PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

OMiD.1080p
08-12-2014, 10:25
حالا به نظرتون برگردم یا نه؟
البته مرکز مخابراتی قبلی فرشچی بود که حالا اومدیم استقلال به نظرتون میشه امیدوار بود؟
البته باید بدونی که مرکز استقلال از لحاظ یوزر خیلی شلوغه . یعنی شاید بازم پهنای باند کم بیاره و سرعت هاتون توی اون مرکز مخابراتی محدود بشه

اون منطقه که 3 جی ساپورته . شما چرا از ایرانسل استفاده نمیکنی ؟ دانلود رایگان هم نداری ! پس به نظرم ایرانسل گزینه بهتریه .
من خودم بعضی مواقع که دیگه حوصله ندارم از نت مخابرات استفاده کنم , سریع وصل میشم به ایرانسل و از +H استفاده میکنم.

Reza31001
08-12-2014, 10:36
البته باید بدونی که مرکز استقلال از لحاظ یوزر خیلی شلوغه . یعنی شاید بازم پهنای باند کم بیاره و سرعت هاتون توی اون مرکز مخابراتی محدود بشه

اون منطقه که 3 جی ساپورته . شما چرا از ایرانسل استفاده نمیکنی ؟ دانلود رایگان هم نداری ! پس به نظرم ایرانسل گزینه بهتریه .
من خودم بعضی مواقع که دیگه حوصله ندارم از نت مخابرات استفاده کنم , سریع وصل میشم به ایرانسل و از +H استفاده میکنم.
به ایرانسل فک کردم ولی هم سیم میخواد و هم گوشی که جفتش رو ندارم :n02:
البته دانلود شبانه هم لازم دارم در حد هفته ای 10 گیگ
برای همین باید قید اینترنت بی سیم رو بزنم

کلا یه اینترنت پایدار و یدون قطعی میخوام با گهگاهی شبانه که شرکتهای خصوصی کمتر معروف خیلی خوب ارائه میدن ولی متاسفانه باید بچسبم به اینترنت بی کیفیت مخابرات

OMiD.1080p
08-12-2014, 10:41
پس چــرا منتظری ؟
برگرد به آغوش گرم مخابرات.
بیا توی گروه ملک و دار و دسته اش . بهت خوش خواهد گذشت:n02:

hamed_yazdani
08-12-2014, 11:09
سلام! نمیدونم باز این ۲۰۲۰ چه مرگش شده که لوگین نمیکنه؟
همه ادرس ها رو تست کردم! کسی مشکل مشابه داره؟

HardwareMaster
08-12-2014, 11:11
خوشم میاد که طرف قبل از اعتراف رسمی به دروغگوییهاش:n02:، خبر رسیده پستهای قبلشم معدوم کرده! اتفاقا از هر کی پرسیدم که یارو ترفند مورد ادعاش چیه گفتن بما جواب سربالا داده و گفته《 pm ات اصلا دستوم نرسیه:n38:》:n08:(با لهجه ی دهاتهای نیشابور بخوانید):n15:

طرف حسابی سوسک که چه عرض کنم سوکس شد

ghnjfg
08-12-2014, 15:59
سرعت از ساعت 8 شب تا 2 شب افت شدید داره بازی انلاین هم تعطیل که به نظر من تنها بدی مخابرات همینه البته تو بعضی از مراکز اینجوری نیست
در ضمن من به دروغی که گفتم اعتراف کردم اون عکس ها هم همش فتوشاپ و ویدیو هایی هم که گرفتم حقه های هالیوودی بود :39::n08::n02:

amo.reza
08-12-2014, 16:52
سرعت از ساعت 8 شب تا 2 شب افت شدید داره بازی انلاین هم تعطیل که به نظر من تنها بدی مخابرات همینه البته تو بعضی از مراکز اینجوری نیست
در ضمن من به دروغی که گفتم اعتراف کردم اون عکس ها هم همش فتوشاپ و ویدیو هایی هم که گرفتم حقه های هالیوودی بود :39::n08::n02:

متاسفم برات.:n35:

OMiD.1080p
08-12-2014, 17:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به نظر شما ممکنه ؟

HardwareMaster
08-12-2014, 18:56
به نظر شما ممکنه ؟
بالا بودن پینگ خارج از کشور عادیه بدلایلی که میدونیم اما سرور داخلی حتی باید پایینتر از اینی که شما گذاشتی باشه که متاسفانه نیست (یک کاربری از انگلیس تست سرعت از سرور اطراف لندن گذاشته بود پینگش 1 بود :n02::n04: ) ولی بخاطر سیمهای پوسیده ی مسی و ضعفهای شبکه ی ما معمولا پینگ داخلی هم بالاست.

ArashMiniStar
08-12-2014, 22:26
این بابا مریضی مزمن داره جان خودم!!!
باز که ویرایش زدی؟!!!!!!!!!!
جهت اطلاع دوستان تو همین پست یا یکی دیگه همین امروز ما رو افغانی خطاب کرده! پس اگه من چیزی میگم بدونید بی دلیل نیس!

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

ghnjfg
08-12-2014, 23:14
این بابا مریضی مزمن داره جان خودم!!!
باز که ویرایش زدی؟!!!!!!!!!!
جهت اطلاع دوستان تو همین پست یا یکی دیگه همین امروز ما رو افغانی خطاب کرده! پس اگه من چیزی میگم بدونید بی دلیل نیس!

من از این که گفتم عکس ها رو با فتوشاپ درست کردم منظورم این بود که این چیزی هست که شماها در موردش اینجوری فکر میکنید و اون فیلم هایی هم که با چشمای خودتون دیدیید حتمن فکر میکنید حقه های هالیووده :weird:

====================================

مـخــبـــر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز اگه میخوای پستهای منو به عنوان اسپم پاک کنی بهتره یکم با دقت تر نگاه کنید میبینید که کلا اینجا از هر 2تا پست یکیش اسپمه. باتشکر:n16:

aabrahim
08-12-2014, 23:28
سلام به همه
فکر نمیکنید امروز یکم کیفیا اینترنت بهتر شده؟؟

david-ebi
09-12-2014, 01:08
دوستان کسی هست از مشهد با پیش شماره 3601 که غیر از مخابرات از شرکت دیگه ای سرویس داشته باشه؟راستی مخابرات سرویس 10 مگ با شبانه رایگان داره یا نه؟

OMiD.1080p
09-12-2014, 05:27
به نظر شما ممکنه ؟
بالا بودن پینگ خارج از کشور عادیه بدلایلی که میدونیم اما سرور داخلی حتی باید پایینتر از اینی که شما گذاشتی باشه که متاسفانه نیست (یک کاربری از انگلیس تست سرعت از سرور اطراف لندن گذاشته بود پینگش 1 بود :n02::n04: ) ولی بخاطر سیمهای پوسیده ی مسی و ضعفهای شبکه ی ما معمولا پینگ داخلی هم بالاست.
حرف شما صحیح
منتها منظور من سرعت آپلود بود، که روی 176kb/s بود
تا به حال همچین سرعت آپلودی رو توی مخابرات ندیده بودم.
طرح هم طلایی 2مگ

masooyan
09-12-2014, 06:37
من از این که گفتم عکس ها رو با فتوشاپ درست کردم منظورم این بود که این چیزی هست که شماها در موردش اینجوری فکر میکنید و اون فیلم هایی هم که با چشمای خودتون دیدیید حتمن فکر میکنید حقه های هالیووده :weird:

====================================

frozen01
09-12-2014, 08:36
سلام به همه
فکر نمیکنید امروز یکم کیفیا اینترنت بهتر شده؟؟

بهتر که بهتر هست وقتی 50 % مردم خوابن :n02:

ali2424
09-12-2014, 09:45
پس یعنی برای دانلود نذاریم؟
اقا کسی نفهمید چرا ساعت 12:30 قطع میشه؟ جالبه اگه خاموش روشن نکنی مودمو درست نمیشه من نمیدونم این طرحیه برای جلوگیری از دانلود شبانه ایا!؟

دوستان سلام
چند روزی هست که منم دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی شب زود خوابیدم صبح بلند شدم دیدم هیچی دانلود نکرده ولی دیشب مودمو ریست کردم از ساعت 1.05 دقیقه دوباره ایپی گرفت حال سوال اینه که ما برای دانلود شبانه هم خودومون باید تا ساعت 1 شب بیدار بمونیم یا نه چون من دیشب تنظیمات مودومو نگاه میکردم همینجوری توی حالت کانکتینگ مونده بود تا اینکه ریت کردم درست شد طرح هم طلایی پاییزه 2 مگ هست والا نمیدونم باید برای ریست کردن مودم چه فکری کنم

mahdi1323
09-12-2014, 09:57
دوستان سلام
چند روزی هست که منم دقیقا همین مشکل رو دارم یعنی شب زود خوابیدم صبح بلند شدم دیدم هیچی دانلود نکرده ولی دیشب مودمو ریست کردم از ساعت 1.05 دقیقه دوباره ایپی گرفت حال سوال اینه که ما برای دانلود شبانه هم خودومون باید تا ساعت 1 شب بیدار بمونیم یا نه چون من دیشب تنظیمات مودومو نگاه میکردم همینجوری توی حالت کانکتینگ مونده بود تا اینکه ریت کردم درست شد طرح هم طلایی پاییزه 2 مگ هست والا نمیدونم باید برای ریست کردن مودم چه فکری کنم

منم همین مشکلو داشتم نرم افزار بیدار رو دانلود کن حله

Reza31001
09-12-2014, 18:49
هنوز 24 ساعت از درخواست من نگذشته بود که رانژه انجام شد
همچین سرعت عملی از مخابرات ندیده بودم!

همون طرح 2 مگ رو گرفتم که روی 6 مگ بسته شده و آپلود هم 600
برای دوستان هم همین طوره؟

بعد اون بحث حجم دزدی (از سمت کاربران دیگه البته) همچنان وجود داره؟
راهکارش چیه؟ غیر از ست کردن مک آدرس

EXTREME
09-12-2014, 19:30
هنوز 24 ساعت از درخواست من نگذشته بود که رانژه انجام شد
همچین سرعت عملی از مخابرات ندیده بودم!

همون طرح 2 مگ رو گرفتم که روی 6 مگ بسته شده و آپلود هم 600
برای دوستان هم همین طوره؟

بعد اون بحث حجم دزدی (از سمت کاربران دیگه البته) همچنان وجود داره؟
راهکارش چیه؟ غیر از ست کردن مک آدرس

رانژه کردنشون که سریعه من برای چند جا گرفتم دو روز نشده کردن اینکارو ولی چه فایده که کیفیتش پایینه

779
10-12-2014, 12:57
دوستان اینترنت صبانت خیلی مسخره شده و شبانش محدود شده!!!
میخواستم ببینم تو محدوده ی فرهنگ - معلم - سید رضی کدوم ISP رو پیشنهاد میدین؟ (شبانش درست حسابی باشه حداقل، بازی هم میکنم)

mahdi-xbox
10-12-2014, 14:26
دیشب حدود 8 گیگ گرفتم...(اینترانت=داخلی)
جالبه از ساعت یک تا سه شیر فلکه باز بوده:n02:
چیز بخصوصی هم از حساب کسر نشد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza31001
10-12-2014, 14:34
از اونجایی که دیشب سرعت دانلود 650 بود (یعنی از روز هم یه هوا بهتر!) مطمئن شدم که سیستمشون قابلیت اینکه یک یوزر رو محدود کنه یا نکنه، داره و در واقع per user هست
البت منم زیاد دانلود ندارم دیشب هم حدود 500 مگ که فکر کنم نیم ساعته گرفت (ساعت 4 صبح)
حالا کی من رو محدود میکنن ممکنه همین امشب باشه!

aabrahim
10-12-2014, 17:27
سلام
آیا کسی از فیبر نوری ها هست که سرعت دانلودش از ۲ مگ بیشتر باشه؟؟
من برای افزایش سرعت دانلود تماس که میگیرم بهم میگن باید کابل مسی باشی تا بتونی اینقدر بگیری.
و برای فیبر نوری ها اصلا ‍هنای باند خط باز نمی کنند.

آیا فیبر نوری ای هست که سرعت دانلودش بالای ۲ مگ باشه؟؟؟؟؟؟

amo.reza
10-12-2014, 19:15
سلام
آیا کسی از فیبر نوری ها هست که سرعت دانلودش از ۲ مگ بیشتر باشه؟؟
من برای افزایش سرعت دانلود تماس که میگیرم بهم میگن باید کابل مسی باشی تا بتونی اینقدر بگیری.
و برای فیبر نوری ها اصلا ‍هنای باند خط باز نمی کنند.

آیا فیبر نوری ای هست که سرعت دانلودش بالای ۲ مگ باشه؟؟؟؟؟؟

بنده خطم فیبر نوری است. خط روی 3مگ بسته شده سرعت روز 300 - 350 سرعت شبانه 256 - 270 کیلوبایت بدون قطعی و اختلال و بدون کاهش سرعت دانلود از سرورهای خارج و ایران.

ghnjfg
10-12-2014, 22:55
دیشب حدود 8 گیگ گرفتم...(اینترانت=داخلی)
جالبه از ساعت یک تا سه شیر فلکه باز بوده:n02:
چیز بخصوصی هم از حساب کسر نشد...

داداش منم دقیقا وضعیت شما رو دارم که تو چند شب اخیر سرعت مثل روز برام تو تایم رایگان بازه ولی تو بعضی از مراکز احتمالا اینطور نیست

حالا که شما میگی تا ساعت 3 شیر فلکه باز بود فکر کنم شما اون لحظه دیس کانکت شدید علتش هم به همون اندازه حجم ترافیک روزانتون داره
که اگه dc بشید از اون لحظه به بعد سرعت دانلودتون با اکانتینگ میره برای همین اگه میخوای اینجوری نشه باید حجم روزانه بیشتر بخرید یعنی حداقل 20 گیگ. منم همین کارو کردم
اینم زیرکارکرد من

HardwareMaster
10-12-2014, 23:50
دوستان اینترنت صبانت خیلی مسخره شده و شبانش محدود شده!!!
میخواستم ببینم تو محدوده ی فرهنگ - معلم - سید رضی کدوم ISP رو پیشنهاد میدین؟ (شبانش درست حسابی باشه حداقل، بازی هم میکنم)
صبانت؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از شما که با این انجمن و ispهای مختلف و تاپیکهاشون آشنایی داری بعید بود که هنوز مشترک اون شرکت معلوم الحال باقی بمانی

عزیزدل اگه این شرکت بعد از حذف شبانه و اجرای انواع طرحهای سادیسمی بعد از اون خیر دیگری همچنان می داشت که من بعد از 8 سال مشترک بودنش سه طلاقش نمیکردم. شمام راحتت کنم، فقط دو راه پیش رو داری:

1.ترک صبانت و پناه بردن به سایر شرکتها ، یا 3g ایرانسل یا همراه خر
2.ماندن در چاه گندیده ی صبانت و نهایتا افتادن سر و کارت به تیمارستان :n34: چون جدیدا در بهترین حالت و با محترمانه ترین عبارات: به کاربراش فقط به چشم گاو شیرده داره نگاه میکنه ...:n23:

779
11-12-2014, 01:35
صبانت؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از شما که با این انجمن و ispهای مختلف و تاپیکهاشون آشنایی داری بعید بود که هنوز مشترک اون شرکت معلوم الحال باقی بمانی

عزیزدل اگه این شرکت بعد از حذف شبانه و اجرای انواع طرحهای سادیسمی بعد از اون خیر دیگری همچنان می داشت که من بعد از 8 سال مشترک بودنش سه طلاقش نمیکردم. شمام راحتت کنم، فقط دو راه پیش رو داری:

1.ترک صبانت و پناه بردن به سایر شرکتها ، یا 3g ایرانسل یا همراه خر
2.ماندن در چاه گندیده ی صبانت و نهایتا افتادن سر و کارت به تیمارستان :n34: چون جدیدا در بهترین حالت و با محترمانه ترین عبارات: به کاربراش فقط به چشم گاو شیرده داره نگاه میکنه ...:n23:

خودم میدونم دیگه نابود شده :دی حالا چی پیشنهاد میدین isp؟ چند وقتیه توی انجمن نمیام تگ کاربر فعالی هم پریده :دی

ghnjfg
11-12-2014, 13:36
از اونجایی که دیشب سرعت دانلود 650 بود (یعنی از روز هم یه هوا بهتر!) مطمئن شدم که سیستمشون قابلیت اینکه یک یوزر رو محدود کنه یا نکنه، داره و در واقع per user هست
البت منم زیاد دانلود ندارم دیشب هم حدود 500 مگ که فکر کنم نیم ساعته گرفت (ساعت 4 صبح)
حالا کی من رو محدود میکنن ممکنه همین امشب باشه!

والا منم تو چند صفحه قبل همینو گفتم البته من دانلود هامو همزمان زدم و به سرعت 1MB\sec رسیدم که با این وجود میشه شبی 18 گیگ دانلود کرد
و بعد از دانلودم عکس گرفتم که بقیه هم در جریان باشن اما در جوابش از یکی دو تا کاربر که نمیخوام اسماشون رو بیارم به جز تهمت دروغ و مسخره کردن و توهین چیز دیگه نشنیدم

( کاش ادما موقع حرف زدن قبلش به چیزی که میخوان بگن یکم فکر کنن )

البته این دسته افراد که تو دامشون افتادیم جای خود دارن و خودمون هم بخواییم پیشرفت کنیم ولی تا وقتی باهاشون هستیم نمیتونیم:n27:

frozen01
11-12-2014, 14:13
من به یه موضوعی برخوردم مثلا شب میزارم دانلود حدود 500 مگ اول رو با سرعت حدود 600 میگیره بعد از این 500 مگ سرعت میاد روی همون 270.

دوستان یک پینگ تا این ip بگیرید ببینید تا این ip پینگ چند هست و اینکه پینگ ها یکی هستن ؟

من الان از این ip یک پینگ 250 میگیرم و یک پینگ 350 مدام در حل تغییر هست.

ip:146.66.152.1

milad azad
11-12-2014, 19:30
من به یه موضوعی برخوردم مثلا شب میزارم دانلود حدود 500 مگ اول رو با سرعت حدود 600 میگیره بعد از این 500 مگ سرعت میاد روی همون 270.

دوستان یک پینگ تا این ip بگیرید ببینید تا این ip پینگ چند هست و اینکه پینگ ها یکی هستن ؟

من الان از این ip یک پینگ 250 میگیرم و یک پینگ 350 مدام در حل تغییر هست.

ip:146.66.152.1

در ساعت 7:30 شب برای من پینگ بین 120 تا 130

frozen01
13-12-2014, 01:16
در ساعت 7:30 شب برای من پینگ بین 120 تا 130

روز پینگت چند هست ؟

farizn_dj
13-12-2014, 12:04
سلام خدمت همگی
خط من روی فیبر هست مرکز امام خمینی اما از مطهری سرویس میگیرم
خط روی 10 مگ بسته شده اما سرعت بین 190 تا 205 هست
مشکل از کجاست امکان داره پست کافو جواب نده
دوستان ظاهرا روی فیر بیشتر از من سرعت دارن
پینگ من هم روی 30 تا 32 هست

bob111
13-12-2014, 12:18
سلام از دوستان اینجا که از مخابرات مشهد adsl دارن کسی مشکل ریدایرکت شدن خودکار به adfoc.us رو داره؟ گویا مربوط به DNS میشه یک راه حل رو همه سایتها از روی هم کپی کردن نوشتن ولی جواب نمیده برای من! کسی اگه اینجا این مشکل رو داشته و حل کرده به تازگی البته، به ما هم بگه ممنون!

ArashMiniStar
13-12-2014, 12:19
دیشب هم نتونستم چیزی بگیرم نمیدونم چرا اروره همش تو idm.تازه بیدار بودم شروع به دانلود کردش بعد خوابیدم:n35:لعنت بر ملک وو دار و دستش

farizn_dj
13-12-2014, 12:29
دیشب منم نگرفتم ظاهرا افت شدید داشته مثلا مشکل از کجا اب میخوره
به دانبـــــــــــــــــــــ ـال مشکــــــــــــــــــــــ ــل......:n33:

fight12
13-12-2014, 12:58
دیشب هم نتونستم چیزی بگیرم نمیدونم چرا اروره همش تو idm.تازه بیدار بودم شروع به دانلود کردش بعد خوابیدم:n35:لعنت بر ملک وو دار و دستش
لینک خارجی بود؟
من چند ماهه فقط از سرورای ایران دانلود میکنم.

ariobarzan2
13-12-2014, 14:55
سلام خدمت همگی
سلام دوست عزیز
خط شما شرایط خوبی داره و تا 20 مگ کشش داره و الان هم دقیقا روی 10 مگ بسته شده مقدار نویزتون خیلی پایینه یعنی تقریبا الان نویز ندارید مقدار snr هم که نسبت سیگنال مفید به نویزه در حد قابل قبولیه فقط مشکل اینه که خط شما فیبر نوری است نمی دونم چرا تو ایران روی کابل مسی سرعت بهتر میدن تا فیبر نوری چون قاعدتا باید بر عکس این باشه چون فیبر نوری از کابل مسی تکنولوژی جدیدتریه احتمال زیاد در ایران زیرساخت و تجهیزاتشو ندارن

ArashMiniStar
13-12-2014, 15:37
لینک خارجی بود؟
من چند ماهه فقط از سرورای ایران دانلود میکنم.
سایت فارس کیدز

farizn_dj
13-12-2014, 15:59
دوستان خط بنده طی بررسی های متعدد کاملا نویز بر طرف شده حالا امکان داره به 195 شکایت کنم که تجهیزات داخل پست کافو رو چک کنند یا رسیدگی نمیشه خود کارشناسان میکن مشکل از پست کافو نوری سر کوچتون هست که جوابگو سرعت بالا نیست
دوستان مشکل این چنین تا حالا نداشتن که بر طرف بشه یا تجربه ای که حل کنه مشکا افت سرعت بنده رو
با تشکر

fight12
13-12-2014, 18:51
سایت فارس کیدز

سلام ,سروراش کانادا هستن...

ArashMiniStar
13-12-2014, 19:00
سلام ,سروراش کانادا هستن...
اخه موضوع اینه که انگاری نصف شب اینترنت قطع میشه ارور میگیرم
وگرنه چند تا فایل همزمان میذارم سرعت خوبه
دقیقا دیشب بیدار بودم و بدون مشکل شروع کرد

amo.reza
13-12-2014, 19:03
دوستان خط بنده طی بررسی های متعدد کاملا نویز بر طرف شده حالا امکان داره به 195 شکایت کنم که تجهیزات داخل پست کافو رو چک کنند یا رسیدگی نمیشه خود کارشناسان میکن مشکل از پست کافو نوری سر کوچتون هست که جوابگو سرعت بالا نیست
دوستان مشکل این چنین تا حالا نداشتن که بر طرف بشه یا تجربه ای که حل کنه مشکا افت سرعت بنده رو
با تشکر

مشکل اینه که شما به مرکز مخابراتی خود متصل نمیشوید(Port Dslam). خطوط فیبر نوری رو این چنین هست.:n05:

fight12
13-12-2014, 19:09
اخه موضوع اینه که انگاری نصف شب اینترنت قطع میشه ارور میگیرم
وگرنه چند تا فایل همزمان میذارم سرعت خوبه
دقیقا دیشب بیدار بودم و بدون مشکل شروع کرد

من چند وقته فقط سرور داخلی میگیرم مشکلی نداشتم.

mosi_alfa
13-12-2014, 19:46
دوستان چند وقت پیش کمپین تجاری یک ساله پست پید طرح زدیم که دانلود شبانه نداره.
اگه همه پول یک سالو یک جا پرداخت کنیم دانلود شبانه میدن یا نه؟؟

farizn_dj
13-12-2014, 20:54
فکر نکنم در حال حاضر طرح هایی وجود داره که بالای 14000هزار در ماه است اما شامل شبانه نمیشه
این بستگی به طرح ثبت نامی داره

frozen01
14-12-2014, 08:43
سلام خدمت همگی

اگه افت سرعت داری زنگ بزن پشتیبانی بگو حل کنند مساله رو.

دوست خودم روی فیبر نوری هست مشکلی نداره.

sky1sky
14-12-2014, 11:23
مشخصات مودمی که در طرح ها مدن دقیقا چیه ؟؟ مارکش ؟؟ ایا وایرلس هس یا نه ؟؟ چند پورت کابل شبکه داره؟؟
مشخصات کامل بی زحمت
مرسی

farizn_dj
14-12-2014, 15:07
مشخصات مودمی که در طرح ها مدن دقیقا چیه ؟؟ مارکش ؟؟ ایا وایرلس هس یا نه ؟؟ چند پورت کابل شبکه داره؟؟
مشخصات کامل بی زحمت
مرسی
مدل مودم TD-W8961ND TP-LINK هست
طرح 2مگ کمپین تابستانه
وایرلسه اما از کابل یک اشتراک میگیرم دارای چهار پورت است

milad azad
14-12-2014, 20:16
مشخصات کامل بی زحمت
مرسی

زایکسل خیلی خوب نیست

ArashMiniStar
15-12-2014, 01:59
ZYXLE که خوبه اتفاقا

Iman-Emperatour
15-12-2014, 04:34
سلام به همه...
بهترین طرح محدود و رایگان شبانه داشته باشه چه طرحیه؟
من شاتل طرح 128 محدود دارم فعلا و فردا اخرین روز دوره جاریمه
ولی دیگه از دست محدودیت سرعت شبانه اش خسته شدم!

ممنون

Reza31001
15-12-2014, 06:57
دوستانی که شبانشون تا 600 باز بود مثل من روی 250 محدود شدن یا همچنان بازه؟

S M Λ S Ħ
15-12-2014, 09:01
سلام بروبـــچ مشهدی ! :دی

آقا مخابرات چن تا طرح که شبانه رایگان داشته باشه، داره ؟

الان اوشاع شبانتون چه طوریاس ؟

سرویس بگیری و خط بکشه تا چن مگ برات میبندن ؟

HardwareMaster
15-12-2014, 10:43
دوستان چند شبیست که سرعت ما با تورنت بسی مقبولتر از قبل شده (2.5 برابر) آیا برای شما نیز چنین است؟!

قبلا 2 مگ، حالا 4 تا 5 مگ:n04:

ای بابا اینطوری که لطفی نداره! لطفش به اینه شب تا صبح سماق بمکی تا فایلت دانلود بشه نه اینجوری که فرتی دانلودت انجام بشه:n27:
ما بسکه عمری خودمون رو با سرعتهای پایین adapt کردیم ممکنه الان یهویی سکته ی ناقص بزنیم! :n15:اگه از این وضع شکایت داشته باشیم:n34: و همون سرعت سابق رو بخوایم به کی باید بگیم؟!!!!:n02:

Alishmas
15-12-2014, 12:25
دوستان توی تنظیمات مودم که میرم نوشته

Downstream Line Rate :

1536 kbps

Upstream Line Rate :
917 kbps

یعنی پورتم روی 1.5مگ بسته و سرعت دانلودم هم 170ـه , به 2020 که زنگ میزنم میگه طبق سیستم ما پورت شما روی 10مگ بسته شده !! :| چیکار کنم آیاا ؟

frozen01
15-12-2014, 19:34
دوستان توی تنظیمات مودم که میرم نوشته

Downstream Line Rate :
1536 kbps

Upstream Line Rate :
917 kbps

یعنی پورتم روی 1.5مگ بسته و سرعت دانلودم هم 170ـه , به 2020 که زنگ میزنم میگه طبق سیستم ما پورت شما روی 10مگ بسته شده !! :| چیکار کنم آیاا ؟

2020 رو ول کن اونا هیچی حالیشون نیست.

به این شماره زنگ بزن تا برات ok کننش. 8416869 8402122 فقط زیاد روی اعصاب اون خانومه راه نرو عصبانی بشه دهنت سرویسه دی.

من که دهنشو سرویس کردم خخخ.

راستی این شماره ای که دادم بخش پشتیبانی dsl و رانژه خط مخابرات مرکزی هست.

frozen01
15-12-2014, 19:39
طرح 2مگ کمپین تابستانه

این مودمی که میدن مال وارداتی هست و چین برای شرکت delsa میزنه.

مفت نمیارزه مودم رو خریدید سریع ردش کنید بره.

در جریان باشید این اون zyxel اصلی نیست. از جایی فهمیدم که اگه fimware مودم zyxel اصل رو روش بزنید مودم به . . . میره.

اگه صفحه اول رو مودم رو چک کنید نوشته w w w.delsa.net

مودم یا tplink ّپگیرید یا Cisco و یا asus.

farizn_dj
15-12-2014, 22:50
این مودمی که میدن مال وارداتی هست و چین برای شرکت delsa میزنه.

مفت نمیارزه مودم رو خریدید سریع ردش کنید بره.

در جریان باشید این اون zyxel اصلی نیست. از جایی فهمیدم که اگه fimware مودم zyxel اصل رو روش بزنید مودم به . . . میره.

اگه صفحه اول رو مودم رو چک کنید نوشته w w w.delsa.net

مودم یا tplink ّپگیرید یا Cisco و یا asus.

اشتباه نکنید من این مودم از مخابرات نگرفتم ار بازار خریدم.
ازش تعریف شده والا خوبه در ضمن زایکسل هم از دوستان گرفتم روی خط تست گرفنم والا مودم خودم برتر بود زایکسل چهار پورت وایرلس بود

Iman-Emperatour
16-12-2014, 00:03
همشهری ها لطفا حداقل بگین چه طرحی بگیرم که دانلود رایگانش خوب باشه؟!

OMiD.1080p
16-12-2014, 00:42
همشهری ها لطفا حداقل بگین چه طرحی بگیرم که دانلود رایگانش خوب باشه؟!
ایمان جون، طرح طلایی بگیر، چون فقط اون رایگان شبانه داره که از بقیه طرح ها هم بهتره :n01:

farizn_dj
16-12-2014, 00:50
ایمان جون، طرح طلایی بگیر، چون فقط اون رایگان شبانه داره که از بقیه طرح ها هم بهتره :n01:
فقط فقط سرعت شب بستگی به ISP داره که خدمات میگیری مخابرات افتزاحه اونم برسه که بخوای به مرکز پر مصرف اشتراک بشی که دیگه چیزی برات نمیمونه

sky1sky
16-12-2014, 01:21
مشخصات کامل بی زحمت
مرسی

طرح 2مگ کمپین تابستانه

ازش تعریف شده والا خوبه در ضمن زایکسل هم از دوستان گرفتم روی خط تست گرفنم والا مودم خودم برتر بود زایکسل چهار پورت وایرلس بود
خسته نباشین !!!!!! سوال منو پس اصلا نخوندین چی بود! چه قد خوشحال شدم کهمخارات دست و دل باز شده همچین مودمی بده !!!!!!!!!!!

farizn_dj
16-12-2014, 01:25
خسته نباشین !!!!!! سوال منو پس اصلا نخوندین چی بود! چه قد خوشحال شدم کهمخارات دست و دل باز شده همچین مودمی بده !!!!!!!!!!!

شرمنده ببخشید والا نمیدونم ظاهرا زایکسل میده مدل تک پورت مربعی شکل هست دقیق مدلشو نمیدونم.ولی وایرلسه بد نبیست ولی خوب کسی رو هم خوشحال نکرده

S M Λ S Ħ
16-12-2014, 10:34

امید جان من توی PDF که از داخل خود سایت شون دانلود کردم، اونی که شبانه داشت فقط یکی بود، اونم توی طرح ِ " کمپین پاییزی 93 " بود

انگار سرویس 1 مگ و 2 مگش شبانه دارن؛

حالا منظورت همین سرویس هاست دیگه ؟ که گفته روی این سرویس ها مودم رایگان هم میدن :دی

Alishmas
16-12-2014, 10:47
2020 رو ول کن اونا هیچی حالیشون نیست.

به این شماره زنگ بزن تا برات ok کننش. 8416869 8402122 فقط زیاد روی اعصاب اون خانومه راه نرو عصبانی بشه دهنت سرویسه دی.

من که دهنشو سرویس کردم خخخ.

راستی این شماره ای که دادم بخش پشتیبانی dsl و رانژه خط مخابرات مرکزی هست.

زنگ زدم گفتم پشتیبانی ـه بخش رانژه مخابراته گفت نه شماررو کی بهتون داده و اینا :|| گفت هر مشکلی دارین زنگ بزنین 2020 ، خلاصه پیچوند منو که :n27:

sky1sky
16-12-2014, 11:35
سه روزه هر وقت می خوام وارد سامانه adsl شم بعد وارد کردن درست یوزر و پسور د و کد امنتینی باید تا 7 بار وارد کنم تا بار هشتم وارد شه !!!!!!! قبلن ها این طوری نبود که ! کد ها رو هم درست می زنم ! 6 تا حرف بیشتر نیس که !!!!!
این سه روزه سر وارد شدن یه سانمانه و چک کردن حجم هر دفعه کلی الاف میشم !!!! الکی میگه کد رو اشتباه وارد کردی در حالی که درسته !!
کسی دیگه هم این مشکلو داره ؟؟؟؟؟

زنگ زدم گفتم پشتیبانی ـه بخش رانژه مخابراته گفت نه شماررو کی بهتون داده و اینا :|| گفت هر مشکلی دارین زنگ بزنین 2020 ، خلاصه پیچوند منو که :n27:
می خواس بگی برو بچ p30world شماره رو دادن شمام یک چند تا ازاون کارکنان پ پ 2020 تون رو بگین بیان توی جمع ما که بدونن ما خیلی مخلصشونیم :n02:

mr1987
16-12-2014, 12:50
خبر امد دزدی در راه است

mr1987
16-12-2014, 12:54
باز خوبه که هنوز سایت2020 رو عوض نکردن

Ali14 persia
16-12-2014, 13:43
باز خوبه که هنوز سایت2020 رو عوض نکردن

دیگه از این دزدتر که روزی 100 مگ الکی ازما کم می کنه؟

ghnjfg
16-12-2014, 13:46
دانلود شبانه هر شب برای من رو 8 مگ بازه دیشب حدود 16 گیگ دان کردم
البته مخابرات اکثر استان ها هم الان دقیقا همینطوره:blink:

sky1sky
16-12-2014, 16:47
خبر امد دزدی در راه است
اره واسه منم امروز دقیقا برای یک چند ساعت همی طوری بود سایت 2030
الان نگا کردم درست شده شده عین قبلا صفحه اولش
اما این چه ربطی به نقشه های جدید دزدی شون داره ؟؟!خبریه بچه ها ؟؟؟؟؟؟؟؟:n28:

meka
16-12-2014, 17:55
دوستان خط من گویا روی 6 مگ بسته شده سرعت دانلودم بین 120-130 هست طرحی هم که دارم نسیم نقره ای 15 گیگ ماهانس.
سرعت دانلودم منطقیه؟؟:n36::n36:
اینم مشخصات خطم

frozen01
16-12-2014, 19:38

من خودم zyxel 4 پورت دارم تازه مال اون زمانی بود که اواش بود جنساش خود بود از شاتل گرفته بودم مدل P-660HW-T1 v3 ولی wifi کلا ضعیف عمل میکنه.

مودم هم امکانتت زیادی نداره و باگ داره.

دیگه این جدیداش که دیگه رو هوا هست

frozen01
16-12-2014, 19:42

معلومه میپیچونتت رفتی به طرف گفتب بخش رانژه دی :n02:

اون شماره که بهت دادم قلب تپنده پشتیبانی مخابرات هست دی .

باید از کلی فیلتر رد بشی تا به اینجا برسی.

Alishmas
16-12-2014, 20:56
معلومه میپیچونتت رفتی به طرف گفتب بخش رانژه دی :n02:

اون شماره که بهت دادم قلب تپنده پشتیبانی مخابرات هست دی .

باید از کلی فیلتر رد بشی تا به اینجا برسی.

چی بگم بهش خب ؟ شما زنگ زدی چی گفتی ؟
میپرسه از کجا آوردی شماره رو دیگه

frozen01
16-12-2014, 21:21
چی بگم بهش خب ؟ شما زنگ زدی چی گفتی ؟
میپرسه از کجا آوردی شماره رو دیگه

ترجیحا 5 روز روزی 3 بار زنگ بزن به 2020 و شکایت کن تو سایت مخابرات.

بعدش میتونی اونجا زنگ بزنی دی و بگی مشکل رو حل کنید.

من کل شکایت نامه هایی که نوشتم حدود 20 تا میشه تا الان.

Alishmas
16-12-2014, 22:23
ترجیحا 5 روز روزی 3 بار زنگ بزن به 2020 و شکایت کن تو سایت مخابرات.

بعدش میتونی اونجا زنگ بزنی دی و بگی مشکل رو حل کنید.

من کل شکایت نامه هایی که نوشتم حدود 20 تا میشه تا الان.

این شماره ها رو اپراتور 2020 داد به شما ؟ بعد از 20 تا شکایت ؟

frozen01
16-12-2014, 23:24
این شماره ها رو اپراتور 2020 داد به شما ؟ بعد از 20 تا شکایت ؟

نه این شماره رو 2020 نمیده به این راحتی.

من به هزار تا کلک پیداش کردم.

و اینکه 3 تا شماره داره اون قسمت.

من از اول فروردین شکایت کردم و هر روز شاید 3 بار زنگ میزدم برا مشکلم تا از اخر به این رسیدم.

ghnjfg
17-12-2014, 11:55
:3:

S M Λ S Ħ
17-12-2014, 12:03
اقا خدایی با این وضع دانلود شبانه شما مثل اینکه بد نیس که ما هم بیایم مخابرات :دی
من مرکز فرشچی میشینم، کسی اینجا هست ؟
سرعت روزم خیلی برام مهمه ؛ الان طرحی که دیدم شبانه دارهف طرح 2 مگ ِ پاییزه
کسی از این طرح داره ؟

frozen01
17-12-2014, 12:26

دیگه از دست مخابرات در میره چند نفر.

aabrahim
17-12-2014, 16:28

شما فیبر نوری هستی؟؟؟؟؟؟؟؟

من فیبر نوریم.هرچی زنگ زدم برای افزایش سرعت دانلود نشد.البته چون در ساعت اداری دسترسی به تلفن ندارم به اون شماره های که دوستان دادن هنوز تماس نگرفتم.

meka
17-12-2014, 17:34

من فیبر نوریم.هرچی زنگ زدم برای افزایش سرعت دانلود نشد.البته چون در ساعت اداری دسترسی به تلفن ندارم به اون شماره های که دوستان دادن هنوز تماس نگرفتم.

منظور از افزایش سرعت دانلود یعنی طرحتو عوض کنن؟؟ یا میشه زنگ زد گفت سرعت رو افزایش بدن؟

meka
17-12-2014, 21:11
دوستان من الان پورتم روی 6 مگ گویا بسته شده طرح محدود ماهانه 15 گیگ رو هم دارم . زنگ بزنم 2020 بگم سرعت دانلودو اپلودم رو افزایش بدن میدن؟؟؟ الان سرعت دانلودم 120-130 هست.
کسی تا حالا کرده این کارو؟
چون برای اونا نباید فرقی کنه محدودیت دارم حجم خودم زودتر تموم میشه و حجم اضافی با سرعت بیشتر مصرف نمی کنم!

frozen01
17-12-2014, 21:28
دوستان من الان پورتم روی 6 مگ گویا بسته شده طرح محدود ماهانه 15 گیگ رو هم دارم . زنگ بزنم 2020 بگم سرعت دانلودو اپلودم رو افزایش بدن میدن؟؟؟ الان سرعت دانلودم 120-130 هست.
کسی تا حالا کرده این کارو؟
چون برای اونا نباید فرقی کنه محدودیت دارم حجم خودم زودتر تموم میشه و حجم اضافی با سرعت بیشتر مصرف نمی کنم!

همانطور که در پیام خصوصی بهتون گفتم .

شما یک رانژه DSL دارید و یک اکانتینگ.

کلا همه ی طرح های شبانه دار رو روزانه دار جدید به صورت DSL 10 مگ بسته میشن. و لی در شب اکانتینگ محدود میشن به 270.

و جدیدا در روز هیچ محدودیتی اعمال نمیکنند روی خط.

من خودم حتی با DSL 10 مگ تا 1 مگ در ثانیه دانلود میکردم ولی چون نویز خط داشتم DSL رو بردم روی 6 مگ تا SNR بیاد بالا. و اکانتینگ هم روی 6 بستم.

الان سرعت دانلود در روز 600 هست و در شب هم 270 باید باشه.

ولی در کل بازم مخابرات مشکل داره مثلا پینگ بالا و DC و تایم اوت که از اخر فهمیدم به خاطر مرکز مخابراتیم هست و کاریش نمیشه کرد. و بعدا بحث اکانت کاهش پینگ شد که جواب میده.

farizn_dj
17-12-2014, 22:24
از دوستای گل عزیز
کسی در مورد اکانتینک اطلاعات دقیقی داره یا شماره تماسی که ذکر کنه واقعا ممنون دارم هر کی بتونه جواب بده
زیرا خط بنده روی 10مگ بسته شده از 210 بالاتر نمیرم من اعصابم خرده طرح منم 2مگ هست تست هم گرم 1/5مگ نشون میده.
اخه omcجایی که پروفایل سرعت رو میبندن گفتن خط جواب نمیده روی فیبر هستن باز بعضی دوستان خاطر نشان شدن نه ما سرعت مناسب رودارم.
الان دقیقا میخامبدونم کجا این سرعته تجزیه میشه این افت میکنه به دست من میرسه

ghnjfg
17-12-2014, 22:25

نه مگه با فیبر نوری هم میشه اینقدر دانلود کرد
فکر نکنم از خط های فیبر نوری برای سرعت بالا بشه کاریش کرد

ghnjfg
17-12-2014, 22:28
از دوستای گل عزیز
کسی در مورد اکانتینک اطلاعات دقیقی داره یا شماره تماسی که ذکر کنه واقعا ممنون دارم هر کی بتونه جواب بده
زیرا خط بنده روی 10مگ بسته شده از 210 بالاتر نمیرم من اعصابم خرده طرح منم 2مگ هست تست هم گرم 1/5مگ نشون میده.
اخه omcجایی که پروفایل سرعت رو میبندن گفتن خط جواب نمیده روی فیبر هستن باز بعضی دوستان خاطر نشان شدن نه ما سرعت مناسب رودارم.

برای فیبر نوری 1/5 یا نهایت تا 2 مگ بیشتر دیگه نمیکشه

farizn_dj
17-12-2014, 22:29
از دوستای گل عزیز

farizn_dj
17-12-2014, 22:33
برای فیبر نوری 1/5 یا نهایت تا 2 مگ بیشتر دیگه نمیکشه

چرا نکشه من خودم از آشنا هام دارن رو فیبر هستن روازنه 350 شبانه هم 250 دانلود داره خیلی هم عــــــــــــــــــــــال ـــــــــــــــــــــــــ ـی
خود بخش بازرسی مخابرات به بنده گفت رو فیبر داریم الان دارن روی 1مگ در ثانیه دانلود میکنن گفت احتمال از پست کافوی نوری باشه یا جای دیگه من دنبال اون جای دیگه هستم

frozen01
17-12-2014, 23:04
چرا نکشه من خودم از آشنا هام دارن رو فیبر هستن روازنه 350 شبانه هم 250 دانلود داره خیلی هم عــــــــــــــــــــــال ـــــــــــــــــــــــــ ـی
خود بخش بازرسی مخابرات به بنده گفت رو فیبر داریم الان دارن روی 1مگ در ثانیه دانلود میکنن گفت احتمال از پست کافوی نوری باشه یا جای دیگه من دنبال اون جای دیگه هستم

اینا همش کشکه دارن میپیچوننت خودتم خبر نداری :n02:

milad azad
17-12-2014, 23:07
سلام
این سرویس پخش فیلم که به سایت 2030 اضافه کردن چطوریه کار کردید من یوزر پسورد خط میزنم جواب نمیده ؟

milad azad
17-12-2014, 23:09
راستی این سایت 2030 درست شد یا نه من که اصلا نمی تونم وارد بشم حتی تو 2020 هم نمیشه شما چطور ؟

frozen01
17-12-2014, 23:10
سلام
این سرویس پخش فیلم که به سایت 2030 اضافه کردن چطوریه کار کردید من یوزر پسورد خط میزنم جواب نمیده ؟

وقتی چیزی به صورت رسمی اعلام نشده یعنی هنوز مشکل داره.

