PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

arian007
16-08-2014, 19:24
سلام دوستان آیا راهی هست که بتونم روی اینترنت خونه نویز بندازم یا کاری کنم که بازی آنلاین نشه خوب انجام داد؟برای پسرم میخوام چون خیلی خودشو درگیر کرده ممنون

netstat
16-08-2014, 20:00
بچه هایی که دانلود می کنین یه سوال خیلی فنی و مهم واسم پیش اومده ایا اگر به مودمی دو عدد لپ تاپ وصل باشه (نت خراسان رضوی !!!) یک لپ تاپ ویندوزXPو دیگری ویندوز 7 ، ایا در سرعت دانلود تفاوت دارن یا نه ؟؟؟؟
اگر بله علت چیست و چرا ؟؟؟
اگر هم خیر پس علت رخداد های زیر چی می تونه باشه ؟؟؟ حالت اول در حالتی که ویندوز xp در حال دانلود باشه با سرعت فرضا 70 کیلوبایت در ثانیه و بعد از ان سیستم دارای ویندوز 7 شروع می کنه به دانلود سرعت دانلود در xpمیشه 15 و سیستم دارای ویندوز 7 بیشتر پهنای باند رو میگیره و سرعت دانلود در وندوز 7 میشه 60 اینا

حالت دوم اگر سیستم دارای ویندوز 7 زودتر شروع کرده باشه به دانلود فرضا ا 70 یا 80 کیلوبایت سرعت دانلود و این دفعه سیستم دارای ویندوز xp دیرتر شروع کنه به دانلود باز هم به xp میزان 20 کیبوبایت میرسه و مجدد بیشت پهنای باند مال سیستمی هست که ویدور 7 داره ! چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــراااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااا ویندوز سون باید در دانلود سرعت بیشتری داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ایا ISP مقصره یا نوع سیستم چه علتی می تونه باشه اخه??
پی نوشت: سیستم دارای ویندوز xp هیچ گونه مشکلی نداره چون وقتی که تنها سیستمی هست که داره دانلود می کنه کل پهنای باند دانلود متعلق به اون هست

به احتمال زیاد ربطی به ویندوزشون نداره.... ولی...
تعداد کانکشنهایی که توی هر سیستم دانلود میکنی چند تاست؟ اگه توی یه سیستم با 32 کانکشن دانلود کنی توی یکی دیگه با 16 اونی که 32 تا کانکشن داره سرعتش دو برابر بیشتر میشه....
شاید سخت افزار سریعتر یه سیستم هم بتونه این حالت رو ایجاد کنه(من اولش اینجوری به نظرم اومد ولی بعد که بیشتر فکر کردم دیدم یه کم بعیده....)
مودم(روتر) برای جلوگیری از این حالت و تخصیص باند بهتر یه قابلیتی داره که بهش میگن QOS. ممکنه Qos فعال باشه و تنظیماتش طوری باشه که این حالت رو ایجاد کنه....

حالا برای حل مشکل به نظر من اول از همه ببین توی مودم QOS فعال هستش یا نه... اگه فعال هستش غیر فعالش کن ببین درست میشه یا نه....
اگه QOS غیر فعاله و باز این مشکل رو داری QOS رو فعال کن و طوری تنظیمش کن که پهنای باند رو به طور مساوی بین دو تا سیستم تقسیم کنه....

ulsss
17-08-2014, 11:06
سلام دوستان آیا راهی هست که بتونم روی اینترنت خونه نویز بندازم یا کاری کنم که بازی آنلاین نشه خوب انجام داد؟برای پسرم میخوام چون خیلی خودشو درگیر کرده ممنون
وارد تنظیمات مودم بشین و گزینه parent control فعل کنید.

sky1sky
17-08-2014, 11:34
بچه ها این همه پست های قبلی راجع به قانون اپلودی که خیلی شرکت ها اپلود رایگان هست و در اون مصوبه هم ذکر شده 25% باید رایگان باشه کسی اصلا میل زد شکایت کنه؟؟؟؟نتیجه چی شد؟؟؟؟؟ جواب دادن به شماا ؟؟؟؟؟؟چی گفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یک ماه پیش میل زدم و تازه هفته پیش از 195 بهم زنگ زدن که ایا مخابرات مشهد در رابطه با شکایتت بهت زنگ زد یا نه؟ که منم گفتم نه هنوز
195 بم گفت ما شکایتت رو فرستادیم اپراتور ها ی مشهد و به زودی خودشون جواب رو در سایت برات می نویسن !
:n13:

n shh
17-08-2014, 12:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

n shh
17-08-2014, 12:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C-%D8%B9%D8%B2%DB%8C%D8%B2-%D8%AD%D8%AC%D9%85%E2%80%8C%D8%AE%D9%88%D8%B1%DB%8 C-%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B9

tntkgb
17-08-2014, 13:29
اختلال شدید دارم سایت های خارجی خط در میون باز میشن اوضاع خرابه:n15:

M-H2013
17-08-2014, 15:06
دزد منطقه گلشهر

سلام دوستان منطقه گلشهر به خدا خدمات کامپیوتری رایان زیتون در شهید شفیعی دزده و از اون اینترنت یا هر چیز دیگه ای نخرید.تا حالا چندین طرف از این خدمات کامپیوتری سرویس اینترنت مخابرات خریده اند و حجم شون یا کلا کل طرحشون رو دزدیده.تا چند روز دیگه با مدرک در همین جا ثابت می کنم

frozen01
18-08-2014, 15:41
سلام دوستان این مودمی که مخابرات با کمپین میده مدلش چی هست ؟

2 گیگ حجم ارزش بیشتری داره در ماه یا مودم ؟

frozen01
18-08-2014, 15:42
کسی کمپین گرفته اصلا ؟

iman_es10
18-08-2014, 18:32
سلام.آقا ما کمپین بدون مودم گرفتیم.ولی یه غلطی کردیم دور از جناب برای اولین بار با مودم وایرلس وصل شدیم
در کمال تعجب یک بار در یک دقیقه و سی ثانیه 660 مگ و یک بار در سی و هشت ثانیه 119 مگ دانلود شده از حجمم در صورتی که در این بازه هیچکس خونه نبوده فقط مودم روشن بوده!!!!
زنگ زدم 2020 میگه آدمینتو عوض کن میگم چه ربطی داره مگه اینترنت فضایی دادین که در این بازه اینقدر بشه دانلود کرد.میگه در هر صورت مشکل از طرف مخابرات بزرگوار نیست!!
در ضمن من مک مودم رو هم بستم ولی در نهایت دوباره همون مودم adsl معمولی رو وصل کردم که دیگه این مشکل پیش نیومد.
حالا دوستان بزرگوار کسی از این مشکلات داشته اگه داشته راه حل چیه ؟شکایتم که میدونم جواب نمیده.
ببخشید طولانی شد.عکس هم ضمیمه کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amo.reza
18-08-2014, 18:49
سلام.آقا ما کمپین بدون مودم گرفتیم.ولی یه غلطی کردیم دور از جناب برای اولین بار با مودم وایرلس وصل شدیم
در کمال تعجب یک بار در یک دقیقه و سی ثانیه 660 مگ و یک بار در سی و هشت ثانیه 119 مگ دانلود شده از حجمم در صورتی که در این بازه هیچکس خونه نبوده فقط مودم روشن بوده!!!!
زنگ زدم 2020 میگه آدمینتو عوض کن میگم چه ربطی داره مگه اینترنت فضایی دادین که در این بازه اینقدر بشه دانلود کرد.میگه در هر صورت مشکل از طرف مخابرات بزرگوار نیست!!
در ضمن من مک مودم رو هم بستم ولی در نهایت دوباره همون مودم adsl معمولی رو وصل کردم که دیگه این مشکل پیش نیومد.
حالا دوستان بزرگوار کسی از این مشکلات داشته اگه داشته راه حل چیه ؟شکایتم که میدونم جواب نمیده.
ببخشید طولانی شد.عکس هم ضمیمه کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

عجیب است. با سرعت فضایی هم نمیشود در 1 دقیقه 700 مگ دانلود کرد.:n04:

amo.reza
19-08-2014, 08:30
در حالی که طرح نامحدود اینترنت در خراسان رضوی و اغلب استان ها لغو شده ولی افرادی همچنان طرح نامحدود استفاده میکنند.:n23:

user.1
19-08-2014, 10:24
کسی قضیه این بسته های جدید رایتل رو کامل میدونه؟:n13:
مثله این شبانه رایگان هم داره!:n09::n04:
شاید جایگزین خوبی برای مخابرات باشه:n05:

hosseinfery429
19-08-2014, 21:10
سلام دوستان کسی میدونه آیا این طرح شبانه داره؟

Dr Nima
19-08-2014, 23:55
رفقا امنیت مخابرات پایینه
کارمندان هم اصلا حالیشون نیس فقط منتظرن وقتش بشه سریع برن خونه :-)
دلتون رو به مک آدرس خوش نکنید که راحت میشه طرف شبیه قربانی کنه
حتما هم پسورد مودم رو هر چن وقت عوض. کنید و هم اگه وایرلس دارین برین تو نت
بگردین امنیتش رو بالا ببرین
حواستون هم باشه به حجمتون و زمانهای اتصال چون یکی از رفیقا رو میشناسم که خیلی وقته تو کار ه ک
اینترنت مخابرته اصلا هم گیر نیافتاده هر چی هم دلش بخواد میگیره به نصیحت هم هیچ توجهی نداره
اگه شک کردین حتما شکایت کنید مخصوصا به بازرسی که فکر کنم بهبودی باشه
هر چن وقت هم پسورد اینترنت رو عوض کنید

Dr Nima
20-08-2014, 00:04
دنبال رایتل نباشین که مفتش گرونه
چون انحصار لعنتیش شکسته شده این کارا رو میکنه تا از این فرصت استفاده کنه و مردم سر کیسه کنه
معلوم نیس شاید چن وقت دیگه ورشکسته شه چون فقط به نتش مینازید اونم که داره ازش سبقت میگیرن

[Mohsen]
20-08-2014, 01:15

صبر کنید 3G ایرانسل همگانی بشه فعلا فریب رایتل رو نخورید. احتمالا بعد از همگانی شدن ایرانسل، رایتل برای اینکه نابود نشه بسته های خیلی خوبی رو ارائه کنه به امید اینکه اگر کیفیتش مزخرفه حداقل در قیمت بتونه با اپراتورهای دیگه رقابت کنه. ضمن اینکه خود ایرانسل هم ممکنه بسته های خوبی رو برای 3G عرضه کنه.

XXS
20-08-2014, 11:27

قیمتش 158000تومن بید.

user.1
20-08-2014, 14:15
دنبال رایتل نباشین که مفتش گرونه
چون انحصار لعنتیش شکسته شده این کارا رو میکنه تا از این فرصت استفاده کنه و مردم سر کیسه کنه
معلوم نیس شاید چن وقت دیگه ورشکسته شه چون فقط به نتش مینازید اونم که داره ازش سبقت میگیرن

;8351707']صبر کنید 3G ایرانسل همگانی بشه فعلا فریب رایتل رو نخورید. احتمالا بعد از همگانی شدن ایرانسل، رایتل برای اینکه نابود نشه بسته های خیلی خوبی رو ارائه کنه به امید اینکه اگر کیفیتش مزخرفه حداقل در قیمت بتونه با اپراتورهای دیگه رقابت کنه. ضمن اینکه خود ایرانسل هم ممکنه بسته های خوبی رو برای 3G عرضه کنه.
دور همی یه شوخی کردیم :n05:

قیمتش 158000تومن بید.
از جیب راستم الان پرداخت می کنم:n04:

jafarr
20-08-2014, 17:17
سلام دوستان . دیروز رفتم دفتر پیشخوان و از مخابرات (ل ع) اینترنت گرفتم . خلاصه طرف گفت برو یه ساعت دیگه وصل میشه ولی هنوز که هیچ اتفاقی نیفتاده . خلاصه زنگ زدم پشتبانی با ادمایی با طرز برخودهای دوره دایناسورها روبرو شدم . به پشتیبان امدم میگم همکارتون به من گفت ساعت 4 بعد از ظهر خبر بگیر و من الان زنگ زدم خبر بگیرم بعد شما میگی ساعت 7 زنگ بزن ؟ چرا 3 تا اپراتور 3 جور حرف مختلف میزنید ؟ جواب اپراتور : اقا حواستون رو جم کنید صداتون داره ضبط میشه
نمیدونم بخندم ؟ گریه کنم ؟ خدایا اینا کین ؟ طرف چه طور با اون سطح فکری تونسته اونجا اپراتور بشه ؟ اصلا ایا سلامت روحی داشت ؟ :n21:

XXS
20-08-2014, 18:40
;8351707']صبر کنید 3G ایرانسل همگانی بشه فعلا فریب رایتل رو نخورید. احتمالا بعد از همگانی شدن ایرانسل، رایتل برای اینکه نابود نشه بسته های خیلی خوبی رو ارائه کنه به امید اینکه اگر کیفیتش مزخرفه حداقل در قیمت بتونه با اپراتورهای دیگه رقابت کنه. ضمن اینکه خود ایرانسل هم ممکنه بسته های خوبی رو برای 3G عرضه کنه.

ممکنه ایرانسل بسته هایه خوبی ارائه کنه وقیمتشم خوب باشه ولی به هوای دانلودشبانه نامحدود نباشین دوستان محترم چون به صرفه نیست براش.

sky1sky
21-08-2014, 05:27
بچه ها این همه پست های قبلی راجع به قانون اپلودی که خیلی شرکت ها اپلود رایگان هست و در اون مصوبه هم ذکر شده 25% باید رایگان باشه کسی اصلا میل زد شکایت کنه؟؟؟؟نتیجه چی شد؟؟؟؟؟ جواب دادن به شماا ؟؟؟؟؟؟چی گفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یک ماه پیش میل زدم و تازه هفته پیش از 195 بهم زنگ زدن که ایا مخابرات مشهد در رابطه با شکایتت بهت زنگ زد یا نه؟ که منم گفتم نه هنوز
195 بم گفت ما شکایتت رو فرستادیم اپراتور ها ی مشهد و به زودی خودشون جواب رو در سایت برات می نویسن !
:n13:
یعنی این همه تلبیغ کردیم کسی حاضر نشد میل بزنه:n04: و یا اگه میل بزنه نتیجه رو اینجا اعلام کنه:n04:

Dr Nima
21-08-2014, 10:35
سلام دوستان . دیروز رفتم دفتر پیشخوان و از مخابرات (ل ع) اینترنت گرفتم . خلاصه طرف گفت برو یه ساعت دیگه وصل میشه ولی هنوز که هیچ اتفاقی نیفتاده . خلاصه زنگ زدم پشتبانی با ادمایی با طرز برخودهای دوره دایناسورها روبرو شدم . به پشتیبان امدم میگم همکارتون به من گفت ساعت 4 بعد از ظهر خبر بگیر و من الان زنگ زدم خبر بگیرم بعد شما میگی ساعت 7 زنگ بزن ؟ چرا 3 تا اپراتور 3 جور حرف مختلف میزنید ؟ جواب اپراتور : اقا حواستون رو جم کنید صداتون داره ضبط میشه
نمیدونم بخندم ؟ گریه کنم ؟ خدایا اینا کین ؟ طرف چه طور با اون سطح فکری تونسته اونجا اپراتور بشه ؟ اصلا ایا سلامت روحی داشت ؟ :n21:
یه زمانی مخابرات داشتم اینا اکثرشون سواد در مورد کارشون ندارن
همش با پارتی بازی اومدن یه سر بری مخابرات اصلی میفهمی چیزی بارشون نیست
فقط الکی هر روز جلسه میذارن خیلی ریلکس هم کار میکنن :-)
بنظرم با خودشون میگن اینجا همه چی آرومه من چقدر خوشبختم:-):-)

Ali14 persia
21-08-2014, 11:04
باز چه خبر شده، پینگ شد 400!:n21::n21::n21:
یعنی ما رو چی فرض کرده مخابرات؟

n shh
21-08-2014, 18:22
برای برادرم کمپین تابستانه 2 مگ یک ساله گرفتم به جای اینکه روی 4مگ ببندن روی 1مگ بستن و دیگر هیچ.

sir12011
21-08-2014, 21:02
سرعت مفتضح:n14::n14:

ekhorasan
22-08-2014, 10:03

برخورد سلبی جواب نمیده...پند و اندرز بیشتر کارسازه

frozen01
22-08-2014, 10:40
امروز بعد 6 ماه مشکل افت snr من حل شد با پایین اوردن Downstream و upstream از 9000/1500 به 3072/768 ولی پینگم رفت بالا پشتیبانی شمارش اینه 38415051 همچین صحبت میکنه انگار طلبکار ادم هست میگه زیاد حرف برنی میکنمش 2000 حالا بیا درستش کن اینا چه ملت و ادم هایی هست ما داریم !! شب مثل اینکه با شوهرش مشکل داشته اومده صبح جمعه سر ما خالی کنه.

اخه با پینگ 350 چه غلتی میشه کرد ؟

aabrahim
22-08-2014, 12:11
شماره پتیبای به
38415051 تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

OMiD.1080p
22-08-2014, 13:30
واسه من که هم سرعت و هم پینگ چند وقتیــــ هست که بهتر شده .
بقیه رو دیگه نمیدونم .
الان پینگم با ping 4.2.2.2 /t هست 116

X-FeaR
22-08-2014, 16:59
واسه من که هم سرعت و هم پینگ چند وقتیــــ هست که بهتر شده .
بقیه رو دیگه نمیدونم .
الان پینگم با ping 4.2.2.2 /t هست 116

سلام ، میشه لطفا بگید چه طرحی هستید و از چه مرکز مخابراتی؟ ممنون.

Milad_Sky
22-08-2014, 17:02
از دوستان عذر می خوام که همچین سؤالی رو اینجا می پرسم!! (چون اکثر دوستان اینجا مشهدی هستند مجبور شدم سؤال رو اینجا بپرسم : دی)

لطف کنید داخل مشهد جای معتبر و شناخته شده ای رو واسه سرویس دوره ای لپ تاپ (منظورم گرد گیری داخل لپ تاپ و ... هست) معرفی کنید (البته طرف اینطوری نباشه با یه فوت کردن داخل لپ تاپ بگه سرویس شد : )))

ترجیحا اگه ممکنه فروشنده ای از مجتمع تک معرفی کنید

پیشاپیش تشکر

jafarr
22-08-2014, 17:10
سلام دوستان . از دوستان خبره مخابراتی چند تا سوال داشتم
1 : چطور میشه پینگ مخابرات روی بعضی خط ها اینقد پایین و بعضی خط ها بالا هست ( مثلا من در مغازم پینگ با تهران 30 هست اما خونه 60)
2 : چرا من هر دفعه که میرم سایت speedtest.net یبار از هرات نشون میده و یه بار از سلایمانیه ؟
3 : ایا DNS خاصی داره مخابرات ؟ یا مثل اکثره شرکت ها جریان DNS یه چیزه فیک هست

[Mohsen]
22-08-2014, 17:11
ممکنه ایرانسل بسته هایه خوبی ارائه کنه وقیمتشم خوب باشه ولی به هوای دانلودشبانه نامحدود نباشین دوستان محترم چون به صرفه نیست براش.

درسته، فکر نمیکنم هیچ شرکتی برای 3G یا حتی 4G بخواد نامحدود بده کما اینکه الان توی ADSL هم اکثر این شرکت ها نمیدن ولی منظورم این هست که مثلا ایرانسل بیاد یک بسته 40 گیگ بده با قیمت مناسب که اگر یک شب دانلود مهمی داشتیم و طبق معمول سرعت اینترنت هم اختلال داشت بتونیم از اون استفاده کنیم.

OMiD.1080p
22-08-2014, 17:13
سلام ، میشه لطفا بگید چه طرحی هستید و از چه مرکز مخابراتی؟ ممنون.
طــرح طلایی - از اون طرح قدیمی ها .

لطف کنید داخل مشهد جای معتبر و شناخته شده ای رو واسه سرویس دوره ای لپ تاپ (منظورم گرد گیری داخل لپ تاپ و ... هست) معرفی کنید (البته طرف اینطوری نباشه با یه فوت کردن داخل لپ تاپ بگه سرویس شد : )))
ترجیحا اگه ممکنه فروشنده ای از مجتمع تک معرفی کنید

مجتمع تکــ که نصف شون بی سواد تشریف دارن ! بیخیالش شو /
شما برو خیابان سناباد - فکر کنم سناباد 51 ( دقیق یادم نیست) بپرس آی لند کجاست!
دیگه از اونجا معتبرتر و حرفه ای تر چیزی به نظرم نمیرسه

X-FeaR
22-08-2014, 17:17
طــرح طلایی - از اون طرح قدیمی ها .

من 2mbps یک ساله دارم و از مرکز فرشچی هستم. پینگ دائما در حال تغییر هست ، بعضی وقت ها 400 میشه برای چند ساعت و هیچ قانونی نداره ، برای همین جالب بود که شما فیکس هستید ، ممنون میشم اگه بگید کدوم مرکز مخابراتی هستید.

OMiD.1080p
22-08-2014, 17:19
من 2mbps یک ساله دارم و از مرکز فرشچی هستم. پینگ دائما در حال تغییر هست ، بعضی وقت ها 400 میشه برای چند ساعت و هیچ قانونی نداره ، برای همین جالب بود که شما فیکس هستید ، ممنون میشم اگه بگید کدوم مرکز مخابراتی هستید.
چند تا نکته /
اول اینکه شما با چه آی پی پینگ تون 400 هست ؟
بعدشم وضعیت دانلود و آپلودت چطوریه ؟
یه تست از سرور تهران و اروپا بذار ببینم چجوریه !

بعدشم فیکس نیستم . نوسان داره . ولی نسبت به قبلا که پـَکِت لاست و تایم زیاد داشت دیگه نیست .
+
هرکی باشه با این تست گول میخوره

اینم شاهکار وضعیت جامعه :
اصلا این تست به عقل جـِن هم نمیرسه .

X-FeaR
22-08-2014, 17:40
چند تا نکته /
اول اینکه شما با چه آی پی پینگ تون 400 هست ؟
بعدشم وضعیت دانلود و آپلودت چطوریه ؟
یه تست از سرور تهران و اروپا بذار ببینم چجوریه !

بعدشم فیکس نیستم . نوسان داره . ولی نسبت به قبلا که پـَکِت لاست و تایم زیاد داشت دیگه نیست .

با 8.8.8.8 من همیشه پینگ میگیرم که به 4.2.2.4 و 4.2.2.3 هم نزدیک هست همیشه.
وقتی که تایم اوت زیاد باشه وضعیت دانلود افتضاحه ، سرعت پایین و حتی باز کردن سایت ها هم خیلی طول می کشه. این حالت بعضی وقت ها پیش میاد اما هر روز حداقل چند باری اینطوری میشه . مخصوصا ظهر ها.
حداکثر پهنای باندی که از خود تست سرعت داخل پنل کاربری میگیرم 1.3mbps هست .

این تست با سروری هست که خود Speedtest انتخاب می کنه :

این تست با سرور تهران :

این هم تست با یک سرور از اروپا ( هلند ) :

frozen01
22-08-2014, 18:52
شماره پتیبای به
38415051 تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این پشتیبانی معمولی نیست پشتیبانی Dsl و تنظیم Downstream و از این چیزاست.

frozen01
22-08-2014, 19:01
به خدا نامردیه به اینا پول برای ADSL بدی با پینگ 200 میشه چکار کرد اینا پیش خودشون چی فکر کردن ؟

sky1sky
23-08-2014, 06:48
درپست های قبلی یکی از بچه ها راه حل گفت راه دیگه هم اینه که با نرم افزار net limiter چک کنی کلیه فرایند هاییی ویندوز رو نشون میده که در طی چه بازه زمانی از ایترنت و به چه مقدار در حال استفاده هستن بچه هایی که همه متاسفانه حجمی هستید مث خود من :n14:با این نرم افزارحتما چک کنید و هوای گیگ هاتونو داشته باشین تا به وضوح ودقت ببینیدکه حتی یه سرچ ساده در عرض چند ثانیهه چندین مگ کم می کنه و پی ببریم که اگر تعداد شکایت ها در مورد این قانون اپلودی 25% یا کل رایگان هم زیاد بشه شاید قانونش رو به درستی اجرا کنن همون طور که عده زیادی در مورد قطعی خرداد شکایت کردیم و حداقل یه ذره حجم دادن

در مورد ضعف این سیستم گلد نت و یا این که این شرکت با مخابرات همدستن یا نه رو نمی دونم اما هر چی که هست کسی مسئول نیس حدود سال پیش برای چند ماه متوالی( همان اذر 91 به بعد که حجمی شدیم تا چند ماه بعد) هر شب راس یک و یک دقیقه میزان حجم رو یادداشت می کردم و روز بعد قبل اینکه از اینترنت استفاده کنم مجدد سراغ چک کردن حجم می رفتم مشاهده می کردم که مثلا شب اگه این میزان حجم هست3 گیگ و 450 مگابایت اول روز بعد گیگ رو زده 3 گیگ و 441 مگابایت و همین طوری هر شب در حد چند مگ میزانی که شب نشان می داد با میزان روز بعدی فرق داشت و کم میشد گاهی این اختلاف سه مگ بود گاهی 15 مگ به طور متوسط هم 9 مگ، خوب اگه اسم این کار دزدی نیس پس چیه :n27:
حساب کنید برای یک کابرر روزی 8 یا 9 مگ در عرض یک و چند ماه میشه چه قدر ! اگه اسم این کار دزدی نیس پس چیه دزدی ذره ذره !:n13:
این قدر عصبانی شدم که تا یه مدت اصلا گیگ رو شبانه روزانه چک نمی کردم
ولی فک کنم این مشکل بعدا برطرف شد اما به هر حال هر چی که بود مقصر هر کس که بود مگ های من به راحتی خورده می شد ذره ذره

بچه ها خیلی جالبه!!!! از وقتی من این پست رو گذاشتم دوباره داره همین اتفاق واسم تکرار میشه !!!! نکنه مسئولین گلد نت اینحا هم عضو باشن و پست ها رو می خونن و علیه خودمون دارن استفاده می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:
شما ها چک کردین حجمتون رو قبل ساعت یک شب و بعد هفت صبح ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا میزانش دقیق دقیق معادل هست یا اختلاف مشاهده می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش می کنم جواب بدین تا بدونم این مشکل فقط واسه منه یا برای بقیه هم پیش میاد ؟؟؟؟:n03:
بچه ها من واقعا به ستوه اومدم طی سه هفته اخیر 5 بار این حرکت رو مشاهده کردم هر بار هم یه تقریب 10 یا 12 مگ کم شده ازم که طی این 5 بار میشه متوسط 55 مگ !!!!! نمونه واضحش چند روز پیش 14 مگابایت اختلاف بود میزانی که ساعت هفت و یک دقیقه صبح مشاهده کردم با میزان مگ بعد از یک شب ،
جالب اینه که وقتی میزان اختلاف مگ رو مشاهده کردم تا قبل ساعت 7 صبح میزان مصرفی روزانه رو 111 مگ داخل اون جدول مصرفی روزانه زده بود و حجم باقی مانده 1210 مگ اما راس ساعت 7 و یک دقیقه که چک کردم نوشته بود 125 مگ داخل اون جدول مصرفی روزانه زده بود و حجم باقی مانده 1196 مگ
بچه ها این مورد ایا قابلیت شکایت و پیگیری دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چه طوری باید حرفمو بهشون ثابت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ا

arian007
23-08-2014, 07:46
سلام
برای من هم این مورد پیش اومده وعلتش فکر میکنم اینه که ساعت رایگان چند دقیقه بعد از 1 شروع میشه و اگه از 1 شروع به دانلود کنین حجمتون کم میشه

X-FeaR
23-08-2014, 12:09
سلام
برای من هم این مورد پیش اومده وعلتش فکر میکنم اینه که ساعت رایگان چند دقیقه بعد از 1 شروع میشه و اگه از 1 شروع به دانلود کنین حجمتون کم میشه

درسته، منم فکر می کنم بخاطر همین باشه ، خیلی جالبه که به عقل شرکت "بزرگ" گلدنت نمی رسه که یک نمایش زمان داخل پنل کاربری بذاره که ما ببینیم دقیقا چه وقتی برای اونا ساعت 1 میشه. شاید ساعتشون با ساعت ویندوز ما فرق می کنه.

شاید هم این کار رو از عمد نمی کنن چون در همون 1 دقیقه کلی حجم ممکنه هدر بشه ، شما فرض کنید از تمام کاربران 10mb کم بشه. به هر صورت من که خودم از 1:05 همیشه حساب می کنم چون هیچ اعتمادی به اینها نیست.

