PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 200 و خورده ای ! : دی

Kurosh
27-04-2011, 11:04
سلام سلام : دی

خوبین؟!
من هم خوبم : دی

زود تند سریع یه گوشی خوب، با دوربین خوب و صدای خوب بهم معرفی کنین تا 200 و خورده‌ای :دی
یعنی می‌دونین، ترجیحاً تا 200، ولی اگه خیلی خوب بود، میشه یه تجدید نظری هم تو بودجه کرد : دی

خودم WAVE 525 نظرم رو جلب کرده ... نسبت به قیمتش خیلی خوبه، فقط تو دو چیزش تردید دارم! اول دوربینشه که 5 نیست! : دی دوم هم سیستم عامل بادا که نرم‌افزاراش خیلی کمه ... ولی وایرلس قوی‌اش خیلی وسوسه‌ام کرد
در مورد WAVE آیا PDF و DOC رو ساپورت می‌کنه؟!

گوشی Hazel سونی اریکسون هم کار کردم باهاش، تو این رنج قیمتی واقعاً گوشی خوبی بود ... به خصوص دوربینش که معرکه بود! یکی از بهترین 5 هایی بود که دیده بودم ... (با اینکه فکر کنم سایبرشات نیست)

به جز اینا چی پیشنهاد میدین؟! بهترین WAVE تو این رنج همین 525 هست دیگه؟! (تاچ خازنی و بادا و ...)
C5 رو نگاه کردم، به نظرم سیمبین سری 60 دیگه خیلی قدیمی شده ... ارزش نداره آدم با وجود این همه سیستم عامل خوب، باز بره سراغ سیمبین 60

مرسی بچه‌ها، اگه میشه زودتر یه کم ... من ماکزیمم تا فردا بعد‌از‌ظهر وقت دارم : دی

sayanermia
27-04-2011, 11:18
به نظرم یکم افزایش بودجه بده و نوکیا X6 بگیر

تا مرز 200 و خورده ای هم میتونی C5-03 بخری که اونم خوبه ولی ایکس 6 چند مزیت داره :

1- سری موزیک هستش و صدای خوبی داره

2- تاچ خازنی و روون

3- سیستم عامل خوب که کلی نرم افزار و بازی براش گیر میاد ( تو این رنج قیمت کمتر گوشی ای این همه برنامه و بازی براش موجوده )

4- gps قوی و مسیریابی خوب و رایگان

5- خوش دست و نسبتا خوشگلم هست

6- دوربینشم خیلی خوبه ( نسبت به بقیه ی هم رده هاش )

NINTENDO_DS
27-04-2011, 11:25
من نظرم همیشه آندروید بوده پس اینو پیشنهاد میکنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Punisher_2008
27-04-2011, 11:36
من نظرم همیشه آندروید بوده پس اینو پیشنهاد میکنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام..
در اینکه اندروید بهترین هست شکی نیست..
ولی این قیمتش 250 به بالا هست..
از اونور وضوح lcd این گوشی qvga هست یعنی بازی رو بیخیال شو..
ولی برنامه ها احتیاجی به وضوح نداره.. و اندروید برنامه زیاد داره.

من هم میخوام یک چیزی تو همین رنج بگیرم به احتمال زیاد wave525 pro بگریم..
البته بازم وضوح این تعریفی نداره.. 240 در 400... و کلا بازی و برنامه برای بادا کمه.. ولی جاوا زیاد داره..

ولی در عوض ال سی دی 3.2 و داشتن مولتی تاچ. باطری خوب.wi-fi قوی و gps.. به نظر من به صرفه هست..
کلا فعلا زیاد روی سیستم عامل بادا حساب نکن فکر کن یک گوشی جاوا هست..

فعلا wave 2 و اینا که cpu 1ghz دارند بازی های گرافیکی دارند..
ولی cpu wave 525 میگن حدود 450mhz و رم 128 تقریبا هست و چیپ گرافیکی نداره بازی های 2D رو اجرا میکنه کلا بازی هایی که میتونید روی این گوشی اجرا کنید در همین حد جاوا و سیمبین سری 60 هست تقریبا..

راستی میگن دوربینشم بدک نیست..
میگن موقع موزیک گوش دادن کمی گوشی کند میشه.
یک سری به کلوپش بزن ..

Kurosh
27-04-2011, 11:37
به نظرم یکم افزایش بودجه بده و نوکیا X6 بگیر

تا مرز 200 و خورده ای هم میتونی C5-03 بخری که اونم خوبه ولی ایکس 6 چند مزیت داره :

1- سری موزیک هستش و صدای خوبی داره

2- تاچ خازنی و روون

3- سیستم عامل خوب که کلی نرم افزار و بازی براش گیر میاد ( تو این رنج قیمت کمتر گوشی ای این همه برنامه و بازی براش موجوده )

4- gps قوی و مسیریابی خوب و رایگان

5- خوش دست و نسبتا خوشگلم هست

6- دوربینشم خیلی خوبه ( نسبت به بقیه ی هم رده هاش )
اوه! 285 که خیلیه :دی

از شکم این بچه‌ها باید بزنم :دی
اون C5 که گفتی سیمبین سری 60 اش نقطه ضعف نیست؟!

من هم میخوام یک چیزی تو همین رنج بگیرم به احتمال زیاد wave525 pro بگریم..
البته بازم وضوح این تعریفی نداره.. 240 در 400... و کلا بازی و برنامه برای بادا کمه.. ولی جاوا زیاد داره..

ولی در عوض ال سی دی 3.2 و داشتن مولتی تاچ. باطری خوب.wi-fi قوی و gps.. به نظر من به صرفه هست..
کلا فعلا زیاد روی سیستم عامل بادا حساب نکن فکر کن یک گوشی جاوا هست..

فعلا wave 2 و اینا که cpu 1ghz دارند بازی های گرافیکی دارند..
ولی cpu wave 525 میگن حدود 450mhz و رم 128 تقریبا هست و چیپ گرافیکی نداره بازی های 2D رو اجرا میکنه کلا بازی هایی که میتونید روی این گوشی اجرا کنید در همین حد جاوا و سیمبین سری 60 هست تقریبا..

راستی میگن دوربینشم بدک نیست..
میگن موقع موزیک گوش دادن کمی گوشی کند میشه.
یک سری به کلوپش بزن ..

اوه! از wave 525 نا امیدم کردی که !! : دی
باید یه تجدید نظری بکنم ...
یه جا دیدم به این wave 525 می‌گفتن wave 2 ... یکی که نیستن؟!‌ (چون wave II رو دیدم 300 و خورده‌ای قیمت داشت ...)

Punisher_2008
27-04-2011, 11:50
این S5330 WAVE 2 PRO
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم اون اندروید که دوستمون پیشنهاد دادند

اینم مثل WAVE بالایی هست ولی دوربینش 5 و فوکوس و.. رو داره تمامی امکاناتش مثل هامونه. قیمتش 220 تا 240 باید باشه

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

اوه! 285 که خیلیه :دی

از شکم این بچه‌ها باید بزنم :دی
اون C5 که گفتی سیمبین سری 60 اش نقطه ضعف نیست؟!

اوه! از wave 525 نا امیدم کردی که !! : دی
باید یه تجدید نظری بکنم ...
یه جا دیدم به این wave 525 می‌گفتن wave 2 ... یکی که نیستن؟!‌ (چون wave II رو دیدم 300 و خورده‌ای قیمت داشت ...)

دوست من بستگی به خودت داره..
دقیقا بگو انتظارتت از یک گوشی چیه؟

Kurosh
27-04-2011, 12:03
این S5330 WAVE 2 PRO

اینم اون اندروید که دوستمون پیشنهاد دادند

اینم مثل WAVE بالایی هست ولی دوربینش 5 و فوکوس و.. رو داره تمامی امکاناتش مثل هامونه. قیمتش 220 تا 240 باید باشه

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

دوست من بستگی به خودت داره..
دقیقا بگو انتظارتت از یک گوشی چیه؟
ممنون، عکس و مشخصات رو رفتم چک کردم ...

به نظرم wave 533 به خاطر کیبوردش یه خورده بهتر از 525 بود ... اصلاً میشه این دو تا رو مقایسه کرد؟!‌
اون کندی موقع پخش موزیک 525 خیلی واسه من مهمه! چون احتمالاً گوشی من همیشه در حال پخش موزیک باشه :دی
حالا وایرلس 533 به قدرت 525 هست؟!

راستی عکسی که تو نقل قول آوردم (عکس سومی که گذاشتی) کدوم گوشیه؟!

در مورد galaxy mini که دوستمون پیشنهاد داد، رفتم همه نقداشو خوندم ... از همه لحاظ عالی بود! اما نمی‌دونم چرا مثل wave جذبم نکرد! با محیط گوشی، منو‌هاش، صفحه کلید مجازیش، و خیلی چیزای دیگه‌اش نتونستم ارتباط برقرار کنم ! البته از رو عکس نمیشه نظر داد، ولی خب فکر کنم در اولویت دوم سومم قرار بگیره ...
ضمن اینکه mini هم هست ... تو x10 که در مورد مینیش خیلی انتقاد شده بود، نمی‌دونم مینی بودن این تاثیر منفی‌ای داشته باشه یا نه ...

NINTENDO_DS
27-04-2011, 12:06
پانیشر جان یکدور دیگه اون لینکی که دادم نگاه کن نوشته قیمت 228000 تومن

کوروش جان بادا خواستی بگیری فقط اس 8530 بگیر بقیشون به درد نمیخورن پشیمون میشی

گلکسی مینی که گفتم 228 تومنه و همه امکانات رو داره + آندروید 2.2

Punisher_2008
27-04-2011, 12:10

به نظرم wave 533 به خاطر کیبوردش یه خورده بهتر از 525 بود ... اصلاً میشه این دو تا رو مقایسه کرد؟!‌
اون کندی موقع پخش موزیک 525 خیلی واسه من مهمه! چون احتمالاً گوشی من همیشه در حال پخش موزیک باشه :دی

در مورد galaxy mini که دوستمون پیشنهاد داد، رفتم همه نقداشو خوندم ... از همه لحاظ عالی بود! اما نمی‌دونم چرا مثل wave جذبم نکرد! با محیط گوشی، منو‌هاش، صفحه کلید مجازیش، و خیلی چیزای دیگه‌اش نتونستم ارتباط برقرار کنم ! البته از رو عکس نمیشه نظر داد، ولی خب فکر کنم در اولویت دوم سومم قرار بگیره ...
ضمن اینکه mini هم هست ... تو x10 که در مورد مینیش خیلی انتقاد شده بود، نمی‌دونم مینی بودن این تاثیر منفی‌ای داشته باشه یا نه ...

سلام..
ببین اون اندورید که واست معرفی کرد از هر لحاظ عالیه.. ولی قیمتش بالاست.. X8 بیگیری از این سرتره..
اگه خودت X10MINI داری باید بگم این خیلی شبیه به اونه.. و اینایی که وضوح QVGA هستند واسه بازی طراحی نشدن..

در مورد موزیک خودمم موزیک زیاد گوشی میدم.. میگفتند موقع موزیک گوشی دادن یکمی کند میکشه گوشی..
البته شاید بدها با اپدیت درست بشه... تازه بادا 1.2 برای کاربرای اروپایی هم عرضه شده..

این اخریه که عکسش رو قرار دادم S7230E Wave بود ولی همه مشخصاتش همین هست ولی دوریبنش 5 هست فلش داره فوکوس خودکار داره..

ولی واسه چت و اینترنت باید ورژن PRO جذاب باشه... به خصوص که از باطریش خیلی تعریف میکنند..
من اگه پول برسه که فکر نکنم برسه S7230E Wave رو میگیرم .. ولی فعلا 190 تومان بیشتر ندارم....

NINTENDO_DS
27-04-2011, 12:11

من ایکس 10 مینی داشتم غیر از باطریش هیچ نقطه ضعف دیگری نداره ولی بازم میگم بادا سیستم عامل برای بازیه ولی آندروید برای هر چیزی برنامه و بازی داره

بازم میل خودته

Punisher_2008
27-04-2011, 12:20
پانیشر جان یکدور دیگه اون لینکی که دادم نگاه کن نوشته قیمت 228000 تومن

کوروش جان بادا خواستی بگیری فقط اس 8530 بگیر بقیشون به درد نمیخورن پشیمون میشی

گلکسی مینی که گفتم 228 تومنه و همه امکانات رو داره + آندروید 2.2

سلام..
ببخشید متوجه نشده بودم.
ولی بازم به نظرم من واسه گوشی QVGA زیاده...
X8 مناسبتر بود.. حد اقل بازی هایی باحالی داشت.. البته بازم باید ورژن 2.2 اندورید گلکسی رو در نظر گرفت و رم قویتر..

در مورد 8530 درسته واقعا گوشی توپیه ولی قمتش بالاتر از حدیه که ایشون میخواد.. این گوشی سخت افزار قوی داره و قابلیت اجرا بازی های با گرافیک رو داره از چیپ گرافیکی هم بهره میگیره..
ولی WAVE 525 فرق میکنه.. سخت افزارش مناسب بازی نیست..و فاقد چیپ گرافیکیه .. عرض کردم بازی هاش مثل جاوا و سیمبین سری 60 9.2 9.1 هست تقریبا..

یک جورایی مثل همین اندروید هست که شما معرفی کردین اینم واسه بازی طراحی نشده..

ولی بخوایم مقایسه کنید 100% گلکسی بهتره چون اندورید برنامه هاش خیلی بیشتر از بادا هست..
البته بازم یک سری مزیت هایی داره wave ال سی دی بزرگتری داره.. مولتی تاچ هم داره .. ولی نمیدونم گلکسی هم داره یا نه..

ولی خب من شخصا من با گلکسی کار نکردم..
ولی میدونم از لحاظ ساپورت نرم افزاری گلکسی خیلی بالاتره... بادا تازه امده...

Punisher_2008
27-04-2011, 12:25
من ایکس 10 مینی داشتم غیر از باطریش هیچ نقطه ضعف دیگری نداره ولی بازم میگم بادا سیستم عامل برای بازیه ولی آندروید برای هر چیزی برنامه و بازی داره

بازم میل خودته

سلام مجدد..
x10 mini گوشی خیلی خوبیه..
دوربینشم کیفیت داره به خصوص فیلم برداریش داخل pc نگاه کردم کیفیت داره..
ولی بازم وضوح qvga هست و اگه واسه بازی بخوای اصلا مناسب نیست..

بادا فعلا نه زیاد بازی داره و نه زیاد برنامه چون نو پا هست.. 2009 امده.. هنوز هم یک سری مشکلات داخل متن این سیستم عامل وجود داره ولی خب با اپدیت حل میشه.

NINTENDO_DS
27-04-2011, 12:30
من بادا داشتم همون 8530 رو ولی میگم من عاشق برنامه و بازیم و بادا این امکان رو نداره

هر دفعه آندروید رو فروختم دوباره آندروید خریدم انقدر سیستم عامل راحت و جالبیه که نمیشه از کنارش گذشت الان هم وایلدفایر دارم

مولتی تاچ انقدرا هم مهم نیست ولی صفحه نمایش بزرگ بحث دیگریه در ضمن سامسونگ آپدیت 1.2 فقط برای 8530 و ویو 2 ارائه قرار شده بده

باز هم نظر خودتون مهمه

Punisher_2008
27-04-2011, 12:44
من بادا داشتم همون 8530 رو ولی میگم من عاشق برنامه و بازیم و بادا این امکان رو نداره

هر دفعه آندروید رو فروختم دوباره آندروید خریدم انقدر سیستم عامل راحت و جالبیه که نمیشه از کنارش گذشت الان هم وایلدفایر دارم

مولتی تاچ انقدرا هم مهم نیست ولی صفحه نمایش بزرگ بحث دیگریه در ضمن سامسونگ آپدیت 1.2 فقط برای 8530 و ویو 2 ارائه قرار شده بده

باز هم نظر خودتون مهمه

سلام مجدد..
در مورد سیستم عامل کاملا بستگی به سلیقه داره.. من x8 داشتم قبلا هم ویندوز موبایل داشتم touch2... الان خودمم n78 هم هنوز دارم.

ولی خب از سیستم عامل خسته شدم... یک چیزه ساده میخواستم بهم گفتند بادا بگیر خیلی ساده و راحته..

واید فایر من باهاش کار کردم گوشی خوبیه.. ولی قبول داری که نمیتونی زیاد باهاش بازی کنی و کیفیت ال سی دی یک طوریه؟ چون اصلا واسه بازی ساخته نشده.. ولی برنامه تا دلت میخواد واسش هست در ضمن مولتی تاچ هم داره.. دوربینشم 5 هست.

از لحاظ قدرت سیستم عامل اصلا بادا نمیتونه با اندورید رقابت کنه.. اندروید واقعا بهترین هست.

NINTENDO_DS
27-04-2011, 14:01
من همه سیستم عامل ها رو داشتم خودم نظرم نسبت به اونا از رتبه اول به آخر اینطوریه:

web os

blackberry os

android

mac

bada

symbian

windows mobile

brew mobile

GiggleClub
28-04-2011, 06:58
ن همه سیستم عامل ها رو داشتم خودم نظرم نسبت به اونا از رتبه اول به آخر اینطوریه:

web os

blackberry os

android

mac

bada

symbian

windows mobile

brew mobile

همه چیو داشتی الا آیفون که اوله :دی

کوروش جان من wave533 دارم که هنوز ۸ماه از گارانتیش مونده و یه خال هم روش نیست. اگه میخوای به قیمت خوب بهت میدم :)
میخوام نوکیا E بگیرم

NINTENDO_DS
28-04-2011, 09:29
همه چیو داشتی الا آیفون که اوله :دی

کوروش جان من wave533 دارم که هنوز ۸ماه از گارانتیش مونده و یه خال هم روش نیست. اگه میخوای به قیمت خوب بهت میدم :)
میخوام نوکیا E بگیرم

MAC همون سیستم عامل آیفونه

یعنی آیفون هم داشتم دیگه البته آیفون 4

Kurosh
28-04-2011, 09:53
کوروش جان من wave533 دارم که هنوز ۸ماه از گارانتیش مونده و یه خال هم روش نیست. اگه میخوای به قیمت خوب بهت میدم
مرسی عزیزم، ولی فکر کنم ترجیح بدم آک بگیرم ...
حالا راضی بودی ازش؟!‌ چطوریاس؟!‌ با گوشی‌های دیگه‌ای در این سطح کار کردی؟!‌ می‌تونی مقایسه کنی؟!

Punisher_2008
29-04-2011, 09:12
مرسی عزیزم، ولی فکر کنم ترجیح بدم آک بگیرم ...
حالا راضی بودی ازش؟!‌ چطوریاس؟!‌ با گوشی‌های دیگه‌ای در این سطح کار کردی؟!‌ می‌تونی مقایسه کنی؟!
سلام..
دوست عزیز من WAVE 723 رو 210 تومان گرفتم.. موقع موزیک گوشی دادن و یا اجرا چند نرم افزار گوشی کند نمیشه..
به کلوپش مراجعه کن کامل توضیح دادم..
ولی تو این رنچ اگه موزیک برات مهمه X8 بردار... من داشتم صداش فوق العاده بود.. وضوح hvga بود خیلی گوشی خوبی بود..

wave723 صداش خوبه بد نیست.. ولی به پای x8 نمیرسه..
اگه اندروید میخوای توی این رینج x8 گزینه خیلی مناسبیه...
صدای خیلی خوب.
سخت افزار متوسط..
وضوح مناسب.. 90% بازی هارو اجرا میکنه.
سرعت بالا.
کیفیت ال سی دی بالا..

تنها یک عیب داره که اخرین ورژن رام رسمی که براش امده 2.1 هست .. البته رام های کاستوم عالی تا 2.2 براش امده.
یک چرخی تو کلوپ x8 هم بزنی همه چی دستت میاد.