PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Gio S5660 | رقیب ال جی اپتیموس وان

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6

mohammad_f29
05-10-2011, 01:21
اول از همه خيلي ممنونم از دوستاني كه اينجا زحمت پاسخ به مشكلات و سئوالات يكي مثل من كه مبتدي هستم رو مي كشند.
دو تا راهنمايي ميخواستم :
1- فايل نصب برنامه ها رو داخل مموري كارت دارم وقت ميخوام بلوتوث كنم فقط يك امكاني به نام bluetooth visibility رو دارم كه با انتخاب اون يك آيكون بلوتوث جلوي هر برنامه رو ميتونم فعال كنم اما ديگه خبري از ارسال نيست.

2- با جستجوهايي كه كردم متوجه شدم براي gps اين گوشي دو برنامه navitel و ماوريك از همه بهترند اما متاسفانه طرز كار با هيچكدومشونو پيدا نكردم. يك از دوستان در صفحات ابتدايي راهكاري براي استفاده از اين برنامه گفته بود كه دو سه صفحه قبل از ايشون درخواست كردم با ذكر جزئيات آموزش بده اما فكر مي كنم ايشون خيلي كم به اين تاپيك سر ميزنند. حالا اگه دوستان ديگه لطف كنند و آموزشي در خصوص نحوه استفاده از gps اين گوشي بدن ممنون ميشم.

1. شما انگشتت رو روی فایل مورد نظر نگهداری یه منو میاد از توش گزینه Share رو انتخاب کن بعد هم بلوتوث و ...
در ضمن میتونی با زدن دکمه آپشن ( سمت چپ پایین ) و بعد گزینه Share فایلهارو مارک و بعد ارسال کنی

2. به نظر من NDrive بهترین برنامه GPS واسه اندرویده ( که البته به سفارش سامسونگ ایران ساخته شده )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

narsis22
06-10-2011, 05:56
دوستان مشکل فلاش پلیر این گوشیو کسی تونست حل کنه.من به 10 نفر گفتم بخرن گوشی خوبیه راضین فقط همین یوتیوب باز کردن شده دردسر.کسی راهه حلی پیدا کرده؟ممنون؟

prince_fable
06-10-2011, 16:29
دوستان مشکل فلاش پلیر این گوشیو کسی تونست حل کنه.من به 10 نفر گفتم بخرن گوشی خوبیه راضین فقط همین یوتیوب باز کردن شده دردسر.کسی راهه حلی پیدا کرده؟ممنون؟
واسه این گوشی ورژن 2.2 که باید از فلش پلیر مخصوصش یعنی 10.1 استفاده کنید.
و برای 2.3 از هر ورژنی میشه که آخریش فک کنم 10.3 باشه.
یوتیوب هم فیل تره که باید با فیل تر شکن یا تغییر آی پی ازش استفاده کرد

mohammad_f29
07-10-2011, 03:08
واسه این گوشی ورژن 2.2 که باید از فلش پلیر مخصوصش یعنی 10.1 استفاده کنید.
و برای 2.3 از هر ورژنی میشه که آخریش فک کنم 10.3 باشه.

رامهای 2.3 کاستومم اینجوریه ؟

smash85
08-10-2011, 17:56
سلام دوستان گزینه ی مسیج از نوار ابزار پایین حذف شده چطوری برگردونمش؟؟؟؟؟

prince_fable
09-10-2011, 10:26
رامهای 2.3 کاستومم اینجوریه ؟
بله من 10.3 رو نصب کردم نصب شد

سلام دوستان گزینه ی مسیج از نوار ابزار پایین حذف شده چطوری برگردونمش؟؟؟؟؟
تو قسمت برنامه ها منو رو بزن بعد تصحیح رو بزن
حالا برنامه مسیج رو بکش تو نوار پایین

بامزی
09-10-2011, 20:29
قیمت جدید رو ندارید ؟؟

smash85
09-10-2011, 20:32
بله من 10.3 رو نصب کردم نصب شد

تو قسمت برنامه ها منو رو بزن بعد تصحیح رو بزن
حالا برنامه مسیج رو بکش تو نوار پایین

ممنون دوست عزیز از راهنماییت . ردیف شد . شما که واردی میشه یه راه حل اساسی برای عمر باطریش بگی .خیلی کمه البته از task killer و یه برنامه دیگه استفاده کردم چندان فرقی نکرد . رام گوشی فابریک هست و نمی خوام روتس کنم . بازم ممنون

prince_fable
09-10-2011, 20:57
قیمت جدید رو ندارید ؟؟
250 تا 270 تا

mehdi_08
09-10-2011, 22:09
250 تا 270 تا

یادش بخیر 210 تومن خریدم
یکی هم 217 تومن برای یکی از بچه های اینجا گرفتم
عجب گرون شده:13::13:

prince_fable
09-10-2011, 22:12
یادش بخیر 210 تومن خریدم
یکی هم 217 تومن برای یکی از بچه های اینجا گرفتم
عجب گرون شده:13::13:
احتمالا این قیمتی که شما گرفتی بدون گارانتی بوده

hooooooman
10-10-2011, 17:51
سلام
من می خوام بدونم که این گوشی با x8چه فرق هایی داره
من بین x8 و جیو موندم
x8اینجا 215 تومنه
و
جیو 270
می ارزه 55 تومن پول بیشتر بدم
من می خوام بیشتر پرندگان خشمگین و نینجا بازی کنم و با جی پی اس کار کنم
راستی x8 به اندرود 2.2 و .2.3 آپدیت میشه؟؟

با تشکر

smash85
10-10-2011, 19:18
سلام
من می خوام بدونم که این گوشی با x8چه فرق هایی داره
من بین x8 و جیو موندم
x8اینجا 215 تومنه
و
جیو 270
می ارزه 55 تومن پول بیشتر بدم
من می خوام بیشتر پرندگان خشمگین و نینجا بازی کنم و با جی پی اس کار کنم
راستی x8 به اندرود 2.2 و .2.3 آپدیت میشه؟؟

با تشکر
سلام دوست عزیز . کارکردن با گوشی های لمسی نیاز به صفحه نمایش بزرگتر داره .درسته که اختلاف صفحه جیو و x8 0/2 اینچ هست ولی تو کارکرد و راحتی خیلی تاثیر گزاره. از لحاظ سی پی یو هم که جیو فرکانس کاریش 200 هرتز بالاتر از x8 هست که تو روون بودن گوشی و بازی ها و همینطور قابلیت آپدیت تاثیر داره . و تو مقایسه ی دوربین واقعا عکس های جیو در مقابل 3 مگاپیکسلی ها عالی ولی فیلمبرداریش نه . به نظر من کاملا ارزش داره که 55 بیشتر یدی و جیو رو بگیری
سوالی بود در خدمتم
یا حق

NaughtyCat
10-10-2011, 22:16
دوستانی که آپدیت کردن به 2.3، این عملکرد GPS ش فرقی کرده؟ سریع تر پیدا میکنه؟

mahla_EEL
11-10-2011, 11:10
کیست مرا یاری کند؟
روی گوشی ام یک کم آب ریخت بعد از اون خیلی زود باتری تموم می کنه
یک مقدار هم برنامه هاش به هم ریخته

canada
16-10-2011, 23:29
سلام دوستان. من امروز رفتم یه جیو گرفتم. یه مشکلی برام پیش اومده: من قبلا 5230 نوکیا داشتم چون اون تاچش مقاومتی بود صفحه شو فشار میدادم. در نتیجه عادت کردم به فشار دادن:31: حالا صفحه جیو رو که فشار میدم تو قسمتی که بالای شکاف مموری قرار گرفته، صفحه زیر انگشتم شروع میکنه به پرپر زدن. دوستانی که جیو دارن زحمت بکشن چند جا از صفحه جیو رو یه ذره فشار بدن ببینیم این اثر طبیعیه یا صفحه نمایش گوشی من مشکل داره.

Air Born
18-10-2011, 20:54
چه سوالیه عزیز من! کدوم گوشی پدرمادر داری اینجوری میکنه که این بکنه!؟ ما که فشار میدیم صاف میره تو منو انتخاب ویجت و مخلفات صفحه نمایش.پرپر و بدوبدو و لی لی هم نمیکنه!
البته تو برو خدارو شکر کن که احتمالا با تعویض صفحه نمایش مشکلت حل میشه منو بگو که بدو بدو رفتم یه بسته نامحدود یه ماهه اینترنت خریدم ولی از خوش شانسیم اینترنتم کلا کار نمیکنه.با فلش و کلی انگولک کردن هم درست نشد که نشد.حالا من موندم با یه گوشی هوشمند که اینترنت واسش از نون شب هم واجبتره ولی از بخت بد من به دلایل نامعلوم اینترنتش کار نمیکنه!
راستی من چن بار وقتی خواستم پیام بدم دیدم تو کیبورد کامل فارسی حرف "گ" نیست! جالب اینجاست که یه کلمه "لا" درست بغل حرف " ا " بود! وقتی اونو زدم نوشت " لا ".ولی بعدش اون کلمه ناپدید شد و حرف " گ " اومد سر جاش!
دیگه اینکه من یه کارت 8 گیگ توشیبا کلاس 4 واسه گوشیم خریدم ولی هنگ گوشی نسبت به کارت 4 گیگ قبلیم دوبرابر شده.
زمان اسکن مدیا تو نوار یادآوری هم زیاد و عذاب آور شده.
جهت اطلاع:
برنامه های انتقال برنامه به کارت حافظه بدون روت کردن گوشی بدرد نمیخورن.یعنی از صدتا برنامه یکی رو بزور بتونن منتقل کنن.میگن واسه اینکار گوشی باید روت بشه که من هنوز اینکارو نکردم.

narsis22
19-10-2011, 05:20
سلام دوستان. من امروز رفتم یه جیو گرفتم. یه مشکلی برام پیش اومده: من قبلا 5230 نوکیا داشتم چون اون تاچش مقاومتی بود صفحه شو فشار میدادم. در نتیجه عادت کردم به فشار دادن:31: حالا صفحه جیو رو که فشار میدم تو قسمتی که بالای شکاف مموری قرار گرفته، صفحه زیر انگشتم شروع میکنه به پرپر زدن. دوستانی که جیو دارن زحمت بکشن چند جا از صفحه جیو رو یه ذره فشار بدن ببینیم این اثر طبیعیه یا صفحه نمایش گوشی من مشکل داره.
گوشیت سفید و گارانتی دار هست چون بعضی از سفیدا این مشکلو داشتن؟

canada
19-10-2011, 15:05
گوشیت سفید و گارانتی دار هست چون بعضی از سفیدا این مشکلو داشتن؟
نه اتفاقا مشکی و بدون گارانتیه. به خاطر جوابت ممنونم.

---------- Post added at 03:05 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

چه سوالیه عزیز من! کدوم گوشی پدرمادر داری اینجوری میکنه که این بکنه!؟ ما که فشار میدیم صاف میره تو منو انتخاب ویجت و مخلفات صفحه نمایش.پرپر و بدوبدو و لی لی هم نمیکنه!
البته تو برو خدارو شکر کن که احتمالا با تعویض صفحه نمایش مشکلت حل میشه منو بگو که بدو بدو رفتم یه بسته نامحدود یه ماهه اینترنت خریدم ولی از خوش شانسیم اینترنتم کلا کار نمیکنه.با فلش و کلی انگولک کردن هم درست نشد که نشد.حالا من موندم با یه گوشی هوشمند که اینترنت واسش از نون شب هم واجبتره ولی از بخت بد من به دلایل نامعلوم اینترنتش کار نمیکنه!
راستی من چن بار وقتی خواستم پیام بدم دیدم تو کیبورد کامل فارسی حرف "گ" نیست! جالب اینجاست که یه کلمه "لا" درست بغل حرف " ا " بود! وقتی اونو زدم نوشت " لا ".ولی بعدش اون کلمه ناپدید شد و حرف " گ " اومد سر جاش!
دیگه اینکه من یه کارت 8 گیگ توشیبا کلاس 4 واسه گوشیم خریدم ولی هنگ گوشی نسبت به کارت 4 گیگ قبلیم دوبرابر شده.
زمان اسکن مدیا تو نوار یادآوری هم زیاد و عذاب آور شده.
جهت اطلاع:
برنامه های انتقال برنامه به کارت حافظه بدون روت کردن گوشی بدرد نمیخورن.یعنی از صدتا برنامه یکی رو بزور بتونن منتقل کنن.میگن واسه اینکار گوشی باید روت بشه که من هنوز اینکارو نکردم.
اتفاقا مال من هم منوی ویجت رو میاره اگه صفحه شو لمس کنم، اگه خیلی فشار بدم پرپر میزنه.
در مورد اینترنت هم من سیمکارت ایرانسل دارم ، خود ایرانسل به محض اینکه سیمکارت رو انداختم رو گوشی تنظیمات اینترنت رو برام فرستاد.

hsein
19-10-2011, 18:03
بچه ها من هنوز زنده ام ! جیو ام هم زنده است:دی

زدم تو کار go launcher ex خیلی باحاله ! اصلا گوشی عوض شده

راستی این 2.3 رسمی مایکروتل کی میاد؟

ببخشید دیر به دیر میام

SlarK
19-10-2011, 23:41
سلام دوستان
رام برای گوشی Galaxy Gio اومده که بشه آپدیت کنیم به 2.3 ؟ !

راستی یه سوال دیگه هم داشتم ! Gio بهتره یا Ace ؟

prince_fable
20-10-2011, 19:38
سلام دوستان
رام برای گوشی Galaxy Gio اومده که بشه آپدیت کنیم به 2.3 ؟ !

راستی یه سوال دیگه هم داشتم ! Gio بهتره یا Ace ؟
سلام رام که زیاد اومده ولی فارسی نیست
معلومه ace بهتره ولی سخت افزارشون یکیه

SlarK
20-10-2011, 21:05
سلام رام که زیاد اومده ولی فارسی نیست
معلومه ace بهتره ولی سخت افزارشون یکیه

داداش RooT نمیشه کرد ؟

prince_fable
20-10-2011, 21:11
داداش RooT نمیشه کرد ؟
چرا روت میشه.
برای 2.3 باید یه فایل رو دانلود کنی و با ریکاوری فلش کنید.
برای 2.2 با super one click .

shadmehrshadow1
23-10-2011, 21:08
سلام
من برای یکی از فامیلام جیو گرفتم . الآن که دیدمش عصبی ام . چون خودم x6 دارم . اینکه فغرسی نداره بد جوری رو مخه .
یه چندتا سوال دارم .
یکی اینکه چه جوری میشه از وای فای استفاده کرد و باهاش کانکت شد . از کجا بفهمم نسخه خاورمیانه است . چون میگن نسخه خغور میانه فارسی داره
یکی اینکه توی پیامک هاش فارسی خوب دیده نمیشه همهوحرف هاش جدا از همه . نمیشه کاریش کرد ؟ میتونم ببرم بیرون درستش کنن ؟ مرسی

mohammad_f29
24-10-2011, 18:41
سلام
من برای یکی از فامیلام جیو گرفتم . الآن که دیدمش عصبی ام . چون خودم x6 دارم . اینکه فغرسی نداره بد جوری رو مخه .
یه چندتا سوال دارم .
یکی اینکه چه جوری میشه از وای فای استفاده کرد و باهاش کانکت شد . از کجا بفهمم نسخه خاورمیانه است . چون میگن نسخه خغور میانه فارسی داره
یکی اینکه توی پیامک هاش فارسی خوب دیده نمیشه همهوحرف هاش جدا از همه . نمیشه کاریش کرد ؟ میتونم ببرم بیرون درستش کنن ؟ مرسی

فک کنم اگه خاورمیانه نباشه هندزفری نداره ؟

shadmehrshadow1
24-10-2011, 21:00
آره نداره . یعنی نمیشه کاریش کرد که اس ام اس فارسیش خوب دیده بشه ؟
من که اصلا ازش خوشم نیومده . سیمبین کار کردن باهاش راحت تره .
راستی نگفتید چه جوری میشه از وای فایش استفاده کرد .

NAVID1997
25-10-2011, 16:17
با سلام فردا میخوام برم این گوشی رو بگیرم با قیمت 240 خوبه؟
موقع خرید چیاشو تست کنم؟کلا باید چیا بدونم؟ اگه جوابتونو سریعتر بدین ممنون میشم

mohammad_f29
25-10-2011, 16:21
آره نداره . یعنی نمیشه کاریش کرد که اس ام اس فارسیش خوب دیده بشه ؟
من که اصلا ازش خوشم نیومده . سیمبین کار کردن باهاش راحت تره .
راستی نگفتید چه جوری میشه از وای فایش استفاده کرد .

فکر نمیکنم اون رامو بشه کاریش کرد
شما باید رامتو عوض کنی ، هم 2.2.1 (رام فابریک فارسی) هست:

هم رامهای کاستوم 2.3 که شما میتونی با فارسی ساز ردیفش کنی:

shadmehrshadow1
26-10-2011, 19:33
سلام . مرسی
یه چندتا چیز دیگه .
چه جوری میشه با وای فایش کار کرد و کانکت شد .
برای اتصالش به کامپیوتر چه درایور و نرم افزاری لازمه . ممنون میشم لینکشو بزارید .
و اینکه چرا بلوتوثش پیدا نمیشه . من با چندتا گوشی سرچ کردم ولی پیدا نکردم. حتما باید invisible رو زد
من وقتی شارژ همراه اول رو میزنم چرا reject مینویسه . داره اعصابم خورد میشه .

prince_fable
26-10-2011, 22:30
سلام . مرسی
یه چندتا چیز دیگه .
چه جوری میشه با وای فایش کار کرد و کانکت شد .
برای اتصالش به کامپیوتر چه درایور و نرم افزاری لازمه . ممنون میشم لینکشو بزارید .
و اینکه چرا بلوتوثش پیدا نمیشه . من با چندتا گوشی سرچ کردم ولی پیدا نکردم.
سلام
تو تنظیمات وای فای خودش شبکه های وایرلس رو پیدا میکنه که روشون بزنید تا کانکت شه.
برای اتصال به کامپیوتر فقط سی دی خود گوشی(کیز) رو نصب کنید.
تو تنظیمات بلوتوث بعد از روشن کردن باید قابلیت شناسایی رو بزنید تا طرف مقابل پیدا کنه.

shadmehrshadow1
27-10-2011, 12:15
ببخشید زیاد سوال می کنم .
بلوتوث رو فهمیدم باید روی invisible بزنیم اونوقت تا دو دقیقه آشکار میشه بلوثوث . نمیشه کاری کرد همیشگی باشه .تازه یه بار هم که یه چیزی بلوتوث میکنیم . دوباره پنهان میشه و باید دوباره همونو زد .
یه چیز دیگه تنشیمات اینترنتش چه جوری .هر کاری کردم نتونستم درستش کنم و کانکت بشم .

prince_fable
27-10-2011, 19:34
ببخشید زیاد سوال می کنم . خواهش میکنم.

بلوتوث رو فهمیدم باید روی invisible بزنیم اونوقت تا دو دقیقه آشکار میشه بلوثوث . نمیشه کاری کرد همیشگی باشه .تو کاستوم رام ها فکر کنم بشه ولی او 2 دقیق discoverable برای مصرف باتری است که اگه همیشه فعال باشه باتری میخوره.

تازه یه بار هم که یه چیزی بلوتوث میکنیم . دوباره پنهان میشه و باید دوباره همونو زد .برای ارسال فایل هم نیاز نیست discoverable کنید.فقط بلوتوث روشن باشه.
در ضمن اگه طرف مقابل گوشی شما رو pair و شما هم گوشیشون رو pair کنید دیگه برای دریافت لازم به discoverable نیست.

یه چیز دیگه تنشیمات اینترنتش چه جوری .هر کاری کردم نتونستم درستش کنم و کانکت بشم . اگه ایرانسل هستید #6*3*140* رو شماره بگیرید و برای همراه اول هم شرمنده نمیدونم.
خودتونم دستی میتونید تو تنظیمات apn وارد کنید.
تو گوگل یه سرچی کنید.

shadmehrshadow1
28-10-2011, 17:19
خیلی خیلی ممنون . توی جعبه سی دی نبود . اصلا جعبه اونقدر بزرگ نیست تا توش سی دی نصب بشه . نمیشه از جایی دانلود کرد درایوراشو .
یه چیز دیگه. پیغام تحویل یا دلیور برای پیامک ها داره ؟

prince_fable
28-10-2011, 19:20
خیلی خیلی ممنون . توی جعبه سی دی نبود . اصلا جعبه اونقدر بزرگ نیست تا توش سی دی نصب بشه .سی دی که نیست مینی سی دیه.

نمیشه از جایی دانلود کرد درایوراشو . چرا یه سرچ کنید پیدا میشه.
اینم لینک کیز:

یه چیز دیگه. پیغام تحویل یا دلیور برای پیامک ها داره ؟بله.تو پیام ها منو رو بزنید بعد تنظیمات.اونجا تیک delivery رو بزنید.

رضا
29-10-2011, 10:06
يه مشكل كه كمي برام عجيب غريبه . هر موقع ميخوام اس ام اس بفرستم و طول اين پيام از 3 تا پيام بيشتر بشه به طور خودكار , زمان ارسال اين پيام به MMS كانورت ميشه و چون MMS شده ديگه ارسال نميشه. توي گوشيهاي جاوا يادمه كه توي تنظيماتش براي طول متن تكست گزينه اي داشت كه روي حداكثر مي گذاشتيم اما توي اين گوشي هرچي گشتم نبود.

shadmehrshadow1
29-10-2011, 11:32
چرا شارز همراه اول رو که میزنم پیغام خطای ‏ reject میده نمیتونم شارژ کنم

saze
30-10-2011, 08:44
سلام
یه گوشی gio s5660 خریدم،ورژن آندروید 2.3.3 هست فارسی ساپورت نمی کنه،
چه جوری رام فارسی بریزم تا فارسی ساپورت کنه؟
ورژن آندروید بالاتر اومده؟
برای نصب برنامه ها چه جوری مموری رو انتخاب کنم؟
نرم افزاری برای facebook هست؟
راهنمایی بفرمایید.

prince_fable
30-10-2011, 13:57
يه مشكل كه كمي برام عجيب غريبه . هر موقع ميخوام اس ام اس بفرستم و طول اين پيام از 3 تا پيام بيشتر بشه به طور خودكار , زمان ارسال اين پيام به MMS كانورت ميشه و چون MMS شده ديگه ارسال نميشه. توي گوشيهاي جاوا يادمه كه توي تنظيماتش براي طول متن تكست گزينه اي داشت كه روي حداكثر مي گذاشتيم اما توي اين گوشي هرچي گشتم نبود. از برنامه های اسمس مثل go sms pro استفاده کنید.

سلام
راهنمایی بفرمایید. یا باید به 2.2.1 فارسی دانگرید کنی(برای منو فارسی) یا اینکه فارسی ساز نصب کنی که چون رامت اصلیه بعید میدونم.
پس بهتره کاستوم رام با ساپورت فارسی نصب کنی:

نه هنوز ولی اروپا چرا
از برنامه app2sd استفاده کنید
بله و نیاز به فیل تر شکن داره

saze
30-10-2011, 13:59
سلام
راهنمایی بفرمایید.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

coquet
30-10-2011, 22:32
سلام ورژن آندروید گوشی من 2.3.3 هست ار کجا بفهمم رامش چه ورژنیه؟

shadmehrshadow1
31-10-2011, 09:00
خیلی مهمه میشه بگید .
چرا شارز همراه اول رو که میزنم پیغام خطای ‏ reject میده نمیتونم شارژ کنم

amirreza_r143
31-10-2011, 23:19
اندروید 2.2 با شارژ همراه اول مشکل داره ولی اگه 2.3 فارسی بیاد مشکل حل میشه فعلا هم میتونید از شماره گویا 444 استفاده کنید

shadmehrshadow1
01-11-2011, 13:49
2.3 نیومده؟
خیلی بدم اومد . هیچی نداره که . مشکلاش بیشتره

prince_fable
01-11-2011, 13:53
2.3 نیومده؟
خیلی بدم اومد . هیچی نداره که . مشکلاش بیشتره
طبیعیه 2.3 دیرتر میاد چون جیو از بین اون 4 تا گلکسی که معرفی شد دیرتر اومد تو بازار.

happykhan
04-11-2011, 14:16
سلام
آقا این جیو ما از 3 روز پیش اسپیکرش صداش در نمیاد
باتریشم در آوردم درست نشد
چی کار کنم ؟؟؟

ANALIA2011
07-11-2011, 01:18
سلام دوستای گلم.رام 2.3.3 کاملا فارسی هم اومده خودم نصب کردم رو گوشیم اولش که و فروم اندروید گذاشتم پولی گذاشته بودم اما الان رایگانش کردم با لینک مستقیم میزارم که حال کنید در ضمن عکس هم از گوشی خودم گذاشتم لینک منبع هم که تو فروم اندروید گذاشتم رو میزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این لینک منبع که تو سایت اندروید گراشتم نام کاربریم که تو کاغذ نوشتم هم تو سایت اندروید هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک مستقیم رام هم اینه عزیزان مستقیم دانلود کنید دعا کنید برام

mehdi_08
07-11-2011, 12:46
سلام دوستای گلم.رام 2.3.3 کاملا فارسی هم اومده خودم نصب کردم رو گوشیم اولش که و فروم اندروید گذاشتم پولی گذاشته بودم اما الان رایگانش کردم با لینک مستقیم میزارم که حال کنید در ضمن عکس هم از گوشی خودم گذاشتم لینک منبع هم که تو فروم اندروید گذاشتم رو میزارم

این لینک منبع که تو سایت اندروید گراشتم نام کاربریم که تو کاغذ نوشتم هم تو سایت اندروید هستش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک مستقیم رام هم اینه عزیزان مستقیم دانلود کنید دعا کنید برام

سلام
این رام رسمیه ؟؟؟

ANALIA2011
07-11-2011, 13:49
سلام
این رام رسمیه ؟؟؟

بله دوست گرامی رام رسمی هست.و از نماینده ماکروتل تهیه کردمش.درضمن تنها رام های رسمی کل گوشی رو فارسی میکنند رام های کاستوم این توان رو ندارنذد و اصلا به جز متون فارسی هیچ جایی رو نمیتونن فارسی کنند این رام کاملا رسمی هست.توجه کنید که تو سایت سامسونگ موبایل نیز تصاویر از رام رو گذاشتم

mehdi_08
07-11-2011, 15:36
بله دوست گرامی رام رسمی هست.و از نماینده ماکروتل تهیه کردمش.درضمن تنها رام های رسمی کل گوشی رو فارسی میکنند رام های کاستوم این توان رو ندارنذد و اصلا به جز متون فارسی هیچ جایی رو نمیتونن فارسی کنند این رام کاملا رسمی هست.توجه کنید که تو سایت سامسونگ موبایل نیز تصاویر از رام رو گذاشتم

نحوه آپدیت کردن به چه صورته؟؟

prince_fable
07-11-2011, 15:38
از طریق برنامه ی اودین.گوشی رو به حالت دانلودینگ ببرین و با اودین فایل های دانلود شده رو فلش کنین.

ANALIA2011
07-11-2011, 20:35
نحوه آپدیت کردن به چه صورته؟؟

اپدیت نمیتونید بکنید باید رامی که قرار دادم رو فلش کنید رو گوشیتون

shadmehrshadow1
08-11-2011, 12:50
چه جوری میشه برنامه هتی جاوا رو روش نصب کرد ؟

Gune Baxan
08-11-2011, 17:02
من امروز میخواستم یک فایل txt رو گوشی ایجاد کنم، ولی نتونستم. چطور میشه فایل txt ایجاد کرد؟

ANALIA2011
08-11-2011, 19:12
چه جوری میشه برنامه هتی جاوا رو روش نصب کرد ؟

JavaRun نصب کنید یا هر اجرا کننده جاوایی

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

من امروز میخواستم یک قایل txt رو گوشی ایجاد کنم، ولی نتونستم. چطور میشه فایل txt ایجاد کرد؟

امکانش میسر نمیباشد

prince_fable
08-11-2011, 20:57
من امروز میخواستم یک قایل txt رو گوشی ایجاد کنم، ولی نتونستم. چطور میشه فایل txt ایجاد کرد؟
با برنامه root explorer منو رو بزنید بعد more و بعد new file.
حالا اسمش رو به صورت name.TXT وارد کنید.
روی فایل انگشت رو نگه دارین و open in text editor بزنید.
البته راه های دیگه هم داره.

ANALIA2011
08-11-2011, 22:05
با برنامه root explorer منو رو بزنید بعد more و بعد new file.
حالا اسمش رو به صورت name.TXT وارد کنید.
روی فایل انگشت رو نگه دارین و open in text editor بزنید.
البته راه های دیگه هم داره.

دوست گرامی ایشون منظورشون بدون استفاده از نرم افزار درون خود گوشی بود:10:

hsein
11-11-2011, 00:41
بجه ها خبري از 2.3 فارسي نشد؟؟؟

چرا اين تاپيك اينقدر سوت و كوره؟

hsein
11-11-2011, 00:46

hsein
11-11-2011, 01:14
راستي من يه مدت گوشيم خيلي كند شده مدام گير مي كنه خلاصه حال گيريه! حدس مي زنم ماله برنامه ها و حافظه و رم و اينا باشه
به نظرتون با روت كردن و ايجاد پارتيشن مجازي و اينا مساله حل ميشه؟ سرعتش به حالت اوليه بر ميگرده؟
اگر نه جه راه حلي هست؟

در ضمن گوشيم گارانتي اصلي و حدودا 4 ماه هشه!

ANALIA2011
11-11-2011, 12:42

دوست خوبم شما اصلا پست ها رو میخونید؟من خودم تو همین تاپیک 2.3.3 فارسی رو گذاشتم که.لینک پست خودمو که لینک مستقیم رام رو هم گذاشتم از لینک زیر برید دانلود کنید

shadmehrshadow1
11-11-2011, 13:23
سلام
میشه خودت یه برنامه خوب جاوا ران معرفی کنی .
من یه سری فایل جاوا رو حافظه رم گوشی دارم میخوام اونا رو نصب کنم .

mojtaba182003
11-11-2011, 15:20

2.3.3 فارسی که اومده رسمیش

من الان نصب دارم

prince_fable
11-11-2011, 16:04
راستي من يه مدت گوشيم خيلي كند شده مدام گير مي كنه خلاصه حال گيريه! حدس مي زنم ماله برنامه ها و حافظه و رم و اينا باشه
به نظرتون با روت كردن و ايجاد پارتيشن مجازي و اينا مساله حل ميشه؟ سرعتش به حالت اوليه بر ميگرده؟
اگر نه جه راه حلي هست؟

در ضمن گوشيم گارانتي اصلي و حدودا 4 ماه هشه!
از برنامه های task killer برای خالی شدن رم استفاده کنید.
اگه رمت کلاسش بالاست آره حل میشه.(ولی اگه گارانتی برات مهمه کاری نکن)
حتی میتونی رامت رو عوض کنی که روون تر شه.

hsein
11-11-2011, 18:46
از برنامه های task killer برای خالی شدن رم استفاده کنید.
اگه رمت کلاسش بالاست آره حل میشه.(ولی اگه گارانتی برات مهمه کاری نکن)
حتی میتونی رامت رو عوض کنی که روون تر شه.