E.N.A.Y.A.T
18-12-2014, 01:20
مخابرات شیرفلکه رو باز کرده ؟

روزانه تغییری ایجاد نشده اما بعد از مدتها فری تایم گذاشتم سرعت تقریبا 2 برابر شده (500KB)

sky1sky
18-12-2014, 01:29
راستی این سایت 2030 درست شد یا نه من که اصلا نمی تونم وارد بشم حتی تو 2020 هم نمیشه شما چطور ؟
امروز که کلا واسع منم خراب
نه 2020 لود میشه نه 2030 مث قبلن نیس فقط باس شماره وارد کرد واسه تمدید حساب
می خوام شارژمو ببینم نمیشه ! میترسم یهو سایت درست شه بببینم کلی حجم باز الکی کم شده باشه :n27:

این نت حجمی هم داستانی داره ها بیش از اینکه فکر زندگی خودمون باشیم هی نگرانی حجم هم بش اضافه مشه:n29:

ghnjfg
18-12-2014, 01:36

روزانه تغییری ایجاد نشده اما بعد از مدتها فری تایم گذاشتم سرعت تقریبا 2 برابر شده (500KB)

سرعت دانلود منم الان 1MB/sec
ولی نمیدونم چی دانلود کنم:41:

abolfazlwest72
18-12-2014, 02:07
سرعت دانلود منم الان 1MB/sec
ولی نمیدونم چی دانلود کنم:41:

منم نمیدونم چی دانلود کنم..به نظرت چی دانلود کنم؟؟

sky1sky
18-12-2014, 03:55
بچه ها قضیه این نرم افزاره چیه؟؟؟کسی استفاده کرده یا نه؟؟؟باید چه کا کنیم ؟؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قابل توجه كليه مشتريان شبكه ديتا
شرکت مخابرات خراسان رضوی جهت تسریع و مانیتورینگ امور واگذاری سرویس های دیتا اقدام به راه اندازی سیستم جامع امور مشترکین دیتا (DCRM) نموده است لذا از مشترکین محترم تقاضا می شود جهت دریافت نام کاربری و کلمه عبور کارتابل مربوطه، نماینده آن شرکت/ اداره را به امور مشترکین دیتا معرفی نمایید.
كليه متقاضیان و مشترکین محترمي كه در خواست سرويس اعم از سرويس IP، اينترانت، نقطه به نقطه (PTP)، يك نقطه به چند نقطه(MPLS ،(PTMP ویژه و MPLS استانی را دارند درخواست های خود را از طریق DCRM ارسال نمایند.
از تاریخ دریافت نام کاربری و کلمه عبور شرکت موظف می باشد کلیه درخواست های خود را در قالب سیستم DCRM ارسال نماید و تایید نهایی راه اندازی سرویس در سیستم جدید به منزله مهر و امضای شرکت/ اداره مذکور می باشد. لازم به ذکر است به درخواست های ارسال شده غیر از DCRM ترتیب اثر داده نخواهد شد.
ضمنا مسئولیت حفظ و نگهداری نام کاربری و کلمه عبور به عهده آن شرکت/ اداره می باشد.
كليه متقاضیان و مشترکین گرامي كه درخواست سرويس آنها بين چند استان مي باشد و يا درخواست سرويس MPLS عادی را دارند جهت درخواست خطوط بين استاني و اجراي طرحهاي كلان مي توانند به اداره كل امور مشتريان ارتباطات داده ها واقع در:
تهران - بزرگراه شهید همت - ابتدای بلوار سردار جنگل - نبش خیابان فرزانه شرقی – معاونت تجاری شرکت ارتباطات ثابت ایران مراجعه و يا با تلفن 44484070 و دورنگار 44484050 تماس حاصل نمایند .
لازم به ذکر است متقاضیان محترمی که برای اولین بار به سایت DCRM جهت ثبت نام متقاضی مراجعه می کنند جهت تایید نام کاربری به امور مشترکین دیتا مراجعه نمایند.
آدرس امور مشترکین دیتا : مشهد - خیابان بهار- بهار20(هویزه) – بین هویزه 1 و 3 درب ورودی مرکز مخابرات قدس (محوطه باغ ایرانی)
آدرس اینترنتی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : DCRM

نحوه پشتيباني و خدمات پس از فروش :
درخواست ثبت خرابی و دریافت SLA توسط مشتری به روش زیر فراهم شده است :
1- تماس با شماره تلفن های شبانه روزی مرکز خرابی دیتا (38528866-38528888) یا ثبت خرابی توسط نرم افزار DCRM به وسیله مشتری
2- دریافت "کد خرابی - شماره پیگیری" از واحد ثبت خرابی دیتا
3- تکمیل فرم درخواست دریافت خسارت، از طریق نرم افزار DCRM توسط مشتری قسمت "درخواست SLA" و وارد کردن "کدخرابی" در زمان ثبت خرابی حداکثر تا پایان همان ماه

ghnjfg
18-12-2014, 04:21
منم نمیدونم چی دانلود کنم..به نظرت چی دانلود کنم؟؟

چ میدونم والا تو اگه چیزی دانلود کردی به منم بگو

S M Λ S Ħ
18-12-2014, 10:38
بروبچ مشهدی گل !
لطفا یه کمکی هم به ما بکنین خب !
به خدا همه مشهدی هستیمو اعضای یکدیگر :دی

الان شما که دارین با این سرعت دانلود میکنین، سرعت روزتون چنده ؟ همین 1 مگ هم توی روز دارین هم توی شب ؟
مگه مخابرات هم مثل شرکتها پهنای باند رو باز میکنه و هر چه قد خط بکشه بهتون پهنای باند میده ؟

Ali14 persia
18-12-2014, 11:16
بچه ها هر شب تو زمان رایگان از من 50 مگ کم میشه!
کسی این مشکلو نداره؟

masooyan
18-12-2014, 11:31
چ میدونم والا تو اگه چیزی دانلود کردی به منم بگو

نوع سرویست چیه؟چن ماهه؟قیمت رو هم بگو:n01:

tigerom
18-12-2014, 12:13
این سرعتای بالا مطمئن باشید دوام نداره . من الان 4 ساله مخابرات اینترنت دارم بعضی وقتا که حتی تا یه ماه میشه محدودیت شبانه برداشته میشه و با همون سرعتی که خط بسته شده میشه دانلود کزد مثلا برای من خطم رو 3 مگ بسته شده الان با 300 شبا ئانلود دارم .تا چند وقت دیگه باز میشه همون 260 سابق

milad azad
18-12-2014, 12:49

بروبچ مشهدی گل !
لطفا یه کمکی هم به ما بکنین خب !
به خدا همه مشهدی هستیمو اعضای یکدیگر :دی

الان شما که دارین با این سرعت دانلود میکنین، سرعت روزتون چنده ؟ همین 1 مگ هم توی روز دارین هم توی شب ؟
مگه مخابرات هم مثل شرکتها پهنای باند رو باز میکنه و هر چه قد خط بکشه بهتون پهنای باند میده ؟

خط ایشون حتما مسی هست ما فیبر نوری ها که حداکثر 250

ghnjfg
18-12-2014, 13:24
نوع سرویست چیه؟چن ماهه؟قیمت رو هم بگو:n01:

پاییزه طلایی هست که فکر کنم از این به بعد مخابرات برای این طرح دیگه شبانه اکانتینگ فعال نمیکنه علتش هم مربوط میشه به قیمتش که با 5 گیگ در ماه+شبانه میشه 32 هزار تومن و چون گرون در میاد امکان داره مشترکین این طرح برن تخلیه کنن و از کمپین پاییزی با 2 مگ شبانه و 5 گیگ در ماه قیمت هر ماه 14 هزار تومن ثبت نام کنن چون قیمتش خیلی کمتر براشون اب میخوره:n13:
و برای اینکه این اتفاق نیفته مخابرات هم میدونه الان مشترکین طرح پاییزه طلایی برای شبانه هست که این طرح رو داره و برای شبانه اکانتینگ فعال نمیکنه که کسی تخلیه نکنه و با همون قیمت گرون شارژ کنه یعنی زرنگ تر از مخابرات هیج جا دیگه ندیدم البته این به نفع دانلودر ها هست:n31:

farizn_dj
18-12-2014, 13:34
خط ایشون حتما مسی هست ما فیبر نوری ها که حداکثر 250
سلام شما که 250 میگیری میتونم بپرسم طرح شما چیه و کدام منطقه هستی دوست عزیز
اخه منم رو فیبرم خطم 10 مگ بسته شده بزور روی 210 هستم گاهی 180 تا 200

S M Λ S Ħ
18-12-2014, 13:47
پاییزه طلایی هست که فکر کنم از این به بعد مخابرات برای این طرح دیگه شبانه اکانتینگ فعال نمیکنه علتش هم مربوط میشه به قیمتش که با 5 گیگ در ماه+شبانه میشه 32 هزار تومن و چون گرون در میاد امکان داره مشترکین این طرح برن تخلیه کنن و از کمپین پاییزی با 2 مگ شبانه و 5 گیگ در ماه قیمت هر ماه 14 هزار تومن ثبت نام کنن چون قیمتش خیلی کمتر براشون اب میخوره:n13:
و برای اینکه این اتفاق نیفته مخابرات هم میدونه الان مشترکین طرح پاییزه طلایی برای شبانه هست که این طرح رو داره و برای شبانه اکانتینگ فعال نمیکنه که کسی تخلیه نکنه و با همون قیمت گرون شارژ کنه یعنی زرنگ تر از مخابرات هیج جا دیگه ندیدم البته این به نفع دانلودر ها هست:n31:

الان مخابرات در صورتی بهت شبانه میده که فقط 1 ساله ازش بگیری ؟
چه پهنای باندی رو بهت میده ؟ از اکانتینگ محدودت میکنن که فقط تا یه حدی سرعت بتونی دانلود کنی ؟

ghnjfg
18-12-2014, 14:05
الان مخابرات در صورتی بهت شبانه میده که فقط 1 ساله ازش بگیری ؟
چه پهنای باندی رو بهت میده ؟ از اکانتینگ محدودت میکنن که فقط تا یه حدی سرعت بتونی دانلود کنی ؟

الان اره باید 1 ساله گرفت
پهنای باند 8 مگ اکانینگ هم تازگی محدود نمیکنه
ولی کمپین پاییزه 1 ساله رو که تو صفحه های قبل در موردش گفتن احتمالا شبانه محدود میشه

imanghamari
18-12-2014, 14:24
سلام دوستان امروز که رفتم سامانه یک لینک جدید ظاهر شده (لینک زیر)

قضیه این چیه ؟

اگه کسی فهمید به منم بگه

amo.reza
18-12-2014, 15:54

قضیه این چیه ؟

اگه کسی فهمید به منم بگه

سرویس پخش فیلم مخابرات(ارزش افزوده). فیلم های سروش

از این آدرس ها استفاده کنید:

amo.reza
18-12-2014, 16:00

قضیه این چیه ؟

اگه کسی فهمید به منم بگه

این سرویس برای این که ترافیک حجم کاربران زود تر تموم بشه:n05:

ArashMiniStar
18-12-2014, 18:29
اگه ارزش افزوده هست باید مجانی باشه پس:n36:

hosseinfery429
18-12-2014, 22:22
باسلام دوستان عزیز این تغییری که در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایجاد شده نمیشه وارد پنل کاربری بشی از روش که فعلا هست که قبلا سمت چپ بود شارژ نکنید که من الان دو گیگ شارژ کردم شارژ نشد اما از حسابم کم شد بیکارن نمیدونم چیکار کنن طرح ها را تغییر بدن یا قالب سایت رو بالاخره یک طوری بشه اذیت کنن مردم یا پول رو طوری بخورن...
والا هنوز نه شارژ شده نه پول برگشت خورده فقط زده تراکنش با خطا نه پیگیری نه چیزی!!!

mohsen_gh1991
18-12-2014, 22:37
دوستان مخابرات الان رو همه طرحاش شبانه داره؟

frozen01
19-12-2014, 00:09
دوستان مخابرات الان رو همه طرحاش شبانه داره؟

طرح های جدید فقط کمپین شبانه دارن.

fight12
19-12-2014, 07:17
بچه ها هر شب تو زمان رایگان از من 50 مگ کم میشه!
کسی این مشکلو نداره؟
سلام،ده دقیقه زودتر قطع کنید

fight12
19-12-2014, 07:21
باسلام دوستان عزیز این تغییری که در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ایجاد شده نمیشه وارد پنل کاربری بشی از روش که فعلا هست که قبلا سمت چپ بود شارژ نکنید که من الان دو گیگ شارژ کردم شارژ نشد اما از حسابم کم شد بیکارن نمیدونم چیکار کنن طرح ها را تغییر بدن یا قالب سایت رو بالاخره یک طوری بشه اذیت کنن مردم یا پول رو طوری بخورن...
والا هنوز نه شارژ شده نه پول برگشت خورده فقط زده تراکنش با خطا نه پیگیری نه چیزی!!!
سلام ،تا ۴۸ ساعت پولتون برنگشت زنگ بزنید پیگیری کنید .

