PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Gio S5660 | رقیب ال جی اپتیموس وان

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

saeed bigdeli
20-08-2011, 19:03
سلام یه نرم افزار دیکشنری می خواهم معرفی کنم که یکی از دوستانمون نوشته و ایرانی است و از نظر من واقعا خوب کار میکنه من که
روی گوشی خودم فقط این دیکشنری نصبه لینک شو ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر در فرم مورد نظر عضو بودید حتما از دوستمون تشکر کنید چون بسیار زیبا این نرم افزار رو نوشته و مهمتر اینکه
این نرم افزار کاملا رایگان است

mehrdad khar khoon
20-08-2011, 19:22
با عرض پوزش يك چيزي مي خواستم بپرسم:شما بخواهيد نقشه ي تهران رو داشته باشيد و نخواهيد از سيستم هاي ناوبري و غيره استفاده كنيد چه كار مي كنيد؟؟؟؟؟؟؟ (من يه چيزي مثل برنامه ي تهران 85 جاوا مد نظرم هست)

iLive
20-08-2011, 21:17
سلام دوستان این نرم افزار که یک نرم افزار ناوبری مخصوص سامسونگ هست رو نصب کنید خیلی عالیه حتما به این تاپیک سر بزنید
اگر نصب کنید دیگه هیچ نرم افزار ناوبری دیگری رو نگاه هم نمی کنید

آقا من اینو نصب کردم، بد نیست، ولی تاچش یه جوریه، 5 دقیقه هم من بیرون از خونه gpsام رو روشن کردم و این برنامه داشت سرچ میکرد آخر نتونست جامو پیدا کنه، حالا نه این برنامه ها کلا همه برنامه ها!! برای تست gps هم از برنامه های GPS Test و GPS Status و GPS Essentials استفاده کردم ولی به جز یه بار که رو یکی دو تا قفل کرد (اونم بعد از کلی وقت) حتی نتوستم رو یه ماهواره قفل بشم. تو گوگل مپ هم مکانم رو با دقت 3600 متر نشون میده فکر کنم!
اصلا میشه از gps این گوشی استفاده کرد یا اینکه کلا تزئینیه؟!

hsein
20-08-2011, 23:16
آقا من اینو نصب کردم، بد نیست، ولی تاچش یه جوریه، 5 دقیقه هم من بیرون از خونه gpsام رو روشن کردم و این برنامه داشت سرچ میکرد آخر نتونست جامو پیدا کنه، حالا نه این برنامه ها کلا همه برنامه ها!! برای تست gps هم از برنامه های GPS Test و GPS Status و GPS Essentials استفاده کردم ولی به جز یه بار که رو یکی دو تا قفل کرد (اونم بعد از کلی وقت) حتی نتوستم رو یه ماهواره قفل بشم. تو گوگل مپ هم مکانم رو با دقت 3600 متر نشون میده فکر کنم!

تا ورژن آخر گوگل مپ هست که می شه توش نقشه هارو راحت دانلود و سیو کرد و حتی نقشه هایی که یه بار لود کرده و سیو نشده رو تا مدت ها نشون میده بدون نیاز به اینترنت ، با این همه قایلیت + تصاویر ماهواره ای و street view خب چرا دنبال چیز دیگه ای باشیم؟؟

+ خیلی راحت هم با gps کار می کنه با تقریب بسیار خوب

saeed bigdeli
21-08-2011, 00:06
[/COLOR]

این برنامه هیچ مشکلی در گوشی من ندارد از این روش استفاده کنید شاید جواب داد
من اول با برنامه GPS Test روی ماهواره ها قفل می کنم بعد برنامه رو
می بندم و هر برنامه ناوبری دیگری که مایل باشم باز می کنم و محلمو با دو سه متر اختلاف نشون میده معمولا هم برای قفل شدن روی ماهواره ها دو سه دقیقه شاید هم کمتر طول نمیکشه
رام شما چی هست شاید از اون باشه چون در رام 2.3.4 برای بعضی ها مشکل بوجود آمده بود

saeed bigdeli
21-08-2011, 00:12
تا ورژن آخر گوگل مپ هست که می شه توش نقشه هارو راحت دانلود و سیو کرد و حتی نقشه هایی که یه بار لود کرده و سیو نشده رو تا مدت ها نشون میده بدون نیاز به اینترنت ، با این همه قایلیت + تصاویر ماهواره ای و street view خب چرا دنبال چیز دیگه ای باشیم؟؟

عزیزم گوگل مپ برنامه خوبی است ولی شما اول این برنامه را نصب کن بعد نظر بده به دلایل زیر
1-یکبار نقشه کل ایران دانلود میشه با هجم 80 مگ اگر برای گوگل مپ پیدا کردی ما رو هم خبر کن
2-نقشه با سخنگوی فارسی پیدا کردی ما رو هم خبر کن
3-نقشه با تمام جزعیات حتی مکانهای عمومی مثل بانکها و پاسگاها و بیمارستانها و... با قابلیت مسیر یابی پیدا کردی
ما رو هم خبر کن
4-مسیر یابی به این سرعت و دقت با سخنگو پیدا کردی ما رو هم خبر کن
و ....

با تشکر

iLive
21-08-2011, 00:29

همه حرفاتون درست. سیو کردم نقشه تهران رو تو گوگل مپ.
من فقط با اون قسمت + حرفتون مشکل دارم! من رو 6 تا کوچه اون ور تر نشون میده!

iLive
21-08-2011, 00:36
[/COLOR]

این برنامه هیچ مشکلی در گوشی من ندارد از این روش استفاده کنید شاید جواب داد
من اول با برنامه GPS Test روی ماهواره ها قفل می کنم بعد برنامه رو
می بندم و هر برنامه ناوبری دیگری که مایل باشم باز می کنم و محلمو با دو سه متر اختلاف نشون میده معمولا هم برای قفل شدن روی ماهواره ها دو سه دقیقه شاید هم کمتر طول نمیکشه
رام شما چی هست شاید از اون باشه چون در رام 2.3.4 برای بعضی ها مشکل بوجود آمده بود
ممنون.
من رامم همون 2.2 رسمیه رو خود گوشیه.
حالا برم دوباره یه تست کنم ببینم چی میشه.

mehrdad khar khoon
21-08-2011, 10:41
با عرض پوزش يك چيزي مي خواستم بپرسم:شما بخواهيد نقشه ي تهران رو داشته باشيد و نخواهيد از سيستم هاي ناوبري و غيره استفاده كنيد چه كار مي كنيد؟؟؟؟؟؟؟ (من يه چيزي مثل برنامه ي تهران 85 جاوا مد نظرم هست)
شما پيشنهاد ميكنيد من چي كار كنم؟؟؟؟ من فقط مي خوام نقشه تهرانو داشته باشم نه مي خوام از gps استفاده كنم و نه از wifi . به نظر شما چي كار كنم؟؟؟؟

mahla_EEL
21-08-2011, 13:32
سلام یه نرم افزار دیکشنری می خواهم معرفی کنم که یکی از دوستانمون نوشته و ایرانی است و از نظر من واقعا خوب کار میکنه من که
روی گوشی خودم فقط این دیکشنری نصبه لینک شو ببینید

منم نصب کردم
ولی فونت های فارسی رو جدا جدا نشون میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش نمایش فونت رو هم عوض کردم
خود فونت رو هم عوض کردم
چند بار پاک کردم دوباره نصب کردم
روی مموری گوشی تست کردم
روی کارت حافظه هم نصب کردم
گوشی galaxy gio رام رسمی و فارسی 2.2 - روت شده

hsein
21-08-2011, 19:58
عزیزم گوگل مپ برنامه خوبی است ولی شما اول این برنامه را نصب کن بعد نظر بده به دلایل زیر
1-یکبار نقشه کل ایران دانلود میشه با هجم 80 مگ اگر برای گوگل مپ پیدا کردی ما رو هم خبر کن
2-نقشه با سخنگوی فارسی پیدا کردی ما رو هم خبر کن
3-نقشه با تمام جزعیات حتی مکانهای عمومی مثل بانکها و پاسگاها و بیمارستانها و... با قابلیت مسیر یابی پیدا کردی
ما رو هم خبر کن
4-مسیر یابی به این سرعت و دقت با سخنگو پیدا کردی ما رو هم خبر کن
و ....

با تشکر

ورژن آخر نصبه
1- نقشه کل رو نیازی نداشتم و دانلود نکردم ولی هر جا رو که بخوام خیلی راحت میرم یه بار با وایرلس روش تا لود بشه و از این به بعد برای همیشه اونو خواهم داشت و از همه مهم تر حالت تصویر ماهواره ای یه که فکر نمی کنم هیج نرم افزار دیگه ای داشته باشه

2- دنبالش نبودم و نمی دونم واقعا ... + اصلا احساس نیاز نکردم تا حالا

3- نقشه با تمام جزئیات هست ختی کافی شاپ ها رو هم داره دیگه چی بیشتر از این دانشگاهها ورزشگاهها و ...

4 - مسیر یابی اش نمی دونم به نظر شما چه مشکلی توی دقت داره؟؟!!!

5-street view رو چه نرم افزار دیگه داره؟

6-تصاویر واقعی هوایی و ماهواره ای رو چه نرم افزار دیگه ای داره؟؟

فقط همین دو تا سوال آخری رو جواب بدید برای من کافیه

+ کل نقشه تهران و اصفهان رو جمعا در 1 دقیقه دانلود کردم باهاش به نظرتون حجمش بالای 2 مگ بوده؟؟

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

شما پيشنهاد ميكنيد من چي كار كنم؟؟؟؟ من فقط مي خوام نقشه تهرانو داشته باشم نه مي خوام از gps استفاده كنم و نه از wifi . به نظر شما چي كار كنم؟؟؟؟

والا من این راه شما رو بلد نیستم و نمی تونم راهنمایی کنم اما اگه ورژن آخر گوگل مپ رو دانلود کنید و یه بار بزارید تهران لود شه بدون هیچ نیازی به جی پی اس و وای فای می تونین هم نقشه و هم عکس ماهواره ای تهران رو داشته باشید برای دفعه های بعد

saeed bigdeli
21-08-2011, 21:42
منم نصب کردم
ولی فونت های فارسی رو جدا جدا نشون میده
روش نمایش فونت رو هم عوض کردم
خود فونت رو هم عوض کردم
چند بار پاک کردم دوباره نصب کردم
روی مموری گوشی تست کردم
روی کارت حافظه هم نصب کردم
گوشی galaxy gio رام رسمی و فارسی 2.2 - روت شده

سلام داخل همان فرم تاپیک اگر بگردید یه برنامه هست که اخرش نوشته عربی برای کسایی هست که
مشکل شما رو دارند اون رو نصب کنید مشکل حل میشه

AC_POP
22-08-2011, 01:44
من میخوام این گوشی رو بخرم دوستان و چند تا سوال دارم ازتون ...
1-گیم های نسبتا معمولی در حد Angry Birds و Ninja Fruit رو کامل و روونه روون باز میکنه ؟
2- اینکه با توجه به اینکه رزولوشن این گوشی نسبتا کمه اگه نرم افزار یا گیم پیدا کنم گیم ها خودشنو قابلیت Multi-Resolution دارن یا اینکه گیم و نرم افزار مخصوص جیو رو باید پیدا کنیم ؟ ( تاکیدم بیشتر روی نرم افزار هست) یعنی طوری نشه که وقتی نرم افزار رو نصب کردی نصف نرم افزار یا گیم رو نشون نده.

iLive
22-08-2011, 02:30
1-گیم های نسبتا معمولی در حد Angry Birds و Ninja Fruit رو کامل و روونه روون باز میکنه ؟
2- اینکه با توجه به اینکه رزولوشن این گوشی نسبتا کمه اگه نرم افزار یا گیم پیدا کنم گیم ها خودشنو قابلیت Multi-Resolution دارن یا اینکه گیم و نرم افزار مخصوص جیو رو باید پیدا کنیم ؟ ( تاکیدم بیشتر روی نرم افزار هست) یعنی طوری نشه که وقتی نرم افزار رو نصب کردی نصف نرم افزار یا گیم رو نشون نده.

1- انگری بردز روون اجرا نمیشه ولی فروت نینجا چرا.
2- نرم افزارها که هیچ مشکلی با رزولوشن ندارن ولی مثل اینکه یه سری بازی ها رو باید مخصوص همین رزولوشن بگیری.

mahla_EEL
22-08-2011, 02:33
از بابت بازی خیالت راحت بازی HD با رزولوشن 220*480 زیادن و به خوبی جواب میده
نرم افزار هم به غیر firefox بقیه بدون مشکل نصب و اجرا میشه

mahla_EEL
22-08-2011, 02:51
من اکثر برنانه های مسیر یابی و مکان یابی مثل maveric , rmap, big planet ,... نصب کردم ولی...
ولی برنامه NDrive واقعا محشره به خصوص مسیریاب سخنگو اش

MR.CART
22-08-2011, 08:46
:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31::31::31::31::31:

zadis
22-08-2011, 09:45
ورژن آخر نصبه
1- نقشه کل رو نیازی نداشتم و دانلود نکردم ولی هر جا رو که بخوام خیلی راحت میرم یه بار با وایرلس روش تا لود بشه و از این به بعد برای همیشه اونو خواهم داشت و از همه مهم تر حالت تصویر ماهواره ای یه که فکر نمی کنم هیج نرم افزار دیگه ای داشته باشه

2- دنبالش نبودم و نمی دونم واقعا ... + اصلا احساس نیاز نکردم تا حالا

3- نقشه با تمام جزئیات هست ختی کافی شاپ ها رو هم داره دیگه چی بیشتر از این دانشگاهها ورزشگاهها و ...

4 - مسیر یابی اش نمی دونم به نظر شما چه مشکلی توی دقت داره؟؟!!!

5-street view رو چه نرم افزار دیگه داره؟

6-تصاویر واقعی هوایی و ماهواره ای رو چه نرم افزار دیگه ای داره؟؟

فقط همین دو تا سوال آخری رو جواب بدید برای من کافیه

+ کل نقشه تهران و اصفهان رو جمعا در 1 دقیقه دانلود کردم باهاش به نظرتون حجمش بالای 2 مگ بوده؟؟

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:56 PM ----------

والا من این راه شما رو بلد نیستم و نمی تونم راهنمایی کنم اما اگه ورژن آخر گوگل مپ رو دانلود کنید و یه بار بزارید تهران لود شه بدون هیچ نیازی به جی پی اس و وای فای می تونین هم نقشه و هم عکس ماهواره ای تهران رو داشته باشید برای دفعه های بعد
سلام میشه بگید این برنامه چجوری موفعیت خودت رو نشون میده . من هر چی گشتم توش . نگفت من کجام ؟؟؟؟؟؟؟

vahidsport
22-08-2011, 12:31
آقا این گوشی با فارسی مشکل داره یا نه؟
این فیلم های Divx که 700 مگ حدودا حجم دان رو راحت پخش میکنه؟
بازی NFS Shift رو راحت اجرا میکنه؟

قیمت ش تو تهران با گارانتی اصلی چنده؟ و از کجا بگیرم
از طرف سامسونگ پشتیبانی میشه؟

NaughtyCat
22-08-2011, 13:10
سلام

همونطور که میدونید یه موردی که خیلی رو اعصاب هست در مورد این Gio کم بودن حافظه داخلی هستش. طوری که اگه برنامه زیاد بریزید سریع پر میشه. یه سری برنامه ها هم که نمیشه منتقل کرد رو SD.

اگه مثل من این مشکل رو دارید پیشنهاد میکنم حتما گوشی رو Root کنید. بعد از root کردن با برنامه Link2SD میشه برنامه هایی که تو حالت عادی ریخته نمیشن رو SD رو راحت منتقل کنید و حافظه داخلی خالی بشه و دیگه از شر اون "Phone storage space is getting low" خلاص بشید! :دی

برای Root کردن 2.2 هم از این برنامه ی SuperOneClick استفاده کنید:

mahla_EEL
22-08-2011, 13:15
گوشی با فارسی مشکل نداره که هیچ ، همه منوهاش هم فارسی میشه
Divx بکی دو بار من تست کردم مشکل خاصی نداشت (با نرم افزار v player )
NFS مشکل نداره ولی asphalt 5 که خیلی با حال تره
چند وقت پیش قیمت مشهد با گارانتی نزدیک 257 بود

---------- Post added at 02:15 PM ---------- Previous post was at 02:12 PM ----------

سلام

همونطور که میدونید یه موردی که خیلی رو اعصاب هست در مورد این Gio کم بودن حافظه داخلی هستش. طوری که اگه برنامه زیاد بریزید سریع پر میشه. یه سری برنامه ها هم که نمیشه منتقل کرد رو SD.

اگه مثل من این مشکل رو دارید پیشنهاد میکنم حتما گوشی رو Root کنید. بعد از root کردن با برنامه Link2SD میشه برنامه هایی که تو حالت عادی ریخته نمیشن رو SD رو راحت منتقل کنید و حافظه داخلی خالی بشه و دیگه از شر اون "Phone storage space is getting low" خلاص بشید! :دی

برای Root کردن 2.2 هم از این برنامه ی SuperOneClick استفاده کنید:

البته برنامه install manager هم خوبه، نیازی به پارتیشن بندی کارت حافظه نداره - اون برنامه هم نیاز داره گوشی root باشه

NaughtyCat
22-08-2011, 13:24
البته برنامه install manager هم خوبه، نیازی به پارتیشن بندی کارت حافظه نداره - اون برنامه هم نیاز داره گوشی root باشه
آره برای Link2SD باید پارتیشن بندی کرد کارت رو، راجع به این برنامه که گفتین نشنیده بودم وگرنه همینو میریختم! :دی

hsein
22-08-2011, 15:10

من سه تا ورژن انگری برد رو ریختم و مشکل اساسی هم ندارم
برنامه هم مشکلی ندارم

hsein
22-08-2011, 15:18
سلام میشه بگید این برنامه چجوری موفعیت خودت رو نشون میده . من هر چی گشتم توش . نگفت من کجام ؟؟؟؟؟؟؟

بالا سمت راست عکس یه دایره مثل دایره هدف گیری داره اونو بزن

++ دوستان من ndrive رو هم امتحان کردم انصافا دقتش تو مکان یابی و turn by turn اش خوبه اما مسیر یابیش یه مقدار احمقه یعنی یه مقدار که ...
نکته ضعف اصلیش گرافیکیشه واقعا در کنار گوگل مپ اصلا حرفی برای گفتن نداره (از لحاظ گرافیک) + street view و عکس ماهواره ای (دقیقا مثله گوگل ارث) گوگل مپ رو فوق العاده می کنه

من گوگل مپ رو ترجیح میدم برای اینکه نیازم بیشتر به دیدن نقشه و عکس هوایی هست نه مسیر یابی

در هر صورت بنظرم چندتا ازین برنامه ها کنار هم می تونن نیازها رو کامل پوشش بدن

(ادغام شود)

saeed bigdeli
22-08-2011, 17:27

++ دوستان من ndrive رو هم امتحان کردم انصافا دقتش تو مکان یابی و turn by turn اش خوبه اما مسیر یابیش یه مقدار احمقه یعنی یه مقدار که ...
نکته ضعف اصلیش گرافیکیشه واقعا در کنار گوگل مپ اصلا حرفی برای گفتن نداره (از لحاظ گرافیک) + street view و عکس ماهواره ای (دقیقا مثله گوگل ارث) گوگل مپ رو فوق العاده می کنه

(ادغام شود)

سلام من هم با نظر شما البته ادغام رو میگم موافقم
در ضمن استریت ویو رو من ندارم چند بار هم نصب کردم نمی دونم چرا میشه راهنمایی کنید دوستان

zadis
22-08-2011, 19:03

من گوگل مپ رو ترجیح میدم برای اینکه نیازم بیشتر به دیدن نقشه و عکس هوایی هست نه مسیر یابی

(ادغام شود)
اون بالا سمت راست و چپ فقط یه مثبت و منقی هست که برای زوم هست .؟

hsein
22-08-2011, 20:03
اون بالا سمت راست و چپ فقط یه مثبت و منقی هست که برای زوم هست .؟

ورژن چنده؟ شاید قدیمیه ماله من 5.7.13 هست
نمدونم تو قدیمیا چجوریه

mojtaba182003
23-08-2011, 09:32
چندتا سوال داشتم

يكي اينكه حافظه گوشي پر شده و نميدونم چجوري خاليش كنم

نرم افزارايي هم كه نصب كردم مورد نيازمه آيا ميشه برنامه ها رو روي رم نصب كرد گوشيرو روتش كردم

لطفا كمكم كنيد

و يه مشكل ديگه هم اينه كه گوشي خيلي وقتا هنگ ميكنه و اصلا تاچش كار نميكنه و هر چي دكمه وسطي رو ميزنم هي ميره تو دفترچه تلفنو برميگرده پشت سر هم اين كارو تكرار ميكنه تا مجبور ميشم گوشيو خاموشو روشن كنم

prince_fable
23-08-2011, 10:35
چندتا سوال داشتم

يكي اينكه حافظه گوشي پر شده و نميدونم چجوري خاليش كنم

نرم افزارايي هم كه نصب كردم مورد نيازمه آيا ميشه برنامه ها رو روي رم نصب كرد گوشيرو روتش كردم

لطفا كمكم كنيد

و يه مشكل ديگه هم اينه كه گوشي خيلي وقتا هنگ ميكنه و اصلا تاچش كار نميكنه و هر چي دكمه وسطي رو ميزنم هي ميره تو دفترچه تلفنو برميگرده پشت سر هم اين كارو تكرار ميكنه تا مجبور ميشم گوشيو خاموشو روشن كنم
سلام
با برنامه app 2 sd میتونی بدون نیاز به روت برنامه ها رو به sd منتقل کنی.
با move 2 sd enabler هم با نیاز به روت میتونی همرو(غیر سیستمی) منتقل کنی که ویجت ها و کیبرد ها رو نباید منتقل کنی.
و با link 2 sd با نیاز به روت و sd پارتیشن بندی شده میتونی همرو (غیر سیستمی) رو منتقل کنی حتی ویجت و کیبرد.
که خودم از آخری استفاده میکنم

ولی به نظرم دومی بهتر باشه

در مورد مشکل آخرت نمیدونم شاید برنامه زیاد داری یا برنامه ها رو بعد اجرا نمیبندی یا ...

mojtaba182003
23-08-2011, 11:27
سلام
با برنامه app 2 sd میتونی بدون نیاز به روت برنامه ها رو به sd منتقل کنی.
با move 2 sd enabler هم با نیاز به روت میتونی همرو(غیر سیستمی) منتقل کنی که ویجت ها و کیبرد ها رو نباید منتقل کنی.
و با link 2 sd با نیاز به روت و sd پارتیشن بندی شده میتونی همرو (غیر سیستمی) رو منتقل کنی حتی ویجت و کیبرد.
که خودم از آخری استفاده میکنم

ولی به نظرم دومی بهتر باشه

در مورد مشکل آخرت نمیدونم شاید برنامه زیاد داری یا برنامه ها رو بعد اجرا نمیبندی یا ...

ممنون دوست عزيز

چجوري بايد پارتيشن بندي كنم رمو ؟

prince_fable
23-08-2011, 11:37
ممنون دوست عزيز

چجوري بايد پارتيشن بندي كنم رمو ؟ برنامه زیاد هست تو گوگل سرچ کنی میاد ولی قبلش از رمت یه بکاپ بگیر چون فرمت میشه
من خودم با clockworkmode recovery(ریکاوری گوشیه که خیلی بدرد میخوره برای نصب رام و بکاپ گرفتن از رام و غیره) پارتیشن بندی کردم

اینجا هم میتونی یه سر بزنی:

(البته گوشی من ace هست ولی سخت افزارش با gio یکیه)

mojtaba182003
23-08-2011, 11:53
برنامه زیاد هست تو گوگل سرچ کنی میاد ولی قبلش از رمت یه بکاپ بگیر چون فرمت میشه
من خودم با clockworkmode recovery(ریکاوری گوشیه که خیلی بدرد میخوره برای نصب رام و بکاپ گرفتن از رام و غیره) پارتیشن بندی کردم

اینجا هم میتونی یه سر بزنی:

(البته گوشی من ace هست ولی سخت افزارش با gio یکیه)

الان من پارتيشن بندي كردم

الان فقط يه درايو دارم اونم 512 مگابايته

و درايو ديگه اي ندارم

الان اطلاعاتي كه بك آپ گرفتمو كجا بريزم ؟؟؟؟

prince_fable
23-08-2011, 11:58
الان من پارتيشن بندي كردم

الان فقط يه درايو دارم اونم 512 مگابايته

و درايو ديگه اي ندارم

الان اطلاعاتي كه بك آپ گرفتمو كجا بريزم ؟؟؟؟
ویندوز اون پارتیشن رو که ساختین نمیشناسه.
فایل هاتون رو تو همون 512 مگابایتی بریزین
اگه درست پارتیشن بندی کرده باشین برنامه link2sd خودش میفهمه و گرنه ارور میده

چه حجمی برای پارتیشن گذاشتین؟
رمتون چند گیگ هست؟

mojtaba182003
23-08-2011, 12:02
ویندوز اون پارتیشن رو که ساختین نمیشناسه.
فایل هاتون رو تو همون 512 مگابایتی بریزین
اگه درست پارتیشن بندی کرده باشین برنامه link2sd خودش میفهمه و گرنه ارور میده

چه حجمی برای پارتیشن گذاشتین؟
رمتون چند گیگ هست؟

رمم 2 گيگه ...

450 تا واسه اولي كه سيستم ميشناسه

و بقيش واسه اوني كه نميشناسه

فايلاي رو رمم كه بك آپ گرفتم نزديك 800 مگابايته

الان اگه اين فضاي 500 مگابايتو پر كنم مشكلي نداره ؟

prince_fable
23-08-2011, 12:17
رمم 2 گيگه ...

450 تا واسه اولي كه سيستم ميشناسه

و بقيش واسه اوني كه نميشناسه

فايلاي رو رمم كه بك آپ گرفتم نزديك 800 مگابايته

الان اگه اين فضاي 500 مگابايتو پر كنم مشكلي نداره ؟
خوب خیلی زیاد گذاشتی واسه گوشی(اونی که سیستم نمیشناسه)
من خودم 512 گذاشتم که رو گوشی نشناخت.بهتره شما هم 256 یا 512 بذاری
بقیه رو هم واسه خودت(اونی که سیستم میشناسه)بذاری.

قبل از اینکه رمت رو پر کنی رو گوشی امتحان کن با link2sd ببین قبول میکنه یا نه.
تو link2sd که اجرا میکنی ext2 رو انتخاب کن که اگه قبول کرد میگه گوشی رو ریستارت کن بعد دوباره برنامه رو اجرا کن.

(فقط اگه گوشی روشن باشه و رم رو خارج کنی و دوباره بذاری، برنامه هایی که تو رم ریختی رو اجرا نمیکنه که باس یه ریستارت به خوردش بده:2:)

mojtaba182003
23-08-2011, 12:47
خوب خیلی زیاد گذاشتی واسه گوشی(اونی که سیستم نمیشناسه)
من خودم 512 گذاشتم که رو گوشی نشناخت.بهتره شما هم 256 یا 512 بذاری
بقیه رو هم واسه خودت(اونی که سیستم میشناسه)بذاری.

قبل از اینکه رمت رو پر کنی رو گوشی امتحان کن با link2sd ببین قبول میکنه یا نه.
تو link2sd که اجرا میکنی ext2 رو انتخاب کن که اگه قبول کرد میگه گوشی رو ریستارت کن بعد دوباره برنامه رو اجرا کن.

(فقط اگه گوشی روشن باشه و رم رو خارج کنی و دوباره بذاری، برنامه هایی که تو رم ریختی رو اجرا نمیکنه که باس یه ریستارت به خوردش بده:2:)

همه چي طبق گفته شما درست پيش رفت

حالا ريستارت كردمو برنامه رو باز كردم

الان بايد چيكار كنم ؟

mojtaba182003
23-08-2011, 12:54
الان برنامه درست باز شد

وقتي برنامه ها رو انتخاب كردم گزينه انتقال نداره

چجوري ميتونم انتقال بدم همرو روي پارتيشن جديد ؟

prince_fable
23-08-2011, 13:00
الان برنامه درست باز شد

وقتي برنامه ها رو انتخاب كردم گزينه انتقال نداره

چجوري ميتونم انتقال بدم همرو روي پارتيشن جديد ؟
دکمه منو رو بزنید و multi رو انتخاب کنید و دوباره منو رو بزنید و select all کنید و creat link رو بزنین و 3 تا گزینه میاد که تیک 3 تاشون رو بزنید و بعد ok

mojtaba182003
23-08-2011, 13:07
دکمه منو رو بزنید و multi رو انتخاب کنید و دوباره منو رو بزنید و select all کنید و creat link رو بزنین و 3 تا گزینه میاد که تیک 3 تاشون رو بزنید و بعد ok

دستت درد نكنه الان شد

ولي يه مشكل اونم اينكه فقط 34 % درصد حافظه گوشي جا داره الان با اين كار نميشه كاري كارد فضاي خالي بيشتر بشه ؟

شرمنده اينقدر سوال ميكنم :11:

---------- Post added at 02:07 PM ---------- Previous post was at 02:04 PM ----------

برنامه هاي جديد رو كه ميخوام نصب كنمو چجوري ميتونم مستقيم بريزم روي پارتيشن جديد ؟

prince_fable
23-08-2011, 13:50
خوب خدا رو شکر

احتمالا واسه فایل های سیستمیه

تو تنظیمات برنامه تیک auto link رو بزنید تا اوتوماتیک بره تو رم

نه خواهش میکنم

mehrdad khar khoon
23-08-2011, 16:40
نقشه ي تهران رو نمي شه دانلود كرد؟؟ بعد شما از كجا مي فهميد كه نقشه تهران داره لود ميشه؟؟؟؟؟

mehrdad khar khoon
23-08-2011, 16:49
گوشی با فارسی مشکل نداره که هیچ ، همه منوهاش هم فارسی میشه
Divx بکی دو بار من تست کردم مشکل خاصی نداشت (با نرم افزار v player )
NFS مشکل نداره ولی asphalt 5 که خیلی با حال تره
چند وقت پیش قیمت مشهد با گارانتی نزدیک 257 بود

ASPHALT 5 خوب و بدون لگ اجرا مي شه؟؟؟؟تو گوشي شما كند نيستش؟؟؟آخه بازي DEAD SPACE كه بچه ها گذاشته بودند بعضي جا هاش كند مي شد.

hsein
23-08-2011, 18:17
نقشه ي تهران رو نمي شه دانلود كرد؟؟ بعد شما از كجا مي فهميد كه نقشه تهران داره لود ميشه؟؟؟؟؟

والا میگم که توی خود برنامه میشه دانلودش کرد با حجم خیلی کم!

هر جارو بخای 3 سوت دانلود می کنی تا شعاع 16 کیلومتری فک کنم

لود شدن هم اگه حالت عکس ماهواره ای باشه که خوب از رزولوشن تصویر مشخصه نقشه هم هر وقت اومد با جزئیاتش لود شده دیگه! اصلا کار خاصی نمی خواد بکنین

saeedft
23-08-2011, 20:31
دوستان من این گوشیو می خوام بخرم حالا 2 تا سوال دارم
1-ایا ارزش خرید داره،راضی هستید ازش؟؟؟؟؟؟
2-یه مغازه پدر مادر دار تو علا الدین معرفی کنید که هم قیمت مناسبباشه هم چیز سالم بده دست ما

hsein
23-08-2011, 20:40
دوستان من این گوشیو می خوام بخرم حالا 2 تا سوال دارم
1-ایا ارزش خرید داره،راضی هستید ازش؟؟؟؟؟؟
2-یه مغازه پدر مادر دار تو علا الدین معرفی کنید که هم قیمت مناسبباشه هم چیز سالم بده دست ما

معلومه که داره با این قیمت عالیه
2- بعید می دونم وجود خرجی داشته باشه اگه دنبال اطمینان خاطر هستید برید از نمایندگی اصلی بگیرید یکیش تو بازار موبایل هست

saeed bigdeli
24-08-2011, 18:14
آقا یه سوال من برنامه استریت ویوی رو نمی تونم پیدا کنم کجا هستش

hsein
24-08-2011, 21:11
آقا یه سوال من برنامه استریت ویوی رو نمی تونم پیدا کنم کجا هستش

میری تو گوگل مپ اونجایی که می خوای رو در حالت ماهواره ای میاری بعد روش انگشتتو چند ثانیه نگه میداری میزنه لودینگ آدرس و کنارش یه مثلث کوچیکه رو مثلثه که بزنه وارد یه صفحه میشه که یه گزینه استریت ویو داره بالا سمت راست بزنی میره تو استریت ویو و برای حرکت کردن باید اون لوگوی آدمک رو بکشی هرجا میخوای بری

AC_POP
24-08-2011, 23:45
سلام دوستان . یه سوال دارم انصافا بدون طرفداری جواب بدین . واجبه . من قصد دارم گالاکسی جیو رو بخرم . میخوام بدونم عیب های این گوشی چیه ؟ (بغیر از ضعف دوربین) . توی انجمن xda-developers نوشته بودن که این گوشی مشکل SOD داره یعنی خود به خود بدون اینکه تو بفهمی خاموش میشه . درسته ؟
و همچنین نوشته بودن که وایرلس این گوشی ایراد داره . درسته ؟ درضمن کم بودم رم این گوشی مشکل توی اجرای برنامه ها و گیم ها ایجاد نمیکنه ؟
راستی لوازم جانبی واسه این گوشی خوب پیدا میشه یا کمه ؟
ممنون میشم جواب بدین

hamidrezaj
25-08-2011, 00:01
سلام دوستان . یه سوال دارم انصافا بدون طرفداری جواب بدین . واجبه . من قصد دارم گالاکسی جیو رو بخرم . میخوام بدونم عیب های این گوشی چیه ؟ (بغیر از ضعف دوربین) . توی انجمن xda-developers نوشته بودن که این گوشی مشکل SOD داره یعنی خود به خود بدون اینکه تو بفهمی خاموش میشه . درسته ؟
و همچنین نوشته بودن که وایرلس این گوشی ایراد داره . درسته ؟ درضمن کم بودم رم این گوشی مشکل توی اجرای برنامه ها و گیم ها ایجاد نمیکنه ؟
ممنون میشم جواب بدین

سلام دوست عزیز

الان چند هفته هست که گوشی رو به صورت مشکی بدون گارانتی گرفتم و مشکلاتی که شما گفتید رو نداره

فقط بعضی از بازیها برای گوشیهای با ساپورت HD هست که شاید اونا رو پشتیبانی نکنه

saeed bigdeli
25-08-2011, 00:42
میری تو گوگل مپ اونجایی که می خوای رو در حالت ماهواره ای میاری بعد روش انگشتتو چند ثانیه نگه میداری میزنه لودینگ آدرس و کنارش یه مثلث کوچیکه رو مثلثه که بزنه وارد یه صفحه میشه که یه گزینه استریت ویو داره بالا سمت راست بزنی میره تو استریت ویو و برای حرکت کردن باید اون لوگوی آدمک رو بکشی هرجا میخوای بری

سلام ممنون من نتونستم پیدا کنم گزینه استریت ویو غیر فعاله میشه بیشتر راهنمایی کنید

mahla_EEL
25-08-2011, 11:29
ممنون میشم جواب بدین

گوشی من تقریبا روزی یک بار الکی خاموش میشه
لوازم جانبی هم که فعلا هیچی براش نیومده توبازار حتی برچسپ اش
از لحاظ بازی و من نرم افزار هم مشکل نداره
مشکل دیگه ای نداره در مجموع من ازش راضی ام

hsein
25-08-2011, 16:19
سلام ممنون من نتونستم پیدا کنم گزینه استریت ویو غیر فعاله میشه بیشتر راهنمایی کنید

خب باید یه جایی باشه که استریت ویو رو ساپورت کنه مثلا شما برو روی اروپا امتحان کن مثلا توی پراگ پایتخت چک امتحان کردم شد

---------- Post added at 05:19 PM ---------- Previous post was at 05:17 PM ----------

ممنون میشم جواب بدین

1- تابحال خود بخود خاموش نشده
2-بله ، کم بودن رم سرعتو پایین میاره که فکر کنم با روت کردن بشه حلش کرد
3نمی دونم!:دی
4-وایرلسش خوب کار میکنه فقط بعضی وقتا ماله من به مودم خونه وصل نمیشه یعنی اصلا روشن نمیشه و ارور میده که با خاموش روشن کردن حل میشه

حتما در کنار معایب و مزایا فاکتور قیمتو در نظر داشته باشید

ویرایش: ولی انصافا این حافظه کمه کاش با روت کردن مساله برطرف شه البته من 7 صفه app دارما

mehrdad khar khoon
26-08-2011, 12:04
كسي نمي دونه ASPHALT 5 روي اين گوشي درست و حسابي اجرا ميشه يا نه؟؟؟؟؟

aminhacker
26-08-2011, 13:12
درباره روت کردن و نحوه کار با اون نرم افزار روت توضیح میدین یا لینکی دارین ؟
این روت کردن باعث افت کیفیت و خرابی نمیشه ؟

mahla_EEL
26-08-2011, 14:22
كسي نمي دونه ASPHALT 5 روي اين گوشي درست و حسابي اجرا ميشه يا نه؟؟؟؟؟

مشکل نداره

hsein
26-08-2011, 15:31
این روت کردن باعث افت کیفیت و خرابی نمیشه ؟

در مورد تاثیرش بر گارانتی و قابل برگشت بودن گارنتی هم لطفا بگید

mojtaba182003
26-08-2011, 17:10
گوشيمو بعضي وقتا كه ميام قفلشو باز كنم هر دكمه اي كه ميزنم ميره توي ليست مخاطبامو برميگرده اصلا ازش خارج نميشه بعدم پيغام force .... مياد انگليسي بقيشو يادم نيست

خيلي زياد اين مشكل پيش مياد از چيه به نظرتون ؟

NaughtyCat
26-08-2011, 18:19
برای root کردن 2.2.1 برید اینجا آموزشش هست:

aminhacker
26-08-2011, 19:49
کلا از روت سر در نمیاوردم که اصلا چی هست :20:
واسه اون گفتم اما بازم ممنون :5:

Fatemeh.V
26-08-2011, 22:17
معلومه که داره با این قیمت عالیه
2- بعید می دونم وجود خرجی داشته باشه اگه دنبال اطمینان خاطر هستید برید از نمایندگی اصلی بگیرید یکیش تو بازار موبایل هست

نمایندگی فقط سفیدشو داره. برای خرید گوشی جیوی مشکی جایی رو میشناسید.

hsein
27-08-2011, 00:55
نمایندگی فقط سفیدشو داره. برای خرید گوشی جیوی مشکی جایی رو میشناسید.

کدوم نمایندگی؟؟ تو تهران 3 تا نمایندگی داره!! + همه جا هست اما من نمی دونم کجا معتبره قاعدتا اون جا علاالدین نیست!!!
در ضمن سفیدش که خیلی قشنگه !!:دی

aminhacker
27-08-2011, 04:13
کسایی که دارن این گوشی رو واقعا خود به خود میخاموشه یا نه ؟ :10:

iLive
27-08-2011, 04:28
برای من که تا حالا همچین اتفاقی نیافتاده!
فقط گاهی اوقات وای فایش روشن نمیشه که باید گوشی رو روشن و خاموش کرد که دوباره به کار بیوفته! (راه حل نداره این؟!)

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

aminhacker
27-08-2011, 13:05
حالا دوربینش کیفیت نداره مهم نیست واسه من
اما این که فلش رو پشتیبانی نمیکنه خیلی خیطه که هیچ کی هیچ راهی سراغ نداره ؟ :20:

hsein
27-08-2011, 14:10

ماله من که تا حالا نشده ( معدود شده که هنگ کنه اما خاموش نشده) اما وایر لس هر از گاهی ارور میده

---------- Post added at 03:10 PM ---------- Previous post was at 03:08 PM ----------

حالا دوربینش کیفیت نداره مهم نیست واسه من
اما این که فلش رو پشتیبانی نمیکنه خیلی خیطه که هیچ کی هیچ راهی سراغ نداره ؟ :20:

اتفاقا کیفیت دوربین برای عکاسی بد نیست

saeed bigdeli
27-08-2011, 19:32
برای من که تا حالا خاموش نشده و وای فای هم ایرادی نداره در ضمن هنگ هم تا حالا نکرده فقط بعضی وقتا خیلی کم اتفاق میفته که منو رو دیر باز میکنه

mehrdad khar khoon
27-08-2011, 21:03
براي من يه بار بيشتر خود به خود خاموش نشده ولي دو بار هنگ خيلي خيلي ناجور كرد كه كلي با هنگ هاي معمولي تفاوت داشت.اميدوارم مشكلات گريبانگير هيچكسي نشه....

hsein
27-08-2011, 23:11
برای من که تا حالا خاموش نشده و وای فای هم ایرادی نداره در ضمن هنگ هم تا حالا نکرده فقط بعضی وقتا خیلی کم اتفاق میفته که منو رو دیر باز میکنه

قضیه وایر لسه جدی نیست به نظرم خیلی خودش حل میشه به مرور زمان حتی ( یه مدت محل ندی)
فقط خاموش روشن کردن گوشی با 8 صفحه app سخته تا بیاد لود شه دوباره

mohammad_f29
28-08-2011, 00:39
قضیه وایر لسه جدی نیست به نظرم خیلی خودش حل میشه به مرور زمان حتی ( یه مدت محل ندی)
فقط خاموش روشن کردن گوشی با 8 صفحه app سخته تا بیاد لود شه دوباره

شما چجوری 8 صفحه app روش ریختی ؟
واسه من 1.5 صفحه ریختم تازه همشم move2SD کردم بازم هی میگه memory getting low
خدایش این یه مورد خیلی رو اعصابه

mehdi_08
28-08-2011, 04:10

یه چند باری اینجوری شده بود که البته فکر کنم مشکل نرم افزاری باشه و با آپدیت حل بشه

hsein
28-08-2011, 04:12

والا هیچ کار خاصی (روت و ...) نکردم ، فقط هرچیو می شد به sd انتقال دادم ! 1.5 صفحه که خیلی خیلی خیلی کمه! چی هستن مگه برنامه ها؟ ؟؟؟

من بدون انتقال به sd هم حداقل 6 صفحه app داشتم

rahimism
28-08-2011, 13:59
سلام دوستان

به نظرتون این گوشی برای سن حدود 50 سال مناسب هست؟
آیا میشه اندازه فونت را بزرگ کرد که راحت تر دیده بشه؟ آیا کاملا فارسی میشه؟

ممنون

prince_fable
28-08-2011, 16:18
میتونی با پارتیشن بندی رم و برنامه link2sd همه برنامه ها رو (غیر سیستمی) به پارتیشن دوم رم انتقال بدی
که اینم یه مشکلات کوچیکی داره ولی دیگه اون memory getting low نمیاد:31:

mohammad_f29
28-08-2011, 16:43
میتونی با پارتیشن بندی رم و برنامه link2sd همه برنامه ها رو (غیر سیستمی) به پارتیشن دوم رم انتقال بدی
که اینم یه مشکلات کوچیکی داره ولی دیگه اون memory getting low نمیاد:31:
حالا این مشکلاتش چقد کوچیکه ؟
قابل گذشته ؟ یا مثل این یکی رو اعصابه ؟؟

mohammad_f29
28-08-2011, 16:56
سلام دوستان

آیا میشه اندازه فونت را بزرگ کرد که راحت تر دیده بشه؟ آیا کاملا فارسی میشه؟

ممنون
گوشی بصورت پیش فرض فارسی رو کامل پشتیبانی میکنه

با برنامه fontsize هم میشه سایز فونتها رو تغییر داد:

البته قبلش باید عضو بشید

prince_fable
28-08-2011, 17:02
حالا این مشکلاتش چقد کوچیکه ؟
قابل گذشته ؟ یا مثل این یکی رو اعصابه ؟؟ مثلا بعضی موقع ها که رم رو در میاری مشکل تو ویجت ها مشکل پیش میاد که با یه ریست یا unmount و mount حل میشه.
و بعضی موقع ها تو uninistall برنامه هنگ کوچیک میکنه.

اونقدر هم تو اعصاب نیست
فقط رمت باید حجم و کلاسش بالا باشه و گوشیت رووت باشه

بله با برنامه fontsize میشه

کد:
البته قبلش باید عضو بشید

لینک مشکل داره

mohammad_f29
28-08-2011, 17:28
مثلا بعضی موقع ها که رم رو در میاری مشکل تو ویجت ها مشکل پیش میاد که با یه ریست یا unmount و mount حل میشه.

اونقدر هم تو اعصاب نیست
در این حد مشکل نداره
گوشیم روته ولی رمم فابریکه
راستی رم چی پیشنهاد میکنی شما ؟ (8GIG با کلاس :31: )

لینک مشکل داره
لینک سالمه
موبایلستان امروز بالا نمیاد. فک کنم تا شب درست بشه

mehrdad khar khoon
28-08-2011, 17:33
كسي جاي asphalt 5 كه رو اين گوشي اجرا مي شه رو مي تونه بگه؟؟؟؟؟؟؟؟

prince_fable
28-08-2011, 20:29
در این حد مشکل نداره
گوشیم روته ولی رمم فابریکه
راستی رم چی پیشنهاد میکنی شما ؟ (8GIG با کلاس :31: )

لینک سالمه
موبایلستان امروز بالا نمیاد. فک کنم تا شب درست بشه

8 گیگ خوبه . کلاسش 6 به بالا باشه که دیگه عالیه

zotso
28-08-2011, 20:33
ممنون از راهنماییتون

hsein
29-08-2011, 01:45
مثلا بعضی موقع ها که رم رو در میاری مشکل تو ویجت ها مشکل پیش میاد که با یه ریست یا unmount و mount حل میشه.

اونقدر هم تو اعصاب نیست

لینک مشکل داره

سلام
روت کردن رابطه اش با گارانتی چیه؟ + قابل برگشته؟

prince_fable
29-08-2011, 08:42
سلام
راستش من زیاد اطلاع ندارم.
شنیدم با رووت کردن کلا گارانتی گوشی میپره.!!

prince_fable
29-08-2011, 09:46
سلام

مواد لازم:

- گوشی اندروید رووت شده................................ 1 عدد
- رم حداقل 2 گیگ حداقل کلاس 4 ........................ 1 عدد
(توصیه میشه از 4 گیگ به بالا و از کلاس 6 به بالا باشه)
- برنامه Link2SD (از لینک زیر بگیرید)...................... 1 عدد
- کامپیوتر با سیستم ویندوز................................1 عدد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید- صبر و حوصله ............................................. به مقدار لازم

توضیحات:

در ضمن من مسئولیتی در رابطه با خرابی و مشکلات گوشی و رمتون عهده نمیگیریم
اما امیدوارم که مشکلی نباشه

1.ابتدا با این لینکی که دادم رمتون رو پارتیشن بندی کنید. (فقط قبلش از رمتون بکاپ بگیرین)
البته با clockworkmode recovery هم میشه پارتیشن بندی کرد که اگه رو گوشی نصبه با همون پارتیشن بندی کنید و نیازی به لینک زیر نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدفقط پارتیشن بندی کنید به بقیه توضیحات کاری نداشته باشید.

در اصل رمتون به 2 تا پارتیشن تبدیل میشه که یکی با فرمت FAT هست که فایلهای خودتونه و کامپیوتر میشناسه و اون یکی فرمتش ext هست که برای برنامه هاست و کامپیوتر نمیشناسه.

(اگه اهل برنامه های کم حجم هستید توصیه میشه حجم ext رو 256mb بزارید و اگه اهل بازی و برنامه حجم بالا هستید از 512 به بالا که خودم 512 گذاشتم و بیشتر تست نکردم ببینم میشه یانه)

2.حالا قبل از اینکه بکاپ رو تو رمتون بریزین، رم رو تو گوشیتون بذارین و برنامه link2sd رو نصب و اجرا کنید و سوپریوزر رو allow کنید و بعد ext2 رو انتخاب کنید.

اگه پارتیشن دوم رو شناخت که میگه گوشی رو ریبوت و برنامه رو دوباره اجرا کنید که شما قبل از اینکار بکاپ رو تو رم میریزید و بعد اینکار رو میکنید.

اگه پارتیشن دوم رو نشناخت که باید حجم پارتیشن دوم رو تغییر بدبن تا بشناسه.

3.برنامه رو که اجرا کردید، لیست همه ی برنامه ها میاد.

همه رو multi-select کنید و creat link رو بزنید و 3 تا گزینه میاد که تیک 3تاشون رو بزنید و بعد ok کنید و صبر.

با اینکار هرچی برنامه دارید با دیتاهاشون کلهم میره تو ext2 که محلش تو گوشی اینجا میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید4.برای اینکه اوتوماتیک بعد از نصب برنامه ها به sd-ext برن، تو تنظیمات برنامه تیک auto link رو بزنین.

در ضمن من مسئولیتی در رابطه با خرابی و مشکلات گوشی و رمتون عهده نمیگیریم
اما امیدوارم که مشکلی نباشه

خوب همین تموم شد سوالی بود اگه بلد بودم در خدمتم

dvd_arzan
29-08-2011, 09:47
سلام دوستان

من یه جیو دارم میخاستم جی پی اس گوشیمو فعال کنم تا حالا هم با جی پی اس کار نکردم خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم اگه یه تایپیک کامل دارید لینکش رو بهم بدید خیلی ممنون میشم

با تشکر

roxh58
29-08-2011, 13:00
سلام

طبق قراردادی که توی گارانتی قید شده اگر گوشی رو روت کنید و اسیب ببینه گارانتی شامل حال این گوشی نمیشه
اما از هر 1000 گوشی فقط یکی دچار مشکل جدی میشه. البته گوشی های روت شده رو خیلی راحت میشه آنروت کرد و از این بابت مشکلی پیش نمیاد
هر چند گارانتی در ایران یه جک بیشتر نیست

mohammad_f29
29-08-2011, 13:37
سلام دوستان

من یه جیو دارم میخاستم جی پی اس گوشیمو فعال کنم تا حالا هم با جی پی اس کار نکردم خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم اگه یه تایپیک کامل دارید لینکش رو بهم بدید خیلی ممنون میشم

با تشکر
خدمت شما :

hsein
29-08-2011, 16:30
طبق قراردادی که توی گارانتی قید شده اگر گوشی رو روت کنید و اسیب ببینه گارانتی شامل حال این گوشی نمیشه
اما از هر 1000 گوشی فقط یکی دچار مشکل جدی میشه. البته گوشی های روت شده رو خیلی راحت میشه آنروت کرد و از این بابت مشکلی پیش نمیاد
هر چند گارانتی در ایران یه جک بیشتر نیست

یعنی وقتی آن روت بشه هیچ فرقی با اولش نداره؟ گارانتی بر می گرده؟ نمی فهمند؟؟؟

کلا روت کردن چه معایبی داره؟ چه آسیبی می تونه بزنه؟

مرسی

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:29 PM ----------

بچه ها توی تاپیک گلکسی ایس اینو دیدم :

با سلام خدمت همه طی 24 گذشته ابدیت 2.3.3 خاورمیانه با ساپرت کامل فارسی برای سامسونگ galaxy Ace اماده شده شما میتونین از طریق odin یا kies اپدیت رو انجام بدید موفق باشین

خبر ندارید واسه جیو اومده یا نه؟؟
با توجه به شباهت زیاد این دوتا گوشی ، نمیشه ازین استفاده کرد؟
میتونیم امید وار باشیم واسه جیو هم بیاد ؟

mehrdad khar khoon
29-08-2011, 19:15
من يه سوال از كساني كه گوشيشون رو روت كردن داشتم:اگر شما به خاطر حافظه ي داخلي اندك gio گوشيتون رو روت كرديد (يعني به خاطر برنا مه ها و بازي ها)به نظر شما اين روش بهتره يا روش توضيح داده در صفحه ي 25 (app2sd) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

prince_fable
29-08-2011, 19:26
هنوز واسه جیو نیومده چون که جیو نسبت به ace جدیدتره
نه نمیشه چون که دوربینشون و بوتشون و خیلی چیزای دیگه که ما نمیدونیم فرق دارن
آره حتما تا چند روز دیگه واسه جیو هم میاد

hsein
29-08-2011, 20:11
هنوز واسه جیو نیومده چون که جیو نسبت به ace جدیدتره
نه نمیشه چون که دوربینشون و بوتشون و خیلی چیزای دیگه که ما نمیدونیم فرق دارن
آره حتما تا چند روز دیگه واسه جیو هم میاد

مرسی!!
شنیدم توی جینجر برد (2.3) برای ریختن برنامه ها روی sd دیگه نیازی به روت و ... اینا نسیت ، درسته؟ میشه راحت ریخت روش؟؟
+ برای ارتقا باید روت بشه؟
++ ارتقاش کاری به گارانتی داره یا نه؟؟

مرسی

راستی من گوشیمو از خود نمایندگی پارس مایکروتل (ملت) گرفتم اما توی سایت مایکورتل سریالشو قبول نمی کنه قضیه چیه؟؟؟

saeed bigdeli
29-08-2011, 20:14
سلام

گارانتی کلا میپره بله اگه فرصت آنروت رو داشته باشید قابل بازگشته

prince_fable
29-08-2011, 22:13
:10:
مرسی!!
شنیدم توی جینجر برد (2.3) برای ریختن برنامه ها روی sd دیگه نیازی به روت و ... اینا نسیت ، درسته؟ میشه راحت ریخت روش؟؟
+ برای ارتقا باید روت بشه؟
++ ارتقاش کاری به گارانتی داره یا نه؟؟

مرسی

راستی من گوشیمو از خود نمایندگی پارس مایکروتل (ملت) گرفتم اما توی سایت مایکورتل سریالشو قبول نمی کنه قضیه چیه؟؟؟
نمیدونم من خودم گوشیم رو که ایس (یا همون آس) هست میخوام آپدیت کنم ببینم چی میشه
نه لازم نیست میتونی با KIES یا Odin آپدیت کنید فقط قبل و بعدش full wipe کنید.
نه اصلا ربطی به گارانتی نداره

hsein
30-08-2011, 01:15
:10:
نمیدونم من خودم گوشیم رو که ایس (یا همون آس) هست میخوام آپدیت کنم ببینم چی میشه
نه لازم نیست میتونی با KIES یا Odin آپدیت کنید فقط قبل و بعدش full wipe کنید.
نه اصلا ربطی به گارانتی نداره

شرمنده یه سوال : full wipe چیه؟:d

+ در مورد قضیه سریال نامبر نظری ندارید؟؟

prince_fable
30-08-2011, 08:12
شرمنده یه سوال : full wipe چیه؟:d

+ در مورد قضیه سریال نامبر نظری ندارید؟؟
همون factory reset خودمونه
سریال هم نمیدونم شرمنده

رضا
30-08-2011, 09:57
خيلي وقت بود كه ميخواستم يه گوشي آندرويدي خوب بگيرم و سر ازكار اين سيستم عامل دربيارم با توجه به اين كه تا بحال گوشي سيستم عامل دار نداشتم بعد از كلي جستجو و خوندن يه نفس كل صفحات اين تاپيك ديروز رفتم و اين گوشي رو خريدم.
از شانس ما مثل اين كه زمينه اش تو بازار كم شده و با گارانتي مايكروتل كه ناياب بود و فقط يك مغازه داشت.

بهر حال چون تو اين زمينه تازه كار هستم دوستان يه لطفي كنند به اين چند تا درخواست ما هم جواب بدن:
1- آموزش نحوه نصب نرم افزار ها و بازيها ( حداقل معرفي جايي كه بشه به اين آموزشها دسترسي داشت )
2- هر چي سعي كردم نتونستم اس ام اس دريافتي رو فوروارد كنم . منو يا قلق خاصي داره؟
3-همينطوري كه با گوشي ور مي رفتم 7 تا صفحه اسكرين ايجاد شده حالا دكمه اديت رو پيدا كردم كه وقتي ميزنم امكان remove رو ميده اما عملا" نميتونم صفحات اضافي رو پاك كنم

ممنون

mojtaba182003
30-08-2011, 10:30
خيلي وقت بود كه ميخواستم يه گوشي آندرويدي خوب بگيرم و سر ازكار اين سيستم عامل دربيارم با توجه به اين كه تا بحال گوشي سيستم عامل دار نداشتم بعد از كلي جستجو و خوندن يه نفس كل صفحات اين تاپيك ديروز رفتم و اين گوشي رو خريدم.
از شانس ما مثل اين كه زمينه اش تو بازار كم شده و با گارانتي مايكروتل كه ناياب بود و فقط يك مغازه داشت.

بهر حال چون تو اين زمينه تازه كار هستم دوستان يه لطفي كنند به اين چند تا درخواست ما هم جواب بدن:
1- آموزش نحوه نصب نرم افزار ها و بازيها ( حداقل معرفي جايي كه بشه به اين آموزشها دسترسي داشت )
2- هر چي سعي كردم نتونستم اس ام اس دريافتي رو فوروارد كنم . منو يا قلق خاصي داره؟
3-همينطوري كه با گوشي ور مي رفتم 7 تا صفحه اسكرين ايجاد شده حالا دكمه اديت رو پيدا كردم كه وقتي ميزنم امكان remove رو ميده اما عملا" نميتونم صفحات اضافي رو پاك كنم

ممنون

جواب سوال 2 : روي اون اس ام اس چند ثانيه انگشتتو نگه دار گزنه فوروارد مياد

سوال سومتم رو نيگاه ميكنم بهت ميگم

hsein
30-08-2011, 12:48

ممنون
1- فایل برنامه (apk) رو توی گوشی میریزی (بلوتوث یا کابل یا ...) بعد بازش می کنی ، ازت سوال می کنه می خوای نصب شه میزنی اره و نصب میشه (اولشم میگه این نرمافزار به چیا دسترسی پیدا می کنه)
راه دیگش هم دانلود برنامه از برنامه ای مثله بازار یا کلا از اینترنته که وقتی دانلود تموم شد ازت می پرسه می خوای نصب کنی و ....
2-همونطوری که گفتن باید روش نگه دارین انگشتو منوش باز میشه
3-وقتی ادیت رو زدی باید صفحه مورد نظرتو بکشی و بندازی اون پایین که remove نوشته اینجوری پاک میشه ...

mehrdad khar khoon
30-08-2011, 12:52

ممنون
جواب 1 :من واسه ي ريختن نرم افزار ها وبازي هايي كه پسوندشون apk هست (يعني فقط فايل نسبي دارن) اين كار رو مي كنم : فايل هاي apk رو به يه محل خاص مثلا فلدر android داخل sd مي ريزم بعد با برنامه ي my files اون ها رو اجرا مي كنم وبعد گزينه ي نصب رو مي زنم.
ولي بازي هايي كه ديتا همراهشون هست اول فايل apk رونصب مي كني سپس ديتا رو توي فلدري كه سايت آدرس داده مي ريزي.
راستي يه چيزي:اگه موبايلت رو به كامپيوتر وصل كردي و كامپيوتر نشناخت usb dibuging mode رو از توي aplication كه خودش تو setting هست غير فعال كن.
جواب 2 :دو انگشتت رو روي صفحه بزار وبه سمت هم نزديك كن يا دكمه فهرست بزن و بعدش edit رو بزن وبعد صفحه اي كه دوست دار ي نبا شه انگشتت رو چند ثانيه روش نگه دار بعدش بيارش پايين پايين(هنوز انگشتت رو رها نبايد بكني) بعد كه قرمز شد انگشتت رو رها كن در واقع بايد drag كني به سمت پايين.

roxh58
31-08-2011, 02:52
نرم افزار جالبيه
اموزش زبان انگليسي با شكل ها وبازي در واقع

uTalk English (American) v1.0

hsein
31-08-2011, 17:02
بچه ها برنامه ای برای کنترل از راه دور تلویزیون یا لب تاب یا ... هست برای جیو؟؟!

!As@d
31-08-2011, 21:29
همراه بانک( نسخه اندروید ) پاسارگاد

حجم: 244 کیلوبایت

دریافت كد فعالسازی پرداخت همراه

دریافت برنامه:

.....................

همراه بانک( نسخه اندروید ) ملی

حجم: 1.3 مگابایت
ظاهرا فقط زحمت تبدیل فایل جاوا به apk را کشیدند که از یه بانک دولتی انتظار زیادی بود!:31:
دریافت برنامه:

.....................

Smart App Protector app lock
هر کجای گوشی که دوست داشتید قفل گذارید! :46:

حجم: 680 کیلوبایت
دریافت برنامه:

پیشتر: چند برنامه و بازی تست شده بر روی جیو (قسمت دوم)

gamekhor2007
01-09-2011, 01:33
با همراه بانک ملی نمیشه کارت به کارت کرد؟

AC_POP
01-09-2011, 02:05
دوستان من چند تا سوال داشتم .
Ram این گوشی چقدره ؟؟؟
و اینکه این گوشی چیپ گرافیکی داره ؟؟؟(اگه آره نوعش رو هم بگید)

roxh58
01-09-2011, 02:22
بچه ها برنامه ای برای کنترل از راه دور تلویزیون یا لب تاب یا ... هست برای جیو؟؟!

ریموت کنترل های تلویزیون اکثرا نیاز به اینفرارد دارن که منسوخ شده تقریبا (هر چند در ژاپن هنوز پرطرفداره)
اما برای پی سی و لپ تاپ من این برنامه رو توصیه میکنم Cyberlink PowerDVD Remote
هم ریموت کنترله خود نرم افزار پاور دی وی دی هستش و هم میتونید کل کامپیوتر رو باهاش حلاجی کنید

اما باید قبلش پاور دی وی دی نسخه ی 11 رو روی پس سی نصب کنید
از اینجا میتونید دانلود کنید برای پی سی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک فایل برای گوشی:

---------- Post added at 02:22 AM ---------- Previous post was at 02:19 AM ----------

Ram این گوشی چقدره ؟؟؟

میتونید از اولین صفحه شروع کنید به خوندن
این سوالات شما قبلا جواب داده شده دوست عزیز

AC_POP
01-09-2011, 02:31
میتونید از اولین صفحه شروع کنید به خوندن
این سوالات شما قبلا جواب داده شده دوست عزیز

86 صفحه رو از اول بخونم ؟؟؟ نمیشه همین جا بگین مثلا ؟؟؟ با این سرعت اینترنت 86 صفحه هر صفحه هم 10 پست رو من چجوری بخونم ؟

AC_POP
01-09-2011, 02:40
من الان رفتم اینترنت سرچ کردم چیپ گرافیکیش رو پیدا کردم.اما لااقل دیگه این یکی رو جواب بدین .RAMاین گوشی چنده ؟ بعضی سایت ها نوشتن 158 و بعضی شون 278 . حالا اصلیش کدومه ؟ اگه مثلا 278 باشه ، 278 مگابایت در دسترس کاربر خواهد بود یا کمتر ؟(چقدر؟)
مرسی

hsein
01-09-2011, 02:48
من الان رفتم اینترنت سرچ کردم چیپ گرافیکیش رو پیدا کردم.اما لااقل دیگه این یکی رو جواب بدین .RAMاین گوشی چنده ؟ بعضی سایت ها نوشتن 158 و بعضی شون 278 . حالا اصلیش کدومه ؟ اگه مثلا 278 باشه ، 278 مگابایت در دسترس کاربر خواهد بود یا کمتر ؟(چقدر؟)
مرسی
اگر این عدد هایی که گفتید درست باشه که بنظرم درسته 278 کلشه و 158 در اختیار شما
اگه اشتباه می گم اصلاح کنید

!As@d
01-09-2011, 21:38
با همراه بانک ملی نمیشه کارت به کارت کرد؟

تو نسخه جدیدش نسخه 2.1 کارت به کارت (البته شماره حساب سیبا می خواد به جای شماره کارت!) فقط ملی به ملی میشه... :13:
البته اگه شناسه شبا حسابی رو داشته باشید هم می توانید به هر حسابی (در هر بانکی ) وجه منتقل کنید (پایا)

.........
بی ربط نوشت: همراه بانک فقط پاسارگاد! :10: که یه سر و گردن از همه رقیبان سرتره

saeedft
01-09-2011, 23:32
مرسی
سلام رم پیش فرض خودش 278 هست،امروز بالاخره خریدمش،خدایی از لحاظ خوش دستی عالیه،حالا باهاش کار کنم ببینم جواب میده یا نه

roxh58
02-09-2011, 06:00
سلام رم پیش فرض خودش 181 هست،امروز بالاخره خریدمش،خدایی از لحاظ خوش دستی عالیه،حالا باهاش کار کنم ببینم جواب میده یا نه

مبارک باشه دوست عزیز
گوشی خوبیه
مخصوصا برای کسایی که نمیخوان زیاد هزینه کنن

Punisher_2008
02-09-2011, 06:20
Ram این گوشی چقدره ؟؟؟
سلام.
کل حافظه RAM این گوشی 278MB هست.
بله دوست عزیز این گوشی چیپ گرافیکی Adreno 200 GPU رو داره.

خیلی راحت میتونید با نصب برنامه system panel تمام مشخصات سخت افزاری و نرم افزاری به طور کامل ببینید.

saeedft
02-09-2011, 21:58
دوستان من اگه بخوام به نسخه 2.3.4 ارتقا بدم اول باید روتش کنم؟؟؟؟؟؟؟یا این موضوع ربطی به روت کردن نداره؟سوال دیگم اینه ان روت کردن یعنی برگردون به رام پیش فرضه؟؟؟؟مثلا رام پیش فرض جیو 2.2.1 هست منظور اینه که دوباره به 2.2.1 تبدیلش کنیم؟

mehrdad khar khoon
03-09-2011, 09:09
سلام بچه ها
من گوشيم رو روت نكردم ولي تو قسمت about phone تو setting براي كرنل ورژن نوشته:2.6.32.9-perf root آخه اين در حالي كه من گوشيم رو روت نكردم اگه ميتونيد كمكم كنيد

hsein
03-09-2011, 12:38
سلام بچه ها
من گوشيم رو روت نكردم ولي تو قسمت about phone تو setting براي كرنل ورژن نوشته:2.6.32.9-perf root آخه اين در حالي كه من گوشيم رو روت نكردم اگه ميتونيد كمكم كنيد

منم روت نکردم و همینو نوشته ، فک نکنم جای نگرانی باشه

vista7
03-09-2011, 13:57
راجع به سوال اون دوستی که راجع سریال سوال کرده بودند بگم که مشکل سایت هست چون منم که از نمایندگی رسمی سامسونگ در بازار موبایل خریدم سریال رو وارد کردم میگفت سریال تقلبی هست.

hsein
03-09-2011, 14:32
راجع به سوال اون دوستی که راجع سریال سوال کرده بودند بگم که مشکل سایت هست چون منم که از نمایندگی رسمی سامسونگ در بازار موبایل خریدم سریال رو وارد کردم میگفت سریال تقلبی هست.

چیکار میشه کرد؟

mohammad_f29
03-09-2011, 23:23
بچه ها یه خبر توپ دارم واسطون :33:
بالاخره رام رسمی 2.3.4 فارسی برای جیو اومد :26:

mahla_EEL
04-09-2011, 00:12
این رام چند هفته است که اومده و مخصوص اسیاست حالا اگه فارسی روداشته باشه خیلی خوبه
یک پهلوون این رام رو تست کنه و نتیجه اش رو اعلام کنه

mehrdad khar khoon
04-09-2011, 09:05
منم روت نکردم و همینو نوشته ، فک نکنم جای نگرانی باشه
الان به نظر شما از گارانتي خارج شده يا نه؟؟؟

hsein
04-09-2011, 09:30
الان به نظر شما از گارانتي خارج شده يا نه؟؟؟

نه ، واسه چی بشه؟؟ من از نمایندگی مایکروتل (ملت) گرفتم و دست هم بش نزدم تو زمینه رام و روت و ...
چه دلیلی داره بیوفته گارانتیش؟

بچه ها با تغییر به 2.3.4 گارانتی ما تکلیفش چی میشه؟ از بین میره؟؟
+ همه اطلاعات گوشی پاک میشه؟؟

کلا یه مقدار راجع به این 2.3.4 0 ( امکانات و خصوصیات و ضعف هاش ) و طریقه تبدیل به اون ، یه توضیح جامعی یکی از پهلوونا زحمت بکشه ارائه کنه!
:دی

مرسی

hsein
04-09-2011, 12:02
راستی انگار هنوز توی کیز و سایت رسمی سامسونگ نیومده تایید نشده ها!! قضیه چیه؟

sososoli
04-09-2011, 13:50
سلام چطور میشه این گوشی رو ریست کرد؟؟

roxh58
04-09-2011, 15:13
راستی انگار هنوز توی کیز و سایت رسمی سامسونگ نیومده تایید نشده ها!! قضیه چیه؟

اون رام برای آسیا (جنوب شرق ) هست که دوستمون معرفی کردن و از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه.
اگر ورژن خاورمیانه بیاد از طریق kies اعلام میکنه
برای اکثر نقاط اومده فقط مونده برای جهان سومی ها :13:

سلام چطور میشه این گوشی رو ریست کرد؟؟

گوشی رو خاموش و روشن کنید همون ریست محسوب میشه
اما اگر گوشیتون روت هست از ویجت boot control میتونید استفاده کنید.

لینک دانلود

roxh58
04-09-2011, 15:38
یک بازی بسیار قشنگ با گرافیک و افکت صوتی عالی
سلولهای خاکستری مغز رو اکتیو میکنه
من که شدیدا عاشقش شدم
لایک بزنید ببینم شما هم تایید میکنید حرف من رو یا نه؟

توضیحات به انگلیسی

A stunning aquatic adventure. Devour your way to the top of the food chain. Eat fish and grow!

As a tiny egg, grow and devour your way to the top of the aquatic food chain! From a cramped jar to the open sea, play the adventure mode to explore different habitats. Collect coins to upgrade power-ups in the shop, then test your skills in survival mode, where endless hours of replay and online leader board awaits.

Features:
*64 levels with 7 stunning environments (Jar, Tank, Aquarium, Pond, Drain, Abyss, and Ocean)
*7 endless survival levels with global leader board
*Intuitive on-screen virtual joystick with multi-touch support
*Dynamic fishes and variable sizes offers a different experience every play
*Five unique power-ups with 17 upgrades to unlock
*Six types of enemies with unique behaviors
*Exclusively for Android

What’s New:
New Tilt Control!
Added grow fish warning
Now shows total coins in result screens
Minimalistic set of tutorials
Bug fixes
Reworked pacing of Jar levels

CONTENT RATING:
Everyone

Requirements: ANDROID:2.1 and up

دانلود

sososoli
04-09-2011, 15:56
نه میخام فرمت بشه کامل

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

اینترنت این گوشی رو چطور میشه فعال کرد؟؟
و اینکه این گوشی بعضی وقت ها خودش بلوتوس یا جی پی اس یا وای روشن میکنه چیکار باید کنیم؟؟؟؟

roxh58
04-09-2011, 16:25
نه میخام فرمت بشه کامل

---------- Post added at 03:56 PM ---------- Previous post was at 03:53 PM ----------

اینترنت این گوشی رو چطور میشه فعال کرد؟؟
و اینکه این گوشی بعضی وقت ها خودش بلوتوس یا جی پی اس یا وای روشن میکنه چیکار باید کنیم؟؟؟؟

برای فرمت کردن این مسیر رو برو
settings>privacy>factory deta reset

برای فعال کردن اینترنت اگر سیم کارتت ایرانسل هست این کد رو بزن
#6*3*140*
بعد اس ام اسی برات میاد سیوش کن و اگه رمزی خواست 1234 رو وارد کن
همین

roxh58
05-09-2011, 01:09
آپدیت جدید نرمافزار kies
تاریخ 1/9/2011

AC_POP
06-09-2011, 00:30
آقا مشکلات زیادی هر روز من از این گوشی توی سایت ها میبینم . مثل خاموش شدن خود به خود یا مشکل در اجرای بازی ها (مثلا انگری برد) یا مشکل وایرلسش ؟؟؟ واقعا اینجوری هست ؟؟؟ چند دقیقه پیش هم دیدم که یکی نوشته بود Gio نگیریم چون زیاد هنگ میکنه ؟ درسته ؟ من میخوام بخرمش و اولین گوشی آندرویدی من خواهد بود و من گیم و نرم افزار خیلی زیاد روش نصب خواهم کرد . حالا با این اوصاف این قضیه هنگ کردن هم که اگه صادق باشه که دیگه فکر نکنم این گوشی جواب منو بده هان !!!(مخصوصا واسه من که قراره زیاد گیم و برنامه بزنم)

roxh58
06-09-2011, 01:15
آقا مشکلات زیادی هر روز من از این گوشی توی سایت ها میبینم . مثل خاموش شدن خود به خود یا مشکل در اجرای بازی ها (مثلا انگری برد) یا مشکل وایرلسش ؟؟؟ واقعا اینجوری هست ؟؟؟ چند دقیقه پیش هم دیدم که یکی نوشته بود Gio نگیریم چون زیاد هنگ میکنه ؟ درسته ؟ من میخوام بخرمش و اولین گوشی آندرویدی من خواهد بود و من گیم و نرم افزار خیلی زیاد روش نصب خواهم کرد . حالا با این اوصاف این قضیه هنگ کردن هم که اگه صادق باشه که دیگه فکر نکنم این گوشی جواب منو بده هان !!!(مخصوصا واسه من که قراره زیاد گیم و برنامه بزنم)

یا ما خیلی خوش شانسیم که همچین مسائلی نداشتیم یا اینکه این جریانی که اپل و طرفداراش علیه سامسونگ راه انداختن به ایران هم رسیده
اما بهتره نخرید این گوشی رو
حیفه خز بشه
:31:

mehrdad khar khoon
06-09-2011, 11:30
آقا مشکلات زیادی هر روز من از این گوشی توی سایت ها میبینم . مثل خاموش شدن خود به خود یا مشکل در اجرای بازی ها (مثلا انگری برد) یا مشکل وایرلسش ؟؟؟ واقعا اینجوری هست ؟؟؟ چند دقیقه پیش هم دیدم که یکی نوشته بوهنگ بد Gio نگیریم چون زیاد هنگ میکنه ؟ درسته ؟ من میخوام بخرمش و اولین گوشی آندرویدی من خواهد بود و من گیم و نرم افزار خیلی زیاد روش نصب خواهم کرد . حالا با این اوصاف این قضیه هنگ کردن هم که اگه صادق باشه که دیگه فکر نکنم این گوشی جواب منو بده هان !!!(مخصوصا واسه من که قراره زیاد گیم و برنامه بزنم)
براي من يه بار بيشتر خاموش نشده-من كلا تو بازي هايي كه رو موبايلم ريختم 2 بازي نصب نشدن(swich-stupid zombies) و يك بازي كند بوده (يعني لگ داشته) كه همون انگري برد بوده كه البته اين بازي هم مرحله هاي اولش خوبه البته بازي هاي hd هم هستند كه اگر مخصوص رزولوشن gio باشند هيچ مشكلي ندارند -هنگ هم به 3 چيز تو اين گوشي بستگي داره1-حافظه 2-ميزان وحشي بازي هنگام كار با گوشي3-بعضي از برنامه هامشكل دارند....
به نظر من اگه يه مموري تپل مپل كلاس بالا بندازي تو گوشي از اين جور مشكلاتي كه خودت نام بردي كمتر واست پيش مياد البته گوشيتم بايد از جاي معتبر بگيري.ولي يه چيزي كه دوستمون در مورد خز شدن گفت كاملا صحيح هست واقعا تعداد كسايي كه اين گوشي رو مي شناسند خيلي زياد نيست....

sososoli
06-09-2011, 13:59
میشه برنامه ها رو رویه مموری نصب کرد و گوشی رو روت نکنیم؟؟؟

mehrdad khar khoon
06-09-2011, 17:28
میشه برنامه ها رو رویه مموری نصب کرد و گوشی رو روت نکنیم؟؟؟
بله از روش توضيح داده شده توسط roxh58 در صفحه ي 25 استفاده كنيد

AC_POP
07-09-2011, 00:17
یا ما خیلی خوش شانسیم که همچین مسائلی نداشتیم یا اینکه این جریانی که اپل و طرفداراش علیه سامسونگ راه انداختن به ایران هم رسیده
اما بهتره نخرید این گوشی رو
حیفه خز بشه
:31:
دستتون درد نکنه دیگه یعنی تا ما اومدیم این گوشی رو بخریم این گوشی خز میشه ؟؟؟ یعنی من اینقده ....... ؟؟؟؟؟؟؟ :41:

براي من يه بار بيشتر خاموش نشده-من كلا تو بازي هايي كه رو موبايلم ريختم 2 بازي نصب نشدن(swich-stupid zombies) و يك بازي كند بوده (يعني لگ داشته) كه همون انگري برد بوده كه البته اين بازي هم مرحله هاي اولش خوبه البته بازي هاي hd هم هستند كه اگر مخصوص رزولوشن gio باشند هيچ مشكلي ندارند -هنگ هم به 3 چيز تو اين گوشي بستگي داره1-حافظه 2-ميزان وحشي بازي هنگام كار با گوشي3-بعضي از برنامه هامشكل دارند....
به نظر من اگه يه مموري تپل مپل كلاس بالا بندازي تو گوشي از اين جور مشكلاتي كه خودت نام بردي كمتر واست پيش مياد البته گوشيتم بايد از جاي معتبر بگيري.ولي يه چيزي كه دوستمون در مورد خز شدن گفت كاملا صحيح هست واقعا تعداد كسايي كه اين گوشي رو مي شناسند خيلي زياد نيست....

مرسی ممنون از راهنمایی هاتون

sososoli
07-09-2011, 00:52
App2SD - نصب برنامه بر روی SD Card بدون نیاز به روت - برای Froyo 2.2

توجه: مسولیت بروز هر گونه خطا و ایجاد مشکل احتمالی ناشی از استفاده از این ابزار به عهده خود شماست!