رام رو چجوري عوض كنم؟ به گارانتي آسيبي نمي زنه؟

+ اين2.3 فارسي اي كه اومده اگه بخواييم نصب كنيم بايد فلش كنيم يا آپديت ميشه كرد؟؟
خود پارس مايكروتل جزو خدماتش هست اين تبديل از 2.2 رسمي خودشون به 2.3؟؟ آخه قبلا يادمه فلش و آپديت كردن فريمور گوشي ها توي طول مدت گارانتي رايگان بود ...

شرمنده من adsl ام قطعه و يه مدته نمي تونم مرتب سر بزنم

prince_fable
11-11-2011, 19:23
رام رو چجوري عوض كنم؟ به گارانتي آسيبي نمي زنه؟

+ اين2.3 فارسي اي كه اومده اگه بخواييم نصب كنيم بايد فلش كنيم يا آپديت ميشه كرد؟؟
خود پارس مايكروتل جزو خدماتش هست اين تبديل از 2.2 رسمي خودشون به 2.3؟؟ آخه قبلا يادمه فلش و آپديت كردن فريمور گوشي ها توي طول مدت گارانتي رايگان بود ...

شرمنده من adsl ام قطعه و يه مدته نمي تونم مرتب سر بزنم
این رامهای جیو هست:

چرا فکر کنم تغییر رام هم گارانتی رو میپرونه و اونم مثل روته.
نه به صورته فلشه که میتونین از طریق kies ( که توصیه نمیشه) یا با اودین انجام بدین.
خود گارانتی هم میتونن براتون انجام بدن.
(در کل قبلش از اطلاعات گوشیتون، مخاطبین و غیره بکاپ بگیرین)

coquet
13-11-2011, 22:31
من رام فارسی رسمی تو گوشیم دارم اما با opera mini که سایت باز میکنم (ی) هارو نشون نمیده و خوندن مشکله چه کار کنم؟
یه سوال دیگه:زنگ smsرو چطوری میشه عوض کرد منظورم زنگهای دیفالت تو خود گوشی نیست زنگی به جز اونا میخوام بذارم

Iᄃ乇 乃Ծリ
13-11-2011, 23:00
یه سوال دیگه:زنگ smsرو چطوری میشه عوض کرد منظورم زنگهای دیفالت تو خود گوشی نیست زنگی به جز اونا میخوام بذارم
برای عوض کردن آهنگها (مثل زنگ تماس ، sms فایل های دریافتی از بلوتوث و هشدارها و ... ) برید تو مموری کارت یه فولدر با اسم media بسازید بعد داخل این فولدر 3تا فولدر با این اسم ها Alarms ، Ringtones و Notifications بسازید حالا آهنگ زنگ تماس هاتونو تو فولدرRingtones آهنگهای هشدار داخل فولدر Alarms و در آخر آهنگ اس ام اس و فایل های دریافتی توسط بلوتوث هم داخل فولدرNotifications کپی کنید به همین راحتی:46:

shadmehrshadow1
17-11-2011, 15:52
سلام
میشه یه برنامه خوب جاوا ران برای نصب فایل های جاوا معرفی کنین .
من چندتا فایل جاوا روی مموری کارت دارم میخوام اونا رو نصب کنم .

Iᄃ乇 乃Ծリ
17-11-2011, 16:19
سلام
میشه یه برنامه خوب جاوا ران برای نصب فایل های جاوا معرفی کنین .
من چندتا فایل جاوا روی مموری کارت دارم میخوام اونا رو نصب کنم .
بفرمائید دوست عزیز
Java J2ME Runner v2.0.3.7

shadmehrshadow1
18-11-2011, 13:13
ممنون دستت درد نکنه .
یه چیز دیگه . از کجا بفهمم نسخه آندروید گوشی چنده . مثلا اگه ۲.۲ باشه . خودم میتونم این رام فارسی که توی چند پست قبل گذاشتین رو نصب کنم؟ سخته؟
اگه مشکلی پیش نمیاد میشه آموزش رو بزارید

ANALIA2011
18-11-2011, 14:52
ممنون دستت درد نکنه .
یه چیز دیگه . از کجا بفهمم نسخه آندروید گوشی چنده . مثلا اگه ۲.۲ باشه . خودم میتونم این رام فارسی که توی چند پست قبل گذاشتین رو نصب کنم؟ سخته؟
اگه مشکلی پیش نمیاد میشه آموزش رو بزارید

با سلام.به قسمت تنظیمات گوشی بروید و اخرین گزینه یعنی درباره تلفن.وقتی اونجا رفتید ورژن گوشی رو میتونید ببینید.درمورد سوال دومتون بلی براحتی میتونید فلش کنید راهنماییشو هم کردم

hasanmotori
22-11-2011, 13:27
بهترین روش برای آپدیت گوشی از طریق کایز هست
الان راحت و بدون دردسر به همین ورژن KPA آپدیتش کردم

Air Born
24-11-2011, 11:35
یه تعمیرکار گوشی گفت میتونه گوشی منو به ورژن 2.3.3 آپدیت کنه.همزمان روت هم میشه.
مگه این ورژن آندروید اومده؟
ممکنه با فلش گوشی روت هم بشه؟

saze
24-11-2011, 16:54
سلام
یه سری به سایت ---------.ir/Forum/content بزنید کاملترین سایت در مورد آندروید هست.

LittLe_BeAr
25-11-2011, 12:42
سلام چند تا بازي خوب براي اين گوشي ميخواستم

LittLe_BeAr
25-11-2011, 13:11
سلام من الان پست دادم ولي نيومد چرا؟

mehdi_08
25-11-2011, 13:53
سلام من الان پست دادم ولي نيومد چرا؟

دوست عزیز شما کاربر جدید هستید و بنابر این پست های شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش می شه

mehdi_08
25-11-2011, 13:58
سلام دوستان می خوام به 2.3.3 آپدیت کنمچند تا سوال
1-آموزش کامل آپدیت کردن به 2.3.3 فارسی کجا هست برم بخونمش؟
2-برنامه های نصب شده بعد از آپدیت همه پاک می شن؟اگه آره راهی برای بکاپ گرفتن هست؟
3-بعد از آپدیت می شه برنامه های نصب شده رو به مموری کارت منتقل کردآخه حافظه گوشی پر شده؟؟

LittLe_BeAr
25-11-2011, 14:10
دوست عزیز شما کاربر جدید هستید و بنابر این پست های شما بعد از تایید مدیریت قابل نمایش می شه

اهان خيلي ممنون دوست عزيز:10:

LittLe_BeAr
25-11-2011, 14:15
دوستان من اين گوشي رو تازه خريدم زياد وارد نيستم چرا وقتي ميخواي بلوتوث كني نميشه چيزي رو بگيري؟

prince_fable
26-11-2011, 13:32
دوستان من اين گوشي رو تازه خريدم زياد وارد نيستم چرا وقتي ميخواي بلوتوث كني نميشه چيزي رو بگيري؟
مبارکه
تو تنظیمات بلوتوث تیک discoverable(قابلیت شناسایی) رو بزنید که 120 ثانیه وقت میده تا فایل بگیری.

LittLe_BeAr
26-11-2011, 18:10
مبارکه
تو تنظیمات بلوتوث تیک discoverable(قابلیت شناسایی) رو بزنید که 120 ثانیه وقت میده تا فایل بگیری.

راهي نيست درست بشه ديگه نري اونو بزني

amirreza_r143
26-11-2011, 18:52
نه امکانش نیست

LittLe_BeAr
26-11-2011, 21:08
تو رام 2.3 امكان پذيره يا نه؟

prince_fable
26-11-2011, 21:20
اگه طرف رو جفت(pair) کنی دیگه لازم نیست.
در ضمن با نصب رام های سیانوژن میشه زمانش رو نامحدود گذاشت که نخوای هی بزنی.

LittLe_BeAr
26-11-2011, 22:03
گوشي رو وصل ميكنم به كامپيوتر ولي بالا نمياره مشكل مال چيه؟

mohammad_f29
27-11-2011, 02:42
سلام دوستان می خوام به 2.3.3 آپدیت کنمچند تا سوال
1-آموزش کامل آپدیت کردن به 2.3.3 فارسی کجا هست برم بخونمش؟
2-برنامه های نصب شده بعد از آپدیت همه پاک می شن؟اگه آره راهی برای بکاپ گرفتن هست؟
3-بعد از آپدیت می شه برنامه های نصب شده رو به مموری کارت منتقل کردآخه حافظه گوشی پر شده؟؟
شما یه سر به اینجا بزن :46: :

prince_fable
27-11-2011, 21:16
گوشي رو وصل ميكنم به كامپيوتر ولي بالا نمياره مشكل مال چيه؟ یکماً سی دی کیز باید رو ویندوز نصب باشه.
دوماً تو گوشی قسمت status bar رو بکشید پایین و اتصال به کامپیوتر رو بزنید.

shadmehrshadow1
03-12-2011, 01:51
سلام . میشه لینک دانلود برنامه Samsung Kies رو بزارید . نتونستم پیداش کنم .

ANALIA2011
03-12-2011, 19:33
سلام . میشه لینک دانلود برنامه Samsung Kies رو بزارید . نتونستم پیداش کنم .

اینم لینک مستقیم آخرین نسخه خدمت شما

shadmehrshadow1
03-12-2011, 21:01
آقا خیلی ممنون دستت درد نکنه .
اون برنامه جاوا ران رو که معرفی کرده بودید .رو نصب کردم . چه جوری باید باهاش کار کرد . من میخوام فایل های جار توی حافظه ی رم گوشی رو نصب کنم . چه جوری ؟

ANALIA2011
03-12-2011, 21:03
آقا خیلی ممنون دستت درد نکنه .
اون برنامه جاوا ران رو که معرفی کرده بودید .رو نصب کردم . چه جوری باید باهاش کار کرد . من میخوام فایل های جار توی حافظه ی رم گوشی رو نصب کنم . چه جوری ؟

جاوان ران توان اجرای پسوند جاوا رو نداره که فقط اجرا کننده جاوا هست.میبایست فایل جاوا خودتون رو تبدیل به پسوند APK کنید سپس با اون ران کنید

shadmehrshadow1
04-12-2011, 11:21
با برنامه خاصی باید تبدیل کنم پسوندش رو یا نه به شکل دستی ؟

Air Born
04-12-2011, 17:18
اینترنت همراه اول من هنوزم کار نمیکنه.هنوز راهی پیدا نشده واسه درست کردنش؟

prince_fable
04-12-2011, 23:17
گوشیتون رو به 2.3 خاورمیانه آپدیت کنید.

ANALIA2011
05-12-2011, 16:42
با برنامه خاصی باید تبدیل کنم پسوندش رو یا نه به شکل دستی ؟

دوست گرامی دستی که اصلا فیکس نمیشه باید با مبدلش اینکارو انجام بدید یه سرچ بزنید موجوده

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

گوشیتون رو به 2.3 خاورمیانه آپدیت کنید.

دوست عزیز درسته که اپدیت کار خوبی هست اما همیشه نیاز نیست اجبارا هرچی بشه بگی اپدیت کن

دوست عزیز هیچکدوم از ورژن های رام GIO مشکلی با GPRS همراه اول نداره.مشکلتون جای دیگریست فول فرمت کنید مجددا رام دلخواهتون رو نصب کنید

prince_fable
05-12-2011, 18:24
دوست عزیز درسته که اپدیت کار خوبی هست اما همیشه نیاز نیست اجبارا هرچی بشه بگی اپدیت کن
من شنیده بودم بعضی اندروید های 2.2 مخصوصا جیو با آپدیت به 2.3 مشکل gprs همراه اولشون حل میشه.

ANALIA2011
05-12-2011, 18:44
من شنیده بودم بعضی اندروید های 2.2 مخصوصا جیو با آپدیت به 2.3 مشکل gprs همراه اولشون حل میشه.

Froyo با GPRS هیچ مشکلی نداشت.هرشنیده ای معنیش صحیح بودنش نیست دوست خوبم

prince_fable
06-12-2011, 15:58
Froyo با GPRS هیچ مشکلی نداشت.هرشنیده ای معنیش صحیح بودنش نیست دوست خوبم
دوست عزیز
من خودم با gio مشکل gprs همراه اول داشتم(در صورتی که ایرانسل مشکل نداشت) که با آپدیت به gingerbread حل شد.
در هر صورت آپدیت به 2.3 که ضرری نداره.

shadmehrshadow1
07-12-2011, 15:16
سلام . من هرچی گشتم برنامه ای برای تبدیل فایل jar به apk پیدا نکردم . فقط یه سایت بود که فایل jar و jad رو می گرفت و apk میداد .هنوز امتحان نکردم .ولی میگفتم مشکل داره . در ضمن ممکنه یه وقت دسترسی به اینترنت نداشته باشیم . برنامه ای اگه میشناسید ممنون میشم معرفی کنید .

یه چیز دیگه . اون رام ۲.۳.۳ فارسی که گذاشته بودید . نزدیک محل ما جایی بلد نیست نصبش کنه . من میخوام خودم نصبش کنم .
میشه راهنمای نصب گام به گام رو بزارید واسه افراد مبتدی مثل من .
نسخه اندروید فعلی گوشیم ۲.۲.۱ هست .

hsein
08-12-2011, 02:42
سلام
با آپدیت به 2.3 رسمی ، به سر گارانتی پارس مایکروتل ما چی میاد؟
از بین میره؟؟؟

n.a.b.a.t
08-12-2011, 17:02
کسی اموزش روت این گوشی رو بلد هست ؟

saze
08-12-2011, 19:10
سلام
بهترین سایت تخصصی آندروید

prince_fable
08-12-2011, 23:32
یه چیز دیگه . اون رام ۲.۳.۳ فارسی که گذاشته بودید . نزدیک محل ما جایی بلد نیست نصبش کنه . من میخوام خودم نصبش کنم .
میشه راهنمای نصب گام به گام رو بزارید واسه افراد مبتدی مثل من .
نسخه اندروید فعلی گوشیم ۲.۲.۱ هست . سلام
برای نصب یا همون فلش 2.3 باید برنامه کیز آخرین ورژنش نصب باشه.

کلا دو راه وجود داره:
یکی با خود کیز آنلاین آپدیت کنی.(که توصیه نمیشه)
یکی با برنامه ی odin آفلاین آپدیت کنی.

اول یه سر به sammobile.com بزن و برو تو قسمت گوشیت و فایل GIO_v1.0.ops و odin multi downloader v4.42 رو دانلود کن.
فایل آپدیت هم که یکی از دوستان زحمت کشیدن چند پست قبل گذاشتن دانلود کن.

اولا یه باز از گوشیت بکاپ بگیر چون کل اطلاعاتت میپره.

1.دکمه های ولوم پایین + پاور + هوم رو 10 20 ثانیه نگه دار تا گوشی بره تو حالت دانلودینگ.
2.گوشی رو با کابل خودش به کامپیوتر وصل کن.
3.برنامه اودین رو باز کن.
4.تو قسمت com port mapping باید خونه اولی زرد باشه.
5.فایل GIO_v1.0.ops رو تو قسمت ops بذار.
و به ترتیب فایل های

APBOOT_S5660.......md5
MODEM_S5660.......md5
CODE_S5660.......md5
GT-S5660-MULTI-CSC.......md5

(فایل های آپدیت)
رو تو قسمت های

BOOT
Phone
PDA
CSC

بذار
6.حالا start رو بزن و حدود 5 دقیق منتظر بمون تا اینکه اون قسمت زردT، آبی رنگ شه و پیام pass بهت بده

تبریک میگم گوشیتون 2.3 شد.

سلام
با آپدیت به 2.3 رسمی ، به سر گارانتی پارس مایکروتل ما چی میاد؟
از بین میره؟؟؟
چون رسمیه از بین نمیره.
میتونید ببرید گارانتی هم براتون آپدیت کنن.

R O O T
09-12-2011, 19:05
سلـام
میخواستــم از اینترنت گوشــی رو کامپیــوتر استفاده کـنم ولــی برنامـه pdanet نصب نمیشــه میگه گوشی پیدا نشـد جیکار کنم ؟ اگه درایــور یو اس بی گوشی رو هم داریــد بذاریـد

ANALIA2011
11-12-2011, 00:41
سلـام
میخواستــم از اینترنت گوشــی رو کامپیــوتر استفاده کـنم ولــی برنامـه pdanet نصب نمیشــه میگه گوشی پیدا نشـد جیکار کنم ؟ اگه درایــور یو اس بی گوشی رو هم داریــد بذاریـد

برای استفاده از اینترنت وشی نیاز به برنامه نیست با خود منوی گوشی ارتباط برقرار میشه

T.K
11-12-2011, 15:17
با سلام
چند تا سوال داشتم.

یکی این که مصرف باتری جیو چه جوریاس؟یه حدودی بگین یا مقایسه ای با آرک یا i9000 یا ... ؟ :دی
دوم این که نوشتن اس ام اس با این صفحه چه جوریه؟ مشکلی نداره؟لمسیش در حد مطلوبی هست؟

با تشکر

MVP77
12-12-2011, 20:27
سلام
دوستان این گلکسی جیو مناسب خانم هست یا نیست ؟
کیفیت تاچش چجوریه ؟ حساس هست ؟
کیفیت عکسش چطور ؟
خلاصه در کل با این قیمت می ارزه یا نه ؟
کسی باسه فروش نداره ؟

misaghilb
12-12-2011, 20:37
سلام
کیفیت عکسش چطور ؟
کسی باسه فروش نداره ؟

با توجه به قیمتش عالیه
عکس برداری به نظر من که خوبه ولی فیلم برداریش جالب نیست 320*...
تاچش که حرف نداره(واقعا عالیه):18:
شاید بفروشم اگه خواستی بیا خصوصی:20:

prince_fable
13-12-2011, 15:01
سلام
کیفیت عکسش چطور ؟
کسی باسه فروش نداره ؟ سلام
گوشی خوبیه
تاچش هم خوبه.
یکی از بهترین 3 مگاپیکسلی هاس ولی فیلمبرداریش خوب نیست البته اگه اندروید 2.3 باشه فیلم برداری خوب میشه vga.

تو این رده قیمت xperia mini هم هست که کمی گرونتره ولی خیلی بهتره.(حدود 270 ت)
سی پی یو 1 گیگ. رم و حافظه بیشتر.جی پی یو بهتر.دوریین 5 با فلش و فیلمبرداری hd.
فقط صفحش کمی کوچیکتره 3 اینچه.

hsein
13-12-2011, 19:18
یکی از خانم های فامیل ها تو همین رنج 300 می خواست گوشی بخره اما از سونی بشدت بد دیده و می ترسه (غیر آندروییدی داشته البته) این xperia mini از لحاظ کیفیت ( نرم افزاری و مخصوصا سخت افزاری ) خوب هست که بهش پیشنهاد بدم؟
بعدا نیاد یقه ما رو بگیره بابت خرابی و اینا ؟!

---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:14 PM ----------

سلام

کلا دو راه وجود داره:

اول یه سر به sammobile.com بزن و برو تو قسمت گوشیت و فایل GIO_v1.0.ops و odin multi downloader v4.42 رو دانلود کن.

1.دکمه های ولوم پایین + پاور + هوم رو 10 20 ثانیه نگه دار تا گوشی بره تو حالت دانلودینگ.
و به ترتیب فایل های

APBOOT_S5660.......md5
MODEM_S5660.......md5
CODE_S5660.......md5

(فایل های آپدیت)
رو تو قسمت های

BOOT
Phone
PDA
CSC

بذار
6.حالا start رو بزن و حدود 5 دقیق منتظر بمون تا اینکه اون قسمت زردT، آبی رنگ شه و پیام pass بهت بده

چون رسمیه از بین نمیره.

بصورت رایگان آپدیت می کنن؟؟
خودمون آپدیت کنیم که نمی پره گارانتی؟

hsein
14-12-2011, 08:32
سلام

کلا دو راه وجود داره:

و به ترتیب فایل های

APBOOT_S5660.......md5
MODEM_S5660.......md5
CODE_S5660.......md5

(فایل های آپدیت)
رو تو قسمت های

BOOT
Phone
PDA
CSC

بذار

چون رسمیه از بین نمیره.

من فایل odin رو نتونستم پیدا کنم ، توی اون سایت sammobile هم اصلا جایی نبود که بشه گوشی رو انتخاب کرد

Air Born
14-12-2011, 12:10
این دفتر تلفن چرا اینجوریه!؟ اسمو که مینویسی چیزی پیدا نمیکنه.ولی وقتی یکی دو حرف اولو مینویسی اسمو پیدا میکنه!
گاهی حتی با نوشتن حرف اول هم چیزی پیدا نمیکنه! باید بری خودت دستی پیداش کنی.

hsein
14-12-2011, 14:18
این دفتر تلفن چرا اینجوریه!؟ اسمو که مینویسی چیزی پیدا نمیکنه.ولی وقتی یکی دو حرف اولو مینویسی اسمو پیدا میکنه!
گاهی حتی با نوشتن حرف اول هم چیزی پیدا نمیکنه! باید بری خودت دستی پیداش کنی.

فکر می کنم به این برمی گرده که چقدر با اون کانتک در ارتباط بودی در گدشته و چند بار ازش استفاده کردی یعنی از log ات و تعداد دفعات استفاده sort می کنه ، فکر کنم

prince_fable
14-12-2011, 15:21
بصورت رایگان آپدیت می کنن؟؟
خودمون آپدیت کنیم که نمی پره گارانتی؟
اگه گارانتی داشته باشی باید رایگان باشه.
نه نمیپره.وگرنه سی دی کیز رو تو جعبه های گوشی نمیذاشتن واسه آپدیت:46:

من فایل odin رو نتونستم پیدا کنم ، توی اون سایت sammobile هم اصلا جایی نبود که بشه گوشی رو انتخاب کرد
تو گوگل یه سرچ بزنید odin multi downloader 4.42 .
تو قسمت فروم سایت قسمت گوشی های اندرویدی هست.

Air Born
15-12-2011, 11:48
سلام
وقتی پیام می نویسم بعد از چند خط پیامو تبدیل میکنه به پیام چند رسانه ای! که اونم سند نمیشه.میشه یه جوری درستش کرد که بجای تبدیل به چند رسانه ای مثل بقیه گوشیا پیامو چند تکه بفرسته؟
گوشی من روته.اگه آپدیتش کنم به 2.3 روت میپره؟

Air Born
15-12-2011, 11:58
برای حل مشکل دیده نشدن بلوتوث بعد روشن شدن یه ویجت هست که میشه با اون از صفحه خانگی هم بلوتوثو روشن کرد و هم قابل دیدن کرد. تو سایت آندرویدکده بود فکر کنم.دقیقا یادم نیست.

prince_fable
15-12-2011, 13:51
سلام
وقتی پیام می نویسم بعد از چند خط پیامو تبدیل میکنه به پیام چند رسانه ای! که اونم سند نمیشه.میشه یه جوری درستش کرد که بجای تبدیل به چند رسانه ای مثل بقیه گوشیا پیامو چند تکه بفرسته؟
گوشی من روته.اگه آپدیتش کنم به 2.3 روت میپره؟
از برنامه های جانبی مثل go sms pro آخرین ورژن استفاده کنید.
بله.در کل همه چی گوشی(برنامه ها،تماس و غیره)میپره.میشه عین روز اولش البته 2.3!

Air Born
15-12-2011, 16:56
با برنامه اودین و با فایل آپدیتی که چند پست قبل دوستان گذاشته بودن براحتی گوشی رو به ورژن 2.3 آپدیت کردم.فارسیه و تغییرات کمی نسبت به نسخه قبل داره. تنها مشکل اینه که هنوز هم اینترنت همراه اول من کار نمی کنه.باز تنظیماتو از همراه اول گرفتم و نصب کردم ولی باز علی رغم فعال بودن اینترنتم باز نمیتونم به نت وصل بشم.
کسی میدونه چجوری باید رام رو عوض کنم؟

prince_fable
15-12-2011, 17:21
با برنامه اودین و با فایل آپدیتی که چند پست قبل دوستان گذاشته بودن براحتی گوشی رو به ورژن 2.3 آپدیت کردم.فارسیه و تغییرات کمی نسبت به نسخه قبل داره. تنها مشکل اینه که هنوز هم اینترنت همراه اول من کار نمی کنه.باز تنظیماتو از همراه اول گرفتم و نصب کردم ولی باز علی رغم فعال بودن اینترنتم باز نمیتونم به نت وصل بشم.
کسی میدونه چجوری باید رام رو عوض کنم؟
به اینجا یه سر بزن:

Air Born
16-12-2011, 17:59
network connection یا همون حالت شبکه داده که با دکمه پاور میاد بعد از آپگرید به 2.3.3 دیگه فعال نمیشه!
حداقل تو 2.2 این گزینه کار میکرد حتی اگه کانکت نمیشد!
این طور که پیش میره کلا یعنی باید قید اینترنت این گوشیو بزنم .یعنی میگه منو بکش ولی اینترنت بی اینترنت!!!!

اصلاح میشود!!

گزینه network connection وقتی سیم کارت ایرانسلو میزارم کار میکنه! یعنی این گزینه وقتی ارتباط شبکه باشه کار میکنه و چون سیم کارت همراه اول من ارتباط شبکه نداشت اونم کار نمیکرد.البته تو 2.2 اینجوری نبود کلا.

hsein
17-12-2011, 15:27
آقا من پیشنهاد می کنم این آپدیت به 2.3 توسط اودین رو خودتون انجام ندین:دی
گوشی دوستم حین عملیات بریک شد
گوشی خودم هم ارور داد ولی خوشبختانه دوباره روشن شد ...
خلاصه آخر هفته عالی ای داشتیم
پارس مایکروتل هم زنگ زدم گفتن هنوز 2.3 رو برای جیو ندارن اما بیاد رایگانه
خلاصه اینکه مگه 2.2 چشه؟؟ :دی

ANALIA2011
18-12-2011, 01:17
آقا من پیشنهاد می کنم این آپدیت به 2.3 توسط اودین رو خودتون انجام ندین:دی
گوشی دوستم حین عملیات بریک شد
گوشی خودم هم ارور داد ولی خوشبختانه دوباره روشن شد ...
خلاصه آخر هفته عالی ای داشتیم
پارس مایکروتل هم زنگ زدم گفتن هنوز 2.3 رو برای جیو ندارن اما بیاد رایگانه
خلاصه اینکه مگه 2.2 چشه؟؟ :دی

دوست عزیز شایعه پراکنی نکنید گوشی خودمو خواهرمو پسر داییم که هر 3 جیو بود رو با همین رام فلش زدم درضمن همین فلشو خود نماینده ماکروتل داره اینجا تو شهرمون میزنه پس نکید این حرفارو واقعا بسه این شایعه پراکنی ها.شما اگر بلد نیستید کارو انجام بدید نکید رام مشکل داره رام دستی نیست که مشکل دار باشه عزیزم رام رسمی منتشر شده خود سامسونگ هست

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

network connection یا همون حالت شبکه داده که با دکمه پاور میاد بعد از آپگرید به 2.3.3 دیگه فعال نمیشه!
حداقل تو 2.2 این گزینه کار میکرد حتی اگه کانکت نمیشد!
این طور که پیش میره کلا یعنی باید قید اینترنت این گوشیو بزنم .یعنی میگه منو بکش ولی اینترنت بی اینترنت!!!!

دوست عزیز از روز اولی که این رام منتشر شد من نصب کردم و دارم استفاده میکنم اما با وایرلس وصل میشه هم GPRS اخه چی میگید شما اینترنت نداره

smallfrank
18-12-2011, 14:44
سلام

من میخاستم رام گوشیو عوض کنم به همین 2.3 فارسی رسمی
اینحوری تنظیمش کردم
بعد از ده دقیقه هیچی نشد
الانم گوشی بالا نمیاد

مشکل از چیه به نظرتون ؟

پ.ن : حــــل شد............

hsein
18-12-2011, 23:29
دوست عزیز شایعه پراکنی نکنید گوشی خودمو خواهرمو پسر داییم که هر 3 جیو بود رو با همین رام فلش زدم درضمن همین فلشو خود نماینده ماکروتل داره اینجا تو شهرمون میزنه پس نکید این حرفارو واقعا بسه این شایعه پراکنی ها.شما اگر بلد نیستید کارو انجام بدید نکید رام مشکل داره رام دستی نیست که مشکل دار باشه عزیزم رام رسمی منتشر شده خود سامسونگ هست

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

دوست عزیز از روز اولی که این رام منتشر شد من نصب کردم و دارم استفاده میکنم اما با وایرلس وصل میشه هم GPRS اخه چی میگید شما اینترنت نداره

اولا که عصبانی نشین خواهشا
دوما اول بخونین من چی نوشتم درک کنید بعدا جبهه بگیرید
سوما به حالت طنز گفتم این روند اونقدر ها هم که اینجا نوشتین آسون نیست ! هر کی که کاملا اطلاعات نداره اگه این کارو بکنه امکان مشکل دار شدنش هست
چهارما برای من وقتی گارانتی رایگان اینکارو می کنه و همه ریسکش پای خودشه خیلی دلیل نداره خودمو تو خونه به دردسر بندازم
و پنجما برای اینکار باید درایور خاص خود گوشی و اودین نصب باشه ( یکی از ایراد های عمده حین کار همینه) گر چه با وحود درایور هم برای من آپدیت نشد و باید دوباره امتحان کنم
ششما(!) خواهشا مثه عکستون بداخلاق و عصبی نباشین اینجا محیط رفاقت ما هست ... توی این 4-5 ماه من دوست های خوبی اینحا پیدا کردم شخصا

من نگفتم که فایل اشکال داره گفتم روند روندی هست که ممکنه دردسر ایجاد کنه ، بستگی به سیستم و شرایط خیلی داره و برای افراد مبتدی میتونه دردسر ساز باشه
+ شما کدوم شهر هستید؟ من به نماینده اصلی پارس مایکروتل ( 8230-021) زنگ زدم و پرسیدم هنوز نداشتند و البته می دونستند که اومده + احتمالا نماینده شهر شما خودش شخصا دانلود کرده و از تهران نگرفته ، تهران گفتند بیاد رایگان عوض می کنن

همچین میگین شایعه پراکنی یکی ندونه فکر می کنه ...!!! والله!!!

