PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک آزمون های آزمایشی سنجش

tariran0
30-04-2011, 05:11
سلام
دیدم همچین تاپیکی نیست و جاش خالیه.
دوستان اگه سوال یا مواردی درباره ی ازمون های آزمایشی سنجش دارن تو این تاپیک مطرح کنن

---------- Post added at 06:11 AM ---------- Previous post was at 06:07 AM ----------

گفتم تاپیک رونق بگیره اول خودم یه سوال بکنم:

به نظر شما میتونم به رتبه ای که تو جامع سنجش آوردم اعتماد کنم؟ واقعیه یا ...
منظورم رتبه ای هست که پیش بینی می کنه تو کنکور بیارم.

tariran0
02-05-2011, 05:28
جامع 2 سنجش در تاریخ 23/2/90

جامعه آماری مربوط به آزمون 1 جامع:
تعداد داوطلبان در گروه آزمايشي:68302
داوطلبان ریاضی در شهر اراک :400
داوطلبان ریاضی در استان مرکزی:655
داوطلبان ریاضی در سهمیه منطقه 2 :26733

tariran0
07-06-2011, 18:34
آزمون جامع 3 سنجش:
جمعه 20 خرداد 90. در سراسر کشور.

دوستان نظرات ، بحث ها ، سوالات و ... همه چی رو راجع به آزمونای سنجش اینجا بزارید.
درباره ی سطح سوالات. کارنامه ها . سوالات شما. و.....

spider_man5225
10-06-2011, 15:27
امروز به توصیه ی آقای حسینیان تو فرصت برابر از فیزیک شروع کردم و سریع خیلیاشو زدم و آخرشم اصلا وقت کم نیوردم و تازه 10-15 دقیقه هم اضافی اوردم و رو مهندسی معکوس پیاده کردم نتیجشم 2-3 درصد تو ادبیاتو 1.5 درصد تو ریاضی بود. اما...
وقتی اومدم خونه و جوابای فیزیکو بشمارم دیدم وای 9 تا سوال ماستی فیزیکو غلط زدم اونم واسه چی؟.........
یا صفر نزاشتم یا صفر گذاشتم یا به جای 3000 میلی گرم در اوردم 3 کیلو گرم و همون سه رو زدم.
میگما تو کنکور تا جایی که من حل کردم اصلا زیاد به این میلی و ... گیر نمیده و از واحد ها ی متداول استفاده میکنه ولی سنجش هی میده میلی گرم و ....
سوالای سنجش یکم ماست تر از کنکوره ولی این ریزه کایاش به نظر من بیشتره مثلا اونجا واسه محدوده ی بردار برایند اورده بود
بین 21 و 5 یکی به جای بزرگتر،بزرگتر-مساوی ..!!! که چون اولی روگزینه اول اورده بود بنده همچو برق و باد همون اولی رو زدم که غلط بود..
به نظر خوتون این سوال فیزیک بود یا ریاضی؟
یا سوال دوم فیزیک سرعت که واسه کمیت های وابسته ی دیفرانسیل بود رو اورده بود.
نامردی بود.
شیمیشم که محاسباتی کم داشت و میدونم اکثرا بالای 60 شدن.
سوالای ریاضیش پراکنگیش منو گیج کرد یعنی جای سوالا خوب چیده نشده بود.مثلا حد کی 3-4 سوال اول باید میبود افتاده بود وسطا ولی سوالای ریاضیبا این که چند تاش از سالای قبل بود ولی بد نبود و خوب بود.
ادبیاتش که در کل فقط میگم مزخرفه با اون توجیهشون تو پاسخنامه"چون گزینه ی 2 دارای این شرط است پس:
.
.
گزینه 2 درست است"(نه بابا راست میگی چه نکته ی باریکی بود)
عربیش خیلی عالیه شبیه خود خود کنکور
دینیش سوالای سالهای پیش بو با تغییر نسبی(تابع و متبوعش منو گیج کرد.یوسف و مریمشو باز غلط زدم(این تو کتاب هستش؟)،اون سوال "در هنگام اومدن پیامبر امت چیکار میکردن؟"مسخره بود (دقت کنید))
انگلیسیشم من دو تاریدینگشو نمیزنم ونمیدونم چطور بودت اما کلوز و 10 تا اولی مناسب بودن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از توجهتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tariran0
10-06-2011, 18:06
امروز به توصیه ی آقای حسینیان تو فرصت برابر از فیزیک شروع کردم و سریع خیلیاشو زدم و آخرشم اصلا وقت کم نیوردم و تازه 10-15 دقیقه هم اضافی اوردم و رو مهندسی معکوس پیاده کردم نتیجشم 2-3 درصد تو ادبیاتو 1.5 درصد تو ریاضی بود. اما...
وقتی اومدم خونه و جوابای فیزیکو بشمارم دیدم وای 9 تا سوال ماستی فیزیکو غلط زدم اونم واسه چی؟.........
یا صفر نزاشتم یا صفر گذاشتم یا به جای 3000 میلی گرم در اوردم 3 کیلو گرم و همون سه رو زدم.
میگما تو کنکور تا جایی که من حل کردم اصلا زیاد به این میلی و ... گیر نمیده و از واحد ها ی متداول استفاده میکنه ولی سنجش هی میده میلی گرم و ....
سوالای سنجش یکم ماست تر از کنکوره ولی این ریزه کایاش به نظر من بیشتره مثلا اونجا واسه محدوده ی بردار برایند اورده بود
بین 21 و 5 یکی به جای بزرگتر،بزرگتر-مساوی ..!!! که چون اولی روگزینه اول اورده بود بنده همچو برق و باد همون اولی رو زدم که غلط بود..
به نظر خوتون این سوال فیزیک بود یا ریاضی؟
یا سوال دوم فیزیک سرعت که واسه کمیت های وابسته ی دیفرانسیل بود رو اورده بود.
نامردی بود.
شیمیشم که محاسباتی کم داشت و میدونم اکثرا بالای 60 شدن.
سوالای ریاضیش پراکنگیش منو گیج کرد یعنی جای سوالا خوب چیده نشده بود.مثلا حد کی 3-4 سوال اول باید میبود افتاده بود وسطا ولی سوالای ریاضیبا این که چند تاش از سالای قبل بود ولی بد نبود و خوب بود.
ادبیاتش که در کل فقط میگم مزخرفه با اون توجیهشون تو پاسخنامه"چون گزینه ی 2 دارای این شرط است پس:
.
.
گزینه 2 درست است"(نه بابا راست میگی چه نکته ی باریکی بود)
عربیش خیلی عالیه شبیه خود خود کنکور
دینیش سوالای سالهای پیش بو با تغییر نسبی(تابع و متبوعش منو گیج کرد.یوسف و مریمشو باز غلط زدم(این تو کتاب هستش؟)،اون سوال "در هنگام اومدن پیامبر امت چیکار میکردن؟"مسخره بود (دقت کنید))
انگلیسیشم من دو تاریدینگشو نمیزنم ونمیدونم چطور بودت اما کلوز و 10 تا اولی مناسب بودن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون از توجهتون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم دقیقا از همون اشتباه ها خیلی کردم
دیگران دوستان هم بحثای سنحششون رو بیارن اینجا

راستی شما قبلا هم سنجش دادید؟ نسبت به قبلی چه جور بود؟ راحت تر یا سخت تر؟