XXS
23-08-2014, 12:59
سلام
طرح پاییزه نقره ای هنوز برقراره؟

amo.reza
23-08-2014, 13:27
سلام
طرح پاییزه نقره ای هنوز برقراره؟

بلی ولی شارژ زمانی طرح پاییزه نقراه ای+شبانه حذف شده

ArashMiniStar
24-08-2014, 00:58
آقا این چه وضعشه من مدت هاست از نت شبانه دانلودی ندارم ولی متاسفانه از ساعت 12:30 به بعد کلاهیچ سایتی نمیشه باز کرد:n15:

XXS
24-08-2014, 10:33
سایت 2020 بازم سکته زده.

X-FeaR
24-08-2014, 19:30
سلام به همه ، دوستان الان کسی مشکل پینگ بالا داره ؟ از صبحه همینطوریه و الان ساعت 20:30 هنوز درست نشده ، روز های دیگه معمولا چند ساعت بیشتر اینطوری نمیشد ، ممنون میشم اگه کسی این مشکل رو داره بگه و یا اگه برای شما درست هست بگید ببینم مشکل فقط از منه یا نه.

EXTREME
24-08-2014, 20:23
سلام به همه ، دوستان الان کسی مشکل پینگ بالا داره ؟ از صبحه همینطوریه و الان ساعت 20:30 هنوز درست نشده ، روز های دیگه معمولا چند ساعت بیشتر اینطوری نمیشد ، ممنون میشم اگه کسی این مشکل رو داره بگه و یا اگه برای شما درست هست بگید ببینم مشکل فقط از منه یا نه.

dns تون رو عوض کنید

frozen01
24-08-2014, 21:00
dns تون رو عوض کنید

منم کلا مشکل پینگ دارم dns رو چند بزاریم مثلا ؟

فکر نمیکنم Dns تاثیری داشته باشه

tntkgb
24-08-2014, 21:07
دوستان من یکی بهم گفت ما حجممون که تموم میشه تبدیل به اینترانت میشه و گفت از 2020 گرفته دوستان نمیدونن این ماله کدوم استانه این طوری هست؟

EXTREME
24-08-2014, 23:14
منم کلا مشکل پینگ دارم dns رو چند بزاریم مثلا ؟

فکر نمیکنم Dns تاثیری داشته باشه

چرا dns خوب پینگ رو میاره پایین صفحه ها زودتر باز میشه با dns jumper کار کنید

X-FeaR
25-08-2014, 01:25
dns تون رو عوض کنید

سلام ، مطمئنا DNS روی پینگ تاثیر نداره اما در باز کردن صفحه ها درسته تاثیر می ذاره.
میشه لطفا بگید از چه DNS یی استفاده می کنید؟ ( اگر پینگ خودتون با 8.8.8.8 هم بگید ممنون میشم )

EXTREME
25-08-2014, 08:34
سلام ، مطمئنا DNS روی پینگ تاثیر نداره اما در باز کردن صفحه ها درسته تاثیر می ذاره.
میشه لطفا بگید از چه DNS یی استفاده می کنید؟ ( اگر پینگ خودتون با 8.8.8.8 هم بگید ممنون میشم )

چرا داره من با dns بهتر که شبا ست میکنم پینگ پایین تری دارم هرچی پینگ پایین تر باشه صفحه هم بهتر و سریعتر باز میشه الان ساعت 9:32 صبح است پینگ 8.8.8.8 ام 115 میلی ثانیه است من شب ها dns عوض میکنم

من از یک dns خاص استفاده نمیکنم از dns jumper استفاده کنید هر دفعه با یک dns میتونید براساس پینگی که بهتون میده استفاده کنید

jafarr
25-08-2014, 17:47
دوستان چیزی که مشخص هست شما هر دفعه Disconnect کنید و دوباره وصل شید پینگ مثلا 8.8.8.8 تغییر میکنه و چیزی من حس میکنم DNS در پینگ بی تاثیره مگر از طرف خوده ISP تنظیم کنن واست .

AF-Y
25-08-2014, 22:16
سلام به همگی.
من تو تربت حیدریه زندگی میکنم و یه چند وقتیه از مخابرات نت گرفتم. سرعتمم 1 مگابایت هستش ولی همیشه تو WoW لگ دارم. سرعتمم با سرور های خارجی معمولا 40-50 کیلوبایته که اصلا خوب نیست. میخواستم ببینم این مشکل رو بقیه هم دارن یا فقط برا من اینطوریه؟ من قبلا از اسیاتک داشتم 512 نامحدود برنزی به اندازه نت الانم لگ نداشتم تو وارکرفت... کلا مخابرات اینطوریه یا مشکل از منه؟

AF-Y
25-08-2014, 22:17
سلام به همگی.
من تو تربت حیدریه زندگی میکنم و یه چند وقتیه از مخابرات نت گرفتم. سرعتمم 1 مگابایت هستش ولی همیشه تو WoW لگ دارم. سرعتمم با سرور های خارجی معمولا 40-50 کیلوبایته که اصلا خوب نیست. میخواستم ببینم این مشکل رو بقیه هم دارن یا فقط برا من اینطوریه؟ من قبلا از اسیاتک داشتم 512 نامحدود برنزی به اندازه نت الانم لگ نداشتم تو وارکرفت... کلا مخابرات اینطوریه یا مشکل از منه؟

X-FeaR
25-08-2014, 22:20
سلام به همگی.

تنها نیستید ، من هم WoW بازی می کنم و چند هفته هست که Timeout و پینگ مخابرات افتضاح شده ، البته من از مشهد هستم . مخابرات اصلا برای بازی آنلاین پیشنهاد نمیشه ولی متاسفانه چون خط های ما کافو نوری هست مجبوریم...

M-H2013
26-08-2014, 05:34
بچه ها الان مو

amo.reza
26-08-2014, 08:51
برای برادرم کمپین تابستانه 2 مگ یک ساله گرفتم به جای اینکه روی 4مگ ببندن روی 1مگ بستن و دیگر هیچ.

برای من روی 1.5 مگ بستن. (
2Mbps پنج گیگ یکساله پیش پرداخت):n03:

سرعت روز 190-200
شب 128-130

Alishmas
26-08-2014, 12:25
از کجا میشه فهمید پورت رو روی چند بستن ؟
اگه طرحت رو عوض کنی سرعت پورت رو هم عوض میکنند ؟ یا باید تخلیه کنی دوباره بگیری ؟

sir12011
26-08-2014, 17:42
سرعت مفتضح ملعون ها

meka
26-08-2014, 21:13
من طرحم رو به نقره ای سه ماهه ماهانه پنج گیگ ارتقا دادم سرعت دانلودم 500 شده قبلن طرح 256 ماهانه 5 گیگ داشتم که سرعت دانلودم 120-130 بود

Kamyar_AnathemA
26-08-2014, 22:44
پینگ 1200

عمتون سلامت باشه برادران ارزشی

jafarr
27-08-2014, 00:46
اقا شما اسم حرکتو چی میزارین ؟
1 : طرح نقرهای داشتم که 3GB شارج داشت و رفتم امروز طرح عوض کردم و طلایی 3 ماه جمعا 9GB گرفتم بعد حالا حجمم 6GB باقی مانده . باید میشده 12GB. حالا اگه حالت بدبینانه در نظر بگیریم یعنی با اعمال طرح جدید باید طرح قبلی کلان پاک شه و 9GB داشته باشم ولی الان 6GB مونده !
2 : زنگ زدم 2020 و گفتم چراغ ADSL همش میپره و مثل همیشه برو از سره خط تست کن و خلاصه جالبیش اینجاس با شماره رفیقم زنگ زدم و طرف گفت برو واست ثبت کردم بعد بهش گفتم چیو ثبت کردی و طرف اپراتور میگه از رو شماره همرات ما شماره خط شماره میدونیم و در صورتی که خط ماله رفیم بود و طرف بدجور رکب خورد وقتی بهش گفتم شماره ماله خودم نیست . مبینین فقط میخان دنبال نخود سیا بفرستن
3 : مگر نفگتن بدون دانلود شبانه پس چرا اینقدر شبا وضع نت خرابه ؟
بابا اقای ملک جعفریان یعنی به کجا بر میخوره ؟ از کی چی کم میشه و به کی ضرر میزینم ؟ بابا کله جونا با این وضع مملکت دلشون به نت خوشه که اینم وضع نت
خدایی تو سال 2014 هستیم همه جای دنیا درسته حتی همین پاکستان افغانستان ولی وضع ما خراب
الانم جند بار همین متون نوشتم که پوست کنم ولی نمیشه و هی page not found میده امیدوارم اسپم نشه

sir12011
27-08-2014, 14:25
مخابرات داداش سرعتات ر.ی.د.ه

aabrahim
27-08-2014, 18:00
هر وقت مخابرت بهم میگه مودم به کابل در خونه وصل کنید و خبر بدید میگم شما خوبی!!!!
باشه

masooumi
27-08-2014, 18:31
برای من روی 1.5 مگ بستن. (
2Mbps پنج گیگ یکساله پیش پرداخت):n03:

سرعت روز 190-200
شب 128-130

شما ها قبلا سرویس داشتید و الا ن تبدیل به کمپین تابستانه کردید؟

sky1sky
27-08-2014, 18:37
سلام

هر وقت مخابرت بهم میگه مودم به کابل در خونه وصل کنید و خبر بدید میگم شما خوبی!!!!
باشه

پس ظاهرا این پشتیبانی عین ماشین کوکی چهار تا جمله بیشتر بلد نیستن بگن و به همه جمله تکررای تحویل میدن !! به من هم بار ها گفتن اینا رو ! هر چی می گم خط ما ایراد نداره ، مشکل از مرکز مخابراته که این همه تغییرو تحول داره می گن ازکجا می دونی !! ، یا باید پورتت ریست شه یا با مودم دیگه تست کن یا در ورودی خونه تست کن نت رو !!:n19: حالا مدرکم نداریم بشون ثابت کنیم که مشکل از مخابراته همیشه می گن چراغ شما در سرور ما روشنه یعنی به نت وصلید!!!

ArashMiniStar
27-08-2014, 20:24
پس ظاهرا این پشتیبانی عین ماشین کوکی چهار تا جمله بیشتر بلد نیستن بگن و به همه جمله تکررای تحویل میدن !! به من هم بار ها گفتن اینا رو ! هر چی می گم خط ما ایراد نداره ، مشکل از مرکز مخابراته که این همه تغییرو تحول داره می گن ازکجا می دونی !! ، یا باید پورتت ریست شه یا با مودم دیگه تست کن یا در ورودی خونه تست کن نت رو !!:n19: حالا مدرکم نداریم بشون ثابت کنیم که مشکل از مخابراته همیشه می گن چراغ شما در سرور ما روشنه یعنی به نت وصلید!!!
شما واقعا فکر کردی چیزی حالیشونه اونجا همه یه جملات تکراری رو به خوردمون میدن تازه همونا هم بلد نیستن میپرسن از بقیلیشون چی جواب بدن که از سر وا بشه:n08:

amo.reza
27-08-2014, 20:28
شما ها قبلا سرویس داشتید و الا ن تبدیل به کمپین تابستانه کردید؟

بلی نقره ای+شبانه داشتم. نقره ای روزا 200 تا سرعت میرفت شب 130. الان 2مگ روز 200 شب هم 200.

sky1sky
28-08-2014, 00:13
حجم دزدی به شدت داره مشاهده می شه علت فعلا نامعلوم !!!!!!!!!!!!!!

sky1sky
28-08-2014, 00:16
حجم دزدی به شدت داره مشاهده می شه علت فعلا نامعلوم !

amo.reza
28-08-2014, 04:55
سرعت دانلود دیشب من طرح 2Mb

sky1sky
28-08-2014, 09:34
در پنل کاربری من قسمت جدول ریزکارکرد فقط اطلاعات حجم مصرفی تا دیروز عصر هست زمان پایان دقیقا در بعدازظهر هست بعد از ان من چند بار مودم و خاموش و روشن کردم و ازاینترنت هم استفاده کردم اما در جدول هیچ سطری اضافه نشده !!!!!!! ولی قبلن ها با هر بار روشن و خاموش کردن مودم سطر جدیدی در جدول ایجاد میشد که میزان ججم مصرفی را نشان می داد
مال همه این طور هست یا سیستم من دچار مشکل شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خواهش می کنم جواب بدید

jafarr
28-08-2014, 10:58
خدا شاهده که این پشتیبان هاشون سطح دانشی که تو کارشون دارن اندازه یه ادم بی سواده کمتره . طرف امروز دوباره زنگ زدم قبل اونکه اون بگه چیکار کن همه چیزو گفتم . خط درسته . از سر خط تست شده .......
بعد گفت حالا پیگیریم . گفتم من که 2 روز پیش زنگ زدم مشکل رو گفتم دوباره از سره نو ؟ پس جواب تماس قبلیم چی شد ؟
این مخابرات جای اینکه بیاد 4 تا ادم بدردبخور رو بزاره اونجا که جواب مردم رو بده . معلوم نیست اینا چی جوری امدن اپراتور اینترنت شدن . من که میگم همشون فکو فامیل شون هست یا با پارتی بازی

fight12
28-08-2014, 13:24

ArashMiniStar
28-08-2014, 15:19

ای پی تون رو میشه بدین؟
ای پی کردستانه، با 4.2.2.4 پینگ 150 میگیرم
ولی پکت لاستم زیاده

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

Dr Nima
28-08-2014, 16:13
حجم دزدی به شدت داره مشاهده می شه علت فعلا نامعلوم !!!!!!!!!!!!!!

