PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع مشکل دانلود شبانه با لپتاپ

mohsen_7
27-04-2011, 14:48
سلام

اگر شما هم از لپتاپ برای دانلود شبانه استفاده میکنید و یا اینکه به هر دلیل نیاز دارید لپتاپتون رو راس ساعتهای معینی خاموش و روشن کنید احتمالا به مشکل بیدار نشدن خودکار سیستم برخورد کردید.

در حالی که این مشکل در دسکتاپ وجود نداشته و BlueTimer و یا نرم افزارهای مشابه راس ساعت سیستم رو بیدار می کردن. مشکل شما احتمالا با دنبال کردن مراحل زیر حل خواهد شد. (کنار هر گزینه که باید کلیک کنید دایره قرمز توپری رو مشاهده میکنید.)

ابتدا از منوی استارت پنجره کنترل پنل رو باز کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از گزینه های موجود در صفحه Power Options رو کلید کنید تا پنجره زیر به نمایش در بیاد.

در این صفحه سمت راست هر گزینه یک Change plan settings مشاهده میکنید. هر گزینه ای که انتخاب کردید در کنارش روی change plan settings اون کلیک کنید. مثلا من از گزینه ها چون Balanced رو انتخاب کردم روی اون قسمت که در عکس مشخص شده کلیک کردم.

در این پنجره بر روی Change advanced power settings کلیک کنید تا پنجره زیر باز شود

در این پنجره گزینه هایی که در شکل نشون داده شده رو enable کنید. البته اگه فقط میخواهید به هنگام استفاده از برق، لپتاپتون قابلیت روشن شدن خودکار رو داشته باشه فقط pluggend in رو فعال کنید.

با طی این مراحل لپتاپ شما هم مثل سیستم دسکتاپتون راس ساعت معین روشن میشه.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید بوده باشه. موفق باشید.

پانوشت ----------------------------------------------------------------------------------------------

دانلود BlueTimer 1.2 برای روشن و خاموش کردن سیستم و اجرای برنامه ها به صورت اتوماتیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

behrooz3229
27-04-2011, 22:57
محسن جان دستت درد نکنه .... . ممنون ......
از مدیران محترم میشه بگید نحوه تشکر چه جوریه آخه من آیکون تشکر را نمیبینم :13:

mohsen_7
28-04-2011, 12:20
محسن جان دستت درد نکنه .... . ممنون ......
از مدیران محترم میشه بگید نحوه تشکر چه جوریه آخه من آیکون تشکر را نمیبینم :13:

خواهش میکنم دوست گرامی. امیدوارم به کار سایر دوستان هم اومده باشه.

در مورد برنامه BlueTimer به هر مشکلی که احیانا برخورد کردید مطرح کنید تا رفعش کنیم. من حس میکردم با وجود مشکلاتی که مخصوصا در کرک کردن Auto power on and shutdown وجود داره و خیلی ها رو اذیت کرده استقبال از BlueTimer که بسیار ساده تر و کم حجم تره و نیازی هم به کرک نداره از این بیشتر میشه ولی ظاهرا اینطور نبود. به هر حال خوشحالم که به درد شما خورد :46: