PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

fight12
05-04-2014, 08:25
سلام دوستان
کسی از سرویس های نامحدود مخابرات خبر داره که سرعتش چنده؟ مثلا همین 512 سرعت دانلودش چنده؟ 64 کیلوبایته؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرح های نامحدود برای چند تا شهر بیشتر نیستن از جمله مخابرات تهران ,تبریز و... بقیه شهرها طرح های نامحدود حذف شدن.
سرعت دقیقا همون سرعت اسمی بود ۵١٢ کیلوبیت سرعتش ۶۴ کیلوبایت بود در تمام ساعات

arian007
05-04-2014, 18:42
سلام من پسورد اکانتم رو فراموش کردم چجوری میتونم بازیابیش کنم؟

EXTREME
05-04-2014, 19:02
سلام من پسورد اکانتم رو فراموش کردم چجوری میتونم بازیابیش کنم؟

باید زنگ بزنید 2020 پسوردتون رو عوض کنن چون پسورد اکانتتون رو ندونید نمیتونید به نت وصل بشید

aabrahim
05-04-2014, 20:40
سلام
کسی رفته این سایت شکایتشو برای ترافیک های کسر شده ثبت کنه؟؟؟؟

به من طی این مدت دوبار تماس گرفتن و گفتن که در حال پیگیری هستیم.منتظر باشید

Ali14 persia
05-04-2014, 23:59
بچه ها من طلایی پاییزه دارم سرعتم 300 بود ،الان سرعتم شده 150
کسی دیگه اینجوری نشده؟

AliTavakoli7
06-04-2014, 09:17
حجم دزدی ساعت رایگان (بخاطر تغییر ساعت مخابرات) برا کسی برنگشت؟؟

[ Ehsan ]
06-04-2014, 09:27
بچه ها من طلایی پاییزه دارم سرعتم 300 بود ،الان سرعتم شده 150
کسی دیگه اینجوری نشده؟

شما شارژ حجمی کردی احتمالا .
خیلا تو این تاپیک اومدن گفتن به جای تمدید شارژ کردن سرعت افت کرده.

[ Ehsan ]
06-04-2014, 09:28

نه.2020 یه مشت دروغگو هستن

EXTREME
06-04-2014, 10:32
;8175636']نه.2020 یه مشت دروغگو هستن

شما هنوز حجم از دست رفتتون برنگشته ؟

Ali14 persia
06-04-2014, 11:24
;8175635']شما شارژ حجمی کردی احتمالا .
خیلا تو این تاپیک اومدن گفتن به جای تمدید شارژ کردن سرعت افت کرده.
نه شارژ نکردم.
امروز سرعت بهتر شد.

[ Ehsan ]
06-04-2014, 11:25
شما هنوز حجم از دست رفتتون برنگشته ؟

در جواب دوستمون تو پست بالا گفتم نه.
مگه مال شما برگشته؟

در ضمن اسمش حجم از دست رفته نیست. حجم دزدی شده هست.

EXTREME
06-04-2014, 11:33
;8175765']در جواب دوستمون تو پست بالا گفتم نه.
مگه مال شما برگشته؟

در ضمن اسمش حجم از دست رفته نیست. حجم دزدی شده هست.

نه من حجمم نپریده بود چون من اون موقع دانلود شبانه نداشتم

بله دزدی شده مثل همیشه

amin1374
06-04-2014, 11:45
نه من حجمم نپریده بود چون من اون موقع دانلود شبانه نداشتم

بله دزدی شده مثل همیشه کلا مخابرات مشهد هرچند وقت یک بار یک دزدی میکنه از حجما تفریحی:n02:

Ali14 persia
06-04-2014, 13:08
بچه ها همه کسایی که طرح پاییزه داشتن و بعدش شارژ حجمی کردن سرعتشون خراب شده؟
یا فقط بعضی ها اینطوری شدن؟

Hossein_128
06-04-2014, 13:22
دوستان قراره نامحدود مخابرات رو بردارن؟؟

aabrahim
06-04-2014, 13:42
سلام
چندجا شکایت کردم
ولی پشتیبانی مخابرات بهم گفت که شکایت شما در دست اقدام میباشد.اینا تازه نهم زیربار دزدیه ترافیک رفتن ویازدهم هم برای من نوشتن که در دست اقدام میباشد.
حالا معلوم نیست که چقدر به خوان طول بدن اما من چشم آب نمیخوره مخابرات بخاد کوتاه بیاد.

DaaVooD
06-04-2014, 14:55
اینم از طلایی پاییزه که رفت تو پاچم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] target="_blank" rel="nofollow">[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]>)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از شدت عصبانیت میخام با زن ملک وصلت کنم :n28:

smallfrank
06-04-2014, 15:16
عجب عیدی بهمون دادن :n20:
سرویس نامحدود کلا حذف شد

اینترنت 10 مگ
با ماهی 3 گیگ حجم :n19:

توی 1 ساعت میشه این حجمو مصرف کرد با 10 مگ سرعت

E.N.A.Y.A.T
06-04-2014, 15:22
درود

دوستان نمیخوام داغ دلتون رو تازه کنم ولی یکم سر کیسه رو شل کنید اینطوری میشه...!

ساعات رایگان - تکـ لینکـ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OMiD.1080p
06-04-2014, 15:26
دوستان نمیخوام داغ دلتون رو تازه کنم ولی یکم سر کیسه رو شل کنید اینطوری میشه...!

ساعات رایگان - تکـ لینکـ

منم خوب همینطوری هستم .
دلیلش هم اینه که اکسپرس لینک هاش داخلی هستن و ماکزیموم سرعت رو میده .
شما اگر تونستی با تورنت یا لینک خارجی همین مقدار سرعت رو بگیری , بعد بیا اعلام خوشحالی بکن .;)

n shh
06-04-2014, 20:48
درود

ساعات رایگان - تکـ لینکـ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوست عزیز نمیخوام باهات بحث کنم ولی همه که مثل شما مایه دار نیستن سر کیسشون راحت شل بشه ماهی 25 تومن برا من یکی که خیلی زیاده و نمیتونم پرداخت کنم.

smallfrank
06-04-2014, 20:50
درود

ساعات رایگان - تکـ لینکـ

شما طرحتون چیه ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

mohsen1849
06-04-2014, 21:10
فیسبوک دیگه چند روزی برام باز نمیشه(دوباره شیلتر شده) ، برا شما هم همینطوره؟؟

fight12
07-04-2014, 08:40
شما طرحتون چیه ؟

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

طرح طلایی پاییزه این سرعت رو داره فقط.

Ali14 persia
07-04-2014, 10:40
طرح طلایی پاییزه این سرعت رو داره فقط.
شما طرح پاییزه تون رو شارژ حجمی کردی؟ سرعتت اومد پایین یا اینکه سرعتت همونی که بود موند؟

DaaVooD
07-04-2014, 13:25
طرح طلایی پاییزه 2 مگ برای من این سرعتو نداره. شما هم مثه من گول نخورید. چند پست قبل گذاشتم نتیجه رو. دوباره میذارم:

زنگ زدم 2020 میگه شما خطتون فیبر نوریه ازین بیشتر پهنا نمیده!!! چرت میگه نه؟ و آیا با ریست پورت ممکنه درست بشه؟

OMiD.1080p
07-04-2014, 13:34
از من اصرار و از پشیتبانی هم انکار که این قضیه ی حداکثر پهنای باند 2 مگ واسه فیبر نوری ها .

پشتیبانی میگه که فیبر نوری ها نهایت 2 مگ میتونن داشته باشن .
ولی مسی ها محدودیتی ندارن .

آخه این چه وضعشه !

OMiD.1080p
07-04-2014, 13:36
اینم یادم رفت بگم من همین خطم که مثلا 2 مگ هستش ( با طرح طلایی ) قبلا با طرح خانواده post paid پهنای باندم 3 مگ بود .
من موندم چطور قبلا 3 مگ بودم ولی الان غیرممکنه !؟

aabrahim
07-04-2014, 14:35
طرح طلایی پاییزه 2 مگ برای من این سرعتو نداره. شما هم مثه من گول نخورید. چند پست قبل گذاشتم نتیجه رو. دوباره میذارم:

زنگ زدم 2020 میگه شما خطتون فیبر نوریه ازین بیشتر پهنا نمیده!!! چرت میگه نه؟ و آیا با ریست پورت ممکنه درست بشه؟

شما از از اطلاعات مودمت هم یک عکس بزار لطفا.مثل قدرت سیگنال و پهنای باند خط.....
بعدشم می تونی در سایت زیر اعلام اطلاعات کنی که قبلا طرح فلان داشتم با این سرعت ولی الآن هزینه ی طلایی رو از من میگیرن با این سرعت.اونا بهتر پیگیری میکنند.

منم یکزمانی سرعتم محدود شده بود.البته مثل همیشه گند خودشون بود و باز هم مثل همیشه زیربار نمی رفتن که کار خودشونه.تا اینکه یک روز گیردادم به اپراتور که میخوام با مسئول شما صحبت کنم.شما نتونستی کار منو راه بندازی حالا میخوام با مسئول یا یکی که کار راهانداره صحبت کنم.آخر هم برام یه شکایت برای این گوه نتی های اسکل نوشتن و از شبش دیگه مشکلی نداشتم و حتی قدرت سیگنال خطم هم بالا رفته بود.
الآنم چندین روزه منتظر جواب این شکایت هایی که به مخابرات و سازمان رادیویی و... کردم هستم.ولی فقط زنگ میزنن میگن نگران نباشید ما داریم پیگیری میکنیم.چی بگم.حداقل سازمان ارتباطاط رادیویی هر چند وقت زنگ می زنه میگه داریم پیگیری میکنیم این مخابرات که هیچی.نه سایت نه اپراتور ها جواب آدمو نمیدن.
اگر به جایی نرسه باید حضوری برم دنبالش.
چند وقت پیشم از بازرسی کل زنگ زده بودن که وقتی من خواستم برم بهشون سایت مخابرات تهران نشون بدم که نامحدود داره اما مشهد نداره دیدم تهران هم برداششته.هیچی دیگه شکایتمو از اونجا پس گرفتم و دست از پا درازتر برگشتم.
من الآنمشکلی با اینترنتم ندارم اما وقتی میبینم مخابرات هر وقت بیکار میشه یک حالی از مردم میگیره،نمی تونم هیچی نگم.بعضی ها هم دیگه تلفن هم جواب نمیدن.

یکبار برای همین ترافیک های دزدی شده زنگ زدم پشتیبانی گفتن که برگشت خورده.من حسابمو نگاه کردم دیدم چیزی نیومده.
خانم برداشت محاسبه کنه.میگه بازه یک ماه پیش تا به امروز رو بگیرید و بگید چقدر روزانه مصرف کردید.
من نگاه کردم دیدم 11 گیگه.بعد از چند دقیقه چرت و پرت گفتن گفت که به شما برگشته.
من عکسی از ریزکارکرد های قدیم داشتم نگاه کردم دیدم این گوه نتی های بی چیز برداشتن فقط ساعتو درست کردن.تو اون عکسی که من داشتم در ساعت 6 تا 7 از من 800 مگ کسر شده بود و در این سیستم این ها زده بود 7 تا 8 800 مگ روزانه.
بعد از نیم ساعت صحبت تازه خانم قبول کرده.البته هی میرفت از بزرگترش می پرسید و میامد.
آقا خستتون نکنم.از این مخابرات دزد تر نیست.ولی دانلود خوب میشه کرد اگر این دزدی هاشو بزاره کنار
ممنون از صبرتون

aabrahim
07-04-2014, 14:37
اینم یادم رفت بگم من همین خطم که مثلا 2 مگ هستش ( با طرح طلایی ) قبلا با طرح خانواده post paid پهنای باندم 3 مگ بود .
من موندم چطور قبلا 3 مگ بودم ولی الان غیرممکنه !؟
خط من تا 6.1 مگ هم رفته.اون زمانی که مخابرات گاتی کرده بود با سرعت 700 کیلوبایت دانلود میکردم ولی الآن بگم میگن نه ما ندیدیم.نمیشه.اصلا فیبرنوری نویز داره و.........

zxzxcvcv
07-04-2014, 15:02
از من اصرار و از پشیتبانی هم انکار که این قضیه ی حداکثر پهنای باند 2 مگ واسه فیبر نوری ها .

پشتیبانی میگه که فیبر نوری ها نهایت 2 مگ میتونن داشته باشن .
ولی مسی ها محدودیتی ندارن .

آخه این چه وضعشه !
جهت اطلاعتون بگم که این قضیه ی نهایت 2 مگ برای فیبر نوری رو مخابرات توی همه ی استان ها اجرا میکنه
اسپم شد شرمنده :n16:

zofishel
07-04-2014, 16:20
شمام دلتون خوشه ها شکایت کنیم به چه درد می خوره شکایت وقتی از بالا دستور دارن؟؟ اون زمان که دولت بروبیایی داشت و از پول نفت جیبش پر بود اینترنت درست و حسابی نداشتیم الان که تازه نه پول نفتی هست و نه جیب پری ، تازه کسری بودجه هم که دارن اونوقت شما انتظار داری بیان اینترنت با قیمت ارزون بدن و سرویسای نامحدود بزارن و سرعت رو بیشتر از دو مگ بکنن و اینا؟؟؟ اینا همین طوریشم موندن چی کار کنن دارن کم میارن از کجا حقوق کارمنداشونو بدن خلاصه دولت گفته خودتون یه گلی به سرتون بگیرین و خرج خودتونو دربیارین اینام هر جور توان داشته باشن تو پاچه خلق الله می کنن حالا شمام هر چقدر میخواین شکایت کنین ببینم به جایی بر می خوره یا نه.
آقا نیست کف دستی که مو نداره شما هی بگو بکن.

OMiD.1080p
07-04-2014, 16:41
جهت اطلاعتون بگم که این قضیه ی نهایت 2 مگ برای فیبر نوری رو مخابرات توی همه ی استان ها اجرا میکنه
اسپم شد شرمنده :n16:

یکی از استان ها رو مثال بزن شما !

همین الان توی باقی استان ها , بچه ها با اینکه فیبر نوری هستن هم از خود مخابرات میتونن سرویس بگیرن و هم از سایز شرکت ها .

OMiD.1080p
07-04-2014, 17:13
الان قیــمت 1 تا 5 گیگ چقدره ؟ اینجوری که محاسبه کردم میشه 3800 ! مگه نباید 3600 باشه ؟ تو تعرفه های پی دی اف شون هم زدن !
از 10 گیگ به بعد چقدر میشه ؟!

DaaVooD
07-04-2014, 19:59
شما از از اطلاعات مودمت هم یک عکس بزار لطفا.مثل قدرت سیگنال و پهنای باند خط.....
بعدشم می تونی در سایت زیر اعلام اطلاعات کنی که قبلا طرح فلان داشتم با این سرعت ولی الآن هزینه ی طلایی رو از من میگیرن با این سرعت.اونا بهتر پیگیری میکنند.

منم یکزمانی سرعتم محدود شده بود.البته مثل همیشه گند خودشون بود و باز هم مثل همیشه زیربار نمی رفتن که کار خودشونه.تا اینکه یک روز گیردادم به اپراتور که میخوام با مسئول شما صحبت کنم.شما نتونستی کار منو راه بندازی حالا میخوام با مسئول یا یکی که کار راهانداره صحبت کنم.آخر هم برام یه شکایت برای این گوه نتی های اسکل نوشتن و از شبش دیگه مشکلی نداشتم و حتی قدرت سیگنال خطم هم بالا رفته بود.
الآنم چندین روزه منتظر جواب این شکایت هایی که به مخابرات و سازمان رادیویی و... کردم هستم.ولی فقط زنگ میزنن میگن نگران نباشید ما داریم پیگیری میکنیم.چی بگم.حداقل سازمان ارتباطاط رادیویی هر چند وقت زنگ می زنه میگه داریم پیگیری میکنیم این مخابرات که هیچی.نه سایت نه اپراتور ها جواب آدمو نمیدن.
اگر به جایی نرسه باید حضوری برم دنبالش.
چند وقت پیشم از بازرسی کل زنگ زده بودن که وقتی من خواستم برم بهشون سایت مخابرات تهران نشون بدم که نامحدود داره اما مشهد نداره دیدم تهران هم برداششته.هیچی دیگه شکایتمو از اونجا پس گرفتم و دست از پا درازتر برگشتم.
من الآنمشکلی با اینترنتم ندارم اما وقتی میبینم مخابرات هر وقت بیکار میشه یک حالی از مردم میگیره،نمی تونم هیچی نگم.بعضی ها هم دیگه تلفن هم جواب نمیدن.