اطمینان داری از مخابراته
ممکنه ه ک شده باشی طرف با تغییر مک آدرس
میتونه بدون اینکه شک کنی استفاده کنه
دلت رو به مک آدرس خوش نکن
با نرم‌افزار افزار change Mac adress راحت میشه تغییرش داد
اصلا برو تو آپارات بزن ه ک adsl یا تو گوگل بزن روشها رو یاد میده
امنیت مخابرات خیلی ضعیفه
اول پسورد adsl مودم رو یه چیه سخت حداقل ۸ حرفی بزار مجموع کلمات بزرگ و کوچک اعداد
و شیفت رو نگهدار اعداد بالای صفحه کلید رو بزن
و پسورد اینترنت گلد نت هم همینطور
ببین ساعتهای که مطمئنی که به نت نرفتی استفاده داشتی یا نه
اگه آره حتما ه ک شدی
وگرنه اشکال از گلد نت هس

alyy
28-08-2014, 17:49
دوستان من چن وقتی نبودم.این شبانه نامحدود راه نیفتاد ؟

fight12
28-08-2014, 17:59
ای پی تون رو میشه بدین؟
ای پی کردستانه، با 4.2.2.4 پینگ 150 میگیرم
ولی پکت لاستم زیاده

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY
پینگ.منم نوسان داره با تایم اوت...
2.180.48.•••

milad azad
28-08-2014, 18:06
نماینده مردم مشهد:
نصراله پژمان فر: عده اي با افزايش سرعت اينترنت به دنبال کسب درآمدهاي کلان هستند، اظهار کرد: اگر روند موجود در وزارت ارتباطات ادامه پيدا کند، به دنبال استيضاح وزير خواهم بود.
صدماتي که در ارتباط با اين موضوع ايجاد مي شود، آسيب هايي که به مردم مي خورد و هزينه هايي که از مردم از بين مي رود، پشت صحنه اصلي افزايش سرعت در سياسي شدن اين قضيه که کميسيون فرهنگي به دنبال محدود کردن اينترنت است، گم شده است.

بابا یکی جلوی اینو بگیره ابروی ما مشهدی ها رو تو ایران برد .
منبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سایت این اقا برای ارتباط: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad azad
28-08-2014, 18:13
در حالی که قریب به اتفاق کاربران اینترنت که بالغ بر ده ها میلیون نفر می شوند از کندی اینترنت رنج می برند و خواستار افزایش سرعت و پهنای باند هستند، نماینده ای از جایش بلند می شود و می گوید که اگر سرعت اینترنت بیشتر شود و پهنای باند افزایش یابد، وزیر ارتباطات را استیضاح می کنیم! تردید نباید داشت که چنین نمایندگانی، حتی اگر با رأی مردم هم به مجلس رفته باشند، امانت دار رأی مردم نیستند و الّا مگر می شود وکیل، بر خلاف خواسته های موکل عمل کند

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%A8%D9%86%D8%AF-2-%D9%88-3

mahdi-xbox
28-08-2014, 18:21
بلی نقره ای+شبانه داشتم. نقره ای روزا 200 تا سرعت میرفت شب 130. الان 2مگ روز 200 شب هم 200.
این سرویس رو میشه از طریق سایت ثبت نام کرد؟
یا فقط باید حضوری و تلفنی انجامش داد؟

e4lyas
28-08-2014, 19:07
نماینده مردم مشهد:
نصراله پژمان فر: عده اي با افزايش سرعت اينترنت به دنبال کسب درآمدهاي کلان هستند، اظهار کرد: اگر روند موجود در وزارت ارتباطات ادامه پيدا کند، به دنبال استيضاح وزير خواهم بود.
صدماتي که در ارتباط با اين موضوع ايجاد مي شود، آسيب هايي که به مردم مي خورد و هزينه هايي که از مردم از بين مي رود، پشت صحنه اصلي افزايش سرعت در سياسي شدن اين قضيه که کميسيون فرهنگي به دنبال محدود کردن اينترنت است، گم شده است.

سایت این اقا برای ارتباط: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حالی که قریب به اتفاق کاربران اینترنت که بالغ بر ده ها میلیون نفر می شوند از کندی اینترنت رنج می برند و خواستار افزایش سرعت و پهنای باند هستند، نماینده ای از جایش بلند می شود و می گوید که اگر سرعت اینترنت بیشتر شود و پهنای باند افزایش یابد، وزیر ارتباطات را استیضاح می کنیم! تردید نباید داشت که چنین نمایندگانی، حتی اگر با رأی مردم هم به مجلس رفته باشند، امانت دار رأی مردم نیستند و الّا مگر می شود وکیل، بر خلاف خواسته های موکل عمل کند

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%86-%D8%A8%D9%86%D8%AF-2-%D9%88-3

لطفا حداقل شده یک متن کوچیکی هم در جهت اعتراض ارسال کنین :‌

آدرس سایتش :‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دفتر مشهد

تلفن: 32280401-051
تمابر: 32280402-051
آدرس: مشهد - خیابان آیت الله بحجت - بین آیت الله بحجت 8 و 10 - جنب سازمان بهزیستی خراسان رضوی - طبقه دوم

fight12
28-08-2014, 19:09

پینگ ساعت 8 شب

aabrahim
28-08-2014, 19:42
نماینده مردم مشهد:

چند درصد از این ده میلیون کاربر اینترنت که برای ایران نام بردید دارن به صورت صحیح از اینترنت استفاده می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرف درستی نبوده اما تا زمانی که فرهنگ اینترنت پرسرعت ایرانی ها نداشته باشند بهتره که سرعت اینترنت در حد همنینی که هست باشه.
اگر سرعت بالا و ترافیک نداشته باشیم و.....
معلوم نیست فرهنگمون از این بدتر تر بشه
با همین سرعت اینترنتی که همه مون حسش کردیم ملت هر روز دارن فیلم و سریال خارجی میبینند و انواع فیلم های پورن.
دنبال این نباشید که جواب منو بدید.خودتون قضاوت کنید.با این وضع اینترنت اینجوری داریم فیلم دانلود میکنیم و ...
حالا وای به روزی که قیمتشم خیلی کم بشه و همه گیر باشه.

تا زمانی که جنبش نیست همون بهتر که نباشه.
موفق باشید

ArashMiniStar
28-08-2014, 20:00
چند درصد از این ده میلیون کاربر اینترنت که برای ایران نام بردید دارن به صورت صحیح از اینترنت استفاده می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
حرف درستی نبوده اما تا زمانی که فرهنگ اینترنت پرسرعت ایرانی ها نداشته باشند بهتره که سرعت اینترنت در حد همنینی که هست باشه.
با همین سرعت اینترنتی که همه مون حسش کردیم ملت هر روز دارن فیلم و سریال خارجی میبینند و انواع فیلم های پورن.
دنبال این نباشید که جواب منو بدید.خودتون قضاوت کنید.با این وضع اینترنت اینجوری داریم فیلم دانلود میکنیم و ...

موفق باشید
هر کسی رو تو قبرش میذارن و با محدود کردن سرعت اینترنت خیلی چیزا حل نمیشه:n06:

OMiD.1080p
28-08-2014, 20:08
صفحه بعد.........

OMiD.1080p
28-08-2014, 20:10
.

*** بر ســـر اون بی سواد بشه با اون نــُطق اش .
آخه تو چه میفـــهمی از فرهنگ و دانش اینترنت که میای به نمایندگی از مردم یک استان اونجا نظر میدی !

amo.reza
28-08-2014, 20:15
این سرویس رو میشه از طریق سایت ثبت نام کرد؟
یا فقط باید حضوری و تلفنی انجامش داد؟

پاییزه نقره ای شبانه دار دیگه نمیشه. مگر اینکه حضوری بری طرح کمپین بگیری 1مگ و 2مگ فقط شبانه دارند.

moji_202
28-08-2014, 20:53

موفق باشید
تا کی میخوایم از این حرفها بزنیم؟؟
داداش گلم چرا تو اروپا از این مشکل ها خیل کمتر هست؟
تنها کشوری که تنها روش کنترل رو محدود کردن میدونه ایرانه
حالا بزارن ببینن چی میشه؟
با این وضعیت همه مشکلات جنسی دارند ربطی هم به اینترنت و... نداره
پیوست فرهنگی!!!!!
مطمنم همین احمقی که این چرندیات رو گفته تو مجلس خودش اینترنت 10 مگ نا محدود داره [emoji2][emoji2]
همین مونده اینها صلاح مردم رو بدونن

sky1sky
29-08-2014, 06:17
سلام

درسته، منم فکر می کنم بخاطر همین باشه ، خیلی جالبه که به عقل شرکت "بزرگ" گلدنت نمی رسه که یک نمایش زمان داخل پنل کاربری بذاره که ما ببینیم دقیقا چه وقتی برای اونا ساعت 1 میشه. شاید ساعتشون با ساعت ویندوز ما فرق می کنه.

شاید هم این کار رو از عمد نمی کنن چون در همون 1 دقیقه کلی حجم ممکنه هدر بشه ، شما فرض کنید از تمام کاربران 10mb کم بشه. به هر صورت من که خودم از 1:05 همیشه حساب می کنم چون هیچ اعتمادی به اینها نیست.

به توصبه شما عمل کردم والا الان یک هفته شده که شبها از یک و پنج دقه شروع می کنم و صبح ها فعالیت در 6:50 متوقف اما هم چنان حجم قبل 7 با بعد 7:1 یکسان نیست و هر روز حجم کم میشه :n28::n28::n28: خب این که انصاف نیست که ! یعنی فقط منم که این مشکل رو دارم ؟؟؟؟؟؟هیچ فردی دیگه نیست؟:n03::n03::n03::n03:

aabrahim
29-08-2014, 06:24
هر کسی رو تو قبرش میذارن و با محدود کردن سرعت اینترنت خیلی چیزا حل نمیشه:n06:

تا کی میخوایم از این حرفها بزنیم؟؟
داداش گلم چرا تو اروپا از این مشکل ها خیل کمتر هست؟
تنها کشوری که تنها روش کنترل رو محدود کردن میدونه ایرانه
حالا بزارن ببینن چی میشه؟
با این وضعیت همه مشکلات جنسی دارند ربطی هم به اینترنت و... نداره
پیوست فرهنگی!!!!!
مطمنم همین احمقی که این چرندیات رو گفته تو مجلس خودش اینترنت 10 مگ نا محدود داره [emoji2][emoji2]
همین مونده اینها صلاح مردم رو بدونن

توی همین اینترنت دنبال درآمد اینترنت باشید؟
بگردید ببینید ژول اینترنت داره از کجا در میاد؟
اینترنت این همه تجهیزات می خواد و ماهواره های چند میلیون دلاری با آخرین تکنولويی،پژول این تجهیزات و این ماهواره هارو کی میده؟؟
در حال حاظر هم مردم بیشتر فیلم دانلود میکنند تا اینکه تلویزیون نگاه کنند.

همون اروپا و آمریکا هم یک درگیر همین مسئله ی پورنو گرافی هستند.
تاحالا از خودتون پرسیدید که در آمد اصلی اینترنت از کجاست؟
کی نوی اینترنت از همه بیشتر سود میبره؟

همان آمریکایی که این همه از فرهنگش دم میزنند درآمد پورنوگرافیش در سال 2006 13 بیلیون دلار بوده.
این آمار هارو نگاه کنید.ببینید ماها بیشتر فیلم پورن می بینیم یا اروپایی ها.
ماها اگر کاری کنیم میگن چون محدود شده بودن و به خاطر این محدودیت بیشتر علاقه دارن برن دنبال این ولنگاری ها.اما آمریکا و اروپا که آزاده.چرا این همه پورن نگاه میکنند؟چرا این همه دنبال این فیلم ها هستند؟
لطفا آمارهارو بخونید.

AliTavakoli7
29-08-2014, 07:32
ابراهیم. سر برج شد و تمدید ماهانه طرحمون با یک ماه راسگانی که داده بودن منطبق شد=یک ماه رایگانشون پرید. پیگیری کنیم داداش. تا حالا 2 بار در طول این یک سال طرح کمپین اینجوری شده. من 7 7 93 طرحم تمامه. قبلا یارو گفته بود آخر طرحتون رایگانارو میدیم. الان وقتشه. طرح طلایی کمپین یک ساله که 1 ماه 1 مکاه خودش شارژ میشه.

aabrahim
29-08-2014, 09:59
ابراهیم. سر برج شد و تمدید ماهانه طرحمون با یک ماه راسگانی که داده بودن منطبق شد=یک ماه رایگانشون پرید. پیگیری کنیم داداش. تا حالا 2 بار در طول این یک سال طرح کمپین اینجوری شده. من 7 7 93 طرحم تمامه. قبلا یارو گفته بود آخر طرحتون رایگانارو میدیم. الان وقتشه. طرح طلایی کمپین یک ساله که 1 ماه 1 مکاه خودش شارژ میشه.

سلام علی اقا
غیر اون دوماه رایگان،5 گیگ ترافیک منو هم خوردن یک آب روش.
طرح من و شما ترافیکش منتقل میشد دیگه؟؟؟
من 5 گیگ گذاشتم تهش بمونه.این ماه زیاد خونه نبودم.امروز صبح وقتی از خواب بیدار شدم.دیدم به جای 13 گیگ ترافیک فقط 10 گیگ مونده.
نمی دونیم چطوریه که 2 گیگشو گذاشتن و 3 گیگشو خوردن.
نکنه اینا یکم انصاف دارن و گفتن گناه دارم و دلشون برام سوته،همشو نخوردن؟؟؟؟؟

دارم پیگیری میکنم.
البته برای اون ماه های رایگان که منو سنگ و گلاب کردن.همیشه میگن در تایم اداری تماس بگیرید با قسمت فروش صحبت کنید.
منم که اون موقع خونه نیستم و سرکار هم روم نمیشه بگم اجاز بدید با تلفن یک تماس با مخابرات بگیرم.
ارزش شارژ همراه رو هم نداره.
اگر تونستی و خونه بودی یک زنگ بزن به اینا ببین چی میگن؟
ممنون.خدانگهدارت

aabrahim
29-08-2014, 10:33
علی آقا
سلام
بهم زنگ زدن و گفتن زمان برای حساب شما رایگانه و کمپین فقط پول ترافیکشو میده.
خلاصش کنم.گوشامو گرفتن.
خوساتی بگو شمارشو بدم بهش زنگ بزن بگو ماه های رایگان چه شد.
اون خیلی محترمانه میگه کل ماه های شما رایگان است.

aabrahim
29-08-2014, 10:34
امروز چقدر پست دادم.دیگه کپنم تموم شد.

sky1sky
29-08-2014, 11:10
سلام

سلام علی اقا
غیر اون دوماه رایگان،5 گیگ ترافیک منو هم خوردن یک آب روش.
طرح من و شما ترافیکش منتقل میشد دیگه؟؟؟
من 5 گیگ گذاشتم تهش بمونه.این ماه زیاد خونه نبودم.امروز صبح وقتی از خواب بیدار شدم.دیدم به جای 13 گیگ ترافیک فقط 10 گیگ مونده.
نمی دونیم چطوریه که 2 گیگشو گذاشتن و 3 گیگشو خوردن.
نکنه اینا یکم انصاف دارن و گفتن گناه دارم و دلشون برام سوته،همشو نخوردن؟؟؟؟؟

دارم پیگیری میکنم.
البته برای اون ماه های رایگان که منو سنگ و گلاب کردن.همیشه میگن در تایم اداری تماس بگیرید با قسمت فروش صحبت کنید.
منم که اون موقع خونه نیستم و سرکار هم روم نمیشه بگم اجاز بدید با تلفن یک تماس با مخابرات بگیرم.
ارزش شارژ همراه رو هم نداره.
اگر تونستی و خونه بودی یک زنگ بزن به اینا ببین چی میگن؟
ممنون.خدانگهدارت

من می گم برین ریزکارکرد ها رو دقیق نگاه کنین ببینین مورد مشکوکی در جدول مصرفی هست یا نه همه سطر ها رو چک کنید
من مشکوکم به گلدنت بازخواستن یه چیزیو بهتر کنن همراه با اون به خوشون جایزه می دن و از کاربر ترافیک کم می کنن!!!!!!!!!!!!
راستی شما چرا دوماه رایگان ؟؟؟:n13: بابت چی بوده؟؟؟؟؟:n22:

AshkeMahtab
29-08-2014, 11:25
بچه ها من میرم قسمت ریزکارکرد ها ولی نصفه لود میشه الان چندماهه اینطوریه

قبلنم شده بود ولی اوکی شد کسی میدونه علتش چیه؟؟وین عوض کردم

مرورگرم ابدیت و نسخه جدیده

ولی بازم نصفه لودمیشه میخوام کارکردهامو ببینم؟؟؟؟:n28:

fight12
29-08-2014, 11:52

با کدوم مرورگر میرید؟
محدوده زمانی رو ۵،۶ روزهانتخاب کنید

mahdi-xbox
29-08-2014, 11:56

تاریخش رو عوض کن...
روزهاش رو کمتر کن مثلا از 3 روز قبل تا الان...اینجوری کامل میاد

X-FeaR
29-08-2014, 13:01

موفق باشید

پس به منطق شما اگر مردم از اینترنت به طور صحیح استفاده نکنن، باید مسئول ها از عمد سرعت اینترنت رو کاهش بدن؟

مثل این می مونه که بگیم چون مردم ایران درست رانندگی نمی کنن و قوانین رو رعایت نمی کنن ، پس شهرداری هم خیابان ها رو آسفالت نکنه و همه جا خاکی باشه!

عزیز من ، مشکل سرعت اینترنت نیست ، اون مشکل ریشه در کم کاری خانواده ها و حتی خود دولت در فرهنگ سازی استفاده از اینترنت داره ، کجا دیدید که مادر پدر ها بیان خودشون به بچه ها استفاده ی صحیح از اینترنت رو یاد بدن یا اصلا در مدارس این آموزش داده بشه به طور صحیح و به دور از علاقه های شخصی ؟ انتظار دارید فرهنگ همینطوری خودش بوجود بیاد بدون هیچ تلاشی برای فرهنگ سازی؟

به علاوه ی این شما هر چقدر هم آموزش بدید باز هم عده ای هستن که این کار رو انجام می دن ، ( مثل همون مثال که شما هر چقدر هم خیابان ها و ماشین های خوبی داشته باشی ، باز هم عده ای قوانین راهنمایی و رانندگی رو زیر پا میذارن ) پس این هیچ توجیهی نیست به اینکه اینترنت باید بی کیفیت باشه.

وظیفه ی اونا این هست که اینترنت رو به بهترین شکل برای مردم ارائه بدن ، و شما مطمئن باشید اگر اینترنت Dialup هم باشه باز هم اونی که دنبال اون مسائل باشه کارش رو انجام میده .

sky1sky
29-08-2014, 23:20
سلام

به توصبه شما عمل کردم والا الان یک هفته شده که شبها از یک و پنج دقه شروع می کنم و صبح ها فعالیت در 6:50 متوقف اما هم چنان حجم قبل 7 با بعد 7:1 یکسان نیست و هر روز حجم کم میشه :n28::n28::n28: خب این که انصاف نیست که ! یعنی فقط منم که این مشکل رو دارم ؟؟؟؟؟؟هیچ فردی دیگه نیست؟:n03::n03::n03::n03:

سلام

جدول ریز مصرفی باید بازه زمانی ماکزیمم 30 روز باشه
خیلی اوقات جدولشون قات می زنه همش پیام میده در محدوده زمانی قرار گرفته صبر کنید اما شما چند بار رفرش بزن صصفحه رو بعد چند دقه مجددد کلید نمایش ریزکارکردد و بزن نشون میده من تست کردم و حتی ماه های قبلم رو هم کامل می تونم ببنم البته در قالب بازه های سی روز سی روز

ghnjfg
30-08-2014, 17:54
دوستان طرح من پاییزه طلایی و تا 6 ماه اعتبار و 20 گیگ شارژ دارم
حالا تقریبا ماه دیگه میخوایم خونمون رو عوض کنیم تکلیف چیه؟؟:n29:

ArashMiniStar
30-08-2014, 18:43
این آی پی کردستان چه پینگ خوبی داره یع غلطی کردم مودمو ریست کردم حالا پینگم 50 تا بالا رقته با 4.2.2.4 پینگم بالا 200ه:n28:

milad azad
30-08-2014, 21:04
سلام از دوستان سوال دارم اونهایی که طرح کمپین یکساله گرفتن البته رو بستر فیبر نوری سرعت در چه محدوده ای هست و روی چند مگ ؟

sky1sky
30-08-2014, 22:06
این آی پی کردستان چه پینگ خوبی داره یع غلطی کردم مودمو ریست کردم حالا پینگم 50 تا بالا رقته با 4.2.2.4 پینگم بالا 200ه:n28:

آی پی کردستان ؟؟؟ کجا؟؟ با چند شروع میشه این آی پی ؟؟

amo.reza
31-08-2014, 09:29
اینترنت نامحدود مخابرات (خراسان رضوی) برای کاربران پرمصرف. این روش که میگم روش بسیار ارزان تر و بهتری میباشد نسبت به طرح های مزخرف گلدنت. روش داشتن اینترنت نامحدود رو براتون میگم.

1- خرید سرویس اینترانت با هر سرعتی که دوست دارین. هم به صورت حجمی-و هم به صورت نامحدود میتونین خریداری کنین. لیست تعرفه های اینترانت خراسان رضوی-->> کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] df)
2- داشتن سرویس vpn داخلی. یعنی میتونین به تمام سایت ها دسترسی داشته باشید به جز سایت های فیلتر. ( تبدیل اینترانت به اینترنت)
برای تبدیل اینترانت به اینترنت روش های زیادی هست. مثلا خرید وی پی ان داخلی از سایت (شبانه) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که با اینترانت میتونین وصل بشین و به دنیای اینترنت دسترسی داشته باشین. البته خودم انتحان کردم این روش رو. الان هم خیلی ها هست که مصرفشون بالاست اینترانت میگیرن. که قیمت یک ماه اکانت تبدیل اینترانت به اینترنت با ترافیک نامحدود ماهیانه 8900 تومان است. اکانت تست هم داره که به مدت 3 روز است با هر شماره موبایل میتونین یک اکانت تست بگیرین.

سرویس محدود اینترانت مخابرات خراسان رضوی:

سرویس نامحدود اینترانت مخابرات خراسان رضوی:

ghnjfg
31-08-2014, 10:36
عجب ضدحال وحشنتاکی خوردم:n28:
خبر رسید 1هفته دیگه میخوایم خونمونو عوض کنیم در حالی که یه ماه قبل 130 هزارتومن اینترنتمو شارژ کردم. خیلی بدشانسی اوردم:41:

OMiD.1080p
31-08-2014, 11:09
اینترنت نامحدود مخابرات (خراسان رضوی) برای کاربران پرمصرف. این روش که میگم روش بسیار ارزان تر و بهتری میباشد نسبت به طرح های مزخرف گلدنت. روش داشتن اینترنت نامحدود رو براتون میگم.

1- خرید سرویس اینترانت با هر سرعتی که دوست دارین. هم به صورت حجمی-و هم به صورت نامحدود میتونین خریداری کنین. لیست تعرفه های اینترانت خراسان رضوی-->> کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] df)

خب الان از کجا باید این طرح رو ثبت نام یا اکانت تست رو دریافت کنیم !؟

amo.reza
31-08-2014, 11:58

اول باید اینترانت بگیری از مخابرات. اکانت تست که گفتم (VPN) هست. که وصل میشی به وی پی ان چون سرورش ایران است با اینترانت میتونی وصل بشی به اینترنت.

amo.reza
31-08-2014, 12:04

دریافت اکانت تست از اینجا: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad azad
31-08-2014, 20:25
سلام دوستانی که طرح خانواده دارن
یه نگاهی به مشخصات اکانتینگ شون بندازن با مرورگر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Data Rate رو نگاهی بکنن مخصوصا فیبر نوری ها بعد دوباره دانلود کنن سرعت ها بالاتر بسته شده

ricerock
31-08-2014, 20:46
سلام دوستان من این ماه رکورد دانلود زدم البته واسه خودم ها .(فردا کسی نیاد بگه من ده برابر اینو زدم). :D
از اینترنت 128 نامحدود شاتل 1 ماه 30 تومن استفاده میکنم. البته ماه قبل چون بالا 30 گیگ دانلود کردم سرعت پورت خارج (یعنی فایلایی که از یک سایت که دانلوداش توی یه سرور خارجیه) سرعتمو به 10 تا 20 کیلو بایت محدود کرده بودن ولی یه وی پی ان ایران دوستم معرفی کرد که گرفته و سرعت به همون سرعت قبلی یعنی 100 نا 128 کیلوبایت برگشت . اینم عکس ریز استفاده ماه گذشتم که 52 الی 53 گیگ شد :D در ضمن به دوستانی که گیم آنلاین بازی میکنن میگم این سرویس خوبه. یعنی اگه شما بازی دوتا رو بدونید چیه من با این نت اونجا هاست میشم :D البته نمیدونم چرا پینگش یکم بالاس . بین 90 تا 120 ولی فیکسه.

mashhadadsl
31-08-2014, 23:58
دوستان مودمی که باثبت نام طرح تابستانه میدن چیه؟

shahin azad
01-09-2014, 13:43
عجب ضدحال وحشنتاکی خوردم:n28:
خبر رسید 1هفته دیگه میخوایم خونمونو عوض کنیم در حالی که یه ماه قبل 130 هزارتومن اینترنتمو شارژ کردم. خیلی بدشانسی اوردم:41:

سلام..خوب اینکه اشکالی نداره...خونه جدیدتون که میری یه طرح خانواده بگیر بعد با یوزر پسوورد قدیمت که 130 تومن شارژ کردیش وصل شو...

taras110
01-09-2014, 14:19
به من زایکسل دادن.

ArashMiniStar
01-09-2014, 15:38
سلام..خوب اینکه اشکالی نداره...خونه جدیدتون که میری یه طرح خانواده بگیر بعد با یوزر پسوورد قدیمت که 130 تومن شارژ کردیش وصل شو...
البته باید مک آدرس رو غیر فعال کنه یا مک مودم جدید رو بذاره رو اکانت

k1ozil
01-09-2014, 15:50
میتونه زنگ بزنه پشتیبانی بگه مک فیلترینگ خطشو بردارن تا راحت با هر مودمی خواست وصل بشه.

ghnjfg
01-09-2014, 15:53

داداش میشه واضح تر بگی که دقیقا چه کارهایی باید انجام بدم؟
واقعا ممنون:n16:

ArashMiniStar
01-09-2014, 16:05
داداش میشه واضح تر بگی که دقیقا چه کارهایی باید انجام بدم؟
واقعا ممنون:n16:
البته نه همچین چیزی لازم نیست چون فقط خط تلفن عوض میشه:n02: فقط دعا کن اکانتتو به شماره خونتون محدود نکرده باشن:n13:

ghnjfg
01-09-2014, 16:18
البته نه همچین چیزی لازم نیست چون فقط خط تلفن عوض میشه:n02: فقط دعا کن اکانتتو به شماره خونتون محدود نکرده باشن:n13:

میشه مثلا برای اینکه بفهمم اکانتمو به شماره خونمون محدود کردن یا نه. به یک کافی نت برم و از اونجا پسوردم رو بزنم ببینم اگه کانکت شد مشخص میشه محدود نشده. درسته؟:n13:

frozen01
01-09-2014, 17:48
میشه مثلا برای اینکه بفهمم اکانتمو به شماره خونمون محدود کردن یا نه. به یک کافی نت برم و از اونجا پسوردم رو بزنم ببینم اگه کانکت شد مشخص میشه محدود نشده. درسته؟:n13:

حالا خوبه ضد حال بخوری کسی که میاد خونه شما بخواد اینترنت بگیره دهنت سرویس میشه :n09:

ArashMiniStar
01-09-2014, 18:55
کافی نت که منظورتو دقیق نمیفهمم باید یه جا بری که ای دی اس ال مخابرات دارن یوزر و پسوردت رو روی مودمشون ست کنی ببینی میشه یا نه.کافی نت که اینترنت خودشو داره من متوجه نمیشم دقیقا میخواین چیکار کنید
.........................
دوستان وضعیت پینگ شما چطوره برای من حدود 300 هست با 4.2.2.4.یعنی افتضاح! روی هر آی پی میرم همینه فقط با سرویس igame و امثالش میاد رو 160 :n29:

frozen01
01-09-2014, 19:57
کافی نت که منظورتو دقیق نمیفهمم باید یه جا بری که ای دی اس ال مخابرات دارن یوزر و پسوردت رو روی مودمشون ست کنی ببینی میشه یا نه.کافی نت که اینترنت خودشو داره من متوجه نمیشم دقیقا میخواین چیکار کنید
دوستان وضعیت پینگ شما چطوره برای من حدود 300 هست با 4.2.2.4.یعنی افتضاح! روی هر آی پی میرم همینه فقط با سرویس igame و امثالش میاد رو 160 :n29:

کلا پینگ ها ریده شده بهش مخابرات دیگه فایده نداره. 300 تا 400 شکایت هم کردم 2 هفتس نوشته در حال بررسی معلوم نیست دارن غاز میچرونن !!

Ali14 persia
01-09-2014, 20:07

پینگ منم داغون شده رفته رو 360.
اصلا نمیدونم این مخابرات ما رو چی فرض کرده؟ هر وقت دلش می خواد فاتحه پینگ رو میخونه! سرعت دانلود از سایتای خارجی هم که افتضاح مطلقه.
کی می خواد این وضعیت درست بشه ، خدا میدونه.

frozen01
01-09-2014, 20:16
الان زنگ زدم اپراتور میگم پینگ بالا هست میگه dns ست کردین میگم اره 46.100.123.126 .

میگه پینگتون تا dns چنده میگم 30 میگه خوبه پس مشکلی ندارین :L

بهش میگم این Dns داخلی مشهد هست گوگل پینکش 350 هست چیچی فیکسه !!

میگه نمیدونم افت سرعت کلی داریم از دیشب

بهش میگم من از 2 هفته این مشکل رو دارم از وقتی Dsl من رو از روی 10000/1500 اوردین روی 3072/768 .

هیچی بهش گفتم ثبت شکایت کنه موضوع و ... و هم بهش گفتم

اینم از مخابرات مشهد شهر معنوی

قربونت امام رضا مغز اینا رو شفا بده.

مخصوصا زن ها رو دی

ghnjfg
01-09-2014, 21:51
حالا خوبه ضد حال بخوری کسی که میاد خونه شما بخواد اینترنت بگیره دهنت سرویس میشه :n09:

درباره اون موضوع قبلا با خودشون صحب کردم اونا نمیخوان بگیرن

فقط مشکل اینجاست که میترسم اشتراک اینترنتم با همین خط تلفن خونه ای که الان توش نشستیم فقط کانکت شه که احتمال زیاد فکر میکنم همینطور باشه:n28:

ghnjfg
01-09-2014, 21:55

من فقط میخوام بدونم که اکانتم به خط تلفن خونمون به قول شما محدود شده یا نه از کجا بفهمم اخه:n28:

ArashMiniStar
01-09-2014, 22:18
داداش یا میشه یا نمیشه خبرشو بعدا بده :n02: اگه نشد هم فوقش با اون طرفی که میخوان بیان خونه شما صحبت کن ببین اینترنت میخوان یه پولی ازشون بگیر بگو اینقد شارژ کردم و فلان بهشون رمز و بقیه رو بده.:n13:

ricerock
02-09-2014, 02:07
اقا من دیشب اومدم این حرفارو زدم . نمیدونم چی شد الان محدودم کردن .دیگه مجبورم یا سرویس دهنده رو عوض کنم یا تعرفه مو... :n14::n21:

sky1sky
02-09-2014, 09:20
من فقط میخوام بدونم که اکانتم به خط تلفن خونمون به قول شما محدود شده یا نه از کجا بفهمم اخه:n28:

تو که می خوای خونت رو عوض کنی خوب مودمت رو با خودت ببر دیگه ، وقتی روی مک ادرس مودم قفله ، که تو مودمت رو هر جا ببری وصل میشه دیگه !!!! و اونجا که بری تست می کنی با خط قبلیت وصل میشه یا نه اگه نشد باید به مخابرات بگی که خونتو عوض کردی و اونا بهت می گن که چه کار کنی که با شماره جدیدت بتونی ازهمون اکانت قبلیت استفاده کنی یایه کاری می کنن که با همون شماره قبلیت بتونی وصل شی
راستی اگر می خوای خودت قبل که بری خونه جدیدت تست کنی که واقعا شمارت و مودم هر دو قفل هست ، و با شماره دیگه ببینی جواب م ده یا نه حتما بیا اینجا خبر بده تا مام ا
اگاه شیم
الان این بهترین فرصته که تو به همه ما نشون بدی که اگر اکانتت رو به مگ ادرس مودم قفل کردی، واقعا تنظیمات به درستی اعمال شده یا نه چون بعید نیست مخارات سر ما رو شیره میماله الکی میگه قفل کردیم اما دهن پرکنی باشه و تنظیمات ها کار نکنه !

ghnjfg
02-09-2014, 09:54
فکر کنم اکانتم فقط رو همین خط تلفن وصل میشه من قبلا زنگ زدم به پشتیبانی گفت خب قبل از اینکه از این خونه برین همشو مصرف کن :n03:

IceLord
02-09-2014, 11:07
فکر کنم اکانتم فقط رو همین خط تلفن وصل میشه من قبلا زنگ زدم به پشتیبانی گفت خب قبل از اینکه از این خونه برین همشو مصرف کن :n03:
سلام دوست عزیز
به هیچ وجه صحبت های پشتیبانی رو جدی نگیرید. غیر ممکن هست که به خط خاصی شما رو محدود کنند.
وقتی تشریف بردید منزل جدید درخواست طرح خانواده (ارزونترین طرح ممکن) رو بدید تا خط شما رانژه بشه.
بعدش با یوزر و پسورد طرح الانتون وصل بشید و ازش استفاده کنید.

تنها چیزی که ممکنه شما رو محدود کنه مک آدرس مودمتون هست که اونو با خودتون می برید منزل جدید. که بازم با یک تلفن با پشتیبانی می تونید غیر فعالش کنید.

من خودم این روش رو تست کردم و جواب میده.

موفق باشید

sleeplessness
02-09-2014, 11:23
سلام دوستان طرحی که شبانه داشته باشه برای مشهد هست؟

amo.reza
02-09-2014, 11:36
سلام دوستان طرحی که شبانه داشته باشه برای مشهد هست؟

طرح تابستانه قرارداد یکساله

ghnjfg
02-09-2014, 11:52
سلام دوست عزیز
به هیچ وجه صحبت های پشتیبانی رو جدی نگیرید. غیر ممکن هست که به خط خاصی شما رو محدود کنند.
وقتی تشریف بردید منزل جدید درخواست طرح خانواده (ارزونترین طرح ممکن) رو بدید تا خط شما رانژه بشه.
بعدش با یوزر و پسورد طرح الانتون وصل بشید و ازش استفاده کنید.

تنها چیزی که ممکنه شما رو محدود کنه مک آدرس مودمتون هست که اونو با خودتون می برید منزل جدید. که بازم با یک تلفن با پشتیبانی می تونید غیر فعالش کنید.

من خودم این روش رو تست کردم و جواب میده.

موفق باشید

ممنون از شما که راهنمایی کردی. پس با این حال حرف پشتیبانی رو نشنیده میگیرم و خونه جدید که رفتم این روش رو تست میکنم چون به حرف شما کاربر قدیمی اعتماد میکنم:n11:. فـقــط امیدوارم جواب بده:42:

Ali14 persia
02-09-2014, 12:19
خاک تو سرشون با این پینگشون! معلوم نیست ما با کی سروکار داریم! هر کار عشقشون بکشه می کنن هیچکی هم هیچی نمیگه.
کی به کیه آقای مخابرات، حالشو ببر. دور دور شماست.

ArashMiniStar
02-09-2014, 12:59
ممنون از شما که راهنمایی کردی. پس با این حال حرف پشتیبانی رو نشنیده میگیرم و خونه جدید که رفتم این روش رو تست میکنم چون به حرف شما کاربر قدیمی اعتماد میکنم:n11:. فـقــط امیدوارم جواب بده:42:
آقا من بالا هم گفتم شما چیزی از دست نمیدی اگه بازم نشد برو بپرس ببین میتونن برات کاری بکنن اگه نمیتونن با اون کسی که میاد خونتون صحبت کن ببین اگه اینترنتتو میخواد یه پولی بهت بده یوزر و پس رو بهش بده کار غیر از این نمیتونی بکنی

ArashMiniStar
02-09-2014, 13:13
خاک تو سرشون با این پینگشون! معلوم نیست ما با کی سروکار داریم! هر کار عشقشون بکشه می کنن هیچکی هم هیچی نمیگه.
کی به کیه آقای مخابرات، حالشو ببر. دور دور شماست.
آره پینگ افتضاح شده مشکل پینگ هم سر خط ارتباطشون با خارجه بهترینش سمت شمال غربه که اونجا نیست وگرنه پینگ خیلی پایین تراین حرفا هست.تو همین انجمن هم در مورد این موضوع بحث شده و یه راهی هست که میشه تشخیص داد:n22:

ghnjfg
02-09-2014, 13:44
آقا من بالا هم گفتم شما چیزی از دست نمیدی اگه بازم نشد برو بپرس ببین میتونن برات کاری بکنن اگه نمیتونن با اون کسی که میاد خونتون صحبت کن ببین اگه اینترنتتو میخواد یه پولی بهت بده یوزر و پس رو بهش بده کار غیر از این نمیتونی بکنی

فقط میخواستم مطمئن شم که وقتی رفتیم خونه جدید یه اشتراک مثل طرح خانواده بگیرم بعد با اون به حساب قبیلم وصل بشم و وقتی چند تا کاربر قدیمی مثل شما و در صفحه قبل گفتین که این روش جواب میده منم پس یه جورایی خیالم راحت شد که شدنیه و وقتی بریم خونه جدید این کارو انجام میدم و امیدوارم با این کار بتونم به حساب قبیلم کانکت بشم:11:

blacktiger
02-09-2014, 14:14
خوب شما برو خونه یه دوست یا آشنا که اشتراک مخابرات داره مودمت رو هم ببر ببین جواب میده یا نه.
یا یوزر پسوردت رو بده به یه دوست که بهش اعتماد داری برات امتحان کنه. همین الان اطمینان حاصل کن.

k1ozil
02-09-2014, 14:16
خوب شما برو خونه یه دوست یا آشنا که اشتراک مخابرات داره مودمت رو هم ببر ببین جواب میده یا نه.
یا یوزر پسوردت رو بده به یه دوست که بهش اعتماد داری برات امتحان کنه. همین الان اطمینان حاصل کن.

رفیق یوزر و پسوردتو بده به یکی از رفقای همینجا بعد که برات امتحان کرد پسوردتو عوض کن.

ghnjfg
02-09-2014, 14:21

هیچ کسو ندارم که برم تست کنم فقط پسرخالم هست که اون شاتل داره:n27:

ghnjfg
02-09-2014, 14:23
رفیق یوزر و پسوردتو بده به یکی از رفقای همینجا بعد که برات امتحان کرد پسوردتو عوض کن.

منم اولش همین فکرو کردم ولی بازم میترسم:n02:
:n28:

k1ozil
02-09-2014, 14:25
منم اولش همین فکرو کردم ولی بازم میترسم:n02:
:n28:
به یکی از بچه های سابقه دار اینجا بده مطمئنن کاری نمیکنه.:n02:

ghnjfg
02-09-2014, 14:33
به یکی از بچه های سابقه دار اینجا بده مطمئنن کاری نمیکنه.:n02:

اگه یه سابقه دار برام تست کنه البته یه شماره خونشون هم بهم بده منم بهش 2گیگ هدیه میدم میگم اگه خواستی :n16:

fight12
02-09-2014, 15:03
اگه یه سابقه دار برام تست کنه البته یه شماره خونشون هم بهم بده منم بهش 2گیگ هدیه میدم میگم اگه خواستی :n16:
من تست کردم جواب میداد,تا یه ماه پیش...

mehrdad_goleyakh
02-09-2014, 18:18
اگه یه سابقه دار برام تست کنه البته یه شماره خونشون هم بهم بده منم بهش 2گیگ هدیه میدم میگم اگه خواستی

سلام
هیچ مشکلی نیست و 100% جواب میده دوست عزیز،تنها مشکلی که شما ممکنه بهش بخورید اینه که کسی که میاد خونه قبلی شما بعد یه مدتی زنگ بزنه 2020 و پسورد رو عوض کنه اونها هم کسی که از اون شماره زنگ میزنه رو میشناسن و شما دیگه نتونید ادامه شارژ رو استفاده کنید.

ghnjfg
02-09-2014, 18:26
سلام
هیچ مشکلی نیست و 100% جواب میده دوست عزیز،تنها مشکلی که شما ممکنه بهش بخورید اینه که کسی که میاد خونه قبلی شما بعد یه مدتی زنگ بزنه 2020 و پسورد رو عوض کنه اونها هم کسی که از اون شماره زنگ میزنه رو میشناسن و شما دیگه نتونید ادامه شارژ رو استفاده کنید.

نه از اون نظر خیالم راحته و قبلا با صاحب خونه در مورد کسایی که میان خونه جدید صحبت کردیم من فقط در موردش شک داشتم حالا که شما هم گفتی کاملا جواب میده مطمئن شدم با تشکر از شما:n16:

reza.karimi
02-09-2014, 23:58
این دانلود رایگان شبانه از پنل من حذف شده الان من بخوام طرحی بگیرم که شبانه داشته باشه به چه صورتی باید اقدام کنم :n16:

zodiac67
03-09-2014, 00:50
دوستانی که طرح کمپین تابستانی 2 mb دارن سرعت دانلود روزانه و شبانتون چنده ؟ و اینکه این طرح تابستانه رو یک ساله فقط میدن یا مدت کمتر هم میدن ؟ ممنون :n01:

hosseinfery429
03-09-2014, 00:58
با سلام به همه شما دوستان دیشب اولین باری بود که مخابرات به پیام من عمل کرد و باید از این کاری که انجام دادن تشکر کرد.
من کلی پیام زدم جوابی نگرفتم اما این پیام گل کاشته پیام:

باسلام یک حرف دارم حتما باید فحش بدم مگر ما پول پرداخت نمیکنیم چرا اینکار را میکنید از بقیه کاربرها بیشتر داریم پول پرداخت میکنیم وقتی کانکت میشیم سرعت اولیه ما 500 و 600 هست اما میاد پایین به 10 و 20 کیلوبایت میرسه خوب مشخصه که از طرف شماست بعد 1000 باز دیزکانکت شدن سرعت تازه میرسه به 75 کیلوبایت چرا این کار را انجام می دهید الان چند تا از همکارهای شما هستند که طرح شبانه دارن سرعت شب و روز بالاترین سرعت ممکن دارن تا یک مگابایت میرسه بعد روزها از حجمشون نسبت به ما خیلی کمتر کم میشه و اگر میخواهید با این وضع ادامه دهید نت را قطع کنید ما با همون تلفن مستقیم وصل بشیم چون سرعت همون الان 20 کیلوبایت هست!!!!
خواهش میکنم اینکار را با ما انجام ندهید سرعت ها را پایین نیارید ما پول میدهیم که با زور نت نمیگیریم ......

دمشون گرم الان سرعت روزانه ترکیده شبانه هم که 20 کیلوبایت بوده شده زیر 10 کیلوبایت الان با بدبختی اومدم اینجا سرعت اینترنتم الان کلا فقط به خط وصل شم فکر کنم بیشتر باشه!!!
یک خسته نباشید برای این تلاشی که کشیدن....

amo.reza
03-09-2014, 08:11
دوستانی که طرح کمپین تابستانی 2 mb دارن سرعت دانلود روزانه و شبانتون چنده ؟ و اینکه این طرح تابستانه رو یک ساله فقط میدن یا مدت کمتر هم میدن ؟ ممنون :n01:

190 kb/s تا 220 kb/s

amo.reza
03-09-2014, 08:22
سرعت طرح 2مگ تابستانه. سرور داخلی و خارجی فرق نداره البته سرورهای خارجی با کیفیت بیشتر دانلود میکنه سرعت فیکس رو 200 کیلوبایت. سرورهای داخلی هم 190 تا 210 کیلوبایت متغییر. سرعت شب با روز هیچ فرقی نداره.

S M Λ S Ħ
03-09-2014, 08:37
سلام

مهندسین الان همه اینجا دانلود شبانه رو دارن دیگه ؟

اوضاع دانلود شبانه تون چه جوریاس؟ من مخابرات فرشچی (ازادشهر) هستم..

الان اوضام با پارس جالب نیس، مخابرات چه طوره؟

ghnjfg
03-09-2014, 09:34
دوستان سمت مخابرات نیاین که افتضاحه طرح شبانه دار یه دونه داره که باید یک ساله گرفت بعد هم در ساعات رایگان سرعت رو 1 یا 1.5 مگ بسته میشه به جز افت سرعت که احتمالا مشتریکن این کمپین اینقدر زیادن که سرعت خیلی ضعیف میشه مثلا رو 70 میاد.
کلا مخابرات ادم رو پیر میکنه:wac:

ghnjfg
03-09-2014, 09:41
من خودم وقتی اعتبارم از مخابرات تموم بشه همه پولامو که قرار شارژ کنم رو جمع میکنم و از یه شرکت خوب یک نامحدود با سرعت بالا مثل 1یا 2مگ میگیرم

ArashMiniStar
03-09-2014, 11:09
از مخابرات نگیرین همینجوری داغون هست دیگه اینترنت ما بدبختا هم م#ی#ر#ی#ن#ی#ن توش:n14:

mahdi-mo
03-09-2014, 19:13
سلام بچه ها
یکی از اقوام میخواد ADSL بگیره
تو شهرستان ما آسیاتک و مخابراته؟
چی پیشنهاد میکنید؟
سرعت 2 مگ میخواد میگه مودمش هم رایگان باشه خوبه
من خودم گفتم مخابرات بگیر
بازم گفتم بیام از شما هم بپرسم

ghnjfg
03-09-2014, 19:54
سلام بچه ها
چی پیشنهاد میکنید؟

پیشنهاد من صبانت هست هم مودمش خوبه هم شبانش

zodiac67
03-09-2014, 20:24

کجا شبانش خوبه از سرعت 12 mb تا 128 kb فرقی نداره سرعت شبانش 15 kb شده برا همه البته تازه این طوری شده:n27:

omidscafild
03-09-2014, 21:00

دوست عزیز دیگه شعورش رو درآودی ! شما که مخابرات داری و وضعیت صبا رو هم نظاره گر هستی و نمیخوای مخابرات هم شلوغ بشه ، لطف کن و راهنمایی نکن دوستان رو . انگار شات گان گذاشتن رو سرت که راهنمایی غلط کنی . شما اولن همشهری ایشون هستی و دوما دور از انسانیت هست که کسی رو عمدا گمراه کنی ! لطف کن از این بعد کسی رو راهنمایی نکن .

دوستان راهنمایی ایشون بدرد خودشون میخوره . کسی هم بخواد مخابرات بگیره زنگ بزنه 2020 جواب میگیره . به اینجور آدما نمیشه اعتماد کرد .

tntkgb
03-09-2014, 21:33
خوب دوستان عزیز اینترنت مخابرات سایت های خارجی باز نمیکنه الان:n13:

k1ozil
03-09-2014, 21:35
سلام بچه ها
چی پیشنهاد میکنید؟

در حال حاضر مخابرات بهترینه.

ghnjfg
03-09-2014, 21:45
دوست عزیز دیگه شعورش رو درآودی ! شما که مخابرات داری و وضعیت صبا رو هم نظاره گر هستی و نمیخوای مخابرات هم شلوغ بشه ، لطف کن و راهنمایی نکن دوستان رو . انگار شات گان گذاشتن رو سرت که راهنمایی غلط کنی . شما اولن همشهری ایشون هستی و دوما دور از انسانیت هست که کسی رو عمدا گمراه کنی ! لطف کن از این بعد کسی رو راهنمایی نکن .

دوستان راهنمایی ایشون بدرد خودشون میخوره . کسی هم بخواد مخابرات بگیره زنگ بزنه 2020 جواب میگیره . به اینجور آدما نمیشه اعتماد کرد .

من اشتباه نوشتم
منظورم این بود که صبانت مودمش خوبه ولی شبانش خوب نیس:n29:

omidscafild
03-09-2014, 21:48
من اشتباه نوشتم

شما مودم صبانت رو میدونی چی ـه ؟! :n29:

ghnjfg
03-09-2014, 21:57
شما مودم صبانت رو میدونی چی ـه ؟! :n29:

اون اقا پرسید کدوم شرکت مودم رایگانه منم گفتم صبانت:n03:

fight12
03-09-2014, 22:01
من اشتباه نوشتم

مودمش مارک شاتل تک میده گمونم, نمیدونم چطوریه...
صبانتم دیدم تعریفی نداره شاتله مرحوم خوب بود که الان محدود میکنه شبانه ملت رو...

fight12
03-09-2014, 22:04
خوب دوستان عزیز اینترنت مخابرات سایت های خارجی باز نمیکنه الان:n13:

مودم رو ریست کنید

ghnjfg
03-09-2014, 22:09
مودمش هم خوب نیست!
صبانتم دیدم تعریفی نداره شاتله مرحوم خوب بود که الان محدود میکنه شبانه ملت رو...

شاتل خوبه برو سمت شاتل
پسر خاله منم داره ولی با این که زیاد هم دانلود میکنه نمیدونم چرا هنوز محدود نشده البته اگه تا صبح دانلود فایلهای سنگین میکنی شاتل اصلا به دردت نمیخوره
اما بعضی از مردم دانلود شبانه انجام میدن ولی خیلی کم. که مناسب ترین اینترنت براشون شاتله که خیلی سرعت و کیفیت خوبی داره هم برای وب گردی حرف نداره

fight12
03-09-2014, 22:15
اون اقا پرسید کدوم شرکت مودم رایگانه منم گفتم صبانت:n03:

های وب , آسیاتک هم مودم رایگان دارن!!!
دلیل نمیشه...

OMiD.1080p
04-09-2014, 00:53
از ساعت 11 اینترنت قطع نبود آیا !؟

E.N.A.Y.A.T
04-09-2014, 00:54
درود

دقیقا .

و من الله توفیق /

mahdi-xbox
04-09-2014, 04:34
فقط سایت های داخلی بالا میومد:n05:

mahdi-xbox
04-09-2014, 04:49
با اکانت داداشم رو خط خونمون که فیبر نوری هست تست گرفتم...
کمپین تابستانه 2مگ ماهی 3گیگ پست پید تایم شبانه:

تهران:

فرانکفورت:

با این سرعت شبانه و روزانه باهم فرقی نداره:n05:

sky1sky
04-09-2014, 05:40

نت من از 8 شب قطع شد

frozen01
04-09-2014, 06:35
دوستان پینگ تا گوگل چنده الان ؟

OMiD.1080p
04-09-2014, 08:37
نت من از 8 شب قطع شد
والا من 11 چک کردم دیدم قطع ـه /
بعد اینکه لامسب چراغ ADSL روشن بود . من فکر میکردم از مودمم هستش .
چون وصل بودیم , یهو دیدم اینترنت گوشی ( وای فای ) قطع شــــد .
کلی سر مودم بدبخت فیلم درآوردم , چون فکــر میکردم از مودمم هســــــــت .

EXTREME
04-09-2014, 09:03
والا من 11 چک کردم دیدم قطع ـه /
بعد اینکه لامسب چراغ ADSL روشن بود . من فکر میکردم از مودمم هستش .
چون وصل بودیم , یهو دیدم اینترنت گوشی ( وای فای ) قطع شــــد .
کلی سر مودم بدبخت فیلم درآوردم , چون فکــر میکردم از مودمم هســــــــت .

من نتم از 9 شب قاط زد فقط سایت های داخلی ir. ها باز میشد بعد امروز صبح بلند شدم دیدم هنوزم همینطوری است اومدم مودم رو یک ریست کردم دوباره کانفیگ کردم درست شد! مشکل نمیتونه از مودم باشه چون نت داشتم و سایت ها باز میشد ولی سایت های خارجی باز نمیشد با ست کردن dns هم درست نشد فگر کنم یک کرمی ریخته بودن مثل اینکه بقیه هم این مشکل رو داشتن

ArashMiniStar
04-09-2014, 09:13
چه جالب عمومی بوده :/
من که مونده بودم چراغ مودمم روشن تو کانفیگش هم رفتم link رو بدون مشکل نشون میداد

Sent from my C6903 using Tapatalk

OMiD.1080p
04-09-2014, 09:28
احتمالا کابل های دیتا شون قطع شده بوده , اونا هم تا رفته بودم چسب برق بگیرن و بیان چسب بزن کابل ها رو ( یعنی توفمال کنند ) واســـــــه همـــین یک چند ساعتـــی طول کشیده .
این وسط مخابرات سود کرده و هزاران کاربر ضــــرر .

ghnjfg
04-09-2014, 09:30
با اکانت داداشم رو خط خونمون که فیبر نوری هست تست گرفتم...
کمپین تابستانه 2مگ ماهی 3گیگ پست پید تایم شبانه:

تهران:

یکی دیگه از خوبی های این کمپین قیمتشه
خدایشش تو ایران دیگه هیچ شرکت سرویس دهنده ای نیست که سرعت 2مگ از 1تا7 رایگان بده با قیمت ماهی 14هزار تومن

arian007
04-09-2014, 10:44
سلام من امروز هروقتدبا فیل تر شکن وصل میشم بعد از مدتی اینترنت قطع میشه ولی اگه بدون اون باشم قطع نمیشه علت چیه؟ برای شما هم اتفاق افتاده؟

amo.reza
04-09-2014, 11:28
هر چه زودتر کمپین تابستانه ثبت نام کنید هم سرعت خوب هم قیمت و هم دانلود شبانه. وگرنه باز به دام طرح ها گلدنت دزد میوفتین:n02:

ArashMiniStar
04-09-2014, 18:25
هر چه زودتر کمپین تابستانه ثبت نام کنید هم سرعت خوب هم قیمت و هم دانلود شبانه. وگرنه باز به دام طرح ها گلدنت دزد میوفتین:n02:

باشه داد نزن دوست گلم
الان همه از شرکتای دیگه راه میفتن میان مخابرات همه ضرر میکنیم مشترک زیاد داره نیاز به تبلیغ نیس

alyy
04-09-2014, 18:28
اینترنت دیشب قطع شد و فقط سرور داخلی وصل بود.الان هم داره همین اتفاق میفته ولی قطع و وصل میشه.وقتی هم قطع میشه فقط سرور خارجی قطع میشه.داخلی کلا وصله.معلوم نیس چ غلطی میکنن این موقع شب

milad azad
04-09-2014, 18:59

با اون مودم اشغالش ....

فکر کنم تازه تو عمرت اینترنت گرفتی

amo.reza
04-09-2014, 19:53
با اون مودم اشغالش ....

ما که مودم نگرفتیم 26گیگ هدیه گرفتیم 86 گیگ یکساله. من از وقتی که سیستم اکانتینگ 217.219.70.20:8080/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بود از مخابرات دارم :n05:

اول نامحدود 512 - بعدا بعثت - بعد نقره ای نوروزی - بعد نقره ای+شبانه - الانم 2مگ کمپین.

amo.reza
04-09-2014, 19:56
باشه داد نزن دوست گلم
الان همه از شرکتای دیگه راه میفتن میان مخابرات همه ضرر میکنیم مشترک زیاد داره نیاز به تبلیغ نیس

کسی داد نزد خوشگلم:n06:

ArashMiniStar
04-09-2014, 19:56
با اون مودم اشغالش ....

آره بابا قبل عید که من 2 مگ داشتم خیلی خوب بود واقعا کیفیت عالی سرعت بالا پینگ پایین الان دقیقا بر عکس شدن! پینگ وحشتناک قعطی زیاد سرعت پایینتر اومده وووو دیگه بیشتر از این یوزر بگیرن باید بریم کارت دیال آپ بگیریم:n28:

M-H2013
04-09-2014, 20:42
سلام من می خوام کمپین تابستانه بگیرم فکر کنم طرح ۲مگ و۳گیگ ۱۴۰۰۰ هزار تومان رو زیاد گرفتن مردم آیا الان که این طرح فروشش زیاد بوده قطعی و کم شدن سرعت زیاد یا نه فرقی نمی کنه.به نظر شما من کدومش رو بگیرم؟؟؟

ArashMiniStar
04-09-2014, 21:44
سلام من می خوام کمپین تابستانه بگیرم فکر کنم طرح ۲مگ و۳گیگ ۱۴۰۰۰ هزار تومان رو زیاد گرفتن مردم آیا الان که این طرح فروشش زیاد بوده قطعی و کم شدن سرعت زیاد یا نه فرقی نمی کنه.به نظر شما من کدومش رو بگیرم؟؟؟

مشکل طرح نیس هر طرحی میگیری باید مشکلاتو به جون بخری مشکل سره مشترک زیاده و ساپورت افتضاح مخابرات
یه بدی داره این طرح که 1 ساله هست یعنی اگه بدتر از اینم بشه دستت به هیچ جا بند نیس یا باید بسوزی و بسازی یا ضرر کنی جمعش کنی!

ghnjfg
04-09-2014, 21:55

قیمتش تقریبا مناسبه ولی باید بقیه موارد مثل افت شدید سرعت در ساعات رایگان و قطعی مداوم رو هم درنظر بگیری
خونه ما با این که به مرکز مخابرات خیلی نزدیکه ولی تعجبم که چرا سرعتم در شبانه از 200 کم کم میاید رو 20:n03:

ArashMiniStar
04-09-2014, 22:00
پینگ رو چی میگی یه بار رو 200ه یه بار 400 من که از اخر نفهمیدم دلیلش چیه موضوع ای پی های مختلف هم رد شد!!

zodiac67
04-09-2014, 23:06
باشه داد نزن دوست گلم

این قدر نترس که کسی بیاد. اینا شب تا صبح تو رادیو تلویزیون و تو خیابون و اینا تبلیغ میکنن اگر کسی بخواد میاد با اون تبلیغات شما هم جلوشون رو نمیتونی بگیری:n02: اگه قرار باشه با اومدن نهایتن 100 نفر از این تاپیک کیفیتش افت پیدا کنه بزار بکنه :n06:

david-ebi
04-09-2014, 23:37
دوستان مخابرات طرح 10 مگ با شبانه داره که بشه یکماهه قرارداد بست؟اگر داره سرعت شبانش چقدره؟من منظورم این کمپینگ تجاری هستش.جریانش چیه؟

sky1sky
05-09-2014, 00:43
من نتم از 9 شب قاط زد فقط سایت های داخلی ir. ها باز میشد بعد امروز صبح بلند شدم دیدم هنوزم همینطوری است اومدم مودم رو یک ریست کردم دوباره کانفیگ کردم درست شد! مشکل نمیتونه از مودم باشه چون نت داشتم و سایت ها باز میشد ولی سایت های خارجی باز نمیشد با ست کردن dns هم درست نشد فگر کنم یک کرمی ریخته بودن مثل اینکه بقیه هم این مشکل رو داشتن

والا تا اینا می خوان یه نت مث ادم بدن ، پدر مودم هامون در میاد بس که خاموش روشن و ریست اش می کنیم !
من حتی سایت داخلی هم واسم باز نمی کرد تنها سایت ، فقط سامانه adsl بودکه شب پنج شنبه بازمیشد ! که هر بار رفرش زدن و ورود هم مگ مینداخت اما دریغ از یک سایت دیگه که بازشه !
حالا کسی خبر نداره واقعا این هاچه کا می کنن که قطع میشه ؟؟؟؟؟

OMiD.1080p
05-09-2014, 01:30
دیگه رسما از دیال آپ هم داغون تر شدیم /
.
.
بعد آقایون میرن تو صفــــ نماز جماعت هم وایمیستن . ( مسئولین مخابرات )
پ ن : حرومت باشه مخابرات .

amo.reza
05-09-2014, 06:06
عرض 25 ثانیه 104 مگابایت از حجمم رفت :|

EXTREME
05-09-2014, 09:58
آره دیشب نت افتضاح بود....

david-ebi
05-09-2014, 13:25
دوستان مخابرات طرح 10 مگ با شبانه داره که بشه یکماهه قرارداد بست؟اگر داره سرعت شبانش چقدره؟من منظورم این کمپینگ تجاری هستش.جریانش چیه؟

دوستان کسی در جریان طرح 10 مگ مخابرات با شبانه رایگان نیست که شرایطش و سرعتش چطوریه؟

ghnjfg
05-09-2014, 13:31
10 مگ شبانه نداره وگرنه من خودم الان 10 مگ رو خریده بودم:n03:

sky1sky
05-09-2014, 13:59
بچه ها میشه کاری کرد سرعت وب گردی با مرور گر رو کاهش بدیم؟؟؟؟ می خوام یک کاری کنم که صفحات با مرور گر دیر لود بشن در داخل روز نیاز فوری ضروری هست راه حل ؟؟؟؟ مرسی

Kamyar_AnathemA
05-09-2014, 14:05
مرکز مخابراتی فرشچی گوه ترین مرکز مخابراتی در خاورمیانه و حوزه دریای کاراییب
پینگ زیر 700-800 نمیاد

amo.reza
05-09-2014, 15:11
پینگ اینجا بدک نیست:n01:

Kamyar_AnathemA
05-09-2014, 16:19
کدوم مرکز ؟

ArashMiniStar
05-09-2014, 16:26
پینگ اینجا بدک نیست:n01:

با
4.2.2.4
میتونی بگیری بذاری

amo.reza
05-09-2014, 17:19
کدوم مرکز ؟

نیشابور :n05:

amo.reza
05-09-2014, 17:43
با
4.2.2.4
میتونی بگیری بذاری

roya.rashidi
05-09-2014, 20:12
بچه ها میشه کاری کرد سرعت وب گردی با مرور گر رو کاهش بدیم؟؟؟؟ گاهی سریع باز میشه یه پیج باز می کنم در روز 8 مگ میندازه !!! اما جالبه همون پیج ساعت یک ش به بعد که بازمیشه کمتر از 3 مگ میندازه !!!!!! می خوام یک کاری کنم که صفحات با مرور گر دیر لود بشن در داخل روز
نیاز فوری ضروری هست راه حل ؟؟؟؟ مرسی
اپرا فک کنم همچین قابلیتی داشت.
با برنامه های کنترل ترافیک فک کنم بتونی کلا رو سیستمت محدودیت درس کنی . شایدم بتونی برای برنامه خاص (مثل مرورگر ) محدودیت درس کنی.
بنظرم تستشون کنید ببینید چیجوری .

sky1sky
06-09-2014, 09:06
بچه ها کسی یادش هست اولین باری که مخابرات قابلیت محدود کردن مک ادرس مودم رو گذاشت چه تاریخی بود ؟؟

sky1sky
06-09-2014, 09:07
کسی یادش هست اولین باری که مخابرات قابلیت محدود کردن مک ادرس مودم رو گذاشت چه تاریخی بود ؟؟

X-FeaR
06-09-2014, 13:23
مرکز مخابراتی فرشچی گوه ترین مرکز مخابراتی در خاورمیانه و حوزه دریای کاراییب
پینگ زیر 700-800 نمیاد

بدون شک ، نزدیک 10 روز هست که پینگ زیر 400 ندیدم.

rezamn22
06-09-2014, 15:09
من قبلا از سرویس شاتل استفاده می کردم به علت تغییر مکان به منطقه کوثر الان خطم PCM شده و شاتل سرویس نمیده می خواستم سئوال کنم از مخابرات اینترنت بگیرم یا برم سمت مبین نت ؟ کدوم طرح مخابرات از همه بهتره؟

XXS
07-09-2014, 08:36
من قبلا از سرویس شاتل استفاده می کردم به علت تغییر مکان به منطقه کوثر الان خطم PCM شده و شاتل سرویس نمیده می خواستم سئوال کنم از مخابرات اینترنت بگیرم یا برم سمت مبین نت ؟ کدوم طرح مخابرات از همه بهتره؟

اگه میخوای خط از pcm دربیاد باید یک سال مشترک مخابرات باشی.

Last Night
07-09-2014, 08:42
اگه میخوای خط از pcm دربیاد باید یک سال مشترک مخابرات باشی.

سلام من بیش از یک ساله مشترم مخابراتم.دقیقا چی کار باید کنم؟

alirazor24
07-09-2014, 11:41

alirazor24
07-09-2014, 11:44
در تمام ساعات شبانه روز با آخرین سرعت دانلود کنید....
فقط با استفاده از سرویس سایت شبانه......

amo.reza
07-09-2014, 11:59
در تمام ساعات شبانه روز با آخرین سرعت دانلود کنید....
فقط با استفاده از سرویس سایت شبانه......

تبديل اينترانت به اينترنت.
وقتي سايتهاي خارجي باز نميشن به به سرويس شبانه وصل بشين مثل هلو براتون تمام سايتها باز ميشه;). (با پينگ عالي)

افزايش چشمگير سرعت دانلود و وبگردي مخصوصا براي كاربران شاتل.

david-ebi
08-09-2014, 00:36
دوستان من توی کمپین تابستانه و تجاری سرویس 10 مگ دیدم که چند تا از دوستان میگفتند شبانه هم داره.کسی در جریانش هست؟

amo.reza
08-09-2014, 05:06
دوستان من توی کمپین تابستانه و تجاری سرویس 10 مگ دیدم که چند تا از دوستان میگفتند شبانه هم داره.کسی در جریانش هست؟

بلی دانلود شبانه هم داره

k1ozil
08-09-2014, 14:40
تبديل اينترانت به اينترنت.
وقتي سايتهاي خارجي باز نميشن به به سرويس شبانه وصل بشين مثل هلو براتون تمام سايتها باز ميشه;). (با پينگ عالي)

افزايش چشمگير سرعت دانلود و وبگردي مخصوصا براي كاربران شاتل.

واقعا سرویس خوبیه اینم دو تا تست یکی با سرویس شبانه یکی بدون سرویس شبانه

david-ebi
08-09-2014, 15:50
بلی دانلود شبانه هم داره

من الان با 2020 صحبت کردم.میگه ما فقط 10 مگ سه ماهه داریم اونم بدون شبانه.و گفت هنوز از طرحهای کمپین تجاری و تعرفه هاشون خبر نداریم!!!!حالا کسی هست در اینباره تحقیقات مبسوطی کرده باشه؟:n02:

mahdi-xbox
08-09-2014, 17:35
واقعا سرویس خوبیه اینم دو تا تست یکی با سرویس شبانه یکی بدون سرویس شبانه

البته برا من استفاده از این سرویس در طرح نقره ای چه در بازه زمانی رایگان و چه در افزایش سرعت دانلود از سرور خارجی هیچ تاثیری نداشت:n23:

k1ozil
08-09-2014, 19:03
البته برا من استفاده از این سرویس در طرح نقره ای چه در بازه زمانی رایگان و چه در افزایش سرعت دانلود از سرور خارجی هیچ تاثیری نداشت:n23:

برا من تو سرور خارجی خیلی خوبه و پینگ رو هم مخصوصااز خارج خیلی خوب میکنه.ولی تو سرور داخل اصلا تاثیر نداره

fight12
08-09-2014, 19:43

منم همون اول که این سرویس اومد تست کردم تاثیر آنچنانی نداره.....لیچر بهتره

k1ozil
08-09-2014, 21:48
منم همون اول که این سرویس اومد تست کردم تاثیر آنچنانی نداره.....لیچر بهتره
ولی نمدونم برا من یکی خیلی خوب بود نمیدونم چی بگم تستهای بالا رو میبینی که کلا دو دقیقه فرق دارن ولی سرعتم با این سرویس خیلی خوب شده.

Kamyar_AnathemA
09-09-2014, 00:13
اکانت تست این سرویس سرعت منو کمتر میکنه تو شبانه
یه سره نوسان داره
فقط تو پینگ یه مقداری تاثیر داره

ArashMiniStar
09-09-2014, 03:14
اکانت تست این سرویس سرعت منو کمتر میکنه تو شبانه
یه سره نوسان داره
فقط تو پینگ یه مقداری تاثیر داره

شاید سرعتو محدود کرده

majid89
09-09-2014, 07:11
عمو رضا شما کدوم مرکز مخابراتی نیشابور هستی؟

Sent from my ZP900 using Tapatalk

amo.reza
09-09-2014, 09:01
عمو رضا شما کدوم مرکز مخابراتی نیشابور هستی؟

Sent from my ZP900 using Tapatalk

قدس
///////////

Dr Nima
09-09-2014, 12:13
قدس
///////////
قدس که میگن یکی از بهترین مراکز مخابراتی مشهد هس
سه ساعته خط رو رانژه میکنه
مرکز مخابراتی هم تاثیر داره در کیفیت اینترنت:)

zodiac67
10-09-2014, 01:16
قدس که میگن یکی از بهترین مراکز مخابراتی مشهد هس
سه ساعته خط رو رانژه میکنه
مرکز مخابراتی هم تاثیر داره در کیفیت اینترنت:)

دکی جون ایشون نیشابور تشریف دارن :n02:

sadegh0007
10-09-2014, 06:30
سلام امروز طرح بعثتم تموم میشه نمی دونم چی بگیرم می خواهم برم طرح خانواده بگیرم سرعتش خیلی پایین هست یا نه فقط برای مرور وب و گاهی وقت ها دانلود چند تا فایل پی دی اف به نظرتون همین کفاف من را می دهد

sadegh0007
10-09-2014, 06:33
هیچ جوری نمیشه این طرح بعثت را دوباره تمدید کنم

aabrahim
10-09-2014, 18:44
دوستانی که طرح کمپین یکساله خریدن و پولشو دارن هر ماه میدن بدونند که این طرح قطع نمیشه مگر خود مشترک به مخابرات بگه
پس حواستون باشه اگر نمی خواید کنسلش کنید

shoki.joon
10-09-2014, 19:14
سلام. دوستان من چهار روزی میشه که اینترنتم مدام قطع میشه و وصل میشه. مثلا 1 دقیقه وصله باز قطع میشه و دوباره وصل میشه. بیشتر از دو دقیقه وصل نمیمونه. کسی دیگه هم این مشکل رو داره؟؟؟؟؟؟؟

sir12011
10-09-2014, 21:24
واقعا سرعت گند هستش

k1ozil
10-09-2014, 21:28
واقعا سرعت گند هستش
میشه بگی سرعت کی خوب بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13:

Ali14 persia
10-09-2014, 21:47
واویلا باز چه خبر شده؟
پینگ رسید به 700.من که گوگل رو به زور باز می کنم!
کی درست بشه خدا میدونه!

ghnjfg
10-09-2014, 21:55
عجیبه برای من که تاحالا هیچ وقت این مشکلات نبوده نه افت سرعت نه قطعی:n29:

ArashMiniStar
10-09-2014, 22:35
2 روزه تایم اوت خیلی زیاد شده

hadixp
10-09-2014, 23:14
سلام دوستان مدارک برای کمپین 2 مگ مخابرات چیه؟
1 ساله دانشگاهم تموم شده و بیکارم (یعنی تو خونه کار میکنم)

k1ozil
10-09-2014, 23:16
سلام دوستان مدارک برای کمپین 2 مگ مخابرات چیه؟
1 ساله دانشگاهم تموم شده و بیکارم (یعنی تو خونه کار میکنم)

کپی کارت ملی(اگه مالک خط باشه بهتره)

ghnjfg
10-09-2014, 23:18
سرعت منم الان افتضاحه
سرعت دانلود از سرور خارج با تک کانکشن به جای این که رو 1 مگ برثانیه باشه رو 1کیلوبایته :n04:

realcore
11-09-2014, 00:30
سرعت افتضاح شده، سایتم به زور باز میکنه

Reza R"ch
11-09-2014, 09:50
سلام دوستان
کمپین 2 مگ چطوره؟شبانه از ساعت چند تا چنده؟سررعت شبانه اش چتد هست.
با تشکر:n16: