PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در ویرایش کد قالب بلاگفا

hamedjanam
27-04-2011, 15:48
سلام دوستان یه راهنمایی در مورد کد html نیاز داشتم.
همونطور که تو عکس گرفته شده از قالب وبلاگ مشاهده میکنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] this bar to view the original image of 800x631px and 117KB.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] this bar to view the original image of 800x527px and 69KB.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون قسمت عنوان پست - پیوندهای روزانه نشته های پیشین خیلی ساده هستن !! و یک نوشته بیشتر نیستن !! من میخوام کنار عنوان هر پست و یا کنار قسمتی که پیوندهای روزانه رو نوشته یه عکس کوچیک قرار بدم که قالب از اون حالت سفیدی و بی روحش جداشه. و حتی اگه بشه اون نوشته رو یعنی (عنوان پست - پیوندهای روزانه نوشته های پیشین ) را روی یک عکس قرار بدم یا داخل یه کادر .
کسی میتونه راهنمایی کنه از چه کدی باید استفاده بکنم و در کدوم قسمتش؟ کد اصلی قالب اینجاست([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Web Design
27-04-2011, 21:04
درود
دوست من شما با یک ویرایشگر میتونید این کار رو بکنید مثل Adobe DreamWeaver یا front page
متونی با تگ
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید یه عکس بزاری کنارش و با کمک اون نرم افزار ها کارای دیگه کنی

hamedjanam
28-04-2011, 17:15
دستت درد نکنه دوست من. مشکلم حل شد. خیلی کارت درسته ممنون :10: