PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن‌بندی در Dell 5010 (درخواست راهنمایی)

BraveKnight
30-04-2011, 17:24
سلام
من هنگام نصب ویندوز 7 x64 روی لپ تاپ Dell Inspiron 5010 نمیتونم بیش از سه پارتیشن ایجاد کنم، یعنی ویندوز این اجازه رو نمیده!
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

HSSO4
30-04-2011, 19:01
به نام خدا
درود
دوست گرامی شما می توانید از نرم افزار هایی مانند پارتیشن مجیک یا اکرونیس و خیلی از برنامه های دیگری که بر روی سی دی های بوتیبل قرار دارند اقدام به پارتیشن بندی کنید البته کمی نیاز به مهارت هم دارد
راه دوم اینکه دو پارتیشن ایجاد کنید و بعد ویندوز را نصب کنید سپس با نرم افزار هایی مناسب تحت ویندوز اقدام به قسمت کردن پارتیشن جدید بکنید یا از طریق خود ویندوز در قسمت مدیریت دیسک اقدام به تغییرات در پارتیشن بفرمایید.

BraveKnight
30-04-2011, 20:49
ممنون از راهنمایی خوبتون.
اما علت اینکه نمیشه بیش از سه پارتیشن ایجاد کرد چیه؟ آیا در همه لپ‌تاپ‌ها همین طوریه؟!

HSSO4
02-05-2011, 21:33
به نام خدا
درود بر شما
دوست عزیز در ویندوز سون می توان تا 4 پارتیشن ایجاد کرد که سه تا Primary و یک Logical
فکر کنم این هم یک نوع کمبود در ویندوز سون است که ابزار مناسبی برای مدیریت دیسک سخت در اختیار نمی گذارد
شاید هم متخصصان شرکت معظم مایکروسافت دلیل منطقی داشته باشند .

ali250
27-05-2011, 06:28
سلام من یه لپ تاپ dell از نوع N5010 دارم پارتیشن هاش فقط یه درایو هست ضمناً برای اتصال به شبکه اوماسیون ویندوز 7 جواب نمیده میشه با شبیه ساز ویندوز xp به شبکه وصل شد یا نه ؟ اگه قرار باشه ویندوز Xp نصب کنم کدام ویندوز بهتره؟ و چطور نصب کنم که بهم نخوره؟

lida
27-05-2011, 06:59
اره میشه با شبه ساز وصل شد xp فرق نمیکنه چی باسه

gerami415
29-05-2011, 23:48
با سلام . با نرم افزارAcronis.Disk.Director.Home.v11.0.216-DOAدمقدار 4 گیگ از درایو D کم کردم و وقتی که به درایو F اضاف کردم کل اطلاعات F پاک شد با توجه به این که بک اپ هم نداشتم لطفا راهنمایی فرمایید چه کنم تا اطلاعات برگرده وایا ریکاوری با همان نرم افزار میشه انجام داد که اطلاعات با همان حالت که جمع بندی کرده بودم برگرده ؟.لطفا دوستانی که اطلاعاتی دارند کمک کنند ممنون
تاپیک مربوطه
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید