PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

OMiD.1080p
12-12-2013, 00:15
بعضی از دوستان زبونشون نمیدونم چرا قدرت حرف زدن نداره .
موقعی که مهندس اینجا نیست خوب میان اینجا هی ناله میکن. الان که هستش چرا نمیاین مشکلتون رو بگید ؟
همین جوری همون طوری که اون پایین نشون میده فقط دارند نگاه میکنند.

rezapr2
12-12-2013, 00:17
دوستانی که شاید در مورد اون پست بنده و اون مصوبه تعرفه دسترسی به شبکه ملی اطلاعات شک و ابهام داشته باشن،لینک این مصوبه رو از سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی میزارم تا رفع ابهام شه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و بحث اینجاست نباید ترافیک داخلی و خارجی رو یک قیمت حساب کنن+سرعت دانلود شبانه رو واسه ترافیک داخلی محدود نکنن مثل شاتل

(ضمنا اگه یه مدت دیگه بنده رو بابت این اطلاع رسانی دیگه داخل تاپیک ندیدید،حلال کنید!!)
پست دوستمون

omid_zendegi
12-12-2013, 00:19
بچه ها صبر کنین ببینیم چه جوابی به اون پستی که نقل قول کردم میده شلوغ بشه بضرر خودمون میشه از زیر برخی پستها در میره

malek jaffarian
اینم مدرک مهندس برای قیمت سرور های ایرانی

دوست عزیز گفتم میبایستی مخابراتها هم بتونند در قدم اول ترافیکشون را جدا کنند یا شرکتهای pap ولی هم اکنون از همون مسیری که از شرکت زیر ساخت اینترنت توسط شرکتهای pap و مخابرات خریداری میشه به شبکه های داخای وصل میشیم
یا به عبارت دیگه شرکتها هزینه اینترنت پرداخت میکنند و اینکه حداسازی انجم بشه از نظر تکنیکی کار دشوار و هزینه بری است و همماری شرکت زیر ساخت را میطلبد و اینگه شرکتهای این کار را انجم میدهند برای بعضی سایته ای محدود است که حسته گریخته میه این کارا را انجام داد نه بطور کامل

Armani2
خب مگه من بایستی همه چیزو بلد باشم؟
بد که من هم در این سایت از شما چیزی یاد بگیرم ؟
پس چطور تست سرعت میگیرید تاحالا تست گرفتید؟

malek jaffarian
12-12-2013, 00:20
بچه ها صبر کنین ببینیم چه جوابی به اون پستی که نقل قول کردم میده شلوغ بشه بضرر خودمون میشه از زیر برخی پستها در میره

کدوم پست دوست عزیز ؟

omid_zendegi
12-12-2013, 00:21
دوست عزیز گفتم میبایستی مخابراتها هم بتونند در قدم اول ترافیکشون را جدا کنند یا شرکتهای pap ولی هم اکنون از همون مسیری که از شرکت زیر ساخت اینترنت توسط شرکتهای pap و مخابرات خریداری میشه به شبکه های داخای وصل میشیم
یا به عبارت دیگه شرکتها هزینه اینترنت پرداخت میکنند و اینکه حداسازی انجم بشه از نظر تکنیکی کار دشوار و هزینه بری است و همماری شرکت زیر ساخت را میطلبد و اینگه شرکتهای این کار را انجم میدهند برای بعضی سایته ای محدود است که حسته گریخته میه این کارا را انجام داد نه بطور کامل

بعد اونوقت این همه مدت از ما پول اضافه می گرفتین قراره برگرده؟

malek jaffarian
12-12-2013, 00:22
پس چطور تست سرعت میگیرید تاحالا تست گرفتید؟

با دانلود منیجر

malek jaffarian
12-12-2013, 00:24
بعد اونوقت این همه مدت از ما پول اضافه می گرفتین قراره برگرده؟
نه دوست عزیز با دقت بخونید
شرکت مخابرات هم داره به شرکت زیر ساخت پول اینترنت میده ؟
اطلا چطوره بیایم یک سرویس اینترانت داخلی راه اندازی کنیم با قیمت مناسب روی همین خط adsl شما ها ؟

amin1374
12-12-2013, 00:25
با دانلود منیجر

حتما با 16 کانکشن هم تست میگرفتین:n08::n08:

omid_zendegi
12-12-2013, 00:25
کدوم پست دوست عزیز ؟
یک صفحه عقب همونی که الان از یه لینک دیگه مثلا جواب دادین

سوال من اینه موقع فروش فقط حرف از یک مگ بود هیچکس نگفت محدود میشد اونوقت الان که بار رو بستین مشتری رو گرفتین سرعت رو از 1024 آوردین رو 50 این انصافه این پولا خوردن داره؟

امین1356
12-12-2013, 00:26
اطلا چطوره بیایم یک سرویس اینترانت داخلی راه اندازی کنیم با قیمت مناسب روی همین خط adsl شما ها ؟
شما که گفتین امکان جداسازی اینترانت از اینترنت رو ندارین!

babak2111
12-12-2013, 00:26

نه اینترانت می خوام چکار من به شخصه سالی یک بارهم گدرهم به سایت های داخلی نمی افته
هرموقع اینترنت و اینترانت رو جدا کردین جداگانه بفروشید هرکاری دلش خواست بره بخره

malek jaffarian
12-12-2013, 00:27
دوستان چطوری میشه وقتی تست سرعت گرفتیم تصویر اونو اینچا کپی کرد؟

Armani2
12-12-2013, 00:27
حتما با 16 کانکشن هم تست میگرفتین:n08::n08:
:n08::n08::n08::n08::n08:

omid_zendegi
12-12-2013, 00:28

اول از همه تمام بدبختی از همون زیر ساخته که اینترنت مفت جهانی رو به قیمت چند برابر به شما می فروشه شما هم نامردی نمیکنید کلی سود میکشد میدید دست ملت

aabrahim
12-12-2013, 00:29
شما هم ترافیک از زیرساخت می خرین؟
این اینترنت تلویزییونی IPTV چی کار دارین.به ما نمیرسه اینترنت بعد چرا پای تلوزیون میارین تو این اینترنت؟

OMiD.1080p
12-12-2013, 00:29

گزینه Share داره .
اون بزنید . و بعد لینکش رو بزارید اینجا .

malek jaffarian
12-12-2013, 00:30
نه اینترانت می خوام چکار من به شخصه سالی یک بارهم گدرهم به سایت های داخلی نمی افته
هرموقع اینترنت و اینترانت رو جدا کردین جداگانه بفروشید هرکاری دلش خواست بره بخره
منظور منو متوجه نشدید اینگه یک user اینترنتی و user اینترانتی هم زمان و جدا داشته باشید هر وقت خواستید داخلی استفاده منید از اینترانت و خارحی از اینترنت با استفاده از کانکشن pppoe در داخل desktop گامپیوتر شخی خودتان ؟

امین1356
12-12-2013, 00:31
فعلا" جناب م.ج تو سایت اسپید تست گیر کرده :n02:

malek jaffarian
گزینه Share داره .
اون بزنید . و بعد لینکش رو بزارید اینجا .

omid_zendegi
خطاب به مدير عامل مخابرات خراسان رضوي
نمي فهمم چرا از کاه کوه ميسازيد. و در جواب اعتراض کاربران اينطوري کاسه چه کنم دست گرفتين. راه حل خيلي سادست:
شما کلا 4 گيگ پهناي باند دارين،اندازه 8 گيگ به ملت فروختيد بعد وقتي ميبينيد تو تايم روز خطوط خاليه با خودتون مي گيد ما ظرفيتهامون زياده بيا به 40 هزار نفر ديگه هم بفروشيم اينترنت. آقا شما اگه اندازه يک ترا هم بفروشي باز روز اون 4 گيگ خاليه چون ملت ندارند پول مفت بدن واسه خريد حجم. روز فقط در صورت ضرورت آن ميشن و کاراي اصلي رو ميزارن واسه شب.
اگه ميخواين پهناي باند خالي نباشه سرويس نامحدود بايد ارائه کنيد اينطوري ترافيک متمرکز شده در تايم شبانه در تمام طول روز توزيع ميشه و اگه خودتون دست کاري نکنيد سرعت ها رو اونوقت ميبينيد که همه ميتونند از حداکثر سرعت اسميشون استفاده کنند.

الان باز نيايد بگيد نامحدود برامون صرف نميکنه. خوبم ميصرفه مسئله اينه که شما با فروش گيگ در طرحهاي حجمي درآمد بيشتري دارين ولي اين درست نيست. يک رابطه تجاري و معامله وقتي پايداره که در اون منافع طرفين لحاظ شده باشه شما بايد بدنبال سود بلند مدت تضمين شده باشيد مطمئنا شما از آن دسته مديران کم سواد نيستيد که دلشون رو به درآمد هاي آني چند ماهه خوش ميکنند. پس کافيه از درآمد گيگ فروشي صرف نظر کنيد و حاشيه سودتون رو بياريد پايين در عوض با ارائه خدمات خوب با قيمت منصفانه کاربران وفاداري بدست مياريد که هميشه در کنارتون هستند ولي با اين اوضاع فعلي کاربرها يکي يکي دارن مهاجرت ميکنند که يکيش خود من.
لطفا حداقل اين نظر رو زير سيبيلي رد نکنيد خيلي منطقي بهش فکر کنيد من سعي کردم منافع دوطرف رو لحاظ کنم.
با تشکر

amin1374
12-12-2013, 00:32

یک سوال اضلا شما میتونی کامپیوتر رو روشن کنی؟!:n08:

babak2111
منظور منو متوجه نشدید اینگه یک user اینترنتی و user اینترانتی هم زمان و جدا داشته باشید هر وقت خواستید داخلی استفاده منید از اینترانت و خارحی از اینترنت با استفاده از کانکشن pppoe در داخل desktop گامپیوتر شخی خودتان ؟

به شرطی که به بهانه اینترنت داخلی نزنید سرعت اینترنت رو خراب کنید چرا که نه خیلی هم خوبه
ولی واقعاالان امکاناتش رو دارین؟

malek jaffarian
فعلا" جناب م.ج تو سایت اسپید تست گیر کرده :n02:

امشب لطف شما هم شامل حال ما شد

malek jaffarian
12-12-2013, 00:33
به شرطی که به بهانه اینترنت داخلی نزنید سرعت اینترنت رو خراب کنید چرا که نه خیلی هم خوبه
ولی واقعاالان امکاناتش رو دارین؟

طرف 1 ماه اینده تعریف میکنیم ؟

malek jaffarian
12-12-2013, 00:33
یک سوال اضلا شما میتونی کامپیوتر رو روشن کنی؟!:n08:

خیلی لطفا دارید ؟

aabrahim
12-12-2013, 00:34
چرا پنل ما مثل پنیل اپراتور های 2020 نیست؟حالا نه همه ی اون ویژگی ها.ولی چرا ما نمی تونیم به صورت مستقیم به گلدنت شکایت بنویسیم؟چرا ما لوگ کامل عملیات خطمون رو نداریم؟یعنی کی تمدید شد.کی خط ریست شد.کی شکایت کردیم.

چرا برای سایت 2020 ساعت نمیزارین که ما بدونیم ساعت سرور های گلدنت چنده.چون من ساعت هفت دانلودم رو قطع میکنم ولی بازم حجمی از روزانه کم میکنه.

سایتتون خیلی خیلی چیزارو نداره.اصلا کمک نمی کنه.
چرا ..........

malek jaffarian
12-12-2013, 00:35
نمي فهمم چرا از کاه کوه ميسازيد. و در جواب اعتراض کاربران اينطوري کاسه چه کنم دست گرفتين. راه حل خيلي سادست:
شما کلا 4 گيگ پهناي باند دارين،اندازه 8 گيگ به ملت فروختيد بعد وقتي ميبينيد تو تايم روز خطوط خاليه با خودتون مي گيد ما ظرفيتهامون زياده بيا به 40 هزار نفر ديگه هم بفروشيم اينترنت. آقا شما اگه اندازه يک ترا هم بفروشي باز روز اون 4 گيگ خاليه چون ملت ندارند پول مفت بدن واسه خريد حجم. روز فقط در صورت ضرورت آن ميشن و کاراي اصلي رو ميزارن واسه شب.
اگه ميخواين پهناي باند خالي نباشه سرويس نامحدود بايد ارائه کنيد اينطوري ترافيک متمرکز شده در تايم شبانه در تمام طول روز توزيع ميشه و اگه خودتون دست کاري نکنيد سرعت ها رو اونوقت ميبينيد که همه ميتونند از حداکثر سرعت اسميشون استفاده کنند.

الان باز نيايد بگيد نامحدود برامون صرف نميکنه. خوبم ميصرفه مسئله اينه که شما با فروش گيگ در طرحهاي حجمي درآمد بيشتري دارين ولي اين درست نيست. يک رابطه تجاري و معامله وقتي پايداره که در اون منافع طرفين لحاظ شده باشه شما بايد بدنبال سود بلند مدت تضمين شده باشيد مطمئنا شما از آن دسته مديران کم سواد نيستيد که دلشون رو به درآمد هاي آني چند ماهه خوش ميکنند. پس کافيه از درآمد گيگ فروشي صرف نظر کنيد و حاشيه سودتون رو بياريد پايين در عوض با ارائه خدمات خوب با قيمت منصفانه کاربران وفاداري بدست مياريد که هميشه در کنارتون هستند ولي با اين اوضاع فعلي کاربرها يکي يکي دارن مهاجرت ميکنند که يکيش خود من.
لطفا حداقل اين نظر رو زير سيبيلي رد نکنيد خيلي منطقي بهش فکر کنيد من سعي کردم منافع دوطرف رو لحاظ کنم.
با تشکر
خب اقتصادی هم باید فکر کرد ؟

Armani2
12-12-2013, 00:36
​جدا شما مدیر عامل مخابرات هستید؟ فکر کنم مدیر شرکت گاز باشید!!

aabrahim
12-12-2013, 00:36
2.63Mb/s
شما دانلودتون بالا 2 مگه.چطور مال ما که طلایی و فیبر نوری.از دو مگ بالا تر نمیره؟
پارتی بازیه.......................

malek jaffarian
12-12-2013, 00:37
چرا پنل ما مثل پنیل اپراتور های 2020 نیست؟حالا نه همه ی اون ویژگی ها.ولی چرا ما نمی تونیم به صورت مستقیم به گلدنت شکایت بنویسیم؟چرا ما لوگ کامل عملیات خطمون رو نداریم؟یعنی کی تمدید شد.کی خط ریست شد.کی شکایت کردیم.

چرا برای سایت 2020 ساعت نمیزارین که ما بدونیم ساعت سرور های گلدنت چنده.چون من ساعت هفت دانلودم رو قطع میکنم ولی بازم حجمی از روزانه کم میکنه.

سایتتون خیلی خیلی چیزارو نداره.اصلا کمک نمی کنه.
نیازمندیها به ایمیل من ارسال بشه تا بررسی و در سیستم لحاط شود
چرا ..........

malek jaffarian
12-12-2013, 00:38
2.63Mb/s
شما دانلودتون بالا 2 مگه.چطور مال ما که طلایی و فیبر نوری.از دو مگ بالا تر نمیره؟

نه تجهیزات جدید فیبر نوری برسه مشکل شما هم حل میشه

OMiD.1080p
12-12-2013, 00:38

ماشا... به شما .
دوستان دقت کنند .
سرعت جناب مهندس رو .

ما همه سرعتمون زیر 100 ـه . بعد مال شما بالای 300 ـه .
آفرین.

Armani2
12-12-2013, 00:39
2.63Mb/s
تازهم اگه پست های قبل بخونید ایشون فرمودن نقره ای دارن این که سرعت نقره ای نیست درسته؟

malek jaffarian
12-12-2013, 00:40
شما هم ترافیک از زیرساخت می خرین؟
این اینترنت تلویزییونی IPTV چی کار دارین.به ما نمیرسه اینترنت بعد چرا پای تلوزیون میارین تو این اینترنت؟

فعلا برای هتلها راه اندازی شده انشاا... برای عموم همگانی خواهد شد

امین1356
امشب لطف شما هم شامل حال ما شد
منظوری نداشتم جناب مهندس، مزاح بود :n16:

[Mohsen]

همونطور که دوستمون گفتن اگر به خاطر این طرح قیمت رو بالا نبرید و سرعت رو پایین نیارید طرح خیلی خوبیه (البته اگر از مرحله حرف به عمل تبدیل بشه) :n01:

babak2111
طرح همکار مخابرات سرعتش رو 3 مگه چیزجدیدی نیست
امین هم همین سرعت رو داشت
اما شبانه اش هم فکرکنم محدود شده بود
خود امین باید بیاد بگه

omid_zendegi
12-12-2013, 00:41

با تشکر

خب اقتصادی هم باید فکر کرد ؟

من کی گفتم اقتصادی فکر نکنید شما اصلا میخونی پستهای منو یا نه:n04:
1. باید منافع دوطرف لحاظ بشه(شرکت و مشتریان)
2. به سود منطقی راضی باشد تا درآمد تون در دراز مدت افزایش پیدا کنه

اون همه مطلبو من الان ننوشتم قبلا وقت گذاشتم روش با فکر نوشتم. نمیدونم ولع شما برای جواب دادن به برخی از سوالها بیشتره و برای برخی انگار....بعد جوابشو در یک کلمه دادین؟

ataearmy
12-12-2013, 00:41
[

نه نیست عزیز همه طرحای بعثت روی768کیلو بیت بسته شدند شما به اون زیر دستی هاتون بگین همه رو درست کنند یکی دوتا نیست که. به هر کار حال شمارم رو میفرستم ببینم چه اتفاقی میفته.

از من بشنو هيچ اتفاقي نميوفته
ده دفعه پيامك و پيغام خصوصي دادم نه حجمم برگشت نه سرعنم درست شد
بيخودي پول اس ام اس به مخابرات نده

aabrahim
12-12-2013, 00:43

نه تجهیزات جدید فیبر نوری برسه مشکل شما هم حل میشه

ممنون.می نویسم و براتون ارسال می کنم.فقط ایمیل تون را ندارم.در ضمن خواهش به متنی که براتون ایمیل می کنم رسیدگ کنید.چون مسائلی رو برای کاربران رفع میکنه.
ولی این شرکت گلدنت ارضه ی پیاد کردن موارد خیلی کوچیک رو تو سایت نداره.سوتی سال هم همون مخابرات لرستان بود.البته شایت طراح تو حس و حال دیار خودشون بوده.

انشاا.. که ما فیبر نوری ها هم مثل آدم اینترنت کامل داشته باشیم.

malek jaffarian
12-12-2013, 00:44
2.63Mb/s
در ضمن دوست عزیز با مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میتونید اطلاعات اتصال و ریز کارکرد و بقیه موارد را داشته باشید

omid_zendegi
12-12-2013, 00:45
شما باز میخواین تک تک شماره بگیرید چرا کار رو از ریشه درست نمیکند مال اونا هم که امشب درست کنید دو روز بعد خرابتر میشه.

malek jaffarian
ممنون.می نویسم و براتون ارسال می کنم.فقط ایمیل تون را ندارم.در ضمن خواهش به متنی که براتون ایمیل می کنم رسیدگ کنید.چون مسائلی رو برای کاربران رفع میکنه.
ولی این شرکت گلدنت ارضه ی پیاد کردن موارد خیلی کوچیک رو تو سایت نداره.سوتی سال هم همون مخابرات لرستان بود.البته شایت طراح تو حس و حال دیار خودشون بوده.

انشاا.. که ما فیبر نوری ها هم مثل آدم اینترنت کامل داشته باشیم.
malek@tci-khorasan.ir

stalwart
سلام جناب مهندس.
من طرح طلایی دارم ،سرعت دانلود روزانم چه از سرورهای خارجی چه داخلی خیلی پایینه زیر 180 کیلو بایت.

الان حتما میگید شمارتون رو برام پیامک کنید تا رسیدگی کنم ولی راستش رو بخواهید میترسم شماره بدم مثل بچه های دیگه بشه، بجای این که بهتر بشه بدترش کنید

amin1374
12-12-2013, 00:46
طرح همکار مخابرات سرعتش رو 3 مگه چیزجدیدی نیست
امین هم همین سرعت رو داشت
اما شبانه اش هم فکرکنم محدود شده بود
خود امین باید بیاد بگه

آره عزیزم محدود بودش
فعلا که اون خط تحت تحریم من واقع شده و حجم هم نداره!

طرح ویژه همکار سطح 2 ام بود!

malek jaffarian
12-12-2013, 00:47
[

از من بشنو هيچ اتفاقي نميوفته
ده دفعه پيامك و پيغام خصوصي دادم نه حجمم برگشت نه سرعنم درست شد
بيخودي پول اس ام اس به مخابرات نده

شما هم دوباره امتحان کن پیگیری کنم حتما فراموش کردم دوست عزیز اگر شما همون 5گیگا هستید دوباره پیگیری کنید

OMiD.1080p
12-12-2013, 00:47
تبریک میگم به شما آقای مهندس .
شدیم رتبه ی اول گوگل .

یعنی هر کی بزنه مخابرات . سریع همین تاپیک میاد بالا /
ببین چه کردید . کلی آدم دارند به ما میخندند .

malek jaffarian
12-12-2013, 00:48
سلام جناب مهندس.
من طرح طلایی دارم ،سرعت دانلود روزانم چه از سرورهای خارجی چه داخلی خیلی پایینه زیر 180 کیلو بایت.

الان حتما میگید شمارتون رو برام پیامک کنید تا رسیدگی کنم ولی راستش رو بخواهید میترسم شماره بدم مثل بچه های دیگه بشه، بجای این که بهتر بشه بدترش کنید
نمیئونم میل خود شماست اگه اینجوری فکر میکنید من حرفی ندارم ولی در خدمتم

Reza31001
12-12-2013, 00:50
آقای ملک جعفریان به خدا خنده داره که ماها اینجا سر نیم مگ و یه مگ به سر وکله هم میزنیم
به خدا خنده داره که هر یک گیگابایت حجم رو باید یک دلار و اندی بخریم
به خدا بی معنیه که سر اینترنت محدود و نامحدود، داخلی و خارجی چونه میزنیم

الان 2013 که نه کم کم باید بگیم 2014 هستیم نه دهه 1990
الان اینترنت نامحدود 5 مگ و 10 مگ و 20 مگ مثل نقل و نبات با کمترین قیمتها ریخته

وظیفه شما به جای اقتصادی فکر کردن و محاسبه اینکه ببینید نامحدود براتون صرف داره یا نه اینه که برید یقه زیرساخت رو بگیرید، یقه وزیر رو بگیرید و بگین این چه وضعشه که من نمیتونم جواب مشترکینم رو بدم
شما میگین پهنای باند استان 2500 مگ هست یعنی اگه یه مگ در نظر بگیریم فقط 2500 نفر رو ساپورت میکنید که تازه اگه پهنای باندی رو که به عنوان تحاری میفرشوید رو کم کنیم فکر نکنم 1000 نفر هم تو استان وجود داشته باشن که بتونن از اینترنت مخابرات به خوبی استفاده کنن
آقای ملک جعفریان فقط 1000 نفر؟؟ خنده داره!
شما ناسلامتی مدیرعامل مخابرات یکی از مهمترین استانهای مملکت هستید احیانا مسئول دفتر خدمات ارتباطی روستای که نیستین
با چهارتا مدیرعامل با نفوذ دیگه با 4 تا نماینده مجلس قرار بذارید رایزنی کنید لابی کنید (هر چی) یه تکونی به این اینترنت وامونده این مملکت بدین

بهتر از اینه که هر هفته بیاید اینجا و بگین پیگیری میکنم، تا یه ماه دیگه درست میشه، 45 روز صبر کنید و و و و

به خدا من طی این 2-3 سالی که مشترک مخابرات بودم هر روز کیفیت خدماتی که گرفتم کمتر شده
دلیلشم به وضوح افزایش مشترکین شما بوده (که در محق بودن شما بحثی نیست) اما کم کاری شما در عدم افزایش پهنای باندتون بوده
همون پهنای باندی که قبلا مثلا با 1000 کاربر داشتین الان با 10000 کاربر دارید خوب معلومه سیستمون کم میاره
به فکر نون باشید که خربزه آبــه!

omid_zendegi
حدسم درسته شما نمیخواید چیزی رو درست کنید میایید اینجا تا یه کم وجهه نابود شده مخابرات رو ترمیم کنید

من کی گفتم اقتصادی فکر نکنید شما اصلا میخونی پستهای منو یا نه:n04:
1. باید منافع دوطرف لحاظ بشه(شرکت و مشتریان)
2. به سود منطقی راضی باشد تا درآمد تون در دراز مدت افزایش پیدا کنه

اون همه مطلبو من الان ننوشتم قبلا وقت گذاشتم روش با فکر نوشتم. نمیدونم ولع شما برای جواب دادن به برخی از سوالها بیشتره و برای برخی انگار....بعد جوابشو در یک کلمه دادین؟

Armani2
نمیئونم میل خود شماست اگه اینجوری فکر میکنید من حرفی ندارم ولی در خدمتم
شماره بدین از مشهد اخراج میشین:n09:

aabrahim
12-12-2013, 00:52
فقط سریعدانلود از سرورهای ایرانی رو با سرعت های بالا تر از طلایی راه بندازین.ولی برای همه ی کاربرانتون باشه.حتی منی که قرار داد یکساله دارم.البته اگر برای کسانی که طرح دارن رایگان باشه مثل طلای ها و نفره ای ... رایگان باشه به نفع والا که زحمت الکی است که مخابرات بیاد یوزر جدا بده.
چون همیشه که از سرور های داخلی دانلود نداریم که.

Milad_Sky
12-12-2013, 00:52

سلام آقای جعفریان

مگه قبل از اینکه سازمان تنظیم مقررات بخواد پیشنهادی رو تصویب کنه همه ی جوانب رو در نظر نمی گیره؟؟؟!!

حتما تمام اون شرایطی که شما به عنوان مشکلات موجود ازش یاد کردید حل شده که میاد قانون رو تصویب میکنه دیگه!!
بنظر میاد شرکت ها برای سود بیشتر هنوز دارن هر گیگ ترافیک داخلی رو به همون قیمت ترافیک خارجی محاسبه میکنند
الان این قسمت از مصوبه رو با دقت بخونید....

ضمنا محاسبه ترافیک داخلی و خارجی رو شما اینقده دارید بزرگش می کنید و میگید زمان بر و هزینه بر هست

غیر از این هست که روتر ها رو کانفیگ کنید و سیستم اکانتینگ مجددا برنامه نویسی بشه و با یکسری اصول هدایت ترافیک (traffic shaping) و اینجور مسائل کاری کنید ترافیک داخلی و خارجی تشخیص داده بشه و با کمک سیستم اکانتینگ ترافیک محاسبه بشه..

در مورد این قضیه جدا سازی ترافیک داخلی و خارجی و محاسبه اون توسط سیستم حتما با چند تا کارشناس شبکه مشورت میکنم و نظرشون رو میپرسم و در همین تاپیک اعلام میکنم ببینیم اینطور که شما میگید هزینه بر هست یا نه...

alyy
12-12-2013, 00:53
جناب ملک جعفریان چرا بعثتی ها رو محدود کردید دانلود شبانشونو رو 700 و خورده ای؟

OMiD.1080p
12-12-2013, 00:53
بچه ها پست ندید لطفا .
فعلا پست ندید .

بذارید این پست بالایی رو مهندس کامل بخونه .
ببینم چی میگه .

پست شماره 9301 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آقا پست نده دیگه .
بدارید ببینم چی میگه دیگه . باز گم میشه پست .

rezapr2
12-12-2013, 00:54
آقای ملک جعفریان
طرح نقره ای سرعت بنده واقعا باید من سرعتم این باشه؟؟؟؟
فک کنم خود شما هم نقره ای داشتید سرعتتون رو گذاشتید
خواهشا عدالت رو یخورده رعایت کنید بخدا ما هم پول میدیم:n14:
راه حل خواهشا؟؟؟؟؟

saeedsajjad
12-12-2013, 00:55
یعنی چی شمارتو بده درست میکنم،جمع کنید بابا،

malek jaffarian
12-12-2013, 00:56
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ولی دوستان من اومدم تو این سایت که از نزدیک با مشکلات و نجوه عملکرد همکارانم آشنا بشم و مشکلاتی که با ارائه خدم =ت از طرف مخابرات داره را برسی کنم اینکه سرعت شما کم بشه و نگران باشه اصلا منطقی نیست شاید بعصی از دوستان لطفی به این جانب داشته باشند اونم مهم نیست شاید من و مخابرات خاطر دوستان را طوری آزرده کرده باشیم و سعی میکنم بتونم یک جوری و تا امکانش برام فراهم باشه مشکل را حل یا از مبادی ذیربط خودش پیگیر نمایم اطلا نگران این نباشید که با دادن شماره برای شما مشکلی حادث شود یا سرویس تجت تاثیر این گفنگو قرار بگیره
در مچموع اگر مشکلی از طرف من یا نجوه ارائه سرئیس من وچود داشته باشه مطمئن باشید که من ناراحت هستم و حتما موضوع را پیگیری میکنم برای همین برای ارائه سرویس adsl دارم وقت میذارم که یکی از 45 خدمت قابل ارائه مخابرات میباشد

malek jaffarian
12-12-2013, 00:58
آقای ملک جعفریان
طرح نقره ای سرعت بنده واقعا باید من سرعتم این باشه؟؟؟؟
فک کنم خود شما هم نقره ای داشتید سرعتتون رو گذاشتید
خواهشا عدالت رو یخورده رعایت کنید بخدا ما هم پول میدیم:n14:
راه حل خواهشا؟؟؟؟؟

خب 790 گیلو در شب رایکان بده ؟

S.H.B
12-12-2013, 00:59
سلام خدمت آقای مدیر
لطفا سرعت دانلود شبانه طرح بعثت رو به 130 قبل برگردونین و همچنین ساعت دانلود رو هم مثه قبل کنین.
تو پستای قبلی گفتین که پیگیری میکنین اما متاسفانه تا الان خبری نشده!!!
با تشکر:n16:

aabrahim
سلام آقای جعفریان

مگه قبل از اینکه سازمان تنظیم مقررات بخواد پیشنهادی رو تصویب کنه همه ی جوانب رو در نظر نمی گیره؟؟؟!!

حتما تمام اون شرایطی که شما به عنوان مشکلات موجود ازش یاد کردید حل شده که میاد قانون رو تصویب میکنه دیگه!!
بنظر میاد شرکت ها برای سود بیشتر هنوز دارن هر گیگ ترافیک داخلی رو به همون قیمت ترافیک خارجی محاسبه میکنند
الان این قسمت از مصوبه رو با دقت بخونید....

ضمنا محاسبه ترافیک داخلی و خارجی رو شما اینقده دارید بزرگش می کنید و میگید زمان بر و هزینه بر هست

غیر از این هست که روتر ها رو کانفیگ کنید و سیستم اکانتینگ مجددا برنامه نویسی بشه و با یکسری اصول هدایت ترافیک (traffic shaping) و اینجور مسائل کاری کنید سیستم ترافیک داخلی و خارجی رو تشخیص بده

و جدا هزینه ها رو محسابه کنه

در مورد این قضیه جدا سازی ترافیک داخلی و خارجی و محاسبه اون توسط سیستم حتما با چند تا کارشناس شبکه مشورت میکنم و نظرشون رو میپرسم و در همین تاپیک اعلام میکنم ببینیم اینطور که شما میگید هزینه بر هست یا نه...
یک سره دیگه مشکل این شرکت گلدنت.که نمی دونم چرا مخابرات باهاش کار میکنه.بیشتر مشکلات حجم های ئزدی(یا هر چی مهندس میگه)و محدودیت های اخیر و هزار..... یک سرش همین گوه نت.
ببخشید مهندس ولی برای کارآموزی هم رفتم پیششون قبول نکردن.البته مدرک CCNA می خواستن که من پول کلاس های این جور مدرک هارو ندارم که برم.

malek jaffarian
جناب ملک جعفریان چرا بعثتی ها رو محدود کردید دانلود شبانشونو رو 700 و خورده ای؟

در شب رایگان :
طلایی تا 2 مگابیت بر ثانیه
نقرهایی تا 1 مگابیت بر ثانیه
برنزی تا 512 کیلوبیت بر ثانیه
256 و 128 همین سرعت نامی

malek jaffarian
12-12-2013, 01:01
یک سره دیگه مشکل این شرکت گلدنت.که نمی دونم چرا مخابرات باهاش کار میکنه.بیشتر مشکلات حجم های ئزدی(یا هر چی مهندس میگه)و محدودیت های اخیر و هزار..... یک سرش همین گوه نت.
ببخشید مهندس ولی برای کارآموزی هم رفتم پیششون قبول نکردن.البته مدرک CCNA می خواستن که من پول کلاس های این جور مدرک هارو ندارم که برم.

اره سرویس اینترانت را تصویب کرده

malek jaffarian
12-12-2013, 01:02
سلام خدمت آقای مدیر
لطفا سرعت دانلود شبانه طرح بعثت رو به 130 قبل برگردونین و همچنین ساعت دانلود رو هم مثه قبل کنین.
تو پستای قبلی گفتین که پیگیری میکنین اما متاسفانه تا الان خبری نشده!!!
با تشکر:n16:

پیگیری میکنم

omid_zendegi
ولی دوستان من اومدم تو این سایت که از نزدیک با مشکلات و نجوه عملکرد همکارانم آشنا بشم و مشکلاتی که با ارائه خدم =ت از طرف مخابرات داره را برسی کنم اینکه سرعت شما کم بشه و نگران باشه اصلا منطقی نیست شاید بعصی از دوستان لطفی به این جانب داشته باشند اونم مهم نیست شاید من و مخابرات خاطر دوستان را طوری آزرده کرده باشیم و سعی میکنم بتونم یک جوری و تا امکانش برام فراهم باشه مشکل را حل یا از مبادی ذیربط خودش پیگیر نمایم اطلا نگران این نباشید که با دادن شماره برای شما مشکلی حادث شود یا سرویس تجت تاثیر این گفنگو قرار بگیره
در مچموع اگر مشکلی از طرف من یا نجوه ارائه سرئیس من وچود داشته باشه مطمئن باشید که من ناراحت هستم و حتما موضوع را پیگیری میکنم برای همین برای ارائه سرویس adsl دارم وقت میذارم که یکی از 45 خدمت قابل ارائه مخابرات میباشد

ببینم اگه راست میگید چرا جواب پستهایی که میان موضوع رو موشکافی میکنند و قصد ارائه راه حل دارند رو نمیدید

خطاب به بچه های گل تاپیک:n16:
برخی از دوستان اینقدر سریع دارند پست میدند که خود من نمی تونم پست هام رو پیدا کنم و اینطوری بهانه جواب ندادن ایشون هم بیشتر میشه

zetsou
من طی این مدت متوجه شدم شما (مهندس م.ج) مارو به بازی گرفتید و اینجا فقط مارو سعی میکنی با سفسطه و پیچوندن امیدوار نگه دارید!

خب من ک از فردا مخابرات رو ترک میکنم!
تا الان 12 نفر رو قانع کردم از مخابرات نگیرن!
3 نفرم دارم قانع میکنم!
اونا هم ک مشکلات منو ببینن ، این تاپیک رو آدرس میدم!
ینی جناب مهندس. علاوه بر اون جوابی ک اون دنیا (اگه وجود داشته باشه) باید بمن بدی ، هر مشتری ک از مخابرات ببینم میپرونم!!! و مطمئن باشید نصف دوستان اینجا بلاخره مث من حساب میاد دستشون و رویه منو در پیش میگیرن!

OMiD.1080p
12-12-2013, 01:03
آقای ملک جعفریان به خدا خنده داره که ماها اینجا سر نیم مگ و یه مگ به سر وکله هم میزنیم

وظیفه شما به جای اقتصادی فکر کردن و محاسبه اینکه ببینید نامحدود براتون صرف داره یا نه اینه که برید یقه زیرساخت رو بگیرید، یقه وزیر رو بگیرید و بگین این چه وضعشه که من نمیتونم جواب مشترکینم رو بدم
شما میگین پهنای باند استان 2500 مگ هست یعنی اگه یه مگ در نظر بگیریم فقط 2500 نفر رو ساپورت میکنید که تازه اگه پهنای باندی رو که به عنوان تحاری میفرشوید رو کم کنیم فکر نکنم 1000 نفر هم تو استان وجود داشته باشن که بتونن از اینترنت مخابرات به خوبی استفاده کنن
شما ناسلامتی مدیرعامل مخابرات یکی از مهمترین استانهای مملکت هستید احیانا مسئول دفتر خدمات ارتباطی روستای که نیستین
با چهارتا مدیرعامل با نفوذ دیگه با 4 تا نماینده مجلس قرار بذارید رایزنی کنید لابی کنید (هر چی) یه تکونی به این اینترنت وامونده این مملکت بدین

بهتر از اینه که هر هفته بیاید اینجا و بگین پیگیری میکنم، تا یه ماه دیگه درست میشه، 45 روز صبر کنید و و و و

به خدا من طی این 2-3 سالی که مشترک مخابرات بودم هر روز کیفیت خدماتی که گرفتم کمتر شده
دلیلشم به وضوح افزایش مشترکین شما بوده (که در محق بودن شما بحثی نیست) اما کم کاری شما در عدم افزایش پهنای باندتون بوده
همون پهنای باندی که قبلا مثلا با 1000 کاربر داشتین الان با 10000 کاربر دارید خوب معلومه سیستمون کم میاره

نقل قول میکنم تا مهندس ببینه .
مهندس باقی پست ها رو ولش کن . بیا اینو بخون :n02:
باقی دوسنان هم هی سوال تکراری نپرسند دیگه .

Hugh Jackman
سلام به دوستان و همینطور جناب مهندس

مهندس خیلی خوبه که اینجا با ما هستید , اما عزیز آخه چرا وقتی می بینید همه ناراضی هستند بازم حرف خودتون و میزنید ؟

مهندس مطمئن باشید همین بچه های اینجا اگه مشکلاتشون و حل کنید ازتون حمابت میکنن و دوستون خواهند داشت .

aabrahim
من هم ازتون تشکر میکنم.ممنون از رفتاریکه خیلی خیلی کم تو این جامعه دیدیم.

حالا SNR خط من چند روز 6 می مونه ولی بعد باز می شه 38.
مشکل از من نیست.با چندتا مودم تست کردم.بعضی وقتا بالا پایین میره.مخصوصا تو اون 4 روز محدود که بودم خیلی پایین اومده بود.

Armani2
12-12-2013, 01:04
پیگیری میکنم
:n19::n19::n19::n19::n19:

Milad_Sky
خواهشا دوستان فعلا پست ندید و یکی زحمت بکشه پست های کلیدی رو به ترتیب زیر هم داخل یک پست بزاره تا آقای جعفریان جواب بدن

malek jaffarian

میشه بگید پطوری تخمین زدید الان 1000 نفر متصل شدند

saeedsajjad
12-12-2013, 01:06
منم دیگه از مخابرات نمیگیرم،تا آخر سال 100 درصد عوض میکنم

malek jaffarian
12-12-2013, 01:06
سلام به دوستان و همینطور جناب مهندس

مهندس خیلی خوبه که اینجا با ما هستید , اما عزیز آخه چرا وقتی می بینید همه ناراضی هستند بازم حرف خودتون و میزنید ؟

مهم اینه که دوستان بایستی منطقی صحبت کنند و منطقی قضیه بحث بشه
مهندس مطمئن باشید همین بچه های اینجا اگه مشکلاتشون و حل کنید ازتون حمابت میکنن و دوستون خواهند داشت .

مهم اینه که دوستان بایستی منطقی صحبت کنند و منطقی قضیه بحث بشه

OMiD.1080p
12-12-2013, 01:07

توسط سربازان گم نام .

دیگه مهندس ماها یه سواد در حد خواندن نوشتن رو که داریم .
هر چند به پای اپراتورهای شما نمیرسیم .

Reza31001
لطفا یه دور دیگه بخونید!
در مثل جای مناقشه نیست

malek jaffarian
من هم ازتون تشکر میکنم.ممنون از رفتاریکه خیلی خیلی کم تو این جامعه دیدیم.

حالا SNR خط من چند روز 6 می مونه ولی بعد باز می شه 38.
مشکل از من نیست.با چندتا مودم تست کردم.بعضی وقتا بالا پایین میره.مخصوصا تو اون 4 روز محدود که بودم خیلی پایین اومده بود.

لطفا همین الان شمار ارسال شود

omid_zendegi
12-12-2013, 01:09

پطوری؟؟؟
شما فقط با عجله میخوای بپیچونی متاسفم همین دو کلمه جواب ایشون بود مثل همون جوابی که به من دادید. ایشون گفتند مثلا

Armani2
12-12-2013, 01:11
دکتر برو بخواب نماز صبح از دست نره

malek jaffarian
12-12-2013, 01:11

دوست گرامی بحث شما کاملا درسته مطمئن باشید موضوع پیگیر میشه اینطوری نیست گه من یا همگاران هم رده من یا بالاتر در استانها دیگر پیگیر این موضوع نباشند اونم یکی از صدها کاری است که در حال پیگیری هستیم اون در جای خودش و در مگان خودش در حال پیکیری است ما فعلا در قالب این تاپیک بحث میکنیم و مشکلاتی که از حوزه استان قابل حل میباشد

aabrahim
12-12-2013, 01:13
لطفا همین الان شمار ارسال شود
متاسفانه الان شارژ ایرانسلی ندارم.ولی هروقت SNR خطم اومد پایین با تلفن ثابت با هاتون تماس میگیرم.
بازم تشکر و خسته نباشید ویژه

omid_zendegi
12-12-2013, 01:14
منم سرعت رو 50 کیلو بیته دانلودم در حد کیلو بایته
مجبور شدم بگم دیگه الان همه همین حرفا رو که میزنند مهندس جواب میده والا اگه خواسته باشی یکم وسیع تر به قضیه نگاه کنی که هیچی جواب نمیده

OMiD.1080p
مهندس توی یکی از همین روزها میخوام واست مدرک بیارم .
تا به چشم خودتون مشکلات خودتون رو ببینید.
مشکل که نداره ؟

باز این منشی تون اگه بخواد جلوم رو بگیره یه لقد میزنم پرتشم میکنم اون ور . بهش بگید که حواسش باشه.

saeedsajjad
آقا من همون 128 کیلو بیت نامحدود رو میخوام،نه الان که سرعت 1024 کیلوبیت رو همون 16 کیلوبایت میدید.خوب اسم این چیه،غیر از دزدی؟؟

rtmreza
12-12-2013, 01:15
شرکت مخابرات استان تهران

?????????????

malek jaffarian
12-12-2013, 01:18
مهندس توی یکی از همین روزها میخوام واست مدرک بیارم .
تا به چشم خودتون مشکلات خودتون رو ببینید.
مشکل که نداره ؟

باز این منشی تون اگه بخواد جلوم رو بگیره یه لقد میزنم پرتشم میکنم اون ور . بهش بگید که حواسش باشه.
اگه بخوای اینطوری با همکارای من صحبت کنید و باحترامی داشته باشید کلامون تو هم میره اقا امید حد خود تو بدون

omid_zendegi
12-12-2013, 01:18
هر چند وقت یکبار که ایشون سکوت میکنه و پست نمیده امیدوار میشم داره فکر میکنه!!! و این بار می خواد بجای به بازی گرفتن ما درست و حسابی جواب بده ولی وقتی پستشو می بینم.:n21:

Reza31001
12-12-2013, 01:19
دوست گرامی بحث شما کاملا درسته مطمئن باشید موضوع پیگیر میشه اینطوری نیست گه من یا همگاران هم رده من یا بالاتر در استانها دیگر پیگیر این موضوع نباشند اونم یکی از صدها کاری است که در حال پیگیری هستیم اون در جای خودش و در مگان خودش در حال پیکیری است ما فعلا در قالب این تاپیک بحث میکنیم و مشکلاتی که از حوزه استان قابل حل میباشد
نمیدونم تو این مملکت چه خبره که با این تعداد جوون همیشه تمام مشکلات اصلیشون (ورزش، تحصیل، تفریح:شامل اینترنت، ازدواج، کار و مسکن) رو بورسه و هیچ وقت هم حل نمیشه
ولی چشم طبق تاپیک جلو میریم:

خب 790 گیلو در شب رایکان بده ؟
بد که نه ولی افتضاحه
شخصا انتظارم از مخابرات حضور قویتری نسبت به سایر isp هاست

این تست از عصرتلکام هست در ساعات رایگان
ضمنا طرح هم اینه
یه مگ محدود ماهیانه 20 تومن

alyy
در شب رایگان :
طلایی تا 2 مگابیت بر ثانیه
نقرهایی تا 1 مگابیت بر ثانیه
برنزی تا 512 کیلوبیت بر ثانیه
256 و 128 همین سرعت نامی
ملک جان من دارم واسه یه ماه adsl با حجم 1 گیگابایت 12 هزارو خورده ای پول میدم شما هم داخل قراردادتون ذکر کردین سرعت دانلود 1024 کیلوبیت که میشه ثانیه ای 128 کیلوبایت دانلود نه ثانیه ای 96 کیلوبایت.و همچنین هیچ جای دنیا اینترنت طوری ک شما میدین نمیدن که 6 ساعت سرعتش 96 باشه و 18 ساعت 128.اصلا یه چیزی ملک جعفریان.بیاین کاری که شما کردید برعکسش کنیم یعنی شما اومدین به ما اینترنت دادین با سرعت 1024 کیلوبیت 24 ساعته به مدت یه ماه با قیمت 12 هزار ولی بعد بستن قرارداد اومدین سرعت 6 ساعت از اون 24 ساعت رو محدودترش کردید.حالا فقط یه روز خدایی یه روز بیاین شما واسه 24 ساعت بزارین سرعت 1024 باشه در عوضش ما بزنیم زیر قولمون و به جای 12 هزار بهتون 8 هزار بدیم بعد بهتون بگیم این ماه خرجم زیاد بود ببخشید نتونستم بیشتر بدم یا پولامو از جیبم زدن یا جایی که کار میکنم هنوز حقوق ندادتنخدایی چه حسی بهتون دست میده؟ ولی متاسفانه ما نمیتونیم همچین کاری بکنیم و شما راحت میتونید.نخ و قیچی دست خودتونه راحت میبرید و میدوزید.کی به کیه

malek jaffarian
دوستا ن سرعت من هم اکنون با توجه به اینکه همه جهت استفاده شب رایگان اقدام کردند

Armani2
12-12-2013, 01:20
اگه بخوای اینطوری با همکارای من صحبت کنید و باحترامی داشته باشید کلامون تو هم میره اقا امید حد خود تو بدون
تهدید از نوع مهندسی شده!!!

OMiD.1080p
12-12-2013, 01:21

اون که همکار نیست .
چند دفعه باهم درگیر شدیم اونجا .
هی میگم وقت قبلی دارم باهاشون . میگه مهندس نیست . مهندس رفته جلسه . مهندس رفته فلان جا . در صورتی که میدونستم شما بودی .

Hugh Jackman
12-12-2013, 01:22
دوستان واقعا از شماها بعیده

چرا تند میرید ؟ چرا بی احترامی میکنید

مهندس اومدن اینجا , دستشون هم درد نکنه , حالا یا مشکلاتمون زودتر حل میشه یا دیرتر , یا اصلا حل نمیشه , اینا رو که خودمون هم میدونیم که ( اگه میخواست حل بشه تا حالا شده بود )

malek jaffarian
12-12-2013, 01:22
نمیدونم تو این مملکت چه خبره که با این تعداد جوون همیشه تمام مشکلات اصلیشون (ورزش، تحصیل، تفریح:شامل اینترنت، ازدواج، کار و مسکن) رو بورسه و هیچ وقت هم حل نمیشه

بد که نه ولی افتضاحه

ضمنا طرح هم اینه

گدام شرکت pap هست بگو منم بخرم

saeedsajjad
12-12-2013, 01:23

بد که نه ولی افتضاحه

ضمنا طرح هم اینه

آقا خوش بحالت مال من که بین 0 تا 16کیلو بایت بسته شده ولم نمیکنه، من آرزمه نصف اونم داشته باشم

malek jaffarian
12-12-2013, 01:24
ملک جان من دارم واسه یه ماه adsl با حجم 1 گیگابایت 12 هزارو خورده ای پول میدم شما هم داخل قراردادتون ذکر کردین سرعت دانلود 1024 کیلوبیت که میشه ثانیه ای 128 کیلوبایت دانلود نه ثانیه ای 96 کیلوبایت.و همچنین هیچ جای دنیا اینترنت طوری ک شما میدین نمیدن که 6 ساعت سرعتش 96 باشه و 18 ساعت 128.اصلا یه چیزی ملک جعفریان.بیاین کاری که شما کردید برعکسش کنیم یعنی شما اومدین به ما اینترنت دادین با سرعت 1024 کیلوبیت 24 ساعته به مدت یه ماه با قیمت 12 هزار ولی بعد بستن قرارداد اومدین سرعت 6 ساعت از اون 24 ساعت رو محدودترش کردید.حالا فقط یه روز خدایی یه روز بیاین شما واسه 24 ساعت بزارین سرعت 1024 باشه در عوضش ما بزنیم زیر قولمون و به جای 12 هزار بهتون 8 هزار بدیم بعد بهتون بگیم این ماه خرجم زیاد بود ببخشید نتونستم بیشتر بدم یا پولامو از جیبم زدن یا جایی که کار میکنم هنوز حقوق ندادتنخدایی چه حسی بهتون دست میده؟ ولی متاسفانه ما نمیتونیم همچین کاری بکنیم و شما راحت میتونید.نخ و قیچی دست خودتونه راحت میبرید و میدوزید.کی به کیه

اینو پیگیری میکنم حتما مطمئن باشید لطفا شماره ارسال شود

e4lyas
12-12-2013, 01:25
اقای جعفریان قرار شد تعرفه های مورد تایید از طرف سازمان تنظیم و مقررات رو بفرستید .. .
تعرفه و هزینه هر گیگ ...
تعرفه و هزینه تمدید 1 ماه ...
تعرفه و تمدید و خرید بیش از 10 گیگ یا مقدار بیشتر ( مقدار کاهش در خرید بالاتر )

2 هفته شد .. ولی طبق گفتتون مبنی بر قرار دادن اینها انجام نشد .. !

babak2111

عصرتله کام فکرکنم خودش جزوء شرکت های pap هست دیگه ؟

OMiD.1080p
دوستان واقعا از شماها بعیده

چرا تند میرید ؟ چرا بی احترامی میکنید

مهندس اومدن اینجا , دستشون هم درد نکنه , حالا یا مشکلاتمون زودتر حل میشه یا دیرتر , یا اصلا حل نمیشه , اینا رو که خودمون هم میدونیم که ( اگه میخواست حل بشه تا حالا شده بود )

این حنای لامصب دیگه رنگ نداره به خدا .

این همه مهندس ما رو سردووند . این همه ما فرستاد دنبال نخود سیاه . کارهای ایشون بی احترامی نبود ؟ بی احترامی به یک ملت ؟

Milad_Sky
12-12-2013, 01:26

این هم یک تست سرعت ساعت رایگان از یکی از کاربرای شرکت پیشگامان البته در اصفهان

اگه به عکس شک دارید به اون ساعت و تاریخی که تست گرفته شده دقت کنید

این شرکت مشکل نداره...چرا؟ چون مثل اینجا نیست که پهنای باند موجود رو که مثلا جوابگوی 2000 کاربر هست به چند برابر بیشتر از اون واگذار کنه و یک سری مسائل دیگه...

Reza31001
12-12-2013, 01:26
پپ رو در جریان نیستم ولی isp رو گفتم

شما چرا همین کاری میخواید بکنید؟ یدونه طرح الماس بندازید رو خطتون خوب!
بعدشم شما مثل اینکه تو کار دانلود هستین آره؟؟

بی خیال مهندس ما رو نپیچون
بحث کیفیت خوب سایر isp ها نیست کیفیت بد مخابراته که باید تصحیح بشه

malek jaffarian
12-12-2013, 01:28
عصرتله کام فکرکنم خودش جزوء شرکت های pap هست دیگه ؟

شرکت pap تا بیشتر نداریم که فعالان بازار مشهد شاتل - صبانت -پارس انلاین - اسیاتک و پیشگامان

Armani2
این حنای لامصب دیگه رنگ نداره به خدا .

این همه مهندس ما رو سردووند . این همه ما فرستاد دنبال نخود سیاه . کارهای ایشون بی احترامی نبود ؟ بی احترامی به یک ملت ؟
​حتی بی احترامی به یک امت

omid_zendegi
دوستا ن سرعت من هم اکنون با توجه به اینکه همه جهت استفاده شب رایگان اقدام کردند

قبل دستکاری سرعتا توسط شما همه 768 سرعت داشتند و حداقل 90 دانلود. حالا من از طلایی ها میشنوم که سرعتشون 60 شده من که سرعتم تا 5 کیلو بیت رسیده
اگه تو این مملکت قانون وجود داشت شما اینطور کم فروشی نمیکردین.
باز اگه نمیتونین همه رو ساپورت کنید از سرعت هر کس یه درصدی کم کنید یا اینکه سرعت همه طرحا یکسان بشه (قبلا که یکسان بود همه راضی تر بودن حتی طلایی ها) و مابه التفاوت طرح ها رو نقدا برگردونید یا گیگ و حجم بدید به هر کی ایمان دارید درست جواب منو بدید.

malek jaffarian
12-12-2013, 01:29
پپ رو در جریان نیستم ولی isp رو گفتم

شما چرا همین کاری میخواید بکنید؟ یدونه طرح الماس بندازید رو خطتون خوب!
بعدشم شما مثل اینکه تو کار دانلود هستین آره؟؟

بی خیال مهندس ما رو نپیچون
بحث کیفیت خوب سایر isp ها نیست کیفیت بد مخابراته که باید تصحیح بشه

بحث کیفیت خوب و پاسخگویی مناسب درسته منم قبول دارم

e4lyas
12-12-2013, 01:30
اقای جعفریان قرار شد تعرفه های مورد تایید از طرف سازمان تنظیم و مقررات رو بفرستید .. .
تعرفه و هزینه هر گیگ ...
تعرفه و هزینه تمدید 1 ماه ...
تعرفه و تمدید و خرید بیش از 10 گیگ یا مقدار بیشتر ( مقدار کاهش در خرید بالاتر )

2 هفته شد .. ولی طبق گفتتون مبنی بر قرار دادن اینها انجام نشد .. !

.....جا نمونه ... :)

malek jaffarian
12-12-2013, 01:31
خب دوستان اگه اجازه بدید از حضورتون مرخص شم
با تشکر تا شبی دیگر
ملک جعفریان

malek jaffarian
12-12-2013, 01:32
.....جا نمونه ... :)

حتما ارسال میکنم
شب خوش

OMiD.1080p
12-12-2013, 01:33
قبل دستکاری سرعتا توسط شما همه 768 سرعت داشتند و حداقل 90 دانلود. حالا من از طلایی ها میشنوم که سرعتشون 60 شده من که سرعتم تا 5 کیلو بیت رسیده
باز اگه نمیتونین همه رو ساپورت کنید از سرعت هر کس یه درصدی کم کنید یا اینکه سرعت همه طرحا یکسان بشه (قبلا که یکسان بود همه راضی تر بودن حتی طلایی ها) و مابه التفاوت طرح ها رو نقدا برگردونید یا گیگ و حجم بدید به هر کی ایمان دارید درست جواب منو بدید.

آقای عزیز نگو /
نگو دوست من .

چرا به جای حل مسئله . صورت مسئله رو پاک میکنید ؟

باز همین حرف شما رو مهندس برمیداره میکنه بهانه . فردا سرعت ها کم میشه . زنگ میزنیم بهشون میگیم آقا چرا سرعت ها کمه ! میگند قرارمون این بوده .
خیلی راحتـــ . همین روند تا 10 سال دیگه .

amin1374
12-12-2013, 01:33
خب رفت نتیجه گیری که شد:

هیچی

فقط وقت مونو گرفتیم و علکی تاپیک صفحاتش رفت جولو!:n23:

aabrahim
12-12-2013, 01:34
منه طلایی راضی نیستم.من ماهی 31 ت میدم که بیشتر دانلود داشته باشم.اون زمان که همه روی 90 بودن من با 8 تا لینک از سایت های مختلف تازه تا 700 کیلوبیت سرعت دانلودم میرسید ولی الن راضی تر هستم تا اون زمان
مهندس تغییر ندین ما طلایی هارو حتی 1 درصد.

babak2111
12-12-2013, 01:34

اینم که می گید پول رو برگردونن خودتون هم می دونید نمی شه
دوستانی که هم که خیلی اصراردارن سرعت بره بالاتربرن همین الانم دارن کمپین رو می فروشن برید دو مگ بخرید
ولی اینکه بخواد یکسان شه عین بی عدالتی هستش
سرعت طرح های پایین تررو ببرن بالا

saeedsajjad
12-12-2013, 01:35
ختم کلام مخابرات دزدی میکنی.یه لیوان آبم روش، این آقا آمده اینجا تا شمارو سرگرم کنه.البته ایشونم هیچ کارس اگه میخواست مشکلی رو حل کنه نمیگفت شمارتو بده.
((سرعت در حد حلزون قطع نخاع شده))

alyy
12-12-2013, 01:35
مهندس اینو ببین این چه وضعیه اخه.سرعتو ببین تو رو خدا این همون بعثتیه که باید 128 دانلود کنه ولی متاسفانه افت رو ببین .از 19 کیلو تا 96 کیلو در حاله تغییره. حداقل ثابتش کنید.

omid_zendegi
12-12-2013, 01:36

آقای عزیز نگو /
نگو دوست من .

چرا به جای حل مسئله . صورت مسئله رو پاک میکنید ؟

باز همین حرف شما رو مهندس برمیداره میکنه بهانه . فردا سرعت ها کم میشه . زنگ میزنیم بهشون میگیم آقا چرا سرعت ها کمه ! میگند قرارمون این بوده .
خیلی راحتـــ . همین روند تا 10 سال دیگه .

ندیدید چطور اومد به ریش هممون خندید این دیگه وضعو درست نمیکنه یه ساعت صورت مساله رو عین آدم واسش حل کردم کافیه فردا ببره شرکت اجراش کنه نمیبینی اصلا محل نذاشت این از صد تا فحش واسم بدتر بود

aabrahim
12-12-2013, 01:38
طرح سرعت دانلود یکسان برای همه مانند بی عدالتی است.
این شعار ماست

omid_zendegi
12-12-2013, 01:39
حالا من نگم وضعو به سابق برگردونید آلترناتیو شما چیه؟ میگیم به اونایی که طلایی داشتند 256 بدید(دان) و یک مگ ها هم 128 ولی میبیند که داره همش حرف خودش رو میزنه

omid_zendegi
12-12-2013, 01:46
بهتره واسه دفعه بعد که اومد یا کلا محلش نزارید یا اگه هنوز امیدوارید همه سوال ها و پیشنهادات تون رو در یک پست فهرست کنید نه اینکه تک تک بیاین بگین آقا سرعت من بده فلانه
وجدانا این پیشنهاد رو عملی کنید تو این شلوغی هیچ پستی درست دیده نشد

OMiD.1080p
12-12-2013, 01:48
علی خواب موندی .

ملک اومد و رفت .
سراغ تو رو هم اتفاقا گرفت :n26:

حرف ما رو که حالیش نمیشد. منتظر تو بودیم لااقل خودت میومدی میذاشتیش لا منگنه.

masoudtr
12-12-2013, 02:00
بهتره واسه دفعه بعد که اومد یا کلا محلش نزارید یا اگه هنوز امیدوارید همه سوال ها و پیشنهادات تون رو در یک پست فهرست کنید نه اینکه تک تک بیاین بگین آقا سرعت من بده فلانه
وجدانا این پیشنهاد رو عملی کنید تو این شلوغی هیچ پستی درست دیده نشد

امید خان خودت را خسته نکن
اون اقا این طرح را هیچ وقت اجرا نمیکنه
دلیل اش هم اینه که تعداد طلایی و نقره و ... خیلی خیلی کمتر از تعدادی هست که طرح های 128 و... را دارن و اینجوری حجم کمتری به صورت رایگان براشون مصرف میشه

طرح سرعت دانلود یکسان برای همه مانند بی عدالتی است.
این شعار ماست

هر چند دقیقه یک بار تو تاپیک پست بگذار نکنه یک موقع از سرعتت کم بشه

AliTavakoli7
12-12-2013, 02:35
علی خواب موندی .

ملک اومد و رفت .
سراغ تو رو هم اتفاقا گرفت :n26:

حرف ما رو که حالیش نمیشد. منتظر تو بودیم لااقل خودت میومدی میذاشتیش لا منگنه.

دوستان بجای ما. باور کن تا حالا بارها با خودو عهد کردم که دیگه اصلا تو این تاپیک نیام. خسته شدم. دوستان همه حرفها رو گفتن. آقا یک نفر اعلام آمادگی کنه که بشه نماینده . بعد همه ب هش پیام خصوصی (پخ) بدیم. دسته بندی کنه و بپرسه . یک نفر دیگم بشه معاونش که اگر غیبت کرد یا مشکلی داشت اون وظایفو بعهده بگیره. اگر موافقین به پستم "تشکر" بدیید. کسی هم که داوطلب نمایندگیه بچه ها بهش "تشکر" بدن. بیشترین "تشکر" بشه نماینده اصلی و نفر دوم (در آمار تشکر) بشه معاون. مو قع اومدن مهندس هم "هیچ کس" پست نده لطفا. موافقین با تشکر اعلام و شروع کنید لطفا. پیشاپیش از همکاری همه سپاسگذارم.

AliTavakoli7
12-12-2013, 02:45

امید عزیز من از 90 راضی نیستم. من 256 خودمو میخام. یک طلایی.

OMiD.1080p
12-12-2013, 02:48
امید عزیز من از 90 راضی نیستم. من 256 خودمو میخام. یک طلایی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دهنت سرویس علی :n26:

البته که منم همین رو میگم . ولی بعضی از دوستان توقع های بیجا دارند . با چندرغاز پول میخوان سرعت بالا داشته باشن . حتی حاضرند از سرعت ما کم بشه چون سرعت اونا خوب بشه .

AppData
12-12-2013, 07:21
مخابرات فروش ADSL را در ۳ استان متوقف کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

shoojats
12-12-2013, 07:27
دیشب نبودیم و جناب م.ج اومده بودن
تمام پستها رو خوندم اما جواب قانع کننده ایی ندیدم (نبود)
دیشب کلا 976 دانلود داشتم با طرح طلایی
و اما در مورد این که یکی از دوستان گفتن از هر طرحی یه درصدی از سرعتش کم کنن
سوالم اینجاست چرا باید کم کنن ناسلامتی بخاطر هر ماه هر گیگ ازمون پول گرفتن
ما که از حق خودمون نمیگذریم طبق قرارداد عمل کنن

AppData
12-12-2013, 07:35
راه‌اندازی تلویزیون اینترنتی در تهران، تبریز و مشهد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جزئیات ثبت نام و استفاده از تلویزیون تعاملی اعلام شد/ هزینه اشتراک و سرعت دسترسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AppData
12-12-2013, 08:00
وزیر ارتباطات به عضویت زیگور، کلوب، تبیان، و آپارات درآمد

به دنبال اعلام عضویت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی جزئیات این خبر و آدرس صفحات رسمی متعلق به وزیر در این شبکه‌ها منتشر شد.

محمود واعظی در تعدادی شبکه اجتماعی شامل زیگور، کلوب، تبیان، و آپارات دارای صفحه است.

آدرس صفحات وزیر ارتباطات در شبکه اجتماعی «زیگور» که شامل شبکه ویدئویی «تماشخانه»، شبکه اجتماعی «مای پردیس» و شبکه صوتی «آواکده» می‌شود در آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل مشاهده و دسترسی است.

همچنین صفحه واعظی در شبکه اجتماعی «کلوب» به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، در شبکه اجتماعی «تبیان» به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و در شبکه ویدیوئی- اجتماعی «آپارات» به آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل دسترسی و

مشاهده است.

میتونید برید سئوالاتتون رو بپرسید

amo.reza
12-12-2013, 08:13
ما كه برنزي داريم شبي 1.5 گيگ دان ميكنيم. ما كه نسبتا راضي هستيم

aabrahim
12-12-2013, 11:33
دوای درد اینترنت ایران چیست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مدیر روابط عمومی شرکت زیرساخت پیرامون حضور بخش خصوصی در تامین پهنای باند می‌گوید: با ورود بخش خصوصی به حوزه واردات پهنای باند اینترنت اتفاق خاصی در مورد قیمت و تعرفه اینترنت رخ نمی‌دهد، چرا که در حال حاضر سهم شرکت ارتباطات زیرساخت از قیمت نهایی اینترنت (قیمتی که کاربران اینترنت می‌پردازند) 11 درصد است و 89 درصد دیگر قیمت اینترنت مربوط به هزینه شرکت‌های ارائه‌دهنده اینترنت پر سرعت است که با مدیریت مناسب می‌توانند این هزینه‌ها را کاهش دهند.

jacket
12-12-2013, 11:34
در گام جالبی برای بیشتر کردن دسترسی مردم به اینترنت، به خصوص قشر فقیر، بزرگ‌ترین شبکه وای فای رایگان آمریکا در محله هارلم نیویورک، راه‌اندازی خواهد شد.اسم این شبکه را خیلی ساده شبکه وای فای هارلم گذاشته‌اند، برآورد می‌شود که این شبکه بتواند ۸۰ هزار نفر را به اینترنت متصل کند.این مطلب را شهردار شهر نیویورک -مایکل بلومبرگ- در یک کنفرانس خبری به اطلاع عموم رسانید.دسترسی به این شبکه کاملا رایگان خواهد بود و سرعت آن دست‌کم ۲ مگابیت خواهد بود!
و این تازه بخشی از خبرهای خوب برای نیویورکی‌هاست، چرا که در ژانویه امسال، وای فای رایگان از سوی شرکت گوگل در محله چلسی نیویورک هم راه‌اندازی خواهد شد.با این همه به نظر می‌رسد که هنوز نیویورکی‌ها راضی نیستند و از اینکه سرعت دسترسی‌شان به اینترنت، کمتر از شهرهای بزرگ دیگر جهان است، شاکی هستند.

م ج رو باید بفرستن اونجا تا دیگه شاکی نباشن :n08::n24::n19:

mohsen_gh1991
12-12-2013, 12:37
دوستان طرح دانلود شبانه به کجا رسید؟ کماکان قطعه یانه بهتر شده؟

Gregar
12-12-2013, 13:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دهنت سرویس علی :n26:

البته که منم همین رو میگم . ولی بعضی از دوستان توقع های بیجا دارند . با چندرغاز پول میخوان سرعت بالا داشته باشن . حتی حاضرند از سرعت ما کم بشه چون سرعت اونا خوب بشه .

چندرغاز پول ؟ مگه شما امیدخان چند برابر بقیه طرح ها داری پول میدی که سرعت شبانه ات باید چندین برابر اونا باشه ؟ دیگه فوقش داری دوبرابر 128 ها پول میدی ولی اونجور که تو داری میگی باید سرعت تو 16 برابر اونا باشه .
شاتل داره همین 128 رو با قیمت مفت میده و سرعت شبانه اش تازه همینه . نمیخواد فرقی بکنه بین سرویس شاتل با مخابرات ؟

در ضمن فعلا که دارن از سرعت زیر طلایی ها میزنن که به سرعت طلایی ها اضافه کنن نه از سرعت شما .
البته درسته الان خیلی از طلایی ها سرعتشون حتی زیر یک مگه اما اگه دقیقا کاری که مهندس میگه رو بکنن یعنی طلایی 2 ، نقره ای 1 ، برنزی 512 و 256 و 128 امید تو اولین کسی هستی که خوشحال میشی میگی ک... قورت بقیه .
دقیقا همین چند روز پیش که سرعتت خوب شده بود و تنها مشکلت فقط پینگ بود و اینجا فقط پست میدادی واسه پینگ و بازی انلاین .

وقتی بعضی ها حاضرن از سرعت بقیه کم بشه و چون پول بیشتر دادن به اونها داده بشه خوب این افراد چه فرقی دارن مدیرای بی کفایت مخابرات

همونطور که قبلا گفتم قیمت طرحها جوریه که باید فقط درصدی از سرعت طرحها کم کننن نه اینکه از بقیه بزنن و به طلایی ها اضافه کنن . این فقط به نفع مخابراته که پهنای باند کمتری مجبوره بده و اونایی که پول بیشتر هم دادن راضی هستن . بقیه هم که دیگه :n21:

اگه پهنای باند موجود نیست و در مورد سرعت های شبانه اگه بخواد عدالت برقرار بشه باید به این صورت باشه :
طلایی 1.5 ، نقره ای 1 ، برنزی 768 و در اخر بقیه طرحهای باقی مونده باید روی 512 باشن . در ضمن من اصلا این همه تنوع طرح رو نمیفهمم به چه خاطره که سرعت شبانه طرح ها بخواد به خاطر اختلاف قیمت این همه تفاوت داشته باشه .

من که نمیرسم شبا بیام تاپیک. از اون طرف خوش بختانه هیچ وقت هم موقعی که مهندس میاد تو تاپیک کسی این قضیه رو بهش نمیگه . مطمئنم همگی موافقند . چون عین عدالته . کسایی که میگن نه یعنی کسایین که رفاه خودشون رو به بقیه ترجیح میدن .

شرمنده میدونم الان سرعت همه خرابه و مشکل اصلی سرعت پایین همه است . اما لازم دیدم این پست رو در جواب بعضی دوستان بدم که حاضرن از بقیه بزنن اما کیفیت سرویس خودشون خوب باشه . جامعه ما رو همینجور افراد اداره میکنن که وضع ما این شده دیگه .

شما چطوری 1.5 گیگ دانلود داری ؟ یعنی سرعتت شبا 96 ـه ؟ اون هم برنزی ؟ ما هم که برنزی داریم با 64 دانلود میکنیم و فوق فوقش بتونیم 1.2 گیگ بگیریم .

این هم یکی از اون پستهایی که میگم خودشون راضین اما کار به بقیه ندارن . لااقل راضی هستی نمیخواد بیای اینجا پست بدی که من راضیم از مخابرات . یکی دیگه این پستت رو میبینه فکر میکنه مخابرات سرویسهاش خوبه . اینجا اومدی فقط باید اعلام نارضایتی بکنی :n24:

amo.reza
12-12-2013, 13:17
چندرغاز پول ؟ مگه شما امیدخان چند برابر بقیه طرح ها داری پول میدی که سرعت شبانه ات باید چندین برابر اونا باشه ؟ دیگه فوقش داری دوبرابر 128 ها پول میدی ولی اونجور که تو داری میگی باید سرعت تو 16 برابر اونا باشه .
شاتل داره همین 128 رو با قیمت مفت میده و سرعت شبانه اش تازه همینه . نمیخواد فرقی بکنه بین سرویس شاتل با مخابرات ؟

در ضمن فعلا که دارن از سرعت زیر طلایی ها میزنن که به سرعت طلایی ها اضافه کنن نه از سرعت شما .
البته درسته الان خیلی از طلایی ها سرعتشون حتی زیر یک مگه اما اگه دقیقا کاری که مهندس میگه رو بکنن یعنی طلایی 2 ، نقره ای 1 ، برنزی 512 و 256 و 128 امید تو اولین کسی هستی که خوشحال میشی میگی ک... قورت بقیه .
دقیقا همین چند روز پیش که سرعتت خوب شده بود و تنها مشکلت فقط پینگ بود و اینجا فقط پست میدادی واسه پینگ و بازی انلاین .

وقتی بعضی ها حاضرن از سرعت بقیه کم بشه و چون پول بیشتر دادن به اونها داده بشه خوب این افراد چه فرقی دارن مدیرای بی کفایت مخابرات

همونطور که قبلا گفتم قیمت طرحها جوریه که باید فقط درصدی از سرعت طرحها کم کننن نه اینکه از بقیه بزنن و به طلایی ها اضافه کنن . این فقط به نفع مخابراته که پهنای باند کمتری مجبوره بده و اونایی که پول بیشتر هم دادن راضی هستن . بقیه هم که دیگه :n21:

اگه پهنای باند موجود نیست و در مورد سرعت های شبانه اگه بخواد عدالت برقرار بشه باید به این صورت باشه :
طلایی 1.5 ، نقره ای 1 ، برنزی 768 و در اخر بقیه طرحهای باقی مونده باید روی 512 باشن . در ضمن من اصلا این همه تنوع طرح رو نمیفهمم به چه خاطره که سرعت شبانه طرح ها بخواد به خاطر اختلاف قیمت این همه تفاوت داشته باشه .

من که نمیرسم شبا بیام تاپیک. از اون طرف خوش بختانه هیچ وقت هم موقعی که مهندس میاد تو تاپیک کسی این قضیه رو بهش نمیگه . مطمئنم همگی موافقند . چون عین عدالته . کسایی که میگن نه یعنی کسایین که رفاه خودشون رو به بقیه ترجیح میدن .

شرمنده میدونم الان سرعت همه خرابه و مشکل اصلی سرعت پایین همه است . اما لازم دیدم این پست رو در جواب بعضی دوستان بدم که حاضرن از بقیه بزنن اما کیفیت سرویس خودشون خوب باشه . جامعه ما رو همینجور افراد اداره میکنن که وضع ما این شده دیگه .

شما چطوری 1.5 گیگ دانلود داری ؟ یعنی سرعتت شبا 96 ـه ؟ اون هم برنزی ؟ ما هم که برنزی داریم با 64 دانلود میکنیم و فوق فوقش بتونیم 1.2 گیگ بگیریم .

این هم یکی از اون پستهایی که میگم خودشون راضین اما کار به بقیه ندارن . لااقل راضی هستی نمیخواد بیای اینجا پست بدی که من راضیم از مخابرات . یکی دیگه این پستت رو میبینه فکر میکنه مخابرات سرویسهاش خوبه . اینجا اومدی فقط باید اعلام نارضایتی بکنی :n24:

اينجا نيشابور. سرعت از ساعت 1 تا 7 صبح فيكس 66 كيلوبايته نه بالا نه پايين. ساعتي 260 مگ دان تو 6 ساعت 1600 مگ

AliTavakoli7
12-12-2013, 13:57
بچه ها "خواهش" میکنم اختلافاتو با پیام خصوصی حل کنید. تو تاپیک "اتحاد داشته باشیم که بتونیم کارمونو پیش ببریم. اعلام داوطلبی برای نماینده و معاون(علی البدل) ش چی شد پس؟؟ لطفا همکاری کنید.

AliTavakoli7
12-12-2013, 14:02

من با طلایی دارم همین قدر میگیرم و کاملا ناراضیم. اگر سرعتم واقعی یعنی 256 باشه، بین ساعت 1 تا 7 باید حدود 5 گیگ بگیرم اما این شبا سقفش 2 گیگه که اونم هر شب هم نیست. برجی 21500 هم دارم میدم. حجمم هم نمیره ماه بعد در صورتی که اول (بدروغ) گفتن میره. (طلایی کمپین).

aabrahim
12-12-2013, 14:25

شما هم اگر جای من بودی می گفتی که از ما کم نکنند.این .... کارا دیگه کهنه شده.
من طلایی ماهی 31 ت میدم.هر وقت هم مهندس خواست کم کنه سرعت طلایی هارو و اونم به خاطر 5 ت و یا 10 ت اختلاف قیمت طرح من با 128.خوب منم گوشام دراز نیست که منه طلایی 31 ت میدم و با اون طلایی 17 ت و اون برنزی که نمی دونم چقدر.منم 17500 می خوام بدم.
ببخشید آقای علی توکلی این مطلب رو نمی شود جواب نداد.والا منم اعتقاد دارم باید متحد باشیم.و حرف از سرعت طلایی نباشه.

mashhadadsl
12-12-2013, 14:58
دیروز رفتم واسه یکی از دوستان اینترنت بگیرم دیدم طرح های جدید مخایرات به اسم جشنواره پاییزه اومده
دیدم بد نیست یکی از این طرح ها رو با طرح کمپین تابستانه مقایسه کنم.

نام طرح
کمپین تابستانه
جشنواره پاییزه

سرعت
نقره ای (1.5 مگ)
نقره ای (1.5 مگ)

حجم
ماهی 4 گیگ

ماهی 2 گیگ

شبانه رایگان
دارد
دارد

مودم رایگان
دارد
ندارد

قیمت
225000 تومان
254000 تومان

لازم به ذکر هست که مبالغ درج شده برای یک سال استفاده از هر کدام از این طرح ها می باشد.

با یه حساب سرانگشتی متوجه می شویم از 9 دی ماه که اخرین فرصت طرح تابستانه بود تا امروز که21 دی ماه است.
هم حجم کم کردن ، هم مودم رایگان نمی دن، هم مبلغ بردن بالا. اگر مودم رو به مبلغ 90000 تومان و هر گیگ رو به مبلغ 4200 تومان محاسبه کنیم.
شما طرح تابستانه رو بخوان امروز با همون شرایط داشته باشین باید مبلغ 227000 تومان اضافه تر بدین.

