PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای یک کافی نت وایمکس بهتره یا ADSL

vahid0801
29-04-2011, 22:51
سلام.
برای یک کافی نت وایمکس بهتره یا ADSL?
هزینه هاش چطور در میاد؟
من بعضی جاها میدیدم که دانلود رو جدا گونه پولشو حساب میکردن.اون قضیش چیه؟
کلا سود کافی نت چطوره؟

کدوم رو شما سفارش میکنید؟

ممنون میشیم جواب بدید.:11:

این دوتا سوال هم هست اگه زحمتشو بکشید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahidmir2000
29-04-2011, 23:03
ربطی به وایمکس و ای دی اس ال نداره مهم اینه که اشتراکی که میگیرد خوب از آب در بیاد. حالا هیچی میخواد باشه. در مورد وایمکس اگر در منطقه تحقیق کنید و ببینید خوب جواب میده گزینه بدی نیست. در مورد ای دی اس ال هم اگر از یک شرکت خوب بگیرید حرف نداره. کافی نت هایی که پول دانلود رو جدا میگیرن دو حالت دارن: یا اشتراکشون حجمی هست و یا دندون گرد هستن که گزینه دومی بیشتر رایجه. به شخصه عقیده دارم گرفتن جداگانه پول دانلود برای جذب مشتری اصلا خوب نیست. اگر هزینه استفاده از نت رو در هر ساعت یکم گرونتر هم حساب کنید خیلی بهتره تا اینکه پول دانلود جداگانه دریافت بشه. سود کافی نت بد نیست ولی به شرطی که مغازه برای خودتون باشه و یا اجاره خیلی پایین باشه. مخصوصا در مورد ثبت نامها و اینجور مسائل سودش خوبه.

کلا اینا نظرات من بود

vahid0801
29-04-2011, 23:37
خیلی ممنون رفیق.
من خودم با بی سیم کار کردنی لذت میبرم.
اما ای دی اس ال خییلی وقتا بد اذیت میکنه.
هزینه اولیه اشترک گرفتن کلا چقدر میشه؟

vahidmir2000
30-04-2011, 01:14
هزینه مودم از 80 تا 200 تومنه. 10 تومان برای راه اندازی میگیرین. سرویس یک مگ یا دو مگ هم برای کافی نت باید بگیری که دو مگ رو فقط ایرانسل داره و یک مگ رو مبین نت هم میده. لیست تعرفه ها در سایتهاشون هست. منم با تکنولوژی بی سیم لذت بیشتری میبرم.

IVAN
30-04-2011, 10:06
وایمکس هزینه اضافی هست. یکی از دلایل گرون بودن این سرویسها استفاده در مکانهای مختلف بدون محدود شدن هست.
شما که کافی نت سیار نمیخوای راه بندازی؟! پس بهتره هزینه اضافی که میخوای بکنی رو بدی برای ای دی اس ال. سرعت زیر 2 مگ که اصلا فکرشو هم نکن.
الان اکثر شهرها تا ۱ مگ سرعت میدن (برای خونه ها) پس دلیلی نداره که مشتری ترغیب بشه به رفتن به کافی نت. تو منطقه ما کافی نت ها اصلا زیر 4 مگ پهنا نمی گیرن چون هم به قولی انتظارات بالا رفته هم باید پاسخگوی مشتریها به صورت همزمان هم باشه

vahid0801
30-04-2011, 10:51
دستتون درد نکنه.
ایخه این adsl انصافا خیلی جاها خیلی بد میره تو اعصاب من.خیلی اذیت میکنه.اما بی سیم واقعا عالیه.تفاوت هزینه و کاربرد اینا چقدره؟تفاوت هزینه 4 مگ با 1 مگ چقدره؟منظورم اشترک ماهیانه و ایناس.

بعد اونوقت قیمت تو کافی نت هم باید بالا تر بره.ساعتی چقدر باشه خوبه؟

mrtztavakoli
18-06-2011, 20:40
من خودم كافي نت دارم تو مشهد.
الآن ديگه داره اشتراك adslم تموم ميشه.خدايي كلافم كرده.ميره رو اعصابم.
توصيه مي كنم هزينه كني و يك اشتراك يك مگ نامحدود وايمكس بگيري با يه مودم بيروني كه خيالت از هر بابت راحت باشه.
خوبيش اينكه كه قطعي هاي adsl رو نداره و دانلود نامحدوده.اگه مودم بيروني بگيري كه ديگه راحت مي توني تعطيلات ببريش خونه و ازش استفاده كني و حالشو ببري!

hp980
19-06-2011, 07:46
وایمکس هزینه اضافی هست. یکی از دلایل گرون بودن این سرویسها استفاده در مکانهای مختلف بدون محدود شدن هست.
شما که کافی نت سیار نمیخوای راه بندازی؟! پس بهتره هزینه اضافی که میخوای بکنی رو بدی برای ای دی اس ال. سرعت زیر 2 مگ که اصلا فکرشو هم نکن.
الان اکثر شهرها تا ۱ مگ سرعت میدن (برای خونه ها) پس دلیلی نداره که مشتری ترغیب بشه به رفتن به کافی نت. تو منطقه ما کافی نت ها اصلا زیر 4 مگ پهنا نمی گیرن چون هم به قولی انتظارات بالا رفته هم باید پاسخگوی مشتریها به صورت همزمان هم باشه

ميشه بگيد منطقه شما كجاست كه اينترنت 4 مگ ميگيرن؟ اگه نامحدود باشه قيمتش چنده ؟