در این روش بدون نیاز به روت گوشی، برنامه یا بازیهای خود را بر روی SD Card نصب کنید
برای Froyo 2.2

توجه: برای انجام این روش حتما باید Android USB Driver روی ویندوز نصب باشه

لینک دانلود

البته میتونید با نصب برنامه kies درایورها رو هم داشته باشید
(سی دی kies رو نصب کنید تا درایورها رو روی پس سی نصب کنه سپس برنامه ی kies رو اجرا و گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید برید به قسمت tools و سپس install driver
تا درایورها روی گوشی هم نصب بشن)

- فایل ضمیمه را دریافت و از حالت فشرده خارج کنید

- حالت USB Debugging رو از گوشی فعال کنید و با استفاده از USB Cable به سیستم متصل کنید

- برنامه را اجرا کنید

- این ابزار دو گزینه رو به شما نمایش میده:

گزینه اول: Apply App2SD

گزینه دوم: Restore defaults

برای استفاده از این Patch شما تنها به انتخاب گزینه اول نیاز دارید

من این کار هارو کردم اما نشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
App2SD-Patch-ENG.exe
این برنامه رو هم که اجرا میکنم یه کادر باز میشه و2 تا خط نوشته میاد همین !!!!!!!!!!!!!!!

hsein
07-09-2011, 01:19
[/RIGHT]
[/FONT][/COLOR]

App2SD-Patch-ENG.exe
این برنامه رو هم که اجرا میکنم یه کادر باز میشه و2 تا خط نوشته میاد همین !!!!!!!!!!!!!!!

تا اونجایی که من اطلاع دارم این روش همه چیو کامل منتقل نمی کنه تا اونجا که میشه میبره رو sd

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

دستتون درد نکنه دیگه یعنی تا ما اومدیم این گوشی رو بخریم این گوشی خز میشه ؟؟؟ یعنی من اینقده ....... ؟؟؟؟؟؟؟ :41:

مرسی ممنون از راهنمایی هاتون

به دل نگیر ... بنظرم شوخی بود
من هم تا حالا با مشکل هنگ برخورد نکردم ، اما وقتی تا خرخره گوشیو از برنامه پر می کنم سرعت پایین میاد مثلا تو مراحل پیشرفته انگری بردز کند میشه و ... اما با تعداد زیاد نرم افزار ها ! مثلا بالای 7 صفحه ...
وایرلس هم جدیدا نشده اما قبلا گاهی روشن نمیشد که با خاموش روشن کردن یا صبر کردن مساله حل میشد

mehrdad khar khoon
07-09-2011, 12:30
[/RIGHT]
[/FONT][/COLOR]

App2SD-Patch-ENG.exe

خب بعدش اون كار هايي كه گفته انجام بدي وبا موفقيت تموم شه ديگه هر برنامه اي رو كه بريزي مي ره تو sd. من پيشنهاد مي كنم بعد ريختن پچ يك برنامه بريزيد وبعد بريد توي قسمت manage aplication داخل setting بريد وداخل همون برنامه بشيد اگر گزينه ي move to phone وجود داشت يعني برنامه درست كار كرده.

sososoli
07-09-2011, 22:45
خب بعدش اون كار هايي كه گفته انجام بدي وبا موفقيت تموم شه ديگه هر برنامه اي رو كه بريزي مي ره تو sd. من پيشنهاد مي كنم بعد ريختن پچ يك برنامه بريزيد وبعد بريد توي قسمت manage aplication داخل setting بريد وداخل همون برنامه بشيد اگر گزينه ي move to phone وجود داشت يعني برنامه درست كار كرده.
شما خودت از این کار جواب گرفتی؟؟؟ من هر کار میکنم نمیشه

AC_POP
08-09-2011, 14:47
آقا یه کمک حیاتی بکنید بهم . چون 2-3 روز وقت دارم گوشی بخرم .
آقا من بين Galaxy Gio و Wave II موندم.از يه طرف سخت افزار قوي Wave II وسوسه م ميكنه كه بخرمش از طرف ديگه بادا بودنش يكم نگرانم ميكنه . گيم و برنامه رايگان (كرك شده ) براش زياد پيدا ميشه ؟؟؟ من اول قصدم 100% Gio بود ولي وقتي فهميدم در زمينه ي گيم زياد قوي نيست يكم نظرم عوض شد.حالا همه گيم هاي HD كه واسه Android و iPhone و سيمبين مياد واسه بادا هم مياد ؟؟؟
درضمن اينكه ميگن قراره بادا 2 غوغا كنه راسته ؟؟؟ اين Wave II به بادا 2 آپديت ميشه ؟؟؟
كلا بين Gio و Wave II كدوم رو پيشنهاد ميكنيد ؟(تعداد گيم و نرم افزار و همين طور خوب و با گرافيك بالا (HD) بودنش هم برام مهمه)
تورو خدا هرچي زودتر كمكم كنيد چون 2-3 روزه قراره يكي از اين دو رو بخرم.
-----------------------------
درضمن دوربین برام مهم نیست .

خواهش میکنم تورو خدا بدون طرفداری بگین . چون واقعا بین این دو گزینه موندم.اگه جیو گیم هارو راحت باز میکرد که نظرم 100% جیو بود اون موقع !!!

Highbury
08-09-2011, 17:24
چند تا سوال
1- به 2.3 آپدیت میشه ؟
2- میشه از گوشی به عنوان مودم استفاده کرد؟ و اینترنت Gprs را روی لب تاب فرستاد؟ با کابل یا بلوتوث یا وایرلس
3- باتریش چطوره و چقد عمر میکنه؟

hsein
08-09-2011, 18:11
آقا من بين Galaxy Gio و Wave II موندم.از يه طرف سخت افزار قوي Wave II وسوسه م ميكنه كه بخرمش از طرف ديگه بادا بودنش يكم نگرانم ميكنه . گيم و برنامه رايگان (كرك شده ) براش زياد پيدا ميشه ؟؟؟ من اول قصدم 100% Gio بود ولي وقتي فهميدم در زمينه ي گيم زياد قوي نيست يكم نظرم عوض شد.حالا همه گيم هاي HD كه واسه Android و iPhone و سيمبين مياد واسه بادا هم مياد ؟؟؟
درضمن اينكه ميگن قراره بادا 2 غوغا كنه راسته ؟؟؟ اين Wave II به بادا 2 آپديت ميشه ؟؟؟
كلا بين Gio و Wave II كدوم رو پيشنهاد ميكنيد ؟(تعداد گيم و نرم افزار و همين طور خوب و با گرافيك بالا (HD) بودنش هم برام مهمه)

خواهش میکنم تورو خدا بدون طرفداری بگین . چون واقعا بین این دو گزینه موندم.اگه جیو گیم هارو راحت باز میکرد که نظرم 100% جیو بود اون موقع !!!

والا من اونقدر از بادا اطلاع ندارم اما منطق میگه قطعا از لحاظ وسعت برنامه و بازی به آندرویید نمی رسه ، و سخت افزار هم وقتی نرم افزار مناسب نباشه که به کار نمی "آد!
+ از لحاظ بازی هم بازی hd خیلی روی جیو نباید حساب کرد بنظرم البته میشه ها و بازی های hqvg روش جواب می دن اما انصافا بازی توی این سایز ال سی دی چه لطفی داره تازه اونم بدون کنترلر درست حسابی
بیشتر بازیهای با گرافیک می نی مال ( ساده و عالی از نظر هنر گرافیکی نه قدرت) خوبن که اونا هم جواب می دن

این نظر شخصی من بود

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 07:10 PM ----------

چند تا سوال
1- به 2.3 آپدیت میشه ؟
2- میشه از گوشی به عنوان مودم استفاده کرد؟ و اینترنت Gprs را روی لب تاب فرستاد؟ با کابل یا بلوتوث یا وایرلس
3- باتریش چطوره و چقد عمر میکنه؟

1- چرا که نه ، بله
2- دقیق اطلاع ندارم ولی احتمال زیاد میشه
3- بستگی به شدت کارت داره ، چی کار و به چه میزان می خوای بکنی از چند روز تا نصفه روز!

prince_fable
08-09-2011, 18:33
چند تا سوال

بله هم از طریق usb و هم از طریق wi-fi hotspot میشه اینترنت رو روی گوشی یا لب تاب یا pc ... شیر کرد.
تنظیمات>>تنظیمات شبکه و بی سیم>>اتصال و نقاط قابل حمل

AC_POP
08-09-2011, 20:35
والا من اونقدر از بادا اطلاع ندارم اما منطق میگه قطعا از لحاظ وسعت برنامه و بازی به آندرویید نمی رسه ، و سخت افزار هم وقتی نرم افزار مناسب نباشه که به کار نمی "آد!
+ از لحاظ بازی هم بازی hd خیلی روی جیو نباید حساب کرد بنظرم البته میشه ها و بازی های hqvg روش جواب می دن اما انصافا بازی توی این سایز ال سی دی چه لطفی داره تازه اونم بدون کنترلر درست حسابی
بیشتر بازیهای با گرافیک می نی مال ( ساده و عالی از نظر هنر گرافیکی نه قدرت) خوبن که اونا هم جواب می دن

این نظر شخصی من بود

!
مرسی . شما خودتون این گوشی رو داشتین ؟؟(اگه آره ازش راضی هستین ؟؟؟)

prince_fable
08-09-2011, 21:42
سلام

چند روز پیش این بازی رو دانلود کردم خیلی جالبه!

شما یه نینجا هستید که با یه تاچ باید بپرید رو سقف یا رو زمین و موانع رو رد کنید و نیفتید همین!!
اولش بازی آرومه ولی یه ذره جلوتر که میرید و به سرعت میرسید حتی نمیتونید سرتون رو بخارونید اونقدر تند میره!!!
بعضی مواقع هم 2 تا تیغ دنبالتون میکنه!

عکس های بازی:

لینک دانلود بازی:

SlarK
09-09-2011, 11:39
سلام داداش
من خودم تازه این گوشی رو خریدم به قیمت 27000 تومن
گوشی خیلی خوبیه ! لمسیش خیلی خوبه ! کار های جالبی هم داره ....
سرعتش هم بد نیست

hsein
09-09-2011, 14:31

آره ، من الان جيو دارم ، ازش راضي هستم ... واقعا توي اين رنج فک کنم گزينه عالي اي باشه از همه لحاظ خوبه منتها دوربين عالي نيست و حافظه داخليش کمه واقعا! (البته اگه نخواي روت کني و هي برنامه بريزي)

SlarK
09-09-2011, 17:49
سلام دوستان
یه سوال دارم
بازی fruit ninja رو Samsung Galaxy Gio اجرا میشه ؟
اگه میشه ، لینک دانلودشو بدین

Air Born
09-09-2011, 21:09
سلام
من ویو 525 دارم.چون واسش برنامه گیر نمیاد میخوام عوضش کنم و اگه خدا بخواد جیو بگیرم.یکم راهنمایی لازم دارم.
میشه بگید برنامه ها تو مموری گوشی سیو میشن یا تو حافظه تلفن؟
اگه تو حافظه تلفن سیو میشن کلا چن تا برنامه و بازی میشه نصب کرد.در ضمن من اهل دستکاری سیستم عامل گوشی نیستم.
جیو تم هم میخوره؟ تم همون لانچره؟ نصب لانچر سادست یا اونم جنگولک بازی میخواد؟

prince_fable
09-09-2011, 21:20
سلام
من ویو 525 دارم.چون واسش برنامه گیر نمیاد میخوام عوضش کنم و اگه خدا بخواد جیو بگیرم.یکم راهنمایی لازم دارم.
میشه بگید برنامه ها تو مموری گوشی سیو میشن یا تو حافظه تلفن؟
اگه تو حافظه تلفن سیو میشن کلا چن تا برنامه و بازی میشه نصب کرد.در ضمن من اهل دستکاری سیستم عامل گوشی نیستم.
جیو تم هم میخوره؟ تم همون لانچره؟ نصب لانچر سادست یا اونم جنگولک بازی میخواد؟
سلام

برنامه ها بیشترشون تو حافظه داخلی نصب میشن و بعضی ها(بیشتر بازی) قابل انتقال به رم هستند.
ولی برنامه هایی هست که بتونین با روت یا بدون روت به رم منتقل کنین

اگه برنامه ها کم حجم باشه 40 50 تای شاید بشه اما اگه بازی حجم بالا باشه شاید 10 20 تا.بستگی به حجم برنامه و قابل انتقال بودن برنامه هست.

نصب تم دلخواه که کل شکل و شمایل گوشی رو عوض کنه جنگولک بازی میخواد:13:ولی لانچر فقط نمای صفحه ی اصلی و لیست برنامه ها رو عوض میکنه.

در کل گوشی خوبیه و به قیمتش می ارزه و برنامه هاش زیاده و عیب هاش هم دوربینش و حافظه ی کمش هست که نسبت به قیمتش معقوله.

ممنون

Air Born
09-09-2011, 21:28
قیمتش الان چنده؟
راستی ساخت کجاست؟

prince_fable
09-09-2011, 21:32
قیمت 250 تا 270
هم ساخت کره داره و هم ساخت چین
پشت گوشی زیر جایی که باتری قرار میگیره اگه نوشته باشه made by samsung یعنی ساخت کره هست
دو رنگ هم داره مشکی و سفید

SlarK
09-09-2011, 22:43
قیمتش الان چنده؟
راستی ساخت کجاست؟

سلام من تازه گرفتم 26500 تومن

amirreza_r143
10-09-2011, 16:02

دوست عزیز به هیچ وجه بادا نگیر که پشیمون میشی بادا اصلا قابلیت استفاده از سخت افزار رو نداره و گیم ها و نرم افزار هاش هم بسایر کم هستند به نظرم یه بار این تاپیک رو بخون تا به عمق فاجعه پی ببری

smash64
10-09-2011, 17:29
سلام دوستان وقت بخیر .می خواستم بدونم این گوشی کیفیت صاش با هندز فری چطوره ؟ آیا به خوبی hd mini هست؟

SlarK
10-09-2011, 20:22
سلام دوستان وقت بخیر .می خواستم بدونم این گوشی کیفیت صاش با هندز فری چطوره ؟ آیا به خوبی hd mini هست؟

عزیزم بستگی به هندزفریت داره !! ولی هندزفری خودش صداش خیلی خوبه

F_1984
10-09-2011, 21:32
خوب من می خوام فردا یا پس فردا این گوشی رو بگیرم

تا این جا که خوندم باید همراه گوشی یه هدست کارت حافظه کابل و cd برنامش باشه و پشت گوشه made by samsung نوشته باشه

درسته ؟ اگه نکته خاص دیگه ای هم هست بگید لطفا راستی قیمت گوشی تو نمایندگی روبروی پارک ملت با نمایندگی بازار

موبایل فرق داره یا نه؟

hsein
11-09-2011, 00:40
خوب من می خوام فردا یا پس فردا این گوشی رو بگیرم

تا این جا که خوندم باید همراه گوشی یه هدست کارت حافظه کابل و cd برنامش باشه و پشت گوشه made by samsung نوشته باشه

درسته ؟ اگه نکته خاص دیگه ای هم هست بگید لطفا راستی قیمت گوشی تو نمایندگی روبروی پارک ملت با نمایندگی بازار

موبایل فرق داره یا نه؟

سلام
از نمایندگی بخری خیالت راحته تقریبا جز چک کردن سریال نامبر ها هیچیه دیگه رو نمی خواد چک کنی و اینکه کل تهران ( و به صورت تئوری کل ایران) قیمت نمایندگی یکیه توی تهران که هر 3 تا نمایندگی 1 قیمتن

رضا
11-09-2011, 08:23
مشکل من در GPS حل شد!

قبلاً از خود برنامه maverick استفاده می‌کردم که برنامه‌اش در این زمینه خوب عمل نمی‌کنه
برنامه GPS TEST رو نصبیدم
ابتدا جی‌پی‌اس رو فعال می‌کنم با این برنامه قفل‌ش می‌کنم (در محیط باز حدود 30 ثانیه!!!! چند دقیقه بعد تا 8 ماهواره قفل کرده بود!)
بعد برنامه ماوریک رو باز می‌کنم دیگه جام رو به درستی تشخیص می‌ده!
دیروز تست کردم به خوبی جواب داد! مسیر رو رکورد کردم، سرعت و مسافت و جهت اصلی و ... خوب بود
خیلی خوب عمل می‌کرد به لحظه جایمان را درست روی نقشه نشان می‌داد (نقشه آفلاین گوگل مپ از اندروید.آی‌ار دانلود کردم) حتی فاصله یک متر را درست نشان می‌داد! کلی ذوق کردیم!

يخورده با جزئيات بيشتر توضيح مي دهيد من خيلي متوجه نحوه كار شما نشدم

smash64
11-09-2011, 22:15
سلام بچه ها خسته نباشید . من انشا اله فردا میرم برای خرید این گوشی . یه لطفی کنید بگید الان با گارانتی چنده ؟؟و یه سوال دیگه : کیفیت و بلندی داش با هندززفری چطوره ؟؟؟آخه من زیاد آهنگ گوش میدم :8: من قبلا k750 داشتم می خواستم بدونم کیفیت و بلندی صداش به خوبی اون هست؟؟؟مرسی

Air Born
11-09-2011, 23:35
سلام.منم جیو دار شدم:31:
چنتا سوال:
1-تو قسمت مشخصات گوشی نوشته نسخه اصلی perf root@se-s508#1
البته اینم بود2.6.32.9 معنی اینا اینه که گوشی روت شدس؟
فروشنده گفت اگه بخوای اینترنت رایگان نصب کنی باید گوشیت روت بشه.این روت شدن ضرری نداره؟
جی پی اس این گوشی پولیه؟
من تو دفتر تلفن نمیتونم مخاطبای سیم و خود تلفن رو جدا کنم و دیگه با اینکه تنظیمات اینترنت رو از همراه اول گرفتم و نصب کردم نمیتونم به اینترنت وصل بشم! چنتا آهنگ رو به mp3کانورت کردم ولی پخش نمیشن!
شاید خنده دار باشه ولی من نتونستم آهنگای mp3 رو واسه زنگ خور تنظیم کنم!!
این گوشی به آندروید 2.3 آپدیت میشه؟

hsein
12-09-2011, 13:09
این دفتر تلفن لعنتی چجوری مخاطبای گوشی و سیم کارتو جدا میکنه؟
دیگه واسه این گوشی چه کارت حافظه ای پیشنهاد میکنین.فکر میکنین 16 رو بدون دردسر بخونه؟
راستی من ویجت هم میخوام! از کجا گیر بیارم؟
لطفا آدرس تاپیکی که روت کردنو هم توضیح داده بگید.فروشنده گفت اگه گوشیو برات روت کنیم ، برنامه جی پی اس رایگان هم برات میزنیم.این روت کردن بعدا دردسر نشه!؟

روت کردن گوشیتونو از گارانتی در میاره
+ یک درصد احتمال این هست که گوشی خراب شه (میگن)
اگه گارانتی نیستین شاید به امتحانش بیارزه - ریختن جی پی اس و .... اصلا کاری نداره فقط احتیاج به دانلود و ... داره اگه می تونی خودت بکن الکی اینارو پررو نکن

SlarK
12-09-2011, 13:15
سلام بچه ها خسته نباشید . من انشا اله فردا میرم برای خرید این گوشی . یه لطفی کنید بگید الان با گارانتی چنده ؟؟و یه سوال دیگه : کیفیت و بلندی داش با هندززفری چطوره ؟؟؟آخه من زیاد آهنگ گوش میدم :8: من قبلا k750 داشتم می خواستم بدونم کیفیت و بلندی صداش به خوبی اون هست؟؟؟مرسی

سلام
قیمتش رو دقیق نمیدونم ولی فک کنم 260 تا 270 باشه .
صداش هم بد نیست ولی با هندزفری خیلی بلنده ..! کیفیتش هم خوبه

رضا
12-09-2011, 14:48
دوتا سئوال در مورد نصب :
1- در مورد نرم افزارها و بازيهايي كه با پسوند apk نيستند عمليات نصب چطور انجام ميشه؟ البته در يكي از تاپيكها خوندم كه بايد فايلها در مسير مموري كپي بشه اما نميدونم بعد از كپي چيكار كنم؟
يه سري نرم افزار و بازي دانلود كردم كه داراي چهر تا فولدر و يه سري فايله . اسامي فولدرها هم براي همه يكسانه : assets , com , meta-inf , res

2- بعضي از فايلها كه با پسوند apk هستند يه فايل كم حجمتري هم با همون نام در همون مسير هست. من هردوشون رو نصب كردم اما يكيش بعد از نصب ارور ميده و اجرا نميشه.مثلا" همين نرم افزار juice defender كه لينكش رو از همين تاپيك گرفتم

يه درخواست هم دارم لطفا" يه آنتي ويروس قوي براي اين گوشي معرفي كنيد.

prince_fable
12-09-2011, 17:06
دوتا سئوال در مورد نصب :
1- در مورد نرم افزارها و بازيهايي كه با پسوند apk نيستند عمليات نصب چطور انجام ميشه؟ البته در يكي از تاپيكها خوندم كه بايد فايلها در مسير مموري كپي بشه اما نميدونم بعد از كپي چيكار كنم؟
يه سري نرم افزار و بازي دانلود كردم كه داراي چهر تا فولدر و يه سري فايله . اسامي فولدرها هم براي همه يكسانه : assets , com , meta-inf , res

سلام
1. کلا اندروید برنامه هاش پسونذشون apk هست.مگه اینکه موقع دانلود خود سیستم پسوند رو zip کنه که باید به .apk تغییر نام داده بشن.
برای نصب برنامه های جاوا هم راه های مختلفی داره که من بلد نیستم.

