PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

SA3EDLORD
23-10-2013, 23:13
یوهوووووووووووووووووووووو وووووووووووووووو بزنیم دانلود باز :n19:

imanghamari
23-10-2013, 23:22
:دی آره شما که راست میگی
بچه های این تاپیک رو چی فرض کردی :دی
مخابرات نهایت سرعتش 350 هست حالا آدم باید احمق باشه که اینو باور کنه :دی:دی

الان یعنی من دارم دروغ می گم اخه من چه سودی می برم که دروغ بگم

حالا که این طور شد یک فیلم می گیرم می زارم آپارات شما هم باید مرد باشی بیا عذرخواهی کنی

اینم لینکش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط چون آخر شب بود سرعتا یکم کم شده بود

ولی مسلما بالای 350 بود

A . M
23-10-2013, 23:27
الان یعنی من دارم دروغ می گم اخه من چه سودی می برم که دروغ بگم حالا که این طور شد یک فیلم می گیرم می زارم آپارات شما هم باید مرد باشی بیا عذرخواهی کنی اینم لینکش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط چون آخر شب بود سرعتا یکم کم شده بود ولی مسلما بالای 350 بود

نه عزیز شما راست میگی چرا خودتو ناراحت میکنی ؟ :دی

حیف حجم که واسه اون فیلم بره :دی

ehsannnn00004
23-10-2013, 23:33
مثل اینکه هنوز نتونستن سیستم لعنتیشونو درست کنن.یعنی باز دور جدید دزدی ها در راهه .

imanghamari
23-10-2013, 23:56
نه عزیز شما راست میگی چرا خودتو ناراحت میکنی ؟ :دی

حیف حجم که واسه اون فیلم بره :دی

رایگانه

الان اکانت حجم نداره ولی وصله

rtmreza
24-10-2013, 00:05
از من که داره حجم کم میکنه

ekhorasan
24-10-2013, 00:43
سلام

گویا دانلود شبانه دیگه نداره .برا من 12 شب به بعد هم از حساب کم میکنه !

ظاهرا دانلود رایگان شبانه رو حذف کردن.
دوستان اگه کسی اطلاعی داره لطفا اطلاع رسانی کنه

FlashGet
24-10-2013, 00:59
الان یعنی من دارم دروغ می گم اخه من چه سودی می برم که دروغ بگم

حالا که این طور شد یک فیلم می گیرم می زارم آپارات شما هم باید مرد باشی بیا عذرخواهی کنی

اینم لینکش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط چون آخر شب بود سرعتا یکم کم شده بود

ولی مسلما بالای 350 بود

دوست عزیز از کدوم ورژن مرورگرت استفاده میکنی ؟ من هر ورژنی رو نصب کردم هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه . بخاطر همین ازش نمیتونم استفاده کنم . نمیدونم دلیلش چیه

ممنون بابت آپلود این فیلم برای اثبات حرفت .

پ.ن : یک عذرخواهی از ایشون واجب بود و اتفاقی هم نمی افتاد

rtmreza
24-10-2013, 01:18
باز سرعت اومده لاک پشتی شده یک شب ما خواستیم بیدار باشیم

AliTavakoli7
24-10-2013, 02:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سلام. طرح طلایی به اسم 2 مگا بایت فروختین حالا سرعت شبانه دائما زیر 100 کیلو بایته. این کم فروشی عت شکایت منه. که از اواخر مهر 92 تا الان دوم ابان ادامه داره. لطفا پیگیری نموده، حق زایل شده من را برگردانید( به شکل دادن حجم اضافه یا معادل آن) و سرعت را نیز درست کنید

AliTavakoli7
24-10-2013, 02:07
درخواست شما با موفقیت در سامانه ثبت شد که پس از بررسی موضوع، توسط کد رهگیری و ایمیل نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

AliTavakoli7
24-10-2013, 02:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجام میخاستم ک ثبت نام در سایت میخاست و بخش ثبت نامش کار نمیکرد. به هر چی شماره هم بود زنگ زدم. روزنامه ها رو هم کم کم فرصت کنم شروع میکنم. شما چکار کردید؟

OMiD.1080p
24-10-2013, 02:12
درخواست شما با موفقیت در سامانه ثبت شد که پس از بررسی موضوع، توسط کد رهگیری و ایمیل نتیجه به اطلاع شما خواهد رسید.

درخواست شما با موفقیت در سامانه ثبت شد که پس از بررسی موضوع و بعد از درآمدن علف در زیر پایتان کد رهگیری توسط قاطر به اطلاع شما خواهد رسید. :n02:
در این لحظه بهترین و کاربردی ترین کار اینه که سیستم رو شات دان کنیم و بریم راحت بخوابیم . اصلا انگار نه انگار که دانلود رایگانی در کار است .

AliTavakoli7
24-10-2013, 02:15
1--ایمیل وزیر محترم ارتباطات:vazir@ict.gov.ir 2--سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایات مخابرات ایران: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3--سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایات مخابرات مشهد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4--سامانه ثبت شکایت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که اولش باید یک کد پیگیری از سامانه مخابرات استانی گرفته باشین تا در این سازمان دوباره شکایت بشه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5--شماره آقای ملک جعفریان مدیر کل مخابرات خراسان به نقل از OMiD.1080p: 09151150001 بیشتر سعی کنید اس ام اس بدید 6--بخش گذاشتن کامنت در وبگردی 2030 که چهارشنبه ها پخش میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7--ضمنا شماره 135 هست شمایی که گفتی فقط می خواهید مکرر زنگ بزنید اعلام نارضایتی کنید
8413535 قربونت برم ک زحمت کشیدی لیستو آماده کردی. همونجور ک گفتم دارم یکی یکی پیگیری میکنم. اما بچه ها اینجا خیلی فعال نیستند. انتظار هماهنگی بیشتری داشتم.

abbas2000
24-10-2013, 03:03
الان ساعت 3 ریز کارکرد را نگاه کردم دیدم شبانه رایگان نداره و داره از حجم کم میکنه

abbas2000
24-10-2013, 03:05
طرح بعثت دارم

aabrahim
24-10-2013, 03:51
کامنت من برای هر کس که تو اینترنت میشناسم و هر دستگاه دولتی که .....

سلام
چرا یکبار از کاربران اینترنت لاکپشتی مخابرات مشهد یکبار هم گزارش نمی گیرید.اینترنت یک هفته قطعه کسی جواب نمیده در ضمن ترافیک همه رو صفر کردن.زنگ میزنی پشتیبانی لیجار بارت میکنند.کسی نیست جواب بده .تازه قراردادها همه بکساله آن هم امکان فسخ ندارد.نامحدود همه ورداشته شده.هزینه های چنذین برابر برای سرویس های همانند شرکت های کوچک.پنلی کاربری ای که دزدی میکند.دنلود شبانه ای که از ترافیک اصلی کم میشه.ساهت تشتباه سرور.شازژ های ترافیک که به حساب های ما واریز نمی شوذ.ترافیک های کم شده بدون اتصال کاربران.
تورو به مسلمانیت قسم.جون مادرت بیا یک گزارش از مشهد بگیر.
بیا تورو خدا بیا.موندیم به کجا بگیم.

aabrahim
24-10-2013, 03:54
دوستان لطفا شکایت های خودتون رو تو این سایت ها بنویسید شاید یکی به چشمش اومد.

خبرگزاری ها
باشگاه خبرنگاران جوان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
واحد مرکزی خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایسنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایرنا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فارس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عصر ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشرق ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مهر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مجله عكس باشگاه خبرنگاران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
صد خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
الف ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نورنيوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بازار خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دريچه خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سينما خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت های خبری
سرزمين خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پایگاه اطلاع رسانی صد خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فوتبال انلاين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بازار خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نور نیوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فوتبال آنلاين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سينما خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دريچه خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سایت چشم سوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تابناک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مجله عكس باشگاه خبرنگاران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایران خبر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Moahammad_sdt
24-10-2013, 06:06
دوستان برای وزیر ایمیل کنیم. من یکی فرستادم ولی اگه زیاد باشه خب معلومه که بهتره.
اگه میشه تو صفحه فیس بوک وزیر خارجه بزارید هر جا میرسه بگیم. اگه پیگیری کنیم شاید یه چیزی بشه، ولی اگه همینجور چارقاچ بشینیم و نهایتش تو فروم بگیم اوه چه اینترنت گندی، خب معلومه دیگه اونا هم هر بلایی بخوان سرمون در میارن.
خدایا خودت ریشه ظلم رو بکن.

mr1987
24-10-2013, 06:36
اینم لینک سرعت من در تاریخ2مهر طرح نقره ای
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ataearmy
24-10-2013, 07:08
ديشب افتضاح بود سرعت دانلود ديگه 95 هم نبود با 70 دانلود ميكرد
اما از حجم كم نكرده فعلا
مودم رو ريست كردم دوباره وصل شدم كه اگه ميخواد كم كنه بكنه ديگه
ولي با وجوديكه مقدار دانلود رو در قسمت محاسبه شده مينويسه از حجم كم نميشه
واقعا مضحكه با اكانت طلايي شش ساعت سيستم روشن بود يك و نيم گيگ فقط دانلود كردم
دزدي فقط اين نيس كه آدم از ديوار خونه مردم بالا بره
خواهشا بگين سرعت دانلود شماها هم ديشب به همين گندي بود؟

H A M A S
24-10-2013, 08:29
بهترین جا برای طرح شکایت بازرسی مخابراته.من 2 بار تماس گرفتم به نتیجه رسیدم

atlas ap
24-10-2013, 09:24
بهترین جا برای طرح شکایت بازرسی مخابراته.من 2 بار تماس گرفتم به نتیجه رسیدم

شماره بده منم تو این چند روز هر چی دان داشتم ازم کم شده ببینم میشه پس گرفت یا نه؟

ehsannnn00004
24-10-2013, 09:40
سرعت منم دیشب 90 بود.کلا تمام شبانه ها یکسان شده.واقعا ظلم بزرگیه یکی با 18 تومن اندازه یکی با ماهی 11 تومن بتونه دان کنه.واقعا انصاف و عدالت کجا رفته.

A . M
24-10-2013, 09:55
دوست عزیز از کدوم ورژن مرورگرت استفاده میکنی ؟ من هر ورژنی رو نصب کردم هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه . بخاطر همین ازش نمیتونم استفاده کنم . نمیدونم دلیلش چیه ممنون بابت آپلود این فیلم برای اثبات حرفت . پ.ن : یک عذرخواهی از ایشون واجب بود و اتفاقی هم نمی افتاد
ببین همونطور که دوستان گفتن میشه با میکس 2 تا اکانت سرعت بالا ساخت اونطور که یادمه ایشون چندتا دارن.منم نمیخواستم کش بدم ولی انگار بعضیا دوس دارن.
مخابراتم اصلا امکانات بالاتر از 350 نداره.

shoki.joon
24-10-2013, 10:36
من که دیشب منفی118مگ داشتم.ساعت 2 زدم رو دانلود سرعت تا 260کیلو بایت رسیده بود. تا ساعت 7 ،سه گیگ دانلود کردم ولی هیچی به اون منفی اضافه نشد. یعنی حجمم هیچ تغییری نکرده بود.همون منفی 118 بود.:n10:
ولی روز اگه دانلود کنم به منفی اضافه میشه:n03:

imanghamari
24-10-2013, 11:41
ببین همونطور که دوستان گفتن میشه با میکس 2 تا اکانت سرعت بالا ساخت اونطور که یادمه ایشون چندتا دارن.منم نمیخواستم کش بدم ولی انگار بعضیا دوس دارن.
مخابراتم اصلا امکانات بالاتر از 350 نداره.

وای که بعضی ها چه قدر سخت واقعیت رو قبول می کنند

شما می خوای باور نکن فیلم هم گذاشتم که دیگه هیچ شک و شبه ای نباشه

هنوز هم عذرخواهی نکردی:n27:

من که مرض ندارم که بگم دارم با 450 الی 500 دانلود می کنم

بچه های تایپیک خودشون می دونند خق با کیه

اگه بازم راضی نشدی دوباره بگو فیلم بگیرم تا بهت ثابت بشه که این سرعت یک خط هست

اون موقع دیگه خیلی شرمنده می شی

تازه اگه شما بلدی چه طوری 2 تا اکانت رو میکس کنی به بقیه هم از جمله خودم یاد بده

چند تا از دوستان پیام داده بودن که بلدی با نرم افزار connctify چند تا خط رو میکس کنی منم بهشون گفتم که فقط از این نرم افزار برای افزایش برد wifi استفاده می کنم

imanghamari
24-10-2013, 11:49
دوست عزیز از کدوم ورژن مرورگرت استفاده میکنی ؟ من هر ورژنی رو نصب کردم هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه . بخاطر همین ازش نمیتونم استفاده کنم . نمیدونم دلیلش چیه

ممنون بابت آپلود این فیلم برای اثبات حرفت .

پ.ن : یک عذرخواهی از ایشون واجب بود و اتفاقی هم نمی افتاد

داداش منظورت رو نمی فهمم

مگه میشه مرورگر صفحه بازنکنه؟:n27:

به هر حال اگه منظورت کرومه من دارم از ورژن Version 30.0.1599.101 m استفاده می کنم

شاید تنظیمات پروکسیت رو عوض کردی چون internet option اینترنت اکسپلوره با کروم یکی هست

برو تو اینترنت اکسپلوره از منوی settings گزینه internet option رو انتخاب کن به تب connections برو بر روی گزینه lan settings کلیک کن تیک use proxy رو بردار (اگه زده بودی ) و تیک auto رو بزن

از آخر هم به تب advance برو گزینه reset رو بزن

این تمام کمکی هست که می تونم بکنم

AliTavakoli7
24-10-2013, 12:01
ديشب افتضاح بود سرعت دانلود ديگه 95 هم نبود با 70 دانلود ميكرد اما از حجم كم نكرده فعلا مودم رو ريست كردم دوباره وصل شدم كه اگه ميخواد كم كنه بكنه ديگه ولي با وجوديكه مقدار دانلود رو در قسمت محاسبه شده مينويسه از حجم كم نميشه واقعا مضحكه با اكانت طلايي شش ساعت سيستم روشن بود يك و نيم گيگ فقط دانلود كردم دزدي فقط اين نيس كه آدم از ديوار خونه مردم بالا بره خواهشا بگين سرعت دانلود شماها هم ديشب به همين گندي بود؟ طرح، سرعت و میزان دانلودم 5،6 شبه همینطوریه. با قطع شدن مکرر. دوست عزیز، از آدرسها و شماره هایی ک برای شکایت در صفحات قبلی داریم پیگیری کن. "حجم و میزان" شکایات میتونه "موثر" باشه.

A . M
24-10-2013, 12:01
وای که بعضی ها چه قدر سخت واقعیت رو قبول می کنند

شما می خوای باور نکن فیلم هم گذاشتم که دیگه هیچ شک و شبه ای نباشه

هنوز هم عذرخواهی نکردی:n27:

من که مرض ندارم که بگم دارم با 450 الی 500 دانلود می کنم

بچه های تایپیک خودشون می دونند خق با کیه

اگه بازم راضی نشدی دوباره بگو فیلم بگیرم تا بهت ثابت بشه که این سرعت یک خط هست

اون موقع دیگه خیلی شرمنده می شی

تازه اگه شما بلدی چه طوری 2 تا اکانت رو میکس کنی به بقیه هم از جمله خودم یاد بده

چند تا از دوستان پیام داده بودن که بلدی با نرم افزار connctify چند تا خط رو میکس کنی منم بهشون گفتم که فقط از این نرم افزار برای افزایش برد wifi استفاده می کنم

آقا شما مثله اینکه خیلی به خودت شک داری من که گفتم باشه قبول برو حالشو ببر :دی
ولی من و خیلیای دیگه که از سیستم اکانینگ اطلاعات داریم اگه هزارتا فیلمم بذاری باور نمیکنیم.همین الان به 2020 زنگ بزنی بگی اون طرح نامحدود 5مگ رو میخوام میگن امکانات سرعت 5 مگ هنوز فراهم نشده.

danial13
24-10-2013, 12:07
از دیشب تا الان با بعثت بیشتر از 7 گیگ دانلود کردم.خدایا این خوشی رو از ما نگیر:n02:

babak2111
24-10-2013, 12:11
از دیشب تا الان با بعثت بیشتر از 7 گیگ دانلود کردم.خدایا این خوشی رو از ما نگیر:n02:

نکن دانلود نکن بخوای دوباره شارژکنی این اکانتو به مشکل می خوری ها

sajjadp2
24-10-2013, 12:14
شبانه 1-7 که هنوز پابرجاست من سه شبه 6گیگ دانلود داشتم کم نکرده ولی قسمت ریزکارکرد توی ستون محاسبه شده میزنه

atlas ap
24-10-2013, 12:21
من امروز حجمم تموم شد ولی هنوز وصلم و داره منفی کم میکنه به نظرتون چیکار کنم؟

aabrahim
24-10-2013, 13:04
چرا شما باور نمی کنید که باجان سرور اکانتینگ فقط سرعت می دونه همین بس.کابل های مشهد سمت ما تا 18 مگ هم میکشه اما نمیصرفه برای اونا این سرعت رو بدن.
خود بنده هم با همین طرح طلایی در همین گیرگور های مخابرات یک روز صبح تا 6.2 مگ هم سرعت دانلود داشته ام.ولی الان سرعت در روز شده 3.2 مگ.

shoojats
24-10-2013, 13:07
دوستان شبانه با سرعت 90 چه لینک داخلی چه لینک خارجی میره اما در قسمت ریزکارکردها شبانه رایگان رو محاسبه کردن تو ستون روزانه
به عبارتی دیگه شبانه رایگانمو زده 0 اما داخل ستون اینترنت محاسبه شده زده 2 گیگ

iWATCH
24-10-2013, 13:07
سلام
من داره نتم تموم میشه
فقط برای بازی آنلاین میخوام پینگم پایین بشه
چی پیشنهاد میکنین
از کدوم شرکت بگیرم
دنبال نامحدود هستم
مشهد کدومش خوبه
خطم مسیه
خواهشن چون کلا امروز و فردا دیگه کلا قرداد مخابرت تموم میشه
موندم رو مخابرات بمون یا جای دیگه برم

mr1987
24-10-2013, 13:08
سرعت منم دیشب 90 بود.کلا تمام شبانه ها یکسان شده.واقعا ظلم بزرگیه یکی با 18 تومن اندازه یکی با ماهی 11 تومن بتونه دان کنه.واقعا انصاف و عدالت کجا رفته.

پس من که ماهی33هزار میردم چی که سرعتم نهایت تو شب40 اونم تو اوج خوش شانسی وگرنه بیشتر اوقات همون5کیلو هست

aabrahim
24-10-2013, 13:09
مخابرات قراره 6 روز به اکانت ها اضافه کنه
منبع:رئیس مخابرات منطقه خودمون که چهارشنبه رفته بودم پیشش

بهش گفتم که این شرکت گلدنت خراب کاری کرده و نتونسته حجم دانلود چند روز رو ثبت کنه و یا هزینه اش رو کسر کنه.و به این خاطر الان صبر کرده تا اونایی که خیلی دانلود کردن هی شارژ کنن تا پول بره به حساب مخابرات که خدایی نا کرده سر ماه که حساب کتاب می کنند،حساب گلدنت با حساب های مخابرات یکی باشه.

زیاد تهویل نگرفت فقط گفت باز تاب میکننم.

aabrahim
24-10-2013, 13:11
من زدم به سرم همین جور دانلود می کنم با ترافیک منفی 8566 مگ.
اینترنت منو 6 روز قطع کرده بودن.هیچ صفحه ای باز نمی کرد جزئ گلدنت خاک برسرو.

danial13
24-10-2013, 13:13
نکن دانلود نکن بخوای دوباره شارژکنی این اکانتو به مشکل می خوری ها

حجم دانلود رو زده <منقضی شده است> و منفی نمیشه.عمرا اگه بعثتو شارژ کنم.ماهی 8 تومن با گیگی 4 تومن مگه دیوونم.

iWATCH
24-10-2013, 13:28
سلام
من داره نتم تموم میشه
فقط برای بازی آنلاین میخوام پینگم پایین بشه
چی پیشنهاد میکنین
از کدوم شرکت بگیرم
دنبال نامحدود هستم
کدومش خوبه
خطم مسیه
خواهشن چون کلا امروز و فردا دیگه کلا قرداد مخابرت تموم میشه
موندم رو مخابرات بمون یا جای دیگه برم

فن آوا چطوره

mehdiii_mm
24-10-2013, 14:27
بازم خر تو خر شده ؟ دانلود کنیم ؟؟

babak2111
24-10-2013, 15:06
دوستان گرانقدر توجه داشته باشن با تموم شدن بی نطمی های این روزای گلدنت سرعت شبانه همه طرح ها درحداکثر 90 محدود خواهد شد تازه اگه شبانه طرح هایی قدیمی مثل بعثت طلایی ونقره ایی صبا و.. ر. برندارن
اینم که ازدیشب می بینید بعضی ازطرح ها مثل بعثت و طلایی های قدیمی صبا سرعتشون شده سه مگ برمی گرده به همون خرابکاری ها و بی نظمیهای این روزای شون واگرنه دیوانه که نیستن طرح جدید مثل کمپین رو تا 90محدود کنن بعد قدیمی ها رو سه مگ کنند
من دیشب با کمپین سرعتم 90 بود با طلاییی قدیم رو 300
بنابراین حدکثر استفاده رو بکنید که این روزا زیاد ادامه نخواهد داشت اونایی هم که می خوان فکرچاره ایی بکنند ازهمین الان به فکرباشند
چون شما فقط نهایت 1.5گیگ با این سرعت خواهید گرفت

Reza31001
24-10-2013, 17:17
بازم خر تو خر شده ؟ دانلود کنیم ؟؟
با توجه به اینکه شنبه میرم خطمو تخلیه کنم،
آره؛ از ظهر رو دانلودم

sajjadp2
24-10-2013, 17:25
ریزکارکرد از 23 مهر به بعد قابل رویته و هیچ ترافیک رایگان 1 تا 7 ثبت نشده. همرو در ستون "محاسبه شده" نوشته...!!
لعنت بر مخابرات و پرسونل اُسکول بخش دیتا
در ستون "محاسبه شده" نوشته شده ولی کم نکرده حداقل ماله من که اینجوری بوده

e4lyas
24-10-2013, 17:37
جاهل خودتیو هفت جدت عقده ای دروغ گو.

میشه شما انقدر بدبین نباشی ؟!
من خودم الان با 200 دارم دانلود می کنم !

A . M
24-10-2013, 17:42
میشه شما انقدر بدبین نباشی ؟!
من خودم الان با 200 دارم دانلود می کنم !

200 میشه باور کرد اما 500 دروغ محضه.چون همچین سرعتی اصلا ارایه نمیشه.
کسی که اطلاعات نداره و عقده حقارت داره میاد اینجا یه چیزی میپرونه بحساب دل مارو بسوزونه ! واقعا یه یه سری چقدر بچه ان

Reza31001
24-10-2013, 18:02
زیاد هم دور از انتظار نیست
مخابرات تا اونجایی که من میدونم و دیدم خط ها رو رو 3 مگ میبنده که میشه 380 سرعت دانلود (الان من از سرورهای داخلی 300-350 دارم میگیرم)
حالا اگه یکی خطش رو 4 مگ یا 5 مگ باشه میتونه 500 تا رو هم بگیره راحت

پ ن: نکته جالب اینجاس که بعضا پیکهایی در حد 400 یا حتی 420-430 هم میزنه! اونم در حالی که downstream مودم 3069 هست
پ ن2: تایید میشه:n02: تا 500 تا هم میره گرچه لازم ذکر نیست که فقط سرور داخلی

mosi_alfa
24-10-2013, 18:50
من از ساعت رایگان دیشب تا الان پیج هم به زور باز میشد، مودم رو ریست کردم که درست شد، طبیعیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

SA3EDLORD
24-10-2013, 19:03
دوستان دانلودا داره محاسبه میشه ا مثه قبل کشکه؟
برا من زده -9936 مگ.......نکنه بعدا بخوام تمدید کنم باید 11 گیگ شارژ کنم که 1 گیگ شارژ شه :دی

ehsannnn00004
24-10-2013, 20:04
دوستان واقعا بیاید یک کاری کنیم این که نشد اونا هرکار خواستن بکنن ما هیچی نگیم.
از بعد عید این گلدنت اینترنتو به گوه کشیده باید حقشو بذاریم کفه دستش.
من به تنظیم مقررات و وزیر و مخابرات ایران ایمیل زدم شما هم بزنید. آدرس ها و متن هم آقای علی توکلی وسایر دوستان گذاشتن.
خودم هم پایه ام یه روز بریم شکایت فقط باید حداقل 5-6نفری بشیم.

rtmreza
24-10-2013, 21:30
یه چیزی رو باید بگم و اون اینکه

امروز از یک اکانت دوستم که شارژ حجمی اون تموم شده بود وصل شدم به اینترنت به این خیال که از اینترنت مجانی (چون سیستم قاطی کرده بعضی از دوستان دیروز گفتن) استفاده کنم و 3 گیگ دانلود کردم اما زمانی که به حساب کاربری خودم در سایت 2020 رفتم با کمال تعجب دیدم همه دانلود ها به حساب کاربری من اختصاص داده شده چون از خط خودم استفاده می کنم قبلا اصلا اینجوری نمی شد

تو سایت 2030 هم ستون
نام کاربری خالی هست از دیروز اینطور شده

گفتم بگم که دوستان سر شون مثل من کلاه نره الان حساب من -3125 MB شده

aabrahim
24-10-2013, 21:39
لعنت خدا به مخابرات و گلدنت (نمی دونم چیکاره رئیس مخابرات،از وقتی با مخابرات قرارداد بسته اومده به چشم وشرکت های دیگه رفتن پیشش و الا شرکتی که تا الآن یک سال کمتر سابقه داره نمی تونه که بیاد این جوری برینه به اینترنت).

یه شب زنگ زدم پشتیبانی صدای دعوا می یومد.حی داشتن به هم فوحش خواهر و مادر می دادن.البته کار منم فقط احوال پرسی بود تا ببینم خودشونم الان می تونند ریزکار کرد های مارو با اینترنت خودشون هم ببینند.که دیدم نه مال اونا هم شب زیاد سریع نبود.

اینجا ایرانس،شبا مملکت آزاده.

Reza31001
24-10-2013, 21:41
یه چیزی رو باید بگم و اون اینکه

امروز از یک اکانت دوستم که شارژ حجمی اون تموم شده بود وصل شدم به اینترنت به این خیال که از اینترنت مجانی (چون سیستم قاطی کرده بعضی از دوستان دیروز گفتن) استفاده کنم و 3 گیگ دانلود کردم اما زمانی که به حساب کاربری خودم در سایت 2020 رفتم با کمال تعجب دیدم همه دانلود ها به حساب کاربری من اختصاص داده شده چون از خط خودم استفاده می کنم قبلا اصلا اینجوری نمی شد

البته
بالاخره یه جایی ثبت میشه ولی بستگی داره چطور بخوان باها حساب کنن
برای من که دندون مخابرات رو کشیدم دیگه مهم نیست
وگرنه حساب منم -4500 هست
برنامه دارم تا -20000 برسونمش تا با خاطره ای خوش مخابرات رو ول کنم:n09:

rtmreza
24-10-2013, 22:15
دوستان حواستون باشه هم ریز کارکرد ها ثبت میشه هم از حجم کم میشه مثل هفته پیش نیست

گول نخورید
من که بیچاره شدم حجمم منفی شده

ekhorasan
25-10-2013, 00:31
از من دیگه رایگان نداره...همه رو حساب میکنه...اما جالبه توی آگهی های تبلیغاتیش هنوز میگه از 1 تا 7 صبح دانلود رایگان....

OMiD.1080p
25-10-2013, 01:09
همین الان :
با طرح خانواده زدم یک فایل رو روی دانلود زدم با سرعت 450 تا داشت دانلود میکرد .
دی سی کردم و سوییچ کردم روی طرح طلایی همون فایل و لینک رو داشت با سرعت 91 ی دانلود میکرد .

شگفت انگیزه نه ؟

e4lyas
25-10-2013, 01:16
بلی :) ......

mostafabad2007
25-10-2013, 01:32
سلام دوستان الان ساعت 1:30 شب دارم دانلود میکنم مودم خاموش روشن میکنم تویه حساب نمیزنه دانلود رایگان و تویه حجم دانلود شده میزنه در صورتی که سرویسه من رویه همون 7484 مگابایت مونده یعنی ازم کم میکنه یا نه

AliTavakoli7
25-10-2013, 01:41
همین الان : با طرح خانواده زدم یک فایل رو روی دانلود زدم با سرعت 450 تا داشت دانلود میکرد . دی سی کردم و سوییچ کردم روی طرح طلایی همون فایل و لینک رو داشت با سرعت 91 ی دانلود میکرد . شگفت انگیزه نه ؟ طلاییم، میفهمم چی میگی. چند شبه حداکثر سرعت شده 90. کمپین یکساله هم هست و نمیشه کنسل کرد.

babak2111
25-10-2013, 01:50
سلام دوستان الان ساعت 1:30 شب دارم دانلود میکنم مودم خاموش روشن میکنم تویه حساب نمیزنه دانلود رایگان و تویه حجم دانلود شده میزنه در صورتی که سرویسه من رویه همون 7484 مگابایت مونده یعنی ازم کم میکنه یا نه

نه عزیز کم نمی شه تو تایم رایگان دانلود کن

shoojats
25-10-2013, 08:16
این سرعت امروز صبح منه دهنم سرویس شد چند بار مودم رو خاموش کردم اما هیچ اتفاقی نه افتاد

Ali_pc
25-10-2013, 08:42
دوستان باز دانلود شبانه روی حجم حساب میشه ؟؟؟ الان ریز کارکرد رو چک کردم دیدم روی حجم حساب کرده این سری دیگه مخابرات رو عوض میکنم میرم شاتل

Ali_pc
25-10-2013, 09:05
دوستان بنظر شما الان شرکت خوب کدومه ؟ من از سرعت شبانم راضیم روی 100 هست ولی مخابرات بعد از برداشتن طرح های نامحدود دیگه خراب شده چندسال صبانت بودم که اونجاهم خراب شد مخابرات تا یکسال خوب بود الانم که اینطوری شده نیم ساعت باید توی صف انتظار پشتیبانی باشی ... قطعی هاش هم زیاد شده زنگ زدیم بازرسی میگه صبر کنید تا درست شه گفتم ممنون از پیگیریتون

arian007
25-10-2013, 09:16
سلام دیشب چند تا فایل گذاشتم برای دانلود سرعت کلشون با هم به 10 کیلوبایت هم نمیرسید با dumeter هم سرعت ثابت روی 129k مونده بود دیگه داشت اشکم در میومد بعد از 3 ساعت فقط 170 مگ دانلود شده بود و دیگه خاموشش کردم الان حجمم رو نگاه میکنم دانلود رایگان هیچی نزده

OMiD.1080p
25-10-2013, 10:21
لعنتـــــــ بر من که واسه دانلود 1100 مگ باید منتــــ مخابرات رو کشید .
دیشب تا صبح فقط 1100 مگ دانلود کرده .

SA3EDLORD
25-10-2013, 11:35
عنتـــــــ بر من که واسه دانلود 1100 مگ باید منتــــ مخابرات رو کشید .
دیشب تا صبح فقط 1100 مگ دانلود کرده .
برا من که هنوز رایگانه!

babak2111
25-10-2013, 11:54
برا من که هنوز رایگانه!

دوست عزیز رایگان نیست یا ازحجم کلی کم می کنه یا منفی می شه که بعدا برای شارژبه مشکل می خورید فقط طرح هایی که تموم شده بودن چه ازلحاظ زمانی چخ حجمی این دوروزکار می کردن ولی حجم دقیقا داره حساب می شه

imanghamari
25-10-2013, 12:10
بچه ها یک سوال من الان بخوام مرکز مخابراتی که ازش دارم adsl می گیرم رو بفهمم چی کار کنم

چون الان یکم گیج شدم وقتی میرم تا سایت 2030 قسمت bras زده انقلاب

در صورتی که پیش شماره من که 867 هستش تو خود سایت مخابرات زده استقلال

کسی میدونه قضیه چیه؟

دیشب مودم رو ریست کردم سرعتم شد 10 کیلوبایت ولی بعد از نیم ساعت بعد دوباره ریست کردم سرعت شد 450

کی اینجا تو منطقه دانش اموز میشینه یک امار از سرعتش بده ببینم اینا منطقه ای سرعت رو دستکاری میکنند

ولی خط دیگم چنین سرعتی نداره و شبها سرعتش میشه 90 کیلوبایت

SA3EDLORD
25-10-2013, 12:15
دوست عزیز رایگان نیست یا ازحجم کلی کم می کنه یا منفی می شه که بعدا برای شارژبه مشکل می خورید فقط طرح هایی که تموم شده بودن چه ازلحاظ زمانی چخ حجمی این دوروزکار می کردن ولی حجم دقیقا داره حساب می شه

من که میخوام برم وایمکس........ این 14 گیگو زدم تو گوشش :دی
اما من حجمم صفر بود.......بعد دیدم رایگانه........از جای دیگه که نمیتونن ازم بگیرن!

rtmreza
25-10-2013, 12:34

حتی این هم نیست

دیروز از یک اکانت دوستم که شارژ حجمی اون تموم شده بود وصل شدم به اینترنت به این خیال که از اینترنت مجانی (چون سیستم قاطی کرده بعضی از دوستان دیروز گفتن) استفاده کنم و 3 گیگ دانلود کردم اما زمانی که به حساب کاربری خودم در سایت 2020 رفتم با کمال تعجب دیدم همه دانلود ها به حساب کاربری من اختصاص داده شده چون از خط خودم استفاده می کنم قبلا اصلا اینجوری نمی شد

تو سایت 2030 هم ستون نام کاربری خالی هست از دیروز اینطور شده

SA3EDLORD
25-10-2013, 12:39
من چیکار کنم -15462 زده :n30:
برا شارژ مهم نیست برام فقط برا اینکه بعدا چجوری میتونن اینو ازم بگیرن!

babak2111
25-10-2013, 13:06

نه دیگه اگه نمی خوای بگیری که مهم نیست پس تا می تونی دان کن کاری نمی تونن بکنن

smahdis
25-10-2013, 13:08

بذار برات بگم چطوری,

شما بعدا اگر بخوای از مخابرات دوباره اینترنت بگیری,
یا اینکه از شرکت دیگه اینترنت بگیری,
یا بخوای خطت رو از رانژه خارج کنی,

کارت گیر اینا میفته. اون وقت باهات حساب میکنن.

babak2111
25-10-2013, 13:09
بچه ها یک سوال من الان بخوام مرکز مخابراتی که ازش دارم adsl می گیرم رو بفهمم چی کار کنم

چون الان یکم گیج شدم وقتی میرم تا سایت 2030 قسمت bras زده انقلاب

در صورتی که پیش شماره من که 867 هستش تو خود سایت مخابرات زده استقلال

کسی میدونه قضیه چیه؟

دیشب مودم رو ریست کردم سرعتم شد 10 کیلوبایت ولی بعد از نیم ساعت بعد دوباره ریست کردم سرعت شد 450

کی اینجا تو منطقه دانش اموز میشینه یک امار از سرعتش بده ببینم اینا منطقه ای سرعت رو دستکاری میکنند

ولی خط دیگم چنین سرعتی نداره و شبها سرعتش میشه 90 کیلوبایت

ایمان جان این سرعت بالا رو دیروزم گفتم فقط دراثراشکالات اکانتینگشونه که بعضی طرح های قدیمی سرعتشون رفته بالا درست همون 90 هستش که حتی طرح کمپین هم سرعتش محدود شده اونایی هم که می بینی بالاست مطمئن باش این هفته درستش می کنن واحتمالا شبانه های طرح های قدیمی رو بردارن

babak2111
25-10-2013, 13:10
بذار برات بگم چطوری,

فکر نکنم دیگه این کاررو بکنند ولی ازاینا هیچی بعید نیست

blacktiger
25-10-2013, 13:43
خدمت دوستان بگم این شرکت هیچ کلاهی سرش نمیره و یه چند گیگ دانلود اضافه به دردسرش نمیارزه.
سال84 کافی نتم رو جمع کردم و یکی از خطوط تلفن که بنام خودم بود 130 هزار تومن بدهی داشت .بیخیالش شدم و تلفن رو قطع کردن. سال 88 رفتم برای منزل جدید خط تلفن نوشتم و فیش روپرداخت کردم و بعد از چند روز دیدم خبری نشد . رفتم امور مشترکین گفتن شما بدهی از سال 84 به مخابرات داشتین و اون مبلغ از بدهیتون کم شده. حالا داستان شما رو نمیدونم ولی اگه بخوان راحت میکشن رو قبض تلفنتون . خیلی راحت.

user.1
25-10-2013, 14:08
من دیشب 1.9 گیگ دانلود داشتم تو شبانه تا 7 صبح ولی الان میبینم ا زحجمم کم شده
همه اینجوزین الان ؟
یا فقط من این شکلی شدم :n30::n04:

imanghamari
25-10-2013, 14:20
حتی این هم نیست

دیروز از یک اکانت دوستم که شارژ حجمی اون تموم شده بود وصل شدم به اینترنت به این خیال که از اینترنت مجانی (چون سیستم قاطی کرده بعضی از دوستان دیروز گفتن) استفاده کنم و 3 گیگ دانلود کردم اما زمانی که به حساب کاربری خودم در سایت 2020 رفتم با کمال تعجب دیدم همه دانلود ها به حساب کاربری من اختصاص داده شده چون از خط خودم استفاده می کنم قبلا اصلا اینجوری نمی شد

اقا مطمئنی این طوریه؟

قکر کنم اشتباه می کنی امکان نداره

یعنی از کجا می فهمه؟ خب اگه این طوری باشه چرا از حساب دیگه من کم نکرده

مطمئن باش حسابتو دستکاری کردن زنگ بزن پشتیبانی بگو حجمت رو برگردونند

babak2111
25-10-2013, 14:29
اره نباید این جوری باشه الام من دیشب رایگان رو با خط داداشم که شهرستانه دانلود کردم که سرعتش بالا هستش
مال خودمم همینکمپین جدیده است ازصبح هم با این وصلم هردوتا رو جداگانه حساب کرده شما حسابت یک مشکلی داره باید زنگ بزنی بپرسی شاید اون خط اصلا پورتش کلا جمع شده برای همین نمی تونه کاربر رو تشخیص بده

rtmreza
25-10-2013, 14:46
حتی این هم نیست

اقا مطمئنی این طوریه؟

قکر کنم اشتباه می کنی امکان نداره

یعنی از کجا می فهمه؟ خب اگه این طوری باشه چرا از حساب دیگه من کم نکرده

مطمئن باش حسابتو دستکاری کردن زنگ بزن پشتیبانی بگو حجمت رو برگردونند

اره نباید این جوری باشه الام من دیشب رایگان رو با خط داداشم که شهرستانه دانلود کردم که سرعتش بالا هستش
مال خودمم همینکمپین جدیده است ازصبح هم با این وصلم هردوتا رو جداگانه حساب کرده شما حسابت یک مشکلی داره باید زنگ بزنی بپرسی شاید اون خط اصلا پورتش کلا جمع شده برای همین نمی تونه کاربر رو تشخیص بده

هنوز تا سال دیگه اعتبار زمانی داره فقط حجم نداره ساعات اول درست بود از دیروز ظهر اینطوری شد !!
اینم عکسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان هم اگر دانلود کنم به اون اضافه میشه
اقا برای شما هم ستون نام کاربری خالی هست ؟؟؟؟

SA3EDLORD
25-10-2013, 15:06
بذار برات بگم چطوری,

رانژه چی هست؟
من میخوام وایمکس بگیرم. وایمکس مبین نت.
8 صبح تا 8 شب نامحدود..سرعت دانلود تحقیق کردم 130.
ماهی 54 تومن.....به نظر من به صرفه تره!

danial13
25-10-2013, 15:41
..........................

hitler1945
25-10-2013, 17:08
رانژه چی هست؟
من میخوام وایمکس بگیرم. وایمکس مبین نت.
8 صبح تا 8 شب نامحدود..سرعت دانلود تحقیق کردم 130.
ماهی 54 تومن.....به نظر من به صرفه تره!

رانژه یعنی خط رو توی مرکز مخابرات طوری تنظیم میکنن که هم بتونه صدا و هم دیتا رو بصورت همزمان منتقل کنه

mr1987
25-10-2013, 17:10
اینم لینک سرعت من در تاریخ2مهر طرح نقره ای

من حجمم از هفته پیش صفر بود کلا30گیگ دانلود کردم از پنج شنبه ساعت 40دقیقه بامداد تا الان کلا30گیگ دانلود کردم .حالا چیزی کهdu metrerنشون میده با حجمی که ازم منفی شده یکیه ولی با ریز کارکرد فرق میکنه و ریز کارکردشون6گیگ بالاتره در حالی که12ساعت این دانلود کردنا تو رایگان بوده وبهم حجم منفی داده پس یعنی دانلود رایگان به هیچ عنوان نداشتم سرعتمم در تمام این مدت بالای300کیلو بایت بوده وبعضی مواقع تا600هم میرسید فیلم بالا با حجم2مگابایت که سرعتم ثابت روی300بود

البته منم تو این2 روز با اون2رو از خجالتشون در اومدم:n09:

SA3EDLORD
25-10-2013, 21:09
دوستان من هیچی دانلود نمیکنم اما این هی داره به حجم دانلودیم اضافه میکنه که!
من اصا خونه نبودم کسیم نبود استفاده کنه الان نزدیک به 1 گیگ به حجم منفی اضافه شده :n29:

Kamyar_AnathemA
25-10-2013, 21:29
دو سه روز اخیر هر چی شبانه دانلود کردم از روزانه کسر کرده

XXS
25-10-2013, 21:42
الان برای یه سوال پرسیدن یه هفتست میخوام بااین سامانه 2020 تماس بگیرم نمیتونم هربارمیگه شمانفر60 صف انتظارهستید اشغال ها.:24:

arian007
26-10-2013, 08:45
سلام من یه چیزی که فهمیدم تو سایت ریزکارکرد رو که نگاه کنید دانلود شبانه رو صفر زده و تمام دانلودهای شبانه رو تو قسمت روزانه حساب کرده ولی حجم باقی مونده من کم نشده یعنی دانلود شبانه از حجم اصلی کم نمیشه ولی این خودش هم مشکل بزرگیه چون اگه بعدا از حجممون کم کنند دیگه نمیتونیم ثابت کنیم که شبانه بوده

mr1987
26-10-2013, 09:44
دارن دزدی میکنن بد جور چیزی که سامانه نشون میده با چیزی که برنامهdu meter ودانلود مننجر نشون میده 1گیگ تفاوته وهنوزم هرچی دانلود میکنم به حجم منفیم داره اضاف میشه

imanghamari
26-10-2013, 10:07
منم با شما همدردی می کنم ولی بهتره از این واژه ها استفاده نشه اگه می شه پستتون رو ویرایش کنید خیلی ممنون

Reza31001
26-10-2013, 11:38
فهمیدن :sq_24:

atlas ap
26-10-2013, 12:29
من دارم با سرعت 350 طرح نقره ای دارم دان میکنم و همینجور داره منفی واسم حساب میشه نمیدونم آخرش چی میخواد بشه ! کسی مثه من هست؟

e4lyas
26-10-2013, 12:37
دارن دزدی میکنن بد جور چیزی که سامانه نشون میده با چیزی که برنامهdu meter ودانلود مننجر نشون میده 1گیگ تفاوته وهنوزم هرچی دانلود میکنم به حجم منفیم داره اضاف میشه

دانلود نکن ...
از خط خودت که نت روشه داری دانلود می کنی ؟

tntkgb
26-10-2013, 12:58
فهمیدن :sq_24:

دقیقا ماکه یه 45 گیگی دانلود کردیم حلالش کردیم:n20::n02:

imanghamari
26-10-2013, 13:17
بچه ها در ساعت 1:14 دقیقه نت مجانی من تموم شد

e4lyas
26-10-2013, 13:51
2020 لوگین میشه ؟

Reza31001
26-10-2013, 19:00
حجم باقیمانده به پایان رسیده است :laughing:
بای بای مخابرات :n18:

اره از خط خودم دانلود کردم خودشون تو سایت مخابرات گفتن8روز اینترنت رایگان که4روز تو عید قربان بود 4روز هم عید غدیر. 62 گیگ گرفتم حالشو بردم فقط امروز صبح برق رفت تا ظهر نیومد ضد حال خوردم وگرنه یه10گیگ دیگه هم میزدم تو گوشش الانم یه گیگ شارز کردم این عکسش ولی الان سرعتا بشدت خرابه میخواستم یه خدابیامرزی بهشون بدم ولی هرچی فکر کردم گفتم حیفه(نه به سرعت این چند روزه که مدام بالای300کیلو بود نه به الان که به5کیلو هم نمیرسه

تایید میشه
دوستانی که دانلود نکردن از دست دادن ...

mr1987
26-10-2013, 19:16
دانلود نکن ...
از خط خودت که نت روشه داری دانلود می کنی ؟
اره از خط خودم دانلود کردم خودشون تو سایت مخابرات گفتن8روز اینترنت رایگان که4روز تو عید قربان بود 4روز هم عید غدیر. 62 گیگ گرفتم حالشو بردم فقط امروز صبح برق رفت تا ظهر نیومد ضد حال خوردم وگرنه یه10گیگ دیگه هم میزدم تو گوشش الانم یه گیگ شارز کردم این عکسش ولی الان سرعتا بشدت خرابه میخواستم یه خدابیامرزی بهشون بدم ولی هرچی فکر کردم گفتم حیفه(نه به سرعت این چند روزه که مدام بالای300کیلو بود نه به الان که به5کیلو هم نمیرسه

babak2111
26-10-2013, 22:55

نوش جونت حقمون خیلی بیشتر ازاین حرفاست

OMiD.1080p
26-10-2013, 23:14
سلام .
دوستان گل توجه کنند .
امروز رفتم مخابرات کل . با ملک جعفریان هم صحبت کردم .
تمامی مشکلات مسائل خودم و باقی دوستان رو به اطلاعش رسوندم ولی ایشون آنچنان این مسائل رو جدی نگرفتند و گفتند که توی ایران بهترین شرکت مخابرات هستند .:n02:
خلاصه زیاد صحبت کردیم راجع مشکلات قبلی و همچین همین قطعی های هفته های پیش و....
راجع قعطی های هفته های قبل گفتند توی روزنامه مثل اینکه عذرخواهی کردند و چاپ شده . ( من که ندیدم ) و بعد اینکه به خاطر همون هم قراره یک ماه شارژ زمانی به تمامی کاربران هدیه داده شود.
خبر بعدی اینکه قراره به زودی دانلود شبانه رایگان رو حذف کنند ( به طور کامل ) و به جاش قیمت هر گیگ رو نیز کاهش بدند .

و مهمتر از همه :
وقتی گفتم که ما اینجا یک سره داریم شکایت میکیم از وضعیت فعلی و ... ایشون اومدند این تاپیک رو نگاه کردند ( صفحه ی 634 و 635 ) رو کامل نگاه کردند .
و وقتی هم که پست شماره #6340 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم دید کلارنگش پرید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( اون دوست عزیزی که اون رو نوشته بهتره بره اون رو ادیت کنه تا واسش دردسر نشه .از ما گفتن بود دوست عزیز )
هواتون باشه بچه ها. از این به بعد توی پست هاتون از کلمات رکیک و توهین پرهیز کنید . باز واستون شر نشه .
قرار هم شده یک نفر از همکارنش هر روز بیاد تاپیک رو زیر نظر داشته باشه . حالا به چه دلیل معلوم نیست .
از من که پرسید اسم و فامیلم رو ولی من فقط اسمم رو گفتم .
الان هم که این پست رو دارم میدم اگه فردا باز این پست رو ببینه صد در صد لو خواهم رفت :n02: پ ن : من دیگه باید محتاط تر سخن بگم اینجا .

imanghamari
26-10-2013, 23:23
این جوری که خیلی ناجوره من این همه دانلود دارم اگه دانلود رایگان شبانه نباشه که بدبخت میشم:n03:

حالا اگه قیمت هر گیگ رو خوب کم بکنن عیب نداره ولی من تقریبا مطئنم می کننش 3200 تومن که بازم نمیصرفه

ای بابا هر روز یک فیلم رو سره ما در می ارن

اگه میشد نامحدود رو برگردونند خیلی خوب می شد

shoki.joon
26-10-2013, 23:44
ای بابا اگه حتی قیمت هر گیگ هزار تومن هم باشه تا دانلود شبانه رایگان نباشه به مفت نمی ارزه.:n28:

babak2111
26-10-2013, 23:52
اینا احمق ها هدیه دادنشون هم مثل ادم نیست رفتن این دوروزهرچی اکانت که تموم شده بوده رو ازاد گزاشتن با سرعت سه مگ من اولش فکرمی کردم رو طرح های قدیمی این جورشده اما دیشب که همین کمپین که جدید گرفتم رو 100مگ منفی شده بود تو تایم شبانه دیدم ای دل غافل اینکه داره با 350دانلود می کنه اومدم یک گیگ شارزکردم همین که شارژکردم سرعت اومد رو 90:n08:

بعد اون طرح منقضی شده داداشم رو وصل کردم دیدم اون هنوز350هستش
خاک عالم برسرشون کنن که بجای اینکه بیان طرح های جدید رو بها بدن که براشون تبلیغ بشه رفته بودن اکانت های تاریخ گذشته رو ازاد کرده بودن حداقل نکردن سرعت این جدیدا رو هم این دوشب ازاد بزارن تمام خاک های عالم برسرشون با این مدیریت کردنشون

Reza31001
27-10-2013, 00:44
خاک عالم برسرشون کنن که بجای اینکه بیان طرح های جدید رو بها بدن که براشون تبلیغ بشه رفته بودن اکانت های تاریخ گذشته رو ازاد کرده بودن حداقل نکردن سرعت این جدیدا رو هم این دوشب ازاد بزارن تمام خاک های عالم برسرشون با این مدیریت کردنشون
میگن کاربلدها پارتی ندارن، پارتی دارا بی عرضه هستن (از خودم بود البته:31:)
شده حکایت کارمندای مخابرات

تو دانشگاه فردوسی هم یه مدت همین داستان بود بخش عظیمی از دانشجوها که فارغ التحصیل شده بودن و رفته بودن اکانتهاشون همچنان فعال بود و بچه ها استفاده میکردن
اینم همونه
اگه نبود مطمئن باشین سریع ماست مالیش نمیکردن بره اینکه من ظرف دو روز 30 گیگ با این خط دانلود کنم و بعد با 4200 دوباره خطم فعال باشه :n09:

AliTavakoli7
27-10-2013, 01:32
سلام .
دوستان گل توجه کنند .
تمامی مشکلات مسائل خودم و باقی دوستان رو به اطلاعش رسوندم ولی ایشون آنچنان این مسائل رو جدی نگرفتند و گفتند که توی ایران بهترین شرکت مخابرات هستند .:n02:
راجع قعطی های هفته های قبل گفتند توی روزنامه مثل اینکه عذرخواهی کردند و چاپ شده . ( من که ندیدم ) و بعد اینکه به خاطر همون هم قراره یک ماه شارژ زمانی به تمامی کاربران هدیه داده شود.
خبر بعدی اینکه قراره به زودی دانلود شبانه رایگان رو حذف کنند ( به طور کامل ) و به جاش قیمت هر گیگ رو نیز کاهش بدند .

و مهمتر از همه :
وقتی گفتم که ما اینجا یک سره داریم شکایت میکیم از وضعیت فعلی و ... ایشون اومدند این تاپیک رو نگاه کردند ( صفحه ی 634 و 635 ) رو کامل نگاه کردند .
و وقتی هم که پست شماره #6340 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو هم دید کلارنگش پرید .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ( اون دوست عزیزی که اون رو نوشته بهتره بره اون رو ادیت کنه تا واسش دردسر نشه .از ما گفتن بود دوست عزیز )
هواتون باشه بچه ها. از این به بعد توی پست هاتون از کلمات رکیک و توهین پرهیز کنید . باز واستون شر نشه .
قرار هم شده یک نفر از همکارنش هر روز بیاد تاپیک رو زیر نظر داشته باشه . حالا به چه دلیل معلوم نیست .
الان هم که این پست رو دارم میدم اگه فردا باز این پست رو ببینه صد در صد لو خواهم رفت :n02: پ ن : من دیگه باید محتاط تر سخن بگم اینجا .

کلماتی ک برخی استفاده کردنو نایید نمیکنم اما در مقایسه با دزدیها و فریبکاریهای مخایرات، هیچه، هیچ. مثلا یک موردش اینکه: من یکساله طلایی کمپین بدون حق فسخ گرفتم ک شبانه بالای 200 دانلود کنم. الان سرعتم 90 بزور میشه. یعنی یکسال منو درست کردن. بیام اینجا چی بگم؟؟ فقط بگم دزدی، فریب در معامله، غش در معامله،کم فروشی، حروم خوری عاقبت نداره. همین جهان و اگراینا اعتقاد داشته باشن اون جهان پا شو میخورن.

OMiD.1080p
27-10-2013, 01:43
کلماتی ک برخی استفاده کردنو نایید نمیکنم اما در مقایسه با دزدیها و فریبکاریهای مخایرات، هیچه، هیچ. مثلا یک موردش اینکه: من یکساله طلایی کمپین بدون حق فسخ گرفتم ک شبانه بالای 200 دانلود کنم. الان سرعتم 90 بزور میشه. یعنی یکسال منو درست کردن. بیام اینجا چی بگم؟؟ فقط بگم دزدی، فریب در معامله، غش در معامله،کم فروشی، حروم خوری عاقبت نداره. همین جهان و اگراینا اعتقاد داشته باشن اون جهان پا شو میخورن.

خوب این درسته .
حتی همین ها رو هم من گفتم اونجا .

ملک جعفریان درباره با واژه دزدی که مابه کار میبریم میگفـت :
دزدی اصلا واژه درستی نیست و ما همچین کاری نمیکنیم :n26: ما نمیایم خودمون رو مدیون کنیم و .....

AliTavakoli7
27-10-2013, 01:45
اینقدر هم پر روین و بد حرف میزنن انگار طلبکارند. میگه سرعت ممکنه تا صفر هم برسه، طبیعیه چون شیر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n29: بعد کلی پشت خط بودن. لعنت به این دروغگوهای پررو.

babak2111
27-10-2013, 01:48
احمق ها دقیقا پهنای باند رو حداکثر775kbps محدود کردن حداقل نیومدن بین طرح های مختلف تفاوت قائل بشن
بازهم می گم تمام خاک های عالم برسرشون

OMiD.1080p
27-10-2013, 01:56
همین آقای مدیر عامل دفعه قبلی که حضوری رفتم جاش ( تقریبا یه چیزی حدود 3 ماه پیش ) با اطمینان گفتش بهم که تا دو ماه دیگه خطوط فیبر نوری رو میخوان تقویت و تجهیزاتش رو کامل کنند.
ولی امروز که ازش پرسیدم ( تقریبا 2 ماه بیشتر از دفغه قبلی میگذره ) یه جواب درست حسابی نداد بهم. فقط با کمال خونسردی اومده میگه که ما بهترین مخابرات ایرانیم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی یادم رفت بگم . اونجا بهم عیدی هم دادند . یک صد تومانی نو و لا نخورده :n08: نگهش میدارم واسه آیندگان . تا آیندگان بدونند ما در چه دورانی زندگی میکردیم و بگند خاک برسرشون.:n02:

abdolahe
27-10-2013, 02:22
یک ماه هدیه شون بخوره فرق سرشون! جلو تمدید طرح رو نگیرن خودمون زمان بگیریم یک ماه نخواستیم ،
هم اکنون که با شما سخن میگویم سرعت دانلود 15 کیلو بایت بر ثانیه! والا بیان شب آ رم حجمی کنن مثلا بگن شبی 500 مگ میتونی دانلود کنی! ولی تو ده دقه دانلود کنی بری سرت بذاری بمیری دیگه ، برا چند تا پی دی اف یک ساعت نشستم هر جا دنیا بگی میشینن خون گریه میکنن :n02:

XXS
27-10-2013, 09:13
سلام .
دوستان گل توجه کنند .

و مهمتر از همه :

عجب:n04:جدی یاشوخی؟؟؟شما که اینقدرادعات میشه بااین تعداد پست شما خودت تواین 637 صفحه همیشه نفراول صف اعتراض بودی حالااددست گذاشتی روی اون پسته من واونو نشون دادی؟؟؟؟؟شماخوشی؟؟؟؟بعدشم مگه من چی نوشته بودم:n08:

AliTavakoli7
27-10-2013, 14:25
عجب:n04:جدی یاشوخی؟؟؟شما که اینقدرادعات میشه بااین تعداد پست شما خودت تواین 637 صفحه همیشه نفراول صف اعتراض بودی حالااددست گذاشتی روی اون پسته من واونو نشون دادی؟؟؟؟؟شماخوشی؟؟؟؟بعدشم مگه من چی نوشته بودم:n08:

شما عین حقیقتو گفتی. یک هفته از عمرتو پشت خط 2020 تلف کردی. اگر خود همین رئیس مخابرات یک هفته معطل میشد "میفهمید" چی میکشیم. اگر تو صف 2020 میبد و وقتی نوبتش میشد تلفن قطع میشد میفهمید ما چی میگیم و ده ها مورد دیگه..... تغییر و کاهش ساعات رایگان بعثت بدون اطلاع قبلی و بر خلاف قرارداد اولیه با کاربر و کم شدن هزاران گیگ از کاربرها اگر "دزدی" نیست چیه؟؟؟ ناراحت شده بره مشکلات شرکتشو درست کنه. مگه ما حرف نا حق زدیم؟؟؟، سرعت خوب هنگام فروش قراردهای یکساله کمپین بدون حق فسخ و کاهش سرعت به زیر90، و ..........................

AliTavakoli7
27-10-2013, 14:27
بد حرف زدن اپراتورا، تعداد کم اپراتورا، دانش کم اپراتورا، کاهش شدید حجم نسبت به دیگر شرکتها، قطعی های بدون اطلاع، وعده دادن زمان و حجم و "ندادن" (وعده دروغ) و ...............

XXS
27-10-2013, 15:02
شما عین حقیقتو گفتی. یک هفته از عمرتو پشت خط 2020 تلف کردی. اگر خود همین رئیس مخابرات یک هفته معطل میشد "میفهمید" چی میکشیم. اگر تو صف 2020 میبد و وقتی نوبتش میشد تلفن قطع میشد میفهمید ما چی میگیم و ده ها مورد دیگه..... تغییر و کاهش ساعات رایگان بعثت بدون اطلاع قبلی و بر خلاف قرارداد اولیه با کاربر و کم شدن هزاران گیگ از کاربرها اگر "دزدی" نیست چیه؟؟؟ ناراحت شده بره مشکلات شرکتشو درست کنه. مگه ما حرف نا حق زدیم؟؟؟، سرعت خوب هنگام فروش قراردهای یکساله کمپین بدون حق فسخ و کاهش سرعت به زیر90، و ..........................

ممنون دوسته گرامی شمانگاه کن همین اقا توهمین تاپیک بالا وپایین مخابراتوفحش داده حالا برای دوکلمه حرفه من رفته جای اون خودشیرینی کرده واسکناس لاخورده هم ازش به عنوان جایزه گرفته حالابرای کدوم حرفه من رنگش رفته من نمیدونم.:blink:

XXS
27-10-2013, 15:15
یک ماه هدیه شون بخوره فرق سرشون! جلو تمدید طرح رو نگیرن خودمون زمان بگیریم یک ماه نخواستیم ،
هم اکنون که با شما سخن میگویم سرعت دانلود 15 کیلو بایت بر ثانیه! والا بیان شب آ رم حجمی کنن مثلا بگن شبی 500 مگ میتونی دانلود کنی! ولی تو ده دقه دانلود کنی بری سرت بذاری بمیری دیگه ، برا چند تا پی دی اف یک ساعت نشستم هر جا دنیا بگی میشینن خون گریه میکنن :n02:

غیرازاین انتظاردیگه هم ازشون داشتی؟؟؟من دیروزبابازرسی صحبت میکردم بیشتربدهکارشدم میگه تومیدونی مابرای هرگیگ ازجیبمون میدیم.منم گفتم شماراس میگی.:sq_24:

rtmreza
27-10-2013, 15:36
های وب مشهد ببینید شاید بدردتون خورد استان شهر و مرکز مخابرات خود و شماره تلفن را وارد کنید گویا فیبر نوری هم سرویس می ده

اینم کیانت:

و بر روی فیبر هم میتونن براتون سرویس بدن.

AliTavakoli7
27-10-2013, 15:37
ممنون دوسته گرامی شمانگاه کن همین اقا توهمین تاپیک بالا وپایین مخابراتوفحش داده حالا برای دوکلمه حرفه من رفته جای اون خودشیرینی کرده واسکناس لاخورده هم ازش به عنوان جایزه گرفته حالابرای کدوم حرفه من رنگش رفته من نمیدونم.:blink:

بنظر من اینکه امید زحمت کشیده و رفته کار باارزشی کرده. نمیخاسته جمله کسیرو نشون بده،طرف تصادفی دیده. هدف همه ما اینجا دفاع از حقمونه و انتقاد بجا از مخابرات و اگرو خوبیی داره گفتن واقعیات. پیشنهاد میکنم از مسیرمون همونجور ک دوستمون "آرمین کامپیوتر" میگن،دور نشیم. ارزش نداره بخاطر مخابرات ما از هم انتقاد کنیم.
رییس مخابراتم توقع نداشته که ما افراد بافرهنگ از اینچنین کلماتی استفاده کنیم. اما اختلالات اخیر و.....از جمله صف تمام نشدنی 2020 ممکنه هر کسی رو عصبانی کنه. همین جا از رییس مخابراj اگر داره میخونه و ناراحت شده عذر خواهی میکنم، اما جناب رئیس خدماتتون نسبت به پول دریافتیتون (بخصوص با گرون کردنهای اخیر) خیلی ضعیفه. ما کاربرا توقع بیجایی نداریم. فقط توقع داری شعار خودتونو " پاك باش و خدمتگزار" که در سایتتون در این آدرسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] انجام بدید. مشکلاتم که اینجا ذکر شده بجای حاشا کردن (برخی از اپراتورا حاشا میکنن،جواب سربالا میدن)حل فرمایید.

AliTavakoli7
27-10-2013, 15:44
خلاصه:

سلام.
طرح طلایی به اسم 2 مگا بایت فروختین حالا سرعت شبانه دائما زیر 100 کیلو بایته. این کم فروشی عت شکایت منه.

شرح:

سلام.
طرح طلایی به اسم 2 مگا بایت فروختین حالا سرعت شبانه دائما زیر 100 کیلو بایته. این کم فروشی عت شکایت منه. که از اواخر مهر 92 تا الان دوم ابان ادامه داره. لطفا پیگیری نموده، حق زایل شده من را برگردانید( به شکل دادن حجم اضافه یا معادل آن) و سرعت را نیز درست کنید

پاسخ:

سرعت 100 کیلوبایت معادل 800 کیلوبیت است که با توجه به ضریب اشتراک پهنای باند که 8 می باشد در محدوده مجاز می باشد

rtmreza
27-10-2013, 15:58
غیرازاین انتظاردیگه هم ازشون داشتی؟؟؟من دیروزبابازرسی صحبت میکردم بیشتربدهکارشدم میگه تومیدونی مابرای هرگیگ ازجیبمون میدیم.منم گفتم شماراس میگی.:sq_24:

من خودم از دست اینا داغون ام
پول رو می گیرن ولی پشتیبانی زیر صفر
کلا ایران گرون میده

ولی اینکه گفته از جیب خودشون درست گفته شما فقط برو به لیست تعرفه و طرح های شرکت های دیگه نگاه کن

مثلا سرویس حجمی 1 گیگ ماهانه با سرعت معمولی 120 کیلوبایت در ثانیه رو کمتر از 11 تومان نمی دن

Gregar
27-10-2013, 15:59
خلاصه:

سلام.
طرح طلایی به اسم 2 مگا بایت فروختین حالا سرعت شبانه دائما زیر 100 کیلو بایته. این کم فروشی عت شکایت منه.

شرح:

سلام.
طرح طلایی به اسم 2 مگا بایت فروختین حالا سرعت شبانه دائما زیر 100 کیلو بایته. این کم فروشی عت شکایت منه. که از اواخر مهر 92 تا الان دوم ابان ادامه داره. لطفا پیگیری نموده، حق زایل شده من را برگردانید( به شکل دادن حجم اضافه یا معادل آن) و سرعت را نیز درست کنید

پاسخ:

سرعت 100 کیلوبایت معادل 800 کیلوبیت است که با توجه به ضریب اشتراک پهنای باند که 8 می باشد در محدوده مجاز می باشد

این چه جوابیه دیگه ؟ شما داری میگی 2 مگ اون میگه 800 کیلوبیت ؟ بعد هم ضریب اشتراک چه ربطی به سرعتی که به ما فروختن داره ؟ مثل اینکه من بیام یه طرح بفروشم اسمش هم بزارم 1 مگ که سرعت دانلود میشه 128 . بعد بیام بگم ضریب اشتراک 8 ـه و شما باید سرعتتون بشه 16 . یعنی نت 1 مگ بفروشم به یکی بعد سرعتش 16 کیلوبایت ؟ خدا عاقبت ما رو به خیر کنه .
به من باشه میگم این دوره ها مون که تموم شد همگی جمع کنیم از مخابرات بریم ببینیم برشکست میشه یا نه ؟

zoru
27-10-2013, 16:17
خوب این درسته .
حتی همین ها رو هم من گفتم اونجا .

ملک جعفریان درباره با واژه دزدی که مابه کار میبریم میگفـت :
دزدی اصلا واژه درستی نیست و ما همچین کاری نمیکنیم :n26: ما نمیایم خودمون رو مدیون کنیم و .....
:n08::n19:

XXS
27-10-2013, 16:19
این چه جوابیه دیگه ؟ شما داری میگی 2 مگ اون میگه 800 کیلوبیت ؟ بعد هم ضریب اشتراک چه ربطی به سرعتی که به ما فروختن داره ؟ مثل اینکه من بیام یه طرح بفروشم اسمش هم بزارم 1 مگ که سرعت دانلود میشه 128 . بعد بیام بگم ضریب اشتراک 8 ـه و شما باید سرعتتون بشه 16 . یعنی نت 1 مگ بفروشم به یکی بعد سرعتش 16 کیلوبایت ؟ خدا عاقبت ما رو به خیر کنه .
به من باشه میگم این دوره ها مون که تموم شد همگی جمع کنیم از مخابرات بریم ببینیم برشکست میشه یا نه ؟

خوب اگه به من من باشه همه 170000 مشترک مخابرات میگن مامیریم پس بریم ولی اگه به عمل برسه هیچ درهیچ ملت خودشوبه کوچه علی چپ میزنه اصلا انگارملت خوشش میادزیرسایه مخابرات زجربکشن.

FlashGet
27-10-2013, 16:24
یک میتینگ هماهنگ کنید برای پارک ملت با پلاکارد و .... خلاصه جوری که ملت بریزن و عکس و فیلم بگیرند ازمون بره توی نت بعد ...... شاید رسیدگی جدی تر بشه

فراخوان بزرگ میخواد بجز این 10 الی 12 حتی 20 نفری رفتن مخابرات و .... جواب نمیده . خودتون رو خسته نکنید .

XXS
27-10-2013, 16:36
یک میتینگ هماهنگ کنید برای پارک ملت با پلاکارد و .... خلاصه جوری که ملت بریزن و عکس و فیلم بگیرند ازمون بره توی نت بعد ...... شاید رسیدگی جدی تر بشه

فراخوان بزرگ میخواد بجز این 10 الی 12 حتی 20 نفری رفتن مخابرات و .... جواب نمیده . خودتون رو خسته نکنید .

اه دوست گرامی این دیگه ازاون حرفابود بریم پارک ملت با پلاکارد شعاربدیم مخابرات اینترنت مجانی بده:n15: بعدشماضمانت میدی ملت بهمون نخندن.:n02:

mr1987
27-10-2013, 17:48
دوستان خبر جدید من زمانم8/21 تموم میشد الان نگاه کردم دیدم شده9/30 و کمتر از1 گیگ حجم هم داشتم صفر کردن برا کسه دیگه هم این اتفاق افتاده:n13:

imanghamari
27-10-2013, 18:35
نت من از ظهر قطع شده بود

زنگ زدم پشتیبانی می گه شما نفر 60 هستید

خلاصه گفتیم وایستیم تا بفهمیم قضیه از چه قراره بعد از 10 دقیقه نوبت من شد

گفتم این چه وضعیه درست کردید 2 روز اینترنت قطعه 1 روز وصله مشکلتون چیه؟

خانومه هم دستپاچه شده بود گفت سوییچ خراب شده

گفتم به خاطره یک سوییچ یعنی کل نت مشهد باید قطع بشه

بهش گفتم حالا کی وصل میشه

گفت 2 روزه دیگه!!!

شاخ دراوردم عصبانی شدم تلفن رو قطع کردم بعد از ظهری که امتحان کردم دوباره نت وصل شده بود :n27:

بهتون پیشنهاد می کنم زیاد به پشتیبانی زنگ نزنید چون که بدبخت ها از هیچی خبر ندارند

فقط گذاشتنشون اونجا که ملت شورش نکنند:n08:

XXS
27-10-2013, 18:38
دوستان خبر جدید من زمانم8/21 تموم میشد الان نگاه کردم دیدم شده9/30 و کمتر از1 گیگ حجم هم داشتم صفر کردن برا کسه دیگه هم این اتفاق افتاده:n13:

به منظوردلجویی ازکاربران محترم یک ماه تایم رایگان با150 مگابایت حجم به مشهدیها تعلق گرفت (خبردیروز) شایداین باشه.

saeedaz09
27-10-2013, 18:44
دوستان من امروز محابرات بودم مرکز فرشچی ! برا تخلیه پورت رفته بودم ! گفتن که اگه تخلیه کنی ممکنه خطت بره رو pcm دیگه از هیچ شرکت خصوصی نمیتونی بگیری مجدد باید از محابرات بگیری !! کصصصصصصافططططاااا !!:n04::n04::n04:

mr1987
27-10-2013, 18:50
به منظوردلجویی ازکاربران محترم یک ماه تایم رایگان با150 مگابایت حجم به مشهدیها تعلق گرفت (خبردیروز) شایداین باشه.

عجب به این کار میگن دلجویی .900و خورده ای حجممو کردنش صفر بعد میگن دلجویی کردیم . باید برم پیش همون یارویی که قبلا دایل اپ میفروخت اسباب اثاثیشو بگیرم بیارم خونه دوباره دایل اپ راه بندازیم ملت حال کنن:n08:

imanghamari
27-10-2013, 19:31
دوستان من امروز محابرات بودم مرکز فرشچی ! برا تخلیه پورت رفته بودم ! گفتن که اگه تخلیه کنی ممکنه خطت بره رو pcm دیگه از هیچ شرکت خصوصی نمیتونی بگیری مجدد باید از محابرات بگیری !! کصصصصصصافططططاااا !!:n04::n04::n04:

اسگولت کردن اصلا امکان نداره

فقط می خوان تو رو نگه دارن

حرف ها می زنند مثله اینه که اگه ما پورتمون رو تخلیه کنیم میتونیم بریم روی مسی

اصلا چنین چیزی امکان نداره گولشون رو نخور اگه الان فیبر نیستی بعدا هم نمیشی

این کار امکانات سخت افزاری می خواد که کلا باید محلتون رو فیبر بکشن

ekhorasan
27-10-2013, 19:31
سلام
آیا اینترنت شبانه رایگان از 1 تا 7 صبح هنوز برقراره؟

Reza31001
27-10-2013, 19:51
با عرض معذرت زر اضافی زده
منم رفتم فرشچی برای تخلیه همون جا 3 نفر دیگه هم بودن که دو تاشون میخواستن تخلیه کنن اون یه نفر پرسید چرا دارید میرین گفتم برای اینکه مخابرات دروغگوئه شما هم اگه فیبر هستی و مجبوری بگیری اصلا پول اضافه بابت طلایی و غیره نده که از جیبت رفته
کارمنده هم که شاکی شد گفتم دروغ که نمیگم تجربه بود انتقال دادم دهنش بسته شد:n01:

کلا من کیان نتم که رفتم برای طرح جدید و گفتم باید واستین که مخابرات تخلیه کنه گفتن کارت دراومده چون مخابرات معمولا زورش میاد تخلیه کنه باید پیگیری کنی

سلام
دیشب برای من برقرار بود با طرح آشنای خانواده
سرعتم 250 بود سر جمع 3900 مگ گرفتم!

ضمنا لازم به ذکره دزدی همچنان برقراره من از ساعت 8 صبح خونه نبود تا حالا ولی الان که اومدم میبینم 150 مگ ازم کم کرده و تو ریز کارکرد هم اومده
مطمئنم کسی در طول روز از این اینترنت استفاده نکرده (نه 150 مگ)

Gregar
27-10-2013, 20:00
سلام

فعلا که برقراره . البته سرویس های جدید مثل اینکه شبانه نداره و همین هایی هم که داره رو میخوان حذف کنن .

masooyan
27-10-2013, 20:07
سلام
دوستانی که میخان از مخابرات بکنن این شرکت رو هم یه نگاه بندازن

XMAN9
27-10-2013, 20:23
دوستانی که خطشون pcm هست آیا میشه غیر از مخابرات از جای دیگه سرویس گرفت؟ هیچ راهی غیر از مخابرات وجود نداره؟ خط رو نمیشه از pcm خارج کرد؟

e4lyas
27-10-2013, 20:38
فکر کنم 150 مگ رو هدیه دادن :)
20 مگش مونده ( از 150 مگ )
--------------------------------------------
زمانی هم داده شد . .

alyy
27-10-2013, 20:42
مخابرات واقعا دیگه شورشو در اورده.یاد گروهه دالتون تو کارتون لوک خوش شانس افتادم .مخابرات خراسان رضوی همون گروه دالتونه.من سرویسم حجم داشت ولی چون دو تا اکانت دارم یکیش که در تاریخ 92/05/15 اعتبار زمانیش تموم شد دیگه تمدیدش نکردم تا امروز.حالا امروز که خواستم اعتبار زمانیشو افزایش بدم (حجم از قبل داشت)که یک ماه هم افزایش دادم شده 92/06/15 و هنوز واسم مینویسه اعتبار زمانی شما به پایان رسیده.یعنی یه ماه اعتبار زمانی از وقتی من سرویسم قطع شده بهم افزایش داده.الانم میترسم 7500 تومن یه ماه دیگه افزایش بدم تازه بشه 92/07/15 و همچنان نتم قطع باشه.خدایی حالا شما بگین مخابرات دزد هست یا نه؟
یه دوست بدبخت دیگم هم امروز حجمشو یک گیگ افزایش داده شب اومده استفاده کنه دیده شده 0 حجمش.ریز کارکرد هم گرفته همش 200 مگ استفاده شده مابقی مثل اینکه ظرفش سوراخ بوده ریخته همش تموم شده!!!!

alyy
27-10-2013, 21:09
دوستان شبانه هم مثل اینکه برداشته شده.دیشب رایگان واسه من هیچی حساب نشده با اینکه داشت دانلود میکرد.418 مگ هم که گرفته قسمت دانلود محاسبه شده زده و از حجمم کم کرده .به ساعتشم توجه نکنید چون مودمم از ساعت 10 شب که روشن کردم زده ولی سیستمم رو ساعت 1 شب روشن کردم یه یه ساعتی دانلود کردم خوابیدم سیستمم خاموش کردم .مومم هم ساعت 9 صبح خاموش کردم پس در نتیجه دیشب واسه من از حجمم کم کرده.

XXS
27-10-2013, 21:25
دوستانی که خطشون pcm هست آیا میشه غیر از مخابرات از جای دیگه سرویس گرفت؟ هیچ راهی غیر از مخابرات وجود نداره؟ خط رو نمیشه از pcm خارج کرد؟

شمااگه الان وصل هستی دیگه خطتت pcm نیست ازهرجایی هم که خواستی میتونی بگیری.همون دفعه اول که نت شما راه افتادخطه شماازpcmدرومده.

mohsen_gh1991
27-10-2013, 22:07
دوستان منم مشکل کم شدن حجم دارم. چند روز پیش یک گیگ گرفتم فقط 70 مگ استفاده کردم الان زده اعتبارت تموم شده. زنگ زدم گفتن سامانه مشکل داره.
فردا باید ببینیم چی میشه.

jacket
27-10-2013, 22:12
آقا این چه وضعیه ؟؟؟ بدون خبر شبانه رو قطع می کنن !! من خیلی وقت طرح شبانه رایگان دارم !

دوستان هیچ راهی نداره بشه از جای دیگه نت گرفت ؟؟ گفتن اینجا فیبر نوری خیر سرشون !

ali086
27-10-2013, 22:20
سلام
منم دیروز 1 گیگ شارژ کردم ، فقط 135mb مصرف کردم ، الان مونده 200mb !!!! :n13:

mr1987
27-10-2013, 22:30
سلام
منم دیروز 1 گیگ شارژ کردم ، فقط 135mb مصرف کردم ، الان مونده 200mb !!!! :n13:

سلام دوست عزیز میشه بگی تو اون چند روز که رایگان بود شما هم دانلود داشتید(من اون روزا دانلود کردم و1گیگ برای امتحان شنبه عصر شارز کردم اما امروز لطف کردن با قرمز نوشتند حجم به پایان رسیده فکر کنم میخوان اونای که تو اون روزا دانلود کردن کم کم باهاشون حساب کنن):n04:

n shh
27-10-2013, 22:40
اقا منم امروز صبح 1گیگ شارژ کردم نزدیک 70مگ استفاده کردم الان اومدم نگاه میکنم نوشته حجم به پایان رسیده.دهنشون سرویس

OMiD.1080p
27-10-2013, 23:27

همین اقا توهمین تاپیک بالا وپایین مخابراتوفحش داده حالا برای دوکلمه حرفه من رفته جای اون خودشیرینی کرده واسکناس لاخورده هم ازش به عنوان جایزه گرفته حالابرای کدوم حرفه من رنگش رفته من نمیدونم.:blink:

سلام . همین الان اومدم و میبینم مثل اینکه بعضی ها غیبت منو رو کردند اینجا .
با عرض پوزش از Armin و Zed عزیز ( ناظر و مدیر انجمن ) از بابت این پستم .عفو فرمایید.
مجبور هستم تا جواب این کاربر رو بدم .

آقای XXS محترم /
درسته من زیر بالای مخابرات رو فحش دادم و خواهم داد و باکی هم ندارم . تا حالا همین جاش هم به دلیل اینکه اونقدر پست های تند و پر از کلمان بد که نثار مخابران و مخابراتی ها دادم چندین بار اخطار رعایت کنید از سمت مدیران این انجمن گرفتم .
بعدشم من هیچ وقت ادعام نمیشه . تعداد پست های هم چه ربطی به شخصیت من داره ؟ .

اون روز هم که رفتم اونجا جای ملک جعفریان بهش گفتم : آقا من تنها نیستم . بلکه کلی آدم دیگه هم هست که همین مشکل من رو دارند .
اگه میخواین کاری بکنید باید واسه همه بکنید . نه فقط برای من . ( دیدید دیگه : همیشه میگند شماره خط ات چنده . بده تا بررسی کنیم . بقیه هم کشک )
بد کاری کردم از حق خودم و شما و باقی دوستان دفاع کردم ؟
بد کردم اون موقع روز کلی از کارم افتادم و رفتم اونجا و منت اون منشی {ادیت} ملک جعفریان رو کشیدم تا بذاره برم جاش !
چند بار همین جا اومدم گفتم بچه ها بیان با هم بریم . به جر دو سه نفر باقی انگار نه انگار.

در هر حال اون صفحه 637 رو من نگفتم بره نگاه کنه . بهش گفتم آقا شما برو توی سایت پی سی ورلد و فلان انجمن و.... و ببین مثل من چندصد نفر همین مشکل من رو دارند .
ایشون هم زد و همون صفحه اومد . خوب بعدشم معلومه که اون پست تو رو میبینه
.
بعدشم . تو که میگی من خودشیرین هستم و با یک صد تومانی خودم رو اونجا فروختم اینو یاد آوری کنم بهت که :
همونجا زنگ زد به کارشناس فناوری اطلاعاتشون و میخواستند بر اساس آی پی و نمیدونم چی چی ک شماره خط ت رو دربیارند و یه حالی بهت بدند . ولی من همون جا اومدم ازت دفاع کردم و قانعش کردم و....
ولا الان امروز به جای اینکه بیای پست بدی و منو مثلا تحقیر کنی باید جای دیگه ایی می بودی .
قصد توهین هم ندارم . فقط میخوام روشنت کنم که هیچ وقت زود قضاوت نکن . اگه به من باشه میخوام اون مخابرات با تمام کارمنداش همه برند به درک.
شرمنده طولانی شد دوستان .
ای مخابرات خیر نبینی. ببین چطوزی ماها رو به جون هم انداختی .

alyy
27-10-2013, 23:59
دوستان شبانه ها برداشته شده از سر شب من از چند تا از دوستام پرسیدم اونام دیشب از حجمشون کم شده

rtmreza
28-10-2013, 00:07
.
بعدشم . تو که میگی من خودشیرین هستم و با یک صد تومانی خودم رو اونجا فروختم اینو یاد آوری کنم بهت که :
همونجا زنگ زد به کارشناس فناوری اطلاعاتشون و میخواستند بر اساس آی پی و نمیدونم چی چی ک شماره خط ت رو دربیارند و یه حالی بهت بدند . ولی من همون جا اومدم ازت دفاع کردم و قانعش کردم و....
ولا الان امروز به جای اینکه بیای پست بدی و منو مثلا تحقیر کنی باید جای دیگه ایی می بودی .
قصد توهین هم ندارم . فقط میخوام روشنت کنم که هیچ وقت زود قضاوت نکن . اگه به من باشه میخوام اون مخابرات با تمام کارمنداش همه برند به درک.

دستت درد نکنه که رفتی

ولی این که میگی از روی ایپی و شماره خط ... بابا کشکه نگو

اونا برای ردیابی هر کی تو p30world باید وارد سرور و پنل این سایت بشوند که بدون اجازه p30world غیر ممکنه

فقط از روی بیسوادیش و شاید ترساندن شما یه چیزی گفته

rtmreza
28-10-2013, 00:13
فکر کنم 150 مگ رو هدیه دادن :)
20 مگش مونده ( از 150 مگ )
--------------------------------------------
زمانی هم داده شد . .

تایید میشه

راستی یه سوال از دوستان چند روزی هست که ریزکارکرد ها درست شده و از 22 مهر به بعد یعنی 2 هفته پیش تمام دانلود ها رو نوشته برین ببینین چقدر رایگان تو 2هفته پیش و این هفته دانلود کردین

خطی که دانلود نداشته تو این 2 هفته نه تنها مشکلی نداشته بلکه این 150 مگ رو گرفته

ولی خطی که با اون دانلود داشتم قاطی زیاد میکنه حجم صفر میکنه مینویسه اعتبار زمانی و حجمی تموم شده در صورتی که هم حجم داشتم هم زمان و هم این 150 مگ هدیه به اون تعلق نگرفته

OMiD.1080p
28-10-2013, 00:56
دستت درد نکنه که رفتی

اونا برای ردیابی هر کی تو p30world باید وارد سرور و پنل این سایت بشوند که بدون اجازه p30world غیر ممکنه

والا من که سردر نمیارم :n02: فقط شنیدم .

AliTavakoli7
28-10-2013, 01:18

بر طبق حساب اینا 2 مگ بیت=256 کیلو بایت و 256 تقسیم بر 8 میشه 32کیلو بایت. پس میگن حتی اگر سرعت خط 2 مگ بیتت، 32 کیلو بایت بود باید دهنتو ببندی چون داره شیر میشه. اول که طرحو گرفتم چ شب و چ روز بالای 200 میداد. تا 244 هم گاهی ثابت میشد. الان شبا حداکثر 90 کیلو بایته ک میشه 73صدم مگا بیت. ما رو که پیچوندن، دوستان گول مخابراتو نخورین. پول طلایی دادم سرعتم نقره ای هم نیست.

FlashGet
28-10-2013, 01:32
اه دوست گرامی این دیگه ازاون حرفابود بریم پارک ملت با پلاکارد شعاربدیم مخابرات اینترنت مجانی بده:n15: بعدشماضمانت میدی ملت بهمون نخندن.:n02:

نه اصلا نیازی به شعار نیست . تحسن کردن خودش خیلی جواب میده .

نمیدونم یادتونه یا نه اما جلوی شهرداری مرکز در میدان شهدا برای تقریبا یک هفته عدهای از مردم با در دست گرفتن پلاکارد و دست نوشته و پارچه های نوشته شده بزرگ تحسن کردند و نشستند و جالب اینجاست که خبرش از تلوزیون پخش شد و شخص احمدی نژاد در سفر استانی که داشت رسیدگی کرد .

کلا چنین حرکت هایی جواب میده وگرنه حرکت های کوچک 10 الی 20 نفری فوقش باری یکروز اونم فقط در حد کل انداختن با مسئولین بیشتر جواب نمیده .

خودتون دیدید بعد از آخرین باری که دوستان رفتند مخابرات و سر و صدا کردند تنها اتفاقی که افتاد این بود که شبانه رو حذف کردند که یکجورایی ادب کنند . مثلا بهشون برخورده بود . طرفشون که این دوستان بودند جز اعتراض حضوری و سر و صدا چیزی برای گفتن نداشتن . یعنی دستشون به جایی نمیرسید و اونها هم خوب میدونستن .

کلا باید سوخت و ساخت

FlashGet
28-10-2013, 01:41
دستت درد نکنه که رفتی

کاری ندارم جریان چی بوده اما اگر بخوان اقدامی رو قانونی انجام بدن نیازی نیست وارد سرور و پنل بشند فقط کافیه از مدیر اینجا بخوان . p30world که سهله سایتهای هم رده و بزرگتر هم مجبورند 2 دستی آی پی هر کاربری رو تقدیم کنند و آی پی هم مساوی است با شناسایی خط تلفن و ...

AliTavakoli7
28-10-2013, 01:50

بر طبق حساب اینا 2 مگ بیت=256 کیلو بایت و 256 تقسیم بر 8 میشه 32کیلو بایت. پس میگن حتی اگر سرعت خط 2 مگ بیتت، 32 کیلو بایت بود باید دهنتو ببندی چون داره شیر میشه. اول که طرحو گرفتم چ شب و چ روز بالای 200 میداد. تا 244 هم گاهی ثابت میشد. الان شبا حداکثر 90 کیلو بایته ک میشه 73صدم مگا بیت. ما رو که پیچوندن، دوستان گول مخابراتو نخورین. پول طلایی دادم سرعتم نقره ای هم نیست.

masoudtr
28-10-2013, 02:01
من الان چک کردم از من چیزی کم نمیکنه
برای شبانه
ولی اون 4 گیگی که اون شب ازم کم کردن دیگه برنگشته و گویا اصلا هم برنخواهد گشت از دست این دزد ها:n24:

danial13
28-10-2013, 02:06
ممنون از اقایون دزد که زحمت کشیدن و شبانه رو حذف کردن

Iman-Emperatour
28-10-2013, 03:05
سلام
من طرح بعثت 3 ماه دارم و خداروشکر تا به امروز فعلا دانود شبانه ام هنوز پا برجاست!:n06:
چند روزی بود سرعت دانلود شبانه رایگانم وحشتناک اومده بود پایین.یه چیزی حدود 4-5 کلیو بایت و به زحمت صفحه ها رو باز میکردم رسیده بود و همین امروز باید طرح 3 ماه هم تموم میشد
هر وقتم به پشتیانی زنگ می زدم میگفتن کاریش نمیشه کرد فقط می تونیم خط تون رو refresh کنیم
اتفاقا در عین ناباوری سرعتم تو چند ساعت اول برمیگشت و خوب میشد با همون
refresh کردن پشتیابنی؛
ولی بعد حدود یه ساعت به صورت اتومات نتم قطع میشد و وقتی دوباره وصل میشدم به نت سرعت دوباره افتضاح میشد!!!

ولی همین چند دقیقه پیش تو اطلاعات سرویس سر زدم و فهمیدم یه 40 روزی بهم زمان و حدود 200 مگ حجم دانلود هم بهم اضافه شد!

همین الان داشتم با ناراحتی تمام دنبال یه شرکت پیدا میکردم که جایگزین این مخابرات کنم ولی در عین ناباوری سرعتم در عرض چند دقیقه به حالت اولیه یعنی همون سرعت قبلی (140-120 کیلو بایت) دانلود رسیدش ولی دوباره کم شد و به (15-20) کلیو بایت رسید و باز دوباره زیاد شد!!
خط تلفن خونمون هم خیلی وقته نویز داره و نویزگیر هم داخل کارتن مودم بود ولی بنظرم اصلا بدرد نمیخوره و نویز ها رو نمیگرفت!

به نظرتون چیکار باید بکنم؟!!

13261
28-10-2013, 04:01
مخابرات در یک کلمه = دزد !

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

arian007
28-10-2013, 07:46
سلام من دیشب حجمم رو چک کردم و شبانه رو گذاشتم برای دانلود صبح هم دوباره حجمم رو چک کردم و هیچی از حجمم کم نشده بود
سرعت هم برخلاف چند شب پیش کخ به 10 کیلوبایت نمیرسید اوایلش روی 1.5 مگ بود ولی بعد از چند دقیقه روی 780 ثابت موند و تا صبح با همون سرعت دانلود کرده بود

mr1987
28-10-2013, 08:10
سلام من دیشب حجمم رو چک کردم و شبانه رو گذاشتم برای دانلود صبح هم دوباره حجمم رو چک کردم و هیچی از حجمم کم نشده بود
سرعت هم برخلاف چند شب پیش کخ به 10 کیلوبایت نمیرسید اوایلش روی 1.5 مگ بود ولی بعد از چند دقیقه روی 780 ثابت موند و تا صبح با همون سرعت دانلود کرده بود

دوست عزیز سرعت تمام طرحها در شبانه همشون با حداکثر پهنای 780کیلو بیت کردن البته بجز طرح اشنای خانواده.من خنگ چند وقت پیش رفتم طرح طلایی8 گیگ ماهانه رو برداشتم و99 هزار تومن پولمو حروم کردم الهی حرومشون بشه. بعد میای ازشون شکایت میکنی میگی اقا شما این طرحو با سرعت2048کیلو بیت بر ثانیه و با ضریب اشتراک1به8 دادی که یعنی این2048 تقسیم بر8 میشه وسرعت دانلود هر نفر میشه 256کیلو بایت بر ثانیه.

zofishel
28-10-2013, 08:42
سلام دوستان
تائید میشه مال منم شبانه دیگه نداره. خداییش موندم دزدی تا کجااا؟ یعنی نمی خوان خجالت بکشن؟؟
من طرحم 23 مهر تموم شد بعد یه طرح سه ماهه 6 گیگ دوباره شارز کردم ولی دیروز تموم شد یعنی دو هفته نشد 6 گیگ پرید شک کرده بودم که من که این همه دانلود نکردم چطوری شده؟؟ حالا می بینم بعضیا می گن شارز کردن ولی بعدا حجمشون صفر شده تو ریزکارکرد هم مثلا نوشتن ولی من باور نمی کنم حداقش 600 مگابایت از شبانه ازم کم کردن.
خدا ازشون نگذره من که نمی گذرم

bobSilon
28-10-2013, 09:00
دوستان کسی اینجا از کیالنت سرویس گرفته یا از آشناهاش هستن که از کیانت سرویس گرفته باشن؟
میخوام از مخابرات بکنم، تعرفه های کیانت رو دیدم بدک نبودن، فقط میخوام ببینم سرعت و پینگش چطوره؟

arian007
28-10-2013, 09:35
دوستان اینکه حق خودمون رو واگذار کنیم به خداوند که برامون بگیره فکر اشتباهیه تا خودمون کاری نکنیم خدا هم برامون هیچ کاری نمیکنه

XXS
28-10-2013, 10:11
سلام . همین الان اومدم و میبینم مثل اینکه بعضی ها غیبت منو رو کردند اینجا .
با عرض پوزش از Armin و Zed عزیز ( ناظر و مدیر انجمن ) از بابت این پستم .عفو فرمایید.
مجبور هستم تا جواب این کاربر رو بدم .

آقای XXS محترم /
درسته من زیر بالای مخابرات رو فحش دادم و خواهم داد و باکی هم ندارم . تا حالا همین جاش هم به دلیل اینکه اونقدر پست های تند و پر از کلمان بد که نثار مخابران و مخابراتی ها دادم چندین بار اخطار رعایت کنید از سمت مدیران این انجمن گرفتم .
بعدشم من هیچ وقت ادعام نمیشه . تعداد پست های هم چه ربطی به شخصیت من داره ؟ .

اون روز هم که رفتم اونجا جای ملک جعفریان بهش گفتم : آقا من تنها نیستم . بلکه کلی آدم دیگه هم هست که همین مشکل من رو دارند .
اگه میخواین کاری بکنید باید واسه همه بکنید . نه فقط برای من . ( دیدید دیگه : همیشه میگند شماره خط ات چنده . بده تا بررسی کنیم . بقیه هم کشک )
بد کاری کردم از حق خودم و شما و باقی دوستان دفاع کردم ؟
بد کردم اون موقع روز کلی از کارم افتادم و رفتم اونجا و منت اون منشی کچل بی مصرف ملک جعفریان رو کشیدم تا بذاره برم جاش !
چند بار همین جا اومدم گفتم بچه ها بیان با هم بریم . به جر دو سه نفر باقی انگار نه انگار.

در هر حال اون صفحه 637 رو من نگفتم بره نگاه کنه . بهش گفتم آقا شما برو توی سایت پی سی ورلد و فلان انجمن و.... و ببین مثل من چندصد نفر همین مشکل من رو دارند .
ایشون هم زد و همون صفحه اومد . خوب بعدشم معلومه که اون پست تو رو میبینه
.

من میگم شماکه رفتی اونجاچراادرسه اینجارودادی؟فکرمیکنی تاییدیه گرفتن از شورای شیلترینگ برای شیلترکردن اینجاچقدرکارداره؟؟شماغیرا زاین کاره دیگه ایی نکردی به نظرمن همیشه مدیران اینجاتاکیید دارند که ازحرفای زشت بارنگهای تندخودداری کنید خوب چرااینومیگن به نظرشما؟؟؟بعدشم شمازمانی ادعات میشه که 50 تااخطاربخوان شماروبن کنند ولی نمیتونند چراچون میگن کاربرباسابقه ای هستو خوب فرق داره.هفته پیش زنگ زدم گفتم کاربرای زیادی ناراضین گفت کی ناراضیه؟؟؟گفتم یه جایی درنت گفت شماادرسوبده گییرداده بودادرسوبده میگه شمامگه نمیگی ناراضی پس ادرسوبده گفتم ولش کن شمابیخیال شو:n13: بعدشم من هنوزنمیدونم چی نوشتم که شمااومدی سپر دفاعه من شدی ودفاع کردی؟؟؟کارشناس اونام درحده یه بیسوادم سوادنداره اون نمیتونه شماره خودشودربیاره چه برسه به یکی دیگه.درضمن دسته شمادردنکنه که کاروخرابترکردی

amin1374
28-10-2013, 10:15
من میگم شماکه رفتی اونجاچراادرسه اینجارودادی؟فکرمیکنی تاییدیه گرفتن از شورای شیلترینگ برای شیلترکردن اینجاچقدرکارداره؟؟شماغیرا زاین کاره دیگه ایی نکردی به نظرمن همیشه مدیران اینجاتاکیید دارند که ازحرفای زشت بارنگهای تندخودداری کنید خوب چرااینومیگن به نظرشما؟؟؟بعدشم شمازمانی ادعات میشه که 50 تااخطاربخوان شماروبن کنند ولی نمیتونند چراچون میگن کاربرباسابقه ای هستو خوب فرق داره.هفته پیش زنگ زدم گفتم کاربرای زیادی ناراضین گفت کی ناراضیه؟؟؟گفتم یه جایی درنت گفت شماادرسوبده گییرداده بودادرسوبده میگه شمامگه نمیگی ناراضی پس ادرسوبده گفتم ولش کن شمابیخیال شو:n13: بعدشم من هنوزنمیدونم چی نوشتم که شمااومدی سپر دفاعه من شدی ودفاع کردی؟؟؟کارشناس اونام درحده یه بیسوادم سوادنداره اون نمیتونه شماره خودشودربیاره چه برسه به یکی دیگه.درضمن دسته شمادردنکنه که کاروخرابترکردی
من به بقیه این حرفا کاری ندارم فقطدر مورد تیکه اول صحبتتون بگم که این بار اولی نیست که آدرس اینجا داده میشه به اونا !:n17:

Reza31001
28-10-2013, 11:00
دوستان کسی اینجا از کیالنت سرویس گرفته یا از آشناهاش هستن که از کیانت سرویس گرفته باشن؟
میخوام از مخابرات بکنم، تعرفه های کیانت رو دیدم بدک نبودن، فقط میخوام ببینم سرعت و پینگش چطوره؟
کیان نت isp نیست نماینده فروش آسیاتک صبانت مخابرات و ... هست
من ازشون یه طرح صبا نت گرفتم که البته احتمالا تا هفته دیگه فعال نمیشه
شما برو تو تاپیکهای این شرکتها ببین شرایط چطوره
مخابرات کلا دو تا خوبی داشت: یکی اینکه ضریب اشتراک براش تعریف نمیشد یعنی شما که یه مگ میگرفتی همیشه سرعتت 128 بود دوم اینکه اگه آدم صرفه جویی باشی میتونی یه طرح بگیری و بارها فقط ماه بگیری و تمدیدش کنی که این طوری به صرفه درمیاد (الان من یه ماهه طرح 6 مگ 10 گیگ و شبانه 2-7 گرفتم 40 تومن که تازه 10تومن هم پول رانژه گرفتن=50تومن که البته ضریب 1-8 هم میخوره)

منتها مشکلی که مخابرات داره یکی دزدی هاش هست (مودبانه اش میشه گیگهای گم شده!) دوم اینکه بیش از اندازه سرویسهاش خراب میشه (دو سال پیش شاید در طول یک ماه چند ساعت به مشکل برمیخوردم ولی این چند ماه اخیر هفته ای چند روز سرویس بالا پایین میشد )وقتی هم خرابه دیگه معلوم نیست شما سرعتت قرار 10 باشه یا 30 یا 300 ضمن اینکه شبانه رو هم میخوان حذف کنن و نامحدود هم که عملا نداره پس پرمصرفها میمونن تو گل

Gregar
28-10-2013, 11:10

شما هم چقدر سخت میگیری خدایی . اون همه بند مصادیق جرایم رایانه ای رو گذاشتن بعد نمیان که به خاطر یه حرف الکی یه کاربر که حرف خیلی بی ربطی هم نزده و حسن خطابش به یه شرکت خصوصی بوده در اینحا رو تخته کنن که . بعد هم اگه بخوان اینجا رو یه وقت تخته کنن اول میرن تاپیکهای علوم انسانی رو نگاه میکنن و در p30world رو تخته میکنن نه تاپیک ADSL مخابرات خراسان رضوی .

babak2111
28-10-2013, 11:15
با عرض معذرت زر اضافی زده
منم رفتم فرشچی برای تخلیه همون جا 3 نفر دیگه هم بودن که دو تاشون میخواستن تخلیه کنن اون یه نفر پرسید چرا دارید میرین گفتم برای اینکه مخابرات دروغگوئه شما هم اگه فیبر هستی و مجبوری بگیری اصلا پول اضافه بابت طلایی و غیره نده که از جیبت رفته
کارمنده هم که شاکی شد گفتم دروغ که نمیگم تجربه بود انتقال دادم دهنش بسته شد:n01:

کلا من کیان نتم که رفتم برای طرح جدید و گفتم باید واستین که مخابرات تخلیه کنه گفتن کارت دراومده چون مخابرات معمولا زورش میاد تخلیه کنه باید پیگیری کنی

دیشب برای من برقرار بود با طرح آشنای خانواده
سرعتم 250 بود سر جمع 3900 مگ گرفتم!

ضمنا لازم به ذکره دزدی همچنان برقراره من از ساعت 8 صبح خونه نبود تا حالا ولی الان که اومدم میبینم 150 مگ ازم کم کرده و تو ریز کارکرد هم اومده
مطمئنم کسی در طول روز از این اینترنت استفاده نکرده (نه 150 مگ)

سلام
جدا سرعت شبانه ات دیشبم 250 بود؟اگه این جوره فکرکنم تنها طرحی باشی که محدود نشده
راستی این طرح 6 مگ که گرفتی مال کدوم isp هستش؟نگفت شبانه اش رو چنده؟

bob111
28-10-2013, 11:28
سلام دوستان دیروز ظهر وقتی اومدم خونه خواستم بیام نت دیدم باز صفحه گلدنت میاد! داشتم شاخ در میاوردم آخه بعد از اون سرقت بزرگشون در هفته پیش که از من بدبخت 8 گیگ ربودند (من تو اون دورانی که یه عده خودشون رو خفه کرده بودن فقط چند گیگ دانلود کردم که پس از احتساب کم شدن اون میگم 8 گیگ) دوباره حسابم رو 2 گیگ شارژ کردم که تا دیروز صبح 1700 مگ داشتم بعد همونطور که گفتم ظهر اونطوری شد! خلاصه دیدم زده حجم به اتمام رسیده منم کارم گیر پشتیبانی هم که یا اشغال یا تو نوبتی یا اینکه طرف هیچ کاری از دستش برنمیاد و فقط میگه باشه به شرکت گزارش میکنم... با هزار نفرین و لعنت گفتم فعلا یک گیگ شارژ کنم تا بعد ببینم با این سارقین نا محترم چیکار میشه کرد اما زهی خیال خوش بعد از شارژ 1 گیگ دیدم بازم صفحه 2020 میاد و میگه شارژ به اتمام رسیده 4200 تومان هم پرید دیگه آقا بقول فردوسی پور از دست اینا می خواستم سرم رو بکوبم به میز داشتم دیوونه میشدم! با هر بدبختی بود با یه اپراتور تماس گرفتم طرف با اعتماد به نفس کامل گفت بعله شما حجم داشتین ولی پریده و او یک گیگ دیگه هم با منفی تون خورده حالا صفر شدین برید تازه یک گیگ دیگه شارژ کنید تازه طلبکار هم بود که ما یه ماه بهتون زمان اضافه کردیم و این حرفا و حالا گزارش میکنم تا براتون برگردونن (یعنی کشک یعنی دزدیده شد رفت) خلاصه طولش ندم بعد از کل کل بی نتیجه با این مامور معذور ناآگاه به این نتیجه رسیدم که شبانه عملا حساب میشه حتی اگه همون لحظه نه ممکنه روز بعدش بشه بعد هم طرف بهم گفت سیستممون پکیده شما فعلا یک گیگ بیشتر شارژ نکنید تا درست بشه منم الان یه گیگ شارژ کردم اومدم اینجا این خبر رو به شما بدم و برم چون میدونم هر لحظه امکان پریدنش هست.
نتیجه فعلا 1 - به هیچ وجه شبانه دانلود نکنید 2 - فقط یک گیگ شارژ کنید اونم اگه مثه من کار واجب دارید وگرنه از شارژ بی مورد یا زیاد خودداری کنید.

و اما سخنی با مدیر محترم نمونه کشوری آقای ملک جعفریان، من اگه جای شما بودم و این نوشته رو می خوندم باور کن اولا از شرم و وجدان اگر اندکی داشتم حالا نمیگم مسلمونی و حروم و حلال، از خجالت آب میشدم تو زمین دوما تا زمانی که این مشکل را به نحوی رفع و سپس جبران نمی کردم نه تنها شبا خوابم نمی برد بلکه از بیم آخرتم که شماها خیلی ادعاش رو دارید از خدا طلب بخشش می کردم که سر پل صراط این همه جوون که تو این دنیا دستشون به هیچ جا بند نیست جلوی راهمو نگیرن. حالا خود دانی!

babak2111
28-10-2013, 11:44
این گوسفندا فکرکنم چون می خواستن 150مگ هدیه اشون به چشم بیاد زدن اگه مثلا بدبخت 15گیگ شارژداشته همش رو پرودندن تا امروز 150مگشون رو همه ببینند:n08:

جالب اینجاست اکانت داداشم رو بازکردم می بینم از150مگ 10مگش پریده یعنی همین جوراتومات خودش کم می کنه چه وصل باشی چه نه
منم دیروز400مگ داشتم ظهرامدم دیدم وجود نداره حالا کجاست به قول دکترکپی کسی نمی داند

rezapr2
28-10-2013, 11:49
40 روز به زمان من اضافه شده

Reza31001
28-10-2013, 12:00
سلام
جدا سرعت شبانه ات دیشبم 250 بود؟اگه این جوره فکرکنم تنها طرحی باشی که محدود نشده
راستی این طرح 6 مگ که گرفتی مال کدوم isp هستش؟نگفت شبانه اش رو چنده؟
آره
خوب این طرح (آشنای خانواده یه ساله!) طرحیه که بر اساس شبانه بسته شده چون برای یه سال فقط یه گیگ دادن! و ضمنا جزو همون طرح هاییه که اگه یادتون باشه اون موقع که شبانه ها رو برداشته بودن گفتن شبانه این طرح و یکی دو تا طرح دیگه رو بر نمیداریم
6 مگ هم که گفتم صبانته و البته فعال نیست هنوز منتها اون طوری که اینا گفتن حداقل 100 رو تضمین کردن و تا 600-700 هم جا داره که برای من همون حداقل 100 کافیه
فقط برام مهمه که مثل مخابرات نشه که هر شب با دعا و راز و نیاز بذاری رو دانلود
کلا ispهای دیگه تنوع خیلی دارن
نامحدود از 128 بگیر تا 2 مگ (نا محدودشم این طوریه که یه حجم اولیه داری که تا 10 برابر پهنای باندت سرعت میده و بعدش محدود میشی به همون پهنای باندی که داری مثلا نامحدود 512 که بگیری ممکنه تا 20 گیگ رو بتونی با سرعت 300-400 دانلود کنی و بعدش محدود میشه به 64)
محدود هم از یه مگ بگیر تا 10 مگ

و اما سخنی با مدیر محترم نمونه کشوری آقای ملک جعفریان، من اگه جای شما بودم و این نوشته رو می خوندم باور کن اولا از شرم و وجدان اگر اندکی داشتم حالا نمیگم مسلمونی و حروم و حلال، از خجالت آب میشدم تو زمین دوما تا زمانی که این مشکل را به نحوی رفع و سپس جبران نمی کردم نه تنها شبا خوابم نمی برد بلکه از بیم آخرتم که شماها خیلی ادعاش رو دارید از خدا طلب بخشش می کردم که سر پل صراط این همه جوون که تو این دنیا دستشون به هیچ جا بند نیست جلوی راهمو نگیرن. حالا خود دانی!
این رو برای این نقل قول گرفتم که بیشتر تو چشم باشه و اگه روزی روزگاری امیدنام دیگه ای رفت پیش طرف و کار رسید به این تاپیک، مدیر محترم (بخوانید ناآگاه و بدانید نادان) ببینه

abbas2000
28-10-2013, 13:14
39 روز برای من اضافه کرده

rtmreza
28-10-2013, 13:22
اهای کارمند مخابراتی که این تاپیک رو به دستور رییست کنترل و نگاه می کنی

اینو بهش بگو::

آقای ملک جعفریان حیا کن مخابرات رو رها کن

خجالت بکش

شرم کن

استعفا بده

تا کی از اموال بیت المال ؟؟؟؟

دوستان لطفا دکمه تشکر رو بزنید تا حمایت معلوم بشه

ali086
28-10-2013, 16:37
سلام دوست عزیز میشه بگی تو اون چند روز که رایگان بود شما هم دانلود داشتید(من اون روزا دانلود کردم و1گیگ برای امتحان شنبه عصر شارز کردم اما امروز لطف کردن با قرمز نوشتند حجم به پایان رسیده فکر کنم میخوان اونای که تو اون روزا دانلود کردن کم کم باهاشون حساب کنن):n04:

یک گیگ دانلود داشتم اما همون هفته پیش از خجالتمون در آومدن و یک گیگ از حسابم کم کردن !!:n03:
شنبه دویاره یک گیگ شارژ کردم که مجددا کم شد و نمیدونم برای چی؟؟ :n13:
زنگ هم زدم بعد نیم ساعت که تمام آهنگ های موجود روی سامانه رو برام پخش کردن (از نفر 80 در صف انتظار رسیدم به 1 !!!) بعد یه بنده خدایی جواب داد و بعد از این که مشکل رو گفتم یه نگاهی به اکانتم کرد و گفت به واحد مربوطه اعلام میکنیم پیگیری کنن ...:n28:
امروز هم دوباره زنگ زدم بعد از نیم ساعت انتظار گفتن فردا دوباره زنگ بزن !!!:n04:

ali086
28-10-2013, 16:41
یک گیگ دانلود داشتم اما همون هفته پیش از خجالتمون در آومدن و یک گیگ از حسابم کم کردن !!:n03:
شنبه دویاره یک گیگ شارژ کردم که مجددا کم شد و نمیدونم برای چی؟؟ :n13:
زنگ هم زدم بعد نیم ساعت که تمام آهنگ های موجود روی سامانه رو برام پخش کردن (از نفر 80 در صف انتظار رسیدم به 1 !!!) بعد یه بنده خدایی جواب داد و بعد از این که مشکل رو گفتم یه نگاهی به اکانتم کرد و گفت به واحد مربوطه اعلام میکنیم پیگیری کنن ...:n28:
امروز هم دوباره زنگ زدم بعد از نیم ساعت انتظار گفتن فردا دوباره زنگ بزن !!!:n04:

n shh
28-10-2013, 17:33
منم برا یک گیگ که دیروز صبح شارژ کردم و شبش اومدم دیدم پریده زنگ زدم، گفت برمیگرده گفتم کی برمیگرده گفت معلوم نیست

mr1987
28-10-2013, 17:57
منم برا یک گیگ که دیروز صبح شارژ کردم و شبش اومدم دیدم پریده زنگ زدم، گفت برمیگرده گفتم کی برمیگرده گفت معلوم نیست

من دوباره ساعت1 صبح6 ابان 1گیگ حجم خریدم صبح دیدم دست نخورده اومدم دانلود کردم و270 مگشو نگه داشتم تا الان که سر جاشه ولی دیگه شارز نمیکنم

hkhkpc
28-10-2013, 19:10
پسورد adsl رو عوض نکید من امروز این کار رو کردم حجمم صفر شد!

saeedaz09
28-10-2013, 19:28

چه ربطی داره ؟ ؟

حالا یه سوال ممکنه چپه بشه ؟ ینی عوض کنیم حجم هدیه بده :n02:

ali008*
28-10-2013, 19:31
علت اینکه مخابرات اینکارو میکنه اینه که قیمت اینترنت رفته بالا و دولت گفته نباید هیچ سازمانی قیمت ها شو افزایش بده و بیشتر پولی رو که برای اینترنت میدن برای فضای خارجی یعنی لینک های خارجی است و اگه اینترت ملی بشه خیلی از این مشکلات از بین میره و قیمت ها خیلی کم میشه

saeedaz09
28-10-2013, 19:35
علت اینکه مخابرات اینکارو میکنه اینه که قیمت اینترنت رفته بالا و دولت گفته نباید هیچ سازمانی قیمت ها شو افزایش بده و بیشتر پولی رو که برای اینترنت میدن برای فضای خارجی یعنی لینک های خارجی است و اگه اینترت ملی بشه خیلی از این مشکلات از بین میره و قیمت ها خیلی کم میشه

دوست عزیز شما یوزر نیمت خیلی مشکوکه ALI با چند تا شماره روبروش امروز چند تا از این مدل یوزر جدید دیدم احتمالا همشم مال خودته اما چرا هی اکانت درست میکنی ؟ حالا هم که * زدی تنگش !

ببینید اینترنت ملی بشه میخوایم چیکار کنیم دقیقا ؟ عملا هیچ سایتی رو باز نمیکنه جز اونایی که سرورای داخلی دارن ! میخوایم بریم فارس نیوز اخبار بخونیم؟؟ ! خوب همونو میشینیم از تلویزیون نگا میکنیم پول الکی هم نمیدیم !!

babak2111
28-10-2013, 19:39
دوست عزیز شما یوزر نیمت خیلی مشکوکه ALI با چند تا شماره روبروش امروز چند تا از این مدل یوزر جدید دیدم احتمالا همشم مال خودته اما چرا هی اکانت درست میکنی ؟ حالا هم که * زدی تنگش !

ببینید اینترنت ملی بشه میخوایم چیکار کنیم دقیقا ؟ عملا هیچ سایتی رو باز نمیکنه جز اونایی که سرورای داخلی دارن ! میخوایم بریم فارس نیوز اخبار بخونیم؟؟ ! خوب همونو میشینیم از تلویزیون نگا میکنیم پول الکی هم نمیدیم !!

اینترنت ملی بخوره تو فرق سرشون هرچی گند کاری که کشورهای کمونیستی انجام دادن اینا اوردن تو این مملکت دارن پیاده می کنن بعد دم ازپیشرفت علمی هم می زنن

hamed_yazdani
28-10-2013, 20:37
داش مگه ما هم کمونیست نیستیم. ایران خیلی وقته تبدیل شده به یه مملکت فاشیسم دینی. به اسم دین هر کاری رو که بخوان انجام میدن. مخالفانش رو هم مخالفان دین اعلام میکنن و .........
یکم از بحث منحرف شد ولی خوب اعصاب نمیذارن دیگه. پریشب داشتم توی ویکیپدیا در مورد خسوف و کسوف و نمونه های مختلف اون در حالات مختلف و احتمالاتش سرچ میکردم که یهویی کل سایت های خارجی قط شدن. تعصابم بهم ریخت گفتم یه بارم خیر سرمون که از فروم و فیسبوک بیرون اومدیم که بریم یه مطلب علمی بخونیم ریدن توی همه چی. به 2020 هم که زنگ میزنی یا مشغوله یا نفر 50 توی صف انتظار هستی!

hossein_0907
28-10-2013, 20:43
سلام دوستان
تو مخابرات استان شما هم مودم رایگان را فقط به مشترکین جدیدالورود که قرارداد 1 ساله کمپین ببندند میدن یا به مشترکین فعلی مخابرات هم که کمپین 1 ساله ببندند میدن ؟
با تشکر

ali008*
28-10-2013, 20:45
خب اگه من میخواستم چند یوزر درست کنم قطعا احمق نبودم که چند یوزر با یک اسم درست کنم
در مورد اینترنت هم اگه فرهنگ سازی بشه و سایت های فارسی زبان رو سرور های ایرانی ایجاد بشن خیلی بهتره و اگه اینترنت تو کشور ما ارزون نیست چون مبالغ زیادی به کشور های اروپایی و ... داده میشه برای خطوط ارتباطاتی

amin1374
28-10-2013, 20:55
داشتم فک میکردم بریم با هزینه خودمون بریم از افغانستان کابل بکشیم اینترنتبیاریم ارزون تر تموم بشه تا بیایم از ایران اینترنت بگیریم:n08:

imanghamari
28-10-2013, 21:25
توجه توجه به منظور جبران اختلال مشتركين ADSL مخابرات 8 روز با 250 مگ حجم دانلود رايگان و به مناسبت اعياد قربان و غدير 30 روز اينترنت و150 مگ ترافيك رايگان هديه مخابرات به كاربران اعمال شد.

اینو تو سایت مخابرات زده من این دومیش رو دیدم ولی این 250 مگ رو ندیدم

and-roid2
28-10-2013, 21:52
توجه توجه به منظور جبران اختلال مشتركين ADSL مخابرات 8 روز با 250 مگ حجم دانلود رايگان و به مناسبت اعياد قربان و غدير 30 روز اينترنت و150 مگ ترافيك رايگان هديه مخابرات به كاربران اعمال شد.

اینو تو سایت مخابرات زده من این دومیش رو دیدم ولی این 250 مگ رو ندیدم

فقط 250 مگ؟!:n02:
مخابرات ما 1گیگ هدیه داده.

hkhkpc
28-10-2013, 22:38
چه ربطی داره ؟ ؟

والا این روزها کار های مخابرات حساب کتاب نداره
دیروز من یک گیگ حجم داشتم بعد اومدن 1 ماه زمان اضافه کردن حجم صفر شد
بعد اومدم یک گیگ شارژ کردم
امروز بعد از ظهر پسورد رو عوض کردم و قبلش یک گیگ شارژ داشتم بعدش در کمال تعجب با تغییر پسورد حجمم صفر شد!!!!!

OMiD.1080p
28-10-2013, 23:08
به نظر شما بهتر نیست که خود ملک جعفریان از این تاپیک اطلاع داشته باشه ؟
بدونه لااقل افرادی هستند که چنین مشکلاتی رو دارند . همش داریم از مشکلات حرف میزنیم . نه تمجدید و تشکر.

باز اون کاربر میگه چرا رفتم گفتم اینجا ما کمپ زدیم !

hamed_yazdani
28-10-2013, 23:13
والا این روزها کار های مخابرات حساب کتاب نداره
دیروز من یک گیگ حجم داشتم بعد اومدن 1 ماه زمان اضافه کردن حجم صفر شد
بعد اومدم یک گیگ شارژ کردم
امروز بعد از ظهر پسورد رو عوض کردم و قبلش یک گیگ شارژ داشتم بعدش در کمال تعجب با تغییر پسورد حجمم صفر شد!!!!!
داداش فکر کنم 1 گیگ شما رو هدیه دادن به این دوستمون.:D
جدا از شوخی مخابرات هیچ حساب کتابی نداره. چند وقت هی شارژ منو کم و زیاد نوشتن که خداییش حسابش از دستم در رفت!

XXS
28-10-2013, 23:25
داش مگه ما هم کمونیست نیستیم. ایران خیلی وقته تبدیل شده به یه مملکت فاشیسم دینی. به اسم دین هر کاری رو که بخوان انجام میدن. مخالفانش رو هم مخالفان دین اعلام میکنن و .........
یکم از بحث منحرف شد ولی خوب اعصاب نمیذارن دیگه. پریشب داشتم توی ویکیپدیا در مورد خسوف و کسوف و نمونه های مختلف اون در حالات مختلف و احتمالاتش سرچ میکردم که یهویی کل سایت های خارجی قط شدن. تعصابم بهم ریخت گفتم یه بارم خیر سرمون که از فروم و فیسبوک بیرون اومدیم که بریم یه مطلب علمی بخونیم ریدن توی همه چی. به 2020 هم که زنگ میزنی یا مشغوله یا نفر 50 توی صف انتظار هستی!

بعداز10روزمن بلااخره نفر40 صف انتظارشدم هوراااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااا:n19:

malek jaffarian
29-10-2013, 00:32
با سلام
ملک جعفریان هستم اومدم در انجمن شما تا باهم مشکلات را حل کنیم البته در یک فضای سالم و اخلاقی

malek jaffarian
29-10-2013, 00:37
من مطالب شما را مطالعه گردم بنوعی حق با شماست در ۱۰ روز گذشته مشکلاتی در شبکه وجود داشت که رفع شد و سعی میکنیم که مشکلات به حداقل برسد

OMiD.1080p
29-10-2013, 00:38
با سلام
ملک جعفریان هستم اومدم در انجمن شما تا باهم مشکلات را حل کنیم البته در یک فضای سالم و اخلاقی

سلام مهندس.
از کجا بدونیم شما واقعا خودتی ؟
یه نشونی چیزی بده .

malek jaffarian
29-10-2013, 00:38
با سلام
بهمین خاطر من عضو شدم

malek jaffarian
29-10-2013, 00:39
چی بگم اگر شما راحلی دارید بگید

malek jaffarian
29-10-2013, 00:41
بهمین نشونی که اون دوستمون امید ساعت حدود ۱۲ ظهر اومد اتاق من

malek jaffarian
29-10-2013, 00:43
خب ظاهرا دیر وقته همگی خوابیدن بذاریم برای یک وقته دیگه

OMiD.1080p
29-10-2013, 00:44
بهمین نشونی که اون دوستمون امید ساعت حدود ۱۲ ظهر اومد اتاق من
مدل گوشیتون چی بود بعد ؟ :n02:

AliTavakoli7
29-10-2013, 00:48
سلام. اگر واقعی باشید، همین که عضو شدید و پیام گذاشتید بزرگترین لطفتونه. مشکلاتم که بارها صفحات قبا توسط کاربران گفته شده، احقاق حق.

malek jaffarian
29-10-2013, 00:50
گوشی من ایفون ۵

OMiD.1080p
29-10-2013, 00:50
گوشی من ایفون ۵
درسته .
خوش اومدی مهندس به انجمن .
امیدوارم مشکلات با درایت شما حل بشه.

اوکی پس .
مهندس این حجم من بدون اینکه مصزفی داشته باشم از 11 گیگ شده 2 گیگ .
این حجم رو کی میخواد جبران کنه ؟

malek jaffarian
29-10-2013, 00:53
شماره تلفنی که سرویس داره را پیامک کن تا بدم بررسی کنن و بعد خبرشو بدم

malek jaffarian
29-10-2013, 00:54
شماره من و داری ؟

OMiD.1080p
29-10-2013, 00:57
شماره من و داری ؟
نه مهندس.
به آقای تارودی شماره رو دادم .
همون روز که پیش شما اومدم . پیش آقای تاروردی هم رفتم . ولی ایشون اصلا تحویل نگرفت .
به هر حال شمارتون رو من ندارم . بذارید اینجا بهتره . مطمئن باشید رعایت میکنیم و مزاحمتی ایجاد نمیکنیم .

malek jaffarian
29-10-2013, 00:57
فعلا شب بخیر و خداحافظ

malek jaffarian
29-10-2013, 00:58
شماره من ۰۹۱۵۱۱۵۰۰۰۱ یادمه شماره شما ایرانسل بود

OMiD.1080p
29-10-2013, 01:02
این معما رو حل کنید مهندس لطفا .

ببیند من اصلا از صبح تا شب ( ساعت 10 شب ) از اینترنت استفاده ایی ندارم .
بعد چطور ممکنه توی روز 3.8 گیگ دانلود کرده باشم ؟
توی گزارش ریز کارکرد زده توی روز من چندین دانلود کردم اونم با حجم های زیاد .

اصلا میگیم من توی روز هم دانلود کردم .
خوب من که 11 گیگ بیشتر دانلود نداشتم . چطور 31 گیگ تونستم دانلود کنم ؟
این هم عکسش .
یه نگاه بکنید .
عکس ریز کارکرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

e4lyas
29-10-2013, 01:03
در اصطلاح ما مشهدی ها - اگر واقعا شما همون آقای جعفریان باشید - : این جمله خیلی میچسبه اینجا :

اوه صاحبش اومد .. : ) :) ( مزاح )
=====================================

ببینید مشکلات زیاد هست و بوده ... که من به سهم خودم هر کدوم که به ذهنم مهم بوده رو در هر بخش رو در زیر دسته بندی کردم و اگر که پاسخ بدید معلوم میشه خودتون هستید ... جدای اون از OMID.1080 درخواست دارم تایید بکنه !

1 ) نمونه اش یکی از دوستان دیروز 2 گیگ شارژ کرده و امروز 1 صفحه باز کرده و 2 گیگ پریده !

برای این چه پاسخی دارید ؟ در صورتی که در این اوضاع نا به سامان این 2 هفته دانلودی هم نداشته بگیم برای جبران این 2 گیگ صفر شده ! ...

یا یکی از همین دوستان هیمنجا 12 گیگش پریده ... ! ...

من خودم 4 گیگم پرید ...

2 ) مشکل بعدی سرعت ! -- کم شدن پینگ !!!!!!! که اساسی ترین مشکلاست ! .. یک REMOTE حتی برای حل میشکل دوستانم از طریق اینترنت نمیتونم توسط نرم افزار Team Viewer بزنم ..

یا انجام دادن بازی های آنلاین ... !

سرعت دانلود در شبانه که اونی نیست که در قرار داد اولیه بوده !

3 ) فیلتر شدن های بی خودی .. که با ریفرش دوباره اوکی میشه .. ولی من خودم به خاطر این مسئله فرمی رو پر کردم که پرید .. !

4 ) حذف بدون خبر و اطلاعیه شبانه که خیلی ها حجمشون رفت !

5 ) میخواین شبانه رو بردارید !!! این دیگه چرا :| ... اوکی میخواین بردارید و طیق گفتتون هزینه میاد پایین مثلا چقدر میشه ؟!!! ؟؟؟ $ ???

6 ) چرا در فیـــــــبر نوری انحصار ایجاد کردید ؟
ش

OMiD.1080p
29-10-2013, 01:08
جدای اون از OMID.1080 درخواست دارم تایید بکنه !
2 ) مشکل بعدی سرعت ! -- کم شدن پینگ !!!!!!! که اساسی ترین مشکلاست ! .. یک REMOTE حتی برای حل میشکل دوستانم از طریق اینترنت نمیتونم توسط نرم افزار Team Viewer بزنم ..

البته پینگ رفته بالا ( افزایش داشته ) که این اصلا خوب نیست . مثلا واسه گوگل رسپوند تایم الان شده 240ms. که یعنی فاجعه .
دقیقا از 10 دقیقه پیش هم سرعت به شدت خیلی خیلی زیاد اومد پایین . طوری که همین صفحه رو اگه ریفرش بزنی یه ساعت طول میکشه تا لود بشه .

hitler1945
29-10-2013, 01:09
مخابرات یه بدقولی کرده اونم اینه که قرار بوده حجم های دانلود شبانه ای که از تاریخ 27 مرداد واسه همه قط شد رو به حساب ها برگردونه که هنوز انجام نشده . هر چی هم پیگیری کردیم گفتن نامه اش رو زدیم ولی انجام نشده

OMiD.1080p
29-10-2013, 01:13
حوب دیگه بچه ها مهندس رفت . امیدوارم دوباره فردا بیاد تا ادامه بحث رو دنبال کنیم .
انشا... از این به بعد همه درخواست ها و مشکلاتشون رو مودبانه بنویسند تا خود مهندس بیاد بررسی کنه .
فقط موضوعات تکراری ننویسید . با تشکر از کاربر موافق بودن تون رو اعلام کنید .
ممنون.

danial13
29-10-2013, 01:15
ای بابا شما چقد خوش خیالین که فکر میکنین این اقا بیاد اینجا که مشکلات مارو حل کنه.تو این مملکت گل و بلبل همه به فکر دزدین نه به فکر مشکلات مردم
از بعد عید حداقل دو ماه اینترنتم قطع بوده.حجمم که قربونش برم صبح شارژ میکنی شب میای میبینی نیست.پشتیبانی هم که هر وقت زنگ زدم دقیقا 60 نفر تو صف بودن.زنگ هم که میزنی میگن سامانه خرابه.خب کی قراره مشکل سامانه برطرف بشه؟لابد وقتی کسری بودجتون ردیف شد؟!
شما هم پسر خوب برو بخواب صبح مدرست دیر میشه افرین عمو جون

AliTavakoli7
29-10-2013, 01:26
سرعت دانلود در شبانه که اونی نیست که در قرار داد اولیه بوده !
طرح طلایی کمپین.
مثلا همین امسب سرعت ار یک تا یک و ده 250 کیلو بایت بود بعد یکدفعه شد زیر 90. نشون میده اپراتورها که میگن "شیر میشه" "دروغ میگن". چرا شبهای اول فروش شیر نمیشد؟؟؟ آیا امشب همه کاربرا با هم از یک و ده دقیقه شروع به دانلود کردند؟ غیرممکنه. جواب اینه که مخابرات "عمدا" سرعتا رو کم میکنه. چرا 1 تا جایی که میتونسته طرح فروخته.2 مشتری حجم بیشتری بخره. پیرو این شعار که "مشتری کمتر،سود بیشتر" بجای اینکه بگن "مشتری بیشتر+سود کمتر=سود بیشتر"

8413535 شبا جواب نمیدن. برخوردشون پرخاشگرانه و بیحوصله است.
2020 همیشه مشغول. برخوردشون پرخاشگرانه و بیحوصله است.
و
....
امید آقا،اتفاقا نظر من اینه که تکراری بنویسیم، تا حل شدن موضوعات.

bob111
29-10-2013, 01:34
خطاب به آقای ملک جعفریان اگر این را می خواند:
با سلام؛ مشکلات سرویس ADSL مشهد یکی دوتا نیست و دوستان به آنها اشاره کردند و شما هم خودتان کمابیش از آن خبر دارید ولی به نظر بنده باید این مشکلات رو اولویت بندی کرد در حال حاضر دو مشکل عمده دغدغه اکثر کاربران است، اول مساله کم و زیاد شدن بی حساب و کتاب حجم ها و اینکه کاربر بدرستی از میزان حجم مصرفی خود مطلع نیست و از آن مهم تر بحث ساعات رایگان شبانه است که از 1 تا 7 بوده و تمامی کاربران این تاپیک طرح خود را براساس این امکان انتخاب کرده اند و حالا با هیچ معیاری حذف آن یا کم شدن حجم مصرفی از حساب کاربر توجیه پذیر نیست و هر چه زودتر باید به روال گذشته برگردد. دوم مساله محدود شدن سرعت دانلود کاربران در ساعات رایگان شبانه بر روی یک سرعت ثابت بوده که بسیار کمتر از مقدار اسمی حتی با ضریب ا به 8 است مثلا سرعت بنده که طرح طلایی دارم بجای اینکه 256 باشد در بهترین حالت حدود 90 می باشد و در اکثر مواقع به 5 هم می رسد و بدتر از اینکه هیچ تفاوتی بین سرعت کاربران با طرح های مختلف نمی باشد در صورتیکه هر کاربر بسته به طرحش میزان متفاوتی باید هزینه شارژ زمانی بپردازد.
مسائلی مثل حذف طرح های نامحدود معمول، افزایش ناگهانی هزینه شارژ، تغییر پی در پی نوع و نام طرحها، حذف امکان تمدید طرح ها، قطع و وصل های طولانی مدت و ناگهانی، عدم پشتیبانی مناسب، ناآگاهی اپراتورها و... هم هست که می شود درباره هر کدام جداگانه بحث کرد.

saeedaz09
29-10-2013, 01:38
گوشی من ایفون ۵

بچها دروغ میگه این ملک جعفریان fake ه نسخه ی چینیه احتمالا !!! :n02:

امار مهندسو داریم با بچها تو وایبر که با اندروید هستش نه با ایفون 5 :n07:

imanghamari
29-10-2013, 01:43
سلام آقای مهندس جعفریان

اقای مهندس درخواست هایی دارم که در صورت منطقی بودن لطفا اجراشون کنید

1- انلاین بودن پنل کاربری(بدین معنی که اگر من دانلود کنم بلافاصله حجم کم شده رو نشون بده نه اینکه 2 ساعت بعد نشون بده چون من نمی فهمم که این سیستم شما درست حجم کم می کنه یا نه) پارسال بلافاصله حجم دانلود شده رو کم میکرد ولی الان نه

2- چرا طرح الماس و کمپین تجاری به خطوط فیبر نوری نمیدین

3-چرا طرح نامحدود نداریم؟ (تهران همدان و اصفهان و غیره همه دارند اگه مصوبه است چرا بقیه اجرا نمی کنند)

4- تو همین مشهد افراد با طرح های مشابه سرعت دانلود متفاوتی دارند نمونش خودم که سرعت دانلود من 256 ولی با خط دیگه سرعت 120 کیلوبایت هستش و هر دو طرح 2 مگابیت هستند

5-به چه علتی فیبر نوری رو به شرکت های خصوصی نمیدید( اونا هم طرح نامحدود میدن )

6-اطلاع رسانی اصلا خوب نیست تو این 10 روز که اینترنت قطع بود به کارشناساتون زنگ میزدیم خودشون علت رو نمیدونستند و هی میگفتند فردا درست میشه

7-من دیشب حجممم 6 گیگ بود دانلود شبانه رایگان هم داشتم امروز صبح که به سامانه نگاه کردم 1 گیگ واسم مونده بود

OMiD.1080p
29-10-2013, 01:55
بچها دروغ میگه این ملک جعفریان fake ه نسخه ی چینیه احتمالا !!! :n02:

امار مهندسو داریم با بچها تو وایبر که با اندروید هستش نه با ایفون 5 :n07:

دوست عزیز . مطمئن باش خود مهندس هستش .
لطفا دیگه بحثش رو پیش نکشید .
فقط مشکلات و راه کارها رو اعلام کنید تا بلکه فرجی حاصل شود .

13261
29-10-2013, 02:39
جم کنید بابا این مزخرفاتو !!!! مهندس مهندس واسه ما راه انداختن اینگار با بچه طرفن !!! من امروز تماس گرفتم اصلا یارو تو باغ نبود راجب چی دارم حرف میزنم !! نمیدونم کدوم کاربر این شایعه مسخره رو اینجا راه انداخته اما واسه اطلاع دوستان بگم مهندسی در کار نیست یکی داره این وسط موش میدوونه !!!!

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

OMiD.1080p
29-10-2013, 02:50
همیشه توی یک جمع دو سه تا نخاله پیدا میشند .

دوستان عزیز نمیشه به جای اینکه همش توهین بکنید همون رو با احترام و لفظ درست بگید ؟

IceLord
29-10-2013, 03:15
سرعت دانلود از سرور داخلی 30 کیلوبایت بر ثانیه
سرعت دانلود از سرور خارجی 3 کیلوبایت بر ثانیه

:n23:

AliTavakoli7
29-10-2013, 03:20
سرعت دانلود از سرور داخلی 30 کیلوبایت بر ثانیه
سرعت دانلود از سرور خارجی 3 کیلوبایت بر ثانیه

:n23:

اونوقت میگه با واژه دزدی مشکل داریم. کم فروشی یعنی چی؟

AliTavakoli7
29-10-2013, 03:45
دلایل ارائه اینترنت بی کیفیت در ایران/ سرعت دسترسی به اینترنت باید به کف 512 کیلوبیت بر ثانیه برسد

با اهدای ۸ روز اینترنت رایگان،مخابرات خراسان از مشترکان عذرخواهی کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AliTavakoli7
29-10-2013, 03:48
عضو کمیسیون اینترنت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای: واگذاری پروانه شرکت مخابرات ایران دستوری بود

دیگر لنگر کشتی ها باعث قطعی اینترنت نمی شود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

cyberlink
29-10-2013, 05:40
چی بگم اگر شما راحلی دارید بگید

سلام
چرا شبانه رو روی سرعت 90 کیلوبایت برثانیه محدود میکنید؟؟

Ali_pc
29-10-2013, 09:17
دوستان من طرح برنزی 3ماهه 4گیگ دارم الان روی این طرح رایگان برداشته شده ؟
چه شرکتی الان مناسبه برای خرید ؟ مخابرات دیگه پشتیبانی نداره ضمن اینکه سرعت دانلود توی شبانه برای من 10 الی 30 هست که اگر سرعت واقعی خود من بخواد باشه باید 60 باشه
بقول دوستان هردفعه هم 70 نفر صف انتظار بعدهم میگن مشکل پیگیری میشه
چه شرکتی رو توصیه میکنید برای رفتن ؟

arian007
29-10-2013, 09:58
دوستان من طرح برنزی 3ماهه 4گیگ دارم الان روی این طرح رایگان برداشته شده ؟
چه شرکتی الان مناسبه برای خرید ؟ مخابرات دیگه پشتیبانی نداره ضمن اینکه سرعت دانلود توی شبانه برای من 10 الی 30 هست که اگر سرعت واقعی خود من بخواد باشه باید 60 باشه
بقول دوستان هردفعه هم 70 نفر صف انتظار بعدهم میگن مشکل پیگیری میشه
چه شرکتی رو توصیه میکنید برای رفتن ؟

دوست عزیز من یک ماه قبل آسیاتک داشتم و خیلی خوب بود فقط باید حجم 10 گیگ در ماه بخری تا بتونی دانلود شبانه داشته باشی والا خیلی خوبه

Ali_pc
29-10-2013, 10:12
دوست عزیز من یک ماه قبل آسیاتک داشتم و خیلی خوب بود فقط باید حجم 10 گیگ در ماه بخری تا بتونی دانلود شبانه داشته باشی والا خیلی خوبه

ساعت رایگانش از چه ساعتی هست ؟
افت سرعت در ساعات رایگان داره یا خیر ؟
همین سرویسی که شما خریداری کردین هزینه سه ماهش چقدر هست ؟
سرعت تایم رایگانش چقدر میده بهت و ایا محدودیت سرعت هم برای دانلود داره ؟ و نحوره پشتیبانی چطوریه ؟

rtmreza
29-10-2013, 10:18

چه ربطی داره ؟ ؟

بچه مثل اینکه این دوستمون درست میگفت

نه تنها حجمم صفر شد بلکه حالا اون تب TAB تغییر رمز عبور از صفحه 2020 من برداشته شد

rtmreza
29-10-2013, 10:28
توجه توجه به منظور جبران اختلال مشتركين ADSL مخابرات 8 روز با 250 مگ حجم دانلود رايگان و به مناسبت اعياد قربان و غدير 30 روز اينترنت و150 مگ ترافيك رايگان هديه مخابرات به كاربران اعمال شد. اینو تو سایت مخابرات زده من این دومیش رو دیدم ولی این 250 مگ رو ندیدم

فقط 250 مگ؟!:n02:
مخابرات ما 1گیگ هدیه داده.

اینو درست میگه یکی از دوستام تو منطقه خیام 1 گیگ گرفته

arian007
29-10-2013, 11:48
ساعت رایگانش از چه ساعتی هست ؟
افت سرعت در ساعات رایگان داره یا خیر ؟
همین سرویسی که شما خریداری کردین هزینه سه ماهش چقدر هست ؟
سرعت تایم رایگانش چقدر میده بهت و ایا محدودیت سرعت هم برای دانلود داره ؟ و نحوره پشتیبانی چطوریه ؟

ساعت رایگان از 1-8 صبح سرعت بستگی به سرویس خریداری شده داره من یک مگ داشتم سرعتم شبانه همیشه روی 120-130 بود پشتیبانی هم خوب بود البته من تو سه ماهی که داشتم برام مشکلی پیش نیومد
علت اینکه اومدم مخابرات دزد این بود که یه خط دیگه از مخابرات دارم سرعت شبانه اون موقع امتحان کردم دیدم عالیه بنابراین فکر کردم هزینه کمتری بدم چون تو آسیاتک باید حتما بالای 10 گیگ در ماه بخری تا رایگان بشه و حجم باقی مانده هم ذخیره نمیشه و این خیلی بده برای من

babak2111
29-10-2013, 12:00

ایشان منظورشون مخابرات استان قم هستش که اونجا هستن
مخابرات خراسان همون یک 150مگ رو داده البته درعوضش 100ها گیگ این چند روزه به جیب زد

Ali_pc
29-10-2013, 12:08
ساعت رایگان از 1-8 صبح سرعت بستگی به سرویس خریداری شده داره من یک مگ داشتم سرعتم شبانه همیشه روی 120-130 بود پشتیبانی هم خوب بود البته من تو سه ماهی که داشتم برام مشکلی پیش نیومد
علت اینکه اومدم مخابرات دزد این بود که یه خط دیگه از مخابرات دارم سرعت شبانه اون موقع امتحان کردم دیدم عالیه بنابراین فکر کردم هزینه کمتری بدم چون تو آسیاتک باید حتما بالای 10 گیگ در ماه بخری تا رایگان بشه و حجم باقی مانده هم ذخیره نمیشه و این خیلی بده برای من

قیمت سرویس رو نگفتین سه ماهش جقدر هست ؟

mr1987
29-10-2013, 12:14

اره راست میگی 1گیگ منو حتمن دادن به شما از این میگیرن میدن به اون یکی دنیا محل داد وستد هست دیگه:n08:

OMiD.1080p
29-10-2013, 13:22
الان که سرعت عالیه .
چی میشه همیشه همین طوری باشه .!
پینگ هم خوبه . طوری که یوتوب رو راحت میشه استریم کرد.

AliTavakoli7
29-10-2013, 13:26
یکی دیگه از گنده کاریهاشون

من در تاریخ هفت آبان با اضافه کردن 1 ماه رایگان و 150 مگ شدم. تاریخ انقضا اعتبار: 16/9/92 و حجم 354
حالا سر برج من، که بشه هفتم به هفتم باید 1 ماه و 4 گیگ اضافه میکردن
(در طرح کمپین یکساله قرارداد یکساله است اما زمان و حجمو برج به برج میدن و حجم قابل انتقال هست به ماههای بعدی،طبق گفته مخابرات)
که بشه 16/10/92 و حجم 4450
ولی شده تاریخ 7/9/92 و حجم 3890
یعنی 40 روز کم و 560 مگ کم.

OMiD.1080p
29-10-2013, 13:39
یکی دیگه از گنده کاریهاشون

من در تاریخ هفت آبان با اضافه کردن 1 ماه رایگان و 150 مگ شدم. تاریخ انقضا اعتبار: 16/9/92 و حجم 354
حالا سر برج من، که بشه هفتم به هفتم باید 1 ماه و 4 گیگ اضافه میکردن
(در طرح کمپین یکساله قرارداد یکساله است اما زمان و حجمو برج به برج میدن و حجم قابل انتقال هست به ماههای بعدی،طبق گفته مخابرات)
که بشه 16/10/92 و حجم 4450
ولی شده تاریخ 7/9/92 و حجم 3890
یعنی 40 روز کم و 560 مگ کم.
به نظرم بهترین کاری که آقای ملک جعفریان میتونه بکنه اینه که یه تجدید نظر در بخش کارمندهاش بکنه .
خیلی هاشون اصلا سواد خواندن نوشتن ندارند و شدند کارشناس و یه مسئولیت گرفتند اونجا .
صبح میان اونجا و ظهر هم میرند . نه دلسوزی ایی در کار است و نه تعهد کاری. بلانسبت عین یک انیمال .
این همه متخصص جوان و باسواد و با تجربه داریم ما ولی شما ترجیح میدید از افراد مسن و بی سواد استفاده کنید ؟
الان وقتشه که خیلی ها دیگه از پاشون از مخابرات بکشند بیرون و افراد لایق تر وارد شوند .

IceLord
29-10-2013, 14:01
خطاب به مسئول تنظیمات اینترنت مخابرات

آقا همین خوبه! دستش نزن که از این بهتر نمیشه.
لطفا پروژه جدید هم روش امتحان نکنین بزارین همین بمونه. والا!

babak2111
29-10-2013, 14:02

ولی چه فایده که زدن شبانه رو نابود کردن

IceLord
29-10-2013, 14:05
ولی چه فایده که زدن شبانه رو نابود کردن

منظور من این بود که سر شب باز تنظیماتو عوض نکنن بزارن همین بمونه. :n02:

E.N.A.Y.A.T
29-10-2013, 14:10
آقای ملک جعفریان، من هم مشکل آقا امید رو دارم! 10 گیگ شارژ داشتم، ناگهان بعد از 2 روز شد 2 گیگ!:n04: الآن چطوری مشکل رو حل میکنید؟ ما باید چیکار کنیم؟

امید جان مشکلت حل شد؟

babak2111
29-10-2013, 14:11
اخه بازم فرق نمی کنه شما هیچ گونه افت سرعتی هم نداشته باشی نهایت با 80 دانلود می کنی
اینا باید جواب بدن به چه حقی سرعت شبانه همه طرح ها رو یکسان محدود کردن پس این همه طرحی که اومدن ردیف کردن فرق شون چیه اگه فقط توروزانه هست که بخوره تو فرق سرشون روزانه به چه دردی می خوره منم می رفتم همون 65 رو می گرفتم با همین طلایی بکی بود
نه حانه ازپای بست ویران است

IceLord
29-10-2013, 14:20
آقای ملک جعفریان، من هم مشکل آقا امید رو دارم! 10 گیگ شارژ داشتم، ناگهان بعد از 2 روز شد 2 گیگ!:n04: الآن چطوری مشکل رو حل میکنید؟ ما باید چیکار کنیم؟

امید جان مشکلت حل شد؟

این اتفاق برای منم افتاده و حدود 7.5 گیگ از شارژم پریده.

اخه بازم فرق نمی کنه شما هیچ گونه افت سرعتی هم نداشته باشی نهایت با 80 دانلود می کنی
اینا باید جواب بدن به چه حقی سرعت شبانه همه طرح ها رو یکسان محدود کردن پس این همه طرحی که اومدن ردیف کردن فرق شون چیه اگه فقط توروزانه هست که بخوره تو فرق سرشون روزانه به چه دردی می خوره منم می رفتم همون 65 رو می گرفتم با همین طلایی بکی بود

منظورم این بود که شب هم دقیقا با همین شرایط همین لحظه ای که دارم باشه! سرعت دانلود روی 250 باشه نه اینکه مثل قبل کمش کنن.

mr1987
29-10-2013, 14:21

مگه دارن دیش تنظیم میکنن میگی همین خوبه شما به خوب چی میگید اینو میگید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا اینو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من به این میگم خوب اینا میتونن سرویس خوب بدن اما نمیخوان این سرعتو تو عید غدیر داشتم وتا3روز ادامه داشت وشب و روز ثابت بود ویک ذره کاهش نداشت یه فیلم چند ثانیه هم ازش دارم اینم لینکش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bob111
29-10-2013, 14:26

این مشکل رو حل نکردند که هیچ میخوان شبانه رو هم حذف کنند (در حقیقت حذف کردند) یعنی به بجای حل مساله صورت اون رو پاک کردند!

آقای مسئول مخابرات اگر شبانه رایگانی در کار نباشه مردم مگه دیوانه اند بیان این همه هزینه کنند که فقط یک وبگردی کنند؟!

babak2111
29-10-2013, 14:27
این اتفاق برای منم افتاده و حدود 7.5 گیگ از شارژم پریده.

منظورم این بود که شب هم دقیقا با همین شرایط همین لحظه ای که دارم باشه! سرعت دانلود روی 250 باشه نه اینکه مثل قبل کمش کنن.

نه فدات شم فقط اگه طرح اشنای خانواده که یکی دو هفته می فروختن رو داری هنوز می تونی با 250دانلود کنی بقیه کلهم اجمعین یک هفته است رو 770kbps محدود شدن یعنی حتی یک مگ هم نه دو سوم یک مگ
به این می گن مدیریت ازنوع مخابرات خراسان رضوی صدتا طرح تعریف کرده هیچکدوم با هم فرق نداره

IceLord
29-10-2013, 14:31
مگه دارن دیش تنظیم میکنن میگی همین خوبه شما به خوب چی میگید اینو میگید

یا اینو من به این میگم خوب اینا میتونن سرویس خوب بدن اما نمیخوان این سرعتو تو عید غدیر داشتم وتا3روز ادامه داشت وشب و روز ثابت بود ویک ذره کاهش نداشت یه فیلم چند ثانیه هم ازش دارم اینم لینکش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینترنت مخابرات به صورت قلقی تنظیم میشه! کار فنی که نمی کنن. هی با دکمه های اونجا بازی می کنن وقتی صدای مردم در اومد میگن خوب دیگه زیاده روی شد و چند روز دیگه باز دوباره! (شده قضیه خلبان های کور و سر و صدای مردم!)

والا منم از اون سرعت بدم نمی یاد ولی توی همین روزهایی که شما این سرعت رو داشتید بنده کلا از اینترنت محروم بودم. نه فقط من بلکه کلی افراد دیگه هم بودن.

ولی چیزی که مطمئنم اینه که سیستم های مخابرات هم تواناییشو داره و هم پهنای باند کافی رو، به عنوان نمونه بوده مدت هایی که سرعت همه خیلی خوب بوده ولی چند روز بعدش دلیل مشکلات رو عدم پهنای باند کافی و فشار دانلود شبانه اعلام کردن.
کاملا مشخص هست که امکانات هست ولی داره دریغ میشه. :n15: