PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

omidtb
19-08-2013, 23:28
نوع سرویس:
سه ماهه طرح بعثت(15گيگابايت)
[3 ماه]

تاریخ انقضا اعتبار:
1392/11/23

حجم باقیمانده:
2041 MB

imanghamari
19-08-2013, 23:29
شما سیاست ندارین اگه مردین چیزی اونجاتون دارین از چی میترسین وقتی ببینن عده زیاده حتما یه غلطی میکنند.

دوست عزیز می دونم عصبانی هستی ولی لطفا تو ادبیاتی که به کار می بری بیشتر ملاحطه کن

babak2111
19-08-2013, 23:44
فعلا بعثت ساعتش تغییر نکرده ازهمون 12 هستش

OMiD.1080p
19-08-2013, 23:46
امروز که رفتم اونجا ( مخابرات )
یعنی 3 ساعتــــ الاف بودم اونجا که یه نفـــر رو پیدا بکنم که بدونه دست چپ و راستش چیه.
به جاش نگرانی شون این بود که جرا بهشون صبحانه نرسیده بود و توقع داشتند نهار بهشون اضافه بدند.
اون یکی دیگه هم از موقعی که من اونجا بودم و تا زمانی که اومدم بیرون داشت با تلفن اداره با یکی از دوستاش ( تلفن شخصی ) صحبت میکرد.

خوب دیگه ازین بهتر !؟ پول نهار اون آقا. پول با تلفن حرف زدن و .... رو ما باید پرداخت کنیم.

tntkgb
20-08-2013, 00:02
خوب دوستان یه راهه فنی که میتونم بهتون پیشنهاد کنم اینکه اگه از دوستان و اشناها کسی از این طرح هایی که شباش رایگانه داره میتونین اکانتتون رو با هم عوض کنین مثلا اگر اون دوستتتون شبانه دانلود نمیکنه یا مثلا شما میتونین یک شب با اکانتش بزارین واسه دانلود و بعد دوباره اکانت هارو عوض کنین اینم یه راهشه

frozen01
20-08-2013, 00:17
ببین پولای ما رو میدزدن به چی میدن باز به خودمون میفروشن !!!!

ردیاب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rtmreza
20-08-2013, 00:32
مسخره کردن الان ساعات رایگان حذف می کنن چند ماه دیگه طرح های اینترنت
ایمیل وزیر محترم ارتباطات:vazir@ict.gov.ir

سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایاتمخابرات ایران:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایات مخابرات مشهد:

سامانه ثبت شکایت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که اولش باید یک کد پیگیری از سامانه مخابرات استانی گرفته باشین تا در این سازمان دوباره شکایت بشه:

فروم خود مخابرات رضوی برداشتن غیر قانونی طرح های شبانه رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شماره آقای ملک جعفریان مدیر کل مخابرات خراسان.
09151150001

بمباران کنید تا پیروزی

Kamyar_AnathemA
20-08-2013, 00:34
الان طرح طلایی کم میکنه ؟

imanghamari
20-08-2013, 00:42
الان طرح طلایی کم میکنه ؟

اره عزیز کم می کنه

دیشب به خاطره همین 1 گیگم پرید

zed2
20-08-2013, 00:46
کاربران عزیز

لطفا از ارسال کلمات نامناسب و توهین امیز در زمان ارسال پست ها خودداری کنید ... اگر بخواهید از کلمات نامناسب استفاده کنید پستهاتون پاک خواهد شد.
همچنین از درشت نویسی های بی مورد خود داری کنید

لطفا رعایت کنید.
با تشکر

Gregar
20-08-2013, 00:49
خوبه سرعتم پایینه و حجمم هم کمه و تا 19 ام بیشتر شارژ نکردم . کلا ذره ای امید داشتن توی این مملکت اشتباهه . یکی نیست بگه شما که سرعت شبانه رو کم کرده بودین عملا با حذف شبانه فرقی هم کرد ؟ فقط مشتری پرونی شد .

از این طرح هایی که گفتن شبانه داره قضیه اش چیه ؟ بعثت که دیگه نیست . اونای دیگه اصلا چی هستن . خجالت داره ادم بره اون طرح ها رو بگیره فقط واسه داشتن شبانه رایگان .

OMiD.1080p
20-08-2013, 01:20
از موقعی که این تایپک درست شده بوده تا به حال که 400 صفحه رفته جلو ندیده بودم که این همه کاربر یک جا توی تاپیک باشند.

man.u
20-08-2013, 01:51
درست حرف زدن و مدارا کردن با این حروم خورها = پررو شدنو اجرایه دزدی و کلاهبرداری بیشتر

دیشب 5گیگ از من دزدیده شده!!

عملا دارن به شعوره ما توهین میکنن، هرکاری میخوان میکنن و مام فقط دست رو دست میزاریم در نتیجه اونام به این نتیجه میرسن که دزدی از این ملت بی بخار راحتو بی دردسره !

دوستانی که یه ذره تعصب دارن ، لطف کنین بیاین و یه قرار بزاریم و حضوری بریم مخابرات مرکزی ! با یه سری دزدو کلاهبردار فقط باید با دادو قال حرف زد

دوستانی که دارن الان میگن فایده نداره و بیخیال ،توجه کنن ! ، کمترین فایدش (در صورتی که تو بدترین حالت بگیم رفتن و دادو فریاد کردن واسه گرفتن حق نتیجه نمیده) اینه که بهشون ثابت
میشه با یه مشت احمقه توسری خور طرف نیستن!

من به عنوان روز و ساعت پیشنهادی ، 4شنبه ساعت 10 رو اعلام میکنم ، دوستانی که موافق هستن یا روزه دیگه مد نظرشون هست اعلام کنند ، فقط این نکترو در نظر داشته باشید که حتما باید تعدادمون زیاد باشه و با رفتن یکی دونفر نفر هیچ اتفاقی نمیفته!

برای نظم بیشتر ، دوستانی که موافق رفتن هستند ، پیغام خصوصی بدن

OMiD.1080p
20-08-2013, 02:13
من که امروز ( در واقع دیروز ) رفتم. قبلا هم بارها رفتم.
ولی بازم میام
چون حق رو باید بگیریم. نگیریم پس نوش جونشون.
چهارشنبه میام ولی ساعت 12.
انشا... باقی هم بیان. لااقل حداقل 10 نفر بشیم خوبه.

man.u
20-08-2013, 02:21
من که امروز ( در واقع دیروز ) رفتم. قبلا هم بارها رفتم.
ولی بازم میام
چون حق رو باید بگیریم. نگیریم پس نوش جونشون.
چهارشنبه میام ولی ساعت 12.
انشا... باقی هم بیان. لااقل حداقل 10 نفر بشیم خوبه.
ساعت 12 دیره!
تا وقتی همه بیان و بریمو بخوایم 2کلام حرف بزنیم میشه اذان ! و بعد همین ماله مردم خورا واسه فرار از پاسخ گویی قصده نماز خوندن میکننو گمو گور میشن !
هرچی زودتر بریم بهتره

imanghamari
20-08-2013, 03:24
منم با ساعت 10 موافقم چون اینجوری نمی تونن از زیره کار در برند هم زیاد تو گرما نمی مونیم

p30str
20-08-2013, 05:40
تو رو خدا فقط جواب اوپراتور مثلا ویژه رو داشته باشین بعد از اینکه پرسیدم چرا شبانه حذف شده؟!! (جواب:چون خیلی ها از سرعت ناراضی بودن ما هم بعضی شبانه ها رو برداشتیم که مشکل حل بشه)

گفتم این مخابرات بی خودی ول خرجی نمی کنه یه گیگ هدیه می دن بعد یه دفعه دانلود رایگانو حذف می کنن ده برابرشو پس می گیرن

imanghamari
20-08-2013, 06:08
تو رو خدا فقط جواب اوپراتور مثلا ویژه رو داشته باشین بعد از اینکه پرسیدم چرا شبانه حذف شده؟!! (جواب:چون خیلی ها از سرعت ناراضی بودن ما هم بعضی شبانه ها رو برداشتیم که مشکل حل بشه)

گفتم این مخابرات بی خودی ول خرجی نمی کنه یه گیگ هدیه می دن بعد یه دفعه دانلود رایگانو حذف می کنن ده برابرشو پس می گیرن

میدونین این کارشون من رو یاده چی می ندازه :n02:

به جای اینکه بیان مسئله رو حل کنند (کمبود سرعت در شب) میان کلا صورت مسئله رو کلا پاک می کنند(برداشتن دانلود رایگان):n08:

کلا میشه گفت اون آقایی که این طرح ها رو میزاره خیلی گاو تشریف دارن

معلوم نیست چه طوری می خواد جواب ملت رو اون دنیا بده:n24:

shoojats
20-08-2013, 07:26
سلام بچه ها من که دیشب کامپیوتر خاموش کردم دیگم نمیرم شارژ کنم . با این که یک ساله طرح طلایی دارم که 9 ماه دیگه مونده ازش دیگه صرف نمیکنه که وب گردی کنم چه برسه به دانلود .در ضمن اوایل که بعد از برداشتن طرح نامحدود 512طرح بعثت نمیدادن.الان واسه طرح بعثتی که نمیدن شبانه رایگانشو گذاشتن

این مسخره بازیا جیه 400 هزار تومن پول اینترنت دادم به هزتر بدبختی تونستم بگیرم تو (جاده سیمان)

اگه چهارشنبه ساعت 10 هستین؟؟تثبیت شده منم میام اصلا هر موقع که شد

babak2111
20-08-2013, 07:49
میدونین این کارشون من رو یاده چی می ندازه :n02:

به جای اینکه بیان مسئله رو حل کنند (کمبود سرعت در شب) میان کلا صورت مسئله رو کلا پاک می کنند(برداشتن دانلود رایگان):n08:

کلا میشه گفت اون آقایی که این طرح ها رو میزاره خیلی گاو تشریف دارن

معلوم نیست چه طوری می خواد جواب ملت رو اون دنیا بده:n24:

ایمان جان شما مگه یکی ازطرح هات اشنای خانواده نبود ؟ همون طرح ارزون یک ساله؟اونم الان شبانه نداره؟

4daneshjo
20-08-2013, 08:02
این دزدی عظیم رو کجا باید گزارش کرد ؟ این مخابرات خراسان هم واسه خودش شاخ شده
مگه میشه وسط قرار داد بزنن زیرش بگن دیگه نمیشه ؟

4daneshjo
20-08-2013, 08:06
اقا کسی اینجا هست پایه باشه زنگ بزنیم بیست و سی اونجا بگیم از این خود مختاری مخابرات خراسان
یا حداقل شبکه خراسان یا بایت خراسان بلاخره اگه بتونیم به مطبوعات بکشیم خیلی بهتره

imanghamari
20-08-2013, 08:06
ایمان جان شما مگه یکی ازطرح هات اشنای خانواده نبود ؟ همون طرح ارزون یک ساله؟اونم الان شبانه نداره؟

خوشبختانه اون داره:n02:

من کلا با طرح های مخابرات مخالفم :n05:

دیشب گذاشتم دانلود یعنی چه سرعتی از 300 پایین نمی یومد :n02:

ولی به هر حال اینا باید به قراردادی که بستن عمل کنن

فقط می خوان یک کاری کنند که ملت برند طرح هاشون رو که یک عالمه پول دادن رو عوض کنند:n03:

اینم ریز کارکرد دیشب

imanghamari
20-08-2013, 08:13
اقا کسی اینجا هست پایه باشه زنگ بزنیم بیست و سی اونجا بگیم از این خود مختاری مخابرات خراسان
یا حداقل شبکه خراسان یا بایت خراسان بلاخره اگه بتونیم به مطبوعات بکشیم خیلی بهتره

اتفاقا منم می خواستم همینو بگم ولی نمی دونستم شماره داره

می خواستم برم سایتش که تو گوگل که سرچ کردم سایت yjc.ir را تو نتایج جستجو میاره که ماله باشگاه خبرنگاران جوان هست

ولی هر چی تو سایتش رو گشتم هیچ امکان ارتباطی بین مردم و خودشون قرار نداده

اگه شماره 20:30 رو میدونی همین جا بگو که هر کی یک همت بکنه زنگ بزنه

شاید پای آقای وزیر هم باز بشه بلکه شاید این طرح های نامحدود برگرده

shoojats
20-08-2013, 08:21
اقایون چهارشنبه تثبیت شد؟؟؟؟؟ ساعت 10 صبح

amin1374
20-08-2013, 08:54
خوشبختانه اون داره:n02:

من کلا با طرح های مخابرات مخالفم :n05:

دیشب گذاشتم دانلود یعنی چه سرعتی از 300 پایین نمی یومد :n02:

ولی به هر حال اینا باید به قراردادی که بستن عمل کنن

فقط می خوان یک کاری کنند که ملت برند طرح هاشون رو که یک عالمه پول دادن رو عوض کنند:n03:

اینم ریز کارکرد دیشب

والا ایمان جان طرح من با این که ویژه همکاران هست دیشب سرعتم بین 1-3 کیلو بایت بیشتر نبود!

mojtabaivi
20-08-2013, 09:29
این چه وضعشه آخه؟؟؟ یعنی اینقد دزد؟؟؟
اولا: من با شرایط داشتن دانلود رایگان شبانه ثبت نام کردم، حالا این غیر قانونیه که یه دفه برش دارن
دوما: من دو روز پیش (26 مرداد) شارژ کردم اکانتمو. هیچ اطلاعیه ای توی سایت دزدنت نبود. دیشب گذاشتم رو دانلود. صبح که پا شدم دیدم شارژم تموم شده! رفتم سایت دزدنت دیدم زده قطع شده.... آخه بی شرفا! حداقل یه ماه قبلش یه اطلاعیه بزنین که همه خبر دار بشن.... والا دیگه شورشو در آوردن...جرومشون باشه
صبح زنگ زدم 2020، اپراتور میگه ما هم دیروز خبردار شدیم و کاری از دستمون برنمیاد، به روابط عمومی زنگ بزنین. زنگ زدم روابط عمومی، 5 دقیقه بهش توضیح دادم و شکایت کردم، آخرش میگه زنگ بزن به 2216. زنگ زدم 2216 میگه شماره در شبکه موجود نیس. باز زنگ زدم روابط عمومی دیدم اونم دیگه میگه شماره در شبکه موجود نیست.... خداوکیلی از زندگی ناامید میشی این چیزا رو میبینی

shoojats
20-08-2013, 09:32
تورو خدا یکی جواب بده چهارشنبه تثبیت شد؟؟؟بخدا اینجوری نمیشه.400هزارتومن هزینه کردم بخاطر شبانه رایگان
شورشو در اوردن بچه ها باید کاری کنیم:n24:

DVB98
20-08-2013, 09:48
من زنگ زدم گفتن تمام شبانه ها را برداشتن

درسته؟؟؟

saeed871
20-08-2013, 09:48
بابا یعنی تو خارج با گوسفندا هم اینجوری رفتار نمیکنند که تو ایران با آدما رفتار میکنند!!!
من ۲ گیگ شارژ کردم همش پرید آخه این چه وضعشه؟؟؟؟
آقا یکی شماره 30 20 را گیر بیاره کسی نمیتونه بیاد به ۳0 20 که میتونه زنگ بزنه ببینن ۴۰ نفر تماس گرفتن یه کارش میکنند دیگه!!!
فقط باید یه متن از مشکلات همینجا تنظیم کنیم که هر کی زنگ میزنه تمام مشکلات را یه جور بگیر چون اگه قروقاطی بگن ممکن پیگیری نکنن!
من۴شنبه کلاس زبان دارم نمیتونم بیام :n27:
آدرسو بگو شاید بتونم یه کاریش بکنم

Simin Secret
20-08-2013, 09:51
واقعا مسخره اس ، ما که رفتیم با هزار امید و آرزو طرح بعثت رو حذف کردیم طرح برنزی خریدیم برای دانلود رایگان اینطوری فاتحه مون خونده شد ، حتی دیشبم که مثلا رایگان نبود که باز سرهت 3 کیلوبایت و 16 کیلوبایت نهایتش بود که ... واقعا مسخره شو در آوردن من امروز زنگ بزنم فحش زیر و بالا میدم من مودب نمیتونم باشم

DVB98
20-08-2013, 09:56
من دوباره زنگ زدم گفتش طرج شبانه دارن ولی فعلا مشترک جدید برای طرح های شبانه دار ثبت نام نمی کنند

باتشکر

omid_zendegi
20-08-2013, 10:37
دزدی دیگه شاخ و دم نداره،هرچی رو توجیه کنند این رو نمیتونند موقع ثبت نام و تبلیغات همش درباره رایگان شبانه زر میزنند تا مشتری جمع کنند حالا که پول رو دادیم و طرح رو گرفتیم حذفش میکنند این یعنی نقض قرار داد میشه ازشون به مراجع قانونی شکایت کرد فقط یک سوال
حدود سه سال پیش که نت شاتل داشتم توی فرم درخواست یکی از یندهاش نوشته بود سیاست تشویقی نت شبانه مادامی که براشون امکان پذیر باشه برقراره!!! یعنی اگه حذف کردیم شما حقی بابتش ندارید حال شما وقتی داشتین فرم مخابرات رو امضا میکردین همچین چیزی توش نوشته بود یا نه چون من دقت نکردم :n22:اگه اینا هم چنین بندی نوشته باشند دیگه هیچ راهی برای شکایت نداره و میگن خودتون پاش امضاش کردین:n14:

اینم از دولت جدید بجای اینکه گند کاری های قبلیا رو درست کنند گند تازه بالا آوردن برین خبر آنلاین مقایسه بین نت ایزان و افغانستان ببیننید واقعا جالبه الان دیگه نت ایران در حد سومالی و گینه بی صاحب (گینه بیسائو)هم نیست سرعت افتضاح،قیمت نجومی کیفیت آشغال، محدود و سانسور شده همشون یک طرف دزدی ها و کم فروشی های شرکت های ارائه دهنده هم نور علی نور وای که من چقدر خوشبختم:n08:

و آخرین نکته اونایی که اون چهار طرح اسنثنا رو دارند زیاد ذوق نکنند و کسانی که احتمالا به فکر طرح جدید افتادن بدونید به اینا نمیشه اطمینان کرد معلوم نیست این مدیران و مسئولین شب میخوابند فردا چه خواب تازه ای برای مردم دیدند من که کلا قطع امید کردم فقط مشکل نت نیست نه اقتصاد درسته، نه صنعت ،نه تفریح و سرگرمی داریم

omid_zendegi
20-08-2013, 10:47
خدایا.
اگر خواستید بفهمید چرا به ما ایرانی ها میگند کودن برید تو سازمان های دولتی یه سر بزنید تا متوجه بشید.
به خداوندی خدا اگر یارو دست چپ و راستش رو بلد باشه.
دیوس ها فقط از ساعت 7 صبح میرند اونجا و به محض اینکه ساعت 2 شد سریع و بدو بدو خونه.
امروز رفتم مخابرات مرکزی عدل خمینی.از ساعت 12:30 تا ساعتــــ 2:30 اونجا الاف بودم . مگه کسی یه جواب درست و حسابی میداد.
بدبختیش هم اینه که هیچ کس سر کار خودش نبود. یکی رفته بود نماز. یکی رفته بود ماموریت :n08: یکی هم ....
خود ملک جعفریان هم که نبود.
رفتم بازرسی و بهشون میگم پیگیری بکنید ببیند چرا بدون دلیل و یهو قطع کردند شبانه رو . بعد میگند شکایت بنویس میدیم به مقامات بالاتر بخونند . شاید مشکل حل شد.
یعنی خدایا.................. بذار سرم رو بزنم به دیوار تا لاقل.........
پوووووووف/
در هر حال اونجا به این نتیجه رسیدم و طبق چرت و پرت های اونا میگند ما : شبانه رو فقط واسه هفته ارتباطات ( که فکر کنم توی اردیبهشت ماه بود ) گذاشته بودیم . ولی تا همین چند شب پیش ادامه دادیم. با این کار همه لطف کردیم که رایگان گذاشته بودیم واسه مشترکین.
چیزی هم نبوده که ما تعهد داده باشیم. واسه همین حذفش کردیم.
کثافت های دزد حروم خور . خوب اون موقع که کل مملکت رو با تبلیغاتتون پر کرده بودید که حا بیان اینترنت بگیرید . بیان اینترنت بگیرید. شبانه اش رو رایگان میدیم. اون موقع رو یادتون نمیاد ؟
عوضی های دزد.
حرف آخر.
یک کلام. اگه مردی. اگه حق میدونی چیه پس بیکار نشین. یکی از دوستان که بلده یه سایت ساده بزنه و ما هم همه بریم اونجا و یه چیزی رو به صورت دسته جمعی امضاء کنیم و با اون بریم واسه شکایت کیفری.
چون رفتن به مخابرات و با اون آدم های کودن و اوسگل سر و کله زدن فایده نداره. یه دست هم صدا نداره. تعداد بالا میریم و یه کودتا درست و حسابی میکنیم.
( تا همین دیروز روزی یک بار سرم رو به خاطر سرعت کم میزدم به دیوار. یک بار هم به خاطر قطعی ها . اما حالا دیگه باید روزی سه بار بزنم به دیوار سرم رو )

بیخودی اعصابت رو خورد نکن خونت رو واسه اینا کثیف نکن حالا البته برین اعتراض کنید ولی اگه آدم نشدند راه حل نهایی اینه که دیگه از اینا سرویس نگیریم حیف پول نیست تو جیب اینا بره حتی اگه نت شبانه رو هم پس بگیرید و طرح نامحدود رو هم برگردونید با این قیمت و سرعت و سانسور محتوا عملا باز هم دزدی و کم فروشی میکنند
شما اگه میتونی وایمکس بگیر والبته نت ماه***واره ای هم هست ولی من الان تمام امیدم به اینترنت بالونی شرکت گوگل هست که اگه به مرحله تجاری برسه و بی نیاز به تجهیزات زمینی بزودی همگی مهمون نت پرسرعت و ارزان و آزاد گوگل هستیم:n01:

rtmreza
20-08-2013, 11:21
آدرس دریافت نظرات بخش وبگردی 2030:

amin1374
20-08-2013, 11:46
بیخودی اعصابت رو خورد نکن خونت رو واسه اینا کثیف نکن حالا البته برین اعتراض کنید ولی اگه آدم نشدند راه حل نهایی اینه که دیگه از اینا سرویس نگیریم حیف پول نیست تو جیب اینا بره حتی اگه نت شبانه رو هم پس بگیرید و طرح نامحدود رو هم برگردونید با این قیمت و سرعت و سانسور محتوا عملا باز هم دزدی و کم فروشی میکنند
شما اگه میتونی وایمکس بگیر والبته نت ماه***واره ای هم هست ولی من الان تمام امیدم به اینترنت بالونی شرکت گوگل هست که اگه به مرحله تجاری برسه و بی نیاز به تجهیزات زمینی بزودی همگی مهمون نت پرسرعت و ارزان و آزاد گوگل هستیم:n01:

عزیزم شما هم دلت خوشه ها مطمئنن وقتی بالون گوگل پاش به ایران برسه میگن جاسوسی و....:n27:
تازه اینم نگن شده با تیر کمون بالونو میندازن پایین تا عامل فساد و... از بین بره یک مشت شی.خ و ادم گوساله که فقط همش دم از اسلام اسلام میزنن حکومت میکنن تو....:n21::n24:

f_22
20-08-2013, 11:50
بر پدرشون لعنت
از من هم شبانه کم کردن
بابا حیوون هم از قبلش اطلاع میده
یا برای سرویسهای جدید باید این کارو کنن
بر پدر و مادرشون لعنت

4daneshjo
20-08-2013, 12:00
آدرس دریافت نظرات بخش وبگردی 2030:

برای این کار بهتره یه تاپیک با اجازه مدیران بازکنیم و بعد یه متن درست و محترکانه بنویسیم به همه بگیم این متن رو همراه با ادرس اون تاپیک به 20:30 بفرستیم به روزنامه خراسان هم بفرستیم به چند جا بفرستیم یک جور کمپین شه بهتره

البته من الان زنگ زدم 135 بازرسی گفتن اونهایی که شبانه داشتن داریم اسامیشون رو جمع میکنیم تا برگرده
خودشون یه جورایی کم اوردن !!!!

imanghamari
20-08-2013, 12:06
برای این کار بهتره یه تاپیک با اجازه مدیران بازکنیم و بعد یه متن درست و محترکانه بنویسیم به همه بگیم این متن رو همراه با ادرس اون تاپیک به 20:30 بفرستیم به روزنامه خراسان هم بفرستیم به چند جا بفرستیم یک جور کمپین شه بهتره

البته من الان زنگ زدم 135 بازرسی گفتن اونهایی که شبانه داشتن داریم اسامیشون رو جمع میکنیم تا برگرده
خودشون یه جورایی کم اوردن !!!!

نه دادش کم نیارین انقدر اعتراض کنید که طرح های نامحدود رو هم برگردونن
همه به این 20:30 گزارش بدید که مخابرات خراسان رضوی دزده

این برای اولین باره که می بینم موج شدید اعتراضی ایجاد شده

بعضی هاتون رو اصلا تو تایپیک ها ندیده بودم

خوبه که با هم متحد باشیم تا آخرش بریم

man.u
20-08-2013, 12:29
دوستانی که الان پستایه اعتراض آمیز میزنن ، اگه حقتون خورده شده و به این نتیجه رسیدین مخابرات دزده پس دست رو دست نزارید

فردا صبح ساعت 10 ، خیابان امام خمینی ، نرسیده به میدان امام خمینی ، مخابرات مرکزی

یه روز در حد 1ساعت به خودمون زحمت بدیم و بریم از حقه ضایع شدمون دفاع کنیم، اگه نتیجه داد که هم برای خودمون کاری کردیم هم دوستانی که حاضر نشدن بیان

اگر هم این مورد جواب نداد بعد مورده رسانه ایشو پی گیری میکنیم

دوستانی که قصده اومدن دارن ، پیغام خصوصی بدن تا هماهنگ باشیم

4daneshjo
20-08-2013, 12:32
دوستانی که الان پستایه اعتراض آمیز میزنن ، اگه حقتون خورده شده و به این نتیجه رسیدین مخابرات دزده پس دست رو دست نزارید

فردا صبح ساعت 10 ، خیابان امام خمینی ، نرسیده به میدان امام خمینی ، مخابرات مرکزی

یه روز در حد 1ساعت به خودمون زحمت بدیم و بریم از حقه ضایع شدمون دفاع کنیم، اگه نتیجه داد که هم برای خودمون کاری کردیم هم دوستانی که حاضر نشدن بیان

اگر هم این مورد جواب نداد بعد مورده رسانه ایشو پی گیری میکنیم

دوستانی که قصده اومدن دارن ، پیغام خصوصی بدن تا هماهنگ باشیم

داداش من زیاد با این کارموافق نیستم چون این جور مسایل یه جور تهمت بهت میزنن که میخوای اشوب درست کنید

man.u
20-08-2013, 12:41
داداش من زیاد با این کارموافق نیستم چون این جور مسایل یه جور تهمت بهت میزنن که میخوای اشوب درست کنید

متاسفانه مردم تو مملکت ما هنوز فرقه بین اعتراض و آشوبو نمیدونن !

اینکه حقمونو بخورن و دهنمون بسته باشه و بشینیم تو خونه به امیده این باشیم که اوضاع خودش درست شه کاره مناسبیه نه؟

قراردادی بین ما و مخابرات بسته شده و اونا بینه قرارداد زدن زیرش و بدون اطلاع رسانیه جامع شبانرو برداشتن و این بین هم یه سری افراد حجم ازشون کم شده ،حالا اگه اعتراض حضوری کنیم اسمش میشه آشوب !؟!!

WHICH1
20-08-2013, 12:44
عزیزم شما هم دلت خوشه ها مطمئنن وقتی بالون گوگل پاش به ایران برسه میگن جاسوسی و....:n27:
تازه اینم نگن شده با تیر کمون بالونو میندازن پایین تا عامل فساد و... از بین بره یک مشت شی.خ و ادم گوساله که فقط همش دم از اسلام اسلام میزنن حکومت میکنن تو....:n21::n24:

O3b؛ماهواره اینترنت دار گوگل در 35 کیلومتری زمین/ 80 گیگابیت اینترنت ارزان برای 180 کشور

فناوری اطلاعات > اینترنت - کمپانی O3b (Other 3 Billion People) چهار ماهواره اینترنتی را با موفقیت از مرکز فضایی فرانسه در کوروی گینه Arianespace Soyuz به 35 کیلومتری مدار زمین فرستاد.

گوگل به عنوان سهامدار اصلی و صاحب این پروژه، قصد دارد با ارسال 12 ماهواره با هزینه 1.3 میلیارد دلار در مدار مئو MEO (medium earth orbit)، اینترنت را در مناطقی مانند افغانستان، هاوایی، لاتام، کنگو، مالزی، افریقا، و سایر نقاطی که دسترسی به فیبر نوری ندارند، به صورت ارزان ارائه کند.
گفته می شود 80 گیگابیت بر ثانیه اینترنت پر سرعت در حد و اندازه فیبر نوری برای 3 میلیارد نفر از مردمان کره زمین از طریق O3b فراهم خواهد شد.

اولین سری 4 تایی از ماهواره O3b پس از یک روز (بدلیل بدی هوا) با مرکز هاوایی ارتباط خود را برقرار کرد. ماهواره ها را کارخانه ایتالیایی-فرانسوی Thales Alenia Space ساخته که هر کدام 650 کیلوگرم وزن دارد و سرویس های اینترنتی 50 درصد ارزان تر از اینترنت ماهواره ای کنونی خواهد بود و Latency‌ و تاخیر 150 میلی ثانیه خواهد بود.

اولین مشتریان O3b از ماه نوامبر سرویس های خود را در برخی نقاط دریافت خواهند کرد و مجموعه 12 ماهواره این پروژه تا اواخر 2013 در مدار مئو نصب قرار خواهد گرفت و بعد از آن مشتریان از 180 کشور جهان چه به صورت شرکتی و چه به صورت فردی می توانند از خدمات این ماهواره استفاده کنند.

تمام مناطق زمین و دریا در 45 درجه عرض شمال و جنوب خط استوا تحت پوشش ماهواره O3b خواهند بود.

برای مشتریان بزرگ در حد کمپانی نیاز به نصب آنتن های 7.3 متری و 4.5 متری و برای مشتریان کوچک تر نیاز به آنتن های 1.8 و 2.4 متری است که از طریق Viasat‌تامین شده و مودم ها را نیز Comtech، Viasat و Gilat تامین می کنند. همچنین ترمینال های 1.8 متری و 2.2 متری از سوی Orbit‌ و RF و transmition equipment نیز از سوی CPI، Comtech، Norsat و NJRC عرضه می شود.

حداکثر پهنای باند به ازای یک لینک 1.2 گیگابیت بر ثانیه خواهد بود.

اسامی کامل سهامداران پروژه به شرح زیر است:

SES, Google, Liberty Global, HSBC Principal Investments, Northbridge Venture Partners, Allen & Company, Development Bank of Southern Africa, Sofina, Satya Capital and Luxempart

منبع:

Dark Shine
20-08-2013, 13:26
از من که کم نمیکنه ! ولی مالِ یکی دیگه از بچه ها کم میکنه و اینجا سوالی پیش میاد
شمـا که طرح شبانه رو برداشتین هیچ ، چـرا سرعت رو توی اون بازه ی زمانی میارین پایین ؟ ‌:‌دی

masoudtr
20-08-2013, 13:40
الان یعنی منی که طرح 128
6 ماهه ماهی 4 گیگ هم دارم دیگه دانلود شبانه ندارم؟
خوب طرح بعثت که دیگه موجود نیست که بخواد کسی بگیره

omid_zendegi
20-08-2013, 13:43

بالون هایی که گوگل استفاده میکنه از نوع بالون های هواشناسی وحتی با کیفیت تره که در طبقات فوقانی جو در سطحی بالاتر از سطح پرواز هواپیما ها پرواز میکنند وایران نمیتونه با ضد هوایی بیارتشون پایین وحتی اون موشک مضخرفی هم که ساختن هیچ غلطی نمیتونه بکنه
دیگه کوسه های ایرانی نمیتونند بالون های اینترنت رو گاز بگیرن:n20:هواپیما ها هم که شکر خدا لنگر ندارند

amin1374
20-08-2013, 13:48
بالون هایی که گوگل استفاده میکنه از نوع بالون های هواشناسی وحتی با کیفیت تره که در طبقات فوقانی جو در سطحی بالاتر از سطح پرواز هواپیما ها پرواز میکنند وایران نمیتونه با ضد هوایی بیارتشون پایین وحتی اون موشک مضخرفی هم که ساختن هیچ غلطی نمیتونه بکنه
دیگه کوسه های ایرانی نمیتونند بالون های اینترنت رو گاز بگیرن:n20:هواپیما ها هم که شکر خدا لنگر ندارند

خدارو شکر پس:n01: ولی از الان نگران انداختن پارازیتم حکایت قابلمه ها تو تهران میشه:n08::n02:

man.u
20-08-2013, 13:52
متاسفانه یه سری دوستان سیاست کثیفی رو پیش گرفتنو با خودشون میگن چه کاریه بیخودی خودمونو تو زحمت بندازیم و اعتراض حضوری کنیم ، میشینیم تو خونه و یه عده
دیگه میرن اعتراض میکنن و اگه نتیجه داد که هیچ مام حالشو میبریم ، اگرم نتیجه نداد که میایم میزنیم تو سرشونو میگیم، دیدید گفتیم این اعتراضا هیچ فایده ای نداره ! برای این عزیزان فقط میشه اظهار تاسف کرد!

یه سری دیگم از دوستان هستند که قسمته اول طرز فکره بالارو دارن و اونو به اشکاله مختلف بیان میکنن و در واقع واسه انجام ندادنش انواعه مختلفی از بهونه هارو میارن ! به این دوستانم باید بگم ، چرا اینقد بحثو میپیچونید؟ بگو نمیام آقا ، دیگه این همه توجیه نمیخواد !

از ذکر مثال خودداری میکنم چون ممکنه به فرد یا افرادی بر بخوره

amin1374
20-08-2013, 13:57
الان یعنی منی که طرح 128
6 ماهه ماهی 4 گیگ هم دارم دیگه دانلود شبانه ندارم؟
خوب طرح بعثت که دیگه موجود نیست که بخواد کسی بگیره

خب دیگه یعنی شما هم نداری! به همین سادگی میزنن زیر قرار داد و دستمونم به هیچ جت بند نیست زیر ساخت ی جور عوضی بازی در میاره! با اون کوسه و نهنگو ولنگرو و....
مخابرات مشهد هر دفعه یه قمپزی در میکنه:n02:
شکایتم که میکنیم به هیچ جا نمیرسه !
پشتیبانیم که گاوه!
مدیر عاملم طبق خبری که امروز داشتم پاشده رفته تهران حقوق کارمندارو بکنه بیاره:n02:
امید جاننم که از اون وظع اداره گفت داغون!
شرکتای دیگه هم هرکدوم یک مشکلی دارن !
وایمکسم که گرونه و یا کیفیت نداره
اومدن واسه فیبرا قانون گزاشتن فقط مخی!:n02:
شبانه هم که تعطیل کردن !
سرعتا هم که افتظاح برا من که دیشب قبل 1 ححدود 5 دقیقه ای قطع شد امروزم یک 2 دقیقه ای همینجوری عشقی قطع شد!!!
سرعت روزم که بدون مقلطه:n02:

گ*و*ه

نتیجه این که این کشور درست بشو نیست که نیست که نیست

omid_zendegi
20-08-2013, 13:58
خدارو شکر پس:n01: ولی از الان نگران انداختن پارازیتم حکایت قابلمه ها تو تهران میشه:n08::n02:

تا جاییکه اطلاع دارم کافیه یه مودم وایرلس داشته باشین :n16:تنها مسئله مدیریت کردن چند صد بالون در ارتفاع بسیار بالا و با وزش بادهای فوق سریعه
الان گوگل رو با آنتی***فیل*تر باز کردم یعنی خاک. مثلا فیلت.ر هم نیست ها فقط یه کاری کردند که با دایل آپ نشه باز کرد

man.u
20-08-2013, 14:20
خب دیگه یعنی شما هم نداری! به همین سادگی میزنن زیر قرار داد و دستمونم به هیچ جت بند نیست زیر ساخت ی جور عوضی بازی در میاره! با اون کوسه و نهنگو ولنگرو و....
مخابرات مشهد هر دفعه یه قمپزی در میکنه:n02:

نت مخصوص کارکنان دارینو مشکلاتو شبانه برداشتنام که شاملتون نشده ، خوشی هم که زده زیر دلتونو تو حالت شنگولانه میای پستایی میدی که نشون بدی که مشکلاتت مثه ما کاربرایه عادیه ! بس کن عزیز !

شما با اون تست سرعتی که تو امضات انداختی بهتره مثه سابق هرروز آماره دانلودایه عظیمه شبانتو اعلام کنیو منتظره خوش بحالت گفتنایه ما باشی!

DVB98
20-08-2013, 14:42
سلام

متاسفانه همنطور که از یک سال پیش معلوم بود

افزایش درامد برای مخابرات در دستور کار بود و با حذف نامحدود و تعرفه های من دراوردی به خاستشون رسیدن

و الا هم که شابانه را برداشتن

به زودی هم با اضافه بودن پهنای باندشون به دیگر شهرستان های ایران دارمد زایی می کنند

باتشکر

frozen01
20-08-2013, 14:54
دیشب که از من کم نکرد سرعت روی 180 تا 200 بود طرح نقره ای.

زنگ زدم پشتیبانی گفت برداشتیم دانلود رایگان رو ولی هر شب تست کن قبل دانلود که از حجمت کم نشه !!!

این یعتی دانلود با ترس و لرز که کم میکنه یا نمیکنه دیگه جرعت نداریم بگیریم بخوابیم IDM رو هم auto کنیم.

amin1374
20-08-2013, 15:00
نت مخصوص کارکنان دارینو مشکلاتو شبانه برداشتنام که شاملتون نشده ، خوشی هم که زده زیر دلتونو تو حالت شنگولانه میای پستایی میدی که نشون بدی که مشکلاتت مثه ما کاربرایه عادیه ! بdoس کن عزیز !

شما با اون تست سرعتی که تو امضات انداختی بهتره مثه سابق هرروز آماره دانلودایه عظیمه شبانتو اعلام کنیو منتظره خوش بحالت گفتنایه ما باشی!
عزیزم ما خود کارکنانی م.دی بعدشاونتست. مالع زمانی بود ک عمه شبانه ها رو روال بود و خوب بود شب ک میشه ی سایت بانکو درست باز نمیکنع. روزشم قبلع رو 380 بود الان به زور به 100میرسه شبانه هم از من کم کرد !!! بعدشم سرعتم از دایال آپم کمتره تو شبا کلا بسخیال با اینوک طرح کارمندیه ولی مفتش گرونه بی خود مقلطه نکن!!

amin1374
20-08-2013, 15:01
سلام

متاسفانه همنطور که از یک سال پیش معلوم بود

افزایش درامد برای مخابرات در دستور کار بود و با حذف نامحدود و تعرفه های من دراوردی به خاستشون رسیدن

و الا هم که شابانه را برداشتن

به زودی هم با اضافه بودن پهنای باندشون به دیگر شهرستان های ایران دارمد زایی می کنند

باتشکر
دقیا فقط دنبال در آمدن هر طوری ک شده این رو تایید میکنمشدیدا

omid_zendegi
20-08-2013, 15:43
متاسفانه یه سری دوستان سیاست کثیفی رو پیش گرفتنو با خودشون میگن چه کاریه بیخودی خودمونو تو زحمت بندازیم و اعتراض حضوری کنیم ، میشینیم تو خونه و یه عده
دیگه میرن اعتراض میکنن و اگه نتیجه داد که هیچ مام حالشو میبریم ، اگرم نتیجه نداد که میایم میزنیم تو سرشونو میگیم، دیدید گفتیم این اعتراضا هیچ فایده ای نداره ! برای این عزیزان فقط میشه اظهار تاسف کرد!

یه سری دیگم از دوستان هستند که قسمته اول طرز فکره بالارو دارن و اونو به اشکاله مختلف بیان میکنن و در واقع واسه انجام ندادنش انواعه مختلفی از بهونه هارو میارن ! به این دوستانم باید بگم ، چرا اینقد بحثو میپیچونید؟ بگو نمیام آقا ، دیگه این همه توجیه نمیخواد !

از ذکر مثال خودداری میکنم چون ممکنه به فرد یا افرادی بر بخوره

خیلی ممنون از اینکه به بنده لطف کردید،این پست در کنار اون پیام خصوصی تون خیلی معنا دار بود. بنده علاوه بر مشغله ای که دارم وهمین فروم رو هم چند دقیقه سر میزنم و میره تا چند ساعت بعد امکان مراجعه حضوری ندارم .
ضمنا شما از زندگی من و مشکلات من چه اطلاعی دارین دوست نداشتم اینو بگم ولی همین نت 128 که دارم (داشتم،دیشب به حجمش گند زدند تموم شد) به نام یکی دیگه بود،حالا دلیلش بماند ،طرح من به نام همون دختری که متصدی ثبت نام بود گرفته شده بعد من برم اونجا چی بگم وقتی حتی طرح به نام خودم نبود.

ویرایش: اگه میبینید در اون پست نوشتم "حالا البته برین اعتراض کنید ! " برای این بود که بشخصه نمیخواستم فاز منفی بدم و دوستان نا امید بشن نه اینکه قصد آماده خوری داشته باشم والا از نظر من تو این مملکت هیچ فایده ای نداره اینجا مردم برای مسایل مهم تری مثل اشتغال، آزادی بیان، حقوق بشر وغیره در محیطهایی مثل مجلس اعتراض میکنند ترتیب اثر نمیدن وای به اینترنت که آقایون به چشم یک تهدید امنیتی که باید مدیریت و کنترل بشه بهش نگاه میکنند و نه به چشم یک فرصت برای تجارت اموزش و ارتباطات و سرگرمی من اینا رو خوب میشناسم ولی باز نا امیدتون نمیکنم نمیگم بشین خونه هیچکاری نکنید نا سلامتی اسم کاربریم امید زندگیه:n02:

Kamyar_AnathemA
20-08-2013, 16:22
وقتی تو یه مملکت س... با د... همراه شد همین میشه :n01:

e4lyas
20-08-2013, 16:26
اطلاعیه شون ...

مشترکین محترم از تاریخ 92/5/27 محصولات ADSL شرکت مخابرات خراسان رضوی برخوردار از دانلود شبانه رایگان (از ساعت 1 الی 7 صبح) فقط شامل طرح بعثت، طرح کمپین نوروزی، طرح آشنای خانواده و طرح کمپین آشنای اول می گردد

babak2111
20-08-2013, 16:47
دیشب که از من کم نکرد سرعت روی 180 تا 200 بود طرح نقره ای.

زنگ زدم پشتیبانی گفت برداشتیم دانلود رایگان رو ولی هر شب تست کن قبل دانلود که از حجمت کم نشه !!!

این یعتی دانلود با ترس و لرز که کم میکنه یا نمیکنه دیگه جرعت نداریم بگیریم بخوابیم IDM رو هم auto کنیم.

این که الان نوشتی یعنی چه

یعنی دیشب برای شما استثنا قائل شدن؟؟
دیگه اگه برداشتن بازتستش چیه شاید شمااون زمان طرح نوروزی رو برداشتی که دیشب ازت کم نکردن

Simin Secret
20-08-2013, 17:35
زمانی که ما رفتیم بگیریم رفیقمنون تو روستا طرح کمپین آشنای خانواده داشت کاشمر نداشت! گفتن همیناس که میبنیی منم طرح برنزی برداشتم چون فقط این طرح و یه طرح دیگه رایگان داشت و حالا هیچی ... دقیقا شبی که فرداش میخواستم با این سرعت آشغالی بازی اسپلینتر سل رو دانلود کنم ر... شد به نت و ما و همه چیز ...

اگه الان مشهد بودم حاضر بودم ماهی 300 بدم شاتل ولی از این دزدا نت نگیرم

mr1987
20-08-2013, 18:14

دیگه اگه برداشتن بازتستش چیه شاید شمااون زمان طرح نوروزی رو برداشتی که دیشب ازت کم نکردن

منم نقره ای دارم واز همون طرحهای نوروزی ولی کم میکنه

OMiD.1080p
20-08-2013, 18:54
دوستان به هر حال فردا ساعت 10 جلوی درب ورودی مخابرات عدل خمینی ( جلوی نگهبانی جمع بشید )
تا 10:15 هم منتظر باقیه میشیم. بعد میریم طبقه 8 م. جای مدیریت کل. و بعدشم هم شاید طبقه 5 م. ( بازرسی )
یک بار واسه همیشه.
با غیرت ها بیان جلو لطفا.

ممنون

shoojats
20-08-2013, 19:02
داداش ما اماده ایم چند باری رفتم مخابرات البته بلوک شمارشو یادم نیست واسه توابع مشهد بود که همین اینترنت مزخرفو بگیرم
مرگ یه بار شیون یه باز

frozen01
20-08-2013, 19:57

bob111
20-08-2013, 20:33

بی صاحاب در و پیکر که نداره صدتا رو کم میکنه یکی رو نمیکنه همینجور بازی با اعصاب نداشته جوونای این مملکت. بابا مثل آدم یک طرح نامحدود و چند طرح حجمی با شرایط واضح و مشخص برای یه بازه زمانی مشخص ارائه بدید و بگین ما همینا رو داریم ولی مثل مرد پای قراردادمون می ایستیم، یعنی اینقدر سخته یا اینکه...

Gregar
20-08-2013, 21:01
والا جوون مملکت توی این دوره و زمونه به جای اینکه بیاد فکرشو بزاره روی کار و خلاقیت و درس و تحصیل و فعالیتهای اجتماعی و یادگیری مهارت و ... و زندگیش رو اباد کنه باید بیاد جوش نتش رو بزنه که امشب شبانه نداره ، سرعت پایینه ، پینگ افتضاحه ، قطعی زیاده ، لینک فیتلره ، لینک دانلود و اپلود باز و لیچر و اکانت و فیتلرشکن و ...
سرم درد اومد خدایی ولی دقیقا همینا هستن که جلوی پیشرفت جوونا رو میگیرن . از اون طرف هم بیکاری جوون ها . کاملا مشکلات دست به دست داده که جوونا رو دق مرگ کنن . بعد میان اعلام میکنن که توی ژاپن ملت تمام وقت کاریشون رو به صورت مفید میگذرونن در حالی که توی ایران جوونش وقتش رو واسه اینترنت کند هدر میده و کارمندش توی اداره مگس میپرونه .

Hugh Jackman
20-08-2013, 21:10
سلام به دوستان

این کاری که کردند واقعا فکر نشده و مدیریت نشده است

یعنی چی بعضی ها شامل حالشون بشه و بعضی ها نه , دلیلش چیه ؟

یعنی چی که هر وقت حال کردن هرکاری خواستند انجام بدن ؟

جالب اینجاست اسم طرحهایی که شامل حالشون میشه در حال حاضر اصلا موجود نیست که بخوای اون طرح و بگیری

یه کاری کردن که خودشون هم نمیدونن چیکار کردن , مطمئنم همه چی برمیگرده به حالت اول , چون موج اعتراض ها خیلی زیاده

دم همه ی اونایی گرم که به خاطر خودشون و بقیه همشهری ها تن به این حرکت غیر اصولی و فکر نشده نمیدن .

DVB98
20-08-2013, 21:19
سلام

یعنی الا از این به بعد شابنه هم قطع؟؟؟

پس چطوری سریال دان بکنیم؟؟؟

دوتا سریال دان می کردیم این هم ازمان گرفتن؟؟

بابا پولش را می دهم

15 هزار

20 هزاز

30 هزار

چقدر؟؟؟؟

اون مردی که می رود فردا دم مخابرات اعتراض نکنه چرا شابانه برداشتن!!!

اعتراض بکنه مگه ما چیکار کردیم؟؟؟

پول بیشتر می خواهید بیایید بگیرید

فیبرنوری کردین ما را که چی بشه

اقای که مردی فردا می روی دم مخابرات از طرف من بگو من چه گناهی کردیم فیبرنوری خطم باید باشد؟؟؟

پول 5 برابر بدهم خطم را درست می کنی؟؟؟

پول بیشتر بدهم همان حقی که همه دارن را بهم می دهی

اقای که می روی دم در مخابرات بگو بهشون دردتون چی هست؟؟؟

اگر پول هست بیشتر می دهیم تا شما هم شکمتون را سیر بکنید هم نت دست پاشکیته ما را ردیف بکنید

یکی مرد برود اونجا حرف از دل ما ها فیبرنوری ها بزند

که همین حق دست پاشکیته شما سیم مسی ها را هم نداریم

fum_com
20-08-2013, 22:25
بچه ها یه نفر بگه این اطلاعیه رو کی گذاشتن لعنتی ها؟؟؟؟
اعصابم داغونه آخه باید هر روز این سامانه کوفتی رو چک کنیم که ببنیم چه آشی برامون پختن؟؟؟؟
گندشون بزنن واقعا دزدای کثیف...

atlas ap
20-08-2013, 22:27
والا قصد منفی گفتن ندارم ولی میدونید این پدر سوخته ها توی این سالها چقدر کاربر جمع کردند؟ تو منطقه ما بیشتر خط ها فیبر نوریه ، اینقدر آدم زیاده که از بین اونا عده ای فقط دنبال دانلود شبانه و از این جور چیزاست نمونش یکی از آشناهامون طرح طلایی گرفته با خداتومان ولی تا همین پریروز نمیدونست دانلود شبانه چیه و دنبالشم نیس،مشکل اینجاست که مخابرات شکمش پر شده و هر از چند گاهی بالا میاره و توف میکنه بیرون، اون بنده خدایی که خودش جر داد واسه درست کردن این دهکده جهانی فکر نمیکرد بعد از سالها یه نقطه از این زمین یه عده از اینترنت هم مافیا درست کنند!آخه نامردا سنت سنت نفت میخورید کمه مگه که حالا باسن شریف گذاشتین رو این اینترت چوسمثقالیتون و بلند نمیشین:n21:

man.u
20-08-2013, 22:51
کسی از دوستان مدرکی عکسی چیزی داره که نشون بده این طرح هایی که ماها گرفتیم(طلایی ، نقره ای ،برنزی ...) با دانلود شبانه اعلام شده بوده؟

اگه چیزی دم دستتون هست لطفا بزارید ، به درده فردا که میخوایم بریم میخوره

OMiD.1080p
20-08-2013, 23:00
دوستان فردا دریغ نکنید.
یعنی واقعا افت داره.
واسه آیندگان تون هم که شده بیان :n07:
من چه شما بیان چه نیاین بازم هم میرم. از هم خودم نمیگذرم.

دوسانی هم که میان لطف کنند دست خالی بیان. اسلحه ها و قمه و چاقوهاتو رو غلاف کنید.

sara318
20-08-2013, 23:04
این فایل پیوست تعرفه های مخابراته و داخلش هم همه سرویسها شبانه رایگان دارند .

Reza31001
20-08-2013, 23:25
کسی از دوستان مدرکی عکسی چیزی داره که نشون بده این طرح هایی که ماها گرفتیم(طلایی ، نقره ای ،برنزی ...) با دانلود شبانه اعلام شده بوده؟

اگه چیزی دم دستتون هست لطفا بزارید ، به درده فردا که میخوایم بریم میخوره

تعرفه ای که همین الان رو سایت هست نوشته شبانه رایگان داره!!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] spx

ولی اون چیزی که تو فایلای من بود (مال چند ماه اخیر) از شبانه رایگان حرفی نزده

man.u
20-08-2013, 23:35
تعرفه ای که همین الان رو سایت هست نوشته شبانه رایگان داره!!

ولی اون چیزی که تو فایلای من بود (مال چند ماه اخیر) از شبانه رایگان حرفی نزده

خوبه پس،من pdf قبلیرو داشتم و تو اون ننوشته بود!
با این pdf جدید ، جایه هیچ گونه دبه کردن نیست!

OMiD.1080p
20-08-2013, 23:37
تونستی یک پریتت ازش بگیر بیار.
فردا صبح ساعت 10 میبینمتون

SA3EDLORD
20-08-2013, 23:40
دوستان فردا دریغ نکنید.
یعنی واقعا افت داره.
واسه آیندگان تون هم که شده بیان :n07:

من چه شما بیان چه نیاین بازم هم میرم. از هم خودم نمیگذرم.

دوسانی هم که میان لطف کنند دست خالی بیان. اسلحه ها و قمه و چاقوهاتو رو غلاف کنید.
حیف من نیشابورم وگرنه حتما میومدم.....
ایشالا شما بتونید حق مارو از این کثافتای بی پدر مادر بگیرید .
اقا موفق باشید دعا میکنم براتون :n12:

saeed871
20-08-2013, 23:41
بی صاحاب در و پیکر که نداره صدتا رو کم میکنه یکی رو نمیکنه همینجور بازی با اعصاب نداشته جوونای این مملکت. بابا مثل آدم یک طرح نامحدود و چند طرح حجمی با شرایط واضح و مشخص برای یه بازه زمانی مشخص ارائه بدید و بگین ما همینا رو داریم ولی مثل مرد پای قراردادمون می ایستیم، یعنی اینقدر سخته یا اینکه...

اتفاقا با عقل جور در میاد چون طرحش ۶ ماه است از اول میگفتن ۶ ماه ها شبانه رایگان داره:n27:
راستی آدرس کجا بود؟؟؟؟؟؟

OMiD.1080p
20-08-2013, 23:47
اتفاقا با عقل جور در میاد چون طرحش ۶ ماه است از اول میگفتن ۶ ماه ها شبانه رایگان داره:n27:
راستی آدرس کجا بود؟؟؟؟؟؟
عدل خمینی / بین میدان عدل خمینی و چهار راه لشکر /
از هر کی بپرسی مخابرات مرکزی کجاست بهت نشون میده. دم درب نگهبانی منتظریم

man.u
20-08-2013, 23:54
راستی آدرس کجا بود؟؟؟؟؟؟
الان یک ساله هم داریم که شبانش لغو شده !

در نتیجه اگه کسی الان شبانه داره یعنی به صورت شانسی یا با پارتی (نتایه مخصوص)از زیر دست در رفته

sir12011
21-08-2013, 00:06
فردا قطعیه یا نه

man.u
21-08-2013, 00:08
فردا قطعیه یا نه
%100
ساعت 10 جلوی مخابرات مرکزی(عدل خمینی)

sir12011
21-08-2013, 00:11
خدا وکیلی اگه همتون میاین من بیام از سر کاری بدم میاد

Reza31001
21-08-2013, 00:20
من که حدس میزنم میخواستن سرعتا رو بیارن پایین این کار رو کردن که به اون راضی بشیم
اگه راست باشه که الان طرح آشنای خانواده من باید مثل بنز دانلود کنه نه اینکه شبانه روز(!) روی 40-50 قفل شده باشه!
در حالی که تا چند روز پیش 200+ بود

man.u
21-08-2013, 00:33
چون ممکنه بعضی دوستان تازه بیان تو فروم و صفحه آخرش ، مجددا اعلام میکنم

امروز 4شنبه ، ساعت 10 صبح با بچه ها هماهنگ کردیم جلوی مخابرات مرکزی (نرسیده به میدان عدل خمینی ، از طرف چهارراه لشکر)

اگه کسی فک میکنه حقی ازش ضایع شده و ظلمی در حقش شده ، بسم ا...

frozen01
21-08-2013, 00:35
من که دارم دانلود میکنم کم نمیکنه پسر چه کون شانسیم ما :n10:

ermia golyan
21-08-2013, 01:15
من طلایی 1 ساله سرعت دانلود 230 شبانه هم دارم. فکر کنم کسایی که 6ماهه و 1ساله گرفتن دانلود شبانه دارن هنوز:n02::n19::n20::n10::n09:

Reza31001
21-08-2013, 01:42
دوستان اگه الان خوشحالید و احیانا ته دلتون به بقیه که شبانشون قطع شده میخندین باید بگم دزدی مخابرات دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره

shoojats
21-08-2013, 06:01
اقا دم در که میخوایم بریم داخل به مشکل نخورم اخه کارت شناسایی میخواتد که مدارکم تو بیمارستانه
اما کارت شناسایی دیالیز دارم با این هم راه میدن؟؟

Reza82N
21-08-2013, 10:21
سلام دوستان لطف کنید اگر میشه بنده را راهنمایی بفرمایید جایگزین طرح بعثت چه طرحی بگیرم؟؟؟چون 10 گیگ که شارژ میکنم سری بعد تخفیفی نداره و همان 37100 هست.

و اینکه امروز اومدم شارژ گیگ کنم گویا دیگه شارژ نمیشه , مشکل موقتیه یا اینکه دارن در طرح رو تخته میکنن؟

sir12011
21-08-2013, 11:00
ما که خوابمون برد

saeed871
21-08-2013, 11:10
منمممممممممممممم:n30::n28::n28::n2 8:

4daneshjo
21-08-2013, 11:21
دوستانی که رفتن مخابرات نتیجه رو اینجا بیان کنند ! لدفا
مخابرات داره ششورش رو در میاره فردا با یه ار پی جی میرم با خاک یکسانش میکنم :n24:

E.N.A.Y.A.T
21-08-2013, 11:33
آقا امروز از 2030 تماس گرفت یه خانومی، در مورد وضعیت اینترنت ، طرز پاسخگویی پشتیبان، اینکه چه قدر پشت خط واستادید تا پشتیبان ضر بزنه(برای خود خانومه هم خنده دار بود یه نیش خندی زد پشت تلفن:n02:) و....
نظرسنجی کرد و گفت به هرکدوم بین ضعیف،متوسط،خوب و عالی نظر بده که من به همشون "ضعــــــیف" دادم!:n07:

mohsen_gh1991
21-08-2013, 12:04
دوستان این یعنی چی؟

مشترک گرامی در صورت انتخاب گزینه تمدید، طرح درخواستی شما از زمان پرداخت فعال شده و میزان حجم و زمان به مانده قبلی شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت از گزینه شارژ استفاده نمایید

من الان میتونم همین طرح فعلیمو شیش ماهه تمدید کنم یا نه؟ من طرح قبلیم طرح 11 بود .یا اون طرح بداشته شده باز و باید از طرحای جدید استفاده کنم؟

مشترکین محترم از تاریخ 92/5/27 محصولات ADSL شرکت مخابرات خراسان رضوی برخوردار از دانلود شبانه رایگان (از ساعت 1 الی 7 صبح) فقط شامل طرح بعثت، طرح کمپین نوروزی، طرح آشنای خانواده و طرح کمپین آشنای اول می گردد

اینا الان سه ماهه هم شبانه داره یا مث قبل فقط شیش ماهه؟ و اینکه طرح بعثت دوباره راه اندازی شده؟

man.u
21-08-2013, 12:12
**آنچه امروز گذشت** پست اول

تو این پست میخوام گلایه و انتقاد کنم از دو گروه از دوستان

-گروه اول دوستانی هستند که سیاسته بیخیال بابا میشینیم تو خونه بقیه میرن کارارو راستو ریست میکننو مام حالشو میبریمو ، در پیش گرفتن .این تیکرو انداختم رو زمین ، هرکس با توجه به

خصوصیان و رفتارش اگه میبینه درموردش صدق میکنه ، برش داره و بهش بر بخوره ، در مورده این گروه فقط میتونم امیدوار باشم که تغییره نظر بدن

-گروه دوم دوستانی هستند که به مراتب از گروه اول اوضاشون وخیم تره ، این دوستان ادعایه زیادی دارند اما متاسفانه به عمل که میرسه متوجه میشیم خبری نیست!، نمونش همین افرادی که

دیشب چه با پیغامه خصوصی و چه علنی اعلام کردند که فردا ساعت 10 دم دره مخابرات مرکزی هستند و بعدم خیلی راحت پیچوندند ! واقعا موندم بهشون چی بگم به ویژه آقای X !

کاری ندارم چه توجیهی دارید کما اینکه بالا هم توجیه خواب موندنو دیدیم !!(چه توجیه زیبایی) امروز فقط 2نفر (+خودم) از دوستانی که گفتند میان اومدند و من شخصا اینو چیزی غیر از توهین در نظر نمیگیرم !

X خان توکه اینهمه ادعا داریو منم منم میکنیو مدام تو پستات دیگرانو نقد میکنیو از دیروز امواجه مختلفی، از جمله بریم بریمو اونایی که مردن بیانو هرکی غیرت داره پاشه بیادو

... راه انداختی ، تو دیگه چرا؟ چون ذوستان زیاد روت حساب باز کرده بودن (البته من بهشون گفتم که جدی نگیرید) به اصرارشون تا ساعت 10:30 منتظرت موندیم اما ...

خلاصه تاسف واسه هر دوگروه به خصوص گروه دوم ، چون امروز تعداد زیاد واقعا موثرتر بود و خیلی مزایا داشت ...

همینجام از Gregar و shoojats که لطف کردن و راسه ساعت 10 اونجا بودن تشکر میکنم

ادامه پست دوم ...

man.u
21-08-2013, 12:22
**آنچه امروز گذشت** پست دوم

این پست صرفا واسه دوستانی هست که حالو حوصله زیاد ندارنو میخوان لپه مطلب و نتیجرو بدونن ، مطلبه زیر دیگه خلاصه ترینش هست

**بعد از تلاشه فراوان و دادو فریادهای زیادی که زدیم ، مدیرعامل مخابرات دستور حذفه قانونه لغوه شبانه ها و همچنین بازگردوندنه گیگ هایه هدررفته درساعاته شبانه از تاریخه 27 مرداد رو دادن**

نکته: بدیهیست در صورتی که دستوره بالا تا فردا اجرا نشه ، هیچ ربطی به من و دوستانی که اومده بودن نداره و من فقط حرفه نهایی رو منتشر کردم

با توجه به اینکه دوستان ممکنه روزی کارشون به مخابرات مرکزی بیفته ، یه خلاصه ای از طرزه برخورد و کلا آنچه در داخل ساختمون گذشتو در پست های بعدی میگم

sir12011
21-08-2013, 12:24
داداش شاید مشکلی پیش اومده واسش

من که خوابم برد

2raj_a
21-08-2013, 12:31
من متاسفانه مشهد نبودم و خبر نداشتم که دوستان همچین برنامه ای دارن امید وارم اگر قراره بعدا بریم اونجا من زودتر خبر دار بشم و بیام چون واقعا اوضاع اینترنت خرابه

hitler1945
21-08-2013, 12:37
آقا این مخابرات مشهد گندش رو دراورده
چرا بدون اجازه کاربرانی که بابت دانلود شبانه پول دادن و طرح خریدن یکدفعه شبانه رایگان رو لغو میکنه تا اعتبار مشترک تموم بشه
زنگ هم که میزنیم پاسخگو نیستن
آخه چرا سرویسی رو که ارائه کردن سرخود برمیدارن

mohsen1849
21-08-2013, 12:54
مخابرات اطلاعیه زد تو سایتش

قابل توجه مشتريان محترم ADSL مخابرات

به اطلاع مي رساند ، كليه محصولات اينترنت پرسرعت اين شركت به استثناي طرح خانواده داراي دانلود شبانه رايگان مي باشد. روابط عمومي شركت مخابرات خراسان رضوي با اعلام اين خبر افزود :همچنين كليه مشتركيني كه در هنگام ثبت نام از امتياز دانلود شبانه رايگان از ساعت 1 لغايت 7 بامداد بر خوردار بوده اند كماكان از امتياز مزبور برخوردار خواهند بود .
مشتركين گرامي جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن 135 تماس حاصل فرماييد

OMiD.1080p
21-08-2013, 12:54
ویرایش شد...

OMiD.1080p
21-08-2013, 13:17
با توجه به این حرفها یه نکته رو هم یادم رفت. من اگر هم میومدم مطمئن بودم من راه نمیدادن اونجا.:n02: اینقدر من اونجا رفتم. اینقدر باهاشون کل کل کردم. که اگه منو میدیدن دیگه آتیشی میشدند.

loloo1
21-08-2013, 13:30
سلام به همگی دوستان من یکی دو روزه دارم بحثهای این تاپیک رو دنبال می کنم و کنجکاو بودم ببینم چه نتیجه ای حاصل میشه الان که پست کاربر عزیز man.u رو دیدم یاد یه حکایتی افتادم : داستان از اینجا شروع می شه که در عهد قاجار والی یکی از شهرها (فکر کنم ری ) در حیاط کاخ حوض بزرگی می سازه و تصمیم میگیره که در روز عید حوض رو پر آب ، یا به عبارت دیگر افتتاح کنه و کلی هم مهمان دعوت می کنه و دستور می ده تا تمام سقاهای شهر جمع بشوند هر کدام یک مشک آب بیاورند و در حوض بریزند تا پر شود . خلاصه سقاها بر در سرداب جمع شدند تا یک به یک به سرداب روند و مشک خود را پر کنند . اولین نفر به داخل سرداب رفت و همین که خواست مشک را پر کند با خود گفت که چرا این همه بار سنگین را در این مسیر طولانی با خود حمل کنم وقتی این همه مشک هست و بناست به یکباره به حوض ریخته شود کسی متوجه نمیشود اگر مشک من خالی باشد ، مشک بقیه هست و حوض را پر می کند . این را گفت و با مشک خالی از سرداب بیرون آمد . ساعتی بعد و در حیاط کاخ لحظه پر کردن حوض فرا رسیده و تمام سقاها دور حوض جمع شده اند و جارچی دستور می دهد که اکنون آب مشکها را فرو ریزید و سقاها نیز همین می کنند ولی در کمال بهت و حیرت حاضرین قطره ای آب از درون مشکها بیرون نمیریزد . آری از قرار معلوم تمام سقاها مانند نفر اول فکر کرده و با مشک خالی تشریف آورده اند و هر یک خود را از باقی زرنگتر فرض کرده و به خیال خود بارش را بر دوش دیگری انداخته غافل از اینکه همه زرنگ هستند مخصوصا در این فقره اعمال . حال والی که جلوی مهمانان محترم خجل شده از خجالت سقاها در می آید و دستور می دهد هر یک را صد ضربت شلاق بنوازند تا زرنگی از یادشان برود .

خلاصه که گویا این رفتارها ژنتیکی است و قدمت چند صد ساله داره ولی واقعا آدم لذت میبره از این دوستانی که غیرت کردن نه زرنگی و رفتن و از حق خودشون و بقیه دفاع کردن که انصافا هم خوب دفاع کردن دم همشون گرم واقعا خدا قوت ، واقعا اگر این دسته از دوستان نباشند در جاهای مختلف که اعتراض کنند به بی قانونی ها ، واقعا باید گفت که جاده بی قانونی انتها ندارد و اگر کسی از حق خودش دفاع نکنه حق بیشتری در ادامه از او تضییع می شه . امیدوارم دوستانی که امروز فرصت نکردن ، گرفتار بودن یا رغبت نکردن به این نتیجه رسیده باشند که می شود حق را گرفت . باز هم دم دوستانی که رفتن مخصوصا man.u گرم خیلی حال کردم .

Reza82N
21-08-2013, 13:39
سلام دوستان لطف کنید اگر میشه بنده را راهنمایی بفرمایید جایگزین طرح بعثت چه طرحی بگیرم؟؟؟چون 10 گیگ که شارژ میکنم سری بعد تخفیفی نداره و همان 37100 هست.

و اینکه امروز اومدم شارژ گیگ کنم گویا دیگه شارژ نمیشه , مشکل موقتیه یا اینکه دارن در طرح رو تخته میکنن؟

لطفا راهنمایی کنید دوستان.

Reza31001
21-08-2013, 13:41
خسته نباشید داره به دوستانی که رفتن و با نتیجه برگشتن
این خودش تجربه میشه که دفعات بعدی هم اگه گروهی عمل بشه آقایون کوتاه میان

لطفا راهنمایی کنید دوستان.
نزدیکترین طرح به بعثت طرح برنزی هست
پهنای باند یه مگ
ماهی 5 گیگ
شبانه 1تا7 (البته اگه خدا بخواد و امشب آقای رئیس با خانومش دعواش نشه!)
و البته قیمتش 12-13 تومن گرونتره یعنی 50 تومن
ضمنا بعثتتون رو هم نمیتونید تمدید کنید و فقط میشه گیگ اضافه و ماه اضافه گرفت که برای 15 گیگ و 3 ماه 60 تومن میگیرن پس همون برنزی شاید به صرفه تر باشه

atlas ap
21-08-2013, 14:08
من 10 نرسیدم اونجا ولی نزدیکای 12 رسیدم بهم گفتن قبل شما عده ای آمدند همین بحث کردند مشکلتون رو حل میکنیم امروز :n05:

دم همه ی اونایی که اومدن گرم و اونایی هم که شعار دادن و نیومدن خدا به راه راست هدایتشون کنه اگر هم نمیشه راه راست به سمت اونا کج کنه:n21:

Gregar
21-08-2013, 14:13
سلام به همگی دوستان من یکی دو روزه دارم بحثهای این تاپیک رو دنبال می کنم و کنجکاو بودم ببینم چه نتیجه ای حاصل میشه الان که پست کاربر عزیز man.u رو دیدم یاد یه حکایتی افتادم : داستان از اینجا شروع می شه که در عهد قاجار والی یکی از شهرها (فکر کنم ری ) در حیاط کاخ حوض بزرگی می سازه و تصمیم میگیره که در روز عید حوض رو پر آب ، یا به عبارت دیگر افتتاح کنه و کلی هم مهمان دعوت می کنه و دستور می ده تا تمام سقاهای شهر جمع بشوند هر کدام یک مشک آب بیاورند و در حوض بریزند تا پر شود . خلاصه سقاها بر در سرداب جمع شدند تا یک به یک به سرداب روند و مشک خود را پر کنند . اولین نفر به داخل سرداب رفت و همین که خواست مشک را پر کند با خود گفت که چرا این همه بار سنگین را در این مسیر طولانی با خود حمل کنم وقتی این همه مشک هست و بناست به یکباره به حوض ریخته شود کسی متوجه نمیشود اگر مشک من خالی باشد ، مشک بقیه هست و حوض را پر می کند . این را گفت و با مشک خالی از سرداب بیرون آمد . ساعتی بعد و در حیاط کاخ لحظه پر کردن حوض فرا رسیده و تمام سقاها دور حوض جمع شده اند و جارچی دستور می دهد که اکنون آب مشکها را فرو ریزید و سقاها نیز همین می کنند ولی در کمال بهت و حیرت حاضرین قطره ای آب از درون مشکها بیرون نمیریزد . آری از قرار معلوم تمام سقاها مانند نفر اول فکر کرده و با مشک خالی تشریف آورده اند و هر یک خود را از باقی زرنگتر فرض کرده و به خیال خود بارش را بر دوش دیگری انداخته غافل از اینکه همه زرنگ هستند مخصوصا در این فقره اعمال . حال والی که جلوی مهمانان محترم خجل شده از خجالت سقاها در می آید و دستور می دهد هر یک را صد ضربت شلاق بنوازند تا زرنگی از یادشان برود .

خلاصه که گویا این رفتارها ژنتیکی است و قدمت چند صد ساله داره ولی واقعا آدم لذت میبره از این دوستانی که غیرت کردن نه زرنگی و رفتن و از حق خودشون و بقیه دفاع کردن که انصافا هم خوب دفاع کردن دم همشون گرم واقعا خدا قوت ، واقعا اگر این دسته از دوستان نباشند در جاهای مختلف که اعتراض کنند به بی قانونی ها ، واقعا باید گفت که جاده بی قانونی انتها ندارد و اگر کسی از حق خودش دفاع نکنه حق بیشتری در ادامه از او تضییع می شه . امیدوارم دوستانی که امروز فرصت نکردن ، گرفتار بودن یا رغبت نکردن به این نتیجه رسیده باشند که می شود حق را گرفت . باز هم دم دوستانی که رفتن مخصوصا man.u گرم خیلی حال کردم .

خیلی ممنون .
ولی واقعا باید بگم که دست Man.u عزیز درد نکنه:n16: که با اون فن بیان خیلی خوبش چنان اون همه مسئول توی شرکت مخابرات که شاید فقط یکیشون منطق حالیش بود رو چنان توی امپاس قرار داد :n09: که وقتی دیدن حرف منطق جواب نداره تسلیم شدن .

واقعا خیلی تلاش کرد و دستش واقعا درد نکنه . Thats my boy :n05:

خسته نباشید داره به دوستانی که رفتن و با نتیجه برگشتن
این خودش تجربه میشه که دفعات بعدی هم اگه گروهی عمل بشه آقایون کوتاه میان

نزدیکترین طرح به بعثت طرح برنزی هست
پهنای باند یه مگ
ماهی 5 گیگ
شبانه 1تا7 (البته اگه خدا بخواد و امشب آقای رئیس با خانومش دعواش نشه!)
و البته قیمتش 12-13 تومن گرونتره یعنی 50 تومن
ضمنا بعثتتون رو هم نمیتونید تمدید کنید و فقط میشه گیگ اضافه و ماه اضافه گرفت که برای 15 گیگ و 3 ماه 60 تومن میگیرن پس همون برنزی شاید به صرفه تر باشه

قضیه کوتاه اومدن نیست که اونا بایس کوتاه بیان :n15:
کوتاه اومدن مال وقتیه که حق با اوناست نه الان که نا حق دارن این همه از ملت میخورن
کافی بود اونجا میبودین . دقیقا معلوم بود که این کارشون بی برنامه بوده و صرفا فقط محکی بوده که ببینن اگه ملت اعتراضی نکردن همین روال رو ادامه بدن و وقتی دیدن لااقل ما سه نفر واسه اعتراض اومدیم و حرف کاملا منطقی داریم میزنیم مجبور شدن عقب نشینی کنن :n08:

البته Man.u عزیز صحبتهای بیشتر و کامل تر در مورد این ماموریت خطیر :n10: رو در پستهای بعد خواهند گفت که نکات بسیار جالبی توش خواهد بود

OMiD.1080p
21-08-2013, 14:19
جای کی رفتید ؟ اسم طرف کی بود ؟ کدوم طبقه ؟

Hugh Jackman
21-08-2013, 14:32
سلام , دمتون گرم دوستان عزیز

من به غیر از اینکه چندین بار فقط از طریق تماس به پشتیبانی اعتراض کردم , کار دیگه ای نتونستم انجام بدم

این که شما رفتید و حضوری اعتراض کردید و از حق خودتون و بقیه دفاع کردید واقعا بی نظیره , و ازتون خیلی ممنونم .

ممنون عزیزان :n12::n12::n12:

saeed871
21-08-2013, 14:35
حجممون که به .... رفت چی؟؟؟ من ۳گیگ از کفم رفت

OMiD.1080p
21-08-2013, 14:37
بعضی ها اینو رو نیز فراموش نکنند.

OMiD.1080p
21-08-2013, 14:44
خاک بر هم سر این بی عرضه ها بشه که عرضه ندارند یه **** بخورند و بعدش مثل خر تو گل گیر میکننند و مجبورند ل باز با اطلاعیه لغو کنند حرف خودشون رو.
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نگاه کنید چی نوشته

Masoud.Neshat
21-08-2013, 14:45
مهم:
ازمورخ 28 مرداد 92 هرچی شبانه 1 تا 7 ترافیک داشتم از اکانتم کم شده! زنگ زدم میگن شاید به کل شبانه رایگان حذف بشه! به همین سادگی! بدون خبر بدون درنظرگرفتن قراردادمثلا6ماهه که بامشترکاشون بستن!!!

ولی تو سایت مخابرات زده:

به اطلاع مي رساند ، كليه محصولات اينترنت پرسرعت اين شركت به استثناي طرح خانواده داراي دانلود شبانه رايگان مي باشد. روابط عمومي شركت مخابرات خراسان رضوي با اعلام اين خبر افزود :همچنين كليه مشتركيني كه در هنگام ثبت نام از امتياز دانلود شبانه رايگان از ساعت 1 لغايت 7 بامداد بر خوردار بوده اند كماكان از امتياز مزبور برخوردار خواهند بود .
مشتركين گرامي جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند با شماره تلفن 135 تماس حاصل فرماييد.

الان اونوقت یعنی چی؟؟!

man.u
21-08-2013, 14:57
**آنچه امروز گذشت** پست سوم

یه نکته قبل از شروع بگم ، اونم اینکه هدف از این پست فقط اطلاع دادن از اوضاع احواله مخابرات مرکزی، طرز برخورده مدیران و کلا وضعیته آگاهیه افرادی که اونجا کار میکنند هست ، تا اگر روزی کسی کارش به اینجا افتادو اینطوری حقشو خورده بودن بدونه چی به چیه و چیا باید بگه ، پس دوستان لطف کنن دلیله گذاشتن این پستو تعریف از خودمون یا هرگونه صحبته بی ربطه دیگه ندونن.

اول از همه بگم که صبح که از خونه اومدم بیرون وضعیته صحبت و رفتارمو از متمدنانه به دادو فریاد سوئیچ کردم ! چون اعتقاد داشتم که دیگه جای محترمانه درخواست کردن نیست ! اما خب همش ته دلم میگفتم خداکنه با انسانه بیشعوری مواجه نشم چون بعید میدونم بتونم خودمو کنترل کنم!

بعد از ورودمون به ساختمون ، نگهبانه گفت واسه طرحه شکایات بریم طبقه 5(بازرسی) اما خب ما به محض ورود به آسانسو زدی مطبقه 8 (مدیرعامل) ، منشیه مدیر عامل پرسید وقت قبلی دارید؟ بعداز اینکه فهمید نداریم گفت اقای ملک جعفریان داخل جلسه هستند ، برید پیش معاون مدیر ، آقای تاروردی( یا یه چیزی تو این مایه ها)، رفتیم دیدیم تو اتاقشون تشریف ندارن بعد که دنبالش گشتیم دیدیم جناب با دوستانشون تشریف بردن تو یه اتاقو دارن باهم چای میخورنو خلاصه بگو بخند !! خلاصه صداش زدیمو با کلی اخم اومد تو اتاقش

دقیقا چیزی که میترسیدم سرمون اومد ، یه انسانه بی منطقه رذله ، خلاصه 2دره کن به تمام معنا ! اول بهش گفتم که ما از طرفه 100ها کاربره معترض که تویه فروم p30world مشکلاتشونو میگن اومدیم، کلا امروز هرجا رفتم این فرومو گفتم و طرفه مقابلم در وهله اول میگفت چی؟! و بعد که تکرار میکردیم میفهمید نه خیالی نیستو اوضاع امنه!

برای توضیخ در مورد این آقای تاروردی ، فقط در حد خلاصه ای از حدوده یه ربع دیالوگی که بینمون ردو بدل شدو میزارم ، دیگه شما خودتون قضاوت کنید

طرف:خب مشکل چیه؟ من: والا مشکل یکی دوتا نیست طرف(بین حرفام پرید): خب اون اصلیشو بگو من: ما طبق وضعیت تعرفه ها که سرویساتونو با شبانه اعلام کردیدو.... نت گرفتیمو حالا شما بین قرارداد شبانرو بدون اطلاع رسانیه درست حذف کردید که %100 خلف وعده هست و ... طرف: خب همینه مشکل؟ من: این موضوعه اصلیه ، اما درمورده همین اطلاع رسانی هم بحث دارم که چطور میشه یدفعه یه مطلبو بزارید رو سایت و کمتر از 24ساعتم بهش عمل کنیدو شبانشو بردارید! خیلی ها از جمله خودم بدون اطلاع دانلود شبانه داشتیم و بعد متوجه شدیم که .... طرف: ببین ، شبانه روی این طرحایی که شماها دارید یه چیزی بوده در حد یکی دوماه اونم به صورت تشویقی و به مناسبت هفته ارتباطات و اصلا قرار نبوده که تا الان باشه،و اطلاعیشم ما منتشر کرده بودیم به دفاتر فروش ،درنتیجه شما الان چندوقته اضافه ترم شبانه داشتید منو دوستان(در وضعیت مایل به داغ کردن) : دقیقا اطلاعیه کجا منتشر شده که ما ندیدیم؟ طرف:دیگه اینکه کجا منتشر شدرو از من نباید بپرسید اما به تمامه دفاتر فروش اعلام شده من: به هیج وجه تو هیچ کدوم از مراکزه فروش یا تو سایت همچین چیزی نیومده طرف: دیگه حالا شما اینو میگی ما: یعنی چی؟یعنی دروغ میگیم؟ من رفتم طرح طلایی بگیرم و طرف با اطمینان به من گفته شبانه داره و حتی به اصراره من زنگ زده چک کرده و گفته %100 داره طرف: دیگه مشکل از اون فروشنده بوده ، ما کاره خودمونو انجام دادیدم باید اونا اطلاع رسانی میکردن طرف:دیگه من که نمیتونم بیام جوابه حرفی که اونا زدنو پس بدم ، باید میرفتید تو سایت خوده مخابرات، سریعترم صحبتاتونو بگید که میخوام برم ما: سایت tci-khoarasan مگه سایته رسمی نیست؟ اونجا تو تعرفه ها زده شبانه دارهطرف:(در حال پیچوندن) ببین ، یه سری طرحا بودن که از اول قرار نبوده که شبانه داشته باشنو ... (چرتو پرت) ما(بین حرفاش): آقایه محترم الان تعرفه ها تو سایت هست برید ببینیدطرف: سایت به من ارتباطی نداره! برید پیشه مسئوله سایت ما(دیگه اوجه داغ کردن): یعنی چی؟ مگه شما معاون مدیرکل نیستی؟ هرچی که ما میگیم که میگید خبر نداریدو ... ! طرف: اولا صداتو بیار پایین اینجا اگه اومدین نتیجه بگیرین محترمانه حرف بزنیدمن:شما محترمانه جواب میدید؟ مدام دارید هر مطلبو گردنه اینو اون میندازید ! طرف(داغ کرد): مدرکه معتبر داری که اینترنی که گرفتی باید با شبانه میبوده؟ ما:آره طرف:خب اگه مدرکه رسمی دارید برید شکایت کنید ببینم به کجا میرسید من(دیگه انصافا صبرم لبریز شد): جناب به حساب محترم! متاسفانه تویه مملکته ما وقتی یه سری افراده بی منطفی مثه شما یکم قدرت داشته باشن دیگه حرف کسایی مثه ما میخواد به کجا برسه ! حقه اینهمه آدمو خوردید بعد اینطوریم جواب میدید !!طرف(یکم ملوتر شد):من دارم بهتون میگم شبانه باید تا عید فطر حذف میشده و اصلا قرارنبوده باشه ... شما باز هی میگی تعرفه تو سایت زده مدرک داریم ... من(pdf تعرفه هارو براش درآوردم): الان اینجا چی نوشته؟ شما خودتون بخونید ، نوشته طرح طلایی شبانه 1تا7 رایگان، این مدرک هنوز تو سایته طرف: این مشکل مربوط به مسئوله سایته ، بیاین الان برید بازرسی و خلاصه کل کله ما با این معاونه به حسابه خودش محترم تویه آسانسور و تا وارد شدن به اتاق نائبیان همچنان ادامه داشت.

OMiD.1080p
21-08-2013, 15:13
آقای تاروردی( یا یه چیزی تو این مایه ها)، رفتیم

آره این مرتیکه عوضی اصلا انگار هیچی حالیش نیست.
منم اون روز تنهایی که رفتم میخواستم باهاش درگیر بشم. بس که حرف مفت میزد .اصلا کوتاه نمی اومد. همش مینداخت گردن اون و اون.

بازرسی چی شد ؟

man.u
21-08-2013, 15:29
**آنچه امروز گذشت** پست چهارم(آخر)

خلاصه بعد از اون سروصداهایی که با معاونه مدیر داشتیم (اکثر کارمندا هم اومده بودن ببینن چه خبره ) رفتیم اتاقه بازرسی ، اونجا جناب نائبیان + جناب ثاقب + ... بودن ، معاون اومد گفت که ببینید این دوستان چی میگن ساختمونو گذاشتن رو سروشون! میگن تو تعرفه ها زده بودین شبانه داره و اینام به همین دلیل رفتن گرفتنو حالا ... بعد یه صحنه خیلی جالب اتفاق افتاد، نائبیان برگشت با اشاره گفت به معاونه که الان دقیقا بحث سره این مشکل بود ،چیکار کردین مگه ! که ثاقب اشاره کرد بهش که بابا جلو اینا تابلو نکنید:n02:

خیلی محترمانه نائبیان از هرکدوممون در مورد طرحامون اینکه کی گرفتیم و چه مشکلاتی داریم پرسید، اول در مورد همین قضیه شبانه نداشتن گفت که دوستانمون یه سری طرحا مثله آشنایه خانواده و بعثتو به عنوان شبانه دار گرفتن و بقیه به عنوانه هفته ارتباطات از 27اردیبهشت شامل شبانه شده اما خب متاسفانه تو تعرفه ها اعلام نکردیمو مشتری هم بدون اطلاع گرفته، و قبل از اون به هیچ وجه این طرحا شبانه نداشته !! اینو که گفت بلافاصله شروع کردیم

اول خودم شروع کردم گفتم من طرحه طلاییمو خرداد گرفتم ! طرف دقیقا کپ کرد ، اما بازم محترمانه برگشت به همکارش گفت یه چک بکن بینم !:n02: بعد که فهمید سوتی دادن گفت خب بله نته شما تویه تاریخه شبانه دار بوده و کاملا حق با شماست و باید شبانتون فعال شه ، بعد از Gregar پرسیدکه گفت اسفند گرفتم ، که سریع برگشت گفت نه نه ! اون دیگه شامله شبانه نمیشده ، که برگشتیم بهش گفتیم بابا به خدا از همون اول این سرویسا که اومد با شبانه بود فقط بعضی مرکز فروشا میگفتن باید شش ماهه بگیری که فعال شه ! و بعدم Shoojats گفت که 25 اردیبهشت گرفته اونم، که خیلی زیبا اونو هم به خاطر اینکه 2روز قبل از تاریخ 27ام گرفته بود گفت نمیشه!!

خب متوجه شدیم که اینا کلا همشون بی اطلاعن و خبر ندارن از اوضاع احوال، از نائبیان خواستم چند جمله بزاره حرف بزنم اگه قانع نشد هرچی گفت قبول، بهش گفتم ببین جناب ، الان سبکه ما 3نفر، n نفر دیگه هستن که فقط در حدود صدنفرشون توی فروم اومدن و مشکلاتشونو گفتن، چه مثله این دوستمون Shoojatsیکساله ، چه 6ماه چه 3ماهه،چه قبله عید ، چه بعدش ، چه قبله این تاریخ و چه بعده تاریخ ! فقط یه سری تکوتوک هستن که حالا معلوم نیست چطوری اما شبانه هنوز دارن (گفت اونا حتما طرحایه نوروزی هستن) که گفتم اتفاقا طرحه نوروزی دار هم هست که همین مشکلو داره(mr1987) ، خلاصه طرف واقعا به فکر فرو رفت ، بلند شدو گفت اکانتایه این دونفرو چک کنید و اگر دانلود شبانه قبل 27ام داشتن ،یعنی حق با اوناس و با این ویژگی بهشون دادیم.

بعدم گفت الان میرم با مدیرعامل صحبت میکنم و تعرفه هارم بررسی میکنیم ، که درنهایت بعد از حدوده 10مین ، با مدیرعامل از اتاق اومد بیرون ، و گقت بله حق با شماهاست ،جناب مدیرعامل(پشتش واستاده بود) بعد از بررسیه حرفایه شما اعلام کردن همه طرحا به جز خانواده از هرزمانی که گرفتن شامله دانلود شبانه میشه و اونایی هم که حجم از دست دادن از تاریخ 27ام به بعد ، برمیگرده به حسابشون
ضمنا یه چیزم که یادم رفت بگم ،برای نامحدوده ، به اون معاونه مدیر گفتیم اکثره استانا هنوز نامحدود دارن اما شما برداشتین ! چرا؟ گفت دیگه اون سیاسته استانه و به خودمون ربط داره:n29: گفتیم ممنون از جوابه کوبندتون!

همین !

نتیجه گیری: توی مخابرات هم مثه هرجایه دیگه هم آدمایه زبون نفهم و هم آدمایه محترم وجود دارند ، اما همشون یه وجه مشترک دارند ، و اونم نا آگاهیشونه
یعنی از خوده مدیرعامل تا اون پایین پایینیا اطلاعه دقیق ندارن که چی میگذره تو دفاتره فروش یا مثلا چه تعرفه هایی الان اعلام شده یا مثلا یه Pdf رو سایت هست که نشون میده ساعت شبانه وجود داره یا ...

این دوپست آخرو واسه دوستانی گذاشتم که فک میکردن کاره شاقی قراره انجام بشه یا چه میدونم نیاز به آشوب هست تا این مشکل حل شه!با یکم دادو فریاد کردن و به جاش پایین آوردنه صدا قضیه حل شد

shoojats
21-08-2013, 15:33
از man.u و Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز تشکر میکنم بخاطر صحبتهاش که مثل مرد حرفاشو زد

فقط یه نکته بگم اون عزیزانی که ما رو تنها گذاشتن او کسانی که نیومدن ( خودشونم میدونن کیا بودن ) خیلی راحت خودشون رو توجیه کردن

من یه بیمار دیالیزیم امروز از قرقی (جاده سیمان)با اون وضع اومدم که هم man.u و Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وضعمو دیدن
من که دیالیزیم و راه رفتن واسم سخته این همه راه رو اومدم که حقمو بگیرم وحق خیلیای دیگه رو خدارو شکر به نتیجه هم رسیدیم

man.u
21-08-2013, 15:42
خاک بر هم سر این بی عرضه ها بشه که عرضه ندارند یه **** بخورند و بعدش مثل خر تو گل گیر میکننند و مجبورند ل باز با اطلاعیه لغو کنند حرف خودشون رو.
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نگاه کنید چی نوشته

خب حالا چرا یه جوری میگی که انگاری ناراحتی !!

بده که به اشتباهشون پی بردنو الان رایشونو عوض کردن؟؟

mojtabaivi
21-08-2013, 15:54
آقا از سه دوستی که زحمت کشیدند و رفتن مخابرات متچکرم

OMiD.1080p
21-08-2013, 15:56
خب حالا چرا یه جوری میگی که انگاری ناراحتی !!

بده که به اشتباهشون پی بردن یا بیخیاله کلاهبرداری که قصده انجامشو داشتن،شدنو الان رایشونو عوض کردن؟؟
بله که ناراحتم
چون شاید رایگان رو برگردوندند ولی چه فایده مشکلات قبلی هنوز پابرجاست.
سرعت کم / الان این دو مگ طلایی که در حد دیال آپ هم سرعت نداره شب بخوای از دانلود رایگان استفاده بکنی اصلا نذاری دانلود سبک تره.
مطمئن باش از این به بعد بازم سرعت ها رو میارن پایین و بهانشون رو این میکنند که حا چون دانلود رایگان رو گذاشتیم واسه همین سرعت پایینه.

man.u
21-08-2013, 15:57
از man.u و Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز تشکر میکنم بخاطر صحبتهاش که مثل مرد حرفاشو زد

فقط یه نکته بگم اون عزیزانی که ما رو تنها گذاشتن او کسانی که نیومدن ( خودشونم میدونن کیا بودن ) خیلی راحت خودشون رو توجیه کردن

من یه بیمار دیالیزیم امروز از قرقی (جاده سیمان)با اون وضع اومدم که هم man.u و Gregar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) وضعمو دیدن
من که دیالیزیم و راه رفتن واسم سخته این همه راه رو اومدم که حقمو بگیرم وحق خیلیای دیگه رو خدارو شکر به نتیجه هم رسیدیم

حجت جان خیلی مردی

یه نکته هم بگم: وقتی حجت برگشت رو به تاروردی و گفت که من دیالیزی هستمو با این وضعم پاشدم اومدم اینجا ، واقعا طرف یه صحنه انگار بهش شوک وصل کردن ، و وقتی بعدش حجت یکم صداشو میبردبالا طرف میگفت شما آروم باش که بهت فشار میاد :n02: کلا یکی از عواملی که باعث شد کارا زودتر ردیف شه و به این زودی مخابرانیا اعلامیه بدن تو سایت ، حضوره حجت بود

من از طرفه همه بچه هایه فروم بابت امروز اومدنت تشکر ویژه میکنم.

masoudtr
21-08-2013, 16:01
منم اون روز تنهایی که رفتم میخواستم باهاش درگیر بشم. بس که حرف مفت میزد .اصلا کوتاه نمی اومد. همش مینداخت گردن اون و اون.

بازرسی چی شد ؟
شما اون روز تنهایی رفتی
امروز که قرار بود دسته جمعی برن خوابیدی :n24: جالبه
ضمنا چرا توهین میکنی دوست داری این تاپیک را ببندن مدیران سایت؟
من از اون سه نفری که رفتن تشکر میکنم خصوصا اون دوست عزیز دیالیزی
من خودم دو سال قراردادی تو چند دو تا مرکز مخابرات کار کرده بودم و با برخوردشون کاملا اشنا بودم و اصلا حتی یک درصد هم احتمال نمیدادم از حرفشون برگردن
ضمنا این روش در همه جای این مملکت هست که یک چیز را به مرگ میگیرن کسی اعتراض نکرد ادامه میدن اعتراضی شد به بت میگیرن تا دفعه بعد

OMiD.1080p
21-08-2013, 16:13
ضمنا چرا توهین میکنی دوست داری این تاپیک را ببندن مدیران سایت؟

شما نگران توهین نباش.

هر چند از بین این همه آدم فقط سه نفر رفتند ( دیشب که قرار بود 7 نفر باشند )
ولی اگه با تعداد بالاتری میرفتیم حساب کار دستشون میومد.
باز به من نگید پس چرا خودت نرفتی. من هم میرفتم میشدیم 4 نفر.
یعنی تو مشهد 4 نفر نت دارند ؟

من که از دستم در رفت و خوابم برد.شرمنده/سرزنش نداره که.

smart-s
21-08-2013, 16:23

بازرسی چی شد ؟

اتفاقا منم با ایشون (تاروردی) صحبت کردم واقعا صحبتهایی که man.uعزیز کردنو تایید میکنم. نفهم تر از این آدم توی مخابرات پیدا نمیشه همش می خواد بندازه گردن اینو اون بیشتر هم پاست می ده به مراکز فروش که تقصیر اوناست اونا اشتباه کردن و اگه ازشون شکایت دارین بنویسین.

هیچ چی هم بارش نیست هیچ وقت هم توی اتاقش نیستو به قول دوستمون (با دوستانشون تشریف بردن تو یه اتاقو دارن باهم چای میخورنو خلاصه بگو بخند) اتاقش هم فکر کنم توی بلوک 5 طبقه دومه اینم شمارههای مستقیم اتاقشه 8592555 و 8118410
در آخر از man.u عزیز و اون دو دوست عزیز دیگه که این کار ارزشمند رو کردن کمال تشکر رو دارم

man.u
21-08-2013, 16:24
بله که ناراحتم
چون شاید رایگان رو برگردوندند ولی چه فایده مشکلات قبلی هنوز پابرجاست.
سرعت کم / الان این دو مگ طلایی که در حد دیال آپ هم سرعت نداره شب بخوای از دانلود رایگان استفاده بکنی اصلا نذاری دانلود سبک تره.
مطمئن باش از این به بعد بازم سرعت ها رو میارن پایین و بهانشون رو این میکنند که حا چون دانلود رایگان رو گذاشتیم واسه همین سرعت پایینه.

فعلا همینم که برگردوندن باید خدامونو شکر کنیم

میدونی اگه شبانه حذف میشد چی میشد؟! عملا به فنا میرفتیم !

اگه الان میخوای بیای بگی که وضعه مارو ببین که به چه چیزایی قانعیمو چقد بدبختیمو .... باید بگم اینجا ایرانه ، و از اون بدتر اینجا مشهده ! شهره شمع د**ا (خودمم مشهدیم پس به کسی برنخوره )

وقتی معاونه شرکته مخابرات برمگیرده میگه ، دیگه ما برخلافه استانایه دیگه تشخیص دادیم که نامحدودو حذف کنیم و یه جوریم میگه یعنی دوس داشتیم به شماچه ! چه انتظاری داری؟

man.u
21-08-2013, 16:29
ضمنا دوستان درمورده گیگایه هدیه که دادنو بعدم پس گرفتن از بعضی ها، هم گفتیم (کلا زیاد چیزی گفتیم اما متاسفانه یادم رفت صداهارو رکورد کنم برای همین اکثرشو یادمون رفت)

درمورده هدیه وقتی گفتیم ، سریع همشون جوش آوردن و گفتن محاله ماله کسیو پس گرفته باشیم ! بعدشم آخرش رفتن آماره دانلودایه Gregar و shoojats رو در آوردنو اومدن گفتن، شما 100 گیگ 200 گیگ تو این چندماهه دانلود کردین بعد لنگه همین 1گیگ هدیه ما بودین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انصافا انقد قشنگ توجیه کردن قضیرو که دیگه چیزی نتونستیم بگیم !!!:n29:

shoojats
21-08-2013, 16:30
امروز که بخیر گذشت خدارو شکر
فقط یه نکته: از این نوع مشکلات زیاده اگه روزی به مشکل اینچنین خوردیم تورو خدا دریغ نکنید بیاین
امروز 3 نفر بودیم حقمون و حق عزیزان دیگرو گرفتیم
هرچی تعداد بیشتر باشه خیلی بهتره نشون میده توپمون پرتره

smart-s
21-08-2013, 16:36
ضمنا دوستان درمورده گیگایه هدیه که دادنو بعدم پس گرفتن از بعضی ها، هم گفتیم (کلا زیاد چیزی گفتیم متاسفانه یادم رفت صداهارو رکورد کنم برای همین اکثرشو یادمون رفت)

درمورده هدیه وقتی گفتیم ، سریع همشون جوش آوردن و گفتن محاله ماله کسیو پس گرفته باشیم ! بعدشم آخرش رفتن آماره دانلودایه Gregar و shoojats رو در آوردنو اومدن گفتن، شما 100 گیگ 200 گیگ تو این چندماهه دانلود کردین بعد لنگه همین 1گیگ هدیه ما بودین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

انصافا انقد قشنگ توجیه کردن قضیرو که دیگه چیزی نتونستیم بگیم !!!:n29:

اینکه توجیح همیشه شونه تا حرف از سرعت و هرچیز دیگه ای بزنی آمار دانلوداتو در میارن می کوبن تو سرت

OMiD.1080p
21-08-2013, 16:36
الان سرعت اینقدر پایینه که باز میخوام سرم رو بزنم به دیوار.
مشکلات لامسب یکی دوتا نیست که.

Aria92
21-08-2013, 17:02
هر موقع شارژ شما رو پس دادن به ما هم بگید یک چک بکنیم
Man.U میخواستی بگی بچه های شهرستان های دیگه هم پشت ما هستن (از راه دور ):n02::n16:

smahdis
21-08-2013, 17:08
دوستان من مدتهاست که دیگه از مخابرات سرویس نمیگیرم. فعلا از هیچ جا سرویس ندارم. امروز Shoojats به من زنگ زد و ماجرا رو گفت واقعا ناراحت شدم از کل قضیه. وقتی تو اتوبوس داشتم پست های صفحه قبل رو میخوندم واقعا آتیش گرفتم از دست بی لیاقتی بعضی از مدیران.

اگر واقعا مدیر یا رییس محترمی هنوز مونده که به این حرفا اهمیت میده, خواهش میکنم اگر این پست من رو میبینید نظارتتون رو بر دور و برتون بیشتر کنید. من مطمئنم شاید از همون آقا معاون میپرسیدید آیا انجمن رو میدونه چیه یا آیا میدونه پی سی ورلد چه سایتیه یا اینکه اصلا روش های اتصال به اینترنت رو شرح بده واقعا می مونه.

آقای مدیر اگر نمی رسید که به دور و برتون برسید و به دفاتر فروش سر بزنید یا اینکه سایتتون رو به روز کنید یا اینکه کمبود افراد با سواد دارید, خواهشا درخواست بدید تا نفرات جدیدی رو استخدام کنن تا لااقل هم مشکلات رفع بشه و هم شغل ایجاد بشه.

آقای مدیر,؛ آیا واقعا لازمه برای حل یه همچین مسئله ای یه گروه جمع بشه و حتما با خود مدیر عامل شرکت بزرگ مخابرات خراسان رضوی صحبت کنه؟ چرا کاری نمیکنید این جور مشکلات به سادگی و بدون دخالت شخص شما حل بشه. اگر قرار بشه مشکل به این سادگی رو شخص اول یک سازمان حل کنه, پس باید فاتحه همه چیز رو خوند.

دوستان نذارید این خبر فروکش کنه. مخابرات رسما داره خودخواهی خودش رو نشون میده. اگر این مسئله امروز حل نمیشد, مطمئن باشید فردا اینترنتتون رو بدون اطلاع قبلی قطع میکردن و حق اعتراض هم نداشتید.

این خبر رو در انجمن های دیگه هم منتقل کنید.

به نظر من اگر بشه بی لیاقتی مدیران و معاونان این سازمان رو به مدیر اصلی مخابرات خراسان یا مخابرات تهران گذارش داد و تعداد زیادی از طریق سایت مخابرات این بی لیاقتی رو گزارش کنن خوب میشد.

چطور یک معاون از جریان شبانه رایگان خبری نداره؟

من از نفرات اولی بودم که طرح طلایی رو گرفتم. قبل از اون نامحدود داشتم. به من گفتن طرح طلایی هست با شبانه رایگان. از همون روز اولی که این طرح راه افتاد گفتن که شبانه رایگان هم داره. حذف شبانه رایگان بدون شرط قبلی, یعنی دزدی آقایون!

اگر یکی وارد مخابرات بشه و یکی از مانیتور های اون جا رو بدزده, اونا چی کار میکنن؟
کاری که اونها میکنن خیلی بدتر از کار آقا دزده هست. اونها دارن از صدها مشترک مشهدی و غیر مشهدی دزدی میکنند.

خلاصه این خبر رو پخش کنید.

Simin Secret
21-08-2013, 17:20
ممنون از عزیزانی که پاشدن رفتن اونجا و حق خودشون و دوستاشون تو این فروم رو پس گرفتن ... متاسفانه من بچه کاشمرم تا 4 روز دیگه هم مشهد نمیام وگرنه منم میومدم ، جالبه برام اون هدیه ای که گفتن نمیدونم به همه 180 گیگ هدیه دادن یا فقط مال ما بود که 150 گیگش رو سریع پس گرفتن . به هر حال ممنون از همه عزیزان البته هنوز تو گلدنت اطلاعیه رو برنداشتن امیدوارم حجم ها هم برگرده چون الان حجم من 46 مگ بیشتر نیست و با این وضعیت قیمت بخوای یه بازی دانلود کنی بهتره بری بخریش تا به اندازه گیگش حجم بخری ...

javadb40
21-08-2013, 17:47
، جالبه برام اون هدیه ای که گفتن نمیدونم به همه 180 گیگ هدیه دادن یا فقط مال ما بود که 150 گیگش رو سریع پس گرفتن
قضیه 150 گیگ هدیه چیه ؟
شبانه رو که گرفتن از ما:n27: ولی ...یک قضایایی هست که اینجا نمیشه گفت شایدم خودتون بهتر بدونین راجع به زیاد نکردن پهنای باند توسط وزیر جدید

Simin Secret
21-08-2013, 17:57
قضیه 150 گیگ هدیه چیه ؟

والا ما سر پست سربازی بودیم ، زنگ زدیم داداشمون گفت الان نت 180 گیگ شارژ داره ، مخم هنگ کرد :n04:

مرخصی اومدیم خونه دیدیم بعله درسته مام تا تونستیم دانلود کردیم اما بی عقلی کردیم و بعضی جاها فکر میکردیم حیفه تموم نشه که یهو دیدیم 150 گیگ باقیمونده یه شبه شد صفر البته اون زمان من طرح بعثت داشتم که بعد این جریان رفتم برنزی گرفتم و هنوز که هنوزه حسرت اون حجم از دست رفته رو میخرم اما چه سود که باد آورده را باد میبرد ...

Gregar
21-08-2013, 18:17
خوب امروز که به خیر گذشت و نتیجه داد اون همه رفتن تا مرکز مخابراتی و ارزشش رو داشت

کاش بقیه هم میومدن و سوزن بیشتری رو توی مخابرات فرو میکردن .

ولی خداییش نتیجه ای که من از امروز گرفتم این بود که وقتی اعتراضمون رو نشون بدیم و با منطق کار رو پیش ببریم اونا هیچ غلطی نمیتونن بکنن .

M0hsen3D
21-08-2013, 18:31
به نظر من به خاطر سرعت افتضاح و حذف نا محدود ها هم بریم ببینیم حرف حسابش چیه؟!(البته من از مخابرات سرویس ندارم اما همه شرکت ها وضعشون مزخرف تو مشهد) غلط کرده سیاست خودشونه!! 2 روز دیگه با جدیت بیشتر شبانه رو هم حذف میکنه میگه سیاست جدیدمونه ایا قابل قبوله؟ از نتیجه امروز باید به این نتیجه رسید که تنها راه اینه وضعیت نت مزخرف مشهد درست شه باید اعتراض کرد اونم با صدای بلند و منطقی وگرنه همینه که شهر های دیگه همه شبی چند گیگ راحت هر شب دانلود میکنن بعد تو مشهد سیاست کثیفشون حکم میکنه که از طرح های نا محدود شروع کنند تا شبانه سرویس ها بزنن حذف کنن , حجم بدزدند و ...

saeed871
21-08-2013, 18:53
خوب شد پس نیومدم چون من ازون جوشیاش هستم دیگه نمی فهمم چی میگم ولی اگه میومدم حتما ریکورده گوشی را روشن می کردم واسه ۲۰:۳۰ بفرستم ک... پا....بشه
چون هر مدیری که پاش به ۲۰:۳۰ رسیده کله شده راستی شما می تونستید از همین استفاده کنید و اولتیماتوم مطبوعاتی شدن را بدید بعد می دید که مثله موش می شدن

OMiD.1080p
21-08-2013, 20:17
الان باز این یعنی چی ؟
این رو عکس توی سامانه زدند

smart-s
21-08-2013, 20:22
حالا خدا کنه حجم ها رو برگردونن چون من 5 گیگ رفته تو پاچم اون یک گیگ هدیه شون هم نفهمیدم چی شد :n13:

شانس هم نداریم هیچ شب اینقدر دانلود نکرده بودم صاف همون شبی که دانلود شبانه رو برداشتن دانلود شبانه ی ما هم رکورد زد و نزدیک 5 گیگ دانلود کرد :n04:

خودم شاخ در آوردم گفتم حتما سرعت ها درست شده رفتم تو سایت دیدم از حجمم کم کردن نامردا :n28:

داریوش123
21-08-2013, 20:27
وقتی رقابت سالم نباشه همین میشه دیگه.مخابرات رو اونجوری دادن به مثلا بخش خصوصی.بعدشم اجازه نمیدن ISP های دیگه باهاشون رقابت کنه.حتی به خودشون زحمت ندادن قبلش یه خبر بدن.براشون مشترکاشون اصلا مهم نیست.من موقع ثبت نام به پیشنهاد مسوول فروش مخابرات طرحمو عوض کردم تا شبانه رایگان داشته باشم اونوقت خیلی راحت شبانه رایگان رو حذف کردند.من که دیگه از مخابرات اینترنت نمیگیرم حتی اگه بی اینترنت بمونم.

داریوش123
21-08-2013, 21:17
آقای man.u گرامی.من همین امشب این فروم رو دیدم.از پیگیریتون ممنونم.اما جهت اطلاع شما و دوستان میخواستم بگم که دانلود شبانه من به حسابم برنگشته.

4daneshjo
21-08-2013, 21:21
**آنچه امروز گذشت** پست دوم

این پست صرفا واسه دوستانی هست که حالو حوصله زیاد ندارنو میخوان لپه مطلب و نتیجرو بدونن ، مطلبه زیر دیگه خلاصه ترینش هست

**بعد از تلاشه فراوان و دادو فریادهای زیادی که زدیم ، مدیرعامل مخابرات دستور حذفه قانونه لغوه شبانه ها و همچنین بازگردوندنه گیگ هایه هدررفته درساعاته شبانه از تاریخه 27 مرداد رو دادن**

نکته: بدیهیست در صورتی که دستوره بالا تا فردا اجرا نشه ، هیچ ربطی به من و دوستانی که اومده بودن نداره و من فقط حرفه نهایی رو منتشر کردم

با توجه به اینکه دوستان ممکنه روزی کارشون به مخابرات مرکزی بیفته ، یه خلاصه ای از طرزه برخورد و کلا آنچه در داخل ساختمون گذشتو در پست های بعدی میگم

داداش دست گلتون درد نکنه هرچند من از اولش هم قولی نداده بودم که میام ...
در هر صورت دستتتون درد نکنه که رفتید
ای کاش من روی خط دیگم نمیرفتم گیگ بخرم (کمپین نوروزی داشت ) همین امروز رفتم شارژ کردم از این طرح طلایی نا مید شده بودم چون صبح زنگ زدم 135 گفتن که بر نمیگرده اصلا مثل اینکه اب یخ بریزی روی اتیش سرد شدم از طرح طلایی
خلاصه خداکنه که برگردونند
بازم ممنون که رفتین

mohammadalizoghi
21-08-2013, 21:36
من طلایی 1 ساله سرعت دانلود 230 شبانه هم دارم. فکر کنم کسایی که 6ماهه و 1ساله گرفتن دانلود شبانه دارن هنوز:n02::n19::n20::n10::n09:

منم طرح طلایی 6 ماهه 12 گیگ دارم شبا 4 الی 5 گیگ دانلود میکنم.
اینم کل دانلود من از موقعی که اینترنت گرفتم.

man.u
21-08-2013, 21:52
دوستانی که چه به صورت پیغامه خصوصی و چه تویه پست ها سوال میپرسن که چرا وضعیت درست نشده یه بار دیگه توضیح میدم که

اولا من هیچکارم والا ! من فقط نتیجه و حرفه آخره مسئولینو منتشر کردم ، جوری هم که ما رفتار کردیم و درنهایت اونا پاسخ دادن بعید میدونم که دروغ یا کلکی تو گفتارشون بوده باشه ، ازطرفی

انتهایه بحثه ما تقریبا ساعتایه 12 بود ، در نتیجه طبیعیه که گیگها امروز برنگشته ، فردا هم درصورتی که گیگاتون برنگشت مثه سابق که برای گیگ هایه خورده شده تویه تایمه شبانه تماس

میگرفتید، زنگ بزنید و خب طبیعتا با توجه به اینکه توی تایمه شبانه دانلود شده و شبانه هم فعال شده گیگها هم برمیگرده

در مورده دانلود شبانه هم ، صرفه اینکه یه پیغام رو سایت زدن ، شما بدون تست نزارید روی دانلود ، حتما یه تسته چند مگی انجام بدید و اگه کم کرد تا فردا شب صبر میکنیم انشالا تا اون موقع

با توجه به صحبتشون 100% مشکل حل میشه

omid_zendegi
21-08-2013, 21:53
واقعا جای قدردانی و تشکر داره از دوستانی که امروز زحمت کشیدند و از طرف همه ما کاربران p30world به اداره مخابرات رفتند حتی در صورت عدم موفقیت که من احتمالش رو خیلی زیاد میدیدم باز هم نفس عملشون زیبا بود:n16:

البته من سعی کردم در حد تلفن زدن و ایمیل فرستادن اعتراضم رو نشون بدم ودر مراجعه حضوری همینطور که حدس میزدم اکانت بچه ها رو بررسی میکردند واگه من میرفتم همانطور که قبلا گفتم چون اکانتم به نام یکی دیگه بود ممکن بود مشکل درست شه.
فکر میکنم نباید این روز رو فراموش کنیم اگه همه تو این مملکت جلوی بی قانونی و بی عرضگی مس**** ایستادگی کنند وضع خیلی بهتر میشه

babak2111
21-08-2013, 21:53
منم طرح طلایی 6 ماهه 12 گیگ دارم شبا 4 الی 5 گیگ دانلود میکنم.
اینم کل دانلود من از موقعی که اینترنت گرفتم.

شما شبا ازچه سرورهایی دانلود می کنی؟

mohammadalizoghi
21-08-2013, 22:00
شما شبا ازچه سرورهایی دانلود می کنی؟
دانلودها، سافت98

omid_zendegi
21-08-2013, 22:47
**آنچه امروز گذشت** پست سوم

برای توضیخ در مورد این آقای تاروردی ، فقط در حد خلاصه ای از حدوده یه ربع دیالوگی که بینمون ردو بدل شدو میزارم ، دیگه شما خودتون قضاوت کنید

طرف:خب مشکل چیه؟ من: والا مشکل یکی دوتا نیست طرف(بین حرفام پرید): خب اون اصلیشو بگو من: ما طبق وضعیت تعرفه ها که سرویساتونو با شبانه اعلام کردیدو.... نت گرفتیمو حالا شما بین قرارداد شبانرو بدون اطلاع رسانیه درست حذف کردید که %100 خلف وعده هست و ... طرف: خب همینه مشکل؟ من: این موضوعه اصلیه ، اما درمورده همین اطلاع رسانی هم بحث دارم که چطور میشه یدفعه یه مطلبو بزارید رو سایت و کمتر از 24ساعتم بهش عمل کنیدو شبانشو بردارید! خیلی ها از جمله خودم بدون اطلاع دانلود شبانه داشتیم و بعد متوجه شدیم که .... طرف: ببین ، شبانه روی این طرحایی که شماها دارید یه چیزی بوده در حد یکی دوماه اونم به صورت تشویقی و به مناسبت هفته ارتباطات و اصلا قرار نبوده که تا الان باشه،و اطلاعیشم ما منتشر کرده بودیم به دفاتر فروش ،درنتیجه شما الان چندوقته اضافه ترم شبانه داشتید منو دوستان(در وضعیت مایل به داغ کردن) : دقیقا اطلاعیه کجا منتشر شده که ما ندیدیم؟ طرف:دیگه اینکه کجا منتشر شدرو از من نباید بپرسید اما به تمامه دفاتر فروش اعلام شده من: به هیج وجه تو هیچ کدوم از مراکزه فروش یا تو سایت همچین چیزی نیومده طرف: دیگه حالا شما اینو میگی ما: یعنی چی؟یعنی دروغ میگیم؟ من رفتم طرح طلایی بگیرم و طرف با اطمینان به من گفته شبانه داره و حتی به اصراره من زنگ زده چک کرده و گفته %100 داره طرف: دیگه مشکل از اون فروشنده بوده ، ما کاره خودمونو انجام دادیدم باید اونا اطلاع رسانی میکردن طرف:دیگه من که نمیتونم بیام جوابه حرفی که اونا زدنو پس بدم ، باید میرفتید تو سایت خوده مخابرات، سریعترم صحبتاتونو بگید که میخوام برم ما: سایت tci-khoarasan مگه سایته رسمی نیست؟ اونجا تو تعرفه ها زده شبانه دارهطرف:(در حال پیچوندن) ببین ، یه سری طرحا بودن که از اول قرار نبوده که شبانه داشته باشنو ... (چرتو پرت) ما(بین حرفاش): آقایه محترم الان تعرفه ها تو سایت هست برید ببینیدطرف: سایت به من ارتباطی نداره! برید پیشه مسئوله سایت ما(دیگه اوجه داغ کردن): یعنی چی؟ مگه شما معاون مدیرکل نیستی؟ هرچی که ما میگیم که میگید خبر نداریدو ... ! طرف: اولا صداتو بیار پایین اینجا اگه اومدین نتیجه بگیرین محترمانه حرف بزنیدمن:شما محترمانه جواب میدید؟ مدام دارید هر مطلبو گردنه اینو اون میندازید ! طرف(داغ کرد): مدرکه معتبر داری که اینترنی که گرفتی باید با شبانه میبوده؟ ما:آره طرف:خب اگه مدرکه رسمی دارید برید شکایت کنید ببینم به کجا میرسید من(دیگه انصافا صبرم لبریز شد): جناب به حساب محترم! متاسفانه تویه مملکته ما وقتی یه سری افراده بی منطفی مثه شما یکم قدرت داشته باشن دیگه حرف کسایی مثه ما میخواد به کجا برسه ! حقه اینهمه آدمو خوردید بعد اینطوریم جواب میدید !!طرف(یکم ملوتر شد):من دارم بهتون میگم شبانه باید تا عید فطر حذف میشده و اصلا قرارنبوده باشه ... شما باز هی میگی تعرفه تو سایت زده مدرک داریم ... من(pdf تعرفه هارو براش درآوردم): الان اینجا چی نوشته؟ شما خودتون بخونید ، نوشته طرح طلایی شبانه 1تا7 رایگان، این مدرک هنوز تو سایته طرف: این مشکل مربوط به مسئوله سایته ، بیاین الان برید بازرسی و خلاصه کل کله ما با این معاونه به حسابه خودش محترم تویه آسانسور و تا وارد شدن به اتاق نائبیان همچنان ادامه داشت.

وقتی معاون مدیر ندونه تو اداره تحت نظرش چه خبره وای به حال کارمندان دون پایه. وقتی با پارتی بازی مردم میرن پست و مقام میگیرند و بعضی آدامای لایق بیکار یا سر کار در شان نیستند همین میشه.

saeed871
21-08-2013, 23:22
آقا بر نگشت چی؟؟ پیش بینی هست؟؟ من که هنوز اون حجمای شبانه رو ازم خوردن پس ندادن اصلا به اینا اعتماد ندارم بیاید واسه ۲۰:۳۰ آماده باشیم

smart-s
21-08-2013, 23:40
اه باز باید تا ساعت 1 نصف شب بیدار بمونیم ببینیم دانلود رایگانه یا نه :n27:

تو روحت مخابرات (منظور مسئولین مخابرات :n02:)

OMiD.1080p
21-08-2013, 23:42
وای دلم میخواد تمام اون کارمندهای مخابرات ( به جز نگهبان ها ) باقیه همشون اخراج بشند و از کار بی کار.
اووق دلم خنک میشه که نگو /

sir12011
21-08-2013, 23:54
پست تکراری

مخابرات ن.اموستو:n02:

DVB98
21-08-2013, 23:59
سلام

ممنون از اون دوستای که رفتن مخابرات و اعتراض خودشتان و دیگران را به مسعولین رسوندن

باتشکر

frozen01
22-08-2013, 00:03
دمتون گرم :n16:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frozen01
22-08-2013, 00:04
اقا دمتون گرم گل کاشتین همون که رفتین و حرفتون رو زدین و نتونستن چیزی بگن کافیه .

شرمنده که من نتونستم بیام چون من روزا سر کارم کارم هم سیستم های امنیتی هست خیلی دلم میخواست بیام اما امروز چند تا سرویس داشتم.

دفعه بعد اگه قسمت شد مام به جمعتون میپیوندیم.

babak2111
22-08-2013, 00:05
اقا دمتون گرم گل کاشتین همون که رفتین و حرفتون رو زدین و نتونستن چیزی بگن کافیه .

شرمنده که من نتونستم بیام چون من روزا سر کارم کارم هم سیستم های امنیتی هست خیلی دلم میخواست بیام اما امروز چند تا سرویس داشتم.

دفعه بعد اگه قسمت شد مام به جمعتون میپیوندیم.

راستی عزیز شما هم می شه محبت کنی بگی شبانه ازچه سرورهایی می زاری دانلود؟

frozen01
22-08-2013, 00:07
راستی عزیز شما هم می شه محبت کنی بگی شبانه ازچه سرورهایی می زاری دانلود؟

من قبلا به خاطر ساعت کلی ازم کم میشد که در کل به این ساعت رسیدم

1:10 تا 6:55

سرور دی s o f t 9 8 . i r تا 200 میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم بد نسیت کلا توی بیشتر لینک های مستقیم سرعت خوبه

p30str
22-08-2013, 00:08
ساعت 1:4 دقیقه بامداد

حجم مصرفی رو نه توی دانلود رایگان می زنه نه دانلود روزانه کلا میزنه صفر حالا موندم چیکار کنم؟؟؟

babak2111
22-08-2013, 00:09
من قبلا به خاطر ساعت کلی ازم کم میشد که در کل به این ساعت رسیدم

1:10 تا 6:55
مرسی ولی من گفتم ازچه سرورهایی دانلود می کنی یعنی ازدانلودها سافت 98 ازکجا؟

masoudtr
22-08-2013, 00:10
من الان چک کردم بخش دانلود رایگان کار میکنه
در حالی که دیشب کار نمیکرد
اونایی که بیدارن چک کنن خبر بدن

Hugh Jackman
22-08-2013, 00:10
سلام دوستان عزیز

دانلود رایگان شده واسه من

باز هم باید از دوستان گل و دوست داشتنی که امروز رفتن تشکر کنیم . دمتون گرم عزیزان :n12::n12::n12:

Hugh Jackman
22-08-2013, 00:12
سلام دوستان عزیز

دانلود رایگان شده واسه من

باز هم باید از دوستان گل و عزیز که امروز رفتن تشکر کنیم . دمتون گرم عزیزان :n12::n12::n12:

p30str
22-08-2013, 00:12
ساعت 1:4 دقیقه بامداد

حجم مصرفی رو نه توی دانلود رایگان می زنه نه دانلود روزانه کلا میزنه صفر حالا موندم چیکار کنم؟؟؟

الان درست شد دانلود شبانه برگشته

باتشکر از 3 دوست گرامی :n16:

Hugh Jackman
22-08-2013, 00:14
دمتون گرم عزیزان :n12::n12::n12:

p30str
22-08-2013, 00:18
فقط می ترسم باز صبح پاشم ببینم از حجمم کم کردن :n28:

Simin Secret
22-08-2013, 00:20
خب شکر خدا برگشت و ما خیالمون راحت شد ، از سرور های ایرانی که با 130 دانلود میشه حالا میخوای از آپلودباز و پرمیوم اکسپرس دانلود کین به کیلوبایت حتی نمیرسه ، در شگفتم چرا اینطوریه!!!

babak2111
22-08-2013, 00:22
اره چند روزیه ازاکسپرس به شدت سرعت پایینه شما هم تایید می کنید>؟

frozen01
22-08-2013, 00:23
نقره ای کماکان تا 200 دانلود داره خوبه.
با اینکه دیشب هم از حجمم کم نمیکرد اما بازم دارم میگم کوتاه نباید بیاین درسته سرعت دانلود خوبه اما بعد ساعت 12 نمیشه یک دست گیم انلاین زد به خاطر پینگ بالا.
در کل دمتون جیززززززززززززززززززززززز زززز :n06:

frozen01
22-08-2013, 00:23
خب شکر خدا برگشت و ما خیالمون راحت شد ، از سرور های ایرانی که با 130 دانلود میشه حالا میخوای از آپلودباز و پرمیوم اکسپرس دانلود کین به کیلوبایت حتی نمیرسه ، در شگفتم چرا اینطوریه!!!

داداش لینکتو بده ببینم منم همین طورم

omid_zendegi
22-08-2013, 00:25
من الان چک کردم بخش دانلود رایگان کار میکنه
در حالی که دیشب کار نمیکرد
اونایی که بیدارن چک کنن خبر بدن

نه متاسفانه حجم مصرفی رو واسه من زده "به پایان رسیده است" الان حتی نمیتونم سایت باز کنم با دایل آپ اومدم تو سایت:n28: اعتبار سرویسم چند روزی بود که تموم شده بود من یک ماهه شارژ کردم کسی میدونه تو موارد مث من حجم رو برمیگردونند یا نه؟ در ضمن اگه کسی وسط دوره حجم تموم کنه یعنی نمیتونه از رایگان شبانه استفاده کنه؟

sir12011
22-08-2013, 00:25
1563 MB

ok shode emshab

babak2111
22-08-2013, 00:28

ممنون به خاطر پست قبلی
اگه ممکنه اینو یک تست کن مرسی

SM_HOSSEINI
22-08-2013, 00:31
سلام , ممنون از دوستان که لطف کردند
:n16:

mohammadalizoghi
22-08-2013, 00:35
بچه ها میگن طرح طلایی شبا سرعت خیلی پایینه.
اون وقتا که رایگان بود رو میگم.
سرعتش شبا چند بود؟

frozen01
22-08-2013, 00:41
ممنون به خاطر پست قبلی
اگه ممکنه اینو یک تست کن مرسی
بدون پ ر و ک س ی 10 kb.sec
با پ ر و ک س ی تا 100 kb.sec میره

frozen01
22-08-2013, 00:45
کماکان پینگ ها افتضاح برای بازی انلاین.

من فکر میکنم نمیتونن این پینگ رو درست کنن زدن دانلود شبانه رو برداشتن.

در صورتی که بسیاری از افراد دیشب دانلود نکردن باز هم پینگ ها افتضاح بود.

alirazor24
22-08-2013, 00:46
راست میگی
مال منم همین طوریه . منم طرح طلایی دارم دیشب ساعت 2 بود که دیدم داره از حجمم کم میشه اما الان همشو صفر نشون میده . گمونم مخابرات قاطی کرده.:n03::n03:

AliTavakoli7
22-08-2013, 00:48
روزنامه خراسان_ 5 شنبه 92/5/31__صفحه 15

وزیر ارتباطات: بخشی را برای
رسیدگی به اجحاف در حق مردم
تشکیل میدهم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بخشی را برای
توجه به مردم و اجحافهایی که به آن ها می شود در
وزارتخانه تشکیل میدهم.به گزارش ایسنا، واعظی
در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در
راستای حمایت وزارت ارتباطات از بخش خصوصی،
گفت: انشاءا... تمام زیرساختها را برای بهرهبرداری
از بنگاههای کوچک فراهم میکنیم و مبنای قطعیمان
این است که از بخش خصوصی حمایت و این بخش را
فعال کنیم.واعظی در پاسخ به این سوال که هم اکنون
روی قبضهای تلفن بخشی به اسم هوشمند کشوری
وجود دارد که هزینه هایی را از مردم دریافت می کند
آیا در این موارد نظارتی وجود دارد، اظهار کرد: بنا دارم
بخشی را شکل دهم که طی آن مردم و بخشهای مختلف
وقتی احساس کنند که به آنها اجحاف شده و یا فشاری
به آنها وارد آمده است موضوع را اطلاع دهند تا بررسی
شود. ما میخواهیم آنچه که اتفاق میافتد، بر اساس
قانون انجام شود و خلاف مقررات کاری انجام نشود.

Simin Secret
22-08-2013, 00:49

این لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

frozen01
22-08-2013, 00:50
الان s o f t 9 8 . i r خوب جواب میده بچه ها بزنین تو کار دانلود نرم افزار. :n10:

babak2111
22-08-2013, 00:55
این لینک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا رفیقمون تست کرده دیگه سرعت پایینه یکی دیگه ازبچه های مشهد هم تو تاپیک اکسپرس مشکل سرعت پایین رو داشت به نظراین کم شدن سرعت سایت های معروف عمدی باشه

AliTavakoli7
22-08-2013, 00:55
نه متاسفانه حجم مصرفی رو واسه من زده "به پایان رسیده است" الان حتی نمیتونم سایت باز کنم با دایل آپ اومدم تو سایت:n28: اعتبار سرویسم چند روزی بود که تموم شده بود من یک ماهه شارژ کردم کسی میدونه تو موارد مث من حجم رو برمیگردونند یا نه؟ در ضمن اگه کسی وسط دوره حجم تموم کنه یعنی نمیتونه از رایگان شبانه استفاده کنه؟

حجم برمیگرده. نمیتونین.

frozen01
22-08-2013, 00:56
بابا رفیقمون تست کرده دیگه سرعت پایینه یکی دیگه ازبچه های مشهد هم تو تاپیک اکسپرس مشکل سرعت پایین رو داشت به نظراین کم شدن سرعت سایت های معروف عمدی باشه

البته چون من اکانت اون سایت رو نداشتم شاید سرعت رو لیمیت میکرد.

babak2111
22-08-2013, 01:00
البته چون من اکانت اون سایت رو نداشتم شاید سرعت رو لیمیت میکرد.
نه اکسپرس سرعت دانلودش برای یوزر فری و پولی فرقی نداره

Simin Secret
22-08-2013, 01:03

آخه آپلودباز هم پایینه ! تکسل هم پایینه در صورتی که از ...98 ، دانلود... ، پی سی د.. و ... سرعت تا خرخره بالاس ! موندم با سرورهای دیگه چرا مشکل داره این آخه

babak2111
22-08-2013, 01:07
آخه آپلودباز هم پایینه ! تکسل هم پایینه در صورتی که از ...98 ، دانلود... ، پی سی د.. و ... سرعت تا خرخره بالاس ! موندم با سرورهای دیگه چرا مشکل داره این آخه

اونایی که داری می گی سرعتشون بالاست سرورشون داخلیه ولی اپلود بازواکسپرس سرورهاشون خارج ازکشوره برای همین سرعتشون پایینه البته اکسپرس تا چند شب پیش خوب بود یکهو این جوری شده ولی اپلودبازبرای من خیلی وقته سرعتش پایینه

M0hsen3D
22-08-2013, 01:52
این چند صفحه رو خودنم انگار مشکل حل شده همه دارن تا 200 تا دان میکنن خدایی برین حال کنین پارس سرویس 1مگ دارم رو 60 مچیرخه امشبم رو 50 :n28: یه شب سرعت غیر این باشه من بال در میارم
به کلم زده بیام مخابرات
یه طرح پیشنهاد بدین بچه ها بیام مخابراتو تست کنم :n13:

تا الان که از پارس و شاتل صبا خیری نیدیدم :n27:

imanghamari
22-08-2013, 02:12
دوستان به احتمال 90% پهنای باند همرو نصف کردن

من هر شب با لینک مستفیم داخلی که می زدم دانلود سرعتش می شد 250 اما حالا رو 120 قفله

ای بابا این جوری که فایده ندازه

کثافت ها به جای این که بیان درست کنند زدن همه چی رو نصف کردن

مطمئنم که سرعت ها رو نصف کردن حالا فردا تو روز هم می زنم دانلود خبر می دم

fbi_dastabala
22-08-2013, 03:01
خوب روحیه میدی ها دداش پولمون رو توی روز روشن دزدیدن تو میگی فحش ند فکر کن یکی ازت زور گیری کرده:n28::n28::n24::n24::n24::n24:

fbi_dastabala
22-08-2013, 03:10
این چه وضعشه آخه؟؟؟ یعنی اینقد دزد؟؟؟
اولا: من با شرایط داشتن دانلود رایگان شبانه ثبت نام کردم، حالا این غیر قانونیه که یه دفه برش دارن
دوما: من دو روز پیش (26 مرداد) شارژ کردم اکانتمو. هیچ اطلاعیه ای توی سایت دزدنت نبود. دیشب گذاشتم رو دانلود. صبح که پا شدم دیدم شارژم تموم شده! رفتم سایت دزدنت دیدم زده قطع شده.... آخه بی شرفا! حداقل یه ماه قبلش یه اطلاعیه بزنین که همه خبر دار بشن.... والا دیگه شورشو در آوردن...جرومشون باشه
صبح زنگ زدم 2020، اپراتور میگه ما هم دیروز خبردار شدیم و کاری از دستمون برنمیاد، به روابط عمومی زنگ بزنین. زنگ زدم روابط عمومی، 5 دقیقه بهش توضیح دادم و شکایت کردم، آخرش میگه زنگ بزن به 2216. زنگ زدم 2216 میگه شماره در شبکه موجود نیس. باز زنگ زدم روابط عمومی دیدم اونم دیگه میگه شماره در شبکه موجود نیست.... خداوکیلی از زندگی ناامید میشی این چیزا رو میبینی

دداش دعا کن امام زمان بیاد کاری از دست هیچیکی بر نمیاد

imanghamari
22-08-2013, 04:17
این چند صفحه رو خودنم انگار مشکل حل شده همه دارن تا 200 تا دان میکنن خدایی برین حال کنین پارس سرویس 1مگ دارم رو 60 مچیرخه امشبم رو 50 :n28: یه شب سرعت غیر این باشه من بال در میارم
به کلم زده بیام مخابرات
یه طرح پیشنهاد بدین بچه ها بیام مخابراتو تست کنم :n13:

تا الان که از پارس و شاتل صبا خیری نیدیدم :n27:

عزیز دل برادر شما سرت به جایی نخورده یک وقت!!!

ما داریم از کمبود سرعت /تایم اوت زیاد/قطعی های زیاد/دزدی های زیاد/نداشتن پشتیبان مناسب و روی زیاد اونا می نالیم

که کاش فیبر نوری نبودیم می رفتیم یک شرکت دیگه طرح نامحدودی چیزی می گرفتیم

مخابرات هیچ کدوم از طرح هاش نامحدود نیست ها بهت گفته باشم

شما همون پارس آنلاینی که داری احتمالا نامحدوده

بچسب بهش ول نکن

مخابرات هم از حسابت دزدی می کنه هم هر گیگش 4200 تومانه با این اوصاف بازم می خوای بیای مخابرات!!!:n04:

اگه بگی آره بچه های فروم همشون بهت می خندن:n26:

masooyan
22-08-2013, 04:54
دوستانی که باعث شدن دانلود رایگان برگرده ممنون.
من هم همینجا میگم که اگه یه روزی 2باره همچین مشکلی بوجود اومد من هم هستم...

M0hsen3D
22-08-2013, 05:05
راستش همه شرکتا الان وضعشون داغونه تقریبا تو مشهد! پینگ افتضاح ,تو بازی لگ داره رو اعصابه! سرعت همین الان که دارم پست میزارم از 2 تا الان بیشتر از 66 نشده معمولش 48 تا 50 هست (الان 1 ماه و نیم میشه 1 مگ دارم تو بگو یه روز سرعت تا صبح حداقل 100-120 باشه! قبلش نا محدود داشتم 256 ماهی 50 تومن که 30 گیگ حجم دانلودیت هست با سرعت 190 که نمیصرفه و شبم سرعتش 40-50 بود البته)

دیگه از قطعی های مزخرفش بگم که باز این چند روزه بهتر شده چند روز پیشم چند گیگ دزدید به عنوان خطای نرم افزاری.

حالا شاتل که 2 سال داشتم سرعت تو روز 500 بود زمانی که هنوز 4 مگ نبود خطا , اینجا 4 مگ بسته بود اما تو شب فیکس 66 تا 70 بود سرعت , کافی بود چند شب پست سر هم دانلود کنی تا سرعت 5 کیلو رو رو به عنوان اینترنت پرسرعت تجربه کنی! پینگشم که مزخرف تر از پارس.

صبانت رو که بهتر میدونید مزخرف تر از همه.

شرکت پیشگامان هم تاپیکش بود به اسم پیشگامان سناباد فکر کنم , سرویس 1 مگ سرعت 40 بود واسه طرف تو شب.

خلاصه اینکه فک نکن خطت مسی بود نت 100 مگ از شرکتا میگرفتی با حجم نا محدود!! یا ازاد میشدی از مشکلات نت!! نه! هستند به جز من دوستان مشهدی دیگه که پارس دارن یا از شرکتای دیگه , برین بپرسین وضعو!

مطمئن باش دیوانه نیستم اگه اوضاع خوب باشه به فکر مخابرات باشم :n29:

وضع شرکتا شاید یه خورده از مخابرات بهتر باشه اونم از نظر دزدی شاید نه سرعت.

imanghamari
22-08-2013, 05:05
دوستان هر کسی یک آمار از سرعت دانلودش بده

من الان از سایت دانلود های دانلود می کنم بیشتر اوقات روی 150 بعضی موقع ها هم به 200 میرسه :n03:

قبلا 256 الی 300 بود

خدا کنه امشب اینجوری باشه

بالاخره فضیه چی شد

بقیه طرح ها شبانه رایگانشون الان فعاله؟

smart-s
22-08-2013, 05:07
دوستان امروز همه زنگ بزنیم پشتیبانی حجم هایی که کم کردنو پس بگیریم :n24:

M0hsen3D
22-08-2013, 05:14
عزیز دل برادر شما سرت به جایی نخورده یک وقت!!!

ما داریم از کمبود سرعت /تایم اوت زیاد/قطعی های زیاد/دزدی های زیاد/نداشتن پشتیبان مناسب و روی زیاد اونا می نالیم

که کاش فیبر نوری نبودیم می رفتیم یک شرکت دیگه طرح نامحدودی چیزی می گرفتیم

مخابرات هیچ کدوم از طرح هاش نامحدود نیست ها بهت گفته باشم

شما همون پارس آنلاینی که داری احتمالا نامحدوده

بچسب بهش ول نکن

مخابرات هم از حسابت دزدی می کنه هم هر گیگش 4200 تومانه با این اوصاف بازم می خوای بیای مخابرات!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه بگی آره بچه های فروم همشون بهت می خندن
راستش همه شرکتا الان وضعشون داغونه تقریبا تو مشهد! پینگ افتضاح ,تو بازی لگ داره رو اعصابه! سرعت همین الان که دارم پست میزارم از 2 تا الان بیشتر از 66 نشده معمولش 48 تا 50 هست (الان 1 ماه و نیم میشه 1 مگ دارم تو بگو یه روز سرعت تا صبح حداقل 100-120 باشه! قبلش نا محدود داشتم 256 ماهی 50 تومن که 30 گیگ حجم دانلودیت هست با سرعت 190 که نمیصرفه و شبم سرعتش 40-50 بود البته)

دیگه از قطعی های مزخرفش بگم که باز این چند روزه بهتر شده چند روز پیشم چند گیگ دزدید به عنوان خطای نرم افزاری.

حالا شاتل که 2 سال داشتم سرعت تو روز 500 بود زمانی که هنوز 4 مگ نبود خطا , اینجا 4 مگ بسته بود اما تو شب فیکس 66 تا 70 بود سرعت , کافی بود چند شب پست سر هم دانلود کنی تا سرعت 5 کیلو رو رو به عنوان اینترنت پرسرعت تجربه کنی! پینگشم که مزخرف تر از پارس.

شرکت پیشگامان هم تاپیکش بود به اسم پیشگامان سناباد فکر کنم , سرویس 1 مگ سرعت 40 بود واسه طرف تو شب.

خلاصه اینکه فک نکن خطت مسی بود نت 100 مگ از شرکتا میگرفتی با حجم نا محدود!! یا ازاد میشدی از مشکلات نت!! نه! هستند به جز من دوستان مشهدی دیگه که پارس دارن یا از شرکتای دیگه , برین بپرسین وضعو!

imanghamari
22-08-2013, 05:21
دوستان سرعت ها درسته این داداش اسگل من با من زده بود دانلود:n02:

به خاطره همین سرعت ها نصف شده بود:n08:

babak2111
22-08-2013, 06:01

دوست عزیز اگه قراره سرعت ازسایت دانلود ها وسافت 98 خوب باشه و شبی چند گیگی ازاینا بشه گرفت می خوام صد سال خدا خوب نباشه خوبه که دیدی دانلود ازسایتی مثل اکسپرس به چه روزی افتاده امااگه شما سرعتت ختی ازهمون سایت های داخلی هم پایینه اینو دیگه باید یک فکری بکنی

M0hsen3D
22-08-2013, 06:09
دوست عزیز اگه قراره سرعت ازسایت دانلود ها وسافت 98 خوب باشه و شبی چند گیگی ازاینا بشه گرفت می خوام صد سال خدا خوب نباشه خوبه که دیدی دانلود ازسایتی مثل اکسپرس به چه روزی افتاده امااگه شما سرعتت ختی ازهمون سایت های داخلی هم پایینه اینو دیگه باید یک فکری بکنی
اره دقیقا سرعت چه از سرور های داخل چه خارج همون سرعت و افتضاحی بود که گفتم و فرقی ندارن! :n27:

masooyan
22-08-2013, 06:15
imanghamari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])داداش یه چن تا تست از سرور داخله وخارجه بزار مال من که هیچ وقت به 300نمیرسه نهایت260بیشتر نمیشه.اینم سندش:

omid_zendegi
22-08-2013, 07:18
دو ماه اولی که سرویس گرفته بودم همه چیز عالی بود نه قطعی نه افت سرعت، تا جاییکه واسم سوال پیش اومده بود که این بچه ها تو این تاپیک چی میگند و همش از مخابرات مینالند.البته من خطم فیبره بهر حال مجبور بودم از اینا بگیرم.
تو سومین ماه افت سرعت و کیفیت شروع شد.تو این کشور عادیه اول یک سرویس یا خدمات یا محصول رو با کیفیت پسند مشتری ارائه میدن بعد که مشتری جمع کردن از سر و ته هزینه ها میزنند برای درآمد بیشتر این طوری میشه که کیفیت افت میکنه و مشتری حس میکنه سرش کلاه گذاشتن

omid_zendegi
22-08-2013, 07:41
الان زنگ زدم پشتیبانی میگم چرا حجمم برنگشته؟ اطلاعیه گلدنت رو واسم میخونه میگه دیگه رایگان شبانه نداریم!!!!!!!!
بهش گفتم سایت مخابرات همین دیروز اطلاعیه زد که شبانه برگشته،میگه نمیدونم اصل کاری اینه(گلدنت):n04:نمیدونستم یه شرکت پیمانکار مهمتر از شرکت اصلیه:n08:خدا همه رو براه راست هدایت کنه.

mohsen1849
22-08-2013, 08:10
از دوستانی که دیروز رفتند تشکر می کنیم ،مخصوصا از shoojats ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و برایشان آرزوی سلامتی می کنیم.

saeed871
22-08-2013, 09:42
دوستان شبانه برگشت ولی حجممون چی؟؟؟؟؟آقای man.u شما شماره ای نگرفتی ازشون؟اگه گرفتی یه تماس برای حجم شبانه می تونید بگیریدشما رو میشناسن(که رفتید رسما اعتراض کردید) پس نمی تونن حرف شما رو 10به کنن.ممنون میشم

abolfazlwest72
22-08-2013, 10:13
اقدام غيرکارشناسي شرکت مخابرات، مشترکان اينترنت را سردرگم کرد
خراسان رضوي - مورخ پنج‌شنبه 1392/05/31 شماره انتشار 18483

حجم دانلودهاي مصرف شده به حساب مشترکان بازگردانده مي شود
عبدالهي/اقدام غيرکارشناسي شرکت مخابرات استان در حذف ناگهاني سرويس اينترنت شبانه رايگان، با اعتراض بسياري از مشترکان همراه بود و منجر به آن شد که مدير روابط عمومي اين شرکت پس از جلسه ويژه بررسي اين موضوع در شرکت مخابرات خراسان رضوي، در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کند که حجم دانلودهاي مصرف شده کاربران در ساعت يک بامداد تا 7 صبح به حساب کاربري آن ها بازگردانده خواهد شد.تماس ها و پيامک هاي متعدد کاربران اينترنت مخابرات طي روزهاي گذشته حکايت از آن داشت که شرکت مخابرات بدون اطلاع رساني قبلي، سرويس اينترنت شبانه رايگان خود را حذف کرده و اين اقدام به مصرف شدن حجم دانلود ذخيره شده بسياري از کاربران منجر شده است.مديرروابط عمومي شرکت مخابرات استان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: کليه طرح هاي اشتراک اينترنت شرکت مخابرات به قوت خود باقي است و حجم دانلودهاي مصرف شده کاربران به حساب کاربري آن ها بازگردانده مي شود. ثاقب افزود: هم اکنون بر اساس مصوبات قانوني، امکان استفاده از سرويس اينترنت شبانه رايگان به استثناي طرح اينترنت «خانواده» در ساير طرح ها وجود دارد و به دليل ناآگاهي برخي همکاران از اين مصوبه، چنين مشکلي براي کاربران به وجود آمده است.
ثاقب تاکيد کرد که حجم دانلود مصرف شده کاربران در اين ساعات به حساب آن ها بازگردانده مي شود و در صورت تغيير مصوبات مربوط به طرح، قبل از حذف سرويس اطلاع رساني انجام خواهد شد.شايان ذکر است که به دليل رايگان بودن استفاده از اينترنت در سرويس شبانه، بسياري از کاربران، فعاليت هاي اينترنتي خود را به ساعات اوليه بامداد موکول مي کنند و اين موضوع نشان مي دهد حذف شدن اين سرويس رايگان از خدمات اينترنتي شرکت مخابرات، سود هنگفتي را عايد اين شرکت خواهد کرد.

mr1987
22-08-2013, 10:32
از دوستامون Gregarوman.uوshoojats که لطف کردن و رفتن مخابرات وحق همه رو گرفتن ازشون از طرف خودم ودیگر دوستام تو شهرستان کمال تشکر رو دارم.با اینکارتون به همه نشون دادید که اگه با هم باشیم کار نشد نداره.
یه سوال اونجا که رفتین چطور ریز کارکردتونو در اوردن من هرچی نگاه میکنم میبینم از1392/02/20ریز کارکرد روزده که البته من از قبل یه عکس دارم

FlashGet
22-08-2013, 11:19
ایول حرک قشنگی زدید خوشم اومد . بیشتر از این خوشم امد که جواب گرفتین و عملا ثابت شد با اعتراض جمعی و حضوری میشه به جواب نزدیک شد

هر چند جواب گرفته شد اما در کل باز هم تبعیض و تفاوت بین شهرها و استان ها زیاده مخصوصا تفاوت با تهران خیلی خیلی زیاده . من نمیدونم چون بچه های مسئولین یا همون آقا زاده ها تو تهران زندگی میکنند باید شرایط بهتر باشه یا از چیزی میترسند که ما تو هشرستان بلد نیستیم انجام بدیم ؟؟؟!!!!!!!!

این شرایط اینترنت مخابرات تهران که جوری که من از دوستان پرسیدم همگی نامحدود هستند بدون محدودیت حجمی :

اینترنت پرسرعت (ADSL)

تعرفه واگذاری اینترنت پرسرعت با استفاده از فناوری ADSL براساس پهنای باند و ضریب اشتراک حداکثر ده برای شرکت های ارائه کننده خدمات به شرح جدول زیر می باشد. هزینه مودم و راه اندازی آن بعهده مشترک می باشد و هزینه ای برای راه اندازی خدمات نباید توسط شرکت های ارائه کننده خدمات از مشترکین دریافت شود. این شرکت ها موظف به نصب و راه اندازی تجهیزات در محل مشترک با تنظیم صورتجلسه تحویل پهنای باند می باشند.

مبلغ

حداکثر ضریب اشتراک پهنای باند

59200 ریال

64 کیلو بیت بر ثانیه

99200 ریال

128 کیلو بیت بر ثانیه

125600 ریال

256 کیلو بیت بر ثانیه

204800 ریال

512 کیلو بیت بر ثانیه

383200 ریال

1024 کیلو بیت بر ثانیه

745600 ریال

2048 کیلو بیت بر ثانیه

شرکت مخابرات ایران و شرکت های دارای پروانه ارائه خدمات انتقال داده ها از طریق خطوط کابلی (PAP) موظف هستند نرم افزار لازم برای اندازه گیری لحظه ای پهنای باند را روی پایانه کاربر نصب و راهنمایی لازم را انجام دهند.

-----------------------------

حتی اصفهان و یکسری شهرهای بزرگ دیگه وضعیتشون از خراسان بهتره . خیر سرمون بزرگترین استان ایران هستیم و تنها استانی که بیشترین توریست رو داره ......

حالال این باید وضعیت اینترنتمون باشه که هی هیچی نگیم و هی اونا پروتر بشند و آهسته آهسته ازمون دزدی کنند . اصلا چرا باید این همه تفاوت بین تهران و شهرهای دیگه وجود داشته باشه ؟ مگه خونشون از ما رنگینتره ؟ من نمیگم تهران هم باید وضعیتش مثل ما باشه حرف من اینکه وضعیت ما باید شبیه به تهران بشه

بهتره یکی که در نگارش نامه و .... استاد هست یک نامه الکترونیکی سرگشاده برای وزیر جدید ارتباطات بنویسه و وضعیت رو تشریح کنه . وزیر جدید یکجورایی روی صحبتش در مورد اینترنت ملایمتر از وزرای قبلی بود

همین اول کاری که وزیر سرش شلوغ نیست و دنبال رفع و رجوع مشکلات هست بهتره اقدام کنیم تا جواب بگیریم وگرنه بعدا که سرش شلوغ بشه و تکیه بزنه روی صندلی و آب ها از آسیاب بیافته بعید نیست بشه شبیه به وزرای قبلی .

OMiD.1080p
22-08-2013, 12:19
imanghamari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])داداش یه چن تا تست از سرور داخله وخارجه بزار مال من که هیچ وقت به 300نمیرسه نهایت260بیشتر نمیشه.اینم سندش:
عجب پینگی داری با سرور آمریکا / تا حالا زیر 200 ندیده بودم تست با آمریکا رو !

javadb40
22-08-2013, 12:30
سلام اونایی که طرح خانواده دارن حجمی که میخرن آخر ماه میسوزه یا نه ماله من که میسوزه شانس ما که شبانه مارو برداشتن:n27:

saeed871
22-08-2013, 12:39
عجب پینگی داری با سرور آمریکا / تا حالا زیر 200 ندیده بودم تست با آمریکا رو !
این مخابرات بود؟؟؟؟؟؟سرعتش از سرور آمریکا 2 مگ بود میشه مگه؟؟؟

XXS
22-08-2013, 12:43
سلام منم طرح خانواده دارم این حجم مونده قابل انتقال به ماهه بعدنمیباشد دوسته عزیز پس میسوزه.
عزیزانی هم که شکایت دارند برن سازمان تنظیم مقررات درخیابان پیام ساختمان پست بانک اونجا به موارد تخلفات ispخیلی خوب رسیدگی میکنند
به شکایته من دردفعه قبل خیلی عالی رسیدگی شد.

javadb40
22-08-2013, 12:51
سلام منم طرح خانواده دارم این حجم مونده قابل انتقال به ماهه بعدنمیباشد دوسته عزیز پس میسوزه.
عزیزانی هم که شکایت دارند برن سازمان تنظیم مقررات درخیابان پیام ساختمان پست بانک اونجا به موارد تخلفات ispخیلی خوب رسیدگی میکنند
به شکایته من دردفعه قبل خیلی عالی رسیدگی شد.
برای این مورد شکایت کنم مگه ماله شما درست شده و نمیسوزه دیگه؟:n04:

OMiD.1080p
22-08-2013, 13:28
به خدا تازه برگشتیم سر خانه اول.
دوستان این همه زحمت کشیدند و رفتند صحبت کردند که مثلا شبانه رو برگردونند که مثلا برگشته ولی باز سرعت هنوز مثل اوله و حتی از قبلا هم بدتره.
یک دفعه دیگه باید باز بریم واسه سرعت.
خدایا خودت شاهد باش / خودت شاهد باش که کیا اسمشون رو گذاشتند مسلمون.
هـــــــــی خدااااااااااا

OMiD.1080p
22-08-2013, 13:30
یکی به من بگه که من دارم اشتباه میکنم یانه !
مگه درست نیست که 2 مگ رو تقسیم به 8 ( ضریب اشتراک ) باید کرد ؟ که میشه 256 کیلو بایت!
یا اینکه باز باید اون 256 رو دوباره تقسیم بر 8 کرد ؟

M0hsen3D
22-08-2013, 13:47
یکی به من بگه که من دارم اشتباه میکنم یانه !
مگه درست نیست که 2 مگ رو تقسیم به 8 ( ضریب اشتراک ) باید کرد ؟ که میشه 256 کیلو بایت!
یا اینکه باز باید اون 256 رو دوباره تقسیم بر 8 کرد ؟
2 مگابیت باید تقسیم بر 8 کرد چون هر بایت 8 بیت هست اگه شیر بشه واسه 8 نفر هر 8 نفر هم همزمان با هم دانلود کنن باز باید تقسیم بر 8 کرد تا سرعت به دست بیاد که اینطور نیست معمولیش همه با هم دانلود کنن.

-------------------------

دوستان مطمئنم نتتون همین الان از من بدتر نیست شب 50 روز 150 به زور بازی انلاین هم اینقدر لگ داره که بیخیالش میشی.

زنگیدم 2020 گفت مرکز امام خلوت هست و سرعت بر اساس طرحی هست که بر میدارین راستم میگه چون فیبر نیست دیگه ملت از شرکتا سرویس میگیرن خیلی شلوغه قابل تحمل نیست دیگه :n28:

یه طرح خواهشا پیشنهاد بدین سرعتش شب حداقل به 200 برسه پینگشم خوب باشه واسه بازی

این طرح های اشنای اول کسی تست کرده چجوریه؟

man.u
22-08-2013, 14:08
دوستان شبانه برگشت ولی حجممون چی؟؟؟؟؟آقای man.u شما شماره ای نگرفتی ازشون؟اگه گرفتی یه تماس برای حجم شبانه می تونید بگیریدشما رو میشناسن(که رفتید رسما اعتراض کردید) پس نمی تونن حرف شما رو 10به کنن.ممنون میشم

من یه 2 3 باری زنگ زدم ، منتهی از اونجایی که تو مملکته ما از 6روزه کاری فقط 5روزش به رسمیت شناخته شده ، گفتن 5شنبه ها مخابرات مرکزی نیستن و درنتیجه شنبه برمیگردونن!

سلام اونایی که طرح خانواده دارن حجمی که میخرن آخر ماه میسوزه یا نه ماله من که میسوزه شانس ما که شبانه مارو برداشتن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طرح خانواده که کلا از بدو تولدش همینطوری بوده ! با ماهی چهارهزارو خورده ای انتظار دارید حجم نسوره ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شبانه هم که اگه میداشت دیگه خیلی فان میشد!

یه سوال اونجا که رفتین چطور ریز کارکردتونو در اوردن من هرچی نگاه میکنم میبینم از1392/02/20ریز کارکرد روزده

از ابتدایی که طرحت فعال شده ، ریزکارد ثبت شده، پس اگه 2/20 خورده حتما اونجا طرحت فعال شده!
البته طبق قاعده سیستم اونا باید با ماله ما فرق کنه و یه سری اطلاعاته بیشترو در اختیار دارن.

OMiD.1080p
22-08-2013, 14:11
2

مخابرات همه ی طرح هاش عین هم هستند. / فقط بعضی روی 2 مگ ( جون عمشون ) و بعضی ها رو روی 1 مگ بستند /
پینگ همه یکیه /فقط چهار تا طرح من در آوردی واسه خودشون درست کردند که پول بیشتری به جیب بزنند /

!INFERNAL
22-08-2013, 14:12
من دیشب که خوب دانلود کردم اکثرا نمیدونستن شبانه برگشته :n02:
بازم خدا را شکر برگشت یا میرفتم وایرلس میگرفتم . اما ظلم که بقیه شهرستان ها پولی که ما میدیم را میدن و نامحدود استفاده میکنن.

طرح اشنای اول دوستم گرفته سرعت 120 هست.
از دوستانی گلی که رفتن مخابرات تشکر میکنم:» :»:»

babak2111
22-08-2013, 14:15
من دیشب که خوب دانلود کردم اکثرا نمیدونستن شبانه برگشته :n02:
بازم خدا را شکر برگشت یا میرفتم وایرلس میگرفتم . اما ظلم که بقیه شهرستان ها پولی که ما میدیم را میدن و نامحدود استفاده میکنن.

طرح اشنای اول دوستم گرفته سرعت 120 هست.
از دوستانی گلی که رفتن مخابرات تشکر میکنم:» :»:»

داداش شما هم ازاکسپرس انلود داری؟سرعت شما هم پایینه؟

!INFERNAL
22-08-2013, 14:30
داداش شما هم ازاکسپرس انلود داری؟سرعت شما هم پایینه؟
اکسپرس نه اما از سایت warez یا همون فری افلاین و مولتی شر زیاد دانلود می کنم و سرور هاشون در ایران نیستن .
سایت مدیالیچ که مستقیم ساز تورنت هست هم سرعت خوبی داره.
برای دانلود حتما چند کانکشن دانلود کنید بهتره چون یک کانکشن سرعت خیلــی افتضاح.

M0hsen3D
22-08-2013, 14:31
چرا الان که نگاه میکنم تو تعرفه ها طرح طلایی و نقره ای حذف شده؟

تا همین2 روز پیش جای اون GIF که الان هست این PDF بود:

DVB98
22-08-2013, 14:34
دوستان من طرحم تمام شده الا دارم گیگ می خرم

به نظرتون همینجور ادامه بدهم یا طرح جدیدی بگیریم؟؟؟

e4lyas
22-08-2013, 14:40
اقدام غيرکارشناسي شرکت مخابرات در حذف ناگهاني سرويس اينترنت شبانه رايگان، مشترکان اينترنت را سردرگم کرد

حجم دانلودهاي مصرف شده به حساب مشترکان بازگردانده مي شود

اقدام غيرکارشناسي شرکت مخابرات استان در حذف ناگهاني سرويس اينترنت شبانه رايگان، با اعتراض بسياري از مشترکان همراه بود و منجر به آن شد که مدير روابط عمومي اين شرکت پس از جلسه ويژه بررسي اين موضوع در شرکت مخابرات خراسان رضوي، در گفت و گو با خبرنگار ما اعلام کند که حجم دانلودهاي مصرف شده کاربران در ساعت يک بامداد تا 7 صبح به حساب کاربري آن ها بازگردانده خواهد شد.تماس ها و پيامک هاي متعدد کاربران اينترنت مخابرات طي روزهاي گذشته حکايت از آن داشت که شرکت مخابرات بدون اطلاع رساني قبلي، سرويس اينترنت شبانه رايگان خود را حذف کرده و اين اقدام به مصرف شدن حجم دانلود ذخيره شده بسياري از کاربران منجر شده است.مديرروابط عمومي شرکت مخابرات استان در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: کليه طرح هاي اشتراک اينترنت شرکت مخابرات به قوت خود باقي است و حجم دانلودهاي مصرف شده کاربران به حساب کاربري آن ها بازگردانده مي شود. ثاقب افزود: هم اکنون بر اساس مصوبات قانوني، امکان استفاده از سرويس اينترنت شبانه رايگان به استثناي طرح اينترنت «خانواده» در ساير طرح ها وجود دارد و به دليل ناآگاهي برخي همکاران از اين مصوبه، چنين مشکلي براي کاربران به وجود آمده است.

ثاقب تاکيد کرد که حجم دانلود مصرف شده کاربران در اين ساعات به حساب آن ها بازگردانده مي شود و در صورت تغيير مصوبات مربوط به طرح، قبل از حذف سرويس اطلاع رساني انجام خواهد شد.شايان ذکر است که به دليل رايگان بودن استفاده از اينترنت در سرويس شبانه، بسياري از کاربران، فعاليت هاي اينترنتي خود را به ساعات اوليه بامداد موکول مي کنند و اين موضوع نشان مي دهد حذف شدن اين سرويس رايگان از خدمات اينترنتي شرکت مخابرات، سود هنگفتي را عايد اين شرکت خواهد کرد.

منبع: روزنامه خراسان

!INFERNAL
22-08-2013, 14:42
چرا الان که نگاه میکنم تو تعرفه ها طرح طلایی و نقره ای حذف شده؟

تا همین2 روز پیش جای اون GIF که الان هست این PDF بود:

ممکنه بخوان بازم تغییراتی ایجاد کنن رو اینا نمیشه حساب کرد باز چه فکری تو سرشون هست اگه بازم بخوان تغییری ایجاد کنن ایندفعه باید با جمعیت بیشتر و جدی تر برخورد کنیم.

دوستان من طرحم تمام شده الا دارم گیگ می خرم

به نظرتون همینجور ادامه بدهم یا طرح جدیدی بگیریم؟؟؟

طرحتون چیه دوست عزیز؟

XXS
22-08-2013, 14:43
برای این مورد شکایت کنم مگه ماله شما درست شده و نمیسوزه دیگه؟:n04:
نه دوسته عزیز من یه مورد دیگه داشتم
همین هفته پیش بعدازکلی مصیبت یه کارشناس از مخابرات فرستادندبرای نصب بعدیه سری جروبحث با این مثلا کارشناس من زنگ زدم به 2020 واونا گفتند شماببخشید واینها منم گفتم من شکایت دارم ازشما اون دختره گفت ماایشونوتنبیه میکنیم شمابیخیال شید گفتم باشه.
بعدنیم ساعت زنگ زد وگفت بامدیرعامل صحبت کردیم ایشون گفتند اون 15000 هزینه نصبو بهتون برگردونیم شماره کارت بدید.
:n02::n05::n19::n19:

DVB98
22-08-2013, 14:48
ممکنه بخوان بازم تغییراتی ایجاد کنن رو اینا نمیشه حساب کرد باز چه فکری تو سرشون هست اگه بازم بخوان تغییری ایجاد کنن ایندفعه باید با جمعیت بیشتر و جدی تر برخورد کنیم.

طرحتون چیه دوست عزیز؟

سلام

طرح 256 3ماهه 4 گیگ
[3 ماه]

هستش

زنگ زدم 2020 این لینگ جدیدی که توی سایت مخابرات هستش را بهشون گفتم

گفتش نه این ها نیستش

گفتم چی ها دارید گفت نقره ای طلایی و...

ماندم چیکار بکنم

ممنون

!INFERNAL
22-08-2013, 15:12
سلام

طرح 256 3ماهه 4 گیگ
[3 ماه]

هستش

زنگ زدم 2020 این لینگ جدیدی که توی سایت مخابرات هستش را بهشون گفتم

گفتش نه این ها نیستش

گفتم چی ها دارید گفت نقره ای طلایی و...

ماندم چیکار بکنم

ممنون

خوب اگر سرعت براتون مهمه طلایی بگیرید سرعت 250 هست.
اشنای اول هم طرح مناسبی هست
از لحاظ سرعت طلایی - نقره ایی
منظقه هم خیلی تاثیر گذار هست .

babak2111
22-08-2013, 16:51
اکسپرس نه اما از سایت warez یا همون فری افلاین و مولتی شر زیاد دانلود می کنم و سرور هاشون در ایران نیستن .
سایت مدیالیچ که مستقیم ساز تورنت هست هم سرعت خوبی داره.
برای دانلود حتما چند کانکشن دانلود کنید بهتره چون یک کانکشن سرعت خیلــی افتضاح.

والله مولتی شیر و مدیالیچ رئ تست کردم اونام تعریفی نداشتن فری افلاینو اما هنوز تست نکردم

OMiD.1080p
22-08-2013, 17:13
آقای عزیز سرعت رو میخوای چه کار / الان پینگ رو بگو چه کار کنیم /
مگه میشه بازی کرد ! وای عجب بدبختی ایی شده / آخر هفته مون رو میخواستیم خوش باشیم ولی الان باز مجبورم سرم رو دوباره بزنم به دیوار /
یعنی اینقدر پینگ افتضاح شده ( یه هفته پیش بهتر بود ) که خجالت میشکم برم به بقیه join بشم. چون بازی اونا هم خراب میشه /

javadvaziri
22-08-2013, 18:00
اقابون و خانم ها سلام من یک یوزر نیم و پسورد طرح های که شب ها دانلود رایگان دارن الان میخرم . فقط تا اخر شهریور 92 هم بشتر لازم ندارم و فقط از دانلود رایگان شب هاش استفاده میکنم . چون من خودم الان طرح خانوادم و الان هم که این بی همه چبزا تمام طرخ ها رو که دانلود رایگان داشته رو برگردوندن الاهمین خانواده کارندارم فقط شب ها ازش استفاده میکنم . برای این که در طور روز ازش نتونم استفاده کنم طرف مقابل که من طرحشو میخرم میتونه هر روز زمزش رو عوض کنه . یعنی امشب مثلا رمزش هست 521547 بعد از سایت 1 شب تا 7 صبخ رمزش همین باشه بعد رمزش رو عوض کنه بعد دویاره همون رمز رو به من بده بعد فردا دوباره رمزش رو عوض کنه .بازم دوستان اگه الان کسی طرحی رو سراغ داره که شب ها دانلود رایگان داره به من بگه میدونید اخه من چیز های واجبی برای دانلود دارم . فک نکنید که سریال و فیلم و ... هست نه چیز های محرمانه هست بعدش هم الان نمیتونم سرویسمو عوض کنم . شاید بگین این چقدر کار احمفانه هست ولی چاره ای ندارم . مرسی

!INFERNAL
22-08-2013, 18:17
آقای عزیز سرعت رو میخوای چه کار / الان پینگ رو بگو چه کار کنیم /
مگه میشه بازی کرد ! وای عجب بدبختی ایی شده / آخر هفته مون رو میخواستیم خوش باشیم ولی الان باز مجبورم سرم رو دوباره بزنم به دیوار /
یعنی اینقدر پینگ افتضاح شده ( یه هفته پیش بهتر بود ) که خجالت میشکم برم به بقیه join بشم. چون بازی اونا هم خراب میشه /
پینگ !!! اتفاقا من پینگم عالیه هروقت تو سرورها ایرانی میرم روی 40 ثابتم بعضی اوقات هم 30 و 50 میشه...
به احتمال زیاد منطقه شما شلوغ هست...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ataearmy
22-08-2013, 19:06
عجيبه كه به خاطر دانلود شبانه از حجم من كم نشده بود كه
بخوان حالا بهم برگردونن

hitler1945
22-08-2013, 19:22
آقا کسی خبر داره دولت جدید بتونه وضع اینترنت رو یکم سر و سامون بده؟
الان مخابرات دست دولت جدیده یا هنو همون ادمای سابقن؟

OMiD.1080p
22-08-2013, 20:23
پینگ !!! اتفاقا من پینگم عالیه هروقت تو سرورها ایرانی میرم روی 40 ثابتم بعضی اوقات هم 30 و 50 میشه...
به احتمال زیاد منطقه شما شلوغ هست...
عزیز من تست با ایران که مهم نیست !
مهم اینه با خارج از کشور پینگت چند باشه /
این تست منه با سرور داخلی :

اینم که از مهمتره با سرور خارجی :

حالا متوجه شدی که پینگ افتضاحه ؟

Masoud.Neshat
22-08-2013, 20:48
این طرح نقره ایه
تومرکز قدس مشهد
(سرعت به کیلوبایت برثانیه هستش)
پنجشنبه 92/5/31 ساعت 21:45
سرور تهران:
سرور توکیو:
این پدیده ای که ملاحظه می کنید مبین اجرای بی سروصدای اینترنت ملی هست! سرعت باسرورای خارجی رو 128 قفل شده و سرورای داخلی خیلی سریعتر هستن!

!INFERNAL
22-08-2013, 20:55
خوب انتظار داری تو سرورها خارجی با پینگ پایین بازی کنی این دیگه خیلی انتظار بالایی! شما از سرویس دهنده های خصوصی هم سرویس بگیری بازم نمی تونی در سرورهای خارجی پینگ ۴۰ داشته باشی.

f_22
22-08-2013, 21:28
حجم من رو که هنوز برنگردوندن
مال کسی تا حالا برگشته ؟

mohsen_gh1991
22-08-2013, 23:15
دوستان این یعنی چی؟

مشترک گرامی در صورت انتخاب گزینه تمدید، طرح درخواستی شما از زمان پرداخت فعال شده و میزان حجم و زمان به مانده قبلی شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت از گزینه شارژ استفاده نمایید

من الان میتونم همین طرح فعلیمو شیش ماهه تمدید کنم یا نه؟ من طرح قبلیم طرح 11 بود .یا اون طرح بداشته شده باز و باید از طرحای جدید استفاده کنم؟

اینا الان سه ماهه هم شبانه داره یا مث قبل فقط شیش ماهه؟ و اینکه طرح بعثت دوباره راه اندازی شده؟

javadb40
22-08-2013, 23:17
طرح خانواده که کلا از بدو تولدش همینطوری بوده ! با ماهی چهارهزارو خورده ای انتظار دارید حجم نسوره !:n02: شبانه هم که اگه میداشت دیگه خیلی فان میشد!

طرح خانواده رضوی(امام رضا ع)به مناسبت تولد امام رضا از همون رزو اول شبانه داشت :n09:
در ضمن من ماهی چهارخورده ای ماله یک گیگه که خودش نمیسوزه و خریده شده ها میسوزه که اصلا نمیمونه که بسوزه :n05:
طرح خانواده شبا با سرعت 100 دانلود رایگان داشت الان فهمیدم که حجم شبانه دیشبو که 100 مگ دانلود کرده بودم برگشته رفته تو رایگانا خیلی فانه نه؟
:n10::n08:

imanghamari
22-08-2013, 23:34
دوستان امشب یک چیز عجیب فهمیدم:n04:!!!!

نمی دونم خبر داشتید یا نه ولی شما فقط با داشتن user می تونین به سامانه 2030 گلدنت وصل بشید!!!

طبیعتا اینترنت نمیره ولی می تونید از همه امکانات سامانه 2030 مثل کانتر و آپدیت آنتی ویروس ها بدون اینکه رمز خودتون رو بزنید استفاده بکنید

فقط باید user یا همون شماره ای که استفاده می کنید از مشترکان مخابرات باشه

frozen01
22-08-2013, 23:37

نمی دونم خبر داشتید یا نه ولی شما فقط با داشتن user می تونین به سامانه 2030 گلدنت وصل بشید!!!

طبیعتا اینترنت نمیره ولی می تونید از همه امکانات سامانه 2030 مثل کانتر و آپدیت آنتی ویروس ها بدون اینکه رمز خودتون رو بزنید استفاده بکنید

مهندس تازه فهمیدی ؟ خیلی فشار نیار به خودت.

2030 هم با اون سرورش مفت نمیارزه راست میگه سرور battle .net و سرور wow راه اندازی کنه اونم بدون باگ.

javadb40
22-08-2013, 23:39

خوب مودم که با user pass شما کانکت میشه عزیزم چی سر به کلاه چی کلاه به سر از اخر که از حجمت داره کم میشه ./ نمیشه؟:n05:

frozen01
23-08-2013, 00:02
خوب مودم که با user pass شما کانکت میشه عزیزم چی سر به کلاه چی کلاه به سر از اخر که از حجمت داره کم میشه ./ نمیشه؟:n05:

اگه حجم داشته باشی از حجمت کم میشه اگه نداشته باشی free هست .که این یا میتونه یک باگ باشه توی مخابرات یا سیاست پدر سوخته بازیشون.

imanghamari
23-08-2013, 00:11

یعنی من اگه یوزر(منظورم یوزر خالیه بدون پسورد) یک نفره دیگرو بزنم باهش آنلاین بازی کنم از حسابش کم می کنه؟

این که آخره نامردیه فکر نکنم اینجوری باشه

حالا اگه وقت شد با حساب خودم چک می کنم خبر میدم اگه کم کرد که خیلی دم و دستگاه مخابرات امنیتش پایینه

اگه هم که کم نکرد چه بهتر هر بار که می خوام آنلاین بازی کنم فقط پسورد رو عوض می کنم

frozen01
23-08-2013, 00:26
یعنی من اگه یوزر(منظورم یوزر خالیه بدون پسورد) یک نفره دیگرو بزنم باهش آنلاین بازی کنم از حسابش کم می کنه؟

این که آخره نامردیه فکر نکنم اینجوری باشه

حالا اگه وقت شد با حساب خودم چک می کنم خبر میدم اگه کم کرد که خیلی دم و دستگاه مخابرات امنیتش پایینه

اگه هم که کم نکرد چه بهتر هر بار که می خوام آنلاین بازی کنم فقط پسورد رو عوض می کنم

شما کلا چت میزنی.

تا یوزر و پس نداشته باشی نمیتونی کانکت شی به دامنه goldnet دومن بدون پسورد که هندیه.

شما در صورتی موتونی رایگان بازی کنی که از حجمت کم نشه که موارد زیر باشن.

اکانت شما 0 باشه موجودیش.

در ساعات رایگان 1تا 7 بازی کنی.

frozen01
23-08-2013, 00:33
فعلا که سرور های کانتر خاموشن و یه چیز جالب دیگه که الان دیدم اینه که توی صفه 2030.goldnet.ir عکس و لینک بازی انلاین رو برداشتن.

zoru
23-08-2013, 00:59
لعنت بر مخابرات دزد :n15:دیگه زده به سرم عجیب :n28: این چه سرعت دانلودیه که من دارم 1 تا 7 صبح سرعت میشه 2kb/s ولی تو روز به 150 هم میرسه اونم طرح طلایی!!!!!!!!!!

sir12011
23-08-2013, 01:01
شب جمعه

سرعت در حد ج.ف.ت گیری پیر مرد و پیرزن ها:n21:

OMiD.1080p
23-08-2013, 01:11
شب جمعه

سرعت در حد ج.ف.ت گیری پیر مرد و پیرزن ها:n21:

دهنت سرویس کلا 18- هستی تو :n02: