PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL / مخابرات استان خراسان رضوی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73

OMiD.1080p
04-08-2013, 08:37
سرعت و کیفیت مناسب آپشنه ؟ بقیه سرویساش من جمله این آشنای اول ندارن این آپشن و ؟؟!:n29:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خداي من. كيفيت و سرعتــــ‌ مناسب :n08:
واسه اونا فكر ميكنيد سرعت مناسب چه قدره ؟ مشخصه سرعت مناسب اونم بي كيفيت فعلا 30 كيلوبايت است. كه با اون ميشه يه كتاب پي دي اف رو كه 100 صفحه باشه و حتما هم بايد كتاب اسلامي باشه رو ميشه تو نيم ساعت ( 5 مگ ) دانلود كرد. خوب از اين بهتر ديگه.

والا مردم رو خر كه هيچي كره خر گير آوردند كثافـــتـــ ها.
همين الانش واسه اسكايپ بايد حتما از ------ س ا ك س استفاده كني والا نميشه باطرف مقابل صحبت كني. اين چه وضعشه

H A M A S
04-08-2013, 11:50
امروز از مخابرات تماس گرفتن و گفتن برای تمام طرح ها تی اونایی که 3 ماهه شارژ کردن- دانلود شبانه شون راه افتاده
کسی تست کرده؟

e4lyas
05-08-2013, 01:03
دمشون گرم دارن خاطرات شیرین دورانه دایل اپ رو واسمون زنده میکنن.حالا طفلکیا پول ندارن از ماها میگیرن.:n03:
اینجا :مشهد
طرح:بعثت
ساعت:12تا 7 صبح (بین این بازه زمانی هر چی دوست داری انتخاب کن)
سرعت :............ 10kb ...........:n08:بدون ف.ی.ل.ت.ر شکن

سرعت دانلود من در این بازه : حدودا 128 هست ولی بعضی روزا 45 الی 80 ...

AliTavakoli7
05-08-2013, 04:06
دوستانی که9 تو طرح بعثت هستند هنوز میتونند تمدید کنند اینترنتی ؟ !
چون شنیدم برداشته شده ؟

تمدید، خیر متاسفانه. شارژ حجمی و زمانی میتونید بکنید.

ali red
05-08-2013, 21:42
ایول بابا.پس خوب عشق و حال میکنی دیگه.:n04::n24:

amin1374
06-08-2013, 00:32
دوستان اوضاع سرعتاتون چطوره برا من که گنده!

10 کیلو بایت نهایت!

frozen01
06-08-2013, 01:51
بابا دانلود بخوره تو سرشون الان 100kb.sec دانلود میکنم .
لامصب پینگ ها بالا هست بعد ساعت 12 نمیشه اصلا بازی انلاین انجام داد .
لطفا کسایی که که فیبر نوری نیستن نخرن فعلا اینترنت از مخابرات که سرعتا افتضاح هست.

ali red
06-08-2013, 06:05
دوستان من الان طرح بعثتم.واقعا دانلود رایگانش در حد دایل اپه.تو این طرح های مخابرات کدومش بهتره؟؟؟؟؟
قیمتشم متوسط باشه دیگه مثله همین بعثته گور به گور شده!!!!!!!!!!:9::n13:

frozen01
06-08-2013, 18:36
فعلا که همش ریده شده توی سرعتش.

imanghamari
06-08-2013, 20:03
توجه کردین این تایپیک سوت و کور شده!!!!:n05::n05:

از بس به این مخابرات فحش و ناسزا دادیم خسته شدیم!!!!:n02::n02::n02:

کاره دیگه ای که ازمون بر نمی آد !!!:n27:

mr1987
06-08-2013, 20:05
جدیدا از حجم کسی کم شده؟ هر روز چک میکردم از حجمم با خبر بشم اخرین بار شنبه بود دیروز که چک کردم دیدم حدود3گیگ وخورده ای ازم کم شده1.2گیگ رو تو کارکرد روزانه زده بود اما از2گیگ دیگه هیچ اثری نبود زنگیدم پشتیبانی میگن همونقدر حجمت بوده:n19: هیچ کسی هم پسورد منو نداره وهک هم نشدم!!!!!!!

danial13
06-08-2013, 21:44
ساعت رایگان سرعت دانلود 2 کیلوبایتم نیست اما سرعت وبگردی عالیه.پینگ هم خوبه.فکر کنم بیشتر از اون چیزی که مصرف میکنم از حجمم کم میشه:|

imanghamari
06-08-2013, 22:36
بچه ها خبر جدید :n02:

نمايش جزييات خبر

هديه مخابرات به تمامي متقاضيان اينترنت پرسرعت درروز عيد فطر

گروه خبری:

اخبار عمومی

منبع خبر:

مدير عامل شركت مخابرات خراسان رضوي گفت : همزمان با فرا رسيدن عيد سعيد فطر به تمامي مشتركان و متقاضيان اينترنت پر سرعت اين استان يك گيگا بايت حجم بصورت عيدانه اهدا مي شود .
مهندس ملك جعفريان افزود : كليه متقاضياني كه تا روز عيد فطر اقدام به ثبت نام براي اينترنت پر سرعت نمايند نيز از طرح تشويقي فوق بهره مند خواهند شد .
اين خبر همچنين حاكي است عيدانه مزبور بصورت خودكار برروي خطوط تلفن مشتركان اعمال مي شود.
گفتني است سامانه تلفني 2020 براي اين منظور و اطلاع رساني پيرامون خدمات اينترنت پر سرعت در نظر گرفته شده است .

amin1374
06-08-2013, 22:41

دقیقا :n02:
ولی از فش دادن خسته نشدیم فشا تموم شده:n02:
سفارش دادیم به زیر ساخت :n02:

یعنی از مخابرات آشغال تر ندیدم :n21:

جدیدا یک مشکل دیگه ای که پیدا کردم صفحات یکی در میون فیلتر میشن یعنی ی دفعه این صفحرو راحت باز میکنم ولی ی دفعه صفحه محوص فیل میاد:n08:
در دانلود شبانه و کلا شب هم نه بروزینگ خوبه نه هیجی کلا آشغال مشکل به حدیه که من ترجیح میدم مودمو خاموش کنم که تو مصرف برق هم صرفه جوییم کرده باشم:n02:

amin1374
06-08-2013, 22:42
بچه ها خبر جدید :n02:

نمايش جزييات خبر

هديه مخابرات به تمامي متقاضيان اينترنت پرسرعت درروز عيد فطر

گروه خبری:
اخبار عمومی

منبع خبر:

مدير عامل شركت مخابرات خراسان رضوي گفت : همزمان با فرا رسيدن عيد سعيد فطر به تمامي مشتركان و متقاضيان اينترنت پر سرعت اين استان يك گيگا بايت حجم بصورت عيدانه اهدا مي شود .
مهندس ملك جعفريان افزود : كليه متقاضياني كه تا روز عيد فطر اقدام به ثبت نام براي اينترنت پر سرعت نمايند نيز از طرح تشويقي فوق بهره مند خواهند شد .
اين خبر همچنين حاكي است عيدانه مزبور بصورت خودكار برروي خطوط تلفن مشتركان اعمال مي شود.
گفتني است سامانه تلفني 2020 براي اين منظور و اطلاع رساني پيرامون خدمات اينترنت پر سرعت در نظر گرفته شده است .

آخ جون تو این در به دری که همش 400 مگ دارم 1 گیگم خیلیه:n20::n02:

aryna
06-08-2013, 22:50

دقیقا از وقتی که اسم تایپک را عوض کردن اصلا فروم دیگه زنده نیس نصف و نیمه است

چون خودت همین اسم عوض کردن نام تایپک دیگه شوق نداره کسی بیاد داغ دلش را خالی کنه!:n02:

چون قبلا هر کسی یک سرچ کوچولو در مورد اینترنت مخابرات (اونم مشهد)میکرد در چند تای اولی به این فورم می رسید اما الان نه

OMiD.1080p
06-08-2013, 23:03
دقیقا از وقتی که اسم تایپک را عوض کردن اصلا فروم دیگه زنده نیس نصف و نیمه است

چون خودت همین اسم عوض کردن نام تایپک دیگه شوق نداره کسی بیاد داغ دلش را خالی کنه!:n02:

چون قبلا هر کسی یک سرچ کوچولو در مورد اینترنت مخابرات (اونم مشهد)میکرد در چند تای اولی به این فورم می رسید اما الان نه

والا .
خراسان رضوی کجاست اصلا !؟
بیشتر بحث ما در رابطه با مشهده نه دیگر شهرها.( در واقع شهرستان ها )

Dark Shine
07-08-2013, 00:14
سرعت حدودِ یک ماهی هست که اینطوریه !
اون فیلمِ که 600 مگ هست رو یه 5 روزی هست دارم هرشب ادامه میدم که بره جلو ! : ))
در ضمن این 11 یهو خیلی بالا رفت [!!] اینطوری شد و گرنه نُرمالِ نُرمال 7 یا 6 ـه ...

OMiD.1080p
07-08-2013, 00:45
از سایتی معروف که سرور ایرانی با پسوند دات آی آر داره با سرعت 10 کیلو دانلود میکنه.
از این بهتر ؟

Reza31001
07-08-2013, 01:21
بچه ها شماها کدوم منطقه هستین؟
یکی دو هفته اخیر که دانلود داشتم شبها حدودا از یه مگ پهنای باند میتونستم استفاده کنم ولی امشب تا 3 مگ میره

میخوام ببینم به منطقه مربوطه یا نه
من آزادشهرم - فرشچی

babak2111
07-08-2013, 01:25
بچه ها شماها کدوم منطقه هستین؟
یکی دو هفته اخیر که دانلود داشتم شبها حدودا از یه مگ پهنای باند میتونستم استفاده کنم ولی امشب تا 3 مگ میره

میخوام ببینم به منطقه مربوطه یا نه
من آزادشهرم - فرشچی
والله من هم همین مرکزم
یعنی الان شما داری با 300تا دانلود می کنی؟؟؟؟؟؟؟//
نکنه کل پهنای باند رو اوردن خونه شما؟
الان که دارم پست می دم سرعت افتضاحه می شه بگید ازچه سایتی داری دان می کنی ؟

babak2111
07-08-2013, 01:30
راستی یعنی شما تو این دوهفته تو شبانه با دانلود افت سرعت نداشتی؟؟چون تقربا همه سایت ها حتی با اکانت پرمیوم هم افت سرعت خیلی زیادی داشتن

Reza31001
07-08-2013, 01:41
من با دو سرویس امشب 250-300 دانلود دارم شبای قبل 100-150 بود
سرور مولتیشر هست

پس کاراشون حساب کتاب نداره
امشب دیدم سرعت زیاد شده گفتم حتما وقت حجم دزدی رسیده:n21:

779
07-08-2013, 01:54
میگم دوستان من یک مشکلی پیدا کردم :
میخوام ISPیمو عوض کنم. الان صبانت 1 مگ دارم یک سری مشکلات داره. یکیش اینکه شبانش سرعت دانلود نابوده، دوما اینکه 1 هفته ای هست هی قطع و وصل میشه ساعت های 5 به بعد. یعنی چراغ dsl خاموش میشه. زنگ زدم گفتن مشکل از Account نیست، من تو خونم هیچی وصل نیست نه تلفن و نه هیچی که نویز بندازه. خلاصه گفت باید بری تو کنتر چک کنی و ...
لپ کلام اینکه من تو سید رضی میشینم و یک نتی میخوام برای بازی (پینگ خیلی خوب داشته باشه) + این پینگ شبا هم نابود نشه اونقدر.
به نظرتون چه نتی خوبه؟ الان 3ماهه 72 تومن برای این 1مگ میدم که هزارتا مشکل داره و مثل آدم هم نمیشه بازی کرد. البته گفتم 1 هفته ای هست این مشکل پیش اومده. در مورد اونم کسی اطلاعات داره بگه یا رجوع کنه به یک تاپیکی چیزی

ehsannnn00004
07-08-2013, 09:34
میخوام ISPیمو عوض کنم. الان صبانت 1 مگ دارم یک سری مشکلات داره. یکیش اینکه شبانش سرعت دانلود نابوده، دوما اینکه 1 هفته ای هست هی قطع و وصل میشه ساعت های 5 به بعد. یعنی چراغ dsl خاموش میشه. زنگ زدم گفتن مشکل از Account نیست، من تو خونم هیچی وصل نیست نه تلفن و نه هیچی که نویز بندازه. خلاصه گفت باید بری تو کنتر چک کنی و ...
لپ کلام اینکه من تو سید رضی میشینم و یک نتی میخوام برای بازی (پینگ خیلی خوب داشته باشه) + این پینگ شبا هم نابود نشه اونقدر.
به نظرتون چه نتی خوبه؟ الان 3ماهه 72 تومن برای این 1مگ میدم که هزارتا مشکل داره و مثل آدم هم نمیشه بازی کرد. البته گفتم 1 هفته ای هست این مشکل پیش اومده. در مورد اونم کسی اطلاعات داره بگه یا رجوع کنه به یک تاپیکی چیزی

دوست عزیز برای پینگ اصلا سمت مخابرات نیا ...به نظر من رو همون صبا بمون اگه درست نشد برو شاتل.

imanghamari
07-08-2013, 11:58

طرف مخابرات نیا

من هر شب می زنم دانلود در اکثر شبه همزمان با زدن دانلود سر خودم رو هی می کوبم به دیوار

انقدر سرعت پایینه که هی تو دلم به این مخابرات فحش میدم

تا بیای به خودت بجنبی و ساعت طرف های 5 میشه که سرعت ها خوب میشند که تا بخوای کاری بکنی دانلود رایگان شبانه تموم میشه

Kamyar_AnathemA
07-08-2013, 12:46
من با دو سرویس امشب 250-300 دانلود دارم شبای قبل 100-150 بود
سرور مولتیشر هست

پس کاراشون حساب کتاب نداره
امشب دیدم سرعت زیاد شده گفتم حتما وقت حجم دزدی رسیده:n21:

منم تو همین مرکز هستم
طلایی دارم
از مولتیشیر دانلود میکنم
سرعت 1 ماهه از 20 بیشتر نمیشه

bob111
07-08-2013, 13:29
منم تو همین مرکز هستم
طلایی دارم
از مولتیشیر دانلود میکنم

بنده هم مثل شما مدتهاست که شبانه با طرح طلایی از مولتی شر سرعتم از 20 بالاتر نمیره!

ehsannnn00004
07-08-2013, 14:31
دوستان عزیز ایترنت مخابرات کاملا شانسی هست .بستگی داره به اونایی که با شما شیر شدن اگه همه اونا اهل دانلود باشن فاتحه همه خوندس!
اگه این مخابرات طبق قانون یک لینک ا مگ خالص دانلود رو بین 8 نفر شیر کنه اگه همه همزمان دانلود کنن بازم سرعت دانلود همه همون 128 هست.مشکل از اونجا شروع میشه که مخابرات میاد همون خط رو بین بیش از 8 نفر شیر میکنه و وقتی همه دانلود کنن سرعت همه به نسبت پایین میاد.

mospy
07-08-2013, 16:05
منم مشکل قطعی دارم . هر دو ساعت قطع میشه سرعت اپلودمم شده 6 kb
مخابراتم چرت میگه /

:n03:

راه حلی هست ؟؟؟؟؟؟؟

Reza31001
07-08-2013, 20:46
منم تو همین مرکز هستم
طلایی دارم
از مولتیشیر دانلود میکنم
شاید گفتن نداشته باشه ولی منم با یه فایل همون 15-20 دانلود میکنم(البته غیر از دیشب) ولی همیشه 3-4 تا فایل میذارم که 3-4 برابر میشه

imanghamari
07-08-2013, 21:07
دوستان عزیز ایترنت مخابرات کاملا شانسی هست .بستگی داره به اونایی که با شما شیر شدن اگه همه اونا اهل دانلود باشن فاتحه همه خوندس!
اگه این مخابرات طبق قانون یک لینک ا مگ خالص دانلود رو بین 8 نفر شیر کنه اگه همه همزمان دانلود کنن بازم سرعت دانلود همه همون 128 هست.مشکل از اونجا شروع میشه که مخابرات میاد همون خط رو بین بیش از 8 نفر شیر میکنه و وقتی همه دانلود کنن سرعت همه به نسبت پایین میاد.

همین کار مخابرات غیر قانونی هستش

شیر کردن پهنای باند فقط برای کسانی هست که اینترنت با طرح نامحدود گرفتند

saeed871
08-08-2013, 00:00
امید وارم بعد ماه رمضان سرعت ها خوب بشه و گرنه ....
راستی چرا اسم تاپیک را از ای دی اس ال مخابرات به ای دی اس ال کله خراسان رضوی تغییر دادن؟؟

779
08-08-2013, 01:18
آقایون توی صبانت هم سرعت دانلود شبا بسیار پایینه. یک زمانی رو 120 میرسید الان تا ساعت 4 رو 20 هم نیست! پینگش تو روز خوبه یعنی تا این یک هفته پیش که هی قعطی میداد عالی بود برای بازی. ولی یک هفته ای میشه قاطی کرده. فقط شبا خیلی نابوده. هیچ ISPای یعنی نیست dynamic نباشه و شباش اتومات نره رو فری؟ یک زمانی صبانت اینجوری بود خیلی خوب بودش.

man.u
08-08-2013, 05:02
آقایون توی صبانت هم سرعت دانلود شبا بسیار پایینه. یک زمانی رو 120 میرسید الان تا ساعت 4 رو 20 هم نیست! پینگش تو روز خوبه یعنی تا این یک هفته پیش که هی قعطی میداد عالی بود برای بازی. ولی یک هفته ای میشه قاطی کرده. فقط شبا خیلی نابوده. هیچ ISPای یعنی نیست dynamic نباشه و شباش اتومات نره رو فری؟ یک زمانی صبانت اینجوری بود خیلی خوب بودش.

از لحاظ پینگ هیچ isp بهتر از صبانت پیدا نمیکنید

من زمانیکه شبانش یوزر پسه جدا وصل میشد کاربرش بودم ، اما الان هم دوستان که صبانت دارن میگن یه گزینه توی حساب کاربریتون هست که میتونید توی ساعت شبانه فعال کنید و اینترنتون تبدیل به غیررایگان و با سرعته بیشتر میشه! این موردو تست کردین؟

Ali_pc
08-08-2013, 05:33
پنجشنبه صبح ساعت 6:31 مخابرات فرشچی جلال ال احمد هستم سرعت دانلود در ساعات رایگان نهایت 20 با چند دانلود هم جواب نمیده:n21: گندش بزنن لااقل قبلا 5 به بعد سرعت میرفت بالا الان همونم نیست بریم بمیریم بهتره تا با این سرعت کامپیوتر رو روشن نگه داریم:n24:

shoojats
08-08-2013, 07:27

یه سوال:.بستگی داره به اونایی که با شما شیر شدن اگه همه اونا اهل دانلود باشن فاتحه همه خوندس!؟؟ الان من جایی adsl طرح طلایی دارم که کسی دیگه ایی اینترنت از مخابرات منطقه مون نداره(جاده سیمان -اخراش)فکر نکنم به 5 نفر برسه.حالا با این تعداد کم که مطمئنم کسی هم اینجا دانلود شبانه نداره چرا سرعتم افتضاحه؟؟؟

ehsannnn00004
08-08-2013, 10:39
همین کار مخابرات غیر قانونی هستش

شیر کردن پهنای باند فقط برای کسانی هست که اینترنت با طرح نامحدود گرفتند

عزیز دل شیر کردن بین 8 نفر ربطی به قانون نداره مسائل فنی هست .خط 128 که حاضر آماده نیست بدن شما مخابرات یک خط 1مگا بایت میخره بین 8 نفر تقسیم میکنه سرعت هرکس میشه 1 مگا بیت.غیر قانونی اونجاست که به بیش از 8 نف بده.

ehsannnn00004
08-08-2013, 10:45
یه سوال:.بستگی داره به اونایی که با شما شیر شدن اگه همه اونا اهل دانلود باشن فاتحه همه خوندس!؟؟ الان من جایی adsl طرح طلایی دارم که کسی دیگه ایی اینترنت از مخابرات منطقه مون نداره(جاده سیمان -اخراش)فکر نکنم به 5 نفر برسه.حالا با این تعداد کم که مطمئنم کسی هم اینجا دانلود شبانه نداره چرا سرعتم افتضاحه؟؟؟
دوست عزیز منطقه شما اینترنتش از مناطق مجاور تامین میشه و پایگاه سوئیچینگ دیتا در منطقه مجاور هست.اگه همیشه در طول روز سرعت شما خیلی کمتر از قرارداد هست یا خطتون مشکل داره یا مخابرات رو 2 مگ نبسته.

masooyan
08-08-2013, 10:46
الان یه ماهی هس که اوضاع اینترنت مخابرات داغونه من طرح طلایی دارم قبلا دانلود شبانش خوب بود ولی هیچ وقت پینگ خوبی نداش نه الان نه قبلا ...

mehban
08-08-2013, 12:35
سلام. مشهد جایی هست که سرویس 8 مگ بده؟

omidtb
08-08-2013, 19:25
از امروز تو ساعات غیر رایگان هم پینگ از 4.2.2.4 بالای 280 هست مال شما هم همینطور شده ؟

HADI ONLY
08-08-2013, 20:06

نه , اکثرا شرکت ها 4 مگ بستن .

bob111
08-08-2013, 20:33

من تو روزنامه خراسان دیدم شاتل تبلیغ سرویس 4، 6 و 8 رو کرده! بازم زنگ بزن بپرس

imanghamari
08-08-2013, 23:48
عزیز دل شیر کردن بین 8 نفر ربطی به قانون نداره مسائل فنی هست .خط 128 که حاضر آماده نیست بدن شما مخابرات یک خط 1مگا بایت میخره بین 8 نفر تقسیم میکنه سرعت هرکس میشه 1 مگا بیت.غیر قانونی اونجاست که به بیش از 8 نف بده.

نگرفتی چی شد

منظورم این بود مخابرات وقتی داره به من طرح محدود می فروشه باید ضریب اشتراکش 1به 1 باشه یعنی در تمامی ساعات شبانه روز باید سرعت یکی باشه و هیچ نوسانی نداشته باشه

اون طرحی که ضریب اشتراک 1 به 8 هستش ماله اینترنت نامحدوده که می تونند از صبح تا شب بزنند دانلود و نباید انتظار داشته باشند که سرعتشون همیشه یکی باشه

Armin.Computer
09-08-2013, 01:12
سلام
عنوان تاپیک تغییر کرد
سرویس ADSL مخابرات خراسان رضوی
با تشکر

man.u
09-08-2013, 02:09

های وب 8 مگ میده

رو هر طرحه 8مگش که کلیک کنی شماره ازت میگیره برای استعلام ، اگه اوکی باشه منطقت میره واسه ثبت نام، تا 24 ساعت بعدشم ،از تهران باهات تماس میگیرنو ....

AliTavakoli7
09-08-2013, 02:26
سلام
عنوان تاپیک تغییر کرد
سرویس ADSL مخابرات خراسان رضوی
با تشکر

بنظر من که تغیییر جالبی نیست. کلی تر شده و در نتیجه گنگ تر. بجای جزیی تر و تفکیک شده تر شدن. اگر رای گیری میکردید بهتر بود.

Reza31001
09-08-2013, 05:42
هدیه یک گیگابایتی عید فطر اعمال شده ...

happy feet
09-08-2013, 08:48
جدیدا از حجم کسی کم شده؟ هر روز چک میکردم از حجمم با خبر بشم اخرین بار شنبه بود دیروز که چک کردم دیدم حدود3گیگ وخورده ای ازم کم شده1.2گیگ رو تو کارکرد روزانه زده بود اما از2گیگ دیگه هیچ اثری نبود زنگیدم پشتیبانی میگن همونقدر حجمت بوده:n19: هیچ کسی هم پسورد منو نداره وهک هم نشدم!!!!!!!

برو توی ریز اتصالات نگاه کن ببین فیزیکال آدرس ها با هم یکی باشه، اگه نبود و فرق داشت -- شدی. در صورتی که خودت با مودم دیگه وصل نشده باشی.

ehsannnn00004
09-08-2013, 08:57
نگرفتی چی شد

منظورم این بود مخابرات وقتی داره به من طرح محدود می فروشه باید ضریب اشتراکش 1به 1 باشه یعنی در تمامی ساعات شبانه روز باید سرعت یکی باشه و هیچ نوسانی نداشته باشه

اون طرحی که ضریب اشتراک 1 به 8 هستش ماله اینترنت نامحدوده که می تونند از صبح تا شب بزنند دانلود و نباید انتظار داشته باشند که سرعتشون همیشه یکی باشه

ببین ضریب اشتراک با یکسان بودن سرعت درتمام روز دو چیز کاملا جداست.اگر رو همون پست اول من یکم فکر کنی میفهمی قضیه چیه.در محدود و نامحدود خط ها بین افراد شیر میشن.چون جیزی به اسم لینک 1مگابیت وجود نداره .مخابرات لینک 1مگابایت میخره و به 8 نفر میده و سرعت همه همیشه رو 128 هست.
دوستان قبل از ایراد گرفتن الکی لطفا یکم سطح اطلاعاتشوننو بالا بببرن .من کارشناسی مخابرات دارم و چندوقتیه تو مرکز سوئیچنگ مشغول هستم گفتم بیام اینجا یه پست بدم دوستان روشن شن .عوض تشکر بعضی از دوستان شروع کردن ابراز افاضات.... اگه یه پست میدادم به مخابرات فحش میدادم صدنفر تشکر میکردن!

imanghamari
09-08-2013, 09:42
ببین ضریب اشتراک با یکسان بودن سرعت درتمام روز دو چیز کاملا جداست.اگر رو همون پست اول من یکم فکر کنی میفهمی قضیه چیه.در محدود و نامحدود خط ها بین افراد شیر میشن.چون جیزی به اسم لینک 1مگابیت وجود نداره .مخابرات لینک 1مگابایت میخره و به 8 نفر میده و سرعت همه همیشه رو 128 هست.
دوستان قبل از ایراد گرفتن الکی لطفا یکم سطح اطلاعاتشوننو بالا بببرن .من کارشناسی مخابرات دارم و چندوقتیه تو مرکز سوئیچنگ مشغول هستم گفتم بیام اینجا یه پست بدم دوستان روشن شن .عوض تشکر بعضی از دوستان شروع کردن ابراز افاضات.... اگه یه پست میدادم به مخابرات فحش میدادم صدنفر تشکر میکردن!

بی خود از مخابرات دفاع نکن

اگه همه از مخابرات راضی بودند دیگه کسی نمی یومد اینجا انقدر پست بده که چه قدر مخابرات بده بیکار که نیستیم

شما هم انقدر از مخابرات تعریف نکن

اون چیزی که شما میگی 1 مگابیت هستش که سرعت میشه 128 کیلو بایت

هر 8 مگابیت میشه 1مگابایت

تازه بر فرض شما هم حساب کنیم به نظرت درسته که سرعت من از ساعت 1 شب که رد میشه بشه 5 کیلو بایت ؟

چون خودت تو مخابرات کار می کنی الکی ازشون طرفداری نکن

همه ی ملت میدونند که قیمت اینترنت تو ایران از همه جا بیشتره و سرعتش از همه جا کمتره پس به این میگن دزدی اگه خلاف اینو بگی خودت رو برو به یک متخصص نشون بده

babak2111
09-08-2013, 10:19
بی خود از مخابرات دفاع نکن

اگه همه از مخابرات راضی بودند دیگه کسی نمی یومد اینجا انقدر پست بده که چه قدر مخابرات بده بیکار که نیستیم

شما هم انقدر از مخابرات تعریف نکن

اون چیزی که شما میگی 1 مگابیت هستش که سرعت میشه 128 کیلو بایت

هر 8 مگابیت میشه 1مگابایت

تازه بر فرض شما هم حساب کنیم به نظرت درسته که سرعت من از ساعت 1 شب که رد میشه بشه 5 کیلو بایت ؟

چون خودت تو مخابرات کار می کنی الکی ازشون طرفداری نکن

همه ی ملت میدونند که قیمت اینترنت تو ایران از همه جا بیشتره و سرعتش از همه جا کمتره پس به این میگن دزدی اگه خلاف اینو بگی خودت رو برو به یک متخصص نشون بده

خیلی جالبه ایشون همیشه یکی ازمنتقدان سرسخت مخابرات بودن پس بگو چند وقتیه هیچ شکایتی نمی کنند علتی دارد

ehsannnn00004
09-08-2013, 10:19
بی خود از مخابرات دفاع نکن اگه همه از مخابرات راضی بودند دیگه کسی نمی یومد اینجا انقدر پست بده که چه قدر مخابرات بده بیکار که نیستیم شما هم انقدر از مخابرات تعریف نکن اون چیزی که شما میگی 1 مگابیت هستش که سرعت میشه 128 کیلو بایت هر 8 مگابیت میشه 1مگابایت تازه بر فرض شما هم حساب کنیم به نظرت درسته که سرعت من از ساعت 1 شب که رد میشه بشه 5 کیلو بایت ؟ چون خودت تو مخابرات کار می کنی الکی ازشون طرفداری نکن همه ی ملت میدونند که قیمت اینترنت تو ایران از همه جا بیشتره و سرعتش از همه جا کمتره پس به این میگن دزدی اگه خلاف اینو بگی خودت رو برو به یک متخصص نشون بده

کسی از مخابرات تعریف نکرد.اومدم اطلاعات دوستان رو بالا ببرم که بدونن مشکل از کجاست و چرا سرعت کم میشه.

این بیت و بایت که میگی خندم میگره اینا جزو الفبای دروس ما بود بهتره یکم مطالعه کنی در این زمینه. در ضمن حد خودت رو بدون و اگه اطلاعات نداری حداقل توهین نکن.

اومدیم اینجا یه بحث فنی بکنیم بعد شما اینجوری رفتار میکنی همون بهتر که تو این تاپیک فحش و فحش کاری کنن.

ehsannnn00004
09-08-2013, 10:24
خیلی جالبه ایشون همیشه یکی ازمنتقدان سرسخت مخابرات بودن پس بگو چند وقتیه هیچ شکایتی نمی کنند علتی دارد

بابک جان من الانم مخالفه قیمت بالا هستم.قبلا مشکل حجم دزدی و کمی سرعت داشتم 2 بار رفتم شکایت و دعوا الان چند ماهیه سرعتم خوب شده.

دوستان اگه مشکل دارن عوض فحش دادن برن اعتراض حسابی کنن.

alyy
09-08-2013, 10:59
دوستان مخابرات منو چند تا از دئستامو خجالت داده به حجم هر کدوممون 1 گیگابایت اضافه کرده از شما هم همینطوریه یا نه؟

babak2111
09-08-2013, 11:02
بابک جان من الانم مخالفه قیمت بالا هستم.قبلا مشکل حجم دزدی و کمی سرعت داشتم 2 بار رفتم شکایت و دعوا الان چند ماهیه سرعتم خوب شده.

دوستان اگه مشکل دارن عوض فحش دادن برن اعتراض حسابی کنن.
احسان جان نگو که این شب ها افت سرعت نداری منظورم شبانه است چون به هیچ عنوان باورنمی کنم کسی این شب ها یی که گذشت افت سرعت شدید نداشته باشه مگه اینکه واقعا بطوراختصاصی براش کاریکرده باشن واگرنه این همه ادم که می یان اینجا می گن سرعتمون 20کیلو بایته با طرح طلایی بارها هم زنگ زدن خب پس چرا اینا اوضاعشون این جوریه ؟
البته خانه از پای بست ویرانه امیدوارم اینده بهتری درانتظار همه ما باشه ازهرلحاظ

ehsannnn00004
09-08-2013, 11:11
تو این مملکت هیچکی به فکر دیگری نیست از قدیم گفتن حق گرفتنیه.یادمه رفته بودم شکایت گفتم همه ناراضین یارو گفت کسی تا حالا نیومده شکایت کنه..اینکه اینجا بشنیم فحش بدیم کاری درست نمیشه و صدامون به هیجا نمیرسه.چندوقت پیش برا فروم مخابرات کلی اطلاع رسانی کردم دمه بعضی بچه ها گرم رفتن اونجارو فحش بارون کردن بعد یه ماه اومدن همه چیو پاک کردن.
خلاصه اینکه چاره کار اینه که همه یه روز حضوری برن شکایت کنن.

ehsannnn00004
09-08-2013, 11:21
احسان جان نگو که این شب ها افت سرعت نداری منظورم شبانه است چون به هیچ عنوان باورنمی کنم کسی این شب ها یی که گذشت افت سرعت شدید نداشته باشه مگه اینکه واقعا بطوراختصاصی براش کاریکرده باشن واگرنه این همه ادم که می یان اینجا می گن سرعتمون 20کیلو بایته با طرح طلایی بارها هم زنگ زدن خب پس چرا اینا اوضاعشون این جوریه ؟
البته خانه از پای بست ویرانه امیدوارم اینده بهتری درانتظار همه ما باشه ازهرلحاظ
بابک عزیز من طرح بعثتم و تو یک ماه گذشته شبی 3گیگ میگیرم.میبینی اینجا همه ناراضین چون فقط اونایی که افت سرعت دارن میان اینجا.
درضمن اگه بعثت داری چندتا ترفند برات پی ام میکنم امیدوارم مشکلت حل شه.

alyy
09-08-2013, 12:13
بابک عزیز من طرح بعثتم و تو یک ماه گذشته شبی 3گیگ میگیرم.میبینی اینجا همه ناراضین چون فقط اونایی که افت سرعت دارن میان اینجا.