Air Born
12-09-2011, 20:14
سلام.جنتا مشکل!
من نتونستم مخاطبای سیم و گوشی رو جدا کنم
اینترنتم فعاله و تنظیمات رو هم از سایت همراه اول گرفتم ولی نمیتونم به اینترنت وصل بشم
نمیتونم هیچ آهنگی رو به عنوان زنگ گوشی تنظیم کنم
آهنگایی رو که تبدیل به mp3 میکنم پخش نمی کنه
انگار این گوشی کرونومتر نداره!
فروشنده گفت واسه نصب جی پی ای رایگان باید گوشی رو روت کنه.با روت شدن بعدا مشکلی واسه گوشی پیش نمیاد؟
تو تنظیمات گوشی نوشته 2.6.32.9
perf-root@se-s508#1
این یعنی گوشی روت شدس؟

Air Born
12-09-2011, 20:15
سلام.جنتا مشکل!
اینترنتم فعاله و تنظیمات رو هم از سایت همراه اول گرفتم ولی نمیتونم به اینترنت وصل بشم
فروشنده گفت واسه نصب جی پی ای رایگان باید گوشی رو روت کنه.با روت شدن بعدا مشکلی واسه گوشی پیش نمیاد؟
perf-root@se-s508#1 (perf-root@se-s508#1)
این یعنی گوشی روت شدس؟

Air Born
12-09-2011, 22:22
کمکککککککککککککککککککک!:19:
اینترنت من کار نمی کنه!
gprs فعاله و تنظیماتو از همراه اول میگیرم و نصب می کنم ولی باز فایده ای نداره!!:37:

hsein
13-09-2011, 00:17
سلام.جنتا مشکل!
perf-root@se-s508#1 (perf-root@se-s508#1)
این یعنی گوشی روت شدس؟

عزیز جان یکم صبر! چت روم نیست که !:دی

اول باید بپرسم شما چی کار کردی که نتونستی آهنگ رو بعنوان زنگ انتخاب کنی؟ کجای کارت گیره که میگین هر کاری کردم؟
دوما خب با چی تبدیل می کنین؟
سوما وقتی سیستم عامل آندروییده یعنی بالقوه همه چی داره گوشی منتهی زحمت 1-2 مگ دانلود رو بکشید ! انواع و اقسام کرنومتر هست
فروشنده عزیز رو از طرف من ببوسین و بگین .... یعنی چی واسه جی پی اس باید روت شه ! بیجا گفته آقا اصلا این حرفا نیست
- نه اینجور که توی فروم مشخص شده این کد نشونه روت نیست حالا دوستانی که روت کردن بگن نشونش چیه . فکر می کنم یه برنامه است که نشونشه

roxh58
13-09-2011, 02:12
دوستان
من اکسپریا مینی پرو خریدم و جیو رو دادم به یکی از دوستانم

تنها اشتراکش با گلکسی جیو رزلوشن این دو تا گوشی هست
احتمالا دیگه کمتر بیام اینجا
تجربه ی خوبی داشتم از این گوشی و از همکلامی با شما
خوش باشید

Air Born
13-09-2011, 07:06
حسین جون اونا رو ولش کن اینترنتو چیکار کنم؟ میشه تنظیماتو دستی وارد کرد؟

رضا
13-09-2011, 07:30
دوستان

خوش باشید

خيلي حيف شد من خودم به شخصه يكي از دلايل خريد اين گوشي رو راهنماييها و پستهاي شما ميدونم. هرجا هستيد موفق باشيد

رضا
13-09-2011, 07:46
سلام.جنتا مشکل!

دفتر تلفن (contacts ) گوشي رو باز كن . دكمه فهرست ( سمت چپيه ) رو بزن . More رو انتخاب كن. برو تو قسمت display option .
پايين صفحه يه جا نوشته select contacts to display و زيرش هم دو تا گزينه phone و sim رو داري .
حالا زير مجموعه هر كدوم رو كه تيكش رو برداري ديگه نمايش داده نميشه. ضمنا" وقتي هردو تيك داره در قسمت contacts جلوي اون شماره هايي كه مال سيم كارته يه عكس سيم كارت ميذاره و كاملا" مشخصه.
ببخشيد اينقدر به ريز نوشتم . عادته .

---------- Post added at 04:16 AM ---------- Previous post was at 04:12 AM ----------

سلام
1. کلا اندروید برنامه هاش پسونذشون apk هست.مگه اینکه موقع دانلود خود سیستم پسوند رو zip کنه که باید به .apk تغییر نام داده بشن.
برای نصب برنامه های جاوا هم راه های مختلفی داره که من بلد نیستم.

ممنون اما من منظورم برنامه هاي آندرويد بود . تو همين فروم خودمون كه تو قسمت نرم افزارهاي آندرويد بريد اكثر برنامه ها رو كه دانلود ميكني شامل همون 4 تا فولدر و يكسري فايل ميشن يعني تك فايل نيست كه بخواهيم پسوندش رو عوض كنيم

mohammad_f29
13-09-2011, 08:03
دوستان

خوش باشید

آقا مبارک باشه
XperiaMini چند ؟
جیو رو چند فروختی ؟

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk

prince_fable
13-09-2011, 08:11
دفتر تلفن (contacts ) گوشي رو باز كن . دكمه فهرست ( سمت چپيه ) رو بزن . More رو انتخاب كن. برو تو قسمت display option .
پايين صفحه يه جا نوشته select contacts to display و زيرش هم دو تا گزينه phone و sim رو داري .
حالا زير مجموعه هر كدوم رو كه تيكش رو برداري ديگه نمايش داده نميشه. ضمنا" وقتي هردو تيك داره در قسمت contacts جلوي اون شماره هايي كه مال سيم كارته يه عكس سيم كارت ميذاره و كاملا" مشخصه.
ببخشيد اينقدر به ريز نوشتم . عادته .

---------- Post added at 04:16 AM ---------- Previous post was at 04:12 AM ----------

ممنون اما من منظورم برنامه هاي آندرويد بود . تو همين فروم خودمون كه تو قسمت نرم افزارهاي آندرويد بريد اكثر برنامه ها رو كه دانلود ميكني شامل همون 4 تا فولدر و يكسري فايل ميشن يعني تك فايل نيست كه بخواهيم پسوندش رو عوض كنيم
من منظور شما رو فهمیدم ولی شما بعد از دانلود، اون فایل رو اکسترکت میکنید که اون 3 4 تا فایل meta و غیره رو میبینید.
بعد از دانلود نباید extract کنید و باید rename بشن به apk.

به طور مثال:
شما بازی angry_birds رو دانلود کردید و حالا توی فایل هاتون یه فایل به اسم angry_birds.zip دارین.
این فایل رو rename کنین به angry_birds.apk.
همین
ممنون

Air Born
13-09-2011, 08:24
دمت گرم رضا اون مشکل حل شد. ولی بزرگترین مشکل من اینه که نمیتونم به اینترنت وصل بشم.اینترنتم فعاله و تنظیماتو از سایت همراه اول میگیرم و نصب می کنم ولی وصل نمیشه! حتی تنظیماتو دستی وارد کردم بازم نشد!
یه چیز جالب! وقتی تنظیمات رو تغییر میدم و سیو میکنم و برگشت رو میزنم میبینم اصلا اشتراکی وجود نداره! خود به خود پاک میشه!!
ریست این گوشی کجاست؟ یه جا خوندم مشکل اینترنت با ریست کردن حل شده!

prince_fable
13-09-2011, 08:50
دمت گرم رضا اون مشکل حل شد. ولی بزرگترین مشکل من اینه که نمیتونم به اینترنت وصل بشم.اینترنتم فعاله و تنظیماتو از سایت همراه اول میگیرم و نصب می کنم ولی وصل نمیشه! حتی تنظیماتو دستی وارد کردم بازم نشد!
یه چیز جالب! وقتی تنظیمات رو تغییر میدم و سیو میکنم و برگشت رو میزنم میبینم اصلا اشتراکی وجود نداره! خود به خود پاک میشه!!
ریست این گوشی کجاست؟ یه جا خوندم مشکل اینترنت با ریست کردن حل شده!
سلام
نمیدونم چرا شما این مشکل رو داری
ولی برو تو تنظیمات شبکه ها و تلفن همراه ببین تیک استفاده از داده بسته ای فعال یا نه

برای ریستارت هم 8 ثانیه دکمه پاور رو نگه داره

برای هارد/فکتئری ریست هم برو به تنظیمات>>شخصی>>بازنشانی
ولی کل اطلاعاتت میپره

رضا
13-09-2011, 10:28
من منظور شما رو فهمیدم ولی شما بعد از دانلود، اون فایل رو اکسترکت میکنید که اون 3 4 تا فایل meta و غیره رو میبینید.
بعد از دانلود نباید extract کنید و باید rename بشن به apk.

به طور مثال:
شما بازی angry_birds رو دانلود کردید و حالا توی فایل هاتون یه فایل به اسم angry_birds.zip دارین.
این فایل رو rename کنین به angry_birds.apk.
همین
ممنون

ها حالا افتاد. خيلي خيلي ممنون

Air Born
13-09-2011, 10:53
هارد ریست کردم ولی بدتر شد! نه تنها مشکل وصل نشدن به اینترنت درست نشد، تازه وقتی از مرورگر میومدم بیرون گوشی هنگ میکرد! البته با یه بار خاموش روشن کردن درس شد دوباره.
با اینکه من زیاد با اینترنت موبایل کار نمی کردم ولی این خیلی ضایس که با یه گوشی مثلا هوشمند نتونی تو نت هیچ غلطی بکنی!
...
فکر میکنین اینو چند بتونم بفروشم؟
بجاش چی بخرم؟
اگه رو این گوشی زیاد ضرر نکنم فکر کنم بتونم 250 رو جور کنم.

mehrdad khar khoon
13-09-2011, 15:12
هارد ریست کردم ولی بدتر شد! نه تنها مشکل وصل نشدن به اینترنت درست نشد، تازه وقتی از مرورگر میومدم بیرون گوشی هنگ میکرد! البته با یه بار خاموش روشن کردن درس شد دوباره.
با اینکه من زیاد با اینترنت موبایل کار نمی کردم ولی این خیلی ضایس که با یه گوشی مثلا هوشمند نتونی تو نت هیچ غلطی بکنی!
...
فکر میکنین اینو چند بتونم بفروشم؟
بجاش چی بخرم؟
اگه رو این گوشی زیاد ضرر نکنم فکر کنم بتونم 250 رو جور کنم.
چهار تا سوال: شما منظورتون از اينترنت همون اينترنت به وسيله ي سيم كارت هست؟شما مطمئني تنظيماتت(با ايرانسل هم امتحان كردي؟) درسته؟وقتي مي خواي بري اينترنت DATA NETWORK MODE فعال هست؟ شما گوشيت رو از كجا گرفتي؟؟؟؟؟

Air Born
13-09-2011, 18:05
سلام
آره منظورم همونه.تنظیماتو از سایت همراه اول مخصوص همین گوشی گرفتم.یا سیم کارت ایرانسل بدون دردسر کانکت میشه.اونی که گفتی تو این گوشی نیست بجاش mobile network هست که اونم پنج تا زیر منو داره که یکیشون access point names هستش که تنظیمات اشتراک تو اونه.گزینه ای که اینترنت رو فعال یا غیر فعال کنه نیست.گوشی بدون گارانتی و ساخت چین تحت لیسانس سامسونگه.
سیم کارتمو هم رو گوشی دیگه ای امتحان کردیم راحت کانکت میشد.تا یه سه چهار روز پیش هم با همین سیم کارت با استار و ویو525 راحت از اینترنت دانلود میکردم.به چنتا تعمیرکار هم نشون دادم هیشکی نفهمید مشکلش چیه!

prince_fable
13-09-2011, 18:12
سلام
آره منظورم همونه.تنظیماتو از سایت همراه اول مخصوص همین گوشی گرفتم.یا سیم کارت ایرانسل بدون دردسر کانکت میشه.اونی که گفتی تو این گوشی نیست بجاش mobile network هست که اونم پنج تا زیر منو داره که یکیشون access point names هستش که تنظیمات اشتراک تو اونه.گزینه ای که اینترنت رو فعال یا غیر فعال کنه نیست.گوشی بدون گارانتی و ساخت چین تحت لیسانس سامسونگه.
سیم کارتمو هم رو گوشی دیگه ای امتحان کردیم راحت کانکت میشد.تا یه سه چهار روز پیش هم با همین سیم کارت با استار و ویو525 راحت از اینترنت دانلود میکردم.به چنتا تعمیرکار هم نشون دادم هیشکی نفهمید مشکلش چیه!
تو همون mobile network تیک اولی باید فعال باشه
تیک اون رو زدی؟

Air Born
13-09-2011, 20:24
منظورت استفاده از داده بسته ایه.آره تیک اونم زدم.راستی اون data network mode رو هم پیدا کردم.وقتی دکمه پاور رو میزنی میاد!
اونم فعاله.

mohammad_f29
13-09-2011, 21:16
منظورت استفاده از داده بسته ایه.آره تیک اونم زدم.راستی اون data network mode رو هم پیدا کردم.وقتی دکمه پاور رو میزنی میاد!
اونم فعاله.

من اولین سری که خواستم gprs شو فعال کنم تنظیمش که کردم کانکت نمیشد
یه خاموش روشنش که کردم ردیف شد

Air Born
13-09-2011, 22:20
خاموش روشن ؟! شونصد بار اینکارو کردم تا بحال.تازه من یه بار ریستش هم کردم بهتر نشد که هیچ بدتر هم شد!!
بچه های همراه اولی بیان تنظیمات اینترنت گوشیشونو اینجا بزارن ببینیم این گوشی لامصب چه مرگشه که کانکت نمیشه!
راستی یه سیم کارت اعتباری همراه اول هم انداختم روش نتیجه ای نداشت.انگار این گوشی کلا با همراه اول مشکل داره.

saeed bigdeli
13-09-2011, 22:54
خاموش روشن ؟! شونصد بار اینکارو کردم تا بحال.تازه من یه بار ریستش هم کردم بهتر نشد که هیچ بدتر هم شد!!
بچه های همراه اولی بیان تنظیمات اینترنت گوشیشونو اینجا بزارن ببینیم این گوشی لامصب چه مرگشه که کانکت نمیشه!
راستی یه سیم کارت اعتباری همراه اول هم انداختم روش نتیجه ای نداشت.انگار این گوشی کلا با همراه اول مشکل داره.

سلام از مسیر زیر رو چک کن
settings/wireless a.../mobile networks/use only 2G networks ببینید تیکش زده نشده باشه
احتمالا برای کم مصرف کردن باطری این تیک رو زدید در این صورت به اینترنت وصل نمیشه

Air Born
13-09-2011, 23:24
منفیه.تیک نداره.این تنظیمات اینترنت گوشیه منه:
نام :MCCI WAP GPRS
نام دستیابی:mcinet
پراکسی:192.168.194.073
پورت:8080
MCC:432
MNC:11
نوع تایید:PAP
نوع APN: اینترنتinternet

hsein
13-09-2011, 23:46
حسین جون اونا رو ولش کن اینترنتو چیکار کنم؟ میشه تنظیماتو دستی وارد کرد؟

والا عزیز دل ، من چون از وای فای استفاده می کنم تا حالا سراغش نرفتم ولی مطمئنن میشه لطفا دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن اگه نه که بریم توی کارش پیداش کنیم خودمون

شرمنده من ندیدم بچه ها جواب داده بودن! راستی خوندم انگار می خواستی به خاطر اینترنت گوشیو بفروشی ! نکنی ها!:دی
امشب یکم ور میرم ببینم جایی چیزی هست؟
راستی با چه مرور گری میری ؟ شاید مساله از مرورگره!

رضا
14-09-2011, 08:10
منفیه.تیک نداره.این تنظیمات اینترنت گوشیه منه:
نام :MCCI WAP GPRS
نام دستیابی:mcinet
پراکسی:192.168.194.073
پورت:8080
MCC:432
MNC:11
نوع تایید:PAP
نوع APN: اینترنتinternet

تنضيمات گوشي من هم همينه به غير از آخريه كه گزينه internet+dun هستش. همونطور كه كاربر محترم hsien گفته شايد مشكلت از مرورگرت باشه . من با مرورگر خود گوشي كه ميرم دائم پيغام bad gateway ميده و تقريبا" هيچ سايتي رو باز نميكنه اما از همين فروم مرورگر UC browser رو دانلود و نصب كردم كه حتي توفيس بوك هم به راحتي ميره. ضرر نداره يه مرورگر ديگه رو امتحان كني

prince_fable
14-09-2011, 13:16
سلام به اینا یه سر بزن انشالله درست میشه:

hsein
14-09-2011, 14:13
اسم تاپیک رو نمیشه اصلاح کرد؟
خیلی تحت تاثیر اپتیموس وان هست که باعث میشه حالت رسمی برای جیو پیدا نکنه + پیدا کردنش سخت میشه من خودم کلی گشتم!

+ من gps ام خیلی خیلی سخت وصل میشه به ماهواره تقریبا نمیشه! از چی می تونه باشه؟؟
کاشان که رفته بودم خوب بود الان خرابه می نومه ماله این باشه که ndrive رو نصب کردم؟

Air Born
15-09-2011, 19:57
سلام
خوشحالم اومدین کمک.
مرورگر uc browser رو نصب کردم فایده ای نداشت.اپرا مینی هم که واسه نصب باید به اینترنت وصل بشه و کلا هیچی.
این گزینه data network mode که با دکمه پاور میاد جای دیگه ای هم هست؟
از بچه های فروم کسی هست با همراه اول کانکت بشه؟ اگه هست لطفا بگین تنظیماتتون چیه و چجوری گرفتینش.
من که هم دستی وارد کردم و هم از سایت همراه اول گرفتم ولی هیچکدوم کار نکرد.در ضمن نتونستم با اس ام اس کردن مدل گوشی به شماره 8008 تنظیماتو بگیرم.
بعد نصب تنظیمات کار دیگه و تنظیمات دیگه ای هم هست؟ یا مستقیم با مرورگر میشه به نت وصل شد؟

SlarK
15-09-2011, 23:02
اسم تاپیک رو نمیشه اصلاح کرد؟
خیلی تحت تاثیر اپتیموس وان هست که باعث میشه حالت رسمی برای جیو پیدا نکنه + پیدا کردنش سخت میشه من خودم کلی گشتم!

آورین آورین ! :31:

mehrdad khar khoon
16-09-2011, 11:19
بچه ها من يه برنامه پيدا كردم رو اين گوشي اجرا نمي شه در واقع اين اولين برنامه اي هست كه اجرا نمي شه!!!!!!!!!!!!!!!!! حدس مي زنيد چيه:نسخه اول playdota.ir همراه!!!!

Air Born
16-09-2011, 11:40
سلام
اینجور که من از انجمنها فهمیدم شونصد نفر مشکل منو دارن.البته با گوشیهای مختلف و البته اندروید.وجالبه که تقریبا مشکل هیچکدومشون حل نشده.htc بیشترین مشکلو داره.بعضیا سیکارتشونو با سیم کارت ایرانسل عوض کردن و بعضیا زدن تو خط وای فای.
ایرانسل که نه ولی شاید بتونم وای فایو یه کاریش بکنم.شایدم گوشیمو بفروشم.
کاش گوشیه گارانتی دار میگرفتم.

hsein
16-09-2011, 14:55
سلام
اینجور که من از انجمنها فهمیدم شونصد نفر مشکل منو دارن.البته با گوشیهای مختلف و البته اندروید.وجالبه که تقریبا مشکل هیچکدومشون حل نشده.htc بیشترین مشکلو داره.بعضیا سیکارتشونو با سیم کارت ایرانسل عوض کردن و بعضیا زدن تو خط وای فای.
ایرانسل که نه ولی شاید بتونم وای فایو یه کاریش بکنم.شایدم گوشیمو بفروشم.
کاش گوشیه گارانتی دار میگرفتم.

آقا این کاملا حق شماست که به اینترنت جی پی آر اس دسترسی داشته باشی اما خداییش اصلا کاربردی نیست! یعنی جون آدم رو بالا میاره + قیمت بالا ... تازه من ایرانسل رو امتحان کردم میگن همراه سرویساش معمولن بدتره!

خداییش اگه می تونی برو تو کار وای فای ... اصلا یه دنیا تفاوته ! من کلا 1 بار بیشتر با جی پی ار اس نرفتم با این گوشی...

آخه بفروشی که چی بگیری؟ اینو چند می خرن مگه ازت؟ خودت درگیر فروش نکن بنظرم من گوشی قبلیم که جت بود رو هنوز حوصله و همت نکردم برم سراغ فروشش همینجوری اینجا افتاده ...

راستی use pocketdata رو که حتما زدی؟ (چه سوالیه!) راستی یه بار مرورگر خودش رو restore default کن شاید حل شه ... نمی دونم والا واقعا اینجوری از راه دور نمیشه فهمید ...! چه اروری میده؟ ارور میده؟ با ایرانسل شده یا نه؟

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

بچه ها این internal memory داره دیووونه ام میکنه .... دست می زنم به گوشی میزنه nearby full اههههه آخه این چه وضعیه!
بریم تو کار روت؟؟
نگران گارانتی ام فقط مگر نه ....

mahla_EEL
16-09-2011, 16:29
سلام
کسی تا به حال با برنامه kies گوشی شو update کرده؟

prince_fable
16-09-2011, 17:50
بچه ها این internal memory داره دیووونه ام میکنه .... دست می زنم به گوشی میزنه nearby full اههههه آخه این چه وضعیه!
بریم تو کار روت؟؟
نگران گارانتی ام فقط مگر نه ....
خوب روت کن (گارانتی میپره) هر وقت هم مشکل پیش اومد آنروت کن و full wipe دوباره گارانتیش بر میگرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hsein
16-09-2011, 23:52
خوب روت کن (گارانتی میپره) هر وقت هم مشکل پیش اومد آنروت کن و full wipe دوباره گارانتیش بر میگرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

full wipe چیه؟
یعنی نمی فهمن؟
+خود عملیات روت و عملیات های بعد از اون تاثیر منفی روی گوشی نمی زاره؟
+اصلا چجوری باید روت کنم؟ شما روت کردین؟

mehrdad khar khoon
17-09-2011, 09:42
full wipe چیه؟
یعنی نمی فهمن؟
+خود عملیات روت و عملیات های بعد از اون تاثیر منفی روی گوشی نمی زاره؟
+اصلا چجوری باید روت کنم؟ شما روت کردین؟
شما از پچ صفحه ي 25 استفاده كرديد؟جواب نگرفتيد؟
خوب واسه من عجيبه وقتي مي بينم فقط خودم نتيجه گرفتم...
ولي اگه از اين راه نتيجه نگرفتي حتما روت كن چون با مموري داخلي به اين اندازه تقريبا كار زيادي نمي شه انجام داد....

hsein
17-09-2011, 14:34
شما از پچ صفحه ي 25 استفاده كرديد؟جواب نگرفتيد؟
خوب واسه من عجيبه وقتي مي بينم فقط خودم نتيجه گرفتم...
ولي اگه از اين راه نتيجه نگرفتي حتما روت كن چون با مموري داخلي به اين اندازه تقريبا كار زيادي نمي شه انجام داد....

آره ... اما کامل که نمیره که یه مقدارش میمونه!
موندم وایسم تا 2.3 یا بزنم به روت ... ؟؟
مثله پاره کردن چسب کارتن آکبنده! آدم هول ورش میداره !1 (یا هرچی دیگه :دی)

اگر این لا مصب یه مقدار این حافظه و رمش بیشتر بود چی میشد؟؟!

mehrdad khar khoon
17-09-2011, 20:04
آره ... اما کامل که نمیره که یه مقدارش میمونه!
موندم وایسم تا 2.3 یا بزنم به روت ... ؟؟
مثله پاره کردن چسب کارتن آکبنده! آدم هول ورش میداره !1 (یا هرچی دیگه :دی)

اگر این لا مصب یه مقدار این حافظه و رمش بیشتر بود چی میشد؟؟!
آره يه مقداريش ميمونه!!!ولي زياد نيست....به هر حال بعضي از برنامه ها هم بايد رو خود حافظه باشند مثل:ويجت ها وتم ها و...
آره بد اوضايي هستش ولي من خيلي حافظه داخليم پر نيست چون sd زود تر پر شد....

Air Born
17-09-2011, 20:36
سلام
دوربین گوشی من با وضوح 3.2 و فوکوس خودکار تقریبا هیچ فرقی با دوربین زاغارت 2 مگاپیکسلی و بدون فوکوس s500 سونی اریکسون نداره!! بعلت نداشتن کلید شاتر هم نمیتونم از خودم عکس بگیرم.
اینترنت هم که قربونش برم بطور مادرزادی تعطیل بود.
قاب پشت گوشی با چند بار باز و بسته شدن لق شده و درست بسته نمیشه و رو اعصابه! من موندم چرا اینقدر بی کیفیت و ظزیف ساختن اینو؟!
باطری سه سوته خالی میشه و به یه روز نمیرسه.آهنگهایی که با توتال کانورتر تبدیل کرده بودم و رو گوشیهای دیگه پخش میشدن حالا رو این گوشی پخش نمیشن.
تنها دلخوشی من از این گوشی فقط برنامست که اونم دیگه به معایبش نمیچربه!
نظرتون در مورد فیت چیه؟
5 مگاپیکسل اون واقعیه؟
برنامه ها با رزولیشن پایین اون مشکل پیدا نمیکنن؟
راستی گالکسی 551 هم هست.
یه کمکی بکنین که باز ضرر نکنم

hsein
18-09-2011, 00:31
سلام
دوربین گوشی من با وضوح 3.2 و فوکوس خودکار تقریبا هیچ فرقی با دوربین زاغارت 2 مگاپیکسلی و بدون فوکوس s500 سونی اریکسون نداره!! بعلت نداشتن کلید شاتر هم نمیتونم از خودم عکس بگیرم.
قاب پشت گوشی با چند بار باز و بسته شدن لق شده و درست بسته نمیشه و رو اعصابه! من موندم چرا اینقدر بی کیفیت و ظزیف ساختن اینو؟!
باطری سه سوته خالی میشه و به یه روز نمیرسه.آهنگهایی که با توتال کانورتر تبدیل کرده بودم و رو گوشیهای دیگه پخش میشدن حالا رو این گوشی پخش نمیشن.
نظرتون در مورد فیت چیه؟
5 مگاپیکسل اون واقعیه؟
راستی گالکسی 551 هم هست.

دوست عزیز حرص نخور!
در مورد اینترنتت پیشنهادم اینه مه با ایرانسل امتحان کنی تا مشخص شه مشکل از گوشیه یا سیم کارت( با یه سیم کارت ایرانسلی که قبلا جواب میداده و تنظیماتشو میدونی امتحان کن)
در مورد درب پشت واقعا نمی تونم حرفتو قبول کنم من خیلی نگرانش بودم اما خوب بوده نه لق شده نه کثیف (با اینکه سفیده) در گوشی یه لم ای داره که اول باید دو تا پین بالا رو جا بزنی بعد مابقی رو شاید این باعث خرابیش شده
در مورد دوربین من بعنوان یه کسی که یجورایی کارم عکاسیه و بصورت حرفه ای عکاسی می کنم ( ادعا ندارم من باب دوربین dslr و مباحثش میگم فقط)باید بگم که دوربین هایی که من تابحال از سامسونگ دیدم ( f480 - jet - gio) هر سه خیلی بالا تر از حد دوربین گوشی بودن هم از لحاظ تنظیمات هم از لحاظ کیفیت و مخصوصا از لحاظ ادیت ای که خود گوشی بعد از عکس روی عکس خام انجام میده ... نمونه عکس رو هم دارم که توی شب از یه نور کم تو مسحد آقابزرگ کاشان گرفتم و واقعا شگفت زده ام کرد ... بازهم میگم این دوربین ها بیش از حد انتظار از دوربین "گوشی" هستند نه اینکه بی نقص باشند و البته لذت عکاسی با گوشی هم خیلی خاص و زیاده ... منتهی یه چیز ضدحال هست که آدم لجش می گیره اونم این قضیه دکمه اتوفوکوس ه من نمیدونم چه هزینه ای داشت که این دکمه رو مزاشتن؟
در مورد فیت هم من از کسایی که داشتن زیاد خوب نشنیدم + سی پی یو اش هم کمتره (600) + اصلا به قیافش نمی خوره خوب باشه (قضاوت احساسی محض نه مدلل)

نمونه عکس رو هم سابت آپلود اگه سراغ دارید معرفی کنین تا بزارم ...

saeed bigdeli
18-09-2011, 00:34
سلام
نظرتون در مورد فیت چیه؟
5 مگاپیکسل اون واقعیه؟
راستی گالکسی 551 هم هست.

سلام من نمیدونم چرا شما اینقدر با این گوشی مشکل دارید بغیر از دوربین تمام مشکلاتی که نوشتین رو من به شخصه ندارم و اگر دوباره به عقب برگردم با این هزینه باز این گوشی رو می خرم
در مورد دوربین هم عکاسیش خوبه ولی فیلمبرداری خوبی نداره که با آپدیت به 2.3.4 بهتر میشه

mehrdad khar khoon
18-09-2011, 09:55
سلام
نظرتون در مورد فیت چیه؟
5 مگاپیکسل اون واقعیه؟
راستی گالکسی 551 هم هست.
به نظر من دوربين 3.2 اين گوشي از خيلي دوربين ها بهتر عكس مي گيره مثلا از دوربين 5 مگاپيكسل LG KM900 خيلي بهتر عكس مي گيره... ولي فيلم برداري تعطيل تعطيل هستش...
اينترنت هم كه فقط شما مشكل داري...
قاب گوشي رو من مشكلي ندارم به جز 3 بار كه از ارتفاع هاي 0.5 و1 و1.5 متري افتاد روي زمين... كه قاب و باطري با هم پرتاب شدن بالا ولي گوشي حتي يه خش برنداشت...
باتري رو بستگي داره چه جوري استفاده كني هر كي گوشي اندرويدي داره مشكل باتري داره...ولي هر كي مشكل باطري داشته باشه گوشي اندرويدي نداره...:31:
در مورد آهنگ هم من هييييييييييييييييييچچچچچچ چچچچچچ مشكلي ندارم
نظر من در مورد فيت اينه كه خيلي زششششششششششته از نزديك ديدم حالت بدي به من دست داد....
گالكسي 551 هم بد نيست خوبه.....ولي جيو يه چيز ديگست
راستي اين دفعه گوشيت رو از نمايندگي بگير......:20:

Yashar Cross
18-09-2011, 10:19
سلام دوستان
قیمت نوش چند شده؟
محتویات جعبش چیه؟
کارکردش چند میارزه؟
مرسی
دوستدار شما یاشار

prince_fable
18-09-2011, 11:47
full wipe همون factory reset هست که از ریکاوری انجام میشه

سلام دوستان
قیمت نوش چند شده؟
محتویات جعبش چیه؟
کارکردش چند میارزه؟
مرسی
دوستدار شما یاشار
از 250 تا هست تا 270 تا
رم 2گیگ، شارژر، کابل میکرو یو اس بی، باتری، هندزفری ، 2تا مینی سی دی، دفترچه، گوشی!!×!!
نسبت به قیمتش عالیه
تنها مشکلش فیلمبرداریشه که با آپدیت حل میشه و باتریشه که طبیعیه چون اندرویده

roxh58
18-09-2011, 19:02
کیفیت ساخت جیو با وجود اینکه در رده ی ارزان قیمت بازار دسته بندی میشه بسیار خوب هست
سامسونگ برای تولید این گوشی شدیدا رژیم گرفته و از خیلی چیزها گذشته
دوربینش برای عکاسی یکی از با کیفیت ترین 3.2 مگاپیکسلی ها موجوده
صفحه نمایش نقطه قوت نمای بیرونی این گوشیه که کافیه با گوشی هایی همچون اچ تی سی Wildfire و حتی Wildfire S
مقایسه کنید مخصوصا زیر نور مستقیم آفتاب
به نظر من (چند مدت تجربه ی کار با این گوشی رو داشتم ) در رده ی قیمتی زیر 300 هزار مقرون به صرفه ترین آندرویدی موجوده
و ساپرت خوب سامسونگ و ارائه ی ورژن 2.3.4 جای شکی باقی نمیذاره
البته نهایتا خریدار باید تکلیفش رو با خودش مشخص کنه که گوشی رو برای حاشیه هاش میخواد (عکاسی و مولتی میدیا و ...) یا برای آندرویدی بودنش

Sent from my XPERIA mini pro using Tapatalk

mahla_EEL
18-09-2011, 23:06
حسابی حال می کنی XPERIA mini pro گرفتی ها!!! :20::31:

hsein
19-09-2011, 00:11
full wipe همون factory reset هست که از ریکاوری انجام میشه

از 250 تا هست تا 270 تا
رم 2گیگ، شارژر، کابل میکرو یو اس بی، باتری، هندزفری ، 2تا مینی سی دی، دفترچه، گوشی!!×!!
نسبت به قیمتش عالیه
تنها مشکلش فیلمبرداریشه که با آپدیت حل میشه و باتریشه که طبیعیه چون اندرویده

چرا 2تا سی دی مینی؟؟؟
ماله من 1کی بود...

mehdi_08
19-09-2011, 09:20
کیفیت ساخت جیو با وجود اینکه در رده ی ارزان قیمت بازار دسته بندی میشه بسیار خوب هست
سامسونگ برای تولید این گوشی شدیدا رژیم گرفته و از خیلی چیزها گذشته
دوربینش برای عکاسی یکی از با کیفیت ترین 3.2 مگاپیکسلی ها موجوده
صفحه نمایش نقطه قوت نمای بیرونی این گوشیه که کافیه با گوشی هایی همچون اچ تی سی Wildfire و حتی Wildfire S
مقایسه کنید مخصوصا زیر نور مستقیم آفتاب
به نظر من (چند مدت تجربه ی کار با این گوشی رو داشتم ) در رده ی قیمتی زیر 300 هزار مقرون به صرفه ترین آندرویدی موجوده
و ساپرت خوب سامسونگ و ارائه ی ورژن 2.3.4 جای شکی باقی نمیذاره
البته نهایتا خریدار باید تکلیفش رو با خودش مشخص کنه که گوشی رو برای حاشیه هاش میخواد (عکاسی و مولتی میدیا و ...) یا برای آندرویدی بودنش

توی هایپر استار ال سی دی گوشی رو با گوشی های دیگه مقایسه کردم به جرات می گم کیفیت خیلی بهتری از گوشی های گرون قیمت تر از خودش داشت

prince_fable
19-09-2011, 11:11
چرا 2تا سی دی مینی؟؟؟
ماله من 1کی بود...
معمولا گلگسی ها 2 تاست یدونه مشکی cd1/1 و یه دونه هم نارنجی(رنگ kies) cd 1/2 هست.
ولی مهم همون cd مشکیه هست یعنی cd 1 .

hsein
19-09-2011, 15:52
معمولا گلگسی ها 2 تاست یدونه مشکی cd1/1 و یه دونه هم نارنجی(رنگ kies) cd 1/2 هست.
ولی مهم همون cd مشکیه هست یعنی cd 1 .

خب اون سی دی شماره 2 چیه اصلا؟ شما دیدین همراه جیو بدن؟ چون من از نمایندگی مایکروتل گرفتم همراش نبود

+ گوشیم اصلا هر موقع وصل میشه به کامپیوتر یا مموری رو در میارم و جا می زنم میزنه اینترنال مموری low ماله چیه؟

راجع به روت ( معایب و مزایا ) جایی هست که کامل روشن شم؟؟ بهتره روت کنم یا صبر کنم تا 2/3 بیاد؟
مرسی

prince_fable
19-09-2011, 18:09
من که تو 3 تا گلکسی دیدم تو 551 2تا بود و تو ایس اصلا نبود تو جیو هم یکی بود
یه سری فایل های نصبی بود که واسه من نصب نشد

مزایای روت اینکه دسترسی به فایلهای سیستمی داری و میتونی با نصب ریکاوری از گوشی بکاپ بگیری و غیره
معایبش هم پریدن گارانتی و اگه فایل های سیستمی رو اشتباهی انگولک یا پاک کنی گوشی خراب میشه
البته اگه یه بار آنروت کنی و گوشی رو فلش کنی دوباره گارانتی برمیگرده

واسه چی میخوای روت کنی که منتظر 2.3 هستی؟

roxh58
19-09-2011, 18:33
حسابی حال می کنی XPERIA mini pro گرفتی ها!!! :20::31:
قابل شما رو نداره
امر کنید تا تقدیم کنم برادر :11:
گوشیه بسیار خوبیست
ازش راضیم :5:

hsein
20-09-2011, 01:27
من که تو 3 تا گلکسی دیدم تو 551 2تا بود و تو ایس اصلا نبود تو جیو هم یکی بود
یه سری فایل های نصبی بود که واسه من نصب نشد

مزایای روت اینکه دسترسی به فایلهای سیستمی داری و میتونی با نصب ریکاوری از گوشی بکاپ بگیری و غیره
معایبش هم پریدن گارانتی و اگه فایل های سیستمی رو اشتباهی انگولک یا پاک کنی گوشی خراب میشه
البته اگه یه بار آنروت کنی و گوشی رو فلش کنی دوباره گارانتی برمیگرده

واسه چی میخوای روت کنی که منتظر 2.3 هستی؟

میگم اگر قراره 2.3 بیاد این چند وقته صبر کنم به اونم آپدیت کنم شاید مسائل حافظه و .. حل شد یا شاید تغییر اینترفیس حالمون رو جا اورد یا یا یا ...
مگه روت که میکنی یه برنامه به گوشی اضافه نمیشه؟ از همون آنروت نمیشه کرد؟ فلش دردسره!

prince_fable
20-09-2011, 10:44
میگم اگر قراره 2.3 بیاد این چند وقته صبر کنم به اونم آپدیت کنم شاید مسائل حافظه و .. حل شد یا شاید تغییر اینترفیس حالمون رو جا اورد یا یا یا ...
مگه روت که میکنی یه برنامه به گوشی اضافه نمیشه؟ از همون آنروت نمیشه کرد؟ فلش دردسره!
اون برنامه superuser که اضافه میشه برای مدیریت برنامه های هست که به فایل های سیستمی نیاز دارند.نه آنروت نمیشه.
شما اگه با Superoneclick تو محیط ویندوز روت کنی با همونم میشه آنروت کرد.
چه دردسری؟
برنامه ی odin با فایل cooper جیو و رام اصلی فرویو خاورمیانه رو از samfirmware.com دانلود کن و باهاش فلش کن.

mtn2008
20-09-2011, 14:08
بچه ها من بین این گوشی و اپتیموس وان موندم به نظرتون چیکار کنم؟

hsein
20-09-2011, 15:20
اون برنامه superuser که اضافه میشه برای مدیریت برنامه های هست که به فایل های سیستمی نیاز دارند.نه آنروت نمیشه.
شما اگه با Superoneclick تو محیط ویندوز روت کنی با همونم میشه آنروت کرد.
چه دردسری؟
برنامه ی odin با فایل cooper جیو و رام اصلی فرویو خاورمیانه رو از samfirmware.com دانلود کن و باهاش فلش کن.

