PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy Gio S5660 | رقیب ال جی اپتیموس وان

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

!As@d
08-06-2011, 23:22
چرا کسی هست که حواب بده فقط کمی باید صبر تون بالاتر باشه
قیمتش الان حدود 240-250 هست
توی مرداد هم طبیعتا ارزون تر میشه اما گمون نکنم زیر 220 بشه تا اون موقع

با توجه به افزایش 120 تومانی قیمت ارز دولتی ... پیش بینی میشه که در قیمت کالاهای وارداتی (و از جمله تلفن های همراه) نیز شاهد افزایش قیمت ها باشیم .
در مورد این گوشی* مبلغی در حدود 20 تا 25 ...
*البته چنانکه قیمت های جهانی افت نکنه.

roxh58
09-06-2011, 02:02
لانچری که خودم استفاده میکنم هم زیباست هم سبک

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

roxh58
09-06-2011, 02:02
Brothers In Arms 2: Global Front HD v3.1.5

[CENTER]

The highly acclaimed Brothers in Arms series returns for its most compelling battle yet amidst the fires of WWII. Play the solo Story mode or battle with up to 5 friends in multiplayer conflicts across 5 locations in Africa, Europe and the Pacific. Each environment and character is beautifully rendered in realistic 3D, making the action more lifelike as you dive and duck from cover to cover and assault the enemy. Pick up machine guns, bazookas, sniper rifles, flamethrowers and more, or jump inside a tank, vehicle and even a glider as you press your way through enemy lines.

Special Thanks to:
Legion for supplying the retail version.

Requirements:
Samsung i9023 Google Nexus S

Install apk file and use wifi/3G to download the remaining data folder

Brothers In Arms 2: Global Front HD v3.1.5 for Android

APK:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدSD:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد فایل دیتا : ajie1987

lost.hesam
09-06-2011, 09:32
سلام.من گوشی رو فقط برا بازی میخوام و نرم افزار.درسته که من گوشیمو روت کنم؟
با تشکر

NaughtyCat
09-06-2011, 10:50
لانچری که خودم استفاده میکنم هم زیباست هم سبک

اون widget آب و هوا و ساعت اسمش چیه؟ Fancy Widget نیست؟!

roxh58
09-06-2011, 12:07
اون widget آب و هوا و ساعت اسمش چیه؟ Fancy Widget نیست؟!

اسمش butiful widget هست. جدیدترین ورژن

gamekhor2007
09-06-2011, 12:45
widget باطری رو لطف میکنید بزارید

anari
09-06-2011, 15:30
اسکرین شات (که میتونید برای اسکرین شات از هر جای گوشی دکمه ی بک رو نگه دارید و دکمه وسط رو بزنید)

من این کار رو کردم حالا این عکس اسکرین شات کجا می‌ره؟

در ضمن ممنون اون vplayer رو بعداً سرچ کردم و نصبیدم ولی به نظرم rockplayer قویتره! بازم ممنون

راستی بهتر از این برنامه maverick pro برای اندروید نداریم؟
من نقشه‌های ovi map رو دارم ولی بالا نمیاره! هر چند ورژن آخرشه (1.8) و در منوهاش هم هست ولی نمی‌دونم چرا بالا نمیاره
اسم فولدرش هم همه چیزی زدم
ovi
ovi/nokia maps
ovi maps
mapnik
بی فایده بود!

البته به راحتی نقشه‌های گوگل بالا میاد!
جی‌پی‌اس برنامه‌اش هم خیلی مزخرفه! از تو آفریقا این طرف‌تر نمیارتت!!!:18:

NaughtyCat
09-06-2011, 18:42
من نقشه‌های ovi map رو دارم ولی بالا نمیاره! هر چند ورژن آخرشه (1.8) و در منوهاش هم هست ولی نمی‌دونم چرا بالا نمیاره
ovi
ovi/nokia maps
ovi maps
mapnik
بی فایده بود!

آره... کلا GPS گوشی خیلی مزخرفه! بخاطر Maverick نیست. یعنی رسما یه 10 دقیقه ای طول میکشه که رو موقعیت آدم lock کنه!

من 5800 داشتم واقعا تو کمتر از 1دقیقه با دقت بالا موقعیت رو پیدا میکرد. GPS این Gio هم خیلی رو اعصابه...

mohammad_f29
09-06-2011, 19:47
بچه ها GSM.ir بررسی تخصصی شو گذاشت

:46:

roxh58
10-06-2011, 00:50
سلام.من گوشی رو فقط برا بازی میخوام و نرم افزار.درسته که من گوشیمو روت کنم؟
با تشکر

نیازی به روت کردن برای بازی نیست.

widget باطری رو لطف میکنید بزارید

تقدیم به شما

من این کار رو کردم حالا این عکس اسکرین شات کجا می‌ره؟

در ضمن ممنون اون vplayer رو بعداً سرچ کردم و نصبیدم ولی به نظرم rockplayer قویتره! بازم ممنون

ovi
ovi/nokia maps
ovi maps
mapnik
بی فایده بود!

اسکرین شات ها میره توی مموری / screen captuer

من نرم افزار پلیر rockplayer خوشم نمیاد (پر از باگه و خیلی از فرمت ها رو پشتیبای نمیکنه)
به نظرم vplayer و moboplayer بهترین ها هستن.

کلا آندروید در برنامه های مکان یابی آفلاین زیاد حرفی برای گفتن نداره

آره... کلا GPS گوشی خیلی مزخرفه! بخاطر Maverick نیست. یعنی رسما یه 10 دقیقه ای طول میکشه که رو موقعیت آدم lock کنه!

من 5800 داشتم واقعا تو کمتر از 1دقیقه با دقت بالا موقعیت رو پیدا میکرد. GPS این Gio هم خیلی رو اعصابه...

مشکل پارازیت در تهران سیستم های ناوبری رو مختل کرده. برای من در کمتر از یک دقیقه کل ماهواره ها رو پیدا میکنه. من مشکلی با جی پی اس ندارم به هیچ وجه.

morteza2001
10-06-2011, 17:38
سلام به همگی

GIO گوشی خوبیه، منم با GPS گوشی هیچ مشکلی ندارم کمتر از 20~30 ثانیه به ماهواره وصل میشه

ولی با باتری گوشیی مشکل دارم، تقریبا هر روز دارم شارژ می کنم

gamekhor2007
10-06-2011, 20:30
من با شارژ مشکلی ندارم.از advanced task killer استفاده کنید خیلی تاثیر داره

roxh58
11-06-2011, 02:43
برای کمتر شدن مصرف میتونید این کار رو انجام بدید.
1. این کد رو در Phone بزنید.
كد:

*#197328640#

حالا وارد منوی Service Mode می شید. حالا به ترتیب زیر وارد منوهای دیگه بشید و در آخر گزینه GSM 900 رو انتخاب کنید و در آخر دکمه Menu گوشی رو فشار بدید و از لیست گزینه END رو بزنید.

DEBUG SCREEN =>PHONE CONTROL=>NETWORK CONTROL=>BAND SELECTION=>GSM BAND=>GSM 900=>Select GSM 900 Only

ممکنه بعضی از دوستان بگن که میشه از تو خود Setting گوشی GSM رو انتخاب کرد, ولی باید بگم که حتی اگه شما فقط به منو اکتفا کنید گوشی باز BAND های دیگه شروع به Search کردن می کنه و این یعنی کلی از باتریتون فقط از همین طریق به هدر میره. این هم بگم که این گزینه به قدری مهم هست که اگه به تنهایی فقط از همین گزینه شماره 1 برید و به گزینه های دیگه کاری نداشته باشید این تغییر رو تو باتریتون کاملا حس می کنید .(برای اینکه این روش بهتر اثر کنه Battery گوشی تون رو تا آخر تمام کنید و بعد بزنید تو Charge تا Full شه بعد استفاده کنید.)

2. وارد قسمت Setting=>Accounts and sync شده و بعد Check Mark گزینه Background data رو بردارید .

3. وارد منوی Setting=> Sound and display شده وCheck Mark هایAudible Selection و Haptic Feedback و Audible Touch Tones و Phone Vibrateرو بردارید (البته این موارد غیر از Haptic Feedback اختیاری هست ولی بهتره که برداشته بشه) .

4. همون طور که میدونید Brightness صفحه نقش خیلی مهمی درعمر باتری ایفا میکنه پس حتما نور صفحه رو روی حداقل بذارید یا اگه دوست نداشتید تیک Automatic Brightness Adjustment رو بذارید(Setting=> Sound and Display) در ضمن تیک Power Saving Mode رو هم بذارید و زمان Screen Timeout رو هم روی حداقل که 30sec هست تنظیم کنید(البته این مورد هم اختیاری هست ولی تا میتونید زمان رو روی حداقل بذارید)

5. این موردی که الان می گم شاید برای دوستان خنده دار باشه ولی بدونید که تو مصرف باتری کم تاثیر نمی ذاره . من می گم اگه دوست داشتید استفاده کنید اگه هم که دوست نداشتید که هیچی .این مورد بر می گرده به Wallpaper گوشی تون. تا می تونید از Background های سنگین استفاده نکنید, یا Background هایی که تصاویر HDRI دارند چون تو مصرف باتریتون تاثیرگذارهستند. من دو روش رو به شما پیشنهاد می کنم. یکی استفاده از یک تصویر تک رنگ یعنی RGB . ساده تر بگم یا قرمز یا سبز یا آبی . دومی استفاده از یک Background مشکی

6. استفاده از یک Task Manager قوی در کنار Task Manager خود گوشی, که من Advanced Task Killer رو به شما پیشنهاد می کنم . این برنامه یه تنظیماتی داره که در زیر آوردم .
بعد از اینکه برنامه رو Install کردید, اون رو اجرا کنید و بعد دکمه Menu رو بزنید و وارد Setting شده تیک Auto Start رو بذارید, تیک Show Notification رو بردارید, Auto Kill Level رو روی Crazy بذارید, Auto Kill Frequency رو روی When Screen Off بذارید. حالا تو برنامه Check Mark تمام برنامه ها غیر از خود برنامه رو بذارید و بعد دکمه KILL رو بزنید. حالا هر موقع که نور صفحه خاموش شد برنامه تمام برنامه هایی رو که باز هست رو به طور اتوماتیک Kill Process می کنه

نقل قول از آندروید ات آی آر : [gamekhor2007]

roxh58
11-06-2011, 02:43
Root کردن در اصطلاح رسیدن به فایل های سیستمی و دسترسی به آنها را فراهم میکنید . روش روت کردن گوشی های مختلف با هم متفاوت است و در همین آموزش با روش روت شدن همه گوشی ها آشنا خواهید شد . Root امکان تغییر فایل های سیستمی و تغییر دادن کدهای مختلف برای کارهای بخصوصی که میخواهید انجام دهید را به وجود می آورد .
در اینجا به مفهوم Root و کارهایی که میتوانید با آن انجام دهید می پردازیم ...
روت برای شما چه کارهایی انجام میدهد ؟

کنترل کامل روی گوشی خود دارید
قابلیت دیدن فایل هایی که آندروید با آنها کار میکند ؛ شما میتوانید خیلی از کدهای اصلی را جایگزین کنید :
تم ها
برنامه های اصلی ( نقشه ، تقویم ، ساعت و غیره )
حالت ریکاوری برای انجام کارهای تخصصی ( Custom Recovery )
Bootloader
جعبه ابزار ( ToolBox ) که به شما اجازه استفاده از کدهای ساده لینوکس مثل "ls " رامیدهد را میتوانید با ( BusyBox ) که امکانات فراتری را دارد تعویض کنید
تعویض تصاویر هنگام بوت شدن گوشی
و اضافه کردن کدهای باینری لینوکس
اجرای برنامه های بخصوصی که نیاز به کنترل بیشتری در سیستم دارند :
Super User ( به شما اجازه میدهد تا تعیین کنید کدام برنامه به روت دسترسی داشته باشد یا خیر )
مدیریت برنامه برای روت ( به شما اجازه میدهد برنامه هایی را ببندید که در حالت عادی قادر به بستن آنها نیستید )
برنامه های جابه جایی
و خیلی موارد دیگر
تهیه Backup از گوشیتون
میتوانید یک پوشه روی SDcard خودتون بسازید و همه APK هایی رو که نصب کرده اید رو درون آن بریزید ؛ اگر خواستید آپدیت کنید دیگر نیازی به نصب و خرید دوباره برنامه ها نیست
تعویض کش Market از آدرس (browser/maps/market) به SDcard
تعویض محل نصب برنامه ها به SDcard
ریبوت راحت گوشی از طریق دستورهای ترمینال (su <enter> reboot <enter>)

مخفی - بالاوقتی گوشی روت میشود چه چیزهایی را از دست میدم ؟

آپدیت های کارخانه ای که برای گوشی داده میشود ( میتونید آپدیت کنید اما روت را از دست میدهید )
احساس اینکه فرد دیگری گوشی شما را کنترل میکند
احتیاج به یک برنامه مدیریت فایل مسخره که هیچی به شما نشان نمیدهد
و گوشی شما از گارانتی خارج میشود

سیستم عامل لینوکس سیستم عاملی با منبع باز است و برپایه آن بسیار سیستم های پرکاربر همچون Redhat و Ubuntu عرضه شده. اما امروزه با عرضه سیستم عامل Andoird مبتنی بر Linux بسیاری از دستگاه های پی دی ای, اسمارت بوک, PID و ... در حال روی آوردن به این سیستم عامل هستند. در سیستم Linux سیستمی تعبیه شده که بر پایه آن وجود یک کاربر Root الزامی است. کاربر Root دارای توانای تغییر داده ها و اطلاعات مهم در سیستم Linux است و Root در همه سیستم های مبتنی بر لینوکس وجود دارد و در واقع وجود آن شرط بوده و میتوان گفت یکی از برتری های لینوکس است. چون تنها کاربر روت است که قابلیت تغییر اطلاعات مهم و یا نصب نرمافزار های سیستمی را دارد. کاربر معمولی در لینوکس دسترسی هایش بسیار محدود تر از روت بوده و این یکی از برتری های امنیتی لینوکس است. پس Root کاربر اصلی با تمامی دسترسی ها در سیستم های مبنی بر لینوکس است.

چرا برخی دستگاه ها را روت میکنند؟ روت کردن یعنی چه؟

در برخی از سیستم های مبتنی بر لینوکس کاربر از ابتدا یک کاربر معمولی است و قابلیت ها و دسترسی های روت را ندارد. نمونه ای از این سیستم عامل ها اندروید است که به کاربر اجازه روت را نمیدهد تا او توانایی تغییر در سیستم عامل و بررسی و دستکاری در داده ها و اطلاعات مهم و سیستمی را نداشته باشد. از همین رو کاربران با استفاده از -- و دستکاری در کد و در سیستم عامل تلاش میکنند تا اجازه روت را فراهم کرده تا کاربر تمامی دسترسی ها را داشته باشد. روت کردن در اصطلاح به معنی دستکاری در سیستم عامل و بعبارتی -- کردن آن برای دادن تمامی دسترسی های روت به کاربر معمولی است.

روت چیزی شبیه به Administrator در سیستم ویندوز است اما با دسترسی و قابلیت های بیشتر

گوگل به عنوان توسعه دهنده اصلی اندرویید سعی کرده تا جایی که می تونه استفاده از این سیستم عامل را برای کاربرانش ساده کنه اما نکته اینه که به دلیل اینکه نیمی از کارها برای این سیستم عامل بر روی اینترنت انجام می شه و برای نصب برنامه هم باید از مارکت استفاده کرد که ایرانیان تحریم هستند ما مجبور به روت کردن برای استفاده بهینه از دستگاه هستیم.
نکته اي که بايد به آن توجه کنيد ، از بين رفتن گارانتی دستگاه با روت کردن آن است، البته با آنروت کردن و نصب رام استوک ، گارانتی برميگردد.

برگرفته از آندروید دات آی آر

anari
11-06-2011, 10:11
مشکل من در GPS حل شد!

قبلاً از خود برنامه maverick استفاده می‌کردم که برنامه‌اش در این زمینه خوب عمل نمی‌کنه
برنامه GPS TEST رو نصبیدم
ابتدا جی‌پی‌اس رو فعال می‌کنم با این برنامه قفل‌ش می‌کنم (در محیط باز حدود 30 ثانیه!!!! چند دقیقه بعد تا 8 ماهواره قفل کرده بود!)
بعد برنامه ماوریک رو باز می‌کنم دیگه جام رو به درستی تشخیص می‌ده!
دیروز تست کردم به خوبی جواب داد! مسیر رو رکورد کردم، سرعت و مسافت و جهت اصلی و ... خوب بود
خیلی خوب عمل می‌کرد به لحظه جایمان را درست روی نقشه نشان می‌داد (نقشه آفلاین گوگل مپ از اندروید.آی‌ار دانلود کردم) حتی فاصله یک متر را درست نشان می‌داد! کلی ذوق کردیم!

tarasabz
11-06-2011, 14:21
كسي قيمت نداره؟
اينترنتي اگه بخوام بخرم كدوم سايت بايد برم؟
آخه من يزد هستم كسي هنوز اسمش رو هم نشنيده

saeed bigdeli
11-06-2011, 20:14
از کجا جی پی اس رو دانلود کردید

morteza2001
11-06-2011, 20:15
كسي قيمت نداره؟

از سایت digikala می تونی بخری

تو یزد هم نمایندگی داره:

یزد - مهریز - خیابان مصطفی خمینی - فروشگاه دنیای دیجیتال شکلات 5230865
09132565591 0352

morteza2001
11-06-2011, 20:56
widgets brightness level ويجت تنظيم نور صفحه اندرويد

اين برنامه در واقع يه ويجت زيبا براي تنظيم خيلي سريع نور صفحه گوشي هست كه باعث ميشه تا حد چشمگيري عمر باتري گوشي افزايش پيدا كنه

منبع :

morteza2001
11-06-2011, 21:42
برای کمتر شدن مصرف میتونید این کار رو انجام بدید.
1. این کد رو در Phone بزنید.
كد:

*#197328640#

حالا وارد منوی Service Mode می شید. حالا به ترتیب زیر وارد منوهای دیگه بشید و در آخر گزینه GSM 900 رو انتخاب کنید و در آخر دکمه Menu گوشی رو فشار بدید و از لیست گزینه END رو بزنید.

DEBUG SCREEN =>PHONE CONTROL=>NETWORK CONTROL=>BAND SELECTION=>GSM BAND=>GSM 900=>Select GSM 900 Only

[gamekhor2007]

وقتی این گزینه رو انتخاب می کنم ، دیگه نمیتونم هیچ تماسی بگیرم و گوشیم هم از شبکه خارج میشه

roxh58
12-06-2011, 05:03
مشکل من در GPS حل شد!

قبلاً از خود برنامه maverick استفاده می‌کردم که برنامه‌اش در این زمینه خوب عمل نمی‌کنه
ابتدا جی‌پی‌اس رو فعال می‌کنم با این برنامه قفل‌ش می‌کنم (در محیط باز حدود 30 ثانیه!!!! چند دقیقه بعد تا 8 ماهواره قفل کرده بود!)
دیروز تست کردم به خوبی جواب داد! مسیر رو رکورد کردم، سرعت و مسافت و جهت اصلی و ... خوب بود
خیلی خوب عمل می‌کرد به لحظه جایمان را درست روی نقشه نشان می‌داد (نقشه آفلاین گوگل مپ از اندروید.آی‌ار دانلود کردم) حتی فاصله یک متر را درست نشان می‌داد! کلی ذوق کردیم!

ممکنه برنامه یی که نصب میکنید و اجرا میشه رو بذارید تا دیگر دوستان هم استفاده کنن؟ مرسی

كسي قيمت نداره؟

من از گوشی شاپ و پلازا خرید داشتم چندین بار
اما دیجی کالا قیمت هاش خیلی بالاتره.
گوشی بازار هم هست برای دوستان بازارچه ی آندروید دات آی آر هست

اين برنامه در واقع يه ويجت زيبا براي تنظيم خيلي سريع نور صفحه گوشي هست كه باعث ميشه تا حد چشمگيري عمر باتري گوشي افزايش پيدا كنه

منبع :

لطفا اسکرین شات از برنامه بذارید و لینک دانلود فایل apk
مرسی

roxh58
12-06-2011, 05:52
مشکل من در GPS حل شد!

ممکنه برنامه یی که نصب میکنید و اجرا میشه رو بذارید تا دیگر دوستان هم استفاده کنن؟ مرسی

كسي قيمت نداره؟

منبع :

لطفا اسکرین شات از برنامه بذارید و لینک دانلود فایل apk
مرسی

kingofkings
12-06-2011, 09:02
وقتی این گزینه رو انتخاب می کنم ، دیگه نمیتونم هیچ تماسی بگیرم و گوشیم هم از شبکه خارج میشه

طبیعیه، من ایرانسل را نمی دونم ولی همراه اول روی هر دو فرکانس 900 و 1800 مگاهرتز خدمات می دهد و تخصیص فرکانس هم به صورت رندوم در هر cell یا منطقه آنتن انجام می شود. شما لا اقل باید هم 900 و هم 1800 را فعال کنید و یا اینکه کلاً تغییرش ندهید.

loooder
12-06-2011, 12:12
سلام
من تا بحال اندروید نداشتم می خواستم بدونم بدون روت کردن گوشی میشه نرم افزار های توی سایت های مختلف مخصوص این گوشی رو دانلود کرد و روی حافظه ریخت و نصب کرد؟
یا حتما مثل گوشی ایفون باید جیل بشه؟

iMosi
12-06-2011, 13:59
برای بعضی برنامه های که نیاز به دسترسی سوپریوزر دارن فقط باید روت باشه وگرنه تعدادشون خیلی کمه.....

tarasabz
12-06-2011, 14:32
خدمات پارسه چيه ؟
از سايت همراه برتر مي خوام بخرم كسي خريد داشته ازش؟
قيمت داده 260
گارانتي نوشته 18 ماه خدمات پارسه

tarasabz
12-06-2011, 14:38

ممنون از راهنمايي تون ولي هيچكدوم از اين سايتا موجود ندارن
فقط ديجي كالا داره اونم بدون گارانتي
يه سايت هست همراه برتر قيمت داده 260 با 18 ماه گارانتي خدمات پارسه مي خواستم بدونم اين خدمات پارسه چي هست اونوقت؟
از اين سايت كسي خريد داشته؟

amirreza_r143
12-06-2011, 23:41
گارانتی اصلی مایکروتل است و بقیه متفرقه اند

Gune Baxan
13-06-2011, 11:16
ممنون از راهنمايي تون ولي هيچكدوم از اين سايتا موجود ندارن
فقط ديجي كالا داره اونم بدون گارانتي
يه سايت هست همراه برتر قيمت داده 260 با 18 ماه گارانتي خدمات پارسه مي خواستم بدونم اين خدمات پارسه چي هست اونوقت؟
از اين سايت كسي خريد داشته؟

اين ليست نمايندگي هاي مايكروتل هست:

تو شهر شما هم نمايندگي داره. زنگ بزن بهشون، احتمالا داشته باشن.

mahla_EEL
13-06-2011, 23:42
به مشکل فنی
- opera mini کلا غیرفعال شده، ورژن جدیدش رو نصب کردم ولی کار نمی کنه
دوستم x8 داره و از امروز کلا برنامه اش از کار افتاده
(شهر مشهد)

!As@d
14-06-2011, 00:21
به مشکل فنی
- opera mini کلا غیرفعال شده، ورژن جدیدش رو نصب کردم ولی کار نمی کنه
دوستم x8 داره و از امروز کلا برنامه اش از کار افتاده
(شهر مشهد)

احتمالا مشکل از سرور های (پ را ک س ی) خود اپرا هست... بله امروز کار نمی کرد...فقط خدا کنه که درست بشه...تا اون موقع می تونید از :
UCBrowser_V7.2.2.54_Android_pf139_Build10081916
استفاده کنید!

mahla_EEL
14-06-2011, 12:28
ممنون
uc هم نرم افزار خوبیه
راستی این کلید تشکرش کجاست؟؟؟؟؟

nihilnigritude
14-06-2011, 12:53
سلام
میخام این گوشیو بخرم!:20:
ممکنه نکات ضعفی که داره رو برام بگید و اینکه وقت خرید به چه چیزایی توجه کنم... آخرین قیمتش چند بوده ؟

ali pahlavan
14-06-2011, 13:40
سلام من می خواستم این گوشی بخرم .تو چند صفحه ای که خوندم بعضی می گفتن باطریش داغ میکنه وسریع تموم میشه؟ایا اینها درسته؟در کل گوشی خوبیه؟بهش اعتماد کنم؟یه جا هم خوندم که قیمتش ماه دیگه میاد پایین.ایا صبر کنم؟
ببخشید اینهمه سوال پرسیدم.اخه نمی خوام اشتباه کنم

samkaveh
14-06-2011, 15:15
کیفیت صفحش تو نور خورشید چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟

iLive
14-06-2011, 18:45
کیفیت صفحش تو نور خورشید چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟

روشناییش رو که ببری بالا خیلی خوب زیر نور جواب میده.:20:

ali pahlavan
14-06-2011, 21:53
سلام من می خواستم این گوشی بخرم .تو چند صفحه ای که خوندم بعضی می گفتن باطریش داغ میکنه وسریع تموم میشه؟ایا اینها درسته؟در کل گوشی خوبیه؟بهش اعتماد کنم؟یه جا هم خوندم که قیمتش ماه دیگه میاد پایین.ایا صبر کنم؟
ببخشید اینهمه سوال پرسیدم.اخه نمی خوام اشتباه کنم
تو رو خدا یکی جواب بده خیلی گیرم

mehdi_08
14-06-2011, 23:19
تو رو خدا یکی جواب بده خیلی گیرم
نه باطری داغ نمی کنه فقط موقع شارژ گرم می شه باطریش
زمان نگه داشتن شارژ هم بستگی به میزان استفاده از سی پی یو و میزان نور صفحه داره

kingofkings
15-06-2011, 15:39
سلام دوستان
آقا من این گوشی رو می خواهم بخرم ولی امروز رفتم علائدین فروشنده ها می گن اولاً با وجود اینکه می شه توی اندروید 2.2 روی حافظه SD برنامه ها را نصب کرد ولی بخش زیادیش (اندروید ها نه جاوا ها) روی حافظه داخلیش می مونه که باعث می شه سه چهار تا برنامه پرحجم بیشتر نشه روش نصب کرد! ثانیاً می گفت که GPS هم چون حافظه داخلی کمی داره نمیشه نقشه مثلا تهران را به صورت آفلاین داشت و استفاده کرد و "فقط" باید آنلاین بود!
می خواستم بدونم چنین چیزی صحت داره یا نه؟ (چون من استفاده ام از گوشی بیشتر دیکشنری و برنامه و GPS هست)

nihilnigritude
15-06-2011, 17:22
این مشکلاتی که گفتی نیست.
برنامه های کمی هستن که حتما مجبور میشی روی مموری خوده گوشی نصب کنی اکثرا رو SD نصب میشن،
نقشه آفلاین gps هم محدود نیست هرچی خاستی میشه!
خیالت راحت مشکلی از بابت نرم افزارا با این گوشی نداری ... :46:

shopyfx
16-06-2011, 00:01
از دوستان کسانی که این گوشی را تهیه کردن برنامه های جاوا در این گوشی راحت اجرا میکنه ؟

برنامه با پسوند jar را باید با واسطه اجرا بشن یا نه مستقیم هم می شود در گوشی نصب کرد ؟

ali pahlavan
16-06-2011, 10:41
سلام به دوستان.دیروز کل شهرمون رو زیر و رو کردم یکی پیدا نکردم.سامسونگ بالای 200 اصلا نمی یارن.میگن فروش نداره؟اخه چرا؟
شاید امدم تهران بهتر از کجا گوشی بخرم؟
چند سال پیش یه گوشی از علاالدین گرفتم واسه هفت پشتم بسته.یه جای مطمئن پیشنهاد می کنید؟
راستی چرا میگن فروشش کمه؟اینطور که معلومه سامسونگ گوشی های خوبی میزنه؟

roxh58
16-06-2011, 12:08
از دوستان کسانی که این گوشی را تهیه کردن برنامه های جاوا در این گوشی راحت اجرا میکنه ؟

برنامه با پسوند jar را باید با واسطه اجرا بشن یا نه مستقیم هم می شود در گوشی نصب کرد ؟

از برنامه های جاوا پشتیبانی میکنه
اما با نرم افزارهای آندرویدی عمرا سراغ جاوا بری..مگه برای همراه بانک که اون هم به سادگی میتونید استفاده کنید

سلام به دوستان.دیروز کل شهرمون رو زیر و رو کردم یکی پیدا نکردم.سامسونگ بالای 200 اصلا نمی یارن.میگن فروش نداره؟اخه چرا؟
شاید امدم تهران بهتر از کجا گوشی بخرم؟
چند سال پیش یه گوشی از علاالدین گرفتم واسه هفت پشتم بسته.یه جای مطمئن پیشنهاد می کنید؟
راستی چرا میگن فروشش کمه؟اینطور که معلومه سامسونگ گوشی های خوبی میزنه؟

شما چرا میخوای بری تهران دوست من؟ خرید اینترنتی خیلی به صرفه تر هست

اینجا میتونی با فروشگاه هایی که این گوشی رو دارن تماس بگیری پول واریز کنی برات پست میکنن
البته من از فروشگاه موبایل قرمز و نمایندگی مایکروتل خرید داشتم
فروشگاه دی جی کالا و گوشی شاپ و بازارموبایل هم هستند که سرچ کنید میتونید پیدا کنید. البته این گوشی خیلی کم یاب شده تازگی ها

ali pahlavan
16-06-2011, 17:32
اما با نرم افزارهای آندرویدی عمرا سراغ جاوا بری..مگه برای همراه بانک که اون هم به سادگی میتونید استفاده کنید

شما چرا میخوای بری تهران دوست من؟ خرید اینترنتی خیلی به صرفه تر هست

اینجا میتونی با فروشگاه هایی که این گوشی رو دارن تماس بگیری پول واریز کنی برات پست میکنن
البته من از فروشگاه موبایل قرمز و نمایندگی مایکروتل خرید داشتم
فروشگاه دی جی کالا و گوشی شاپ و بازارموبایل هم هستند که سرچ کنید میتونید پیدا کنید. البته این گوشی خیلی کم یاب شده تازگی ها

خانواده ام نمی زارن از اینترنت بخرم.اخه یه بار از اینترنت خرید کردن بدجوری ضرر دیدم .نمی تونم بهشون
اعتماد کنم
میشه به اونا اعتماد کرد؟وسایل گوشی رو عوض نمیکنن؟

NaughtyCat
16-06-2011, 17:35
دوستان بی زحمت این 2.3 فارسی که اومد همینجا خبر بدید که سریع اقدام کنیم! :دی

majidrabiei
16-06-2011, 20:03
من که هر کاری کردم نتونستم جاوا روش نصب کنم . شمتا چطور جاوا روش می نصبید ؟

roxh58
17-06-2011, 00:34
خانواده ام نمی زارن از اینترنت بخرم.اخه یه بار از اینترنت خرید کردن بدجوری ضرر دیدم .نمی تونم بهشون
اعتماد کنم

برای من که مشکلی به وجود نیومده تا حالا
شما هم خود دانی
یکی از دوستان همین انجمن که کرمانشاهی هستند برای یکی دو نفر این گوشی رو خرید و براشون فرستاده
میتونید از ایشون بخواید براتون از کرمانشاه بخرن گوشی رو.
بهتره هر جور صلاح میدونی اقدام کنی

من که هر کاری کردم نتونستم جاوا روش نصب کنم . شمتا چطور جاوا روش می نصبید ؟

کافیه اینجا رو یه نگاهی بندازید

majidrabiei
17-06-2011, 08:45
کافیه اینجا رو یه نگاهی بندازید

سلام
شما این روشها را امتحان کردید ؟ من قبلاً امتحان کردم . در روش اولی که سرعت سایت خیلی خیلی کمه و بیشتر وقتها هم وسط کار قطع میشه . با صد بار تکرار ، همراه بانک ملی رو تبدیل کردم ولی نرم افزار تبدیل شده درست کار نمی کنه .

نرم افزار دوم هم که رو گوشی نصب میشه ولی موقع اجرا ارور میده و بسته میشه .

morteza2001
18-06-2011, 19:03
هیچ راهی وجود نداره در صفحه کلید swype بین زبانهای مختلف سریعتر جابجا بشیم ؟؟؟؟

در ضمن این swype رو چطوری غیرفعال میشه؟

roxh58
18-06-2011, 19:46
سلام
شما این روشها را امتحان کردید ؟ من قبلاً امتحان کردم . در روش اولی که سرعت سایت خیلی خیلی کمه و بیشتر وقتها هم وسط کار قطع میشه . با صد بار تکرار ، همراه بانک ملی رو تبدیل کردم ولی نرم افزار تبدیل شده درست کار نمی کنه .

نرم افزار دوم هم که رو گوشی نصب میشه ولی موقع اجرا ارور میده و بسته میشه .

من نیازی به فایل های جاوا ندارم.
برای کارهای بانکی هم حساب اینترنتی دارم و مستقیم از خود سایت بانک استفاده میکنم
البته توصیه میکنم از نرم افزارهای بانکی که تبدیل به فایل apk شدن و در سایت ها برای دانلود گذاشته شده استفاده نکنید چون از لحاظ امنیتی خطرناک هستند.

هیچ راهی وجود نداره در صفحه کلید swype بین زبانهای مختلف سریعتر جابجا بشیم ؟؟؟؟

در ضمن این swype رو چطوری غیرفعال میشه؟

در آن واحد فقط از یک زبان در صفحه کلید swype پشتیبانی میشه . راه دیگه یی ندارید جز اینکه برید توی تنظیمات و به یک زبان دیگه سویچ کنید
برای غیر فعال کردن هم کافیه انگشتتون رو روی صفحه یی که تایپ میکنید نگه دارید و در حالت ورودی نوع صفحه کلید رو انتخاب کنید
بهترین صفحه کلید به نظر من smart keybord pro هستش

لینک دانلود

morteza2001
18-06-2011, 20:21
مشکل من با باتری این گوشی به کمک این 3 تا برنامه حل شد، الان تقریبا هر 2 روز شارژ میکنم

1.استفاده از یک Task Manager قوی در کنار Task Manager خود گوشی, که من Advanced Task Killer رو به شما پیشنهاد می کنم که براتون Attach کردم. این برنامه یه تنظیماتی داره که در زیر آوردم .
بعد از اینکه برنامه رو Install کردید, اون رو اجرا کنید و بعد دکمه Menu رو بزنید و وارد Setting شده تیک Auto Start رو بذارید, تیک Show Notification رو بردارید, Auto Kill Level رو روی Crazy بذارید, Auto Kill Frequency رو روی When Screen Off بذارید. حالا تو برنامه Check Mark تمام برنامه ها غیر از خود برنامه رو بذارید و بعد دکمه KILL رو بزنید. حالا هر موقع که نور صفحه خاموش شد برنامه تمام برنامه هایی رو که باز هست رو به طور اتوماتیک Kill Process می کنه

JuiceDefender - battery saver v3.5.6 بهینه کردن مصرف شارژ باطری
یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه ها در زمینه بهینه کردن مصرف شارژ باطری هستش که دارای طرفداران زیادی هستش

قابلیتھا
دارای بودن 5 پروفایل مختلف برای مصارف گوناگون
ریکاوری CPU زمانی که گوشی غیرفعاله
کنترل خودکار وایرلس گوشی
کنترل نور صفحه
ثبت عملیات که در گوشی انجام میشود
ابتدا UltimateJuice را نصب نموده سپس برنامه را نصب نمایید و نیاز به اتصال به اینترنت برای چک کردن لاینس داره

اين برنامه در واقع يه ويجت زيبا براي تنظيم خيلي سريع نور صفحه گوشي هست كه باعث ميشه تا حد چشمگيري عمر باتري گوشي افزايش پيدا كنه ميشه گفت اين برنامه براي اونايي كه زياد در حال گردش هستند ضروري به نظر مياد
كارايي و سهولت استفاده تو تصوير كاملا واضح و نمايانه

morteza2001
18-06-2011, 20:29
کسی جدیدا سیمکارتشو عوض کرده بفهمیم چقدر تو مصرف باتری تاثیر داره؟

amir200812
19-06-2011, 08:42
سلام دوستان
امتیاز این گوشی با تست Quadrant Advanced چقدر هست؟ اگه عکس از صفحه نتیجه تست باشه عالی میشه!

ali pahlavan
19-06-2011, 10:45
مشکل من با باتری این گوشی به کمک این 3 تا برنامه حل شد، الان تقریبا هر 2 روز شارژ میکنم

1.استفاده از یک Task Manager قوی در کنار Task Manager خود گوشی, که من Advanced Task Killer رو به شما پیشنهاد می کنم که براتون Attach کردم. این برنامه یه تنظیماتی داره که در زیر آوردم .

JuiceDefender - battery saver v3.5.6 بهینه کردن مصرف شارژ باطری
یکی از بهترین و محبوب ترین برنامه ها در زمینه بهینه کردن مصرف شارژ باطری هستش که دارای طرفداران زیادی هستش

قابلیتھا
دارای بودن 5 پروفایل مختلف برای مصارف گوناگون
ریکاوری CPU زمانی که گوشی غیرفعاله
کنترل خودکار وایرلس گوشی
کنترل نور صفحه
ثبت عملیات که در گوشی انجام میشود
ابتدا UltimateJuice را نصب نموده سپس برنامه را نصب نمایید و نیاز به اتصال به اینترنت برای چک کردن لاینس داره

اين برنامه در واقع يه ويجت زيبا براي تنظيم خيلي سريع نور صفحه گوشي هست كه باعث ميشه تا حد چشمگيري عمر باتري گوشي افزايش پيدا كنه ميشه گفت اين برنامه براي اونايي كه زياد در حال گردش هستند ضروري به نظر مياد
كارايي و سهولت استفاده تو تصوير كاملا واضح و نمايانه

طبق گفته شما این گوشی رو باید هر روز شارژ کرد دیگه.گوشی که هر روز باید شارژ شه چه بدرد میخوره!!!

mehrdad khar khoon
19-06-2011, 14:14
سلام به دوستان زحمت كش من مي خوام gio بخرم ومن تهران هم هستم ميتونيد من بايد چي كار كنم ؟؟ اگر ميتونيد با جزييات بگيد نام فروشگاه هم بگيد خوشحال ميشم از تجربيات شما استفاده كنم راستي در مورد مموري 2 گيگ از هر جا gio بخريم همراه موبايل هست ديگه؟؟؟؟

roxh58
19-06-2011, 15:53
طبق گفته شما این گوشی رو باید هر روز شارژ کرد دیگه.گوشی که هر روز باید شارژ شه چه بدرد میخوره!!!

دوست من
دوران 1100 نوکیا گذشته و گوشی های موبایل فقط برای تماس نیستند
آندروید با اپلیکیشن ها و بازی های گرافیکی فوق العاده یی که داره وسوسه ی بیشتری از مکالمه و اس ام اس رو ایجاد میکنه. به احتمال زیاد شما تا حالا با گوشی آندرویدی کار نکردید. حتی 1 ساعت لذت کار با آندروید ارزش 1 بار شارژ رو هم داره (به حساب اغراق بذارید) :goatee:
گوشی های آندرویدی به علت مولتی تسکینگ بودن مصرف باتریشون بالاست. و معضل تمام گوشی های اندرویدی از گالکسی اس تا اینکردیبل و اپتیموس ال جی هست. (ایفون 4 بهترین باطری رو داره در بین گوشی های هوشمند)
البته این که دوستمون فرمودند 2 روز شارژ میکنن احتمالا در این دو روز از تمامی امکانات گوشیشون استفاده میکنند. این گوشی با یک بار شارژ میتونید طبق گفته سامسونگ و بررسی های انجام شده تا 10 ساعت مکالمه رو باهاش داشته باشی
در استفاده ی عادی من تا 3 روز شارژ نمیکنم گوشیم رو. البته با آپدیت به جینجربرد شارژ گوشی تا حدودی بهتر میشه

roxh58
19-06-2011, 16:14
کسی جدیدا سیمکارتشو عوض کرده بفهمیم چقدر تو مصرف باتری تاثیر داره؟

فکر نکنم تاثیر چندانی در مصرف باطری داشته باشند. چون 3G هنوز وارد ایران نشده و همه 2G هستن.

سلام دوستان
امتیاز این گوشی با تست Quadrant Advanced چقدر هست؟ اگه عکس از صفحه نتیجه تست باشه عالی میشه!

خدمت شما :

تست سرعت RMS
مقدار KB RMS:ا 2097151
سرعت ذخیره اطلاعات RMS: ا210 kb/s
سرعت خواندن اطلاعات RMS:ا 329 kb/s
تست سرعت محاسبه شمارش اعداد Fibonacci زمانیکه پردازنده 100 درصد بارگذاری شده است
1 - محاسبه 16000 عدد در کمتر از یک ثانیه
2 - محاسبه 32000 عدد در یک ثانیه
3 - محاسبه 64000 عدد در 2 ثانیه
4 - محاسبه 128000 عدد در 4 ثانیه
5 - محاسبه 256000 عدد در 9 ثانیه
6 - محاسبه 512000 عدد در 18 ثانیه
7 - محاسبه 1024000 هزار عدد در 36 ثانیه
8 - هماهنگی میان اجزا محاسبه 2048000 عدد
CPU
GPU

سلام دوستان زحمت كش من مي خوام gio بخرم ومن تهران هم هستم ميتونيد من بايد چي كار كنم ؟؟ اگر ميتونيد با جزييات بگيد نام فروشگاه هم بگيد خوشحال ميشم از تجربيات شما استفاده كنم راستي در مورد مموري 2 گيگ از هر جا gio بخريم همراه موبايل هست ديگه؟؟؟؟

پیشنهاد میکنم از نمایندگی اصلی خریداری کنید. آدرسش هم رو به روی پارک ملت نمایندگی ماکروتل . سرچ کنی توی اینترنت شماره تلفن رو هم پیدا میکنی.
این گوشی با دو بسته بندی ارائه شده
برای اروپا که هندزفری و مموری نداره
برای آسیا که هندزفری و مموری 2 گیگ همراشه و فارسی رو پشتیبانی میکنه

lost.hesam
19-06-2011, 17:22
یه نفر توضیح بده بنچ مارک یعنی چی.من تاحالا از گوشی هوشمند استفاده نکردم میخوام بدونم بنچ مارک چیه.

ali pahlavan
19-06-2011, 17:38
دوست من
دوران 1100 نوکیا گذشته و گوشی های موبایل فقط برای تماس نیستند
آندروید با اپلیکیشن ها و بازی های گرافیکی فوق العاده یی که داره وسوسه ی بیشتری از مکالمه و اس ام اس رو ایجاد میکنه. به احتمال زیاد شما تا حالا با گوشی آندرویدی کار نکردید. حتی 1 ساعت لذت کار با آندروید ارزش 1 بار شارژ رو هم داره (به حساب اغراق بذارید) :goatee:
گوشی های آندرویدی به علت مولتی تسکینگ بودن مصرف باتریشون بالاست. و معضل تمام گوشی های اندرویدی از گالکسی اس تا اینکردیبل و اپتیموس ال جی هست. (ایفون 4 بهترین باطری رو داره در بین گوشی های هوشمند)
البته این که دوستمون فرمودند 2 روز شارژ میکنن احتمالا در این دو روز از تمامی امکانات گوشیشون استفاده میکنند. این گوشی با یک بار شارژ میتونید طبق گفته سامسونگ و بررسی های انجام شده تا 10 ساعت مکالمه رو باهاش داشته باشی
در استفاده ی عادی من تا 3 روز شارژ نمیکنم گوشیم رو. البته با آپدیت به جینجربرد شارژ گوشی تا حدودی بهتر میشه

اتفاقا الان یه دونه 1100 هم دارم.هفته ای یه بار هم شارژش نمی کنم.

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

یه سوالی داشتم.با اینکه دوربین و صفحه ی fit از gio بهتره ولی همه میگن gio بهتره؟

Farshid9920062006
19-06-2011, 18:58
اتفاقا الان یه دونه 1100 هم دارم.هفته ای یه بار هم شارژش نمی کنم.

---------- Post added at 06:08 PM ---------- Previous post was at 06:07 PM ----------

یه سوالی داشتم.با اینکه دوربین و صفحه ی fit از gio بهتره ولی همه میگن gio بهتره؟

سلام درسته دوربین fit بهتر هست
اما پردازنده gio 800 مگاهرتز هست
رم جیو 2حدود 280 مگ در دسترس هست(مال فیت اگه اشتباه نکنم 160 تا باشه)
جیو پردازنده گرافیکی داره که فیت نداره
همه ی اینا که گفتم جیو رو در سرعت برنامه ها و بازیها بهتر از فیت میکنه
ضمنا صفحه ی فیت رزولوشنش 240*320 هست
اما جیو 320*480 هست که در صفحه نمایش هم برتری کامل از آن جیو هست

majidrabiei
19-06-2011, 21:06
سلام
من گوشیم رو روت کردم . هر وقت به کامپیوتر وصلش می کنم پیغام آپدیت میده . می تونم از طریق کیر آپدیتش کنم یا باید اول آنروتش کنم ؟

roxh58
20-06-2011, 01:21
سلام
من گوشیم رو روت کردم . هر وقت به کامپیوتر وصلش می کنم پیغام آپدیت میده . می تونم از طریق کیز آپدیتش کنم یا باید اول آنروتش کنم ؟

نیازی به آنروت نیست برای آپدیت
من هم با kies آپدیت کردم
به این نسخه

melih_206
20-06-2011, 07:33
سلام منم حدوده دوهففتس این گوشیرو خریدم به نظر من تنها ایراده بسیار بسیار بزرگ این گوشی اینه که اولا هندفری روی گوشی اشغآله و ورودی هندز فریش مثل گوشیهای قدیمی 2خار داره ولی اگه دقت کنید همه گوشیهای جدید و هندزفریهاشون 3خار دارن گوشی قبلی من x6بود با هندز فری عالی موقع فروش گوشی هندزفریمو ندادم ولی روی گالاکسی جیو کار نمیکنه فکر نمیکنم تبدیل یا رابطی باشه که هندزفریهاییی که 3خاردارنو تبدیل کنن که بشه رو این کوشی استفاده کرد و فکر میکنم تا زمانی که این گوشیرو دارم نمیتونم اهنگ گوش کنم

melih_206
20-06-2011, 07:38
خیلی ممنون میشم اگه کسی منو راهنمایی کنه

maregoon
20-06-2011, 12:04
سلام

چرا برنامه adobe air روی جیو نصب نمیشه؟

lost.hesam
20-06-2011, 12:18
کسی نیست به سوال من پاسخ بده؟

ali pahlavan
20-06-2011, 14:08
سلام درسته دوربین fit بهتر هست
اما پردازنده gio 800 مگاهرتز هست
رم جیو 2حدود 280 مگ در دسترس هست(مال فیت اگه اشتباه نکنم 160 تا باشه)
جیو پردازنده گرافیکی داره که فیت نداره
همه ی اینا که گفتم جیو رو در سرعت برنامه ها و بازیها بهتر از فیت میکنه
ضمنا صفحه ی فیت رزولوشنش 240*320 هست
اما جیو 320*480 هست که در صفحه نمایش هم برتری کامل از آن جیو هست

280 مگ در دستترس یعنی چی؟

zadis
20-06-2011, 15:25
سلام دوستان من میخوام این گوشی رو بخرم . ارزش خرید داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1.بازی و نرم افزار خوب روش جواب میده مثل pes 2011 . angri brids و نیازی به روت کردن داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
2. کیفیت تاچش چجوره مثل c7 میشه یا آیپد .
3. کیفیت باتریش چطوره خوب جواب میده .
4. میخوام گوشی خوبی بگیرم که فردا پشیمون نشم ............ارزش داره ..........250 یشتر پول ندارم
5. آیا سیستمش که اندرویده رو بازی و نرم افزار خوب جواب میده ؟؟؟؟؟؟؟ و gps بدون اینترنت کار میکنه ؟؟؟؟؟؟
6. ممنون

Farshid9920062006
20-06-2011, 17:36
280 مگ در دستترس یعنی چی؟
رم ایم گوشی حدودا باید 384 مگابایت باشه که مقداریش ثرف سیستم عانل و اینا میشه
میمونه 280 مگابایت خالص برای استفاده نرم افزار های دیگه

ali pahlavan
20-06-2011, 17:59
رم ایم گوشی حدودا باید 384 مگابایت باشه که مقداریش ثرف سیستم عانل و اینا میشه
میمونه 280 مگابایت خالص برای استفاده نرم افزار های دیگه
ببخشید ولی من بازم نفهمیدم.یعنی فقط تو حافظه خود گوشی میشه برنامه نصب کرد؟ رم چی بعد؟

zadis
20-06-2011, 18:13
کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟ممنون
1.بازی و نرم افزار خوب روش جواب میده مثل pes 2011 . angri brids و نیازی به روت کردن داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
4. میخوام گوشی خوبی بگیرم که فردا پشیمون نشم ............ارزش داره ..........250 یشتر پول ندارم
5. آیا سیستمش که اندرویده رو بازی و نرم افزار خوب جواب میده ؟؟؟؟؟؟؟ و gps بدون اینترنت کار میکنه ؟؟؟؟؟؟
6. ممنون

Farshid9920062006
20-06-2011, 20:14
ببخشید ولی من بازم نفهمیدم.یعنی فقط تو حافظه خود گوشی میشه برنامه نصب کرد؟ رم چی بعد؟

گفتم رم (دقیقا همون رم کامپیوتر) نه رام (همون حافظه داخلی گوشی)
شما توی این گوشی چون اندروید 2.2 و2.3 داره میتونید هر جا که خواستید برنامه نصب کنید

iMosi
20-06-2011, 20:35
کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟ممنون
6. ممنون

مگه آیپاد نخریده بودی....؟؟!!!

بخرش...ولی انتظار زیاد نداشته باش:46:

mehdi_08
20-06-2011, 22:31
اعتماد کنم

سلام
اگه برای خریدنش مشکل داری می تونم برات این گوشی رو بخرم برای یکی از بچه های اینجا هم قبلا خریدم:10:

saeed bigdeli
20-06-2011, 23:21
من که باهاش حال میکنم
یه سوال من گوشی رو روت کردم ولی مشکل حافظه دارم البته خیلی برنامه نصب کردم ایا راهی هست راهنمایی کنید
در ضمن تو یه سایتی کلبپ برنامه استریت ویوو رو دیدم ولی تو این گوشی نیست چرا

zadis
21-06-2011, 05:15
مگه آیپاد نخریده بودی....؟؟!!!

بخرش...ولی انتظار زیاد نداشته باش:46:
آیپاد خریدم ولی فروختم . سیم کارت که نداشت حال نمیداد ./ پس ارزش خرید داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا برم همون x8 بگیرم
ممنون انتظاراتم زیاد بالا نیست بازی های مثل angriu brids میخوام براش .

lost.hesam
21-06-2011, 09:10
میشه بگید بنچ مارک چیه؟

iMosi
21-06-2011, 09:56
آیپاد خریدم ولی فروختم . سیم کارت که نداشت حال نمیداد ./ پس ارزش خرید داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا برم همون x8 بگیرم
ممنون انتظاراتم زیاد بالا نیست بازی های مثل angriu brids میخوام براش .

تو این رنج قیمت بهترین گوشی همینن.....شک نکن بخرش....x8اصلا به درد نمیخوره.....این خیلی بهتره....

ali pahlavan
21-06-2011, 11:21
سلام
اگه برای خریدنش مشکل داری می تونم برات این گوشی رو بخرم برای یکی از بچه های اینجا هم قبلا خریدم:10:
ممنون ولی تا دو هفته دیگه می خوام برم تهران خونه داداشم.همونجا میخرم.از لطفت ممنونم.

mohammad_f29
21-06-2011, 19:09
سلام منم حدوده دوهففتس این گوشیرو خریدم به نظر من تنها ایراده بسیار بسیار بزرگ این گوشی اینه که اولا هندفری روی گوشی اشغآله و ورودی هندز فریش مثل گوشیهای قدیمی 2خار داره ولی اگه دقت کنید همه گوشیهای جدید و هندزفریهاشون 3خار دارن گوشی قبلی من x6بود با هندز فری عالی موقع فروش گوشی هندزفریمو ندادم ولی روی گالاکسی جیو کار نمیکنه فکر نمیکنم تبدیل یا رابطی باشه که هندزفریهاییی که 3خاردارنو تبدیل کنن که بشه رو این کوشی استفاده کرد و فکر میکنم تا زمانی که این گوشیرو دارم نمیتونم اهنگ گوش کنم

قضیه چیه ؟؟ :23:
مشه یکم بیشتر توضیح بدید

morteza2001
21-06-2011, 21:36
کسی مییدونه اتوریدایل" autoredial " این گوشی چه طوری فعال میشه ؟
یعنی اگه تماس ناموفق بود خودش اتوماتیک دوباره شماره بگیره

ممنون

zadis
22-06-2011, 17:15
سلام دوستان من گوشی gio رو گرفتم ........... ولی
چجوری باید تو گوشی یازی . نرم افزار ریخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منوی فارسی هم نداره .........من وصل میکنم به رایانه ولی هیچ اتفاقی نمیفته /////// ممنون میشم راهنمایی کنید
مموری 2 گیگ هم روشه کمک دوستان

zadis
22-06-2011, 18:34
سلام دوستان من گوشی gio رو گرفتم ........... ولی
چجوری باید تو گوشی یازی . نرم افزار ریخت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منوی فارسی هم نداره .........من وصل میکنم به رایانه ولی هیچ اتفاقی نمیفته /////// ممنون میشم راهنمایی کنید
مموری 2 گیگ هم روشه کمک دوستان
کمک عزیزان /////////////

f_a_r_i_d
22-06-2011, 18:52
هدفون مستقیم وصل نمیشه؟

morteza2001
22-06-2011, 18:59
کمک عزیزان /////////////

از داخل سی دی برنامه Kies رو نصب کن مشکلت حل میشه. اگر هم برنامه Kies رو نداری میتونی آخرین ورژن رو از لینک پایین دانلود کنی

به حجم: 77.29mb

zadis
22-06-2011, 19:28
از داخل سی دی برنامه Kies رو نصب کن مشکلت حل میشه. اگر هم برنامه Kies رو نداری میتونی آخرین ورژن رو از لینک پایین دانلود کنی

به حجم: 77.29mb

ممنون . نمیشه بدون kise برنامه و بازی ریخت . یا آهنگ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گزینه ای نیست که مموری کارت رو بشناسه و بشه آهنگ و بازی ریخت ممنون . اینترنت پر سرعت ندارم نمیتونم دانلود کنم

majidrabiei
22-06-2011, 19:39
گزینه ای نیست که مموری کارت رو بشناسه و بشه آهنگ و بازی ریخت ممنون . اینترنت پر سرعت ندارم نمیتونم دانلود کنم
من برنامه هاي كم حجم رو با بلوتوث مي فرستم رو گوشي و بعد به راحتي نصب مي كنم .