moghaddas mfa
19-12-2014, 18:16
سلام
دو روزی هست رفتم مخابرات و طرح 2 مگ یکساله ماهی 5 گیگ رو خریدم .ولی نمیدونم چرا سرعتش اینقدر پایینه کسی میدونه مشکلش چیه ؟لطفا بگید چکار کنم .سرعت دانلود حتی به 100 هم نمیرسه

alyy
19-12-2014, 18:49
دوستان گلدنت چرا اینطوری شده. فقط میتونی شارژ کنی طرحتو. نمیشه مثل قبل حجمتو با دانلودها و اتصالات و اینا رو دید.واسه همه اینطوریه یا فقط من !؟

moghaddas mfa
19-12-2014, 20:44
دوستان گلدنت چرا اینطوری شده. فقط میتونی شارژ کنی طرحتو. نمیشه مثل قبل حجمتو با دانلودها و اتصالات و اینا رو دید.واسه همه اینطوریه یا فقط من !؟
واسه همه اینجوری شده

ekhorasan
19-12-2014, 20:46

ظاهرا -- شده یا بانک اطلاعاتی شون دچار مشکل شده

arian007
19-12-2014, 21:17
سلام از لینک زیر وارد شین

mostafa_4988
20-12-2014, 00:07
با سلام خدمت دوستان.آقا من نت سه ماه 128 با 6 گیگ شارژ صبا نت استفاده میکنم و تایم زمانیم داره تمام میشه میخواستم بدونم کدوم طرح خوبه که بصرفه و سرعتشم خوب باشه بگیرم اگر این صبا نت خوبه که همینو تمدید یا یک طرح دیگه شو بگیرم؟من مشهد منطقه جلال هستم.با تشکر از دوستان

sky1sky
20-12-2014, 01:17
ظاهرا -- شده یا بانک اطلاعاتی شون دچار مشکل شده
فک کنم یه بلایی باز سر گلد نت اومده واسه منم چند روزه باز نمیشه
و با اینکه سیستم هام در شب فقط استفاده کردم و روز اصلا استفاده نکردم میزان حجم ام کمی تغییرکرده
که نشون میده به طور مرموزی روزانه مگ کم میشه مال من که این طوریه بقیه رو نمی دونم والا(حجم رو طبق لینک زیر چک می کردم)

حالا مطمئینن این لینکه امنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مال خود مخابراته ؟؟؟؟؟

sky1sky
20-12-2014, 01:29
همسایمون چند وقت چند روزی مسافرت بودن مودم هم خاموش نکرده بودن وقتی برای اون بازه زمانی حجم ترافیک رو از جدول سامانه چک کردن دیدن بر اون چند روز که نبودن ، روزانه 3 مگ و برای ستون شبانه به ازای هر شب 1.5 مگ در جدول ثبت شده !!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه هااااا مگه اگه فقط مودم روشن باشه و لپ تاپ خاموش باشه ایا بازهم مصررف ترافیکک وجود داره یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یعنی هیچ دستگاهی در حال اتصال به مودم نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

misagh1372
20-12-2014, 02:09
دوستان این طرح پاییزه 5مگ شبانه داره ؟توی سایت فقط نوشته 10 مگ شبانه نداره .!!

fight12
20-12-2014, 07:25
دوستان این طرح پاییزه 5مگ شبانه داره ؟توی سایت فقط نوشته 10 مگ شبانه نداره .!!
سلام،پنج مگ شبانه رایگان نداره.

hosseinfery429
20-12-2014, 12:33
از پنج شنبه تا الان گذشته فکر میکنم....
فردا هم که تعطیله...

fight12
20-12-2014, 14:09
از پنج شنبه تا الان گذشته فکر میکنم....
فردا هم که تعطیله...
سلام،اگه پولتون برنگشته زنگ بزنید ۲۰۲۰ شماره پشتیبانی گلدنت رو بگیرید من قبلا داشتم شماره رو گم کردم.

SA3EDLORD
20-12-2014, 14:15
دوستان واسه شما هم قسمت کاربری نمیاد؟ منظور همون قسمتی که ریزکارکرد رو میتونستی ببینی. کلا انگار برداشتن اون قسمتو :n04:

ghnjfg
20-12-2014, 19:07
یه مشکلی هست حتمن که دارن درستش میکنن تا الان هم برای من کلا قطع بود هر روز هم که در نوشته در حال انجام بروز رسانی معلوم نیست چه غلطی میکنن:weird:

frozen01
21-12-2014, 00:54
دوستان بی زحمت یه پینگ تا این ip بگیرید عکس بگیرید لطفا اپلود کنید.

146.66.152.1

ممنون.

mahdi-xbox
21-12-2014, 10:15

frozen01
21-12-2014, 11:28

اینطوری بزنید

ping 146.66.152.1 -t

که پینگ یکسره بگیره.

شما کجای مشهد میشینید ؟

طرحتون چیه ؟

مرکز مخابراتی تون کجاست ؟

فیبر هستید یا مسی ؟

mahdi-xbox
21-12-2014, 12:40
مرکز مخابراتی امت
طرح کمپین تابستانه 2مگ
فیبرنوری

Carles Puyol
21-12-2014, 13:29
سلام. خواستم بگم سرعت دانلود شبانه طرح کمپین تابستان (2 مگ) تقریبا دو برابر شده (از 260 تا به 500 رسیده).
سرعت کمه یه مشکل داری. زیاده هم یه مشکل دیگه ...

باید به فکر خرید یه هارد جدید باشم ...

دم مخابرات گرم که بعد از مدت ها یه حالی به ما داد ...

amo.reza
21-12-2014, 14:21
شیر فلکه دانلود، شبانه باز شد(2مگ)

Dr Nima
21-12-2014, 21:24
غیر از طرحهای یکساله مخابرت کدوم طرحش شبانه داره ؟

و در مورد فسخ زودتر از یکسال در مورد سالانه کسی میدونه جریمش چیه ؟

danial13
21-12-2014, 22:23
و در مورد فسخ زودتر از یکسال در مورد سالانه کسی میدونه جریمش چیه ؟

سوال منم هست؟ 15 گیگ نسیم دارم میخوام 2 مگ شبانه بگیرم

ghnjfg
21-12-2014, 23:50
هزینه جریمش به همون اندازه ایه که از اعتبار سرویس مونده

frozen01
22-12-2014, 00:33
مرکز مخابراتی امت
طرح کمپین تابستانه 2مگ
فیبرنوری

مال شما هم که ترکیده.

Carles Puyol
22-12-2014, 01:36
غیر از طرحهای یکساله مخابرت کدوم طرحش شبانه داره ؟

هیچ کدام !:n03:

لیست تعرفه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرایط قرارداد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چون این قرار داد به صورت پیش پرداخته فکر کنم یه تعهد برای انصراف از زمان و احتمالا ترافیک باقی مونده از طرح ازتون بگیرند.
چون من قبلا یه طرح داشتم که هم ترافیک و زمان داشت ولی سرعت افت پیدا کرده بود. برای اینکه این طرحو (کمپین تابستان) بگیرم لازم بود که اون طرح قبلی رو حذف کنم و یه تعهد دادم.

ghnjfg
22-12-2014, 05:34

ساعت 5:30 (تایم رایگان)

1000repair
22-12-2014, 12:08
بر و بچ با این طرح مودم و نخواستم ب جاش حجم رایگان گفتن میدیم کلا باید چند گیگ ب حسابم اضاف میشد داداش ؟؟

ghnjfg
22-12-2014, 14:44
14 تا فیلم هر کدوم با کیفیت 1080 تو یه شب دان شد
حالا کی اینارو ببینم؟:n03:

136209
22-12-2014, 16:19
این طرح شبانه رایگان رو چجوری می تونم بگیرم و اینکه میانگین شب چند مگ میشه دان کرد

khodadadeh
22-12-2014, 16:56
این طرح شبانه رایگان رو چجوری می تونم بگیرم و اینکه میانگین شب چند مگ میشه دان کرد
طرح طلایی شبانه دار رو قراره حذف کنن !!!

Dr Nima
22-12-2014, 17:04
هیچ کدام !:n03:

لیست تعرفه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شرایط قرارداد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چون این قرار داد به صورت پیش پرداخته فکر کنم یه تعهد برای انصراف از زمان و احتمالا ترافیک باقی مونده از طرح ازتون بگیرند.
چون من قبلا یه طرح داشتم که هم ترافیک و زمان داشت ولی سرعت افت پیدا کرده بود. برای اینکه این طرحو (کمپین تابستان) بگیرم لازم بود که اون طرح قبلی رو حذف کنم و یه تعهد دادم.
پس طرح های طلایی نقره ای برنزی و پایینتر و خانواده
اینا شبانه رایگان ندارن و مثلا یه ماهه یا سه ماهه ؟

amo.reza
22-12-2014, 17:06

فعلا که شیر فلکه رو باز گذاشتن. خططت رو رو هر چی ببندن همونه سرعت دانلودت. مثلا 2مگ اگه خط رو 10 مگ ببندن شب رایگان سرعت دانلود 1مگابایت.

poloton7
22-12-2014, 17:58
سلام بچه ها این طرح کمپین پاییزی 1 مگ توی تعرفه نوشته مودم رایگان ودانلود شبانه----مودمش wifi است؟؟؟ وچه مدلی است؟؟ دانلود شبانه سرعتش چند است؟؟
متشکر

sir12011
22-12-2014, 19:45
دوستان واسه شما هم قسمت کاربری نمیاد؟ منظور همون قسمتی که ریزکارکرد رو میتونستی ببینی. کلا انگار برداشتن اون قسمتو :n04:

bgid dostan?:n03:

amo.reza
22-12-2014, 19:53
bgid dostan?:n03:

Carles Puyol
22-12-2014, 22:57
پس طرح های طلایی نقره ای برنزی و پایینتر و خانواده
اینا شبانه رایگان ندارن و مثلا یه ماهه یا سه ماهه ؟

نه. خانواده که هیچ موقع نداشته. اونایی هم که شبانه دارند طرح های قدیم بودند که البته دیگه امکان شارژ زمانی رو ازشون برداشتند.
تو طرح های جدید فقط دو طرج 1 مگ و 2 مگ شبانه دارند که قراردادی هستند (1 ساله).

به من یه مودم زایکسل مدل DEL1202-T10B دادند که تو سایت شاتل 89 هزار تومان قیمت زده. مشاهده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مودم بدی نیست. برا من که مشکلی پیش نیومده.
مودمم نخواستید به جاش ماهی دو گیگ شارژ میدند. یعنی 24 گیگ اضافه.

موفق یاشید.

ghnjfg
22-12-2014, 23:51
بله درسته الان فقط طرح 1ساله و طلایی شبانه دارن تو صفحه قبل منم به یکی گفتم سرویس طلایی فقط برای کسایی که قبلا ینی 6-7 ماه پیش خریدنش شامل شبانه هست و شارژ هم میتونن بکنن ولی یادم رفت بگم کسایی که الان بخوان طرح طلایی رو بخرن بدون شبانه هست

ghnjfg
22-12-2014, 23:54
فعلا که شیر فلکه رو باز گذاشتن. خططت رو رو هر چی ببندن همونه سرعت دانلودت. مثلا 2مگ اگه خط رو 10 مگ ببندن شب رایگان سرعت دانلود 1مگابایت.

فکر کنم فقط برای طرح پاییزه طلایی شبانه شیر فلکه رو باز میزارن علتش رو تو چند صفحه قبل گفتم طرح کمپین 1 ساله رو نمیدونم چجوری اگه برای شما هم بازه ولی من یکی از دوستام که 1ساله گرفته میگه سرعت شبانه رو 2 مگه

amo.reza
23-12-2014, 05:46
فکر کنم فقط برای طرح پاییزه طلایی شبانه شیر فلکه رو باز میزارن علتش رو تو چند صفحه قبل گفتم طرح کمپین 1 ساله رو نمیدونم چجوری اگه برای شما هم بازه ولی من یکی از دوستام که 1ساله گرفته میگه سرعت شبانه رو 2 مگه

من کمپین 2مگ دارم، خط روی 3مگ بسته شده قبلا سرعت دانلود شبانه 256 کیلوبایت، اما الان دو هفته ای هست سرعت 350 - 360 کیلوبایت شده.

ghnjfg
23-12-2014, 05:59
سلام الان ساعت 6 صبحه
تست در تایم رایگان

darkdragon
23-12-2014, 09:30
دوستان یکی دو شب هست که انگار حدود ساعت 3 شب وضعیت دانلود به شدت خراب میشه. کسی براش پیش اومده این جریان یا مشکل از طرف منه؟

moghaddas mfa
23-12-2014, 11:02
ســــــــــــــــلام
دوستان هنوز من مشکل سرعت دارم تو رو خدا کمک کنید
دو روز اول که طرح 2 مگ یکساله مخابرات گرفتم سرعتش کم بود رفتم سیمو چک کردم تست گرفتم اعداد مودم هم این بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد مسئول مخابرات امد از داخل کوچه چک کرد دید کلا یه رشته از خونه ما قطع هست (چون تلفن وصل نبوده متوجه نشدیم ) حالا بماند که چه جوری اینترنت وصل میشده:n13:

حالا سرعتم که بهتر نشده که هیچ بدتر هم شده...

زنگ زدم 2020 میگه سرعت 2 مگ شما همون 256 هست میگم پس چرا سرعتش امده پایین (نصبت به طرح 256) میگه مخابرات شما فیبر نوری هستش برید بگید تنظیمات رو ریست کنن (نفهمیدم چیو گفت) چون نویز خطتون بالاست
موندم چکار کنم اگه واقعا طرح 2 مگ همون 256 هستش پس چرا 256 قبلیم سرعتش بهتر از این بود اگه اینجوریه پس چرا توی لیست تعرفه هاشون زدن 2 مگ 1 مگ و......
اگه میشه بگید چکار کنم کلا شب رایگانش ققط میتونم 300 .400 مگ دانلود کنم :n21:

اینو هم بگم اصلا اینترنتم قطع نمشه ولی اون اپراتور2020 مگه خطتون زیاد قطع و وصل میشه

Gregar
23-12-2014, 11:18
من کمپین 2مگ دارم، خط روی 3مگ بسته شده قبلا سرعت دانلود شبانه 256 کیلوبایت، اما الان دو هفته ای هست سرعت 350 - 360 کیلوبایت شده.

من کمپین 2 مگ گرفتم و مال منم روی 3 مگ هستش اما شبا نهایت زورش اونم با سرور داخلی به 2 مگ میرسه . احتمالا بعضی مناطق فقط شیرش بازه .

چرا امروز کلا سایتهای خارجی باز نمیشه :n03:

saeed871
23-12-2014, 11:38
دوستان توی سیستم جدید گلدنت از کدوم قسمت میتونیم حجممون را مشاهده کنیم؟
واسه من فقط قسمت شارژ بازه و ورود به حساب بسته است.

khodadadeh
23-12-2014, 14:14
دوستان توی سیستم جدید گلدنت از کدوم قسمت میتونیم حجممون را مشاهده کنیم؟
واسه من فقط قسمت شارژ بازه و ورود به حساب بسته است.

amo.reza
23-12-2014, 14:17
من کمپین 2 مگ گرفتم و مال منم روی 3 مگ هستش اما شبا نهایت زورش اونم با سرور داخلی به 2 مگ میرسه . احتمالا بعضی مناطق فقط شیرش بازه .

چرا امروز کلا سایتهای خارجی باز نمیشه :n03:

برای من سرور داخلی یا خارجی سرعت یکی هست.

amo.reza
23-12-2014, 14:20
ســــــــــــــــلام
دو روز اول که طرح 2 مگ یکساله مخابرات گرفتم سرعتش کم بود رفتم سیمو چک کردم تست گرفتم اعداد مودم هم این بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد مسئول مخابرات امد از داخل کوچه چک کرد دید کلا یه رشته از خونه ما قطع هست (چون تلفن وصل نبوده متوجه نشدیم ) حالا بماند که چه جوری اینترنت وصل میشده:n13:

زنگ زدم 2020 میگه سرعت 2 مگ شما همون 256 هست میگم پس چرا سرعتش امده پایین (نصبت به طرح 256) میگه مخابرات شما فیبر نوری هستش برید بگید تنظیمات رو ریست کنن (نفهمیدم چیو گفت) چون نویز خطتون بالاست
موندم چکار کنم اگه واقعا طرح 2 مگ همون 256 هستش پس چرا 256 قبلیم سرعتش بهتر از این بود اگه اینجوریه پس چرا توی لیست تعرفه هاشون زدن 2 مگ 1 مگ و......

اینو هم بگم اصلا اینترنتم قطع نمشه ولی اون اپراتور2020 مگه خطتون زیاد قطع و وصل میشه

اتفاقا وضعیت خط بهتر شده بعد از اومدن مسئول مخابرات.
میزان snr بالاتر شده.

sky1sky
23-12-2014, 22:40
ســــــــــــــــلام

منم همین مشکل پاییین بودن سرعت با طرح کمپین رو دارم دیروقته
همش دروغ درووووغغغ
توی تعرفه ها زده بود که ارائه سرعت دو برابر به تعرفه استانندارد والا بلا ما نمی خوایم سرعت دو برابر ارائه بدین
شما اون سرعتی که حقمون هست رو نخورین دو برابرش و بقیش پیشکش :n27:

sky1sky
23-12-2014, 22:42
اتفاقا وضعیت خط بهتر شده بعد از اومدن مسئول مخابرات.
میزان snr بالاتر شده.
کدوم مسئول مخابرات؟؟؟؟؟؟ الان کیه ؟؟؟

پس چرا اوضاع ما ها تغییری نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

frozen01
24-12-2014, 00:22
کدوم مسئول مخابرات؟؟؟؟؟؟ الان کیه ؟؟؟

پس چرا اوضاع ما ها تغییری نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فکر کنم فرستادن سیم های تلفنشون رو عوض کردن دی .

shayan0o21
24-12-2014, 06:47
ســــــــــــــــلام

دوست عزیزم
از اکانتیگ سرعتتون پایین هست وگرنه خط تون عالیه :n01:

amo.reza
24-12-2014, 08:59
اینم خط من(فیبر نوری) بدون یک ثانیه قطعی و کاهش سرعت داخلی خارجی.

k1ozil
24-12-2014, 10:46
ســــــــــــــــلام

شکایت تو سامانه 195 االبته 4-5 شکایت پشت سر هم بکن

[ Ehsan ]
24-12-2014, 12:41
لعنت به این مخابرات چرا باز سایتای خارجی باز نمیشه اینجام با ایرانسل اومدم.

farizn_dj
24-12-2014, 13:31

دوست خوب کدام منطقه هستی شما از کدام مرکز اینترنت میگیری در ضمن چند کیلو بایت در ثانیه تبادل داری 256KB/s به بالاست

amo.reza
24-12-2014, 14:24
دوست خوب کدام منطقه هستی شما از کدام مرکز اینترنت میگیری در ضمن چند کیلو بایت در ثانیه تبادل داری 256KB/s به بالاست

سرعت دانلود شب روز سرور داخلی،خارجی یکی هست. 350 تا 360 کیلوبایت. نیشابور

HardwareMaster
24-12-2014, 15:14

خط شما یکی از باکیفیت ترین خطوطه که خیلی ها آرزوش رو دارن. نویز بسیار پایین و پتانسیل سرعت 27 مگابیت

راستی کسی نمیدونه چوپون دروغگو دیشب چند ترابایت و چند تا بلوری دانلود کرده؟؟!!!:39::39::39::n02:

sky1sky
24-12-2014, 19:13
خط شما یکی از باکیفیت ترین خطوطه که خیلی ها آرزوش رو دارن. نویز بسیار پایین و پتانسیل سرعت 27 مگابیت

راستی کسی نمیدونه چوپون دروغگو دیشب چند ترابایت و چند تا بلوری دانلود کرده؟؟!!!:39::39::39::n02:

والا بعضی ها شانس دارن مثل همون فردی که تو جمله بالات گفتیا :n06:
یکی هم مث من شانس نداره ب طور مشکوک بازحجم کم میشه دیگه موندم چه کار امنیتی مونده انجام بدم ازم حجم مشکوک کم نشه:n27:

e4lyas
24-12-2014, 21:42
سایت 2020 چرا لوگینش برداشته شده ؟

ArashMiniStar
25-12-2014, 00:57
یکی هم مث من شانس نداره ب طور مشکوک بازحجم کم میشه دیگه موندم چه کار امنیتی مونده انجام بدم ازم حجم مشکوک کم نشه:n27:
والا شرمنده منم نظری ندارم چون حسابمو چک نمیکنم :n35: نمیتونم کمکی کنم متاسفانه:n37:

frozen01
25-12-2014, 02:36

چقدر کم میکنه از شما مگه ؟

shahin7580
25-12-2014, 04:10
طرح 2 مگ 181هزار تومان مخابرات خوبه یا نه؟ ممکنه فردا روزی دانلود شبانه رو بردارن؟

HardwareMaster
25-12-2014, 08:44
طرح 2 مگ 181هزار تومان مخابرات خوبه یا نه؟ ممکنه فردا روزی دانلود شبانه رو بردارن؟

مخابرات گرچه در ظاهر خصوصی شده ولی هیچوقت یادت نره که فعلا دنبال کشوندن کاربرهای سایر ispها بسمت خودش هست. وجود چوپانهای دروغگو (...:n21: ) که بشکلی خودجوش و کاملا مشکوک هی آمار میذارن هم این وسط نقش کاتالیزگر مجانی رو برای این نیت شوم ایفا میکنه ...
درست مثل صبانت و شاتل و ... که قبلا بارها اتفاق افتاده و همه تجربه کردیم
در فاز بعد، وقتی تراکم کاربرهاش به حد انفجار رسید و پهنای باند کم آورد بازم مثل سایر ispها اونوقت شروع میکنه به بدمستی و روی دیگه ی خودش رو نشون میده به این شکل که یهویی صبح از خواب بیدار میشی و میبینی توی سایتش قانون Fair Policy وضع کرده(بازم درست مثل بقیه ی ispها) و دست کاربرها رو گذاشته توی حنا، اونم چه حنایی! و تا 50 ص بعد توی این تاپیک میبینی همون چوپونهای دروغگو اومدن به چیز خوردن و زاری و نفرین و ناله پرداختن که ای وای حالا چه کنیم بدبخت شدیم بیایید تحریمش کنیم و bla bla bla ... (تاپیک صبانت، شاتل، فناوا، پارس آنلاین، ایرانسل و بقیه رو ببین ... همون کاربرایی که هی آمار میدادن توی اون تاپیکا چطور آتیشی شدن و به زمین و آسمون دارن فحش میدن!)

اصلا از اینا گذشته، همین دو روز قبل مگه ندیدین ایرانسل به یک شب چکار کرد؟ سری به تاپیکش بزن. از دو روز قبل تا حالا فقط حدود 80 ص از تاپیک فقط شده فحش و کمپین برای تحریم!:n02:
حالام نوبت رایتل و مخابراته که تعرفه ی خدماتشون رو بدلیل افزایش نرخ ارز و کاهش شدید درامد دولت بالا ببرن و خدماتی که تابحال مفتکی میدادن(مثل همین شبانه) رو قطع کنن.

و
هیچوقت یادت نره: اینجا ایران است!

amo.reza
25-12-2014, 10:36

طرح های کمپین به صورت قراردادی است،در قرارداد دانلود شبانه گفته شده. و طبق قرارداد دانلود شبانه نمیتوانند حذف کنند. خیالت راحت. اما اگر از طرح های سایت گلدنت باشه هر وقت عشقشون کشید میتونند حذف کنن.

sky1sky
25-12-2014, 10:38
چقدر کم میکنه از شما مگه ؟

بقیه وقت ها حجمی که ازم کم میشد دقیق معادل میزان مصرفی بود (از وقتی حجمی شدیم طی این دوساله شده یکی ازکار های روزانه من !! :n21:) اما اون روز که سایت گلدنت داشت اپدیت میشد همون چند ساعت که سایت شون خارج از دسترس بود وقتی که سایت وصل شد وارد سامانه شدم دیدم واسه همون چند ساعت 2 گیگ و خورده نزدیک 3 گیگ کم شده واسه همینه میگم مشکوکه :n15: ینی واسه هیچ کی دیگه این اتفاق نیفتاده ؟؟:n35:

sky1sky
25-12-2014, 10:43
طرح های کمپین به صورت قراردادی است،در قرارداد دانلود شبانه گفته شده. و طبق قرارداد دانلود شبانه نمیتوانند حذف کنند. خیالت راحت. اما اگر از طرح های سایت گلدنت باشه هر وقت عشقشون کشید میتونند حذف کنن.
مگه ای طرح های کمپین طرف قراداد کیه ؟ مخابرات مگه نیست ؟:n13:

واسه طرحای قدیم اگه طرف قراداد گلد نت بوده مگه گلدنت از طرف خودش طرح میریزه ؟ مگه گلدنت زیرمجموعه مخابرات نیت ؟؟:n13: یعنی گلدنت مخارات سوا از هم هستن ؟

ArashMiniStar
25-12-2014, 11:48
چقدر ساده این
شبانه حذف نکنن حجمی محدود میکنن
خخخ

aryna
25-12-2014, 12:45
سلام بچه های من بعثت داشتم الانم 8 گیگ حجمم مونده ولی زمانم تمام شده چه طرحی بگیرم بهتر باشه(البته مخابرات بهتری نداره) 2020 میگفت اگر کمپین یکساله برداری حجم قبلی ات رو طرح جدید اضافه نمیشه
مگر میشه همچین چیزی ؟

farizn_dj
25-12-2014, 13:34
مخابرات گرچه در ظاهر خصوصی شده ولی هیچوقت یادت نره که فعلا دنبال کشوندن کاربرهای سایر ispها بسمت خودش هست. وجود چوپانهای دروغگو (...:n21: ) که بشکلی خودجوش و کاملا مشکوک هی آمار میذارن هم این وسط نقش کاتالیزگر مجانی رو برای این نیت شوم ایفا میکنه ...
درست مثل صبانت و شاتل و ... که قبلا بارها اتفاق افتاده و همه تجربه کردیم
در فاز بعد، وقتی تراکم کاربرهاش به حد انفجار رسید و پهنای باند کم آورد بازم مثل سایر ispها اونوقت شروع میکنه به بدمستی و روی دیگه ی خودش رو نشون میده به این شکل که یهویی صبح از خواب بیدار میشی و میبینی توی سایتش قانون Fair Policy وضع کرده(بازم درست مثل بقیه ی ispها) و دست کاربرها رو گذاشته توی حنا، اونم چه حنایی! و تا 50 ص بعد توی این تاپیک میبینی همون چوپونهای دروغگو اومدن به چیز خوردن و زاری و نفرین و ناله پرداختن که ای وای حالا چه کنیم بدبخت شدیم بیایید تحریمش کنیم و bla bla bla ... (تاپیک صبانت، شاتل، فناوا، پارس آنلاین، ایرانسل و بقیه رو ببین ... همون کاربرایی که هی آمار میدادن توی اون تاپیکا چطور آتیشی شدن و به زمین و آسمون دارن فحش میدن!)

اصلا از اینا گذشته، همین دو روز قبل مگه ندیدین ایرانسل به یک شب چکار کرد؟ سری به تاپیکش بزن. از دو روز قبل تا حالا فقط حدود 80 ص از تاپیک فقط شده فحش و کمپین برای تحریم!:n02:
حالام نوبت رایتل و مخابراته که تعرفه ی خدماتشون رو بدلیل افزایش نرخ ارز و کاهش شدید درامد دولت بالا ببرن و خدماتی که تابحال مفتکی میدادن(مثل همین شبانه) رو قطع کنن.

و
هیچوقت یادت نره: اینجا ایران است!

منم کاملا موافق هستم ضعیف ترین خدمات مربوط به مخابرات ایران است الان خودم از 1393.8.1 دارم شکایت میکنم تا الان که رسیدگی کنن یکی پیدا میشه میگه من برطرف میکنم باید درست شه بعد اصلا یادش میره چی گفته عین مرد میگه خط پست کافو نوری کشش نداره اینا تجهیزات ندارن من باید گردن بگیرم به خدا دنیا رو میبینن میگم اقا سرعت نداره چرا فروش 2مگ زدی میگه با بخش پشتیبانی تماس بگیرید درست فقط فقط پاس کاری از این سازمان به اون سازمان آی بلدن آی بلدن.

Ali14 persia
25-12-2014, 19:06
من که سرعت شبانه ام اومده پایین، اصلا یه سری سایتو باز نمیکنه.
فقط هم حجم کم میکنه! مثله شیر هر کاری دلشون میخواد میکنن.
:n21:
همه چی از مخابرات بر میاد! از هیچکس هم نمی ترسه حتی از خدا!!!!!!!!!

khodadadeh
25-12-2014, 19:58
بقیه وقت ها حجمی که ازم کم میشد دقیق معادل میزان مصرفی بود (از وقتی حجمی شدیم طی این دوساله شده یکی ازکار های روزانه من !! :n21:) اما اون روز که سایت گلدنت داشت اپدیت میشد همون چند ساعت که سایت شون خارج از دسترس بود وقتی که سایت وصل شد وارد سامانه شدم دیدم واسه همون چند ساعت 2 گیگ و خورده نزدیک 3 گیگ کم شده واسه همینه میگم مشکوکه :n15: ینی واسه هیچ کی دیگه این اتفاق نیفتاده ؟؟:n35:

بعضی مواقع بی خود و بی دلیل کم می کنه، برای من یک دفعه 6 گیگ رو تو 5 دقیقه کم کرده بود، زنگ زدم درستش کردن!!!
البته طبق معمول یه عده بی ش.ع.و.ر و بی سواد جوابت رو می دن، ولی احتمالا مشکل رو برطرف می کنن!

Reza31001
25-12-2014, 20:29

مخابرات کلا پسته در بسته هست
نکته ای که تو اینترنت ایران و نه فقط مخابرات وجود داره اینه که دستشون برای هر کاری بازه
همین طرح 2 مگ که می فرمایید طبق قانون مخابرات مکلف میشه که برای شما حداقل سرعت 32 kB رو فراهم کنه نه بیشتر!
در مورد شبانه که منم پست #14433 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تایید میکنم چون دوستان اگه یادشون باشه طرح بعثت تا مدتها با شبانه ادامه داشت پس شما اگه یه ساله با شبانه بردارید تا یک سال قطعا شبانه دارید اما با چه کیفیتی؟؟!!
این جاس که باید شانس داشته باشی وگرنه با شبانه زیر 10 kB (!)، قطعی های مکرر (هفته ای چند بار و هر بار تا چند ساعت) ، پینگ شدید که مثلا همین فروم خودمون رو بعد از 2-3 دقیقه باز میکنه و حجم های گمشده(!) مواجهی
اگر هم بدشانس نباشی هیچ کدوم از این موارد رخ نمیده (یا حداقل با شدت خیلی پایین رخ میده) و از زندگی لذت میبری!

شخصا هر دو مورد رو تجربه کردم سال گذشته که به خاطر همون مشکلات از مخابرات رفتم ولی جدیدا به اجبار فیبر نوری بودن همین طرح 2 مگ یک ساله 181 تومن رو گرفتم و طی این دو هفته که مشکلی از لحاظ سرعت دانلود نبوده (روز 500-600 و شب 250-300) یک بار قطعی اینرنت داشتم و البته کم شدن حجم هم به شکل عجیبی همجنان ادامه داره کلا اینکه یه page ساده باز میکنی و 10-20 مگ کم میشه در نوع خودش عجیبه به خصوص در مورد پیج های تکراری که هر روز به اونها سر میزنم+پینگ هم بد نیست

به هر حال اگه فیبر نوری هستی که مجبوری مخابرات بگیری و بین طرح هاش همین طرح خوبه (قیمتشم خوبه) ولی اگه نیستی توصیه میشه تا جایی که جا داره سمت مخابرات نیای!

ekhorasan
25-12-2014, 23:27

این لینک هم خرابه...ظاهرا مشکل جدیه

khodadadeh
26-12-2014, 00:15
این لینک هم خرابه...ظاهرا مشکل جدیه

من تست کردم مشکلی نداشت!
سایت بدون مشکل میاد بالا!

ekhorasan
26-12-2014, 00:23
من تست کردم مشکلی نداشت!
سایت بدون مشکل میاد بالا!

معلوم نیست چه خبره ...هر روز این صفحه ورود رو یه بلایی سرش در میارن!!!

یه روز .2030goldnet.ir
یه روز هم این سایت
ببینیم فردا چی میشه

farizn_dj
26-12-2014, 05:54
من که سرعت شبانه ام اومده پایین، اصلا یه سری سایتو باز نمیکنه.
فقط هم حجم کم میکنه! مثله شیر هر کاری دلشون میخواد میکنن.
:n21:
همه چی از مخابرات بر میاد! از هیچکس هم نمی ترسه حتی از خدا!!!!!!!!!

باز اینم شکوه دیگری در مخابرات ایران است بار اولش نیست بار اخرش هم نخواهد بود هر هر دوستی هر شخصیتی که تلفنش روی مس باشه نه مثل ما روی فیبر نوری نمیدونم دلشون به چی مخابرات خوشه دوستانم الان سرویس شاتل دارن شبی بیست گیگ دانلود نکنن اصلا شب نیست براشون مخابرات افتضاح داره کار میکنه اونایی که میگن سرعت بالا داره من خودم از مخابرات روی مس گرفتم تا 7 مگ هم باز بود ولی اینقدر بی کفایت بود قعطی داشت گاهی شدید افت که سایت باز نمیکرد به خدا قسم که وصل کردم به LEDخانه آپدیت بشه شروع میکرد تا بیست درصد میرفت میزد قطع ارتباط خطای اتصال چند بار این کار کردم هر بار به سلامتی شما 300 مگ هی میرفت.قطع کردم زنگ زدم گفتم به روح اعتقاد دارین گفت چرا گفتم تو روح همتون اینقدر سوار مردم هستید شماها.....

farizn_dj
26-12-2014, 06:05
مخابرات کلا پسته در بسته هست
نکته ای که تو اینترنت ایران و نه فقط مخابرات وجود داره اینه که دستشون برای هر کاری بازه
همین طرح 2 مگ که می فرمایید طبق قانون مخابرات مکلف میشه که برای شما حداقل سرعت 32 kB رو فراهم کنه نه بیشتر!
در مورد شبانه که منم پست #14433 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو تایید میکنم چون دوستان اگه یادشون باشه طرح بعثت تا مدتها با شبانه ادامه داشت پس شما اگه یه ساله با شبانه بردارید تا یک سال قطعا شبانه دارید اما با چه کیفیتی؟؟!!
این جاس که باید شانس داشته باشی وگرنه با شبانه زیر 10 kB (!)، قطعی های مکرر (هفته ای چند بار و هر بار تا چند ساعت) ، پینگ شدید که مثلا همین فروم خودمون رو بعد از 2-3 دقیقه باز میکنه و حجم های گمشده(!) مواجهی
اگر هم بدشانس نباشی هیچ کدوم از این موارد رخ نمیده (یا حداقل با شدت خیلی پایین رخ میده) و از زندگی لذت میبری!

شخصا هر دو مورد رو تجربه کردم سال گذشته که به خاطر همون مشکلات از مخابرات رفتم ولی جدیدا به اجبار فیبر نوری بودن همین طرح 2 مگ یک ساله 181 تومن رو گرفتم و طی این دو هفته که مشکلی از لحاظ سرعت دانلود نبوده (روز 500-600 و شب 250-300) یک بار قطعی اینرنت داشتم و البته کم شدن حجم هم به شکل عجیبی همجنان ادامه داره کلا اینکه یه page ساده باز میکنی و 10-20 مگ کم میشه در نوع خودش عجیبه به خصوص در مورد پیج های تکراری که هر روز به اونها سر میزنم+پینگ هم بد نیست

به هر حال اگه فیبر نوری هستی که مجبوری مخابرات بگیری و بین طرح هاش همین طرح خوبه (قیمتشم خوبه) ولی اگه نیستی توصیه میشه تا جایی که جا داره سمت مخابرات نیای!
دوست خوب من الان درخواست دادم که پست کافوی نوری محله ما اصلا پهنای باند نداره باید تقویت بشه کدام محله هستید شما از کدام مرکز خدمات میگیرید اگر امکان داره از صفحه اول مودم از بستن خط و وضعیت SNR یک عکس بفریت شاید کمکی کنه تا به اینا خ.ر فهم کنم که بابا رو فیبر سرعت بالا امکان داره سه نفر هستیم همه ما هم سرعتمون پایین همه هم شکایت کردیم

shahin7580
26-12-2014, 06:53

من شهرستانم . خط هم سیم مسی هستش. اینجا فقط مخابرات هستش.البته آسیا تک اومده و هنوز به محدوده ما نرسیده و معلوم نیست کی برسه

iman_es10
26-12-2014, 10:24
سلام ببخشید کسی از شما میدونه یک سایتی بود که خرید حجم مخابرات از اون ارزونتر بود اگر میدونید لطفا لینکش بدید ممنون

forceful
26-12-2014, 11:36
خطم فیبر نوری
PCM یا استفاده از سیستم های pairgain
نویز شدیدن بالا ولی در عوض SNR هم به نسبت نویز بالاست.
از نویزگیر استفاده میکنم.
2 تا 2/5 کیلومتر فاصله ی من از مخابرات هست ولی تعداد سیم های مخابرات تا خونه کمه که مجبور شدن از pairgain استفاده کنن.
سرعتم قابلیت تا 11 مگابیت هم داره ولی به 6 مگ محدود کردن.
کسی راه کاری برای یه خط بهتر نداره راهنماییم کنید ممنون میشم.

EXTREME
26-12-2014, 12:35
خطم فیبر نوری
PCM یا استفاده از سیستم های pairgain
نویز شدیدن بالا ولی در عوض SNR هم به نسبت نویز بالاست.
از نویزگیر استفاده میکنم.
2 تا 2/5 کیلومتر فاصله ی من از مخابرات هست ولی تعداد سیم های مخابرات تا خونه کمه که مجبور شدن از pairgain استفاده کنن.
سرعتم قابلیت تا 11 مگابیت هم داره ولی به 6 مگ محدود کردن.
کسی راه کاری برای یه خط بهتر نداره راهنماییم کنید ممنون میشم.

پارامتر snr که هرچی بیشتر باشه بهتره snr نسبت توان سیگنال به نویز است هرچی مقدارش بیشتر باشه یعنی نویز کمتری دارید پارامتر دومتون یکم زیاده که باید کمتر باشه خطتتون هم روی 11 مگ بسته شده ...

frozen01
26-12-2014, 12:55
سلام ببخشید کسی از شما میدونه یک سایتی بود که خرید حجم مخابرات از اون ارزونتر بود اگر میدونید لطفا لینکش بدید ممنون

فرقی نداره.

شما برو یکجا 30 گیگ بخر خودتو راحت کن.

ghnjfg
28-12-2014, 06:43
تست در تایم رایگان

mohsen_gh1991
28-12-2014, 13:17
سلام دوستان
من جدیدا ظهرا خیلی قط و وصل میشم اینترنتم. طرحم 128 هست. میخواستم بدونم کس دیگه ای هم مشکل داره تو این موقع از روز یا نه؟

Reza31001
28-12-2014, 21:43
دوست خوب من الان درخواست دادم که پست کافوی نوری محله ما اصلا پهنای باند نداره باید تقویت بشه کدام محله هستید شما از کدام مرکز خدمات میگیرید اگر امکان داره از صفحه اول مودم از بستن خط و وضعیت SNR یک عکس بفریت شاید کمکی کنه تا به اینا خ.ر فهم کنم که بابا رو فیبر سرعت بالا امکان داره سه نفر هستیم همه ما هم سرعتمون پایین همه هم شکایت کردیم

EXTREME
29-12-2014, 12:24
باز سایت گلدنت باز نمیشه برای شما هم همینطوی است؟ با سه تا لینک امتحان کردم وارد نمیشه

Alishmas
29-12-2014, 13:30
باز سایت گلدنت باز نمیشه برای شما هم همینطوی است؟ با سه تا لینک امتحان کردم وارد نمیشه

باز میشه واسه من

S M Λ S Ħ
29-12-2014, 15:57
سلام
بروبچ مشهدی لطف میکنین راهنمایی کنین ؟
کسی از این تعرفه نسیم نقره ای داره ؟
همین که ماهی 15 گیگ میده - میخوام بدونم چه پهنای باندی ست میشه و اینکه راضی هستین از این سرویس ؟

amo.reza
29-12-2014, 16:57
سلام
بروبچ مشهدی لطف میکنین راهنمایی کنین ؟
کسی از این تعرفه نسیم نقره ای داره ؟
همین که ماهی 15 گیگ میده - میخوام بدونم چه پهنای باندی ست میشه و اینکه راضی هستین از این سرویس ؟

1مگ................

mahdi-mo
29-12-2014, 17:48
سلام به دوستان مشهدی

میخوام adsl خونه رو راه بندازم ولی نمیدونم از چه شرکتی بگیرم
مخابرات یا آسیاتک یا .....؟؟؟؟؟؟
سرعت و حجم مناسب داشته باشه دانلود شبانه رایگان هم داشته باشه چه بهتر

[ Ehsan ]
29-12-2014, 20:29
سلام دوستان
جایی تو مشهد میشناسید که مودم ای دی اس ال معمولی رو با وای فای عوض کنن؟

masooumi
29-12-2014, 21:39

اگر تبلیغ نیست. البته ربطی به من نداره ها (فکر نکنید برای خودم تبلیغ می کنم)

alyy
29-12-2014, 21:44
سلام به دوستان مشهدی

میخوام adsl خونه رو راه بندازم ولی نمیدونم از چه شرکتی بگیرم
مخابرات یا آسیاتک یا .....؟؟؟؟؟؟
سرعت و حجم مناسب داشته باشه دانلود شبانه رایگان هم داشته باشه چه بهتر
از هر شرکتی میگیری از مخابرات نگیر . اگرم گرفتی به همراهش قرص ارام بخش بگیر که هر وقت اعصابتو ریخت بهم بخوری وگرنه به خاطر یه اینترنت به روح و روانت اسیب میرسونی

farizn_dj
30-12-2014, 01:52
از هر شرکتی میگیری از مخابرات نگیر . اگرم گرفتی به همراهش قرص ارام بخش بگیر که هر وقت اعصابتو ریخت بهم بخوری وگرنه به خاطر یه اینترنت به روح و روانت اسیب میرسونی

به قول دوستمان از مخابرات نگیر چرا؟؟؟
1-پشتیبانی ضعیف
2-کیفیت محصول
3-ثبات کیفیت محصول در همه ساعات
4-دانلود نکردن اسمی تعرفه خریداری شده برای مثال نصف اون تعرفه به گفته خودشون 1به 8 حساب کتاب کنی دیگر شرکت ها برای کیفیت محصول ضریب رو پایین میارن
5-عدم مدیرت بر حجم استفاده شده یک گیگ دانلود مقدار مصرفی حجم 1/5 گیگ 500 مگ حق..........است!!!
6-نداشتن بستر کابلی مناسب برای ارایه سرویس مطلوب برای اغلب مشترکین
7-وجود اشکالات زیاد در سیستم شبکه خود که آخر به ضرر مشترک آب میخوره
بخشی از عدم کفایت این سازمان برای ارایه اینترنت و جلب رضایت مشتری

HardwareMaster
30-12-2014, 02:08
;8504216']سلام دوستان
تنها راهش اینه بفروشیش.
الته من مدتها مودم کابلی و معمولی غیروایرلس داشتم و هر وقت لازم بود بوسیله ی خود کامپیوتر ایجاد یک شبکه ی وایرلس می کردم
به این صورت که اگر کامپیوتر رومیزی داری کافیه یک کارت شبکه ی وایرلس usb ارزان 26 تومنی مثلا TP-Link TL-WN727N USB و یا Tenda w311m و یا انواع اینترنال که از 32 تومن شروع میشه مثل cnet cwp-906 تهیه کنی و با نصب برنامه ی connectify-me در ویندوز بسادگی اقدام به راه اندازی اینترنت وایرلس در محوطه کنی. البته اگر سیستم لپتاپ باشه که خودش کارت وایرلس داخلی داره و نیازی به خرید کارت مزبور نیست