Air Born
20-12-2011, 17:41
آقا مشکل از گوشی منه حتما! چون آپدیت به 2.3.3 رو دقیقا مطابق آموزشی که گذاشته بودین وبا فایل آپدیتی که گذاشته بودین انجام دادم و راحت هم آپدیت شد.
مشکل اینترنت من تو 2.2 هم بود.گفتن با 2.3.3 درس میشه که نشد.البته باید بگم گزینه network connection وقتی سیم کارت ایرانسلو میزارم کار میکنه! یعنی این گزینه وقتی ارتباط شبکه باشه کار میکنه و چون سیم کارت همراه اول من ارتباط شبکه نداشت اونم کار نمیکرد.البته تو 2.2 اینجوری نبود کلا.
ولی گوشی من مشکلای دیگه ای هم پیدا کرده.شاید ویروسی شده!! البته من یه بار فرمتش کردم ولی مشکلات سر جاشه!
مثلا وقتی گوشی رو باز میکنم تا چند ثانیه گوشی اونقدر سنگینه که نمیتونم کاری بکنم.
یا وقتی هدفون وصله نمیتونم ارتباط تماس رو برقرار کنم و باید هدفونو جدا کنم و جواب بدم.
موقع پیامک زدن اگه گوشی زنگ بخوره گوشی هنگ میکنه و نه پاک میکنه و نه مینویسه.
موقع کار با اینترنت ایرانسل گوشی قاط میزنه.صفحه به لمس واکنش نشون نمیده و همش گوگلو باز میکنه میبنده و هی چنجور منو و لیست باز میکنه و می بنده و تا خاموشش نکنم درست نمیشه!
شاید احمقانه به نظر بیاد ولی احساس میکنم دقت لمس گوشی هم نسبت به قبل کم شده.
حتما مشکل از گوشی منه.میشه بگید چجوری میشه اینو دوباره 2.2 برگردونم.یکی گفت چون آپدیت کردی نمیتونی با 2.2 فلشش کنی.

prince_fable
20-12-2011, 19:21
آقا مشکل از گوشی منه حتما! چون آپدیت به 2.3.3 رو دقیقا مطابق آموزشی که گذاشته بودین وبا فایل آپدیتی که گذاشته بودین انجام دادم و راحت هم آپدیت شد.
مشکل اینترنت من تو 2.2 هم بود.گفتن با 2.3.3 درس میشه که نشد.البته باید بگم گزینه network connection وقتی سیم کارت ایرانسلو میزارم کار میکنه! یعنی این گزینه وقتی ارتباط شبکه باشه کار میکنه و چون سیم کارت همراه اول من ارتباط شبکه نداشت اونم کار نمیکرد.البته تو 2.2 اینجوری نبود کلا.
ولی گوشی من مشکلای دیگه ای هم پیدا کرده.شاید ویروسی شده!! البته من یه بار فرمتش کردم ولی مشکلات سر جاشه!
مثلا وقتی گوشی رو باز میکنم تا چند ثانیه گوشی اونقدر سنگینه که نمیتونم کاری بکنم.
یا وقتی هدفون وصله نمیتونم ارتباط تماس رو برقرار کنم و باید هدفونو جدا کنم و جواب بدم.
موقع پیامک زدن اگه گوشی زنگ بخوره گوشی هنگ میکنه و نه پاک میکنه و نه مینویسه.
موقع کار با اینترنت ایرانسل گوشی قاط میزنه.صفحه به لمس واکنش نشون نمیده و همش گوگلو باز میکنه میبنده و هی چنجور منو و لیست باز میکنه و می بنده و تا خاموشش نکنم درست نمیشه!
شاید احمقانه به نظر بیاد ولی احساس میکنم دقت لمس گوشی هم نسبت به قبل کم شده.
حتما مشکل از گوشی منه.میشه بگید چجوری میشه اینو دوباره 2.2 برگردونم.یکی گفت چون آپدیت کردی نمیتونی با 2.2 فلشش کنی.
چه مشکلات عجیبی!!!!!!تا حالا همچین چیزیایی ندیدم.
برای دانگرید به 2.2 باید یه رام 2.2 چهار فایله فلش کنی و بعد رام فارسی 2.2 رو فلش کنید.
(یه سر به ---------.ir بزنید.)

ali_sokout
27-12-2011, 14:13
گوشی هایی که الان ماکروتل میده بیرون جیو ها همه رام اصلیشون 2.3.3 فارسی واسه من که این بوده واسه همه اینه
گوشی هایی که رام قدیمی هستن واسه اون اولاست که اومده بود!

hsein
29-12-2011, 02:16
گوشی هایی که الان ماکروتل میده بیرون جیو ها همه رام اصلیشون 2.3.3 فارسی واسه من که این بوده واسه همه اینه
گوشی هایی که رام قدیمی هستن واسه اون اولاست که اومده بود!

جدی؟!
پس چرا من زنگ زدم گفتن رامش رو نداریم براتون بریزیم؟
یعنی خود سامسونگ با این رام میده یا مایگروتل آپدیت می کنه
+ با چه منبعی این حرف رو میزنید؟

hamkar1981
29-12-2011, 09:55
با سلام خدمت همه دوستان
اول از همه تشكر بابت اطلاعات خوبي كه تو اين تاپيك دادين
من گوشيمو از 2.2 به 2.3.3 فارسي تبديل كردم و بعد هم اونو روت كردم و فايلا رو انتقال دادم به sd ولي باز هم حدوداً 75 مگا بايت سيتم پر شده .مشكل از كجاست
بايد اين نكته رو هم ذكر كنم كه با root explorer هم به قسمت data رفتم و فايل نرم افزارهاي قديمي كه تو 2.2 را هم پيدا نكردم كه پاكشون كنم
ممنون ميشم اگه كسي راهنمايي كن

Air Born
29-12-2011, 12:52
سلام
این طرح و شکل نمایش پیامک قبلا تو 2.2عوض میشد.الان تو 2.3.3 نمیتونم پیداش کنم.
یه چیز دیگه! من یه اکانت جی میل درس کردم با گوشی.از اون به بعد گوشی به صورت خودکار همش داشت اطلاعات رد و بدل میکرد با اینترنت! داشت همه شارژمو میخورد که فرمتش کردم تا دیگه جاسوسی نکنه!:5:

Air Born
29-12-2011, 13:59
من بازیای با حجم بالا رو نمیتونم نصب کنم.میگه برنامه کاربردی نصب نشده.
قلق خاصی داره!؟

NaughtyCat
30-12-2011, 23:27
یه چیز دیگه! من یه اکانت جی میل درس کردم با گوشی.از اون به بعد گوشی به صورت خودکار همش داشت اطلاعات رد و بدل میکرد با اینترنت! داشت همه شارژمو میخورد که فرمتش کردم تا دیگه جاسوسی نکنه!:5:
توی تنظیمات اگه اون Background data رو خاموش کنید دیگه خودش سر خود چک نمیکنه ایمیل رو...

hamkar1981
31-12-2011, 08:45
من بازیای با حجم بالا رو نمیتونم نصب کنم.میگه برنامه کاربردی نصب نشده.
قلق خاصی داره!؟
ميتوني يكي دوتاشو نام ببري؟

starn
31-12-2011, 16:14
دوستان بازی world of goo رو تست کنن روی گوشی ببینن جواب میده یا نه بازق فوق العاده زیبا و اعتیاد آورد
میتونید از تاپیک زیر دانلود کنید

در رابطه با اجرای اون هم همینجا اعلام کنید ببینید وررون اجرا میشه یا نه

saeedft
06-01-2012, 21:57
دوستان برا بک اپ گیری از گوشی نرم افزار خوبی کسی سراغ داره،ممنون میشم معرفی کنید

Air Born
07-01-2012, 11:44
ebook magic نصب نمیشه.میگه نصب نشده است.این پیغام تو چنتا برنامه و بازی دیگه هم میاد.

shadi_87
08-01-2012, 13:35
سلام
دوستان من یه مشکل عجیب پیدا کردم با جیو. در قسمت music player عکسی که کنار عر آهنگ میاد و همین طور عکسی که هنگام پخش آهنگ بصورت تمام صفحه میاد یک از عکس های Gallery هست. تا اونجایی که من میدونم وقتی آهنگی بدون عکس هست یه عکس ثابت از gallery انتخاب میشه میاد واسه اون آهنگ. نمیدونم چرا . اگه دوستان متوجه منظورم شدن کمک کنن

mohammad_87
08-01-2012, 14:32
ﺳﻼﻡ
ﻣﻦ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﺭﻭﯼ ﮔﻮﺷﯽ ﺟﯿﻮ ﺑﺎ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﻪ ﻭﯾﭙﯽ ﺍﻥ ﻭﺻﻞ ﺑﺸﻢ.ﻫﺮ ﺩﻭ ﭘﻮﺭﺕ ﺍﺭﻭﺭ ﻣﯿﺪﻩ .ﭘﻮﺭﺕ ﺍﻝ ۲ ﺗﯽ ﭘﯽ ﻣﯿﺰﻧﻪ ﻣﻤﮑﻨﻪ ﻓﺎﯾﺮﻭﺍﻝ ﻣﺎﻧﻊ ﺷﺪﻩ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﻟﯽ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﺼﺐ ﻧﯿﺴﺖ .ﺿﻤﻨﺎ ﺗﻨﻈﯿﻤﺎﺕ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻭ ﻭﯾﭙﯽ ﺍﻥ ﮐﺎﻣﻞ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪﻩ .ﺩﺭ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﮑﺎﻥ ﺑﺎ ﺩﯾﺰﺍﯾﺮ ﺍﺱ ﮐﺎﻧﮑﺖ ﻣﯿﺸﻢ ﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺟﯿﻮ ﻧﻪ .ﺿﻤﻨﺎ ﮔﻮﺷﯽ ﻫﻢ ﺁﭘﺪﯾﺖ ﻧﺸﺪﻩ ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺖ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﻭﺍﺭﺩ ﺍﯾﻨﺘﺮﻧﺖ ﻣﯽ‌ﺷﻪ ﻭ ﻣﺸﮑﻞ ﻧﺪﺍﺭﻩ .
ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺯ ﮐﺠﺎﺳﺖ ؟

misaghilb
09-01-2012, 14:38
سلام
دوستان من یه مشکل عجیب پیدا کردم با جیو. در قسمت music player عکسی که کنار عر آهنگ میاد و همین طور عکسی که هنگام پخش آهنگ بصورت تمام صفحه میاد یک از عکس های Gallery هست. تا اونجایی که من میدونم وقتی آهنگی بدون عکس هست یه عکس ثابت از gallery انتخاب میشه میاد واسه اون آهنگ. نمیدونم چرا . اگه دوستان متوجه منظورم شدن کمک کنن

تو پوشه ای که آهنگا رو میزاری نباید عکس بزاری وگرنه ایجوریه
پیشنهاد میکنم اگر تو پوشه ی آهنگ مورد نظر عکس داری اول عکس رو پاک کن(از تو پوشه بیارش بیرون)
بعد آهنگ مورد نظر رو تو پوشه ی جدیدی انتقال بده.تمام:46:

---------- Post added at 03:08 AM ---------- Previous post was at 03:04 AM ----------

دوستان برا بک اپ گیری از گوشی نرم افزار خوبی کسی سراغ داره،ممنون میشم معرفی کنید

با نسخه جدید astro manager(قدیمی شو امتحان نکردم)
میتونی به راحتی از برنامه ها backup بگیری

pcsoft
09-01-2012, 22:58
چقدر داره گرون میشه این گوشی. بخاطر دلاره؟
فکر کنم تا ما بخریم شده 400 تومن.:sad:

Air Born
10-01-2012, 17:00
یکی آموزش روت این گوشیو بزاره لطفا.کسی نمیدونه شکل نمایش پیامک چجوری عوض میشه.تو 2.2 من یادداشت چسبانو انتخاب کرده بودم ولی تو 2.3.3 نمیتونم پیداش کنم.

hamkar1981
11-01-2012, 13:09
یکی آموزش روت این گوشیو بزاره لطفا.کسی نمیدونه شکل نمایش پیامک چجوری عوض میشه.تو 2.2 من یادداشت چسبانو انتخاب کرده بودم ولی تو 2.3.3 نمیتونم پیداش کنم.
به اينجا يه سري بزن
:5:

a.zaker
12-01-2012, 10:54
سلام
من این گوشی رو 6 ماهه دارم گاهی هنگ میکنه و یه ارور میده نسخه 2.2 روش نصب بود
2تا سوال درام
این گوشی به نسخه بالاتر آندرویید آپدیت میشه ؟
خودم میتونم آپدیتش کنم ؟
ممنون از توجهتون

Gune Baxan
12-01-2012, 11:01
سلام
من این گوشی رو 6 ماهه دارم گاهی هنگ میکنه و یه ارور میده نسخه 2.2 روش نصب بود
2تا سوال درام
این گوشی به نسخه بالاتر آندرویید آپدیت میشه ؟
خودم میتونم آپدیتش کنم ؟
ممنون از توجهتون

نسخه 2.3.3 فارسی برای این گوشی اومده، تو همین تاپیک هم معرفی شده و نحوه نصب رام هم توضیح داده شده.

zakereh
12-01-2012, 11:20
سلام. من از آفیس موجود روی خود گوشی که استفاده می کنم و فارسی که تایپ می کنم کلمه کلمه اشو برعکس می نویسه. یعنی اینطوری ( الرحیم الرحمن الله بسم) به جای ( بسم الله الرحمن الرحیم). میتونم کاری کنم درست بشه؟ کسی می تونه کمکم کنه؟

Air Born
14-01-2012, 18:02
یه نکته!
برنامه دیکشینری سارادیک رو که نصب می کنم برنامه ebook magic دیگه نصب نمیشه.یا برعکس بعد از نصب برنامه ebook سارادیک نصب نمیشه.یه جورایی این دوتا شبیه همن واسه همین با هم قاطی میشن و نصب نمیشن.

akharwarbaz
15-01-2012, 18:57
دوستان تروخدا کمک کنید .! امرروز رفتم علائدین بعد گوشی رو قیمت کردم بیشتر تو رنج 280 تا 290 میگفتن.بعد میگفتن چون اند روید هست باید یه برنامه نمیدونم چی چی بریزیم فعال شه و این .. خواستم ببینم صحت داره ؟ من الان برم بگم فقط گوشی خالی رو میخوام خوبه ؟ بگم برام چیزی نریزید ! کمک کنید لطفا چون میگفتن 20 30 باید بدی برا اونا !

PersiAndroid
15-01-2012, 20:20
دوست عزيز به هيچ وجه قبول نكنيد...
هيچ برنامه اي لازم نيست...

akharwarbaz
15-01-2012, 22:32
یعنی همینطوری گوشی رو ازشون بگیرم ؟ اخه گفتن گوشی روشن نمیشه اگه اونارو نریزن !ببخشید خیلی وقته تو بازار این جور چیزا نبودم :دی

diana_1989
16-01-2012, 00:01
سلام دوستان اپلیکیشنهای این گوشی مثه بازی و دیکشنری و ... رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟

Gune Baxan
16-01-2012, 09:45
یعنی همینطوری گوشی رو ازشون بگیرم ؟ اخه گفتن گوشی روشن نمیشه اگه اونارو نریزن !ببخشید خیلی وقته تو بازار این جور چیزا نبودم :دی

این گوشی تمام برنامه های مورد نیاز رو خودش هست و برنامه های جانبی رو هم خودتون میتونید به راحتی نصب کنید. فروشنده ها برای گرفتن هزینه اضافی از مشتری ها این چیزها رو میگن.