كسي نمي دونه چجوري ميشه وارد ريكاوري مد شد ؟

morteza2001
22-06-2011, 19:48

باید یه بلوتوث وصل کنی به کامپیوترت،اونوقت پوشه ها داخل مموری رو میتونی ببینی و فایلهاتو از کامپیوتر داخل مموری بریزی

zadis
22-06-2011, 20:16
باید یه بلوتوث وصل کنی به کامپیوترت،اونوقت پوشه ها داخل مموری رو میتونی ببینی و فایلهاتو از کامپیوتر داخل مموری بریزی
ممنون برنامه kise از کافی نت دانلود و نصب کردم . حالا بازی angri brids دانلود کردم آندروید . چجوری نصب کنم تو گوشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون سرتون به درد اوردم

morteza2001
22-06-2011, 20:23
ممنون برنامه kise از کافی نت دانلود و نصب کردم . حالا بازی angri brids دانلود کردم آندروید . چجوری نصب کنم تو گوشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون سرتون به درد اوردم

گوشی رو به کامپیوتر وصل کن
برنامه KIES رو اجرا کن
از My computer درایو مموری رو باز کن
فایل بازی رو تو یکی از پوشه ها بریز
حالا با فایل منیجر خود گوشی بازی رو نصب و اجرا کن

تا چند قیقه دیگه آنلاینم ،اگه مشکلی بود بگو

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:52 PM ----------

کسی مییدونه اتوریدایل" autoredial " این گوشی چه طوری فعال میشه ؟
یعنی اگه تماس ناموفق بود خودش اتوماتیک دوباره شماره بگیره

ممنون

کسی نمیدونه اینو چجوری فعال کنم

zadis
22-06-2011, 21:52
ممنون دوستان . منوی فارسی واسش نیومده ؟؟؟؟؟؟ اس ام اس فارسی نمیتونم بنویسم و نه میتونم بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟
یک راه حلی بگید مر3000000000000000

mtn2008
22-06-2011, 23:59
سلام دوستان.به نظرتون gio s5660 رو بگیرم یا galaxy 551؟میشه راهنمایی کنید؟واقعا موندم

mtn2008
23-06-2011, 00:20
یه سوال دیگه اینکه آیا این دوتا گوشی به تمامی نسخه های آندروید که در اینده میان update می شوند؟

roxh58
23-06-2011, 01:24
ممنون دوستان . منوی فارسی واسش نیومده ؟؟؟؟؟؟ اس ام اس فارسی نمیتونم بنویسم و نه میتونم بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟
یک راه حلی بگید مر3000000000000000

میتونید از برنامه ی mirsal برای خوندن و فرستادن اس ام اس به زبان فارسی استفاده کنید
سرچ کنید پیدا کنید

سلام دوستان.به نظرتون gio s5660 رو بگیرم یا galaxy 551؟میشه راهنمایی کنید؟واقعا موندم

از همه لحاظ گالکسی جیو برتر از گالکسی 551 هست. اگر صفحه کلید سخت افزاری میخواید 551 رو انتخاب کنید.

یه سوال دیگه اینکه آیا این دوتا گوشی به تمامی نسخه های آندروید که در اینده میان update می شوند؟

بله
برای این دو گوشی و گوشی های خانواده ی گالکسی سامسونگ آندروید 2.3 هم اومده. البته ورژن فارسیش هنوز نیومده. اما انگلیسیش اومده.

zadis
23-06-2011, 05:23
من بازی angei brids رو نصب کردم تو بازی لگ داره . کند میشه مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میتونه از مموری کارت باشه ؟؟؟؟؟؟؟
این گوشی که قوی هست که بتونه اینو اجراکنه 800MH ممنون

mtn2008
23-06-2011, 10:31
میتونید از برنامه ی mirsal برای خوندن و فرستادن اس ام اس به زبان فارسی استفاده کنید
سرچ کنید پیدا کنید

از همه لحاظ گالکسی جیو برتر از گالکسی 551 هست. اگر صفحه کلید سخت افزاری میخواید 551 رو انتخاب کنید.

بله
برای این دو گوشی و گوشی های خانواده ی گالکسی سامسونگ آندروید 2.3 هم اومده. البته ورژن فارسیش هنوز نیومده. اما انگلیسیش اومده.
مرسی بابت پاسخگویی دوست عزیز.راستی این مشکل adobe flash حل شد بر روی جیو؟چون من اکثر کارم با اینترنته

zadis
23-06-2011, 13:16
من بازی angei brids رو نصب کردم تو بازی لگ داره . کند میشه مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میتونه از مموری کارت باشه ؟؟؟؟؟؟؟
کسی نمیدونه مشکل از چی میتونه باشه

roxh58
23-06-2011, 17:03

من که مشکلی در اجرای این بازی ندارم. ورژن ریو رو امتحان کنید
شاید وقت اجرای بازی رم اجرایی توسط نرم افزارهای در حال اجرا اشغال شده
یک بار گوشی رو ریستارت کنید و بعد از بوت بازی رو اجرا کنید

مرسی بابت پاسخگویی دوست عزیز.راستی این مشکل adobe flash حل شد بر روی جیو؟چون من اکثر کارم با اینترنته

کسی نمیدونه مشکل از چی میتونه باشه

شما یکبار بپرسید کافیه دوست عزیز
نیازی به تکرار سوال نیست
اگر کسی از دوستان بلد باشه جواب سوالتون رو میده

البته سی پی یو گالکسی جیو از فلاش پشتیبانی نمیکنه. فکر هم نکنم راهی باشه.
برای مرور گر هم مگه چند درصد از وبسایت ها بر پایه ی فلش نوشته شده که به مشکل بر میخورید شما ؟

zadis
23-06-2011, 23:05
سلام دوستان .ببخشید این همه سوال میپرسم ///........ داداشم گوشی رو ریست فکتوری کرده و همه تنظیماتش به هم خورده
مولتی اسکزین رو چجوری درست کنم . منظورم اینه که گوشی رو به هر طرف بگیری بایذ بچرخه ولی حالا نمیچرخه . کجا باید برم دزست کنم تا بچرخه ممنون دوستان

misaghilb
23-06-2011, 23:51
سلام دوستان .ببخشید این همه سوال میپرسم ///........ داداشم گوشی رو ریست فکتوری کرده و همه تنظیماتش به هم خورده
مولتی اسکزین رو چجوری درست کنم . منظورم اینه که گوشی رو به هر طرف بگیری بایذ بچرخه ولی حالا نمیچرخه . کجا باید برم دزست کنم تا بچرخه ممنون دوستان
باید از notifications bar چرخش خودکار رو فعال کنی
یا
وارد ستینگ شو ->و بعد صفحه نمایش ->و چرخش خودکار رو فعال کن

zadis
24-06-2011, 06:24
notifications bar کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توی ستینگ هم یه گزینه هست auto rote screen وقتی تیک اونو میزنم فقط از حالت عمودی به عفقی مبره ولی کلا نمیچرخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی وقتی تیکشو میزنی افقی میشه و وقتی بر میداری عمودی
میخوام توری باشه که هر طرف بگیری تصویر بچرخه / و اینکه بازی میریزم توش موقع نصب
no appliction can perform میده البته بعضی بازی ها
یک مشکل دیگه هم دارم . هر بازی میریزم توش و جرا میکنم لگ داره و کند میشه
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازی های معمولی angri brids . farm frenzy. و چند تا بازی دیگه حجمشون همش 10 مگابایت نمیشه . یعنی این گوشی انقدر ضعیفه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس این سی پیو 800 به چه دردی میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟
ورژن گوشیم اندروید 2.2.1 هست . تو رو خدا کمک کنید مشکلم حل شه /////// مر3000000000000000

maregoon
24-06-2011, 09:08
سلام من از شیراز جیو خریدم. رنگ مشکی اش. رنگ سفیدش با هدفون بود و فارسی داشت ولی رنگ مشکی خیر. من الان رفتم جنوب و تا دو هفته هم جنوب هستم و به مغازه ای دسترسی ندارم. کسی نمیتونه کمک کنه برای فارسی کردن؟

یه چیز دیگه. من با یه جیمیل وارد talk شدم. حالا میخایم با یه جیمیل دیگه وارد بشم، ولی هر کاری میکنم sign out نمیشه. چرا؟

ممنون

roxh58
24-06-2011, 11:36
notifications bar کجاست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
توی ستینگ هم یه گزینه هست auto rote screen وقتی تیک اونو میزنم فقط از حالت عمودی به عفقی مبره ولی کلا نمیچرخه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی وقتی تیکشو میزنی افقی میشه و وقتی بر میداری عمودی
میخوام توری باشه که هر طرف بگیری تصویر بچرخه / و اینکه بازی میریزم توش موقع نصب
no appliction can perform میده البته بعضی بازی ها
یک مشکل دیگه هم دارم . هر بازی میریزم توش و جرا میکنم لگ داره و کند میشه
چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بازی های معمولی angri brids . farm frenzy. و چند تا بازی دیگه حجمشون همش 10 مگابایت نمیشه . یعنی این گوشی انقدر ضعیفه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پس این سی پیو 800 به چه دردی میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟
ورژن گوشیم اندروید 2.2.1 هست . تو رو خدا کمک کنید مشکلم حل شه /////// مر3000000000000000

جناب شما که بلد نیستید چرا رفتید گوشی هوشمند گرفتید؟
چرا هیچ یک از دوستان دیگه این مشکلاتی که شما دم به ساعت پیدا میکنید رو ندارن؟
بهتره به جای پرسیدن سوال های تکراری از صفحه اول این بخش رو مطالعه کنید.

roxh58
24-06-2011, 11:43
سلام من از شیراز جیو خریدم. رنگ مشکی اش. رنگ سفیدش با هدفون بود و فارسی داشت ولی رنگ مشکی خیر. من الان رفتم جنوب و تا دو هفته هم جنوب هستم و به مغازه ای دسترسی ندارم. کسی نمیتونه کمک کنه برای فارسی کردن؟

یه چیز دیگه. من با یه جیمیل وارد talk شدم. حالا میخایم با یه جیمیل دیگه وارد بشم، ولی هر کاری میکنم sign out نمیشه. چرا؟

ممنون

مبارک باشه دوست من
برای دیس کانکت شدن جی تاک شما باید برید به setting/acunt and syc settin
و تیک دوم رو بردارید.

احتمالا تا دو هفته دیگه آندروید جینجربرد با پشتیبانی از زبان فارسی از راه میرسه.
توصیه میکنم صبر کنید

zadis
24-06-2011, 12:21
جناب شما که بلد نیستید چرا رفتید گوشی هوشمند گرفتید؟
چرا هیچ یک از دوستان دیگه این مشکلاتی که شما دم به ساعت پیدا میکنید رو ندارن؟
بهتره به جای پرسیدن سوال های تکراری از صفحه اول این بخش رو مطالعه کنید.
شما که این گوشی داری هیچ مشکلی نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه سوال های من رو جواب بدی
البته من بازی های با گرافیک روش نصب نکردم / ولی این بازی محصوصا angri brids لگ داره . من سوال کردم تا جواب بگیرم و شما دوستان کمک کنیدتا مشکلم حل شه . راهی هست بازی تو مموری نسب شه .............................بخشیدن از شما

roxh58
24-06-2011, 16:27
شما که این گوشی داری هیچ مشکلی نداری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میشه سوال های من رو جواب بدی
البته من بازی های با گرافیک روش نصب نکردم / ولی این بازی محصوصا angri brids لگ داره . من سوال کردم تا جواب بگیرم و شما دوستان کمک کنیدتا مشکلم حل شه . راهی هست بازی تو مموری نسب شه .............................بخشیدن از شما

شما اگر یکبار از اول کل این تاپیک رو بخونید خیلی چیزها دستگیرتون میشه و نیازی به سوال کردن نخواهید داشت.
من هیچ کدوم از مشکلاتی که شما میفرمایید رو ندارم
پیشنهاد من اینه

گوشیتون رو یک بار هارد ریست کنید
مموری رو هم فرمت کنید
از نو نرم افزار بریزید

برای نصب نرم افزار روی مموری هم پست آموزشیش رو قبلا گذاشتم.

morteza2001
24-06-2011, 16:54
سایت samfirmware یه آپدیت جدید(S5660ZSKC5) واسه قسمت آسیا گذاشته(قبلش باید عضو بشید)

maregoon
24-06-2011, 17:11
[QUOTE=roxh58;6205964]مبارک باشه دوست من
برای دیس کانکت شدن جی تاک شما باید برید به setting/acunt and syc settin
و تیک دوم رو بردارید.

ممنون از پاسختون، ولی من تیک دوم رو برداشتم. تیک گزینه Auto-sync. ولی نمیتونم sing out بشم و با یه جیمیل دیگه وارد بشم.

saeed bigdeli
24-06-2011, 17:42
سلام به دوستان گرامی
من فکر می کنم rom گوشیم خود به خود پر شده من اینقدر نرم افزار نصب نکردم برنامه برای از بین بردن فایلهای بیخودی نیست

roxh58
24-06-2011, 17:54
[QUOTE=roxh58;6205964]

ممنون از پاسختون، ولی من تیک دوم رو برداشتم. تیک گزینه Auto-sync. ولی نمیتونم sing out بشم و با یه جیمیل دیگه وارد بشم.

متوجه منظورتون نمیشم
خیلی راحته که چندین اکانت رو همزمان داشته باشید

سلام به دوستان گرامی
من فکر می کنم rom گوشیم خود به خود پر شده من اینقدر نرم افزار نصب نکردم برنامه برای از بین بردن فایلهای بیخودی نیست

چرا
نرم افزار هست . البته باید گوشیتون روت شده باشه
و اینکه من توصیه میکنم اگر کاربر حرفه یی نیستید از فکرش در بیاید
چون اگر اشتباهی یکی از نرم افزارهای سیستمی رو پاک کنید گوشیتون مشکل اساسی براش پیش میاد
:)

saeed bigdeli
24-06-2011, 20:14
سلام گوشیم روته خیلی حرفه ایی نیستم ولی فکر نمی کنم اشتباه کنم شما لطف کن این نرم افزار رو برام بگذار

mehrdad khar khoon
26-06-2011, 08:53
سلام بر شما دوستان عزيز كه از وقتتون مي زنيد مي آييد به ما كمك كنيد من ديروز كل بازار موبايل وعلاء دين رو زير پا گذاشتم ولي يه gio با گارانتي اصلي پيدا نكردم ومن هر كجا كه مي رفتم يه چيزي كم داشت يه جا مموري نداشت يه جا هندز فري نداشت وفقط يه جا سي دي kies همراه با موبايل بود خلاسه همه مي گفتن اين گوشي ناياب هست ولي من در آخر به توصيه ي يكي از دوستان خوب roxh58 به رو به رو يه پارك رفتم ودر جا گوشي رو با گارانتي اصلي پيدا و خريدم

melih_206
26-06-2011, 11:01
سلام واسه این گوشی از کجا میشه کاستوم رام پیدا کرد?

prince_fable
26-06-2011, 14:06
سلام از لحاظ سرعت و performance این گوشی بهتره یا ace ؟
تو بنچمارک ها که میگه gio بهتره با اینکه هردو یه نوع cpu و gpu دارند!

اینم benchmarks

جیو:

ایس:
ممنون

hasanmotori
26-06-2011, 14:11
دوتاش مثله همه چون سخت افزار و نرم افزار و رزولوشن صفحه یکیه
یه گوشی ممکنه تو بنچ مارک تا 200 امتیاز بالا پایین داشته باشه
ممکنه چند بار بنچ بگیری ace امتیازش بیشتر بشه

melih_206
26-06-2011, 15:32
چرا هیچکس سوالای منو جواب نمیده?

roxh58
26-06-2011, 18:46
چرا هیچکس سوالای منو جواب نمیده?

شما صبر کنید دوست عزیز
اگر کسی جواب سوالتون رو بلد بود میگه

کاستوم رام هست اما از زبان شیرین فارسی پشتیبانی نمیکنه

مثل این

همه تو فروم های خارجی (اسیا) منتظر هستند 2.3 ورژن اسیا بیاد بعد اقدام به ساخت کاستوم رم ها کنن

میتونید این فروم رو دنبال کنید
البته اندونزیایی هست اما من با مترجم گوگل دنبال میکنم

maregoon
26-06-2011, 19:47
لطفا اگر میتونید کمک کنید

گوشیم فارسی نداشت. یه رام acia دانلود کردم (S5660ZSKC5). ولی از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه. زبان چینی توش هست. باید دنبال رام نسخه middle east باشم که مشخصاتش هم اینه (S5660JPKC3). ولی هر چی میگردم پیداش نمیکنم. کسی لینکی از اون سراغ نداره؟؟ :41:

maregoon
27-06-2011, 06:35
اگه امکان داره یکی از شما که گوشیش از فارسی پشتیبانی میکنه، بگه اسم رامش چی هست؟؟

mehrdad khar khoon
27-06-2011, 11:04
با عرض پوزش 2 تا سوال:
1 اسم رام رو از كجا ميشه ديد؟؟؟؟؟
2 اگه ميشه بگيد بازي هاي بالاي 200mb چه جوري ميشه نصب كرد البته به وسيله ي app2sd شما تو توضيح اين برنامه اشاره اي به خود فايل apk نكرديد!!

morteza2001
27-06-2011, 13:32
اگه امکان داره یکی از شما که گوشیش از فارسی پشتیبانی میکنه، بگه اسم رامش چی هست؟؟

واسه گوشی من اینه :s5660xxkb8

فارسی هم هست

roxh58
27-06-2011, 19:40
سلام بر شما دوستان عزيز كه از وقتتون مي زنيد مي آييد به ما كمك كنيد من ديروز كل بازار موبايل وعلاء دين رو زير پا گذاشتم ولي يه gio با گارانتي اصلي پيدا نكردم ومن هر كجا كه مي رفتم يه چيزي كم داشت يه جا مموري نداشت يه جا هندز فري نداشت وفقط يه جا سي دي kies همراه با موبايل بود خلاسه همه مي گفتن اين گوشي ناياب هست ولي من در آخر به توصيه ي يكي از دوستان خوب roxh58 به رو به رو يه پارك رفتم ودر جا گوشي رو با گارانتي اصلي پيدا و خريدم

مبارکتون باشه دوست من
لطفا بفرمایید چند گرفتید چه رنگیه و چه چیزهایی توی جعبه بود؟
در کل گوشی رو چطور میبینید ؟

roxh58
28-06-2011, 14:50
ویرایش شد....

Punisher_2008
28-06-2011, 20:46
سلام... میشه قیمت اخر این گوشی رو بگین ؟بدون گارانتی

Punisher_2008
29-06-2011, 00:58
کسی نیست اینجا پاسخ بده؟ قرار نیست به اندروید 2.3 اپدیت بشه؟

roxh58
29-06-2011, 02:49
سلام... میشه قیمت اخر این گوشی رو بگین ؟بدون گارانتی

کسی نیست اینجا پاسخ بده؟ قرار نیست به اندروید 2.3 اپدیت بشه؟

و خدا سرچ را آفرید

قیمت بدون گارانتی این گوشی رو اینجا میتونید ببینید.

توی صفحه ی فیسبوک سامسونگ اندونزی دیدم نوشته تا 16 همین ماه نسخه ی جینجربرد هم برای اسیا جنوب شرق اسیا و خاورمیانه میرسه .

ali pahlavan
29-06-2011, 09:50
از نظر دوستان ممنونم.هفته بعد می خوام برم تهران گالکسی جیو رو بگیرم.از کجا بگیرم مطمئن باشه؟

Punisher_2008
29-06-2011, 10:45
من عصر میخوام بخرم..

roxh58
29-06-2011, 18:37
از نظر دوستان ممنونم.هفته بعد می خوام برم تهران گالکسی جیو رو بگیرم.از کجا بگیرم مطمئن باشه؟

همون آدرسی که به یکی دیگر از دوستان معرفی کردم
تهران- خیابان ولیعصر - روبه روی پارک ملت نمایندگی سامسونگ ( مایکروتل )

Punisher_2008
29-06-2011, 19:28
سلام..
من امروز این گوشی رو خریدم.. 220 تومان..
دوستان مال شما هندسفری داره؟
من بندرعباس هستم... هرجا رفتم بدون هندسفری بود.. داخل gsmaria نوشته بود نسخه اروپایی فاقد هندسفری هست ولی نسخه اسیا دارای هندسفری هست.. گوشی های اینجا هم که اصلا گارانتی ندارند و همشون قاچاقی وارد میشن..مال من با فارسی مشکل داره حروف هارو جدا جدا نشون میده.
مال من پشتش نوشته made by samsung.
گوشی رو کامل تست کردم اصلا هیچ مشکلی نداشت..
صداش تعریفی نداره...
دوربینش بدک نیست...
ولی بقیه موارد عالی هست...

roxh58
30-06-2011, 00:29
سلام..
من امروز این گوشی رو خریدم.. 220 تومان..
دوستان مال شما هندسفری داره؟
من بندرعباس هستم... هرجا رفتم بدون هندسفری بود.. داخل gsmaria نوشته بود نسخه اروپایی فاقد هندسفری هست ولی نسخه اسیا دارای هندسفری هست.. گوشی های اینجا هم که اصلا گارانتی ندارند و همشون قاچاقی وارد میشن..مال من با فارسی مشکل داره حروف هارو جدا جدا نشون میده.
مال من پشتش نوشته made by samsung.
گوشی رو کامل تست کردم اصلا هیچ مشکلی نداشت..
صداش تعریفی نداره...
دوربینش بدک نیست...
ولی بقیه موارد عالی هست...

گلکسی جیو هایی که برای آسیا هست دارای مموری و هندزفری هستند و به صورت پیش فرض زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه.
گوشی که شما خریدید برای بازار اروپا تولید شده
باید تا چند روز دیگه صبر کنید تا جینجربرد برای خاورمیانه بیاد تا زبان فارسی و قابلیت های بیشتری در اختیارتون قرار بگیره

به جمع گلکسی جیو دارها هم خوش اومدید.

saze
30-06-2011, 08:05
سلام
گوشیم X2 سونی اریکسون هست،جیو تا شهریور بازم افت قیمت داره؟مزیتهای اندروید نسبت به ویندوز موبایل چی هست؟

Punisher_2008
30-06-2011, 12:17
سلام
گوشیم X2 سونی اریکسون هست،جیو تا شهریور بازم افت قیمت داره؟مزیتهای اندروید نسبت به ویندوز موبایل چی هست؟
سلام..
یعید میدونم ارزونتر شده.. چون الان افتشو کرده و قیمتش مناسب شده... شاید گرون شه ولی ارزون بعید میدونم..
ویندوز موبایل سیستم عالی خیلی خوبه.. من touch2 داشتم.. ازش راضی بودم ولی از وقتی که ماکروسافت از این سیستم عامل دیگه پشتیبانی نمیکنه دیگه برنامه خیلی کم براش عرضه میشه... تقریبا دیگه راکد مونده چون ماکروسافت تمرکزشو روی ویندوز فون 7 گذاشته...

من دیروز جیو رو خریدم.. البته قبلا هم اندورید رو داشتم... تا دلت بخواد براش برنامه و بازی موجوده.و چون خیلی محبوبیتش بالاست برنامه و بازی زیاد براش عرضه میشه..

:40:

NIMA.GNI
30-06-2011, 12:42
سلام
من کل اصفهان رو زیر پا گذاشتم چرا انقدر کمیابه؟؟ خیلی کم گیر میاد فروشنده هایی هم که داشتن بالای 260 میدادن!!! منم اصفهانی اصیل پول یامفت به کسی نمیدم دیگه خودتون حساب کارو بکنید. حالا موندم چطوری این گوشی رو با قیمت مناسب تهیه کنم!! من کلی تحقیق کردم تا به این نتیجه رسیدم که این گوشی رو بگیرم! من بین sony ericsson x8--- samsung galaxy mini s5570---- LG uptim---- samsung551---- HTC wildfire------ samsung galaxy fit کلی تحقیق کردم و کلی تاپیک رو گشتم و از دارندگان گوشی هم سوال و پرس و جو کردم اما هیچ گوشی رو ندیدم که بنونه با کارایی و قیمت جیو مقابله کنه و حرفی برای گفتن داشته باشه. از امروز منو بیشتر تو این تاپیک می بینید

NIMA.GNI
30-06-2011, 12:43
سلام
من کل اصفهان رو زیر پا گذاشتم چرا انقدر کمیابه؟؟ خیلی کم گیر میاد فروشنده هایی هم که داشتن بالای 260 میدادن!!! منم اصفهانی اصیل پول یامفت به کسی نمیدم دیگه خودتون حساب کارو بکنید. حالا موندم چطوری این گوشی رو با قیمت مناسب تهیه کنم!! من کلی تحقیق کردم تا به این نتیجه رسیدم که این گوشی رو بگیرم! من بین sony ericsson x8--- samsung galaxy mini s5570---- LG uptim---- samsung551---- HTC wildfire------ samsung galaxy fit کلی تحقیق کردم و کلی تاپیک رو گشتم و از دارندگان گوشی هم سوال و پرس و جو کردم اما هیچ گوشی رو ندیدم که بنونه با کارایی و قیمت جیو مقابله کنه و حرفی برای گفتن داشته باشه. از امروز منو بیشتر تو این تاپیک می بینید

NIMA.GNI
30-06-2011, 12:45
سلام

maregoon
30-06-2011, 16:01
سلام
کسی میدونه در گوگل تاک باید چیکار کنیم که در status ما، مکان خودمان را هم نشون بده؟

---------- Post added at 05:01 PM ---------- Previous post was at 05:00 PM ----------

سلام
کسی میدونه در گوگل تاک باید چیکار کنیم که در status ما، مکان خودمان را هم نشون بده؟

morteza2001
30-06-2011, 20:21
سلام

دیروز اتفاقی گوشیم رو حالت safe mode بالا اومد ، کسی میدونه چه جوری این گوشی رو حالت safe mode بالا میاد.

morteza2001
30-06-2011, 20:28
با نگه داشتن همزمان سه تا دکمه "پاور" " home" " زیاد کردن صدا " یا "پاور" " home" " کم کردن صدا " دو تا منو باز میشه

کسی میدونه با این منوها چی کار میشه کرد ؟؟؟؟؟؟

Punisher_2008
30-06-2011, 22:00
سلام

سلام.. من که دیروز خریدم... کم نبود.. ولی زیادم نبود.. من 220 خریدم.. قیمتش هم 220 تا 245 متغیر بود.. میتونی از سایت های رسمی و معتبر خرید کنید که گارانتی هاشم معتبر باشه. مثل دیکجی کالا یا گوشی شاپ.

shopyfx
01-07-2011, 00:36
عزیزانی که این گوشی خریدن می تونن بگنن کیفیت صداش چطوره بخصوص تو هدفون ؟؟؟ .

اکه یه هدفون خوب مثل creative 630 باش استفاده بشه خوب عمل می کنه ؟ اصلا با هدفون کیفیت بالا استفاده کردید با این گوشی ؟

صدای واضح و بلندی داره یا نه ؟

مرسی از دوستان عزیز

Punisher_2008
01-07-2011, 10:00
عزیزانی که این گوشی خریدن می تونن بگنن کیفیت صداش چطوره بخصوص تو هدفون ؟؟؟ .

اکه یه هدفون خوب مثل creative 630 باش استفاده بشه خوب عمل می کنه ؟ اصلا با هدفون کیفیت بالا استفاده کردید با این گوشی ؟

صدای واضح و بلندی داره یا نه ؟

مرسی از دوستان عزیز
سلام..
مال من ورژن اروپا هست.. هندسفری نداره.. ولی اینطور که شنیدم صداش تو هندسفری تعریفی نداره.. ولی حتما با خریدن یک هندسفری قوی عالی میشه.. از لحاظ واضحی صدا که 100% عالیه چون تکلولوژی جدید داره..
صداش رو اسپیکر خودش از لحاظ بلندی متوسط هست.. کیفیتش خوبه. ولی صداش شفاف هست... در کل از لحاظ صدا متوسط هست. البته میتونی با نصب یک موزیک پلیر قوی صداش رو خیلی بلندتر کنید..:40::40:

maregoon
01-07-2011, 11:17
سلام
کسی Adobe air نصب کرده؟

morteza2001
01-07-2011, 11:26
سلام
کسی Adobe air نصب کرده؟

واسه من که نصب نشد

Punisher_2008
01-07-2011, 12:41
واسه من که نصب نشد
سلام..
این برنامه با این سری cpu سازگاری نداره و نصب نمیشه..
من خیلی تحقیق کردم و اخر به همین نتیجه رسیدم.. x8 هم همینطور بود نصب نمیشد.چون مدل سی پی یو دقیقا همینه.

:40::40:

maregoon
01-07-2011, 14:02
پس آقای roxh58، لطف کنید یه توضیحی بدید که چگونه adobe air رو نصب کردید.

mohammad_f29
01-07-2011, 15:09
سلام..
مال من ورژن اروپا هست.. هندسفری نداره.. ولی اینطور که شنیدم صداش تو هندسفری تعریفی نداره.. ولی حتما با خریدن یک هندسفری قوی عالی میشه.. از لحاظ واضحی صدا که 100% عالیه چون تکلولوژی جدید داره..
صداش رو اسپیکر خودش از لحاظ بلندی متوسط هست.. کیفیتش خوبه. ولی صداش شفاف هست... در کل از لحاظ صدا متوسط هست. البته میتونی با نصب یک موزیک پلیر قوی صداش رو خیلی بلندتر کنید..:40::40:

کیفیت صداش نسبت به X8 چطوره ؟

Punisher_2008
01-07-2011, 18:28
کیفیت صداش نسبت به X8 چطوره ؟
سلام.
منx8 داشتم..
x8 که خیلی صداش عالیه..
بلندیش یکمی کمتره... ولی کیفیتش به اون نمیرسه( البته کیفیتشون خوبه ولی x8 کیفیتش عالیه)... ولی صداش خیلی شفافتره..

roxh58
01-07-2011, 18:50
سلام.
منx8 داشتم..
x8 که خیلی صداش عالیه..
بلندیش یکمی کمتره... ولی کیفیتش به اون نمیرسه( البته کیفیتشون خوبه ولی x8 کیفیتش عالیه)... ولی صداش خیلی شفافتره..

من با ایکس 8 مقایسه کردم کیفیت جیو بسیار بهتر بود. هم در هندزفری و هم بدون هندزفری. البته اگر ریوی های جی اس ام آرنا رو ملاحظه بفرمایید متوجه میشید بسیار تخصصی مقایسه کردن .
البته ایکس 8 هم گوشیه خوبیه. اما مطمئنا به پای جیو نمیرسه.

پس آقای roxh58، لطف کنید یه توضیحی بدید که چگونه adobe air رو نصب کردید.

برای اجرای فایلهای flv و swf نیاز داشتم . اما با vvplayer فقط تونستم فرمت flv رو پخش کنم.
بنده هم adobe air و flash player رو نصب کردم اما اجرا نشد.
نتیجه گیری جیو از فلاش پشتیبانی نمیکنه .

Punisher_2008
01-07-2011, 19:11
من با ایکس 8 مقایسه کردم کیفیت جیو بسیار بهتر بود. هم در هندزفری و هم بدون هندزفری. البته اگر ریوی های جی اس ام آرنا رو ملاحظه بفرمایید متوجه میشید بسیار تخصصی مقایسه کردن .
البته ایکس 8 هم گوشیه خوبیه. اما مطمئنا به پای جیو نمیرسه.

برای اجرای فایلهای flv و swf نیاز داشتم . اما با vvplayer فقط تونستم فرمت flv رو پخش کنم.

سلام..
من خودم چند ماه x8 داشتم..
کیفیت صدای x8 فوق العاده هست.. حتی تو صداش BASS هم احساس میشه...
به نظر من که صداش توی اسپیکر به پای X8 نمیرسه.. البته بلندیش تو همون مایه ها هست.. کیفیتش یکمی کمتره ولی صداش خیلی شفاف هست... در کل صداش خوبه مشکلی پیدا نمیکنید..

کلا به این اعدادی که gsmaria میده زیاد توجه نکنید.. همه چیز باید تو عمل مشخص شده..

در مورد فلش پیلیر هم قبلا خود سامسونگ هم گفته بود که پشتیبانی نمیشه..

از دوستان کسی اینجا به 2.3 اپگرد کرده؟ من امروز کردم.. سرعت گوشی فوق العاده شده...
من فریمور خودمو چک کردم. اولین فریمور عرضه شده بود یعنی قدیمیتریه:31:
واسه همین خیلی از بازی های جدید روش نصب نمیشد.. الان 2.3 نصب کردم همشون نصب شد.
افکت ها هم قشنگتر شده...
ظاهران باطری هم بهتر داره نگه میداره..
ولی ساپورت فارسی نداره .کلمات رو جدا جدا نشون میده...
صفحه کلیدشم عوض شده.. خیلی خوشگلتر و بهتر شده.
:40::40:

morteza2001
01-07-2011, 20:00
کسی میدونه این گوشی چه جوری تو حالت safe mode بالا میاد ؟؟؟؟

و نگه همزمان سه تا دکمه "پاور" " home" " زیاد کردن صدا " یا "پاور" " home" " کم کردن صدا " چه کاری انجام میده؟

نمیدونم موقع روشن کردن گوشی دستم به کدوم دکمه خورد که رو حالت safe mode بالا اومد ،بعدش هر کاری کردم دوباره نشد!!!!

اگه اون سه تا اولی دکمه 5~6 ثانیه نگه دارین یه صفحه میاد که توش مینویسه دانلودینگ ... و با نگه داشتن سه تا دکمه دومی یه صفحه دیگه با چند تا نوشته میاد که توش هیچ کاری نمیشه کرد.

فکر می کنین این منوهاچی کار انجام میدن؟

Punisher_2008
01-07-2011, 21:08
کسی میدونه این گوشی چه جوری تو حالت safe mode بالا میاد ؟؟؟؟

و نگه همزمان سه تا دکمه "پاور" " home" " زیاد کردن صدا " یا "پاور" " home" " کم کردن صدا " چه کاری انجام میده؟

نمیدونم موقع روشن کردن گوشی دستم به کدوم دکمه خورد که رو حالت safe mode بالا اومد ،بعدش هر کاری کردم دوباره نشد!!!!

اگه اون سه تا اولی دکمه 5~6 ثانیه نگه دارین یه صفحه میاد که توش مینویسه دانلودینگ ... و با نگه داشتن سه تا دکمه دومی یه صفحه دیگه با چند تا نوشته میاد که توش هیچ کاری نمیشه کرد.

فکر می کنین این منوهاچی کار انجام میدن؟

سلام..
دوست عزیز اون حالت دانلودینگ مربوط به نصب رام هست.
وقتی بخوایم رام نصب کنیم از اون حالت استفاده میکنیم و فلش میزنیم.:40:

Punisher_2008
01-07-2011, 21:52
کسی اینجا اندورید 2.3 نصب کرده؟
اگه اره بگه یک چیزی میخوام چک کنه برام.

mohammad_f29
02-07-2011, 00:43

یعنی واسه وب گردی هم باید قید فلشو بزنیم ؟

roxh58
02-07-2011, 01:23
نرم افزار گوگل پلاس

اسکرین شات از محیط وب

اسکرین شات نرمافزار اندروید گوگل پلاس

دانلود نرم افزار

اطلاعات کاملتر

roxh58
02-07-2011, 05:19
Optimize ToolBox(15 functions) v2.0.1 ADFREE

یکی از بهترین نرم افزارهای مدیریت اندروید هست
توصیه میکنم حتما نصب کنید

roxh58
02-07-2011, 05:25

یک ابزار ادیت و افکت گذاری روی عکس

PicSay Pro v1.4.0.2
Requirements: All Android Versi
type: Apps, Photography
1 MB | May 2011

لینک دانلود

roxh58
02-07-2011, 05:36
این نرم افزار برای کسانیه که مثل من به سلامتیشون اهمیت میدن

Body Fitness V1.2.0

Model:
Lenovo Ophone,Motorola TouchZine HD,HTC Hero,DELL Mini3i,General Mobile DSTL1,Highscreen PP5420,Motorola Heron,Motorola Morrison,Samsung InstinctQ M900,Motorola Sawgrass,Motorola FlipOut,LG Ally,HTC T-Mobile G4 (Tattoo),HTC Desire(Bravo),HTC Legend (G6),HTC Wildfire(G8),Samsung Galaxy S (GT-I9000),HTC Desire HD,Motorola Milestone,Motorola Milestone 2,Droid X

Description:
Body Fitness V1.2.0 for Android, free android apps, htc android apps free:

Body Fitness is a comprehensive exercise
journal that provides clear pictures, detailed instructions, clean user interface, all within the palm of your hands.
Withover 320+ exercises, separated into
Core, Lower Body, Arms,Chest,Shoulders,
Back and Even Yoga Categories.
Download Fitness and get into shape today!!

لینک دانلود

roxh58
02-07-2011, 05:54
Neocore v1.9.22

نرم افزاری برای سنجش و امتیاز دادن به سخت افزار گوشی . اصطلاحا بنچمارک

5.4 MB | Juny 2011

Quote:
Neocore is an OpenGL-ES 1.1 graphics performance benchmark for Android devices. It shows off some of the techniques that are possible on accelerated platforms such as 1-pass light maps and bump mapping.
دانلود

maregoon
02-07-2011, 07:23
کسی از گوگل باز استفاده میکنه؟

Punisher_2008
02-07-2011, 08:16
Neocore v1.9.22

نرم افزاری برای سنجش و امتیاز دادن به سخت افزار گوشی . اصطلاحا بنچمارک

5.4 MB | Juny 2011

Quote:
Neocore is an OpenGL-ES 1.1 graphics performance benchmark for Android devices. It shows off some of the techniques that are possible on accelerated platforms such as 1-pass light maps and bump mapping.
دانلود

سلام ..
دوست عزیز اول تشکر میکنم به خاطر قرار دادن برنامه ها..
فقط یک چیزی این لینک ها ف ی ل ت ر هست...

mehrdad khar khoon
02-07-2011, 12:57
سلام به همه ي دوستان من هموني هستم كه gio رو هفته ي پيش گرفتم من اين گوشي رو 266 تومن خريدم به نظر من اين گوشي به جز دور بينش كه من اصلا ازش استفاده نمي كنم و رم و حافظه ي داخلي تا حدودي پايينش هيچ مشكل ديگه اي نداره و بقيه ي چيز هاش خيلي عاليه . من الان مشكلي با اين گوشي هيچ مشكلي ندارم به جز برنامه بازار bazaar كه وقتي برنامه هستم پس از 10 يا 15 دقيقه هنگ مي كنه وبعد علامت samsung مياد كه روشن خاموش ميشه با توجه به اينكه وجود برنامه ي بازار حياتي هست (اگه شما نداريد پيشنهاد مي كنم دانلودش كنيد) هنگ كردن مشكل بزرگي هست و يه چيز ديگه در اين گوشي بازي پرندگان خشمگين يا همون angry birds اول مرحله هاش خيلي كند مي شه من از اين گوشي انتظار اجراي بازي هاي خيلي سنگين ندارم ولي angry birds رو ديگه بايد اجرا كنه :19:

morteza2001
02-07-2011, 14:09
..........................

Punisher_2008
02-07-2011, 17:34
سلام...
میشه یکی اخرین فریمور رسمی 2.2 برای اسیا رو از سرور مدیا فایر برام قرار بده...
من شدیدا با hotfile مشکل دارم.....
خیلی ممنون میشم از مدیا فایر برام قرار بدین. یا یکجای دیگه که ف ی ل ت ر نباشه و سرعتش مثل همین مدیا فایر خوب باشه .

gamekhor2007
02-07-2011, 20:34
گند زدم رفت.من حواسم نبود و 2.2.1 چینی ریختم رو گوشی.حالا فارسی ندارم.چکار کنم فارسی بیاد؟میشه دوبره همون فریمور قبلی رو ریخت روش؟یکی لطف کنه فریمور فارسی بهم بده بدجور لازمه

Punisher_2008
02-07-2011, 20:56
گند زدم رفت.من حواسم نبود و 2.2.1 چینی ریختم رو گوشی.حالا فارسی ندارم.چکار کنم فارسی بیاد؟میشه دوبره همون فریمور قبلی رو ریخت روش؟یکی لطف کنه فریمور فارسی بهم بده بدجور لازمه

سلام..
میتونید با برنامه odin هر فریموری که دوست دارید بریزید.
فریمور مورد نظرت رو دانلود کن و با برنامه odin نصب میکنید

momo8182
02-07-2011, 22:35
سلام بچه ها ببخشید یه سوال داشتم شاید بگید خیلی به اینجا ربط نداره اما من چون خودم تو این کلوپ زیاد بودم دیدم بچه ها خیلی باحال هستن و جواب می دن.اینکه آیا نرم افزاری واسه کپچر بهتر ویدیو تو جیو ایس هستش؟؟ چون دوربین های این جفت گوشی واقعا خوبه و اصولا نباید از لحاظ سخت افزاری مشکلی با کپچر کردن با فریم بالاتر و همچنین نرخ بالاتر فیلمبرداری مثلا در حدود 25 داشته باشن ممنون می شم اگه جوابمو بدید.

gamekhor2007
03-07-2011, 00:22
مهم اینکه فریمور عربی سا فارسی نیست که دانلود کنم

roxh58
03-07-2011, 02:14
سلام ..
دوست عزیز اول تشکر میکنم به خاطر قرار دادن برنامه ها..
فقط یک چیزی این لینک ها ف ی ل ت ر هست...
سلام دوست من
برای عبور از فیلترینگ خیلی راه ها وجود داره. به این لینک مراجعه کنید

سلام به همه ي دوستان من هموني هستم كه gio رو هفته ي پيش گرفتم من اين گوشي رو 266 تومن خريدم به نظر من اين گوشي به جز دور بينش كه من اصلا ازش استفاده نمي كنم و رم و حافظه ي داخلي تا حدودي پايينش هيچ مشكل ديگه اي نداره و بقيه ي چيز هاش خيلي عاليه . من الان مشكلي با اين گوشي هيچ مشكلي ندارم به جز برنامه بازار bazaar كه وقتي برنامه هستم پس از 10 يا 15 دقيقه هنگ مي كنه وبعد علامت samsung مياد كه روشن خاموش ميشه با توجه به اينكه وجود برنامه ي بازار حياتي هست (اگه شما نداريد پيشنهاد مي كنم دانلودش كنيد) هنگ كردن مشكل بزرگي هست و يه چيز ديگهدر اين گوشي بازي پرندگان خشمگين يا همون angry birds اول مرحله هاش خيلي كند مي شه من از اين گوشي انتظار اجراي بازي هاي خيلي سنگين ندارم ولي angry birds رو ديگه بايد اجرا كنه :19:
نسخه ی جدید بازار رو دانلود کنید و نصب کنید
یکبار کانکشن وایرلستون رو پاک کنید از اول کانکشن بسازید
از نرم افزار تسک کیلر استفاده کنید تا حجم رم اشغال شده توسط نرم افزارهای سیستمی رو بازیافت کنید و در بازیها با کند شدن مواجه نشید
البته یک بار هارد ریست کنید و مموری کارت رو هم فرمت کنید . پیشنهاد میکنم مموری کارت با کلاس بالا استفاده کنید.

تا شانزدهم همین ماه میلادی رام رسمی جینجربرد برای خاورمیانه میاد. صبر کنید این چند روز رو هم
البته با KIES ریکاوری کنید شاید رام قبلی ریستور شد براتون.

سلام بچه ها ببخشید یه سوال داشتم شاید بگید خیلی به اینجا ربط نداره اما من چون خودم تو این کلوپ زیاد بودم دیدم بچه ها خیلی باحال هستن و جواب می دن.اینکه آیا نرم افزاری واسه کپچر بهتر ویدیو تو جیو ایس هستش؟؟ چون دوربین های این جفت گوشی واقعا خوبه و اصولا نباید از لحاظ سخت افزاری مشکلی با کپچر کردن با فریم بالاتر و همچنین نرخ بالاتر فیلمبرداری مثلا در حدود 25 داشته باشن ممنون می شم اگه جوابمو بدید.

فکر نکنم همچین نرم افزاری وجود داشته باشه. شما فقط میتونید سی پی یو رو از لحاظ سخت افزاری اورکلاک کنید که البته بدون عوارض هم نیست
دوربین رو اما مطمئن هستم نمیشه کاری کرد که فریم بیشتری ثبت کنه حین فیلمبرداری. نباید انتظار زیادی از دوربین جیو داشت. عکاسیش اما خوبه به نظر من نسبت به 3.2 مگاپیکسل بودنش. توی یکی از ریوو ها خوندم دقیقا همون دوربین گالکسی تب روی جیو نصب شده.

Punisher_2008
03-07-2011, 06:20
سلام..
از دوستان کی اینجا از رام 2.3 استفاده میکنه؟

gamekhor2007
03-07-2011, 06:50
چجوری ریکاوری کنم با kies ؟ حالا هیچ رام فارسی وجود نداره که بریزم؟

ehsaaaan
03-07-2011, 07:30
سلام..
از دوستان کی اینجا از رام 2.3 استفاده میکنه؟

من استفاده می کنم(البته فارسی نداره):5:
نسبت به 2.2 در حالتی که هیچ برنامه ای باز نیست رم بیشتری اشغال می کنه ولی در کل بهتره:46:

gamekhor2007
03-07-2011, 11:23
رام عربی از کجا گیر بیارم؟

Punisher_2008
03-07-2011, 11:39
من استفاده می کنم(البته فارسی نداره):5:
نسبت به 2.2 در حالتی که هیچ برنامه ای باز نیست رم بیشتری اشغال می کنه ولی در کل بهتره:46:

سلام. این عادیه چون خود اندورید 2.3 رم بیشتری رو اشغال میکنه.. ولی سرعتش خیلی بیشتر از 2.2 هست.. شما برنامه quadrant رو دارین؟ همونه که benchmark میگیره.. تو بخش تست گرافیک یک طوری نیست؟

gamekhor2007
03-07-2011, 16:17
خوب فریمور فارسی اینجاست ولی نیاز به حق اشتراک داره.کسی میتونه فایل رو بگیره بهم بده؟

mohammad_f29
03-07-2011, 17:38
بالاخره منم به جمع Gio دارا پیوستم :34:
گوشیه باحالیه
داره بیشتر خوشم میاد ازش :40:

zadis
03-07-2011, 18:42
سلام آندروید فارسی برای این گوشی کی قراره بیاد . اصلا واسش میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم 2.3 هست ممنون

mehrdad khar khoon
03-07-2011, 18:44
من زماني كه از اينترنت ايرانسل استفاده ميكنم هنگ مي كنه!!!!!
با نرم افزار advanced task killer دقيقا چي كار بايد بكنيم؟؟؟؟؟
هارد رو از كجا ميشه ريست كرد؟؟؟؟؟
منظورتون از مموري كلاس بالا منظورتون مارك خوبه يا ظرفيت بالا ؟؟؟
ببخشيد اگر زياد سوال مي كنم :20:

Punisher_2008
03-07-2011, 19:23
سلام آندروید فارسی برای این گوشی کی قراره بیاد . اصلا واسش میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منظورم 2.3 هست ممنون

سلام.
رام 2.3 براش هست ولی فارسی ساپورت نمیکنه..
بله به زودی برای خاور میانه میاد.... به همین زودی..

Punisher_2008
03-07-2011, 19:32
من زماني كه از اينترنت ايرانسل استفاده ميكنم هنگ مي كنه!!!!!
با نرم افزار advanced task killer دقيقا چي كار بايد بكنيم؟؟؟؟؟
هارد رو از كجا ميشه ريست كرد؟؟؟؟؟
منظورتون از مموري كلاس بالا منظورتون مارك خوبه يا ظرفيت بالا ؟؟؟
ببخشيد اگر زياد سوال مي كنم :20:

سلام..
شما فریمور گوشیتون رو اپدیت کن
این یک تسک منیجر برای بستن برنامه های در حال اجرا هست.
مموری هایی که کلاسش بالاس مثلا کلاس 10 بیشترین سرعت رو دارند. میگن کلاس بالا

momo8182
03-07-2011, 21:49
من تا اونجا که می دونم سخت افزار این گوشی ها اجازه کپچر حتی تا wvga رو هم داره مخصوصا که دوربین جیو و ایس عالیه اما واقعا کیفیت qvgq واقعا خنده داره تو این رده چون تواین رئه سخت افزاری x8 می تونه vga رو تا 30 فریم کپچر کنه اما تو ین زمونه گوشی های 100 تومنی هم با این کیفیت فاجعه کپچر نمی کنه!!!!!!!!1

ehsaaaan
03-07-2011, 22:41
دوستان من از وقتی که آپدیت کردم به 2.3.3 دیگه بازی Need for speed 1.04 اجرا نمیشه میپره بیرون در حالیکه روی 2.2.1 به راحتی اجرا میشد:41:

ehsaaaan
03-07-2011, 22:49
سلام. این عادیه چون خود اندورید 2.3 رم بیشتری رو اشغال میکنه.. ولی سرعتش خیلی بیشتر از 2.2 هست.. شما برنامه quadrant رو دارین؟ همونه که benchmark میگیره.. تو بخش تست گرافیک یک طوری نیست؟

نه عزیز من این برنامه رو ندارم:20:
شما بنچ مارک گرفتی میشه بگی چقدر امتیازش نسبت به 2.2.1 بیشتر بود؟

Punisher_2008
03-07-2011, 23:05
سلام.. این اولین رام کاستومی هست که توسط xda برای gio عرضه شده.. رام 2.3 هست و از فارسی پشتیبانی نمیکنه. میشه یکی تو مدیا فایر یا یکجای دیگه که سرعتش بالاس باشه مثل همین مدیافایر اپلود کنه... من تست کنم خبرشو بهتون بدم.. من با hotfile شدیدا مشکل دارم...
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فقط یکی برام یکجای دیگه اپلود کنه....

ehsaaaan
03-07-2011, 23:10
سلام.. این اولین رام کاستومی هست که توسط xda برای gio عرضه شده.. رام 2.3 هست و از فارسی پشتیبانی نمیکنه. میشه یکی تو مدیا فایر یا یکجای دیگه که سرعتش بالاس باشه مثل همین مدیافایر اپلود کنه... من تست کنم خبرشو بهتون بدم.. من با hotfile شدیدا مشکل دارم...
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید فقط یکی برام یکجای دیگه اپلود کنه....

ایول :8:خدا کنه تو این رام Need for speed 1.04 اجرا بشه
بفرمایید:20: :

mohammad_f29
04-07-2011, 00:13
گوشی من وقتی که منوها رو بالا پائین میکنم نوشته ها و آیکونها یه مقدار تار میشه و رنگاش قاطی میشه خواستم بدونم طبیعیه (یعنی واسه بقیه هم همینجوریه) یا نه ؟

roxh58
04-07-2011, 04:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

کراک شده و اکسپایر نمیشه
امکانات خوبی داره
من لانچرهای سبکتر رو ترجیح میدم

دانلود

Punisher_2008
04-07-2011, 08:21
ایول :8:خدا کنه تو این رام Need for speed 1.04 اجرا بشه
بفرمایید:20: :

سلام.
یک دنیا ممنون....
این رام بر پایه رام اصلی هست ولی توسط هکر ها ویرایش شده..
تا 40 دقیقه دیگه دانلود میشه امارشو کامل قرار میدم..
رام 2.3 رسمی کلا خیلی از بازی ها و برنامه ها مشکل داره... فکر میکنم باید صبر کنید ورژن بعدی بیاد.. البته طبیعیه.. چون اولین فریمور 2.3 هست...
داداش اگه میشه اهرین فریمور 2.2 مخصوص اسیا هم از uploadfa هم بزارید من داخل امضا بزارم هم خودم استفاده کنم . هم بقیه دوستان...:40::40::40::40::40:
بازم خیلی خیلی ممنون:40::40:

Gune Baxan
04-07-2011, 09:18
سلام،

من ميخوام گوشي رو از ديجي كالا بخرم، فقط نميدونم تو جعبه گوشي رم هست يا نه. تو سايت ديجي كالا هم هيچي ننوشته. ميشه بگيد تو جعبه چه چيزهايي هست؟

Punisher_2008
04-07-2011, 10:44
سلام،

من ميخوام گوشي رو از ديجي كالا بخرم، فقط نميدونم تو جعبه گوشي رم هست يا نه. تو سايت ديجي كالا هم هيچي ننوشته. ميشه بگيد تو جعبه چه چيزهايي هست؟
سلام..
اره رم 2گیگ دارند..
فقط نسخه اروپا هندسفری نداره.. مثل مال من.. من که جنوبم همش قاچاقی وارد میشه اصلا هرجا رفتم نتونستم اسیایی رو پیدا کنم.. مجبور شدم همینو بخرم..
ولی اگه با گارنتی ماکروتل باشه 100% اسیایی هست و علاوه بر ساپورت فارسی. رم . هندسفری هم داره:40::40:

Punisher_2008
04-07-2011, 11:42
سلام..
خب رام کاستوم 2.3 رو نصب کردم..
همانطور که میدونید همون رام رسمی 2.3 هست ولی توسط هکر ها ویرایش شد ...
این رام به طور پیش فرض روت شده هست..
به نظر من سرعتشم بیشتر شده..
نمره benchmark این رام 602 تا 610 هست.. بیشترین امتیاز بخش گرافیک به خصوص 3D میگیره حدود 533 تا 550 و بخش رم هم نمره بالایی میگره..
سی پی یو حدود 770 تا 780 متغیر هست..
کلا گرافیک بازی ها خیلی بهتر شده به خصوص angry birds .. بهبودیش خیلی مشهوده.
از فارسی پشتیبانی نمیکنه.
رام 2.3 با بعضی از بازی ها و بعضی از نرم افزار مشکل داره و نصب نمیشه یا کار نمیکنه البته بعضی از بازی ها و یا برنامه ها ممکن به خاطر سازگاری نداشتن باشه و به رام مربوط نباشه..
به هر حال این اولین اپدیت 2.3 برای gio هست حتما در اپدیت های بعدی بهتر هم خواهد شد.

یک تشکر ویژه هم از دوست عزیز ehsaaan که زحمت اپلود رو کشیدن.
برای دانلود از لینک زیر استفاده کنید:

اموزش نصب :
باید قبل از اینکار حتما درایور گوشیتون نصب باشه
رام رو از لینک بالا دانلود کنید
بعد از دانلود اونو از حالت فشرده خارج کنید
روی برنامه odin کیلیک کنید

فایل هارو به این صورت وارد کنید :
OPS>> GIO_V1

Boot >> APBOOT

Phone >> MODEM

PDA >> CODE

CSC >> CSC

اگه دیدین بخش انتخاب فایل ها قفله تیک one pakage رو بزنید و دوباره بردارید

بعد از وارد کردن گوشی رو خاموش کنید.
دکمه ولوم پایین.home. و خاموش روشن کردن رو باهم نگه دارین
بایو روی صفحه بنویسه downloading بعد از دیدن این کابل usb رو به گوشی وصل کنید بعد از وصل کردن باید داخل برنامه odin
گوشی شماره رو بشناسه وقتی کادر زرد رنگ شد یعنی کامل شناخته.
حالا استارت بزنید و اون بالا نشون میده که داره نصب میکنه.. حدود 5 نیم دقیقه طول میکشه نصب کنه. خودش گوشی رو رست میکنه..
توجه : تا وقتی که گزینه بالا کلمه pass رو ننوشته گوشی رو از کابل چدا نکنید.

برای نصب رام های دیگه هم به همین صورت است.

gamekhor2007
04-07-2011, 13:26
خوب فریمور فارسی اینجاست ولی نیاز به حق اشتراک داره.کسی میتونه فایل رو بگیره بهم بده؟

کسی نیست این رام رو بده بهم.S5660JPKC3

mehrdad khar khoon
04-07-2011, 14:26
به نظر شما بهترين آنتي ويروس براي اين موبايل چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در قسمت sd card and phone storage در داخل settings گزينه ي format sd card فعال نيست ميدونيد بايد چي كار كنم تا فعال شه؟؟؟

Gune Baxan
04-07-2011, 16:16
سلام..
اره رم 2گیگ دارند..
فقط نسخه اروپا هندسفری نداره.. مثل مال من.. من که جنوبم همش قاچاقی وارد میشه اصلا هرجا رفتم نتونستم اسیایی رو پیدا کنم.. مجبور شدم همینو بخرم..
ولی اگه با گارنتی ماکروتل باشه 100% اسیایی هست و علاوه بر ساپورت فارسی. رم . هندسفری هم داره:40::40:

ممنون،

تو شهر خودمون پيدا نميشد مي خواستم اينترنتي بخرم، اما امروز يه مغازه يه دونه از اين گوشي رو آورده بود، اون هم من خريدم. الان گذاشتمش تا شارژ بشه، هنوز فرصت نشده تا با گوشي ور برم.

Punisher_2008
04-07-2011, 18:50
ممنون،

تو شهر خودمون پيدا نميشد مي خواستم اينترنتي بخرم، اما امروز يه مغازه يه دونه از اين گوشي رو آورده بود، اون هم من خريدم. الان گذاشتمش تا شارژ بشه، هنوز فرصت نشده تا با گوشي ور برم.
سلام..
مبارکه:40:
خوب کاری کردی تو شارژ زدی..
این یک هفته اول خیلی برای ابندی باطری مهمه..
الان که شارژ فول شد جدا کن و تا خالی خالی نکرده شارژش نزن.. تا وقتی که خاموش شه..
اگه یک هفته اینجوری کنه باطری خیلی با دوام میشه و عمرش زیاد میشه..
کلا همیشه باید سعی کنی تا خالی نکرده باطری رو شارژ نزنی.:40:

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

دوستان بازی ها و برنامه هایی که تست کردن و خودشون استفاده میکنند
اینجا قرار بدن تا همه استفاده کنند..
به خصوص بازی ها.. حتی بازی های کم حجم که گیم پلی فوق العاده ای دارند..

Punisher_2008
04-07-2011, 19:15
سلام..
این بازی رو دوستانی که اندروید 2.2 دارند تست کنند..
بازی خیل جذابیه..
روی رام 2.3 جیو که نصب شد کار نکرد.
روی x8 که داشتم قبلا نصب نمیشد.
روی دیزایرhd هم نصب شد کار نکرد.
تحقیق کردم میگن رو هر رامی کار نمیکنه..
روی 2.2 تست نکردم تست کنید خبرشو بدین:

Extreme Formula

maregoon
04-07-2011, 19:40
کسی نیست این رام رو بده بهم.S5660JPKC3

من هم به شدت به این نیازمندم. لطفا اگر کسی میتونه دریغ نکنه.

mehrdad khar khoon
04-07-2011, 20:43
از بين بازي هاي كم حجم من بازي هاي
ant smasher
backgammon
blow up
city racer
fruit ninja
doodle jump
hang man
pocket soccer
scooter hero
rope cut
space jump
shave me
رو بازي مي كنم لازم به ذكر هستش كه حجم اين بازي ها از 6 يا 7 مگا بايت بيشتر نمي شه
واز بين برنامه ها من calculus tools رو به شما پيشنهاد مي كنم كه قابليت انتگرال گيري و رسم تابع رو داره البته بيشتر به درد خر خونايي مثل خودم ميخوره

gamekhor2007
04-07-2011, 21:11
من مدتی هست قبل از اینکه فریمور رو عوض کنم این مشکل رو داشتم و بعد از تعویض هم بازم هست:
صفحه رو خاموش میکردم و بعد از مدتی که دوباره صفحه رو روشن میکنم بعضی مواقع میبینم که گوشی رفته تو قسمت مسیج یا تنظیمات گوشییا تو شماره تلفنها.بعضی مواقع هم شماره یک نفر کلا پاک میشه و ترتیب تماسها بهم میخوره.میتونه مشکل سخت افزاری باشه؟

---------- Post added at 10:11 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

من هم به شدت به این نیازمندم. لطفا اگر کسی میتونه دریغ نکنه.

این فریمور فقط تو یک سایت هست و اون سایت هم حق اشتراک میخواد

Punisher_2008
04-07-2011, 23:00
سلام.
همانطور که میدونید رام 2.3.3 عرضه شده برای gio برای اروپا هست و فارسی رو جدا جدا نشون میده
با برنامه mirsal میتونید خیلی راحت sms های فارسی تو رو بخونید.. و از همونجا ارسال کنید.. دقیقا مثل inbox گوشی هست..

نصب کنید همه چی دستتون میاد.
اخرین ورژن برنامه تست شده روی gio
برای نصب فقط کافیه فایل apk رو به گوشی انتقال و نصب کنید

iLive
04-07-2011, 23:40
دوستان کسی از مموری 16 گیگ تو این گوشی استفاده می‌کنه؟ می‌خوام یه 16 گیگ کلاس 4 بگیرم یکی از فروشنده ها گفت ممکنه گوشی کند بشه گفتم از شماها هم بپرسم. اگه مارک خاصی هم راضی هستید ممنون میشم بگید، تو بازار با گارانتی مادام العمر مارک های transcend, team, sillicon بود.

roxh58
05-07-2011, 00:09
دوستان کسی از مموری 16 گیگ تو این گوشی استفاده می‌کنه؟ می‌خوام یه 16 گیگ کلاس 4 بگیرم یکی از فروشنده ها گفت ممکنه گوشی کند بشه گفتم از شماها هم بپرسم. اگه مارک خاصی هم راضی هستید ممنون میشم بگید، تو بازار با گارانتی مادام العمر مارک های transcend, team, sillicon بود.

مموری های کلاس دو به بالا روی جیو خوب جواب دادن
من خودم مموری 8 گیگ کلاس دو روی گوشیم دارم. کاهش سرعتی ندیدم. اما این بهترین مموری کارت موجود در بازاره. کلاس 10 هم هست . قیمتش گرونه البته ولی ارزشش رو داره
من این برند رو توصیه میکنم

از اینجا میتونید سفارش بدید

roxh58
05-07-2011, 03:56
الاغ پر :31:

بازی بامزه ییه
و البته خیلی سرگرم کننده

حجم
حدود 10 مگابایت

لینک دانلود

roxh58
05-07-2011, 04:03
iAPK

نصب نرم افزار از روی پی سی با قابلیت دراگ اند دروپ

گوشی رو با یو اس بی به پی سی نصب کنید
البته قبلش USB (USB Debugging) رو فعال کنید
نرم افزارهاتون رو با درگ اند دروپ نصب کنبد

حدود 3 مگابایت
دانلود

roxh58
05-07-2011, 04:09
یه بازی فکری جالب

حجم حدود 8 مگابایت
لینک دانلود

-----------------------------------------------

بازی با شتابسنج
YAMM

البته من تست نکردم
دوستان لطفا اطلاع بدن وضعیت این بازی رو

حجم حدود 10 مگابایت

دانلود

roxh58
05-07-2011, 04:39
[Call Recorder - Total Recall]

حجم 3 مگابایت
دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید--------------------------------

پاک کردن کش حافظه
با

1Tap Cleaner Pro

دانلود

..............................

G-Alarm

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] XmhjT2brNa2E-dQeKxPyxocPug.png.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LPNdRNcQZCRAbElEEpthG_TKIU2g1D0KUp6o-z428AzfqVaReBCQTduRuEkSaVe8qp6MK05CTx.png.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hiUtcPlwQ6S9rYEBQ2PK.png.jpg

NIMA.GNI
05-07-2011, 09:47
سلام..
مبارکه:40:
خوب کاری کردی تو شارژ زدی..
این یک هفته اول خیلی برای ابندی باطری مهمه..
الان که شارژ فول شد جدا کن و تا خالی خالی نکرده شارژش نزن.. تا وقتی که خاموش شه..
اگه یک هفته اینجوری کنه باطری خیلی با دوام میشه و عمرش زیاد میشه..
کلا همیشه باید سعی کنی تا خالی نکرده باطری رو شارژ نزنی.:40:

---------- Post added at 07:50 PM ---------- Previous post was at 07:48 PM ----------

دوستان بازی ها و برنامه هایی که تست کردن و خودشون استفاده میکنند
اینجا قرار بدن تا همه استفاده کنند..
به خصوص بازی ها.. حتی بازی های کم حجم که گیم پلی فوق العاده ای دارند..

سلام
عزیزم جنس این سری باتری ها lit_ion هستش و بر عکس باتری های قدیمی قبل از اینکه کاملا خالی شه باید دوباره زد به شارژ!!! در ضمن هرچی دفعات بیشتری شارژ بشه نه تنها برای باتری ضرری نداره بلکه بسیار مفیده و طول عمر باتری میره بالا، این روشی که شما گفتی پدر باتری رو در میاره بجای افزایش طول عمرش!!! این باتری ها اگه یه مدت طولانی شارژ نشه فاسد میشه و از کارایی می افته، قابل توجه دوستان عزیز الان دیگه همه باتری گوشی ها از جنس lit-ion هستش
این پایین اطلاعات بیشتری درباره باتری گوشی ها می ذارم
لیتیوم ایون Li_ion برای کارایی بهتر مدام شارژ شود
لیتیوم پلیمر Li_Pol برای کارایی بهتر مدام شارژ شود
نیکل متال هیدرات Ni_Mh برای کارایی بهتر باید باتری خالی و سپس پر شود
نیکل تادمیومN i_Cd برای کارایی بهتر باید باتری خالی وسپس پر شود

اگه میخواهید ببینید جنس باتری گوشی شما چیه به پشت باتری یه نگاه بندازید براحتی می بینید

در ضمن خیلی ها عقیده دارن باید گوشی های نو و جدید رو 24 ساعت داخل شارژ گذاشت که این فرضیه کاملا غلط هستش و در هیچ جای دنیا جز ایران این کارای عجیب نمی کنن

دوستان اگر می خوان باتری را یک مدت طولانی استفاده نکنن ابتدا اونا کاملا خالی کنید در پلاستیک قرار بدین و در یخچال نگهداری کنید:10:

NaughtyCat
05-07-2011, 11:27
اون widget آب و هوا (Beautiful Widget) هم میشه بذارید؟ این Applanet ترکیده ما رو هم از کار و زندگی انداخته!

Arashdn
05-07-2011, 14:37
سلام
رم این گوشی دقیقا چقدره؟؟؟؟
تو رنج 250 خریدش رو پیشنهاد میکنید؟
کیفیت عکس و فیلمش چطوره ؟ (دوربین)
میتونه فیلم های با کیفیت 720 پی رو باز کنه و پخش کنه؟
برنامه ای داره که بتونه ام کی وی پخش کنه؟؟؟

Punisher_2008
05-07-2011, 14:55
سلام
رم این گوشی دقیقا چقدره؟؟؟؟
تو رنج 250 خریدش رو پیشنهاد میکنید؟
کیفیت عکس و فیلمش چطوره ؟ (دوربین)
میتونه فیلم های با کیفیت 720 پی رو باز کنه و پخش کنه؟
برنامه ای داره که بتونه ام کی وی پخش کنه؟؟؟

سلام.
رم 278 mb هست
بستگی به انتظاراتتون داره.. انتظارات رو ذکر کن.
دوربینش 3.2 هست فوکوس داره ولی فلش نداره. کیفیت عکساش خوبه..فیلم برداریش نه..
تا دلت بخواد انواع ویدیو پلیر برای اندورید موجوده که هر فرمتی رو بتونی اجرا کنید.:40::40:

mehrdad khar khoon
05-07-2011, 14:58
از نظر شما بهترين انتي ويروس چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

iLive
05-07-2011, 16:46
مموری های کلاس دو به بالا روی جیو خوب جواب دادن
من خودم مموری 8 گیگ کلاس دو روی گوشیم دارم. کاهش سرعتی ندیدم. اما این بهترین مموری کارت موجود در بازاره. کلاس 10 هم هست . قیمتش گرونه البته ولی ارزشش رو داره
من این برند رو توصیه میکنم

از اینجا میتونید سفارش بدید

اتفاقا همین مدل رو هم تو علاالدین دیدم ولی چون به نظرم هم ارزون بود قیمتش برای کلاس 10 (50 تومن) هم گارانتیش فقط یه سال بود شک کردم بهش که تقلبی باشه! ولی الان سرچ کردم تو اینترنت دیدم تو سایت آمازون هم قیمتش پایینه (33 دلار!) در حالیکه بقیه مارک‌ها قیمتشون رو 60 دلار میچرخه. ریویوهایی هم که کاربرا گذاشتن آدم رو میترسونه! تقریبا نصف کاربرا ظاهرا بعد یه مدت سوخته مموریشون! اگه گارانتی مادام العمر داشت میخردیم ولی الان شک دارم! اینم لینکش تو سایت آمازون :

tarasabz
05-07-2011, 17:00
سلام دوستان من با پخش mp4 , flv تو گوشي مشكل دارم صدا و تصوير همراه نيست يعني تصوير رو كند تر نشون مي ده فكر مي كني اسلوميشن گذاشتي همه پلير ها رو هم نصب كردم غير از vplayer كه نصب نمي شه كسي مي تونه به من كمك كنه اندرويد نسخه 2.2.1 هستش

amirreza_r143
05-07-2011, 18:08
تمام رام های اصلی جیو

Punisher_2008
05-07-2011, 19:05
سلام....
امروز نزدیک به 1گیگ نیم بازی و برنامه دانلود کردم..
بیشتر بازی.
در مورد برنامه در برنامه ها مشکلی نداره.. فقط با بعضی ها مثل vplayer که یکبار اول درست کار میکنه دفعه های بعدی هنگ میکنه و با force colse مواجه میشه..
ولی در مورد بازی.. 70 % بازی ها کار نکرد.. حتی اون بازی هایی که داخل x8 بازی میکردم روی این نصب میشد ولی اجرا نمیشد...
خیلی زده شدم.. بعضی ها هم که کار میکرد وسط بازی خارج میشد.. با اینکه اخرین فریمور 2.3 استفاده میکنم.. بازم یک بار factory reset کردم..
کلا بر خلاف سخت افزار قوی زیاد تو عمل خودشو نشون نمیده... واقعا x8 تو ساپورتش بهتر بود.. با اینکه اندورید 2.1 بود...
واقعا راست میگن که هیچ ارزونی به دلیل نیست...
میخوام فردا ببرم بفروشمش..

roxh58
05-07-2011, 21:06
سلام....
امروز نزدیک به 1گیگ نیم بازی و برنامه دانلود کردم..
بیشتر بازی.
در مورد برنامه در برنامه ها مشکلی نداره.. فقط با بعضی ها مثل vplayer که یکبار اول درست کار میکنه دفعه های بعدی هنگ میکنه و با force colse مواجه میشه..
ولی در مورد بازی.. 70 % بازی ها کار نکرد.. حتی اون بازی هایی که داخل x8 بازی میکردم روی این نصب میشد ولی اجرا نمیشد...
خیلی زده شدم.. بعضی ها هم که کار میکرد وسط بازی خارج میشد.. با اینکه اخرین فریمور 2.3 استفاده میکنم.. بازم یک بار factory reset کردم..
کلا بر خلاف سخت افزار قوی زیاد تو عمل خودشو نشون نمیده... واقعا x8 تو ساپورتش بهتر بود.. با اینکه اندورید 2.1 بود...
واقعا راست میگن که هیچ ارزونی به دلیل نیست...
میخوام فردا ببرم بفروشمش..

دوست عزیز
شما یک اشتباه بزرگی که کردید این بود که به اولین نسخه ی 2.3.3 گوشیتون رو آپدیت کردید که طبق گزارشات بیشترین باگ رو داره و حتی خیلی از بازیهایی رو که با ورژن 2.2 روش نصب و اجرا میشد رو اجرا نمیکنه و اعتراضات زیادی به سامسونگ هم در همین مورد شده
برای همین سامسونگ 2.3.4 رو برای اروپا ریلیز کرده
من با همین 2.2 خیلی هم راضی هستم و تمام نرم افزارها و بازیها رو هم نصب و اجرا کردم و مشکل عدم ساپورت زبان فارسی هم ندارم

البته اگر تا 17 همین ماه میلادی هم صبر کنید نسخه ی 2.3 بدون باگ و مسائلی که فرمودید با ساپورت فارسی هم میاد
البته میتونید کاستوم رامی که جدیدا برای این گوشی هم اومده رو نصب کنید و به ما هم اطلاع بدید معایب و محاسن این کاستوم رام رو
انگار هم خیلی وقت و هم خیلی حوصله دارید برای این کار
شما هم خود دانی میتونی گوشیتو بفروشی و به همون ایکس 8 برگردی
ممنون

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

اتفاقا همین مدل رو هم تو علاالدین دیدم ولی چون به نظرم هم ارزون بود قیمتش برای کلاس 10 (50 تومن) هم گارانتیش فقط یه سال بود شک کردم بهش که تقلبی باشه! ولی الان سرچ کردم تو اینترنت دیدم تو سایت آمازون هم قیمتش پایینه (33 دلار!) در حالیکه بقیه مارک‌ها قیمتشون رو 60 دلار میچرخه. ریویوهایی هم که کاربرا گذاشتن آدم رو میترسونه! تقریبا نصف کاربرا ظاهرا بعد یه مدت سوخته مموریشون! اگه گارانتی مادام العمر داشت میخردیم ولی الان شک دارم! اینم لینکش تو سایت آمازون :

خیلی از دوستان از همین مموری استفاده میکنن و من نشنیدم مشکلی پیش اومده باشه
مموری که خودم استفاده میکنم 8 گیگ مارک سامسونگ هست که گارانتی هم نداره
به هر حال بنده قصد کمک داشتم
شما مختارید

Punisher_2008
05-07-2011, 21:10
دوست عزیز
شما یک اشتباه بزرگی که کردید این بود که به اولین نسخه ی 2.3.3 گوشیتون رو آپدیت کردید که طبق گزارشات بیشترین باگ رو داره و حتی خیلی از بازیهایی رو که با ورژن 2.2 روش نصب و اجرا میشد رو اجرا نمیکنه و اعتراضات زیادی به سامسونگ هم در همین مورد شده
برای همین سامسونگ 2.3.4 رو برای اروپا ریلیز کرده
من با همین 2.2 خیلی هم راضی هستم و تمام نرم افزارها و بازیها رو هم نصب و اجرا کردم و مشکل عدم ساپورت زبان فارسی هم ندارم

البته اگر تا 17 همین ماه میلادی هم صبر کنید نسخه ی 2.3 بدون باگ و مسائلی که فرمودید با ساپورت فارسی هم میاد
البته میتونید کاستوم رامی که جدیدا برای این گوشی هم اومده رو نصب کنید و به ما هم اطلاع بدید معایب و محاسن این کاستوم رام رو
انگار هم خیلی وقت و هم خیلی حوصله دارید برای این کار
شما هم خود دانی میتونی گوشیتو بفروشی و به همون ایکس 8 برگردی
ممنون

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

خیلی از دوستان از همین مموری استفاده میکنن و من نشنیدم مشکلی پیش اومده باشه
مموری که خودم استفاده میکنم 8 گیگ مارک سامسونگ هست که گارانتی هم نداره
به هر حال بنده قصد کمک داشتم
شما مختارید

سلام.. همون اول که خریدم رام 2.2 داشت.. داخل اون نصب نمیشدند.. ولی داخل 2.3 نصب میشدند اجرا نیمشدند.. حتی اون رام کاستوم ساخته شده توسط xda رو هم نصب کردم.. یکی از دوستان امروز خوشبختانه طلبش شد.. یکی htc hd mini داره که فوق العاده تمیزه... بهش پیشنهاد تعویض دادم.. الان 1 ساعته که hdmini دستمه.. خیلی راحت هر برنامه ای نصب میکنم اجرا میکنه...:40::40:
حالا تا فردا این تست دستم.. بیبنم ارزش داره یا نه. تا اینجا که خوب بوده

bye bye

roxh58
05-07-2011, 23:19
از نظر شما بهترين انتي ويروس چيه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاسپراسکای انتی ویروس خوبیه
قابلیتهای زیادی از جمله بلک لیست و دزدگیر هم داره

Arashdn
06-07-2011, 07:11
سلام.
رم 278 mb هست
بستگی به انتظاراتتون داره.. انتظارات رو ذکر کن.
دوربینش 3.2 هست فوکوس داره ولی فلش نداره. کیفیت عکساش خوبه..فیلم برداریش نه..
تا دلت بخواد انواع ویدیو پلیر برای اندورید موجوده که هر فرمتی رو بتونی اجرا کنید.:40::40:
خب پردازنده اش این توان رو داره که به کمک برنامه های جانبی بتونه mkv 720p باز کنه؟ بدون لگ

Gune Baxan
06-07-2011, 08:47
يك سوال:

براي صفحه اين گوشي ضد خش لازم هست يا نه؟

mehrdad khar khoon
06-07-2011, 09:26
بچه ها من گوشيمو reset factory كردم ولي angry birds هنوز كند هست ومن بازي رو تو حافظه داخلي نصب كردم ولي باز كند هستش تو رو خدا به من بيچاره راست بگيد: angry birds در گوشي شما كند نيست؟؟؟؟؟؟؟؟
حتي اگر يه ذره كند هست بگيد :19:

maregoon
06-07-2011, 11:53
سلام

گوشی من فایل mp4 رو نمیتونه پخش کنه. کسی این مشکل رو نداره؟

nader_2020
06-07-2011, 13:52
سلام، من با این گوشی خیلی حال کردم. میخوام بخرمش ولی هم گرون شده و هم نایاب!
من تا حالا گوشی لمسی نداشتم، سوالم اینه که اگه گوشی رو توی جیب بزارم مشکلی براش پیش نمیاد.
ممنون.

tarasabz
06-07-2011, 14:03
سلام دوستان من با پخش mp4 , flv تو گوشي مشكل دارم صدا و تصوير همراه نيست يعني تصوير رو كند تر نشون مي ده فكر مي كني اسلوميشن گذاشتي همه پلير ها رو هم نصب كردم غير از vplayer كه نصب نمي شه كسي مي تونه به من كمك كنه اندرويد نسخه 2.2.1 هستش

دوستان كسي نيست به ما كمك كنه؟

Farshid9920062006
06-07-2011, 15:22
دوستان كسي نيست به ما كمك كنه؟

سلام دوست عزیز احتمالا کیفیت فایلی که می خواید پخش کنید بالاست و گوشی از لجاظ سخت آفزاری کم میاره
این برنامه رو هم میتونید امتحان کنید

Punisher_2008
06-07-2011, 15:44
سلام دوست عزیز احتمالا کیفیت فایلی که می خواید پخش کنید بالاست و گوشی از لجاظ سخت آفزاری کم میاره
این برنامه رو هم میتونید امتحان کنید
سلام.
من با vplayer فرمت avi رو که خیلی بیشتر از وضوح خود گوشی بود اجرا کردم راحت کار میکرد..
ولی دفعه بعد که خواستی دوباره از این برنامه استفاده کنید هنگ میکنه.
چندین ورژن استفاده کردم.. همینطور بود
rock palyer که دوست عزیزم فرشید:40::40::40: قرار داده هم میتونید خیلی مفید باشه.

wolf.88xx
06-07-2011, 17:25
سلام دوستان من یه هفته ای میشه که مطالب اینجارو دنبال میکنم و خیلی هم از gio خوشم اومده بود.ولی با این نارضایتی که دوستمون punisher_2008 و دوستان دیگه ازین گوشی دارن یه مقداری پاپس کشیدم.می دونم تا حالا 100 دفعه نظر بچه ها در مورد گوشی پرسیده شده ولی اگه امکانش هست لطف کنین یه بار دیگه بهم مشاوره بدین که این گوشی رو بگیرم یا نه؟واقعا سخت افزاره نسبتا بالاش تو عمل کم میاره؟ roxh58 ممنون میشم شما هم نظرتون رو بدین

tarasabz
06-07-2011, 18:43
rock palyer , هم نصب كردم ,فايده نداشت شايد از كيفيت باشه امتحان نكردم ممنون دوست عزيز
vplayer رو كه اصلا نصب نمي كنه
روت كنم مي گي نصب بشه؟

mehrdad khar khoon
06-07-2011, 21:13
شمايي كه مي گيد angry birds كند نيست منظور من مرحله هاي اول نيست مرحله هاي قسمت هاي بعدي منظورمه....
به هر حال ببخشيد اگه با حرفام رو اعصابتون راه رفتم
ديگه هر كي ندونه من مي دونم كه بازي مال بچه هاست نه خرخونا ...... البته با اين حرفم قصد توهين به شما رو ندارم.

mehrdad khar khoon
06-07-2011, 21:22
من به شما پيشنهاد مي كنم كه ازاين جا نرم افزار رو دانلود كن براي من كه كار كرده(اين برنامه از سايت ----------.com هست كه بسيار سايت عالي هست ومن هر برنامه كه دانلود كردم تا حالا به راحتي اجرا شده)

roxh58
07-07-2011, 06:13
یک خبر خوب

FLASH PLAYER FOR ARMv6 AND ARMv7 ANDROID PHONES

از این لینک دنبال کنید

zadis
07-07-2011, 07:08
بچه ها من گوشيمو reset factory كردم ولي angry birds هنوز كند هست ومن بازي رو تو حافظه داخلي نصب كردم ولي باز كند هستش تو رو خدا به من بيچاره راست بگيد: angry birds در گوشي شما كند نيست؟؟؟؟؟؟؟؟
حتي اگر يه ذره كند هست بگيد :19:
سلام دوست عزیز منم مشکل شما رو دارم بازی کند میشه .............جالبه pes 2011 کند نیست ولی angri brids کنده !×!!!!!!!!!!!!

nader_2020
07-07-2011, 11:02
سلام، من با این گوشی خیلی حال کردم. میخوام بخرمش ولی هم گرون شده و هم نایاب!
من تا حالا گوشی لمسی نداشتم، سوالم اینه که اگه گوشی رو توی جیب بزارم مشکلی براش پیش نمیاد.
ممنون.
با سلام مجدد
سوال قبلیم رو که جواب ندادید:18:، خوب یه سوال دیگه:
این گوشی رو اگه توی جیب بذارم خیلی صفحه و بدنش خش می افته؟
و با توجه به اینکه گوشی خازنی هست میشه از محافظ ضد خش براش استفاده کرد؟
اگه این سوالها و سوال قبلی رو جواب بدین ممنون میشم.:8:

gamekhor2007
07-07-2011, 11:24
دکمه power گوشیم چق چق صدا میده.گارانتی قبولش میکنه؟

tarasabz
07-07-2011, 17:23
تنظيمات چي پي ان واسه اين گوشي چجوريه واسه gprs همراه اول

roxh58
07-07-2011, 21:33
با سلام مجدد
سوال قبلیم رو که جواب ندادید:18:، خوب یه سوال دیگه:
این گوشی رو اگه توی جیب بذارم خیلی صفحه و بدنش خش می افته؟
و با توجه به اینکه گوشی خازنی هست میشه از محافظ ضد خش براش استفاده کرد؟
اگه این سوالها و سوال قبلی رو جواب بدین ممنون میشم.:8:
من یه کیف چرمی براش گرفتم و میذارم تو جیبم یا کیف کمریم.
چون تاچش خازنی هست و فقط به انگشت حساسه مشکلی پیش نمیاد بذاری توی جیب.
من یه محافظ آیفون براش گرفتم و با قیچی به اندازه ی صفحه نمایش بریدم و روش انداختم و نگران خش افتادن روش نیستم

دکمه power گوشیم چق چق صدا میده.گارانتی قبولش میکنه؟

احتمالا عوض کنن. اما فکر نکنم مشکل حادی باشه

تنظيمات چي پي ان واسه اين گوشي چجوريه واسه gprs همراه اول

تنظیمات وی.پی.ان رو منظورتونه باید اکانت l2tp تهیه کنید
یه سرچ بکنید میتونید رایگانش رو پیدا کنید توی نت ریخته
البته اکثرا 12 یا 24 ساعته هستند
جی پی آر اس رو اگر منظورتونه برای ایرانسل همون کد ستاره 140 ستاره 3 ستاره 6 مربع رو میتونید بگیرید.

maregoon
08-07-2011, 08:39
من با گوشیم به اینترنت وصل هستم. حالا میخواهم با لپ تاپ از طریق گوشی به اینترنت وصل بشم. کانکشن برقرار میشه، ولی همش no internet میزنه . کسی دلیلش رو میدونه؟

maregoon
08-07-2011, 08:46
[B]دوست عزیز

تقریبا دو ماه است که شما مرتب میگید " چند روز دیگه نسخه 2.3 فارسی میاد"

maregoon
08-07-2011, 09:18
سلام
من opera mini version 6 رو از کافه بازار دانلود و نصب کردم. ولی به اینترنت وصل نمیشه. باید تنظیمات خاصی رو وارد کنیم؟

morteza2001
08-07-2011, 09:29
یک خبر خوب

FLASH PLAYER FOR ARMv6 AND ARMv7 ANDROID PHONES

از این لینک دنبال کنید

تو توضیحات سایت اصلی برنامه حرفی از gio نیست

من نتونستم دانلود کنم اگه روی گوشیتون نصب شده، میشه یه اسکرین شات بذاری و یه خورده بیشتر توضیح بدی

morteza2001
08-07-2011, 09:34
سلام
من opera mini version 6 رو از کافه بازار دانلود و نصب کردم. ولی به اینترنت وصل نمیشه. باید تنظیمات خاصی رو وارد کنیم؟

opera mini ف*ی*ل*ت*ر*ه

میتونی از برنامه uc browser استفاده کنی

maregoon
08-07-2011, 09:49
سلام

tarasabz
08-07-2011, 10:25
تنظیمات وی.پی.ان رو منظورتونه باید اکانت l2tp تهیه کنید
یه سرچ بکنید میتونید رایگانش رو پیدا کنید توی نت ریخته
البته اکثرا 12 یا 24 ساعته هستند
ممنون
گوشي رو چجوري بايد تنظيم كنم واسه l2tp

maregoon
08-07-2011, 17:38
opera mini ف*ی*ل*ت*ر*ه

]

اپرا مینی ف*ی*ل*ت*ر نیست. روی galaxy acy کار میکنه. من الان با چیز پی ان هم با گوشی وصل شدم. همچنان اپرا مینی کار نمیکرد. احتیاج به یه تنظیماتی داره.

---------- Post added at 06:38 PM ---------- Previous post was at 06:34 PM ----------

کسی تا حالا از اینترنت گوشی روی لپتاپ استفاده نکرده؟ من هر کاری میکنم نمیشه. با نوکیا راحت وصل میشم. با گالکسی ace هم وصل میشم. ولی هر چی سعی میکنم جیو ام رو وصل کنم نمیشه. کانکشن برقرار میشه ولی no internet هست. شاید به خاطر firmware اون باشه. نسخه اروپا هست. 2.2.

کمک کمک کمک کمک

punisher16749
08-07-2011, 17:55
سلام به دوستان.
یه سری سوال داشتم از کسایی که این گوشی رو دارن:
1- آخرین ورژن آندروید برای این گوشی که به طور رسمی اومده از طرف خود سامسونگ چیه؟
2- فارسی رو ساپرت میکنه؟(فقط برای اس ام اس و تایپ)
3- برای نصب نرم افزار ها نیاز به روت هست؟
4- راحت میشه نرم افزار ها رو تو مموری کارت نصب کرد یا کلی باید دردسر کشید برای این کار؟
5-بازی ها رو خوب اجرا میکنه؟(آخه چند جا نوشته GPU نداره)
6- اصلا GPU داره؟
7- محتویات جعبش تو ایران چیه؟
8- قیمتش تو تهران چنده و چه رنگ هایی داره؟ و کجا ارزون تر میده؟
9-باتریش با کارکردن معمولی (نه کم نه زیاد) چقدره؟
10- مشکلاتی که دوستان احساس کردن تو این گوشی رو بگین مه خدا نکرده از خرید پشیمون نشم....
باز هم ممنون از راهنماییتون.......

gamekhor2007
08-07-2011, 19:00
سلام به دوستان.
1- آخرین ورژن آندروید برای این گوشی که به طور رسمی اومده از طرف خود سامسونگ چیه؟
4- راحت میشه نرم افزار ها رو تو مموری کارت نصب کرد یا کلی باید دردسر کشید برای این کار؟
6- اصلا GPU داره؟
10- مشکلاتی که دوستان احساس کردن تو این گوشی رو بگین مه خدا نکرده از خرید پشیمون نشم....

1. ورژن 2.3
2.خیر
3.خیر
6.بله
8.رنگ فقط مشکی
9.بین 2-3 روز
10.مشکل خاصی نداره

mohammad_f29
08-07-2011, 19:05
سلام به دوستان.
6- اصلا GPU داره؟

آخرین و تنها رامی که واسش اومده 2.3 نسخه اروپا ( فارسی ساپوت نمیکنه ولی بزودی فارسیشم میاد) ولی رامی که رو خودش هست 2.2.1 هست که از فارسی هم کاملا پشتیبانی میکنه (البته اگه نسخه خاور میانه ی گوشی رو بخری)
فرق نسخه خاورمیانه با اروپا اینه که خاورمیانه تو جعبش هندزفری داره ولی اونکی نداره
نرم افزارها رو هم راحت میتونی تو مموری بریزی بی دردسر
محتویات جعبشم : شارژر ، کابل micro usb ، هندزفری ، مینی CD ( نرم افزار Kies) ، رم 2 گیگ
من یه هفته پیش از علائدین گرفتم 255
باتریش با کارکرد معمولی (نه کم نه زیاد) 2 روز جواب میده
به نظر من 2 تا مشکل داره یکی اینکه موقع بالا پائین کردن منوها نوشته ها یه مقدار تار میشه و رنگاشم قاطی میشه، یکیم اینکه flash روش نصب نمیشه ( احتملا اینش درس میشه )

zadis
08-07-2011, 19:58
نسخه 2.3 خاورمیانه . فارسی کی به تاریخ حودمون میاد . من گوشی رو خریدم ولی با اس ام اس دادنش حال نمیکنم
منظورم برنامه miesal هست . اس ام اس خودش حالش بیشتره

roxh58
08-07-2011, 20:17
تقریبا دو ماه است که شما مرتب میگید " چند روز دیگه نسخه 2.3 فارسی میاد"

خب چرا دعوا داری عزیز
من که تو جیبم قایمش نکردم.
شما کلا اینقدر ادم طلبکاری هستی؟
عجبا
:3:
توی این صفحه برید مستقیم از صاحبش بپرس

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:13 PM ----------

تو توضیحات سایت اصلی برنامه حرفی از gio نیست

من نتونستم دانلود کنم اگه روی گوشیتون نصب شده، میشه یه اسکرین شات بذاری و یه خورده بیشتر توضیح بدی

اسکرین شات نداره . به مرورگر و نرم افزارهایی که نیاز به اجرای فایل های فلش داره قابلیت اجرای اون رو میده دوست عزیز
من صرفا جهت اطلاع بعضی از دوستان لینک این خبر رو گذاشتم. که عدم پشتیبانی جیو از فایل فلش در مرورگر یک عیب بزرگ میدونستن.
من برام مهم نیست فلاش اجرا بشه یا نشه :5:. چون با این سرعت اینترنتی که داریم اصلا نبود فلش به صرفه تره.:41:
اما نرم افزار فلش رو برای امتحان نصب کردم :31:
و بدون هیچ مشکلی نصب شد و با مرورگر به وبسایت رولکس رفتم و فایل های فلش رو هم اجرا کرد.:27:
خلاص:11:

بعد از نصب گوشیتون رو ریستارت کنید

اینجا براتون آپلود کردم