هر روز گرانتر از دیروز

حالا از دوستان سئوال می کنم فکر می کنید علت گرانی دوباره اینترنت مخابرات چیست؟( لطفا تو نظر سنجی شرکت کنید)

1-ثابت ماندن،حتی کمی ارزان تر شدن قیمت دلار ( با خودشون گفتن اومد دلار دیگه افزایش نداشت ما نباید کم بیاریم و جلوی این پیشرفت این مملکت رو بگیریم پس ما قیمت هامون به همون منوال سابق افرایش می دیم)

2- توافق ژنو ( اصلا این توافق وضعیت کشور رو بدتر کرد ، چه معنی دار ادم با استکبار جهانی توافق کنه پس اینترنت گرون می کنیم)

3- سرد شدن هوا ( خوب مسلم هوا که سرد میشه اینترنت هم گرون میشه ، چیز واضحی است دیگه)

4 - کمک برای رفاه مردم (این چه معنی میده که مابه فکر رفاه مردم نباشیم و دست روی دست بذاریم، پس اینترنت گرون می کنیم که حداقل کاری واسه این ملت پهلوان پرور کرده باشیم)

5- جلب رضایت کاربران تایپیک (الکی :n02: )

6- سر تفریح و مزاح
.
.
.
و در اخر که این احتمال که ، بسیار کم و در کل مردود می باشد.
n - افزایش خرج و مخارج زندگی برو بچ مخابرات (شنیده شده که به تازگی دیزی فروشی کنار مخابرات باز شده و بی انصاف دیزی های خوش مزه اما نسبتا گرانی رو به فروش می رساند(صرفا جهت اطلاع بود و هیچ ربطی به بحث ما نداشت))

لطفا در نظر سنجی شرکت کنید تا جناب مهندسسسس ملک جعفریان بتواند در هر چه گران تر شدن اینترنت به ما کمک کنند.

EXTREME
12-12-2013, 15:02
با سلام اقای extreme
lمیشه بفرمائید چزا میرید شاتل ؟

خوبه نوشتم فن آوا بعد میپرسید میرم شاتل؟ کجای پستم شاتل است ؟

EXTREME
12-12-2013, 15:15
دوستانی که فیبر نوری نیستند آخه چرا اینقدر اعصابتون رو خورد میکنید ولش کنید برید یک isp دیگه این بحث ها به هیچ نتیجه ای نمیرسه و هیچی هم درست نمیشه

blacktiger
12-12-2013, 15:20
اگه قراره اینجا همه اعتراض کنن تا فقط سرعت طلایی بخاطر 10 15 تومن اضافه تر درست شه باید بگم اونوقت دیگی که برای من نجوشه بهتره سر..........

پس از همین تریبون اعلام میکنم نهایت تشکر رو از مخابرات بدلیل ارائه سرعت واقعی در ساعات رایگان و نیز سرعت بالاتر در تایم روزانه رو دارم. و از اقای مدیر عامل هم بخاطر وقتی که میزارن و اهتمامی که جهت رفع مشکلات دارن متشکرم. جدیدا مخابرات خیلی باثبات تر شده. و احتمالا در طرح جدید با یه اضافه پرداخت سرعتهای شبانه طرحهای با سرعت پایینتر هم بهبود پیدا کنه. بهتره دیگه وقتمون رو توی این تاپیک که هر کس فقط بفکر خودشه نگیریم.
مخابرات حمایتت میکنیم!

babak2111
12-12-2013, 15:56
اخه مساله اینجاست با کم کردن درصدی ازطرح ها هم عده خیلی زیادی ناراضی خواهند بود چون همین الانم که می بینید به قولی طرح طلایی محدودیت نداره خیلی ازدوستان نصف سرعتهم ندارن مثل جناب شجاعی یا علی اقاو... اون طرح های پایین دیگه هیچی
پس مشکل این حرفا نیست مشکل اینجاست که سرعت شبانه به خیلی عوامل بستگی داره تا خوب ازکاردربیاد
مخابرات هم الکی داره لج می کنه براحتی می تونه 128 256 و 512 رو بیاره رو90 مطمئن باشید هیچ تاثیری به خال طلایی و نقرهایی و بقیه طرح ها نخواهدداشت اونی که خوب بوده بازم خوبه اونای دیگه هم کمافسابق خواهند بود واگرنه مخابرات پهنای باند داره به همه برسه اما سروری که می دانلودی با چه کسایی شیر شدی مرکزمخابراتی و... خیلی جیزهای دیگه تو این سرعت شبانه تاثیر دارن
اگرهم زیربارنمی رن الکی دیگه هی تکرارنکنیم حرفا رو تا دوهفته دیگه به قول خودشون طرخ می زارن هرکی به قولی 10تومان براش مهم نیست بره طرح بالاتربخره اگه هم دسترسی داره خب ازجای دیگه بگیره
درضمن یک سری از صحبت ها هم واقعا فعلا گفتنش لزومی نداره چون می دونیم هیچ تغیر ی درخال حاضرنخواهد کرد مثلا همین گیگ 400تومان
اخه کدوم شرکت تو ایران هرگیگ رو داره 400می ده که شما ازاینا می خواین این کاررو کنند یک درخواست هایی کنید که واقعا عملی باشه
فقط اسیاتک داره اینترانت جدا می فروشه اونم قیمتش با اینترنت هیچ فرقی ندارهو خیلی چیزهای دیگه که واقعا ازاختیارت مدیرعامل مخابرات خراسان هم بیرونه

aabrahim
12-12-2013, 16:07
اگه قراره اینجا همه اعتراض کنن تا فقط سرعت طلایی بخاطر 10 15 تومن اضافه تر درست شه باید بگم اونوقت دیگی که برای من نجوشه بهتره سر..........

چیزی نمی خوام بنویسم ولی ادیتور اجازه خالی فرستادن متن رو نمیده.

ekhorasan
12-12-2013, 16:30
آقا از وقتی صفحه اصلی گلد نت ( اینترنت مخابرات) عوض شده قسمت تمدید و شارژ رو برداشتن. خالا برای شارژ خجم باید چکار کرد؟

jacket
12-12-2013, 16:40
آقا از وقتی صفحه اصلی گلد نت ( اینترنت مخابرات) عوض شده قسمت تمدید و شارژ رو برداشتن. خالا برای شارژ خجم باید چکار کرد؟

نه بر نداشتن ! واسه من هست

ekhorasan
12-12-2013, 16:45

نه بر نداشتن ! واسه من هست

ولی من قسمت تمدید رو ندارم...میشه بگین کدوم قسمته؟

اینم عکسش

jacket
12-12-2013, 16:50
تمدید رو خیلی وقت برداشتن اما شارژ حجم و زمان هست

ekhorasan
12-12-2013, 16:53
ولی من قسمت تمدید رو ندارم...میشه بگین کدوم قسمته؟

اینم عکسش

منظورم همون شارژ حجم بود...هر چند من قبلا گزینه تمدید رو هم داشتم

amo.reza
12-12-2013, 17:57
اخه مساله اینجاست با کم کردن درصدی ازطرح ها هم عده خیلی زیادی ناراضی خواهند بود چون همین الانم که می بینید به قولی طرح طلایی محدودیت نداره خیلی ازدوستان نصف سرعتهم ندارن مثل جناب شجاعی یا علی اقاو... اون طرح های پایین دیگه هیچی
پس مشکل این حرفا نیست مشکل اینجاست که سرعت شبانه به خیلی عوامل بستگی داره تا خوب ازکاردربیاد
مخابرات هم الکی داره لج می کنه براحتی می تونه 128 256 و 512 رو بیاره رو90 مطمئن باشید هیچ تاثیری به خال طلایی و نقرهایی و بقیه طرح ها نخواهدداشت اونی که خوب بوده بازم خوبه اونای دیگه هم کمافسابق خواهند بود واگرنه مخابرات پهنای باند داره به همه برسه اما سروری که می دانلودی با چه کسایی شیر شدی مرکزمخابراتی و... خیلی جیزهای دیگه تو این سرعت شبانه تاثیر دارن
اگرهم زیربارنمی رن الکی دیگه هی تکرارنکنیم حرفا رو تا دوهفته دیگه به قول خودشون طرخ می زارن هرکی به قولی 10تومان براش مهم نیست بره طرح بالاتربخره اگه هم دسترسی داره خب ازجای دیگه بگیره
درضمن یک سری از صحبت ها هم واقعا فعلا گفتنش لزومی نداره چون می دونیم هیچ تغیر ی درخال حاضرنخواهد کرد مثلا همین گیگ 400تومان
اخه کدوم شرکت تو ایران هرگیگ رو داره 400می ده که شما ازاینا می خواین این کاررو کنند یک درخواست هایی کنید که واقعا عملی باشه
فقط اسیاتک داره اینترانت جدا می فروشه اونم قیمتش با اینترنت هیچ فرقی ندارهو خیلی چیزهای دیگه که واقعا ازاختیارت مدیرعامل مخابرات خراسان هم بیرونه

شركت مخابرات خوزستان هر گيگ رو ميده 3500

اينم لينكش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mr1987
12-12-2013, 17:57
منظورم همون شارژ حجم بود...هر چند من قبلا گزینه تمدید رو هم داشتم

ببین دوست عزیز شما قبلا(پارسال) طرح256نامحدود داشتید که خوب اومدن کسانی که از عید به بعد طرحشون زمان داشته رو به همون طرح ولی به صوورت محدود دراوردند شما باید زمانتون که تموم شد نسبت به تغییر طرح اقدام کنید

amo.reza
12-12-2013, 18:02
كجايي طرح نامحدود يادت بخير:sad:

OMiD.1080p
12-12-2013, 18:17

همچنان این موضوع رو باید هی کش بدیم !

اول از همه من میگم که :
ما ( همه ) نباید کوتاه بیایم به این محدودیت ها . چه دلیلی داره اصلا ؟ روز اول توی قرارداد که همچنین چیزی نبود . بوده ؟ بیارن نشون بدن به ما .
خلاصه اش میکنم و اینو تاکید میکنم اصلا نباید کوتاه اومد. چه بسا باید که این سرعت ها رو افزایش هم بدند .

شما هم اگر جای من بودی همین حرف من رو میزدی . آیا شما حاضر هستی بیای ماهی 31 تومان بدی ولی با یک نفر دیگه که داره ماهی 12 تومان میده یکسان باشید ؟ آیا گوش های ما به نظرتون بلند ـه ؟
ما هم روز اول که رفتیم طرح طلایی گرفتیم به خاطر این بود که دیگه هیچ محدودیتی در کار نباشه . یعنی 256 همیشه 256 باشه .

بعدشم من هیچ وقت سرعتم خوب نبوده . اصلا واسم مهم نبوده. مهم همیشه واسم پینگ بوده .
حاضرم مثل قبلا همون 128 نامحدود (16ک) بهم بدند با همون پینگ . اصلا هیچ مشکلی نداشتم اون زمان . پینگم با تهران بود 28 . با لندن 90 . الان شده 40 و 130 .

mashhadadsl
12-12-2013, 18:41
دیروز رفتم واسه یکی از دوستان اینترنت بگیرم دیدم طرح های جدید مخایرات به اسم جشنواره پاییزه اومده

نام طرح کمپین تابستانه جشنواره پاییزه
سرعت نقره ای (1.5 مگ) نقره ای (1.5 مگ)
حجم ماهی 4 گیگ ماهی 2 گیگ
شبانه رایگان دارد دارد
مودم رایگان دارد ندارد
قیمت 225000 تومان 254000 تومان

لازم به ذکر هست که مبالغ درج شده برای یک سال استفاده از هر کدام از این طرح ها می باشد.

msi360
12-12-2013, 18:44
با سلام

من چندین صفحه ی قبل رو خوندم

فقط می تونم بگم دوستان این روش (:n25:) رو کنار بزارید

والا اگه فضا کمی دوستانه و صمیمی تر باشه مشکلات بهتر و راحت تر حل میشه

حالا برای تغییر فضا

متن چت کردن یه کره ای ( جنوبی ! ) با یه ایرانی :
ایرانی : سرعت اینترنت تو کشور شما چطوریه ؟
کره ای : سرعت اینترنت تو کشور ما اینقدری هست که تا یه سر بریم دستشویی و برگردیم 2 الی 3 تا فیلم فول اچ دانلود کنیم ! مال شما چه طوریه !؟
ایرانی : ما نشانی googel.com رو تو مرورگر وارد میکنیم و کلید اینتر رو میزنیم ! بعد یه سر میریم دستشویی ! وقتی از دستشویی برگشتیم 2 الی 3 تا فیلم فول اچ دی هم تماشا میکنیم اونوقت شاید گوگل بیاد بالا ! :n02:

mashhadadsl
12-12-2013, 18:51
مدیران عزیز چرا من پست نمی تونم ارسال کنم؟؟؟؟؟؟

mashhadadsl
12-12-2013, 18:52

شبانه رایگان دارد دارد
مودم رایگان دارد ندارد

mashhadadsl
12-12-2013, 18:54

شبانه رایگان دارد دارد

مودم رایگان دارد ندارد

با یه حساب سرانگشتی متوجه می شویم از 9 دی ماه که اخرین فرصت طرح تابستانه بود تا امروز که21 دی ماه است.
هم حجم کم کردن ، هم مودم رایگان نمی دن، هم مبلغ بردن بالا. اگر مودم رو به مبلغ 90000 تومان و هر گیگ رو به مبلغ 4200 تومان محاسبه کنیم.
شما طرح تابستانه رو بخوان امروز با همون شرایط داشته باشین باید مبلغ 227000 تومان اضافه تر بدین.

هر روز گرانتر از دیروز

حالا از دوستان سئوال می کنم فکر می کنید علت گرانی دوباره اینترنت مخابرات چیست؟( لطفا تو نظر سنجی شرکت کنید)

1-ثابت ماندن،حتی کمی ارزان تر شدن قیمت دلار ( با خودشون گفتن اومد دلار دیگه افزایش نداشت ما نباید کم بیاریم و جلوی این پیشرفت این مملکت رو بگیریم پس ما قیمت هامون به همون منوال سابق افرایش می دیم)

2- توافق ژنو ( اصلا این توافق وضعیت کشور رو بدتر کرد ، چه معنی دار ادم با استکبار جهانی توافق کنه پس اینترنت گرون می کنیم)

3- سرد شدن هوا ( خوب مسلم هوا که سرد میشه اینترنت هم گرون میشه ، چیز واضحی است دیگه)

4 - کمک برای رفاه مردم (این چه معنی میده که مابه فکر رفاه مردم نباشیم و دست روی دست بذاریم، پس اینترنت گرون می کنیم که حداقل کاری واسه این ملت پهلوان پرور کرده باشیم)

5- جلب رضایت کاربران تایپیک (الکی )

6- سر تفریح و مزاح
.
.
.
n - افزایش خرج و مخارج زندگی برو بچ مخابرات (شنیده شده که به تازگی دیزی فروشی کنار مخابرات باز شده و بی انصاف دیزی های خوش مزه اما نسبتا گرانی رو به فروش می رساند(صرفا جهت اطلاع بود و هیچ ربطی به بحث ما نداشت))

لطفا در نظر سنجی شرکت کنید تا جناب مهندسسسس ملک جعفریان بتواند در هر چه گران تر شدن اینترنت به ما کمک کنند.

amin1374
12-12-2013, 19:09
ببینید دوستان این مشکل بودش ولی نه اینجوری شبانه ها مشکل داشت ولی نه به این وظع
همش تقصیر
امید
هست که رفت اون مرتیکه رو آورد اینجا گند زد به همون وظع بد قبل!

بیخودی بهم دیگه چیزی نگین و بحثو جدل نکین!
:n15::n15:

ataearmy
12-12-2013, 19:35
همش تقصیر
امید

اين خيلي بي انصافيه كه تنها كسي رو كه مرد ميدون بود و رفت دنبال درست شدن مشكلات (حتي اگه فقط واسه حل مشكل خودش باشه)
مقصر بدونيم و ساده لوحانه س كه فكر كنيم اگه اميد نميرفت وضع از اين بهتر ميبود وخود م.ج يا حروم خوراي گلدنت عقلشون نميرسيد كاري
كنن كه فاتحه سرعت رو بخونن به نظر من رفتن اميد باعث شد كه بفهمن جايي هست كه مردم اعتراض ميكنن و اين نارضايتي رو به گوش بقيه ميرسونن وگرنه شايد تا حالا وضع از اينهم بدتر ميبود خب اگه صداي ما به گوش مديري نرسه چه فايده اي داره هي بشينيم با هم ديگه غرغر كنيم و هي من بگم اينترنتم داغونه هي شما بگين مال ما داغون تره

msi360
12-12-2013, 19:40
همش تقصیر
امید

بابا دم شما گرم ، ما رو شرمنده مرام و ادب خود کردید! :n04:

والا موادبانه تر هم میشد گفت.

masoudtr
12-12-2013, 19:45
حتي اگه فقط واسه حل مشكل خودش باشه)
ایشون و تمام طلایی های دیگه این سایت حاضرن سرعت بقیه صفر باشه ولی خودشون 2 مگ
اون اوایل که سرعت شبانه کم شده بود و این اقا ملک نگفته بود محدود کردیم و بارها هی میگفت شماره بدین که اونایی طلایی نداشتن میگفتن یا برای همه درست کن یا نه
فقط ایشون و اون دو تا سه یارشون بود که تنها منافع خودشون اهمیت داشت
زمانی که سرعتشون خوب بود هی می اومدن تو این تاپیک میگفتن به این اقا توهین نشه قهر میکنه
ولی سرعت یا پینگ خودشون که کم شد دیگه کم مونده بود کمر این اقا را بشکنن

حالا من یک طرحی دارم که اگه خدا بخواد و عملی بشه سرعت طلایی ها یک مقدار قابل توجهی کم میشه و سرعت بقیه بهتر میشه:n10:
اینم خودشون خواستن و بس
چون خود من هم (پست هام هست )به اقا جعفریان گفتم شما سرعت طلایی ها را کم نکن فقط سرعت ما را حداقل یک روز هفته حدود 50-60 کن
جالبه همین اغا امید :n02: به ما که 15 -16 تومن برای هر ماه دادیم میگه چندرغاز دادن و خودشون که فقط دو برابر دادن میگه کلی پول
حالا اگه یک اتفاقی افتاد که سرعتتون بجای 16 برابر دو برابر ما شده بدون از همین چندر غاز ها بوده

msi360
12-12-2013, 19:49
دوستانی که فکر می کنن چون با ادب و احترام مشکلشون حل نشده پس می تونن با بی احترامی و بی ادبی جلو برن اینو بدونن بی احترامی و بی ادبی هیچ توجیحی نداره و نخواهد داشت :n15:

کار اشتباه و بد رو که نباید با کار بد پاسخ داد.

این قدر دم از انصاف و منطق و انسانیت می زدین همینه؟ تا همین جا طاقت آوردین؟

Gregar
12-12-2013, 19:52
همچنان این موضوع رو باید هی کش بدیم !

اول از همه من میگم که :
ما ( همه ) نباید کوتاه بیایم به این محدودیت ها . چه دلیلی داره اصلا ؟ روز اول توی قرارداد که همچنین چیزی نبود . بوده ؟ بیارن نشون بدن به ما .
خلاصه اش میکنم و اینو تاکید میکنم اصلا نباید کوتاه اومد. چه بسا باید که این سرعت ها رو افزایش هم بدند .

شما هم اگر جای من بودی همین حرف من رو میزدی . آیا شما حاضر هستی بیای ماهی 31 تومان بدی ولی با یک نفر دیگه که داره ماهی 12 تومان میده یکسان باشید ؟ آیا گوش های ما به نظرتون بلند ـه ؟
ما هم روز اول که رفتیم طرح طلایی گرفتیم به خاطر این بود که دیگه هیچ محدودیتی در کار نباشه . یعنی 256 همیشه 256 باشه .

بعدشم من هیچ وقت سرعتم خوب نبوده . اصلا واسم مهم نبوده. مهم همیشه واسم پینگ بوده .
حاضرم مثل قبلا همون 128 نامحدود (16ک) بهم بدند با همون پینگ . اصلا هیچ مشکلی نداشتم اون زمان . پینگم با تهران بود 28 . با لندن 90 . الان شده 40 و 130 .

اگه بخوای مقایسه کنی 31 تومن نه و 21500 که میشه همون 4 گیگ . 128 ها هم دارن 11000 تومن بابت همون سرویس 4 گیگ میدن . یعنی شما تقریبا داری دو برابر پول میدی ولی انتظار داری این افراد سرعتشون در حد دایال اپ باشه (یعنی 16kb/s) و خودتون 2 مگ .

اصلا بی خیال این حرفا ما که هممون یه طرفیم . طرف حساب مهندسه که باید راضیش کنیم . اما خواهشا دیگه اینو نگین که بقیه سرعتشون در حد دایال اپ بشه اما شما سرعتتون خوب باشه . اینطوری فقط به این مهندس خط میدین .

amin1374
12-12-2013, 19:58
بابا دم شما گرم ، ما رو شرمنده مرام و ادب خود کردید! :n04:

والا موادبانه تر هم میشد گفت.

من با شما که نبودم !

باعث و بانیش مشخصه !

با اومدن ایشون اینجا تمام روشا که لو رفت!
تمام مشکلاتی که بود بد تر شد

اون م.ج هم که میاد فقط چرتو پرت تحویل میده!!!

از این چیز و بحثو جدل ها به هم دیگه و اون م.چ هیچ چیزی عایذتون نشد که نشد وظع بدتر شد که بهترنشد:n15:

حالا چی ؟!

وقتی هم که طرف میاد هیچ جواب قانع کننده ای نمیده چه فایده این میاد میگه پیگیری میکنم 1 ماه دیگه 2هفته دیگه درست میشه باز ایشون غیبش میزنه بعد این که اون همه به شعور هممون اون آقا توهین کرد میاد و باز چرتو پرت تحویل میده!:n22:

amo.reza
12-12-2013, 20:31
مدیران عزیز چرا من پست نمی تونم ارسال کنم؟؟؟؟؟؟

پس الان چیکار کردی

msi360
12-12-2013, 20:52
من با شما که نبودم !

باعث و بانیش مشخصه !

با اومدن ایشون اینجا تمام روشا که لو رفت!
تمام مشکلاتی که بود بد تر شد

اون م.ج هم که میاد فقط چرتو پرت تحویل میده!!!

از این چیز و بحثو جدل ها به هم دیگه و اون م.چ هیچ چیزی عایذتون نشد که نشد وظع بدتر شد که بهترنشد:n15:

حالا چی ؟!

وقتی هم که طرف میاد هیچ جواب قانع کننده ای نمیده چه فایده این میاد میگه پیگیری میکنم 1 ماه دیگه 2هفته دیگه درست میشه باز ایشون غیبش میزنه بعد این که اون همه به شعور هممون اون آقا توهین کرد میاد و باز چرتو پرت تحویل میده!:n22:

این چیزا رو من و همه می دونیم

من بحثبم چیز دیگه ست ، من می گم هر اتفاقی هم افتاده دلیل بر بی احترامی و بی ادبی نمی شه

اون آقایی هم که می گی هیچ نیازی نداره بیاد اینجا به شعور من و شما توهین کنه اینا همش توهمات ناشی از عصبانیته.

imanghamari
12-12-2013, 20:58
همش تقصیر
امید

بابا بدبخت امید اومد ثواب کنه کواب شد

امید داشت سعی می کرد این وضع موجود رو بهتر کنه

جای دستت درد نکنه اینه جوابش

امین از تو انتظار نداشتم

Reza31001
12-12-2013, 21:03
اون آقایی هم که می گی هیچ نیازی نداره بیاد اینجا به شعور من و شما توهین کنه اینا همش توهمات ناشی از عصبانیته.
تایید میشه

بحث بیخود راه نندازید
کسی کف دستش رو بو نکرده بود چی میشه

این موضوع که روشها لو رفت و ... هم شوخی بیش نیست
مخابراتیا بعیده دنبال همچین کارایی باشن وقتی هنوز که هنوز یه هفته پشت سرهم نمیشه که همون سامانشون مثل آدم کار کنه!

مشترکین مخابرات هر روز بیشتر میشه و کیفیتش میاد پایین

به عنوان مثال مخابرات همیشه تو ایامی خاصی تو دانشگاه فردوسی دکه میزد برای فروش طرح هاش مثلا ترمی یه هفته
ولی این ترم از اول مهر دکه ثابت زده و ول کن نیست و هر روز هم مشترک میگیره حالا شما تبلیغاتش در سطح شهر رو نگاه کن میفهمی چرا سرعتا میاد پایین

ربطی به این و اون نداره که گیرم هم داشته باشه که چی؟
میخواین چی رو ثابت کنید؟
منم طرح طلایی ندارم و منم از وقتی امید پای م ج رو کشید به این تاپیک سرعتم یک چهارم شده حالا به این و اون بدوبیراه بگیم چی درست میشه؟

amin1374
12-12-2013, 21:57
بابا بدبخت امید اومد ثواب کنه کواب شد

امید داشت سعی می کرد این وضع موجود رو بهتر کنه

جای دستت درد نکنه اینه جوابش

امین از تو انتظار نداشتم

اوضاع کاملا مشخصه و همینطور جواب های اون آقا

نتیجه این همه مزاکره چی شد؟؟!!!!!!!!!!:n15:

سرعنا برای اونایی که خوب بود افتضاح شد اونایی هم که خوب نبود به 0 رسید !
طلایی ها هم که مشخصه !

این کار هاتون هیچ نتیجه +ای نداشت فقط ------ بود!!

msi360
12-12-2013, 21:57
این موضوع که روشها لو رفت و ... هم شوخی بیش نیست

بابا منم حرفم همینه ، بعضی ها اینقدر این موضوعات رو تکرار کردن که دیگه خودشون هم باورشون شده.

بیایید یکم منطقی و به دور از عصبانیت فکر کنیم.

اینقدر هم به زمین و زمان بد و بیرا نگیم،

در مورد اینکه هر کسی یه طرحی داره و دوست داره سرعتش فلان اندازه باشه هم من میگم، کاری به اسم طرح و غیره نداریم اونی که موقع فروش تبلیغ کردن و ما رو حساب حرف اونا طرح رو خریدیم ملاکه وگرنه طلایی و نقره ای و برنزی که توی آیه قرآن نیومده باید چند مگ باشه که حالا 128 و 256 و ... بگیم باید چند باشه سرعتشون

هرکس روی حساب اعتمادی که به شرکت داشته و حرفی که اونا موقع فروش زدن رفته اون طرح رو خریده و پول داده نه روی حساب اسم طرح

imanghamari
12-12-2013, 22:07
اوضاع کاملا مشخصه و همینطور جواب های اون آقا

نتیجه این همه مزاکره چی شد؟؟!!!!!!!!!!:n15:

سرعنا برای اونایی که خوب بود افتضاح شد اونایی هم که خوب نبود به 0 رسید !
طلایی ها هم که مشخصه !

این کار هاتون هیچ نتیجه +ای نداشت فقط ------ بود!!

این که باهت موافقم که این کارایی که کردیم هیچ نتیجه ای نداشت

ولی حداقل تلاشمون رو کردیم

خواهشن بحث رو همین جا تموم کنیم و به دنبال مقصر نباشید

الان بهترین کار همون تبلیغات منفی هست که فروش مخابرات کمتر بشه خداقل داریم سعی می کنیم:n02:

ولی من به اینده امیدوارم حس می کنم یک اتفاقی قراره بیفته که همه راضی میشن:n16:

mr1987
12-12-2013, 22:10
بابا اینقدر جوش نزنید من که سرعتم خوبه چیکار به کار دیگران دارید
اینو ببین :n08:
بعد صبح دیدم یه ریسیت کردم نتیجه این شد البته با خط یکی دیگه

msi360
12-12-2013, 22:17
بابا اینقدر جوش نزنید من که سرعتم خوبه چیکار به کار دیگران دارید
اینو ببین :n08:

بیچاره چه زجری کشیده دانلود منیجرت برای دانلود این 17 مگ :n08:

در ضمن اینو زود پاکش کن تا کسی ندیده آخه 77 کیلوبایت برات اضافه رایگان حساب کردن تو ساعت غیر رایگان میدونی چه ضرری زدی به مخابرات؟ :n02:

Armani2
12-12-2013, 22:33
اون اوایل که سرعت شبانه کم شده بود و این اقا ملک نگفته بود محدود کردیم و بارها هی میگفت شماره بدین که اونایی طلایی نداشتن میگفتن یا برای همه درست کن یا نه
زمانی که سرعتشون خوب بود هی می اومدن تو این تاپیک میگفتن به این اقا توهین نشه قهر میکنه

حالا من یک طرحی دارم که اگه خدا بخواد و عملی بشه سرعت طلایی ها یک مقدار قابل توجهی کم میشه و سرعت بقیه بهتر میشه:n10:
اینم خودشون خواستن و بس
چون خود من هم (پست هام هست )به اقا جعفریان گفتم شما سرعت طلایی ها را کم نکن فقط سرعت ما را حداقل یک روز هفته حدود 50-60 کن
جالبه همین اغا امید :n02: به ما که 15 -16 تومن برای هر ماه دادیم میگه چندرغاز دادن و خودشون که فقط دو برابر دادن میگه کلی پول
حالا اگه یک اتفاقی افتاد که سرعتتون بجای 16 برابر دو برابر ما شده بدون از همین چندر غاز ها بوده

مرحبا اخوی:n16:

mr1987
12-12-2013, 22:44
نمیدونم واسه شماها هم منو تغییر رمز ناپدید شده یا نه مال من که وجود نداره ببین من چقدر پول بی زبون به مخابرات میدم:n08:

mr1987
12-12-2013, 22:47
بیچاره چه زجری کشیده دانلود منیجرت برای دانلود این 17 مگ :n08:

در ضمن اینو زود پاکش کن تا کسی ندیده آخه 77 کیلوبایت برات اضافه رایگان حساب کردن تو ساعت غیر رایگان میدونی چه ضرری زدی به مخابرات؟ :n02:

اون شارژم تموم شده بود چاره ای نبود1گیگ شارژکردم اما ریز کارکرد ماه قبلمو ببین

msi360
12-12-2013, 22:49
مرحبا اخوی:n16:

بابا بیخیال دیگه یه سوءتفاهم بود حل شد

توی پست همین اول این صفحه گفتم ، طلایی و نقره ای و برنزی و 128 و 256 و بعثت و ... نداریم . همه فقط اون چیزی که موقع فروش بهمون گفته شده رو می خوایم نه بیشتر و نه کمتر

babak2111
12-12-2013, 22:50

اینم خودشون خواستن و بس

حالا همچین می گی تمام طلایی ها که انگارتمام طرح طلایی های استان می یان تو این تاپیک همه هم رفتن تو مخابرات نشستن سرعت طرح ها رو تعیین کردن
واینکه اگه شما طلایی بودی می نشستی برای بقیه طرح ها شب زارزار گریه می کردی نگو قربونت این حرفا رو
این چند نفری هم که ازطرح طلایی و حتی نقره ای و بعثت بودن می گفتن چرا مایی که با فلان سرعت گرفتیم باید سرعتمون شب این همه کم شه همه هم طرح ونظرمی دادن تا جایی هم که یادم می یاد کسی نگفت ازبقیه بزنید به ما بدین گفتن فقط سرعت ما رو درست کنید
شما یک پست بیارکه کسی گفته باشه مخابرات بیاد این جووری طرح بچینه
الانم کارازتهدید و ایده گذشته هم الان دارن طرح می فروشن هم 10روزدیگه طرح های جدید دارن این پولا هم که به قولی برای دوستان پولی نیست برید طرح بالاتربگیرید تا دغدغه سرعت نداشته باشید اصلا چند تا باهم بردارید
این همه مخابرات فیلم داره سرملت درمی یاره کل مخابرات ودم ودستگاهش رو ول کردن چسبیدن به امید بدبخت
خوبه شبانه قبل ازاینکه امید بره رو 90محدود شده بود
خیلی قبل ازینم می رفت مخابرات دفعه اولش که نبود سعی کنید همه چی رو درست ببینید نه اینکه مشکلات رو بندازین گردن کسایی که کوچکترین نقشی تو این طرح چدن نداشتن

amin1374
12-12-2013, 22:54
دوستان تصویب شد دنبال مقصر نباشیم باید تبلیغ منفی کرد و م.ج ک اومد محلش نزاریم !

msi360
12-12-2013, 23:00
اون شارژم تموم شده بود چاره ای نبود1گیگ شارژکردم اما ریز کارکرد ماه قبلمو ببین

پس از این به بعد ما به جای مهندس باید بیایم حقمونو از شما بگیریم :n02:

اون گذینه ی تغییر رمز هم وقتی شارژت تموم می شه می ره و وقتی دوباره حسابتو شارژ کنی بر می گرده :n21:
(بابا سیستمشون پیشرفتس چی فکر کردی) :n08:

Armani2
12-12-2013, 23:06
دوستان تصویب شد دنبال مقصر نباشیم باید تبلیغ منفی کرد و م.ج ک اومد محلش نزاریم !
برا سلامتیش صلوات:n10:

msi360
12-12-2013, 23:10

محل نزاشتن که کار بچه هاست (یعنی می گی قهر کنیم؟ :n02:)

نه که ایشون هم کلی محتاج توجه منو شماست.

amin1374
12-12-2013, 23:17
محل نزاشتن که کار بچه هاست (یعنی می گی قهر کنیم؟ :n02:)

نه که ایشون هم کلی محتاج توجه منو شماست.

لازم باشه گهر هم میکنیم:n02::n08:
نه منظورم اینه که فش کشش کنیم :دی یا این که چپو راست بزنیم تو گوشش:n02:

msi360
12-12-2013, 23:26
لازم باشه گهر هم میکنیم:n02::n08:
نه منظورم اینه که فش کشش کنیم :دی یا این که چپو راست بزنیم تو گوشش:n02:

می گم بابا تو آدم بشو نیستی :n02: آخه یه لحظه تعجب کردم دیدم اینقدر مظلومانه گفتی محلش نزاریم گفتم الان می گه تازه بهش زبون درازی هم بکنیم:n22:

amin1374
12-12-2013, 23:36
گفتم کمی جو عوض بشه کمتر فحش بدیم:n02:

Armani2
12-12-2013, 23:44
لطفا با جناب م'ج با احترام صحبت کنید البته اگه دوست داشتین:n09:

hamid_Y2K
12-12-2013, 23:45
درود
آقا وقتی اومد بهش بگیم این محدودیت که شبا اعمال میکنه رو انجام نده یعنی برای هیچ طرحی اعمال نکنه هر کی هر چی روزانه میگیره همونو شبانه هم بتونه بگیره بعد بینیم ایا واقعا همونطور که میگه پهنای باند کم میاره یا نه؟(که بنظر من بعیده کم بیاد)
البته به شرطی که واقعا اعمال نکنه!!

omid_zendegi
13-12-2013, 00:28

اینم خودشون خواستن و بس

دوستان عزیز Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و masoudtr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) درود بر شما امشب وقتی خسته و کوفته اومدم خونه گفتم سر بزنم به تاپیک ببینم بچه ها چه نتیجه ای گرفتند که متاسفانه...
نظر شما دو نفر واقعا حس آرامشی به من داد و حس کردم چندان تنها نیستم وکسانی هستند که منو درک میکنند.
برخی دوستان انگار فراموش کردند همه ما در یک جبهه و همقطار هستیم. دشمن یکی دیگست درست نیست خودی ها رو مسخره کرد. هر کس بنابه نیازش خرید میکنه من هم میتونستم طرح طلایی یک ساله بگیریم ولی بخاطر تجارب قبلی به هیچ شرکتی مطلقا اعتماد نداشتم و همیشه طرح های کوتاه مدت و پایین تر رو میگرفتم تا اگه شرکت تو زرد از آب درآمد کمتر ضرر کنم
دوستان طلایی هم همگی دست بدعا بردارید تا مخابرات طرح الماس رو اجرایی نکنه(مثل طرح های عادی به همه بدهند) اون موقع خواهید دید برای رضایت اونها چطور شما رو قربانی میکنند و در پاسخ هر اعتراضی به شما خواهند گفت اونا بیشتر از شما پول دادند!شاید اون موقع بفهمید دیگرانی دیروز چه حسی داشتند.

این خانه از پای بست ویران است در حالیکه این آقا میاد و از کمی پهنای باند شکایت میکنه همزمان دارند طرح های جدید می فروشند با این روش منتظر بدتر شدن اوضاع باشد(این خط این نشون) تنها دو راه حل واقعی در کوتاه مدت وجود داره که باید یکی شون رو قبول کنند.
1- ندادن هیچ سرویس جدید برای جلوگیری از کاهش کیفیت سرویس های فعلی ارائه شده
2- ارائه سرویس نامحدود تا از تراکم ترافیک در ساعت های خاص جلوگیری شده و در تمام ساعات شبانه روز تقسیم بشه
البته باید پهنای باند هم بخرند که با توجه به نفروختن پهنای باند از طرف زیرساخت و بدهی مخابرات این یک کار در دراز مدت باید عملی شود
این همون پیشنهاد عملی وکاربردی بود(لااقل نظر من اینه) که دادم و به نظرم میتونه در صورت عملیاتی شدن وضع تمام کاربران رو بهبود بده در حالیکه می تونستم یک پست بزارم و با ... ازش بخوام چند کیلو بیت سرعتم رو بالاتر ببره ومابقی دوستان رو فراموش کنم. بخاطر داشته باشید هفته پیش یک بار که این آقا تحت فشار اعتراضات کم آورد گفت شما پیشنهاد بدید دیگه از دست ما کاری برنمیاد.

دوستانی که به این تاپیک برای نتیجه گرفتن سر میزنند باید بدونید با این شیوه کار بجایی نخواهد رسید بیایید با هم متحد بشیم و پیشنهاداتمون رو به این آقا ارائه بدیم،نه سوال که چرا امشب من سرعتم فلانه، که مهندس از خداشه همین نوع پست ها رو پیدا کنه وجواب بده چون پیچوند و جواب سربالا دادن به این نوع سوالات راحت تره. پیشنهادات باید بصورت منظم فهرست بندی شده کوتاه و خلاصه در عین حال با توضیح کافی و روشنگر باشه تا جایی برای در رفتن ایشون باقی نمونه اگه به این روش جواب داد که فبها والا وقتمون رو نباید اینجا تلف کنیم از ... به رئیس ... نمیشه شکایت کرد(پرکردن جای خالی با هوش خودتون. بهم اخطار دادن)
اگه نماینده مشهد رو میشناسین یا پل ارتباطی بهش دارین حتما تلاشتون رو بکنید باید فشار از خارج وارد بشه این آقا با توجه به درآمد زا بودن شیوه های مدیریتیش بعیده خودخواسته و داوطلبانه حق و حقوق ما رو بهمون بده
با تشکر از وقتی که برای خوندن نظر طولانی اینجانب گذاشتید:»

n shh
13-12-2013, 00:47
دوستان این طرح خانواده 1گیگ 4500 تومن دانلود رایگان داره؟

Armani2
13-12-2013, 01:10
برید بخوابید حرفی برای گفتن نداشت نیامد:n15:

omid_zendegi
13-12-2013, 01:11
دوستان این طرح خانواده 1گیگ 4500 تومن دانلود رایگان داره؟
اگه کابل مسی هستی به هیچ وجه طرف مخابرات نیا حتی فکر کردن بهش گناهه کبیرست

OMiD.1080p
13-12-2013, 01:17
امین . دستت درد نکنه . ولی به نظرم اون امید رو با فونت بزرگ تر مینوشتی بهتر بود .
در این مورد حرفی برای گفتن ندارم . بعضی از دوستان عزیز جوابت رو دادند . همین واسه من کافیه .

نصف بیشتز کسانی که اینجا توی فروم هستند خط شون کابل مسی ـه .
ولی همچنین دو دستی این مخابرات رو چسبیدند که ول هم نمیکنند لامصب .

خوب آقایون شما که میدونید این وضع حالا حالا درست بشون نیست . برید یه شرکت دیگه .
مخصوصا تو امین. تو که شاتل بودی . چرا میای با اعصاب و روان ما بازی میکنی ؟
من هیج وقت نمیتونم از جایی به جز وای مکس یا مخابرات سرویس بگیرم .
وای مکس که مشخصه وضعیتش . میمونه همین مخابرات .

به آقای زیرنویس فارسی هم عرض کنم که شما سرعت بالا میخوای ؟ پول بیشتر بده بیا طلایی بگیر.
من و امثال طلایی ها به هیچ عنوان راضی نیستیم یک کیلو بایت هم ازمون کم بشه . جرا باید کم بشه ؟ به نظرت مشکل از ماست که طرح طلایی گرفتیم یا از مخابرات که نمیتونه شما رو جواب گو باشه ؟
چرا ربطش میدی به من مشکل سرعتت رو ؟ سرعت شما یا امثال شما کمه من باید بیام جواب بدم ؟
شما بیا طلایی بگیر. نوش جونت . عین ما .

اصلا تا به حال شده که بخواین جدای از حرف زدن به صورت عملی یه کار مثبت انجام بدید .
دانلود شبانه رو کی برگردون ؟ من که فرصت نشد برم . ولی اون دوستان عزیز دیگه رفتن و حق امثال شما رو اونجا گرفتند . شماها کجا بودید ؟
هنوزم دیر نشده .
عدل خمینی - شرکت مخابرات خراسان رضوی - طبقه ی هشتم . دفتر م.ج یا طبقه ی پنجم . اتاق110.

n shh
13-12-2013, 01:21
اگه کابل مسی هستی به هیچ وجه طرف مخابرات نیا حتی فکر کردن بهش گناهه کبیرست

نه برا یکی از اشنا ها که مجبوره از مخابرات بگیره می خوام زنگ زده طرف این طرحو بهش قالب کرده اینم از همه جا بیخبر گفته اوکی حالا میخواستم ببینم داره یا نه؟

babak2111
13-12-2013, 01:23
نه برا یکی از اشنا ها که مجبوره از مخابرات بگیره می خوام زنگ زده طرف این طرحو بهش قالب کرده اینم از همه جا بیخبر گفته اوکی حالا میخواستم ببینم داره یا نه؟

نه عزیر نداره

n shh
13-12-2013, 01:23
بچه ها یه چیز جالب از اولین پستی که جناب ملک جعفریان گذاشته 300 صفحه و حدود یک ماه و نیم گذشته و هیچ تغییری تو این مدت حاصل نشده هممون سر کاریم به مولا.!!!!!!!

arian007
13-12-2013, 01:26
سلام سرعت دانلود بین 10 تا 30 در نوسان گندت بزنن مخابرات همش تقصیر این احمدی نژاد که مخابرات رو به سپاه داد

n shh
13-12-2013, 01:30
اقا چند تا طرح جدید بود قرار بود مهندس بیاد اینجا خبرشو بده چی شد؟؟؟؟

shoojats
13-12-2013, 06:32
دوستان من یه سوالی واسم پیش اومده؟؟
مگه این طرحهای جدید. رو دم دستگاهای دیگه ای تجویز کردن.یا پهنای باند رو بیشتر کردن؟؟؟ که م.ج گفته طرحهای جدید سرعت بهتر میشه
بنظر من فقط اسماشون تغییر میکنه

hkhkpc
13-12-2013, 07:11
دوستان هنوز مخابرات مودم رایگان میده؟
حتما باید یکساله بگیری شبانه رایگان داشته باشه یا کمتر هم میشه؟
ممنون

amo.reza
13-12-2013, 07:22
به جای این حرفا که به جایی نمیرسه برین بگین چندتا طرح نامحدود مثل آدم بزارن. ما دانلود شبانه نمیخوایم»» ما نامحدود میخوایم«« هر کی موافقه لایک کنه

Reza31001
13-12-2013, 11:00
دوستان نماینده تعیین کنید

imanghamari
13-12-2013, 11:08
سرانجام ADSL مخابرات به مشکل خورد

در پی توقف فروش پهنای باند توسط زیرساخت به مخابرات، معاون مخابرات از توقف واگذاری ADSL در دو استان و برخی مناطق تهران خبر داد.

به گزارش سافت‌گذر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به نقل از آی تی آنالیز؛ مدتی است به دلیل اختلاف مالی، شرکت زیرساخت نمایندگی از حاکمیت فروش پهنای باند به شرکت مخابرات را متوقف کرده است.
در این رابطه داود زارعیان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: فروش اینترنت مخابرات به دلیل کمبود پهنای باند در دو استان بوشهر و کردستان و مناطقی از شهر تهران متوقف شد.
وی توضیح داد: مخابرات در مناطقی که امکانات برای واگذاری پورت‌های جدید نداشته دستور توقف واگذاری ADSL را صادر کرده است.
معاون مخابرات اضافه کرد: همچنین در مناطقی که امکانات وجود دارد واگذاری ADSL ادامه خواهد یافت.
این مقام مسئول تصریح کرد: شرکت مخابرات برای رفع نیازهای پهنای باند خود به 200، STM1 پهنای باند احتیاج دارد.
زارعیان یادآور شد: هماهنگی با شرکت زیرساخت برای تطبیق صورتهای مالی در حال انجام است و امیدواریم این مشکل زودتر حل شود.

amin1374
13-12-2013, 11:14
امین . دستت درد نکنه . ولی به نظرم اون امید رو با فونت بزرگ تر مینوشتی بهتر بود .
در این مورد حرفی برای گفتن ندارم . بعضی از دوستان عزیز جوابت رو دادند . همین واسه من کافیه .

خوب آقایون شما که میدونید این وضع حالا حالا درست بشون نیست . برید یه شرکت دیگه .

به آقای زیرنویس فارسی هم عرض کنم که شما سرعت بالا میخوای ؟ پول بیشتر بده بیا طلایی بگیر.
من و امثال طلایی ها به هیچ عنوان راضی نیستیم یک کیلو بایت هم ازمون کم بشه . جرا باید کم بشه ؟ به نظرت مشکل از ماست که طرح طلایی گرفتیم یا از مخابرات که نمیتونه شما رو جواب گو باشه ؟
چرا ربطش میدی به من مشکل سرعتت رو ؟ سرعت شما یا امثال شما کمه من باید بیام جواب بدم ؟

اصلا تا به حال شده که بخواین جدای از حرف زدن به صورت عملی یه کار مثبت انجام بدید .
دانلود شبانه رو کی برگردون ؟ من که فرصت نشد برم . ولی اون دوستان عزیز دیگه رفتن و حق امثال شما رو اونجا گرفتند . شماها کجا بودید ؟
هنوزم دیر نشده .
عدل خمینی - شرکت مخابرات خراسان رضوی - طبقه ی هشتم . دفتر م.ج یا طبقه ی پنجم . اتاق110.

در مورد اول که حرفی واسه گفتن نداری !
دومی هم که بولد کردم اینه که الان شاتل شبانش خوب نیست میمونه اون خط دیگم که مخابراته !!و به لطف شما دوستان جدای از دزدی حجم ،شبانش هم داغون شدش!

babak2111
13-12-2013, 11:34
دومی هم که بولد کردم اینه که الان شاتل شبانش خوب نیست میمونه اون خط دیگم که مخابراته !!و به لطف شما دوستان جدای از دزدی حجم ،شبانش هم داغون شدش!

امین جان خدایی انصافم خوب چیزیه
اون جورکه مهندس اون شب تست گذاشت طرح همکارهم رو 90محدود شده محدود شدن رو 90هم که اصلا دو هفته قبل ازرفتن امید به مخابرات اتفاق افتاده بود واصلا برای همین هم رفت مخابرات واینکه
لابد شبانه شاتل رو هم امید خراب کرده
می گم چطوره اصلا کل مشکل اینترنت کشوربهمراه فیلترینگ مسخره اش درطول این سال ها رو بندازیم گردن امید
امید تو عجب قدرتی داشتی وما نمی دونستیم

Armani2
13-12-2013, 11:35

این حرف ها چیه میزنی مگه نمیدونی کل پهنای باند مخابرات برای اونایی هست که طلایی دارند آخه چندتا هزاری بیشتر دادن:n21:

amin1374
13-12-2013, 11:41
اون جورکه مهندس اون شب تست گذاشت طرح همکارهم رو 90محدود شده محدود شدن رو 90هم که اصلا دو هفته قبل ازرفتن امید به مخابرات اتفاق افتاده بود واصلا برای همین هم رفت مخابرات واینکه
می گم چطوره اصلا کل مشکل اینترنت کشوربهمراه فیلترینگ مسخره اش درطول این سال ها رو بندازیم گردن امید
خب کاشکی رو 90 محدود بود رو 10-20 میچرخه دیشب یک گیگ امتحانی حجم خریدم دیدم اینقدره!
شاتل که قضیه اش فرق میکنه !
به امید چه ربطی داره آخه امید چیکارست:n13:
من فقط میگم که اگه نمیدومد اینجا آدرس اینجارو نمیداد مشکلات بدتر نمیشد همین!

بگزریم تو ندگی از این اگه ها زیاده :n06:

---------------------
ولی شما ها واقعا فک کردین ایشون که مدیرعامل مخابرات استان خراسان رضوی هست همچین نتی دازه!!!!

واقعا فک کردین خودش میاد اینجا!
واقعا فک کردین مشکلات حل میشه!

باید بگم که زرشک :n02:

Armani2
13-12-2013, 11:44
مهندس طرحش نقره ای هست نه همکار ۳ مگ خودش در پستهای قبل گفته که نقره ای داره
شما هم احتمالا طلایی داری دیگه درسته!!

babak2111
13-12-2013, 12:00
مهندس طرحش نقره ای هست نه همکار ۳ مگ خودش در پستهای قبل گفته که نقره ای داره
شما هم احتمالا طلایی داری دیگه درسته!!

نه عزیز ایشان همون سه مگ طرح همکاررو داره شبانه اش هم کامل مشخص بود رو 90هستش
اره طلایی هستم البته شما خودت بهتر می دونی طرح همه رو چون بهرحال ازمدت ها قبل ازتاریخ این ایدیتون اینجا بودید و اشنایی کامل دارید

babak2111
13-12-2013, 12:02
[

خب کاشکی رو 90 محدود بود رو 10-20 میچرخه دیشب یک گیگ امتحانی حجم خریدم دیدم اینقدره!
شاتل که قضیه اش فرق میکنه !
به امید چه ربطی داره آخه امید چیکارست:n13:
من فقط میگم که اگه نمیدومد اینجا آدرس اینجارو نمیداد مشکلات بدتر نمیشد همین!

بگزریم تو ندگی از این اگه ها زیاده :n06:

---------------------
ولی شما ها واقعا فک کردین ایشون که مدیرعامل مخابرات استان خراسان رضوی هست همچین نتی دازه!!!!

واقعا فک کردین خودش میاد اینجا!
واقعا فک کردین مشکلات حل میشه!

باید بگم که زرشک :n02:

خب پس اگه اینجا نمیاد ادرس دادن هم بیفایده بوده چون اینجا که نمیاد :n01:
وامیدوارم تمام پهنای باند استان رو ازخونه بروبکس طرح طلایی این تاپیک دربیارن بدن به 100هزارکابرمخابرات تا شبانه ها گل وبلبل شه
درضمن اینقدرهم این 10تومان اختلاف قیمت بین بعضی طرح ها رو بهانه نکنید
تو همه شرکت های دیگه هم همین جوره دومگ پارس انلاین شبانه اش براحتی می ره بالای 400 درحالیکه 128 همین شرکت بزور تا 30می ره اختلاف قیمتشون هم 10 تومان بیشتر نیست صبانت پیشگامان و بقیه هم همین طورن
پس این همه اسمون وریسمون به هم نبافین برید همون 10تومان ناقابل رو بدین طرح بالاترمخابرات یا شرکت های دیگه رو بگیرید

Armani2
13-12-2013, 12:03
دوستان نماینده تعیین کنید
نماینده ای که فقط دنبال منفعت خودش باشه که سرعت طرحش فیکس باشه به چه دردی میخوره؟

tntkgb
13-12-2013, 12:22
یادش بخیر مخابرات 512 همیشه سرعت دانلود رو 64 بود متاسفانه کاربرها هم تو از بین رفتن اون طرح ها تقسیر زیادی داشتن
طرف می رفت با یه پوله خیلی کم 13 تومن یه چیزی تو این مایه ها می رفت نامحدود 128 می گرفت بعد سرعتش 16 بود بعد می گف وای خدا دوستم شاتل داره 128 الان داره سرعتش 300 هستش این مخابرات دزده فلانه
عقلش نمی رسید که بابا این نامحدوده بعد شرکت مخابرات هم گفت ما نامحدود می دیم خیلی ها هم راضی نیستن به خاطر همین طرح حجمی داد که خوب شاید به نفع کاربر های معمولی باشه ولی واسه دوستان دانلودر وخوره اینترنت اصلا خوب نیست:n30:

Gregar
13-12-2013, 12:27

هنوزم دیر نشده .

دیگه این شد نژادپرستی امیدجان :n03:
مثل این میمونه که یه جا قحطی میاد و غذا کمه . منتهی بیایم غذای ثروتمندان رو مثل سابق بدیم بهشون و هر کی فقیرتره غذای بیشتری ازش بگیریم .
یا اینجوری بگم . شما رفتی پول دادی و متناسب با پولی که دادی ظرف خریدی . حالا با اون ظرف میخوای بری شله بگیری که اونا هم وظیفشونه ظرفت رو پر کنن . حالا این حرفت مثل این میمونه که وقتی شله کم بیاد به اونایی که ظرف بزرگتری دارن ظرفشون رو پر کنیم ولی اونایی که ظرف کوچکتری دارن رو نصف ظرفشون بهشون بدیم .
دیگه این دو مثال فکر کنم روشن کنه قضیه رو .

والا مگه کسایی که طلایی گرفتن جدا از بقیه ان ؟ همه بنا به نیازشون و بضعشون رفتن پول دادن و سرویسی از مخابرات گرفتن . حالا مخابرات وظیفشه که به همه همون چیزی رو بده که قولش رو داده .
نه اینکه وقتی پهنای باند کم اورد از بقیه بزنه که به قول معروف ثروتمندها راحت باشن .
درسته یه سری پول بیشتری میدن اما اون پول همون موقع واسه پهنای باندشون لحاظ میشه . پول جدایی که ازتون نگرفتن بابت نبود افت سرعت در ساعات رایگان . شاید هم گرفتن !!! :n13: :n23:

حالا ما فرض میگیریم که مخابرات میخواد تضاد طبقاتی قائل بشه . ولی باز مشکل اینجاست که مخابرات حاضر نیست طرح جدید به بقیه بده .
اقا من پول دارم و ثروتمندم :n02: اما نیازم همون شبی 2 گیگ بوده نه شبی 1 گیگ . واسه همین اصلا میخوام طرحم رو عوض کنم و طلایی داشته باشم . کو ؟ کجا مخابرات طلایی با شبانه رایگان میده ؟

ما چجوری از این ملک جعفریان انتظار داریم که بیاد متقابلا مشکل کاربراش رو درک کنه وقتی خود کاربراش که همه با هم در مقابل مخابرات هستن همدیگه رو درک نمیکنن .

babak2111
13-12-2013, 12:29
دیگه این شد نژادپرستی امیدجان :n03:
مثل این میمونه که یه جا قحطی میاد و غذا کمه . منتهی بیایم غذای ثروتمندان رو مثل سابق بدیم بهشون و هر کی فقیرتره غذای بیشتری ازش بگیریم .
یا اینجوری بگم . شما رفتی پول دادی و متناسب با پولی که دادی ظرف خریدی . حالا با اون ظرف میخوای بری شله بگیری که اونا هم وظیفشونه ظرفت رو پر کنن . حالا این حرفت مثل این میمونه که وقتی شله کم بیاد به اونایی که ظرف بزرگتری دارن ظرفشون رو پر کنیم ولی اونایی که ظرف کوچکتری دارن رو نصف ظرفشون بهشون بدیم .
دیگه این دو مثال فکر کنم روشن کنه قضیه رو .

والا مگه کسایی که طلایی گرفتن جدا از بقیه ان ؟ همه بنا به نیازشون و بضعشون رفتن پول دادن و سرویسی از مخابرات گرفتن . حالا مخابرات وظیفشه که به همه همون چیزی رو بده که قولش رو داده .
نه اینکه وقتی پهنای باند کم اورد از بقیه بزنه که به قول معروف ثروتمندها راحت باشن .
درسته یه سری پول بیشتری میدن اما اون پول همون موقع واسه پهنای باندشون لحاظ میشه . پول جدایی که ازتون نگرفتن بابت نبود افت سرعت در ساعات رایگان . شاید هم گرفتن !!! :n13: :n23:

حالا ما فرض میگیریم که مخابرات میخواد تضاد طبقاتی قائل بشه . ولی باز مشکل اینجاست که مخابرات حاضر نیست طرح جدید به بقیه بده .
اقا من پول دارم و ثروتمندم :n02: اما نیازم همون شبی 2 گیگ بوده نه شبی 1 گیگ . واسه همین اصلا میخوام طرحم رو عوض کنم و طلایی داشته باشم . کو ؟ کجا مخابرات طلایی با شبانه رایگان میده ؟

ما چجوری از این ملک جعفریان انتظار داریم که بیاد متقابلا مشکل کاربراش رو درک کنه وقتی خود کاربراش که همه با هم در مقابل مخابرات هستن همدیگه رو درک نمیکنن .

Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان همین الان طرح پاییزه دارن فقط باید یکساله بگیری شبانه هم داره

Gregar
13-12-2013, 12:40
Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان همین الان طرح پاییزه دارن فقط باید یکساله بگیری شبانه هم داره

خودت داری میگی یکساله . من که این همه از شرکتهای مختلف سرویس داشتم فوق فوقش پارس انلاین بود که سه ماه سه ماه میگرفتم و دیدم بعد از یک سال شبانه اون هم خراب شد . خوب کدوم گاگولی میاد اعتماد یک ساله به این مخابرات بی اعتماد بکنه :n09:

در ضمن شما فکر کن با این اوضاع ملت همه بیان طرحشون رو عوض کنن و طلایی بگیرن . اینا تو تامین پهنای باند همین تعداد کاربر با سرعت های داغون موندن پس دیگه خدا اون موقع رو به خیر کنه . این طرح جدید که فقط و فقط واسه درامد زاییه . مطمئن باشین تا چندوقت دیگه اوضاع طلایی ها هم خراب میشه .

Armani2
13-12-2013, 13:16
نه عزیز ایشان همون سه مگ طرح همکاررو داره شبانه اش هم کامل مشخص بود رو 90هستش
اره طلایی هستم البته شما خودت بهتر می دونی طرح همه رو چون بهرحال ازمدت ها قبل ازتاریخ این ایدیتون اینجا بودید و اشنایی کامل دارید
آره ' تو خوبی '

babak2111
13-12-2013, 13:24
آره ' تو خوبی '

AM و...............

babak2111
13-12-2013, 13:29
خودت داری میگی یکساله . من که این همه از شرکتهای مختلف سرویس داشتم فوق فوقش پارس انلاین بود که سه ماه سه ماه میگرفتم و دیدم بعد از یک سال شبانه اون هم خراب شد . خوب کدوم گاگولی میاد اعتماد یک ساله به این مخابرات بی اعتماد بکنه :n09:

در ضمن شما فکر کن با این اوضاع ملت همه بیان طرحشون رو عوض کنن و طلایی بگیرن . اینا تو تامین پهنای باند همین تعداد کاربر با سرعت های داغون موندن پس دیگه خدا اون موقع رو به خیر کنه . این طرح جدید که فقط و فقط واسه درامد زاییه . مطمئن باشین تا چندوقت دیگه اوضاع طلایی ها هم خراب میشه .

نمی دونم دیگه هرکسی صلاح خودش رو بهترمی دونه بهرحال من ومثل من اقای علی توکلی و عیره اعتماد کردید یکساله کمپین رو برداشتیم
و همون طورکه قبل هم گفتم این که به قولی 10تومان پولی نیست و این حرفا تو شرکت های دیگه هم همین طوره اختلاف قیمت دوتا طرح 100هزارتومان نیست همین 10تومانه اختلاف سرعت هم برای نمونه همون پارسی که گفتین سرعت دومگ بالای 400سرعت 128 بین 30تا 50بهترین حالته
پس فقط مخابرات این طروی نیست همه شرکت ها همین طورن

Armani2
13-12-2013, 13:30
AM و...............
AM و PM :n08:

omid_zendegi
13-12-2013, 13:31
اصلا خوب نیست. فضا داره دو قطبی میشه انگار. ما وقتی بین هم اتحاد نداشته باشیم هیچ کاری از پیش نمی بریم. مضافا بر اینکه چقدر خوب بود همگی درک متقابل داشتیم و فقط به وضع خودمون فکر نمیکردیم.

babak2111
13-12-2013, 13:32
AM و PM :n08:

زیاد جوش نخور pmهم گزارش شد

bob111
13-12-2013, 13:49
وقتی که به مدیران انجمن گفتم دسترسی م. ج. رو از این صفحه قطع کنید، چنین روزهایی رو می دیدم!

Gregar
13-12-2013, 13:51
نمی دونم دیگه هرکسی صلاح خودش رو بهترمی دونه بهرحال من ومثل من اقای علی توکلی و عیره اعتماد کردید یکساله کمپین رو برداشتیم
و همون طورکه قبل هم گفتم این که به قولی 10تومان پولی نیست و این حرفا تو شرکت های دیگه هم همین طوره اختلاف قیمت دوتا طرح 100هزارتومان نیست همین 10تومانه اختلاف سرعت هم برای نمونه همون پارسی که گفتین سرعت دومگ بالای 400سرعت 128 بین 30تا 50بهترین حالته

الان شما سرعت شبانه ات چنده دقیق ؟
اگه خوبه ما هم از این اعتمادا بکنیم به مخابرات :n02:

OMiD.1080p
13-12-2013, 13:56

نخیر اعتماد نکن دوست عزیز.
همین الانش و توی روز سرعت از 110 بالاتر نمیره .
ملک هم که گوشیش رو برنمیداره . چه وضعشه خدایشش. همیشه آخر هفته ها همین فیلم و سیانس ها رو در میارن این موزی ها.

blacktiger
13-12-2013, 13:57
این طرح پاییزه رو کجای سایت مخابرات زده؟

babak2111
13-12-2013, 13:59

خوبه بجزدوساعت اول تقریبا بقیه ساعت ها خوبه میانگین کل شب حدود 170الی 180هستش
با اکانت داداشم که شهرستانه وصل می شماونم همینه سرعتش هیچ فرقی نداره

M0hsen3D
13-12-2013, 14:10
والا الان من پارس 1 مگ محدود دارم بابک جان سرعت دیشب حداکثر 100 بود و بین 70 تا 100 میچرخید! یعنی 2 مگ بگیرم فرقی میکنه با این؟
یه مورد عجیب دیگه که نمیدونم از چیه اینه که شرکت های وب که بودم خطم رو 8 مگ بسته شده بود و تا 700 800 میرفت با سرویس 1مگ اما اومدم پارس snr بشدت اومده پایین و رو 5.5 مگ هست خط یعنی 9 مگ رو پر نمیکنه! البته اپلود رو 1 مگ هست. کسی میدونه از چی هست و باید چیکار کرد؟

aabrahim
13-12-2013, 14:38

من طلایی یکساله گرفتم.بعد شبانه ی مارو با خودت که هی تو ISP ها میچرخی میای مقایسه می کنی.
شما اگر جای مخابرات بودی و کسی که طلایی یکساله داره رو با بقیه که 10 ت کمتر پول دادن و شایدم قرار داد سه ماه دارن با یک چشم میبینی.
ما اعتماد کردیم و یکساله گرفتیم بعد شما که تا چند وقت دیگه طرحت تموم می شه انتظار داری طرح رو برای همه یکی کنند.
خیلی خیلی بی انصافیه.

نمی دونم چرا بحث تموم نمی کنید.ول کن.من نمی خواستم جواب بدم ولی مگه شما کوتاه میای که ما ول کنیم.

babak2111
13-12-2013, 14:44
والا الان من پارس 1 مگ محدود دارم بابک جان سرعت دیشب حداکثر 100 بود و بین 70 تا 100 میچرخید! یعنی 2 مگ بگیرم فرقی میکنه با این؟
یه مورد عجیب دیگه که نمیدونم از چیه اینه که شرکت های وب که بودم خطم رو 8 مگ بسته شده بود و تا 700 800 میرفت با سرویس 1مگ اما اومدم پارس snr بشدت اومده پایین و رو 5.5 مگ هست خط یعنی 9 مگ رو پر نمیکنه! البته اپلود رو 1 مگ هست. کسی میدونه از چی هست و باید چیکار کرد؟
محسن جان رفیق من تو مرکزفرشچی هستش یعنی همین
مرکزی که خودمم همون جام دومگ پارس داره وطبق گفته خودش ودیگردوستان تاپیک پارس سرعتش تو شب معمولا 400 هستش

E.N.A.Y.A.T
13-12-2013, 15:05
نمی دونم چرا بحث تموم نمی کنید

من نمی خواستم جواب بدم ولی مگه شما کوتاه میای که ما ول کنیم.

چند چندی با خودت آقا؟
تموم کنید این بحث رو دیگه!

masoud360
13-12-2013, 15:08
آقا من از تمدید طرح بعثت دیگه خسته شدم
چی بگیرم کمپین هنوز هست؟؟
لطفا یه کم راهنمایی کنید

aabrahim
13-12-2013, 15:23
مال منم روی 6 بود یک مدت ولی بعد از مشکلاتی که برای مخابرات پیش اومد بهتر شدم و SNR خوبی الان دارم.فکر کنم از سمت ISP باشه.
ولی می شه کمی این رو بالا آورد.با توجه به تصویر زیر:
حالا با تغییر ADSL Mode شاید بتونید 2 و یا بیشتر db به سیگنال مودمتون اضافه کنند.
G MDt T1.913 میتونه افزایش بده اما شما همه رو تست کن.شاید نام هایی که نوشتم اشتباه باشه ولی شباهتی با گزینه ها داره.
البته بهتر از سمت ISP این مشکل رفع بشه و الا این روش مشکلاتی هم داره که خودتون بعد از استفاده متوجه میشوید.
موفق باشید.

aabrahim
13-12-2013, 15:26
لطفا یه کم راهنمایی کنید
نمی دونم ولی فکر کنم تو طرح های جدید شبانه رو ورداشتن و به جاش طرح پاییزی آوردن.ولی قیمتاش گرون شده.
بهترین کار تماس با 2020 و 3 می باشد.
موفق باشید.

masoud360
13-12-2013, 15:57
نمی دونم ولی فکر کنم تو طرح های جدید شبانه رو ورداشتن و به جاش طرح پاییزی آوردن.ولی قیمتاش گرون شده.
بهترین کار تماس با 2020 و 3 می باشد.
موفق باشید.

الان زنگ زدم 2020 کمپین رو بر داشتن.2 گیگ طلایی رو میدن 25تومن.
بابا این چه دزدی جدیدیه.
تا یه هفته پیش بود 17.500 ......................
این همه با ملک صحبت شد اینجا اینم تغیراته ایشون.......:n19:

Armani2
13-12-2013, 17:18
بابا این چه دزدی جدیدیه.
روش های دزدی قرن ۲۱ از نوع مخابراتی!!
خوبه حالا وزارت ارتباطات‌ گفته تا آخر سال قیمت adsl افزایش پیدا نمیکنه

e4lyas
13-12-2013, 18:03
لطفا یه کم راهنمایی کنید

چرا ؟ ....

Gregar
13-12-2013, 18:18
من طلایی یکساله گرفتم.بعد شبانه ی مارو با خودت که هی تو ISP ها میچرخی میای مقایسه می کنی.
شما اگر جای مخابرات بودی و کسی که طلایی یکساله داره رو با بقیه که 10 ت کمتر پول دادن و شایدم قرار داد سه ماه دارن با یک چشم میبینی.
ما اعتماد کردیم و یکساله گرفتیم بعد شما که تا چند وقت دیگه طرحت تموم می شه انتظار داری طرح رو برای همه یکی کنند.
خیلی خیلی بی انصافیه.

نمی دونم چرا بحث تموم نمی کنید.ول کن.من نمی خواستم جواب بدم ولی مگه شما کوتاه میای که ما ول کنیم.

راست میگه شما چند چندی با خودت ؟ :n06:
عزیزم یه حرف منطقی بزن خواهشا . یعنی به نظر شما باید بین کسی که یک ساله گرفته با کسی که مثلا 6 ماهه گرفته هم توی کیفیت ارائه خدمات فرق داشته باشه ؟ :n08: یواشتر برو بابا . هنوز تو فرق بین طلایی و بقیه طرح ها موندیم چه برسه به این .

خوبه والا شما اگه بری طرح 10 ساله رو هم بگیری فکر کنم انتظار داری یه جت شخصی هم روش بهت بدن .

اگه اینطوریه که منم بیام اینو بگم :
دو سال از مخابرات سرویس نامحدود داشتم و هر دو سال رو هم یک ساله شارژ میکردم به خاطر اعتماد زیادم به مخابرات . اما شاید 10% اون کسایی که اینقدر از مخابرات با طرح بعثتشون چاپیدن مصرف نداشتم و منصفانه استفاده میکردم .
بعد باید بیام بگم که چون من یک ساله میگرفتم و استفاده زیادی هم نداشتم چرا مخابرات سرعت من رو بیشتر از بعثتی ها نمیکنه یا هر چیز دیگه ؟

چه ربطی داره برادر من :n15:یه چیزی داریم به اسم قرارداد که موقع خرید طرح با ما میبندن . کجای این حرفهای جنابعالی رو توی قرارداد ذکر میکنن ؟

babak2111
13-12-2013, 18:43
بابا این چه دزدی جدیدیه.

جدی می گی ؟تو کمپین 4 گیگ بود 21 و 8 گیگ هم 31 تومان تازه یک مودمم می دادن

masoud360
13-12-2013, 21:01
چرا ؟ ....

آخه دوست داشتم یه طرح داشته باشم با سرعت بیشتر من نزدیک 4 ساله بعثت دارم
می خواستم طلایی بگیرم دست دست کردم ببینم اوضاع چطور می شه که دزدا گرونش کردن

masoud360
13-12-2013, 21:04
جدی می گی ؟تو کمپین 4 گیگ بود 21 و 8 گیگ هم 31 تومان تازه یک مودمم می دادن

اره بابا.نامردا..........
تازه 10 دقیقه وایسادم تا نوبتم شد با اوپراتور حرف بزنم.قیمت ها رو که گفت شاخ درآوردم
با تعجب بهش گفتم یعنی مردم با این قیمت ها بازم ثبت نام می کنن گفت آره ه ه ه ه ه ه
خدایا خلایق هرچه لایق................... :n28:

omid_zendegi
13-12-2013, 21:42
راست میگه شما چند چندی با خودت ؟ :n06:
عزیزم یه حرف منطقی بزن خواهشا . یعنی به نظر شما باید بین کسی که یک ساله گرفته با کسی که مثلا 6 ماهه گرفته هم توی کیفیت ارائه خدمات فرق داشته باشه ؟ :n08: یواشتر برو بابا . هنوز تو فرق بین طلایی و بقیه طرح ها موندیم چه برسه به این .

خوبه والا شما اگه بری طرح 10 ساله رو هم بگیری فکر کنم انتظار داری یه جت شخصی هم روش بهت بدن .

اگه اینطوریه که منم بیام اینو بگم :
دو سال از مخابرات سرویس نامحدود داشتم و هر دو سال رو هم یک ساله شارژ میکردم به خاطر اعتماد زیادم به مخابرات . اما شاید 10% اون کسایی که اینقدر از مخابرات با طرح بعثتشون چاپیدن مصرف نداشتم و منصفانه استفاده میکردم .
بعد باید بیام بگم که چون من یک ساله میگرفتم و استفاده زیادی هم نداشتم چرا مخابرات سرعت من رو بیشتر از بعثتی ها نمیکنه یا هر چیز دیگه ؟

چه ربطی داره برادر من :n15:یه چیزی داریم به اسم قرارداد که موقع خرید طرح با ما میبندن . کجای این حرفهای جنابعالی رو توی قرارداد ذکر میکنن ؟

خوبه دیگه هر کی قراردادش بلند مدت بود حق بیشتری داره:sq_2: وظیفه هر شرکتی ارائه خدمات دقیقا طبق مفاد قرار داد و چیزیه که قول داده نه بیشتر نه کمتر.

ویرایش: شرکت ها برای تشویق افرادی که طرح بلند مدت گرفتند چند درصدی تخفیف در قیمت سرویس در نظر می گیرند همین.

omid_zendegi
13-12-2013, 22:10
اره بابا.نامردا..........
تازه 10 دقیقه وایسادم تا نوبتم شد با اوپراتور حرف بزنم.قیمت ها رو که گفت شاخ درآوردم
با تعجب بهش گفتم یعنی مردم با این قیمت ها بازم ثبت نام می کنن گفت آره ه ه ه ه ه ه
خدایا خلایق هرچه لایق................... :n28:

قضیه همون پرایده که وقتی میشه 20 میلیون ملت همیشه در صحنه بجای تحریم بدو میرن بخرند تا گرونتر نشده.

shoojats
13-12-2013, 22:29
دم دوستان گرم 50تا صفحه دیگه بریم جلو میشه 1000 رکورد زدیم
البته از مهندس باید تشکر کرد که هربار اومده گ ن........زده به تاپیک با پاسخ هاشون

mashhadadsl
13-12-2013, 22:30

نام طرح
کمپین تابستانه
جشنواره پاییزه

سرعت
نقره ای (1.5 مگ)
نقره ای (1.5 مگ)

حجم
ماهی 4 گیگ

ماهی 2 گیگ

شبانه رایگان
دارد
دارد

مودم رایگان
دارد
ندارد

قیمت
225000 تومان
254000 تومان

هر روز گرانتر از دیروز

5- جلب رضایت کاربران تایپیک (الکی :n02: )

6- سر تفریح و مزاح
.
.
.

کسی تو نظر سنجی شرکت نمی کنه؟

amin1374
13-12-2013, 22:44
دم دوستان گرم 50تا صفحه دیگه بریم جلو میشه 1000 رکورد زدیم
البته از مهندس باید تشکر کرد که هربار اومده گ ن........زده به تاپیک با پاسخ هاشون
مهندس وقتی میاد مهندسی گند میزنه که کسی نمیتونه جمعش کنه:n08:

omid_zendegi
13-12-2013, 23:49
کسی تو نظر سنجی شرکت نمی کنه؟

با اجازه من یک گزینه به نظر سنجیت اضافه میکنم
خود مردم!
بله مردم هم بی تقصیر نیستند تو این سالهایی که اینترنت وارد ایران شده من هربار گرفتم بعد یه مدت که ازش ناراضی شدم دیگه نگرفتم گفتم باشه تا اینا یاد بگیرن سرعتا رو ببرند بالا قیمت ها رو بیارند پایین و اینترنت پرسرعت واقعی بدند دست ملت مث نونوایی که نون سوخته میده و میخوای با نخریدن تنبیهش کنی ولی همه اینا خیال خام بود. چون مردم غیور عمرا میدان رو ترک کنند مثل شیر وایستادن و هر چی بشه آخ نمیگند ومیخرند تازه هرچی گرون تر با افتخار بیشتر! اگه تمام کاربران خانگی اینترنت پرسرعت چنین رویه ای رو اتخاذ میکردند الان اوضاع اینطوری نبود که بابت سرعت لاکپشتی پول خون باباشون رو طلب کنند.

Armani2
14-12-2013, 00:03
خود مردم!
بله مردم هم بی تقصیر نیستند تو این سالهایی که اینترنت وارد ایران شده من هربار گرفتم بعد یه مدت که ازش ناراضی شدم دیگه نگرفتم گفتم باشه تا اینا یاد بگیرن سرعتا رو ببرند بالا قیمت ها رو بیارند پایین و اینترنت پرسرعت واقعی بدند دست ملت مث نونوایی که نون سوخته میده و میخوای با نخریدن تنبیهش کنی ولی همه اینا خیال خام بود. چون مردم غیور عمرا میدان رو ترک کنند مثل شیر وایستادن و هر چی بشه آخ نمیگند ومیخرند تازه هرچی گرون تر با افتخار بیشتر! اگه تمام کاربران خانگی اینترنت پرسرعت چنین رویه ای رو اتخاذ میکردند الان اوضاع اینطوری نبود که بابت سرعت لاکپشتی پول خون باباشون رو طلب کنند.
البته بعضیها مجبورند از مخابرات بگیرند چون فیبر نوری هستند

omid_zendegi
14-12-2013, 00:11
البته بعضیها مجبورند از مخابرات بگیرند چون فیبر نوری هستند

میدونم من خودم جزو همون بعضیا هستم منظورم اوضاع کلی اینترنت کشور بود شاید الان اونی که از شاتل گرفته یا مبین نت یا آسیاتک راضی باشه ولی این رضایت نسبیه ولی من به استاندارد های جهانی نگاه میکنم و میگم همشون فاجعه هستند. هم سرویس های ADSL وهم سرویس های وایمکس

[Mohsen]
14-12-2013, 00:22
خود مردم!

البته از یک نگاه دیگه هم اینه که وقتی کسی سرعت درست و حسابی دستش میاد سرش رو مثل کبک توی برف میکنه و به فکر بقیه نیست و تا جاییکه میتونه دانلود میکنه در نهایت ISP ها هم مجبور به اعمال سیاست های محدود کننده هستند (وضعیتی که الان در شاتل برای خیلی از کاربران اتفاق افتاده)

babak2111
14-12-2013, 00:29
;8021194']البته از یک نگاه دیگه هم اینه که وقتی کسی سرعت درست و حسابی دستش میاد سرش رو مثل کبک توی برف میکنه و به فکر بقیه نیست و تا جاییکه میتونه دانلود میکنه در نهایت ISP ها هم مجبور به اعمال سیاست های محدود کننده هستند (وضعیتی که الان در شاتل برای خیلی از کاربران اتفاق افتاده)

البته خدا روشکرهنوز برای شاتل اتفاق خاصی نیفتاده حالا دوستان فکرمی کنن تو این سایت کتمان کنند تو اون ورتعریف کنند دیگه هیچ کس متوجه نمی شه انگار اون سایت جزو سایت های فارسی زیان نیست و هیچ کس اونجارو نمی بینه
بهرحال همین که باز به قول یکی ازدوستان که فکرکنم تو خود تاپیک شاتل هم بود بازدم شاتل گرم حداقل اجازه مبارزه رو می ده نه اینگه سریع بزنه ناک اوت کنه
ولی قبول کنید یکی ازدلایلی که ماایرانی ها این جوری عمل می کنیم اینه که به فردای خودون اطمینان نداریم که ایا مثلا این نتی که امشب سرعتش 300هستش فردا شبهم همینه یا میش ه یکهو30یا اگه امروزنامحدود داریم فردا هم بازهست یا جمعش می کنن
پس می گیم تا هست حداکثراستفاده رو بکنیم که دیگه معلوم نیست فرداباشه یانه