اگر تبلیغ نیست. البته ربطی به من نداره ها (فکر نکنید برای خودم تبلیغ می کنم)
آقا یک توضیح بده بدونیم جریان این چیه؟ نوعی واسطه هست که حاضره گرون بخره و ارزون بفروشه؟!!!:n04:

ghnjfg
30-12-2014, 07:23
خوب دیگه اینم دانلود دیشبم دیگه صبح شد برم بخوابم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ Ehsan ]
30-12-2014, 10:33
تنها راهش اینه بفروشیش. الته من مدتها مودم کابلی و معمولی غیروایرلس داشتم و هر وقت لازم بود بوسیله ی خود کامپیوتر ایجاد یک شبکه ی وایرلس می کردمبه این صورت که اگر کامپیوتر رومیزی داری کافیه یک کارت شبکه ی وایرلس usb ارزان 26 تومنی مثلا TP-Link TL-WN727N USB و یا Tenda w311m و یا انواع اینترنال که از 32 تومن شروع میشه مثل cnet cwp-906 تهیه کنی و با نصب برنامه ی connectify-me در ویندوز بسادگی اقدام به راه اندازی اینترنت وایرلس در محوطه کنی. البته اگر سیستم لپتاپ باشه که خودش کارت وایرلس داخلی داره و نیازی به خرید کارت مزبور نیستآقا یک توضیح بده بدونیم جریان این چیه؟ نوعی واسطه هست که حاضره گرون بخره و ارزون بفروشه؟!!!:n04:ممنون واسه جوابت.ایشون یکی از نمایندهای فروش مخابراته که درازای فروش هر گیگ درصدی به ایشون تعلق میگیره.حالا ایشون از سود خودش کم کرده که ارزونتر میفروشه.داداش مودم من 8811 تی پی لینکه 25تومن خریده بودم کجا میتونم بفروشمش ؟

mahdi-mo
30-12-2014, 11:36

بین شرکتها خوب بگین کدوم بهتره حداقل

imanghamari
30-12-2014, 13:41
دوستان این موضوع رو از صبح فهمیدم

اینترنت مخابرات الان قاطی کرده

من الان حجم ندارم ولی می تونم به تمام سایت ها دسترسی داشته باشم

کسایی که حجمشون تموم شده زودتر بزنن دانلود تا درستش نکردند

frozen01
30-12-2014, 14:40
دوستان این موضوع رو از صبح فهمیدم

اینترنت مخابرات الان قاطی کرده

من الان حجم ندارم ولی می تونم به تمام سایت ها دسترسی داشته باشم

حالا درسته که مفته هست ولی نباید سو استفاده کرد دی :)

تجرب ثابت کرده که باید محتات بود .

یه دفعه میبینی کل حجمت رو کم مینند.

Reza31001
30-12-2014, 15:12
اینکه میگن همه چیمون به همه چیمون میاد همینه
isp های ایران و به طور کلی اینترنت ایران وضعیتش اونه
کاربرامون هم این

imanghamari
30-12-2014, 16:19
اینکه میگن همه چیمون به همه چیمون میاد همینه
isp های ایران و به طور کلی اینترنت ایران وضعیتش اونه
کاربرامون هم این

یک جوری می گین انگار تقصیره منه:n34:

اگه مخابرات مثل آدم یک طرح نا محدود میزاشت من مجبور نبودم این کارا رو بکنم

اگه هم ناراحتین و به وجدانتون آسیب می خوره نزنین دانلود

از بس زدن تو سرمون این شده نتیجه

اصلا شما میدونستین مخابرات اینترنت رو حجمی نمی خره که به ما حجمی میفروشه مخابرات پهنای باند می خره نه حجم !!!

دزد اونها هستن نه من به هر کارشناسی هم بگین حرف من رو قبول میکنه

اینم که میگم بزنین دانلود برای کسانی میگم که حجمشون تموم شده اونایی که حجم دارن ریسکش با خودشونه

Reza31001
30-12-2014, 18:29
کلی گفتم؛ منظورم شخص شما که نبود
در کل در جهت مخالفت با این جوِّ دانلود، دانلود تا می توانیم بود

سوء تفاهم نشه:n01:

alyy
30-12-2014, 20:07
وقتی میگم از مخابرات نخرین یعنی این.
این از وضعیت tci

اینم از وضعیت گلدنتش

اینم از وضعیت سرعتش. مثلا طرح 2 مگ هستش

به قول دوستان همین الان یهویی!!!

imanghamari
30-12-2014, 20:27
این از وضعیت tci

اینم از وضعیت گلدنتش

فکر کنم مرورگره خودت یک کاریش شده چون برای من همه چیز درست میاد:n13:

mosi_alfa
30-12-2014, 20:59
;8504216']سلام دوستان
عوض فکر نکنم بشه، شما میتونید در حد 30 تومن یه روتر وایرلس بگیرید اینترنت مودمتون رو روش شر کنید، راهی که دوستمون گفتن یه نقص بزرگ داره که سیستم باید روشن باشه حتما.

alyy
30-12-2014, 21:40
فکر کنم مرورگره خودت یک کاریش شده چون برای من همه چیز درست میاد:n13:
نه مشکل از مرورگر نبود .هم با اکسپلور هم فایر فکس مشکل داشت.البته عکسا واسه یه ساعت قبل اینکه پست بزارم بود بعدش درس شد.

farizn_dj
30-12-2014, 23:17
این از وضعیت tci

اینم از وضعیت گلدنتش

:n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28::n28: :n28:
واقعا درسته همینه افتضاحه مخابرات خدمات صفر صفر
متاسفم برات ملک جعفریان که تو شدی همه کاره مخابرات

ArashMiniStar
30-12-2014, 23:20
2020 مخابرات برای من باز میشه لاگینم میشه

farizn_dj
30-12-2014, 23:24
2020 مخابرات برای من باز میشه لاگینم میشه
بعضی مراکز در حال بروز رسانی است برای همون دچار مشکل هستن دوستان گاهی اوقات هم دیده شده اشکال فنی اونا باعت ضرر در مشترک شده بنا به دلایلی حجم مشترک یا تاریخ اتمام دچار مشکل شده

Armin.Computer
30-12-2014, 23:39
سلام دوستان
برای پست اول تاپیک دنبال مطلب می گردیم
اگر کسی می تونه کمک کنه به من پیام خصوصی بده
ممنون

sky1sky
31-12-2014, 06:20
بعضی مراکز در حال بروز رسانی است برای همون دچار مشکل هستن دوستان گاهی اوقات هم دیده شده اشکال فنی اونا باعت ضرر در مشترک شده بنا به دلایلی حجم مشترک یا تاریخ اتمام دچار مشکل شده
مث من بدشانس که مظلوم واقع شدم وحجمم رو برنگردوندن شکایت هام رو هم نادیده گرفتن :n35:

HardwareMaster
31-12-2014, 06:25
;8504613']ممنون واسه جوابت.ایشون یکی از نمایندهای فروش مخابراته که درازای فروش هر گیگ درصدی به ایشون تعلق میگیره.حالا ایشون از سود خودش کم کرده که ارزونتر میفروشه.داداش مودم من 8811 تی پی لینکه 25تومن خریده بودم کجا میتونم بفروشمش ؟

پاساژ تک طبقه ی اول اگه جمع نکرده باشه! تا از پله ها بالا رفتی مغازه ی دوم یا سوم دست چپ توی کار خرید و فروش دست دو هست
البته توی بازارچه ی پرشن تولز هم به حراج بذاری بد نیست

milad azad
31-12-2014, 11:30
سلام تو سایت 2020 وقتی به حسابت وارد میشی اسم و فامیل استفاده کننده رو زده بابا زشته شاید ه ک بشه اصلا از ما اجازه نگرفتن داخل سایت گذاشتن

حلا بیشتر میترسم از طرح اینده دولت که هرکس فقط با کد ملی میتونه از اینترنت استفاده کنه

mahdi-xbox
31-12-2014, 13:19
اوضاع اسفبار...
دو دقیقه وبگردی مساوی با کسر ده ها مگ حجم

farizn_dj
31-12-2014, 13:26
اوضاع اسفبار...
دو دقیقه وبگردی مساوی با کسر ده ها مگ حجم
اره دقیقا همینه زنگ زدم گفتم مشکل داره چرا اضافه کم میکنه نکنه حق مسکن حق اولاد کم میکنه طرف خندش گرفت گفت سند کن بفرست رسیدگی میشه گفتم مثل دیگر شکایت هام برو آقا خودتو فیلم کن قطع کردم

HardwareMaster
01-01-2015, 01:39
حلا بیشتر میترسم از طرح اینده دولت که هرکس فقط با کد ملی میتونه از اینترنت استفاده کنه شایعه بود رفیق، تکذیب شد
برای استفاده ی اختصاصی از شبکه ی ملی داخلی در آینده لازمه، چون طرف اگه به سرورهای دولتی داخلی حمله کرد بتونن ردش رو بهتر بگیرن، که البته همینم مسخرست چون چیزی که توی اینترنت ریخته شماره ملی مردمه!
از قرار معلوم تا یکی دو سال آینده هر کی بخواد فقط شبکه ی داخلی رو داشته باشه با هزینه ی ناچیز و سرعت بالا در اختیارش میذارن. هر کی هم مثل ما نخواد، باید همینجوری پول بسلفه و ترافیک و پهنای باند اینترنت خریداری کنه
برای استفاده از مورد اول نیاز به کد ملی و این چیزاست

mahdi-xbox
01-01-2015, 06:30
^^^
برا ثبت نام طرح کمپین ازم کارت ملی خواستن...:n05:
.................................................. ....
سرعت دانلود طرح کمپین دو مگ در تایم رایگان
سرور داخلی و خارجی در یک قاب...:n02::n08:
بکچا داریم میریم ما؟؟؟:n13:

frozen01
01-01-2015, 17:20
^^^
برا ثبت نام طرح کمپین ازم کارت ملی خواستن...:n05:
.................................................. ....
سرعت دانلود طرح کمپین دو مگ در تایم رایگان
سرور داخلی و خارجی در یک قاب...:n02::n08:
بکچا داریم میریم ما؟؟؟:n13:

سرور خارجی هم متفاوت هست حتی میشه از سرورهای خارج هم با سرعت بالا دانلود کرد فقط باید سرور مناسب رو پیدا کنید.

و یا از اکانت های تغییر اینترنت به اینترانت استفاده کنید.

M-H2013
01-01-2015, 21:16
سلام برای من نه سایت مخابرات قسمت ورود به سامانه برام وا نمی شه وهم گلدنت چی کار کنم؟

poloton7
02-01-2015, 10:49
سلام دوستان من می خواهم از طرح کمپین 1 مگابایت بردارم حالا سه سوال دارم--
1-سرعت توی روز چند است؟
2-شبانه سرعتش چند است/
3- مودم رایگان که می دهند خوب وبا کیفیت است؟؟
لطف کنید دوستان جواب بدهند

m-a14
02-01-2015, 19:29
اینترنت مخابرات من یه چند روز است خیلی قطع و وصل میشه به نظر شما مشکل از مخابرات است یا سیستم من ؟
بقیه چنین مشکلی دارن یا نه ؟

OMiD.1080p
03-01-2015, 00:43
هر چند سرعت تغییری نکرده ولی کیفیت سرعت امشب خیلی خوب شده ...
در حال حاضر لایو و بدون لگ میتونم ویدیوهای یوتیوب رو ببینم...
.

دقت کنید , پهنای باند من همون 2 مگ هستش . ولی یک موقع هم هست همون 2 مگ اسمی رو میگیرید ولی دیگه نت زور باز کردن یک پیج رو هم نداره ...
ولی الان هم دانلود میشه کرد و هم راحت وب گردی کرد ...
این میشه همون خلوت بودن و لذت بردن از اینترنتـــــــــــ

ArashMiniStar
03-01-2015, 00:55
امشب که برای بازی انلاین افتضاح بود

frozen01
03-01-2015, 19:33
ببینید کلا پهای باند رو وقتی باز میزاره مخابرات طبیعتا با بالا رفتن سرعت دانلود بقیه هم نمیتونند بازی انلاین داشته باشند.

دیشب سرعت پری شب سرعت اومده بود روی همون 270 ولی دیشب باز رفت روی 650 و تایم اون زیاد شد به همین دلیل.

m-a14
03-01-2015, 20:22
اینترنت مخابرات من یه چند روز است خیلی قطع و وصل میشه به نظر شما مشکل از مخابرات است یا سیستم من ؟
بقیه چنین مشکلی دارن یا نه ؟
یعنی الان کس دیگه ای مشکل منو نداره ؟

ArashMiniStar
04-01-2015, 00:35
یعنی الان کس دیگه ای مشکل منو نداره ؟
مشکل اینقدر زیاده کسی حال پست دادن نداره:n31:

HardwareMaster
04-01-2015, 07:20
بنظرم اگر آدمای از قحطی درامده اینقدر دانلودهای الکی بقول خودشون n تا بلو-ری در یکشب و سایر مزخرفات بی مورد نکنن پینگ و سرعت سایرین برای امور سبکی مثل گیم و وبگردی خراب نمیشه
یکم جنبه هم بد نیست:n06:
من شخصا خیلی وقته دانلود رو تعطیل کردم مگر در موردی واقعا لازم.

imanghamari
04-01-2015, 13:23
بنظرم اگر آدمای از قحطی درامده اینقدر دانلودهای الکی بقول خودشون n تا بلو-ری در یکشب و سایر مزخرفات بی مورد نکنن پینگ و سرعت سایرین برای امور سبکی مثل گیم و وبگردی خراب نمیشه
یکم جنبه هم بد نیست:n06:
من شخصا خیلی وقته دانلود رو تعطیل کردم مگر در موردی واقعا لازم.

اینو مخابرات باید مدیریت کنه که نمیکنه

باید پهنای باند کسانی که می خوان شب ها دانلود کنند رو از بقیه طرح ها جدا کنه که حق کسی ضایع نشه ولی کو مدیریت :n03:

farizn_dj
04-01-2015, 13:30
اینو مخابرات باید مدیریت کنه که نمیکنه

باید پهنای باند کسانی که می خوان شب ها دانلود کنند رو از بقیه طرح ها جدا کنه که حق کسی ضایع نشه ولی کو مدیریت :n03:
دل خوشی داری شما مرد مومن من تو روز روشن مشکل سرعت دارم بعد شما میگی شب مدیریت برای مخابرات اصلا تعریف نشده چه شب چه روز برید خدا رو شکر کنید که مثل من نیستید

m-a14
04-01-2015, 14:12
اینترنت من که مال مغازه است شبها کلا مودم خاموشه ولی صبحها چند وقتیه خیلی اعصاب خوردی شده هی قطع و وصل میشه
یه دوساعت خوبه باز شدید چند بار قطع و وصل میشه باز دوساعت خوبه باز همینجوری
موندم چیکار کنم