PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

shoojats
01-11-2013, 11:32
اقای مهندس جواباتون اصلا قانع کننده نیست و چیزی یه جز توجیه کردن نبود

amin1374
01-11-2013, 11:37
اقای مهندس جواباتون اصلا قانع کننده نیست و چیزی یه جز توجیه کردن نبود

کلا اینجوری دستگیرم شدش که همرو از سر خودشون وا کردن و گردن نگرفتن کلا کاری رو گردن میگرفتن و میگفتن مشکل از ماست جای تعجب داره!

malek jaffarian
01-11-2013, 11:41
کلا اینجوری دستگیرم شدش که همرو از سر خودشون وا کردن و گردن نگرفتن کلا کاری رو گردن میگرفتن و میگفتن مشکل از ماست جای تعجب داره!
با سلام
منظور شما از گردن نگرفتن چیه ؟ واضحتر بنویسید

amin1374
01-11-2013, 11:48
با سلام
منظور شما از گردن نگرفتن چیه ؟ واضحتر بنویسید
این سامانتون

1- حجم رو زیاد تر کم میکنه از مقدار واقعی
2- اون حجم هایی که کم شده همه کاربرا اکانتاشون ه*ک شده که اون مقدار حجم پریده!

این پستم هم دوستان دقیق تر گفتن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

babak2111
01-11-2013, 11:53
اقای مهندس دوستمون حرف خوبی زدن تو صفحه قبل واینکه نیایید برای اصلاح فقط طرح های نقره ایی و برنزی رو نسبت به طلایی محدود ترکنید و فقط سرعت این بندگان خدا رو کم کنید بعد بگید اصلاح شده شبانه
ببینید تو طرح های برنزی بعثت وپایین ترازقبل سرعت رو یک مگ بوده الان حدود 20تا کم شده شبانه اشون نقره ایی حدود 200بوده که الان نصف شده وطلایی هم که ذقیقا یک سوم شده
مادرخواستی که داریم اینه که نقره ای وطلایی افزایش داشته باشن تا بشه اسمش رو گذاشت اصلاح نه اینکه سرعت اون دوستامون رو کم کنید

hitler1945
01-11-2013, 12:02
یعنی بقیه که طلایی ندارن محدود بشن ؟ این چه حرفیه آخه . هر کس بنا به سرعتی که گرفته باید خدمات داشته باشه
مثلا 2 مگ همون 256 و 1 مگ همون سرعت 128 رو باید بده . این وسط حق هیچکس نباید نادیده گرفته بشه

hitler1945
01-11-2013, 12:05
این محدودیت شبانه چطور تو این یکسال نبوده ؟ چرا وقتی طرح ها رو میفروختین اعلام نکردین محدودیت شبانه داره ؟ اینجوری که کاملا کم فروشی شده دیگه

babak2111
01-11-2013, 12:08
یعنی بقیه که طلایی ندارن محدود بشن ؟ این چه حرفیه آخه . هر کس بنا به سرعتی که گرفته باید خدمات داشته باشه
مثلا 2 مگ همون 256 و 1 مگ همون سرعت 128 رو باید بده . این وسط حق هیچکس نباید نادیده گرفته بشه

نه عزیزمن وهمه ازخدامونه که هیچ طرحی محدود نشه اصلا همه رو بکنن 10مگ کی بدش می یاد؟
ولی ایشون دارن می گن محدودیت که خواهد بود وبرداشته نمی شه بعد قرارشد محدودیت رو براساس طرح اصلاح کنند ما هم داریم می گیم برای اصلاح سرعت دوتا طرح بالاتررو افزایش بدین نه اینکه برید طرح های پایین تررو سرعتشون رو کم کنید یعنی طلایی رو 90کنند نقره ایی رو وبرنزی و کم کنند منم منظورماینه حالا اگه بد می گم شما بگو

hitler1945
01-11-2013, 12:13
نه عزیزمن وهمه ازخدامونه که هیچ طرحی محدود نشه اصلا همه رو بکنن 10مگ کی بدش می یاد؟
ولی ایشون دارن می گن محدودیت که خواهد بود وبرداشته نمی شه بعد قرارشد محدودیت رو براساس طرح اصلاح کنند ما هم داریم می گیم برای اصلاح سرعت دوتا طرح بالاتررو افزایش بدین نه اینکه برید طرح های پایین تررو سرعتشون رو کم کنید یعنی طلایی رو 90کنند نقره ایی رو وبرنزی و کم کنند منم منظورماینه حالا اگه بد می گم شما بگو

آخه قبلا هم بعضی دوستان گفته بودن اینو . در کل همه ما اینترنت رو با سرعت 1 مگ تا 2 مگ از مخابرات گرفتیم . آقای ملک جعفریان پاسخ بدن که آیا سرعت 128 کیلوبایت ما به 20 کیلوبایت میرسه این کجاش برای ما خوبه و اسمش اصلاحه؟

babak2111
01-11-2013, 12:16
نه منم گفتم این دیگه اصلاح نیست نابودیه نهایت می خوان محدود کنند تمام طرح هایی که ازقبل رو یک مگ بودن رو همین سرعت الان باشن یعنی 100 نقره ایی بتونه با 150دان کنه طلایی هم بشه 180 اینو می شه گفت اصلاح واگرنه دیگه هیچی حرفش رو نزنیم بهتره

OMiD.1080p
01-11-2013, 12:29
بازم دیر رسیدم .

سوال های من رو هم که در واقع سوال های همه دوستان بود رو هم پاسخ ندادند .
پست شماره 6712 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ ن : اگه مهندس از صبح تا شب بیان و بخوان با ما سر اینکه این مشکلات و توجیه کردن گروه کاری خودشون ( خدمات ADSL ) بحـــث کنند , هم خودمون از کار و زندگی می افتیم و هم خود مهندس.
باور کنید از دیشب کلی از وقتم رو صرف خوندن نظرات دوستان و منتظر بودن واسه جواب اونا توسط آقای ملک جعفریان بودم.

در این لحظه با توجه به تمامی پاسخ های ایشون دادند راحت میشه میفهد نه تنها وضعیت بهتر نخواهد شد , بلکه قراره فیلم های بیشتری رومون اجرا بشه .
مشکل از شما دوستان و آقای ملک جعفریان نیست . مشکل از این کشور بی جنبه ماست که به خاطر اسلامی بودنش باید مردمش تاوان پس بدند .
سیاست رو وارد همه قسمت ها کردند . اینترنت . ورزش و .....
شما فکر کردید راه اندازی یک شبکه بسیار پرسرعت واسه کل کشور کار سختیه ؟
همه میدونن که اینا همش زیر سر سیاست هستش و بس. خود روحانی هم بگه فردا اینترنت رو نامحدود بکنید و با سرعت 100 مگ در ثانیه بازم حرفش به جایی نمیرسه . چون حرفش باید از فیلتر یه نفر دیگه هم رد بشه .
حرف آخر : ما مسلمون هستیم و صد البته باید به خاطر همین موضوع مثل زندانی ها و فقرا باشه سطح خدمات اجتماعیمون .

malek jaffarian
01-11-2013, 13:00
اقای مهندس دوستمون حرف خوبی زدن تو صفحه قبل واینکه نیایید برای اصلاح فقط طرح های نقره ایی و برنزی رو نسبت به طلایی محدود ترکنید و فقط سرعت این بندگان خدا رو کم کنید بعد بگید اصلاح شده شبانه
ببینید تو طرح های برنزی بعثت وپایین ترازقبل سرعت رو یک مگ بوده الان حدود 20تا کم شده شبانه اشون نقره ایی حدود 200بوده که الان نصف شده وطلایی هم که ذقیقا یک سوم شده
مادرخواستی که داریم اینه که نقره ای وطلایی افزایش داشته باشن تا بشه اسمش رو گذاشت اصلاح نه اینکه سرعت اون دوستامون رو کم کنید
حتما این کار رو میکنیم

bob111
01-11-2013, 13:04
دوستان تو این دو سه روز همه مشکلات بیان شده و جناب ملک جعفریان هم خوندن به نظر من از اینجا به بعد دیگه ادامه دادنش بی فایده است فقط باید ببینیم گشایشی ایجاد میشه یانه! (که متاسفانه با توجه به پاسخ های ایشون من چندان خوشبین نیستم)
اینکه ما هی بیام مثلا از شبانه رایگان یا پریدن حجم و یا حذف نامحدود بگیم دیدید که پاسخ تغییری نمیکنه پس از اینجا به بعد فقط باید منتظر بود! بازم همین که ایشون اومد و با ما صحبت کرد و وقت گذاشت یه گام به جلوست و باید ازشون تقدیر کرد انشالله که تغییرات مشهودی رو شاهد باشیم و پیش بینی همه ما درباره بی نتیجه بودن این بحث ها غلط از کار دربیاد!

malek jaffarian
01-11-2013, 13:05
بازم دیر رسیدم .

سوال های من رو هم که در واقع سوال های همه دوستان بود رو هم پاسخ ندادند .
پست شماره 6712 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ ن : اگه مهندس از صبح تا شب بیان و بخوان با ما سر اینکه این مشکلات و توجیه کردن گروه کاری خودشون ( خدمات ADSL ) بحـــث کنند , هم خودمون از کار و زندگی می افتیم و هم خود مهندس.
باور کنید از دیشب کلی از وقتم رو صرف خوندن نظرات دوستان و منتظر بودن واسه جواب اونا توسط آقای ملک جعفریان بودم.

در این لحظه با توجه به تمامی پاسخ های ایشون دادند راحت میشه میفهد نه تنها وضعیت بهتر نخواهد شد , بلکه قراره فیلم های بیشتری رومون اجرا بشه .
مشکل از شما دوستان و آقای ملک جعفریان نیست . مشکل از این کشور بی جنبه ماست که به خاطر اسلامی بودنش باید مردمش تاوان پس بدند .
سیاست رو وارد همه قسمت ها کردند . اینترنت . ورزش و .....
شما فکر کردید راه اندازی یک شبکه بسیار پرسرعت واسه کل کشور کار سختیه ؟
همه میدونن که اینا همش زیر سر سیاست هستش و بس. خود روحانی هم بگه فردا اینترنت رو نامحدود بکنید و با سرعت 100 مگ در ثانیه بازم حرفش به جایی نمیرسه . چون حرفش باید از فیلتر یه نفر دیگه هم رد بشه .
حرف آخر : ما مسلمون هستیم و صد البته باید به خاطر همین موضوع مثل زندانی ها و فقرا باشه سطح خدمات اجتماعیمون .
با سلام
دوست عزیز این قدر نا امیدانه صحبت نکن تمام این بحث ها برای اینه که سرویس بهتری بشود ارایه کرد این موضو ع ها ربطی به نظام و سیاست نداره بایستی کاری کنیم تو همین شبکه مشکلات را حل کنیم
اینکه میگید ناامید شدید جمله مناسبی نیست بلکه میبایستی تفاوتی بین سرویسها باشد اونکه پول بیشتری برای سرویس میده خب طبیعتا سرویس با مشخصات بهتر ی بید تجویل بگیره همینطوری نیست ؟

AliTavakoli7
01-11-2013, 13:07
کم شدن زمان و حجم بعلت مشکل نرم افزاری شما
من در تاریخ هفت آبان با اضافه کردن 1 ماه رایگان و 150 مگ شدم. تاریخ انقضا اعتبار: 16/9/92 و حجم 354
حالا سر برج من، که بشه هفتم به هفتم باید 1 ماه و 4 گیگ اضافه میکردن
(در طرح کمپین یکساله قرارداد یکساله است اما زمان و حجمو برج به برج میدن و حجم قابل انتقال هست به ماههای بعدی،طبق گفته مخابرات)
که بشه 16/10/92 و حجم 4450
ولی شده تاریخ 7/9/92 و حجم 3890
یعنی 40 روز کم و 560 مگ کم.

موقع خرید 5 بار مختلف زنگ زدم و هز 5 بار گفتند که حجم میره ماه بعد. چون postpaid بود تاکید کردم و با اطمینان گفتن حجم نمیسوزه. حالا هر جا زنگ میزنم و از جمله شما میگین حجم میسوزه. کاشکی صداهاشونو ضبط میکردم.

چرا یک ماه رایگان به من تعلق نگیره؟؟؟؟؟؟
چون نرم افزار مشکل دار شما سر هر برج طرح کمپنو 30 روز زمانی شارژ میکنه اول 30 روز رایگان اضافه شد. 7 برج که سر برج طرح کمپینم یود 30 روز اضافه شدو از پول خودم طرح کمپین به جای اضافه شدن یا سی روز مخابرات بر آن منطبق شد و انگار 30 روز پرید. چرا این بخشو جواب ندادید؟

malek jaffarian
01-11-2013, 13:07
دوستان تو این دو سه روز همه مشکلات بیان شده و جناب ملک جعفریان هم خوندن به نظر من از اینجا به بعد دیگه ادامه دادنش بی فایده است فقط باید ببینیم گشایشی ایجاد میشه یانه! (که متاسفانه با توجه به پاسخ های ایشون من چندان خوشبین نیستم)
اینکه ما هی بیام مثلا از شبانه رایگان یا پریدن حجم و یا حذف نامحدود بگیم دیدید که پاسخ تغییری نمیکنه پس از اینجا به بعد فقط باید منتظر بود! بازم همین که ایشون اومد و با ما صحبت کرد و وقت گذاشت یه گام به جلوست و باید ازشون تقدیر کرد انشالله که تغییرات مشهودی رو شاهد باشیم و پیش بینی همه ما درباره بی نتیجه بودن این بحث ها غلط از کار دربیاد!
پس با توچه به صحبت دوستمون فعلا تا اعاز بهبود مسایل بهتره صحبت های تکراری نداشته باشیم

malek jaffarian
01-11-2013, 13:09
موقع خرید 5 بار مختلف زنگ زدم و هز 5 بار گفتند که حجم میره ماه بعد. چون postpaid بود تاکید کردم و با اطمینان گفتن حجم نمیسوزه. حالا هر جا زنگ میزنم و از جمله شما میگین حجم میسوزه. کاشکی صداهاشونو ضبط میکردم.

چون نرم افزار مشکل دار شما سر هر برج طرح کمپنو 30 روز زمانی شارژ میکنه اول 30 روز رایگان اضافه شد. 7 برج که سر برج طرح کمپینم یود 30 روز اضافه شدو از پول خودم طرح کمپین به جای اضافه شدن یا سی روز مخابرات بر آن منطبق شد و انگار 30 روز پرید. چرا این بخشو جواب ندادید؟
نه گفتم بعضی از سرویسها فکر میکنم سرویس فوق هم از همین نوع سرویس باشد

OMiD.1080p
01-11-2013, 13:10
با سلام
دوست عزیز این قدر نا امیدانه صحبت نکن تمام این بحث ها برای اینه که سرویس بهتری بشود ارایه کرد این موضو ع ها ربطی به نظام و سیاست نداره بایستی کاری کنیم تو همین شبکه مشکلات را حل کنیم
اینکه میگید ناامید شدید جمله مناسبی نیست بلکه میبایستی تفاوتی بین سرویسها باشد اونکه پول بیشتری برای سرویس میده خب طبیعتا سرویس با مشخصات بهتر ی بید تجویل بگیره همینطوری نیست ؟

نخیر مهندس . من اصلا اشتباه شده اسمم رو گذاشتند امید . با حال و هوای فعلیم اصلا جور در نمیاد . همون ناامید بهتره .
یادم میاد یه زمانی اینترنت 128 نامحدود داشتم . که سرعت دانلودش میشد 16 .

به مقدسات قسم اون موقع اونقدر ازش راضی بودم که الان از این سروسی مثلا 2 مگ طلایی راضی نیستم .
هم پینگش خوب بود و هم کیفیتش .

توی این چند سال مخابرات فقط دنده معکوس زده .
قبول دارید این رو ؟

amin1374
01-11-2013, 13:10
یک سوال دیگه چرا این مصوبه سازمان تنظیم مقررات رو رعایت نمیکنین
منظورم 25درصد ترافیک آپلود رایگان هست الان شاتل داره محاسبه میکنه یعنی تا الان هرچی آپلود کردم رایگان حساب شده همون مثلا 20 مگ 30 مگ یا کمتر رو رایگان حساب کرده ولی تو مخابرات نه از حجم اصلیت کم میکنه

اینم در کار هاتون قرار بدین دیگه این قانونه !

ارسال شده از GT-I9300 با استفاده از تپاتالک 2

bob111
01-11-2013, 13:11
جناب مهندس فکر کنم توی این چند روز از مشکلات بطور واقعی و بی واسطه مطلع شده باشید از اینجا به بعد امید ما به تدبیر شماست تا انشالله شاهد پیشرفت و تغییرات مثبتی در این زمینه در دولت تدبیر و امید باشیم.

OMiD.1080p
01-11-2013, 13:12
آقای ملک جعفریان همه ی دوستان منتظر پاسخ شما هستند به پست شماره 6712 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لطفا پاسخ دهید .

hitler1945
01-11-2013, 13:12
اقای جعفریان از کی میشه به بهبود سرعت شبانه امیدوار بود ؟

masooyan
01-11-2013, 13:13
سلام جناب مهندس
-ازتون یه سوال داشتم اینکه مرکز مخابراتی خواجه ربیع بیشتر از4مگ رو ساپرت نمیکنه صحت داره؟و چرا؟
-آیا مخابرات در اینده ی نزدیک سرویس های بیشتر از4مگ میده؟(مثلا 8 مگ)

AliTavakoli7
01-11-2013, 14:10
با سلام
مطمن باشید اگر شب رایگان ها محدود نشود هم انهایی که پول دادند سرعت پایین دارند و هم حود شمادکه ۸KBهم به شما نمیرسد

ممنون از کم فروشیتون (کم کردن سرعتها) و زیاده خواهیتون (فروش بیشمار طرح بدون پشتوانه).

AliTavakoli7
01-11-2013, 14:15

نه گفتم بعضی از سرویسها فکر میکنم سرویس فوق هم از همین نوع سرویس باشد

حق دارم قانع نشم؟؟؟ وقی 8413535 مگه: آقا شما ک یکساله دارید یک ماه بدردتون نمیخوره. کاریش نمیشه کرد و........ و شما هم که 4 بار پرسیدم راجع به یک ماهی که بعلت ضعف نرافزاریتون بوده جوابی نمیدید. پول یک ما 12000 تومنه خیلی ارزش نداره ولی مردم اینجوری جذب نمیشند. تبلیغات نفس به نفس (فیس تو فیس) از تبلیغات روزنامه ای و ... تو ایران "مهمتره" که شما به نظر من جایگاه خوبی تا الان ندارید

SA3EDLORD
01-11-2013, 14:38
آقا چرا هیشکی از قیمت ها حرفی نمیزنه؟
چرا باید قیمت هر ماه اعتبار یهو از 4240 بیاد به 7950 تومن؟
حالا قیمت رو میکشید بالا کیفیت سرویس دهی تون گند تر و گند تر میشه!

shoojats
01-11-2013, 14:45
مهندس یک کلام قیمتها رو میکیشید بالا اما دریغ از کیفیت من که 2 مگ دارم تقسیم بر 8 میشه 250 که روزانم رو 200 تاست شبانه که 90 تا.

نمیدونم این عدد 250 کجاست اگه کم فروشی نیس پس اسمش چیه؟؟؟؟ یه ضرب المثل هست میگه هرچقدر پول بدی آش میخوری.ما که دهنمون

سوخت از بس بخاطر این شبانه رایگان حرص خوردیم با ترس و لرز نگاه کنیم سایت گلدنت رو که چیزی کم نکنه

سرعت سرورهای خارجی رو میارید پایین که کسی نمیتونه یه جی میل باز کنه
بعد در اخر در خبرگذاریها میگید 65% کاربران از اینترنت مخابرات رضایت دارن (این 65 % بیشترشون فیبر نوری هایی هستن که نمیتونن از مخابرات برن اگه میشد برن حتما این کارو میکردن)

malek jaffarian
01-11-2013, 15:43
انشا ا.. . همین هفته تعییرات را در سایت اشاره میکنم

malek jaffarian
01-11-2013, 15:46
مهندس یک کلام قیمتها رو میکیشید بالا اما دریغ از کیفیت من که 2 مگ دارم تقسیم بر 8 میشه 250 که روزانم رو 200 تاست شبانه که 90 تا.

نمیدونم این عدد 250 کجاست اگه کم فروشی نیس پس اسمش چیه؟؟؟؟ یه ضرب المثل هست میگه هرچقدر پول بدی آش میخوری.ما که دهنمون

سوخت از بس بخاطر این شبانه رایگان حرص خوردیم با ترس و لرز نگاه کنیم سایت گلدنت رو که چیزی کم نکنه

سرعت سرورهای خارجی رو میارید پایین که کسی نمیتونه یه جی میل باز کنه
بعد در اخر در خبرگذاریها میگید 65% کاربران از اینترنت مخابرات رضایت دارن (این 65 % بیشترشون فیبر نوری هایی هستن که نمیتونن از مخابرات برن اگه میشد برن حتما این کارو میکردن)
تمامی قیمتها قیمت سازمان تنظیم مقررات هست
در ثانی سرعت ها معمولا با KB هست که ضربدر ۸ میبایستی بشود شما که در روز ۲۰۰KB سرعت دارید یعنی حدود ۱۶۰۰kb در ثانیه سرعت دارید مبنای سرعت در شبکه بیت بر ثانیه میباشد نه بایت برثانیه (B)

malek jaffarian
01-11-2013, 15:47
آقا چرا هیشکی از قیمت ها حرفی نمیزنه؟
چرا باید قیمت هر ماه اعتبار یهو از 4240 بیاد به 7950 تومن؟
حالا قیمت رو میکشید بالا کیفیت سرویس دهی تون گند تر و گند تر میشه!
چشم کیفیت را بهبود میبخشیم

malek jaffarian
01-11-2013, 15:48
حق دارم قانع نشم؟؟؟ وقی 8413535 مگه: آقا شما ک یکساله دارید یک ماه بدردتون نمیخوره. کاریش نمیشه کرد و........ و شما هم که 4 بار پرسیدم راجع به یک ماهی که بعلت ضعف نرافزاریتون بوده جوابی نمیدید. پول یک ما 12000 تومنه خیلی ارزش نداره ولی مردم اینجوری جذب نمیشند. تبلیغات نفس به نفس (فیس تو فیس) از تبلیغات روزنامه ای و ... تو ایران "مهمتره" که شما به نظر من جایگاه خوبی تا الان ندارید
لطفا شماره سرویس خودتان را برای من پیامک کنید

malek jaffarian
01-11-2013, 15:51
ممنون از کم فروشیتون (کم کردن سرعتها) و زیاده خواهیتون (فروش بیشمار طرح بدون پشتوانه).
قبلا اشاره کردم حتما برای شب تعییراتی داده میشود
ولی ما برای همین تعداد کاربر عرض باند زیادی خالی داریم ولی در شب بعلت رایگان بودن عرض بند پر میشود و مجبوریم طرح ها محدود تر شود

malek jaffarian
01-11-2013, 15:52
سلام جناب مهندس
-ازتون یه سوال داشتم اینکه مرکز مخابراتی خواجه ربیع بیشتر از4مگ رو ساپرت نمیکنه صحت داره؟و چرا؟
-آیا مخابرات در اینده ی نزدیک سرویس های بیشتر از4مگ میده؟(مثلا 8 مگ)
نه اینطوری نیست
مطمین باشید در طرح های آتی اراپه سرویس باسرعتهای بالاتر مد نظر مخابرات میباشد

malek jaffarian
01-11-2013, 15:53
انشاا... در همین هفته چاری

malek jaffarian
01-11-2013, 15:54
فعلا خدا حافظ

(((ASN)))
01-11-2013, 15:55
اقای ملک جعفریا من کلا هیچی از بحثو متوجه نشدوم بلخه شبانه رایگان قعط شده یا نشده یا قراره فقط سرعتش کم بشه
تکلیف مارو روشن کنید

(((ASN)))
01-11-2013, 16:00
سلام به اقای ملک جعفریان

اقا بلخره من که نفهمیدم دانلود شبانه قراره قعط شوده یا فقط می خواین سرعش کم کنید

Dark Shine
01-11-2013, 16:12
من اونقدری سرم شلوغه که توی روز میام پای سیستم یک فیلم نگاه میکنم میرم میخوابم .
از اینترنت آنچنان استفاده ای هم نمیکنم ، یعنی فقط ایمیل ها رو چک میکنم و اینا ... و در این هنگـام حجـم هست که ازم کَم میشه . :دی
ضمن اینکه دانلود هایی که هرشب میزارم که شبانه دانلود شن همه ـش مالِ 2 ، 3 ماه پیشه ... فقط میدونم یکیش توی 6 ساعت رایگان [!!!] شبانه 30% میره جلو !
کلاً داستانی داریم !

میبینم که مسئولان هم وارد سایت شدن ! خودتون چه سیستمی رو پیشنهاد میکنین که من در سریعترین زمانی که تونستم جایگزینِ مخابرات کنم ؟! ( کاملاً هم منظور دار برداشت کنین :دی )

n shh
01-11-2013, 16:18
سلام به اقای ملک جعفریان اقا بلخره من که نفهمیدم دانلود شبانه قراره قعط شوده یا فقط می خواین سرعش کم کنید اینطور که تو پست شماره 6744 گفتن قرار نیست قطع بشه

Kamyar_AnathemA
01-11-2013, 17:02
چه دل سرخوشی دارن دوستان که فکر میکنن اینترنت وضعیتش میخواد خوب بشه
شما چند بار حضوری رفتین و بهتر نشده هیچ بدتر شده و حالا از طریق سایت و فروم ...

man.u
01-11-2013, 17:04
دوستان خواهشا دیگه بحث مربوط به شبانه رایگان ، نامحدود ، کم شدن گیگ ها رو مطرح نکنید چون دیگه جوابای ایشون رو مکررا شنیدیدم ، دوستانی که ازشون حجم کم شده یا از این دست مشکلات دارند از طریق پیام

خصوصی سایت یا SMS به ایشون اعلام کنند

میمونه اون بحثی که OMID.1080p مطرح کرد که مهندس کلا جواب نداد ، که اونم میزاریم به حساب اینکه خودشون موافق این قضیه هستن که زیاد از حد پورت واگذار کردن (اما خب موافقت چه فایده !)

در کل بحثایه کلی کامل مطرح شد ، این 1هفته رو به مشاهده نتایج بگذرونیم ، اگه تغییر مثبتی ایجاد شد میریم تو مشکلات با اولویت کم تر (آخه تغییره ظاهر سایت مخابرات بخوره تو سرم ! میخوایم چیکار الان !!!!!)

اگه این هفته اومدو این تغییر محدودیتا که مهندس مدام بهش اشاره کرد ، به این شکل بود که مثلا طلایی همون 90 موند یا نهایت 10 20 تا رفت بالاتر ، و بقیه طرح ها هم افت کردن ، که میفهمیم کلا همه چی فان بوده و

سرکاری !!! و دیگه نیازی به صحبتو اعلام مشکلات نیست ! چون این حضور در جمع کاربران فقط جهت ظاهرنمایی و ... بوده ، در نتیجه راه حل آخر میمونه که اونم تخلیه پورت هست (دوستان مظلوم فیبری هم خدا بهشون

صبر بده!)

اما اگر طلاییرو مثلا روی 180 تا 200 بستن ، نقره ای رو 130 تا 150 ، برنزی رو هم روی همین 80 تا 100 (یا کلا هرچیزی تو این حدودا ) میشه به این نتیجه رسید که واقعا ایشون دنبال سیاست تغییر و بهبود هستن !

خلاصه نیت و جدیت جناب مدیر عامل طی همین هفته مشخص میشه ...

hamed_yazdani
01-11-2013, 17:51
درسته گفتین بحث شبانه رایگان نباشه. ولی یه سوال. الان کلا هیچ طرحی از سرویس های مخابرات شبانه نداره؟

vahid-vs
01-11-2013, 19:30
این چه وضعیه ؟ مثه بدبختا ! فقط میخوان بکنن از ادم ! :n28:
یه روز پامیشی میبینی زدن 5000تومن اصلاحیه کمپین
بعد ماهی 10000تومن شده 12500 میگی جهنم ضرر حداقل شبا دانلود رایگان داری !
6ماه بعد پامیشی میبنی باهمون قیمتا شب دانلود فرت ! برو حالشو ببر ! :n24:
اینجا .... است !

tbi_cst
01-11-2013, 19:47
با عرض سلام و ادب خدمت همه ی دوستان و جناب آقای مهندس ملک جعفریان

جناب آقای مهندس در مورد محدود کردن شبانه ها که قراره در طول هفته ی آینده سرو سامون داده بشه و این وضع کمی بهبود پیدا کنه یه پیشنهاد می خواستم بدم و اون اینکه روی هر سرعتی که قراره محدود کنین هر طرح رو حداقل دانلود از سرورهای داخلی را روی حداکثر پهنای باند بزارید. . اینکه دیگه نیاز نیست از خارج پهنای باند خریداری بشه و هذینه داشته باشه خواهشا این کار رو انجام بدین.(منظورم همون اینترانت خودمونه)

اینطوری برای ما دانشجویانی که احتیاج به یه نرم افزار برای کارمون داریم خیلی بهتر میشه و نیاز نیست یه هفته زمان بزاریم که می خوایم یه اتوکد یا ... دانلود کنیم و توی سایت های ایرانی هم به وفور پیدا می شه.

دوستان لطفا اگه جناب مهندس نیومدن این موضوع رو بهشون بگین.

با تشکر

mehdiii_mm
01-11-2013, 20:25
شبانه رایگانه یا نه ؟

atlas ap
01-11-2013, 21:02
شبانه

رایگانه یا نه ؟
والا من امروز صبح یه نیم ساعت دان داشتم کم نکرد ولی خوب کی به کیه شاید مال شما کم شه :n27: در ضمن سرعت دان منم صبح از 100 بالاتر نمیرفت اون هم داخلی :n21:

tntkgb
01-11-2013, 22:02
با عرض سلام و ادب خدمت همه ی دوستان و جناب آقای مهندس ملک جعفریان

جناب آقای مهندس در مورد محدود کردن شبانه ها که قراره در طول هفته ی آینده سرو سامون داده بشه و این وضع کمی بهبود پیدا کنه یه پیشنهاد می خواستم بدم و اون اینکه روی هر سرعتی که قراره محدود کنین هر طرح رو حداقل دانلود از سرورهای داخلی را روی حداکثر پهنای باند بزارید. . اینکه دیگه نیاز نیست از خارج پهنای باند خریداری بشه و هذینه داشته باشه خواهشا این کار رو انجام بدین.(منظورم همون اینترانت خودمونه)

اینطوری برای ما دانشجویانی که احتیاج به یه نرم افزار برای کارمون داریم خیلی بهتر میشه و نیاز نیست یه هفته زمان بزاریم که می خوایم یه اتوکد یا ... دانلود کنیم و توی سایت های ایرانی هم به وفور پیدا می شه.

دوستان لطفا اگه جناب مهندس نیومدن این موضوع رو بهشون بگین.

با تشکر
واقعا این کار خیلی خوبیه اومیداورم همچین کاری انجام بشه

tntkgb
01-11-2013, 22:03
دیشب تقریبا 1.5 گیگ دانلود کردم واسه من که فری بود:n01:

atlas ap
01-11-2013, 22:16
روایت داریم تو اون دنیا موضوع انشا میدن :
زندگی خود را چگونه گذراندید ؟
ایرانیان مینویسند :
پشت کامپیوتر منتظر نشسته بودیم دانلود شه !

amin1374
01-11-2013, 23:03
شبانه

رایگانه یا نه ؟

شبانه شده مثل تحم مرغ شانسی شانس داشته باشی رایگانه .دی

REGISTRATI0N
01-11-2013, 23:18
سلام آقای جعفریان

بنده طرح بعثت داشتم که شبانش رایگانش 7 ساعت در روز (0-7 صبح) بود که اگه به اندازه 1سال 60 گیگ تمدیدش میکردم 185ت در میومد.

4-5 ماه پیش که طرح خانواده شبانه رایگان داشت اومدم تو این طرح و اندازه 48 گیگ ترافیک خریدم که با 1گیگ رایگانی که طرح خانواده هر ماه میده مجموعا 60گیگ تو یکسال مصرف کنم با این اوصاف 165ت میشد ولی شبانش رایگانش 6 ساعت در روز (1-7 صبح) بود که گفتم یه ساعت کمتر شبانه رایگان به درک :n27: اومدم تو خانواده 3 ماه بعد یهو اعلام شد همه طرحا شبانه رایگان دارن جز خانواده!!!!!!!!!
حالا هم هنوز حدود 35گیگ از ترافیکم مونده
وقتی زنگ میزنم میگم لااقل بزارین برم یه طرحی که شبانه رایگان داره و ترافیکم رو به اون انتقال بدین اپراتورها میگن امکانش نیست! !!!!! ! ! ! ! ! ! ! ! !!! !!!! !!! !! !! ! !! !!! !!! ! !!! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
بابا من هر طرحی باشم بخام ان گیگ ترافیک بخرم باید همون مقدار پول بدم که واسه طرحا دیگه باید بدم ، اونوقت چرا امکانش نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا یه کمکی بکنید 35گیگ ترافیکمو مجبورم همشو پولی استفاده کنم فقط سر اینکه یهو تصمیم به لغو شبانه رایگان اونم فقط واسه طرحی که من توش بودم شد!!!!!!!!
یه کمکی کنید لطفا 35گیگ ترافیکم داره فنا میشه

OMiD.1080p
01-11-2013, 23:32
دوستان اگه جناب آقای ملک جعفریان اومدند ازشون بخواین که پست منو ( پست شماره 672 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) رو پاسخ بدند .

چون به نظرم اگر همون پست رو جواب بدند تقریبا مسیر کلی و هدف شون مشخص خواهد شد .

rtmreza
01-11-2013, 23:34
سلام لطفا به مهندس بگین این تماس با 2020 رو حداقل رایگان کنه اخه نمی شه که ما همش جیب مخابرات رو پر کنیم

یا حداقل مثل اپراتورهای دیگه 1 دقیقه یا 30 دقیقه اش یک نرخ کم باشه

amin1374
02-11-2013, 00:26
ب این نتیجه رسیدم یکی از بی درو پیکرترین ارگان ها و یکی از بیدروپیکرترین ای اس پی ها بازم همین مخابراته ک البته گل سر سبدشون مخابرات خراسانه ! اینترنت قطع میشه وصل میشه حجم کم میشه شبانه قطع میشه وصل میشی سامانه قطع میشه وصل میشه سرعتا کم میشه ووووووو

mehdiii_mm
02-11-2013, 01:08
.................................

AliTavakoli7
02-11-2013, 01:16
سلام لطفا به مهندس بگین این تماس با 2020 رو حداقل رایگان کنه اخه نمی شه که ما همش جیب مخابرات رو پر کنیم

یا حداقل مثل اپراتورهای دیگه 1 دقیقه یا 30 دقیقه اش یک نرخ کم باشه

یا بهتره برای مشهد چند میلیونی چند تا "اپراتور" (پاسخگوی) بیشتری بزارن. حجم کاربرا با اپراتورا همخوانی نداره. راستی چند نفرن؟؟؟؟

SMNsoft
02-11-2013, 01:34
دقیت کنید :
۲- شبانه ۲۴ ساعت است و عرض باند استان حدود ۴ گیگابایت میباشد ه عرض باند در فاصله ۱۷ ساعت حدود ۱۳۰۰ مگا خالی میباشد ولی در زمان شب رایگان بعلت تعریف در دانلود منیجرها جهت دانلود ترافیک استان به سقف میچسبد جالا شما و شبکه بعلا رایگان بودن این اتفاق می افتد \س میبایستی مدیریتی روی این چنین مواردی داشته باشیم گه محدود شدن در شب ملاک قرار داده شده

الان این یعنی چی؟ یعنی شما تو 17 ساعت روزانه 2700 مگابایت در ثانیه ترافیک استفاده می کنید؟
می دونید این یعنی چی؟ یعنی با توجه به اینکه دارید برای هر گیگ 4200 تومان می گیرید باید درآمد شما در هر ثانیه 11300 تومان باشه. پس در هر 17 ساعت، درآمد شما حدود 691 میلیون تومان هست.
که قطعا با این مشکلات بوجود اونده تو این چند هفته، 10ها برابر هم شده.

با این درآمد که شما روزانه به دست می آورید واقعا ظلمه چنین سرویسی به کاربران بدین. واقعا زشته. :n23::n28:

AliTavakoli7
02-11-2013, 05:20
● به نوشته خراسان ۶۵۵ میلیارد از درآمد مخابرات غیرقانونی
است و باید به مردم بازگردانده شود. حالا حساب کنید درآمد قانونی
مخابرات را؟ مشترکان تاکنون به شما چه مبلغ سود داده اند؟

بدترین اینترنت را مخابرات دارد. زمان ثبت نام قول شبانه
رایگان می دهد ولی بعد از یک هفته ب §دون اط § الع شبانه را
قطع می کند و هیچ کس هم جوابگو نیست. هر جا هم تماس
می گیریم به دیگری ارجاع می دهند.

arian007
02-11-2013, 07:43
سلام دیشب چند تا فیلم گذاشتم برای دانلود صبح اومد ببینم چقدر دانلود شده که مخم سوت کشید تو 6 ساعت کامپیوتر روشن 150 مگ دانلود کرده بود یعنی پول برقش هم در نیومد

mamal_2007
02-11-2013, 10:10
سلام
دوستانی که طرح طلایی دارن سرعت دانلودشون تو روز چقدره ؟؟
و ایا شبانه رایگان دارند؟

مچکرم

4daneshjo
02-11-2013, 10:51
سلام
دوستان کسی هست اینجا که از مودم های مخابرات گرفته باشه ؟
من یکی گرفتم و با تنظیمات اولیه که روی مودم بود نتونستم کانکت بشم الان هم ریست کامل کردم باز هم نمیتونم کانکت بشم اگه کسی این مودم zyxel p660hn داره یه پخ به من بده
ممنون میشم

n shh
02-11-2013, 13:02
سلام دوستان الان رفتم سایت 2030 دانلود شبانه ها رو تفکیک کرده بود ویه ستون مک ادرس هم اضافه شده بود که فکر کنم مال همین قضیه ای باشه که دیگه کسی نتونه از اکانت شما استفاده کنه. امیدوارم تغییرات بزرگتری که به نفع کاربر ها باشه انجام بشه.

babak2111
02-11-2013, 13:07
ممنون ازخبرخوب شما
والبته خیلی تشکر ازمهندس ملک جعفریان که خیلی سریع دارن تغییرات رو اجرا می کنندانشالله سرعت شبانه هم اصلاح بشه تا حداقل تو این موارد یک نفس راحت بکشیم
قابل توجه دوستانی که می گن تو فوروم و باگفتگو تو نت هیچ مشکلی حل نمی شه

n shh
02-11-2013, 13:10
سلام دوستان کسی هست اینجا که از مودم های مخابرات گرفته باشه ؟ من یکی گرفتم و با تنظیمات اولیه که روی مودم بود نتونستم کانکت بشم الان هم ریست کامل کردم باز هم نمیتونم کانکت بشم اگه کسی این مودم zyxel p660hn داره یه پخ به من بده ممنون میشم آموزش تنظیمات مودم ZyXEL P-660HN-T1 H [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amin1374
02-11-2013, 13:11
ولی خداییش اون طراحش چقدر خنگ یوده اخه مک ادرس با آی پی تدرس فرق داره زمین تا اسمون !!!

AliTavakoli7
02-11-2013, 13:14
سلام
دوستانی که طرح طلایی دارن سرعت دانلودشون تو روز چقدره ؟؟
و ایا شبانه رایگان دارند؟

مچکرم

100 تا 240_____من دارم.

aabrahim
02-11-2013, 13:41
الان این یعنی چی؟ یعنی شما تو 17 ساعت روزانه 2700 مگابایت در ثانیه ترافیک استفاده می کنید؟
می دونید این یعنی چی؟ یعنی با توجه به اینکه دارید برای هر گیگ 4200 تومان می گیرید باید درآمد شما در هر ثانیه 11300 تومان باشه. پس در هر 17 ساعت، درآمد شما حدود 691 میلیون تومان هست.
که قطعا با این مشکلات بوجود اونده تو این چند هفته، 10ها برابر هم شده.

با این درآمد که شما روزانه به دست می آورید واقعا ظلمه چنین سرویسی به کاربران بدین. واقعا زشته. :n23::n28:

لطفا به این هم پاسخ بدین.البته می دونم طریقه حساب کردن ترافیک برای کاربرانتون از این حرف ها گذشته و فقط صفر هارو از کاربران کم می کنید.
ولی کمی هم پهنای باند بخرید بدک نیست.
نظر شما چیه؟

bob111
02-11-2013, 14:22
خب دوستان اولین تغییر مثبت رو دیدیم یعنی جدا کردن حساب شبانه رایگان از حساب اصلی در ریز کارکرد. نکته جالب اینه که تمامی شبانه های این مدت رو منظور کردند پس بهش دسترسی داشتند امیدوارم حالا که میزان مصرف تو ساعات رایگان برای روزهای گذشته مشخص شده این مقدار شارژ که از حسابمون بی مورد کسر شده بود برگرده و مهندس ملک جعفریان دستورش رو بدن.

و نکته دیگه اینکه آقای مهندس ملک حعفریان و دوستان دیدین با یک دستور ساده از جانب مدیرعامل چه راحت مشکل حل شد! بعضی اوقات باید مسائل رو به اطلاع مدیران رساند تا اونا هم به کارمندان گوشزد کنند پس تلاشمون تو این چند روزه برخلاف گفته بعضی مخالف خوان ها بی تاثیر نبوده!

آقای مهندس ملک جعفریان ما منتظر تغییرات مهم تر و اصلی که وعده اش رو داده بودید هستیم. با سپاس

IceLord
02-11-2013, 15:59
خوب اولین سری تغییرات مثبت مشاهده شد.
انشالله که تداوم داشته باشه.

من همچنان مشکل عدم برگشت حجم خریداری شده رو دارم.
انشالله با پیگیری شخص مهندس حل بشه.

دو سری ایراد دیگه هم دارم هست که خدمتتون عرض کنم:
1. اگه حجم اینترنت روزانه تموم بشه دیگه نمیشه از شبانه استفاده کرد. لطفا حالا که دارید دستی به سر و روی سیستم میکشید اینم مد نظر قرار بدید.
2. همچنان واحد 2020 بسیار شلوغه! لطفا تعداد اپراتور ها رو افزایش بدید.
اینا مشکلاتی بود که من ندیدم دوستان اشاره کرده باشن. البته اولویت کمتری نسبت به مشکلات حاد سایر دوستان دارن.

موفق باشید

hamed_yazdani
02-11-2013, 17:08
خوب اولین سری تغییرات مثبت مشاهده شد.
انشالله که تداوم داشته باشه.

من همچنان مشکل عدم برگشت حجم خریداری شده رو دارم.
انشالله با پیگیری شخص مهندس حل بشه.

1. اگه حجم اینترنت روزانه تموم بشه دیگه نمیشه از شبانه استفاده کرد. لطفا حالا که دارید دستی به سر و روی سیستم میکشید اینم مد نظر قرار بدید.
اینا مشکلاتی بود که من ندیدم دوستان اشاره کرده باشن. البته اولویت کمتری نسبت به مشکلات حاد سایر دوستان دارن.

موفق باشید
سلام. شبانه های روز های قبل نوشته شده ولی به حجم بر نگشته. از امشب قراره شبانه ها از حجم کم نکنه؟

[Mohsen]
02-11-2013, 17:23

این مورد اولی رو که میگید ایراد نیست. تا جاییکه میدونم تمام ISP ها اینکار رو میکنند و حتی بعضی ها اگر حجمتون از یک حدی کمتر باشه سرعت شبانه رو محدود میکنند.

مخابرات مسائل بسیار مهم تری داره که باید حل بشه که از جمله اونها همین پایبند نبودن به قرارداده که بسیاری از مشترکان رو کلافه کرده!

ataearmy
02-11-2013, 18:57
سامانه هنوزم ايراد داره مال قبل از بيست و سوم مهر رو نشون نميده
كلي حجم دانلود شبانه اون موقع ازم كم كردن عكسهاشو خودم دارم
ضمنا هنوز قادر به تمديد حساب نيستيم
لابد واسه اينه كه طرحمون كه تموم شد مجبور شيم يه چيزي بگيريم كه
دانلود شبانه نداره

ekhorasan
02-11-2013, 19:21
سلام
دوستان کسی هست اینجا که از مودم های مخابرات گرفته باشه ؟
من یکی گرفتم و با تنظیمات اولیه که روی مودم بود نتونستم کانکت بشم الان هم ریست کامل کردم باز هم نمیتونم کانکت بشم اگه کسی این مودم zyxel p660hn داره یه پخ به من بده
ممنون میشم

و

imanghamari
02-11-2013, 20:00
سلام دوستان سامانه رو یک تغییر دادن

حالا اگه بری توش می تونی مک ادرس مودمی که باهش کانکت شدین رو ببنین

این جوری هم خوب میشه دیگه اقای ملک جعفریان نمیاد بگه شما -- شدین:n02:

من که تمام مک ادرسام خودمم

ولی بازم ازم حجم خورده هنوز هم برنگردونده

Milad_Sky
02-11-2013, 20:16
سلام دوستان

امیدوارم واسه این مشکل لیمیت شدن سرعت شبانه سرویس های مختلف(مخصوصا این کمپین که یکساله هست!!) همگی روی 90 k هم تدبیری اندیشیده بشه...

shoojats
02-11-2013, 20:44
سرعت روزانم الان رو 40kb
اقای مهندس شرمنده کردین
بجای اینکه بهتر کنه بدتر کرده

saeedaz09
02-11-2013, 21:05
سامانه هنوزم ايراد داره مال قبل از بيست و سوم مهر رو نشون نميده
كلي حجم دانلود شبانه اون موقع ازم كم كردن عكسهاشو خودم دارم
ضمنا هنوز قادر به تمديد حساب نيستيم
لابد واسه اينه كه طرحمون كه تموم شد مجبور شيم يه چيزي بگيريم كه
دانلود شبانه نداره

شما سرویستون چیه ؟ من که وقتی میرم تو حسابم امکان تمدید وجود داره سرویس شما چیه که این امکانو برداشتن ؟

ataearmy
02-11-2013, 21:47
شما سرویستون چیه ؟ من که وقتی میرم تو حسابم امکان تمدید وجود داره سرویس شما چیه که این امکانو برداشتن ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط امكان شارژ حساب هست نه تمديدش

babak2111
02-11-2013, 22:37
:33::33:مخابرات دزد:33::33:

دوست عزیز شما فکرکنم تازه دارین این تاپیک رو می خونید خواهشا یکم مراعات کنید تازه داره یکم تغییر ایجاد می شه یکم مراعات کنید

imanghamari
02-11-2013, 22:46
اقایون من افت شدید سرعت دارم دارم مخصوصا سرور های خارجی

یک خبری بدین شاید مشکل از منه

babak2111
02-11-2013, 23:05
نه ایمان جان من که مشکلی ندارم با هات اسپات هم وصلم

babak2111
02-11-2013, 23:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط امكان شارژ حساب هست نه تمديدش
دیگه بعضی طرح ها ارائه نمی شه شما اگه اهل ریسک هستی طرح کمپین رو بگیرمودمم رایگان بهتون می دن شبانه هم داره

shoojats
02-11-2013, 23:15
دوستان افت سرعت دارم با سرعت 40 روزانه
طرح طلایی جالبیش اینجاست وقتی دیس میکنم کانکت نمیشه ارور 618 و 619 میده
در مورد ریزکارکردها نمودارش برگشنه اما حجم اپلودها رو نشون نمیده

mohsen_gh1991
03-11-2013, 00:59
دوستان الان شبانه ها چطوره وضعش؟ میشه دانلود کرد؟

e4lyas
03-11-2013, 01:30
ساعت دانلود رایگان برای من برگشته از ساعت 12
شما هم همینطور ؟

e4lyas
03-11-2013, 01:44
اگر مهندس ملک جعفریان اومد و در اون ساعت نبودم این پست رو هم کوت کنید که ببینند .

================

در اینترنت شبانه بعضی موقع ها لازم هم که دیسکانکت هایی انجام بشه تا به یک آی پی مناسب از نظر پیــــــــنگ و سرعـــــــت رسید ... !

بنده الان این 4 تا آی پی زیر رو کانکت شدم و تا رسید به آخری که از نظر سرعت عالی و پینگ هم خوب در مکان خوبی قرار داره ... آیا این تقاوت های آی پی ای که از سیستم های جداگانه نشات می گیره از نظر کانفیگ با هم متفاوت هستند ؟ ؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

babak2111
03-11-2013, 01:47
شما الان سرعتت چنده؟

abbas2000
03-11-2013, 01:53
من سرعتم الان 100 بعثت دارم ولی دیشب 20 بیشتر نبود

babak2111
03-11-2013, 01:59
بهرحال امشب که خبری ازاصلاح سرعت ها نبود تا ببینیم تو شب های اینده چی پیش می یاد

OMiD.1080p
03-11-2013, 02:02
لعنت بر من که امیدوار بودم به بهبود وضعیت .
هر روز داره بدتر میشه وضعیت .

دقیقا شده عین شرکت های سازنده آنتی ویروس .
اونا میان هر روز راه های نفود و سوءاستفاده رو میبندند و حملات رو دفع و از سیستم دفاع میکنند .
نتیجه اش هم میشه امنیت کاربر.

حالا از این طرف مخابرات هم میاد هر روز عرصه رو بر کاربر تنگ تر میکنه . انگار کاربر یک ویروسه .
نتیجه اش هم میشه مثل الان . سرعت به زور به 60 میرسه . سایت ها سه ساعت طول میکشند باز بشند. ============صبر ایوب نیازمندیم.

AliTavakoli7
03-11-2013, 02:53
بهرحال امشب که خبری ازاصلاح سرعت ها نبود تا ببینیم تو شب های اینده چی پیش می یاد

256 مونو کردن 90. چقدر بدبختم که دارم به مثلا 120 راضی میشم. پول طلایی دادم سرعتو برنزی کردن. حالا میخام به سرعت نقره ای راضی بشم چون مخابرات بیش از ظرفیتش فروخته حالا بجای طلا نقره میده. کم فروشی یعنی چی؟ از جیب منو امثال من میلیاردر میشن من هر شب تا آخر شب بخاطر چندرغاز دانلود بیدار بشینم. بنظر من اصلاحات یعنی طلایی بشه 256 همونو که موقع خرید بود. کمتر از این یعنی کوتاه اومدن در مقابل زیاده خواهی. سرعت وبگردی هم که صفر.

OMiD.1080p
03-11-2013, 03:14
256 بنظر من اصلاحات یعنی طلایی بشه 256 همونو که موقع خرید بود. کمتر از این یعنی کوتاه اومدن در مقابل زیاده خواهی. سرعت وبگردی هم که صفر.
خوب نکته همیجاست دیگه .
طرف که روز اول میره یه سرویس راه اندازی کنه چمیدونه که مثلا طرح طلایی و یا نقره ایی سرعت و پهنای باندشون چقدره .
فکر میکنه مثل اسم هاشون ( طلایی ) ازش طلا میریزه و یا فکر میکنه واقعا ارزشش مثل طلاست .

اینا همش 30یاست هایی هستش که منو شما و امثال ما نمیتونیم واسش کاری کنیم .

masking
03-11-2013, 06:29
مخابرات "خراسان رضوی" جایزه ملی اپراتور برتر را گرفت :n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04: :n04:

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی، این استان با دارا بودن 6 میلیون مشترک تلفن ثابت و سیار توانسته است امسال به عنوان اپراتور برتر کشور جایزه ملی کیفیت را از آن خود کند.

فراتر از این دیگر انتظار نمی رود.بدرود

ataearmy
03-11-2013, 06:47
[

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی، این استان با دارا بودن 6 میلیون مشترک تلفن ثابت و سیار توانسته است امسال به عنوان اپراتور برتر کشور جایزه ملی کیفیت را از آن خود کند.

جل الخالق:n04: يكي نيس بگه آخه كميت چه ربطي به كيفيت داره؟:n27:
تونسته سر ملت رو شيره بماله هي اينترنت بفروشه
جايزه ملي كيفيت واسه چي؟:n13:

jacket
03-11-2013, 09:23
دوستان من 3 ماه بعثت دارم . دیشب تونستم 1 گیگ دانلود کنم . اما سرعت وبگردی پایین هنوز . از حجمم هم 7 گیگ کم شده ، زنگ زدم به 202 گفت بررسی میشه !

babak2111
03-11-2013, 09:48
256 مونو کردن 90. چقدر بدبختم که دارم به مثلا 120 راضی میشم. پول طلایی دادم سرعتو برنزی کردن. حالا میخام به سرعت نقره ای راضی بشم چون مخابرات بیش از ظرفیتش فروخته حالا بجای طلا نقره میده. کم فروشی یعنی چی؟ از جیب منو امثال من میلیاردر میشن من هر شب تا آخر شب بخاطر چندرغاز دانلود بیدار بشینم. بنظر من اصلاحات یعنی طلایی بشه 256 همونو که موقع خرید بود. کمتر از این یعنی کوتاه اومدن در مقابل زیاده خواهی. سرعت وبگردی هم که صفر.

علی جان من که این هفته رو هم صبرمی کنم ببینم چی می شه اگه یک تغییرجدی کرد وسرعتم به نزدیک ترین حدو خودش یعنی همون 250رسید که هیچی واگرنه مجبورم برم وایمکس ایرانسل بگیرم چون فن اوا هم منطقه ما رو ساپورت نمی کنه دیگه ازاسم شبانه هم حالم بدم می شه می رم همون یک مگ نامحدود ایرانسل رو می گیرم درسته گرونه ولی دیگه می دونم ثابته هرروز یک بامبولی درنمی یاره گرچه تو این مملکت هیچی رو صددرصد نمی شه گفت قطعیه

mohsen1849
03-11-2013, 10:09
بعد از مدت ها خواستم دانلود شبانه رو تست کنم ببینم برقرار یا نه ،اتفاق جدید این بود که اگه در دانلود شبانه از ساعت 7 رد بشه سیستم نمی تونه تشخیص بده و همه رو به حساب روزانه می زنه !! قبلا برای من اینطور نبود. دوستانی دیدم میگن تست کردم شبانه داشته و صبح دیدم از حجم کم کرده شاید این مشکل براشون پیش اومده. این دانلود شبانه هم شده قصه هزار و یک شب .

Jean-Francis
03-11-2013, 10:24
دوستان بعثتی این موضوع هم به اطلاع آقای جعفریان برسونید و به بازرسی شکایت کنید.
با عرض سلام و خسته نباشید
قیمت خرید زمان برای طرح بعثت و نقره ای ماهی 7500 تومان میباشد
در صورتی که طرح بعثت سرعتش 1 مگ و طرح نقره ای 1.5 مگ میباشد
من طرح بعثت دارم چرا باید هزینه سرعت 1.5 را بدهم
لطفا قیمت ماه اضافه بعثت را کاهش دهید
طرح برنزی با سرعت 1 مگ هزینه ماه اضافه 4770 تومان میباشد
و با بعثت هیچ تفاوتی ندارد چرا بعثت باید هزینه ماه اضافه آن بیشتر باشد؟
لطفا هزینه ماه اضافه بعثت را اصلاح کنید
با تشکر

بازرسی مخابرات

rtmreza
03-11-2013, 10:25
علی جان من که این هفته رو هم صبرمی کنم ببینم چی می شه اگه یک تغییرجدی کرد وسرعتم به نزدیک ترین حدو خودش یعنی همون 250رسید که هیچی واگرنه مجبورم برم وایمکس ایرانسل بگیرم چون فن اوا هم منطقه ما رو ساپورت نمی کنه دیگه ازاسم شبانه هم حالم بدم می شه می رم همون یک مگ نامحدود ایرانسل رو می گیرم درسته گرونه ولی دیگه می دونم ثابته هرروز یک بامبولی درنمی یاره گرچه تو این مملکت هیچی رو صددرصد نمی شه گفت قطعیه

1 مگ نگیری که گریه ات می گیره

الان سرعت خوب و با ثبات در ایرانسل فقط 512 است اینو میتونی تو تالار ایرانسل هم ببینی

babak2111
03-11-2013, 10:28
ای بابا برای چی یعنی سرعتش ثابت نیست؟

XXS
03-11-2013, 11:29
ای بابا برای چی یعنی سرعتش ثابت نیست؟

دوسته من وایمگس ایرانسل 128 داره نامحدوده سرعتش دانلودش ثابت 15 کیلو بنده خداخیلیم خوشحاله صبح تا شب بااین سرعت دانلود میکنه خوابم نداره .:n02:
این همون ادمی بودکه میگفت میرم اروپاباسرعت فضایی دانلودمیکنم حالا اینجا به همین سرعتم راضیه.

Jean-Francis
03-11-2013, 11:33
دوستان بعثتی این موضوع هم به اطلاع آقای جعفریان برسونید و به بازرسی شکایت کنید و ایمیل بزنید.
با عرض سلام و خسته نباشید
قیمت خرید زمان برای طرح بعثت و نقره ای ماهی 7500 تومان میباشد
در صورتی که طرح بعثت سرعتش 1 مگ و طرح نقره ای 1.5 مگ میباشد
من طرح بعثت دارم چرا باید هزینه سرعت 1.5 را بدهم
لطفا قیمت ماه اضافه بعثت را کاهش دهید
طرح برنزی با سرعت 1 مگ هزینه ماه اضافه 4770 تومان میباشد
و با بعثت هیچ تفاوتی ندارد چرا بعثت باید هزینه ماه اضافه آن بیشتر باشد؟
لطفا هزینه ماه اضافه بعثت را اصلاح کنید
با تشکر

بازرسی مخابرات

amin1374
03-11-2013, 12:21
مخابرات "خراسان رضوی" جایزه ملی اپراتور برتر را گرفت :n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04::n04: :n04:

فراتر از این دیگر انتظار نمی رود.بدرود

چه واژه آشنایی کیفیت LoL

rtmreza
03-11-2013, 16:04
دوسته من وایمگس ایرانسل 128 داره نامحدوده سرعتش دانلودش ثابت 15 کیلو بنده خداخیلیم خوشحاله صبح تا شب بااین سرعت دانلود میکنه خوابم نداره .:n02:
این همون ادمی بودکه میگفت میرم اروپاباسرعت فضایی دانلودمیکنم حالا اینجا به همین سرعتم راضیه.

اقا شما با منی اگر هستی من همچین حرفی نگفتم !!!!!!!!!!

دوما اون ترافیک 1 مگ تو ایرانسل به دلیل شلوغ شدن و نبود تجهیزات کافی سرعتشبیشتر وقت ها بین 20 تا130 است معمولا 25

ولی طرح 512 خلوت و تجهیزات دکل ها متناسب با این طرح و میتونی طرح 512 ویژه اش رو بگیری که از سرعت قانونی بالاتره

e4lyas
03-11-2013, 16:37
بعد از مدت ها خواستم دانلود شبانه رو تست کنم ببینم برقرار یا نه ،اتفاق جدید این بود که اگه در دانلود شبانه از ساعت 7 رد بشه سیستم نمی تونه تشخیص بده و همه رو به حساب روزانه می زنه !! قبلا برای من اینطور نبود. دوستانی دیدم میگن تست کردم شبانه داشته و صبح دیدم از حجم کم کرده شاید این مشکل براشون پیش اومده. این دانلود شبانه هم شده قصه هزار و یک شب .

خیر برای من در ساعت 6:54:34 اتوماتیک قطع میشه و خود به خود ( داخلی - نه اینکه سیستم نت نداشته باشه .. ! ) و از ساعت 6:54:52 رایگان تموم میشه .. و جداگانه محاسبه میشه !

Gregar
03-11-2013, 19:30
این سامانه واسه من خرابه یا واقعا تمدید حساب رو برداشتن ؟

سه ماه واسم مونده با 4.5 گیگ . دوره های قبل گیگ اضاف میاوردیم زمان شارژ میکردیم . اما حالا با این 5 گیگی که ازم خوردن فکر کنم سر دو ماه گیگم تموم بشه و حالا بیا گیگ شارژ کن . شیطونه میگه برم یه خط بگیرم و این رو فقط بزارم واسه شبانه .

alyy
03-11-2013, 21:14
دوستان شما هم مشکل من رو داریی؟ من دو روزه وی پی ک فعال میکنم سایتهای فی=لتر برام این اخطار و میده The connection has timed out و سایتهای غیر فیل برام باز میشه و وقتی قطعش میکنم و معمولی وصل میشم صفحه فیلترینگ برام میاد

XXS
03-11-2013, 22:07
اقا شما با منی اگر هستی من همچین حرفی نگفتم !!!!!!!!!!

دوما اون ترافیک 1 مگ تو ایرانسل به دلیل شلوغ شدن و نبود تجهیزات کافی سرعتشبیشتر وقت ها بین 20 تا130 است معمولا 25

ولی طرح 512 خلوت و تجهیزات دکل ها متناسب با این طرح و میتونی طرح 512 ویژه اش رو بگیری که از سرعت قانونی بالاتره

اینم بگم نمایشگاه PC ساله قبل غرفه ایرانسل مودم وایمگس روبه30000 تومن حراج کرده بودند اون بدبخت هرچی میگفت حراج حراجه هیچکی محل نمیدادمفت بودا کاش من یکی میگرفتم:n29:.اخرش فکرکنم چندتا مجانی داد.:n13:

e4lyas
04-11-2013, 00:20
تو قسمت ثبت ریزکارکرد امشب از ساعت 6 به بعد ( بعداز ظهر ) صفر حساب شده ؟

jaxarman
04-11-2013, 00:25
بابا پس این مشکل حجما کی می خواد درست شه؟:n27:
من الان به ازای هر 10 مگ ، 20 مگ ازم حجم کم می شه. دقیقا دو برابر استفاده ای که می کنم حجم کم می شه.
کسی اگه راه حلی داره بگه چیکار کنیم.

imanghamari
04-11-2013, 00:44
من الان به ازای هر 10 مگ ، 20 مگ ازم حجم کم می شه. دقیقا دو برابر استفاده ای که می کنم حجم کم می شه.

اه اه من دارم راه حل مشکلت دسته منه (فعلا از اینترنت استفاده نکن):n02:

شوخی می کنم ها به دل نگیری

چند وقته تایپیک سوت و کور شده اونم فقط به خاطره جواب های نا امید کننده ی اقای ملک جعفریان بود:n27:

باور کنید که من ناامید شدم این مخابرات درست بشه

میدونید مشکل چیه ؟

در یک کلام اینا قبول نمی کنند مشکل دارند به خاطره همون هم برای رفع مشکل کاری انجام نمیدن

rtmreza
04-11-2013, 00:54
تو قسمت ثبت ریزکارکرد امشب از ساعت 6 به بعد ( بعداز ظهر ) صفر حساب شده ؟

تایید میشه ولی حجم هم کم میشه
باز معلوم نیست چه اشی دارن می پزن ؟؟؟

من هم همینطور اخه خدا تا کی ؟؟؟؟

OMiD.1080p
04-11-2013, 01:10
مال من که اون طوری نیست !
به اندازه مصرف کم میکنه .

ولی خوشم اومد ملک جعفریان رفت و پشت سرش رو هم نگاه نکرد . به این میگن یک مدیر با تدبیر

babak2111
04-11-2013, 01:12
بازم رو همون 90محدود شد
ای بابا دیگه وقتی مدیرعامل مخابرات نتونه ازپس کارمنداش بربیاد ویک تعریف ساده تو نرمافزار محدودیت شون نتونن بکنن یا نخوان بکنند دیگه ازدست کی می خواد کاری بربیاد
نه اقا این خانه ازپای بست ویران است

amin1374
04-11-2013, 01:15
داشتم فک میکردم مدیر عاملی که این باشه از این بیشترم انتظار نمیره وقتی مدیر عامل(بالاترین رتبه) این جوری حرف بزنه و همش مشکلاتو توجیح بکنه و.......... دیگه کارمندارو تصور کنین!!!!!!! بعید میدونم این حجمایی که دزدیدنو برگردونن

تو ریز مصرفم تو اون چند روز ک زدن داشتم نیگا میکردم
تو 45 دقیقه 1.8 گیگ دانلود کردم با این سرعت فقط باید گفت:n08:

mr1987
04-11-2013, 01:17

اه اه من دارم راه حل مشکلت دسته منه (فعلا از اینترنت استفاده نکن):n02:

شوخی می کنم ها به دل نگیری

چند وقته تایپیک سوت و کور شده اونم فقط به خاطره جواب های نا امید کننده ی اقای ملک جعفریان بود:n27:

باور کنید که من ناامید شدم این مخابرات درست بشه

میدونید مشکل چیه ؟

در یک کلام اینا قبول نمی کنند مشکل دارند به خاطره همون هم برای رفع مشکل کاری انجام نمیدن

تایید میشه ولی حجم هم کم میشه
باز معلوم نیست چه اشی دارن می پزن ؟؟؟

من هم همینطور اخه خدا تا کی ؟؟؟؟

چند پست قبلتر #6727 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وهمچنین پست شماره#6653 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من این کارشونو به همه گوشزد کردم و اقای ملک جعفریان بهونه اورد و تقصیر خودتونه من بهتون هشدار دادم وبه اقا امید تو پیام خصوصی گفتم اونم گفت تست میکنه خبر میده ولی هیچ کس گوش نداد و فکر میکنم هیشکی تایپیکهارو نمیخونه :n08:خب اقای جعفریان گفتید سیستم من مشکل داره اینم چند مورد دیگه که حالا متوجه شدن دوستان

imanghamari
04-11-2013, 02:32
افایون من برای اولین بار امشب زدم دانلود نامردا ماله منم هم محدود کردند الان سرعت بین 90 تا 100 هستش

یکی به این دزدا بگه خب ما طرح طلایی گرفتیم که شب ها با نهایت سرعت دانلود کنیم نه اینکه با سرعت 90 و گرنه که همون بعثت می موندیم :n27:

خیلی دزدن الان دیگه هیچ فرقی بین طرح ها نیست اخه تو این وضع اقتصادی کسی جرئت نمی کنه که روز بزنه دانلود

شب ها هم که همه ی طرح ها سرعتشون محدود شده (عملا هیچ فرقی بین طرح ها نیست)

نمیدونم اینا شب ها چه جوری می خوابن انقدر از بیت المال خوردن که براشون عادی شده

اقای ملک جعفریان اومدی ابروشو درست کنی زدی چشمشم کور کردی

شب ها pc رو خاموش کنیم به صرفه تره با این سرعت که نمیشه چیزی دانلود کرد

خدا از باعث و بانیش نگذره

Kamyar_AnathemA
04-11-2013, 04:26
ممنون ازخبرخوب شما
والبته خیلی تشکر ازمهندس ملک جعفریان که خیلی سریع دارن تغییرات رو اجرا می کنندانشالله سرعت شبانه هم اصلاح بشه تا حداقل تو این موارد یک نفس راحت بکشیم
قابل توجه دوستانی که می گن تو فوروم و باگفتگو تو نت هیچ مشکلی حل نمی شه

الان مشکلات حل شد دیگه ! نه ؟
آفرین

babak2111
04-11-2013, 08:39
الان مشکلات حل شد دیگه ! نه ؟
آفرین

چه می دونم والله دیگه نمی دونم واقعا تو این مملکت به چی می شه اعتماد کرد
منم اطمینانی نداشتم ولی وقتی دیدم شنبه اون تغییرات ایجاد شده خوشحال شدم ولی مهم ترین تغییر که برای سرعت شبانه است هنوز اجرا نشده که اگه نشه می شه گفت همه این حرف هاییی که اینجا زده شد کشک بوده

amin1374
04-11-2013, 08:44
چه می دونم والله دیگه نمی دونم واقعا تو این مملکت به چی می شه اعتماد کرد
منم اطمینانی نداشتم ولی وقتی دیدم شنبه اون تغییرات ایجاد شده خوشحال شدم ولی مهم ترین تغییر که برای سرعت شبانه است هنوز اجرا نشده که اگه نشه می شه گفت همه این حرف هاییی که اینجا زده شد کشک بوده

منم از همینجا میگم
1-حجم کم شده پول دادین حجم خریدین و....دیگه بر نمیگرده برا من که تو سامانه زده بودن احمقا نتوسنتن درست حسابی سند سازی کنن تو 45 دقیقه 1.8 گیگ دانلود کردم
2-ملک جعفریم با افرادی که تو پشتیبانین فرقی نداره همه شون مثل همن ***
3-شبانه ها هم محدود میمونه وقتی خودش داشت میگفت محدود میکنیم و..... انتظار دارین بیان محدود نکنن

اشمب من خطمو تست میکنم ببینم مارو هم محدود کردن یا نه فقط کسایی که طرح دارن!

aabrahim
04-11-2013, 10:38
همیشه زیر و بالای مخابرات رو باید ................... آبد کرد.آدم بشو نیستن که.معلوم نیست بازدارند ترافیک هارو جابهحا میکنند تا کمی اضافه کار به جیب بزنن یا اینکه کارمندا گذاشتن رو دانلود برای اینکه کسی نفهمه ریزکارکرد هارو صفر کردن.آخر هم باید یکی پول این ترافیک رو بده آن زمان است که می گن کی بهتر از این فیبر نوری ها که هرچی ازشون بلند می کنیم باز می رند قرار داد تا روز قیامت می بندن.

خدایا این مخابرات رو از ما نگیر_(کنایه بود)

یک سخنرانی از این عباسی می خوام دانلود کنم مگه تموم میشه 500 مگ ولی تمام موهام سفید شد تا اینکه امشب تموم شد.البته حالا هم وقتی از زیپ درش میارم میگه فایل خرابه.

امشب مخابرات فقط قطع می کردبعد باز وصل می کرد.ریز کارکرد های شب رو که نگاه می کنم 60 بار قطع وصل شده هر اتصال 1 دقیقه 30 ثانیه

arian007
04-11-2013, 10:47
دوستان سلام من دیشب با یک خطم که یک ماهه گرفتم سرعت دانلود شبانم روی 90کیلوبایت بود وبا خط دیگه ام وصل شدم که یکسالی هست دارم ولی اونو هم سه ماهه تمدید میکنم سرعت روی 120 یعنی یک مگ ثابت بود پس یه تفاوتی احتمالا قایل شدن تا ببینیم چی میشه

babak2111
04-11-2013, 10:58
این دو تا خظتتون تعرفه طرح هاشون چیه؟

saeedaz09
04-11-2013, 11:06
اب بابا ، باز که این ریز کارکردا بهم ریخت که !! دیشب هرچی دانلود کردم و نکردم چه رایگان و چه غیر رایگان همه رو ۰ (صفر) نشون میده !!!

arian007
04-11-2013, 18:09
این دو تا خظتتون تعرفه طرح هاشون چیه؟
خط جدیدم نقرهای 24 گیگ در سه ماه خط دومی رو نمیدونم چیه چون مال پارسال بوده و فقط تمدید کردم

babak2111
04-11-2013, 18:15
ارین جان همون جا تو سامانه گلدنت که اسم رو نوشته ولی خیلی جالبه که اون رو طرح رو 120بوده ؟؟؟

javadb40
04-11-2013, 18:40
سلام طرح 128 نامحدود کسی نداره ؟سرعتش چنده به 16 کیلو بایته یا بیشتره؟
کلا یک طرح حجم کم ولی شبانه سرعت بالا چی سراغ دارین ؟؟

arian007
04-11-2013, 19:31
خط قدیمیم که دیشب روی 120 دانلود میکرد اینه
کمپین آشنای اول-سه ماهه-256kb/s-4G

saeedaz09
04-11-2013, 20:37
سلام طرح 128 نامحدود کسی نداره ؟سرعتش چنده به 16 کیلو بایته یا بیشتره؟
کلا یک طرح حجم کم ولی شبانه سرعت بالا چی سراغ دارین ؟؟

مگه طرحای نامحدود هنوزم ارائه میشه ؟ ؟ ما فک میکردیم برداشته شده !!

OMiD.1080p
04-11-2013, 22:49
الان طرح خانواده داره با 270 تا دانلود میکنه . با اینکه شبانه رایگان نداره ولی به محض رسیدن به ساعات رایگان همون 270 ی میشه 50 .

saeedaz09
04-11-2013, 23:13
الان طرح خانواده داره با 270 تا دانلود میکنه . با اینکه شبانه رایگان نداره ولی به محض رسیدن به ساعات رایگان همون 270 ی میشه 50 .

طبیعیه دیگه چون دانلود شروع میشه BW کامل گرفته میشه !!

mamal_2007
04-11-2013, 23:21
270!!!!!!!!!!!نه بابا خانواده دارم نهایت 130 بده خودشونم گفتن خانواده رو یک مگ بسته شده که همین صد و بیست صد و سی میشه

polaris_1991
04-11-2013, 23:23
سلام طرح نقراه اي دارم همينا كه مودم رايگان مي دن و از 1-7 صبحم رايگانه ولي نمي دونم چرا همش از حجم كم مي كنه كسي از دوستان مي دونه اصلا واقعا شبانش رايگانه يا اينم مثل بقيه كاراشون ؟:n13:

rtmreza
05-11-2013, 00:20
270!!!!!!!!!!!نه بابا خانواده دارم نهایت 130 بده خودشونم گفتن خانواده رو یک مگ بسته شده که همین صد و بیست صد و سی میشه

سلام

اوایل که طرح خانواده ارایه شد اونا رو با 2 مگ می بستن ولی بعدا دیگه رو یگ مگ بسته شد و میشه

AliTavakoli7
05-11-2013, 01:07
اگر همه شب هجوم میارن سرعتا کم میشه چرا یک تا یک و ده دقیقه سرعت بیشترین حدشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(طلایی 240 هست). پس مشخصه "دروغ میگن". اگر نا باید از خود ساعت یک کم میشد. نفرین به دروغگو.

OMiD.1080p
05-11-2013, 01:12
من که فردا میرم دوباره و برای آخرین بار مخابرات تا اون 8گیگی رو که ازم دزدیدند رو بگم برگردونند.
هر کی مشکل کم شدن حجم رو داره بیاد. اینجوری بهتره چند نفری.
ساعت 12 من میرم اونجا

babak2111
05-11-2013, 01:19
اگر همه شب هجوم میارن سرعتا کم میشه چرا یک تا یک و ده دقیقه سرعت بیشترین حدشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(طلایی 240 هست). پس مشخصه "دروغ میگن". اگر نا باید از خود ساعت یک کم میشد. نفرین به دروغگو.

علی جان این که گفت وقبول کرد که محدود کردن شبانه ها رو اما قول داد این هفته براساس طرح ها اصلاح کنند که تا امشب که خبری نشده تا ببینیم ایشان چقدرسرقولشان می مانند

AliTavakoli7
05-11-2013, 01:56
بجز بحث قبول کردن ایشون، اینو میگم که میشه به همه حداکثر سرعتشونو بدو و اتفاقی هم نمیفته. یکی از دوستانم قبلا تو همین موضوع (صفحات قبلی) به این مطلب اشاره کرده بود. پیدا کنم مطلبو میزارم. این ده دقیقه سوتی بود که دادن در مورد "دروغ" اینکه اگه به همه بدیم سرعت 8KB میشه (حرف مدیرعامل در صفحات قبلی). اگر قرار بود کم بشه باید راس ساعت یک کم میشد. عقلا و منطقا. چه دلیلی داره که کاربرا ده دقیقه صبر کنن؟؟ اکثرا شاغلن و یک میزارن رو دانلود میخابن. آقا یک کلام "نمیخان" ما هم ظاهرا کار خاصی از دستمون بر نمیاد. (جز تبلیغات "منفی" برا مخابرات، بعلت شغلم با افراد زیادی در تماسم)، شناختن آقایون مخابراتی و درک یک سری از مطالب از این تجربه (تجربه شخصی برای خودم منظورمه).

AliTavakoli7
05-11-2013, 02:46
افزایش ظرفیت اینترنت تا چهارم آذر/ 1500 کیلومتر فیبرنوری زیر بار رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kamyar_AnathemA
05-11-2013, 06:15
افزایش ظرفیت اینترنت تا چهارم آذر/ 1500 کیلومتر فیبرنوری زیر بار رفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همیشه سعی کن خبری که میزاری منبعش موثق باشه
این سایت ها غیر از خبر خوش دروغ خبر دیگه ای ندارن
همیشه همه چیز گل و بلبل هست تو این سایت ها در مورد ایران و چهار نعل در راه پیشرفت و سازندگی هستیم

کسی تو ایران منتظر بهبود وضعیت اینترنت نباشه
فرضا حجماتونم برگرده و دانلود شبانه هم بره رو 250 معنیش بهبود اینترنت نیست
چیکارمون کردن که اسم این کار هارو میزاریم بهبود اینترنت !!!

jacket
05-11-2013, 08:17
دوستان در مشهد بین ایرانسل و مبین نت کدوم بهتره ؟ اگر 512 بگیرم به درد دانلود شبانه می خوره ؟

arian007
05-11-2013, 09:41
دوستان سلام من دیشب با یک خطم که یک ماهه گرفتم سرعت دانلود شبانم روی 90کیلوبایت بود وبا خط دیگه ام وصل شدم که یکسالی هست دارم ولی اونو هم سه ماهه تمدید میکنم سرعت روی 120 یعنی یک مگ ثابت بود پس یه تفاوتی احتمالا قایل شدن تا ببینیم چی میشه

سلام این مخابرات واقعا معرکه است خطی که شب قبل روی 120 دانلود میکرد دیشب توی 6 ساعت فقط 160 مگ دانلود کرده یعنی اگه با دیال آپ وصل میشدم بیشتر دانلود میکردم مخابرات خراسان رضوی=............(هر نوع فحشی آزادین توش بزارین)

rtmreza
05-11-2013, 10:13
دوستان در مشهد بین ایرانسل و مبین نت کدوم بهتره ؟ اگر 512 بگیرم به درد دانلود شبانه می خوره ؟

سلام

برو به این تالار ها و نظرات رو چندین صفحه بخون می فهمی کدوم بهتره

Wimax Irancell / شرکت ایرانسل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بحث و بررسی سرویس دهنده وایمکس / مبین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frozen01
05-11-2013, 11:37
5 گیگ منو هم 2 هفتس دزدیدن اولش زنگ میزدم میگفتن بله شما حجم داری بهت بر میگردونیم ولی امروز زنگ زدم گفتن نه نداری :n28:

aabrahim
05-11-2013, 16:13
سلام دوستان
اینترنت من از ساعت 1 بامداد تا 7 صبح تند تن قطع وصل می شه.البته یک شب چزاغ ای دی اس ال بود ولی اون درست شاد تا اینکه ایندفعه چراغ اینترنت قطع وصل می شه.یعنی همراه با چراغ اینترنت منم قطع میشه.اصلا نمی تونم وب بگیرم.
آیا مال شماها هم اینطوری یا مشکل از مودم من.
لطفا کمک کنید.هر شب 1.8 گیگ دانلود می کردم با این دو مگ طلایی تو این دوشب فقط تونستم 1 گیگ بگیرم.

ermia golyan
05-11-2013, 17:04
ارزو میکنم هرچه زودتر این طرحم تموم بشه برم یه شرکت دیگه. البته همشون یک ....
ولی باز از این مخابرات .................................................. ................ بهتره.

Gregar
05-11-2013, 20:28
راستی امروز از یکی از بچه های شاتل شنیدم که به نظر شاتل هم میخواد شبانه رو کم کم حذف کنه و به جاش گیگ ها رو ارزون تر کنه . کسی میدونه این خبر راسته یا نه ؟ چون اگه اینطور باشه یعنی بله . همه ISP ها دیر یا زود همین کار رو خواهند کرد و یعنی باید اینترنت رو بوسید گذاشت کنار .

amin1374
05-11-2013, 21:19
راستی امروز از یکی از بچه های شاتل شنیدم که به نظر شاتل هم میخواد شبانه رو کم کم حذف کنه و به جاش گیگ ها رو ارزون تر کنه . کسی میدونه این خبر راسته یا نه ؟ چون اگه اینطور باشه یعنی بله . همه ISP ها دیر یا زود همین کار رو خواهند کرد و یعنی باید اینترنت رو بوسید گذاشت کنار .

اتفاقا کار خیلی خوبیه من ک موافقم بکنن مثلا گیگی 50 تومن !

hamid ghh
05-11-2013, 22:07
طرح نقره ای شبانه اش رایگانه؟

XXS
05-11-2013, 22:35
5 گیگ منو هم 2 هفتس دزدیدن اولش زنگ میزدم میگفتن بله شما حجم داری بهت بر میگردونیم ولی امروز زنگ زدم گفتن نه نداری :n28:

خدایااین ملتوشفابده همش فحش بدینو شکایت کنین چیزی درست میشه برین سازمان تنظیم مقررات حضورا صحبت کنین ویه شکایتم بنویسین رسیدگی میکنند دل به بازرسی مخابرات نبندین که سرابی بیش نیست.

imanghamari
06-11-2013, 01:19
دوستان نصیحت نذارید حجمتون تموم بشه بد دوباره حجم بخرید

من اکانت دیگم حجمش تموم شد دیگه نمی تونستم برم سایت 2030 زنگ زدم گفتن سامانه مشکل داره

خدایا شکر که من 2 تا اکانت دارم با اون یکی دیگه اون یکی رو شارژ کردم

AliTavakoli7
06-11-2013, 02:03
حتما این کار رو میکنیم

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????? ?????????????????

imanghamari
06-11-2013, 03:00
اقایون اینا خودشونم نمیدونن دارن چی کار می کنند

رفتم سایت مخابرات قسمت adsl زدم روی فروش adsl

این صفحه برام باز میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد رفتم تعرفه هاش رو می بینم اینم تعرفه هاش

اینا قانون از خودشون در میارن همه هم میدونن

اقای ملک جعفریان اینم مدرک که شما از دادن طرح نامحدود تفره میرین برای سود بیشتر

هیچ کدومتون به فکر کاربر نیستید

shoojats
06-11-2013, 05:59
دو.ستان مال شماها هم دانلودش 0 میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مال من 0 میشه بعد 10 ثانیه میاد رو 90تا
یعنی از سلعت 1 شب تا الان هیچی نگرفتم هیچی

aabrahim
06-11-2013, 06:17
دو.ستان مال شماها هم دانلودش 0 میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مال من 0 میشه بعد 10 ثانیه میاد رو 90تا
یعنی از سلعت 1 شب تا الان هیچی نگرفتم هیچی

احتمالا چراغ ای دی اس ال شما قطع وصل نمیه؟
چون مال منم همین طوری بود.به پشتیبانی بگو(هر وقت میگم پشتیبانی مخابرات خندم میگیره)بگو پرت رو ریست کنن.
هر وقت هم خواستی دانلود کنید تو شب از دوتا لینک بیشتر بزار برای دانلود.اگر سرور خارجی هست.
موفق باشی.

M-H2013
06-11-2013, 06:32
دانلود شبانه مخابرات لغو شده راسته

aabrahim
06-11-2013, 10:46
دوستان هر کی داره قرار دادش تموم می شه و فیبر نوری هست می تونه با این شماره تماس بگیره و طرح های اونارو بپرسه.این شرکت که فکر کنم قبلا هم تو این تاپیک عنوان شده بود نمایندگی مخابرات صبانت شاتل ... داره و سرویس های بهتری از مخابرات می ده
79 07 607
من قرار داد یک ساله دارم.ولی اگر کسی خواست بیشتر بدونه زنگ بزنه.ما رو هم بی اطلاع نزاره.چون خودم هر وقت مهلتم تمام بشه رفتم از این شرکت ها اینترنت بگیرم.فقط باید شانس بیارین کمی
اسم شرکت هم :گروه شرکتهای کیا
باهاشون تو نمایشگاه کتاب آشنا شدم.تو بخش آسیا تک نشسته بودن ولی چون نمایندگی اون هارو هم داشتن.
اگر کسی رفت و اینترنت گرفت بیاد و به ما لطف کنه و مارو تو جریان بزاره.
ممنون

XXS
06-11-2013, 11:50
دوستان هر کی داره قرار دادش تموم می شه و فیبر نوری هست می تونه با این شماره تماس بگیره و طرح های اونارو بپرسه.این شرکت که فکر کنم قبلا هم تو این تاپیک عنوان شده بود نمایندگی مخابرات صبانت شاتل ... داره و سرویس های بهتری از مخابرات می ده
79 07 607
من قرار داد یک ساله دارم.ولی اگر کسی خواست بیشتر بدونه زنگ بزنه.ما رو هم بی اطلاع نزاره.چون خودم هر وقت مهلتم تمام بشه رفتم از این شرکت ها اینترنت بگیرم.فقط باید شانس بیارین کمی
اسم شرکت هم :گروه شرکتهای کیا
باهاشون تو نمایشگاه کتاب آشنا شدم.تو بخش آسیا تک نشسته بودن ولی چون نمایندگی اون هارو هم داشتن.
اگر کسی رفت و اینترنت گرفت بیاد و به ما لطف کنه و مارو تو جریان بزاره.
ممنون

من فیبرنیستم برای تعرفه نامحدودش زنگ زدم دختره گفت شمارتون رو بدیدمن زنگ میزنم بهتون میگم گفتم شمانمیخوادزنگ بزنین الان بگین خلاصه ازاون اصرارازمن انکارشماره دادم رفت که زنگ بزنه :n13:

Ezel
06-11-2013, 16:37
دوستان گرامی

برخی مواردی که مطرح میشه نظیر توهین و تهمت و فحش دادن به اشخاص حقوقی در این تاپیک ، دارای بار حقوقی هست و در صورتی که افراد مورد خطاب قرار داده شده بخوان شکایت کنند ، ضرر و آسیب متوجه انجمن میشه و نه کاربران !

ما اگر بخوایم با این موارد برخورد کنیم ، چون تاپیک جامع هست و مباحث و کاربران تعدادشون زیاده ، بنابراین نمیتونیم تاپیک رو ببندیم بلکه مجبور میشیم دسترسی افراد رو ببندیم به انجمن که مطمئنا این مسئله نه مطلوب شما هست و نه مطلوب و دلخواه ما /

بنابراین لطفا از این به بعد :

1- این موارد با این لحن اینجا مطرح نشه ، انتقاد و اعتراضی هم اگر هست لطفا با احترام بیان بشه نه اینکه طوری باشه که اشخاص ثالثی که هیچ نقشی در این بحث ندارن ( گردانندگان انجمن ) گرفتار عواقب موارد مطرح شده در این تاپیک بشن /

2- ادبیات نوشتاری مناسب حتما رعایت بشه در نوشته ها ؛ چون ناگزیر هستیم که طبق قوانین انجمن با موارد خارج از ادب برخورد کنیم .

پیشاپیش ممنون از توجه همگی

e4lyas
06-11-2013, 17:08
اقایون اینا خودشونم نمیدونن دارن چی کار می کنند

رفتم سایت مخابرات قسمت adsl زدم روی فروش adsl

این صفحه برام باز میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد رفتم تعرفه هاش رو می بینم اینم تعرفه هاش

اینا قانون از خودشون در میارن همه هم میدونن

اقای ملک جعفریان اینم مدرک که شما از دادن طرح نامحدود تفره میرین برای سود بیشتر

هیچ کدومتون به فکر کاربر نیستید

اگه خراسان رضوی هستی اینو دانلود کن :

OMiD.1080p
06-11-2013, 23:30
خدا خیرت نده مخابرات . 9 گیگ ازم دزدیدی حالا مجبورم برم یک گیگ یک گیگ شارژ کنم .
والا موندم با این سرعت افتضاع که سایت ها هم به زور باز میشه چطور این حجم ها تموم میشه !

malek jaffarian
07-11-2013, 00:12
اگه خراسان رضوی هستی اینو دانلود کن :

با سلام
منظور شما از این جدول چیست ؟

malek jaffarian
07-11-2013, 00:13
خدا خیرت نده مخابرات . 9 گیگ ازم دزدیدی حالا مجبورم برم یک گیگ یک گیگ شارژ کنم .
والا موندم با این سرعت افتضاع که سایت ها هم به زور باز میشه چطور این حجم ها تموم میشه !

با سلام
چرا آقای امید یک گیگ بخری در ضمن سرعت های شبانه اصلاح شد

amin1374
07-11-2013, 00:14
با سلام
منظور شما از این جدول چیست ؟
خیلی سادست مخابرات مشهد دزدی میکنه چه از حجم چه از قیمت و چه از طرح ها این طرح تعرفه های تهران هست ضمنا دلیلاتون بدرد خودتون میخوره اینجا کسی باور نمیکنه و نکرده !

malek jaffarian
07-11-2013, 00:15
خدایااین ملتوشفابده همش فحش بدینو شکایت کنین چیزی درست میشه برین سازمان تنظیم مقررات حضورا صحبت کنین ویه شکایتم بنویسین رسیدگی میکنند دل به بازرسی مخابرات نبندین که سرابی بیش نیست.

با سلام
شماره سرویس دارای adsl را برام پیامک کن تا با هم همین الان با هم بررسی کیم

malek jaffarian
07-11-2013, 00:16
خیلی سادست مخابرات مشهد دزدی میکنه چه از حجم چه از قیمت و چه از طرح ها این طرح تعرفه های تهران هست ضمنا دلیلاتون بدرد خودتون میخوره اینجا کسی باور نمیکنه و نکرده !
موارد دقیق بررسی میشود اگر واقعا مشکلی از طرف مخابرات باشد حتما اقدام میشه

amin1374
07-11-2013, 00:16
با سلام
چرا آقای امید یک گیگ بخری در ضمن سرعت های شبانه اصلاح شد
ساده خیلی ام ساده بنده 20گیگ خریدم 1 گیگ شو استفاده کردم 9گیگشو دزدیدین و پس هم هرکاری کردیم ندادین نتیجه اخلاقیش اینه که حیف پول زیاده ک بریزی تتوشکم شمه )مخابرات (

Hugh Jackman
07-11-2013, 00:17
ای خداااااااا

تاریخ انقضا اعتبار من 6 ماه یهو کم شد , یعنی چی ؟

چرا این پنل اینجوریه ؟

Kamyar_AnathemA
07-11-2013, 00:18
شما چند شبی نبودی همه گفتن ایشون رفت پشت سرشم نگاه نکرد
اعصاباشونم حسابی خورده

راستی یک سوال : امکانش هست مخابرات سرویسی بده که سرعت دانلودش بالا نباشه در حد 50-60 باشه و حجم دانلود هم مثل سرویس های عادی باشه اما پینگ تایمش پایین باشه ؟
پینگ تایم که حتما میدونید چی هست ! برای بازی آنلاین مهمه
منظورم از پایین یعنی زیر 40 باشه
نه الان که 200 هست !

n shh
07-11-2013, 00:19
اقای ملک جعفریان با سلام خدمت شما تکلیف این گیگ هایی که از بچه ها کم شده را لطفا مشخص کنید؟
چرا سرعت ها رو اینقدر کم کردین خداییش همون 128کیلو بایتی که من شبانه داشتم خیلی راضی بودم ولی الان با وجوداینکه سرویسم گران تر شده سرعت دانلودم شده 90 کیلو بایت .
اخه این درسته قیمت بیشتر بشه ولیسرعت بیاد پاینتر ؟

OMiD.1080p
07-11-2013, 00:20
ساده خیلی ام ساده بنده 20گیگ خریدم 1 گیگ شو استفاده کردم 9گیگشو دزدیدین و پس هم هرکاری کردیم ندادین نتیجه اخلاقیش اینه که حیف پول زیاده ک بریزی تتوشکم شمه )مخابرات (

همینه . تازه همون یک گیگ هم نصفش رو هم مصرف نکردی باقیش میپره . بعد می پرسی چی شد . بعد میگند هاپو خورد. !

malek jaffarian
07-11-2013, 00:21
سلام این مخابرات واقعا معرکه است خطی که شب قبل روی 120 دانلود میکرد دیشب توی 6 ساعت فقط 160 مگ دانلود کرده یعنی اگه با دیال آپ وصل میشدم بیشتر دانلود میکردم مخابرات خراسان رضوی=............(هر نوع فحشی آزادین توش بزارین)

با سلام
سرعت ها اطلاح شده در ضمن بعضی مواقع بر اثر قطعی گیت ویهای کشور سرعت کاهش میباد و در نتیجه سرعت مشترک نیز کم میشود

malek jaffarian
07-11-2013, 00:21
اقای ملک جعفریان با سلام خدمت شما تکلیف این گیگ هایی که از بچه ها کم شده را لطفا مشخص کنید؟
چرا سرعت ها رو اینقدر کم کردین خداییش همون 128کیلو بایتی که من شبانه داشتم خیلی راضی بودم ولی الان با وجوداینکه سرویسم گران تر شده سرعت دانلودم شده 90 کیلو بایت .
اخه این درسته قیمت بیشتر بشه ولیسرعت بیاد پاینتر ؟

چه سرویس داری

malek jaffarian
07-11-2013, 00:23
همینه . تازه همون یک گیگ هم نصفش رو هم مصرف نکردی باقیش میپره . بعد می پرسی چی شد . بعد میگند هاپو خورد. !

اقای امید لطفا شماره تلفن دارای سرویس را برام پیامک کن با هم بررسی کنیم

amin1374
07-11-2013, 00:23
ای خداااااااا

تاریخ انقضا اعتبار من 6 ماه یهو کم شد , یعنی چی ؟

چرا این پنل اینجوریه ؟
این یعنی این که مخابرات دزدیدشو به نهایت رسونده دیده حجم کم کردن کفایت نمی کنه گفته از این ورم ی دزدی بکنیم همچنین که از سرعتا میدزدن ! از طرح ها میدزدن دلیلشم فقط ووفقط برای سود بیشتر ( حروم خوری ) بیشتر هست و عزیز کردن خودشون پیش تهرانی ها( بالاییها )
سامانه هم ک کاملا مشخصه دقگه مشکلی نداره همه چی ارومه ! ییاسیستمتون ویروسیه یا ا ینکه کسی از خططون سو استفاده کرده شما زنگ به 2020بزن مک مودمتو بگو ذخیره کنن :d

babak2111
07-11-2013, 00:25
سلام
اقای ملک جعفریان سرعت ها ازکی اصلاح شده تا دیشب که خبری نبود؟
ازامشب اجرا می شه؟

malek jaffarian
07-11-2013, 00:26

malek jaffarian
07-11-2013, 00:27
سلام
اقای ملک جعفریان سرعت ها ازکی اصلاح شده تا دیشب که خبری نبود؟
ازامشب اجرا می شه؟
شبانه ظلایی 2 مگا نقره ایی 1 مگا و برنزی ؟

n shh
07-11-2013, 00:28
چه سرویس داری
طرح بعثت.یادش بخیر اولش روی 350بود چه دورانی بود همش تبلیغ مخابرات رو میکردم وهرکی میپرسید از کجا اینترنت بگیرم میگفتم از مخابرات بگیر.اما یهو سرعت ها شد 128 گفتم عیب نداره اینم خوبه اما دیگه تبلیغ مخابرات رو نکردم الانم که شده 90 کیلو بایت و . . .

babak2111
07-11-2013, 00:30
[QUOTE=malek jaffarian;7966267]شبانه ظلایی 2 مگا نقره ایی 1 مگا و برنزی ؟[/QU
اقا ممنون خدا خیرتون بده یک معدرت هم بخاطر صبح که غیبتتون رو کردم که ایشون رفت دیگه هم نمی یاد
بهرحال اصلاح شبانه خبر خیلی خوبی بود امیدوارم مشکل حجم واعتبار بچه ها هم حل شه که یک نفس راحتی بکشیم
ermia golyan
07-11-2013, 00:30
سلام اقای ملک جعفریان تکلیف این گیگ هایی که کم شده چی میشه ؟
اول هفته میگن تا اخر هفته درست میشه، اخر هفته میگن نه نمیشه هفته به هفته همین موضوع تکرار میشه.
پشتیبانی 2020 که اصلا هیچی اگه کسی به پشتیبان رسید خیلی کارش درسته.
8413535 هم که اصلا بعضیاشون یاد ندارن PC روشن کنن بعضی ها هم انصافا خوبن.

Armin.Computer
07-11-2013, 00:31
سلام
دوستان همونطور که در پست های قبل مشاهده کردید
Soroush ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در پست#6910 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تذکر لازم رو داد
لطفا رعایت کنید.
چند بار باید تذکر داد؟!
با تشکر

Galaxy-S3
07-11-2013, 00:35
یک سوال داشتم از شما ایا تهران هم از کاری ک شما دارین میکنین درجریانه منظورم طرح هاییی هست که دارین ؟ البته بعید میدونم در جریان باشن چون سرخود شدین بزودی خبرشو میشنوین از تهران مجبورتون میکنن ک طرح های بیخودو ور دارین و طبق ابلاغیه قانونی عمل کنین

Galaxy-S3
07-11-2013, 00:36
اول هفته میگن تا اخر هفته درست میشه، اخر هفته میگن نه نمیشه هفته به هفته همین موضوع تکرار میشه.

خب دیگه همینجوری سر میدواننت تا موقعی ک خودت بیخیالش بشی ! پشتیبانی 2020هم 10-12 نفر کلا بیشتر نیستن شب ها ام ک میشن 3،2 تا روزای تعطیلم همینطور !

Hugh Jackman
07-11-2013, 00:38
امروز یهو از تاریخ انقضا اعتبار من نزدیک 6 ماه کم شد

این کارا یعنی چی ؟

OMiD.1080p
07-11-2013, 00:40

اس ام اس شد مهندس .
عرض شود که من آخرین بار که یادمه 11 گیگ کامل داشتم .
که بعد از اتفاقات 11 سپتامبر و سامانه گیج میزد رفتم چک کردم دیدم حجمم شده 2.5 گیگ /
توی ریز کارکرد زده بود یه روز 4.5 گیگ من توی روز دانلود کردم و یک روز 2 گیگ . یک روز هم ...... خلاصه سرجمع میشد 29 گیگ . من موندم اگر هم من دانلود کردم و باید از حجمم کم میشه ( که دانلود هم نکردم ) چطوری من 29 گیگ دانلود کردم ؟

malek jaffarian
07-11-2013, 00:41
این یعنی این که مخابرات دزدیدشو به نهایت رسونده دیده حجم کم کردن کفایت نمی کنه گفته از این ورم ی دزدی بکنیم همچنین که از سرعتا میدزدن ! از طرح ها میدزدن دلیلشم فقط ووفقط برای سود بیشتر ( حروم خوری ) بیشتر هست و عزیز کردن خودشون پیش تهرانی ها( بالاییها )
سامانه هم ک کاملا مشخصه دقگه مشکلی نداره همه چی ارومه ! ییاسیستمتون ویروسیه یا ا ینکه کسی از خططون سو استفاده کرده شما زنگ به 2020بزن مک مودمتو بگو ذخیره کنن :d

شماره تلفن سرویس را برام بفرست با هم بررسی کنیم

malek jaffarian
07-11-2013, 00:42
یک سوال داشتم از شما ایا تهران هم از کاری ک شما دارین میکنین درجریانه منظورم طرح هاییی هست که دارین ؟ البته بعید میدونم در جریان باشن چون سرخود شدین بزودی خبرشو میشنوین از تهران مجبورتون میکنن ک طرح های بیخودو ور دارین و طبق ابلاغیه قانونی عمل کنین

تمام این طرح کشوری ارسال شده است

malek jaffarian
07-11-2013, 00:43

این کارا یعنی چی ؟

شماره سرویس ؟

malek jaffarian
07-11-2013, 00:44
خب دیگه همینجوری سر میدواننت تا موقعی ک خودت بیخیالش بشی ! پشتیبانی 2020هم 10-12 نفر کلا بیشتر نیستن شب ها ام ک میشن 3،2 تا روزای تعطیلم همینطور !

چه حجمی از شما کم شده شماره سرویس را پیامک من بررسی کنیم

OMiD.1080p
07-11-2013, 00:46
مهندس باور بفرمایید اون توضیحاتی که الان عرض کردید بهم رو شما از توی سامانه گرفتید . خوب سامانه چیش درست بوده که بخواد آمار ریزکارکردهاش درست باشه .
من سه ماهه شارژ کردم 06/18 تا 09/18 م . تا دقیقا 07/20 هم من فقط دو گیگش رو مصرف کرده بودم.
بعد چطور میشه من توی اون چند روزی که سامانه قاط زده بود و توی ساعاتی که من پای اینترنت نبودم من 8 گیگ دانلود کرده باشم ؟
نه تنها من بلکه بیشتر دوستان نیز همین مشکل رو دارند .
قبول کنید مشکل از سامانه است .

malek jaffarian
07-11-2013, 00:46
[QUOTE=malek jaffarian;7966267]شبانه ظلایی 2 مگا نقره ایی 1 مگا و برنزی ؟[/QU
اقا ممنون خدا خیرتون بده یک معدرت هم بخاطر صبح که غیبتتون رو کردم که ایشون رفت دیگه هم نمی یاد
بهرحال اصلاح شبانه خبر خیلی خوبی بود امیدوارم مشکل حجم واعتبار بچه ها هم حل شه که یک نفس راحتی بکشیم
حل شده به سامانه شخصی مراجعه شود تمامی اطلاعات مصرف آنجا هست بررسی کنید در صورت مشکل شماره تلفن سرویس به موبایل 09151150001 پیامک شود

malek jaffarian
07-11-2013, 00:48
طرح بعثت.یادش بخیر اولش روی 350بود چه دورانی بود همش تبلیغ مخابرات رو میکردم وهرکی میپرسید از کجا اینترنت بگیرم میگفتم از مخابرات بگیر.اما یهو سرعت ها شد 128 گفتم عیب نداره اینم خوبه اما دیگه تبلیغ مخابرات رو نکردم الانم که شده 90 کیلو بایت و . . .
اگر طرح بعثت 90 با شد به 128 افزایش میدهیم

OMiD.1080p
07-11-2013, 00:52
مهندس هر وقت صلاح دونستید پست شماره 6712 ر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و هم پاسخ بدید .
همه دوستان مشتاق هستند ببینند پاسخ شما چیه !

برید اینجا :

Hugh Jackman
07-11-2013, 00:53
شماره سرویس ؟

این کارا یعنی چی ؟

شماره سرویس پیامک شد .

Hugh Jackman
07-11-2013, 00:58
با تشکر از جناب مهندس

خیلی ممنون

n shh
اگر طرح بعثت 90 با شد به 128 افزایش میدهیم

ممنون.باور کنید همین الان که دارم این کامنت رو می نویسم سرعت دانلود از سرور های خارجی شده 4 کیلو بایت و کمتر اما از سرور های داخلی 90هست لطفا به این هم رسیدگی بشه سرعت ها چه از سرور داخلی و چه خارجی یکسان باشد.

malek jaffarian
مهندس باور بفرمایید اون توضیحاتی که الان عرض کردید بهم رو شما از توی سامانه گرفتید . خوب سامانه چیش درست بوده که بخواد آمار ریزکارکردهاش درست باشه .
من سه ماهه شارژ کردم 06/18 تا 09/18 م . تا دقیقا 07/20 هم من فقط دو گیگش رو مصرف کرده بودم.
بعد چطور میشه من توی اون چند روزی که سامانه قاط زده بود و توی ساعاتی که من پای اینترنت نبودم من 8 گیگ دانلود کرده باشم ؟
نه تنها من بلکه بیشتر دوستان نیز همین مشکل رو دارند .
قبول کنید مشکل از سامانه است .
ادرس مک شما دقیق در سامانه و در ردیف مصرف هست

malek jaffarian
07-11-2013, 00:59
با تشکر از جناب مهندس

خیلی ممنون
منهم تشکر و شب بخیر دارم

aabrahim
07-11-2013, 01:01
سلام مهندس
کی سرغت دانلود از سرور های ایرانی رو به 10 مگ می رسونین تا ما سریع تر از ایران دانلود کنیم.

malek jaffarian
07-11-2013, 01:02
آقای مهندس لطف بفرمایید این پست رو بادقت بخونید و انشا... یه جواب قانع کننده بدید .

مهندس مگه شما نمیگید از ساعت 1 شب که کاربران هجوم میارن واسه دانلود رایگان و باعث ترافیک شدید در شبکه میشه .
خوب چرا این همه یوزر میگیرید ؟ به نظرتون کافی نیست ؟ این همه یوزر ؟

این همه از مشترکین پول گرفته شده تا به حال رو اگه تا به حال خرج خرید پهنای باند و خرید تجهیزات بهتر و کافی میشد الان وضعیت این نمیشد .
این همه هزینه های گزاف بابت تبلیغات کردید رو اگه همون رو صرف ارتقای خطوط فیبر نوری میکردید خیلی بهتر بود .
میرم تلفن عمومی زنگ بزنم تبلیغ اینترنت مخابرات رو میبینم . روزنامه رو باز میکنم که بخونم باز تبلیغ مخابرات رو مبینم . درب و دیوار و .... همه جا شده تبلیغات ADSL مخابرات .
خوب این چه وضعشه آخه ؟!
شما که میبینید پهنای باند ندارید چرا آخه تبلیغ میکنید ؟

شما که میبیند پهنای باند کافی واسه کاربران فیبرنوری ندارید و حتی اونا رو هم نمیتونید ساپورت کنید چرا باز میرید و به کاربران کابل مسی هم سرویس میدید ؟
اونا ( کابل مسی ها ) که مثل ما ( فیبرنوری ها ) بدبخت نیستند که فقط بخوان از یک شرکت خدمات بگیرند .

منظور این پست ؟

malek jaffarian
07-11-2013, 01:03
سلام مهندس
کی سرغت دانلود از سرور های ایرانی رو به 10 مگ می رسونین تا ما سریع تر از ایران دانلود کنیم.
حالا 10 مگ نه ولی به 4 مگ میرسونیم

OMiD.1080p
منظور این پست ؟

درسته . همون .

در ضمن تعداد تشکرهای زیر همون پست هم یعنی اینکه همه دوستان منتظر پاسخ شما هستند .

ermia golyan
جناب مهندس اگه امکانش هست پاسخ من رو هم بدید.

8GB همین طور الکی از حجمم کم شده. بدون اینکه من استفاده کنم.
به اضافه ی دانلود شبانه هایی که تو مدت خرابی دانلود میکردم.

AliTavakoli7
شبانه ظلایی 2 مگا نقره ایی 1 مگا و برنزی ؟

اینکه رو 90؟؟؟ چرا دروغ میگید؟؟ طلایی

malek jaffarian
07-11-2013, 01:05

با سلام
یعنی الان شما 90 کیلوبایت دانلود دارید؟
آقای امید شما هم چک میکنید؟

malek jaffarian
07-11-2013, 01:06
جناب مهندس اگه امکانش هست پاسخ من رو هم بدید.

8GB همین طور الکی از حجمم کم شده. بدون اینکه من استفاده کنم.
به اضافه ی دانلود شبانه هایی که تو مدت خرابی دانلود میکردم.
شماره تلفن سرویس پیامک شود تا با هم بررسی کنیم

ermia golyan
07-11-2013, 01:08
بله سرعت من هم روی 90 هست. طرح طلایی

Kamyar_AnathemA
07-11-2013, 01:10
منم 90
سوال 3-4 صفحه قبل من هم بی پاسخ موند

babak2111
07-11-2013, 01:11
طرح کمپین طلایی بازهم محدود به 90

OMiD.1080p
07-11-2013, 01:11
با سلام

بله مهندس . همون 91 بیشتر نمیره .
تازه از سایت داخلی هم تست کردم .
این مدرکش :

malek jaffarian
07-11-2013, 01:14
منظور این پست ؟
- اینکه میگم هجوم میارن بخاطر شب رایگان میباشد و تمامی مشترکینی که شب رایگان دانلود خود را بصورت اتوماتیک برای این زمان تنظیم کرده و دانلود انچام می دهند که برای شبکه مشکل ایجاد میشود این موضوع مثل این میباشد که بگویند حلیم پرسی 4 هزار تومان خب هرکسی نیاز داشته باشد برای خرید اقدام میکند ولی اگر رایگان باشد همون لحظه اول صف اتفاق می افتد و تمام میشود
- خرید عرض باند به اندازه کافی انجام شده در حدود 2200 مگا برای مشترکین adsl که دلیل ان هم سرعت خوب روز میباشد و تجهیزات هم از تجهیزات خوب دنیا میباشد
- در شبکه کافو نوریها هم تجهیزات جدید تا 3ماه اینده نصب میشود
-

ermia golyan
07-11-2013, 01:15

پیامک شد...

aabrahim
رو 90 چرا ؟

OMiD.1080p
میگم مهندس
هر چی هست باز یه فیلمی سر این فیبر نوری ها درآوردند .

چون ازتورنت که دانلود میکردم دیشب ساعت 11 سرعتش دقیقا 240 پایین تر نمی اومد .
به محض اینکه شد ساعت 12:30 کلا ترکید و از 11kb/s دیگه بیشتر نشد .
هر چند میدونیم پورت های کلاینت های تورنت رو دادید بستند .

malek jaffarian
07-11-2013, 01:16
بله مهندس . همون 91 بیشتر نمیره .
تازه از سایت داخلی هم تست کردم .
این مدرکش :

این حتما درست میشه مطمئن باشید

OMiD.1080p
07-11-2013, 01:18
-
تجهیزات هم از تجهیزات خوب دنیا میباشد
- در شبکه کافو نوریها هم تجهیزات جدید تا 3ماه اینده نصب میشود
-
پس یعنی قراره مثل گوگل از اون بالون ها بفرسید هوا تا مردم مشهد از اینترنت گیگابایتی و رایگان و بی سیم لذت ببرند ؟:n26:
pls نگید .

malek jaffarian
رو 90 چرا ؟
حتما حلش میکنم مطمئن باشید

AliTavakoli7
با سلام

یک هفته سر کاریم.

malek jaffarian
07-11-2013, 01:20
میگم مهندس
هر چی هست باز یه فیلمی سر این فیبر نوری ها درآوردند .

چون ازتورنت که دانلود میکردم دیشب ساعت 11 سرعتش دقیقا 240 پایین تر نمی اومد .
به محض اینکه شد ساعت 12:30 کلا ترکید و از 11kb/s دیگه بیشتر نشد .
هر چند میدونیم پورت های کلاینت های تورنت رو دادید بستند .
با idm کار کنید

babak2111
مهندس می شه یک سوال بپرسم این محدودیت ازکجا اعمال می شه ازهمین مشهده یاتهران؟
یعنی واقعا اینقدرکارسختیه بخوان یک محدودیت رو درستش کنن؟/

hamed_yazdani
مشکل شبانه چی میشه؟ کی قراره شبانه طرح خانواده 2باره وصل بشه؟

aabrahim
07-11-2013, 01:21
مهندس دانلود دوستان من که از شاتل سزویس میگیرن روی5 مگ و 6 مگ هستن که از سرور های ایرانی با سرعت 700 تا 800 دانلود می کنن.
اینارو شما بالا بگیر .نترسید ملت حجوم نمیارن.فقط میشه براتون تبلیغات.سرور ایرانی آنچنان موارد مورد دلخواه عموم را ندارن که مردم همه برن سمتش
ولی برای مسائل آموزشی بسیار خوب هست.

OMiD.1080p
07-11-2013, 01:21
پس یادتون باشه مهندس دارید قول میدید .
اجرتون با امام حسین انشا... . و حرمت این ماه رو نگه دارید.
ممنون .

hamed_yazdani
07-11-2013, 01:23
با idm کار کنید
مهندس جون. تورنت که کلا peer to peer کار میکنه. idm برای لینک مستقیمه. دیگه من بیام اینو بگم که زشته!

OMiD.1080p
07-11-2013, 01:24
با idm کار کنید
نگید این حرف رو .
سرورهای تورنت اون قدر پر سرعت هستند و قدرتمند که idm باید بیاد جلو بـــوق بزنه .
بعدشم عرض کردم . تا قبل از ساعت 12 سرعتش خوب بود ولی بعدش از 11 دیگه بالاتر نرفت . ( حتی به 90 هم نرسید )

malek jaffarian
07-11-2013, 01:24
پس یعنی قراره مثل گوگل از اون بالون ها بفرسید هوا تا مردم مشهد از اینترنت گیگابایتی و رایگان و بی سیم لذت ببرند ؟:n26:
pls نگید .

حالا انجوری نه سعی میکنیم در حد اندازه سرویس خوب مشهدی باشد

babak2111
07-11-2013, 01:25
ویرایش شد پست اشتباهی

n shh
07-11-2013, 01:25
خب مهندس جان شما که میگی ساعت یک که میشه همه هجوم میارن من یه پیشنهاد میکنم بهتون یکم روش فکر کنید
مثلا میتونید ساعت رایگان بعضی از طرح هاتوتن رو عوض کنید مثلا طرح بعثت رو بکنین از ساعت 7تا1 بعد از ظهر.
ایا می شود همچین چیزی؟؟؟؟!!دوستان نظرشون در مورد این پیشنهاد بگن لطفا

malek jaffarian
07-11-2013, 01:26
نگید این حرف رو .
سرورهای تورنت اون قدر پر سرعت هستند و قدرتمند که idm باید بیاد جلو بـــوق بزنه .
بعدشم عرض کردم . تا قبل از ساعت 12 سرعتش خوب بود ولی بعدش از 11 دیگه بالاتر نرفت . ( حتی به 90 هم نرسید )

خب ما که مثل شما وارد نیستیم منظور من این بود با idm هم همین مشکل هست

imanghamari
07-11-2013, 01:27
دوستان انگار محدودیتی که برای من اعمال شده بود برداشتن

البته خدا کنه که همین جوری ادامه داشته باشه الان سرعت 260 هستش

malek jaffarian
07-11-2013, 01:28
خب مهندس جان شما که میگی ساعت یک که میشه همه هجوم میارن من یه پیشنهاد میکنم بهتون یکم روش فکر کنید
مثلا میتونید ساعت رایگان بعضی از طرح هاتوتن رو عوض کنید مثلا طرح بعثت رو بکنین از ساعت 7تا1 بعد از ظهر.

مهندس جان شب رایگان یک اوانس روی سرویس هست و اونم توسط اپراتورها تحلیل میشه و بعد تصمیم گیری میکنن و در کل جهت جذب مشتری این طور موارد در نظر گرفته میشود

babak2111
07-11-2013, 01:28
جدی ایمان کدوم طرحت ؟
طلایی یا خانواده؟

imanghamari
07-11-2013, 01:29

کاره بسیار بسیار بدیه

این جوری کیفیت کل سرویس روزانه از بین میره و همش با تایم اوت شدید مواجه میشیم

تازه این جوری در حق بعضی ها ظلم میشه هر کی طرحش کم طرفدار تر باشه بیشتر دانلود می کنه

malek jaffarian
07-11-2013, 01:29

البته دوستان دیگه یک با ر مودم خودشان را خاموش روشن نمایند و بعد تست کنند

aabrahim
07-11-2013, 01:30

مهندس مال ما 80 تا شده ولی نه تا حد این دوستمون.
داداش شانست گرفته.مودمو قطع وصل نکنی که ....

مهندس چطوری مال این آقا این جوری بعد مال ما پت پت

imanghamari
07-11-2013, 01:30
جدی ایمان کدوم طرحت ؟
طلایی یا خانواده؟

خانواده

خدا کنه دیگه دستش نزنند باور کن این مدت اعصابم به هم ریخته بود این همه پول بده اخرش بشه سرعت 90 کیلو بایت ادم افسرده میشه:n02:

malek jaffarian
07-11-2013, 01:31
جدی ایمان کدوم طرحت ؟
طلایی یا خانواده؟

حتما طلایی هست

SA3EDLORD
07-11-2013, 01:32
اقای مدیر شما سرعت هارو اصلاح کردید یا گند زدید بهش؟
همین الان سرعت من از سرور داخلی بالاتر از 50 نمیاد! اونم به زور......
همین صفحه هم به زور بالا اومد که پست بدم.....چه وضعشه؟
چند بار رفرش کردم تا بالا اومد!
پ.ن : طرح بعثت!

babak2111
07-11-2013, 01:33
اون اشنای خانواده یکساله روش محدودیت نزاشتن چند نفردیگه هم شب های قبل گفتن سرعتشون محدود نشده تنها طرحی که محدود نکردن همونه

malek jaffarian
07-11-2013, 01:33
مهندس مال ما 80 تا شده ولی نه تا حد این دوستمون.
داداش شانست گرفته.مودمو قطع وصل نکنی که ....

مهندس چطوری مال این آقا این جوری بعد مال ما پت پت
چه سرویسی هست
گفتم ظلای 2 مگ
نقرایی 1مگ
برنزی 512 کیلو بایت در شب رایگان شده

malek jaffarian
07-11-2013, 01:34
اقای مدیر شما سرعت هارو اصلاح کردید یا گند زدید بهش؟
همین الان سرعت من از سرور داخلی بالاتر از 50 نمیاد! اونم به زور......
همین صفحه هم به زور بالا اومد که پست بدم.....چه وضعشه؟
چند بار رفرش کردم تا بالا اومد!
پ.ن : طرح بعثت!
طرح شما بعثت هست ؟

AliTavakoli7
07-11-2013, 01:34
مودمو، ریستو اینا جواب نمیده. 90. طلایی.

ermia golyan
07-11-2013, 01:35

مهندس میشه بگید دقیقا کی قراره بررسی کنیم ؟ شماره ی خط رو پیامک کردم با شماره ی 43****09358

Galaxy-S3
07-11-2013, 01:35
نگید این حرف رو .

ضمنا پروتوکل ها شونم فرق داره تورنتudp هست ولی اون یکی http هست و تحت پورت 80 زمین تا اسمون فرق دارن این گفته شما مثل این میمونه ک بگینgpsهمون gprs هست در مقیاس وسیع تر lol

malek jaffarian
07-11-2013, 01:36
نه پیامک نداشتم لطفا دوباره ارسال نمایید

SA3EDLORD
طرح شما بعثت هست ؟
بله بعثت هست

imanghamari
ماله من از این طرح های خانواده هست که تو هفته مخابرات می دادند با پهنای باند 2 مگ

شانس اوردم همون موقع خریدم الان که شارژ هر ماه رو زیاد کردن خیلی به دردم میخوره دیگه پول شارژ ماهانه رو نمیدم

babak2111
نه مال ایمان اشنای خانواده که یکساله با یک گیگ بود وبیشتربرای شبانه می گرفتنش اونو محد نکردن
منم ریست کردم دقیقا می ره رو حداکثر85

malek jaffarian
07-11-2013, 01:37
ضمنا پروتوکل ها شونم فرق داره تورنتudp هست ولی اون یکی http هست و تحت پورت 80 زمین تا اسمون فرق دارن این گفته شما مثل این میمونه ک بگینgpsهمون gprs هست در مقیاس وسیع تر lol

خب تشکر میکنم خیلی ممنون