یکبار برای همین ترافیک های دزدی شده زنگ زدم پشتیبانی گفتن که برگشت خورده.من حسابمو نگاه کردم دیدم چیزی نیومده.
خانم برداشت محاسبه کنه.میگه بازه یک ماه پیش تا به امروز رو بگیرید و بگید چقدر روزانه مصرف کردید.
من نگاه کردم دیدم 11 گیگه.بعد از چند دقیقه چرت و پرت گفتن گفت که به شما برگشته.
من عکسی از ریزکارکرد های قدیم داشتم نگاه کردم دیدم این گوه نتی های بی چیز برداشتن فقط ساعتو درست کردن.تو اون عکسی که من داشتم در ساعت 6 تا 7 از من 800 مگ کسر شده بود و در این سیستم این ها زده بود 7 تا 8 800 مگ روزانه.
بعد از نیم ساعت صحبت تازه خانم قبول کرده.البته هی میرفت از بزرگترش می پرسید و میامد.
آقا خستتون نکنم.از این مخابرات دزد تر نیست.ولی دانلود خوب میشه کرد اگر این دزدی هاشو بزاره کنار
ممنون از صبرتون

درود بر همه.

توضیحات مفیدی بود دوست عزیز.
این مشخصات خطه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این حروم لقمه ها برای توجیه دزدی و کم فروشی به هر بهانه واهی و غیر علمی متوسل میشن تا آدمو دَک کنن.
تقاضای ریست پورتو دادم. یه ساعت بعد از شماره 7262222 زنگ زد یه آقایی پرسید مشکل چیه و گفتم که این سرویس با سرویس 128 که قبلن داشتم و 34 تومن پولش بوده هیچ فرقی نداره!! گفت باشه ریست میکنم... حالا کرده یا نکرده خدا میدونه. اما هیچ فرقی نکرد.
شکایت به ارتباط رادیویی در راس اموره. این مخابرات فکسنی خراسان رضوی که از طراحی وب سایتش میشه فهمید دست چه گاگولاییه، بلخره با فشار ما و ممانست کله پا میشه.
ای کاش ما هم مثه بقیه جوونای دنیا (نه اروپا و آمریکاها، همین تونس و ترکیه و بحرین!!) برای گرفتن حقمون یه اپسیلن اتحاد و غیرت داشتیم که لاقل حقمونو بگیریم...

aabrahim
07-04-2014, 23:04
درود بر همه.

این مشخصات خطه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این حروم لقمه ها برای توجیه دزدی و کم فروشی به هر بهانه واهی و غیر علمی متوسل میشن تا آدمو دَک کنن.
تقاضای ریست پورتو دادم. یه ساعت بعد از شماره 7262222 زنگ زد یه آقایی پرسید مشکل چیه و گفتم که این سرویس با سرویس 128 که قبلن داشتم و 34 تومن پولش بوده هیچ فرقی نداره!! گفت باشه ریست میکنم... حالا کرده یا نکرده خدا میدونه. اما هیچ فرقی نکرد.
شکایت به ارتباط رادیویی در راس اموره. این مخابرات فکسنی خراسان رضوی که از طراحی وب سایتش میشه فهمید دست چه گاگولاییه، بلخره با فشار ما و ممانست کله پا میشه.
ای کاش ما هم مثه بقیه جوونای دنیا (نه اروپا و آمریکاها، همین تونس و ترکیه و بحرین!!) برای گرفتن حقمون یه اپسیلن اتحاد و غیرت داشتیم که لاقل حقمونو بگیریم...

آقا مشکل از مخابراته.
اینترنت قبلیه شما 128 بوده و با همین سرعت هم پهنای باند شمارو بستن ولی وقتی شما شدید طلایی تغییرش ندادن.
من دارم این حرف از روی1020 کیلوبیت خططون میگن.
فکر کنم دانلود شما از 120 بالا تر نرفته باشه اگر درست میگم که باید با مخابرات تماس بگیری و بهشون بگی این اطلاعات خط منه.اگر بیشتر از این بستین چرا اینجا اینارو نوشته.
البته شبا که مردن یکم بهتره البته اینا بعضی وقتا هم با هم دعوا می کنند اما یکم کار راه میندازن
تماس بگیر وبگو این اطلاعات خطه منه.کوتاه نیا وبا چندتا اپراتور صحبت کن.آخر باید یکی از اینا به گوه نت خبر بده.باید از پشت تلفن بره و به گوه نت بگه و پاشه بیاد
این نامردا خودشون می دونن.بهم میگفتن اگر تازه طرحتون تغییر دادید که طبیعیه.اگر تازه نتغییر دادید بگید که به گوه نت علام کنیم تا خططون درست کنه.
منو در جریان بزار.با شماره ی 8413535 تماس میگیری دیگه!/؟؟
مودمت خیلی قدیمیه نه؟1!؟!!؟!

ArashMiniStar
08-04-2014, 09:11
درود بر همه.

این مشخصات خطه: ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما شدیدا پیگیری کن چون باید خطت روی 2 یا 3 مگ بسته بشه.:n15:

aabrahim
08-04-2014, 09:57
دوستان مخابرات آخر گوشاد بازیه
ساعت یک ربع به 9 زنگ زدم میگم من روند کار بلدم برو به سرپرست گلدنت بگو شکایت من چی شد.
آخر راضی شده رفته بعد میاد میگه اینا 10 به بعد میان
10:30 زنگ زدم میگه سرپرست گلدنت رفته برای استراحت
خداوکیلی اونجا دبی نیست.
الآن من وقتی زنگ میزنم می تونم صدای تلفن مون زیاد کنم.کامل صدارو میده اینور.می شنوم به هم چی میگن.بعد رفته از بزرگترش پرسیده به این چی بگم(یعنی به من)بعد میاد میگه نمی شه کاری کرد.شما در دست پیگیری هستید. من:؟؟؟؟؟؟؟؟
همین جور که تاره زمان می گذره اینا بدتر جواب می دن.اولا میگفتن بله مشکل از ماست.بعد گفتن تا 16 بعدشم حداقل یه امیدی میدادن ولی بازم کم بود
ولی امروز صبح گفت نمی شه کاری کرد.
من موندم چی بگم.از صداقتشون تشکر کردم فقط

ulsss
08-04-2014, 10:23

منم همین مشکل دارم. شما کدوم منطقه هستی؟

arian007
08-04-2014, 10:29
سلام من دیشب چند تا فایل گذاشتم برای دانلود الان نرم افزار dumeter رو نگاه کردم میبینم تو ساعت اول یک گیگ دانلود داشته که نشون میده سرعت دیشب خوب بوده البته چون فایلام کم بود تو ساعت 2 باقیمونده فایل دانلود شده و خاموش شده بود

milad azad
08-04-2014, 11:18
تو سایت 2030 که وارد پنل کاربری بشوید تب جدیدی وجود دارد که با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت هر قبضی می توانید به صورت غیر حضوری پرداخت کنید

این کار جدید خوبه اما :
چرا پیشنهاداتی که ما 4 ماه قبل به این مدیر عامل در جهت بهبود همین سامانه دادیم و ایشون هم قبول کردن اعمال بشه نشده ---خدا می داند

aabrahim
08-04-2014, 12:18
تو سایت 2030 که وارد پنل کاربری بشوید تب جدیدی وجود دارد که با وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت هر قبضی می توانید به صورت غیر حضوری پرداخت کنید

این کار جدید خوبه اما :
چرا پیشنهاداتی که ما 4 ماه قبل به این مدیر عامل در جهت بهبود همین سامانه دادیم و ایشون هم قبول کردن اعمال بشه نشده ---خدا می داند
جالبه از سایت مخابرات که وارد میشی چیز جدیدی نیست اما گلدنت داره
ولی من که اعتمادی بهشون ندارم
تلفنی تاحالا اشتباه نشده اما مخابرات چرا
تاحالا چندین بار پول گرفته ولی شارژی نداده.معلوم نیست فردا پول قبض بدی ازت کسر کنند

AshkeMahtab
08-04-2014, 12:47
مشکل فقط با گذاشتن دوباره نامحدوود 512 حل میشه که اینا عمرا همچین کار کنن فعلن که خوب دارن پول به جیب میزنن

e4lyas
08-04-2014, 14:39
در حالت PPPOE راهی برای دیسکانکت و کانکت کردن سریع هست ؟ مثل حالت Bridge .. چون در این حالت میتونی با هر بار کانکت شدن ای پی بهتری بگیری ولی اینطوری همیشه ( بیشتر حالات ) یک آی پی هست ..

e4lyas
08-04-2014, 14:42
این Down و Up استریک من روی 2 ست شده درسته ؟

AliTavakoli7
09-04-2014, 00:55
شما از از اطلاعات مودمت هم یک عکس بزار لطفا.مثل قدرت سیگنال و پهنای باند خط..... بعدشم می تونی در سایت زیر اعلام اطلاعات کنی که قبلا طرح فلان داشتم با این سرعت ولی الآن هزینه ی طلایی رو از من میگیرن با این سرعت.اونا بهتر پیگیری میکنند. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منم یکزمانی سرعتم محدود شده بود.البته مثل همیشه گند خودشون بود و باز هم مثل همیشه زیربار نمی رفتن که کار خودشونه.تا اینکه یک روز گیردادم به اپراتور که میخوام با مسئول شما صحبت کنم.شما نتونستی کار منو راه بندازی حالا میخوام با مسئول یا یکی که کار راهانداره صحبت کنم.آخر هم برام یه شکایت برای این گوه نتی های اسکل نوشتن و از شبش دیگه مشکلی نداشتم و حتی قدرت سیگنال خطم هم بالا رفته بود. الآنم چندین روزه منتظر جواب این شکایت هایی که به مخابرات و سازمان رادیویی و... کردم هستم.ولی فقط زنگ میزنن میگن نگران نباشید ما داریم پیگیری میکنیم.چی بگم.حداقل سازمان ارتباطاط رادیویی هر چند وقت زنگ می زنه میگه داریم پیگیری میکنیم این مخابرات که هیچی.نه سایت نه اپراتور ها جواب آدمو نمیدن. اگر به جایی نرسه باید حضوری برم دنبالش. چند وقت پیشم از بازرسی کل زنگ زده بودن که وقتی من خواستم برم بهشون سایت مخابرات تهران نشون بدم که نامحدود داره اما مشهد نداره دیدم تهران هم برداششته.هیچی دیگه شکایتمو از اونجا پس گرفتم و دست از پا درازتر برگشتم. من الآنمشکلی با اینترنتم ندارم اما وقتی میبینم مخابرات هر وقت بیکار میشه یک حالی از مردم میگیره،نمی تونم هیچی نگم.بعضی ها هم دیگه تلفن هم جواب نمیدن. یکبار برای همین ترافیک های دزدی شده زنگ زدم پشتیبانی گفتن که برگشت خورده.من حسابمو نگاه کردم دیدم چیزی نیومده. خانم برداشت محاسبه کنه.میگه بازه یک ماه پیش تا به امروز رو بگیرید و بگید چقدر روزانه مصرف کردید. من نگاه کردم دیدم 11 گیگه.بعد از چند دقیقه چرت و پرت گفتن گفت که به شما برگشته. من عکسی از ریزکارکرد های قدیم داشتم نگاه کردم دیدم این گوه نتی های بی چیز برداشتن فقط ساعتو درست کردن.تو اون عکسی که من داشتم در ساعت 6 تا 7 از من 800 مگ کسر شده بود و در این سیستم این ها زده بود 7 تا 8 800 مگ روزانه. بعد از نیم ساعت صحبت تازه خانم قبول کرده.البته هی میرفت از بزرگترش می پرسید و میامد. آقا خستتون نکنم.از این مخابرات دزد تر نیست.ولی دانلود خوب میشه کرد اگر این دزدی هاشو بزاره کنار ممنون از صبرتون دقیقا دقیقا دقیقا. " یکبار برای همین ترافیک های دزدی شده زنگ زدم پشتیبانی گفتن که برگشت خورده.من حسابمو نگاه کردم دیدم چیزی نیومده. خانم برداشت محاسبه کنه.میگه بازه یک ماه پیش تا به امروز رو بگیرید و بگید چقدر روزانه مصرف کردید. من نگاه کردم دیدم 11 گیگه.بعد از چند دقیقه چرت و پرت گفتن گفت که به شما برگشته. من عکسی از ریزکارکرد های قدیم داشتم نگاه کردم دیدم این گوه نتی های بی چیز برداشتن فقط ساعتو درست کردن.تو اون عکسی که من داشتم در ساعت 6 تا 7 از من 800 مگ کسر شده بود و در این سیستم این ها زده بود 7 تا 8 800 مگ روزانه. بعد از نیم ساعت صحبت تازه خانم قبول کرده.البته هی میرفت از بزرگترش می پرسید و میامد. آقا خستتون نکنم.از این مخابرات دزد تر نیست."

OMiD.1080p
09-04-2014, 01:11
دقیقا دقیقا دقیقا. " یکبار برای همین ترافیک های دزدی شده زنگ زدم پشتیبانی گفتن که برگشت خورده.من حسابمو نگاه کردم دیدم چیزی نیومده. خانم برداشت محاسبه کنه.میگه بازه یک ماه پیش تا به امروز رو بگیرید و بگید چقدر روزانه مصرف کردید. من نگاه کردم دیدم 11 گیگه.بعد از چند دقیقه چرت و پرت گفتن گفت که به شما برگشته. من عکسی از ریزکارکرد های قدیم داشتم نگاه کردم دیدم این گوه نتی های بی چیز برداشتن فقط ساعتو درست کردن.تو اون عکسی که من داشتم در ساعت 6 تا 7 از من 800 مگ کسر شده بود و در این سیستم این ها زده بود 7 تا 8 800 مگ روزانه. بعد از نیم ساعت صحبت تازه خانم قبول کرده.البته هی میرفت از بزرگترش می پرسید و میامد. آقا خستتون نکنم.از این مخابرات دزد تر نیست."

:n02:
عین قضیه من .
من الکی اکلی 6 گیگ کم شده توی یک ماه اخیـــر.
با اینکه من 2 تا طرح دیگه هم دارم که معمولا از اونا برای وب گردی استفاده میکنم و با این طرح اصلیم ( طلایی ) فقط دانلود ( اونم بعضی شب ها )
واسه همین رفتم توی ریز کارکرد دیدم بله همون موقع که دنیا رو آب برده و ساعت های مخابرات رو خواب , توی همون روزها از من بیشتر از 3 گیگ از بازه زمانی 6 تا 7 کم شده .
البته این عوضی ها رفتن ساعت ها رو مثلا درست کردن و کردن 7 تا 8 ولی نرفتن ححم هایی که از ما به کم شده اونم به خاطر اشتباه خودشون رو برگردونن .

من موندم با این همه نفرین ماها این مسئولین که پول میره توی جیب هاشون چجوری سالم دارن زندگی میکنن ؟
خدایا ازت گله دارم .:n02:

OMiD.1080p
09-04-2014, 01:16
تازه اش هم اون وقتی رفتم حجم شارژ کنم . قیمت هر گیگ رو تا 5 گیگ زده بود 3800 و خورده ایی . که باید 3600 تومن باشه .
طبق گفته خودشون هم از 10 گیگ به بالا هم قیمت هر گیگ باید بشه 1600 تومن . که باز هم اونجا شده بوده 1800 ت .
حالا تا بهشون بگی باز میگن فلان قدر پول مالیاته . فلان قدر پول کوفته و ......

یکی نیست بگه با پول همین مالیات ها چرا یک بستر سازی درست و درمون واسه این تت کوفتی نمیکنید !

amin1374
09-04-2014, 07:32
بچه ها هنوزم دزدی میکنه از حجما ؟ یا بیشتر از مقدارز که استفاده میکنی کم میکنه ؟یا بهتر شده چون من مجبورم از شاتل جم کنم و از این خط دیگم استفاده کنم و بگفقط حجم بخرم حالا با این حساب دزدی هاش چجوریاست ؟

milad azad
09-04-2014, 09:51
سلام
کسانی که طرح خانواده دارن نمی دونم خبر دارین یا خیر

برای من 3ماهی هست اینطور شده :

اگر از ماههای قبل داخل حسابتون چه مثلا 5 گیگ باشه چه یک گیگ -در ماه جدید مخابرات فقط 300 مگابایت از اون رو به علاوه یک گیگ شارژ ماهانه میده که سرجمع می شود =1300 مگ

یعنی بقیه ترافیک قبلی میسوزه این نامردی هست ولی مخابراته دیگه

DaaVooD
09-04-2014, 10:20
آقا مشکل از مخابراته.
اینترنت قبلیه شما 128 بوده و با همین سرعت هم پهنای باند شمارو بستن ولی وقتی شما شدید طلایی تغییرش ندادن.
من دارم این حرف از روی1020 کیلوبیت خططون میگن.
فکر کنم دانلود شما از 120 بالا تر نرفته باشه اگر درست میگم که باید با مخابرات تماس بگیری و بهشون بگی این اطلاعات خط منه.اگر بیشتر از این بستین چرا اینجا اینارو نوشته.
البته شبا که مردن یکم بهتره البته اینا بعضی وقتا هم با هم دعوا می کنند اما یکم کار راه میندازن
تماس بگیر وبگو این اطلاعات خطه منه.کوتاه نیا وبا چندتا اپراتور صحبت کن.آخر باید یکی از اینا به گوه نت خبر بده.باید از پشت تلفن بره و به گوه نت بگه و پاشه بیاد
این نامردا خودشون می دونن.بهم میگفتن اگر تازه طرحتون تغییر دادید که طبیعیه.اگر تازه نتغییر دادید بگید که به گوه نت علام کنیم تا خططون درست کنه.
منو در جریان بزار.با شماره ی 8413535 تماس میگیری دیگه!/؟؟
مودمت خیلی قدیمیه نه؟1!؟!!؟!

درود.
چند روز پیش برای ریست پورت با 2020 حرف زدم.
دیروز زنگ زدم 8413535. اول که تکرار مزخرفات ( فیبری و بیشتر نمیشه) در نهایت گفت باید بهت میگفتن موقع تعویض طرح که هزینه اضافی نکنی. و این تقصیره اوناس. خلاصه گفت شکایت کن تا پیگیری شه...
بعد زنگ زدم 2020 و گفتم شکایت دارم. رفت با یه اُسکولی حرف زد گفت برا این مورد پیگیری نمیشه. منم با اصرارو چرب زبونی خانوم مربوطه رو پختم. بعد گفت باید یه سری کار انجام بدی ( پینگ گوگل، speedtest.ir، میهن دانلود، وارد کردن دی ان اس) که بنویسم. می گف ما برا طرح های تجاری 3 مگ به بالا، به کاربر فیبر نوری اعلام میکنیم که نمیشه و حتی هزینشم مسترد میشه.
خلاصه به طرز خنده داری اپراتور مربوطه ول نمیکرد.... در نهایت گفت 72 ساعت دیگه خبرشو بگیرید....
مودمم قدیمی نیست: Thomson TG585

ulsss
09-04-2014, 10:23
درود.
چند روز پیش برای ریست پورت با 2020 حرف زدم.
دیروز زنگ زدم 8413535. اول که تکرار مزخرفات ( فیبری و بیشتر نمیشه) در نهایت گفت باید بهت میگفتن موقع تعویض طرح که هزینه اضافی نکنی. و این تقصیره اوناس. خلاصه گفت شکایت کن تا پیگیری شه...
بعد زنگ زدم 2020 و گفتم شکایت دارم. رفت با یه اُسکولی حرف زد گفت برا این مورد پیگیری نمیشه. منم با اصرارو چرب زبونی خانوم مربوطه رو پختم. بعد گفت باید یه سری کار انجام بدی ( پینگ گوگل، speedtest.ir، میهن دانلود، وارد کردن دی ان اس) که بنویسم. می گف ما برا طرح های تجاری 3 مگ به بالا، به کاربر فیبر نوری اعلام میکنیم که نمیشه و حتی هزینشم مسترد میشه.
خلاصه به طرز خنده داری اپراتور مربوطه ول نمیکرد.... در نهایت گفت 72 ساعت دیگه خبرشو بگیرید....
مودمم قدیمی نیست: Thomson TG585

شما کدام منطقه هستی؟

aabrahim
09-04-2014, 10:48
این Down و Up استریک من روی 2 ست شده درسته ؟

فکر کنم.زیاد معلوم نیست اما اگر سرعت دانلودت 256 کیلوبایت است نگران چیزی نباش
موفق باشی

aabrahim
09-04-2014, 10:58
بازم امروز تماس گرفتم
گفتم آقای عزیز شما هر روز زنگ میزنی به ما،ما هم به گلدنت انتقال میدیم اما اونا کاری نمی کنند.
تاریخ تماس های منو گفت و هم گزارش هایی که من داد بودمو می خوند برام.
آخرشم گفت ما هم نمی دونیم گلدنت چیکار میکنه.بهشون میگیم اما جوابی نمی دن.
می گفت هر روز داریم بهشون انتقال میدیم اما جوابی نمیاد.(می گن در دست بررسیست)
نماینده ی گلدنت هم اینجاست اما همیشه میگه در دست پیگیریست.

خداییش ماها چون قانون نمیدونیم و خانوادهامون وکیل ندارن چیزی نمیگیم.والا اونور دنیا اگر شرکتی اینجوری میکرد با وکیل پیگیری می کردن و اگر به یکی از کله گنده ها ربط نداشت میتونستن پولی بگیرن اما اینجا کاری نکرده می دونید دست یک کله گنده وسته.
نمی دونم چیکار باید کرد.
یک مدرکی هم دست ما نیست بریم برای شکایت از گلدنت و بگیم چون این شرکت مال مدیران مخابرات است هر گندی میزنه چیزی نمیگن بهش و چوبشو فقط ما مردم داریم می خوریم.
من خودم شخصا از روشنفکرای خودفروخته ی غربی بدم میاد.فکر نکنید کلام من مثل اون ها بود.به هیچ عنوان اما مشکلات کشور که نمیشه پنهون کرد

mr1987
09-04-2014, 11:29
یه سوال مهم واسم پیش اومده واسه من اونم اینه که فکر میکنم ازحجمم داره دزدی میشه یعنی امروز که نگاه میکنم میبینم5گیگ دارم مقدار500مگ حجم مصرف میکنم اما روز بعد که میبیم 700مگ کمه کسی توجه کرده

majid_sd2009
09-04-2014, 12:39
سلام
من مبین نت دارم و یه ماهی میشه شارژ نکردم.
به دلیل pcm بودن خط و عدم جواب دهی مخابرات از خیر ای دی اس ال گذشتم. تا اینکه یه دفتر خدمات ارتباطی پیدا کردم که گفت من معرفیت میکنم و اگه جا باشه یک روزه خط رو برات درست میکنن! هزینه رو هم اول میخواست بگیره ! گفت از سه ماهه کمتر هم نداریم! که 2 مگ سه ماهه با 5 گیگ در ماه رو گفت 70. منم فعلا منصرف شدم! خوب 70 بدیم و خط از pcm در نیاد تکلیف چیه!؟
بعد اینکه میگفت شما اگه میخوای مودم رایگان ببری باید یک ساله بخری و پول رو هم اول بدی!
مگر اینکه صاحب خط با کارت ملی بیاد تا برات بزنیم هر ماه بیاد رو قبض.
به نظرتون برم از همین مخابرات بگیرم؟ یا خودم دوباره اقدام کنم برا pcm و بعد از جای دیگه بگیرم؟(اونقدر اینجا بد گفتید که ترسیدم!) یا اینکه سه ماهه بگیرم و بعد از تموم شدنش برم یه شرکت دیگه!؟اذیت نمیکنن برا این کار؟
مخابرات کدوم طرحش شبانه رایگان داره؟ اصلا داره؟ سرعتش خوبه؟ این طرحهایی که شبانه رایگان نداره هم شامل کاهش سرعت میشه شبها ،یا اینکه شبهاش با روزهاش سرعتش فرقی نداره؟

DaaVooD
09-04-2014, 16:00
شما کدام منطقه هستی؟

مرکز مطهری دوست عزیز.

گران‌فروشی اینترنت در کشور/ پهنای باند ۲۵ برابر قیمت اولیه به کاربر می‌رسدهر STM1 پهنای باند اینترنت که به قیمت حدود ۹ میلیون تومان وارد کشور می‌شود به قیمت ۲۳۲ میلیون تومان به دست کاربر نهایی می‌رسد که ۲۵ برابر قیمت اولیه آن است.نتایج یک بررسی درباره گران‌فروشی و کم‌فروشی پهنای باند اینترنت در ایران نشان می‌دهد که هر STM1 پهنای باند اینترنت که به قیمت حدود ۹ میلیون تومان وارد کشور می‌شود با خرید و فروش آن توسط واسطه‌های مختلف مانند شرکت‌ ارتباطات زیرساخت، شرکت‌های ندا، شرکت‌های مخابرات استانی و شرکت‌های فراهم‌آور خدمات اینترنت، نهایتاً با احتساب ضریب اشتراک‌گذاری به قیمت ۲۳۲ میلیون تومان به دست کاربر نهایی می‌رسد که ۲۵ برابر قیمت اولیه آن است.مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با بررسی دلایل گران‌فروشی پهنای باند در کشور اعلام می‌کند: گران‌فروشی پهنای باند اینترنت در کشور علل زیادی دارد. اولاً شکاف زیادی میان عرضه و تقاضای پهنای باند به وجود آمده که ناشی از رشد فزاینده تقاضا و عدم تأمین میزان مورد نیاز است. ثانیاً دو مقررات‌گذار برای قیمت‌گذاری پهنای باند وجود دارد که هر یک ملاحظات خاص خود را دارند و مستقل از هم مقرراتی را برای تعرفه‌گذاری و قیمت‌گذاری پهنای باند وضع می‌کند. ثالثاً شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک شرکت دولتی در جایگاه متصدی، نقش ایفا می‌کند و به عرضه پهنای باند بین‌الملل می‌پردازد.

منبع: خبرآنلاین

dj77
09-04-2014, 16:42
سلام
به دلیل pcm بودن خط و عدم جواب دهی مخابرات از خیر ای دی اس ال گذشتم. تا اینکه یه دفتر خدمات ارتباطی پیدا کردم که گفت من معرفیت میکنم و اگه جا باشه یک روزه خط رو برات درست میکنن! هزینه رو هم اول میخواست بگیره ! گفت از سه ماهه کمتر هم نداریم! که 2 مگ سه ماهه با 5 گیگ در ماه رو گفت 70. منم فعلا منصرف شدم! خوب 70 بدیم و خط از pcm در نیاد تکلیف چیه!؟
بعد اینکه میگفت شما اگه میخوای مودم رایگان ببری باید یک ساله بخری و پول رو هم اول بدی!
به نظرتون برم از همین مخابرات بگیرم؟ یا خودم دوباره اقدام کنم برا pcm و بعد از جای دیگه بگیرم؟(اونقدر اینجا بد گفتید که ترسیدم!) یا اینکه سه ماهه بگیرم و بعد از تموم شدنش برم یه شرکت دیگه!؟اذیت نمیکنن برا این کار؟
مخابرات کدوم طرحش شبانه رایگان داره؟ اصلا داره؟ سرعتش خوبه؟ این طرحهایی که شبانه رایگان نداره هم شامل کاهش سرعت میشه شبها ،یا اینکه شبهاش با روزهاش سرعتش فرقی نداره؟

کدوم استان هستی؟!

ulsss
09-04-2014, 16:50
مرکز مطهری دوست عزیز.

گران‌فروشی اینترنت در کشور/ پهنای باند ۲۵ برابر قیمت اولیه به کاربر می‌رسد

هر STM1 پهنای باند اینترنت که به قیمت حدود ۹ میلیون تومان وارد کشور می‌شود به قیمت ۲۳۲ میلیون تومان به دست کاربر نهایی می‌رسد که ۲۵ برابر قیمت اولیه آن است.نتایج یک بررسی درباره گران‌فروشی و کم‌فروشی پهنای باند اینترنت در ایران نشان می‌دهد که هر STM1 پهنای باند اینترنت که به قیمت حدود ۹ میلیون تومان وارد کشور می‌شود با خرید و فروش آن توسط واسطه‌های مختلف مانند شرکت‌ ارتباطات زیرساخت، شرکت‌های ندا، شرکت‌های مخابرات استانی و شرکت‌های فراهم‌آور خدمات اینترنت، نهایتاً با احتساب ضریب اشتراک‌گذاری به قیمت ۲۳۲ میلیون تومان به دست کاربر نهایی می‌رسد که ۲۵ برابر قیمت اولیه آن است.مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی با بررسی دلایل گران‌فروشی پهنای باند در کشور اعلام می‌کند: گران‌فروشی پهنای باند اینترنت در کشور علل زیادی دارد. اولاً شکاف زیادی میان عرضه و تقاضای پهنای باند به وجود آمده که ناشی از رشد فزاینده تقاضا و عدم تأمین میزان مورد نیاز است. ثانیاً دو مقررات‌گذار برای قیمت‌گذاری پهنای باند وجود دارد که هر یک ملاحظات خاص خود را دارند و مستقل از هم مقرراتی را برای تعرفه‌گذاری و قیمت‌گذاری پهنای باند وضع می‌کند. ثالثاً شرکت ارتباطات زیرساخت به عنوان یک شرکت دولتی در جایگاه متصدی، نقش ایفا می‌کند و به عرضه پهنای باند بین‌الملل می‌پردازد.

منبع: خبرآنلاین
منم همین منطقه هستم و همین مشکلو دارم. قبلا هم اطلاع رسانی کرده بودم که مسئولان مخابرات این منطقه پهنای باند 1m را ایجاد کرده اند و بیشتر از این مقدار منطقه مطهری جوابگو نیست.

aabrahim
09-04-2014, 20:29
یه سوال مهم واسم پیش اومده واسه من اونم اینه که فکر میکنم ازحجمم داره دزدی میشه یعنی امروز که نگاه میکنم میبینم5گیگ دارم مقدار500مگ حجم مصرف میکنم اما روز بعد که میبیم 700مگ کمه کسی توجه کرده
می تونی در پنل سایت توقسمت ریزاتصالات مک آدرس مودمی که وصل میششه در اون زمان ببینی
و هم میتونی تماس بگیری و بگی مک آدرس روی مودمت قفل کنه تا کسی به غیر از مودمت نتونه وصل شه
و هم می تونی نرم افزار DU Meter وصل کنی و ببینی در طول روز چقدر استفاده میکنی وببینی در ریزکارکردها چقدر کسر میشه

برای من از این اتفاقا نیوفتاده.یعنی چند وقته اینجوری نمیشه
ساعت دانلود رایگانتو یکم کم کن شاید داره از ترافیک روزانت میخوره.
موفق باشی

aabrahim
09-04-2014, 20:33
سلام
اگر می خوای دانلود کنی خوبه اما خیلی برات ادا درمیاره.امکان داره بهت تئهین کنن ازت دزدی کنند.ولی اینو میدونم که یجوری حال میگیرن
تجربه ای درباره ی pcm ندارم.
این طرح طلایی 25 ت بهتره ولی خوب 2 گیگ بیشتر نیست.بستگی به منطقه داره سرعتت اما اگثرا فکر کنم خوب باشه و همونی که قرار داد کرده بده اما خوب بودن کسایی که بهشون سرعت واقعی رو ندادن
موفق باشی.

e4lyas
10-04-2014, 00:20
552]در حالت PPPOE راهی برای دیسکانکت و کانکت کردن سریع هست ؟ مثل حالت Bridge .. چون در این حالت میتونی با هر بار کانکت شدن ای پی بهتری بگیری ولی اینطوری همیشه ( بیشتر حالات ) یک آی پی هست ..

re0022
10-04-2014, 09:02
دوستان کسی طرح آشنای اول ثبت نام کرده؟
مودم رایگانش چیه؟

Ali14 persia
10-04-2014, 12:45
امروز پاشدم میبینم 200 مگ ساعت 3 شب ازم کم کردن.
زنگ زدم میگم تو ساعت رایگان ازم حجم کم کردین، میگه شنبه زنگ بزن اطلاع بده.
اگه حجم بخریم سرعت میاد پایین.خودشونم که حجم کم می کنن، دیگه واقعا چی کار کنیم ما

EXTREME
10-04-2014, 14:15
دیگه دزدی های مخابرات یواش یواش داره زیاد میشه و حجم رو هم برنمیگردونن مدت زیادی بود که به 2020 زنگ میزدم فحش نمیدادم ولی مثل اینکه دوباره اون دوران برگشته

bob111
10-04-2014, 15:57
مخابرات دزد شارژ رو برای طلایی پاییزه برداشته و فقط میتونی تمدید کنی سه ماه 2 گیگ+شبانه قیمت 81000 تومن!
حالا یکی مثل من که تازه 20 گیگ شارژ کرده تکلیفش چیه؟! شارژ منتقل میشه با تمدید طرح یا نه؟ عجب گیری کردیم ها

EXTREME
10-04-2014, 16:12
مخابرات دزد شارژ رو برای طلایی پاییزه برداشته و فقط میتونی تمدید کنی سه ماه 2 گیگ+شبانه قیمت 81000 تومن!
حالا یکی مثل من که تازه 20 گیگ شارژ کرده تکلیفش چیه؟! شارژ منتقل میشه با تمدید طرح یا نه؟ عجب گیری کردیم ها

الان شما شارژ حجمی هم نمیتونید بکنید ؟ چقدر از مدت زمان حسابتون مونده ؟

bob111
10-04-2014, 16:19
الان شما شارژ حجمی هم نمیتونید بکنید ؟ چقدر از مدت زمان حسابتون مونده ؟

نه حجمی و نه زمانی! تا اوایل اردیبهشت

fight12
10-04-2014, 19:13
نه حجمی و نه زمانی! تا اوایل اردیبهشت

برای منم همینطور شده...تمدید برداشته شده!

amin1374
10-04-2014, 19:36
منم نمیتونم تمدید کنم نه حجمی نه کل سرویسم رو ! پشتیبانی هم که زنگ زدم احساس کردم. داره به شعورم توهین میشه من نمیفهمم اینا کین گزاشتن اون پا چون بعد15مین معطلی وصل شدم چرتو پرت تحویل گرفتم خخخخخخخ مردم از خنده .دی

Sent from my ACER iconia A1-810 using Tapatalk

shoki.joon
10-04-2014, 20:23
خدا لعنت کنه این مخابراتو. دزدی به این اشکاری. من از کجا هروقت حجمم تموم شد 81000 تومان بیارم اینترنتمو تمدید کنم.من شارژ حجمیمو مثلا 6 گیگ رو عرض 20 روز تموم کردم. اونوقت با اینکه 2 ماه مونده به خاطر شارژ حجمی از کجا اینهمه پول بیارم که تمدید کنم .به خاطر مثلا 1گیگ حجم 3 ماه به اجبار شارژ کنم. چرا این دزدهای از خدا بیخبر فکر نمیکنند.:41:.به خدا اینجوری دیگه نمیشه.

[ Ehsan ]
10-04-2014, 20:31
دیدید گفتم بالاخره شارژ رو به طور کامل برمیدارن .
ماه پیش تو همین تاپیک گفتم.

[ Ehsan ]
10-04-2014, 20:35
;8153327']الان که برای تمام کاربرای قدیمی تغییر تعرفه اومده و به نظرم دیگه گزینه شارژ برنمیگرده.

اینم پیش بینی ماه قبلم .

[ Ehsan ]
10-04-2014, 20:40
;8153239']فکر نکنم برگردونن.اول تمدیدو ورداشتن.بعد خرید ماه اضافه.حالام خرید حجم.میخوان کاربرارو مجبور کنن طرح جدید بگیرن.

ماه پیش برای یه عده شارژ رو برداشتن .دیدن اعتراضی نشد برای همه برداشتن.
اینو ماه پیش گفتم اگه همون موقع یه کاری میکردیم حساب کار دستشون میومد در صورتی که یه عده خوش خیال با من مخالفت کردن گفتن سایت در حاله آپدیته شارژ برمیگرده.

این مخابرات خون آدمو تو شیشه میکنه.

bob111
10-04-2014, 20:45
اینا برای اینکه وقتی مثلا 3 ماه با 6 گیگ طلایی رو شارز میکردی از تمدید کردن همون طرح ارزون تر درمیومد اومدن اینطوری مثلا راهش رو بستند ولی اینقدر شعور و وجدان ندارند که کسیکه 6 گیگش رو تو دو هفته تموم میکنه اون 2.5 ماه دیگه رو چیکار کنه! فعلن طرح های شبانه دار هم همین دوتا هستند مگه باز طرح جدید ارائه بدن با افزایش قیمت که مجبور بشی طرحت رو عوض کنی مثل کاری که با طرح های قبلی کردن. جالبه اینا شش ماه هم توی یه طرح ثبات ندارند! فقط بفکر سود و چاپیدن ملت بدبختند که دستش از همه جا کوتاهه.

fight12
10-04-2014, 21:15
اینا برای اینکه وقتی مثلا 3 ماه با 6 گیگ طلایی رو شارز میکردی از تمدید کردن همون طرح ارزون تر درمیومد اومدن اینطوری مثلا راهش رو بستند ولی اینقدر شعور و وجدان ندارند که کسیکه 6 گیگش رو تو دو هفته تموم میکنه اون 2.5 ماه دیگه رو چیکار کنه! فعلن طرح های شبانه دار هم همین دوتا هستند مگه باز طرح جدید ارائه بدن با افزایش قیمت که مجبور بشی طرحت رو عوض کنی مثل کاری که با طرح های قبلی کردن. جالبه اینا شش ماه هم توی یه طرح ثبات ندارند! فقط بفکر سود و چاپیدن ملت بدبختند که دستش از همه جا کوتاهه.

به گمونم این تاپیک رو دارن مانیتورمیکنن که هر چی رو کاربرا ازش تعریف میکنن برمیدارن!!!

EXTREME
10-04-2014, 21:28
;8181685']دیدید گفتم بالاخره شارژ رو به طور کامل برمیدارن .
ماه پیش تو همین تاپیک گفتم.

شارژ حجم منظورتون است ؟

[ Ehsan ]
10-04-2014, 21:31
شارژ حجم منظورتون است ؟

کلا الان گزینه شارژ برای طرح های پاییزه برداشته شده.هم زمانی هم حجمی.

[ Ehsan ]
10-04-2014, 21:36
به گمونم این تاپیک رو دارن مانیتورمیکنن که هر چی رو کاربرا ازش تعریف میکنن برمیدارن!!!

پس شما بیا باز ده بیستا از اون تست های 8 مگت بذار تا اینم بردارن :دی : دی :دی

fight12
10-04-2014, 21:42
;8181765']پس شما بیا باز ده بیستا از اون تست های 8 مگت بذار تا اینم بردارن :دی : دی :دی

دیگه سرعتم نزدیک ٨ مگ هم نشد بعد از شارژ حجمی...
با ١۶ کانکشن از رپیدشیر اکانت پریمیوم نزدیک ٣ مگ...
سایت دانلود داخلی هم نهایت نزدیک ۶ مگ...
تستای اسپید تست هم بالاتر از ٢.۵ مگ نمیره

fight12
10-04-2014, 21:44
شارژ حجم منظورتون است ؟

هم تمدید زمانی هم حجمی,البته احتمالا به خاطر گرونتر شدن سرویساست و شاید باز بعد از تموم شدن طرح فعال فعلی و خرید طرح جدید درست بشه....

[ Ehsan ]
10-04-2014, 21:58
دوستان چرا نمیان نظر بدن ؟ فکر کنم همه تو شوک هستن :دی

الان 81تومن میدی اگه 6گیگو تو 1 ماه تموم کردی برای 6 گیگه دیگه باید 81 تومن بدی ! :دی

[ Ehsan ]
10-04-2014, 22:01
81 تومن 6 گیگ . گیگی 13600 ! خدا بده برکت :دی

fight12
10-04-2014, 22:03
;8181791']دوستان چرا نمیان نظر بدن ؟ فکر کنم همه تو شوک هستن :دی

الان 81تومن میدی اگه 6گیگو تو 1 ماه تموم کردی برای 6 گیگه دیگه باید 81 تومن بدی ! :دی

دوره قبل هم برا من اینطور شد بعد از تغییر تعرفه گزینه های تمدید زمانی و حجمی باز برگشت.
ولی در کل با این همه مشترک مخابرات و این پشتیبانی و سامانه پر از مشکل واقعا غیر قابل باوره ...

[ Ehsan ]
10-04-2014, 22:04
و بدینگونه 20 درصد کاهش قیمت به سبک مخابرات !

[ Ehsan ]
10-04-2014, 22:07
دوره قبل هم برا من اینطور شد بعد از تغییر تعرفه گزینه های تمدید زمانی و حجمی باز برگشت

خوب برو امیدوار باش یه طرح بذان 30 تومن با نیم گیگ بعد گزینه شارژ هم بیاد و ما خوشحال بشیم ببیایم اینجا ده تا ده تا تست بذاریم :دی

[ Ehsan ]
10-04-2014, 22:14
این ساعت تاپیک پی سی ورلد چرا هنوز یک ساعت عقبه ؟اینا رو دست مخابرات زدن ! :دی

fight12
10-04-2014, 22:14
;8181799']و بدینگونه 20 درصد کاهش قیمت به سبک مخابرات !

مخابرات خیلی شیک ١٠ درصد کاهش قیمت داده فقط قیمت ترافیک اضافه رو...
اما بعد از شاهکار همه شرکتا با افزایش ترافیک برای طرح های قبلیشون و فروختن با همون قیمت سابق...مخابرات با اوج توانمندیه خودش در غافلگیر کردن ما با افزایش قیمتای قبلی بدون ذره ای تغییر در ترافیک هاشون باعث شد واقعا با مفهوم کاهش آشنا بشیم.

[ Ehsan ]
10-04-2014, 22:19
مخابرات خیلی شیک ١٠ درصد کاهش قیمت داده فقط قیمت ترافیک اضافه رو...
اما بعد از شاهکار همه شرکتا با افزایش ترافیک برای طرح های قبلیشون و فروختن با همون قیمت سابق...مخابرات با اوج توانمندیه خودش در غافلگیر کردن ما با افزایش قیمتای قبلی بدون ذره ای تغییر در ترافیک هاشون باعث شد واقعا با مفهوم کاهش آشنا بشیم.

ما که سالهای سال با مفهوم کاهش به سبک مخابرات آشناییم ولی نمیدونم چرا بعضیا هنوز به مخابرات امیدوارن!

fight12
10-04-2014, 22:53
;8181825']ما که سالهای سال با مفهوم کاهش به سبک مخابرات آشناییم ولی نمیدونم چرا بعضیا هنوز به مخابرات امیدوارن!

من ٣ ساله از مخابرات اینترنت میگیرم...
خطم فیبر نیست اما بقیه شرکتا هم خیلی بهتر از مخابرات نیستن...از مخابرات دفاع نمیکنم ولی واقعا سرویس نامحدودش عالی بود.
همین الان هم اگه طرحی بذاره با قیمت همین طلایی پاییزه بدون دانلود شبانه و حداقل 15 گیگ حجم خیلی عالیه برای من...
که همچین قیمتی فقط یه رویاست...

[ Ehsan ]
10-04-2014, 22:56
من 4 ساله از مخابرات اینترنت میگیرم...
خطم فیبر نیست اما بقیه شرکتا هم خیلی بهتر از مخابرات نیستن...از مخابرات دفاع نمیکنم ولی واقعا سرویس نامحدودش عالی بود.
همین الان هم اگه طرحی بذاره با قیمت همین طلایی پاییزه بدون دانلود شبانه و حداقل 15 گیگ حجم خیلی عالیه برای من...
که همچین قیمتی فقط یه رویاست...

شما چرا تو گذشته و رویا سیر میکنی وضعیت الانو ببین
در ضمن جناب ملک همینجا گفت مخابرات 3 ساله شروع کرده adsl واگذار میکنه.

fight12
10-04-2014, 22:59
;8181876']شما چرا تو گذشته و رویا سیر میکنی وضعیت الانو ببین

الان تهران هنوز طرح های نامحدود داره...
اشتباه تایپی بود ۴ سال...درستش کردم...چند صفحه قبل هم گفته بودم ٣ سال.
برای من دانلود شبانه سرعتش تغییر نکرده ولی سرعت روزانه خیلی نوسان داره فردا تست ٨ مگ هم میذارم اما فقط صبح رو ٨ مگه...

[ Ehsan ]
10-04-2014, 23:09
الان تهران هنوز طرح های نامحدود داره...
اشتباه تایپی بود ۴ سال...درستش کردم...چند صفحه قبل هم گفته بودم ٣ سال.
برای من دانلود شبانه سرعتش تغییر نکرده ولی سرعت روزانه خیلی نوسان داره فردا تست ٨ مگ هم میذارم اما فقط صبح رو ٨ مگه...

;8181765']پس شما بیا باز ده بیستا از اون تست های 8 مگت بذار تا اینم بردارن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] : دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ای بابا داداش چرا تو گذشته و رویا و شهرهای دیگه سیر میکنی؟ بیا زمان حال مخابرات مشهد
!!!!!!!!!!

fight12
10-04-2014, 23:23
;8181887']ای بابا داداش چرا تو گذشته و رویا و شهرهای دیگه سیر میکنی؟ بیا زمان حال مخابرات مشهد
!!!!!!!!!!

من تمام تاپیکای شرکتای دیگه و مخابرات شهرهای دیگه رو نزدیک به٢ ماهه دارم پیگیری میکنم و انتخابم رو کردم.که باز از مخابرات گرفتم.
١ ماه مودم جدید گرفته بودم و وارد سایت ٢٠٢٠ نمیشد,چندین بار به پشتیبانی زنگ زدم اصلا نمیدونستن مشکلم چی هست!که نهایتا خودم مشکل رو پیدا کردم.
اگه ناراضی هستید میتونید از مخابرات اینترنت نگیرید ولی با هیچ شرکتی این دانلود شبانه رو بدون ایجاد محدودیت سرعت نخواهید داشت...

[ Ehsan ]
10-04-2014, 23:28
من تمام تاپیکای شرکتای دیگه و مخابرات شهرهای دیگه رو نزدیک به٢ ماهه دارم پیگیری میکنم و انتخابم رو کردم.که باز از مخابرات گرفتم.
من ٢ ماه مودم جدید گرفته بودم و وارد سایت ٢٠٢٠ نمیشد,چندین بار به پشتیبانی زنگ زدم اصلا نمیدونستن چی میگن تا خودم مشکل رو پیدا کردم.
اگه ناراضی هستید میتونید از مخابرات اینترنت نگیرید ولی با هیچ شرکتی این دانلود شبانه رو بدون ایجاد محدودیت سرعت نخواهید داشت...
اولا ما فیبرا مجبوریم از مخابرات بگیریم.
دوما به قول خودت اینقدر بیا اینجا بگو شبانه عالیه تا همینم محدود کنن.اگه از مخابرات برای تو خوبه برو حالشو ببر لازم نکرده بیا اینجا کل کل از مخابرات دفاع کنی.
اینجا ما مشکلاتو میگیم.
سوما اسیاتک الان یه ساله با 1 ترا تضمینی میده 150ت

OMiD.1080p
10-04-2014, 23:39
حق با احسانه .

لازم نیست بیایم از مخابرات تمجید کنیم .
شما دوستانی هم که خط کابل مسی دارید , مطمئنم اگر مثل امثال ما فیبر نوری بودین اون موقع حساب کار دستتون می اومد .

فقط واسه اینکه خیالتون رو راحت کنم میگم که اگر من کابل مسی بودم , هیچ وقت از مخابرات سرویس نمیگرفتم . حتی مفته هم میداد نمیگرفتم .

fight12
11-04-2014, 00:05
;8181902']اولا ما فیبرا مجبوریم از مخابرات بگیریم.
دوما به قول خودت اینقدر بیا اینجا بگو شبانه عالیه تا همینم محدود کنن.اگه از مخابرات برای تو خوبه برو حالشو ببر لازم نکرده بیا اینجا کل کل از مخابرات دفاع کنی.
اینجا ما مشکلاتو میگیم.
سوما اسیاتک الان یه ساله با 1 ترا تضمینی میده 150ت

حق با احسانه .

شما دوستانی هم که خط کابل مسی دارید , مطمئنم اگر مثل امثال ما فیبر نوری بودین اون موقع حساب کار دستتون می اومد .

فقط واسه اینکه خیالتون رو راحت کنم میگم که اگر من کابل مسی بودم , هیچ وقت از مخابرات سرویس نمیگرفتم . حتی مفته هم میداد نمیگرفتم .

از مخابرات دفاع نمیکنم,خودم هم میخواستم کلا قید adsl رو بزنم یا برم یه شرکت دیگه که نشد و مجبور شدم برگردم همینجا...
در کل انتخاب بین بد و بدتره .
هر شرکتی یه مزایا و معایبی داره که هر کسی با توجه به نیازش باید با مشکلات یکی از شرکتا کنار بیاد نهایتا.
فیبر نوری ها بیشترین ظلم بهشون میشه چون حق انتخاب ندارند و تعریف فیبر نوری براشون کاملا برعکسه!!! سرعت کمتر از مسی....
مخابرات خوزستان انحصار فیبر نوری رو واگذار کرده آسیاتک که اونا هم شدیدا ناراضین...اونجا هم برای فیبر نوری حق انتخاب نیست...
در مورد مشکلتون: این مشکل سامانشونه که برطرف نکردن یا عمدیه...بعد از تغییر قیمتها یا اضافه شده طرح های جدید گزینه های تمدید زمانی و حجمی برداشته میشن,که فقط با خرید جدید یا تغییر تعرفه برمیگردن.(البته تا قبل از عید که اینجوری بود)
باید دوستانی که از ٢٠ فروردین به بعد تمدید کردن یا تغییر طرح دادن بگن تمدید زمانی و حجمی براشون فعاله یا نه.

[ Ehsan ]
11-04-2014, 00:18
ح

از مخابرات دفاع نمیکنم,خودم هم میخواستم کلا قید adsl رو بزنم یا برم یه شرکت دیگه که نشد و مجبور شدم برگردم همینجا...
در کل انتخاب بین بد و بدتره .
هر شرکتی یه مزایا و معایبی داره که هر کسی با توجه به نیازش باید با مشکلات یکی از شرکتا کنار بیاد نهایتا.
فیبر نوری ها بیشترین ظلم بهشون میشه چون حق انتخاب ندارند و تعریف فیبر نوری براشون کاملا برعکسه سرعت کمتر از مسی....
مخابرات خوزستان انحصار فیبر نوری رو واگذار کرده آسیاتک که اونا هم شدیدا ناراضین...اونجا هم برای فیبر نوری حق انتخاب نیست...
در مورد مشکلتون این مشکل سامانشونه که برطرف نکردن یا عمدیه...بعد از تغییر قیمتها یا اضافه شده طرح های جدید گزینه های تمدید زمانی و حجمی برداشته میشن,که فقط با خرید جدید یا تغییر تعرفه برمیگردن.

اگه دفاع نمیکنی اینکه 3 صفحه هی من از مشکلات میگم تو مخالفت میکنی اسمشو چی میشه گذاشت.
میگی باید کنار اومد یعنی هر کار خواستن بکنن ما هیچی نگیم.
همونطور که گفتم ما اینجا مشکلاتو میگیم اگه تو راضی هستی برو حالشو ببر لازم نکرده هی نقل قول بگیری یه چیزی بگه.
هم تاپیک شلوغ میشه.هم همش یه سری حرف تکراریه.

fight12
11-04-2014, 00:25
;8181963']اگه دفاع نمیکنی اینکه 3 صفحه هی من از مشکلات میگم تو مخالفت میکنی اسمشو چی میشه گذاشت.
میگی باید کنار اومد یعنی هر کار خواستن بکنن ما هیچی نگیم.
همونطور که گفتم ما اینجا مشکلاتو میگیم اگه تو راضی هستی برو حالشو ببر لازم نکرده هی نقل قول بگیری یه چیزی بگه.
هم تاپیک شلوغ میشه.هم همش یه سری حرف تکراریه.

ادامه نمیدم!١ ماه پیش هم بابت سو استفاده از یوزر و پسورد همه مشکلاتشون رو گفتن که باید مک آدرس قفل بشه و ... که نتیجه نداد.الان هم اگه همه پیگیری کنن و زنگ بزنن خوبه وگرنه....
منم ٣٠ گیگ ترافیک خریدم ١ ماه دیگه مهلت زمانی تموم میشه نمیشه هم تمدید کنم...

[ Ehsan ]
11-04-2014, 00:30
ادامه نمیدم!١ ماه پیش هم بابت سو استفاده از یوزر و پسورد همه مشکلاتشون رو گفتن که باید مک آدرس قفل بشه و ... که نتیجه نداد.الان هم اگه همه پیگیری کنن و زنگ بزنن خوبه وگرنه....
منم ٣٠ گیگ ترافیک خریدم ١ ماه دیگه مهلت زمانی تموم میشه نمیشه هم تمدید کنم...
اوکی حالا شد یه چیزی....همین که مشکلات بیان بشه بهتر از هیچی نگفتن و کنار اومدنه.

[ Ehsan ]
11-04-2014, 00:35
ملک آسوده بخواب که کاربرانی از دیار پارس در حال مکیدن شیره اینترنت هستند.

zofishel
11-04-2014, 07:13
سلام
تو رو خدا به جدتون قسم از مخابرات دیگه تعریف نکنید که من از زمانی که خطم مثلا فیبر نوری شده یه روز خوش نداشتم هر روز یه جور دزدی دیدم از این مخابرات فکر می کنم آخرش یه کتاب بنویسم به اسم "کشتند و خوردند و بردند"

fight12
11-04-2014, 07:42
سلام
تو رو خدا به جدتون قسم از مخابرات دیگه تعریف نکنید که من از زمانی که خطم مثلا فیبر نوری شده یه روز خوش نداشتم هر روز یه جور دزدی دیدم از این مخابرات فکر می کنم آخرش یه کتاب بنویسم به اسم "کشتند و خوردند و بردند"

اینجور که پیداست وقتی خط فیبر بشه سرعت اینترنت هم حلزونی میشه:n04:
تست ساعت 9 صبح طرح طلایی پاییزه
تست ساعت 12 هم میذارم ببینید چقد سرعت پایین میاد

(((ASN)))
11-04-2014, 09:37
ای گور این مخابرات دزد ...
این چه وعضشه من هنو تا 17 خرداد شارژ زمانی دارم ولی تو سایت گلدن نت نمیشه شارژ حجمی کنم
یعنی دزدی تا این حد دیگه خدا لعنت کنه اینا رو خدا ازشون نگزره
و هرچیم فوش بدم کمشونه
مصخره کردن مارو

EXTREME
11-04-2014, 10:29
برای شارژ حجمی من تو همون سایت مخابرات رفتم یک شکایت نوشتم الان تو سایت گلدنت برام شارژ حجمی رو گذاشتن 2روزی در حال بررسی بود شکایتم

سرویس من که خیلی قدیمی است شارژ حجمی رو گذاشتن سرویس من کمپین نوروزی 6 ماهه است تا 12 اردیبهشت هم وقت داره
تو tci-khorasan رو هم یک چک کنید ببینید شارژ حجمی هست یا نه

EXTREME
11-04-2014, 10:38
عکس پروفایلم

OMiD.1080p
11-04-2014, 10:44
به نظر من هر کی مشکل داره با وضعیت نت خودش ( شارژ حساب , سرعت و ... ) به جای آه و ناله کردن در اینجا , بره بازرسی مخابرات و شکایت بنویسه تا مشکلش بررسی بشه و به نتیجه برسه .

OMiD.1080p
11-04-2014, 10:45
عکس پروفایلم

256 نوروزی ؟

میگم مهرداد نهایت پهنای باندت واسه دانلود چقدره ؟ شبانه هم داره ؟

[ Ehsan ]
11-04-2014, 10:57
من خودم هیچ مشکلی با مخابرات ندارم تا یکساله دیگه تمدید کردم و شبا 4.8 گیگ میگیرم ولی واقعا برام جالبه مخابرات هر کار دوست داره میکنه یه روز تمدید و بر میداره یه روز شارژ و بر میداره یه روز دزدی میکنه یه روز گرون میکنه.
در ضمن اون دزدی 25 ام حسابم برگشت.

(((ASN)))
11-04-2014, 10:58
عکس پروفایلم

دادش گلم من طرح پایزه طلایی دارم هنو یک ماه نیست طرح رو گرفتم

OMiD.1080p
11-04-2014, 10:59
خوشــــم میاد این مخابراتی ها میفهمن ولی خودشون رو به نفــهمی زدن .

مثلا قیمت سه ماهه با دو گیگ و شبانه رو زدن 810,000 ریال
بعد همون طرح رو با شش ماه زدن 1,620,000 ریال .

یعنــی دقیقا ضرب در 2 کردن . بدون یک قرون تخقیف .

به این معنی که به هیچ عنوان از حق خودشون کوتاه نمیان .
بعد گیگ به گیگ از ما الکی الکی کم میشه ( دزدی میشه ) , واسه شارژ و تمدید حساب گرون فروشی میکنن و ....
اما ما انگار نه انگار .

(((ASN)))
11-04-2014, 11:00
برای شارژ حجمی من تو همون سایت مخابرات رفتم یک شکایت نوشتم الان تو سایت گلدنت برام شارژ حجمی رو گذاشتن 2روزی در حال بررسی بود شکایتم

سرویس من که خیلی قدیمی است شارژ حجمی رو گذاشتن سرویس من کمپین نوروزی 6 ماهه است تا 12 اردیبهشت هم وقت داره
تو tci-khorasan رو هم یک چک کنید ببینید شارژ حجمی هست یا نه

کجا برم شکایت کنم تا برگرده این سارژ حجمی باو الان 300 مگ دارم واجم هست (تا شب لازم دارم حداقل 2 گیگ رو )

[ Ehsan ]
11-04-2014, 11:04
به نظر من هرکی اعتراضی داره به جای ناله و نفرین اینجا یه شکایت به بازرسی سازمان تنظیمات مقررات بنویسه.

(((ASN)))
11-04-2014, 11:08
;8182299']به نظر من هرکی اعتراضی داره به جای ناله و نفرین اینجا یه شکایت به بازرسی سازمان تنظیمات مقررات بنویسه.

خوب من اشنا نیستم کجا برم شکایت کنم جشا پیدا کنم پدر این مخابراتو درمیارم من
شوده باشه 1ماه ازکار زندگی بیفتم

[ Ehsan ]
11-04-2014, 11:12
خوب من اشنا نیستم کجا برم شکایت کنم جشا پیدا کنم پدر این مخابراتو درمیارم من
شوده باشه 1ماه ازکار زندگی بیفتم

به نظر من هر کی مشکل داره با وضعیت نت خودش ( شارژ حساب , سرعت و ... ) به جای آه و ناله کردن در اینجا , بره بازرسی مخابرات و شکایت بنویسه تا مشکلش بررسی بشه و به نتیجه برسه .

امید همینجا قبلا آدرس بازرسی رو گذاشته بود .

++M
11-04-2014, 11:16
من طلایی دارم سرعت روزا 8 مگه شبا هم تا 1.20 همون 8 مگه تو این 20 دقیقه یه فیلم 1 گیگی میگیرم بعد میاد رو 250 ثابت مشهد.کلا تو این چند ماه مخابرات خیلی حال داده.

(((ASN)))
11-04-2014, 11:20
من طلایی دارم سرعت روزا 8 مگه شبا هم تا 1.20 همون 8 مگه تو این 20 دقیقه یه فیلم 1 گیگی میگیرم بعد میاد رو 250 ثابت مشهد.کلا تو این چند ماه مخابرات خیلی حال داده.

چون هرکی دوس داریتعریف الکی نکن
پدر منو در اورده این مخابرات لعنتی
تو این یک ماهه 15 گیگحجم خریدم و اونم الکی پلکی (5 گیگش مال اون چند روز بوده که ساعت هاشون گریپاژ کرده بود)
حالا سرعتشم که مزخرفه سرعت من به زور به 1 مگ میرسه منم پایزه طلایی دارم

Forum man
11-04-2014, 11:20
از پارسال طلایی گرفتم 17500 ماهی میاد رو قبض با مودم رایگان بود.تو این یکسال 2 ترا دان داشتم. میخواستم ببینم تا ابد خودکار تمدید میشه یا نه؟

Forum man
11-04-2014, 11:24
منم طلایی دارم پارسال گرفتم رو قبض میاد 17500 با مودم.2ترا تا حالا دان داشتم.آیا به طور خودکار تا ابد تمدید میشه؟

fight12
11-04-2014, 11:25
اینجور که پیداست وقتی خط فیبر بشه سرعت اینترنت هم حلزونی میشه:n04:
تست ساعت 9 صبح طرح طلایی پاییزه
تست ساعت 12 هم میذارم ببینید چقد سرعت پایین میاد

تست سرعت ساعت 12 ظهر

++M
11-04-2014, 11:26
چون هرکی دوس داریتعریف الکی نکن
پدر منو در اورده این مخابرات لعنتی
تو این یک ماهه 15 گیگحجم خریدم و اونم الکی پلکی (5 گیگش مال اون چند روز بوده که ساعت هاشون گریپاژ کرده بود)
حالا سرعتشم که مزخرفه سرعت من به زور به 1 مگ میرسه منم پایزه طلایی دارم

برای تو وضع خرابه برای همه که اینطوری نیست.

arian007
11-04-2014, 11:41
سلام من دو تا خط از این مخابرات دزد دارم یکیش طلایی پاییزه که الان شارژ حجمی رو ازش یرداشتن و یکی بدون شبانه که شارژحجمی داره این یعنی مخابرات تمام تلاشش رو داره میکنه که از این ملت بدزده و بچاپه بعد انتظار دارن ملت از یارانه انصراف بدن

EXTREME
11-04-2014, 12:05
256 نوروزی ؟

میگم مهرداد نهایت پهنای باندت واسه دانلود چقدره ؟ شبانه هم داره ؟

رو 1 مگ بستن روز که 134 است شب هم 120 اینا دانلود شبانه یا 80-90 که بیشتره

EXTREME
11-04-2014, 12:09
دادش گلم من طرح پایزه طلایی دارم هنو یک ماه نیست طرح رو گرفتم

این فکر نکم به طرح مربوط باشه فکر کنم سایتاشون به مشکل خورده بود چون من به 2020 زنگ زدم گفت به طرح مربوط نیست و باید شارژ حجمیتون باشه
از اینجا میتونید شکایت و رسیدگی رو بنویسید

این روندش طول میکشه اگه خیلی واقعا به حجم نیاز دارید برید مخابرات منظقتون که اونا فعلا سریع یکم حجم بگیرند تا پروفایلتون درست بشه منم مجبورد شدم همینکارو. بکنم

aabrahim
11-04-2014, 13:06
اینجا هم میتونی بری برای شکایت

aabrahim
11-04-2014, 13:09
این فکر نکم به طرح مربوط باشه فکر کنم سایتاشون به مشکل خورده بود چون من به 2020 زنگ زدم گفت به طرح مربوط نیست و باید شارژ حجمیتون باشه
از اینجا میتونید شکایت و رسیدگی رو بنویسید

این روندش طول میکشه اگه خیلی واقعا به حجم نیاز دارید برید مخابرات منظقتون که اونا فعلا سریع یکم حجم بگیرند تا پروفایلتون درست بشه منم مجبورد شدم همینکارو. بکنم
سلام
تا چند روز طول کشید تا بهت جواب دادن؟؟؟
من 20 روز پیش شکایت کردم اما هنوز جوابی ندادن.