من طرح بعثت دارم و چند تا طرح دیگه هم دارم.اولا اینکه هیچ فرقی بینشون نیست فقط بعثت از ساعت 12 به بعد رایگانه بقیه از ساعت 1 به بعد.و بعضی طرهها صبحها سرعتش به 250 کیلو بایت میرسه.از اولی که بعثت داشتم تا حالا نتونستم شبا سه گیگ دانلود کنم حتی از سروری که خودم دارم و فقط خودم ازش دانلود دارم نه هیچ کسه دیگه.چه طوری سه گیگ شبا دانلود داشتی اونم تو یه ماهه گذشته که مربوط میشه به ماه رمضون و همه از سرعتا ناراضی هستن.مگه اینکه از لینکهای داخلی دانلود داشته باشی که سرعتتم از 128 کمتر نشه .غیر اینه به ماهم بگو استفاده کنیم.در ضمن دوست عزیز خوب معلومه اینجا هرکی مشکل داشته باشه میاد میگه.تا الان سه هزارو هشتصدتا پست تو این تایپکه که اگه میانگین حساب کنی مربوط به هزار نفر میشه به نظر شما این تعداد که مشکل دارن کمه؟هزار نفر از کاربرای مخابرات که مشکل افت سرعت دارن کمه؟ تازه غیر اونایی که همچین فرومی رو بلد نیستن که بیان و اعتراضشونو بنویسن و ...عزیزم ما زخم خورده مخابراتیم شما دیگه نیا رو زخممون نمک بپاش.سرعتت خوبه به گفته خودت که اینجا فقط اونایی ک مشکل سرعت دارن میان اینجا شما هم پس نیا رو زخم ما نمک نریز.عالمو ادم دارم میگن سرعت اینترنت مخابرات خرابه شما میای میگی خوبه.خوب خوشبحالت.شاید چون رفتی مخابرات شکایت کردی خیلی بیکارن یا از منو تو میترسن که مثلا یه لیست سفید درست کنن هرکی اعتراض کرد بزارنش اونجا سرعتش خوب شه.اخر کلام مخابرات گندترین سرعت اینترنت جهان و داره (سرعت پایین.کم فروشی.قیمت بالا.حجم خوری و ...)

babak2111
09-08-2013, 12:29
من طرح بعثت دارم و چند تا طرح دیگه هم دارم.اولا اینکه هیچ فرقی بینشون نیست فقط بعثت از ساعت 12 به بعد رایگانه بقیه از ساعت 1 به بعد.و بعضی طرهها صبحها سرعتش به 250 کیلو بایت میرسه.از اولی که بعثت داشتم تا حالا نتونستم شبا سه گیگ دانلود کنم حتی از سروری که خودم دارم و فقط خودم ازش دانلود دارم نه هیچ کسه دیگه.چه طوری سه گیگ شبا دانلود داشتی اونم تو یه ماهه گذشته که مربوط میشه به ماه رمضون و همه از سرعتا ناراضی هستن.مگه اینکه از لینکهای داخلی دانلود داشته باشی که سرعتتم از 128 کمتر نشه .غیر اینه به ماهم بگو استفاده کنیم.در ضمن دوست عزیز خوب معلومه اینجا هرکی مشکل داشته باشه میاد میگه.تا الان سه هزارو هشتصدتا پست تو این تایپکه که اگه میانگین حساب کنی مربوط به هزار نفر میشه به نظر شما این تعداد که مشکل دارن کمه؟هزار نفر از کاربرای مخابرات که مشکل افت سرعت دارن کمه؟ تازه غیر اونایی که همچین فرومی رو بلد نیستن که بیان و اعتراضشونو بنویسن و ...عزیزم ما زخم خورده مخابراتیم شما دیگه نیا رو زخممون نمک بپاش.سرعتت خوبه به گفته خودت که اینجا فقط اونایی ک مشکل سرعت دارن میان اینجا شما هم پس نیا رو زخم ما نمک نریز.عالمو ادم دارم میگن سرعت اینترنت مخابرات خرابه شما میای میگی خوبه.خوب خوشبحالت.شاید چون رفتی مخابرات شکایت کردی خیلی بیکارن یا از منو تو میترسن که مثلا یه لیست سفید درست کنن هرکی اعتراض کرد بزارنش اونجا سرعتش خوب شه.اخر کلام مخابرات گندترین سرعت اینترنت جهان و داره (سرعت پایین.کم فروشی.قیمت بالا.حجم خوری و ...)

تمام مطلب رو شما گفتی ممنون
احسان جان داداش گلم وقتی حتی ازلینک های داخلی هم سرعت راس 1 می یاد رو 50 خب این چیه
بابا بنده خدا داره هزینه می ده رفته مثلا پرمیموم مولتی شیررو خریده ازاین ورهم رفته دو مگ طلایی رو هزینه کرده گرفته تا بتونه حداقل استفاده رو تو شب بکنه بعد باید برای یک گیگ دو شب انتظار بکشه نه دیگه اینجا بحث اعتراض نیست بخث عمدی بودن هستش که اینا به عمد سرعت رو کم می کنند یا بسیاربیشترازاستاندارد شیرمی کنند که به این روزمی افته بعد بنده خدا مجبورمی شه برای فایل مورد علاقه اش بیاد تو روزاونو دانلود کنه که این بین کی استفاده می کنه خب معلومه دیگه مخابرات که اینو دقیقا یکی ازدوستان که اطراف مشهد هم بود وباهزاربدبختی رفته بود طرخ طلایی گرفته بود اما چون دیگه نمی تونست شب دان کنه داشت تو روزدانلود می کرد
بازم می گم خانه ازپای بست ویرانه واینا هم نمی خوان نون دونی به این خوبی رو ول کنند به نظرتون چرا اومدن نامحدود رو جمع کنند فقط برای همین روزا بود که خوب ملت رو سرکیسه کنند

alyy
09-08-2013, 12:44
تمام مطلب رو شما گفتی ممنون
احسان جان داداش گلم وقتی حتی ازلینک های داخلی هم سرعت راس 1 می یاد رو 50 خب این چیه
بابا بنده خدا داره هزینه می ده رفته مثلا پرمیموم مولتی شیررو خریده ازاین ورهم رفته دو مگ طلایی رو هزینه کرده گرفته تا بتونه حداقل استفاده رو تو شب بکنه بعد باید برای یک گیگ دو شب انتظار بکشه نه دیگه اینجا بحث اعتراض نیست بخث عمدی بودن هستش که اینا به عمد سرعت رو کم می کنند یا بسیاربیشترازاستاندارد شیرمی کنند که به این روزمی افته بعد بنده خدا مجبورمی شه برای فایل مورد علاقه اش بیاد تو روزاونو دانلود کنه که این بین کی استفاده می کنه خب معلومه دیگه مخابرات که اینو دقیقا یکی ازدوستان که اطراف مشهد هم بود وباهزاربدبختی رفته بود طرخ طلایی گرفته بود اما چون دیگه نمی تونست شب دان کنه داشت تو روزدانلود می کرد
بازم می گم خانه ازپای بست ویرانه واینا هم نمی خوان نون دونی به این خوبی رو ول کنند به نظرتون چرا اومدن نامحدود رو جمع کنند فقط برای همین روزا بود که خوب ملت رو سرکیسه کنند

اره دوست عزیز اینا سرعت رو عمدا میارن پایین .این یه ماه هم که مهمونی خدا بود اینا هم خودشونو مهمون خدا کردن هم مهمون مردم و ب زور از مردم کش رفتن.و به بهونه ماه رمضون که شبا دانلود زیاد سرعتو میاوردن پایین در حد بایت.وگرنه هیچ جای جهان البته جهان که نه کلا مشکلات تو ایرانه و گرنه هیچ جای ایران سرعت نت سر ساعت مشخص پایین نمیاد.تا ساعت 12:59 شب که دانلود داری خوبه میشه تحملش کرد ولی به محض اینکه ساعت میشه 1:1 دقیقه سرعت از کیلو بایت حتی به بایت هم میرسه این فک نکنم مربوط به دانلود زیاد باشه چون هیچکی سر همچین ساعتی همزمان شروع به دانلود نمیکنه.پس اینا دارن قراردادی که با مشترکاشون بستن زیر پا میزارن و حقشونو میخورن.

ehsannnn00004
09-08-2013, 13:16
من طرح بعثت دارم و چند تا طرح دیگه هم دارم.اولا اینکه هیچ فرقی بینشون نیست فقط بعثت از ساعت 12 به بعد رایگانه بقیه از ساعت 1 به بعد.و بعضی طرهها صبحها سرعتش به 250 کیلو بایت میرسه.از اولی که بعثت داشتم تا حالا نتونستم شبا سه گیگ دانلود کنم حتی از سروری که خودم دارم و فقط خودم ازش دانلود دارم نه هیچ کسه دیگه.چه طوری سه گیگ شبا دانلود داشتی اونم تو یه ماهه گذشته که مربوط میشه به ماه رمضون و همه از سرعتا ناراضی هستن.مگه اینکه از لینکهای داخلی دانلود داشته باشی که سرعتتم از 128 کمتر نشه .غیر اینه به ماهم بگو استفاده کنیم.در ضمن دوست عزیز خوب معلومه اینجا هرکی مشکل داشته باشه میاد میگه.تا الان سه هزارو هشتصدتا پست تو این تایپکه که اگه میانگین حساب کنی مربوط به هزار نفر میشه به نظر شما این تعداد که مشکل دارن کمه؟هزار نفر از کاربرای مخابرات که مشکل افت سرعت دارن کمه؟ تازه غیر اونایی که همچین فرومی رو بلد نیستن که بیان و اعتراضشونو بنویسن و ...عزیزم ما زخم خورده مخابراتیم شما دیگه نیا رو زخممون نمک بپاش.سرعتت خوبه به گفته خودت که اینجا فقط اونایی ک مشکل سرعت دارن میان اینجا شما هم پس نیا رو زخم ما نمک نریز.عالمو ادم دارم میگن سرعت اینترنت مخابرات خرابه شما میای میگی خوبه.خوب خوشبحالت.شاید چون رفتی مخابرات شکایت کردی خیلی بیکارن یا از منو تو میترسن که مثلا یه لیست سفید درست کنن هرکی اعتراض کرد بزارنش اونجا سرعتش خوب شه.اخر کلام مخابرات گندترین سرعت اینترنت جهان و داره (سرعت پایین.کم فروشی.قیمت بالا.حجم خوری و ...) من همیشه شبا از سرور خارجی 3 گیگ دارم البته با چندتا ترفند.حالا میخوای باور کن میخوای نکن.من مشکل داشتم مشکلم حل شد اومدم اینجا راهکار میدم بعضیا که اطلاعات ندارن میان برا خودشون تف میدم...حال بحث با یه سری بچه مدرسگی هم ندارم. کسی که نمیتونه حقشو بگیره بایدم اوضاعش همین باشه.

imanghamari
09-08-2013, 13:39
تو این مملکت هیچکی به فکر دیگری نیست از قدیم گفتن حق گرفتنیه.یادمه رفته بودم شکایت گفتم همه ناراضین یارو گفت کسی تا حالا نیومده شکایت کنه..اینکه اینجا بشنیم فحش بدیم کاری درست نمیشه و صدامون به هیجا نمیرسه.چندوقت پیش برا فروم مخابرات کلی اطلاع رسانی کردم دمه بعضی بچه ها گرم رفتن اونجارو فحش بارون کردن بعد یه ماه اومدن همه چیو پاک کردن.

چون پارتی داری برات کاری کردن

من الان 6 ساله که از مخابرات سرویس دارم همیشه هم دانلود رایگان شبانه هم که شروع میشه با افت سرعت شدید در حد 5KB مواجه میشم

بعدشم انقدر مدرک نزن تو سره من

من خودم کارشناسی برق مخابرات هستم لازم نکرده شما به من توضیح بدی اگه خیال می کنی دروغ میگم یک سوال بپرس تا جوابتو بهت بدم که دیگه اینقدر ادعا نکنی

اگه دیگه باور نمی کنی می خوای کپی مدرک هم برات بزارم

تا اینقدر خودت رو نگیری

OMiD.1080p
09-08-2013, 13:47
دمتون گرم بچه ها.
صحبت های خوبی بود.

OMiD.1080p
09-08-2013, 13:50
تو این مملکت هیچکی به فکر دیگری نیست از قدیم گفتن حق گرفتنیه.یادمه رفته بودم شکایت گفتم همه ناراضین یارو گفت کسی تا حالا نیومده شکایت کنه..

احسان جان تو چرا آخه ؟
عزیز من اونا که نمیان بگن که فلانی هم مشکل داره و اونم اومده شکایت کرده.
بی پدر مادرها یه جوری رفتار میکنند که انگار خودت مشکل داری و همچین مطمئن صحبت میکنند که ما به خودمون هم شک میکنیم.
منم هم هر وقت میرفتم ازشون شکایت میکردم واسه سرعت میگفتند شما اولین نفری هستی که ناراضی هستی.کسی تا حالا همچنین مشکلی نداشته.

OMiD.1080p
09-08-2013, 13:58
من همیشه شبا از سرور خارجی 3 گیگ دارم البته با چندتا ترفند.حالا میخوای باور کن میخوای نکن.من مشکل داشتم مشکلم حل شد اومدم اینجا راهکار میدم بعضیا که اطلاعات ندارن میان برا خودشون تف میدم...حال بحث با یه سری بچه مدرسگی هم ندارم. کسی که نمیتونه حقشو بگیره بایدم اوضاعش همین باشه.
احسان اول شما بگو فیبر نوری هستی یا مسی ؟
اگه مسی هستی که هیچی.
ولی اگه فیبر هستی و به قول خودت رفتی حق ات رو گرفتی و اونا هم حق ات رو بهت دادند , باید اسمت رو تو کتاب گینس ثبت کرد.( به عوان کسی که یه مو از مخابرات تونسته بکنه )

imanghamari
09-08-2013, 15:31
من اصلا موندم چرا مخابرات خراسان رضوی طرح نامحدود نمیده

من به چه زبونی بگم من زیاد سرعت نمی خوام در حد 100 کیلو بایت هم بسمه

الان 5 تا دانشجو هستیم که هر کدوممون هم یک لبتاپ داریم خب هر کی هم بره یک فایل آموزشی هم بگیره حداقل هم روزی 100 مگ نفری مصرف میکنه

باور کنید هر چی پول داشتم دادم مخابرات رفت

هر شب هم با این سرعت دانلود رایگان فقط زجه می زنم

اگه نمی تونن سرویس نامحدود بدن بزارن شرکت های دیگه سرویس بدن

اگه قانونه پس چرا برای بقیه اجرا نمیشه؟

هر وقت هم زنگ می زنم 2030 میگه مشکل سراسریه

اخه این چه مشکلیه که الان پس از گذشت 6 سال درست نشده

مگه گناه کردیم که اومدیم اینجا خونه خریدیم که فیبرنوریه؟

bob111
09-08-2013, 16:37
کنده شدن مویی به حجم یک گیگ از خرسی سیری ناپذیر به نام مخابرات مشهد! :n08:

aryna
09-08-2013, 17:52

اقا احسان شما داری چی میگ منم الان بعثت دارم سرعت در حد لالیگا پایین

خوب ترفند ات را همینجا اعلام عمومی کن تا هر کسی بعثت داشت از اون استفاده کنه

باز هم خوددانی

من که چشمم اب نمیخوره:n02:
خدایا.....

aryna
09-08-2013, 18:00
خوب منم الان چک کردم دیدم بله اون یک گیگ عیدی را به من هم داده:n02:

amin1374
09-08-2013, 18:19
کنده شدن مویی به حجم یک گیگ از خرسی سیری ناپذیر به نام مخابرات مشهد! :n08:

عزیزم تو این مدت این قدر از کاربرا کندن که این یک گیگ هیچه!

alyy
09-08-2013, 18:29
من همیشه شبا از سرور خارجی 3 گیگ دارم البته با چندتا ترفند.حالا میخوای باور کن میخوای نکن.من مشکل داشتم مشکلم حل شد اومدم اینجا راهکار میدم بعضیا که اطلاعات ندارن میان برا خودشون تف میدم...حال بحث با یه سری بچه مدرسگی هم ندارم. کسی که نمیتونه حقشو بگیره بایدم اوضاعش همین باشه.

استاد میشه این ترررررررفندایی که میگی بگی مام استفاده کنیم؟من مطمئنم با ترفند نمیشه از adsl مخابرات شبی سه گیگ دانلود داشته باشی.شما که اومدی اینجا میخوای راهکار بدی راهکار بده خوب نیا هی بگو من شبی سه گیگ دانلود میکنم و هی تکرار کن.داری راهکار؟حالا شما لطف کن استاد 4 کلاس درس خوندی به مای بیسواده بچه مدرسه ای ترفنداتو بگو.به شرطی که الان باز پست منو نقل قول نکنی بگی من شبی سه گیگ دانلود دارم

masooyan
09-08-2013, 20:28

Gregar
09-08-2013, 20:28
اقا قضیه چیه 2 گیگ مفتی دادن . میخواستم طرح برنزیم رو دوباره شارژ کنم سه ماهه که دیدم 2 گیگ ریختن . عیدیه ؟ :n13:

دم خدا گرم دیشب اصلا تو قسمت شارژ حساب نمیرفت تا سه ماهه شارژ کنم . امروز که عیدی رو ریختن رفتم همون یه ماه اضافه رو شارژ کردم .

imanghamari
09-08-2013, 22:49
اقا قضیه چیه 2 گیگ مفتی دادن . میخواستم طرح برنزیم رو دوباره شارژ کنم سه ماهه که دیدم 2 گیگ ریختن . عیدیه ؟ :n13:

دم خدا گرم دیشب اصلا تو قسمت شارژ حساب نمیرفت تا سه ماهه شارژ کنم . امروز که عیدی رو ریختن رفتم همون یه ماه اضافه رو شارژ کردم .

مطمئنی آخه برای من فقط یک گیگ اضافه شده

حتما اشتباهی یک گیگ هم خودت شارژ کردی حواست نبوده

aryna
09-08-2013, 23:57
^ برای منم یک گیگ دیگه هم شارژ کردند یعنی دو گیگ

چون چندین ساعت قبل نگاه کردم حسابمو یک گیگ بیشتر اضافه نکرده بودن اما الان دوباره که نگاه کردم دیدم یک گیگ هم اضافه شده:n02:

aryna
10-08-2013, 00:51
سرعت در این دوشب اخیر از ساعت یک شب به بعد برای من خیلی خیلی شدید افت می کنه
من بعثت دارم

amin1374
10-08-2013, 01:05
دوستان سرعت...:n21: 20-30 کیلو نهایت!
:n21::n21::n21::n21:بعدش به من که یک گیگ دادن
ی روزه نمیدونم چجوری 600 مگش رفت!:n13:

mr1987
10-08-2013, 06:14
بابا این مخابرات معلوم نیست چند چنده با خودش یه هفته پیش2گیگ ازم دزدید دیشب فکر کردم 1گیگشو برگشت داد بجز این 1گیگ عیدی البته با اینکهSNRخطم7.1دانلودم سرعتش خوبه

mr1987
10-08-2013, 06:29

ترفند نمیخواد من تنظیماتidmروروی512وتعدادکانک شن رو16 وتعداد فایل همزمان4تا8 تارو از سرورهای پوتلوکر*اپ توباکس*وچندسرور دیگه مثلp30day وp30downloadمیذارم و2تا3 گیگ شبی میگیرم.البته بگم اینکه سرعتا شانسیه دوستم طلایی داره اما سرعتش به100کیلوبایت هم نمیرسه اما من از اکانتش میرم سرعتم 250 راحت میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirali-
10-08-2013, 06:57
اقا معلوم هس چه خبره ؟ با این حساب ادم جرات نمیکنه طرف مخابرات (شاه دزد --> از شمع دزد جماعت وقتی بدزده دیگه ....!) ولی چه کنیم واسه مایی که فیبره نوری هستیم بهتر از وایمکسه (وضع ایرانسلو که همه میدونن ... در زمینه دزدی بنظر من بنوعی بابای همس...مبین نتو که دیگه نگو ...خخخخخ!)ما تازه منزلمونو عوض کردیم از دوستان با سابقه راهنمایی کنن کدوم طرحو بگیرم. ترجیحا سرعت دانلودش بالا باشه واسه دانلود شبانه در ضمن این طرح طلایی چطوریاس تو سایتش سرعتشو زده مناسب فقط !!!برای سرعتای بالا کارت دانشجویی کافیه نه ؟

babak2111
10-08-2013, 09:03
[QUOTE=mr1987;7807701]ترفند نمیخواد من تنظیماتidmروروی512وتعدادکانک شن رو16 وتعداد فایل همزمان4تا8 تارو از سرورهای پوتلوکر*اپ توباکس*وچندسرور دیگه مثلp30day وp30downloadمیذارم و2تا3 گیگ شبی میگیرم.البته بگم اینکه سرعتا شانسیه دوستم طلایی داره اما سرعتش به100کیلوبایت هم نمیرسه اما من از اکانتش میرم سرعتم 250 راحت میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE
می شه بگی ازاینا چطوربا سرعت دان می کنی ؟؟ز سرورهای پوتلوکر*اپ توباکس*
نکنه اکانتشون رو داری بعدشم اینا سرورخارجی ان عمرا بتونی ازاینا سرعت خوب تو شبانه گرفت مگه همون دوتا سایت بعدی که گفتی سرعت بدن حاضرم شرط ببندم 80درصد دانلود دیشبت مال همین سرورهای ایرانی بوده مگه اینکه برای شما هم کارخاصی کرده باشن

masooyan
10-08-2013, 10:13
سرعت دانلود روزانه طرح طلایی256kb/sهستش ودانلود شبانش فقط سرور های داخلی سرعت خوبی دارن و اینم بگم همه سرور های داخلی مثل هم نیستن.

amirali-
10-08-2013, 11:36
سرعت دانلودش چطوره؟ یک هشتش نمیکنن دیگه ؟

Gregar
10-08-2013, 13:02
کثافت ها اون یک گیگ اضافه ای رو هم که داده بودن دوباره خوردنش . ما رو بگو گفتیم دو گیگ داریم و میشه باهاش این یه ماه رو خوب سر کرد . اول میدن که ملت اکانتشون رو شارژ کنن و بعد میرن حذفش میکنن . وای که چه ادمایی هستن این مخابراتی ها .

bob111
10-08-2013, 13:55
کثافت ها اون یک گیگ اضافه ای رو هم که داده بودن دوباره خوردنش . ما رو بگو گفتیم دو گیگ داریم و میشه باهاش این یه ماه رو خوب سر کرد . اول میدن که ملت اکانتشون رو شارژ کنن و بعد میرن حذفش میکنن . وای که چه ادمایی هستن این مخابراتی ها .

دقیقا، دیشب توی ساعت شبانه یک گیگ دیگه به من دادن که کلی تعجب کردم آخه از اینا بعید و غیرممکنه بعد یه ساعت دیگه دوباره چک کردم دیدم یک گیگ و دویست سیصدتا ازم کم کردم! یعنی اونی رو که داده بودن کم کردن یه چیزی هم دزدیدن! دیگه واقعا باید تو این مخابرات... باور کن به هرکی بگی فکر میکنه سرکارش گذاشتی. بی وجدانها

masooyan
10-08-2013, 14:14
سرعت دانلود سرور های داخلی خوبه اونم تازه بعضی از سایت ها که ترافیکشون زیاد نیس مثلا شما باید قید دانلود از سایت دانلودها رو بزنی چون ترافیک سرور هاش بالاس وشبانش دوروبر30-40KB/Sبیشتر نمیده کلن باید قید دانلود موزیک بزنی برا من بیشتر از20KB/Sنمیده چه تو روز باشه چه شب فرقی نداره من طرحم تموم بشه قطعا میرم از مخابرات.
سرعت دانلودش چطوره؟ یک هشتش نمیکنن دیگه ؟

masooyan
10-08-2013, 14:17
تایید میشه.
دقیقا، دیشب توی ساعت شبانه یک گیگ دیگه به من دادن که کلی تعجب کردم آخه از اینا بعید و غیرممکنه بعد یه ساعت دیگه دوباره چک کردم دیدم یک گیگ و دویست سیصدتا ازم کم کردم! یعنی اونی رو که داده بودن کم کردن یه چیزی هم دزدیدن! دیگه واقعا باید تو این مخابرات... باور کن به هرکی بگی فکر میکنه سرکارش گذاشتی. بی وجدانها

imanghamari
10-08-2013, 16:34
تایید میشه.

خوش به حالتون من همه اکانت هام رو چک کردم ولی به همشون فقط 1 گیگ اضافه شده:n29:

imanghamari
10-08-2013, 16:35
سرعت دانلود دیشب برای اولین بار برگشت به قبل از ماه رمضون

ولی هنوز فقط می تونم از سرور های داخلی 250 بگیرم از سرور های خارجی هنوز همون 50 کیلو بایته

Gregar
10-08-2013, 17:11

اره واسه منم یه چیزی روش خوردن . جالبه ساعت رایگان بوده . دیشب که اخرین بار چک کردم 2.4 گیگ تو حساب بود اما امروز دیدم 1.3 گیگ شده .

omidtb
10-08-2013, 19:10
شما ها چقدر حوصله دارین که مرتب حساب تون رو چک میکنید بابا ولش کنید فوقش تموم شد دوباره تمدید میکنید دیگه من که خودم معمولا 40 گیگ تمدید میکنم که بشه گیگی 2500:n10:

omidtb
10-08-2013, 19:11
سرعت دانلود دیشب برای اولین بار برگشت به قبل از ماه رمضون

ولی هنوز فقط می تونم از سرور های داخلی 250 بگیرم از سرور های خارجی هنوز همون 50 کیلو بایته

تایید میشه حجم دادلود دیشب من از ساعت 2 تا 7 حدود 1.7 گیگ

OMiD.1080p
10-08-2013, 19:15
40 گیگ میخوای چه کار !؟ !
کی مرده کی زنده است که اون 40 گیگ رو با این سرعت زپرتی بتونه تمومش کنه.

mostafabad2007
10-08-2013, 19:20
سلام دوستان از کجا بفهمیم که یک گیگ رو دادن من قبلا پارس داشتم توی حساب کاربری میزد این عیدیه اما مخابرات چطوری بفهمیم

imanghamari
10-08-2013, 22:05
سلام دوستان از کجا بفهمیم که یک گیگ رو دادن من قبلا پارس داشتم توی حساب کاربری میزد این عیدیه اما مخابرات چطوری بفهمیم

نمی فهمی:n08:

imanghamari
10-08-2013, 22:07
شما ها چقدر حوصله دارین که مرتب حساب تون رو چک میکنید بابا ولش کنید فوقش تموم شد دوباره تمدید میکنید دیگه من که خودم معمولا 40 گیگ تمدید میکنم که بشه گیگی 2500:n10:

عجب دست من هم بگیر:n02:

عجب خر پولی هستی تو یعنی 100 هزار تومن بهشون پول میدی

از بس پول ندارم مجبورم 1 گیگ 1گیگ شارژ کنم تا بتونم دانلود رایگان شبانه داشته باشم

mr1987
10-08-2013, 22:56
[QUOTE=mr1987;7807701]ترفند نمیخواد من تنظیماتidmروروی512وتعدادکانک شن رو16 وتعداد فایل همزمان4تا8 تارو از سرورهای پوتلوکر*اپ توباکس*وچندسرور دیگه مثلp30day وp30downloadمیذارم و2تا3 گیگ شبی میگیرم.البته بگم اینکه سرعتا شانسیه دوستم طلایی داره اما سرعتش به100کیلوبایت هم نمیرسه اما من از اکانتش میرم سرعتم 250 راحت میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE
می شه بگی ازاینا چطوربا سرعت دان می کنی ؟؟ز سرورهای پوتلوکر*اپ توباکس*
نکنه اکانتشون رو داری بعدشم اینا سرورخارجی ان عمرا بتونی ازاینا سرعت خوب تو شبانه گرفت مگه همون دوتا سایت بعدی که گفتی سرعت بدن حاضرم شرط ببندم 80درصد دانلود دیشبت مال همین سرورهای ایرانی بوده مگه اینکه برای شما هم کارخاصی کرده باشن

اکانت دارم ولی پریمیوم رایگان از سایت freepa.ir

OMiD.1080p
11-08-2013, 00:53
ای به خشک شانس.
داره با 75 تا دانلود میکنه.از سرور ماکروسافت با اون قدرت و عظمت.
تو به روحتــــ ملکــ جعفریان که عرضه مدیریت نداری.

M0hsen3D
11-08-2013, 02:12
منم از پارس دارم سرویس 1 مگ محدود 75 تا بیشتر نمیگیره ,گند زده شده به مشهد.

ali.reihani
11-08-2013, 03:49
اینقدر ازمون دزدی کردند که وقتی یک گیگ بهمون میدن چه قدر خوش حال میشیم!:n14::n03:
ولی اینقدر گوشنه هستند که نمیذارند یک روز بگذره بعد میبینی علاوه بر 1 گیگ که بهت دادن500 مگ دیگه هم ازت بلند کردن!:n07:

saeed871
11-08-2013, 07:42
به شما یک گیگ دادند؟؟؟؟؟
به من چرا هیچی ندادند؟؟؟
دیروز تو روز داشتم با سرعت 80 دانلود می کردم از مدیافایر آخه چه وضعشه؟؟؟؟ من 70 هزار تومن پول مفت ندادم یه با 70 دانلود کنم!!!!

atlas ap
11-08-2013, 09:15
به من چند روز پیش یک گیگ دادند بعد یه دفعه 500 مگ ناپدید شد ، روز بعدش 1 گیگ دیگه دادند بعد چند ساعت اونم ناپدید شد بعد تماس گرفتم گفتم اینجوریاست جریان ، گفتند : یک گیگ اشتباهی دادیم پسش گرفتیم:n13:
در نتیجه :
1GB_0.5GB+1GB_1GB=0.5GB

sir12011
11-08-2013, 13:08
سرعت شبا ب قبل ماه مبارک برگشت

Gregar
11-08-2013, 18:18
سرعت شبا ب قبل ماه مبارک برگشت

سرعت برگشته اما هنوز تایم اوت زیاده . خدا میدونه دیشب به خاطر دیدن یک فیلم که فقط یک زیرنویس ازش بود اون هم توی سایت فارسی سابتایتل چه مصیبتی کشیدم . یک فایل زیرنویس 800 کیلوبایتی رو به مدت یک ساعت تمام گذاشته بودم واسه دانلود که از اخر با هزار بدبختی تونست دانلودش کنه . دقیقا از ساعت دو تا سه شب یه زیرنویس .

saeed871
11-08-2013, 20:14
خوش به حالتون من تازه امروز ساعت 10 صبح سرعت روزانه به قبل ماه برگشت!!!!

Last Night
11-08-2013, 20:50
چرا اینجوری شده.صد رحمت به دیال اپ.یه وبلاگ سبکم باز نمیکنه

bsireza
11-08-2013, 21:44
خوش به حالتون من همه اکانت هام رو چک کردم ولی به همشون فقط 1 گیگ اضافه شده:n29:

به من همون یک گیگ هم نداده :n15:

masooyan
11-08-2013, 23:04
برام من که هنوز داغونه...

frozen01
12-08-2013, 00:26
به من همون یک گیگ هم نداده :n15:

برو دعا کن که بهت هیچی ندادن و ازت چیزی کم نکردن.

این مخابرات که ما میشناسیم کلا سرش نمیره و بخششی تو کارش نیست.

OMiD.1080p
12-08-2013, 00:45
سه گیگ 2 روز پیش شارژ کردم.
نمیدونم چی شد یهو شد 500 تا !
نه دانلود کردم. نه هیچی. فقط وب گردی !

ali.reihani
12-08-2013, 00:49
سه گیگ 2 روز پیش شارژ کردم.
نمیدونم چی شد یهو شد 500 تا !
نه دانلود کردم. نه هیچی. فقط وب گردی !
چند ساعت تویه اینترنت بودید تویه این دو روز؟
اگه زیاد بوده که درسته 500 مگ

aminhitman
12-08-2013, 00:52
سلام شاید اینجا جاش نباشه ولی من تو هر تاپیکی در مورد مخابرات شهر های مختلف تهران و مشهد و خوزستان و... میبینم همه ناله میکنن همه میگن سرعت پایینه اصن به خدا تا خوندم سرعت دانلود 70 تا باورم نشد من دو مگ مخابرات دارم نه 128 که تا دو مگ میگن بازه ها نه خوده 2 مگ از اصفهان شبا از 1 تا 7 کامل رایگانه سرعت شبا به خدا 250 کمتر نمیشه صبحا که میره رو 350 چرا جاهای دیگه اینطوریه؟؟ به نظرم مخابرات بهترین سرویس هارو میده یه عده میگن نویز داره یکی میگه دزدی میکنن شارژ هارو ولی اصلا اینطوری نیست سرویس من باورم نمیشه این حرفا

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

frozen01
12-08-2013, 05:12
سلام شاید اینجا جاش نباشه ولی من تو هر تاپیکی در مورد مخابرات شهر های مختلف تهران و مشهد و خوزستان و... میبینم همه ناله میکنن همه میگن سرعت پایینه اصن به خدا تا خوندم سرعت دانلود 70 تا باورم نشد من دو مگ مخابرات دارم نه 128 که تا دو مگ میگن بازه ها نه خوده 2 مگ از اصفهان شبا از 1 تا 7 کامل رایگانه سرعت شبا به خدا 250 کمتر نمیشه صبحا که میره رو 350 چرا جاهای دیگه اینطوریه؟؟ به نظرم مخابرات بهترین سرویس هارو میده یه عده میگن نویز داره یکی میگه دزدی میکنن شارژ هارو ولی اصلا اینطوری نیست سرویس من باورم نمیشه این حرفا

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

شما داری مشهد رو با شهر خودتون مقایسه میکنید :n08:جمعیت خوزستان کجا و جمعیت مشهد کجا

shoojats
12-08-2013, 07:20
نسبت به ماه رمضون سرعتم بهعتر شده اما مثل قبل نشده. 2 مگ دارم طلایی .این عزیزانی که مثل من 2 مگ طلایی دارن چه جوزیاست شبانشون میگ150 میره. مال من که به زور 100 تا میشه از سایت دانلودها.درمورد این 1گیگ هدیه ما که هرچی گشتیم پیدا نکردیم چیزی نیست

saeed871
12-08-2013, 07:40
دیشب تونستم 2گیگو 400 مگ دانلود کنم که هنوز نسبت به طرح طلایی خیلی کمه!
باورتون میشه تا همین دو روز پیش speedtest.net پهنای باندمو تو روز زده بود 400kb!!!
من که ازشون راضی نیستم ایشاها تو گلوشون گیر کنه اون پولای رو که از ما دزدیدن.
در ضمن بابا به خدا بروزینگ چرا اینقدر کم مکنه؟؟؟
من میگم که ب جای هر یک مگی که ما مصرف میکنیم 2 مگ از ما کم می کنن!!!
راستی اونای که ویندوز 8 دارن آپدیت را خاموش کنن یا بزارن رو حالت دستی و فقط شبا تو رایگان بزارن آپدیت شه چون آپدیت ویندوز 8 بعضا هر کدوم تا 300 مگ هم واسه من بوده.

OMiD.1080p
12-08-2013, 07:54
چند ساعت تویه اینترنت بودید تویه این دو روز؟
اگه زیاد بوده که درسته 500 مگ
زياد بودم توي نت ولي هر چي باشه 3 گيگ كجا و 500 مگ كجا !
مطمئنم اينا روزي حداقلش 200 مگ بايد از كاربرا دزدي بكنند. ديگه عادتشون شده.

amin1374
12-08-2013, 10:41
به ما یک
گیگ دادن 2 روز تموم شنده موندم چجوری تموم شد؟!:n13::n13:

aminhitman
12-08-2013, 13:43
شما داری مشهد رو با شهر خودتون مقایسه میکنید :n08:جمعیت خوزستان کجا و جمعیت مشهد کجا

نه من از اصفهانم گفتم چن تا تاپیک رفتم همه ناله میکردن ولی من عالیه

Moahammad_sdt
12-08-2013, 15:26
سلام دوستان
یه راهی سراغ ندارن که از اینترنت مخابرات بتونم با سرعت بالا از یوتوب سخنرانی های مذهبی نگاه کنم.
با تشکر از ملت حزب الله.:D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

OMiD.1080p
12-08-2013, 17:10
سلام دوستان
یه راهی سراغ ندارن که از اینترنت مخابرات بتونم با سرعت بالا از یوتوب سخنرانی های مذهبی نگاه کنم.

چرا كه نشه.:n08:
شما برو پيش امام جمعه مشهد همين موضوغ رو بگو .
فرداي روز بعدش يك اينترنت نامحدود با سرعت 20 مگ خواهي داشت.
از اون به بعد شما راحت بدون ----- ميري تو يوتوب و ميتوني كليپ و سخنراني هاي مذهبي با كيفيت فول اچ دي نگاه كني. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masooyan
12-08-2013, 17:35
نسبت به ماه رمضون سرعتم بهعتر شده اما مثل قبل نشده. 2 مگ دارم طلایی .این عزیزانی که مثل من 2 مگ طلایی دارن چه جوزیاست شبانشون میگ150 میره. مال من که به زور 100 تا میشه از سایت دانلودها.درمورد این 1گیگ هدیه ما که هرچی گشتیم پیدا نکردیم چیزی نیست
من که کلن از دانلود ها نمیتونم دانلود کنم سرعتم 30یا نهایت40بیشتر نمیشه کلن قید دانلود شبانه رو زدم حیف سیستم نیس...

masooyan
12-08-2013, 17:42
عزیزانی که میگن حجمشون الکی کم میشه:من یه بار با این مشکل مواجه شدم حدودا 2 گیگ از حسابم کم شد بعد اون ماجرا پسوورد مودم رو عوض کردم و تا حالا که حدودا یه سالی میگذره دیگه حجمم کم نشد،کسایی که پسوورد مودمشون همون adminهستش لطف کنن عوضش کنن ویه پسووردقدرتمند بزارن چراکه هکرها به راحتی میتونن با مرورگر اپرا+یه برنامه چک کننده ای پی مودمتون رو هکک کنن و حالشو ببرن...

OMiD.1080p
12-08-2013, 18:37
عزیزانی که میگن حجمشون الکی کم میشه:من یه بار با این مشکل مواجه شدم حدودا 2 گیگ از حسابم کم شد بعد اون ماجرا پسوورد مودم رو عوض کردم و تا حالا که حدودا یه سالی میگذره دیگه حجمم کم نشد،کسایی که پسوورد مودمشون همون adminهستش لطف کنن عوضش کنن ویه پسووردقدرتمند بزارن چراکه هکرها به راحتی میتونن با مرورگر اپرا+یه برنامه چک کننده ای پی مودمتون رو هکک کنن و حالشو ببرن...

چه ربطي به مودم داره ؟
مگه اونايي هم كه با كانكشن ويندوز به صورت دستي كانكت ميشند هم اينجوري هك ميشند ؟!

bob111
12-08-2013, 18:40
به ما یک
گیگ دادن 2 روز تموم شنده موندم چجوری تموم شد؟!:n13::n13:

از قدیم گفتن مال دزدی وفا نمیکنه!

p30str
12-08-2013, 18:45

دوست عزیز بهترین کار اینکه بری به قسمت Access Control Setup مودمت و فقط روی LAN تنظیمش کنی تا قابلیت دسترسی از راه دور توی مودمت غیرفعال بشه :n01:

masooyan
12-08-2013, 19:24
چه ربطي به مودم داره ؟
مگه اونايي هم كه با كانكشن ويندوز به صورت دستي كانكت ميشند هم اينجوري هك ميشند ؟!

ربطی به کانکشنbridgeوppoeنداره من الان میگم کسانی که از حجمشون کم میشه از 2حالت خارج نیس: 1-دانلودشون از مرز ساعت رایگان رد میشه حالا میخاد چن ثانیه از ساعت 7 گذشته باشه.
2-وقتی که انلاینن به وسیله هکر مودمشون -- شده و از این طریق پسوورد اکانت adslرو بدست میارن و حجم دزدی میکنن.
بازم میگم کسایی که پسوورد مودمشون هنوزadminهستش سریعا به یه پسوورد قدرتمند که ترکیبی باشه چنج کنن.این طوری -- کردن مودم یه جورایی غیر ممکن میشه و کار هر کسی نیس.

Rahpooyan
12-08-2013, 20:18
تقریبا یک ماه اینترنت کاربران به مناسبت ماه رمضان نابود شد . و فقط یک گیگ هدیه داده شد !!
تکلیف این یه ماه اختلال اینترنت چه می شود ؟ یعنی از دستمون رفت ؟ :n03:

mr1987
12-08-2013, 20:22

حالا میگی از بچه های مشهد حجم میدزدن که البته اگه انتی ویروس نود داشته باشی ای پی طرفو ویروس میشناسه ومیفهمی.من که تو روستام و مودمم وسامانه از روز اول که گرفتم پسوردشونو عوض کردم وفقط شب ساعت1مودمو روشن میکنم چرا ازم حجم کم میشه؟

saeed871
12-08-2013, 20:25
دوست عزیز بهترین کار اینکه بری به قسمت Access Control Setup مودمت و فقط روی LAN تنظیمش کنی تا قابلیت دسترسی از راه دور توی مودمت غیرفعال بشه :n01:
توی مودم تیپیلینک 6 تا ستون داره کدومش؟؟

imanghamari
12-08-2013, 20:44
سلام دوستان

چرا هست ولی میگم به کسی نگو چون اگه این چیزهارو زیاد به کسی بگی تابلو میشه سریع ف.....تر میشه

خودت که میدونی چه جوری همون اول بدون قند شکن بری youtube؟

خوب اگه بلد نیستی فقط به جای http اولش بزار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اینجوری می تونی بری youtube ولی ویدیو هات رو نمیتونی ببینی فقط سایت برات میاد بالا

خب بعدش میری این سایتی که بهت آدرسش رو بهت میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو این سایت لینک ویدیو رو که می خوای دانلود کنی رو قرار میدی و کیفیتش رو هم میزنی بعد برات کانورت میکنه بهت میده با سرعت بالا

موفق باشی

shoojats
12-08-2013, 21:32
به امید خدا امشب میزارم واسه دانلود ببینم چه جوری میشه چشمم اب نمیخوره:n01:

omidtb
12-08-2013, 22:10
درخواست معرفی یک شرکت ای دی اس ال در مشهد با پینگ زیر 150 به غیر از مخابرات

saeed871
12-08-2013, 22:51
چه مرگشه امشب؟؟؟همش قطع وصل میشه مرکز پیروزی شما مشکل ندارید؟؟

imanghamari
13-08-2013, 01:53
آره دوباره امشب گند زدن به اینترنت همش time out هست

p30str
13-08-2013, 10:25
توی مودم تیپیلینک 6 تا ستون داره کدومش؟؟

همون اولیش ACL رو Activated کن بعد Interface رو روی LAN بزار بعد هم سیو رو بزن.

saeed871
13-08-2013, 11:09
همون اولیش ACL رو Activated کن بعد Interface رو روی LAN بزار بعد هم سیو رو بزن.
اون که بصورت پیش فرض روی lan هست و من یادمه مودمایی که -- می کردم هم روی lan بودند!!!

p30str
13-08-2013, 13:04
اون که بصورت پیش فرض روی lan هست و من یادمه مودمایی که -- می کردم هم روی lan بودند!!!

امکان نداره شما یه بار دیگه برو به قسمت (ACL) مودمی که ... کردی 100% یا Deactivated هست یا اگر Activated هست Interface روی Both تنظیم شده

در ضمن بعضی از مودم ها به صورت پیش فرض این حالت فعال هست و روی لن تنظیم شده یعنی دسترسی از راه دور غیر فعال هست ولی بعضی از مودمها (بستگی به ورژن دستگاه ) این حالت غیر فعال هست (یعنی همون مودم هایی که شما می تونی ... کنی) و خودت باید فعالش کنی.

اصلا اسمش روشه دیگه Access Control Setup

شما امتحان کن خبرشو بده

saeed871
14-08-2013, 00:10
الان دارم دوتا فایل رو با سرعت 100 دانلود میکنم:n19::n19:
نکنه داره از شارژم کم میکنه؟

omidtb
14-08-2013, 00:19
سلام کسی این طرح ور گرفته ببینه چجوریاست ؟

OMiD.1080p
14-08-2013, 00:35
امشب دقیقا از ساعت 8 که اومد خونه و با نت دارم کار میکنم سرعت فوق العاده پایینه.
باز معلوم نیست کی پاش خورده به سیم و سیم میم ها همه رو قطع کرده. در نتیجه اینترنت سرعتش کند شده. دقیقا عین دیال آپ.

jafarr
14-08-2013, 01:38
درخواست معرفی یک شرکت ای دی اس ال در مشهد با پینگ زیر 150 به غیر از مخابرات

حالا چرا زیر 150 مگه برای بازی میخای ؟ اگه واسه بازی میخای بگو که من قشنگ واست بگم چی به چیه :D

saeed871
14-08-2013, 04:48
وای خدایا اینا چقدر بی جنبن!!!!
سره شب با ۱۰۰ دانلود میکردم الان با 10

omidtb
14-08-2013, 11:46
حالا چرا زیر 150 مگه برای بازی میخای ؟ اگه واسه بازی میخای بگو که من قشنگ واست بگم چی به چیه :D

اره واسه بازی میخوام ( میدان جهاد 3)
نظر خودم های وب هست ( نوین نت )

omidtb
14-08-2013, 13:07
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

XXS
14-08-2013, 15:59
همشهریان گرامی بلاخره این adslمانصب شد طرح خانواده مخابرات گرفتم ماهی 4000 تومن سرعت دانلود من درسایت دانلودها 140 کیلو هستش به نظر شما خوبه؟؟؟:n13::n02:

OMiD.1080p
14-08-2013, 16:13
اي خدا.
كار به جايي رسيده كه بايد همين 140 تا سرعت رو هم بگيم آره خوبه . اونم تازه روي سرور داخلي.
خدا به ما صبر بده.
انشا... ايراني جماعت خير نبينه هيچ وقت. ( منظور آقايون و خانم هاي دزد )

imanghamari
14-08-2013, 20:25
همشهریان گرامی بلاخره این adslمانصب شد طرح خانواده مخابرات گرفتم ماهی 4000 تومن سرعت دانلود من درسایت دانلودها 140 کیلو هستش به نظر شما خوبه؟؟؟:n13::n02:

نه:n15:

من که الان باز سرعت ها بهتر شده از دانلود ها دیشب با سرعت 300 می گرفتم

اما یک چیز جالب بگم یکی از دوستام که اینترنت از مخابرات گرفته بود زنگ زده به من میگه من هم حجمم هم زمانم تموم شده منم بهش گفتم خب که چی؟:n02:

گفت هنوز میتونه بره اینترنت و تازه سرعت دانلودش شده 500 کیلو بایت:n04:

قرار شده رمز وپسشو به منم بده که برم حالش رو ببرم:n02:

XXS
14-08-2013, 22:58
اساتید مخابرات طرح نامحدودهم داره اگه اره قیمت؟
شبانه چی؟:n01:

imanghamari
15-08-2013, 00:16
اساتید مخابرات طرح نامحدودهم داره اگه اره قیمت؟
شبانه چی؟:n01:

خیر مخابرات خراسان رضوی طرح های نامحدودش را حدود 1 سالی میشه که جمع کرده

ولی دانلود رایگان شبانه داره لیست تعرفه هاش هم در این لینک برات میزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

imanghamari
15-08-2013, 01:11
باز دوباره سرعت ریده اول شب خوب بود ولی الان ساعت 2 شبه سرعت ریده داشت با 300 دانلود می کرد یک دفعه نمیدونم چی شد سرعت شد50:n03:

atlas ap
15-08-2013, 11:45
سرعت دانلود سرویسهای طلایی چنده؟ شبا سرورهای داخلی و خارجی فرق دارن؟

imanghamari
15-08-2013, 14:29

بستگی به کیفیت خط تلفنت داره من طلایی دارم وقتی با خط دیگم که جدیده کانکت میشم شبه ها از سرور های داخلی سرعت 300 میده ولی از سرور های خارجی حدود 170 میده البته شب ها روز ها هر دوتاشون 300 تا رو پر می کنند

ولی با خط دیگم کانکت میشم به همون اکانت طلایی سرعتش میشه 150 از سرور های داخلی و 120 از سرور های خارجی

masooyan
15-08-2013, 14:37
سرعت دانلود طلایی از سرور داخلی250-260kb/sهستش البته دانلود شبانه از بعضی سرور های داخلی این سرعتو میده.در مورد سرور خارجی فقط روزانه این سرعتو میده و فکر اینکه شبانه از سرور خارجی دانلود داشته باشی رو باید از سرت بیرون کنی.

OMiD.1080p
15-08-2013, 15:27
بروبچ مشهد. کسی هست از های وب سرویس داشته باشه ؟
یه آمار از کیفیتش میخوام

imanghamari
15-08-2013, 15:31
سلام دوستان امروز داشتم تو سامانه گلدنت شماره ها رو میزدم تا ببینم ملت چه طرح هایی دارند که خردم به دو تا طرح تازه:n02:

کسی میدونه این طرح خانواده رضوی چیه؟:n08:مطمئنم یک تخفیف های کله گنده بهشون میدن

یک طرح دیگه هم دیدم به نام طرح سلامت3:n04:از خودشون طرح درست می کنند به ما هم نمیگن

imanghamari
15-08-2013, 15:34
یه آمار از کیفیتش میخوام

امید مگه HIWEB به فیبر نوری سرویس میده ؟:n13:

من که ازش تعریف زیاد شنیدم

ولی به عمل کار براید به سخنرانی نیست:n02:

bob111
15-08-2013, 20:07
اعتبار حجمی ام رو به پایان ولی زمانی هنوز دارم، دوستانی که سابقه شارژ تو گلدنت رو دارن بنظرتون بذارم تموم بشه شارژ کنم یا نه؟ اصلا وقتی شارژت تموم میشه میتونی وارد سامانه بشی و شارژ کنی یا نه؟ علت اینکه همچین سوالی کردم اینه که من قبلا نامحدود داشتم و بعد که اینا به اجبار از این طرح های حجمی مسخره شون دادن اولین باره که می خوام شارژ کنم! خلاصه باتجربه ها راهنمایی کنند بخصوص اگه راه دور زدن اینا رو میدونین، آخه بی شرف ها اینقدر از ما دزدیدن که... خودتون بهتر می دونین!

omidtb
15-08-2013, 20:11
یه آمار از کیفیتش میخوام

من به زودی روی خط جدیدی که گرفتم از های وب سروریس میگریم و اعلام وظعیت میکنم

OMiD.1080p
15-08-2013, 20:24
امید مگه HIWEB به فیبر نوری سرویس میده ؟:n13:

من که ازش تعریف زیاد شنیدم

خیر. روی فیبر نمیده. فقط مسی میده.
البته منم روی فیبر هستم. فقط محظ اطلاع میخواستم بدونم کیفیتش چجوریه !

مهدی صفایی
15-08-2013, 21:07
بچه ها من ۲ مگ آسیاتر دارم شبی ۲.۵ گیگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم:n27: اگه ۲ مگ طلایی مخابرات بگیرم اوضام بهتر میشه؟؟:n13:
ممنون میشم راهنمایی کنید چون PING آسیاتر که جالب نیست دانلود شبانشم از ۱۲۰ بیشتر نمیشه:n28::n28:

masooyan
16-08-2013, 04:40
بچه ها من ۲ مگ آسیاتر دارم شبی ۲.۵ گیگ بیشتر نمیتونم دانلود کنم:n27: اگه ۲ مگ طلایی مخابرات بگیرم اوضام بهتر میشه؟؟:n13:
ممنون میشم راهنمایی کنید چون PING آسیاتر که جالب نیست دانلود شبانشم از ۱۲۰ بیشتر نمیشه:n28::n28:
اگه از سرور داخلی بخوای دانلود کنی 4گیگی میتونی بگیری ولی سرور های خارج این طور نیس...

imanghamari
16-08-2013, 13:11

اگه از سرور های خارحی با سرعت 120 دانلود می کنی بچسب بهش ولش نکن

ولی اگه از سرور های داخلی با سرعت 120 دانلود می کنی شاید باید تجدید نظر کنی

باید خیلی چیزهارو بسنجی مثلا هر گیگ مخابرات 4200 تومانه واز شارژتم بعضی اوقات دزدی می کنند

اگه می تونی که بری طرج نامحدود بگیری که به نظره من از همه چیز بهتره چون این مخابرات تامرد دیگه نامخدود نمیده

masooyan
16-08-2013, 19:57

shoojats
17-08-2013, 05:30
ساعت 6:30 بامداد اینجا مشهده.سرعت ریدمان.بالاترین سرعتم 50 بود از ذانلودها.از اکسپرلیچ گذاشتم با 8 دانلود میکنه.دهنشون سرویس:n24:

Masoud.Neshat
17-08-2013, 05:35
چند شبی میشه سرعت فاجعه شده!
تورنت بین 5 تا 8 کیلوبایت فقققطططط!

n shh
17-08-2013, 11:11
من الان طرح بعثتم سرعت رایگان ازساعت 12 تا 1خوبه ولی از 1 به اون طرف سرعت تقربا صفر میشه.خداوند لعنتشان کند

SMNsoft
17-08-2013, 15:21
سلام. من وقتی با مودم کانکت می شم و از bridge استفاده نمی کنم، وصل می شم، ولی هیچ سایتی باز نمی شه. ولی وقتی با بریج وصل می شم، می شه استفاده کرد.

می خواستم بدونم که مشکل از من هست یا همه این مشکل رو دارند. چون من همیشه به وای فای وصل می شم، نمی تونم از بریج استفاده کنم.

Armin.Computer
17-08-2013, 17:59
سلام. من وقتی با مودم کانکت می شم و از bridge استفاده نمی کنم، وصل می شم، ولی هیچ سایتی باز نمی شه. ولی وقتی با بریج وصل می شم، می شه استفاده کرد.

می خواستم بدونم که مشکل از من هست یا همه این مشکل رو دارند. چون من همیشه به وای فای وصل می شم، نمی تونم از بریج استفاده کنم.

وقتی با حالت PPPOE وارد می شید به شبکه وصل میشه ولی سایت باز نمی کنه؟
تنظیمات مودم رو دستکاری نکردید؟

imanghamari
17-08-2013, 20:42

اسم مودمتون چیه؟

erfangame
17-08-2013, 21:07

سلام ، منم همین مشکلو دارم از صبح اینطوری شده .
مودمم ریست کردن دوباره تنظیم کردم درست نشد .

SMNsoft
17-08-2013, 22:06
وقتی با حالت PPPOE وارد می شید به شبکه وصل میشه ولی سایت باز نمی کنه؟
تنظیمات مودم رو دستکاری نکردید؟

نه حتی ریست هم کردم نشد. فقط با بریج می شه

Armin.Computer
17-08-2013, 22:44

شاید وصل نمیشه و مک قفل شده!

OMiD.1080p
18-08-2013, 00:08
امشب چقدر سرعت خوب شده !
دلیلش هم اینه که باقی کشور وضعیتشون بد شده. واسه همین مال ما خوب شده :n01:

shoojats
18-08-2013, 04:20
سرعت عالیه با سرعت نور دارم 1 کیلوبایت بر ثانیه دارم دانلود میکنم فقط یکم تایمش زیاده زده 265 ساعت دیگه دانلود میشه ححم فایل 150 مگ (265) ساعت چند روز میشه؟؟؟؟

مسخرشو دروردن بیشعرفا دزدهای کثیف (2 مگ دارم سرعت دانلود باید باشه 1 کیلوبایت)
پی سی اف باشه راحترم

imanghamari
18-08-2013, 04:21
خدایی سرعت خیلی خوب شده

دارم dead space 3 رو از سرورهای origin می گیرم با سرعت 300!!!

اصلا خیلی خوب شده دانلود هم می کنم .صفحه هم باز می کنم با سرعت نور جای تعجب داره

shoojats
18-08-2013, 06:11
خدایی سرعت خیلی خوب شده

دارم dead space 3 رو از سرورهای origin می گیرم با سرعت 300!!!

اصلا خیلی خوب شده دانلود هم می کنم .صفحه هم باز می کنم با سرعت نور جای تعجب داره

خوش به حالت:n03: دیروز و امروز با سرعت 1kb دانلود کردم امروز هم با همین وضع بود دققیقا بعد از ساعت 7 صبح سرعت دانلودم از سایت اکسپرلیچ و رود فایل شد 300 تا.
بعد شما شبانتون 300 بوده خوش بحالت:n27::n27:

erfangame
18-08-2013, 09:36
من این DNS رو زدم درست شد .
Preferred DNS server : 217.218.127.127
Alternate DNS server : 8.8.8.8

ali.moradi
18-08-2013, 10:23
با سلام به دوستان عزیز

من مشکل دانلود دارم بعد 1.5 نیماه که وضع اینترنت بد بود و اصلا راضیت بخش نبود بحساب خوب شد اما من اصلا دیگه وضع سابق رو ندارم

مخابرات واقعا به معنی کلمه داره ظلم میکنه چون ما فیبر نوری هم هستیم چاره ای نداریم و باید فقط دعا کنیم این انحصار ظالمانه پرچیده شود

با وجود بی ارزش شدن ریال با هم این سرویس دهی و خدمات .اینا از بیشتر کشورها دنیاست .

الان مشکل من اینه شب نه صفحه باز میشه و نه میشه چیزی دانلود کرد مودم خودم اتومات هست یک مودم دیگه آوردم و با اون بصورت کانت شدن

با یوزر و پسورد یک نفر دیگه وصل میشم اول اتصال تا چند دقیقه سرعت عالی اما به مرور کم کم میشه مثل همون مودم خودم باز میشه

قطع کنم دوباره کانت بشم هم اینجوری تکرار میشه به پشتیابی زنگ میزنی چرت میگه انگار پشت تلفن از پشت کوه ها نا کجا اباد داره حرف میزنه

حالیش نمیشه چیزی تو روز من افت سرعت دارم که میدونم منطقه ما چکار کردن که اینجوری شده الان اونقدر کاربر گرفته مخابرات اما کیفیت اصلا

توجه نمیشه فقط پول پول پول شما ندی سریع قطع میشه اما ما اینترنت نداشته باشیم انگار نه انگار شاید روزی یکی حق ضایع ما رو جبران کنه

بنظر تون من چکار کنم نرم افزاری هست بشه که دائم قطع و وصل کنه تا شاید بتونیم تو 3 ساعت 400 مگ بگیرم قبلا 2.5 گیگ بود یادش بخیر

البته من بفکرش هستم تا یک جوری جبران کنم با مخابرات من طراحی وب میخونم یک استاد داشتیم دکتر شبکه میگفت من شاتل دارم و دوستام

پارس انلاین گفت همیشه قعطی داریم اما دیگه جبران میکنیم ما ترافیگ ماهیانه 2 گیگ داریم اما متوسط 100 گیگ رو دانلود میکنیم . اما خوب راهشو

به هر کس نمیگیم . منم اگه روزی بتونم از مخابرات هر چیزی رو میگیرم و دارم شروع میکنم اونایی که مثل من هستن بیاین با هم یک تیم درست کنیم

بخدا این کارها دزدی نیست اون حق ما بیچاره هاست که داره راحت خورده میشه میدونید درآمد ماهیانه مخابرات چقدر هست ؟؟؟

tntkgb
18-08-2013, 10:25
دوستان من یک مشکلی پیدا کردم سرعت دانلودم از سرور های اسیاتک مثلا دانلودها و میهن دانلود سرعتم شبا روی 100 تا 150 هستش ولی سرعتم از سرور های دیگه مثل خود سایت مخابرات و یا دانشگاه ازاد مشهد سرعتم شبا از 1 به بعد به 2 کیلوبایت رسیده و سرعت از سایت های خارجی 15 تا 20 شده مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟

imanghamari
18-08-2013, 19:32
با سلام به دوستان عزیز

من مشکل دانلود دارم بعد 1.5 نیماه که وضع اینترنت بد بود و اصلا راضیت بخش نبود بحساب خوب شد اما من اصلا دیگه وضع سابق رو ندارم

مخابرات واقعا به معنی کلمه داره ظلم میکنه چون ما فیبر نوری هم هستیم چاره ای نداریم و باید فقط دعا کنیم این انحصار ظالمانه پرچیده شود

با وجود بی ارزش شدن ریال با هم این سرویس دهی و خدمات .اینا از بیشتر کشورها دنیاست .

الان مشکل من اینه شب نه صفحه باز میشه و نه میشه چیزی دانلود کرد مودم خودم اتومات هست یک مودم دیگه آوردم و با اون بصورت کانت شدن

با یوزر و پسورد یک نفر دیگه وصل میشم اول اتصال تا چند دقیقه سرعت عالی اما به مرور کم کم میشه مثل همون مودم خودم باز میشه

قطع کنم دوباره کانت بشم هم اینجوری تکرار میشه به پشتیابی زنگ میزنی چرت میگه انگار پشت تلفن از پشت کوه ها نا کجا اباد داره حرف میزنه

حالیش نمیشه چیزی تو روز من افت سرعت دارم که میدونم منطقه ما چکار کردن که اینجوری شده الان اونقدر کاربر گرفته مخابرات اما کیفیت اصلا

توجه نمیشه فقط پول پول پول شما ندی سریع قطع میشه اما ما اینترنت نداشته باشیم انگار نه انگار شاید روزی یکی حق ضایع ما رو جبران کنه

بنظر تون من چکار کنم نرم افزاری هست بشه که دائم قطع و وصل کنه تا شاید بتونیم تو 3 ساعت 400 مگ بگیرم قبلا 2.5 گیگ بود یادش بخیر

البته من بفکرش هستم تا یک جوری جبران کنم با مخابرات من طراحی وب میخونم یک استاد داشتیم دکتر شبکه میگفت من شاتل دارم و دوستام

پارس انلاین گفت همیشه قعطی داریم اما دیگه جبران میکنیم ما ترافیگ ماهیانه 2 گیگ داریم اما متوسط 100 گیگ رو دانلود میکنیم . اما خوب راهشو

به هر کس نمیگیم . منم اگه روزی بتونم از مخابرات هر چیزی رو میگیرم و دارم شروع میکنم اونایی که مثل من هستن بیاین با هم یک تیم درست کنیم

بخدا این کارها دزدی نیست اون حق ما بیچاره هاست که داره راحت خورده میشه میدونید درآمد ماهیانه مخابرات چقدر هست ؟؟؟

این که می گی مخابرات دزده درست

ولی به نظرم مشکلت از یک جای دیگست

اول چک کن ببین نرمافزاری یا ویندوز اپدیت نمیگیره بعد بزن دانلود

چون مشکلت خیلی عجیبه یک نرم افزار هست به نام bmw meter اینو دانلود کن نصب کن بهت می گه دقیقا چه نرم افزارایی دارن از اینترنت استفاده می کنند

بعد اگه نمی خوای آپدیت بشن از طریق همین نرم افزار می تونی جلوشون رو بلوک کنی

برای محض احتیاط پسورد مودمت رو عوض کن تا کسی دیگه ای بهش کانکت نشده باشه یک نرم افزار دیگه هست به نام netcut که دقیقا بهت نشون میده در حال حاضر چه کامپیوتر هایی به مودم وصل شدن

اینجوری هم می تونی مطمئن بشی کسه دیگه ای به مودمت وصل نمی شه

بازم میگم فکر نمی کنم این مشکل از مخابرات باشه چون معنی نمیده اول اتصال سرعت زیاد باشه بعد کم بشه

rtmreza
19-08-2013, 00:05
امشب داره از حسابم کم میکنه تو ساعات رایگان قابل توجه شما ؟؟؟؟؟؟

M0hsen3D
19-08-2013, 00:40
دوستان مشهدی کسی از های وب سرویس داره؟

frozen01
19-08-2013, 00:42
سرعت دانلود خوبه اما توی بازی های انلاین لگ میزنه !!!

OMiD.1080p
19-08-2013, 01:21
دوستان دقتـــ بکنند.
هرشب قبل از دانلود آمار حجم تون رو داشته باشید.
یعنی قبل از اینکه بذارید واسه دانلود ( از ساعت 1 تا 7 ) حتما حتما بدونید چقدر حجم دارید.
به خدا باورتون نمیشه دزدی رو به عینه دیدم.
دقیقا از ساعت 1:5 دقیقه گذاشتم دانلود کنه. ( اونم با سرعت پایین ) تا همین نیم ساعت پیش که اینترنتم قطع شد.
در صورتی که تا قبلش حول حوش 500 مگ شارژ داشتم.
یعنی توی تایم رایگان ازم حجم کم کرد و اینترنتم هم قطع شد.
الان هم با یه اینترنت خانواده آنلاین هستم.

zofishel
19-08-2013, 06:08
سلام دوستان
صبحتون بخیر
منم امروز از ساعت 5:40 تا 6:55 دقیقه دانلود گذاشتم ازم 380 مگ کم کرده:41:
واقعا واژه دزد رو به کار ببریم به دزد توهین میشه

اگه می خواین ببینین که کم شده یا نه هر روز می تونید از تو ناحیه کاربری تون قسمت ریزکارکرد رو بزنین نشون می ده که تو ساعت رایگانتون حجمی کم شده یا نه.

imanghamari
19-08-2013, 07:17
ای بابا این لامصب ها دیشب داشتن از حجم کم می کردن

دیشب برای خودم خوش و خرم داشتم دانلود می کردم که یک دفعه مودم دیکه چشمک نزد

رفتم دیدم حجمم صفر شده

امروز زنگ می زنم بهشون فحش می دم

shoojats
19-08-2013, 09:17
دوستان دقتـــ بکنند.
یعنی قبل از اینکه بذارید واسه دانلود ( از ساعت 1 تا 7 ) حتما حتما بدونید چقدر حجم دارید.
دقیقا از ساعت 1:5 دقیقه گذاشتم دانلود کنه. ( اونم با سرعت پایین ) تا همین نیم ساعت پیش که اینترنتم قطع شد.
صبح میرم مخابرات منهدم میکنم. کثافت های عوضی دزد.

امید جان برو بگو این چه وضعشه 2 مگ با سرعت 1 کیلوبایت باید دانلود کنیم؟؟؟؟ازشون بخواه نظراتو ببینه (اگه واقعا ببینن)

imanghamari
19-08-2013, 09:55
دوستان دقتـــ بکنند.
صبح میرم مخابرات منهدم میکنم. کثافت های عوضی دزد.

دوستان زنگ زدم میگن طرح شما از اون طرح هایی هست که دانلود رایگان شبانش حذف شده!!!

هر چی دادوقال کردم به جایی نرسید الان تلفن ورداشتم به پایین و بالای مخابرات زنگ می زنم

تا درستش کنم

فکر کنم می خوان تمام دانلود های رایگان همه ی طرح ها رو حذف کنن

خدا ازشون نگذره

موقعی که پول رو میگیرن و قرار داد می بندن از این خبرا نبود حالا می زنن زیره قرار داد و تمام دانلود ها رو پولی می کنن

zofishel
19-08-2013, 11:45
سلام دوستان
منم زنگ زدم گفتم از حجمم کم شده می گه از دیشب دیگه دانلود رایگان کلا حذف شده می گم حداقلش که می تونستید خبر کنید می گه آره دیگه همکاران کم لطفی کردن زنگ نزدن فقط همین... نه عذرخواهی نه هیچی ...:n29:

WHICH1
19-08-2013, 11:58
دوستان زنگ زدم میگن طرح شما از اون طرح هایی هست که دانلود رایگان شبانش حذف شده!!!

هر چی دادوقال کردم به جایی نرسید الان تلفن ورداشتم به پایین و بالای مخابرات زنگ می زنم

تا درستش کنم

فکر کنم می خوان تمام دانلود های رایگان همه ی طرح ها رو حذف کنن

خدا ازشون نگذره

موقعی که پول رو میگیرن و قرار داد می بندن از این خبرا نبود حالا می زنن زیره قرار داد و تمام دانلود ها رو پولی می کنن

این گلدنت گفتم از نجاست سگ هم کثیفتر هستند سرعت افتضاح (1 روز در هفته شاید خوب باشه) سرورهای خارجی داغون کلا ایتنرنتی نیست حالا شب هم بردارن دیگه چه مفهومی داره خیلی مشهد داغون شده احمدی نژاد هم بشه شهردار مشهد دیگه این مشهد کاملا میشه شهر افراطیون اصول گراها عرب ها و بلوچ ها و....

mohsen1849
19-08-2013, 12:22
وای دیشب زدم رو دانلود صبح دیدم بلههههههه 3.5 گیگ به فنا رفته .زنگ زدم میگه آقای محترم از دیشب بعضی طرح ها دانلود شبانه اش برداشته شده (یه چیزی هم انگار ما بدهکاریم )،میگم چرا اطلاع رسانی نکردید میگه شکایت دارید زنگ بزنید واحد شکایات !!

دو روز نیست وزیر جدید اومدن فکر کنم باید به دیال آپ برگردیم . ....مچکریم

sir12011
19-08-2013, 12:27
دزد دزد دزد

!INFERNAL
19-08-2013, 12:55
عجــــــــب.زنگ زدم میگم از حجمم کم شده میگه دیشب بعضی از طرح ها شبانه رایگانشون برداشته شده. میگم کدوم طرح ها برداشته نشدن میگه کمپین.طرح خانواده و بعثت !!! بعد من که طرحم 1 طلایی هستم شبانم برداشته شده.نمیدونم به مردم مشهد به چشم چی نگاه میکنن یعنی اینقدر ما بدبختیم که هر بلایی خواستن سرمون میارن ازش میگذریم بعد تهران وضعشون تغییر نمیکنه هیچ بهتر هم میشه...
بهش میگم شماره شکایات چنده میگه برای چی میخواین شکایت کنین مخابرات اومده طرح شبانه رایگان را به عنوان یک تشویقی گذاشته که الان مدتش تمام شده .
شما وقتی طرح گرفتین بهتون حرفی از پهنای باند رایگان نزدن میگم چی نزدن من قبل از خرید پرسیدم طرحم شبانه رایگان داره یا نه گفتین داره و همین طور در قسمت تعرفه سایت مخابرات اطلاعات را زده که شبانه رایگان داره. ساکت شد..
دوستان اینطور نمیشه سر کرد اگر شاکی هستید واقعا و میخواهید به جایی برسیم خواهشا دوستان بیاین همگی بریم مخابرات مرکزی مشهد و تکلیف این وضع را روشن کنیم با یکی دو نفر وضعه بهتر نمیشه بلکه بدتر هم میشه اما اگه همه یک قدم بردارن می تونم وضعه را بهتر هم بکنیم.

blacktiger
19-08-2013, 13:05
یه گیگ هدیه دادند 3 گیگ به نامردی و بدون اطلاع رسانی قبلی دزدی کردن. عجب !!
من سری قبلی که شبانه حجم کرده بودن توی بازرسی مخابرات شکایت پر کردم که بعداز چند روز برگشت زدند.
توصیه میکنم همه از مبادی قانونی شکایات خودتون رو مستند مطرح کنید و به یه نفر واگذار نکنید . با فحش و لعن نفرین هم نه در این انجمن و نه در هیچ کجا انتظار یک اپسیلون تغییر رو نداشته باشید.

e4lyas
19-08-2013, 13:10
جدی حذف شده ؟ :|

WHICH1
19-08-2013, 13:14
عجــــــــب.زنگ زدم میگم از حجمم کم شده میگه دیشب بعضی از طرح ها شبانه رایگانشون برداشته شده. میگم کدوم طرح ها برداشته نشدن میگه کمپین.طرح خانواده و بعثت !!! بعد من که طرحم 1 طلایی هستم شبانم برداشته شده.نمیدونم به مردم مشهد به چشم چی نگاه میکنن یعنی اینقدر ما بدبختیم که هر بلایی خواستن سرمون میارن ازش میگذریم بعد تهران وضعشون تغییر نمیکنه هیچ بهتر هم میشه...
بهش میگم شماره شکایات چنده میگه برای چی میخواین شکایت کنین مخابرات اومده طرح شبانه رایگان را به عنوان یک تشویقی گذاشته که الان مدتش تمام شده .
شما وقتی طرح گرفتین بهتون حرفی از پهنای باند رایگان نزدن میگم چی نزدن من قبل از خرید پرسیدم طرحم شبانه رایگان داره یا نه گفتین داره و همین طور در قسمت تعرفه سایت مخابرات اطلاعات را زده که شبانه رایگان داره. ساکت شد..
دوستان اینطور نمیشه سر کرد اگر شاکی هستید واقعا و میخواهید به جایی برسیم خواهشا دوستان بیاین همگی بریم مخابرات مرکزی مشهد و تکلیف این وضع را روشن کنیم با یکی دو نفر وضعه بهتر نمیشه بلکه بدتر هم میشه اما اگه همه یک قدم بردارن می تونم وضعه را بهتر هم بکنیم.

هیچ فایده نداره سگ زرد برادر شغاله مخابرات هیچ کار هست خودشون هم معلوم نیست چقدر از شرکت گلدنت شیرینی میگیرن ماه پیش گفتم من گلدنت رو میشناسم ارزش فحش دادن هم ندارن انقدر کثیف هست یک تایپک درست کنیم و شکایت کنیم تهران و انقدر ایمیل بزنیم که وزیر جدید کاری بکنه مخابرات مشهد رو عوض کنه و گلدنت رو برداره تو مشهد هیچ کار نمیتونین بکنین فقط تهران

فیبر نوری هر کس میتونه وایمکس بگیره خط مسی هم بطور متال برن شرکت دیگه شبانه نباشه های وب میگیری سرعت بالاتر حجم زیاد هم شارژ کنی گیگ خیلی ارزون تر میشه

shoojats
19-08-2013, 13:32
دهنشون سرویس 326 MB ساعت 5 صبح الان نگاه کردم تو ریز کار ها واسه دانلود زده:n24:

از عزیزان خواهش میکنم یک روز همه باهم بریم مخابرات مرکزی

mr1987
19-08-2013, 13:40
من بیشتر شبا تا2 بیدارم و حجممو چک میکنم یه دو هفته ای بود که ازم دزدی نشده بود که صبح5.30از خواب پاشدم دیدم از حجمم2.1گیگ دزدیده(هنوز وزیرجدید اومده میخواد یه شبه بارشو ببنده؟؟؟ گرونی. نبود ازادی بیان وخفقان اخه ما به چی این مملکت خراب ودزد دلخوش باشیم نه ازادی داریم خواسته باش بری تو کوچه شعار بدی100 متر نرفته میان میبرنت سر به نیستت میکنن دیگه هیچکس تو رو یادش نمیاد نه امنیت چند ماهه زحمت کشیدیم بیل زدیم سرما گرما اونوقت یه دزد یه شبه میزنه به باغت همشو میدزده یارو رو همونجا میگیری110میاد با مال دزدی میبرتش بعد میری برای شکایت میگه کوشاهدت اخه ساعت2شب تو بر بیابون شاهدم کجا بود تازه به جرم تهمت دادگاهیت میکنن )

الان کسی میدونه کدوم طرحها شبانش حذف شده.مال من نقره ای10 گیگ3ماهه هست ازم کم شده دیروز رفتم نمایندگی اسا تک یارو گفت جای شما سرویس میدیم ولی باید3میلیون بدید دیدم بالای100نفر جای ما از مخابرات دارن که اگه همشون بیان همون هزینه ای که واسه اینترنت مخابرات میدیم میشه ولی مشکل اینه که هماهنگ نیستیم و فقط چند نفر میان اینکارو انجام بدیم(به این میگن همبستگی)

mohsen1849
19-08-2013, 13:56
بچه این دزدی رو باید جلوش رو بگیریم(حذف طرح شبانه) ،برید به این صحفه وزارت ارتباطات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاید اول کارشون هست یه گیری چیزی به این ها بدن .

bob111
19-08-2013, 14:23
یعنی چه حذف شده؟! ای بابا عجب گیری افتادیم گفتیم دولت جدید میاد این خراب شده یکم نظم پیدا میکنه بدتر شد، این مخابرات مشهد شبانه اش رو هم که حذف کنه دیگه چیزی نمیمونه که، یه وب گردی هست که اونم میریم با دیال آپ! اینا وقتی طرح رو به مشتری فروختن گفتن با شبانه رایگان از 1 تا 7 اینکار یعنی زدن زیر قرارداد حتی میشه ازشون به مراجع قضایی شکایت کرد، همون فایل pdf طرح هاشون رو هم به عنوان مدرک ارائه داد... واقعا نمیدونم چی بگم سرم داره سوت میکشه از دست اینا

shoojats
19-08-2013, 14:50
یعنی چه حذف شده؟! ای بابا عجب گیری افتادیم گفتیم دولت جدید میاد این خراب شده یکم نظم پیدا میکنه بدتر شد، این مخابرات مشهد شبانه اش رو هم که حذف کنه دیگه چیزی نمیمونه که، یه وب گردی هست که اونم میریم با دیال آپ! اینا وقتی طرح رو به مشتری فروختن گفتن با شبانه رایگان از 1 تا 7 اینکار یعنی زدن زیر قرارداد حتی میشه ازشون به مراجع قضایی شکایت کرد، همون فایل pdf طرح هاشون رو هم به عنوان مدرک ارائه داد... واقعا نمیدونم چی بگم سرم داره سوت میکشه از دست اینا

واقعا نمیدونم چی بگم خیلی نامردن( بیشتر عزیزان طرح طلایی دارن)
یه ایمیل زدم به وزریر ارتباطات بعید میدونم بخونه

imanghamari
19-08-2013, 14:58
بچه این دزدی رو باید جلوش رو بگیریم(حذف طرح شبانه) ،برید به این صحفه وزارت ارتباطات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاید اول کارشون هست یه گیری چیزی به این ها بدن .

یک نامه بلند بالا برای جناب وزیر زدم و تمام مشکلات رو شرح دادم اگه کارش درست باشه که پیگیری می کنه

خواهشا تو فروم مخابرات شکایتتون رو اعلام کنید این هم تایپیکی که خودم ایجاد کردم هر چی خواستین توش بنویسید چون بعد از چند وقت پاکش می کنن

برداشتن غیر قانونی طرح های شبانه رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به وزیر هم نامه بزنید حتما چون وقتی حجم شکایات بالا باشه مجبور میشن رسیدگی کنن

اگه جواب نداد هفته بعد شنبه یک جا قرار می زاریم که بریم مخابرات مرکزی:n24:

!INFERNAL
19-08-2013, 15:33
یک نامه بلند بالا برای جناب وزیر زدم و تمام مشکلات رو شرح دادم اگه کارش درست باشه که پیگیری می کنه

خواهشا تو فروم مخابرات شکایتتون رو اعلام کنید این هم تایپیکی که خودم ایجاد کردم هر چی خواستین توش بنویسید چون بعد از چند وقت پاکش می کنن

برداشتن غیر قانونی طرح های شبانه رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به وزیر هم نامه بزنید حتما چون وقتی حجم شکایات بالا باشه مجبور میشن رسیدگی کنن

اگه جواب نداد هفته بعد شنبه یک جا قرار می زاریم که بریم مخابرات مرکزی:n24:

ممنون ایمان بابت ایجاد تاپیک دیگر دوستان هم لطف کنن و در تاپیکی که دوست عزیز در سایت مخابرات ایجاد کردن شرکت کنن.
دوستانی هم که میخوان شکایت کنن به لینک زیر رفته و شکایت کنن.

sir12011
19-08-2013, 15:38
چه توهمی دارین شماها

توقع دارید گند کاریهای 8 سال پیش و یه شبه حل کنن

rtmreza
19-08-2013, 15:51
مسخره کردن الان ساعات رایگان حذف می کنن چند ماه دیگه طرح های اینترنت
ایمیل وزیر محترم ارتباطات:vazir@ict.gov.ir

سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایات مخابرات ایران:

سامانه رسیدگی به در خواست ها و شکایات مخابرات مشهد:

سامانه ثبت شکایت تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی که اولش باید یک کد پیگیری از سامانه مخابرات استانی گرفته باشین تا در این سازمان دوباره شکایت بشه:

فروم خود مخابرات رضوی برداشتن غیر قانونی طرح های شبانه رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):

OMiD.1080p
19-08-2013, 16:01
خدایا.
اگر خواستید بفهمید چرا به ما ایرانی ها میگند کودن برید تو سازمان های دولتی یه سر بزنید تا متوجه بشید.
به خداوندی خدا اگر یارو دست چپ و راستش رو بلد باشه.
دیوس ها فقط از ساعت 7 صبح میرند اونجا و به محض اینکه ساعت 2 شد سریع و بدو بدو خونه.
امروز رفتم مخابرات مرکزی عدل خمینی.از ساعت 12:30 تا ساعتــــ 2:30 اونجا الاف بودم . مگه کسی یه جواب درست و حسابی میداد.
بدبختیش هم اینه که هیچ کس سر کار خودش نبود. یکی رفته بود نماز. یکی رفته بود ماموریت :n08: یکی هم ....
خود ملک جعفریان هم که نبود.
رفتم بازرسی و بهشون میگم پیگیری بکنید ببیند چرا بدون دلیل و یهو قطع کردند شبانه رو . بعد میگند شکایت بنویس میدیم به مقامات بالاتر بخونند . شاید مشکل حل شد.
یعنی خدایا.................. بذار سرم رو بزنم به دیوار تا لاقل.........
پوووووووف/
در هر حال اونجا به این نتیجه رسیدم و طبق چرت و پرت های اونا میگند ما : شبانه رو فقط واسه هفته ارتباطات ( که فکر کنم توی اردیبهشت ماه بود ) گذاشته بودیم . ولی تا همین چند شب پیش ادامه دادیم. با این کار همه لطف کردیم که رایگان گذاشته بودیم واسه مشترکین.
چیزی هم نبوده که ما تعهد داده باشیم. واسه همین حذفش کردیم.
کثافت های دزد حروم خور . خوب اون موقع که کل مملکت رو با تبلیغاتتون پر کرده بودید که حا بیان اینترنت بگیرید . بیان اینترنت بگیرید. شبانه اش رو رایگان میدیم. اون موقع رو یادتون نمیاد ؟
عوضی های دزد.
حرف آخر.
یک کلام. اگه مردی. اگه حق میدونی چیه پس بیکار نشین. یکی از دوستان که بلده یه سایت ساده بزنه و ما هم همه بریم اونجا و یه چیزی رو به صورت دسته جمعی امضاء کنیم و با اون بریم واسه شکایت کیفری.
چون رفتن به مخابرات و با اون آدم های کودن و اوسگل سر و کله زدن فایده نداره. یه دست هم صدا نداره. تعداد بالا میریم و یه کودتا درست و حسابی میکنیم.
( تا همین دیروز روزی یک بار سرم رو به خاطر سرعت کم میزدم به دیوار. یک بار هم به خاطر قطعی ها . اما حالا دیگه باید روزی سه بار بزنم به دیوار سرم رو )

shoojats
19-08-2013, 16:32
رفتم اغتراضمو نوشتم .از بقیه عزیزان میخوام برن عضو شن شکایتشون رو بگن

!INFERNAL
19-08-2013, 16:49

تو لینک مخابرات ثبت نام کردم اما میخوام وارد بشم به به کد امنیتی گیر میده این خطا رو میده کد امنیتی نامعتبر می باشد جالبیش اینجاست که درست میزنم بیش از صد بار سایت مخابرات قاطیه
دوست عزیز به کلمات بزرگ و کوچک حساس هست همان طور که اومده کلمات را وارد کنید.

shoojats
19-08-2013, 18:04
ببینین تو صفحه گلد نت چی نوشته
مشترکین محترم از تاریخ 92/5/27 محصولات ADSL شرکت مخابرات خراسان رضوی برخوردار از دانلود شبانه رایگان (از ساعت 1 الی 7 صبح) فقط شامل طرح بعثت، طرح کمپین نوروزی، طرح آشنای خانواده و طرح کمپین آشنای اول می گردد

mr1987
19-08-2013, 18:14
مشترکین محترم از تاریخ 92/5/27 محصولات ADSL شرکت مخابرات خراسان رضوی برخوردار از دانلود شبانه رایگان (از ساعت 1 الی 7 صبح) فقط شامل طرح بعثت، طرح کمپین نوروزی، طرح آشنای خانواده و طرح کمپین آشنای اول می گردد

اونوقت ما که اینهمه پول دادیم رفتیم طرح طلایی یا نقره ای گرفتیم چی؟نه سرعت داره نه شبانه=یعنی برید بمیرید می دونستم دولت جدید بیاد از دولت قبلی بدتره بخاطر همین من8ساله رای نمیدم وشناسناممو با مهر اینا نجست نمیکنم

Simin Secret
19-08-2013, 18:19
سلام به همگی

مام که این پیامو دیدیم به کل کفری شدیم و به قول این رفیقمون سرمون رو کوبیدیم به کیبرد که کلید اسپیسش شکست!!!

به وزیر نامحترم مخابرات هم ایمیل زدیم از طریق اون لینک هم شکایت فرستادیم. ببینیم بلاخره پیگیری میشه یا نه ... خدایی سرعت شبانه بیشتر از 10 کیلوبایت نبود ، همونم از ما گرفتن ...

masooyan
19-08-2013, 18:21
مخابرات برو به جهنم...
های وب سلام من دارم میام...:n25:

smjhh
19-08-2013, 19:00
دوستانی که از حجمشون کم شده تو ریز مصرف دانلود امروزشونو (از ساعت 1 تا 7) تو قسمت محاسبه شده زده یا تو قسمت رایگان ؟

آخه این عکس ریز مصرف امروز صبح منه درحالیکه تو قسمت رایگان زده ولی فک کنم از من کم کرده.

WHICH1
19-08-2013, 19:16
فکر کنم فحش ندید بهتر هست چون یا فیلتر میشه یا بسته میشه هنوزم دولت کلیدساز روزهای اول چه کار میخواد بکنه باید فقط به تهران شکایت کنیم و هر روز ایمیل بزنیم مخابرات مشهد هم بجای نمیرسین چون همینطور که امید گفت و همینطور که قبلا گفتم احمدی نژاد تخصص در آوردن آدم های بیسواد و... به مملکت بود خود مخابرات و کارمندهاش فقط به فکر پول هستن همین ماموریت های الکی همیشه اونها میلیونی صاحاب میشن و هیچ کاری مخابرات مشهد نمیکنه همینطور که تا حالا نکرده و نامحدود وصل نشده هیچ شبانه هم ورداشتن

یکی از بچه لطف کنه متن یکنامه رسمی برای برداشتن نامحدود شهر مشهد و برداشتن شبانه و دادن به بخش خصوصی یعنی گلدنت و دزدی های مخابرات مشهد بنویسه هرروز ایمیل بزنیم شاید در انتخاب مدیران جدید مخابرات مشهد تاثیری بگذاره چون همه میدونیم قبلا روزی که میخواستیم ثبت نام کنین گفتن شبانه داره و باید اگه شبانه میخواستن بردارن برای ثبت نام های جدید و تمدید های جدید بر میداشتن

فیبر نوری هر کس میتونه وایمکس بگیره خط مسی هم بطور متال برن شرکت دیگه شبانه نباشه های وب میگیری سرعت بالاتر حجم زیاد هم شارژ کنی گیگ خیلی ارزون تر میشه

amin1374
19-08-2013, 19:28
کثافتا من همین چن روز پیش رفتم یک گیگ خریدم همش زیر سره این گلد نت دزده!و بعدش این مدیرعامل مخابرات خراسان رضوی !

ما که طرح ویزه همکار داریم به احتما 99 درصد دیگه شبانه نداریم!خوب شدش دیشب چیزی نزاشتم دانلود کنه!وگرنه 1 گیگم میپرید فردا به بابام میگم بره پیگیری کنه ببینه این چه وضعشه آخه!!!! دیشب ی چیزی بهم میگفت دانلود نکن اتفاقا تا3 ام بیدار بودم!:n02:

تو روح مخابرات مشهد

دزد
..
..
دزد

mohsen1849
19-08-2013, 19:32
برید به سایت تابناک قسمت با بینندگان مشکل رو مطرح کنید و مطمنا اگه زیاد باشیم در سایت مطرحش می کنه و یقینا بهترین جا است چون وقتی سر وصداش بالا بگیره مجبور هستن جواب بدن. 100% اقدام کنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aryna
19-08-2013, 19:35

سلام این یعنی چی

اخه بعثت شبانه اش از 12 شروع میشه نه یک

دوستان بازهم اطلاع رسانی کنند

sir12011
19-08-2013, 20:09
خدایا فقط شکرت

دیشب گذاشتی بخوابم دی ال نکنم

از این بعد 28 هر ماه دانلود نکنید

زمان دزدی است دوستان مشهدی:n09:

javadvaziri
19-08-2013, 20:17
ای دهن این مخابرات دزد من که میخوام وایمکس بگیرم هرچی باشه فقط مخابرات نباشه

mohsen1849
19-08-2013, 20:17
دانلودی که همش استرس داشته باشی که کم می کنه یا نه چه دانلودی، مثلا این طرح های رو که دوباره اعلام کردندشبانه داره چه اطمینانی که شب خواب ببیند بعد بگن بله این ها هم دانلود شبانه نداره. از من که دیشب 3.5 رفت

javadvaziri
19-08-2013, 20:21
واقعا این دوستمون راست میگه بابا یکی نیست به اینا بگه که اگه هرکاری ..... میکنید اگه هر کار دیگه ای میکنید لااقل سرعت که بالا باشه باور کنید غنیمته .:n24:

OMiD.1080p
19-08-2013, 20:25
حالا که اینجوری شد من مجبور خیلی چزا رو فاش کنم. به درک.
این شماره آقای ملک جعفریان مدیر کل مخابرات خراسان.
09151150001
همه زنگ بزنید بهش. مستفیم باخودش صحبت کنید.
از اون اوسگل هایی که توی اداره هستند بهتره.
خودش هم گفته هر مشکلی داشتید به خودم بگید.
پس بچه ها تلفن ها رو بردارید و شروع کنید به زنگ زدن.
کسی هم خواست به 2020 زنگ بزنه و واسه اینکه معطل نشه شماره 8416869 رو بگیره.

sir12011
19-08-2013, 20:32
09151150001

دلت خوشه هااا

خودت چند باز زنگ زدی بهتر شد نه:|

bob111
19-08-2013, 20:34

این لینک تعرفه هاست هرکس این اواخر تا به امروز بر اساس این لیست هر طرحی رو گرفته باید شبانه رایگان شاملش بشه، یعنی چه از تاریخ فلان نداریم، مگه مردم مسخره شما هستند!

amir20
19-08-2013, 20:41

این یعنی مشترکین جدید ثبت نام میکنن یا کسانی که قبلا طرح طلایی / نقره ای / برنزی هم گرفتن شبانه رایگانشون قطع میشه؟
من تا مهر طرح برنزی دارم ، 6 ماهه شارژ کردم که شبانه رایگان باشه ، یعنی الان شبانه رایگان ندارم دیگه؟؟؟؟؟؟

amir20
19-08-2013, 20:49
09151150001

..................................ادیت شد

amir20
19-08-2013, 21:00
09151150001

من الان زنگ زدم با ایشون صحبت کردم
ایشون میگن شبانه رایگان 1-7 فقط تا عید فطر بوده و برای همه سرویس ها فعال بوده و ما این رو اعلام کردیم ، همچنین 1 گیگ رایگان عید فطر به همه دادیم :|

هرچی من میگم اعلان نشده میگه اعلام شده :|
گفتم یه سر بزنه به فروم و ببینه حجم کاربرهایی که ناراضی هستن رو
بعد هم گفت هماهنگ میکنم بیاین حضوری صحبت کنیم!!

sir12011
19-08-2013, 21:17
ما که بعد عید هم شبانه رایگان داشتیم

چی گفته این:n17:

amir20
19-08-2013, 21:20
الان با 2020 تماس گرفتم
گفت کسانی که طرح های خیلی قدیمی داشتن فقط شبانه رایگانشون قطع شده (یه زمانی همه طرح ها شبانه رایگان داشت)
و به عنوان مثال کسی که نوروزی برنز ثبت نام کرده بوده و شبانه رایگان داشته تا امروز ، تا پایان اعتبار زمانی شبانه رایگان خواهد داشت
این یعنی حذف شبانه رایگان شامل بعضی دوستان میشه فقط

amin1374
19-08-2013, 21:21
ما که بعد عید هم شبانه رایگان داشتیم

چی گفته این:n17:

شکر خورده یک چیز جفنگی گفته:n08:

OMiD.1080p
19-08-2013, 21:30
الان همه اونایی که شبانه شون قطع شده دارند ضرر میکنند.
تا هم بخوایم ثابت کنیم که برگردونند شبانه رو میبینی کلا وقت زمانی طرح تون هم تموم شد.
مال من که 19 ام تموم میشه.

sir12011
19-08-2013, 21:58
شکر خورده یک چیز جفنگی گفته:n08:

با چند تا اس حالش را میگیریم:n02:

imanghamari
19-08-2013, 22:03
دلت خوشه هااا

خودت چند باز زنگ زدی بهتر شد نه:|

شما شاید همین جوری بشینی بگی شد دیگه

ولی من اینطوری نیستم میرم شکایتم رو می کنم زنگم هم میزنم اگه به جایی هم نرسیدم حداقلش پیش خودم راضیم که شکایتم رو کردم ولی به جایی نرسید

نه اینکه یک گوشه بشینم بگم که دلت خوشه کی به حرقت گوش می کنه

imanghamari
19-08-2013, 22:06
الان با 2020 تماس گرفتم
گفت کسانی که طرح های خیلی قدیمی داشتن فقط شبانه رایگانشون قطع شده (یه زمانی همه طرح ها شبانه رایگان داشت)
و به عنوان مثال کسی که نوروزی برنز ثبت نام کرده بوده و شبانه رایگان داشته تا امروز ، تا پایان اعتبار زمانی شبانه رایگان خواهد داشت

دروغه باور نکن من طرح طلایی ام رو آخر فروردین گرفتم

6 ماهه هم گرفتم که دانلود رایگان شبانه هم داشته باشه ولی بازم تو دانلود شبانه ازم کم کردن

خوب شده چیزی زیاد تهش نمونده بود و گرنه اعصابم به کلی خورد می شد

bob111
19-08-2013, 22:09
الان با 2020 تماس گرفتم

یعنی اینطور که شما میگین اون عده ای هم که شبانه رایگانشون هنوز برقراره (مثل همین طرح هایی که توی سامانه گلدنت نوشته) پس از اتمام اعتبار زمانی شون شبانه رایگان قطع میشه؟ باز باید برای یه شبانه رایگان طرحمون رو عوض کنیم و یه جدید بگیریم (تازه اگه باشه)؟! معلوم نیست چه خبره، عجب وضیه!

frozen01
19-08-2013, 22:14
بچه ها بهتر هست یه نظر سنجی درباره کیفیت خدمان و رضایت مشتری راه بندازیم بهتر از این که هی بیاین پست بدین و کسی نگاش نکنه و رد بشن داره.

amir20
19-08-2013, 22:15
دروغه باور نکن من طرح طلایی ام رو آخر فروردین گرفتم

6 ماهه هم گرفتم که دانلود رایگان شبانه هم داشته باشه ولی بازم تو دانلود شبانه ازم کم کردن

خوب شده چیزی زیاد تهش نمونده بود و گرنه اعصابم به کلی خورد می شد

امشب تست کن شما ، بقیه دوستان هم تست کنن ، ببینیم چی میشه!

یعنی اینطور که شما میگین اون عده ای هم که شبانه رایگانشون هنوز برقراره (مثل همین طرح هایی که توی سامانه گلدنت نوشته) پس از اتمام اعتبار زمانی شون شبانه رایگان قطع میشه؟ باز باید برای یه شبانه رایگان طرحمون رو عوض کنیم و یه جدید بگیریم (تازه اگه باشه)؟! معلوم نیست چه خبره، عجب وضیه!

پرسیدم اتفاقا ، گفت تا زمانی که اعتبار زمانی دارین که همین طرح هست ، بعدش باید ببینین اون موقع چه سیاست هایی برقرار هست و میشه چکار کرد!

بچه ها بهتر هست یه نظر سنجی درباره کیفیت خدمان و رضایت مشتری راه بندازیم بهتر از این که هی بیاین پست بدین و کسی نگاش نکنه و رد بشن داره.

احتیاجی به تست نیست دیگه ، همه ناراضی هستن

babak2111
19-08-2013, 22:22
خوب شد بعثت رو عوض نکردیم ها بدردیک جایی خورد از من دیشب چیزی کم نشد
امیدوارم برای همه دوستان عزیزم هم سریعا درست شه چون واقعا نامردیه بری 150تومان پول شش ماه طلایی رو بدی بعد بیان با نامردی تمام وبدون اطلاع قبلی شبانه رو قطع کنن

frozen01
19-08-2013, 22:24

اگه ما امروز کوتاه بیایم اوضاع از این بدتر میشه.

اگه ما بشینیم و به امید این باشیم که قیمت طرح ها بیاد پایین و کیفیت و سرعت خدمات ارایه شده بهمون بهتر بشه بدونید که سخت در اشتباهین.

اگر ما با هم یک دل نباشیم نمیتونیم کاری انجام بدیم.

وقتی ادم پولی که با زحمت در میاره میده به مخابرات که در کمال ارامش بتونه وب گردی و دانلود کنه چرا مخابرات باید خودشو با دزدی زیر سوال ببره.

در این لحظه من از کلیه دوستان مشهدی تقاضا دارم که با هم هماهنگ باشیم و 1 روز رو همه با هم بریم به ریاست مرکزی استان اون موقه 100 % موفق میشیم.

frozen01
19-08-2013, 22:26
امشب تست کن شما ، بقیه دوستان هم تست کنن ، ببینیم چی میشه!

پرسیدم اتفاقا ، گفت تا زمانی که اعتبار زمانی دارین که همین طرح هست ، بعدش باید ببینین اون موقع چه سیاست هایی برقرار هست و میشه چکار کرد!

احتیاجی به تست نیست دیگه ، همه ناراضی هستن

تا وقتی افکار شما این باشه معلومه که کاری رو پیش نمیبریم هیچ یه چیزی هم باید بدیم.

OMiD.1080p
19-08-2013, 22:35
بعضی دوستان فقط حرف زدند.
مرد هستید خوب عمل کنید.
برید مخابرات عدل خمینی. طبقه پنجم.بازرسی.
به ملک جعفریان هم زنگ بزنید.

imanghamari
19-08-2013, 22:35
میدونین از چیه این مخابراتی ها بدم میاد

وقتی شکایت می کنم اون بازرسی احمقش میدونین جواب ادم رو میده

اینطوری:

اخه اینم شد جواب من که شکایت کردم ولی به احتمال 99.9% جواب تمام کسایی که شکایت کردند همین جوریه

babak2111
19-08-2013, 22:38
اخه جالب اینجاست ازاین 4تا طرح درحال حاضرفقط فکرکنم یکیش ارائه می شه درسته؟

الان این کمپین اشنای اول رو چند بسته شده؟

frozen01
19-08-2013, 22:38
میدونین از چیه این مخابراتی ها بدم میاد

وقتی شکایت می کنم اون بازرسی احمقش میدونین جواب ادم رو میده

اینطوری:

اخه اینم شد جواب من که شکایت کردم ولی به احتمال 99.9% جواب تمام کسایی که شکایت کردند همین جوریه

شما سیاست ندارین اگه مردین چیزی اونجاتون دارین از چی میترسین وقتی ببینن عده زیاده حتما یه غلطی میکنند.

frozen01
19-08-2013, 22:40
تا کی میخوایین فقط پست بدین که اقا فلان طرح ریده مون شده.
3998 تا کافی نیست ؟
بیاین مرد عمل باشین سر مشدی کلا بره خیلی حرفه.

amin1374
19-08-2013, 22:52
این م4000 امین پست ولی این ملک جعفری جواب نمیده!:n02:

OMiD.1080p
19-08-2013, 22:53
من که میگم شکایت کیفری بهترین راهه.
وکیل سراغ ندارید !؟

p30str
19-08-2013, 23:16

من موندم این اگه اسمش کلاه برداری نیست پس چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا می خواین کلاه برداری کنین حداقل این تبلیغتونو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])از رو سایتتون بردارین که دیگه خیلی تابلو نباشه.

باز اگه یه شرکت خصوصی غیر مخابرات این کارو می کرد آدم کمتر تعجب می کرد.