PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

mr1987
18-05-2014, 22:19
دوستان یه مشکل واسم پیش اومده اونم اینه که با کانکشن نمیتونم تواینترنت برم در حالی که فایلی تو دانلود مننجر باشه رو دانلود میکنه ولی اتومات که میکنم هم وب میتونم برم هم دانلود .مودم رو هم چند بار ریسیت کردم و کانکشن رو هم پاک کردم ولی بازم همونجوریه کسی میدونه مشکل چیه

darkdragon
19-05-2014, 01:19
از دوستان کسی دانلود شبانه رایگان داره؟ مشکل کم شدن از حجم هنوز وجود داره؟ یه آماری از دانلود شبانه میخوام.

ممنون

fight12
19-05-2014, 06:28
دوستان یه مشکل واسم پیش اومده اونم اینه که با کانکشن نمیتونم تواینترنت برم در حالی که فایلی تو دانلود مننجر باشه رو دانلود میکنه ولی اتومات که میکنم هم وب میتونم برم هم دانلود .مودم رو هم چند بار ریسیت کردم و کانکشن رو هم پاک کردم ولی بازم همونجوریه کسی میدونه مشکل چیه

احتمالا مشکل از dns باشه.
با dns جدید امتحان کنید..

fight12
19-05-2014, 06:31
از دوستان کسی دانلود شبانه رایگان داره؟ مشکل کم شدن از حجم هنوز وجود داره؟ یه آماری از دانلود شبانه میخوام.

ممنون

سلام.
مشکل کم شدن از حجم ماله تغییر ساعت بود که از ١ فروردین حل شده.
سرعت دانلود شبانه هم به طرحی که میخرید و شلوغی مرکز مخابراتیتون بستگی داره.

fight12
19-05-2014, 09:22
خب دوستان بالاخره گزینه محدود کردن مک آدرس هم اضافه شد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
19-05-2014, 10:36
خب دوستان بالاخره گزینه محدود کردن مک آدرس هم اضافه شد.

حالا خوب شد ....
چه عجب این مخابرات یک کاری کرد

hamed_yazdani
19-05-2014, 10:56
سلام من الان طرح خانواده دارم. میخواستم روی اونیکه خط دیگه هم یه سرویس بگیرم . فعلا بهترین و بصرفه ترین سرویس به نظرتون چیه?
کدوم یکی از سرویس ها الان ترافیک رایگان شبانه دارن?
ایا مخابرات سرویس نامحدود هم داره?
لعنت به این مخابرات که محله ما رو محدود به خودش کرده!!!

[Mohsen]
19-05-2014, 14:30
این پورت DSLAM رو دیگه برای چی اضافه کردن؟! به جای این کارا نمیدونم چرا نمیان کیفیت و ثبات سرویس شون رو بیشتر کنند!

EXTREME
19-05-2014, 15:51
سلام من الان طرح خانواده دارم. میخواستم روی اونیکه خط دیگه هم یه سرویس بگیرم . فعلا بهترین و بصرفه ترین سرویس به نظرتون چیه?

سلام تو سایت مخابرات رفتید همه طرح هاش با قیمت هاش هست اون رو بببنید به نظر من بهتر است

fight12
19-05-2014, 17:58

فقط طرح های نقره ای وطلایی پاییزه شبانه دارند.

arian007
19-05-2014, 18:16
گزینه محدود کردن پورت فیزیکی برای چیه؟

EXTREME
19-05-2014, 19:05

اینطوری که به نظر میاد برای این است که فقط با آدرس فیزیکی خودتون میتونید وارد حسابتون بشید و با مک آدرس های دیگه نمیشه وارد شد

[Mohsen]
19-05-2014, 22:07
پر واضحه که مخابرات بیش از اندازه مشترک گرفته و توان سرویس دهی به این همه کاربر رو نداره. روش های مختلفی رو تا حالا امتحان کردند مثل حذف کردن شبانه از اکثر طرح ها تا بتونن پاسخگوی ترافیک شبانه باشند => گرون کردن قیمت سرویس ها => آدرس دهی آی.پی ها روی رنج 46.100 که بعد از حدود یک ماه کانفیگش به اتمام رسید و در تمام این مدت کاربران این رنج امکان دسترسی به اینترنت رو نداشتند! دلیلش هم پر شدن رنج 2.180 به علت گرفتن کاربر بیش از اندازه. مورد آخر هم افت سرعت و پینگ در ساعات اوج ترافیک هست (حدود 6 بعد از ظهر تا 12 شب). مثلا این شاهکار رو ببینید که مربوط به همین چند دقیقه قبل هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمیدونم چرا به جای فشار آوردن روی مشترک با این همه درآمد بی حد و حساب مخابرات تجهیزاتش رو ارتقا نمیده و به اصطلاح لقمه رو دور سرشون میچرخونن؟! یعنی واقعا ارزشش رو نداره بعد این همه سودجویی ای که کردند ذره ای هم خرج کنند؟! :n15:

n shh
19-05-2014, 23:01
مشکل اینه که مخابرات به یه عده آدم بی سواد و مفت خور فروخته شده که اصلا از اینایی که گفتی سردرنمیارن و فقط به فکر جیب خودشون هستند و این که مردم رو سرکیسه کنند.
تو بایت این هفته خوندم در امد مخابرات11هزار و 566میلیارد تومان فقط در سال 1392 بوده وباوجود اینکه درابتدای امسال تعرفه هاشون رو 20درصد افزایش دادن باز دوباره رییس روساشون
دور هم جمع شدند درخواست افزایش مجدد تعرفه ها رو در دستور کارشون قرار دادند.واقعا این مخابرات حیف شد دست چه کسایی افتاد. طرف یه مدرک مهندسی الکترونیک داره شده رییس مخابرات یک استان به این بزرگی از موقعی هم که اومده وضعیت روز به روز بدتر شده وبی کفایتی خودشو ثابت کرده وکسی هم کارش نداره.

masooumi
19-05-2014, 23:13
;8227601']این پورت DSLAM رو دیگه برای چی اضافه کردن؟! به جای این کارا نمیدونم چرا نمیان کیفیت و ثبات سرویس شون رو بیشتر کنند!

این بخش برای اینکه نشون بده شما از کدام مرکز و کدوم DSLAM و کدوم پورتش به شبکه وصل میشید که بشه براش محدودیت گذاشت و کاری کرد که کسی نتونه با یوزر شما از جای دیگه ای به جز خط تلفن خودتون به شبکه وصل بشه .

masooumi
19-05-2014, 23:17

ببینید وفتی شما محدودیت را روی مک آدرس میزاشتین ، دیگه نمیشد با مودم دیگه ای وصل شد ، مثلا مودمت خراب میشد دیگه نمیشد با مودم جدید وصل شد و یا اینکه از داخل کامپیوتر کانکشن بسازی و ... (البته خوشبختانه درست کار نمی کرد این بخش سایتشون)

ولی حالا با اضافه کردن امکان محدودیت با پورت فیزیکی دیگه یوزر روی خط شما و پورتی از dslam که شما ازش به اینترنت وصل میشید بسته میشه . این امکان رو شرکت های شاتل و های وب برای همه مشترکاشون در نظر میگیرن و حتی های وب برای برداشتنش از مشترک ماهیانه پول میگیره و خیلی خیلی مفیده ، چون باعث میشه کس دیگه ای نتونه از یوزر و پسورد شما استفاده کنه و به شبکه وصل بشه.( حتما این بخش را فعال کنید.)

محدودیت به این شکل هست که فقط از خط تلفن خودتون میتونید با یوزر و پسورد خودتون به شبکه وصل بشید و یوزر و پسورد شما به کار کس دیگه نمیاد چون نمیتونه به شبکه وصل بشه (البته من هنوز تست نکردمش که واقعا کار می کنه یا ققط یه گزینه الکیه)

[Mohsen]
19-05-2014, 23:35
این بخش برای اینکه نشون بده شما از کدام مرکز و کدوم DSLAM و کدوم پورتش به شبکه وصل میشید که بشه براش محدودیت گذاشت و کاری کرد که کسی نتونه با یوزر شما از جای دیگه ای به جز خط تلفن خودتون به شبکه وصل بشه .

بله اینو میدونم. اضافه کردن همچین چیزی در ریزکارکرد اصلا توجیهی نداره فقط باعث سردرگمی کاربر میشه حداقل میشد در ریز اتصالات اضافه اش کرد، بعد هم وقتی مخابرات اصلا همچین امکانی رو ارائه نمیده دیگه ذکر کردن چنین چیزی در پنل فایده اش چیه؟!

در ضمن تا جاییکه میدونم شاتل اشتراک رو روی خط تلفن قفل نمیکنه روی مک آدرس قفل میکنه، مگر در این چند ماه اخیر اضافه اش کرده باشند. تنها ISP ای رو که مطمئنم اشتراک رو روی خط تلفن قفل میکنه پارس آنلاینه که چند سالی هست این کار رو میکنه.

masooumi
19-05-2014, 23:45
;8228352']بله اینو میدونم. اضافه کردن همچین چیزی در ریزکارکرد اصلا توجیهی نداره فقط باعث سردرگمی کاربر میشه حداقل میشد در ریز اتصالات اضافه اش کرد، بعد هم وقتی مخابرات اصلا همچین امکانی رو ارائه نمیده دیگه ذکر کردن چنین چیزی در پنل فایده اش چیه؟!

در ضمن تا جاییکه میدونم شاتل اشتراک رو روی خط تلفن قفل نمیکنه روی مک آدرس قفل میکنه، مگر در این چند ماه اخیر اضافه اش کرده باشند. تنها ISP ای رو که مطمئنم اشتراک رو روی خط تلفن قفل میکنه پارس آنلاینه که چند سالی هست این کار رو میکنه.

ظاهرا که این امکان اضافه شده به پنل مخابرات ولی منم مثل شما قبول دارم که نیازی به نشون دادن این مورد در ریز گزارش نیست ولی شاید بشه برای پیدا کردن افرادی که در گذشته از یوزر و پسورد دیگران سوء استفاده کردن استفاده کرد.

من دو سال پیش شاتل داشتم و روی پورت بسته بودن یعنی ما دو طبقه توی یک ساختمان از شاتل سرویس داشتیم ولی نمی تونستیم از یوزر های هم استفاده کنیم. اگر محدودیت روی مک آدرس باشه دیگه نمیش از مودم دیگه یا حتی کانکشن از داخل کامپیوتر هم وصل شد ولی ما چنین محدودیت هایی نداشتیم و فقط یوزر و پسورد خودمون روی خط تلفن خودمون جواب میداد.

اصلا روی مک جالب نیست.

[Mohsen]
19-05-2014, 23:54
ظاهرا که این امکان اضافه شده به پنل مخابرات ولی منم مثل شما قبول دارم که نیازی به نشون دادن این مورد در ریز گزارش نیست ولی شاید بشه برای پیدا کردن افرادی که در گذشته از یوزر و پسورد دیگران سوء استفاده کردن استفاده کرد.

من دو سال پیش شاتل داشتم و روی پورت بسته بودن یعنی ما دو طبقه توی یک ساختمان از شاتل سرویس داشتیم ولی نمی تونستیم از یوزر های هم استفاده کنیم. اگر محدودیت روی مک آدرس باشه دیگه نمیش از مودم دیگه یا حتی کانکشن از داخل کامپیوتر هم وصل شد ولی ما چنین محدودیت هایی نداشتیم و فقط یوزر و پسورد خودمون روی خط تلفن خودمون جواب میداد.

اصلا روی مک جالب نیست.

اون گزینه محدود کردن حساب به پورت فیزیکی همونطور که دوستان هم قبلا مطرح کردند مثل اینکه برای این بوده تا حساب 2020 رو محدود کنیم به مک آدرس، یعنی فقط از مک آدرس خودمون بشه رفت داخلش. حالا این موردی رو که شما مطرح کردید هم دور از واقعیت نیست، باشه حتما امتحانش میکنم خبرش رو میدم.

خیلی عجیبه در مورد شاتل! شاید مثل سیاست محدودیت شبانه این رو هم منطقه ای اعمال میکنند! چون همین چند ماه قبل که شاتل داشتم یادمه روی مک آدرس محدود کرده بودند (مثل صبانت)

milad azad
21-05-2014, 11:30
نمی دونم چرا دیگه مثل قبل که DNS ها رو تغییر می دم سایتی باز نمی شه باید حتما دی ان اس خود مخابرات باشه ایا شما هم مثل من هستید ؟

EXTREME
21-05-2014, 15:38
نمی دونم چرا دیگه مثل قبل که DNS ها رو تغییر می دم سایتی باز نمی شه باید حتما دی ان اس خود مخابرات باشه ایا شما هم مثل من هستید ؟

نه من این مشکل رو ندارم ....

fanoostalaei
21-05-2014, 17:00

پس برای اینه که من نتونستم وصل شم !!! :n13:

darkdragon
21-05-2014, 17:00
دوستان این ملک جعفریان گفته قراره 20 مدل جدید ADSL به لیست سرویسها اضافه بشه. اولین خبر توی سایت اصلی مخابرات خراسان رضوی. فقط تاریخ نداره خبر برای کی بوده. کسی در جریانش هست؟

amo.reza
21-05-2014, 17:36
دوستان این ملک جعفریان گفته قراره 20 مدل جدید ADSL به لیست سرویسها اضافه بشه. اولین خبر توی سایت اصلی مخابرات خراسان رضوی. فقط تاریخ نداره خبر برای کی بوده. کسی در جریانش هست؟

یعنی نامحدود هم قراره بیاد:n20:

milad azad
21-05-2014, 17:59

کو کجاست منبعش ادرسش ؟؟؟

ArashMiniStar
21-05-2014, 18:42
اگه مخابرات نامحدود بده دیگه ما حجمیاااااااا باید بریم گورمون رو کلا گم کنیم :n15: الانش که اینترنت به این افتضاحی هست بعدش چی میخواد بشه فقط میخوان یوزر بگیرن بیشرفا صبانت هم همین روشو در پیش گرفته افتضاح شده

ArashMiniStar
21-05-2014, 18:43
نه من این مشکل رو ندارم ....
الان دی ان اس رو عوض نکنیم بهتره یا بکنیم؟ شما دی ان اس تون چیه؟

darkdragon
21-05-2014, 19:29
گفتم که اولین خبر توی سایت مخابرات. اینم لینک. فقط خبر رو کامل بخونید.

masooumi
21-05-2014, 20:57
گفتم که اولین خبر توی سایت مخابرات. اینم لینک. فقط خبر رو کامل بخونید.

20 سرویس جدید بر بستر اینترنت ، نه اینکه 20 مدل جدید ADSL

یعنی میخوان سرویس های ارزش افزوده بزارن روی اینترنتشون، الان بعضی استان ها سرویس های جالبی دارن مثلا یک دانلود سنتر دارن که دانلود نرم افزار ها ازش از حجم سرویس کم نمیشه و یا سرویس بازی آنلاین و ...

احتمالا اینا هم میخوان همین کارا رو بکنن.

EXTREME
21-05-2014, 21:34
الان دی ان اس رو عوض نکنیم بهتره یا بکنیم؟ شما دی ان اس تون چیه؟

من از مال مخابرات استفاده میکنم

با dns jumper میتونید بفهمید کدوم پینگ بهتری میده بهتون

OMiD.1080p
22-05-2014, 11:21
اون روز که توی شبکه یک و اخبار اعلام کرد که مخابرات به مناسبت روز جهانی مخابرات کلی خدمات در زمینه اینترنت و خدمات اینترنتی و دیتا و .... و از همه مهمتر برای فیبر نوری ها میخواد خدمات جدید ارائه بده .
که درباره فیبر نوری خبر این بود که قراره بستری فراهم بکنن که بشه خدمات کابل مسی رو نیز روی فیبر نوری پیاده سازی کنن.
بعد از شنیدن اخبار بلافاصله با ملک جعفریان تماس گرفتم که ایشون گفتن همچنین خبرهایی نیست و ....:n29:
به قول معروف گفت خواب دیدی خِــیره .

EXTREME
22-05-2014, 13:56
اون روز که توی شبکه یک و اخبار اعلام کرد که مخابرات به مناسبت روز جهانی مخابرات کلی خدمات در زمینه اینترنت و خدمات اینترنتی و دیتا و .... و از همه مهمتر برای فیبر نوری ها میخواد خدمات جدید ارائه بده .
که درباره فیبر نوری خبر این بود که قراره بستری فراهم بکنن که بشه خدمات کابل مسی رو نیز روی فیبر نوری پیاده سازی کنن.
بعد از شنیدن اخبار بلافاصله با ملک جعفریان تماس گرفتم که ایشون گفتن همچنین خبرهایی نیست و ....:n29:
به قول معروف گفت خواب دیدی خِــیره .

اونا که همش دروغ میگن برای اینکه مشتری جمع کنن

Kamyar_AnathemA
22-05-2014, 15:52
اوضاع پینگ چطوره ؟
خیلی خرابه اینورا

fight12
22-05-2014, 16:06
اوضاع پینگ چطوره ؟
خیلی خرابه اینورا

از صبح داغونه.

Rahpooyan
22-05-2014, 16:54
ملک جعفریان عزیز بگین شما مگر طرح های نامحدود مخابرات رو بر نداشتین چون اعلام شده بود . در حالیکه هنوز استان های دیگه نامحدود دارند .
حالا چرا به حرف بزرگانتون گوش نمی کنین و چون اونا حرفشو زدن چرا طرح های جدید رو اجرا نمی کنید ؟

EXTREME
22-05-2014, 17:57
از صبح داغونه.

مال من از ظهر داغون شده

چرا اینطوری شده اینترنت اون موقع ها فقط شبانه ها داغون بود الان دیگه به روزانه هم گند زدن

fight12
22-05-2014, 18:57
مال من از ظهر داغون شده

چرا اینطوری شده اینترنت اون موقع ها فقط شبانه ها داغون بود الان دیگه به روزانه هم گند زدن

آی پی های جدید میده که اصلا سرعت ندارند,داخلی نهایت سرعت, خارجی در حد دیال آپ .

Gregar
22-05-2014, 19:02
اوضاع پینگ چطوره ؟
خیلی خرابه اینورا

من الان یه هفته ای هست که به سرور EA اصلا وصل نمیشه چه برسه به پینگ . خیلی اوضاع داغون شده .

user.1
22-05-2014, 19:13
سلام
منم مشکل افت سرعت شدید و پینگ بالا داشتم

یه زنگ بزنین مخابرات بگین سرعتتون رو یه سرعت پایین مثلا 50 60 کیلو بایت فیکس شده و بگین خطو ریست کنن

الان که خیلی نسبت به هفته پیش وضعم بهتر شده
الان سرور های Dota رو بین 130 تا 150 تو اروپا میگیره
:n05:

fight12
22-05-2014, 20:42
سلام
منم مشکل افت سرعت شدید و پینگ بالا داشتم

یه زنگ بزنین مخابرات بگین سرعتتون رو یه سرعت پایین مثلا 50 60 کیلو بایت فیکس شده و بگین خطو ریست کنن

الان که خیلی نسبت به هفته پیش وضعم بهتر شده
الان سرور های Dota رو بین 130 تا 150 تو اروپا میگیره
:n05:

سرعت من نوسان داره خیلی زیاد از ١٠ تا ٢٠٠ کیلوبایت ...
آی پی جدید که اضافه کردن تقریبا فقط سایتا داخلی باز میکنه.

hamed_yazdani
23-05-2014, 01:08
چند روزه نمیتونم توی سایت مخابرات برای چک کردن شارژ لوگین کنم! کسی شکل مشابه من داره???
شما از چه ادرسی برای لوگین استفاده میکنید???!!!!

fight12
23-05-2014, 07:19
چند روزه نمیتونم توی سایت مخابرات برای چک کردن شارژ لوگین کنم! کسی شکل مشابه من داره???

2020.Tci-khorasan.ir

Kamyar_AnathemA
23-05-2014, 11:31

آواتارت حالمو گرفت باز !
عجب بیماری هست این ای ال اس
چی میکشه جیسون !

EXTREME
23-05-2014, 16:44
نت یکم اوضاش بهتر شد پینگ خارجی

sky1sky
23-05-2014, 17:03
پس از ورود به پنل شخصی خودتون در آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در قسمت ریز کارکرد می تونید زمان های اتصال به اینترنت و میزان حجم مصرفی رو مشاهده کنید اگر در ساعاتی که شما پشت سیستم نبودید حجمی از شما صرف شده باشه نشون دهنده رخدادی بنام حجم دزدی است

دوستان طبق صحبت این دوستمون، رفتم پنل کاربری و قسمت ریزکارکرد ها ومی بینم که در آماری که برای روز ها و ساعات مختلف می ده گاهی میزنه که 4 روز متوالی وصله، گاهی یک دقه و گاهی دو روز و الی اخر- - سوالم اینه اون وقت هایی که در جدول میزنه دو روز یا چند روز،خوب مسلما من که سیستمم 4 رروز پیوسته روشن نبوده که !!! حداقل شبا که می خوابم !! پس چرا زده 4 روز متوالی ????،کلا این روش اش در تعیین قطعی و وصلی چگونه هست?? یعنی هرگاه نت از سمت مخابرات قطع باشد ، در جدول مشخص می شود و???? یا کسی مدام از نت ما استفاده می کنه???? یا ...???? لطفا راهنمایی کنیدد

EXTREME
23-05-2014, 20:39
دوستان طبق صحبت این دوستمون، رفتم پنل کاربری و قسمت ریزکارکرد ها ومی بینم که در آماری که برای روز ها و ساعات مختلف می ده گاهی میزنه که 4 روز متوالی وصله، گاهی یک دقه و گاهی دو روز و الی اخر- - سوالم اینه اون وقت هایی که در جدول میزنه دو روز یا چند روز،خوب مسلما من که سیستمم 4 رروز پیوسته روشن نبوده که !!! حداقل شبا که می خوابم !! پس چرا زده 4 روز متوالی ????،کلا این روش اش در تعیین قطعی و وصلی چگونه هست?? یعنی هرگاه نت از سمت مخابرات قطع باشد ، در جدول مشخص می شود و???? یا کسی مدام از نت ما استفاده می کنه???? یا ...???? لطفا راهنمایی کنیدد

شما مودم رو خاموش کنید دوباره روشن کنید از موقعی که روشن کنید ریزکارکرد حساب میشه روالش باید اینطوری باشه

e4lyas
23-05-2014, 21:35
شما مودم رو خاموش کنید دوباره روشن کنید از موقعی که روشن کنید ریزکارکرد حساب میشه روالش باید اینطوری باشه

درسته .. روالش همینه ..
چون مودمتون در حالت PPPOE هست اتصال ( کانکت ) خودکار هست .. و تا زمانی که قطع نشه ( یا خاموش بشه مدم ) این شمارش پیوسته است .

sky1sky
23-05-2014, 21:42

درسته .. روالش همینه ..
چون مودمتون در حالت PPPOE هست اتصال ( کانکت ) خودکار هست .. و تا زمانی که قطع نشه ( یا خاموش بشه مدم ) این شمارش پیوسته است .

خیلی تشکر- بله- روی PPPOE تنظیم هست -پس با این توضیحات اون فواصلی که مودم میندازه فواصلی هست که ازسمت ISP قطع و وصل میشه- پس باید مال شما دوستان هم دقیقا در همین ساعاتی که در جدول هست?? درسته????!!! و شما هم باید شاهد و قطعی بوده باشید دیگه-0 تاریخ و ساعت اش هم که واضح هست.

حاالا سوال دوم: اگر مودم روشن باشد و همه چی اوکی تنظیم اما هیج دستگاهی از طریق وای فای یا کابل به ان متصل نباشد ، ایا از حجم اینترنت کم می شود??
ایا اصلا منطقی هست که صرف روشن بودن مودم، ازحجم نت کم شود???? مرسی

fight12
24-05-2014, 08:11
خیلی تشکر- بله- روی PPPOE تنظیم هست -پس با این توضیحات اون فواصلی که مودم میندازه فواصلی هست که ازسمت ISP قطع و وصل میشه- پس باید مال شما دوستان هم دقیقا در همین ساعاتی که در جدول هست?? درسته????!!! و شما هم باید شاهد و قطعی بوده باشید دیگه-0 تاریخ و ساعت اش هم که واضح هست.

حاالا سوال دوم: اگر مودم روشن باشد و همه چی اوکی تنظیم اما هیج دستگاهی از طریق وای فای یا کابل به ان متصل نباشد ، ایا از حجم اینترنت کم می شود??
ایا اصلا منطقی هست که صرف روشن بودن مودم، ازحجم نت کم شود???? مرسی
برای هر منطقه فرق میکنه تعداد قطعی.
نه کم نمیشه از حجم ولی استفاده نمیکنید مودم رو خاموش کنید که وقتی روشن میکنید سرعت بهتری داشته باشید البته اینو خودشون گفتن مودم من شبانه روز روشنه.

AshkeMahtab
24-05-2014, 12:10
دوستان من اطلاعاتی زیادی ندار ولی الان 3 روزکه اینترنتم درساعت شبانه بین 1ونیم قطع میشه

واین اتفاق از موقعی افتاده که میرم تو ریزکارکردم و پورت DSLAM به این شکل اطلاعاتش و مدلش

تغییر کرده تو عکس ببینید؟؟ نمی دونم حالا قطی ارتباطی داره با این یانه ؟؟

چرا پورت DSLAM من 3 روزه این مدلی شده اطلاعاتی که میده ؟؟ دوستان خواهشا کمک کنید

:n28:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

darkdragon
24-05-2014, 12:44
منم الان گزارش گرفتم برای من هم از ساعن 12:30 امروز ظهر توضیحات بخش DSLAM عوض شده و اسم مرکز مخابراتی هم توی اطلاعات میاد

sky1sky
24-05-2014, 17:51
پیگیری دزدی مخابرات
به خاطر تماس های زیادم آخر با یکی صحبت کردم.بهم یه چیزی گفت که من دیگه پیگیری نکنم و اونم این بود که شما 3 گیگ ازتون کسر شده در صورتی که 6ماه گذشته شما فلانگیگ(مقدار دانلود های من در ساعت رایگان زیاده) دانلود کردید و حالا برای 3 گیگ شکایت می کنی؟(منظورش این بود ولی خودشم گفت که شبانه رایگان بوده و شما خودتون پولشو دادید و حقتونه استفاده کنید) البته اینا آمار دانلود منو از زمانی دارن که کمپین خریدم والا با توجه به دانلود های گذشته ی خودم خیلی بالا تر از این عددی که گفتن در میاد.
ولی اینا آمار پر مصرفترین هارو دارن و حتی اونارو رتبه بندی هم کردن.نفر اول 2 ترا دانلود کرده و مابقی همینجور کمتر .....
خلاصه من یکی که فکر کنم از شکایت صرف نظر کنم ولی یکم صبر میکنم تا ببینم چی میشه بعد شکایت پس می گیریم.
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟
ایا با این روند دزدی گیگ ، افرادی که از شبانه رایگان استفاده می کنند ، امکانش هست به خاطر اون بیان بی دلیل از حجم ترافیک روزانه شان که پول گزافی هم بابتش داده اند ، کم کنن ? کسی تجربه ای در این مورد داره ? یهنی مخابرات به خاطر استفاده مدام یک کاربر از ترافیک شبانه رایگان ، بدون دلیل از ترافیک روزانه اش کم کند??!! مرسی

[Mohsen]
24-05-2014, 20:52
دوستان من اطلاعاتی زیادی ندار ولی الان 3 روزکه اینترنتم درساعت شبانه بین 1ونیم قطع میشه

واین اتفاق از موقعی افتاده که میرم تو ریزکارکردم و پورت DSLAM به این شکل اطلاعاتش و مدلش

تغییر کرده تو عکس ببینید؟؟ نمی دونم حالا قطی ارتباطی داره با این یانه ؟؟

چرا پورت DSLAM من 3 روزه این مدلی شده اطلاعاتی که میده ؟؟ دوستان خواهشا کمک کنید

:n28:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

منم الان گزارش گرفتم برای من هم از ساعن 12:30 امروز ظهر توضیحات بخش DSLAM عوض شده و اسم مرکز مخابراتی هم توی اطلاعات میاد

دلیلش این هست که شخص دیگه ای به حساب شما وصل شده، البته باز اگر این جزو سوتی های مخابرات نباشه!!

fight12
24-05-2014, 21:52
;8234213']دلیلش این هست که شخص دیگه ای به حساب شما وصل شده، البته باز اگر این جزو سوتی های مخابرات نباشه!!

جدیدا تو ریز اتصالات مک آدرس رو نشون نمیده.

e4lyas
24-05-2014, 22:49
سرعت اومد پایین ؟ :{|

Dr Nima
24-05-2014, 23:03
اصلا قند شکن ها هم کار نمیکنن یا اگه کار کنن سایتی باز نمیشه
ولی سایت های داخلی رو خوب باز میکنه
وضعیت پینگ هم که داغون
باز مخابرات چشه!؟!؟!؟

David4None
25-05-2014, 00:53
سرعت به 20 نمیرسه اینجا شب شبانه مخابرات :n24:

amo.reza
25-05-2014, 04:45
سرعت دانلود روزانه-شبانه. طرح پاییزه نقراه ای چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Gregar
25-05-2014, 09:57
اقا تبریک . پروژه اینترنت ملی داره به اوج خودش نزدیک میشه . فکر کنم کم کم باید قید سایتهای خارجی رو کلا بزنیم . چیزشکن ها هم چند روزیه رفتن تعطیلات .

AshkeMahtab
25-05-2014, 11:05
;8234213']دلیلش این هست که شخص دیگه ای به حساب شما وصل شده، البته باز اگر این جزو سوتی های مخابرات نباشه!!

من آمار شارژومو همیشه دارم چیزی از شارژم که کم نشده اگه کسی دیگه ای متصل شده باشه

فک کنم دلیل دیگه ای داشته باشه؟؟ درضمن هر وصلی و قطعی که خودم میشم رو چک میکنم هم

همینطوره همین اطلاعاتو میده الان 5 روزه همینطوریه ...کسی میدونه؟؟ :n28:

sky1sky
25-05-2014, 13:25
من آمار شارژومو همیشه دارم چیزی از شارژم که کم نشده اگه کسی دیگه ای متصل شده باشه

فک کنم دلیل دیگه ای داشته باشه؟؟ درضمن هر وصلی و قطعی که خودم میشم رو چک میکنم هم

می تونید زنگ بزنیئد ISP مزخرف مخابرات و بپرسید
جواب رواینجا هم بگید تا بقیه استفاده کنن اما من به شخصه اصلا ازبرخورد کارکنانش خوشم نمیاد چند بار چند تا سوال در مورد قطعی اینترنت و تنظیمات مودم ازشون پرسیدن به من می گن این اطلاعات فنی هست دونستنش به درد شما نمی خوره !!!! یه دفعه دیگه هم گفتن ما دادن این جوراطلاعات رو پشتیبانی نمی کنیم !!!!! نمی دونم این پول های رو که ازملت می گیرن و سرویس دهی اینترنت و تلفنی شون افتضاحه چه طوری می توان زندگی راحتی داشته باشن !! خداییش عذاب وجدان نمی گیرن !!!

EXTREME
25-05-2014, 18:02
می تونید زنگ بزنیئد ISP مزخرف مخابرات و بپرسید
جواب رواینجا هم بگید تا بقیه استفاده کنن اما من به شخصه اصلا ازبرخورد کارکنانش خوشم نمیاد چند بار چند تا سوال در مورد قطعی اینترنت و تنظیمات مودم ازشون پرسیدن به من می گن این اطلاعات فنی هست دونستنش به درد شما نمی خوره !!!! یه دفعه دیگه هم گفتن ما دادن این جوراطلاعات رو پشتیبانی نمی کنیم !!!!! نمی دونم این پول های رو که ازملت می گیرن و سرویس دهی اینترنت و تلفنی شون افتضاحه چه طوری می توان زندگی راحتی داشته باشن !! خداییش عذاب وجدان نمی گیرن !!!

ازشون میپرسیدی مثلا چه اطاعات فنی است بگو ما هم استفاده کنیم

بیسوادها هیچی یاد ندارن برای ما اطلاعات فنی میکنن یک مشت بیسواد تو 2020 هستند که میان جواب میدن چند تا چیز رو یاد گرفتن هی تکرار میکنن بهت قول میدم dns رو ازشون بپرسی بلد نیستن

OMiD.1080p
25-05-2014, 19:43
بحث بحث اپراتور ها شد .
بارها زنگ زدم برای یک سری مشکلات فنی که بهشون بگم رفع کنن .
بعد از اینکه تماس گرفتم : چند لحظه گوشی . سپس بیشتر از 5 دقیقه تلفن رو میذاره تا به اصطلاح جواب نفر قبلی رو بده .
حالا مشکل اون طرف که ایشون داره حلش میکنه چیه ؟ داره مثلا بهش یاد میده که چطوری پسوردش رو عوض بکنه یا چطوری پسورد بذاره روی وای فای مودمش .
چیزی که اصلا ربطی به یک اپراتور نداره .
بعد که نوبت من میشه ( بعد از 5 دقیقه ) میگم من مثلا چرا پینگ از 4.2.2.2 اینقدر بالاست ؟ یا مثلا چرا نویز خطم SNR با اینکه خوبه پس چرا اینقدر من قطع و وصلی دارم ؟
همین که نمیتونه پاسخ گو باشه و یه جواب درست و حسابی بده سریع میره از بزرگ ترش ( یک خُل و چِل دیگه ) باز سه ساعت مشکل رو توضیح میده و سپس جواب الکی میگیره و باز به من تحویل میده و سپس تَرق قطع میکنه !
این تجربه اکثر تماس هایی که بنده با پشتیبانی داشتم بوده .

AshkeMahtab
25-05-2014, 22:29
ماکه چندساله زنگ میزنیم به این 2020 واس هرمشکلی که بگی فقط همینو بما میگن :

مودم تونو 5 دقیقه خاموش کنید دوباره روشن کنید:n08:

AshkeMahtab
25-05-2014, 22:33
الان 5 روزه اینترنت من تو ساعات رایگان همش قطع میشه شارژمم 5 گیگه دیگه هیچ وقت زنگ نمیزنم به 2020 برای مشکلات

چون وقت تلف کردنه اونا کارخودشونو می کنن والله هربارزنگبزنی40 نفر جلوتن صبرعیوب میخوات وایسی:n02:

[Mohsen]
26-05-2014, 02:27
جدیدا تو ریز اتصالات مک آدرس رو نشون نمیده.

بله درسته، مثل اینکه بعد از اضافه کردن DSLAM فکر کردن دیگه این اضافه ست در صورتیکه امکان بسیار خوبی بود!

خب اگر فقط در ساعات شبانه شخص دیگه ای به حساب شما وصل بشه که طبیعتا نباید شارژ کم کنه. وقتی هم که اون شخص قبل از شما وصل باشه شما دیگه نمیتونید وصل بشید

fight12
26-05-2014, 11:44
آقا این 46.100 که اینترنت نداره از جون ما چی میخواد دکمه پاور مودمم خراب شد:n03:
اینقدر که ریست کردم

shoojats
26-05-2014, 12:06
شماره تلفن این خط ویژه چنده واسه طرح طلایی؟؟؟

frozen01
26-05-2014, 15:43
سلام دوستان SNR شما رو چنده ؟

down stream و up stream چی عددش رو بگین

و Time out هاتون در چه وضعیتی هست ؟

sky1sky
26-05-2014, 16:21
1-دوستان امروز صبح دوشنبه ساعت 6:30 تا 6:50 صبح اینترنتم قطع شد !!! پییچ مودم نشان می داد که از سمت مخابرات قطعه ، مال شما هم همین طور بوده ??!!

2-مشکل بعدی اینکه حدود سه هفته ای هست جی میل در 90% اوقات به صورت عادی واسم باز نمیشه و مجبورم با *ق*ن*د*ش*ن* استفاده کنم که تازه اونم هی مجبورم کلی رفرش بزنم !!! باسه مرور گر IE , fox , chrome چک کردم- شما هم همین مشکلات رو دارید?

لطفا بگید که در صورتی که معلوم شه مشکلات فوق الذکر مال آی اس پی نبوده بفهمم مشکل از چیه !مرسی

fight12
26-05-2014, 18:18
1-دوستان امروز صبح دوشنبه ساعت 6:30 تا 6:50 صبح اینترنتم قطع شد !!! پییچ مودم نشان می داد که از سمت مخابرات قطعه ، مال شما هم همین طور بوده ??!!

2-مشکل بعدی اینکه حدود سه هفته ای هست جی میل در 90% اوقات به صورت عادی واسم باز نمیشه و مجبورم با *ق*ن*د*ش*ن* استفاده کنم که تازه اونم هی مجبورم کلی رفرش بزنم !!! باسه مرور گر IE , fox , chrome چک کردم- شما هم همین مشکلات رو دارید?

لطفا بگید که در صورتی که معلوم شه مشکلات فوق الذکر مال آی اس پی نبوده بفهمم مشکل از چیه !مرسی

اینترنت منم همون موقع قطع بود با ریست مودم وصل شد...
جیمیل هم به سختی باز میشد dns گوگل با نورتون رو گذاشتم.

e4lyas
26-05-2014, 22:04
بعد از ظهر 5 ساعتی قطع بود تا الان ..
شما هم همینطور بودید ؟

2020 هم که طبق معمول مشغولی .. !

shoojats
26-05-2014, 22:18
با اینکه 1 ماه اینترنت مزخرف مونده امروز قطعی زیاد داشتم
دوستان در مورد فن اوا چیزی میدونید در مورد تعرفعه هاش؟؟؟

hoosein saba
26-05-2014, 22:19
منم سر شبی یه ساعتی قطع بود

masooumi
26-05-2014, 22:25
بعد از ظهر 5 ساعتی قطع بود تا الان ..
شما هم همینطور بودید ؟

2020 هم که طبق معمول مشغولی .. !

بله برای منم از 6:30 بعدظهر تا 10:20 قطع بود.

تازه زنگ زدم 2020 میگه احتمالا فردا صبح وصل میشه ، میخواستم از پشت گوشی خفش کنم مردکو...

9 ماه از های وب سرویس داشتم ، روی هم 10 دقیقه هم قطعی نداشت ولی این مخابرات فکر کنم روزی یک ساعت کاملا طبیعی هست.

AshkeMahtab
26-05-2014, 22:34
;8235639']بله درسته، مثل اینکه بعد از اضافه کردن DSLAM فکر کردن دیگه این اضافه ست در صورتیکه امکان بسیار خوبی بود!

خب اگر فقط در ساعات شبانه شخص دیگه ای به حساب شما وصل بشه که طبیعتا نباید شارژ کم کنه. وقتی هم که اون شخص قبل از شما وصل باشه شما دیگه نمیتونید وصل بشید

نه توهمه ی ساعت ها اطاعات
DSLAM همونه فک کنم کلن عوض شده البته منکه سردرنمیارم چی هست

چی نیست از رو اون عکس صفحه ی قبل هرکی میدونه جریانش چیه بمام بگه :n16:

الان 5 روزه هم تو ساعات رایگانه قطعی داره هم در طول روز البته در طول روز کمتره

کلی دانلودام مونده لعنتی دقیقا اینرتم تو ساعت رایگان بین 1نیم قطع میشه فک کنم

مخابرات از قسط این کارو میکنه منکه شارژمم 5 گیگه؟؟ چرا؟؟؟

shoojats
27-05-2014, 04:17
بر پدر و مادر این تمام این مدیران مخابرات لعنت خدا باد
هر 3 دقیقه دیس میشه .این non stopرو نمیتونم بگیرم.
بی پدرها

saeed871
27-05-2014, 04:44
بابا چرا حالا سایت باز نمیکنه؟؟؟؟؟ از 10 تا سایتی که زدم فقط اینجا و گوگل باز میشه!!!!:n28:

shoojats
27-05-2014, 05:29
از 4 که بیدار شدم میبینم دیس شده هی مودم رو خاموش کردم هی دیس میشه هر 3 مگ
دهنمون سرویس کرد 2020 و 7230000و9834000 اصلا بوق نمیخوره وصل نمیشه کسی از عزیزان شماره خط ویژه رو داره؟؟؟واسه طرح طلایی بود

EXTREME
27-05-2014, 07:34
از 4 که بیدار شدم میبینم دیس شده هی مودم رو خاموش کردم هی دیس میشه هر 3 مگ
دهنمون سرویس کرد 2020 و 7230000و9834000 اصلا بوق نمیخوره وصل نمیشه کسی از عزیزان شماره خط ویژه رو داره؟؟؟واسه طرح طلایی بود

فکر کنم خود مخابرات هم توش مونده نمیتونه مشکلش رو حل کنه :n15:

sky1sky
27-05-2014, 07:39
سلام و تشکر بابت پاسخ
میشه لطفا در این مورد(dns گوگل با نورتون)توضیح بدید که یعنی چی?? و در اینصورت من هم باید چه طوری تنظیم کنم????

راستی دوستان،مال من هم 6.5 قطع شد و 11.5 مجدد چک کردم بازم قطع بود ، باعث شد زود بخوابم شب !!!
دیشب یک ساعت هم بیشتر مدام زنگ می زدم به 2020 اما همون اول بوق مشعولی بود و اصلا وصل نمی شد !!! فک کنم عمذدا کاری کردن که هی ملت پول تلفن بدن- سوال در این جور موارد بحرانی ؛ غیر از2020 شماره دیگه ای هم هست زنگ بزنیم????
مرسی

aabrahim
27-05-2014, 09:05
من مشکلی نداشتم.داشتان چیه؟

hamed_yazdani
27-05-2014, 12:33
توی لیست تعرفه ها قیمت هرگیگ رو زدن ۳۶۰۰ از ۵ گیگ به بالا ۲۶۰۰ و از ۱۰ گیگ به بالا ۱۶۰۰! حالا چرا وقتی میخوایم از توی سایت شارژ کنیم ۱۱ گیگ رو هر گیگ ۳۲۰۰ حساب میکنه! ۲۰ گیگ رو هر گیگ ۲۵۰۰! پس این ۱۶۰۰ تومنی کلا دکوریه??? اگه ۱۰۰ گیگبزنی تازه میشه ۱۸۸۰ تومنی!!!

IceLord
27-05-2014, 12:42
توی لیست تعرفه ها قیمت هرگیگ رو زدن ۳۶۰۰ از ۵ گیگ به بالا ۲۶۰۰ و از ۱۰ گیگ به بالا ۱۶۰۰! حالا چرا وقتی میخوایم از توی سایت شارژ کنیم ۱۱ گیگ رو هر گیگ ۳۲۰۰ حساب میکنه! ۲۰ گیگ رو هر گیگ ۲۵۰۰! پس این ۱۶۰۰ تومنی کلا دکوریه??? اگه ۱۰۰ گیگبزنی تازه میشه ۱۸۸۰ تومنی!!!

پلکانی حساب می کنن.
5 گیگ اول رو 3600
5 گیگ بعدی رو 2600
گیگ های بعدی رو 1600

100 گیگ میشه
5*3600 + 5*2600 + 90 * 1600

مالیات رو هم به این مبلغ اضافه کنید
:n15:

user.1
27-05-2014, 23:50
آقا کس دیگه ای هم مشکل منو داره ؟
اصلا روانیم کرده
الان این ریز اتصالات مال دو روز اخیره:n14:

شما فقط شماره ردیف رو نگاه کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید:n21:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masooumi
28-05-2014, 00:43
user.1 شما نویز خطت زیاد نیست؟

amo.reza
28-05-2014, 08:39
آقا کس دیگه ای هم مشکل منو داره ؟
اصلا روانیم کرده
الان این ریز اتصالات مال دو روز اخیره:n14:

شما فقط شماره ردیف رو نگاه کنید تا به عمق فاجعه پی ببرید:n21:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما اکانتت -- شده. برو یوزر پسورد اکانت adsl تو چنج کن. بعدش هم پسورد مودم از پیشفرض admin به هر چی دوست داری چنج کن.

fight12
28-05-2014, 08:47
سلام و تشکر بابت پاسخ
میشه لطفا در این مورد(dns گوگل با نورتون)توضیح بدید که یعنی چی?? و در اینصورت من هم باید چه طوری تنظیم کنم????

راستی دوستان،مال من هم 6.5 قطع شد و 11.5 مجدد چک کردم بازم قطع بود ، باعث شد زود بخوابم شب !!!
دیشب یک ساعت هم بیشتر مدام زنگ می زدم به 2020 اما همون اول بوق مشعولی بود و اصلا وصل نمی شد !!! فک کنم عمذدا کاری کردن که هی ملت پول تلفن بدن- سوال در این جور موارد بحرانی ؛ غیر از2020 شماره دیگه ای هم هست زنگ بزنیم????
مرسی

نه شماره دیگه ای نیست

user.1
28-05-2014, 11:31
سلام

user.1 شما نویز خطت زیاد نیست؟

نه
الان باز درسته
مشکلی نداره
کلا این دو روز اخیر اینجوری شده

حتما اکانتت -- شده. برو یوزر پسورد اکانت adsl تو چنج کن. بعدش هم پسورد مودم از پیشفرض admin به هر چی دوست داری چنج کن.

از یوزر پس نیست به سه دلیل

1- همه رمزا عوض شده است
2- رو مک ادرس مودم قفله
3- به فرض هم که یوزر پس اکانت رو کسی داشته باشه اگه بخواد وصل کنه که اررور میده میگه یکی وصله
تازه دیگه DSl من که نباید قطع بشه:n13:

user.1
28-05-2014, 14:29
الان زنگ زدم 2020 و مشکل رو گفتم
شماره موبایل رو گرفت گفت هفته دیگه زنگ میزنن برای بررسی:n13::n14::n15::n21:

ArashMiniStar
28-05-2014, 15:54
الان زنگ زدم 2020 و مشکل رو گفتم
شماره موبایل رو گرفت گفت هفته دیگه زنگ میزنن برای بررسی:n13::n14::n15::n21:

یعنی امروز فردا تعطیلیه و کلا پشمه که میگه هفته دیگه!!؟

Sent from my XPERIA Z1 - THE BEST OF SONY

user.1
28-05-2014, 16:05
یعنی امروز فردا تعطیلیه و کلا پشمه که میگه هفته دیگه!!؟

خب مهندسشون که اونجا بیکار نشسته بیاد جواب منو بده!
باید برم تو نوبت تا مهندس وقت کنن

user.1
28-05-2014, 21:49
فک کنم هوشمند قطع میشه
اخره هروقت من میخوام dota بازی کنم هم وسط بازی نت از بین میره و abandon می خورم
میخوامم که یکیش رو بر طرف کنم دوباره نت قطع میشه و روز از نو روزی از نو
تا حالا 11 تا abandon خوردم:n21::n28::n30:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[Mohsen]
29-05-2014, 00:36
واقعا چرا این مخابرات اینقدر بی ثبانه؟! مخصوصا شب که میشه تایم اوت خیلی زیاده

ArashMiniStar
29-05-2014, 08:38
خیلی خراب شده چیکار باید بکنیم
قطعی که زیاده هیچ خودمون هم همش مجبوریم مودمو ریست کنیم:n29:

sky1sky
29-05-2014, 08:58
یه سوالی که واسم به وجود میاد اینه که میشه دوستان گرامی واسه من توضیح بدن ارتباط قطعی اینترنت با ریست کردن مودم چی هست !!! اخه چه طوری مگه این دو مقوله با هم ربط دارن که ریست موردم باعث وصل نت بشه مگه??!!!
مرسیی

fight12
29-05-2014, 10:15
یه سوالی که واسم به وجود میاد اینه که میشه دوستان گرامی واسه من توضیح بدن ارتباط قطعی اینترنت با ریست کردن مودم چی هست !!! اخه چه طوری مگه این دو مقوله با هم ربط دارن که ریست موردم باعث وصل نت بشه مگه??!!!
مرسیی

مودم رو ریست کنید آی پی جدید میده.
چند وقتی هست بعضی از آی پی ها اصلا اینترنت ندارند

Ali14 persia
29-05-2014, 10:26
بچه ها من دیشب از ساعت 3 به بعد اینترنتم قطع شد، تا الانم مشکل داشت.
کشی دیگه هم همین مشکلو داره؟

darkdragon
29-05-2014, 11:53
بچه ها من دیشب از ساعت 3 به بعد اینترنتم قطع شد، تا الانم مشکل داشت.
کشی دیگه هم همین مشکلو داره؟

من مشکلی نداشتم

amo.reza
29-05-2014, 13:14
من که شبی 2.5 گیگ دانلود میکنم. طرح پاییزه نقره ای

e4lyas
29-05-2014, 15:15
الان با وی پی اس دارم پیغام میزارم ... سایت ها اصلا خوب باز نمیشن ..
حتی داخل کشور .. یکی باز میشه / 10 تا باز نمیشه ..

جیمیل باز میشه / ورزش 3 یا خود همین پی سی ورلد نه !

EXTREME
29-05-2014, 17:50
الان با وی پی اس دارم پیغام میزارم ... سایت ها اصلا خوب باز نمیشن ..
حتی داخل کشور .. یکی باز میشه / 10 تا باز نمیشه ..

جیمیل باز میشه / ورزش 3 یا خود همین پی سی ورلد نه !

مال dns هاست با dns jumper تست کردین ؟

EXTREME
29-05-2014, 18:57
اینا درگیرن با خودشون؟ چرا قفل کردن مک آدرس رو از تنظیمات برداشتن؟

sky1sky
29-05-2014, 19:02
دوستان تا حالا دقت کردید که در اگر بازه روز از نت مخابرات استفاده کنید حجم بیشتری ازما کم میشه نسبت به ساعات شبانه??!!
من با نرم افزار میزان مگ کم شده رو چک می کنم- یک چند تاصحفه سایت خاص رو در روز که باز می کنم هر کدوم حول و حوش 6 مگ واسم میندازه-حتی واسه یک موضوع خاص که با wikipedia چک می کنم در روز کلی حجم در حد 5 مگ واسه یه صفحه text از من کم میشه !!!!

همونا رو که 1 شب به بعد باز می کنم نرم افزار نشون می ده که باز کردن اون 3صفحه روی هم 4 مگ بیشتر نبوده !!!
شما ها هم تا حالا تست کردید ?لطفا تجربایتون رو بگید چون من نظرم اینه اینا واسه اینکه مشتری زیاد حجم بخره ، عمدا کاری می کنن که تند تند حجم تموم شه!

[Mohsen]
29-05-2014, 19:57

از اول هم درست نمیکرد! عملا بود و نبودش فرقی نداشت.

ArashMiniStar
30-05-2014, 00:17
چرا جدا نمیشه نصف شب سایت رو باز کرد؟ به زور باز میشه:n14:

AliTavakoli7
30-05-2014, 00:18
دیشب و امشب سرعتها خراب شده. شبانه طلایی 100 شده.

AliTavakoli7
30-05-2014, 00:38
احتمالا به تغییر آی پس ها مربوطه. قبلا با 2 شروع میشد الان با 46

AliTavakoli7
30-05-2014, 00:43
بچه ها من دیشب از ساعت 3 به بعد اینترنتم قطع شد، تا الانم مشکل داشت. کشی دیگه هم همین مشکلو داره؟ دقیقا برای منم. من طلابم پیش شماره 271

Milad_Sky
30-05-2014, 00:53
لعنت خدا بر مسئولین اکانتینگ که دیگه شوروش رو در آوردن (فقط اسم یزید بد در رفته،اینا هم دست کمی ندارن...)

حقه بازها دقیقا اولین شبی که سرویس واسه 1 ماه شارژ میشه،پهنای باند رو آزاد میزارن (من که نقره ای هستم فقط همون شب رو راحت بالای 100 کیلوبایت سرعت میگیرم) و از شب بعدش تا 1 ماه دیگه چنان پهنای باند مرکز رو میارن پایین که این صفحه p30world هم بزور باز میشه

در حدی پهنای باند رو شبا میارن پایین که فکر کنم اگه 2 تا کاربر بزارن دانلود سرعت روی 30 باشه چه برسه به 8 تا یا بیشتر...بعد هی میان میگن کاربر هجوم آورده!(کاربر هجوم نیاورده،خودتون هجوم بردید به سمت پهنای باند:n24:)

چند وقت هم هست که علاوه بر شبا روزا هم کیفیت سرویس افتضاح شده مخصوصا سرور خارجی:n21:

masooumi
30-05-2014, 12:21
مرسیی
منظور از ریست کردن مودم توسط دوستان همون خاموش و روشن کردن مودم هست که دوباره به شبکه وصل بشه و IP جدید بگیره

masooumi
30-05-2014, 12:24

چون هم اون گزینه از اول درست کار نمی کرد (اصلا کار نمی کرد) و دوم اینکه وقتی امکان محدود کردن روی پورت فیزیکی وجود داره دیگه نیازی به اون نبود. (بهترین حالت امنیتی برای عدم سوء استفاده از اکانت کاربری توسط دیگران همین محدود کردن به پورت فیزیکی هست)

[Mohsen]
30-05-2014, 14:23
چون هم اون گزینه از اول درست کار نمی کرد (اصلا کار نمی کرد) و دوم اینکه وقتی امکان محدود کردن روی پورت فیزیکی وجود داره دیگه نیازی به اون نبود. (بهترین حالت امنیتی برای عدم سوء استفاده از اکانت کاربری توسط دیگران همین محدود کردن به پورت فیزیکی هست)

متاسفانه برای من امکانش نبود اون گزینه محدود کردن پورت فیزیکی رو بررسی کنم امتحان کردید ببینید واقعا کار میکنه یا نه؟

masooumi
30-05-2014, 14:53
;8240695']متاسفانه برای من امکانش نبود اون گزینه محدود کردن پورت فیزیکی رو بررسی کنم امتحان کردید ببینید واقعا کار میکنه یا نه؟

خیلی جالبه ، منم قبلا تست نکرده بودم ولی الان که تست کردم . ظاهرا این گزینه هم کار نمی کنه مثل همون محدود کردم مک آدرس

لطفا سایر دوستان هم تست کنند.

[Mohsen]
30-05-2014, 14:58
خیلی جالبه ، منم قبلا تست نکرده بودم ولی الان که تست کردم . ظاهرا این گزینه هم کار نمی کنه مثل همون محدود کردم مک آدرس

لطفا سایر دوستان هم تست کنند.

:n02:
واقعا اگر کار نکنه در این مخابرات رو باید تخته کنند! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه من چند وقت قبل همینطوری اون گزینه رو زدم بعد چند دقیقه اس.ام.اس اومد که پورت فیزیکی شما محدود شد! برای شما sms ای چیزی نیومد؟

masooumi
30-05-2014, 15:02
;8240743']:n02:
واقعا اگر کار نکنه در این مخابرات رو باید تخته کنند! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جالبه من چند وقت قبل همینطوری اون گزینه رو زدم بعد چند دقیقه اس.ام.اس اومد که پورت فیزیکی شما محدود شد! برای شما sms ای چیزی نیومد؟

چرا اس ام اس اومد ولی باز هم کانکت میشه با پورت دیگه...

من الان حساب مغازه دادشم که از مخابرات سرویس داره را روی پورت فیزیکی محدود کردم ولی از توی خونه تونستم بازم با مشخصات کاربریش کانکت بشم!!!!

ArashMiniStar
30-05-2014, 17:38
;8240743']:n02:

کسی با زنگ زدن محدود نکرده؟ اینطوری هم الکی هست؟

[Mohsen]
30-05-2014, 19:28
کسی با زنگ زدن محدود نکرده؟ اینطوری هم الکی هست؟

مک آدرس رو مدتی قبل یکی از دوستان زنگ زد و واقعا محدود کردند ولی پورت فیزیکی رو نمیدونم که آیا قفل میکنن یا نه؟!

aabrahim
30-05-2014, 21:41
حجم ماه قبل من به این ماه منتقل شد.
مال شما هم تینجوری شده؟
از کی منتقل میشده و من بی خبر بودم.

masooumi
30-05-2014, 21:43
حجم ماه قبل من به این ماه منتقل شد.
مال شما هم تینجوری شده؟
از کی منتقل میشده و من بی خبر بودم.

در سرویس هایی که پیش پرداخت هست یعنی پول سرویس را اول می دهید منتقل میشه (این جزو قوانین مخابرات هست)

aabrahim
30-05-2014, 21:47
در سرویس هایی که پیش پرداخت هست یعنی پول سرویس را اول می دهید منتقل میشه (این جزو قوانین مخابرات هست)
مال من ماه به ماه میاد روی قبض.و بیش برداخت نیست.
تازگی یا دقت کردم ولی اون اوایل حجم صفر می شد.
ممنون

masooumi
30-05-2014, 22:28
مال من ماه به ماه میاد روی قبض.و بیش برداخت نیست.
تازگی یا دقت کردم ولی اون اوایل حجم صفر می شد.
ممنون

ترافیک خود سرویس بوده یا ترافیکی که اضافه در طول ماه خریداری کردید؟

sky1sky
31-05-2014, 00:38
احتمالا به تغییر آی پس ها مربوطه. قبلا با 2 شروع میشد الان با 46
پس مال همه دوستان این طوری هست??
اتفاقا می خواستم بپرسم چرا یهویی بعد این همه مدت،شروع آی پ ها تغییر کرده !!لطفا نظری دارید بگید .مرسی

aabrahim
31-05-2014, 11:17
برای من هر ماه 8 گیگ میاد.من زیاد اینترنت نمی رم.بیشتر دانلود دارم که اونم با تنظیم دقیق ساعت دانلود هر روز ازم فقط 10 مگ کسر میشه.
در کل من اصلا اهل خرید ترافیک نیستم و اگر هم بخرم به خاطر گند کاری های مخابراته.مثلا وقتی ترافیک هارو می دزده و میگه من کاری نکردم.
وقتی ....
خلاصه که فکر کنم ترافیک ها می مونه.امروز ترافیک های ماه قبلمو چک کردم.دیدم 200 مگ بیشتر از اون چیزی که باید می داشتم بهم دادن.البته اون 200 مگ مال ماه گذشتش بوده.

milad azad
31-05-2014, 15:12
سلام در سایت زده

تاریخ انقضا اعتبار:
1393/03/11

ایا این معنی اش اینه که درساعت 12 شب روز 10/3 تموم میشه یا ساعت 12 شب 11/3
چون نامفهومه نگفته در ابتدا یا در انتهای روز

aabrahim
31-05-2014, 15:46
سلام در سایت زده

تاریخ انقضا اعتبار:
1393/03/11

ایا این معنی اش اینه که درساعت 12 شب روز 10/3 تموم میشه یا ساعت 12 شب 11/3
چون نامفهومه نگفته در ابتدا یا در انتهای روز

درساعت 12 شب روز 10/3 تموم میشه .یعنی به محض اینکه بشه11 برج شما تمومی.

ArashMiniStar
31-05-2014, 16:49
این چه وضعشه.چند ساعته قطعه خداوکیلی؟؟؟؟:n03::n03:

masooumi
31-05-2014, 17:26
این چه وضعشه.چند ساعته قطعه خداوکیلی؟؟؟؟:n03::n03:

مسخره کردن خودشونو

زنگ زدم هرچی از دهنم در اومد گفتم ، خودشون هم قبول داشتن و فقط معذرت خواهی می کردن

یایا یکسال از های وب سرویس داشتم ، روی هم 10 دقیقه هم قطع نشد...

e4lyas
31-05-2014, 17:29
بالاخره وصل شد .. :|
مشکل چی بود ؟ پشتیبانی هم که یک لحظه وصل شد 57 نفر جلوی من بودند .. گفتم ولش کن :|

EXTREME
31-05-2014, 17:34
بالاخره وصل شد .. :|
مشکل چی بود ؟ پشتیبانی هم که یک لحظه وصل شد 57 نفر جلوی من بودند .. گفتم ولش کن :|

مثل اینکه مشکل قطعی مربوط به یک منطقه بوده چون من قطع نشدم

ولی درکل اوضاع اینترنت خوب نیست

ArashMiniStar
31-05-2014, 17:58
مثل اینکه مشکل قطعی مربوط به یک منطقه بوده چون من قطع نشدم

ولی درکل اوضاع اینترنت خوب نیست
خیلی خیلی داغونه اصلا قابل توصیف نیست:n27:

saeed871
31-05-2014, 18:37
بابا این چه وضعشه؟؟؟؟حداقال مثل شرکت های دیگه بعد اینهمه قطعی یه چیزی بدن که ملت کمی راضی بشن!

[Mohsen]
31-05-2014, 20:43
امروز قبض تلفن اومده میبینم جلوی قبض تبلیغ داره! :blink: قبلا پشت قبض چاپ میکردن ولی جدیدا هر دو طرف! جالبه قبض آب، برق و گاز اینطوری نیست و فقط مخابراته که چنین سودجویی میکنه و این در چه شرایطیه؟! در شرایطی که اینترنت مخابرات هر روز بی کیفیت تر میشه.

شما حساب کنید مخابراتی که از خیر یک قبض تلفن هم نمیگذره میاد به مشترکاش اینترنت درست و حسابی با قیمت پایین بده؟!

OMiD.1080p
31-05-2014, 22:22
کسی میدونه نرخ مصوب استفاده یک ساعت از اینترنت در کافی نت ها چقدره ؟
نرخ هزینه یک ساعت

shoojats
01-06-2014, 03:42
من که اینترنتم تموم شده حجمش تا اخر این ماه اعتبار داره
اومدم از شرکتهای دیگه اینترنت بگیرم
های وب.فن اوا. اسیا تک. شاتل اما هیچکدوم این شرکتها منطقمون(قرقی) رو ساپورت نمیکنن
واقعا مسخره است کابلم مسی اما بازهم باید از این مخابرات لعنتی بگیرم

aabrahim
01-06-2014, 09:07
کسی میدونه نرخ مصوب استفاده یک ساعت از اینترنت در کافی نت ها چقدره ؟
نرخ هزینه یک ساعت

من یکجا یادمه که زده بود ورودی 500 و هر ساعت استفاده 1500 ت.
اگر حرف بزنی هی میگه نرخ نامه ی مصوب صنف مون دربیارم؟
اگر بگی دربیار نداره که.اگر هم داشته باشه اینقدر نیست.
یکروزم دی وی دی رایترم خراب بود رفتم پیش یکی از این بی وجدان ها و به خاطر هر گیگ ازم 1000 ت گرفت.البته دی وی دی خامش از خودم بود.
اون هی میگفت این قانونشه.منم گفتم هرچی قانون باشه که درست نیست،یکروز هم همین قانون خرتو میگیره،ببینم اونجا کی هست که بهت بگه این قانونشه و نباید حرف بزنی؟.
هر چی قانون باشه و به نفعه شون اینا قبول دارن.من نمی دونم چطوری شبا می خوابن.آخه بیشتر مشتریاشونم دانشجوین که پدر این دانشجو ها هم کارگر.خوب این پول خوردن نداره که.

OMiD.1080p
01-06-2014, 09:48
حالا قضیه اینه که این هر کی واسه خودش قانونی داره .

من همین چند روز پیش توی یکی از شهرهای جنوبی که بودم , ساعتـــی 2500 ازم گرفتـــــ .
اونم واسه یک نت زِپِرتـــی .
بهش میگم خب نرخ نامه ات کو ؟
میگه نرخ نامه به ما نمیدن . همه دارن 2500 میگیرن . من هم همون مقدار میگیرم .
بعد که خلاصه پول رو پَرت کردم جلوش رفتم از یک کافی نت دیگه که اون ور تر بود پرسیدم آقا ساعتی چنده تـعرفه شما واسه استفاده از اینترنت ؟
گفت : ساعتی 2000 تومان !

همونجا به عظمت خدا پِی بُردم .

EXTREME
01-06-2014, 10:04
امروز رفتم مرکز قدس جایی که ازش اینترنت گرفته بودم نزدیک خونمون است رفتم با رئیس مرکزش صحبت کردم اونم قبول داشت که اوضاع اینترنت خراب است گفت قرار است که از امروز اختلالات برطرف شه که اومدم خونه دیدم اینترنتم قطعه :n09:

ArashMiniStar
01-06-2014, 10:42
همش قعطی قطی.الان زنگ زدم به 2020 ولی پشیمون شدم حالا چرا؟ نوبت شما در صف انتظار 42

OMiD.1080p
01-06-2014, 12:20
اومدم خونه دیدم اینترنتم قطعه :n09:

به این میگن مدیریت

masooumi
01-06-2014, 12:50
امروز هم که هی قطع و وصل میشه.

من توی سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم شکایت ثبت کردم.

EXTREME
01-06-2014, 13:18
سرعت خیلی پایینه واقعا افتضاح شده منم یک شکایت نوشتم

OMiD.1080p
01-06-2014, 13:27
چه جالبــــ .
قبلا که شما وضعیتتون خوب بود . وضعیت من بد بود .
الان هم که پینگ و سرعت شما افتضاح شده , از اون ور وضعیت پینگ من خوب شده .
قبلا گوگل از 250 پایین تر نمی اومد .
الان شده 130

e4lyas
01-06-2014, 13:47
امروز 195 با تلفنی که ثبت کرده بودم بعد 2 ماه حدودا تماس گرفت .. و گفت مشکلتون حل شده گفتم به نظر میاد قیمت ها حل شده باشه ولی مجددا قطعی های این چند روزه امان بریده .. ( در این لحظه که داشتم اینو می گفتم سکوت ... :) - ) بعد گفت انشالله بهتر خواهد شد و گفت ابراز رضایت می کنید منم گفتم برای مشکل قبلی بله .. و گفتم امیدوارم بهتر بشه و خداحافظی .. :)

و حالا شرح شکایت در 195 ( cra.ir ) به صورت زیر هستش : ) نوع Log های بالا که توضیح داده رو بخونید .. و همچنین زمانش

e4lyas
01-06-2014, 13:48
مجددا نیم ساعتی قطع بود :|

EXTREME
01-06-2014, 14:00
چه جالبــــ .
قبلا که شما وضعیتتون خوب بود . وضعیت من بد بود .
الان هم که پینگ و سرعت شما افتضاح شده , از اون ور وضعیت پینگ من خوب شده .
قبلا گوگل از 250 پایین تر نمی اومد .
الان شده 130

امید الان وضع نتت خوب شده ؟

OMiD.1080p
01-06-2014, 15:05
نسبت به قبلا بهـــتر شده . آره .

sky1sky
01-06-2014, 15:10
توی چه سایتی و یا چه طوری ثبت شکایت کردید? بگید تا ما هم هر کدوم اعتراض هامونو بنویسیم شاید پی گیری بشه!!!!مرسی
(البته شتر در خواب بیند پنبه دانه !!)

امروز 195 با تلفنی که ثبت کرده بودم بعد 2 ماه حدودا تماس گرفت .. و گفت مشکلتون حل شده گفتم به نظر میاد قیمت ها حل شده باشه ولی مجددا قطعی های این چند روزه امان بریده .. ( در این لحظه که داشتم اینو می گفتم سکوت ... :) - ) بعد گفت انشالله بهتر خواهد شد و گفت ابراز رضایت می کنید منم گفتم برای مشکل قبلی بله .. و گفتم امیدوارم بهتر بشه و خداحافظی .. :)

و حالا شرح شکایت در 195 ( cra.ir ) به صورت زیر هستش : ) نوع Log های بالا که توضیح داده رو بخونید .. و همچنین زمانش

e4lyas
01-06-2014, 18:44
195.ir قسمت شرکت های اینترنتی

aabrahim
01-06-2014, 21:10
195.ir قسمت شرکت های اینترنتی

من از این سایت جواب گرفتم هاااااااااااااااااااااااا اا
از من زمانی که ساعت دانلود شبانه تغییر کرده بود 3 گیگ ترافیک کسر شد.بعد از 1.5 ماه 2 گیگ بهم رسید البته یک 170 مگی هم مخابرات گفته که بهم داده.
بعد همین امروزم بهم زنگ زدن میگن راضی هستی؟مشکلت رفع شده؟
منم گفتم که به جای 3 گیگ 2 گیگ دادن اما هیچ زمانی بهم ندادن.اما هی راضیم ولی دوستانم خیلی مشکل دارن با این مخابرات

خلاصه شاید خیلی دیر بهتون جواب بدن اما پیگیری می کنند.
چندبارم تلفنی باهاتون صحبت میکنند اما فقط م گن داریم پیگیری میکنیم،نگران نباشید
ولی می تونید برید خیابان فلسطین حضوری باهاشون صحبت کنید.خیلی قشنگ هم پیگیری میکنند.البته هر چی تعداد بیشتر فشار هم بیشتر

OMiD.1080p
02-06-2014, 01:51
اگه گفـــتید بیــشترین تعداد پستی که توی این تاپیک ارسال شده توسط کی بوده ؟

:n09:

با اختلافـــ فراوان اولم :|
پس نتیجه من چقدر مشکل داشتم با این مخابرات .
خـــدا ازت نگذره مخابراتـــــــــ

fight12
02-06-2014, 08:13
اگه گفـــتید بیــشترین تعداد پستی که توی این تاپیک ارسال شده توسط کی بوده ؟

:n09:

با اختلافـــ فراوان اولم :|
پس نتیجه من چقدر مشکل داشتم با این مخابرات .
خـــدا ازت نگذره مخابراتـــــــــ

این همه پست مشکلی رو درست کرده حالا یا نه :cool:

EXTREME
02-06-2014, 08:56
من از این سایت جواب گرفتم هاااااااااااااااااااااااا اا
از من زمانی که ساعت دانلود شبانه تغییر کرده بود 3 گیگ ترافیک کسر شد.بعد از 1.5 ماه 2 گیگ بهم رسید البته یک 170 مگی هم مخابرات گفته که بهم داده.
بعد همین امروزم بهم زنگ زدن میگن راضی هستی؟مشکلت رفع شده؟
منم گفتم که به جای 3 گیگ 2 گیگ دادن اما هیچ زمانی بهم ندادن.اما هی راضیم ولی دوستانم خیلی مشکل دارن با این مخابرات

خلاصه شاید خیلی دیر بهتون جواب بدن اما پیگیری می کنند.
چندبارم تلفنی باهاتون صحبت میکنند اما فقط م گن داریم پیگیری میکنیم،نگران نباشید
ولی می تونید برید خیابان فلسطین حضوری باهاشون صحبت کنید.خیلی قشنگ هم پیگیری میکنند.البته هر چی تعداد بیشتر فشار هم بیشتر

سلام
کجای خیابون فلسطین هستند ؟

aabrahim
02-06-2014, 12:44
این آدرس سایتشون

اینم ادرسشون
آدرس : مشهدمقدس - بلوار سجاد - بلوار خيام - خيابان پيام - ساختمان پست بانك - طبقه 8

كدپستي: 37715 - 91858

تلفن (ها) : 7-7650544 - 0511

دورنگار : 7635516 - 0511

پست الكترونيكي : mashhad@cra.ir

من یادمه با اتوبوس خط 22 داشتم از کلاه دوز برمیگشتم که دفتر یا سازمانشون دیدم.
الآنم زدن خیابان خیام.

لیست تلفن ها

لیست تلفن

لیست اسامی و تلفنهای وزیر، معاونین، مدیران کل و مدیران عامل شرکتها و مراکز وابسته وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

نام و نام خانوادگی

سمت

تلفنهای داخلی باپیش شماره 8811

تلفن مستقیم

نمابر

دکتر محمود واعظی

مقام عالی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

7080

88431140

88466035

سید تحسین عادلی

مدیرکل دفتر وزارتی

10-7008

88431516

88464343

مهدی آرزومند

رئیس دفتر وزیر

3306

88431140

88464949

دکتر محمدرضا فرنقی زاد

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی

4315
4325

88463041

88467210

صادق بیک پور

رئیس مرکز حراست

2692
4516

88869042

88469006

سید محمد حسینی

مسئول هماهنگی در امور ایثارگران

4084

88114221

88114084

حاج آقا جابر قلیان

دبیر شورای فرهنگی وزارت

3302

علی رستمی

رئیس مرکز فناوری اطلاعات

4073
7034

88117055

88114071

داود سبوحی

رئیس مرکز بازرسی،نظارت مدیریتی و پاسخگویی به شکایات

حسنعلی عیسی زاده

مدیر عامل موسسه پیام

88112886
88465555

88434404

عبداللهیان

نماینده وزیر و مدیرکل هیات تخلفات اداری

4115
4108

88468522

88114107

مهندس سعید مهدیون

فرمانده مقاومت بسیج و انصار المجاهدین

4257

88434210

88467305

مهندس برات قنبری

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی

4250
7027

88432491

88823902

مهندس سیروس موثقی

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تلفیق بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی

7051

بهمن طهماسبی

مدیرکل دفتر نظارت ارزیابی و امور جامع

مهندس مجید توکل

مدیرکل دفتر بررسیهای اقتصادی

7053

مهندس مهدی راسخ

معاونت توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی

3897
7016

88469000

88113936

حمیدرضا عطایی

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری

4060
4079

88466056

88114096

علیرضا پور واحد فرد

ذیحساب و مدیرکل امور مالی

4042
7064

88468836

تقی محمدی

مدیرکل امور اداری و پشتیبانی

4020

88468079

88429279

عباس رجایی

مدیرکل دفتر هماهنگی امور استانها

7120
4017

88463206

88114080

دکتر مرتضی براری

معاونت حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت

2997
7057

88463600

88113498

دکتر سید جمال الدین ارجمند

مدیر کل امور دولت و مجلس

4209

88117040

88114193

دکتر رضا فاضل

مدیرکل دفتر حقوقی

2489

88466086

88463085

مهندس سید مجتبی هاشمی

معاون فناوری و امور بین الملل

2220

وحید یزدانیان

مدیرکل فناوری و مدیریت پروژه ها

7049

حسین ملک

مدیر کل امور بین الملل و مطالعات راهبردی

2934

مهندس نصراله جهانگرد

معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات

88498401

88498396

88498395

دکتر علی اصغر عمیدیان

معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی

88464487

88113202

88462155

مهندس محمود خسروی

معاون وزیر و رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت

3440

88464949

88466811

مهندس محمود خسروی

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت

3445

88469090

88434279

حسین مهری

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت پست

88526586

88526595

مهندس حسینعلی ضیایی

مدیرعامل پست بانک

81564040

55502024

88540022

مهندس محمود حسن زاده

رئیس هیات مدیره
81564040

55502024

88540022

محمدعلی مختاری

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت خدمات هوایی پیام

4283

88468018

88464900

دکتر سید مصطفی سید هاشمی

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران

44484001

----

44484074

مهندس پور رنجبر

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران

44484020

44484040

44484014

مهندس وحید صدوقی

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار

88641143

88641038

مهندس دزفولی

مدیر عامل ایرانسل

میدان هروی-خ پناهی نیاخ زندی-ک قادری ک علیدوست

23191000

مهندس مجید صدری

مدیرعامل رایتل

خ ولیعصر-بالاتر از تقاطع نیایش ارمغان غربی نبش مهرداد

27654700

مهندس علیرضا صیدی

رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران

3741

88901181

88804120

دکتر غلامعلی حسنی صدر

سرپرست دانشکده علمی و کاربردی پست و مخابرات

44659661

44659665

آقای محدث

سرپرست موزه ارتباطات

66709132

66700503

66709170

alyy
02-06-2014, 12:56
گ.......وه کردن تو اینترنت عوضی ها.
سه روزه نت قطع و وصل میشه
امروز هم گل کاشتن هر و دقیقه وصل 5 دقیقه قطع اههههههه
دیشب قطع میشد دیگه وصل نمیشد. باید مودم رو ریست میکردم تا وصل شه
2020 هم که جرات جواب دادن تلفن رو ندارن
اشغالای ک ثا فت یه ماه نتم رو شارژ کردم سه روزش رفت هیچی ازش نفهمیدم
این عوضی ها دارن چیکار میکنن کسی میدونه؟

saeed871
02-06-2014, 13:54
منم امروز به شدت قطعی داشتم +تایم اوت و پینگ داغون موقعی که وصل بود

karname
02-06-2014, 14:18
یک چیز میگم یکم فضا شاد بشه!
امروز زنگ زدم به این شرکت امین ارتباط (ظاهرا کارای اینترنت مخابرات دست اینایه) گفتم آی پی استاتیک می خوام، چه کار باید بکنم ؟
خانمه یکم من و من کرد، بعد گفت چند لحظه گوشی، چندین ثانیه صدای ورق زدن برگه میومد ، اخر گفت نگاه کنید، میرید توی منوی استارت، کنترل پنل!
گفتم خانم آی پی سیستمم رو که نمی خوام ، تازه چیزی که مد میگم ماله مودمه !
بعد گفت یک لحظه گوشی، به همکارش برگشته میگه این آی پی استاتیک که میگه چیه ؟‌ (با دستپاچگی و حالتی که انگار میخواست گریه کنه!)، چی بهش بگم!
نت ماهم که یک هفته است صبح ها قطع میشه و کلا روی هواست!
بی انصاف ها انحصاریش کردن، اینم از کیفیت سرویس دهی، ۲۰۲۰ هم که کلا مشغولی میزنه، اگر هم آزاد بشه و بعد ۵۰ نفر نوبتت بشه ،
اپراتوره میگه اختلال شبکه داریم و معلوم نیست کی برطرف بشه!
خوب تکلیف ما چیه این وسط؟!

saeed871
02-06-2014, 14:47
بابا این چه وضعشه خدایا هر ۳ دقیقه قطع میشه اعصابم خورد شد خدا لعنتتون کنه

fight12
02-06-2014, 15:01
منم امروز به شدت قطعی داشتم +تایم اوت و پینگ داغون موقعی که وصل بود

شدیدا تایید میشه

ArashMiniStar
02-06-2014, 15:56
زنگ زدم به 2020 صداش از ته چاه میاد بهم ورمیداره میگه اگه از عصبانیتت کم کنی توضیح میدم براتون :| شیطونه میگه فوش خواهر بدم بهش بعد میگه ما اینجا واسطه ایم :| یعنی پشم یعنی فقط یه چیزی بارمون کنن!! میگه مشکل تو بخش دیتا داریم کارشناسامون دارن برسی میکنن و فلان بهش گفتم کارگر دم گذر بیارین بیشتر میفهمن از اونا[emoji1]

OMiD.1080p
02-06-2014, 18:44
این همه پست مشکلی رو درست کرده حالا یا نه :cool:

از لحاظ بهبود وضعیت من صد در صد خیر .
ولی از لحاظ جیب مخابرات صد در صد بله .

fight12
02-06-2014, 18:50
از لحاظ بهبود وضعیت من صد در صد خیر .
ولی از لحاظ جیب مخابرات صد در صد بله .

ما که از صبح از اینترنت محرومیم حتی با هزار بار ریست مودم

OMiD.1080p
02-06-2014, 19:07
به خدا توکل کن :n02:
واسه ملک دعا کن .

fight12
02-06-2014, 19:37
تهران طوفانه اینترنت به مشکل نمیخورد باید تعجب میکردیم...

alyy
02-06-2014, 19:44

کجای قیمتها مشکلش حل شده عزیز من؟
الان من اگه 1 گیگ بخرم یا 20 گیگ باز هم قیمت هر گیگ همون 3880 تومنه .چه طوری بهشون گفتی مشکل حل شده!!!؟
تازه قیمت یک ماه اعتبار زمانی که قبلا بود (طرح بعثت)7950 تومن الان شده 8150 تومن

AshkeMahtab
02-06-2014, 21:42
چقد ناله می کنین وضع همینه دوستان بسوزینو بسازین:n02:

ArashMiniStar
02-06-2014, 22:24
چقد ناله می کنین وضع همینه دوستان بسوزینو بسازین:n02:
:n30::n30::n30::n30::n30:

aabrahim
02-06-2014, 22:58
تا کارآموزای جدید بیان و گلدنت درست کنند یکم زمان میبره.صبر کنید
مخابرات همیشه خرابه فقط شانسیه دیگه.یکروز سمت ما یک روز هم سمت شما و فردا هم یک سمت دیگه

مخابرات مشهد رشتی از ابتدا تا به امروز داشته دیمی بوده.یعنی فشار محیط بردشون جلو.الآنم تا محیط بهشون فشا نیاره تکون نمیخورن که هیچ.به ریشمون هم میخندن و میگن ما هر گندی میزنیم مشتریای مخابرات بیشتر میشه
پس چرا گند نزنیم به خودمون و مشترکین؟

sky1sky
03-06-2014, 00:12
کجای قیمتها مشکلش حل شده عزیز من؟
الان من اگه 1 گیگ بخرم یا 20 گیگ باز هم قیمت هر گیگ همون 3880 تومنه .چه طوری بهشون گفتی مشکل حل شده!!!؟
تازه قیمت یک ماه اعتبار زمانی که قبلا بود (طرح بعثت)7950 تومن الان شده 8150 تومن
و باید عرض کنم که اون اوایل یعنی بازه اذر 91 تا شهریور 92 قیمت هر ماه زمان 4240 بود یعنی هم اندازه قیمت هر گیگ

بهد افزایش دادن قیمت ماه رو به 7950 و طی چند ماه اخیر هم که شده 8150
تازه دوستان تا حالا دقت کردید که در اگر بازه روز از نت مخابرات استفاده کنید حجم بیشتری ازما کم میشه نسبت به ساعات شبانه??!!
من با نرم افزار میزان مگ کم شده رو چک می کنم- یک چند تاصحفه سایت خاص رو در روز که باز می کنم هر کدوم حول و حوش 6 مگ واسم میندازه-حتی واسه یک موضوع خاص که با wikipedia چک می کنم در روز کلی حجم در حد 5 مگ واسه یه صفحه text از من کم میشه !!!!

همونا رو که 1 شب به بعد باز می کنم نرم افزار نشون می ده که باز کردن اون 3صفحه روی هم 4 مگ بیشتر نبوده !!!
شما ها هم تا حالا تست کردید ?لطفا تجربایتون رو بگید چون من نظرم اینه اینا واسه اینکه مشتری زیاد حجم بخره ، عمدا کاری می کنن که تند تند حجم تموم شه!

amo.reza
03-06-2014, 06:09
و باید عرض کنم که اون اوایل یعنی بازه اذر 91 تا شهریور 92 قیمت هر ماه زمان 4240 بود یعنی هم اندازه قیمت هر گیگ

بهد افزایش دادن قیمت ماه رو به 7950 و طی چند ماه اخیر هم که شده 8150
تازه دوستان تا حالا دقت کردید که در اگر بازه روز از نت مخابرات استفاده کنید حجم بیشتری ازما کم میشه نسبت به ساعات شبانه??!!

آره. من صبح 1 دقیقه 23 ثانیه دیر تر قطع کردم دانلود رو 76 مگ کم کرد>:n29:

EXTREME
03-06-2014, 08:29
همه مشکلات ما از زمانی شروع شد که این آقای ملک جعفریان تشریف فرما شدن

دوستان در اینجا کسی هست که در منطقه هنرستان یا استقلال باشه ؟

ArashMiniStar
03-06-2014, 09:49
همه مشکلات ما از زمانی شروع شد که این آقای ملک جعفریان تشریف فرما شدن

دوستان در اینجا کسی هست که در منطقه هنرستان یا استقلال باشه ؟

من هاشمیه هستم مرکز کوثر به درد نمیخورم؟ [emoji1]

EXTREME
03-06-2014, 14:26
من هاشمیه هستم مرکز کوثر به درد نمیخورم؟ [emoji1]

پست هاتو دیدم قطعی زیاد داشتی
میزان snr مودمت چنده ؟

sky1sky
03-06-2014, 15:24
تقریبا سه هفته ای هست که نت زیاد قطع و وصل میشه اما یک هفته اخیر دیگه خیلی شده قطعی ها !! هر روز حوالی 12 ظهر تا غروب مدام قطعه--یعنی 10 دقه قطعه و دو دقه وصله !!! و شب ها هم مدام قطع و وصل میشه --مال شما هم همین طوره???? یا باز به منطقه خاصی ربط داره ????
هر چی هم زنگ می زنم 2020 همون اول شماره هاش مشغوله !!هر وقتم زنگ می زنیم 50 تا تو صف ان !!!!!! ولی انصافا برنامه زیری هاشون در زمینه اتلاف وقت کاربر و گرفتن پول از مشتری خوب عمل می کنه اا سرویس دهی شون مزخرف- (کم شدن ناعالانه حجم، قطعی زیاد،قیمت زیاد و عدم مسئولت ....)

D*A*M*N* ICT ISP

alyy
03-06-2014, 17:08
با امروز چهار روزه مدام نتم قطع و وصل میشه.تا ساعتای 2 بعداز ظهر ک قطع و وصل میشد. از ساعت 2 به بعد تا الان کلا قطع بود تا الان ک باز وصل شده ولی طبق معمول قطع و وصلی های مکرر.باعث و بانیش به همراه ملک جعفریان یه روز خوش نبینن صلوات.

ArashMiniStar
03-06-2014, 17:21
پست هاتو دیدم قطعی زیاد داشتی
میزان snr مودمت چنده ؟
بالاست دانلود 33 اینا:n29: آقا کجا میشه بریم شکایت کنیم؟؟؟ چرا تموم نمیشه؟؟ من خسته نشدم بیاین قرار بذاریم بریم دست جمعی پدرشون رو در بیاریم یبارم شده با هم متحد باشیم.

ArashMiniStar
03-06-2014, 17:45
منم الان تو اون سایته شکایت کردم اگه کسی نکرده لطفا انجام بده شکایتا زیاد بشه

Rahpooyan
03-06-2014, 18:53
با امروز چهار روزه مدام نتم قطع و وصل میشه.تا ساعتای 2 بعداز ظهر ک قطع و وصل میشد. از ساعت 2 به بعد تا الان کلا قطع بود تا الان ک باز وصل شده ولی طبق معمول قطع و وصلی های مکرر.باعث و بانیش به همراه ملک جعفریان یه روز خوش نبینن صلوات.

اینترنت منم مدام قطع و وصل میشه . قطع شدن که راحته . کانکت که میشن چند دقیقه نشده قطع میشه . ولی برای کانکت شدن تازه دردسر شروع میشه . انواع ارورها و پیام ها میاد . ریست و روشن خاموش و ... فایده نداره که نداره !

اما برای شکایت دادگاه های سوییس اعلام کرد بدلیل کسرت شکایات ایرانی ها دیگه از پذیرش شکایات ایرانی ها خودداری می کنند . می توانند برای شکایت به امام زمان مراجعه کنند . :n28:

e4lyas
03-06-2014, 19:32
مشکل تمام شدنی نیست :| ...
سرعت و پینگ بد .. ::|

ستاد بحران هم الان به صورت گویا زنگ زد تمهیدات و پیشگری های لازم رو برای چلوگیری از طوفان بکنید ! :)

aabrahim
03-06-2014, 19:52
اینترنت منم نفتی شده.اول که وصل شدم با سایت های خارجی مشکل داشت و خیلی دیر لود میکرد.یکم گذشت و کم کم سرعتش خوب شد.
مخابرات باید داغ بشه تا بتونه خوب کار کنه البته بعد چند ئقت باز میسوزه.مشکل اینجاست

e4lyas
03-06-2014, 19:56
با تشکر که سایت های داخل هم باز نمیشن .. فقط همین فروم باز میشه و چند تا جای دیگه ..

خبرآنلاین / ایسنا / گوگل باز نمیشه برای مثال ..

===

بابا یک طوفان اومد ها .. ایتقدر زیر ساخت باید ضعیف باشه ..

Javad_166
03-06-2014, 21:11

غصه نخور علی آقا اونترنت ماکه تا دیروز وصل بو دائما امروز یکم اذیت کرد. خخخخخخخخخخ

EXTREME
04-06-2014, 08:39
طوفان به مشهد برسه تا یک دوهفته ای فکر کنم خبر از اینترنت نباشه

mahdi-xbox
04-06-2014, 16:33
طوفان به مشهد برسه تا یک دوهفته ای فکر کنم خبر از اینترنت نباشهنه جانم...تمامی گیگ های مشترکین محترم رو با خودش میبره و مخابرات استان خراسان رضوی هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهند داشت....خخخخخخخخخخخخ...یادش بخیر اون ملک اومد اینجا ازش یک درخواست داشتم بعد یکسال هیچ خبری نشده...خخخخخخ...فک کنم ملک جعلی بود...

EXTREME
04-06-2014, 22:33
نه جانم...تمامی گیگ های مشترکین محترم رو با خودش میبره و مخابرات استان خراسان رضوی هیچ مسئولیتی در قبال آن نخواهند داشت....خخخخخخخخخخخخ...یادش بخیر اون ملک اومد اینجا ازش یک درخواست داشتم بعد یکسال هیچ خبری نشده...خخخخخخ...فک کنم ملک جعلی بود...

کلا مخابرات رو باخودش میبره ما هم راحت میشیم

ArashMiniStar
04-06-2014, 23:57
الان یکی بگه این زمان قطعی به اعتبارمون اضافه شده اصلا؟

ulsss
05-06-2014, 10:52
سلام.برای من خیلی از سایتها باز نمیشن متل انتخاب،بورس نیوز ، دیجی کالاو حتی همین فروم.
ولی با فیلتر شکن باز میشن.

n shh
05-06-2014, 11:40
اقا این چه وضعشه تو این هفته قعطی خیلی زیاد شده چراغ adsl همش خاموش روشن میشه

masooumi
05-06-2014, 12:03
در بخش ریز کارکرد توی سایت 2020 ، قبلا من همیشه Bras که بهش وصل میشدم Enghela0 بود ولی از وقتی که این مشکلات قطع شدن ها درست شده یعنی از بعد 13 خرداد دیگه من به Qods وصل میشم.

ظاهرا هر مشکلی بوده در ras مرکز انقلاب بوده

XXS
05-06-2014, 14:37
در بخش ریز کارکرد توی سایت 2020 ، قبلا من همیشه Bras که بهش وصل میشدم Enghela0 بود ولی از وقتی که این مشکلات قطع شدن ها درست شده یعنی از بعد 13 خرداد دیگه من به Qods وصل میشم.

ظاهرا هر مشکلی بوده در ras مرکز انقلاب بوده

دوسته عزیز این bras توریزکارکرد یعنی چی من متوجه نشدم.

EXTREME
05-06-2014, 14:45
سلام.برای من خیلی از سایتها باز نمیشن متل انتخاب،بورس نیوز ، دیجی کالاو حتی همین فروم.
ولی با فیلتر شکن باز میشن.

این مشکل مربوط به dns تون است زنگ بزنید به 2020 و مشکل رو بگید از dns jumper هم میتونید استفاده کنید

EXTREME
05-06-2014, 14:46
اقا این چه وضعشه تو این هفته قعطی خیلی زیاد شده چراغ adsl همش خاموش روشن میشه

میزان snr در مودمتون چنده ؟

masooumi
05-06-2014, 15:24
دوسته عزیز این bras توریزکارکرد یعنی چی من متوجه نشدم.

bras مخفف Broadband remote access server که به زبان ساده ارتباط بین شبکه سرویس دهنده اینترنت با تجهیزات مخابراتی که به مشترکین سرویس می دهند را برقرار می کند. مثلا در بحث adsl ارتباط بین دستگاه های dslam که توی مراکز تلفن نصب هستند را با شبکه مخابرات فراهم می کند.

شما وقتی میخوای به شبکه وصل بشی و کانکشن خودتون را اجرا می کنید. این درخواست اتصال به شبکه از طریق dslam به bras فرستاده میشه و اونجا با ارتباطی که بین ras با سرور اکانتینگ شرکت وجود دارد ، مشخص میشه که شما مجاز به ارتباط هستی یا نه و حتی سرعت مجاز ارتباطت چنده و ... و طبق این اطلاعات مجوز اتصال شما به شبکه فراهم میشود.

حالا ما مشکلمون توی اون چند روز این بود که مدام از شبکه قطع میشدیم و دوباره وصل میشدیم. ظاهرا با این تغییر میشه نتیجه گرفت که این ras که یک دیوایس سخت افزاری هست (مدل های متنوعی میتونه استفاده شده باشه) مشکل داشته که مجبور شدن ما را به ras نصب شده در مرکز قدس وصل کنند.

EXTREME
05-06-2014, 16:08
bras مخفف Broadband remote access server که به زبان ساده ارتباط بین شبکه سرویس دهنده اینترنت با تجهیزات مخابراتی که به مشترکین سرویس می دهند را برقرار می کند. مثلا در بحث adsl ارتباط بین دستگاه های dslam که توی مراکز تلفن نصب هستند را با شبکه مخابرات فراهم می کند.

شما وقتی میخوای به شبکه وصل بشی و کانکشن خودتون را اجرا می کنید. این درخواست اتصال به شبکه از طریق dslam به bras فرستاده میشه و اونجا با ارتباطی که بین ras با سرور اکانتینگ شرکت وجود دارد ، مشخص میشه که شما مجاز به ارتباط هستی یا نه و حتی سرعت مجاز ارتباطت چنده و ... و طبق این اطلاعات مجوز اتصال شما به شبکه فراهم میشود.

حالا ما مشکلمون توی اون چند روز این بود که مدام از شبکه قطع میشدیم و دوباره وصل میشدیم. ظاهرا با این تغییر میشه نتیجه گرفت که این ras که یک دیوایس سخت افزاری هست (مدل های متنوعی میتونه استفاده شده باشه) مشکل داشته که مجبور شدن ما را به ras نصب شده در مرکز قدس وصل کنند.

شما کدوم منطقه هستید ؟

sky1sky
05-06-2014, 18:21
بالاست دانلود 33 اینا آقا کجا میشه بریم شکایت کنیم؟؟؟ چرا تموم نمیشه؟؟ من خسته نشدم بیاین قرار بذاریم بریم دست جمعی پدرشون رو در بیاریم یبارم شده با هم متحد باشیم.( پدرشون که در نمیاد هیچ، میشیینن به مشکلات من و شما هم واسه اینترنت می خندن، پول و از ملت می گیرن و حال می کنن با زندگی شون حالا من و شما واسه گیگ هامون و نت هی باید یا پای تلفن باشیم یا اعصابمون خورد باشه ) ولی واسه مسخره کردن خودمون، بازم میشه از روش های زیر استفاده کردبرای شکایت میشه به شماره 135 زنگ زد + ثبت شکایت در سایت tci خراسان+ در سایتی که بچه ها چند ص پیش معرفی کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sky1sky
05-06-2014, 18:57
بالاست دانلود 33 اینا آقا کجا میشه بریم شکایت کنیم؟؟؟ چرا تموم نمیشه؟؟ من خسته نشدم بیاین قرار بذاریم بریم دست جمعی پدرشون رو در بیاریم!!!!!!!!!!!!!! یبارم شده با هم متحد باشیم.
( پدرشون که در نمیاد هیچ، میشیینن به مشکلات من و شما هم واسه اینترنت می خندن، پول و از ملت می گیرن و حال می کنن با زندگی شون حالا من و شما واسه گیگ هامون و نت هی باید یا پای تلفن باشیم یا اعصابمون خورد باشه ) ولی واسه مسخره کردن خودمون، بازم میشه از روش های زیر استفاده کرد
برای شکایت میشه به شماره 135 زنگ زد + ثبت شکایت در سایت tci خراسان+ در سایتی که بچه ها چند ص پیش معرفی کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

n shh
06-06-2014, 01:36
میزان snr در مودمتون چنده ؟

خیلی پایین دانلود11.2 و اپلود 15.

EXTREME
06-06-2014, 08:27
خیلی پایین دانلود11.2 و اپلود 15.

علت قطع شدنتون همین snr پایین است شما فکر کنم تو منطقه هنرستان و اون ورا باشید درسته ؟

n shh
06-06-2014, 12:36
علت قطع شدنتون همین snr پایین است شما فکر کنم تو منطقه هنرستان و اون ورا باشید درسته ؟

نه داداش ما منطقه ی خاتم الانبیا هستیم. حالا چی کار کنم به نظرت دست بشه.

EXTREME
06-06-2014, 14:26
نه داداش ما منطقه ی خاتم الانبیا هستیم. حالا چی کار کنم به نظرت دست بشه.

اگه مشکل داخلی مثل نزدیک نبودن کابل برق به تلفن یا خرابی اسپیلیتر یا خرابی در سیم تلفن و سیم کشی داخلی نداشته باشید باید برید مخابرات منطقتون و بگید خطم نویز دار است اون ها پیگیری میکنن

Ali14 persia
07-06-2014, 00:35
بچه ها من حجم طرح طلایی پاییزه ام داره تموم میشه.
قبلا اگه میزان حجم طرح طلایی پاییزه رو شارژ می کردی مخابرات سرعتت رو نصف می کرد،
می خواستم ببینم الان هم همینطوریه؟
دوستانی که شارژ حجمی کردن این مشکل رو دارن یا نه ؟

fight12
07-06-2014, 08:35
بچه ها من حجم طرح طلایی پاییزه ام داره تموم میشه.
قبلا اگه میزان حجم طرح طلایی پاییزه رو شارژ می کردی مخابرات سرعتت رو نصف می کرد،
می خواستم ببینم الان هم همینطوریه؟
دوستانی که شارژ حجمی کردن این مشکل رو دارن یا نه ؟

سلام,فعلا که سرعتم تغیییر نکرده شارژ حجمی کردم

Alishmas
07-06-2014, 11:39
از صبح پینگم شده 250 :|

frozen01
07-06-2014, 11:50
پینگ 400 .. . .

[Mohsen]
07-06-2014, 12:32
پینگ 400 و قطعی هم بالا!

Rahpooyan
07-06-2014, 15:00
قطعی اینترنت باز زیاد شد . چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n28:

aabrahim
07-06-2014, 17:02
اینترنت منو که از 9 صبح که آخرین بار وصل شدم تا 18 که از سرکار اومدم و نگاه کردم قطع بوده.
بعد ساعت 2 زنگ میزنم میگم اینترنت قطع خیلی راحت و بدون هیچ شرمندگی ای می گویند که سراسری ست.

XXS
07-06-2014, 17:06
من دیسی ندارم ولی سرعت از 13 خرداد خیلی پایین اومده.:n21:

fight12
07-06-2014, 18:08
اینترنت منو که از 9 صبح که آخرین بار وصل شدم تا 18 که از سرکار اومدم و نگاه کردم قطع بوده.
بعد ساعت 2 زنگ میزنم میگم اینترنت قطع خیلی راحت و بدون هیچ شرمندگی ای می گویند که سراسری ست.

اینترنت منم تو همین تایم ٩ تا ١٨ قطع بود ولی من زنگ نزدم ٢٠٢٠،حوصله پشت خط موندن ندارم.

tntkgb
07-06-2014, 18:11
متاسفانه من که تا 6 ماه قبل با این وضع خراب مخابرات قعطی خیلی کمی داشتم 3 تا 4 روز میگذشت قطع نمیشد الان وسط کار با اینترنت کلا قطع میشه یهو:n14:
الان جدیدا سایت ها گاهی وقتی باز نمیشه با قند شکن میبینی باز میشه مجبور میشم مدم رو قطع و وصل کنم چند بار تا دوباره سایت ها باز بشه
یعنی میشه گفت اینترنت مخابرات به فنا رفته تو این چند وقت:n27:

sky1sky
07-06-2014, 22:15
یعنی واقعا می گم بر پدر اینا لعنت...... و هم چنین بر باعث و بانی هاشون.... آی روزی بیاد ذره ذره این حق الناس هایی که بر گردنشونه زندگی شونو زجرکش کنه .. مال منم امروز از 10 صبح قطع شد تا 7 عصر
و بازاز 10 شب قطع شده و الان تازه این پیج باز شده
جالب هست فقط هم شماره 2020 که زنک می زنیم همش میزنه Busy network و اصلا وصل نمیشه- امروز یک و ساعت ونیم مدام پای تلفن بودم اما اصلا به پشتیبانی وصل نشد اما هر شماره دیگه ای که امروز خواستم شماره گیری کنم اصلا مشکل قطعی شبکه تلفن نداشت !!!
بچه ها همگی شکایت ها رو بنویسید ..... و اگررررررر احیانا شماره دیگه ای غیر 2020 هم هست بگید

ArashMiniStar
07-06-2014, 22:59
2020 فرق نمیکنه چه بزنین چه نزنین همش یه جواب میدن میگن سراسریه نمیدونن هم کی درست میشه به این میگن پشتیبانی :)

masooumi
07-06-2014, 23:08
لطفا همه دوستان در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت کنند. واقعا دیگه این مخابرات خراسان شورشو در اورده

باید یک برنامه بریزیم ، چندین نفر جمع بشیم همه با هم بریم امور مشترکین و بریزیم به هم

[Mohsen]
07-06-2014, 23:25
لطفا همه دوستان در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شکایت کنند. واقعا دیگه این مخابرات خراسان شورشو در اورده

باید یک برنامه بریزیم ، چندین نفر جمع بشیم همه با هم بریم امور مشترکین و بریزیم به هم

فقط از دوستان یک خواهشی دارم که توی شکایت هاشون حتما حتما نام ملک جعفریان رو هم بیارن. چند ماه قبل با دلیل و سند گفتم که از وقتی که این آقای ملک جعفریان روی صندلی ریاست نشسته اوضاع مخابرات روز به روز در حال بدتر شدنه. از همون اول که طرح نامحدود رو حذف کرد، بعد ساعات شبانه رو کاهش داد، بعد بعثت رو حذف کرد، سرعت ها رو آوردن پایین، قیمت ها رو بردن بالا، سرویس ها ناپایدار شده، هیچ کس هم پاسخگو نیست.

اگر واقعا ما دنبال رفع مشکل هستیم راه حلش استعفا دادن ملک جعفریانه هر راه دیگه ای فقط درمان موقته مشکل اصلی ایشون هست که با سوء مدیریتش مخابرات رو اینجا کشونده، اگر شده باید به شخص وزیر ارتباطات هم باید در این مورد نامه بدیم و در خواست کنیم که یک فرد با لیاقت رو جانشین ملک جعفریان کنند.

masooumi
07-06-2014, 23:27
;8251781']فقط از دوستان یک خواهشی دارم که توی شکایت هاشون حتما حتما نام ملک جعفریان رو هم بیارن. چند ماه قبل با دلیل و سند گفتم که از وقتی که این آقای ملک جعفریان روی صندلی ریاست نشسته اوضاع مخابرات روز به روز در حال بدتر شدنه. از همون اول که طرح نامحدود رو حذف کرد، بعد ساعات شبانه رو کاهش داد، بعد بعثت رو حذف کرد، سرعت ها رو آوردن پایین، قیمت ها رو بردن بالا، سرویس ها ناپایدار شده، هیچ کس هم پاسخگو نیست.

اگر واقعا ما دنبال رفع مشکل هستیم راه حلش استعفا دادن ملک جعفریانه هر راه دیگه ای فقط درمان موقته مشکل اصلی ایشون هست که با سوء مدیریتش مخابرات رو اینجا کشونده، اگر شده باید به شخص وزیر ارتباطات هم باید در این مورد نامه بدیم و در خواست کنیم که یک فرد با لیاقت رو جانشین ملک جعفریان کنند.

خیلی برام جالبه که یک نفر با لیسانس الکترونیک اومده شده مدیر عامل مخابرات یک استان و اونهم استان خراسان رضوی؟؟!!

masooumi
07-06-2014, 23:33
تماس با وزیر ارتباطات

shoojats
08-06-2014, 07:05
نظرات رو خوندم من یک سالم تموم شده بود یه 3 ماه که مجبور بودم از مخابرات بگیرم با وجود مسی بودن چون شرکتهای دیگه اینجا(قرفی جاده سیمان )رو پوشش نمیدن بگیرم اما از وقتی شاژ کردم از 14 خرداد عصر هرکاری کردم وصل نشد تا دیروز شنبه چراغ adsl هم خاموش روشن میشه با مکث زیاد ارور های که میداد 651.619.718
جالبیش اینجاست شماره 2020 رو واسه مخابرات منطقه علی اباد بسته که نتونم زنگ بزنم چون طرف شیرینی میخواد.من 4 روز اینترنتم قطع بود به هیچ جا هم دسترسی نداشتم تا اینکه دیروز صبح زنگ زدم مخابرات مرکزی بعد از این که کلی به من شماره داد.اخرش یه شماره داده میگه فکس کنید و این اتفاقاتی که واستون افتاده رو فکس کنید.
از دیروز ظهر زنگ زدم به این مخابرات منطقمون که جون مادرت وصل کن میگه نت شما وصله:n04: بعد از کلی خواهش تمنا عصر وصل کردن اما سرعت روزانم رو 30کیلوبایت شبانه که اصلا 0کیلوبایت
طرح طلایی 3ماه گرفتم اینه وضعم

از دوستان خواهش میکنم به این شماره ها زنگ بزنن مثل 2020 نیس پشت خط بمونین و بگین قطعی دارین و سرعتمون افتضاحه مخصوصا روزانه
پیشتیبانی مخابرات 8553030 __ 6217779
بازرسی 135__8422222__شماره فکس 8544480 که طرف پشت خط میگفت سریع پیگیری میشه

الانم تو سایت 195 رفتم شکایتمو نوشتم بهم کد پیگیری اس م اس کردن نمیدونم واقعا پیگیری میکنن یا نه
دوستانی که طرح طلایی هستن سرعت روزانشون چقدره من از سرور داخل میزارم 30 تا زور بزنه میشه 40 اونم روزانه شبانه که 0

fight12
08-06-2014, 08:27
نظرات رو خوندم من یک سالم تموم شده بود یه 3 ماه که مجبور بودم از مخابرات بگیرم با وجود مسی بودن چون شرکتهای دیگه اینجا(قرفی جاده سیمان )رو پوشش نمیدن بگیرم اما از وقتی شاژ کردم از 14 خرداد عصر هرکاری کردم وصل نشد تا دیروز شنبه چراغ adsl هم خاموش روشن میشه با مکث زیاد ارور های که میداد 651.619.718
جالبیش اینجاست شماره 2020 رو واسه مخابرات منطقه علی اباد بسته که نتونم زنگ بزنم چون طرف شیرینی میخواد.من 4 روز اینترنتم قطع بود به هیچ جا هم دسترسی نداشتم تا اینکه دیروز صبح زنگ زدم مخابرات مرکزی بعد از این که کلی به من شماره داد.اخرش یه شماره داده میگه فکس کنید و این اتفاقاتی که واستون افتاده رو فکس کنید.
از دیروز ظهر زنگ زدم به این مخابرات منطقمون که جون مادرت وصل کن میگه نت شما وصله:n04: بعد از کلی خواهش تمنا عصر وصل کردن اما سرعت روزانم رو 30کیلوبایت شبانه که اصلا 0کیلوبایت
طرح طلایی 3ماه گرفتم اینه وضعم

از دوستان خواهش میکنم به این شماره ها زنگ بزنن مثل 2020 نیس پشت خط بمونین و بگین قطعی دارین و سرعتمون افتضاحه مخصوصا روزانه
پیشتیبانی مخابرات 8553030 __ 6217779
بازرسی 135__8422222__شماره فکس 8544480 که طرف پشت خط میگفت سریع پیگیری میشه

الانم تو سایت 195 رفتم شکایتمو نوشتم بهم کد پیگیری اس م اس کردن نمیدونم واقعا پیگیری میکنن یا نه
دوستانی که طرح طلایی هستن سرعت روزانشون چقدره من از سرور داخل میزارم 30 تا زور بزنه میشه 40 اونم روزانه شبانه که 0

Snr شما چنده؟
خطتون روی چند بستن؟

Dr Nima
08-06-2014, 11:32
اپراتورهای مخابراتی و ارتباطی در ایران رتبه بندی شدند/ در بخش ADSL، مخابرات اول شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رتبه بندی ارائه دهندگان ADSL
رگولاتوری نتایج ارزیابی اپراتورهای سرویسهای فناوری اطلاعات را به این شرح اعلام کرد:
در بخش ارائه‌کنندگان اینترنت پرسرعت (ADSL) اپراتورهای PAP و بخش دیتای پرسرعت
مخابرات ایران،
شرکتهای انتقال داده‌های آسیاتک و
آریا رسانه تدبیر (شاتل) به طور مشترک رتبه اول
، پارس آنلاین رتبه دوم
و عصر انتقال داده (عصر تلکام)
رتبه سوم را کسب کردند.

fight12
08-06-2014, 12:06
اپراتورهای مخابراتی و ارتباطی در ایران رتبه بندی شدند/ در بخش ADSL، مخابرات اول شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رتبه بندی ارائه دهندگان ADSL
رگولاتوری نتایج ارزیابی اپراتورهای سرویسهای فناوری اطلاعات را به این شرح اعلام کرد:
در بخش ارائه‌کنندگان اینترنت پرسرعت (ADSL) اپراتورهای PAP و بخش دیتای پرسرعت
مخابرات ایران،
شرکتهای انتقال داده‌های آسیاتک و
آریا رسانه تدبیر (شاتل) به طور مشترک رتبه اول
، پارس آنلاین رتبه دوم
و عصر انتقال داده (عصر تلکام)
رتبه سوم را کسب کردند.

خبر آنلاین در حال بروزرسانیه..

smallfrank
08-06-2014, 12:40
امروز Time Out ها خیلی زیاد شده

ArashMiniStar
08-06-2014, 13:52
بر پدر ملک لعنت قرار نیس قطعی ها درس بشه ای بی شرفا منو بگو تا تا اهر شهریور تمدید کردم به هوای سرویسی که تو اسفند میداد و نسبت به صبانت اون موقع خیلی بهتر بود

ArashMiniStar
08-06-2014, 13:54
لطفا همه دوستان در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکایت کنند. واقعا دیگه این مخابرات خراسان شورشو در اورده

من قبلا هم پیشنهاد دادم یه عده جمع شیم بریم حضوری سر و صدا راه بندازیم اینطوری که وضع نشد

shoojats
08-06-2014, 19:32
Snr شما چنده؟
خطتون روی چند بستن؟

منظورتون از snr چیه؟؟چی هست؟؟کجا هست؟
سوال دوم:منظور از خطم رو چند بستن چیه؟؟ من یک سال 2 مگ طلایی داشتم حتی تا روزهای اخر شبانم رو 250 بود از اپلود بوی تا 300تا هم میرفت.اما از 13 خرداد که 3 ماه طلایی پاییزه گزفتم شب اول کانکت شدم اما از فرداش عصر ارور 817.651.619میداد تا شنبه وصل نشدم

EXTREME
08-06-2014, 20:03
منظورتون از snr چیه؟؟چی هست؟؟کجا هست؟
سوال دوم:منظور از خطم رو چند بستن چیه؟؟ من یک سال 2 مگ طلایی داشتم حتی تا روزهای اخر شبانم رو 250 بود از اپلود بوی تا 300تا هم میرفت.اما از 13 خرداد که 3 ماه طلایی پاییزه گزفتم شب اول کانکت شدم اما از فرداش عصر ارور 817.651.619میداد تا شنبه وصل نشدم

شما از صفحه status پچنل مودمتون عکس بدید

realcore
08-06-2014, 21:55
سلام بچه ها من تازه طرح طلاییو فعال کردم، هنوز شبانشو امتحان نکردم ببینم سرعت چطوره، این آماره خط من چطوره به نظرتون؟ من که سر در نمیارم، در ضمن خطم فیبره.

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

42.7
22.2
db

Line Attenuation

:

15.2
7.2
db

Data Rate

:

3072
767
kbps

Max Rate

:

27016
1339
kbps

CRC

:

0
0

fight12
08-06-2014, 22:31
سلام بچه ها من تازه طرح طلاییو فعال کردم، هنوز شبانشو امتحان نکردم ببینم سرعت چطوره، این آماره خط من چطوره به نظرتون؟ من که سر در نمیارم، در ضمن خطم فیبره.

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

42.7
22.2
db

Line Attenuation

:

15.2
7.2
db

Data Rate

:

3072
767
kbps

Max Rate

:

27016
1339
kbps

CRC

:

0
0

نمیگفتین هم از مشخصاتتون مشخص بود که فیبر هستین.
خطتون روی ٣ مگ بسته شده .
سرعت شبانتون در بهترین حالت ٢۵۶ کیلوبایت یا همون ٢ مگابیته.

David4None
08-06-2014, 23:38
دیشب واقعا سرعت فوق افتضاح بود سایت داخلی باز نمیشد چه برسه به خارجیش سیستم و خاموش کردم از بس سرعت مسخره و افتضاح بود
ما که استفاده نکردیم حرومشون باشه هر بایتی که دزدکی میخورن :n30::n28:

shoojats
09-06-2014, 07:47
سرعتم واقعا افتضاع

fight12
09-06-2014, 07:54
اینم عکس از صفحه مودمم

عکس نیومده دوست عزیز

shoojats
09-06-2014, 09:55
بعد از 3 ساعت تونستم اینا رو اپ کنم. چراغ ای دی اس هی خاموش میشه ارور 651 .718میده

e4lyas
09-06-2014, 10:06
من وصلم ولی سرعت افتضاح ! افتضاح !

shoojats
09-06-2014, 10:38
کسی از دوستان مایل رفتن به مخابرات هست؟؟؟دیگه واقعا داره اعصابم خورد میشه
سرعتم رو 2کیلوبایت تو سایت speedtest.ir زده
speedtest.netرو که اصلا باز نمیکنه

ArashMiniStar
09-06-2014, 10:52
کسی از دوستان مایل رفتن به مخابرات هست؟؟؟دیگه واقعا داره اعصابم خورد میشه
سرعتم رو 2کیلوبایت تو سایت speedtest.ir زده
speedtest.netرو که اصلا باز نمیکنه
من پایه هستم شدیدا حتما چند نفری چمع بشیم بریم حضوری اعتراض کنیم:n29:

EXTREME
09-06-2014, 11:15
بعد از 3 ساعت تونستم اینا رو اپ کنم. چراغ ای دی اس هی خاموش میشه ارور 651 .718میده

خطتتون اصلااوضاش جالب نیست هم تضعیف بالا دارید همون attenuation و هم نویز بالا دارید 5 یا 6 تو این نویز یا به اینترنت وصل نمیشید یا اگه بشید دائم دیسکانکت میشید

از سالم بودن سیم تلفن متصلی به مودم اسپلیتر یا نزدیک نبودن کابل برق به تلفن مطمئن بشید به یک پریز تلفن دیگه مودم رو بزنید و با خارج کردن اسپلیتر هم تست کنید اگه سر خط هم همینطوری باشه مشکل از طرف مخابرات است

fight12
09-06-2014, 11:32
از صبح سرعت داغونه....
سایتا داخلی هم بزور باز میکنه

fum_com
09-06-2014, 17:34
سلام دوستان
این شماره فکس برای اعتراض هست,اینم ایمیل وزیر ارتباطات دریغ نکنید :
05118544480
vazir@ict.gov.ir

milad azad
09-06-2014, 21:11
این ارور 718 و 629 اعصابمو داغون کرده اصلا کانکت نمیشه تلفن 2020 هم اینقدر شلوغ هست که .....

DVB98
09-06-2014, 22:17
سلام

بعد از 5 ساعت قطعی الا وصل شدم

امروز بدترین اینترنت تاریخ مخابرات مشهد بودش

باتشکر

fight12
09-06-2014, 22:29
این ارور 718 و 629 اعصابمو داغون کرده اصلا کانکت نمیشه تلفن 2020 هم اینقدر شلوغ هست که .....

سلام

باتشکر

چند روزه که داغونه ,سرعت سایتا داخلی هم افتضاحه

ArashMiniStar
09-06-2014, 22:38
سلام

باتشکر

منم همینطور
خاک تو سرشون
چرا جمعش نمیکنن این چه نتیه
2020 هم خلاصه دیگه اونا هم نمیدونن چه خبره

Ali14 persia
10-06-2014, 00:11
فاتحه نت رو خوندن.
فقط دو سه تا سایت باز میشه!!!!!:n21:

shoojats
10-06-2014, 07:45
دیروز بعد از اینکه دوستمون گفتن خطم اوضاش جالب نیس و نویز داره از اول خونه خط رو چک کردم که خدارو شکر بهتر شد
سرعت روزانم بهتره قطعی ندارم اما شبانم رو 30کیلوبایته که دیشب چک کردم .یه چند نفری بشیم یه روز کمر همت و ببندیم بریم بالاخره یه کاری میشه
البته از اخرین باری که رفتم بخاطربرداشتن غیر قانونی شبانه.الان واقعا ازشون میترسم اصلا جواب گو نیستن هیچ اون دانشی رو که باید داشته باشن رو هم ندارن انگار ادم به دیونه تمام بخاد چیزی رو حالی کنه واقعا زبون نفهمن بی نظم ترین جا مخابراته

fight12
10-06-2014, 09:25
دیروز بعد از اینکه دوستمون گفتن خطم اوضاش جالب نیس و نویز داره از اول خونه خط رو چک کردم که خدارو شکر بهتر شد
سرعت روزانم بهتره قطعی ندارم اما شبانم رو 30کیلوبایته که دیشب چک کردم .یه چند نفری بشیم یه روز کمر همت و ببندیم بریم بالاخره یه کاری میشه
البته از اخرین باری که رفتم بخاطربرداشتن غیر قانونی شبانه.الان واقعا ازشون میترسم اصلا جواب گو نیستن هیچ اون دانشی رو که باید داشته باشن رو هم ندارن انگار ادم به دیونه تمام بخاد چیزی رو حالی کنه واقعا زبون نفهمن بی نظم ترین جا مخابراته

2,3 لینک ١۶ کانکشنه نهایت سرعت شبانه رو بهتون میده البته از سرور داخلی.

ulsss
10-06-2014, 11:35
سلام.به 2020 زنگ زدم گفتم برام طرح 5 مگ فعال کنید گفتن که باید بری دفتر رفتم دفتر گفتن به 2020 زنگ بزن باز دوباره زنگ زدم شماره موبایل یک نفر رو بهم داد که هر چی زنگ زدم برنداشت . به پشتیبانی زنگ زدم گفت گفتن 5 مگ را روی فیبر نوری ندهیم. حالا طرح خانواده رو فعال کردم. خلاص

ArashMiniStar
10-06-2014, 11:43
سلام.به 2020 زنگ زدم گفتم برام طرح 5 مگ فعال کنید گفتن که باید بری دفتر رفتم دفتر گفتن به 2020 زنگ بزن باز دوباره زنگ زدم شماره موبایل یک نفر رو بهم داد که هر چی زنگ زدم برنداشت . به پشتیبانی زنگ زدم گفت گفتن 5 مگ را روی فیبر نوری ندهیم. حالا طرح خانواده رو فعال کردم. خلاص

باید میرفتی مرکز مخابراتی محلتون

ulsss
10-06-2014, 12:15
باید میرفتی مرکز مخابراتی محلتون

گفتم که رفتم.شما 5 مگ داری ؟

(((ASN)))
10-06-2014, 12:42
این مخابراتم که شورشو در اورده اون از کیفیت اینترترش:n02:
اونم از نویز خط ها که فجیع مزخرفه یعنی تا حالا خط نت دیدین که SNR 3.5 باشه واقعا خدا لعنت کنه
ماهی 30-40 تومن می گیرن این کیفیت اینترترشونه:n02:
حالا اینا به کنار 2020 زنگ میزنی پاست میدن 17 زنگ میزنی دس جواب نمیدن
دیگه چیزی نمیشه گفت

karname
10-06-2014, 12:58
من فیبرم حدود ۵ روزه کلا وصل نمیشه حتی یک دقیقه!
۲۰۲۰ هم اول مینداخت گردن مودم خودم، آخرش از امین ارتباط اومدن و یک پولی هم گرفتن و گفتن مشکل از مخابراته!
دزدن به خدا!
حالا هم میگن مشکل از کافوی شماست معلوم نیست کی وصل میشه!

(((ASN)))
10-06-2014, 13:03
یه سوال فنی
میگم قضیه این فی.س بوک چی شوده بلخره فیلتره بازه
چه کنیم ما تکلیف معلوم نشوده
الان تو مشهد برا کیا فیلتره با کیا فیلتر نیس ؟؟؟