EXTREME
11-04-2014, 13:31
سلام
تا چند روز طول کشید تا بهت جواب دادن؟؟؟
من 20 روز پیش شکایت کردم اما هنوز جوابی ندادن.

مال منم خیلی طول کشید من قبل عید شکایت نوشتم در حال بررسی بود دیگه وقت نداشتم رفتم مخابرات 6 گیگ حجم اونجا برام گرفتن بعد از تعطیلات عید درست شد
الان شما تو این سایت هم نمیتونی شارژ حجمی انجام بدید ؟

abbas2000
11-04-2014, 14:06
نامردا بالاخره کاری کردن دیگه بعثت تمدید نمیشه

(((ASN)))
11-04-2014, 14:41
مال منم خیلی طول کشید من قبل عید شکایت نوشتم در حال بررسی بود دیگه وقت نداشتم رفتم مخابرات 6 گیگ حجم اونجا برام گرفتن بعد از تعطیلات عید درست شد
الان شما تو این سایت هم نمیتونی شارژ حجمی انجام بدید ؟

من که نمی تونم

(((ASN)))
11-04-2014, 14:46
الان زنگ زدم مخابرات گفت مشکل داره سایت تا فردام باید صبر کنید
تا درستش کنن
خدایش مسخره کردن مارو

frozen01
11-04-2014, 18:15
میدونین چرا در تهران طرح نامحدود داره ؟

کلا تو تهران اگه یه چیزی رو گرون کنن کلا انقدر مردمش یکدل هستن که دیگه سراغش نمیرن.

بر فرض مثال همین مترو بلیتش 50 تومن هست گرونش کردن هیچکی مترو سوار نمیشد !!!

حالا ما مشهدی ها بلیت مترو 500 تومان هست میگیم ارزونه !!!

ببینید کافیه 1 هفته اینترنت نگیرین ببینین چطور از خداشونه بریم طرح بگیریم و همه ی محدودیت ها رو هم بر میدارن.

frozen01
11-04-2014, 18:18
حق با احسانه .

خوب امید الان من مسی هستم از چه شرکتی اینترنت بگیرم ؟

ArashMiniStar
11-04-2014, 19:05
چرا خرید حجم از پنل برداشته شده؟ من الان باید دقیقا چه گهی بخورم؟:n29:

ArashMiniStar
11-04-2014, 19:21
تو رو قربان بگین قضیه چیه زنگ زدم میگه سایت خرابه مرتکه الاغ بهم شماره حساب میخواد بده من نمیدونم این دیگه چجورشه برای یک شارژ باید برم بانک یعنی؟:n15:

arian007
11-04-2014, 19:43
سلام
الان فیسبوک رو امتحان کردم بدون فیلتر باز شد آیا ممکنه مشکل امنیتی برامون ایجاد کنه ؟ و مثلا آی پی کسایی که به فیسبوک وصل میشن رو تحت نظر بگیرن؟ یا هر مشکل دیگه ای ممکنه بوجود بیاد؟ بهتر نیست از فیلتر شکن استفاده کنیم؟

ArashMiniStar
11-04-2014, 20:05
سلام
الان فیسبوک رو امتحان کردم بدون فیلتر باز شد آیا ممکنه مشکل امنیتی برامون ایجاد کنه ؟ و مثلا آی پی کسایی که به فیسبوک وصل میشن رو تحت نظر بگیرن؟ یا هر مشکل دیگه ای ممکنه بوجود بیاد؟ بهتر نیست از فیلتر شکن استفاده کنیم؟

خوب مگه مجبوری از چیلتر شکن استقاده نکنی وقتی داری؟

Sent from my C6903 using Tapatalk

EXTREME
11-04-2014, 20:50
تو رو قربان بگین قضیه چیه زنگ زدم میگه سایت خرابه مرتکه الاغ بهم شماره حساب میخواد بده من نمیدونم این دیگه چجورشه برای یک شارژ باید برم بانک یعنی؟:n15:

بله همونطور که گفتم مشکل از سایتتون است تو صفحات قبلی لینک دادم اونجا درخواست بدید و بگید درست کنن یا زنگ میزنید به 2020 به قسمت فروشش وصل بشید و بگید درست کنن

shoojats
11-04-2014, 22:21
تو این چند روز سرعت نتم افتضاع بوده
با طرح طلایی شبی 1 گیگ میگیرم که قیلا 3.5 گیگ بود
چند ماه دیگه نتم تموم میشه اگه بشه ازاین مخابرات لعنتی برم
دوستان شرکت های وب چه طوره ؟؟ شبانه رایگان داره؟؟سرعتش تا 8 مگابیت؟؟

OMiD.1080p
11-04-2014, 22:40
خوب امید الان من مسی هستم از چه شرکتی اینترنت بگیرم ؟

به جز مخابرات و شاتل از هر جای دیگه میخوای برو بگیر با خیال راحت .
پیشنهاد من اینه که برو از پارس آنلاین یا های وب بگیر .

arian007
12-04-2014, 09:59
من امروز رفتم دفتر مخابرات و از اونجا طرح طلاییم رو میتونست شارژ کنه و ضمنا گفت که شبانه رایگان از ساعت 12تا 6 شده آیا این مسئله صحت داره؟

aabrahim
12-04-2014, 10:53
من امروز رفتم دفتر مخابرات و از اونجا طرح طلاییم رو میتونست شارژ کنه و ضمنا گفت که شبانه رایگان از ساعت 12تا 6 شده آیا این مسئله صحت داره؟
نه.شبانه الآن همون 1 تا 7 صبح.
من که ایجوری دانلود میکنم ازم چیزی کم نمیشه.

fight12
12-04-2014, 11:12
خب شارژ حساب برای من که برگشته

amin1374
12-04-2014, 11:19
برا منم برگشته اینم عکس :

aabrahim
12-04-2014, 11:29
دوستان عزیز هنوز ترافیک های دزدیده شده برنگشته برای کسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ArashMiniStar
12-04-2014, 11:56
برای من شارژ حساب برگشت 3 ماه با 15 گیگ حجم خرید کردم خیلی مفت در اومد 80 تومن در صورتی که تمدید سرویس طلایی 6 گیگ 3 ماهه 81 تومنه!:n08:

aabrahim
12-04-2014, 12:57
پیگیری دزدی مخابرات
به خاطر تماس های زیادم آخر با یکی صحبت کردم.بهم یه چیزی گفت که من دیگه پیگیری نکنم و اونم این بود که شما 3 گیگ ازتون کسر شده در صورتی که 6ماه گذشته شما فلانگیگ(مقدار دانلود های من در ساعت رایگان زیاده) دانلود کردید و حالا برای 3 گیگ شکایت می کنی؟(منظورش این بود ولی خودشم گفت که شبانه رایگان بوده و شما خودتون پولشو دادید و حقتونه استفاده کنید) البته اینا آمار دانلود منو از زمانی دارن که کمپین خریدم والا با توجه به دانلود های گذشته ی خودم خیلی بالا تر از این عددی که گفتن در میاد.
ولی اینا آمار پر مصرفترین هارو دارن و حتی اونارو رتبه بندی هم کردن.نفر اول 2 ترا دانلود کرده و مابقی همینجور کمتر .....
خلاصه من یکی که فکر کنم از شکایت صرف نظر کنم ولی یکم صبر میکنم تا ببینم چی میشه بعد شکایت پس می گیریم.
نظر شما چیه؟؟؟؟؟؟

aabrahim
12-04-2014, 13:04
برای من شارژ حساب برگشت 3 ماه با 15 گیگ حجم خرید کردم خیلی مفت در اومد 80 تومن در صورتی که تمدید سرویس طلایی 6 گیگ 3 ماهه 81 تومنه!:n08:
اینقدر بیاید باگ های مخابرات بگید تا همینارو هم بردارن

e4lyas
12-04-2014, 13:08
برا منم برگشته اینم عکس :

ویژه همکاران چیه ؟

AshkeMahtab
12-04-2014, 13:16
ترافیک های دزدیده شده ماهم هنوز برنگشته..نوش جونشون گوشت بشه به تنشون
میگفتن از اول و دوم فروردین برمیگرده :n17:

amin1374
12-04-2014, 13:18
ویژه همکاران چیه ؟

برای مدیران مخابرات مشهد هست

mmzz91
12-04-2014, 13:26
سلام بچه ها .من طرح بعثت دارم . میخوام ببینم طرح های طلایی و نقره ای که شبانه داره سرعتشون چطوره می ارزه به جای بعثت استفاده کرد

++M
12-04-2014, 13:35
ویژه همکاران چیه ؟

برای فوتوشاپکاران هست :دی

++M
12-04-2014, 13:38
بشتابید بشتابید طلایی و نقره پاییزه با شارژ حساب بدون تمدید 20تومن ارزونتر تموم میشه

++M
12-04-2014, 13:40
تو این چند روز سرعت نتم افتضاع بوده با طرح طلایی شبی 1 گیگ میگیرم که قیلا 3.5 گیگ بود چند ماه دیگه نتم تموم میشه اگه بشه ازاین مخابرات لعنتی برم دوستان شرکت های وب چه طوره ؟؟ شبانه رایگان داره؟؟سرعتش تا 8 مگابیت؟؟ اگه دان نداری شاتل

++M
12-04-2014, 13:41
تو این چند روز سرعت نتم افتضاع بوده
با طرح طلایی شبی 1 گیگ میگیرم که قیلا 3.5 گیگ بود
چند ماه دیگه نتم تموم میشه اگه بشه ازاین مخابرات لعنتی برم
دوستان شرکت های وب چه طوره ؟؟ شبانه رایگان داره؟؟سرعتش تا 8 مگابیت؟؟

شاتل........

amin1374
12-04-2014, 13:43
برای فوتوشاپکاران هست :دی

نه داداش فوتوشاپ چیه واقعیه اگه کارمند مخابرات باشی بهت از این طرح ها میدن سطح 3 شو اگه تو مدیر(بخش) مدیریت مخابرات مشهد باشی میشه سطح 2 اگه تو هیئت مدیره باشی میشه سطح 1 که نامحدوده!

++M
12-04-2014, 13:43
دیشب با طلایی پاییزه تو 20مین اول 1 گیگ دان کردم.تا 1.20 سرعت 8مگه

++M
12-04-2014, 13:46
نه داداش فوتوشاپ چیه واقعیه اگه کارمند مخابرات باشی بهت از این طرح ها میدن سطح 3 شو اگه تو مدیر(بخش) مدیریت مخابرات مشهد باشی میشه سطح 2 اگه تو هیئت مدیره باشی میشه سطح 1 که نامحدوده!

باشه :دی :دی

milad azad
12-04-2014, 15:38
پاک شود ...

rtmreza
12-04-2014, 15:42
سلام همشهریان مشهدی

بیایید ماهم به پیشرفت علم کمک کنیم حتما می گید چطوری ؟

از اونجا که کامپیوتر های ما شب ها روشن هست و تنها پردازش ان فقط دانلود فایل است کامپیوتر می تواند با پردازش اطلاعات دریافتی از یک موسسه تحقیقاتی به علم کمک کند

شما می توانید تعیین کنید چقدر پردازش شود و چه زمانی

تنها کافی است یک نرم افزار 7 مگابیایتی را دانلود کرده و عضو شوید مقداری داده از پایگاه نرم افزار از اینترنت میگیره پردازش میکنه و بعد از طریق نت نتیجه ارسال میشه

یه توضیح تکمیلی در مورد پروژه BOINC
این نرم افزار با استفاده از میلیون ها کامپیوتر شخصی در جهان به حل
مسائل پیچیده ای در زمینه های مختلف (از جستجویی فرازمینی تا پیدا کردن
درمان ایدز - تحلیل ساختار کهکشانها و پیدایش عالم - مالاریا - حل مسائل
ریاضی و غیره ) میپردازه . به این صورت که با دانلود حجم کمی دیتا شروع
به پردازش اونها میکنه که ممکنه ساعتها طول بکشه و بعد از آنالیز اونها
رو آپلود میکنه)
این سایت اصلی نرم افزار : boinc.berkeley.edu/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و این هم سایت تیم ایرانی (توضیحات نصب و استفاده به زبان فارسی) یکی از پروژه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
متاسفانه رتبه ایران در جهان 71 هست و این از خیلی از کشور های آفریقایی
هم پایینتره.

OMiD.1080p
12-04-2014, 15:49
در حال حاضر با اینکه فیبر هستم پینگ و سرعت بدک نیست .

<ادیت>

aabrahim
12-04-2014, 18:56
دیشب با طلایی پاییزه تو 20مین اول 1 گیگ دان کردم.تا 1.20 سرعت 8مگه
در کل هر شب چقدر میگیری؟؟

aabrahim
12-04-2014, 18:59
دوستان کسی بهش حجم اضافه شده یا نه.
به من 2 گیگ اضافه کردن البته من گفته بودم 3 گیگ اما همین 2 گیگم خیلی بتونم از مخابرات دزد بگیرم.
شما چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

josade530
12-04-2014, 23:38
سلام دوستان عزیز. من قبلا طرح 256 3ماهه داشتم الان طرح طلایی گرفتم ولی سرعت دانلود ان مثل طزح 256 هست و data rate مودم 960 هست لطفا راهنمایی کنید؟ این 2020 شبانه روزی هست یا فقط روز ها هست جوابگو؟ خواهشا هر که میداند من را راهنمایی کند. با تشکر

fight12
13-04-2014, 07:35
سلام دوستان عزیز. من قبلا طرح 256 3ماهه داشتم الان طرح طلایی گرفتم ولی سرعت دانلود ان مثل طزح 256 هست و data rate مودم 960 هست لطفا راهنمایی کنید؟ این 2020 شبانه روزی هست یا فقط روز ها هست جوابگو؟ خواهشا هر که میداند من را راهنمایی کند. با تشکر

یه عکس از صفحه تنظیمات مودم بذارید.
فیبر هستید شما؟

Reza82N
13-04-2014, 07:46

سلام منم میخوام طلایی پاییزه بگیرم/سرعت دانلود شما قبلا روی ۲۵۶ چند بوده؟
دوستم ۱۲۸ داره سرعت دانلودش ۱۳۰کیلوبایت

پست دوستان رو میخوندم مخابرات ظاهرا طرح پاییزش سرعتاش خوبه
فکر کنم وقت تخته کردن بعثت رسیده/

josade530
13-04-2014, 08:34
سلام. طرح 256 سرعت دانلود 120کیلو بایت .الان طرح طلایی روزانه 310 کیلو و شبانه 100 کیلو بایت.

Reza82N
13-04-2014, 11:29
پس ۲۵۶ و ۱۲۸ یکیه
ازونجایی که سرعت شبانه بعثت هم حدوداً ۱۰۰ هست و قیمت بالاتر+سرعت روزانه کمتر از طلایی : اولویت با تخلیه بعثت.

mmzz91
13-04-2014, 15:31
سلام بچه ها بعثت بهتره شبانه یا طلایی ؟ اگه تغییر بدیم بعثتو به طلایی حجم و زمان باقی مونده چی میشه ؟

David4None
13-04-2014, 19:33
کسی نویزش بالانرفته
از سر خط چک کردم
نویزم

Downstream
Upstream

SNR Margin

:

12.1
16.5
db

Line Attenuation

:

42.0
26.5
db

هست

arian007
13-04-2014, 19:38
سلام
اگه من الان شارژ زمانی بکنم از تاریخ اتمام اکانتم به من اضافه میشه یا از امروز که خریدم؟

arian007
13-04-2014, 19:39
متاسفانه پست قبلیم تکرار شده بود لطفا حذف بشه

SA3EDLORD
13-04-2014, 19:58
دو ساعته نتم دو دقه دوقه قطع و وصل میشه. داستان چیه؟

fight12
13-04-2014, 20:06
سلام
اگه من الان شارژ زمانی بکنم از تاریخ اتمام اکانتم به من اضافه میشه یا از امروز که خریدم؟

به مدت قراردادتون اضافه میشه.

fight12
13-04-2014, 20:31
مخابرات استان قزوین طرح نامحدود داره با چه قیمتایی

shoojats
13-04-2014, 21:30
شاتل........

برادر من اتفاقا دانلود دارم شبی 3 گیگ هم کافیه
شاتل بودم اما واسه شبانه رایگان خوب نیس

aabrahim
13-04-2014, 21:59
کسی بهش ترافیک اضافه نشده.بابا همین ترافیک هایی که درساعت رایگان کسر کرده بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

X-FeaR
13-04-2014, 22:09
سلام دوستان ، من الان از طرج بعثت طرحم رو تغییر دادم و "پاییزه طلایی 3 ماهه 2 گیگ+شبانه" شدم.

الان سرعت دانلودم در روز همون 120-150 کیلو بایت هست ، این طبیعی هست؟ نباید سرعتش بیشتر باشه؟ آخه بعثت هم همینقدر بود سرعت.

تو تعرفه های سایت خود مخابرات هم این طرح رو 2mbps نوشته ، چطور سرعت من همون 150 هستش؟ شخص دیگری هم اینطوری هست؟

fight12
13-04-2014, 22:14
سلام دوستان ، من الان از طرج بعثت طرحم رو تغییر دادم و "پاییزه طلایی 3 ماهه 2 گیگ+شبانه" شدم.

الان سرعت دانلودم در روز همون 120-150 کیلو بایت هست ، این طبیعی هست؟ نباید سرعتش بیشتر باشه؟ آخه بعثت هم همینقدر بود سرعت.

تو تعرفه های سایت خود مخابرات هم این طرح رو 2mbps نوشته ، چطور سرعت من همون 150 هستش؟ شخص دیگری هم اینطوری هست؟

فیبر هستید؟
یه عکس از صفحه تنظیمات مودم بذارید

X-FeaR
13-04-2014, 22:19
فیبر هستید؟
یه عکس از صفحه تنظیمات مودم بذارید

بله از این فیبر هایی هستیم که هیچ شرکت دیگری نمیتونه سرویس بده .

fight12
13-04-2014, 22:22
بله از این فیبر هایی هستیم که هیچ شرکت دیگری نمیتونه سرویس بده .

خط که رو ٢ مگ بسته شده,صبح سرعت رو تست کنید.
انصافا نویز خیلی پایینه توی فیبر نوری حیف که انحصاری دست مخابراته...

X-FeaR
13-04-2014, 22:24
خط که رو ٢ مگ بسته شده,صبح سرعت رو تست کنید.

با تشکر از جواب ، حدودا باید سرعت در این طرح "پاییزه طلایی" چند باشه در طول روز؟

fight12
13-04-2014, 22:29
با تشکر از جواب ، حدودا باید سرعت در این طرح "پاییزه طلایی" چند باشه در طول روز؟

برای مسی ١ مگابایت,برای فیبر حدا کثر ٢۵۶ کیلوبایت,ولی اکثرا سرعت پایینتره.
من که طلایی معمولی داشتم خط رو روی ٣ مگ بسته بودن که روی ٢ مگ جواب بده.
ولی فیبر خیلی اذیت میکنن باید پیگیر باشید شاید رو ٣ مگ ببندن که سرعتتون به ٢۵۶ کیلوبایت برسه.
دوستانی که فیبر داشتن هم سرعتشون از همون ١۵٠ کیلوبایت و نهایتا ٢٠٠ بالاتر نرفته.
فیبر نوری مفهوم کاملا معکوس داره اینجا...

Reza82N
13-04-2014, 23:17

سلام شما قراردادتون تموم شده بود؟ اگر تموم نشده بود زمان و حجم قبلی چه بلایی سرش اومد؟

برای مسی ١ مگابایت,برای فیبر حدا کثر ٢۵۶ کیلوبایت,ولی اکثرا سرعت پایینتره.
من که طلایی معمولی داشتم خط رو روی ٣ مگ بسته بودن که روی ٢ مگ جواب بده.
ولی فیبر خیلی اذیت میکنن باید پیگیر باشید شاید رو ٣ مگ ببندن که سرعتتون به ٢۵۶ کیلوبایت برسه.
دوستانی که فیبر داشتن هم سرعتشون از همون ١۵٠ کیلوبایت و نهایتا ٢٠٠ بالاتر نرفته.
فیبر نوری مفهوم کاملا معکوس داره اینجا...

سلام خط من مسیه یعنی طلایی ۱MB/S دانلود میده؟۱۰۲۴KB/S؟؟؟

X-FeaR
13-04-2014, 23:21
سلام شما قراردادتون تموم شده بود؟ اگر تموم نشده بود زمان و حجم قبلی چه بلایی سرش اومد؟

بله امشب تمام می شد ، و در سامانه که می رفتم فقط گزینه تغییر طرح برام مجاز بود.

زمانی که نمانده بود اما حجم باقی مانده ام به حجم طرح جدید اضافه شد.

fight12
13-04-2014, 23:25

سلام خط من مسیه یعنی طلایی ۱MB/S دانلود میده؟۱۰۲۴KB/S؟؟؟

بسته به شلوغیه مرکز مخابراتی بله,برای من که تا بعضی ساعات رو ١ مگه.
اما سرور داخلی در طول روز زیر ۵٠٠ کیلوبایت نیومده تا حالا.

frozen01
14-04-2014, 00:55
سلام من خطم شش ماهه طلایی صبا (18گیگابایت) [6 ماه] هست که 1 سال هست دارم تمدید میکنم سرعتم هم روی 240 .

Interface
Status
Rate

DSL
Up
6426 kbps / 1531 kbps

LAN
Up
100M/Full Duplex

SNR margin Upstream :
13 db

Line Attenuation Upstream :
27 db

SNR margin Downstream :
9 db

Line Attenuation Downstream :
44 db

چون خط رو روی 6 مگ بستن snr افت کرده.

سرعت دانلود خوبه اما time out دارم از پینگ 4.2.2.4 کسی این مشکل time out رو داره ؟

راستی پسر خالم طرح پاییزه داره از خط من یوزر و پسورد رو میزنه 500 تا سرعت میده بهش به نظرتون چون dsl من رو 6 mb بسته شده برم طرح پاییزه بگیرم ؟

الان 30 گیگ شارژ میتونم بکنم میشه 68 تومان +3 ماه که میشه 38 تومان که جمعا 100 تومان میشه به نظرتون برم پاییزه بگیرم که حدود 116 تومان میشه یا روی همین طرح بمونم ؟ میترسم طرحم رو عوض کنم رانژه خطم تغییر کنه !!

من مسی هستم بچه ها شرکت دیگه ای به جز مخابرات پیشنهاد نمیدین یا روی همین مخابرات بمونم ؟

David4None
14-04-2014, 03:17
از سمت مخابرات snr از 30 به بالا باید باشه و line att.. از 4 به پایین
و طرف شما
snrباید از 15 به بالا باشه و line att... از 30 به پایین

مقدار snr کمتر از 12 نشون دهنده مشکل جدی روی خطه بالای 20 رضایت بخشه و بالای 30 مناسب هرچی بیشتر باشه نشون دهنده سیگنال مفید تره برعکس line attenution هرچی کمتر باشه بهتره در حالت ایده آل 20 رضایت بخش 20 تا 50 بالاتر از 50 مشکل داره خط

خیلی از شماها نویزاتون بالاست برای همین ممکنه زیاد دیسکانکت بشین و چراغ dsl مودمتون هی خاموش روشن بشه سرعتتون افت شدید داشته باشه و... متاسفانه برای منم بالا رفته از سر خط (دم در) هم چک کردم نویز داشتم فردا پس فردا باید حضوری برم مخابرات احتمال داره از فیوز سمت مخابرات یا کافو باشه:n28:

josade530
14-04-2014, 04:29
سلام. snr من تا 6 هم رسیده ولی مشکلی نداشتم.

David4None
14-04-2014, 05:20
سلام. snr من تا 6 هم رسیده ولی مشکلی نداشتم.

سلام
خطاهای CRC بالا میره و adsl قطع و وصل میشه نزدیک 30 تا 50 ثانیه و روی سرعتم تاثیر داره اگه دیده باشید روزهای بارونی به خاطر نویز (چه داخلی و چه خارجی ) هم سرعت افت میکنه هم زیاد دیسکانکت میشه مودمکه به خاطر نویز هست

Kamyar_AnathemA
14-04-2014, 11:24
سلام

من اوضاع خطم اینجوریه . چه مشکلی داره به نطرتون ؟
قبلا مشکلی نداشتم اما 1-2 ماهی هست Timed Out زیاد دارم از 4.2.2.4

از لحاظ سرعت دانلود مشکلی ندارم
نویزش زیاده ؟

خط سیم مسی هست

dj77
14-04-2014, 11:39
سلام

من اوضاع خطم اینجوریه . چه مشکلی داره به نطرتون ؟
قبلا مشکلی نداشتم اما 1-2 ماهی هست Timed Out زیاد دارم از 4.2.2.4

از لحاظ سرعت دانلود مشکلی ندارم
نویزش زیاده ؟

خط سیم مسی هست

نویز خططتون در حد معمولی هست و در مرز قرار داره اگه از 11و12 بیاد پایین تر احتمال خیلی زیاد باعث قطعیتونم خواهد شد
تایم اوت هم بخاطر افزایش مشترکین و فراهم نکردن مطلوب پهنای باند از طرف سرویس دهندتون هست

Reza82N
14-04-2014, 12:00

سلام این خط منه/با پاییزه سرعت دانلود به ۱مگ میرسه؟

اینم اون قسمت دیگه/البته سیگنال به نویز رو بر حسب 0.1 db نوشته

ویرایش : تست طرج پاییزه دوستم با خط خودم:

mmzz91
14-04-2014, 12:38

سلام منم بعثت دارم ولی هم زمان و هم حجم دارم به نظرت طلایی بگیرم ؟ حجم و زمان باقی مانده چی میشه؟

Reza82N
14-04-2014, 12:48
سلام حجم منتقل میشه اینطور که دوستان میگن زمان سوال خودمم هست که در حاله ای از ابهام مونده/دیگه بعثت صرف نداره

zofishel
14-04-2014, 13:34
سلام دوستان
دیروز اینترنت طرح خانواده ام تموم شد زنگ زدم 2020 گفتم می خوام طرحمو عوض کنم گفت ما نمی تونیم طرح خانواده رو از اینجا عوض کنیم باید بری خدمات امور مشترکین ، خلاصه رفتم خدمات یکیشون گفت هر کاری می کنم طرحتون رو عوض کنم نمیشه اصلا همچین گزینه ای ندارید؟؟ از اونجا رفتم یه جای دیگه اونجام گفت که باید بری صاحب خط رو بیاری تا طرح تونو عوض کنیم خلاصه گفتم من مستاجرم. گفت قولنامه رو با کارت ملی مستاجر بیار. تا خواستم بیارم ساعت دو شد و تعطیل شدن . الانم یه گیگ رو طرح تلفن خونه قبلی شارژ کردم اینا رو دارم مینویسم.
خلاصه اگه خبر نداشتین که بدونین طرح خانواده برندارین دردسر میشه.

Reza82N
14-04-2014, 13:55
سلام دوستان
دیروز اینترنت طرح خانواده ام تموم شد زنگ زدم 2020 گفتم می خوام طرحمو عوض کنم گفت ما نمی تونیم طرح خانواده رو از اینجا عوض کنیم باید بری خدمات امور مشترکین ، خلاصه رفتم خدمات یکیشون گفت هر کاری می کنم طرحتون رو عوض کنم نمیشه اصلا همچین گزینه ای ندارید؟؟ از اونجا رفتم یه جای دیگه اونجام گفت که باید بری صاحب خط رو بیاری تا طرح تونو عوض کنیم خلاصه گفتم من مستاجرم. گفت قولنامه رو با کارت ملی مستاجر بیار. تا خواستم بیارم ساعت دو شد و تعطیل شدن . الانم یه گیگ رو طرح تلفن خونه قبلی شارژ کردم اینا رو دارم مینویسم.

سلام دوست عزیز ، منم که بعثت داشتم گزینه تغییر حساب نداشت از دوسال پیش تا همین چند روز پیش /بطوریکه چند روز پیش اضافه شد و من چند ماه پیش رفتم حتی از طریق نمایندگی مخابرات طرحو عوض کنم گزینش برای اونها هم نبود/این درحالیه که برای دوستم طرح بعثتش یکهو گزینه تمدیدش رفت و فقط تغییر حساب داشت/کلا شیرتوشیر یا بهتره بگیم خرتوخره :D

(((ASN)))
14-04-2014, 16:09
به عمر دزدتر از این مخابرات ندیدم
دیروز از ساعت 19 تا ساعت دو شب یک گیگ از حجم من کم کرده
والا من 100تا 150 صفحه باز کردم
چه خبره 1024 مگ کم کنه مگه هجم هر صفحه چقدره

خدالعت کنه من که راضی نیستم

Ali14 persia
15-04-2014, 00:43
به عمر دزدتر از این مخابرات ندیدم
دیروز از ساعت 19 تا ساعت دو شب یک گیگ از حجم من کم کرده
والا من 100تا 150 صفحه باز کردم
چه خبره 1024 مگ کم کنه مگه هجم هر صفحه چقدره

خدالعت کنه من که راضی نیستم
آخ گفتی، آخ گفتی
دهن ما رو آسفالت کرده با همین حجم کم کردناش:n21:
یعنی من موندم بر چه اساسی حجم کم می کنه!!!
فاتحه ی وب گردی ما رو خونده.

ArashMiniStar
15-04-2014, 12:15
سلام دوستان
نگاه کنید ما خودمون مستاجریم بعد رفتم مرکز مخابراتی طرحم رو از خوانواده به طلایی پیش پرداخت تغییر دادم هیچ مدرکی هم ندادم امور مشترکین با قولنامه ج نمیدن میگن برین مرکز مخابراتی.مرکز مخابراتی هم که عرض کردم چیزی نخواستن!

ArashMiniStar
15-04-2014, 12:23
سلام دوستان
نگاه کنید ما خودمون مستاجریم بعد رفتم مرکز مخابراتی طرحم رو از خوانواده به طلایی پیش پرداخت تغییر دادم هیچ مدرکی هم ندادم امور مشترکین با قولنامه ج نمیدن میگن برین مرکز مخابراتی.مرکز مخابراتی هم که عرض کردم چیزی نخواستن!

zofishel
15-04-2014, 15:26
نمی دونم واللا تو این مملکت که همه چیز شیر تو شیره من امروز رفتم با قولنامه امور مشترکین کارم انجام شد گفت دو سه روز دیگه این طرحت حذف میشه.

mmzz91
15-04-2014, 16:57
کسی در مورد تغییر بعثت به طرح دیگه اطلاعاتی داره ؟

re0022
15-04-2014, 18:22
دوستان طرح آشنای اول کسی گرفته؟
قیمت 10 گیگ به بالا به چه صورت حساب میشه؟

AshkeMahtab
16-04-2014, 00:00

به صورت دزدی حساب میشه
یعنی شما پول میدی مخابرات اون به شما یه اینترنت با سرعت پایین و قطعی زیاد میده به این صورت هست ( :

AshkeMahtab
16-04-2014, 00:05

به صورت دزدی حساب میشه
یعنی شما پول میدی مخابرات اون به شما یه اینترنت با سرعت پایین و قطعی زیاد میده به این صورت هست ( :

اگه خططون فیبرنور نیست هیچ وقت از مخابران سرویس نگیرید برین از شرکت ها بگیرین

AshkeMahtab
16-04-2014, 00:09
دوستان من 5و6روزکه میخوام ریزکاکردمو بـبینم از نصفه بیشترنمیره پایین که آخرین کارکردهامو ببینم

مشکلش چیه ؟؟؟ همین 5و6روزه اینطوری شده

عکس پایینو ببینید

هرچقدرصبرمیکنم کامل لود نمیشه :n28:

Milad_Sky
16-04-2014, 02:13
دوستان من 5و6روزکه میخوام ریزکاکردمو بـبینم از نصفه بیشترنمیره پایین که آخرین کارکردهامو ببینم

مشکلش چیه ؟؟؟ همین 5و6روزه اینطوری شده

عکس پایینو ببینید

هرچقدرصبرمیکنم کامل لود نمیشه :n28:

سلام
شما کش مرورگر رو خالی کنید ببینید مشکل حل میشه.

alyy
16-04-2014, 10:07
ددوستان کسی میدونه مخابرات باز چه نقشه ای داره ؟ این بعنی چی؟ تقریبا هر 10 دقیقه اینترنت تو ساعت رایگان قطع و وصل میشده و دقیقا 50 مگ دانلود..؟؟؟از دوستان سرویس

mr1987
16-04-2014, 10:12
ددوستان کسی میدونه مخابرات باز چه نقشه ای داره ؟ این بعنی چی؟ تقریبا هر 10 دقیقه اینترنت تو ساعت رایگان قطع و وصل میشده و دقیقا 50 مگ دانلود..؟؟؟از دوستان سرویس

شما حجم باقی ماندتون50مگه به همین خاطر اینجوریه

AshkeMahtab
16-04-2014, 12:44
سلام
شما کش مرورگر رو خالی کنید ببینید مشکل حل میشه.

کش مرورگرو کلن پاک کردم بازم همین مدلیه دوستان کسی میدونه کمک کنه یا مشکل از خود مخابرات و سایته هآن؟؟

fight12
16-04-2014, 16:35
کش مرورگرو کلن پاک کردم بازم همین مدلیه دوستان کسی میدونه کمک کنه یا مشکل از خود مخابرات و سایته هآن؟؟

برای منم مشکل داره.سرعت اینترنت خیلی اومده پایین تقریبا غیر قابل استفادست.

EXTREME
16-04-2014, 19:12
من دیروز سرعت نتم افتضاح بود ولی امروز باز بهتر شد

OMiD.1080p
16-04-2014, 19:54
من دیروز سرعت نتم افتضاح بود ولی امروز باز بهتر شد
دیـروز هوا ابری بود . واسه همین سرعت ها کم بود .

الانم که باز داره بارون میاد . الاناست که همینم قطع بشه .

ArashMiniStar
16-04-2014, 19:55
امروز عصر که مشهد رعد و برق بود نتم همش قطع و وصل میشد:n13:

fight12
16-04-2014, 19:58
من تقریبا سرعت اینترنتم ٢۵۶ کیلوبایته!
ولی اینترانت روی ١ مگابایت

AshkeMahtab
16-04-2014, 20:42
امروز عصر که مشهد رعد و برق بود نتم همش قطع و وصل میشد:n13:

مال منم از صب تا الان انقدرکه قطعو وصل شده که اصن بیچارم کرده چرا هوا ابری میشه مخابرات میرینه رو خودش:n04:

fight12
16-04-2014, 22:05
من اصلا قطعی ندارم ولی سرعت سایت های داخلی فوق العاده بالا و سایت های خارجی پایین ترین حد ممکنه.

saeedsh7j
17-04-2014, 08:16
سلام. من مشهدم . سمت سیدرضی. از کدوم شرکت بگیرم بهتر باشه؟ دانلود شبانه رایگان هم واسم مهمه

Milad_Sky
17-04-2014, 11:30
سلام دوستان
سرعت بازه رایگان امروز دوباره افتضاح شده بود...
این مورد که گلدنت و عوامل 2020 میگن که واسه فیبر نوری ها بیشتر از 2 مگ نمیشه خط رو بست-با توجه به اون کیفیتی که فیبر نوری داره و راحت میشه تا 15 مگ هم بست-،ولی واسه مسی ها رو بیشتر از اون میبندن به نظر بنده فقط یه دلیل میتونه داشته باشه و اون برمیگرده به عوضی بودن مخابرات اینجا که چون میدونه فیبر در انحصار خودشه و ما فیبر نوری ها نمیتونیم از جای دیگه سرویس بگیریم،این سیاست رو در مورد ما فیبری ها اعمال میکنه و پهنای باند بیشتری برای سرویس هامون در نظر نمیگیره...
از نظر خودشون:همین که هست.مبخوای بخواه،نمیخوای باز هم مجبوری بخوای!!
(چون اگه بحث کمبود پهنای باند بود،قاعدتا مسی ها هم با توجه به سرویسشون پهنای باندشون باید مثل فیبری ها باشه...)

aabrahim
17-04-2014, 16:38
دوستم می خواست از صبانت بیاد بیرون و طرح طلایی پاییز مخابرات بگیره ولی مخابرات میگه اگر بهت سرویس بدیم دیگه نمی تونی تخلیه پرت کنی.
انحصار بهش گفتن زکی.
کجای دنیا میزارن مخابرات از اینجور حرف ها بزنه غیر ایران.دوران احمدی نژاد بهتر بود.

EXTREME
17-04-2014, 16:57
دوستم می خواست از صبانت بیاد بیرون و طرح طلایی پاییز مخابرات بگیره ولی مخابرات میگه اگر بهت سرویس بدیم دیگه نمی تونی تخلیه پرت کنی.
انحصار بهش گفتن زکی.
کجای دنیا میزارن مخابرات از اینجور حرف ها بزنه غیر ایران.دوران احمدی نژاد بهتر بود.

یعنی اگه ما الان بخواین تخلیه پورت کنیم بازی در میارن؟

fight12
17-04-2014, 18:38
یعنی اگه ما الان بخواین تخلیه پورت کنیم بازی در میارن؟

من که قبل عید میخواستم تخلیه کنم گفتن نمیشه...
تقریباً غیر قابل استفاده شده اینترنت فقط بدرد باز کردن سایت های داخلی میخوره
سرعت تک کانکشن فوق العاده پایینه
صبح سرعت عالیه اما از ساعت ۱۰ به بعد افت قابل توجه داره....
بیشتر از ظرفیت مشترک گرفته مخابرات...

[Mohsen]
17-04-2014, 20:17

سرعت شبانه شما هم از سرورهای داخلی و خارجی تفاوت داره یا یکسانه؟

mahdi2500
17-04-2014, 20:50
سلام ببخشید کی میتونه بگه سرعت اینترنتم با توجه به عکس زیر چند بسته شده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fight12
17-04-2014, 21:18
سلام ببخشید کی میتونه بگه سرعت اینترنتم با توجه به عکس زیر چند بسته شده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکس به فتوشاپ میخوره ها!
21 مگابایت با نویز وحشتناک!
اگه واقعیه و فتوشاپ نیست...باید زنگ بزنید پایینتر ببندن خط رو....

fight12
17-04-2014, 21:22
;8191039']سرعت شبانه شما هم از سرورهای داخلی و خارجی تفاوت داره یا یکسانه؟

سرعت تک کانکشن از سرور خارجی 20 کیلوبایت نهایتا با سرور داخلی 60 کیلوبایت نهایت..
مولتی کانکشن و مولتی لینک نهایتا میشه 200 کیلوبایت در بهترین شرایط.
تست سرعت همین الان
سرور داخلی

سرور خارجی

mahdi2500
17-04-2014, 21:33
سلام این عکس فوتو شاب نیست.سرعت اینترنت خودم است.میشه بپرسم نویز رو از کجا فهمیدی.آخره من فقط 15 سال دارم وهنوز زیاد نمیدونم.اینم یک عکس دیگه با یک مرورگر دیگه تا کاملا باور کنی بیا اینم با سرعت بیشتر. اگه به ساعت کنار تصویر و تاریخ نگاه کنی میفهمی که اصل است.
یک سوال دیگه نویز رو سرعت دانلود تاثیر داره؟چه قدر؟چگونه برطرف کنم؟
دزم این یعنی چی؟
باید زنگ بزنید پایینتر ببندن خط رو....

fight12
17-04-2014, 21:49
سلام این عکس فوتو شاب نیست.سرعت اینترنت خودم است.میشه بپرسم نویز رو از کجا فهمیدی.آخره من فقط 15 سال دارم وهنوز زیاد نمیدونم.اینم یک عکس دیگه با یک مرورگر دیگه تا کاملا باور کنی بیا اینم با سرعت بیشتر. اگه به ساعت کنار تصویر و تاریخ نگاه کنی میفهمی که اصل است.
دزم این یعنی چی؟

snr میزان نویز خط رو نشون میده زیر 6 یعنی مشکل اساسی و پرش لینک...
اینجا درباره نویز نوشتن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یعنی خط رو حداکثر روی 10 مگ ببندن...
الان با توجه به این عکس روی 21 مگه.
احتمالا مودمتون حداکثر پهنای باند خط رو نشون میده,چون سابقه نداشته 21 ببندن خط رو...
در هر حال نویز خیلی زیاده...

ArashMiniStar
17-04-2014, 21:51
دقیقا خود کیفیت پایین اومده با سرعت تک کانکشن:n03: من که تا آخر شهریور با کلی حجم شارژ دارم :n30: تازه طلایی هم هست ولی بخاطر سرعت پایین تک کانکشن صفحات برام دیر باز میشه :n15:

aabrahim
17-04-2014, 22:00
دزم این یعنی چی؟
چون خط شما تا 20 مگ بسته شده این قدر نوزتون بالاست.
اینتاپیک مطالعه کنی کلی اطلاعات دستت میاد. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

fight12
17-04-2014, 22:03
دقیقا خود کیفیت پایین اومده با سرعت تک کانکشن:n03: من که تا آخر شهریور با کلی حجم شارژ دارم :n30: تازه طلایی هم هست ولی بخاطر سرعت پایین تک کانکشن صفحات برام دیر باز میشه :n15:

قبلنا که سرویس نا محدود حذف نشده بود اصلا افت سرعت نداشت برای سرورای خارجی ...
معلوم نیست ضریب اشتراک 1 به چند شده که اینقدر کیفیت اومده پایین.
دقیقا بعد از اجرای جداسازی پهنای باند داخلی و خارجی سرعت تک کانکشن هم اومد پایین برای سرورای خارجی...

[Mohsen]
17-04-2014, 23:35
سرعت تک کانکشن از سرور خارجی 20 کیلوبایت نهایتا با سرور داخلی 60 کیلوبایت نهایت..

طرح تون طلایی پاییزه است یا طلایی صبا؟

fight12
18-04-2014, 04:25
;8191300']طرح تون طلایی پاییزه است یا طلایی صبا؟

طرح طلایی پاییزه

fight12
18-04-2014, 09:19
تست سرعت همین الان
سرور داخلی

سرور خارجی

تست بالا برای بعدازظهر بود
تست سرعت طرح طلایی پاییزه 10 صبح
سرور داخلی
سرور خارجی
تک کانکشن سرور داخلی
تک کانکشن سرور خارجی
مولتی کانکشن سرور خارجی

شاهکاره مخابرات مشهد
طرح طلایی پاییزه
این سرعت صبح

سرعت 2 بعد از ظهر
سرور داخلی

(((ASN)))
18-04-2014, 11:50
سلام به همه یکی یه راهکار بده نتم قعطی داره شدید

fight12
18-04-2014, 11:52
سلام به همه یکی یه راهکار بده نتم قعطی داره شدید

فعلا برای تست اسپلیتر همه تلفنای موجود رو از پریز بکشید مودم رو مستقیم وصل کنید.

(((ASN)))
18-04-2014, 12:36
فعلا برای تست اسپلیتر همه تلفنای موجود رو از پریز بکشید مودم رو مستقیم وصل کنید.

دادا اینم بعد قعط کردن تلفن ها
الان چیکار کنم ؟؟؟؟

fight12
18-04-2014, 12:45
دادا اینم بعد قعط کردن تلفن ها
الان چیکار کنم ؟؟؟؟

با اسپلیتر وصل کردید؟

(((ASN)))
18-04-2014, 12:49
با اسپلیتر وصل کردید؟

بله اسپلینترم داره

fight12
18-04-2014, 12:51
بله اسپلینترم داره

مستقیم بدون اسپلیتر امتحان کنید .
اگه مشکل حل نشد از سر خط تست بگیرید

[Mohsen]
18-04-2014, 13:48
طرح طلایی پاییزه

تا جاییکه من تست کردم فقط طرح طلایی معمولی (بدون هیچ پسوند و پیشوند) سرعت کامل رو میده. مثلا همین چند شب که تست کردم سرعت روی 255 کیلوبایت فیکس بود ولی مثلا طلایی صبا سرعت به زور به 100 میرسه یعنی حتی پایین تر از طرح های نقره ای! اگر براتون سرعت مهمه میتونید طرح تون رو به طلایی معمولی تغییر بدین.

fight12
18-04-2014, 15:39
;8191786']تا جاییکه من تست کردم فقط طرح طلایی معمولی (بدون هیچ پسوند و پیشوند) سرعت کامل رو میده. مثلا همین چند شب که تست کردم سرعت روی 255 کیلوبایت فیکس بود ولی مثلا طلایی صبا سرعت به زور به 100 میرسه یعنی حتی پایین تر از طرح های نقره ای! اگر براتون سرعت مهمه میتونید طرح تون رو به طلایی معمولی تغییر بدین.

من طلایی معمولی هم داشتم سرعت همین بود,فقط وقتی از مرکز مخابرات خریدم سرعتم خوب بود.

e4lyas
18-04-2014, 15:42
امروز نت و اینترنت یک جوری نیست ؟ :| سرعت / پینگ

بالانس سرعت ندارین ؟

e4lyas
18-04-2014, 15:43
سایت 2020 گلدنت هم که لوگین نمیکنه !

fight12
18-04-2014, 15:50
سایت 2020 گلدنت هم که لوگین نمیکنه !

الان درست شده.

fight12
18-04-2014, 15:50
امروز نت و اینترنت یک جوری نیست ؟ :| سرعت / پینگ

بالانس سرعت ندارین ؟

از دیشب یه طوری هست سرعت نوسان داره.

mmzz91
18-04-2014, 19:38
سلام نظر بدین بعثت بهتره یا طلایی؟

Gregar
18-04-2014, 21:02
بچه ها تازگی نمیدونم چی شده هر بار که سیستم رو میزارم روی sleep یا log off یا ریستارت میکنم یا کلا مودم رو ریستارت میکنم Dawnstream مودم تغییر میکنه و مقدار رندمی میگیره .
طرح طلایی دارم که باید تقریبا روی 8 مگ بسته شده باشه . اما مثلا یه بار میره روی 260 یا 2300 یا حتی 9000 و بعضی وقتها هم که کلا میزنه network cable unplugged . چند بار که مودم رو ریستارت میکنم دوباره درست میشه .
مشکل از این طرفه یا طرف مخابراته ؟ اخه اینکه Dawnstream تغییر میکنه ربط داره به مودم خودم ؟

fight12
18-04-2014, 21:15
بچه ها تازگی نمیدونم چی شده هر بار که سیستم رو میزارم روی sleep یا log off یا ریستارت میکنم یا کلا مودم رو ریستارت میکنم Dawnstream مودم تغییر میکنه و مقدار رندمی میگیره .
طرح طلایی دارم که باید تقریبا روی 8 مگ بسته شده باشه . اما مثلا یه بار میره روی 260 یا 2300 یا حتی 9000 و بعضی وقتها هم که کلا میزنه network cable unplugged . چند بار که مودم رو ریستارت میکنم دوباره درست میشه .
مشکل از این طرفه یا طرف مخابراته ؟ اخه اینکه Dawnstream تغییر میکنه ربط داره به مودم خودم ؟

بدون اسپلیتر تست کنید تلفن رو از پریز بکشید.
فقط یه گوشی تلفن وصله؟