من بیشتر از ترافیک مصرفی روز، ازش ترافیک وحجم کم میشه برای من که سه برابره ، همین جا اطلاع رسانی کنین

k1ozil
07-01-2015, 13:30
این عزیزم سیستم ما شهرستانیایه بد بخته
واسه دزدی کردن از ما شهرستانیا این سیستم رو گذاشتن
تا اونجایی که من میدونم شکل سیستم مخابرات خوزستانه شما از بچها ی خوزستان بپرس ببین سیستمش چجوریه

frozen01
07-01-2015, 14:50
اخرین صفحه برای ورود به حساب کاربری چی هست ؟

Forum man
07-01-2015, 15:12
داداش همون سایت 2020 هنوز وارد میشه و درسته

Forum man
07-01-2015, 15:16
کسی نمیدونه ؟؟؟؟؟کد جدید باز میخوای بیا ی بگی طرح ما ماله همکاران ه و با مال شما فرق داره :دیراستی سامانه هنوز تکمیل نیست شاید برات ارور داد.

Forum man
07-01-2015, 16:07
سرعت های شبانه اخیر افت و خیز داره چرا چون یکی داره شبا 12 گیگ دانلود میکنه :دی این چوپون دروغگو خداییش جک این تاپیکه :دی با سرعت کم و زیاد میشه ساخت ولی با دزدی نه

Forum man
07-01-2015, 16:09
بچه ها مراقب باشین بازم سر و کله ی چوپون دروغگو پیدا شده ... باز داره آمارهای دانلود شبانه ی فوتوشیافی میده;) :دی همین افرادی گاهی تو این تاپیک پیدا میشن و موجبات خنده و شادی بچه میشن.کاریشون نداشته باش بذار دلشون خوش باشه گناه دارن :دی

++M
07-01-2015, 16:27
:n05:بشتابید بشتابید:n05:
طرح طلایی مخابرات با دانلود رایگان شبانه و سرعت 8مگ و مودم 120هزارتومانی رایگان فقط 14هزار تومان

هیچ شرکتی همچین سرعت و قیمت ارزانی نداره.تست سرعت بچه ها صفحات قبل هست میتونید خودتون ببینید.این کسانی هم که میگن مخابرات بده و نگیرید از روی حسادت هست و نمیخوان مخابرات شلوغ بشه و خدایی نکرده سرعتشون بیاد پایین.

اگه میخوهید سرویس دهندتونو عوض کنید بیاید مخابرات که بهترین شرایط و سرعت با کمترین قیمت داره.شک نکنید.:n06:

++M
07-01-2015, 16:29
بشتابید بشتابید:n05:
طرح طلایی مخابرات با دانلود رایگان شبانه و سرعت 8مگ و مودم 120هزارتومانی رایگان فقط 14هزار تومان

هیچ شرکتی همچین سرعت و قیمت ارزانی نداره.تست سرعت بچه ها صفحات قبل هست میتونید خودتون ببینید.این کسانی هم که میگن مخابرات بده و نگیرید از روی حسادت هست و نمیخوان مخابرات شلوغ بشه و خدایی نکرده سرعتشون بیاد پایین.

اگه میخوهید سرویس دهندتونو عوض کنید بیاید مخابرات که بهترین شرایط و سرعت با کمترین قیمت داره.شک نکنید.:n06:

frozen01
07-01-2015, 16:41
کلاه برداری سرور های کاهش پینگ

دوستان جدیدا سرور های کاهش پینگ حجم هایی مثل 2 گیگ رو زدند 4 تومان.

خوب در این مورد که من تحقیق کردم متوجه شدم شارژ برای شما 2 گیگ هست ولی در هنگام کم کردن از شما به صورت 2 برابر شاید هم بیشتر کم میکنه و مشتری اصلا متوجه نمیشه.

پس دوستان گول تبلیغات رو نخورید.

و به این افراد اصلا اعتماد نکنید این شیوه فقط برای بازدید بیشتر سایت هست و عملا کلاه برداری هست

$hayan
07-01-2015, 16:46
کلاه برداری سرور های کاهش پینگ دوستان جدیدا سرور های کاهش پینگ حجم هایی مثل 2 گیگ رو زدند 4 تومان. خوب در این مورد که من تحقیق کردم متوجه شدم شارژ برای شما 2 گیگ هست ولی در هنگام کم کردن از شما به صورت 2 برابر شاید هم بیشتر کم میکنه و مشتری اصلا متوجه نمیشه. پس دوستان گول تبلیغات رو نخورید. و به این افراد اصلا اعتماد نکنید این شیوه فقط برای بازدید بیشتر سایت هست و عملا کلاه برداری هست شما هم هی بیا تبلیغ خودتو بکن. سرعت شبانه 250 هست و دانلود بیشتراز 5گیگ دروغ محض هست. نمیدونم بعضیا چی میخوان رروز میان میزان دانلودشونو میگن.مثله اینکه جدیدا نت گرفتن ذوق زده هستن

ndpk
07-01-2015, 17:04
سرعت عالی هست

Rahpooyan
07-01-2015, 17:33
من به راست و دروغ دیگران کاری ندارم ولی دیشب سرعت انقدر بد بود که بی خیال دانلود شدم .
رس استارت سیستم و مودم و ... کمکی نکرد . امیدوارم سرعت اصلاح بشه و به وضع عادی برگرده .

Ezel
07-01-2015, 18:15
دوستان :

اینجا همه موظفیم به همدیگه احترام بگذاریم و بی احترامی به همدیگه تحت هیچ شرایطی مطلقا جایی در این انجمن نداره .

پیشاپیش ممنون از توجه همگی

sky1sky
07-01-2015, 18:34

به تعریفات بالا اینا رو هم اضافه کن ، بیشترین حجم دزدی ، خورده شدن ترافیک به علل بروز رسانی پایگاه داده ، کم شدن ناحق حجم کاربر به دلیل مشکلات غیر مترقبه سیستم هاشون، اعصاب خوردی کاربر به دلیل کم شدن بی دلیل حجم، پیگیری های روزانه کاربر برای چک کردن میزان ترافیک که ایا به حق کم شده یا نه، اخیرا هم کم شدن های بیش از حد مصرف روزانه و کم شدن حجم شبانه رایگان از ترافیک خریداری شده

ghnjfg
07-01-2015, 18:45

و منم با حرف شما موافقم
چند نفر با اینترنت مخابرات مشکل دارن دلیل نمیشه که مشکل همه باشه
و در مورد اینکه گفتی از رو حسادت هست و نمیخوان مخابرات شلوغ بشه/ هم به شدت تایید میشه:n02: منم نمونه هاشو تو چند صفحه قبل دیدم ینی در اصل همه این داستانها به خاطر همین موضوع هست

به سلامتی همه برای سرعت بالا مخابرات و غیر فعال بودن اکانتینگ :7: و به کوری چشم حسودا:thumbsdow

مخابرات+ سرویس 2 مگ+ سرور خارج+تست در تایم رایگان

:thumbsup::thumbsup:

greensoldier
07-01-2015, 21:04

میشه بگید این چه طرحی است؟

من هر چی می گردم چنین طرحی وجود نداره

و شبانه رایگان هم فقط به کسانی که قرارداد یکساله با مخابرات می بندن میدن

اگه امکان داره لینکش رو برام بفرستید یا تو انجمن لینک کنید

S M Λ S Ħ
07-01-2015, 21:05
میگم اگه خطت جواب بده امکانش هست مخابرات سرویس 1 مگ رو (مثل نسیم نقره ای) رو بیشتر از 1 مگ ببنده ؟
اگه حالا 1 رو ببنده، با ضریب اشتراک یعنی سرعتت میشه 128 کیلو ؟

imanghamari
07-01-2015, 21:08

سلام

میشه بگید این چه طرحیه جدید اومده؟

چون تنها طرحی که دانلود رایگان شبانه داره همون طرحی است که باید به صورت یکساله با مخابرات قرار داد ببندی

اگه لینک صفحه این طرح رو برام پیام خصوصی کنید یا تو انجمن بگید ممنون میشم

poloton7
07-01-2015, 22:43
سرعتو بیخیال ! پینگ چی میگه !!! :n19:
سرعتت هم نسبت به اینکه سرویس 256 داری خیلی خوبه . :n18:
سلام--من در روز با سرعت 130 کیلو دانلود می کنم با این سرویس به نظر شما خوبه؟؟

OMiD.1080p
07-01-2015, 23:33
نکنین دوستان ...
تبلیغ الکی نکنید ... سنگ مخابرات رو نزنین به سینه .
وگرنه آه و نفرین اونایی که کیفیت درست و درمونی نصیبشون نمیشه , گریبان گیرتون میشه .

babak2111
08-01-2015, 01:25
درود
خب امشب بعد مدت ها گذاشتم دانلود و بعد پنج دقیقه شاهکارچند ماه قبل جناب ملک جعفریان رو دوباره دیدم بله با اکانتینگ دوباره رو سرویس ها محدودیت گذاشتن حداکثر تا 100می ره نهایت درحد همون 1.8 می تونید بگیرید حداقل نکردن یک مگ کنن 120 کیلو سرعت بده نهایت تا 100 می ره دقیقا مثل چند ماه قبل اصلا هم به اعصاب خودتون فشارنیارید چیه این مملکت درست وروحسابه که اینترنتش باشه

amin1374
08-01-2015, 01:36
برا من یک 30 دقیقه ای مثل سرعت روزم بود 500 کیلو بایت میداد بعدش یهویی قطع شد و دوباره ماکزیمم 200 کلیو بایت اومد :n27:

darkdragon
08-01-2015, 01:37
دوستان سرعت دانلود شما هم بعد از چند دقیقه از تایم دانلود رایگان محدود میشه ؟

SA3EDLORD
08-01-2015, 02:25
الان دو شبه سرعت من 30 کیلوبایت بیشتر نمیشه !

masooumi
08-01-2015, 02:32
دوستان سرعت دانلود شما هم بعد از چند دقیقه از تایم دانلود رایگان محدود میشه ؟

اول اینکه از دیروز همزمان با تغییر و انتقال کاربران به پنل جدید ، من به شخصه کاملا حس می کنم که ترافیک به سرعت پنل قبلی کاهش پیدا نمی کنه و دقیق تر محاسبه میشه.

دوم اینکه با پنل جدید در واقع مخابرات در باطن داره از IBSNG استفاده می کنه و به همین خاطر امیدوارم مشکلات قبلی را نداشته باشیم.

سوم اینکه به طور کاملا رسمی سرعت شبانه را محدود کردن. یعنی برای بنده که سرویس 10 مگ دارم سرعت روزم را 10240/768 بستن و سرعت شبانه را 2048/768 (حتی برای منی که اصلا شبانه رایگان ندارم)

چهارم اینکه به رسم تمامی سرویس دهنده های دیگر سرعت سرویس ها را بیشتر بستن یعنی دوست من که سرویس 2 مگ داره را هم توی اکانتینگ روی 8192/768 بستن یعنی تا 8 مگ می تونه استفاده کنه. (البته باید خوش شانس باشید و خط شما را هم روی همین سرعت بسته باشن در غیر اینصورت نهایت سرعت به سرعت بسته شده روی پورت مخابرات محدود میشه)

alyy
08-01-2015, 02:43
و منم با حرف شما موافقم
و در مورد اینکه گفتی از رو حسادت هست و نمیخوان مخابرات شلوغ بشه/ هم به شدت تایید میشه:n02: منم نمونه هاشو تو چند صفحه قبل دیدم ینی در اصل همه این داستانها به خاطر همین موضوع هست

به سلامتی همه برای سرعت بالا مخابرات و غیر فعال بودن اکانتینگ :7: و به کوری چشم حسودا:thumbsdow

ببین دوست عزیز میشه منظورتو دقیق برسونی ببینم منظورت از حسادت چیه ؟ اگه منظورت همونیه که من فک میکنم پس خوشحالم که خودت به یکی از هزار تا مشکل مخابرات اشاره کردی. گفتی نمیخوان شلوغ بشه درسته اینم یکی از مشکلاته مخابراته که به شدت تایید میشه چون خوده همین مشکل ب چن گروه تقیسیم میشه 1 اینکه مخابرات بیشتر از حد مجاز داره میفروشه و این یعنی گند شدن سرعت کاربران. 2 .سرویس دهنده ای که بخوای نگران شلوغ شدنش بشی که مثلا اگه شلوغ بشه مشکلات واسش پیش میاد بدرد عمه بزرگوارش میخوره.پس اینقد سنگ مخابرات و به سینه نزن.
اگه تو بلدی عکس بگیری از سرعت نتت منم بلدم عکس بگیرم از حجم دزدیه مخابرات .چن تا پست قبلی میتونی بری ببینی ک تو تایم رایگان 4 گیگ ازم خوردن.

اینم لینک یه ویدئو که همین الان از سرعت دانلود نتم گرفتم بببتش فک نکنی از سر حسادت میایم اینجا استاد

ghnjfg
08-01-2015, 03:50
ببین دوست عزیز میشه منظورتو دقیق برسونی ببینم منظورت از حسادت چیه ؟ اگه منظورت همونیه که من فک میکنم پس خوشحالم که خودت به یکی از هزار تا مشکل مخابرات اشاره کردی. گفتی نمیخوان شلوغ بشه درسته اینم یکی از مشکلاته مخابراته که به شدت تایید میشه چون خوده همین مشکل ب چن گروه تقیسیم میشه 1 اینکه مخابرات بیشتر از حد مجاز داره میفروشه و این یعنی گند شدن سرعت کاربران. 2 .سرویس دهنده ای که بخوای نگران شلوغ شدنش بشی که مثلا اگه شلوغ بشه مشکلات واسش پیش میاد بدرد عمه بزرگوارش میخوره.پس اینقد سنگ مخابرات و به سینه نزن.
اگه تو بلدی عکس بگیری از سرعت نتت منم بلدم عکس بگیرم از حجم دزدیه مخابرات .چن تا پست قبلی میتونی بری ببینی ک تو تایم رایگان 4 گیگ ازم خوردن.

اینم لینک یه ویدئو که همین الان از سرعت دانلود نتم گرفتم بببتش فک نکنی از سر حسادت میایم اینجا استاد

من که نفهمیدم شما چی گفتی و منظورت چیه
میخوای منم فیلم بگیرم؟
بیا اینم سرعت دانلود تایم رایگان من همین الان یهویی:n05:

SA3EDLORD
08-01-2015, 05:30
همین الان یهویی!

farizn_dj
08-01-2015, 06:28
همین الان یهویی!

:n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28:
از کجا سرویس میگیری شک نکنم از مخابراته خودشه درسته؟؟؟
:n28:

OMiD.1080p
08-01-2015, 09:00
مخابرات به اندازه عمر نوح داره سرویس میده ... مفتش هم گرونه . هیچ کس هم ازش راضی نیست ...
این تست سرویسی که از مخابرات دارم ...
2 مگ . طرح طلایی - روی خط مسی

و اما اینم تست سرعتی که ایرانسل بهم ارائه میده ...

مخابرات برو خجالت بکش از خودتــــــ

darkdragon
08-01-2015, 09:08
من امروز براشون توی سایت جدید تیکت پشتیبانی فرستادم و این محدودیت سرعت برای شبانه رو گفتم. اینم جوابشون

با سلام
معمولا" در تایم رایگان افت سرعت وجود دارد وسرعت مانند تایم معمولی نخواهد بود در عین حال مشکل شما در دست بررسی می باشد ونتیجه به شما اعلام می گردد

شما هم لطفا تیکت بفرستید که بدونن مشکل فقط برای یکنفر نیست

hamed_yazdani
08-01-2015, 09:26
این ادرس سایت جدید چیه؟

++M
08-01-2015, 10:12
الان این یارو خالی بنده؟ آخه منم تعجب کردم با توجه به این شرایطی که میگه ( 14 هزارتومن سرعت 8 مگابیت مودم رایگان ) یک بنده خدایی صفحات قبل میگفت چوپان دروغگو اومده منظورش همین کاربر بوده؟:n13: خودت خالی بندی.بچه جان تلفنو بردار به 2020بزنگ حالیت میشه. درضمن همه میدونیم چوپان دروغگو تاپیک تویی.مثله اینکه خیلی خیلی دردت اومده یکی داره حقیقتو میگه.اشکال نداره خوب میشی فقط چندروز کمتر بخور.

ndpk
08-01-2015, 10:36
طرح طلایی مخابرات دارم یکسالی میشه سرعت روزا 10 مگ هستن و شبانه رایگان قبلا شبی 5گیگ میگرفتم ولی یکماهی میشه شبا میشه تا 15گیگ گرفت.
کلا من روزا مصرف نمیکنم و فقط ماهی 12 تومن میدم و زمان میخرم.
تو این یکسال کلا 2 ترا دان داشتم با ماهی 12 تومن.
حتی 1 ثانیه قطعی یا افت سرغت یا کم شدن حجم هم نداشتم.مرکز استقلال هستم.

ppeyman
08-01-2015, 10:40
بچه ها من از دیروز عصر نمیتونم کانکت بشم توی این پنل هم نمیتونم لاگین کنم کسی میدونه مشکل از کجاست؟
زنگ زدم 2020 گفت یوزرتو با شماره جدید بزن ولی بازم کانکت نمیشه

darkdragon
08-01-2015, 11:05
این ادرس سایت جدید چیه؟

darkdragon
08-01-2015, 11:08
بچه ها من از دیروز عصر نمیتونم کانکت بشم توی این پنل هم نمیتونم لاگین کنم کسی میدونه مشکل از کجاست؟
زنگ زدم 2020 گفت یوزرتو با شماره جدید بزن ولی بازم کانکت نمیشه

شما به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کن و بجای یوزر شماره تلفن جدیدتونو بزن. همین که بعد از یکسان سازی کد ها فعال شده. پسورد هم همون پسورد قدیمی. ببین کار میکنه

OMiD.1080p
08-01-2015, 11:16

یوزر رو چطوری باید وارد کرد ؟
511 یا 51 ؟
3 رو هم باید وارد کرد ؟

و اینکه این سایت با این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چه فرقی داره ؟

masooumi
08-01-2015, 11:17
من امروز براشون توی سایت جدید تیکت پشتیبانی فرستادم و این محدودیت سرعت برای شبانه رو گفتم. اینم جوابشون

شما هم لطفا تیکت بفرستید که بدونن مشکل فقط برای یکنفر نیست

کاملا دروغ هست و خودشون محدود کردن

hamed_yazdani
08-01-2015, 11:24
من الان زنگ زدم 2020 میگن فقط رو یه سرویس شبانه دارن اونم 1 ساله ست. دلم خوش بود که میرم یه شرکت دیگه. زنگ زدم اسیا تک اونجا هم میگه فیبر نوری هستین نمیشه! لعنتیا ما رو محدود به خودشون کردن!

من اینجا نمیتونم لوگین کنم.

ppeyman
08-01-2015, 11:27
شما به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کن و بجای یوزر شماره تلفن جدیدتونو بزن. همین که بعد از یکسان سازی کد ها فعال شده. پسورد هم همون پسورد قدیمی. ببین کار میکنه

من اینجا با یوزر جدید لاگین کردم وارد پنل شد ولی به اینترنت کانکت نمیشه نه با یوزر جدید و نه با یوزر قدیمی

darkdragon
08-01-2015, 11:31
من الان زنگ زدم 2020 میگن فقط رو یه سرویس شبانه دارن اونم 1 ساله ست. دلم خوش بود که میرم یه شرکت دیگه. زنگ زدم اسیا تک اونجا هم میگه فیبر نوری هستین نمیشه! لعنتیا ما رو محدود به خودشون کردن!

من اینجا نمیتونم لوگین کنم.

توی این سایت یوزر رو همین شماره تلفن جدیدتون رو وارد کنید. البته راست و دروغش رو نمیدونم اما میگن این سایت برای غیر-مشهدی هاست. و 2020 برای مشهدی ها. شما اگه مشهدی هستی بببین سایت 2020 براتون کار میکنه؟

darkdragon
08-01-2015, 11:33
من اینجا با یوزر جدید لاگین کردم وارد پنل شد ولی به اینترنت کانکت نمیشه نه با یوزر جدید و نه با یوزر قدیمی

توی همین سایت به قسمت پشتیبانی برید و تیکت بفرستید ببینید چی میگن. والا از این مخابرات کسی سر در نمیاره دارن چیکار میکنن.

[ Ehsan ]
08-01-2015, 11:44
دوستان باز مثل قبلا شبانه هارو محدود کردن رو 100.دوستانی که محدود شدن بگن رو چند محدود شدن و طرحشون چیه. اینام هرروز یک فیلمی در میارن.نمیشه بهشون اعتماد کرد یکساله گرفت بعد از چند ماه محدود میکننو هزارتادردسر دیگه.

ndpk
08-01-2015, 11:50
مخابرات یکساله دارم روزا سرعت 10مگ و شبا 5گیگ میگرفتم.الان یکماهه شبا هم مثله روزه و10مگه.تاحالا 2 ترا دان کردم.

ndpk
08-01-2015, 11:54
کلا روزا مصرف نمیکنم و فقط ماهی 12ت پول زمان میدم.شبی 18گیگ میگیرم.
تو این مدت حتی یک ثانیه قطعی و افت سرعت نداشتم و هیچ شارژی ازم کم نشده.مخابرات بهترینه.

ndpk
08-01-2015, 11:58
و منم با حرف شما موافقم

کاملا تایید میشه ومن هم سرعتم دقیقا مثله شماست و خیلی راضی هستم از مخابرات.

SA3EDLORD
08-01-2015, 12:00
تو این مدت حتی یک ثانیه قطعی و افت سرعت نداشتم و هیچ شارژی ازم کم نشده.مخابرات بهترینه.
iهمین الان یهویی ثبت نام کردی که همینا رو بگی؟
نه تنها دزدی میکنن.........
خجالت داره!

ndpk
08-01-2015, 12:00
و منم با حرف شما موافقم

کاملا تایید میشه و سرعتم مثله شماست واز مخابرات راضی هستم

darkdragon
08-01-2015, 12:06

آقا دمت گرم که اینقدر سرویست خوبه. نمیشه بهت سفارش دانلود بدیم و اینقدر خودمونو درسر ندیم ؟

alyy
08-01-2015, 12:21
من که نفهمیدم شما چی گفتی و منظورت چیه
میخوای منم فیلم بگیرم؟
بیا اینم سرعت دانلود تایم رایگان من همین الان یهویی:n05:

دو نفر اینجا پیدا شدن که معلوم نیست از مخابرات سرویس دارن یا نه و سرعتشون خوبه دلیل نمیشه که سرویس دهی مخابرات مشکلی نداره و بقیه اینجا همه دروغ میگن.شما خوشبحالت.

Armin.Computer
08-01-2015, 12:36
سلام
بسیاری از پست ها پاک شد
اگر فکر می کنید پستی نباید پاک می شد می تونید به من پیام خصوصی بدید تا بررسی کنم
+
قوانین رو رعایت کنید
از این پست به بعد با رعایت احترام بحث کنید
با تشکر

[ Ehsan ]
08-01-2015, 14:27
دوستان اینجا اسمش تاپیک بررسی مخابرات چرا بحث های الکی میکنید خصومتهای شخصی رو تو پیام خصوصی حل کنید.این پست ما هم جا موند اگه کسی محدودیت داره بگه
;8512708']دوستان باز مثل قبلا شبانه هارو محدود کردن رو 100.دوستانی که محدود شدن بگن رو چند محدود شدن و طرحشون چیه. اینام هرروز یک فیلمی در میارن.نمیشه بهشون اعتماد کرد یکساله گرفت بعد از چند ماه محدود میکننو هزارتادردسر دیگه.

Joaquin
08-01-2015, 14:39
تاپیک به مدت 24 ساعت قفل میباشد./

Joaquin
09-01-2015, 11:50
تاپیک دوباره در دسترس میباشید./

لطفا با رعایت قوانین در تاپیک فعالیت کنید.

arian007
09-01-2015, 14:07
سلام من طرح یکساله دارم و شبانه تا هفته قبل سرعتم روی 280 بود ولی این چند روز که سیستم رو به روز کردن سرعت شبانه بسیار افت کرده و به زیر 60 کیلو رسیده ،من تا حالا که مخابرات رو تحمل کردم فقط به خاطر شبانه اش بوده که از شرکتهای دیگه بهتر بوده و اگه این سرعت ادامه پیدا کنه مطمئنا خطهام (3 تا خط) رو تخیله میکنم

amo.reza
09-01-2015, 14:17
سلام من طرح یکساله دارم و شبانه تا هفته قبل سرعتم روی 280 بود ولی این چند روز که سیستم رو به روز کردن سرعت شبانه بسیار افت کرده و به زیر 60 کیلو رسیده ،من تا حالا که مخابرات رو تحمل کردم فقط به خاطر شبانه اش بوده که از شرکتهای دیگه بهتر بوده و اگه این سرعت ادامه پیدا کنه مطمئنا خطهام (3 تا خط) رو تخیله میکنم

از این قسمت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لاگین شو. تیکت بزن درست میکنن برات.

alyy
09-01-2015, 14:38

متاسفانه مخابرات سرعتا رو محدود کرده.من دو تا طرح دارم یکی بعثت یکی هم پاییزه طلایی که با بعثت که قبلا بود رو صد کیلوبایت دان میکرد الان شده 15 و طلایی شده مثل سرعت شما و از 100 بیشتر نمیشه.

farizn_dj
09-01-2015, 14:39
کدام منطقه هستی از کدام مرکز سرویس میگیری تا راهنماییت کنم.
عکس از مودم هم بزار

farizn_dj
09-01-2015, 14:44
متاسفانه مخابرات سرعتا رو محدود کرده.من دو تا طرح دارم یکی بعثت یکی هم پاییزه طلایی که با بعثت که قبلا بود رو صد کیلوبایت دان میکرد الان شده 15 و طلایی شده مثل سرعت شما و از 100 بیشتر نمیشه.
نه دوست عزیز اینطور نیست بعضی مراکز به دلیل به روز رسانی مجبورن مشترک رو کارت دیگه منتقل کنن این میشه که پینگ تراکم فول آی پی میشه پیگیری از مرکز مخابرات که سرویس میگیرید اونجا باید ببینید به روز رسانی دارن یا خیر

alyy
09-01-2015, 14:47
نه دوست عزیز اینطور نیست بعضی مراکز به دلیل به روز رسانی مجبورن مشترک رو کارت دیگه منتقل کنن این میشه که پینگ تراکم فول آی پی میشه پیگیری از مرکز مخابرات که سرویس میگیرید اونجا باید ببینید به روز رسانی دارن یا خیر

الان چهار پنج روزه که من مشکل سرعت دارم .البته تو تایم رایگان. من فک نکنم مشکل از بروز رسانی باشه چون فقط تو تایم رایگان سرعت کم میشه

farizn_dj
09-01-2015, 14:50
الان چهار پنج روزه که من مشکل سرعت دارم .البته تو تایم رایگان. من فک نکنم مشکل از بروز رسانی باشه چون فقط تو تایم رایگان سرعت کم میشه
میتونی از پینگ برام عکس بزاری.
8.8.8.8
4.2.2.4

darkdragon
09-01-2015, 14:53

نه دوست من بحث بروزرسانی و این حرفا نیست. 5 6 دقیقه اول تایم رایگان همه چی اکی هست. یهو سرعت میاد پایین. مگه فکر میکنین این تجهیزات اینترنت چه چیز پیچیده و عجیبیه که با بهونه بروزرسانی دهن مصرف کننده رو ببندن. یا سیاست جدیدشونه یا اون نابغه ای که مسئولشه سوتی داده و حواسش به تنظیمات نبوده.
دوستان لطف کنید و توی بخش پشتیبانی این سایت جدیدشون درخواست پشتیبانی بدید و متذکر بشید که از روی اکانتینگ دارن کانکشن ها رو محدود میکنن.

alyy
09-01-2015, 15:15
میتونی از پینگ برام عکس بزاری.
8.8.8.8
4.2.2.4

منظورت همین بود؟

alyy
09-01-2015, 15:18
نه دوست من بحث بروزرسانی و این حرفا نیست. 5 6 دقیقه اول تایم رایگان همه چی اکی هست. یهو سرعت میاد پایین. مگه فکر میکنین این تجهیزات اینترنت چه چیز پیچیده و عجیبیه که با بهونه بروزرسانی دهن مصرف کننده رو ببندن. یا سیاست جدیدشونه یا اون نابغه ای که مسئولشه سوتی داده و حواسش به تنظیمات نبوده.
دوستان لطف کنید و توی بخش پشتیبانی این سایت جدیدشون درخواست پشتیبانی بدید و متذکر بشید که از روی اکانتینگ دارن کانکشن ها رو محدود میکنن.
دقیقا. واسه منم همینه تا پنج دقیقه اول تایم رایگان خوبه بعدش سرعت عحیب افت میکنه.

SA3EDLORD
09-01-2015, 15:26
مشکل بندم همینه....اما مال من دیگه فاجعه است! عکسش هم گذاشتم سرعت میاد رو 20 کیلوبایت به پایین!
طرحم کمپین یکساله 2 مگ

babak2111
09-01-2015, 15:28
سرعت ها توسط خود مخابرات و دستی محدود شده ازدست هیچکس هم کاری برنمی یاد بیشترین سرعت شبانه هم همین طرح های پاییزه طلایی و کمپین های یکساله که ماکزیمم 100می شه بقیه طرح ها هم پایین تربسته شده الکی هم دبنال راه روش نباشید که این دقعه دیگه هیچی جواب نمی ده

darkdragon
09-01-2015, 15:30
مشکل بندم همینه....اما مال من دیگه فاجعه است! عکسش هم گذاشتم سرعت میاد رو 20 کیلوبایت به پایین!
طرحم کمپین یکساله 2 مگ

امشب بعد از اینکه اومد روی 20 یکبار قطع و وصل کنین ، وضع مقدار بهتر میشه

babak2111
09-01-2015, 15:30
طرحم کمپین یکساله 2 مگ
شما اون لحظه که این جوری می شه یک قطع ووصل کن می ره رو همون 100

darkdragon
09-01-2015, 15:32
شما اون لحظه که این جوری می شه یک قطع ووصل کن می ره رو همون 100

شما هم لطف کنین تیکت پشتیبانی بزنید برای این مورد تا یکم بفکر بیفتن و ماجرا ختم به خیر بشه

darkdragon
09-01-2015, 15:33
منظورت همین بود؟

الان آی پی که دارید با 5 شروع میشه؟

babak2111
09-01-2015, 15:37
شما هم لطف کنین تیکت پشتیبانی بزنید برای این مورد تا یکم بفکر بیفتن و ماجرا ختم به خیر بشه

درود
این اتفاق حدود یک سال پیش هم افتاد نمی دونم شما به تاپیک اون زمان سرمی زدین یا نه خود اقای ملک جعفریان هم می اومد اینجا با هزار بحث وجدل اون زمان ایشون رو راضی کردیم طرح های دومگ رو دوباره شبانه حداقل همون دو مگ کنند بقیه طرح ها هم پایین تر که اون زمان قبول کردن و دوباره شبانه دو مگ ها شد سرعت دانش همون 256 کیلو
فقط اون زمان بهونه خوبی که داشتیم پول زیادتری بود که می دادیم یعنی 21 درماه که با همین بهانه ایشون راضی کردیم سرعت ها رو برگردونه ولی این بارقیمت ها رو کم کردن یعنی همون شرایط 14 تومان ایشون هم که دیگه اینجا نمی اد بعید می دونم با روش پشتیبانی بشه این طرحشون رو برگردونن
من که به شخصه حاضرم هزینه بیشتر بدم ولی شبانه برگرده به روال هفته های قبل

darkdragon
09-01-2015, 15:45
درود
این اتفاق حدود یک سال پیش هم افتاد نمی دونم شما به تاپیک اون زمان سرمی زدین یا نه خود اقای ملک جعفریان هم می اومد اینجا با هزار بحث وجدل اون زمان ایشون رو راضی کردیم طرح های دومگ رو دوباره شبانه حداقل همون دو مگ کنند بقیه طرح ها هم پایین تر که اون زمان قبول کردن و دوباره شبانه دو مگ ها شد سرعت دانش همون 256 کیلو
فقط اون زمان بهونه خوبی که داشتیم پول زیادتری بود که می دادیم یعنی 21 درماه که با همین بهانه ایشون راضی کردیم سرعت ها رو برگردونه ولی این بارقیمت ها رو کم کردن یعنی همون شرایط 14 تومان ایشون هم که دیگه اینجا نمی اد بعید می دونم با روش پشتیبانی بشه این طرحشون رو برگردونن
من که به شخصه حاضرم هزینه بیشتر بدم ولی شبانه برگرده به روال هفته های قبل

بله یادم هست که اینجوری شده بود. بهرحال احتمال رسیدن به نتیجه با اتحاد بیشتر از اینه که آیه یاس بخونیم. مهم اینه که کاری که از دستمون برمیاد رو انجام بدیم.
بنده خودم یه زمانی توی بخش اینترنت دانشگاه بودم. یادمه که اونجا هم یهو دوستان تصمیم میگرفتن یه چیزی رو محدود کنند و ببندند. وقتی اعتراض میکردم که این کار اشتباهه اولا میگفتند که شما که دسترسی نامحدود و کامل داری این برای سایرین هست تازه الان هم اگه دیدیم همه دارن اعتراض میکنند که طرح رو کنسل میکنیم اما اگه صدای زیادی در نیومد یعنی همین طرح جدید رو ادامه میدیم. الان هم وضعیت به همین شکل هست. باید صداها یکی بشه.

babak2111
09-01-2015, 15:47
بله یادم هست که اینجوری شده بود. بهرحال احتمال رسیدن به نتیجه با اتحاد بیشتر از اینه که آیه یاس بخونیم. مهم اینه که کاری که از دستمون برمیاد رو انجام بدیم.
بنده خودم یه زمانی توی بخش اینترنت دانشگاه بودم. یادمه که اونجا هم یهو دوستان تصمیم میگرفتن یه چیزی رو محدود کنند و ببندند. وقتی اعتراض میکردم که این کار اشتباهه اولا میگفتند که شما که دسترسی نامحدود و کامل داری این برای سایرین هست تازه الان هم اگه دیدیم همه دارن اعتراض میکنند که طرح رو کنسل میکنیم اما اگه صدای زیادی در نیومد یعنی همین طرح جدید رو ادامه میدیم. الان هم وضعیت به همین شکل هست. باید صداها یکی بشه.

بروی چشم بنده هم تیکت می کنم شاید فرجی شد

alyy
09-01-2015, 15:58

نه با 74 شروع میشه. بحث الان نیست بحث سرعت شبانه هست. من با روزاش مشکلی ندارم

alyy
09-01-2015, 16:09

نه با 74 شروع میشه. بحث الان نیست بحث سرعت شبانه هست. من با روزاش مشکلی ندارم

sky1sky
09-01-2015, 16:12

کلا نامردن اینا- روزا سرعت ماکزیمم میدن که خوب ترافیک کاربر زود حروم و مصرف شه اما شب ها میارن پایینن

ArashMiniStar
09-01-2015, 16:24
تکلیف امثال بنده که همچنان روی طلایی پاییزه هستن و دارن بیشتر از تعرفه های الان میدن دقیقا چیه!؟

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

[ Ehsan ]
09-01-2015, 16:26
مثله اینکه مشکل همگانی هست .دوستان لطفا همه به پشتییانی از طریق تلفن و هم سایت مخابرات و هم سایت بازرسی اعتراض کنید امیدوارم سرعت به روال قبل برگرده.

fe3c
09-01-2015, 16:43
سلام
فکر کنم این مشکل مربوط به سیستم جدیدی هست که برای شهرستانها راه انداختن
تو مشهد که اوضاع اینقدرا هم بد نیست

farizn_dj
09-01-2015, 16:46
منظورت همین بود؟

پینگ
اینم بده
ping 217.218.127.127 -t

darkdragon
09-01-2015, 16:46
سلام

ممکنه بگید شما طرحتون چیه و شب روی چنده سرعت دانلودتون؟

farizn_dj
09-01-2015, 16:53
سلام
کجا مشهد هستی شما>؟؟؟؟

farizn_dj
09-01-2015, 16:58
دوستان شدیدا پیگیر ماجرا هستم از مخابرت کل مسئول محترم خاطر نشان شدن چون مشهد دیگر شهرستان ها رو پوشش میده گاهی مجبوره میشه قطع یا انتقال بده دوستان رو شبکه جدید
بهشون گفتم خوب شهرستان اینجور بنده مشهد هستم این پینگه من دارم گفت توسعه مهندسی پیشنهاد شده که بخش هایی دچار افت پهنا باند هستن.یکی هم پست نوری شما
بظر بوی پیشوندن میاد

fe3c
09-01-2015, 17:00
طرحم کمپین طلایی هست سرعتم تو رایگان کم میشه ولی نه اینقدر که شما میگید
چون بعد از تغییرات جدید برای شهرستانها اینجوری شدین حدس میزنم به سیستم جدید ربط داشته باشه

amo.reza
09-01-2015, 17:11
دوستان سامانه اصلی اکانتینگ برای شهرستانیها اینجاست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / شماره قدیم + رمز رو بزنید لاگین میشه. از اینجا سرعت رو محدود میکنن نامردا. برای شهرستانیها محدود کردن که مشهدیا در رفاه باشن

farizn_dj
09-01-2015, 17:12
اینم پینگ من دوستان نظری ندارن؟؟؟

mmzz91
09-01-2015, 17:17
سلام. منم مشکل بچه ها را دارم در ساعات روزانه خوبه ولی در تایم شب ابتدا روی 20ت30 سرعت بیشتر نیست با روشن و خاموش کردن مودم میشه100 و به محض تموم شدن ساعات رایگان سرعت عادی میشه
هم تیکت زدم و هم زنگ زدم میگن درست میشه تا چند روز آینده..............
با این حساب باید شبا بیدار باشیم تا مودم را روشن و خاموش کنیم.............
اصلا ما طرح2 مگ یک ساله با پیش پرداخت گرفتیم برای همین دانلود شبانه اگه درست نشه باید یک کاری کرد...

darkdragon
09-01-2015, 17:20

اینکه میگن در راستای توسعه و این حرفا که حداقل در مورد مشکل من صدق نمیکنه. در مورد پینگ هم نه خوبه و نه خیلی بده. پینگ من روی 116 هست ولی با این حال مشکل افت عمدی سرعت رو دارم

ghnjfg
09-01-2015, 17:41

بهترین کار اینه که نزدیک های صبح که خلوت تره سرعت رو تست کنی اگه اون موقه باز هم از 60 کیلوبایت بالاتر نرفت مشخصه که مشکل از مخابراته که حالا اگه از قصد این کارو کرده باشه یا نه به نظر من این موضوع هم بر میگرده به اکانتینگ مخابرات و علتش اینه که تو بعضی از مراکز اکانتینگ فعال نمیشه و خیلی ها با سرعت بالای 500 کیلوبایت دانلود میکنن که روی پهنای باند فشار میاد و باعث میشه بعضی از مشترکین سرعتشون از 50 بالاتر نره:39:

darkdragon
09-01-2015, 17:51
بهترین کار اینه که نزدیک های صبح که خلوت تره سرعت رو تست کنی اگه اون موقه باز هم از 60 کیلوبایت بالاتر نرفت مشخصه که مشکل از مخابراته که حالا اگه از قصد این کارو کرده باشه یا نه به نظر من این موضوع هم بر میگرده به اکانتینگ مخابرات و علتش اینه که تو بعضی از مراکز اکانتینگ فعال نمیشه و خیلی ها با سرعت بالای 500 کیلوبایت دانلود میکنن که روی پهنای باند فشار میاد و باعث میشه بعضی از مشترکین سرعتشون از 50 بالاتر نره:39:

من خودم توی تمام ساعات تست کردم. از 1 تا 7 صبح. هیچ فرقی نمیکنه. سرعتم از روی 94 پایینتر نمیاد کل مدت شبانه.
سروری هم که ازش دانلود میکنم سرور ایرانه و وی پی اس خودمه. اصلا از گیت وی های مملکت بیرون نمیره. بقول شما مشکل از همین اکانتینگ هست

frozen01
09-01-2015, 17:54
دوباره این مخابرات پینگش رفت بالا.

SA3EDLORD
09-01-2015, 17:56
این تیکت رو کجا باید ارسال کنیم...سایت جدیدش ادرسش چی بود؟

darkdragon
09-01-2015, 17:58

برید توی قسمت پشتیبانی و درخواست جدید

frozen01
09-01-2015, 18:02

برید توی قسمت پشتیبانی و درخواست جدید

چقدر ساده هستید دوستان.

من از برج 1 امسال تا برج 6 تیکت شکایت زنگ زدن و . . . .. . .. . .. . ..

همه ی این ها رو امتحان کردم.

و از اخر متوجه شدم اینا خودشونم نمیدونن چطوری این مشکل رو فیکس کنند.

این رو گفتم که شما هم وقتتون رو الکی نزارید.

fe3c
09-01-2015, 18:09
من خودم ریسلر هستم هم مشتری تو مشهد دارم هم شهرستان
از وقتی که این سیستم جدید رو برای شهرستانها گذاشتن همه مشتریای شهرستانم شاکی شدن

fe3c
09-01-2015, 18:37
راستی یکی میگفت کلی مصرف کرپه هیچی براش حساب نشده :-)

arian007
09-01-2015, 21:39
دوستان سامانه اصلی اکانتینگ برای شهرستانیها اینجاست : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] / شماره قدیم + رمز رو بزنید لاگین میشه. از اینجا سرعت رو محدود میکنن نامردا. برای شهرستانیها محدود کردن که مشهدیا در رفاه باشن

دوست عزیز این سایت مربوط به مخابرات نیست و احتمال داره یوزر و پسورد دزدیده بشه

sky1sky
09-01-2015, 21:44
راستی یکی میگفت کلی مصرف کرپه هیچی براش حساب نشده :-)

میان همش از حجم من کم می کنن !!! خوب همینه دیگه سیستم هاشون قاطیه ! بقیه استفاده می کنن ترافیک من کم میشه !!!! خدا بده شانس

fe3c
09-01-2015, 23:12
البته سیستم اکانتینگ جدید خیلی قاطیه الان چند تا از مشتریام رو دیدم حجم مصرفی رو صفر زده ولی از اعتبارش کم کرده :n27:

poloton7
09-01-2015, 23:33
سلام دوستان من دیدم بعضی از دوستان می گویند مخابرات دزده وبعضی می گویند مخابرات خیلی خوب است بیاید با یک کار به یک نتیجه گیری کنیم بدین صورت کسانی از مخابرات دارند به چند سوال جواب بدهند تا همه ببینیم مشکل کار کجاست ؟؟
1-حجم وسرعتی از مخابرات گرفتید؟؟
2-از کدام مرکز مخابرات پشتیبانی می شوید؟؟
3-فاصله شما تا مخابرات چقدر است یا اینکه خانه شما حدودا کجاست؟؟
شاید بعضی از مرکز مخابرات ها و بعضی از خیابان اینترنت خوبی داشته باشند---
متشکرم----

darkdragon
10-01-2015, 01:08
بجای اینکه سیستم رو درست کنن ساعت رو درست کردن. امشب از راس 1 سرعت اومد روی 32 !!!

alyy
10-01-2015, 01:10
طبق معمول یهویی سرعت 280 رسید به 60 کیلو.
مخابرات لعنت بهت

hosseinfery429
10-01-2015, 01:43
طبق معمول یهویی سرعت 280 رسید به 60 کیلو.
مخابرات لعنت بهت

باز خوبه که شما 60 هستی ما بیچاره ها 10 الی 30 هستیم...

sky1sky
10-01-2015, 02:06
باز خوبه که شما 60 هستی ما بیچاره ها 10 الی 30 هستیم...
متاسفانه اینم از کارای مخابرات هست

hosseinfery429
10-01-2015, 02:10
منم کمپین اما شبانه سرعت بین 0 تا 30 هست یک هفتس همینطوره

معلوم نیست درست میشه یا نه؟!
فکر کنم تا نریم اعتراض کنیم اینم میشه آخر عاقبت بعثت...
دوستان واقعا میخواین بیایم اینجا و فقط با هم در مورد نت حرف بزنیم یک کاری بکنیم دیگه؟!
درسته شاید بگیرمون اما میتونیم لااقل یک حرفی بزنیم...
ما نمیخوایم کاری انجام دهیم فقط با کاغذهایی در دستمان اعتراض خود را بیان میکنیم...
که در تمام کشورها مجاز هست ترس نداره...

sad1000
10-01-2015, 05:56

دوست عزیز اکانتینگ اصلی برای شهرستان ها به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میباشد. که سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک واسط بین آن است.شما نمیخاد به ما چیزی یاد بدید. این سیستم از مخابرات خراسان رضوی است.

HardwareMaster
10-01-2015, 06:09
معلوم نیست درست میشه یا نه؟!
فکر کنم تا نریم اعتراض کنیم اینم میشه آخر عاقبت بعثت...
دوستان واقعا میخواین بیایم اینجا و فقط با هم در مورد نت حرف بزنیم یک کاری بکنیم دیگه؟!
درسته شاید بگیرمون اما میتونیم لااقل یک حرفی بزنیم...
ما نمیخوایم کاری انجام دهیم فقط با کاغذهایی در دستمان اعتراض خود را بیان میکنیم...
که در تمام کشورها مجاز هست ترس نداره...

منکه میگم دیگه کارمون تمومه:n02:

HardwareMaster
10-01-2015, 06:37
این عکسه یا بیلبورد؟!
روی فیبرنوری طبعا باید پینگ کمتر باشه. ولی کیفیت خدمات روی فیبر نوری ایران در عمل فرقی با سیم مسی های پوسیده نداره
از من 145 هست. پینگ خوب فقط روی 3g گیر میاد نه مخابرات
راستی جریان چیه ملت همه شدن دانلودر یا سرعتها رو عمدا کاهش دادن؟
الان تست کردم چه سرور داخلی چه خارجی سرعت نفص الی 1/3 شده. عجب:n13:

sad1000
10-01-2015, 07:06

سامانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیستم اکانتینگ اصلی:

darkdragon
10-01-2015, 07:12
این عکسه یا بیلبورد؟!
روی فیبرنوری طبعا باید پینگ کمتر باشه. ولی کیفیت خدمات روی فیبر نوری ایران در عمل فرقی با سیم مسی های پوسیده نداره
از من 145 هست. پینگ خوب فقط روی 3g گیر میاد نه مخابرات
راستی جریان چیه ملت همه شدن دانلودر یا سرعتها رو عمدا کاهش دادن؟
الان تست کردم چه سرور داخلی چه خارجی سرعت نفص الی 1/3 شده. عجب:n13:

سرعت ها توی تایم مثلا رایگان رو محدود کردن. ملت یک شبه که دانلودر نمیشن. اما یک شبه سیستم مخابرات تغییر میکنه

HardwareMaster
10-01-2015, 08:07
سرعت ها توی تایم مثلا رایگان رو محدود کردن. ملت یک شبه که دانلودر نمیشن. اما یک شبه سیستم مخابرات تغییر میکنه
ابن رو من قبلا همینجا گفته بودم که شبانه ی رایگان با سرعت بالا موقتی هست
ولی خب یکی دو تا خوش خیال داشتیم که باورشون نمی شد و به بلوری های دانلودیشون استناد میکردن. یکی بود هی میگفت یعنی چی شبانه برداشته میشه بالاش پول دادیم قول دادن وعده دادن تعهد دادن سند محضری دادن و ...
بله شبانه برداشته میشه اما به این معنی که سرعت اونقدر پایین میاد که اصلا نصرفه. داستانی مشابه بقیه ی ispها
البته اینکه من الان به کاهش سرعت خط خودم مشکوکم به این دلیله که چند مورد کابل دزدی در تابستون اتفاق افتاد و کابلها وصله ی باز خورده که طبعا در اثر بارندگی و رطوبت اوضاعش خراب میشه

hamed_yazdani
10-01-2015, 09:41
یادش بخیر 4 5 سال پیش مخابرات فقط تعرفه های نامحدود داشت. یه 512 میگرفتی سرعتش یه لحضه هم از 60 پایین نمیومد. نه قطعی در کار بود نه هیچی!
از وقتی 2020 شد و خصوصیش کردن گند خورد به همه چی!

k1ozil
10-01-2015, 10:48
بچه ها بهترین راه تبدیل اینترانت به اینترنت چیه؟

mmzz91
10-01-2015, 18:51
آیا راهی هست که سیستم اتوماتیک مشکل زیر را حل کنه

در تایم شب سرعت ابتدا روی 20تا30 بیشتر نیست با روشن و خاموش کردن مودم میشه100

sad1000
10-01-2015, 19:16
از سایت 10 بار تیکت زدم گفتن بررسی میکنیم و دیدم هیچ اقدامی نکردن. زنگ زدم 2020 گفت که هر چی سرعتت روز باشه شب یک هشتم شده جدیدا گفت شما سرعتت 100 هست که خیلی عالیه:n23: گفتم چرا برای مشهدی ها اینطوری نشده میگه اونا هم محدود شدن.
دوستان مشهدی برای شما هم محدود شده سرعت شبانتون آیا؟

darkdragon
10-01-2015, 21:13
آیا راهی هست که سیستم اتوماتیک مشکل زیر را حل کنه

در تایم شب سرعت ابتدا روی 20تا30 بیشتر نیست با روشن و خاموش کردن مودم میشه100

کانکشن روی مودم رو نمیدونم اما اگه کانکشن رو از ویندوز بزنید برنامه برای قطع و وصل کردن کانکشن هست.

darkdragon
10-01-2015, 21:39
زنگ زدم به 2020 برای محدودیت سرعت. میگه تا چند روز دیگه اختلال برطرف میشه. گفتم بخاطر شبانه اش پول یکسال رو پیش پیش دادیم. اگه درست نمیشه بگید یه فکر دیگه ای بکنیم. میگه درست میشه !

masooumi
10-01-2015, 22:26

IP این سامانه مربوط به شبکه داخلی اینترنت مخابرات خراسان هست ، پس مربوط به مخابراته و مشکل امنیتی و دزدی و ... نداره.

farizn_dj
10-01-2015, 22:36
زنگ زدم به 2020 برای محدودیت سرعت. میگه تا چند روز دیگه اختلال برطرف میشه. گفتم بخاطر شبانه اش پول یکسال رو پیش پیش دادیم. اگه درست نمیشه بگید یه فکر دیگه ای بکنیم. میگه درست میشه !
اره میخواستی بگی خوب چش بوده که خراب شده بعدا درست میشه خدا نکرده من مشترک شما هستم اگر گفت قبوله.
یک کلام میگفتی پاشین جمع کنین دکو دستگاتون رو بابا ملت رو .........شما ها تق قطع میکردی:n34::n34::n34:

farizn_dj
10-01-2015, 22:38
IP این سامانه مربوط به شبکه داخلی اینترنت مخابرات خراسان هست ، پس مربوط به مخابراته و مشکل امنیتی و دزدی و ... نداره.
دامین . ای پی رو اعلام کنی برای دوستان که بیشتر خاطر جمع شن.

arian007
10-01-2015, 22:39
سلام من دو تا فایل یک گیگ رو سه شبه برای دانلود گذاشتم هنوز 50 درصدش دانلود شده یعنی پول برقی که بابت این سه شب میدم بیشتر از پول حجم در میاد
نفرین و اعنت به مخابرات و صاحب بی همه چیزش.....

farizn_dj
10-01-2015, 22:49
سلام من دو تا فایل یک گیگ رو سه شبه برای دانلود گذاشتم هنوز 50 درصدش دانلود شده یعنی پول برقی که بابت این سه شب میدم بیشتر از پول حجم در میاد
نفرین و اعنت به مخابرات و صاحب بی همه چیزش.....
کاملا حق دارین شما خدمات ضعیف شرکت مخابرات یعنی این یک عده دارن بدون اکانتینگ دارن شبانه 50 گیگ 100 گیگ میگیرن یکی مثل شما اینه وضعش باید سرویس ها جدا شه همه مثل هم باشن این واقعا درست نیست البته مخابرات مرکزی صحبت کردم تو سیستم جدید دارن ظاهرا افراد سود جو رو پیگیری میکنن.

alyy
11-01-2015, 01:17
کاملا حق دارین شما خدمات ضعیف شرکت مخابرات یعنی این یک عده دارن بدون اکانتینگ دارن شبانه 50 گیگ 100 گیگ میگیرن یکی مثل شما اینه وضعش باید سرویس ها جدا شه همه مثل هم باشن این واقعا درست نیست البته مخابرات مرکزی صحبت کردم تو سیستم جدید دارن ظاهرا افراد سود جو رو پیگیری میکنن.

چطوری پیگیری میکنن ؟ یعنی این افراد سودجو شبی 50 تا 100 گیگ میگیرن !؟ مگه اینا چطوری این کارو میکنن؟:n04:

alyy
11-01-2015, 01:33
دوستان من اعتبار زمانیم تموم شده فقط فردا رو دارم.حالا میخوام زمان بخرم نداره .حجم میشه خرید ولی زمان نمیشه .کسی راه حلی داره ؟ حتی تغییر طرح هم غیر فعاله.

farizn_dj
11-01-2015, 07:15
چطوری پیگیری میکنن ؟ یعنی این افراد سودجو شبی 50 تا 100 گیگ میگیرن !؟ مگه اینا چطوری این کارو میکنن؟:n04:
من خودم تو تست روز مخابرات که قبلا مس داشتم 7 مگ جواب میداد به محض اینکه ساعت 1 میشد دانلود میشد بین 240 تا 252 همین دیگه خبری از 700 تا 800 کیلو در ثانیه نبود سیستم به طور خودکار محدود میکرد حالا بعضی از مناطق ظاهرا درست عمل نمیکنه فشار روی پهنای باند میارن

darkdragon
11-01-2015, 07:27
آخرین جواب پشتیبانی ، امیدوارم همینطور باشه

افت سرعت بعلت تغییرات مخابرات در تمام شهرستان های استان در چند روز اخیر میباشد که در حال پیگیری هستیم هر چه سزیعتر مشکل مشترکین بر طرف شود

hamed_yazdani
11-01-2015, 08:40
آخرین جواب پشتیبانی ، امیدوارم همینطور باشه

اینم تصویری از اون اپراتوری که به شما جواب داده!

HardwareMaster
11-01-2015, 09:20
از سایت 10 بار تیکت زدم گفتن بررسی میکنیم و دیدم هیچ اقدامی نکردن. زنگ زدم 2020 گفت که هر چی سرعتت روز باشه شب یک هشتم شده جدیدا گفت شما سرعتت 100 هست که خیلی عالیه:n23: گفتم چرا برای مشهدی ها اینطوری نشده میگه اونا هم محدود شدن.
دوستان مشهدی برای شما هم محدود شده سرعت شبانتون آیا؟
پس با این توصیف با شبانه برای همیشه خداحافظی کنید
گرچه شخصا بندرت استفاده میکردم
تماس بگیرید و راجع به افراد سودجو هم گزارش رد کنید:n10:. صبانت رسما به این افراد می گفت کاربران مفتخور.

bob111
11-01-2015, 09:28
دوستان اینجا کسی هست که شبانه از حسابش کم بشه؟ بنده دانلود شبانه که پیشکش یه چیزی هم از حجمم کم میشه! این مخابرات حاج ملک دیگه شورش رو درآورده

S M Λ S Ħ
11-01-2015, 10:55
سلام
عزیزان مشهدی لطف میکنین منو راهنمایی کنین ؟
من منطقه فرشچی هستم
الانم طرح نسیم نقره ایی که ماهی 15 گیگ هست منو وسوسه کرده که بگیرم
کسی از این سرویس تا حالا داشته؟
روی چن مگ میبندن خط رو ؟ نهایت سرعتی که میتونی داشته باشی چنده ؟
قطعی و وصلی چی؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

m-a14
11-01-2015, 10:55
دوستان من اعتبار زمانیم تموم شده فقط فردا رو دارم.حالا میخوام زمان بخرم نداره .حجم میشه خرید ولی زمان نمیشه .کسی راه حلی داره ؟ حتی تغییر طرح هم غیر فعاله.

باید بزنی تمدید طرح تا هم حجم بهت اضافه بشه و هم زمان ، اگه هم زمان به تنهایی بخای باید زنگ پشتبانی اگه امکان داشته باشه خرید زمان رو برات فعال می کنند

sky1sky
11-01-2015, 11:36
دوستان اینجا کسی هست که شبانه از حسابش کم بشه؟ بنده دانلود شبانه که پیشکش یه چیزی هم از حجمم کم میشه! این مخابرات حاج ملک دیگه شورش رو درآورده

بله متاسفانه خیلی ها شنیدم این جوری شده حسابشون

hamed_yazdani
11-01-2015, 11:56
اره منم توی ساعات روزانه از حسابم زدن! روی پی سی نرم‌افزار مصرف اینترنت نصب کردم و وای فای رو هم خاموش کردم تا چک کنم همون ۲ ۳ ساعت حدود ۱۵۰ مگ کم شد! البته الان ۲ روزه دیگه این مشکل رو نداشتم!

bob111
11-01-2015, 12:06
اره منم توی ساعات روزانه از حسابم زدن! روی پی سی نرم‌افزار مصرف اینترنت نصب کردم و وای فای رو هم خاموش کردم تا چک کنم همون ۲ ۳ ساعت حدود ۱۵۰ مگ کم شد! البته الان ۲ روزه دیگه این مشکل رو نداشتم!

دقیقا همینطوره! منم مودم رو خاموش کردم یه چند ساعتی بعد دیدم باز تو همون باز هم کم کرده! خیلی شیک تو قسمت روزانه میزنه مثلا 600 مگ تو یه روز! بعد دیشب من از شروع زمان شبانه مودم رو خاموش روشن کردم و صبح هم ساعت 7 خاموش کردم بعد دو ساعت دیدم تو ساعت شبانه حدود 200 مگ ازم کم کرده! واقعا نمیدونم چیکار کنم؟! هیچکس هم پاسخگو نیست!

یه سوال دارم تو این 2 روزی که شما مشکلتون حل شده آیا شارژ حجمی کردید؟ میتونم بپرسم چقدر الان ترافیک دارید و طرحتون چیه؟

bob111
11-01-2015, 12:12
بله بنده همین مشکل رو دارم صد بار هم توی پست هام بیان کردم هم شبانه مجدد یکی دو شب دیگه هم ازحسابم کم شد که هنوز برنگشته و ازهفته پیش میزانن ترافیک روزانه رو هم چند برابر با اعداد عجیب غریب و متفاوت ازترافیک ام کم می کنن :(

حق با شماست اعدادی در ترافیک روزانه مینویسند که باور کردنی نیست! هرچی هم زنگ میزنم توی صف انتظار نفر 40 50ام هستم بعد یه ساعتم که به نوبت دو و سه میرسه گیر میکنه هی تکرار میکنه! حالا بر فرض جواب هم بدن مگه نتیجه ای داره فقط توجیه الکی برای دزدی هاشون بدون برگردوندن حجم! کلن رو اعصابه...

darkdragon
11-01-2015, 12:42
در مورد حجم باید بگم آخرین بار که چک کردم 29 گیگ داشتم و دو روز پیش 15 گیگ. 5گیگ رو برام برگردوندند اما اون مابقی پرید. لاگش هم دیگه نیست که بشه پیگیری کرد.

alyy
11-01-2015, 12:53
باید بزنی تمدید طرح تا هم حجم بهت اضافه بشه و هم زمان ، اگه هم زمان به تنهایی بخای باید زنگ پشتبانی اگه امکان داشته باشه خرید زمان رو برات فعال می کنند

خوب دوست عزیز تمدید طرح رو که میزنم همین صفحه واسم میاد .

alyy
11-01-2015, 13:20
واقعا گند به زنن به مخابرات لعنتی. من از دیشب هرچی میخوام کانت شم ارور 908 میده هنوزم ارور میده از سر کارم اومدم چک میکنم میبینم وضعیتو زده انلاین و ریز اتصالاتو چک کردم میبینم از دیشب تا الان نزدیک به 500 بار کانکت و دیسکانکت شده و هیچ آی پی هم ثبت نشده.هنوزم که هنوزه همینطوری ثبت میشه.تف تو صورتشون با این کاراشون.ایشاالله هرچی پول ازمون میخورن خرج دوادرمون خودشونو خونوادشون بشه

farizn_dj
11-01-2015, 13:53
اینم تصویری از اون اپراتوری که به شما جواب داده!

دمت گرم همینه به خدا همینه باور کنید همینه شک نکنید

sky1sky
11-01-2015, 15:02

ای خدا قربون عدالتت برم با این آی اس پی ها-متنهی عدالتت نمی دونم چرا زنگ زده کار نمی کنه :(

hamed_yazdani
11-01-2015, 15:31
من که طی یک هفته گذاشته بس که روزی چن بار حساب چک کردم و هر دفعه با حجمی که ازم کم شده، شوکه شدم، تصمیم گرفتم حجم چک نکنم تا چن روز، اعصاب برام نمونده-

2020 نفهم میگه سیستم دچار تغییر تحوالات شده و پر ازمشکله ، شما باید صبر کنید که مشکلات رفع شه !!!
می گه هر سیستمی نقاط قوت و ضعف داره
واسه حجم می گم می گه جدول نشون میده مصرفت این قده ! یعنی حتما مصرف داشتی دیگه !

دیگه آخه ضعف تا این حد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که ترافیک منو بخورین ؟؟؟؟؟؟؟مگه من هپلی ام که ندونم مصرف ام چه قده و باید چه قد ازم کم شه ؟؟؟؟؟؟؟!!!!! جالبه نقاط ضعف سیستم هاشون که خوب عمل می کنه همیشه اما نقاط قوت سیستم هاشون همیشه کوره دیده نمیشه

ای خدا قربون عدالتت برم -متنهی عدالتت نمی دونم چرا زنگ زده کار نمی کنه :(
میدونی ، بهشون بگو که چرا برای یه برام که شده این اختلالات به کسی حجم اضافه نکرده که فقط داره کم میکنه!

hamed_yazdani
11-01-2015, 15:37
دقیقا همینطوره! منم مودم رو خاموش کردم یه چند ساعتی بعد دیدم باز تو همون باز هم کم کرده! خیلی شیک تو قسمت روزانه میزنه مثلا 600 مگ تو یه روز! بعد دیشب من از شروع زمان شبانه مودم رو خاموش روشن کردم و صبح هم ساعت 7 خاموش کردم بعد دو ساعت دیدم تو ساعت شبانه حدود 200 مگ ازم کم کرده! واقعا نمیدونم چیکار کنم؟! هیچکس هم پاسخگو نیست!

یه سوال دارم تو این 2 روزی که شما مشکلتون حل شده آیا شارژ حجمی کردید؟ میتونم بپرسم چقدر الان ترافیک دارید و طرحتون چیه؟

من فعلا 2 گیگ دارم و از طرح خانواده روی این یکی خطم استفاده میکنم. اره همین امروز شارژ کردم. این 2 روز فکر نکنم ازم زده باشن!

hoosenali
11-01-2015, 16:05
الان این محدود کردن شبانه برای طرح پاییزه یک مگ و دو مگ فرق میکنه یا نه من طرح دو مگ دارم ولی سرعت شبانه 100 کیلو بایت برای بقیه دوستان همین طوره یا نه اگه ممکن کسانی که این طرح دارن بگن

m-a14
11-01-2015, 17:27
خوب دوست عزیز تمدید طرح رو که میزنم همین صفحه واسم میاد .

الان مگه طرح قبلی شما را داخلش نداره ؟ اگه نداره زنگ بزن به پشتبانی برات تمدید می کنند

واقعا گند به زنن به مخابرات لعنتی. من از دیشب هرچی میخوام کانت شم ارور 908 میده هنوزم ارور میده از سر کارم اومدم چک میکنم میبینم وضعیتو زده انلاین و ریز اتصالاتو چک کردم میبینم از دیشب تا الان نزدیک به 500 بار کانکت و دیسکانکت شده و هیچ آی پی هم ثبت نشده.هنوزم که هنوزه همینطوری ثبت میشه.تف تو صورتشون با این کاراشون.ایشاالله هرچی پول ازمون میخورن خرج دوادرمون خودشونو خونوادشون بشه

شما دوست عزیزم خودتو زیاد ناراحت نکن منم چند روز قبل نزدیک یه هفته همین مشکل رو داشتم ولی بالاخره حل شد شاید دارن سیستم هاشون رو تعمیرات یا بروز رسانی می کنند حالا هم مثل اینکه نوبت منطقه شماست

من باتوجه به کارم از چند شرکت سرویس داشتم همشون همچین مواقعی دارند ولی بعضی ها شون زود حلش می کنند بعضی هاشون مثل مخابرات یکم سیستمشون کنده دیرتر حل میشه

poloton7
11-01-2015, 19:48
سلام
من منطقه فرشچی هستم
قطعی و وصلی چی؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام دوست من-اشتباه کردی اینجا سوال کردی من چند بار اینجا سوال کردم پاسخی ندادند-اینجا پر از ادمهایی که فقط می گویند وای مخابرات دزدی کرد؟وای چرا حجمم کم شدو هزار وای دیگر- انگار بقیه جاهای دیگر بهشت وگل و بلبل است-کلا انتظارات را از اینترنت بیار پایین---کلا تاپیک حول محور 4 یا 5 نفر می چرخد که همش اعتراض دارند---خوت را خسته نکن--به نظرم ت تجربه چند روزه که صفحات زیادی از این تایپیک را خواندم اینترنت مخابرات توی بعضی از نقاط افت سرعت دارد وکیفیت پایینی دارد بعضی جاها خوبه--خودت یک 3 ماه بگیر وخودت روی اینترنت مخابرات تجربه کسب کن-والسلام----

darkdragon
11-01-2015, 19:55
الان این محدود کردن شبانه برای طرح پاییزه یک مگ و دو مگ فرق میکنه یا نه من طرح دو مگ دارم ولی سرعت شبانه 100 کیلو بایت برای بقیه دوستان همین طوره یا نه اگه ممکن کسانی که این طرح دارن بگن

برای من هم که 2مگ هست شب میاد روی 94. سایر دوستان که حتی شبانه هم ندارند گویا براشون محدود میشه توی تایم مثلا رایگان.

farizn_dj
11-01-2015, 20:48
از دوستان عزیز واقع در مشهد با پیش شماره 739 یا 734 یا دوستانی که از مرکز مخابرات مطهری سرویس میگیرن مشکل دارن ذکر کنن من این مرکز رو زیر تا بالا میشناسم تا بهتون شماره بدم مشکل رو اساسی حل کنید.خودم الان 2ماهه که پیگیرم پست کافو نوری منطقه مون رو ارتقا بدن مجبور شدن نامه بزنن توسعه مهندسی که برای ارتقا.

SA3EDLORD
11-01-2015, 22:58
سلام.
دوستان این صفحه چیه هی میاد اعصابمو خورد کرده!
میام بیام تو صفحه تنظیمات کاربری فروم این صفحه هی میاد....میدونم یه ارتباطی بین این و سایت اصلی شارژ اینترنت مخابرات وجود داره فقط.... یکی بگه چطور حلش کنم....صفحه هایی که موقعی که نتم تموم شده سرچ کردم و ریدایرکت شده به صفحه مخابرات الان نمیاره به جاش این صفحه میاد

HardwareMaster
11-01-2015, 23:20
سلام دوست من-اشتباه کردی اینجا سوال کردی من چند بار اینجا سوال کردم پاسخی ندادند-اینجا پر از ادمهایی که فقط می گویند وای مخابرات دزدی کرد؟وای چرا حجمم کم شدو هزار وای دیگر- انگار بقیه جاهای دیگر بهشت وگل و بلبل است-کلا انتظارات را از اینترنت بیار پایین---کلا تاپیک حول محور 4 یا 5 نفر می چرخد که همش اعتراض دارند---خوت را خسته نکن--به نظرم ت تجربه چند روزه که صفحات زیادی از این تایپیک را خواندم اینترنت مخابرات توی بعضی از نقاط افت سرعت دارد وکیفیت پایینی دارد بعضی جاها خوبه--خودت یک 3 ماه بگیر وخودت روی اینترنت مخابرات تجربه کسب کن-والسلام----
باز جای خوشحالی هست که شما انحصار اون 5-4 نفر رو شکستی
از طرف : ستاد رقابت

[Mohsen]
11-01-2015, 23:39

حتی طرح های 5 مگابیت هم شبانه شون محدود شده به همین 100 کیلوبایت! بدتر از این کسانی که شبانه ندارن هم سرعت شون از ساعت 1 شب روی 2 مگ محدود میشه! یعنی سرعتی رو که قبلا به صورت رایگان دانلود میکردی الان باید پول بدی و بازم همون قدر دانلود کنی! از مصادیق عدالت و روشنفکری مخابرات!!

جاهای دیگه اگر پولی میگیرن پشتیبانی دارند و در برابر مشترک خودشون رو مسئول میدونن و صد البته حجم دزدی هم ندارند و کل سال رو مشغول تعمیر دستگاه هاشون نیستند! نمیگم ISP های دیگه بهشته ولی حداقل نسبت به کاربر یک اندک مسئولیتی دارند نه مثل این مخابرات که خودش رو طلبکار بدونه!

OMiD.1080p
12-01-2015, 02:52
تازه این مثلا سرور داخلی هستش........

HardwareMaster
12-01-2015, 09:01
سرعت شبانه رو دیشب امتحان کردم شده یک چهارم قبل . حدود 65 . یعنی عملا غیر قابل استفاده
سرعت روزانه هم دستکمی از شبانه داره. یک فایل 28 مگی خبرهای صبح بی بی بی سی که قبل سر 30 ثانیه دانلود میشد الان 10 دقیقست که گذشته تازه رسیده به %50 . صد رحمت به دایل آپ.
اگه حجم هم بدزدن دیگه کلکسیون تکمیله

EXTREME
12-01-2015, 12:09
مثل اینکه از این به بعد به ازای هرگیگی که خرید کنید 25 درصد هم رایگان بهتون داده میشه یعنی 250 مگابایت!!

Gamemaster
12-01-2015, 12:35
امکان داره از سرور تو اروپا پینگ بذارین?

darkdragon
12-01-2015, 12:39
سرعت شبانه رو دیشب امتحان کردم شده یک چهارم قبل . حدود 65 . یعنی عملا غیر قابل استفاده
سرعت روزانه هم دستکمی از شبانه داره. یک فایل 28 مگی خبرهای صبح بی بی بی سی که قبل سر 30 ثانیه دانلود میشد الان 10 دقیقست که گذشته تازه رسیده به %50 . صد رحمت به دایل آپ.
اگه حجم هم بدزدن دیگه کلکسیون تکمیله

حجم هم دارن میدزدن. الان 5 گیگ از حسابم کم شده و توی هیچ لاگی هم نیست.

darkdragon
12-01-2015, 12:39
مثل اینکه از این به بعد به ازای هرگیگی که خرید کنید 25 درصد هم رایگان بهتون داده میشه یعنی 250 مگابایت!!
میشه توضیح بدید این چه فایده ای داره؟ و از کجا خبر رو شنیدید؟

mr1987
12-01-2015, 12:50

اگه راهی پیداکردی اعلام کن تا ما هم همون کارو بکنیم واسه زمان

mr1987
12-01-2015, 12:52

این که از چند وقت پیشه یعنی از14 برج من12گیگ شارژ کردم بعد شد15گیگ

bob111
12-01-2015, 14:18
باز 2020 لعنتی باز نمیشه که! آخه میخوام ببینم امروز ازم چقد دزدیدن!

درضمن من نمیتونم وارد این سامانه جدید که بعضی دوستان عکسش رو میذارن بشم با 3 و بی 3 با 51 و... خلاصه همه حالات هم تست کردم!

hamed_yazdani
12-01-2015, 14:46
من یه غلطی کردم گفتم 2 روز ازم شارژ کم نشده. دیشب 250 مگ کم شد. خوبه که من 1 گیگی و 2 گیگی شارژ میکنم. بازم دارن میزنن!

حرف شما خیلی خوبه. منم میگم باید رقابت باشه و هیچ انحصاری وجود نداشته باشه. ولی خوب کدوم شرکته که یه منطقه ای رو تحت انحصار قرار داده!
امروزه اینترنت جز نیاز زندگی شده و نبودش مشکل سازه. خوب من به اون عده ای که تحت انحصار مخابرات نیستن( مناطق غیر فیبر نوری) میگم که برن و از هر شرکتی که دلشون میخواد نت بگیرن تا گله نداشته باشن. ولی خود من و امثال من باید چی کار کنن؟ نمیخوام بحث رو منحرف کنم ولی همه چیز تو مملکت تحت انحصار دولته.

HardwareMaster
12-01-2015, 16:38
این کابلهای دزدیده و سپس وصله خورده ی توی خیابون چقدر در اثر بارندگی روی کاهش کیفیت خط اثر بدی دارن
هیچوقت نویز خط اینقدر بالا نبوده . خط 2 مگ اومده روی 480 کیلو
نگو چرا طی چند روز اخیر اینقدر خط من کند شده
بخشکی شانس

meka
12-01-2015, 16:56
سلام
من منطقه فرشچی هستم
قطعی و وصلی چی؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

سلام من نسیم نقره ای گرفتم روی 1 مگ میبندن و سرعت دانلود هم 120-130 هست

meka
12-01-2015, 16:58
دیشب حجم تموم شد به طور ناگهانی !! این سیستم جدید هم که از 15 دی راه انداختن از 15 دی به بعد نشون میده . زنگ زدم 2020 از طریق سیستم قدیمش بررسی کرد دید بله یک 10 گیگ ناقابل از سیتستم قدیم به جدید منتقل نشده !! حالا منتظریم ببینیم کی برمیگردونن!

EXTREME
12-01-2015, 17:26

وقتی حجم گرفتم برام اس ام اس کرد 4 گیگ گرفتم 5 گیگ داد بهم

poloton7
12-01-2015, 19:33
من یه غلطی کردم گفتم 2 روز ازم شارژ کم نشده. دیشب 250 مگ کم شد. خوبه که من 1 گیگی و 2 گیگی شارژ میکنم. بازم دارن میزنن!

حرف شما خیلی خوبه. منم میگم باید رقابت باشه و هیچ انحصاری وجود نداشته باشه. ولی خوب کدوم شرکته که یه منطقه ای رو تحت انحصار قرار داده!
امروزه اینترنت جز نیاز زندگی شده و نبودش مشکل سازه. خوب من به اون عده ای که تحت انحصار مخابرات نیستن( مناطق غیر فیبر نوری) میگم که برن و از هر شرکتی که دلشون میخواد نت بگیرن تا گله نداشته باشن. ولی خود من و امثال من باید چی کار کنن؟ نمیخوام بحث رو منحرف کنم ولی همه چیز تو مملکت تحت انحصار دولته.
سلام دوست من
من هم قبول دارم توی کشور ما همه چیزش انحصار است چون 90% مدیران ما سیاسی هستند و مدیران همه شان هم فامیل -قوم خیش و دوست وهم حزبی و همشری و... غیره هستن واگر جایی ایراد پیدا کنند حاضر نیستند دوستشان و هم حزبی شان و... ناراحت بشه--پس کاری نمی کنند-- جلوی تخلف را نمی گیرند--پس این وسط ما مردم عادی هستیم که باید هی حرص وجوش وناراحتی بکشیم--پس خیلی توی این اوضاع خودمان را نارحت نکنیم-این اعتراضات چیری خروجی ندارد جزو اعصاب خوردی پس با این قضیه باید و اجبارا باید کنار بیاییم واز همین قطره چکان اینترنت استفاده کنیم.....والسلام---

poloton7
12-01-2015, 19:49
سلام من نسیم نقره ای گرفتم روی 1 مگ میبندن و سرعت دانلود هم 120-130 هست
سلام--شما اشتباه نمی کنی من 256 سه سال است گرفتم سرعت دانلودم هم 130 است چطور شما 1m هست ودانلودتان 130 هست؟؟