سلام دوستان اپلیکیشنهای این گوشی مثه بازی و دیکشنری و ... رو از کجا میتونم دانلود کنم ؟

به اینجا سر بزنید:

zakereh
17-01-2012, 12:07
سلام. من از آفیس موجود روی خود گوشی که استفاده می کنم و فارسی که تایپ می کنم کلمه کلمه اشو برعکس می نویسه. یعنی اینطوری ( الرحیم الرحمن الله بسم) به جای ( بسم الله الرحمن الرحیم). میتونم کاری کنم درست بشه؟ کسی می تونه کمکم کنه؟

یعنی هیچ کس نمی تونه توی این زمینه به من کمک کنه؟:19:

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:05 PM ----------

من که از قسمت اپلیکیشن خود گوشی استفاده کردم و اپلییشن های آزاد زیادی رو دانلود کردم. دیکشنری فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی عالی هم داره. :20: همینطوذ انواع بازی جذاب حتی انگری برد معروف:5:

تصویرش این شکلیه

البته توی موبایل پشتش سیاه رنگه. اگه اینترنت وایرلس استفاده بکنید سریع وصل میشه و به روز رسانی انجام می ده و بعد هم می تونید از برنامه های آزاد یا فری اون استفاده کنید. لازم هم نیست اکانت بسازید یا با اکانت وارد بشید. همینجوری هم یم تونید استفاده کنید. من که این کارو کردم
توی این شکل می تونید در ردیف سوم بغل ماشین حساب آیکونش رو ببینید . اینم لینک سایت اصلی اش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

رضا
17-01-2012, 18:57
وقتي گوشي توي جيب كاپشن يا شلوارم هست اگه كمي فشار بهش بياد خاموش ميشه. مثلا" اگه تو جيب شلوارم باشه و حواسم نباشه سوار تاكسي بشم بلافاصله خاموش ميشه. خيلي اين مورد اذيت ميكنه. چون يه وقت حواسم نيست و ساعتها گوشيم خاموشه.اين اتفاق خيلي تكرار ميشه.
امروز هم داشتم با گوشي صحبت ميكردم كه يهو از دستم افتاد با سرعت بين زمين و هوا گرفتمش اما گوشي ريست شد.
مي خواستم ببينم اين مشكل براي اين گوشي عاديه يا نه ؟ و اگه عادي نيست چكار كنم؟

hsein
18-01-2012, 15:45
دوستان تروخدا کمک کنید .! امرروز رفتم علائدین بعد گوشی رو قیمت کردم بیشتر تو رنج 280 تا 290 میگفتن.بعد میگفتن چون اند روید هست باید یه برنامه نمیدونم چی چی بریزیم فعال شه و این .. خواستم ببینم صحت داره ؟ من الان برم بگم فقط گوشی خالی رو میخوام خوبه ؟ بگم برام چیزی نریزید ! کمک کنید لطفا چون میگفتن 20 30 باید بدی برا اونا !

آقا به هیچ وجه همچین کلاه برداری ای رو قبول نکن البته اونا هم به احتمال زیاد بدون اون برنامه ریخن گوشی رو بهت نمی دن ... قیمت رو بالا می برن ... یه حروم زاده هایی اند ( اکثرا) ...!

---------- Post added at 03:44 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

چندین راه هست ، یکی اش همین تاپیک هاست و همین فروم ها
یکی سر زدن به سایت های مخصوص این کار که فارسی اند مثلا
یا سایت های انگلیسی (سرچ کنید)
یا استفاده از سامسونگ اپز یا نرم افزار ایرانی بازار که مثل مارکت ه یجورایی
کلا کار سختی نیست اصلا

منتهی اگه از نرم افزارا گرفتید برنامه رو بهتون فایل apk اش رو نمیده و فقط نصب اش می کنه پس نمی تونید به کسی بدید و یا دوباره نصب کنید (البته اونم راه داره ولی خب)

---------- Post added at 03:45 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

وقتي گوشي توي جيب كاپشن يا شلوارم هست اگه كمي فشار بهش بياد خاموش ميشه. مثلا" اگه تو جيب شلوارم باشه و حواسم نباشه سوار تاكسي بشم بلافاصله خاموش ميشه. خيلي اين مورد اذيت ميكنه. چون يه وقت حواسم نيست و ساعتها گوشيم خاموشه.اين اتفاق خيلي تكرار ميشه.
امروز هم داشتم با گوشي صحبت ميكردم كه يهو از دستم افتاد با سرعت بين زمين و هوا گرفتمش اما گوشي ريست شد.
مي خواستم ببينم اين مشكل براي اين گوشي عاديه يا نه ؟ و اگه عادي نيست چكار كنم؟

عادی نیست به نظر من ، عجیب هم هست!
اگر گارانتی مایکروتل هستید ببرید نمایندگی بی هزینه ترین و مطمئن ترین کار

Air Born
21-01-2012, 12:31
آدم یه چیزایی می بینه و می شنوه که رسما شاخ در میاره.ریختن برنامه برای روشن شدن گوشی نو!!!!
احتمالا میخواستن گوشیو روت کنن!
آقا هیچ برنامه ای برای روشن شدن گوشی نیاز نیست میتونین راحت باهاش کار کنین.فقط برای بعضی کارا مثل منتقل کردن برنامه ها به مموری و کار با فایلهای سیستمی باید گوشی روت بشه. برنامه و بازی رو هم میتونید از سایتهای آندرویدیها و آندرویدکده و آندرویدها دانلود کنین.فایلها رو بریزین تو مموری و نصب کنین.به همین راحتی.فقط دقت کنین حافظه تلفن زیاد پر نشه که گوشی ادا در میاره!

mahla_EEL
22-01-2012, 14:12
آقا این مشکل sms های طولانی که به MMS تبدیل میشه رو چه جوری میشه حل کرد

Gune Baxan
22-01-2012, 15:29
آقا این مشکل sms های طولانی که به MMS تبدیل میشه رو چه جوری میشه حل کرد

راه حلی که توصیه شده استفاده از نرم افزارهای دیگه برای SMS نظیر Go sms و Handcent SMS هست.

saze
22-01-2012, 16:16
سلام
gio روی اکثر نرم افزارها و بازیها forc close میده؟علتش چی میتونه باشه؟

mehrdad khar khoon
24-01-2012, 12:59
بآ سلام به دوستان عزیز
من می خواستم بدونم که شما پیشنهاد میکنید که گوشی رو به 2.3 آپدیت کنم یا نه؟
و میخواستم بدونم که این کار چه فایده هایی داره؟
و این که این کار رو بدون عضو شدن در سایت های دیگر میشه انجام داد یا نه?
(لبته بدون استفاده از برنامه ی kies)

prince_fable
24-01-2012, 13:14
بآ سلام به دوستان عزیز
من می خواستم بدونم که شما پیشنهاد میکنید که گوشی رو به 2.3 آپدیت کنم یا نه؟
و میخواستم بدونم که این کار چه فایده هایی داره؟
و این که این کار رو بدون عضو شدن در سایت های دیگر میشه انجام داد یا نه?
(لبته بدون استفاده از برنامه ی kies)
سلام
خوب 2.3 خیلی بهتره چون:
بنچمارک گوشی دوبرابر میشه.
سرعت بهتر میشه.
مصرف باتری هم کمتر میشه.
و غیره.

با برنامه اودین میتونین گوشی رو به صورت آفلاین آپدیت کنید.به کیز هم نیازی نیست.
بهتره یه سر به ---------.ir بزنید.

saze
25-01-2012, 20:11
سلام
لینک دانلود بازهای
Asphalt-6
RiptideGPv13
SummitX_Snowboarding v1.0.3
NFS_Hot Pursuit
که مثل بازی need for speed shift رام سیانوژن نصب کند،اگه دارید بزارید ممنون میشم بازیها رو دانلود کردم رام پیغام forc close میده؟
راهنمایی بفرمایید.

akharwarbaz
30-01-2012, 12:47
دوستان چطوری میشه تو گوشی اس ام اس ریخت ؟

Air Born
30-01-2012, 16:39
من یه فایل pdf اس ام اس داشتم ریختم تو گوشی.خیلی راحت متن رو از توی اون کپی میکردم تو مسیج و سند می کردم.
یه نفر توضیح بده چجوری میشه برنامه های جاوارو رو این گوشی نصب کرد.من وقتی سارادیک نصب می کنم نمیتونم ایبوک مجیک نصب کنم.میخوام واسه یکیشون از فرمت جاوا استفاده کنم.

jrzm1388
03-02-2012, 07:50
سلام دوستان عزیز من یک گوشی اندروید خریدم و خیلی از بازی ها و برنامه را این پیغام می ده و من مجبور به زدن
"Force Close "
سبکش
The Application 'ApplicationName' (Process com.MyCompany.ApplicationName) has stopped unexpectedly. Pleasa try again.
مثلا
The applaction IonRoad(process com.MediaApp.IonRoad)has stopprd unexpectedlly. please try agin
خواهشا راهنمایی کنید

Galaxy Gio

Air Born
03-02-2012, 11:55
یه شیر پاک خورده ای بیاد روش آپلود فایل و نقل قول و لینک دادن و باقی چیزارو آموزش بده.من بازی و برنامه و فایل روت با آموزش ساده و رام 2.3.3 فارسی و پیامک برای ریختن تو گوشی دارم ولی نمیتونم کمکی بکنم.

mehrdad khar khoon
05-02-2012, 20:54
سلام دوستان
بلاخره گوشیم رو آپدیت کردم به 2.3.3:31:
سرعتش واقعا بهتر شده مخصوصا در بازی ها!!!!
باتریش کمتر مصرف می شه !!!
فقط یه چیزی :
من نمی دونم الان گوشیم از گارانتی خارج شده یا نه...
اسمش رام جدید jpkpa هست...

shadi_87
05-02-2012, 21:03
سلام. دوستان من 3 هفتس گوشیو خریدم الان یه مشکلی دارم باهاش auto rotation ش یکم قاط زده. مخصوصا تو قسمت اس ام اس وقتی بصورت افقی دستم میگیرم سریع عمل میکنه اما وقتی میخام به حالت عادی برگرده تاخیر داره یا اصلا عمودی نمیشه. تنظیمات rotation هم نداره که بخام کاری کنم. مشکل چیه؟؟؟؟

mahmoud_bahal
05-02-2012, 21:56
سلام دوستان
بلاخره گوشیم رو آپدیت کردم به 2.3.3:31:
سرعتش واقعا بهتر شده مخصوصا در بازی ها!!!!
باتریش کمتر مصرف می شه !!!
فقط یه چیزی :
من نمی دونم الان گوشیم از گارانتی خارج شده یا نه...
اسمش رام جدید jpkpa هست...
نه داداش این مربوط به نرم افزار میشه که به گارانتی مربوط نمیشه

prince_fable
05-02-2012, 23:59
سلام. دوستان من 3 هفتس گوشیو خریدم الان یه مشکلی دارم باهاش auto rotation ش یکم قاط زده. مخصوصا تو قسمت اس ام اس وقتی بصورت افقی دستم میگیرم سریع عمل میکنه اما وقتی میخام به حالت عادی برگرده تاخیر داره یا اصلا عمودی نمیشه. تنظیمات rotation هم نداره که بخام کاری کنم. مشکل چیه؟؟؟؟
سلام.تنظیماتش تو قسمت تنظیمات صفحه نمایش قسمت کالیبره کردن افقیه فکر کنم.

majid1990sh
06-02-2012, 11:01
سلام
من این گوشی رو 9 ماه پیش خریدم تا الان هیچ مشکلی نداشته ولی الان سریع شارژ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خالی میکنه ولی مثل همیشه طول میکشه تا پر بشه
ممکنه مشکل نرم افزاری باشه یا باطری مشکل داره رام گوشی هم 2.3.4 هست

ممنون میشم کمکم کنید

maregoon
06-02-2012, 20:33
نمایندگی پارس مایکروتل توی تهران گوشی را به رایگان آپدیت میکنه. رام 2.3.3. حتی اگر گارانتی پارس مایکروتل رو نداشته باش. ولی باید از زمان گارانتی بین المللی اش نگذشته باشه. من آپدیت کردم.
اما یه مشکل: وقتی کسی زنگ میزنه، قبلا با فشار دادن دکمه صدا، صدای زنگ قطع می شد، ولی الان هر کاری میکنم نمیشه. چرا؟ شما هم این مشکل رو دارید؟

shadi_87
06-02-2012, 22:02
سلام.تنظیماتش تو قسمت تنظیمات صفحه نمایش قسمت کالیبره کردن افقیه فکر کنم.

من نمیدونم قسمت کالیبره رو از کجا بیارم. کسی نیس بمن کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

من نگفتم اصلا عمودی نمیشه. حالت افقی بودنش حساس تره یعنی زودتر افقی میشه تا عمودی نمیدونم چرا اینطوری شده.برنامه ی خاصی نصب نکردم

hsein
10-02-2012, 18:38
از سوال دوستمون یک سوالی برای من پیش اومده ! نکنه توی 2.3 با زدن دکمه صدا یا پتور نشه سایلنت کرد گوشی رو در حین زنگ خوردن؟!
+ این سنس که ماله اچ تی سی هاست ، لانچر محسوب میشه؟ میشه روی جیو ریختش؟

prince_fable
10-02-2012, 20:39
+ این سنس که ماله اچ تی سی هاست ، لانچر محسوب میشه؟ میشه روی جیو ریختش؟
تو گوگل سرچ کنید LP Sense که یه لانچر شبیه به اونه که بر پایه ی Launcher Pro هست.

hsein
11-02-2012, 02:06
تو گوگل سرچ کنید LP Sense که یه لانچر شبیه به اونه که بر پایه ی Launcher Pro هست.

مرسی چک می کنم اما این تاچ ویز و سنس ئو اینا خودشون لانچر نیستن؟ یا احتمالا اگر هستند اختصاصی اند نه؟

2.3 با زدن دکمه ها (پاور و ...) در حین زنگ خوردن سایلنت میشه؟

prince_fable
11-02-2012, 02:24
درسته اختصاصی و اونایی هم که هستند شبیه سازشون هست. با زدن دکمه ی ولوم بله صدای زنگ قطع میشه.

mahla_EEL
11-02-2012, 23:49
کسی قیمت جدید این گوشی رو نداره

iLive
15-02-2012, 11:31
کسی میدونه چطور میشه این vibration رو موقعی که مثلا میخوای یه چیزی رو انتخاب کنی انجام میده (تو gingerbread) خاموش کرد؟ رو اعصابمه! رام اصلی 2.3.3 ریختم. اون گزینه talkback و accessibility هم غیرفعالشون کردم ولی فایده ای نداره.

saze
15-02-2012, 18:03
سلام
بازیهای hd رو چه جوری اجرا کنم؟

Extreme-Forces
15-02-2012, 22:11
سلام
دوستان چجوري ميشه رو رام رسمي 2.3 برنامه ها و بازي ها رو به مموري انتقال داد. لطفا راهي غير از تعويض رام معرفي كنيد.
ممنون.

akharwarbaz
16-02-2012, 12:59
من میخوام ویدو کلیپ های 1080 رو بریزم رو گوشی از چه برنامه ای استفاده کنم و به چه فرمتی تبدیلشون کنم که بهترین کیفیت رو داشته باشن و راحت پخش بشن تو گوشی ؟

رضا
18-02-2012, 17:12
سلام
دوستان چجوري ميشه رو رام رسمي 2.3 برنامه ها و بازي ها رو به مموري انتقال داد. لطفا راهي غير از تعويض رام معرفي كنيد.
ممنون.

من از همون برنامه App2SD-Patch-ENG كه تو همين تاپيك هم معرفي شده استفاده كردم و جواب داد. رام رسمي 2.3.3 برنامه هم خود مايكروتل برام نصب كرد

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

نمایندگی پارس مایکروتل توی تهران گوشی را به رایگان آپدیت میکنه. رام 2.3.3. حتی اگر گارانتی پارس مایکروتل رو نداشته باش. ولی باید از زمان گارانتی بین المللی اش نگذشته باشه. من آپدیت کردم.
اما یه مشکل: وقتی کسی زنگ میزنه، قبلا با فشار دادن دکمه صدا، صدای زنگ قطع می شد، ولی الان هر کاری میکنم نمیشه. چرا؟ شما هم این مشکل رو دارید؟

دقيقا همين مشكل رو من هم دارم و صدا فقط با دكمه پاور قطع ميشه .

ويه مشكل جالب ديگه اين كه نرم افزار ndrive كه مال خود سامسونگه و قبلا روي مموري داشتم موقع نصب ارور force close ميده ميخوام يه بار ديگه دانلود كنم ببينم ميشه يا نه؟

Dark knight
20-02-2012, 20:07
سلام دوستان رم رو ميذارم تو گوشي بعد مبگه خاليه يا جايگذاري نشده ولي تو گوشي ديگه كار ميكنه مشكل چيه؟:11:

prince_fable
20-02-2012, 22:02
سلام دوستان رم رو ميذارم تو گوشي بعد مبگه خاليه يا جايگذاري نشده ولي تو گوشي ديگه كار ميكنه مشكل چيه؟:11:
سلام یه بار رم رو از طریق گوشی تو تنظیمات حافظه فرمت کنید.

Dark knight
20-02-2012, 23:07
خب اينطوري كه همه پاك ميشه من ميخوام پاك نشه

EngineeR EhsaN
20-02-2012, 23:47
یه رام خوب واسه این گوشی معرفی کنید ، لطفا :20:

prince_fable
21-02-2012, 17:11
خب اينطوري كه همه پاك ميشه من ميخوام پاك نشه
خب یه بار ازش تو کامپیوتر بکاپ بگیر! و بعد با گوشی فرمت کن!! بعد دوباره فایلات رو بریز!!!

یه رام خوب واسه این گوشی معرفی کنید ، لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رام های جیو تو ---------:

maregoon
24-02-2012, 13:09
سلام
بعد از هشت نه ماه داشتن جیو، میخوام یه گوشی دیگه بخرم که دوربینش قوی تر باشه و صفحه اش بزرگتر. به نظر شما چه گوشی ای بخرم با قیمت حدود 700-800 تومن؟

prince_fable
24-02-2012, 13:24
سلام
بعد از هشت نه ماه داشتن جیو، میخوام یه گوشی دیگه بخرم که دوربینش قوی تر باشه و صفحه اش بزرگتر. به نظر شما چه گوشی ای بخرم با قیمت حدود 700-800 تومن؟
سلام
بهتره تو قسمت مشاوره بپرسی.
اونجا بهتر راهنمایی میشی.
ولی الان اصلا موقع مناسبی نیست که گوشی یا هر چیزی بخری.
تقریبا قیمت ها یک و نیم برابره!!
مثلا همین جیو چند روز پیش قیمت گرفتم بالای 300 بود!!!!!!!!!!

hsein
24-02-2012, 17:09
جیو تا 400 هم رفته بود ، الان 350-360 هست و بعید می دونم پایین بیاد (غیرممکنه!) و از اونجایی که همه چی داره گرون میشه بعید می دونم صبر کردن فایده ای داشته باشه جز گرون شدن ....
نظر شخصی منه و تضمینی هم نداره البته

mahla_EEL
29-02-2012, 01:35
چه جوریه باز opera mini از کار افتاده

hsein
29-02-2012, 19:35

چجوریه که انتظار دارید از کار نیفتاده باشه؟ ایرانه دیگه ! میزنن می ترکونن

coquet
01-03-2012, 21:26
تنظیماتmms همراه اول رو نصب کردم اما هر کاری میکنم mms نمیفرسته هیچ اروری هم نمیده کسی میدونه چی کار باید کنم؟

hsein
02-03-2012, 19:49
تنظیماتmms همراه اول رو نصب کردم اما هر کاری میکنم mms نمیفرسته هیچ اروری هم نمیده کسی میدونه چی کار باید کنم؟

یعنی چی نمی فرسته؟
نمی رسه یا نمی فرسته؟
چون اگر طرفتون هم ام ام اس رو فعال نکرده باشه شما نمی تونید بهش بفرستید تا اونجایی که من می دونم
اگر هم توی خود گوشی ارسال نمیشه باید توضیح بیشتری بدید

رضا
07-03-2012, 17:38
بعد از آپديت به 2.2 همچنان با ndrive مشكل دارم از خود samsung apps دانلود ميكنم بعد از نصب ميخواد همه نقشه رو كه نزديك به 70 مگه رو دانلود كنه و اصلا" فايل نقشه هارو كه رو روت كارتم ريختم نمي شناسه
خود فايل نصبش رو جداگانه ميخوام نصب كنم خطاي زير رو ميده
there is a problem parsing the package

فايل نصبش رو هم از چند جا دانلود كردم گفتم شايد ايراد از فايلش باشه اما نبود. كسي ميتونه كمك كنه ؟

از uc استفاده كن فوق العاده است

mehdi_08
07-03-2012, 21:38
قیمتش با گارانتی رسیده به 400 تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

keet
10-03-2012, 17:02
دوستان من یه گلکسی اس داشتم که به فنا رفت. من با گلکسی فیلم میدیدم با جیو هم میشه فیلم دید؟
توی آرنا یکی از کاربران نوشته بود که گلکسی جیوش فلش پلیر 10 رو ساپورت میکنه؟ این گفته به نظرتون واقعیت داره؟
و در آخر به نظرتون من تو هفته اخیر گوشیم رو بخرم یا موکولش کنم به بعد از عید؟؟؟؟

saze
10-03-2012, 18:51
دوستان من یه گلکسی اس داشتم که به فنا رفت. من با گلکسی فیلم میدیدم با جیو هم میشه فیلم دید؟
توی آرنا یکی از کاربران نوشته بود که گلکسی جیوش فلش پلیر 10 رو ساپورت میکنه؟ این گفته به نظرتون واقعیت داره؟
و در آخر به نظرتون من تو هفته اخیر گوشیم رو بخرم یا موکولش کنم به بعد از عید؟؟؟؟
سلام
برای فیلم دیدن صفحه نمایشش کوچک هست،فلش پلیر هم ساپورت میکنه؟

keet
10-03-2012, 19:39
سلام
برای فیلم دیدن صفحه نمایشش کوچک هست،فلش پلیر هم ساپورت میکنه؟

مرسی از پاسختون
الان شما ساپورت فلش پلیر رو تایید کردید یا جمله تون پرسشیه؟!
به غیر از کوچیک بودن چه فرمتهایی رو نمایش میده؟ من با گلکسی AVI و فرمتهایی دیگه ایی رو میدیم.

prince_fable
11-03-2012, 13:17
مرسی از پاسختون
به غیر از کوچیک بودن چه فرمتهایی رو نمایش میده؟ من با گلکسی AVI و فرمتهایی دیگه ایی رو میدیم.
سلام الان که دوستان میگن جیو حدود 400 شده بهتره نرین سمتش چون تو همین حدود گوشی بهتری هم هست(live with walkman).بعد عید هم احتمال زیاد پایین بیاد.

خود گوشی به طور پیشفرض همه ی فرمت ها رو ساپورت نمیکنه.
ولی با نصب ویدئو پلیر میتونید هر فرمتی رو پخش کنید ولی فیلم با حجم خیلی بالا یکم تیک میزنه.

فلش پلیر هم فکر کنم تو اندروید 2.3 با نصب فلش پلیر مخصوص خودش جواب میده.

saze
11-03-2012, 14:39
مرسی از پاسختون
آره ساپورت میکنه،پلیر گوشی تموم فرمتها رو نمایش نمیده با نرم افزار mix video player تموم فرمتها رو نمایش میده.

maregoon
17-03-2012, 19:34
مرسی از پاسختون

چقدر بعضی ها چرت و چرت میگن. آخه مرد حسابی تو که نمیدونی برا چی الکی میگی روی اندروید 2.3 از فلش پلیر پشتیبانی میکنه. نه دوست من، جیو از فلش پلیر پشتیبانی نمیکنه.

prince_fable
17-03-2012, 22:22
چقدر بعضی ها چرت و چرت میگن. آخه مرد حسابی تو که نمیدونی برا چی الکی میگی روی اندروید 2.3 از فلش پلیر پشتیبانی میکنه. نه دوست من، جیو از فلش پلیر پشتیبانی نمیکنه.
دوست عزیز من خودم تست کردم.
باید فلش پلیر مخصوص armv6 رو بگیرین.
.........................................
.........
........

hsein
21-03-2012, 11:31

آقا جان دو روزه اومدی تو فروم ، دور بر ندار

maregoon
26-03-2012, 10:29
آقا جان دو روزه اومدی تو فروم ، دور بر ندار

اولا دو روز نیست و یک سال هست. اگه یه کم کلاهت را بالا بگیری میبینی که توی صفحه های اول فعال بودم.

دوما فلش آدوب پلیر روی گوشی جیو چه اندروید 2.2 و چه اندروید 2.3 نصب نمیشه. شما هم فقط حرف میزنید، حتی حاضر نیست یه بار تست کنید،
هر وقت این کار رو انجام دادید، بعد بیاید بگید نصب میشه.

prince_fable
26-03-2012, 13:33
اولا دو روز نیست و یک سال هست. اگه یه کم کلاهت را بالا بگیری میبینی که توی صفحه های اول فعال بودم.

دوما فلش آدوب پلیر روی گوشی جیو چه اندروید 2.2 و چه اندروید 2.3 نصب نمیشه. شما هم فقط حرف میزنید، حتی حاضر نیست یه بار تست کنید،
هر وقت این کار رو انجام دادید، بعد بیاید بگید نصب میشه.
ببین شما ورژن ARMV6 رو نصب نکردین.
هم من و هم خیلی های دیگه تست کردن جواب میده.
یه سرچ بزنید:
ADOBE FLASH PLAYER 10.1 ARMV6
یا
10.2
یا
10.3
.................................................. ..........................:13:

akharwarbaz
27-03-2012, 15:26
دوستان pattern lockl رو فراموش کردم !چه گلی به سرم بزنم ؟

akharwarbaz
27-03-2012, 21:12
دوستان بالایی رو که جواب ندادین بگین deliver report رو چطوری فعال کنم ؟

prince_fable
30-03-2012, 16:04
دوستان بالایی رو که جواب ندادین بگین deliver report رو چطوری فعال کنم ؟
سلام
تو برنامه اسمس منو رو بزن و برو تو تنظیمات.
تیک delivery report رو بزن.

starless_90
31-03-2012, 16:27
با سلام
اخرین ورژنی که برا این گوشی اومده و زبان فارسی رو ساپورت میکنه چیه و اگه زحمتی نیست لینک دانلود برام بذارین.

hsein
06-04-2012, 12:25
سلام دوستان
من وایبر رو نصب کرده بودم و کار می کرد تا اینکه یکی از دوستام اشتباها بجای شماره تلفن خودش شماره منو داد و اس ام اس رو کدش رو توی گوشیش زد و وصل شد
البته بعد اکانت رو دی اکتیو کرد اما از اون موقع دیگه این وایبر من وصل نمیشه نه با شماره قبلیم نه با شماره های جدید ،همهش اون قسمت که شماره تلفن رو میدید که اس ام اس بکنه میگه انترنت کانشکن لازمه و نیست ، در حالی که وای فای وصله
اگر راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم

hsein
06-04-2012, 12:53
راستی الان دیدم اکانت جدید جی میل هم می خوام اضافه کنم ارور میده میگه : can not establish a reliable data connection to the server!

AC_POP
06-04-2012, 23:30
با سلام
اخرین ورژنی که برا این گوشی اومده و زبان فارسی رو ساپورت میکنه چیه و اگه زحمتی نیست لینک دانلود برام بذارین.

ورژن 2.3.3 خاورمیانه هست . لینکش رو چون توی یه انجمن دیگه س نمی تونم بذارم . اگه میخوای پ.خ بده

hsein
08-04-2012, 21:16
امروز از دفتر نمایندگی اصلی پارس مایکروتل رایگان آپدیت کردم به 2.3.3 (تقاطع سهروردی و مطهری)
و یه مساله خیلی خیلی جالب رو فهمیدم !!!

گوشی های سامسونگ ای که مدت گارانتی اینتر نشنالشون تموم نشده باشن تا پایان مدت گارانتی بین المللی تحت گارانتی پارس مایکروتل هستند و خدمات می گیرن!!!!!
فکر کنین!
گوشی رو از یه کشور دیگه بگیرید!
بی گارانتی بگیرید
یا با گارنتی تقلبی
توی مدت گارانتی اینترنشنال (فکر کنم از تاریخ ساخت یک سال) پارس مایکروتل رایگان گارنتی تون می کنه
خیلی عالیه و البته سر ما که 40 50 تومن پول گاذانتی اصلی دادیم یه جورایی کلاه رفت!

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

+ یه سوال: gta رو جیو کار می کنه درست؟

prince_fable
09-04-2012, 06:59
امروز از دفتر نمایندگی اصلی پارس مایکروتل رایگان آپدیت کردم به 2.3.3 (تقاطع سهروردی و مطهری)
و یه مساله خیلی خیلی جالب رو فهمیدم !!!

گوشی های سامسونگ ای که مدت گارانتی اینتر نشنالشون تموم نشده باشن تا پایان مدت گارانتی بین المللی تحت گارانتی پارس مایکروتل هستند و خدمات می گیرن!!!!!
فکر کنین!
گوشی رو از یه کشور دیگه بگیرید!
بی گارانتی بگیرید
یا با گارنتی تقلبی
توی مدت گارانتی اینترنشنال (فکر کنم از تاریخ ساخت یک سال) پارس مایکروتل رایگان گارنتی تون می کنه
خیلی عالیه و البته سر ما که 40 50 تومن پول گاذانتی اصلی دادیم یه جورایی کلاه رفت!

---------- Post added at 10:16 PM ---------- Previous post was at 10:15 PM ----------

+ یه سوال: gta رو جیو کار می کنه درست؟

سلام.كار ميكنه ولى بايد نسخه ى hvga رو بگيرى.
البته يه خورده لگ داره!

ارسال شده از گلکسى ايس من

AC_POP
09-04-2012, 08:26
سلام.كار ميكنه ولى بايد نسخه ى hvga رو بگيرى.
البته يه خورده لگ داره!

از کجا ؟ اگه ممکنه لینک بدین

hsein
09-04-2012, 09:18
ای وای! دیر گفتید کل دیتاش رو گرفتم ، نوشته بود مال aderno هست
منتهی کلا تا باز می کنم بازی رو یه لحظه صفحه سیاه میشه بعد دوباره میاد بیرون! از وقتی آپدیت کردم چند تا بازی تا حالا اینجوری شده ، بعضی ها هم فورس کلوز می زنه
البته بعضی ها هم کار می کنه!:دی نمی دونم ربطی به آپدیت داره یا طبیعیه!

در ضمن نظرتون چیه که اینجا برنامه ها و بازی های خوب رو معرفی کنیم تا یکم هم پر نشاط تر بشه اینجا؟!

در ضمن 2 : نسخه hvga رو لینک میدید؟ این دیتا بهش می خوره؟

prince_fable
09-04-2012, 09:24
راستش لینکش رو ندارم.من خودم تو فروم --------- دیدم.
بهتره بازی ها رو نسخه hvga بگیرید.(ویا armv6 دقیق نمیدونم)

AC_POP
14-04-2012, 18:45
بچه ها خوبین ؟
من تقریبا یه هفته پیش به ذهنم زده بود ببرم گالاکسی جیو خودم رو بفروشم و با 90-100 تومن گذاشتن روش یه لایو یا ایکسپریا مینی بگیرم چون امکاناتش نسبت به قیمتش واقعا وسوسه برانگیز بود ...
اما بعد از کمی تحقیق متوجه اینا شدم :
اولا اینکه توی ارومیه ، لایو توی ویترین ها به زور پیدا میشه ، چه برسه به وسایلش !!!
دوما اینکه ، توی اینترنت و انجمن چند تا سایت هم گشتم ، کمتر ازش نوشته بودن ...
راجع به ایکسپریا مینی هم با توجه به تحقیقاتم اینا به دستم اومد :
ایکپریا مینی ها داغ میکنن
آپدیت کردنشون سخته و اگه بلد نباشی گوشی بریک میشه !!! ( مخصوصو نمیدونم مدل 62 یا یه همچین چیزی رو نوشته بود )
دکمه بک شون هم بعد از یه مدت دیگه کار نمیکنه !!!!
البته مشکل دکمه بک و منو و داغ کردن با یه برنامه حل میشه
حالا دوستان بنظرتون من چیکار کنم ؟؟؟ اصلا چرا سونی اریکسون ها اینقدر قیمت ارزونی دارن ؟؟؟ همین امکانات رو توی سامسونگ حداقل بهتون 500-600 میگن !!! بنظرتون چیکار کنم بهتره ؟؟؟ دوام ، پستیبانی و اینکه اکثر بازی ها و برنامه ها رو روان باز کنه و force close کمتر بده خیلی مهمه برام ...

starless_90
16-04-2012, 14:28
ورژن 2.3.3 خاورمیانه هست . لینکش رو چون توی یه انجمن دیگه س نمی تونم بذارم . اگه میخوای پ.خ بده

سلام
عذر میخوام چند روزی نبودم:46:
از لطفتون ممنون
بخاطر قطعی های سرور از یه سایت دیگه گرفتم ورژن 2.3.6 هست و فارسی رو کامل و حتی در منو ساپورت میکنه و کلا اسلاید نیست نه آنلاک کردن گوشی و نه جواب دادن در حین تماس.شده مثل گالاکسی نوت و سری جدید اس.
بازم از همگی متشکر و ممنون.:11:

hsein
22-04-2012, 22:09
سلام
عذر میخوام چند روزی نبودم:46:
از لطفتون ممنون
بخاطر قطعی های سرور از یه سایت دیگه گرفتم ورژن 2.3.6 هست و فارسی رو کامل و حتی در منو ساپورت میکنه و کلا اسلاید نیست نه آنلاک کردن گوشی و نه جواب دادن در حین تماس.شده مثل گالاکسی نوت و سری جدید اس.
بازم از همگی متشکر و ممنون.:11:

یه سری اسکرین شات می زارید؟!
یعنی چی اسلاید نیست؟ پس چجوریه؟
من به 2.3.3 خود مایکروتل آپدیت کردم نسبت به اون چطوره؟

hsein
30-04-2012, 14:22
جالبه نسخه ای که مایکروتل تهران آپدیت کرد برای من 2.3.6 هست! نه 2.3.3.!!!!

prince_fable
01-05-2012, 00:05
درسته الان آخرین آپدیت جیو 2.3.6 هست برا خاور میانه که بهترینه.
(حیف واسه ی ایس 2.3.6 نیست)

hsein
02-05-2012, 00:22
سلام دوستان

برنامه ای برای دسترسی بدون فیل.تر به فیس.بوک هست؟!

اگر نیست برنامه ای هست ساکس یا اچ تی تی پی اس رو بدون روت روی اندروید استفاده کرد

hsein
04-05-2012, 13:41
درسته الان آخرین آپدیت جیو 2.3.6 هست برا خاور میانه که بهترینه.
(حیف واسه ی ایس 2.3.6 نیست)

امروز رفتم هندزفری بلوتوث برای پدذم بگیرم با گوشی خودم امتحان کردم ، صدا نمی اومد ولی می رفت با گوشی های دیگه اوکی بود
طرف گفت رام ات کوکیه! ( یا یه همچین چیزی!) گفت دستنویسه و رسمی نیست
گفتم مگه میشه من خود نمایندگی مایکروتل سهروردی بردم آپدیت
گفت برات آفیشال نریخته آفیشالش 2.3.6 نیست!

امکان داره همچین چیزی؟!!!!!

mahla_EEL
05-05-2012, 14:16
تا جایی که من می دونم آخرین نسخه رسمی خاورمیانه 2.3.3 هستش

البته خودتم می تونی رامشو عوض کنی
اولش من خودم یه مقدار ناشی بودم و می ترسیدم ولی خب راه افتادم
-----------
راستی توی این رام جدید مصرف باتری بیشتر نشده؟
چون برامن که بیشتر شده البته جدای از خوبیهاش

hsein
05-05-2012, 15:33
والا دوستم که میگه کمتر شده اما من خودم خیلی احساس نمی کنم ، در هر صورت من هر شب نیاز به شارژ دارم! (تو یه روز با استفاده نسبتا بالا 60-80 درصد باطری خالی میشه

mahla_EEL
06-05-2012, 00:26
ظاهرا همه همینو میگن 2.3.3 مصرفش بهینه تر شده
ولی در عمل نتیجه برعکسه
به همون علت من دوباره 2.2.1 رو ریختم و مصرف اش خوبه
تقریبا هر دو روز یکبار شارژ می کنم

hsein
07-05-2012, 09:37
ولی به نظر من پرفورمنس 2.3 بهتره!
گرچه یادم نمیاد 2.2 چطور بود!

hsein
14-05-2012, 23:26
این all share چیکار میکنه؟ چیه؟

Gune Baxan
15-05-2012, 12:10
این all share چیکار میکنه؟ چیه؟

nesvapc
28-05-2012, 22:31
سلام دوستان
ازاینمدل برای همسرم خرید کرده ام وراضی است
فقط میگوید گاهی اوقات ناگهان صفحه اش سیاه میشود وبعد از چند دقیقه خودبخود درست میشودوهمین .
دراین زمان چند بار خاموش وروشن کرده است ولی تغییری دروضعیت رخ نداده است
اگر ممکن است بفرمایید موضوع چیست وچرا ؟ وعلاجش چیست وچه باید کرد بااین وضعیت؟

nesvapc
30-05-2012, 07:45
سلام دوستان
ازاینمدل برای همسرم خرید کرده ام وراضی است
فقط میگوید گاهی اوقات ناگهان صفحه اش سیاه میشود وبعد از چند دقیقه خودبخود درست میشودوهمین .
دراین زمان چند بار خاموش وروشن کرده است ولی تغییری دروضعیت رخ نداده است
اگر ممکن است بفرمایید موضوع چیست وچرا ؟ وعلاجش چیست وچه باید کرد بااین وضعیت؟
دوستان
كسي با اين مشكل برخوردنكرده است؟

saeedft
01-06-2012, 10:42
سلام دوستان من به یه مشکلی خوردم و انم اینه بعضی برنامه ها فقط باید تو رم خود گوشی نصب شه و تو تنظیماتم که میری نوشته اینه برنامه نمیتونه link to sdبشه و من چند تا برنامه که نصب میکنم میگه رم پر شده و دیگه نمیتونم برخیبرنامه ها رو نصب کنم و گوشی همش الارم میده ایا راهی برا برطرف کردن این مشکل هست،گفتم شایدمن راهشو بلد نیستم،ممنون میشم راهنمایی کنید

prince_fable
01-06-2012, 21:10
سلام راهش روت کردن گوشی و استفاده از برنامه هایی مثل move2sd و link2sd هست که دومی نیاز به پارتیشن دوم رم داره.

saeedft
01-06-2012, 21:25
سلام راهش روت کردن گوشی و استفاده از برنامه هایی مثل move2sd و link2sd هست که دومی نیاز به پارتیشن دوم رم داره.

سلام دوست عزیز من روت کردم پارتیشن بندی هم کردم اما بعضی برنامه ها گویا فقط رو رم گوشی نصب میشن و هیچجوره نمیشه به sd منتقلشون کرد دو ستان کسی به همچین مشکلی برنخورده؟

prince_fable
02-06-2012, 05:37
من خودم از طریق آخرین ورژن link2sd همه ی برنامه ها حتی ویجت ها رو به sd انتقال میدم.
یعنی چی تو sd نمیره؟با link2sd اینکارو میکنی؟چه اروری میده؟

saeedft
03-06-2012, 12:49
هیچ خطایی نمیده اما وقتی تو قسمت setting میرم لیست برنامه هایی که نمیتونند link to sd بشن رو نشون میده و بعضی از برنامه نمیتونند link to sd بشن مثلا خود همین برنامه link to sd فقط روی حافظه موبایل نصب میشه یه سری برنامه های دیگه هم همینطورن و این باعث میشه چند تا برنامه که نصب میشه حافظه پر شه

prince_fable
03-06-2012, 13:33
نه شما باید از طریق خود برنامه ی لینک 2 اس دی هر برنامه ای رو که میخواین create link کنین نه اینکه از تنظیمات خود گوشی move to sdcard کنید.(فقط برنامه link2sd رو نمیشه به پارتیشن 2 انتقال داد که اونم معلومه.)

چون که تنظیمات خود گوشی به پارتیشن اصلی(اول) انتقال میده اونم نه به صورت کامل ولی
link2sd به صورت کامل به پارتیشن 2 انتقال میده.

شاید ورژن link2sd شما قدیمیه!

saeedft
04-06-2012, 13:04
ورژن برنامم 2.0.3 هست، ببینید تو تنظیمات link to sd یه قسمت auto link داره که اتوماتیک برنامه ها رو به sd میبره اما نمیدونم چرا یه سری برنامه ها رو نمیبره اعصابمو خرد کرده،شما مگه ورژنت چنده؟ auto link رو برنی خودش میبره برنامه ها رو نیاز نیست هر دفعه بببری دستی، یه برنامه هست به اسم iquran مثلا اینو نمیبره،شما اینو از اینترنت بگیر ببین میبره،حجمش کمه،ضمنا اندرویید 2.3.3 نصب کردم اصلا از لحاظ مصرف باطری خوب نیست برنامه نصب نکردم ببینم تو چیزای دیگه چه جوره

hsein
04-06-2012, 23:10
برو بچه های خفن!
من امروز روی گلکسی دزایر اچ دی داییم فونت فارسیش رو که می دیدم ، دیدم چقدر قشنگ تر از مال سامسونگه!
میشه کاری کرد که فونت فارسی گوشی هم عوض شه؟! (توی گو لانچر انگلیسی رو بلدم عوض کنم اما فارسی رو نه )
خواهشا یه راه حل بدید

prince_fable
04-06-2012, 23:23
برو بچه های خفن!
من امروز روی گلکسی دزایر اچ دی داییم فونت فارسیش رو که می دیدم ، دیدم چقدر قشنگ تر از مال سامسونگه!
میشه کاری کرد که فونت فارسی گوشی هم عوض شه؟! (توی گو لانچر انگلیسی رو بلدم عوض کنم اما فارسی رو نه )
خواهشا یه راه حل بدید
یه راهش که روت کردن و یه راهش هم نصب برنامه ی فونت هست که از طریق تنظیمات صفحه نمایش و فونت میشه تغییر داد.
از همون جا هم میشه از طریق مارکت دانلود کرد.من خودم از tahoma استفاده میکردم.

ورژن برنامم 2.0.3 هست، ببینید تو تنظیمات link to sd یه قسمت auto link داره که اتوماتیک برنامه ها رو به sd میبره اما نمیدونم چرا یه سری برنامه ها رو نمیبره اعصابمو خرد کرده،شما مگه ورژنت چنده؟ auto link رو برنی خودش میبره برنامه ها رو نیاز نیست هر دفعه بببری دستی، یه برنامه هست به اسم iquran مثلا اینو نمیبره،شما اینو از اینترنت بگیر ببین میبره،حجمش کمه،ضمنا اندرویید 2.3.3 نصب کردم اصلا از لحاظ مصرف باطری خوب نیست برنامه نصب نکردم ببینم تو چیزای دیگه چه جوره
والا ماله من که اینجوری نیست همرو میبره.
شاید پارتیشن دومت هم fatهست؟
تبدیل به ext4 یا ext3 کن شاید درست شد.
البته قبلش بکاپ بگیر.

من که شنیدم ٢.٣ مصرفش بهتره.
اگه cwm رو دارید بهتره که باتریتون رو کالیبر کنید.

تو چیزای دیگه خیلی بهتره
کافیه یه بنچمارک بگیرید.

امیدوارم مشکلتون حل شه.

hsein
09-06-2012, 20:07
یه راهش که روت کردن و یه راهش هم نصب برنامه ی فونت هست که از طریق تنظیمات صفحه نمایش و فونت میشه تغییر داد.
از همون جا هم میشه از طریق مارکت دانلود کرد.من خودم از tahoma استفاده میکردم.

والا ماله من که اینجوری نیست همرو میبره.
شاید پارتیشن دومت هم fatهست؟
تبدیل به ext4 یا ext3 کن شاید درست شد.
البته قبلش بکاپ بگیر.

من که شنیدم ٢.٣ مصرفش بهتره.
اگه cwm رو دارید بهتره که باتریتون رو کالیبر کنید.

تو چیزای دیگه خیلی بهتره
کافیه یه بنچمارک بگیرید.

امیدوارم مشکلتون حل شه.

این نرمافزار فونت چی هست و چجوریه؟
لینک میدین؟

Gune Baxan
09-06-2012, 23:50
این نرمافزار فونت چی هست و چجوریه؟
لینک میدین؟

از این دو تا لینک می تونی مجموعه ای از این فونت ها رو دانلود کنی:

سری هم به این دو تا تاپیک تو انجمن موبایلستان بزن:

بچه های اونجا از این فونت ها درست کردن و برای دانلود گذاشتن. خوبیش اینه که بعضی هاش فونت فارسی رو هم تغییر میده.

hsein
10-06-2012, 14:43
کاش می شد 2 تا تشکر بزنم ! آقا زدم چقدر توپه خیلی خوشگل شد گوشی!
مرسی

hsein
11-06-2012, 12:37
دوستان این برنامه app 2 sd روی 2.3 کار نمی کنه؟
میگه هیچ برنامه ای رو قادر نیست که جابجا کنه
یه سری از برنامه هام اصلا نمی رن روی اس دی ! حتی گو لانچر و هندسنت اس ام اس و ... که توی 2.2 می تونستم ببرمشون

hsein
12-06-2012, 17:46
یه پستی من نوشتم انگار پاک شده!
سوالم این بود که با این برنامه اپ 2 اس دی من نمی تونم علاوه بر اون نرم افزار هایی که خود سیستم جدا کرده برنامه خاصی نمی بره به اس دی
برنامه هایی مثل گو لانچر و .. که قبلا توی اندروید 2.2 می شد برد به اس دی الان نمیشه ( توی 2.2 یکی از دوستام یه کاری کرد اکثر برنامه ها منتقل می شدند)
الان اندروید من 2.3.6 هست
ممنون میشم جواب بدید
+
توی جیو میشه فایل های divx یا avi رو اجرا کرد (مثلا با mx player و ... )

prince_fable
12-06-2012, 18:47
سلام.
مشکل اولت رو نمیدونم شرمنده.
ولی دومی:
میشه فقط اگه حجمش زیاد باشه لگ میزنه.
مثلا من خودم یه کلیپ حدود 4 5 دقیقه ای که حجمش حدود 90 بود رو نتونستم ببینم یعنی لگ داشت.
در ضمن mx player هم codec میخواد.