PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه کردن C.O.D 6

P2X
30-04-2011, 10:49
سلام.
میدونم این سوال من تکراریه ولی چاره ای نداشتم چون با خوندن مطالب پیشین به نتیجه نرسیدم.
بازی cod6 رو چطور میشه شبکه کرد.
من شبکم فقط لن داره و به اینترنت دسترسی ندارم.

ps3amir
30-04-2011, 11:05
سلام.
میدونم این سوال من تکراریه ولی چاره ای نداشتم چون با خوندن مطالب پیشین به نتیجه نرسیدم.
بازی cod6 رو چطور میشه شبکه کرد.
من شبکم فقط لن داره و به اینترنت دسترسی ندارم.

این کار که کار پیچیده ای نیست و نیازی به باز کردن یک تاپیک جدید نبود.
اول هر دو کامپیوتر ها را به هم شبکه میکنید بعد هم یکی توی بازی سرور میشه یکی جوین میشه.

P2X
30-04-2011, 13:23
این کار که کار پیچیده ای نیست و نیازی به باز کردن یک تاپیک جدید نبود.
اول هر دو کامپیوتر ها را به هم شبکه میکنید بعد هم یکی توی بازی سرور میشه یکی جوین میشه.
موقع این کار ارور میده.
از این ور اونور شنیدم که
1. باید یه فایل نوت پد کوچیک واسش بنویسی و تو پوشه اصلی بازی قرار بدی ولی نمیدونم چه جوری و چی بنویسم.
2.از یه موتور بازی استفاده کنی تا اینا رو به هم جوین کنه از استیم استفاده کردم ولی نیاز به اینترنت داشت.

ps3amir
30-04-2011, 13:28
موقع این کار ارور میده.
از این ور اونور شنیدم که
1. باید یه فایل نوت پد کوچیک واسش بنویسی و تو پوشه اصلی بازی قرار بدی ولی نمیدونم چه جوری و چی بنویسم.
2.از یه موتور بازی استفاده کنی تا اینا رو به هم جوین کنه از استیم استفاده کردم ولی نیاز به اینترنت داشت.

موقع چه کاری ارور میده؟

mohsen8
04-05-2011, 15:00
اقا اگه اطلاع ندارید باید بهتون بگم که به این سادگیها هم شبکه نمی شه این بازی چون چیزی به اسم لن نداره این بازی باید یه فایل بگیری برا بازی یا اگه می تونی نسخه -- شده alteriwnetبازی رو بگیر تا بتونی بصورت افلاین لن بازی کنی خودم اینطوری تونستم لنش کنم

Frost Lord
07-05-2011, 10:46
کسی نیست کمک کنه روش درست آنلاین بازی کردن Cod6 رو بگه ؟؟؟