2 تا سوال: 1- موقع فلش کردن همه اطلاعات و تنظیمات و ... خلاصه همه چی پاک میشه! درسته؟ این دردسرشه دیگه!
2- خودم فلش کنم امکان آسیب به گوشی هست!؟ چند %؟

+ با odin میشه همه گوشی ها رو فلش کرد؟

---------- Post added at 03:20 PM ---------- Previous post was at 03:19 PM ----------

بچه ها من بین این گوشی و اپتیموس وان موندم به نظرتون چیکار کنم؟

چشم بسته بدون مقایسه جیو! :دی حالا نمی دونم بعد از مقایسه نظرم چی باشه:دی

prince_fable
20-09-2011, 18:22
2 تا سوال: 1- موقع فلش کردن همه اطلاعات و تنظیمات و ... خلاصه همه چی پاک میشه! درسته؟ این دردسرشه دیگه!خوب قبلش با clockworkmode بکاپ بگیر و بعد از فلش و نصب cwm فایل data رو رستور کن.

2- خودم فلش کنم امکان آسیب به گوشی هست!؟ چند %؟موقعی گوشی آسیب میبینه که:
1.کابل usb ایراد داشته باشه یا مال خود گوشی نباشه.
2.فایل کوپر و بقیه فایل ها اشتباه باشن یا اشتباه جایگذاری شن.
3.وسط فلش برق قطع شه!!!!

خودم که میخواستم با اودین گوشیم رو آپدیت کنم، فایل مودم رو نذاشتم و گوشیم بریک شده که بالا نمیومد هیچی، روشنم نمیشد که خوشبختانه با درآوردن باتری و گرفتن دکمه های پاور + ولوم کم + هوم و گذاشتن باتری رفتم تو دانلودینگ تا دوباره فلش کنم

+ با odin میشه همه گوشی ها رو فلش کرد؟
با اودین همه ی گلکسی ها (فکر کنم همه سامسونگ ها) رو میشه فلش کرد (تو سایتش زده) ولی نیاز به فایل کوپر و فایل رام گوشی هست

hsein
21-09-2011, 01:37
یه سوال دیگه با عرض شرمندگی :

بعد از روت کردن میشه به 2.3 آپدیت کرد؟ یا باید اول فلش شه بعدا آپدیت؟

مرسی

roxh58
21-09-2011, 04:26
یه سوال دیگه با عرض شرمندگی :

بعد از روت کردن میشه به 2.3 آپدیت کرد؟ یا باید اول فلش شه بعدا آپدیت؟

مرسی

مشکلی نیست
میتونید با گوشی روت شده هم آپدیت کنید

hsein
21-09-2011, 15:31
مشکلی نیست
میتونید با گوشی روت شده هم آپدیت کنید

مرسی
بعد گوشی آپدیت شده هنوز هم روت هست؟ یا میشه با آپدیت از روت در بیاد؟

دوستان یه چیز عحیب! امروز گوشیو که به لبتاب وصل کردم اومدم روشن کنم لب تاب 2 بار بدجوری قبل از ورود به ویندوز گیر کرده بود فن با سرعت کار می کرد ولی هیچی دیگه اش کار نمی کرد ، خلاصه گفتم سوخت!
جمعش کردم بعد یه مدت گفتم دوباره امتحان کنم (بدون اینکه یو اس بی گوشی وصل باشه) روشن شد هیچ مشکلی هم نبود !!! اما تا دوباره گوشی رو وصل کردم شروع کرد به شات دان شدن!!!
قضیه چیه؟؟

prince_fable
21-09-2011, 15:37
مرسی
بعد گوشی آپدیت شده هنوز هم روت هست؟ یا میشه با آپدیت از روت در بیاد؟

دوستان یه چیز عحیب! امروز گوشیو که به لبتاب وصل کردم اومدم روشن کنم لب تاب 2 بار بدجوری قبل از ورود به ویندوز گیر کرده بود فن با سرعت کار می کرد ولی هیچی دیگه اش کار نمی کرد ، خلاصه گفتم سوخت!
جمعش کردم بعد یه مدت گفتم دوباره امتحان کنم (بدون اینکه یو اس بی گوشی وصل باشه) روشن شد هیچ مشکلی هم نبود !!! اما تا دوباره گوشی رو وصل کردم شروع کرد به شات دان شدن!!!
قضیه چیه؟؟
نه دوباره باید گوشی رو روت کنی.کلا هروقت آپدیت کنی همهچیز گوشی پاک میشه میشه مثل روز اولش.
دقیقا با آپدیت یا فلش همون فریمور که داری از روت درمیاد حتی cwm هم میپره

gamebazi.blogfa
21-09-2011, 19:30
سلام.من هر چی نصب میکنم درسته که تو مموری نصب میشه ولی بعد اینکه زیاد برنامه و بازی نصب میکنم حافظه تلفن هم خود به خود پر میشه.گوشی رو هم روت و هم پارتیشن بندی کردم و هم از برنامه های install manager & SetInstallLocation هم استفاده کردم ولی همین طور که گفتم همشون تو مموری نصب میشن ولی باز حافظه تلفن پر میشه.راهی هست که اینجوریی نشه؟؟؟(گوشی گلکسی gio)

prince_fable
21-09-2011, 20:21
سلام
از برنامه ی link2sd استفاده کنید و همه رو به پارتیشن دوم رم link کنید.

gamebazi.blogfa
21-09-2011, 20:27
سلام
از برنامه ی link2sd استفاده کنید و همه رو به پارتیشن دوم رم link کنید.
مرسی بابت پاسختون میشه بیشتر توضیح بدین یا لینک؟

prince_fable
21-09-2011, 20:32
مرسی بابت پاسختون میشه بیشتر توضیح بدین یا لینک؟

gamebazi.blogfa
21-09-2011, 20:46
همین کارو هم کردم ولی همشو تو مموری کارت میشناسه .........:41:

prince_fable
21-09-2011, 20:53
همین کارو هم کردم ولی همشو تو مموری کارت میشناسه .........:41:
شما با برنامه minitool تو محیط ویندوز یا با clockworkmode recovery تو گوشی پارتیشن دوم ext2 (حتما ext2)با حجم های استاندارد(128-256-512-1024-...) بسازید.
حجم های مختلف انتخاب کنید تا برنامه بشناسه پارتیشن 2 رو و بعد از ریبوت همه رو link کنید.

در ضمن تو برنامه install manager & SetInstallLocation محل نصب رو auto یا internal بزارید.
اگه برنامه لینک شه تو link2sd مینویسه که برنامه لینک شده

gamebazi.blogfa
21-09-2011, 21:19
شما با برنامه minitool تو محیط ویندوز یا با clockworkmode recovery تو گوشی پارتیشن دوم ext2 (حتما ext2)با حجم های استاندارد(128-256-512-1024-...) بسازید.
حجم های مختلف انتخاب کنید تا برنامه بشناسه پارتیشن 2 رو و بعد از ریبوت همه رو link کنید.

در ضمن تو برنامه install manager & SetInstallLocation محل نصب رو auto یا internal بزارید.
اگه برنامه لینک شه تو link2sd مینویسه که برنامه لینک شده
بازم درست نشد نصب میشه رو مموری ولی از حافظه تلفن هم کم میشه!!!!!!!!!! :41:
برنامه ای هم که میشناسه creacte link رو که میزنم این اررو رو میده:
mkbdir failed for /date/sdext/data,I/O error

hsein
22-09-2011, 00:45
نه دوباره باید گوشی رو روت کنی.کلا هروقت آپدیت کنی همهچیز گوشی پاک میشه میشه مثل روز اولش.
دقیقا با آپدیت یا فلش همون فریمور که داری از روت درمیاد حتی cwm هم میپره

آخه می گن با با برنامه kies میشه آپدیت کرد بدون اینکه چیزی پاک بشه! درسته؟
شرمنده بی سوادیم ، این cw, چیه؟؟ :دی

در مورد قسمت دوم نظری ندارید؟

prince_fable
22-09-2011, 11:15
آخه می گن با با برنامه kies میشه آپدیت کرد بدون اینکه چیزی پاک بشه! درسته؟
شرمنده بی سوادیم ، این cw, چیه؟؟ :دی

در مورد قسمت دوم نظری ندارید؟
منم یه بار با kies گلکسی 551 که 2.2 به به 2.2 که چند ماه بعد اومده بود آپدیت کردم و هیچ چیز پاک نشد.
cwm یا همون clockworkmode یه ریکاوری هست که با جای ریکاوری خود سامسونگ نصب میشه که میتونی باهاش از کل سیستم و غیره بکاپ میگیره، عملیات wipe باتری و دلویک و سیستم و کش رو انجام میده،رم رو پارتیشن بندی میکنه و ...
همچنین میشه باهاش تم هایی که تو UOT میسازین باش نصب کنید.
uot هم که میدونین!

با این سایت واسه گوشیتون تم بسازین
نیاز به آپلود 2 3 تا فایل هم هست

قسمت دوم هم نمیدونم شرمنده!

adolf32
22-09-2011, 13:59
با سلام
من این گوشیو 10 روز پیش از علاء الدین به قیمت 265 هزار تومان خریدم نسبت به قیمتش بهترین گوشی با سیستم عامل آندروید است که میشه خرید .
برای روت کردنش مغازه دارها میگفتن 20 هزار تومان ولی اصلا نیاز به روت نداره با برنامه install manenger میتونید برنامه و بازی هاتونو روی مموری نصب کنید .

saeedft
22-09-2011, 19:56
اقا من مشکلی که دارم با wifi نمیشه وصل شد،چی کنمش؟؟؟؟؟ اعصابو ریخته بهم

hsein
23-09-2011, 07:38
بچه ها من 200 مگ ترافیک دانلود اضافه اوردم فقط امروز وقت داره واسه جیو چی می تونم دانلود کنم؟ فرصت گشتن ندارم فقط 2-3 تا کلیک ممنون می شم کمک کنین

smallfrank
23-09-2011, 13:07
ببخشید برای این گوشی آپدیتی نیومده ؟
2.3 فارسی اومده براش ؟

Air Born
25-09-2011, 10:54
سلام
چن روز پیش تو یه سفر تو یه میدون دیدم علامت اینترنت اومده تو نوار یادآوری!! همون اینترنتی که کلا کار نمی کرد!
اونجا یکم باهاش کار کردم و همه چی عالی بود. ولی از اونجا که من کلا شاتس تدارم اونم موقتی بود. چون وقتی از اونجا رفتم اینترنت دوباره کار نکرد.دوباره برگشتم همون میدون دیدم دوباره علامت اینترنت اومد!
نظر شما چیه؟

mohammad_f29
26-09-2011, 01:09
ببخشید برای این گوشی آپدیتی نیومده ؟
2.3 فارسی اومده براش ؟
2.3 رسمی اومده که فارسی نداره :13:
ولی کاستوم رام چندتا اومده واسش که با فارسی ساز میتونید فارسیش کنید :46:
توی رام 2.3 مشکل پر شدن حافظشم بر طرف میشه

kalepoook
26-09-2011, 05:51
سلام
دیروز من هر جایی رو گشتم جیو مشکی با گارانتی مایکروتل پیدا نکردم
البته برای کسی میخواستم گفته بود با گارانتی میخواد
میخواستم بدونم دوستانی که دارند با گارانتی دارند یا بدون گارانتی؟
ممننون

رضا
29-09-2011, 12:31
چند تا درخواست حل مشكل

1-اگه شماره اي رو بگيرم و بنا به هر دليلي از منوي تماس خارج بشم ( دكمه برگشت اصلي رو بزنم) ديگه به هيچ وجه نميتونم به منوي اصلي تماس كه دكمه قرمز رنگ قطع تماس رو داره برگردم و به همين خاطر يا بايد گوشي رو خاموش كنم يا به اجبار با طرف مقابل صحبت كنم.
حتي با تسك منيجر هم نشد كه منوي تماس رو برگردونم.

2- چه جوري ميشه يه آهنگ رو به عنوان زنگ گوشي قرارداد البته اون روزاي اول كه كل تاپيك روخوندم ميدونم توي يكي از پستها توضيحش داده شده ولي پيداش نمي كنم

3- با هر بار روشن خاموش كردن گوشي ترتيب آيكونهاي برنامه ها به هم ميخوره نميشه ثابتش كرد.

Toranj_mhg
29-09-2011, 13:30
با سلام ، من قبلا با این گوشی برنامه می ریختم تا اینکه دیروز بالا نمی یومد گوشی و بردمش مایکروتل فلشش کرد از دیروز هر برنامه ای می خوام روش بریزم در حالت Installing باقی می مونه و مجبور به زدن دکمه ی back می شم ، ممنون می شم راهنمایی کنید

prince_fable
29-09-2011, 19:49
چند تا درخواست حل مشكل

1-اگه شماره اي رو بگيرم و بنا به هر دليلي از منوي تماس خارج بشم ( دكمه برگشت اصلي رو بزنم) ديگه به هيچ وجه نميتونم به منوي اصلي تماس كه دكمه قرمز رنگ قطع تماس رو داره برگردم و به همين خاطر يا بايد گوشي رو خاموش كنم يا به اجبار با طرف مقابل صحبت كنم.
حتي با تسك منيجر هم نشد كه منوي تماس رو برگردونم.

2- چه جوري ميشه يه آهنگ رو به عنوان زنگ گوشي قرارداد البته اون روزاي اول كه كل تاپيك روخوندم ميدونم توي يكي از پستها توضيحش داده شده ولي پيداش نمي كنم

3- با هر بار روشن خاموش كردن گوشي ترتيب آيكونهاي برنامه ها به هم ميخوره نميشه ثابتش كرد.
1.از نبار استاتوس بار همون بالای صفحه که میکشی پایین میتونی تماس رو قطع کنی
در ضمن تو تنظیمات میتونی تیک اینکه دکمه پاور تماس رو قطع کنه بزنی تا با پاور دکمه تماس رو قطع کنی

2.تو موزیک در حال گوش دادن آهنگ مورد نظر، منو رو بزن و انتخاب به عنوان زنگ رو بزن.

3.این مشکل لانچر touch wizard هست.
میتونی از لانچر های دیگه استفاده کنی که sort دارن مثل go launcher و غیره.
خودم از go launcher استفاده میکنم.

prince_fable
29-09-2011, 19:57
با سلام ، من قبلا با این گوشی برنامه می ریختم تا اینکه دیروز بالا نمی یومد گوشی و بردمش مایکروتل فلشش کرد از دیروز هر برنامه ای می خوام روش بریزم در حالت Installing باقی می مونه و مجبور به زدن دکمه ی back می شم ، ممنون می شم راهنمایی کنید
سلام
در کل یه بار گوشی رو از ستینگ factory reset (بازیابی به کارخانه) کن که همه چیز میپره
رمت رو با خود گوشی تو تنظیمات sd فرمت کن
منتهی قبلش از رمت بکاپ بگیر

ایشالا نصب میشه

البته بعضی برنامه ها طول میکشه تا نصب شن
بعضی ها 2 ثانیه ای و بعضی ها یکی دو دقیقه
بستگی به حجم برنامه و سرعت رمت داره

wolf.88xx
29-09-2011, 22:01
سلام من 2روزه که gio خریدم :8: :20: اما نمیدونم چطور میشه با wifi کار کرد. گوشی قبلیم N95 بود و خیلی راحت وایرلس لب تاپم رو پیدا می کرد اما این گوشی هر چی سرچ میکنه وایرلسی پیدا نمیکنه.چیکارش کنم کلافم کرده :2:

Air Born
30-09-2011, 22:44
من عاشق این آندروید شدم.مطمئنا اگه این گوشی رو عوضش کنم که میکنم بازم آندروید میگیرم.
و البته مطمئنا این دفعه از نمایندگی میگیرم که دیگه ادا در نیاره.
صرفا جهت اطلاع:
این گوشی رو فلش هم کردیم اینترنتش کار نکرد که نکرد.:13:

hsein
02-10-2011, 12:38
من عاشق این آندروید شدم.مطمئنا اگه این گوشی رو عوضش کنم که میکنم بازم آندروید میگیرم.
و البته مطمئنا این دفعه از نمایندگی میگیرم که دیگه ادا در نیاره.
صرفا جهت اطلاع:
این گوشی رو فلش هم کردیم اینترنتش کار نکرد که نکرد.:13:

آقا شما با سیم کارت دیگه هم امتحان کردی بازم وصل نشد؟؟
عجیبه!

Air Born
03-10-2011, 23:57
با ایرانسل مشکلی نداره.
اینو قبلا هم گفتم جالبه.یه بار تو یه شهر دیگه و تو یه میدون دیدم علامت GPRS اومده رو صفحه نمایش گوشی! یکمی هم باهاش کار کردم.ولی دو تا میدون اونورتر دوباره اینترنت از کار افتاد!برگشتم میدون اولی دوباره علامت اینترنت برگشت.
تو شهر خودمون هم که کلا تو تعطیلات تشریف دارن!
راستی یه چیزی!
شاید باور نکنید ولی فکر میکنم بعد فلش کردن گوشی کیفیت عکسای دوربین گوشی بهتر شده!

رضا
04-10-2011, 08:48
اول از همه خيلي ممنونم از دوستاني كه اينجا زحمت پاسخ به مشكلات و سئوالات يكي مثل من كه مبتدي هستم رو مي كشند.
دو تا راهنمايي ميخواستم :
1- فايل نصب برنامه ها رو داخل مموري كارت دارم وقت ميخوام بلوتوث كنم فقط يك امكاني به نام bluetooth visibility رو دارم كه با انتخاب اون يك آيكون بلوتوث جلوي هر برنامه رو ميتونم فعال كنم اما ديگه خبري از ارسال نيست.

2- با جستجوهايي كه كردم متوجه شدم براي gps اين گوشي دو برنامه navitel و ماوريك از همه بهترند اما متاسفانه طرز كار با هيچكدومشونو پيدا نكردم. يك از دوستان در صفحات ابتدايي راهكاري براي استفاده از اين برنامه گفته بود كه دو سه صفحه قبل از ايشون درخواست كردم با ذكر جزئيات آموزش بده اما فكر مي كنم ايشون خيلي كم به اين تاپيك سر ميزنند. حالا اگه دوستان ديگه لطف كنند و آموزشي در خصوص نحوه استفاده از gps اين گوشي بدن ممنون ميشم.

mehdi_08
04-10-2011, 12:39
سلام
خبری از ورژن 2.3 فارسی نشده؟؟

Gune Baxan
04-10-2011, 17:40
سلام
خبری از ورژن 2.3 فارسی نشده؟؟

اگر خبری بشه اینجا کلی سر و صدا میشه. هنوز خبری نیست.

البته به روش زیر میتونید 2.3.4 رو فارسی کنید: